Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 1977-2016

Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów
(Individual Junior World Championship)

W latach 1977-1987 zawody rozgrywano pod szyldem Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów (Individual Junior European Championship).

Thanks to Wojciech Wilde, Rafał Litwiński, Christian Weber, David Austin, Ian Presslie, Jonas Holmqvist, Romualds Hetmanis and arnieg

Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare
Rok
(Year)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
1977Alf BuskDaniaFinał
1977Peter LempenauerRFNPółfinał
1977Joe OwenAngliaPółfinał
1978Finn Rune JensenDaniaFinał
1978Henryk OlszakPolskaPółfinał
1978Finn Rune JensenDaniaPółfinał
1978Nikołaj ManewBułgariaKwalifikacje
1978Finn Rune JensenDaniaRunda Skandynawska
1979Ron PrestonUSAFinał
1979Ron PrestonStany ZjednoczonePółfinał
1979Zbynek HolyCzechosłowacjaPółfinał
1979Ari KoponenFinlandiaĆwierćfinał
1979Erik GundersenDaniaĆwierćfinał
1979Marek KępaPolskaĆwierćfinał
1979Josef AignerRFNĆwierćfinał
1980Tommy KnudsenDaniaFinał
1980Erik GundersenDaniaPółfinał
1980Dennis SigalosUSAPółfinał
1980Mirosław BerlińskiPolskaĆwierćfinał
1980Erik GundersenDaniaĆwierćfinał
1980Dennis SigalosUSAĆwierćfinał
1980Tommy KnudsenDaniaĆwierćfinał
1981Shawn MoranUSAFinał
1981Shawn MoranStany ZjednoczonePółfinał
1981Roger GustavssonSzwecjaPółfinał
1981Shawn MoranStany ZjednoczoneĆwierćfinał
1981Olli TyrvainenFinlandiaĆwierćfinał
1981Zoltan AdorjanWęgryĆwierćfinał
1981John BarkerAngliaĆwierćfinał
1982Antonin Kasper IICzechosłowacjaFinał
1982Jan O.PedersenDaniaPólfinał
1982Antonin Kasper IICzechosłowacjaPólfinał
1982Roman MatousekCzechosłowacjaĆwierćfinał
1982Jan O.PedersenDaniaĆwierćfinał
1983Steve BakerAustraliaFinał
1983Oleg WołochowZSRRPółfinał
1983Peter CarrAngliaPółfinał
1983Jan O. PedersenDaniaEliminacja
1983Zenon KasprzakPolskaEliminacja
1983Steve BakerAustraliaEliminacja
1984Marvyn CoxAngliaFinał
1984Klaus LauschRFNEliminacja
1984Marvyn CoxAngliaEliminacja
1984Wojciech ZałuskiPolskaEliminacja
1985Per JonssonSzwecjaFinał
1985Jimmy NilsenSzwecjaPółfinał
1985Kenneth NystromSzwecjaPółfinał
1985Per JonssonSzwecjaĆwierćfinał
1985Ole HansenDaniaĆwierćfinał
1985Gerd RissRFNĆwierćfinał
1985Mick PooleAustraliaĆwierćfinał
1986Ihor MarkoZSRRFinał
1986Brian KargerDaniaPółfinał
1986Andrew SilverAngliaPółfinał
1986Conny IvarssonSzwecjaĆwierćfinał
1986Gerd RissRFNĆwierćfinał
1986Ole HansenDaniaĆwierćfinał
1986Barnabas Gyepes IIWęgryĆwierćfinał
1987Gary HavelockAngliaFinał
1987Gary HavelockAngliaPółfinał
1987Piotr ¦wistPolskaPółfinał
1987Sandor UjhelyiWęgryRunda kwalifikacyjna
1987Torben HansenDaniaRunda kwalifikacyjna
1987Tommy DunkerRFNRunda kwalifikacyjna
1987Piotr ¦wistPolskaRunda kwalifikacyjna
1988Peter NahlinSzwecjaFinał
1988Brian KargerDaniaPółfinał
1988Piotr ¦wistPolskaPółfinał
1988Piotr ¦wistPolskaRunda kwalifikacyjna
1988Claes IvarssonSzwecjaRunda kwalifikacyjna
1988Jan Holub IICzechosłowacjaRunda kwalifikacyjna
1988Brian KargerDaniaRunda kwalifikacyjna
1989Gert HandbergDaniaFinał
1989Craig HodgsonAustraliaPółfinał
1989Niklas KarlssonSzwecjaPółfinał
1989Gert HandbergDaniaRunda kwalifikacyjna
1989Jarosław Olszewski IIPolskaRunda kwalifikacyjna
1989Leigh AdamsAustraliaRunda kwalifikacyjna
1989Piotr ¦wistPolskaRunda kwalifikacyjna
1990Chris LouisAngliaFinał
1990Chris LouisAngliaPółfinał
1990Massimo MoraWłochyPółfinał
1990Massimo MoraWłochyRunda kwalifikacyjna
1990Attila KovacsWęgryRunda kwalifikacyjna
1990Tony RickardssonSzwecjaRunda kwalifikacyjna
1990Henrik GustafssonSzwecjaRunda kwalifikacyjna
1991Brian AndersenDaniaFinał
1991Joakim KarlssonSzwecjaPółfinał
1991Shane ParkerAustraliaPółfinał
1992Leigh AdamsAustraliaFinał
1992Mikael MaxSzwecjaPółfinał
1992Joe ScreenAngliaPółfinał
1992Grzegorz RempałaPolskaRunda kwalifikacyjna
1992Wiktor HajdymZSRRRunda kwalifikacyjna
1992Joe ScreenAngliaRunda kwalifikacyjna
1992Tomasz GollobPolskaRunda kwalifikacyjna
1993Joe ScreenAngliaFinał
1993Joe ScreenAngliaPółfinał
1993Rune HoltaNorwegiaPółfinał
1993Jacob OlsenDaniaRunda kwalifikacyjna
1993Mikael KarlssonSzwecjaRunda kwalifikacyjna
1993Piotr ProtasiewiczPolskaRunda kwalifikacyjna
1993Piotr BaronPolskaRunda kwalifikacyjna
1994Mikael MaxSzwecjaFinał
1994Tomas Topinka CzechyPółfinał
1994Jason Crump AustraliaPółfinał
1994Daniel Andersson SzwecjaĆwierćfinał
1994Jiri Stancl III CzechyĆwierćfinał
1994Jason Crump AustraliaĆwierćfinał
1994Tomas Topinka CzechyĆwierćfinał
1995Jason CrumpAustraliaFinał
1995Jason CrumpAustraliaPółfinał
1995Daniel AnderssonSzwecjaPółfinał
1995Tomas TopinkaCzechyRunda kwalifikacyjna
1995Rafał DobruckiPolskaRunda kwalifikacyjna
1995Daniel AnderssonSzwecjaRunda kwalifikacyjna
1995Paul HurryAngliaRunda kwalifikacyjna
1996Piotr ProtasiewiczPolskaFinał
1996Wiesław Jagu¶PolskaPółfinał
1996Rafał DobruckiPolskaPółfinał
1996Jiri Stancl IIICzechyRunda kwalifikacyjna
1996Kaj LaukkanenFinlandiaRunda kwalifikacyjna
1996Ryan SullivanAustraliaRunda kwalifikacyjna
1996Rafał DobruckiPolskaRunda kwalifikacyjna
1997Jesper B. MonbergDaniaFinał
1997Scott NichollsAngliaPółfinał
1997Rafał DobruckiPolskaPółfinał
1997Tomasz RempałaPolskaRunda kwalifikacyjna
1997Paweł ŁęckiPolskaRunda kwalifikacyjna
1997Paweł StaszekPolskaRunda kwalifikacyjna
1997Rafał DobruckiPolskaRunda kwalifikacyjna
1997Andreas JonssonSzwecjaRunda kwalifikacyjna
1998Robert DadosPolskaFinał
1998Robert DadosPolskaPółfinał
1998Andreas JonssonSzwecjaPółfinał
1998Leigh LanghamAngliaRunda kwalifikacyjna
1998Andreas JonssonSzwecjaRunda kwalifikacyjna
1998Robert DadosPolskaRunda kwalifikacyjna
1999Lee RichardsonAngliaFinał
1999Scott NichollsAngliaPółfinał
1999Bjarne PedersenDaniaPółfinał
1999Andreas JonssonSzwecjaRunda kwalifikacyjna
1999Ales Dryml IICzechyRunda kwalifikacyjna
1999Mariusz FrankówPolskaRunda kwalifikacyjna
2000Andreas JonssonSzwecjaFinał
2000Joonas KylmakorpiSzwecjaPółfinał
2000Krzysztof CegielskiPolskaPółfinał
2000Tomasz ChrzanowskiPolskaRunda kwalifikacyjna
2000Bjorn G. HansenNorwegiaRunda kwalifikacyjna
2000Rafał OkoniewskiPolskaRunda kwalifikacyjna
2000Sandor FeketeWęgryRunda kwalifikacyjna
2001Dawid KujawaPolskaFinał
2001Lukas DrymlCzechyPółfinał
2001Rafał OkoniewskiPolskaPółfinał
2001Joonas KylmakorpiFinlandiaRunda Kwalifikacyjna
2001Tomasz ChrzanowskiPolskaRunda Kwalifikacyjna
2001Lukas DrymlCzechyRunda Kwalifikacyjna
2001Matej ZagarSłoweniaRunda Kwalifikacyjna
2002Lukas DrymlCzechyFinał
2002Lukas DrymlCzechyPółfinał
2002Kenneth BjerreDaniaPółfinał
2002Krzysztof SłabońKanadaRunda kwalifikacyjna
2002Daniel DavidssonSzwecjaRunda kwalifikacyjna
2002David HoweAngliaRunda kwalifikacyjna
2002Krzysztof KasprzakPolskaRunda kwalifikacyjna
2003Jarosław HampelPolskaFinał
2003Peter LjungSzwecjaPółfinał
2003Chris HarrisAngliaPółfinał
2003Chris HarrisAngliaRunda kwalifikacyjna
2003Kenneth BjerreDaniaRunda kwalifikacyjna
2003Jarosław HampelPolskaRunda kwalifikacyjna
2003Jamie SmithAngliaRunda kwalifikacyjna
2004Robert Mi¶kowiakPolskaFinał
2004Robert Mi¶kowiakPolskaPółfinał
2004Kenneth BjerreDaniaPółfinał
2004Fredrik LindgrenSzwecjaRunda kwalifikacyjna
2004Martin SmolinskiNiemcyRunda kwalifikacyjna
2004Adrian MiedzińskiPolskaRunda kwalifikacyjna
2004Robert Mi¶kowiakPolskaRunda kwalifikacyjna
2005Krzysztof KasprzakPolskaFinał
2005Antonio LindbackSzwecjaPółfinał
2005Marcin RempałaPolskaPółfinał
2005Krzysztof KasprzakPolskaRunda kwalifikacyjna
2005Antonio LindbackSzwecjaRunda kwalifikacyjna
2005Karol Z±bikPolskaRunda kwalifikacyjna
2005Krystian KlechaPolskaRunda kwalifikacyjna
2006Karol Z±bikPolskaFinał
2006Antonio LindbackSzwecjaPółfinał 2
2006Karol Z±bikPolskaPółfinał 1
2006Henrik MollerDaniaRunda Kwalifikacyjna 3
2006Karol Z±bikPolskaRunda Kwalifikacyjna 2
2006Andrij KarpowUkrainaRunda Kwalifikacyjna 1
2007Emil SajfutdinowRosjaFinał
2007Emil SajfutdinowRosjaPółfinał 2
2007Chris HolderAustraliaPółfinał 1
2007Emil SajfutdinowRosjaRunda kwalifikacyjna 4
2007Krzysztof BuczkowskiPolskaRunda kwalifikacyjna 3
2007Morten RisagerDaniaRunda kwalifikacyjna 2
2007Chris HolderAustraliaRunda kwalifikacyjna 1
2008Emil SajfutdinowRosjaFinał
2008Jurica PavlicChorwacjaPółfinał 2
2008Troy BatchelorAustraliaPółfinał 1
2008Troy BatchelorAustraliaRunda kwalifikacyjna 5
2008Linus EklofSzwecjaRunda kwalifikacyjna 4
2008Emil SajfutdinowRosjaRunda kwalifikacyjna 3
2008Chris HolderAustraliaRunda kwalifikacyjna 2
2008Robert KasprzakPolskaRunda kwalifikacyjna 1
2009Darcy WardAustraliaFinał
2009Thomas H. JonassonSzwecjaPółfinał
2009Tai WoffindenAngliaPółfinał
2009Thomas H. JonassonSzwecjaRunda Kwalifikacyjna
2009Robert MearAngliaRunda Kwalifikacyjna
2009Jurica PavlicChorwacjaRunda Kwalifikacyjna
2009Kevin WolbertNiemcyRunda Kwalifikacyjna
2009Martin VaculikSłowacjaRunda Kwalifikacyjna
2010Darcy WardAustraliaFinał - Klasyfikacja końcowa
2010Maciej JanowskiPolskaFinał nr 3
2010Darcy WardAustraliaFinał nr 2
2010Maksims BogdanovsŁotwaFinał nr 1
2010Dennis AnderssonSzwecjaPółfinał
2010Maksims BogdanovsŁotwaPółfinał
2010Dennis AnderssonSzwecjaRunda Kwalifikacyjna
2010Artur MroczkaPolskaRunda Kwalifikacyjna
2010Jurica PavlicChorwacjaRunda Kwalifikacyjna
2010Martin VaculikSłowacjaRunda Kwalifikacyjna
2010Maksims BogdanovsŁotwaRunda Kwalifikacyjna
2011Maciej JanowskiPolskaFinał - Klasyfikacja końcowa
2011Przemysław PawlickiPolskaFinał nr 4
2011Maciej JanowskiPolskaFinał nr 3
2011Maciej JanowskiPolskaFinał nr 2
2011Darcy WardAustraliaFinał nr 1
2011Aleksandr ŁoktajewUkrainaPółfinał
2011Michael Jepsen JensenDaniaPółfinał
2011Simon GustafssonSzwecjaRunda kwalifikacyjna
2011Przemysław PawlickiPolskaRunda kwalifikacyjna
2011Patryk DudekPolskaRunda kwalifikacyjna
2011Przemysław PawlickiPolskaRunda kwalifikacyjna
2011Josh AutyAngliaRunda kwalifikacyjna
2012Michael Jepsen JensenDaniaFinał - Klasyfikacja końcowa
2012Maciej Janowski PolskaFinał nr 7
2012Michael Jepsen Jensen DaniaFinał nr 6
2012Maciej Janowski PolskaFinał nr 5
2012Michael Jepsen Jensen DaniaFinał nr 4
2012Michael Jepsen Jensen DaniaFinał nr 3
2012Maciej Janowski PolskaFinał nr 2
2012Michael Jepsen Jensen DaniaFinał nr 1
2012Patryk DudekPolskaPółfnał
2012Maciej JanowskiPolskaPółfnał
2012Bartosz ZmarzlikPolskaRunda kwalifikacyjna
2012Przemysław PawlickiPolskaRunda kwalifikacyjna
2012Marc RandrupDaniaRunda kwalifikacyjna
2012Patryk DudekPolskaRunda kwalifikacyjna
2013Patryk DudekPolskaFinał - Klasyfikacja końcowa
2013Piotr Pawlicki IIPolskaFinał nr 3
2013Piotr Pawlicki IIPolskaFinał nr 2
2013Patryk DudekPolskaFinał nr 1
2013Vaclav Milik IICzechyEliminacja
2013Mikkel BechDaniaEliminacja
2013Patryk DudekPolskaEliminacja
2014Piotr Pawlicki IIPolskaFinał - Klasyfikacja końcowa
2014Kacper GomólskiPolskaFinał nr 3
2014Piotr Pawlicki IIPolskaFinał nr 2
2014Piotr Pawlicki IIPolskaFinał nr 1
2014Mikkel BechDaniaRunda Kwalifikacyjna
2014Vaclav Milik IICzechyRunda Kwalifikacyjna
2014Piotr Pawlicki IIPolskaRunda Kwalifikacyjna
2015Bartosz ZmarzlikPolskaFinał - Klasyfikacja końcowa
2015Mikkel MichelsenDaniaFinał nr 3
2015Paweł PrzedpełskiPolskaFinał nr 2
2015Mikkel MichelsenDaniaFinał nr 1
2015Anders ThomsenDaniaRunda Kwalifikacyjna
2015Max FrickeAustraliaRunda Kwalifikacyjna
2015Paweł PrzedpełskiPolskaRunda Kwalifikacyjna

1977

Vojens - 24 lipiec (24.07).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Alf BuskDania(3,3,3) 9
2Joe OwenAnglia(3,3,2) 8
3Les CollinsAnglia(2,2,3) 7
4Zajtun GafurowZSRR(1,2,3) 6
5Hans NielsenDania(2,1,3) 6
6Peter LampenauerRFN(3,1,2) 6
7Lars EricssonSzwecja(3,2,1) 6
8Mariusz OkoniewskiPolska(0,3,1) 4
9Lillebor JohanssonSzwecja(0,2,2) 4
10Andrzej HuszczaPolska(0,3,0) 3
11Franz KreimoserRFN(1,0,2) 3
12Aleksandr ChalawinZSRR(2,w,1) 3
13Jiri SvobodaCzechosłowacja(2,1,0) 3
14Rudi MutsHolandia(1,1,w) 2
15Nikołaj ManewBułgaria(1,0,1) 2
16Paolo NoroWłochy(0,0,0) 0
17Neil MiddleditchAnglia(ns) nsR
17Ken WhiteAnglia(ns) nsR

Krsko (Jugosławia) - 29 maj (29.05).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Peter LempenauerRFN- 13
2Paolo NoroWłochy- 13
3Lillebror JohanssonSzwecja- 13
4Lars EricssonSzwecja- 11
5Keith WhiteAnglia- 11
6Nikołaj ManewBułgaria- 10
7Neil MiddleditchAnglia- 10
8Franz KreimoserRFN- 9
9Robert FunkAustria- 7
10Iwan DupałowBułgaria- 6
11Janos SzaboWęgry- 6
12Peter BereczWęgry- 4
13Kreso OmerzelJugosławia- 3
14Rado DjurdjevicJugosławia- 2
15Gianni CatarellaWłochy- 2
16Roland CsencsicsAustria- 1

Gdańsk (Polska) - 19 czerwiec (19.06).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Joe OwenAnglia(3,3,3,3,3) 15
2Les CollinsAnglia(2,3,3,3,3) 14
3Andrzej HuszczaPolska(3,w,2,3,3) 11
4Aleksandr ChalawinZSRR(2,2,2,2,3) 11
5Mariusz OkoniewskiPolska(1,3,1,3,2) 10
6Jiri SvobodaCzechosłowacja(2,3,0,2,2) 9
7Zajtun GafurowZSRR(1,2,3,1,2) 9
8Rudi MutsHolandia(2,1,0,2,2) 7
9Marek TowalskiPolska(0,2,2,2,1) 7
10Ari KoponenFinlandia(3,1,w,0,1) 5
11Pavel KarnasCzechosłowacja(0,2,1,1,1) 5
12Ralf GramstadNorwegia(1,1,1,0,1) 4
13Veli Pekka TeromaaFinlandia(3,0,?) 3
14Sigvard PedersenNorwegia(0,1,?,1,0) 2
15Piet SeurHolandia(1,0,0,0,0) 1
16Mirosław KmiecikPolska(0,0,?) 0
17Mirosław BerlińskiPolska(0,1,0,0) 1R
18Krzysztof KwiatkowskiPolska(ns) nsR


1978

Lonigo (Włochy) - 23 lipiec (23.07).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Finn Rune JensenDania(3,3,3,3,1) 13
2Kevin JollyAnglia(3,2,1,3,3) 12+3
3Neil MiddletdichAnglia(2,2,2,3,3) 12+2
4Steve FinchAnglia(1,3,2,3,3) 12+1
5Hans NielsenDania(3,3,u,2,3) 11
6Erik GundersenDania(2,2,3,2,2) 11
7Josef JuzaCzechosłowacja(1,0,3,2,2) 8
8Pavel KarnasCzechosłowacja(3,1,3,1,0) 8
9Ryszard RomaniakPolska(2,1,1,0,2) 6
10Henryk OlszakPolska(1,3,0,2,0) 6
11Fausto BirbiniWłochy(0,0,2,2,1) 5
12Leif JohanssonSzwecja(0,2,1,1,1) 5
13Nikołaj ManewBułgaria(w,0,2,u,2) 4
14Mieczysław KmiecikPolska(2,1,1,0,0) 4
15Armando GiglioliWłochy(u,0,0,1,1) 2
16Roman JankowskiPolska(1,1,0,0,0) 2
17Ladislav GradeckyCzechosłowacja(ns) nsR1
17Danny KennedyAustralia(ns) nsR2

Nyiregyhaza (Węgry) - 9 lipiec (09.07).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Henryk OlszakPolska3,3,3,3,3 15
2Mieczysław KmieciakPolska- 13
3Roman JankowskiPolska- 13
4Ryszard RomaniakPolska- 12
5Josef JuzaCzechosłowacja-  9
6Nikołaj ManewBułgaria-  9
7Pavel KarnasCzechosłowacja-  8
8Ladislav HradeckyCzechosłowacja- 8
9Peter BereczWęgry-  7
10Atanas JanakijewBułgaria-  6
12Aleksandr ChalawinZSRR- 5
13Mars DiwiejewZSRR-  5
14Ajrat FajzulinZSRR-  3
15Janos SzaboWęgry-  2
16Bertalan KoszovanWęgry-  0

Rodenbach (RFN) - 25 czerwiec (25.06).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Finn Rune JensenDania(3,3,3,3,3) 15
2Hans NielsenDania- 13
3Erik GundersenDania- 12
4Kevin JollyAnglia- 10
5Lillebror JohanssonSzwecja- 10
6Steve FinchAnglia- 9
7Neil MiddleditchAnglia- 9
8Danny KennedyAustrlia- 8
9Franz KreimoserRFN- 8
10Rolf GramstadNorwegia- 6
11Robert FunkAustria-  5
11Bent RasmussenDania- 4
12Knud EllegaardDania- 4
13Josef AignerRFN- 4
14Hylke DijkemaHolandia- 3
15Marten MedemaRFN- 2
16Jan HamersHolandia- 1

Tyrgowiszte (Bułgaria) - 25 czerwiec (25.06).

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Nikołaj ManewBułgaria- 14
2Voje KorovlejevicJugosławia- 13
3Robert FunkAustria- 12
4Peter BereczWęgry- 11
5Atanas JanakijewBułgaria- 11
6Tonesio KolewBułgaria- 10
7Zdravko TominacJugosławia-  9
8Bertalan KoszovanWęgry-  9
9Marian DobreRumunia-  8
10Pavel IonelRumunia-  6
11Weselin MarkowBułgaria-  5
12Janos SzaboWęgry-  5
13Georg GeorgiewBułgaria-  3
14Josef FaschingAustria-  2
15Gerd StanekAustria-  2
16Roman SchweigerAustria-  0

Eskilstuna (Szwecja) - 14 czerwiec (14.06).

Runda Skandynawska

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Finn Rune JensenDania(1,3,3,2,3) 12+3
2Hans NielsenDania(3,3,3,3,0) 12+2
3Erik GundersenDania(3,2,2,2,3) 12+1
4Rolf GramstadNorwegia(3,3,2,3,1) 12+0
5Lillebror JohanssonSzwecja(2,1,3,3,2) 11
6Bent RasmussenDania(3,1,3,2,2) 11
7Knud EllegaardDania(2,2,2,w,3) 9
8Ari KoponenFinlandia(0,3,0,1,3) 7
9Jerry KarlssonSzwecja(1,w,1,3,2) 7
10Lennart BengtssonSzwecja(2,1,2,1,1) 7
11Veijo TuoriniemiFinlandia(1,1,1,2,0) 5
12Borje RingSzwecja(2,2,0,0,w) 4
13Lars ThalinssonSzwecja(0,2,1,0,1) 4
14Trond SkrettingNorwegia(0,d,0,0,2) 2
15Mikael AnianderSzwecja(1,w,d,u,-) 1
16Svend LundDania(0,0,d,1,-) 1
17Gert CarlssonSzwecja(1,w) 1R
18Bo JanssonSzwecja(0,0,0) 0R


1979

Leningrad (ZSRR) - 22 lipiec (22.07).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ron PrestonUSA(1,3,3,3,3) 13
2Ajrat FajzulinZSRR(3,w,3,3,3) 12
3Ari KoponenFinlandia(2,d,3,3,3) 11
4Knud EllegaardDania(3,3,2,w,2) 10
5Anders ErikssonSzwecja(1,3,2,2,1) 9
6Stanislav UrbanCzechosłowacja(0,2,1,3,3) 9
7Zbynek HolyCzechosłowacja(w,2,3,2,2) 9
8Trond SkrettingNorwegia(3,3,1,1,w) 8
9Marek KępaPolska(3,1,0,2,0) 6
10Jaromir BartosCzechosłowacja(2,2,0,0,2) 6
11Władimir PankinZSRR(w,2,2,1,1) 6
12Peter BereczWęgry(2,1,1,0,1) 5
13Josef AignerRFN(2,1,0,1,1) 5
14Hans Albert KlingeDania(1,1,1,2,0) 5
15Jan ErikssonSzwecja(1,0,2,0,0) 3
16Fausto BirbiniWłochy(0,0,0,1,w) 1
17Karl BidesberghDania- nsR
17Christian BrandtRFN- nsR

Norden (RFN) - 1 lipiec (01.07).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ron PrestonStany Zjednoczone3,3,3,3,3 15
2Trond SkrettingNorwegia- 13
3Jan ErikssonSzwecja- 12
4Hans Albert KlingeDania- 11
5Anders ErikssonSzwecja- 10
6Ari KoponenFinlandia- 10
7Knud EllegaardDania- 9
8Karl BiedersbergerRFN- 9
9Bernd OdermattRFN- 7
10Veijo TuoriniemiFinlandia- 7
11Marten MedemaHolandia- 4
12Peter BjerrisgaardDania- 4
13Jorgen HolmDania- 3
14Atanas StojanowBułgaria- 3
15Marin BojanowBułgaria- 1
16Lars RosbergSzwecja- 0

Nyiregyhaza (Węgry) - 1 lipiec (01.07).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zbynek HolyCzechosłowacja- 14
2Jaromir BartosCzechosłowacja- 12
3Peter BereczWęgry- 11
4Stanislav UrbanCzechosłowacja- 11
5Marek KępaPolska- 10
6Fausto BirbiniWłochy- 10
7Josef AignerRFN-  9
8Christian BrandtRFN-  9
9Henryk JasekPolska-  7
10Alfred KrzystyniakPolska-  6
11Mirosław BerlińskiPolska-  6
12Jan KołackiPolska-  4
13Krzysztof GłowackiPolska-  3
14Robert FunkAustria-  3
15Józef KafelPolska-  2
16Antonio ZoccoWęgry-  2

Skien (Norwegia) - 10 czerwiec (10.06).

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ari KoponenFinlandia- 12
2Knut EllegardDania- 12
3Lars RosbergSzwecja- 11
4Anders ErikssonSzwecja- 10
5Hans Albert KlingeDania- 10
6Trond SkrettingNorwegia-  9
7Peter BjerrisgardDania-  9
8Veijo TouriniemiFinlandia-  8
9Preben EriksenDania-  7
10Finn LundahlDania-  7
11Klaus LohmannDania-  7
12Jerry KarlssonSzwecja-  6
13Kjetil AndresenNorwegia-  3
14Fredrik SundgrenSzwecja-  3
15Terje TollefsenNorwegia-  2
16Ulf BlomqvistSzwecja-  2

Brokstedt (RFN) - 3 czerwiec (03.06).

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Erik GundersenDania3,3,3,3,3 15
2Bernd OdermattRFN- 13
3Jan ErikssonSzwecja- 12
4Ron PrestonStany Zjednoczone- 12
5Atanas StojanowBułgaria-  9
6Karl BiedersbergerRFN-  9
7Jorgen HolmDania-  9
8Marin BojanowBułgaria-  8
9Marten MedemaHolandia-  8
10Georg GreifRFN-  6
11Franz KreimoserRFN-  6
12Josef EgglmeierRFN-  5
13Raymond ForsbergSzwecja-  4
14Hylke DijkemaHolandia-  3
15Bernhard SchniedersHolandia- 0
16Peter NiederRFN-  0

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Marek KępaPolska(3,3,3,2,3) 14
2Janusz KołackiPolska(3,3,3,3,2) 14
3Mirosław BerlińskiPolska(2,3,3,2,2) 12
4Józef KafelPolska(2,1,2,3,3) 11
5Henryk JasekPolska(3,2,3,1,2) 11
6Krzysztof GłowackiPolska(3,2,1,3,1) 10
7Alfred KrzystyniakPolska(d,2,2,3,2) 9
8Zbynek HolyCzechosłowacja(2,0,1,2,3) 8
9Jaroslav DrochacCzechosłowacja(1,1,2,d,3) 7
10Laszlo JuhaszWęgry(1,3,0,2,1) 6
11Jiri SvecCzechosłowacja(2,1,1,d,1) 5
12Weselin MarkowBułgaria(1,0,2,1,0) 4
13Josef FaschingAustria(0,2,1,0,0) 3
14Rosen ChristowBułgaria(u,0,0,1,1) 2
15Csaba NagyWęgry(0,1,0,0,0) 1
16Gerd StanekAustria(0,u,0,1,w) 1
17Grzegorz SternaPolska(1) 1R

Neulengbach (Austria) - 3 czerwiec (03.06).

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Josef AignerRFN- 13
2Peter BereczWęgry- 13
3Christian BrandtRFN- 13
4Fausto BirbiniWłochy- 11
5Stanislav UrbanCzechosłowacja- 11
6Robert FunkAustria- 11
7Jaromir BartosCzechosłowacja- 10
8Antonio ZoccoWęgry-  7
9Andras BodnarWęgry-  7
10Luciano CeresaWęgry-  7
11Zvonko PavlicJugosławia-  4
12Andreas KehrAustria-  3
13Richard BrandfellnerAustria-  2
14Roman SchweigerAustria-  0
15Zeljko CajnerJugosławia-  0

1980

Pocking (RFN) - 20 lipiec (20.07).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tommy KnudsenDania(3,3,2,3,3) 14
2Tony BriggsNowa Zelandia(3,3,2,2,2) 12
3Dennis SigalosUSA(w,2,3,3,3) 11+3
4Erik GundersenDania(3,3,1,3,1) 11+2
5Ari KoponenFinlandia(1,2,3,3,0) 9
6Merek KępaPolska(2,1,3,0,3) 9
7Neil EvittsAnglia(2,2,1,2,2) 9
8Nigel FlatmanAnglia(0,3,2,1,2) 8
9Antonin Kasper IICzechosłowacja(1,0,3,2,1) 7
10Josef AignerRFN(u,0,1,2,3) 6
11Lars HammarbergSzwecja(3,1,w,1,0) 5
12Christian BrandtRFN(1,2,0,1,1) 5
13Rif SaitgariejewZSRR(1,1,1,0,2) 5
14Hans Albert KlingeDania(1,2,0,0,1) 4R
15Mirosław BerlińskiPolska(2,d,0,1,0) 3
16Shawn MoranUSA(2,0,0,-,-) 2
17Zoltan HajduWęgry(u) 0R
18Klaus LohmannDania(u,-,-,-,-) 0

Fjelsted (Dania) - 29 czerwca (29.06)

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Erik GundersenDania(3,3,3,3,3) 15
2Ari KoponenFinlandia(2,2,2,3,3) 12
3Tony BriggsNowa Zelandia(3,2,3,d,3) 11+3
4Tommy KnudsenDania(2,3,3,2,1) 11+2
5Rif SaitgariejewZSRR(3,2,2,2,2) 11+1
6Marek KępaPolska(1,1,3,2,3) 10+3
7Klaus LohmannDania(3,1,1,3,2) 10+2
8Hans Albert KlingeDania(1,3,2,2,2) 10+1
9Ajrat FajzulinZSRR(2,0,1,3,1) 7
10Erik PedersenDania(2,3,1,1,w) 7
11Józef KafelPolska(d,d,2,1,1) 4
12Zbynek HolyCzechosłowacja(u,2,1,0,0) 3
13Hylke DijkemaHolandia(d,d,0,1,2) 3
14Olli TyrvainenFinlandia(0,1,0,d,1) 2
15Bernd OdermattRFN(1,0,d,1,d) 2
16Jurgen CordsRFN(1,1,d,0,0) 2

Szeged (Węgry) - 29 czerwca (29.06)

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dennis SigalosUSA(3,3,3,3,3) 15
2Shawn MoranUSA(3,3,3,2,2) 13
3Mirosław BerlińskiPolska(3,1,2,3,3) 12+3
4Neil CollinsAnglia(2,3,1,3,3) 12+2
5Nigel FlatmanAnglia(3,3,3,2,1) 12+1
6Lars HammarbergSzwecja(1,2,3,1,3) 10
7Antonin Kasper IICzechosłowacja(1,2,2,3,0) 8
8Zoltan HajduWęgry(0,1,2,2,2) 7+3
9Krzysztof GłowackiPolska(2,2,1,0,2) 7+2
10Hakan AnderssonSzwecja(1,0,2,3,0) 6
11Jiri SvecCzechosłowacja(2,0,1,1,0) 4
12Rosen ChristowBułgaria(2,0,1,0,1) 4
13Władimir DubsZSRR(0,0,0,1,2) 3
14Stojan AwramowBułgaria(1,1,0,1,0) 3
15Nikołaj SimonowZSRR(0,2,0,0,0) 2
16Georg GreiffRFN(0,1,0,0,-) 1
17Sandor HarginiWęgry(1) 1R
18Antal KocsoWęgry(0) 0R

Szumen (Bułgaria) - 8 czerwca (08.06)

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mirosław BerlińskiPolska(3,2,3,2,3) 13
2Antonin Kasper IICzechosłowacja(1,3,3,3,2) 12
3Jaroslav DrahosCzechosłowacja(3,3,3,1,1) 11
4Nikołaj SimonowZSRR(3,1,3,3,1) 11
5Stojan AwramowBułgaria(2,2,2,2,2) 10
6Władimir DubsZSRR(2,1,0,3,3) 9
7Krzysztof GłowackiPolska(2,3,2,u,2) 9
8Jiri SvecCzechosłowacja(0,1,1,3,3) 8+3
9Rosen ChristowBułgaria(0,3,2,2,1) 8+2
10Andras BodnarWęgry(1,0,0,1,3) 5
11Bertalan KoszovanWęgry(0,2,0,1,2) 5
12Zachari ZachariewBułgaria(3,0,1,0,d) 4
13Rudolf WalentinowBułgaria(1,0,1,2,0) 4
14Jan WoĽnickiPolska(1,u,2,w,1) 4
15Weselin MarkowBułgaria(2,1,0,0,0) 3
16Voje KorovlejevicJugosławia(0,2,1,d,0) 3

Tampere (Finlandia) - 8 czerca (08.06)

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Erik GundersenDania(3,3,3,2,3) 14
2Ari KoponenFinlandia(0,3,3,3,3) 12
3Marek KępaPolska(2,2,2,3,3) 12
4Józef KafelPolska(3,2,1,3,2) 11
5Rif SaitgariejewZSRR(3,3,3,-,1) 10
6Ajrat FajzulinZSRR(2,3,2,0,2) 9
7Olli TyrvainenFinlandia(2,2,-,3,3) 9
8Hans Albert KlingeDania(1,1,3,3,-) 8
9Markku HaapalaFinlandia(2,1,1,1,1) 6
10Hannu LehtonenFinlandia(3,0,1,0,1) 5
11Oluf SteenfeldtDania(1,1,0,2,1) 5
12Roger GustavssonSzwecja(0,2,-1,2) 5
13Ulf BlomqvistSzwecja(0,0,2,2,0) 4
14Soreb BrohlinSzwecja(1,0,0,1,2) 4
15Trond SkrettingNorwegia(1,-,2,1,-) 4
16Kurt UelandNorwegia(0,0,1,0,0) 1
17Ossi HenrikssonSzwecja(2) 2R

Badia Polesine (Włochy) - 1 lipiec (01.07).

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dennis SigalosUSA(3,3,3,3,3) 15
2Shawn MoranStany Zjednoczone- 12
3Nigel FlatmanAnglia- 12
4Zoltan HajduWęgry- 10
5Georg GreifRFN- 9
6Neil CollinsAnglia- 9
7Hakan AnderssonSzwecja- 9
8Lars HammerbergSzwecja- 8
9Lars RosbergSzwecja- 7
10Zoltan AdorjanWęgry- 7
11Robert FunkAustria- 7
12Fausto BirbiniWłochy- 6
13Piermario ZaninWłochy- 4
14Ottaviano RighettoWłochy- 2
15Josef FaschingAustria- 1
16Vittorino TramarinWłochy- 1
17Sean WillmottAnglia- 1

Brokstedt (RFN) - 26 maj (26.05).

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tommy KnudsenDania- 14
2Erik PedersenDania- 13
3Tony BriggsNowa Zelandia- 12
4Klaus LohmannDania- 12
5Karl BiedersbergerRFN- 10
6Jurgen CordsRFN- 9
7Bernd OdermattRFN- 8
8Zbynek HolyCzechosłowacja- 8
9Hylke DijkemaHolandia- 7
10Peter NiederRFN- 6
11Rolf HaverstadNorwegia- 4
12Ralph GeurtzRFN- 4
13Jurgen GollRFN- 4
14Stanislav UrbanCzechosłowacja- 4
15Leo BathoornHolandia- 3
16Terje TollefsenNorwegia- 2

1981

Slany (Czechosłowacja) - 18 lipiec (18.07).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Shawn MoranUSA(3,3,3,3,3) 15
2Antonin Kasper IICzechosłowacja(3,3,3,2,3) 14
3Jiri HnidakCzechosłowacja(2,2,3,3,3) 13
4Roman MatousekCzechosłowacja(3,2,2,1,2) 10
5Mark CourtneyAnglia(2,3,2,2,1) 10
6Piotr PodrzyckiPolska(u,3,3,1,2) 9
7Kent NoerDania(2,2,2,2,1) 9
8Mirosław BerlińskiPolska(1,1,d,3,3) 8
9Lubomir JedekCzechosłowacja(3,2,1,0,2) 8
10Georg GreifRFN(2,1,w,2,u) 5
11Peter RavnDania(1,1,1,1,1) 5
12Hans Albert KlingeDania(0,0,2,0,2) 4
13Anders ErikssonSzwecja(u,-,d,3,d) 3
14Flemming PetersenDania(u,u,1,0,0) 1
15Roger GustavssonSzwecja(0,0,d,d,0) 0
16Zoltan AdorjanWęgry(u,0,w,-,-) 0
17Zoltan HajduWęgry(1,1) 2R
18Peter NiederRFN(1) 1R

Abensberg (RFN) - 5 lipiec (05.07).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Shawn MoranStany Zjednoczone(3,3,3,3,3) 15
2Mirosław BerlińskiPolska(3,2,3,2,3) 13
3Kent NoerDania(1,3,2,3,1) 10
4Zoltan AdorjanWęgry(3,1,1,2,3) 9+3+3
5Piotr PodrzyckiPolska(2,2,0,3,2) 9+3+2
6Roman MatousekCzechosłowacja(1,3,0,2,3) 9+2+2+1
7Georg GreifRFN(2,3,2,2,0) 9+1+3+0
8Peter NiederRFN(2,1,3,1,2) 9+2+1
9Wołodymyr TrofymowZSRR(0,2,2,1,3) 8
10Maciej JaworekPolska(1,0,2,3,1) 7
11Jan HertelPolska(3,0,3,w,-) 6
12Zbigniew BizońPolska(1,2,0,1,0) 4
13Weselin WasiljewBułgaria(0,0,1,1,2) 4
14Fausto BirbiniWłochy(2,d,d,0,1) 3
15Miłczo ManewBułgaria(0,1,1,0,1) 3
16Antal KocsoWęgry(d,1,1,0,d) 2
17Władimir DubsZSRR(d) 0R

Fjelsted (Dania) - 5 lipiec (05.07).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Roger GustavssonSzwecja- 13
2Jiri HnidakCzechosłowacja- 11
3Peter RavnDania- 10
4Flemming PedersenDania- 10
5Anders ErikssonSzwecja- 10
6Mark CourtneyAnglia- 10
7Hans Albert KlingeDania- 9
8Zoltan HajduWęgry- 9
9Olli TyrvainenFinlandia- 9
10Kevin SmithAnglia- 7
11John BarkerAnglia- 5
12Erik SorensenDania- 4
13Harmut BalfanzRFN- 4
14Bjorn AnderssonSzwecja- 2
15Peter UngeheuerRFN- 1
16Bernd OdermattRFN- 1

Pocking (RFN) - 22 czerwiec (22.06).

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Shawn MoranStany Zjednoczone- 15
2Maciej JaworekPolska- 12
3Kent NoerDania- 12
4Zbigniew BizońPolska- 11
5Miłczo ManewBułgaria- 10
6Zdzisław RuteckiPolska- 9
7Peter NiederRFN- 9
8Piotr PodrzyckiPolska- 8
9Weselin WasiljewBułgaria- 8
10Roberto IncaoWłochy- 7
11Georgi AngełowBułgaria- 6
12Reinhard HoslRFN- 5
13Paolo BattagliaWłochy- 4
14Peter BergerRFN- 0
15Josef FaschingAustria- 0
16Toni PilottoAustria- 0

Goeteborg (Szwecja) - 31 maj (31.05).

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Olli TyrvainenFinlandia- 14
2Hans Albert KlingeDania- 13
3Bjorn AnderssonSzwecja- 12
4Anders ErikssonSzwecja- 10
5Flemming PedersenDania- 10
6Erik SorensenDania- 10
7Peter RavnDania- 9
8Roger GustavssonSzwecja- 8
9Kjeld HansenDania- 7
10Hakan AnderssonSzwecja- 7
11John EskildsenDania- 6
12Lars RosbergSzwecja- 5
13Pierre BranneforsSzwecja- 2
14Hannu LehtonenFinlandia- 2
15Kurt UelandNorwegia- 2
16Kent RickardssonSzwecja- 2
17Kjetil AndresenNorwegia- 1R

Szeged (Węgry) - 31 maj (31.05).

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zoltan AdorjanWęgry- 14
2Antal KocsoWęgry- 12
3Jan HertelPolska- 11
4Wołodymyr TrofymowZSRR- 10
5Mirosław BerlińskiPolska- 10
6Fausto BirbiniWłochy- 9
7Georg GreifRFN- 9
8Roman MatousekCzechosłowacja- 9
9Władimir DubsZSRR- 8
10Peter KellerRFN- 5
11Marek BzdęgaPolska- 5
12Giorgio ZaramellaWłochy- 4
13Ferenc LandlerWęgry- 3
14Jiri SvecCzechosłowacja- 3
15Jan LimportCzechosłowacja- 2
16Zvonko PavlicJugosławia- 2

Bremen (RFN) - 1 maj (01.05).

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1John BarkerAnglia(3,3,3,3,3) 15
2Mark CourtneyAnglia- 14
3Kevin SmithAnglia- 13
4Jiri HnidakCzechosłowacja- 10
5Stefan FaathRFN- 10
6Zoltan HajduWęgry- 9
7Peter UngeheuerRFN- 9
8Hartmut BalfanzRFN- 8
9Bernd OdermattRFN- 8
10Hylke DijkemaHolandia- 7
11Leo BathoornHolandia- 5
12Petr KubicekCzechosłowacja- 4
13Vlastimil BartosCzechosłowacja- 4
14Anne ElzingaHolandia- 2
15Johann WeinerAustria- 1
16Jorg ThiessenRFN- 1
17Csaba NagyWęgry- 0
18Matthias FeindelRFN- 0R

1982

Pocking (RFN) - 18 lipiec (18.07).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Antonin Kasper IICzechosłowacja(3,3,3,2,3) 14
2Mark CourtneyAnglia(3,2,2,3,2) 12+3
3Peter RavnDania(2,3,2,3,2) 12+2
4Lance KingUSA(2,d,3,3,3) 11
5Jan O. PedersenDania(2,1,3,2,2) 10
6Zoltan HajduWęgry(0,3,3,2,1) 9
7Oleg WołochowZSRR(3,1,1,1,3) 9
8John JorgensenDania(1,3,2,2,1) 9
9David BarghNowa Zelandia(0,0,2,3,3) 8
10Giorgio ZaramellaWłochy(3,1,1,0,1) 6
11Zoltan AdorjanWęgry(2,2,0,0,2) 6
12Georg GreifRFN(1,2,0,1,0) 4
13Wołodymyr TrofymowZSRR(1,0,1,1,1) 4
14Klaus LauschRFN(0,2,0,1,0) 3
15Brian JacobsenDania(1,1,1,0,0) 3
16Sandor TihanyiWęgry(0,0,0,0,0) 0
17Kent NoerDania(-) NS
18Petr KubicekCzechosłowacja(-) NS

Krumbach - 4 lipiec

Pólfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jan O.PedersenDania(3,3,3,3,3) 15
2Dawid BarghNowa Zelandia(3,2,3,3,2) 13
3Lance KingUSA(2,1,3,3,2) 11
4Peter RavnDania(1,3,2,3,1) 10
5John JorgensenDania(2,1,1,2,3) 9
6Brian JacobsenDania(3,2,3,0,1) 9
7Mark CourtneyAnglia(0,3,1,2,3) 9
8Kent NoerDania(1,3,2,1,2) 9
9Martin DixonAnglia(2,2,0,2,3) 9
10Sam NicolaisenDania(0,2,2,2,2) 8
11Hannu LehtonenFinlandia(1,1,2,1,0) 5
12Hartmunt BalfanzRFN(2,0,1,0,1) 4
13Anders KlingSzwecja(3,u/-,-,-,-) 3
14Hylke DijkemaHolandia(1,0,1,1,0) 3
15Leo BathoornHolandia(0,0,0,1,1) 2
16Detlef KoblofskyRFN(0,1,-,-,-) 1
17Anne ElzingaHolandia(0) 0R1

Nyiregyhaza (Węgry) - 4 lipiec (04.07).

Pólfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Antonin Kasper IICzechosłowacja(3,3,3,3,2) 14
2Zoltan HajduWęgry(2,3,3,2,2) 12
3Zoltan AdorjanWęgry(3,3,1,2,2) 11
4Oleg WołochowZSRR(2,2,2,3,2) 11
5Wołodymyr TrofymowZSRR(0,2,2,3,3) 10
6Sandor TihanyiWęgry(2,2,3,1,1) 9
7Giorgio ZaramellaWłochy(1,1,3,2,1) 8+3
8Petr KubicekCzechosłowacja(3,0,1,1,3) 8+2
9Andrzej G±bkaPolska(2,2,1,3,0) 8+1
10Ihor ZwieriewZSRR(0,1,2,1,3) 7
11Maciej JaworekPolska(3,0,2,2,0) 7
12Zenon KasprzakPolska(2,2,1,1,1) 7
13Roman FedeczkoPolska(1,3,0,0,1) 5
14Georgi MitewBułgaria(1,0,0,0,0) 1
15Toni PilottoAustria(0,1,0,0,0) 1
16Matthias FendlRFN(0,0,0,0,1) 1

Szumen (Bułgaria) - 30 kwiecień (30.09).

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Roman MatousekCzechosłowacja(3,3,2,3,3) 14
2Maciej JaworekPolska(3,3,1,3,1) 11+3
3Georgi MitewBułgaria(3,3,3,2,0) 11+2
4Giorgio ZaramellaWłochy(2,w,3,3,3) 11+1
5Sandor TihanyiWęgry(3,w,3,3,1) 10
6Petr KubicekCzechosłowacja(1,2,3,1,3) 10
7Andrzej G±bkaPolska(1,3,1,2,1) 8
8Wołodymyr TrofymowZSRR(0,2,2,2,2) 8
9Oleg WołochowZSRR(2,1,w,2,2) 7+3
10Miłczo ManewBułgaria(0,2,2,0,3) 7+2
11Walter NebelAustria(0,2,2,1,2) 7+1
12Rudolf WalentinowBułgaria(2,0,0,1,2) 5
13Istvan CsillikWęgry(2,0,0,0,1) 3
14Josef FaschingAustria(1,1,1,0,0) 3
15Armando CastagnaWłochy(0,1,0,1,0) 2
16Paolo BattagliaWłochy(1,1,0,0,0) 2

Tampere (Finlandia) - 3 maj (03.05).

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jan O.PedersenDania(3,1,3,3,3) 13
2Peter RavnDania(2,3,2,3,3) 13
3Anders KlingSzwecja(3,1,3,3,2) 12
4Kent NoerDania(1,3,2,3,2) 11
5Brian JacobsenDania(u,2,3,2,3) 10
6Hannu LehtonenFinlandia(3,2,2,1,2) 10
7Sam NicolaisenDania(2,3,1,2,2) 10
8John JorgensenDania(0,2,3,1,3) 9
9Jan Erik OttossonSzwecja(2,3,u,1,1) 7
10Mikael AlmqvistSzwecja(2,0,2,2,1) 7
11Magnus JohnssonSzwecja(3,1,1,0,d) 5
12Dick JegardNorwegia(1,2,-,-,d) 3
13Tom FjeldbergNorwegia(1,1,d,0,1) 3
14Isto MajaFinlandia(0,0,-,-,-) 0
15Jari KortelainenFinlandia(d,u,d,d,d) 0
16Markku HaapalaFinlandia(u,-,-,-,-) 0
17Jorma HenrikssonFinlandia(0,0,2) 2R1
17Veli Heikki MustonenFinlandia(0,1,1,0,0) 2R2


1983

Lonigo (Włochy) - 24 lipiec (24.07).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Steve BakerAustralia(2,3,3,3,2) 13
2David BarghNowa Zelandia(3,3,u,3,3) 12
3Marvyn CoxAnglia(0,3,2,3,3) 11
4John JorgensenDania(3,3,1,0,3) 10
5Oleg WołochowZSRR(1,1,3,3,2) 10
6Neil EvittsAnglia(2,2,2,1,3) 10
7Jozsef PetrikovicsWęgry(3,2,0,2,2) 9
8Valentino FurlanettoWłochy(3,u,3,2,u) 8
9Peter CarrAnglia(2,d,3,1,1) 7
10Zenon KasprzakPolska(1,1,0,2,2) 6
11Sandor TihanyiWęgry(0,2,2,u,1) 5
12Jan O. PedersenDania(u,2,1,2,0) 5
13Wołodymyr TrofymowZSRR(2,0,1,1,1) 5
14Heinz HuberRFN(1,u,2,1,0) 4
15Andras KovacsWęgry(0,1,1,0,1) 3
16Giorgio ZaramellaWłochy(1,0,0,-,-) 1
17Armando CastagnaWłochy(0,d) 0R
18Wojciech ZałuskiPolska(ns) ns

Leningrad (ZSRR) - 3 lipiec (03.07)

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Oleg WołochowZSRR(2,3,3,3,2) 13
2Zenon KasprzakPolska(3,1,1,3,3) 11+3
3Sandor TihanyiWęgry(3,3,1,2,2) 11+2
4Wołodymyr TrofymowZSRR(3,d,2,3,3) 11+1
5Oleg JudachinZSRR(2,2,3,2,2) 11+0
6Jozsef PetrikovicsWęgry(2,2,2,2,2) 10
7Andras KovacsWęgry(1,0,2,3,1) 7+3
8Valentino FurlanettoWłochy(0,2,1,1,3) 7+2
9Wojciech ZałuskiPolska(1,u,3,2,1) 7+1
10Jiri HnidakCzechosłowacja(3,3,1,d,-) 7
11Arkadij KononiecZSRR(0,1,3,1,1) 6
12Petr VandirekCzechosłowacja(2,1,2,1,0) 6
13Aleksiej TodorowBułgaria(1,2,0,1,d) 4
14Frantisek LedeckyCzechosłowacja(u,0,0,0,3) 3
15Piotr PawlickiPolska(u,3,u,u,0) 3
16Frantisek MoulisCzechosłowacja(1,1,0,0,0) 2
17Igor DubowskiZSRR(1) 1RT

Żarnovica (Czechosłowacja) - 3 lipiec (03.07)

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Peter CarrAnglia(3,3,3,3,2) 14
2Neil CollinsAnglia(2,3,2,2,3) 12
3Marvyn CoxAnglia(2,0,3,3,3) 11+3
4John JorgensenDania(3,2,2,1,3) 11+2
5David BarghNowa Zelandia(2,3,2,3,1) 11+1
6Steve BakerAustralia(3,1,0,3,3) 10
7Heinz HuberRFN(0,3,3,2,2) 10
8Jan O. PedersenDania(3,0,3,1,2) 9
9Roman MatousekCzechosłowacja(2,2,2,2,0) 8
10Lars AnderssonSzwecja(1,1,1,2,2) 7
11Toni PilottoAustria(1,1,1,0,1) 4
12Klaus LauschRFN(0,2,0,0,1) 3
13Per SorensenDania(0,1,1,1,0) 3
14Lubomir JedekCzechosłowacja(1,0,1,1,0) 3
15Tony OlssonSzwecja(0,2,0,0,0) 2
16Kent HansenDania(1,w,0,0,1) 2
17Radomir SemelaCzechosłowacja(ns) nsR1

Tampere (Finlandia) - 29 maj (29.05)

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jan O. PedersenDania- 13
2Stefan KarlssonSzwecja- 12
3Pierre BranneforsSzwecja- 12
4Peter GlanzDania- 10
5Anders KlingSzwecja- 10
6John JorgensenDania- 10
7Per SorensenDania- 9
8Kurt HansenDania- 8
9Lars AnderssonSzwecja- 8
10Tony OlssonSzwecja- 8
11Hannu LehtonenFinlandia- 5
12Jari KortelainenFinlandia- 5
13Erik StenlundSzwecja- 3
14Aki Ala RiihimakiFinlandia- 3
15Ingvar SkoglandNorwegia- 2
16Frank AndersenDania- 0

Tyrgowiszte (Bułgaria) - 29 maj (29.05)

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zenon KasprzakPolska(3,3,3,3,3) 15
2Petr VandirekCzechosłowacja(3,3,1,3,2) 12
3Oleg WołochowZSRR(2,3,2,2,2) 11
4Henryk BemPolska(3,1,0,3,3) 10
5Arkadij KononiecZSRR(0,1,3,3,2) 9
6Andras KovacsWęgry(3,3,1,2,0) 9
7Jiri HnidakCzechosłowacja(1,2,3,2,1) 9
8Aleksiej TodorowBułgaria(1,2,1,1,3) 8
9Valentino FurlanettoWłochy(1,2,2,d,3) 8
10Walter NebelAustria(2,u,2,1,2) 7
11Ilja JordanowBułgaria(2,0,3,0,0) 5
12Zsolt PappWęgry(0,1,1,2,1) 5
13Rudolf WalentinowBułgaria(2,1,0,1,1) 5
14Alessandro ToffaninWłochy(0,0,2,0,0) 2
15Gabor SteklerWęgry(1,0,u,1,0) 2
16Zdenek SchneiderwindCzechosłowacja(u,-,-,-,-) 0
17Stanisław CankowBułgaria(2,0,0) 2R1
18Wergil KrastewBułgaria(1) 1R2

Landshut (RFN) - 28 maj (28.05)

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Steve BakerAustralia(3,3,3,3,3) 15
2Neil EvittsAnglia(2,3,3,3,2) 13
3Peter CarrAnglia(2,2,3,2,3) 12
4David BarghNowa Zelandia(1,3,2,2,3) 11
5Heinz HuberRFN(2,3,2,3,0) 10
6Toni PilottoAustria(3,2,3,1,1) 10
7Marvyn CoxAnglia(2,1,2,2,2) 9
8Klaus LauschRFN(1,2,1,3,1) 8
9Mark FioraAustralia(3,0,1,2,2) 8
10Giorgio ZaramellaWłochy(3,1,0,0,3) 7
11Leo BathoornHolandia(0,2,1,1,0) 4
12Franz KurzwellAustria(0,0,2,0,1) 3
13Giorgio GiacominiWłochy(0,1,1,0,0) 2
14Hartmut BalfanzRFN(1,1,u,-,-) 2
15Keith MillardAnglia(1,d,0,u,-) 1
16Uwe GessnerRFN(0,0,u,-,-) 0
17Michael DatzmannRFN(1) 1R1
18Gerd RissRFN(1,2) 3R2

1984

King s Lynn (Anglia) - 28 lipiec (28.07).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Marvyn CoxAnglia(3,3,2,3,1) 12
2Neil EvittsAnglia(2,2,3,2,2) 11+3
3Steve LuceroUSA(2,3,2,1,3) 11+2
4Hans WahlstromSzwecja(3,3,u,3,2) 11+1
5Jozsef PetrikovicsWęgry(3,1,3,0,3) 10
6Frank AndersonDania(3,2,2,3,w) 10
7Andy SmithAnglia(0,2,3,2,3) 10
8Armando CastagnaWłochy(1,0,2,2,3) 8
9Lars AnderssonSzwecja(1,3,1,1,2) 8
10Oleg WołochowZSRR(2,1,0,2,1) 6
11Giorgio ZaramellaWłochy(1,0,1,3,0) 5
12Leif WahlmannSzwecja(1,1,3,w,ns) 5
13Valentino FurlanettoWłochy(2,2,0,u,0) 4
14Flemming RasmusenDania(0,0,1,1,2) 4
15Wojciech ZałuskiPolska(0,0,1,0,1) 2
16Klaus LauschRFN(w,1,0,ns,ns) 1

Szumen (Bułgaria) - 1 lipiec (01.07)

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Klaus LauschRFN- 14
2Oleg WołochowZSRR- 12+3
3Giorgio ZaramellaWłochy- 12+2
4Jozsef PetrikovicsWęgry- 11+3
5Jiri BrozCzechosłowacja- 11+2
6Frantisek LedeckyCzechosłowacja- 11+1
7Toni PilottoAustria- 10
8Dariusz StenkaPolska- 8
9Sandor TihanyiWęgry- 7
10Stanisław CankowBułgaria- 6
11Detlef KoblovskyRFN- 5
12Vladimirs VoronkovsZSRR- 5
13Aleksiej TodorowBułgaria- 4
14Rumen SofronowBułgaria- 3
15Georgi NaczewBułgaria- 1
16Giuseppe ScalzolaroWłochy- 0

Abensberg (RFN) - 1 lipiec (01.07)

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Marvyn CoxAnglia(2,3,3,3,3) 14
2Frank AndersonDania(3,3,2,2,3) 13
3Leif WahlmannSzwecja(2,3,3,1,2) 11
4Andy SmithAnglia(0,3,1,3,3) 10
5Steve LuceroUSA(3,1,2,2,2) 10
6Armando CastagnaWłochy(3,2,2,1,2) 10
7Valentino FurlanettoWłochy(1,0,3,2,3) 9
8Kurt Andre LarsenDania(1,2,1,3,1) 8
9Heinz HuberRFN(2,1,1,3,0) 7
10Knut Erik KnudsenDania(2,2,2,w,1) 7
11Peter Hehlert IIRFN(3,2,0,0,1) 6
12Einar KyllingstadNorwegia(1,1,1,1,2) 6
13Michael DatzmanRFN(1,-,3,d,0) 4
14Alun RossiterAnglia(0,0,0,2,1) 3
15Peter SchroeckRFN(u,0,0,1,0) 1
16Gerd CoolsBelgia(0,1,0,u,0) 1

Gorzów Wlkp. (Polska) - 30 czerwiec (30.06)

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wojciech ZałuskiPolska(2,3,3,3,3) 14
2Zsolt PappWęgry(2,2,2,3,3) 12+3
3Hans WahlstromSzwecja(3,2,1,3,3) 12+2
4Lars AnderssonSzwecja(1,3,3,1,3) 11
5Flemming RasmusenDania(1,3,3,2,1) 10+3
6Roman MatousekCzechosłowacja(d,2,3,3,2) 10+2
7Kurt HansenDania(3,2,1,2,1) 9
8Ihor MarkoZSRR(2,1,2,2,2) 9
9David JacksonAnglia(2,3,2,0,0) 7
10Miroslav PragerCzechosłowacja(3,0,2,1,0) 6
11Andras KovacsWęgry(3,u,1,1,1) 6
12Krzysztof GrzelakPolska(1,u,0,2,1) 4
13Ihor ZwieriewZSRR(0,1,1,0,2) 4
14Aki Ala RiihimakiFinlandia(u,0,0,0,2) 2
15Vesa YlinenFinlandia(1,0,0,0,d) 1
16Ashley NortonAustralia(0,1,-,-,-) 1
17Ryszard FranczyszynPolska0,1 1R
18Mirosław DaniszewskiPolska0 0R


1985

Abensberg (RFN) - 14 lipiec (14.07).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Per JonssonSzwecja(3,3,3,3,3) 15
2Jimmy NilsenSzwecja(3,3,3,3,1) 13
3Ole HansenDania(3,2,2,2,2) 11+3
4Kenneth NystromSzwecja(d,2,3,3,3) 11+2
5Gerd RissRFN(2,1,w,3,3) 9
6Juha MoksunenFinlandia(1,3,1,1,3) 9
7Roman MatousekCzechosłowacja(2,2,2,1,2) 9
8Valentino FurlanettoWłochy(2,0,3,1,2) 8
9Kurt HansenDania(2,1,2,2,1) 8
10Miroslav PragerCzechosłowacja(3,0,2,0,1) 6
11Ihor MarkoZSRR(1,2,1,2,0) 6
12Einar KyllingstadNorwegia(1,1,0,1,2) 5
13Mikael TeurnbergSzwecja(d,3,1,0,0) 4
14Heinz HuberRFN(0,0,1,2,1) 4
15Baranabs Gyepes IIWęgry(w,1,0,0,d) 1
16Peter SchroeckRFN(1,0,0) 1R
17Peter Hehlert IIRFN(0,0) 0R

Równe (ZSRR) - 30 czerwiec (30.06).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jimmy NilsenSzwecja- 14+3
2Per JonssonSzwecja- 14+2
3Juha MoksunenFinlandia- 12
4Ihor MarkoZSRR- 11
5Ole HansenDania- 11
6Barnabas Geypes IIWęgry- 9
7Heinz HuberRFN- 9
8Valentino FurlanettoWłochy- 8
9Zsolt PappWęgry- 6
10Ryszard FranczyszynPolska- 5
11Alun RossiterAnglia- 5
12Ryszard DołomisiewiczPolska- 5
13Janos TakacsWęgry- 4
14Andras KovacsWęgry- 4
15Forian BalazsWęgry- 3
16Mirosław DaniszewskiPolska- 0

Praga (Czechosłowacja) - 23 czerwiec (23.06).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kenneth NystromSzwecja- 14
2Roman MartousekCzechosłowacja- 11
3Mikael TeurnbergSzwecja- 11
4Gerd RissRFN- 10
5Michael DatzmannRFN- 10
6Miroslav PragerCzechosłowacja- 10
7Kurt HansenDania- 9
8Mick PooleAustralia- 9
9Einar KyllingstadNorwegia- 8
10Hans WahlstromSzwecja- 7
11Stefan TietzPolska- 6
12Jari KortelainenFinlandia- 6
13Aleksiej TodorowBułgaria- 4
14David CheschireAustralia- 2
15Stanisław CankowBułgaria- 1
16Zachari ZachariewBułgaria- 0

Bydgoszcz (Polska) - 25 maj (25.05).

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Per JonssonSzwecja(3,3,3,3,3) 15
2Barnabas Geypes IIWęgry(3,2,2,3,3) 13
3Jimmy NilsenSzwecja(2,2,1,3,3) 11+3
4Juha MoksunenFinlandia(3,3,d,2,3) 11+2
5Ryszard DołomisiewiczPolska(2,3,3,2,1) 11+1
6Forian BalazsWęgry(0,3,3,1,2) 9
7Ryszard FranczyszynPolska(2,2,3,2,0) 9
8Mirosław DaniszewskiPolska(3,2,0,d,2) 7+3
9Mario TrupkovicRFN(1,1,w,3,2) 7+2
10Fiodor ZacharowZSRR(0,1,1,2,3) 6
11Peter Hehlert IIRFN(1,0,2,1,1) 5
12Rob StemanHolandia(2,0,0,2,0) 4
13Aki Ala RiihimakiFinlandia(0,0,2,1,1) 4
14Ilia RybnikowZSRR(1,1,0,1,1) 4
15Krzysztof ZiarnikPolska(1,0,1,0,0) 2
16Igor SzwiecZSRR(0,0,1,0,0) 1
17Piotr GluecklichPolska(ns) 0R

Nyiregyhaza (Węgry) - 26 maj (26.05).

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ole HansenDania- 13
2Heinz HuberRFN- 13
3Simon CrossAnglia- 12
4Valentino FurlanettoWłochy- 12
5Alun RossiterAnglia- 9
6Andras KovacsWęgry- 8
7Ihor MarkoZSRR- 8
8Zsolt PappWęgry- 7
9Janos TakacsWęgry- 7
10Sandor KabaiWęgry- 7
11Jan JacobsenDania- 7
12Sandor UjhelyiWęgry- 5
13David GuariseWłochy- 4
14Oleg JudachinZSRR- 3
15Georgi NaczewBułgaria- 1
16Rumen SofronowBułgaria- 1

Szumen (Bułgaria) - 25 czerwiec (25.05).

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gerd RissRFN- 14
2Roman MartousekCzechosłowacja- 13
3Miroslav PragerCzechosłowacja- 12
4Aleksiej TodorowBułgaria- 11
5jiri BrozCzechosłowacja- 10
6Michael DatzmannRFN- 10
7Stanisław CankowBułgaria- 9
8Stefan TietzPolska- 8
9Zachari ZachariewBułgaria- 7
10Bohumil BrhelCzechosłowacja- 6
11Janusz ŁukasikPolska- 5
12Emil GeorgiewBułgaria- 5
13Franz KurzweilAustria- 3
14Marius SoiataRumunia- 2
15Julian ApostołowBułgaria- 2
16Ilie Sorin GhibuRumunia- 0

Tampere (Finlandia) - 26 maj (26.05).

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mick PooleAustralia- 13
2Kenneth NystromSzwecja- 11
3Kurt HansenDania- 10
4Hans WahlstromSzwecja- 10
5Mikael TeurnbergSzwecja- 10
6Einar KyllingstadNorwegia- 10
7David CheschireAustralia- 10
8Jari KortelainenFinlandia- 9
9Allan JohansenDania- 8
10Jan StaechmanDania- 6
11Mikael BackFinlandia- 6
12Vesa YlinenFinlandia- 5
13Ivan PacakCzechosłowacja- 4
14Ivar SkoglandNorwegia- 3
15Magne LevangNorwegia- 3
16Frantisek LedeckyCzechosłowacja- 2

1986

Równe (ZSRR) - 13 lipiec (13.07).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ihor MarkoZSRR(1,3,3,3,3) 13
2Tony OlssonSzwecja(3,d,3,3,3) 12
3Brian KargerDania(3,3,2,u,3) 11
4Bohumil BrhelCzechosłowacja(0,2,3,2,3) 10
5Jan JacobsenDania(3,1,2,2,2) 10
6Conny IvarssonSzwecja(2,2,1,3,2) 10
7Jan StaechmannDania(1,1,3,1,2) 8
8Andrew SilverAnglia(2,3,2,0,u) 7
9Zbigniew BłażejczakPolska(2,1,1,3,u) 7
10Mikael TeurnbergSzwecja(2,2,0,2,2) 8
11David CheschireAustralia(w,2,1,1,1) 5
12Nigel De AthAnglia(1,1,0,2,1) 5
13Gerd RissRFN(1,3,w,w,-) 4
14Allan JohansenDania(3,w,-,-,-) 3
15Robert NagyWęgry(0,0,0,1,1) 2
16Igor SzwiecZSRR(0,0,1,0,0) 1
17Jan Holub IICzechosłowacja(2,1,0) 3R
18Josef FejfarCzechosłowacja(1) 1R

Diedenbergen (RFN) - 17 czerwiec (17.06)

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Brian KargerDania(3,3,3,3,3) 15
2Gerd RissRFN- 11
3Allan JohansonDania- 11
4Jan JacobsenDania- 11
5Tony OlssonSzwecja- 11
6Mikael TeurnbergSzwecja- 11
7Conny IvarssonSzwecja- 9
8Torben HansenDania- 9
9Josef FejfarCzechosłowacja- 8
10Christer JonssonSzwecja- 6
11Michael DatzmannRFN- 5
12Sandor UjhelyiWęgry- 4
13Jiri Stancl IICzechosłowacja- 2
14Tommy LindgrenSzwecja- 1
15Dennis LofqvistSzwecja- 1
16Berndt TraunspurgerRFN- 0
17Vlastimil CervenkaCzechosłowacja- 2R
18Roy MalminheimoFinlandia- 3R

Toruń (Polska) - 14 czerwiec (14.06)

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andrew SilverAnglia- 13
2Zbigniew BłażejczakPolska- 12
3Jan StaechmanDania- 10+3
4Bohumil BrhelCzechosłowacja- 10+2
5Robert NagyWęgry- 9
6David CheschireAustralia- 9
7Nigel DeAthAnglia- 9
8Jan Holub IICzechosłowacja- 8+3
9Ole HansenDania- 8+2
10Barnabas Gyepes IIWęgry- 8+w
11Stephen DaviesAustralia- 7
12Sławomir DrabikPolska- 6
13Krzysztof ZiarnikPolska- 4
14Rob StemanHolandia- 3
15Neville TatumAnglia- 1
16Igor SzwiecZSRR- 1

Randers (Dania) - 1 czerwiec (01.06)

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Conny IvarssonSzwecja-
2Christer JonssonSzwecja-
3Allan JohansonDania-
4Dennis LofqvistSzwecja-
5Brian KargerDania-
6Mikael TeurnbergSzwecja-
7Jan JacobsenDania-
8Torben HansenDania-
9Roy MalminheimoFinlandia-
10Juha MoksunenFinlandia-
11Mario TrupkovicRFN-
12Peter Hehlert IIRFN-
13Aki Ala RiihimakiFinlandia-
14Vesa YlinenFinlandia-
15Willy TjessemNorwegia-
16Gjermund AasNorwegia-

Slany (Czechosłowacja) - 1 czerwiec (01.06)

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gerd RissRFN- 14
2Jiri Stancl IIICzechosłowacja- 12+3
3Tony OlssonSzwecja- 12+2
4Josef FejfarCzechosłowacja- 11
5Tommy LindgrenSzwecja- 11
6Michael DatzmannRFN- 10
7Berndt TraunspurgerRFN- 8
8Sandor UjhelyiWęgry- 7+3
9Vlastimil CervenkaCzechosłowacja- 7+2
10Ihor MarkoZSRR- 6
11Milan MatousekCzechosłowacja- 6
12Andreas NagyWęgry- 4
13Jiri BrozCzechosłowacja- 4
14Fiodor ZacharowZSRR- 3
15Rumen SofronowBułgaria- 2
16Davide GuariseWłochy- 0
17Vladimir KalinaCzechosłowacja- 3R

Kings Lynn (Anglia) - 25 maj (25.05)

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ole HansenDania- 13
2Andrew SilverAnglia- 12
3Stephen DaviesAustralia- 11
4David CheschireAustralia- 11
5Nigel DeAthAnglia- 10
6Krzysztof ZiarnikPolska- 9
7Jan StaechmanDania- 9
8Neville TatumAnglia- 8
9Rob StemanHolandia- 7+3
10David SmartAnglia- 7+2
11Einar KyllingstadNorwegia- 7+1
12Cezary OwiżycPolska- 5
13Patrik KarlssonSzwecja- 5
14Mark CarlssonAustralia- 4
15Rene ElzingaHolandia- 2
16Peter SchroeckRFN- 0

Szeged (Węgry) - 1 czerwiec (01.06)

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Barnabas Gyepes IIWęgry- 14
2Ryszard DołomisiewiczPolska- 13
3Zbigniew BłażejczakPolska- 12
4Sławomir DrabikPolska- 11
5Robert NagyWęgry- 11
6Valentino FurlanettoWłochy- 9
7Bohumil BrhelCzechosłowacja- 9
8Andreas BossnerAustria- 9
9Jan Holub IICzechosłowacja- 9
10Igor SzwiecZSRR- 6
11Andriej ChmielowZSRR- 6
12Robert CsilikWęgry- 4
13Istvan ScenyiWęgry- 2

1987

Zielona Góra (Polska) - 11 lipiec (11.07).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gary HavelockAnglia(3,2,3,3,2) 13
2Piotr ¦wistPolska(3,3,2,2,1) 11+3
3Sean WilsonAnglia(2,1,2,3,3) 11+2
4Bo ArhenSzwecja(3,2,2,3,1) 11+1
5Tommy DunkerRFN(2,3,2,2,2) 11+0
6Gaspar ForgacCzechosłowacja(1,3,1,1,2) 8
7Vladimir KalinaCzechosłowacja(2,2,0,0,3) 7
8Niklas KarlssonSzwecja(3,3,w,-,-) 6
9Tor Einar HielmNorwegia(1,0,3,1,1) 6
10Ronnie CorreyUSA(0,w,3,u,2) 5
11Borivoj HadekCzechosłowacja(1,d,1,0,3) 5
12Cezary OwiżycPolska(1,2,0,2,0) 5
13Torben HansenDania(2,1,0,1,1) 5
14Oleg KurguskinZSRR(d,1,3,w,0) 4
15Sł±womir DrabikPolska(u,0,1,1,0) 2
16Allan JohansenDania(0,1,1,u,-) 2
17Peter NahlinSzwecja(2,3,3,0) 8R

Olching (RFN) - 18 czerwiec (18.06).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gary HavelockAnglia- 12
2Torben HansenDania- 11
3Tor Einar HielmNorwegia- 10
4Tommy DunkerRFN- 10
5Allan JohansenDania- 9
6Sean WilsonAnglia- 9
7Ronnie CorreyStany Zjednoczone- 8
8Bo ArrhenSzwecja- 8
9Peter NahlinSzwecja- 8
10Jorgen JohnassonSzwecja- 8
11Gert HandbergDania- 8
12Troy ButlerAustralia- 5
13Lars MunkedalDania- 5
14Peter KarlssonSzwecja- 3
15Mick PooleAustralia- 2
16Mikael TeurnbergSzwecja- 1

Zarnovica (Czechosłowacja) - 14 czerwiec (14.06).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Piotr ¦wistPolska(3,3,3,3,3) 15
2Niklas KarlssonSzwecja- 10
3Cezary OwiżycPolska- 10
4Borivoj HadekCzechosłowacja- 9
5Oleg KurguskinZSRR- 9
6Sławomir DrabikPolska- 8
7Vladimir KalinaCzechosłowacja- 8
8Gaspar ForgacCzechosłowacja- 8
9Sandor UjhelyiWęgry- 8
10Juha MoksunenFinlandia- 7
11Jan Holub IICzechosłowacja- 7
12Jan SchinaglCzechosłowacja- 5
13Andreas BossnerAustria- 5
14Robert NagyWęgry- 5
15Ryszard DołomisiewiczPolska- 3
16Oleg WołochowZSRR- 2

Nyiregyhaza (Węgry) - 10 maj (10.05).

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sandor UjhelyiWęgry- 13
2Robert NagyWęgry- 13
3Gaspar ForgacCzechosłowacja- 12
4Vladimir KalinaCzechosłowacja- 10
5Andreas BossnerAustria- 10
6Sławomir DrabikPolska- 9
7Oleg KurguskinZSRR- 9
8Borivoj HadekCzechosłowacja- 9
9Georgi PetranowBułgaria- 9
10Zbigniew BłażejczakPolska- 8
11Peter HehlertRFN- 5
12Andre HaltermannRFN- 4
13Rene AasZSRR- 3
14Goran HoblajJugosławia- 3
15Marian BojanowBułgaria- 2
16Martin PetercaJugosławia- 2

Outrup (Dania) - 10 maj (10.05).

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Torben HansenDania- 14
2Allan JohansenDania- 13
3Peter NahlinSzwecja- 13
4Lars MunkedalDania- 12
5Peter KarlssonSzwecja- 9
6Tor Einar HielmNorwegia- 8
7Gary HavelockAnglia- 8
8Jorgen JohnassonSzwecja- 8
9Sean WilsonAnglia- 8
10Kenneth ArnfredDania- 6
11Jan PedersenDania- 6
12Johan StaafSzwecja- 5
13Shane BowesAustralia- 5
14Roy MalminheimoFinlandia- 4
15Aki Ala RiihimakiFinlandia- 2
16Tor HalvorstrodNorwegia- 0

Brokstedt (RFN) - 10 maj (10.05).

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tommy DunkerRFN(3,3,3,3,3) 15
2Mick PooleAustralia- 13
3Bo ArrhenSzwecja- 11
4Claus BjerregaardDania- 10
5Ronnie CorreyStany Zjednoczone- 9
6Mikael TeurnbergSzwecja- 9
7Gert HandbergDania- 9
8Troy ButlerAustralia- 8
9Neville TatumAnglia- 7
10Dean StandingAnglia- 6
11Carsten PelzmannRFN- 6
12Rene ElzingaHolandia- 5
13Berndt TraunspurgerRFN- 5
14Rob StemanHolandia- 4
15Andre PollehnRFN- 2
16Christophe HilaireFrancja- 0

Gniezno (Polska) - 9 maj (09.10).

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Piotr ¦wistPolska(3,3,3,3,2) 14+3
2Ryszard DołomisiewiczPolska(3,3,3,2,3) 14+w
3Cezary OwiżycPolska(3,1,3,1,3) 11+3
4Jan Holub IICzechosłowacja(2,2,2,3,2) 11+2
5Niklas KarlssonSzwecja(3,3,1,2,1) 10
6Juha MoksunenFinlandia(2,1,3,2,2) 10
7Jan SchinaglCzechosłowacja(1,u,1,3,3) 8+3
8Oleg WołochowZSRR(2,2,2,1,1) 8+2
9Waldemar Cie¶lewiczPolska(0,3,1,1,3) 8+1
10Robert CsilikWęgry(0,2,0,2,2) 6
11Christer KarlssonSzwecja(2,0,2,0,1) 5
12Andras NagyWęgry(1,1,1,0,1) 4
13Janne MoksunenFinlandia(1,1,d,1,d) 3
14Krzysztof KuczwalskiPolska(1,-,w,0,0) 1
15Siergiej KonowałowZSRR(0,0,0,d,0) 0
16Jaroslav ObrCzechosłowacja(0,0,0) 0
17Krzysztof WankowskiPolska(2) 3R
18Jacek GomólskiPolska(2) 2R

1988

Slany (Czechosłowacja) - 10 lipiec (10.07).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Peter NahlinSzwecja(3,3,2,3,3) 14
2Henrik GustafssonSzwecja(3,2,3,2,1) 11+3
3Brian KargerDania(2,2,2,2,3) 11+2
4Kenneth ArnfredDania(1,2,3,3,2) 11+1
5Christian RohlenSzwecja(3,3,d,1,3) 10
6Niklas KarlssonSzwecja(2,1,3,1,3) 10
7Tommy DunkerRFN(3,d,1,3,2) 9
8Piotr ¦wistPolska(1,3,1,2,2) 9
9Troy ButlerAustralia(0,3,2,3,0) 8
10Waldemar Cie¶lewiczPolska(0,1,3,2,2) 8
11Rusłan KowalZSRR(2,0,2,1,1) 6
12Zbigniew BłażejczakPolska(1,2,1,0,u) 4
13Jan SchinaglCzechosłowacja(2,1,0,0,0) 3
14Sławomir DudekPolska(1,1,0,0,1) 3
15Jarosław Olszewski IIPolska(0,0,1,1,1) 3
16Vladimir KalinaCzechosłowacja(0,0,0,u,0) 0
17Robert NagyWęgryns nsR

Neustadt Donau (RFN) - 12 czerwiec (12.06).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Brian KargerDania- 15
2Peter NahlinSzwecja- 11
3Henrik GustafssonSzwecja- 11
4Troy ButlerAustralia- 10
5Claes IvarssonSzwecja- 9
6Niklas KarlssonSzwecja- 9
7Christer KarlssonSzwecja- 9
8Tommy DunkerRFN- 8
9Kenneth ArnfredDania- 8
10Tor Einar HielmNorwegia- 8
11Craig BoyceAustralia- 7
12Gert HandbergDania- 5
13Frede SchottDania- 4
14David ClarkeAnglia- 3
15Roy MalminheimoFinlandia- 2
16Janne MoksunenFinlandia- 1

Gorzów Wlkp. (Polska) - 11 czerwiec (11.06).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Piotr ¦wistPolska(3,3,3,3,3) 15
2Waldemar Cie¶lewiczPolska- 12
3Zbigniew BłażejczakPolska- 10
4Sławomir DudekPolska- 10
5Rusłan KowalZSRR- 10
6Jan SchinaglCzechosłowacja- 9
7Jarosław Olszewski IIPolska- 8+3
8Jan Holub IICzechosłowacja- 8+w
9Vladimir KalinaCzechosłowacja- 8+w
10Robert NagyWęgry- 7
11Krzysztof KuczwalskiPolska- 7
12Gaspar ForgacCzechosłowacja- 5
13Georgi PetranowBułgaria- 3
14Igor DubininZSRR- 3
15Miroslav ForgacCzechosłowacja- 3
16Zdrawko JordanowBułgaria- 0

Nyiregyhaza (Węgry) - 29 maj (29.05).

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Piotr ¦wistPolska(3,3,3,3,3) 15
2Sławomir DudekPolska- 13
3Robert NagyWęgry- 12
4Gaspar ForgacCzechosłowacja- 9
5Miroslav ForgacCzechosłowacja- 9
6Jan SchinaglCzechosłowacja- 9
7Zbigniew BłażejczakPolska- 9
8Igor DubininZSRR- 9
9Dmytro HrezinZSRR- 8
10Attila KovacsWęgry- 8
11Andre PollehnRFN- 5
12Zsolt KovacsWęgry- 5
13Csaba CsobanWęgry- 3
14Dirk MullerRFN- 2
15Mariano CastagnaWłochy- 2
16Janos PappWęgry- 1

Brovst (Dania) - 29 maj (29.05).

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Claes IvarssonSzwecja(3,3,3,3,3) 15
2Janne MoksunenFinlandia- 11
3Henrik GustafssonSzwecja- 10
4Frede SchottDania- 9
5Tor Einar HielmNorwegia- 9
6Kenneth ArnfredDania- 9
7Christer KarlssonSzwecja- 9
8Roy MalminheimoFinlandia- 8
9Dennis LofqvistSzwecja- 8
10Tim KorneliussenDania- 8
11Jan PedersenDania- 7
12Brian JakobsenDania- 7
13Lars GunnestadNorwegia- 4
14Rene ElzingaHolandia- 1
15Bo ChristensenDania- 1
16Petri NurmesniemiFinlandia- 1

Tyrgoviszte (Bułgaria) - 29 maj (29.05).

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jan Holub IICzechosłowacja- 13
2Jarosław Olszewski IIPolska- 12
3Waldemar Cie¶lewiczPolska- 11
4Krzysztof KuczwalskiPolska- 10
5Georgi PetranowBułgaria- 9
6Rusłan KowalZSRR- 9
7Vladimir KalinaCzechosłowacja- 9
8Zdrawko JordanowBułgaria- 9
9Thomas StadlerAustria- 9
10Rene AasZSRR- 9
11Borivoj HadekCzechosłowacja- 6
12Andreas BossnerAustria- 6
13Witalij JeftimowZSRR- 5
14Zsolt BoszormenyiWęgry- 1
15Csaba HellWęgry- 1
16Andrej MatjasecJugosławia- 1

Pfaffenhofen (RFN) - 1 maj (01.05).

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Brian KargerDania- 14
2Gert HandbergDania- 14
3Peter NahlinSzwecja- 13
4Tommy DunkerRFN- 12
5Niklas KarlssonSzwecja- 10
6Sean WilsonAnglia- 9
7Gary AllanNowa Zelandia- 9
8Craig BoyceAustralia- 8
9Troy ButlerAustralia- 8
10David ClarkeAnglia- 7
11Maik SemmelhackRFN- 5
12Andreas RahnRFN- 5
13Markus JansRFN- 3
14Andre HaltermannRFN- 2
15Rob StemanHolandia- 1
16Patrice AuffretFrancja- 0

1989

Lonigo (Włochy) - 24 wrzesień (24.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gert HandbergDania(3,3,1,3,3) 13+3
2Chris LouisAnglia(2,3,2,3,3) 13+2
3Niklas KarlssonSzwecja(3,2,2,3,2) 121
4Henrik GustafssonSzwecja(0,3,2,3,3) 11
5Mark LoramAnglia(0,3,3,2,2) 10
6Frede SchottDania(3,1,3,u,2) 9
7Leigh AdamsAustralia(2,2,3,2,w) 9
8Claus JacobsenDania(1,1,3,1,2) 8
9Rene AasZSRR(1,1,1,0,3) 6
10Craig HogsonAustralia(3,0,-,1,1) 5
11Kenneth LindbySzwecja(2,d,0,2,1) 5
12Peter KarlssonSzwecja(2,1,0,1,0) 4
13Piotr ¦wistPolska(1,2,0,0,0) 3
14Jarosław Olszewski IIPolska(0,0,1,0,1) 2
15Sławomir DudekPolska(1,d,-,-,-) 1
16Ricardo SalamonWłochy(w,-,-,-,-) 0
17Dean StandingAnglia(2,1,1,1) 5R
18Jan Holub IICzechosłowacja(2,0,2,0,d) 4R

Pfaffenhofen (RFN) - 18 czerwiec (18.06).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Craig HodgsonAustralia(3,3,3,3,3) 15
2Frede SchottDania- 14
3Chris LouisAnglia- 12
4Mark LoramAnglia- 12
5Gert HandbergDania- 11
6Rene AasZSRR- 11
7Jarosław Olszewski IIPolska- 7
8Wiktor HajdymZSRR- 7
9Jan HolubCzechosłowacja- 6
10Massimo MoraWłochy- 6
11Claes IvarssonSzwecja- 5
12Andre PollehnRFN- 5
13Zdrawko JordanowBułgaria- 4
14Kristian HultgrenSzwecja- 4
15Attila KovacsWęgry- 1
16Csaba HellWęgry- 0

Mariestad (Szwecja) - 17 czerwiec (17.06).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Niklas KarlssonSzwecja- 14
2Henrik GustafssonSzwecja- 14
3Peter KarlssonSzwecja- 12
4Sławomir DudekPolska- 11
5Piotr ¦wistPolska- 10
6Kenneth LindbySzwecja- 9
7Claus JakobsenDania- 9
8Leigh AdamsAustralia- 8
9Dean StandingAnglia- 7
10Jacek WoĽniakPolska- 7
11Andy PhillipsAnglia- 4
12Jacek KrzyżaniakPolska- 4
13Rusław KowalZSRR- 3
14Tom KnudsenDania- 3
15Tim KorneliussenDania- 1
16Borivoj HadekCzechosłowacja- 1

Nordhastedt (RFN) - 7 maj (07.05).

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gert HandbergDania- 14
2Chris LouisAnglia- 13
3Frede SchottDania- 11
4Mark LoramAnglia- 10
5Craig HodgsonAustralia- 10
6Claes IvarssonSzwecja- 10
7Andre PollehnRFN- 9
8Kristian HultgrenSzwecja- 8
9Tomas KarlssonSzwecja- 8
10Philippe BergeFrancja- 8
11Ricardo SalamonWłochy- 5
12Jorg PingelRFN- 4
13Matthias KrogerRFN- 4
14Robert BarthRFN- 3
15Alessandro MilaneseWłochy- 2
16David EdwardsAustralia- 1

Tyrgowiszte (Bułgaria) - 7 maj (07.05).

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jarosław Olszewski IIPolska- 12
2Csaba HellWęgry- 11
3Zdrawko JordanowBułgaria- 11
4Jan HolubCzechosłowacja- 11
5Massimo MoraWłochy- 10
6Wiktor HajdymZSRR- 9
7Attila KovacsWęgry- 9
8Rene AasZSRR- 9
9Robert RalisCzechosłowacja- 8
10Mircea AgrisanRumunia- 8
11Georgi PetranowBułgaria- 7
12Frantisek LiebezeitCzechosłowacja- 4
13Teodozy GerczewBułgaria- 4
14Marek HućkoPolska- 3
15Alexandru TomaRumunia- 3
16Zeljko FeherJugosławia- 0

Slangerup (Dania) - 7 maj (07.05).

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Leigh AdamsAustralia- 13
2Henrik GustafssonSzwecja- 13
3Dean StandingAnglia- 13
4Niklas KarlssonSzwecja- 10
5Claus JakobsenDania- 10
6Tim KorneliussenDania- 9
7Andy PhillipsAnglia- 8
8Tom KnudsenDania- 8
9Lars GunnestadNorwegia- 8
10Brian JakobsenDania- 8
11Tony LangdonAustralia- 7
12Mark ThorpeNowa Zelandia- 4
13Marko HyyrylainenFinlandia- 3
14Carsten SchottDania- 2
15Bjorn Ivar FauskeNorwegia- 2
16Petri NurmesniemiFinlandia- 2

Toruń (Polska) - 6 maj (06.05).

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Piotr ¦wistPolska(3,3,3,3,3) 15
2Jacek WoĽniakPolska(3,3,1,3,3) 13
3Jacek KrzyżaniakPolska(1,1,3,3,3) 11+3
4Peter KarlssonSzwecja(3,2,1,3,2) 11+2
5Sławomir DudekPolska(3,2,2,2,1) 10
6Borivoj HadekCzechosłowacja(2,3,3,1,u) 9
7Rusłan KowalZSRR(1,2,3,1,2) 9
8Kenneth LindbySzwecja(2,0,2,2,2) 8+3
9Jacek GomólskiPolska(0,3,0,2,3) 8+2
10Miroslav ForgacCzechosłowacja(2,1,2,1,0) 6
11Igor DubininZSRR(2,u,1,2,1) 6
12Markus JansRFN(u,2,0,1,2) 5
13Petri KokkoFinlandia(1,1,0,2,1) 5
14Janos PappWęgry(1,1,0,0,0) 2
15Andreas BossnerAustria(0,0,0,d,1) 1
16Thomas StadlerAustria(0,0,1,0,0) 1
17Jacek RempałaPolska- nsR
17Tomasz FajferPolska- nsR

1990

Lwów (ZSRR) - 9 wrzesień (09.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Chris LouisAnglia(3,3,3,2,3) 14
2Rene AasZSRR(2,3,2,3,3) 13
3Tony RickardssonSzwecja(1,0,3,3,3) 10+3
4Jarosław Olszewski IIPolska(2,2,1,3,2) 10+2
5Shane ParkerAustralia(2,2,3,1,1)
6Lars GunnestadNorwegia(1,2,2,2,2) 9
7Brian AndersenDania(3,3,2,0,0) 8
8Shane BowesAustralia(0,2,2,u,3) 7
9Jarosław SzymkowiakPolska(d,3,1,0,2) 6
10Dean StandingAnglia(3,1,u,1,1) 6
11Massimo MoraWłochy(2,1,d,2,1) 6
12Dariusz ¦ledĽPolska(3,1,1,d,0) 5
13Zsolt BoszormenyiWęgry(d,1,1,3,w) 5
14Georgi PetranowBułgaria(1,u,0,1,2) 4
15Attila KovacsWęgry(1,u,0,u,u) 1
16Peter KarlssonSzwecja(d,w,-,-,-) 0
17Andriej KorolewZSRR(3,u) 3R
18Wiktor HajdymZSRR(2) 2R

Elagne (Norwegia) - 1 lipiec (01.07).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Chris LouisAnglia- 14
2Tony RickardssonSzwecja- 12
3Lars GunnestadNorwegia- 11
4Dean StandingAnglia- 11
5Shane ParkerAustralia- 10
6Peter KarlssonSzwecja- 10
7Shane BowesAustralia- 9
8Jacob OlsenDania- 6
9Brian AndersenDania- 6
10Dean BarkerAnglia- 5
11Mick PowellAustralia- 5
12Tommy DunkerRFN- 5
13Gary HicksUSA- 3
14Andre PollehnRFN- 2
15Claus JakobsenDania- 2
16Joachim KarlssonSzwecja- 0

Tarnów (Polska) - 30 czerwiec (30.06).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Massimo MoraWłochy- 13
2Rene AasZSRR- 12+3
3Jarosław SzymkowiakPolska- 12+2
4Zsolt BoszormenyiWęgry- 12+1
5Attila KovacsWęgry- 10
6Dariusz ¦ledĽPolska- 10
7Georgi PetranowBułgaria- 9
8Jarosław Olszewski IIPolska- 8
9Andriej KorolewZSRR- 8
10Wiktor HajdymZSRR- 7
11Csaba HellWęgry- 7
12Martin RybenskyCzechosłowacja- 4
13Thomas HoppNRD- 3
14Władimir MałachowZSRR- 2
15Jan FejfarCzechosłowacja- 1
16Jiri HurychCzechosłowacja- 1

Tyrgowiszte (Bułgaria) - 27 maj (27.05).

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Massimo MoraWłochy- 13
2Zsolt BoszormenyiWęgry- 12
3Jarosław Olszewski IIPolska- 11
4Rene AasZSRR- 11
5Csaba HellWęgry- 10
6Andriej KorolewZSRR- 9
7Georgi PetranowBułgaria- 9
8Martin RybenskyCzechosłowacja- 8+3
9Jacek RempałaPolska- 8+2
10Christophe DubernardFrancja- 8+1
11Siergiej KuzinRosja- 7
12Rostislav BuresCzechosłowacja- 7
13Jacek WoĽniakPolska- 3
14Matthias BeckmeyerNRD- 2
15Galin WeliczkowBułgaria- 1
16Jan Hadek IICzechosłowacja- 0

Nyiregyhaza (Węgry) - 27 maj (27.05).

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Attila KovacsWęgry- 13
2Tomasz GollobPolska- 12+3
3Jarosław SzymkowiakPolska- 12+2
4Wiktor HajdymZSRR- 10
5Dariusz ¦ledĽPolska- 10
6Thomas HoppNRD- 9
7Jiri HurychCzechosłowacja- 8
8Jan FejfarCzechosłowacja- 8
9Władimir MałachowZSRR- 7+3
10Zsolt KovacsWęgry- 7+2
11Csaba CsobanWęgry- 7+1
12Roland KolrosRFN- 6
13Luca TacciniWłochy- 5
14Igor HauptmannJugosławia- 3
15Rene RudolphNRD- 2
16Rene KuhrAustria- 1
17Gabor MelicherWęgry- 0R
17Zsolt BenczeWęgry- 0R

Elgane (Norwegia) - 24 maj (24.05).

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tony RickardssonSzwecja- 13
2Lars GunnestadNorwegia- 12+3
3Claus JakobsenDania- 12+2
4Dean BarkerAnglia- 11
5Brian AndersenDania- 10
6Dean StandingAnglia- 9
7Joachim KarlssonSzwecja- 9
8Jacob OlsenDania- 8+3
9Odd PettersenNorwegia- 8+2
10Hans ClausenDania- 8+1
11Petri KokkoFinlandia- 7
12Magnus OskarssonSzwecja- 6
13Esa EinolaFinlandia- 3
14Petri NurnesniemiFinlandia- 2
15Neil VarhaugNorwegia- 1
16Stefan LardnerSzwecja- 1

Brosktedt (RFN) - 1 maj (01.05).

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Henrik GustafssonSzwecja- 14
2Peter KarlssonSzwecja- 11+3
3Tommy DunkerRFN- 11+2
4Chris LouisAnglia- 11+1
5Jorg PingelRFN- 11+0
6Shane ParkerAustralia- 10
7Andre PollehnRFN- 9+3
8Gary HicksUSA- 9+2
9David NorrisAnglia- 9+1
10Shane BowesAustralia- 9+0
11Markus JansRFN- 5
12Mick PowellAustralia- 3
13Stefan DannoSzwecja- 3
14Scott NormanAustralia- 2
15Mark ThorpeNowa Zelandia- 2
16Volker MaassenRFN- 1R
17Henk BangmaHolandia- 0
18Bjorn DanielczikRFN- 0R

1991

Coventry (Anglia) - 30 wrzesień (30.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Brian AndersenDania(3,2,3,3,3) 14+3
2Morten AndersenDania(2,3,3,3,3) 14+2
3Jason LyonsAustralia(1,2,2,3,3) 11
4Shane ParkerAustralia(3,3,3,1,d) 10
5Joe ScreenAnglia(u,3,3,2,2) 10
6Jacob OlsenDania(3,2,2,0,2) 9
7Niklas KlingbergSzwecja(0,1,1,3,3) 8
8Frede SchottDania(1,2,2,2,1) 8
9Joachim KugelmannSzwecja(2,3,u,0,1) 6
10Wiktor HajdymZSRR(2,0,1,2,1) 6
11Jimmy EngmanSzwecja(2,1,0,1,2) 6
12Piotr PaluchPolska(3,1,1,0,0) 5
13Robert KużdżałPolska(1,1,1,1,0) 4
14Marek HućkoPolska(1,0,2,d,0) 3
15Zsolt BoszormenyiWęgry(u,0,0,1,1) 2
16Adam ŁabędzkiPolska(0,w,u,-,-) 0
17Jacek RempałaPolska(0,2) 2R
18Dean BarkerAnglia(2) 2R

Natschbach Loipersbach (Austria) - 29 czerwiec (29.06)

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Joakim KarlssonSzwecja(3,2,3,2,2) 12+3
2Dave HammettAustralia(2,3,2,3,2) 12+2
3Morten AndersenDania(w,3,3,3,3) 12+1
4Niklas KlingbergSzwecja(3,1,3,2,3) 12+0
5Piotr PaluchPolska(3,3,1,1,3) 11
6Jimmy EngmanSzwecja(2,2,2,u,3) 9
7Jacob OlsenDania(3,2,1,0,2) 8
8Robert KużdżałPolska(2,0,2,3,1) 8
9Zsolt BoeszermenyiWęgry(1,3,0,3,0) 7
10Henry SieversNiemcy(1,1,2,1,1) 6
11Csaba HellWęgry(0,1,0,2,2) 5
12Massimo MoraWłochy(1,2,1,1,d) 5
13Petri NurmesniemiFinlandia(2,0,1,0,1) 4
14Thomas HoppNiemcy(1,1,0,0,d) 2
15Helmut LerherAustria(0,0,0,1,0) 1
16Rune HoltaNorwegia(u,-,-,-,-) 0
17Andy HackettAnglia(0,0,3,2,1) 6RT

Czerkiesk (ZSRR) - 29 czerwiec (29.06)

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Shane ParkerAustralia(3,3,3,3,3) 15
2Jason LyonsAustralia(2,2,2,3,3) 12+3
3Wiktor HajdymZSRR(3,2,2,3,2) 12+2
4Marek HućkoPolska(0,3,3,3,2) 11
5Brian AndersenDania(3,3,3,1,0) 10
6Frede SchottDania(3,1,1,2,3) 10
7Adam ŁabędzkiPolska(2,2,1,2,2) 9
8Jacek RempałaPolska(2,1,0,2,3) 8
9Hans ClausenDania(d,3,3,0,1) 7+3
10Johnny JorgensenDania(2,1,1,1,2) 7+2
11Claus JacobsenDania(1,t,2,2,1) 6
12Władymir MałachowZSRR(0,2,2,u,1) 5
13Jan FejfarCzechosłowacja(1,0,1,1,1) 4
14Jan StepanekCzechosłowacja(1,1,0,d,0) 2
15Henk BangmaHolandia(1,u,-,-,-) 1
16Oleg KiptiewZSRR(0,1,0) 1RT
17Witalij SmirnickichZSRR(0,0,u,0) 0RT


1992

Pfaffenhofen (Niemcy) - 23 sierpień (23.08).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Leigh AdamsAustralia(3,3,3,2,3) 14+3
2Mark LoramAnglia(2,3,3,3,3) 14+2
3Joe ScreenAnglia(2,3,3,3,2) 13
4Lars GunnestadNorwegia(3,0,3,3,1) 10
5Tomasz GollobPolska(1,2,1,3,3) 10
6David NorrisAnglia(1,2,2,1,3) 9
7Niklas KlingbergSzwecja(2,2,1,2,2) 9
8Jorgen HultgrenSzwecja(3,1,1,1,2) 8
9Hans ClausenDania(3,1,2,1,1) 8
10Mikael MaxSzwecja(0,2,2,2,2) 8
11Tomasz BajerskiPolska(0,3,2,0,1) 6
12Wiktor HajdymZSRR(t,1,0,2,1) 4
13Robert JohanssonSzwecja(w,1,1,1,d) 3
14Kim BrandtDania(2,0,t,0,0) 2
15Robert SawinaPolska(1,w,-,-,-) 1
16Matthias KochNiemcy(0,0,0,0,0) 0
17Jiri StovicekCzechosłowacja(u,t,u) 0R
18Rene MadsenDania(0,0,0) 0R

Brovst (Dania) - 12 lipiec (12.07).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mikael MaxSzwecja- 15
2Hans ClausenDania- 14
3Wiktor HajdymZSRR- 11
4Robert JohanssonSzwecja- 11
5Tomasz BajerskiPolska- 11
6Jorgen HultgrenSzwecja- 11
7Kim BrandtDania- 9
8Jiri StovicekCzechosłowacja- 8
9Massimo MoraWłochy- 7
10Allan FogDania- 4
11Grzegorz RempałaPolska- 4
12Gabor RothWęgry- 4
13Christophe DubernardFrancja- 3
14Matthias KochNiemcy- 3
15Thomas HoppNiemcy- 2
16Antonin Svab IICzechosłowacja- 2

Tarnów (Polska) - 12 lipiec (12.07).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Joe ScreenAnglia(3,3,3,3,2) 14
2Mark LoramAnglia(1,2,3,3,3) 12+3
3Leigh AdamsAustralia(2,3,1,3,3) 12+2
4Tomasz GollobPolska(3,2,2,3,1) 11
5Lars GunnestadNorwegia(2,3,3,0,2) 10
6Niklas KlingbergSzwecja(0,2,3,2,3) 10
7Robert SawinaPolska(2,3,2,1,2) 10
8David NorrisAnglia(3,1,1,2,1) 9
9Rene MadsenDania(1,0,2,2,2) 8
10Andrzej ZarzeckiPolska(1,2,0,0,3) 6
11Jacek RempałaPolska(3,1,0,1,1) 6
12Jacob OlsenDania(2,1,0,0,1) 4
13Stefan AnderssonSzwecja(1,01,2,0) 4
14Joachim KugelmannNiemcy(0,0,2,0,0) 2
15Vladimir VisvaderCzechosłowacja(0,u,1,1,0) 2
16Zsolt KovacsWęgry(0,1,0,1,u) 2

Wolfslake (Niemcy) - 28 czerwiec (28.06).

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Grzegorz RempałaPolska(3,3,3,3,3) 15
2Antonin Svab IICzechosłowacja- 14
3Norbert MagosiWęgry- 11
4Thomas HoppNiemcy- 10
5Tomasz BajerskiPolska- 10
6Jiri StovicekCzechosłowacja- 9
7Massimo MoraWłochy- 8+3
8Gabor RothWęgry- 8+2
9Christophe DubernardFrancja- 8+1
10Sascha WehrleNiemcy- 6
11Henry SieversNiemcy- 3
12Stephane TresarrieuFrancja- 2
13Luca TacciniWłochy- 2
14Rene KuhrAustria- 1
15Antonin HrubantCzechosłowacja- 0
16Rene PfeifferAustria- 0
17Heiko MullerNiemcy- 8R
18Johann RiederNiemcy- 4R

Mariestad (Szwecja) - 30 maj (30.05).

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wiktor HajdymZSRR(3,3,3,3,3) 15
2Mikael MaxSzwecja- 14
3Hans ClausenDania- 12
4Jorgen HultgrenSzwecja- 10
5Allan FogDania- 10
6Kim BrandtDania- 9
7Robert JohanssonSzwecja- 7+3
8Matthias KochNiemcy- 7+2
9Aleksandrs BizniaŁotwa- 7+1
10Marcus AnderssonSzwecja- 7+0
11Petri VaatsioFinlandia- 5
12Toni HavuFinlandia- 5
13Witalij SmirnickichZSRR- 5
14Bjorn Ardil TonnesenNorwegia- 4
15Jorn Arve ArdalNorwegia- 2
16Niklas FinneFinlandia- 1

Belle Vue (Anglia) - 24 maj (24.05).

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Joe ScreenAnglia- 15
2Leigh AdamsAustralia- 13
3Niklas KlingbergSzwecja- 12
4David NorrisAnglia- 11
5Mark LoramAnglia- 11
6Jacob OlsenDania- 11
7Stefan AnderssonSzwecja- 7
8Rene MadsenDania- 6+3
9Scott SmithAnglia- 6+2
10Allan NielsenDania- 5
11Jan ScheldeDania- 4
12Stefan EkbergSzwecja- 4
13Johnny AndersenDania- 3
14Jim GroenHolandia- 3
15Henk BangmaHolandia- 1
16Mark LemonAustralia- 0
17Carl StonehewerAnglia- 6R
18Peter ScullyAnglia- 0R

Meissen (Niemcy) - 17 maj (17.05).

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tomasz GollobPolska- 14
2Zsolt KovacsWęgry- 12
3Lars GunnestadNorwegia- 11
4Tomas TopinkaCzechosłowacja- 11
5Vladimir VisvaderCzechosłowacja- 10
6Joachim KugelmannNiemcy- 10
7Jacek RempałaPolska- 9
8Andrzej ZarzeckiPolska- 8
9Robert SawinaPolska- 8
10Csaba CsobanWęgry- 8
11Oleg KipitiewRosja- 6
12Siergiej KuzinRosja- 5
13Fanel PopaRumunia- 4
14Ingvar HvamstadNorwegia- 3
15Peter WurschNiemcy- 1
16Marian StefanRumunia- 0

1993

Pardubice (Czechy) - 15 sierpień (15.08).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Joe ScreenAnglia(3,3,2,3,3) 14+3
2Mikael MaxSzwecja(2,3,3,3,3) 14+2
3Rune HoltaNorwegia(3,2,2,2,1) 10+3
4Piotr BaronPolska(1,d,3,3,3) 10+2
5Piotr ProtasiewiczPolska(0,1,3,2,2) 8
6Josh LarsenUSA(d,2,2,1,3) 8
7Tomasz BajerskiPolska(3,1,1,1,2) 8
8Tomas TopinkaCzechy(2,2,3,0,w) 7
9Grzegorz RempałaPolska(1,0,1,3,2) 7
10Antonin Svab IICzechy(2,3,0,1,1) 7
11Niklas KlingbergSzwecja(1,2,1,2,1) 7
12Jacob OlsenDania(2,1,0,1,2) 6
13Rene MadsenDania(0,1,1,2,0) 4
14Marian JiroutCzechy(3,0,0,0,d) 3R
15Adam ŁabędzkiPolska(d,t,2,0,d) 2
16Stefan EkbergSzwecja(1,0,d,0,0) 1
17Ben HoweAnglia(3) 3R

Outrup (Dania) - 10 czerwiec (10.06).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Joe ScreenAnglia(3,3,3,3,2) 14+3
2Mikael KarlssonSzwecja(2,3,3,3,3) 14+2
3Jason CrumpAustralia(2,2,2,3,3) 12+3
4Piotr ProtasiewiczPolska(1,3,3,3,2) 12+2
5Tomas TopinkaCzechy(3,2,2,2,2) 11
6Adam ŁabędzkiPolska(2,3,2,2,1) 10
7Rene MadsenDania(3,w,3,1,1) 8
8Antonin Svab IICzechy(1,1,1,2,3) 8
9Marian JiroutCzechy(1,1,2,2,1) 7
10Herbert RudolphNiemcy(3,0,d,0,2) 5
11Gabor RothWęgry(0,0,1,1,3) 5
12Kim PedersenDania(1,2,1,1,0) 5
13Jiri Stancl IIICzechy(2,0,0,1,0) 3
14Carl StonehewerAnglia(0,1,1,0,1) 3
15Oleg KiptiewRosja(w,2,0,0,d) 2
16Patrick VerbruggeHolandia(0,1,0,0,0) 1

Wrocław (Polska) - 11 lipiec (11.07).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rune HoltaNorwegia(3,2,3,3,3) 14
2Piotr BaronPolska(3,3,3,3,1) 13
3Jacob OlsenDania(3,2,2,3,1) 11
4Josh LarsenStany Zjednoczone(0,1,3,3,3) 10
5Niklas KlingbergSzwecja(2,3,1,1,3) 10
6Tomasz BajerskiPolska(2,1,2,2,3) 10
7Grzegorz RempałaPolska(3,1,2,2,2) 10
8Stefan EkbergSzwecja(2,2,1,2,2) 9
9Ben HoweAnglia(1,2,3,2,0) 8+3
10Allan NielsenDania(1,3,1,1,2) 8+2
11Ronni PedersenDania(0,3,0,1,2) 6
12Ryan SullivanAustralia(2,0,2,0,0) 4
13Robert JohanssonSzwecja(0,0,1,0,1) 2
14Wiktor HajdymUkraina(1,0,0,0,1) 2
15Carsten HansenDania(0,1,0,d,0) 1
16Sebastian MaagNiemcy(1,w/u4) 1
17Petri VaatsioFinlandia(0,1,0) 1R

Fjelsted (Dania) - 16 maj (16.05).

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jacob OlsenDania(3,3,3,3,3) 15
2Niklas KlingbergSzwecja(3,3,3,3,1) 13
3Ben HoweAnglia(3,3,3,3,0) 12
4Rune HoltaNorwegia(2,1,2,3,3) 11
5Josh LarsenUSA(3,0,3,1,2) 9
6Tomasz BajerskiPolska(2,1,1,2,3) 9
7Robert JohanssonSzwecja(1,2,1,2,3) 9
8Carsten HansenDania(1,2,2,0,2) 7
9Bo LarsenDania(1,3,0,1,1) 6+3
10Robert FlisPolska(1,w,2,1,2) 6+2
11Ingvar HvamstadNorwegia(2,2,1,0,1) 6+1
12David NorrisAnglia(2,2,d,2,d) 6
13Fredrik PossnertSzwecja(0,0,1,2,1) 4
14Aleksandrs BizniaŁotwa(0,2,w,0,2) 4
15Sam MyllymakiFinlandia(0,1,0,1,0) 2
16Jarno KosonenFinlandia(0,1,0,d,0) 1

Pfaffenhofen (Niemcy) - 16 maj (16.05).

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mikael KarlssonSzwecja(3,3,3,3,3) 15
2Jason CrumpAustralia- 13
3Tomas TopinkaCzechy- 12
4Joe ScreenAnglia- 11
5Carl StonehewerAnglia- 9
6Rene MadsenDania- 9
7Antonin Svab IICzechy- 8+3
8Kim PedersenDania- 8+2
9Bjorn Arild TonnesenNorwegia- 8+1
10Robert KesslerNiemcy- 6
11Siergiej CzekmariowRosja- 6
12Frank RichtSzwecja- 4
13Enrico JanoschkaNiemcy- 2
14Zsolt KovacsWęgry- 2
15Albert ŁatypowRosja- 2
16Zsolt BenczeWęgry- 0

Lonigo (Włochy) - 16 maj (16.05).

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Piotr ProtasiewiczPolska(3,3,3,3,2) 14+3
2Adam ŁabędzkiPolska(3,3,3,2,3) 14+2
3Marian JiroutCzechy(2,2,3,3,3) 13+3
4Gabor RothWęgry(3,3,2,3,2) 13+2
5Jiri Stancl IIICzechy(2,1,2,3,3) 11
6Oleg KiptiewRosja(1,2,3,2,2) 10
7Patrick VerbruggeHolandia(3,2,1,0,1) 7
8Herbert RudolphNiemcy(1,1,2,2,1) 7
9Johann RiederNiemcy(0,3,0,1,2) 6
10Norbert MagosiWęgry(2,d,2,1,0) 5
11John BarbettaWłochy(2,1,1,0,1) 5
12Hannes AmonAustria(1,1,0,2,0) 4
13Mikailon RaminWłochy(0,2,0,1,0) 3
14Jim GroenHolandia(1,0,1,0,0) 2
15Rene PfeifferAustria(0,0,t,0,1) 1
16Witalij SmirnickichRosja(d,-,-,-,-) 0
17Alessandro MelatoWłochy(0,1,3) 4R
18Luca TacciniWłochy(0,1,1) 2R

Brokstedt (Niemcy) - 1 maj (01.05).

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Piotr BaronPolska- 12+3
2Grzegorz RempałaPolska- 12+2
3Alan NielsenDania- 12+1
4Wiktor HajdymUkraina- 11
5Ronnie PedersenDania- 11
6Ryan SullivanAustralia- 10
7Stefan EkbergSzwecja- 10
8Sebastian MaagNiemcy- 9
9Petri VaatsioFinlandia- 7
10Tomas OlssonSzwecja- 6
11Cory AldertonAustralia- 6
12Kai LaukkanenFinlandia- 5
13Jiri StovicekCzechy- 3
14Sascha WehrleNiemcy- 2
15Robert KralCzechy- 1
16Bjorn DanielczikNiemcy- 0

1994

Elgane (Norwegia) - 14 sierpień (14.08).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mikael MaxSzwecja((3,3,2,3,3) 14+3
2Rune HoltaNorwegia(3,3,3,2,3) 14+2
3Jason CrumpAustralia(2,3,2,3,2) 12+3
4Tomas TopinkaCzechy(2,1,3,3,3) 12+2
5Tomasz BajerskiPolska(2,2,1,3,3) 11
6Jiri Stancl IIICzechy(3,3,0,2,2) 10
7Ronni PedersenDania(3,2,3,2,0) 10
8Grzegorz RempałaPolska(1,2,2,1,1) 7
9Piotr BaronPolska(0,1,3,1,1) 6
10Antonin Svab IICzechy(1,20,0,2) 5
11Glen CunnighamAnglia(1,0,1,2,1) 5
12Gabor RothWęgry(0,0,2,1,0) 3
13Mirko WolterNiemcy(2,u,-,-,-) 2
14Robert KesslerNiemcy(0,0,1,0,1) 2
15Norbert MagosiWęgry(0,1,0,0,0) 1
16Marian JiroutCzechy(u,-,-,-,-) 0
17Daniel AnderssonSzwecja(1,1,0,0,2) 4R
18Mirosław CierniakPolska(0,1,1,0) 1R

Pocking (Niemcy) - 17 lipiec (17.07).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tomas Topinka Czechy(3,3,3,2,3) 14
2Marian Jirout Czechy(2,3,2,3,3) 13
3Rune Holta Norwegia(3,2,3,1,2) 11
4Mikael Karlsson Szwecja(w,3,3,3,0) 9
5Robert Kessler Niemcy(3,w,1,3,2) 9
6Tomasz Bajerski Polska(0,3,d,2,3) 8
7Mirko Wolter Niemcy(2,0,2,1,3) 8
8Glenn CunninghamAnglia(1,2,2,1,2) 8
9Daniel Andersson Szwecja(0,1,3,1,2) 7
10Jonathan Forsgren Szwecja(1,2,w,3,1) 7
11Mika Laukkanen Finlandia(2,1,1,2,1) 7
12Robert Flis Polska(3,1,1,0,1) 6
13Piotr Markuszewski Polska(1,2,0,2,1) 6
14Bo LarsenDania(2,1,2,0,0) 5
15Frank Richt Szwecja(1,0,1,0,0) 2
16Kaj Laukkanen Finlandia(0,0,0,0,0) 0

Gyula (Węgry) - 16 lipiec (16.07).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jason Crump Australia(2,2,3,3,3) 13+3
2Piotr Baron Polska(2,3,3,2,3) 13+w
3Grzegorz Rempała Polska(3,3,2,2,1) 11
4Gabor RothWęgry(u,3,3,3,1) 10
5Norbert Magosi Węgry(3,3,1,2,0) 9
6Antonin Svab II Czechy(2,0,3,2,2) 9
7Jiri Stancl III Czechy(2,1,2,1,3) 9
8Niklas Klingberg Szwecja(3,2,w,0,2) 7+3
9Ronni Pedersen Dania(1,0,2,3,1) 7+2
10Mirosław Cierniak Polska(0,2,1,1,3) 7+w
11Ben HoweAnglia(0,1,0,3,2) 6
12Siergiej Jeroszyn Rosja(3,2,w,1,0) 6
13Markus Andersson Szwecja(1,1,2,w,2) 6
14Siergiej Darkin Rosja(1,1,1,w,0) 3
15Zsolt Kovacs Węgry(u,u,1,1,-) 2
16Klaus Rasmussen Dania(1,0,w,0,u) 1
17Zsolt Bencze Węgry(1) 1

Vetlanda (Szwecja) - 28 maj (28.05).

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Daniel Andersson Szwecja(3,3,3,3,3) 15
2Niklas Klinberg Szwecja(w,3,3,3,3) 12
3Kai Laukkanen Finlandia(3,1,3,1,3) 11+3
4Glenn CunninghamAnglia(3,2,1,2,3) 11+2
5Markus Andersson Szwecja(1,3,2,3,2) 11+1
6Bo LarsenDania(2,u,3,2,2) 9
7Mika Laukkanen Finlandia(0,3,0,3,2) 8
8Klaus Rasmussen Dania(1,2,2,2,1) 8
9James GrievesAnglia(1,2,2,0,2) 7
10Albert ŁatypowRosja(2,1,2,t,1) 6
11Jesper Steetoft Dania(2,1,1,1,1) 6
12Pal Christian Hasselgren Norwegia(3,1,0,1,0) 5
13Arvid Ardal Norwegia(2,0,0,2,0) 4
14Witalij Smirnickich Rosja(0,2,1,w,1) 4
15Roy Verbrugge Holandia(1,0,1,0,0) 2
16Maik Groen Holandia(0,0,0,0,0) 0
17Robert Eriksson Szwecja(0) 0R
18Anders HenrikssonSzwecja(ns) ns

Ludwigslust (Niemcy) - 15 maj (15.05).

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jiri Stancl III Czechy(3,2,3,3,3) 14
2Piotr Baron Polska(3,3,1,3,3) 13
3Marian Jirout Czechy(3,1,3,2,3) 12
4Norbert Magosi Węgry(0,3,3,3,2) 11
5Gabor RothWęgry(1,3,3,2,2) 11
6Mirko Wolter Niemcy(2,2,2,1,3) 10
7Robert Flis Polska(2,3,2,d,2) 9
8Frank Richt Szwecja(3,2,2,1,1) 9
9Christophe Martin Francja(1,0,u,3,1) 5+3
10Ihor Muraszko Ukraina(2,0,1,0,2) 5+2
11Martin Litschauer Austria(1,2,0,2,0) 5+1
12Nikołaj Luszczik Ukraina(0,1,1,2,u) 4
13Jozef Koren Słowenia(u,1,1,1,1) 4
14Enrico Hoth Niemcy(t,w,2,0,1) 3
15Herbert Rudolph Niemcy(w,1,0,u,0) 1
16Christoper Goret Francja(1,0,0,u,0) 1
17Stephan Lonnies Niemcy(2) 2R

Randers (Dania) - 15 maj (15.05).

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jason Crump Australia(3,2,3,3,3) 14
2Ben HoweAnglia(3,3,2,2,3) 13
3Rune Holta Norwegia(2,3,1,3,3) 12
4Paul HurryAnglia(1,3,2,3,2) 11
5Jonathan Forsgren Szwecja(3,1,3,3,w) 10
6Mirosław Cierniak Polska(2,1,3,2,2) 10
7Grzegorz Rempała Polska(1,2,3,2,2) 10
8Mikael Karlsson Szwecja(2,2,1,1,3) 9
9Ronni Pedersen Dania(3,1,1,1,1) 7
10Ryan Sullivan Australia(1,0,2,2,1) 6
11Bjorn Arild TonnesenNorwegia(0,3,d,u,2) 5
12Jiri Stovicek Czechy(2,2,t,d,1) 5
13Martin Greve Dania(1,0,2,1,d) 4
14Jacob Balerholm Dania(0,0,1,0,1) 2
15Pasi Pulliainen Finlandia(0,1,0,0,0) 1
16Jyri Viemiero Finlandia(0,d,0,1,0) 0

Zarnovica (Słowacja) - 15 maj (15.05).

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tomas Topinka Czechy(3,3,3,3,3) 15
2Antonin Svab II Czechy(2,3,2,3,3) 13
3Piotr Markuszewski Polska(3,3,1,2,3) 12+3
4Robert Kessler Niemcy(3,2,2,3,2) ) 12+t
5Tomasz Bajerski Polska(2,3,1,2,3) 11
6Siergiej Jeroszyn Rosja(2,2,3,2,2) 11
7Siergiej Darkin Rosja(0,1,3,3,2) 9
8Zsolt Kovacs Węgry(0,2,3,1,1) 7+3
9Zsolt Bencze Węgry(1,1,2,2,1) 7+2
10Alessandro Melato Włochy(3,0,1,0,1) 5
11Mikalion Ramin Włochy(1,1,2,w,0) 4
12Rene Pfeiffer Austria(2,0,1,0,0) 3
13Martin Vinther Dania(0,1,1,1,w) 3
14Herbert Ungersback Austria(1,0,0,0,0) 1
15Florin VladucaRumunia(0,d,0,0,1) 1
16Alin BaciuRumunia(d,d,d,t,t) 0
17Richard Wolff Czechy(1,2,d,1,2) 6R
18David SuchanCzechy(0) 0R

1995

Tampere (Finlandia) - 5 sierpień (05.07).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jason CrumpAustralia(3,3,2,3,2) 13+3
2Daniel AnderssonSzwecja(3,2,3,2,3) 13+u
3Ryan SullivanAustralia(2,3,3,2,2) 12+3
4Tomas TopinkaCzechy(2,3,3,3,1) 12+2
5Kaj LaukkanenFinlandia(3,2,3,3,1) 12+1
6Ben HoweAnglia(2,2,2,3,3) 12+0
7Piotr ProtasiewiczPolska(3,3,2,2,0) 10
8Ronni PedersenDania(2,0,1,1,3) 7
9Jiri Stancl IIICzechy(1,1,2,1,2) 7
10Savalas CloutingAnglia(0,2,1,0,3) 6
11Rafał DobruckiPolska(1,1,1,1,2) 6
12Antonin Svab IICzechy(1,1,1,0,1) 4
13Mirko WolterNiemcy(0,0,0,2,0) 2
14Nicki PedersenDania(1,1,0,0,0) 2
15Norbert MagosiWęgry(d,0,0,1,1) 2
16Waldemar WalczakPolska(0,u,0,u,0) 0
17Marian JiroutCzechy(-) NS
18Paul HurryAnglia(-) NS

Olching (Niemcy) - 15 czerwiec (15.06).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jason CrumpAustralia(3,3,3,3,3) 15
2Ryan SullivanAustralia- 14
3Tomas TopinkaCzechy- 11+3
4Ronni PedersenDania- 11+2
5Mirko WolterNiemcy- 10
6Nicki PedersenDania- 10
7Ben HoweAnglia- 9
8Norbert MagosiWęgry- 8+3
9Marián JiroutCzechy- 8+2
10Sebastian UłamekPolska- 8+d
11Robert KralCzechy- 6
12Klaus RasmussenDania- 4
13Maik GroenHolandia- 3
14Richard WolffCzechy- 2
15Tomas OlssonSzwecja- 1
16Enrico HothNiemcy- 0

Piła (Polska) - 15 czerwiec (15.06).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Daniel AnderssonSzwecja(1,2,2,3,3) 11+3
2Waldemar WalczakPolska(3,3,1,3,1) 11+2
3Rafał DobruckiPolska(3,2,2,3,u) 10+3
4Jiri Stancl IIICzechy(2,3,0,2,3) 10+2
5Piotr ProtasiewiczPolska(1,0,3,2,3) 9+3
6Antonin Svab IICzechy(2,2,2,1,2) 9+2
7Savalas CloutingAnglia(3,3,3,w,0) 9+1
8Paul HurryAnglia(2,1,1,3,2) 9+0
9Bo LarsenDania(2,0,3,1,1) 7
10Roman PoważnyjRosja(3,0,3,w,u) 6
11Pavel OndrasikCzechy(w,1,2,0,3) 6
12Marcus AnderssonSzwecja(w,3,1,2,u) 6
13Kaj LaukkanenFinlandia(0,0,1,2,2) 5
14Leigh LanhamAnglia(0,2,0,0,2) 4
15Eduard SzajchulinRosja(1,1,0,0,1) 3
16Gabor RothWęgry(d,1,0,1,1) 3

Zarnovica (Słowacja) - 14 maj (14.05).

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tomas TopinkaCzechy(3,3,3,3,3) 15
2Gabor RothWęgry- 14
3Jiri Stancl IICzechy- 13
4Antonin Svab IICzechy- 10
5Eduard SzajchulinRosja- 9
6Roman PoważnyjRosja- 9
7Norbert MagosiWęgry- 9
8Richard WolffCzechy- 9
9Renato KusterChorwacja- 6
10Tomas SustersicSłowenia- 6
11Martin LitschauerAustria- 6
12Jiri RafajCzechy, lic. słowacka- 5
13Alin BaciuRumunia- 2
14Florin VladucaRumunia- 1
15Andrij SinkowskiUkraina- 1
16Herbert UngersbackAustria- 0

Stralsund (Niemcy) - 14 maj (14.05).

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rafał DobruckiPolska(3,3,2,2,3) 13
2Waldemar WalczakPolska(3,0,3,3,3) 12
3Piotr ProtasiewiczPolska(3,1,1,3,3) 11+3
4Pavel OndrasikCzechy(2,2,2,3,2) 11+2
5Marian JiroutCzechy(2,1,3,3,2) 11+1
6Mirko WolterNiemcy(3,2,2,1,2) 10
7Robert KralCzechy(1,3,3,2,1) 10
8Mike SmithAnglia(2,3,3,0,2) 10
9Enrico HothNiemcy(1,1,2,1,2) 7
10Roman KaszyrinRosja(2,2,1,1,1) 7
11Simone TadielloWłochy(1,3,0,2,0) 6
12Albert ŁatypowRosja(0,2,2,0,1) 5
13Robert DienerNiemcy(d,1,1,1,0) 3
14Oliver OzeltAustria(1,0,d,0,0) 1
15Alessio SoldaWłochy(0,0,1,0,w) 1
16Maksims AndrejevsŁotwa(0,w,0,1,u) 1
17Stefan BachhuberNiemcy(1) 1

Herning (Dania) - 14 maj (14.05).

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Daniel AnderssonSzwecja(3,3,2,2,3) 13+3
2Ronni PedersenDania(3,3,2,3,2) 13+2
3Markus AnderssonSzwecja(3,2,3,1,3) 12+3
4Kaj LaukkanenFinlandia(2,2,3,3,2) 12+2
5Nicki PedersenDania(3,3,w,2,1) 9
6Anders NielsenDania(1,2,1,3,2) 9
7Tomas OlssonSzwecja(2,3,2,1,0) 8+3
8Frank RichtSzwecja(2,d,2,1,3) 8+2
9Bo LarsenDania(2,1,3,0,2) 8+1
10Klaus RasmussenDania(1,1,3,d,1) 6
11Anders HenrikssonSzwecja(0,1,1,0,3) 5
12Bjorn Ardil TonnessenNorwegia(1,1,1,0,1) 4
13Jyri PalomakiFinlandia(0,0,0,2,0) 2
14Jani AutioFinlandia(1,0,0,1,0) 2
15Pal Christian HasselgrenNorwegia(d,-,-,-,-) 0
16Ole Johnny OddenNorwegia(u,-,-,-,-) 0
17Jesper B. MonbergDania(2,0,3,1) 6R
18Flemming B. JacobsenDania(0,2,1,0) 3R

Arena Essex (Anglia) - 13 maj (13.05).

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Paul HurryAnglia(3,3,3,3,3) 15
2Jason CrumpAustralia(2,3,3,3,3) 14
3Ryan SullivanAustralia(2,3,2,3,2) 12
4Leigh LanhamAnglia(1,3,3,1,3) 11
5Savalas CloutingAnglia(3,2,1,2,3) 11
6Ben HoweAnglia(3,w,2,3,2) 10
7Sebastian UłamekPolska(3,1,2,2,1) 9
8Christophe MartinFrancja(2,2,2,2,w) 8
9Maik GroenHolandia(1,2,1,2,1) 7
10Enrico JanoschkaNiemcy(d,1,3,1,w) 5
11Rafał WilkPolska(w,2,0,1,2) 5
12Piotr WiniarzPolska(2,0,0,u,2) 4
13Stephane TresarrieuFrancja(1,d,1,1,1) 4
14Roy VerbruggeHolandia(0,1,1,w,1) 3
15Bjorn DragerNiemcy(0,1,0,0,w) 1
16Andreas LumpitzschNiemcy(1,0,u,0,0) 1

1996

Olching (Niemcy) - 4 sierpień (04.08).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Piotr ProtasiewiczPolska(3,3,3,3,3) 15
2Ryan SullivanAustralia(3,0,3,3,2) 11+3
3Jesper B. MonbergDania(1,3,1,3,3) 11+2
4Scott NichollsAnglia(3,3,2,2,0) 10
5Sebastian UłamekPolska(2,3,3,1,1) 10
6Rafał DobruckiPolska(2,2,3,2,1) 10
7Michal MakovskyCzechy(0,1,2,2,3) 8
8Kaj LaukkanenFinlandia(1,2,2,1,2) 8
9Jiri Stancl IIICzechy(3,1,0,2,1) 7
10Leigh LanhamAnglia(1,2,1,1,2) 7
11Norbert MagosiWęgry(1,2,0,0,3) 6
12Nicki PedersenDania(2,1,0,0,2) 5
13Stefan BachhuberNiemcy(2,0,2,1,d) 5
14Wiesław Jagu¶Polska(w,0,1,3,0) 4
15Grzegorz WalasekPolska(0,1,1,0,1) 3
16Martin GreveDania(0,0,0,0,0) 0
17Damian BalińskiPolska(-) ns
17Bjorn GustavssonSzwecja(-) ns

Mseno (Czechy) - 14 lipiec (14.07).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wiesław Jagu¶Polska(3,3,3,3,2) 14+3
2Jiri Stancl IIICzechy(3,3,2,3,3) 14+2
3Stefan BachhuberNiemcy(2,3,3,2,3) 13
4Jesper B. MonbergDania(3,w,3,3,2) 11
5Nicki PedersenDania(2,2,3,1,3) 11
6Norbert MagosiWęgry(1,2,w,2,3) 8
7Kaj LaukkanenFinlandia(3,d,1,2,2) 8
8Martin GreveDania(2,1,1,3,1) 8
9Bjorn GustafssonSzwecja(1,3,2,1,u) 7
10Emil LindqvistSzwecja(0,2,1,1,1) 5
11Pasi PulliainenFinlandia(1,0,2,1,1) 5
12Marian JiroutCzechy(2,w,0,0,2) 4
13Lubomír BatelkaCzechy(0,2,1,0,1) 4
14Pavel OndrasikCzechy(d,1,2,w,0) 3
15Bjorn Ardil TonnesenNorwegia(1,0,0,2,0) 3
16Bjorn DragerNiemcy(0,1,0,0,0) 1
17Enrico JanoschkaNiemcy(-) nsR
17Anders HenrikssonSzwecja(-) nsR

Leszno (Polska) - 14 lipiec (14.07).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rafał DobruckiPolska(3,2,3,2,3) 13
2Piotr ProtasiewiczPolska(3,w,3,3,3) 12+3
3Ryan SullivanAustralia(2,3,2,2,3) 12+2
4Grzegorz WalasekPolska(1,3,3,3,2) 12+1
5Scott NichollsAnglia(2,2,3,1,3) 11
6Sebastian UłamekPolska(3,0,1,3,2) 9
7Leigh LanhamAnglia(2,1,2,2,2) 9
8Michal MakovskyCzechy(2,1,1,2,2) 8+3
9Damian BalińskiPolska(3,3,2,0,w) 8+2
10Paul HurryAnglia(1,2,2,1,1) 7
11Roman PoważnyjRosja(1,3,0,d,0) 4
12Brett WoodifieldAustralia(0,2,1,t,1) 4
13Savalas CloutingAnglia(1,1,1,0,1) 4
14Phil MorrisWalia(0,0,0,0,1) 1
15Stuart RobsonAnglia(0,d,w,t,-) 0
16Herbert RudolphNiemcy(w,-,-,-,-) 0
17Robert KralCzechy(1,0,1,3,0) 5R
18Gabor RothWęgry(0,1,0) 1R

Zarnovica (Słowacja) - 12 maj (12.05).

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jiri Stancl IIICzechy(3,3,3,3,3) 15
2Marian JiroutCzechy(2,2,3,3,3) 13+3
3Wiesław Jagu¶Polska(3,3,3,2,2) 13+2
4Stefan BachhuberNiemcy(2,1,3,3,3) 12
5Norbert MagosiWęgry(3,3,2,2,2) 12
6Pavel OndrasikCzechy(1,3,2,1,3) 10
7Lubomir BatelkaCzechy(0,2,2,3,1) 8
8Bjorn DragerNiemcy(1,2,2,1,1) 7+3
9Enrico JanoschkaNiemcy(3,1,1,0,2) 7+2
10Krunsolav ZganecChorwacja(2,1,1,2,1) 7+1
11Graziano FranchettiWłochy(1,2,0,1,2) 6
12Ewald DoubekAustria(2,0,w,2,0) 4
13Alessio SoldaWłochy(0,0,1,1,1) 3
14Markus PichlerAustria(1,1,0,0,0) 2
15Jerome GeorgesFrancja(0,0,1,0,0) 1
16Milen ManewBułgaria(0,0,0,0,0) 0

Hyvinkaa (Finlandia) - 12 maj (12.05).

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kaj LaukkanenFinlandia(3,3,3,3,2) 14
2Jesper B. MonbergDania(3,3,3,2,2) 13
3Bjorn GustafssonSzwecja(u,2,3,3,3) 11+3
4Martin GreeveDania(3,2,1,2,3) 11+2
5Emil LindqvistSzwecja(2,3,3,0,2) 10
6Pasi PulliainenFinlandia(1,1,2,3,3) 10
7Nicki PedersenDania(2,3,2,2,w) 9
8Bjorn Ardil TonnesenNorwegia(3,w,1,3,1) 8+3
9Anders HenrikssonSzwecja(1,2,2,1,2) 8+2
10Patrik DybeckSzwecja(2,1,0,1,3) 7
11Carsten HansenDania(0,0,2,2,w) 4
12Klaus RasmussenDania(u,2,1,0,1) 4
13Arvid ArdalNorwegia(1,1,1,0,0) 3
14Mikko RahkoFinlandia(2,w,-,-,-) 2
15Kjell H. TonnesenNorwegia(0,1,0,1,0) 2
16Tobias JohanssonSzwecja(1,d,0,u,w) 1
17Juha RistiharjuFinlandia(0,1) 1R
17Tomi KauppiFinlandia(1) 1R

Lipsk (Niemcy) - 12 maj (12.05).

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ryan SullivanAustralia(3,3,3,3,3 ) 15
2Savalas CloutingAnglia(3,3,2,3,1) 12+3
3Grzegorz WalasekPolska(2,2,3,2,3) 12+2
4Phil MorrisWalia(1,2,3,3,3) 12+1
5Piotr ProtasiewiczPolska(3,d,3,3,2) 11
6Leigh LanhamAnglia(2,3,1,2,2) 10
7Herbert RudolphNiemcy(3,3,0,0,3) 9
8Brett WoodifieldAustralia(2,2,2,2,0) 8
9Gabor RothWęgry(2,1,2,d,1) 6+3
10Roy VerbruggeHolandia(0,1,1,2,2) 6+2
11Matej FerjanSłowenia(0,2,0,1,2) 5
12Andreas LumpitschNiemcy(1,1,1,1,1) 5
13Ronny WeisNiemcy(1,0,2,1,0) 4
14Maik GroenHolandia(0,1,1,1,1) 4
15Mirko WolterNiemcy(1,w,ns,ns,ns) 1
16Olivier OzeltAustria(0,0,0,0,0) 0

Daugavpils (Łotwa) - 12 maj (12.05).

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rafał DobruckiPolska(3,3,3,3,3) 15
2Roman PoważnyjRosja(2,3,2,3,3) 13
3Damian BalińskiPolska(3,2,3,2,2) 12+3
4Scott NichollsAnglia(3,3,2,2,2) 12+2
5Stuart RobsonAnglia(3,3,3,1,1) 11
6Sebastian UłamekPolska(2,1,0,3,3) 9
7Michal MakovskyCzechy(2,2,1,2,2) 9
8Paul HurryAnglia(1,d,1,3,3) 8+3
9Robert KralCzechy(1,1,2,2,2) 8+2
10Roman KaszyrinRosja(2,0,3,0,1) 6
11Jewgienij KurguskinRosja(0,2,1,1,0) 4
12Witalij SiemeniecUkraina(0,u,2,1,0) 3
13Maksim AndrejevsŁotwa(0,2,w,u,1) 3
14Władimir DubininRosja(1,1,0,w,1) 3
15Aleksiej MichiejewŁotwa(u,1,0,1,u) 2
16Siergiej FiluszynRosja(1,0,w,-,-) 1
17Aleksandrs SmirnovsŁotwa(0) 0R
18Andrejs KoshlevsŁotwa- nsR

1997

Mseno (Czechy) - 2 sierpień (02.08).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jesper B. MonbergDania(3,2,3,3,3) 14
2Rafał DobruckiPolska(3,3,d,2,3) 11+3
3Scott NichollsAnglia(1,3,2,3,2) 11+2
4Roman PoważnyRosja(3,1,2,2,2) 10
5Charlie GjeddeDania(0,0,3,3,3) 9
6Rafał KowalskiPolska(d,3,1,2,3) 9
7Andreas JonssonSzwecja(3,1,3,t,1) 8
8Michal MakovskyCzechy(1,2,1,3,1) 8
9Marian JiroutCzechy(2,2,0,2,2) 8
10Grzegorz WalasekPolska(2,3,u/-,1,1) 7
11Nicki PedersenDania(2,2,1,1,w) 6
12Tomasz Cie¶lewiczPolska(1,1,3,d,0) 5
13Paweł StaszekPolska(1,0,2,1,1) 5
14Emil LindqvistSzwecja(0,1,0,1,2) 4
15Paweł ŁęckiPolska(u,w,2,0,0) 2
16Stefan BachhuberNiemcy(2,0,d,0,0) 2
17Kristian AndersenDania(1) 1R
18Bartłomiej BardeckiPolska(w) 0R

Pfaffenhofen (Niemcy) - 13 lipiec (13.07).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Scott NichollsAnglia(3,3,3,3,2) 14
2Nicki PedersenDania(2,2,3,3,3) 13
3Charlie GjeddeDania(2,3,3,2,2) 12+3
4Rafał KowalskiPolska(3,3,3,2,1) 12+u
5Michal MakovskyCzechy(3,3,1,3,0) 10
6Paweł StaszekPolska(2,3,2,w,3) 10
7Stefan BachhuberNiemcy(2,1,0,3,3) 9
8Emil LindqvistSzwecja(1,1,2,1,2) 7
9Bartłomiej BardeckiPolska(1,0,1,2,2) 6
10Patrick DybeckSzwecja(0,1,1,2,1) 5
11Martin KubesCzechy(1,2,t,0,1) 4
12Mirko WolterNiemcy(2,0,1,1,-) 4
13Sandor FeketeWęgry(0,2,0,1,u) 3
14Lee RichardsonAnglia(0,1,2,d,0) 3
15Nigel SadlerAustralia(0,w,2,0,1) 3
16Krunoslav ZganecChorwacja(1,0,0,1,0) 2
17Kjell H. TonnesenNorwegia(3) 3R
18Craig WatsonAustralia(0) 0R

Gniezno (Polska) - 13 lipiec (13.07).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rafał DobruckiPolska(3,3,3,2,3) 14
2Jesper JensenDania(2,2,3,3,3) 13
3Tomasz Cie¶lewiczPolska(3,3,2,3,d) 11
4Paweł ŁęckiPolska(2,3,2,3,w) 10
5Grzegorz WalasekPolska(3,2,3,d,1) 9
6Roman PoważnyRosja(3,2,0,2,2) 9
7Marian JiroutCzechy(1,3,2,1,2) 9
8Andreas JonssonSzwecja(2,0,3,2,1) 8
9Kristian AndersenDania(0,1,0,2,3) 6+3
10Leigh LanhamAnglia(0,1,2,3,d) 6+2
11Laszlo SzatmariWęgry(2,1,0,1,2) 6+1
12Tobias JohanssonSzwecja(1,0,0,1,3) 5
13Emiliano SanchezNiemcy(1,0,1,0,2) 4
14Richard WolffCzechy(0,2,1,1,d) 4
15Stuart RobsonAnglia(1,1,1,0,1) 4
16Ales Dryml IICzechy(0,0,t,0,0) 0
17Matej FerjanSłowenia(1) 1R
18Konstantin KorniewRosja- nsR

Lugwigslust (Niemcy) - 11 maj (11.05).

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tomasz RempałaPolska(3,3,3,3,3) 15
2Mirko WolterNiemcy(2,3,3,3,3) 14
3Grzegorz WalasekPolska(3,3,3,2,1) 12
4Emiliano SanchezNiemcy(3,0,3,3,2) 11
5Stuart RobsonAnglia(1,2,d,2,3) 8
6Scott NichollsAnglia(2,2,2,2,w) 8
7Craig WatsonAustralia(2,3,u,3,u) 8+w
8Brett WoodifieldAustralia(1,2,1,w,3) 7
9Roy VerbruggeHolandia(1,1,1,2,2) 7
10Steffen MellNiemcy(0,1,2,1,2) 6
11Pavel NavaraCzechy(3,0,0,1,1) 5
12Theo PijperHolandia(2,0,u,1,2) 5
13Bevan ComptonRPA(0,1,2,w,w) 3
14Krzysztof SłabońKanada(0,2,w,0,1) 3
15Jerome AzaisFrancja(1,1,0,1,0) 3
16David AzaisFrancja(0,w,2,0,w) 2
17Bjorn DragerNiemcy(1,1) 2R

Daugavpils (Łotwa) - 11 maj (11.05).

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Paweł ŁęckiPolska(3,3,2,3,3) 14
2Kristian AndersenDania(2,3,3,2,3) 13
3Leigh LanhamAnglia(3,1,3,3,2) 12
4Patrick DybeckSzwecja(2,2,3,3,2) 12
5Nigel SadlerAustralia(2,3,2,1,3) 11
6Roman PoważnyRosja(3,2,w,2,3) 10
7Konstantin KorniewRosja(1,1,3,1,2) 8
8Daniel RathNiemcy(3,2,ns,1,0) 6
9Paul LeeAnglia(2,1,w,3,0) 6
10Radek SmolikCzechy(1,0,1,2,2) 6
11Wołodymyr BobałoUkraina(0,2,2,0,1) 5
12Ołeksandr KsinżukUkraina(1,3,1,w,w) 5
13Miroslav StensCzechy(w,0,2,2,w) 4
14Anatolij Żabczyk IIUkraina(0,1,0,0,1) 2
15Maksims AndrejevsŁotwa(1,w,t,w,w) 1
16Deniss PopovicsŁotwa(0,1,0,1) 2R
17Dmitrij JegorowRosja(0,1) 1R

Pardubice (Czechy) - 11 maj (11.05).

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Paweł StaszekPolska(3,3,3,3,3) 15
2Michal MakovskyCzechy(2,3,3,3,3) 14
3Bartłomiej BardeckiPolska(1,3,3,3,3) 13
4Marian JiroutCzechy(3,3,2,2,2) 12
5Ales Dryml IICzechy(3,2,1,3,1) 10
6Lee RichardsonAnglia(2,2,3,2,1) 10
7Laszlo SzatmariWęgry(0,2,2,w,3) 7
8Bobby EldridgeAnglia(3,1,0,1,1) 6
9Władimir DubininRosja(2,0,2,1,1) 6
10Sandor FreskoWęgry(1,w,1,2,2) 6
11Tomas HejtikCzechy(0,2,1,1,0) 4
12Buck BlairUSA(1,1,2,u,-) 4
13Milen ManewBułgaria(0,1,1,0,2) 4
14Roman KaszyrinRosja(t,1,t,0,2) 3
15Andriej NiederlandSłowacja(2,0,0,u,u) 2
16Martin DolenekCzechy(u,-,-,-,-) 0
17Kvetoslav SebelaCzechy(u,0,2,0) 2R
18Tomas KotenCzechy(0,d) 0R

Prelog (Chorwacja) - 11 maj (11.05).

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rafał DobruckiPolska(3,0,3,3,3) 12+3
2Richard WolffCzechy(2,3,1,3,3) 12+2
3Sandor FeketeWęgry(2,3,2,2,3) 12+1
4Rafał KowalskiPolska(3,2,3,3,d) 11
5Krunoslav ZganecChorwacja(3,1,2,2,2) 10
6Martin KubesCzechy(2,2,2,2,2) 10
7Matej FerjanSłowenia(3,3,0,d,3) 9
8David MasonAnglia(0,2,3,1,2) 8
9Janos GolenyaWęgry(1,0,2,3,2) 8
10Graziano FranchettiWłochy(2,1,3,1,0) 7
11Jerome GeorgesFinlandia(w,3,1,0,1) 5
12Simon PercicChorwacja(0,2,0,1,1) 4
13Markus PichlerAustria(1,d,0,2,1) 4
14Andre ComptonAnglia(1,1,d,1,w) 3
15Simone TerenzaniWłochy(1,0,1,d,1) 3
16Mario KwasAustria(0,1,1,t,0) 2
17Lucijan ZganecChorwacja(w) 0R
18Tomislav RadicChorwacja- nsR

Elgane (Norwegia) - 11 maj (11.05).

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andreas JonssonSzwecja- 13+3
2Nicki PedersenDania- 13+2
3Charlie GjeddeDania- 13+1
4Jesper JensenDania- 12
5Tobias JohanssonSzwecja- 9
6Emil LindqvistSzwecja- 8+3
7Kenneth BorgenhaugNorwegia- 8+2
8Kjell H. TonnesenNorwegia- 8+1
9Bjorn GustafssonSzwecja- 8+0
10Joonas KylmakorpiFinlandia- 6
11Bjarne PedersenDania- 6
12Peter I. Karlsson (?)Szwecja- 5
13Juha MakelaFinlandia- 4
14Tage SkrettingNorwegia- 4
15Hans N. AndersenDania- 3
16Juha RistiharjuFinlandia- 0

1998

Piła (Polska) - 1 sierpień (01.08).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Robert DadosPolska(2,3,3,3,3) 14+3
2Krzysztof JabłońskiPolska(3,3,2,3,3) 14+2
3Matej FerjanSłowenia(2,3,1,3,3) 12
4Nicki PedersenDania(3,0,3,3,2) 11
5Leigh LanhamAnglia(1,2,3,2,1) 9
6Scott NichollsAnglia(3,1,2,2,u) 8
7Lee RichardsonAnglia(1,1,3,1,2) 8
8Damian BalińskiPolska(2,3,1,d,1) 7
9Rafał OkoniewskiPolska(0,2,2,1,2) 7
10Andreas JonssonSzwecja(3,2,w,-,-) 5
11Robert Ko¶ciechaPolska(1,u,0,1,3) 5
12Krzysztof SłabońKanada(d,0,1,2,2) 5
13Kenny OlssonSzwecja(2,1,0,0,0) 3
14Andre ComptonAnglia(1,0,2,0,0) 3
15Sandor FeketeWęgry(0,1,0,1,1) 3
16Laszlo SzatmariWęgry(u,-,-,-,-) 0
17Nigel SadlerAustralia(2,2,1) 5R
18Ales DolinarSłowenia(1,0,0) 1R

Terenzano (Włochy) - 4 lipiec (04.07).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Robert DadosPolska(3,2,3,3,3) 14
2Matej FerjanSłowenia(1,3,3,3,3) 13
3Krzysztof JabłońskiPolska(2,3,2,3,1) 11+3
4Krzysztof SłabońKanada(3,3,0,2,3) 11+2
5Leigh LanhamAnglia(3,3,1,1,2) 10
6Robert Ko¶ciechaPolska(2,2,3,2,1) 10
7Laszlo SzatmariWęgry(1,2,2,2,3) 10
8Sandor FeketeWęgry(1,2,1,3,2) 9
9Ales DolinarSłowenia(3,1,0,1,2) 7
10Simone TerenzaniWłochy(2,w,2,2,0) 6
11Francesco UlianWłochy(1,1,1,1,2) 6
12Krzysztof PecynaPolska(0,1,3,0,1) 5
13Tomas HejtikCzechy(2,1,1,0,0) 4
14Krunoslav ŻganecChorwacja(0,0,2,1,0) 3
15Christian MiotelloWłochy(0,0,0,0,1) 1
16Markus PichlerAustralia(0,d,0,t,0) 0
17Andrea MaestrelliWłochy(0) 0R

Abensberg (Niemcy) - 1 czerwiec (01.06).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andreas JonssonSzwecja(3,3,3,2,3) 14
2Lee RichardsonAnglia(2,2,3,3,3) 13
3Nicki PedersenDania(3,2,2,3,2) 12+3
4Andre ComptonAnglia(2,3,2,3,2) 12+2
5Scott NichollsAnglia(3,2,3,2,2) 12+1
6Rafał OkoniewskiPolska(2,3,0,2,3) 10
7Damian BalińskiPolska(1,1,2,3,1) 8
8Kenny OlssonSzwecja(2,1,2,1,1) 7
9David HoweAnglia(0,w,3,0,3) 6
10Kenneth BorgenhaugNorwegia(0,3,1,1,0) 5
11Nigel SadlerAustralia(3,1,0,1,0) 5
12Claus KristensenDania(0,1,1,2,1) 5
13Emiliano SanchezNiemcy(1,2,1,0,1) 5
14Buck BlairUSA(0,0,0,1,2) 3
15Stefan KattNiemcy(1,0,1,0,0) 2
16Niklas AspgrenSzwecja(1,0,0,u/ns,ns) 1

Ljubljana (Słowenia) - 24 maj (24.05).

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Leigh LanghamAnglia(3,3,3,3,3) 15
2Matej FerjanSłowenia(3,2,3,3,3) 14
3Krzysztof PecynaPolska(3,3,1,2,3) 12
4Sandor FeketeWęgry(1,3,2,3,2) 11
5Ales DolinarSłowenia(3,2,3,1,2) 11
6Markus PichlerAustria(2,2,1,1,3) 9+3
7Tomas HejtikCzechy(2,1,2,2,2) 9+2
8Sebastien TresarrieuFrancja(2,3,2,1,1) 9+u
9Radek SmolikCzechy(2,w,3,3,0) 8
10Josef FrancCzechy(0,1,1,2,2) 6
11Mario KwasAustria(1,2,1,0,0) 4
12Tomislav RadicChorwacja(0,1,0,2,1) 4
13Denis StojsSłowenia(1,1,0,1,1) 4
14Andrej NiederlandSłowacja(0,w,2,0,1) 3
15Maksims AndrejevsŁotwa(ns) ns
16Cyril ThomasFrancja(ns) ns

Avesta (Szwecja) - 9 maj (09.05).

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andreas JonssonSzwecja(3,3,3,3,3) 15
2Nicki PedersenDania(2,3,3,3,3) 14
3Niklas AspgrenSzwecja(3,2,2,2,2) 11+3
4Claus KristensenDania(1,3,2,2,3) 11+2
5Kenneth BorgenhaugNorwegia(3,2,1,2,2) 10
6Kenny OlssonSzwecja(2,2,2,1,3) 10
7Charlie GjeddeDania(d,2,3,3,1) 9+3
8Bjarne PedersenDania- 9+2
9Kjell H. TonnesenNorwegia- 7
10Hans N. AndersenDania- 6
11Joonas KylmakorpiFinlandia- 5
12Magnus HaraldssonSzwecja- 4
13Patrick DybeckSzwecja- 4
14Bjorn HansenNorwegia- 3
15Juha MakelaFinlandia- 1
16Tage SkrettingNorwegia- 1

Stralsund (Niemcy) - 1 maj (01.05).

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Robert DadosPolska(3,3,3,3,3) 15
2Robert Ko¶ciechaPolska(3,2,2,3,3) 13
3David HoweAnglia(2,2,3,2,2) 11+3
4Krzysztof SłabońKanada(2,3,2,1,3) 11+2
5Andre ComptonAnglia(3,2,1,2,2) 10
6Nigel SadlerAustralia(2,w,3,0,3) 8
7Petro WełesykUkraina(1,1,2,3,w) 7
8Daniel RathNiemcy(2,2,1,1,1) 7
9Paul LeeAnglia(3,w,3,d,0) 6
10Andriej GancewRosja(0,3,d,1,2) 6
11Steffen MellNiemcy(1,3,d,1,1) 6
12Konstantin KorniewRosja(1,u,1,2,1) 5
13Pavel NavaraCzechy(1,1,2,0,w) 4
14Theo PijperHolandia(0,1,0,2,0) 3
15Emiel GroenHolandia(w,0,0,0,2) 2
16Anatolij Żabczyk IIUkraina(0,-,-,-,ns) 0
17Martin ErnstNiemcy(1,3) 4R
18Maik KrassowNiemcy(1) 1R

1999

Vojens (Dania) - 8 sierpień (08.08).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lee RichardsonAnglia(3,3,1,3,3) 13
2Ales Dryml IICzechy(2,3,2,2,2) 11
3Nigel SadlerAustralia(2,2,2,3,1) 10+2+3+3
4Hans AndersenDania(2,2,3,0,3) 10+3+2
5Charlie GjeddeDania(3,2,3,0,2) 10+3+1
6Rafał OkoniewskiPolska(1,3,2,3,1) 10+1+2+d
7Bjarne PedersenDania(3,1,2,2,2) 10+1+1
8Scott NichollsAnglia(3,1,1,2,3) 10+2+0
9Tomasz Cie¶lewiczPolska(2,1,3,1,1) 8
10Mariusz FrankówPolska(d,3,1,1,3) 8
11David HoweAnglia(1,0,0,3,2) 6
12Kevin DoolanAustralia(1,2,1,1,1) 6
13Tomasz ChrzanowskiPolska(1,1,3,0,0) 5
14Paweł DuszyńskiPolska(0,0,0,2,0) 2
15Simon SteadAnglia(0,0,0,1,0) 1
16Krzysztof SłabońKanada(0,0,0,u,0) 0
17Jack GundestrupDania(-) NS
18Josef FrancCzechy(-) NS

Stralsund (Niemcy) - 11 lipiec (11.07).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Scott NichollsAnglia(2,3,3,3,3) 14
2Nigel SadlerAustralia(3,3,3,2,2) 13
3Mariusz FrankówPolska(3,3,2,3,1) 12
4Charlie GjeddeDania(3,t,1,3,3) 10
5Hans N. AndersenDania(2,1,2,3,2) 10
6Krzysztof SłabońKanada(2,2,3,2,1) 10
7Kevin DoolanAustralia(2,0,3,1,2) 8
8Simon SteadAnglia(1,2,2,2,1) 8
9Jack GundestrupDania(0,3,1,0,3) 7+3
10Ronny WeisNiemcy(1,2,0,2,2) 7+2
11Sandor FeketeWęgry(1,0,1,1,3) 6
12Ales DolinarSłowenia(3,1,1,1,d) 6
13Freddie ErikssonSzwecja(1,1,2,1,0) 5
14Markus PichlerAustria(w,2,0,0,0) 2
15Pavel NavaraCzechy(0,1,0,-,-) 1
16Jernej KolenkoSłowenia(0,0,w,0,0) 0
17Kjell H. TonnesenNorwegia(0,u) 0R
17Bjorn G. HansenNorwegia(0) 0R

Gdańsk (Polska) - 11 lipiec (11.07).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bjarne PedersenDania(3,3,3,2,3) 14
2Lee RichardsonAnglia(3,3,2,2,3) 13
3Tomasz Cie¶lewiczPolska(2,2,2,3,3) 12
4Paweł DuszyńskiPolska(3,2,3,1,2) 11
5Rafał OkoniewskiPolska(3,3,2,0,2) 10
6Ales Dryml IICzechy(2,w,3,3,2) 10
7Tomasz ChrzanowskiPolska(d,2,3,3,1) 9
8David HoweAnglia(1,1,1,3,3) 9
9Josef FrancCzechy(2,1,1,2,1) 7
10Henrik WedelDania(0,3,1,1,0) 5
11Lukas DrymlCzechy(1,w,2,w,2) 5
12Henning BagerDania(1,0,0,2,1) 4
13Kvetoslav SebelaCzechy(0,2,0,1,0) 3
14Konstantin KorniewRosja(2,0,1,d,-) 3
15Janos GolenyaWęgry(1,1,0,1,0) 3
16Andriej NiederlandSłowacja(0,1,d,0,0) 1
17Krzysztof PecynaPolska(1) 1R

Holsted (Dania) - 9 maj (09.05).

Uwaga ! Dzień przed turniejem głównym rozegrano bieg eliminacyjny o prawo startu w zawodach.

Henning Bager (Dania) - 3, Magnus Karlsson (Szwecja) - 2, Roy Kenneth Haaland (Norwegia) - 1, Juha Hautamaki (Finlandia) - 0.

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andreas JonssonSzwecja(2,2,3,3,3) 13
2Charlie GjeddeDania(3,3,3,2,2) 13
3Bjarne PedersenDania(3,3,2,2,3) 13
4Hans N. AndersenDania(3,d,3,1,3) 10
5Henrik WedelDania(2,3,2,1,2) 10
6Henning BagerDania(1,2,2,3,1) 9
7Freddie ErikssonSzwecja(1,2,2,3,1) 9
8Jack GundestrupDania(1,2,3,0,2) 8
9Kjell H.TonessenNorwegia(3,3,w,-,- ) 6
10Bjorn G. Hansen Norwegia(1,2,0,3,0) 6
11Kenneth BorgenhaugNorwegia(2,1,u,2,1 ) 6
12Joonas KylmakorpiSzwecja(0,1,2,0,1) 4
13Emil KramerSzwecja(1,01,1,0) 3
14Kauko NieminenFinlandia(0,1,1,1,0) 3
15Juha MakelaFinlandia(0,0,0,0,1) 1
16Daniel AspegrenSzwecja(0,0,1,0,0) 1
17Magnus Karlsson Szwecja(-,-,-,233 ) 5R
18Roy Kenneth HaalandNorwegia(ns) nsR

Pardubice (Czechy) - 9 maj (09.05).

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ales Dryml IICzechy(2,3,3,2,3) 13
2Josef FrancCzechy(3,2,3,3,1) 12+3
3Lee RichardsonAnglia(2,3,1,3,3) 12+2
4David HoweAnglia(3,3,2,2,2) 12+1
5Rafał OkoniewskiPolska(3,3,3,2,u/ns) 11
6Tomasz Cie¶lewiczPolska(3,1,2,3,w) 9
7Lukas DrymlCzechy(2,2,2,1,2) 9
8Kvetoslav SebelaCzechy(1,2,1,1,3) 8
9Simone TerenzaniWłochy(1,1,3,1,2) 8
10Janos GolenyaWęgry(0,1,2,3,0) 6+3
11Konstantin KorniewRosja(0,2,0,2,2) 6+2
12Andriej NiederlandSłowacja(0,1,0,0,3) 4
13Dmitrij JegorowRosja(2,u,1,0,w) 3
14Roman AndrusivCzechy(1,0,1,0,1) 3
15Henk BosHolandia(t,0,0,1,1) 2
16Marcel HofsteHolandia(u,0,0,0,0) 0
17Pavel HlavacekCzechy(1) 1R

Prelog (Chorwacja) - 9 maj (09.05).

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mariusz FrankówPolska(3,3,2,3,3) 14+3
2Nigel SadlerAustralia(3,3,3,3,2) 14+2
3Krzysztof SłabońKanada(3,3,2,3,1) 12+3
4Pavel NavaraCzechy(3,2,3,1,3) 12+u
5Sandor FeketeWęgry(0,3,3,2,2) 10
6Kevin DoolanAustralia(1,2,3,2,0) 8
7Jernej KolenkoSłowenia(1,1,1,2,3) 8
8Ales DolinarSłowenia(2,1,1,2,2) 8
9Simon SteadAnglia(2,1,w,1,3) 7+3
10Markus PichlerAustria(2,2,2,0,1) 7+2
11Jeremy BarraudFrancja(1,1,2,3,0) 7+1
12Sebastian TresarrieuFrancja(2,2,1,1,0) 6
13Jorg TebbeNiemcy(1,0,1,1,1) 4
14Janez ZibertSłowenia(0,0,0,0,2) 2
15Tomislav RadicChorwacja(0,0,0,w,1) 1
16Mario KwasAustria(0,0,d,0,d) 0

2000

Gorzów Wlkp. (Polska) - 27 sierpień (27.08).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andreas JonssonSzwecja(2,3,3,3,3) 14
2Krzysztof CegielskiPolska(3,2,w,3,3) 11+3
3Jarosław HampelPolska(3,3,2,2,1) 11+2
4Ales Dryml IICzechy(3,1,3,2,2) 11+w
5Rafał OkoniewskiPolska(1,3,1,2,3) 10
6Josef FrancCzechy(2,0,3,1,2) 8
7Simon SteadAnglia(0,2,2,1,3) 8
8Emil KramerSzwecja(2,3,0,2,1) 8
9Paweł DuszyńskiPolska(1,1,2,3,0) 7
10Travis McGowanAnglia(w,1,3,0,2) 6
11Joonas KylmakorpiSzwecja(2,1,2,d,d) 5
12Mads KorneliussenDania(0,2,1,1,1) 5
13Sandor FeketeWęgry(3,u,1,0,0) 4
14Kevin DoolanAustralia(1,2,0,1,0) 4
15Freddie ErikssonSzwecja(1,0,1,0,1) 3
16David HoweAnglia(w,d,u,-,-) 0
17Hans AndersenDania(3) 3R
18Mariusz WęgrzykPolska(2) 2R

Pocking (Niemcy) - 5 sierpień (05.08).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Joonas KylmakorpiSzwecja(3,2,3,3,3) 14
2Lukas DrymlCzechy(3,3,2,3,2) 13
3David HoweAnglia(2,3,3,2,2) 12
4Jarosław HampelPolska(3,0,3,2,3) 11
5Simon SteadAnglia(1,1,2,3,3) 10
6Ales Dryml IICzechy(3,3,2,0,1) 9
7Sandor FeketeWęgry(0,1,3,3,1) 8
8Josef FrancCzechy(2,3,1,0,2) 8
9Mads KorneliussenDania(2,2,2,1,0) 7+3
10Mariusz WęgrzykPolska(2,2,d,1,2) 7+2
11Tomasz ChrzanowskiPolska(1,1,0,2,3) 7+1
12Krzysztof StojanowskiPolska(0,2,1,2,1) 6
13Fredrik PetterssonSzwecja(1,0,1,1,1) 4
14Sebastian TresarrieuFrancja(0,1,1,1,0) 3
15Andrzej ZiejaPolska(1,w,0,0,0) 1
16Janos GolenyaWęgry(0,0,0,0,0) 0

Norrkiping (Szwecja) - 5 sierpień (05.08).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Krzysztof CegielskiPolska(3,3,3,2,3) 14
2Rafał OkoniewskiPolska(2,3,3,2,3) 13
3Emil KramerSzwecja(2,2,3,3,2) 12
4Paweł DuszyńskiPolska(2,2,2,3,3) 12
5Travis McGowanAustralia(1,2,3,2,2) 10
6Andreas JonssonSzwecja(3,3,2,d,1) 9
7Freddie ErikssonSzwecja(2,3,d,1,2) 8
8Kevin DoolanAustralia(1,1,2,3,1) 8
9Hans N. AndersenDania(w,1,w,3,3) 7+3
10Tomasz KwiatkowskiPolska(3,2,2,0,w) 7+2
11Paul LeeAnglia(3,w,1,1,2) 7+1
12Rafał SzombierskiPolska(0,d,1,2,0) 3
13Grant McDonaldAnglia(0,1,1,1,0) 3
14Krzysztof SłabońKanada(t,1,u,1,1) 3
15Kenneth BorgenhaugNorwegia(1,0,w,w,1) 2
16Jernej KolenkoSłowenia(1,0,0,0,w) 1

Bydgoszcz (Polska) - 4 czerwiec (04.06).

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tomasz ChrzanowskiPolska(3,3,3,3,1) 13+3
2Jarosław HampelPolska(3,2,2,3,3) 13+2
3Mariusz WęgrzykPolska(2,3,3,2,3) 13+1
4Andrzej ZiejaPolska(3,3,3,3) 12
5Lukas DrymlCzechy(3,3,2,2,2) 12
6Paul LeeAnglia(2,2,1,3,3) 11
7Konstantin KorniewRosja(1,3,3,1,0) 8
8Dienis SajfutdinowRosja(2,1,2,0,1) 6
9Łukasz StanisławskiPolska(1,2,2) 5
10Gary CorbertAnglia(1,0,2,t,2) 5
11Ondrej SebelaCzechy(1,2,0,1,0) 4
12Deniss PopovicsŁotwa(2,t,1,1,0) 4
13Manuel HauzingerAustria(t,2,0,1,1) 4
14Leonids PauraŁotwa(0,0,1,0,2) 3
15Kvetoslav SebelaCzechy(d,1,0,0,2) 3
16Mathias SchultzNiemcy(0,1,1,t,1) 3
17Anatolij Żabczyk IIUkraina(1,0,0,0,0) 1
18Mario OzeltAustria(w,u,-,-,-) 0

Seinajoki (Finlandia) - 28 maj (28.05).

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bjorn G. HansenNorwegia- 13
2Hans N. AndersenDania- 12+3
3Kenneth BorgenhaugNorwegia- 12+2
4Freddie ErikssonSzwecja- 11
5Joonas KylmakorpiFinlandia- 10
6Mads KorneliussenDania- 10
7Emil KramerSzwecja- 9+3
8Kauko NieminenFinlandia- 9+2
9Fredrik PetterssonSzwecja- 7
10Daniel DavidssonSzwecja- 7
11Marius RokebergNorwegia- 6
12Juha MakelaFinlandia- 6
13Niels K. IversenDania- 5
14Karsten HojhusDania- 2
15Henning BagerDania- 0
16Mario RokebergNorwegia- 0

Santarem (Portugalia) - 14 maj (14.05).

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rafał OkoniewskiPolska(3,3,3,3,3) 15
2Tomasz KwiatkowskiPolska(2,3,3,3,3) 14
3Travis McGowanAustralia(1,3,3,3,3) 13
4Kevin DoolanAustralia(2,2,2,2,3) 11
5Krzysztof SłabońKanada(3,3,2,2,d) 10
6Sebastian TresarrieuFrancja(1,2,3,2,2) 10
7Grant McDonaldAnglia(3,1,1,3,1) 9
8Danny BirdAnglia(0,2,2,2,2) 8+3
9Jorg TebbeNiemcy(3,2,1,0,2) 8+2
10Martin MesckeNiemcy(2,t,2,1,1) 6
11Fabrice OstynFrancja(1,1,u,d,2) 4
12Jan PapeNiemcy(0,1,1,1,1) 4
13Henk BosHolandia(2,0,0,1,0) 3
14Jeremy BarraudFrancja(1,1,0,0,1) 3
15Wiebo BouwmeesterHolandia(0,0,1,d,0) 1
16Pavel HlavacekCzechy(0,0,0,0,0) 0

Mseno (Czechy) - 1 maj (01.05).

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sandor FeketeWęgry(3,3,2,3,3) 14
2Krzysztof CegielskiPolska(1,3,3,3,3) 13
3Krzysztof StojanowskiPolska(3,3,1,3,1) 11+3
4Josef FrancCzechy(2,2,3,2,2) 11+2
5Jernej KolenkoSłowenia(1,3,3,2,2) 11+1
6Paweł DuszyńskiPolska(2,1,3,2,2) 10
7Janos GolenyaWęgry(3,1,1,1,3) 9+3
8Simon SteadAnglia(1,2,2,1,3) 9+2
9Ales DolinarSłowenia(3,1,0,3,1) 8
10Andrew AppletonAnglia(0,2,2,1,2) 7
11Billy JanniroUSA(2,0,2,0,1) 5
12Tim BrickmannNiemcy(2,1,1,0,0) 4
13Tomas SuchanekCzechy(0,0,1,2,0) 3
14Miroslav FenclCzechy(d,2,t,0,w) 2
15Stephan KattNiemcy(1,0,0,1,0) 2
16Petr VacekCzechy(d,0,0,0,1) 1
17Jan HlacinaCzechy(0) 0R

2001

Peterborough (Anglia) - 26 sierpień (26.08).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dawid KujawaPolska(2,3,2,3,2) 12
2Lukas DrymlCzechy(0,2,3,3,3) 11
3Rafał OkoniewskiPolska(3,1,0,3,3) 10+3
4Krzysztof SłabońKanada(3,2,3,2,d) 10+2
5Simon SteadAnglia(2,2,2,2,2) 10+1
6Matej ZagarSłowenia(2,0,1,3,2) 8
7David RuudSzwecja(1,1,3,2,1) 8
8David HoweAnglia(1,3,2,1,1) 8
9Łukasz RomanekPolska(0,3,d,1,3) 7
10Freddie ErikssonSzwecja(2,3,0,1,1) 7
11Jarosław HampelPolska(1,2,3,0,1) 7
12Roman ChromikPolska(3,1,2,0,0) 6
13Bjorn G. HansenNorwegia(0,1,1,2,2) 6
14Krzysztof KasprzakPolska(3,d,1,0,d) 4
15Tomasz ChrzanowskiPolska(1,u,0,0,3) 4
16Miroslav FenclCzechy(0,0,1,1,0) 2
17Hans AndersenDania(-) nsR
17Chris HarrisAnglia(-) nsR

Rybnik (Polska) - 15 lipiec (15.07).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lukas DrymlCzechy(3,2,3,3,3) 14
2Roman ChromikPolska(3,3,2,2,2) 12
3Krzysztof KasprzakPolska(1,2,3,3,1) 10+3
4Łukasz RomanekPolska(0,2,3,2,3) 10+2
5David RuudSzwecja(2,3,1,3,1) 10+1
6Bjorn G. HansenNorwegia(3,3,0,1,2) 9
7Jarosław HampelPolska(2,1,1,3,2) 9
8Miroslav FenclCzechy(3,3,1,0,1) 8+3
9Chris HarrisAnglia(1,1,1,2,3) 8+2
10Joonas KylmakorpiFinlandia(1,0,3,1,3) 8+1
11Ryan FisherStany Zjednoczone(2,2,2,1,w) 7
12Russell HarrisonAustralia(0,u,2,2,2) 6
13Tomas SuchanekCzechy(2,1,0,0,1) 4
14Scott SmithAustralia(w,1,2,u,0) 3
15Lee SmethillsAnglia(1,0,0,1,0) 2
16Mattias NilssonSzwecja(0,0,0,0,0) 0

Krsko (Słowenia) - 14 lipiec (14.07).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rafał OkoniewskiPolska(3,3,2,3,3) 14
2Krzysztof SłabońKanada(2,2,3,2,3) 12
3Simon SteadAnglia(2,2,3,3,1) 11
4Freddie ErikssonSzwecja(1,3,3,2,2) 11
5Tomasz ChrzanowskiPolska(0,2,3,3,2) 10
6Matej ZagarSłowenia(3,u,2,2,3) 10
7David HoweAnglia(2,w,2,3,3) 10
8Dawid KujawaPolska(3,3,1,1,2) 10
9Hans N. AndersenDania(3,3,1,0,2) 9
10Jernej KolenkoSłowenia(2,0,1,1,1) 5
11Martin SmolinskiNiemcy(1,1,2,w,1) 5
12Henning BagerDania(1,1,1,1,0) 4
13Ross BradyAnglia(0,2,0,0,0) 2
14Blair ScottAnglia(0,1,0,0,0) 1
15Primoz KlenovsekSłowenia(1,0,u,-,-) 1
16Janos GolenyaWęgry(0,0,0,0,0) 0
17Manuel HauzingerAustria(2,1,1) 4R

Elgane (Norwegia) - 27 maj (27.05).

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Joonas KylmakorpiFinlandia- 14
2Hans N. AndersenDania-
3Bjorn G. HansenNorwegia-
4Freddie ErikssonSzwecja- 11
5David RuudSzwecja- 10
6Mattias NilssonSzwecja- 9+3
7Henning BagerDania- 9+2
8Kenneth BjerreDania- 9+w
9Daniel DavidssonSzwecja- 7
10Mads KorneliussenDania- 6
11Fredrik PetterssonSzwecja- 4
12Magnus KarlssonSzwecja- 4
13Ulrik OstergaardDania- 4
14Patrick HaraldsenNorwegia- 4
15Juha MakelaFinlandia- 1
16Pierre MoenNorwegia- 1
17Marius RokebergNorwegia- 0
18Stina BorufsenNorwegia- 0

Slany (Czechy) - 27 maj (27.05).

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tomasz ChrzanowskiPolska(3,3,3,3,3) 15
2Miroslav FenclCzechy(3,3,3,2,1) 12
3Rafał OkoniewskiPolska(u,3,3,3,2) 11
4Roman ChromikPolska(3,2,2,3,0) 10
5Lee SmethillsAnglia(1,3,2,1,3) 10
6Janos GolenyaWęgry(0,t,2,3,3) 8+3
7Ross BradyAnglia(2,1,3,2,0) 8+2
8Chris NeathAnglia(3,1,1,0,3) 8+1
9Matthias SchultzNiemcy(u,2,2,2,1) 7
10Ondrej SebelaCzechy(2,2,1,u,2) 7
11Dienis SajfutdinowRosja(2,1,1,1,2) 7
12Sandor FeketeWęgry(1,2,0,2,1) 6
13Siemion WłasowRosja(1,0,d,1,2) 4
14Marek KnizeCzechy(2,u,1,0,0) 3
15Zdenek SimotaCzechy(1,1,d,-,w) 2
16Sirg SchutzbachNiemcy, lic. szwajcarska(0,0,0,0,1) 1
17Pavel PolasekCzechy(d) 0R

Peterborough (Anglia) - 27 maj (27.05).

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lukas DrymlCzechy(3,3,3,3,3) 15
2David HoweAnglia(3,3,2,3,3) 14
3Jarosław HampelPolska(1,2,3,3,3) 12+3
4Krzysztof SłabońKanada(2,3,3,2,2) 12+2
5Blair ScottAnglia(2,2,2,3,1) 10
6Dawid KujawaPolska(2,2,2,2,2) 10
7Theo PijperHolandia(3,2,1,1,2) 9
8Russell HarrisonAustralia(2,0,2,1,3) 8
9Martin MesckeNiemcy(1,1,3,1,1) 7
10Filip MusilCzechy(1,1,2,1,0) 5
11Billy JanniroUSA(0,1,1,2,1) 5
12Rafał KurmańskiPolska(3,u,u,-,-) 3
13Henk Bos IIHolandia(1,0,1,0,0) 2
14Eugene SmithRPA(u,1,0,0,1) 2
15Patrik LinhartCzechy(0,0,u,0,0) 0
16Oliver AllenAnglia(d,-,-,-,-) 0
17Andrew AppletonAnglia(3,2,2) 7R
18Robert GrantAnglia(d,w,0) 0R

Pfaffenhofen (Niemcy) - 27 maj (27.05).

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej ZagarSłowenia(2,3,3,2,3) 13+3
2Ryan FisherStany Zjednoczone(3,1,3,3,3) 13+2
3Krzysztof KasprzakPolska(3,2,3,2,2) 12
4Scott SmithAustralia(1,3,1,3,3) 11
5Jernej KolenkoSłowenia(2,3,2,0,3) 10
6Chris HarrisAnglia(3,2,d,3,2) 10
7Martin SmolinskiNiemcy(1,2,3,1,2) 9+3
8Manuel HauzingerAustria(2,3,2,1,1) 9+2
9Rene SchafferNiemcy(3,1,1,2,1) 8
10Łukasz JankowskiPolska(0,1,2,3,1) 7
11Sebastian TresarrieuFrancja(1,w,2,2,t) 5
12Christian HefenbrockNiemcy(w,1,1,0,2) 4
13Leonids PauraŁotwa(0,2,0,0,1) 3
14Deniss PopovicsŁotwa(1,t,1,1,w) 3
15Christian HenryAustralia(u,0,0,0,0) 0
16Hans MullerNiemcy(0,-,0,-,-) 0
17Marco MullerNiemcy(2,1,d) 3R
18Pauli BauerNiemcy(0,0,u) 0R

2002

Slany (Czechy) - 7 wrzesień (07.08).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lukas DrymlCzechy(3,3,3,3,2) 14+3
2Krzysztof KaprzakPolska(3,3,2,3,3) 14+2
3David HoweAnglia(2,3,3,2,2) 12
4Freddie ErikssonSzwecja(2,2,1,3,3) 11
5Chris HarrisAnglia(2,2,3,2,2) 11
6Rafał KurmańskiPolska(2,1,1,3,3) 10
7Łukasz JankowskiPolska(3,1,3,2,d) 9
8Henning BagerDania(1,3,0,1,3) 8
9Kenneth BjerreDania(3,d,2,w,1) 6
10Krzysztof SłabońKanada(1,0,2,2,d) 5
11Oliver AllenAnglia(1,1,0,1,2) 5
12Tomas SuchanekCzechy(0,2,0,1,1) 4
13Jernej KolenkoSłowenia(0,2,1,d,1) 4
14Antonio LindbackSzwecja(0,d,2,0,1) 3
15Dienis SajfutdinowRosja(1,0,1,0,0) 2
16Daniel DavidssonSzwecja(0,1,0,t,0) 1
17Matej ZagarSłowenia(1) 1
18Fredrik LindgrenSzwecja(-) nsR

Zielona Góra (Polska) - 14 lipiec (14.07).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lukas DrymlCzechy(2,3,3,3,3) 14
2Freddie ErikssonSzwecja(3,3,3,2,2) 13
3Rafał KurmańskiPolska(3,2,2,2,3) 12+3
4Krzysztof KasprzakPolska(3,3,3,3,0) 12+2
5David HoweAnglia(2,2,1,3,1) 9
6Krzysztof SłabońKanada(2,2,0,2,3) 9
7Łukasz JankowskiPolska(3,w,1,1,3) 8+3
8Daniel DavidssonSzwecja(2,1,3,0,2) 8+2
9Matej ZagarSłowenia(1,2,2,1,2) 8+1
10Sebstian SmoterPolska(0,1,2,3,1) 7
11Niels K. IversenDania(1,1,1,1,2) 6
12Mads KorneliussenDania(1,1,0,2,1) 5
13Rafał SzombierskiPolska(0,3,w,0,1) 4
14Russell HarrisonAustralia(0,0,2,1,0) 3
15Łukasz RomanekPolska(-1,-,-,-) 1
16Travis McGowanAustralia(d,d,d,0,-) 0

Daugavpils (Łotwa) - 14 lipiec (14.07).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kenneth BjerreDania- 13
2Tomas SuchanekCzechy- 12
3Jernej KolenkoSłowenia- 11+3
4Chris HarrisAnglia- 11+2
5Henning BagerDania- 11+d
6Denis SajfudinowRosja- 11+d
7Antonio LindbackSzwecja- 10
8Oliver AllenAnglia- 8+3
9Fredrik LindgrenSzwecja- 8+2
10Janusz KołodziejPolska(2,3,1,1,w/u) 7
11Paul LeeAnglia- 4
12Leonids PauraŁotwa- 3
13Christian HefenbrockNiemcy- 3
14Manuel HauzingerAustria- 3
15Sandor FeketeWęgry- 2
16Ulrich OstergaardDania- 2

Heusden Zolder (Belgia) - 2 czerwiec (02.06).

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Krzysztof SłabońKanada(3,2,3,3,3) 14
2Jarosław HampelPolska(3,3,2,2,3) 13
3Ryan FisherUSA(2,3,2,3,2) 12+3
4Janusz KołodziejPolska(2,2,3,2,3) 12+d
5Chris HarrisAnglia(u,3,3,3,2) 11
6Rafał SzombierskiPolska(1,3,2,3,2) 11
7Denis SajfudinovRosja(1,2,1,2,3) 9
8Paul LeeAnglia(2,1,1,2,1) 7
9Henning LoofNiemcy(3,1,1,1,w) 6
10Robert Mi¶kowiakPolska(d,0,3,u,2) 5
11Stanko GlavanSłowenia(3,u,0,1,1) 5
12Eric CarrilloUSA(0,1,2,u,1) 4
13Mathias BartzNiemcy(2,0,0,0,1) 3
14Patrik LinhartCzechy(u,2,w,w,w) 2
15Primoz KlenovsekSłowenia(1,u,w,1,w) 2
16Jerome BonnetFrancja(u,u,-,-,-) 0
17Erik DoornbosHolandia(1,1) 1R
17Henk Bos IIHolandia(0,1) 1R

Fjelsted (Dania) - 2 czerwiec (02.06).

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Daniel DavidssonSzwecja- 14
2Kenneth BjerreDania- 12+3
3Niels K. IversenDania- 12+2
4Henning BagerDania- 12+3
5Antonio LindbackSzwecja- 11
6Fredrik LindgrenSzwecja- 10
7Mads KorneliussenDania- 9
8Steven AndersenDania- 8+3
9Ulrik OstergaardDania- 8+2
10Magnus KarlssonSzwecja- 8+w
11Juha HautamakiFinlandia- 4
12Rune SolaNorwegia- 3
13Patrick HaraldsenNorwegia- 3
14Mattias NilssonSzwecja- 3
15Mico BrotkinFinlandia- 2
16Marius RokebergNorwegia- 0

Slany (Czechy) - 1 czerwiec (01.06).

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1David HoweAnglia(2,3,3,3,) 14
2Jernej KolenkoSłowenia(3,3,2,3,) 13
3Łukasz JankowskiPolska(3,2,1,2,3) 11+3
4Russell HarrisonAustralia(3,3,2,2,2) 11+2
5Lukas DrymlCzechy(1,3,w,3,) 10
6Rienat GafurowRosja(0,2,3,3,) 10
7Sebstian SmoterPolska(2,1,3,1,) 10
8Travis McGowanAustralia(3,1,3,1,) 9
9Siemen WłasowRosja(2,0,2,1,) 7
10Lubos Tomicek IIICzechy(0,2,2,2,) 6
11Miroslav FenclCzechy(1,2,0,2,) 5
12Primoz LeganSłowenia(2,1,0,w,) 5
13Thomas StangeNiemcy(1,1,1,0,) 4
14Marko VlahChorwacja(1,0,1,1,) 3
15Pauli BauerNiemcy(0,0,1,w,) 2
16Ivan VargekChorwacja(0,0,0,w,) 0
17Michal PospisilCzechy- nsR
18Jan BaliharCzechy- nsR

Wiener Neustadt (Austria) - 5 maj (05.05).

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Krzysztof KasprzakPolska(2,3,2,3,3) 13
2Oliver AllenAnglia(3,1,3,3,2) 12+3
3Ross BradyAnglia(3,3,2,2,2) 12+2
4Manuel HauzingerAustralia(1,3,2,2,3) 11
5Matej ZagarSłowenia(2,2,1,3,3) 11
6Tomas SuchanekCzechy(3,1,3,3,0) 10
7Sandor FeketeWęgry(2,2,3,1,1) 9
8Łukasz RomanekPolska(3,2,0,w,3) 8+3
9Fritz WallnerAustria(1,2,2,2,1) 8+2
10Leonids PauraŁotwa(0,3,1,1,2) 7
11Adam AllotWielka Brytania(2,1,3,d,-) 6
12Hans Jorg MullerNiemcy(1,0,1,2,2) 6
13Alekandrs IvanovsŁotwa(1,0,0,1,1) 3
14Vida SzabolcsWęgry(0,1,0,0,1) 2
15Serhij SenkoUkraina(0,0,1,0,0) 1
16Ołeksandr PiatniczkoUkraina(0,0,w,-,-) 0
17Thomas MuhrNiemcy(1,0,d) 1R

2003

Kumla - 13 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jarosław HampelPolska(3,3,3,3,2) 14
2Chris HarrisAnglia(3,2,3,3,2) 13
3Rafał SzombierskiPolska(2,2,2,2,3) 11+3
4Fredrik LindgrenSzwecja(0,3,2,3,3) 11+2
5Matej ZagarSłowenia(2,3,1,1,3) 10
6Niels K. IversenDania(d,3,3,0,3) 9
7Rafał KurmańskiPolska(2,1,3,1,1) 8
8Kenneth BjerreDania(1,1,d,3,2) 7
9Jonas DavidssonSzwecja(3,0,0,2,1) 6
10Peter LjungSzwecja(3,2,w,1,0) 6
11David HoweAnglia(0,1,2,2,1) 6
12Robert Mi¶kowiakPolska(1,1,1,2,1) 6
13Jamie SmithAnglia(1,0,2,0,2) 5
14Ryan FisherUSA(2,2,d,d,-) 4
15Martin SmolinskiNiemcy(1,0,1,0,0) 2
16Oliver AllenAnglia(d,w,1,1,0) 2
17Łukasz RomanekPolska(0) 0R

Ljubljana (Słowenia) - 29 czerwiec (29.06).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Peter LjungSzwecja(3,2,3,1,3) 12+3
2Matej ZagarSłowenia(2,3,2,3,2) 12+2
3Kenneth BjerreDania(3,3,1,2,2) 11
4Rafał KurmańskiPolska(0,3,1,3,3) 10
5Rafał SzombierskiPolska(1,2,3,3,1) 10
6Jamie SmithAnglia(2,2,1,1,3) 9
7Jonas DavidssonSzwecja(1,1,3,2,2) 9
8Oliver AllenAnglia(2,1,2,2,2) 9
9Edward KennettAnglia(1,0,2,1,3) 7+3
10Łukasz RomanekPolska(3,2,0,1,1) 7+2
11Mirosław JabłońskiPolska(2,1,1,3,w) 7+d
12Jernej KolenkoSłowenia(3,1,0,2,0) 6
13Steven AndersenDania(u,0,3,0,1) 4
14Daniel DavidssonSzwecja(w,3,0,0,0) 3
15Jan JarosCzechy(1,0,2,w,0) 3
16Primoz KlenovsekSłowenia(0,0,d,0,1) 1
17Miroslav FenclCzechyns nsR

Abensberg (Niemcy) - 9 czerwiec (09.06).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Chris HarrisAnglia(2,3,2,3,3) 13+3
2Niels K. IversenDania(3,3,2,3,2) 13+2
3Krzysztof KasprzakPolska(1,3,2,3,3) 12+3
4Jarosław HampelPolska(1,3,3,2,3) 12+2
5Fredrik LindgrenSzwecja(3,2,2,1,2) 10
6Robert Mi¶kowiakPolska(1,2,3,2,1) 9
7David HoweAnglia(0,1,1,2,3) 7+3
8Ryan FisherStany Zjednoczone(3,0,0,3,1) 7+2
9Martin SmolinskiNiemcy(2,1,1,1,2) 7+u
10Rienat GafurowRosja(3,0,1,2,0) 6
11Andrew AppletonAnglia(0,2,3,0,1) 6
12Simon SteadAnglia(0,2,1,1,2) 6
13Tomas SuchanekCzechy(2,0,0,1,1) 4
14Rory SchleinAustralia(0,0,3,0,0) 3
15Fritz WallnerAustria(2,1,0,0,u) 3
16Rune SolaNorwegia(1,1,0,0,0) 2
17Aidan CollinsAnglia- nsR
17Mads B. PetersenDania- nsR

Poole (Anglia) - 25 maj (25.05).

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Chris HarrisAnglia(3,3,3,3,2) 14
2Rafał SzombierskiPolska(2,3,3,3,2) 13
3Mirosław JabłońskiPolska(3,2,2,3,2) 12+3
4Simon SteadAnglia(1,3,3,2,3) 12+2
5Łukasz RomanekPolska(2,0,3,3,3) 11
6Edward KennettAnglia(3,3,u,1,3) 10
7Olivier AllenAnglia(2,2,2,2,1) 9
8Rory SchleinAustralia(3,0,2,2,1) 8+3
9Aidan CollinsAnglia(2,1,1,1,3) 8+2
10Bryan YarrowUSA(1,2,1,1,0) 5
11Cameron WoodwardAustralia(w/u,2,0,2,0) 4
12Mathieu TresarrieuFrancja(1,1,t,0,2) 4
13Kyle LegautKanada(0,1,1,0,1) 3
14Eric CarilloUSA(w,1,2,u,0) 3
15Martin MalekCzechy(1,0,0,0,1) 2
16Aurelien LamarqueFrancja(w/u,0,d,-,-) 0
17Ritchie HawkinsAnglia(1,1,0) 2R

Avesta (Szwecja) - 24 maj (24.05).

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kenneth BjerreDania(3,3,3,3,3) 15
2Jonas DavidssonSzwecja(3,3,1,2,3) 12 
3Peter LjungSzwecja(3,2,3,2,1) 11+3 
4Fredrik LindgrenSzwecja(1,3,3,2,2) 11+2 
5Niels K. IversenDania(2,2,1,3,3) 11+1 
6Daniel DavidssonSzwecja(2,0,2,3,3) 10 
7Steven AndersenDania(3,3,0,2,0) 8+3 
8Rune SolaNorwegia(2,2,2,1,1) 8+2 
9Mads B. PedersenDania(2,1,3,0,2) 8+1 
10Charlie MollerDania(1,2,1,3,1) 8+0 
11Antonio LindbackSzwecja(1,1,2,w,2)
12Mico BrotkinFinlandia(0,1,2,1,0)
13Andreas LekanderSzwecja(0,0,0,1,2)
14Marius RokebergNorwegia(1,1,1,0,0)
15Juha HautamakiFinlandia(0,0,0,0,1)
16Mikke BjerkNorwegia(0,0,0,1,0)
17Eric AnderssonSzwecjans nsR
17Sebastian AldenSzwecjans nsR

Wiener Neustadt (Austria) - 4 maj (04.05).

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jarosław HampelPolska(3,3,3,3,3) 15
2David HoweAnglia(3,3,2,3,3) 14
3Krzysztof KasprzakPolska(3,3,1,3,3) 13
4Jernej KolenkoSłowenia(3,2,3,2,1) 11
5Andrew AppletonAnglia(2,3,2,1,2) 10
6Fritz WallnerAustria(1,2,2,1,3) 9
7Jan JarosCzechy(2,2,3,2,0) 8
8Miroslav FenclCzechy(2,1,3,w,2) 8
9Marko VlahChorwacja(2,0,2,2,1) 7
10Matthias SchultzNiemcy(1,2,1,w,2) 6
11Andrij KarpowUkraina(0,0,1,3,1) 5
12Christian HefenbrockNiemcy(1,1,0,w,2) 4
13Ivan VargekChorwacja(1,0,1,1,0) 3
14Jan HalabrinSłowacja(0,0,0,2,0) 2
15Jaye StevensAustralia(0,0,0,0,1) 1
16Manuel HauzingerAustria(w,1,w,-,-) 1

Terenzano (Włochy) - 3 maj (03.05).

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jamie SmithAnglia(3,3,3,3,2) 14
2Thomas StangeNiemcy(2,3,3,2,3) 13
3Robert Mi¶kowiakPolska(3,1,2,3,3) 12
4Ryan FisherStany Zjednoczone(w,3,3,3,2) 11
5Rienat GafurowRosja(3,3,2,2,1) 11
6Tomas SuchanekCzechy(w,2,3,3,3) 11
7Rafał KurmańskiPolska(3,2,1,2,1) 9
8Primoz KlenovsekSłowenia(2,2,0,1,3) 8
9Daniele TessariWłochy(2,0,2,1,2) 7
10Rene SchaferNiemcy(2,2,1,1,0) 6
11Patrik LinhartCzechy(w,d,2,2,0) 4
12Szabolcs VidaWęgry(0,1,1,0,2) 4
13Primoz LeganSłowenia(1,1,w,0,1) 3
14Mate SzegediWęgry(1,0,1,0,0) 2
15Marco GregnaninWłochy(u,1,0,1,u) 2
16Dienis GizatullinRosja(u,-,-,-,-) 0
17Mattia CarpaneseWłochy(1,0,0,,w,1) 2R

2004

Wrocław - 11 wrzesień (11.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Robert Mi¶kowiakPolska(3,3,3,1,2) 12+2+3
2Kenneth BjerreDania(2,d,2,1,3) 8+3+2
3Matej ZagarSłowenia(u/w,0,3,3,2) 8+2+1
4Rory SchleinAustralia(2,1,2,0,3) 8+3+u/w
5Piotr ¦widerskiPolska(0,1,3,2,3) 9+1
6Martin SmolinskiNiemcy(2,3,1,2,1) 9+u/w
7Adrian MiedzińskiPolska(3,3,2,3,2) 13+d
8Antonio LindbackSzwecja(3,2,3,2,2) 12+w
9Krzysztof KasprzakPolska(1,1,2,3,1) 8
10Fredrik LindgrenSzwecja(1,2,1,1,3) 8
11Mads KorneliussenDania(2,2,1,2,0) 7
12Jonas DavidssonSzwecja(0,2,0,3,1) 6
13Eric AnderssonSzwecja(3,1,1,0,d) 5
14Dienis GizatullinRosja(0,3,0,0,1) 4
15Christian HefenbrockNiemcy(1,0,0,1,0) 2
16Daniel DavidssonSzwecja(1,0,0,0,d) 1
17Paweł HlibPolska(-) nsR
17Richie HawkinsAnglia(-) nsR

Wiener Neustadt (Austria) - 24 lipiec (24.07).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Robert Mi¶kowiakPolska(2,1,2,3,3) 11+3+3
2Martin SmolinskiNiemcy(2,1,3,2,3) 11+2+2
3Antonio LindbackSzwecja(0,3,3,3,2) 11+3+1
4Piotr ¦widerskiPolska(2,3,2,2,w) 9+2_0
5Jonas DavidssonSzwecja(0,3,2,3,1) 9+1
6Mads KorneliussenDania(1,2,1,2,2) 8+1
7Janusz KołodziejPolska(3,3,3,3,3) 15
8Rory SchleinAustralia(3,0,1,0,3) 7
9Dienis GizatullinRosja(1,2,3,0,1) 7
10Ritchie HawkinsAnglia(3,2,w,1) 6
11Daniel KingAnglia(1,1,u,2,2) 6
12Jan JarosCzechy(u,2,w/u,1,2) 5
13Daniele TessariWłochy(2,1,0,1,1) 5
14Tobias KronerNiemcy(3,0,w,1,w) 4
15Ales KraljicSłowenia(1,0,2,w,0) 3
16Szabolcs VidaWęgry(0,0,1,0,1) 2
17Rene SchaferNiemcy(0) 0R

Vetlanda (Szwecja) - 24 lipiec (24.07).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kenneth BjerreDania(3,1,3,3,0) 10+3+3
2Fredrik LindgrenSzwecja(3,2,2,3,1) 11+2+2
3Matej ZagarSłowenia(1,3,3,3,3) 13+3+1
4Eric AnderssonSzwecja(2,1,2,0,3) 8+2+0
5Krzysztof KasprzakPolska(3,3,1,3,3) 13+1
6Daniel DavidssonSzwecja(3,3,0,2,2) 10+1
7Adrian MiedzińskiPolska(2,3,3,2,2) 12+0
8Christian HefenbrockNiemcy(0,2,2,1,3) 8
9Paweł HlibPolska(2,2,0,2,2) 8+d2
10Tomas SuchanekCzechy(1,1,3,2,0) 7
11Morten RisagerDania(1,2,1,1,2) 7
12Miroslaw JabłońskiPolska(2,0,0,1,1) 4
13Henrik MollerDania(0,1,1,1,1) 4
14Edward KennettAnglia(1,0,2,0,0) 3
15Steve BoxallAnglia(0,0,1,0,1) 2
16Matthias SchultzNiemcy(0,0,0,0,0) 0
17Patrik LinhartCzechy- nsR
17Tobias MessingSzwecja- nsR

Varkaus (Finlandia) - 6 czerwiec (06.06).

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Fredrik LindgrenSzwecja(3,3,3,2,3) 14+3+3
2Mads KorneliussenDania(2,2,3,3,1) 11+2+2
3Morten RisagerDania(2,3,3,3,3) 14+2+1
4Jonas DavidssonSzwecja(3,2,3,3,2) 13+3+0
5Eric AnderssonSzwecja(2,3,2,3,t) 10+1
5Henrik MollerDania(2,3,2,3,t) 10+1
7Tobias MessingSzwecja(1,1,2,2,3) 9+0
8Tero AarnioFinlandia(3,1,1,0,3) 8+0
9Niklas FridellSzwecja(3,2,1,0,2) 8
10Rene LehtinenFinlandia(1,1,2,1,1) 6
11Rune SolaNorwegia(2,0,1,2,0) 5
12Rune KnudsenDania(1,0,1,1,2) 5
13Lars HansenDania(0,2,0,1,1) 4
14Petri KoskelaFinlandia(0,0,0,1,1) 2
15Joni KeskinenFinlandia(0,1,0,0,0) 1
16Aarni HeikkilaFinlandia(t,0,w,-­,-) 0
17Joni KitalaFinlandia(0,0) 0

Abensberg (Niemcy) - 31 maj (31.05).

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Martin SmolinskiNiemcy(3,3,1,2,3) 12+3+3
2Steve BoxallAnglia(1,0,3,3,3) 10+3+2
3Tobias KronerNiemcy(3,3,3,3,w) 12+2+1
4Daniele TessariWłochy(1,1,3,2,2) 9+2+0
5Matej ZagarSłowenia(3,3,2,3,3) 14+ns
6Edward KennettAnglia(2,2,2,0,2) 8+1
7Patrik LinhartCzechy(2,3,0,1,3) 9+0
8Rene SchaferNiemcy(1,1,3,3,1) 9+w
9Ryan FisherStany Zjednoczone(2,2,2,1,1) 8
10Jannick De JongHolandia(3,2,w,2,w) 7
11Bryan YarrowUSA(w/u,0,2,2,2) 6
12Zdenek SimotaCzechy(2,1,1,0,1) 5
13Hans Jorg MullerNiemcy(1,w/u,1,1,2) 5
14Mattia CarpaneseWłochy(0,2,1,0,0) 3
15Primoz LeganSłowenia(0,1,d,1,0) 2
16Jerome LespinasseFrancja(0,0,0,0,1) 1

Daugavpils (Łotwa) - 23 maj (23.05).

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Adrian MiedzińskiPolska(3,3,2,3,3) 14+3+3
2Janusz KołodziejPolska(1,3,3,3,2) 12+3+2
3Mirosław JabłońskiPolska(2,2,2,1,3) 10+2+1
4Daniel KingAnglia(2,2,2,2,1) 9+2+0
5Christian HefenbrockNiemcy(3,3,3,2,1) 12+1
6Maksim KalimulinRosja(3,2,0,3,1) 9+1
7Andrij KarpowUkraina(w,2,-,2,3) 7+0
8Dienis GizatullinRosja(2,3,3,3,0) 11+u
9Trevor Harding IIAustralia(1,0,2,1,2) 6
10Kasts PuodzuksŁotwa(2,1,1,0,2) 6
11Jason KingAnglia(0,1,1,1,2) 5
12Leonids PauraŁotwa(1,0,3,d,d) 4
13Tobias BuschNiemcy(0,1,0,2,1) 4
14Roman IwanowRosja(3,d,-,-,-) 3
15Ivan VargekChorwacja(0,0,1,t,0) 1
16Aleksandrs DovzenkoŁotwa(d,w,d,-,-) 0

Rawicz (Polska) - 23 maj (23.05).

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Robert Mi¶kowiakPolska(3,3,2,3,2) 13+3+3
2Piotr ¦widerskiPolska(3,3,3,3,d2) 12+3+2
3Rory SchleinAustralia(3,2,1,2,3) 11+2+1
4Paweł HlibPolska(3,2,3,2,3) 13+2+d3
5Tomas SuchanekCzechy(2,0,3,2,2) 9+1
6Vida SzabolcsWęgry(1,2,2,1,2) 8+1
7Kyle LegaultKanada(2,1,2,3,3) 11+w/su
8Jamie SmithAnglia(2,1,3,ust,3) 9+0
9Miroslav FenclCzechy(1,d3,1,3,2) 7
10Ben WilsonAnglia(0,3,0,2,1) 6
11Eric CarilloUSA(t,2,2,1,d1) 5
12Byron BekkerRPA(1,1,1,1,1) 5
13Marcin RempałaPolska(3) 3
14Ben PowellAnglia(1,1,0,0,1) 3
15Zbigniew SucheckiPolska(2) 2
16Tamas SikeWęgry(0,0,1,1,0) 2
17Jan HalabrinSłowacja(w/u,0,0,0,0) 0
18Manuel NovotnyAustria(0,t,0,0,d4) 0

2005

Wiener Neustadt - 17 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Krzysztof KasprzakPolska(3,3,2) 8
2Tomas SuchanekCzechy(3,2,3) 8
3Fredrik LindgrenSzwecja(1,3,3) 7
4Paweł HlibPolska(2,2,3) 7
5Marcin RempałaPolska(2,3,1) 6
6Antonio LindbackSzwecja(1,2,3) 6
7James WrightAnglia(2,1,2) 5
8Edward KennettAnglia(2,1,1) 4
9Daniel KingAnglia(0,3,d) 3
10Krystian KlechaPolska(3,0,u) 3
11Jonas DavidssonSzwecja(3,0,u) 3
12Thomas StangeNiemcy(1,1,1) 3
13Christian HefenbrockNiemcy(1,1,1) 3
14Adrian MiedzińskiPolska(0,u,2) 2
15Martin SmolinskiNiemcy(d,2,w) 2
16Morten RisagerDania(-) 2R
16Fritz WallnerAustria(d,w,d) 0
17Mathias SchultzNiemcy(-) 0R

Lonigo (Włochy) - 18 czerwiec (18.06).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Antonio LindbackSzwecja(3,3,3,3,w) 12+3
2Adrian MiedzińskiPolska(3,2,2,2,3) 12+2
3Kenneth BjerreDania(3,w,2,3,3) 11+1
4Christian HefenbrockNiemcy(2,0,3,3,3) 11+0
5Krzysztof KasprzakPolska(2,3,2,w,3) 10
6Martin SmolinskiNiemcy(2,2,1,3,2) 10
7James WrightAnglia(3,1,3,d,2) 9
8Edward KennettAnglia(2,1,3,2,1) 9
9Andreas MessingSzwecja(1,3,0,2,2) 8
10Mattia CarpaneseWłochy(1,2,0,1,2) 6
11Tommy AllenAnglia(0,2,2,1,1) 6
12Eric AnderssonSzwecja(0,3,1,1,w) 5
13Bryan YarrowUSA(1,0,1,2,0) 4
14Chris KerrUSA(0,1,1,0,1) 3
15Mateusz SzczepaniakPolska(1,0,w,1,w) 2
16Henrik MollerDania(1,-,-,-,-) 1
17Ales KraljicSłowenia(0,w,-,-,-) 0

Tarnów (Polska) - 18 czerwiec (18.06).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Marcin RempałaPolska(0,3,3,3,3) 12+3
2Paweł HlibPolska(3,3,3,3,2) 14+2
3Krystian KlechaPolska(3,d,3,3,0) 9+1
4Daniel KingAnglia(3,1,2,1,3) 10+0
5Tomas SuchanekCzechy(3,1,0,2,3) 9
6Fredrik LindgrenSzwecja(2,3,2,t,2) 9
7Jonas DavidssonSzwecja(2,2,1,3,1) 9
8Thomas StangeNiemcy(1,0,1,2,3) 7
9Mathias SchultzNiemcy(0,2,3,1,1) 7
10Morten RisagerDania(1,2,1,1,2) 7
11Chris SchrammAnglia(0,3,2,0,1) 6
12Zdenek SimotaCzechy(1,u,1,2,2) 6
13Chris HolderAustralia(2,d,2,1,w) 5
14Maksim KalimulinRosja(1,2,0,2,0) 5
15Lubos Tomicek IIICzechy(2,0,0,0,1) 3
16Klaus JakobsenDania(0,1,0,0,0) 1

Belle Vue (Anglia) - 22 maj (22.05).

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Krzysztof KasprzakPolska(3,w,3,3,3) 12+3
2Paweł HlibPolska(3,3,3,3,1) 13+2
3Rory SchleinAustralia(1,3,3,3,2) 12+1
4Daniel KingAnglia(2,3,2,3,1) 11+0
5James WrightAnglia(2,3,2,2,2) 11
6Martin SmolinskiNiemcy(2,2,3,1,2) 10
7Richard HallAnglia(1,2,2,2,3) 10
8Chris HolderAustralia(3,2,d,2,3) 10
9Bryan YarrowUSA(3,2,1,0,3) 9
10Mathieu TresarrieuFrancja(2,1,1,2,0) 6
11Jan JarosCzechy(1,1,1,1,1) 5
12Andrew BarghNowa Zelandia(0,1,2,1,0) 4
13Kaj de JongHolandia(1,0,1,0,d) 2
14Serhij SenkoUkraina(0,d,0,0,2) 2
15Gabriel DubernardFrancja(0,0,1,0,w) 1
16Rene SchafferNiemcy(w,1,0) 1
17Daniel GiffordAnglia(1) 1
18Benjamin BarkerAnglia(w) 0

Elgane (Norwegia) - 21 maj (21.05).

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Antonio LindbackSzwecja(2,1,3,3,3) 12+3
2Jonas DavidssonSzwecja(3,3,3,2,3) 14+2
3Fredrik LindgrenSzwecja(3,3,3,3,2) 14+1
4Kenneth BjerreDania(2,3,2,3,1) 11+0
5Morten RisagerDania(2,3,2,1,3) 11
6Henrik MollerDania(1,2,3,2,2) 10
7Eric AnderssonSzwecja(3,2,2,2,0) 9
8Andreas MessingSzwecja(2,2,1,1,3) 9
9Sebastian AldenSzwecja(3,0,1,1,2) 7
10Rune SolaNorwegia(1,1,w,3,1) 6
11Mikke BjerkNorwegia(0,2,1,0,2) 5
12Jesper KristiansenDania(1,1,0,2,1) 5
13Casper WortmannDania(0,1,0,1,1) 3
14Tero AarnioFinlandia(0,0,2,0,0) 2
15