Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 1926-2014

Indywidualne Mistrzostwa Australii na Żużlu
(Australian Solo Speedway Championship)

Thanks to Charles McKay.
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare - Vinderne
Rok
(Year)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
1926Cecil BrownUSAFinał - 3 Mile - 6 Lap
1926Pat Hamilton-Finał - 2 Mile - 4 Lap
1927Ted Rees-Finał - 2 Mile
1927Paddy Dean-Finał - 3 Lap
1928Sig SchlamAustralia ZachodniaFinał - 1 Mile - 3 Lap
1928Alby TaylorAustralia PołudniowaFinał - 2 Mile - 6 Lap
1928Frank PearceNowa Południowa WaliaFinał - 1 Mile - 4 Lap
1928Max GrosskreutzQueenslandFinał - 4 Lap
1929Frank DuckettAustralia PołudniowaFinał - 1 Mile - 3 Lap
1929Tommy Benstead-Finał - 1 Mile
1929Sig SchlamAustralia ZachodniaFinał - 2 Mile
1930Jack ChapmanAustralia PołudniowaFinał - 1 Mile - 3 Lap
1930Arthur AtkinsonAngliaFinał - 2 Mile
1930Reg West-Finał - 2 Mile
1931Harold HastingsAngliaFinał - 2 Lap
1931Ray TauserUSAFinał - 2 Mile
1931Harold Murdoch-Finał - 4 Lap
1932Arnold HansenAustralia PołudniowaFinał - 1 Mile - 3 Lap
1932Bill Rogers-Finał - 4 Lap
1932Wally LittleNowa Południowa WaliaFinał - 2 Lap
1933Larry BoultonAngliaFinał - 1/2 Mile - 2 Lap
1934Vic HuxleyQueenslandFinał - 3 Lap
1935Bluey WilkinsonNowa Południowa WaliaFinał - 1 Mile - 3 Lap
1936Max GrosskreutzQueenslandFinał - 1 Mile - 3 Lap
1937Jack MilneUSAFinał - 1 Mile - 3 Lap
1938Bluey WilkinsonNowa Południowa WaliaFinał - 1 Mile - 4 Laps
1938Bluey WilkinsonNowa Połduniowa WaliaFinał - 1 Mile - 3 Laps
1938 Jack Parker AngliaFinał - 1 Mile - 5 Laps
1940Cordy MilneUSAFinał - 3 Laps
1941Vic DugganNowa Południowa WaliaFinał - 3 Lap
1946Frank DolanNowa Południowa WaliaFinał - 3 Lap
1947Vic DugganNowa Południowa WaliaFinał - 3 Lap
1947Andy MenziesWiktoriaFinał - 4 Lap
1947Bill Rogers-Finał - 2 Lap
1948Vic DugganNowa Południowa WaliaFinał - 2 Lap
1948Vic DugganNowa Południowa WaliaFinał - 3 Lap
1949Vic DugganNowa Południowa WaliaFinał - 2 Lap
1949Aub LawsonNowa Południowa WaliaFinał - 3 Lap
1949Aub LawsonNowa Południowa WaliaFinał - 4 Lap
1949Bill KitchenAngliaFinał - 3 lap
1949Aub LawsonNowa Południowa WaliaFinał - 2 Lap
1950Jack ParkerAngliaFinał - 4 Laps
1950Graham Warren-Finał
1950Aub LawsonNowa Południowa WaliaChampion of Champions
1951Jack ParkerAngliaFinał - 3 Lap
1951Jack ParkerAngliaFinał - 4 Lap
1951Jack ParkerAngliaChampion of Champions
1952Lionel LevyNowa Południowa WaliaFinał - 4 Lap
1952Keith Ryan-Finał - 3 Lap
1952Keith Ryan-Finał - 2 Lap
1952Aub LawsonNowa Południowa WaliaChampion of Champions
1953Aub LawsonNowa Południowa WaliaFinał - 3 Lap
1953Lionel Levy-Finał - 4 Lap
1953Aub LawsonNowa Południowa WaliaChampion of Champions
1954Aub LawsonNowa Południowa WaliaFinał - 3 Lap
1954Aub LawsonNowa Południowa WaliaChampion of Champions
1955Aub LawsonNowa Południowa WaliaFinał
1956Ulf EricssonSzwecjaFinał
1961Bob SharpNowa Południowa WaliaFinał - 3 Lap
1962Mike BroadbanksAngliaFinał - 3 Lap
1964Ken MacKinlaySzkocjaFinał - 3 Lap
1965Bob SharpNowa Południowa WaliaFinał - 3 Lap
1966Chum TaylorAustralia ZachodniaFinał - 3 Lap
1967Jack Scott-Finał
1968Jim AireyNowa Południowa WaliaFinał
1969Jim AireyNowa Południowa WaliaFinał
1970Jim Airey-Finał - 3 Lap
1971John Boulger-Finał - 3 Lap
1972Jim Airey-Finał
1973John Boulger-Finał - 3 Lap
1974Steve Reinke-Finał
1975Phil Crump-Finał - 3 Lap
1976Ole OlsenDaniaFinał
1977John Titman-Finał
1978Billy Sanders-Finał
1979Phil Crump-Finał
1980Billy SandersNowa Południowa WaliaFinał
1981Billy Sanders-Finał
1982Billy Sanders-Finał
1982Gary Guglielmi-Finał Strefy Północnej
1982Phil Crump-Finał Strefy Połduniowej
1983Billy Sanders-Finał
1984Phil Crump-Finał
1985Billy Sanders-Finał
1986Troy Butler-Finał
1987Steve Regeling-Finał
1988Phil Crump-Finał
1989Glenn DoyleAustralia ZachodniaFinał
1990Glenn Doyle-Finał
1991Craig BoyceNowa Południowa WaliaFinał
1991Shane BowesPołudniowa AustraliaRunda Kwalifikacyjna
1991Shane ParkerPołudniowa AustraliaFinał - Południowa Australia
1991Glenn DoyleZachodnia AustraliaFinał - Zachodnia Australia
1991Craig BoyceNowa Południowa WaliaFinał - Nowa Południowa Walia
1991Leigh AdamsWiktoriaFinał - Wiktoria
1991Troy ButlerQueenslandFinał - Queensland
1991Wayne BridgefordTerytorium PółnocneFinał - Terytorium Północne
1992Leigh AdamsWiktoriaFinał
1993Leigh Adams-Finał
1994Leigh AdamsVictoriaFinał
1995Jason Crump-Finał
1996Craig Boyce-Finał
1997Craig Boyce-Finał
1998Leigh Adams-Finał
1999Todd Wiltshire-Finał
2000Leigh Adams-Finał
2001Todd Wiltshire-Finał
2002Leigh Adams-Finał
2003Leigh Adams-Finał
2004Ryan Sullivan-Klasyfikacja końcowa
2005Leigh AdamsVictoriaKlasyfikacja końcowa
2005Troy BatchelorQueenslandEliminacje
2006Leigh AdamsVictoriaFinał
2006Troy BatchelorQueenslandEliminacje
2007Jason CrumpQueenslandKlasyfikacja końcowa
2007Cory CathercoleWiktoriaEliminacje
2008Chris HolderNowa Południowa WaliaKlasyfikacja końcowa
2009Leigh AdamsWiktoriaKlasyfikacja końcowa
2009Kozza SmithNewcastle, Nowa Południowa WaliaEliminacje
2010Chris HolderNowa Południowa WaliaKlasyfikacja końcowa
2010Robert KsiężakPołudniowa AustraliaKwalifikacje
2011Chris HolderNowa Południowa WaliaFinał - Klasyfikacja końcowa
2012Chris HolderNowa Południowa WaliaFinał - Klasyfikacja końcowa
2012Rohan Tungate-Kwalifikacje
2013Troy Batchelor-Finał - Klasyfikacja końcowa
2013Alex Davies-Kwalifikacje
2014Chris HolderNowa Południowa WaliaFinał - Klasyfikacja końcowa
2014 Rohan Tungate Nowa Południowa Walia3 runda
2014 Chris Holder Nowa Południowa Walia2 runda
2014 Jason Doyle Nowa Południowa Walia1 runda
2014 Sam Masters Nowa Południowa WaliaKwalifikacje
2015Jason DoyleNowa Południowa WaliaFinał - Klasyfikacja końcowa
2015Jason DoyleNowa Południowa Walia1 runda
2015Jason DoyleNowa Południowa Walia2 runda
2015Sam MastersNowa Południowa Walia3 runda
2015Jason DoyleNowa Południowa Walia4 runda
2016Brady KurtzNew South WalesFinał - Klasyfikacja końcowa
2016Rohan TungateNew South Wales1 runda
2016Nick MorrisAustralian Capital Territory2 runda
2016Brady KurtzNew South Wales3 runda
2016Justin SedgmenVictoria4 runda
2016Brady KurtzNew South WalesRunda Kwalifikacyjna



1926

Hamilton – 1 styczeń

Finał - 3 Mile - 6 Lap

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Cecil BrownUSA- -
2Mick Brennan-- -
3Roy Hindle-- -

Hamilton – 16 październik

Finał - 2 Mile - 4 Lap

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Pat Hamilton-- -
2Triss SharpAnglia- -
3Ted Rees-- -

1927

Hamilton – 17 luty

Finał - 2 Mile

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ted Rees-- -
2Billy Lamont-- -
3Sprouts ElderUSA- -

Hamilton – 19 luty

Finał - 3 Lap

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Paddy Dean-- -
2Ted Rees-- -
3Harold Murdoch-- -

1928

Wayville – 4 luty

Finał - 1 Mile - 3 Lap

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sig SchlamAustralia Zachodnia- -
2Alby TaylorAustralia Południowa- -

Wayville – 4 luty

Finał - 2 Mile - 6 Lap

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Alby TaylorAustralia Południowa- -
2Vic HuxleyQueensland- -

Davies Park – 8 grudzień

Finał - 1 Mile - 4 Lap

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Frank PearceNowa Południowa Walia- -
2Frank Arthur-- -

Davies Park – 15 grudzień

Finał - 4 Lap

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Max GrosskreutzQueensland- -
2Alby TaylorAustralia Południowa- -
3Frank PearceNowa Południowa Walia- -

1929

Wayville – 2 luty

Finał - 1 Mile - 3 Lap

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Frank DuckettAustralia Południowa- -
2Paddy Dean-- -
3Tommy Benstead-- -

Sydney Showground – 11 luty

Finał - 1 Mile

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tommy Benstead-- -
2Dick Sulway-- -

Claremont – 1 kwiecień

Finał - 2 Mile

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sig SchlamAustralia Zachodnia- -
2Cecil Walker-- -
3Sid Parsons-- -

1930

Wayville – 1 luty

Finał - 1 Mile - 3 Lap

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jack ChapmanAustralia Południowa- -
2Jack OrmstonAnglia- -
3Frank Arthur-- -

Claremont – 1 marzec

Finał - 2 Mile

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Arthur AtkinsonAnglia- -
2Jack ChapmanAustralia Południowa- -
3Bill Dunne-- -

Melbourne Exhibition – 22 marzec

Finał - 2 Mile

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Reg West-- -
2Lionel DaveyWiktoria- -

1931

Melbourne Motordrome - 17 styczeń

Finał - 2 Lap

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Harold HastingsAnglia- -
2Max GrosskreutzQueensland- -
3Frank DuckettAustralia Południowa- -

Wayville - 14 luty

Pierwszy półfinał (1st semifinal):
Tauser, Duckett (w), Hansen (w) (2min 7 3-5s.)
Drugi półfinał (2nd semifinal):
Packer, Hanson (2min 3 4-5s.)
Finał (Final):
Tauser, Packer

Finał - 2 Mile

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ray TauserUSA3,3 3+3F
2Laurie Packer-3,2 3+2F
3Jack Hanson-- -
4Arnold HansenAustralia Południowa- -
4Frank DuckettAustralia Południowa- -

Bathhurst Sports Ground- 14 kwiecień

Finał - 4 Lap

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Harold Murdoch-- -
2Ken Kirkman-- -
3Bruce Webb-- -

1932

Wayville – 20 luty

Finał - 1 Mile - 3 Lap

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Arnold HansenAustralia Południowa- -
2Max GrosskreutzQueensland- -
3Dick Wise-- -

Melbourne Exhibition - 30 kwiecień

Czas finału: 76s.

Finał - 4 Lap

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bill Rogers-- -
2Lionel DaveyWiktoria- -

Cumberland Oval – 16 kwiecień

Trzeciej lokaty nie było.

Finał - 2 Lap

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wally LittleNowa Południowa Walia- -
2Ken Kirkman-- -

1933

Melbourne Exhibition - 25 luty
Pierwszy półfinał (1st semifinal):
Spencer, Bibby, Davey (38 1-5s.)
Drugi półfinał (2nd semifinal):
Boulton, Tracey, Apted (w) (30s.)
Finał (Final):
Boulton, Spencer, Bibby (37 3-5s.)

Finał - 1/2 Mile - 2 Lap

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Larry BoultonAnglia(3,3) 3+3F
2Bert SpencerQueensland(3,2) 3+2F
3Jack BibbyWiktoria(2,1) 2+1F
4Fred TraceyWiktoria(2) 2
5Lionel DaveyWiktoria(1) 1
6Fred AptedWiktoria(w) 0


1934

Brisbane Exhibition – 13 styczeń

Format zawodów: Pięć biegów, 2 półfinały i finał.

Finał - 3 Lap

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vic HuxleyQueensland- -
2George GreenwoodAnglia- -
3Frank Arthur-- -


1935

Sydney Showground – 26 styczeń

Finał - 1 Mile - 3 Lap

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bluey WilkinsonNowa Południowa Walia- -
2Tiger StevensonAnglia- -
3Frank VareyAnglia- -


1936

Sydney Showground – 11 styczeń

Finał - 1 Mile - 3 Lap

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Max GrosskreutzQueensland- -
2Vic HuxleyQueensland- -
3Jack MilneUSA- -


1937

Sydney Showground – 20 luty

Finał - 1 Mile - 3 Lap

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jack MilneUSA- -
2Wilbur LamoreauxUSA- -
3Vic DugganNowa Południowa Walia- -


1938

Sydney Sports Ground – 12 styczeń

Finał - 1 Mile - 4 Laps

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bluey WilkinsonNowa Południowa Walia- -
2Wilbur LamoreauxUSA- -
3Clem Mitchell-- -

Sydney (Showground) - 15 styczeń (15.01).

Bieg po biegu (Heat by heat):
1. (1.4) J. Milne, Abbott, Dixon
2. (1.5 3-5) Wilkinson, Collins, Melluish
3. (1.4 3-5) Wotton, Morton
4. (1.4 2-5) Van Praag, C. Milne, Johnson
5. (1.4 4-5) J. Milne, Johnson, McLauchlan
6. (1.4 1-5) Wilkinson, Abbott, Duggan
7. (1.5 3-5) Van Praag, Morton, Atkinson
8. (1.4 4-5) C. Milne, Wotton, Dixon
9. (1.4 4-5) J. Milne. Kirkman, C. Milne
10. (1.4 4-5) Wilkinson, Stevenson, Atkinson
11. (1.4 4-5) Abbott, Duggan, Van Praag
12. (1.5 1-5) Johnson, Wotton, Collins
13. (1.4 4-5) Kirkman, Morton, Dixon
14. (1.4 3-5) Duggan, Johnson, Atkinson
15. (1.5 3-5) Abbot, Stevenson, C. Milne
16. (1.2 4-5) Wilkinson, J. Milne, Van Praag

Finał - 1 Mile - 3 Laps

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bluey WilkinsonNowa Połduniowa Walia(3,3,3,3) 12
2Jack MilneStany Zjednoczone(3,3,3,2) 11
3Joe AbbottAnglia(2,2,3,3) 10
4Lionel Van Praag-(3,3,1,1) 8
4Ron Johnson-(1,2,3,2 ) 8
6Les WottonAnglia(3,2,2) 7
6Cordy MilneStany Zjednoczone(2,3,1,1) 7
8Harold StevensonAnglia(2,2) 6?
8Wal MortonAnglia(2,2,2) 6
8Vic Duggan-(1,2,3) 6
11Ken KirkmanAnglia(2,3) 5
12Arthur AtkinsonAnglia(1,1,1) 3
12Jack DixonAnglia(1,1,1) 3
12Eric Collins-(2,1) 3
15Bill Melluish-(1) 1
15Doug McLachlan-(1) 1

Camden (Motordrome) - 23 luty (23.02).

Bieg po biegu (Heat by heat):
1. (1m. 29s.) Milne, Littlewood, Woodroofe
2. Parker, Packer, Wise
3. (1m. 29s.) Pitcher, Braverry, Hansen
4. (1m. 30s.) Milne, Pitcher, Wise (u)
5. (1m. 26 3-5s.) Parker, Woodroofe, Braverry
6. (1m. 29s.) Hansen, Packer, Littlewood
7. (1m. 26 1-5s.) Parker, Milne, Hansen
8. (1m. 31 3-5s.) Pitcher, Packer, Braverry
9. (1m. 28 3-5s.) Woodroofe, Littlewood, Wise
Finał (Final):
1. (1m. 25 2-5s.) Parker, Milne, Woodroofe

Finał - 1 Mile - 5 Laps

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1 Jack Parker Anglia(3,3,3) 9+3F
2 Cordy Milne Stany Zjednoczone(3,3,2) 8+2F
3 Frank Woodroofe Australia Południowa(1,2,3) 6+1F
4 Bill Pitcher Anglia(3,2,3) 8
5 Laurie Packer Australia Południowa(2,2,2) 6
6 Ted Braverry Anglia(2,1,1) 5
6 Morian Hansen Dania(1,3,1) 5
6 Syd Littlewood Wiktoria(2,1,2) 5
9 Dick Wise Australia Południowa(1,u,1) 2

W sezonie 1939 mistrzostw Australii nie rozgrywano.



1940

Sydney Sports Ground - 17 luty (17.02)

Pierwszy bieg (1st heat):
Van Praag, Dolan, Thompson (56,8s)
Drugi bieg (2nd heat):
Duggan, Hill, Neal (57s)
Trzeci bieg (3rd heat):
Milne, Parkinson, Langton (57s)
Czwarty bieg (4th heat):
Lawson, Blair, Senior (58,6s)
Pierwszy półfinał (1st semifinal):
Milne, Van Praag, Parkinson (56,2s)
Drugi półfinał (2nd semifinal):
Duggan, Hill, Dolan (57s.)
Finał (Final):
Milne, Duggan, Van Praag (55,4s)

Finał - 3 Laps

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Cordy MilneUSA3,3,3 6+3F
2Vic DugganNowa Południowa Walia3,3,2 6+2F
3Lionel Van PraagNowa Południowa Walia3,2,1 5+1F
4R. HillUSA2,2,0 4+0F
5Frank DolanNowa Południowa Walia2,1 3
5Cliff ParkinsonAnglia2,1 3
7Aub LawsonNowa Południowa Walia3 3
8Ken Blair-2 2
9A. Senior-1 1
9Steven LangtonAnglia1 1
9M. Neal-1 1
9N. Thompson-1 1


1941

Sydney Sports Ground – 29 marzec

Finał - 3 Lap

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vic DugganNowa Południowa Walia- -
2Lionel Van PraagNowa Południowa Walia- -
3Max GrosskreutzQueensland- -
4Cliff ParkinsonAnglia- up.


W latach 1942-1945 mistrzostw Australii nie rozegrano.



1946

Sydney Sports Ground - 28 styczeń

Finał - 3 Lap

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Frank DolanNowa Południowa Walia- -
2Lionel Van PraagNowa Południowa Walia- -
3Bill Rogers-- -


1947

Sydney Sportsground – 21 luty

Format zawodów: Cztery biegi kwalifikacyjne, dwa półfinał i finał.

Finał - 3 Lap

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vic DugganNowa Południowa Walia- -
2Lionel Van PraagNowa Południowa Walia- -
3Ray Duggan-- -
4Frank DolanNowa Południowa Walia- -
5Aub LawsonNowa Południowa Walia- -
5C. Parkinson-- -
7Jack Biggs-- -
7Charles Cullum-- -
7Bill Melluish-- -
7Max GrosskreutzQueensland- -
11Cordy MilneUSA- -

Brisbane Exhibition – 3 marzec

Finał - 4 Lap

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andy MenziesWiktoria- -
2Charlie Spinks-- -
3Keith Cox-- -

Maribyrnong – 8 marzec

Finał - 2 Lap

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bill Rogers-- -
2Lionel Van PraagNowa Południowa Walia- -
3Aub LawsonNowa Południowa Walia- -

1948

Sydney Showground – 17 styczeń

Finał - 2 Lap

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vic DugganNowa Południowa Walia(3,3,3,3,3) 15
2Max GrosskreutzQueensland(3,3,3,3,1) 13
2Bill Melluish-(3,3,2,2,3) 13
4Aub LawsonNowa Południowa Walia(1,3,3,3,2) 12
5Alec StathamAnglia(1,2,3,2,3) 10
6Jack Biggs-(2,2,0,2,3) 9
7Ernie Brecknell-(0,2,1,2,3) 8
8Jack ParkerAnglia(2,2,1,0,2) 7
9Bill Rogers-(0,1,2,0,2) 6
10Wilbur LamoreauxUSA(3,1,1) 5
11Oliver HartWielka Brytania(2,0,0,3) 5
12Frank DolanNowa Południowa Walia(1,1,2,0,1) 5
13Jack Chignell-(0,0,2,1) 3
14Lionel Van PraagNowa Południowa Walia(0,1,0,0,1) 2
15Bill PitcherAnglia(1,0,0,1) 2
16Norman ParkerAnglia(2,0) 2
17Cliff Watson-(1,1) 2R
18Roy Taylor-(1) 1R

Sydney Sports Ground – 26 styczeń

Finał - 3 Lap

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vic DugganNowa Południowa Walia(3,3,3,3,3) 15
2Norman ParkerAnglia(3,3,3,3,2) 14
3Max GrosskreutzQueensland(3,3,3,3,0) 12
4Jack ParkerAnglia(2,2,2,2,3) 11
5Aub LawsonNowa Południowa Walia(1,3,1,2,3) 10
6Wilbur LamoreauxUSA(2,2,3,1,1) 9
7Oliver HartWielka Brytania(3,2,0,2,2) 9
8Jack Biggs-(2,1,1,3,1) 8
9Bill Rogers-(1,1,2,1,2) 7
10Frank DolanNowa Południowa Walia(2,1,2,0,0) 5
11Alec StathamAnglia(0,0,1,1,3) 5
12Lionel Van PraagNowa Południowa Walia(0,0,2,2,1) 5
13Cliff Watson-(1,2,1,0,0) 4
14Dent OliverAnglia(0,0,0,1,0) 1
15Eric ChittyKanada(1,1,0,0,2) 4R
16Ray Duggan-(0,0,0,0,1) 1R

1949

Sydney Showground – 15 styczeń

Finał - 2 Lap

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vic DugganNowa Południowa Walia(3,3,3,2,3) 13
2Aub LawsonNowa Południowa Walia(3,3,2,3,2) 13
3Ray Duggan-(3,2,2,3,2) 12
3Alec StathamAnglia(1,3,3,2,3) 12
5Norman ParkerAnglia(2,2,1,2,3) 10
6Jack Biggs-(0,2,3,3,1) 9
7Bat Byrnes-(2,0,3,3,0) 8
8Graham Warren-(1,3,2,1,1) 8
9Arthur AtkinsonAnglia(2,1,1,1) 5
10Cliff Watson-(2,1,2) 5
11Eric ChittyKanada(0,2,1,1) 5
12Jack Chignell-(1,1,1) 3
13Ken Le Breton-(1,2) 3
14Bill Melluish-(1,1,1) 3
15Bill Rogers-(3,0) 3
16Ron ClarkeAnglia(0) 0
17Gruff Garland-(0,0) 0
18Ted Argall-(2,3) 5R
19Jack Arnfield-(2,1) 3R

Sydney Sports Ground – 4 luty

Finał - 3 Lap

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Aub LawsonNowa Południowa Walia(3,3,2,3,3) 14
2Jack Biggs-(2,1,3,2,3) 11
3Eric ChittyKanada(3,2,0,3,2) 10
4Graham Warren-(0,3,3,2,2) 10
5Ray Duggan-(1,2,3,3,0) 9
6Bat Byrnes-(2,2,2,2,1) 9
7Ken Le Breton-(1,1,3,1,3) 9
8Vic DugganNowa Południowa Walia(3,3,2) 9
9Norman ParkerAnglia(2,1,1,2,2) 8
10Alec StathamAnglia(0,1,3,2) 6
11Jack Chignell-(3,0,0,1,2) 6
12Jack Arnfield-(2,2,1,1,0) 6
13Bill Longley-(0,3,0,0,2) 6
14Cliff Watson-(1,0,1,1,0) 4
15Bill Rogers-(0,0,0,1,1) 2
16Gruff Garland-(1,0,0,1) 2
17b.d. Malouf-(0) 0R
18b.d. Jones-(0) 0R

Brisbane Exhibition – 16 luty

Finał - 4 Lap

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Aub LawsonNowa Południowa Walia(3,3,3,3,3) 15
2Bill Rogers-- 14
3Charlie Spinks-- 13
4Keith Gurtner-- 10
5Dick Smythe-- 9
6Norman ParkerAnglia- 8
7Bill Melluish-- 6
8Jack Arnfield-- 6
9Bert SpencerQueensland- 6
10Keith Cox-- 6
11Jack Chignell-- 5
12Dennis Parker-- 5
13M. Bond-- 5
14Eric LangtonWielka Brytania- 3
15Eric ChittyKanada- 3
16Bill Braund-- 3
17b.d. Gibbs-- 0R

Maribyrnong – 10 grudzień

Finał - 3 lap

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bill KitchenAnglia- 14+3
2Bill Longley-- 14+2
3Aub LawsonNowa Południowa Walia- 13
3Jack Biggs-- 13
5Norman Lindsay-- 9
6Ken Le Breton-- 9
7Jack ParkerAnglia- 8
8Jack Young-- 7
9W. Maddern-- 6
10Jack Bibby-- 6
11Bob Leverenz-- 6
12R. Hyde-- 4
13Harold Tapscott-- 2
14W. Reynolds-- 0
15H. Down-- 7R
16R. King-- 2R

Sydney Sports Ground – 23 grudzień

Finał - 2 Lap

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Aub LawsonNowa Południowa Walia(3,3,3,3,3) 15
2Graham Warren-- 13
3Jack Biggs-- 12
4Freddie WilliamsWalia- 11
5Bill Longley-- 11
6Ron ClarkeAnglia- 9
7Ray Duggan-- 8
8Jack ParkerAnglia- 8
9Cyril RogerAnglia- 6
10Ken Le Breton-- 5
11Norman Clay-- 5
12Bill KitchenAnglia- 5
13Oliver HartAnglia- 3
14Ron Bainbridge-- 3
15Lionel LevyNowa Południowa Walia- 2
16Jack Arnfield-- 1
17Alex Hunter-- 3R

1950


Finał - 2 Lap

Parramatta - 23 grudzień.

Brak danych na temat tych mistrzostw.


Finał - 2 Lap

Newcastle Sports Ground - 23 grudzień (23.12)

Zawody dwukrotnie przekładane: na 30 grudnia (30.12) i na 1 stycznia (01.01) 1951 roku. Ostatecznie nie doszło do rywalizacji.

W zawodach mieli wystartować:
Jack Parker (Wielka Brytania), Tommy Miller (Wielka Brytania), Eddie Rigg (Wielka Brytania), Eric Williams (Wielka Brytania), Aub Lawson, Ken Le Breton, Keith Ryan, Graham Warren, Dick Seers, Bill Melluish, Jack Gates, Les Hewitt, Frank Dolan, Allan Quinn, Lionel Van Praag, Jack Arnfield.

Sydney Showground

Finał - 4 Laps

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jack ParkerAnglia(3,3,3,3,3) 15
2Aub LawsonNowa Południowa Walia- 11
3Bill Longley-- 10
4Merv Harding-- 8
5Cyril RogerAnglia- 8
6Ken Le Breton-- 7
7Norman Clay-- 7
8Jack Biggs-- 7
9Olivier HartAnglia- 6
10Les Hewitt-- 6
11Ron ClarkeAnglia- 5
12Freddie WilliamsWalia- 5
13Ray Duggan-- 5
14Dent OliverAnglia- 4
15Alex Hunter-- 3
16Jack Arnfield-- 1
17Lionel LevyNowa Południowa Walia- 7R
18Ted Argall-- 2R

Harringay (Anglia) – 4 sierpień.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Graham Warren-(3,3,3,3,3) 15
2Aub LawsonNowa Południowa Walia(3,3,3,1,3) 13
3Jack Young-(2,3,2,2,3) 12
4Vic DugganNowa Południowa Walia(3,2,2,2,2) 11
5Bob Leverenz-(2,1,2,3,3) 11
6Jack Biggs-(3,1,3,3,0) 10
7Merv Harding-(1,2,2,3,1) 9
8Ronnie MooreNowa Zelandia(0,3,1,3,2) 9
9Doug McLachlan-(1,2,1,2,2) 8
10Arthur Payne-(2,2,0,2,0) 6
11Cliff Watson-(2,0,1,1,1) 5
12Bill Longley-(0,1,2,1,1) 5
13Lionel LevyNowa Południowa Walia(1,0,0,0,1) 2
14Keith Gurtner-(1,1) 2
15Jack Gates-(1) 1
16Les Hewitt-(1) 1
17Dick Seers-(0) 0

Sydney Sports Ground – 27 styczeń

Champion of Champions

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Aub LawsonNowa Południowa Walia- 10
2Jack ParkerAnglia- 8
3Jack Biggs-- 4

1951

Sydney Showground – 6 styczeń

Finał - 3 Lap

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jack ParkerAnglia(3,3,3,3,3) 15
2Keith RyanNowa Południowa Walia- 14
3Aub LawsonNowa Południowa Walia- 13
4Eric WilliamsWalia- 11
5Dick Seers-- 9
5Lionel Benson-- 9
7Arthur Payne-- 8
8Jack Arnfield-- 7
8Jack Gates-- 7
8Tommy MillerSzkocja- 7
8Jack Chignell-- 7
12Lionel LevyNowa Południowa Walia- 4

Sydney Sportsground – 12 styczeń

Finał - 4 Lap

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jack ParkerAnglia- 14
2Aub LawsonNowa Południowa Walia- 13
2Tommy MillerSzkocja- 13
4Keith Ryan-- 12
5Jack Gates-- 9
5Arthur Payne-- 9
7Jack Biggs-- 7
7Alex Hunter-- 7
9Eric WilliamsWalia- 6
9Eddie RiggAnglia- 6
11Jack Arnfield-- 5
11Lionel Van PraagNowa Południowa Walia- 5
13Dick Seers-- 4
13Bob Fletcher-- 4
15Lionel Benson-- 2
16Noel Watson-- 0
17Lionel LevyNowa Południowa Walia- 3R
18Jack Chignell-- 1R

Brisbane – 12 luty

Champion of Champions

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jack ParkerAnglia- 13
2Aub LawsonNowa Południowa Walia- 8
3Tommy MillerAnglia- 4
4Buck Ryan-- 1

1952

Sydney Sportsground – 4 styczeń

Finał - 4 Lap

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lionel LevyNowa Południowa Walia(3,3,3,3,3) 15
2Aub LawsonNowa Południowa Walia- 14
3Jack ParkerAnglia- 12
4Arthur Payne-- 11
5Jack Chignell-- 10
6Neil Watson-- 9
7Alex Hunter-- 8
8Keith Ryan-- 8
9Cyril RogerAnglia- 7
10Jimmy GoochAnglia- 6
11Arthur Bush-- 5
12Don Lawson-- 4
13Allan Wall-- 3
14Bob RogerAnglia- 3
15Gordon McGregorAnglia- 2
16Jack Gorman-- 0
17Cliff Watson-- 3R

Sydney Showground – 12 styczeń

Finał - 3 Lap

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Keith Ryan-(3,3,3,3,3) 15
2Lionel Levy-- 13
2Jack ParkerAnglia- 13
4Aub LawsonNowa Południowa Walia- 12
5Noel Watson-- 11
6Jack Chignell-- 13?
7Gordon McGregorAnglia- 8
8Arthur Payne-- 8
9Ron MountfordAnglia- 7
10Arthur Bush-- 7
11Allan Wall-- 4
12Don Lawson-- 3
13Jack Gates-- 3
14Bob Leverenz-- 2
15Jimmy GoochAnglia- 3
16Alex Hunter-- 0

Maitland – 9 luty

Finał - 2 Lap

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Keith Ryan-(3,3,3,3,3) 15
2Aub LawsonNowa Południowa Walia- 13
2Lionel Levy-- 13
4Graham Warren-- 11
4Don Lawson-- 11
6Ron MountfordAnglia- 10
7Keith Gurtner-- 5
7Arthur Bush-- 5

Brisbane Exhibition – 26 styczeń

Champion of Champions

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Aub LawsonNowa Południowa Walia- -
2Lionel Levy-- -
3Allan Quinn-- -
4Ken McKinlaySzkocja- -

1953

Sydney Showground – 17 styczeń

Finał - 3 Lap

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Aub LawsonNowa Południowa Walia- -
2Lionel Levy-- -
3Allan Quinn-- -
4Ken McKinlaySzkocja- -

Sydney Sportsground – 26 styczeń

Finał - 4 Lap

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lionel Levy-- -
2Aub LawsonNowa Południowa Walia- -
3Don Lawson-- -
4Alan Mason-- -

Brisbane Exhibition – 7 luty

Champion of Champions

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Aub LawsonNowa Południowa Walia- 10
2Lionel Levy-- 6
3Keith Ryan-- 6

1954

Sydney Sportsground – 22 styczeń

Format zawodów: Osiem biegów plus finał.

Finał - 3 Lap

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Aub LawsonNowa Południowa Walia- -
2Ken McKinlaySzkocja- -
3Lionel Levy-- -
4Dan ForsbergSzwecja- -

Sydney Sportsground – 19 luty

Champion of Champions

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Aub LawsonNowa Południowa Walia- 11
2Lionel Levy-- 9
3Rune SormanderSzwecja- 3
4Ken McKinlaySzkocja- 1

1955

Uwaga ! Rezultat nieoficjalny.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Aub LawsonNowa Południowa Walia- -


1956

Uwaga ! Rezultat nieoficjalny.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ulf EricssonSzwecja- -


1957-1960

W latach 1957-1960 mistrzostw Australii nie rozegrano.



1961

Rockhampton – 7 październik.

Finał - 3 Lap

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bob SharpNowa Południowa Walia- -
2Ivan Mauger-- -
3Keith Gurtner-- -


1962

Finał - 3 Lap

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mike BroadbanksAnglia- -
2Keith Gurtner-- -
3Ivan MaugerNowa Zelandia- -
4Arne CarlssonSzwecja- -


1963

Finał - 3 lap

Rockhampton – październik

Zawody nie odbyły się.

Finał - 4 lap

Townsville - październik.

Zawody nie odbyły się.



1964

Finał - 3 Lap

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ken MacKinlaySzkocja- -
2Jack ScottAustralia Południowa- -
3Ray Cresp-- -
4Arthur Payne-- -


1965

Sydney Showground, New South Wales - 16 styczeń.

Format zawodów: Finał, Półfinały, Ćwierćfinały i repasaże.

Finał - 3 Lap

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bob SharpNowa Południowa Walia- -
2Brian CollinsWielka Brytania- -
3Bill Bryden-- -
4Keith Gurtner-- -
5Peter Moore-- -
5Ray Sharp-- -
7Jack Scott-- -
7Bob Jameson-- -
7Neil Street-- -
10Jack White-- -
10Dennis Gavros-- -
10Greg Kentwell-- -


1966

Rowley Park Speedway, Adelaide, South Australia - 7 styczeń.

Format zawodów: Finał, Półfinały, Ćwierćfinały i repasaże.

Finał - 3 Lap

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Chum TaylorAustralia Zachodnia- -
2Jimmy Gooch-- -
3Dennis Gavros-- -
4Jack Scott-- -
5Charlie Monk-- -
5Jim AireyNowa Południowa Walia- -
7Neil Street-- -
7Keith Gurtner-- -
7Don Prettejohn-- -
10Dud McKean-- -
10Roy Trigg-- -
10Jan Phillips-- -
13Trevor Harding-(nsR) ns


1967

Rowley Park Speedway, Adelaide, South Australia - 17 luty.

Format zawodów: Finał, Półfinały, Ćwierćfinały i repasaże.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jack Scott-- -
2Gote NordinSzwecja- -
3Ken McKinlaySzkocja- -
4Ray WilsonAnglia- -
5Eric BoocockAnglia- -
5Gordon Guasco-- -
7Bryan ElliottAnglia- R
7Don Prettejohn-- -
7Brian Whaley-- -
10Jim AireyNowa Południowa Walia- -
10Keith Gurtner-- -
10Charlie Monk-- -
10Johnny Dewhurst-- -
14John BoulgerAustralia Południowa(ns) nsR


1968

Sydney Showground, New South Wales – 9 grudzień 1967.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jim AireyNowa Południowa Walia- 15
2Nigel BoocockAnglia- 14
3Eric BoocockAnglia- 13
4Ken McKinlaySzkocja- 12
5Gordon Guasco-- 10
6Greg Kentwell-- 10
7Kevin Torpie-- 8
8Ray WilsonAnglia- 8
9Bill Bryden-- 6
10John Boulger-- 6
11Terry BettsAnglia- 4
12Chum Taylor-- 4
13Bert HarkinsSzkocja- 4
14Keith Gurtner-- 2
15Colin PrattAnglia- 1
16Roy Trigg-- 1
17Brian Collins-- 1R


1969

Sydney Showground – 22 grudzień 1968.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jim AireyNowa Południowa Walia(3,3,3,3,3) 15
2Ken McKinlaySzkocja(2,3,3,3,1) 12
3Jack White-(3,3,2,1,3) 12
3Greg Kentwell-(3,1,3,2,3) 12
5Jim McMillanSzkocja(2,2,3,2,2) 11
6Chum Taylor-(1,2,2,3,1) 9
7Nigel BoocockAnglia(2,1,2,3,0) 8
8John Langfield-(3,2,0,0,2) 7
9Charlie Monk-(3,1,1,2) 7
10Erci BoocockAnglia(w,2,1,2,1) 6
11John Boulger-(2,1,1,1,1) 6
12Geoff Mudge-(1,0,w,0,3) 4
13Bob KilbyAnglia(1,0,w,0,3) 4
14Bert Kingston-(0,1,2,0,0) 3
15Mike BroadbanksAnglia(2,0) 2
16Dave YounghusbandAnglia(1,0,0,0) 1
17Gordon Guasco-(w) 0


1970

Sydney Showground – 17 styczeń

Finał - 3 Lap

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jim Airey-(3,3,3,3) 12
2John Boulger-(2,3,3,3) 11+3
3Kevin Torpie-(3,3,2,3) 11+2
4Bert HarkinsSzkocja(2,2,2,2) 8
5Doug White-(3,2,1,1) 8
6Charlie Monk-(2,1,1,2) 6
7Warren Hawkins-(2,1,2,1) 5
8Chum Taylor-(1,2,0,0) 2
9Hec HaslingerAustria(0,0,3,u) 3
10Greg Kentwell-(w,1,w,1) 2
11Peter Moore-(1,0,0,1) 2
12Neil Street-(ns) nsR


1971

Claremont Speedway, Western Australia – 15 styczeń.

Uwaga ! Chum Taylor doznał kontuzji i nie wystartował w biegu o trzecie miejsce.

Finał - 3 Lap

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1John Boulger-(3,3,3,3,3) 15
2Bob O’Leary-- 13
3John Langfield-- 12
4Chum Taylor-- 12
5Bert Kingston-- 11
6George HunterSzkocja- 8
7Dud McKean-- 8
8Terry O’Leary-- 9
9Les Sharpe-- 6
10Kevin Torpie-- 7
11Abe Schneider-- 5
12David O’Connor-- 5
13Bill Landels-- 4
14Johnny Dewhurst-- 4
15Les Leisk-- 3
16Trevor Harding-- 0
17Kevin Russell-- 1
18Jim Phillips-- 0


1972

Rowley Park Adelaide – 25 luty.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jim Airey-(2,3,3,3,3) 14+3
2Ole OlsenDania(3,3,2,3,3) 14+2
3John Boulger-(2,2,3,3,3)) 13+3
4Steve Reinke-(3,3,3,2,2) 13+2
5Charlie Monk-(3,2,2,1,2)) 10
6John TitmanQueensland(1,1,3,3,1) 9
7Chum Taylor-(1,2,2,2,2) 9
8Tony Hart-(1,3,0,2,1) 8
9Peter Moore-(2,0,1,1,2) 6
10Debe Davis-(0,2,1,0,3) 6
11Bob O’Leary-(1,1,0,2,0) 4
12Bill Landels-(2,0,2,w/2m) 4
13Jack Briggs-(3,1,0,0,0) 4
14Chris Bass-(0,1,1,1,1) 4
15Dennis Carter-(0,0,1,0) 1
16Neil Street-(0,0,0,w,w) 0
17Rob Maxfield-(1,1) 2R


1973

Sydney Showground – 3 marzec

Finał - 3 Lap

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1John Boulger-(3,3,3,3,3) 15
2John Langfield-(3,3,3,2,3) 14
3Billy SandersNowa Południowa Walia(3,3,2,3,2) 13
4Jim Airey-(2,2,2,3,3) 12
5Barry Van Praag-(2,2,1,3,3) 11
6Tommy JanssonSzwecja(3,3,0,2,2) 10
7Steve Reinke-(2,2,1,3,3) 9
8Brian Loakes-- 7
9Rod Chessel-(1,1,2,1,1) 6
10Johnny Dwehurst-(1,0,2,0,2) 5
11Kevi Torpie-(w,1,1,2,1) 5
12Chum Taylor-(1,0,3,0,0) 4
13Bob O’Leary-(0,2,u,1,0) 3
14Steve Bass-(0,0,1,0,0) 1
15Chris Bass-(0,0,0,u) 0
16B. Shields-(1) 1
17Geoff Curtis-(0,0) 0


1974

Brisbane Exhibition – 23 luty.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Steve Reinke-(3,3,3,3,3) 15
2John Boulger-(3,3,3,3,2) 14
3John TitmanQueensland(2,3,3,2,3) 13
4Phil CrumpWiktoria(1,2,3,3,3) 12
5Jack White-(3,2,2,1,3) 11
6Kevin Torpie-(2,3,1,1,2) 9
7John Langfield-(3,1,2,2) 8
8Neil Street-(?) 7
9P. Thompson-(1,0,2,2,1) 6
10Johnny Dewhurst-(1,w,w,2,2) 5
11B. Kluske-(0,1,1,3,0) 5
12Phil Herne-(0,2,1,1,1) 5
13Glyn Taylor-(2,1,0,0,0) 3
14Doug Underwood-(u,1,1,w,w) 2
15P. Scanlon-(1,0,0,1,0) 2
16P. Johnstone-(0,0,0,0,1) 1
17Steve Koppe-(2) 2R


1975

Sydney Showground – 15 luty

Finał - 3 Lap

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Phil Crump-(3,3,3,3,3) 15
2John Titman-(3,3,3,3,2) 14
3Phil Herne-(3,3,2,3,1) 12
4John Langfield-(w,1,2,3,3) 9
5Nigel BoocockAnglia(2,2,1,2,2) 9
6Bob Humphreys-(2,1,0,2,3) 9
7Bill Landels-(1,3,3,1,2) 9
8Billy SandersNowa Południowa Walia(w,2,2,3,2) 8
9Gary Middleton-(3,3,2,0,0) 8
10Jack White-(1,2,3,0,0) 6
11Tom LeadbitterAnglia(0,2,1,1,1) 5
12Stuart Mountford-(2,1,0,1,1) 5
13Les Leisk-(1,0,1,w,3) 5
14Brian Loakes-(0,0,1,0) 2
15Lou Sansom-(0,0,0,0,) 0
16P. Johnstone-- 0
17Paul O’NeilNowa Zelandia(0,0) 0
18Ricky Day-(2,2) 4


1976

Liverpool – 14 luty

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ole OlsenDania(3,3,3,3,3) 15
2Phil Crump-(3,3,2,3,3) 14
3Billy SandersNowa Południowa Walia(3,3,3,2,2) 13
4Phil Herne-(3,2,3,3,1) 12
5John Titman-(1,2,2,1,3) 9
6Garry Middleton-(1,2,0,2,3) 9
7John Langfield-(2,1,3,2,w) 8
8Mike Farrell-(0,0,2,3,2) 7
9Nigel BoocockAnglia(2,1,1,1,1) 6
10Mick McKeon-(0,2,0,2,2) 6
11Rob Maxfield-(1,1,1,1,2) 6
12Mitch ShirraNowa Zelandia(0,3,2,1,0) 6
13Ricky Day-(2,1,1,0,0) 4
14Stuart Mountford-(2,0,0,0,1) 3
15Paul O’NeilNowa Zelandia(1,0,0,0,1) 2
16Terry Sutherland-(u,0,0,0,0) 0
17Carl Askew-(ns) nsR
17Mick Gardiner-(ns) nsR


1977

Brisbane Exhibition – 22 styczeń

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1John Titman-- 15
2Phil Crump-- 13
3Billy Sanders-- 12
4Neil Coddington-- 11
5Phil Herne-- 10
6Mitch ShirraNowa Zelandia- 9
7Steve Koppe-- 9
8Mike Farrell-- 8
9Ricky Day-- 6
10Danny Kennedy-- 5
11Sam Moffat-- 5
12Merv Janke-- 5
13Mick McKeon-- 5
14Stuart Mountford-- 4
15Garry Middleton-- 2
16Eddie Argall-- 1
17D. Cheetam-- 0


1978

Claremont - 9 grudzień

3 Lap

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Billy Sanders-(2,3,3,3,3) 14
2Phil Herne-(3,2,3,2+3) 12+3
3Lloyd Cross-(3,1,3,2,3) 12+2
4Glyn Taylor-(1,2,3,3,2) 11
5Mick McKeon-(3,3,3,2,w) 11
6John Boulger-(2,3,2,3,t) 10
7Danny Kennedy-(2,3,2,2,t) 9
8John Titman-(3,2,w,3) 8
9Les Leisk-(1,2,1,1,2) 7
10Steve Koppe-(2,1,2,1) 6
11Neil Webb-(1,w,w,1,3) 5
12Les Sawyer-(0,1,1,0,2) 4
13John Howell-(1,1,0,1,0) 3
14Ricky Day-(0,0,1,1,2) 2
15Michael Moores-(u,0,1,w,w) 1
16Mark Williams-(0,0,1,0) 1
17Ross Townson-(0,1) 1R


1979

Mildura - 27 styczeń

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Phil Crump-- 15
2Danny Kennedy-- 13
3John Boulger-- 11
4John Titman-- 10+3
5Steve Koppe-- 10+2
6Billy Sanders-- 10+ns
7Gary Guglielmi-- 9
8Glyn Taylor-- 9
9Rob Maxfield-- 6
10Phil Bass-- 5
11Glenn McDonald-- 5
12Mike Farrell-- 4
13John Langfield-- 4
14David Shields-- 2
15Ross Townson-- 2
16Kym Amundson-- 2
17Tim Nunan-- 2
18John Williams-- 0


1980

Sydney Showground – 26 styczeń

3 Lap

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Billy SandersNowa Południowa Walia- 15
2Phil Crump-- 12+3
3John Titman-- 12+2
4Steve Koppe-- 10
5Mike Farrell-- 10
6Phil Herne-- 10
7Glyn Taylor-- 9
8Glenn McDonald-- 9
9Keith Wright-- 7
10Rob Maxfield-- 6
11Peter Collins-- 4
12Lou Sansom-- 3
13Danny Kennedy-- 2
14Rob Moores-- 2
15Alan Lorymer-- 2
16Dean Van Bibra-- 1


1981

Brisbane Exhibition – 21 luty

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Billy Sanders-- 14
2Phil Crump-- 12
3John Titman-- 10
4Danny Kennedy-- 10
5Phil Herne-- 9
6Gary Gugliemi-- 8
7Mick McKeon-- 8
8Steve RegelingQueensland- 8
9John Boulger-- 7
10Rob Maxfield-- 7
11Steve Koppe-- 7
12Neil Coddington-- 7
13Tim Nunan-- 6
14Bob Hitchcock-- 3
15Glenn McDonald-- 2
16Lou Sansom-- 2


1982

Claremont Speedway, Western Australia – 15 styczeń

3 Lap

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Billy Sanders-- 14+3
2Gary Gugliemi-- 14+2
3Glyn Taylor-- 11
4Phil Crump-- 10+3
5Les Sawyer-- 10+2
6John Titman-- 9+3
7Steve Regeling-- 9+2
8Phil Herne-- 9+1
9Keith Wright-- 6
10John McNeill-- 5
11Rod North-- 5
12Danny Kennedy-- 4
13Rob Ashton-- 4
14Mark Fiora-- 4
15Terry Tulloch-- 4
16Rob Townson-- 2
17Clayton Isbel-- nsR
17Robbie Foy-- nsR

Rockhampton - 3 styczeń

Finał Strefy Północnej

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gary Guglielmi-- 13
2Billy Sanders-- 13
3John Titman-- 13
4Steve Koppe-- 11
5Steve Regeling-- 11
6Phil Herne-- 9
7Merv Janke-- 9
8Rob Ashton-- 8
9Robbie Blackadder-- 7
10Mark Stevens-- 6
11Graeme Robertson-- 6
12Brett Alderton-- 5
13Brent Nott-- 5
14Pari Constantinides-- 3
15Peter Christopher-- 1
16Dale Bates-- 1
17David Shields-- ns

Melbourne - 2 styczeń

Finał Strefy Połduniowej

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Phil Crump-(3,3,3,3,3) 15
2Danny Kennedy-- 14
3Terry Tulloch-- 12
4Glyn Taylor-- 10
5Les Sawyer-- 10
6Rod North-- 9
7John McNeil-- 8
8Mark Fiora-- 8
9Kevin O Connell-- 7
10Keith Wright-- 7
11Andrew Barrett-- 6
12Les Garside-- 6
13Col Winzar-- 4
14Chris Higgs-- 2
15Darren Johnson-- 1
16Bill Baldi-- 1
17Robert Maxfield-- ns
17John Boulger-- ns

1983

Speedway Park Adelaide – 21 styczeń

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Billy Sanders-(3,3,3,3,3) 15
2Glyn Taylor-(3,2,2,3,3) 13
3Phil Crump-(3,3,3,w,3) 12
4Gary Guglielmi-(2,1,3,2,3) 11
5Rod Hunter-(2,2,2,3,2) 11
6Danny Kennedy-(1,1,3,3,w) 8
7Steve Regeling-(0,3,t,2,1) 8
8Les Sawyer-(1,3,1,2,1) 8
9John Titman-(t,2,1,2,2) 7
10Steve Baker-(3,0,2,0,2) 7
11Mark Fiora-(2,2,0,1,2) 7
12Rob Ashton-(2,0,1,1,0) 4
13Dave Jackson-(1,1,1,1,0) 4
14Dean Johnson-(0,1,0,1,1) 3
15Colin Higgs-(0,0,u,0,0) 0
16Wayne Baxter-(0,0,0,0,1) 1
17Kevin O'ConnellAnglia(2) 2R
18Tony Boyle-(1) 1R


1984

Mildura – 29 styczeń

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Phil Crump-(3,3,3,3,3) 15
2Billy Sanders-(3,2,3,2,3) 13
3Gary Guglielmi-(u,3,3,3,2) 11
4John Titman-(3,3,2,1,1+3) 10+3
5Rod Hunter-(0,2,2,3,3+2) 10+2
6Steve Regeling-(1,3,0,3,2) 9
7Steve Baker-(2,u,1,2,3) 8
8Stan BearQueensland(2,1,0,2,2) 7
9Glyn Taylor-(3,2,0,u,1) 6
10Dave Jackson-(2,2,1,w,u) 5
11Ray Palmer-(2,w,2,0,1) 5
12Mark Fiora-(1,1,3,0,0) 5
13Brent Nott-(0,2,2,1) 5
14David Cheshire-(1,0,0,1,2) 4
15John McNeil-- 0
16Ashley Norton-(u) 0
17Andy Barrett-(1,1,1,0) 3R
18Chris Schmidt-(0,1,0,1,0) 2R


1985

Ayr – 5 styczeń

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Billy Sanders-(3,3,3,3,3) 15
2Phil Crump-(w,3,2,3,3) 11
3Stan Bear-(2,2,2,2,3) 11
4Mark Fiora-(2,2,3,2,2) 11
5Steve Regeling-(1,3,0,3,3) 10
6Alan Rivett-(3,1,3,1,2) 10
7Gary Guglielmi-(3,3,w,2,w) 8
8Rod Hunter-(1,1,3,1,2) 8
9Steve Koppe-(3,2,1,w,1) 7
10Ray Palmer-(0,0,2,2,2) 6
11Dave Jackson-(1,2,2,0,1) 5
12Steve Baker-(2,0,1,1,0) 4
13Rudy MutsHolandia(2,1,0,0,u) 3
14Brent Nott-(1,1,u,w,w) 2
15Darrel Branford-(0,0,1,1,0) 2
16Andy Barrett-(0,w,w,0,0) 0
17Craig Drennen-(3,1) 4R
18M. Bredkoper-(1) 1R


1986

Ayr – 11 styczeń

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Troy Butler-- 13
2John Titman-- 12
3Alan Rivett-- 11
4Steve Regeling-- 10+3
5Steve Baker-- 10+2
6Chris Watson-- 9
7Dave Jackson-- 9
8Stephen Davies-- 8
9John McNeil-- 8
10Glyn Taylor-- 7
11Mark Fiora-- 7
12Phil Crump-- 6
13David Cheshire-- 4
14Brent Nott-- 3
15Ray Palmer-- 1
16D. Watson-- 1
17Peter Christopher-- 1R


1987

Mildura – 25 styczeń

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Steve Regeling-- 14
2Steve Baker-- 12
3Glyn Taylor-- 10
4Ashley Norton-- 10
5Craig Hodgson-- 10
6Mick Poole-- 9
7Dave Jackson-- 9
8Troy Butler-- 8
9Tony Rose-- 8
10Stephen Davies-- 7
11David Cheshire-- 6
12Mark Fiora-- 4
13Bill Barrett-- 4
14Chris Watson-- 4
15Nigel Alderton-- 3
16Nigel Tremelling-- 2
17Paul Wheatland-- 0R
17Simon Lock-- 0R


1988

Murray Bridge – 23 styczeń

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Phil Crump-- 15
2Steve Regeling-- 11
3Craig Hodgson-- 11
4Mark Fiora-- 10
5Troy Butler-- 10
6Dave Jackson-- 9
7Glen Baxter-- 8
8Leigh Adams-- 8
9Stephen Davies-- 7
10Chris Watson-- 7
11Steve Barker-- 6
12Scott Fisher-- 6
13Darrel Branford-- 5
14Glenn DoyleAustralia Zachodnia- 4
15Dave Hamnett-- 1
16Nigel Tremelling-- 1
17Nathan Simpson-- 0R


1989

Newcastle – 15 styczeń

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Glenn DoyleAustralia Zachodnia- 13
2Stephen Davies-- 12
3Jamie Fagg-- 11
4Mick Poole-- 11
5Steve Regeling-- 11
6Phil Crump-- 10
7Craig BoyceNowa Południowa Walia- 10
8Troy Butler-- 7
9Craig Hodgson-- 6
10Leigh Adams-- 6
11Glen Baxter-- 6
12Chris Watson-- 5
13Mark Fiora-- 3
14Shane Parker-- 2
15Tony Primmer-- 1
16Brian Nixon-- 0R


1990

Brisbane Exhibition – 13 styczeń

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Glenn Doyle-- 14+3
2Leigh Adams-- 14+2
3Stephen Davies-- 13
4Phil Crump-- 12
5Shane Bowes-- 10
6Mick Poole-- 9
7Jamie Fagg-- 8
8Glen Baxter-- 7
9Steve Regeling-- 6
10Steve Langdon-- 5
11Shane Parker-- 5
12Sean WillmottAnglia- 4
13Scott Norman-- 4
14Troy Butler-- 4
15Chris Watson-- 2
16Glyn Taylor-- 1
17Darren Winkler-- 1R
18Clinton Butler-- nsR


1991

Arunga Park, Alice Springs – 27 styczeń

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Craig BoyceNowa Południowa Walia(3,3,3,3,3) 15
2Glenn DoyleZachodnia Australia(3,3,3,3,2) 14
3Glyn TaylorZachodnia Australia(1,3,3,2,3) 12
4David CheshireZachodnia Australia(2,3,1,1,3,3) 10+3
5Todd WiltshireNowa Południowa Walia(3,w,2,2,3,2) 10+2
6Shane BowesPołudniowa Australia(3,1,2,3,1) 10+1
7Phil CrumpWiktoria(0,2,3,3,1) 9
8Troy ButlerQueensland(0,2,2,2,2) 8
9Shane ParkerPołudniowa Australia(2,2,2,2,w) 8
10Scott NormanPołudniowa Australia (2,1,0,0,2) 5
11Damon RichardsonPołudniowa Australia (2,0,1,0,2) 5
12Mark LemonWiktoria (1,2,1,1,0) 5
13Wayne BridgefordTerytorium Północne (1,1,0,0,1) 3
14Darren WinklerQueensland (1,0,0,1,0) 2
15Glen BaxterTerytorium Północne(0,0,0,1,1) 2
16Jason LyonsWiktoria(w/2min,1,1,0,u) 2
17Kelvin WillisTerytorium Północne(0) 0R

Alice Springs - 19 styczeń (19.01).

Uwaga ! Ze względu na bojkot finału. Dodatkowo rozegrano eliminacje. Awans Top4.

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Shane BowesPołudniowa Australia(3,3,3,3) 12
2Scott NormanPołudniowa Australia- 10
3Mark LemonWiktoria- 9
4Glyn TaylorZachodnia Australia- 9
5Kelvin WillisTerytorium Północne- 9
6Jason HawkesWiktoria- 6
7Trevor O BrienTerytorium Północne- 6
8John ReidQueensland- 5
9Robbie WarkTerytorium Północne- 4
10Danny WarkTerytorium Północne- 3
12Mark O CassTerytorium Północne- 2
13Troy MitchellTerytorium Północne- 2
14Stuart CassidyTerytorium Północne- 1

Murray Bridge, Riverview Speedway - 29 grudzień 1990 (29.12.1990).

Uwaga ! Awans Top2.

Finał - Południowa Australia

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Shane ParkerPołudniowa Australia(3,3,3,3,3) 15
2Damon RichardsonPołudniowa Australia- 11+3
3Brett TomkinsPołudniowa Australia- 11+2
4Neil PerryPołudniowa Australia- 10
5Neil HardyPołudniowa Australia- 10
6Darrell BranfordPołudniowa Australia- 9
7Steve GraetzPołudniowa Australia- 8
8Ross NoblePołudniowa Australia- 8
9Scott NormanPołudniowa Australia- 7
10Barry GoldingPołudniowa Australia- 7
11Troy NorvillPołudniowa Australia- 6
12Gary FischerPołudniowa Australia- 6
13Paul CooperPołudniowa Australia- 5
14Mark MitchellPołudniowa Australia- 3
15Matthew AnchorPołudniowa Australia- 3
16Ivan Clothier Południowa Australia- 1R
17Shaun SampsonPołudniowa Australia- 0

Perth, Claremont Speedway - 28 grudzień (28.12.1990).

Uwaga ! Awans Top2.

Finał - Zachodnia Australia

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Glenn DoyleZachodnia Australia- 30
2David CheshireZachodnia Australia- 28
3Michael CarterZachodnia Australia- 22
4Glyn TaylorZachodnia Australia- 20
5Guy WilsonZachodnia Australia- 20
6Ross TownsonZachodnia Australia- 15
7Louis RussellZachodnia Australia- 11
8Steve O LearyZachodnia Australia- 9
9Marshall McDiarmidZachodnia Australia- 9
10Lee RedmondZachodnia Australia- 8
11Frank SmartZachodnia Australia- 8
12Col BurnZachodnia Australia- 5
13Steve Johnston Zachodnia Australia- 0R

Newcastle, Newcastle Motordrome - 26 grudzień 1990 (26.12.1990).

Uwaga ! Awans Top2.

Finał - Nowa Południowa Walia

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Craig BoyceNowa Południowa Walia(3,3,3,3,3) 15
2Todd WiltshireNowa Południowa Walia- 14
3Stephen DaviesNowa Południowa Walia- 13
4Chris WatsonNowa Południowa Walia- 11+3
5Rod ColquhounNowa Południowa Walia- 11+2
6Mick PooleNowa Południowa Walia- 10
7Sean WillmottNowa Południowa Walia- 8
8Scott HumphriesNowa Południowa Walia- 8
9Tony PrimmerNowa Południowa Walia- 8
10Mark UnicombNowa Południowa Walia- 5
11Jamie PlumbNowa Południowa Walia- 4
12Matthew PooleNowa Południowa Walia- 3
13Mick HolderNowa Południowa Walia- 3
14Darren EtheridgeNowa Południowa Walia- 3
15Dave HamnettNowa Południowa Walia- 2
16Tim HunterNowa Południowa Walia- 2

Mildura, Olympic Park Speedway - 23 grudzień 1990 (23.12.1990).

Uwaga ! Awans Top2.

Finał - Wiktoria

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Leigh AdamsWiktoria(3,3,3,3,3) 15
2Jason LyonsWiktoria- 14
3Phil CrumpWiktoria- 11+3
4Mark LemonWiktoria- 11+2
5Nigel AldertonWiktoria- 10
6Cory AldertonWiktoria- 10
7Jason HawkesWiktoria- 10
8Matt McWilliamWiktoria- 8
9Anthony KeyWiktoria- 6
10Glen BowlesWiktoria- 5
11Jody MasonWiktoria- 5
12Gavin SedgemenWiktoria- 4
13Paul Wheatland Wiktoria- 3R
14Justin ThomasWiktoria- 2
15Reece Davison Wiktoria- 2R
16Nigel TermellingWiktoria- 1
17Rick WatsonWiktoria- 1
18Darren WadeWiktoria- 1

Mackay, Mac s Speedway - 1 grudzień 1990 (01.12.1990).

Uwaga ! Awans Top2.

Finał - Queensland

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Troy ButlerQueensland(3,3,3,3,3) 15
2Darren WinklerQueensland- 13+3
3Alan RivettQueensland- 13+2
4Wayne BaxterQueensland- 11+3
5Peter ChristopherQueensland- 11+2
6John ReidQueensland- 10
7Stafford GalvinQueensland- 8
8Terry KeyseQueensland- 7
9Clinton ButlerQueensland- 5
10Wayne KennedyQueensland- 5
11Gary RichardsQueensland- 4
12Craig HydeQueensland- 4
13Steven ButlerQueensland- 4
14Gary DaveyQueensland- 3
15Brian WardQueensland- 2
16Craig JungQueensland- 2
17Kevin Winton Queensland- 2R

Tennant Creek, Tennant Creek Speedway - 17 listopad 1990 (17.11.1990).

Uwaga ! Awans Top2.

Finał - Terytorium Północne

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wayne BridgefordTerytorium Północne(3,3,3,3,3) 15
2Glen BaxterTerytorium Północne- 14
3Trevor O BrienTerytorium Północne- 13
4Robbie WarkTerytorium Północne- 11
5Kelvin WillisTerytorium Północne- 11
6Wayne LorymerTerytorium Północne- 9
7Mark O CassTerytorium Północne- 7
8Marcus GrayTerytorium Północne- 7
9Danny WarkTerytorium Północne- 7
10Kerrin GiezendannerTerytorium Północne- 7
11Stuart CassidyTerytorium Północne- 6
12Michael ClausonTerytorium Północne- 4
13Dean PierceTerytorium Północne- 4
14Tony HardacreTerytorium Północne- 2
15Wally BondareffTerytorium Północne- 1

1992

Adelaide, South Australia - North Arm Speedway - 26 styczeń (26.01).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Leigh AdamsWiktoria(3,2,3,3,3) 14
2Shane ParkerPołudniowa Australia(2,3,3,3,2) 13
3Mark CarlsonQueensland(2,2,2,2,3) 11
4Jason LyonsWiktoria(3,0,3,2,2+3) 10+3
5Glenn DoyleZachodnia Australia(3,3,1,2,1+2) 10+2
6Tony LangdonQueensland(1,2,1,3,3) 10+1
7Craig HodgsonPołudniowa Australia(3,1,t,1,3) 8
8Craig BoyceNowa Południowa Walia(2,3,2,0,1) 8
9Mick PooleNowa Południowa Walia(1,3,1,1,2) 8
10David CheshireZachodnia Australia(1,1,3,2,0) 7
11Troy ButlerQueensland(u,2,2,1,1) 6
12Rod ColquhounNowa Południowa Walia(0,1,0,3,2) 6
13Mike CarterZachodnia Australia(2,0,2,1,0) 5
14Glen BaxterTerytorium Północne(1,0,0,0,1) 2
15Kelvin WillisTerytorium Północne(0,0,0,0,0) 0
16Todd WiltshireNowa Połduniowa Walia(u) 0
17Steve GraetzPołudniowa Australia(1,0,0) 1R
17Paul ChevyPołudniowa Australia(1) 1R


1993

Brisbane Exhibition – 30 styczeń

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Leigh Adams-(2,3,3,3,3) 14
2Jason Lyons-(3,2,2,2,3) 12
3Shane Bowes-(1,3,3,3,1) 11
4Craig Hodgson-(3,2,t,3,2+3) 10+3
5Troy Butler-(w,3,3,2,2+2) 10+2
6Craig BoyceNowa Południowa Walia(1,2,3,w,3) 9
7Mick Poole-(1,2,2,3,1) 9
8Tony Langdon-(0,0,2,1,3) 9
9Stephen Davies-(1,3,2,u,w) 6
10Mark Carlson-(3,1,1,0,1) 6
11Scott Norman-(3,0,1,1,0) 5
12Glenn Doyle-(2,1,w,2,0) 5
13Mark Lemon-(0,1,1,1,2) 5
14Glen Baxter-(0,1,1,2,1) 5
15Shane Parker-(2,0,0,0,2) 4
16Wayne Bridgeford-(2,0,0,1,0) 3
17Clinton Butler-(0) 0R
17Mick Powell-(0) 0R


1994

Mildura – 22 styczeń

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Leigh AdamsVictoria(3,3,3,3,3) 15
2Jason LyonsVictoria(3,2,2,3,3) 13
3Jason CrumpQueensland(3,3,w,2,3) 11
4Craig BoyceNowa Południowa Walia(2,3,3,3,w/u) 11
5Shane ParkerSouth Australia(1,2,3,1,3) 10
6Mick PooleNowa Południowa Walia(2,w/u,2,3,2) 9
7Tony LangdonQueensland(1,1,3,2,2) 9
8Cory AldertonWiktoria(2,2,1,2,2) 9
9Troy ButlerQueensland(u,2,1,2,2) 7
10Mark LemonVictoria(2,3,2,1,u) 6
11Stephen DaviesNowa Południowa Walia(3,1,u,u,1) 5
12Brett WoodifieldAustralia Południowa(0,1,2,1,0) 4
13Tony RoseQueensland(1,0,1,1,1) 4
14Steve JohnstonAustralia Zachodnia(1,1,u,0,w/u) 2
15Wayne LorrymerTerytorium Północne(0,0,1,0,0) 1
16Greg BartlettAustralia Zachodnia(w/u,0,0,0,1) 1


1995

Gosford – 27 styczeń

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jason Crump-(3,3,3,3,2) 14
2Craig Boyce-(1,3,3,3,3+3) 13+3
3Leigh Adams-(3,3,2,2,3+2) 13+2
4Jason Lyons-(3,2,2,2,3) 12
5Shane Parker-(2,2,3,1,2) 10
6Stephen Davies-(2,1,3,2,2) 10
7Chris Watson-(2,u,2,3,2) 9
8Ryan Sullivan-(3,1,0,1,3) 8
9Steve Johnston-(1,3,2,u,1) 7
10Mick Poole-(1,2,0,3,0) 6
11Glenn Doyle-(2,2,1,0,1) 6
12Mark Lemon-(u,1,1,1,1) 4
13Shane Bowes-(0,0,1,2,0) 3
14Tony Langdon-(0,1,1,0) 2
15Cory AldertonWiktoria(1,0,0,1,0) 2
16Greg Bartlett-(0,0,0,0,1) 1
17Craig WatsonNowa Południowa Walia(0) 0R


1996

Newcastle Showground – 17 luty

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Craig Boyce-(3,3,3,3,3) 15
2Jason Crump-(3,1,3,3,3) 13+3
3Tony Langdon-(3,2,3,3,2) 13+2
4Leigh Adams-(0,3,2,2,3+3) 10+3
5Jason Lyons-(2,3,1,1,3+2) 10+2
6Mark Lemon-(2,0,3,2,2) 9
7Ryan Sullivan-(1,2,2,3,w) 8
8Mick Poole-(1,2,2,1,2) 8
9Chris Watson-(2,1,2,1,2) 8
10Shane Parker-(w,3,1,2,1) 7
11Steve Johnston-(2,2,1,0,1) 6
12Wayne Baxter-(3,1,1,0,0) 5
13Craig WatsonNowa Południowa Walia(1,0,0,2,w) 3
14Rod Heathcote-(1,0,0,0,1) 2
15Lee Redmond-(0,w,0,1,1) 2
16Brett WoodifieldAustralia Południowa(0,1,0,w,0) 1
17Stephen Davies-(ns) nsR
17Adam ShieldsNowa Południowa Walia(ns) nsR


1997

Brisbane Exhibition – 28 grudzień 1996

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Craig Boyce-(3,3,3,3,3) 15
2Jason Crump-(3,2,3,2,3+3) 13+3
3Ryan Sullivan-(3,1,3,3,3+2) 13+2
4Leigh Adams-(2,3,3,3,2+1) 13+1
5Craig Watson-(w,3,2,2,3) 10
6Shane Parker-(2,3,2,1,2) 10
7Jason Lyons-(1,w,2,3,2) 8
8Stephen Davies-(3,2,1,w,1) 7
9Mark Lemon-(1,2,2,w,2) 7
10Mick Poole-(2,1,0,2,1) 6
11Tony Rose-(1,2,1,0,1) 5
12Mark Keast-(2,0,1,1,1) 5
13Brett WoodifieldAustralia Południowa(0,1,0,2,0) 3
14Lee Redmond-(1,w,1,w/u) 2
15Jason Stewart-(w,1,0,0,w/u) 1
16Matthew Johnson-(w,w,0) 0
17Brent Collyer-(1) 1R
18Paul Stewart-(w/u) 0R


1998

Murray Bridge – 14 luty

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Leigh Adams-(1,3,3,3,3,3) 13+3
2Jason Lyons-(3,2,3,2,3,2) 13+2
3Jason Crump-(3,3,3,2,2+1) 13+1
4Ryan Sullivan-(3,2,2,3,2) 12
5Mark Lemon-(3,3,2,0,3) 11
6Todd Wiltshire-(2,3,3,2,1) 11
7Steve Johnston-(1,2,2,1,3) 9
8Shane Bowes-(2,1,1,3,1) 8
9Shane Parker-(2,0,2,1,2) 7
10Mick Poole-(w,1,w/u,3,2) 6
11Craig Watson-(2,2,0,1,0) 5
12Nigel Sadler-(0,1,1,2,0) 4
13Matthew Johnson-(1,1,0,u) 2
14Frank Smart-(1,0,w,1,0) 2
15Jason Hawkes-(0,0,w,0,1) 1
16Cory AldertonWiktoria(0,0,1,0,0) 1
17Brett WoodifieldAustralia Południowa(1) 1R


1999

Mildura – 13 luty

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Todd Wiltshire-(2,3,3,3,0) 11+3
2Jason Lyons-(3,3,3,2,3) 14+2
3Nigel Sadler-(w/u,2,3,3,2) 10+1
4Frank Smart-(1,3,1,3,2) 10+0
5Travis McGowan-(2,1,2,2,3) 10
6Kevin Doolan-(1,3,0,3,2) 9
7Steve Johnston-(3,2,3,w,1) 9
8Jason Hawkes-(3,2,1,2,1) 9
9Russell Harrison-(2,2,1,0,3) 8
10Brett WoodifieldAustralia Południowa(2,1,0,2,3) 8
11Davey Watt-(3,0,2,1) 6
12Nathan Simpson-(w,t,2,1,2) 5
13Steve Viner-(1,0,2,0,1) 4
14Lee Redmond-(1,1,1,1,0) 4
15Scott Hislop-(0,1,0,w/u) 1
16Clinton Leitch-(0,1,0,w/u) 1
17Jason Stewart-(0,1) 1R
18Ashley JonesVictoria(u) 0R


2000

Gosford – 5 luty

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Leigh Adams-- 13+3
2Mark Lemon-- 12+2
3Todd Wiltshire-- 11+1
4Jason Lyons-- 12+0
5Craig Watson-- 10
6Stephen Davies-- 10
7Mick Poole-- 10
8Travis McGowan-- 7
9Steve Johnston-- 8
10Adam ShieldsNowa Południowa Walia- 8
11Nigel Sadler-- 7
12Davey Watt-- 4
13Kevin Doolan-- 3
14Russell Harrison-- 2
15Guy Wilson-- 1
16Brendon MacKay-- 0
17Chris Szauter-- nsR


2001

Murray Bridge – 3 luty

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Todd Wiltshire-(3,3,3,3,2) 14+3
2Leigh Adams-(3,3,3,2,3) 14+2
3Mick Poole-(2,3,2,w,3) 10+1
4Steve Johnston-(3,3,2,3,1) 12+0
5Shane Parker-(3,1,0,3,2) 9
6Brett WoodifieldAustralia Południowa(2,0,3,1,3) 9
7Nigel Sadler-(1,2,2,3,1) 9
8Craig Watson-(0,2,1,2,3) 8
9Jason Lyons-(2,2,1,w/u,2) 8
10Travis McGowan-(2,2,0,w,2) 6
11Adam ShieldsNowa Południowa Walia(1,1,t,2,1) 5
12Lee Redmond-(1,w/u,3,0,0) 4
13Russell Harrison-(0,0,2,1,1) 4
14Davey Watt-(1,1,0,w,0) 2
15Dean Wiseman-(0,1,1,0,0) 2
16Christian Henry-(u,0,0,1,0) 1
17Ford Keane-(1) 1


2002

Wayville Showground, Adelaide – 16 luty

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Leigh Adams-(5,5,5,5) 20+5
2Jason Crump-(5,w/u,4,5) 14+4
3Ryan Sullivan-(5,4,5,4) 18+3
4Todd Wiltshire-(3,4,4,5) 16+2
5Mick Poole-(3,5,3,3) 14+1
6Steve Johnston-(4,5,5,2) 16+0
7Travis McGowan-(4,2,4,3) 13+5
8Kevin Doolan-(2,3,1,3) 9+4
9Craig Watson-(2,2,w,2) 6+3
10Mark Lemon-(1,3,2,4) 10+2
11Russell Harrison-(3,0,3,2) 8+1
12Nigel Sadler-(4,3,2,4) 13+0
13Davey Watt-(w,1,3,1) 5+5
14Brett WoodifieldAustralia Południowa(2,2,0,0) 4+4
15Ford Keane-(0,1,2,0) 3+3
16Guy Wilson-(1,t,1,1) 3+2
17Jonathan White-(0,1,1,0) 2+1
18Jason Lyons-(1,4,w) 5+ns
19Nathan Hedley-(0,1) 1


2003

Gosford – 11 styczeń

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Leigh Adams-(3,3,3,3,3) 15+3
2Todd Wiltshire-(2,3,2,2,3) 12+2
3Craig WatsonNowa Południowa Walia(3,3,2,3,2) 13+1
4Mick Poole-(2,3,2,2,3) 12+0
5Mark Lemon-(2,2,1,3,2) 10
6John JorgensenDania(1,w,3,3,2) 9
7Scott Smith-(3,2,0,3) 8
8Travis McGowan-(3,0,3,1,u) 7
9Lee Herne-(1,1,1,1,2) 6
10Christian Henry-(0,3,2,0,1) 6
11Kevin Doolan-(1,2,1,1,1) 6
12Rory Schlein-(1,1,1,2,0) 5
13Jason Stewart-(0,0,2,2,1) 5
14Lee Redmond-(2,1,0,0,0) 3
15Ty Platt-(0,1,0,1,1) 3
16Russell Harrison-(w,0,0,u) 0
17Cameron WoodwardWiktoria(w) 0
18Ashley JonesVictoria(0) 0


2004

3 rundy: Gold Coast – 10 styczeń, Gosford – 17 styczeń, Mildura – 21 styczeń.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ryan Sullivan-(20,20,20) 60
2Leigh Adams-(18,18,18) 54
3Todd Wiltshire-(16,17,16) 49
4Jason Lyons-(15,15,17) 47
5Travis McGowan-(13,16,14) 43
6John JorgensenDania(17,13,11) 41
7Rory Schlein-(11,12,15) 38
8Steve Johnston-(10,14,12) 36
9Mark Lemon-(14,11,10) 35
10Kevin Doolan-(12,10,13) 35
11Ashley JonesVictoria(9,4,9) 25
12Russell Harrison-(2,9,6) 17
13Nathan Hedley-(4,3,7) 13
14Scott Smith-(6,6,-) 12
15Trent Leverington-(3,3,4) 10
16Dave Booth-(7,-,-) 7
17Ben Shields-(-,4,-) 4
18Chris FergusonWiktoria(-,-,3) 3
19Cory GathercoleWiktoria(-,-,2) 2
20Leigh Fernance-(-,1,-) 1
21James Holder-(-,0,-) 0
22Brock GatesWiktoria(-,-,0) 0


2005

4 rundy: Gosford, Newcastle, Gillman, Mildura.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Leigh AdamsVictoria(20,20,20,20) 80
2Jason LyonsVictoria(17,16,18,16) 67
3Steve JohnstonAustralia Zachodnia(18,15,13,15) 61
4Charlie GjeddeDania(12,17,17,14) 60
5Craig WatsonNowa Południowa Walia(14,18,16,10) 58
6Travis McGowanVictoria(16,14,10,17) 57
7Adam ShieldsNowa Południowa Walia(13,13,12,18) 56
8Mark LemonVictoria(15,12,15,9) 51
9Rory SchleinAustralia Południowa(9,10,14,13) 46
10Kevin DoolanVictoria(11,11,11,4) 37
11Ashley JonesVictoria(2,9,7,12) 30
12Cameron WoodwardVictoria(6,3,9,11) 29
13Troy BatchelorQueensland(10,7,4,6) 27
14Matthew WethersSouth Australia(7,6,6,7) 26
15Chris FergusonVictoria(4,2,3,2) 11
16Tom HedleyVictoria(-,-,2,3) 5
17Jason DoyleNowa Południowa Walia(-,4,-,-) 4
18Adam AllottAnglia(3,-,-,-) 3

Gillman - 4 styczeń

Eliminacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Troy BatchelorQueensland(3,3,3,3,3) 15
3Mark JonesVictoria(2,3,3,2,3) 13
4Jason DoyleNowa Południowa Walia(3,2,3,3,1) 12
5Robert KsiężakPołudniowa Australia(3,3,2,1,1) 10
6Cameron WoodwardVictoria(2,2,2,2,1) 9
7Trevor Harding IIAustralia Zachodnia(2,3,0,3,0) 8
8Cory GathercoleWiktoria(2,t,2,2,2) 8
9Arlo BugejaPołudniowa Australia(1,1,1,0,3) 6
10Aaron SummersPołudniowa Australia(t,2,1,1,2) 6
11Tyron ProctorVictoria(1,0,0,2,2) 5
12Daine StevensNowa Południowa Walia(1,0,2,0,1) 4
13Matt JonesVictoria(1,2,1,0,0) 4
14Chris FergusonVictoria(0,1,0,1,1) 3
15Michael SladeNowa Południowa Walia(0,1,1,1,0) 3
16Luke SladeNowa Południowa Walia(0,0,0,0,0) 0

2006

Gillman - 6 styczeń, Mildura - 8 styczeń, Newcastle - 14 styczeń

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Leigh AdamsVictoria(20+20+20) 60
2Todd WiltshireNowa Południowa Walia(18+17+18) 53
3Rory SchleinPołudniowa Australia(15+18+13) 46
4Adam ShieldsNowa Południowa Walia(16+12+17) 45
5Travis McGovanVictoria(13+14+14) 41
6Simon SteadAnglia(11+15+12) 38
7Davey WattQueensland(17+6+11) 34
8Troy BatchelorQueensland(14+3+15) 32
9Craig WatsonNowa Południowa Walia(6+9+16) 31
10Jason DoyleNowa Południowa Walia(4+16+10) 30
11Kevin DoolanPołudniowa Australia(12+11+4) 27
12Jason LyonsVictoria(7+13+6) 26
13Chris HolderNowa Południowa Walia(10+4+9) 23
14Robert KsiężakPołudniowa Australia(9+7+3) 19
15Cameron WoodwardVictoria(3+10+2) 15
16Mark JonesVictoria(2+2+7) 11

Gillman - 4 styczeń

Eliminacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Troy BatchelorQueensland(3,3,3,3,3) 15
2Todd WiltshireNowa Południowa Walia(3,1,3,3,3) 13
3Mark JonesVictoria(2,3,3,2,3) 13
4Jason DoyleNowa Południowa Walia(3,2,3,3,1) 12
5Robert KsiężakPołudniowa Australia(3,3,2,1,1) 10
6Cameron WoodwardVictoria(2,2,2,2,1) 9
7Trevor Harding IIAustralia Zachodnia(2,3,0,3,0) 8
8Cory GathercoleWiktoria(2,w/t,2,2,2) 8
9Arlo BugejaPołudniowa Australia(1,1,1,0,3) 6
10Aaron SummersPołudniowa Australia(w/t,2,1,1,2) 6
11Tyron ProctorVictoria(1,0,0,2,2) 5
12Daine StevensNowa Południowa Walia(1,0,2,0,1) 4
13Matt JonesVictoria(1,2,1,0,0) 4
14Chris FergusonVictoria(0,1,0,1,1) 3
15Michael SladeNowa Południowa Walia(0,1,1,1,0) 3
16Luke SladeNowa Południowa Walia(0,0,0,0,0) 0
17Hayden Sandford-(w/t) 0RT
17Hayden Redding-(0) 0RT
17Daniel Harding-(0) 0RT

2007

5 rund: Newcastle - 3 styczeń, Sydney - 5 styczeń, Mildura - 10 styczeń, Gillman - 12 styczeń, Mt Gambier - 13 styczeń

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jason CrumpQueensland(20,20,18,18,20) 96
2Leigh AdamsWiktoria(15,18,20,20,18) 91
3Steve JohnstonZachodnia Australia(18,16,14,13,14) 75
4Rory SchleinPołudniowa Australia(16,17,11,16,13) 73
5Simon SteadWielka Brytania(11,9,16,15,17) 68
6Scott NichollsWielka Brytania(17,12,12,11,15) 67
7Chris HolderNowa Południowa Walia(14,15,2,17,16) 64
8Jason DoyleNowa Południowa Walia(10,11,15,14,10) 60
9Mark LemonWiktoria(12,14,13,10,4) 53
10Travis McGowanWiktoria(9,4,17,12,9) 51
11Cameron WoodwardWiktoria(6,10,9,6,11) 42
12Troy BatchelorQueensland(7,6,7,9,12) 41
13Cory GathercoleWiktoria(4,13,10,7,3) 37
14Tom HedleyWiktoria(13,7,4,4,6) 34
15Trevor Harding IIZachodnia Australia(3,2,3,3,7) 18
16Tyron ProctorWiktoria(2,3,6,2,2) 15

Gillman - 30 grudzień 2006

Eliminacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Cory CathercoleWiktoria(3,2,3,3,3) 14
2Tom HedleyWiktoria(3,3,3,1,3) 13
3Tyron ProctorWiktoria(2,3,2,3,2) 12
4Trevor Harding IIZachodnia Australia(3,1,w/u,3,3) 10+3
5Lee HerneNowa Południowa Walia(2,2,1,2,3) 10+2
6Jay HerneNowa Południowa Walia(1,2,3,3,1) 10+1
7Kozza SmithNowa Południowa Walia(1,3,2,1,2) 9
8Mark JonesNowa Południowa Walia(2,t,2,2,2) 8
9James HolderNowa Południowa Walia(1,1,0,2,1) 7
10Aaron SummersPołudniowa Australia(1,3,2,0,1) 7
11Mitchell DaveyQueensland(2,2,1,1,0) 6
12Robert KsiężakPołudniowa Australia(3,t,w,1,2) 6
13Arlo BugejaPołudniowa Australia(0,1,w,2,1) 4
14Ryan SedgmenWiktoria(0,0,3,0,0) 3
15Daine StevensNowa Południowa Walia(u,1,1,0,0) 2
16Elliot MyersNowa Południowa Walia(t,0,0,0,0) 0
17Kane MunroZachodnia Australia(0,0,0) 0R

2008

5 rund: Mildura (Olympic Park) - 29 grudzień 2007, Adelajda (Gillman) - 2 styczeń, Mount Gambier - 5 styczeń, Newcastle - 9 styczeń, Sydney (Homebush) - 11 styczeń.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Chris HolderNowa Południowa Walia(20,20,20,20,20) 100
2Troy BatchelorQueensland(15,18,17,18,18) 86
3Joe ScreenAnglia(12,17,18,17,14) 78
4Cameron WoodwardWiktoria(18,14,15,14,16) 77
5Fredrik LindgrenSzwecja(16,15,16,15,15) 77
6Jason DoyleNowa Południowa Walia(11,16,13,16,17) 73
7Filip SiteraCzechy(14,13,12,7) 58
8Robert KsiężakPołudniowa Australia(10,10,11,7,10) 48
9Cory CathercoleWiktoria(13,9,4,11,6) 43
10Tom HedleyWiktoria(2,4,14,13,4) 37
11Aaron SummersPołudniowa Australia(9,11,2,2,12) 36
12Josh GrajczonekQueensland(6,2,9,6,9) 32
13Travis McGowanWiktoria(17,12,ns,ns,ns) 29
14Trevor Harding IIZachodnia Australia(3,6,3,3,13) 28
15Tyron ProctorWiktoria(7,7,7,4,3) 28
16Lee HerneNowa Południowa Walia(4,3,6,10,2) 25
17James HolderNowa Południowa Walia(0,0,nsR,9,11) 20
18Richard SweetmanNowa Południowa Walia(nsR,0,10,ns,ns) 10
19Kozza SmithNowa Południowa Walia(0,-,-,nsR,-) 0
20Arlo BugejaAustralia Południowa(-,-,-,-,-) 0
21Sam Masters-(-,-,-,-,-) 0


2009

3 rundy: Newcastle - 3 styczeń, Mildura - 7 styczeń, Gillman - 10 styczeń.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Leigh AdamsWiktoria(20,20,20) 60
2Chris HolderNowa Południowa Walia(17,18,17) 52
3Rory SchleinTerytorium Północne(18,15,15) 48
4Troy BatchelorQueensland(10,17,18) 45
5Davey WattQueensland(13,14,16) 43
6Cameron WoodwardWiktoria(15,13,13) 41
7Tyron ProctorWiktoria(14,12,11) 37
8Jason DoyleNowa Południowa Walia(16,16,) 32
9Darcy WardQueensland(6,11,14) 31
10Cory GathercoleWiktoria(12,4,12) 28
11Kozza SmithNowa Południowa Walia(7,10,10) 27
12Josh GrajczonekQueensland(4,9,7) 20
13Jay HerneNowa Południowa Walia(11,3,3) 17
14Aaron SummersAustralia Południowa(2,6,9) 17
15Justin SedgmenWiktoria(3,7,6) 16
16Lee HerneNowa Południowa Walia(9,2,2) 13
17James HolderNowa Południowa Walia(ns,ns,4) 4
18Arlo BugejaAustralia Południowa(-,-,0) 0
19Hugh SkidmoreNowa Południowa Walia(ns,ns,-) 0

Eliminacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kozza SmithNewcastle, Nowa Południowa Walia(3,3,3,2,3) 14
2Aaron SummersAdelajda, Queensland(3,3,1,3,3) 13
3Darcy WardBrisbane, Queensland(3,3,2,3,1) 12
4Jay HerneLumeah, Nowa Południowa Walia(2,2,3,1,3) 11
5Justin SedgmenMildura, Wiktoria(2,1,3,2,3) 11
6Lee HerneLumeah, Nowa Południowa Walia(2,2,2,3,1) 10
7James HolderAppin, Nowa Południowa Walia(1,0,3,3,2) 9
8Hugh SkidmoreMildura, Wiktoria(1,3,1,1,2) 8
9Sam MastersNewcastle, Nowa Południowa Walia(3,2,1,1,0) 7
10Arlo BugejaAdelajda, Queensland(0,2,0,2,2) 6
11Richard SweetmanNewcastle, Nowa Południowa Walia(2,1,2,0,0) 5
12Michael PenfieldNewcastle, Nowa Południowa Walia(1,1,0,2,1) 5
13Ryan SedgmenMildura, Wiktoria(w,0,0,0,2) 2
14Mitchell DaveyTownsville, Queensland(w,0,2,0,0) 2
15Kurt ShieldsMulbering, Nowa Południowa Walia(1,1,0,0,0) 2
16Jake AndersonWiktoria(0,0,1,1,0) 2
17Alex DaviesNowa Południowa Walia(ns) nsR
17Todd Kurtz-(ns) nsR

2010

3 rundy: Gillman - 2 styczeń, Mildura - styczeń, Newcastle - 9 styczeń

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Chris HolderNowa Południowa Walia(18,18,20) 56
2Troy BatchelorQueensland(20,20,15) 55
3Darcy WardQueensland(17,17,17) 51
4Rory SchleinPołudniowa Australia(16,16,16) 48
5Cory GathercoleWiktoria(13,12,14) 39
6Tyron ProctorWiktoria(15,13,10) 38
7Jason DoyleNowa Południowa Walia(14,9,13) 36
8Justin SedgmenWiktoria(11,14,11) 36
9Cameron WoodwardWiktoria(9,7,18) 34
10Sam MastersNowa Południowa Walia(7,11,12) 30
11Josh AutyAnglia(12,10,4) 26
12Alex DaviesNowa Południowa Walia(10,6,6) 22
13Mark LemonWiktoria(6,15,-) 21
14Robert KsiężakPołudniowa Australia(4,2,9) 15
15Josh GrajczonekPołudniowa Australia(2,4,3) 9
16James HolderNowa Południowa Walia(3,3,2) 8
17Joe HainesAnglia(-,-,7) 7

Mildura - 30 grudzień 2009

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Robert KsiężakPołudniowa Australia(3,3,3,1,3) 14
2Justin SedgmenWiktoria(1,3,3,3,2) 12
3Josh GrajczonekQueensland(3,3,2,3,-) 11
4Alex DaviesNowa Południowa Walia(2,2,2,2,3) 11
5Josh AutyAnglia(3,2,1,1,3) 10
6James HolderNowa Południowa Walia(3,t,2,2,2) 9+3
7Joe HainesAnglia(1,u,2,3,3) 9+2
8Dakota NorthWiktoria(2,2,0,3,2) 9+w/u
9Mark JonesWiktoria(1,1,3,2,1) 8
10Jake AndersonWiktoria(2,0,3,0,2) 7
11Mitchell DaveyQueensland(2,2,1,1,1) 7
12Ryan SedgmenWiktoria(1,3,0,0,1) 5
13Brock GatesWiktoria(0,1,1,2,0) 4
14Robert BranfordPołudniowa Australia(0,-,0,1,1) 2
15Matt JonesWiktoria(u,0,1,0,0) 1
16Ricky WallaceNowa Południowa Walia(ns,ns,ns,ns,ns) ns

2011

4 rundy: Kurri Kurrii - 15 styczeń (15.01), Gillman - 22 styczeń (22.01), Broken Hill - 26 styczeń (26.01), Mildura - 29 styczeń (29.01).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Chris HolderNowa Południowa Walia(14+3A (20),15+3A (20),14+3A (20),7 (9)) 69 [50]
2Darcy WardQueensland(11+2B (15),10+3B+2A (18),7 (10),14+3A (20)) 63 [42]
3David WattQueensland(13+2A (18),13+1A (17),13+2A (18),7 (10)) 63 [46]
4Rory SchleinAustralia Południowa(9+1B (14),9+2B (15),9+3B+0A (16),12+1A (17)) 62 [39]
5Cameron WoodwardWiktoria(4 (6),13+0A (16),10+2B (15),10+2A (18)) 55 [37]
6Cory GathercoleWiktoria(11+0A (16),9+0B (13),8 (12),8 (11)) 52 [36]
7Justin SedgmenWiktoria(8 (12),5 (10),12+1B (14),9+2B (15)) 51 [34]
8Kozza SmithNowa Południowa Walia(8+0B (13),4 (7),12+1A (17),10+uB (13)) 50 [34]
9Tyron ProctorWiktoria(8 (11),8+1B (14),7 (11),10+1B (14)) 50 [34]
10Sam MastersNowa Południowa Walia(6 (9),6 (11),9+0B (13),7 (7)) 40 [28]
11Richard SweetmanNowa Południowa Walia(8 (10),5 (9),5 (7),8 (12)) 38 [26]
12Kyle NewmanAnglia(-,4 (6),6 (9),9+3B+uA (16)) 31 [19]
13Jason DoyleNowa Południowa Walia(11+3B+1A (17),6 (12),ns,ns) 29 [17]
14Taylor PooleNowa Południowa Walia(5 (7),3 (4),4 (6),ns) 17 [12]
15Arlo BugejaAustralia Południowa(3 (4),3 (3),2 (3),2 (4)) 14 [10]
16Mitchell DaveyNowa Południowa Walia(1 (3),1 (2),2 (4),0 (2)) 11 [4]
17Brock Gates-(-,-,-,1 (3)) 3 [1]
18Ryan SedgmenWiktoria(-,-,0 (2),2R (0)) 2 [2]
19Brenton BarnfieldWiktoria(0 (2),ns,ns,ns) 2 [0]
20Aaron Summers-(-,5R (0),-,-) 0 [5]
21Robert MedsonAustralia Południowa(-,-,1R (0),-) 0 [1]
22Daine Stevens-(nsR,-,-,-) nsR [ns]


2012

3 rundy: North Brisbane - 7 styczeń (07.01), Kurri Kurri - 14 styczeń (14.01), Gillman - 21 styczeń (21.01).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Chris HolderNowa Południowa Walia(14+3A [20],15+3A [20],15+2A [20]) 60 [44]
2Davey WattQueensland(13+2A [18],11+3B+1A [17],12+2A [18]) 53 [36]
3Cameron WoodwardWiktoria(12+1B [14],11+2A [18],14+1A [17]) 49 [37]
4Sam Masters-(9+3B+0A [16],13+0A [16],10+3B+0A [16]) 48 [32]
5Rohan Tungate-(12+1A [17],9+0B [13],10+2B [15]) 45 [31]
6Justin SedgmenWiktoria(9+2B [15],8 [12],11+1B [14]) 41 [28]
7Taylor PooleNowa Południowa Walia(9+0B [13],10+1B [14],9+0B13) 40 [28]
8Cory GathercoleWiktoria(8 [12],10+2B [15],6 [11]) 38 [24]
9Todd Kurtz-(8 [10],6 [9],5[10]) 29 [19]
10Jake Anderson-(2 [3],7 [10],5 [9]) 22 [14]
11Micky Dyer-(3 [4]+3 [4]+7 [12]) 20 [13]
12James Holder-(3 [6],7 [11],1 [2]) 19 [11]
13Robert Księżak-(3 [7]+5 [7]+4 [4]) 18 [12]
14Daine Stevens-(8 [11],1 [2],2 [3]) 16 [11]
15Kozza SmithNowa Południowa Walia(4 [9],-,-) 9 [4]
16Joey Ringwood-(ns+1 [3],4 [6]) 9 [5]
17Brenton BarnfieldWiktoria(-,-,5 [7]) 7 [5]
18Harley Horwood-(0 [0],4 [6],-) 6 [4]
19Troy Batchelor-(4 [2],-,-) 2 [4]
20Tom Jones-(-,-,1R) 0 [1R]
21Tyson Nelson-(0 [0R],-,-) 0 [0R]
21Jason Stewart-(-,-,wR) 0 [0R]
23Tyson Snow-(-,nsR,-) ns [nsR]
23Mason Campton-(-,nsR,-) ns [nsR]

North Brisbane - 6 styczeń (06.01).

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rohan Tungate-(3,2,2,3,3) 13
2Todd Kurtz-(3,1,3,3,1) 11
3Michael Dyer-(2,3,1,2,3) 11
4Sam Masters-(3,2,3,2,d) 10
5Jake Anderson-(2,2,2,1,3) 10
6James Holder-(3,3,0,2,1) 9
7Daine Stevens-(2,1,2,1,2) 8
8Tyson Nelson-(0,3,3,1,d) 7
9Harley Horwood-(1,0,u,3,3) 7
10Mason Campton-(u,2,1,3,1) 7
11Joey Ringwood-(2,0,3,d,2) 7
12Tyson Snow-(1,3,1,0,2) 7
13Brenton Barnfield-(1,w,2,2,2) 7
14Ryan Douglas-(1,1,1,0,0) 3
15Nick Rowe-(0,d,d,1,0) 1
16Sean McLellan-(ns,ns,ns,ns,ns) 0

2013

3 rundy: Gillman - 5 styczeń (05.01), Undera Park - 9 styczeń (09.01), Kurri Kurri - 12 styczeń (12.01).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Troy Batchelor-(13+3A [20],12+3A [20],14+3A [20]) 60 [39]
2Dakota North-(10+1B [14],10+2A [18],11+0A [16]) 48 [31]
3Cameron Woodward-(9+2B [15]+11+1A [17],8+2B [15]) 47 [28]
4Rohan Tungate-(9+1A [17],7 [9],10+3B+1A [17]) 43+3 [26]
5Jason Doyle-(14+2A [18],6 [7],14+2A [18]) 43+2 [32]
6Davey Watt-(7 [11],10+3B+w/2min.A [16],8 [12]) 39 [25]
7Alex Davies-(7 [12],7 [11],7 [11]) 34 [21]
8Michael Dyer-(9+3B+0A [16],3 [4],9+0B [13]) 33 [21]
9Justin Sedgmen-(8+0B [13],10+2B [15],3 [3]) 31 [21]
10Josh Grajczonek-(7 [10],9 [12],5 [9]) 31 [21]
11Mark Lemon-(6 [9],10+1B [14],5 [7]) 30 [21]
12Sam Masters-(5 [7],10+0B [13],7 [10]) 30 [22]
13Tyron Proctor-(5 [6],7 [10],9+1B [14]) 30 [21]
14Adam Shields-(4 [3],6 [4],4 [4]) 13 [14]
15Kozza Smith-(4 [4],1 [2],5 [6]) 12 [10]
16Cameron Heeps-(4 [2],2 [3],1 [2]) 7 [7]
17Mason Campton-(0 [0R],-,nsR) 0 [0R]
17Todd Kurtz-(-,0 [0R],nsR) 0 [0R]
19Max Fricke-(-,nsR,-) 0 [nsR]

Gillman - 4 styczeń (04.01).

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Alex Davies-(3,3,3,2,1) 12
2Adam Shields-(3,2,3,1,3) 12
3Tyron Proctor-(1,2,2,3,3) 11
4Jason Doyle-(3,3,1,t,3) 10
5Mark Lemon-(2,2,2,3,0) 9
6Kozza Smith-(t,2,3,2,2) 9
7Cameron Woodward-(1,3,2,2,1) 9
8Michael Dyer-(1,1,3,3,0) 8
9Mason Campton-(1,0,1,3,3) 8
10Todd Kurtz-(3,1,0,0,2) 6
11Max Fricke-(2,0,1,2,1) 6
12Cory Gathercole-(0,1,2,1,1) 5
13Jake Anderson-(0,3,0,1,0) 4
14Taylor Poole-(2,0,w,0,2) 4
15Tyson Nelson-(0,1,0,1,2) 4
16Joey Ringwood-(2,0,1,0,0) 3
17Hunter Anderson-(0) 0
17Sean Peterson-(0) 0

2014

3 rundy: Kurri Kurri - 4 styczeń (04.01), Undera - 8 styczeń (08.01), Gillman - 11 styczeń (11.01).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Chris HolderNowa Południowa Walia(18,20,18) 56
2Jason DoyleNowa Południowa Walia(20,18,16) 54
3Josh GrajczonekQueensland(15,14,15) 44+3
4Rohan TungateNowa Południowa Walia(11,13,20) 44+2
5Cameron WoodwardWiktoria(17,12,12) 41
5Justin SedgmenWiktoria(10,17,14) 41
7Mason CamptonNowa Południowa Walia(9,11,17) 37
8Sam MastersNowa Południowa Walia(13,10,11) 34
8Max FrickeWiktoria(12,9,13) 34
10Troy BatchelorPołudniowa Australia(16,16,-) 32
11Dakota NorthWiktoria(6,15,10) 31
12Jack HolderNowa Południowa Walia(14,2,9) 25
13Jake AndersonWiktoria(7,7,6) 20
14Tyson NelsonNowa Południowa Walia(4,6,7) 17
15Daine StevensNowa Południowa Walia(2,4,3) 9
16Kurt ShieldsNowa Południowa Walia(3,3,0) 6
17Matthew DayQueensland(-,0,3) 3
17Robert MedsonPołudniowa Australia(-,-,3) 3

Gillman - 11 styczeń (11.01).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1 Rohan Tungate Nowa Południowa Walia(3,2,2,3,3) 13+3A
2 Chris Holder Nowa Południowa Walia(3,1,3,2,2) 11+2A
2 Chris Holder Nowa Południowa Walia(3,1,3,2,2) 11+2A
3 Mason Campton Nowa Południowa Walia(2,2,3,1,2) 10+3B+1A
4 Jason Doyle Nowa Południowa Walia(3,3,3,3,3) 15+wA
5 Josh Grajczonek Queensland(3,3,3,0,1) 10+2B
6 Justin Sedgmen Wiktoria(2,3,2,2,0) 9+1B
7 Max Fricke Wiktoria(1,3,1,3,2) 10+wB
8 Cameron Woodward Wiktoria(2,2,2,0,3) 9
9 Sam Masters Nowa Południowa Walia(0,0,1,3,3) 7
10 Dakota North Wiktoria(2,1,1,2,1) 7
11 Jack Holder Nowa Południowa Walia(1,2,2,1,d) 6
12 Tyson Nelson Nowa Południowa Walia(1,t,0,2,2) 5
13 Jake Anderson Wiktoria(1,1,1,1,1) 5
14 Robert Medson Południowa Australia(0,0,0,0,1) 1
14 Matthew Day Queensland(0,0,0,1,0) 1
14 Daine Stevens Nowa Południowa Walia(0,1,0,0,0) 1
17 Kurt Shields Nowa Południowa Walia(0,t,-,-,-) 0

Undera - 8 styczeń (08.01).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1 Chris Holder Nowa Południowa Walia(w,1,2,3,3)  9+3B+3A
2 Jason Doyle Nowa Południowa Walia(3,3,3,2,2)  13+2A
3 Justin Sedgmen Wiktoria(3,3,1,3,1)  11+1A
4 Troy Batchelor Południowa Australia(3,2,3,3,3)  14+wA
5 Dakota North Wiktoria(2,2,3,1,2)  10+2B
6 Josh Grajczonek Queensland(3,2,3,0,1)  9+1B 
7 Rohan Tungate Nowa Południowa Walia(1,3,2,3,0)  9+0B
8 Cameron Woodward Wiktoria(1,3,t,2,2)  8 
9 Mason Campton Nowa Południowa Walia(2,1,1,1,3)  8 
10 Sam Masters Nowa Południowa Walia(2,2,1,2,1)  8 
11 Max Fricke Wiktoria(2,0,0,2,3)  7 
12 Jake Anderson Wiktoria(1,0,2,0,2)  5 
13 Tyson Nelson Nowa Południowa Walia(d,1,2,u,0)  3 
14 Daine Stevens Nowa Południowa Walia(1,1,0,0,0)  2 
15 Kurt Shields Nowa Południowa Walia(0,0,t,1,1)  2 
16 Jack Holder Nowa Południowa Walia(0,0,u,1,u)  1 
17 Matthew Day Queensland(1)  1 

Kurri Kurri - 4 styczeń (04.01).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1 Jason Doyle Nowa Południowa Walia(2,3,3,3,3)  14+3A
2 Chris Holder Nowa Południowa Walia(2,2,2,3,2)  11+3B+2A 
3 Cameron Woodward Wiktoria(3,1,3,3,3)  13+1A
4 Troy Batchelor Południowa Australia(2,3,3,1,3)  12+0A 
5 Josh Grajczonek Queensland(3,3,2,2,2)  12+2B
6 Jack Holder Nowa Południowa Walia(3,0,3,1,2)  9+1B 
7 Sam Masters Nowa Południowa Walia(3,2,1,2,1)  9+0B 
8 Max Fricke Wiktoria(1,1,2,2,3)  9 
9 Rohan Tungate Nowa Południowa Walia(1,2,2,3,d)  8 
10 Justin Sedgmen Wiktoria(2,1,1,2,1)  7 
11 Mason Campton Nowa Południowa Walia(1,3,1,0,1)  6 
12 Jake Anderson Wiktoria(0,0,0,1,2)  3 
13 Dakota North Wiktoria(0,2,1,u,0)  3 
14 Tyson Nelson Nowa Południowa Walia(1,0,0,1,1)  3 
15 Kurt Shields Nowa Południowa Walia(0,1,0,d,w)  1 
16 Daine Stevens Nowa Południowa Walia(0,0,0,0,0)  0 

Kurri Kurri - 3 styczeń (03.01).

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1 Sam Masters Nowa Południowa Walia(3,1,3,3,3)  13 
2 Tyson Nelson Nowa Południowa Walia(3,3,2,2,3)  13 
3 Mason Campton Nowa Południowa Walia(2,3,3,3,w)  11 
4 Justin Sedgmen Wiktoria(1,3,3,1,3)  11 
5 Max Fricke Wiktoria(2,2,2,3,2)  11 
6 Kurt Shields Nowa Południowa Walia(3,w,1,3,3)  10 
7 Jake Anderson Wiktoria(1,3,2,1,1)  8 
8 Daine Stevens Nowa Południowa Walia(2,2,1,2,1)  8 
9 Matthew Day Queensland(0,1,3,2,1)  7 
10 Tyson Snow Queensland(3,1,0,1,2)  7 
11 Jake Allen Queensland(2,2,0,2,d)  6 
12 Joe Ringwood Nowa Południowa Walia(1,1,2,0,2)  6 
13 Jye Etheridge Nowa Południowa Walia(-,2,1,t,2)  5 
14 Hunter Anderson Nowa Południowa Walia(0,w,1,1,1)  3 
15 Brodie Waters Wiktoria(1,0,0,0,0)  1 
16 Josh McDonald Nowa Południowa Walia(0,0,0,d,-)  0 

2015

4 rundy: Adelajda (Gillman) - 3 styczeń (03.01), Mildura - 5 styczeń (05.01), Undera - 7 styczeń (07.01), Kurri Kurri - 10 styczeń (10.01).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jason DoyleNowa Południowa Walia(18,17,16,18) 69
2Sam MastersNowa Południowa Walia(8,10,18,16) 52
3Justin SedgmenWiktoria(14,14,9,11) 48
4Max FrickeWiktoria(10,10,17,11) 48
5Dakota NorthWiktoria(14,8,13,12) 47
6Rohan TungateNowa Południowa Walia(16,6,9,15) 46
7Tyson NelsonQueensland(8,11,11,8) 38
8Josh GrajczonekQueensland(11,10,8,8) 37
9Jack HolderNowa Południowa Walia(6,9,-,9) 24
10Chris HolderNowa Południowa Walia(8,15,-,-) 23
11Jake AllenQueensland(6,5,2,6) 18
12Brodie WatersWiktoria(3,5,6,3) 17
13Kieran SprouleNowa Południowa Walia(3,2,5,5) 15
14Jack FallonWiktoria(2,1,5,4) 12
15Josh CoyneQueensland(1,2,6,1) 10
16Joe RingwoodNowa Południowa Walia(2,3,1,3) 9
17Jordan StewartWiktoria(-,1,2,1) 4
18Brady WebbAustralia Zachodnia(-,0,1,-) 1
19Cooper RiordanWiktoria(-,-,0,-) 0

Adelajda (Gillman) - 3 styczeń (03.01).

Format zawodów: kwalifikacje, finał A i B.

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jason DoyleNowa Południowa Walia(2,3,3,3,3) 14+3A
2Justin Sedgmen-(2,3,3,2,1) 11+3B+2A
3Rohan Tungate-(3,3,3,3,2) 14+2A
4Dakota North-(3,2,2,3,3) 13+0A
5Max Fricke-(3,1,2,1,3) 10+2B
6Chris Holder-(2,0,1,2,3) 9+1B
7Josh Grajczonek-(2,2,3,3,1) 11+0B
8Tyson Nelson-(3,1,1,2,1) 8
9Sam Masters-(1,2,2,1,2) 8
10Jake Allen-(1,3,u,2,0) 6
11Jack Holder-(1,1,2,u,2) 6
12Kieran Sproule-(0,0,1,w,2) 3
13Brodie Waters-(0,0,1,1,1) 3
14Joe Ringwood-(0,2,0,0,0) 2
15Jack Fallon-(1,1,0,w,0) 2
16Josh Coyne-(0,0,0,1,0) 1
17Jordan Stewart-(ns) ns R
17Brady Webb-(ns) ns R

Mildura - 5 styczeń (05.01).

Format zawodów: kwalifikacje, finał A i B.

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jason DoyleNowa Południowa Walia(3,3,3,1,3) 13+3A
2Chris Holder-(2,2,3,2,3) 12+2A
3Justin Sedgmen-(3,1,2,3,3) 12+1A
4Tyson Nelson-(3,3,2,w,2) 10+3B+0A
5Josh Grajczonek-(2,2,3,0,3) 10+2B
6Max Fricke-(2,3,2,1,2) 10+1B
7Sam Masters-(1,3,1,3,2) 10+0B
8Jack Holder-(2,1,2,2,2) 9
9Dakota North-(3,1,1,2,1) 8
10Rohan Tungate-(w,w,3,3,w) 6
11Jake Allen-(0,0,1,3,1) 5
12Brodie Waters-(0,2,0,2,1) 5
13Joe Ringwood-(1,0,0,1,1) 3
14Kieran Sproule-(0,2,0,0,0) 2
15Josh Coyne-(w,0,1,1,0) 2
16Jack Fallon-(1,w,w,0,w) 1
17Jordan Stewart-(1) 1 R
18Brady Webb-(0) 0 R

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sam MastersNowa Południowa Walia(3,3,3,3,2) 14+3A
2Max Fricke-(2,3,3,3,3) 14+2A
3Jason Doyle-(3,2,3,3,3) 14+1A
4Dakota North-(3,3,3,2,1) 12+3B+0A
5Rohan Tungate-(w,2,2,2,3) 9+2B
6Tyson Nelson-(2,3,2,1,3) 11+w/uB
7Justin Sedgmen-(2,1,1,3,2) 9+wB
8Josh Grajczonek-(1,1,2,2,2) 8
9Josh Coyne-(0,2,2,1,1) 6
10Brodie Waters-(1,2,0,1,2) 6
11Kieran Sproule-(3,1,1,0,0) 5
12Jack Fallon-(2,0,0,2,1) 5
13Jordan Stewart-(1,1,0,0,0) 2
14Jake Allen-(w,0,1,0,1) 2
15Brady Webb-(0,0,0,1,0) 1
16Joe Ringwood-(w,0,1,0,w) 1

Kurri Kurri - 10 styczeń (10.01).

Format zawodów: kwalifikacje, finał A i B.

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jason DoyleNowa Południowa Walia(3,3,3,3,2) 14+3A
2Sam Masters-(3,2,3,2,3) 13+2A
3Rohan Tungate-(1,3,3,3,3) 13+1A
4Dakota North-(2,3,2,2,2) 11+3B+wA
5Jack Holder-(3,2,2,0,3) 10+2B
6Justin Sedgmen-(3,2,2,1,3) 11+1B
7Max Fricke-(2,2,3,3,1) 11+tB
8Josh Grajczonek-(0,3,2,2,1)
9Tyson Nelson-(1,1,1,3,2)
10Kieran Sproule-(2,0,1,1,1)
11Jake Allen-(1,1,1,2,0)
12Jack Fallon-(2,1,1,0,0)
13Joey Ringwood-(0,0,0,1,2)
14Brodie Waters-(0,1,0,1,1)
15Josh Coyne-(1,0,0,0,0)
16Jordan Stewart-(0,0,0,0,0)

2016

4 rundy: Kurri Kurri - 2 styczeń (02.01), Undera - 6 styczeń (06.01), Adelajda - 8 styczeń (08.01), Mildura - 10 styczeń (10.01).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Brady KurtzNew South Wales(11,15,17,12) 55
2Sam MastersNew South Wales(15,13,12,14) 54
3Max FrickeVictoria(15,11,11,15) 52
4Rohan TungateNew South Wales(18,8,14,11) 51
5Nick MorrisAustralian Capital Territory(9,17,11,11) 48
6Justin SedgmenVictoria(10,3,15,18) 46
7Jack HolderNew South Wales(9,11,11,11) 42
8Mason ComptonNew South Wales(10,15,5,6) 36
9Tyron ProctorVictoria(6,4,9,9) 28
10Jordan StewartVictoria(6,7,4,6) 23
11Brodie WatersVictoria(3,9,6,5) 23
12Josh PickeringNew South Wales(3,3,5,5) 16
13Alan McDonaldNew South Wales(2,4,4,3) 13
14Kieran SprouleNew South Wales(2,0,4,3) 9
15Josh GrajczonekQueensland(7,0,-,-,) 7
16Cooper RiordanVictoria(4,1,2,-,) 7
17Josh McDonaldNew South Wales(ns,4,0,1) 5
18Dakota BallantyneSouth Australia(,-,-,ns,0) 0
18Matt DayQueensland(ns,-,-,-,) 0
19Jake MitchellSouth Australia(,-,-,ns,-,) 0

Kurri Kurri - 2 styczeń (02.01)

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rohan TungateNew South Wales(3,3,2,3,3) 14+3
2Sam MastersNew South Wales(2,1,3,3,3) 12+2
3Max FrickeVictoria(3,3,2,3,2) 13+1
4Brady KurtzNew South Wales(2,2,3,1,2) 10+3+0
5Jack HolderNew South Wales(3,2,3,1,u) 9+2
6Justin SedgmenVictoria(2,3,2,w,3) 10+1
7Mason ComptonNew South Wales(1,3,2,2,2) 10+0
8Nick MorrisAustralian Capital Territory(1,2,3,2,1) 9
9Josh GrajczonekQueensland(3,w,1,3,0) 7
10Tyron ProctorVictoria(2,2,0,1,1) 6
11Jordan StewartVictoria(1,1,1,2,1) 6
12Cooper RiordanVictoria(0,0,1,0,3) 4
13Josh PickeringNew South Wales(0,0,1,2,0) 3
14Brodie WatersVictoria(0,1,0,1,1) 3
15Kieran SprouleNew South Wales(u,0,0,0,2) 2
16Alan McDonaldNew South Wales(1,1,0,0,0) 2
17Matt DayQueensland(ns) 0 R1
18Josh McDonaldNew South Wales(ns) 0 R2

Undera - 6 styczeń (06.01)

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Nick MorrisAustralian Capital Territory(3,2,2,3,3,4) 17
2Mason ComptonNew South Wales(1,3,3,2,3,3) 15
3Sam MastersNew South Wales(3,3,3,2,0,2) 13+3
4Brady KurtzNew South Wales(2,3,3,3,3,1) 15
5Max FrickeVictoria(2,2,3,3,1) 11+2
6Jack HolderNew South Wales(2,3,2,2,2) 11+1
7Brodie WatersVictoria(2,2,1,3,1) 9+0
8Rohan TungateNew South Wales(3,t,2,1,2) 8
9Jordan StewartVictoria(1,2,w,1,3) 7
10Josh McDonaldNew South Wales(1,0,2,0,1) 4
11Alan McDonaldNew South Wales(0,1,1,2,d) 4
12Tyron ProctorVictoria(1,w,1,0,2) 4
13Justin SedgmenVictoria(3,u/-,-,-,-,) 3
14Josh PickeringNew South Wales(0,1,1,1,0) 3
15Cooper RiordanVictoria(0,1,w,-,-,) 1
16Kieran SprouleNew South Wales(u/-,-,-,-,-,) 0
17Josh GrajczonekQueensland(u/-,-,-,-,-,) 0

Adelajda - 8 styczeń (08.01)

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Brady KurtzNew South Wales(2,2,3,3,3,4) 17
2Rohan TungateNew South Wales(3,3,w,2,3,3) 14
3Justin SedgmenVictoria(3,2,2,3,3,2) 15
4Sam MastersNew South Wales(1,3,3,3,1,1) 12+3
5Nick MorrisAustralian Capital Territory(1,3,2,3,2) 11+2
6Jack HolderNew South Wales(3,3,1,2,2) 11+1
7Max FrickeVictoria(2,2,3,1,3) 11+0
8Tyron ProctorVictoria(2,1,3,1,2) 9
9Brodie WatersVictoria(2,0,1,2,1) 6
10Josh PickeringNew South Wales(0,0,2,1,2) 5
11Mason ComptonNew South Wales(0,2,2,d,1) 5
12Kieran SprouleNew South Wales(3,1,0,w,0) 4
13Alan McDonaldNew South Wales(1,0,1,2,0) 4
14Jordan StewartVictoria(1,1,1,0,1) 4
15Cooper RiordanVictoria(0,1,0,1,0) 2
16Josh McDonaldNew South Wales(0,0,0,0,0) 0
17Dakota BallantyneSouth Australia(ns) 0 R1
18Jake MitchellSouth Australia(ns) 0 R2

Mildura - 10 styczeń (10.01)

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Justin SedgmenVictoria(3,3,3,2,3,4) 18
2Max FrickeVictoria(3,3,3,1,2,3) 15
3Sam MastersNew South Wales(3,2,2,2,3,2) 14
4Brady KurtzNew South Wales(2,1,3,3,2,1) 12+3
5Nick MorrisAustralian Capital Territory(2,2,3,2,2) 11+2
6Jack HolderNew South Wales(2,3,2,3,1) 11+1
7Rohan TungateNew South Wales(3,w,2,3,3) 11+0
8Tyron ProctorVictoria(1,3,1,1,3) 9
9Mason ComptonNew South Wales(1,2,0,3,0) 6
10Jordan StewartVictoria(1,2,0,2,1) 6
11Josh PickeringNew South Wales(1,1,1,0,2) 5
12Brodie WatersVictoria(0,1,2,1,1) 5
13Alan McDonaldNew South Wales(2,d,1,0,0) 3
14Kieran SprouleNew South Wales(d,0,1,1,1) 3
15Josh McDonaldNew South Wales(d,1,0,0,0) 1
16Dakota BallantyneSouth Australia(0,u,0,0,0) 0

Kurri Kurri - 1 styczeń (01.01)

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Brady KurtzNew South Wales(3,3,t,3,3) 12
2Jordan StewartVictoria(2,3,3,3,1) 12
3Kieran SprouleNew South Wales(3,2,2,3,1) 11
4Jack HolderNew South Wales(2,2,3,2,2) 11
5Brodie WatersVictoria(2,2,2,2,3) 11
6Alan McDonaldNew South Wales(3,3,1,1,0) 8
7Josh PickeringNew South Wales(1,1,0,3,3) 8
8Cooper RiordanVictoria(3,2,0,2,1) 8
9Matt DayQueensland(1,d,3,2,2) 8
10Josh McDonaldNew South Wales(1,3,1,1,2) 8
11Joseph RingwoodNew South Wales(t,0,2,1,3) 6
12Tyler KingNew South Wales(2,1,3,d,0) 6
13James DimmockAustralian Capital Territory(0,1,1,1,2) 5
14Dakota BallantyneSouth Australia(w,0,2,u,1) 3
15Taylor PooleNew South Wales(ns) 0
16Josh CoyneQueensland(ns) 0




Odwiedziny (Visitors):
6592008


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl