Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 2001-2016

Złote Trofeum Młodzikó - Indywidualne Mistrzostwa Świata na Żużlu [80ccm]
(Youth Gold Trophy - Individual Speedway World Championship [80cc])
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare
Rok
(Year)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
2001Leon MadsenDaniaFinał
2002Nicolai KlindtDaniaFinał
2002Casper WortmannDaniaĆwierćfinał
2002Robin TornqvistSzwecjaĆwierćfinał
2003Kenneth HansenDaniaFinał
2004Nicki BarretDaniaFinał
2005Simon NielsenDaniaFinał
2005Steffen S. AndersenDaniaPółfinał 2
2005Michael J. JensenDaniaPółfinał 1
2005Steffen S. AndersenDaniaĆwierćfinał 3
2005Johannes KikkenborgDaniaĆwierćfinał 2
2005Nicolai CarlsenDaniaĆwierćfinał 1
2006Michael Palm ToftDaniaFinał
2006Michael J. JensenDaniaPółfinał 2
2006Rene BachDaniaPółfinał 1
2006Rene BachDaniaRunda Kwalifikacyjna 3
2006Michael J. JensenDaniaRunda Kwalifikacyjna 2
2006Michael Palm ToftDaniaRunda Kwalifikacyjna 1
2007Anders MellgrenSzwecjaFinał
2007Michael J. JensenDaniaPółfinał 2
2007Mikkel MichelsenDaniaPółfinał 1
2007Lasse BjerreDaniaRunda Kwalifikacyjna 3
2008Mikkel MichelsenDaniaFinał
2008Mikkel BechDaniaPółfinał 2
2008Mikkel MichelsenDaniaPółfinał 1
2008Kasper L. NielsenDaniaRunda Kwalifikacyjna 1
2008Nikolaj B. JakobsenDaniaRunda Kwalifikacyjna 2
2008Michael J. JensenDaniaRunda Kwalifikacyjna 3
2009Mikkel MichelsenDaniaFinał
2009Mikkel MichelsenDaniaPółfinał 2
2009Mikkel BechDaniaPółfinał 1
2009Mikkel BechDaniaRunda Kwalifikacyjna 3
2009Rasmus JensenDaniaRunda Kwalifikacyjna 2
2009Nikolaj B. JakobsenDaniaRunda Kwalifikacyjna 1
2010Anders ThomsenDaniaFinał
2010Fredrik JakobsenDaniaPółfinał
2010Kenni NissenDaniaPółfinał
2010Mark Frimodt PedersenDaniaĆwierćfinał
2010Emil GrondalDaniaĆwierćfinał
2010Brady KurtzAustraliaĆwierćfinał
2011Patrick JosefsenDaniaFinał
2011Brady KurtzAustraliaPółfinał
2011Martin Steen HansenDaniaPółfinał
2011Andreas Lyager HansenDaniaĆwierćfinał
2011Glenn MoiNorwegiaĆwierćfinał
2011Kacper WorynaPolskaĆwierćfinał
2012Sam JensenDaniaFinał
2012Jonas JeppesenDaniaPółfinał
2012Brady KurtzAustraliaPółfinał
2012Frederik JakobsenDaniaĆwierćfinał
2012Jason JorgensenDaniaĆwierćfinał
2012Jonas JeppesenDaniaĆwierćfinał
2013Frederik JakobsenDaniaFinał
2013Jason JorgensenDaniaPółfinał
2013Frederik JakobsenDaniaPółfinał
2013Frederik JakobsenDaniaĆwierćfinał
2013Jason JorgensenDaniaĆwierćfinał
2013Jonas JeppesenDaniaĆwierćfinał
2014Mads Hansen(Dania)Finał
2014Filip Hjelmland(Szwecja)Ćwierćfinał
2014Frederik Jakobsen(Dania)Ćwierćfinał
2014Frederik Jakobsen(Dania)Ćwierćfinał
2014Jonas Jeppesen(Dania)Ćwierćfinał
2014Mads Hansen(Dania)Ćwierćfinał
2015Christian ThaysenDaniaFinał
2015Kasper FaarkroghDaniaPółfinał
2015Morten PiepenbrinkDaniaPółfinał

2001

Vojens (Dania) - 21 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Leon MadsenDania(2,3,3,3,2) 13
2Mike BjornDania(1,2,3,3,3) 12
3Casper WortmannDania(3,3,1,2,2) 11
4Lars HansenDania(2,1,2,2,3) 10
5Morten RisagerDania(3,0,3,3,d) 9
6Patrick HougaardDania(1,1,2,3,2) 9
7Tommy GeorgsenDania(3,3,2,d,u) 8
8Ricky KlingSzwecja(3,2,1,2,0) 8
9Christian RiseDania(2,w,2,0,3) 7
10Henrik MollerDania(1,3,1,1,1) 7
11Jesper KristiansenDania(2,2,0,1,1) 6
12Robin TornqvistSzwecja(1,2,1,1,1) 6
13Daniel TeglersDania(0,1,0,1,3) 5
14Lars HenriksenDania(0,0,0,2,1) 3
15Klaus JacobsenDania(0,0,3,0,0) 3
16Teddy HansenDania(0,0,u,u,w/2min) 0
17Nicklas KampDania(-,-,-,-,2) 2R
18Joni KeskinenFinlandia(-,1,-,-,-) 1R


2002

Kumla (Szwecja) - 13 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Nicolai KlindtDania(1,3,3,3,3) 13
2Leon MadsenDania(3,2,3,3,1) 12+2
3Casper WortmannDania(3,2,2,3,2) 12+2
4Morten RisagerDania- 12+1
5Mike BjornDania- 12+w
6Robin TornqvistSzwecja- 10
7Klaus JakobsenDania- 9
8Lars HansenDania- 8
9Patrick HougaardDania- 7
10Ricky KlingSzwecja- 6
11John LarssonSzwecja- 5
12Danny SoderholmDania- 5
13Viktor AnderssonSzwecja- 4
14Viktor BergstromSzwecja- 3
15Tommy PedersenDania- 2
16Jakob WintherDania- 0

Kumla (Szwecja) - 10 lipiec

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Casper WortmannDania(3,3,3,3,3) 15
2Patrick HougaardDania- 13
3Joni KeskinenFinlandia- 12
4Jonas RaunDania- 11
5Leon MadsenDania- 10
6Claes NedermarkDania- 9
7John LarssonSzwecja- 8
8Edward KennettWielka Brytania- 7
9Andreas AnderssonSzwecja- 6+3
10Johan AllardSzwecja- 6+2
11Marcin KozdraśPolska- 5
12Remi UelandNorwegia- 5
13Viktor GothbergSzwecja- 5
14Joachim EngstrandSzwecja- 4
15Jonas AnderssonSzwecja- 1
16Linus JanssonSzwecja- 1
17Simon KuneliusSzwecja- 1
18Christian IsomettaSzwecja- 0

Kumla (Szwecja) - 10 lipiec

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Robin TornqvistSzwecja- 14+3
2Jakob WintherDania- 14+2
3Viktor BergstromSzwecja- 11
4Sondre LundeNorwegia- 10
5Christian IngessonSzwecja- 10
6Patrick NorgaardDania- 9
7Tommy PedersenDania- 9
8Carl J. RaugstadNorwegia- 8+3
9Thomas H. JonassonSzwecja- 8+2
10Richard AndersenSzwecja- 8+1
11Wiliam LawsonWielka Brytania- 4
12Aki Pekka MustonenFinlandia- 4
13Jens OskarssonSzwecja- 4
14Joachim BungaardDania- 2
15Jewgienij WasiljewRosja- 2
16Marcin PiekarskiPolska- 2
17Kim BergstromSzwecja- 1

2003

Outrup (Dania) - 12 lipec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kenneth HansenDania(3,1,3,2,3) 12+3
2Patrick HougaardDania(u,3,3,3,3) 12+2
3Nicolai KlindtDania(3,3,2,3,1) 12+u
4Klaus JakobsenDania- 10
5Patrick TarpDania- 9
6Johannes KikkenborgDania- 9
7Simon NielsenDania- 8
8Robin TornqvistSzwecja- 8
9Billy ForsbergSzwecja- 8
10Patrick NorgaardDania- 7
11Ricky KlingSzwecja- 6
12Tommy PedersenDania- 5
13Erik PudelNiemcy- 5
14Nicklas LundDania- 4
15Claus LauridsenDania- 3
16Nicki GlanzDania- 2


2004

Eskilstuna (Szwecja) - 17 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Nicki BarretDania(1,3,3,3,w) 10+3+3
2Jonas RaunDania(w,2,3,3,2) 10+2+2
3Steffen S. AndersenDania(3,3,2,1,w) 9+3+1
4Claes NedermarkDania(2,0,2,2,3) 9+2+w
5Michael J. JensenDania(3,1,1,3,3) 11+1
6Nicki GlanzDania(2,2,3,0,1) 8+1
7Tommy PedersenDania(2,2,2,2,3) 11+0
8Simon FrahmDania(3,3,2,2,w) 10+0
9Morten FrahmDania(1,3,1,1,2) 8
10Kenny A. LarsenDania(1,0,3,3,u/-) 7
11Steffen Bredal JespersenDania(2,1,0,2,2) 7
12Simon GustafssonSzwecja(0,1,1,0,3) 5
13Kim AndersenDania(0,2,1,0,2) 5
14Simon NielsenDania(3,w,0,1,0) 4
15Linus SundstromSzwecja(1,1,0,0,1) 3
16Patrick TarpDania(0,0,0,1,1) 2


2005

Wawrów (Polska) - 16 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Simon NielsenDania(2,3,2,2,2) 11+3
2Thomas JorgensenDania(3,t,1,3,3) 10+2
3Steffen S. AndersenDania(2,2,3,2,3) 12+1
4Michael J. JensenDania(3,3,2,3,u2) 11+w/u
5Anders MellgrenSzwecja(3,2,3,d3,2) 10
6Rene BachDania(2,2,3,w,3) 10
7Peter Juul LarsenDania(1,0,3,3,2) 9
8Johannes KikkenborgDania(2,2,0,3,1) 8
9Kalle KatajistoFinlandia(0,3,1,2,1) 7
10Robin BerqvistSzwecja(0,u3,2,1,3) 6
11Marcus AnderssonSzwecja(3,1,1,0,1) 6
12Tobias IngessonSzwecja(1,1,0,2,0) 4
13Adrian OsmólskiPolska(1,0,dst,1,2) 4
14Kim BergstromSzwecja(1,1,1,1,0) 4
15Niklas LarssonSzwecja(3) 3R
16Sebastian CarlssonSzwecja(0,u,2,w,1) 3
17Jonas MessingSzwecja(w/u,1,0,u2,0) 1
18Kim JohanssonSzwecja- nsR

Wawrów (Polska) - 15 lipiec

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Steffen S. AndersenDania(3,3,2,3,3) 14
2Sebastian CarlssonSzwecja(2,2,3,3,3) 13
3Kalle KatajistoFinlandia(2,2,3,3,2) 12
4Johannes KikkenborgDania(3,3,3,2,w) 11
5Jonas MessingSzwecja(3,2,1,2,2) 10
6Tobias IngessonSzwecja(1,3,2,2,2) 10
7Peter Juul LarsenDania(0,2,3,1,3) 9
8Simon NielsenDania(3,3,1,1,1) 9
9Kim JohanssonSzwecja(0,1,w,2,3) 6
10Jurica PavlicChorwacja(2,1,1,0,2) 6
11Dennis SpickerDania(1,0,0,3,0) 4
12Ari Pekka MustonenFinlandia(0,0,2,1,1) 4
13Michael Palm ToftDania(1,1,1,0,1) 4
14Jari MakinenFinlandia(2,0,0,0,1) 3
15Marc RandrupDania(1,1,0,1,0) 3
16Mateusz KowalczykPolska(0,0,2,0,0) 2
17Lasse Raun NielsenDania- nsR
17Linus SundstromSzwecja- ns
17Michael MelchiorsenDania- nsR

Wawrów (Polska) - 15 lipiec

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Michael J. JensenDania(3,3,3,1,3) 13
2Rene BachDania(3,3,2,3,2) 13
3Anders MellgrenSzwecja(2,3,3,3,1) 12
4Robin BerqvistSzwecja(3,2,2,3,2) 12
5Thomas JorgensenDania(3,2,3,d,3) 11
6Kim BergstromSzwecja(1,1,3,1,3) 9
7Marcus AnderssonSzwecja(2,1,1,2,3) 9
8Niklas LarssonSzwecja(w,2,1,3,2) 8
9Morten FrahmDania(1,3,1,0,1) 6
10Nicolai CarlsenDania(2,2,w,2,d) 6
11Niklas HaggbladSzwecja(1,1,2,0,2) 6
12Ludvig LindgrenSzwecja(2,0,1,2,0) 5
13Daniel SjorgenDania(0,1,2,1,0) 4
14Adrian OsmólskiPolska(0,0,0,2,1) 3
15Mateusz ChochlińskiPolska(0,0,0,1,1) 2
16Simon FischerDania(1,0,0,0,0) 1
17Łukasz PiechaPolska- nsR
17Paweł ZmarzlikPolska- nsR

Wawrów (Polska) - 14 lipiec

Ćwierćfinał 3

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Steffen S. AndersenDania(3,3,1,2,3) 12
2Simon NielsenDania(2,3,3,1,3) 12
3Michael J. JensenDania(3,2,3,2,1) 11
4Peter Juul LarsenDania(3,1,2,3,2) 11
5Marcus AnderssonSzwecja(2,1,2,3,2) 10
6Rene BachDania(2,3,1,0,3) 9
7Robin BerqvistSzwecja(1,0,3,3,2) 9
8Jurica PavlicChorwacja(3,3,0,1,1) 8
9Linus SundstromSzwecja(1,2,2,3,0) 8
10Ari Pekka MustonenFinlandia(0,2,2,0,3) 7
11Michael MelchiorsenDania(1,0,3,2,1) 7
12Paweł ZmarzlikPolska(0,2,1,1,2) 6
13Nicklas ErikssonSzwecja(2,1,0,1,1) 5
14Ville WaseniusFinlandia(0,0,0,2,0) 2
15Nicklas SonneDania(1,0,1,0,0) 2
16Kamil CieślarPolska(0,1,0,0,0) 1
17Dawid BąkPolska- nsR
17Mateusz MagieraPolska- nsR

Wawrów (Polska) - 13 lipiec

Ćwierćfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Johannes KikkenborgDania(2,3,3,3,3) 14
2Niklas LarssonSzwecja(3,3,2,3,3) 14
3Anders MellgrenSzwecja(3,2,3,2,2) 12
4Thomas JorgensenDania(2,w,3,3,2) 10
5Kalle KatajistoFinlandia(3,3,u,d,3) 9
6Mateusz ChochlińskiPolska(3,2,1,2,1) 9
7Mateusz KowalczykPolska(0,1,3,2,2) 8
8Adrian OsmólskiPolska(1,3,1,2,0) 7
9Sebastian CarlssonSzwecja(2,2,0,1,2) 7
10Ludvig LindgrenSzwecja(d,d,2,1,3) 6
11Michael Palm ToftDania(2,0,0,3,0) 5
12Lasse Raun NielsenDania(1,1,2,0,1) 5
13Niklas PorsingDania(1,2,1,1,0) 5
14Morten G. HansenDania(1,1,d,1,1) 4
15Niko SiltaniemiFinlandia(0,u,2,0,1) 3
16Nana JorgensenDania(0,u,2,0,1) 2
17Szymon WoźniakPolska- nsR

Wawrów (Polska) - 13 lipiec

Ćwierćfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Nicolai CarlsenDania(2,2,3,3,3) 13
2Jonas MessingSzwecja(0,3,3,3,2) 11
3Tobias IngessonSzwecja(1,3,2,2,2) 10
4Morten FrahmDania(3,2,3,d,2) 10
5Jari MakinenFinlandia(2,3,3,1,1) 10
6Marc RandrupDania(0,2,1,3,3) 9
7Dennis SpickerDania(2,1,2,1,3) 9
8Kim BergstromSzwecja(0,3,u,2,3) 8
9Niklas HaggbladSzwecja(3,u,1,3,1) 8
10Daniel SjorgenDania(3,w,2,2,1) 8
11Simon FischerDania(3,1,0,1,2) 7
12Łukasz PiechaPolska(1,1,1,2,1) 6
13Marcel SzymkoPolska(1,2,w,0,0) 3
14Renato CvetkoChorwacja(2,1,0,0,0) 3
15Jarkko PalmiFinlandia(1,0,1,1,0) 3
16Paweł FoltyńskiPolska(0,u,2,d,0) 2
17Cyprian SzymkoPolska- nsR

2006

Skaerbaek (Dania) - 15 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Michael Palm ToftDania(3,3,2,2,3) 12+3
2Rene BachDania(w/u,3,3,3,3) 12+2
3Anders MellgrenSzwecja(1,3,3,3,1) 11+1
4Michael J. JensenDania(3,2,3,w/u,3) 11+u/w
5Steffen S. AndersenDania(0,2,2,3,3) 10
6Michael VissingDania(2,1,3,1,3) 10
7Daniel SjogrenDania(3,1,1,3,2) 10
8Sam MastersAustralia(2,2,2,2,2) 10
9Niklas PorsingDania(3,0,u,2,1) 6
10Thomas JorgensenDania(0,1,2,2,1) 6
11Simon NielsenDania(2,2,1,1,w/u) 6
12Dennis AnderssonSzwecja(1,3,w/u,1,0) 5
13Rasmus JensenDania(1,0,1,0,2) 4
14Philip TirsdalDania(2,0,1,0,0) 3
15Kasper L. NielsenDania(1,1,w/u,0,0) 2
16Darcy WardAustralia(w,0,d,1,1) 2

Skaerbaek (Dania) - 14 lipiec

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Michael J. JensenDania- 12+3
2Anders MellgrenSzwecja- 12+2
3Daniel SjogrenDania- 11+1
4Rasmus JensenDania- 11+0
5Sam MastersAustralia- 10
6Niklas PorsingDania- 9
7Thomas JorgensenDania- 9
8Michael Palm ToftDania- 8+3
9Marc RandrupDania- 8+u
10Jeppe SchmidtDania- 7
11Simon FischerDania- 6
12Nicolai CarlsenDania- 5
13Ted HagansboSzwecja- 5
14Marcus AnderssonSzwecja- 4R
15Lasse KraghDania- 2
16Anton RosenSzwecja- 1
17Nicolaj B. JakobsenDania- 0

Skaerbaek (Dania) - 14 lipiec

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rene BachDania- 14+3
2Philip TirsdalDania- 11+2
3Dennis AnderssonSzwecja- 10+1
4Michael VissingDania- 9+0
5Darcy WardAustralia- 9
6Steffen S. AndersenDania- 9
7Kasper L. NielsenDania- 9
8Simon NielsenDania- 9
9Michael MelchiorsenDania- 7+3
10Niklas HaggbladSzwecja- 7+2
11Kalle KatajistoFinlandia- 6
12Lasse Raun NielsenDania- 6
13Szymon WoźniakPolska- 5
14Pontus AspgrenSzwecja- 4
15Sebastian CarlsenSzwecja- 3
16Dennis FagerkrantzSzwecja- 0
17Jarkko PalmiFinlandia- 0R

Skaerbaek (Dania) - 13 lipiec

Runda Kwalifikacyjna 3

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rene BachDania- 15+3
2Daniel SjorgenDania- 12+2
3Simon FischerDania- 11+1
4Darcy WardAustralia- 12+0
5Nicolai CarlsenDania- 10
6Kalle KatajistoFinlandia- 9
7Henrik KarlssonSzwecja- 8
8Rasmus JensenDania- 8
9Nikolaj B. JakobsenDania- 7
10Dennis FagerkrantzSzwecja- 6
11Marcus AnderssonSzwecja- 6
12Niko SiltaniemiFinlandia- 4
13Mateusz LiszkaPolska- 4
14Kamil CieślarPolska- 3
15Marcel SzymkoPolska- 2
16Joshua MunroAustralia- 2

Skaerbaek (Dania) - 12 lipiec

Runda Kwalifikacyjna 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Michael J. JensenDania- 12+3
2Niklas PorsingDania- 12+2
3Jeppe SchmidtDania- 12+1
4Michael VissingDania- 15+0
5Sam MastersAustralia- 10
6Marc RandrupDania- 10
7Lasse KraghDania- 9
8Anton RosenSzwecja- 8
9Niklas HaggbladSzwecja- 7+3
10Pontus SundstromSzwecja- 7+2
11Ted HagansboSzwecja- 6
12Mika LoppiFinlandia- 3
13Łukasz PiechaPolska- 3
14Cyprian SzymkoPolska- 2
15Thomas ReichUSA- 2
16Piotr FoltyńskiPolska- 1

Skaerbaek (Dania) - 12 lipiec

Runda Kwalifikacyjna 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Michael Palm ToftDania- 14+3
2Dennis AnderssonSzwecja- 13+2
3Lasse Raun NielsenDania- 12+1
4Steffen S. AndersenDania- 11+0
5Michael MelchiorsenDania- 11
6Kasper L. NielsenDania- 11
7Philip TirsdalDania- 8
8Szymon WoźniakPolska- 8
9Sebastian CarlssonSzwecja- 8
10Pontus AspgrenSzwecja- 6+3
11Jarkko PalmiFinlandia- 6+2
12Robert MedsonAustralia- 5
13Olof NilssonSzwecja- 4
14Ville WaseniusFinlandia- 2
15Richard De BiasiFrancja- 1
16Adrian OsmólskiPolska- 0

2007

Częstochowa (Polska) - 14 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Anders MellgrenSzwecja(3,2,2,3,2) 12
2Mikkel MichelsenDania(2,3,3,3,3) 11+3
3Mikkel BechDania(3,2,2,1,2) 11+u
4Pontus AspgrenSzwecja(2,3,2,d,3) 10
5Taylor PooleAustralia(3,3,2,1,1) 10
6Rasmus JensenDania(2,2,1,2,3) 10
7Michael J. JensenDania(w,3,3,3,w) 9
8Thomas JorgensenDania(d,2,3,2,2) 9
9Simon FischerDania(3,0,1,1,2) 7
10Lasse BjerreDania(0,1,3,w,2) 6
11Sam MastersAustralia(1,1,3,d,1) 6
12Mikkel SalomonsenDania(1,1,1,1,1) 5
13Oliver BerntzonSzwecja(0,0,0,3,1) 4
14Szymon WoźniakPolska(1,1,0,2,0) 4
15Kasper L. NielsenDania(2,0,1,0,w) 3
16Jeppe SchmidtDania(2) 2R
17Victor PalovaaraSzwecja(1,0,0,0,0) 1
18Todd KurtzAustralia- nsR

Częstochowa (Polska) - 14 lipiec

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Michael J. JensenDania(3,3,3,3,3) 15
2Rasmus JensenDania(3,0,2,3,3) 11
3Thomas JorgensenDania(3,0,3,2,2) 10+3
4Pontus AspgrenSzwecja(2,3,3,2,w) 10+2
5Simon FischerDania(2,2,2,3,1) 10+1
6Taylor PooleAustralia(3,2,0,2,2) 9
7Kasper L. NielsenDania(2,2,2,w,3) 9
8Oliver BerntzonSzwecja(2,1,3,1,1) 8
9Todd KurtzAustralia(0,1,1,2,3) 7
10Marc RandrupDania(0,3,1,2,2) 6
11Emil NorretDania(1,1,2,1,1) 6
12Emil MeyerDania(1,0,1,3,0) 5
13Marcel SzymkoPolska(0,2,1,0,2) 5
14Nikolaj B. JakobsenDania(1,3,0,w,0) 4
15David NilsenSzwecja(1,0,0,1,0) 2
16Freddy GodlundSzwecja(0,1,0,0,1) 2

Częstochowa (Polska) - 13 lipiec

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mikkel MichelsenDania(3,3,3,3,3) 15
2Mikkel BechDania(3,2,3,1,3) 12+3
3Anders MellgrenSzwecja(3,3,3,3,0) 12+2
4Sam MastersAustralia(2,1,2,2,3) 10
5Mikkel SalomonsenDania(1,1,2,3,2) 9
6Victor PalovaaraSzwecja(2,2,2,1,2) 9
7Lasse BjerreDania(3,1,2,u,2) 8+3
8Szymon WoźniakPolska(2,2,1,3,0) 8+2
9Jeppe SchmidtDania(0,3,3,1,1) 8+1
10Mathias ThornblomSzwecja(1,1,1,2,3) 8+0
11Michelle ScholerDania(2,3,0,w,d) 5
12Stefan PedersenDania(0,2,d,2,1) 5
13Anders NielsenDania(1,0,1,2,u) 4
14Alex DaviesAustralia(0,0,0,w,2) 2
15Niklas PorsingDania(1,w,0,w,1) 2
16Joel LarssonSzwecja(0,0,1,0,w) 1

Częstochowa (Polska) - 12 lipiec

Runda Kwalifikacyjna 3

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lasse BjerreDania(3,2,2,3,3) 13+3
2Todd KurtzAustralia(3,3,3,2,2) 13+2
3Victor PalovaaraSzwecja(3,3,3,1,3) 13+u
4Mikkel SalomonsenDania(1,3,3,2,1) 10
5Marc RandrupDania(3,1,1,3,2) 10
6Stefan PedersenDania(2,d,3,1,3) 9
7Mikkel MichelsenDania(2,2,2,3,0) 9
8Freddy GodlundSzwecja(1,2,1,2,3) 9
9Thimm P. NorbergSzwecja(1,2,0,3,2) 8+3
10Kelle Fleetwood CarlssonSzwecja(2,3,2,0,1) 8+2
11Aleksandr ŁoktajewRosja(2,1,1,1,1) 6
12Marcel SzymkoPolska(0,w,2,0,2) 4
13Dino KovacicChorwacja(0,1,0,2,0) 3
14Richard De BiasiFrancja(1,0,1,01) 3
15Marcin BubelPolska(0,u/-,-,-,-) 0

Runda Kwalifikacyjna 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
2Emil NorretDania(2,3,3,3,1) 12
3Simon FischerDania(3,2,2,2,2) 11+3
4Mikkel BechDania(3,2,3,3,0) 11+2
5Nikolaj B. JakobsenDania(2,3,3,0,2) 10
6David NilsenSzwecja(1,2,1,3,3) 10
7Mathias ThornblomSzwecja(3,2,1,2,1) 9
8Joel LarssonSzwecja(2,1,2,1,3) 9
9Kamil CieślarPolska(u,3,3,2,0) 8
10Lasse KraghDania(w,0,2,3,2) 7
11Jacob BukhaveDania(1,1,1,0,3) 6
12Darcy WardAustralia(2,w,0,1,2) 5
13Clinton DennisAustralia(1,1,1,1,1) 5
14Damian SynowiecPolska(1,t,0,0,1) 2
15Mateusz LiszkaPolska(0,0,0,1,0) 1
16Jasmin llijasChorwacja(t,w,t,0,0) 0

Runda Kwalifikacyjna 3

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
2Michelle ScholerDania(3,1,3,3,3) 13+u
3Pontus AspgrenSzwecja(3,3,1,3,2) 12
4Kasper L. NielsenDania(3,3,2,2,1) 11
5Emil MeyerDania(3,0,3,2,2) 10
6Alex DaviesAustralia(2,2,3,3,w) 10
7Oliver BerntzonSzwecja(2,3,w,1,3) 9
8Andreas NielsenDania(1,2,2,w,3) 8
9Szymon WoźniakPolska(1,1,1,1,3) 7+3
10Jacob ThorssellSzwecja(2,w,2,2,1) 7+2
11Łukasz PiechaPolska(0,2,2,0,1) 5
12Karol MitkoPolska(1,2,1,w,d) 4
13Kim FridellSzwecja(1,0,d,2,0) 3
14Roland BenkoWęgry(w,1,0,0,2) 2
15Adrian CyferPolska(0,1,1,0,0) 2
16Mikolaj CuryłoPolska(w,w,0,1,w) 1

2008

Skaerbaek (Dania) - 12 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mikkel MichelsenDania(1,3,2,3,3) 12
2Mikkel BechDania(3,2,w,3,3) 11+3
3Arthur SissisAustralia(2,2,2,2,3) 11+2
4Jonas B. AndersenDania(2,2,3,1,3) 11+1
5Michael J. JensenDania(3,1,3,3,u) 10
6Jacob ThorssellSzwecja(3,1,2,2,2) 10
7Jacob BukhaveDania(3,3,0,3,0) 9
8Lasse BjerreDania(2,w,3,2,2) 9
9Mikkel SalomonsenDania(1,1,3,2,1) 8
10Kasper L. NielsenDania(0,3,0,0,2) 5
11Jesper ScharffDania(1,3,w,1,0) 5
12Niklas PorsingDania(1,2,1,w,1) 5
13Marc RandurpDania(0,0,1,1,2) 4
14Thimm P. NorbergSzwecja(0,1,1,1,1) 4
15Alex PorsingDania(2,0,u,0,1) 3
16Mark Frimodt PedersenDania(0,0,2,d,0) 2

Skaerbaek (Dania) - 11 lipiec

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mikkel BechDania(3,3,3,1,2) 12+3
2Jesper ScharffDania(2,2,2,3,3) 12+2
3Michael J. JensenDania(w,3,3,3,2) 11
4Jonas B. AndersenDania(3,3,3,0,2) 11
5Thimm P. NorbergSzwecja(3,1,2,2,0) 10
6Marc RandurpDania(3,0,2,2,3) 10
7Mark Frimodt PedersenDania(1,1,3,3,1) 9
8Arthur SissisAustralia(2,3,2,2,w) 9
9Rasmus JensenDania(2,2,1,w,3) 8
10Kenneth D. JensenDania(0,0,1,3,3) 7
11Alex DaviesAustralia(2,1,w,1,1) 5
12Kenni T. HansenDania(1,0,1,2,0) 4
13Fredrik EngmanSzwecja(w,2,1,1,0) 4
14Emil NorretDania(1,1,w,0,1) 3
15Lasse KraghDania(0,2,0,-,-) 2
16Victor PalovaaraSzwecja(1,w,0,1,0) 2
17Oliver BerntzonSzwecja(1) 1
18Emil MeyerDania(0) 0

Skaerbaek (Dania) - 11 lipiec

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mikkel MichelsenDania(3,3,3,w,3) 12+3
2Kasper L. NielsenDania(1,3,3,3,2) 12+2
3Niklas PorsingDania(3,1,3,3,1) 11+3
4Lasse BjerreDania(3,3,3,0,2) 11+2
5Jacob ThorssellSzwecja(3,2,2,2,1) 10
6Jacob BukhaveDania(2,0,1,3,3) 9
7Alex PorsingDania(2,0,2,3,2) 9
8Mikkel SalomonsenDania(2,2,2,1,1) 8+3
9Nikolaj B. JakobsenDania(2,1,0,2,3) 8+2
10Taylor PooleAustralia(w,3,2,w,3) 8+1
11Kenni NissenDania(1,2,1,2,0) 6
12Szymon WoźniakPolska(1,0,0,2,2) 5
13Joel LarssonSzwecja(0,2,1,1,0) 4
14Krystian PieszczekPolska(0,1,1,0,1) 3
15Johannes FredhSzwecja(1,0,0,1,0) 2
16Eric AshedeSzwecja(0,1,0,0,0) 1

Skaerbaek (Dania) - 10 lipiec

Runda Kwalifikacyjna 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kasper L. NielsenDania(2,3,3,3,3) 14
2Alex DaviesAustralia(2,2,3,3,3) 13+3
3Lasse BjerreDania(3,1,3,3,3) 13+d
4Emil NorretDania(3,3,2,2,1) 11
5Alex PorsingDania(3,3,2,2,3) 10
6Victor PalovaaraSzwecja(3,w,1,3,2) 9
7Eric AshedeSzwecja(2,3,1,1,1) 8
8Jesper ScharffDania(0,2,2,2,2) 8
9Szymon WoźniakPolska(1,w,3,1,2) 7
10Justin SedgmenAustralia(w,0,2,1,3) 6
11Mathias ThornblomSzwecja(1,2,1,w,1) 5
12Jarkko PalmiFinlandia(w,0,d,2,2) 4
13Mateusz MagieraPolska(2,1,0,1,0) 4
14Jiri NieminenFinlandia(d,2,0,0,1) 3
15Roland BenkoWęgry(1,w,1,0,d) 2
16David NilsenSzwecja(w,1,u,0,0) 1

Skaerbaek (Dania) - 10 lipiec

Runda Kwalifikacyjna 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Nikolaj B. JakobsenDania(3,3,3,3,3) 15
2Jonas B. AndersenDania(3,2,3,3,3) 14
3Jacob BukhaveDania(3,3,3,2,2) 13
4Thimm P. NorbergSzwecja(2,3,2,3,1) 11
5Kenni NissenDania(1,1,3,2,3) 10
6Johannes FredhSzwecja(2,0,2,3,2) 9
7Mark PedersenDania(1,3,1,1,3) 9
8Fredrik EngmanPolska(3,1,2,1,0) 7
9Krystian PieszczekDania(2,2,1,0,2) 7
10Kenni T. HansenDania(0,2,1,2,2) 7
11Oliver BerntzonSzwecja(1,w,2,2,1) 6
12Cameron HeepsAustralia(1,2,0,0,1) 4
13Adrian CyferPolska(2,0,0,1,0) 3
14Miika HyyrylainenFinlandia(0,1,1,1,0) 3
15Iwan LwowRosja(w,0,0,0,1) 1
16Vili HautalaFinlandia(0,1,0,0,0) 1

Runda Kwalifikacyjna 3

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Michael J. JensenDania(3,3,3,3,3) 15
2Mikkel SalomonsenDania(2,3,2,3,3) 13+3
3Arthur SissisAustralia(3,2,3,2,3) 13+2
4Niklas PorsingDania(3,3,3,1,1) 11
5Marc RandurpDania(0,2,3,3,2) 10
6Joel LarssonSzwecja(1,3,1,2,2) 9
7Lasse KraghDania(3,2,0,0,3) 8
8Kenneth D. JensenDania(2,1,1,2,2) 8
9Jacob ThorssellSzwecja(2,0,2,2,1) 7
10Emil MeyerDania(1,2,0,3,0) 6
11Alexander SoderholmSzwecja(w,1,2,1,2) 6
12Clinton DennisAustralia(2,0,2,0,1) 5
13Tobias NilssonSzwecja(1,0,1,1,0) 3
14Daniel HallbergSzwecja(0,1,0,0,1) 2
15Mika LoppiFinlandia(0,1,1,0,w) 2
16Rafał MalczewskiPolska(w,0,w,1,0) 1

2009

Rybnik (Polska) - 12 lipiec (12.07).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mikkel MichelsenDania(3,2,3,3,3) 14
2Rasmus JensenDania(3,3,1,2,3) 12
3Mikkel BechDania(w,3,2,3,3) 11+3
4Jesper ScharffDania(2,3,2,2,2) 11+2
5Victor PalovaaraSzwecja(2,1,2,2,2) 9
6Jacob ThorssellSzwecja(1,2,3,0,2) 8
7Jonas EngdahlSzwecja(1,2,2,3,0) 8
8Kenneth D. JensenDania(2,1,3,1,1) 8
9Kenni NissenDania(2,u,3,0,2) 7
10Kasper L. NielsenDania(u,3,1,2,1) 7
11Emil GrondalDania(w,0,0,3,3) 6
12Krystian PieszczekPolska(3,1,1,u,0) 5
13Nikolaj B. JakobsenDania(3,1,0,u,0) 4
14Kean HeadleyDania(0,2,0,0,1) 3
15Emil NorretDania(0,0,1,1,1) 3
16Fredrik EngmanSzwecja(1,0,0,1,0) 2
17Jonas JensenDania- ns

Rybnik (Polska) - 11 lipiec (11.07).

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mikkel MichelsenDania(3,3,3,3,3) 15
2Rasmus JensenDania(3,3,2,3,3) 14
3Emil GrondalDania(3,3,1,3,3) 13
4Kasper L. NielsenDania(2,2,3,2,2) 11
5Fredrik EngmanSzwecja(1,2,1,3,1) 8
6Emil NorretDania(2,1,3,1,w) 7
7Kenneth D. JensenDania(1,2,2,0,2) 7
8Kean HeadleyDania(1,1,1,1,3) 7
9Sam JensenDania(2,2,0,2,1) 7
10Mateusz LiszkaPolska(0,1,3,2,1) 7
11Kenny WennerstamSzwecja(3,0,2,0,2) 7
12Mikkel SalomonsenDania(2,3,0,1,0) 6
13Oskar PolisPolska(0,0,w,u/w,2) 4
14Jonathan ArmendarizSzwecja(1,0,0,2,d) 3
15Oskar KarlssonSzwecja(0,0,1,1,1) 3
16Patrick L. NielsenDania(0,1,0,0,0) 1
17Andre KarlssonSzwecja- ns
17Dominik KossakowskiPolska- ns
17Matthew DayAustralia- ns
18Mike TrzensiokPolska- ns

Rybnik (Polska) - 11 lipiec (11.07).

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mikkel BechDania(3,3,3,3,3) 15
2Jacob ThorssellSzwecja(3,3,2,2,1) 11
3Kenni NissenDania(2,2,3,3,0) 10+3
4Jonas EngdahlSzwecja(3,3,2,w,2) 10+2
5Nikolaj B. JakobsenDania(1,d,3,3,3) 10+d
6Victor PalovaaraSzwecja(1,2,2,2,2) 9
7Jesper ScharffDania(2,1,3,u,2) 8
8Krystian PieszczekPolska(1,2,2,2,1) 8
9Jonas JensenDania(0,1,0,3,3) 7
10Mika LoppiFinlandia(2,0,1,u,3) 6
11Alex PorsingDania(3,1,1,u,1) 6
12Freddie BromsSzwecja(0,3,1,1,0) 5
13Mark Frimodt PedersenDania(0,0,1,2,2) 5
14Christofer SorensenDania(2,w,0,1,1) 4
15Jacob BukhaveDania(1,2,0,0,0) 3
16Bjorn NilssonSzwecja(0,u,0,1,0) 1

Rybnik (Polska) - 10 lipiec (10.07).

Runda Kwalifikacyjna 3

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mikkel BechDania(3,3,3,3,3) 15
2Mikkel MichelsenDania(3,3,3,2,2) 13
3Emil GrondalDania(3,3,2,0,3) 11
4Kean HeadleyDania(3,2,1,3,0) 9
5Mark Frimodt PedersenDania(0,2,2,2,3) 9
6Jacob ThorssellSzwecja(1,2,1,3,2) 9
7Jonas JensenDania(w,0,3,2,3) 8
8Victor PalovaaraSzwecja(1,u,3,3,1) 8
9Freddie BromsSzwecja(2,1,2,2,1) 8
10Oskar PolisPolska(2,0,2,1,1) 6
11Jonathan ArmendarizSzwecja(1,1,1,1,2) 6
12Mike TrzensiokPolska(2,u,w,u,2) 5
13Joel AnderssonSzwecja(1,2,d,0,0) 5
14Brady KurtzAustralia(2,1,t,1,u) 5
15Steffen L. NielsenDania(0,1,0,1,1) 3
16Glenn MoiNorwegia(0,2,0,0,0) 2

Rybnik (Polska) - 10 lipiec (10.07).

Runda Kwalifikacyjna 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rasmus JensenDania(3,3,3,3,3) 15
2Jesper ScharffDania(2,3,3,3,2) 13
3Kasper L. NielsenDania(2,2,2,3,3) 12
4Jacob BukhaveDania(3,1,2,1,3) 10
5Sam JensenDania(3,3,1,2,1) 10
6Krystian PieszczekPolska(2,1,3,2,2) 10
7Kenneth D. JensenDania(u,0,3,3,3) 9
8Fredrik EngmanSzwecja(3,2,1,2,u) 8
9Patrick L. NielsenDania(2,2,2,1,0) 7
10Bjorn NilssonSzwecja(u,2,0,2,2) 6
11Dominik KossakowskiPolska(1,3,0,t,1) 5
12Andre KarlssonSzwecja(1,1,2,d,1) 5
13Cameron HeepsAustralia(1,0,1,0,2) 4
14Kacper WronaPolska(0,1,1,1,0) 3
15Jiri NieminenFinlandia(1,0,0,0,1) 2
16Jarle SkaevelandNorwegia(0,0,0,0,0) 0

Rybnik (Polska) - 10 lipiec (10.07).

Runda Kwalifikacyjna 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Nikolaj B. JakobsenDania(2,3,3,3,3) 14
2Mikkel SalomonsenDania(3,3,2,3,2) 13
3Kenni NissenDania(2,3,3,1,3) 12+3
4Jonas EngdahlSzwecja(3,2,1,3,3) 12+2
5Kenny WennerstamSzwecja(3,1,2,2,2) 10
6Alex PorsingDania(2,2,2,3,1) 10
7Oskar KarlssonSzwecja(1,3,0,2,3) 9
8Mateusz MagieraPolska(3,2,0,2,1) 8
9Emil NorretDania(1,2,3,2,0) 8
10Mika LoppiFinlandia(2,0,2,d,2) 6
11Christofer SorensenDania(0,1,3,1,0) 5
12Matthew DayAustralia(1,d,1,u,2) 4
13Iwan LwowRosja(0,1,0,1,1) 3
14Andrian BergqvistSzwecja(0,1,1,u,1) 3
15Roland BenkoWęgry(1,0,1,0,u) 2
16Krzysztof WojaczekPolska(0,0,0,0,0) 0
17Patryk BeśkoPolska- ns
17Sam JensenDania- ns

2010

Vojens (Dania) - 10 lipiec (10.07).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Anders ThomsenDania(3,3,3,3,1) 13
2Emil GrondalDania(1,1,3,3,3) 11+3
3Kenni NissenDania(3,3,2,w,3) 11+2
4Jesper ScharffDania(2,3,2,2,2) 11+1
5Frederik EngmanSzwecja(3,2,1,2,3) 11+t
6Sam JensenDania(3,0,w,3,3) 9
7Cameron HeppsAustralia(1,2,1,3,2) 9
8Brady KurtzAustralia(2,2,1,2,2) 9
9Jonas EngdahlSzwecja(2,1,2,2,2) 9
10Mark Frimodt PedersenDania(1,3,2,0,1) 7
11Frederik JakobsenDania(0,1,3,1,1) 6
12Martin Steen HansenDania(0,u,3,1,1) 5
13Oskar KarlssonSzwecja(2,1,0,1,0) 4
14Patrick Lykke NielsenDania(1,2,0,1,0) 4
15Matthew DayAustralia(0,0,w,0,0) 0
16Rasmus BrobergSzwecja(0,0,w,d,0) 0

Vojens (Dania) - 9 lipiec (09.07).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Fredrik JakobsenDania(1,3,3,2,2) 11
2Jonas EngdahlSzwecja(2,3,0,3,2) 10+3
3Cameron HeepsAustralia(2,1,2,3,2) 10+2
4Martin Steen HansenDania(3,2,3,0,2) 10+1
5Emil GrondalDania(3,3,3,1,w) 10+u
6Matthew DayAustralia(0,3,2,3,1) 9
7Fredrik EngmanSzwecja(3,1,2,3,0) 9
8Rasmus BrobergSzwecja(2,2,2,w,3) 9
9Patrick HaugDania(1,2,1,1,3) 8
10Andreas LuagerDania(1,w,3,w,3) 7
11Dominik MoeserNiemcy(2,2,1,0,1) 6
12Freddie BromsSzwecja(0,0,w,2,3) 5
13Kenny WennerstamSzwecja(3,u,w,0,1) 4
14Mads JensenDania(1,w,1,2,0) 4
15Kian HeadleyDania(0,1,1,1,1) 4
16Stefan HurtigSzwecja(0,u,0,2,0) 2

Vojens (Dania) - 9 lipiec (09.07).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kenni NissenDania(3,3,3,3,3) 15
2Sam JensenDania(3,3,2,2,3) 13+3
3Anders ThomsenDania(2,3,3,2,3) 13+2
4Mark Frimondt PedersenDania(3,2,1,3,2) 11
5Patrick Lykke NielsenDania(3,1,3,1,2) 10
6Brady KurtzAustralia(1,2,2,3,2) 10
7Jesper ScharffDania(1,2,3,3,0) 9+3
8Oskar KarlssonSzwecja(2,2,2,2,1) 9+2
9Simon SelchDania(2,3,1,0,3) - reze 9+1
10Jason JorgensenDania(0,0,2,2,1) 5
11Miikka HyyrylainenFinlandia(1,0,1,1,1) 4
12Emil NorretDania(0,0,1,0,2) 3
13Mike NielsenDania(2,1,0,0,0) 3
14Richard CavazziDania(1,1,0,0,1) 3
15Lasse PortnerDania(0,1,0,1,0) 2
16Bjoer NilssonSzwecja(0,w,0,1,0) 1

Vojens (Dania) - 8 lipiec (08.07).

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mark Frimodt PedersenDania(3,2,3,3,3) 14
2Sam JensenDania(2,3,2,3,3) 13
3Dominik MoeserNiemcy(1,3,3,3,2) 12+3
4Martin Steen HansenDania(3,3,3,0,3) 12+2
5Kenny WennerstamSzwecja(3,3,3,2,1) 12+1
6Matthew DayAustralia(3,1,1,2,2) 9
7Kian HeadleyDania(2,2,2,1,2) 9
8Mikke NielsenDania(1,w,2,2,3) 8
9Stefan HurtigSzwecja(2,2,0,3,0) 7
10Miikka HyyrylainenFinlandia(2,1,1,1,2) 7
11Joel AnderssonSzwecja(1,1,2,1,1) 6
12Henri AhlbomFinlandia(0,2,0,2,1) 5
13Alexander JohanssonSzwecja(1,0,0,1,0) 2
14Jarle SkaevelandNorwegia(0,0,1,1,d) 2
15Nikolaj AndersenDania(0,1,1,u,-) 2
16Joans JensenDania(1) 1
17Oskar PolisPolska(0,0,0,0,0) 0

Vojens (Dania) - 8 lipiec (08.07).

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Emil GrondalDania(3,2,3,3,3) 14
2Cameron HeepsAustralia(2,3,3,3,2) 13
3Fredrik JakobsenDania(3,2,3,2,2) 12
4Fredrik EngmanSzwecja(3,w,2,3,3) 11
5Simon SelchDania(1,3,2,3,2) 11
6Patrick Lykke NielsenDania(2,1,3,2,3) 11
7Freddie BromsSzwecja(2,3,2,1,1) 9
8Emil NorretDania(1,3,1,0,3) 8
9Lasse PortnerDania(3,2,2,1,0) 8
10Patrick HaugDania(2,2,0,2,1) 7
11Andreas RunessonSzwecja(1,1,1,1,1) 5
12Vili HautalaFinlandia(1,0,1,2,0) 4
13Joel KingSzwecja(0,1,0,0,2) 3
14Dominik KossakowskiPolska(d,1,1,d,0) 2
15Kamil WieczorekPolska(0,0,0,1,0) 1
16Lasse FredriksenNorwegia(0,0,0,d,1) 1

Vojens (Dania) - 8 lipiec (08.07).

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Brady KurtzAustralia(2,3,3,2,3) 13
2Anders ThomsenDania(3,3,3,3,0) 12+3
3Kenni NissenDania(d,3,3,3,3) 12+2
4Oskar KarlssonSzwecja(2,3,1,3,1) 10
5Andreas LyagerDania(1,2,2,2,3) 10
6Richard CavazziDania(3,0,3,1,2) 9
7Mads JensenDania(3,2,2,0,2) 9
8Rasmus BrobergSzwecja(2,2,2,3,0) 9
9Jason JorgensenDania(3,1,1,0,3) 8
10Bjoern NilssonSzwecja(2,2,d,1,1) 6
11Jooa ParanenFinalndia(1,w,2,2,w) 5
12Kacper WorynaPolska(0,1,1,w,2) 4
13Esper SundvorNorwegia(0,1,d,2,1) 4
14Glenn MoiNorwegia(1,w,1,0,1) 3
15Mikkel B. AndersenDania(2) 2
16Vili MattilaFinlandia(1,0,0,1,u) 2
17Robert ChmielPolska(0,1,w,-,0) 1
18Michael ThymeDania(1) 1

2011

Rybnik - Chwałowice (Polska) - 9 lipiec (09.07).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Patrick JosefsenDania(3,2,2,3,1) 11
2Martin Steen HansenDania(3,1,3,0,3) 10+3
3Frederik JakobsenDania(1,2,2,2,3) 10+2
4Kacper WorynaPolska(1,0,3,3,3) 10+1
5Andreas Lyager HansenDania(0,2,2,2,3) 9
6Sam JensenDania(2,3,0,2,2) 9
7Johan JensenSzwecja(1,1,2,3,2) 9
8Simon SelchDania(0,3,3,1,1) 8
9Patrick HaugDania(0,3,1,2,2) 8
10Jason JorgensenDania(3,3,0,1,0) 7
11Brady KurtzAustralia(2,1,3,0,w) 6
12Glenn MoiNorwegia(3,1,0,0,1) 5
13Jonas JensenDania(2,2,0,1,0) 5
14Freddie BromsSzwecja(2,0,1 t,2) 5
15Viktor Egeskov JensenDania(0,0,1,3,0) 4
16Mads Hess JensenDania(1,0,1,1,1) 4
17Kasper KoldsgaardDania(0) 0
18Jooa PartanenFinlandia(ns) ns

Rybnik - Chwałowice (Polska) - 8 lipiec (08.07).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Brady KurtzAustralia(3,3,1,3,2) 12
2Andreas Lyager HansenDania(3,2,2,2,2) 11
3Johan JensenSzwecja(0,1,3,3,3) 10
4Viktor Egeskov JensenDania(0,2,3,3,1) 9
5Jonas JensenDania(3,3,0,1,2) 9
6Jason JorgensenDania(2,0,2,2,3) 9
7Sam JensenDania(2,1,1,2,3) 9
8Patrick HaugDania(2,2,2,1,1) 8+3
9Kasper KoldsgaardDania(1,3,3,1,0) 8+2
10Mikkel B. AndersenDania(1,0,2,3,2) 8+1
11Max FrickeAustralia(3,1,3,0,1) 8+w/u
12Alexander JohanssonSzwecja(1,3,0,0,3) 7
13Krzysztof WojaczekPolska(u/w,0,1,2,1) 4
14Rasmus HjembakDania(2,1,0,0,w) 3
15Joel AnderssonSzwecja(1,0,1,1,0) 3
16Niilo VuolasFinlandia(0,2,0,0,w) 2
17Kasper AndersenDania(ns) ns
18Christoffer SelvinSzwecja(ns) ns

Rybnik - Chwałowice (Polska) - 8 lipiec (08.07).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Martin Steen HansenDania(3,3,2,3,2) 13
2Freddie BromsSzwecja(3,1,2,2,3) 11+3
3Frederik JakobsenDania(2,3,1,2,3) 11+2
4Kacper WorynaPolska(2,3,3,2,d) 10
5Simon SelchDania(2,2,1,3,2) 10
6Glenn MoiNorwegia(3,1,3,w,2) 9
7Patrick JosefsenDania(0,2,2,w,3) 7+2+3+3
8Mads Hess JensenDania(2,0,1,3,1) 7+1+2+2
9Jooa PartanenFinlandia(1,2,3,1,0) 7+3+1
10Joel KlingSzwecja(3,2,0,1,1) 7+3 0
11Henri AhlbomFinlandia(1,0,0,3,3) 7+2+1
12Patrick Lykke NielsenDania(0,3,2,0,1) 6
13Bjorn NilssonSzwecja(w,1,3,1,u/w) 5
14Andreas RunessonSzwecja(1,0,0,1,2) 4
15Kenny WennerstamSzwecja(d,0,1,2,0) 3
16Mike NielsenDania(d,1,0,0,1) 2
17Robert ChmielPolska(ns) ns
18Nike LunnaFinlandia(ns) ns

Rybnik - Chwałowice (Polska) - 7 lipiec (07.07).

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andreas Lyager HansenDania(3,d,3,3,3) 12
2Jason JorgensenDania(3,1,3,3,1) 11+3
3Frederik JakobsenDania(2,3,2,2,2) 11+2
4Patrick JosefsenDania(3,3,2,3,0) 11+1
5Krzysztof WojaczekPolska(3,3,1,1,3) 11+0
6Alexander JohanssonSzwecja(0,3,3,2,2) 10
7Jooa PartanenFinlandia(u,2,2,3,3) 10
8Simon SelchDania(2,1,3,1,1) 8
9Johan JensenSzwecja(1,2,2,1,2) 8
10Brady KurtzAustralia(1,2,1,w,2) 6
11Kenny WennerstamSzwecja(2,0,0,0,3) 5+3
12Robert ChmielPolska(1,2,0,2,0) 5+2
13Joakim ChristensenDania(0,2,2,0,1) 5+2
13Kamil WieczorekPolska(2,0,0,2,1) 5+1
14Lasse FredriskenNorwegia(1,1,1,1,1) 5+0
15Filip HjelmlandSzwecja(0,1,1,u,-) 2
16Bartosz PychPolska(0,0,0,0,0) 0

Rybnik - Chwałowice (Polska) - 7 lipiec (07.07).

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Glenn MoiNorwegia(1,2,3,3,3) 12+3
2Sam JensenDania(2,3,2,3,2) 12+2
3Max FrickeAustralia(1,3,3,3,2) 12+1
4Mike NielsenDania(3,3,2,0,3) 11
5Freddie BromsSzwecja(3,3,u,2,3) 11
6Kasper KoldsgaardDania(3,2,1,2,2) 10
7Patrick HaugDania(3,0,2,1,3) 9
8Joel KlingSzwecja(2,1,3,1,1) 8
9Henri AhlbomFinlandia(2,2,u,1,2) 7
10Rasmus HjembakDania(2,1,3,d,0) 6+3
11Christoffer SelvinSzwecja(1,w,1,3,1) 6+u
12Nike LunnaFinlandia(1,1,w,2,1) 5+3
14Przemysław PortasPolska(0,1,1,2,d) 4
15Rafał KarczmarzPolska(0,u,1,1,d) 2
16Dominik KossakowskiPolska(d,0,0,-,-) 0

Rybnik - Chwałowice (Polska) - 7 lipiec (07.07).

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kacper WorynaPolska(3,3,2,3,3) 14+3
2Mads Hess JensenDania(2,3,3,3,3) 14+2
3Viktor Egeskov JensenDania(3,2,3,2,2) 12
4Mikkel B. AndersenDania(w,2,3,3,3) 11
5Patrick Lykke NielsenDania(1,3,1,3,w) 8
6Martin Steen HansenDania(1,0,2,2,3) 8
7Jonas JensenDania(3,1,2,1,1) 8
8Niilo VuolasFinlandia(2,2,1,1,2) 8
9Andreas RunessonSzwecja(2,1,3,0,0) 6
10Bjorn NilssonSzwecja(1,1,0,2,2) 6
11Joel AnderssonSzwecja(2,1,1,1,1) 6
12Kasper AndersenDania(3,0,0,2,w) 5+3
13Mike TrzensiokPolska(0,0,2,1,2) 5+2
14Viktor LockstromSzwecja(1,3,0,0,1) 5+w
15Espen SundvorNorwegia(0,2,1,0,0) 3
16Patryk RydlewskiPolska(0,0,w,0,1) 1

2012

Vetlanda (Szwecja) - 7 lipiec (07.07).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sam JensenDania(1,3,2,3,3) 12
2Jason JorgensenDania(1,1,3,3,3) 11+3
3Jonas JeppesenDania(3,3,1,1,3) 11+w
4Brady KurtzAustralia(3,3,2,2,0) 10
5Mads HansenDania(3,w,2,2,3) 10
6Max FrickeAustralia(2,2,1,3,2) 10
7Fredrik JakobsenDania(2,3,0,2,2) 9
8Jonas JensenDania(2,2,2,1,2) 9
9Kasper AndersenDania(0,2,3,3,0) 8
10Andreas LyagerDania(2,w,3,2,1) 8
11Emil EngstromDania(0,0,3,0,2) 5
12Lasse FredriksenNorwegia(3,0,1,w,1) 5
13Sebastian MortensenDania(1,1,1,1,0) 4
14Emil SkalshojDania(1,0,0,1,1) 3
15Martin Steen HansenDania(0,2,u,w,0) 2
16Johan JensenSzwecja(w,1,0,0,1) 2
17Caspar OlsenDania(u,ns,ns,ns,ns) 0

Vetlanda (Szwecja) - 6 lipiec (06.07).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jonas JeppesenDania(3,2,2,3,3) 13
2Jonas JensenDania(3,3,2,1,3) 12
3Jason JorgensenDania(0,3,3,2,3) 11+3
4Johan JensenSzwecja(3,1,3,2,2) 11+2
5Andreas LyagerDania(3,3,1,w,3) 10
6Martin Steen HansenDania(1,3,2,3,1) 10
7Emil EngstromDania(2,1,3,3,u) 9
8Max FrickeAustralia(w,2,1,3,2) 8+3
9Alexander JohanssonSzwecja(1,2,2,2,1) 8+w
10Kenny WennerstamSzwecja(1,0,3,1,2) 7
11Maja AamandDania(2,1,1,1,2) 7
12Niilo VuolasFinlandia(0,1,1,2,0) 4
13Jooa PartanenFinlandia(1,2,w,0,1) 4
14Dominik MoeserNiemcy(2,0,0,0,1) 3
15Johannes StarkSzwecja(2,0,w,0,0) 2
16Espen SundvorNorwegia(0,0,0,1,0) 1

Vetlanda (Szwecja) - 6 lipiec (06.07).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Brady KurtzAustralia(3,3,3,3,1) 13
2Mads HansenDania(1,3,3,2,2) 11+3
3Caspar OlsenDania(2,1,2,3,3) 11+2
4Sam JensenDania(0,2,2,3,3) 10
5Frederik JakobsenDania(1,1,3,2,3) 10
6Lasse FredriksenNorwegia(2,2,3,2,1) 10
7Kasper AndersenDania(3,0,0,3,3) 9
8Sebastian MortensenDania(2,2,1,1,2) 8
9Emil SkalshojDania(0,3,1,0,2) 6+3
10Jacob ValentinDania(3,0,2,1,0) 6+2
11Christoffer SelvinSzwecja(0,3,1,1,u) 5
12Patrick HansenDania(2,u,2,0,1) 5
13Andreas RunessonSzwecja(1,2,0,1,1) 5
14Joel KlingSzwecja(3,1,0,0,0) 4
15Lawson WaltersAustralia(1,0,0,2,0) 3
16Henri AhlbomFinlandia(2) 2
17Nikolaj K RosgaardDania(w,1,1,w,ns) 2

Vetlanda (Szwecja) - 5 lipiec (05.07).

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Frederik JakobsenDania(3,3,3,3,3) 15
2Max FrickeAustralia(1,3,3,3,3) 13
3Emil SkalshojDania(2,2,2,2,3) 11
4Sebastian MortensenDania(2,0,3,2,3) 10
5Johan JensenSzwecja(3,2,w,3,2) 10
6Jonas JensenDania(3,1,2,3,1) 10
7Emil EngstromDania(2,2,1,2,2) 9
8Dominik MoeserNiemcy(1,3,0,1,2) 7
9Jooa PartanenFinlandia(3,2,1,1,w) 7
10Espen SundvorNorwegia(0,0,3,2,1) 6
11Emil MillbergSzwecja(2,1,2,w,w) 5
12Joel KlingSzwecja(0,1,1,0,1) 3+3
13Robert ChmielPolska(0,3,0,0,0) 3+2
14Nike LunnaFinlandia(0,0,0,1,2) 3+t
15Alexander WoentinSzwecja(1,0,2,w) 3+ns
16Kamil NowackiPolska(1,1,1,w) 3+ns
17Viktor LockstromSzwecja(1,0) 1

Vetlanda (Szwecja) - 5 lipiec (05.07).

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jason JorgensenDania(3,3,3,3,2) 14
2Caspar OlsenDania(2,1,3,3,3) 12+3
3Brady KurtzAustralia(3,2,2,2,3) 12+2
4Martin Steen HansenDania(3,1,1,3,3) 11
5Lasse FredriksenNorwegia(1,3,0,3,2) 9
6Filip HjelmlandSzwecja(2,2,3,2,w) 9
7Nikolaj K. RosgaardDania(1,3,1,2,2) 9
8Kenny WennerstamSzwecja(3,1,2,0,2) 8
9Andreas LyagerDania(w,3,2,1,1) 7+3
10Christoffer SelvinSzwecja(2,2,1,1,1) 7+2
11Mads HansenDania(2,w,3,2,w) 7+d
12Henri AhlbomFinlandia(0,u,2,1,3) 6
13Joakim ChristensenSzwecja(1,2,0,0,1) 4
14Vegard StarsveenNorwegia(1,1,0,0,1) 3
15Antti VuolasFinlandia(w,0,1,1,w) 2
16Rafał KarczmarzPolska(d,0,0,0,0) 0

Vetlanda (Szwecja) - 5 lipiec (05.07).

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jonas JeppesenDania(3,3,2,3,3) 14
2Alexander JohanssonSzwecja(3,3,3,1,3) 13+3
3Sam JensenDania(3,3,1,3,3) 13+2
4Patrick HansenDania(1,3,3,3,2) 12
5Glenn MoiNorwegia(3,2,2,2,2) 11
6Jakob ValentinDania(2,2,3,1,2) 10
7Lawson WaltersAustralia(2,d,1,2,3) 8
8Kasper AndersenDania(2,2,2,0,2) 8
9Johannes StarkSzwecja(1,2,0,3,1) 7
10Andreas RunessonSzwecja(2,1,0,2,1) 6
11Maja AamandDania(1,0,2,2,0) 5
12Niilo VuolasFinlandia(0,0,3,0,0) 3
13Ola PedersenNorwegia(1,1,1,u) 3
14Maksymilian BogdanowiczSzwecja(0,1,w,1,w) 2
15Niklas SayrioFinlandia(0,0,1,0,0) 1
16Gustav A. JohanssonSzwecja(1) 1
17Kamil WieczorekPolska(d,1,w,d,d) 1

2013

Fjelsted (Dania) - 7 lipiec (04.07).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Frederik JakobsenDania(3,3,3,2,3) 14
2Sam JensenDania(2,3,2,3,3) 13
3Patrick HansenDania(1,3,2,3,2) 11
4Jason JoergensenDania(3,u,3,w,3) 9
5Kasper AndersenDania(0,1,1,3,3) 8
6Lasse FredriksenNorwegia(2,2,1,1,2) 8
7Mads HansenDania(2,3,w,w,2) 7
8Lasse PortnerDania(3,2,1,1,0) 7
9Jonas JeppesenDania(2,0,2,2,1) 7
10Mathias NielsenDania(0,0,3,1,2) 6
11Joel KlingSzwecja(0,2,3,0,1) 6
12Martin Steen HansenDania(1,1,1,2,1) 6
13Kamil NowackiPolska(0,1,0,3,1) 5
14Jonas Seifert SalkDania(1,2,0,2,0) 5
15Sebastian MortensenDania(3,0,w,1,0) 4
16Andreas JensenDania(1,1,2,0,0) 4
17Soren SimonsenDania(ns) nsR
17Kenneth JuergensenDania(ns) nsR

Fjelsted (Dania) - 5 lipiec (05.07).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jason JorgensenDania(1,3,3,3,3) 13+3
2Sam JensenDania(2,2,3,3,3) 13+2
3Lasse PortnerDania(3,3,2,2,3) 13+1
4Sebastian MortensenDania(3,2,3,3,1) 12
5Mads HansenDania(3,0,2,3,3) 11
6Patrick HansenDania(1,2,2,2,2) 9
7Mathias NielsenDania(0,3,u,2,2) 7+3
8Joel KlingSzwecja(1,2,1,1,2) 7+2
9Soren SimonsenDania(2,3,0,2,0) 7+1
10Filip HjemlandSzwecja(2,1,1,1,1) 6
11Jannik Lund JensenDania(3,1,1,0,0) 5
12Christian ThaysenDania(0,1,3,w,1) 5
13Espen SundvorNorwegia(1,0,2,1,0) 4
14Max Bo HjorthDania(2,0,0,0,1) 3
15Henri AhlbomFinlandia(0,1,1,1,0) 3
16Marius NielsenDania(0,0,0,0,2) 2
17Gleb CzugunowRosja(ns) nsR
17Joakim ChristensenSzwecja(ns) nsR

Fjelsted (Dania) - 5 lipiec (05.07).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Frederik JakobsenDania(3,3,2,3,2) 13
2Jonas JeppesenDania(3,3,3,2,0) 11+3
3Jonas Seifert SalkDania(1,3,2,2,3) 11+2
4Martin Steen HansenDania(2,1,3,3,2) 11+1
5Andreas JensenDania(3,1,2,2,3) 11+0
6Lasse FredriksenNorwegia(2,2,3,1,2) 10
7Kasper AndersenDania(2,0,1,3,3) 9
8Kamil NowackiPolska(1,1,3,3,1) 9
9Kenneth JurgensenDania(2,2,1,0,3) 8
10Christoffer SelvinSzwecja(0,2,2,1,1) 6
11Emil PortnerDania(3,2,0,0,0) 5
12Tim SorensenDania(0,3,0,0,1) 4
13Tobias DuusDania(0,w,1,1,2) 4
14Maksimilian BogdanowiczSzwecja(1,w,1,2,w) 4
15Nicklas ClausenDania(1,1,0,0,1) 3
16Jannik SorensenDania(0,0,0,1,0) 1
17Jeppe HenriksenDania(ns) nsR
17Dominik MoserNiemcy(ns) nsR

Fjelsted (Dania) - 4 lipiec (04.07).

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Frederik JakobsenDania(3,3,3,3,2) 14
2Andreas JensenDania(2,2,3,3,3) 13+3
3Sebastian MortensenDania(3,2,2,3,3) 13+2
4Christian ThaysenDania(3,3,3,2,0) 11
5Emil PortnerDania(3,3,2,2,1) 11
6Lasse FredriksenNorwegia(2,1,1,3,3) 10
7Jonas Seifert SalkDania(1,2,3,2,2) 10
8Christoffer SelvinSzwecja(1,1,2,2,1) 7
9Nicklas ClausenDania(0,1,1,1,3) 6
10Joel KlingSzwecja(1,2,1,0,2) 6
11Jannik SorensenDania(2,0,2,1,0) 5+3
12Jeppe HenriksenDania(2,3,0,0,w) 5+w
13Antti VuolasFinlandia(1,0,0,1,2) 4
14Roman LachbaumRosja(0,1,0,0,1) 2
15Lukas BaumannNiemcy(0,w,0,1,0) 1
16Oskar ThulinSzwecja(0,0,1,0,w) 1

Fjelsted (Dania) - 4 lipiec (04.07).

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jason JorgensenDania(3,3,3,3,3) 15
2Kasper AndersenDania(3,2,3,3,2) 13
3Martin Steen HansenDania(1,3,3,3,2) 12+3
4Sam JensenDania(2,2,3,2,3) 12+2
5Tobias DuusDania(3,1,1,2,3) 10
6Patrick HansenDania(w,w,2,3,3) 8
7Tim SorensenDania(3,0,2,2,1) 8
8Espen SundvorNorwegia(1,3,0,1,2) 7
9Max Bo HjorthDania(2,1,0,2,2) 7
10Maksimilian BogdanowiczSzwecja(2,2,1,1,w) 5
11Joakim ChristensenSzwecja(1,1,2,0,1) 4
12Gleb CzugunowRosja(u,2,2,w,0) 4+3
13Niklas SayrioFinlandia(1,0,1,1,1) 4+2
14Emil MilbergSzwecja(0,3,0,0,1) 4+1
15Michał GruchalskiPolska(2,1,0,0,0) 3
16Joni LaukkanenFinlandia(w,w,1,1,0) 2

Fjelsted (Dania) - 4 lipiec (04.07).

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jonas JeppesenDania(3,3,3,3,3) 15
2Mads HansenDania(t,3,3,3,3) 12
3Jannik Lund JensenDania(3,2,2,1,3) 11
4Mathias NielsenDania(0,2,1,3,3) 9
5Kenneth JurgensenDania(0,3,2,2,2) 9
6Lasse PortnerDania(2,3,1,1,2) 9
7Henri AhlbomFinlandia(2,1,3,1,1) 8
8Filip HjelmlandSzwecja(2,2,2,w,2) 8
9Kamil NowackiPolska(3,w,2,2,w) 7
9Marius NielsenDania(2,0,3,0,2) 7
11Soren SimonsenDania(3,1,0,2,1) 7
12Dominik MoserNiemcy(1,0,1,3,1) 6
13Niilo VuolasFinlandia(1,2,0,2,0) 5
14Alexander WoentinSzwecja(1,1,1,1,0) 4
15Truls KamhaugNorwegia(w,1,w,0,0) 1
16Lars FigvedNorwegia(w,w,ns,ns,ns) 0

2014

Częstochowa (Polska) - 6 lipiec (06.07).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mads Hansen(Dania)(2,3,3,2,3) 13
2Frederik Jakobsen(Dania)(3,3,0,3,3) 12+3
3Jonas Jeppesen(Dania)(3,3,2,3,1) 12+2
4Christian Thaysen(Dania)(3,0,3,2,2) 10
5Kasper O. Faarkrogh(Dania)(3,2,1,1,3) 10
6Kasper Andersen(Dania)(w,1,3,2,3) 9
7Filip Hjelmland(Szwecja)(2,w,3,3,w) 8
8Esben Hjerrild(Dania)(2,0,1,3,2) 8
9Dominik Moser(Niemcy)(2,2,2,0,2) 8
10Alexander Woentin(Szwecja)(0,1,2,1,2) 6
11Emil Portner(Dania)(1,1,1,2,1) 6
12Sebastian Mortensen(Dania)(1,3,u,0,1) 5
13Andreas Jensen(Dania)(d,2,2,1,0) 5
14Christoffer Selvin(Szwecja)(1,2,0,0,0) 3
15Tim Sorensen(Dania)(1,0,u,1,1) 3
16Hubert Czerniawski(Polska)(0,1,0,0,d) 1
17Jonas Salk Seifert(Dania)(ns) nsR
17Eric Ivarsson(Szwecja)(ns) nsR

Częstochowa (Polska) - 5 lipiec (05.07).

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Filip Hjelmland(Szwecja)(3,2,2,2,3) 12+3
2Christian Thaysen(Dania)(2,2,3,3,2) 12+w
3Sebastian Mortensen(Dania)(1,3,1,3,3) 11+3
4Alexander Woentin(Szwecja)(3,0,3,2,3) 11+2
5Emil Portner(Dania)(2,1,1,3,3) 10
6Tim Sorensen(Dania)(3,1,3,1,2) 10
7Esben Hjerrild(Dania)(2,3,2,0,2) 9
8Andreas Jensen(Dania)(w,3,3,1,w) 7
9Eric Ivarsson(Szwecja)(0,2,2,1,1) 6+3
10Emil Breum Ankersen(Dania)(1,3,2,w,w) 6+2
11Hubert Czerniawski(Polska)(1,0,0,3,2) 6+ns
12Jason Jorgensen(Dania)(3,2,w,-,-) 5
13Jannik Lund Jensen(Dania)(0,1,w,2,1) 4
14Joakim Christensen(Szwecja)(1,0,1,1,1) 4
15Arttu Pentinmaeki(Finlandia)(2,0,1,0,0) 3
16Michał Gruchalski(Polska)(2) 2R
17Antti Vuolas(Finlandia)(0,1) 1R
17Paweł Tyburski(Polska)(0,1,u,0,0) 1

Częstochowa (Polska) - 5 lipiec (05.07).

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Frederik Jakobsen(Dania)(3,3,3,1,2) 12
2Kasper Andersen(Dania)(0,3,3,2,3) 11+3
3Mads Hansen(Dania)(3,3,2,w,3) 11+2
4Kasper O. Faarkrogh(Dania)(1,2,3,2,2) 10
5Christoffer Selvin(Szwecja)(2,1,w,3,3) 9
6Dominik Moser(Niemcy)(3,0,2,2,2) 9
7Jonas Jeppesen(Dania)(2,0,3,3,w) 8+3
8Jonas Salk Seifert(Dania)(3,1,1,3,w) 8+2
9Sebastian Selvin(Szwecja)(0,1,2,3,2) 8+1
10Maja Aamand(Dania)(2,2,2,1,u) 7
11Morten Pipenbrinck(Dania)(1,2,1,2,1) 7
12Kenneth B. Jurgensen(Dania)(0,2,1,0,3) 6
13Mathias Nielsen(Dania)(1,3,w,1,1) 6
14Tobias Duus(Dania)(2,1,0,w,w) 3
15Timi Salonen(Finlandia)(1,0,1,0,1) 3
16Kamil Łodożyński(Polska)(0,0,w,1,0) 1
17Jakob Kraft(Szwecja)(ns) nsR
17Niklas Saryio(Finlandia)(ns) nsR

Częstochowa (Polska) - 4 lipiec (04.07).

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Frederik Jakobsen(Dania)(3,3,3,3,3) 15
2Tim Sorensen(Dania)(3,2,2,3,3) 13
3Dominik Moser(Niemcy)(1,3,3,2,3) 12
4Filip Hjelmland(Szwecja)(2,3,3,1,2) 11
5Kenneth B. Jurgensen(Dania)(2,1,1,2,3) 9
6Emil Breum(Dania)(1,1,3,3,w) 8
7Sebastian Mortensen(Dania)(2,w,1,3,2) 8
8Kasper O.Faarkrogh(Dania)(1,2,2,1,2) 8
9Jannik Lund Jensen(Dania)(3,0,2,2,u) 7
10Arttu Pentinmaki(Finlandia)(3,2,0,1,1) 7
11Sebastian Selvin(Szwecja)(1,3,1,1,1) 7
12Anti Vuolas(Finlandia)(0,2,w,2,2) 6
13Emil Millberg(Szwecja)(2,d,2,0,1) 5
14Leon Arnheim(Niemcy)(0,1,w,0,1) 2
15Lars Figved(Norwegia)(0,1,1,0,d) 2

Częstochowa (Polska) - 4 lipiec (04.07).

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jonas Jeppesen(Dania)(3,3,3,2,3) 14
2Emil Portner(Dania)(3,2,3,3,2) 13
3Christian Thaysen(Dania)(3,3,3,1,2) 12
4Jonas Seifert Salk(Dania)(3,2,u,3,3) 11
5Eric Ivarsson(Szwecja)(2,1,2,2,3) 10
6Mathias Nielsen(Dania)(2,3,2,1,2) 10
7Tobias Duus(Dania)(1,3,0,2,3) 9
8Joakim Christensen(Szwecja)(2,2,1,3,1) 9
9Morten Pipenbrinck(Dania)(w,1,2,3,1) 7
10Jakob Kraft(Szwecja)(2,0,1,2,1) 6+3
11Paweł Tyburski(Polska)(1,0,3,0,2) 6+w
12Joni Laukkanen(Finalndia)(1,1,2,u,1) 5
13Michał Gruchalski(Polska)(w,2,w,1,0) 3
14Toni Hyyrylainen(Finlandia)(0,1,1,0,0) 2
15Marcin Sitarek(Polska)(0,0,0,1,w) 1
16Lukas Baumann(Niemcy)(w,0,1,-,-) 1

Częstochowa (Polska) - 4 lipiec (04.07).

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mads Hansen(Dania)(3,3,2,3,3) 14
2Kasper Andersen(Dania)(3,3,2,3,2) 13
3Maja Aamand(Dania)(1,3,3,2,3) 12+3
4Christoffer Selvin(Szwecja)(2,2,3,2,3) 12+2
5Alexander Woentin(Szwecja)(2,2,1,3,3) 11
6Jason Jorgensen(Dania)(3,3,3,w,-) 9
7Esben Hjerrild(Dania)(3,1,1,2,2) 9
8Timi Salonen(Finlandia)(1,0,2,3,1) 7
9Andreas Jensen(Dania)(2,2,0,1,2) 7
10Hubert Czerniawski(Polska)(d,2,1,1,2) 6
11Karol Żupiński(Polska)(1,1,0,2,1) 5
12Kamil Łodożynski(Polska)(0,1,3,w,w) 4
13Niklas Sayrio(Finlandia)(2,1,d,0,w) 3
14Maximilan Firniss(Niemcy)(1,0,0,0,1) 2
15Damian Stalkowski(Polska)(0,0,d,1,1) 2

2015

Skaerbaeck (Dania) - 5 lipiec (05.07).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Christian ThaysenDania(3,3,2,3,3) 14
2Jonas Seifert SalkDania(3,3,3,2,2) 13+3
3Benjamin BassoDania(2,3,2,3,3) 13+2
4Mathias NielsenDania(1,2,2,0,3) 10
5Mads HansenDania(3,2,w,2,2) 9
6Esben HjerrildDania(1,2,3,1,2) 9
7Morten PiepenbrinckDania(2,1,1,3,1) 8
8Jonas KnudsenDania(1,1,2,1,3) 8
9Keynan RewAustralia(2,2,w,3,0) 7
10Mathew Happy GilmoreAustralia(3,0,3,w,0) 6
11Marius NielsenDania(0,1,2,w,2) 5
12Alexander WoentinSzwecja(2,1,0,1,1) 5
13Arttu PentinmakiFinlandia(1,0,1,2,1) 5
14Kasper FaarkroghDania(0,2,1,0,1) 4
16Eric IvarssonSzwecja(w,0,1,0,0) 1
17Antti VoulasFinlandia(0,0,0,w,0) 0
17Lucas BaumannNiemcy(2) 2 R
18Emil PortnerDania(ns) ns R

Skaerbaeck (Dania) - 4 lipiec (04.07).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kasper FaarkroghDania(3,2,3,3,3) 14+3
2Marius NielsenDania(3,3,2,3,3) 14+2
3Matias NielsenDania(3,3,3,3,0) 12
4Benjamin BassoNiemcy(2,3,w,3,3) 11
5Esben HjerrildDania(3,0,3,2,2) 11
6Matthew Happy GilmoreAustralia(3,0,3,2,2) 10
7Eric IvarssonSzwecja(2,2,3,1,2) 10
8Arttu PentinmakiFinlandia(2,2,2,2,1) 9+3
9Emil PortnerDania(3,w,w,3,3) 9+2
10Timi SalonenFinlandia(0,2,2,2,1) 7
11Leon ArnheimNiemcy(1,3,1,1,0) 6
12Henrik BergstromSzwecja(1,w,2,2,1) 6
13Jonatan GrahnSzwecja(1,1,1,1,2) 6
14Pawel TyburskiPolska(0,1,2,1,1) 5
15Anton WossSzwecja(1,1,0,1,w) 3
16Max Wilhelm KruthNiemcy(0,1,0,0,0) 1
17Lars FigvedNorge(0,1,0,w) 1
18Jere KristolaFinlandia(0,w,w,0,0) 0
19Mike BoyeDania(1) 1 R

Skaerbaeck (Dania) - 4 lipiec (04.07).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Morten PiepenbrinkDania(3,2,3,3,3) 14
2Christian ThaysenDania(3,3,2,3,3) 14
3Jonas Seifert SalkDania(3,1,2,2,3) 11
4Alexander WoentinSzwecja(2,3,3,2,1) 11
5Jonas KnudsenDania(3,0,3,2,3) 11
6Mads HansenDania(2,3,3,2) 10 R
7Keynan RewAustralia(2,2,3,2,0) 9
8Antti VoulasFinlandia(1,3,1,1,2) 8
9Lucas BaumanNiemcy(3,1,2,1,1) 8
10Sebastian SelvinSzwecja(1,1,1,3,2) 8
11Emil BreumDania(3,1,2,w) 6 R
12Mateusz BartkowiakPolska(2,2,2,0,0) 6
13Andreas JensenDania(1,2,1,1,1) 6
14Toni HyrrlainenFinlandia(0,3,0,2,0) 5
15Ben ErnstNiemcy(2,1,0,1,1) 5
16Maximilian FirnissNiemcy(0,0,1,0,2) 3
17William BjorlingSzwecja(0,0,1,0,1) 2
18Mateusz SwidnickiPolska(w,0,w,0,0) 0
19Espen SolaNorge(w) 0
20Tim SorensenDania(0) 0





Odwiedziny (Visitors):
6592068


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl