Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 1976-2013

Brazowy Kask
(Bronze Helmet)

Thanks to Wojciech Wilde.
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare - Vinderne
Rok
(Year)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
1976Alfred SiekierkaOpoleFinał
1976Andrzej MaroszekBydgoszczPółfinał
1976Alfred SiekierkaOpolePółfinał
1977Mieczysław KmieciakRybnikFinał
1977Wiesław PatynekBydgoszczPółfinał
1977Andrzej HuszczaZielona GóraPółfinał
1978Mieczysław KmieciakRybnikFinał
1979Józef KafelCzęstochowaFinał
1980Marek KępaLublinFinał
1981Mirosław BerlińskiGdańskFinał
1983Ryszard FranczyszynGorzów WlkpFinał
1984Ryszard DołomisiewiczBydgoszczFinał
1985Zbigniew BłażejczakZielona GóraKlasyfikacja końcowa
1985Zbigniew BłażejczakZielona GóraFinał nr 1
1985Zbigniew BłażejczakZielona GóraFinał nr 2
1986Piotr ŚwistGorzów WlkpKlasyfikacja końcowa
1986Jarosław SzymkowiakZielona GóraFinał nr 1
1986Piotr ŚwistGorzów WlkpFinał nr 2
1986Dariusz MichalakZielona GóraPółfinał
1986Piotr ŚwistGorzów WlkpPółfinał
1987Piotr ŚwistGorzów WlkpKlasyfikacja końcowa
1987Jarosław Olszewski IIGdańskFinał nr 1
1987Piotr ŚwistGorzów WlkpFinał nr 2
1987Krzysztof KuczwalskiToruńPółfinał
1987Piotr ŚwistGorzów WlkpPółfinał
1988Jarosław Olszewski IIGdańskKlasyfikacja końcowa
1988Jarosław Olszewski IIGdańskFinał nr 1
1988Jarosław Olszewski IIGdańskFinał nr 2
1988Jarosław Olszewski IIGdańskPółfinał
1988Dariusz FliegertRybnikPółfinał
1989Jacek RempałaTarnówKlasyfikacja końcowa
1989Jacek RempałaTarnówFinał nr 2
1989Jacek RempałaTarnówPółfinał
1989Tomasz GollobGdańskPółfinał
1990Robert KużdżałTarnówFinał
1990Jacek RempałaTarnówPółfinał
1990Paweł JąderLesznoPółfinał
1991Adam ŁabędzkiLesznoKlasyfikacja końcowa
1991Adam ŁabędzkiLesznoFinał nr 1
1991Adam ŁabędzkiLesznoFinał nr 2
1991Robert BirskiLublinPółfinał
1991Adam ŁabędzkiLesznoPółfinał
1992Maciej BargielKrosnoFinał
1992Tomasz KamińskiBydgoszczPółfinał
1992Maciej BargielKrosnoPółfinał
1993Piotr BaronWrocławFinał
1993Grzegorz RempałaTarnówPółfinał
1993Piotr ProtasiewiczZielona GóraPółfinał
1994Waldemar WalczakToruńFinał
1994Piotr WiniarzRzeszówPółfinał
1994Rafał DobruckiPiłaPółfinał
1995Rafał DobruckiPiłaFinał
1995Grzegorz WalasekZielona GóraPółfinał
1995Robert DadosLublinPółfinał
1996Damian BalińskiLesznoFinał
1996Bartłomiej BardeckiWrocławPółfinał
1996Tomasz RempałaTarnówPółfinał
1997Rafał OkoniewskiPiłaFinał
1997Paweł DuszyńskiGnieznoPółfinał
1997Rafał OkoniewskiPiłaPółfinał
1998Rafał OkoniewskiPiłaFinał
1998Krzysztof CegielskiGorzów WlkpPółfinał
1998Wojciech WęgrzynRybnikPółfinał
1999Rafał OkoniewskiGorzów WlkpFinał
1999Rafał OkoniewskiGorzów WlkpPółfinał
1999Jarosław HampelPiłaPółfinał
2000Roman ChromikRybnikFinał
2000Roman ChromikRybnikPółfinał
2000Łukasz PawlikowskiToruńPółfinał
2001Rafał SzombierskiRybnikFinał
2001Marek CieślewiczGdańskPółfinał
2001Rafał SzombierskiRybnikPółfinał
2002Robert UminskiBydgoszczFinał
2002Robert MiśkowiakPiłaPółfinał
2002Piotr ŚwiderskiRawiczPółfinał
2003Janusz KołodziejTarnówFinał
2003Janusz KołodziejTarnówPółfinał
2003Marcin JaguśToruńPółfinał
2004Adrian MiedzińskiToruńFinał
2004Mirosław JabłońskiGdańskPółfinał
2004Adrian MiedzińskiToruńPółfinał
2005Patryk PawlaszczykRybnikFinał
2005Alan MarcinkowskiZielona GóraPółfinał
2005Paweł HlibGorzów WlkpPółfinał
2006Mateusz SzczepaniakCzęstochowaFinał
2006Adrian GomólskiGnieznoPółfinał
2006Marcin JędrzejewskiBydgoszczPółfinał
2007Adam KajochLesznoFinał
2007Patryk PawlaszczykRybnikPółfinał
2007Adam KajochLesznoPółfinał
2008Artur MroczkaGrudziądzFinał
2008Rafał FlegerRybnikPółfinał
2008Borys MiturskiCzęstochowaPółfinał
2009Maciej JanowskiWrocławFinał
2009Damian SperzGdańskPółfinał
2009Przemysław PawlickiLesznoPółfinał
2010Patryk DudekZielona GóraFinał
2010Maciej JanowskiWrocławPółfinał
2010Przemysław PawlickiGorzów Wlkp.Półfinał
2011Patryk DudekZielona_GóraFinał
2011Piotr Pawlicki IIPiłaPółfinał
2011Emil PulczyńskiToruńPółfinał
2012Krystian PieszczekGdańskFinał
2012Szymon WoźniakBydgoszczPółfinał
2012Bartosz ZmarzlikGorzów Wlkp.Półfinał
2013Krystian PieszczekGdańskFinał
2013Bartosz ZmarzlikGorzów Wlkp.Półfinał
2013Krystian PieszczekGdańskPółfinał
2014Adrian CyferGorzów Wlkp.Finał
2014Kacper WorynaRybnikPółfinał
2014Adrian CyferGorzów Wlkp.Półfinał

1976

Łódź - 22 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Alfred SiekierkaOpole(3,3,u,3,3) 12+3
2Andrzej HuszczaZielona Góra(3,3,3,3,u) 12+2
3Marian WitelusOpole(3,3,3,0,2) 11+3
4Zdzisław ŻerdzińskiŁódź(2,2,3,2,2) 11+2
5Andrzej MarynowskiGdańsk(3,2,2,0,3) 10
6Marek TowalskiGorzów Wlkp(2,1,3,3,1) 10
7Jan MoskowiczToruń(2,2,2,3) 9
8Paweł BukiejBydgoszcz(u,3,2,2,2) 9
9Jan PukGniezno(1,2,1,1,3) 8
10Ryszard WitwickiŁódź(1,0,2,3,2) 8
11Andrzej MaroszekBydgoszcz(2,1,1,1,1) 6
12Herbert CzuraOpole(1,1,u,1,1) 4
13Krzysztof KwiatkowskiToruń(1,0,2,0) 3
14Andrzej FisiakŁódź(2,0,0,u,1) 3
15Stanisław NocekLublin- ns
15Krzysztof NurzyńskiLublin- ns
15Jan KwiatkowskiŁódź- ns
15Jan NowakRybnik- ns
15Jerzy KochmanŚwiętochłowice- ns
15Andrzej ZającTarnów- ns

Grudziądz - 12 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andrzej MaroszekBydgoszcz(3,3,3,3) 12
2Andrzej HuszczaZielona Góra(3,3,3,3) 12
3Jan MoskowiczToruń(2,3,3,2) 10
4Andrzej MarynowskiGdańsk(2,3,2,2) 9
5Jan KwiatkowskiŁódź(1,2,1,3) 7
6Jan PukGniezno(2,2,2,1) 7
7Zdzisław ŻerdzińskiŁódź(3,w,1,2) 6
8Paweł BukiejBydgoszcz(3,2,u,w) 5
9Stanisław ChomskiGorzów Wlkp(2,u,0,3) 5
10Stanisław TurekLeszno(1,2,u,2) 5
11Leon KujawskiGniezno(1,u,3,u) 4
12Eugeniusz MiastkowskiToruń(1,2,1) 4
13Krzysztof RapczyńskiToruń(1,2,1) 4
14Jan KołackiGdańsk(1,1,1) 3
15Henryk KowalewskiGdańsk(u,0,1,0) 1
16Stanisław WójcikRzeszów(0,1,d) 1
17Krzysztof FedeGdańsk(1,u,w) 1
18Stefan SmołaLeszno(u) 0

Opole - 12 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Alfred SiekierkaOpole(3,3,3,3,3) 15
2Marian WitelusOpole(2,3,3,2,3) 13
3Stanisław NocekLublin(3,3,3,3,d) 12
4Jerzy KochmanŚwiętochłowice(2,3,3,2,2) 12
5Jan NowakRybnik(1,2,2,1,3) 9
6Herbert CzuraOpole(1,2,2,1,2) 8
7Krzysztof NurzyńskiLublin(u,u,1,3,3) 7
8Andrzej ZającTarnów(3,2,2,u,u) 7
9Marek TowalskiGorzów Wlkp(1,1,2,2,1) 7
10Bernard DropałaCzęstochowa(2,1,1,1,2) 7
11Mieczysław KmieciakRybnik(3,u,0,3,0) 6
12Ryszard ChrupekTarnów(2,0,1,1,1) 5
13Edward GawełczykTarnów(1,1,w,2,1) 5
14Leon SmechtaOpole(2,1,0,1) 4
15Mirosław ChmuraLublin(w,1,u,u) 1
16Reinhard BartylaOpole(0) 0
17Franciszek StachOpole(2) 2R

1977

Gdańsk - 28 maj

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mieczysław KmieciakRybnik(3,3,3,3,3) 15
2Marek TowalskiGorzów Wlkp(3,3,3,3,2) 14
3Krzysztof KwiatkowskiToruń(3,2,2,2,3) 12
4Mirosław BerlińskiGdańsk(2,2,0,2,3) 9
5Edward GawełczykTarnów(w,2,2,2,3) 9
6Krzysztof FedeGdańsk(3,2,1,1,2) 9
7Henryk OlszakZielona Góra(w,3,3,2,0) 8
8Jan KołackiGdańsk(2,1,1,3,u) 7
9Stanisław GałaGniezno(2,3,u,1,1) 7
10Wojciech ŻabiałowiczToruń(1,2,1,2) 6
11Marek MierkiewiczGniezno(1,1,d,1,2) 5
12Paweł SawiczGorzów Wlkp(3,0,0) 3
13Andrzej SurowiecRzeszów(1,1,0,1) 3
14Marek MakowskiToruń(1,d,0,0,1) 2
15Roman GierońRzeszów(1,0,1,0,0) 2
16Krzysztof RapczyńskiToruń(1,1) 2
17Wiesław PatynekBydgoszcz- ns
17Roman JankowskiLeszno- ns
17Mariusz OkoniewskiLeszno- ns
17Ryszard RomaniakRzeszów- ns
17Wiesław OśkiewiczToruń- ns
17Andrzej HuszczaZielona Góra- ns

Toruń - 19 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wiesław PatynekBydgoszcz(3,2,2,3,3) 13
2Krzysztof KwiatkowskiToruń(3,3,1,2,3) 12
3Henryk OlszakZielona Góra(3,1,3,3,0) 10
4Mariusz OkoniewskiLeszno(u,3,3,2,2) 10
5Edward GawełczykTarnów(2,1,0,3,3) 9
6Mieczysław KmieciakRybnik(2,2,1,2,2) 9
7Marek MakowskiToruń(1,2,2,1,2) 8
8Wojciech ŻabiałowiczToruń(u,3,w,2,1) 6
9Piotr BrachmańskiRybnik(1,0,1,1,2) 5
10Stanisław GałaGniezno(0,u,2,0,1) 3
11Stanisław KępowiczTarnów(1,1,0,1,d) 3
12Krzysztof TrykowskiToruń(1,1,0,0) 2
13Bronisław KlimowiczRybnik(0,u,d) 0
14Janusz PlewińskiToruń(3,3,3,3,3) 15

Grudziądz - 19 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andrzej HuszczaZielona Góra(3,3,3,3,3) 15
2Roman JankowskiLeszno(3,2,3,3,3) 14
3Marek TowalskiGorzów Wlkp(2,3,2,3,2) 12
4Jan KołackiGdańsk(3,3,2,3) 11
5Krzysztof FedeGdańsk(2,1,3,1,3) 11
6Ryszard RomaniakRzeszów(1,2,3,2,1) 10
7Mirosław BerlińskiGdańsk(1,2,2,1,2) 8
8Wiesław OśkiewiczToruń(3,1,0,2,1) 7
9Andrzej SurowiecRzeszów(2,2,1,1,0) 6
10Roman GierońRzeszów(3,0,u,2,u) 5
11Paweł SawiczGorzów Wlkp(2,1,0,2) 5
12Krzysztof RapczyńskiToruń(2,0,0,1,2) 5
13Marek MierkiewiczGniezno(1,1,2,0,1) 5
14Eugeniusz MiastkowskiToruń(1,1,1,2,0) 5
15Wiesław GrabarzToruń(1,0,0) 1
16Krzysztof NurzyńskiLublin(w) 0
17Stanisław ChomskiGorzów Wlkp(u) 0

1978

Rybnik - 29 czerwiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mieczysław KmieciakRybnik(3,2,3,3,3) 14
2Bronisław KlimowiczRybnik(3,3,3,2,1) 12+3
3Andrzej HuszczaZielona Góra(3,3,1,2,3) 12+2
4Ryszard SzymańskiRybnik(2,3,2,3,2) 12+1
5Krzysztof FedeGdańsk(3,2,3,1) 9
6Stanisław KępowiczTarnów(1,2,3,1,2) 9
7Mirosław BerlińskiGdańsk(1,0,0,3,3) 7
8Jan KołackiGdańsk(2,0,1,1,3) 7
9Krzysztof GłowackiBydgoszcz(1,0,3,2,1) 7
10Krzysztof KwiatkowskiToruń(3,2,d,0,1) 6
11Andrzej SurowiecRzeszów(1,2,1,0,2) 6
12Kazimierz KajmowiczTarnów(2,1,2,d,0) 5
13Krzysztof NurzyńskiLublin(d,1,1,1,2) 5
14Marek KępaLublin(1,2,1,0) 4
15Józef KafelCzęstochowa(0,1,0,2,u) 3
16Grzegorz SternaLeszno(2,0,u,0,0) 2


1979

Częstochowa - 1 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Józef KafelCzęstochowa(2,3,2,3,3) 13+3
2Marek KępaLublin(3,2,3,2,3) 13+2
3Henryk JasekWrocław(1,3,3,3,3) 13+1
4Krzysztof GłowackiBydgoszcz(3,2,3,3,2) 13+u
5Mirosław BerlińskiGdańsk(2,3,0,3,2) 10
6Marek KończykowskiToruń(1,3,0,2,1) 7
7Jarosław GlinkaZielona Góra(3,1,2) 6
8Jerzy MarcinkowskiZielona Góra(1,2,d,2,1) 6
9Bernard DropałaOpole(2,0,2,1,1) 6
10Jan KrzystyniakZielona Góra(2,1,1,1,1) 6
11Antoni SkupieńRybnik(3,2) 5
12Stanisław PogorzelskiOpole(1,1,1,2) 5
13Jan KołackiGdańsk(1,0,3,0,w) 4
14Ryszard SzymańskiRybnik(d,d,1,0,d) 1
15Krzysztof OkupskiGorzów Wlkp(0,1,u) 1
16Tomasz JurczyńskiCzęstochowa(u,w) 0


1980

Opole - 25 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Marek KępaLublin(3,3,3,3,3) 15
2Herbert KarwatOpole(3,3,3,3,2) 14
3Mirosław BerlińskiGdańsk(2,3,2,3,3) 13
4Jan HertelOpole(3,2,3,2) 10
5Piotr PodrzyckiGniezno(3,1,2,1,3) 10
6Czesław MiastkowskiToruń(2,1,3,2,2) 10
7Marian GlucklichRybnik(1,u,2,3,3) 9
8Zdzisław RuteckiGrudziądz(d,2,1,2,2) 7
9Jan WoźnickiToruń(1,1,2,2,0) 6
10Andrzej DyśLublin(u,3,1,u,1) 5
11Karol LisŁódź(2,2,0,d,1) 5
12Jan KołackiGdańsk(0,2,1,0,w/-) 3
13Grzegorz DzikowskiGdańsk(d,1,0,0,2) 3
14Krzysztof GłowackiBydgoszcz(1,d,1,1,0) 3
15Ryszard SzymańskiRybnik(1,0,0,1,1) 3
16Józef GórskiTarnów(2,0,0,0,0) 2
17Stanisław PogorzelskiOpole(1) 1R
18Joachim ZimonOpole(0) 0R


1981

Świętochłowice - 1 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mirosław BerlińskiGdańsk(3,2,3,3,3) 14
2Piotr PodrzyckiGniezno(3,2,3,2,2) 12
3Marek BzdęgaLeszno(2,3,1,3,2) 11+3
4Ryszard SzymańskiRybnik(2,3,3,0,3) 11+2
5Maciej JaworekZielona Góra(3,2,2,3,1) 11+1
6Krzysztof ŻelazkoCzęstochowa(2,3,0,2,3) 10
7Zenon KasprzakLeszno(3,3,2,1,1) 10
8Henryk PiekarskiWrocław(1,0,3,1,2) 7
9Ryszard GabrychBydgoszcz(d,1,2,2,2) 7
10Krzysztof SikoraŚwiętochłowice(1,u,2,3,0) 6
11Maciej FabiszakŚwiętochłowice(1,1,1,1,1) 5
12Krzysztof KempińskiOstrów Wlkp(2,2,0,d,u) 4
13Krzysztof BanasiakŚwiętochłowice(d,d,d,u,3) 3
14Wojciech PankowskiGniezno(0,0,1,2,d) 3
15Andrzej Tanaś IITarnów(u,1,1,1,u) 3
16Benedykt BladowskiGdańsk(1,0,0,0,0) 1
17Christian FrosŚwiętochłowice- ns


1983

Ostrów - 8 październik

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ryszard FranczyszynGorzów Wlkp(3,3,3,3,3) 15
2Krzysztof BasŚwiętochłowice(3,3,3,2,2) 13
3Mirosław DaniszewskiGorzów Wlkp(3,3,2,2,2) 12+3
4Andrzej SokołowskiLeszno(3,2,3,3,1) 12+2
5Dariusz BrucheiserOstrów Wlkp(2,1,0,3,3) 9
6Zbigniew KrakowskiLeszno(2,3,1,0,2) 8
7Antoni BielicaŚwiętochłowice(1,2,0,2,2) 7
8Stefan TietzToruń(1,1,3,1,1) 7
9Dariusz RachwalikCzęstochowa(0,d,2,1,3) 6
10Krzysztof FedeczkoGdańsk(d,2,2,2,d) 6
11Piotr TomaszewskiZielona Góra(2,2,1,d,1) 6
12Piotr ŁukasikLublin(1,u,1,3,d) 5
13Andrzej DudekZielona Góra(2,1,2,0,0) 5
14Adam MotłochCzęstochowa(1,0,1,1,d) 3
15Piotr MazurekLublin(1,1) 2
16Arkadiusz ZielonkoLeszno(d,0,w,ns) 0
17Marian KwidzińskiGdańsk(3) 3R


1984

Bydgoszcz - 30 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ryszard DołomisiewiczBydgoszcz(3,u,3,3,3) 12+3+3
2Mirosław DaniszewskiGorzów Wlkp(2,3,2,3,2) 12+3+2
3Dariusz RachwalikCzęstochowa(2,3,1,3,3) 12+2+3+1
4Stefan TietzToruń(3,1,3,3,2) 12+2+2
5Krzysztof ZiarnikBydgoszcz(3,2,2,2,3) 12+1+d
6Piotr GlucklichBydgoszcz(3,3,3,w,1) 10
7Zbigniew KrakowskiLeszno(3,2,2,1) 8
8Piotr MazurekLublin(2,2,2,2,0) 8
9Cezary OwiżycGorzów Wlkp(1,2,0,1,3) 7
10Mariusz StrzeleckiToruń(1,1,1,1,2) 6
11Zbigniew BłażejczakZielona Góra(2,3,0,0) 5
12Ryszard JasinowskiZielona Góra(1,2,2) 5
13Piotr MaćkiewiczToruń(2,1,0,1,1) 5
14Andrzej PuczyńskiCzęstochowa(1,0,1,0,1) 3
15Roman TwardoszGniezno(1,0,1,0) 2
16Krzysztof WankowskiGniezno(1,0,d,0,0) 1


1985

2 rundy: Gorzów Wlkp - 12 wrzesień, Zielona Góra - 26 wrzesień.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zbigniew BłażejczakZielona Góra(14,15) 29
2Ryszard DołomisiewiczBydgoszcz(12,13) 25
3Piotr ŚwistGorzów Wlkp(10,12) 22+3
4Piotr GlucklichBydgoszcz(12,12) 22+2
5Cezary OwiżycGorzów Wlkp(12,1) 22+w
6Sławomir DudekZielona Góra(12,6) 18
7Marek MolkaZielona Góra(5,11) 16
8Andrzej PietrzakBydgoszcz(7,9) 16
9Mariusz StrzeleckiToruń(6,7) 13
10Marek IwaniecTarnów(4,5) 9
11Robert MordalZielona Góra(6,1) 7
12Sławomir DrabikCzęstochowa(7,-) 7
13Andrzej Tanaś IITarnów(0,5) 5
14Andrzej PuczyńskiCzęstochowa(0,5) 5
15Sławomir GonciarzWrocław(3,2) 5
16Artur PykaOpole(2,1) 3
17Dariusz MichalakZielona Góra(0,0) 0

Gorzów Wlkp - 12 wrzesień

Finał nr 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zbigniew BłażejczakZielona Góra(2,3,3,3,3) 14
2Piotr GlucklichBydgoszcz(3,2,3,3,3) 14
3Ryszard DołomisiewiczBydgoszcz(3,3,1,2,3) 12
4Sławomir DudekZielona Góra(2,3,2,3,2) 12
5Cezary OwiżycGorzów Wlkp(3,2,3,2,2) 12
6Piotr ŚwistGorzów Wlkp(3,3,3,w,1) 10
7Sławomir DrabikCzęstochowa(w,1,2,2,2) 7
8Andrzej PietrzakBydgoszcz(u,2,2,2,1) 7
9Robert MordalZielona Góra(1,1,0,3,1) 6
10Mariusz StrzeleckiToruń(2,2,1,1,d) 6
11Marek MolkaZielona Góra(u,1,1,1,2) 5
12Marek IwaniecTarnów(2,d,u,1,1) 4
13Sławomir GonciarzWrocław(1,0,2,d) 3
14Artur PykaOpole(1,1,d,w,0) 2
15Andrzej PuczyńskiCzęstochowa(u,u,0,d,d) 0
16Dariusz MichalakZielona Góra(d,0,u) 0
17Jan PołubińskiZielona Góra(3) 3R
18Wojciech OlszewskiBydgoszcz- ns

Zielona Góra - 26 wrzesień

Finał nr 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zbigniew BłażejczakZielona Góra(3,3,3,3,3) 15
2Ryszard DołomisiewiczBydgoszcz(2,2,3,3,3) 13
3Piotr ŚwistGorzów Wlkp(3,3,1,3,2) 12+3
4Marek MolkaZielona Góra(u,3,2,3,3) 11
5Cezary OwiżycGorzów Wlkp(2,2,2,2,2) 10+w
6Andrzej PietrzakBydgoszcz(1,3,2,1,2) 9
7Piotr GlucklichBydgoszcz(w,0,3,2,3) 8+2
8Mariusz StrzeleckiToruń(3,1,2,1,0) 7
9Sławomir DudekZielona Góra(1,2,3,0,d) 6
10Andrzej Tanaś IITarnów(3,1,0,0,1) 5
11Marek IwaniecTarnów(2,0,1,2,0) 5
12Andrzej PuczyńskiCzęstochowa(2,1,0,1,1) 5
13Sławomir GonciarzWrocław(u,0,1,0,1) 2
14Artur PykaOpole(1,d) 1
15Robert MordalZielona Góra(u/-,1) 1
16Sławomir DrabikCzęstochowa(0,0,u) 0
17Jan PołubińskiZielona Góra(d,1,2) 2R
18Józef CebulaOpole(d,2,1) 1R
19Dariusz MichalakZielona Góra(d,d) 0R

1986

2 rundy: Leszno - 11 wrzesień, Gniezno - 12 wrzesień.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Piotr ŚwistGorzów Wlkp(12,15) 27
2Jarosław SzymkowiakZielona Góra(14,12) 26
3Sławomir DudekZielona Góra(11,14) 25
4Marek MolkaZielona Góra(12,12) 24
5Robert MordalZielona Góra(11,1) 21
6Krzysztof KuczwalskiToruń(7,9) 16
7Grzegorz SmolińskiGniezno(7,8) 15
8Ryszard JasinowskiZielona Góra(8,5) 13
9Andrzej MusiolikRybnik(9,2) 11
10Dariusz FliegertRybnik(5,4) 9
11Jacek GomólskiGniezno(0,9) 9
12Andrzej Tanaś IITarnów(2,5) 7
13Jarosław KardaśŚwiętochłowice(5,2) 7
14Dariusz MichalakZielona Góra(6,0) 6
15Sławomir AbakumowGdańsk(1,4) 5
16Jarosław Olszewski IIGdańsk(3,0) 3
17Artur TaraszkaTarnów(0,3) 3
18Waldemar GawełWrocław(10) 1

Leszno - 11 wrzesień

Finał nr 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jarosław SzymkowiakZielona Góra(3,3,3,2,3) 14
2Piotr ŚwistGorzów Wlkp(3,3,d,3,3) 12
3Marek MolkaZielona Góra(2,3,1,3,3) 12
4Sławomir DudekZielona Góra(1,2,3,2,3) 11
5Robert MordalZielona Góra(2,2,3,2,2) 11
6Andrzej MusiolikRybnik(1,2,2,3,1) 9
7Ryszard JasinowskiZielona Góra(1,2,3,2,) 8
8Krzysztof KuczwalskiToruń(3,1,0,1,2) 7
9Grzegorz SmolińskiGniezno(2,2,1,2,d) 7
10Dariusz MichalakZielona Góra(3,3,w) 6
11Jarosław KardaśŚwiętochłowice(3,1,1) 5
12Dariusz FliegertRybnik(1,0,2,0,2) 5
13Jarosław Olszewski IIGdańsk(2,1,u/-) 3
14Andrzej Tanaś IITarnów(1,1,0,0,) 2
15Sławomir AbakumowGdańsk(1,0,0,0,0) 1
16Waldemar GawełWrocław(1,0,0) 1
17Jacek GomólskiGniezno(2,1,1) 4R
18Artur TaraszkaTarnów(1,1) 2R

Gniezno - 12 wrzesień

Finał nr 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Piotr ŚwistGorzów Wlkp(3,3,3,3,3) 15
2Sławomir DudekZielona Góra(3,3,2,3,3) 14
3Jarosław SzymkowiakZielona Góra(1,3,3,2,3) 12
4Marek MolkaZielona Góra(2,3,2,2,3) 12
5Robert MordalZielona Góra(2,2,2,3,1) 10
6Krzysztof KuczwalskiToruń(3,d,3,1,2) 9
7Jacek GomólskiGniezno(2,1,1,3,2) 9
8Grzegorz SmolińskiGniezno(3,d,1,2,2) 8
9Ryszard JasinowskiZielona Góra(1,2,0,0,2) 5
10Andrzej Tanaś IITarnów(1,2,1,1) 5
11Sławomir AbakumowGdańsk(1,0,3,0,u) 4
12Dariusz FliegertRybnik(2,0,1,1) 4
13Artur TaraszkaTarnów(2,1,ns,ns,ns) 3
14Andrzej MusiolikRybnik(1,0,u,0,1) 2
15Jarosław KardaśŚwiętochłowice(0,u,1,1,0) 2
16Waldemar GawełWrocław(0) 0
17Mariusz StrzeleckiToruń(2,1,0,2,0) 5R
18Jarosław Olszewski IIGdańsk- ns
18Dariusz MichalakZielona Góra- ns

Częstochowa - 22 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dariusz MichalakZielona Góra(3,2,3,3,3) 14
2Andrzej MusiolikRybnik(3,3,3,3,2) 14
3Jarosław SzymkowiakZielona Góra(u,3,3,3,3) 12
4Robert MordalZielona Góra(3,2,2,2,2) 11
5Andrzej Tanaś IITarnów(3,2,3,1) 9
6Jarosław KardaśŚwiętochłowice(2,1,1,2,3) 9
7Andrzej SikoraRzeszów(1,3,1,2,2) 9
8Waldemar GawełWrocław(3,0,0,2,3) 8
9Dariusz FliegertRybnik(2,2,1,1,1) 7
10Romuald JanuszRzeszów(2,1,3,0,0) 6
11Artur TaraszkaTarnów(1,1,2,0,2) 6
12Jacek NowakCzęstochowa(2,2,0,1,u) 5
13Piotr GrabiecRzeszów(0,u,2,1,0) 3
14Waldemar GaborOpole(1,0,1,u,1) 3

Gdańsk - 22 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Piotr ŚwistGorzów Wlkp(3,3,3,3,1) 13
2Jarosław Olszewski IIGdańsk(2,3,3,3,2) 13
3Krzysztof KuczwalskiToruń(3,2,2,1,3) 11
4Sławomir DudekZielona Góra(w,1,3,3,3) 10
5Ryszard JasinowskiZielona Góra(1,1,2,3,3) 10
6Marek MolkaZielona Góra(1,3,2,2,2) 10
7Grzegorz SmolińskiGniezno(2,2,3,2,1) 10
8Sławomir AbakumowGdańsk(2,1,1,2,3) 9
9Jacek GomólskiGniezno(3,2,1,w,2) 8
10Paweł BieniekGrudziądz(3,0,1,u,2) 6
11Mariusz StrzeleckiToruń(1,3,u,2,d) 6
12Sławomir BuśkiewiczLeszno(1,0,2,0,0) 3
13Jarosław StrongowskiGdańsk(2,0,d,1,0) 3
14Dariusz ŚledźLublin(w,2,0,1,u) 3
15Dariusz ŁowickiLeszno(0,1,1,0,w) 2
16Jacek WoźniakBydgoszcz(0,w,ns,ns,ns) 0

1987

2 rundy: Gorzów Wlkp - 22 sierpień, Zielona Góra - 23 sierpień.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Piotr ŚwistGorzów Wlkp(14,1) 29
2Jarosław Olszewski IIGdańsk(15,1) 25
3Sławomir DudekZielona Góra(11,13) 24
4Waldemar CieślewiczGniezno(11,11) 22
5Dariusz ŚledźLublin(9,12) 21
6Jan PołubińskiZielona Góra(10,8) 18
7Jacek GomólskiGniezno(7,9) 16
8Dariusz FliegertRybnik(9,7) 16
9Sławomir AbakumowGdańsk(8,6) 14
10Romuald JanuszRzeszów(4,9) 13
11Franciszek BanaszakOstrów Wlkp(5,3) 8
12Andrzej MusiolikRybnik(2,5) 7
13Dariusz MichalakZielona Góra(0,7) 7
14Edward ŚwiercOpole(3,3) 6
15Dariusz KasprzakLeszno(3,0) 0
16Bernard JamborOpole(0,2) 2
17Andrzej SikoraRzeszów(0,0) 0
18Piotr PilarczykGorzów Wlkp(0) 0

Gorzów Wlkp - 22 sierpień

Finał nr 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jarosław Olszewski IIGdańsk(3,3,3,3,3) 15
2Piotr ŚwistGorzów Wlkp(2,3,3,3,3) 14
3Waldemar CieślewiczGniezno(2,2,2,2,3) 11+3
4Sławomir DudekZielona Góra(3,2,1,3,2) 11+d
5Jan PołubińskiZielona Góra(3,2,2,1,2) 10
6Dariusz FliegertRybnik(1,3,2,3) 9
7Dariusz ŚledźLublin(2,3,3,0,1) 9
8Sławomir AbakumowGdańsk(3,2,0,2,1) 8
9Jacek GomólskiGniezno(1,0,1,3,2) 7
10Franciszek BanaszakOstrów Wlkp(1,2,2,0,0) 5
11Romuald JanuszRzeszów(1,1,1,3,0) 4
12Edward ŚwiercOpole(0,1,1,1,w) 3
13Dariusz KasprzakLeszno(1,1,d,1,0) 3
14Andrzej MusiolikRybnik(1,0,0,0,1) 2
15Bernard JamborOpole(0,1,1,u) 2
16Andrzej SikoraRzeszów(u,d) 0
17Dariusz MichalakZielona Góra(2,2) 4R
18Piotr PilarczykGorzów Wlkp(2,1) 3R
19Sławomir BuśkiewiczLeszno- ns
19Krzysztof KuczwalskiToruń- ns

Zielona Góra - 23 sierpień

Finał nr 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Piotr ŚwistGorzów Wlkp(3,3,3,3,3) 14
2Sławomir DudekZielona Góra(3,3,2,3,2) 13
3Dariusz ŚledźLublin(3,3,3,0,3) 12
4Waldemar CieślewiczGniezno(2,2,2,2,3) 11
5Jarosław Olszewski IIGdańsk(1,3,3,3,0) 10
6Jacek GomólskiGniezno(2,2,3,2) 9
7Romuald JanuszRzeszów(2,2,1,2,2) 9
8Jan PołubińskiZielona Góra(3,1,1,1,2) 8
9Dariusz MichalakZielona Góra(2,0,3,2,u) 7
10Dariusz FliegertRybnik(1,2,d,1,3) 7
11Sławomir AbakumowGdańsk(2,1,0,2,1) 6
12Andrzej MusiolikRybnik(1,1,2,0,1) 5
13Edward ŚwiercOpole(1,0,1,1,0) 3
14Franciszek BanaszakOstrów Wlkp(w,1,1,1) 3
15Piotr PilarczykGorzów Wlkp(0,0,0,w,u) 0
16Dariusz KasprzakLeszno(0,u,u,) 0
17Jacek GuzowskiZielona Góra(w,1,1) 2R
18Sławomir BuśkiewiczLeszno- ns
18Krzysztof KuczwalskiToruń- ns
18Waldemar GaborOpole- nsR

Rybnik - 19 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Krzysztof KuczwalskiToruń(3,3,2,3,3) 14+3
2Sławomir DudekZielona Góra(2,3,3,3,3) 14+2
3Dariusz ŚledźLublin(3,2,3,3,3) 14+1
4Andrzej SikoraRzeszów(3,1,3,3,1) 11
5Andrzej MusiolikRybnik(3,3,1,2,2) 11
6Dariusz FliegertRybnik(1,3,3,1,2) 10
7Bernard JamborOpole(1,2,2,0,3) 8+3
8Romuald JanuszRzeszów(2,2,1,1,2) 8+2
9Edward ŚwiercOpole(2,2,0,2,2) 8+1
10Piotr PilarczykGorzów Wlkp(1,1,1,2,1) 6
11Waldemar GaborOpole(u,0,2,2,1) 5
12Krzysztof WaszekRybnik(1,2,1,1) 5

Ostrów Wlkp - 19 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Piotr ŚwistGorzów Wlkp(3,3,3,3,3) 15
2Waldemar CieślewiczGniezno(3,3,2,3,2) 13
3Jacek GomólskiGniezno(3,2,1,3,2) 11
4Sławomir BuśkiewiczLeszno(2,2,3,3,0) 10
5Jarosław Olszewski IIGdańsk(2,3,2,2,1) 10
6Dariusz KasprzakLeszno(1,3,u,2,3) 9
7Jan PołubińskiZielona Góra(3,2,1,1,2) 9
8Franciszek BanaszakOstrów Wlkp(2,1,3,2,1) 9
9Sławomir AbakumowGdańsk(1,1,2,1,3) 8
10Dariusz MichalakZielona Góra(1,1,3,2,0) 7
11Jacek GuzowskiZielona Góra(2,0,1,3,) 6
12Jarosław LomanLeszno(2,0,2,0,2) 6
13Tomasz FajferGniezno(1,0,0,0,1) 2
14Jarosław SkarżynskiGrudziądz(0,1,0,1,u) 2
15Waldemar TrostowieckiWrocław(1,0,0) 1
16Jarosław JurczyńskiCzęstochowa(u) 0
17Ryszard ŁojewskiZielona Góra(1,0,1) 2R
18Jacek KanieckiGrudziądz- nsR

1988

2 rundy: Toruń - 20 sierpień, Grudziądz - 21 sierpień.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jarosław Olszewski IIGdańsk(15,13) 28
2Jacek WoźniakBydgoszcz(13,12) 25
3Krzysztof KuczwalskiToruń(11,12) 23
4Jarosław SzymkowiakZielona Góra(12,1) 22
5Tomasz FajferGniezno(12,5) 17
6Dariusz FliegertRybnik(5,11) 16
7Dariusz ŚledźLublin(7,9) 16
8Piotr PaluchGorzów Wlkp(6,7) 13
9Zbigniew LechWrocław(6,6) 12
10Marek HućkoGorzów Wlkp(4,7) 11
11Jacek RempałaTarnów(7,4) 11
12Tomasz GollobBydgoszcz(3,7) 10
13Dariusz KasprzakLeszno(2,7) 9
14Jacek KanieckiGrudziądz(5,4) 9
15Waldemar GaborOpole(4,2) 6
16Franciszek BanaszakOstrów Wlkp(4,0) 4

Toruń - 20 sierpień

Finał nr 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jarosław Olszewski IIGdańsk(3,3,3,3,3) 15
2Jacek WoźniakBydgoszcz(2,3,2,3,3) 13
3Jarosław SzymkowiakZielona Góra(3,1,3,3,2) 12+3
4Tomasz FajferGniezno(3,2,3,2,2) 12+2
5Krzysztof KuczwalskiToruń(2,2,2,2,3) 11
6Dariusz ŚledźLublin(d,2,3,1,1) 7
7Jacek RempałaTarnów(1,0,2,3,1) 7
8Piotr PaluchGorzów Wlkp(1,0,0,2,3) 6
9Zbigniew LechWrocław(2,1,1,2,0) 6
10Jacek KanieckiGrudziądz(1,3,1,u,0) 5
11Dariusz FliegertRybnik(3,1,1,0) 5
12Waldemar GaborOpole(3,0,1,d,0) 5
13Marek HućkoGorzów Wlkp(2,0,1,1) 4
14Franciszek BanaszakOstrów Wlkp(1,2,0,1) 4
15Tomasz GollobBydgoszcz(w,1,0,0,2) 3
16Dariusz KasprzakLeszno(d,0,0,u,2) 2
17Waldemar CieślewiczBydgoszcz- ns
17Piotr GancarzRzeszów- ns
17Robert JuchaLublin- nsR
17Jacek GuzowskiZielona Góra- nsR

Grudziądz - 21 sierpień

Finał nr 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jarosław Olszewski IIGdańsk(3,3,2,3,2) 13
2Jacek WoźniakBydgoszcz(1,3,3,3,2) 12+3
3Krzysztof KuczwalskiToruń(1,3,3,2,3) 12+2
4Dariusz FliegertRybnik(3,3,2,2,1) 11
5Jarosław SzymkowiakZielona Góra(2,2,3,3,0) 10
6Dariusz ŚledźLublin(3,2,1,1,2) 9
7Dariusz KasprzakLeszno(3,1,0,0,3) 7
8Piotr PaluchGorzów Wlkp(2,w,1,1,3) 7
9Tomasz GollobBydgoszcz(1,2,2,2,0) 7
10Marek HućkoGorzów Wlkp(2,1,1,2,1) 7
11Zbigniew LechWrocław(1,3,1,1) 6
12Tomasz FajferGniezno(w2,0,3) 5
13Jacek KanieckiGrudziądz(2,2,0,w) 4
14Jacek RempałaTarnów(1,1,2) 4
15Waldemar GaborOpole(1,1,0,0,0) 2
16Franciszek BanaszakOstrów Wlkp(u,0,w) 0
17Jacek GuzowskiZielona Góra(3,1) 4R
18Robert JuchaLublin(0) 0R
19Waldemar CieślewiczBydgoszcz- ns
19Piotr GancarzRzeszów- ns

Bydgoszcz - 11 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jarosław Olszewski IIGdańsk(3,3,3,3,3) 15
2Krzysztof KuczwalskiToruń(3,2,3,3,3) 14
3Tomasz GollobBydgoszcz(2,3,3,0,3) 11
4Waldemar CieślewiczBydgoszcz(3,3,2,1,2) 11
5Dariusz KasprzakLeszno(3,3,2,2,w) 10
6Tomasz FajferGniezno(1,1,2,3,3) 10
7Jacek KanieckiGrudziądz(2,1,1,3,1) 8
8Jacek WoźniakBydgoszcz(d,1,3,2,1) 7+3
9Dariusz ŚledźLublin(1,2,1,1,2) 7+2
10Robert JuchaLublin(2,2,d,w,2) 6
11Tomasz KornackiBydgoszcz(2,1,2,0) 5
12Jerzy MordelLublin(2,1,0,1,1) 5
13Mirosław KowalikToruń(2,2) 4
14Paweł JąderLeszno(2,1,0) 3
15Dariusz MichalewiczLeszno(1,0,1,u,1) 3
16Mariusz SielskiGrudziądz(1,u,w,ns,ns) 1

Rybnik - 11 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dariusz FliegertRybnik(3,3,3,3,3) 15
2Jacek RempałaTarnów(2,2,3,3,3) 13
3Marek HućkoGorzów Wlkp(3,3,3,1,1) 11
4Jarosław SzymkowiakZielona Góra(2,2,2,3,2) 11
5Waldemar GaborOpole(2,3,2,2,1) 10
6Piotr GancarzRzeszów(3,3,1,2,u) 9
7Piotr PaluchGorzów Wlkp(3,1,w,2,2) 8
8Franciszek BanaszakOstrów Wlkp(2,1,3,1) 7
9Zbigniew LechWrocław(1,0,2,u,3) 6+3
10Jacek GuzowskiZielona Góra(1,0,0,2,3) 6+2
11Arkadiusz MatuszakOstrów Wlkp(1,1,3,0,w) 5
12Jarosław LomanKrosno(2,2,1,0) 5
13Jacek RykierWrocław(2,1,1,d,1) 5
14Andrzej ZarzeckiZielona Góra(1,0,2) 3
15Damian WaloszekŚwiętochłowice(1,0,0,1,0) 2
16Piotr PilarczykGorzów Wlkp(1,0,1,0) 2
17Krzysztof JankowskiWrocław(2) 2R

1989

2 rundy: Gniezno - 12 sierpień, Ostrów Wlkp - 13 sierpień

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jacek RempałaTarnów(13,13) 26+3
2Janusz ŚlączkaRzeszów(14,12) 26+2
3Tomasz GollobGdańsk(12,12) 24
4Robert SawinaToruń(11,12) 23
5Adam ŁabędzkiLeszno(9,8) 17
6Krzysztof PogodaŚwiętochłowice(6,9) 15
7Marek MrózOpole(3,1) 13
8Paweł JąderLeszno(5,8) 13
9Tomasz PawelecLublin(7,4) 11
10Sławomir ChatOpole(5,5) 10
11Przemysław BrucheiserOstrów Wlkp(6,4) 10
12Arkadiusz MatuszakOstrów Wlkp(3,6) 9
13Krzysztof CiepielaRzeszów(5,0) 5

Gniezno - 12 sierpień

Finał nr 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
2Jacek RempałaTarnów(3,2,2,3,3) 14
3Tomasz GollobGdańsk(3,3,3,3,w) 13
4Robert SawinaToruń(2,3,1,2,3) 12
5Adam ŁabędzkiLeszno(1,2,3,2,1) 11
6Tomasz PawelecLublin(2,1,1,2,1) 9
7Dariusz KasprzakLeszno(u,3,3,u) 7
8Krzysztof PogodaŚwiętochłowice(1,1,u,3,1) 6
9Przemysław BrucheiserOstrów Wlkp(2,2,0,2) 6
10Krzysztof CiepielaRzeszów(3,1,1,0,0) 6
11Paweł JąderLeszno(1,0,1,3) 5
12Sławomir ChatOpole(2,2,1,0) 5
13Arkadiusz MatuszakOstrów Wlkp(3,u,d,d,1) 5
14Marek MrózOpole(2,u,1,u) 4
15Robert HęciakOstrów Wlkp(1,1,1,w) 3
16Zbigniew LechWrocław(u) 3
17Jarosław ŁukaszewskiGorzów Wlkp(3,2) 0
18Robert JuchaLublin(2) 2R
18Damian WaloszekŚwiętochłowice(2) 2R
18Mariusz SielskiToruń(2) 5R

Finał nr 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jacek RempałaTarnów(3,3,3,2,2) 13+3
2Tomasz GollobGdańsk(2,3,3,1,3) 12+2
3Robert SawinaToruń(1,2,3,3,3) 12+1
4Janusz ŚlączkaRzeszów(2,3,3,3,1) 12+2+1
5Marek MrózOpole(3,2,0,2,3) 10
6Krzysztof PogodaŚwiętochłowice(1,2,2,1,3) 9
7Adam ŁabędzkiLeszno(3,3,1,0,1) 8
8Paweł JąderLeszno(3,1,2,2,0) 8
9Mariusz SielskiToruń(1,1,3,1) 6
10Arkadiusz MatuszakOstrów Wlkp(1,1,0,2,2) 6
11Sławomir ChatOpole(2,1,0,0,2) 5
12Jarosław ŁukaszewskiGorzów Wlkp(2,2,0,0) 4
13Tomasz PawelecLublin(2,0,1,1) 4
14Przemysław BrucheiserOstrów Wlkp(1,0,2,1,d) 4
15Damian WaloszekŚwiętochłowice(1,0,1) 2
16Krzysztof CiepielaRzeszów(0) 0
17Robert JuchaLublin(3,2) 5R
18Grzegorz JurczakOstrów Wlkp(u) 0R

Świętochłowice - 1 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jacek RempałaTarnów(3,3,3,2,3) 14
2Janusz ŚlączkaRzeszów(3,3,2,3,2) 13
3Krzysztof PogodaŚwiętochłowice(2,2,3,3,2) 12
4Krzysztof CiepielaRzeszów(2,3,3,d,3) 11
5Sławomir ChatOpole(1,1,3,3,3) 11
6Marek MrózOpole(2,2,2,2,2) 10
7Zbigniew LechWrocław(3,3,1,1,0) 8
8Tomasz PawelecLublin(d,2,0,2,3) 7+3
9Damian WaloszekŚwiętochłowice(2,2,2,1,1) 7+t
10Robert JuchaLublin(1,0,2,2,1) 6
11Robert KużdżałTarnów(3,t,2,0,u) 5
12Piotr ZiębaTarnów(d,1,0,3,1) 5
13Krzysztof FliegertRybnik(w,1,1,1,2) 5
14Piotr GancarzRzeszów(1,1,1,0,0) 3
15Wojciech MomotRybnik(1,0,0,1,0) 2
16Krzysztof JankowskiWrocław- ns
17Janusz MuchaŚwiętochłowice- ns

Leszno - 14 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tomasz GollobGdańsk(3,3,3,3,3) 15
2Dariusz KasprzakLeszno(3,2,3,3,3) 14
3Robert SawinaToruń(2,0,3,3,2) 10
4Paweł JąderLeszno(2,3,3,1,0) 9
5Przemysław BrucheiserOstrów Wlkp(2,2,0,2,3) 9
6Arkadiusz MatuszakOstrów Wlkp(u,3,2,2,2) 9
7Adam ŁabędzkiLeszno(2,3,2,1,1) 9
8Robert HęciakOstrów Wlkp(1,2,1,u,3) 7
9Jarosław ŁukaszewskiGorzów Wlkp(0,w,2,3,1) 6
10Mariusz SielskiToruń(3,w,1,2,u) 6
11Marek HućkoGorzów Wlkp(3,1,2,ns) 6
12Artur WalkowiakGniezno(1,1,1,1,1) 5
13Robert AdamczewskiLeszno(1,2,w,ns) 3
14Marek AdamczykGniezno(d,1,0,1,1) 3
15Leszek SokołowskiBydgoszcz(1,1,w) 2
16Tomasz KornackiBydgoszcz(u,0,0,0,0) 0
17Sławomir RypieńLeszno(2,2,2) 6R

1990

Tarnów - 1 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Robert KużdżałTarnów(2,3,3,3,3) 14
2Adam ŁabędzkiLeszno(2,3,2,3,3) 13
3Jacek RempałaTarnów(3,3,2,d,3) 11+3
4Mariusz SielskiBydgoszcz(3,2,2,2,2) 11+w
5Tomasz KornackiBydgoszcz(2,2,2,2,3) 11+w
6Marek HućkoGorzów Wlkp(1,3,3,3,d) 10
7Robert SawinaToruń(3,1,0,3,2) 9
8Janusz ŚlączkaRzeszów(2,d,1,2,2) 7
9Sławomir RypieńLeszno(3,1,0,1,1) 6
10Paweł GrycajLeszno(1,u,3,1,1) 6
11Piotr BaronToruń(d,1,3,1,t) 5
12Marek MrózOpole(1,1,1,0,2) 5
13Tomasz PawelecLublin(1,2,1,d,1) 5
14Paweł BorowieckiGrudziądz(1,2,1) 4
15Dariusz HełmeckiWrocław(0,d,0,0,0) 0
16Paweł JąderLeszno(w) 0
17Leszek SokołowskiBydgoszcz(2,1,0) 3R
18Artur LeśniakKrosno(0) 0R
19Waldemar SzubaWrocław- ns

Tarnów - 24 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jacek RempałaTarnów(3,3,3,3,3) 15
2Robert KużdżałTarnów(3,3,1,3,3) 13
3Robert SawinaToruń(3,2,2,3,3) 13
4Piotr BaronToruń(3,3,3,1,1) 11
5Mariusz SielskiBydgoszcz(2,3,3,1,2) 11
6Janusz ŚlączkaRzeszów(2,1,3,3,u) 9
7Tomasz KornackiBydgoszcz(1,2,2,2,2) 9
8Tomasz PawelecLublin(2,1,2,2,2) 9
9Leszek SokołowskiBydgoszcz(2,2,1,2,1) 8
10Artur LeśniakKrosno(1,2,1,t,3) 7
11Grzegorz PłodzieńRzeszów(u,1,2,2,0) 5
12Krzysztof CiepielaRzeszów(0,0,t,1,2) 3
13Mirosław CierniakTarnów(1,0,1) 2
14Maciej BargielKrosno(1,0,0,1) 2
15Robert BirskiLublin(0,t,0,0,1) 1
16Tadeusz HajtRzeszów(1,u,0,d,0) 1
17Jarosław NowakTarnów(1,w) 1R
18Roman RaśKrosno(u,0) 0R

Leszno - 15 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Paweł JąderLeszno(3,3,3,3,3) 15
2Adam ŁabędzkiLeszno(3,2,3,3,3) 14
3Marek HućkoGorzów Wlkp(3,3,2,2,2) 12
4Waldemar SzubaWrocław(2,1,3,1,3) 10
5Sławomir RypieńLeszno(3,1,2,0,3) 9
6Paweł BorowieckiGrudziądz(1,2,1,3,2) 9
7Paweł GrycajLeszno(t,3,3,w,2) 8
8Dariusz HełmeckiWrocław(2,2,1,2,1) 8
9Marek MrózOpole(2,3,2,d,0) 7+3
10Krzysztof FliegertRybnik(1,0,2,3,1) 7+w
11Krzysztof MituraLeszno(1,2,1,2,0) 6
12Paweł WachelkaZielona Góra(2,1,0,1,1) 5
13Artur PawlakZielona Góra(d,d,0,2,2) 4
14Robert KempińskiGrudziądz(1,0,0,0,1) 2
15Sławomir ChatOpole(0,0,1,d,ns) 1
16Mirosław SosnaOpole(0,1,w,ns,ns) 0

1991

2 rundy: Leszno - 17 wrzesień, Gniezno - 18 wrzesień.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Adam ŁabędzkiLeszno(13,12) 25
2Waldemar SzubaWrocław(13,9) 22
3Tomasz KornackiBydgoszcz(10,1) 20+3
4Grzegorz RempałaTarnów(11,9) 20+2
5Sławomir RypieńLeszno(12,5) 17
6Robert FlisGorzów Wlkp(9,6) 15
7Marek DeraGdańsk(7,7) 14
8Mirosław CierniakTarnów(7,5) 12
9Krzysztof ZielińskiWrocław(4,7) 11
10Tomasz KrukZielona Góra(6,5) 11
11Tomasz ZielińskiToruń(3,3) 6
12Zenon ZakrzewskiWrocław(5,1) 6
13Piotr BaronGrudziądz(6,-) 6
14Robert KempińskiGrudziądz(3,-) 3
15Mariusz SzańczukZielona Góra(3,-) 3
16Robert BirskiLublin(0,1) 1

Leszno - 17 wrzesień

Finał nr 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Adam ŁabędzkiLeszno(2,3,3,3,2) 13+3
2Waldemar SzubaWrocław(3,3,2,2,3) 13+2
3Sławomir RypieńLeszno(3,3,w,3,3) 12
4Grzegorz RempałaTarnów(2,1,2,3,3) 11
5Tomasz KomackiBydgoszcz(u,2,3,2,3) 10
6Robert FlisGorzów Wlkp(1,1,3,3,1) 9
7Mirosław CierniakTarnów(3,2,0,2,0) 7
8Marek DeraGdańsk(2,2,2,d,1) 7
9Piotr BaronGrudziądz(d,3,3,w) 6
10Tomasz KrukZielona Góra(1,0,2,1,2) 6
11Zenon ZakrzewskiWrocław(2,u,1,2,0) 5
12Krzysztof ZielińskiWrocław(1,0,1,0,2) 4
13Robert KempińskiGrudziądz(3,w) 3
14Mariusz SzańczukZielona Góra(0,2,1,u/-) 3
15Tomasz ZielińskiToruń(0,1,1,d,1) 3
16Robert BirskiLublin(0,0,0,0,d) 0
17Marek NowakGniezno(1,2) 1R
18Mariusz StaszewskiGorzów Wlkp(1) 0R

Gniezno - 18 wrzesień

Finał nr 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Adam ŁabędzkiLeszno(3,3,3,3,) 12
2Tomasz KornackiBydgoszcz(3,2,3,2,) 10+3
3Waldemar SzubaWrocław(3,u,3,3,) 9
4Grzegorz RempałaTarnów(1,3,2,3,) 9+2
5Krzysztof ZielińskiWrocław(2,0,2,3,) 7
6Marek DeraGdańsk(2,2,1,2,) 7
7Marek NowakGniezno(2,2,2,1,) 7
8Robert FlisGorzów Wlkp(1,2,1,2,) 6
9Mirosław CierniakTarnów(2,3,w) 5
10Tomasz KrukZielona Góra(1,1,3,w,) 5
11Sławomir RypieńLeszno(1,1,2,1,) 5
12Mariusz StaszewskiGorzów Wlkp(0,3,1,d,) 4
13Tomasz ZielińskiToruń(1,0,2) 3
14Tomasz ŚwiątkiewiczToruń(t,1,0,1,) 2
15Zenon ZakrzewskiWrocław(0,d,0,1,) 2
16Robert BirskiLublin(u,0,1,0,) 2
17Zenon ChmielowskiGniezno(3,w) 3R

Lublin - 22 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Robert BirskiLublin(2,0,3,3,3) 11
2Grzegorz RempałaTarnów(3,2,3,3,0) 11
3Marek DeraGdańsk(3,2,1,2,3) 11
4Tomasz KornackiBydgoszcz(3,3,0,3,1) 10
5Piotr BaronGrudziądz(2,2,d,3,2) 9
6Rafał WilkRzeszów(1,2,2,1,3) 9
7Robert KempińskiGrudziądz(2,3,d,w,3) 8+3
8Mirosław CierniakTarnów(d,3,3,2,d) 8+2
9Tomasz ZielińskiToruń(u,3,3,w,1) 8+u
10Tomasz ŚwiątkiewiczToruń(1,2,2,2) 7
11Jacek KalinowskiGdańsk(3,0,1,2,w) 6
12Sławomir GóreckiGdańsk(2,1,2) 5
13Waldemar WalczakToruń(1,1,2,t,1) 5
14Piotr MarkuszewskiGrudziądz(2,1,0,1,0) 4
15Grzegorz MrózTarnów(1,1,1,w,ns) 3
16Jarosław LiberaLublin(t,u,u,0,2) 2

Ostrów Wlkp - 22 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Adam ŁabędzkiLeszno(3,3,3,3,3) 15
2Robert FlisGorzów Wlkp(3,3,3,1,3) 13
3Waldemar SzubaWrocław(3,2,2,3,2) 12
4Sławomir RypieńLeszno(2,2,1,3,2) 10
5Mariusz SzańczukZielona Góra(3,3,1,0,2) 9
6Krzysztof ZielińskiWrocław(1,3,d,2,3) 9
7Zenon ZakrzewskiWrocław(1,1,3,0,3) 8
8Tomasz KrukZielona Góra(2,2,2,2,d) 8
9Mariusz StaszewskiGorzów Wlkp(2,2,d,1,2) 7
10Marek NowakGniezno(1,1,1,3,0) 6
11Robert GarconOstrów Wlkp(2,d,0,1,1) 4
12Piotr ProtasiewiczZielona Góra(1,2,0,1) 4
13Andrzej GiżyckiGorzów Wlkp(0,0,w,2,2) 2
14Dariusz WachOpole(0,d,1,1,0) 2
15Marek LatosiOstrów Wlkp(0,1,0,u,0) 1
16Mirosław SosnaOpole(0) 0
17Ryszard JasikWrocław(3,1) 4R
18Sławomir ChatOpole(1,2) 3R

1992

Krosno - 15 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Maciej BargielKrosno(3,3,3,3,3) 15
2Piotr BaronWrocław(2,3,3,3,3) 14
3Ireneusz KwiecińskiKrosno(3,3,3,2,2) 13
4Maciej GłódBydgoszcz(3,1,2,3,2) 11
5Waldemar SzubaWrocław(2,2,2,2,3) 11
6Mariusz SzańczukZielona Góra(1,2,3,2,2) 10
7Mariusz NiemczuraTarnów(2,3,2,1,1) 9
8Waldemar WalczakToruń(1,2,2,3,1) 9
9Grzegorz MrózTarnów(0,1,1,2,2) 6
10Jarosław NowakMachowa(2,0,1,1,1) 5
11Piotr MarkuszewskiGrudziądz(0,2,1,d,1) 4
12Dariusz DanielewskiGrudziądz(1,1,0,1,0) 3
13Paweł GrygolecKrosno(1,1,1) 3
14Tomasz KamińskiBydgoszcz(0,d,t,1,w) 1
15Robert BoninBydgoszcz(0,d) 0
16Roman RaśKrosno(3,0,d,3) 6R
17Marek DeraGdańsk- ns
17Adam FajferGniezno- ns
17Andrzej GiżyckiGorzów Wlkp- ns
17Mirosław BasŚwiętochłowice- ns

Bydgoszcz - 4 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tomasz KamińskiBydgoszcz(3,3,3,2,3) 14
2Robert BoninBydgoszcz(d,3,3,3,3) 12
3Marek DeraGdańsk(3,2,2,3,2) 12
4Maciej GłódBydgoszcz(2,3,2,3,2) 12
5Waldemar WalczakToruń(3,2,2,3,1) 11
6Adam FajferGniezno(2,0,3,1,3) 9
7Mariusz SzańczukZielona Góra(2,3,2,2,0) 9
8Dariusz DanielewskiGrudziądz(3,1,1,1,2) 8
9Piotr MarkuszewskiGrudziądz(1,1,u,2,3) 7
10Marek NowakGniezno(2,3,0,0) 5
11Wiesław JaguśToruń(1,u,1,1,2) 5
12Grzegorz KowszewiczToruń(1,1,1,1,1) 5
13Radosław MarkowskiOstrów Wlkp(1,1,0,u) 2
14Rafał SznajderBydgoszcz(0,u) 0
15Jarosław KalinowskiGdańsk(2,2,1,2,1) 8R

Machowa - 5 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Maciej BargielKrosno(3,3,2,3,3) 14
2Waldemar SzubaWrocław(3,2,3,3,3) 14
3Ireneusz KwiecińskiKrosno(2,3,3,3,2) 13
4Mariusz NiemczuraTarnów(2,3,2,3) 10
5Andrzej GiżyckiGorzów Wlkp(2,1,2,3,2) 10
6Piotr BaronWrocław(3,0,3,1,w) 7
7Jarosław NowakMachowa(1,3,0,2) 7
8Mirosław BasŚwiętochłowice(2,2,1,1,1) 7
9Paweł GrygolecKrosno(3,1,2,u/-) 6
10Grzegorz MrózTarnów(1,u,1,2,2) 6
11Mariusz ŁazarzTarnów(d,3,d,0,1) 4
12Grzegorz LeckiRzeszów(0,1,2,w,t) 3
13Bogusław PrzybyłoRzeszów(2,w,1,u) 3
14Wojciech KiełbasaKrosno(t,t,0,t,2) 2
15Sławomir SitekRzeszów(1,u,0,1,0) 2
16Arkadiusz JurasikŚwiętochłowice(w,u,1) 1
17Paweł JachymMachowa(d,2,3,d) 5R
18Arkadiusz StasikKrosno(d,1) 1R

1993

Tarnów - 6 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Piotr BaronWrocław(3,2,3,2,3) 13+3
2Tomasz BajerskiToruń(2,3,3,3,2) 13+2
3Rafał DobruckiPiła(3,3,3,1,3) 13+1
4Grzegorz RempałaTarnów(3,1,u,3,3) 10
5Mariusz ŁazarzKraków(3,2,3,2) 10
6Tomasz ŚwiątkiewiczToruń(d,2,3,2,3) 10
7Robert MikołajczakLeszno(2,2,2,3,1) 10
8Mariusz StaszewskiGorzów Wlkp(2,3,1,1,d) 7
9Waldemar WalczakToruń(1,2,2,0,2) 7
10Piotr RembasGorzów Wlkp(1,0,2,2,1) 6
11Piotr ProtasiewiczZielona Góra(3,1,u,1,d) 5
12Grzegorz MrózTarnów(2,1,0,2,u) 5
13Paweł GrygolecKrosno(1,1,1,0,2) 5
14Piotr KuźniakZielona Góra(u,0,1,1,1) 3
15Adam SkórnickiLeszno(1,0,1,0,u) 2
16Ryszard JasikWrocław(1) 1
17Tomasz PoprawskiOstrów Wlkp- nsR

Lublin - 22 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Grzegorz RempałaTarnów(3,3,2,3,2) 13
2Tomasz ŚwiątkiewiczToruń(3,1,3,3,2) 12
3Mariusz ŁazarzKraków(1,2,3,3,2) 11
4Rafał DobruckiPiła(3,1,2,2,3) 11
5Tomasz BajerskiToruń(2,2,3,1,3) 11
6Waldemar WalczakToruń(2,2,2,3,1) 10
7Maciej GłódBydgoszcz(0,3,1,2,3) 9
8Grzegorz MrózTarnów(1,3,1,1,3) 9
9Paweł GrygolecKrosno(2,2,1,2,1) 8
10Piotr MarkuszewskiGrudziądz(3,1,d3,2,1) 7
11Roman RaśKrosno(2,1,t,1,0) 4
12Piotr UłamekCzęstochowa(0,0,3,0,d3) 3
13Rafał OsumekCzęstochowa(1,0,1,1,0) 3
14Sebastian KowolikŚwiętochłowice(d4,0,0,0,1) 1
15Ireneusz KwiecińskiKrosno(1,d3,d1) 1
16Tomasz SłowińskiLublin(w/u) 0
17Wiesław JaguśToruń(3,d2,2) 5R
18Wojciech PlutaCzęstochowa(2) 2R
19Sebastian UłamekCzęstochowa(0) 0

Leszno - 22 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Piotr ProtasiewiczZielona Góra(3,2,3,3,3) 14
2Piotr BaronWrocław(2,0,3,3,3) 11
3Robert MikołajczakLeszno(d2,3,3,3,2) 11
4Piotr RembasGorzów Wlkp(3,2,2,3,1) 11
5Mariusz StaszewskiGorzów Wlkp(3,3,2,0,2) 10
6Piotr KuźniakZielona Góra(0,3,2,1,3) 9
7Adam SkórnickiLeszno(2,1,3,1,1) 8
8Ryszard JasikWrocław(1,2,1,2,2) 8
9Tomasz PoprawskiOstrów Wlkp(1,1,0,2,3) 7
10Sylwester MoskwiakGorzów Wlkp(3,t,1,2,w) 6
11Eugeniusz SosnaRybnik(0,3,1,d4,0) 4
12Radosław MarkowskiOstrów Wlkp(1,2,0,0,1) 4
13Paweł ŁęckiOstrów Wlkp(w/u,1,2,d4,1) 4
14Mirosław SakowskiWrocław(1,0,1,1,w) 3
15Bartosz WlekłyLeszno(2,wu,u2) 2
16Kazimierz TaraburaRybnik(t,0,0,1,d4) 1
17Michał ŻłobińskiGorzów Wlkp(2,2,2) 6R
18Robert BanaszakLeszno(1,t) 1R

1994

Piła - 1 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Waldemar WalczakToruń(3,3,3,3,3) 15
2Rafał DobruckiPiła(3,3,3,2,3) 14
3Robert MikołajczakLeszno(3,3,2,1,3) 12
4Tomasz BajerskiToruń(1,2,2,3,2) 10
5Tomasz SłowińskiLublin(2,3,0,2,2) 9
6Piotr WiniarzRzeszów(3,2,2,1,0) 8
7Sebastian UłamekCzęstochowa(d2,0,1,3,3) 7
8Paweł ŁęckiOstrów Wlkp(2,2,2,0,1) 7
9Piotr RembasGorzów Wlkp(0,1,3,d4,2) 6
10Robert WardzałaTarnów(1,1,3,1,0) 6
11Rafał TrojanowskiRzeszów(2,1,0,2,1) 6
12Mariusz StaszewskiGorzów Wlkp(1,2,1,2,u3) 6
13Dominik ŻebrowskiGdańsk(0,t,1,3,1) 5
14Rafał OsumekCzęstochowa(2,d2,0,d4,2) 4
15Maciej KuciapaRzeszów(u2,1,1,1,1) 4
16Tomasz PoprawskiOstrów Wlkp(1,0,0,0,u4) 1
17Damian BalińskiLeszno(0) 0R
18Robert DadosLublin- ns
18Paweł StaszekLublin- ns
18Jacek PionkePiła- nsRT

Lublin - 17 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Piotr WiniarzRzeszów(3,3,1,3,3) 13
2Paweł StaszekLublin(2,3,2,3,3) 13
3Robert DadosLublin(3,3,3,3,wu) 12
4Sebastian UłamekCzęstochowa(3,2,3,1,3) 12
5Maciej KuciapaRzeszów(u3,2,3,2,3) 10
6Rafał OsumekCzęstochowa(2,2,2,u3,2) 8
7Rafał TrojanowskiRzeszów(2,1,2,2,1) 8
8Robert WardzałaTarnów(3,0,0,3,1) 7+3
9Mariusz NiemczuraKraków(0,0,3,2,2) 7+2
10Dominik ŻebrowskiGdańsk(2,1,1,1,2) 7+1
11Bartłomiej BardeckiWrocław(u1,3,1,2,0) 6
12Tomasz SłowińskiLublin(1,0,0,1,2) 4
13Mariusz ŁazarzTarnów(1,0,2,1,u2) 4
14Paweł ŚwierzbTarnów(0,1,1,0,1) 3
15Sławomir TabakKrosno(1,1,0,0,1) 3
16Arkadiusz StasikKrosno(0,2,u4,0,d) 2

Gniezno - 17 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rafał DobruckiPiła(3,2,3,3,3) 14
2Waldemar WalczakToruń(3,3,2,3,3) 14
3Tomasz BajerskiToruń(2,3,3,3,2) 13
4Robert MikołajczakLeszno(3,2,1,3,3) 12
5Paweł ŁęckiOstrów Wlkp(3,3,0,1,3) 10
6Mariusz StaszewskiGorzów Wlkp(2,2,2,2,2) 10
7Tomasz PoprawskiOstrów Wlkp(1,1,3,2,1) 8
8Piotr RembasGorzów Wlkp(d4,2,1,2,2) 7+3
9Damian BalińskiLeszno(2,1,2,2,0) 7+2
10Leszek SikorskiGniezno(2,1,2,1,1) 7+w
11Marceli DubickiPiła(1,0,3,0,2) 6
12Krzysztof JabłońskiGniezno(u4,3,1,1,1) 6
13Sylwester MoskwiakGorzów Wlkp(1,1,0,0,w) 2
14Przemysław FajferGniezno(1,0,d4,1,u3) 2
15Marcin UrbańskiBydgoszcz(0,0,1,0,0) 1
16Wiesław JaguśToruń(w) 0
17Rafał SosnaGniezno(0) 0R
17Robert GwaraPiła(0,0,0) 0R

1995

Lublin - 8 październik

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rafał DobruckiPiła(3,3,3,3,3) 15
2Tomasz PoprawskiBydgoszcz(2,3,2,1,3) 11+3
3Grzegorz WalasekZielona Góra(2,3,2,3,1) 11+2
4Robert DadosLublin(ust,2,3,3,3) 11+d
5Marceli DubickiGdańsk(1,1,3,3,2) 10
6Krzysztof JabłońskiGniezno(3,2,1,2,1) 9
7Piotr WiniarzRzeszów(1,2,2,2,2) 9
8Paweł StaszekLublin(1,2,3,2,d) 8
9Rafał TrojanowskiRzeszów(3,3,u3,d1,1) 7
10Robert KościechaToruń(3,1,2,wu,w) 6
11Rafał KowalskiPiła(2,1,d,1,2) 6
12Bartłomiej BardeckiWrocław(1,1,1,2,0) 5
13Mariusz WęgrzykRybnik(0,wu,0,1,3) 4
14Paweł NiziołGorzów Wlkp(0,0,1,0,2) 3
15Leszek SikorskiGniezno(0,0,1,1,1) 3
16Andrzej SzymańskiLeszno(2,0,0,0,0) 2
17Paweł ŁęckiBydgoszcz- ns
17Damian BalińskiLeszno- ns
17Adam SkórnickiLeszno- ns
17Tomasz RempałaTarnów- ns

Zielona Góra - 7 wrzesień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Grzegorz WalasekZielona Góra(3,2,3,3,2) 13
2Rafał DobruckiPiła(3,3,d1,3,3) 12
3Damian BalińskiLeszno(2,3,3,2,2) 12
4Robert KościechaToruń(2,3,2,1,3) 11
5Adam SkórnickiLeszno(3,2,u4,3,2) 10
6Tomasz PoprawskiBydgoszcz(3,1,3,2,1) 10
7Andrzej SzymańskiLeszno(1,1,3,1,3) 9
8Paweł ŁęckiBydgoszcz(1,2,1,2,3) 9
9Rafał KowalskiPiła(2,2,1,3,0) 8
10Paweł NiziołGorzów Wlkp(2,0,2,2,1) 7
11Wojciech MalakBydgoszcz(1,1,1,0,2) 5
12Marceli DubickiGdańsk(w/u,1,2,1,1) 5
13Sylwester MoskwiakGorzów Wlkp(0,3,1,0,0) 4
14Grzegorz KłopotZielona Góra(1,t,2,0,1) 4
15Dariusz KuszykZielona Góra(0,0,0,d4,0) 0
16Sławomir JaniszewskiGrudziądz(0,d4,0) 0
17Marcin RyczekBydgoszcz(0) 0R
17Wiesław Ośkiewicz IIGrudziądz(d4,d3) 0R
19Seweryn SznajderBydgoszcz- nsR
19Mariusz SzmandaLeszno- nsR
19Marek ZarzeckiZielona Góra- nsR

Rybnik - 7 wrzesień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Robert DadosLublin(3,3,3,3,3) 15
2Bartłomiej BardeckiWrocław(1,3,3,0,3) 10
3Piotr WiniarzRzeszów(0,3,2,3,2) 10
4Tomasz RempałaTarnów(3,2,2,2,1) 10
5Leszek SikorskiGniezno(2,2,1,2,3) 10
6Rafał TrojanowskiRzeszów(3,w,u1,3,3) 9
7Mariusz WęgrzykRybnik(1,3,0,2,2) 8
8Krzysztof JabłońskiGniezno(1,1,2,1,2) 7+3
9Paweł StaszekLublin(1,1,3,2,0) 7+2
10Piotr MikutaTarnów(0,2,3,1,0) 6
11Konrad SzymuraOstrów Wlkp(3,0,2,1,0) 6
12Paweł ŚwierzbŁódź(2,1,1,0,2) 6
13Krzysztof MrowiecRybnik(w2,d,1,3,wu) 4
14Artur PietrzykCzęstochowa(2,0,1,u1,1) 4
15Marek RypieńŁódź(0,2,0,0,1) 3
16Rafał SosnaGniezno(0,1,0,1,1) 3
17Przemysław FajferGniezno(2) 2R
18Tomasz CieślewiczGniezno- nsR

1996

Bydgoszcz - 15 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Damian BalińskiLeszno(3,2,3,3,3) 14+3
2Marcin RyczekBydgoszcz(3,3,2,3,3) 14+2
3Mariusz WęgrzykRybnik(2,3,3,2,2) 12
4Tomasz RempałaTarnów(3,1,1,2,3) 10
5Maciej JąderLeszno(3,2,3,d3,1) 9
6Andrzej SzymańskiLeszno(t,3,2,2,2) 9
7Wojciech MalakBydgoszcz(2,1,0,2,3) 8
8Tomasz CieślewiczGniezno(2,3,d2,0,2) 7
9Remigiusz WronkowskiToruń(0,2,3,1,1) 7
10Grzegorz KłopotZielona Góra(1,1,2,3,0) 7
11Paweł NiziołGorzów Wlkp(2,1,2,1,d3) 6
12Wiesław Ośkiewicz IIGrudziądz(0,2,d4,3,0) 5
13Bartłomiej BardeckiWrocław(1,d4,1,0,2) 4
14Paweł DuszyńskiGniezno(1,0,1,1,1) 4
15Krzysztof KaczorTarnów(0,0,0,1,1) 2
16Rafał HajWrocław(d2,d2,d3,0,d3) 0
17Mariusz LisiakGniezno(1) 1R
18Artur PietrzykCzęstochowa- ns
18Paweł StormowskiGdańsk- ns
18Rafał OkoniewskiPiła- ns

Opole - 22 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bartłomiej BardeckiWrocław(3,3,2,3,3) 14
2Damian BalińskiLeszno(3,d1,3,3,3) 12
3Artur PietrzykCzęstochowa(3,1,2,3,3) 12
4Andrzej SzymańskiLeszno(2,2,3,2,3) 12
5Rafał OkoniewskiPiła(3,2,3,2,2) 12
6Paweł NiziołGorzów Wlkp(0,2,3,3,2) 10
7Mariusz WęgrzykRybnik(2,3,1,1,2) 9
8Grzegorz KłopotZielona Góra(2,3,2,1,0) 8+3
9Maciej JąderLeszno(1,3,2,1,1) 8+2
10Rafał HajWrocław(2,0,1,2,1) 6
11Mariusz LisiakGniezno(1,1,t,2,1) 5
12Leszek SikorskiGniezno(0,2,0,0,2) 4
13Mariusz FrankówPiła(1,1,1,0,1) 4
14Adrian GóreckiWrocław(0,0,1,1,0) 2
15Jacek PionkePiła(w/u,1,d4) 1
16Paweł ŚwierzbŁódź(u,0,0,0,0) 0
17Marcin PiecŁódź(0) 0R
17Rafał JełowickiZielona Góra(t) 0R
19Piotr PadowskiRybnik(dst) 0R

Lublin - 22 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tomasz RempałaTarnów(3,2,3,3,3) 14
2Tomasz CieślewiczGniezno(3,3,3,3,2) 14
3Paweł StormowskiGdańsk(3,2,3,1,3) 12
4Marcin RyczekBydgoszcz(3,3,3,2,d4) 11
5Krzysztof KaczorTarnów(2,3,1,1,3) 10
6Paweł DuszyńskiGniezno(2,0,2,3,2) 9
7Remigiusz WronkowskiToruń(0,2,2,2,2) 8
8Wiesław Ośkiewicz IIGrudziądz(1,2,2,2,1) 8
9Wojciech MalakBydgoszcz(1,1,0,2,3) 7+3
10Tomasz PiszczLublin(2,1,1,3,dst) 7+2
11Dariusz PatynekBydgoszcz(2,3,d3,0,1) 6
12Marcin KowalikToruń(1,1,2,1,1) 6
13Bartłomiej ŻebrowskiGdańsk(0,1,1,0,2) 4
14Robert KreczyńskiGdańsk(1,0,1,0,0) 2
15Marek RypieńRawicz(d4,d4,d4,0,1) 1
16Marcin KnapLublin(u4) 0
17Robert WoźniakŁódź(d4,0,1,0,) 1R

1997

Piła - 8 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rafał OkoniewskiPiła(3,3,3,3,3) 15
2Tomasz CieślewiczGniezno(3,3,3,2,3) 14
3Mariusz FrankówPiła(2,2,3,3,3) 13
4Krzysztof PecynaPiła(2,2,2,2,2) 10
5Krzysztof CegielskiGorzów Wlkp(3,3,0,1,2) 9
6Bartłomiej BardeckiWrocław(3,1,2,2,1) 9
7Rafał HajWrocław(0,1,1,3,2) 7
8Marcin RyczekŁódź(1,1,2,0,3) 7
9Paweł DuszyńskiGniezno(u2,0,3,2,1) 6
10Dawid CieślewiczGniezno(1,3,1,1,wu) 6
11Dariusz PatynekBydgoszcz(2,2,2,0,0) 6
12Grzegorz KłopotZielona Góra(1,1,1,1,2) 6
13Wiesław Ośkiewicz IIGrudziądz(0,0,d4,3,1) 4
14Tomasz JędrzejakOstrów Wlkp(1,2,0,1,0) 4
15Paweł NiziołGorzów Wlkp(2,0,0,0,1) 3
16Sebastian SmoterZielona Góra(0,0,1,0,u4) 1
17Paweł StormowskiGdańsk- nsR
17Przemysław TajchertOstrów Wlkp- nsR
17Maciej BorneckiZielona Góra- nsR

Gorzów Wlkp - 15 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Paweł DuszyńskiGniezno(1,3,3,3,3) 13
2Dawid CieślewiczGniezno(2,3,3,2,3) 13
3Krzysztof CegielskiGorzów Wlkp(2,3,2,3,2) 12
4Paweł NiziołGorzów Wlkp(3,wu,3,2,2) 10
5Sebastian SmoterZielona Góra(1,3,2,3,1) 10
6Tomasz CieślewiczGniezno(3,0,u,3,3) 9
7Wiesław Ośkiewicz IIGrudziądz(3,2,2,d,1) 8+2
8Dariusz PatynekBydgoszcz(3,1,1,1,2) 8+w
9Maciej BorneckiZielona Góra(2,2,1,wu,2) 7
10Paweł StormowskiGdańsk(2,2,0,0,1) 5
11Bartłomiej ŻebrowskiGdańsk(0,2,1,1,d) 4
12Tomasz ChrzanowskiToruń(0,1,2,1,wu) 4
13Robert WoźniakŁódź(0,0,1,2,0) 3
14Arkadiusz MazurekLeszno(1,1,0,d,t) 2
15Marcin PuszakowskiToruń(1,1,d,wu,u) 2
16Mariusz WęgrzykWrocław(w/u,0) 0
17Mariusz LisiakGniezno(3,2,3,3) 11RT

Tarnów - 22 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rafał OkoniewskiPiła(3,3,3,3,3) 15
2Przemysław TajchertOstrów Wlkp(3,2,3,3,2) 13
3Rafał HajWrocław(3,2,2,2,3) 12
4Marcin RyczekŁódź(2,2,2,2,2) 10
5Mariusz FrankówPiła(1,3,2,2,1) 9
6Grzegorz KłopotZielona Góra(2,2,3,1,1) 9
7Tomasz JędrzejakOstrów Wlkp(1,1,3,2,2) 9
8Bartłomiej BardeckiWrocław(0,1,t,3,3) 7+3
9Krzysztof PecynaPiła(2,3,d2,0,2) 7+t
10Krzysztof KaczorTarnów(3,0,u4,0,3) 6
11Andrzej RybkaRzeszów(2,0,1,3,0) 6
12Piotr PadowskiCzęstochowa(0,3,1,1,1) 6
13Tomasz ŁukaszewiczKraków(0,1,2,1,1) 5
14Jarosław Kalinowski IILublin(1,u4,1,wu) 2
15Ryszard KlykOpole(1,0,0,0,0) 1
16Maciej PietraszekRzeszów(d3,t,t,0,0) 0
17Dariusz FijałkowskiKraków(1,1) 2R
18Krzysztof JapińskiOstrów Wlkp(1) 1R
19Robert PaśkoLublin(d4) 0R

1998

Ostrów Wlkp - 11 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rafał OkoniewskiPiła(3,3,3,3,2) 14
2Krzysztof CegielskiGorzów Wlkp(3,3,3,1,3) 13
3Paweł DuszyńskiGniezno(1,3,2,3,1) 10+3
4Mariusz WęgrzykWrocław(u1,1,3,3,3) 10+2
5Sebastian SmoterZielona Góra(3,1,2,0,3) 9
6Tomasz ChrzanowskiToruń(2,2,3,2,u/ns) 9
7Krzysztof SłabońBydgoszcz(2,2,1,2,2) 9
8Paweł StormowskiGdańsk(3,2,0,2,1) 8
9Karol MalechaOstrów Wlkp(2,1,wu,3,w) 6
10Grzegorz KnappGrudziądz(0,2,2,2,d2) 6
11Andrzej RybkaRzeszów(1,0,0,1,3) 5
12Sławomir CzarnikRzeszów(1,3,1,wu,0) 5
13Wojciech WęgrzynRybnik(1,0,0,1,2) 4
14Maciej BorneckiZielona Góra(u4,0,2,1,1) 4
15Mariusz FierlejLeszno(2,0,1,0) 3
16Piotr PadowskiRybnik(0,1,1,0,0) 2
17Krzysztof ŚwiderWrocław(2) 2R
18Krzysztof MikutaTarnów(d) 0R

Zielona Góra - 25 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Krzysztof CegielskiGorzów Wlkp(3,3,3,3,3) 15
2Sebastian SmoterZielona Góra(3,2,3,2,2) 12
3Mariusz FierlejLeszno(1,2,2,3,3) 11
4Mariusz WęgrzykWrocław(3,2,dst,3,2) 10
5Paweł StormowskiGdańsk(2,0,3,1,3) 9
6Krzysztof SłabońBydgoszcz(d,3,2,2,2) 9
7Grzegorz KnappGrudziądz(3,1,2,2,1) 9
8Maciej BorneckiZielona Góra(1,3,2,w,2) 8+3
9Krzysztof ŚwiderWrocław(2,0,0,3,3) 8+2
10Bartosz StanekWrocław(w/u,2,3,1,1) 7
11Krzysztof StojanowskiZielona Góra(2,3,1,0,1) 7
12Tomasz KwiatkowskiGorzów Wlkp(1,2,1,2,0) 6
13Adam CzechowiczGorzów Wlkp(2,u1,1,0,1) 4
14Michał AszenbergGorzów Wlkp(0,1,1,1,0) 3
15Tomasz ŁukaszewiczLeszno(0,1,d1,1,d4) 2
16Michał RobackiBydgoszcz(w/u,0,0) 0
17Maciej KierzkowskiGrudziądz(d2,d4) 0R

Rybnik - 25 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wojciech WęgrzynRybnik(3,3,3,3,1) 13
2Rafał OkoniewskiPiła(3,3,3,3,2) 13
3Piotr PadowskiRybnik(2,2,2,3,3) 12
4Andrzej RybkaRzeszów(1,2,3,2,3) 11
5Karol MalechaOstrów Wlkp(3,3,d3,2,2) 10
6Paweł DuszyńskiGniezno(0,3,3,1,2) 9
7Sławomir CzarnikRzeszów(0,1,2,2,3) 8+3
8Tomasz ChrzanowskiToruń(2,2,2,0,2) 8+2
9Krzysztof MikutaTarnów(3,1,2,1,1) 8+1
10Tomasz JędrzejakOstrów Wlkp(d2,0,1,3,3) 7
11Jarosław HampelPiła(1,2,0,2,d4) 5
12Dariusz FijałkowskiKraków(1,1,1,1,1) 5
13Jarosław CieślakLublin(2,0,1,0,0) 3
14Grzegorz BednarskiRzeszów(2,1,0,0) 3
15Łukasz PawlikowskiToruń(t,0,1,1,u/ns) 2
16Krzysztof JapińskiOstrów Wlkp(1,0,0,0,0) 1
17Sebastian TrumińskiLublin(1) 1R
18Paweł SzczęchTarnów(0) 0R

1999

Toruń - 16 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rafał OkoniewskiGorzów Wlkp(3,3,2,3,3) 14
2Tomasz ChrzanowskiToruń(2,2,3,3,3) 13
3Krzysztof SłabońBydgoszcz(3,2,3,2,2) 12+3
4Michał RobackiBydgoszcz(3,2,2,2,3) 12+2
5Jarosław HampelPiła(2,3,3,2,0) 10
6Krzysztof MikutaTarnów(3,1,1,3,2) 10
7Andrzej ZiejaWrocław(2,3,0,3,wu) 8
8Tomasz BudzikTarnów(1,3,1,1,2) 8
9Sebastian SmoterZielona Góra(1,d4,1,2,3) 7
10Krzysztof ŚwiderOpole(0,2,2,1,2) 7
11Rafał SzombierskiRybnik(0,0,3,1) 4
12Adam CzechowiczOpole(0,1,2,0,1) 4
13Marcin TomkowiakRawicz(2,1,0,1,wu) 4
14Łukasz LomanLeszno(1,0,1,0,1) 3
15Marcel MalińskiCzęstochowa(1,1,wu,0,1) 3
16Marcin ŁęcGdańsk(0,0,0,0,u4) 0
17Przemysław KłosToruń(1) 1RT
18Maciej KierzkowskiGrudziądz- ns
18Dawid KujawaZielona Góra- nsR

Rawicz - 24 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rafał OkoniewskiGorzów Wlkp(3,3,3,3,3) 15
2Krzysztof ŚwiderOpole(3,3,2,3,3) 14
3Andrzej ZiejaWrocław(3,1,3,3,2) 12
4Sebastian SmoterZielona Góra(2,3,2,1,2) 10
5Rafał SzombierskiRybnik(3,0,1,2,3) 9
6Łukasz LomanLeszno(2,2,2,1,2) 9
7Adam CzechowiczOpole(2,1,2,3,w2) 8
8Marcin TomkowiakRawicz(w,2,1,2,3) 8
9Dawid KujawaZielona Góra(1,2,3,1,d3) 7+3
10Roman ChromikRybnik(dst,3,3,0,1) 7+2
11Karol MalechaOstrów Wlkp(1,1,0,2,2) 6
12Marcin ŁysowskiŚwiętochłowice(2,u4,1,2,1) 6
13Tomasz KwiatkowskiGorzów Wlkp(1,2,1,0,1) 5
14Łukasz ZwiązkoKraków(0,1,0,0,1) 2
15Artur BogińczukOpole(t,0,0,1,0) 1
16Łukasz JankowskiLeszno(0,0,d4,t,t) 0

Machowa - 24 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jarosław HampelPiła(3,3,3,3,3) 15
2Tomasz ChrzanowskiToruń(3,3,3,3,1) 13
3Krzysztof SłabońBydgoszcz(3,2,3,2,3) 13
4Krzysztof MikutaTarnów(0,3,3,2,2) 10
5Michał RobackiBydgoszcz(2,2,1,2,3) 10
6Tomasz BudzikTarnów(1,2,1,2,3) 9
7Maciej KierzkowskiGrudziądz(3,3,2,t,d4) 8
8Marcel MalińskiCzęstochowa(2,1,0,3,2) 8
9Paweł SzczęchTarnów(d2,w,2,3,2) 7+3
10Marcin ŁęcGdańsk(2,1,2,1,1) 7+2
11Sebastian TrumińskiLublin(1,2,2,d4,1) 6
12Marcin KryśkiewiczGrudziądz(1,1,1,1,2) 6
15Mirosław SzczurekKrosno(u2,u4,u3) 0
16Łukasz PawlikowskiToruń(w2,u3) 0

2000

Leszno - 22 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Roman ChromikRybnik(3,3,3,3,3) 15
2Krzysztof SłabońBydgoszcz(2,2,3,3,3) 13
3Sebastian SmoterZielona Góra(3,3,1,2,3) 12
4Łukasz PawlikowskiToruń(3,2,2,3,1) 11
5Łukasz SzmidRybnik(1,2,3,2,2) 10
6Dawid KujawaZielona Góra(2,1,0,3,3) 9
7Marcin JaguśToruń(2,3,2,1,1) 9
8Artur BogińczukWrocław(2,1,2,2,2) 9
9Zbigniew CzerwińskiCzęstochowa(3,wu,2,0,2) 7
10Łukasz JankowskiLeszno(1,2,3,1,u4) 7
11Przemysław KłosToruń(0,3,1,2,0) 6
12Michał SzczepaniakOstrów Wlkp(1,0,1,1,1) 4
13Daniel JeleniewskiLublin(t,u4,0,1,2) 3
14Adam CzechowiczOpole(0,1,1,wu) 2
15Tomasz ZywertowskiŁódź(w/u,d4,0,0,0) 0
16Norbert KościuchLeszno(w,0) 0
17Marek OchalWarszawa(0,0,1) 1R
17Robert UminskiBydgoszcz(1,0,0) 1R
19Łukasz StanisławskiBydgoszcz- ns

Ostrów Wlkp - 22 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Roman ChromikRybnik(2,3,3,3,3) 14
2Krzysztof SłabońBydgoszcz(2,2,3,3,3) 13
3Łukasz JankowskiLeszno(3,3,2,3,2) 13
4Łukasz StanisławskiBydgoszcz(3,w,2,2,3) 10
5Michał SzczepaniakOstrów Wlkp(3,3,1,1,2) 10
6Adam CzechowiczOpole(w2,1,3,2,3) 9
7Norbert KościuchLeszno(2,2,1,2,1) 8
8Dawid KujawaZielona Góra(1,3,2,w,1) 7
9Artur BogińczukWrocław(3,wu,0,1,2) 6+3
10Robert UminskiBydgoszcz(1,1,0,3,1) 6+2
11Robert MiśkowiakPiła(1,2,1,1,1) 6+1
12Piotr ŚwiderskiWrocław(2,1,3,uns) 6+ns
13Karol BaranRzeszów(1,w,0,2,2) 5
14Mirosław GiżyckiPiła(0,2,2,0,0) 4
15Marcin DąbrowskiGorzów Wlkp(0,0,1,w,w) 1
16Bartłomiej LisiewiczRawicz(0,0,0,0,0) 0
17Adam JaziewiczOstrów Wlkp(0,1,0) 1R

Warszawa - 7 wrzesień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Łukasz PawlikowskiToruń(3,2,2,2,2) 11
2Przemysław KłosToruń(2,2,2,2,3) 11
3Daniel JeleniewskiLublin(2,2,1,3,2) 10
4Zbigniew CzerwińskiCzęstochowa(1,3,0,3,2) 9
5Sebastian SmoterZielona Góra(2,3,1,u,3) 9
6Łukasz SzmidRybnik(0,3,3,2,1) 9
7Marcin JaguśToruń(2,d3,3,3,1) 9
8Tomasz ZywertowskiŁódź(3,3,1,d2,2) 9
9Marek OchalWarszawa(3,1,2,1,1) 8+3
10Łukasz RomanekRybnik(1,1,0,3,3) 8+2
11Marcin KryśkiewiczGrudziądz(0,0,3,0,3) 6
12Piotr GwiazdaGniezno(3,2,0,0,1) 6
13Maciej KierzkowskiGrudziądz(0,1,3,1,0) 5
14Mirosław SzczurekKrosno(1,1,2,1,0) 5
15Tomasz KwiatkowskiGorzów Wlkp(1,0,1,2,0) 4
16Jakub WalczakGdańsk(0,w,0,1,0) 1

2001

Gorzów Wlkp - 6 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rafał SzombierskiRybnik(3,3,3,3,3) 15
2Robert MiśkowiakPiła(3,2,3,3,2) 13
3Zbigniew CzerwińskiCzęstochowa(3,2,2,3,2) 12
4Łukasz JankowskiLeszno(2,3,1,2,3) 11
5Krzysztof KasprzakLeszno(3,1,2,2,3) 11
6Janusz KołodziejTarnów(3,1,2,3) 9
7Łukasz RomanekRybnik(1,3,3,2) 9
8Marek CieślewiczGdańsk(2,2,2,2,1) 9
9Łukasz StanisławskiBydgoszcz(2,3,u,d,2) 7
10Łukasz LomanRawicz(1,0,3,t,1) 5
11Tomasz GapińskiPiła(1,1,2,1,0) 5
12Robert UminskiBydgoszcz(2,0,1,0) 3
13Artur BogińczukWrocław(2,0,t,1,0) 3
14Michał SzczepaniakOstrów Wlkp(1,0,1,0,1) 3
15Piotr ŚwiderskiWrocław(1,0,0,0,1) 2
16Dawid BendzeraTarnów(0,1,1,u/w,d) 2
17Jakub ŚpiewanekGorzów Wlkp(1) 1R
18Norbert KościuchLeszno(0) 0R

Gniezno - 9 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Marek CieślewiczGdańsk(3,3,3,2,3) 14
2Łukasz StanisławskiBydgoszcz(2,3,3,3,3) 14
3Łukasz JankowskiLeszno(1,3,3,3,3) 13
4Robert MiśkowiakPiła(3,d1,2,3,3) 11
5Tomasz GapińskiPiła(3,2,3,1,2) 11
6Michał SzczepaniakOstrów Wlkp(2,3,2,0,2) 9
7Łukasz LomanRawicz(3,1,2,2,0) 8
8Robert UminskiBydgoszcz(0,2,2,2,2) 8
9Norbert KościuchLeszno(1,1,1,3,1) 7
10Bartłomiej LisiewiczZielona Góra(1,2,0,2,1) 6
11Maciej KierzkowskiGrudziądz(2,2,1,d2,1) 6
12Łukasz LinetteGniezno(1,0,1,1,2) 5
13Łukasz PawlikowskiGniezno(2,dst,d4,t,0) 2
14Grzegorz MusiałBydgoszcz(0,1,0,0,1) 2
15Adam JaziewiczOstrów Wlkp(0,1,0,1,u) 2
16Łukasz DadosGrudziądz(0,0,1,0,0) 1
17Marcin BzdęgaOstrów Wlkp- 11R
18Mirosław JabłońskiGniezno- nsRT

Tarnów - 9 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rafał SzombierskiRybnik(3,3,3,3,3) 15
2Łukasz RomanekRybnik(2,2,3,3,3) 13
3Zbigniew CzerwińskiCzęstochowa(3,3,3,3,u) 12
4Janusz KołodziejTarnów(1,3,2,3,3) 12
5Dawid BendzeraTarnów(2,2,2,3) 9
6Artur BogińczukWrocław(3,2,2,1) 8
7Krzysztof KasprzakLeszno(w,2,3,w,2) 7
8Piotr ŚwiderskiWrocław(2,1,2,u,2) 7
9Jakub ŚpiewanekGorzów Wlkp(1,1,1,1,3) 6
10Daniel JeleniewskiLublin(3,u/w,1,1,0) 5
11Artur TomczykCzęstochowa(3,1,0,1,0) 5
12Marian MicałRzeszów(2,0,1,0,2) 5
13Mirosław SzczurekKrosno(2,u/w,0,2,1) 5
14Marcin KlykOpole(1,2,1,0,0) 4
15Przemyslaw KłosToruń(0,d,0,2,1) 3
16Adam PietraszkoCzęstochowa(1,0,u/w,1,1) 3
17Marcin SekulaOpole(u) 0R

2002

Tarnów - 4 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Robert UminskiBydgoszcz(2,3,3,3,2) 13
2Norbert KościuchLeszno(3,2,2,2,2) 11
3Krzysztof KasprzakLeszno(3,2,1,3,1) 10+3
4Paweł HlibGorzów Wlkp(3,2,2,3) 10+2
5Piotr ŚwiderskiRawicz(3,3,`,3,0) 10+d3
6Marcin RempałaTarnów(2,3,3,2,u/w) 10+wu
7Mirosław JabłońskiGniezno(1,1,3,1,3) 9
8Adrian MiedzińskiToruń(3,1,2,1,2) 9
9Marek CieślewiczGdańsk(1,2,d,3,2) 8
10Robert MiśkowiakPiła(2,2,1,u/w,3) 8
11Daniel JeleniewskiLublin(1,3,0,3) 7
12Michał SzczepaniakPiła(2,0,2,1,1) 5
13Dawid PaszkoToruń(1,0,1,1,0) 3
14Zbigniew SucheckiGorzów Wlkp(d,0,0,2,0) 2
15Łukasz NowakPiła(1,w,0,0,1) 2
16Jakub ŚpiewanekGorzów Wlkp(d,1,0,0,1) 2
17Łukasz StanisławskiBydgoszcz- nsR
17Marcin NowaczykRawicz- nsR

Toruń - 18 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Robert MiśkowiakPiła(3,3,3,3,3) 15
2Marcin RempałaTarnów(3,3,1,u,3) 10
3Paweł HlibGorzów Wlkp(2,3,0,3,2) 10
4Marek CieślewiczGdańsk(3,0,3,2,2) 10
5Norbert KościuchLeszno(3,2,1,1,3) 10
6Daniel JeleniewskiLublin(1,3,3,2,t) 9
7Dawid PaszkoToruń(2,2,2,3) 9
8Adrian MiedzińskiToruń(1,2,2,2,2) 9
9Łukasz StanisławskiBydgoszcz(2,1,3,3) 9
10Oskar WolsztyńskiLeszno(2,1,2,1,1) 7
11Dawid BendzeraTarnów(0,w,2,3,1) 6
12Rafał WielemborekGdańsk(2,2,u/w,0) 4
13Marcin JaguśToruń(1,0,1,2) 4
14Marek SzczyrbaRybnik(1,1,1,0) 3
15Marcin SekulaOpole(1,0,1,0,1) 3
16Arkadiusz KalwasińskiToruń(t,u,0,0,w) 0
17Janusz RożekRybnik(1) 1R
18Dawid KubicaRybnik(0) 0R

Leszno - 18 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Piotr ŚwiderskiRawicz(3,3,3,3,3) 15
2Mirosław JabłońskiGniezno(3,3,3,2,3) 14
3Krzysztof KasprzakLeszno(3,3,3,d,3) 12
4Michał SzczepaniakPiła(1,1,3,3,2) 10
5Robert UminskiBydgoszcz(3,1,2,3,1) 10
6Zbigniew SucheckiGorzów Wlkp(2,0,2,3,2) 9
7Jakub ŚpiewanekGorzów Wlkp(2,2,1,1,2) 8
8Łukasz NowakPiła(1,2,d,2,1) 7+3
9Marcin NowaczykRawicz(2,w,1,1,3) 7+2
10Michał RajkowskiGorzów Wlkp(1,2,d,0,2) 5
11Marcin JankowskiLeszno(0,2,1,2,u/w) 5
12Marian MicałŁódź(1,1,2,0,1) 5
13Grzegorz MusiałBydgoszcz(1,1,1,1,1) 5
14Marcin BzdęgaKraków(0,2,0,2,d) 4
15Sławomir BaranTarnów(d,d,2,0,1) 3
16Sebastian SkrzypczakŁódź(0) 0
17Marcin GłowackiToruń(1) 1R

2003

Toruń - 25 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Janusz KołodziejTarnów(3,3,3,3,3) 15
2Krzysztof KasprzakLeszno(3,2,3,3,3) 14
3Michał RajkowskiGorzów Wlkp(2,3,3,2,2) 12
4Paweł HlibGorzów Wlkp(1,3,2,3,2) 11
5Krzysztof BuczkowskiGrudziądz(1,2,2,2,3) 10
6Adrian MiedzińskiToruń(3,2,2,w,w) 7
7Marcin RempałaTarnów(2,1,2,d,2) 7
8Arkadiusz KalwasińskiToruń(3,1,0,2,0) 6
9Zbigniew SucheckiZielona Góra(u,d,3,2,1) 6
10Mirosław JabłońskiGniezno(2,3,1,w,u) 6
11Jakub ŚpiewanekGorzów Wlkp(1,0,1,1,3) 6
12Dawid StachyraLublin(2,0,1,2) 5
13Krystian KlechaPiła(3,1) 4R
14Sławomir DąbrowskiGorzów Wlkp(2,w,u/w,1,0) 3
15Marcin NowaczykRawicz(1,w,1,u/w,1) 3
16Marcin SekulaOpole(1,0,1) 2
17Norbert KościuchLeszno(0,1,u/w,u,) 1
18Adam JaziewiczOstrów Wlkp(0) 0R
19Marek CieślewiczGdańsk- ns
19Marcin JaguśToruń- ns
19Karol ZąbikToruń- ns

Łódź - 8 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Janusz KołodziejTarnów(3,3,3,3,3) 15
2Adrian MiedzińskiToruń(3,3,2,3,u/w) 11
3Karol ZąbikToruń(1,2,3,2,3) 11
4Dawid StachyraLublin(3,2,2,1,3) 11
5Marek CieślewiczGdańsk(1,3,3,2,2) 11
6Marcin RempałaTarnów(w/u,1,3,3,3) 10
7Sławomir DąbrowskiGorzów Wlkp(2,3,1,2,2) 10
8Norbert KościuchLeszno(2,2,2,1,2) 9
9Krzysztof BuczkowskiGrudziądz(3,1,2,w,1) 7+u1
10Michał RajkowskiGorzów Wlkp(1,1,3,2) 7+w
11Krystian KlechaPiła(2,2,0,1,1) 6
12Paweł MiesiącRzeszów(1,1,2,0) 4
13Tomasz NowickiŁódź(1,u,1,1,u) 3
14Grzegorz MusiałBydgoszcz(2,0,0,u,t) 2
15Marek NawrotLeszno(u,0,0,u,1) 1
16Krzysztof DominiczakGniezno(1,d,0,ns) 1
17Sebastian KasprzakŁódź(d,u) 0R

Opole - 8 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Marcin JaguśToruń(3,1,3,3,3) 13
2Paweł HlibGorzów Wlkp(2,2,2,3,3) 12
3Zbigniew SucheckiZielona Góra(2,3,2,2,3) 12
4Krzysztof KasprzakLeszno(3,3,3,u/w) 9
5Marcin NowaczykRawicz(3,u/w,2,1,3) 9
6Marcin SekulaOpole(3,2,2,1,1) 9
7Mirosław JabłońskiGniezno(2,2,1,3,1) 9
8Jakub ŚpiewanekGorzów Wlkp(1,3,1,3,u/w) 8
9Arkadiusz KalwasińskiToruń(u,3,0,2,2) 7
10Adam JaziewiczOstrów Wlkp(2,0,3,2,u/ns) 7
11Oskar WolsztyńskiLeszno(1,1,3,d) 5
12Jarosław JankowskiLeszno(2,2) 4R
13Alan MarcinkowskiZielona Góra(1,1,0,u/w,2) 4
14Mateusz SzczepaniakPiła(u,1,1,0,1) 3
15Kamil BrzozowskiGorzów Wlkp(1,d,1,1,w) 3
16Mariusz PacholakGniezno(2,0,0,0) 2
17Grzegorz BlautOpole(d,0,2) 2R
18Marcin KędzioraRawicz(d402) 0

2004

Lublin - 29 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Adrian MiedzińskiToruń(3,3,3,1,3) 13+3
2Paweł HlibGorzów Wlkp(2,2,3,3,3) 13+2
3Krzysztof BuczkowskiGrudziądz(3,3,2,2,3) 13+wu
4Mateusz SzczepaniakCzęstochowa(2,1,2,3,3) 11
5Paweł MiesiącRzeszów(3,3,t,3,u/w) 9
6Ronnie JamrożyOpole(3,2,3,0,1) 9
7Alan MarcinkowskiZielona Góra(0,3,2,2,u) 7
8Kamil BrzozowskiGorzów Wlkp(2,1,2,2) 7
9Oskar WolsztyńskiPiła(2,1,d,2,2) 7
10Mariusz PacholakGdańsk(d,0,1,3,2) 6
11Grzegorz CzechowskiBydgoszcz(1,1,3,0,1) 6
12Mirosław JabłońskiGdańsk(2,d,0,1,2) 5
13Sławomir DąbrowskiGorzów Wlkp(1,2,1,0,0) 4
14Michał CiuraCzęstochowa(1,2,1) 4R
15Adrian GomólskiGniezno(1,w/su,1,1,) 3
16Marcin LiberskiOstrów Wlkp(1,1) 2R
17Adrian ŚmiejaRybnik(t,1,0,0,0) 1
18Karol ZąbikToruń(u) 0
19Robert KasprzakLeszno- ns
19Dawid StachyraLublin- ns

Leszno - 7 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mirosław JabłońskiGdańsk(3,3,2,3,2) 13
2Kamil BrzozowskiGorzów Wlkp(3,1,3,2,3) 12
3Robert KasprzakLeszno(2,2,3,2,3) 12
4Paweł HlibGorzów Wlkp(3,2,2,2,3) 12
5Karol ZąbikToruń(w/u,3,3,3,2) 11
6Adrian GomólskiGniezno(2,3,2,3) 10
7Mariusz PacholakGdańsk(2,0,3,1,3) 9
8Oskar WolsztyńskiPiła(2,1,3,2) 8
9Grzegorz CzechowskiBydgoszcz(1,2,d,2,d) 5+3
10Marcin LiberskiOstrów Wlkp(u,3,0,0,2) 5+2
11Patryk PawlaszczykRybnik(3,w,1,1,t) 5+1
12Marcin JędrzejewskiBydgoszcz(2,1,0,1,u/w) 4
13Damian GrabskiZielona Góra(1,0,2,0,w) 3
14Wojciech DruchniakRybnik(t,0,1,1,1) 3
15Piotr JędrzejkiewiczŁódź(1,1,1) 3R
16Marek NawrotŁódź(1,0,d,0,) 1
17Mateusz JurgaLeszno(t,1,d,0,w) 1
18Łukasz NowakPiła(1,t,w) 1R
19Piotr DziatkowiakLeszno(1) 1R

Rzeszów - 6 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Adrian MiedzińskiToruń(3,3,3,3,3) 15
2Krzysztof BuczkowskiGrudziądz(2,3,2,3,3) 13
3Alan MarcinkowskiZielona Góra(3,3,3,1) 10
4Sławomir DąbrowskiGorzów Wlkp(1,2,2,2,3) 10
5Paweł MiesiącRzeszów(3,2,1,2,2) 10
6Mateusz SzczepaniakCzęstochowa(2,2,3,2,1) 10
7Ronnie JamrożyOpole(3,1,2,1,2) 9
8Dawid StachyraLublin(1,1,3,0,2) 7+3
9Adrian ŚmiejaRybnik(2,u,0,2,3) 7+2
10Michał CiuraCzęstochowa(3,3,d,1,0) 7+d3
11Krzysztof DominiczakZielona Góra(0,2,1,3,d) 6
12Bartosz KwiatkowskiOstrów Wlkp(2,0,1,1,0) 4
13Andrzej GłuchyGorzów Wlkp(1,0,1,0,2) 4
14Artur MaciończykRybnik(1,w,2,u/w) 3
15Sebastian BrucheiserOstrów Wlkp(d,1,d,1,0) 2
16Szymon BałabuchLublin(1,1) 2R
17Krzysztof Bęben IIKrosno(0,0,0,w,u) 1
18Tomasz KliśRzeszów- nsR

2005

Zielona Góra - 25 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Patryk PawlaszczykRybnik(3,2,3,3,3) 14
2Paweł HlibGorzów Wlkp(d,3,3,3,3) 12
3Marcin JędrzejewskiBydgoszcz(2,2,3,2,2) 11
4Adrian GomólskiGniezno(3,2,3,2) 10
5Sławomir DąbrowskiGdańsk(2,1,0,2,3) 8
6Wojciech DruchniakRybnik(3,2,2,1) 8
7Adam KulczyńskiZielona Góra(3,2,1,1,1) 8
8Krzysztof BuczkowskiBydgoszcz(1,u/w,d,3,3) 7
9Kamil BrzozowskiGorzów Wlkp(2,1,1,2,1) 7
10Alan MarcinkowskiZielona Góra(3,3,u/w,0,d) 6
11Grzegorz ZengotaZielona Góra(t,2,3,1,u/w) 6
12Marcin LiberskiOstrów Wlkp(2,1,1,0,2) 6
13Sebastian BrucheiserOstrów Wlkp(1,1,2,1,u/w) 5
14Kamil ZielińskiTarnów(3,0,1,u,w) 4
15Bartosz KwiatkowskiOstrów Wlkp(1,0,0,1,2) 4
16Marcin LeśRzeszów- 2
17Maciej PiaszczyńskiOstrów Wlkp- 2
18Michał CiuraCzęstochowa(0,0,w,0,0) 0
19Mateusz SzczepaniakCzęstochowa- ns
19Andrzej GłuchyGrudziądz- ns

Rzeszów - 7 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Alan MarcinkowskiZielona Góra(2,3,3,3,3) 14
2Mateusz SzczepaniakCzęstochowa(3,3,3,3,2) 14
3Wojciech DruchniakRybnik(3,3,3,3,1) 13
4Patryk PawlaszczykRybnik(3,2,2,3,3) 13
5Andrzej GłuchyGrudziądz(2,1,3,2,3) 11
6Michał CiuraCzęstochowa(3,2,1,1,2) 9
7Kamil BrzozowskiGorzów Wlkp(d,1,2,2,3) 8
8Adam KulczyńskiZielona Góra(1,2,2,2) 7+3
9Bartosz KwiatkowskiOstrów Wlkp(1,2,2,1,1) 7+2
10Kamil ZielińskiTarnów(3,1,1,t) 5
11Marcin LeśRzeszów(2,0,d,2,1) 5
12Krzysztof SzyszkaRzeszów(1,2,1,0,w/su) 4
13Grzegorz DzikTarnów(2,1,d,ns,ns) 3
14Krzysztof Bęben IIKrosno(1,0,0,1,1) 3
15Sebastian PydzikCzęstochowa(2) 2R
16Maciej CiesielskiTarnów(1) 1R
17Marcin KozdraśGorzów Wlkp(1) 1
18Grzegorz SzyszkaRzeszów(0,d,d,w,0) 0

Gniezno - 7 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Paweł HlibGorzów Wlkp(3,3,3,3,3) 15
2Sebastian BrucheiserOstrów Wlkp(2,3,3,3,2) 13
3Krzysztof BuczkowskiBydgoszcz(3,2,0,3,3) 11
4Marcin LiberskiOstrów Wlkp(3,1,1,3,3) 11
5Adrian GomólskiGniezno(2,2,3,u/w,3) 10
6Sławomir DąbrowskiGdańsk(2,3,2,2,1) 10
7Marcin JędrzejewskiBydgoszcz(1,3,3,1,d) 8
8Grzegorz ZengotaZielona Góra(2,1,1,2,2) 8
9Maciej PiaszczyńskiOstrów Wlkp(3,2,d,2,u/w) 7
10Daniel PytelZielona Góra(0,u/w,2,2,2) 6
11Mateusz JurgaLeszno(0,2,2,0,u/w) 4
12Krystian BarańskiGrudziądz(1,0,2,1,0) 4
13Adrian SzewczykowskiGorzów Wlkp(1,0,1,0,1) 3
14Tomasz OlechwierowiczGdańsk(1,1,1,0) 3
15Dariusz StaniszewskiGniezno(1,1,u/w,1,d) 3
16Jacek KarmolińskiGniezno(0,d,4,t,1) 1
17Piotr DziatkowiakGniezno(0) 0R

2006

Opole - 7 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mateusz SzczepaniakCzęstochowa(3,2,3,1,3) 12+2+3+3
2Mateusz JurgaLeszno(3,2,2,3,2) 12+3+2
3Marcin JędrzejewskiBydgoszcz(1,3,2,3,3) 12+2+2+1
4Grzegorz ZengotaZielona Góra(2,2,3,2,3) 12+3+0
5Patryk PawlaszczykRybnik(3,3,3,1,2) 12+1+1
6Adrian GomólskiGniezno(3,3,d4,3,1) 10
7Maciej PiaszczyńskiPoznań(0,3,1,2,3) 9
8Kamil ZielińskiTarnów(2,1,1,3,1) 8
9Marcin LiberskiOstrów Wlkp.(1,2,0,2,2) 7
10Sebastian BrucheiserOstrów Wlkp.(0,1,2,2,2) 7
11Sławomir MusielakLeszno(2,1,3,0,0) 6
12Marcel KajzerRawicz(2,0,2,0,0) 4
13Rafał KlimekLublin(1,1,1,1,0) 4
14Adrian SzewczykowskiGorzów Wlkp.(1,0,0,1,1) 3
15Daniel PytelPoznań(0,1,0,1,0) 2
15Sławomir DąbrowskiGorzów Wlkp.(d3,0,1,0,1) 2
16Adam KajochLeszno(0,0,0,1,1) 2
16Sławomir PysznyRybnik(0,0,0,0,wu) 0
17Mirosław JabłońskiGniezno(ns) nsR
17Adam KajochLeszno(ns) nsR
17Marcin KojOpole(ns) nsR
17Andrij KarpowRzeszów(ns) ns

Piła - 19 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Adrian GomólskiGniezno(3,3,3,3,3) 15
2Marcin LiberskiOstrów Wlkp.(3,2,3,3,3) 14
3Maciej PiaszczyńskiPoznań(2,3,3,3,1) 13
4Mateusz SzczepaniakCzęstochowa(2,3,wu,2,3) 10
5Rafał KlimekLublin(3,1,3,1,2) 10
6Sławomir MusielakLeszno(1,2,2,3,2) 10
7Marcel KajzerRawicz(2,3,2,2,d4) 9
8Adrian SzewczykowskiGorzów Wlkp.(3,2,wsu,2,1) 8
9Adam KajochLeszno(1,1,1,u4,3) 6
10Mateusz MikorskiGorzów Wlkp.(2,wsu,1,2) 5R
11Krystian BarańskiGrudziądz(2,w2,2,1,wu) 5
12Michał ŁopaczewskiBydgoszcz(wu,wu,2,2,wsu) 4
13Bartosz SzymuraRybnik(1,0,1,0,2) 4
14Michał MitkoRybnik(1,d2,1,1,u4) 3
15Rafał FlegerRybnik(w,0,0,0,1) 1
16Roger LewandowskiOstrów Wlkp.(0,1,wu) 1
17Damian SperzGdańsk(wu,t,u) 0R
18Kamil BrzozowskiGorzów Wlkp.(d4,d4) 0

Łódź - 10 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Marcin JędrzejewskiBydgoszcz(3,3,3,3,2) 14
2Sebastian BrucheiserOstrów Wlkp.(3,3,3,3,1) 13
3Andrij KarpowRzeszów(2,3,1,3,3) 12
4Grzegorz ZengotaZielona Góra(3,2,2,3,2) 12
5Sławomir DąbrowskiGorzów Wlkp.(2,2,3,2,2) 11
6Patryk PawlaszczykRybnik(3,3,3,2,20) 10
7Kamil ZielińskiTarnów(2,1,2,1,3) 9
8Sławomir PysznyRybnik(1,2,1,2,2) 8+3
9Matusz JurgaLeszno(2,d,3,0,3) 8+2
10Rafał KrygielPoznań(0,1,1,3,1) 6
11Damian RomańczukCzęstochowa(1,2,0,0,2) 5
12Bartosz KwiatkowskiŁódź(1,0,2,1,1) 5
13Marcin KojOpole(u,1,1,0,1) 3
14Marcin PiekarskiCzęstochowa(1,1,d,1,u) 3
15Marcin MazurGrudziądz(0,0,0,1,t) 1

2007

Gorzów - 27 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Adam KajochLeszno(3,3,2,3,3) 14
2Michał MitkoRybnik(3,3,3,1,2) 12+3
3Patryk PawlaszczykRybnik(2,2,3,3,2) 12+2
4Adrian SzewczykowskiGorzów Wlkp.(2,3,1,2,3) 11
5Grzegorz ZengotaZielona Góra(1,2,3,3,u) 9
6Marcin PiekarskiCzęstochowa(3,1,d,3,1) 8
7Marcel KajzerRawicz(3,2,2,d,1) 8
8Dawid LampartRzeszów(1,1,2,2,2) 8
9Michał ŁopaczewskiŁódź(0,1,u,2,3) 6
10Emil IdziorekOstrów Wlkp.(1,3,1,1,d) 6
11Artur MroczkaGrudziądz(1,2,2,w,1) 6
12Bartosz SzymuraOpole(0,0,3,0,2) 5
13Maciej JanowskiWrocław(2,1,u,2,0) 5
14Rafał FlegerRybnik(0,0,0,1,3) 4
15Maciej PiaszczyńskiPoznań(2,w,d,0,ns) 2
16Paweł RatajszczakLeszno(0,1,0,0,1) 2

Opole - 12 wrzesień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Patryk PawlaszczykRybnik(3,3,3,3,3) 15
2Michał MitkoRybnik(2,3,3,3,3) 14
3Maciej JanowskiWrocław(3,2,3,3,2) 13
4Borys MiturskiCzęstochowa(3,3,d,2,1) 9
5Marcin PiekarskiCzęstochowa(2,1,2,3,w) 8
6Rafał FlegerRybnik(1,1,2,2,2) 8
7Bartosz SzymuraOpole(1,2,1,2,2) 8
8Rafał KlimekLublin(2,0,3,0,2) 7+3
9Dawid LampartRzeszów(3,2,1,d,1) 7+w
10Szymon KiełbasaTarnów(0,3,2,1,0) 6
11Piotr KorbelWrocław(0,2,0,1,3) 6
12Karol SrokaOstrów Wlkp.(2,1,0,1,1) 5
13Mateusz SzostekRzeszów(1,d,w,0,3) 4
14Paweł ZarzyckiZielona Góra(d,d,2,2,0) 4
15Janusz BaniakZielona Góra(1,1,1,1,w) 4
16Cyprian SzymkoGdańsk(0,0,1,0,1) 2
17Łukasz KiełbasaTarnów(ns) ns
17Paweł ChudyOpole(ns) ns

Rawicz - 6 wrzesień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Adam KajochLeszno(3,3,2,3,3) 14
2Maciej PiaszczyńskiPoznań(2,2,3,3,3) 13
3Grzegorz ZengotaZielona Góra(3,2,1,3,3) 12
4Michał ŁopaczewskiŁódź(1,3,3,2,1) 10
5Adrian SzewczykowskiGorzów Wlkp.(3,2,1,2,2) 10
6Artur MroczkaGrudziądz(0,3,3,w,3) 9
7Emil IdziorekOstrów Wlkp.(2,1,3,2,1) 9
8Marcel KajzerRawicz(3,1,1,2,2) 9
9Paweł RatajszczakLeszno(2,1,2,1,1) 7+3
10Paweł GwóźdźZielona Góra(2,2,0,3,0) 7+2
11Sławomir PysznyRybnik(1,0,2,1,2) 6
12Paweł ZmarzlikGorzów Wlkp.(1,3,1,0,0) 5
13Mateusz MikorskiGorzów Wlkp.(0,1,0,0,2) 3
14Damian CelmerToruń(w,0,2,1,0) 3
15Maciej FajferGniezno(0,1,1) 2
16Adam WiśniewskiToruń(1,d) 1
17Paweł PaligaRybnik(0,w,0,0,0) 0

2008

Gdańsk - 26 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Artur MroczkaGrudziądz(3,3,3,1,3) 13
2Maciej JanowskiWrocław(2,2,3,2,3) 12
3Adrian SzewczykowskiGorzów Wlkp.(2,1,3,3,2) 11+3
4Damian SperzGdańsk(2,2,3,3,1) 11+u
5Rafał FlegerRybnik(3,1,1,2,3) 10
6Patryk DudekZielona Góra(w,3,2,2,2) 9
7Michał ŁopaczewskiBydgoszcz(0,0,2,3,3) 8
8Kacper GomólskiGniezno(1,0,2,3,1) 7
9Dawid LampartRzeszów(3,3,0,w,u) 6
10Sławomir MusielakGniezno(1,1,1,1,2) 6
11Sławomir PysznyRybnik(u,3,w,2,w) 5
12Borys MiturskiCzęstochowa(3,u,2,d,w) 5
13Marcin PiekarskiCzęstochowa(1,2,1,d,1) 5
14Damian CelmerToruń(2,2,u) 4
15Maciej PiaszczyńskiOstrów Wlkp.(d,1,1,1,w) 3
16Mateusz SzostekRzeszów(1,0,0,1,w) 2
17Mateusz KowalczykCzęstochowa(u) 0
18Mateusz LampkowskiToruń(u,w) 0

Gniezno - 9 wrzesień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rafał FlegerRybnik(3,3,2,2,2) 12
2Sławomir MusielakGniezno(3,2,2,3,2) 12
3Artur MroczkaGrudziądz(1,3,3,3,1) 11
4Marcin PiekarskiCzęstochowa(3,2,0,2,3) 10
5Sławomir PysznyRybnik(2,2,0,3,3) 10
6Patryk DudekZielona Góra(1,1,3,2,3) 10
7Adrian SzewczykowskiGorzów Wlkp.(2,2,2,1,3) 10
8Damian SperzGdańsk(2,1,3,1,2) 9+3
9Przemysław PawlickiLeszno(3,3,3,t,w) 9+ns
10Łukasz CyranGorzów Wlkp.(d,3,d,3,1) 7
11Szymon KiełbasaTarnów(1,0,1,2,1) 5
12Mateusz KowalczykCzęstochowa(0,0,2,1,1) 4
13Marcel KajzerRawicz(2,0,1,1,0) 4
14Tadeusz KostroTarnów(0,1,1,t,2) 4
15Adam WiśniewskiToruń(1,1,1,0,0) 3
16Kamil CieślarCzęstochowa(0,d,0,w) 0
17Maciej FajferGniezno(w) 0
18Paweł PaligaRybnik(w) 0

Ostrów Wielkopolski - 9 wrzesień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Borys MiturskiCzęstochowa(3,2,3,2,3) 13
2Dawid LampartRzeszów(3,t,3,3,3) 12
3Damian CelmerToruń(2,3,2,3,2) 12
4Maciej JanowskiWrocław(3,1,3,w,3) 10
5Kacper GomólskiGniezno(1,1,2,3,3) 10
6Michał ŁopaczewskiBydgoszcz(2,0,3,1,2) 8
7Mateusz SzostekRzeszów(1,2,2,3,0) 8
8Maciej PiaszczyńskiOstrów Wlkp.(1,3,1,1,1) 7+3
9Mateusz LampkowskiToruń(2,1,1,2,1) 7+2
10Oskar PieniążekToruń(3,3,0,1,0) 7+1
11Mateusz MikorskiGorzów Wlkp.(0,3,w,2,1) 6
12Emil IdziorekOstrów Wlkp.(2,2,0,w,2) 6
13Marcel SzymkoGdańsk(1,2,0,2,1) 6
14Piotr SzóstakOstrów Wlkp.(2,1) 3
15Piotr MachnikKrosno(0,0,w,0,2) 2
16Karol SrokaOstrów Wlkp.(0,1,1,0,d) 2
17Paweł ZmarzlikGorzów Wlkp.(0,1) 1
18Cyprian SzymkoGdańsk(0,0,0,0,0) 0

2009

Wrocław - 11 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Maciej JanowskiWrocław(3,3,3,3,3) 15
2Patryk DudekZielona Góra(3,2,3,2,3) 13+3
3Łukasz SówkaOstrów Wlkp.(3,3,2,3,2) 13+2
4Sławomir MusielakLeszno(2,3,3,1,3) 12
5Emil PulczyńskiToruń(2,0,2,3,2) 9
6Paweł ZmarzlikGorzów Wlkp.(0,3,1,3,1) 8
7Damian SperzGdańsk(3,2,u,1,2) 8
8Dawid LampartRzeszów(1,2,w,2,2) 7
9Łukasz CyranGorzów Wlkp.(2,1,u,2,1) 6
10Kamil PulczyńskiToruń(2,d,0,u,3) 5
11Kacper GomólskiGniezno(1,1,1,1,1) 5
12Damian AdamczakBydgoszcz(0,2,0,0,1) 3
13Mikołaj CuryłoBydgoszcz(2,t,d,t,w) 2
14Jakub JamrógTarnów(1,1,w,ns,ns) 2
15Mariusz KonsekŁódź(1,0,u,w,ns) 1
16Szymon WoźniakBydgoszcz(0,u) 0
17Mateusz ChochlińskiCzęstochowa(d,w) 0

Bydgoszcz - 20 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Damian SperzGdańsk(3,3,3,3,3) 15
2Patryk DudekZielona Góra(3,3,w,3,3) 12
3Szymon WoźniakBydgoszcz(3,3,2,2,2) 12
4Maciej JanowskiWrocław(1,2,3,3,1) 10
5Sławomir MusielakLeszno(2,2,3,w,2) 9
6Emil PulczyńskiToruń(3,0,2,0,3) 8
7Damian AdamczakBydgoszcz(1,2,1,2,2) 8
8Kamil PulczyńskiToruń(2,2,2,1,1) 8
9Mikołaj CuryłoBydgoszcz(2,3,1,1,w) 7+3
10Kamil AdamczewskiLeszno(0,0,2,2,3) 7+2
11Cyprian SzymkoGdańsk(2,1,0,1,2) 6
12Marcel SzymkoGdańsk(0,1,3,0,1) 5
13Adrian OsmólskiCzęstochowa(1,0,1,3,0) 5
14Kamil CieślarCzęstochowa(0,1,1,2,d) 4
15Marcin BubelCzęstochowa(0,1,d,1,1) 3
16Mateusz ŁukaszewskiLeszno(1,d,0,u,w) 1

Poznań - 20 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Przemysław PawlickiLeszno(3,3,3,3,3) 15
2Dawid LampartRzeszów(3,2,3,3,3) 14
3Paweł ZmarzlikGorzów Wlkp.(3,3,2,2,2) 12
4Jakub JamrógTarnów(0,1,3,3,2) 9
5Łukasz SówkaOstrów Wlkp.(0,3,2,3,1) 9
6Łukasz CyranGorzów Wlkp.(2,2,3,0,2) 9
7Mateusz ChochlińskiCzęstochowa(2,3,2,1,1) 9
8Kacper GomólskiGniezno(1,2,2,1,3) 9
9Mariusz KonsekŁódź(1,2,1,2,0) 6+3
10Łukasz KretRzeszów(0,1,0,2,3) 6+2
11Patryk KociembaOstrów Wlkp.(2,1,1,1,w) 5
12Łukasz PiechaRybnik(1,1,1,1,1) 5
13Tadeusz KostroTarnów(1,t,1,2,u) 4
14Kamil FlegerRybnik(3,w,0,w,ns) 3
15Tomasz WolniewiczOpole(d,d,0,0,2) 2
16Rafał KlimekLublin(2,d,ns,ns,ns) 2

2010

Leszno - 5 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Patryk DudekZielona Góra(3,3,3,3,3) 15
2Maciej JanowskiWrocław(3,3,2,3,3) 14
3Przemysław PawlickiGorzów Wlkp.(3,2,3,3,2) 13
4Łukasz CyranGorzów Wlkp.(2,3,2,2,3) 12
5Kacper GomólskiGniezno(2,3,3,1,1) 10
6Bartosz ZmarzlikGorzów Wlkp.(0,2,1,3,2) 8
7Mateusz ŁukaszewskiLeszno(2,2,0,2,2) 8
8Szymon WoźniakBydgoszcz(2,1,1,2,2) 8
9Tobiasz MusielakRawicz(1,1,2,d,3) 7
10Marcel SzymkoGdańsk(1,1,3,0,1) 6
11Emil PulczyńskiToruń(3,2,0,w,ns) 5
12Mateusz DomańskiRybnik(1,0,1,2,1) 5
13Tadeusz KostroLublin(0,d,2,1,1) 4
14Artur CzajaCzęstochowa(0,1,1,1,0) 3
15Adam StrzelecZielona Góra(1,0,w,1,0) 2
16Marcin BubelCzęstochowa(0,0,0,0,0) 0
17Jakub JamrógTarnów(0) 0

Gniezno - 8 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Maciej JanowskiWrocław(3,3,3,3,3) 15
2Bartosz ZmarzlikGorzów Wlkp.(3,0,3,3,3) 12
3Kacper GomólskiGniezno(1,3,3,2,2) 11
4Patryk DudekZielona Góra(3,2,3,2) 10
5Tobiasz MusielakRawicz(2,3,1,1,3) 10
6Łukasz CyranGorzów Wlkp.(w,2,2,3,2) 9
7Szymon WoźniakBydgoszcz(3,2,2,1,1) 9
8Damian AdamczakBydgoszcz(1,3,2,2,1) 9
9Marcel SzymkoGdańsk(2,1,2,0,2) 7+3
10Patryk MalitowskiWrocław(2,2,1,1,1) 7+2
11Adrian OsmólskiCzęstochowa(2,1,1,0,2) 6
12Wojciech LisieckiGniezno(2,3) 5
13Marcin WawrzyniakGniezno(d,0,0,3,0) 3
14Mikołaj CuryłoBydgoszcz(0,1,0,1,0) 2
15Maciej FajferGniezno(d,0,1,0,1) 2
16Kamil AdamczewskiLeszno(1,1,w) 2
17Łukasz SówkaZielona Góra(1,0,0,0,0) 1
18Michał RowińskiWrocław(w) 0

Rzeszów - 8 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Przemysław PawlickiGorzów Wlkp.(3,3,3,3,3) 15
2Emil PulczyńskiToruń(2,3,3,3,3) 14
3Mateusz ŁukaszewskiLeszno(3,3,2,0,3) 11
4Mateusz DomańskiRybnik(2,2,1,3,3) 11
5Artur CzajaCzęstochowa(2,2,3,2,1) 10
6Adam StrzelecZielona Góra(1,3,0,3,2) 9
7Tadeusz KostroLublin(3,2,2,w,2) 9
8Marcin BubelCzęstochowa(3,2,2,1,1) 9
9Jakub JamrógTarnów(2,0,1,2,2) 7+3
10Paweł ParysGorzów Wlkp.(1,1,3,2,0) 7+2
11Dawid BąkOstrów Wlkp.(0,1,1,2,2) 6
12Łukasz KretRzeszów(1,1,2,1,d) 5
13Łukasz LesiakTarnów(0,0,1,1,1) 3
14Mateusz WieczorekKrosno(1,1,t,w,1) 3
15Adrian WojewodaZielona Góra(w,0,0,1,0) 1
16Łukasz BojarskiCzęstochowa(d,ns,ns,ns,ns) 0

2011

Częstochowa - 13 sierpień (13.08).

Uwaga ! W zawodach nie wystartował Kamil Adamczewski (Leszno).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Patryk DudekZielona_Góra(3,3,2,3,3) 14
2Piotr Pawlicki IIPiła(2,2,3,3,3) 13
3Oskar FajferGniezno(2,3,1,3,3) 12
4Patryk MalitowskiWrocław(0,2,3,3,2) 10
5Kamil PulczyńskiToruń(1,3,3,2,1) 10
6Łukasz SówkaOstrów_Wlkp(3,1,1,1,3) 9
7Tobiasz MusielakLeszno(3,2,2,1,1) 9
8Mikołaj CuryłoBydgoszcz(1,2,2,1,2) 8
9Krystian PieszczekGdańsk(0,1,2,2,2) 7
10Marcin BubelCzęstochowa(3,0,1,2,0) 6
11Emil PulczyńskiToruń(2,3,0,0,wsu) 5
12Szymon WoźniakBydgoszcz(wu,1,3,0,1) 5
13Artur CzajaCzęstochowa(2,1,0,2,u3) 5
14Kacper RogowskiZielona Góra(1,0,u4,1,2) 4
15Marcel SzymkoGdańsk(0,0,1,0,0) 1
16Damian MichalskiŁódź(d3) 0
17Rafał MalczewskiCzęstochowa(ust,w2) 0
18Damian SynowiecCzęstochowa(t,0,0,1) 1RT

Rybnik - 5 sierpień (05.08).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Piotr Pawlicki IIPiła(3,3,3,3,2) 14
2Oskar FajferGniezno(3,2,3,3,3) 14
3Patryk MalitowskiWrocław(3,1,3,3,2) 12
4Artur CzajaCzęstochowa(3,0,3,3,2) 11
5Mikołaj CuryłoBydgoszcz(2,2,2,2,3) 11
6Tobiasz MusielakLeszno(2,3,0,2,3) 10
7Marcin BubelCzęstochowa(0,1,2,2,3) 8+u
8Damian MichalskiŁódź(1,3,2,1,1) 8+u
9Mateusz DomańskiRybnik(2,2,2,dst,2) 8+wu
10Łukasz LesiakTarnów(0,3,1,2,0) 6
11Łukasz KretRzeszów(2,0,1,1,1) 5
12Marcin WawrzyniakPiła(1,2,1,0,1) 5
13Edward MazurTarnów(1,1,1,0,0) 3
14Mateusz BorowiczŁódź(1,0,0,1,1) 3
15Dawid BąkKrosno(0,1,0,1,0) 2
16Mateusz GradkaWrocław(d4,d4,w2,ns,ns) 0

Ostrów Wlkp. - 21 lipiec (21.07).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Emil PulczyńskiToruń(2,3,3,3,3) 14
2Patryk DudekZielona_Góra(3,3,3,2,3) 14
3Kamil PulczyńskiToruń(0,2,3,3,3) 11
4Łukasz SówkaOstrów_Wlkp(3,2,2,3,1) 11
5Szymon WoźniakBydgoszcz(1,3,2,3,1) 10
6Kacper RogowskiZielona Góra(2,2,1,2,3) 10
7Krystian PieszczekGdańsk(0,3,3,1,2) 9
8Kamil AdamczewskiLeszno(3,0,2,1,2) 8
9Rafał MalczewskiCzęstochowa(1,1,2,2,1) 7
10Marcel SzymkoGdańsk(3,2,1,0,0) 6
11Mateusz ŁukaszewskiLublin(1,1,0,1,2) 5
12Paweł ParysGorzów_Wlkp(d4,1,1,2,1) 5
13Wojciech LisieckiGniezno(2,1,1,0,0) 5
14Piotr ŚwidzińskiPoznań(2,0,0,1,0) 3
15Adrian GałaGniezno(1,0,0,0,2) 3
16Patryk KociembaWrocław(wu,0,0,0,0) 0
17Patryk DolnyPiła(ns) nsR
17Adrian CyferGorzów_Wlkp(ns) nsR

2012

Gdańsk - 3 wrzesień (03.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Krystian PieszczekGdańsk(3,2,3,3,3) 14
2Piotr Pawlicki IILeszno(3,2,3,2,3) 13+3
3Kacper GomólskiTarnów(2,3,3,3,2) 13+2
4Szymon WoźniakBydgoszcz(3,3,2,2,2) 12
5Kamil AdamczewskiLeszno(2,3,0,3,wu) 8
6Adam StrzelecZielona Góra(1,1,2,1,3) 8
7Marco GaschkaRzeszów(2,2,1,2,1) 8
8Łukasz SówkaRzeszów(0,0,3,3,1) 7
9Karol JóźwikBydgoszcz(3,1,1,0,2) 7
10Damian MichalskiRzeszów(2,1,2,2,d4) 7
11Kacper RogowskiZielona Góra(1,3,0,0,2) 6
12Rafał MalczewskiCzęstochowa(1,0,1,1,3) 6
13Marcin BubelCzęstochowa(0,2,2,1,0) 5
14Mateusz BorowiczLublin(1,1,0,0,1) 3
15Mateusz RujnerGrudziądz(0,wu,0,1,1)
16Adrian GałaGniezno(wu,d4,1,d4,d4) 1
17Dominik KossakowskiGdańsk(1) 1RT

Ostrów Wlkp. - 20 czerwiec (20.06).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Szymon WoźniakBydgoszcz(3,3,3,3,3) 15
2Łukasz SówkaRzeszów(2,3,3,3,3) 14
3Krystian PieszczekGdańsk(3,2,2,3,3) 13
4Piotr Pawlicki IILeszno(3,3,dst,3,2) 11
5Adrian GałaGniezno(t,3,3,2,1) 9
6Adrian CyferGorzów Wlkp.(2,0,3,0,3) 8
7Mateusz RujnerGrudziądz(2,2,0,2,2) 8
8Karol JóźwikBydgoszcz(1,2,2,2,1) 8
9Rafał MalczewskiCzęstochowa(1,0,2,1,2) 6+3
10Marcin NowakOstrów Wlkp.(0,1,1,2,2) 6+2
11Hubert ŁęgowikCzęstochowa(2,2,1,d4,0) 5
12Paweł ParysGorzów Wlkp.(1,1,1,1,1) 5
13Paweł PrzedpełskiToruń(3,1,0,0,0) 4
14Filip MarachLeszno(dst,0,2,1,0) 3
15Marcin WawrzyniakŁódź(1,1,0,1,0) 3
16Bartosz PietrykowskiToruń(0,0,1,0,1) 2

Lublin - 20 czerwiec (20.06).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bartosz ZmarzlikGorzów Wlkp.(3,3,3,3,3) 15
2Artur CzajaCzęstochowa(3,3,2,2,3) 13
3Adam StrzelecZielona Góra(0,2,3,3,3) 11
4Marcin BubelCzęstochowa(2,3,1,3,2) 11
5Damian MichalskiRzeszów(3,2,3,2,wu) 10
6Kacper RogowskiZielona Góra(1,3,2,3,1) 10
7Kacper GomólskiTarnów(3,2,2,1,1) 9
8Kamil AdamczewskiLeszno(2,2,1,2,2) 9
9Marco GaschkaRzeszów(2,1,3,0,2) 8
10Mateusz BorowiczLublin(2,d4,1,2,2) 7
11Oskar Ajtner GollobBydgoszcz(u3,1,0,1,3) 5
12Łukasz LesiakTarnów(1,0,2,1,0) 4
13Mateusz WieczorekLublin(1,1,0,0,1) 3
14Kacper WorynaRybnik(1,1,0,1,u3) 3
15Arkadiusz MadejTarnów(0,0,dst,0,dst) 0
16Łukasz WielińskiBydgoszcz(d4,d4,d3,ns,ns) 0

2013

Łódź - 17 sierpień (17.08).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Krystian PieszczekGdańsk(2,3,3,3,3) 14+3
2Bartosz ZmarzlikGorzów Wlkp.(3,3,3,3,2) 13+2
3Piotr Pawlicki IILeszno(2,3,3,3,1) 12+3
4Artur CzajaCzęstochowa(3,3,3,3,0) 12+2
5Mateusz BorowiczTarnów(3,2,2,0,2) 9
6Adrian CyferGorzów Wlkp.(1,2,1,2,3) 9
7Hubert ŁęgowikCzęstochowa(3,2,u,d,3) 8
8Marcin NowakLeszno(2,1,2,1,2) 8
9Bartosz BietrackiBydgoszcz(d,1,2,1,3) 7
10Marcin WawrzyniakKraków(1,1,1,2,2) 7
11Daniel KaczmarekLeszno(u,2,0,2,0) 4
12Ernest KozaTarnów(2,1,1,w,w) 4
13Kacper WorynaRybnik(1,d,2,1,w) 4
14Michał PiosickiLeszno(0,w,d,1,1) 2
15Filip MarachOstrów Wlkp.(1,0,u,-,-) 1
16Alex ZgardzińskiZielona Góra(0,d,-,-,-) 0
17Mike TrzensiokWrocław(w,d,-,-,-) 0

Ostrów Wielkopolski - 17 lipiec (17.07).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bartosz ZmarzlikGorzów Wlkp.(3,3,3,3,3) 15
2Adrian CyferGorzów Wlkp.(2,3,3,3,3) 14
3Piotr Pawlicki IILeszno(w,3,3,3,3) 12
4Adam StrzelecZielona Góra(3,2,2,2,3) 12
5Marcin NowakLeszno(3,2,2,2,2) 11
6Michał PiosickiLeszno(2,2,2,1,2) 9
7Hubert ŁęgowikCzęstochowa(d,2,1,3,2) 8
8Filip MarachOstrów Wlkp.(3,1,0,2,1) 7+3
9Bartosz BietrackiBydgoszcz(1,3,1,1,1) 7+2
10Damian MichalskiOstrów Wlkp.(1,0,3,2,1) 7+1
11Karol JózwikBydgoszcz(2,1,0,1,2) 6
12Sebastian NiedźwiedźRawicz(2,1,1,0,1) 5
13Arkadiusz MadejLublin(1,w/2min,2,0,0) 3
14Patryk BeśkoGdańsk(1,0,1,d,w/2min) 2
15Szymon BłocianOstrów Wlkp.(0,1,0,1,0) 2

Kraków - 11 lipiec (11.07).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Krystian PieszczekGdańsk(3,3,3,3,3) 15
2Alex ZgardzińskiZielona Góra(3,3,3,3,2) 14
3Kacper WorynaRybnik(1,2,2,3,3) 11
4Ernest KozaTarnów(2,3,2,2,2) 11
5Artur CzajaCzęstochowa(3,2,3,2,-) 10
6Mateusz BorowiczTarnów(t,0,3,2,3) 8
7Marcin WawrzyniakKraków(2,1,2,1,2) 8
8Daniel KaczmarekLeszno(3,2,0,1,1) 7+3
9Mike TrzensiokWrocław(w,2,1,1,3) 7+2
10Łukasz JankowskiLeszno(2,3,2,w,0) 7+1
11Adrian GalaGniezno(2,1,1,2,1) 7+u
12Dominik KossakowskiGdańsk(1,1,0,3,1) 6
13Oskar PolisCzęstochowa(0,1,1,0,2) 4
14Oskar Ajtner GollobToruń(1,0,1,w/u,1) 3
15Przemyslaw PortasCzęstochowa(1,0,0,1,0) 2
16Mateusz WieczorekKrosno(d,0,0,-,-) 0

2014

Lublin - 8 sierpień (08.08).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Adrian CyferGorzów Wlkp.(3,3,3,3,3) 15
2Krystian PieszczekGdańsk(3,3,2,3,3) 14
3Kacper WorynaRybnik(2,2,2,3,2) 11+3
4Paweł PrzedpełskiToruń(2,3,3,t,3) 11+2
5Adrian GałaGniezno(1,2,2,2,3) 10
6Sebastian NiedźwiedźRawicz(0,3,1,3,1) 8
7Łukasz KaczmarekGorzów Wlkp.(0,2,3,2,1) 8
8Rafał KarczmarzGorzów Wlkp.(3,1,1,2,1) 8
9Marcin NowakGrudziądz(1,1,2,2,2) 8
10Hubert ŁęgowikCzęstochowa(1,2,3,1,0) 7
11Daniel KaczmarekLeszno(3,1,0,1,2) 7
12Alex ZgardzińskiZielona Góra(t,0,1,1,2) 4
13Bartosz BietrackiBydgoszcz(2,0,1,0,0) 3
14Krystian RempałaRzeszów(2,0,0,0,d) 2
15Dominik KossakowskiGdańsk(0,1,0,1,0) 2
16Arkadiusz MadejLublin(0,0,0,0,1) 1
17Mateusz WieczorekKrosno(1,0,) 1 R1

Rybnik - 16 lipiec (16.07).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kacper WorynaRybnik(3,3,3,3,3) 15
2Krystian PieszczekGdańsk(3,3,3,1,3) 13
3Kamil WieczorekRybnik(1,2,3,3,2) 11
4Alex ZgardzińskiZielona Góra(2,3,1,3,2) 11
5Marcin NowakGrudziądz(3,2,1,2,3) 11
6Rafał KarczmarzGorzów Wlkp.(1,3,2,3,1) 10
7Dominik KossakowskiGdańsk(0,1,3,2,3) 9
8Bartosz BietrackiBydgoszcz(3,1,2,1,1) 8+3
9Sebastian NiedźwiedźRawicz(2,2,2,2,0) 8+2
10Maksym DrabikCzęstochowa(2,0,2,0,2) 6
11Arkadiusz PotoniecZielona Góra(0,1,0,2,2) 5
12Mike TrzensiokWrocław(1,1,1,1,1) 5
13Arkadiusz PawlakPiła(1,2,0,0,1) 4
14Filip MarachOstrów Wlkp.(2,u,d,-,-) 2
15Oskar BoberGrudziądz(d,d,1,1,0) 2
16Szymon GrobelskiBydgoszcz(0,0,0,0,0) 0
17Mikołaj TrepałaBydgoszcz(0) 0 R1
18Robert ChmielRybnik(0) 0 R2

Krosno - 16 lipiec (16.07).

Uwaga ! Zawody przerwano po III serii z uwagi na opady deszczu.

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Adrian CyferGorzów Wlkp.(2,3,3) 8
2Paweł PrzedpełskiToruń(3,2,3) 8
3Arkadiusz MadejLublin(1,3,3) 7
4Daniel KaczmarekLeszno(3,2,2) 7
5Krystian RempałaRzeszów(3,3,w) 6
6Adrian GałaGniezno(2,3,1) 6
7Oskar Ajtner GollobToruń(2,1,3) 6
8Hubert ŁęgowikCzęstochowa(3,w,2) 5
9Łukasz KaczmarekGorzów Wlkp.(1,2,2) 5
10Mateusz WieczorekKrosno(1,0,2) 3
11Oskar PolisCzęstochowa(2,1,u) 3
12Artur CyłoRzeszów(1,2,u) 3
13Dawid WawrzyniakGniezno(0,1,1) 2
14Damian DróżdżOpole(0,d,1) 1
15Dawid KrzyżanowskiToruń(0,w,1) 1
16Damian DąbrowskiTarnów(0,d,u) 0




Odwiedziny (Visitors):
7204767


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl