Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 2004-2013

Indywidualne Mistrzostwa Czech [125ccm) na Żużlu
(Indvidual Czech Republic Speedway Championship [125cc])
(Mistrovství České Republiky Juniorů Ve Třídě 125ccm)



Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare - Vinderne
Rok
(Year)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
2004Pavel PuckoAK Marketa PragaKlasyfikacja końcowa
2005Radim ChodSlanyKlasyfikacja końcowa
2006Roman CejkaSlanyKlasyfikacja końcowa
2007Eduard KrcmarSlanyKlasyfikacja końcowa
2008Eduard KrcmarSlanyKlasyfikacja końcowa
2009Jaroslav HladkyPragaKlasyfikacja końcowa
2010Michal SkurlaPragaKlasyfikacja końcowa
2011Michal SkurlaPragaFinał - Klasyfikacja końcowa
2012Patrik MikelBrezolupyFinał - Klasyfikacja końcowa

2004

9 rund: Pardubice - 28 kwiecień, Plzen - 3 czerwiec, Praga - 7 lipiec, Praga - 21 lipiec, Mseno - 23 lipiec, Slany - 31 lipiec, Mseno - 8 sierpień, Divisov - 28 sierpień, Mseno - 11 wrzesień

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Pavel PuckoAK Marketa Praga(10,18,22,25,25,25,22,25,22) 122
2Petr BabickaAK Slany(25,7,25,8,12,18,20,18,10) 106
3Martin WasyliwPDK Mseno(16,22,-,16,8,20,25,20,18) 105
4Roman CejkaAK Slany(-,14,8,20,16,22,16,22,20) 100
5Jaroslav SlavataAK Marketa Praga(-,8,12,22,22,16,18,14,12) 92
6Jiri BendaAK Slany(14,25,18,12,18,-,-,7,-) 87
7Michal DudekAK Slany(20,6,16,18,10,14,10,16,16) 86
8Radim ChodAK Slany(-,-,-,7,20,12,14,12,25) 83
9Ladislav KratochvilZP Pardubice(18,20,20,10,-,-,-,-,-) 76
10Matej VeselyAK Slany(12,10,10,6,14,6,8,-,-) 54
11Dominik JechAK Marketa Praga(-,5,14,14,7,10,-,8,6) 53
12Petr VaicPK Plzen(-,12,-,-,-,-,7,10,14) 52
13Matej KusAK Marketa Praga(22,16,-,-,-,-,-,-,-) 38
14Ondrej PolecAK Marketa Praga(-,-,-,-,6,7,12,-,7) 32

2005

10 rund: Plzen - 9 czerwiec, Pardubice - 29 czerwiec, Chabarovice - 3 lipiec, Slany - 16 lipiec, Praga - 20 lipiec, Mseno - 30 lipiec, Divisov - 6 sierpień, Divisov - 20 sierpień, Praga - 30 sierpień, Mseno - 24 wrzesień

Uwaga ! Pięć najsłabszych wyników nie wliczano do punktacji.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Radim ChodSlany(22,22,25,25,22,25,22,22,22,25 122
2Roman CejkaSlany(25,25,22,22,12,22,18,25,22,22 119
3Michal DudekSlany(16,10,16,18,18,20,25,20,25,20 110
4Jaroslav SlavataPraga(20,20,20,16,25,14,20,18,18,18 105
5Martin WasyliwMseno(18,12,12,14,20,16,16,16,-,16) 86
6Pavel PuckoPraga(14,16,18,20,16,12,-,-,-,-) 84
7Petr VaicPlzen(12,14,14,12,14,-,-,-,-,-) 66
8Jakub FenclPraga(-,-,10,-,-,10,14,-,16,14) 64
9Jiri BendaSlany(10,18,-,-,-,18,-,-,-,-) 46
10Ondrej PolecPraga(-,-,-,-,-,-,-,14,-,-) 14

2006

6 rund: Plzen - 8 czerwiec, Praga - 14 czerwiec, Pardubice - 21 czerwiec, Slany - 23 czerwiec, Chabrovice - 24 czerwiec, Mseno - 4 sierpień

Uwaga ! Najgorszy wynik nie był wliczany do punktacji.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Roman CejkaSlany(25,22,25,25,25,25) 125
2Eduard KrcmarSlany(22,25,22,22,22,22) 113
3Tomas HabadaSlany(20,20,20,20,20,18) 100
4Jakub FenclMarketa Praga(18,18,16,16,18,20) 90
5Jaroslav HladkyMarketa Praga(16,16,18,18,16,16) 84
6Miroslav HorakMarketa Praga(-,-,14,14,14,14) 42
7Lukas HromadkaMarketa Praga(-,14,-,-,-,-) 14

2007

6 rund: Slany - 25 maj, Plzen - 14 czerwiec, Chabrovice - 30 czerwiec, Pardubice - 3 sierpień, Mseno - 31 sierpień, Svitavy - 15 wrzesień

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Eduard KrcmarSlany(25,20,16,25,25,25) 136+3
2Roman CejkaSlany(22,25,25,22,22,20) 136+2
3Daniel HadekPlzen(16,22,20,16,20,18) 112
4Jakub FenclPraha(20,16,18,18,18,16) 106
5Jaroslav HladkyPraha(18,18,14,20,-,22) 92
6Ondrej VeverkaPraha(14,12,12,14,-,14) 66
7Miroslav MachekPraha(10,14,22,-,-,-) 46
8Michal PruchaSlany(12,-,-,-,16,12) 40
9Miroslav HorakPraha(-,-,-,12,14,12) 38
10Martin VonasekPlzen(-,10,-,-,-,-) 10

2008

9 rund: Pardubice - 12 kwiecień, Slany - 26 kwiecień, Mseno - 21 czerwiec, Plzen - 25 czerwiec, Pardubice - 13 sierpień, Slany - 23 sierpień, Plzen - 3 wrzesień, Liberec - 20 wrzesień, Praga - 18 październik.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Eduard KrcmarSlany(20,25,-,25,25,22,25,16,25) 183
2Daniel HadekPlzen(25,22,-,22,16,25,20,25,18) 173
3Jaroslav HladkyPraga(22,20,22,20,18,-5,22,20,20) 164(169)
4Zdenek VrbaPraga(18,16,25,-16,20,18,18,22,22) 158(174)
5Michal PruchaSlany(16,14,20,-12,22,20,16,12,16) 136(148)
6Ondrej VeverkaPraga(14,18,12,18,14,-,5,-,12) 93
7Jiri BrummerPraga(-,-,16,8,8,14,7,10,8) 71
8Michaela KrupickovaLiberec(-,-,18,14,-,16,12,-,-) 60
9Zdenek VitmannSlany(-,-,14,-,10,12,8,8,7) 59
10Ondrej SmetanaMseno(-,-,-,-,-,-,14,18,14) 46
11Michal SkurlaPraga(-,-,-,-,-,8,10,14,10) 42
12David PlecityPlzen(-,-,-,-,7,10,4,6,5) 32
13Jaroslav DrbalSlany(-,-,10,10,5,-,3,-,3) 31
14David SterovskyPardubice(-,-,-,-,-,7,6,7,6) 26
15Rene VidnerPardubice(10,-,-,-,12,-,-,-,-) 22
16Jana RacakovaPardubice(-,-,-,-,6,6,-,5,4) 21
17Vaclav Milik IIPardubice(12,-,-,-,-,-,-,-,-) 12
18Lukas HromadkaMseno(-,0,-,-,-,-,-,-,-) 0

2009

7 rund: Slany - 12 kwiecień, Plzen - 13 maj, Praga - 9 czerwiec, Chabrovice - 27 czerwiec, Slany - 6 lipiec, Pardubice - 7 sierpień, Pardubice - 26 sierpień

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jaroslav HladkyPraga(20,25,25,25,25,25,25) 170
2Daniel HadekPlzen(25,22,22,22,22,22,22) 157
3Zdenek VrbaPraga(22,16,18,20,20,20,20) 136
4Ondrej SmetanaMseno(18,20,20,18,10,16,16) 118
5Michal PruchaSlany(16,18,16,14,16,10,12) 102
6David SterovskyPardubice(12,12,7,10,12,18,18) 89
7Michaela KrupickovaSlany(10,14,8,16,18,-,14) 80
8Michal SkurlaPraga(14,10,6,12,14,12,10) 78
9Richard GeyerNiemcy(7,8,14,6,-,14,-) 49
10Dominik HinnerPraga(-,7,12,7,-,8,8) 42
11Zdenek VitmannSlany(6,-,-,8,8,7,-) 29
12Tom IrraschNiemcy(8,-,10,-,-,-,-) 18
13David PlecityPlzen(4,6,-,-,7,-,-) 17
14Jaroslav DrbalSlany(5,5,5,-,ns,-,-) 15

2010

7 rund: Praga - 29 kwiecień, Slany - 22 maj, Liberec - 19 czerwiec, Mseno - 6 lipiec, Plzen - 14 lipiec, Pardubice - 20 sierpień, Divisov - 11 wrzesień

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Michal SkurlaPraga(25,25,25,25,25,25,25) 175
2Michaela KrupickovaLiberec(18,18,20,22,18,14,10) 120
3Michal PruchaSlany(20,20,18,ns,22,18,22) 120
4David SterovskyPardubice(12,10,22,20,16,16,18) 114
5Dominik HinnerPraga(14,14,14,14,20,20,ns) 96
6Lukas KovarikPraga(10,ns,7,16,14,7,14) 68
7Zdenek VitmannSlany(ns,12,12,18,12,8,ns) 62
8Richard GeyerNiemcy(16,ns,ns,ns,ns,22,20) 58
9Patrik MikelBrezolupy(ns,ns,10,ns,10,12,12) 44
10Zdenek VrbaPraga(22,22,ns,ns,ns,ns,ns) 44
11Zdenek HolubChabarovice(ns,8,8,ns,ns,10,16) 42
12Ondrej SmetanaMseno(8,16,16,ns,ns,ns,ns) 40

2011

10 rund: Slany - 24 kwiecień (24.04), Plzen - 4 maj (04.05), Slany - 21 maj (21.05), Praga - 13 lipiec (13.07), Brezolupy - 23 lipiec (23.07), Liberec - 6 sierpień (06.08), Liberec - 14 sierpień (14.08), Liberec - 10 wrzesień (10.09), Mseno - 17 wrzesień (17.09).

Uwaga ! Najsłabszy wynik został odrzucony.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Michal SkurlaPraga(12,(8),11,12,11,10,12,10,8,12 98 (106)
2Michaela KrupickovaLiberec(10,9,9,9,(6),12,8,8,8,11) 83 (89)
3Patrik MikelPraga(10,3,ns,7,11,10,12,12,3,7) 75
4Richard GeyerNiemcy(ns,12,9,11,9,ns,ns,ns,9,ns) 50
5Jakub OndrousekChabarovice(2,4,5,5,ns,6,5,8,3,8) 46
6Roman MadyPlzen(1,ns,0,2,3,4,6,4,5,6) 31
7Lukas KovaríkPraga(7,0,2,2,4,3,2,1,4,ns) 25
8Filip HajekPraga(ns,ns,ns,ns,1,3,2,4,4,1) 15
9Igor Kopieć SobczyńskiPolska, Toruń(ns,ns,ns,ns,ns,ns,ns,ns,6,7) 13
10Felix WittiberNiemcy, Chabarovice(5,ns,ns,ns,3,ns,1,ns,ns,ns) 9
11Daniel HalamkaSlany(ns,ns,ns,ns,ns,ns,ns,ns,2,4) 6
12Michal DvorakSlany(ns,ns,ns,ns,ns,ns,ns,ns,1,ns) 1

2012

5 rund: Slany - 14 kwiecień (14.04), Liberec - 16 czerwiec (16.06), Liberec - 25 lipiec (25.07), Plzen (12.09), Brezolupy - 28 wrzesień (28.09).

Uwaga ! Odrzucono najsłabszy wynik.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Patrik MikelBrezolupy(6),12,10,12,10) 44 (50)
2Roman MadyPlzen(8,6,(5),9,6) 29 (34)
3Filip HajekPraga(4,9,4,6,(3) 23 (26)
4Igor Kopeć SobczyńskiPolska, Toruń(ns,10,ns,ns,12) 22
5Krystof RybarDivisov(4,4,ns,ns,6) 14
6Michaela KrupickovaLiberec(11,3,ns,0,ns) 14
7Richard GeyerNiemcy(ns,ns,11,ns,ns) 11
8Josef NovakPardubice(ns,3,0,3,3) 9
9Celina LiebmannNiemcy(8,1,ns,ns,ns) 9
10Michal SkurlaPraga(ns,ns,ns,ns,8) 8
11Mike JacopettiAustria(7,ns,ns,ns,ns) 7
12Dusan HlavacekPardubice(ns,ns,ns,ns,0) 0
13Lukas KovaríkPraga(0,ns,ns,ns,ns) 0




Odwiedziny (Visitors):
7430836


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl