Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl



HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 1980-2016

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Par na Żużlu
(Polish Pairs Speedway Junior Championship)
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare

Thanks to Wojciech Wilde
Rok
(Year)
Klub
(Club)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
1980Polonia BydgoszczFinał
1980Stal RzeszówPółfinał
1980Apator ToruńPółfinał
1980Motor LublinEliminacja
1980ROW RybnikEliminacja
1980Ostrovia Ostrów Wlkp.Eliminacja
1983ROW RybnikFinał
1983Wybrzeże GdańskPółfinał
1983Unia LesznoPółfinał
1983Ostrovia Ostrów Wlkp.Eliminacja wstępna
1984Kolejarz OpoleFinał
1984Kolejarz OpolePółfinał
1984Stal GorzówPółfinał
1984Włókniarz CzęstochowaEliminacja wstępna
1985Stal GorzówFinał
1985Falubaz Zielona GóraPółfinał
1985Śląsk ŚwiętochłowicePółfinał
1985Włókniarz CzęstochowaEliminacja wstępna
1986Stal GorzówFinał
1986Unia LesznoPółfinał
1986Polonia BydgoszczPółfinał
1986Start GnieznoEliminacja wstępna
1987Stal GorzówFinał
1987Kolejarz OpolePółfinał
1987Apator ToruńPółfinał
1987Włókniarz CzęstochowaEliminacja wstępna
1988Falubaz Zielona GóraFinał
1988Polonia BydgoszczPółfinał
1988Falubaz Zielona GóraPółfinał
1988Motor LublinRunda Wstępna
1989Wybrzeże GdańskFinał
1989Stal RzeszówPółfinał
1989Stal GorzówPółfinał
1989Wybrzeże GdańskPółfinał
1990Apator ToruńFinał
1990Apator ToruńPółfinał
1990Start GnieznoPółfinał
1990ROW RybnikPółfinał
1991Apator ToruńFinał
1991Unia TarnówEliminacja
1991Apator ToruńEliminacja
1991Polonia BydgoszczEliminacja
1992Apator ToruńFinał
1992Apator ToruńEliminacja
1992Unia TarnówEliminacja
1992Stal GorzówEliminacja
1993Apator ToruńFinał
1993Morawski Zielona GóraEliminacja
1993ROW RybnikEliminacja
1993Wybrzeże GdańskEliminacja
1994Unia TarnówFinał
1994Motor LublinEliminacja
1994Stal GorzówEliminacja
1994Unia TarnówEliminacja
1995Polonia PiłaFinał
1995Stal RzeszówEliminacja
1995Unia TarnówEliminacja
1995Unia LesznoEliminacja
1996Unia LesznoFinał
1996Apator ToruńPółfinał
1996Polonia PiłaPółfinał
1996Włókniarz CzęstochowaPółfinał
1997Unia LesznoFinał
1997Iskra OstrówEliminacja
1997Unia LesznoEliminacja
1997Polonia PiłaEliminacja
1998Polonia PiłaFinał
1998Polonia PiłaEliminacja
1998GKM GrudziądzEliminacja
1998WTS WrocławEliminacja
1999Iskra OstrówFinał
1999Unia TarnówPółfinał
1999Wybrzeże GdańskPółfinał
1999WTS WrocławPółfinał
2000Polonia PiłaFinał
2000WTS WrocławEliminacja
2000Wybrzeże GdańskEliminacja
2000Apator ToruńEliminacja
2001ZKŻ Zielona GóraFinał
2001Kolejarz RawiczEliminacja
2001WTS WrocławEliminacja
2002Polonia PiłaFinał
2002Unia TarnówEliminacja
2002Unia LesznoEliminacja
2002RKM RybnikEliminacja
2003RKM RybnikFinał
2003Włókniarz CzęstochowaPółfinał
2003Unia TarnówPółfinał
2003RKM RybnikPółfinał
2004Unia TarnówFinał
2004Unia LesznoEliminacja
2004Unia TarnówEliminacja
2004Polonia BydgoszczEliminacja
2005Unia LesznoFinał
2005Polonia BydgoszczPółfinał
2005Unia LesznoPółfinał
2005Apator ToruńPółfinał
2006Marma RzeszówFinał
2006Marma RzeszówPółfinał
2006KS ToruńPółfinał
2006Polonia BydgoszczPółfinał
2007KS ToruńFinał
2007RKM RybnikEliminacja
2007KS ToruńEliminacja
2007Start GnieznoEliminacja
2008RKM RybnikFinał
2008KM Ostrów Wlkp.Eliminacje
2008Włókniarz CzęstochowaEliminacje
2008ZKŻ Zielona GóraEliminacje
2009Unia LesznoFinał
2009Włókniarz CzęstochowaPółfinał
2009Unia LesznoPółfinał
2009KS ToruńPółfinał
2010Stal GorzówFinał
2010Unia TarnówPółfinał
2010Włókniarz CzęstochowaPółfinał
2010RKM ROW RybnikPółfinał
2011WTS WarszawaFinał
2011Unia LesznoEliminacje
2011WTS WarszawaEliminacje
2011Polonia BydgoszczEliminacje
2012Unia TarnówFinał
2012WTS WarszawaEliminacje
2012Włókniarz CzęstochowaEliminacje
2012Polonia BydgoszczEliminacje
2013Włókniarz Częstochowa (stowarzyszenie)Finał
2013KS ToruńEliminacja
2013Włókniarz Częstochowa (stowarzyszenie)Eliminacja
2013Sparta WrocławEliminacja
2014Unia LesznoFinał
2014Falubaz Zielona GóraEliminacja
2014Start GnieznoEliminacja
2014Włókniarz CzęstochowaEliminacja
2015Stal Gorzów Wlkp.Finał
2015Unia LesznoEliminacja
2015Ostrovia Ostrów Wlkp.Eliminacja
2015Falubaz Zielona GóraEliminacja

1980
Bydgoszcz - 31 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Polonia Bydgoszcz20Krzysztof Głowacki - 13 (3,3,3,2,2), Zbigniew Bizoń - 7 (2,2,2,0,1), -
2Apator Toruń19+3Wojciech Żabiałowicz - 11+3 (3,w,2,3,3), Krzysztof Kwaitkowski - 8 (2,3,1,1,1), -
3ROW Rybnik19+uBronisław Klimowicz - 4 (1,1,0,2,0), Antoni Skupień - 15+u (3,3,3,3,3), -
4Wybrzeże Gdańsk15Mirosław Berliński - 11 (1,2,3,3,2), Jan Kołacki - 4 (0,0,2,2,0), -
5Stal Rzeszów7Ryszard Romaniak - 7 (1,1,1,1,3), Marian Darzycki - 0 (0,0,0,0,0), -
6Unia Tarnów7Stanisław Kęowicz - 7 (2,2,1,1,1), Kazimierz Placek - 0 (d,d,d,-,-), -
7Rezerwa Toru3Ireneusz Wełnicki - 3 (1,2), Ryszard Gabrych - 0 (u), -

Rzeszów - 5 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Stal Rzeszów23Ryszard Romaniak - 12 (3,3,2,3,1), Andrzej Surowiec - 11 (1,2,3,2,3), -
2ROW Rybnik15Bronisław Klimowicz - 10 (3,2,1,3,1), Antoni Skupień - 5 (2,3,u/-,-,-), -
3Unia Tarnów14+3Antoni Frączek - 4 (1,0,1,w,2), Kazimierz Placek - 10+3 (u,1,3,3,3), -
4Motor Lublin14+2Andrzej Dyś - 4 (0,0,1,0,3), Krzysztof Nurzyński - 10+2 (2,2,2,2,2), -
5Sparta Wrocław13Marek Kałuża - 6 (1,3,0,2,u), Rafał Andrzejewski - 7 (3,1,w,1,2), -
6Kolejarz Opole8Herbert Karwat - 8 (2,3,1,1,1), Stefan Gogolok - 0 (0,0,0,0,0), -
7Rezerwa Toru3Marian Darzycki - 1 (0,0,1), Zbigniew Pencak - 2 (2,0), -

Grudziądz - 5 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Apator Toruń19Wojciech Żabiałowicz - 14 (3,3,2,3,3), Krzysztof Kwiatkowski - 5 (w,2,0,2,1), -
2Wybrzeże Gdańsk18Mirosław Berliński - 10 (2,2,3,d,3), Jan Kołacki - 8 (1,1,1,3,2), -
3Polonia Bydgoszcz16Krzysztof Głowacki - 11 (3,3,2,1,1), Zbigniew Bizoń - 5 (0,0,1,2,2), -
4Gwardia Łódź14Paweł Szkobel - 10 (2,0,3,3,2), Krzysztof Błaszczyk - 4 (1,3,2,0,d), -
5Ostrovia Ostrów Wlkp.11Jacek Bruchaiser - 10 (3,3,2,1,1), Krzysztof Kempiński - 1 (0,1,0,0,0), -
6GKM Grudziądz6Zdzisław Rutecki - 0 (u/-,-,-,-,-), Jarosław Szenwald - 6 (2,2,2,w,-), -
7Rezerwa Toru5Krzysztof Trykowski - 3 (d,0,1,2,0), Grzegorz Kołodziej - 2 (1,1), -

Łódź - 8 maj

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Motor Lublin22Marek Kępa - 12 (3,2,3,2,2), Krzysztof Nurzyński - 10 (2,3,1,1,3), -
2Gwardia Łódź18Paweł Szkobel - 13 (2,3,2,3,3), Krzysztof Błaszczyk - 5 (u,2,w,2,1), -
3Apator Toruń17Krzysztof Kwiatkowski - 9 (1,2,3,3,0), Tadeusz Wiśniewski - 8 (2,3,1,d,2), -
4GKM Grudziądz14Jan Szydlik - 10 (3,1,3,3,d), Zdzisław Rutecki - 4 (u,0,2,1,1), -
5Włókniarz Częstochowa9Tomasz Jurczyński - 8 (3,1,1,d,3), Kazimierz Bieniek - 1 (0,0,0,1,0), -
6Stal Gorzów7Ryszard Dubiec - 6 (1,1,2,w,2), Arkadiusz Mazurkiewicz - 1 (0,0,0,0,1), -
7Rezerwa Toru2Zdzisław Żerdziński - 0 (0), Ryszard Witwicki - 2 (2), -

Świętochłowice - 8 maj

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1ROW Rybnik22Bronisław Klimowicz - 14 (3,3,3,3,2), Piotr Brachmański - 8 (1,1,1,2,3), -
2Sparta Wrocław19Kreso Omerzel - 9 (1,3,2,2,1), Marek Kałuża - 10 (2,2,3,3,d), -
3Stal Rzeszów15Ryszard Romaniak - 13 (3,2,3,3,2), Andrzej Surowiec - 2 (u,-,0,2,d), -
4Unia Tarnów12Antoni Frączek - 9 (0,3,2,1,3), Kazimierz Placek - 3 (2,0,u,d,1), -
5Unia Leszno11Grzegorz Sterna - 5 (2,1,0,1,1), Andrzej Cichy - 6 (0,2,1,0,3), -
6Śląsk Świętochłowice10Maciej Fabiszak - 3 (w,0,2,1,0), Krzysztof Sikora - 7 (3,1,1,0,2), -
7Rezerwa Toru1Paweł Kubica - 1 (1,0), Janusz Tomczok - ns, -

Ostrów Wlkp. - 24 kwiecień

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Ostrovia Ostrów Wlkp.19Jacek Bruchaiser - 14 (3,2,3,3,3), Krzysztof Kempiński - 5 (2,w,1,1,1), -
2Kolejarz Opole18Herbert Karwat - 9 (01,3,2,3), Stanisław Pogorzelski - 9 (1,2,2,3,1), -
3Wybrzeże Gdańsk16Mirosław Berliński - 10 (3,2,1,2,2), Jan Kołacki - 6 (2,1,0,0,3), -
4Polonia Bydgoszcz14Krzysztof Głowacki - 6 (3,3,-,-,-), Zbigniew Bizoń - 8 (2,1,3,1,1), -
5Falubaz Zielona Góra11Alfred Krzystyniak - 4 (1,0,u,3,u), Wiesław Pawlak - 7 (0,3,2,0,2), -
6Start Gniezno11Stanisław Gała - 6 (1,3,0,2,0), Piotr Podrzycki - 5 (0,u,2,1,2), -
7Rezerwa Toru0Roman Mucha - 0 (w,d,0), Ryszard Małecki - 0 (0), -


1983
Tarnów - 23 czerwiec

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1ROW Rybnik23Piotr Liszka - 2 (d,1,1,-,-,-), Piotr Steuer - 17 (3,3,3,2,3,3), Mirosław Korbel - 4 (1,2,1)
2Wybrzeże Gdańsk22+3Dariusz Stenka - 13+3 (3,3,2,1,1,3), Piotr Żyto - 9 (2,2,1,2,0,2), -
3Unia Tarnów22+2Arkadiusz Tanaś - 4 (1,-,3,-,-,-), Janusz Trytko - 13+2 (2,2,2,3,1,3), Jerzy Stós - 5 (1,2,2)
4Unia Leszno18Zbigniew Krakowski - 1 (u,0,0,1,0,0), Piotr Pawlicki - 17 (3,3,3,3,3,2), -
5GKM Grudziądz15Roman Feld - 12 (2,d,3,3,3,1), Jerzy Budzeń - 3 (1,u,1,0,1,0), -
6Śląsk Świętochłowice14Andrzej Kułaga - 9 (2,1,2,-,1,3), Krzysztof Bas - 5 (1,-,d,2,2,d), Antoni Bielica - 0 (0,u)
7Polonia Bydgoszcz11Ryszard Dołomisiewicz - 9 (3,2,w,2,2,w), Janusz Łastowski - 2 (0,0,1,0,0,1), Adam Wolski - ns

Grudziądz - 19 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Wybrzeże Gdańsk28Dariusz Stenka - 14 (3,1,3,2,3,2), Piotr Żyto - 14 (2,2,2,3,2,3), -
2GKM Grudziądz22Roman Feld - 18 (3,3,3,3,3,3), Jerzy Bałtrukowicz - 2 (2,0,0,-,u,-), Dariusz Tracz - 2 (2,0)
3Polonia Bydgoszcz19+3Ryszard Dołomisiewicz - 19+3 (3,w,3,1,2,3), Janusz Łastowski - 7 (1,3,2,w,1,0), -
4Apator Toruń19+dStanisław Miedziński - 3 (3,d,u,-,-,-), Grzegorz Śniegowski - 12+d (2,2,3,2,1,2), Stefan Tietz - 4 (2,1,0,1)
5Start Gniezno18Grzegorz Furtak - 9 (0,3,2,u,3,1), Wojciech Pankowski - 9 (1,w,1,3,2,2), -
6Stal Gorzów7Ryszard Franczyszyn - 0 (u,w,-,-,-,-), Krzysztof Grzelak - 4 (2,2,w,-,-,-), Mirosław Daniszewski - 3 (d,d,2,1)
7Ostrovia Ostrów Wlkp.6Dariusz Bruchaiser - 4 (u,-,u,1,3,-), Wiesław Sobczak - 1 (u,d,u,0,1,d), Kazimierz Świdziński - 1 (1)

Świętochłowice - 15 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Unia Leszno24Zenon Kasprzak - 14 (2,3,d,3,3,3), Piotr Pawlicki - 10 (3,2,2,1,-,2), Andrzej Sokołowski - 0 (0)
2ROW Rybnik21Adam Pawliczek - 10 (3,2,1,2,2,0), Piotr Steuer - 2 (1,1,-,-,-,-), Henryk Bem - 9 (3,3,d,3)
3Śląsk Świętochłowice21Andrzej Kułaga - 9 (1,u,2,2,2,2), Krzysztof Bas - 5 (2,2,-,-,1,-), Antoni Bielica - 7 (3,1,3)
4Falubaz Zielona Góra20Piotr Tomaszewski - 11 (3,3,3,d,0,2), Marek Glinka - 9 (w,2,2,2,2,1), Waldemar Gaweł - ns
5Kolejarz Opole18Wojciech Załuski - 16 (1,3,3,3,3,3), Roland Wieczorek - 2 (0,d,0,1,1,d), -
6Motor Lublin12Dariusz Kamiński - 2 (w,1,1,-,-,-), Piotr Styczyński - 7 (3,0,u,2,1,1), Piotr Mazurek - 3 (u,3,d)
7Stal Rzeszów10Roman Błaszczyk - 6 (2,-,d,1,1,2), Andrzej Pękala - 4 (1,1,1,0,u,1), -

Ostrów Wlkp. - 8 maj

Eliminacja wstępna

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Ostrovia Ostrów Wlkp.25Dariusz Bruchaiser - 13 (3,2,1,2,2,3), Wiesław Sobczak - 12 (1,3,2,1,3,2), Jacek Skowron - ns
2GKM Grudziądz23Roman Feld - 16 (3,2,3,3,2,3), Jerzy Bałtrukowicz - 7 (1,3,0,0,3,u), Dariusz Tracz - ns
3Unia Tarnów21+3Arkadiusz Tanaś - 12+3 (2,1,2,2,2,3), Janusz Trytko - 9 (0,0,1,3,3,2), -
4ROW Rybnik21+2Adam Pawliczek - 5 (0,3,w,-,-,2), Mirosław Korbel - 5 (2,w,-,2,1,-), Piotr Steuer - 11+2 (3,3,2,3)
5Śląsk Świętochłowice18Andrzej Kułaga - 10 (3,2,2,3,d,w), Krzysztof Bas - 7 (2,3,1,0,-,1), Leszek Matysiak - 1 (1)
6Włókniarz Częstochowa12Adam Motłoch - 4 (0,1,2,0,0,1), Dariusz Rachwalik - 8 (1,2,3,1,1,u), -
7Sparta Wrocław3Henryk Piekarski - 2 (0,1,w,1,-,-), Mariusz Florków - 1 (1,0,u,-,-,-), Henryk Fiedor - ns




1984
Rybnik - 21czerwiec

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Kolejarz Opole27Wojciech Załuski - 17 (3,3,3,3,3,2), Roland Wieczorek - 10 (1,2,1,2,1,3), Mieczysław Drozd - ns
2ROW Rybnik25Mirosław Korbel - 1 (u/-,1,-,-,-,-), Adam Pawliczek - 13 (2,3,1,2,2,3), Eugeniusz Skupień - 11 (3,3,3,0,2)
3Stal Gorzów21Krzysztof Grzelak - 7 (3,0,-,-,3,1), Ryszard Franczyszyn - 10 (1,2,2,3,2,0), Mirosław Daniszewski - 4 (3,1)
4Falubaz Zielona Góra19Piotr Tomaszewski - 15 (2,2,3,2,3,3), Marek Glinka - 4 (0,0,2,0,2,0), Zbigniew Błażejczak - ns
5Motor Lublin14Piotr Styczyński - 3 (d,1,-,0,1,1), Janusz Łukasik - 11 (3,2,2,2,2,d), Piotr Mazurek - 0 (0)
6Polonia Bydgoszcz12Ryszard Gabrych - 5 (w,w,1,0,1,3), Ryszard Dołomisiewicz - 0 (u/-,-,-,-,-,-), Krzysztof Zairnik - 7 (1,3,0,1,u,2)
7Wybrzeże Gdańsk8Piotr Szymko - 2 (2,0,0,0,0,0), Marian Kwidziński - 6 (1,1,1,1,1,1), -

Rzeszów - 3 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Kolejarz Opole23+3Wojciech Załuski - 17+3 (3,3,3,2,3,3), Norbert Gala - 2 (0,-,-,-,-,2), Mieczysław Drozd - 4 (2,1,d,1)
2Motor Lublin23+2Piotr Styczyński - 17+2 (2,3,3,3,3,3), Janusz Łukasik - 6 (1,2,u,2,1,u), Piotr Mazurek - ns
3Falubaz Zielona Góra21Piotr Tomaszewski - 15 (3,1,3,3,3,2), Marek Glinka - 6 (2,0,1,2,0,1), Ryszard Jasinowski - ns
4Unia Leszno19Zbigniew Krakowski - 7 (1,2,2,1,0,1), Arkadiusz Zielonko - 12 (2,3,1,2,2,2), Grzegorz Skórski - ns
5Włókniarz Częstochowa17Dariusz Rachwalik - 15 (3,2,2,3,2,3), Adam Motłoch - 2 (0,1,0,1,0,0), Dariusz Gliński - ns
6Ostrovia Ostrów Wlkp.12Kazimierz Świdziński - 8 (1,0,2,1,3,1), Feliks Gała - 3 (0,1,-,0,-,2), Jacek Skowron - 1 (u,1)
7Stal Rzeszów11Tadeusz Kogutek - 0 (0,d,d,0,-,-), Bogdan Ciupak - 11 (1,3,3,1,2,1), Jan Walko - 0 (0,u)

Gorzów - 3 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Stal Gorzów26Ryszard Franczyszyn - 12 (2,2,-,3,3,2), Krzysztof Grzelak - 11 (3,-,3,2,2,1), Mirosław Daniszewski - 3 (3,u)
2Polonia Bydgoszcz25Ryszard Dołomisiewicz - 24 (2,2,2,2,3,3), Ryszard Gabrych - 11 (3,u,3,3,2,0), -
3Wybrzeże Gdańsk17Dariusz Stenka - 12 (3,3,3,u,w,3), Marian Kwidziński - 4 (2,-,-,1,2,1), Piotr Szymko - 1 (1,w)
4Start Gniezno16Stanisław Przedwojski - 3 (u,1,1,0,1,d), Roman Twardosz - 13 (3,3,2,3,0,2), -
5GKM Grudziądz16Krystian Endrich - 6 (1,u,-,1,1,3), Jerzy Bałtrukowicz - 7 (0,2,u,0,3,2), Dariusz Kowalski - 3 (3)
6Unia Tarnów13Maciej Kozioł - 6 (1,u,1,2,1,1), Janusz Trytko - 1 (0,1,-,-,-,-), Marek Iwaniec - 6 (2,1,3,0)
7Apator Toruń12Mariusz Strzelecki - 5 (1,w,1,2,1,0), Piotr Maćkiewicz - 7 (2,2,u,1,0,2), -

Tarnów - 26 kwiecień

Eliminacja wstępna

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Włókniarz Częstochowa21Dariusz Rachwalik - 18 (3,3,3,3,3,3), Adam Motłoch - 1 (1,w,-,-,-,-), Andrzej Puczyński - 2 (u,u,1,1)
2Unia Tarnów20Maciej Kozioł - 10 (3,3,1,3,u,0), Bogdan Błażejczak - 2 (1,1,-,-,-,-), Janusz Trytko - 8 (2,1,2,3)
3Motor Lublin18Piotr Styczyński - 14 (3,3,3,2,3,2), Janusz Łukasik - 2 (2,-,-,-,-,-), Piotr Mazurek - 2 (2,0,d,u)
4GKM Grudziądz17Krystian Endrich - 5 (0,0,1,-,2,2), Jerzy Bałtrukowicz - 12 (1,1,2,2,3,3), Mariusz Florków - 0 (0)
5Ostrovia Ostrów Wlkp.15+3Kazimierz Świdziński - 8+3 (w,2,1,3,u,2), Jacek Skowron - 5 (2,0,2,-,1,-), Feliks Gała - 2 (1,1)
6Śląsk Świętochłowice15+2Antoni Bielica - 2 (2,u,ns,ns,ns,ns,), Andrzej Kułaga - 13+2 (3,2,2,3,u,3), -
7Sparta Wrocław11Arkadiusz Tanaś - 11 (1,2,3,2,2,1), - , -




1985
Bydgoszcz - 8 maj

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Stal Gorzów25Ryszard Franczyszyn - 12 (1,2,3,2,2,2), Mirosław Daniszewski - 13 (2,1,1,3,3,3), Cezary Owiżyc - ns
2Polonia Bydgoszcz24Ryszard Dołomisiewicz - 11 (3,u,3,3,d,2), Piotr Glucklich - 7 (1,3,1,2,-,-), Krzysztof Zairnik - 6 (3,3)
3Falubaz Zielona Góra19Zbigniew Błażejczak - 3 (2,0,0,0,w,1), Sławomir Dudek - 16 (3,2,3,2,3,3), Ryszard Jasinowski - ns
4ROW Rybnik17Adam Pawliczek - 12 (3,1,2,1,2,3), Eugeniusz Skupień - 5 (0,0,0,3,1,1), Janusz Sikoń - ns
5Śląsk Świętochłowice15Antoni Bielica - 8 (d,3,3,2,0,d), Krzysztof Bas - 7 (1,2,2,0,1,1), Joachim Wranik - ns
6Apator Toruń13Stefan Tietz - 9 (3,1,2,1,2,w), Piotr Maćkiewicz - 1 (w,-,1,0,-,-), Mariusz Strzelecki - 3 (w,1,2)
7Kolejarz Opole12Artur Pyka - 4 (w,3,1,0,0,0), Alfred Galowy - 8 (2,2,w,1,2,1), Norbert Gala - ns

Zielona Góra - 28 kwiecień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Falubaz Zielona Góra24Zbigniew Błażejczak - 14 (3,2,3,2,2,2), Ryszard Jasinowski - 3 (2,-,1,0,-,-), Sławomir Dudek - 7 (1,3,3)
2Stal Gorzów21+3Ryszard Franczyszyn - 10+3 (2,0,2,3,d,3), Mirosław Daniszewski - 11 (1,3,3,2,1,1), Jarosław Gała - ns
3Apator Toruń21+2Stefan Tietz - 17+2 (3,3,3,3,3,2), Piotr Maćkiewicz - 2 (0,0,-,-,2,0), Mariusz Strzelecki - 2 (1,1)
4Włókniarz Częstochowa19Dariusz Rachwalik - 13 (2,3,2,0,3,3), Sławomir Drabik - 6 (1,0,0,1,2,2), Andrzej Puczyński - ns
5Wybrzeże Gdańsk17Krzysztof Fedeczko - 8 (0,1,3,3,1,d), Marian Kwidziński - 9 (1,2,2,1,0,3), -
6GKM Grudziądz14Andrzej Sokołowski - 9 (3,3,1,-,1,1), Dariusz Kowalski - 3 (2,1,w,0,-,u), Krystian Endrich - 2 (2,w)
7Unia Tarnów10Andrzej Tanaś II - 7 (1,2,2,1,1,-), Artur Taraszka - 2 (0,u,0,0,u,2), Andrzej Bykiewicz - 1 (1)

Opole - 28 kwiecień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Śląsk Świętochłowice22Antoni Bielica - 8 (3,0,2,1,1,1), Krzysztof Bas - 14 (2,3,3,u,3,3), Joachim Wranik - ns
2ROW Rybnik21+3Eugeniusz Skupień - 9 (3,2,2,2,u,d), Adam Pawliczek - 12+3 (d,3,w,3,3,3), Tomasz Gałeczka - ns
3Kolejarz Opole21+2Artur Pyka - 12+2 (d,2,2,3,2,3), Alfred Galowy - 9 (3,1,3,u,1,1), Norbert Gala - ns
4Stal Rzeszów17Bogdan Ciupak - 15 (3,2,3,1,3,3), Dariusz Kamiński - 2 (u,1,1,-,0,0), Mirosław Baran - 0 (d)
5Motor Lublin16Piotr Mazurek - 8 (w,2,3,1,2,0), Janusz Łukasik - 8 (u,3,w,2,1,2), Piotr Włodarczyk - ns
6Unia Leszno14Dariusz Baliński - 12 (2,1,2,3,2,2), Zbigniew Krakowski - 1 (1,0,-,-,-,d), Robert Otmar - 1 (1,d,u)
7Start Gniezno12Jacek Gomólski - 8 (1,1,1,2,2,1), Grzegorz Smoliński - 0 (u,-,-,-,-,-), Krzysztof Wanskowsk - 4 (0,0,1,1,2)

Częstochowa - 18 kwiecień

Eliminacja wstępna

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Włókniarz Częstochowa28Dariusz Rachwalik - 13 (2,2,3,-,3,3), Sławomir Drabik - 13 (3,3,-,3,2,2), Andrzej Puczyński - 2 (2,u)
2Motor Lublin22Piotr Mazurek - 7 (w,2,w,3,0,2), Janusz Łukasik - 15 (3,3,3,2,1,3), Piotr Włodarczyk - ns
3Unia Tarnów21Marek Iwaniec - 5 (2,3,-,-,-,-), Andrzej Tanaś II - 13 (3,1,2,3,3,1), Artur Taraszka - 3 (1,2,u,0)
4Start Gniezno16Grzegorz Smoliński - 9 (3,1,2,u,2,1), Jacek Gomólski - 7 (1,0,3,d,3,0), -
5GKM Grudziądz16Dariusz Kowalski - 12 (2,2,2,1,3,2), Andrzej Sokołowski - 1 (1,d,-,d,-,-), Mariusz Florków - 3 (1,1,1)
6Ostrovia Ostrów Wlkp.12Piotr Grzegorowski - 5 (u,2,1,-,0,2), Kazimierz Świdziński - 7 (1,0,d,1,2,3), Feliks Gała - 0 (u)
7Sparta Wrocław8Waldemar Korczyński - 6 (1,1,3,ns,1,u), Sławomir Gonciarz - 0 (u,-,-,-,ns,ns), Mariusz Krzywosz - 2 (0,0,2)




1986
Ostrów Wlkp. - 7 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Stal Gorzów24Piotr Świst - 6 (1,1,-,0,2,2), Cezary Owiżyc - 18 (3,3,3,3,3,3), Jarosław Gała - 0 (0)
2Polonia Bydgoszcz23Ryszard Dołomisiewicz - 13 (2,d,3,2,3,3), Krzysztof Ziarnik - 7 (0,3,0,-,2,2), Andrzej Pietrzak - 3 (3)
3Unia Leszno22Zbigniew Krakowski - 13 (2,3,3,2,1,2), Dariusz Baliński - 9 (3,2,0,1,0,3), Robert Otmar - ns
4Apator Toruń19Krzysztof Kuczwalski - 11 (3,d,2,2,3,1), Piotr Maćkiewicz - 8 (2,1,1,3,1,0), Robert Pruss - ns
5Wybrzeże Gdańsk16Piotr Laskowski - 12 (1,2,2,3,3,1), Jarosław Olszewski II - 4 (0,1,2,1,0,0), Sławomir Abakumow - ns
6Włókniarz Częstochowa14Sławomir Drabik - 9 (3,2,2,d,2,d), Dariusz Rachwalik - 5 (2,0,1,1,0,1), Tomasz Purgal - ns
7Ostrovia Ostrów Wlkp.8Adam Mikucki - 4 (1,0,0,1,1,1), Franciszek Banaszak - 4 (0,1,1,0,2,0), -

Gdańsk - 13 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Unia Leszno26Dariusz Baliński - 13 (3,3,3,3,0,1), Zbigniew Krakowski - 13 (2,2,2,2,2,3), Robert Otmar - ns
2Stal Gorzów25Piotr Świst - 16 (3,3,3,2,3,2), Cezary Owiżyc - 9 (2,2,1,3,1,d), Jarosław Gała - ns
3Wybrzeże Gdańsk24Piotr Laskowski - 14 (3,3,2,2,3,1), Jarosław Olszewski II - 10 (2,2,3,0,0,3), Jarosław Strongowski - ns
4Start Gniezno17Grzegorz Smoliński - 8 (1,w,3,u,2,2), Jacek Gomólski - 9 (0,1,1,3,1,3), Tomasz Fajfer - ns
5ROW Rybnik15Dariusz Fliegiert - 5 (d,2,-,2,0,1), Andrzej Musiolik - 1 (1,-,0,-,-,-), Janusz Sikoń - 9 (3,1,1,2,2)
6Unia Tarnów13Janusz Kapustka - 9 (1,1,0,1,3,3), Andrzej Tanaś II - 2 (0,0,-,-,2,0), Artur Taraszka - 2 (2,0)
7Śląsk Świętochłowice5Jarosław Kardaś - 1 (1,u,ns,ns,ns.ns), Joachim Wranik - 4 (d,1,w,1,1,1), -

Bydgoszcz - 10 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Polonia Bydgoszcz25Piotr Glucklich - 11 (2,2,2,3,u,2), Krzysztof Ziarnik - 14 (0,3,3,2,3,3), Andrzej Pietrzak - ns
2Włókniarz Częstochowa22+3Sławomir Drabik - 17+3 (3,3,2,3,3,3), Dariusz Rachwalik - 5 (1,2,0,1,1,0), Tomasz Purgal - ns
3Apator Toruń22+2Piotr Maćkiewicz - 7+2 (3,2,1,1,w,-), Krzysztof Kuczwalski - 13 (2,1,3,3,3,1), Mariusz Strzelecki - 2 (2)
4Falubaz Zielona Góra16Jarosław Szymkowiak - 8 (3,0,2,2,d,1), Marek Molka - 4 (1,-,-,1,-,2), Sławomir Dudek - 4 (1,1,2)
5Stal Rzeszów15Roman Lubera - 9 (0,0,-,3,3,3), Andrzej Sikora - 3 (1,1,1,-,-,-), Kazimierz Dziura - 3 (0,0,2,1)
6GKM Grudziądz13Paweł Bieniek - ns, Waldemar Cisoń - 13 (3,2,3,1,2,2), Jarosław Skarzyński - ns
7Kolejarz Opole12Józef Cebula - 11 (2,3,2,2,1,1), Bernard Jambor - 1 (0,1,0,0,0,0), -

Grudziądz - 1 czerwiec

Eliminacja wstępna

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Start Gniezno22Roman Twardosz - 4 (2,2,0,-,-), Grzegorz Smoliński - 14 (3,3,2,3,3,), Krzysztof Wanskowsk - 4 (2,2)
2Włókniarz Częstochowa17Dariusz Rachwalik - 9 (3,3,1,2,0), Andrzej Puczyński - 8 (0,1,3,3,1), Jacek Lubas - ns
3GKM Grudziądz13+3Paweł Bieniek - 5+3 (1,w,-,1,3), Waldemar Cisoń - 7 (0,w,3,2,2), Andrzej Przeworek - 1 (1)
4Sparta Wrocław13+2Waldemar Korczyński - 11+2 (3,2,3,3,0), Sławomir Gonciarz - 1 (1,0,-,-,-), Waldemar Gaweł - 1 (0,0,1)
5Śląsk Świętochłowice13+1Jarosław Kardaś - 6+1 (1,3,1,1,u), Joachim Wranik - 7 (2,2,2,0,1), -
6Motor Lublin10Dariusz Śledź - 3 (d,ns,w,1,2), Piotr Mazurek - 7 (2,w,2,w,3), -




1987
Leszno - 2 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Stal Gorzów43Piotr Świst - 25 (5,4,4,5,3,4), Cezary Owiżyc - 18 (2,2,5,2,2,5), Piotr Paluch - ns
2Polonia Bydgoszcz33Ryszard Dołomisiewicz - 23 (5,5,d,5,5,3), Piotr Glucklich - 6 (1,0,3,2,-,-), Waldemar Cisoń - 4 (4,0)
3Start Gniezno33Jacek Gomólski - 23 (4,4,5,4,4,2), Krzysztof Wanskiwski - 10 (0,2,2,5,d,1), Tomasz Fajfer - ns
4Falubaz Zielona Góra24Sławomir Dudek - 22 (2,5,3,3,5,4), Marek Molka - 0 (0,-,-,-,-,-), Jarosław Szymkowiak - 13 (1,4,1,4,3)
5Włókniarz Częstochowa30Sławomir Drabik - 24 (3,3,4,3,5,5), Andrzej Puczyński - 6 (1,1,2,-,2,0), Robert Przygódzki - 0 (0)
6Apator Toruń30Robert Pruss - 16 (3,4,3,1,3,2), Krzysztof Kuczwalski - 10 (4,5,1,-,d,-), Mariusz Strzelecki - 4 (3,1)
7Unia Tarnów25Janusz Kapustka - 21 (5,3,2,4,2,5), Andrzej Bykiewicz - 4 (u,0,0,1,1,2), -
8Kolejarz Opole24Józef Cebula - 21 (4,2,4,4,3,4), Waldemar Gabor - 2 (1,0,-,-,d,1), Edward Świerc - 1 (1)
9Unia Leszno15Dariusz Kasprzak - 6 (3,3,d,-,-,-), Robert Otmar - 5 (2,1,w,2,0,ns), Dariusz Michalewicz - 4 (0,1,3)

Częstochowa - 19 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Kolejarz Opole22+3Józef Cebula - 18+3 (3,3,3,3,3,3), Waldemar Gabor - 1 (u,1,-,-,-,-), Bernard Jambor - 3 (0,0,2,1)
2Włókniarz Częstochowa22+2Sławomir Drabik - 12 (2,2,3,0,2,3), Andrzej Puczyński - 10+2 (w,-,2,3,3,2), Robert Przygódzki - 0 (0)
3Stal Gorzów22+1Piotr Świst - 12+1 (3,d,1,2,3,3), Cezary Owiżyc - 10 (2,3,d,1,2,2), Piotr Paluch - ns
4Falubaz Zielona Góra21Sławomir Dudek - 16 (3,2,3,3,3,2), Jarosław Szymkowiak - 2 (1,-,-,1,0,d), Zbigniew Błażejczak - 3 (1,2)
5ROW Rybnik19Dariusz Fliegiert - 4 (3,1,-,-,-,-), Andrzej Musiolik - 10 (2,3,1,2,1,1), Tomasz Gałeczka - 5 (2,1,2,0)
6Stal Rzeszów12Romuald Janusz - 7 (1,2,2,0,1,1), Andrzej Sikora - 5 (2,0,1,2,0,0), -
7Włókniarz Częstochowa II8Jarosław Jurczyński - 5 (1,1,0,3,0,d), Tomasz Purgal - 3 (0,0,1,0,1,1), Zbigniew Kasprzyk - ns

Toruń - 18 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Apator Toruń25Robert Pruss - 12 (2,3,3,2,0,2), Mariusz Strzelecki - 6 (3,1,2,-,-,-), Krzysztof Kuczwalski - 7 (1,3,3)
2Polonia Bydgoszcz24Ryszard Dołomisiewicz - 15 (2,2,2,3,3,3), Piotr Glucklich - 7 (3,0,3,0,1,-), Waldemar Cisoń - 2 (2)
3Start Gniezno22Jacek Gomólski - 7 (2,1,1,2,1,-), Waldemar Cieślewicz - 14 (3,3,3,3,2,0), Krzysztof Wankowski - 1 (1)
4Unia Tarnów18Janusz Kapustka - 12 (2,2,3,0,2,3), Andrzej Bykiewicz - 6 (1,0,2,1,0,2), Artur Taraszka - ns
5Wybrzeże Gdańsk17Jarosław Olszewski II - 12 (1,3,2,2,3,1), Sławomir Abakumow - 0 (0,0,-,-,-,-), Jarosław Strongowski - 5 (0,3,2,0)
6GKM Grudziądz10Paweł Bieniek - 9 (3,0,1,1,1,3), Jarosław Skarzyński - 1 (0,1,0,0,0,0), Andrzej Przeworek - ns
7Ostrovia Ostrów Wlkp.10Piotr Kociemba - 7 (0,2,1,1,2,1), Franciszek Banaszak - 3 (1,1,0,0,1,0), -

Lublin - 22 lipiec

Eliminacja wstępna

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Włókniarz Częstochowa23Sławomir Drabik - 12 (2,1,2,2,3,2), Andrzej Puczyński - 11 (1,0,3,3,1,3), Tomasz Purgal - ns
2Sparta Wrocław21Sławomir Gonciarz - 12 (3,3,1,2,u,3), Waldemar Gaweł - 9 (2,2,2,1,2,0), -
3GKM Grudziądz18Paweł Bieniek - 10 (2,3,2,0,2,1), Jarosław Skarzyński - 7 (u,-,1,1,3,2), Andrzej Przeworek - 1 (1)
4Ostrovia Ostrów Wlkp.17+3Robert Raczyk - 6 (3,2,d,u,d,1), Piotr Kociemba - 11+3 (0,1,3,3,1,3), Marek Garsztka - ns
5Kolejarz Opole17+2Józef Cebula - 5 (3,2,w,-,-,-), Bernard Jambor - 7+2 (0,0,-,3,3,1), Edward Świerc - 5 (3,1,1,0)
6Motor Lublin17+1Dariusz Śledź - 16+1 (3,3,2,3,2,3), Marek Iwaniec - 1 (d,1,u,-,0,w), Robert Jucha - 0 (0)
7Śląsk Świętochłowice10Jarosław Kardaś - 5 (u,d,1,2,2,w), Damian Waloszek - 5 (1,2,0,0,0,2), -




1988
Rzeszów - 2 czerwiec

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Falubaz Zielona Góra43Zbigniew Błażejczak - 18 (2,4,4,2,3,3), Sławomir Dudek - 25 (3,5,5,5,2,5), Dariusz Michalak - ns
2Stal Gorzów38Piotr Świst - 24 (4,5,5,5,5,d), Marek Hućko - 14 (1,2,3,2,2,4), Piotr Paluch - ns
3Polonia Bydgoszcz33Waldemar Cieślewicz - 14 (34,2,-,4,1), Jacek Gomólski - 19 (5,d,3,4,5,2), Jacek Woźniak - 0 (0)
4Apator Toruń35Krzysztof Kuczwalski - 30 (5,5,5,5,5,5), Mariusz Strzelecki - 2 (0,-,-,-,w,2), Mirosław Kowalik - 3 (3,u,w)
5Stal Rzeszów31Romuald Janusz - 15 (4,3,1,1,2,4), Andrzej Sikora - 16 (5,4,0,4,3,ns), Janusz Ślączka - ns
6Wybrzeże Gdańsk23Jarosław Olszewski II - 20 (4,1,4,4,4,3), Roman Uzarek - 2 (1,-,-,0,-,1), Sławomir Abakumow - 1 (0,1,0)
7ROW Rybnik26Dariusz Fliegiert - 5 (3,1,u,-,1,-), Andrzej Musiolik - 16 (1,2,4,3,3,3), Michał Janik - 5 (1,4)
8Włókniarz Częstochowa19Andrzej Puczyński - 15 (2,2,2,3,1,5), Paweł Szymański - 4 (0,0,1,2,0,1), Bogusław Nocuń - ns
9Unia Tarnów21Andrzej Bykiewicz - 11 (d,3,3,3,u,2), Artur Taraszka - 10 (2,1,2,1,4,0), Jacek Rempała - ns

Gdańsk - 10 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Polonia Bydgoszcz28Waldemar Cieślewicz - 10 (3,1,3,-,3,-), Jacek Woźniak - 10 (2,-,2,3,-,3), Jacek Gomólski - 8 (3,2,2,1)
2Wybrzeże Gdańsk24Jarosław Olszewski II - 16 (3.3.3.2.2.3), Sławomir Abakumow - 6 (2,2,1,1,0,-), Roman Uzarek - 2 (2)
3Apator Toruń23Krzysztof Kuczwalski - 14 (2,3,2,3,2,2), Mariusz Strzelecki - 9 (0,-,3,0,3,3), Mirosław Kowalik - 0 (w)
4ROW Rybnik16Dariusz Fliegiert - 5 (2,1,-,1,1,d), Andrzej Musiolik - 11 (3,2,1,2,2,1), Michał Janik - 0 (w)
5Motor Lublin13Dariusz Śledź - 9 (u,d,2,3,3,1), Robert Jucha - 4 (1,3,d,u,-,-), Piotr Włodarczyk - 0 (d,0)
6Ostrovia Ostrów Wlkp.11+3Piotr Kociemba - 9+3 (1,1,1,2,1,3), Franciszek Banaszak - 2 (0,0,0,1,0,1), -
7Start Gniezno11+2Tomasz Fajfer - 10+2 (1,2,1,3,1,2), Artur Walkowiak - 1 (0,1,-,0,u,0), Jarosław Smoliński - 0 (0)

Zielona Góra - 10 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Falubaz Zielona Góra27Sławomir Dudek - 9 (3,-,2,-,2,2), Zbigniew Błażejczak - 9 (2,3,-,1,-,3), Jarosław Szymkowiak - 9 (2,3,3,1)
2Stal Gorzów23Piotr Świst - 12 (3,3,3,-,3,-), Marek Hućko - 9 (1,1,2,3,0,2), Andrzej Pawliszak - 2 (1,1)
3Unia Tarnów19Andrzej Bykiewicz - 14 (2,2,1,3,3,3), Artur Taraszka - 5 (3,1,0,1,0,0), -
4Włókniarz Częstochowa17+3Andrzej Puczyński - 11+3 (3,2,3,2,w,1), Paweł Szymański - ns, Bogusław Nocuń - 6 (1,d,2,0,3,0)
5Unia Leszno17+dDariusz Kasprzak - 14+d (2,3,1,2,3,3), Dariusz Łowicki - 3 (0,-,0,-,1,2), Dariusz Michalewicz - 0 (u,0)
6Kolejarz Opole12Marek Mróz - 2 (0,-,-,1,1,0), Waldemar Gabor - 7 (2,1,0,-,2,2), Bernard Jambor - 3 (0,1,2)
7Śląsk Świętochłowice11Jarosław Kardaś - 10 (1,1,3,2,2,1), Damian Waloszek - 0 (0,0,w,0,-,-), Krzysztof Pogoda - 1 (1,0)

Świętochłowice - 24 kwiecień

Runda Wstępna

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Motor Lublin24Dariusz Śledź - 18 (3,3,3,3,3,3), Robert Jucha - 6 (u,1,2,1,2,-), Piotr Włodarczyk - 0 (u)
2Włókniarz Częstochowa22Andrzej Puczyński - 16 (3,2,2,3,3,3), Jarosław Jurczyński - 2 (2,0,u/-,-,-,-), Paweł Szymański - 4 (1,1,1,1)
3Start Gniezno19Tomasz Fajfer - 15 (2,3,3,2,3,2), Artur Walkowiak - 2 (0,-,-,0,1,1 (, Szczepan Kulczak - 2 (2,u)
4Śląsk Świętochłowice18+3Jarosław Kardaś - 11+3 (3,3,u,2,3,0), Krzyszof Pogoda - 6 (u,-,1,-,2,3), Damian Waloszek - 1 (1,0)
5Ostrovia Ostrów Wlkp.18+2Franciszek Banaszak - 10+2 (2,3,3,2,d,0), Piotr Kociemba - 8 (w,1,1,3,2,1), -
6GKM Grudziądz14Jacek Kaniecki - 1 (1,w,u,u,ns,ns), Jarosław Skarzyński - 13 (2,2,2,3,2,2), -
7Sparta Wrocław10Waldemar Gaweł - 1 (0,0,-,1,-,-), Jacek Rykier - 8 (1,1,1,2,1,2), Paweł Polowczyk - 1 (0,0,1)




1989
Gdansk - 30 maj

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Wybrzeże Gdańsk21Jarosław Olszewski II - 11 (3,1,2,3,2), Tomasz Gollob - 10 (2,2,1,2,3), Jarosław Kalinowski - ns
2Stal Gorzów19Piotr Świst - 15 (3,3,3,3,3), Marek Hućko - 4 (0,0,2,0,2), Andrzej Rzepka - ns
3Falubaz Zielona Góra16Sławomir Dudek - 13 (2,3,3,2,3), Jarosław Szymkowiak - 3 (1,1,-,1,0), Jan Połubiński - 0 (w)
4Motor Lublin13Jerzy Mordel - 5 (1,2,2,w,-), Dariusz Śledź - 7 (3,0,3,1,0), Tomasz Pawelec - 1 (1)
5Unia Tarnów12Jacek Rempała - 10 (2,3,1,3,1), Robert Kużdżał - 2 (0,2,u,0,0), Piotr Zięba - ns
6Stal Rzeszów9Janusz Ślączka - 4 (1,d,d,2,1), Andrzej Sikora - 4 (0,1,-,1,2), Piotr Gancarz - 1 (1)

Wrocław - 18 kwiecień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Stal Rzeszów20Krzysztof Ciepiela - 8 (2,1,2,3,0), Andrzej Sikora - 12 (3,3,3,w,3), -
2Unia Tarnów19Jacek Rempała - 10 (0,2,3,3,2), Robert Kużdżał - 9 (2,0,2,2,3), -
3Sparta Wrocław16Zbigniew Lech - 9 (3,3,1,w,2), Arkadiusz Kupijaj - 1 (1,-,-,-,-), Krzysztof Jankowski II - 6 (2,0,3,1)
4Unia Leszno16Dariusz Kasprzak - 2 (2,u/-,-,-,-), Sławomir Buśkiewicz - 7 (w,3,3,1,d), Dariusz Michalewicz - 7 (2,2,2,1)
5Kolejarz Opole9Bernard Jambor - 5 (d,0,1,1,3), Marek Mróz - 4 (3,1,0,0,w), Sławomir Chat - ns
6Włókniarz Częstochowa6Robert Wosz - 0 (w,w,w,w,ns), Bogusław Nocuń - 6 (,1,1,u,2,2), -

Gorzów - 18 kwiecień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Stal Gorzów20+3Piotr Świst - 14+3 (3,3,3,3,2), Marek Hućko - 6 (2,1,0,0,3), Piotr Paluch - ns
2Falubaz Zielona Góra20+2Sławomir Dudek - 9+2 (3,2,1,d,3), Jarosław Szymkowiak - 11 (1,3,2,3,2), Jan Połubiński - ns
3Apator Toruń18Mirosław Kowalik - 3 (3,0,-,-,-), Robert Sawina - 7 (2,1,2,1,1), Jacek Krzyżaniak - 8 (3,2,3)
4Start Gniezno15Tomasz Fajfer - 11 (2,2,2,3,2), Szczepan Kulczak - 4 (0,0,3,1,-), Artur Walkowiak - 0 (0)
5Ostrovia Ostrów Wlkp.10Arkadiusz Matuszak - 6 (1,2-,2,1), Robert Hęciak - 3 (0,3,w,u,-), Grzegorz Chorosiewicz - 1 (1,0)
6Śląsk Świętochłowice7Damian Waloszek - 5 (1,1,1,1,1), Krzysztof Pogoda - 2 (0,0,0,2,0), Krzysztof Strużyński - ns

Grudziądz - 18 kwiecień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Wybrzeże Gdańsk20Jarosław Olszewski II - 15 (3,3,3,3,3), Jarosław Kalinowski - 5 (t,0,2,2,1), Jacej Gollob - ns
2Motor Lublin19Dariusz Śledź - (3,2,3,0,0), Jerzy Mordel - 11 (2,3,2,1,3), Robert Jucha - ns
3Polonia Bydgoszcz17Jacek Gomólski - 10 (t,2,3,3,2), Jacek Woźniak - 7 (3,1,2,w,1), Waldemar Cieślewicz - ns
4ROW Rybnik13Dariusz Fliegiert - 7 (t,3,d,2,2), Andrzej Musiolik - 2 (1,-,-,-,1), Wojciech Wyglenda - 4 (w,1,3)
5GKM Grudziądz13Jarosław Skarzyński - 10 (2,2,1,3,2), Wojciech Żurawski - 3 (1,1,0,1,0), -
6KKŻ Krosno5Jarosław Loman - 5 (w,1,1,2,1), Dariusz Cieński - 0 (w,w,0,t,w), Jacek Wojnar - ns




1990
Toruń - 12 czerwiec

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Apator Toruń19Krzysztof Kuczwalski - 19 (1,2-,3,3), Robert Sawina - 8 (2,3,u,1,2), Mirosław Kowalik - 2 (2)
2Start Gniezno17Tomasz Fajfer - 11 (3,3,0,2,3), Szczepan Kulczak - 6 (0,2,2,0,2), Artur Walkowiak - ns
3ROW Rybnik15Dariusz Fliegiert - 11 (3,1,1,3,3), Krzysztof Fliegiert - 4 (1,0,3,w,-), Eugeniusz Tudzież - 0 (w)
4Stal Gorzów13Marek Hućko - 11 (2,3,3,2,1), Piotr Paluch - 1 (0,0,1,-,0), Andrzej Rzepka - 1 (1)
5Wybrzeże Gdańsk13Jarosław Olszewski II - 11 (3,1,2,3,2), Jarosław Kalinowski - 1 (0,0,-,w,1), Sławomir Abakumow - 1 (1)
6Stal Rzeszów10Krzysztof Ciepiela - 4 (2,1,t,w,1), Janusz Ślączka - 6 (1,2,3,d,-), Tadusz Hajt - 0 (w)

Grudziądz - 11 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Apator Toruń22Krzysztof Kuczwalski - 14 (3,2,3,3,3), Robert Sawina - 8 (2,3,2,0,1), Mirosław Kowalik - ns
2Wybrzeże Gdańsk20Jarosław Olszewski II - 13 (3,3,2,2,3), Jarosław Kalinowski - 7 (2,2,0,1,2), Sławomir Abakumow - ns
3Polonia Bydgoszcz19Tomasz Gollob - 8 (1,3,1,1,2), Jacek Woźniak - 11 (0,2,3,3,3), Mariusz Sielski - ns
4Motor Lublin13Robert Jucha - 9 (3,1,1,2,2), Tomasz Pawelec - 4 (1,0,3,0,-), Marek Muszyński - 0 (0)
5GKM Grudziądz10Robert Kempinski - 5 (2,0,1,2,d), Wojciech Żurawski - 5 (0,1,0,3,1), -
6Rezerwa Toru6Piotr Baron - 6 (1,1,2,1,1), Adam Markuszewski - 0 (0,0,0,0,0), -

Gniezno - 11 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Start Gniezno23Tomasz Fajfer - 10 (3,3,2,2,-), Szczepan Kulczak - 9 (2,2,3,-,2), Paweł Maciejewski - 4 (1,3)
2Stal Gorzów16Marek Hućko - 8 (0,t,2,3,3), Andrzej Rzepka - 8 (1,3,3,1,0), Robert Flis - ns
3Unia Leszno15Adam Łabędzki - 7 (3,1,1,0,2), Paweł Jąder - 1 (1,0,-,-,-), Dariusz Kasprzak - 7 (3,3,1)
4Kolejarz Opole12Marek Mróz - 9 (2,3,1,2,1), Sławomir Chat - 1 (0,1,0,0,-), Dariusz Wach - 2 (2)
5Sparta Wrocław11Waldemar Szuba - 3 (3,t,0,0,0), Zbigniew Lech - 8 (d,-,2,3,3), Dariusz Hełmecki - 0 (u)
6Ostrovia Ostrów Wlkp.10Arkadiusz Matuszak - 6 (2,0,1,2,1), Franciszek Banaszak - 4 (1,2,0,1,0), -

Świętochłowice - 11 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1ROW Rybnik23Krzysztof Fliegiert - 10 (3,2,1,2,2), Dariusz Fliegiert - 13 (2,3,2,3,3), Eugeniusz Tudzież - ns
2Stal Rzeszów18Krzysztof Ciepiela - 6 (1,3,u,0,2), Janusz Ślączka - 12 (3,1,3,2,3), Tadusz Hajt - ns
3Unia Tarnów16Jacek Rempała - 11 (3,1,3,1,3), Robert Kużdżał - 5 (d,0,w,3,2), Piotr Zięba - ns
4Śląsk Świętochłowice12Krzysztof Pogoda - 8 (0,3,2,3,w), Damian Waloszek - 4 (2,2,-,t,w), Zbigniew Jurasik - 0 (u)
5KKŻ Krosno10Jarosław Loman - 4 (0,-,3,1,0), Piotr Gancarz - 6 (1,2,u,2,1), Artur Leśniak - 0 (0)
6Falubaz Zielona Góra9Andrzej Zarzecki - 5 (2,0,2,-,1), Robert Kessler - 2 (1,-,1,u,-), Tomasz Kruk - 2 (1,1,0)




1991
Gorzów - 1 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Apator Toruń19Robert Sawina - 14 (3,2,3,3,3), Sławomir Derdziński - 5 (0,1,2,1,1), Waldemar Walczak - ns
2Unia Tarnów17+3Jacek Rempała - 8+3 (1,d,2,3,2), Robert Kużdżał - 9 (2,2,3,2,0), Piotr Leśniowski - ns
3Morawski Zielona Góra17+2Andrzej Zarzecki - 9+2 (3,3,w,2,1), Artur Pawlak - 6 (u,u,-,3,3), Tomasz Kruk - 2 (2)
4Polonia Bydgoszcz16Tomasz Kornacki - 5 (3,1,1,0,0), Mariusz Sielski - 0 (0,-,-,-,-), Tomasz Gollob - 11 (3,3,2,3)
5GKM Grudziądz12Piotr Baron - 6 (2,2,1,0,1), Robert Kempiński - 6 (u,3,0,1,2), Grzegorz Wiśniewski - ns
6Stal Rzeszów8Janusz Ślączka - 6 (2,d,1,1,2), Piotr Gancarz - 2 (1,1,0,d,-), Tadusz Hajt - 0 (0)

Rzeszów - 10 lipiec

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Unia Tarnów22Jacek Rempała - 13 (3,2,3,3,2), Robert Kużdżał - 9 (2,d,2,2,3), Mirosław Cierniak - ns
2Stal Rzeszów20Janusz Ślączka - 14 (2,3,3,3,3), Tadusz Hajt - 0 (0,-,-,-,-), Piotr Gancarz - 6 (1,2,2,1)
3Unia Leszno18Adam Łabędzki - 13 (3,3,1,3,3), Sławomir Rypień - 5 (1,0,0,2,2), Waldemar Kałużny - ns
4Motor Lublin16Robert Jucha - 11 (3,2,3,1,2), Marek Muszyński - 5 (2,1,2,0,-), Tomasz Pawelec - 0 (0)
5KKŻ Krosno9Maciej Bargiel - 5 (1,3,d,1,-), Ireneusz Kwieciński - 3 (0,2,-,0,1), Artur Leśniak - 1 (1,0)

Rybnik - 10 lipiec

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Apator Toruń20Robert Sawina - 15 (3,3,3,3,3), Sławomir Derdziński - 4 (2,0,-,1,1), Tomasz Zieliński - 1 (1)
2Morawski Zielona Góra18Andrzej Zarzecki - 13 (3,3,2,3,2), Artur Pawlak - 5 (2,2,1,-,-), Tomasz Kruk - 0 (0,d)
3Sparta Wrocław16Zbigniew Lech - 9 (1,2,3,d,3), Krzysztof Jankowski - 0 (0,-,-,-,-), Waldemar Szuba - 7 (1,2,3,1)
4ROW Rybnik15Krzysztof Fliegiert - 13 (3,3,3,2,2), Eugeniusz Tudzież - 2 (2,0,-,0,-), Wojciech Momot - 0 (0,0)
5Śląsk Świętochłowice12Damian Waloszek - 4 (0,0,-,2,2), Krzysztof Pogoda - 2 (1,1,w,-,-), Janusz Mucha - 6 (2,1,3)
6Kolejarz Opole9Dariusz Wach - 5 (0,1,1,2,1), Mirosław Sosna - 3 (1,2,d,-,-), Tomasz Witoń - 1 (1,0)

Gdańsk - 10 lipiec

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Polonia Bydgoszcz22Tomasz Kornacki - 8 (2,3,2,0,1), Mariusz Sielski - 3 (3,-,-,-,-), Tomasz Gollob - 11 (2,3,3,3)
2GKM Grudziądz19Piotr Baron - 11 (3,3,3,2,w), Robert Kempiński - 8 (2,2,1,1,2), Grzegorz Wiśniewski - ns
3Stal Gorzów18Marek Hućko - 8 (0,3,2,3,0), Piotr Paluch - 10 (1,2,3,2,2), Jarosław Łukaszewski II - ns
4Wybrzeże Gdańsk12Marek Dera - 8 (3,1,2,0,2), Sławomir Górecki - 4 (u,0,0,1,3), Tomasz Szupienko - ns
5Ostrovia Ostrów Wlkp.12Przemysław Bruchaiser - 10 (2,1,1,3,3), Robert Garcon - 2 (1,0,0,u,1), -
6Start Gniezno7Marek Nowak - 5 (1,1,1,2,-), Marek Adamczyk - 1 (0,-,-,1,0), Zenon Chmielowski - 1 (t,0,1)




1992
Toruń - 22 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Apator Toruń26Robert Sawina - 12 (3,3,1,d,2,3), Tomasz Bajerski - 14 (2,2,2,3,3,2), Sławomir Derdziński - ns
2Unia Tarnów22Robert Kużdżał - 12 (1,3,3,3,1,1), Jacek Rempała - 10 (3,2,1,2,2,0), Mirosław Cierniak - ns
3Morawski Zielona Góra19Andrzej Zarzecki - 19 (2,1,2,3,3,d), Artur Pawlak - 0 (0,-,-,-,-,-), Piotr Protasiewicz - 8 (0,3,1,1,3)
4Stal Gorzów18Marek Hućko - 16 (2,3,3,2,3,3), Robert Flis - 1 (u,1,0,0,0,-), Mariusz Staszewski - 1 (1)
5Iskra Ostrów17Arkadiusz Matuszak - 6 (0,0,2,1,2,1), Marek Latosi - 11 (1,2,3,u,3,2), Paweł Dymny - ns
6Victoria Rolnicki Machowa14Grzegorz Rempała - 10 (3,1,1,2,2,1), Paweł Jachym - 4 (1,3,0,0,0,d), -
7GKM Grudziądz9Grzegorz Wiśniewski - 0 (d,0,d,-,-,-), Piotr Markuszewski - 9 (2,1,1,2,1,2), Dariusz Danielewski - 0 (d,0,0)

Gniezno - 11 wrzesień

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Apator Toruń27Robert Sawina - 8 (3,-,d,-,2,3), Tomasz Bajerski - 7 (2,2,-,2,-,1), Sławomir Derdziński - 12 (3,3,3,3)
2Morawski Zielona Góra23Andrzej Zarzecki - 14 (2,3,2,3,2,2), Artur Pawlak - 5 (3,1,-,-,1,-), Piotr Protasiewicz - 4 (3,1,0)
3GKM Grudziądz18Piotr Markuszewski - 5 (3,2,0,u,0,0), Grzegorz Wiśniewski - 12 (1,-,3,2,3,3), Dariusz Danielewski - 1 (1)
4Start Gniezno17Adam Fajfer - 6 (0,0,3,1,1,1), Marek Nowak - 11 (1,2,2,2,2,2), -
5Wybrzeże Gdańsk16Marek Dera - 11 (d,3,1,3,1,3), Jacek Kalinowski - 3 (2,1,0,w,-,-), Rafał Klein - 2 (0,2)
6Śląsk Świętochłowice15Arkadiusz Jurasik - 9 (1,2,2,1,3,0), Mirosław Bas - 6 (0,0,1,w,2,3), -
7Polonia Piła9Paweł Borowiecki - 9 (3,1,1,2,1,1), - , -

Tarnów - 9 wrzesień

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Unia Tarnów25Robert Kużdżał - 9 (2,2,3,-,2), Jacek Rempała - 11 (3,3,2,3,-), Mirosław Cierniak - 5 (2,3)
2Victoria Rolnicki Machowa20Grzegorz Rempała - 11 (3,3,2,2,1), Paweł Jachym - 9 (2,1,3,3,0), Jarosław Nowak - ns
3KKŻ Krosno15Maciej Bargiel - 7 (1,d,1,2,3), Ireneusz Kwieciński - 8 (0,1,2,3,2), Roman Raś - ns
4Stal Rzeszów10Rafał Wilk - 10 (1,3,3,1,2), Sławomir Sitek - 0 (0,0,0,-,-), Maciej Kuciapa - 0 (0,u)
5Motor Lublin10Robert Szewczyk - 6 (3,2,d,-,1), Robert Birski - 3 (1,1,1,0,0), Jarosław Libera - 1 (1)
6Kolejarz Opole9Marek Mróz - 8 (2,2,1,d,3), Dariusz Wach - 0 (0,0,0,-,-), Adrian Łukaszczyk - 1 (1,w)

Ostrów Wlkp. - 9 wrzesień

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Stal Gorzów26Marek Hućko - 18 (3,3,3,3,3,3), Robert Flis - 8 (2,2,1,1,1,1), -
2Iskra Ostrów23Arkadiusz Matuszak - 15 (3,3,2,2,2,3), Marek Latosi - 8 (0,1,0,3,3,1), -
3Unia Leszno19Paweł Jąder - 15 (3,3,3,2,2,2), Sławomir Rypień - 4 (0,1,2,1,-,0), Krzysztof Mitura - 0 (0)
4ROW Rybnik18Eugeniusz Tudzież - 3 (1,0,t,2,0,-), Krzysztof Fliegiert - 15 (2,2,3,3,2,3), Marek Fojcik - 0 (0)
5Sparta Wrocław17Piotr Baron - 9 (1,2,2,1,3,u), Waldemar Szuba - 6 (2,3,0,0,1,-), Krzysztof Zieliński - 2 (2)
6Polonia Bydgoszcz16Tomasz Kornacki - 13 (1,2,2,3,2,3), Maicej Głód - 3 (d,0,1,0,0,2), -
7Włókniarz Częstochowa6Artur Suchecki - 4 (d,1,1,0,1,1), Rafał Osumek - 1 (1,w,-,-,-,-), Piotr Ułamek - 1 (0,1,0,t)




1993
Rybnik - 10 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Apator Toruń23Tomasz Bajerski - 16 (3,2,3,2,3,3), Tomasz Świątkiewicz - 7 (d,1,2,1,2,1), Waldemar Walczak - ns
2Stal Rzeszów21+3Piotr Winiarz - 11+3 (1,d,2,3,3,2), Rafał Wilk - 10 (2,2,3,1,2,0), Sławomir Sitek - ns
3ROW Rybnik21+2Krzysztof Fliegiert - 17+2 (3,3,3,3,2,3), Eugeniusz Tudzież - 4 (2,d,2,0,0,d), Marek Fojcik - ns
4Morawski Zielona Góra20Piotr Protasiewicz - 15 (2,3,3,2,3,2), Tomasz Kruk - 5 (1,2,0,0,1,1), Piotr Kuźniak - ns
5Sparta Wrocław18Piotr Baron - 15 (3,3,d,3,3,3), Krzysztof Zieliński - 3 (0,0,1,0,2,0), Ryszard Jasik - ns
6Wybrzeże Gdańsk12Jacek Kalinowski - 9 (3,1,1,1,1,2), Marek Dera - 3 (u,0,0,2,0,1), Jarosław Bartczak - ns
7Włókniarz Częstochowa9Sebastian Ułamek - 6 (1,2,0,1,1,1), Piotr Ułamek - 2 (0,t,-,2,0,-), Rafał Osumek - 1 (1,t)

Świętochłowice - 13 lipiec

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Morawski Zielona Góra25Piotr Protasiewicz - 18 (3,3,3,3,3,3), Tomasz Kruk - 7 (2,2,0,d,1,2), Piotr Kuźniak - ns
2Sparta Wrocław24+3Piotr Baron - 17+3 (3,3,3,3,2,3), Krzysztof Zieliński - 7 (1,2,2,2,0,0), Ryszard Jasik - ns
3Stal Gorzów24+2Robert Flis - 11+2 (3,2,2,1,2,1), Mariusz Staszewski - 13 (2,3,1,2,3,2), Piotr Rembas - ns
4Unia Leszno22Krzysztof Mitura - 0 (0,-,-,-,-,-), Robert Mikołajczak - 16 (2,3,2,3,3,3), Adam Skórnicki - 6 (2,1,0,2,1)
5Śląsk Świętochłowice10Mirosław Bas - 10 (1,1,2,1,1,3), Rafał Chiński - 0 (0,0,w,0,0,0), -
6Kolejarz Opole10Mirosław Sosna - 5 (u,-,2,d,1,2), Dariusz Wach - 1 (1,0,-,-,-,0), Mariusz Niemczura - 4 (1,d,3,0)
7Iskra Ostrów10Marek Latosi - 3 (u,w,w,1,1,1), Tomasz Poprawski - 7 (1,1,1,2,0,2), -

Częstochowa - 13 lipiec

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1ROW Rybnik23Krzysztof Fliegiert - 15 (2,2,3,2,3,3), Eugeniusz Tudzież - 8 (1,0,1,3,2,1), Marek Fojcik - ns
2Stal Rzeszów23Maciej Kuciapa - 10 (2,2,2,1,u,3), Piotr Winiarz - 9 (3,3,3,0,-,-), Rafał Wilk - 4 (2,2)
3Włókniarz Częstochowa22Piotr Ułamek - 12 (3,u,1,2,3,3), Sebastian Ułamek - 10 (0,3,0,3,2,2), Wojciech Pluta - ns
4Unia Tarnów21Grzegorz Rempała - 9 (1,2,2,3,1,-), Mirosław Cierniak - 12 (3,3,3,2,-,1), Paweł Jachym - 0 (0,0)
5KKŻ Krosno19Ireneusz Kwieciński - 11 (1,1,2,3,2,2), Paweł Grygolec - 6 (d,-,d,2,3,1), Robert Raś - 2 (2)
6Wanda Kraków11Mariusz Łazarz - 9 (3,1,1,0,1,3), Jarosław Nowak - 2 (1,d,0,1,0,0), -
7Motor Lublin7Tomasz Słowiński - 0 (0,0,0,0,0,0), Robert Birski - 7 (2,1,1,1,1,1), -

Gdańsk - 13 lipiec

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Wybrzeże Gdańsk21Marek Dera - 10 (2,2,1,3,2), Jacek Kalinowski - 11 (3,3,3,2,t), Jarosław Bartczak - ns
2Apator Toruń19Tomasz Bajerski - 11 (3,3,2,t,3), Tomasz Świątkiewicz - 8 (2,2,0,3,1), Waldemar Walczak - ns
3GKM Grudziądz17Robert Kempinski - 9 (2,3,1,0,3), Piotr Markuszewski - 8 (1,2,3,1,1), Grzegorz Wiśniewski - ns
4Polonia Piła12Rafał Dobrucki - 12 (3,1,2,3,3), Andrzej Giżycki - 0 (0,0,-,0,-), Marceli Dubicki - 0 (t,0)
5Start Gniezno11Marek Nowak - 6 (1,1,1,1,2), Adam Fajfer - 4 (0,0,2,2,-), Leszek Sikorski - 1 (1)
6Polonia Bydgoszcz10Tomasz Kamiński - 8 (u,1,3,2,2), Robert Bonin - 2 (1,t,-,1,0), Piotr Pietsch - 0 (t)




1994
Krosno - 19 maj

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Unia Tarnów27Grzegorz Rempała - 15 (2,3,2,3,3,2), Mirosław Cierniak - 12 (3,2,w,2,2,3), Grzegorz Mróz - ns
2Stal Gorzów22Robert Flis - 10 (2,2,1,2,1,2), Piotr Rembas - 9 (3,3,2,1,0,-), Mariusz Staszewski - 3 (3)
3Apator Toruń20Tomasz Bajerski - 9 (2,3,3,1,w,-), Waldemar Walczak - 11 (3,2,0,3,2,1), Wiesław Jaguś - 0 (0)
4KKŻ Krosno18Ireneusz Kwieciński - 4 (0,1,3,u/-,-,-), Maciej Bargiel - 8 (3,0,-,-,3,2), Roman Raś - 6 (1,3,1,1)
5GKM Grudziądz14Piotr Markuszewski - 11 (1,1,d,3,3,3), Krzysztof Ulawski - 1 (0,0,-,-,d,1), Dariusz Winnicki - 2 (2,0)
6Motor Lublin14Robert Dados - 9 (1,1,3,2,1,1), Tomasz Słowiński - 5 (2,u,1,0,2,0), -
7Morawski Zielona Góra11Tomasz Kruk - 10 (1,1,2,1,3,2), Mariusz Szańczuk - 0 (0,0,-,-,d,0), Grzegorz Walasek - 1 (1,0)

Ostrów Wlkp. - 21 kwiecień

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Motor Lublin22Paweł Staszek - 17 (3,3,3,2,3,3), Robert Dados - 5 (t,t,1,1,1,2), Tomasz Słowiński - ns
2Morawski Zielona Góra21Tomasz Kruk - 17 (2,3,3,3,3,3), Mariusz Szańczuk - 2 (1,1,0,0,-,-), Grzegorz Walasek - 2 (1,1)
3Unia Leszno20Robert Mikołajczak - 16 (3,3,3,3,2,2), Damian Baliński - 4 (2,2,u,-,-,-), Marek Rypień - 0 (t,0,w)
4Włókniarz Częstochowa20Piotr Ułamek - 6 (1,1,1,-,1,2), Sebastian Ułamek - 14 (2,2,2,2,3,3), Wojciech Pluta - 0 (u)
5Iskra Ostrów18Marek Latosi - 11 (1,2,2,3,2,1), Tomasz Poprawski - 3 (0,0,-,-,3,0), Paweł Łęcki - 4 (3,1)
6RKM Rybnik15Eugeniusz Tudzież - 10 (3,3,2,t,u,2), Marek Fojcik - 5 (0,2,d,2,1,0), Eugeniusz Sosna - ns
7CemWap Opole9Dariusz Wach - 7 (1,0,1,2,2,1), Maciej Szczekot - 2 (0,1,0,1,0,w), Mirosław Sosna - ns

Grudziądz - 21 kwiecień

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Stal Gorzów24Robert Flis - 16 (3,3,3,3,1,3), Piotr Rembas - 8 (2,2,0,-,2,2), Mariusz Staszewski - 0 (0)
2Apator Toruń24Tomasz Bajerski - 13 (3,1,3,1,3,2), Waldemar Walczak - 11 (2,2,2,2,0,3), Wiesław Jaguś - ns
3GKM Grudziądz21Piotr Markuszewski - 16 (3,2,2,3,3,3), Dariusz Winnicki - 5 (0,1,1,2,w,1), Krzysztof Ulawski - ns
4Start Gniezno19Adam Fajfer - 12 (0,3,3,3,1,2), Marek Nowak - 7 (1,u,-,1,2,3), Robert Bonin - 0 (0)
5Polonia Piła17Rafał Dobrucki - 12 (u,3,2,2,3,2), Marceli Dubicki - 5 (1,0,3,1,u,0), Robert Gwara - ns
6Polonia Bydgoszcz13Tomasz Kamiński - 11 (3,2,1,2,2,1), Maciej Głód - 2 (0,1,0,0,1,-), Piotr Pietsch - 0 (0)
7Wybrzeże Gdańsk8Dominik Żebrowski - 7 (2,1,1,1,1,1), Jarosław Bartczak - 1 (1,0,0,0,0,0), Adam Światłowski - ns

Kraków - 21 kwiecień

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Unia Tarnów23Grzegorz Rempała - 12 (d,3,3,3,3), Mirosław Cierniak - 11 (3,2,2,2,2), Grzegorz Mróz - ns
2KKŻ Krosno18Ireneusz Kwieciński - 6 (2,2,1,-,1), Maciej Bargiel - 10 (1,1,2,3,3), Paweł Grygolec - 2 (2)
3Sparta Wrocław15Bartłomiej Bardecki - 2 (2,0,0,w,0), Waldemar Szuba - 13 (3,3,3,3,1), -
4Stal Rzeszów15Piotr Winiarz - 5 (1,2,1,1,0), Maciej Kuciapa - 10 (3,3,2,0,2), Sławomir Sitek - ns
5Śląsk Świętochłowice9Arkadiusz Jurasik - 6 (1,1,1,0,3), Mirosław Bas - 0 (d,w,-,-,-), Rafał Chiński - 3 (0,1,2)
6Wanda Kraków9Mariusz Niemczura - 9 (2,1,3,2,1), Wojciech Kiełbasa - 0 (u,-,-,u,0), Jarosław Nowak - 0 (0,0)




1995
Piła - 20 czerwiec

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Polonia Piła24Waldemar Walczak - 9 (1,1,2,3,1,1), Rafał Dobrucki - 15 (2,2,3,2,3,3), Rafał Kowalski - ns
2Włókniarz Częstochowa23Rafał Osumek - 8 (2,0,2,0,2,2), Sebastian Ułamek - 15 (3,3,3,3,3,0), Piotr Ułamek - ns
3Apator Toruń20Tomasz Bajerski - 8 (d,3,1,1,1,2), Wiesław Jaguś - 12 (3,d,3,3,0,3), Robert Kościecha - ns
4Unia Leszno18Robert Mikołajczak - 11 (2,3,1,2,2,1), Damian Baliński - 6 (1,2,t,-,-,3), Adam Skórnicki - 1 (1,0)
5Stal Rzeszów17Maciej Kuciapa - 3 (0,3,w,-,-,-), Rafał Wilk - 11 (1,0,2,2,3,3), Rafał Trojanowski - 3 (u,1,2)
6Unia Tarnów16Grzegorz Rempała - 11 (1,1,3,2,2,2), Tomasz Rempała - 5 (2,2,1,-,0,0), Grzegorz Mróz - 0 (0)
7Motor Lublin5Robert Dados - 4 (3,1,d,w,ns,ns), Tomasz Piszcz - 1 (t,-,1,u,ns,ns), Piotr Pietsch - 0 (u)

Opole - 18 maj

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Stal Rzeszów27Rafał Wilk - 13 (3,3,3,1,3,-), Maciej Kuciapa - 12 (2,2,2,3,-,3), Piotr Winiarz - 2 (0,2)
2Włókniarz Częstochowa21Sebastian Ułamek - 7 (0,1,1,2,3,d), Rafał Osumek - 14 (1,2,3,3,2,3), Artur Pietrzyk - ns
3GKM Grudziądz19Piotr Markuszewski - 15 (3,3,u,3,3,3), Sławomir Janiszewski - 4 (1,0,1,0,2,0), -
4Polonia Bydgoszcz16Paweł Łęcki - 2 (u,-,-,-,-,2), Tomasz Poprawski - 5 (u,2,1,1,1,-), Ireneusz Kwieciński - 9 (3,3,0,2,1)
5Wanda Kraków15Mariusz Niemczura - 12 (2,1,2,3,1,3), Tomasz Krotysz - 0 (u,-,-,-,-,-), Mariusz Łazarz - 3 (0,0,1,0,2)
6ZKŻ Zielona Góra15Grzegorz Walasek - 9 (2,3,2,2,w,u), Dariusz Kłopot - 6 (3,1,-,1,1,-), Marek Zarzecki - 0 (0,t)
7CemWap Opole11Mirosław Sakowski - 9 (1,2,2,2,1,1), Piotr Olszak - 2 (0,u,-,0,0,2), Mirosław Podhorodecki - 0 (u)

Tarnów - 18 maj

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Unia Tarnów27Grzegorz Rempała - 13 (3,3,3,2,2,d), Tomasz Rempała - 14 (2,2,2,3,3,2), Janusz Wawrzonek - ns
2Motor Lublin26Robert Dados - 15 (3,3,1,3,2,3), Paweł Staszek - 11 (1,2,2,2,3,1), -
3Sparta Wrocław16Piotr Baron - 7 (0,2,0,1,2,2), Piotr Protasiewicz - 15 (3,3,3,u,3,3), Bartłomiej Bardecki - ns
4Start Gniezno16Krzysztof Jabłoński - 10 (2,0,3,3,1,1), Leszek Sikorski - 4 (1,1,1,1,0,-), Przemysław Fajfer - 2 (2)
5KKŻ Krosno14Paweł Grygolec - 12 (3,1,1,1,3,3), Arkadiusz Stasik - 2 (2,0,-,u,-,0), Sławomir Tabak - 0 (0,0)
6JAG Speedway Club Łódź13Marek Rypień - 10 (1,2,3,2,1,1), Marcin Urbański - 2 (0,-,1,-,0,-), Sławomir Figiel - 2 (0,0,2)
7RKM Rybnik8Eugeniusz Sosna - 3 (0,0,d,2,0,1), Paweł Sobczyk - 5 (1,1,2,0,1,d), Krzysztof Mrowiec - ns

Leszno - 18 maj

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Unia Leszno27Robert Mikołajczak - 17 (3,3,3,3,3,2), Damian Baliński - 10 (2,2,1,2,2,1), Adam Skórnicki - ns
2Polonia Piła26Rafał Dobrucki - 15 (3,3,3,3,-,3), Waldemar Walczak - 10 (2,2,2,2,2,-), Rafał Kowalski - 1 (1,0)
3Apator Toruń21Tomasz Bajerski - 10 (2,u,2,1,2,3), Wiesław Jaguś - 11 (3,3,0,u,3,2), Adam Sondej - ns
4Stal Gorzów19Piotr Rembas - 13 (3,2,1,1,3,3), Sylwester Moskwiak - 6 (2,1,0,0,2,1), Paweł Nizioł - ns
5Wybrzeże Gdańsk13Dominik Żebrowski - 9 (1,1,3,3,1,0), Marceli Dubicki - 4 (0,0,2,1,0,1), -
6Śląsk Świętochłowice12Rafał Chiński - 11 (1,1,2,2,3,2), Mirosław Bas - 1 (0,-,1,w,-,0), Arkadiusz Owsięga - 0 (0,0)
7Iskra Ostrów8Konrad Szymura - 8 (1,1,3,1,1,1), Krzysztof Jatczak - 0 (t,-,0,u,u,0), Marcin Piec - 0 (u)




1996
Leszno - 20 czerwiec

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Unia Leszno29Damian Baliński - 11 (3,2,2,2,-,2), Robert Mikołajczak - 12 (2,3,3,3,1,-), Adam Skórnicki - 6 (3,3)
2Polonia Piła22Rafał Dobrucki - 13 (3,2,3,d,3,2), Waldemar Walczak - 9 (2,1,1,1,1,3), Rafał Kowalski - ns
3Włókniarz Częstochowa21Rafał Osumek - 7 (3,0,d,1,1,2), Sebastian Ułamek - 14 (2,3,1,3,2,3), Artur Pietrzyk - ns
4RKM Rybnik16Mariusz Węgrzyk - 12 (3,1,3,d,3,2), Eugeniusz Sosna - 4 (2,d,1,1,0,0), Marcin Kiermaszek - ns
5Stal Rzeszów14Maciej Kuciapa - 1 (1,-,d,-,-,-), Piotr Winiarz - 8 (0,3,2,2,w,1), Rafał Trojanowski - 5 (w,3,2,u)
6Apator Toruń11Tomasz Bajerski - 3 (d,1,2,d,-,-), Wiesław Jaguś - 8 (1,w,3,1,3,d), Robert Kościecha - 0 (u,d)
7WTS Wrocław10Piotr Protasiewicz - 6 (d,-,2,2,2,u), Rafał Haj - 4 (1,2,0,0,1,d), Bartłomiej Bardecki - 0 (u/ns)

Rybnik - 30 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Apator Toruń24Tomasz Bajerski - 12 (3,3,d,-,3,3), Wiesław Jaguś - 12 (2,2,3,3,1,1), Jarosław Bednarski - 0 (0)
2Unia Leszno22Robert Mikołajczak - 11 (3,1,3,0,-,2,2), Damian Baliński - 9 (1,-,2,3,3,0), Adam Skórnicki - 2 (0,2)
3RKM Rybnik20Mariusz Węgrzyk - 14 (2,2,2,2,3,3), Krzysztof Mrowiec - 5 (0,-,1,1,1,2), Eugeniusz Sosna - 1 (1)
4Start Gniezno19Krzysztof Jabłoński - 16 (2,3,3,3,3,2), Leszek Sikorski - 3 (0,1,0,-,2,0), Rafał Sosna - 0 (u)
5Unia Tarnów19Tomasz Rempała - 14 (3,2,1,3,2,3), Robert Wardzała - 5 (1,0,-,2,0,2), Piotr Mikuta - 0 (0)
6JAG Speedway Club Łódź16Piotr Rembas - 11 (3,3,2,2,1,-), Paweł Świerzb - 5 (2,0,1,1,0,1), Robert Woźniak - 0 (0)
7CemWap Opole4Marek Zarzecki - 3 (1,1,d,ns,1,u), Sylwester Dudkiewicz - 1 (d,d,1,d,ns,ns), -

Gdańsk - 30 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Polonia Piła22Rafał Dobrucki - 14 (3,2,3,3,3), Waldemar Walczak - 8 (2,3,1,2,w), Rafał Kowalski - ns
2WTS Wrocław19+3Piotr Protasiewicz - 14+3 (3,3,2,3,3), Rafał Haj - 5 (1,2,0,0,2), Adrian Górecki - ns
3Stal Gorzów19+2Mariusz Staszewski - 8+2 (0,-,3,2,3), Sylwester Moskwiak - 6 (1,2,-,1,2), Krzysztof Cegielski - 5 (3,2)
4Wybrzeże Gdańsk12Paweł Stormowski - 7 (3,0,3,1,0), Dominik Żebrowski - 5 (2,1,1,t,1), Robert Kreczyński - ns
5LKŻ Lublin12Tomasz Piszcz - 10 (2,1,2,3,2), Marcin Knap - 1 (d,-,0,-,1), Mariusz Rygiel - 1 (0,1)
6Śląsk Świętochłowice6Sebastian Kowolik - 6 (1,1,1,2,1), Jacek Folkert - 0 (d,d,ns,ns,ns), -

Zielona Góra - 30 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Włókniarz Częstochowa26Rafał Osumek - 8 (2,1,2,0,1,2), Sebastian Ułamek - 18 (3,3,3,3,3,3), Artur Pietrzyk - ns
2Stal Rzeszów25Maciej Kuciapa - 5 (3,0,2,-,-,-), Piotr Winiarz - 15 (2,2,3,2,3,3), Rafał Trojanowski - 5 (3,2,d)
3Polonia Bydgoszcz19Marcin Ryczek - 6 (1,1,2,0,0,2), Wojciech Malak - 13 (3,0,3,1,3,3), Mirosław Duda - ns
4ZKŻ Zielona Góra18Grzegorz Walasek - 13 (2,3,2,2,2,2), Dariusz Kuszyk - 1 (0,-,-,-,-,1), Rafał Jełowicki - 4 (1,3,0,0)
5GKM Grudziądz16Paweł Staszek - 9 (0,3,1,1,2,2), Robert Dados - 7 (1,2,0,3,1,d), Wiesław Ośkiewicz II - ns
6Iskra Ostrów15Paweł Łęcki - 3 (2,0,0,1,w,d), Tomasz Poprawski - 12 (3,2,1,2,1,3), Konrad Szymura - ns
7Rezerwa Toru6Tomasz Tołoczko - 6 (1,1,1,1,1,1), - , -




1997
Rzeszów - 16 maj

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Unia Leszno24Adam Skórnicki - 13 (3,3,3,2,w,2), Damian Baliński - 11 (0,1,1,3,3,3), Andrzej Szymański - ns
2Polonia Piła23Rafał Dobrucki - 7 (d,2,2,1,1,1), Rafał Kowalski - 16 (3,3,3,3,2,2), Rafał Okoniewski - ns
3Stal Rzeszów20+3Rafał Trojanowski - 15+3 (2,3,1,3,3,3), Piotr Winiarz - 5 (1,0,0,2,2,0), Maciej Pietraszek - ns
4GKM Grudziądz20+2Paweł Staszek - 10+2 (1,1,2,0,3,3), Robert Dados - 10 (2,2,0,2,2,2), Jacek Basiński - ns
5ZKŻ Zielona Góra19Grzegorz Walasek - 16 (3,2,3,3,3,2), Grzegorz Kłopot - 3 (0,0,1,1,0,1), Tomasz Tołoczko - ns
6Iskra Ostrów11Paweł Łęcki - 5 (1,0,2,1,1,-), Przemysław Tajchert - 5 (2,3,0,0,d,0), Tomasz Jędrzejak - 1 (1)
7Start Gniezno9Krzysztof Jabłoński - 5 (1,1,2,0,1,-), Tomasz Cieślewicz - 3 (0,2,0,1,-,d), Paweł Duszyński - 1 (w,1)

Opole - 28 kwiecień

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Iskra Ostrów27Paweł Łęcki - 15 (3,2,3,2,3,2), Przemysław Tajchert - 12 (1,3,1,3,1,3), Tomasz Jędrzejak - ns
2Start Gniezno25Krzysztof Jabłoński - 9 (1,2,0,2,2,2), Tomasz Cieślewicz - 16 (2,3,2,3,3,3), Dawid Cieślewicz - ns
3JAG Speedway Club Łódź23Marcin Ryczek - 17 (3,3,3,3,3,2), Paweł Świerzb - 6 (0,2,1,2,1,-), Sylwester Klimczak - 0 (d)
4OTŻ Opole17Krzysztof Mrowiec - 13 (3,1,3,1,2,3), Mirosław Podhorodecki - 4 (w,-,2,-,0,2), Dominik Żebrowski - 0 (0,0)
5Włókniarz Częstochowa15Artur Pietrzyk - 12 (2,1,2,3,3,1), Piotr Padowski - 3 (0,0,0,1,2,t), -
6Polonia Bydgoszcz11Wojciech Malak - 6 (2,3,1,0,-,-), Dariusz Patynek - 3 (u,-,t,2,d,1), Paweł Mazur - 2 (1,1,w)
7RKM Rybnik7Marcin Furgoł - 2 (1,w,0,1,0,d), Wojciech Węgrzyk - 5 (0,2,1,0,1,1), -

Wrocław - 24 kwiecień

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Unia Leszno25Adam Skórnicki - 16 (2,3,3,3,2,3), Damian Baliński - 4 (3,1-,-,-,-), Andrzej Szymański - 5 (1,2,1,1)
2GKM Grudziądz23Paweł Staszek - 11 (1,2,2,w,3,3), Robert Dados - 12 (3,3,3,3,d,0), Jacek Basiński - ns
3ZKŻ Zielona Góra22Grzegorz Walasek - 15 (2,3,3,1,3,3), Grzegorz Kłopot - 7 (0,1,2,d,2,2), -
4WTS Wrocław20Bartłomiej Bardecki - 15 (3,2,2,3,3,2), Krzysztof Świder - 5 (1,0,0,1,2,1), Marcin Łasisz - ns
5Apator Toruń14Remigiusz Wronkowski - 8 (2,0,3,1,2,u), Marcin Kowalik - 6 (0,2,t,2,1,1), Tomasz Chrzanowski - ns
6Wanda Kraków12Dariusz Fijałkowski - 7 (1,2,2,1,-,1), Paweł Włodarczyk - 4 (0,3,1,-,0,-), Marcin Maniak - 1 (0,1,0)
7LKŻ Lublin10Tomasz Piszcz - 9 (0,1,1,2,3,2), Marcin Nowoszyński - 1 (1,0,0,d,-,0), Jarosław Cieślak - 0 (d)

Rawicz - 15 kwiecień

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Polonia Piła22Rafał Dobrucki - 11 (3,3,2,3,-), Rafał Kowalski - 6 (1,2,1,-,2), Rafał Okoniewski - 5 (2,3)
2Stal Rzeszów16+3Piotr Winiarz - 2 (0,1,0,1,w), Rafał Trojanowski - 14+3 (2,3,3,3,3), Paweł Elder - ns
3Unia Tarnów16+uTomasz Rempała - 10+u (3,1,3,3,d), Piotr Mikuta - 6 (1,0,-,2,3), Krzysztof Mikuta - 0 (0)
4Kolejarz Rawicz13Piotr Dym - 5 (w,2,3,u,-), Mariusz Szmanda - 7 (3,d,2,-,2), Rafał Sosna - 1 (1,w)
5Wybrzeże Gdańsk12Paweł Stormowski - 6 (0,3,1,1,1), Bartłomiej Żebrowski - 4 (2,2,0,-,-), Marceli Dubicki - 2 (t,2)
6Pergo Gorzów10Sylwester Moskwiak - 7 (2,1,2,2,0), Paweł Nizioł - 1 (1,0,-,w,-,), Krzysztof Cegielski - 2 (1,1)




1998
Piła - 19 czerwiec

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Polonia Piła26Krzysztof Pecyna - 15 (3,0,3,3,3,3), Rafał Okoniewski - 11 (1,3,2,2,2,1), Mariusz Franków - ns
2Start Gniezno22Krzysztof Jabłoński - 13 (2,2,3,2,2,2), Pawel Duszyński - 6 (3,1,2,w,-,-), Mariusz Lisiak - 3 (3,0)
3WTS Wrocław19+uMariusz Węgrzyk - 13+u (1,2,3,1,3,3), Rafał Haj - 6 (0,1,d,3,u,2), Bartosz Stanek - ns
4Stal Rzeszów19+wTomasz Rempała - 14+w (3,3,2,1,3,2), Andrzej Rybka - 5 (u,0,1,0,1,3), Maciej Pietraszek - ns
5GKM Grudziądz17Robert Dados - 13 (2,3,3,3,2,d), Wieslaw Ośkiewicz II - 3 (0,1,1,1,0,-), Grzegorz Knapp - 1 (1)
6Włókniarz Częstochowa11Artur Pietrzyk - 10 (3,2,1,2,1,1), Marcel Maliński - 1 (1,0,0,0,0,d), -
7Polonia Bydgoszcz11Krzysztof Słaboń - 9 (2,2,2,u,2,1), Michał Robacki - 1 (d,1,-,u,-,-), Dariusz Patynek - 1 (01,1)

Częstochowa - 3 czerwiec

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Polonia Piła26Krzysztof Pecyna - 16 (3,3,2,3,3,2), Mariusz Franków - 10 (d,1,3,1,2,3), Waldemar Fons - ns
2Włókniarz Częstochowa24Artur Pietrzyk - 16 (3,3,2,2,3,3), Piotr Radzki - 2 (2,0,-,-,-,-), Marcel Maliński - 6 (3,0,1,2)
3Polonia Bydgoszcz23Krzysztof Słaboń - 15 (2,2,3,3,3,2), Michał Robacki - 6 (3,1,-,-,2,0), Dariusz Patynek - 2 (2,d)
4RKM Rybnik19Marcin Furgoł - 8 (3,0,2,t,2,1), Piotr Padowski - 11 (2,2,1,3,3,0), Marcin Kiermaszek - ns
5ZKŻ Zielona Góra14Krzysztof Stojanowski - 10 (1,2,0,3,1,3), Maciej Bornecki - 4 (0,1,1,1,0,1), Arkadiusz Kędzior - ns
6Unia Tarnów11Krzysztof Mikuta - 4 (1,2,1,d,-,-), Stanisław Burza - 6 (0,3,0,2,0,1), Paweł Szczęch - 1 (1,0)
7Wanda Kraków9Dariusz Fijałkowski - 5 (u,0,ns,2,1,2), Dariusz Grudniak - 4 (1,1,1,1,ns,0), -

Lublin - 3 czerwiec

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1GKM Grudziądz28Robert Dados - 13 (3,3,-,2,2,3), Wiesław Ośkiewicz II - 13 (1,2,3,3,1,3), Grzegorz Knapp - 2 (2)
2Stal Rzeszów22Tomasz Rempała - 12 (1,2,1,3,2,3), Andrzej Rybka - 10 (0,1,3,2,3,1), Maciej Pietraszek - ns
3Apator Toruń20Robert Kościecha - 14 (3,3,2,2,2,2), Tomasz Chrzanowski - 2 (1,1,0,-,-,-), Mariusz Puszakowski - 4 (1,0,3)
4Pergo Gorzów19Krzysztof Cegielski - 14 (2,1,3,3,3,2), Paweł Nizioł - 5 (0,2,2,0,1,d), Tomasz Kwiatkowski - ns
5LKŻ Lublin18Tomasz Piszcz - 13 (2,3,1,3,2,2), Jarosław Cieślak - 5 (0,0,-,2,t,3), Michał Dados - 0 (0)
6JAG Speedway Club Łódź11Dawid Cieślewicz - 2 (2,0,-,d,0,0), Bartłomiej Bardecki - 8 (3,2,u,1,1,1), Marcin Piec - 1 (1)
7Rezerwa Toru7Sebastian Trumiński - 7 (1,3,1,1,1,u), Marcin Pawłowski - 0 (0,0,d,0,ns,ns), -

Gdańsk - 3 czerwiec

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1WTS Wrocław23Mariusz Węgrzyk - 18 (3,3,3,3,3,3 (, Rafał Haj - 4 (1,1,2,0,-,-), Bartosz Stanek - 1 (1,u)
2Start Gniezno22Krzysztof Jabłoński - 14 (d,3,3,3,3,2), Mariusz Lisiak - 2 (2,u,-,-,-,-), Paweł Duszyński - 6 (1,d,2,3)
3Unia Leszno21Damian Baliński - 12 (3,3,3,u,0,3), Andrzej Szymański - 9 (2,1,1,2,2,1), Maciej Jąder - ns
4Iskra Ostrów21Przemysław Tajchert - 15 (3,3,2,2,3,2), Karol Malecha - 6 (2,0,0,1,2,1), Krzysztof Japiński - ns
5Wybrzeże Gdańsk17Marceli Dubicki - 1 (u,1,-,-,-,-), Tomasz Cieślewicz - 10 (t,2,3,2,d,3), Paweł Stormowski - 6 (2,1,2,1)
6Kolejarz Rawicz12Mariusz Szmanda - 1 (1,d,-,-,-,-), Rafał Jełowicki - 4 (0,2,0,2,u,d), Daniel Strzelbicki - 7 (1,3,2,1)
7Rezerwa Toru7Bartłomiej Żebrowski - 2 (2,u,u,-,-,-), Jakub Niziołek - 4 (d,2,1,u,1,u), Tomasz Ciupik - 1 (d,0,1)




1999
Ostrów Wlkp. - 3 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Iskra Ostrów24Tomasz Jędrzejak - 15 (3,3,2,2,3,2), Karol Malecha - 9 (2,1,3,0,2,1), Michał Szczepaniak - ns
2Pergo Gorzów23Rafał Okoniewski - 6 (3,0,-,3,-,0), Krzysztof Cegielski - 8 (2,2,2,-,2,-), Tomasz Cieślewicz - 9 (3,1,3,2)
3Start Gniezno21Mariusz Lisiak - 12 (3,3,2,3,1,d), Bartłomiej Bardecki - 9 (2,1,3,2,0,1), Dawid Cieślewicz - ns
4WTS Wrocław20Mariusz Węgrzyk - 12 (d,3,3,u,3,3), Andrzej Zieja - 8 (1,1,2,1,2,1), Piotr Świderski - ns
5Stal Rzeszów18Tomasz Rempała - 13 (3,2,1,3,1,3), Karol Baran - 5 (2,0,0,1,0,2), Maciej Pietraszek - ns
6Wybrzeże Gdańsk14Paweł Duszyński - 9 (d,2,1,d,3,3), Paweł Stormowski - 5 (1,0,0,2,2,0), Bartłomiej Żebrowski - ns
7Unia Tarnów6Paweł Szczęch - 3 (1,1,0,-,1,-), Krzysztof Mikuta - 1 (0,0,-,1,0,0), Tomasz Budzik - 2 (1,0,1)

Tarnów - 18 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Unia Tarnów25Krzysztof Mikuta - 13 (3,2,0,2,3,3), Tomasz Budzik - 12 (2,3,3,0,2,2), Krzysztof Kaczor - ns
2Pergo Gorzów25Rafał Okoniewski - 16 (3,2,3,3,3,2), Tomasz Cieślewicz - 4 (0,-,2,-,2,-), Krzysztof Cegielski - 5 (1,1,3)
3GKM Grudziądz24Wiesław Ośkiewicz II - 7 (1,0,1,2,2,1), Grzegorz Knapp - 17 (3,3,2,3,3,3), Marcin Kryśkiewicz - ns
4Polonia Bydgoszcz19Michał Robacki - 9 (1,3,2,2,1,d), Krzysztof Słaboń - 10 (2,d,3,3,d,2), Robert Uminski - ns
5RKM Rybnik13Wojciech Węgrzyn - 7 (0,1,3,w,3,-), Piotr Padowski - 4 (2,0,1,-,1,0), Łukasz Szmid - 2 (1,1)
6LKŻ Lublin11Daniel Jeleniewski - 1 (d,-,1,0,-,0), Marek Ochal - 7 (3,2,d,-,2,-), Jarosław Wiśniewski - 3 (1,1,0,1)
7Śląsk Świętochłowice7Rafał Bagiński - 2 (2,0,w,-,0,u), Marcin Łysowski - 5 (1,1,u,2,1,u), -

Rawicz - 10 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Wybrzeże Gdańsk25Krzysztof Pecyna - 17 (3,3,3,3,2,3), Paweł Duszuński - 2 (d,-,2,-,-,-), Paweł Stormowski - 6 (1,2,1,2)
2Stal Rzeszów24Tomasz Rempała - 17 (3,2,3,3,3,3), Łukasz Golonka - 7 (0,3,1,1,0,2), Karol Baran - ns
3Kolejarz Rawicz20Rafał Jełowicki - 12 (2,3,d,1,3,3), Tomasz Tołoczko - 8 (u,2,2,3,1,0), Robert Ruszkiewicz - ns
4ŁTŻ Łodź17Marcin Ryczek - 11 (2,3,3,1,0,2), Rafał Haj - 6 (1,1,2,0,2,d), Jakub Jąder - ns
5ZKŻ Zielona Góra16Grzegorz Kłopot - 11 (3,2,1,3,u,2), Maciej Bornecki - 5 (2,0,0,2,t,1), Rafał Kurmanski - ns
6Unia Leszno11Łukasz Jankowski - 0 (t,-,0,-,-,-), Mariusz Fierlej - 1 (1,0,-,u,w,ns), Tomasz Łukaszewicz - 10 (2,2,2,3,1)
7Rezerwa Toru9Damian Pakosz - 0 (d,0,d,w), Marcin Tomkowiak - 9 (1,1,1,1,2,3), -

Ostrów Wlkp. - 10 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1WTS Wrocław26Mariusz Węgrzyk - 13 (3,3,2,2,-,3), Andrzej Zieja - 11 (0,0,3,3,3,2), Krzysztof Krwaczyk - 2 (2)
2Start Gniezno24+3Bartłomiej Bardecki - 10 (2,2,3,1,0,2), Mariusz Lisiak - 14+3 (3,3,2,0,3,3), -
3Iskra Ostrów24+2Tomasz Jędrzejak - 12+2 (2,2,3,2,2,1), Karol Malecha - 12 (1,3,2,3,1,2), -
4Polonia Piła20Mariusz Franków - 10 (1,1,1,3,2,2), Jarosław Hampel - 10 (0,2,0,2,3,3), Tomasz Gapiński - ns
5Włókniarz Częstochowa14Dariusz Fijałkowski - 7 (2,1,3,0,-,1), Zbigniew Czerwiński - 7 (3,t,2,1,1,-), Marcel Maliński - 0 (0,0)
6Apator Toruń12Tomasz Chrzanowski - 10 (1,3,1,1,1,3), Mariusz Puszakowski - 2 (0,2,0,0,d,d), Przemysław Kłos - ns




2000
Piła - 9 czerwiec

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Polonia Piła26Jarosław Hampel - 18 (3,3,3,3,3,3), Tomasz Gapiński - 8 (2,2,2,2,0,-), Mirosław Giżycki - 0 (0)
2Wybrzeże Gdańsk23Paweł Duszyński - 10 (2,2,0,1,3,2), Krzysztof Cegielski - 13 (1,3,3,3,2,1), Paweł Stormowski - ns
3Apator Toruń22Tomasz Chrzanowski - 15 (3,3,1,2,3,3), Łukasz Pawlikowski - 7 (0,1,-,3,1,2), Przemysław Kłos - 0 (u)
4WTS Wrocław20Mariusz Węgrzyk - 15 (3,3,2,3,2,2), Andrzej Zieja - 5 (1,2,0,1,0,1), Artur Bogińczuk - ns
5Unia Leszno14Mariusz Fierlej - 3 (1,u,2,u,-,-), Tomasz Łukaszwicz - 11 (0,2,1,2,3,3), Łukasz Loman - 0 (0,u)
6TŻ Opole11Adam Czechowicz - 5 (0,1,1,1,2,0), Krzysztof Mikuta - 6 (1,0,3,0,1,1), Sebastian Trumiński - ns
7Start Gniezno9Dawid Cieślewicz - 5 (2,u,2,1,d,w), Łukasz Związko - 1 (u,-,0,w,1,-), Piotr Gwiazda - 3 (1,2)

Opole - 25 maj

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1WTS Wrocław20Mariusz Węgrzyk - 11 (3,-,3,2,3), Andrzej Zieja - 9 (2,1,1,3,2), Krzysztof Świder - 0 (0)
2TŻ Opole19Adam Czechowicz - 8 (3,2,2,1,-), Sebastian Trumiński - 2 (d,-,-,-,2), Krzysztof Mikuta - 9 (3,1,2,3)
3Unia Leszno15+3Mariusz Fierlej - 8 (t,3,3,2,w), Tomasz Łukaszwicz - 7+3 (2,1,2,1,1), Łukasz Loman - ns
4Polonia Bydgoszcz15+2Michał Robacki - 13+2 (1,3,3,3,3), Krzysztof Słaboń - 1 (d,1,0,d,-), Grzegorz Musiał - 1 (1)
5Iskra Ostrów11Karol Malecha - 11 (2,2,2,3,2), Michał Szczepaniak - ns, -
6Stal Rzeszów9Karol Baran - 6 (3,2,d,1,w), Łukasz Golonka - 3 (1,0,1,0,1), Marian Micał - ns

Gniezno - 24 maj

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Wybrzeże Gdańsk21Paweł Duszyński - 6 (2,w,t,2,2), Krzysztof Cegielski - 15 (3,3,3,3,3), Paweł Stormowski - ns
2Start Gniezno17Dawid Cieślewicz - 10 (1,3,2,2,2), Łukasz Związko - 7 (0,0,3,1,3), Piotr Gwiazda - ns
3Włókniarz Częstochowa16Tomasz Jędrzejak - 11 (3,2,3,3,0), Zbigniew Czerwiński - 0 (u,-,-,-,-), Dariusz Fijałkowski - 5 (1,2,1,1)
4RKM Rybnik14Rafał Szombierski - 8 (2,2,1,2,1), Roman Chromik - 6 (3,1,2,0,0), Łukasz Szmid - ns
5ŁTŻ Łodź12Marcel Maliński - 9 (2,3,1,0,3), Tomasz Zywertowski - 1 (1,0,-,-,-), Wojciech Duda - 2 (0,1,1)
6Unia Tarnów10Paweł Szczęch - 1 (1,u,-,-,-), Tomasz Budzik - 8 (0,2,1,3,2), Krzysztof Kaczor - 1 (1,0,0,0)

Grudziądz - 24 maj

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Apator Toruń28Tomasz Chrzanowski - 17 (3,3,3,3,2,3), Łukasz Pawlikowski - 9 (1,2,1,2,3,-), Przemysław Kłos - 2 (2)
2Polonia Piła22Jarosław Hampel - 17 (3,3,2,3,3,3), Tomasz Gapiński - 5 (2,0,0,2,1,d), Mirosław Giżycki - ns
3ZKŻ Zielona Góra18Krzysztof Stojanowski - 14 (3,1,3,3,1,3), Rafał Kurmański - 3 (2,0,-,1,d,w), Sebastian Smoter - 1 (1)
4Pergo Gorzów18Rafał Okoniewski - 15 (2,2,2,3,3,3), Tomasz Kwiatkowski - 2 (0,1,0,1,-,-), Marcin Dąbrowski - 1 (1,0)
5GKM Grudziądz16Grzegorz Knapp - 10 (2,1,3,t,2,2), Maciej Kierzkowski - 5 (3,0,d,1,-,1), Marcin Kryśkiewicz - 1 (1)
6Gwardia Warszawa12Marek Ochal - 8 (1,2,2,1,-,2), Jarosław Wiśniewski - 1 (0,-,-,0,-,1), Marcin Łysowski - 3 (3,0,0,0)
7LKŻ Lublin12Daniel Lipniacki - 8 (1,2,2,1,-,2), Daniel Jeleniewski - 3 (u,0,-,0,2,1), Michał Dados - 1 (1,d)




2001
Rybnik - 30 czerwiec

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1ZKŻ Zielona Góra26Rafał Kurmański - 14 (3,3,2,2,2,2), Dawid Kujawa - 10 (2,0,3,3,1,1), Sebastian Smoter - ns
2WTS Wrocław22Andrzej Zieja - 11 (1,3,2,d,2,3), Krzysztof Słaboń - 11 (2,2,1,1,3,2), Artur Bogińczuk - ns
3Polonia Bydgoszcz21Michał Robacki - 18 (3,3,3,3,3,3), Łukasz Stanisławski - 3 (0,1,0,2,0,-), Roman Umiński - 0 (0)
4RKM Rybnik19Łukasz Romanek - 7 (1,1,2,0,2,1), Roman Chromik - 12 (3,2,3,3,1,0), Łukasz Szmid - ns
5Pergo Gorzów18Rafał Okoniewski - 16 (3,2,3,2,3,3), Michał Aszenberg - 0 (0,0,0,-,-,-), Jakub Śpiewanek - 2 (1,0,1)
6Kolejarz Rawicz12Łukasz Loman - 8 (2,1,1,1,2,1), Krzysztof Świder - 4 (1,0,2,0,1,u), -
7Włókniarz Częstochowa10Karol Malecha - 8 (2,1,u,-,3,2), Zbigniew Czerwiński - 2 (0,0,1,1,-,-), Adam Pietraszko - 0 (d,0,0)

Rawicz - 7 czerwiec

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Kolejarz Rawicz27Łukasz Loman - 14 (2,2,3,2,3,2), Krzysztof Świder - 13 (3,3,2,3,2,0), -
2Pergo Gorzów23Rafał Okoniewski - 14 (3,t,3,3,2,3), Michał Aszenberg - 9 (2,3,1,1,1,1), -
3Wybrzeże Gdańsk21Dawid Cieślewicz - 9 (1,1,3,0,2,2), Marek Cieślewicz - 12 (3,2,2,1,1,3), Mirosław Giżycki - ns
4Start Gniezno18Łukasz Pawlikowski - 12 (3,3,0,3,3,0), Mirosław Jabłoński - 6 (2,u,1,2,0,1), Łukasz Linette - ns
5Unia Leszno15Krzysztof Kasprzak - 0 (w,-,-,-,-,-), Mariusz Fierlej - 4 (-,1,1,2,t,w), Łukasz Jankowski - 11 (t,2,3,0,3,3)
6Unia Tarnów13Dawid Bendzera - 4 (d,-,w,-,3,1), Janusz Kołodziej - 9 (1,2,2,2,2,-), Tomasz Budzik - 0 (0,0,0)
7Śląsk Świętochłowice7Przemysław Pyzik - 6 (1,1,1,w,1,2), Adrian Marczak - 0 (0,d,-,u,-,-), Tomasz Krzykawski - 1 (0,d,1)

Rzeszów - 7 czerwiec

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1WTS Wrocław24Andrzej Zieja - 11 (3,3,2,2,1), Krzysztof Słaboń - 13 (2,2,3,3,3), Artur Bogińczuk - ns
2Włókniarz Częstochowa18Karol Malecha - 9 (2,2,2,1,2), Zbigniew Czerwiński - 9 (3,3,3,0,0), Adam Pietraszko - ns
3Stal Rzeszów17Karol Baran - 10 (0,3,2,2,3), Łukasz Golonka - 7 (1,2,0,3,1), Marian Micał - ns
4Polonia Piła15Jarosław Hampel - 11 (2,1,3,3,2), Tomasz Gapiński - 3 (3,0,-,-,0), Robert Miśkowiak - 1 (1,0)
5TŻ Opole9Krzysztof Mikuta - 6 (1,0,0,2,3), Adam Czechowicz - 3 (0,1,1,1,0), Marcin Klyk - ns
6TŻ Lublin7Sebastian Trumiński - 2 (d,d,1,0,1), Daniel Jeleniewski - 5 (1,1,0,1,2), -





2002
Piła - 7 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Polonia Piła25Jarosław Hampel - 15 (3,2,2,3,2,3), Robert Miśkowiak - 10 (1,3,3,1,1,1), Michał Szczepaniak - ns
2RKM Rybnik24Roman Chromik - 14 (3,1,2,3,2,3), Rafał Szmbierski - 10 (0,2,3,2,3,0), Łukasz Szmid - ns
3ZKŻ Zielona Góra21Rafał Kurmański - 17 (3,3,3,2,3,3), Dawid Kujawa - 4 (0,0,2,0,1,1), Sebastian Smoter - ns
4Unia Leszno19Łukasz Jankowski - 8 (2,2,0,2,2,0), Krzysztof Kasprzak - 11 (3,1,1,3,1,2), Norbert Kościuch - ns
5WTS Wrocław17Krzysztof Słaboń - 12 (1,2,1,3,3,2), Artur Bogińczuk - 5 (2,1,0,2,0,w), Ronnie Jamroży - ns
6Unia Tarnów14Janusz Kołodziej - 12 (2,3,1,1,2,3), Marcin Rempała - 2 (0,0,-,0,0,2), Dawid Bendzera - 0 (0)
7Polonia Bydgoszcz6Robert Uminski - 5 (1,1,1,0,1,1), Grzegorz Czechowski - 1 (0,-,-,1,w,0), Grzegorz Musiał - 0 (0,0)

Świętochłowice - 18 czerwiec

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Unia Tarnów21Janusz Kołodziej - 12 (3,3,3,1,2), Marcin Rempała - 9 (w,1,2,3,3), Dawid Bendzera - ns
2WTS Wrocław19Krzysztof Słaboń - 13 (3,2,3,2,3), Artur Bogińczuk - 6 (2,u,1,1,2), Adrian Płuska - ns
3Włókniarz Częstochowa15Adam Pietraszko - 12 (2,3,3,3,1), Kamil Łyko - 1 (0,-,1,0,0), Artur Tomczyk - 2 (2)
4Stal Rzeszów15Karol Baran - 7 (3,d,t,2,2), Paweł Miesiąc - 8 (1,2,2,0,3), Robert Suszczyński - ns
5TŻ Opole11Adam Czechowicz - 7 (2,3,2,-,-), Marcin Sekuła - 0 (d,-,-,w,ns), Marcin Klyk - 4 (d,d,3,1)
6Śląsk Świętochłowice6Tomasz Krzykowski - 0 (d,ns,-,-,-), Lechosław Tudzież - 4 (1,-,1,1,1), Przemysław Pyzik - 2 (w,0,2,u)

Grudziądz - 18 czerwiec

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Unia Leszno28Krzysztof Kasprzak - 14 (2,3,3,2,2,2), Łukasz Jankowski - 14 (3,0,2,3,3,3), Norbert Kościuch - ns
2ZKŻ Zielona Góra27Rafał Kurmański - 13 (3,1,2,3,2,2), Dawid Kujawa - 14 (1,2,3,2,3,3), Sebastian Smoter - ns
3Stal Gorzów22Jakub Śpiewanek - 9 (2,2,2,0,3,0), Paweł Hlib - 13 (3,3,3,1,2,1), Marcin Rajkowski - ns
4GKM Grudziądz16Marcin Kryśkiewicz - 5 (3,2,0,-,-,-), Łukasz Dados - 11 (2,3,1,3,1,1), Łukasz Piątkowski - 0 (d,0,w)
5TŻ Łódź14Marian Micał - 3 (0,-,0,2,-,1), Tomasz Zywertowski - 9 (2,d,-,3,1,3), Sebastian Skrzypczak - 2 (1,1,t)
6TŻ Lublin10Daniel Jeleniewski - 6 (1,1,0,2,2,w), Krzysztof Wrona - 4 (0,0,1,1,0,2), Konrad Kurtz - ns
7Wybrzeże Gdańsk5Marek Cieślewicz - 0 (w,d,w,ns,ns,ns), Mirosław Giżycki - 0 (w,-,-,-,-,-), Roman Fedeczko - 5 (u,t,1,1,3)

Ostrów Wlkp. - 18 czerwiec

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1RKM Rybnik27Roman Chromik - 11 (2,2,2,2,0,3), Rafał Szmbierski - 16 (3,3,3,3,3,1), Łukasz Szmid - ns
2Polonia Bydgoszcz23Robert Uminski - 14 (3,2,3,2,2,2), Łukasz Stanisławski - 9 (2,1,2,3,1,-), Grzegorz Czechowski - 0 (0)
3Apator Toruń19Adrian Miedziński - 6 (0,-,-,2,3,1), Przemysław Kłos - 2 (1,1,0,-,-,-), Marcin Jaguś - 11 (3,1,3,2,2)
4Start Gniezno19Mirosław Jabłoński - 13 (3,3,1,0,3,3), Łukasz Linette - 6 (1,2,0,1,1,1), -
5Kolejarz Rawicz18Piotr Świderski - 16 (2,3,3,3,2,3), Marcin Nowaczyk - 1 (0,0,-,1,-,0), Damian Nowak - 1 (1,u)
6KSŻ Krosno11Tomasz Budzik - 9 (1,1,2,1,1,3), Mirosław Szczurek - 2 (0,0,0,d,d,2), -
7Iskra Ostrów9Tomasz Kwiatkowski - 9 (1,2,1,2,2,1), Marcin Bruchaiser - 0 (d,d,0,0,0,0), -




2003
Piła - 15 czerwiec

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1RKM Rybnik23Rafał Szombierski - 17 (3,3,3,2,3,3), Łukasz Romanek - 6 (0,2,1,1,0,2), Konrad Ryszka - ns
2Włókniarz Częstochowa21Adam Pietraszko - 13 (3,2,0,3,3,2), Zbigniew Czerwiński - 8 (0,3,2,1,1,1), Jordan Jurczyński - ns
3Polonia Piła18+3Michał Szczepaniak - 5 (2,2,1,0,d,-), Robert Miśkowiak - 13+3 (3,1,3,3,2,1), Krystian Klecha - 0 (0)
4ZKŻ Zielona Góra18+wRafał Kurmański - 13+w (1,3,3,1,3,2), Zbigniew Suchecki - 5 (2,0,-,2,0,1), Bartosz Kasprowiak - 0 (0)
5Kolejarz Rawicz17Piotr Świderski - 13 (1,2,2,3,2,3), Marcin Nowaczyk - 4 (0,1,0,d,1,2), Marcin Kędziora - ns
6Unia Tarnów16Janusz Kołodziej - 15 (1,3,2,3,3,3), Marcin Rempała - 0 (0,0,0,0,-,-), Paweł Baran - 1 (1,0)
7GTŻ Grudziądz13Przemysław Kłos - 1 (1,0,-,-,-,0), Łukasz Pawlikowski - 8 (2,1,1,1,2,1), Łukasz Dados - 4 (2,2,0)

Częstochowa - 20 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Włókniarz Częstochowa25Adam Pietraszko - 8 (1,2,2,1,2,d), Zbigniew Czerwiński - 17 (3,3,3,2,3,3), Robert Marjankowski - ns
2Kolejarz Rawicz23+3Piotr Świderski - 13+3 (2,1,3,3,2,2), Marcin Nowaczyk - 10 (0,2,2,2,3,1), Marcin Kędziora - ns
3Stal Gorzów23+2Paweł Hlib - 17+2 (2,3,3,3,3,3), Michał Rajkowski - 0 (0,0,-,-,-,-), Jakub Śpiewanek - 6 (1,2,2,1)
4Unia Leszno19Krzysztof Kasprzak - 17 (3,3,3,3,3,2), Norbert Kościuch - 2 (1,d,1,0,d,0), -
5Polonia Bydgoszcz17Robert Uminski - 8 (2,0,2,0,2,2), Grzegorz Czechowski - 8 (3,1,0,-,1,3), Grzegorz Musiał - 1 (1)
6KM Ostrów10Adam Jaziewicz - 5 (2,2,0,1,0,t), Marcin Dąbrowski - 5 (1,1,1,d,1,1), -
7Kolejarz Opole9Marcin Sekula - 6 (1,0,1,2,1,1), Marcin Klyk - 3 (d,3,u,u,u,ns), -

Tarnów - 20 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Unia Tarnów25Janusz Kołodziej - 11 (2,3,3,-,3), Marcin Rempała - 12 (3,2,2,3,2), Paweł Baran - 2 (2)
2GTŻ Grudziądz19Łukasz Pawlikowski - 9 (3,1,2,1,2), Przemysław Kłos - 10 (2,0,3,2,3), Łukasz Dados - ns
3Apator Toruń17Marcin Jaguś - 12 (3,3,3,3,0), Adrian Miedziński - 5 (2,1,1,-,1), Karol Ząbik - 0 (0)
4Start Gniezno13Mirosław Jabłoński - 8 (1,2,d,2,3), Łukasz Linette - 5 (0,0,1,3,1), -
5Gwardia Warszawa6Marcin Jankowski - 6 (1,d,2,1,2), Marcin Głowacki - 0 (0,w,ns,ns,ns), -

Lublin - 20 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1RKM Rybnik29Rafał Szombierski - 17 (3,3,2,3,3,3), Łukasz Romanek - 12 (2,2,3,1,2,2), Konrad Ryszka - ns
2ZKŻ Zielona Góra24Rafał Kurmański - 12 (3,3,1,3,2,-), Bartosz Kasprowiak - 2 (0,-,-,-,-,2), Zbigniew Suchecki - 10 (2,0,2,3,3)
3TŻ Lublin21Dawid Stachyra - 8 (0,2,2,2,1,1), Daniel Jeleniewski - 13 (1,3,3,3,d,3), -
4TŻ Łódź19Łukasz Loman - 13 (2,1,2,3,3,2), Przmysław Pyzik - 6 (1,0,3,2,u,0), Tomasz Nowicki - ns
5KSŻ Krosno15Mirosław Szczurek - 12 (3,1,1,2,2,3), Daniel Nowotyński - 0 (u,-,-,-,-,-), Sławomir Baran - 3 (0,d,0,1,2)
6Rezerwa Toru9Krzysztof Wrona - 2 (2,d,ns,ns,ns,ns), Grzegorz Kosiński - 7 (1,3,w,1,1,1), -




2004
Częstochowa - 24 czerwiec

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Unia Tarnów28Marcin Rempała - 11 (3,2,2,1,2,1), Janusz Kołodziej - 17 (2,3,3,3,3,3), Paweł Baran - ns
2Unia Leszno23Krzysztof Kasprzak - 15 (2,3,3,2,3,2), Robert Kasprzak - 8 (3,2,0,0,-,3), Mateusz Jurga - 0 (w)
3Apator Toruń22Karol Ząbik - 7 (2,w,2,2,1,w), Adrian Miedziński - 15 (3,1,3,3,2,3), -
4Włókniarz Częstochowa15Michał Szczepaniak - 6 (1,2,0,1,w,2), Mateusz Szczepaniak - 9 (0,3,1,2,w,3), Kamil Łyko - ns
5Polonia Bydgoszcz15Grzegorz Czechowski - 4 (0,2,2,0,-,0), Krystian Klecha - 9 (1,1,1,1,3,2), Marcin Jędrzejewski - 2 (2)
6TŻ Lublin13Dawid Stachyra - 1 (0,0,0,1,-,-), Daniel Jeleniewski - 11 (1,1,3,3,1,2), Szymon Bałabuch - 1 (0,1)
7Kolejarz Opole9Marcin Sekula - 1 (1,0,0,u,-,-), Ronnie Jamroży - 6 (0,3,1,2,0,t), Tomasz Schmidt - 2 (1,1)

Opole - 11 maj

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Unia Leszno23Krzysztof Kasprzak - 17 (3,3,3,2,3,3), Adam Kajoch - 6 (0,2,-,1,1,2), Robert Kasprzak - 0 (0)
2Kolejarz Opole22Grzegorz Blaut - 7 (1,2,-,1,-,3), Marcin Sekula - 12 (2,1,3,2,2,2), Tomasz Schmidt - 3 (2,1)
3WTS Wrocław18Piotr Świderski - 18 (3,3,3,3,3,3), - , -
4Kolejarz Rawicz17Marcin Nowaczyk - 15 (2,3,3,2,2,3), Marcin Kędziora - 2 (1,1,0,w,0,0), -
5ZKŻ Zielona Góra16Krzysztof Dominiczak - 7 (2,1,1,1,1,1), Tomasz Grabowski - 9 (1,-,0,3,3,2), Damian Grabski - 0 (w)
6Start Gniezno16Adrian Gomólski - 8 (0,2,2,1,2,1), Marcin Bzdęga - 8 (3,1,1,0,1,2), -
7RKM Rybnik14Adrian Śmieja - 1 (0,d,1,d,0,-), Marek Szczyrba - 13 (3,2,2,3,2,1), Wojciech Druchniak - 0 (0)

Lublin - 11 maj

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Unia Tarnów25Janusz Kołodziej - 12 (3,2,2,2,3), Marcin Rempała - 13 (2,3,3,3,2), -
2TŻ Lublin17+3Dawid Stachyra - 5 (2,3,t,u,ns), Daniel Jeleniewski - 12+3 (3,2,3,3,1), Krzysztof Wrona - ns
3KM Ostrów17+2Marcin Liberski - 11 (3,1,2,3,2), Sebastian Brucheiser - 6+2 (t,u,1,2,3), -
4TŻ Łódź11Marek Nawrot - 6 (2,1,2,0,1), Jarosław Jankowski - 1 (1,0,-,-,-), Piotr Jędrzejkiewicz - 4 (1,1,2)
5Rezerwa Toru8Szymon Bałabuch - 2 (1,,1,-,t), Jakub Trygar - 0 (0,u,0,w,-), Bartosz Kwiatkowski - 6 (2,1,3)

Piła - 1 czerwiec

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Polonia Bydgoszcz25Marek Cieślewicz - 8 (2,2,2,2,-), Krystian Klecha - 15 (3,3,3,3,3), Grzegorz Czechowski - 2 (2)
2Apator Toruń18Karol Ząbik - 6 (2,1,1,2,u), Adrian Miedziński - 12 (3,d,3,3,3), Arkadiusz Kalwasiński - ns
3GTŻ Grudziądz15Krzysztof Buczkowski - 8 (1,3,w,2,2), Grzegorz Musiał - 7 (0,1,2,3,1), Łukasz Chmielowski - ns
4Stal Gorzów15Paweł Hlib - 5 (1,d,2,1,1), Michał Rajkowski - 10 (3,2,3,0,2), Sławomir Dąbrowski - ns
5Wybrzeże Gdańsk12Mirosław Jabłoński - 10 (2,3,1,1,3), Mariusz Pacholak - 2 (0,2,0,0,0), -
6Polonia Piła5Oskar Wolsztyński - 5 (1,1,1,1,1), Dawid Paszko - 0 (0,0,0,0,0), Paweł Kowalewski - ns




2005
Gorzów - 26 maj

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Unia Leszno24Krzysztof Kasprzak - 16 (3,2,2,3,3,3), Norbert Kościuch - 5 (w,-,-,2,2,1), Robert Kasprzak - 3 (3,0)
2Unia Tarnów23Janusz Kołodziej - 14 (3,3,3,2,3,0), Marcin Rempała - 9 (2,2,0,3,0,2), Grzegorz Dzik - ns
3Stal Gorzów22Paweł Hlib - 12 (3,3,1,2,2,1), Michał Rajkowski - 10 (0,0,3,3,1,3), Kamil Brzozowski - ns
4Apator Toruń19Karol Ząbik - 8 (1,1,1,3,0,2), Adrian Miedziński - 11 (2,2,2,1,1,3), Marcin Jaguś - ns
5Wybrzeże Gdańsk15Mirosław Jabłoński - 11 (w,1,3,2,2,3), Sławomir Dąbrowski - 4 (2,0,2,0,0,0), Tomasz Olechwierowicz - ns
6Polonia Bydgoszcz13Krystian Klecha - 3 (1,0,-,0,-,2), Krzysztof Buczkowski - 3 (0,-,1,1,1,-), Marcin Jędrzejewski - 7 (3,0,3,1)
7GTŻ Grudziądz9Andrzej Głuchy - 7 (2,w,1,1,2,1), Grzegorz Czechowski - 2 (1,1,0,-,0,0), Krystian Barański - 0 (w)

Bydgoszcz - 19 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Polonia Bydgoszcz30Krystian Klecha - 11 (2,2,2,3,2,-), Krzysztof Buczkowski - 14 (3,3,3,2,-,3), Marcin Jędrzejewski - 5 (3,2)
2GTŻ Grudziądz21Grzegorz Czechowski - 10 (3,2,1,1,1,2), Krystian Barański - ns, Andrzej Głuchy - 11 (d,3,3,0,2,3)
3Kolejarz Rawicz20Marcin Jankowski - 13 (1,2,3,3,3,1), Marcin Bzdęga - 7 (2,3,1,w,1,0), Krzysztof Nowacki - ns
4Stal Rzeszów17Dawid Stachyra - 13 (3,3,0,2,2,3), Paweł Miesiąc - 4 (1,u,1,0,0,2), Grzegorz Szyszka - ns
5ZKŻ Zielona Góra16Alan Marcinkowski - 10 (2,1,t,3,1,3), Zbigniew Suchecki - 3 (1,0,2,-,-,-), Daniel Pytel - 3 (2,0,1)
6Start Gniezno14Adrian Gomólski - 11 (2,1,3,w,3,2), Piotr Dziatkowiak - 0 (0,0,-,-,0,0), Jacek Karmoliński - 3 (1,2)
7TŻ Lublin6Krzysztof Dominiczak - 5 (-,1,2,1,1,d), Kacper Kępa - 0 (u,-,-,-,-,-), Kamil Łyko - 1 (1,w)

Leszno - 28 kwiecień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Unia Leszno25Krzysztof Kasprzak - 7 (2,2,-,-,3), Robert Kasprzak - 11 (3,3,3,2,-), Norbert Kościuch - 7 (2,3,2)
2Wybrzeże Gdańsk17Mirosław Jabłoński - 13 (3,3,3,3,1), Sławomir Dąbrowski - 4 (2,1,1,d,-), Grzegorz Musiał - 0 (0)
3KM Ostrów15Sebastian Brucheiser - 9 (1,2,2,2,2), Marcin Liberski - 6 (0,-,-,3,3), Bartosz Kwiatkowski - 0 (0,0)
4Wybrzeże Gdańsk15Ronnie Jamroży - 9 (2,1,1,2,3), Mariusz Pacholak - 6 (0,0,3,1,2), -
5Kolejarz Opole11Marcin Sekula - 10 (3,3,2,1,1), Tomasz Schmidt - 1 (1,d,d,d,0), -
6TŻ Łódź6Marek Nawrot - 0 (0,w,ns,ns,ns), Piotr Domagała - 6 (1,2,1,1,1), -

Rybnik - 28 kwiecień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Apator Toruń23Karol Ząbik - 10 (3,2,d,2,3), Adrian Miedziński - 10 (2,-,3,3,2), Marcin Jaguś - 3 (3)
2Unia Tarnów22Janusz Kołodziej - 9 (2,3,1,2,1), Marcin Rempała - 13 (3,2,2,3,3), Kamil Zieliński - ns
3RKM Rybnik18Patryk Pawlaszczyk - 12 (1,3,3,3,2), Wojciech Druchniak - 4, Marek Szczyrba - 2 (2)
4Włókniarz Częstochowa11Mateusz Szczepaniak - 9 (3,1,3,1,1), Michał Ciura - 2 (2,0,-,0,-), Sebastian Pydzik - 0 (d,d)
5KSŻ Krosno11Krzysztof Bęben II - 3 (0,d,1,d,2), Piotr Prucnal - ns, Jakub Śpiewanek - 8 (1,1,2,1,3)




2006
Tarnów - 29 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Marma Rzeszów25Dawid Stachyra - 9 (1,0,2,3,1,2), Paweł Miesiąc - 16 (3,3,3,2,2,3), Marcin Leś - ns
2Polonia Bydgoszcz24Krzysztof Buczkowski - 14 (2,2,1,3,3,3), Marcin Jędrzejewski - 10 (0,3,2,2,2,1), -
3WTS Wrocław21Filip Sitera - 11 (2,2,2,2,1,2), Nicolai Klindt - 10 (3,1,d,3,3,d), -
4Unia Tarnów20Mateusz Trytko - ns, Kamil Zieliński - 12 (1,3,3,3,2,0), Maciej Ciesielski - 8 (3,2,0,d,0,3)
5RKM Rybnik16Patryk Pawlaszczyk - 8 (1,3,u,1,1,2), Wojciech Druchniak - 6 (0,-,3,u,0,3), Michał Mitko - 2 (2)
6KS Toruń10Tomasz Wiśniewski - 1 (0,0,-,0,-,1), Damian Stachowiak - 8 (1,1,2,1,3,-), Adam Wiśniewski - 1 (1,0,0)
7KM Ostrów9Roger Lewandowski - 1 (w,0,0,0,1,0), Sebastian Brucheiser - 8 (2,1,1,1,2,1), Karol Sroka - ns

Poznań - 3 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Marma Rzeszów21Dawid Stachyra - 12 (3,2,3,1,3), Paweł Miesiąc - 9 (2,3,w,2,2), Marcin Leś - ns
2RKM Rybnik18Patryk Pawlaszczyk - 12 (3,3,3,3,w), Wojciech Druchniak - 6 (1,1,1,2,1), Michal Mitko - ns
3ZKŻ Zielona Góra16Grzegorz Zengota - 13 (3,2,2,3,3), Adam Kulczyński - 0 (w,-,-,-,-), Alan Marcinkowski - 3 (0,3,d,d)
4PSŻ Poznań13Daniel Pytel - 0 (w,-,-,-,-), Maciej Piaszczyński - 9 (w,3,2,2,2), Rafał Krygiel - 4 (2,0,1,1)
5Unia Leszno12Adam Kajoch - 9 (2,1,2,1,3), Damian Baliński II - 0 (u/-,-,-,-,-), Sławomir Musielak - 3 (1,u,1,0,1)
6TŻ Lublin9Rafał Klimek - 9 (2,1,1,3,2), Karol Polak - 0 (0,0,0,0,0), -

Ostrów Wlkp. - 27 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1KS Toruń17Karol Ząbik - 8 (3,2,3,d), Adrian Miedziński - 9 (2,3,1,3), Tomasz Wiśniewski - ns
2KM Ostrów16Marcin Liberski - 7 (2,2,2,1), Sebastian Brucheiser - 9 (3,1,3,2), Roger Lewandowski - ns
3Włókniarz Częstochowa15Mateusz Szczepaniak - 11 (3,3,2,3), Damian Romańczuk - 4 (2,0,0,2), Marcin Piekarski - ns
4Orzeł Łódź7Bartosz Kwiatkowski - 6 (1,1,3,1), Marcin Kozdraś - 1 (0,-,1,0), Rafał Świerczek - 0 (0)
5Kolejarz Opole5Tomasz Schmidt - 3 (1,-,2,0), Łukasz Kasperek - 1 (0,0,-,1), Michał Ciura 1 (1,0) -

Gniezno - 27 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Polonia Bydgoszcz24Marcin Jędrzejewski - 7 (2,2,2,1,-), Krzysztof Buczkowski - 14 (3,3,3,3,2), Michał Łopaczewski - 3 (3)
2WTS Wrocław19Ronnie Jamroży - 12 (3,1,3,2,3), Filip Sitera - 7 (2,2,2,0,1), -
3Stal Gorzów17Andrzej Głuchy - 9 (3,3,1,2,0), Adrian Szewczykowski - 8 (1,0,3,3,1), Mateusz Mikorski - ns
4Kolejarz Rawicz12Adrian Płuska - 7 (0,1,0,3,3), Marcel Kajzer - 5 (2,0,1,1,1), -
5GTŻ Grudziądz10Marcin Mazur - 4 (1,3,w,ns,ns), Artur Mroczka - 6 (w,2,1,1,2), -
6Start Gniezno7Adrian Gomólski - 1 (1,w,ns,ns,ns), Tobias Busch - 6 (d,d,2,2,2), -




2007
Leszno - 31 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1KS Toruń25+3Karol Ząbik - 17+3 (3,2,3,3,3,3), Alan Marcinkowski - 8 (2,0,1,2,2,1), Damian Stachowiak - ns
2Stal Gorzów25+2Paweł Hlib - 15+2 (3,3,3,3,1,2), Kamil Brzozowski - 10 (1,1,2,1,2,3), Adrian Szewczykowski - ns
3RKM Rybnik21Michał Mitko - 13 (3,3,2,d,2,3), Wojciech Druchniak - 5 (1,2,0,-,-,2), Patryk Pawlaszczyk - 3 (2,1)
4Unia Leszno19Robert Kasprzak - 4 (2,w,-,2,0,-), Adam Kajoch - 14 (3,2,2,3,1,3), Mateusz Jurga - 1 (1)
5Start Gniezno17Adrian Gomólski - 16 (2,3,3,3,3,2), Maciej Fajfer - 0 (0,-,-,-,0,0), Przemysław Gorzelańczyk - 1 (w,0,1)
6GTŻ Grudziądz10Artur Mroczka - 9 (1,1,1,2,3,1), Karol Polak - 1 (0,0,t,0,1,0), -
7TŻ Lublin9Rafał Klimek - 8 (1,2,1,1,2,1), Maciej Michaluk - 1 (0,1,d,0,0,0), -

Lublin - 26 lipiec

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1RKM Rybnik18Michał Mitko - 10 (2,3,3,2,0), Rafał Fleger - 1 (-,-,1,-,-), Wojciech Druchniak - 7 (1,0,3,3)
2TŻ Lublin17+3Rafał Kliek - 13+3 (2,3,2,3,3), Maciej Michaluk - 4 (1,2,w,1,0), -
3Włókniarz Częstochowa17+2Mateusz Szczepaniak - 8+2 (t,1,1,3,3), Borys Miturski - 5 (3,2-,-,-), Marcin Piekarski - 4 (2,d,2)
4Unia Tarnów17+1Kamil Zieliński - 13 (3,3,3,2,2), Andrzej Głuchy - 10+1 (3,1,2,2,2), -
5Marma Rzeszów16Marcin Leś - 13 (3,3,3,2,2), Dawid Lampart - 2 (2,w,-,-,-), Mateusz Szostek - 1 (0,d,1)
6KSM Krosno5Piotr Machnik - 1 (0,1,0,0,0), Krzysztof Nowacki - 4 (1,u,1,1,1), -

Grudziądz - 11 lipiec

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1KS Toruń14Karol Ząbik - 9 (3,3,3), Alan Marcinkowski - 5 (1,2,2), Damian Stachowiak - ns
2GTŻ Grudziądz9Artur Mroczka - 9 (3,3,3), Karol Polak - 0 (d,w,w), -
3PSŻ Poznań9Daniel Pytel - 8 (3,2,3), Piotr Dziatkowiak - 1 (0,1,0), -
4Kolejarz Opole8Sławomir Dąbrowski - 3 (2,w,1), Mateusz Kowalczyk - 5 (0,3,2), -
5Wybrzeże Gdańsk7Damian Sperz - 2 (1,0,1), Krystian Barański - 5 (2,1,2), -
6ZKŻ Zielona Góra2Grzegorz Zengota - 2 (2,w,-), Adam Kulczyński - 3 (1,2,0), Janusz Baniak - 1 (1)

Gniezno - 11 lipiec

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Start Gniezno11Adrian Gomólski - 9 (3,3,3), Dariusz Staniszewski - 2 (d,1,1), Maciej Fajfer - ns
2Stal Gorzów11Paweł Hlib - 6 (3,d,3), Kamil Brzozowski - 5 (2,2,1), Adrian Szewczykowski - ns
3KM Ostrów10Sebastian Brucheiser - 6 (1,3,2), Marcin Liberski - 4 (0,1,3), -
4Polonia Bydgoszcz9Marcin Jędrzejewski - 7 (3,2,2), Michał Łopaczewski - 2 (2,0,0), -
5Kolejarz Rawicz9Damian Baliński II - 3 (1,2,d), Marcel Kajzer - 6 (2,3,1), -
6Rezerwa Toru4Emil Idziorek - 4 (1,1,2), Karol Sroka - ns, Piotr Szóstak - 0 (0,0,0)




2008
Gorzów Wlkp. - 17 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1RKM Rybnik21Rafał Fleger - ns, Michał Mitko - 12 (2,1,2,1,3,3), Patryk Pawlaszczyk - 9 (1,2,d4,2,2,2)
2KM Ostrów Wlkp.19+3Adrian Gomólski - 16+3 (2,3,3,3,3,2), Marcin Liberski - 3 (1,0,1,d4,1,0), Emil Idziorek - ns
3Stal Rzeszów19+2Dawid Lampart - 10+2 (1,0,3,3,0,3), Mateusz Szostek - ns, Martin Vaculik - 9 (2,3,1,1,1,1,1)
4Stal Gorzów Wlkp.18Adrian Szewczykowski - 15 (3,3,2,2,2,3), Łukasz Cyran - 3 (u4,0,1,0,1,1), Mateusz Mikorski - ns
5Unia Leszno18Robert Kasprzak - 5 (1,2,1,1,0), Przemysław Pawlicki - 13 (3,1,3,2,3,1), Adam Kajoch - 0 (0)
6ZKŻ Zielona Góra17Grzegorz Zengota - 15 (3,2,2,3,3,2), Patryk Dudek - 1 (0,1,0,w/2min), Janusz Baniak - 1 (1,0)
7Włókniarz Częstochowa14Mateusz Szczepaniak - 14 (2,3,2,3,2,2), Borys Miturski - ns, Marcin Piekarski - 0 (0,0,0,0,0,w)

Ostrów Wielkopolski - 29 czerwiec

Eliminacje

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1KM Ostrów Wlkp.22Adrian Gomólski - 12 (3,3,3,3), Maciej Piaszczyński - 6 (2,1,1,2), Emil Idziorek - 4 (1,3)
2Stal Rzeszów17Dawid Lampart - 11 (3,2,0,3,3), Mateusz Szostek - 6 (0,1,2,2,1), -
3Atlas Wrocław16Maciej Janowski - 13 (2,3,3,2,3), Grzegorz Stróżyk - 3 (1,1,0,0,1), -
4GTŻ Grudziądz15Kamil Brzozowski - 10 (3,2,2,1,2), Artur Mroczka - 5 (1,0,1,3,d1), -
5PSŻ Poznań9Daniel Pytel - 8 (u3,3,3,2,d4), Piotr Dziatkowiak - 4 (dst,2,0,2), -
6Kolejarz Opole7Sławomir Dąbrowski - 7 (2,2,1,1,1), - , -

Częstochowa - 29 czerwiec

Eliminacje

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Włókniarz Częstochowa24Mateusz Szczepaniak - 11 (3,2,3,3), Borys Miturski - 9 (2,3,2,2), Marcin Piekarski - 4 (1,3)
2RKM Rybnik21Michał Mitko - 10 (2,3,0,3,2), Rafał Fleger - ns, Patryk Pawlaszczyk - 11 (3,2,1,2,3)
3KS Toruń15Damian Celmer - 7 (1,1,1,2,2), Oskar Pieniążek - 8 (0,3,2,0,3), Adam Wiśniewski - ns
4Unia Tarnów14Kamil Zieliński - 7 (3,2,2,0), Szymon Kiełbasa - 6 (2,0,3,1,), Łukasz Kiełbasa - 1 (1)
5Kolejarz Rawicz9Marcel Kajzer - 9 (1,1,3,3,1), Paweł Ratajszczak - 0 (0,0,0,0,0), -
6Rezerwa Toru7Adrian Osmólski - 1 (0,0,1), Cezary Romańczuk - 1 (0,1,0), Mateusz Kowalczyk - 5 (1,1,1,2)

Bydgoszcz - 29 maj

Eliminacje

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1ZKŻ Zielona Góra16Grzegorz Zengota - 12 (3,3,3,3), Patryk Dudek - 4 (2,1,1,0), Paweł Gwóźdź - ns
2Unia Leszno14Robert Kasprzak - 8 (1,3,3,1), Adam Kajoch - 5 (0,2,3), Przemysław Pawlicki - 1 (1)
3Polonia Bydgoszcz13Marcin Jędrzejewski - 10 (2,3,3,2), Michał Łopaczewski - 3 (0,2,1,0), Damian Adamczak - ns
4Lotos Gdańsk9Damian Sperz - 9 (3,2,2,2), Cyprian Szymko - 0 (0,0,w/u), Marcel Szymko - 0 (w/u)
5Start Gniezno8Sławomir Musielak - 5 (2,1,2), Kacper Gomólski - 3 (1,1,1), Arkadiusz Sturomski - 0 (t,0)




2009
Rybnik - 14 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Unia Leszno24+3Sławomir Musielak - 7 (1,2,w,1,2,1), Przemysław Pawlicki - 17+3 (3,3,3,3,3,2), Mateusz Łukaszewski - ns
2Falubaz Zielona Góra24+2Grzegorz Zengota - 12+2 (0,0,3,3,3,3), Patryk Dudek - 12 (2,2,2,2,2,2), Janusz Baniak - ns
3Żaki Taczanów23Bartosz Szymura - 5 (1,1,1,2,w,0), Maciej Piaszczyński - ns, Maciej Janowski - 18 (3,3,3,3,3,3)
4RKM Rybnik21Sławomir Pyszny - 12 (3,3,2,2,1,1), Rafał Fleger - 1 (1,-,-,-,-,-), Michał Mitko - 8 (2,1,3,2,0)
5PSŻ Poznań13Adam Kajoch - 6 (0,2,1,0,3,0), Grzegorz Stróżyk - 7 (2,1,w,2,1,1), -
6Włókniarz Częstochowa11Borys Miturski - 7 (1,3,2,1,0,w), Marcin Piekarski - 0 (d,d,-,w,-,-), Kamil Cieślar - 4 (0,1,3)
7KS Toruń9Kamil Pulczyński - 1 (0,0,0,1,0,-), Emil Pulczyński - 8 (2,1,1,0,2,2), Damian Boniecki - 0 (w)

Opole - 17 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Włókniarz Częstochowa20Borys Miturski - 10 (2,3,1,3,1), Marcin Piekarski - 10 (3,2,0,2,3), Kamil Cieślar - ns
2Falubaz Zielona Góra19Grzegorz Zengota - 13 (2,3,3,3,2), Patryk Dudek - 6 (t,0,2,1,3), Janusz Baniak - ns
3Stal Gorzów17Łukasz Cyran - 8 (1,d,2,3,2), Paweł Zmarzlik - 9 (3,2,3,1,d), Adrian Szewczykowski - ns
4Marma Rzeszów16Dawid Lampart - 10 (1,2,3,2,2), Mateusz Szostek - 6 (0,1,2,0,3), Łukasz Kręt - ns
5Kolejarz Opole10Mateusz Mikorski - 8 (2,3,1,1,1), Paweł Chudy - 2 (1,1,0,0,0), Tomasz Wolniewicz - ns
6KSM Krosno8Mateusz Kowalczyk - 8 (3,1,1,2,1), Piotr Machnik - 0 (0,0,0,-,-), Paweł Machnik - 0 (0,0)

Rawicz - 17 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Unia Leszno23Przemysław Pawlicki - 14 (3,3,3,2,3), Sławomir Musielak - 9 (2,0,2,3,2), Mateusz Łukowiak - ns
2PSŻ Poznań22Grzegorz Stróżyk - 9 (1,1,2,3,2), Adam Kajoch - 13 (3,2,3,2,3), -
3Unia Tarnów14Szymon Kiełbasa - 12 (2,3,1,3,3), Tadeusz Kostro - 0 (0,t,-,w,-), Jakub Jamróg - 2 (0,2)
4Polonia Bydgoszcz13Szymon Woźniak - 8 (1,2,3,1,1), Mikołaj Curyło - 0 (0,-,-,-,-), Damian Adamczak - 5 (3,2,0,w)
5Kolejarz Rawicz5Kamil Popławski - 5 (3,1,1,d,w), - , -
6KMŻ Lublin5Kamil Mistygacz - 5 (d,2,1,1,1), - , -

Grudziądz - 17 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1KS Toruń25Mateusz Lampkowski - 10 (1,3,2,-,1,3), Damian Celmer - 14 (3,2,3,3,2,1), Kamil Pulczyński - 1 (1)
2Żaki Taczanów20Maciej Piaszczyński - 9 (2,1,2,2,2,w), Bartosz Szymura - 11 (0,2,3,3,1,2), -
3Wybrzeże Gdańsk19Damian Sperz - 10 (2,3,3,2,w,d), Cyprian Szymko - 9 (0,1,1,3,2,2), Dariusz Rybakowski - ns
4GTŻ Grudziądz18Artur Mroczka - 14 (3,3,w,2,3,3), Piotr Tabaka - 3 (-,-,1,1,-,1), Marcin Podlaszewski - 1 (1,0,0)
5Start Gniezno16Kacper Gomólski - 13 (3,1,2,3,3,1), Marcel Kajzer - 3 (-,-,-,d,0,3), Marcin Wawrzniak - 0 (0,0,0)
6Ostrovia Ostrów Wlkp.13Łukasz Sówka - 2 (1,1,0,w,w,ns), Emil Idziorek - 11 (2,2,1,1,3,2), -
7Polonia Piła13Michał Łopaczewski - 13 (2,3,1,2,3,2), - , -




2010
Gorzów - 12 czerwiec

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Stal Gorzów24+3Łukasz Cyran - 3 (2,1,-,-,-,-), Adrian Szewczykowski - 10 (1,2,2,1,2,2), Paweł Zmarzlik - 11+3 (3,2,3,3)
2KS Toruń24+3Emil Pulczyński - 17+2 (3,3,3,3,2,3), Kamil Pulczyński - 7 (0,1,2,2,1,1), Bartosz Pietrykowski - ns
3RKM ROW Rybnik20Kamil Fleger - 8 (2,0,-,2,2,2), Rafał Fleger - 11 (3,3,0,3,1,1), Sławomir Pyszny - 1 (1)
4Marma Rzeszów17Dawid Lampart - 16 (3,2,3,3,3,2), Łukasz Kręt - 1 (1,0,0,0,0,0), -
5CKM Włókniarz Częstochowa15Borys Miturski - 13 (3,1,2,1,3,3), Artur Czaja - 2 (0,0,1,0,0,1), -
6Unia Leszno15Sławomir Musielak - 9 (2,1,1,1,1,3), Tobiasz Musielak - 6 (1,3,2,w,-,-), Mateusz Łukaszewski - 0 (0,0)
7Unia Tarnów11Szymon Kiełbasa - 8 (2,2,3,1,w,ns), Jakub Jamróg - 3 (0,0,0,0,2,1), -

Częstochowa - 8 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Unia Tarnów26Szymon Kiełbasa - 15 (3,2,2,2,3,3), Jakub Jamróg - 11 (1,3,3,w,2,2), -
2Marma Rzeszów23Dawid Lampart - 18 (3,3,3,3,3,3), Łukasz Kręt - 5 (2,0,1,1,1,0), -
3Start Gniezno20Kacper Gomólski - 14 (2,1,3,3,2,3), Marcin Wawrzyniak - 6 (3,0,1,2,0,0), -
4Włókniarz Częstochowa19Marcin Bubel - 14 (2,3,2,3,2,2), Rafał Malczewski - 5 (0,2,0,2,w,1), -
5Wanda Kraków16Bartosz Szymura - 9 (2,2,2,1,0,2), Janusz Baniak - 7 (1,1,3,d,1,1), -
6KSM Krosno13Mateusz Szostek - 13 (1,3,1,2,3,3), - , -
7GTŻ Grudziądz8Paweł Kaczorowski - 7 (1,1,1,1,2,1), Piotr Tabaka - 1 (0,0,0,0,1,-), -

Łódź - 12 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Włókniarz Częstochowa24Kamil Cieślar - 13 (3,2,2,1,2,3), Borys Miturski - 11 (2,3,1,3,w,2), -
2KS Toruń21Kamil Pulczyński - 7 (2,w,1,2,u,2), Emil Pulczyński - 14 (1,3,3,3,3,1), -
3Falubaz Zielona Góra20Patryk Dudek - 18 (3,3,3,3,3,3), Łukasz Sówka - 1 (1,-,-,0,-,-), Kacper Rogowski - 1 (1,0,0,0)
4Orzeł Łódź18Mateusz Kowalczyk - 13 (3,d,2,3,2,3), Emil Idziorek - 5 (1,w,0,2,1,1), -
5Polonia Piła17Cyprian Szymko - 9 (0,1,2,2,3,1), Mateusz Mikorski - 8 (2,2,1,1,2,0), Artur Pakiet - ns
6PSŻ Poznań17Damian Celmer - 15 (3,2,3,2,2,3), Rafał Dąbrowski - 2 (0,0,0,0,0,2), -
7KMŻ Lublin3Tadeusz Kostro - 3 (2,1,w,-,-,-), - , -

Rybnik - 12 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1RKM ROW Rybnik26Kamil Fleger - 13 (3,3,1,3,1,2), Sławomir Pyszny - 13 (2,1,3,2,2,3), Mariusz Konsek - ns
2Unia Leszno23Sławomir Musielak - 14 (2,2,3,3,2,2), Tobiasz Musielak - 9 (0,3,w,0,3,3), -
3Wybrzeże Gdańsk22Damian Sperz - 17 (3,3,2,3,3,3), Mateusz Lampkowski - ns, Marcel Szymko - 5 (0,1,1,2,u,1)
4Polonia Bydgoszcz17Mikołaj Curyło - 7 (3,0,2,1,w,1), Damian Adamczak - 10 (1,2,3,2,w,2), -
5Ostrovia Ostrów16Marcel Kajzer - 10 (1,1,-,2,3,3), Karol Sroka - 6 (2,0,1,1,2,-), Dawid Bąk - 0 (w,0)
6Kolejarz Opole15Marcin Piekarski - 12 (2,2,2,3,1,2), Łukasz Piecha - 3 (0,3,0,u,0,w), -
7Betard Wrocław6Patryk Kociemba - 4 (1,-,1,1,1,0), Patryk Malitowski - 1 (0,t,-,0,0,1), Michał Rowiński - 1 (1,w)




2011
Gdańsk - 1 lipiec (01.07).

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1WTS Warszawa28Przemysław Pawlicki - 12 (2,2,w/u,3,3,2), Piotr Pawlicki II - 16 (3,3,3,2,2,3), Patryk Braun - ns
2ZKŻ Zielona Góra22Patryk Dudek - 14 (2,3,2,3,1,3), Adam Strzelec - 6 (3,3,0,0,w/u), Kacper Rogowski - 2 (2)
3Unia Leszno19+3Kamil Adamczewski - 8 (1,0,2,1,2,2), Tobiasz Musielak - 11+3 (0,3,w/u,2,3,3), Marcin Nowak - ns
4Stal Gorzów Wlkp.19+2Łukasz Cyran - 4 (0,0,1,0,2,1), Bartosz Zmarzlik - 15+2 (3,1,3,3,3,2), Paweł Parys - ns
5Wybrzeże Gdańsk16Damian Sperz - 0 (u), Krystian Pieszczek - 6 (2,1,0,2,1,d), Marcel Szymko - 10 (3,2,1,1,2,1)
6Polonia Bydgoszcz15Szymon Woźniak - 10 (2,1,3,3,1), Mikołaj Curyło - 3 (1,2), Damian Adamczak - 2 (t,w/u,2,u,0)
7CKM Włókniarz Częstochowa4Marcin Bubel - 0 (w/u), Artur Czaja - (w/u), Rafał Malczewski - 4 (u,1,1,1,1)

Rybnik - 18 maj (18.05).

Eliminacje

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Unia Leszno26Tobiasz Musielak - 10 (3,3,1,3,1), Sławomir Musielak - 11 (2,2,1,3,2), Kamil Adamczewski - 5 (2,3)
2CKM Włókniarz Częstochowa24Artur Czaja - 15 (1,3,3,2,3,3), Marcin Bubel - 9 (3,2,2,0,2,0), Rafał Malczewski - ns
3RKM ROW Rybnik22Meteusz Domański - 10 (2,1,3,2,0,2), Kamil Fleger - 12 (0,2,2,3,2,3), Łukasz Piecha - ns
4Stal Rzeszów21Dawid Lampart - 17 (3,3,3,3,3,2), Łukasz Kret - 4 (0,2,0,w,1,1), -
5Unia Tarnów15Edward Mazur - 9 (3,1,3,2), Łukasz Lesiak - 6 (2,1,2,1), Tadeusz Kostro - 0 (0,0,0,0)
6KMŻ Lublin9Mateusz Łukaszewski - 9 (1,1,1,2,1,3), - , -
7KSM Krosno8Dawid Bąk - 4 (1,1,w/2min.,0,w/u,2), Mateusz Wieczorek - 4 (u4,d4,1,1,1,1), -

Poznań - 18 maj (18.05).

Eliminacje

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1WTS Warszawa27Przemysław Pawlicki - 12 (2,3,2,3,2), Piotr Pawlicki II - 14 (3,3,2,3,3), Patryk Braun - 1 (1,d2)
2ZKŻ Zielona Góra25Patryk Dudek - 14 (3,2,3,1,2,3), Adam Strzelec - 11 (2,3,2,0,3,1), Kacper Rogowski - ns
3Start Gniezno23Kacper Gomólski - 14 (3,1,3,3,2,2), Wojciech Lisiecki - 9 (2,w/u,2,2,3,0), -
4PSŻ Poznań15Maciej Fajfer - 12 (2,2,3,1,3,1), Piotr Świdziński - 3 (1,w/2min.,2,ns,ns,ns), -
5WTS Wrocław14Patryk Malitowski - 12 (3,3,1,3,1,1), Piotr Kociemba - 2 (w/u,2,d4,ns,ns,ns), -
6Kolejarz Opole13Łukasz Bojarski - 10 (1,1,1,2,2,3), Piotr Czerwiński - 3 (0,u4,1,u3,2), Kamil Lisoń - 0 (w/u)

Grudziądz - 18 maj (18.05).

Eliminacje

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Polonia Bydgoszcz25Mikołaj Curyło - 17 (2,3,3,3,3,3), Szymon Woźniak - 8 (1,2,2,0,2,1), Damian Adamczak - ns
2Stal Gorzów Wlkp.24Bartosz Zmarzlik - 14 (1,3,2,3,3,2), Łukasz Cyran - 10 (2,2,3,1,2,0), Paweł Parys - ns
3Orzeł Łódź21Adrian Osmólski - 11 (3,3,u4,1,2,2), Damian Michalski - 10 (w/u,2w/u,2,3,3), -
4KS Toruń17Emil Pulczyński - 7 (2,w/u,2,3,w/su), Kamil Pulczyński - 10 (3,1,3,2,w/u,1), Bartosz Pietrykowski - 0 (0)
5GTŻ Grudziądz14Mateusz Lampkowski - 11 (3,3,3,2,w/u), Karol Szychowski - 0 (t,0,0), Mateusz Rujner - 3 (1,1,1,w/u)
6Polonia Piła13Cyprian Szymko - 7 (2,1,2,w/u,2), Marcin Wawrzyniak - 6 (1,0,1,1,3), Patryk Dolny - 0 (0,0)
7Litex Ostrów Wlkp.9Łukasz Sówka - 9 (1,1,1,2,3,1), Hubert Łęgowik - 0 (u4,dst,0,0,w/2min, -




2012
Gniezno - 20 październik (20.10).

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Unia Tarnów25Maciej Janowski - 9 (2,2,2,3,0), Kacper Gomólski - 10 (3,3,1,3), Jakub Jamróg - 6 (3,3,0)
2Polonia Bydgoszcz22Mikołaj Curyło - 8 (d4,1,2,2,2,1), Szymon Woźniak - 14 (3,3,1,3,1,3), Bartosz Bietracki - ns
3WTS Warszawa20Łukasz Sówka - 15 (3,2,3,2,2,3), Łukasz Przedpełski - 4 (2,0,2,0,dst), Adrian Gała - 1 (1)
4Start Gniezno19Oskar Fajfer - 13 (1,3,3,3,1,2), Maciej Fajfer - 6 (0,1,1,3,1), Wojciech Lisiecki - 0 (0)
5Włókniarz Częstochowa19Artur Czaja - 9 (2,0,1,2,3,1), Marcin Bubel - 10 (1,2,0,3,2,2), Oskar Polis - ns
6ZKŻ Zielona Góra11Remigiusz Perzyński - 5 (1,1,1,1,1,0), - , Alex Zgardziński - 6 (0,3,0,0,0,3)
7Unia Leszno10Kamil Adamczewski - 9 (1,2,2,wsu,2,2), Daniel Kaczmarek - 1 (0,0,1), Filip Marach - 0 (0,0,0)

Kraków - 1 sierpień (01.08).

Eliminacje

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1WTS Warszawa28Przemysław Pawlicki - 12 (3,2,3,2,2,w/u), Piotr Pawlicki II - 16 (2,3,2,3,3,3), -
2Unia Tarnów25Kacper Gomólski - 13 (w/u,2,2,3,3,3), Jakub Jamróg - 12 (w/su,3,3,2,2,2), Ernest Koza - ns
3Sparta Wrocław21Patryk Dolny - 12 (2,2,3,1,1,3), Patryk Malitowski - 9 (3,3,1,0,0,2), -
4Stal Rzeszów17Łukasz Kret - 17 (3,3,3,3,3,2), Damian Michalski - 4 (0,2,0,w,1,1), -
5KMŻ Lublin14Mateusz Borowicz - 7 (d4,3,0,3,1), Mateusz Łukaszewski - 9 (1,2,2,2,2), Tadeusz Kostro - 0 (w/u,0)
6KSM Krosno10Arkadiusz Madej - 8 (1,1,1,1,1,3), Mateusz Wieczorek - 2 (d4,0,d4,w/2min.,w, -
7RKM ROW Rybnik7Kacper Woryna - 7 (2,1,1,1,2,dst), - , -

Częstochowa - 1 sierpień (01.08).

Eliminacje

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Włókniarz Częstochowa21+3Artur Czaja - 13+3 (2,3,3,2,3), Hubert Łęgowik - 8 (1,1,2,3,1), Rafał Malczewski - ns
2ZKŻ Zielona Góra21+2Adam Strzelec - 9 (2,2,2,3,0), Remigiusz Perzyński - 1 (1), Patryk Dudek - 11 (3,3,3,2)
3KS Toruń16Kamil Pulczyński - 5 (0,1,3,1,d2), Emil Pulczyński - 11 (3,w/u,2,3,3), Paweł Przedpełski - ns
4Stal Gorzów Wlkp.14Łukasz Kaczmarek - 3 (1,0,0,0,2), Adrian Cyfer - 11 (3,2,1,2,3), -
5Ostrovia Ostrów Wlkp.12Marcin Nowak - 10 (2,3,1,2,2), Mateusz Piernikowski - 2 (0,1,0,0,1), Damian Albrecht - ns
6Kolejarz Opole6Łukasz Bojarski - 6 (1,2,1,1,1), - , -

Bydgoszcz - 1 sierpień (01.08)

Eliminacje

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Polonia Bydgoszcz24Szymon Woźniak - 14 (2,3,3,3,3), Mikołaj Curyło - 10 (3,2,2,2,1), Karol Jóźwik - ns
2Unia Leszno20Tobiasz Musielak - 11 (3,2,3,1,2), Kamil Adamczewski - 7 (1,3,0,3), Daniel Kaczmarek - 2 (2)
3Wybrzeże Gdańsk18Krystian Pieszczek - 13 (2,3,3,3,2), Marcel Szymko - 5 (2,0,0,0,3), -
4Orzeł Łódź14Damian Adamczak - 9 (3,1,1,2,2), Marcin Wawrzyniak - 5 (2,0,0,0,3), -
5GTŻ Grudziądz9Adrian Osmólski - 4 (1,0,0,2,1), Łukasz Cyran - 5 (d2,1,1,3,0), -
6Victoria Piła5Radosław Małuch - 4 (1,1,1,1,u4), Arkadiusz Pawlak - 1 (0,0,0,0,1), -




2013
Gdańsk - 3 październik (03.10).

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Włókniarz Częstochowa (stowarzyszenie)24Artur Czaja - 17 (3,3,3,3,2,3), Rafał Malczewski - 3 (0,-,1,2), Hubert Łęgowik - 4 (0,3,1)
2KS Toruń22Paweł Przedpełski - 12 (0,2,3,1,3,3), Kamil Pulczyński - 8 (1,1,-,2,2,2), Emil Pulczyński - 2 (2)
3Wybrzeże Gdańsk21Krystian Pieszczek - 15 (3,2,3,2,3,2), Marcel Szymko - 6 (2,0,2,3,3,1), Dominik Kossakowski -
4Sparta Wrocław19Patryk Dolny - 8 (1,3,1,1,2,0), Patryk Malitowski - 11 (2,0,2,3,3,1), Mike Trzensiok -
5Polonia Bydgoszcz17Szymon Woźniak - 14 (2,2,2,3,2,3), Mikołaj Curyło - 1 (0,1,d4), Bartosz Bietracki - 2 (u4,u4,2)
6Unia Tarnów14Kacper Gomólski - 9 (3,3,3,w/u,-,-), Mateusz Borowicz - 3 (1,1,0,-,1,0), Ernest Koza - 2 (1,d4,1)
7Falubaz Zielona Góra5Alex Zgardziński - 5 (2,3,w/su,w,w,w), Kamil Adamczewski - 0 (u/ns,ns,ns,ns,ns,ns), -

Grudziądz - 28 sierpień (28.08).

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1KS Toruń25Paweł Przedpełski - 11 (3,-,3,3,2), Kamil Pulczyński - 10 (-,3,2,2,3), Emil Pulczyński - 4 (2,2)
2Polonia Bydgoszcz21Szymon Woźniak - 8 (2,3,-,2,1), Mikołaj Curyło - 9 (3,-,3,3,0), Bartosz Bietracki - 4 (2,2)
3Unia Leszno17Daniel Kaczmarek - 7 (3,3,1,0), Marcin Nowak - 6 (2,-,0,1,3), Michał Piosicki - 4 (2,2)
4Kolejarz Opole12Michał Kordas - 6 (1,1,1,2,1), Damian Dróżdź - 6 (w/u,0,3,3,0), -
5GKM Grudziądz8Mateusz Rujner - 2 (1,u3,t,1,w/2min.), Karol Szychowski - 6 (d4,1,2,0,3), -
6Litex Ostrów Wlkp.0Szymon Błocian - 0 (t,d3,w/2min.,ns,ns), - , -

Krosno - 28 sierpień (28.08).

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Włókniarz Częstochowa (stowarzyszenie)17Artur Czaja - 11 (3,3,3,2), Rafał Malczewski - 6 (1,0,2,3), Oskar Polis -
2Unia Tarnów15Ernest Koza - 6 (3,1,1,1), Mateusz Borowicz - 9 (2,2,2,3), Edwar Mazur -
3ROW Rynik11Kacper Woryna - 7 (2,2,w/su,3), Kamil Wieczorek - 4 (0,3,1,0), -
4KSM Krosno9Mateusz Wieczorek - 6 (2,dst,3,1), Grzegorz Bassara - 3 (0,1,2,w/2min.), -
5Stal Rzeszów8Marco Gaschka - 5 (1,1,1,2), Krystian Rempała - 3 (3,d4,-,d4), Artur Cyło - 0 (0)

Piła - 28 sierpień (28.08).

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Sparta Wrocław22Patryk Dolny - 12 (2,2,1,2,2), Patryk Malitowski - 12 (3,3,3,3), Mike Trzensiok - 1 (1)
2Falubaz Zielona Góra21Adam Strzelec - 10 (2,2,-,3,3), Kamil Adamczewski - 7 (3,1,3,-,w/u), Alex Zgardziński - 4 (2,2)
3Stal Gorzów Wlkp.16Adrian Cyfer - 12 (3,3,3,d3,3), Łukasz Cyran - 4 (1,0,2,1), Łukasz Kaczmarek - 0 (d3)
4Victoria Piła14Patryk Karczmarz - 10 (1,3,2,3,1), Arkadiusz Pawlak - 4 (0,2,w/2min.,d3,2), -
5Start Gniezno10Dawid Wawrzyniak - 6 (0,1,1,1,3), Adrian Gała - 4 (2,u3,w/u2,w,w/u1), -
6Orzeł Łódź6- - , Rafał Dąbrowski - 6 (1,1,1,1,2), -




2014

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Unia Leszno28Piotr Pawlicki II - 14 (2,2,3,3,1,3), Tobiasz Musielak - 14 (3,3,2,2,2,2), Bartosz Smektała - ns
2Unia Tarnów23Kacper Gomólski - 16 (2,3,2,3,3,3), Ernest Koza - 0 (w/u,-,-,-,-,-), Mateusz Borowicz - 7 (w/su,3,2,w/2min.,2)
3Unibax Toruń20Paweł Przedpełski - 9 (1,d2,1,3,2,2), Oskar Fajfer - 11 (0,3,d4,2,3,3), Dawid Krzyżanowski - ns
4Falubaz Zielona Góra18Kamil Adamczewski - 6 (3,3,d4,d4,-,-), Alex Zgardziński - 9 (2,2,1,1,3,-), Adam Strzelec - 3 (2,1)
5Włókniarz Częstochowa14Oskar Polis - 1 (1,d4,-,-,w/u,-), Artur Czaja - 9 (3,1,2,1,w/u,2), Hubert Łęgowik - 4 (3,d4,1)
6ROW Rynik11Kacper Woryna - 0 (u/-,-,-,-,-,-), Kamil Wieczorek - 6 (1,1,1,d1,0,3), Robert Chmiel - 5 (2,2,0,d4,1,0)
7Start Gniezno10Adrian Gała - 7 (1,1,w/u,3,1,1), Dawid Wawrzyniak - 3 (0,0,1,2,0,0), -

Kraków - 31 lipiec (31.07).

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Falubaz Zielona Góra16Kamil Adamczewski - 11 (3,3,2,3), Adam Strzelec - 5 (1,0,3,1), Arkadiusz Potoniec - ns
2Unia Leszno16Tobiasz Musielak - 11 (3,2,3,3), Daniel Kaczmarek - 5 (2,1,1,1), Bartosz Smektała - ns
3Polonia Bydgoszcz14Szymon Woźniak - 10 (3,3,2,2), Karol Jóźwik - 4 (2,2,d4,0), -
4Victoria Piła9Arkadiusz Pawlak - 8 (2,1,2,3), Tomasz Walasek - 1 (0,d4,0,1), -
5Kolejarz Opole4Damian Dróżdż - 4 (u3,1,1,2), - , -

Gniezno - 1 lipiec (01.07).

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Start Gniezno17+3Adrian Gała - 11+3 (2,2,2,2,3), Dawid Wawrzyniak - 6 (1,3,1,0,1), -
2KS Toruń17+2Oskar Fajfer - 14+2 (3,3,3,3,2), Oskar Ajtner Gollob - 3 (2,1,0,w/u,0), Dawid Krzyżanowski - ns
3Wybrzeże Gdańsk17+1Krystian Pieszczek - 14+1 (3,2,3,3,3), Patry Beśko - 1 (0,-,-,1,-), Dominik Kossakowski - 2 (0,1,1)
4Stal Gorzów Wlkp.17+0Adrian Cyfer - 12+0 (3,2,2,3,2), Łukasz Kaczmarek - 1 (1,0,0,-,-), Rafał Karczmarz - 4 (1,3)
5GKM Grudziądz14Matuesz Rujner - 0 (w/su,-,-,-,-), Oskar Bober - 7 (2,3,0,1,1), Marcin Nowak - 7 (1,2,2,2)
6Ostrovia Ostrów Wlkp.9Dawid Wawrzyniak - 4 (1,1,1,0,1), Filip Marach - 5 (0,0,3,2,t), -

Rzeszów - 18 czerwiec (18.06).

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Włókniarz Częstochowa19Rafał Malczewski - 4 (1,3,-,0,-), Hubert Łęgowik - 7 (-,2,3,-,2), Artur Czaja - 8 (3,-,0,2,3)
2ROW Rynik18Kacper Woryna - 13 (3,2,3,3,2), Kamil Wieczorek - 5 (2,1,-,1,1), Robert Chmiel - 0 (0)
3Sparta Wrocław17Patryk Dolny - 7 (0,2,1,1,3), Patryk Malitowski - 10 (2,3,2,3,w/2min.), -
4Stal Rzeszów17Krystian Rempała - 11 (3,1,1,3,3), Marco Gaschka - 6 (2,0,2,2,0), Artur Cyło - 0 (0)
5Orzeł Łódź10Edward Mazur - 10 (1,3,3,2,1), Mikołaj Drożdżowski - ns (-,-,-,-,-,-), -
6KMŻ Lublin8Arkadiusz Madej - 4 (1,1,1,1,w/2min.), Michał Nowiński - 4 (0,0,2,0,2), -




2015
Gorzów Wlkp. - 26 wrzesień (26.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Stal Gorzów Wlkp.27Bartosz Zmarzlik - 14 (3,2,3,3,3,-), Adrian Cyfer - 11 (2,3,2,2,-,2), Rafał Karczmarz - 2 (2,0)
2Unia Leszno21+3Dominik Kubera - 2 (w/su,2,-,0,-,-), Daniel Kaczmarek - 13+3 (2,3,2,-,3,3), Bartosz Smektała - 6 (1,1,2,2)
3Falubaz Zielona Góra21+2Krystian Pieszczek - 16+2 (2,3,3,2,3,3), Alex Zgardziński - 0 (w/u,-,-,-,-,-), Mateusz Burzyński - 5 (2,0,1,1,1)
4KS Toruń16Paweł Przedpełski - 13 (2,1,1,3,3,3), Oskar Fajfer - 3 (d4,d3,0,-,1,2), Marcin Kościelski - 0 (0)
5Unia Tarnów15Patryk Rolnicki - 13 (1,3,3,3,1,2), Eryk Budzyń - 2 (t,1,1,0,0,0), -
6ROW Rynik13Kacper Woryna - 12 (3,1,2,3,2,1), Kamil Wieczorek - 1 (1,0,w/u,ns,ns,ns), -
7Ostrovia Ostrów Wlkp.11Oskar Ajtner Gollob - 9 (3,w/u,2,2,1,1), Norbert Krakowiak - 2 (1,dst,1,w/su,ns,ns), -

Częstochowa - 2 lipiec (02.07).

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Unia Leszno15Dominik Kubera - 5 (w/2min.,d,3,2), Daniel Kaczmarek - 10 (2,3,2,3), -
2Unia Tarnów15Ernest Koza - 9 (3,3,3,-), Damian Dąbrowski - 6 (2,2,1,1), Patryk Rolnicki - 0 (0)
3Stal Rzeszów13Grzegorz Bassara - 4 (1,1,0,2), Krystian Rempała - 9 (3,3,2,1), -
4Włókniarz Częstochowa9Przemysław Portas - 7 (w/u,2,2,3), Oskar Polis - ns (-,-,-,-,-,-), Adrian Woźniak - 2 (1,1,w/2min.,2)
5Motor Lublin8Mateusz Wieczorek - 4 (2,1,1,d4), Michał Nowiński - 4 (w/2min.,0,3,1), -

Rybnik - 2 lipiec (02.07)

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Ostrovia Ostrów Wlkp.18Mateusz Borowicz - 8 (3,2,3,0), Oskar Ajtner Gollob - 10 (2,3,2,3), -
2ROW Rynik15Kacper Woryna - 5 (2,0,-,3), Kamil Wieczorek - 6 (3,1,2,-), Robert Chmiel - 4 (3,1)
3Sparta Wrocław11Maksym Drabik - 6 (3,-,1,2), Damian Dróżdź - 5 (1,1,3,0), Adrian Gała - 0 (d)
4GKM Grudziądz11Marcin Nowak - 5 (1,2,0,2), Hubert Łęgowik - 6 (0,3,2,1), -
5Polonia Piła5Arkadiusz Pawlak - 5 (2,1,1,1), Kacper Grzegorczyk - 0 (0,0,0,dst), -

Gniezno - 2 lipiec (02.07).

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Falubaz Zielona Góra18Krystian Pieszczek - 10 (3,2,3,2), Alex Zgardziński - 8 (2,3,t,3), Mateusz Burzyński - ns
2KS Toruń14Oskar Fajfer - 10 (2,3,2,3), Dawid Krzyżanowski - 4 (1,2,1,0), Igor Kopeć-Sobczyński - ns
3Start Gniezno13Dawid Wawrzyniak - 6 (1,2,1,1), Michał Piosicki - 8 (0,3,3,2), Krystian Białecki - ns
4Wybrzeże Gdańsk11Dominik Kossakowski - 9 (3,1,2,3), Patryk Beśko - 0 (0,0,d4), Aureliusz Bueliński - 2 (2)
5Polonia Bydgoszcz4Patryk Rydlewski - 2 (1,-,1,0), Damian Stalkowski - 1 (0,1,0,-), Tomasz Orwat - 1 (d4,1)







Odwiedziny (Visitors):
6492479


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl