Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 1957-2016

Indywidualne Mistrzostwa Świata na długim torze
(Long Track World Championship)
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare
Rok
(Year)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
1957Basse HveemNorwegiaFinał
1957Basse HveemNorwegiaPółfinał
1957Reidar KristoffersenNorwegiaPółfinał
1958Josef HofmeisterRFNFinał
1958Josef HofmeisterRFNPółfinał
1958Basse HveemNorwegiaPółfinał
1959Josef HofmeisterRFNFinał
1959Josef HofmeisterRFNPółfinał
1959Josef KamperAustriaPółfinał
1959Kauko JousanenFinlandiaPółfinał
1960Josef HofmeisterRFNFinał
1960Sven FahlenSzwecjaPółfinał
1960Josef SeidlRFNPółfinał
1961Timo LaineFinlandiaFinał
1961Agnar StenlundSzwecjaFinał Skandynawski
1961Sven FahlenSzwecjaPółfinał
1961Josef SeidlNiemcyPółfinał
1961Lubos TomicekCzechosłowacjaRunda wstępna
1962Bertil StridSzwecjaFinał
1962Timo LaineFinlandiaRunda Kwalifikacyjna
1962Josef HofmeisterNiemcyRunda Kwalifikacyjna
1962Erling SimonsenNorwegiaRunda Kwalifikacyjna
1963Bertil StridSzwecjaFinał
1963Josef SeidlNiemcyRunda Kwalifikacyjna
1963Bo HakanssonSzwecjaRunda Kwalifikacyjna
1963Timo LaineFinlandiaRunda Kwalifikacyjna
1964Kurt W. PetersenDaniaFinał
1964Jon OdegardNorwegiaRunda kwalifikacyjna
1964Agnar StenlundSzwecjaRunda kwalifikacyjna
1964Olavi TurunenFinlandiaRunda kwalifikacyjna
1965Bjorn KnutssonSzwecjaFinał
1965Josef UnterholznerRFNRunda kwalifikacyjna
1965Bjorn KnutssonSzwecjaRunda kwalifikacyjna
1965Kurt W. PetersenDaniaRunda kwalifikacyjna
1966Manfred PoschenriederRFNFinał
1966Kurt W. PetersenDaniaRunda Kwalifikacyjna
1966Timo LaineFinlandiaRunda Kwalifikacyjna
1966Heinrich SprengerRFNRunda Kwalifikacyjna
1967Manfred PoschenriederRFNFinał
1967Willihard ThomssonSzwecjaRunda Kwalifikacyjna
1967Timo LaineFinlandiaRunda Kwalifikacyjna
1967Fred AberlRFNRunda Kwalifikacyjna
1968Manfred PoschenriederRFNFinał
1968Don GoddenWielka BrytaniaPółfinał
1968Willihard ThomssonSzwecjaFinał Skandynawski
1968Lubos TomicekCzechosłowacjaRunda Kwalifikacyjna
1968Don GoddenWielka BrytaniaRunda Kwalifikacyjna
1969Don GoddenWielka BrytaniaFinał
1969Jon OdegardNorwegiaFinał Skandynawski
1969Don GoddenWielka BrytaniaPółfinał
1969Josef UnterholznerRFNRunda Kwalifikacyjna
1969Manfred PoschenriederRFNRunda Kwalifikacyjna
1970Jon OdegardNorwegiaFinał
1971Ivan MaugerNowa ZelandiaFinał
1972Ivan MaugerNowa ZelandiaFinał
1973Ole OlsenDaniaFinał
1974Egon MullerRFNFinał
1975Egon MullerRFNFinał
1975Egon MullerRFNPółfinał
1975Ivan MaugerNowa ZelandiaPółfinał
1975Kristian PraestbroDaniaRunda Kwalifikacyjna
1975Egon MullerRFNRunda Kwalifikacyjna
1975Ole OlsenDaniaRunda Kwalifikacyjna
1975Hans WassermannRFNRunda Kwalifikacyjna
1976Ivan MaugerNowa ZelandiaFinał
1977Anders MichanekSzwecjaFinał
1978Egon MullerRFNFinał
1979Alois WiesbockRFNFinał
1979Ole OlsenDaniaPółfinał
1979Georg HackRFNPółfinał
1979Heinrich SprengerRFNRunda Kwalifikacyjna
1979Dave JessupWielka BrytaniaRunda Kwalifikacyjna
1979Peter CollinsWielka BrytaniaRunda Kwalifikacyjna
1979Wilhelm DudenRFNRunda Kwalifikacyjna
1980Karl MaierRFNFinał
1980Josef AignerRFNPółfinał 2
1980Ole OlsenDaniaPółfinał 1
1980Georg HackRFNRunda Kwalifikacyjna
1980Egon MullerRFNRunda Kwalifikacyjna
1980Ivan MaugerNowa ZelandiaRunda Kwalifikacyjna
1980Bruce PenhallStany ZjednoczoneRunda Kwalifikacyjna
1981Michael LeeWielka BrytaniaFinał
1981Alois WiesbockRFNPółfinał 1
1981Phil CollinsWielka BrytaniaPółfinał 2
1981Jiri Stancl IICzechosłowacjaRunda Kwalifikacyjna
1981Karl MaierRFNRunda Kwalifikacyjna
1981Georg HackRFNRunda Kwalifikacyjna
1981Ole OlsenDaniaRunda Kwalifikacyjna
1982Karl MaierRFNFinał
1983Shawn MoranStany ZjednoczoneFinał
1983Alois WiesbockRFNPółfinał
1983Egon MullerRFNPółfinał
1983Simon WiggWielka BrytaniaRunda Kwalifikacyjna
1983Karl MaierRFNRunda Kwalifikacyjna
1983Egon MullerRFNRunda Kwalifikacyjna
1983Marcel GerhardSzwajcariaRunda Kwalifikacyjna
1984Erik GundersenDaniaFinał
1984Wilhelm DudenRFNRunda Kwalifikacyjna
1984Ales DrymlCzechosłowacjaRunda Kwalifikacyjna
1985Simon WiggWielka BrytaniaFinał
1986Erik GundersenDaniaFinał
1986Hans Otto PingelRFNPółfinał
1986Alois WiesbockRFNPółfinał
1986Karl MaierRFNRunda Kwalifikacyjna
1986Simon WiggWielka BrytaniaRunda Kwalifikacyjna
1986Alois WiesbockRFNRunda Kwalifikacyjna
1986Hans NielsenDaniaRunda Kwalifikacyjna
1987Karl MaierRFNFinał
1987Gerd RissRFNPółfinał
1987Karl MaierRFNPółfinał
1987Gerd RissRFNRunda Kwalifikacyjna
1987Simon WiggWielka BrytaniaRunda Kwalifikacyjna
1987Erik GundersenDaniaRunda Kwalifikacyjna
1987Karl MaierRFNRunda Kwalifikacyjna
1988Karl MaierRFNFinał
1989Simon WiggWielka BrytaniaFinał
1990Simon WiggWielka BrytaniaFinał
1990Mario TrupkovicRFNPółfinał
1990Karl MaierRFNPółfinał
1990Jan Osvald PedersenDaniaPółfinał
1991Gerd RissNiemcyFinał
1991Mitch ShirraNowa ZelandiaPółfinał
1991Ales DrymlCzechosłowacjaPółfinał
1991Klaus LauschNiemcyPółfinał
1991Andy SmithWielka BrytaniaRunda Kwalifikacyjna
1992Marcel GerhardSzwajcariaFinał
1992Marcel GerhardSzwajcariaPółfinał
1992Karl MaierNiemcyPółfinał
1992Marvyn CoxAngliaPółfinał
1992Henrik GustafssonSzwecjaRunda Kwalifikacyjna
1993Simon WiggWielka BrytaniaFinał
1994Simon WiggWielka BrytaniaFinał
1995Kelvin TatumWielka BrytaniaFinał
1996Gerd RissNiemcyFinał
1997Tommy DunkerNiemcyKlasyfikacja końcowa
1998Kelvin TatumWielka BrytaniaKlasyfikacja końcowa
1999Gerd RissNiemcyKlasyfikacja końcowa
2000Kelvin TatumWielka BrytaniaKlasyfikacja końcowa
2001Gerd Riss NiemcyKlasyfikacja końcowa
2002Robert BarthNiemcyKlasyfikacja końcowa
2002Robert BarthNiemcyPółfinał
2002Paul HurryWielka BrytaniaPółfinał
2002Matthias KrogerNiemcyRunda Kwalifikacyjna
2002Daniel BacherNiemcyRunda Kwalifikacyjna
2003Robert BarthNiemcyKlasyfikacja końcowa
2004Gerd RissNiemcyKlasyfikacja końcowa
2005Robert BarthNiemcyKlasyfikacja końcowa
2006Robert BarthNiemcyKlasyfikacja końcowa
2007Gerd RissNiemcyKlasyfikacja końcowa
2008Gerd RissNiemcyKlasyfikacja końcowa
2009Gerd RissNiemcyKlasyfikacja końcowa
2010Joonas KylmakorpiFinlandiaFinał - Klasyfikacja końcowa
2010Martin SmolinskiNiemcyGrand Prix Challenge
2010Bernd DienerNiemcyRunda Kwalifikacyjna
2010Martin SmolinskiNiemcyRunda Kwalifikacyjna
2011Joonas KylmakorpiFinlandiaFinał - Klasyfikacja końcowa
2011Jannick De JongHolandiaGrand Prix Challenge
2011David BellegoFrancjaRunda Kwalifikacyjna
2011Herbert RudolphNiemcyRunda Kwalifikacyjna
2012Joonas KylmakorpiFinlandiaFinał - Klasyfikacja końcowa
2012Aki Pekka MustonenFinlandiaGrand Prix Challenge
2012Stephane TresarrieuFrancjaRunda Kwalifikacyjna
2012Andrew AppletonAngliaRunda Kwalifikacyjna
2013Joonas KylmakorpiFinlandiaFinał - Klasyfikacja końcowa
2014Erik RissNiemcyFinał - Klasyfikacja końcowa
2015Jannick de JongHolandiaFinał - Klasyfikacja końcowa

1957

Sovalla (Szwecja) - 15 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Basse HveemNorwegia- 16
2Josef HofmeisterRFN- 14
3Egil BratvoldNorwegia- 14
4Kauko JousanenFinlandia- 8
5Aulis TuominenmFinlandia- 12
6Birger ForsbergSzwecja- 9
7Arne PanderDania- 10
8Lasse PetterssonSzwecja- 8
9Kalvi LahtinenFinlandia- 7
10Eino KylmakorpiFinlandia- 6
11Tage NyholmSzwecja- 6
12Sven FahlenSzwecja- 4
13Bert LindarwSzwecja- 4
14Joel JanssonSzwecja- 3
15Piet Van AartsenHolandia- 3
16Rolf WesterbergNorwegia- 2
17Ilmo TerasFinlandia- 2
18Gunnar HilsenNorwegia- 1

Vaasa (Finlandia) - 11 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Basse HveemNorwegia- -
2Egil BratvoldNorwegia- -
3Kauko JousanenFinlandia- -
4Sven FahlenSzwecja- -
5Eino KylmakorpiFinlandia- -
6Joel JanssonSzwecja- -
7Ilmo TerasFinlandia- -
8Lasse PetterssonSzwecja- -
9Gunnar HilsenNorwegia- -
10Nils StraafFinlandia- -
11Leo FrantilaFinlandia- -
12Timo PirkalanniemiFinlandia- -
13Svend NissenDania- -
14Max AebiSzwajcaria- -
15Hermann VietsRFN- -
16Poul UssingDania- -
17Louis MeierSzwajcaria- -
18Fred AbertRFN- -

Platting (RFN) - 4 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Reidar KristoffersenNorwegia- -
2Birger ForsbergSzwecja- -
3Arne PanderDania- -
4Bertil CarlssonSzwecja- -
5Aulis TuominenFinlandia- -
6Josef HofmeisterRFN- -
7Rolf WesterbergNorwegia- -
8Kalevi LahtinenFinlandia- -
9Piet Van AartsenHolandia- -
10Erling SimonsenNorwegia- -
11Josef SeidlRFN- -
12Olle NygrenSzwecja- -
13Erich SidloAustria- -
14Alfred DannmeyerRFN- -
15Nico Van GorcumHolandia- -
16Arnold HendriksenWielka Brytania- -
17Alfred HambergerRFN- -
18Josef KamperAustria- -


1958

Muhldorf (RFN) - 15 czerwiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Josef HofmeisterRFN- 21
2Aulis TuominenFinlandia- 16
3Josef KamperAustria- 24
4Kauko JousanenFinlandia- 21
5Antti PajariFinlandia- 18
6Valter PerssonSzwecja- 17
7Tage NyholmSzwecja- 6
8Sven FahlenSzwecja- 16
9Erling SimonsenNorwegia- 12
10Josef SeidlRFN- 12
11Hans ZierkNRD- 12
12Birger ForsbergSzwecja- 10
13Tony KroezeHolandia- 8
14Olle NygrenSzwecja- 7
15Roger HansenNorwegia- 6
16Stig PrambergSzwecja- 5
17Adolf SłabońPolska- 1
18Basse HveemNorwegia- 0

Scheessel (RFN) - 8 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Josef HofmeisterRFN- 24
2Hans ZierkNRD- 8
3Josef KamperAustria- 24
4Valter PerssonSzwecja- 12
5Josef SeidlRFN- 24
6Kauko JousanenFinlandia- 16
7Erling SimonsenNorwegia- 18
8Aulis TuominenFinlandia- 16
9Adolf SłabońPolska- 14
10Joel JanssonSzwecja- 10
11Roger SteenNorwegia- 10
12Hermann VietsRFN- 10
13Henk VerhoefHolandia- 8
14Svend NissenDania- 8
15Eugeniusz DzikPolska- 8
16Piet Van AartsenHolandia- 4
17Egil BratvoldNorwegia- 4
18Poul UssingDania- 4

Sztokholm (Szwecja) - 18 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Basse HveemNorwegia- 7
2Sven FahlenSzwecja- 24
3Olle NygrenSzwecja- 24
4Stig PrambergSzwecja- 18
5Birger ForsbergSzwecja- 19
6Antti PajariFinlandia- 15
7Roger HansenNorwegia- 14
8Tage NyholmSzwecja- 18
9Tony KroezeHolandia- 14
10Rolf WesterbergNorwegia- 12
11Jan Van der SluysHolandia- 12
12Bertil CarlssonSzwecja- 10
13Kalevi LahtinenFinlandia- 10
14Max AebiSzwajcaria- 8
15Fritz KindsmullerRFN- 6
16Louis MeierSzwajcaria- 6
17Alfred HambergerRFN- 0
18Seppo VainioFinlandia- 0


1959

Helsinki (Finlandia) - 20 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Josef HofmeisterRFN- 19
2Antti PajariFinlandia- 18
3Olle NygrenSzwecja- 18
4Kauko JousanenFinlandia- 24
5Josef SeidlRFN- 24
6Rune SormanderSzwecja- 19
7Erling SimonsenNorwegia- 14
8Fred AberlRFN- 6
9Aulis TuominenFinlandia- 14
10Leo FrantilaFinlandia- 12
11Olavi TurunenFinlandia- 10
12Kaveli LahtinenFinlandia- 9
13Heikki SorriFinlandia- 8
14Valter PerssonSzwecja- 8
15Josef ChalupaAustria- 7
16Manfred PoschenriederRFN- 3
17Esko KoponenFinlandia- 2
18Walter GernertRFN- 1

Dingolfing (RFN) - 28 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Josef HofmeisterRFN- 21
2Josef SeidlRFN- 24
3Miloslav SpinkaCzechosłowacja- 21
4Ladislav EmlerCzechosłowacja- 19
5Erich SidloAustria- 18
6Josef SinzingerRFN- 7
7Manfred PoschenriederRFN- 10
8Fred AberlRFN- 12
9Josef ChalupaAustria- 12
10Siegfried KlausRFN- 9
11Valentin UnterkoflerAustria- 7
12Gus ShuurmanHolandia- 12
13Klaus ThieleRFN- 12
14Nico Van GorcumHolandia- 10
15Louis MeierSzwajcaria- 8
16Max AebiSzwajcaria- 8
17Sebastian NachtmannRFN- 7
18Jaroslav VolfCzechosłowacja- 3

Scheessel (RFN) - 7 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Josef KamperAustria- 24
2Erling SimonsenNorwegia- 18
3Walter GernertRFN- 10
4Karl WarningNRD- 7
5Esko KoponenFinlandia- 14
6Josef ChalupaAustria- 21
7Alfred DannmeyerRFN- 18
8Poul HansenDania- 12
9Bastel FischerRFN- 12
10Jan Van der SluysHolandia- 12
11Stig PrambergSzwecja- 12
12Tony KroezeHolandia- 12
13Bert LindarwSzwecja- 9
14Leo FrantilaFinlandia- 7
15Arne PanderDania- 6
16Svend NissenDania- 6
17Hans ZierkNRD- 6
18Joel JanssonSzwecja- 3

Sztokholm (Szwecja) - 7 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kauko JousanenFinlandia- 21
2Ove FundinSzwecja- 24
3Olle NygrenSzwecja- 17
4Aulis TuominenFinlandia- 21
5Antti PajariFinlandia- 19
6Kalevi LahtinenFinlandia- 0
7Sven FahlenSzwecja- 18
8Rune SormanderSzwecja- 8
9Fred AberlRFN- 14
10Hermann VietsRFN- 14
11Thei BischopsHolandia- 14
12Rolf WesterbergNorwegia- 12
13Piet Van AartsenHolandia- 12
14Valter PerssenSzwecja- 8
15Seppo VainioFinlandia- 5
16Roger HansenNorwegia- 1
17Reidar KristoffersenNorwegia- 1
18Alfred HambergerRFN- 0


1960

Platting (RFN) - 17 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Josef HofmeisterRFN- 24
2Josef SeidlRFN- 17
3Josef SinzingerRFN- 24
4Sven FahlenSzwecja- 21
5Frantisek RichterCzechosłowacja- 12
6Antti PajariFinlandia- 14
7Kalevi LahtinenFinlandia- 16
8Fred AberlRFN- 16
9Olle NygrenSzwecja- 16
10Aulis TuominenFinlandia- 12
11Thore MelbyeNorwegia- 10
12Walter GernertRFN- 10
13Jaroslav VolfCzechosłowacja- 10
14Jaroslav MachacCzechosłowacja- 5
15Egil BratvoldNorwegia- 3
16Hans ZierkNRD- 0
17Kauko JousanenFinlandia- 0
18Bertil StridSzwecja- 0

Riihimaki (Finlandia) - 5 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sven FahlenSzwecja- 17
2Kauko JousanenFinlandia- 9
3Aulis TuominenFinlandia- 21
4Bertil StridSzwecja- 19
5Kalevi LahtinenFinlandia- 12
6Egil BratvoldNorwegia- 21
7Olle NygrenSzwecja- 24
8Antti PajariFinlandia- 18
9Thore MelbyeNorwegia- 12
10Rolf WesterbergNorwegia- 12
11Timo LaineFinlandia- 10
12Torbjorn NygaardNorwegia- 10
13Kurt W. PetersenDania- 8
14Svend NissenDania- 8
15Rune SormanderSzwecja- 8
16Agnar StenlundSzwecja- 6
17Hans Peter BoisenDania- 4
18Erling SimonsenNorwegia- 1

Mariańskie Łaźnie (Czechosłowacja) - 29 maj

W zawodach wystartowali także: Kurt Schwingenschlogl (Austria), Valentin Unterkofler (Austria), Karl Warning (NRD), Piet Van Aartsen (Holandia), Gus Shuurman (Holandia), Ladislav Emler (Czechosłowacja), Antonin Kasper (Czechosłowacja), Lubos Tomicek (Czechosłowacja), Stanislav Svoboda (Czechosłowacja), Bohumil Rendek (Czechosłowacja).
Brak niestety danych na temat ich wyników z tego półfinału.

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Josef SeidlRFN- -
2Fred AberlRFN- -
3Jaroslav MachacCzechosłowacja- -
4Josef SinzingerRFN- -
5Jaroslav VolfCzechosłowacja- -
6Frantisek RichterCzechosłowacja- -
7Hans ZierkNRD- -
8Walter GernertRFN- -


1961

Oslo (Norwegia) - 7 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Timo LaineFinlandia- 24
2Ove FundinSzwecja- 0
3Erling SimonsenNorwegia- 21
4Manfred PoschenriederNiemcy- 3
5Agnar StenlundSzwecja- 19
6Rolf WesterbergNorwegia- 16
7Kauko JousanenFinlandia- 18
8Antti PajariFinlandia- 16
9Aulis TuominenFinlandia- 14
10Egil BratvoldNorwegia- 12
11Sven FahlenSzwecja- 12
12Bert LindarwSzwecja- 12
13Alfred DannmeyerNiemcy- 10
14Hermann VietsNiemcy- 8
15Rune SormanderSzwecja- 7
16Roger SteenNorwegia- 6
17Odvar KristiansenNorwegia- 6
18Bertil StridSzwecja- 0

Orebro (Szwecja) - 18 czerwiec

Finał Skandynawski

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Agnar StenlundSzwecja- 19
2Ulf ErikssonSzwecja- 24
3Bertil StridSzwecja- 9
4Kauko JousanenFinlandia- 24
5Aulis TuominenFinlandia- 10
6Erling SimonsenNorwegia- 16
7Timo LaineFinlandia- 18
8Ove FundinSzwecja- 21
9Gote NordinSzwecja- 16
10Rolf WesterbergNorwegia- 12
11Antti PajariFinlandia- 12
12Jarmo SavosaleFinlandia- 10
13Torbjorn NygaardNorwegia- 7
14Kurt W. PetersenDania- 6
15Olavi TurunenFinlandia- 6
16Svend NissenDania- 4
17Egil BratvoldNorwegia- 4
18John AndersenDania- 2

Scheessel (RFN) - 4 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sven FahlenSzwecja- 24
2Hermann VietsNiemcy- 24
3Hans ZierkNRD- 16
4Rune SormanderSzwecja- 19
5Walter GernertNiemcy- 8
6Roger SteenNorwegia- 5
7Alfred DannmeyerNiemcy- 21
8Bert LindarwSzwecja- 18
9Karl WarningNiemcy- 16
10Martin TatumWielka Brytania- 16
11Piet Van AartsenHolandia- 12
12Siegfried KlausNiemcy- 7
13Odvar KristiansenNorwegia- 6
14Jan Van der SluysHolandia- 5
15Ole RostadNorwegia- 5
16John AndersenDania- 0
17Villy MathiasenDania- 0
18Sven OlssonDania- 0

Muhldorf (RFN) - 11 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Josef SeidlNiemcy- 21
2Josef SinzingerNiemcy- 21
3Manfred PoschenriederNiemcy- 21
4Bohumil RendekCzechosłowacja- 15
5Fred AberlNiemcy- 7
6Miloslav SpinkaCzechosłowacja- 14
7Frantisek RichterCzechosłowacja- 16
8Josef HofmeisterNiemcy- 24
9Lubos TomicekCzechosłowacja- 14
10Antonin KasperCzechosłowacja- 14
11Bohumir BartonekCzechosłowacja- 12
12Erich StieglmeierNiemcy- 8
13Jaroslav MachacCzechosłowacja- 6
14Alfred HambergerNiemcy- 3
15Stanislav SvobodaCzechosłowacja- 3
16Alois StrasserAustria- 1
17Roman SchweigerAustria- 0
18Josef HolznerNiemcy- 0

Mariańskie Łaźnie (Czechosłowacja) - 14 maj

Runda wstępna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lubos TomicekCzechosłowacja- 24
2Manfred PoschenriederNiemcy- 24
3Frantisek RichterCzechosłowacja- 21
4Miloslav SpinkaCzechosłowacja- 14
5Alfred HambergerNiemcy- 21
6Antonin KasperCzechosłowacja- 16
7Stanislav SvobodaCzechosłowacja- 14
8Jaroslav MachacCzechosłowacja- 4
9Bohumir BartonekCzechosłowacja- 14
10Bohumil RendekCzechosłowacja- 14
11Ladislav EmlerCzechosłowacja- 14
12Valentin UnterkoflerAustria- 10
13Libor DusanekCzechosłowacja- 10
14Kurt SchwingenschloglAustria- 8
15Franz SchenkAustria- 6
16Rudolf KvardaCzechosłowacja- 4
17Jaroslav VolfCzechosłowacja- 2
18Wilfried VacanoAustria- 1


1962

Muhldorf (RFN) - 22 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bertil StridSzwecja- 12
2Josef SeidlNiemcy- 15
3Timo LaineFinlandia- 13
4Erling SimonsenNorwegia- 9
5Manfred PoschenriederNiemcy- 12
6Rune SormanderSzwecja- 9
7Ake OstblomSzwecja- 9
8Josef HofmeisterNiemcy- 13
9Josef UnterholznerNiemcy- 8
10Svend NissenDania- 6
11Fred AberlNiemcy- 6
12Ove FundinSzwecja- 5
13Olavi TurunenFinlandia- 5
14Sven FahlenSzwecja- 4
15Poul WissingDania- 4
16Egil BratvoldDania- 2
17Kauko JousanenFinlandia- 0
18Ole RostadNorwegia- 0

Seinajoki (Finlandia) - 1 lipiec

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Timo LaineFinlandia- 15
2Bertil StridSzwecja- 14
3Rune SomanderSzwecja- 13
4Walter GernertNiemcy- 13
5Hermann VietsNiemcy- 12
6Olavi TurunenFinlandia- 11
7Antti PajariFinlandia- 11
8Bo HakanssonSzwecja- 8
9Tore SvalengNorwegia- 7
10Matti AssinenFinlandia- 6
11Per AulieNorwegia- 6
12Sven SigurdSzwecja- 5
13Nils StaafFinlandia- 4
14Cato AgnorNorwegia- 4
15Tore SvenserudNorwegia- 3
16Einar HansenDania- 1
17Ilkka HelminenFinlandia- 1
18Bengt JensenDania- 0

Hamburg (RFN) - 17 czerwiec

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Josef HofmeisterNiemcy- 15
2Josef SeidlNiemcy- 13
3Ole RostadNorwegia- 11
4Manfred PoschenriederNiemcy- 9
5Ake OstblomSzwecja- 9
6Poul WissingDania- 9
7Esko KoponenFinlandia- 9
8Fritz RingelNiemcy- 8
9Kalevi LahtinenFinlandia- 8
10Agnar StenlundSzwecja- 7
11Alfred DannmeyerNiemcy- 6
12Rolf WesterbergNorwegia- 4
13Berndt HornfeldtSzwecja- 2
14Antero SalastoFinlandia- 2
15Josef SinzingerNiemcy- 1
16Hans Peter BoisenDania- 12
17Kurt W. PetersenDania- 5
18Villy MathiasenDania- 4

Aahus (Dania) - 27 maj

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Erling SimonsenNorwegia- 13
2Ove FundinSzwecja- 13
3Fred AberlNiemcy- 12
4Svend NissenDania- 11
5Kauko JousanenFinlandia- 11
6Egil BratvoldDania- 10
7Villy MathiansenDania- 9
8Kurt W. PetersenDania- 8
9Josef UnterholznerNiemcy- 7
10Sven FahlenSzwecja- 7
11John AndersenDania- 7
12Willihard ThomssonSzwecja- 5
13Hans Peter BoisenDania- 5
14Arne PanderDania- 4
15Curt EldhSzwecja- 2
16Odvar KristiansenNorwegia- 1
17Sverre HarrfeldtNorwegia- 0
18Jarmo SavosaleFinlandia- 0


1963

Malmo (Szwecja) - 8 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bertil StridSzwecja- 12
2Kurt W. PetersenDania- 16
3Manfred PoschenriederNiemcy- 10
4Timo LaineFinlandia- 12
5Josef UnterholznerNiemcy- 9
6Esko KoponenFinlandia- 12
7Josef HofmeisterNiemcy- 12
8Berndt HornfeldtSzwecja- 10
9Erling SimonsenNorwegia- 9
10Josef SinzingerNiemcy- 8
11Josef SeidlNiemcy- 7
12Agnar StenlundSzwecja- 7
13Hermann VietsNiemcy- 5
14Evert AnderssonSzwecja- 4
15Hans ZierkNiemcy- 4
16Svend NissenDania- 3
17Bo HakanssonSzwecja- 1
18Sverre HarrfeldtNorwegia- 0

Muhldorf (RFN) - 16 czerwiec

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Josef SeidlNiemcy- 18
2Josef UnterholznerNiemcy- 18
3Ove FundinSzwecja- 13
4Manfred PoschenriederNiemcy- 13
5Erling SimonsenNorwegia- 11
6Josef HofmeisterNiemcy- 10
7Evert AnderssonSzwecja- 10
8Fred AberlNiemcy- 10
9Jon OdegardNorwegia- 7
10Arne PanderDania- 6
11Rolf WesterbergNorwegia- 6
12Bjorn KnutssonSzwecja- 6
13Villy MathiasenDania- 4
14Kauko JousanenFinlandia- 4
15Poul WissingDania- 3
16Matti AssinenFinlandia- 2
17Ilkka HelminenFinlandia- 0
18Josef BossnerAustria- 0

Scheessel (RFN) - 26 maj

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bo HakanssonSzwecja- 18
2Hermann VietsNiemcy- 16
3Josef SinzingerNiemcy- 14
4Esko KoponenFinlandia- 12
5Kurt W. PetersenDania- 11
6Hans ZierkNRD- 11
7Odvar KristiansenDania- 9
8Alfred DannmeyerNiemcy- 8
9Antero SalastoFinlandia- 8
10Heinrich SprengerNiemcy- 7
11Olavi TurunenFinlandia- 6
12Per AulieNorwegia- 5
13Willihard ThomssonSzwecja- 3
14Ole KlabelDania- 3
15Ludwig LoscherAustria- 1
16P. O. SodermanSzwecja- 0
17Walter GernertNiemcy- 0
18Bengt JensenDania- 0

Pori (Finlandia) - 26 maj

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Timo LaineFinlandia- 18
2Bertil StridSzwecja- 18
3Agnar StenlundSzwecja- 14
4Sverre HarrfeldtNorwegia- 11
5Berndt HornfeldtSzwecja- 11
6Svend NissenDania- 9
7Kalevi LahtinenFinlandia- 8
8John AndersenDania- 8
9Otto LatenhammerNiemcy- 7
10Kurt LundgrenSzwecja- 7
11Matti OlinFinlandia- 6
12Matti AssinenFinlandia- 6
13Tore SvenserudNorwegia- 5
14Esa TaipalusFinlandia- 3
15Niels ChristensenDania- 2
16Hans MollerDania- 1
17Kari Ala SippolaFinlandia- 0
18Reidar LarsenNorwegia- 0


1964

Scheessel (RFN) - 6 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kurt W. PetersenDania- 15
2Olavi TurunenFinlandia- 14
3Manfred PoschenriederRFN- 10
4Josef SeidlRFN- 11
5Agnar StenlundSzwecja- 9
6Alfred DannmeyerRFN- 9
7Bertil CarlssonSzwecja- 10
8Jon OdegardNorwegia- 16
9Hermann VietsRFN- 7
10Fred AberlRFN- 7
11Josef UnterholznerRFN- 7
12Sven SigurdSzwecja- 6
13Einar HansenDania- 5
14Heinz VietsRFN- 5
15John AndersenDania- 4
16Juhani TaipaleFinlandia- 3
17Ake OstblomSzwecja- 2
18Otto LantenhammerRFN- 0

Plattling (RFN) - 2 sierpień

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jon OdegardNorwegia- 14
2Bjorn KnutssonSzwecja- 13
3Josef SinzingerRFN- 12
4Josef SeidlRFN- 12
5Sven SigurdSzwecja- 12
6Otto LantenhammerRFN- 12
7Fred AberlRFN- 11
8Hans Peter BoisenDania- 10
9Max HormannRFN- 9
10Kalevi LahtinenFinlandia- 7
11Sven NissenDania- 6
12Poul WissingDania- 5
13Heinrich SprengerRFN- 4
14Rolf WesterbergNorwegia- 3
15Willihard ThomssonSzwecja- 3
16Nico van GorcumHolandia- 1
17Tore WassSzwecja- 0
18Ole RostadNorwegia- 0

Orebro (Szwecja) - 7 czerwiec

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Agnar StenlundSzwecja- 18
2Ake OstblomSzwecja- 16
3Bo HakanssonSzwecja- 16
4Juhani TaipaleFinlandia- 13
5Bertil CarlssonSzwecja- 12
6Hermann VietsRFN- 10
7Preben AndreasenDania- 9
8Esko KoponenFinlandia- 9
9Bengt JensenDania- 8
10Svein JohansenNorwegia- 7
11Tore SvenserudNorwegia- 6
12Juhani MannermaaFinlandia- 5
13Sebastian WiesentRFN- 5
14Hans TrovikNorwegia- 4
15Runo WedinSzwecja- 3
16Lingvard JensenDania- 2
17Pekka PeltonenFinlandia- 1
18Niels ChristensenDania- 0

Kopenhaga (Dania) - 3 maj

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Olavi TurunenFinlandia- 18
2John AndersenDania- 12
3Kurt W. PedersenDania- 12
4Alfred DannmeyerRFN- 11
5Einar HansenDania- 11
6Manfred PoschenriederRFN- 10
7Josef UnterholznerRFN- 10
8Villy MathiasenDania- 10
9Henry HarrfeldtNorwegia- 8
10Timo LaineFinlandia- 6
11Evert AnderssonSzwecja- 6
12Veikko MetsahuoneFinlandia- 5
13Odvar KristiansenNorwegia- 5
14Rainer JunglingRFN- 4
15P. O. SodermanSzwecja- 3
16Erling SimonsenNorwegia- 2
17Ole KlabelDania- 2
18Berndt HornfeldtSzwecja- 0


1965

Seinajoki (Finlandia) - 12 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bjorn KnutssonSzwecja- 18
2Timo LaineFinlandia- 11
3Josef SeidlRFN- 10
4Agnar StenlundSzwecja- 10
5Jon OdegardNorwegia- 12
6Sven SigurdSzwecja- 9
7Olavi TurunenFinlandia- 14
8Otto LantenhammerRFN- 12
9Josef UnterholznerRFN- 9
10Kurt W. PetersenDania- 8
11Willihard ThomssonSzwecja- 8
12Reimo LohkovuoriFinlandia- 5
13Bengt JensenDania- 4
14Evert AnderssonSzwecja- 3
15Sven NissenDania- 3
16Hans Peter BoisenDania- 2
17Runo WedinSzwecja- 2
18P. O. SodermanSzwecja- 2

Muhldorf (RFN) - 18 lipiec

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Josef UnterholznerRFN- 15
2Berndt HornfeldtSzwecja- 14
3Otto LantenhammerRFN- 13
4Josef SeidlRFN- 12
5Hans Peter BoisenDania- 12
6Willihard ThomssonSzwecja- 11
7Timo LaineFinlandia- 9
8Heinrich SprengerRFN- 8
9Villy MathiasenDania- 7
10Manfred PoschenriederRFN- 7
11Svein SvenserudNorwegia- 4
12Gunnar MalmqvistSzwecja- 4
13Rainer JunglingRFN- 3
14Curt LundgrenSzwecja- 2
15Veikko MetsahuoneFinlandia- 2
16Jouko NaskaliFinlandia- 1
17Svein JohansenNorwegia- 1
18Arne ThorbjornsenNorwegia- 1

Scheessel (RFN) - 30 maj

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bjorn KnutssonSzwecja- 18
2Jon OdegardNorwegia- 16
3Sven SigurdSzwecja- 16
4Olavi TurunenFinlandia- 13
5P. O. SodermanSzwecja- 12
6Runo WedinSzwecja- 11
7Rudolf KastlRFN- 11
8Alfred DannmeyerRFN- 7
9Dieter DaudererRFN- 7
10Juhani TaipaleFinlandia- 6
11Antero SalastoFinlandia- 5
12Esko KoponenFinlandia- 4
13Josef SinzingerRFN- 4
14Hermann VietsRFN- 4
15Odvar KristiansenNorwegia- 2
16Rolf WesterbergNorwegia- 2
17Einar HansenDania- 2
18Niels ChristensenDania- 1

Skive (Dania) - 16 maj

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kurt W. PetersenDania- 18
2Agnar StenlundSzwecja- 16
3Sven NissenDania- 15
4Kalevi LahtinenFinlandia- 13
5Ole RostadNorwegia- 11
6Erkki HannulaFinlandia- 11
7Evert AnderssonSzwecja- 9
8John AndersenDania- 8
9Kurt WestlundSzwecja- 6
10Fred AberlRFN- 6
11Juhani MannermaaFinlandia- 6
12Rune SormanderSzwecja- 6
13Knut SyrristNorwegia- 6
14Thore PoulsenNorwegia- 5
15Ove PedersenDania- 3
16Per AulieNorwegia- 2
17Matti OlinFinlandia- 1
18Jan KaterRFN- 0


1966

Muhldorf (RFN) - 17 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Manfred PoschenriederRFN- 15
2Kurt W. PetersenDania- 16
3Jon OdegardNorwegia- 12
4Josef UnterholznerRFN- 11
5Don GoddenWielka Brytania- 7
6Sven SigurdSzwecja- 8
7Willihard ThomssonSzwecja- 14
8Fred AberlRFN- 8
9Timo LaineFinlandia- 7
10Heinrich SprengerRFN- 6
11Reijo KoskoFinlandia- 6
12Werner SchlottRFN- 6
13Runo WedinSzwecja- 6
14Rainer JunglingRFN- 5
15Veikko MetsahuoneFinlandia- 4
16Svein JohansenNorwegia- 3
17Juhani TaipaleFinlandia- 2
18Ole OlsenDania- 0

Skive (Dania) - 26 czerwiec

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kurt W. PetersenDania- 18
2Fred AberlRFN- 16
3Willihard ThomssonSzwecja- 14
4Josef UnterholznerRFN- 12
5Sven SigurdSzwecja- 10
6Ole OlsenDania- 10
7Svend NissenDania- 10
8Alfred DannmeyerRFN- 9
9John AndersenDania- 9
10Knut SyrristNorwegia- 5
11Arne ThorbjornsenNorwegia- 5
12Ove PetersenDania- 5
13Ole KlabelDania- 4
14P. O. SodermanSzwecja- 3
15Preben ChristensenDania- 1
16Josef SeidlRFN- 0
17Poul WissingDania- 0
18Hans TrovikNorwegia- 0

Lahti (Finlandia) - 19 czerwiec

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Timo LaineFinlandia- 18
2Runo WedinSzwecja- 16
3Juhani TaipaleFinlandia- 14
4Svein JohansenHolandia- 13
5Reijo KoskoFinlandia- 11
6Veikko MetsahuoneFinlandia- 10
7Pekka PeltonenFinlandia- 10
8Soren BacklundSzwecja- 8
9Villy MathiasenDania- 7
10Svein SvenserudNorwegia- 6
11Jouko NaskaliFinlandia- 6
12Gunnar MalmqvistSzwecja- 5
13Timo SinkkonenFinlandia- 5
14Matti OlinFinlandia- 4
15Einar EgediusNorwegia- 3
16Niels ChristensenDania- 3
17Reimo LohkovuoriFinlandia- 3
18Teuvo MorjavaaraFinlandia- 1

Scheessel (RFN) - 5 czerwiec

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Heinrich SprengerRFN- 16
2Rainer JunglingRFN- 16
3Jon OdegardNorwegia- 14
4Manfred PoschenriederRFN- 14
5Werner SchlottRFN- 11
6Ove FundinSzwecja- 9
7Don GoddenWielka Brytania- 9
8Rolf WesterbergNorwegia- 7
9Bjorn KnutssonSzwecja- 7
10Olavi TurunenFinlandia- 7
11Esko KoponenFinlandia- 6
12Josef SinzingerRFN- 6
13Helmut WalchAustria- 5
14Rudolf KastlRFN- 4
15Gunther WallaAustria- 4
16Nic van GorcumHolandia- 3
17Fred PerkinsWielka Brytania- 2
18Otto LantenhammerRFN- 2


1967

Scheessel (RFN) - 3 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Manfred PoschenriederRFN- 13
2Don GoddenWielka Brytania- 13
3Jon OdegardNorwegia- 11
4Kurt W. PetersenDania- 10
5Timo LaineFinlandia- 15
6Rudolf KastlRFN- 15
7Juhani TaipaleFinlandia- 9
8Willihard ThomssonSzwecja- 9
9Heinrich SprengerRFN- 8
10Matti OlinFinlandia- 8
11Rainer JunglingRFN- 7
12Gottfried SchwarzeRFN- 6
13Fred AberlRFN- 4
14Josef UnterholznerRFN- 3
15Hans TrovikNorwegia- 2
16Gunther WallaAustria- 1
17Josef SinzingerRFN- 0
18Veikko MetsahuoneFinlandia- 0

Muhldorf (RFN) - 4 czerwiec

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Willihard ThomssonSzwecja- 18
2Rainer JunglingRFN- 16
3Manfred PoschenriederRFN- 12
4Josef UnterholznerRFN- 12
5Jon OdegardNorwegia- 11
6Josef SinzingerDania- 10
7Gunther WallaAustria- 10
8Franz SelmaierRFN- 10
9Runo WedinSzwecja- 8
10Berndt HornfeldtSzwecja- 6
11Josef AignerRFN- 6
12Preben ChristensenDania- 5
13Ivan KosJugosławia- 5
14Poul WissingDania- 4
15Soren BacklundSzwecja- 4
16Josef HellerAustria- 3
17Arne ThorbjornsenNorwegia- 2
18Drago PerkoJugosławia- 1

Skive (Dania) - 28 maj

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Timo LaineFinlandia- 18
2Kurt W. PetersenDania- 14
3Matti OlinFinlandia- 13
4Sven SigurdSzwecja- 12
5Veikko MetsahuoneFinlandia- 12
6Rudolf KastlSzwecja- 11
7Olavi TurunenRFN- 10
8P. O. SodermanSzwecja- 10
9Hans ZierkNRD- 10
10Sture LindbolmSzwecja- 7
11Dieter DaudererRFN- 5
12Svein JohansenNorwegia- 5
13Svein SvenserudNorwegia- 5
14H. G. ChristensenDania- 4
15Ole OlsenDania- 4
16Gotfried AndreasenDania- 2
17Aage SjorringDania- 0
18Ove PetersenDania- 0

Straubing (RFN) - 1 maj

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Fred AberlRFN- 16
2Heinrich SprengerRFN- 16
3Juhani TaipaleFinlandia- 15
4Don GoddenWielka Brytania- 13
5Josef SeidlRFN- 12
6Gottfried SchwarzeRFN- 11
7Hans TrovikNorwegia- 9
8Bert LindrawSzwecja- 7
9Rolf WesterbergRFN- 7
10Svend NissenDania- 7
11Esko KoponenFinlandia- 7
12Jan Holm NielsenDania- 7
13Bjorn KnutssonSzwecja- 4
14Siegfried KlausRFN- 4
15Werner SchlottRFN- 2
16Wim de HaasHolandia- 2
17Nic van GorcumHolandia- 1
18Barry BriggsNowa Zelandia- 0


1968

Muhldorf (RFN) - 30 czerwiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Manfred PoschenriederRFN- 10
2Don GoddenWielka Brytania- 16
3Kurt W. PetersenDania- 12
4Timo LaineFinlandia- 13
5Willihard ThomssonSzwecja- 13
6Rainer JunglingRFN- 10
7Antonin SvabCzechosłowacja- 10
8Sture LindbolmSzwecja- 8
9Jon OdegardNorwegia- 8
10Sven SigurdSzwecja- 7
11Preben ChristensenDania- 7
12Horst KinkelburRFN- 6
13Jan KaterRFN- 6
14Rudolf KastlRFN- 6
15Heinrich SprengerRFN- 5
16Gunther WallaAustria- 3
17Lubos TomicekCzechosłowacja- 2
18Runo WedinSzwecja- 2

Hamburg (RFN) - 9 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Don GoddenWielka Brytania- 16
2Manfred PoschenriederRFN- 16
3Barry BriggsNowa Zelandia- 13
4Lubos TomicekCzechosłowacja- 13
5Ivan MaugerNowa Zelandia- 12
6Rudolf KastlRFN- 11
7Heinrich SprengerRFN- 10
8Antonin SvabCzechosłowacja- 10
9Jan KaterRFN- 10
10Horst KinkelburRFN- 7
11Gunther WallaAustria- 6
12Rainer JunglingRFN- 4
13Hans ZierkNRD- 4
14Josef UnterholznerRFN- 4
15Sebastian SondermeierRFN- 3
16Gottfried SchwarzeRFN- 3
17Fred AberlRFN- 2
18Josef HellerAustria- 0

Nykobing (Dania) - 26 maj

Finał Skandynawski

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Willihard ThomssonSzwecja- 18
2Jon OdegardNorwegia- 15
3Timo LaineFinlandia- 13
4Kurt W. PetersenDania- 12
5Preben ChristensenDania- 12
6Sven SigurdSzwecja- 11
7Runo WedinSzwecja- 9
8Sture LindbolmSzwecja- 9
9P. O. SodermanSzwecja- 7
10Hans TrovikNorwegia- 6
11Matti OlinDania- 5
12Svein SvenserudNorwegia- 5
13Ove PetersenDania- 4
14Einar EgediusNorwegia- 4
15Olavi TurunenFinlandia- 3
16Bengt JensenDania- 3
17Jon HovindNorwegia- 2
18Juhani TaipaleFinlandia- 0

Gornja Radgona (Jugosławia) - 2 czerwiec

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lubos TomicekCzechosłowacja- 16
2Josef UnterholznerRFN- 13
3Fred AberlRFN- 13
4Antonin SvabCzechosłowacja- 12
5Gunther WallaAustria- 12
6Rainer JunglingRFN- 10
7Sebastian SondermeierRFN- 10
8Josef HellerAustria- 9
9Manfred PoschenriederRFN- 8
10Johan GrieblRFN- 10
11Helmut WalchAustria- 8
12Drago PerkoJugosławia- 6
13Luigi Giordano BonWłochy- 5
14Alfred SitzwohlAustria- 5
15Mario PupilWłochy- 2
16Johann AntholznerRFN- 0
17Ivan KosJugosławia- 0
18Jose VisocnikJugosławia- 0

Scheessel (RFN) - 26 maj

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Don GoddenWielka Brytania- 18
2Horst KinkelburRFN- 15
3Hans ZierkNRD- 14
4Heinrich SprengerRFN- 12
5Gottfried SchwarzeRFN- 10
6Barry BriggsNowa Zelandia- 9
7Rudolf KastlRFN- 9
8Ivan MaugerNowa Zelandia- 9
9Jan KaterRFN- 9
10Dieter DaudererRFN- 7
11Bill BridgettWielka Brytania- 7
12Heinz HarwardtRFN- 7
13Garry PetersonNowa Zelandia- 4
14Werner SchlottRFN- 4
15Jurgen FeldmannRFN- 4
16Andy RossWielka Brytania- 2
17Horst PranteRFN- 2
18Winfried BourRFN- 0


1969

Oslo (Norwegia) - 3 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Don GoddenWielka Brytania- 14
2Jon OdegardNorwegia- 18
3Kurt W. PetersenDania- 11
4Timo LaineFinlandia- 10
5Willihard ThomssonSzwecja- 11
6Runo WedinSzwecja- 10
7Sture LindblomSzwecja- 11
8Manfred PoschenriederRFN- 15
9Josef UnterholznerRFN- 7
10Jan Holm NielsenDania- 7
11Jon HovindNorwegia- 7
12Preben ChristensenDania- 7
13Hans SieglRFN- 6
14Jan KaterRFN- 4
15Fred AberlRFN- 3
16Frantisek LedeckyCzechosłowacja- 2
17Jaroslav MachacCzechosłowacja- 1
18Gunther WallaAustria- 0

Oslo (Norwegia) - 19 czerwiec

Finał Skandynawski

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jon OdegardNorwegia- 18
2Willihard ThomssonSzwecja- 16
3Jon HovindNorwegia- 16
4Kurt W PetersenDania- 16
5Per AulieNorwegia- 9
6Niels ChristensenDania- 9
7Runo WedinSzwecja- 9
8Bengt JensenDania- 8
9Olavi TurunenFinlandia- 7
10Sven SigurdSzwecja- 6
11Matti OlinFinlandia- 6
12Reimo LohkovuoriFinlandia- 5
13P. O. SodermanSzwecja- 5
14Timo SinkkonenFinlandia- 5
15Torbjorn NygaardNorwegia- 4
16Ove PetersenDania- 2
17Bjorn KnutssonSzwecja- 0
18Ulf LovaasNorwegia- 0

Schessel (RFN) - 22 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Don GoddenWielka Brytania- 16
2Manfred PoschenriederRFN- 14
3Rainer JurglingRFN- 14
4Sture LindblomSzwecja- 13
5Timo LaineFinlandia- 13
6Josef UnterholznerRFN- 12
7Hans SieglRFN- 8
8Jan Holm NielsenDania- 9
9Jan KaterRFN- 7
10Gunther WallaAustria- 5
11Jaroslav MachacCzechosłowacja- 5
12Frantisek LedeckyCzechosłowacja- 5
13Fred AberlRFN- 4
14Horst KinkelburRFN- 4
15Drago PerkoJugosławia- 3
16Otto WeissRFN- 2
17Pavel BustaCzechosłowacja- 2
18Rudolf KastlRFN- 0

Gornja Radgona (Jugosławia) - 1 czerwiec

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Josef UnterholznerRFN- 18
2Gunther WallaAustria- 15
3Drago PerkoJugosławia- 15
4Rudolf KastlRFN- 12
5Jan KaterRFN- 12
6Hans SieglRFN- 11
7Frantisek LedeckyCzechosłowacja- 9
8Jaroslav MachacCzechosłowacja- 9
9Pavel BustaCzechosłowacja- 9
10Frank HolzmannRFN- 7
11Jose VisocnikJugosławia- 5
12Alfred SitzwohlAustria- 5
13Kurt SchwingenschloglAustria- 5
14Gottfried SchwarzeRFN- 4
15Josef HellerAustria- 3
16Jiri Stancl IICzechosłowacja- 3
17Jose KosJugosławia- 0
18Herbert ProsiAustria- 0

Straubing (RFN) - 1 wrzesien

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Manfred PoschenriederRFN- 18
2Rainer JunglingRFN- 16
3Sture LindblomSzwecja- 16
4Fred AberlRFN- 13
5Don GoddenWielka Brytania- 13
6Horst KinkelburRFN- 12
7Timo LaineFinlandia- 10
8Hans TrovikNorwegia- 8
9Jan Holm NielsenDania- 7
10Otto WeissRFN- 6
11Hans ZierkNRD- 6
12Otto BarthRFN- 5
13Dieter DaudererRFN- 4
14Andy RossWielka Brytania- 4
15Werner SchlottRFN- 3
16Jean CoulangesFrancja- 2
17Fritz WallnerRFN- 1
18Dieter KapplerRFN- 0


1970

Scheessel (RFN) - 30 sierpień (30.08)

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jon OdegardNorwegia- 27
2Don GoddenWielka Brytania- 26
3Hans ZierkNRD- 20
4Sven SigurdSzwecja- 18
5Jan KaterRFN- 16
6Rudolf KastlRFN- 15
7Bengt NorregardDania- 10
8Anders MichanekSzwecja- 10
9Timo LaineFinlandia- 8
10Rainer JunglingRFN- 8
11Kurt W. PetersenDania- 7
12Georg PurzerRFN- 6
13Miloslav VernerCzechosłowacja- 6
14Otto WeissRFN- 6
15Willihard ThomssonSzwecja- 4
16Jan Holm NielsenDania- 2
17P. O. SodermanSzwecja- 0
18Matti OlinFinlandia- 0


1971

Oslo (Norwegia) - 1 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ivan MaugerNowa Zelandia- 27
2Manfred PoschenriederRFN- 26
3Runo WedinSzwecja- 22
4Jan KaterRFN- 15
5Bent NorregaardDania- 13
6Barry BriggsNowa Zelandia- 10
7Don GoddenWielka Brytania- 10
8Hans SieglRFN- 9
9Sven SigurdSzwecja- 9
10Willihard ThomssonSzwecja- 9
11Josef UnterholznerRFN- 8
12Kurt W. PetersenDania- 7
13Bernt HornfeldtSzwecja- 6
14Jan Holm NielsenDania- 6
15Jon OdegaardNorwegia- 6
16Walter MatlRFN- 4
17Reijo KoskiFinlandia- 3
18Hans ZierkRFN- 0


1972

Muhldorf (RFN) - 9 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ivan MaugerNowa Zelandia- 30
2Manfred PoschenriederRFN- 23
3Jon OdegaardNorwegia- 18
4Hans SieglRFN- 17
5Bent NorregaardDania- 17
6Antonin SvabCzechosłowacja- 14
7Hans ZierkRFN- 13
8Josef AngermullerRFN- 11
9Willihard ThomssonSzwecja- 11
10Don GoddenWielka Brytania- 9
11Rudolf KastlRFN- 9
12Jan KaterRFN- 6
13Heinrich SprengerRFN- 4
14Gottfried SchwarzeRFN- 3
15Henning HansenDania- 3
16Matti OlinFinlandia- 2
17Nils O. HaraldsenNorwegia- 1
18Runo WedinSzwecja- 1
19Alois WiesbockRFN- ns


1973

Oslo (Norwegia) - 20 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ole OlsenDania- 24
2Hans SieglRFN- 20
3Manfred PoschenriederRFN- 20
4Don GoddenWielka Brytania- 19
5Jan KaterRFN- 15
6Josef AngermullerRFN- 15
7Runo WedinSzwecja- 11
8Willihard ThomssonSzwecja- 11
9Egon MullerRFN- 10
10Milan SpinkaCzechosłowacja- 7
11Einar EgediusNorwegia- 6
12Sture LindblomSzwecja- 6
13Zdenek MajstrCzechosłowacja- 3
14Bernt HornfeldtSzwecja- 3
15Bent NorregaardDania- 2
16Jon OdegaardNorwegia- 0
17Conny SamuelssonSzwecja- 0
18Hakan StormFinlandia- 0


1974

Scheessel (RFN) - 8 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Egon MullerRFN- 30
2Ivan MaugerNowa Zelandia- 26
3Alois WiesbockRFN- 21
4Anders MichanekSzwecja- 15
5Don GoddenWielka Brytania- 13
6Josef AngermullerRFN- 13
7Peter CollinsWielka Brytania- 11
8Jon OdegaardNorwegia- 11
9Manfred PoschenriederRFN- 10
10Preben BollerupDania- 9
11Jiri Stancl IICzechosłowacja- 9
12Christoph BetzlRFN- 8
13Preben RosenkildeDania- 5
14Milan SpinkaCzechosłowacja- 4
15Hans ZierkRFN- 3
16Stanislav KubicekCzechosłowacja- 2
17Gottfried SchwarzeRFN- 1
18Edgar StangelandNorwegia- 0
19Jan KaterRFN- ns
19Ole OlsenDania- ns


1975

Gornja Radgona (Jugosławia) - 14 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Egon MullerRFN- 27
2Ivan MaugerNowa Zelandia- 22
3Ole OlsenDania- 19
4Barry BriggsNowa Zelandia- 19
5Christoph BetzlRFN- 17
6Anders MichanekSzwecja- 13
7Hans WassermanRFN- 11
8Don GoddenWielka Brytania- 11
9Peter CollinsWielka Brytania- 11
10Manfred PoschenriederRFN- 9
11Jiri Stancl IICzechosłowacja- 9
12Vaclav VernerCzechosłowacja- 8
13Hans ZierkRFN- 5
14Joachim KallRFN- 4
15Vlado KocuvanJugosławia- 4
16Runo WedinSzwecja- 2
17Kristian PraestbroDania- 1
18Stefan KekecJugosławia- 0

Aalborg (Dania) - 10 sierpień (10.08).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Egon MullerRFN- 22
2Ole OlsenDania- 20
3Christoph BetzlRFN- 19
4Runo WedinSzwecja- 16
5Hans ZierkRFN- 14
6Zdenek KudrnaCzechosłowacja- 14
7Manfred PoschenreiderRFN- 11
8Don GoddenAnglia- 10
9Vaclav VernerCzechosłowacja- 8
10Mike BeaumontAnglia- 8
11Conny SamuelssonSzwecja- 7
12Jan JacobsenNorwegia- 6
13Georg HackRFN- 6
14Soren ChristensenDania- 5
15Kurt PedersenDania- 3
16Jan HolubCzechosłowacja- 3
17Gunther WallaAustria- 3
18Dagfinn DahlNorwegia- 0
19Timo LaineFinlandia- 0R

Mariańskie Łaźnie (Czechosłowacja) - 10 sierpień (10.08).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ivan MaugerNowa Zelandia- 20
2Kristian PraestbroDania- 20
3Barry BriggsNowa Zelandia- 20
4Anders MIchanekSzwecja- 17
5Jiri StanclCzechosłowacja- 16
6Edgar StangelandNorwegia- 12
7Joachim KallRFN- 12
8Peter CollinsAnglia- 10
9Hans WassermannRFN- 9
10Philippe BussySzwajcaria- 8
11Stanislav KubicekCzechosłowacja- 7
12Gottfried SchwarzeRFN- 7
13Wilhelm DudenRFN- 4
14Sture LindblomSzwecja- 4
15Petr OndrasikCzechosłowacja- 3
16Hans UtterstromSzwecja- 3
17Ab de GrootHolandia- 2
18Bernt HornfeldtSzwecja- 0

Vilshofen (RFN) - 11 maj (11.05).

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kristian PraestbroDania- 19
2Peter CollinsAnglia- 18
3Jiri StanclCzechosłowacja- 18
4Edgar StangelandNorwegia- 18
5Wilhelm DudenRFN- 15
6Josef WiesbockRFN- 13
7Philippe BussySzwajcaria- 13
8Petr OndrasikCzechosłowacja- 12
9Sture LindblomSzwecja- 10
10Bernt HornfeldtSzwecja- 10
11Bent NorregaardDania- 9
12Tony StegglesAnglia- 6
13Josef HaiderAustria- 4
14Franz KolbeckRFN- 4
15Dave JessupAnglia- 3
16Franz LangRFN- 2
17Miroslav DrobnyCzechosłowacja- 1
18Walter DetterAustria- 1
19Otto LantenhammerRFN- 0
20Oyvind S. BergNorwegia- 0

Scheessel (RFN) - 15 czerwiec (15.06).

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Egon MullerRFN- 24
2Runo WedinSzwecja- 20
3Don GoddenAnglia- 20
4Hans ZierkRFN- 17
5Vaclav VernerCzechosłowacja- 13
6Jan JacobsenNorwegia- 12
7Conny SamuelssonSzwecja- 11
8Soren ChristensenDania- 11
9Dagfinn DahlNorwegia- 8
10Olavi TurunenFinlandia- 7
11Petr KuceraCzechosłowacja- 5
12Chris BaybuttAnglia- 4
13Walter GrubmullerAustria- 3
14Jan KaterRFN- 3
15Hubert FischbacherAustria- 1
16Joe HughesAnglia- 1
17Preben RosenkildeDania- 0

Muhldorf (RFN) - 20 lipiec (20.07).

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ole OlsenDania- 22
2Christoph BetzlRFN- 22
3Kurt PedersenDania- 15
4Manfred PoschenreiderRFN- 15
5Jan HolubCzechosłowacja- 14
6Gunther WallaAustria- 13
7Georg HackRFN- 12
8Zdenek KudrnaCzechosłowacja- 12
9Mike BeaumontAnglia- 11
10Francesco BarbettaWłochy- 8
11Jon OdegaardNorwegia- 7
12Bernard TisonFrancja- 6
13Ferenc RadacsiWęgry- 5
14Josef AngernRFN- 4
15Luigi BrendolanWłochy- 4
16Janos SzokeWęgry- 1
17Leopold CernuskaAustria- 0
18Leif RasmussenDania- 0

Jubek (Germany) - 11 maj (11.05).

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Hans WassermannRFN- 24
2Ivan MaugerNowa Zelandia- 22
3Anders MichanekSzwecja- 18
4Barry BriggsNowa Zelandia- 12
5Gottfried SchwarzeRFN- 12
6Stanislav KubicekCzechosłowacja- 11
7Joachim KallRFN- 11
8Hans UtterstromSzwecja- 11
9Ab de GrootHolandia- 11
10Per HansenDania- 11
11Rauli MakinenFinlandia- 7
12Evzen ErbanCzechosłowacja- 6
13Bertus SchenkelHolandia- 5
14Kjell SkjavelandNorwegia- 5
15Sven SigurdSzwecja- 3
16Steen RasmussenDania- 3
17Tormod LangliNorwegia- 3
18Hakan StormFinlandia- 0

1976

Mariańskie Łaźnie (Czechosłowacja) - 12 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ivan MaugerNowa Zelandia- 26
2Ole OlsenDania- 25
3Egon MullerRFN- 21
4Alois WiesbockRFN- 21
5Jiri Stancl IICzechosłowacja- 16
6Zdenek KudrnaCzechosłowacja- 14
7Anders MichanekSzwecja- 12
8Christoph BetzlRFN- 10
9Josef AngermullerRFN- 9
10Vaclav VernerCzechosłowacja- 8
11Barry BriggsNowa Zelandia- 7
12Don GoddenWielka Brytania- 5
13Emil SovaCzechosłowacja- 5
14Hans WassermanRFN- 4
15Wilhelm DudenRFN- 4
16Edgar StangelandNorwegia- 3
17Conny SamuelssonSzwecja- 1
18Stanislav KubicekCzechosłowacja- 1
19Jan VernerCzechosłowacja- 0R
20Joachim KallRFN- ns


1977

Aalborg (Dania) - 11 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Anders MichanekSzwecja- 20
2Hans SieglRFN- 18
3Ole OlsenDania- 18
4Jiri Stancl IICzechosłowacja- 15
5Joachim KallRFN- 14
6Alois WiesbockRFN- 13
7Ales DrymlCzechosłowacja- 12
8Ivan MaugerNowa Zelandia- 12
9Kristian PraestbroDania- 12
10Georg HackRFN- 11
11Christoph BetzlRFN- 9
12Zdenek KudrnaCzechosłowacja- 8
13Hans WassermanRFN- 5
14Jan VernerCzechosłowacja- 4
15Vaclav VernerCzechosłowacja- 3
16Jan KaterRFN- 2
17Otto LantenhammerAustria- 2
18Egon MullerRFN- 0
19Hans ZierkRFN- ns
19Peter CollinsWielka Brytania- ns


1978

Muhldorf (RFN) - 10 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Egon MullerRFN- 26+5
2Alois WiesbockRFN- 26+4
3Peter CollinsWielka Brytania- 24+5
4Ivan MaugerNowa Zelandia- 24+4
5Ole OlsenDania- 23
6Georg HackRFN- 19
7Karl MaierRFN- 17
8Jiri JiroutCzechosłowacja- 12
9Jiri Stancl IICzechosłowacja- 11
10Ales DrymlCzechosłowacja- 10
11Scott AutreyStany Zjednoczone- 9
12Kristian PraestbroDania- 9
13Jan VernerCzechosłowacja- 9
14Don GoddenWielka Brytania- 8
15Zdenek KudrnaCzechosłowacja- 7
16Wilhelm DudenRFN- 5
17Otto LantenhammerRFN- 1R


1979

Mariańskie Łaźnie (Czechosłowacja) - 9 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Alois WiesbockRFN- 21
2Anders MichanekSzwecja- 20
3Ole OlsenDania- 19
4Jiri Stancl IICzechosłowacja- 17
5Georg HackRFN- 16
6Karl MaierRFN- 13
7Egon MullerRFN- 12
8Kristian PraestbroDania- 11
9Michael LeeWielka Brytania- 9
10Ales DrymlCzechosłowacja- 8
11Ivan MaugerNowa Zelandia- 8
12Peter CollinsWielka Brytania- 7
13Christoph BetzlRFN- 6
14Wilhelm DudenRFN- 6
15Alf BuskDania- 3
16Zdenek KudrnaCzechosłowacja- 2
17Francesco BiginatoWłochy- 1
18Walter GrubmullerAustria- 1

Korskro (Dania) - 19 sierpień (19.08)

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ole OlsenDania- 19
2Egon MullerRFN- 19
3Jiri Stancl IICzechosłowacja- 16
4Kristian PraestbroDania- 15
5Zdenek KudrnaCzechosłowacja- 14
6Alf BuskDania- 13
7Ales DrymlCzechosłowacja- 11
8Francesco BiginatoWłochy- 10
9Christoph BetzlRFN- 10
10Heinrich SprengerRFN- 9
11Dave JessupWielka Brytania- 7
12Peter LempenauerDania- 4
13Steve GreshamUSA- 4
14Wilhelm KallDania- 4
15Bernie LeighWielka Brytania- 3
16Hans HolmqvistSzwecja- 3
17Hans NielsenDania- 2
18Thede DorscherRFN- 2

Scheessel (RFN) - 12 sierpień (12.08)

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Georg HackRFN- 17
2Peter CollinsWielka Brytania- 17
3Alois WiesbockRFN- 16
4Wilhelm DudenRFN- 16
5Anders MichanekSzwecja- 14
6Karl MaierRFN- 14
7Ivan MaugerNowa Zelandia- 13
8Walter GrubmullerAustria- 12
9Michael LeeWielka Brytania- 11
10Josef AignerRFN- 10
11Don GoddenWielka Brytania- 5
12Milan SpinkaCzechosłowacja- 5
13Jan HadekCzechosłowacja- 5
14Edgar StangelandNorwegia- 4
15Frits KoningHolandia- 3
16Gunther KernRFN- 2
17Gunther WallaAustria- 1
18Peter SattlerAustria- 0

Herxheim (RFN) - 24 maj (24.05)

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Heinrich SprengerRFN- 18
2Egon MullerRFN- 17
3Jiri Stancl IICzechosłowacja- 16
4Ole OlsenDania- 14
5Peter LempenauerRFN- 13
6Francesco BiginatoWłochy- 13
7Ales DrymlCzechosłowacja- 12
8Christoph BetzlDania- 12
9Kristian PraestbroDania- 12
10Kai NiemiFinlandia- 9
11Dagfin DahlNorwegia- 8
12Henny KroezeHolandia- 5
13Lars B. HansenDania- 5
14Sven SigurdSzwecja- 4
15Jan JacobsenNorwegia- 3
16Joe HughesWielka Brytania- 2
17Bertil AnderssonSzwecja- 1
18Henk Steman IIHolandia- 0

Hamburg-Farmsen (RFN) - 13 maj (13.05)

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dave JessupWielka Brytania- 20
2Alf BuskDania- 19
3Zdenek KudrnaCzechosłowacja- 17
4Thede DorscherRFN- 16
5Hans NielsenDania- 14
6Wilhelm KallRFN- 13
7Hans HolmqvistSzwecja- 10
8Steve GreshamUSA- 10
9Andy CusworthWielka Brytania, lic. RFN- 7
10Jan KaterRFN- 6
11Andrzej MarynowskiPolska- 6
12Vaclav VernerCzechosłowacja- 6
13Bernie LeighWielka Brytania- 5
13Bernie LeighWielka Brytania- 5
14Kjell GimreNorwegia- 4
15Reidar EideNorwegia- 3
16Reiner Van GulikHolandia- 2
17Olle NygrenSzwecja- 2
18Zenon PlechPolska- 0

Muhldorf (RFN) - 13 maj (13.05)

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Peter CollinsWielka Brytania- 19
2Michael LeeWielka Brytania- 17
3Georg HackRFN- 17
4Anders MichanekSzwecja- 16
5Alois WiesbockRFN- 13
6Josef AignerRFN- 13
7Karl MaierRFN- 10
8Walter GrubmullerAustria- 9
9Edgar StangelandNorwegia- 8
10Jiri JiroutCzechosłowacja- 7
11Chris BaybuttWielka Brytania- 7
12Conny SamuelssonSzwecja- 7
13Oyvind RokebergNorwegia- 5
14Luigi BazzanWłochy- 4
15Francesco BarbettaWłochy- 4
16Walter ElefantAustria- 3
17Rauli MakinenFinlandia- 3
18Pekka KortelainenFinlandia- 2

Gornja Radgona (Jugosławia) - 13 maj (13.05)

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wilhelm DudenRFN- 19
2Peter SattlerAustria- 17
3Milan SpinkaCzechosłowacja- 17
4Ivan MaugerNowa Zelandia- 15
5Gunther WallaAustria- 13
6Don GoddenWielka Brytania- 13
7Jan HadekCzechosłowacja- 12
8Gunther KernRFN- 12
9Frits KoningHolandia- 9
10Luciano ToffaninWłochy- 7
11Wiktor KuzniecowZSRR- 7
12Gabor FarkasWęgry- 6
13Vlado KocuvanJugosławia- 6
14Janos JakabWęgry- 5
15Albert KocmutJugosławia- 4
16Ivan VrbnjakJugosławia- 2
17Siergiej TarabankoZSRR- 0
18Stefan KekecJugosławia- 0

1980

Scheessel (RFN) - 14 wrzesień (14.09)

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Karl MaierRFN- 23
2Egon MullerRFN- 18
3Josef AignerRFN- 16
4Christoph BetzlRFN- 16
5Georg HackRFN- 14
6Wilhelm DudenRFN- 11
7Ivan MaugerNowa Zelandia- 9
8Zdenek KudrnaCzechosłowacja- 9
9Ole OlsenDania- 8
10Michael LeeWielka Brytania- 8
11Peter CollinsWielka Brytania- 7
12Jiri Stancl IICzechosłowacja- 6
13Chris MortonWielka Brytania- 5
14Milan SpinkaCzechosłowacja- 5
15Frits KoningHolandia- 3
16Anders MichanekSzwecja- 2
17Bruce PenhallStany Zjednoczone- 0
18Alois WiesbockRFN- 18

Gornja Radgona (Jugosławia) - 10 sierpień (10.08)

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Josef AignerRFN- 19
2Wilhelm DudenRFN- 17
3Egon MullerRFN- 16
4Georg HackRFN- 16
5Anders MichanekSzwecja- 14
6Alois WiesbockRFN- 14
7Karl MaierRFN- 13
8Michael LeeWielka Brytania- 11
9Zdenek KudrnaCzechosłowacja- 11
10Kai NiemiFinlandia- 8
11Ales DrymlCzechosłowacja- 7
12Rolf GramstadNorwegia- 6
13Edgar StangelandNorwegia- 4
14Alf BuskDania- 3
15Steve BastableWielka Brytania- 2
16Francesco BiginatoWłochy- 2
17Vaclav VernerCzechosłowacja- 1
18Steve GreshamStany Zjednoczone- 0

Jubek (RFN) - 10 sierpień (10.08)

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ole OlsenDania- 20
2Ivan MaugerNowa Zelandia- 16
3Christoph BetzlRFN- 16
4Jiri Stancl IICzechosłowacja- 15
5Bruce PenhallStany Zjednoczone- 14
6Chris MortonWielka Brytania- 14
7Peter CollinsWielka Brytania- 12
8Milan SpinkaCzechosłowacja- 10
9Frits KoningHolandia- 9
10Erik PedersenDania- 8
11Jiri JiroutCzechosłowacja- 8
12Hans NielsenDania- 7
13Hubert DienerRFN- 5
14Larry RossNowa Zelandia- 5
15Dagfin DahlNorwegia- 3
16Finn Rune JensenDania- 2
17Hans Otto PingelRFN- 1
18Lars B. HansenDania- 0

Pfarrkirchen (RFN) - 11 maj (11.05)

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Georg HackRFN- 20
2Anders MichanekSzwecja- 18
3Michael LeeWielka Brytania- 16
4Ales DrymlCzechosłowacja- 15
5Josef AignerRFN- 14
6Alois WiesbockRFN- 13
7Vaclav VernerCzechosłowacja- 13
8Edgar StangelandNorwegia- 12
9Rolf GramstadNorwegia- 10
10Gunther KernNiemcy- 9
11Mike BeaumontWielka Brytania- 5
12Don GoddenWielka Brytania- 4
13Gunther WallaAustria- 4
14Stefan KekecJugosławia- 3
15Janos JakabWęgry- 3
16Peter SattlerAustria- 2
17Vlado KocuvanJugosławia- 0
18Gabor FarkasWęgry- 0

Hanburg-Farmsen (RFN) - 11 maj (11.05)

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Egon MullerRFN- 20
2Steve GreshamStany Zjednoczone- 19
3Wilhelm DudenRFN- 15
4Francesco BiginatoWłochy- 14
5Zdenek KudrnaCzechosłowacja- 14
6Karl MaierRFN- 13
7Steve BastableWielka Brytania- 11
8Alf BuskDania- 10
9Kai NiemiFinlandia- 8
10Georg GilgenreinerRFN- 8
11Andrzej MarynowskiPolska- 7
12Reidar EideNorwegia- 6
13Bernie LeighWielka Brytania- 5
14Uwe SchmidtRFN- 4
15Luciano ToffaninWłochy- 4
16Czesław PiwoszPolska- 3
17Adi FunkAustria- 3
18Jan VernerCzechosłowacja- 0

Korskro (Dania) - 11 maj (11.05)

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ivan MaugerNowa Zelandia- 20
2Ole OlsenDania- 16
3Larry RossNowa Zelandia- 16
4Hans Otto PingelRFN- 15
5Finn Rune JensenDania- 13
6Dagfin DahlNorwegia- 13
7Jiri JiroutCzechosłowacja- 12
8Erik PedersenDania- 10
9Lars B. HansenDania- 9
10Hans HolmqvistSzwecja- 7
11Ewald ScheeleRFN- 7
12Sven SigurdSzwecja- 6
13Emil SovaCzechosłowacja- 5
14Oyvind S. BergNorwegia- 5
15Bernt PerssonSzwecja- 5
16Bernard TisonFrancja- 3
17Bruce CribbNowa Zelandia- 3
18Hakan StormFinlandia- 0

Harsewinkel (RFN) - 11 maj (15.05)

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bruce PenhallStany Zjednoczone- 20
2Jiri Stancl IICzechosłowacja- 18
3Christoph BetzlRFN- 15
4Peter CollinsWielka Brytania- 15
5Chris MortonWielka Brytania- 13
6Hubert DienerRFN- 12
7Hans NielsenDania- 11
8Frits KoningHolandia- 11
9Milan SpinkaCzechosłowacja- 10
10Walter GrubmullerAustria- 9
11John TitmanAustralia- 7
12Frank KehlenbeckRFN- 7
13Henny KroezeHolandia- 5
14Jan KaterRFN- 4
15Torben ThorkildsenDania- 3
16Francesco BarbettaWłochy- 2
17Conny SamuelssonSzwecja- 2
18Luigi BazanWłochy- 1

1981

Gornja Radgona (Jugosławia) - 20 wrzesień (20.09)

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Michael LeeWielka Brytania- 23
2Christoph BetzlRFN- 20
3Anders MichanekSzwecja- 19
4Georg GilgenreinerRFN- 19
5Egon MullerRFN- 16
6Phil CollinsWielka Brytania- 15
7Josef AignerRFN- 13
8Hans Otto PingelRFN- 12
9Peter CollinsWielka Brytania- 10
10Ivan MaugerNowa Zelandia- 6
11Jiri Stancl IICzechosłowacja- 6
12Georg HackRFN- 5
13Karl MaierRFN- 5
14Zdenek KudrnaCzechosłowacja- 4
15Stefan KekecJugosławia- 3
16Alois WiesbockRFN- 1
17Vlado KocuvanJugosławia- 1
18Wilhelm DudenRFN- 0

Pfarrkirchen (RFN) - 2 sierpień (02.08)

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Alois WiesbockRFN- 20
2Georg HackRFN- 18
3Ivan MaugerNowa Zelandia- 13
4Wilhelm DudenRFN- 13
5Peter CollinsWielka Brytania- 13
6Zdenek KudrnaCzechosłowacja- 13
7Anders MichanekSzwecja- 12
8Hans Otto PingelRFN- 11
9Bruce PenhallStany Zjednoczone- 10
10Tommy NilssonSzwecja- 9
11Hans NielsenDania- 9
12Ole OlsenDania- 8
13Rauli MakinenFinlandia- 3
14Kristian PraestbroDania lic. rfn- 3
15John TitmanAustralia- 3
16Brian JacobsenDania- 3
17Simon WiggWielka Brytania- 2
18Dagfin DahlNorwegia- 2

Herxeim (RFN) - 2 sierpień (02.08)

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Phil CollinsWielka Brytania- 20
2Egon MullerRFN- 20
3Michael LeeWielka Brytania- 17
4Jiri Stancl IICzechosłowacja- 15
5Josef AignerRFN- 13
6Georg GilgenreinerRFN- 12
7Christoph BetzlRFN- 9
8Karl MaierRFN- 9
9Steve BastableWielka Brytania- 8
10Patrice BlondyFrancja- 8
11Bobby SchwartzStany Zjednoczone- 7
12Hubert DienerRFN- 6
13Trevor BanksWielka Brytania- 4
14Waldemar BacikRFN- 4
15Petr KuceraCzechosłowacja- 4
16Dave JessupWielka Brytania- 4
17Milan SpinkaCzechosłowacja- 4
18Sjord DijkemaHolandia- 1

Mariańskie Łaźnie - 24 maj (24.05)

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jiri Stancl IICzechosłowacja- 19
2Josef AignerRFN- 19
3Christoph BetzlRFN- 18
4Trevor BanksWielka Brytania- 18
5Petr KuceraCzechosłowacja- 15
6Georg GilgenreinerRFN- 13
7Dave JessupWielka Brytania- 13
8Milan SpinkaCzechosłowacja- 12
9Patrice BlondyFrancja- 7
10Jan VernerCzechosłowacja- 7
11Barnabas Gyepes IIWęgry- 6
12Mauro FerraccioliWłochy- 5
13Luigi BazanWłochy- 3
14Franc SmolkoJugosławia- 3
15Alf BuskDania- 2
16Hans HolmqvistSzwecja- 2
17Albert KocmutJugosławia- 2
18Istvan RuszWęgry- 0

Vilshofen (RFN) - 24 maj (24.05)

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Karl MaierRFN- 18
2Michael LeeWielka Brytania- 17
3Egon MullerRFN- 15
4Waldemar BacikRFN- 14
5Phil CollinsWielka Brytania- 13
6Bobby SchwartzStany Zjednoczone- 11
7Hubert DienerRFN- 10
8Sjord DijkemaHolandia- 9
9Steve BastableWielka Brytania- 9
10Jiri JiroutCzechosłowacja- 8
11Emil SovaCzechosłowacja- 8
12Andrzej HuszczaPolska- 8
13Peter SattlerAustria- 5
14Willi StauchRFN- 5
15Andrzej MarynowskiPolska- 2
16Finn Rune JensenDania- 2
17Heinrich SchatzerAustria- 2
18Reinier van GulikHolandia- 1

Harsewinkel (RFN) - 24 maj (24.05)

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Georg HackRFN- 18
2Anders MichanekSzwecja- 18
3Simon WiggWielka Brytania- 16
4Ivan MaugerNowa Zelandia- 15
5John TitmanAustralia- 14
6Hans NielsenDania- 11
7Frits KoningHolandia- 11
8Zdenek KudrnaCzechosłowacja- 9
9Alois WiesbockRFN- 9
10Wilhelm DudenRFN- 9
11Kai NiemiFinlandia- 9
12Ales DrymlCzechosłowacja- 6
13Walter GrubmullerAustria- 5
14Oyvind RokebergNorwegia- 5
15Rolf GramstadNorwegia- 3
16Henny KroezeHolandia- 3
17Les SawyerAustralia- 2
18Adi FunkAustria- 1

Korskro (Dania) - 24 maj (24.05)

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ole OlsenDania- 14
2Bruce PenhallStany Zjednoczone- 13
3Kristian PraestbroDania lic. rfn- 11
4Hans Otto PingelRFN- 11
5Peter CollinsWielka Brytania- 10
6Rauli MakinenFinlandia- 10
7Dagfin DahlNorwegia- 10
8Tommy NilssonSzwecja- 9
9Brian JacobsenDania- 8
10Les CollinsWielka Brytania- 7
11Jon LangsholtNorwegia- 5
12Ari KoponenFinlandia- 5
13Chris MortonWielka Brytania- 5
14Erik PedersenDania- 4
15Paul Erik NielsenDania- 4
16Rune JuritzenNorwegia- 3
17Conny SamuelssonSzwecja- 2
18Richard HellsenSzwecja- 1

1982

Korskro (Dania) - 19 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Karl MaierRFN- 24
2Alois WiesbockRFN- 22
3Egon MullerRFN- 21
4Peter CollinsWielka Brytania- 15
5George GilgenreinerRFN- 15
6Ivan MaugerNowa Zelandia- 14
7Ole OlsenDania- 11
8Anders MichanekSzwecja- 9
9Hans NielsenDania- 8
10Christoph BetzlRFN- 7
11Georg HackRFN- 7
12Marcel GerhardSzwajcaria- 6
13Simon WiggWielka Brytania- 5
14Chris MortonWielka Brytania- 4
15Bobby SchwartzUSA- 4
16Josef AignerRFN- 4
17Jiri Stancl IICzechosłowacja- 4
18Phil CollinsWielka Brytania- 0


1983

Mariańskie Łaźnie (Czechosłowacja) - 18 wrzesień (18.09)

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Shawn MoranStany Zjednoczone- 22
2Jiri Stancl IICzechosłowacja- 20
3Karl MaierRFN- 18
4Alois WiesbockRFN- 16
5Finn Rune JensenDania- 16
6Ales DrymlCzechosłowacja- 15
7Egon MullerRFN- 11
8Simon WiggWielka Brytania- 11
9Ivan MaugerNowa Zelandia- 10
10Georg HackRFN- 9
11John TitmanAustralia- 9
12Hans NielsenDania- 7
13Bobby SchwartzStany Zjednoczone- 4
13Bobby SchwartzUSA- 4
14Les CollinsWielka Brytania- 3
15Ole OlsenDania- 3
16Marcel GerhardSzwajcaria- 3
17Hans Otto PingelRFN- 2
18Heinrich DienerRFN- 1

Muhldorf (RFN) - 31 lipiec (31.07)

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Alois WiesbockRFN- 20
2Jiri Stancl IICzechosłowacja- 19
3Georg HackRFN- 16
4Karl MaierRFN- 14
5Simon WiggWielka Brytania- 12
6Finn Rune JensenDania- 11
7Heinrich DienerRFN- 10
8Ole OlsenDania- 10
9John TitmanAustralia- 9
10Klaus LauschRFN- 8
11Anders MichanekSzwecja- 8
12Trevor BanksWielka Brytania- 7
13Peter CollinsWielka Brytania- 6
14Konrad OberauerRFN- 5
15Patrice BlondyFrancja- 5
16Josef AignerRFN- 4
17Georg GilgenreinerRFN- 3
18Oyvind RokebergNorwegia- 0

Scheessel (RFN) - 31 lipiec (31.07)

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Egon MullerRFN- 19
2Shawn MoranStany Zjednoczone- 18
3Marcel GerhardSzwajcaria- 14
4Hans NielsenDania- 13
5Ales DrymlCzechosłowacja- 12
6Hans Otto PingelRFN- 12
7Bobby SchwartzStany Zjednoczone- 11
8Les CollinsWielka Brytania- 11
9Ivan MaugerNowa Zelandia- 10
10Michael LeeWielka Brytania- 10
11Gunther BunningRFN- 8
12Stefan DeserRFN- 8
13Jinrich DominikCzechosłowacja- 6
14Kai NiemiFinlandia- 6
15Siegfred EderAustria- 3
16Armando Dal ChieleWłochy- 2
17Petr KubicekCzechosłowacja- 1
18Rauli MakinenFinlandia- 1

Pfarrkirchen (RFN) - 5 czerwiec (05.06)

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Simon WiggWielka Brytania- 18
2Trevor BanksWielka Brytania- 16
3Finn Rune JensenDania- 15
4John TitmanAustralia- 14
5Georg HackRFN- 13
6Konrad OberauerRFN- 12
7Alois WiesbockRFN- 11
8Klaus LauschRFN- 11
9Josef AignerRFN- 11
10Heinz HuberRFN- 10
11Jan VernerCzechosłowacja- 7
12Anton KahlRFN- 6
13Nils O. HaraldsenNorwegia- 5
14Kjell GimreNorwegia- 5
15Anton WannasekAustria- 4
16Jens Henry NielsenDania- 4
17Heinrich SchatzerAustria- 2
18Lars JensenDania- 1

Herxeim (RFN) - 12 maj (12.05)

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Karl MaierRFN- 20
2Anders MichanekSzwecja- 18
3Ole OlsenDania- 16
4Georg GilgenreinerRFN- 14
5Oyvind RokebergNorwegia- 13
6Patrice BlondyFrancja- 13
7Jiri Stancl IICzechosłowacja- 11
8Heinrich DienerRFN- 10
9Peter CollinsWielka Brytania- 10
10Chris MortonWielka Brytania- 9
11Veijo TuoriniemiFinlandia- 8
12Phil CollinsWielka Brytania- 7
13Richard HellsenSzwecja- 5
14Emil SovaCzechosłowacja- 4
15Dagfin DahlNorwegia- 3
16Jon LangsholtNorwegia- 3
17Alf BuskDania- 0
18Kerry GreyAustralia- 0

Harsewinkel (RFN) - 22 maj (22.05)

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Egon MullerRFN- 18
2Hans Otto PingelRFN- 17
3Michael LeeWielka Brytania- 17
4Hans NielsenDania- 16
5Shawn MoranStany Zjednoczone- 14
6Les CollinsWielka Brytania- 12
7Kai NiemiFinlandia- 11
8Bobby SchwartzStany Zjednoczone- 11
9Rauli MakinenFinlandia- 10
10Petr KuceraCzechosłowacja- 9
11Wilhelm DudenRFN- 6
12Dave MortonWielka Brytania- 6
13Pavel KarnasCzechosłowacja- 6
14Uwe RiemannRFN- 5
15Jens RossigDania- 4
16Gerd CarlssonSzwecja- 2
17Conny SamuelssonSzwecja- 1
18Henny KroezeHolandia- 0

Gornja Radgona (Jugosławia)

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Marcel GerhardSzwajcaria- 19
2Ales DrymlCzechosłowacja- 18
3Ivan MaugerNowa Zelandia- 17
4Stefan DeserRFN- 17
5Jinrich DominikCzechosłowacja- 11
6Gunther BunningRFN- 11
7Gunther WallaAustria- 11
8Armando Dal ChieleWłochy- 10
9Siegfred EderAustria- 10
10Petr KubicekCzechosłowacja- 9
11Sjord DijkemaHolandia- 8
12Jan KaterRFN- 7
13Albert KocmutJugosławia- 5
14Laszlo MikoWęgry- 5
15Istvan RuszWęgry- 3
16Valentino FurlanettoWłochy- 3
17Manfred KeglovitsAustria- 0
18Franc SmolkoJugosławia- 0

1984

Herxheim (RFN) - 16 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Erik GundersenDania- 23
2Egon MullerRFN- 19
3Karl MaierRFN- 17
4Peter CollinsWielka Brytania- 16
5Finn Rune JensenDania- 16
6Gerd RissRFN- 13
7Ales DrymlCzechosłowacja- 10
8Jiri Stancl IICzechosłowacja- 9
9Marcel GerhardSzwajcaria- 9
10John TitmanAustralia- 8
11Jeremy DoncasterWielka Brytania- 7
12Hans NielsenDania- 7
13Ivan MaugerNowa Zelandia- 5
14Josef AignerRFN- 5
15Hans Otto PingelRFN- 4
16Kai NiemiFinlandia- 4
17Les CollinsWielka Brytania- 4
18Shawn MoranUSA- 3

Scheessel (RFN) - 20 maj (20.05)

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wilhelm DudenRFN- 20
2Hans Otto PingelRFN- 19
3Shawn MoranStany Zjednoczone- 16
4Gunther BunningRFN- 16
5Peter CollinsWielka Brytania- 16
6Chris MortonWielka Brytania- 14
7Egon MullerRFN- 11
8Phil CollinsWielka Brytania- 11
9Hans NielsenDania- 11
10Brian JakobsenDania- 11
11Dagfin DahlNorwegia- 9
12Tommy NilssonSzwecja- 7
13Anders MichanekSzwecja- 5
14Gary GuglielmiAustralia- 4
15Larry RossNowa Zelandia- 3
16Veijo TuoriniemiFinlandia- 3
17Uno JohanssonSzwecja- 2
18Oyvind RokebergNorwegia- 0

Mariańskie Łaźnie (Czechosłowacja) - 20 maj (20.05)

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ales DrymlCzechosłowacja- 24
2Finn Rune JensenDania- 23
3Jiri SvobodaCzechosłowacja- 19
4Erik GundersenDania- 17
5Marcel GerhardSzwajcaria- 13
6Heinrich DienerRFN- 13
7Hubert DienerRFN- 11
8Dennis SigalosStany Zjednoczone- 10
9Georg GilgenreinerRFN- 9
10Sean WillmottWielka Brytania- 9
11Michael LeeWielka Brytania- 8
12Lubomir JedekCzechosłowacja- 8
13Rauli MakinenFinlandia- 4
14Hans FriskSzwecja- 4
15Gert KarlssonSzwecja- 3
16Heinrich SchatzerAustria- 2
17Anton WannasekAustria- 2
18Gonnes BosHolandia- 1

1985

Korskro (Dania) - 15 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Simon WiggWielka Brytania- 22
2Jiri Stancl IICzechosłowacja- 19
3Peter CollinsWielka Brytania- 18
4Shawn MoranUSA- 17
5Egon MullerRFN- 17
6Bobby SchwartzUSA- 15
7Martin HagonWielka Brytania- 12
8Gerd RissRFN- 11
9Jeremy DoncasterWielka Brytania- 9
10Georg HackRFN- 7
11Klaus LauschRFN- 6
12Finn Rune JensenDania- 5
13Vaclav VernerCzechosłowacja- 5
14Ales DrymlCzechosłowacja- 4
15Ivan MaugerNowa Zelandia- 4
16Petr OndrasikCzechosłowacja- 4
17Heinrich DienerRFN- 2
18Marcel GerhardSzwajcaria- 0
19Brian JacobsenDania- 2R
20Chris MortonWielka Brytania- 0R


1986

Pfarrkirchen (RFN) - 14 wrzesień (14.09)

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Erik GundersenDania- 25
2Peter CollinsWielka Brytania- 18
3Marcel GerhardSzwajcaria- 18
4Gerd RissRFN- 17
5Hans NielsenDania- 14
6Karl MaierRFN- 12
7Bernd DienerRFN- 10
8Kai NiemiFinlandia- 10
9Petr VandirekCzechosłowacja- 9
10Shawn MoranStany Zjednoczone- 8
11Hans Otto PingelRFN- 8
12Emil SovaCzechosłowacja- 8
13Phil CollinsWielka Brytania- 5
14Pavel KarnasCzechosłowacja- 4
15Roland DannoSzwecja- 4
16Heinrich DienerRFN- 4
17Trevor BanksWielka Brytania- 3
18Alois WiesbockRFN- 0

Harsewinkel (RFN) - 27 lipiec (27.07)

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Hans Otto PingelRFN- 24
2Karl MaierRFN- 20
3Roland DannoSzwecja- 16
4Bernd DienerRFN- 15
5Phil CollinsWielka Brytania- 13
6Peter CollinsWielka Brytania- 12
7Trevor BanksWielka Brytania- 12
8Robert GuhrerRFN- 12
9Anton KahlRFN- 9
10Gerald ShortWielka Brytania- 9
11Egon MullerRFN- 7
12Simon WiggWielka Brytania- 7
13Emil SovaCzechosłowacja- 6
14Georg HackRFN- 5
15Petr VandirekCzechosłowacja- 5
16Ari KoponenFinlandia- 4
17Uno JohanssonSzwecja- 1
18Josef HuckelmannRFN- 1

Mariańskie Łaźnie (Czechosłowacja) - 27 lipiec (27.07)

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Alois WiesbockRFN- 20
2Erik GundersenDania- 19
3Hans NielsenDania- 18
4Heinrich DienerRFN- 16
5Gerd RissRFN- 15
6Klaus LauschRFN- 15
7Marcel GerhardSzwajcaria- 12
8Shawn MoranStany Zjednoczone- 10
9Kai NiemiFinlandia- 10
10Pavel KarnasCzechosłowacja- 10
11Jiri SvobodaCzechosłowacja- 9
12Antonin Kasper IICzechosłowacja- 8
13Hubert DienerRFN- 5
14Chris MortonWielka Brytania- 4
15Jeremy DoncasterWielka Brytania- 3
16Borivoj HadekCzechosłowacja- 2
17Jens Henry NielsenDania- 2
18Veijo TuoriniemiFinlandia- 1

Jubek (RFN) - 13 lipiec (13.07)

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Karl MaierRFN- 23
2Petr VandirekCzechosłowacja- 21
3Georg HackRFN- 19
4Robert GuhrerRFN- 16
5Trevor BanksWielka Brytania- 16
6Anton KahlRFN- 15
7Roland DannoSzwecja- 14
8Emil SovaCzechosłowacja- 10
9Gerald ShortWielka Brytania- 10
10Frantisek LedeckyCzechosłowacja- 7
11Peter Hehlert IIRFN- 6
12Dag BunnemeyerRFN- 4
13Pavol TonhauzerCzechosłowacja- 4
14Nils O. HaraldsenNorwegia- 3
15Pierre BranneforsSzwecja- 3
16Istvan RuszWęgry- 2
17Ferenc FarkasWęgry- 0
18Jan Helge OlsenNorwegia- 0

Scheessel (RFN) - 6 lipiec (06.07)

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Simon WiggWielka Brytania- 22
2Hans Otto PingelRFN- 20
3Phil CollinsWielka Brytania- 18
4Bernd DienerRFN- 14
5Uno JohanssonSzwecja- 13
6Ari KoponenFinlandia- 12
7Peter CollinsWielka Brytania- 12
8Egon MullerRFN- 10
9Josef HuckelmannRFN- 10
10Michael RoselerRFN- 10
11Steve BakerAustralia- 9
12Brian JakobsenDania- 8
13Klaas MolenmakerHolandia- 5
14Chris WatsonAustralia- 4
15Henk SnijderHolandia- 3
16Bobby SchwartzStany Zjednoczone- 2
17Benny TogersenDania- 1
18Juha MoksunenFinlandia- 1

Muhldorf (RFN) - 1 czerwiec (01.06)

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Alois WiesbockRFN- 23
2Klaus LauschRFN- 21
3Heinrich DienerRFN- 19
4Marcel GerhardSzwajcaria- 18
5Pavel KarnasCzechosłowacja- 16
6Borivoj HadekCzechosłowacja- 14
7Shawn MoranStany Zjednoczone- 13
8Hubert DienerRFN- 12
9Jiri SvobodaCzechosłowacja- 9
10Heinz HuberRFN- 7
11Stefan DeserRFN- 7
12Armando CastagnaWłochy- 6
13Erik PedersenDania- 4
14Clayton WilliamsWielka Brytania- 4
15Siegfred EderAustria- 4
16Mario AndrioloWłochy- 2
17Friedl LiebmannRFN- 1
18Anton WannasekAustria- 0

Korskro (Dania) - 11 maj (11.05)

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Hans NielsenDania- 19
2Chris MortonWielka Brytania- 18
3Erik GundersenDania- 15
4Antonin Kasper IICzechosłowacja- 14
5Gerd RissRFN- 13
6Jeremy DoncasterWielka Brytania- 13
7Kai NiemiFinlandia- 9
8Jens Henry NielsenDania- 9
9Veijo TuoriniemiFinlandia- 9
10Michael DatzmannRFN- 9
11Erik StenlundSzwecja- 6
12Conny SamuelssonSzwecja- 6
13Dagfin DahlNorwegia- 6
14Finn Rune JensenDania- 4
15Lubomir JedekCzechosłowacja- 3
16Lars MunkedalDania- 3
17Stephen DaviesAustralia- 0
18Oyvind RokebergNorwegia- 0

1987

Muhldorf (RFN) - 20 wrzesień (20.09)

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Karl MaierRFN- 22
2Simon WiggWielka Brytania- 21
3Shawn MoranStany Zjednoczone- 19
4Martin HagonWielka Brytania- 19
5Egon MullerRFN- 15
6Heinz HuberRFN- 14
7Erik GundersenDania- 10
8Steve BakerAustralia- 10
9Gerd RissRFN- 9
10Lubomir JedekCzechosłowacja- 8
11Alois WiesbockRFN- 6
12Finn Rune JensenDania- 6
13Trevor BanksWielka Brytania- 5
14Klaus LauschRFN- 4
15Erik StenlundSzwecja- 3
16Kai NiemiFinlandia- 3
17Chris MortonWielka Brytania- 2
18Pavel KarnasCzechosłowacja- 2

Scheessel (RFN) - 9 sierpień (09.08)

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gerd RissRFN- 22
2Shawn MoranStany Zjednoczone- 21
3Egon MullerRFN- 17
4Klaus LauschRFN- 17
5Simon WiggWielka Brytania- 17
6Erik StenlundSzwecja- 14
7Kai NiemiFinlandia- 12
8Trevor BanksWielka Brytania- 12
9Chris MortonWielka Brytania- 10
10Anton KahlRFN- 7
11Petr VandirekCzechosłowacja- 7
12Patrice BlondyFrancja- 6
13Antonin Kasper IICzechosłowacja- 4
14Heinrich DienerRFN- 4
15Uwe GessnerRFN- 3
16Borivoj HadekCzechosłowacja- 2
17Peter CollinsWielka Brytania- 2
18Walter ScherwitzkiRFN- 1

Mariańskie Łaźnie (Czechosłowacja) - 9 sierpień (09.08)

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Karl MaierRFN- 23
2Erik GundersenDania- 22
3Finn Rune JensenDania- 20
4Alois WiesbockRFN- 15
5Martin HagonWielka Brytania- 15
6Heinz HuberRFN- 14
7Steve BakerAustralia- 13
8Lubomir JedekCzechosłowacja- 10
9Pavel KarnasCzechosłowacja- 9
10Simon CrossWielka Brytania- 8
11Steve SchofieldWielka Brytania- 7
12Ari KoponenFinlandia- 4
13Uno JohanssonSzwecja- 4
14Hans Otto PingelRFN- 4
15Marcel GerhardSzwajcaria- 3
16Bernd DienerRFN- 3
17Clayton WilliamsWielka Brytania- 2
18Stephen DaviesAustralia- 1

Herxeim (RFN) - 28 maj (28.05)

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gerd RissRFN- 25
2Uwe GessnerRFN- 24
3Peter CollinsWielka Brytania- 19
4Heinrich DienerRFN- 17
5Anton KahlRFN- 14
6Antonin Kasper IICzechosłowacja- 14
7Petr VandirekCzechosłowacja- 12
8Patrice BlondyFrancja- 10
9Borivoj HadekCzechosłowacja- 9
10Hans NielsenDania- 8
11Jan SchinaglCzechosłowacja- 6
12Henk SnijderHolandia- 6
13Jens Henry NielsenDania- 4
14Siegfred EderAustria- 3
15Bruce CribbNowa Zelandia- 2
16Thierry HilaireFrancja- 1
17Gerald ShortWielka Brytania- 0
18Manfred TriskoAustria- 0

Harsewinkel (RFN) - 8 czerwiec (08.06)

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Simon WiggWielka Brytania- 19
2Klaus LauschRFN- 18
3Egon MullerRFN- 17
4Chris MortonWielka Brytania- 17
5Kelly MoranStany Zjednoczone- 17
6Shawn MoranStany Zjednoczone- 16
7Kai NiemiFinlandia- 13
8Erik StenlundSzwecja- 12
9Walter ScherwitzkiRFN- 10
10Trevor BanksWielka Brytania- 8
11Arnt ForlandNorwegia- 8
12Roland DannoSzwecja- 5
13Tommy NilssonSzwecja- 5
14Lance KingStany Zjednoczone- 4
15Klaus Peter GerdemannRFN- 4
16Olli TurkiaFinlandia- 2
17Klaas MolenmakerHolandia- 2
18Kjell GimreNorwegia- 2

Jubek (RFN) - 28 maj (28.05)

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Erik GundersenDania- 25
2Finn Rune JensenDania- 23
3Ari KoponenFinlandia- 17
4Martin HagonWielka Brytania- 15
5Steve SchofieldWielka Brytania- 14
6Alois WiesbockRFN- 12
7Alf BuskDania- 12
8Uno JohanssonSzwecja- 12
9Stephen DaviesAustralia- 10
10Hans Otto PingelRFN- 10
11Arne SvendsenNorwegia- 6
12Manfred SothRFN- 6
13Lars MunkedalDania- 5
14Rauli MakinenFinlandia- 4
15Josef HuckelmannRFN- 4
16Steinar RydenNorwegia- 2
17Michael RoselerRFN- 1
18Nils O. HaraldsenNorwegia- 1

Vilshofen (RFN) - 24 maj

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Karl MaierRFN- 23
2Heinz HuberRFN- 19
3Simon CrossWielka Brytania- 18
4Steve BakerAustralia- 18
5Clayton WilliamsWielka Brytania- 15
6Marcel GerhardSzwajcaria- 15
7Michael DatzmannRFN- 11
8Lubomir JedekCzechosłowacja- 11
9Pavel KarnasCzechosłowacja- 10
10Bernd DienerRFN- 8
11Johann KressiererRFN- 8
12Istvan RuszWęgry- 6
13Sam ErmolenkoStany Zjednoczone- 6
14Glyn TaylorAustralia- 3
15Miroslav MusilCzechosłowacja- 3
16Jiri SvobodaCzechosłowacja- 3
17Anton WannasekAustria- 2
18Ferenc FarkasWęgry- 0

1988

Scheessel (RFN)

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Karl MaierRFN- 42
2Klaus LauschRFN- 32
3Chris MortonWielka- 31
4Hans NielsenDania- 27
5Gerd RissRFN- 26
6Heinrich DienerRFN- 26
7Roland DannoSzwecja- 24
8Simon WiggWielka Brytania- 21
9Egon MullerRFN- 15
10Jens Henry NielsenDania- 15
11Sam ErmolenkoUSA- 13
12Kai NiemiFinlandia- 9
13Petr VandirekCzechosłowacja- 9
14Steve SchofieldWielka Brytania- 6
15Antonin Kasper IICzechosłowacja- 4
16Simon CrossWielka Brytania- 3
17Steve BakerAustralia- 2R
17Ari KoponenFinlandia- 2R


1989

Mariańskie Łaźnie (Czechy) - 20 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Simon WiggWielka Brytania- 38
2Ales DrymlCzechosłowacja- 37
3Karl MaierRFN- 33
4Erik StenlundSzwecja- 28
5Egon MullerRFN- 22
6Hans NielsenDania- 20
7Andre PollehnRFN- 19
8Mario TrupkovicRFN- 19
9Marcel GerhardSzwajcaria- 17
10Marvyn CoxWielka- 16
11Gerd RissRFN- 12
12Steve SchofieldWielka Brytania- 12
13Borivoj HadekCzechosłowacja- 12
14Petr VandirekCzechosłowacja- 9
15Chris MortonWielka Brytania- 8
16Klaus LauschRFN- 1
17Antonin Kasper IICzechosłowacja- 3R


1990

Herxheim (RFN) - 19 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Simon WiggWielka Brytania(6,5,7,5,7,7) 37
2Karl MaierRFN(5,7,7,7,d,4) 30
3Hans Otto PingelRFN(6,4,6,7,7,nu) 30
4Marcel GerhardSzwajcaria(7,7,4,d,4,6) 28
5Klaus LauschRFN(7,5,5,6,d,5) 28
6Marvyn CoxWielka Brytania(4,6,2,4,6,1) 23
7Erik StenlundSzwecja(5,3,5,6,w,2) 21
8Borivoj HadekCzechosłowacja(4,d,2,5,5,3) 19
9Georg LimbrunnerRFN(u,1,6,3,5) 15
10Mark LoramWielka Brytania(3,0,3,3,6) 15
11Petr VandirekCzechosłowacja(2,2,3,4,3) 14
12Ales DrymlCzechosłowacja(2,2,4,2,nu) 10
13Gerd RissRFN(3,6,u,ns,-) 9
14Steve SchofieldWielka Brytania(0,4,1,1,3) 9
15Pavel KarnasCzechosłowacja(1,1,0,2,4) 8
16Mario TrupkovicRFN(1,3,u,ns,-) 4
17Jens Henry NielsenDania(1,2) 3R
18Fin Rune JensenDania(0,2) 2R

Mariańskie Łaźnie (Czechosłowacja) - 1 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mario TrupkovicRFN- 37
2Georg LimbrunnerRFN- 33
3Ales DrymlCzechosłowacja- 32
4Petr VandirekCzechosłowacja- 32
5Mark LoramWielka Brytania- 25
6Uwe GessnerRFN- 25
7Fin Rune JensenDania- 22
8Kai NiemiFinlandia- 22
9Zoltan HajduWęgry- 15
10Thomas DiehrNRD- 14
11Gaspar ForgacCzechosłowacja- 13
12Martin HagonWielka Brytania- 11
13Franco MozzatoWłochy- 10
14Frank LeohnardtNRD- 7
15Clayton WilliamsWielka Brytania- 5
16Vaclav MaximCzechosłowacja- 3

Schessel (RFN) - 1 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Karl MaierRFN- 40
2Klaus LauschRFN- 39
3Simon WiggWielka Brytania- 33
4Marcel GerhardSzwajcaria- 30
5Erik StenlundSzwecja- 25
6Walter ScherwitzkiRFN- 24
7Pavel KarnasCzechosłowacja- 20
8John PedersenDania- 19
9Stefan DannoSzwecja- 16
10John BostinWielka Brytania- 16
11Ole MadsenDania- 10
12Kenneth NystromSzwecja- 9
13Ari KoponenFinlandia- 8
14Patrice BlondyFrancja- 8
15Andre HaltermanRFN- 7
16Jorg JanssenRFN- 2
17Arnt ForlandNorwegia- 1

Muhldorf (RFN) - 1 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jan Osvald PedersenDania- 40
2Marvyn CoxWielka Brytania- 36
3Gerd RissRFN- 29
4Borivoj HadekCzechosłowacja- 25
5Steve SchofieldWielka Brytania- 24
6Alois BachhuberRFN- 21
7Kelvin TatumWielka Brytania- 20
8Hans Otto PingelRFN- 18
9Markus JansRFN- 18
10Jens Henry NielsenDania- 18
11Troy ButlerAustralia- 17
12Bernd DienerRFN- 14
13Jan Holub IICzechosłowacja- 9
14Rickard RosebySzwecja- 8
15Andreas BossnerAustria- 5
16Rodger SoderbergSzwecja- 0


1991

Mariańskie Łaźnie (Czechy) - 28 lipiec (28.07)

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gerd RissNiemcy- 24
2Ales DrymlCzechosłowacja- 21+5
3Jan Osvald PedersenDania- 21+4
4Marcel GerhardSzwajcaria- 18
5Mitch ShirraNowa Zelandia- 17
6Stefan DannoSzwecja- 12
7Karl MaierNiemcy- 10
8Andy SmithWielka Brytania- 10
9Simon WiggWielka Brytania- 10
10Mark LoramWielka Brytania- 8
11Klaus LauschNiemcy- 7
12Marvyn CoxWielka Brytania- 7
13Steve SchofieldWielka Brytania- 5
14Erik StenlundSzwecja- 4
15Hans Otto PingelNiemcy- 3
16Walter ScherwitzkiNiemcy- 1
17Jan Holub IICzechosłowacja- 1
18Borivoj HadekCzechosłowacja- 1

Pfarrkirchen (Niemcy) - 30 czerwiec (30.06)

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mitch ShirraNowa Zelandia- 24
2Gerd RissNiemcy- 22
3Simon WiggWielka Brytania- 20
4Marcel GerhardSzwajcaria- 19
5Karl MaierNiemcy- 17
6Borivoj HadekCzechosłowacja- 14
7Andreas BossnerAustria- 10
8Petr VandirekCzechosłowacja- 9
9Georg LimbrunnerNiemcy- 8
10Valentino FurlanettoWłochy- 7
11Martin HagonWielka Brytania- 6
12Philippe BergeFrancja- 5
13Clayton WilliamsWielka Brytania- 5
14Leigh AdamsAustralia- 4
15Antal KocsoWęgry- 3
16Roland ComblonFrancja- 2
17Chris Mc GeeStany Zjednoczone- 1
18Erik DraijerHolandia- 0

Scheessel (Niemcy) - 14 lipiec (14.07)

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ales DrymlCzechosłowacja- 25
2Jan Osvald PedersenDania- 24
3Andy SmithWielka Brytania- 18
4Hans Otto PingelNiemcy- 17
5Marvyn CoxWielka Brytania- 13
6Erik StenlundSzwecja- 13
7Mario TrupkovicNiemcy- 11
8Egon MullerNiemcy- 10
9Tommy DunkerNiemcy- 10
10Matthias KrogerNiemcy- 9
11Pavel KarnasCzechosłowacja- 7
12John BostinWielka Brytania- 6
13Peter NahlinSzwecja- 5
14Will JamesWielka Brytania- 5
15Vaclav MaximCzechosłowacja- 3
16Frank LeonhardtNiemcy- 3
17Finn Rune JensenDania- 1
18Thomas HoppNiemcy- 0

Jubek (Niemcy) - 30 czerwiec (30.06)

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Klaus LauschNiemcy- 23
2Stefan DannoSzwecja- 22
3Walter ScherwitzkiNiemcy- 22
4Mark LoramWielka Brytania- 16
5Steve SchofieldWielka Brytania- 15
6Andre PollehnNiemcy- 14
7Robert BarthNiemcy- 12
8Markus JansNiemcy- 12
9Jan Holub IICzechosłowacja- 9
10Kai NiemiFinlandia- 7
11Olli TyrvainenFinlandia- 7
12Jens Henry NielsenDania- 6
13Jan Hadek IICzechosłowacja- 4
14Gjermund AasNorwegia- 3
15Ole MadsenDania- 3
16Robert LangelandNorwegia- 3
17Franco MozzatoWłochy- 1
18Ari KoponenFinlandia- 0

Ludwigslust (Niemcy) - 28 kwiecień (28.04)

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andy SmithWielka Brytania- 25
2Mitch ShirraNowa Zelandia- 23
3Robert BarthNiemcy- 19
4Markus JansNiemcy- 19
5Philippe BergeFrancja- 16
6Tommy DunkerNiemcy- 14
7Bernd DienerNiemcy- 10
8Thomas HoppNiemcy- 10
9Franco MozzatoWłochy- 9
10Oleg KurguskinZSRR- 8
11Bengt FagelbergSzwecja- 7
12Gaspar ForgacCzechosłowacja- 6
13Hylke DijkemaHolandia- 3
14Thomas KochNiemcy- 3
15Rene AasZSRR- 2
16Igor DubininZSRR- 0
17Wolfgang BuskeNiemcy- 0
18Seppo LeppamakiFinlandia- 0


1992

Pfarrkirchen - 13 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Marcel GerhardSzwajcaria- 23
2Mitch ShirraNowa Zelandia- 21
3Karl MaierNiemcy- 20
4Mark LoramWielka Brytania- 18
5Gerd RissNiemcy- 18
6Ales Dryml IICzechosłowacja- 13
7Henrik GustafssonSzwecja- 11
8Klaus LauschNiemcy- 10
9Uwe GessnerNiemcy- 9
10Stefan DannoSzwecja- 9
11Egon MullerNiemcy- 6
12Andy SmithWielka Brytania- 5
13Borivoj HadekCzechosłowacja- 5
14Marvyn CoxWielka Brytania- 5
15Bernd DienerNiemcy- 2
16Steve SchofieldWielka Brytania- 2
17Shane ParkerAustralia- 1
18Simon WiggWielka Brytania- 0
19Luis Alberto VallejosArgentyna- 1R

Mariańskie Łaźnie (Czechy) - 22 sierpień (22.08).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Marcel GerhardSzwajcaria- 25
2Ales DrymlCzechy- 23
3Gerd RissNiemcy- 21
4Henrik GustafssonSzwecja- 18
5Steve SchofieldAnglia- 15
6Bernd DienerNiemcy- 14
7Kai NiemiFinlandia- 11
8Rinat MardanszinWNP- 10
9Joe ScreenAnglia- 10
10Petr VandirekCzechy- 10
11Andreas BossnerAustria- 5
12Valentino FurlanettoWłochy- 4
13Zoltan AdorjanWęgry- 3
14Martin TheobaldNiemcy- 2
15Vaclav MaximCzechy- 2
16Juha MoksunenFinlandia- 2
17Christian StrobelNiemcy- 2
18Igor StolarowWNP- 2

Harsewinkel (Niemcy) - 26 lipiec (26.07).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Karl MaierNiemcy- 25
2Simon WiggAnglia- 23
3Mark LoramAnglia- 19
4Egon MullerNiemcy- 17
5Stefan DannoSzwecja- 14
6Shane ParkerAustralia- 14
7Vlastimil CervenkaCzechy- 10
8Jens Henry NielsenDania- 10
9Erik StenlundSzwecja- 9
10Jens Peter NielsenDania- 8
11Ari KoponenFinlandia- 7
12Andre PollehnNiemcy- 6
13Leigh AdamsAustralia- 6
14Mario TrupkovicNiemcy- 5
15Pavel KarnasCzechy- 4
16Will JamesAnglia- 1
17Chris McGeeStany Zjednoczone- 0
18Tony BriggsNowa Zelandia- 0

Ludwigslust (Niemcy) - 5 lipiec (05.07).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Marvyn CoxAnglia- 22
2Uwe GessnerNiemcy- 21
3Mitch ShirraNowa Zelandia- 19
4Andy SmithAnglia- 18
5Klaus LauschNiemcy- 18
6Jeremy DoncasterAnglia- 13
7Borivoj HadekCzechy- 9
8Luis Alberto VallejosArgentyna- 9
9Robert BarthNiemcy- 8
10Peter NahlinSzwecja- 8
11Hans Otto PingelNiemcy- 7
12Jan O. PedersenDania- 5
13Gjermund AasNorwegia- 5
14Jan Holub IICzechy- 4
15Clayton WilliamsAnglia- 4
16Antal KoscoWęgry- 4
17Kjetil TveitdalNorwegia- 1
18Bengt TogelbergSzwecja- 1

Muhldorf (Niemcy) - 21 czerwiec (21.06).

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Henrik GustafssonSzwecja- 25
2Shane ParkerAustralia- 22
3Antal KoscoWęgry- 22
4Luis Alberto VallejosArgentyna- 17
5Tony BriggsNowa Zelandia- 15
6Valentino FurlanettoWłochy- 11
7Philippe BergeFrancja- 10
8Roland KolrosNiemcy- 10
9Jaroslav PtakCzechy- 9
10Andreas SchapflNiemcy- 6
11Paul FryAnglia- 6
12Stephen DaviesAustralia- 5
13Christian CiganaFrancja- 5
14Franco MozzatoWłochy- 4
15Jessy InauenSzwajcaria- 4
16Oleg WołochowWNP- 4
17Rene AasWNP- 2
18Peter SchrockNiemcy- 0


1993

Muhldorf (Niemcy) - 26 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Simon WiggWielka Brytania- 22
2Karl MaierNiemcy- 20
3Marcel GerhardSzwajcaria- 16
4Antal KocsoWęgry- 16
5Steve SchofieldWielka Brytania- 14
6Ales Dryml IICzechosłowacja- 13
7Egon MullerNiemcy- 11
8Mitch ShirraNowa Zelandia- 10
9Henrik GustafssonSzwecja- 9
10Stefan DannoSzwecja- 9
11Joe ScreenWielka Brytania- 9
12Tony BriggsNowa Zelandia- 6
13Bernd DienerNiemcy- 6
14Mark LoramWielka Brytania- 5
15Paul FryWielka Brytania- 5
16Gerd RissNiemcy- 5
17Erik StenlundSzwecja- 2
18Philippe BergeFrancja- 2


1994

Mariańskie Łaźnie (Czechy) - 25 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Simon WiggWielka Brytania- 25
2Andre PollehnNiemcy- 20
3Gerd RissNiemcy- 17+5
4Egon MullerNiemcy- 17+4
5Ales Dryml IICzechy- 16
6Bernd DienerNiemcy- 15
7Marcel GerhardSzwajcaria- 11
8Bohumil BrhelCzechy- 9
9Kelvin TatumWielka Brytania- 9
10Mark LoramWielka Brytania- 9
11Henrik GustafssonSzwecja- 9
12Joe ScreenWielka Brytania- 8
13Jason CrumpAustralia- 8
14Robert BarthNiemcy- 4
15Massimo MoraWłochy- 2
16Luis Alberto VallejosArgentyna- 2
17Oleg KurguskinRosja- 1
18Marvyn CoxWielka Brytania, lic. niemiecka- 1


1995

Scheessel (Niemcy) - 17 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kelvin TatumWielka Brytania- 20+5
2Simon WiggWielka Brytania- 20+4
3Walter ScherwitzkiNiemcy- 18
4Marvyn CoxWielka Brytania, lic. niemiecka- 17
5Bohumil BrhelCzechy- 17
6Karl MaierNiemcy- 14
7Jason CrumpAustralia- 13
8Ales Dryml IICzechy- 12
9Simon CrossWielka Brytania- 11
10Andre PollehnNiemcy- 6
11Jeremy DoncasterWielka Brytania- 6
12Philippe BergeFrancja- 5
13Robert BarthNiemcy- 4
14Anne van der HelmHolandia- 4
15Bernd DienerNiemcy- 3
16Stefan DannoSzwecja- 3
17Zdenek SchneiderwindCzechy- 3
18Steve BishopWielka Brytania- 1
19Steve SchofieldWielka Brytania- nsR


1996

Herxheim (Niemcy) - 8 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gerd RissNiemcy- 25
2Bernd DienerNiemcy- 23
3Robert BarthNiemcy- 18
4Marcel GerhardSzwajcaria- 17
5Kelvin TatumWielka Brytania- 16
6Karl MaierNiemcy- 11
7Simon WiggWielka Brytania- 11
8Steve SchofieldWielka Brytania- 8
9Jason CrumpAustralia- 8
10Shane ParkerAustralia- 7
11Philippe BergeFrancja- 6
12Vaclav MilikCzechy- 6
13Egon MullerNiemcy- 5
14Bohumil BrhelCzechy- 5
15Ales Dryml IICzechy- 4
16Anne van der HelmHolandia- 4
17Lars GunnestadNorwegia- 3
18Paul HurryWielka Brytania- 3


1997

5 rund: Aduard (Holandia) - 29 czerwiec,Cloppenburg (Niemcy) - 20 lipiec, Pfarrkirchen (Niemcy) - 17 sierpień, Marmande (Francja) - 6 wrzesień, Mariańskie Łaźnie (Czechy) - 28 wrzesień

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tommy DunkerNiemcy- 89
2Steve SchofieldWielka Brytania- 85
3Glenn CunninghamWielka Brytania- 76
4Massimo MoraWłochy- 68
5Egon MullerNiemcy- 66
6Zdenek SchneiderwindCzechy- 65
7Philippe BergeFrancja- 64
8Matthias KrogerNiemcy- 62
9Steve JohnstonAustralia- 58
10Jeremy DoncasterWielka Brytania- 54
11Paul HurryWielka Brytania- 51
12Bohumil BrhelCzechy- 43
13Pavel OndrasikCzechy- 35
14Christophe DubernardFrancja- 32
15Wołodymyr TrofymowUkraina- 19
16Herbert RudolphNiemcy- 17
17Thorsten KerlNiemcy- 10
18Vaclav MilikCzechy- 7
19Adam ŁabędzkiPolska- 6
20Shane ParkerAustralia- 6
21Oleg KurguskinRosja- 5
22Mark LemonAustralia- 1
23Walter ScherwitzkiNiemcy- 1


1998

5 rund: Aduard (Holandia) - 4 lipiec, Marmande (Francja) - 13 lipiec, Abingdon (Wielka Brytania) - 19 lipiec, Schessel (Niemcy) - 6 wrzesień, Muhldorf (Niemcy) - 27 wrzesień

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kelvin TatumWielka Brytania- 104
2Robert BarthNiemcy- 93
3Steve SchofieldWielka Brytania- 85
4Gerd RissNiemcy- 59
5Antonin Svab IICzechy- 57
6Matthias KrogerNiemcy- 57
7Glenn CunninghamWielka Brytania- 53
8Simon CrossWielka Brytania- 45
9Massimo MoraWłochy- 42
10Simon WiggWielka Brytania- 40
11Zdenek SchneiderwindCzechy- 39
12Bernd DienerNiemcy- 38
13Uppie BosHolandia- 33
14Shane ParkerAustralia- 30
15Ralf LodingNiemcy- 22
16Maik GroenHolandia- 16
17Detlef ConradiNiemcy- 16
18Christophe DubernardFrancja- 15


1999

5 rund: Jubek (Niemcy) - 4 lipiec, Marmande (Francja) - 13 lipiec, Eenrum (Holandia) - 22 sierpień, Berghaupten (Niemcy) - 5 wrzesień, Muhldorf (Niemcy) - 26 wrzesień

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gerd RissNiemcy(25,20,20,25,25) 115
2Robert BarthNiemcy(9,12,18,20,20) 79
3Kelvin TatumWielka Brytania(20,16,25,18,ns) 79
4Steve SchofieldWielka Brytania(18,18,12,10,18) 76
5Paul HurryWielka Brytania(10,25,10,11,16) 72
6Zdenek SchneiderwindCzechy(5,13,13,14,12) 57
7Bernd DienerNiemcy(6,10,14,16,10) 56
8Andre PollehnNiemcy(12,8,8,13,14) 55
9Matthias KrogerNiemcy(8,11,16,8,7) 50
10Glenn CunninghamWielka Brytania(13,14,6,9,5) 47
11Jeremy DoncasterWielka Brytania(11,7,11,12,1) 42
12Ralf LodingNiemcy(16,5,4,1,13) 39
13Shane ParkerAustralia(7,4,3,ns,11) 25
14Theo PijperHolandia(14,9,ns,ns,ns) 23
15Maik GroenHolandia(4,1,9,6,3) 23
16Mitch GoddenWielka Brytania(0,3,2,4,9) 18
17Maik EbensingNiemcy(3,2,1,2,8) 16
18Mikko RahkoFinlandia(2,0,5,5,2) 14
19Uppie BosHolandia(-,-,7,-,-) 7
20Herbert RudolphNiemcy(-,-,-,7,-) 7
21Jason BunyanWielka Brytania(1,6,ns,ns,ns) 7
22Jaroslav PtakCzechy(-,-,-,-,6) 6
23Josef FrancCzechy(-,-,-,-,4) 4
24Sirg SchutzbachNiemcy(-,-,-,3,-) 3


2000

5 rund: Jubek (Niemcy) - 23 lipiec, Abingdon (Wielka Brytania) - 6 sierpień, Eenrum (Holandia) - 20 sierpień, Morizes (Francja) - 2 wrzesień, Harsewinkel (Niemcy) - 1 październik

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kelvin TatumWielka Brytania(25,7,25,20,25) 102
2Robert BarthNiemcy(12,25,20,25,16) 98
3Matthias KrogerNiemcy(20,16,16,18,20) 90
4Paul HurryWielka Brytania(16,18,18,13,12) 77
5Bernd DienerNiemcy(11,12,14,14,9) 60
6Zdenek SchneiderwindCzechy(7,10,10,11,13) 51
7Antonin Svab IICzechy(18,13,9,-,10) 50
8Herbert RudolphNiemcy(10,6,6,12,11) 45
9Pavel OndrasikCzechy(4,11,12,7,7) 41
10Uppie BosHolandia(9,14,13,2,- ) 38
11Glenn CunninghamWielka Brytania(13,8,5,8,1) 35
12Ralf LodingNiemcy(8,3,2,6,14) 33
13Stephane TressarieuFrancja(1,2,11,10,6) 30
14Theo PijperHolandia(5,4,8,5,8) 30
15Maik GroenHolandia(2,5,7,9,5) 28
16Joe ScreenWielka Brytania(-,20,-,-,- ) 20
17Gerd RissNiemcy(-,-,-,-,18) 18
18Kenneth BorgenhaughNorwegia(14,1,-,-,- ) 18
19Sebastien TresarrieuFrancja(-,-,-,16,- ) 16
20Erik EijbergenHolandia(-,-,4,4,4) 12
21Toni AtkinWielka Brytania(-,9,-,-,- ) 9
22Joonas KylmakorpiFinlandia, lic. szwedzka(6,-,-,-,- ) 6
23Fabrice OstynFrancja(-,-,-,-,3) 3
24Jim GroenHolandia(-,-,3,-,- ) 3
25Stephan KattNiemcy(3,-,-,-,- ) 3
26Phillipe OstynFrancja(-,-,-,3,- ) 3
27Jorg TebbeNiemcy(-,-,-,-,2) 2
28Emiel GroenHolandia(-,-,1,-,- ) 1
29Cyril ThomasFrancja(-,-,-,1,- ) 1
30Massimo MoraWłochy(-,-,-,-,- ) ns


2001

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gerd Riss Niemcy(25,25,25,20) 95
2Kelvin TatumWielka Brytania(20,18,13,25) 76
3Robert BarthNiemcy(12,20,20,18) 70
4Stephane TresarrieuFrancja(4,12,16,14) 46
5Paul HurryWielka Brytania(16,14,5,11) 46
6Theo PijperHolandia(11,10,8,16) 45
7Bernd DienerNiemcy(18,2,12,13) 45
8Daniel BacherNiemcy(13,13,18,0) 44
9Craig WatsonAustralia(7,9,9,12) 37
10Enrico JanoschkaNiemcy(9,8,11,8) 36
11Uppie BosHolandia(14,5,2,9) 30
12Glenn CunninghamWielka Brytania(5,11,7,6) 29
13Jörg TebbeNiemcy(8,16,4,1) 29
14Herbert RudolphNiemcy(6,7,14,- ) 27
15Zdenek SchneiderwindCzechy(2,6,10,5) 23
16Stephan KattNiemcy(10,3,1,7) 21
17Maik GroenHolandia(3,4,6,4) 17
18Matthias KrogerNiemcy(-,-,0,10) 10
19Christophe DubernardFrancja(1,1,3,2) 7
20Sebastien TresarrieuFrancja(-,-,-,3) 3
21Sirg SchutzbachNiemcy, lic. szwajcarska(-,-,0,- ) 0
21Jeremy DoncasterWielka Brytania(-,0,-,- ) 0


2002

5 rund: Bielfeld (Niemcy) - 9 czerwiec, St. Colomb de Lauzun (Francja) - 23 czerwiec, Schessel (Niemcy) - 17 sierpień, Morizes (Francja) - 31 sierpień, Parchim (Niemcy) - 29 wrzesień

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Robert BarthNiemcy(18,25,25,25,20) 113
2Kelvin TatumWielka Brytania(25,20,20,20,11) 96
3Gerd RissNiemcy(20,14,16,14,25) 89
4Matthias KrogerNiemcy(16,13,14,18,16) 77
5Theo PijperHolandia, lic. francuska(13,11,18,16,14) 72
6Brian KargerDania(11,16,12,12,13) 64
7Uppie BosHolandia, lic. francuska(14,6,ns,8,12) 40
8Paul HurryWielka Brytania(12,10,8,ns,10) 40
9Ralf LodingNiemcy(4,9,7,13,7) 40
10Stephan KattNiemcy(8,8,5,9,9) 39
11Maik GroenHolandia(7LC,4,10,11,5) 37
12Daniel BacherNiemcy(9,7,13,1,6) 36
13Stephane TresarrieuFrancja(0LC,18LC,3,10,nsR) 31
14Sirg SchutzbachNiemcy, lic. szwajcarska(1,-,11,6,8) 26
15Enrico JanoschkaNiemcy(5,12,4,2,3) 26
16Bernd DienerNiemcy(nsR,-,6LC,0LC,18LC ) 24
17Shane ParkerAustralia(2,5LC,9,4,2) 22
18Andre PollehnNiemmcy(10,0,2LC,7,ns) 19
19Zdenek SchneiderwindCzechy(6LC,0LC,0LC,3LC,- ) 9
20Glenn CunninghamWielka Brytania(3,3,0,nsR,1) 7
21Massimo MoraWłochy(-,1LC,-,5LC,- ) 6
22Christophe DubernardFrancja(-,2,N,0,0LC ) 2
23Maik EbensingNiemcy(-,-,1LC,-,nsR) 1
24Jorg TebbeNiemcy(-,-,-,0LC,0LC ) 0
24Csaba HellWęgry(nsR,-,0R,-,- ) 0

Pfarrkirchen (Niemcy) - 26 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Robert BarthNiemcy- -
2Gerd RissNiemcy- -
3Brian KargerDania- -
4Matthias KrogerNiemcy- -
5Ralf LodingNiemcy- -
6Kelvin TatumWielka Brytania- -
7Shane ParkerAustralia- -
8Sirg SchutzbachNiemcy, lic. szwajcarska- -
9Christophe DubernardFrancja- -
10Joe ScreenWielka Brytania- -
11Pavel OndrasikCzechy- -
12Marius RokebergNorwegia- -
13Jorg TebbeNiemcy- -
14Jaroslav PtakCzechy- -
15Jerome BonnetFrancja- -
16Erik EijbergenHolandia- -
17Tim KorneliussenDania- -
18Emiel GroenHolandia- -
19Rodney MacDonaldAustralia- -
20Christian HulshorstNiemcy- -

St. Macaire (Francja) - 19 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Paul HurryWielka Brytania- -
2Enrico JanoschkaNiemcy- -
3Glenn CunninghamWielka Brytania- -
4Uppie BosHolandia, lic. francuska- -
5Daniel BacherNiemcy- -
6Andre PollehnNiemcy- -
7Stephan KattNiemcy- -
8Theo PijperHolandia, lic. francuska- -
9Maik GroenHolandia- -
10Csaba HellWęgry- -
11Stephane TresarrieuFrancja- -
12Zdenek SchneiderwindCzechy- -
13Bernd DienerNiemcy- -
14Craig WatsonAustralia- -
15Glenn PhillipsWielka Brytania- -
16Mitch GoddenWielka Brytania- -
17Alessandro MilaneseWłochy- -
18Neville TatumWielka Brytania- -
19Massimo MoraWłochy- -

Muhldorf (Niemcy) - 5 maj

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matthias KrogerNiemcy- -
2Brian KargerDania- -
3Ralf LodingNiemcy- -
4Enrico JanoschkaNiemcy- -
5Joe ScreenWielka Brytania- -
6Neville TatumWielka Brytania- -
7Sirg SchutzbachNiemcy, lic. szwajcarska- -
8Csaba HellWęgry- -
9Jorg TebbeNiemcy- -
10Bernd DienerNiemcy- -
11David HoweWielka Brytania- -
12Herbert RudolphNiemcy- -
13Benjamin HegenerNiemcy- -
14Maik EbensingNiemcy- -
15Manfred KnappeNiemcy- -
16Josef FrancCzechy- -
17Peter AnderssonSzwecja- -
18Norbert GroglerAustria- -
19Sjoerd RozenbergHolandia- -

Artigues de Lussac (Francja) - 4 maj

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Daniel BacherNiemcy- -
2Uppie BosHolandia- -
3Shane ParkerAustralia- -
4Christophe DubernardFrancja- -
5Alessandro MilaneseWłochy- -
6Emiel GroenHolandia- -
7Massimo MoraWłochy- -
8Glenn PhilipsWielka Brytania- -
9Mitch GoddenWielka Brytania- -
10Rodney MacDonaldAustralia- -
11Christian HulshorstNiemcy- -
12Vincent KinchinWielka Brytania- -
13Otto de JongHolandia- -
14Marcel HofsteHolandia- -
15Philippe OstynFrancja- -
16Miroslav MusilCzechy- -
17Jiri PetrasekCzechy- -
18Jeremy Coste LescoulFrancja- -
19Cyril ThomasFrancja- -


2003

6 rund: Bielfeld (Niemcy) - 15 czerwiec, Muhldorf (Niemcy) - 26 wrzesień, Marmande (Francja) - 13 lipiec, Tonbridge (Wielka Brytania) - 24 sierpień, Morizes (Francja) - 6 wrzesień, New Plymouth (Nowa Zelandia) - 1 październik

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Robert BarthNiemcy(25,25,18,20,25,18 131
2Kelvin TatumWielka Brytania(20,7,25,25,18,25) 120
3Gerd RissNiemcy(18,18,10,18,14,20 98
4Matthias KrogerNiemcy(16,4,14,14,20,14) 82
5Zdenek SchneiderwindCzechy(7,13,16,12,9,8) 65
6Theo PijperHolandia(13,10,12,9,16,4) 64
7Paul HurryWielka Brytania(11,14,20,13,ns,ns 58
8Bernd DienerNiemcy(14,8,13,7,5,11) 58
9Ralf LodingNiemcy(3,20,6,6,7,12) 54
10Brian KargerDania(5,12,7,11,11,7) 53
11Uppie BosHolandia(10,5,11,1,10,16) 53
12Enrico JanoschkaNiemcy(12,6,9,3,13,5) 48
13Stephane TresarrieuFrancja(2,NK,4,16,12,9) 43
14Maik GroenHolandia(8,3,5,8,1,10) 35
15Stephan KattNiemcy(9,2,nsR,10,3,-) 24
16Antonin Svab IICzechy(1,11,3,nsR,8,-) 23
17Herbert RudolphNiemcy(-,16,-,-,6,-) 22
18Andrew AppletonWielka Brytania(nsR,1,8,5,4,-) 18
19Sirg SchutzbachNiemcy(4,9,1,2,ns,-) 16
20Oliver AllenWielka Brytania(-,-,-,-,-,13) 13
21Csaba HellWęgry(6,NK,-,-,-,-) 6
22Mitch ShirraNowa Zelandia(-,-,-,-,-,6) 6
23Shane ParkerAustralia(-,-,-,4,-,-) 4
24Christophe DubernardFrancja(-,-,2,-,2,-) 4
25Chris WatsonAustralia(-,-,-,-,-,3) 3
26Sam TaylorNowa Zelandia(-,-,-,-,-,2) 2
27Craig WatsonAustralia(-,-,-,-,-,1) 1
28Paul CooperWielka Brytania(-,-,-,0,-,-) 0
29Jerome TuraniFrancja(-,-,-,-,NK,-) 0
29Mathieu TresarrieuFrancja(-,-,-,-,nsR,-) 0
29Christian HulshorstNiemcy(NK,-,-,-,-,-) 0
29Nynke De JongHolandia(NK,ns,-,-,-,-) 0
29Jorg TebbeNiemcy(nsR,-,-,-,-) 0
29Philippe OstynFrancja(-,-,NK,-,NK,-) 0
29Marius RokebergNorwegia(nsR,-,-,-,-,-) 0
29Sebastien TresarrieuFrancja(-,-,nsR,-,nsR,-) 0


2004

5 rund: Bielfeld (Niemcy) - 12 czerwiec, Marmande (Francja) - 13 lipiec, Pfarrkirchen (Niemcy) - 29 sierpień, Morizes (Francja) - 4 wrzesień, New Plymouth (Nowa Zelandia) - 6 listopad

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gerd RissNiemcy(25,13,20,20,25) 103
2Kelvin TatumWielka Brytania(13,25,25,25,13) 101
3Bernd DienerNiemcy(14,18,16,14,9) 71
4Enrico JanoschkaNiemcy(18,16,7,13,11) 65
5Theo PijperHolandia, lic. francuska(16,10,11,6,20) 63
6Andrew AppletonWielka Brytania(12,12,9,12,14) 59
7Herbert RudolphNiemcy(10,8,14,10,6) 48
8Zdenek SchneiderwindCzechy(11,20,6,7,5,-) 44,5
9Stephan KattNiemcy(-,7,13,16,7) 43
10Matthias KrogerNiemcy(20,d,-,4,18) 42
11Maik GroenHolandia(6,4,10,11,8) 39
12Robert BarthNiemcy(-,-,18,18,-) 36
13Jorg TebbeNiemcy(8,9,-,-,16) 33
14Massimo MoraWłochy(7,11,2,1,5,10) 31,5
15Matt ReadWielka Brytania(9,6,12,1,5,-) 28,5
16Stephane TresarrieuFrancja(3,14,1,5,4) 27
17Glenn PhilipsWielka Brytania(-,5,5,9,3) 22
18Sirg SchutzbachNiemcy(5,-,8,-,-) 13
19Uppie BosHolandia, lic. francuska(1,-,4,7,5,-) 12,5
20Jason CrumpAustralia(-,-,-,-,12) 12
21Dirk FabriekHolandia(2,2,3,3,-) 10
22Troy BatchelorAustralia(-,-,-,-,5) 5
23Christian HulshorstNiemcy(4,-,-,-,-) 4
24Strider HortonNowa Zelandia(-,-,-,-,2) 3
25Richard HallWielka Brytania(-,3,-,-,-) 2
26John JorgensenDania(-,-,-,-,1) 1
27Brendon ManuNowa Zelandia(-,-,-,-,0) 0


2005

4 rundy: Muhldorf (Niemcy) - 26 czerwiec, Marmande (Francja) - 13 lipiec, Parchim (Niemcy) - 21 sierpień, Morizes (Francja) - 3 wrzesień, New Plymouth (Nowa Zelandia) - 5 październik (anulowana)

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Robert BarthNiemcy(20,25,18,20) 83
2Gerd RissNiemcy(25,11,25,14) 75
3Paul HurryWielka Brytania(8,20,12,18) 58
4Joonas KylmakorpiFinlandia(12,18,11,12) 53
5Antonin Svab IICzechy(1,13,6,25) 45
6MattIas KrogerNiemcy(3,12,14,13) 42
7Theo PijperHolandia, lic. francuska(18,-,16,6) 40
8Enrico JanoschkaNiemcy(4,16,8,8) 36
9Stephan KattNiemcy(11,-,13,10) 34
10Andrew AppletonWielka Brytania(13,10,7,4) 34
11Kelvin TatumWielka Brytania(14,-,20,-) 34
12Jannick De JongHolandia(9,9,4,9) 31
13Bernd DienerNiemcy(7,4,9,7) 27
14Herbert RudolphNiemcy(6,5,3,11) 25
15Jorg TebbeNiemcy(nsR,8,10,3) 21
16Daniel BacherNiemcy(16,3,nsR,-) 19
17Massimo MoraWłochy(10,6,1,1) 18
18Sirg SchutzbachNiemcy, lic. szwajcarska(5,2,5,5) 17
19Mathieu TresarrieuFrancja(-,-,-,16) 16
20Stephane TresarrieuFrancja(NK,14,NK,NK) 14
21Philippe OstynFrancja(-,7,-,NK) 7
22Christophe DubernardFrancja(-,nsR,-,2) 2
23Hans Jorg MullerNiemcy(2,-,-,-) 2
24Markus EiblNiemcy(-,-,2,-) 2
25Dirk FabriekHolandia(nsR,1,-,-) 1
26Cyril ThomasFrancja(-,nsR,-,-) 0
26Roberto HauptNiemcy(-,-,nsR,-) 0
27Manfred KnappeNiemcy(NK,-,-,-) 0
27Daniel RathNiemcy(-,-,NK,-) 0


2006

3 rundy: St. Macaire (Francja) - 24 czerwiec, Morizes (Francja) - 2 wrzesień, Vechta (Niemcy) - 16 wrzesień

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Robert BarthNiemcy(25,25,25) 75
2Joonas KylmakorpiFinlandia(20,20,18) 58
3Gerd RissNiemcy(16,18,16) 50
4Theo PijperHolandia, lic. francuska(12,16,20) 48
5Mathieu TresarrieuFrancja(18,14,14) 46
6Stephane TresarrieuFrancja(8,13,12) 33
7Glenn PhiliipsWielka Brytania(14,12,7) 33
8Jorg TebbeNiemcy(7,9,9) 33
9Zdenek SchneiderwindCzechy(13,6,6) 25
10Matthias KrogerNiemcy(10,NK,13) 23
11Sirg SchutzbachNiemcy, lic. szwajcarska(2,7,11) 20
12Herbert RudolphNiemcy(1,11,8) 20
13Christophe DubernardFrancja(5,10,5) 20
14Bernd DienerNiemcy(11,3,4) 18
15Enrico JanoschkaNiemcy(6,8,0) 14
16Andrew AppletonWielka Brytania(9,4,-) 13
17Jannick De JongHolandia(-,0,10) 10
18Otto NiedermeierNiemcy(4,1,7) 12
19Erik EijbergenHolandia(0,2,3) 5
20Marius RokebergNorwegia(-,5,NK) 5
21Daniel BacherNiemcy(3,-,1) 4
22Stephan KattNiemcy(-,-,0) 0
23Massimo MoraWłochy(nsR,-,NK) 0
24Rene Van WeeleHolandia(NK,NK,-) 0
24Sebastien TresarrieuFrancja(NK,-,-) 0


2007

3 rundy: Pfarrkirchen (Niemcy) - 10 czerwiec, St. Macaire (Francja) - 30 czerwiec, Marmande (Francja) - 13 lipiec

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gerd RissNiemcy(20,13,20) 53
2Joonas KylmakorpiFinlandia(10,20,18) 48
3Mathieu TresarrieuFrancja(12,5,25) 42+5
4Stephan KattNiemcy(11,25,6) 42+w
5Andrew AppletonWielka Brytania(9,16,15) 41
6Enrico JanoschkaNiemcy(14,14,10) 38
7Theo PijperHolandia, lic. francuska(18,10,8) 36
8Sirg SchutzbachNiemcy, lic. szwajcarska(25,8,3) 36
9Bernd DienerNiemcy(16,4,14) 34
10Dirk FabriekHolandia(8,11,13) 32
11Jannick De JongHolandia(4,12,12) 28
12Paul HurryWielka Brytania(-,18,4) 22
13Matthias KrogerNiemcy(7,7,7) 21
14Zdenek SchneiderwindCzechy(5,9,5) 18
15Stephane TresarrieuFrancja(1,6,11) 18
16Jorg TebbeNiemcy(13,1,-) 14
17Glenn PhiliipsWielka Brytania(2,-,9) 11
18Herbert RudolphNiemcy(6,0,nsR) 6
19Christophe DubernardFrancja(-,2,2) 4
20Daniel BacherNiemcy(3,-,-) 3
21Rene Van WeeleHolandia(-,3,-) 3
22Paul BauerNiemcy(-,-,1) 1
23Markus EiblNiemcy(nsR,-,-) 0
23Philippe OstynFrancja(-,0,-) 0
23Marcel DachsNiemcy(nsR,-,-) 0
23Christian HulshorstNiemcy(-,-,nsR) 0


2008

4 rundy: Mariańskie Łaźnie (Czechy) - 24 maj, St. Macaire (Francja) - 28 czerwiec, Morizes (Francja) - 6 wrzesień, Vechta (Niemcy) - 13 wrzesień

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gerd RissNiemcy(20,18,25,16) 79
2Glenn PhiliipsWielka Brytania(18,10,20,18) 66
3Dirk FabriekHolandia(12,25,14,14) 65
4Andrew AppletonWielka Brytania(11,13,18,20) 62
5Theo PijperHolandia, lic. francsuka(10,7,13,25) 55
6Matthias KrogerNiemcy(8,16,12,12) 48
7Stephan KattNiemcy(6,14,5,13) 38
8Stephane TresarrieuFrancja(-,11,16,10) 37
9Jannick De JongHolandia(4,9,9,11) 33
10Joonas KylmakorpiFinlandia(13,20,-,-) 33
11Daniel BacherNiemcy(25,2,2,nsR) 29
12Sirg SchutzbachNiemcy, lic. szwajcarska(14,0,8,5) 27
13Jorg TebbeNiemcy(nsR,6,11,9) 26
14Herbert RudolphNiemcy(7,1,10,6) 24
15Richard WolffCzechy(5,5,6,7) 23
16Daniel RathNiemcy(3,8,7,3) 21
17Enrico JanoschkaNiemcy(9,12,-,-) 21
18Zdenek SchneiderwindCzechy(16,3,-,-) 19
19Jerome LespinasseFrancja(-,4,3,8) 15
20Pavel OndrasikCzechy(2,NK,1,4) 7
21Erik EijbergenHolandia(1,NK,4,1) 6
22Toni KrogerNiemcy(-,-,NK,2) 2
23Alessandro MilaneseWłochy, lic. czeska(nsR,-,-,-) 0
23Antonin KlatovskyCzechy(NK,-,-,-) 0
23Karel Kadlec IICzechy(NK,-,-,-) 0
23Gabriel DubernardFrancja(-,nsR,nsR,-) 0
23Maxime MazeauFrancja(-,-,nsR,-) 0
23Theo Di PalmaFrancja(-,-,NK,-) 0
23Jan PapeNiemcy(-,-,-,nsR) 0
23Benny HegenerNiemcy(-,-,-,NK) 0
23Christian HulshorstNiemcy(-,-,-,NK) 0


2009

5 rund: Mariańskie Łaźnie (Czechy) - 20 czerwiec, Marmande (Francja) - 13 lipiec, Herxheim (Niemcy) - 23 sierpień, Morizes (Francja) - 5 wrzesień, Vechta (Niemcy) - 12 wrzesień

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gerd RissNiemcy(30,17,30,24,25) 129
2Stephane TresarrieuFrancja(11,17,18,20,17) 83
3Dirk FabriekHolandia(22,16,9,15,19) 81
4Matthias KrogerNiemcy(19,12,9,20,19) 79
5Glenn PhillipsWielka Brytania(17,11,11,25,12) 76
6Theo PijperHolandia, lic. francuska(19,13,17,16,10) 75
7Joonas KylmakorpiFinlandia(14,13,21,7,19) 74
8Mathieu TresarrieuFrancja(6,11,6,26,23) 72
9Richard SpeiserNiemcy(-,15,24,16,12) 67
10Jannick De JongHolandia(12,13,8,9,-) 42
11Alessandro MilaneseWłochy(12,4,5,10,10) 41
12Richard HallWielka Brytania(9,12,5,7,6) 39
13Jorg TebbeNiemcy(17,-,12,2,7) 38
14Andrew AppletonWielka Brytania(14,-,5,4,14) 37
15Stephan KattNiemcy(-,6,-,10,14) 30
16Zdenek SchneiderwindCzechy(5,0,10,10,4) 29
17Sirg SchutzbachNiemcy, lic. szwajcarska(-,-,19,-,-) 19
18Paul CooperWielka Brytania(1,13,-,-,-) 14
19Richard WolffCzechy(3,3,7,-,-) 13
20Bernd DienerNiemcy(9,-,3,0,0) 12
21Pavel OndrasikCzechy(5,-,-,-,-) 5
22Jerome LespinasseFrancja(-,1,-,3,-) 4
23Enrico JanoschkaNiemcy(-,-,3,-,1) 4
24Philippe OstynFrancja(-,2,-,-,-) 2
25Marcel DachsNiemcy(-,-,2,-,-) 2
26Shane ColvinWielka Brytania, lic. francuska(-,-,-,1,-) 1


2010

6 rund: Pfarrkirchen (Niemcy) - 30 maj, St. Macaire (Francja) - 12 czerwiec, Marmande (Francja) - 13 lipiec, Eenrum (Holandia) - 22 sierpień, Vechta (Niemcy) - 11 wrzesień, Mariańskie Łaźnie (Czechy) - 18 wrzesień.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Joonas KylmakorpiFinlandia(24,29,28,24,27,8) 140
2Theo PijperHolandia, lic. francuska(21,23,20,25,19,12) 120
3Richard SpeiserNiemcy(12,24,22,13,25,7) 103
4Andrew AppletonWielka Brytania(12,12,7,29,18,24) 102
5Stephan KattNiemcy(29,0,11,17,15,27) 99
6Mathieu TresarrieuFrancja(10,9,15,20,26,11) 91
7Jorg TebbeNiemcy(19,14,4,14,10,20) 81
8Matthias KrogerNiemcy(18,16,16,6,7,12) 75
9Jannick De JongHolandia(8,9,26,12,10,5) 70
10Glen PhillipsWielka Brytania(3,11,9,11,13,15) 62
11Enrico JanoschkaNiemcy(6,5,13,18,7,12) 61
12Herbert RudolphNiemcy(5,2,8,6,10,27) 58
13Gerd RissNiemcy(24,26,3,,-,-,-) 53
14Jerome LespinasseFrancja(-,15,17,9,2,9) 52
15Dirk FabriekHolandia(8,6,16,5,3,8) 46
16Martin SmolinskiNiemcy(4,-,-,-,19,-) 23
17Stephane TresarrieuFrancja(5,12,2,3,-,-) 22
18Josef FrancCzechy(-,-,-,-,-,19) 19
19Jan PapeNiemcy(10,1,2,2,0,2) 17
20Richard WolffCzechy(1,6,0,1,3,3) 14
21Daniel RathNiemcy(-,-,-,-,10,-) 10
22Mark StiekemaHolandia(-,-,-,8,1,-) 9
23Gabriel DubernardFrancja(-,-,4,-,-,-) 4
24Bernd DienerNiemcy(3,-,-,-,-,-) 3
25Philippe OstynFrancja(-,1,2,-,-,-) 3
26Maxime MazeauFrancja(-,3,-,-,-,-) 3
27Michael HadekCzechy(-,-,-,-,-,2) 2
28Sjoerd RozenbergHolandia(-,-,-,0,-,-) 2
29Jeffrey WoortmanHolandia(-,-,-,1,-,-) 1
30Marcel DachsNiemcy(nsR,-,-,-,0,-) 0
31Zdenek Schneiderwind IICzechy(-,-,-,-,-,0) 0

Forssa (Finlandia) - 25 wrzesień

Grand Prix Challenge

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Martin SmolinskiNiemcy(5,5,5,5) 20+5+5
2Herbert RudolphNiemcy(5,5,3,d) 13+5+4
3Richard HallWielka Brytania(4,4,5,4) 17+2+2
4Glen PhillipsWielka Brytania(3,4,4,3) 14+4+3
5Aki Pekka MustonenFinlandia(5,4,5,3) 17+3+d
6Matthias KrogerNiemcy(2,5,4,4) 15+2+1
7Jerome LespinasseFrancja(3,2,4,3) 12+3
8Sirg SchutzbachNiemcy, lic. szwajcarska(4,3,3,5) 15+d
9Bernd DienerNiemcy(2,3,d,5) 10+4
10Jannick De JongHolandia(3,3,2,2) 10+1
11Pasi PulliainenFinlandia(1,2,2,4) 9+0
12Rene LehtinenFinlandia(4,1,d,1) 6+1
13Mark StiekemaHolandia(1,1,3,d) 5
14Tom PerryWielka Brytania(1,d,2,2) 5
15Daniel RathNiemcy(2,d,d,2) 4
16Theo Di PalmaFrancja(0,2,1,d) 3
17Richard WolffCzechy(0,1,1,1) 3
18Gabriel DubernardFrancja(0,0,1,1) 2

Werlte (Niemcy) - 31 lipiec

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bernd DienerNiemcy(5,5,5,5) 20+5+4
2Mark StiekemaHolandia(5,4,4,5) 18+4+3
3Richard HallWielka Brytania(3,5,3,3) 14+5+5
4Daniel RathNiemcy(4,4,5,4) 17+4+1
5Paul CooperWielka Brytania(4,3,4,5) 18+0+2
6Aki Pekka MustonenFinlandia(4,3,4,5) 16+3+0
7Wołodymyr TrofymowUkraina(3,4,3,d) 10+2
8Richard WolffCzechy(1,1,4,3) 9+3
9Marcel DachsNiemcy(5,3,1,d) 9+2
10Joel NystromSzwecja(1,3,2,4) 10+1
11Henry van der SteenHolandia(2,2,2,3) 9+1
12Erik EijbergenHolandia(3,2,d,2) 7+0
13Robert BaumannNiemcy(d,1,3,d) 4
14Dennis NoordmanHolandia(2,0,0,2) 4
15Philippe OstynFrancja(w,0,2,2) 4
16Toni KrogerNiemcy(u,2,1,1) 4
17Michal HadekCzechy(2,d,1,1) 4
18Xavier MuratetFrancja(0,1,0,0) 1
19Ronny StudemannNiemcy(0) 0

Artigues de Lussac (Francja) - 29 maj

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Martin SmolinskiNiemcy(4,5,5,5) 19+1+4
2Tom PerryWielka Brytania(4,4,4,2) 14+4+5
3Jerome LespinasseFrancja(5,4,5,3) 17+3+1
4Maxime MazeauFrancja(4,5,3,4) 16+3+2
5Rene LehtinenFinlandia(5,2,2,3) 12+5+3
6Sirg SchutzbachNiemcy, lic. szwajcarska(2,5,5,5) 17+2+0
7Christian HulshorstNiemcy(1,3,4,5) 13+4
8Pavel OndrasikCzechy(3,3,1,4) 11+5
9Theo Di PalmaFrancja(5,3,1,2) 11+2
10Gabriel DubernardFrancja(3,1,3,4) 11+w
11Sjoerd RozenbergHolandia(3,2,2,1) 8+d
12Roy KlaasensHolandia(1,4,2,0) 7+0
13Jeffrey WoortmanHolandia(2,1,ns,3) 6
14Mathieu AlbertiniFrancja(4,1) 5
15Jeremy Coste LescoulFrancja(2,1,0,2) 5
16Guillaume GomblonFrancja(3,1) 4
17Martyn SturgeonWielka Brytania(0,2,0,0) 2
18Kim Rudi JuritzenNorwegia(1,0,1,ns) 2
19Karel Kadlec IICzechy(0,0,0,0) 0
20Marius RokebergNorwegia(0,0,ns,ns) 0


2011

7 rund: Mariańskie Łaźnie (Czechy) - 12 czerwiec, Forus (Norwegia) - 25 czerwiec, Forssa (Finlandia) - 9 lipiec, Marmande (Francja) - 13 lipiec, Aduard (Holandia) - 23 lipiec (odwołana), Vechta (Niemcy) - 10 wrzesień, Morizes (Francja) - 17 wrzesień.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Joonas KylmakorpiFinlandia(15,29,14,12,28,19) 127
2Richard SpeiserNiemcy(21,20,10,24,18,10) 103
3Stephan KattNiemcy(23,19,5,13,21,20) 101
4Theo PijperHolandia, lic. francuska(13,20,9,16,14,24) 96
5Mathieu TresarrieuFrancja(15,13,7,21,14,20) 90
6Martin SmolinskiNiemcy(22,7,3,27,17,7) 83
7Stephane TresarrieuFrancja(5,3,2,18,21,26) 75
8Matthias KrogerNiemcy(17,9,10,15,14,8) 73
9Herbert RudolphNiemcy(19,14,7,4,17,9) 70
10Dirk FabriekNiemcy(7,14,6,6,8,18) 59
11Jorg TebbeNiemcy(17,17,11,2,4,7) 58
12Glen PhillipsWielka Brytania(2,13,11,7,13,7) 53
13Josef FrancCzechy(12,4,8,6,14,7) 51
14Richard HallWielka Brytania(2,17,1,14,6,10) 50
15Andrew AppletonWielka Brytania(11,10,13,8,3,3) 48
16Jerome LespinasseFrancja(11,6,2,6,2,12) 39
17Aki Pekka MustonenFinlandia(4,9,8,1,5,10) 37
18David BellegoFrancja(-,-,-,15,-,8) 23
19Daniel RathNiemcy(-,-,-,-,-,6) 6
19Richard WolffCzechy(6,-,-,-,-,-) 6
21Rene LehtinenFinlandia(-,-,2,-,-,-) 2
22Pavel OndrasikCzechy(0,-,-,-,-,-) 0
22Kim Rudi JuritzenNorwegia(-,0,-,-,-,-) 0
22Karel Kadlec IICzechy(0,-,-,-,-,-) 0
25Theo Di PalmaFrancja(-,-,-,-,-,nsR) nsR
25Christian HulshorstNiemcy(-,-,-,-,nsR,-) nsR
25Robert BaumannNiemcy(-,-,-,-,nsR,-) nsR
25Jannick De JongHolandia(-,-,-,-,-,-) nsR
25Philippe OstynFrancja(-,-,-,nsR,-,nsR) nsR
25Tommi AhlgrenFinlandia(-,-,nsR,-,-,-) nsR
25Simo PulliFinlandia(-,-,nsR,-,-,-) nsR
25Jeremy Coste LescoulFrancja(-,-,-,nsR,-,-) nsR
25Willy TjessemNorwegia(-,nsR,-,-,-,-) nsR
25Inge BjerkNorwegia(-,nsR,-,-,-,-) nsR
25Mark StiekemaHolandia(-,-,-,-,-,-) nsR
25Jeffrey WoortmanHolandia(-,-,-,-,-,-) nsR
25Ales Dryml IICzechy(nsR,-,-,-,-,-) nsR

St. Colomb de Lauzun (Francja) - 25 wrzesień

Grand Prix Challenge

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jannick De JongHolandia(4,4,5,4) 17+5+5
2David HoweWielka Brytania(3,5,4,2) 14+5+4
3Jerome LespinasseFrancja(3,5,5,3) 16+3+w
4Josef FrancCzechy(2,3,3,5) 13+3+3
5Bernd DienerNiemcy(5,5,5,3) 18+w+d
6Jorg TebbeNiemcy(3,4,4,1) 12+4+2
7Glen PhillipsWielka Brytania(2,4,3,4) 13+2
8Dirk FabriekHolandia(4,d,d,5) 9+4
9Theo Di PalmaFrancja(5,1,4,1) 11+2
10Matthias KrogerNiemcy(5,3,u,4) 12+1
11Aki Pekka MustonenFinlandia(4,1,2,2) 9+0
12Gabriel DubernardFrancja(2,3,3,0) 8+1
13Philippe OstynFrancja(0,2,2,3) 7
14Jeffrey WoortmanHolandia(w,0,1,5) 6
15Daniel RathNiemcy(1,2,0,2) 5
16Richard WolffCzechy(1,0,2,0) 3
17Herbert RudolphNiemcy(1,ns,ns,ns) 1
18Rodeny McDonaldAustralia(u,ns,ns,ns) 0

Artigues de Lussac (Francja) - 28 maj

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1David BellegoFrancja(5,4,5,3) 17+5+5
2Daniel RathNiemcy(4,4,5,5) 18+5+4
3Stephane TresarrieuFrancja(3,3,5,4) 15+2+3
4David HoweWielka Brytania(2,3,4,5) 14+4+2
5Gabriel DubernardFrancja(5,5,1,5) 16+3+0
6Richard WolffCzechy(4,5,3,2) 14+4+1
7Rene LehtinenFinlandia(5,4,2,3) 14+2
8Philippe OstynFrancja(4,5,3,1) 13+1
9Simo PulliFinlandia(1,0,2,4) 7+3
10Nick LourensHolandia(3,1,3,3) 9+1
11Henry van der SteenHolandia(3,1,1,4) 10+0
12Sjoerd RozenbergHolandia(0,3,2,2) 9+0
13Robert BaumannNiemcy(2,2,d,1) 7
14Mitch GoddenWielka Brytania(0,1,4,0) 5
15Joel NystromSzwecja(1,2,1,w) 5
16Ronny StudemannNiemcy(2,u,u,ns) 4
17Mathieu AlbertiniFrancja(1) 2
18Boris PizzinatoFrancja(d,d,ns,ns) 1
19Klaus Peter GerdemannNIemcy(-) 0

Muhldorf (Niemcy) - 8 maj

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Herbert RudolphNiemcy(5,5,5,4) 19+5+3
2Josef FrancCzechy(5,2,5,5) 17+4+5
3Aki Pekka MustonenFinlandia(5,5,4,5) 19+3+2
4Dirk FabriekNiemcy(3,2,4,5) 14+5+4
5Jannick De JongHolandia(5,3,5,3) 16+4+0
6Bernd DienerNiemcy(4,3,3,4) 14+3+1
7Sirg SchutzbachNiemcy, lic. szwajcarska(4,4,4,2) 14+0
8Jeffrey WoortmanHolandia(3,4,2,1) 10+2
9Rodeny McDonaldAustralia(4,1,2,2) 9+2
10Nadine FrenkNiemcy(1,3,3,3) 10+1
11Wołodymyr TrofymowUkraina(2,d,3,4) 9+1
12Marcel DachsNiemcy(3,4,1,d) 8+0
13Pavel OndrasikCzechy(0,2,2,3) 7
14Jerome LespinasseFrancja(2,1,d,2) 5
15Chris MillsWielka Brytania(2,1,1,d) 4
16Christian HulshorstNiemcy(1,d,1,d) 2
17Karel Kadlec IICzechy(0,ns,0,1) 1
18Manfred KnappeNiemcy(1,ns,ns,ns) 1
19Paul CooperWielka Brytania(d,0,0,0) 0


2012

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Joonas KylmakorpiFinlandia(28,29,26,25,15,26) 149
2Martin SmolinskiNiemcy(13,21,20,25,23,26) 128
3Josef FrancCzechy(26,8,24,21,27,20) 126
4Theo PijperHolandia, lic. francuska(20,25,24,24,13,18) 124
5Jorg TebbeNiemcy(26,22,13,6,25,12) 104
6Cameron WoodwardAustralia(13,12,15,13,17,22) 92
7Matthias KrogerNiemcy(9,20,15,12,11,19) 86
8Stephan KattNiemcy(20,13,14,4,19,7) 77
9Jannick de JongHolandia(16,13,6,11,15,13) 74
10Glen PhillipsAnglia(14,9,5,18,13,11) 70
11Aki Pekka MustonenFinlandia(7,6,23,8,3,6) 53
12Andrew AppletonAnglia(14,9,10,20,-,-) 53
13Stephane TresarrieuFrancja(3,3,9,-,17,11) 43
14Bernd DienerNiemcy(5,19,7,3,-,-) 34
15Jerome LespinasseFrancja(0,5,4,15,-,-) 24
16Theo Di PalmaFrancja(1,4,3,3,8,3) 22
17Jeffrey WortmanHolandia(-,-,nsR,-,6,10) 16
18Philippe OstynFrancja(-,-,-,5,3,4) 12
19Richard WolffCzechy(-,-,-,-,-,10) 10
20Richard De BiasiFrancja(-,-,-,4,5,-) 9
21David HoweAnglia(4,4,-,-,-,-) 8
22Enrico JanoschkaNiemcy(-,-,-,-,-,7) 7
23Gabriel DubernardFrancja(-,-,1,3,1,0) 5
24Mark StiekemaHolandia(-,-,5,-,-,-) 5
25Rene LehtinenFinlandia(5,-,-,-,-,-) 5
26Mathieu TresarrieuFrancja(-,-,-,4,-,-) 4
27Herbert RudolphNiemcy(-,-,-,-,3,-) 3
28Willy ThissemHolandia(-,3,-,-,-,-) 3
29Aarni HeikkilaFinlandia(0,-,-,-,-,-) 0
29Simo PulliFinlandia(0,-,-,-,-,-) 0
29Jeremy Coste LescoulFrancja(-,-,-,0,-,-) 0
30Kenneth BorgenhaughNorwegia(-,nsR,-,-,-,-) nsNO
30Inge BjerkNorwegia(-,nsR,-,-,-,-) nsNO
30Sjoerd RozenbergHolandia(-,-,nsR,-,-,-) nsNO
30Keijo BunningNiemcy(-,-,-,-,-,nsR) nsNO
30Marcel DachsNiemcy(-,-,-,-,-,nsR) nsNO

Mariańskie Łaźnie (Czechy) - 22 wrzesień (22.09).

Grand Prix Challenge

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Aki Pekka MustonenFinlandia(5,5,d,5,5) 20+5
2Ales Dryml IICzechy(5,2,4,5,5) 21+4
3Jannick de JongHolandia(3,3,5,5,2) 18+3
4Richard HallAnglia(4,5,4,2,3) 18+2
5Stephan KattNiemcy(3,4,5,4,3) 19+1
6Jeffrey WortmannHolandia(5,3,5,4,4) 21+0
7Richard WolffCzechy(2,4,4,4,4) 18
8Glen PhillipsAnglia(4,4,3,3,2) 16
9Herbert RudolphNiemcy(4,5,2,1,1) 13
10Dirk FabriekHolandia(3,2,2,3,1) 11
11Michael HadekCzechy(1,1,3,3,d) 8
12Joel NystromSzwecja(2,2,1,2,w) 7
13Theo di PalmaFrancja(0,1,3,2) 6
14Nick LourensHolandia, lic. Belgijska(0,3,1,1) 5
15Richard De BiasiFrancja(1,0,2,1) 4
16Stephane TressarieuFrancja(2,u,-,-) 2
17Gabriel DubernardFrancja(1,0,0,0) 1
18Karel Kadlec IICzechy(0,1,d,0) 1

Tayak (Francja) - 2 czerwiec (02.06).

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Stephane TresarrieuFrancja(4,5,5,5) 19
2Dirk FabriekHolandia, lic. Belgijska(3,5,5,4) 17
3Glen Phillips