Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl




ARCHIWUM - MAJ-WRZESIEŃ 2010
--Dział WYNIKI--

24.09.2010r.

IM¦ - Kwalifikacje Australijskie 1985 (Finał i kwalifikacje) Wojciech Wilde -kliknij-

IM Rumunii 1962 (Finał) -kliknij-

IM Rumunii 1967-1972 (Zwycięzcy) Ion Anghel Nelutu -kliknij-

--Dział ZAWODNICY--

23.09.2010r.
Republika Południowej Afryki (257 zawodników) -kliknij-

--Dział WYNIKI--

22.09.2010r.

DM Finlandii 2006 (¦rednie biegowe - Kaupunki Cup)
-kliknij-



--Dział ZAWODNICY--

22.09.2010r.
Rumunia (101 zawodników) -kliknij-

--Dział WYNIKI--

17.09.2010r.

MIM Polski 2010 (Finał)
Łukasz Witczyk -kliknij-


Złoty Kask 2009-2010 (Finał i półfinały)
Łukasz Witczyk -kliknij-



--Dział ZAWODNICY--

17.09.2010r.
Bulgaria (79 zawodników) -kliknij-

--Dział WYNIKI--

16.09.2010r.

IM Finlandii 2010 (Finał)
Wojciech Wilde -kliknij-


IM Rumunii 2009-2010 (Klasyfikacja końcowa)
Wojciech Wilde -kliknij-


DM Finlandii 2010 (SM Liiga - Tabele i ¦rednie)
-kliknij-


MIM Rumunii 2009-2010 (Klasyfikacja końcowa)
Wojciech Wilde -kliknij-



15.09.2010r.

IME na torze trawiastym 1983 (Klasyfikacja końcowa)
-kliknij-



14.09.2010r.

IM Niemiec na długim torze 1999, 2005-2010 (Klasyfikacja końcowa), 1992-1998, 2000 (Podium)
-kliknij-



13.09.2010r.

IM Niemiec na długim torze 2001-2004 (Klasyfikacja końcowa)
-kliknij-


IM Niemiec 2010 (Klasyfikacja końcowa)
-kliknij-


DM Niemiec (Liga) 2001-2003, 2009 (Tabele i ¦rednie)
Wojciech Wilde -kliknij-


DM Niemiec (Liga) 2004 (2. Bundesliga - składy)
-kliknij-



12.09.2010r.

IM Amateur League 1997 (Klasyfikacja końcowa)
Keith Corns -kliknij-


DM Niemiec (Liga) 1999-2000 (Tabele i ¦rednie)
Wojciech Wilde -kliknij-



10.09.2010r.

DM Danii (Liga) 1992-1993 (Składy - RMS Randers)
-kliknij-


DM Niemiec (Liga) 1998 (Tabele i ¦rednie)
Wojciech Wilde -kliknij-


IM Conference League 1999, 2004-2005 (Klasyfikacja końcowa)
Keith Corns -kliknij-



09.09.2010r.

IM Premier League 1996 (Klasyfikacja końcowa)
Keith Corns -kliknij-


IM British League 1987-1989 (Klasyfikacja końcowa)
Keith Corns -kliknij-



07.09.2010r.

DM Wielkiej Brytanii - Liga 1955 (¦rednie)
Joe Wake -kliknij-


DM Niemiec - Liga 1992 (Finał Bundesligi)
Jan Cording -kliknij-


MP Szwecji 1971-2003 (Finały)
Wojciech Wilde -kliknij-


IM Division One 1994 (Klasyfikacja końcowa)
Keith Corns -kliknij-


IM Premier League 1995 (Klasyfikacja końcowa)
Keith Corns -kliknij-


IM Elite League 1998, 2000-2006 (Klasyfikacja końcowa)
Keith Corns -kliknij-



--Dział ZAWODNICY--

07.09.2010r.
Australia (1117 zawodników) -kliknij-

--Dział WYNIKI--

06.09.2010r.

Złoty Kask 2007-2009 (Finały)
Łukasz Witczyk -kliknij-


IM Australii 1931, 1933, 1940 (Aktualizacje)
-kliknij-


IM Elite League 1997, 1999 (Finał)
Keith Corns -kliknij-


IM Division One 1973, 1975 (Aktualizacje), 1991-1993 (Klasyfikacja końcowa)
Keith Corns -kliknij-


IM British League 1976-1977 (Aktualizacje), 1978-1986 (Klasyfikacja końcowa)
Keith Corns -kliknij-



--Dział ZAWODNICY--

05.09.2010r.
NRD (306) Wojciech Wilde -kliknij-
NRD (95) vogi1974 -kliknij-

--Dział WYNIKI--

05.09.2010r.

DM Norwegii 2010 (Tabele i ¦rednie - 2 liga)
Wojciech Wilde -kliknij-


MIM Niemiec 1992-1993, 1995, 1997 (Aktualizacje)
Jan Cording -kliknij-


DM Wielkiej Brytanii 1946-1949, 1960-1964 (Składy zwycięzców lig)
Steve Brown -kliknij-


IM Division One 1973, 1975 (Klasyfikacja końcowa)
Keith Corns -kliknij-



02.09.2010r.

MIM Niemiec 2000 (Klasyfikacja końcowa)
Jan Cording -kliknij-



01.09.2010r.

DM Wielkiej Brytania (Liga Brytyjska) 1950-1954 (¦rednie)
Joe Wake -kliknij-


IM Włoch 2009 (Klasyfikacja końcowa)
-kliknij-


IM Division One 1971-1972, 1974 (Klasyfikacja końcowa)
Keith Corns -kliknij-


IM Niemiec 2005 (Aktualizacje)
Arek G±siorowski, ^hefe-fan -kliknij-


IM Provincial League 1960 (Aktualizacje), 1961-1964 (Klasyfikacja końcowa)
Keith Corns -kliknij-



--Dział WYNIKI--

31.08.2010r.

IM Kanady 2010 (Klasyfikacja końcowa)
Duncan Luke -kliknij-


IM Provincial League 1960 (Klasyfikacja końcowa)
andout, Guernsey0806, chunky -kliknij-


IM¦ na długim torze 1962-1963 (Finał i kwalifikacje)
Mark Uzzell -kliknij-


IME 2010 (Półfinały)
Łukasz Witczyk -kliknij-



26.08.2010r.

IM Elite League 1965-1970, 1990, 2008-2009 (Klasyfikacja końcowa)
-kliknij-


IMP 1953 (Klasyfikacja końcowa)
Łukasz Witczyk -kliknij-


Puchar MACEC 2009 (Klasyfikacja końcowa)
Łukasz Witczyk -kliknij-



25.08.2010r.

IMP 2010 (Eliminacje)
Łukasz Witczyk -kliknij-


MIMP 2010 (Eliminacje)
Łukasz Witczyk -kliknij-


IM¦ na długim torze 1961 (Finał i kwalifikacje)
Mark Uzzell -kliknij-


IME 2009 (Finał i eliminacje)
Łukasz Witczyk -kliknij-



24.08.2010r.

IM Francji 2009 (Klasyfikacja końcowa)
-kliknij-


IME 2010 (Rundy Kwalifikacyjne)
Łukasz Witczyk -kliknij-



22.08.2010r.

IM¦ na długim torze 2002 (Eliminacje)
-kliknij-


Grand Prix - Kwalifikacje 2010 (Grand Prix Challange)
Łukasz Witczyk -kliknij-


Brazowy Kask 2007-2010 (Finał i półfinały)
Łukasz Witczyk -kliknij-



21.08.2010r.

IM¦ na długim torze 1959-1960 (Finał i eliminacje)
Mark Uzzell -kliknij-



20.08.2010r.

IM¦ na długim torze 1958 (Finał i eliminacje)
Mark Uzzell -kliknij-


IM¦ na długim torze 1971-1979 (Finały)
-kliknij-


IME na torze trawiastym 1982 (Półfinały oraz rundy kwalifikacjyjne)
-kliknij-



--Dział ZAWODNICY--

19.08.2010r.
Polska (3207 zawodników) -kliknij-

--Dział WYNIKI--

19.08.2010r.

IM¦ na długim torze 1957 (Finał i eliminacje)
MARK246 -kliknij-


IME na torze trawiastym 1980 (półfinały), 1981 (półfinały oraz rundy kwalifikacjyjne)
-kliknij-


IM Norwegii 2010 (Klasyfikacja końcowa)
-kliknij-



18.08.2010r.

IM¦ na długim torze 1986-1980 (Finały)
-kliknij-


MPPK 2010 (Finał)
Wojciech Wilde -kliknij-


MMPPK 2010 (Finał i półfinał)
Wojciech Wilde -kliknij-



17.08.2010r.

IM¦ na długim torze 1987-1989 (Finały)
-kliknij-



16.08.2010r.

IM¦J 2010 (Eliminacje)
Łukasz Witczyk -kliknij-


Grand Prix - Kwalifikacje 2011 2010 (Eliminacje)
Łukasz Witczyk -kliknij-



15.08.2010r.

IM¦ na długim torze 1991-1996 (Finały), 1997-2002 (Klasyfikacja końcowa)
-kliknij-



11.08.2010r.

DP¦ 2010 (Finał i kwalifikacje)
Łukasz Witczyk -kliknij-


DME do lat 19 2009-2010 (Finał i kwalifikacje)
Łukasz Witczyk -kliknij-



21.07.2010r.

Złote Trofeum 250 ccm 2010 (Klasyfikacja końcowa)
-kliknij-



--Dział ZAWODNICY--

19.07.2010r.
Malezja (40) -kliknij-

--Dział WYNIKI--

19.07.2010r.

IM Malezji [Open] 2007 (Klasyfikacja końcowa)
Hanifah Yoong Yin Fah -kliknij-


IM Malezji do lat 25 2007 (Klasyfikacja końcowa)
Hanifah Yoong Yin Fah -kliknij-


IM Malezji do lat 21 2007 (Klasyfikacja końcowa)
Hanifah Yoong Yin Fah -kliknij-



14.07.2010r.

DM Polski (Ekstraklasa) 2009 (Tabele i srednie)
-kliknij-



21.06.2010r.

DM Czech 2009 (Tabele i srednie)
Wojciech Wilde -kliknij-


MDM Czech 2009 (Tabela i srednie)
Wojciech Wilde -kliknij-


DM Wielkiej Brytanii 1933 (Tabela i srednie)
-kliknij-


IM Czech na miniżużlu 2009 (Klasyfikacja końcowa)
-kliknij-


IM Czech do lat 19 2009 (Klasyfikacja końcowa)
-kliknij-


IM Czech [125ccm] 2004-2009 (Klasyfikacja końcowa)
-kliknij-


MIM Polski 2007, 2009 (Finały i eliminacje)
-kliknij-


Złote Trofeum Młodzików na torze trawiastym 2002-2009 (Klasyfikacja końcowa)
-kliknij-


Puchar Europy Młodzików na torze trawiastym 125ccm 2004-2010 (Klasyfikacja końcowa)
-kliknij-



11.06.2010r.

MIM Niemiec 2001-2002 (Eliminacje gr. południowa i północna, aktualizacje finał), 2003-2006 (Eliminacje gr. południowa i północna), 2007, 2009 (Finał i eliminacje)
-kliknij-



06.06.2010r.

IM Rosji 1960 (zawodnicy z miejsc 4-20, miejsce i data finału, suma punktów zawodników z miejsc 1-4), 1961 (zawodnicy z miejsc 4-16, miejsce i data finału, suma punktów), 1962 (zawodnik na miejscu 4, suma punktów zawodników 1-4, miejsce i data finału), 1963 (zawodnicy z miejsc 4-17, punkty, miejsce i data finału), 1964 (zawodnicy z miejsc 4-16, punkty, miejsce i data finału), 1965 (zawodnicy z miejsc 4-6, suma punktów zawodników 1-3, miejsce finału), 1966 (zawodnicy z miejsc 4-16, punkty, miejsce i data finału), 1967 (zawodnicy z miejsc 4-6, suma punktów zawodników 1-4, miejsce i data finału), 1968 (zawodnicy z miejsc 4-17, punkty, miejsce i data finału), 1969 (zawodnicy z miejsc 4-18, punkty, miejsce i data finału), 1970-1971, 1973, 1975 (punkty), 1972 (zawodnicy z miejsc 16-17), 1974 (zawodnik z miejsca 18)
Rafał Litwiński -kliknij-


IM Węgier 1998 (Klasyfikacja końcowa)
-kliknij-



--Dział ZAWODNICY--

05.06.2010r.
Argentyna (185) Matias Ferreras -kliknij-
Urugwaj (1) -kliknij-

--Dział WYNIKI--

05.06.2010r.

IM Argentyny (Aktualizacje)
Alejandro Martel Sieben -kliknij-



--Dział ZAWODNICY--

03.06.2010r.
Czechosłowacja (970) Wojciech Wilde -kliknij-
Czechy (201) Wojciech Wilde -kliknij-
Słowacja (10) Wojciech Wilde -kliknij-

--Dział WYNIKI--

31.05.2010r.

IM Słowenii 2009 (Klasyfikacja końcowa)
-kliknij-


IM Chorwacji 2009 (Klasyfikacja końcowa)
-kliknij-


MIM Trzech Narodów 2009 (Klasyfikacja końcowa)
-kliknij-


MIM Słowenii 2009 (Klasyfikacja końcowa)
-kliknij-


MIM Chorwacji 2009 (Klasyfikacja końcowa)
-kliknij-


IM Trzech Narodów 2009 (Klasyfikacja końcowa)
-kliknij-


IM Kanady 2009 (Klasyfikacja końcowa)
-kliknij-


MDMP (Finał) 1979-1980
Wojciech Wilde -kliknij-


MDMP (Finał) 2009
-kliknij-


IM Polski 2009 (Finał i eliminacje)
-kliknij-


IM Francji (Zwycięzca) 1936
John Hyam -kliknij-


29.05.2010r.

MDMP (Finał) 1978
Wojciech Wilde -kliknij-


MDMP - Eliminacje 1979-1997 (Tabele i srednie)
Wojciech Wilde -kliknij-


28.05.2010r.

MPPK 1976-2007, 2010 (Eliminacje), 2009 (Finał i eliminacje)
Wojciech Wilde -kliknij-


IM Argentyny 1968-1977 (Zwycięzcy)
Horacio Ceferino Ilacqua -kliknij-


IM Argentyny 1982 (Top 13 organiz. Bahia Blanca i Top 13 organiz. Punta Alta), 1984 (Top 5 organiz. Bahia Blanca i Top 10 organiz. Punta Alta), 1986-1988 (Top 10)
Matias Ferreras jun. -kliknij-


IM Argentyny 100ccm 1979-1981, 1983 (Zwycięzcy), 1984 (Top 4)
Matias Ferreras jun. -kliknij-


IM Argentyny 175ccm 1979-1981, 1983-1986 (Zwycięzcy)
Matias Ferreras jun. -kliknij-


IM Argentyny 200ccm 1984, 1986 (Top 5), 1987-1989 (Zwycięzcy)
Matias Ferreras jun. -kliknij-


IM ZSRR 1959 (Miejsca 7-16 i punkty zawodników), 1960 (Suma punktów z turnieju I i punkty z turniejów II i III), 1961 (Punkty), 1965 (Punkty), 1966 (Punkty)
Rafał Litwiński -kliknij-


IM¦ na długim torze 2003-2009 (Klasyfikacja końcowa) -kliknij-

IM¦J 2009 (Finał i kwalifikacje) -kliknij-


--Dział ZAWODNICY--

26.05.2010r.
Białorus (4) Rafał Litwiński -kliknij-
Estonia (11) Rafał Litwiński -kliknij-
Łotwa (37) Rafał Litwiński -kliknij-
Rosja (264) Rafał Litwiński -kliknij-
Ukraina (92) Rafał Litwiński -kliknij-
ZSRR (1682) Rafał Litwiński -kliknij-

--Dział WYNIKI--

26.05.2010r.
Grand Prix (Klasyfikacja końcowa) -kliknij-
Grand Prix - Kwalifikacje 2010 (Eliminacje) -kliknij-
Złote Trofeum 80ccm 2006 (Finał i kwalifikacje) -kliknij-

25.05.2010r.
IME na torze trawiastym 1978 (Finał i kwalifikacje), 1979 (Kwalifikacje) -kliknij-
IPE 80ccm 2007-2009 (Finał i kwalifikacje) -kliknij-
Złote Trofeum 80ccm 2001 (Top3), 2002 (Finał i ćwierćfinały), 2003-2004 (Finał), 2005, 2007-2009 (Finał i kwalifikacje) -kliknij-

24.05.2010r.
MDM ¦wiata 2009 (Finał i eliminacje) -kliknij-
DM ¦wiata 2009 (Finał i eliminacje) -kliknij-

--Dział WYNIKI--

23.05.2010r.
MMPPK 1980-2009 (Finały i kwalifikacje) Wojciech Wilde -kliknij-
IM Czech 2009 (Klasyfikacja końcowa i kwalifikacje) Wojciech Wilde -kliknij-
IM RPA 2009 (Klasyfikacja końcowa i rundy) Wojciech Wilde -kliknij-
MIM RPA 2009 (Klasyfikacja końcowa i rundy) Wojciech Wilde -kliknij-
IM Norwegii 2009 (Klasyfikacja końcowa) Wojciech Wilde -kliknij-
IM Francji na torze trawiastym (Inter) 2007 (Klasyfikacja końcowa) -kliknij-
IM Francji na torze trawiastym (Open) 2007-2008 (Klasyfikacja końcowa) -kliknij-
IM Francji na długim torze 2007 (Klasyfikacja końcowa) -kliknij-
IM Słowacji 2009 (Klasyfikacja końcowa) Wojciech Wilde -kliknij-

22.05.2010r.
IM Francji na torze trawiastym (Inter) 1990-1991, 2005-2006 (Klasyfikacja końcowa), 1992-1994, 1997 (Zwycięzcy), 2003 (Podium), 2007 (Top 4) -kliknij-
IM Francji na torze trawiastym (Open) 1990-1991, 2005-2006 (Klasyfikacja końcowa), 2000, 2003 (Zwycięzcy), 2004-2007 (Podium) -kliknij-
IM Francji na torze trawiastym 125ccm 1990-1991 (Klasyfikacja końcowa) -kliknij-
IM Francji na torze trawiastym 80ccm 1990-1991 (Klasyfikacja końcowa) -kliknij-

20.05.2010r.
IME na torze trawiastym 1979-2009 (Finały), 2006-2009 (Eliminacje) Wojciech Wilde -kliknij-
IM Czech na długim torze 1993-2002 (Zwycięzcy), 2003-2010 (Klasyfikacja końcowa) -kliknij-
IM Czechosłowacji na długim torze 1977-1988, 1992 (Zwycięzcy) 1989 (Top 10), 1990-1991 (Klasyfikacja końcowa) -kliknij-
IM Czechosłowacji na torze trawiastym 1989, 1991 (Zwycięzcy), 1990 (Klasyfikacja końcowa) -kliknij-
IM Czech 2003-2004 (Półfinały) -kliknij-

19.05.2010r.
IM¦ - Kwalifikacje Brytyjskie 1990 (Klasyfikacja końcowa) Wojciech Wilde -kliknij-
IM Wielkiej Brytanii 1990 (Kwalifikacje) Wojciech Wilde -kliknij-
IM¦ - Kwalifikacje Australijskie 1990 (Klasyfikacja końcowa) Wojciech Wilde -kliknij-
IM¦ - Kwalifikacje Szwedzkie 1990 (Klasyfikacja końcowa) Wojciech Wilde -kliknij-
IM¦ - Kwalifikacje Amerykańskie 1990 (Klasyfikacja końcowa) Wojciech Wilde -kliknij-
IM¦ - Kwalifikacje Duńskie 1990 (Klasyfikacja końcowa) Wojciech Wilde -kliknij-

18.05.2010r.
IPE 1986-1993 (Klasyfikacja końcowa) Wojciech Wilde -kliknij-