Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl



HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 1956-2015

Drużynowe Mistrzostwa Danii na Żużlu (Duńska Liga Żużlowa)
(Danish Team Championship [Danish Speedway League])
(Dansk Speedway Hold Mesterskab [Danske Liga])
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare

Thanks to Wojciech Wilde, David Austin, Soren Kjaer and Christian Riviere Ramond
Rok
(Year)
Liga
(League)
Klub
(Club)
1958DSLAmager
1967Division 1Vikingerne Esbjerg
1968Division 1Faestningsdrengene Fredericia
1969Division 1Vikingerne Esbjerg
1970Division 1Vikingerne Esbjerg
1971Division 1Esbjerg
1972Division 1Esbjerg
1973Division 1Aarhus
1974Division 1Fredericia
1975Division 1Faestningsdrengene Fredericia
1975Division 2Holsted
1976Division 1Holsted
1976Division 2Klitdrengene Esbjerg
1977Division 1Holsted
1978Division 1Holsted
1979Division 1Holsted
1980Division 1Vikingerne Esbjerg
1980Division 1Vikingerne Esbjerg
1980Division 2Fighters Vojens
1981Division 1Vikingerne Esbjerg
1981Division 2Cometerne Fjelsted
1982DSLLeoparderne Fjelsted
1983Division 1Kulsvierne Frederiksborg
1983Division 2Falkene Silkeborg
1983Division 3Jokeren Esbjerg
1984Division 1Vikingerne Esbjerg
1984Division 2Ulvene Midtsjaelland
1985Division 1Blabjergdrengene Outrup
1985Division 2Jetterne Amager
1986DSLFjelsted
1987DSLFredericia
1988DSLSlangerup
1989DSLFredercia
1990DSLHaMK Brovst
1990Division 1 - gr. AHSK Holsted
1990Division 1 - gr. BOSC Outrup
1990Division 2HaMK Brovst
1991DSLHSK Holsted
1991Division 1HSK Holsted II
1991Division 2RMS Randers II
1992DSLFjelsted
1993DSL - FinałFredericia
1993DSLFredericia
1994DSLHolsted
1995DSLFjelsted
1995Division 1Holsted
1995Division 2Randers
1996SuperligaenHolsted
1997DSLHolstebro
1997Division 1Holsted
1997Division 2Slangerup1
1998SuperligaenBrovst
1998Division 1Holsted
1998Division 2Slangerup
1999DSLOutrup
1999Division 1Holsted
1999Division 2Herning
2000DSL - FinałBrovst
2000DSLBrovst
2000Division 1Herning
2000Division 2Outrup
2001DSL FinałOutrup
2001DSLHolsted
2001Division 1Outrup
2001Division 2Grinsted 1
2002DSLHolsted
2002Division 1Herning
2002Division 2Brovst/Kronjylland
2003DSLHolsted
2003Division 1Holsted
2003Division 2Odense/Vojens
2004DSLHolsted
20041. DivisionHolsted II
20042. DivisionOutrup III
2005DSL FinałFredericia
2005DSLHolsted
20051 DivisionHolsted II
20052 DivisionVojens
2006DSLHolsted
2006Division 1HSK Holsted
2006Division 2OSC Outrup
2007DSLHolsted
2007Division 1HSK Holsted
2007Division 2OSC Outrup
2008DSLSSK Slangerup
2008Division 1HSK Holsted
2008Division 2EMS Esbjerg
2009DSLHSK Holsted
2009Division 1VSK Vojens
2009Division 2MSM Midtsjaelland
2010DSLSSK Slangerup
2010Division 1SSK Slangerup II
2010Division 2Randers Lions KSC Kronjylland
2011DSLSSK Slangerup
2011Division 1MSM Glumso
2011Division 2SSC Silkeborg

1958

 DSL

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Amager---
2Juderne Randers---
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

1967

 Division 1

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Vikingerne Esbjerg---
2Faestningsdrengene Fredericia---
3Uldjyderne Herning---
4Kulsvierne Hilleroed---
5Cimbrerne Aalborg---
6Fynboerne Odense---
7Loverne Haderslev---
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

1968

 Division 1

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Faestningsdrengene Fredericia---
2Loverne Haderslev---
3Kulsvierne Hilleroed---
4Cimbrerne Aalborg---
5Uldjyderne Herning---
6Vikingerne Esbjerg---
7Ulvene Midtsjalland---
8Volddrengene Fredericia---
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

1969

 Division 1

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Vikingerne Esbjerg---
2Faestningsdrengene Fredericia---
3Kulsvierne Hilleroed---
4Loverne Haderslev---
5Cimbrerne Aalborg---
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

1970

 Division 1

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Vikingerne Esbjerg---
2Faestningsdrengene Fredericia---
3Cimbrerne Aalborg---
4Piraterne Aarhus---
5Uldjyderne Herning---
6Klitdrengene Esbjerg---
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

1971

 Division 1

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Esbjerg---
2Faestningsdrengene Fredericia---
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

1972

 Division 1

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Esbjerg---
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

1973

 Division 1

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Aarhus8--
2Vikingerne Esbjerg8--
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

1974

 Division 1

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Fredericia---
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

1975

 Division 1

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Faestningsdrengene Fredericia---
2Vikingerne Esbjerg---
3Piraterne Aarhus---
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Division 2

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Holsted---
2Ulvene---
3Kulsvierne Fredericksborg---
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

1976

 Division 1

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Holsted---
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Division 2

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Klitdrengene Esbjerg---
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

1977

 Division 1

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Holsted---
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

1978

 Division 1

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Holsted---
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

1979

 Division 1

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Holsted---
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

1980

 Division 1

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Vikingerne Esbjerg1029410
1Vikingerne Esbjerg1029410
2Tigers Holsted1024377
3Blabjergdrengene Outrup1024350
4Goodyear-drengene Vojens1020300
5Leoparderne Fjelsted1019297
6Cimbrene Aalborg1019281
6Uldjyderne Herning1018277
7Hanerne Hanherred1017289
8Kulsvierne Fredericksborg1013237
9Piraterne Aarhus1012259
10Rodspaetterne Frederickshavn1012256
11Faestningsdrengene Fredericia1012256
12Falkene Silkeborg1012247
13Panthers Holsted1012240
14Prinserne Viborg1011228
15Ulvene Midtsjaellands105171
16Hvepsene Haderslev10089
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Division 2

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Fighters Vojens1028390
2Klitdrengene Esbjerg1026387
3Skansedrengene Fredericia1023365
4Drabanterne Fredericksborg1023342
5Cometerne Fjelsted1021331
6Cimbrene Aalborg1019281
7Raketterne Fjelsted1018298
8Hajerne Frederickshavn1017289
9Vestjyderne Outrup1013264
10Skovtroldene Fredericksborg1013248
11Neutronerne Viborg1010196
12Urhanerne Herning109193
13Fynboerne Odense108194
14Pythonerne Aarhus105176
15Jetterne Amager104148
16Roverbanden Vissenbjerg/Bred103153
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

1981

 Division 1

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Vikingerne Esbjerg1029394
2Tigers Holsted1025373
3Rodspaetterne Frederickshavn1022344
4Leoparderne Fjelsted1022300
5Blabjergdrengene Outrup1021314
6Goodyear-drengene Vojens1020304
7Hanerne Hanherred1015264
8Kulsvierne Fredericksborg1015261
9Uldjyderne Herning1013271
10Faestningsdrengene Fredericia1012279
11Falkene Silkeborg1012279
12Piraterne Aarhus1010227
13Skansedrengene Fredericia109194
14Klitdrengene Esbjerg108211
15Panthers Holsted105178
16Fighters Vojens102103
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Division 2

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Cometerne Fjelsted1030417
2Ulvene Midtsjaellands1027413
3Laksene Randers1025340
4Loverne Haderslev1022339
5Drabanterne Fredericksborg1022314
6Cimbrene Aalborg1016284
7Vestjyderne Outrup1016251
8Hajerne Frederickshavn1013265
9Raketterne Fjelsted1012237
10Fladbrodrengene Randers1012218
11Skovtroldene Fredericksborg109236
12Svanerne Munkebo109201
13Wildcats Holsted109198
14Pythonerne Aarhus107188
15Urhanerne Herning106149
16Fynboerne Odense104181
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

1982

 DSL

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Leoparderne Fjelsted---
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

1983

 Division 1

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Kulsvierne Frederiksborg1026355
2Leoparderne Fjelsted1025366
3Vikingerne Esbjerg1024364
4Blabjergdrengene Outrup1023358
5Tigers Holsted1022334
6Hanerne Hanherred1020347
7Rodspaetterne Frederikshavn1020337
8Cometerne Fjelsted1017266
9Gepards Vojens1015272
10Faestningsdrengene Fredericia1014259
11Skansedrengene Fredericia107209
12Cimbrerne Aalborg107186
13Klitdrengene Esbjerg106188
14Uldjyderne Herning106165
15Ulvene Midtsjaeliands105159
16Panthers Holsted103117
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Division 2

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Falkene Silkeborg1030424
2Drabanterne Frederiksborg1026397
3Laksene Randers1024389
4Hajerne Frederikshavn1022343
5Stjernerne Fjelsted1022339
6Rakkerterne Fjelsted1020342
7Vestjyderne Outrup1017286
8Fighters Vojens1013268
9Volddrengene Fredericia1013239
10Skovtroldene Frederiksborg1013226
11Urhanerne Herning1012268
12Pythonerne Arhus1010215
13Svanerne Munkebo107215
14Magerne Bogense106194
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Division 3

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Jokeren Esbjerg823324
2Fladbrodrengene Randers821349
3Jetterne Amager814255
4Satelitterne Fjelsted812211
5Fynborne Odin89172
6Badderne Outrup87167
7Lyngdrengene Herning87122
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

1984

 Division 1

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Vikingerne Esbjerg1027399
2Leoparderne Fjelsted1027394
3Tigers Holsted1026396
4Gepards Vojens1025378
5Faestningsdrengene Fredericia1021339
6Kulsvierne Frederiksborg1018315
7Rodspaetterne Frederikshavn1017310
8Cometerne Fjelsted1017273
9Hanerne Hanherred1014245
10Klitdrengene Esbjerg1010205
11Blabjergdrengene Outrup1010205
12Laksene Randers108202
13Drabanterne Ferederiksborg108189
14Skansedrengene Fredericia106159
15Uldjyderne Herning102137
16Falkene Silkeborg101112
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Division 2

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Ulvene Midtsjaelland1030497
2Panthers Holsted1027395
3Fighters Vijens1026405
4Stjernerne Fjelsted1023349
5Hajerne Frederikshavn1021351
6Rakerterne Fjelsted1020333
7Svanerne Munkebo1015265
8Skovtroldene Frederiksborg1013257
9Jokerne Esbjerg1013231
10Fladbrodrengene Randers1013194
11Magerne Bogense1010181
12Phytonerne Arkus109183
13Urhanerne Herning107174
14Volddrengene Fredericia105145
15Jetterne Amager105131
16Vestjyderne Outrup103142
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

1985

 Division 1

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Blabjergdrengene Outrup1029385
2Leoparderne Fjelsted1026390
3Tigers Holsted1024365
4Gepards Vojens1024360
5Faestningsdrengene1021356
6Ulvene Midtsjaellands1019313
7Vikingerne Esbjerg1018330
8Hanerne Hanherred1017320
9Cometerne Fjelsted1016291
10Kulsvierne Frederiksborg1015281
11Rodspaetterne Frederikshavn1011226
12Laksene Randers106165
13Panthers Holsted106164
14Fighters Vojens10499
15Drabanterne Frederiksborg10396
16Klitrengene Esbjerg101101
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Division 2

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Jetterne Amager1029431
2Skansedrengene Fredericia1027407
3Stjernerne Fjelsted1024365
4Hunters1023320
5Uldjyderne Herning1019316
6Svanerne Munkebo1019308
7Vestjyderne Outrup1016280
8Falkene Silkeborg1016275
9Magerne Bogense1016274
10Skovtroldene Frederiksborg1016258
11Raketterne Fjelsted1013243
12Ravnene108197
13Pythonerne Arhus107197
14Hajerne Frederikshavn104161
15Fladbrodrdrengene Randers102129
16Ulveungerne101129
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

1986

 DSL

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Fjelsted---
2Fredericia---
3Slangerup---
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

1987

 DSL

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Fredericia---
2Fjelsted---
3Slangerup---
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

1988

 DSL

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Slangerup---
2Frederikshaven---
3Fjelsted---
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

1989

 DSL

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Fredercia---
2Fjelsted---
3Slangerup---
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

1990

 DSL

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1HaMK Brovst1430421
2FMK Fredericia1428431
3SaeSK Saeby1425413
4FSK Fjelsted1424393
5HSK Holsted1422395
6FAM Slangerup1418377
7HoSK Holstebro1414304
8EMS Esbjerg146275
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Division 1 - gr. A

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1HSK Holsted1219243
2FSK Fjelsted I1217213
3FMK Fredericia I1216231
4RMS Randers1216228
5FAM Slangerup I1210187
6VSK Vojens128174
7HoSK Holstebro125116
8FSK Esbjerg II123114
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Division 1 - gr. B

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1OSC Outrup1218283
2FMK Fredericia II1216216
3KSK Copenhahen1215240
4HeMS Herning1212210
5HaMK Brovst128157
6EMS Esbjerg127172
7FAM Slangerup II127150
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Division 2

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1HaMK Brovst823315
2SMS Silkeborg821307
3MSC Munkebo817289
4GrSK Grindsted816271
5FSK Fjelsted814227
6HoSK Holstebro812198
7SaeSK Saeby811196
8RMS Randers810209
9MSM Glumso88199
10HoSK Holstebro II8598
11FAM Slangerup83115
12HeMS Herning83107
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

1991

 DSL

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1HSK Holsted1434509
2FMK Fredericia1426491
3HoSK Holstebro1425421
4SSK Slangerup1421423
5FSK Fjelsted1419374
6RMS Randers1417374
7HaMK Brovst1415363
8SaeSK Saeby1411319
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Division 1

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1HSK Holsted II1435545
2EMS Esjberg1434562
3FMK Fredericia II1423424
4HoSK Holstebro II1420415
5SSK Slangerup II1420395
6FSK Fjelsted II1418412
7VSK Vojens1414341
8OSC Outrup144219
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Division 2

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1RMS Randers II1029499
2HeMS Herning I1028436
3HaMK Brovst II1025421
4SSK Slangerup III1020366
5MSC Munkebo1019336
6EMS Esjberg II1017310
8MSM Glumso1012260
9HaMK Brovst III712225
10KSK Kopenhaga911254
11SaeSK Saeby II811221
12HeMS Herning II1010232
13OSC Outrup II910221
14BMK Bogense109219
15HoSK Holstebro III98196
16GrSK Grindsted103170
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

1992

 DSL

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Fjelsted---
2Holsted---
3Fredericia---
6RMS Randers---
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

1993

2 rundy: Fjelsted - 25 wrzesień (25.09), Fredericia - 26 wrzesień (26.09).

 DSL - Finał

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Fredericia289 (51+38)-
2Holsted265 (25+40)-
3Fjelsted244 (25+19)-
4Slangerup242 (19+23)-
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 DSL

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Fredericia1438586
2Fjelsted1429484
3Slangerup1428469
4Holsted1427479
5Holstebro1420412
6Brovst1410274
7Randers149343
8Outrup147303
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

1994

 DSL

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Holsted1435536
2Fredericia1434534
3Randers1425487
4Herning1422431
5Fjelsted1419438
6Holstebro1419414
7Slangerup1414348
8Brovst140162
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

1995

 DSL

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Fjelsted1438586
2Holsted1435570
3Fredericia1427485
4Outrup1422442
5Slangrup1418433
6Herning1417360
7Holstebro145253
8Randers144221
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Division 1

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Holsted1438635
2Slangrup1432537
3Fjelsted1429485
4Vojens1421409
5Outrup1417378
6Brovst1411284
7Herning1410314
8Grindsted1410299
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Division 2

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Randers1439607
2Holsted1434584
3Holstebro1422456
4Fredericia1421412
5Esbjerg1420431
6Fjelsted1413299
7Herning149215
8Brovst144180
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

1996

 Superligaen

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Holsted1433471
2Fredericia1428479
3Holstebro1426430
4Outrup1420430
5Slangerup1419399
6Herning1415372
7Fjelsted1414387
8Vojens1413397
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

1997

 DSL

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Holstebro1433544
2Holsted1428494
3Outrup1427486
4Slangerup1426476
5Herning1423453
6Fjelsted1416411
7Brovst1414370
8Kronjylland130108
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Division 1

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Holsted1234535
2Herning1230469
3Slangerup1224473
4Holstebro1224413
5Kronejylland1215346
6Fjelsted1114312
7Vojens1214298
8Outrup1213341
9Brovst125251
10Grindsted111139
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Division 2

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Slangerup11233511
2Holsted1227445
3Munkebo1225455
4Silkeborg1220391
5Herning1117337
6Brovst1112274
7Slangerup 298222
8Fredericia102165
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

1998

 Superligaen

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Brovst1232484
2Holstebro1226418
3Holsted1225440
4Outrup1217360
5Slangerup1213331
6Fjelsted1210279
7Herning122225
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Division 1

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Holsted1234526
2Vojens1227401
3Slangerup1126412
4Herning1220411
5Outrup1219365
6Kronejylland1212316
7Brovst1212315
8Holstebro1211344
9Esbjerg127278
10Munkebo122203
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Division 2

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Slangerup1233520
2Holsted1232534
3Vojens1225454
4Herning1225409
5Odense1219354
6Kronjylland1113289
7Grinsted129271
8Munkebo118251
9Silkeborg128245
10Brovst98199
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

1999

 DSL

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Outrup1433521
2Odense1428470
3Brovst1427357
4Holstebro1425455
5Slangerup1420414
6Holsted1418438
7Herning122224
7Herning1417384
8Vojens140202
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Division 1

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Holsted1431497
2Herning1426482
3Kronejylland1423438
4Brovst1423403
5Slangerup1419379
6Vojens1416368
7Outrup1415386
8Holstebro1415355
9Brovst 21230447
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Division 2

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Herning1226417
2Brovst 11222417
3Munkebo1221423
4Holsted1120360
5Vojens1118348
6Outrup1212344
7Grindsted1110278
8Silkeborg1110266
9Kronejylland125124
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

2000

 DSL - Finał

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Brovst2870
2Herning2572
3Holsted2452
4Outrup2146
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 DSL

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Brovst1229422
2Holsted1227432
3Herning1222393
4Outrup1222384
5Slangerup1212314
6Holstebro128302
7Odense126265
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Division 1

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Herning1233496
2Outrup1223413
3Slangerup1222358
4Brovst1221370
5Kronjylland1219381
6Holsted1218400
7Holstebro1211292
8Vojens128291
9Odense128240
10Grindsted123262
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Division 2

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Outrup1435607
2Herning1432478
3Brovst1426426
4Grindsted1424450
5Vojens1423453
6Fjelsted1411320
7Bogense149252
8Silkeborg146204
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

2001

 DSL Finał

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Outrup39120
2Holsted36107
3Brovst3497
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 DSL

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Holsted921330
2Outrup921339
3Brovst919320
4Herning919335
5Kaparna Goeteborg (Szwecja)917307
6Slangerup917333
7Gustrow (Niemcy)912255
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Division 1

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Outrup1433532
2Herning1432539
3Holsted1326464
4Slangerup1321398
5Kronjylland1319419
6Brovst1313315
7Vojens146283
8Holstebro146272
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Division 2

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Grinsted 1821367
2Outrup819327
3Slikeborg817301
4Holstebro811222
5Fjelsted810206
6Herning810182
7Slangerup89187
8Grindsted 286175
9Vojens83146
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

2002

 DSL

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Holsted102690
2Slangerup102453
3Outrup1023140
4Brovst102210
5Vojens1012-81
6Kronjylland1012-153
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Division 1

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Herning1228446
2Holsted1227452
3Ourtup1210319
4Slangerup97205
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Division 2

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Brovst/Kronjylland1232540
2Grinsted1230486
3Outrup1228435
4Holstebro 11224430
5Munkebo1219383
6København/Glumsø1213352
7Herning1013245
8Fjelsted1211276
9Holsted88182
10Holstebro 2121140
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

2003

 DSL

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Holsted102690
2Slangerup102329
3Brovst1018-13
3Outrup1014-4
5Kronjylland109-102
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Division 1

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Holsted1434558
2Slangerup1431,5552
3Grinsted1429515
4Outrup1425469
5Fredericia1323,5475
6Glumsø1411303
7Kronjylland135,5234
8Brovst91191
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Division 2

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Odense/Vojens822358
2Outrup822325
3Holstebro813337
3Brovst101814
4Esbjerg812,5241
5Holsted87178
6Grinsted86,5200
7Fjelsted80113
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

2004

 DSL

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Holsted103380
2Slangerup103099
3Fredericia102352
4Brovst1018-11
5Outrup1017-62
6Kronjylland1014-160
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 1. Division

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Holsted II1437514
2Slangerup II1433476
3Outrup II1422360
4Grindsted1422359
5Glumso1418343
6Holstebro1415300
7Fjelsted1411296
8Holsted III141162
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 2. Division

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Outrup III1026334
2Fjelsted II1021297
3Holstebro II1030291
4Korskro1015283
5Grindsted II104183
6Elling100126
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

2005

 DSL Finał

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Fredericia27(-)
2Holsted24(-)
3Slangerup23(-)
4Brovst21(-)
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 DSL

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Holsted82443
2Fredericia82354
3Slangerup81628
4Brovst815-48
5Outrup812-77
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 1 Division

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Holsted II1434444
2Slangerup II1424368
3Esjberg1423368
4Glumso1421376
5Fjelsted1421355
6Grindsted1416332
7Holstebro1414290
8Outrup II1412311
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 2 Division

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Vojens1234463
2Holstebro II1224360
3Fjelsted II1224340
4Vojens II1220320
5Outrup III1219357
6Esbjerg II1216298
7Grindsted II1214304
8Glumso II129227
9Silkeborg124208
10Fjelsted III120143
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

2006

 DSL

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Holsted62150
2Slangerup612-7
3Outrup61529
4Brovst66-72
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Division 1

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1HSK Holsted1436447
2HoSK Holstebro1426,5427
3GSK Grindsted1419349
4EMS Esjberg1422361
5SSK Slangerup1419,5375
6VSK Vojens1415270
7FSK Fjelsted1412334
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Division 2

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1OSC Outrup1232459
2HeSK Uhre1227378
3EMS Esjberg II1226360
4HoSK Holstebro1220,5322
5KSC Fladbro1217337
6GSK Grindsted1215307
7VSK Vojens II1213,5277
8FSK Fjelsted II1213264
9KBH/BSC Kobenhavn/Brovst128227
10MSM Glumso121119
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

2007

 DSL

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Holsted1444159
2Slangerup1442146
3Esbjerg143959
4Holstebro1429-42
5Outrup1426-18
6Fjelsted1426-50
7Grindsted1424-48
8Brovst1422-206
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Division 1

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1HSK Holsted1436591
2EMS Esbjerg1433503
3FSK Fjelsted1431529
4VSK Vojens1418440
5OSC Outrup1417425
6HeSK Herning1417378
7SSK Slangerup146341
8KSC Kronjylland140123
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Division 2

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1OSC Outrup1230555
2VSK 1 Vojens1228503
3VSK 2 Vojens1228452
4HoSK Holstebro1212384
5EMS Esbjerg1211305
6GSK Grindsted129359
7FSK Fjelsted128378
8MSC Munkebo122281
9BSC Brovst120247
10SSK Slangerup---
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

2008

 DSL

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1SSK Slangerup1443122
2EMS Esbjerg1443122
3HSK Holsted143511
4FSK Fjelsted14297
5GSK Grinsted1429-17
6BSC Brovst1427-34
7HoSK Holstebro1427-59
8OSC Outrup1426-117
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Division 1

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1HSK Holsted1432521
2FSK Fjelsted1430488
3EMS Esbjerg1429498
4VSK Vojens1416444
5HoSK Holstebro1415376
6OSC Outrup1414351
7GSK Grindsted1412488
8SSK Slangerup143297
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Division 2

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1EMS Esbjerg819329
2FSK Fjelsted817284
3VSK Vojens815305
4BSC Brovst812272
5MSC Munkebo84236
6SSK Slangerup81195
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

2009

 DSL

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1HSK Holsted1445607
2SSK Slangerup1439607
3BSC Brovst1438611
4HoSK Holstebro1431607
5VSK Vojens1426606
6EMS Esbjerg1426592
7FSK Fjelsted1425568
8GSK Grinsted1422545
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Division 1

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1VSK Vojens1433514
2HSK Holsted1428476
3FSK Fjelsted1424458
4EMS Esbjerg1423452
5OSC Outrup1421398
6HoSK Holstebro1420435
7SSK Slangerup1410335
8GSK Grinsted14-1280
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Division 2

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1MSM Midtsjaelland1232535
2BSC Brovst1232509
3FSK Fjelsted1225450
3OSK Outrup II1225428
4EMS Esbjerg1219357
5GSK Grinsted1218382
6KSC Kronjylland1210293
7HoSK Holstebro129311
8MSC Munkebo127286
9VSK Vojens7259
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

2010

 DSL

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1SSK Slangerup144049
2OSK Outrup143674
3VSK Vojens143417
4HSK Holsted14322
5BSC Brovst1432-25
6HoSK Holstebro1428-41
7EMS Esbjerg1426-64
8FSK Fjelsted1424-21
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Division 1

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1SSK Slangerup II1235477
2Midtsaellands SM Glumso1233533
3GSK Grindsted1224467
4HSK Holsted II1222421
5VSK Vojens II1219367
6EMS Esbjerg II1217343
7FSK Fjelsted II1210351
8HoSK Holstebro II1210332
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Division 2

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1Randers Lions KSC Kronjylland1236555
2HoSK Holstebro III1224456
4FSK Fjelsted III1223435
5EMS Esbjerg III1215347
6MSC Munkebo1215327
7BSC Brovst II1212297
8Randers Lions Talent KSC Kronjylland127205
9EMS Esbjerg III Girl Power121165
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

2011

 DSL

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1SSK Slangerup1422+5 (11-0-3)+126 (656-530)
2HoSK Holstebro1419+6 (9-1-4)+72 (633-561)
3HSK Holsted1418+5 (8-2-4)+67 (624-557)
4OSC Outrup1416+3 (7-2-5)+27 (603-576)
5VSK Vojens1410+3 (5-0-9)+15 (555-540)
6EMS Esbjerg1410+3 (5-0-9)-24 (586-610)
7FSK Fjelsted148+2 (4-0-10)-80 (560-640)
8GSK Grindsted149+1 (4-1-9)-106 (537-643)
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Division 1

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1MSM Glumso1437563
2HSK II Holsted1434553
3VSK II Vojens1434553
4EMS II Esbjerg1437563
5Randers SC Kronjyllands1319394
6MSC Munkebo1412350
7OSK II Outrup139291
8HoSK II Holstebro135256
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--

 Division 2

Pozycja Klub
(Club)
Mecze
(Matches)
Punkty
(Points)
Małe punkty
(Race points)
1SSC Silkeborg819316
2BSC Brovst817301
3FSK Fjelsted715285
4EMS Esbjerg88224
5Randers Lions Speeedway76171
6MSC Munkebo73121
7GSK Grinsted10NK
[Średnie] --kliknij--   [Averages] --click--




Odwiedziny (Visitors):
6592055


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl