Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 1960-2016

Drużynowe Mistrzostwa Świata na Żużlu
(World Speedway Team Championship)
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare
Rok
(Year)
Kraj
(Country)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
1960SzwecjaFinał
1960SzwecjaRunda Skandynawska
1960CzechosłowacjaRunda Europy Centralnej
1960AngliaRunda Brytyjska - Klas. koń.
1960AngliaRunda Brytyjska - Klas. koń.
1960Anglia1 Runda Brytyjska
1960Nowa Zelandia2 Runda Brytyjska
1960Anglia3 Runda Brytyjska
1960Anglia4 Runda Brytyjska
1961PolskaFinał
1961PolskaRunda Europy Wschodniej
1961SzwecjaRunda Skandynawska
1961Czechosłowacja ARunda Europy Centralnej
1961AngliaRunda Brytyjska - Klas. koń.
1961AngliaRunda Brytyjska - Klas. koń.
1961Anglia1 Runda Brytyjska
1961Anglia2 Runda Brytyjska
1961Anglia3 Runda Brytyjska
1961Anglia4 Rund Brytyjska
1962SzwecjaFinał
1962PolskaRunda Europy Wschodniej
1962SzwecjaRunda Skandynawska
1962CzechosłowacjaRunda Europy Centralnej
1963SzwecjaFinał
1963PolskaRunda Europy Wschodniej
1963SzwecjaRunda Skandynawska
1963CzechosłowacjaRunda Europy Centralnej
1964SzwecjaFinał
1964ZSRRFinał Kontynentalny
1964ZSRRPółfinał Kontynentalny
1964PolskaPółfinał Kontynentalny
1964SzwecjaRunda Skandynawska
1965PolskaFinał
1965PolskaFinał Kontynentalny
1965PolskaPółfinał Kontynentalny
1965ZSRRPółfinał Kontynentalny
1965SzwecjaRunda Skandynawska
1966PolskaFinał
1966PolskaFinał Kontynentalny
1966NRDPółfinał Kontynentalny
1967SzwecjaFinał
1967ZSRRFinał Kontynentalny
1967NRDPółfinał Kontynentalny
1967SzwecjaRunda Skandynawska
1968Wielka BrytaniaFinał
1968PolskaFinał Kontynentalny
1968NRDPółfinał Kontynentalny
1969PolskaFinał
1969ZSRRFinał Kontynentalny
1969NRDPółfinał Kontynentalny
1969SzwecjaRunda Skandynawska
1970SzwecjaFinał
1970CzechosłowacjaFinał Kontynentalny
1970NRDPółfinał Kontynentalny
1970NRDĆwierćfinał Kontynentalny
1970CzechosłowacjaĆwierćfinał Kontynentalny
1970SzwecjaRunda Skandynawska
1971Wielka BrytaniaFinał
1971ZSRRFinał Kontynentalny
1971ZSRRPółfinał Kontynentalny
1971NRDĆwierćfinał Kontynentalny
1971ZSRRĆwierćfinał Kontynentalny
1971SzwecjaRunda Skandynawska
1972Wielka BrytaniaFinał
1972PolskaFinał Kontynentalny
1972CzechosłowacjaPółfinał Kontynentalny
1972RFNĆwierćfinał Kontynentalny
1972CzechosłowacjaĆwierćfinał Kontynentalny
1972SzwecjaRunda Skandynawska
1973Wielka BrytaniaFinał
1973ZSRRFinał Kontynentalny
1973CzechosłowacjaPółfinał Kontynentalny
1973CzechosłowacjaĆwierćfinał Kontynentalny
1973RFNĆwierćfinał Kontynentalny
1973SzwecjaRunda Skandynawska
1974AngliaFinał
1974ZSRRFinał Kontynentalny
1974RFNPółfinał Kontynentalny
1974WęgryKontynentalna Runda Kwalifikacyjna
1974RFNKontynentalna Runda Kwalifikacyjna
1974AngliaRunda Brytyjska
1974SzwecjaRunda Skandynawska
1975AngliaFinał
1975ZSRRFinał Kontynentalny
1975CzechosłowacjaPółfinał Kontynentalny
1975CzechosłowacjaKontynentalna Runda Kwalifikacyjna
1975RFNKontynentalna Runda Kwalifikacyjna
1975AngliaRunda Brytyjska
1975SzwecjaRunda Skandynawska
1976AustraliaFinał
1976PolskaFinał Kontynentalny
1976RFNPółfinał Kontynentalny
1976CzechosłowacjaĆwierćfinał Kontynentalny
1976RFNĆwierćfinał Kontynentalny
1976AustraliaRunda Brytyjska
1976SzwecjaRunda Skandynawska
1977AngliaFinał
1977CzechosłowacjaFinał Kontynentalny
1977CzechosłowacjaPółfinał Kontynentalny
1977CzechosłowacjaĆwierćfinał Kontynentalny
1977RFNĆwierćfinał Kontynentalny
1977AngliaRunda Brytyjska
1977SzwecjaRunda Skandynawska
1978DaniaFinał
1978AngliaFinał Interkontynentalny
1978PolskaFinał Kontynentalny
1978ZSRRPółfinał Kontynentalny
1978ZSRRRunda 4
1978RFNRunda 3
1978AngliaRunda 1
1978DaniaRunda 2
1979Nowa ZelandiaFinał
1979Nowa ZelandiaFinał Interkontynentalny
1979PolskaFinał Kontynentalny
1979ZSRRPółfinał Kontynentalny
1979ZSRRRunda 4
1979AustriaRunda 3
1979DaniaRunda 2
1979Nowa ZelandiaRunda 1
1980AngliaFinał
1980AngliaFinał Interkontynentalny
1980PolskaFinał Kontynentalny
1980RFNPółfinał Kontynentalny
1980RFNRunda 4
1980ZSRRRunda 3
1980DaniaRunda 2
1980AngliaRunda 1
1981DaniaFinał
1981DaniaFinał Interkontynentalny
1981RFNFinał Kontynentalny
1981ZSRRPółfinał Kontynentalny
1981ZSRRRunda 4
1981RFNRunda 3
1981DaniaRunda 2
1981AngliaRunda 1
1982USAFinał
1982USAFinał Interkontynentalny
1982CzechosłowacjaFinał Kontynentalny
1982CzechosłowacjaPółfinał Kontynentalny
1982PolskaRunda 4
1982CzechosłowacjaRunda 3
1982DaniaRunda 2
1982AngliaRunda 1
1983DaniaFinał
1983AngliaFinał Kontynentalny
1983DaniaFinał Interkontynentalny
1983CzechosłowacjaPółfinał Kontynentalny
1983CzechosłowacjaRunda 4
1983WęgryRunda 3
1983DaniaRunda 2
1983USARunda 1
1984DaniaFinał
1984DaniaFinał Kontynentalny
1984USAFinał Interkontynentalny
1984CzechosłowacjaPółfinał Kontynentalny
1984CzechosłowacjaRunda 4
1984RFNRunda 3
1984USARunda 2
1984DaniaRunda 1
1985DaniaFinał
1985SzwecjaFinał Kontynentalny
1985DaniaFinał Interkontynentalny
1985PolskaPółfinał Kontynentalny
1985RFNRunda 4
1985CzechosłowacjaRunda 3
1985DaniaRunda 2
1985AngliaRunda 1
1986DaniaKlasyfikcja końcowa
1986CzechosłowacjaGrupa 2
1986CzechosłowacjaGrupa 2
1986FinlandiaGrupa 3
1986FinlandiaGrupa 3
1986AustriaGrupa 4
1986AustriaGrupa 4
1987DaniaKlasyfikcja końcowa
1987SzwecjaGrupa 2
1987SzwecjaGrupa 2
1987RFNGrupa 3
1987RFNGrupa 3
1987BułgariaGrupa 4
1988DaniaFinał
1988SzwecjaGrupa A
1988RFNGrupa B
1988WęgryGrupa C
1988AustriaGrupa D
1989AngliaFinał
1989SzwecjaGrupa A
1989AustraliaGrupa B
1989WłochyGrupa C
1989WłochyGrupa C
1989NorwegiaGrupa D
1989NorwegiaGrupa D
1990USAFinał
1990USAGrupa A
1990AustraliaGrupa B
1990FinlandiaGrupa C
1990AustriaGrupa D
1991DaniaFinał
1991SzwecjaGrupa A
1991WęgryGrupa B
1991NorwegiaGrupa C
1991JugosławiaGrupa D
1992USAFinał
1992AngliaGrupa A
1992WęgryGrupa B
1992PolskaGrupa C
1992PolskaGrupa C
1992AustriaGrupa D
1993USAFinał
1993DaniaGrupa A
1993PolskaGrupa B
1993NiemcyGrupa C
1993RosjaGrupa D
1994SzwecjaFinał
1994AustraliaGrupa A
1994NorwegiaGrupa B
1994SłoweniaGrupa C
1995DaniaFinał
1995AngliaGrupa A
1995NorwegiaGrupa B
1995UkrainaGrupa C
1996PolskaFinał
1996PolskaGrupa A
1996RosjaGrupa B
1996RosjaGrupa C
1997DaniaFinał
1997CzechyGrupa A
1997SłoweniaGrupa B
1998USAFinał
1998ŁotwaGrupa B
1999AustraliaFinał
1999AngliaPółfinał 1
1999AustraliaPółfinał 2
1999NiemcyRunda Kwalifikacyjna
2000SzwecjaFinał
2000USAPółfinał 1
2000SzwecjaPółfinał 2
2000NorwegiaRunda Kwalifikacyjna 1
2000WłochyRunda Kwalifikacyjna 2
2001AustraliaFinał
2001DaniaBaraż
2001AustraliaRunda Kwalifikacyjna 3
2001SzwecjaRunda Kwalifikacyjna 2
2001PolskaRunda Kwalifikacyjna 1
2001FinlandiaEliminacja 1
2001SłoweniaEliminacja 2
2002AustraliaFinał
2002CzechyBaraż
2002PolskaRunda Kwalifikacyjna 3
2002SzwecjaRunda Kwalifikacyjna 2
2002AustraliaRunda Kwalifikacyjna 1
2002SłoweniaEliminacja
2003SzwecjaFinał
2003Wielka BrytaniaBaraż
2003PolskaRunda Kwalifikacyjna 3
2003AustraliaRunda Kwalifikacyjna 2
2003DaniaRunda Kwalifikacyjna 1
2003NiemcyEliminacja
2004SzwecjaFinał
2004SzwecjaBaraż
2004DaniaRunda Kwalifikacyjna 2
2004Wielka BrytaniaRunda Kwalifikacyjna 1
2004WęgryEliminacja 2
2004WłochyEliminacja 1
2005PolskaFinał
2005PolskaBaraż
2005Wielka BrytaniaRunda kwalifikacyjna 1
2005SzwecjaRunda kwalifikacyjna 2
2005NiemcyEliminacja 1
2005RosjaEliminacja 2
2006DaniaFinał
2006DaniaBaraż
2006SzwecjaRunda kwalifikacyjna 2
2006AustraliaRunda kwalifikacyjna 1
2006FinlandiaEliminacja 1
2006USAEliminacja 2
2007PolskaFinał
2007PolskaFinał
2007AustraliaBaraż
2007AustraliaBaraż
2007Wielka BrytaniaEliminacja 2
2007Wielka BrytaniaEliminacja 2
2007DaniaEliminacja 1
2007DaniaEliminacja 1
2007RosjaRunda Kwalifikacyjna 2
2007FinlandiaRunda Kwalifikacyjna 1
2008DaniaFinał
2008SzwecjaBaraż
2008DaniaPółfinał 2
2008AustraliaPółfinał 1
2008CzechyRunda Kwalifikacyjna
2008WęgryRunda Kwalifikacyjna
2009PolskaFinał
2009AustraliaBaraż
2009PolskaPółfinał
2009RosjaPółfinał
2009SłoweniaRunda kwalifikacyjna
2009CzechyRunda kwalifikacyjna
2010PolskaFinał
2010DaniaBaraż
2010Wielka BrytaniaPółfinał
2010PolskaPółfinał
2010CzechyEliminacje
2010FinlandiaEliminacje
2011PolskaFinał
2011AustraliaBaraż
2011PolskaPółfinał
2011DaniaPółfinał
2011NiemcyEliminacje
2011CzechyEliminacje
2012DaniaFinał
2012DaniaBaraż
2012AustraliaPółfinał
2012RosjaPółfinał
2012Stany ZjednoczoneEliminacje
2012NiemcyEliminacje
2013PolskaFinał
2013AustraliaBaraż
2013DaniaPółfinał
2013PolskaPółfinał
2013Stany ZjednoczoneRunda Kwalifikacyjna
2013ŁotwaRunda Kwalifikacyjna
2014DaniaFinał
2014AustraliaBaraż
2014DaniaPółfinał
2014Wielka BrytaniaPółfinał
2014WłochyRunda Kwalifikacyjna
2015SzwecjaFinał
2015PolskaBaraż
2015Wielka BrytaniaPółfinał
2015SzwecjaPółfinał
2015RosjaRunda Kwalifikacyjna

1960


Goteborg (Szwecja) - 2 wrzesień (02.09)

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Szwecja44Ove Fundin - 12 (3,3,3,3), Olle Nygren - 12 (3,3,3,3), Rune Sormander - 11 (3,2,3,3), Bjorn Knutsson - 9 (3,d,3,3), -
2Anglia30Peter Craven - 8 (2,2,2,2), Ken McKinlay - 8 (2,3,1,2), Ron How - 7 (2,3,2,u/ns), George White - 6 (2,2,2), Nigel Boocock - 1R (1,0,-,-)
3Czechosłowacja15Antonin Kasper - 5 (2,0,2,1), Lubos Tomicek - 4 (0,2,1,1), Jaroslav Machac - 3 (1,1,1,0), Frantisek Richter - 3 (1,1,1,d), Bohumir Bartonek - nsR
4Polska7Konstanty Pociejkowicz - 3 (1,2,w,0), Marian Kaiser - 2 (0,1,0,1), Mieczysław Połukard - 2 (0,1,0,1), Jan Malinowski - 0 (d,0,u,0), Bronisław Rogal - nsR


Odense (Dania) - 9 czerwiec (09.06)

Runda Skandynawska

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Szwecja43Ove Fundin - 12, Rune Sormander - 11, Olle Nygren - 10, Alf Jonsson - 10, - NS
2Dania25Arne Pander - 10, Hans Peter Boisen - 7, Kurt Walter Pedersen - 6, Svend Nissen - 2, Poul Wissing - 0
3Norwegia21Aage Hansen - 11, Rolf Mellerud - 3, Nils K. Paulsen - 3, Rolf Westerberg - 3, Sverre Harrfeldt - 1
4Finlandia7Kalevi Lahtinen - 3, Antti Pajari - 2, Timo Laine - 1, Valle Seliverstov - 1, Aulis Lehtonen - 0


Plzen (Czechosłowacja) - 31 lipiec (31.07)

Runda Europy Centralnej

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Czechosłowacja47Stanislav Svoboda - 12, Frantisek Richter - 12, Lubos Tomicek - 12, Antonin Kasper - 11, - NS
2RFN26Josef Hofmeister - 9, Alfred Aberl - 8, Josef Seidl - 7, Hans Jager - 2, - NS
3Austria13Ferdinand Troner - 5, Josef Bossner - 3, Kuert Schwingenschlogl - 3, Erich Luther - 1, Leopold Dolanski - 1
4Holandia8Hans Van Der Sluis - 3, Tonny Kroeze - 3, Thei Bisschopps - 2, - NS, - NS


4 rundy: Wimbledon - 18 lipiec (18.07), Oxford - 21 lipiec (21.07), Swindon - 5 sierpień (05.08), Belle Vue - 10 sierpień (10.08)

Runda Brytyjska - Klas. koń.

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Anglia134Peter Craven - 47 (12,12,12,11), Ron How - 33 (8,4,11,10), Ken McKinlay - 19 (-,3,4,12), Nigel Boocock - 18 (9,-,-,9), Eric Williams - 11 (6,5,-,-)
1Anglia134Bob Andrews - 5 (-,-,5,nsR), Ian Williams - 1 (-,-,1R,-), Mike Broadbank - 0 (nsR,-,-,-), Gordon McGregor - 0 (-,0R,-,-), -
2Nowa Zelandia106Ronnie Moore - 42 (11,11,9,11), Barry Briggs - 30 (11,9,5,5), Ron Johnston - 20 (5,4,5,6), Bob Duckworth - 13 (0,3,4,6), Trevor Redmond - 1 (1R,0R,-,-)
2Nowa Zelandia106Bryce Subritzky - ns (-,-,-,nsR), - , - , - , -
3Australia72Chum Taylor - 24 (4,10,5,5), Jack Young - 17 (6,2,1,8), Ray Cresp - 9 (-,-,3,6), Peter Moore - 9 (5,3,-,1), Jack Geran - 5 (2R,3,-,-)
3Australia72Jack Biggs - 4 (-,4R,-,-), Aub Lawson - 4 (1,-,3R,0R), Neil Street - 0 (-,-,-,-), - , -
4Challengers72Mike Broadbank - 16 (-,7,9,-), Nigel Boocock - 11 (-,5,6,-), George White - 10 (5,4,-,1), Peter Moore - 8 (-,-,8,-), Eric Williams - 8 (-,-,5,3)
4Challengers72Ronnie Genz - 7 (0R,7,-,-), Ken McKinlay - 7 (7,-,-,-), Bob Andrews - 2 (2,nsR,-,-), Dick Fisher - 1 (-,-,-,1), Neil Street - 1 (1,-,-,-)
4Challengers72Arthur Wright - 1 (-,-,-,1), Tony Robinson - 0 (-,-,-,0R), - , - , -


Wimbledon (Anglia) - 18 lipiec (18.07)

1 Runda Brytyjska

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Anglia35Ron How - 8 (2,2,3,1), Peter Craven - 12 (3,3,3,3), Eric Williams - 6 (1,2,1,2), Nigel Boocock - 9 (3,2,2,2), Mike Broadbank - nsR
2Nowa Zelandia28Ronnie Moore - 11 (2,3,3,3), Barry Briggs - 11 (3,2,3,3), Ron Johnston - 5 (0,1,2,2,), Bob Duckworth - 0 (0,0,0,-), Trevor Redmond - 1R (1)
3Australia18Jack Young - 6 (1,3,2,0), Peter Moore - 5 (3,0,1,1), Aub Lawson - 1 (1,0,0,-), Chum Taylor - 4 (2,0,1,1), Jack Geran - 2R (2)
4Challengers15Ken McKinlay - 7 (2,1,1,3), George White - 5 (0,3,2,0), Bob Andrews - 2 (1,1,0), Neil Street - 1 (0,1,0,0), Ronnie Genz - 0R (d)


Oxford (Anglia) - 21 lipiec (21.07)

2 Runda Brytyjska

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Nowa Zelandia27Ron Johnston - 4 (1,0,2,1), Ronnie Moore - 11 (2,3,3,3), Barry Briggs - 9 (3,3,d,3), Bob Duckworth - 2 (0,-,2,1), Trevor Redmond - 0R (0)
2Anglia24Ken McKinlay - 3 (3,0,d,-), Peter Craven - 12 (3,3,3,3), Ron How - 4 (d,2,2,d), Eric Williams - 5 (2,1,1,1), Gordon McGregor - 0R (0)
3Challengers23Ronnie Genz - 7 (2,2,1,2), Nigel Boocock - 5 (1,1,3,0), Mike Broadbank - 7 (1,2,3,1), George White - 4 (1,1,d,2), -
4Australia22Peter Moore - 3 (0,1,-,2), Jack Young - 2 (0,2,0,-), Jack Geran - 3 (2,0,1,d), Chum Taylor - 10 (3,3,2,2), Jack Biggs - 4R (1,3)


Swindon (Anglia) - 5 sierpień (05.08)

3 Runda Brytyjska

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Anglia33Peter Craven - 12 (3,3,3,3), Ron How - 11(3,3,2,3), Bob Andrews - 5 (2,1,1,1), Ken McKinlay - 4 (3,0,-,1), Ian Williams - 1R (1)
2Challengers28Mike Broadbank - 9 (1,3,3,2), Eric Williams - 5 (1,0,2,2), Peter Moore - 8 (3,1,3,1), Nigel Boocock - 6 (1,1,3,1), -
3Nowa Zelandia23Barry Briggs - 5 (0,0,2,3), Ronnie Moore - 9 (2,2,2,3), Bob Duckworth - 4 (0,2,0,2), Ron Johnston - 5 (2,2,1,w), -
4Australia12Chum Taylor - 5 (2,3,0,0), Neil Street - 0 (0,-,0,-), Jack Young - 1 (1,0,0,-), Ray Cresp - 3 (0,2,1,), Aub Lawson - 3R (1,2,0)


Belle Vue (Anglia) - 10 sierpień (10.08)

4 Runda Brytyjska

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Anglia42Peter Craven - 11 (3,3,3,2), Ron How - 10 (2,3,2,3), Ken McKinlay - 12 (3,3,3,3), Nigel Boocock - 9 (2,2,3,2), Bob Andrews - nsR
2Nowa Zelandia28Ron Johnston - 6 (1,2,2,1), Ronnie Moore - 11 (3,3,2,3), Barry Briggs - 5 (0,1,3,1), Bob Duckworth - 6 (3,1,2,0), Bryce Subritzky - nsR
3Australia20Jack Young - 8 (2,2,1,3), Chum Taylor - 5 (1,2,u/ns,2), Ray Cresp - 6 (2,1,1,2), Peter Moore - 1 (0,-,1,0), Aub Lawson - 0R (0)
4Challengers6Dick Fisher - 1 (0,0,0,1), Arthur Wright - 1 (0,1,u/ns,0), Eric Williams - 3 (1,0,1,1), George White - 1 (1,u/ns,-,-), Tony Robinson - 0R (0,0)

1961


Wrocław (Polska) - 3 wrzesień (03.09)

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Polska32Mieczysław Połukard - 5 (2,1,2,-), Marian Kaiser - 10 (3,3,1,3), Henryk Żyto - 7 (1,0,3,3), Florian Kapała - 6 (3,3,d,-), Stanisław Tkocz - 4R (2,2)
2Szwecja31Bjorn Knutsson - 7 (0,2,2,3), Soren Sjosten - 2 (0,-,-,2), Ove Fundin - 11 (2,3,3,3), Per Tage Svensson - 7 (3,2,0,2), Rune Sormander - 4R (2,2)
3Anglia21Ron How - 3 (1,1,1,u), Bob Andrews - 6 (1,1,3,1), Peter Craven - 8 (2,3,2,1), Ken McKinlay - 4 (2,1,d,1), Cyril Maidement - nsR
4Czechosłowacja12Lubos Tomicek - 7 (1,2,3,1), Antonin Kasper - 4 (3,0,1,0), Stanislav Svoboda - 0 (u,0,0,0), Bohumir Bartonek - 1 (0,0,1,0), Libor Dusanek - nsR


Rybnik (Polska) - 30 lipiec (30.07)

Runda Europy Wschodniej

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Polska48Florian Kapała - 12 (3,3,3,3), Henryk Żyto - 12 (3,3,3,3), Stanisław Tkocz - 12 (3,3,3,3), Konstanty Pociejkowicz - 12 (3,3,3,3), Antoni Woryna - nsR
2ZSRR30Igor Plechanow - 8 (2,2,2,2), Boris Samorodow - 8 (2,2,2,2), Farit Szajnurow - 8 (2,2,2,2), Wiktor Kuzniecow II - 6 (2,2,ns,2), Wsiewołod Nierytow - nsR
3Bułgaria14Miłko Pejkow - 4 (1,1,1,1), Boris Damjanow - 3 (1,0,2,ns), Dimitar Bajew - 3 (1,1,1,ns), Plamen Aleksandrow - 4 (1,1,1,1), Gawril Macew - nsR
4NRD4Andreas Bocke - 0 (0,0,0,0), Helmut Suchland - 1 (0,0,0,1), Gunther Schelenz - 1 (0,1,0,0), Wolfgang Gunther - 2 (0,,0,1,1), A. Mattscheck - nsR


Odense (Dania) - 8 czerwiec (08.06)

Runda Skandynawska

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Szwecja38Bjorn Knutsson - 12 (3,3,3,3), Per Tage Svensson - 10, Soren Sjosten - 9, Tore Kindstrand - 7, -
2Dania26Kurt Walter Pedersn - 9, H. P. Boisen - 7, Svend Nissen - 5, Arne Pander - 5, -
3Norwegia18Reidar Kristoffersen - 6, Rolf Mellerud - 5, Rolf Westerberg - 4, Sverre Harrfeldt - 3, -
4Finlandia14Timo Laine - 10, Mikka Helminen - 2, Esko Koponen - 2, Kalevi Lahtinen - 0, -


Plzen (Czechosłowacja) - 4 sierpień.

Uwaga !W miejsce niestawienia się reprezentacji Jugosławii wystartowała druga drużyna reprezentacji Czechosłowacji.

Runda Europy Centralnej

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Czechosłowacja A45Antonin Kasper - 12 (3,3,3,3), Lubos Tomicek - 12 (3,3,3,3), Libor Dusanek - 11, Stanislav Svoboda - 10, Bohumir Bartonek - nsR
2RFN22Josef Hofmeister - 10, Manfred Poschenrieder - 5, Josef Seidl - 4, Alfred Aberl - 3, -
3Czechosłowacja B18Framtisek Eib - 6, Miloslav Smid - 6, Karel Polak - 4, Miloslav Hradecky - 2, Miloslav Puncochar - nsR
4Austria11Josef Bossner - 6, Johan Hartl - 3, Erhard Koffler - 2, Helmut Happer - 0, -


5 rund: Coventry - 28 czerwiec (28.06), New Cross - 26 lipiec (26.07), Leicester - 28 lipiec (28.07), Ipswich - 10 sierpień (10.08), Wimbledon - 14 sierpień (14.08)

Runda Brytyjska - Klas. koń.

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Anglia219Peter Craven - 77 (17,13,16,18,13), Ron How - 61 (11,12,12,15,11), Bob Andrews - 35 (9,6,13,5,2), Ken McKinlay - 22 (2,-,7,4,9), Split Waterman - 13 (-,13,-,-,-)
1Anglia219Cyril Maidment - 5 (-,-,-,-,5), Les Owen - 4 (2,-,2,-,-), Les McGillivray - 2 (-,-,-,2,-), - , -
2Nowa Zelandia186Barry Briggs - 78 (17,14,16,16,15), Ronnie Moore - 72 (15,18,5,16,18), Ron Johnston - 15 (-,-,6,6,3), Bob Duckworth - 14 (2,3,9,-,-), Bryce Subritzky - 6 (2,3,0,0,1)
2Nowa Zelandia186Trevord Redmond - 1 (-,0,-,0,1), Dick Campbell - 0 (0,-,-,-,-), - , - , -
3Australia135Chum Taylor - 42 (-,9,9,10,14), Jack Young - 34 (13,12,0,-,9), Johnnie Chamberlain - 24 (11,2,6,4,1), Peter Moore - 20 (4,3,-,7,6), Jack Geran - 9 (3,-,6,-,-)
3Australia135Ray Cresp - 5 (0,-,-,5,-), Jack Scott - 1 (-,0,1,0,-), - , - , -


Coventry (Anglia) - 28 czerwiec (28.06)

1 Runda Brytyjska

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Anglia41Ron How - 11+1 (3,3,1,2,2,1), Bob Andrews - 9+3 (1,1,3,1,1,2), Peter Craven - 17 (3,2,3,3,3,3), Ken McKinlay - 2+1 (1,1,-,-,0,-), Les Owen - 2+1R (2,0,0)
2Nowa Zelandia36Barry Briggs - 17 (3,3,2,3,3,3), Bryce Subritzky - 2+1 (2,0,0,-,0,0), Ronnie Moore - 15 (2,3,3,2,2,3), Bob Duckworth - 2+2 (0,0,-,1,1,0), Dick Campbell - 0R (u,0)
3Australia31Peter Moore - 4+2 (1,1,1,0,1,0), Ray Cresp - 0 (ns,-,0,-,-,-), Jack Young - 13 (2,3,2,2,2,2), Jack Geran - 3+3 (0,0,1,1,-,1), Johnnie Chamberlain - 11+1R (2,3,1,2,3)


New Cross (Anglia) - 26 lipiec (26.07)

2 Runda Brytyjska

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Anglia44Split Waterman - 13+1 (1,2,2,3,2,3), Bob Andrews - 6+3 (2,1,1,1,1,w/u), Peter Craven - 13 (3,0,3,3,3,1), Ron How - 12+3 (2,2,2,2,1,3), Eric Williams - nsR
2Nowa Zelandia38Ronnie Moore - 18 (3,3,3,3,3,3), Bob Duckworth - 3 (1,1,0,0,-,1), Barry Briggs - 14 (3,3,3,d,2,3), Bryce Subritzky - 3+1 (0,2,0,1,0,0), Trevord Redmond - 0R (0)
3Australia26Chum Taylor - 9+1 (2,1,1,2,2,1), Jack Scott - 0 (0,0,-,-,0,-), Jack Young - 12 (1,3,2,2,2,2), Johnnie Chamberlain - 2+2 (0,0,-,1,1,0), Peter Moore - 3+1 (1,0,0,2)


Leicester (Anglia) - 28 lipiec (28.07)

3 Runda Brytyjska

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Anglia50Ron How - 12+3 (2,2,3,1,1,3), Bob Andrews - 13+1 (3,3,2,3,2,d), Peter Craven - 16 (3,2,2,3,3,3), Ken McKinlay - 7+4 (2,1,1,1,-,2), Les Owen - 2+1R (2)
2Nowa Zelandia36Barry Briggs - 16 (3,3,1,3,3,3), Ron Johnston - 6+3 (2,0,0,2,-,2), Ronnie Moore - 5+1 (1,1,2,-,0,1), Bob Duckworth - 9 (0,0,3,2,1,3), Bryce Subritzky - 0R (0,0)
3Australia22Chum Taylor - 9+1 (0,3,3,2,0,1), Jack Geran - 6+1 (1,2,0,0,1,2), Jack Young - 0 (0,d,-,-,-), Johnnie Chamberlain - 6 (1,1,0,1,2,1), Jack Scott - 1R (1,0,0,0)


Ipswich (Anglia) - 10 sierpień (10.08)

4 Rund Brytyjska

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Anglia44Ron How - 15+1 (1,3,2,3,3,3), Ken McKinlay - 4+1 (2,-,1,0,1,-), Peter Craven - 18 (3,3,3,3,3,3), Bob Andrews - 5+2 (2,1,3,0,0,0), Les McGillivray - 2R (1,1)
2Nowa Zelandia38Ronnie Moore - 16 (3,2,3,3,2,3), Bryce Subritzky - 0 (0,0,0,-,-,0), Barry Briggs - 16 (3,3,3,2,2,3), Ron Johnston - 6+3 (0,1,2,1,1,1), Trevord Redmond - 0R (0)
3Austrlia26Chum Taylor - 10+1 (1,2,1,2,2,2), Johnnie Chamberlain - 4+2 (2,0,0,1,1,w), Peter Moore - 7+1 (1,2,1,1,0,2), Ray Cresp - 5+1 (0,0,-,2,2,1), Jack Scott - 0R (0)


Wimbledon (Anglia) - 14 sierpień (14.08)

5 runda Brytyjska

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Anglia40Ron How - 11+1 (3,1,2,1,2,2), Bob Andrews - 2+2 (u,-,u,-1,1), Peter Craven - 13 (3,2,3,2,2,1), Ken McKinlay - 9+4 (2,1,1,1,1,3), Cyril Maidement - 5R (2,3)
2Nowa Zelandia38Ronnie Moore - 18 (3,3,3,3,3,3), Bryce Subritzky - 1 (0,u,-,-,0,1), Barry Briggs - 15+1 (1,2,3,3,3,3), Ron Johnston - 3+1 (2,1,0,0,-,0), Trevord Redmond - 1R (1,0,0)
3Australia30Chum Taylor - 14 (2,3,2,2,2,3), Johnnie Chamberlain - 1+1 (1,0,0,0,0,0), Jack Young - 9+1 (1,3,1,2,2,0), Peter Moore - 6+2 (0,0,2,1,1,2), Neil Street - nsR

1962


Slany (Czechosłowacja) - 29 lipiec (29.07)

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Szwecja36Ove Fundin - 9 (0,3,3,3), Gote Nordin - 4 (0,1,3,-), Soren Sjosten - 10 (3,3,3,1), Bjorn Knutsson - 10 (3,2,3,2), Rune Sormander - 3R (3)
2Wielka Brytania24Ronnie Moore - 10 (3,3,1,3), Peter Craven - 6 (1,1,2,2), Ron How - 0 (0,0,0,-), Barry Briggs - 8 (2,2,2,2), Cyril Maidment - 0R (0)
3Polska20Marian Kaiser - 9 (2,3,1,3), Florian Kapała - 5 (2,1,2,0), Paweł Waloszek - 2 (2,u,-,u), Joachim Maj - 4 (1,2,0,1), Mieczysław Połukard - 0R (0)
4Czechosłowacja16Bedrich Slany - 4 (1,0,1,2), Lubos Tomicek - 7 (3,1,2,1), Karel Prusa - 2 (1,0,-,1), Jaroslav Wolf - 3 (0,2,1,0), Bohumir Bartonek - 0R (0)


Rzeszów (Polska) - 15 lipiec

Runda Europy Wschodniej

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Polska43Florian Kapała - 12 (3,3,3,3), Marian Kaiser - 12 (3,3,3,3), Henryk Żyto - 7 (3,3,1,w), Stefan Kępa - 12 (3,3,3,3), Joachim Maj - nsR
2ZSRR33Igor Plechanow - ns (-,-,-,-,), Boris Samorodow - 8 (2,2,2,2), Farit Szajnurow - 9 (2,2,3,2), Leonid Drobiazko - 9 (2,2,2,3), Władimir Sokołow - 7R (2,2,2,1)
3Bułgaria13Miłko Pejkow - 6 (1,1,2,2), Boris Damjanow - 2 (1,0,0,1), Dimitar Bajew - 3 (1,1,1,0), Krasimir Sokołow - 2 (0,0,0,2), Simeon Lukanow - nsR
4RFN7Gunther Schelenz - 2 (0,1,0,1), Josef Kohl - 0 (0,-,-,-), Jurgen Hehlert - 1 (1,0,0,0), Wolfgang Gunther - 1 (0,0,1,-), Werner Frenzl - 0


Vetlanda (Szwecja) - 23 kwiecień (23.04)

Runda Skandynawska

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Szwecja41Joel Jansson - 6 (1,3,2,0), Ove Fundin - 12 (3,3,3,3), Rune Sormander - 12 (3,3,3,3), Leif Larsson - 11 (3,3,2,3), G. Johansson - nsR
2Norwegia24Aage Hansen - 9 (3,1,3,2), Sverre Harrfeldt - 8 (1,2,2,3), Egil Bratvold - 5 (0,2,2,1), Cato Agnor - 2 (1,0,0,1), Per Aulie - nsR
3Dania17Einar Hansen - 3 (2,0,1,0), Kurt W. Petersen - 9 (2,2,3,2), Svend Nissen - 5 (1,2,1,1), John S. Andersen - 0 (0,0,0,0), Bent Jensen - nsR
4Finlandia14Ilkka Helminen - 0 (0,-,-,-), Antti Pajari - 3 (0,1,0,2), Timo Laine - 5 (2,1,1,1), Kalevi Lahtinen - 4 (2,0,0,2), Esko Koponen - 2R (1,1,0)


Liberec (Czechosłowacja) - 15 lipiec (15.07)

Czechosłowacja B zastąpiła reprezentację RFN, która nie wystartowała w zawodach.

Runda Europy Centralnej

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Czechosłowacja46Bedrich Slany - 12 (3,3,3,3), Jaroslav Wolf - 12 (3,3,3,3), Karel Prusa - 11, Lubos Tomicek - 11, -
2Jugosławia25Franc Babic - 9, Valent Medved - 7, Drago Perko - 5, Drago Regvart - 4, -
3Czechosłowacja B21Zdenek Kovar - 8, Pavel Mares - 5, Frantisek Hubner - 4, Stanislav Svoboda - 4, -
4Austria4Josef Bossner - 3, Johan Hartl - 1, Helmut Happer - 0, Kurt Schwingenschlogl - 0, -

1963


Wiedeń (Austria) - 31 sierpień (31.08)

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Szwecja37Bjorn Knutsson - 11 (3,3,3,2), Ove Fundin - 7 (2,2,-,3), Per Olaf Soderman - 10 (3,3,1,3), Gote Nordin - 6 (3,2,d,1), Rune Sormander - 3R (3)
2Czechosłowacja27Antonin Kasper - 10 (2,3,2,3), Stanislav Kubicek - 7 (1,1,3,2), Lubos Tomicek - 5 (0,1,2,2), Miroslav Smid - 5 (2,1,1,1), Zdenek Kovar - nsR
3Wielka Brytania25Dick Fisher - 4 (0,2,1,1), Barry Briggs - 12 (3,3,3,3), Peter Craven - 8 (2,2,2,2), Peter Moore - 1 (0,0,0,1), Leo McAuliffe - nsR
4Polska7Joachim Maj - 1 (1,0,-,0), Marian Kaiser - 1 (0,0,1,d), Henryk Żyto - 4 (1,1,2,0), Stanisław Tkocz - 1 (1,0,0,0), Andrzej Pogorzelski - 0R (0)


Ufa (ZSRR) - 4 sierpień (04.08)

Runda Europy Wschodniej

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Polska40Antoni Woryna - 6 (2,2,2,-), Marian Kaiser - 10 (3,2,2,3), Joachim Maj - 2 (2,-,-,-), Henryk Żyto - 12 (3,3,3,3), Andrzej Pogorzelski - 10R (2,3,3,2)
2ZSRR39Boris Samorodow - 11 (2,3,3,3), Igor Plechanow - 9 (2,3,2,2), Giennadij Kurilenko - 10 (3,3,2,2), Wiktor Sziło - ns (-,-,-,-), Leonid Drobiazko - 9R (3,1,3,2)
3NRD15Jochen Dinse - 4 (0,2,1,1), Jurgen Hehlert - 4 (1,1,1,1), Gunther Schelenz - 4 (1,1,1,1), Jurgen Rudolph - 4 (1,1,1,1), Heino Niemann - nsR
4Bułgaria1Miłko Pejkow - 1 (1,0,-,-), Boris Damjanow - 0 (-,0,0,0), Krasimir Sokołow - 0 (0,0,0,0), Gawril Macew - 0 (0,0,-,0), Aleksander Stojanow - nsR


Malilla (Szwecja) - 23 maj (23.05)

Runda Skandynawska

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Szwecja48Arne Carlsson - 12 (3,3,3,3), Bjorn Knutsson - 12 (3,3,3,3), Per Olaf Soderman - 12 (3,3,3,3), Per Tage Svensson - 12 (3,3,3,3), -
2Norwegia22Aage Hansen - 7, Jon Odegaard - 6, Cato Agnor - 5, Reidar Eide - 4, -
3Dania18Poul Wissing - 8, Erik Kastebo - 4, Hans Moller - 4, Einar Hansen - 2, -
4Finlandia8Esko Koponen - 5, Matti Olin - 3, Martti Assinen - 0, Erkki Ala Sippola - 0, -


Olching (RFN) - 13 czerwiec (13.06)

Runda Europy Centralnej

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Czechosłowacja41Antonin Kasper - 11, Stanislav Kubicek - 10, Karel Prusa - 10, Lubos Tomicek - 10, Antonin Svab - nsR
2RFN39Josef Hofmeister - 12, Manfred Poschenrieder - 10, Heinrich Sprenger - 9, Alfred Aberl - 8, -
3Jugosławia8Evald Babic - 3, Damijan Klasnetic - 3, Drago Perko - 2, Milan Kalisnik - 0, -
4Austria7Kurt Schwingenschlogl - 4, Gunther Walla - 3, Wilfried Vacano - 0, Leopold Dolansky - 0, -

1964


Abensberg (RFN) - 23 sierpień (23.08)

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Szwecja34Bjorn Knutsson - 11 (3,3,2,3), Ove Fundin - 6 (0,-,3,3), Gote Nordin - 10 (3,2,2,3), Rune Sormander - 7 (3,2,2,0), Soren Sjosten - 0R (0)
2ZSRR25Igor Plechanow - 8 (2,3,1,2), Boris Samorodow - 3 (2,1,0,0), Giennadij Kurilenko - 8 (2,1,3,2), Jurij Czekranow - 6 (2,2,1,1), Wiktor Trofymow - nsR
3Wielka Brytania21Barry Briggs - 9 (3,3,1,2), Ron How - 2 (1,-,0,1), Ken McKinlay - 7 (1,3,3,0), Nigel Boocock - 3 (1,1,-,1), Brian Brett - 0R (0,0)
4Polska16Andrzej Pogorzelski - 3 (0,0,2,1), Zbigniew Podlecki - 3 (1,1,1,0), Andrzej Wyglenda - 8 (0,2,3,3), Marian Kaiser - 0 (0,-,-), Marian Rose - 2R (0,0,2)


Lwów (ZSRR) - 26 lipiec (26.07)

Uwaga ! Reprezentacja Bułgarii została zastąpiona reprezentacją Jugosławii.

Finał Kontynentalny

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1ZSRR37Igor Plechanow - 12, Boris Samorodow - 11, Giennadij Kurilenko - 8, Jurij Czekranow - 6, Gabdrachman Kadyrow - nsR
2Polska34Andrzej Wyglenda - 10, Andrzej Pogorzelski - 9, Zbigniew Podlecki - 9, Marian Kaiser - 4, Antoni Woryna - 2
3Czechosłowacja23Antonin Kasper - 8, Stanislav Kubicek - 5, Jaroslav Volf - 5, Pavel Mares - 3, Frantisek Ledecky - 2
4Jugosławia2Franc Babic - 1, Valent Medved - 1, Drago Perko - 0, Drago Regvart - 0, Ivan Molan - nsR


Swestozarewo (Jugosławia) - 24 maj (24.05)

Półfinał Kontynentalny

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1ZSRR48Igor Plechanow - 12 (3,3,3,3), Boris Samorodow - 12 (3,3,3,3), Giennadij Kurilenko - 12 (3,3,3,3), Witalij Szyło - 12 (3,3,3,3), -
2Bułgaria24Miłko Pejkow - 8, Gawril Macew - 8, Simeon Lukanow - 4, Krasimir Sokołow - 4, -
3Jugosławia12Slobodan Dzudovic - 5, Valent Medved - 3, Drago Perko - 3, Drago Regvart - 2, -
4NRD12Gunther Schelenz - 5, Jochen Dinse - 5, Peter Hehlert - 2, Jurgen Hehlert - ns, -


Nowa Huta (Polska) - 24 maj (24.05)

Półfinał Kontynentalny

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Polska45Andrzej Wyglenda - 12 (3,3,3,3), Andrzej Pogorzelski - 12 (3,3,3,3), Zbigniew Podlecki - 11, Marian Kaiser - 10, Edmund Migoś - nsR
2Czechosłowacja33Stanislav Kubicek - 9, Antonin Kasper - 8, Karel Prusa - 8, Jaroslav Volf - 8, Frantisek Ledecky - nsR
3RFN14Manfred Poschenrieder - 6, Alfred Aberl - 3, Alois Frach - 3, Otto Lantenhammer - 2, Sebastian Wiesent - nsR
4Austria4Kurt Schwingenschlogl - 2, Gunther Walla - 1, Ludwig Loscher - 1, Ernst Glassner - 0, -


Hillerod (Dania) - 7 czerwiec (07.06)

Runda Skandynawska

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Szwecja44Bjorn Knutsson - 12 (3,3,3,3), Gote Nordin - 12 (3,3,3,3), Rune Sormander - 12 (3,3,3,3), Per Tage Svensson - 6, Per Olaf Soderman - 2
2Dania27Kurt Walter Pedersen - 9, Poul Wissing - 7, John S. Andersen - 6, Hans Peter Boisen - 5, Ole Klabel - ns
3Finlandia15Kalevi Lahtinen - 7, Ilkka Helminen - 5, Matti Olin - 3, Taisto Mattila - 0, Veikko Metsahuone - ns
4Norwegia10Reidar Eide - 5, Per Aulie - 3, Cato Agnor - 1, Jonny Faafeng - 1, Henry Harrfeldt - ns

1965


Kempten (RFN) - 5 wrzesień (05.09)

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Polska38Andrzej Wyglenda - 11 (3,3,3,2), Antoni Woryna - 9 (1,2,3,3), Andrzej Pogorzelski - 11 (3,3,3,2), Zbigniew Podlecki - 7 (1,2,2,2), Paweł Waloszek - nsR
2Szwecja33Bengt Jansson - 8 (1,2,3,2), Ove Fundin - 8 (d,3,2,3), Gote Nordin - 6 (2,1,2,1), Bjorn Knutsson - 11 (3,3,2,3), Leif Larsson - nsR
3Wielka Brytania18Ken McKinlay - 7 (2,1,1,3), Nigel Boocock - 6 (3,2,0,1), Charlie Monk - 1 (1,0,-,-), Barry Briggs - 1 (u,1,0,-), Jimmy Gooch - 3R (1,1,1)
4ZSRR7Władimir Sokołow - 2 (0,1,1,0), Giennadij Kurilenko - 2 (2,0,0,0), Igor Plechanow - 1 (0,u,1,0), Jurij Czekranow - 2 (2,w,-), Wiktor Trofymow - 0R (0,0)


Ufa (ZSRR) - 22 sierpień (22.08)

Finał Kontynentalny

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Polska37Andrzej Wyglenda - 11 (3,2,3,3), Zbigniew Podlecki - 9 (2,3,3,1), Antoni Woryna - 6 (3,1,0,2), Andrzej Pogorzelski - 11 (3,3,3,2), Paweł Waloszek - nsR
2ZSRR30Giennadij Kurilenko - 5 (1,1,2,1), Igor Plechanow - 10 (3,2,2,3), Władimir Sokołow - 1 (1,-,-,-), Jurij Czekranow - 9 (2,3,2,2), Wiktor Trofymow - 5R (2,1,2)
3Czechosłowacja27Jaroslav Volf - 10 (2,3,2,3), Lubos Tomicek - 7 (1,2,3,1), Stanislav Kubicek - 5 (2,1,1,1), Antonin Kasper - 5 (0,1,1,3), Pavel Mares - ns
4NRD2Jochen Dinse - 1 (0,0,1,0), Hans Jurgen Fritz - 0 (0,0,0,0), Jurgen Hehlert - 0 (0,0,0,0), Gunther Schelenz - 1 (1,0,0,0), Heino Niemann - nsR


Olching (RFN) - 1 sierpień (01.08)

Półfinał Kontynentalny

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Polska39Zbigniew Podlecki - 11, Jan Mucha - 10, Paweł Waloszek - 10, Joachim Maj - 8, -
2Czechosłowacja32Lubos Tomicek - 10, Antonin Kasper - 8, Pavel Mares - 7, Jaroslav Volf - 7, Frantisek Ledecky - nsR
3RFN19Heinrich Sprenger - b.d., Manfred Poschenrieder - 5, Otto Lantenhammer - b.d., Rainer Jungling - b.d., Fred Aberl - b.d.
4Austria4Kurt Schwingenschlogl - 2, Johann Kuhr - 2, Alfred Rinzner - 0, Gunther Walla - 0, -


Meissen (NRD) - 1 sierpień (01.08)

Półfinał Kontynentalny

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1ZSRR45Igor Plechanow - 12 (3,3,3,3), Giennadij Kurilenko - 12 (3,3,3,3), Władimir Sokołow - 12 (3,3,3,3), Jurij Czekranow - 9, Gabdrachman Kadyrow - nsR
2Polska (Wrocław)25Adolf Słaboń - 9, Konstanty Pociejkowicz - 8, Bogdan Jaroszewicz - 5, Piotr Bruzda - 3, Władysław Wawszczyk - 0
3NRD13Jochen Dinse - 6, Jurgen Hehlert - 4, Hans Jurgen Fritz - 2, Heino Niemann - 1, Peter Liebing - 0
4NRD II11Bruno Bulau - 5, Gunther Schelenz - 4, Jurgen Rudolph - 1, Peter Hehlert - 1, Jochen Hetmank - nsR


Odense (Dania) - 14 maj (14.05)

Runda Skandynawska

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Szwecja45Bengt Jansson - 12, Bo Josefsson - 12, Per Olaf Soderman - 12, Bjorn Knutsson - 9, -
2Norwegia23Henry Harrfeldt - 7, Per Aulie - 6, Sverre Harrfeldt - 6, Nils K. Paulsen - 4, -
3Finlandia19Timo Laine - 8, Kalevi Lahtinen - 7, Matti Olin - 3, Olavi Turunen - 1, Heiki Kaprali - 0
4Dania9Erik Kastebo - 5, Svend Nissen - 2, John S. Andersen - 1, Einar Hansen - 1, -

1966


Wrocław (Polska) - 11 wrzesień (11.09)

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Polska41Andrzej Wyglenda - 11 (3,2,3,3), Andrzej Pogorzelski - 8 (3,3,2,-), Marian Rose - 11 (2,3,3,3), Antoni Woryna - 11 (3,2,3,3), Edmund Migoś - 0R (d)
2ZSRR25Wiktor Trofimow - 6 (2,2,1,1), Igor Plechanow - 6 (2,1,2,1), Boris Samorodow - 9 (1,3,2,3), Farit Szajnurow - 4 (2,1,0,1), Jurij Czekranow - nsR
3Szwecja22Leif Enecrona - 4 (1,2,1,-), Ove Fundin - 2 (d,-,0,2), Bjorn Knutsson - 11 (3,3,3,2), Gote Nordin - 3 (1,1,1,-), Leif Larsson - 2R (0,0,2)
4Wielka Brytania8Nigel Boocock - 4 (u,1,1,2), Barry Briggs - 1 (1,0,0,d), Terry Betts - 0 (0,0,0,-), Ivan Mauger - 3 (0,d,2,1), Colin Pratt - 0R (0(


Lwów (ZSRR) - 14 lipiec (14.07)

Finał Kontynentalny

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Polska38Antoni Woryna - 10 (3,2,2,3), Andrzej Wyglenda - 7 (1,3,1,2), Marian Rose - 12 (3,3,3,3), Paweł Waloszek - 9 (3,1,2,3), -
2ZSRR31Giennadij Kurilenko - 2 (1,1,-,-), Boris Samorodow - 11 (2,3,3,3), Farit Szajnurow - 8 (1,2,3,2), Wiktor Trofimow - 8 (3,3,d,2), Władimir Sokołow - 2R (1,1)
3Czechosłowacja25Pavel Mares - 5 (2,0,1,2), Antonin Svab - 7 (2,2,2,1), Lubos Tomicek - 6 (2,1,2,1), Antonin Kasper - 7 (1,2,3,1), Stanislav Kubicek - nsR
4NRD1Jochen Dinse - 0 (0,0,0,0), Bruno Bulau - 1 (0,1,d,0), Hans Jurgen Fritz - 0 (0,0,0,0), Gerhard Uhlenbrock - 0 (0,0,0,0), Dieter Tetzlaff - nsR


Brieske (Sanftenberg) (NRD) - 31 lipiec (31.07)

Półfinał Kontynentalny

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1NRD32Jochen Dinse - 10 (2,3,2,3), Gerhard Uhlenbrock - 6 (2,1,3,u), Hans Jurgen Fritz - 7 (2,u,2,3), Bruno Bulau - 9 (3,2,2,2), Gunther Schelenz - nsR
2Węgry31Janos Bernath - 5 (2,2,1,0), Istvan Pasztor - 5 (u,2,1,2), Ferenc Radasci - 10 (1,3,3,3), Barnabas Gyepes - 11 (3,3,3,2), Ferenc Nagyvaradi - nsR
3Jugosławia26Franc Babic - 5 (3,1,u,1), Milovan Stankovic - 12 (3,3,3,3), Valent Medved - 5 (1,2,1,1), Drago Perko - 4 (1,0,2,1), -
4Austria6Alfred Sitzwohl - 2 (1,1,0,0), Helmut Walch - 2 (0,1,1,u), Gunther Walla - 2 (0,0,0,2), Kurt Schwingenschlogl - 0 (0,0,0,0), Ernst Glassner - nsR

1967


Malmo (Szwecja) - 1 wrzesień (01.09)

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Szwecja32Gote Nordin - 11 (3,3,3,2), Torbjorn Harryson - 6 (1,2,3,u), Ove Fundin - 6 (3,3,d,0), Bengt Jansson - 9 (1,3,2,3), Per Olaf Soderman - nsR
2Polska26Andrzej Wyglenda - 9 (2,2,2,3), Andrzej Pogorzelski - 0 (0,d,-,-), Jerzy Trzeszkowski - 4 (w,3,1,w), Antoni Woryna - 10 (3,2,2,3), Zbigniew Podlecki - 3R (2,1)
3ZSRR19Boris Samorodow - 3 (0,2,0,1), Igor Plechanow - 9 (3,0,3,3), Wiktor Trofimow - 4 (1,d,1,2), Farit Szajnurow - 1 (u,1,-,-), Gabdrachman Kadyrow - 2R (1,1)
3Wielka Brytania19Ivan Mauger - 2 (1,-,1,-), Barry Briggs - 8 (2,1,3,2), Eric Boocock - 5 (2,1,0,2), Ray Wilson - 4 (2,1,u,1), Colin Pratt - 0R (0,0)


Ufa (ZSRR) - 25 czerwiec (25.06)

Finał Kontynentalny

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1ZSRR37Igor Plechanow - 10 (3,3,2,2), Boris Samorodow - 9 (2,2,2,3), Giennadij Kurilenko - 3 (3,u,-,-), Wiktor Trofimow - 11 (3,2,3,3), Farit Szajnurow - 4 (2,2)
2Polska36Andrzej Pogorzelski - 11 (2,3,3,3), Marian Rose - 4 (d,2,2,u), Antoni Woryna - 12 (3,3,3,3), Paweł Waloszek - 9 (1,3,3,2), Jerzy Trzeszkowski - nsR
3Czechosłowacja18Jan Holub - 4 (1,1,1,1), Antonin Kasper - 6 (1,2,1,2), Antonin Svab - 4 (1,1,1,1), Lubos Tomicek - 4 (2,0,1,1), Stanislav Kubicek - nsR
4NRD5Bruno Bulau - 1 (u,1,0,0), Jochen Dinse - 1 (0,0,0,1), Peter Liebing - 0 (0,0,0,0), Jurgen Hehlert - 3 (2,1,0,u), Hans Jurgen Fritz - nsR


Zagrzeb (Jugosławia) - 11 czerwiec (11.06)

Półfinał Kontynentalny

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1NRD47Peter Liebing - 12 (3,3,3,3), Bruno Bulau - 12 (3,3,3,3), Jurgen Hehlert - 11 (2,3,3,3), Jochen Dinse - 12 (3,3,3,3), Hans Jurgen Fritz - nsR
2Węgry20Barnabas Gyepes - 6 (2,1,2,1), Ferenc Radasci - 5 (2,2,1,0), Istvan Regoczi - 3 (1,1,0,1), Janos Bernath - 6 (2,2,1,1), Drasko Orsic - ns (gość)
3Jugosławia16Drago Regvart - 1 (1,0,0,-), Milovan Stankovic - 2 (0,0,2,0), Franc Babic - 5 (3,2,0,-), Drago Perko - 2 (1,1,-,-), Valent Medved - 6R (0,2,2,2)
4RFN13Rainer Jungling - 1 (0,0,1,-), Dieter Dauderer - 3 (1,0,2,0), Rudolf Kastl - 2 (0,1,1,-), Heinrich Sprenger - 6 (0,2,2,2), Alfred Aberl - 1R (1,0)


Fredericia (Dania) - 13 sierpień (13.08)

Runda Skandynawska

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Szwecja44Ove Fundin - 12 (3,3,3,3), Gote Nordin - 12 (3,3,3,3), Bengt Jansson - 11, Bernt Persson - 9, Per Olaf Soderman - 0
2Dania24Poul Wissing - 10, Ole Olsen - 6, Godtfred Andersen - 4, Kurt Bogh - 4, Borge Christiansen - 0
3Norwegia18Oyvind S. Berg - 7, Jonny Faafeng - 5, Per Aulie - 4, Thorbojrn Nygaard - 1, Niels Tontum - 1
4Finlandia10Kalevi Lahtinen - 7, Matti Olin - 2, Jouko Naskali - 1, Olavi Turunen - 0, Reijo Tolviander - 0

1968


Wembley (Wielka Brytania) - 21 wrzesień (21.09)

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Wielka Brytania40Ivan Mauger - 12 (3,3,3,3), Barry Briggs - 7 (2,3,2,-), Nigel Boocock - 10 (3,2,3,2), Martin Ashby - 8 (3,1,2,2), Norman Hunter - 3R (3)
2Szwecja30Ove Fundin - 11 (2,3,3,3), Anders Michanek - 7 (2,1,2,2), Bengt Jansson - 7 (3,1,2,1), Torbjorn Harrysson - 2 (1,-,1,-), Olle Nygren - 3R (1,2)
3Polska19Paweł Waloszek - 1 (1,0,-,-), Edmund Migoś - 8 (1,3,3,1), Edward Jancarz - 6 (0,2,1,3), Andrzej Wyglenda - 2 (0,2,0,w/u), Henryk Glucklich - 2R (1,1)
4Czechosłowacja7Jan Holub - 1 (1,0,0,0), Antonin Kasper - 3 (0,2,1,0), Jaroslav Volf - 1 (0,0,0,1), Lubos Tomicek - 2 (2,0,0,0), Miloslav Verner - nsR


Slany (Czechosłowacja) - 27 lipiec (27.07)

Finał Kontynentalny

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Polska43Andrzej Wyglenda - 12 (3,3,3,3), Paweł Waloszek - 12 (3,3,3,3), Antoni Woryna - 12 (3,3,3,3), Henryk Glucklich - 6 (3,3,w,-), Jerzy Padewski - 1R (1)
2Czechosłowacja26Jaroslav Volf - 8 (2,2,1,3), Jan Holub - 9 (2,2,3,2), Frantisek Ledecky - 6 (2,1,2,1), Antonin Svab - 0 (0,-,-,-), Miloslav Verner - 3 (2,1,w)
3ZSRR19Władimir Smirnow - 6 (1,2,2,1), Igor Plechanow - 1 (0,1,0,0), Giennadij Kurilenko - 1 (1,u,-,-), Wiktor Trofimow - 7 (2,1,2,2), Jurij Czekranow - 4R (2,2)
4NRD8Jurgen Hehlert - 1 (0,0,1,0), Jochen Dinse - 2 (1,0,0,1), Gerhard Uhlenbrock - 2 (0,0,0,2), Hans Jurgen Fritz - 3 (1,1,1,0), Peter Liebing - nsR


Stralsund (Niemcy) - 16 czerwiec

Półfinał Kontynentalny

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1NRD47Jochen Dinse - 12 (3,3,3,3), Jurgen Hehlert - 12 (3,3,3,3), Gerhard Uhlenbrock - 12 (3,3,3,3), Hans Jurgen Fritz - 11, Peter Liebing - nsR
2Węgry18Barnabas Gyepes - 8, Istvan Radoczi - 5, Janos Bernath - 4, Ferenc Radacsi - 1, Janos Szoke - nsR
3RFN18Manfred Poschenrieder - 6, Heinrich Sprenger - 5, Rudolf Kastl - 5, Dieter Dauderer - 2, Fred Aberl - nsR
4Jugosławia13Ivan Molan - 5, Franc Babic - 4, Valent Medved - 2, Drago Perko - 2, Drasko Orsic - nsR

1969


Rybnik (Polska) - 21 wrzesień (21.09)

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Polska31Edward Jancarz - 11 (3,2,3,3), Andrzej Wyglenda - 11 (2,3,3,3), Stanisław Tkocz - 4 (1,3,0,u), Henryk Glucklich - 3 (d,-,-,3), Andrzej Pogorzelski - 2R (2,0)
2Wielka Brytania27Martin Ashby - 5 (0,1,2,2), Nigel Boocock - 5 (2,2,d,1), Ivan Mauger - 9 (3,1,3,2), Barry Briggs - 8 (2,d,3,3), Pete Smith - nsR
3ZSRR23Giennadij Kurilenko - 8 (3,2,2,1), Władimir Smirnow - 9 (2,3,2,2), Walerij Klemientjew - 5 (1,3,1,w/u), Jurij Dubinin - 1 (u,1,0,-), Wiktor Trofymow - 0R (0)
4Szwecja12Bengt Jansson - 1 (0,0,1,0), Soren Sjosten - 2 (1,0,1,0), Ove Fundin - 2 (1,0,1,-), Anders Michanek - 7 (3,1,2,1), Torbjorn Harrysson - nsR


Leningrad (ZSRR) - 3 sierpień (03.09)

Finał Kontynentalny

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1ZSRR41Giennadij Kurilenko - 11 (3,3,2,3), Władimir Smirnow - 10 (2,3,2,3), Władimir Klemientjew - 12 (3,3,3,3), Juri Dubinin - 8 (d,3,3,2), Wiktor Trofymow - nsR
2Polska35Zbigniew Podlecki - 9 (3,2,2,2), Antoni Woryna - 4 (2,u,2,-), Edward Jancarz - 10 (2,2,3,3), Andrzej Wyglenda - 10 (3,2,3,2), Henryk Glucklich - 2R (2)
3NRD10Peter Liebing - 2 (0,1,1,0), Jochen Dinse - 3 (2,1,0,u), Gerhard Uhlenbrock - 2 (1,0,1,0), Hans Jurgen Fritz - 3 (0,1,1,1), Dieter Tetzlaff - nsR
4Czechosłowacja9Karel Prusa - 2 (u,1,0,1), Jan Holub - 2 (1,0,0,1), Miloslav Verner - 5 (1,2,1,1), Frantisek Ledecky - 0 (0,d,0,d), Jiri Stancl II - nsR


Maribor (Jugosławia) - 15 czerwiec (15.06)

Półfinał Kontynentalny

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1NRD41Gerhard Uhlenbrock - 12, Jochen Dinse - 10, Hans Jurgen Fritz - 10, Peter Liebing - 9, -
2RFN23Manfred Poschenrieder - 10, Rudolf Kastl - 7, Dieter Dauderer - 4, Rainer Jungling - 2, -
3Węgry16Ferenc Radacsi - 6, Janos Szoke - 5, Sandor Csatho - 4, Istvan Redoczi - 1, -
4Jugosławia15Drago Perko - 8, Milovan Stankovic - 4, Joze Visocnik - 2, Milija Stojkovic - 1, -


Dania, Norwegia ?

Runda Skandynawska

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1SzwecjaBernt Persson - , - , - , - , -
2NorwegiaOyvind S. Berg - , - , - , - , -
3DaniaBrak danych - , - , - , - , -
4FinlandiaBrak danych - , - , - , - , -

1970


Wembley (Wielka Brytania) - 19 wrzesień (19.09)

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Szwecja42Bengt Jansson - 11 (3,3,2,3), Ove Fundin - 11 (2,3,3,3), Anders Michanek - 10 (3,2,3,2), Soren Sjosten - 10 (2,3,2,3), Bernt Persson - nsR
2Wielka Brytania31Ivan Mauger - 9 (3,3,2,1), Barry Briggs - 11 (3,2,3,3), Nigel Boocock - 2 (1,-,1,-), Eric Boocock - 5 (2,2,1,-), Ray Wilson - 4R (2,2,w/u)
3Polska20Antoni Woryna - 5 (1,0,3,1), Jan Mucha - 6 (1,1,2,2), Paweł Waloszek - 2 (1,1,0,-), Edmund Migoś - 4 (2,1,w/t,1), Henryk Glucklich - 3R (1,2)
4Czechosłowacja3Zdenek Majstr - 0 (0,0,0,-), Vaclav Verner - 3 (0,1,1,1), Miloslav Verner - 0 (u,0,-,0), Jiri Stancl II - 0 (0,0,0,0), Jan Holub - 0R (0,0)


Slany (Czechosłowacja) - 25 lipiec (25.07)

Finał Kontynentalny

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Czechosłowacja32Vaclav Verner - 9 (1,3,2,3), Zdenek Majstr - 8 (3,2,2,1), Jiri Stancl II - 7 (2,1,2,2), Jan Holub - 0 (0,-,-,-), Miloslav Verner - 8R (3,2,3)
2Polska29Paweł Waloszek - 9 (3,1,3,2), Andrzej Wyglenda - 9 (2,3,3,1), Jan Mucha - 5 (2,0,1,2), Zygfryd Friedek - 6 (0,0,3,3), Henryk Glucklich - nsR
3ZSRR18Walerij Klemientjew - 2 (0,1,1,0), Władimir Gordiejew - 9 (3,3,3,0), Giennadij Kurilenko - 3 (1,1,0,1), Juri Dubinin - 4 (3,0,0,1), Władimir Kononowicz - nsR
4NRD16Hans Jurgen Fritz - 8 (2,2,1,3), Jurgen Hehlert - 5 (0,2,1,2), Dieter Tetzlaff - 1 (1,0,0,0), Peter Liebing - 2 (0,2,0,0), Gerhard Uhlenbrock - nsR


Gustrow (Niemcy) - 5 lipiec (05.07)

Półfinał Kontynentalny

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1NRD45Hans Jurgen Fritz - 12 (3,3,3,3), Jurgen Hehlert - 12 (3,3,3,3), Dieter Tetzlaff - 12 (3,3,3,3), Peter Liebing - 7, Gerhard Uhlenbrock - 2
2Czechosłowacja27Jiri Stancl II - 8, Zdenek Majstr - 7, Vaclav Verner - 7, Jan Klokocka - 5, Jaroslav Volf - nsR
3NRD B16Jochen Dinse - 6, Kurt Martens - 4, Klaus Volker - 4, Horst Kruger - 2, Wilfried Schneider - nsR
4Węgry8Pal Perenyi - 3, Sandor Csatho - 2, Barnabas Gyepes - 2, Ferenc Radacsi - 1, -


Ruhpolding (RFN) - 21 czerwiec (21.06)

Ćwierćfinał Kontynentalny

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1NRD44Hans Jurgen Fritz - 12 (3,3,3,3), Jurgen Hehlert - 11, Dieter Tetzlaff - 11, Peter Liebing - 7, Gerhard Uhlenbrock - 3
2Węgry26Pal Perenyi - 8, Barnabas Gyepes - 7, Sandor Csatho - 6, Ferenc Radacsi - 5, -
3RFN18Rudolf Kastl - 6, Christoph Betzl - 6, Josef Angermuller - 6, Alois Wiesbock - 0, Dieter Dauderer - 0
4Austria8Gunther Walla - 3, Josef Haider - 3, Alfred Rinzner - 1, Helmut Schippl - 1, -


Crikvenica (Jugosławia) - 21 czerwiec (21.06)

Ćwierćfinał Kontynentalny

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Czechosłowacja38Miloslav Verner - 12 (3,3,3,3), Zdenek Majstr - 12 (3,3,3,3), Jiri Stancl II - 12 (3,3,3,3), Vaclav Verner - 12 (3,3,3,3), Jan Klokocka - nsR
2Jugosławia28Drago Regvart - , Drago Perko - , Ivan Molan - , Drasko Orsic - , Jose Visocnik -
3Bułgaria20Aleksandar Kostow - , Petar Petkow - , Petar Iliew - , Georgi Macew - , -
4Włochy4Gianni Pizzo - , Giovanni Pizzo - , Annibale Pretto - , Gilberto Roncolato - , -


Vastervik (Szwecja) - 14 czerwiec (14.06)

Runda Skandynawska

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Szwecja39Ove Fundin - 12 (3,3,3,3), Anders Michanek - 12 (3,3,3,3), Bengt Jansson - 10, Per Olaf Soderman - 4, Kjell Haage - 1R (1)
2Norwegia32Odd Fossengen - 9, Oyvind S. Berg - 8, Reidar Eide - 8, Edgar Stangeland - 7, Dag Lovaas - nsR
3Dania25Ole Olsen - 9, Neils Weiss - 6, Kurt Bogh - 5, Bent Norregaard - 5, Jorn Mogensen - nsR
4Finlandia0Erkki Hannula - 0, Reima Lohkovuori - 0, Jouko Naskali - 0, Matti Olin - 0, Markku Tarkkanen - 0

1971


Wrocław (Polska) - 26 wrzesień (26.09)

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Wielka Brytania37Ivan Mauger - 10 (3,2,2,3), Jim Airey - 9 (0,3,3,3), Ray Wilson - 12 (3,3,3,3), Barry Briggs - 6 (0,d,3,3), Ronnie Moore - nsR
2ZSRR22Anatolij Kuźmin - 3 (1,1,1,0), Władimir Smirnow - 7 (2,1,3,1), Władimir Gordiejew - 4 (1,1,1,1), Grigorij Chłynowski - 8 (1,3,2,2), Wiktor Trofymow - nsR
3Polska19Henryk Glucklich - 4 (1,-,2,1), Paweł Waloszek - 5 (2,0,1,2), Antoni Woryna - 4 (2,2,0,-), Edward Jancarz - 4 (2,2,u,0), Andrzej Wyglenda - 2R (2)
4Szwecja18Anders Michanek - 9 (3,3,2,1), Bernt Persson - 0 (0,0,0,-), Soren Sjosten - 3 (3,d,0,-), Bengt Jansson - 3 (0,1,-,2), Leif Encrona - 3R (1,2,0)


Leningrad (ZSRR) - 25 sierpień (25.08)

Finał Kontynentalny

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1ZSRR46Władimir Gordiejew - 12 (3,3,3,3), Gieorgij Iwanow - 11 (2,3,3,3), Giennadij Kurilenko - 11 (3,3,3,2), Grigorij Chłynowski - ns (-,-,-,-), Władimir Smirnow - 12R (3,3,3,3)
2Polska30Andrzej Wyglenda - 8 (2,2,2,2), Edward Jancarz - 9 (3,2,2,2), Jerzy Szczakiel - 4 (1,1,2,d), Henryk Glucklich - 9 (2,2,2,3), Stanisław Kasa - nsR
3Czechosłowacja10,5Miloslav Verner - 3 (1,1,1,0), Pavel Mares - 3,5 (1,2,0,0.5), Jiri Stancl II - 2 (1,0,0,1), Vaclav Verner - 0 (0,0,-,-), Jan Holub - 2R (1,1)
4NRD9,5Jochen Dinse - 0 (0,0,-,0), Hans Jurgen Fritz - 1,5 (0,1,0,0.5), Horst Kruger - 1 (-,-,1,-), Peter Liebing - 2 (0,0,0,2), Dieter Tetzlaff - 5 (2,1,1,1)


Kempten (RFN) - 4 lipiec (04.07)

Półfinał Kontynentalny

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1ZSRR36Władimir Gordiejew - 12 (3,3,3,3), Giennadij Kurilenko - 5 (3,1,1,-), Aleksandr Pawłow - 7 (u,2,2,3), Grigorij Chłynowski - 12 (3,3,3,3), Wiktor Trofymow - 0R (u)
2NRD30Peter Liebing - 8 (1,3,2,2), Hans Jorgen Fritz - 9 (2,3,2,2), Dieter Tetzlaff - 10 (3,2,3,2), Jochen Dinse - 2 (w,1,-,1), Horst Kruger - 1R (1)
3RFN25Josef Angermuller - 5 (1,2,2,u), Manfred Poschenrieder - 9 (2,1,3,3), Dieter Dauderer - 4 (1,1,1,1), Jan Kater - 7 (2,2,1,2), -
4Jugosławia5Ivan Molan - 3 (2,0,u,1), Drasko Orsic - 0 (0,0,0,0), Vlado Kocuvan - 0 (0,0,0,0), Vlado Miler - 2 (1,0,0,1), -


Rodenbach (RFN) - 13 czerwiec (13.06)

Ćwierćfinał Kontynentalny

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1NRD40Peter Liebing - 11, Hans Jorgen Fritz - 11, Dieter Tetzlaff - 10, Jochen Dinse - 8, Horst Kruger - nsR
2RFN36Manfred Poschenrieder - 12 (3,3,3,3), Rudolf Kastl - 9, Josef Angermuller - 8, Jan Kater - 7, -
3Austria11Josef Haider - 5, Heinz Zimmermann - 4, Gunther Walla - 1, Herbert Prosi - 1, Alex Taudtmann - 0
4Węgry9Pal Perenyi - 3, Barnabas Gyepes - 3, Sandor Csatho - 2, Ferenc Radacsi - 1, Janos Szoke - 0


Maribor (Jugosławia) - 13 czerwiec (13.06)

Ćwierćfinał Kontynentalny

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1ZSRR46Wiktor Trofimow - 11, Giennadij Kurilenko - 9, Anatolij Kuźmin - 9, Aleksandr Pawłow - 9, Grigorij Chłynowski - 8
2Jugosławia23Vlado Kocuvan - 7, Ivan Molan - 6, Drasko Orsic - 6, Vlado Miler - 4, -
3Bułgaria15Chedialko Nedialkow - 6, Petar Iliew - 4, Aleksandar Kostow - 4, Aleksiej Antonow - 1, -
4Włochy12Annibale Pretto - 9, Gianni Pizzo - 1, Giuseppe Pizzo - 1, Franco Rupil - 1, -


Fredericia (Dania) - 20 czerwiec (20.06)

Runda Skandynawska

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Szwecja41Anders Michanek - 11, Bernt Persson - 11, Bengt Jansson - 10, Soren Sjosten - 7, Leif Encrona - 2
2Dania33Ole Olsen - 12 (3,3,3,3), Neils Weiss - 8, Bengt Norregaard - 7, Kurt Bogh - 6, Jorn Mogensen - 0
3Norwegia21Reidar Eide - 6, Ulf Lovaas - 6, Odd Fossengen - 5, Oyvind S. Berg - 3, Svein Kaasa - 1
4Finlandia1Matti Olin - 1, Erkki Hannula - 0, Reima Lohkpvuori - 0, Jouko Naskali - 0, Tapio Leppasalko - 0

1972


Olching (RFN) - 24 wrzesień (24.09)

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Wielka Brytania36Ray Wilson - 7 (u,3,2,2), Ivan Mauger - 11 (3,3,3,2), Terry Betts - 8 (3,1,3,1), John Louis - 9 (1,3,3,2), Ronnie Moore - nsR
2ZSRR21+7Anatolij Kuźmin - 6+1 (3,0,0,3), Grigorij Chłynowski - 5+2 (2,0,2,1), Wikor Kałmykow - 5+3 (1,1,0,3), Wiktor Trofimow - 5+1 (1,2,1,1), Władimir Gordiejew - nsR
3Polska21+5Marek Cieślak - 0 (0,0), Paweł Waloszek - 5+3 (w,2,2,1), Zenon Plech - 7+2 (0,2,2,3), Henryk Glucklich - 6+0 (0,0,3,3), Zdzisław Dobrucki - 3+0R (1,2)
4Szwecja18Anders Michanek - 4 (3,w,1,0), Tommy Jansson - 4 (2,2,0,0), Christer Lofqvist - 6 (2,3,1,0), Jan Simensen - 3 (2,1,0,0), Gote Nordin - 1R (1)


Leningrad (ZSRR) - 23 lipiec (23.07)

Finał Kontynentalny

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Polska40Henryk Glucklich - 10 (3,2,2,3), Zenon Plech - 12 (3,3,3,3), Jerzy Gryt - 5 (2,3,-,u), Paweł Waloszek - 7 (3,2,2,-), Edward Jancarz - 6R (3,3)
2ZSRR33Wiktor Kałmykow - 6 (2,2,2,-), Gieorgij Iwanow - 9 (3,3,3,d), Grigorij Chłynowski - 6 (2,2,2,u), Anatolij Kuźmin - 11 (2,3,3,3), Giennadij Kurilenko - 1R (1)
3Czechosłowacja13Jiri Stancl II - 1 (0,1,d,d), Petr Ondrasik - 3 (1,0,-,2), Milan Spinka - 1 (0,1,0,-), Zdenek Majstr - 3 (1,1,1,-), Jan Holub - 5R (1,2,2)
4RFN9Manfred Poschenrieder - 2 (0,0,0,2), Rudolf Kastl - 0 (0,0,0,-), Josef Angermuller - 3 (1,1,1,0), Jan Kater - 3 (1,0,1,1), Helmut Reiter - 1R (1)


Slany (Czechosłowacja) - 1 lipiec (01.07)

Półfinał Kontynentalny

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Czechosłowacja47Milan Spinka - 12 (3,3,3,3), Zdenek Majstr - 9, Petr Ondrasik - 9, Vaclav Verner - 9, Jiri Stancl II - 8
2RFN32Josef Angermuller - 9, Jan Kater - 8, Manfred Poschenrieder - 8, Rudolf Kastl - 7, Helmut Reiter - nsR
3Bułgaria10Chedialko Nedialkow - 4, Petar Iliew - 3, Petar Petkow - 3, Aleksandar Kostow - 0, b.d. Krajew - nsR
4Austria8Josef Haider - 5, Gunther Walla - 1, Alex Taudtmann - 1, Michael Laussegger - 1, Heinz Zimmermann - 0


Rodenbach (RFN) - 18 czerwiec (18.06)
Uwaga ! Gościnnie wystąpiła reprezentacja Skandynawii. Punkty selekcji Skandynawii nie zostały zaliczone do klasyfikacji końcowej.

Ćwierćfinał Kontynentalny

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1RFN39Jan Kater - 7 (3,2,w,2), Manfred Poschenrieder - 12 (3,3,3,3), Rudi Kastl - 11 (3,3,3,2), Josef Angermuller - 9 (3,w,3,3), Karl Heinz Deeg - nsR
2Austria17Heinz Zimmermann - 4 (2,1,1,0), Josef Haider - 4 (1,1,1,1), Alex Taudtmann - 2 (1,0,0,1), Gunther Walla - 7 (0,3,1,3), -
3Węgry17Barnabas Gyepes - 5 (0,2,2,1), Pal Perenyi - 4 (1,1,0,2), Ferenc Radasci - 7 (1,2,2,2), Sandor Csatho - 1 (0,0,0,1), -
4Skandynawia23Jorn Mogensen - 10 (2,3,2,3), Stefan Salomonsson - 6 (2,2,2,0), Erik Tilgaard - 1 (0,w,1,w), Stefan Johansson - 6 (2,1,3,0), -


Prelog (Jugosławia) - 11 czerwiec (11.06)

Ćwierćfinał Kontynentalny

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Czechosłowacja48Jiri Stancl II - 12 (3,3,3,3), Jan Holub - 12 (3,3,3,3), Vaclav Verner - 12 (3,3,3,3), Petr Ondrasik - 6, Miloslav Verner - 6
2Bułgaria23Petar Iliew - 8, Czedialko Nedialkow - 7, Petar Kostow - 5, Angel Jewtimow - 3, -
3Jugosławia22Drasko Orsic - 7, Evald Babic - 6, Vlado Miler - 6, Josip Francic - 3, -
4Jugosławia II3Milija Stojkovic - 1, Stefan Kekec - 1, Janez Tomazic - 1, Jose Lazbaher - 0, Leo Sauperl - ns


Sandnes - Naerbo (Norwegia) - 25 czerwiec (25.06)

Runda Skandynawska

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Szwecja37Christer Lofqvist - 10 (2,2,3,3), Bernt Persson - 8 (3,3,2,d), Jan Simensen - 9 (2,3,3,1), Hasse Holqvist - 10 (2,2,3,3), Hasse Johansson - nsR
2Dania25Ole Olsen - 11 (3,3,3,2), Henning Hansen - 1 (0,1,-,-), Bengt Norregaard - 5 (1,2,1,1), Kurt Bogh - 7 (3,2,2,w), Nils Schelde - 1R (w,1)
3Norwegia23Reidar Eide - 9 (2,3,1,3), Odd Fossengen - 4 (1,1,-,2), Dag Lovaas - 4 (3,d,1,-), Edgar Stangeland - 3 (d,w,-,3), Svein Kaasa - 3R (2,0,1)
4Finlandia11Hannu Kankanen - 3 (1,0,2,0), Kari Vuoristo - 3 (0,1,0,2), Kauko Leppasalko - 1 (1,0,0,0), Haki Ahonen - 3 (0,1,-,2), Pekka Paljakka - 1R (1)

1973


Wembley (Wielka Brytania) - 15 wrzesień (15.09)

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Wielka Brytania37Ray Wilson - 8 (2,3,2,1), Malcolm Simmons - 8 (2,1,3,2), Peter Collins - 12 (3,3,3,3), Terry Betts - 9 (3,2,2,2), Dave Jessup - nsR
2Szwecja31Bernt Persson - 9 (1,2,3,3), Bengt Jansson - 6 (3,u,2,1), Anders Michanek - 11 (2,3,3,3), Tommy Jansson - 5 (1,2,2,0), Soren Sjosten - nsR
3ZSRR20Aleksandr Pawłow - 2 (w/t,1,1,-), Władimir Gordiejew - 7 (2,1,1,3), Władimir Paznikow - 5 (1,2,1,1), Grigorij Chłynowski - 4 (3,0,u,1), Wiktor Trofymow - 2R (2)
4Polska8Paweł Waloszek - 1 (u,0,1,0), Edward Jancarz - 2 (1,1,0,0), Zenon Plech - 5 (0,3,w,2), Jerzy Szczakiel - 0 (0,w,w,w/t), Jan Mucha - nsR


Bałakowo (ZSRR) - 5 sierpień (05.08)

Finał Kontynentalny

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1ZSRR35Walerij Gordiejew - 11 (3,2,3,3), Wiktor Kałmykow - 7 (2,0,3,2), Władimir Paźnikow - 2 (1,1,-,-), Grigorij Chłynowski - 9 (1,3,3,2), Jurij Dubinin - 6R (3,3)
2Polska31Edward Jancarz - 9 (3,3,2,1), Jan Mucha - 8 (w,3,2,3), Zenon Plech - 9 (3,3,w,3), Paweł Waloszek - 1 (1,w,-,-), Ryszard Fabiszewski - 4R (2,2)
3Czechosłowacja23Jiri Stancl II - 7 (3,1,1,2), Milan Spinka - 5 (2,2,1,w), Petr Ondrasik - 7 (2,2,2,1), Zdenek Majstr - 4 (2,w,1,1), Jan Klokocka - nsR
4Węgry6Janos Berki - 4 (1,2,1,0), Istvan Sziraczki - 0 (0,0,0,-), Jozsef Szabo - 0 (0,0,0,-), Ferenc Radacsi - 1 (0,1,-,0), Laszlo Zahoran - 1R (0,1,0)


Slany (Czechosłowacja) - 30 czerwiec (30.06)

Półfinał Kontynentalny

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Czechosłowacja43Jiri Stancl II - 12 (3,3,3,3), Petr Ondrasik - 9, Milan Spinka - 9, Jan Klokocka - 7, Vaclav Verner - 6
2Węgry24Pal Perenyi - 8, Janos Berki - 7, Istvan Sziraczki - 6, Barnabas Gyepes - 3, Janos Jakab - nsR
3RFN17Hans Siegl - 8, Egon Muller - 7, Manfred Poschenrieder - 2, Jan Kater - 1, -
4Bułgaria11Angel Jefitimow - 4, Petar Petkow - 3, Petar Iliew - 2, Chadielko Nadielkow - 2, Aleksandar Kostow - nsR


Maribor (Jugosławia) - 17 czerwiec (17.06)

Ćwierćfinał Kontynentalny

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Czechosłowacja47Milan Spinka - 12 (3,3,3,3), Jiri Stancl II - 12 (3,3,3,3), Petr Ondrasik - 12 (3,3,3,3), Miloslav Verner - 11, -
2Bułgaria24Petar Petkow - 8, Petar Iliew - 6, Angel Jewtimow - 6, Petar Kostow - 4, -
3Jugosławia15Vlado Miler - 6, Stefan Kekec - 4, Alojz Vurzer - 3, Milovan Stankovic - 2, -
4Austria II10Walter Grubmuller - 4, Josef Scharl - 3, Michael Lausegger - 3, Alex Taudtmann - 0, -


Debreczyn (Węgry) - 17 czerwiec (17.06)

Ćwierćfinał Kontynentalny

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1RFN45Josef Angermuller - 12 (3,3,3,3), Manfred Poschenrieder - 12 (3,3,3,3), Hans Siegl - 10, Egon Muller - 6, Jan Kater - 5
2Węgry24Barnabas Gyepes - 7, Janos Berki - 7, Pal Perenyi - 6, Ferenc Radacsi - 3, Tibor Danka - 1
3Czechosłowacja II21Miroslav Rosulek - , Jan Klokocka - , Petr Kucera - , Jan Holub - , Karel Vobornik -
4Austria6Josef Bossner - 3, Heinz Zimmermann - 2, Josef Haider - 1, Walter Detter - 0, -


Fredericia (Dania) - 24 czerwiec (24.06)

Runda Skandynawska

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Szwecja37Bernt Persson - 11, Anders Michanek - 9, Bengt Jansson - 9, Tommy Jansson - 8, Jan Simensen - nsR
2Norwegia35Dag Lovaas - 8, Ulf Lovaas - 10, Edgar Stangeland - 10, Oyvind S. Berg - 7, Jan Terje Gravningen - nsR
3Dania23Ole Olsen - 12 (3,3,3,3), Kurt Bogh - 4, Jens Erik Krause Kjaer - 4, Arne Andreasen - 3, Preben Bollerup - nsR
4Finlandia1Kari Vuoristo - 0, Ari Hiljanen - 0, Reino Santala - 1, Ilkka Teromaa - 0, Veli Pekka Teromaa - 0R

1974

Chorzów (Polska) - 15 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Anglia42Peter Collins - 12, John Louis - 12, Dave Jessup - 10, Malcolm Simmons - 8, -
2Szwecja31Soren Sjosten - 10, Anders Michanek - 9, Tommy Jansson - 7, Christer Lofqvist - 5, -
3Polska13Jan Mucha - 4, Zenon Plech - 4, Andrzej Jurczyński - 3, Andrzej Tkocz - 2, Jerzy Szczakiel - 0
4ZSRR10Michaił Krasnow - 5, Walerij Gordiejew - 4, Wiktor Kałmykow - 1, Anatolij Kuźmin - 0, -

Slany (Czechosłowacja) - 6 lipiec

Finał Kontynentalny

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1ZSRR38Walerij Gordiejew - 12, Władimir Gordiejew - 9, Grigorij Chłynowski - 9, Władimir Zapleszny - 5, Anatolij Kuźmin - 3
2Polska31Zenon Plech - 10, Ryszard Fabiszewski - 9, Edward Jancarz - 6, Jan Mucha - 6, -
3Czechosłowacja19Jan Hadek - 5, Jan Holub - 5, Jan Klokocka - 3, Milan Spinka - 3, Vaclav Verner - 3
4RFN8Josef Angermuller - 4, Egon Muller - 3, Jan Kater - 1, Manfred Poschenrieder - 0, -

Abensberg (RFN) - 29 wrzesień

Półfinał Kontynentalny

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1RFN39Egon Muller - 11, Manfred Poschenrieder - 11, Christoph Betzl - 8, Jan Kater - 6, Josef Angermuller - 3
2Czechosłowacja34Vaclav Verner - 9, Jiri Stancl II - 9, Milan Spinka - 9, Jan Hadek - 7, -
3Austria17Josef Haider - 5, Hubert Fischbacher - 5, Josef Bossner - 4, Helmut Schippl - 3, -
4Węgry8Istvan Sziraczki - 3, Janos Szoke - 1, Sandor Csatho - 1, Pal Perenyi - 1, Laszlo Domokocs - 0

Miszkolc (Węgry) - 9 czerwiec

Uwaga ! Na zawodach nie zjawiła się reprezentacja Rumunii, która została zastąpiona przez drugą reprezentację Węgier.

Kontynentalna Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Węgry41Janos Szoke - 12, Istvan Sziraczki - 11, Janos Berki - 9, Sandor Csatho - 9, -
2Czechosłowacja37Karel Vobornik - 11, Vaclav Verner - 10, Jan Verner - 9, Vaclav Hejl - 7, -
3Bułgaria12Petar Petkow - 5, Petar Iliew - 3, Aleksandar Kostow - 2, Angel Jewtimow - 2, -
4Węgry II6Janos Uveges - 2, Gyula Oszko - 2, Laszlo Zahoran - 2, Janos Jakab - 0, -

Bopfingen (RFN) - 9 czerwiec

Kontynentalna Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1RFN43Egon Muller - 12, Manfred Poschenrieder - 12, Josef Angermuller - 12, Jan Kater - 7, Christoph Betzl - ns
2Austria35Josef Bossner - 9, Hubert Fischbacher - 9, Josef Haider - 9, Helmut Schippl - 8, Heinz Zimmermann - ns
3Jugosławia15Vlado Kocuvan - 4, Josip Francic - 4, Stefan Kekec - 4, Radovan Toplisek - 3, Alojz Vurzer - ns
4Włochy3Annibale Pretto - 2, Francesco Biginato - 1, Guiseppe Marzotto - 0, Dario Casarsa - 0, Stefano Quacencan - 0

Ipswich (Anglia) - 11 sierpień

Runda Brytyjska

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Anglia41John Louis - 12, Terry Betts - 11, Dave Jessup - 10, Peter Collins - 9, Ray Wilson - ns
2Australia31Phil Crump - 10, Billy Sanders - 9, John Boulger - 7, Bob Valentine - 5, Phil Herne - ns
3Szkocja17George Hunter - 8, Bobby Beaton - 6, Jim McMillan - 2, Bert Harkins - 1, Brian Collins - 0
4Nowa Zelandia6Greame Stapleton - 3, Ronnie Moore - 2, Bruce Cribb - 1, Robin Adlington - 0, Dave Gifford - 0

Skien (Norwegia) - 3 czerwiec

Runda Skandynawska

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Szwecja39Anders Michanek - 12, Christer Lofqvist - 10, Bengt Jansson - 9, Tommy Jansson - 8, -
2Norwegia24Edgar Stangeland - 7, Oyvind S. Berg - 6, Ulf Lovaas - 6, Reidar Eide - 4, Dag Lovaas - 1
3Dania20Ole Olsen - 9, Nis Nielsen - 4, Preben Rosenkilde - 3, Leif Berlin - 2, Finn Thomsen - 2
4Finlandia13Matti Olin - 7, Pekka Paljakka - 3, Reino Santala - 2, Veli Pekka Teromaa - 1, Kari Vuoristo - 0

1975

Norden (RFN) - 21 wrzesień (21.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Anglia41Malcolm Simmons - 11(3,2,3,3), John Louis - 8 (0,3,2,3), Martin Ashby - 10 (3,1,3,3), Peter Collins - 12 (3,3,3,3), Dave Jessup - msR
2ZSRR29Władimir Gordiejew - 5 (t,2,1,2), Walerij Gordiejew - 8 (2,3,1,2), Grigorij Chłynowski - 8 (1,2,3,2), Wiktor Trofimow - 8 (3,2,2,1), Michaił Starostin - nsR
3Szwecja17Anders Michanek - 8 (2,3,2,1), Tommy Jansson - 4 (2,1,0,1), Bernt Jansson - 2 (2,0,0,0), Soren Sjosten - 2 (0,1,-,1), Soren Karlsson - 1 (1)
4Polska9Henryk Glucklich - 2 (1,0,1,0), Edward Jancarz - 1 (1,0,0,0), Zenon Plech - 0 (0,0,-,-), Marek Cieślak - 4 (1,1,2,0), Jerzy Rembas - 2 (0,2)

Slany (Czechosłowacja) - 12 lipiec (12.07).

Finał Kontynentalny

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1ZSRR32Władimir Gordiejew - 10 (3,1,3,3), Walerij Gordiejew - 9 (2,2,2,3), Grigorij Chłynowski - 6 (u,w,3,3), Wiktor Trofimow - 7 (3,2,1,1), Michaił Starostin - nsR
2Polska28Marek Cieślak - 6 (1,3,2,0), Zenon Plech - 7 (1,3,2,1), Henryk Glucklich - 11 (2,3,3,3), Jerzy Rembas - 4 (3,0,1,u), Edward Jancarz - nsR
3Czechosłowacja26Jiri Stancl II - 8 (1,2,3,2), Jan Hadek - 3 (0,1,-,2), Vaclav Verner - 6 (2,2,0,2), Jan Klokocka - 9 (3,3,1,2), Petr Kucera - 0 (0)
4RFN10Egon Muller - 5 (2,1,1,1), Christoph Betzl - 2 (0,0,2,0), Fritz Baur - 1 (u,1,0,-), Hans Wassermann - 1 (1,0,0,1), Georg Gilgenreiner - 0 (0)

Bremen (RFN) - 29 czerwiec (29.06).

Półfinał Kontynentalny

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Czechosłowacja40Vaclav Verner - 12, Jan Klokocka - 11, Jiri Stancl II - 9, Josef Minarik - 5, Petr Kucera - 3
2RFN32Egon Muller - 10, Christoph Betzl - 8, Hans Wassermann - 8, Fritz Baur - 4, Georg Gilgenreiner - 2
3Austria12Walter Grubmuller - 6, Adi Funk - 4, Josef Haider - 2, Alex Taudtmann - 0, Herbert Szerecz - 0
4Węgry11Janos Jakab - 4, Istvan Sziraczki - 4, Pal Perenyi - 2, Janos Berki - 1, Janos Szoke - 0

Debreczyn (Węgry) - 8 czerwiec (08.06).

Kontynentalna Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Czechosłowacja32Jan Klokocka - 12, Josef Minarik - 7, Jan Verner - 6, Vaclav Hejl - 4, Jan Hadek - 3
2Węgry31Istvan Sziraczki - 10, Janos Berki - 9, Pal Perenyi - 7, Janos Szoke - 5, -
3Bułgaria24Petar Petkow - 8, Angel Jefitimow - 6, Orlin Janakijew - 6, Christo Simeonow - 4, Nikołaj Manew - ns
4Jugosławia8Stefan Kekec - 4, Djuro Fleten - 2, Josip Francic - 1, Joze Milov - 1, -

Civitta Nova (Włochy) - 8 czerwiec (08.06).

Kontynentalna Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1RFN33Hans Wassermann - 11, Christoph Betzl - 7, Fritz Baur - 6, Georg Gilgenreiner - 5, Jan Kater - 4
2Austria26Josef Haider - 8, Herbert Szerecz - 8, Hubert Fischbacher - 5, Adi Funk - 5, -
3Włochy22Guiseppe Marzotto - 11, Francesco Biginato - 6, Luigi Bazan - 2, Dario Casarsa - 2, Armando Terenzani - 1
4Holandia15Henny Kroeze - 9, Henk Steman II - 3, Fritz Koppe - 2, Piet Seur - 1, Tonny Eggens - 0

Reading (Anglia) - 14 lipiec (14.07).

Runda Brytyjska

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Anglia37Ray Wilson - 7 (1,3,3,0), Peter Collins - 10 (2,2,3,3), Dave Jessup - 10 (2,3,2,3), John Louis - 10 (2,2,3,3), Malcolm Simmons - nsR
2Australia24John Boulger - 9 (3,3,u,3), Phil Crump - 6 (1,1,2,2), Phil Herne - 4 (2,0,1,1), Billy Sanders - 5 (1,2,1,1), Bob Humphries - nsR
3Nowa Zelandia21Ivan Mauger - 11 (3,3,3,2), Barry Briggs - 3 (1,1,0,1), Bruce Cribb - 3 (0,1,-,2), Gary Peterson - 4 (0,d,2,2), Larry Ross - 0 (0)
4Szkocja14Jim McMillan - 8 (3,2,2,1), Bobby Beaton - 3 (3,u,0,-), George Hunter - 2 (0,1,1,0), Brian Collins - 1 (0,0,1,0), Jim Gallagher - nsR

Malilla (Szwecja) - 8 czerwiec (08.06).

Runda Skandynawska

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Szwecja38Tommy Johansson - 12, Bernt Persson - 10, Tommy Jansson - 9, Soren Sjosten - 4, Jan Simensen - 3
2Dania25Ole Olsen - 10, Jan Henningsen - 6, Kurt Bogh - 5, Leif Berlin - 4, -
3Norwegia17Oyvind S. Berg - 7, Dag Lovaas - 7, Reidar Eide - 3, Jan Gravingen - 0, Helge Langli - 0
4Finlandia16Ilkka Teromaa - 6, Kai Niemi - 4, Markku Helminen - 3, Pekka Paljakka - 2, Kari Vuoristo - 1

1976

White City (Anglia) - 19 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Australia31Phil Crump - 11, Phil Herne - 7, Billy Sanders - 7, John Boulger - 6, Garry Middleton - NS
2Polska28Edward Jancarz - 9, Marek Cieślak - 7, Zenon Plech - 6, Jerzy Rembas - 5, Bolesław Proch - 1
3Szwecja26Anders Michanek - 11, Bernt Persson - 8, Lars Ake Andersson - 5, Bengt Jansson - 1, Christer Lofqvist - 1
4ZSRR11Walerij Gordiejew - 5, Władimir Gordiejew - 2, Grigorij Chłynowski - 2, Władimir Paźnikow - 2, Wiktor Trofymow - 0

Slany (Czechosłowacja) - 3 lipiec

Finał Kontynentalny

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Polska30Jerzy Rembas - 10, Zenon Plech - 8, Edward Jancarz - 7, Jan Mucha - 3, Marek Cieślak - 2
2ZSRR28Walerij Gordiejew - 9, Grigorij Chłynowski - 8, Wiktor Trofimow - 6, Władimir Gordiejew - 5, Michaił Starostin - 0
3Czechosłowacja24Jiri Stancl II - 11, Jan Klokocka - 4, Vaclav Verner - 4, Josef Minarik - 3, Jan Hadek - 2
4RFN14Hans Wassermann - 8, Egon Muller - 3, Christoph Betzl - 2, Alois Wiesbock - 1, Georg Gilgenreiner - 0

Landshut (RFN) - 26 czerwiec

Półfinał Kontynentalny

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1RFN44Egon Muller - 12, Christoph Betzl - 11, Hans Wassermann - 11, Alois Wiesbock - 10, Georg Gilgenreiner - ns
2Czechosłowacja33Jiri Stancl II - 11, Josef Minarik - 8, Jan Hadek - 6, Jan Klokocka - 5, Petr Ondrasik - 3
3Włochy13Guiseppe Marzotto - 7, Luigi Bazan - 3, Paolo Noro - 2, Mauro Ferraccioli - 1, Francesco Barbetta - 0
4Węgry6Istvan Sziraczki - 3, Pal Perenyi - 2, Laszlo Zahoran - 1, Janos Jakab - 0, Janos Szoke - 0

Krsko (Jugosławia) - 13 czerwiec

Ćwierćfinał Kontynentalny

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Czechosłowacja42Josef Minarik - 12, Jan Hadek - 9, Jan Klokocka - 8, Petr Kucera - 8, Vaclav Hejl - 5
2Węgry25+3Istvan Sziraczki - 10, Laszlo Zahoran - 6, Pal Perenyi - 5, Janos Szoke - 4, Janos Jakab - ns
3Bułgaria25+2Nikołaj Manew - 8, Angel Jefitimow - 7, Orlin Janakijew - 7, Iwan Dupałow - 3, Christo Simeonow - ns
4Jugosławia2Franc Sauperl - 2, Stefan Kekec - 0, Kreso Omerzel - 0, Joze Mavser - 0, Franc Pribovsek - ns

Castiglione Olona (Włochy) - 13 czerwiec

Ćwierćfinał Kontynentalny

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1RFN34Hans Wassermann - 12, Alois Wiesbock - 9, Christoph Betzl - 7, Georg Gilgenreiner - 6, -
2Włochy32Paolo Noro - 11, Giuseppe Marzotto - 8, Luigi Bazan - 7, Mauro Ferraccioli - 5, Sandro Pastorelli - 1
3Holandia19Henny Kroeze - 7, Henk Steman II - 7, Frits Koning - 4, Tonny Eggens - 1, Frits Koppe - 0
4Austria10Hubert Fischbacher - 4, Josef Haider - 4, Peter Sattler - 1, Manfred Trisko - 1, Alex Taudtmann - 0

Ipswich (Anglia) - 30 maj

Runda Brytyjska

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Australia40Billy Sanders - 12, Phil Crump - 10, John Boulger - 9, Phil Herne - 9, Bob Humphries - ns
2Anglia35Peter Collins - 11, Dave Jessup - 8, John Louis - 8, Malcolm Simmons - 8, Martin Ashby - ns
3Szkocja12Brian Collins - 5, Jim McMillan - 3, Bobby Beaton - 2, Willie Templeton - 2, George Hunter - 0
4Nowa Zelandia8Bruce Cribb - 4, Colin Farquharson - 3, Larry Ross - 1, Dave Gifford - 0, Jack Millen - ns

Tampere (Finlandia) - 30 maj

Runda Skandynawska

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Szwecja41Bengt Jansson - 12, Anders Michanek - 12, Bernt Persson - 12, Tommy Nilsson - 5, Soren Karlsson - 0
2Norwegia27Dag Lovaas - 8, Reidar Eide - 7, Edgar Stangeland - 7, Audun Ove Olsen - 4, Oyvind S. Berg - 1
3Dania14Finn Thomsen - 6, Mike Lohmann - 5, Leif Berlin - 1, Alf Busk - 1, Finn Rune Jensen - 1
4Finlandia14Ilkka Teromaa - 7, Kai Niemi - 4, Veli Pekka Teromaa - 2, Markku Helminen - 1, Ari Koponen - 0

1977

Wrocław (Polska) - 18 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Anglia37Peter Collins - 10, Dave Jessup - 9, Michael Lee - 9, John Davis - 6, Malcolm Simmons - 3
2Polska25Edward Jancarz - 10, Bogusław Nowak - 6, Jerzy Rembas - 6, Marek Cieślak - 2, Ryszard Fabiszewski - 1
3Czechosłowacja23Jiri Stancl II - 8, Ales Dryml - 5, Jan Verner - 5, Vaclav Verner - 5, -
4Szwecja11Anders Michanek - 5, Bernt Persson - 4, Bengt Jansson - 2, Soren Karlsson - 0, Tommy Nilsson - 0

Praga (Czechosłowacja) - 9 lipiec

Finał Kontynentalny

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Czechosłowacja32Vaclav Verner - 10, Ales Dryml - 8, Jan Verner - 8, Jiri Stancl II - 6, -
2Polska30Zenon Plech - 10, Edward Jancarz - 9, Jerzy Rembas - 6, Bogusław Nowak - 5, -
3RFN28Hans Wassermann - 12, Egon Muller - 10, Georg Gilgenreiner - 4, Alois Wiesbock - 2, -
4ZSRR6Władimir Rożańczuk - 3, Siergiej Diuczew - 1, Grigorij Chłynowski - 1, Władimir Paźnikow - 1, Nikołaj Korniew - ns

Miszkolc (Węgry) - 5 czerwiec

Półfinał Kontynentalny

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Czechosłowacja40Jiri Stancl II - 11, Jan Verner - 11, Ales Dryml - 9, Josef Minarik - 7, Jan Hadek - 2
2RFN33Christoph Betzl - 11, Hans Wassermann - 10, Alois Wiesbock - 9, Georg Gilgenreiner - 3, -
3Holandia18Frits Koppe - 5, Frits Koning - 4, Henk Steman II - 4, Rudy Muts - 3, Henny Kroeze - 2
4Bułgaria5Nikołaj Manew - 2, Iwan Dupałow - 1, Angel Jewtimow - 1, Orlin Janakijew - 1, -

Osijek (Jugosławia)

Ćwierćfinał Kontynentalny

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Czechosłowacja41Jan Verner - 12, Ilone Vobornik - 9, Ales Dryml - 7, Josef Minarik - 7, Jan Klockocka - 6
2Bułgaria28Orlin Janakijew - 8, b.d. Adarow - 7, Angel Jewtimow - 7, Nikołaj Manew - 6, -
3Włochy25Luigi Biginato - 7, Paolo Noro - 7, Francesco Barbetta - 6, Sandro Pastorelli - 5, -
4Jugosławia2Stefan Kekec - 1, Vlado Kocuvan - 1, Djuro Fleten - 0, b.d. Goniniak - 0, -

Landshut (RFN)

Ćwierćfinał Kontynentalny

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1RFN42Egon Muller - 12, Christoph Betzl - 11, Hans Wassermann - 9, Alois Wiesbock - 7, Georg Gilgenreiner - 3
2Holandia24Frits Koppe - 8, Henny Kroeze - 8, Henk Steman II - 4, Frits Koning - 3, Rudy Muts - 1
3Austria19Hubert Fischbacher - 6, Walter Grubmuller - 5, Adi Funk - 4, Gunther Walla - 4, -
4Węgry11Janos Berki - 5, Herbert Szerecz - 5, Laszlo Meszaros - 1, Janos Szoke - 0, -

Reading (Anglia) - 19 czerwiec

Runda Brytyjska

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Anglia42Dave Jessup - 12, Malcolm Simmons - 12, Peter Collins - 11, John Davis - 6, Michael Lee - 1
2Australia33Phil Crump - 10, Billy Sanders - 9, Phil Herne - 8, John Boulger - 6, Mitch Shirra - ns
3Szkocja13Jim McMillan - 5, Bobby Beaton - 4, Brian Collins - 2, Bert Harkins - 2, Benny Rourke - ns
4Nowa Zelandia8Bruce Cribb - 5, Larry Ross - 2, Dave Gifford - 1, Robin Adlington - 0, John Goodall - 0

Skien (Norwegia) - 19 czerwiec

Runda Skandynawska

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Szwecja37Bernt Persson - 11, Tommy Nilsson - 10, Bengt Jansson - 9, Anders Michanek - 5, Jan Anderson - 2
2Dania28Ole Olsen - 12, Mike Lohmann - 7, Alf Busk - 5, Finn Rune Jensen - 3, Bo Petersen - 1
3Finlandia25Kai Niemi - 8, Ilkka Teromaa - 8, Rauli Makinen - 5, Markku Helminen - 4, -
4Norwegia5Tom Godal - 2, Audun Ove Olsen - 2, Jan Terje Gravningen - 1, Tormod Langli - 0, -

1978

Landshut (RFN) - 16 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Dania37Hans Nielsen - 11, Ole Olsen - 10, Mike Lohmann - 9, Finn Thomsen - 7, Kristian Praestbro - NS
2Anglia27Malcolm Simmons - 8, Peter Collins - 6, Dave Jessup - 5, Michael Lee - 5, Gordon Kennett - 3
3Polska16Edward Jancarz - 6+3, Marek Cieślak - 5, Jerzy Rembas - 3, Andrzej Huszcza - 1, Zenon Plech - 1
4Czechosłowacja16Jiri Stancl II - 7+2, Jan Verner - 5, Ales Dryml - 2, Vaclav Verner - 2, Petr Ondrasik - NS

Belle Vue, Manchester (Anglia) - 18 czerwiec

Finał Interkontynentalny

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Anglia33Malcolm Simmons - 11, Michael Lee - 10, Peter Collins - 6, John Davis - 6, Dave Jessup - 0
2Dania25Ole Olsen - 12, Mike Lohmann - 5, Hans Nielsen - 5, Finn Thomsen - 3, Alf Busk - 0
3Szwecja23Anders Michanek - 10, Bernt Persson - 6, Jan Andersson - 5, Christer Sjosten - 2, Soren Karlsson - ns
4Australia14John Titman - 5, Phil Herne - 4, Mick McKeon - 4, Phil Crump - 1, John Boulger - ns

Leningrad (ZSRR) - 29 lipiec

Finał Kontynentalny

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Polska31Marek Cieślak - 11, Edward Jancarz - 11, Bolesław Proch - 4, Jerzy Rembas - 4, Andrzej Huszcza - 1
2Czechosłowacja27Ales Dryml - 8, Jan Verner - 8, Vaclav Verner - 7, Jiri Stancl II - 4, -
3ZSRR22Michaił Starostin - 7, Walerij Gordiejew - 6, Nikołaj Korniew - 5, Grigorij Chłynowski - 2, Władimir Smirnow - 2
4RFN16Waldemar Bacik - 7, Georg Hack - 5, Alois Wiesbock - 3, Georg Gilgenreiner - 1, -

Abensberg (RFN) - 16 lipiec

Półfinał Kontynentalny

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1ZSRR34Walerij Gordiejew - 11, Grigorij Chłynowski - 10, Michaił Starostin - 10, Nikołaj Korniew - 3, -
2RFN27Egon Muller - 11, Georg Hack - 9, Waldemar Bacik - 5, Alois Wiesbock - 2, -
3Holandia20Henny Kroeze - 9, Frits Koppe - 4, Henk Steman II - 4, Rudy Muts - 3, Frits Koning - 0
4Włochy15Guiseppe Marzotto - 5, Francesco Biginato - 4, Mauro Ferraccioli - 3, Sandro Pastorelli - 3, -

Prelog (Jugosławia)

Runda 4

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1ZSRR32Michaił Starostin - 11, Władimir Paźnikow - 9, Grigorij Chłynowski - 6, Nikołaj Korniew - 6, -
2Holandia31Rudy Muts - 9, Henny Kroeze - 8, Frits Koppe - 6, Henk Steman II - 6, Frits Koning - 2
3Bułgaria27Nikołaj Cwetkow - 9, Orlin Janakijew - 8, Angel Jewtimow - 7, Atanas Tojanow - 3, Nikołaj Parwanow - 0
4Jugosławia6Darko Tominac - 3, Djuro Fleten - 2, Vlado Kocuvan - 1, Rade Kjurdjavic - 0, Ivan Posedi - 0

Wiener Neustadt (Austria)

Runda 3

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1RFN38Alois Wiesbock - 12, Georg Hack - 9, Hans Wassermann - 9, Egon Muller - 8, -
2Włochy29Guiseppe Marzotto - 10, Francesco Biginato - 7, Mauro Ferraccioli - 7, Sandro. Pastorelli - 5, -
3Węgry15Laszlo Meszaros - 6, Istvan Sziraczki - 6, Janos Oresko - 2, Janos Jakab - 1, -
4Austria14Josef Haider - 6, Adi Funk - 3, Herbert Szerecz - 2, Gunther Walla - 2, Hubert Fischbacher - 1

Reading (Anglia) - 21 maj

Runda 1

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Anglia34Peter Collins - 12, Gordon Kennett - 11, Malcolm Simmons - 11, Dave Jessup - 9, John Davis - ns
2Australia33John Titman - 8, John Boulger - 7, Phil Crump - 4, Billy Sanders - 2, Phil Herne - 0
3USA21Scott Autrey - 9, Mike Curoso - 4, Steve Gresham - 4, Bruce Penhall - 3, Jim Gresham - ns
4Nowa Zelandia6Bruce Cribb - 4, Mitch Shirra - 4, Roger Abel - 2, Larry Ross - 2, Cliff Anderson - 0

Tampere (Finlandia) - 4 czerwiec

Runda 2

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Dania38Finn Thomsen - 11, Mike Lohmann - 9, Hans Nielsen - 8, Hans Nielsen - 6, Ole Olsen -
2Szwecja29Bernt Persson - 11, Jan Andersson - 9, Tommy Nilsson - 9, Soren Karlsson - 2, Bo Wirebrand - 2
3Finlandia15Kai Niemi - 7, Seppo Palomaki - 5, Ilkka Teromaa - 5, Rauli Makinen - 4, Ari Koponen - 0
4Norwegia14Rolf Gramstad - 4, Sigvart Pedersen - 1, Trond Skretting - 1, Audun Ove Olsen - 0, Stein Roar Pedersen - 0

1979

White City (Anglia) - 16 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Nowa Zelandia35Larry Ross - 11, Mitch Shirra - 10, Ivan Mauger - 9, Bruce Cribb - 5, Roger Abel - NS
2Dania31Ole Olsen - 12, Hans Nielsen - 9, Mike Lohmann - 6, Finn Thomsen - 4, Bo Petersen - 0
3Czechosłowacja19Jiri Stancl II - 6, Ales Dryml - 5, Zdenek Kudrna - 4, Vaclav Verner - 4, Petr Ondrasik - NS
4Polska11Zenon Plech - 4, Piotr Pyszny - 4, Robert Słaboń - 2, Marek Cieślak - 1, Andrzej Tkocz - 0

Eskilstuna (Szwecja) - 14 czerwiec

Finał Interkontynentalny

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Nowa Zelandia29Ivan Mauger - 11, Larry Ross - 7, Mitch Shirra - 7, Bruce Cribb - 4, Roger Abel - ns
2Dania27Ole Olsen - 10, Mike Lohmann - 8, Hans Nielsen - 5, Bo Petersen - 4, Bent Rasmussen - 0
3USA22Kelly Moran - 8, Bruce Penhall - 5, Bobby Schwartz - 5, Steve Gresham - 4, Ron Preston - ns
4Szwecja18Richard Hellsen - 6, Anders Michanek - 6, Jan Andersson - 3, Bernt Persson - 3, Bo Wirebrand - 0

Wrocław (Polska) - 29 lipiec

Finał Kontynentalny

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Polska40Jerzy Rembas - 10, Robert Słaboń - 10, Edward Jancarz - 9, Zenon Plech - 9, Andrzej Huszcza - 2
2Czechosłowacja28Jiri Stancl II - 8, Ales Dryml - 7, Zdenek Kudrna - 6, Vaclav Verner - 5, Petr Ondrasik - 2
3ZSRR27Walerij Gordiejew - 9, Michaił Starostin - 8, Grigorij Chłynowski - 5, Wiktor Kuzniecow - 5, -
4Węgry1Laszlo Juhasz - 2, Zoltan Adorjan - 0, Ferenc Farkas - 0, Zoltan Hajdu - 0, Csabo Nagy - 0

Pardubice (Czechosłowacja) - 15 lipiec

Półfinał Kontynentalny

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1ZSRR45Walerij Gordiejew - 12, Grigorij Chłynowski - 12, Michaił Starostin - 12, Wiktor Kuzniecow - 9, -
2Węgry21Laszlo Meszaros - 7, Istvan Sziraczki - 6, Janos Szoke - 5, Janos Jakab - 2, Antal Tamcsu - 1
3Holandia16Rudy Muts - 6, Henk Steman II - 5, Frits Koppe - 3, Frits Koning - 2, Piet Seur II - 0
4Austria14Hubert Fischbacher - 4, Adi Funk - 4, Herbert Szerecz - 3, Walter Grubmuller - 2, Siegfried Eder - 1

Miszkolc (Węgry)

Runda 4

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1ZSRR34Michaił Starostin - 11, Walerij Gordiejew - 9, Grigorij Chłynowski - 7, Siergiej Dienisow - 6, Władimir Kłyczkow - 1
2Węgry28Laszlo Meszaros - 9, Istvan Sziraczki - 9, Janos Szoke - 9, Tibor Danka - 1, Antal Tamcsu - 0
3Włochy25Guiseppe Marzotto - 9, Paolo Noro - 7, Mauro Ferraccioli - 5, Francesco Biginato - 4, -
4Bułgaria9Atanas Janakijew - 3, Orlin Janakijew - 3, Nikołaj Manew - 2, Petar Kostow - 1, Angel Jewtimow - 0

Kempten (RFN)

Runda 3

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Austria32Herbert Szerecz - 10, Walter Grubmuller - 9, Adi Funk - 7, Hubert Fischbacher - 5, Gunther Walla - 1
2Holandia30Frits Koppe - 9, Henny Kroeze - 8, Rudy Muts - 5, Frits Koning - 4, Henk Steman II - 4
3RFN29Waldemar Bacik - 9, Georg Hack - 9, Karl Maier - 8, Georg Gilgenreiner - 2, Wolfgang Mayr - 1
4Jugosławia5Franc Zagar - 2, Ivan Vobujak - 2, Vlado Kocuvan - 1, Manfred Kosmut - 0, Joze Mavser - 0

Tampere (Finlandia) - 20 maj

Runda 2

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Dania39Hans Nielsen - 12, Ole Olsen - 11, Mike Lohmann - 10, Bo Petersen - 4, Erik Gundersen - 2
2Szwecja32Anders Michanek - 10, Bernt Persson - 9, Jan Andersson - 8, Tommy Nilsson - 3, Stefan Salomonsson - 2
3Finlandia16Kai Niemi - 7, Pekka Hautamaki - 4, Ari Koponen - 3, Olli Turkia - 2, Ilkka Teromaa - 0
4Norwegia9Tormod Langli - 6, Reidar Eide - 1, Tom Godal - 1, Rolf Gramstad - 1, Torlaf Holen - 0

Reading (Anglia) - 20 maj

Runda 1

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Nowa Zelandia30Mitch Shirra - 11, Ivan Mauger - 9, Larry Ross - 7, Bruce Cribb - 3, Roger Abel - ns
2USA26Bobby Schwartz - 8, Kelly Moran - 7, Steve Gresham - 6, Bruce Penhall - 5, Dennis Sigalos - ns
3Anglia22Dave Jessup - 7, Gordon Kennett - 6, Peter Collins - 5, Michael Lee - 4, Malcolm Simmons - 0
4Australia18Phil Crump - 7, John Titman - 5, Billy Sanders - 3, Phil Herne - 2, John Boulger - 1

1980

Wrocław (Polska) - 21 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Anglia40Michael Lee - 11, Chris Morton - 11, Peter Collins - 10, Dave Jessup - 8, -
2USA29Bruce Penhall - 12, Scott Autrey - 9, Dennis Sigalos - 5, Bobby Schwartz - 3, Ron Preston - 0
3Polska15Roman Jankowski - 5, Zenon Plech - 5, Edward Jancarz - 3, Andrzej Huszcza - 2, Jerzy Rembas - 0
4Czechosłowacja12Jiri Stancl II - 4, Petr Ondrasik - 3, Vaclav Verner - 3, Ales Dryml - 1, Zdenek Kudrna - 1

Vojens (Dania) - 5 lipiec

Finał Interkontynentalny

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Anglia33Dave Jessup - 12, Peter Collins - 9, Michael Lee - 6, Chris Morton - 6, -
2USA32Bruce Penhall - 11, Dennis Sigalos - 9, Scott Autrey - 8, Bobby Schwartz - 3, Kelly Moran - 1
3Dania25Ole Olsen - 9, Hans Nielsen - 6, Erik Gundersen - 5, Bo Petersen - 4, Tommy Knudsen - 1
4Szwecja5Jan Andersson - 4, Hans Danielsson - 1, Richard Hellsen - 0, Lillebror Johansson - 0, Tommy Johansson - 0

Bremen (RFN) - 13 lipiec

Finał Kontynentalny

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Polska36Zenon Plech - 11, Roman Jankowski - 10, Edward Jancarz - 9, Jerzy Rembas - 5, Andrzej Huszcza - 1
2Czechosłowacja29Vaclav Verner - 10, Ales Dryml - 8, Petr Ondrasik - 6, Jiri Stancl II - 5, Zdenek Kudrna - ns
3RFN26Georg Hack - 8, Egon Muller - 8, Alois Wiesbock - 6, Waldemar Bacik - 4, Christoph Betzl - ns
4ZSRR5Wiktor Kuzniecow II - 4, Walerij Gordiejew - 1, Grigorij Chłynowski - 0, Nikołaj Korniew - 0, Michaił Starostin - 0

Rodenbach (RFN) - 29 czerwiec

Półfinał Kontynentalny

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1RFN38Egon Muller - 12, Georg Hack - 10, Waldemar Bacik - 8, Alois Wiesbock - 8, -
2ZSRR28Michaił Starostin - 10, Walerij Gordiejew - 7, Nikołaj Korniew - 7, Grigorij Chłynowski - 4, -
3Holandia17Henny Kroeze - 9, Frits Koppe - 5, Rudy Muts - 2, Henk Steman II - 1, Wil Stroes - 0
4Włochy13Guiseppe Marzotto - 5, Mauro Ferraccioli - 4, Fausto Birbini - 3, Mario Andrioli - 1, Francesco Biginato - 0

Krumbach (RFN) - 17 maj

Runda 4

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1RFN40Waldemar Bacik - 12, Georg Hack - 12, Christoph Betzl - 9, Egon Muller - 7, -
2Holandia29Rudy Muts - 9, Frits Koppe - 7, Henk Steman II - 6, Henny Kroeze - 5, Wil Stroes - 2
3Węgry22Istvan Sziraczki - 9, Laszlo Meszaros - 6, Zoltan Hajdu - 4, Janos Szoke - 3, Ferenc Farkas - 0
4Jugosławia5Franc Zagar - 2, Stefan Kekec - 1, Ivan Vrbnjak - 1, Darko Tominac - 1, Vlado Kocuvan - 0

Varese (Włochy)

Runda 3

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1ZSRR41Grigorij Chłynowski - 12, Walerij Gordiejew - 11, Wiktor Kuzniecow II - 11, Michaił Starostin - 7, -
2Włochy21Francesco Biginato - 8, Guiseppe Marzotto - 5, Giovanni Brizzolari - 4, Mauro Ferraccioli - 4, -
3Austria17Herbert Szerecz - 7, Adi Funk - 5, Walter Grubmuller - 4, Herbert Engelmaier - 1, -
4Bułgaria16Nikołaj Manew - 7, Angel Jefitimow - 4, Orlin Janakijew - 4, Ivan Marinow - 1, -

Kumla (Szwecja) - 11 czerwiec

Runda 2

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Dania43Ole Olsen - 12, Bo Petersen - 12, Tommy Knudsen - 11, Hans Nielsen - 6, Erik Gundersen - 2
2Szwecja31Anders Michanek - 10, Jan Andersson - 9, Richard Hellsen - 6, Bengt Jansson - 5, Bernt Persson - 1
3Finlandia18Kai Niemi - 6, Ari Koponen - 5, Veijo Tuoriniemi - 4, Ilkka Teromaa - 3, Pekka Hautamaki - 0
4Norwegia4Dag Haaland - 2, Audun Ove Olsen - 1, Trond Skretting - 1, Reidar Eide - 0, Rolf Gramstad - 0

Kings Lynn (Anglia) - 18 maj

Runda 1

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Anglia42Dave Jessup - 11, Michael Lee - 11, Chris Morton - 11, Peter Collins - 9, John Louis - ns
2USA31Dennis Sigalos - 10, Scott Autrey - 9, Bruce Penhall - 9, Bobby Schwartz - 3, -
3Australia14Billy Sanders - 6, Danny Kennedy - 3, Mick McKeon - 3, Gary Guglielmi - 1, Phil Herne - 1
4Nowa Zelandia9Larry Ross - 5, Ivan Mauger - 3, Bruce Cribb - 1, Wayne Brown - 0, Mitch Shirra - 0

1981

Olching (RFN) - 16 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Dania36Hans Nielsen - 11, Erik Gundersen - 9, Tommy Knudsen - 9, Ole Olsen - 6, Finn Thomsen - 1
2Anglia29Chris Morton - 11, Kenny Carter - 9, John Davis - 5, Dave Jessup - 3, Gordon Kennett - 1
3RFN28Egon Muller - 10, Karl Maier - 8, Georg Gilgenreiner - 5, Georg Hack - 5, Alois Wiesbock - NS
4ZSRR3Wiktor Kuzniecow II - 2, Anatolij Maksimow - 1, Walerij Gordiejew - 0, Nikołaj Korniew - 0, Michaił Starostin - 0

Kings Lynn (Anglia) - 28 czerwiec

Finał Interkontynentalny

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Dania31Erik Gundersen - 9, Ole Olsen - 9, Tommy Knudsen - 7, Hans Nielsen - 6, Preben Eriksen - ns
2Anglia30Michael Lee - 9, Chris Morton - 9, Dave Jessup - 8, Steve Bastable - 4, Kenny Carter - 0
3USA26Bruce Penhall - 9, Bobby Schwartz - 6, Dennis Sigalos - 6, Kelly Moran - 5, Scott Autrey - ns
4Szwecja9Jan Andersson - 4, Tommy Nilsson - 3, Richard Hellsen - 1, Anders Michanek - 1, Hans Danielsson - 0

Leningrad (ZSRR) - 11 lipiec

Finał Kontynentalny

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1RFN32Egon Muller - 11, Karl Maier - 10, Georg Hack - 7, Georg Gilgenreiner - 3, Alois Wiesbock - 1
2ZSRR27Grigorij Chłynowski - 8, Wiktor Kuzniecow II - 8, Michaił Starostin - 6, Anatolij Maksimow - 5, Georgi Iwanow - 0
3Czechosłowacja21Ales Dryml - 7, Jiri Stancl II - 6, Milan Spinka - 4, Vaclav Verner - 4, Zdenek Kudrna - 0
4Polska14Roman Jankowski - 6, Edward Jancarz - 4, Zenon Plech - 3, Jerzy Rembas - 1, Marek Kępa - 0

Badia Polesine (Włochy) - 28 czerwiec

Półfinał Kontynentalny

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1ZSRR33Michaił Starostin - 10, Wiktor Kuzniecow II - 9, Anatolij Maksimow - 9, Grigorij Chłynowski - 5, -
2RFN32Karl Maier - 11, Georg Hack - 10, Frits Bauer - 4, Georg Gilgenreiner - 4, Egon Muller - 3
3Węgry18Istvan Sziraczki - 9, Ferenc Farkas - 4, Laszlo Meszaros - 2, Janos Oresko - 2, Zoltan Adorjan - 1
4Holandia13Henny Kroeze - 5, Frits Koppe - 4, Rudy Muts - 2, Henk Steman II - 2, -

Debreczyn (Węgry)

Runda 4

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1ZSRR39Grigorij Chłynowski - 10, Wiktor Kuzniecow II - 10, Michaił Starostin - 10, Walerij Gordiejew - 9, -
2Węgry37Zoltan Adorjan - 10, Istvan Sziraczki - 10, Zoltan Hajdu - 9, Janos Oresko - 5, Ferenc Farkas - 3
3Włochy14Guiseppe Marzotto - 5, Giovanni Brizzolari - 3, Armando Dal Chiele - 3, Gianni Famari - 2, Mauro Ferraccioli - 1
4Jugosławia6Stefan Kekec - 4, Vlado Kocuvan - 1, Kreso Omerzel - 1, Zdravko Smit - 0, Darko Tominac - 0

Brokstedt (Niemcy) - 17 maj

Runda 3

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1RFN43Egon Muller - 12, Alois Wiesbock - 12, Georg Hack - 11, Georg Gilgenreiner - 8, Waldemar Bacik - ns
2Holandia24Henny Kroeze - 9, Rudy Muts - 6, Henk Steman II - 5, Frits Koppe - 4, Wil Stroes - 0
3Austria22Walter Grubmuller - 7, Heinrich Schatzer - 6, Herbert Szerecz - 5, Adi Funk - 4, Robert Funk - ns
4Bułgaria7Angel Jewtimow - 3, Orlin Janakijew - 2, Nikołaj Manew - 2, Weselin Markow - 0, Zachari Zachariew - ns

Tampere (Finlandia) - 28 maj

Runda 2

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Dania37Hans Nielsen - 11, Bo Petersen - 10, Erik Gundersen - 8, Tommy Knudsen - 8, -
2Szwecja30Jan Andersson - 10, Hans Danielsson - 8, Richard Hellsen - 6, Tommy Nilsson - 6, -
3Finlandia19Ari Koponen - 5, Kai Niemi - 5, Olli Tyrvainen - 4, Pekka Hautamaki - 3, Veijo Tuoriniemi - 2
4Norwegia10Rolf Gramstad - 8, Dag Haaland - 2, Jorn Haugvalstad - 0, Yngve Madland - 0, Roy Otto - 0

Reading (Anglia) - 17 maj

Runda 1

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Anglia36Michael Lee - 11, Dave Jessup - 10, Chris Morton - 9, Gordon Kennett - 6, John Davis - ns
2USA32Bruce Penhall - 11, Scott Autrey - 8, Bobby Schwartz - 8, Dennis Sigalos - 3, Kelly Moran - 2
3Australia20Billy Sanders - 7, John Titman - 6, Phil Crump - 4, Gary Guglielmi - 3, Danny Kennedy - 0
4Nowa Zelandia8Tony Briggs - 4, Mitch Shirra - 2, Bruce Cribb - 1, Larry Ross - 1, Ivan Mauger - 0

1982

White City (Anglia) - 15 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1USA37Kelly Moran - 10, Bruce Penhall - 10, Bobby Schwartz - 9, Shawn Moran - 8, Scott Autrey - 0
2Dania24Hans Nielsen - 11, Erik Gundersen - 7, Preben Eriksen - 4, Tommy Knudsen - 1, Ole Olsen - 1
3RFN18Karl Maier - 7, Georg Hack - 5, Egon Muller - 5, Georg Gilgenreiner - 1, Alois Wiesbock - 0
4Czechosłowacja17Ales Dryml - 7, Vaclav Verner - 6, Jiri Stancl II - 4, Antonin Kasper II - 0, Petr Ondrasik - 0

Vojens (Dania) - 26 czerwiec

Finał Interkontynentalny

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1USA34Kelly Moran - 10, Bruce Penhall - 10, Shawn Moran - 9, Dennis Sigalos - 5, -
2Dania28Erik Gundersen - 10, Hans Nielsen - 8, Preben Eriksen - 7, Ole Olsen - 3, -
3Anglia25Kenny Carter - 12, Chris Morton - 6, Dave Jessup - 4, Peter Collins - 3, Michael Lee - 0
4Szwecja9Jan Andersson - 3, Richard Hellsen - 3, Bjorn Andersson - 1, Lillebror Johansson - 1, Tommy Nilsson - 1

Landshut (RFN) - 11 lipiec

Finał Kontynentalny

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Czechosłowacja31+3Jiri Stancl II - 10, Ales Dryml - 9, Petr Ondrasik - 8, Vaclav Verner - 4, -
2RFN31+2Karl Maier - 10, Egon Muller - 8, Georg Hack - 7, Alois Wiesbock - 6, -
3Polska19Edward Jancarz - 6, Roman Jankowski - 6, Henryk Olszak - 5, Marek Kępa - 2, Jerzy Rembas - 0
4ZSRR15Walerij Gordiejew - 6, Wiktor Kuzniecow II - 5, Michaił Starostin - 3, Władimir Paźnikow - 1, Rif Saitgariejew - 0

Slany (Czechosłowacja) - 26 czerwiec

Półfinał Kontynentalny

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Czechosłowacja38Ales Dryml - 11, Petr Ondrasik - 9, Jiri Stancl II - 9, Vaclav Verner - 9, -
2Polska24Roman Jankowski - 9, Henryk Olszak - 9, Edward Jancarz - 3, Zenon Plech - 3, Leonard Raba - 0
3Włochy23Francesco Biginato - 8, Gianni Famari - 6, Armando Dal Chiele - 5, Mauro Ferraccioli - 4, -
4Węgry11Zoltan Hajdu - 4, Zoltan Adorjan - 3, Istvan Sziraczki - 3, Janos Oresko - 1, Ferenc Farkas - 0

Miszkolc (Węgry)

Runda 4

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Polska40Henryk Olszak - 12, Roman Jankowski - 10, Edward Jancarz - 9, Zenon Plech - 9, Piotr Pyszny - 0
2Węgry24Ferenc Farkas - 8, Zoltan Hajdu - 6, Istvan Sziraczki - 6, Zoltan Adorjan - 4, -
3Bułgaria18Nikołaj Manew - 7, Orlin Janakijew - 5, Angel Jewtimow - 4, Weselin Markow - 2, -
4Austria14Hubert Fischbacher - 6, Herbert Szerecz - 3, Adi Funk - 2, Robert Funk - 2, Herbert Engelmaier - 1

Lonigo (Włochy) - 16 maj

Runda 3

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Czechosłowacja40Petr Kucera - 11, Zdenek Kudrna - 11, Ales Dryml - 10, Milan Spinka - 6, Jan Verner - 2
2Włochy37Francesco Biginato - 11, Gianni Famari - 10, Mauro Ferraccioli - 9, Armando Dal Chiele - 7, -
3Holandia13Henny Kroeze - 4, Rudy Muts - 3, Piet Seur - 3, Henk Steman II - 2, Leo Bathoorn - 1
4Jugosławia6Albert Kocmut - 4, Stefan Kekec - 1, Vlado Kocuvan - 1, Kreso Omerzel - 0, Zvonko Pavlic - 0

Stavanger (Norwegia) - 16 maj

Runda 2

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Dania43Erik Gundersen - 12, Hans Nielsen - 12, Ole Olsen - 10, Tommy Knudsen - 9, -
2Szwecja23Richard Hellsen - 8, Jan Andersson - 7, Tommy Nilsson - 4, Hasse Danielson - 3, Anders Eriksson - 1
3Finlandia23Kai Niemi - 10, Ari Koponen - 6, Olli Tyrvainen - 4, Veijo Tuoriniemi - 2, Pekka Hautamaki - 1
4Norwegia7Dag Haaland - 3, Roy Otto - 3, Asgeir Bjerga - 1, Sigvart Pedersen - 0, -

Kings Lynn (Anglia) - 16 maj

Runda 1

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Anglia39+3Dave Jessup - 11, Michael Lee - 11, Kenny Carter - 9, Peter Collins - 8, Malcolm Simmons - ns
2USA39+2Kelly Moran - 12, Bruce Penhall - 10, Shawn Moran - 9, Dannis Sigalos - 8, Scott Autrey - ns
3Australia10Phil Crump - 5, Billy Sanders - 3, Gary Guglielmi - 1, John Titman - 1, Steve Baker - 0
4Nowa Zelandia8Mitch Shirra - 3, David Bargh - 2, Ivan Mauger - 2, Wayne Brown - 1, Bruce Cribb - 0

1983

Vojens (Dania) - 12 sierpień (12.08).

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Dania37Ole Olsen - 7 (2,1,2,2), Erik Gundersen - 12 (3,3,3,3), Finn Thomsen - 0 (0,-,-,-), Hans Nielsen - 11 (2,3,3,3), Peter Ravn - 7 (1,3,3)
2Anglia29Kenny Carter - 8 (3,2,2,1), Michael Lee - 11 (3,3,3,2), Dave Jessup - 2 (d,-,-,2), Chris Morton - 7 (1,2,2,2), Peter Collins - 1 (1,0)
3Stany Zjednoczone27Dennis Sigalos - 9 (2,2,2,3), Bobby Schwartz - 6 (3,1,1,1), Lance King - 6 (2,2,1,1), Kelly Moran - 6 (1,3,1,1), Rick Miller - ns
4Czechosłowacja3Antonin Kasper - 0 (0,0,d,-), Jiri Stancl II - 2 (1,0,1,0), Ales Dryml - 0 (0,0,0,0), Vaclav Verner - 1 (1,0,0,0), Petr Ondrasik - 0 (0)

Abensberg (RFN) - 10 lipiec

Finał Kontynentalny

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Anglia40Kenny Carter - 12, Dave Jessup - 11, Peter Collins - 9, Chris Morton - 5, Les Collins - 3
2Czechosłowacja27Antonin Kasper II - 7, Ales Dryml - 6, Jiri Stancl II - 6, Vaclav Verner - 6, Petr Ondrasik - 2
3RFN17Egon Muller - 9, Karl Maier - 5, Josef Aigner - 3, Stefan Deser - 0, Peter Wurtele - 0
4ZSRR12Walerij Gordiejew - 4, Wiktor Kuzniecow II - 4, Michaił Starostin - 3, Rif Saitgariejew - 1, -

Wimbledon (Anglia) - 26 czerwiec

Finał Interkontynentalny

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Dania35Erik Gundersen - 12, Hans Nielsen - 12, Tommy Knudsen - 5, Finn Thomsen - 5, Ole Olsen - 1
2USA31Shawn Moran - 10, Dennis Sigalos - 9, Bobby Schwartz - 6, Lance King - 4, Kelly Moran - 2
3Anglia26Dave Jessup - 8, Chris Morton - 8, Kenny Carter - 7, Simon Wigg - 3, Peter Collins - 0
4Szwecja4Jan Andersson - 2, Pierre Brannefors - 1, Tommy Nilsson - 1, Anders Eriksson - 0, Lillebor Johansson - 0

Pardubice (Czechosłowacja) - 26 czerwiec

Półfinał Kontynentalny

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Czechosłowacja44Ales Dryml - 12, Jiri Stancl II - 12, Vaclav Verner - 12, Antonin Kasper II - 8, -
2Polska25Roman Jankowski - 9, Edward Jancarz - 8, Andrzej Huszcza - 7, Jan Krzystyniak - 1, Bogusław Nowak - 1
3Włochy15Ottaviano Righetto - 6, Armando Dal Chiele - 4, Gianni Famari - 4, Valentino Furlanetto - 1, Mauro Ferraccioli - 0
4Węgry11Zoltan Adorjan - 3, Zoltan Hajdu - 3, Janos Oresko - 3, Ferenc Farkas - 1, Istvan Sziraczki - 1

Treviso (Włochy)

Runda 4

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Czechosłowacja43Ales Dryml - 12, Petr Ondrasik - 8, Milan Spinka - 8, Jiri Stancl II - 8, Emil Sova - 7
2Włochy32Ottaviano Righetto - 10, Armando Dal Chiele - 9, Gianni Famari - 7, Giovanni Brizzolari - 5, Valentino Furlanetto - 0
3Holandia15Henny Kroeze - 5, Henk Steman II - 5, Wil Stroes - 3, Leo Bathoorn - 1, Anne Elzinga - 1
4Jugosławia6Albert Kocmut - 3, Kreso Omerzel - 2, Zvonko Pavlic - 1, Artur Horvat - 0, Joze Zibert - 0

Debreczyn (Węgry)

Runda 3

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Węgry35Zoltan Adorjan - 11, Zoltan Hajdu - 11, Janos Oresko - 7, Jozsef Petrikovics - 3, Istvan Sziraczki - 3
2Polska30Roman Jankowski - 12, Bolesław Proch - 7, Zenon Plech - 6, Wojciech Żabiałowicz - 3, Edward Jancarz - 2
3Bułgaria22Nikołaj Manew - 8, Weselin Markow - 8, Angel Jewtimow - 4, Orlin Janakijew - 2, -
4Austria8Walter Nebel - 3, Siegfried Eder - 2, Adi Funk - 2, Toni Pilotto - 1, Hubert Fischbacher - 0

Gislaved (Szwecja) - 15 maj

Runda 2

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Dania47Erik Gundersen - 12, Hans Nielsen - 12, Ole Olsen - 12, Tommy Knudsen - 11, -
2Szwecja24Jan Andersson - 8, Tommy Nilsson - 7, Bjorn Andersson - 6, Hans Danielsson - 3, Lennart Bangtsson - 0
3Finlandia19Kai Niemi - 8, Ari Koponen - 6, Pekka Hautamaki - 3, Hannu Lehtonen - 1, Olli Tyrvainen - 1
4Norwegia5Dag Haaland - 3, Tormod Langli - 1, Roy Otto - 1, Jorn Haugvalstad - 0, Dagfinn Jorgensen - 0

Reading (Anglia) - 15 maj

Runda 1

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1USA38Dennis Sigalos - 12, Shawn Moran - 10, Kelly Moran - 9, Bobby Schwartz - 7, Lance King - ns
2Anglia27Kenny Carter - 8, Peter Collins - 7, Chris Morton - 6, Simon Wigg - 6, Dave Jessup - 0
3Nowa Zelandia20Mitch Shirra - 8, Larry Ross - 6, Ivan Mauger - 5, David Bargh - 1, Alan Mason - ns
4Australia11Billy Sanders - 6, Phil Crump - 2, John Titman - 2, Steve Regeling - 1, Rod Hunter - 0

1984

Leszno (Polska) - 18 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Dania44Erik Gundersen - 12, Bo Petersen - 12, Hans Nielsen - 11, Preben Eriksen - 9, - NS
2Anglia24Simon Wigg - 9, Phil Collins - 7, Chris Morton - 4, Neil Collins - 2, Peter Collins - 2
3USA20Shawn Moran - 6, Lance King - 5, Kelly Moran - 5, John Cook - 2, Bobby Schwartz - 2
4Polska8Zenon Plech - 4, Leonard Raba - 2, Roman Jankowski - 1, Zenon Kasprzak - 1, Boles?aw Proch - 0

Pocking (Niemcy) - 8 lipiec

Finał Kontynentalny

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Dania34Erik Gundersen - 10, Hans Nielsen - 8, Bo Petersen - 8, Peter Ravn - 8, Preben Eriksen - 0
2Anglia27Phil Collins - 11, Peter Collins - 6, Chris Morton - 5, Simon Wigg - 5, -
3Czechosłowacja19Ales Dryml - 8, Jiri Stancl II - 8, Vaclav Verner - 2, Petr Ondrasik - 1, Antonin Kasper II - 0
4RFN16Karl Maier - 5, Egon Muller - 5, Klaus Lausch - 3, Peter Wurtele - 3, Georg Hack - 0

Mariestad (Szwecja) - 23 czerwiec

Finał Interkontynentalny

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1USA41Lance King - 11, Shawn Moran - 11, Bobby Schwartz - 10, Kelly Moran - 6, John Cook - 3
2Dania23Erik Gundersen - 9, Hans Nielsen - 5, Bo Petersen - 5, Preben Eriksen - 4, -
3Anglia18Simon Wigg - 8, Peter Collins - 4, Chris Morton - 4, Phil Collins - 1, John Louis - 1
4Szwecja13Jan Andersson - 5, Per Jonsson - 5, Pierre Brannefors - 2, Bjorn Anderson - 1, Tommy Nilsson - 0

Praga (Czechosłowacja)

Półfinał Kontynentalny

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Czechosłowacja37Ales Dryml - 10, Petr Ondrasik - 9, Jiri Stancl II - 9, Vaclav Verner - 9, -
2RFN27Karl Maier - 11, Egon Muller - 8, Josef Aigner - 5, Klaus Lausch - 3, -
3Węgry17Zoltan Adorjan - 8, Zoltan Hajdu - 6, Jozsef Petrikovics - 2, Sandor Tihanyi - 2, Istvan Rusz - 0
4Włochy15Armando Castagna - 6, Armando Dal Chiele - 4, Gianni Famari - 3, Valentino Furlanetto - 1, Giorgio Zaramella - 1

Miszkolc (Węgry)

Runda 4

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Czechosłowacja37Ales Dryml - 12, Petr Ondrasik - 11, Antonin Kasper II - 7, Vaclav Verner - 6, Jiri Svoboda - 1
2Węgry32Peter Berecz - 11, Jozsef Petrikovics - 6, Jozsef Sziraczki - 6, Sandor Tihanyi - 6, Janos Oresko - 3
3Holandia15Henny Kroeze - 7, Frits Koppe - 4, Ralph Geurtz - 2, Henk Steman II - 1, Wil Stroes - 1
4Bułgaria12Orlin Janakijew - 4, Rudolf Walentinow - 4, Nikołaj Manew - 3, Weselin Markow - 1, Angel Jewtimow - 0

Lonigo (Włochy)

Runda 3

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1RFN28Josef Aigner - 12, Klaus Lausch - 7, Karl Maier - 6, Stefan Deser - 3, -
2Włochy28Armando Castagna - 9, Armando Dal Chiele - 9, Giorgio Zaramella - 6, Gianni Famari - 4, Ottavian Righetto - 0
3Austria24Adi Funk - 9, Walter Nebel - 6, Hubert Fischbacher - 5, Siegfried Eder - 2, Robert Funk - 2
4Jugosławia14Zdravko Tomanic - 5, Kreso Omerzel - 4, Zvonko Pavlic - 4, Joze Zibert - 1, -

Kings Lynn (Anglia) - 13 maj

Runda 2

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1USA34Dennis Sigalos - 12, Shawn Moran - 11, Lance King - 5, Bobby Schwartz - 5, John Cook - 1
2Anglia32Simon Wigg - 10, Michael Lee - 8, John Louis - 8, Chris Morton - 5, Dave Jessup - 1
3Australia25Gary Guglielmi - 8, Billy Sanders - 8, Phil Crump - 7, Steve Regeling - 2, John Titman - 0
4Nowa Zelandia5Mitch Shirra - 2, David Bargh - 1, Alan Mason - 1, Larry Ross - 1, Ivan Mauger - 0

Tampere (Finlandia) - 27 maj

Runda 1

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Dania37Hans Nielsen - 11, Preben Eriksen - 9, Erik Gundersen - 9, Bo Petersen - 8, Peter Ravn - 0
2Szwecja34Jan Andersson - 11, Bjorn Andersson - 9, Pierre Brannefors - 9, Tommy Nilsson - 5, Per Jonsson - 0
3Finlandia22Kai Niemi - 8, Ari Koponen - 7, Pekka Hautamaki - 4, Olli Tyrvainen - 3, Seppo Keskinen - 0
4Norwegia3Ingvar Skogland - 3, Einar Kyllingstad - 0, Tormod Langli - 0, Roy Otto - 0, Arne Svendsen - 0

1985

Long Beach (USA) - 10 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Dania37Tommy Knudsen - 12, Erik Gundersen - 10, Hans Nielsen - 10, Preben Eriksen - 5, Bo Petersen - 0
2USA35Shawn Moran - 11, Bobby Schwartz - 11, Lance King - 9, Sam Ermolenko - 3, John Cook - 1
3Anglia13Jeremy Doncaster - 6, Kelvin Tatum - 3, Phil Collins - 2, Richard Knight - 2, John Davis - 0
4Szwecja10Jan Andersson - 5, Tommy Nilsson - 3, Jimmy Nilsen - 2, Pierre Brannefors - 0, Per Jonsson - 0

Neustadt (RFN) - 7 lipiec

Finał Kontynentalny

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Szwecja40Jimmy Nilsen - 11, Jan Andersson - 10, Tommy Nilsson - 10, Per Jonsson - 9, Pierre Brannefors - ns
2Anglia31Kenny Carter - 10, Jeremy Doncaster - 9, Chris Morton - 7, Phil Collins - 4, Kelvin Tatum - 1
3Czechosłowacja17Lubomir Jedek - 4, Antonin Kasper II - 4, Vaclav Verner - 4, Ales Dryml - 3, Jiri Stancl II - 2
4Polska7Andrzej Huszcza - 3, Grzegorz Dzikowski - 2, Zenon Plech - 1, Wojciech Żabiałowicz - 1, Maciej Jaworek - 0

Vojens (Dania) - 22 czerwiec

Finał Interkontynentalny

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Dania37Erik Gundersen - 12, Tommy Knudsen - 11, Preben Eriksen - 7, Bo Petersen - 7, John Jorgensen - ns
2Anglia27Jeremy Doncaster - 9, Kelvin Tatum - 9, Chris Morton - 8, Kenny Carter - 1, Phil Collins - 0
3Szwecja19Jan Andersson - 8, Tommy Nilsson - 6, Pierre Brannefors - 2, Jimmy Nilsen - 2, Per Jonsson - 1
4Australia13Steve Regeling - 5, Stan Bear - 3, Rod Hunter - 3, Phil Crump - 2, Steve Baker - 0

Gorzów (Polska) - 22 maj

Półfinał Kontynentalny

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Polska31Andrzej Huszcza - 10, Grzegorz Dzikowski - 8, Piotr Pyszny - 7, Zenon Plech - 3, Jerzy Rembas - 3
2Czechosłowacja29Antonin Kasper II - 12, Jiri Stancl II - 8, Vaclav Verner - 6, Ales Dryml - 3, Lubomir Jedek - 0
3RFN23Karl Maier - 7, Peter Wurtele - 6, Klaus Lausch - 5, Egon Muller - 4, Georg Hack - 1
4Włochy13Armando Castagna - 5, Valentino Furlanetto - 3, Ottaviano Righetto - 3, Armando Dal Chiele - 1, Giorgio Zaramella - 1

Olching (RFN)

Runda 4

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1RFN46Klaus Lausch - 12, Karl Maier - 12, Egon Muller - 8, Peter Wurtele - 8, Gerd Riss - 6
2Polska29Maciej Jaworek - 8, Wojciech Żabiałowicz - 8, Andrzej Huszcza - 6, Jerzy Rembas - 4, Zenon Plech - 3
3Austria16Heinrich Schatzer - 7, Toni Pilotto - 6, Siegfried Eder - 2, Adi Funk - 1, -
4Bułgaria5Nikołaj Manew - 2, Stanisław Cankow - 2, Weselin Markow - 1, Angel Jewtimow - 0, Orlin Janakijew - 0

Civitta Nova (Włochy)

Runda 3

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Czechosłowacja36Vaclav Verner - 12, Antonin Kasper II - 10, Ales Dryml - 9, Zdenek Schneiderwind - 5, -
2Włochy35Armando Castagna - 10, Armando Dal Chiele - 9, Ottaviano Righetto - 8, Giorgio Zaramella - 8, -
3Węgry24Zoltan Adorjan - 8, Sandor Tihanyi - 6, Zoltan Hajdu - 5, Istvan Bodi - 4, Zsolt Papp - 1
4Jugosławia1Zvonko Pavlic - 1, Zvone Gerjevic - 0, Artur Horvat - 0, Franc Zagar - 0, Joze Zibert - 0

Skien (Norwegia) - 12 maj

Runda 2

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Dania43Erik Gundersen - 12, Bo Petersen - 12, Preben Eriksen - 11, Jan Pedersen - 5, Tommy Knudsen - 3
2Szwecja33Jan Andersson - 10, Tommy Nilsson - 8, Per Jonsson - 6, Jimmy Nilsen - 6, Pierre Brannefors - 3
3Holandia11Frits Koppe - 5, Henny Kroeze - 3, Henk Steman II - 3, Leo Bathoorn - 0, Wil Stroes - 0
4Norwegia8Dag Haaland - 3, Einar Kyllingstad - 2, Roy Otto - 2, Ingvar Skogland - 1, Arnt Forland - 0

Bradford (Anglia) - 12 maj

Runda 1

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Anglia42Kenny Carter - 11, Jeremy Doncaster - 11, Kelvin Tatum - 11, Phil Collins - 9, Chris Morton - ns
2Australia21Phil Crump - 8, Steve Baker - 6, Steve Regeling - 5, Stan Bear - 1, Rod Hunter - 1
3Nowa Zelandia17Mitch Shirra - 6, Ivan Mauger - 4, Larry Ross - 4, Alan Mason - 2, Kym Mauger - 1
4Finlandia16Kai Niemi - 10, Ari Koponen - 3, Olli Tyrvainen - 2, Juha Moksunen - 1, Aki Ala Riihimaki - ns

1986

3 rundy: Goeteborg (Szwecja) - 7 sierpień, Vojens (Dania) - 8 sierpień, Bradford (Anglia) - 17 sierpień

Klasyfikcja końcowa

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Dania129Hans Nielsen - 35, Erik Gundersen - 33, Tommy Knudsen - 33, Jan O. Pedersen - 20, John Jorgensen - 8
2Anglia81Simon Wigg - 24, Chris Morton - 20, Kelvin Tatum - 19, Jeremy Doncaster - 10, Neil Evitts - 8
3USA76Shawn Moran - 27, Sam Ermolenko - 23, Lance King - 19, Bobby Schwartz - 5, Rick Miller - 2
4Szwecja73Jan Andersson - 28, Per Jonsson - 21, Jimmy Nilsen - 16, Tommy Nilsson - 7, Erik Stenlund - 1

4 rundy: Krumbach (RFN) - 4 maj, Żarnowica (Czechosłowacja) - 22 czerwiec, Norden (RFN) - 10 sierpień, Leszno (Polska) - 6 czerwiec

Grupa 2

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Czechosłowacja10Stanislav Urban - 34, Antonin Kasper II - 28, Petr Vandirek - 28, - , -
1Czechosłowacja10Lubomir Jedek - 19, Roman Matousek - 7, Pavel Karnas - , - , 19 -
2Australia6Mark Fiora - 3, Dave Jackson - 2, Mark Carlson - 2, Alan Rivett - , 8 -
2Australia6Steve Baker - 34, Steve Regeling - 32, Phil Crump - 11, David Cheshire - , 43 -
3Polska5Janusz Stachyra - 6, Wojciech Żabiałowicz - 5, Maciej Jaworek - 4, Grzegorz Dzikowski - 1, -
3Polska5Zenon Kasprzak - 32, Roman Jankowski - 29, Andrzej Huszcza - 21, Ryszard Dołomisiewicz - 11, Zenon Plech - 7
4RFN3Gerd Riss - 30, Karl Maier - 28, Klaus Lausch - 13, Hans Faltermeier - 11, -
4RFN3Egon Muller - 7, Heinz Huber - 3, Janusz Stachyra - 1, Peter Hehlert II - 0, -

3 rundy: Lonigo (Włochy) - 22 czerwiec, Tampere (Finlandia) - 10 sierpień, Debreczyn (Węgry) - 7 wrzesień

Grupa 3

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Finlandia7Kai Niemi - 37, Juha Moksunen - 26, Ari Koponen - 22, - , -
1Finlandia7Olli Tyrvainen - 22, Vesa Ylinen - 7, Roy Malminheimo - 0, - , -
2Włochy6Armando Castagna - 24, Armando Dal Chiele - 23, Valentino Furlanetto - 22, Gianni Famari - 16, -
2Włochy6Paolo Salvatelli - 14, Mariano Castagna - 6, Ottaviano Righetto - 0, - , -
3Węgry5Jozsef Petrikovics - 25, Janos Balogh - 17, Laszlo Bodi - 17, Sandor Tihanyi - 14, -
3Węgry5Zoltan Adorjan - 6, Antal Kocso - 6, Attila Kovacs - 2, Zoltan Hajdu - 0, -
4Nowa Zelandia0Larry Ross - 24, David Bargh - 23, Alan Mason - 4, Kym Mauger - 1, Derek MacKay - 1

4 rundy: Krsko (Jugosławia) - 4 maj, Skien (Norwegia) - 22 czerwiec, Amsterdam (Holandia) - 18 sierpień, Wiener Neustadt (Austria)

Grupa 4

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Austria10,5Walter Nebel - 48, Heinrich Schatzer - 42, Siegfried Eder - 31, - , -
1Austria10,5Adi Funk - 29, Toni Pilotto - 23, Robert Funk - 4, - , -
2Holandia7,5Henny Kroeze - 53, Frits Koppe - 39, Henk Steman II - 20, - , -
2Holandia7,5Rob Steman - 17, Leo Bathoorn - 14, Robert Jan Munnecom - 0, - , -
3Norwegia6Thor Halvorsrod - 11, Robert Langeland - 8, Jan A. Slaata - 5, Per Magne Levang - 3, -
3Norwegia6Arnt Forland - 28, Ingvar Skogland - 22, Tor Einar Hielm - 17, Willy Tjessem - 17, Einar Kyllingstad - 12
4Jugosławia0Gregor Pintar - 1, Wil Stroes - 1, Zdravko Tominac - 1, Albert Kocmut - 0, -
4Jugosławia0Franc Kalin - 2, Piet Seur - 2, R. Vandem - 2, Joze Zibert - 2, Gorazd Gorjup - 1
4Jugosławia0Kreso Omerzel - 8, Zvonko Pavlic - 6, Caba Lazar - 4, Zvone Gerjevic - 3, Artur Horvat - 2

1987

3 rundy: Fredericia (Dania) - 6 sierpień, Coventry (Anglia) - 25 sierpień, Praga (Czechosłowacja) - 13 wrzesień

Klasyfikcja końcowa

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Dania130Hans Nielsen - 38, Erik Gundersen - 33, Jan O. Pedersen - 32, Tommy Knudsen - 27, - NS
2Anglia101Simon Wigg - 29, Kelvin Tatum - 25, Jeremy Doncaster - 24, Simon Cross - 21, Marvyn Cox - 2
3USA93Kelly Moran - 14, Lance King - 8, John Cook - 6, - NS, - NS
3USA93Shawn Moran - 23, Rick Miller - 22, Sam Ermolenko - 20, - NS, - NS
4Czechosłowacja36Roman Matousek - 14, Antonin Kasper II - 10, Lubomir Jedek - 4, Petr Vamdirek - 4, Zdenek Schneiderwind - 4

3 rundy: Gdańsk (Polska) - 19 lipiec, Linkoping (Szwecja) - 21 sierpień, Rybnik (Polska) - 13 wrzesień

Grupa 2

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Szwecja124Per Jonsson - 41, Jimmy Nilsen - 30, Tony Olsson - 21, Conny Ivarsson - 18, -
1Szwecja124Roland Danno - 7, Tommy Nilsson - 4, Mikael Blixt - 3, Erik Stenlund - 0, -
2Polska85Piotr Świst - 8, Wojciech Żabiałowicz - 6, Grzegorz Dzikowski - 0, Janusz Stachyra - 0, -
2Polska85Roman Jankowski - 26, Andrzej Huszcza - 17, Zenon Kasprzak - 16, Ryszard Dołomisiewicz - 12, -
3Australia82Steve Regeling - 25, Steve Baker - 23, Stephen Davies - 22, Troy Butler - 5, -
3Australia82Mick Poole - 5, Glenn Doyle - 2, Alan Rivett - 0, - , -
4Finlandia68Kai Niemi - 23, Ari Koponen - 22, Roy Malminheimo - 8, Juha Moksunen - 6, -
4Finlandia68Olli Tyrvainen - 5, Janne Moksunen - 2, Aki Ala Riihimaki - 1, Vesa Ylinen - 1, -

4 rundy: Lonigo (Włochy) - 3 maj, Wiener Neustadt (Austria) - 21 czerwiec, Landshut (RFN) - 11 lipiec, Miszkolc (Węgry) - 13 wrzesień

Grupa 3

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1RFN149Karl Maier - 41, Gerd Riss - 37, Hans Faltermeier - 23, - , -
1RFN149Klaus Lausch - 21, Michael Datzmann - 17, Tommy Dunker - 10, - , -
2Włochy136Armando Castagna - 37, Paolo Salvatelli - 31, Valentino Furlanetto - 19, Giorgio Zaramella - 18, -
2Włochy136Armando Dal Chiele - 16, Gianni Famari - 11, Fabrizio Vesprini - 3, Ottaviano Righetto - 1, -
3Węgry134Zoltan Adorjan - 43, Jozsef Petrikovics - 26, Antal Kocso - 24, Janos Balogh - 17, -
3Węgry134Sandor Tihanyi - 17, Janos Szeres - 4, Laszlo Bodi - 3, - , -
4Austria56Walter Nebel - 16, Heinrich Schatzer - 13, Toni Pilotto - 12, Adi Funk - 8, Siegfried Eder - 4

4 rundy: Amsterdam (Holandia) - 19 czerwiec, Skien (Norwegia) - 13 wrzesień, Ljubljana (Jugosławia) - 27 wrzesień, Szumen (Bułgaria) - 3 październik.

Grupa 4

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Bułgaria165Nikołaj Manew - , - , - , - , -
2Norwegia145Robert Jan Munnecom - , - , - , - , -
3Holandia117Brak danych - , - , - , - , -
4Jugosławia46Brak danych - , - , - , - , -

1988

Long Beach (USA) - 10 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Dania44Hans Nielsen - 14, Jan O. Pedersen - 12, Erik Gundersen - 8, Tommy Knudsen - 8, John Jorgensen - 2
2USA32Sam Ermolenko - 13, Shawn Moran - 8, Lance King - 6, Kelly Moran - 5, Rick Miller - 0
3Szwecja22Per Jonsson - 9+3, Jimmy Nilsen - 5, Henrik Gustafsson - 4, Tony Olsson - 4, Conny Ivarsson - 0
4Anglia22Gary Havelock - 8, Kelvin Tatum - 7+2, Chris Morton - 4, Simon Cross - 3, Simon Wigg - 0

2 rundy: Praga (Czechosłowacja) - 21 sierpień, Linkoping (Szwecja) - 25 sierpień

Grupa A

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Szwecja100Jimmy Nilsen - 25, Per Jonsson - 23, Tony Olsson - 21, Conny Ivarsson - 17, Henrik Gustafsson - 14
2RFN57Gerd Riss - 22, Karl Maier - 19, Klaus Lausch - 7, Tommy Dunker - 6, Hans Faltermaier - 3
3Czechosłowacja50Roman Matousek - 22, Antonin Kasper II - 11, Lubomir Jedek - 7, Petr Vandirek - 7, Bohumil Brhel - 3
4Polska31Zenon Kasprzak - 10, Andrzej Huszcza - 9, Roman Jankowski - 8, Eugeniusz Skupień - 3, Piotr Świst - 1

Landshut (Niemcy) - 12 sierpień

Grupa B

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1RFN40Klaus Lausch - 11, Tommy Dunker - 10, Karl Maier - 10, Gerd Riss - 9, Hans Faltermaier - 0
2Węgry38Zoltan Adorjan - 14, Antal Kocso - 13, Sandor Tihanyi - 8, Janos Balogh - 3, Jozsef Petrikovics - 0
3Australia32Stephen Davies - 11, Mick Poole - 9, Craig Hodgson - 6, Troy Butler - 5, Steve Baker - 1
4Finlandia10Ari Koponen - 4, Aki Ala Riihimaki - 2, Roy Malminheimo - 2, Olli Tyrvainen - 2, Kai Niemi - 0

2 rundy: Szeged (Węgry) - 26 czerwiec, Lonigo (Włochy) - 3 lipiec.

Grupa C

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Węgry96Zoltan Adorjan - 26, Antal Kocso - 23, Sandor Tihanyi - 20, Jozsef Petrikovics - 16, Janos Balogh - 11
2Włochy84Armando Dal Chiele - 13, Ottaviano Righetto - 8, Gianni Famari - ns, - , -
2Włochy84Armando Castagna - 24, Valentino Furlanetto - 21, Paolo Salvatelli - 18, - , -
3Austria34Andreas Bossner - 5, Siegfried Eder - 1, Heinrich Schatzer - 0, - , -
3Austria34Walter Nebel - 11, Robert Funk - 9, Toni Pilotto - 8, - , -
4Bułgaria25Angel Jewtimow - 3, Orlin Janakijew - 2, Aleksiej Todorow - 1, - , -
4Bułgaria25Nikołaj Manew - 7, Georgi Petranow - 6, Rudolf Walentinow - 6, - , -

Wiener Neustadt (Austria) - 10 kwiecień

Grupa D

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Austria41Heinrich Schatzer - 14, Siegfried Eder - 12, Robert Funk - 7, Walter Nebel - 7, Andreas Bossner - 1
2Bułgaria74Nikołaj Manew - 25, Georgi Petranow - 19, Zdrawko Jordanow - 17, - , -
2Nowa Zelandia35Mitch Shirra - 14, Gary Allan - 9, Alan Rivett - 8, Bruce Cribb - 4, -
3Norwegia25Ingvar Skogland - 10, Arnt Forland - 7, Tor Einar Hielm - 5, Einar Kyllingstad - 2, Arne Svendsen - 1
4Holandia19Henny Kroeze - 8, Henk Steman II - 7, Robert Jan Munnecom - 3, Rob Steman - 1, Rene Elzinga - 0

1989

Bradford (Anglia) - 17 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Anglia48Jeremy Doncaster - 13, Kelvin Tatum - 12, Paul Thorp - 12, Simon Wigg - 11, Simon Cross - 0
2Dania34Hans Nielsen - 11, Gert Handberg - 9, John Jorgensen - 7, Brian Karger - 7, Erik Gundersen - 0
3Szwecja30Mikael Blixt - 10, Per Jonsson - 8, Tony Olsson - 7, Erik Stenlund - 5, Jimmy Nilsen - 0
4USA8Kelly Moran - 6, Greg Hancock - 2, Ronnie Correy - 0, Lance King - 0, Rick Miller - 0

2 rundy: Diedenbergen (RFN) - 30 lipiec, Praga (Czechosłowacja) - 28 sierpień

Grupa A

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Szwecja78Per Jonsson - 23, Jimmy Nilsen - 21, Erik Stenlund - 18, Tony Olsson - 13, Mikael Blixt - 3
2RFN63Gerd Riss - 19, Klaus Lausch - 18, Karl Maier - 16, - , -
2RFN63Alois Bachhuber - 4, Klaus Freundorfer - 4, Tommy Dunker - 2, - , -
3Czechosłowacja61Zdenek Tesar - 9, Zdenek Schneiderwind - 7, Jan Holub II - 0, - , -
3Czechosłowacja61Bohumil Brhel - 17, Antonin Kasper II - 16, Roman Matousek - 12, - , -
4Australia38Troy Butler - 6, Leigh Adams - 2, Craig Hodgson - 0, Todd Wiltshire - 0, -
4Australia38Craig Boyce - 12, Stephen Davies - 10, Mick Poole - 8, - , -

2 rundy: Nyiregyhaza (Węgry) - 2 lipiec, Rzeszów (Polska) - 15 lipiec

Grupa B

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Australia97Troy Butler - 26, Stephen Davies - 24, Mick Poole - 21, Craig Boyce - 20, Leigh Adams - 6
2Węgry61Zoltan Adorjan - 19, Antal Kocso - 15, Sandor Tihanyi - 13, Jozsef Petrikovics - 12, Zoltan Hajdu - 2
3Polska47Ryszard Franczyszyn - 14, Roman Jankowski - 13, Piotr Świst - 9, - , -
3Polska47Janusz Stachyra - 8, Sławomir Drabik - 2, Ryszard Dołomisiewicz - 1, - , -
4Włochy34Giorgio Zaramella - 4, Mariano Castagna - 1, Andrea Maida - 1, - , -
4Włochy34Armando Castagna - 12, Valentino Furlanetto - 10, Armando Dal Chiele - 6, - , -

2 rundy: Lonigo (Włochy) - 11 czerwiec, Wiener Neustadt (Austria) - 29 czerwiec

Grupa C

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Włochy77Armando Dal Chiele - 22, Valentino Furlanetto - 21, Giorgio Zaramella - 13, - , -
1Włochy77Armando Castagna - 10, Andrea Maida - 9, Fabrizio Vesprini - 2, - , -
2Norwegia71Lars Gunnestad - 25, Einar Kyllingstad - 22, Arnt Forland - 10, - , -
2Norwegia71Arne Svendsen - 8, Ingvar Skogland - 4, Asgeir Bjerga - 2, - , -
3Finlandia47Aki Ala Riihimaki - 6, Roy Malminheimo - 4, Ari Koponen - 1, - , -
3Finlandia47Olli Tyrvainen - 20, Janne Moksunen - 9, Kai Niemi - 7, - , -
4Austria45Walter Nebel - 12, Heinrich Schatzer - 11, Andreas Bossner - 10, - , -
4Austria45Robert Funk - 6, Thomas Stadler - 6, Toni Pilotto - 0, - , -

2 rundy: Szumen (Bułgaria) - 30 kwiecień, Elgane (Norwegia) - 15 maj.

Uwaga ! Po niestawieniu się reprezentacji Nowej Zelandii w pierwszej rundzie, Nowa Zelandia została wykluczona z udziału w rundzie drugiej przez FIM.

Grupa D

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Norwegia92Ingvar Skogland - 24, Lars Gunnestad - 23, Arne Svendsen - 18, - , -
1Norwegia92Tor Einar Hjelm - 15, Einar Kyllingstad - 12, Willy Tjessem - 4, - , -
2Bułgaria74Weselin Markow - 9, Orlin Janakijew - 6, Rudolf Walentinow - 4, - , -
3Holandia38Rob Dolman - 4, Ron Van Dam - 4, Patrick Pino - 2, - , -
3Holandia38Ron Koppe - 13, Henk Bangma - 9, Rene Elzinga - 8, - , -

1990

Parudbice (Czechosłowacja) - 16 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1USA37Kelly Moran - 12, Sam Ermolenko - 11, Shawn Moran - 10, Billy Hamill - 4, Rick Miller - 0
2Anglia34Kelvin Tatum - 11, Jeremy Doncaster - 8, Simon Wigg - 8, Gary Havelock - 5, Marvyn Cox - 2
3Dania30Hans Nielsen - 13, Brian Karger - 5, John Jorgensen - 4, Tommy Knudsen - 4, Bo Petersen - 4
4Czechosłowacja19Bohumil Brhel - 6, Zdenek Tesar - 6, Antonin Kasper II - 3, Roman Matousek - 3, Vladimir Kalina - 1

2 rundy: Olching (Niemcy) - 29 lipiec, Mariestad (Szwecja) - 25 sierpień

Grupa A

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1USA81Sam Ermolenko - 21, Rick Miller - 21, Shawn Moran - 15, Kelly Moran - 14, Ronnie Correy - 10
2Szwecja78Peter Nahlin - 11, Conny Ivarson - 5, Dannis Lofqvist - 0, - , -
2Szwecja78Jimmy Nilsen - 22, Henrik Gustafsson - 21, Per Jonsson - 19, - , -
3Australia59Stephen Davies - 8, Todd Wiltshire - 7, Craig Hodgson - 0, - , -
3Australia59Craig Boyce - 18, Troy Butler - 16, Leigh Adams - 10, - , -
4RFN22Carsten Pelzmann - 2, Alois Bachhuber - 0, Hans Otto Pingel - 0, - , -
4RFN22Klaus Lausch - 10, Andre Pollehn - 8, Tommy Dunker - 2, - , -

2 rundy: Szeged (Węgry) - 8 lipiec, Gorzów (Polska) - 14 lipiec

Grupa B

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Australia104Todd Wiltshire - 29, Leigh Adams - 26, Troy Butler - 26, Stephen Davies - 14, Craig Boyce - 9
2Węgry69Robert Nagy - 7, Jozsef Petrikovics - 7, Laszlo Bodi - 3, - , -
2Węgry69Zoltan Adorjan - 24, Zoltan Hajdu - 18, Sandor Tihanyi - 10, - , -
3Finlandia47Olli Tyrvainen - 17, Vesa Ylinen - 16, Roy Malminheimo - 7, Juha Moksunen - 7, -
4Polska20Tomasz Gollob - 6, Jan Krzystyniak - 6, Krzysztof Okupski - 3, Eugeniusz Skupień - 2, -
4Polska20Dariusz Śledź - 2, Ryszard Franczyszyn - 1, Tomasz Fajfer - 0, Jacek Gomólski - 0, -

2 rundy: Lonigo (Włochy) - 20 maj, Karhula (Finlandia) - 28 maj

Grupa C

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Finlandia88Kai Niemi - 27, Olli Tyrvainen - 20, Vesa Ylinen - 20, Juha Moksunen - 19, Roy Malminheimo - 2
2Norwegia79Einar Kyllingstad - 26, Arnt Forland - 21, Lars Gunnestad - 20, Tor Einar Hjelm - 12, Odd Pettersen - 0
3Włochy48Armando Dal Chiele - 17, Valentino Furlanetto - 16, Armando Castagna - 9, Fabrizio Vesprini - 5, Andrea Maida - 1
4Austria24Heinrich Schatzer - 9, Toni Pilotto - 7, Walter Nebel - 5, Franz Leitner - 3, Siegfried Eder - 0

2 rundy: Gustrow (NRD) - 22 kwiecień, Ljubljana (Jugosławia) - 1 maj

Grupa D

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Austria69Toni Pilotto - 29, Heinrich Schatzer - 28, Walter Nebel - 12, - , -
2NRD69Mike Ott - 25, Thomas Diehr - 24, Ralf Peters - 11, - , -
3Bułgaria45Nikołaj Manew - 20, Zdrawko Jordanow - 18, Galin Weliczkow - 4, Rudolf Walentinow - 3, -
4Holandia33Ron Koppe - 14, Rene Elzinga - 12, Rob Dolman - 5, Henk Bangma - 2, -
5Jugosławia33Gregor Pintar - 17, Martin Peterca - 11, Kreso Omerzel - 5, - , -

1991

Vojens (Dania) - 14 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Dania51Jan O. Pedersen - 15, Hans Nielsen - 14, Tommy Knudsen - 13, Gert Handberg - 8, Brian Karger - 1
2Szwecja30Per Jonsson - 9, Henrik Gustafsson - 7, Jimmy Nilsen - 7, Tony Rickardsson - 7, Peter Nahlin - NS
3USA28Sam Ermolenko - 9, Billy Hamill - 9, Greg Hancock - 6, Rick Miller - 4, Ronnie Correy - 0
4Anglia11Martin Dugard - 4, Marvyn Cox - 3, Gary Havelock - 3, Chris Louis - 1, Paul Thorp - 0

Pardubice (Czechosłowacja) - 24 sierpień

Grupa A

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Szwecja49Henrik Gustafsson - 15, Per Jonsson - 15, Jimmy Nilsen - 13, Tony Rickardsson - 6, Peter Nahlin - 0
2Australia35Steve Regeling - 11, Craig Hodgson - 9, Shane Bowes - 6, Troy Butler - 5, Leigh Adams - 4
3Czechosłowacja21Vaclav Milik - 7, Zdenek Tesar - 7, Petr Vandirek - 4, Antonin Kasper II - 3, Vladimir Kalina - 0
4Węgry15Sandor Tihanyi - 8, Zoltan Adorjan - 3, Antal Kocso - 2, Zoltan Hajdu - 1, Jozsef Petrikovics - 1

2 rundy: Diedenbergen (RFN) - 7 lipiec, Debreczyn (Węgry) - 14 lipiec

Grupa B

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Węgry91Zoltan Adorjan - 25, Jozsef Petrikovics - 24, Zoltan Hajdu - 18, Sandor Tihanyi - 16, Robert Nagy - 8
2RFN60Andre Pollehn - 8, Robert Barth - 7, Peter Schroeck - 0, - , -
2RFN60Gerd Riss - 20, Klaus Lausch - 17, Tommy Dunker - 8, - , -
3Norwegia54Lars Gunnestad - 24, Tor Einar Hjelm - 13, Einar Kyllingstad - 10, Arnt Forland - 7, Odd Pettersen - 0
4Finlandia35Tomi Havu - 3, Olli Tyrvainen - 2, Janne Moksunen - 0, - , -
4Finlandia35Vesa Ylinen - 16, Mika Pellinen - 10, Juha Moksunen - 4, - , -

2 rundy: Lonigo (Włochy) - 19 maj, Tarnów (Polska) - 26 maj

Grupa C

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Norwegia64Lars Gunnestad - 34, Einar Kyllingstad - 22, Tor Einar Hielm - 8, - , -
2Włochy57Armando Castagna - 22, Armando Dal Chiele - 20, Valentino Furlanetto - 15, - , -
3Polska55Piotr Świst - 28, Tomasz Gollob - 19, Jacek Rempała - 5, Dariusz Śledź - 3, -
4Austria43Andreas Bossner - 18, Franz Leitner - 16, Heinrich Schatzer - 9, - , -
5Jugosławia19Kreso Omerzel - 7, Gregor Pintar - 7, Gerhard Lekse - 5, - , -

2 rundy: Leipzig (NRD) - 22 kwiecień, Krsko (Jugosławia) - 28 kwiecień

Grupa D

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Jugosławia61Gregor Pintar - 31, Gerhard Lekse - 15, Kreso Omerzel - 15, - , -
2NRD49Thomas Diehr - 26, Thomasen Hopp - 10, Herbert Mussehl - 7, Roland Sass - 5, Thomas Koch - 1
3Holandia48Robert Jan Munnecom - 17, Rene Elzinga - 14, Ron Koppe - 12, Rob Steman - 5, -
4Bułgaria43Zdrawko Jordanow - 18, Nikołaj Manew - 13, Georgi Petranow - 12, - , -
5Francja37Christophe Dubernard - 18, David Ochocki - 18, Christiano Ianotto - 1, - , -

1992

Kumla (Szwecja) - 19 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1USA39Greg Hancock - 11, Sam Ermolenko - 10, Billy Hamill - 10, Ronnie Correy - 5, Bobby Ott - 3
2Szwecja33Henrik Gustafsson - 12, Per Jonsson - 11, Tony Rickardsson - 7, Peter Nahlin - 2, Jimmy Nilsen - 1
3Anglia31Martin Dugard - 12, Gary Havelock - 7, Mark Loram - 7, Kelvin Tatum - 3, Joe Screen - 2
4Dania17Hans Nielsen - 11, Brian Karger - 3, Morten Andersen - 2, John Jorgensen - 1, Gert Handberg - 0

Kings Lynn (Anglia) - 6 wrzesień

Grupa A

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Anglia48Gary Havelock - 14, Mark Loram - 13, Joe Screen - 13, Kelvin Tatum - 5, Martin Dugard - 3
2Australia35Jason Lyons - 11, Leigh Adams - 9, Glenn Doyle - 8, Craig Boyce - 4, Shane Parker - 3
3Czechy23Bohumil Brhel - 8, Zdenek Tesar - 7, Roman Matousek - 4, Petr Vandirek - 4, Vaclav Milik - 0
4Węgry14Antal Kocso - 7, Robert Nagy - 3, Zoltan Adorjan - 2, Jozsef Petrikovics - 2, Sandor Tihanyi - 0

2 rundy: Elgane (Norwegia) - 21 czerwiec, Landshut (Niemcy) - 27 czerwiec

Grupa B

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Węgry69Jozsef Petrikovics - 18, Zoltan Hajdu - 17, Zoltan Adorjan - 16, Laszlo Bodi - 12, Antal Kocso - 6
2Polska66Tomasz Gollob - 28, Jacek Krzyżaniak - 14, Sławomir Drabik - 10, Piotr Świst - 8, -
2Polska66Mirosław Kowalik - 3, Piotr Paluch - 2, Robert Sawina - 1, - , -
3Norwegia53Lars Gunnestad - 21, Einar Kyllingstad - 16, Arnt Forland - 11, - , -
3Norwegia53Atle Knutsen - 3, Robert Langeland - 2, Willy Tjessem - 0, - , -
4Niemcy52Gerd Riss - 18, Robert Barth - 13, Klaus Lausch - 7, Thomas Meggle - 7, Carsten Pelzmann - 7

2 rundy: Leszno (Polska) - 10 maj, Seinajoki (Finlandia) - 31 maj

Grupa C

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Polska103Piotr Świst - 29, Tomasz Gollob - 27, Mirosław Kowalik - 18, - , -
1Polska103Jacek Krzyżaniak - 11, Piotr Pawlicki - 11, Jarosław Olszewski II - 7, - , -
2Włochy64Andrea Maida - 12, Armando Castagna - 9, Fabrizio Vesprini - 0, - , -
2Włochy64Paolo Salvatelli - 16, Armando Dal Chiele - 14, Valentino Furlanetto - 13, - , -
3Finlandia48Vesa Ylinen - 18, Juha Moksunen - 15, Olli Tyrvainen - 6, Mika Pellinen - 4, -
3Finlandia48Petri Nurmesniemi - 3, Marko Hyyrylainen - 2, Tomi Havu - 0, - , -
4Austria25Andreas Bossner - 12, Heinrich Schatzer - 9, Franz Leitner - 3, Thomas Stadler - 1, Walter Nebel - 0

2 rundy: Marmande (Francja) - 20 kwiecień, Ljubljana (Słowenia) - 3 maj

Grupa D

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Austria75Andreas Bossner - 35, Walter Nebel - 22, Heinrich Schatzer - 18, - , -
2Francja45Philippe Berge - 26, Christophe Dubernard - 12, David Ochocki - 7, - , -
3Holandia42Rob Steman - 21, Rene Elzinga - 10, Ron Koppe - 7, Henk Bangma - 4, -
4Słowenia40Gregor Pintar - 17, Gerhard Lekse - 11, Kreso Omerzel - 9, Igor Hauptmann - 3, -
5Łotwa36Andrejs Korolovs - 21, Jurijs Braucejs - 8, Valerijs Sokolovs - 7, - , -

1993

Coventry (Anglia) - 19 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1USA40Sam Ermolenko - 13, Billy Hamill - 10, Greg Hancock - 9, Josh Larsen - 5, Bobby Ott - 3
2Dania38Hans Nielsen - 13, Tommy Knudsen - 12, John Jorgensen - 8, Brian Karger - 5, - NS
3Szwecja28Tony Rickardsson - 9, Peter Karlsson - 7, Henrik Gustafsson - 6, Per Jonsson - 6, - NS
4Anglia14Joe Screen - 5, Gary Havelock - 4, Chris Louis - 2, Kelvin Tatum - 2, Martin Dugard - 1

Slangerup (Dania) - 22 sierpień

Grupa A

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Dania53Hans Nielsen - 15, Brian Andersen - 13, Tommy Knudsen - 13, Brian Karger - 12, -
2Australia28Jason Crump - 9, Jason Lyons - 8, Leigh Adams - 5, Craig Boyce - 3, Glenn Doyle - 3
3Polska27Tomasz Gollob - 10, Jacek Krzyżaniak - 7, Piotr Baron - 6, Dariusz Śledź - 4, -
4Czechy12Bohumil Brhel - 5, Petr Vandirek - 3, Antonin Svab II - 2, Antonin Kasper II - 1, Tomas Topinka - 1

Toruń (Polska) - 27 czerwiec

Grupa B

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Polska46Tomasz Gollob - 15, Jacek Krzyżaniak - 13, Piotr Baron - 12, Piotr Świst - 5, Piotr Protasiewicz - 1
2Węgry36Zoltan Adorjan - 10, Zsolt Boszormenyi - 9, Antal Kocso - 9, Jozsef Petrikovics - 8, Zoltan Hajdu - 0
3Niemcy26,5Gerd Riss - 12, Robert Barth - 8, Andre Pollehn - 5,5, Mike Ott - 1, -
4Norwegia11,5Lars Gunnestad - 5, Einar Kyllingstad - 3, John Pollestad - 2, Bjorn Tonnesen - 1,5, Rune Holta - 0

Neustadt (Niemcy) - 9 maj

Grupa C

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Niemcy38+3Gerd Riss - 14, Robert Barth - 10, Mike Ott - 8, Roland Kolros - 6, Andre Pollehn - 0
2Rosja38+2Rinat Mardanszin - 10, Michaił Starostin - 10, Oleg Kurguskin - 9, Oleg Wołochow - 9, -
3Włochy33Armando Castagna - 13, Valentino Furlanetto - 8, Paolo Salvatelli - 8, Armando Dal Chiele - 4, Massimo Mora - 0
4Austria11Heinrich Schatzer - 5, Andreas Bossner - 4, Helmut Lercher - 1, Toni Pilotto - 1, Rainer Selb - 0

Krsko (Słowenia) - 2 maj

Grupa D

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Rosja33Michaił Starostin - 15, Oleg Kurguskin - 9, Oleg Wołochow - 9, - , -
2Łotwa24Nikolajs Kokins - 10, Andrejs Korolovs - 8, Vladimirs Voronkovs - 6, - , -
3Słowenia17Gerhard Lekse - 7, Martin Peterca - 6, Gregor Pintar - 4, - , -
4Ukraina15Wołodymyr Trofymow - 8, Ołeksandr Latosinski - 5, Ihor Zwieriew - 2, - , -
5Francja4Stephane Tresarrieu - 4, Christian Cigana - 0, Christophe Dubernard - 0, - , -

1994

Broksted (Niemcy) - 18 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Szwecja23Tony Rickardsson - 12, Henrik Gustafsson - 11, Mikael Max - NS, - , -
2Polska20Tomasz Gollob - 16, Jacek Gollob - 4, Dariusz Śledź - 0, - , -
3Dania17Tommy Knudsen - 12+3, Hans Nielsen - 5, Jan Staechmann - 0, - , -
4Australia17Craig Boyce - 10+2, Leigh Adams - 7, Jason Crump - NS, - , -
5USA17Sam Ermolenko - 12+w, Greg Hancock - 5, Billy Hamill - NS, - , -
6Niemcy16Gerd Riss - 12, Andre Pollehn - 3, Robert Barth - 1, - , -
7Anglia16Mark Loram - 9, Chris Louis - 4, Gary Havelock - 3, - , -

Wrocław (Polska) - 4 wrzesień

Grupa A

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Australia26Leigh Adams - 13, Jason Crump - 12, Craig Boyce - 1, - , -
2Polska24Tomasz Gollob - 12, Dariusz Śledź - 12, Jacek Gollob - ns, - , -
3Czechy21Antonin Kasper II - 10, Tomas Topinka - 7, Bohumil Brhel - 4, - , -
4Włochy16Armando Castagna - 13, Andrea Maida - 2, Stefano Alfonso - 1, - , -
5Węgry15Zoltan Adorjan - 10, Laszlo Bodi - 5, Zoltan Hajdu - 0, - , -
6Norwegia13Lars Gunnestad - 11, Rune Holta - 2, Arnt Forland - 0, - , -
7Nowa Zelandia11Mitch Shirra - 8, Mark Thorpe - 3, Tony Briggs - ns, - , -

Lonigo (Włochy) - 3 lipiec

Grupa B

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Norwegia29Lars Gunnestad - 16, Rune Holta - 13, - , - , -
2Włochy25Armando Castagna - 15, Andrea Maida - 8, Stefano Alfonso - 2, - , -
3Finlandia17Vesa Ylinen - 13, Mika Pellinen - 4, - , - , -
4Austria15Franz Leitner - 8, Heinrich Schatzer - 6, Walter Nebel - 1, - , -
5Słowenia15Martin Peterca - 12, Gerhard Lekse - 3, - , - , -
6Rosja12Rinat Mardanszin - 8, Flur Kalimulin - 4, - , - , -
7Łotwa12Nikolajs Kokins - 8, Andrejs Korolovs - 2, Vladimirs Voronkovs - 2, - , -

Ljubljana (Słowenia) - 5 czerwiec

Grupa C

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Słowenia30Martin Peterca - 16, Gerhard Lekse - 14, Gregor Pintar - 0, - , -
2Łotwa25Andrejs Korolovs - 12, Vladimirs Voronkovs - 8, Nikolajs Kokins - 5, - , -
3Francja20Philippe Berge - 13, Christophe Dubernard - 5, Stephane Tresarrieu - 2, - , -
4Holandia19Rob Steman - 13, Patrick Verbrugge - 6, Roy Verbrugge - 0, - , -
5Ukraina13Wołodymyr Kołodij - 9, Ołeksandr Latosinski - 4, Dmytro Hrezin - 0, - , -
6Słowacja11Gaspar Forgac - 7, Vladimir Visvader - 4, - , - , -
7Białoruś8Wiktor Sidorienko - 5, Siergiej Maniulow - 3, Leonid Taranow - 0, - , -

1995

Budgoszcz (Polska) - 24 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Dania28Tommy Knudsen - 15, Hans Nielsen - 13, Brian Karger - 0, - , -
2Anglia22Mark Loram - 11, Chris Louis - 11, Steve Schofield - NS, - , -
3USA19Sam Ermolenko - 9, Greg Hancock - 8+3, Billy Hamill - 2, - , -
4Szwecja19Tony Rickardsson - 15+2, Henrik Gustafsson - 4, Peter Karlsson - 0, - , -
5Australia14Jason Crump - 8, Craig Boyce - 6, Leigh Adams - 0, - , -
6Polska13Tomasz Gollob - 12, Jacek Gollob - 1, Rafał Dobrucki - 0, - , -
7Norwegia11Lars Gunnestad - 8, Rune Holta - 3, Arnt Forland - 0, - , -

Pocking (Niemcy) - 26 sierpień

Grupa A

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Anglia28Mark Loram - 15, Chris Louis - 13, Steve Schofield - ns, - , -
2Norwegia23Rune Holta - 13, Lars Gunnestad - 10, - , - , -
3Niemcy18Gerd Riss - 12, Robert Barth - 6, Andre Pollehn - 0, - , -
4Czechy18Antonin Kasper II - 12, Tomas Topinka - 6, Roman Matousek - ns, - , -
5Węgry17Zoltan Adorjan - 17, Robert Nagy - 0, Csaba Hell - 0, - , -
6Włochy14Stefano Alfonso - 8, Armando Castagna - 6, Andrea Maida - 0, - , -
7Ukraina7Wołodymyr Kołodij - 5, Ołeksandr Latosinski - 1, Ihor Marko - 1, - , -

Krsko (Słowenia) - 2 lipiec

Grupa B

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Norwegia26Lars Gunnestad - 15, Rune Holta - 11, - , - , -
2Ukraina22+3Ihor Marko - 15, Wołodymyr Kołodij - 7, Ołeksandr Latosinski - 0, - , -
3Słowenia22+2Gerhard Lekse - 15, Gregor Pintar - 6, Martin Peterca - 1, - , -
4Austria17Heinrich Schatzer - 9, Franz Leitner - 8, Helmut Lercher - 0, - , -
5Łotwa16Andrejs Korolovs - 8, Nikolajs Kokins - 6, Vladimirs Voronkovs - 2, - , -
6Nowa Zelandia12Mark Thorpe - 10, Tony Briggs - 2, - , - , -
7Finlandia11Vesa Ylinen - 8, Kaj Laukkanen - 3, - , - , -

Togliatti (Rosja) - 4 czerwiec

Uwaga ! Na zawodach nie stawiły się reprezentacje Słowacji i Bułgarii.

Grupa C

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Ukraina37Ihor Marko - 17, Wołodymyr Kołodij - 13, Ołeksandr Latosinski - 7, - , -
2Łotwa32Vladimirs Voronkovs - 13, Andrejs Korolovs - 10, Nikolajs Kokins - 9, - , -
3Rosja30Oleg Kurguskin - 13, Siergiej Jeroszyn - 11, Roman Poważny - 6, - , -
4Chorwacja12Zlatko Krżnarić - 6, Renato Kuster - 3, Zeljko Feher - 3, - , -
5Francja10Christophe Dubernard - 6, Stephane Tressarrieu - 3, Thierry Bouin - 1, - , -

1996

Diedenbergen (Niemcy) - 15 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Polska27Tomasz Gollob - 15, Sławomir Drabik - 12, Piotr Protasiewicz - 0, - , -
2Rosja22Rinat Mardanszin - 13, Siergiej Darkin - 4, Oleg Kurguskin - 5, - , -
3Dania21Brian Andersen - 16, Jesper B. Monberg - 4, Nicki Pedersen - 1, - , -
4Niemcy20Gerd Riss - 13, Robert Barth - 6, Robert Kessler - 0, - , -
5Szwecja14Niklas Klingberg - 7, Stefan Danno - 7, Daniel Andersson - 0, - , -
6Anglia12Paul Thorp - 9, Sean Wilson - 3, Scott Nicholls - NS, - , -
7Węgry9Zoltan Adorjan - 3, Norbert Magosi - 3, Sandor Tihanyi - 3, - , -

Piła (Polska) - 25 sierpień

Uwaga ! Na zawodach nie stawiła się reprezentacja Australii, która została zastąpiona kadrą B z Polski.

Grupa A

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Polska25Piotr Protasiewicz - 13, Tomasz Gollob - 10, Rafał Dobrucki - 2, - , -
2Rosja24Rinat Mardanszin - 16, Siergiej Darkin - 8, Flur Kalimulin - ns, - , -
3Węgry19Csaba Hell - 10, Zoltan Adorjan - 9, Sandor Tihanyi - ns, - , -
4Czechy18Tomas Topinka - 13, Antonin Kasper II - 4, Bohumil Brhel - 1, - , -
5Norwegia15Lars Gunnestad - 9, Trygve Jensen - 6, Rune Holta - ns, - , -
6Polska B13Wiesław Jaguś - 9, Grzegorz Walasek - 4, Sebastian Ułamek - 0, - , -
7Ukraina11Ihor Marko - 9, Ołeksandr Latosinski - 2, - , - , -

Ljubljana (Słowenia) - 30 czerwiec

Grupa B

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Rosja25Oleg Kurguskin - 12, Siergiej Darkin - 9, Roman Poważny - 4, - , -
2Ukraina22Ihor Marko - 11, Wołodymyr Trofymow - 9, Ołeksandr Latosinski - 2, - , -
3Łotwa21Vladimirs Voronkovs - 13, Nikolajs Kokins - 8, Aleksandrs Biznia - 0, - , -
4Włochy19Andrea Maida - 11, Valentino Furlanetto - 8, Alessandro Milanese - 0, - , -
5Słowenia16Gerhard Lekse - 8, Kreso Omerzel - 7, Gregor Pintar - 1, - , -
6Austria14Andreas Bossner - 11, Helmut Lercher - 3, Thomas Stadler - 0, - , -
7Chorwacja9Zlatko Krżnarić - 6, Krunoslav Zganec - 2, Renato Kuster - 1, - , -

Prelog (Chorwacja) - 2 czerwiec

Na zaowdach nie stawiły się reprezentacje Nowej Zelandii i Finałndii.

Grupa C

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Rosja42Siergiej Jeroszyn - 15, Oleg Kurguskin - 15, Siergiej Darkin - 12, - , -
2Chorwacja29Zlatko Krżnarić - 13, Krunoslav Zganec - 11, Renato Kuster - 5, - , -
3Holandia23Rob Steman - 14, Patrick Verbrugge - 5, Jan Van Dekjk - 4, - , -
4Francja16Christophe Dubernard - 10, Jerome Georges - 5, Thierry Bouin - 1, - , -
5Bułgaria9Nikołaj Manew - 7, Rudolf Walentinow - 2, Milen Manew - 0, - , -

1997

Piła (Polska) - 13 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Dania27Hans Nielsen - 14, Tommy Knudsen - 13, Jesper B. Monberg - NS, - , -
2Polska25Tomasz Gollob - 13, Piotr Protasiewicz - 12, Jacek Krzyżaniak - 0, - , -
3Szwecja21Tony Rickardsson - 17, Jimmy Nilsen - 3, Peter Karlsson - 1, - , -
4Niemcy17Robert Barth - 9, Robert Kessler - 8, Matthias Kroger - NS, - , -
5Czechy16Tomas Topinka - 10, Antonin Kasper II - 6, Vaclav Milik - 0, - , -
6Rosja10Roman Poważny - 7, Rinat Mardanszin - 3, Siergiej Jeroszyn - 0, - , -
7Węgry9Sandor Tihanyi - 6, Zoltan Adorjan - 3, Laszlo Bodi - 0, - , -

Debreczyn (Węgry) - 23 sierpień

Grupa A

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Czechy27Antonin Kasper II - 16, Tomas Topinka - 11, Vaclav Milik - ns, - , -
2Węgry25Zoltan Adorjan - 10, Sandor Tihanyi - 10, Laszlo Bodi - 5, - , -
3Słowenia19Matej Ferjan - 14, Izak Santej - 5, Gerhard Lekse - ns, - , -
4Ukraina15Ihor Marko - 10, Wołodymyr Kołodij - 5, Ołeksandr Latosinski - ns, - , -
5Norwegia15Trygve Jensen - 11, Kenneth Borgenhaug - 4, - , - , -
6Włochy14Andrea Maida - 10, Alessandro Dalla Valle - 4, Alessandro Milanese - ns, - , -
7Łotwa11Nikolajs Kokins - 7, Aleksandrs Biznia - 4, - , - , -

Krsko (Słowenia) - 21 czerwiec

Uwaga ! Na zawodach nie stawiły się reprezentacje Holandii i Białorusi.

Grupa B

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Słowenia38Matej Ferjan - 17, Izak Santej - 14, Gerhard Lekse - 7, - , -
2Włochy29Andrea Maida - 16, Alessandro Dalla Valle - 8, Simone Tadiello - 5, - , -
3Austria24Toni Pilotto - 12, Helmut Lercher - 7, Andreas Bossner - 5, - , -
4Chorwacja16Zlatko Krżnarić - 8, Krunoslav Zganec - 6, Zeljko Feher - 2, - , -
5Francja11Christophe Dubernard - 7, Stephane Tressarrieu - 2, Jerome Georges - 2, - , -

1998

Vojens (Dania) - 11 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1USA28Billy Hamill - 16, Greg Hancock - 12, Sam Ermolenko - NS, - , -
2Szwecja24Jimmy Nilsen - 13, Peter Karlsson - 6, Tony Rickardsson - 5, - , -
3Dania23Hans Nielsen - 10, Brian Andersen - 9, Brian Karger - 4, - , -
4Polska17Tomasz Gollob - 15, Robert Dados - 2, Jacek Gollob - 0, - , -
5Niemcy14Matthias Kroger - 7, Robert Barth - 6, Gerd Riss - 1, - , -
6Czechy14Antonin Kasper II - 9, Marian Jirout - 5, Adrian Rymel - NS, - , -
7Węgry6Zoltan Adorjan - 5, Sandor Tihanyi - 1, - , - , -

Grupa A

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
2Ukraina5Ołeksandr Latosinski - 0, Ihor Marko - 1, - , - , -
32Rosja3Siergiej Darkin - 13, Roman Poważny - 12, Oleg Kurguskin - 7, - , -
35Węgry2Zoltan Adorjan - 16, Sandor Tihanyi - 14, Robert Nagy - 5, - , -
40Czechy1Antonin Kasper II - 15, Marian Jirout - 15, Adrian Rymel - 10, - , -
8Łotwa4Nikolajs Kokins - 4, Aleksandrs Biznia - 4, - , - , -

Daugavpils (Łotwa) - 7 czerwiec

Grupa B

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Łotwa35Nikolajs Kokins - 18, Vladimirs Voronkovs - 17, - , - , -
2Norwegia29Lars Gunnestad - 20, Arnt Forland - 9, - , - , -
3Słowenia26Matej Ferjan - 16, Tomaz Sustersic - 10, - , - , -
3Ukraina27Ihor Marko - 14, Ołeksandr Latosinski - 13, - , - , -
5Włochy3Simone Terenzani - 3, Nicola Andriolo - 0, - , - , -

1999

Pardubice (Czechy) - 2 październik

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Australia51Leigh Adams - 14, Jason Crump - 13, Ryan Sullivan - 12, Jason Lyons - 10, Todd Wiltshire - 2
2Czechy35Ales Dryml II - 10, Bohumil Brhel - 9, Antonin Kasper II - 8, Michal Makovsky - 8, Antonin Svab II - 0
3USA29Sam Ermolenko - 15+3, Greg Hancock - 6, Billy Hamill - 6, Josh Larsen - 2, Ronnie Correy - 0
4Anglia29Mark Loram - 12, Chris Louis - 12, Joe Screen - 4+2, Carl Stonehewer - 1, Andy Smith - 0

Poole (Anglia) - 15 sierpień

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Anglia53Chris Louis - 15, Joe Screen - 14, Mark Loram - 12, Carl Stonehewer - 7, Scott Nicholls - 5
2Dania45Jesper B. Monberg - 14, Hans Nielsen - 14, Brian Karger - 9, John Jorgensen - 8, Charlie Gjedde - ns
3Niemcy30Robert Barth - 14, Gerd Riss - 8, Matthias Kroger - 3, Joachim Kugelmann - 3, Robert Kessler - 2
4Węgry16Attila Stefani - 5, Sandor Tihanyi - 5, Zoltan Adorjan - 4, Robert Nagy - 2, -

Leszno (Polska) - 22 sierpień

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Australia51Jason Crump - 17, Jason Lyons - 13, Leigh Adams - 12, Ryan Sullivan - 9, Todd Wiltshire - ns
2Polska43Tomasz Gollob - 15, Piotr Protasiewicz - 11, Rafał Dobrucki - 6, Sławomir Drabik - 6, Roman Jankowski - 5
3Szwecja26Henrik Gustafsson - 9, Mikael Max - 9, Stefan Danno - 8, Peter Svensson - 0, Jimmy Nilsen - 0
4Rosja24Oleg Kurguskin - 11, Siergiej Darkin - 7, Roman Poważny - 4, Siergiej Jeroszyn - 1, Michaił Starostin - 1

Abensberg (Niemcy) - 24 maj

Na zawodach nie stawiła się reprezentacja Łotwy.

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Niemcy56Gerd Riss - 16, Matthias Kroger - 14, Joachim Kugelmann - 14, Robert Barth - 12, Herbert Rudolph - ns
2Norwegia39Bernt Enge Larsen - 12, Kenneth Borgenhaug - 11, Bjorn G. Hansen - 9, Kjell Oyvind Sola - 7, -
3Chorwacja29Zlatko Krżnarić - 17, Renato Kuster - 8, Zeljko Feher - 4, Tomislav Radic - 0, -
4Holandia20Theo Pijper - 10, Maik Groen - 9, Henk Bos II - 1, Jim Groen - 1, -

2000

Coventry (Anglia) - 17 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Szwecja40Tony Rickardsson - 16+3, Peter Karlsson - 12, Henrik Gustafsson - 10, Mikael Max - 2, Niklas Klingberg - 0
2Anglia40Joe Screen - 12, Mark Loram - 11+2, Chris Louis - 8, Carl Stonehewer - 5, Martin Dugard - 4
3USA25Greg Hancock - 16, Billy Hamill - 10, John Cook - 7, Sam Ermolenko - 2, Brent Werner - 0
4Australia29Jason Crump - 13, Leigh Adams - 12, Ryan Sullivan - 2, Todd Wiltshire - 2, Craig Boyce - 0

Landshut (Niemcy) - 22 lipiec

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1USA52Billy Hamill - 18, John Cook - 12, Greg Hancock - 12, Ronnie Correy - 10, -
2Dania46Nicki Pedersen - 15, Brian Andersen - 10, Brian Karger - 10, Jesper B. Monberg - 6, Bjarne Pedersen - 5
3Niemcy25Robert Barth - 10, Matthias Kroger - 7, Robert Kessler - 6, Joachim Kugelmann - 2, Mirko Wolter - 0
4Włochy20Stefano Alfonso - 8, Armando Castagna - 7, Alessandro Dalla Valle - 3, Andrea Maida - 2, Simone Tadiello - NS

Częstochowa (Polska) - 15 lipiec

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Szwecja50Henrik Gustafsson - 15, Tony Rickardsson - 13, Mikael Max - 12, Peter Karlsson - 10, Niklas Klingberg - NS
2Polska46Tomasz Gollob - 15, Piotr Protasiewicz - 13, Grzegorz Walasek - 10, Rafał Dobrucki - 4, Sebastian Ułamek - 4
3Czechy25Bohumil Brhel - 11, Antonin Kasper II - 9, Antonin Svab II - 4, Lukas Dryml - 1, Marian Jirout - 0
4Norwegia23Lars Gunnestad - 12, Rune Holta - 11, Bjorn G. Hansen - 0, Tor Einar Hjelm - 0, Trond Skretting - 0

Blijham (Holandia) - 6 maj

Runda Kwalifikacyjna 1

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Norwegia46Rune Holta - 17, Lars Gunnestad - 16, Bjorn G. Hansen - 9, Kenneth Borgenhaug - 2, Tor Einar Hjelm - 2
2Finlandia42+3Kaj Laukkanen - 14, Petri Kokko - 12, Kauko Nieminen - 10, Toni Reima - 3, Toni Salmela - 3
3Rosja42+2Roman Poważny - 13, Rinat Mardanszin - 12, Siergiej Jeroszyn - 8, Eduard Szajchulin - 8, Tałgat Galejew - 1
4Holandia14Roy Verbrugge - 6, Jim Groen - 4, Erik Eijbergen - 3, Emiel Groen - 1, Henk Bos II - 0

Lonigo (Włochy) - 3 czerwiec

Runda Kwalifikacyjna 2

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Włochy50Andrea Maida - 16, Alessandro Dalla Valle - 14, Armando Castagna - 9, Stefano Alfonso - 7, Simone Tadiello - 4
2Słowenia39+3Matej Ferjan - 17, Izak Santej - 13, Jernej Kolenko - 4, Ales Dolinar - 3, Gerhard Lekse - 2
3Węgry39+2Robert Nagy - 10, Attila Stefani - 8, Sandor Tihanyi - 8, Laszlo Szatmari - 7, Zoltan Adorjan - 6
4Francja16Sebastian Tresarrieu - 6, Jeremy Barraud - 4, Stephane Tresarrieu - 4, Christophe Dubernard - 1, Fabrice Ostyn - 1

2001

Wrocław (Polska) - 7 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Australia68Jason Crump - 20, Leigh Adams - 16, Ryan Sullivan - 13, Todd Wiltshire - 10, Craig Boyce - 9
2Polska65Tomasz Gollob - 23, Sebastian Ułamek - 13, Krzysztof Cegielski - 11, Piotr Protasiewicz - 9, Jacek Krzyżaniak - 5
3Szwecja51Tony Rickardsson - 15, Niklas Klingberg - 10, Andreas Jonsson - 9, Mikael Max - 8, Jimmy Nilsen - 7
4Dania44Nicki Pedersen - 16, Brian Andersen - 9, Hans Clausen - 6, Bjarne Pedresen - 6, Jesper B. Monberg - 5
5USA30Billy Hamill - 13, Greg Hancock - 9, John Cook - 5, Billy Janniro - 1, Brent Werner - 2

Wrocław (Polska) - 5 lipiec

Baraż

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Dania66Nicki Pedersen - 18, Jesper B. Monberg - 14, Hans Clausen - 13, Brian Andersen - 12, Bjarne Pedersen - 9
2USA65Sam Ermolenko - 19+4, Greg Hancock - 19, John Cook - 11, Brent Werner - 8, Billy Janniro - 4
3Wielka Brytania65Mark Loram - 16+2, Carl Stonehewer - 16, Lee Richardson - 15, Gary Havelock - 14, Paul Hurry - 2
4Czechy43Bohumil Brhel - 13+3, Ales Dryml II - 10, Antonin Kasper II - 10, Marian Jirout - 7, Michal Makovsky - 0
5Rosja20Siergiej Darkin - 6, Siergiej Kuzin - 5, Roman Poważny - 4+1, Eduard Szajchulin - 3, Oleg Kurguskin - 1

Gdańsk (Polska) - 3 lipiec

Runda Kwalifikacyjna 3

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Australia56Jason Crump - 15, Leigh Adams - 13, Ryan Sullivan - 13, Todd Wiltshire - 13, Jason Lyons - 2
2USA41Sam Ermolenko - 8+2, Greg Hancock - 10, John Cook - 9, Brent Werner - 7, Billy Janniro - 5
3Czechy35Bohumil Brhel - 13+0, Antonin Kasper II - 9, Ales Dryml II - 8, Marian Jirout - 5, Michal Makovsky - 0
4Węgry16Robert Nagy - 7+2, Attila Stefani - 4, Norbert Magosi - 2, Laszlo Szatmari - 1, Gabor Szegvari - 0

Gdańsk (Polska) - 2 lipiec

Runda Kwalifikacyjna 2

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Szwecja57Andreas Jonsson - 14, Tony Rickardsson - 14, Mikael Max - 12, Jimmy Nilsen - 11, Niklas Klingberg - 6
2Dania48Nicki Pedersen - 12+3, Jesper B. Monberg - 12, Brian Andersen - 10, Bjarne Pedresen - 7, Hans Clausen - 4
3Rosja31Siergiej Darkin - 11, Roman Poważny - 11, Siergiej Kuzin - 5, Eduard Szajchulin - 2+1, Rinat Mardanszin - 1
4Słowenia12Izak Santej - 5, Jernej Kolenko - 4, Matej Ferjan - 3, Primoz Klenovsek - 0, Primoz Legan - 0

Gdańsk (Polska) - 1 lipiec

Runda Kwalifikacyjna 1

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Polska62Krzysztof Cegielski - 14, Tomasz Gollob - 14, Sebastian Ułamek - 14, Piotr Protasiewicz - 13, Mirosław Kowalik - 7
2Wielka Brytania49Mark Loram - 15+2, Lee Richardson - 13, Gary Havelock - 10, Carl Stonehewer - 9, Paul Hurry - 0
3Finlandia22Kaj Laukkanen - 7+1, Joonas Kylmarkorpi - 7, Kauko Nieminen - 5, Petri Kokko - 1, Tomi Reima - 1
4Niemcy15Joachim Kugelmann - 9+1, Herbert Rudolph - 3, Jorg Pingel - 1, Gerd Riss - 1, Steffen Mell - 0

Debreczyn (Węgry) - 3 czerwiec

Eliminacja 1

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Finlandia48Joonas Kylmakorpi - 13, Kauko Nieminen - 13, Kaj Laukkanen - 12, Tomi Reima - 6, Petri Kokko - 4
2Węgry47Robert Nagy - 14, Norbert Magosi - 13, Laszlo Szatmari - 10, Gabor Szegvari - 10, Zsolt Bencze - ns
3Norwegia14Bjorn G. Hansen - 7, Pierre Moen - 3, Rune Holta - 2, Eivind Reppen - 2, -
4Łotwa10Leonids Paura - 4, Deniss Popovics - 3, Aleksandrs Iwanows - 2, Stanislavs Paura - 1, -

Ljubljana (Słowenia) - 3 czerwiec

Eliminacja 2

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Słowenia48Matej Ferjan - 15, Izak Santej - 14, Jernej Kolenko - 10, Matej Zagar - 6, Ales Dolinar - 3
2Rosja45Siergiej Darkin - 12, Eduard Szajchulin - 12, Rinat Mardanszin - 11, Roman Poważny - 10, -
3Włochy25Alessandro Dalla Valle - 8, Armando Castagna - 6, Andrea Maida - 6, Simone Tadiello - 4, Christian Miotello - 4
4Ukraina1Ołeksandr Latosinski - 1, Ihor Borysenko - 0, Ihor Jepifanow - 0, Petro Fedyk - 0, -

2002

Peterborough (Anglia) - 10 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Australia64Leigh Adams - 17, Ryan Sullivan - 17, Jason Crump - 14, Todd Wiltshire - 13, Jason Lyons - 3
2Dania58Bjarne Pedersen - 17, Nicki Pedersen - 14, Hans N. Andersen - 12, Ronni Pedersen - 7, Charlie Gjedde - 5
3Szwecja54Tony Rickardsson - 12, Peter Karlsson - 13, Mikael Max - 11, Niklas Klingberg - 10, Stefan Andersson - 5
4Polska48Tomasz Gollob - 16, Jarosław Hampel - 14, Krzysztof Cegielski - 9, Piotr Protasiewicz - 6, Grzegorz Walasek - 2
5Czechy36Lukas Dryml - 10, Ales Dryml II - 13, Bohumil Brhel - 5, Tomas Topinka - 3, Antonin Kasper II - 1

Peterborough (Wielka Brytania) - 8 sierpień

Baraż

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Czechy54Ales Dryml II - 13, Lukas Dryml - 13, Antonin Kasper II - 11, Tomas Topinka - 10, Bohumil Brhel - 7
2Dania51Bjarne Pedersen - 15, Nicki Pedersen - 15, Hans N. Andersen - 10, Ronni Pedersen - 7, Charlie Gjedde - 4
3USA51Greg Hancock - 18+4, Billy Hamill - 13, Ryan Fisher - 7, Brent Werner - 6, Billy Janniro - 3
4Wielka Brytania49Lee Richardson - 16, Carl Stonehewer - 14, Joe Screen - 10, Sean Wilson - 5, Gary Havelock - 4
5Finlandia19Kaj Laukkanen - 5, Tomi Reima - 5, Joonas Kylmarkorpi - 4+0, Kauko Nieminen - 3, Toni Salmela - 2

Eastbourne (Wielka Brytania) - 6 sierpień

Runda Kwalifikacyjna 3

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Polska57Jarosław Hampel - 14, Piotr Protasiewicz - 13, Grzegorz Walasek - 12, Krzysztof Cegielski - 11, Tomasz Gollob - 7
2USA49Greg Hancock - 15+2, Billy Hamill - 11, Billy Janniro - 11, Brent Werner - 7, Ryan Fisher - 3
3Rosja24Siergiej Darkin - 8, Roman Poważny - 6+2, Dienis Sajfutdinow - 5, Siergiej Kuzin - 2, Eduard Szajchulin - 1
4Słowenia19Jernej Kolenko - 7, Izak Santej - 5, Matej Zagar - 3+2, Ales Dolinar - 1, Denis Stojs - 1

Poole (Wielka Brytania) - 5 sierpień

Runda Kwalifikacyjna 2

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Szwecja55Tony Rickardsson - 15, Mikale Max - 14, Stefan Andersson - 10, Peter Karlsson - 9, Niklas Klingberg - 7
2Dania41Hans N. Andersen - 11, Bjarne Pedersen - 11, Nicki Pedersen - 9, Ronni Pedersen - 8+0, Charlie Gjedde - 2
3Finlandia32Joonas Kylmakorpi - 12, Kaj Laukkanen - 10+2, Kauko Nieminen - 4, Toni Salmela - 3, Tomi Reima - 1
4Węgry19Laszlo Szatmari - 6+1, Norbert Magosi - 4, Sandor Tihanyi - 4, Csaba Hell - 3, Attila Stefani - 1

Sheffield (Wielka Brytania) - 4 sierpień

Runda Kwalifikacyjna 1

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Australia46Ryan Sullivan - 12+3, Todd Wiltshire - 12, Jason Crump - 9, Leigh Adams - 8, Jason Lyons - 2
2Wielka Brytania42Joe Screen - 11, Lee Richardson - 10, Mark Loram - 8, Gary Havelock - 7, Sean Wilson - 6
3Czechy28Bohumil Brhel - 6+2, Lukas Dryml - 7, Antonin Kasper II - 6, Ales Dryml II - 5, Tomas Topinka - 2
4Niemcy9Robert Kessler - 5+0, Robert Barth - 4, Matthias Kroger - 0, Joachim Kugelmann - 0, Steffen Mell - 0

Abensberg (Niemcy) - 20 maj

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Słowenia49Matej Ferjan - 15, Izak Santej - 12, Matej Zagar - 12, Jernej Kolenko - 6, Ales Dolinar - 4
2Niemcy46Robert Barth - 12, Matthias Kroger - 12, Joachim Kugelmann - 11, Jorg Pingel - 11, Mirko Wolter - ns
3Łotwa17Leonids Paura - 5, Nikolajs Kokins - 5, Vladimirs Voronkovs - 4, Aleksandrs Biznia - 3, Aleksandr Iwanow - 1
4Austria8Walter Nebel - 3, Oliver Ozelt - 2, Fritz Wallner - 2, Rene Pfeiffer - 1, -

2003

Vojens (Dania) - 9 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Szwecja62Mikael Max - 21, Andreas Jonsson - 12, Peter Karlsson - 10, Peter Ljung - 10, David Ruud - 5
2Australia57Jason Crump - 17, Leigh Adams - 15, Todd Wiltshire - 15, Ryan Sullivan - 10, Jason Lyons - 0
3Dania53Nicki Pedersen - 17, Charlie Gjedde - 12, Bjarne Pedersen - 9, Hans Andersen - 7, Ronni Pedersen - 4
4Polska49Tomasz Gollob - 15, Jarosław Hampel - 13, Tomasz Bajerski - 8, Sebastian Ułamek - 6, Piotr Protasiewicz - 4
5Wielka Brytania44Lee Richardson - 10, Scott Nicholls - 13, David Norris - 8, Dean Barker - 6, Gary Havelock - 3

Outrup (Dania) - 7 sierpień

Baraż

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Wielka Brytania80Scott Nicholls - 19, Lee Richardson - 18, Gary Havelock - 15, Dean Barker - 14, David Norris - 14
2Szwecja63Andreas Jonsson - 20, Peter Karlsson - 18, Mikael Max - 12, David Ruud - 8, Peter Ljung - 5
3Czechy61Tomas Topinka - 15+3, Bohumil Brhel - 18, Ales Dryml II - 11, Lukas Dryml - 10, Antonin Svab II - 4
4Finlandia26Kaj Laukkanen - 12+1, Joonas Kylmarkorpi - 6, Kauko Nieminen - 3, Juha Hautamaki - 2, Tomi Reima - 2
5Rosja24Roman Poważny - 8, Rienat Gafurow - 7, Siergiej Darkin - 6, Dienis Gizatullin - 2, Siemion Własow - 1

Holsted (Dania) - 5 sierpień

Runda Kwalifikacyjna 3

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Polska58Tomasz Gollob - 13, Jarosław Hampel - 13, Tomasz Bajerski - 12, Sebastian Ułamek - 11, Piotr Protasiewicz - 9
2Szwecja56Andreas Jonsson - 14, Tony Rickardsson - 14, Peter Karlsson - 13, Mikael Max - 9, David Ruud - 6
3Rosja28Siergiej Darkin - 6+3, Roman Poważny - 7, Siemion Własow - 6, Rienat Gafurow - 4, Dienis Gizatullin - 2
4Węgry9Norbert Magosi - 6+1, Sandor Tihanyi - 2, Zoltan Adorjan - 0, Csaba Hell - 0, Szabolcs Vida - 0

Outrup (Dania) - 4 sierpień

Runda Kwalifikacyjna 2

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Australia62Leigh Adams - 15, Jason Crump - 15, Jason Lyons - 14, Ryan Sullivan - 11, Todd Wiltshire - 7
2Wielka Brytania60Lee Richardson - 16+3, David Norris - 12, Scott Nicholls - 11, Dean Barker - 10, Gary Havelock - 8
3Słowenia28Matej Zagar - 11+2, Ales Dolinar - 4, Jernej Kolenko - 4, Izak Santej - 4, Denis Stojs - 3
4Włochy6Christian Miotello - 2+1, Andrea Maida - 2, Simone Muratelli - 1, Simone Terenzani - 0, Daniele Tessari - 0

Holsted (Dania) -3 sierpień

Runda Kwalifikacyjna 1

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Dania62Nicki Pedersen - 15, Hans N. Andersen - 13, Kenneth Bjerre - 12, Bjarne Pedresen - 12, Niels K. Iversen - 10
2Czechy51Bohumil Brhel - 15, Tomas Topinka - 10+2, Ales Dryml II - 10, Lukas Dryml - 9, Josef Franc - 5
3Finlandia32Joonas Kylmakorpi - 14+2, Kaj Laukkanen - 9, Juha Hautamaki - 3, Kauko Nieminen - 3, Tomi Reima - 1
4Niemcy10Mirko Wolter - 3+1, Christian Hefenbrock - 2, Ronny Weis - 2, Mathias Schultz - 1, Martin Smolinski - 1

Daugavpils (Łotwa) - 11 maj

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Niemcy65Mirko Wolter - 19, Christian Hefenbrock - 14, Mathias Schultz - 12, Ronny Weis - 12, Thomas Stange - 8
2Słowenia62+3Izak Santej - 17, Matej Zagar - 15, Ales Dolinar - 12, Jernej Kolenko - 12, Denis Stojs - 6
3Łotwa62+2Andrejs Korolovs - 17, Nikolajs Kokins - 13, Vladimirs Voronkovs - 13, Deniss Popovics - 11, Aleksandrs Biznia - 8
4Włochy40Armando Castagna - 15, Emiliano Sanchez - 13, Simone Terenzani - 7, Christian Miotello - 5, Alessandro Dalla Valle - 0
5Austria19Fritz Wallner - 10, Markus Pichler - 5, Rene Pfeiffer - 2, Iwan Nagar - 1, Oliver Ozelt - 1

2004

Poole (Wielka Brytania) - 7 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Szwecja23Peter Karlsson - 12, Tony Rickardsson - 12, Antonio Lindback - 9, Mikael Max - 9, Andreas Jonsson - 7
2Wielka Brytania32Mark Loram - 12, Lee Richardson - 10, Gary Havelock - 9, David Norris - 9, Scott Nicholls - 8
3Dania48Hans N. Andersen - 11, Bjarne Pedersen - 7+1, Niels K. Iversen - 5, Kenneth Bjerre - 4, Nicki Pedersen - 4
4Polska49Janusz Kołodziej - 10+0, Jarosław Hampel - 6, Marcin Rempała - 4, Tomasz Gollob - 2, Krzysztof Kasprzak - 1

Poole (Wielka Brytania) - 5 sierpień

Baraż

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Szwecja49Peter Karlsson - 13, Andreas Jonsson - 12, Tony Rickardsson - 10, Antonio Lindback - 8, Mikael Max - 6
2Polska43Tomasz Gollob - 12, Jarosław Hampel - 10, Janusz Kołodziej - 9, Krzysztof Kasprzak - 7, Grzegorz Walasek - 5
3Australia42Leigh Adams - 14, Jason Crump - 11+1, Steve Johnston - 7, Ryan Sullivan - 6, Craig Boyce - 3
4Czechy17Lukas Dryml - 5, Tomas Topinka - 5+0, Ales Dryml II - 5, Josef Franc - 2, Bohumil Brhel - 1

Eastbourne (Wielka Brytania) - 3 sierpień

Runda Kwalifikacyjna 2

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Dania60Nicki Pedersen - 14, Hans N. Andersen - 13, Bjarne Pedersen - 13, Niels K. Iversen - 11, Kenneth Bjerre - 9
2Australia52Leigh Adams - 10+3, Jason Crump - 12, Ryan Sullivan - 10, Steve Johnston - 9, Adam Shields - 8
3Czechy32Ales Dryml II - 9+3, Tomas Topinka - 7, Lukas Dryml - 6, Bohumil Brhel - 5, Josef Franc - 2
4Włochy14Emiliano Sanchez - 4+2, Paolo Salvatelli - 3, Simone Terenzani - 3, Andrea Maida - 1, Daniele Tessari - 1

Eastbourne (Wielka Brytania) - 2 sierpień

Runda Kwalifikacyjna 1

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Wielka Brytania58Mark Loram - 15, Scott Nicholls - 13, David Norris - 11, Lee Richardson - 10, Joe Screen - 9
2Szwecja50Andreas Jonsson - 12+2, Peter Karlsson - 13, Tony Rickardsson - 11, Mikael Max - 7, Antonio Linback - 5
3Polska39Tomasz Gollob - 11+3, Jarosław Hampel - 9, Grzegorz Walasek - 6, Krzysztof Kasprzak - 5, Janusz Kołodziej - 5
4Węgry6Attila Stefani - 2, Laszlo Szatmari - 2, Norbert Magosi - 1+0, Szabolcs Vida - 1, Sandor Tihanyi - 0

Gyula (Węgry) - 10 lipiec

Eliminacja 2

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Węgry51Sandor Tihanyi - 14, Norbert Magosi - 13, Attila Stefani - 10, Laszlo Szatmari - 10, Szabolcs Vida - 4
2Słowenia47Matej Zagar - 18, Izak Santej - 13, Jernej Kolenko - 10, Ales Kraljic - 3, Primoz Legan - 3
3Rosja42Ilja Bondarienko - 14, Siergiej Jeroszyn - 10, Roman Iwanow - 10, Denis Sajtutdinow - 5, Wiktor Gołubowski - 3
4Austria10Manuel Hauzinger - 6, Fritz Wallner - 4, Norbert Grogler - 0, Mario Ozelt - 0, Oliver Ozelt - 0

Lonigo (Włochy) - 3 lipiec

Eliminacja 1

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Włochy54Emiliano Sanchez - 12, Armando Castagna - 11, Paolo Salvatelli - 11, Simone Terenzani - 11, Andrea Maida - 9
2Niemcy47Martin Smolinski - 14, Mirko Wolter - 10, Christian Hefenbrock - 9, Mathias Schultz - 9, Thomas Stange - 5
3Finlandia31Kaj Laukkanen - 15, Kauko Nieminen - 7, Tero Aarnio - 5, Juha Hautamaki - 2, Tomi Reima - 2
4Łotwa18Andrejs Korolovs - 6, Nikolajs Kokins - 5, Kasts Puodzuks - 5, Aleksandrs Biznia - 1, Leonids Paura - 1

2005

Wrocław (Polska) - 6 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Polska62Tomasz Gollob - 14, Jarosław Hampel - 13, Piotr Protasiewicz - 13, Rune Holta - 12, Grzegorz Walasek - 10
2Szwecja34Andreas Jonsson - 10, Antonio Lindback - 7, Tony Rickardsson - 7, Fredrik Lindgren - 4, Peter Karlsson - 4
3Dania31Hans N. Andersen - 7, Kenneth Bjerre - 7, Nicki Pedersen - 6, Bjarne Pedresen - 5, Niels K. Iversen - 4
4Wielka Brytania27Lee Richardson - 12, Simon Stead - 6, Scott Nicholls - 6, Chris Harris - 2, Joe Screen - 1

Wrocław (Polska) - 4 sierpień

Baraż

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Polska63Grzegorz Walasek - 15, Tomasz Gollob - 14, Rune Holta - 12, Piotr Protasiewicz - 12, Jarosław Hampel - 10
2Dania49Nicki Pedersen - 14, Hans N. Andersen - 12, Niels K. Iversen - 9, Bjarne Pedresen - 5, Kenneth Bjerre - 5
3Australia30Leigh Adams - 12, Adam Shields - 5, Ryan Sullivan - 5, Steve Johnston - 4, Davey Watt - 1
4Czechy16Lukas Dryml - 6, Ales Dryml II - 4, Adrian Rymel - 4, Tomas Suchanek - 1, Tomas Topinka - 0

Swindon (Wielka Brytania) - 31 lipiec

Runda kwalifikacyjna 1

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Wielka Brytania59Lee Richardson - 15, Chris Harris - 12, Scott Nicholls - 12, Simon Stead - 12, Joe Screen - 8
2Dania54Bjarne Pedersen - 12, Nicki Pedersen - 12, Hans Andersen - 10, Niels K. Iversen - 10, Charlie Gjedde - 7
3Czechy26Ales Dryml II - 9, Tomas Topinka - 7, Tomas Suchanek - 3, Lukas Dryml - 2, Adrian Rymel - 2
4Rosja17Rienat Gafurow - 6, Siergiej Darkin - 4, Siemion Własow - 2, Dienis Gizatullin - 2, Oleg Kurguskin - 2

Eskilstuna (Szwecja) - 2 sierpień

Runda kwalifikacyjna 2

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Szwecja51Tony Rickardsson - 13, Andreas Jonsson - 12, Antonio Lindback - 9, Fredrik Lindgren - 9, Peter Karlsson - 8
2Australia50Leigh Adams - 13, Jason Crump - 11, Adam Shields - 9, Ryan Sullivan - 8, Dave Watt - 6
3Polska49Tomasz Gollob - 12, Jarosław Hampel - 12, Rune Holta - 8, Piotr Protasiewicz - 8, Krzysztof Kasprzak - 7
4Niemcy5Martin Smolinski - 2, Mathias Schultz - 2, Thomas Stange - 1, Christian Hefenbrock - 0, Rene Schafer - 0

Terenzano (Włochy) - 4 czerwiec

Eliminacja 1

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Niemcy33Martin Smolinski - 8, Thomas Stange - 8, Rene Schafer - 7, Christian Hefenbrock - 7, Michael Hertrich - 3
2Słowenia23Matej Zagar - 11, Jernej Kolenko - 6, Izak Santej - 3, Denis Stojs - 2, Ales Kraljic - 1
3Węgry22Sandor Tihanyi - 6, Attila Stefani - 6, Zsolt Bencze - 4, Laszlo Szatmari - 4, Norbert Magosi - 2
4Włochy18Emiliano Sanchez - 9, Simone Terenzani - 5, Daniele Tessari - 3, Mattia Carpanese - 1, Christian Miotello - 0

Daugavpils (Łotwa) - 5 czerwiec

Eliminacja 2

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Rosja61Rienat Gafurow - 14, Oleg Kurguskin - 13, Siergiej Darkin - 12, Siemion Własow - 12, Dienis Gizatullin - 10
2USA52Greg Hancock - 15, Sam Ermolenko - 13, Billy Janniro - 10, Josh Larsen - 7, Brent Werner - 7
3Łotwa31Andrejs Korolovs - 7, Leonids Paura - 7, Kasts Puodzuks - 7, Nikolajs Kokins - 6, Aleksandr Iwanow - 4
4Francja6Mathieu Tresarrieu - 2, Sebastian Tresarrieu - 2, Christophe Dubernard - 2, Stephane Tresarrieu - 0, Jerome Lespinasse - 0

2006

Reading (Wielka Brytania) - 22 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Dania45Niels K. Iversen - 5, Nicki Pedersen - 13, Bjarne Pedersen - 9, Hans Andersen - 12, Charlie Gjedde - 6
2Szwecja37Andreas Jonsson - 13+1, Antonio Lindback - 11, Fredrik Lindgren - 5, Mikael Max - 2, Peter Karlsson - 5
3Wielka Brytania36Lee Richardson - 7, Mark Loram - 7, Scott Nicholls - 13+2, Chris Louis - 3, Chris Harris - 4
4Australia35Travis McGowan - 3, Ryan Sullivan - 4, Todd Wiltshire - 8, Leigh Adams - 8, Jason Crump - 12+0

Reading (Wielka Brytania) - 20 lipiec

Baraż

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Dania49Bjarne Pedersen - 11, Nicki Pedersen - 8, Charlie Gjedde - 9, Niels K. Iversen - 7, Hans N. Andersen - 14
2Wielka Brytania42Scott Nicholls - 12, Chris Harris - 9, Lee Richardson - 10+0, Mark Loram - 7, Simon Stead - 4
3Polska35Krzysztof Kasprzak - 0, Sebastian Ułamek - 8, Janusz Kołodziej - 2, Jarosław Hampel - 11, Tomasz Gollob - 13+1
4USA28Greg Hancock - 16+3, Ronnie Correy - 1, Billy Hamill - 5, Brent Werner - 0, Billy Janniro - 3

Malilla (Szwecja) -18 lipiec

Runda kwalifikacyjna 2

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Szwecja56Antonio Lindback - 14, Fredrik Lindgren - 10, Andreas Jonsson - 14, Mikael Max - 11, Peter Karlsson - 7
2Dania53Nicki Pedersen - 12+3, Charlie Gjedde - 6, Niels K. Iversen - 6, Hans N. Andersen - 12, Bjarne Pedersen - 14
3USA39Greg Hancock - 17+3, Billy Janniro - 5, Sam Ermolenko - 4, Brent Werner - 0, Billy Hamill - 10
4Czechy7Tomas Suchanek - 0, Bohumil Brhel - 1, Adrian Rymel - 4, Zdenek Simota - 1+0, Josef Franc - 1

Rybnik (Polska) - 16lipiec

Runda kwalifikacyjna 1

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Australia49Ryan Sullivan - 10, Rory Schlein - 3, Leigh Adams - 13, Jason Crump - 15, Todd Wiltshire - 8
2Wielka Brytania48+3Lee Richardson - 10, Simon Stead - 9, Chris Harris - 9, Scott Nicholls - 10, Mark Loram - 10
3Polska48+2Piotr Protasiewicz - 7, Sebastian Ułamek - 10, Wiesław Jaguś - 5, Jarosław Hampel - 10, Tomasz Gollob - 13+3
4Finlandia9Juha Hautamaki - 1, Kauko Nieminen - 3, Kaj Laukkanen - 4+1, Tomi Reima - 0, Juha Makela - 0

Daugavpils (Łotwa) - 27 maj

Eliminacja 1

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Finlandia42Kaj Laukkanen - 11, Joonas Kylmarkorpi - 12, Kauko Nieminen - 8, Juha Hautamaki - 5, Tomi Reima - 6
2Niemcy39+3Martin Smolinski - 9, Christian Hefenbrock - 12, Thomas Stange - 11, Stephan Katt - 3, Tobias Kroner - 4
3Rosja39+2Dienis Gizatullin - 13, Siemion Własow - 10, Siergiej Darkin - 9, Rienat Gafurow - 3, Ilja Bondarienko - 4
4Łotwa30Andrij Karpow - 10, Vjaceslavs Giruckis - 1, Kasts Puodzuks - 11, Maksims Bogdanovs - 5, Nikolajs Kokins - 3

Miszkolc (Węgry) - 28 maj

Eliminacja 2

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1USA59Greg Hancock - 14, Billy Janniro - 14, Ronnie Correy - 7, Sam Ermolenko - 11, Billy Hamill - 13
2Słowenia41Matej Zagar - 17, Jernej Kolenko - 10, Izak Santej - 8, Maks Gregoric - 1, Denis Stojs - 5
3Węgry25+3Norbert Magosi - 9, Zsolt Bencze - 0, Laszlo Szatmari - 8, Sandor Tihanyi - 8, Jozsef Tabaka - 0
4Włochy25+2Mattia Carpanese - 7, Guglielmo Franchetti - 3, Daniele Tessari - 5, Christian Miotello - 3, Simone Terenzani - 7

2007

Leszno (Polska) - 21 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Polska55Krzysztof Kasprzak - 14, Jarosław Hampel - 13, Tomasz Gollob - 12, - , -
1Polska55Rune Holta - 12, Grzegorz Walasek - 0, Damian Baliński - 4, - , -
2Dania52Nicki Pedersen - 12, Bjarne Pedersen - 11, Jesper B. Monberg - ns, - , -
2Dania52Hans N. Andersen - 10, Kenneth Bjerre - 10, Niels K. Iversen - 9, - , -
3Australia29Ryan Sullivan - 7, Jason Crump - 9, Chris Holder - 3, - , -
3Australia29Leigh Adams - 5, Dave Watt - 4, Rory Schlein - 1, - , -
4Wielka Brytania15Lee Richardson - 4, Simon Stead - 1, Edward Kennett - 0, - , -
4Wielka Brytania15Chris Harris - 3, Scott Nicholls - 6+1, Oliver Allen - 0, - , -

Leszno (Polska) - 19 lipiec

Baraż

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Australia53Ryan Sullivan - 12, Chris Holder - 8, Leigh Adams - 13, - , -
1Australia53Rory Schlein - 6, Jason Crump - 14, Dave Watt - ns, - , -
2Polska52Tomasz Gollob - 11, Damian Baliński - 10, Jarosław Hampel - 12, - , -
2Polska52Grzegorz Walasek - 9, Krzysztof Kasprzak - 10, Rune Holta - ns, - , -
3Szwecja40Jonas Davidson - 9, Andreas Jonsson - 3, Mikael Max - 5, - , -
3Szwecja40Fredrik Lindgren - 11+2, Peter Karlsson - 10, Sebastian Alden - ns, - , -
4Rosja7Dienis Gizatullin - 0, Danił Iwanow - 2, Emil Sajfutdinow - 1, Roman Iwanow - 4+0, Rienat Gafurow - 0

Coventry (Wielka Brytania) - 16 lipiec

Eliminacja 2

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Wielka Brytania60Lee Richardson - 11, Simon Stead - 10, Edward Kennett - 10, - , -
1Wielka Brytania60Chris Harris - 14, Scott Nicholls - 15, Oliver Allen - ns, - , -
2Szwecja49Fredrik Lindgren - 12, Peter Karlsson - 9, Antonio Lindback - 2, - , -
2Szwecja49Mikael Max - 8, Jonas Davidsson - 13+3, Magnus Karlsson - 2, - , -
3Rosja27Roman Iwanow - 4, Rienat Gafurow - 2, Danił Iwanow - 2, - , -
3Rosja27Dienis Gizatullin - 11, Siergiej Darkin - 2, Emil Sajfutdinow - 5+1, - , -
4USA20Greg Hancock - 13+2, Charlie Venegas - 0, Chris Kerr - 2, Tommy Hedden - 0, Billy Janniro - 3

Vojens (Dania) - 14 lipiec

Eliminacja 1

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Dania60Nicki Pedersen - 13, Niels K. Iversen - 11, Hans N. Andersen - 12, - , -
1Dania60Kenneth Bjerre - 11, Bjarne Pedersen - 13, Jesper B. Monberg - ns, - , -
2Polska44Grzegorz Walasek - 13+2, Krzysztof Kasprzak - 9, Damian Baliński - ns, - , -
2Polska44Tomasz Gollob - 6, Jarosław Hampel - 6, Rune Holta - 8, - , -
3Australia39Ryan Sullivan - 7, Leigh Adams - 11+2, Dave Watt - ns, - , -
3Australia39Jason Crump - 10, Chris Holder - 5, Rory Schlein - 4, - , -
4Finlandia11Juha Hautamaki - 1, Joonas Kylmarkorpi - 6, Kauko Nieminen - 1, - , -
4Finlandia11Kaj Laukkanen - 3, Tero Aarnio - 0, Rene Lehtinen - ns, - , -

Lonigo (Włochy) - 10 czerwiec

Runda Kwalifikacyjna 2

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Rosja59Dienis Gizatullin - 12, Roman Poważny - 12, Emil Sajfutdinow - 15, Roman Iwanow - 9, Rienat Gafurow - 11
2Czechy46Ales Dryml II - 10, Lubos Tomicek III - 7, Lukas Dryml - 13, Zdenek Simota - 9, Josef Franc - 7
3Włochy31Andrea Maida - 3, Mattia Carpanese - 12, Marco Gregnanin - 7, Guglielmo Franchetti - 8, Alessandro Milanese - 1
4Węgry12Sandor Tihanyi - 1, Zsolt Bencze - 1, Norbert Magosi - 4, Attila Stefani - 2, Jozsef Tabaka - 4

Abensberg (Niemcy) - 28 maj

Runda Kwalifikacyjna 1

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Finlandia43Kauko Nieminen - 8, Juha Hautamaki - 6, Joonas Kylmarkorpi - 13, Kaj Laukkanen - 14, Tero Aarnio - 2
2Niemcy40Martin Smolinski - 13, Christian Hefenbrock - 9, Tobias Kroner - 6, Mathias Schultz - 4, Thomas Stange - 9
3Łotwa37Leonids Paura - 6, Aleksandr Iwanow - 1, Vjaceslavs Giruckis - 7, Kasts Puodzuks - 14, Maksims Bogdanovs - 9
4Słowenia29Matej Zagar - 16, Jernej Kolenko - 2, Izak Santej - 8, Maks Gregoric - 0, Denis Stojs - 3

2008

Vojens (Dania) - 19 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Dania49Nicki Pedersen - 11 (3,3,3,1,1), Bjarne Pedersen - 11 (2,3,1,2,3), Kenneth Bjerre - 9 (1,0,2,3,3), Niels K. Iversen - 7 (1,0,1,2,3), Hans N. Andersen - 11 (2,2,3,3,1)
2Polska46Rune Holta - 5 (1,2,1,0,1), Wiesław Jaguś - 12 (3,3,3,2,1), Tomasz Gollob - 12+2 (3,2,2,3,4), Grzegorz Walasek - 4 (0,0,1,0,3), Jarosław Hampel - 11 (3,3,2,3,w/u)
3Szwecja39Andreas Jonsson - 9 (0,1,2,1,3,3), Daniel Nermark - 0 (0,-,0,-,-), Peter Ljung - 4 (w,0,2,w,2), Fredrik Lindgren - 13+3 (3,w,6,3,2,2), Jonas Davidsson - 10 (0,1,3,3,2,1)
4Australia21Leigh Adams - 6+0 (2,2,1,1,0,0), Chris Holder - 4 (1,2,0,w/u,1,d), Jason Crump - 3 (2,1,-,-,-), Ryan Sullivan - 5 (2,1,0,0,2), Dave Watt - 3 (1,1,0,0,1,0)

Vojens (Dania) - 17 lipiec

Baraż

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Szwecja53Jonas Davidsson - 10 (2,2,3,2,1), Andreas Jonsson - 13 (3,2,3,3,2), Peter Ljung - 10 (1,3,0,3,3), Fredrik Lindgren - 14 (3,2,3,3,3), Daniel Nermark - 6 (0,0,3,0,3)
2Polska50Tomasz Gollob - 10 (3,1,2,2,2), Wiesław Jaguś - 11 (2,2,2,3,2), Rune Holta - 9 (3,3,2,1,d), Grzegorz Walasek - 10+2 (1,3,3,1,4), Jarosław Hampel - 8 (2,1,1,1,3)
3Wielka Brytania36Lee Richardson - 4 (0,2,1,-,1), Tai Woffinden - 9 (1,3,1,1,2,1), Chris Harris - 11 (2,3,2,2,2,0), Edwart Kennett - 3 (2,w/u,1,-), Scott Nicholls - 8+1 (3,1,2,2,1)
4Rosja17Dienis Gizatullin - 3 (1,1,0,0,0,1), - , Danił Iwanow - 1 (0,1,0,0,0,0), Rienat Gafurow - 1 (w,0,0,0,1,0), Grigorij Łaguta - 9+3 (1,0,2,3,w,6)

Coventry (Wielka Brytania) - 14 lipiec

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Dania63Nicki Pedersen - 14 (3,3,2,3,3), Niels K. Iversen - 12 (3,2,2,3,2), Kenneth Bjerre - 14 (3,3,3,2,3), Hans N. Andersen - 10 (2,0,2,3,3), Bjarne Pedersen - 13 (3,3,2,3,2)
2Szwecja50,5Fredrik Lindgren - 11,5 (2,3,2,1.5,3), Peter Ljung - 7 (1,2,1,1,2), Andreas Jonsson - 9 (1,2,3,1,2), Jonas Davidsson - 13+3 (3,6,3,1,3), Daniel Nermark - 7 (1,2,3,1,w)
3Wielka Brytania25,5Scott Nicholls - 4+0 (1,0,w,2,1), Chris Harris - 8,5 (2,1,1,3,1.5,d), Lee Richardson - 6 (2,1,0,2,1), Simon Stead - 2 (0,1,1,-,0), Oliver Allen - 5 (2,0,1,2,0)
4Czechy13Matej Kus - 1 (0,0,-,-,1), Ales Dryml II - 0 (0,0,0,0,-), Adrian Rymel - 6+0 (0,1,3,w,0,2), Filip Sitera - 2 (1,1,0,0,0,0), Lubos Tomicek III - 4 (0,2,1,0,0,1)

Leszno - 12 lipiec

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Australia56+3Jason Crump - 11 (3,1,2,2,3), Leigh Adams - 17+3 (3,2,3,3,6,3), Ryan Sullivan - 8 (2,3,1,1,1), Dave Watt - 6 (2,3,0,-,1), Chris Holder - 11 (3,2,1,3,2)
2Polska56+2Krzysztof Kasprzak - 10 (1,2,3,2,2), Rune Holta - 13 (2,3,3,3,2), Tomasz Gollob - 12 (3,3,2,1,3), Jarosław Hampel - 15 (3,3,3,3,3), Wiesław Jaguś - 6 (1,2,2,w,1)
3Rosja36Dienis Gizatullin - 7 (0,1,3,2,1), Grigorij Łaguta - 5 (1,1,1,-,2), Danił Iwanow - 5 (1,1,1,1,1), Rienat Gafurow - 5 (1,1,2,0,1), Emil Sajfutdinow - 11+3 (2,2,2,2,6)
4Węgry10Matej Ferjan - 7+2 (2,0,1,2,4,w), Sandor Tihanyi - 0 w,0,0,0,-), Jozsef Tabaka - 1 (0,0,0,1,0,0), Norbert Magosi - 0 (0,0,0,0,0), Laszlo Szatmari - 0 (0,0,-,0,0)

Ljubljana (Słowenia) - 29 czerwiec

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Czechy59Matej Kus - 12 (3,1,3,2,3), Ales Dryml II - 13 (3,2,3,2,3), Adrian Rymel - 10 (2,2,3,1,2), Lukas Dryml - 13 (3,1,3,3,3), Lubos Tomicek III - 11 (3,3,3,d,2)
2Finlandia40Tomi Reima - 6 (2,1,1,2,0), Juha Hautamaki - 8 (0,3,2,2,1), Kauko Nieminen - 12 (1,3,1,1,3,3), Tero Aarnio - 4 (1,d,1,-,2), Kaj Laukkanen - 10 (2,2,2,2,2)
3Słowenia35Denis Stojs - 0 (0,0,0,-,0), Izak Santej - 9 (2,2,0,1,1,3), Matej Zagar - 15 (3,3,2,2,3,2), Maks Gregoric - 10 (0,3,0,3,3,1), Ales kraljic - 1 (d,d,-,-,1)
4Włochy16Mattia Carpanese - 3 (1,1,1,0,0,0), Alessandro Milanese - 4 (1,0,2,1,0,0), Daniele Tessari - 0 (0,0,-,-,0), Marco Gregnanin - 4 (2,1,0,0,1), Andrea Maida - 5 (1,2,1,0,1)

Miszkolc (Węgry) - 25 maj

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Węgry51+3Matej Ferjan - 13 (3,3,1,3,3), Norbert Magosi - 12 (2,2,3,2,3), Laszlo Szatmari - 11 (2,2,2,3,2), Jozsef Tabaka - 7 (1,3,1,0,2), Sandor Tihanyi - 8 (2,1,3,1,1)
2Niemcy51+0Martin Smolinski - 12 (2,1,3,3,3), Richard Speiser - 7 (d,2,2,2,1), Tobias Kroner - 12 (3,3,3,3,d), Kevin Wolbert - 8 (2,2,1,2,1), Christian Hefenbrock - 12 (1,3,3,2,3)
3Łotwa36Andrejs Korolovs - ns, Kasts Puodzuks - 10 (1,2,2,1,1,3), Jevgenijs Petuhovs - 5 (1,1,d,1,1,1), Vjaceslavs Giruckis - 9 (3,1,2,0,3,0), Leonids Paura - 12 (3,3,2,2,2)
4USA12Billy Janniro - 2 (1,0,0,1), Ryan Fisher - 6 (3,d,0,1,2), Shaun Harmatiuk - 0 (0,0,0,0,0,0), Kenny Ingalls - 3 (0,0,1,0,2), Tommy Hedden - 1 (0,1,0,0,d)

2009

Leszno (Polska) - 18 lipiec (18.07).

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Polska44Krzysztof Kasprzak - 10 (3,1,1,3,2), Piotr Protasiewicz - 3 (1,2,w/u,0,-), Jarosław Hampel - 16+2 (3,3,2,3,4!,3), Tomasz Gollob - 6 (1,2,0,0,3), Adrian Miedziński - 7 (w,3,1,2,1)
2Australia43Dave Watt - 5 (2,1,0,1,1), Troy Batchelor - 4 (0,1,1,2,0), Leigh Adams - 12 (2,3,3,2,2), Chris Holder - 10 (2,3,3,0,2), Jason Crump - 12 (2,2,2,3,3)
3Szwecja36Jonas Davidsson - 4 (0,1,2,1,0), Fredrik Lindgren - 9 (3,3,2,1,0), Antonio Lindback - 7 (1,2,0,1,3), Andreas Jonsson - 8+3 (3,0,1,6!,1), David Ruud - 5 (3,0,1,1,0)
4Rosja35Rienat Gafurow - 7 (1,0,3,2,0,1), Emil Sajfutdinow - 15+3 (2,2,3,6!,2,3), Roman Poważny - 1 (0,1,-,0,-), Dienis Gizatullin - 0 (0,0,u,w/u,-), Grigorij Łaguta - 9 (1,w,2,3,1,2)

Leszno (Polska) - 16 lipiec

Baraż

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Australia51Dave Watt - 11 (3,3,2,1,2), Adam Shields - 4 (1,1,2,0,w/u), Leigh Adams - 11 (3,2,2,1,3), Chris Holder - 11 (3,2,w/u,3,3), Jason Crump - 14 (3,3,3,3,2)
2Szwecja39Antonio Lindback - 10 (0,1,3,1,3,2), David Ruud - 2 (0,1,1,0,-), Fredrik Lindgren - 8 (2,2,0,2,2), Jonas Davidsson - 3 (2,0,1,0,-), Andreas Jonsson - 13+3 (2,2,3,3,0,6!)
3Wielka Brytania35Chris Harris - 9 (1,3,2,1,2,0), Lee Richardson - 14+3 (3,3,6!,1,2,2), Lewis Bridger - 0 (d,t,-,0), Daniel King - 1 (0,0,1,-,0), Tai Woffinden - 8 (0,2,2,2,1,1)
4Dania34Patrick Hougaard - 6 (2,1,0,2,1), Nicolai Klindt - 6 (2,1,0,0,3), Niels K. Iversen - 4 (1,0,1,1,1), Hans N. Andersen - 1 (1,0,0,-,0), Kenneth Bjerre - 14+3 (1,3,3,6!,3,1)

Peterborough (Wielka Brytania) - 13 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Polska54Tomasz Gollob - 9 (2,1,3,3,w/2min), Krzysztof Kasprzak - 11 (2,1,2,3,3), Piotr Protasiewicz - 10 (1,2,3,3,1), Adrian Miedziński - 10 (3,1,2,1,3), Jarosław Hampel - 14 (3,3,3,2,3)
2Australia52Ryan Sullivan - 7 (1,2,1,3,0), Dave Watt - 10 (3,2,1,2,2), Leigh Adams - 11 (3,3,2,1,2), Chris Holder - 10 (2,3,1,2,2), Jason Crump - 14 (2,3,3,3,3)
3Wielka Brytania35Edward Kennett - 3 (0,1,1,-,1), Lewis Bridger - 6 (1,2,2,0,1), Chris Harris - 8+3 (2,0,6!,1,2), Tai Woffinden - 5 (1,1,1,1,1), Daniel King - 9 (1,3,2,2,1,d)
4Słowenia13Matej Zagar - 10+0 (3,2,w,w!,2,3), Denis Stojs - 0 (0,0,0,-,0), Izak Santej - 0 (0,0,0,-,0), Maks Gregoric - 1 (0,0,0,0,1), Aleksander Conda - 2 (0,0,0,0,0,2)

Vojens (Dania) - 11 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Rosja51Roman Poważny - 10 (2,1,3,3,1), Dienis Gizatullin - 9 (3,0,1,2,3), Rienat Gafurow - 10 (2,3,2,2,1), Emil Sajfutdinow - 14 (2,3,3,3,3), Grigorij Łaguta - 8 (2,2,w/u,3,1)
2Szwecja47Antonio Lindback - 6 (0,1,2,0,3), Fredrik Lindgren - 11 (2,1,3,3,2), David Ruud - 7 (3,1,1,2,0), Andreas Jonsson - 12+2 (1,3,3,2,4), Jonas Davidsson - 10 (3,3,1,2,1)
3Dania45Nicki Pedersen - 3,2,u,-,-), Bjrane Pedersen - 5 (1,2,2,1,2), Nicolai Klindt - 8 (1,2,2,1,2), Kennethe Bjerre - 18+3 (3,3,3,3,3,6), Niels K. Iversen - 6 (w,2,1,1,2)
4Czechy12Ales Dryml II - 3+1 (1,0,0,1,2!), Adrian Rymel - 0 (w,0,0,0,0), Lukas Dryml - 5 (0,u,2,1,2), Josef Franc - 1 (0,1,0,0,0), Matej Kus - 2 (1,0,0,1,0)

Terenzano (Włochy) - 2 maj

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Słowenia51+3Matej Zagar - 14+3 (3,3,w,2,3,3), Denis Stojs - 12 (3,3,3,1,2), Izak Santej - 7 (0,2,2,-,3), Maks Gregoric - 9 (3,2,1,2,1), Aleksander Conda - 9 (2,1,2,3,1)
2Niemcy51+2Martin Smolinski - 10+2 (0,3,2,3,2), Tobias Kroner - 12 (2,3,3,3,1), Christian Hefenbrock - 11 (2,3,3,3,0), Richard Speiser - 6 (2,2,2,w/u,-), Thomas Stange - 12 (3,2,3,2,2)
3Włochy26Mattia Tadiello - 7 (2,0,1,1,3,d), Mattia Cavicchioli - 1 (w,1,-,0,-), Guglielmo Franchetti - 8 (3,0,3,1,1,0), Andrea Baroni - 1 (0,1,0,0,-), Mattias Carpanese - 9 (1,1,2,0,3,2)
4Węgry22Laszlo Szatmari - 4 (1,0,0,2,1), Roland Kovacs - 3 (1,1,1,0,0), Norbet Magosi - 6 (1,2,w,1,1,1), Jozsef Tabaka - 9 (1,w,1,2,2,3), Attila Lorincz - 0 (0,0,0,-,-)

Daugavpils (Łotwa) - 2 maj

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Czechy48Ales Dryml II - 13 (1,3,3,3,3), Adrian Rymel - 10 (3,3,1,3,w/u), Lukas Dryml - 10 (2,3,3,0,2), Lubos Tomicek III - 8 (2,2,2,2,0), Matej Kus - 7 (2,0,3,2,0)
2Łotwa45Vjaceslavs Giruckis - 0 (0,w/u,-,-,-), Leonids Paura - 10 (1,3,2,1,2,1), Kasts Puodzuks - 15 (3,2,2,3,2,3), Maksims Bogdanovs - 13 (3,2,2,w/u,3,3), Jevgenijs Karavackis - 7 (1,2,0,2,2)
3Finlandia29Kalle Katajisto - 3 (2,1,w/u,-,-), Tomi Reima - 3 (2,1,-,w/u,w/u), Juha Hautamaki - 6 (0,1,d,1,1,3), Kaj Laukkanen - 5 (1,1,2,d,1,d), Kauko Nieminen - 12 (3,0,3,3,1,2)
4USA26Greg Hancock - 14 (3,3,3,2,3), Ryan Fisher - 3 (0,1,1,u,1), Chris Kerr - 4 (1,0,w/u,1,2), Ricky Wells - 4 (0,2,1,w/u,1), Kenny Ingalls - 1 (0,0,1,u,w/u)

2010

Vojens (Dania) - 1 sierpień (01.08).

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Polska44Rune Holta - 10 (2,3,3,w/u,2), Jarosław Hampel - 11 (2,3,3,1,2), Tomasz Gollob - 12 (w/u,3,3,3,3), Adrian Miedziński - 5 (0,1,2,w/u,2), Janusz Kołodziej - 6 (0,d,2,3,1)
2Dania39Kenneth Bjerre - 9 (3,2,1,3,0), Nicolai Klindt - 6 (1,1,1,2,1), Niels K. Iversen - 9 (2,w/u,2,3,2), Bjarne Pedersen - 9 (3,3,0,2,1), Hans Andersen - 6 (1,2,1,2,0)
3Szwecja35Fredrik Lindgren - 3 (1,2,0,0,w/t), Jonas Davidsson - 7 (3,0,2,2,0),, Antonio Lindback - 10 (3,1,0,0,3,3), Magnus Zetterstrom - 2 (2,0,0,-,-), Andreas Jonsson - 13 (2,3,2,4!,0,2)
4Wielka Brytania33Chris Harris - 11 (0,2,3,w/u,3,3), Tai Woffinden - 6 (d,2,3,1,0), Simon Stead - 2 (1,1,0,-,-), Scott Nicholls - 5 (1,1,1,1,1), Lee Richardson - 9 (3,0,1,1,3,1)

Vojens (Dania) - 29 lipiec (29.07).

Baraż

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Dania48Kenneth Bjerre - 10 (2,2,2,2,2), Nicolai Klindt - 8 (1,2,3,1,1), Niels K. Iversen - 9 (1,1,3,2,2), Bjarne Pedersen - 10 (2,2,2,2,2), Hans Andersen - 11 (1,3,3,3,1)
2Szwecja47Fredrik Lindgren - 11 (3,3,2,3,0), Jonas Davidsson - 7 (2,2,0,0,3), Magnus Zetterstrom - 12 (3,1,2,3,3), Andreas Jonsson - 8 (3,2,0,2,1), Antonio Lindback - 9 (3,w/t,3,3,0)
3Australia36Dave Watt - 8 (1,0,2,2,2,1), Darcy Ward - 5 (3,1,1,0,-), Rory Schlein - 11 (2,3,1,1,3,1), Troy Batchelor - 4 (1,w,-,1,2), Chris Holder - 8 (2,3,0!,0,3)
4Rosja19Artiom Łaguta - 1 (0,0,1,0,0), Grigorij Łaguta - 3 (0,1,1,1,0), Roman Poważny - 2 (0,1,0!,1,0), Dienis Gizatullin - 4 (0,0,0,1,3), Rienat Gafurow - 9 (0,3,3,0,3)

Kings Lynn (Wielka Brytania) - 26 lipiec (26.07).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Wielka Brytania51Scott Nicholls - 14 (2,3,3,3,3), Lee Richardson - 10 (1,2,2,2,3), Tai Woffinden - 7 (2,w/u,2,3,0), Simon Stead - 7 (3,2,1,1,w/u), Chris Harris - 13 (3,3,3,1,3)
2Australia48Chris Holder - 12 (3,2,3,2,2), Dave Watt - 11 (3,2,3,2,1), Troy Batchelor - 11 (3,1,3,2,2), Rory Schlein - 6 (2,u,1,2,1), Darcy Ward - 8 (2,3,1,1,1)
3Szwecja40Fredrik Lindgren - 14 (w/u,6!,2,3,3), Jonas Davidsson - 14 (2,3,2,3,1,3), Antonio Lindback - 6 (1,1,1,1,2), Magnus Zetterstrom - 5 (0,0,1,3,1), Daniel Nermark - 1 (1,0,w/u,-,0)
4Finlandia14Timo Lahti - 0 (w/u,0,0,0,-), Joonas Kylmarkorpi - 9 (0,1,2,0,4!,2), Juha Hautamaki - 2 (0,1,0,0,1), Kauko Nieminen - 1 (1,0,0,0,0), Tero Aarnio - 2 (0,2,0,0,0)

Gorzów (Polska) - 25 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Polska68Jarosław Hampel - 14 (2,3,3,3,3), Rune Holta - 14 (3,3,2,3,3), Tomasz Gollob - 14 (3,3,2,3,3), Adrian Miedziński - 12 (2,3,3,1,3), Janusz Kołodziej - 14 (3,2,3,3,3)
2Dania45Kenneth Bjerre - 10 (3,0,4!,1,2), Niels K. Iversen - 7 (1,1,2,2,1), Hans N. Andersen - 10 (2,1,2,3,2), Nicolai Klindt - 7 (3,0,1,2,1), Bjarne Pedersen - 11 (2,2,3,2,2)
3Rosja31Artiom Łaguta - 8 (1,3,3,0!,1), Rienat Gafurow - 7 (2,1,1,2,1), Grigorij Łaguta - 4 (1,0,0,1,2), Dienis Gizatullin - 4 (1,1,w,1,1), Roman Poważny - 8 (1,2,1,2,2)
4Czechy8Lukas Dryml - 2 (w,1,1,0,d,0), Ales Dryml II - 2 (0,2,0,0,0), Martin Malek - 0 (0,0,0,-,0), Zdenek Simota - 0 (0,0,0,0,0), Matej Kus - 4 (0,2,1,1,0!)

Abensberg (Niemcy) - 2 maj

Eliminacje

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Czechy53Ales Dryml II - 12 (2,3,2,3,2), Matej Kus - 10 (1,2,2,2,3), Lukas Dryml - 11 (2,3,2,2,2), Martin Malek - 9 (3,2,2,1,1), Zdenek Simota II - 11 (1,3,1,3,3)
2Niemcy50Martin Smolinski - 14 (3,3,2,3,3), Tobias Kroner - 12 (3,1,3,2,3), Kevin Wolbert - 8 (3,1,1,1,2), Thomas Stange - 5 (w,1,1,3,w), Frank Facher - 11 (2,1,3,3,2)
3Łotwa43Vjaceslavs Giruckis - 6 (1,2,1,1,1), Maksims Bogdanovs - 12 (2,3,3,1,3), Jevgenijs Karavackis - 5 (w,2,1,2,u), Leonids Paura - 9 (2,2,3,1,1), Kasts Puodzuks - 11 (3,1,3,2,2)
4Norwegia4Kim R. Juritzen - 0 (0,0,0,d,d), Tord Solberg - 0 (0,-,0,0,0,0), Marius Rokeberg - 2 (1,0,0,0,1), Stein Roar Pedersen - 2 (1,0,0,0,1), Henrik Bauer Hansen - 0 (d,-,-,-,-)

Lonigo (Włochy) - 2 maj

Eliminacje

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Finlandia48Joonas Kylmakorpi - 12 (3,2,3,3,1), Juha Hautamaki - 11 (2,1,3,3,2), Timo Lahti - 10 (3,3,3,1,0), Kalle Katajisto - 4 (2,1,0,0,1), Kauko Nieminen - 11 (2,2,2,2,3)
2Słowenia47Matej Zagar - 16 (2,3,3,3,2,3), Matic Voldrih - 3 (1,2,0,-,0), Ales Krajlic - 5 (d,0,1,2,2,), Maks Gregoric - 12 (3,3,1,2,3), Aleksander Conda - 11 (3,1,2,2,3)
3USA30Ryan Fisher - 12 (3,3,0,3,1,2), Chris Kerr - 11 (2,3,2,1,1,2), Kenny Ingalls - 5 (1,2,2,d,0,0), Tommy Hedden - 2 (0,0,0,1,1,0), -
4Włochy24Mattia Carpanese - 11 (1,1,2,3,3,1), Alessandro Novello - 0 (0,0,0,-,-), Guglielmo Franchetti - 7 (d,0,1,1,3,2), Mattia Cavicchioli - 1 (0,1,0,d,0), Marco Gregnanin - 5 (1,2,1,0,1)

2011

Gorzów Wielkopolski (Polska) - 16 lipiec (16.07).

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Polska51Krzysztof Kasprzak - 8 (2,1,0,3,2), Jarosław Hampel - 11 (2,0,3,3,3), Tomasz Gollob - 17 (1,3,6!,3,1,3), Piotr Protasiewicz - 8 (0,-,3,2,3), Janusz Kołodziej - 7 (1,1,0,3,2)
2Australia45Jason Crump - 13 (3,3,2,3,2), Darcy Ward - 4 (w,2,1,0,1), Troy Batchelor - 10 (3,0,2,2,3), Dave Watt - 3 (1,0,1,1,0), Chris Holder - 15 (3,3,2,3,4!)
3Szwecja30Andreas Jonsson - 1 (1,0,0!,0,-), Fredrik Lindgren - 12 (3,1,3,2,2,1), Antonio Lindback - 8 (0,3,2,1,1,1), Jonas Davidsson - 2 (2,0,0,-,-), Thomas H. Jonasson - 7 (0,2,2,1,2,0)
4Dania29Mads Korneliussen - 3 (0,2,1,0,-), Bjarne Pedersen - 3 (1,2,0,-,0), Niels K. Iversen - 8 (2,1,1,1,3), Nicki Pedersen - 5 (3,1,1,0,0,u), Kenneth Bjarre - 10 (2,2,3,0!,2,1)

Gorzów Wielkopolski (Polska) - 14 lipiec (14.07).

Baraż

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Australia51Dave Watt - 6 (1,2,1,1,1), Chris Holder - 11 (3,2,3,1,2), Troy Batchelor - 13 (3,2,2,3,3), Darcy Ward - 9 (2,2,2,2,1), Jason Crump - 12 (2,3,3,1,3)
2Szwecja44Andreas Jonsson - 16 (3,1,3,3,6!), Fredrik Lindgren - 4 (0,2,1,w,1), Antonio Lindback - 11 (1,3,2,3,2), Jonas Davidsson - 6 (3,1,0,1,1), Thomas H. Jonasson - 7 (3,0,2,0,2)
3Rosja33Grigorij Łaguta - 8 (0,3,0,d,3,2), Emil Sajfutdinow - 19 (2,3,3,2,6!,3), Roman Poważny - 5 (2,w,1,2,0,d), Dienis Gizatullin - 1 (0,1,0,-,-), Rienat Gafurow - 0 (0,w,d,d,-)
4Wielka Brytania30Chris Harris - 14 (2,1,4!,3,2,2), Ben Barker - 7 (1,3,1,2,0), Lewis Bridger - 1 (w,d,1,-,-), Edward Kennett - 2 (1,1,0,0,0), Tai Woffinden - 6 (1,0,1,3,1,0)

Kings Lynn - 11 lipiec (11.07).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Polska62Tomasz Gollob - 13 (2,3,2,3,3), Jarosław Hampel - 10 (1,3,3,2,1), Janusz Kołodziej - 11 (3,2,2,2,2), Piotr Protasiewicz - 13 (3,3,2,3,2), Krzysztof Kasprzak - 15 (3,3,3,3,3)
2Wielka Brytania49Chris Harris - 16 (3,2,3,2,3,3), Scott Nicholls - 6 (2,0!,3,0,1), Tai Woffinden - 10 (w,w,3,2,3,2), Edward Kennett - 11 (2,3,2,2,2), Ben Barker - 6 (2,1,-,-,3)
3Rosja21Roman Poważny - 8 (1,2,0,1,1,3), Siergiej Darkin - 4 (3,0,1,w,0,0), Ilja Bondarienko - 3 (1,1,1,0,0,0), Rienat Gafurow - 6 (1,2,1,2!,d,-), -
4Czechy20Ales Dryml II - 2 (0,1,1,-,-), Matej Kus - 0 (0,0,0,0,-), Lukas Dryml - 9 (2,w,u,1,4!,2), Tomas Topinka - 5 (0,1,1,1,1,1), Filip Sitera - 3 (1,2,0,0,0,1)

Vojens (Dania) - 9 lipiec (09.07).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Dania50Nicki Pedersen - 10 (2,w/u,2,3,3), Bjarne Pedersen - 12 (3,3,w,3,3), Kenneth Bjerre - 11 (3,3,1,3,1), Niels K. Iversen - 5 (1,0,2,1,1), Mads Korneliussen - 12 (3,3,1,3,2)
2Szwecja48Andreas Jonsson - 11 (3,2,3,1,2), Fredrik Lindgren - 10 (2,1,1,2,4!), Antonio Lindback - 12 (2,3,3,2,2), Jonas Davidsson - 8 (3,2,1,1,1), Thomas H. Jonasson - 7 (1,2,2,2,w)
3Australia47Jason Crump - 11 (1,2,3,2,3), Darcy Ward - 13 (0,2,3,2,3,3), Troy Batchelor - 4 (d,1,-,2,1), Rory Schlein - 5 (2,0,2,1,-), Chris Holder - 14 (2,3,3,1,2!,3)
4Niemcy9Kevin Wolbert - 2 (0,2!,0,0,0), Max Dilger - 4 (1,1,0,0,2), Tobias Busch - 1 (1,0,0,0,0), Mathias Schultz - 2 (0,1,1,0,0), Tobias Kroner - 0 (0,0,0,0,0)

Landshut (Niemcy) - 7 maj (07.05).

Eliminacje

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Niemcy47Martin Smolinski - 14 (3,2,3,3,3), Christian Hefenbrock - 10 (3,0,3,3,1), Frank Facher - 11 (3,1,1,3,3), Mathias Schultz - 7 (2,1,2,1,1), Tobias Kroner - 5 (1,0,0,1,3)
2Stany Zjednoczone39Greg Hancock - 12 (1,2,3,2,1,3), Ricky Wells - 5 (1,2,0,1,1), Ryan Fischer - 14 (2,3,1,2,3,3), Tyson Burmeister - 8 (1,3,1,1,2), Mike Buman - 0 (0,0,u,-,-)
3Finlandia38Joonas Kylmarkorpi - 9 (2,3,3,1,w), Tero Aarnio - 9 (2,0,3,2,2), Juha Hautamaki - 8 (1,1,2,2,2), Kalle Katajisto - 1 (w,0,1,u,-), Kauko Nieminen - 11 (3,2,2,2,2)
4Ukraina9Andrij Kobrin - 5 (0,1,2,u,0,2), Stanisław Ogorodnik - 0 (0,-,0,-,0), Kirił Cukanow - 9 (w,3,2,0,3,1), Aleksandr Łoktajew - 6 (3,3,0,0,-), Jarosław Poluchowycz - 6 (2,1,2,1,0,0)

Lonigo (Włochy) - 17 kwiecień (17.04).

Eliminacje

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Czechy49Lukas Dryml - 11 (u,2,3,3,3), Ales Dryml II - 15 (3,3,3,3,3), Filip Sitera - 8 (2,2,1,1,2), Zdenek Simota - 7 (2,2,2,0,1), Matej Kus - 8 (2,1,2,1,2)
2Słowenia44Matej Zagar - 14 (3,3,2,3,3), Aleksander Conda - 11 (1,3,2,2,3), Ales Kraljic - 10 (3,2,3,2,w), Matic Voldrih - 6 (3,1,1,1,w/u), Matija Duh - 3 (0,1,w/u,1,1)
3Łotwa39Maksims Bogdanovs - 13 (1,2,1,3,3,3), Kasts Puodzuks - 13 (0,3,3,2,3,2), Vjaceslavs Giruckis - 4 (1,w/u,0,2,1), Jevgenijs Karavackis - 0 (0,-,-,u,-), Andzejs Lebedevs - 9 (3,1,1,2,w/u,2)
4Włochy17Guglielmo Franchetti - 7 (2,3,0,0,w/u,2), Mattia Carpanese - 2 (2,0,0,w,w,0), Cristian Carrica - 3 (0,0,-,1,2,0), Nicolas Covatti - 1 (1,w/u,u/ns,-,-), Marco Gregnanin - 4 (1,0,1,1,0,1)

2012

Malilla (Szwecja) - 14 lipiec (14.07).

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Dania39Niels K. Iversen - 11 (2,2,3,3,1), Mikkel Bech - 8 (1,2,1,2,2), Nicki Pedersen - 9 (3,3,1,1,1), Michael Jepsen Jensen - 11 (2,3,1,3,2), -
2Australia36Jason Crump - 10 (3,3,2,2,0), Chris Holder - 16 (3,3,2,2,0), Darcy Ward - 7 (2,2,2,1,-), Dave Watt - 3 (1,1,0,1,0), -
3Rosja30Emil Sajfutdinow - 17 (1,1,3,3,6!,3), Grigorij Łaguta - 8 (2,1.d,2,d,3), Artiom Łaguta - 5 (0,0,1,2,2,2), Roman Poważny - 0 (0,u,-,0,-), -
4Szwecja24Andreas Jonsson - 11 (3,6!,0,0,2), Fredrik Lindgren - 9 (1,1,2,3,2,0), Peter Ljung - 1 (0,0,0,-,1), Thomas H. Jonasson - 3 (0,0,3,0,w), -

Malilla (Szwecja) - 12 lipiec (12.07).

Baraż

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Dania42Niels K. Iversen - 13 (3,3,2,3,2), Leon Madsen - 4 (w,0,1,1,2), Nicki Pedersen - 12 (3,3,2,2,2), Michael Jepsen Jensen - 13 (3,3,2,3,2), -
2Polska38Tomasz Gollob - 15 (w,0,3,6!,3,3), Piotr Protasiewicz - 5 (2,1,-,1,1), Krzysztof Buczkowski - 11 (1,2,3,2,3), Maciej Janowski - 7 (1,2,1,2,1), -
3Wielka Brytania30Tai Woffinden - 14 (2,6!,3,2,1), Scott Nicholls - 2 (1,d,1,0,d), Daniel King - 3 (2,1,0,0,-), Chris Harris - 11 (2,2,2,1,3,1), -
4Czechy19Matej Kus - 1 (1,0,0,-,0,0, Josef Franc - 11 (3,2,0,0,6!,0), Ales Dryml II - 4 (u,1,w,0,3), Lukas Dryml - 3 (0,1,1,1,d), -

Kings Lynn (Anglia) - 9 lipiec (09.07).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Australia45Jason Crump - 15 (1,6!,3,3,2), Chris Holder - 12 (3,3,0,3,3), Troy Batchelor - 7 (1,2,0,2,2), Dave Watt - 11 (2,1,3,3,2), -
2Wielka Brytania41Chris Harris - 17 (3,3,3,0,6!,2), Scott Nicholls - 11 (3,3,2,2,1), Tai Woffinden - 8 (3,1,0,1,3), Daniel King - 5 (1,1,3,0,-), -
3Czechy30Lukas Dryml - 6 (2,1,1,1,1), Ales Dryml II - 15 (2,2,2,6!,0,3), Josef Franc - 3 (0,0,2,-,1), Matej Kus - 6 (2,2,0,2,0), -
4Niemcy15Martin Smolinski - 6 (1,0,1,1,2,1), Kevin Wolbert - 7 (0,2,4!,1,0), Max Dilger - 1 (0,0,1,-,0), Tobias Kroner - 1 (0,0,1,0,0), -

Bydgoszcz (Polska) - 7 lipiec (07.07)

Półfinał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Rosja35Emil Sajfutdinow - 16 (3,3,3,6!,1), Grigorij Łaguta - 6 (2,2,1,0,1), Artiom Łaguta - 7 (2,1,0,1,3), Roman Poważny - 6 (0,2,1,1,2), -
2Polska34Tomasz Gollob - 12 (3,3,2,2,2), Grzegorz Walasek - 2 (1,u,d,1,0), Piotr Protasiewicz - 9 (2,1,1,2,3), Maciej Janowski - 11 (0,2,3,3,3), -
3Dania33Niels K. Iversen - 10 (3,3,2,0,2), Leon Madsen - 8 (1,0,3,3,1), Michael Jepsen Jensen - 8 (1,2,2,3,0), Mikkel Bech - 7 (1,1,3,0,2), -
4Stany Zjednoczone23Greg Hancock - 16 (3,3,2,4!,1,3), Billy Hamill - 2 (0,0,0,2,0), Ryan Fischer - 2 (0,1,0,0,1), Ricky Wells - 3 (2,0,1,-,0), -

Ljubljana (Słowenia) - 5 maj (05.05).

Eliminacje

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Stany Zjednoczone44Greg Hancock - 13 (3,3,2,3,2), Billy Hamill - 10 (2,2,3,2,1), Ricky Wells - 11 (2,3,0,3,3), Ryan Fisher - 10 (1,3,1,3,2), -
2Słowenia40Maks Gregoric - 15 (3,2,3,2,2,3), Matic Voldrih - 6 (2,0,w,1,3), Matic Ivacic - 0 (0,0,-,0,-), Matej Zagar - 19 (2,3,3,6!,2,3), -
3Ukraina24Andrij Karpow - 14 (3,2,2,6!,1), Stanisław Melnyczuk - 1 (1,0,0,0,0), Kirył Cukanow - 3 (0,0,1,2,0), Aleksandr Łoktajew - 6 (1,2,2,1,0), -
4Włochy20Mattia Carpanese - 9 (3,1,0,1,4!), Nicolas Vicentin - 1 (0,1,-,0,-), Cristian Carrica - 5 (1,1,1,0,1,1), Nicolas Covatti - 5 (0,1,1,2,1,0), -

Herxheim - 22 kwiecień (22.04).

Eliminacje

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Niemcy37Martin Smolinski - 12 (2,3,2,3,2), Max Dilger - 10 (3,3,2,1,1), Tobias Kroner - 9 (2,2,2,1,2), Kevin Wolbert - 6 (2,u,1,1,2), -
2Łotwa36Kasts Podźuks - 11 (1,2,3,2,3), Maksims Bogdanovs - 10 (0,2,3,2,3), Jevgenijs Karavackis - 6 (0,0,1,2,3), Andzejs Lebedevs - 9 (1,2,u,3,3), -
3Finlandia29Timo Lahti - 11 (3,3,3,w,2), Tero Aarnio - 10 (3,3,3,0,1), Jari Makinen - 3 (3,0,d,w,d), Juha Hautamaki - 5 (1,0,2,2,d), -
4Francja16Stephane Tresarrieu - 3 (2,1,d,-,d), Mathieu Tresarrieu - 5 (0,1,0,3,1,0), David Bellego - 6 (0,2,1,3,0), Xavier Muratet - 2 (1,1,0,0,d), -

2013

Praga (Czechy) - 20 lipiec (20.07).

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Polska41Jarosław Hampel - 15 (3,0,3,6!,3), Krzysztof Kasprzak - 7 (2,2,1,d,2), Patryk Dudek - 7 (2,2,2,0,1), Maciej Janowski - 12 (2,2,2,3,3), -
2Dania40Nicki Pedersen - 10 (3,3,1,d,3), Kenneth Bjerre - 11 (1,3,3,3,1), Niels K. Iversen - 12 (1,3,3,3,2), Michael Jepsen Jensen - 7 (0,3,2,0,2), -
3Australia33Darcy Ward - 9 (1,1,2,2,3), Cameron Woodward - 8 (3,1,1,2,1), Jason Doyle - 5 (1,1,1,2,0), Troy Batchelor - 11 (2,1,6!,2,0), -
4Czechy12Vaclav Milik II - 3 (0,0,w,1,2), Ales Dryml II - 7 (3,2,0,0!,1,1), Lukas Dryml - 1 (0,0,1,w,-), Josef Franc - 1 (0,t,0,1,0), -

Praga (Czechy) - 18 lipiec (18.07).

Baraż

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Australia36Jason Doyle - 8 (1,3,1,0,3), Troy Batchelor - 7 (1,w,1,3,2), Cameron Woodward - 8 (2,2,2,1,1), Darcy Ward - 13 (3,1,3,3,3), -
2Stany Zjednoczone31Ricky Wells - 3 (1,2,0,-,0), Gino Manzares - 0 (0,0,0,d,0), Ryan Fisher - 8 (3,1,2,1,1), Greg Hancock - 20 (3,2,3,3,6!,3), -
3Łotwa29Kasts Puodzuks - 10 (2,3,1,1,3), Maksims Bogdanovs - 9 (2,0,3,2,2), Vjaceslavs Giruckis - 5 (d,2,3,0,0), Andzejs Lebedevs - 5 (1,1,d,2,1), -
4Wielka Brytania28Tai Woffinden - 14 (3,3,0,4!,2,2), Lewis Bridger - 4 (2,0,2,w,-), Chris Harris - 7 (0,3,2,-,2,0), Ben Barker - 3 (0,1,1,0,1), -

Kings Lynn (Anglia) - 15 lipiec (15.07).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Dania49Niels K. Iversen - 13 (3,1,3,3,3), Michael Jepsen Jensen - 12 (2,2,3,2,3), Nicki Pedersen - 13 (3,3,3,2,2), Kenneth Bjerre - 11 (3,3,3,0,2), -
2Wielka Brytania35Chris Harris - 12 (2,2,2,1,3,2), Tai Woffinden - 18 (3,2,6!,2,2,3), Craig Cook - 4 (1,1,0,2,0), Edward Kennett - 1 (0,-,1,-,0), -
3Stany Zjednoczone24Greg Hancock - 16 (1,3,2,6!,3,1), Ryan Fisher - 3 (0,0,1,u,1,1), Gino Manzares - 1 (0,0,-,-,1), Ricky Wells - 4 (1,1,0,1,1), -
4Szwecja18Jonas Davidsson - 0 (0,0,-,0!,-), Dennis Andersson - 2 (1,1,0,t,0), Peter Ljung - 11 (2,2,2,1,1,3), Daniel Nermark - 5 (2,0,1,0,2,d), -

Częstochowa (Polska) - 13 lipiec (13.07).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Polska48Jarosław Hampel - 14 (3,2,3,3,3), Patryk Dudek - 8 (3,0,2,1,2), Krzysztof Kasprzak - 13 (2,3,3,3,2), Maciej Janowski - 13 (1,3,3,3,3), -
2Australia34Dave Watt - 1 (0,d,1,-,0), Jason Doyle - 7 (2,1,-,1,3), Darcy Ward - 14 (3,3,3,0!,2,3), Troy Batchelor - 12 (2,3,1,2,2,2), -
3Łotwa27Andżejs Lebedevs - 7 (2,1,1,1,1,1), Vjaceslavs Giruckis - 0 (0,-,0,-,-), Kasts Puodzuks - 9 (1,0,2,2!,3,1), Maksims Bogdanovs - 11 (3,2,1,1,2,2), -
4Rosja14Andriej Kudriaszow - 7 (1,2,0,4!,0,0), Ilja Czałow - 2 (1,1,0,0,0), Władimir Borodulin - 4 (0,2,-,2,0,0), Wiktor Kułakow - 1 (0,0,-,0,1), -

Miskolc (Węgry) - 20 maj (20.05).

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Stany Zjednoczone38Ricky Wells - 12 (3,1,3,3,2), Gino Manzares - 6 (1,0,3,1,1), Billy Janniro - 6 (d,w,2,1,3), Ryan Fisher - 14 (3,3,3,2,3), -
2Węgry32Norbert Magosi - 9 (2,4!,w,1,2), Jozsef Tabaka - 9 (w,2,3,1,d,3), Laszlo Szatmari - 7 (3,w,2,2), Roland Benko - 7 (1,1,2,0,3), -
3Włochy31Nicolas Covatti - 6 (2,2,1,d,1), Guglielmo Franchetti - 10 (2,3,1,2,2), Nicolas Vicentin - 7 (3,3,1,0,0), Michele Castagna - 8 (1,3,1,3,0), -
4Francja20Mathieu Tresarrieu - 7 (2,2,d!,2,1), Richard De Biasi - 1 (1,0,0), Dimitri Berge - 5 (0,1,0,3,1), Stephane Tresarrieu - 7 (w,0,2,2,3,d), -

Daugavpils (Łotwa) - 1 maj (01.05).

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Łotwa45Vjaceslavs Giruckis - 6 (1,2,1,1,1), Maksims Bogdanovs - 13 (3,2,3,2,3), Kasts Puodzuks - 11 (3,2,2,2,2), Andzejs Lebedevs - 15 (3,3,3,3,3), -
2Słowenia30Matic Voldrih - 3 (0,1,1,-,1), Maks Gregoric - 3 (1,1,0,0,1), Aleksander Conda - 4 (2,0,1,d,1), Matej Zagar - 20 (2,3,3,6!,3,3), -
3Niemcy28Martin Smolinski - 13 (2,3,4!,w,1,3), Kevin Wolbert - 8 (2,w,0,1,3,2), Tobias Busch - 5 (1,1,2,1,0), Max Dilger - 2 (1,1,-,-,w), -
4Ukraina20Aleksandr Łoktajew - 9 (3,3,1,2,-), Andrij Kobrin - 2 (0,0,2,d,0,d), Andrij Karpow - 7 (0,2,3,0,2), Stanisław Melnyczuk - 4 (0,0,0,2,2), -

2014

Bydgoszcz (Polska) - 2 sierpień (02.08).

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Dania38Nick Pedersen - 17 (2,3,6!,3,1,2), Peter Kildemand - 7 (2,0,2,2,1), Mads Korneliussen - 3 (1,0,-,2,0), Niels K. Iversen - 11 (2,3,2,2,2), -
2Polska37Piotr Protasiewicz - 9 (3,2,2,2,w), Krzysztof Kasprzak - 11 (3,2,3,1,2), Janusz Kołodziej - 6 (3,1,1,0,1), Jarosław Hampel - 11 (3,1,1,3,3), -
3Australia36Chris Holder - 11 (1,6!,3,0,1), Darcy Ward - 10 (0,1,2,1,3,3), Jason Doyle - 13 (1,3,w,3,3,3), Troy Batchelor - 2 (0,2,w,-,-), -
4Wielka Brytania16Tai Woffinden - 12 (2,2,1,2!,3,2), Simon Stead - 0 (0,d,-,0,0), Chris Harris - 4 (1,1,0,1,1), Daniel King - 0 (0,0,0,0,w), -

Bydgoszcz (Polska) - 31 lipiec (31.07).

Baraż

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Australia43Darcy Ward - 11 (3,0,3,3,2), Troy Batchelor - 11 (3,2,0,3,3), Jason Doyle - 10 (2,3,0,2,3), Chris Holder - 11 (1,3,1,3,3), -
2Szwecja32Tomas H. Jonasson - 11 (3,2,2,2,2), Kim Nilsson - 4 (2,1,1,w,0), Oliver Berntzon - 8 (2,1,3,1,1), Andreas Jonsson - 9 (2,2,2,2,1), -
3Stany Zejdnoczone26Gino Manzares - 0 (0,0,0,0,0), Max Ruml - 1 (0,0,-,1,0), Ricky Wells - 4 (1,0,2,0,1), Greg Hancock - 21 (3,3,3,6!,3,3), -
4Czechy24Vaclav Milik II - 9 (0,3,1,1,2,2), Eduard Krcmar - 8 (0,1,2,4!,1), Josef Franc - 2 (1,1,0,0,-), Ales Dryml - 5 (1,2,1,1,0), -

Vastervik (Szwecja) - 29 lipiec (29.07).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Dania48Hans Andersen - 12 (3,2,3,1,3), Bjarne Pedersen - 11 (1,3,1,3,3), Peter Kildemand - 12 (3,1,3,2,3), Mads Korneliussen - 13 (3,3,3,2,2), -
2Szwecja43Tomas H. Jonasson - 11 (w,2,3,3,3), Oliver Berntzon - 7 (u,3,1,1,2), Peter Ljung - 9 (2,2,2,1,2), Andreas Jonsson - 16 (3,3,2,6!,2), -
3Czechy24Vaclav Milik II - 7 (2,2,0,2,1), Josef Franc - 1 (1,0,0,0,-,0), Ales Dryml II - 7 (2,1,0,-,4!,0), Eduard Krcmar - 9 (2,1,2,3,1), -
4Łotwa11Maksims Bogdanovs - 5 (1,u,1,2!,0,1), Kasts Puodzuks - 2 (1,0,1,0,0), Andzejs Lebedevs - 4 (0,1,2,0,1,0), Jevgenijs Kostigovs - 0 (0,w,0,-,-), -

Kings Lynn (Anglia) - 26 lipiec (26.07).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Wielka Brytania44Tai Woffinden - 12 (1,3,3,2,3), Daniel King - 11 (3,2,2,2,2), Chris Harris - 11 (2,2,1,3,3), Simon Stead - 10 (3,3,2,1,1), -
2Stany Zejdnoczone37Greg Hancock - 19 (2,2,3,6!,3,3), Gino Manzares - 9 (2,1,3,1,2), Max Ruml - 4 (1,2,1,-,0), Ricky Wells - 5 (1,1,1,1,1), -
3Australia36Darcy Ward - 6 (2,3,d,1,w), Jason Doyle - 15 (3,1,2,6!,3), Troy Batchelor - 14 (3,3,2,2,2,2), Cameron Woodward - 1 (d,1,u/w,0,-), -
4Włochy10Mattia Carpanese - 1 (0,0,-,0,1), Nicolas Vicentin - 0 (0,u,w,w/u,-), Michele Castagna - 2 (1,0,0,0,1,0), Nicolas Covatti - 7 (0,0,2!,3,2,w/u), -

Terenzano (Włochy) - 5 lipca (05.07).

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Włochy36Mattia Carpanese - 9 (1,3,0,2,3), Nicolas Covatti - 15 (2,3,2,6!,2,w), Michele Castagna - 10 (1,2,1,3,3), Nicolas Vicentin - 2 (w,0,0,-,2), -
2Niemcy33Martin Smolinski - 11 (3,3,3,w,2), Tobias Kroner - 7 (3,0,1,1,2), Tobias Busch - 7 (3,2,1,d,1), Kai Huckenbeck - 8 (1,2,1,1,3), -
3Słowenia32Matej Zagar - 21 (3,3,6!,3,3,3), Aleksander Conda - 6 (2,1,3,0,0), Matic Voldrih - 4 (2,0,0,2,0), Denis Stojs - 1 (0,0,-,0,1), -
4Rosja26Andriej Kudriaszow - 7 (0,1,2,2,d,2), Witalij Biełousow - 11 (2,2,1,2,3,1), Dienis Gizatullin - 8 (1,1,4!,1,1), Rienat Gafurow - ns, -

2015

Vojens (Dania) - 14 czerwiec (14.06).

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Szwecja34Antonio Lindback - 7 (0,2,3,0,2), Andreas Jonsson - 12 (3,3,1,2,3), Linus Sundstrom - 4 (0,w,2,1,1), Fredrik Lindgren - 11 (3,2,1,2,3), -
2Dania32Peter Kildemand - 13 (3,1,3,3,3), Nicki Pedersen - 4 (0,w,1,1,2), Niels K. Iversen - 9 (2,3,3,1,w/u), Kenneth Bjerre - 6 (3,1,0,2,d), -
3Polska27Bartosz Zmarzlik - 3 (1,0,1,1,0), Krzysztof Buczkowski - 4 (1,1,2,0,-), Maciej Janowski - 11 (1,3,2,3,w/u,2), Przemysław Pawlicki - 9 (2,3,2,0,2), -
4Australia26Chris Holder - 8 (0,2,3,w,2,1), Jason Doyle - 8 (1,0,0,3,3,1), Nick Morris - 2 (2,0,0,-,-), Troy Batchelor - 8 (2,2,0,3,1), -

Vojens (Dania) - 11 czerwiec (11.06).

Baraż

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Polska48Maciej Janowski - 14 (2,3,3,3,3), Przemysław Pawlicki - 11 (3,3,w,2,3), Krzysztof Buczkowski - 13 (3,3,2,2,3), Bartosz Zmarzlik - 10 (2,1,3,2,2), -
2Wielka Brytania43Daniel King - 7 (1,2,2,0,2), Tai Woffinden - 21 (3,3,3,6!,3,3), Robert Lambert - 8 (3,1,-,3,1), Chris Harris - 7 (2,2,0,1,2), -
3Stany Zjednoczone22Gino Manzares - 3 (1,0,1,1,0), Ryan Fisher - 5 (1,1,2,1,0), Greg Hancock - 12 (2,2,2!,3,2), Max Ruml - 2 (0,1,-,0,1), -
4Rosja11Rienat Gafurow - 2 (0,w/u,0,2,w), - , Witalij Biełousow - 5 (0,2,0!,1,1,1), Andriej Kudriaszow - 4 (1,0,2,0,0,1), -

Kings Lynn (Anglia) - 8 czerwiec (08.06).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Wielka Brytania47Chris Holder - 11 (3,3,1,2,2), Nick Morris - 12 (2,2,3,2,3), Troy Batchelor - 11 (2,2,1,3,3), Jason Doyle - 13 (2,3,3,2,3), -
2Australia43Chris Harris - 13 (3,3,2,3,2), Daniel King - 10 (2,2,2,3,1), Tai Woffinden - 13 (3,1,3,3,3), Robert Lambert - 7 (1,t,2,2,2), -
3Stany Zjednoczone22Greg Hancock - 12 (3,3,2!,3,0,1), Gino Manzares - 4 (1,1,1,1,0), Ryan Fisher - 5 (1,t,2,1,1), Max Ruml - 1 (0,0,-,1,0), -
4Łotwa9Maksims Bogdanovs - 3 (0,1,0,1,1), Andzejs Lebedevs - 5 (w,2,1,0,0,2), Kasts Puodzuks - 1 (1,0,0,0!,u), Jevgenijs Kostigovs - 0 (0,-,0,0,0), -

Gniezno - 6 czerwiec (06.06).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Szwecja40Antonio Lindback - 11 (2,1,3,3,2), Andreas Jonsson - 8 (3,0,3,1,1), Linus Sundstrom - 12 (3,2,1,3,3), Peter Ljung - 9 (1,3,2,1,2), -
2Polska36Jarosław Hampel - 0 (u/ns,-,-,-,-), Przemysław Pawlicki - 13 (3,3,2,2,3), Maciej Janowski - 13 (2,3,2,3,3), Bartosz Zmarzlik - 10 (3,3,1,w,3), -
3Rosja27Andriej Kudriaszow - 2 (w/u,0,-,1,1,0), Artem Łaguta - 11 (d,1,3,4!,3,-), Rienat Gafurow - 5 (0,2,-,2,1), Witalij Biełousow - 9 (w/u,1,3,1,2,2), -
4Czechy20Vaclav Milik II - 12 (2,2,4!,0,2,2), Eduard Krcmar - 2 (2,0,0,0,0), Tomas Suchanek - 3 (1,-,t,1,1), Matej Kus - 3 (1,1,1,0,0), -

Landshut - 9 maj (09.05).

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Rosja40Wiktor Kułakow - 10 (2,3,1,2,2), Wadim Tarasienko - 7 (w/u,w/u,2,2,3), Emil Sajfutdinow - 12 (3,3,3,3,w), Witalij Biełousow - 11 (2,3,2,2,2), -
2Niemcy34Martin Smolinski - 20 (3,3,2,6!,3,3), Tobias Busch - 0 (u,-,-,-,-), Christian Hefenbrock - 6 (3,0,3,-,d), Michael Hartel - 8 (2,w/u,2,2,2), -
3Słowenia32Matej Zagar - 17 (3,2,3,6!,u,3), Aleksander Conda - 1 (1,u/ns,-,-), Ziga Kovacic - 3 (1,1,0,0,1), Maks Gregoric - 11 (2,2,3,0,1,3), -
4Włochy19Michele Castagna - 7 (1,2,1,1,1,1), Nicolas Vicentin - 2 (0,1,0,1,0), Alessandro Milanese - 3 (0,1,-,-,2), Nicolas Covatti - 7 (1,2,2!,1,1,0), -




Odwiedziny (Visitors):
7204821


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl