Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 1960-2015

Indywidualne Mistrzostwa Rosji na Żużlu
(Russian Individual Speedway Championship)

Thanks to Charles McKay and Rafał Litwiński.
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare - Vinderne
Rok
(Year)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
1960Igor PlechanowUfaFinał
1961Igor PlechanowUfaFinał
1962Igor PlechanowUfaFinał
1963Jurij CzekranowUfaFinał
1963Leonid DrobiazkoUfaPółfinał
1963Władimir SokołowSaławatPółfinał
1963Lew KrajewUfaĆwierćfinał
1963Leonid DrobiazkoUfaĆwierćfinał
1964Lew KrajewUfaFinał
1965Lew KrajewUfaFinał
1966Farit SzajnurowUfaFinał
1966Boris CechanowiczBałakowoPółfinał
1967Władimir KorniewSaławatFinał
1967Władimir SokołowSaławatPółfinał
1967Władimir KononowiczSaławatĆwierćfinał
1968Władimir KorniewSaławatFinał
1968Jurij DubininNowosybirskPółfinał
1968Władimir KononowiczSaławatĆwierćfinał
1969Jurij DubininNowosybirskFinał
1970Nikołaj AksionowKemerowoFinał
1970Władimir DagajewTogliattiPółfinał
1970Władimir ZaplesznyWładywostokPółfinał
1970Wiaczesław MierkułowElistaĆwierćfinał
1970Oleg GinterSaratowĆwierćfinał
1970Władimir ZaplesznyWładywostokĆwierćfinał
1970Walerij KuźniecowKemerowoĆwierćfinał
1971Walerij GordiejewBałakowoFinał
1972Władimir GordiejewBałakowoFinał
1973Nikołaj KorniewUfaFinał
1974Wiktor NikipiełowBałakowoFinał
1975Michaił StarostinUfaFinał
1976Władimir GordiejewBałakowoFinał
1977Walerij GordiejewBałakowoFinał
1977Walerij GordiejewBałakowoPółfinał 1
1977Rinat SulejmanowOktiabrskijPółfinał 2
1978Siergiej DienisowBałakowoFinał
1978Władimir GordiejewBałakowoPółfinał 1
1978Zajtun GafurowUfaPółfinał 2
1979Aleksandr MikłaszewskiBałakowoFinał
1979Aleksandr ChalawinUfaPółfinał 1
1979Władimir PaznikowNowosybirskPółfinał 2
1979Zajtun GafurowOktiabrskijĆwierćfinał 1
1979Aleksandr MikłaszewskiBałakowoĆwierćfinał 2
1979Wiktor SieliwanowSzachtyĆwierćfinał 3
1979Wiktor SkaczkoWładywostokĆwierćfinał 4
1980Aleksandr MikłaszewskiBałakowoFinał
1980Aleksandr MikłaszewskiBałakowoPółfinał 1
1980Władimir KłyczkowNowosybirskPółfinał 2
1981Michaił StarostinUfaFinał
1982Wiktor KuzniecowNowosybirskFinał
1982Michaił StarostinUfaPółfinał 1
1982Wiktor KuzniecowNowosybirskPółfinał 2
1982Flur KalimulinOktiabrskijĆwierćfinał 1
1982Siergiej DiużewNowosybirskĆwierćfinał 2
1983Rif SaitgariejewUfaFinał
1983Siergiej DienisowBałakowoPółfinał 1
1983Nikołaj KorniewUfaPółfinał 2
1983Siergiej DienisowBałakowoĆwierćfinał 1
1983Michaił StarostinUfaĆwierćfinał 2
1983Aleksandr MikłaszewskiTogliattiĆwierćfinał 3
1983Władimir KłyczkowNowosybirskĆwierćfinał 4
1984Rif SaitgariejewUfaFinał
1984Walerij GordiejewBałakowoPółfinał 1
1984Zajtun GafurowOktiabrskijPółfinał 2
1984Piotr BielajewNowosybirskĆwierćfinał 1
1984Walerij GordiejewBałakowoĆwierćfinał 2
1984Aleksandr OlejnikowKemerowoĆwierćfinał 3
1984Flur KalimulinOktiabrskijĆwierćfinał 4
1985Michaił StarostinUfaFinał
1985Saitgariejew RifUfaPółfinał 1
1985Walerij GordiejewBałakowoĆwierćfinał 1
1985Michaił StarostinUfaĆwierćfinał 2
1986Michaił StarostinUfaFinał
1986Walerij GordiejewBałakowoPółfinał 1
1986Rif SaitgariejewUfaPółfinał 2
1987Michaił StarostinUfaFinał
1988Rif SaitgariejewUfaFinał
1989Rinat MardanszinOktiabrskijFinał
1989Walerij GordiejewBałakowoPółfinał 1
1989Rinat MardanszinOktiabrskijPółfinał
1990Michaił StarostinUfaFinał
1990Władimir DubsElistaPółfinał 1
1990Fedor ZacharowUfaPółfinał 2
1991Michaił StarostinUfaFinał
1991Igor DubininNowosybirskPółfinał 1
1991Michaił StarostinUfaPółfinał 2
1992Siergiej KuzinBałakowoFinał
1992Igor StolarowWładywostokPółfinał 1
1992Siergiej KuzinBałakowoPółfinał 2
1993Siergiej KuzinBałakowoFinał
1993Anatolij ChłynowSaławatPółfinał 1
1993Siergiej KuzinBałakowoPółfinał 2
1994Oleg KurguskinTogliattiFinał
1994Albert ŁatypowOktiabrskijPółfinał 1
1994Grigorij CharczenkoWładywostokPółfinał 2
1995Rif SaitgariejewUfaFinał
1995Rif SaitgariejewUfaPółfinał 1
1995Rinat MardanszinOktiabrskijPółfinał 2
1996Rinat MardanszinOktiabrskijFinał
1996Tałgat GalejewTogliattiPółfinał 1
1996Oleg KiptiewSaławatPółfinał 2
1997Rinat MardanszinOktiabrskijFinał
1997Michaił StarostinOktiabrskijPółfinał 1
1997Oleg KurguskinTogliattiPółfinał 2
1998Rinat MardanszinOktiabrskijFinał
1998Siergiej JeroszynTogliattiPółfinał 1
1998Roman PoważnyTogliattiPółfinał 2
1999Oleg KurguskinTogliattiFinał
1999Siergiej JeroszynTogliattiPółfinał
2000Siergiej DarkinTogliattiFinał
2000Tałgat GalejewOktiabrskijPółfinał
2001Roman PoważnyTogliattiFinał
2001Siergiej DarkinTogliattiPółfinał 1
2001Roman PoważnyTogliattiPółfinał 2
2002Siergiej DarkinTogliattiFinał
2002Siergiej JeroszynTogliattiPółfinał
2003Oleg KurguskinTogliattiFinał
2003Roman PoważnyTogliattiPółfinał 1
2003Siergiej DarkinTogliattiPółfinał 2
2004Oleg KurguskinTogliattiFinał
2004Rienat GafurowOktiabrskijPółfinał 1
2004Ilja BondarienkoTogliattiPółfinał 2
2005Jewgienij GomozowTogliattiFinał
2005Siergiej DarkinTogliattiPółfinał 1
2005Rienat GafurowOktiabrskijPółfinał 2
2006Rienat GafurowWładywostokFinał
2006Rienat GafurowWładywostokPółfinał 1
2006Roman IwanowTogliattiPółfinał 2
2007Dienis GizatullinOktiabrskijFinał
2007Dienis GizatullinOktiabrskijPółfinał 1
2007Siergiej DarkinSK BałakowoPółfinał 2
2008Dienis GizatullinBałakowoFinał
2008Grigorij ŁagutaWładywostokPółfinał 1
2008Rienat GafurowSaławatPółfinał 2
2009Siemion WłasowSK BałakowoFinał
2009Grigorij ŁagutaWładywostokPółfinał
2009Rienat GafurowWładywostokPółfinał
2010Artiom ŁagutaWładywostokFinał
2010Artiom ŁagutaWładywostokPółfinał
2010Artiom ŁagutaWładywostokEliminacje do finału
2011Artiom ŁagutaTogliattiFinał
2012Andriej KudriaszowSK BałakowoFinał
2012Wadim TarasenkoWładywostokPółfinał
2013Wadim TarasienkoWładywostokFinał
2013Iwan ŁysikWładywostokPółfinał
2014Grigorij ŁagutaWładywostokFinał
2014Wadim TarasienkoWładywostokPółfinał
2014Siergiej DarkinTogliattiPółfinał
2015Andriej KudriaszowBałakowoFinał
2015Siemion WłasowOktiabrskijPółfinał
2015Andriej CzindiłowBałakowoEliminacje

1960

Majkop - 22,24 kwiecień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Igor PlechanowUfa- 27,5
2Boris SamorodowUfa- 25,5
3Wsiewołod NierytowMoskwa- 25+3
4Jurij DudorinUfa- 25+2
5Jewgienij KonstantinowUfa- -
6Nikołaj CzernowUfa- -
7Farit SzajnurowUfa- -
8Władimir SorokinMoskwa- -
9Wiktor WalawskiMajkop- -
10W. OriechowMytiszczi- -
11P. ProninMoskwa- -
12W. MardosinWołgograd- -
13Igor SpodyriakMajkop- -
14A. DiemidowUfa- -
15I. GordkowUfa- -
16I. GricenkoMajkop- -
17Gienrich LembergLeningrad- -
18O. ZacharowLeningrad- -
19Gieorgij RodomskiMajkop- -
20W. SimonowMytiszczi- -


1961

Majkop - 1-2 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Igor PlechanowUfa- 30
2Boris SamorodowUfa- 27+3
3Farit SzajnurowUfa- 27+2
4Leonid DrobiazkoUfa- 24
5Gieorgij RodomskiMajkop- 17
6Igor SpodyriakMajkop- 16
7Walentin Moisiejewobw. moskiewski- 15
8Witalij IlinskiUfa- 14
9Giennadij KurilenkoUfa- 14
10Nikołaj CzernowUfa- 13
11Boris Zacharowobw. moskiewski- 11
12Jewgienij BaramytczenkoMajkop- 10
13Iwan TokarienkoMajkop- 10
14Jewgienij WłasowTuła- 5
15Władimir KurbatowUfa- 5
16Oleg KuźminKalinin- 1


1962

Krasnodar - 8 kwiecień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Igor PlechanowUfa- 15
2Leonid DrobiazkoUfa- 14
3Farit SzajnurowUfa- 13
4Boris SamorodowUfa- 12


1963

Ufa - 27 październik

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jurij CzekranowUfa(3,2,3,3,3) 14
2Leonid DrobiazkoUfa(1,3,3,3,3) 13
3Władimir KowalenkoSaławat(3,3,3,2,2) 12
4Igor PlechanowUfa(2,3,1,3,3) 12
5Gabdrachman KadyrowUfa(2,2,2,2,3) 11
6Raszit ChabrachmanowUfa(0,2,2,3,2) 9
7Lew KrajewUfa(2,d,3,1,2) 8
8Władimir SokołowSaławat(3,1,1,2,1) 8
9Wiaczesław DubininUfa(2,1,2,1,1) 7
10Władimir KorniewSaławat(3,0,2,0,0) 5
11Boris CechanowiczOrzeł(0,3,0,2,0) 5
12Giennadij SzulginUfa(1,0,0,1,2) 4
13Eduard SamburskiWładywostok(1,1,1,1,0) 4
14Władimir ZacharowWładywostok(1,0,1,0,1) 3
15Boris GrigorjewUfa(0,2,0,0,0) 2
16Jewgienij NozdrunowOrzeł(0,1).) 1
17Wiktor SzełkinUfa(0,u,-,ns,-) 0

Oktiabrskij - 20 październik

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Leonid DrobiazkoUfa(3,3,3,3,3) 15
2Wiaczesław DubininUfa(2,3,3,3,3) 14
3Raszit ChajbrachmanowUfa(3,2,3,3,2) 13
4Władimir ZacharowWładywostok(3,3,2,2,2) 12
5Eduard SamburskiWładywostok(1,2,2,3,3) 11
6Giennadij SzulginUfa(1,1,1,2,3) 8
7Wasilij ŻatkoWładywostok(3,3,1,u,u) 7
8Jewgienij NozdrunowOrzeł(2,1,2,2,0) 7
9Oleg DmitriewWładywostok(2,u,u,2,2) 6
10Michaił WorsinOktiabrskij(1,2,0,1,2) 6
11Oleg NowosiołowUfa(2,2,u,1,ns) 5
12Giennadij BraginUfa(0,u,2,1,1) 4
13W. SzczerbakowWoroneż(u,0,3,0,u) 3
14W. KowalowWoroneż(u,1,-,-,1) 2
15Kamil IsanbierdinUfa(0,d,1,d,1) 2
16Rif JulbarisowOktiabrskij(u,1,1,d) 2
17Stanisław GarbuzowOrzeł(u,u,-,-,1) 1

Saławat - 20 październik

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Władimir SokołowSaławat- -
2Lew KrajewUfa- -
3Gabdrachman KadyrowUfa- -
4Boris CechanowiczOrzeł- -
5Władimir KorniewSaławat- -
6Władimir KowalenkoSaławat- -
7Boris GrigorjewUfa- -

Saławat - 3 sierpień

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lew KrajewUfa(3,3,2,3) 11
2Władimir SokołowSaławat(3,3,3,1) 10+3
3Farid SzajnurowUfa(2,3,2,3) 10+2
4Gabdrachman KadyrowUfa(3,3,2,2) 10+1
5Jurij CzekranowUfa(3,3,3,0) 9
6Boris GrigorjewUfa(1,1,2,2) 6
7Oleg NowosiołowUfa(2,2,1,1) 6
8Władimir KowalenkoSaławat(2,1,2,1) 6
9Władimir KorniewSaławat(2,0,0,2) 4
10Aleksandr MaslennikowUfa(0,1,0,1) 2
11Iwan GorkowUfa(1,0,1,0) 2
12Wiktor SzlenkinUfa(0,0,1,0) 1
13Władimir CzugunowSterlitamak(0,1,0,0) 1

Oktiabrskij - 3 sierpień.

Odbyły się również dwa inne półfinały; Władywostok i Orzeł (3 sierpień). Brak danych na temat tych mistrzostw.

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Leonid DrobiazkoUfa- 12
2Wiaczesław DubininUfa- 10
3Raszit ChajbrachmanowUfa- 9
4Wiktor SawostinUfa- 6
5Michaił WorsinOktiabrskij- 6
6W. NazarowKazań- 6

1964

Bałakowo - 8-9 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lew KrajewUfa(3,3,3,3,2)+(3,3,3,2,3) 28
2Rawil SafarowUfa(3,2,3,3,3)+(2,3,3,3,2) 27
3Władimir KorniewSaławat(3,3,3,d,3)+(3,3,3,3,3) 27
4Giennadij SiemionowBałakowo(3,3,2,2,1)+(3,2,2,3,2) 23
5Raszit ChabrachmanowUfa(2,3,2,3,1)+(2,3,3,2,0) 21
6Giennadij PuchowBałakowo(d,2,1,2,3)+(3,2,2,3,1) 19
7Boris CechanowiczOrzeł(2,1,3,3,0)+(2,2,2,u,1) 16
8Wasilij ŻatkoWładywostok(1,2,0,2,3)+(1,2,0,2,3) 16
9Władimir ZacharowWładywostok(2,2,2,1,2)+(u,1,1,1,2) 14
10Oleg DmitriewWładywostok(1,1,1,1,2)+(2,0,1,0,3) 12
11Wiktor SawostinUfa(1,1,2,u,1)+(1,1,1,2,1) 11
12Władimir CzugunowSterlitamak(2,0,1,2,u)+(1,1,2,1,u) 10
13Fedor GubarkowBałakowo(1,0,0,0,2)+(1,0,0,0,2) 6
14Boris BrasławskiKujbyszew(0,1,0,1,1)+(0,0,0,1,1) 5
15Walerij KotowKrasnojarsk(ns+(0,1,1,1,0) 3
16Witalij ZawidiukKrasnojarsk(0,0,1,1,0)+ns) 2


1965

Nowosybirsk

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lew KrajewUfa- 28
2Farit SzajnurowUfa- 27
3Wiaczesław DubininNowosybirsk- 26
4Boris CechanowiczBałakowo- -
5Giennadij PuchowBałakowo- -
6Jurij SamburskiWładywostok- -


1966

Bałakowo - 18-19 czerwiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Farit SzajnurowUfa(2,3,3,3,3)+(3,3,3,3,2) 28
2Wiaczesław DubininNowosybirsk(3,3,2,2.5,3)+(3,3,2,2,1) 24,5
3Lew KrajewUfa(2,1,3,2,2)+(2,3,3,3,3) 24
4Boris CechanowiczBałakowo(1,0,2,3,3)+(3,2,3,1,3) 21
5Eduard SamburskiWładywostok(3,3,2,2.5,2)+(1,1,2,3,1) 20,5
6Giennadij PuchowBałakowo(3,2,3,u,1)+(1,2,3,1,3) 19
7Boris KopyłowNowosybirsk(0,3,2,3,0)+(2,1,2,2,3) 18
8Boris BurlajewUfa(2,2,3,2,3)+(u,2,1,0,0) 15
9Wiktor KałmykowBałakowo(1,1,0,1,2)+(0,1,2,3,2) 13
10Boris KuwaninUfa(0,2,0,1,2)+(2,2,0,2,2) 13
11Władimir KononowiczUfa(u,2,1,2,1)+(1,0,1,2,2) 12
12Władimir SidorowBałakowo(1,1,1,1,1)+(0,3,1,1,1) 10
13Jurij SamburskiWładywostok(3,0,u,ns,ns)+(2,ns,1,ns,ns) 6
14Anatolij MironowBałakowo(1,0,0,0,1)+(1,1,ns,1,1) 6
15Giennadij TarabanowskiRostów nad Donem(u,ns,ns,1,0)+(3,ns,d,0,0) 4
16Giennadij SzulginUfa(2,1,1,ns,ns)+ns) 4

Bałakowo - 11-12 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Boris CechanowiczBałakowo(3,3,3,1,3)+(3,3,3,3,2) 27
2Wiktor KałmykowBałakowo(2,2,3,2,3)+(3,3,1,3,3) 25
3Lew KrajewUfa(3,1,3,3,3)+(2,3,2,2,3) 25
4Giennadij PuchowBałakowo(1,3,0,2,3)+(3,3,2,3,3) 23
5Boris BurlajewUfa(2,3,3,3,2)+(d,1,3,2,3) 22
6Władimir KononowiczSaławat(3,2,2,2,u)+(0,2,2,3,2) 18
7Władimir SidorowBałakowo(2,2,1,3,1)+(1,2,3,1,1) 18
8Giennadij TarabanowskiRostów nad Donem(2,2,2,1,0)+(1,2,3,2,2) 17
9Oleg Postnikowobw. moskiewski(0,1,2,2,2)+(2,1,1,2,0) 13
10Wiktor GołubiewBałakowo(3,3,2,3,u)+ns) 11
11Boris KowrackiUfa(1,1,1,0,2)+(2,1,d,1,1) 10
12Anatolij MironowBałakowo(1,1,1,0,0)+(1,2,0,1,2) 9
13Michaił WorsinUfa(0,0,1,1,2)+(1,0,2,0,1) 8
14N. Michajłowobw. moskiewski(0,0,0,1,1)+(3,0,0,ns,ns) 5
15A. ŁaskowiecRostów nad Donem(1,0,0,0,0)+(2,0,1,1,0) 5
16W. ŁojczenkoRostów nad Donem(0,0,0,0,1)+(0,1,0,0,0) 2

1967

Saławat - 20 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Władimir KorniewSaławat- 14
2Władimir SokołowSaławat- 13
3Boris CechanowiczBałakowo- 13
4Władimir KowalenkoSaławat- 12
5Boris KopyłowNowosybirsk- -
6Jurij DubininNowosybirsk- -

Saławat - 18 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Władimir SokołowSaławat(2,3,3,2,3) 13
2Władimir KorniewSaławat(3,3,u,3,3) 12
3Boris KuwaninUfa(1,3,3,2,3) 12
4Władimir KononowiczSaławat(3,2,2,3,2) 12
5Władimir KowalenkoSaławat(3,3,2,1,2) 11
6Rawil SafarowUfa(1,2,2,3,3) 11
7Władimir KuźniecowSaławat(3,2,3,1,1) 10
8Aleksiej KrawczenkoSaławat(2,1,3,2,2) 10
9Rafin MachmutowUfa(2,0,1,3,u) 6
10Dmitrij AłszabajaUfa(0,u,2,2,1) 5
11Wiktor GusarienkoElista(2,1,1,0,1) 5
12Giennadij BraginUfa(1,2,1,1,0) 5
13Nikołaj SiemientinowSaławat(1,1,u,1,d) 3
14W. KartaszewUfa(ns,0,0,0,2) 2
15Walerij GonczarowElista(u,ns,ns,ns,ns) 0
16Siergiej FrankoElista(ns) ns

Saławat - 11 czerwiec

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Władimir KononowiczSaławat- 14
2Władimir KorniewSaławat- 13
3Władimir SokołowSaławat- 12
4Władimir KowalenkoSaławat- 11
5Rawil SafarowUfa- 10
6Władimir KuźniecowSaławat- 9
7Aleksiej KrawczenkoSaławat- 9
8Boris KuwaninUfa- 8
9Nikołaj SiemientinowSaławat- 8

1968

Saławat - 18-19 czerwiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Władimir KorniewSaławat(3,3,3,3,3)+(3,3,3,3,3) 30
2Władimir KononowiczSaławat(3,3,3,2,3)+(3,3,1,3,3) 27
3Boris BurlajewTogliatti(1,3,2,2,3)+(3,2,3,2,2) 23
4Wiktor KałmykowBałakowo(3,1,1,3,2)+(2,3,3,2,3) 22
5Jurij DubininNowosybirsk(3,2,3,3,u)+(2,3,2,0,2) 20
6Władimir SidorowBałakowo(0,2,1,3,3)+(2,1,2,3,2) 19
7Władimir SokołowSaławat(2,0,0,2,2)+(1,2,3,1,3) 16
8Anatolij MironowBałakowo(2,2,2,1,2)+(1,0,2,2,1) 15
9Władimir KoczetowNowosybirsk(2,3,2,0,2)+(0,1,2,1,1) 14
10Anatolij LukszynTogliatti(0,2,3,0,1)+(2,0,0,3,2) 13
11Władimir KowalenkoSaławat(2,1,0,2,1)+(3,0,1,1,1) 12
12Władimir ZiganszynWładywostok(0,1,1,1,0)+(0,2,1,1,1) 8
13Giennadij BraginUfa(1,1,2,1,0)+(0,2,0,0,-) 7
14Piotr ChripunowSterlitamak(ns+(1,1,1,2) 5
15Anatolij SuchowUfa(1,0,1,0,1)+(1,u,-,-,-) 5
16Wiktor GołubiewTogliatti(0,0,0,1,ns)+(1,ns,ns,ns,ns) 2
17Wiaczesław MierkułowElista(1,0,0,0,0)+ns) 2

Sterlitamak - 15-16 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jurij DubininNowosybirsk- 27
2Władimir KowalenkoSaławat- 26
3Władimir KononowiczSaławat- 25
4Władimir SokołowSaławat- 23

Sterlitamak - 12-13 czerwiec

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Władimir KononowiczSaławat- 30

1969

Togliatti - 21-22 czerwiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jurij DubininNowosybirsk(3,3,3,3,3)+(3,3,2,3,1) 27
2Aleksandr Pawłow IIWładywostok(2,3,3,2,3)+(2,2,2,3,3) 25
3Władimir GordiejewBałakowo(3,3,w,3,3)+(3,3,3,u,3) 24
4Władimir KoczetowNowosybirsk(3,2,2,2,0)+(3,3,3,3,3) 24
5Anatolij MironowBałakowo(1,2,3,1,3)+(1,1,2,1,3) 18
6Giennadij BraginUfa(2,2,2,0,1)+(1,1,3,0,2) 14
7Boris SamorodowUfa(2,2,1,3,2)+(2,0,1,1,0) 14
8Farit SzajnurowUfa(1,3,1,2,0)+(2,2,1,0,2) 14
9Wiktor KałmykowBałakowo(0,1,2,3,1)+(2,2,0,1,1) 13
10Gabdrachman KadyrowUfa(ns+(3,2,3,2,2) 12
11Władimir ZaplesznyWładywostok(2,1,1,1,1)+(0,1,0,3,2) 12
12Boris BurlajewTogliatti(d,0,0,2,2)+(1,3,1,1,0) 10
13Władimir KorniewSterlitamak(3,1,3,0,2)+(0,0,0,0,0) 9
14Giennadij KarcewNowosybirsk(0,1,0,0,2)+(1,0,2,2,1) 9
15Wiaczesław JakimowUfa(1,0,2,1,1)+(0,0,1,2,0) 8
16Władimir CzapałoSterlitamak(1,0,0,0,0)+(0,1,0,2,1) 5
17Michaił KrasnowBałakowo(0,0,1,-,-)+ns) 1
18Wiaczesław DubininNowosybirsk(1,0)+ns) 1


1970

Omsk - 19 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Nikołaj AksionowKemerowo(3,3,3,3,2) 14
2Aleksandr Pawłow IIWładywostok(2,2,3,3,2) 12+3
3Anatolij MironowBałakowo(3,2,3,1,3) 12+2
4Władimir DagajewUfa(2,2,2,3,3) 12+1
5Władimir ZaplesznyWładywostok(3,3,2,0,3) 11
6Wiktor KubanowBałakowo(3,3,1,1,0) 8
7Anatolij LukszynTogliatti(2,0,1,2,3) 8
8Oleg GalautdinowWładywostok(0,1,3,2,2) 8
9Boris CechanowiczBałakowo(u,1,2,3,1) 7
10Witalij WołkowMeleuz(1,3,1,2,0) 7
11Władimir PaznikowNowosybirsk(1,2,0,2,2) 7
12Wiaczesław MierkułowElista(1,1,2,d,-) 4
13Aleksandr GagolinTogliatti(2,0,-,0,1) 3
14Jurij SuszkinKemerowo(0,0,1,1,1) 3
15Wiktor SnieżkowZielenokumsk(u,0,u,1,1) 2
16Oleg GinterSaratow(u,1,0,-,-) 1
17Władimir KoczetowNowosybirsk(u,d,-,-,-) 0

Uwaga ! Rezultat nieoficjalny.

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Władimir DagajewTogliatti- -
2Anatolij MironowBałakowo- -
3Oleg GinterSaratow- -
4Anatolij LukszynTogliatti- -
5Wiktor KubanowBałakowo- -
6Boris CechanowiczBałakowo- -
7Wiktor SnieżkowZielenokumsk- -
8Wiaczesław MierkułowElista- -
9Władimir KorniewSterlitamak- -
10Walerij GordiejewBałakowo- -
11Władimir CharczenkoBałakowo- -
12Iwan SibiriewBałakowo- -
13Rasuł MuchamedszinUfa- -
14Wiaczesław GajsinSaratow- -
15Aleksandr BorisienkoElista- -
16Władimir PokrowskiSaratow- -
17Anatolij SuchowUfa- -

Uwaga ! Rezultat nieoficjalny.

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Władimir ZaplesznyWładywostok- -
2Aleksandr PawłowWładywostok- -
3Władimir PaznikowNowosybirsk- -
4Witalij WołkowMeleuz- -
5Nikołaj AksionowKemerowo- -
6Władimir KoczetowNowosybirsk- -
7Aleksandr GagolinTogliatti- -
8Oleg GalautdinowWładywostok- -
9Wiaczesław DubininNowosybirsk- -
10Jurij SuszkinKemerowo- -
11Walerij KuźniecowKemerowo- -
12Boris WichoriewNowosybirsk- -
13Władimir GorbaczowKemerowo- -
14Walerij ZiganszynWładywostok- -
15Piotr SzczegłowKemerowo- -
16Wasilij WieniediktowTogliatti- -

Uwaga ! Rezultat nieoficjalny.

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wiaczesław MierkułowElista- -
2Władimir DagajewTogliatti- -
3Konstantin UlskiElista- -
4Wiktor GładkowElista- -
5Wiktor SnieżkowZielenokumsk- -
6Anatolij SuchowUfa- -
7Władimir PokrowskiSaratow- -
8Aleksandr BorisienkoElista- -
9A. KaszczejewMajkop- -
10Zielfigar MirzojewSzachty- -
11Aleksandr KomarowMajkop- -
12Władimir ZwieriewSzachty- -
13Aleksandr RadoczynskiElista- -
14Nikołaj OstaninKrasnokamsk- -
15N. NikitinMajkop- -
16Aleksandr TiulkinKrasnokamsk- -
17Witalij LubimowKrasnokamsk- -

Uwaga ! Rezultat nieoficjalny.

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Oleg GinterSaratow- -
2Iwan SibiriewBałakowo- -
3Boris CechanowiczBałakowo- -
4Anatolij LukszynTogliatti- -
5Anatolij MironowBałakowo- -
6Władimir CharczenkoBałakowo- -
7Walerij GordiejewBałakowo- -
8Wiktor KubanowBałakowo- -
9Wiktor GołubiewBałakowo- -
10Aleksandr SzczerbakowŁuchowice- -
11Władimir MazanowBałakowo- -
12Siergiej NowikowBałakowo- -
13Wiktor KułakowSaratow- -
14Wiktor ZotowBałakowo- -
15Oleg RachimowUfa- -
16Nikołaj WasiewKrasnokamsk- -
17M. SzczerbakowŁuchowice- -

Uwaga ! Rezultat nieoficjalny.

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Władimir ZaplesznyWładywostok- -
2Walerij ZiganszynWładywostok- -
3Aleksandr PawłowWładywostok- -
4Władimir KorniewSterlitamak- -
5Oleg GalautdinowWładywostok- -
6Witalij WołkowMeleuz- -
7Wasilij WieniediktowTogliatti- -
8Aleksandr GagolinTogliatti- -
9Nikołaj DubrowinTogliatti- -
10Wiaczesław JakimowUfa- -
11Boris BurlajewTogliatti- -
12A. OrłowskiElista- -
13Giennadij KurilenkoUfa- -
14Władimir MordowinSterlitamak- -
15W. RieszetnikowOmsk- -
16A. ChajłowMajkop- -

Uwaga ! Rezultat nieoficjalny.

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Walerij KuźniecowKemerowo- -
2Nikołaj AksionowKemerowo- -
3Piotr SzczegłowKemerowo- -
4Władimir PaznikowNowosybirsk- -
5Wiaczesław DubininNowosybirsk- -
6Władimir KoczetowNowosybirsk- -
7Jurij SuszkinKemerowo- -
8Boris WichoriewNowosybirsk- -
9Władimir GorbaczowKemerowo- -
10Aleksandr KoczetowNowosybirsk- -
11Aleksandr IwczenkoNowosybirsk- -
12Władimir JałowienkoNowosybirsk- -
13Wiaczesław PrisiażniukKemerowo- -
14Siergiej GawriłowWładywostok- -
15Aleksiej PaninNowosybirsk- -
16Walerij MichajlenkoWładywostok- -

1971

Bałakowo - 26-27 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Walerij GordiejewBałakowo(3,3,3,3,3)+(3,2,3,3,3) 29
2Władimir ZaplesznyWładywostok(3,3,3,2,3)+(w,3,3,3,2) 25
3Wiktor KałmykowBałakowo(2,3,3,2,2)+(3,3,0,2,3) 23
4Nikołaj DubrowinTogliatti(3,2,2,3,0)+(2,3,2,3,ns) 20
5Władimir DagajewUfa(3,2,2,2,1)+(2,2,1,2,3) 20
6Anatolij MironowBałakowo(2,3,1,1,2)+(2,3,3,1,1) 19
7Boris CechanowiczBałakowo(2,1,2,1,1)+(3,2,0,3,3) 17
8Wiktor KubanowBałakowo(1,1,2,2,3)+(3,w,1,1,2) 16
9Wiktor ZotowBałakowo(1,2,3,3,2)+(1,1,2,0,0) 15
10Iwan SibiriewSaratow(u,0,1,1,3)+(1,1,3,1,1) 12
11Oleg GalautdinowWładywostok(1,0,1,3,0)+(1,0,2,0,2) 10
12Wiaczesław MierkułowBałakowo(0,0,0,1,1)+(1,2,2,1,0) 8
13Oleg GinterSaratow(0,0,1,0,1)+(0,1,1,2,1) 7
14Władimir CharczenkoSaratow(0,1,ns,ns,2)+(0,1,0,0,2) 6
15Walerij ZiganszynWładywostok(2,1,t,ns,ns)+(0,0,1,2,ns) 6
16Nikołaj AksionowKemerowo(1,2,d,ns,ns)+(2,0,ns,ns,ns) 5


1972

Bałakowo - 1-2 czerwiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Władimir GordiejewBałakowo(3,3,3,3,3)+(3,3,3,3,2) 29
2Nikołaj DubrowinSaratow(2,2,2,3,3)+12) 24
3Wiktor NikipiełowBałakowo(3,1,3,3,3)+10) 23
4Oleg GalautdinowWładywostok(2,1,2,3,2)+11) 21
5Walerij GordiejewBałakowo(3,3,3,2,2)+7) 20
6Władimir ZaplesznyWładywostok(1,3,1,1,3)+11) 20
7Oleg GinterSaratow(2,0,3,2,2)+8) 17
8Władimir KoczetowNowosybirsk(1,2,2,2,1)+6) 16
9Nikołaj AksionowKemerowo(0,3,1,2,0)+8) 14
10Nikołaj KorniewUfa(0,1,1,0,2)+9) 13
11Michaił GusiewBałakowo(1,d,2,1,0)+7) 11
12Wiaczesław DubininNowosybirsk(2,2,0,1,1)+3) 9
13Aleksandr ŻurawlowBałakowo(w,0,0,1,1)+5) 7
14Władimir CharczenkoSaratow(d,0,1,0)+5) 6
15Iwan SibiriewSaratow(3,2,-,-,-)+ns) 5
16Walerij ZiganszynWładywostok(0,0,-,-,-)+ns) 0
17Oleg RachimowNowosybirsk(-,0,0,-,-)+ns) 0
18Michaił KrasnowBałakowo() ns


1973

Nowosybirsk - 30 czerwiec - 1 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Nikołaj KorniewUfa(3,3,3,3,3)+(3,3,3,3,2) 29
2Władimir PaznikowNowosybirsk(3,1,3,3,3)+(3,3,3,3,3) 28
3Wiktor KałmykowBałakowo(u,3,d,3,3)+(2,3,3,2,3) 22
4Wiktor NikipiełowBałakowo(3,3,2,3,w)+(w,3,1,3,1) 19
5Wiktor ZotowBałakowo(2,1,1,2,3)+(2,2,2,2,1) 18
6Nikołaj AksionowKemerowo(3,2,0,0,2)+(3,2,2,u,3) 17
7Oleg RachimowUfa(2,3,1,2,2)+(1,0,2,1,3) 17
8Jurij DubininNowosybirsk(2,d,3,1,1)+(3,1,1,3,0) 15
9Wiaczesław DubininNowosybirsk(u,2,2,u,2)+(1,2,3,u,2) 14
10Aleksandr UchowBałakowo(1,1,1,0,2)+(2,1,1,2,2) 13
11Szamil NigmatulinUfa(2,0,3,2,1)+(2,0,0,1,0) 11
12Aleksandr GagolinTogliatti(1,1,2,2,1)+(1,0,ns,ns,ns) 8
13Aleksiej SuchanowNowosybirsk(2,2,0,0)+(0,1,1,u,1) 7
14Walerij MichajlenkoWładywostok(1,0,0,-,-)+(0,0,0,1,2) 4
15Władimir DagajewUfa(1,1,0,-,-)+(1,1,0,ns,ns) 4
16Michaił GusiewTogliatti(u,2,1,w,-)+ns) 3
17Giennadij KurilenkoBałakowo(0 (0,-,-,-,-)+ns) 0
18Nikołaj DubrowinTogliatti(u,d,-,-,-)+ns) 0
19Anatolij PawluczenkoNowosybirsk(ns+(w,2,2,2,1) 7


1974

Balakowo - 29-30 czerwiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wiktor NikipiełowBałakowo(3,3,3,3,3)+(3,3,3,3,3) 30
2Aleksandr MikłaszewskiBałakowo(2,1,3,3,3)+(3,1,2,3,3) 24
3Wiktor KubanowBałakowo(0,d,3,2,3)+(2,2,3,3,2) 20
4Iwan SibiriewTogliatti(3,3,2,2,2)+(0,3,3,1,d) 19
5Aleksandr UchowBałakowo(2,0,2,3,2)+(0,2,3,2,3) 19
6Siergiej DienisowBałakowo(3,1,2,2,1)+(2,1,1,1,3) 17
7Nasibułła SujargułowSaławat(1,0,0,2,1)+(3,3,2,2,1) 15
8Michaił GusiewTogliatti(3,2,1,1,1)+(3,0,0,1,2) 14
9Nikołaj KorniewUfa(2,3,1,1,2)+(1,d,0,3,0) 13
10Aleksandr GagolinTogliatti(1,0,3)+(1,2,2,0,2) 11
11Władimir NiestierowWładywostok(0,3,0,0,0)+(1,2,1,2,2) 11
12Wiktor ZotowTogliatti(d,2,3,3,0)+(0,d,2,u,0) 10
13Rinat SulejmanowNowosybirsk(2,1,1,0,1)+(1,3,0,1,d) 10
14Szamil NigmatulinUfa(1,2,0,0,2)+(2,d,1,0,d) 8
15Nikołaj KizimowUfa(d,0,0,1,-)+(2,1,1,2,d) 7
16Zajtun GafurowOktiabrskij(2,1,1,0)+(0,0,0,0,1) 5
17Oleg GalautdinowWładywostok(1,0,2,-,-)+ns) 3
18Oleg RachimowUfa(0,-,-,-,-)+ns) 0


1975

Ufa - 22 czerwiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Michaił StarostinUfa(3,3,3,3,3) 15
2Władimir GordiejewBałakowo(3,2,3,3,2) 13
3Walerij GordiejewBałakowo(3,3,3,u,3) 12
4Nikołaj DubrowinTogliatti(2,3,2,3,1) 11
5Wiktor NikipiełowBałakowo(2,2,1,3,2) 10
6Władimir NiestierowWładywostok(2,3,2,2,0) 9
7Wiktor KałmykowBałakowo(2,1,3,2,1) 9
8Wiktor KuzniecowNowosybirsk(3,2,1,2,0) 8
9Oleg RachimowUfa(1,1,2,0,3) 7
10Siergiej DienisowBałakowo(0,1,2,1,2) 6
11Iwan SibiriewTogliatti(1,0,0,1,3) 5
12Szamil NigmatulinUfa(1,0,0,2,2) 5
13Jurij NikołajewUfa(0,2,1,1,1) 5
14Nikołaj KorniewUfa(1,1,1,0,0) 2
15Walerij PrzewalskiŁuchowice(0,0,0,-,1) 1
16Roman CzernienkoWładywostok(0,0,0,1,-) 1
17Aleksandr MikłaszewskiBałakowo(0,0).) 0


1976

Władywostok - 22-23 maj

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Władimir GordiejewBałakowo- 28
2Michaił StarostinUfa- 27
3Władimir NiestierowWładywostok- 23
4Wiktor KuzniecowNowosybirsk- 21
5Szamil NigmatulinUfa- 16
6Walerij SimakoTogliatti- 15
7Nikołaj KorniewUfa- 14
8Wiktor KałmykowBałakowo- 14
9Aleksandr UchowBałakowo- 13
10Władimir CharczenkoTogliatti- 13
11Nikołaj DubrowinTogliatti- 12
12Anatolij PawluczenkoNowosybirsk- 11
13Aleksandr MikłaszewskiBałakowo- 9
14Innokientij TokmanowUfa- 8
15Zajtun GafurowUfa- 7
16Władimir MordowinSterlitamak- 6


1977

Bałakowo - 1-2 październik

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Walerij GordiejewBałakowo- 30
2Wiktor KałmykowBałakowo- 23
3Oleg RachimowUfa- 20+3
4Michaił StarostinUfa- 20+d
5Władimir CharczenkoTogliatti- 19
6Siergiej DienisowBałakowo- 19
7Nikołaj DubrowinTogliatti- 17
8Wiktor SieliwanowSzachty- 14
9Iwan SibiriewTogliatti- 14
10Zajtun GafurowUfa- 14
11Władimir NiestierowWładywostok- 13
12Nikołaj KorotajewWładywostok- 12
13Anatolij MaksimowWiatskie Polany- 8
14Władimir PankinBałakowo- 7
15Rinat SulejmanowOktiabrskij- 4
16Wiktor SkaczkoWładywostok- 3
17Marat SagitowSaławat- 3

Togliatti - 25 wrzesień

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Walerij GordiejewBałakowo- 15
2Wiktor KałmykowBałakowo- 14
3Nikołaj DubrowinTogliatti- 13
4Anatolij MaksimowWiatskie Polany- 10
5Siergiej DienisowBałakowo- 10
6Iwan SibiriewTogliatti- 10
7Władimir CharczenkoTogliatti- 9
8Wiktor SieliwanowSzachty- 9
9Wiktor SnieżkowSzachty- 8

Ufa - 25 wrzesień

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rinat SulejmanowOktiabrskij- 13
2Wiktor SkaczkoWładywostok- 13
3Michaił StarostinUfa- 12
4Nikołaj KorotajewWładywostok- 12
5Władimir NiestierowWładywostok- 11
6Marat SagitowSaławat- 10

1978

Togliatti - 23-24 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Siergiej DienisowBałakowo(3,3,3,3,3)+(1,3,3,3,3) 28
2Wiktor KuzniecowNowosybirsk(3,1,3,2,3)+(3,3,3,3,3) 27
3Władimir GordiejewBałakowo(1,3,3,0,2)+(3,3,2,2,3) 22
4Siergiej DiużewBałakowo(2,3,0,3,2)+(0,3,1,2,3) 19
5Oleg RachimowUfa(3,1,0,0,3)+(2,1,3,3,2) 18
6Wiktor SieliwanowSzachty(1,2,2,0,2)+(2,2,2,2,2) 17
7Flur KalimulinOktiabrskij(3,2,2,2,1)+(0,2,0,1,2) 15
8Irek KarimowSterlitamak(1,0,1,2,3)+(3,1,1,1,1) 14
9Władimir CharczenkoTogliatti(2,1,3,1,1)+(1,2,2,1,ns) 14
10Walerij BadajewTogliatti(1,2,2,1,0)+(3,0,0,3,1) 13
11Władimir WłasowOktiabrskij(0,3,1,3,1)+(1,ns,3,ns,0) 12
12Władimir StolarowSaławat(0,0,1,ns,1)+(2,1,2,2,2) 11
13Marat SagitowSaławat(2,0,2,1,2)+(2,0,1,0,0) 10
14Zajtun GafurowUfa(2,d,1,3,0)+(0,1,0,ns,1) 8
15Radik DawletczurinSterlitamak(0,2,0,2,0)+(1,0,1,0,1) 7
16Zielfigar MirzojewSzachty(0,1,0,ns,-)+(0,2,0,1,ns) 4
17Anatolij GrejmanSzachty(0)+(ns) 0
18Nikołaj DubrowinTogliatti(ns+ns) ns

Bałakowo - 16-17 wrzesień

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Władimir GordiejewBałakowo- 29
2Aleksandr MikłaszewskiBałakowo- 27
3Siergiej DienisowBałakowo- 24
4Władimir CharczenkoTogliatti- 22
5Wiktor SieliwanowSzachty- 19
6Walerij BadajewTogliatti- 18
7Marat SagitowSaławat- 16
8Zielfigar MirzojewSzachty- 15
9Władimir StolarowSaławat- 15
10Anatolij MaksimowWiatskie Polany- 13
11Władimir DułowWiatskie Polany- 8
12Anatolij GrejmanSzachty- 7
13Wasilij KorobczenkowDmitrow- 7
14Jurij MoszkowDonieck- 6
15Jewgienij KotielnikowWiatskie Polany- 5
16Władimir GierasimowWiatskie Polany- 4
17Aleksandr KustowWiatskie Polany- 4

Oktiabrskij - 16-17 wrzesień

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zajtun GafurowUfa- 27
2Oleg RachimowUfa- 24
3Flur KalimulinOktiabrskij- 20
4Radik DawletczurinSterlitamak- 20
5Irek KarimowSterlitamak- 20
6Nikołaj DubrowinTogliatti- 19
7Siergiej DiużewBałakowo- 19
8Władimir WłasowOktiabrskij- 19
9Wiktor KuzniecowNowosybirsk- 18
10Iwan SibiriewTogliatti- 17
11Mars DiwiejewOktiabrskij- 10
12Jurij PawluczenkoNowosybirsk- 9
13Władimir PankinBałakowo- 8
14Giennadij SzczerbininNowosybirsk- 7
15Aleksandr BasmanowNowosybirsk- 3
16Piotr BielajewNowosybirsk- 1
17Jurij UszanowOktiabrskij- 1

1979

Omsk - 24 czerwiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Aleksandr MikłaszewskiBałakowo- 15
2Siergiej DienisowBałakowo- 13
3Aleksandr ChalawinUfa- 12
4Zielfigar MirzojewSzachty- 10
5Siergiej DiużewNowosybirsk- 10
6Zajtun GafurowOktiabrskij- 8
7Wiktor NikipiełowNowosybirsk- 8
8Mars DiwiejewOktiabrskij- 7
9Wiktor SieliwanowSzachty- 7
10Iwan SibiriewTogliatti- 6
11Władimir PaznikowNowosybirsk- 5
12Władimir CharczenkoTogliatti- 5
13Walerij BadajewTogliatti- 5
14Giennadij BułanowSzachty- 4
15Rinat SulejmanowOktiabrskij- 2
16Nikołaj KorniewUfa- 2
17Nikołaj KorotajewWładywostok- 0

Ufa - 17 czerwiec

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Aleksandr ChalawinUfa- 12
2Zajtun GafurowOktiabrskij- 12
3Wiktor SieliwanowSzachty- 12
4Giennadij BułanowSzachty- 10
5Mars DiwiejewOktiabrskij- 10
6Władimir CharczenkoTogliatti- 10
7Zielfigar MirzojewSzachty- 10
8Nikołaj KorniewUfa- 9
9Rinat SulejmanowOktiabrskij- 9
10Wiktor SnieżkowSzachty- 8
11Aleksandr SzyszkinTogliatti- 5
12Władimir WłasowOktiabrskij- 4
13Anatolij GrejmanSzachty- 4
14Aleksandr MuchinUfa- 2
15Władimir GierasimowWiatskie Polany- 2
16Oleg RachimowUfa- 1
17Aleksiej OlchowskiElista- 0

Nowosybirsk - 17 czerwiec

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Władimir PaznikowNowosybirsk- 13
2Aleksandr MikłaszewskiBałakowo- 13
3Siergiej DienisowBałakowo- 12
4Wiktor NikipiełowNowosybirsk- 11
5Siergiej DiużewNowosybirsk- 11
6Iwan SibiriewTogliatti- 8
7Walerij BadajewTogliatti- 8
8Nikołaj KorotajewWładywostok- 7
9Piotr BielajewNowosybirsk- 6
10Giennadij SzczerbininNowosybirsk- 6
11Walerij SimakoTogliatti- 6
12Siergiej KoniszczewKemerowo- 4
13Władimir JudiczewTogliatti- 4
14Władimir SkaczkoWładywostok- 3
15Władimir KuraszowKemerowo- 3
16Jurij PawluczenkoNowosybirsk- 2
17Michaił SzumiłowBałakowo- 2

Oktiabrskij - 10 czerwiec

Ćwierćfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zajtun GafurowOktiabrskij- 14
2Aleksandr ChalawinUfa- 13
3Rinat SulejmanowOktiabrskij- 12
4Michaił StarostinUfa- 11
5Nikołaj KorniewUfa- 10
6Anatolij MaksimowWiatskie Polany- 10
7Walerij PrzewalskiŁuchowice- 9
8Mars DiwiejewOktiabrskij- 8
9Oleg RachimowUfa- 8
10Władimir GierasimowWiatskie Polany- 7
11Boris BratczikowŁuchowice- 5
12Władimir WłasowOktiabrskij- 5
13Władimir PosriednikowWidnoje- 3
14Aleksandr MuchinUfa- 3
15Nikołaj ŁukjanowBałakowo- 1
16Jurij NikołajewUfa- 1

Togliatti - 10 czerwiec

Ćwierćfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Aleksandr MikłaszewskiBałakowo- 13
2Iwan SibiriewTogliatti- 12
3Walerij BadajewTogliatti- 11
4Michaił SzumiłowBałakowo- 11
5Siergiej DienisowBałakowo- 10
6Nikołaj SimonowBałakowo- 9
7Piotr BielajewNowosybirsk- 8
8Władimir JudiczewTogliatti- 8
9Walerij SimakoTogliatti- 8
10Jurij PawluczenkoNowosybirsk- 7
11Fanil IsmajłowTogliatti- 6
12Władimir PankinBałakowo- 5
13Wiaczesław JaszkowBałakowo- 4
14Aleksiej AlakiszewTogliatti- 4
15E. Łysow-- 2
16L. Kudriawcew-- 0

Elista - 10 czerwiec

Ćwierćfinał 3

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wiktor SieliwanowSzachty- 13
2Aleksandr SzyszkinTogliatti- 13
3Anatolij GrejmanSzachty- 13
4Zielfigar MirzojewSzachty- 12
5Wiktor SnieżkowSzachty- 11
6Władimir CharczenkoTogliatti- 11
7Giennadij BułanowSzachty- 10
8Aleksiej OlchowskiElista- 8
9Aleksandr BondariewElista- 6
10Wiaczesław MierkułowElista- 6
11Aleksandr GładkowElista- 5
12Wiktor RudomanElista- 4
13Władimir KudriukowElista- 2
14I. Malijew- 2
15A. Karawajnyj- 1
16W. Sochonewicz- 1
17W. Saprykin- 1
18A. Tołmaczow- 1

Władywostok - 10 czerwiec

Ćwierćfinał 4

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wiktor SkaczkoWładywostok- 12
2Siergiej DiużewNowosybirsk- 12
3Wiktor NikipiełowNowosybirsk- 11
4Władimir PaznikowNowosybirsk- 10
5Giennadij SzczerbininNowosybirsk- 10
6Siergiej KoniszczewKemerowo- 10
7Nikołaj KorotajewWładywostok- 9
8Władimir KuraszowKemerowo- 8
9Władimir ZaplesznyWładywostok- 7
10Jurij DubininNowosybirsk- 7
11Aleksandr OlejnikowKemerowo- 6
12Władimir NiestierowWładywostok- 5
13Jurij PupkowWładywostok- 5
14Grigorij CharczenkoWładywostok- 3
15Władimir KłyczkowNowosybirsk- 2
16Igor StolarowWładywostok- 2
17Giennadij PotiechinWładywostok- 1

1980

Bałakowo - 12-13 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Aleksandr MikłaszewskiBałakowo- 27
2Władimir KłyczkowNowosybirsk- 25
3Siergiej DienisowBałakowo- 24+3
4Wiktor NikipiełowBałakowo- 24+2
5Zajtun GafurowOktiabrskij- 19
6Aleksandr ChalawinUfa- 18
7Oleg RachimowUfa- 15
8Rawil GatitowOktiabrskij- 14
9Siergiej DiużewNowosybirsk- 14
10Władimir CharczenkoTogliatti- 11
11Nikołaj SimonowBałakowo- 11
12Piotr BielajewNowosybirsk- 11
13Irek KarimowSterlitamak- 10
14Aleksandr MuchinUfa- 8
15Aleksandr PawłowBałakowo- 3
16Jurij NikołajewUfa- 3
17Władimir DubsBałakowo- 1

Togliatti - 5-6 lipiec

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Aleksandr MikłaszewskiBałakowo- 27
2Władimir CharczenkoTogliatti- 22
3Siergiej DienisowBałakowo- 22
4Siergiej DiużewNowosybirsk- 20
5Nikołaj SimonowBałakowo- 20
6Zajtun GafurowOktiabrskij- 20
7Piotr BielajewNowosybirsk- 19
8Walerij BadajewTogliatti- 16
9Iwan SibiriewTogliatti- 15
10Jurij PawluczenkoNowosybirsk- 15
11Walerij SimakoTogliatti- 14
12Dmitrij ZacharopułoCzerkiessk- 11
13Jurij CunajewCzerkiessk- 7
14Witalij SzachowTogliatti- 5

Ufa - 5-6 lipiec

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Władimir KłyczkowNowosybirsk- 23
2Aleksandr MuchinUfa- 22
3Jurij NikołajewUfa- 21
4Irek KarimowSterlitamak- 21
5Aleksandr ChalawinUfa- 20
6Rawil GatitowOktiabrskij- 20
7Oleg RachimowUfa- 19
8Nikołaj KorotajewWładywostok- 18
9Władimir JudiczewTogliatti- 15
10Władimir KaratajewSterlitamak- 14
11Aleksandr OlejnikowKemerowo- 11
12Siergiej KoniszczewKemerowo- 9
13Fanil IsmajłowTogliatti- 8
14Farit KalimulinOktiabrskij- 5
15Siergiej WigowskiWładywostok- 4
16Ildar JelusizowUfa- 4

1981

Togliatti - 20-21 czerwiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Michaił StarostinUfa- 29
2Wiktor KuzniecowNowosybirsk- 23
3Siergiej DienisowBałakowo- 21
4Rif SaitgariejewUfa- 20
5Anatolij MaksimowNowosybirsk- 19
6Aleksandr MikłaszewskiBałakowo- 19
7Iwan SibiriewTogliatti- 17
8Flur KalimulinOktiabrskij- 15+3
9Nikołaj KorniewUfa- 15+2
10Piotr BielajewNowosybirsk- 14
11Zajtun GafurowOktiabrskij- 12
12Władimir PankinWładywostok- 8
13Jurij PawluczenkoNowosybirsk- 7
14Ajrat FajzulinOktiabrskij- 6
15Władimir FokinTogliatti- 6
16Siergiej DiużewNowosybirsk- 4
17Irek KarimowSterlitamak- 1
18Aleksiej AlakiszewTogliatti- 4


1982

Bałakowo - 19-20 czerwiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wiktor KuzniecowNowosybirsk- 27+3
2Michaił StarostinUfa- 27+2
3Władimir KłyczkowNowosybirsk- 24
4Walerij GordiejewBałakowo- 23
5Rif SaitgariejewUfa- 20
6Nikołaj KorniewUfa- 16
7Piotr BielajewNowosybirsk- 16
8Aleksandr MikłaszewskiTogliatti- 14
9Oleg WołochowBałakowo- 14
10Zajtun GafurowOktiabrskij- 12+3
11Flur KalimulinOktiabrskij- 12+2
12Ajrat FajzulinOktiabrskij- 11
13Giennadij PotiechinWładywostok- 8
14Jurij UszanowOktiabrskij- 6
15Aleksandr BasmanowNowosybirsk- 6
16Iwan SibiriewTogliatti- 3
17Albert JaszynBałakowo- 0

Ufa - 5-6 czerwiec

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Michaił StarostinUfa- 30
2Nikołaj KorniewUfa- 27
3Zajtun GafurowOktiabrskij- 26
4Jurij UszanowOktiabrskij- 23
5Ajrat FajzulinOktiabrskij- 21
6Flur KalimulinOktiabrskij- 20
7Aleksandr BasmanowNowosybirsk- 18
8Aleksandr MuchinMeleuz- 15
9Jurij KustowOktiabrskij- 12
10Zielfigar MirzojewSzachty- 10
11Władimir JepichinSzachty- 9
12Siergiej ArchangielskiNowosybirsk- 7
13Farit KalimulinOktiabrskij- 6
14Siergiej DiużewNowosybirsk- 5
15Fanil ZubajdulinMeleuz- 1

Nowosybirsk - 5-6 czerwiec

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wiktor KuzniecowNowosybirsk- 26
2Rif SaitgariejewUfa- 23
3Władimir KłyczkowNowosybirsk- 23
4Aleksandr MikłaszewskiTogliatti- 22
5Anatolij MaksimowNowosybirsk- 21
6Iwan SibiriewTogliatti- 21
7Piotr BielajewNowosybirsk- 17
8Giennadij PotiechinWładywostok- 16
9Grigorij CharczenkoWładywostok- 14
10Igor StolarowWładywostok- 14
11Władimir TitowKemerowo- 10
12Arkadij KononiecWładywostok- 10
13Władimir PankinWładywostok- 6
14Wiktor ZasorinNowosybirsk- 5
15Wiktor AleksiejewSterlitamak- 2
16Jewgienij TokunowUfa- 2

Czerkiessk - 22-23 maj

Ćwierćfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Flur KalimulinOktiabrskij- -
2Ajrat FajzulinOktiabrskij- -
3Farit KalimulinOktiabrskij- -
4Zajtun GafurowOktiabrskij- -
5Jurij UszanowOktiabrskij- -
6Jurij KustowOktiabrskij- -
7Jurij CunajewCzerkiessk- -
8Aleksiej OlchowskiElista- -

Szachty - 22-23 maj

Ćwierćfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Siergiej DiużewNowosybirsk- -
2Siergiej ArchangielskiNowosybirsk- -
3Zielfigar MirzojewSzachty- -
4Aleksandr MuchinMeleuz- -
5Wiktor SieliwanowSzachty- -
6Fanil ZubajdulinMeleuz- -
7Aleksandr BasmanowNowosybirsk- -
8Władimir JepichinSzachty- -

1983

Omsk - 26 czerwiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rif SaitgariejewUfa- 15
2Nikołaj KorniewUfa- 13
3Walerij GordiejewBałakowo- 11
4Michaił StarostinUfa- 9
5Jewgienij TokunowUfa- 9
6Jurij PawluczenkoNowosybirsk- 9
7Aleksandr MikłaszewskiTogliatti- 8
8Siergiej DiużewNowosybirsk- 8
9Anatolij MaksimowNowosybirsk- 8
10Siergiej DienisowBałakowo- 7
11Władimir FokinTogliatti- 7
12Zajtun GafurowOktiabrskij- 5
13Wasilij ZaruckiElista- 4
14Iwan SibiriewTogliatti- 3
15Dmitrij ZacharopułoCzerkiessk- 2
16Siergiej JakimczikTogliatti- 2
17Piotr BiespałowOmsk- 0

Togliatti - 19 czerwiec

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Siergiej DienisowBałakowo- 12
2Władimir FokinTogliatti- 11
3Wasilij ZaruckiElista- 11
4Walerij GordiejewBałakowo- 11
5Aleksandr MikłaszewskiTogliatti- 10
6Siergiej JakimczikTogliatti- 9
7Iwan SibiriewTogliatti- 8
8Dmitrij ZacharopułoCzerkiessk- 8
9Walerij SzliapuginTogliatti- 7
10Fanil IsmajłowTogliatti- 7
11Władimir JudiczewTogliatti- 7
12Aleksiej OlchowskiElista- 6
13Wiktor NikipiełowBałakowo- 5
14Giennadij BułanowSzachty- 3
15Anatolij UchowBałakowo- 3
16Nikołaj IwanowElista- 1
17Michaił PochmielnowTogliatti- 1

Nowosybirsk - 19 czerwiec

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Nikołaj KorniewUfa- 13+3
2Jurij PawluczenkoNowosybirsk- 13+2
3Michaił StarostinUfa- 12
4Rif SaitgariejewUfa- 10
5Jewgienij TokunowUfa- 10
6Siergiej DiużewNowosybirsk- 10
7Anatolij MaksimowNowosybirsk- 10
8Zajtun GafurowOktiabrskij- 9
9Władimir KłyczkowNowosybirsk- 8
10Igor StolarowWładywostok- 7
11Aleksandr BasmanowNowosybirsk- 6
12Grigorij CharczenkoWładywostok- 4
13Siergiej ArchangielskiNowosybirsk- 4
14Giennadij PotiechinWładywostok- 3
15Aleksandr OlejnikowKemerowo- 1
16Stanisław KuźniecowKemerowo- 0

Szachty - 22 maj

Ćwierćfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Siergiej DienisowBałakowo- 11
2Wasilij ZaruckiElista- 10
3Walerij GordiejewBałakowo- 9
4Aleksiej OlchowskiElista- 8
5Zielfigar MirzojewSzachty- 8
6Siergiej JakimczikTogliatti- 7
7Giennadij BułanowSzachty- 6
8Wiktor NikipiełowBałakowo- 5
9Władimir JepichinSzachty- 4
10Nikołaj IwanowElista- 4
11Walerij SzliapuginBałakowo- 4
12Siergiej SierditowBałakowo- 2
13Boris DoroszenkoSzachty- 0

Oktiabrskij - 22 maj

Ćwierćfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Michaił StarostinUfa- 14
2Nikołaj KorniewUfa- 12
3Jewgienij TokunowUfa- 12
4Zajtun GafurowOktiabrskij- 12
5Jurij UszanowOktiabrskij- 12
6Rif SaitgariejewUfa- 12
7Ajrat FajzulinOktiabrskij- 10
8Aleksandr BasmanowNowosybirsk- 7
9Siergiej DiużewNowosybirsk- 7
10Grigorij CharczenkoWładywostok- 5
11Arkadij KononiecWładywostok- 5
12Wasilij GuskowWładywostok- 4
13Piotr BielajewNowosybirsk- 3
14Anatolij SzyszkinTiumeń- 3
15Radik RuziejewTiumeń- 1

Czerkiessk - 22 maj

Ćwierćfinał 3

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Aleksandr MikłaszewskiTogliatti- 14
2Władimir FokinTogliatti- 13
3Władimir DubsElista- 12
4Oleg WołochowBałakowo- 11
5Iwan SibiriewTogliatti- 11
6Jurij KustowCzerkiessk- 10
7Anatolij UchowBałakowo- 10
8Dmitrij ZacharopułoCzerkiessk- 9
9Jurij CunajewCzerkiessk- 8
10Witalij SzachowCzerkiessk- 6
11Aleksandr GładkowElista- 5
12Nikołaj BasanowElista- 4
13Wasilij KorobczenkowDmitrow- 3
14Jurij KornijenkoCzerkiessk- 3
15Władimir PosriednikowWidnoje- 1
16Aleksiej BarannikowŻukowski- 0

Kemerowo - 22 maj

Ćwierćfinał 4

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Władimir KłyczkowNowosybirsk- 14
2Anatolij MaksimowNowosybirsk- 14
3Igor StolarowWładywostok- 14
4Siergiej KoniszczewKemerowo- 11
5Jurij PawluczenkoNowosybirsk- 11
6Aleksandr OlejnikowKemerowo- 11
7Władimir TitowKemerowo- 9
8Giennadij PotiechinWładywostok- 8
9Stanisław KuźniecowKemerowo- 7
10Witalij SzepielewKemerowo- 6
11Wiktor OnackiKemerowo- 5
12Oleg StarostinKemerowo- 4
13Oleg RumiancewWładywostok- 3
14Władimir KriukowBarnauł- 2
15Walerij NikołajewBarnauł- 1

1984

2 rundy: Ufa - 14-15 lipiec.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rif SaitgariejewUfa- 26
2Ajrat FajzulinOktiabrskij- 22
3Władimir KłyczkowNowosybirsk- 21+3
4Walerij GordiejewBałakowo- 21+2
5Anatolij MaksimowNowosybirsk- 21+1
6Nikołaj KorniewUfa- 20
7Jurij PawluczenkoKemerowo- 19+3
8Jewgienij TokunowUfa- 19+2
9Flur KalimulinOktiabrskij- 15
10Giennadij PotiechinWładywostok- 15
11Aleksandr PawłowBałakowo- 13
12Zajtun GafurowOktiabrskij- 8
13Piotr BielajewNowosybirsk- 7
14Grigorij CharczenkoWładywostok- 7
15Władimir TitowKemerowo- 4
16Mars DiwiejewOktiabrskij- 1
17Stanisław KuźniecowNowosybirsk- 1
18Aleksandr MikłaszewskiTogliatti- 0

2 rundy: Bałakowo - 16-17 czerwiec.

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Walerij GordiejewBałakowo- 28
2Nikołaj KorniewUfa- 25
3Michaił StarostinUfa- 23
4Władimir KłyczkowNowosybirsk- 22
5Jewgienij TokunowUfa- 22
6Aleksandr MikłaszewskiTogliatti- 20
7Piotr BielajewNowosybirsk- 18
8Aleksandr PawłowBałakowo- 17
9Władimir JudiczewTogliatti- 13
10Walerij SzliapuginBałakowo- 13
11Siergiej DienisowBałakowo- 12
12Aleksandr MuchinMeleuz- 9
13Iwan SibiriewTogliatti- 7
14Aleksandr BasmanowNowosybirsk- 4
15Aleksiej OlchowskiElista- 2
16Aleksandr SzumiłowBałakowo- 2
17Wasilij ZaruckiElista- 1
18Dmitrij NiekrasowBałakowo- 1

2 rundy: Oktiabrskij - 16-17 czerwiec.

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zajtun GafurowOktiabrskij- 25
2Ajrat FajzulinOktiabrskij- 24+3
3Jurij PawluczenkoKemerowo- 24+2
4Anatolij MaksimowNowosybirsk- 21,5
5Flur KalimulinOktiabrskij- 21
6Igor StolarowWładywostok- 21
7Grigorij CharczenkoWładywostok- 16
8Władimir TitowKemerowo- 15
9Mars DiwiejewOktiabrskij- 14,5
10Giennadij PotiechinWładywostok- 13
11Aleksandr OlejnikowKemerowo- 12
12Jurij UszanowOktiabrskij- 10
13Stanisław KuźniecowNowosybirsk- 8
14Oleg RumiancewWładywostok- 4
15Rusłan GarifowOktiabrskij- 3
16Rinat MardanszinOktiabrskij- 2
17Siergiej CariowOktiabrskij- 2
18Igor SzwiecWładywostok- 1

2 rundy: Meleuz - 19-20 maj.

Ćwierćfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Piotr BielajewNowosybirsk- 24
2Michaił StarostinUfa- 21
3Nikołaj KorniewUfa- 22
4Walerij SzliapuginBałakowo- 21
5Aleksandr BasmanowNowosybirsk- 20
6Jewgienij TokunowUfa- 20
7Władimir JudiczewTogliatti- 20
8Aleksandr MuchinMeleuz- 17
9Aleksandr PawłowBałakowo- 17
10Władimir KaratajewSterlitamak- 13
11Władimir BabinMeleuz- 9
12Aleksandr SzumiłowBałakowo- 9
13Wiaczesław SzaripowTogliatti- 8
14Władimir JergunowSterlitamak- 8
15Nikołaj SzorstkinMeleuz- 3
16Dinar WafinUfa- 2
17Wiaczesław LewanowTogliatti- 1

2 rundy: Elista - 19-20 maj.

Ćwierćfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Walerij GordiejewBałakowo- 27
2Aleksandr MikłaszewskiTogliatti- 25
3Siergiej DienisowBałakowo- 24
4Iwan SibiriewTogliatti- 21
5Zielfigar MirzojewSzachty- 21
6Wasilij ZaruckiElista- 19
7Aleksiej OlchowskiElista- 19
8Michaił PochmielnowTogliatti- 17
9Dmitrij ZacharopułoCzerkiessk- 10
10Witalij SzachowCzerkiessk- 10
11Nikołaj BasanowElista- 10
12Władimir KurdiukowElista- 8
13Władimir KorotinTogliatti- 6
14Walerij SimakoCzerkiessk- 4
15Siergiej OsadczenkoElista- 3
16Wiktor RudomanElista- 1

2 rundy: Kemerowo - 19-20 maj.

Ćwierćfinał 3

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Aleksandr OlejnikowKemerowo- 27
2Anatolij MaksimowNowosybirsk- 26+3
3Jurij PawluczenkoKemerowo- 26+2
4Grigorij CharczenkoWładywostok- 21
5Stanisław KuźniecowNowosybirsk- 20
6Jurij ŻywajewKemerowo- 18
7Witalij SzepielewKemerowo- 17
8Władimir PankinWładywostok- 15
9Władimir TitowKemerowo- 14
10Andriej KorżewojWładywostok- 11
11Wadim PietriszczewNowosybirsk- 10
12Ilja RybnikowNowosybirsk- 9
13Siergiej BałdinNowosybirsk- 6
14Jurij SawieljewKemerowo- 2
15Leonid WasiczenkowIrkuck- 0
16MichajłowIrkuck- 0

Omsk - 20 maj.

Ćwierćfinał 4

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Flur KalimulinOktiabrskij- 15
2Igor StolarowWładywostok- 14
3Giennadij PotiechinWładywostok- 13
4Zajtun GafurowOktiabrskij- 12
5Arkadij KononiecWładywostok- 11
6Jurij UszanowOktiabrskij- 10
7Oleg RumiancewWładywostok- 9
8Wiktor RiednikowTiumeń- 8
9Piotr BiespałowOmsk- 7
10Anatolij SzyszkinTiumeń- 6
11Oleg SzewczukOmsk- 5
12Wiktor MeżewikinOmsk- 3
13Ildar IbatulinWorkuta- 3
14Aleksandr SkidanOmsk- 1
15Igor KazimirskijWorkuta- 0
16S WagnerOmsk- 0

1985

2 rundy: Nowosybirsk - 28-29 wrzesień.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Michaił StarostinUfa- 26
2Rinat MardanszinOktiabrskij- 24+3
3Władimir KłyczkowKemerowo- 24+2
4Walerij GordiejewBałakowo- 23
5Piotr BielajewNowosybirsk- 20
6Anatolij MaksimowNowosybirsk- 17
7Rif SaitgariejewUfa- 15
8Giennadij PotiechinWładywostok- 15
9Aleksandr OlejnikowKemerowo- 14
10Jurij PawluczenkoKemerowo- 13
11Aleksandr MikłaszewskiTogliatti- 12
12Oleg WołochowBałakowo- 11
13Władimir FokinTogliatti- 10
14Aleksandr BasmanowNowosybirsk- 7
15Iwan SibiriewTogliatti- 4
16Jewgienij TokunowUfa- 3
17Władimir KorotinTogliatti- 2
18Wasilij ZaruckiElista- 0

2 rundy: Kemerowo - 21-22 wrzesień.

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Saitgariejew RifUfa- 25
2Michaił StarostinUfa- 23+3
3Piotr BielajewNowosybirsk- 23+2
4Władimir KłyczkowKemerowo- 21
5Olejnikow AleksandrKemerowo- 21
6Pawluczenko JurijKemerowo- 21
7Aleksandr BasmanowNowosybirsk- 19
8Jewgienij TokunowUfa- 19
9Siergiej KoniszczewKemerowo- 17
10Arkadij KononiecWładywostok- 11
11Stanisław KuźniecowKemerowo- 9
12Giennadij WorobjowUfa- 9
13Władimir TitowKemerowo- 9
14Igor FiedkinWładywostok- 5
15Guskow WasilijWładywostok- 4
16Andriej KorżewojWładywostok- 4
17Grigorij CharczenkoWładywostok- 2
18Aleksandr BielskiKemerowo- 0

2 rundy: Bałakowo - 14-15 wrzesień.

Ćwierćfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Walerij GordiejewBałakowo- 28
2Aleksandr PawłowBałakowo- 26
3Walerij SzliapuginBałakowo- 24
4Michaił PochmielnowTogliatti- 23
5Władimir KorotinTogliatti- 22
6Giennadij PotiechinWładywostok- 22
7Siergiej JakimczikTogliatti- 19
8Władimir JepichinSzachty- 16
9Oleg RumiancewWładywostok- 15
10Siergiej KonowałowBałakowo- 11
11Fargat UsmanowSzachty- 10
12Siergiej DerkaczBałakowo- 9
13Giennadij GriebieninBałakowo- 5
14Siergiej RiabowBałakowo- 3
15Wiaczesław KuźniecowBałakowo- 1

2 rundy: Ufa - 14-15 wrzesień.

Ćwierćfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Michaił StarostinUfa- 30
2Władimir KłyczkowKemerowo- 28
3Rif SaitgariejewUfa- 24
4Fedor ZacharowUfa- 22
5Jewgienij TokunowUfa- 22
6Giennadij WorobjowUfa- 19
7Stanisław KuźniecowKemerowo- 17
8Siergiej BałdinNowosybirsk- 14+3
9Dinar WafinUfa- 14+2
10Wasilij GuskowWładywostok- 14+1
11Anatolij TrubicynNowosybirsk- 8
12Igor DubininNowosybirsk- 6
13Igor FiedkinWładywostok- 5
14Nikołaj JewdokimowUfa- 5
15Albert IsłanowUfa- 4
16Aleksandr SkidanOmsk- 3

1986

Togliatti - 29 czerwiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Michaił StarostinUfa- 15
2Walerij GordiejewBałakowo- 13+3
3Rif SaitgariejewUfa- 13+u
4Igor StolarowWładywostok- 11
5Aleksandr OlejnikowKemerowo- 10
6Oleg WołochowBałakowo- 9
7Władimir PankinWładywostok- 8
8Władimir KłyczkowKemerowo- 8
9Oleg JudachinTogliatti- 7
10Aleksandr KlimantowCzerkiessk- 6
11Aleksandr MikłaszewskiTogliatti- 4
12Jewgienij TokunowUfa- 4
13Jurij PawluczenkoKemerowo- 3
14Piotr BielajewNowosybirsk- 3
15Anatolij MaksimowNowosybirsk- 3
16Ajrat FajzulinOktiabrskij- 3

Bałakowo - 22 czerwiec

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Walerij GordiejewBałakowo- 14
2Władimir KłyczkowKemerowo- 13
3Oleg WołochowBałakowo- 11
4Oleg JudachinTogliatti- 11
5Aleksandr KlimantowCzerkiessk- 10
6Aleksandr MikłaszewskiTogliatti- 10
7Jurij PawluczenkoKemerowo- 9
8Aleksandr OlejnikowKemerowo- 9
9Siergiej DiużewBałakowo- 8+3
10Władimir FokinTogliatti- 8+2
11Oleg DragobieckiCzerkiessk- 4
12Nikołaj IwanowElista- 4
13Aleksandr SzumiłowTogliatti- 3
14Oleg KurguskinElista- 3
15Walerij SzliapuginBałakowo- 2
16Siergiej KonowałowBałakowo- 1
17Wasilij ZaruckiElista- 0
18Fargat UsmanowSzachty- 0

Ufa - 22 czerwiec

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rif SaitgariejewUfa- 9
2Michaił StarostinUfa- 9
3Ajrat FajzulinOktiabrskij- 7
4Igor StolarowWładywostok- 7
5Anatolij MaksimowNowosybirsk- 7
6Władimir PankinWładywostok- 6
7Witalij MatwiejewTiumeń- 5
8Piotr BielajewNowosybirsk- 4
9Jewgienij TokunowUfa- 3
10Władimir JemieljanowTiumeń- 3
11Siergiej KanyginOmsk- 3
12Flur KalimulinOktiabrskij- 2
13Piotr BiespałowOmsk- 2
14Giennadij PotiechinWładywostok- 1
15Igor DubininNowosybirsk- 1
16Igor DulikowPerm- 1
17Walentin NikołajewTiumeń- 1

1987

Czerkiessk

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Michaił StarostinUfa- 15
2Rif SaitgariejewUfa- 14
3Walerij GordiejewBałakowo- 12
4Flur KalimulinOktiabrskij- 11
5Fedor ZacharowUfa- 10
6Andriej KorżewojWładywostok- 9
7Rusłan KowalCzerkiessk- 9
8Oleg WołochowBałakowo- 9
9Rinat MardanszinTogliatti- 8
10Konstantin SwinkinCzerkiessk- 7
11Igor StolarowWładywostok- 4
12Wiaczesław SzaripowTogliatti- 4
13Wasilij ZaruckiElista- 4
14Aleksandr OlejnikowKemerowo- 3
15Aleksandr PawłowBałakowo- 1
16Arkadij KononiecWładywostok- 0
17Aleksandr KlimantowCzerkiessk- 0
18Anatolij MaksimowNowosybirsk- 0


1988

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rif SaitgariejewUfa- 15
2Michaił StarostinUfa- 13
3Arkadij KononiecWładywostok- 12
4Fedor ZacharowUfa- 10
5Flur KalimulinOktiabrskij- 9
6Aleksandr PawłowBałakowo- 9
7Oleg WołochowBałakowo- 8
8Aleksandr KlimantowCzerkiessk- 7
9Oleg KurguskinElista- 7
10Tałgat GalejewOktiabrskij- 7
11Walerij SzliapuginBałakowo- 5
12Dmytro HrezinOktiabrskij- 4
13Wiaczesław SzaripowTogliatti- 4
14Aleksandr BaskakowOktiabrskij- 3
15Igor StolarowWładywostok- 3
16Wasilij ZaruckiElista- 2
17Ajrat FajzulinUfa- 1


1989

Czerkiessk – 24 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rinat MardanszinOktiabrskij(3,3,3,3,2) 14
2Michaił StarostinUfa(3,2,3,3,3) 14
3Walerij GordiejewBałakowo(3,3,2,2,2) 12
4Flur KalimulinOktiabrskij(2,0,3,3,3) 11
5Oleg WołochowBałakowo(2,2,1,2,3) 10
6Igor DubininNowosybirsk(3,1,1,3,1) 9
7Grigorij CharczenkoWładywostok(1,2,2,2,2) 9
8Rusłan KowalCzerkiessk(2,3,3,u,ns) 8
9Witalij JefimowWładywostok(1,1,2,1,3) 8
10Arkadij KononiecWładywostok(2,1,0,2,1) 6
11Wiaczesław SzaripowTogliatti(0,3,0,1,1) 5
12Ilja RybnikowNowosybirsk(0,2,2,u/ns,ns) 4
13Siergiej CariowCzerkiessk(1,w,1,1,ns) 3
14Rawil KilmietowSterlitamak(1,0,1,0,0) 2
15Andriej WołochowBałakowo(0,1,0,ns,ns) 1
16Aleksandr BielskiKemerowo- ns

Bałakowo – 17 wrzesień

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Walerij GordiejewBałakowo(3,3,2,3,3) 14
2Oleg WołochowBałakowo(3,2,3,3,2) 13
3Michaił StarostinUfa(2,3,3,2,3) 13
4Igor DubininNowosybirsk(2,3,w,3,2) 10
5Andriej WołochowBałakowo(3,0,3,1,2) 9
6Fedor ZacharowUfa(1,2,1,2,3) 9
7Wiaczesław SzaripowTogliatti(0,2,3,2,1) 8
8Ilja RybnikowNowosybirsk(2,1,2,2,1) 8
9Rawil KilmietowSterlitamak(1,3,2,1,w) 7
10Vjatseslav PotapienkoWidnoje(3,1,0,0,1) 7
11Pawieł CzernowNowosybirsk(1,2,2,0,2) 7
12Aleksandr BaskakowOktiabrskij(2,w,1,3,0) 6
13Aleksandr SzumiłowTogliatti(1,1,1,1,1) 5
14Siergiej MichajłowUfa(0,1,1,0,ns) 2
15Ilgiz TimierbułatowSaławat(0,0,0,1,0) 1
16Oleg KaratajewSaławat(0,0,0,0,1) 1
17Aleksandr PawłowBałakowo- ns
18Walerij SzliapuginBałakowo- ns

Elista – 17 wrzesień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rinat MardanszinOktiabrskij- 12
2Rusłan KowalCzerkiessk- 12
3Grigorij CharczenkoWładywostok- 11
4Aleksandr BielskiKemerowo- 11
5Flur KalimulinOktiabrskij- 10
6Siergiej CariowCzerkiessk- 10
7Arkadij KononiecWładywostok- 9
8Oleg KurguskinElista- 9
9Witalij JefimowWładywostok- 7
10Władimir DubsElista- 7
11Nikołaj IwanowElista- 6
12Władimir CzernowKemerowo- 5
13Oleg KiptiewCzerkiessk- 4
14Jurij ChachułowElista- 3
15Igor GrigorjewCzerkiessk- 3
16Walerij BugriejewKemerowo- 0

1990

Nowosybirsk – 24 czerwiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Michaił StarostinUfa- 20
2Arkadij KononiecWładywostok- 18+4
3Rinat MardanszinOktiabrskij- 18+3
4Oleg KurguskinElista- 15
5Wiaczesław SzaripowTogliatti- 15
6Oleg WołochowBałakowo- 15
7Grigorij CharczenkoWładywostok- 14
8Witalij JefimowWładywostok- 13
9Siergiej KuzinBałakowo- 11
10Władimir DubsElista- 10
11Igor GławinskiOktiabrskij- 9
12Pawieł CzernowNowosybirsk- 9
13Władimir OczabrukCzerkiessk- 8
14Aleksandr GanowNowosybirsk- 6
15Fedor ZacharowUfa- 6
16Oleg DragobieckiCzerkiessk- 3
17Wasilij ZaruckiElista- 0

Togliatti - 17 czerwiec

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Władimir DubsElista- 17+4
2Wasilij ZaruckiElista- 17+3
3Oleg KurguskinElista- 16
4Wiaczesław SzaripowTogliatti- 16
5Siergiej KuzinBałakowo- 15
6Oleg DragobieckiCzerkiessk- 15
7Władimir OczabrukCzerkiessk- 15
8Oleg WołochowBałakowo- 15
9Aleksandr SzumiłowTogliatti- 14
10Eduard ŻurawlowTogliatti- 11
11Aleksiej IwanowTogliatti- 11
12Wiaczesław LebiediewTogliatti- 8
13Aleksandr TibiejkoTogliatti- 6
14Nikołaj IwanowElista- 6

Ufa - 17 czerwiec

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Fedor ZacharowUfa- 18
2Michaił StarostinUfa- 17
3Witalij JefimowWładywostok- 17
4Grigorij CharczenkoWładywostok- 17
5Arkadij KononiecWładywostok- 17
6Rinat MardanszinOktiabrskij- 16
7Aleksandr GanowNowosybirsk- 13
8Igor GławinskiOktiabrskij- 12
9Pawieł CzernowNowosybirsk- 11+4
10Anatolij ChłynowSaławat- 11+3
11Igor DubininNowosybirsk- 8
12Władimir MalachowOktiabrskij- 8
13Radik RamazanowUfa- 6

1991

Togliatti – 15 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Michaił StarostinUfa- 14
2Aleksandr PawłowUfa- 12
3Oleg WołochowBałakowo- 10+3
4Arkadij KononiecWładywostok- 10+u
5Aleksandr GanowNowosybirsk- 9
6Fedor ZacharowUfa- 9
7Grigorij CharczenkoWładywostok- 9
8Witalij JefimowWładywostok- 9
9Oleg KurguskinElista- 8
10Flur KalimulinOktiabrskij- 7
11Pawieł CzernowNowosybirsk- 6
12Igor StolarowWładywostok- 5
13Siergiej KonowałowBałakowo- 4
14Igor DubininNowosybirsk- 3
15Konstantin SawieljewOktiabrskij- 3
16Siergiej JeroszynTogliatti- 1
17Jewgienij TichowNowosybirsk- 0
18Andriej KorżewojWładywostok- 0

Nowosybirsk - 8 wrzesień

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Igor DubininNowosybirsk- 14
2Pawieł CzernowNowosybirsk- 13
3Igor StolarowWładywostok- 11
4Grigorij CharczenkoWładywostok- 11
5Arkadij KononiecWładywostok- 10
6Jewgienij TichowNowosybirsk- 10
7Aleksandr GanowNowosybirsk- 9
8Witalij JefimowWładywostok- 8
9Andriej KorżewojWładywostok- 8
10Ilja RybnikowNowosybirsk- 7
11Anatolij ChłynowSaławat- 7
12Aleksandr FiodorowSaławat- 4
13Andriej KriwokoniewSaławat- 2
14Aleksandr BriuchanowKemerowo- 2
15Andriej IwankowWładywostok- 1
16Wiktor SawinowSaławat- 0

Oktiabrskij - 8 wrzesień

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Michaił StarostinUfa- 14
2Aleksandr PawłowUfa- 12
3Fedor ZacharowUfa- 11
4Flur KalimulinOktiabrskij- 10
5Oleg WołochowBałakowo- 9
6Rinat MardanszinOktiabrskij- 9
7Konstantin SaweliewOktiabrskij- 8+3
8Siergiej KonowałowBałakowo- 8+2
9Ruzil WalijewOktiabrskij- 8+1
10Władimir DubsElista- 7
11Nikołaj IwanowElista- 6
12Andriej WołochowBałakowo- 6
13Wiaczesław SzaripowTogliatti- 5
14Siergiej CzekmariowTogliatti- 3
15Wiaczesław LebiediewTogliatti- 3
16Rawil KilmietowUfa- 1
17Oleg AntipowSterlitamak- 0

1992

Togliatti - 23 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Siergiej KuzinBałakowo(3,3,2,3,3) 14+3
2Flur KalimulinOktiabrskij(3,2,3,3,3) 14+2
3Pawieł CzernowNowosybirsk(3,3,2,2,3) 13
4Igor StolarowWładywostok(3,3,1,3,2) 12
5Arkadij KononiecWładywostok(2,3,3,2,u) 10
6Anatolij ChłynowSaławat(2,2,d,u,3) 7
7Rusłan KowalCzerkiessk(3,1,1,1,1) 7
8Siergiej JeroszynTogliatti(2,2,t,1,2) 7
9Andriej WołochowBałakowo(2,0,2,1,2) 7
10Siergiej DarkinTogliatti(1,2,0,1,2) 6
11Witalij MatwiejewSaławat(1,0,0,3,1) 5
12Aleksiej MorozowBałakowo(1,1,2,0,t) 4
13Aleksiej WołoszanCzerkiessk(d,t,3,w,t) 3
14Albert ŁatypowOktiabrskij(0,1,2,t,0) 3
15Andriej KuklinBałakowo(0,0,1,2,0) 3
16Siergiej KonowałowUfa(t,1,1,-,-) 2
17Arkadij SuszkowUssyryjsk(1,d,d,d,d) 1

Saławat - 19 lipiec

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Igor StolarowWładywostok- 14
2Arkadij KononiecWładywostok- 12
3Siergiej KonowałowUfa- 12
4Flur KalimulinOktiabrskij- 10
5Albert ŁatypowOktiabrskij- 10
6Arkadij SuszkowUssuryjsk- 10
7Anatolij ChłynowSaławat- 9
8Witalij MatwiejewSaławat- 9
9Ramił TimierbułatowSaławat- 7+3
10Pawieł CzernowNowosybirsk- 7+2
11Władimir MałachowOktiabrskij- 5
12Andriej KorżewojWładywostok- 4
13Aleksiej UlczicUfa- 3
14Dmytro HrezinOktiabrskij- 3
15Siergiej MasiutinMeleuz- 3
16Siergiej MichajłowMeleuz- 1
17Wiktor SawinowSaławat- 1
18Aleksandr GanowNowosybirsk- 0

Bałakowo - 19 lipiec

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Siergiej KuzinBałakowo- 15
2Andriej WołochowBałakowo- 14
3Aleksiej MorozowBałakowo- 13
4Oleg KiptiewCzerkiessk- 11
5Andriej KuklinBałakowo- 10
6Rusłan KowalCzerkiessk- 10
7Siergiej JeroszynTogliatti- 9
8Aleksiej WołoszanCzerkiessk- 9
9Siergiej DarkinTogliatti- 5
10Walerij JekuszewTogliatti- 5
11Walerij PopowBałakowo- 5
12Wiktor JelszynBałakowo- 3
13Aleksandr RodinCzerkiessk- 3
14Aleksiej AkimowBałakowo- 2
15Oleg DragobieckiCzerkiessk- 0

1993

Bałakowo – 11-12 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Siergiej KuzinBałakowo- 28
2Oleg KiptiewCzerkiessk- 23,5
3Andriej WołochowBałakowo- 23
4Ruzil WalijewOktiabrskij- 22
5Siergiej JeroszynTogliatti- 21
6Aleksandr PawłowUfa- 21
7Albert ŁatypowOktiabrskij- 17
8Siergiej CzekmariowTogliatti- 14
9Anatolij ChłynowSaławat- 12,5
10Władimir MałachowOktiabrskij- 12
11Siergiej MichajłowMeleuz- 9
12Rinat MardanszinOktiabrskij- 7
13Aleksiej WołoszanCzerkiessk- 5
14Oleg KurguskinCzerkiessk- 4
15Siergiej DerkaczBałakowo- 3
16Andriej KuklinBałakowo- 1
17Oleg DragobieckiCzerkiessk- 1
18Walerij SzliapuginSaławat- 1
19Rinat GalimowOktiabrskij- 5RT

Oktiabrskij - 8 wrzesień

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Anatolij ChłynowSaławat- 12
2Rinat MardanszinOktiabrskij- 12
3Albert ŁatypowOktiabrskij- 12
4Aleksandr PawłowUfa- 11
5Siergiej MichajłowMeleuz- 11
6Ruzil WalijewOktiabrskij- 9
7Władimir MałachowOktiabrskij- 9
8Walerij SzliapuginSaławat- 9
9Oleg JudachinSaławat- 8
10Fedor ZacharowSaławat- 7
11Rinat GalimowSaławat- 6
12Marat KujukowOktiabrskij- 4
13Eduard SzajchulinOktiabrskij- 3
14Albert MaksiutowSterlitamak- 2
15Andriej GancewUfa- 1
16Oleg AntipowSterlitamak- 1
17Siergiej FiluszynOktiabrskij- 0
18Witalij RudniewMeleuz- 0

Togliatti - 8 wrzesień

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Siergiej KuzinBałakowo- 12
2Oleg DragobieckiCzerkiessk- 11
3Aleksiej WołoszanCzerkiessk- 11
4Andriej WołochowBałakowo- 11
5Oleg KiptiewCzerkiessk- 11
6Siergiej JeroszynTogliatti- 10
7Siergiej DerkaczBałakowo- 9
8Andriej KuklinBałakowo- 9
9Siergiej CzekmariowTogliatti- 7
10Aleksiej MorozowBałakowo- 6
11Radik RamazanowWładywostok- 6
12Siergiej DarkinTogliatti- 5
13Siergiej ŻuginCzerkiessk- 4
14Roman KaszyrinCzerkiessk- 3
15Jewgienij BachariewNowosybirsk- 3
16Aleksiej KosenkowNowosybirsk- 1

1994

Togliatti – 10-11 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Oleg KurguskinTogliatti- 24
2Siergiej JeroszynTogliatti- 23+3
3Grigorij CharczenkoWładywostok- 23+d
4Siergiej KuzinBałakowo- 21
5Aleksandr PawłowTogliatti- 20
6Oleg JudachinUfa- 18
7Flur KalimulinOktiabrskij- 16,5
8Siergiej DarkinTogliatti- 16
9Roman PoważnyTogliatti- 14
10Siergiej CzekmariowTogliatti- 14
11Albert ŁatypowOktiabrskij- 12,5
12Roman KaszyrinSaławat- 10
13Ruzil WalijewOktiabrskij- 8
14Anatolij ChłynowSaławat- 7
15Rinat GalimowOktiabrskij- 5
16Ihor BorysenkoSaławat- 4
17Władimir MałachowOktiabrskij- 2
18Igor KaratajewSankt-Petersburg- 0

Saławat - 6 wrzesień

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Albert ŁatypowOktiabrskij- 14
2Władimir MałachowOktiabrskij- 13
3Roman KaszyrinSaławat- 12
4Oleg JudachinUfa- 11
5Ruzil WalijewOktiabrskij- 10
6Rinat GalimowOktiabrskij- 9+3
7Ihor BorysenkoSaławat- 9+2
8Eduard SzajchulinOktiabrskij- 9+1
9Konstantin KorniewUfa- 7
10Siergiej ŻuginSaławat- 7
11Nikołaj WasiljewUfa- 4
12Siergiej FiluszynOktiabrskij- 3
13Oleg DragobieckiSaławat- 2
14Dmitrij SawinowSaławat- 1
15Ajrat NagajewOktiabrskij- 1
16Marat KujukowOktiabrskij- 1
17Siergiej MichajłowSaławat- 0
18Igor GławinskiSaławat- 0

Togliatti - 6 wrzesień

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Grigorij CharczenkoWładywostok- 15
2Siergiej DarkinTogliatti- 13
3Aleksandr PawłowTogliatti- 12
4Roman PoważnyTogliatti- 12
5Siergiej KuzinBałakowo- 11
6Oleg KurguskinTogliatti- 10
7Siergiej CzekmariowTogliatti- 10
8Igor KaratajewSankt - Petersburg- 8
9Igor StolarowWładywostok- 7
10Jewgienij BachariewWładywostok- 6
11Andriej KorżewojWładywostok- 6
12Aleksiej KosenkowUfa- 1
13Aleksiej ManżosTogliatti- 1
14Władimir DubininUfa- 1
15Witalij JefimowWładywostok- 1

1995

Togliatti – 23-24 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rif SaitgariejewUfa- 29
2Rinat MardanszinOktiabrskij- 27
3Siergiej DarkinTogliatti- 22+3
4Roman PoważnyTogliatti- 22+2
5Oleg KurguskinTogliatti- 20
6Siergiej KuzinTogliatti- 20
7Oleg JudachinUfa- 16
8Anatolij ChłynowSaławat- 15
9Michaił StarostinUfa- 13
10Flur KalimulinOktiabrskij- 12
11Ruzil WalijewSaławat- 10
12Siergiej CzekmariowWładywostok- 10
13Aleksandr PawłowTogliatti- 8
14Igor DubininNowosybirsk- 7
15Marat KujukowUfa- 4
16Oleg KiptiewSaławat- 0
17Ihor BorysenkoWładywostok- 0
18Siergiej JeroszynTogliatti- 0

Saławat - 20 wrzesień

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rif SaitgariejewUfa- 11
2Oleg KiptiewSaławat- 10
3Ihor BorysenkoWładywostok- 10
4Siergiej DarkinTogliatti- 9
5Igor DubininNowosybirsk- 9
6Siergiej CzekmariowWładywostok- 9
7Anatolij ChłynowSaławat- 9
8Aleksandr PawłowTogliatti- 9
9Oleg KurguskinTogliatti- 6
10Eduard SzajchulinOktiabrskij- 6
11Igor DoroninSaławat- 6
12Albert ŁatypowOktiabrskij- 6
13Jewgienij KurguskinTogliatti- 6
14Ilja RybnikowNowosybirsk- 4
15Rinat GalimowSaławat- 2
16Władimir DubininNowosybirsk- 2
17Albert MaksiutowSterlitamak- 2
18Andriej GancewUfa- 0

Oktiabrskij - 20 wrzesień

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rinat MardanszinOktiabrskij- 15
2Michaił StarostinUfa- 13
3Flur KalimulinOktiabrskij- 12
4Roman PoważnyTogliatti- 12
5Siergiej KuzinTogliatti- 10
6Siergiej JeroszynTogliatti- 10
7Oleg JudachinUfa- 10
8Ruzil WalijewSaławat- 8
9Marat KujukowOktiabrskij- 7
10Siergiej MichajłowSaławat- 6
11Andriej ZarjaTogliatti- 4
12Siergiej FiluszynWładywostok- 3
13Marat MalikowOktiabrskij- 3
14Tałgat GalejewOktiabrskij- 3
15Igor GławinskiSaławat- 2
16Rawil SzajachmetowOktiabrskij- 0
17R. BikmurzinOktiabrskij- 0

1996

Ufa – 21 wrzesień, Togliatti – 23 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rinat MardanszinOktiabrskij- 28
2Oleg KurguskinTogliatti- 26
3Siergiej KuzinTogliatti- 25
4Roman PoważnyTogliatti- 20
5Siergiej CzekmariowTogliatti- 19
6Siergiej DarkinTogliatti- 16
7Marat KujukowOktiabrskij- 16
8Anatolij ChłynowSaławat- 15
9Roman KaszyrinTogliatti- 13
10Eduard SzajchulinOktiabrskij- 12
11Konstantin KorniewUfa- 12
12Flur KalimulinTogliatti- 10
13Igor GławinskiSaławat- 9
14Tałgat GalejewTogliatti- 7
15Siergiej FiluszynWładywostok- 5
16Oleg KiptiewSaławat- 4
17Jewgienij KurguskinTogliatti- 1
18Grigorij CharczenkoWładywostok- 0
19Igor DubininWładywostok- 0

Oktiabrskij - 18 wrzesień

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tałgat GalejewTogliatti- 14
2Roman PoważnyTogliatti- 13
3Eduard SzajchulinUfa- 13
4Flur KalimulinTogliatti- 13
5Igor DubininWładywostok- 12
6Marat KujukowUfa- 10
7Siergiej FiluszynWładywostok- 8
8Michaił StarostinUfa- 7
9Jewgienij KurguskinTogliatti- 7
10Igor DoroninSaławat- 6
11Andriej ZarjaTogliatti- 5
12Rinat GalimowSaławat- 2
13Albert ŁatypowTogliatti- 2
14Albert TibiejewSaławat- 2
15Rawil SzajachmetowOktiabrskij- 0
16Marat MalikowOktiabrskij- 0
17Władimir DubininWładywostok- 0
18Ruzil WalijewSaławat- 0

Saławat - 18 wrzesień

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Oleg KiptiewSaławat- 13
2Konstantin KorniewUfa- 13
3Anatolij ChłynowSaławat- 13
4Grigorij CharczenkoWładywostok- 11
5Siergiej KuzinTogliatti- 10
6Roman KaszyrinTogliatti- 10
7Siergiej CzekmariowTogliatti- 10
8Igor GławinskiSaławat- 9
9Oleg JudachinUfa- 8
10Jewgienij BachariewWładywostok- 6
11Siergiej MichajłowMeleuz- 6
12Albert MaksiutowSterlitamak- 4
13Aleksiej ManżosTogliatti- 3
14Anatolij StrielecSaławat- 2
15Pawieł PieriewozczikowTogliatti- 1

1997

Oktiabrskij – 20-21 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rinat MardanszinOktiabrskij(2,3,3,2,2)+(3,3,3,3,2) 26
2Michaił StarostinOktiabrskij(3,2,3,3,2)+(2,3,3,3,t) 24
3Siergiej KuzinTogliatti(1,1,3,3,1)+(3,2,3,2,3) 22
4Siergiej JeroszynTogliatti(3,1,3,1,3)+(0,3,2,3,2) 21
5Roman PoważnyTogliatti(2,2,2,3,1)+(1,3,1,3,3) 21
6Oleg KurguskinTogliatti(0,3,0,2,3)+(3,2,3,3,d) 19
7Oleg JudachinSaławat(1,3,1,3,3)+(0,2,2,1,2) 18
8Anatolij ChłynowSaławat(3,2,2,2,2)+(1,2,2,w,-) 16
9Władimir DubininWładywostok(2,3)+(2,d,2,2,2) 13
10Eduard SzajchulinOktiabrskij(t,3,2,d,t)+(2,1,d,2,1) 11
11Roman KaszyrinWładywostok(2,1,1,1,2)+(2,1,d,-,-) 10
12Flur KalimulinOktiabrskij(1,0,1,2,1)+(1,0,1,1,2) 10
13Jewgienij KurguskinTogliatti(0,1,2,1,0)+(3,1,0,1,0) 9
14Siergiej CzekmariowTogliatti(1,2,0,0,1)+(1,0,1,0,3) 9
15Igor DubininWładywostok(w,0,0,0,w)+(0,1,1,0,1) 3
16Marat KujukowSaławat(3,d,d,d,-)+ns) 3
17Igor GławinskiSaławat(0,d,1,1,0)+(w,-,-,-,-) 2
18Siergiej FiluszynWładywostok(0)+(0,0,1) 1

Saławat - 17 wrzesień

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Michaił StarostinOktiabrskij- 12
2Roman KaszyrinWładywostok- 12
3Igor DubininWładywostok- 11
4Anatolij ChłynowSaławat- 11
5Marat KujukowSaławat- 11
6Flur KalimulinOktiabrskij- 10+3
7Władimir DubininWładywostok- 10+2
8Dienis SajfutdinowSaławat- 8
9Andriej GancewOktiabrskij- 8
10Konstantin KorniewOktiabrskij- 5
11Siemion WłasowSaławat- 4
12Albert MaksiutowSterlitamak- 4
13Andriej ZarjaTogliatti- 4
14Ruzil WalijewOktiabrskij- 2
15Siergiej MichajłowMeleuz- 1
16Roman KokodiejewTogliatti- 1

Togliatti - 17 wrzesień

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Oleg KurguskinTogliatti- 14
2Siergiej KuzinTogliatti- 12
3Jewgienij KurguskinTogliatti- 12
4Oleg JudachinSaławat- 11
5Siergiej CzekmariowTogliatti- 11
6Igor GławinskiSaławat- 10
7Eduard SzajchulinOktiabrskij- 8
8Siergiej FiluszynWładywostok- 8
9Tałgat GalejewOktiabrskij- 7
10Igor StolarowWładywostok- 6
11Dmitrij JegorowTogliatti- 6
12Pawieł PieriewozczikowTogliatti- 4
13Grigorij CharczenkoWładywostok- 1
14Artiom MinigalejewOktiabrskij- 0
15Albert TibiejewSaławat- 0
16Albert ŁatypowOktiabrskij- 0

1998

Oktiabrskij – 30 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rinat MardanszinOktiabrskij(3,3,3,3,3) 15
2Michaił StarostinOktiabrskij(3,3,3,1,3) 13
3Eduard SzajchulinOktiabrskij(3,d,3,3,2) 11
4Konstantin KorniewOktiabrskij(d,2,2,3,3) 10
5Tałgat GalejewOktiabrskij(3,1,2,3,1) 10
6Flur KalimulinOktiabrskij(2,2,1,2,3) 10
7Oleg JudachinUfa(2,3,2,0,2) 9
8Marat KujukowUfa(1,3,3,1,0) 8
9Siergiej FiluszynWładywostok(2,t,2,2,2) 8
10Andriej GancewOktiabrskij(1,2,d,2,2) 7
11Dienis SajfutdinowOktiabrskij(0,1,1,2,1) 5
12Stanisław MaminiewOktiabrskij(2,0,1,1,1) 5
13Rienat GafurowOktiabrskij(1,2,1,d,d) 4
14Aleksiej RubinOktiabrskij(1,1,0,d,ns) 2
15Albert ŁatypowUfa(d,d,ns,1,t) 1
16Artiom MinigalejewOktiabrskij(d,ns,ns,ns,ns) 0

Saławat - 27 sierpień

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Siergiej JeroszynTogliatti- 14
2Roman KaszyrinWładywostok- 13
3Anatolij ChłynowSaławat- 12
4Siergiej FiluszynWładywostok- 11
5Andriej GancewOktiabrskij- 11
6Ihor BorysenkoSaławat- 9
7Witalij MatwiejewSaławat- 8
8Andriej ZarjaTogliatti- 8
9Albert TibiejewSaławat- 8
10Siemion WłasowSaławat- 6
11Jewgienij KurguskinTogliatti- 6
12Igor GławinskiSaławat- 6
13Artiom MinigalejewOktiabrskij- 3
14Dienis SajfutdinowOktiabrskij- 0

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Roman PoważnyTogliatti- 15
2Oleg KurguskinTogliatti- 13
3Siergiej KuzinTogliatti- 12
4Siergiej CzekmariowTogliatti- 11
5Igor DubininWładywostok- 11
6Konstantin KorniewOktiabrskij- 10
7Eduard SzajchulinOktiabrskij- 9
8Władimir DubininWładywostok- 8
9Dmitrij JegorowTogliatti- 7
10Pawieł PieriewozczikowTogliatti- 6
11Pawieł BondarienkoTogliatti- 4,5
12Rienat GafurowOktiabrskij- 4
13Roman KokodiejewTogliatti- 3,5
14Michaił SieriebriakowTogliatti- 2
15Roman ZiemlakowWładywostok- 1

1999

Oktiabrskij – 2 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Oleg KurguskinTogliatti(3,3,3,3,3) 15
2Siergiej KuzinTogliatti(3,1,3,3,3) 13
3Siergiej DarkinTogliatti(2,3,2,2,2) 11
4Eduard SzajchulinOktiabrskij(1,3,3,u,3) 10
5Roman PoważnyTogliatti(3,2,2,3,0) 10
6Siergiej JeroszynTogliatti(3,3,2,t,1) 9
7Igor DubininWładywostok(1,1,2,3,2) 9
8Tałgat GalejewOktiabrskij(2,2,1,1,2) 8
9Siergiej CzekmariowTogliatti(0,2,3,1,1) 7
10Flur KalimulinOktiabrskij(1,0,2,3) 6
11Siergiej FiluszynOktiabrskij(1,2,1,2,0) 6
12Roman KaszyrinWładywostok(t,1,1,2,u) 4
13Władimir DubininWładywostok(0,0,0,1,2) 3
14Konstantin KorniewOktiabrskij(2,u,d,0,1) 3
15Michaił StarostinOktiabrskij(2,0,d,-,-) 2
16Siemion WłasowWładywostok(t,0,0,0,1) 1
17Anatolij ChłynowWładywostok(d,1,0,-,-) 1
18Marat KujukowSaławat(0,1,0) 1

Saławat - 15 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Siergiej JeroszynTogliatti(3,3,1,3,3) 13
2Władimir DubininWładywostok(3,3,3,1,3) 13
3Roman KaszyrinWładywostok(2,3,3,2,2) 12
4Igor DubininWładywostok(2,3,3,d,3) 11
5Siergiej FiluszynOktiabrskij(3,1,2,3,2) 11
6Siemion WłasowWładywostok(0,2,3,2,3) 10
7Siergiej CzekmariowTogliatti(2,2,2,3,1) 10
8Anatolij ChłynowWładywostok(3,2,1,2,0) 8
9Marat KujukowSaławat(1,1,2,3,u) 7+3
10Flur KalimulinOktiabrskij(2,d,2,1,2) 7+2
11Dienis SajfutdinowOktiabrskij(1,2,1,2,1) 7+1
12Ilja BondarienkoTogliatti(1,0,1,1,1) 4
13Albert ŁatypowSaławat(0,t,0,1,2) 3
14Michaił WitrikSaławat(1,0,0,0,1) 2
15Pawieł PieriewozczikowTogliatti(0,1,0,0,d) 1
16Igor GławinskiSaławat(u,ns,ns,ns,ns) 0
17Oleg JudachinSaławat(u/-,-,-,-,-) 0

2000

Togliatti7 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Siergiej DarkinTogliatti(3,3,3,3,3) 15
2Michaił StarostinOktiabrskij(2,3,2,3,3) 13
3Eduard SzajchulinOktiabrskij(2,2,3,3,3) 13
4Rinat MardanszinOktiabrskij(3,2,1,2,3) 11
5Oleg KurguskinTogliatti(1,3,3,2,2) 11
6Siergiej KuzinTogliatti(3,3,2,1,u) 9
7Tałgat GalejewOktiabrskij(2,1,3,2,1) 9
8Siergiej CzekmariowTogliatti(3,0,1,1,2) 7
9Dienis SajfutdinowOktiabrskij(1,1,0,3,2) 7
10Roman PoważnyTogliatti(0,2,2,2,0) 6
11Władimir DubininTogliatti(0,1,2,1,2) 6
12Ilja BondarienkoTogliatti(1,u,1,1,1) 4
13Flur KalimulinOktiabrskij(2,0,0,1) 3
14Siergiej FiluszynOktiabrskij(u,1,1,0,1) 3
15Igor StolarowWładywostok(2,0,0,0,0) 2
16Igor SzwiecWładywostok(1,u/-,-,-,-) 1
17Albert ŁatypowSaławat(0,d,0,t,d) 0

Oktiabrskij - 30 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tałgat GalejewOktiabrskij- -
2Władimir DubininTogliatti- -
3Michaił StarostinOktiabrskij- -
4Siergiej FiluszynOktiabrskij- -
5Ilja BondarienkoTogliatti- -
6Siergiej CzekmariowTogliatti- -
7Dienis SajfutdinowOktiabrskij- -
8Albert ŁatypowSaławat- -
9Oleg JudachinSaławat- -
10Flur KalimulinOktiabrskij- -
11Ruzil WalijewSaławat- -
12Rienat GafurowOktiabrskij- -
13Siemion WłasowSaławat- -
14Artiom MinigalejewOktiabrskij- -
15Albert TibiejewSaławat- -
16Andriej KorżewojWładywostok- -
17Anatolij ChłynowSaławat- -
18Pawieł BondarienkoTogliatti- -
19Dienis GizatullinOktiabrskij- -
20Konstantin KorniewOktiabrskij- -
21Dmitrij JegorowTogliatti- -
22Siergiej MichajłowMeleuz- -
23Maksim KalimulinOktiabrskij- -
24Jewgienij PletiuchinSaławat- -
25Aleksiej KostukTogliatti- -
26Leonid StarostinOktiabrskij- -
27Dmitrij StarostinOktiabrskij- -

2001

Togliatti – 27 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Roman PoważnyTogliatti(3,2,3,3,3) 14
2Siergiej FiluszynOktiabrskij(3,3,1,3,3) 13
3Siergiej KuzinTogliatti(3,1,3,2,3) 12
4Tałgat GalejewOktiabrskij(2,3,2,1,3) 11
5Władimir DubininTogliatti(1,3,3,1,2) 10
6Dienis SajfutdinowOktiabrskij(1,3,1,3,1) 9
7Siergiej JeroszynTogliatti(3,0,2,3,0) 8
8Siergiej DarkinTogliatti(2,0,3,2,1) 8
9Flur KalimulinOktiabrskij(1,2,2,2,1) 8
10Rienat GafurowOktiabrskij(2,2,0,1,2) 7
11Grigorij CharczenkoWładywostok(w,1,2,0,2) 5
12Siergiej CzekmariowWładywostok(1,1,1,0,2) 5
13Ilja BondarienkoTogliatti(-1,2) 3
14Roman KaszyrinSaławat(2,0,0,1,0) 3
15Siemion WłasowOktiabrskij(0,0,2,d,w) 2
16Witalij MatwiejewSaławat(0,0,1) 1
17Michaił StarostinOktiabrskij(0,d,-,-,d) 0
18Anatolij ChłynowSaławat(d,d,-,-,-) 0

Władywostok - 3 wrzesień

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Siergiej DarkinTogliatti(3,3,2,3,3) 14
2Siergiej FiluszynOktiabrskij(3,2,2,2,3) 12
3Dienis SajfutdinowOktiabrskij(2,3,2,1,3) 11
4Anatolij ChłynowSaławat(1,2,3,3,2) 11
5Flur KalimulinOktiabrskij(1,2,3,3,1) 10
6Roman KaszyrinSaławat(2,1,3,2,2) 10
7Grigorij CharczenkoWładywostok(3,3,0,3,d) 9
8Władimir DubininTogliatti(3,2,2,2,0) 9
9Igor StolarowWładywostok(2,3,1,1,1) 8
10Ilja BondarienkoTogliatti(2,1,d,0,3) 6
11Grigorij ŁagutaWładywostok(1,0,1,2,2) 6
12Eduard SzajchulinOktiabrskij(0,1,3,w,ns) 4
13Andriej KorżewojWładywostok(0,0,1,1,2) 4
14Artiom MinigalejewTogliatti(0,1,1,1,ns) 3
15Aleksiej StolarowWładywostok(0,0,0,1) 1
16Maksim KarajczencewWładywostok(1,0,0,0,0) 1
17Maksim KononiecWładywostok(u,-,-,-,-) 0

Oktiabrskij - 3 wrzesień

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Roman PoważnyTogliatti(3,3,2,3,3) 14
2Siergiej KuzinTogliatti(3,3,3,2,3) 14
3Tałgat GalejewOktiabrskij(2,3,3,3,2) 13
4Michaił StarostinOktiabrskij(3,2,2,2,2) 11
5Rienat GafurowOktiabrskij(1,2,3,3,1) 10
6Siergiej JeroszynTogliatti(2,3,w,1,3) 9
7Siergiej CzekmariowWładywostok(2,2,d,3,2) 9
8Siemion WłasowOktiabrskij(w,2,2,2,3) 9
9Witalij MatwiejewSaławat(w,1,3,1,2) 7
10Igor SzwiecWładywostok(3,1,1,0,0) 5
11Maksim KalimulinSaławat(2,0,1,2,d) 5
12Radik TibiejewSaławat(1,1,2,0,ns) 4
13Dienis GizatullinOktiabrskij(0,1,1,1,w) 3
14Albert ŁatypowSaławat(1,d,ns,ns,ns) 1
15Stanisław MaminiewTogliatti(0,ns,ns,ns,ns) 0
16Dmitrij StarostinOktiabrskij(0,0,1,1,1) 3 (RT)
17Oleg JudachinSaławat- ns

2002

Oktiabrskij – 1 wrzesień, Togliatti – 2 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Siergiej DarkinTogliatti(3,3,3,3,3)+(3,3,3,3,2) 29
2Oleg KurguskinTogliatti(3,2,3,3,2)+(2,2,3,3,3) 26
3Roman PoważnyTogliatti(3,3,3,2,3)+(3,1,2,1,3) 24
4Siergiej KuzinTogliatti(3,1,2,3,2)+(3,3,0,3,3) 23
5Dienis SajfutdinowOktiabrskij(1,3,2,2,1)+(2,3,3,3,1) 21
6Władimir DubininTogliatti(2,3,d,3,2)+(3,3,2,0,2) 20
7Dienis GizatullinOktiabrskij(2,w,2,1,2)+(1,0,1,2,3) 14
8Siergiej FiluszynOktiabrskij(1,1,3,2,0)+(1,1,3,2,T) 14
9Tałgat GalejewOktiabrskij(2,2,1,2,3)+(2,1,1,d,ns) 14
10Flur KalimulinOktiabrskij(0,2,1,1,3)+(0,2,1,2,1) 13
11Roman IwanowTogliatti(1,0,2,1,1)+(2,0,2,2,1) 12
12Siergiej CzekmariowWładywostok(0,1,1,0,1)+(0,1,2,1,2) 9
13Ilja BondarienkoTogliatti(1,2,0,1,u)+(1,2,0,0,2) 9
14Oleg JudachinSaławat(2,0,0,0,1)+(1,2,0,1,1) 8
15Roman KaszyrinSaławat(0,1,1,0,0)+(d,ns,ns,ns,ns) 2
16Dmitrij StarostinOktiabrskij(0)+(0,d,1,1,0) 2

Saławat - 19 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Siergiej JeroszynTogliatti(3,2,3,1,3) 12
2Konstantin KorniewSaławat(2,2,2,3,3) 12
3Dienis SajfutdinowOktiabrskij(2,3,3,2,2) 12
4Roman IwanowTogliatti(2,0,3,3,3) 11
5Siergiej DarkinTogliatti(3,3,1,3,0) 10
6Flur KalimulinOktiabrskij(1,3,2,2,2) 10
7Eduard SzajchulinOktiabrskij(3,2,0,2,2) 9
8Władimir DubininTogliatti(1,1,3,2,1) 8+3
9Ilja BondarienkoTogliatti(1,3,2,1,1) 8+2
10Oleg KurguskinTogliatti(3,1,0,3,1) 8+1
11Oleg JudachinSaławat(1,1,1,0,3) 6
12Dienis GizatullinOktiabrskij(0,2,1,1,2) 6
13Witalij MatwiejewSaławat(2,1,0,1,0) 4
14Dmitrij StarostinOktiabrskij(0,0,2,0,1) 3
15Siergiej MichajłowMeleuz(t,0,1,t,t) 1
16Kirył FilinowOktiabrskij(0,0,0,0,0) 0
17Igor GławinskiSaławat(w,w,0,0,-) 0

2003

Bałakowo – 11 październik

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Oleg KurguskinTogliatti(2,3,3,3,3) 14
2Rienat GafurowOktiabrskij(2,3,3,2,3) 13+3
3Siergiej DarkinTogliatti(3,2,3,3,2) 13+2
4Roman PoważnyTogliatti(3,3,2,1,3) 12
5Grigorij CharczenkoWładywostok(3,1,3,1,1) 9
6Ilja BondarienkoTogliatti(1,3,u/w,3,1) 8
7Siergiej JeroszynTogliatti(1,1,1,3,2) 8
8Dienis SajfutdinowOktiabrskij(2,2,2,d,2) 8
9Roman IwanowTogliatti(1,0,2,2,2) 7
10Maksim KalimulinOktiabrskij(2,1,1,2,1) 7
11Władimir DubininTogliatti(3,2,0,0,0) 5
12Flur KalimulinOktiabrskij(0,1,1,0,3) 5
13Siemion WłasowOktiabrskij(1,2,0,1,0) 4
14Maksim KarajczencewWładywostok(0,0,2,1,0) 3
15Wiktor GołubowskiSaławat(0,0,0,0,0) 0
16Konstantin KorniewSaławat(w,0,u/w,-,-) 0
17Rinat MardanszinOktiabrskij(u,-,-,-,-) 0
18Artiom MinigalejewBałakowo(-2,1) 3RT

Saławat - 18 lipiec

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Roman PoważnyTogliatti(3,3,3,3,3) 15
2Władimir DubininTogliatti(3,2,3,2,3) 13
3Rienat GafurowOktiabrskij(2,3,2,3,3) 13
4Grigorij ŁagutaWładywostok(3,3,0,2,3) 11
5Dienis SajfutdinowOktiabrskij(2,3,2,2,2) 11
6Maksim KarajczencewWładywostok(2,2,0,3,2) 9+3
7Roman IwanowTogliatti(2,2,1,3,1) 9+2
8Wiktor GołubowskiSaławat(3,0,3,1,2) 9+1
9Artiom MinigalejewBałakowo(1,1,2,2,1) 7
10Dmitrij StarostinOktiabrskij(1,1,3,1,0) 6
11Dienis GizatullinOktiabrskij(1,2,u,1,0) 4
12Aleksandr CyganowSaławat(0,d,2,1,0) 3
13Artur A. NafikowSaławat(u,0,1,0,2) 3
14Artur R. NafikowBałakowo(1,0,0,0,1) 2
15Rusłan GatiatowBałakowo(0,1,1,0,u/w) 2
16Wasilij SzybankowTogliatti(u,-,1,0,1) 2
17Marat GatiatowBałakowo(1.) 1

Togliatti - 12 lipiec

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Siergiej DarkinTogliatti(3,3,3,3,3) 15
2Oleg KurguskinTogliatti(2,2,2,3,3) 12
3Maksim KalimulinOktiabrskij(3,2,0,3,3) 11
4Flur KalimulinOktiabrskij(2,3,3,2,1) 11
5Siemion WłasowOktiabrskij(0,3,3,2,2) 10
6Siergiej JeroszynTogliatti(3,2,3,w,2) 10
7Rinat MardanszinOktiabrskij(1,3,2,1,3) 10
8Ilja BondarienkoTogliatti(2,2,2,2,2) 10
9Grigorij CharczenkoWładywostok(2,1,1,1,1) 6+3
10Aleksandr PawłowBałakowo(1,u,2,3,0) 6+2
11Siergiej CzekmariowBałakowo(1,1,1,2,0) 5
12Igor SzwiecWładywostok(0,1,1,1,2) 5
13Siergiej FiluszynOktiabrskij(3,u/-,-,-,-) 3
14Igor StolarowWładywostok(0,1,0,1,1) 3
15Jewgienij GomozowTogliatti(1,0,1,0,0) 2
16Danił IwanowTogliatti(0,0,u,0,1) 1
17Igor SidorinTogliatti(0,w,0,0,0) 0
18Tałgat GalejewOktiabrskij(u/w,-,-,-,-) 0
19Oleg JudachinSaławat- ns

2004

Togliatti – 22 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Oleg KurguskinTogliatti(3,3,3,3,3) 15
2Dienis GizatullinOktiabrskij(3,3,3,3,2) 14
3Ilja BondarienkoTogliatti(3,2,2,3,3) 13
4Siergiej DarkinTogliatti(3,0,2,2,3) 10
5Rienat GafurowOktiabrskij(2,1,3,2,2) 10
6Siergiej JeroszynBałakowo(2,3,2,0,2) 9
7Roman PoważnyTogliatti(2,3,2,1,1) 9
8Roman IwanowTogliatti(0,2,0,2,3) 7
9Władimir DubininTogliatti(1,2,0,3,1) 7
10Siemion WłasowOktiabrskij(1,2,1,2,1) 7
11Maksim KalimulinOktiabrskij(1,1,1,1,2) 6
12Jewgienij GomozowTogliatti(0,1,3,1,d) 5
13Konstantin KorniewSaławat(2,0,1,1,1) 5
14Tałgat GalejewOktiabrskij(0,1,1,d,-) 2
15Gieorgij IszutinSaławat(1,0,0,0) 1
16Radik TibiejewSaławat(d,0,d,d,d) 0
17Eduard SzajchulinOktiabrskij(u,-,0,-,-) 0

Saławat - 11 sierpień

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rienat GafurowOktiabrskij(3,3,3) 9
2Władimir DubininTogliatti(3,2,3) 8
3Tałgat GalejewOktiabrskij(1,3,3) 7
4Siergiej DarkinTogliatti(2,3,2) 7
5Konstantin KorniewSaławat(2,2,3) 7
6Anatolij ChłynowSaławat(3,3,u/w) 6
7Maksim KalimulinOktiabrskij(2,2,2) 5
8Jewgienij GomozowTogliatti(3,1,1) 5
9Radik TibiejewSaławat(2,1,2) 5
10Wiktor GołubowskiSaławat(1,2,0) 3
11Aleksandr PawłowSaławat(1,2,u/w) 3
12Flur KalimulinBałakowo(0,1,1) 2
13Rusłan GatiatowOktiabrskij(1,0,1) 2
14Kirył FilinowBałakowo(0,1,u/w) 1
15Aleksandr CyganowSaławat(0,0,d) 0
16Igor SzwiecWładywostok(0,ns,0) 0

Bałakowo - 11 sierpień

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ilja BondarienkoTogliatti(3,3,3,2,2) 13
2Dienis GizatullinOktiabrskij(3,2,2,3,3) 13
3Oleg KurguskinTogliatti(2,3,3,3,2) 13
4Siergiej JeroszynBałakowo(1,2,3,2,3) 11
5Eduard SzajchulinOktiabrskij(2,u/w,2,3,3) 10
6Siemion WłasowOktiabrskij(3,2,3,1,1) 10
7Roman IwanowTogliatti(2,3,2,1,2) 10
8Gieorgij IszutinSaławat(2,1,u/w,2,3) 8
9Maksim KarajczencewWładywostok(1,3,1,1,1) 7
10Artiom MinigalejewBałakowo(1,1,1,3,0) 6
11Dmitrij StarostinOktiabrskij(0,2,1,2,,0) 5
12Roman KantiukowSaławat(0,0,2,1,2) 5
13Dienis SajfutdinowSaławat(3,u/w,-,-,-) 3
14Lenar NigmatzianowBałakowo(0,1,1,0,1) 3
15Witalij MatwiejewBałakowo(1,u/w,-,-,-) 1
16Siergiej CzekmariowWładywostok(d,1,-,-,-) 1
17Aleksiej ManżosWładywostok(d,d,-,-,-) 0

2005

Togliatti - 11 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jewgienij GomozowTogliatti(3,2,3,3,3) 14
2Siemion WłasowOktiabrskij(2,3,1,3,3) 12+3
3Dienis GizatullinOktiabrskij(0,3,3,3,3) 12+2
4Siergiej DarkinTogliatti(1,u/w,2,3,3) 9
5Władimir DubininTogliatti(2,2,1,2,2) 9
6Emil SajfutdinowTogliatti(w,3,3,2,d) 8
7Rienat GafurowOktiabrskij(3,3,2,w,-) 8
8Eduard SzajchulinOktiabrskij(3,0,0,2,2) 7
9Oleg KurguskinTogliatti(0,0,3,2,2) 7
10Roman IwanowTogliatti(2,2,1,1,1) 7
11Radik TibiejewSaławat(1,2,2,1,0) 6
12Aleksiej CharczenkoPrimorskij Kraj(3,1,d,1,u) 5
13Siergiej JeroszynWładywostok(1,1,2,d,1) 5
14Kirył FilinowBałakowo(1,1,0,w,2) 4
15Danił IwanowTogliatti(0,1,1,1,1) 4
16Albert TibiejewSaławat(2,d,0,0,d) 2
17Marat GatiatowOktiabrskij(1.) 1

Saławat - 20 lipiec

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Siergiej DarkinTogliatti(3,1,3,3,3) 13
2Oleg KurguskinTogliatti(2,3,2,3,3) 13
3Siemion WłasowOktiabrskij(3,2,3,2,2) 12
4Władimir DubininTogliatti(3,3,3,1,u) 10
5Siergiej JeroszynWładywostok(2,0,2,3,2) 9
6Albert TibiejewSaławat(2,2,1,1,3) 9
7Aleksiej CharczenkoPrimorskij Kraj(2,2,3,1,1) 9
8Roman IwanowTogliatti(0,1,1,3,3) 8+3
9Grigorij CharczenkoPrimorskij Kraj(0,3,1,2,2) 8+u
10Marat GatiatowOktiabrskij(3,0,0,2,2) 7
11Tałgat GalejewOktiabrskij(1,3,2,u,-) 6
12Maksim KarajczencewWładywostok(u,1,2,2,1) 6
13Lenar NigmatzianowBałakowo(1,2,0,0,0) 3
14Igor KononowSterlitamak(0,0,1,d,1) 2
15Aleksiej PopcowWładywostok(0,0,1,1) 2
16Witalij MatwiejewBałakowo(1,u/w,-,-,-) 1
17Ilja RuzanowSterlitamak(1,u/w,d,-,-) 1
18Władimir Czapało IISterlitamak(0,0.) 0

Oktiabrskij - 21 lipiec

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rienat GafurowOktiabrskij(3,3,3,3,3) 15
2Maksim KalimulinOktiabrskij(2,3,2,3,3) 13
3Dienis GizatullinOktiabrskij(3,3,3,2,2) 13
4Eduard SzajchulinOktiabrskij(3,2,3,3,2) 13
5Emil SajfutdinowTogliatti(1,2,2,3,2) 10
6Danił IwanowTogliatti(0,2,3,2,1) 8
7Radik TibiejewSaławat(3,1,2,1,1) 8
8Jewgienij GomozowTogliatti(2,w,0,2,3) 7
9Kirył FilinowBałakowo(0,3,1,0,3) 7
10Rusłan GatiatowOktiabrskij(2,2,1,0,1) 6
11Aleksandr KosołapkinBałakowo(1,1,1,1,2) 6
12Aleksandr KazionnyWładywostok(2,1,2,d,0) 5
13Jewgienij DriewiatnikowWładywostok(1,0,1,1,1) 4
14Artur R. NafikowOktiabrskij(2,0.) 2
15Aleksiej GuzajewBałakowo(1,0,0,0,0) 1
16Wiktor ChodzickiPrimorskij Kraj(0,1,0,-,-) 1
17Leonid StarostinOktiabrskij(1,0.) 1
18Jewgienij MichajłowPrimorskij Kraj(0,0,u/w,-,-) 0

2006

Togliatti - 16 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rienat GafurowWładywostok(3,3,3,3,3) 15
2Dienis GizatullinOktiabrskij(3,3,3,2,3) 14
3Danił IwanowTogliatti(3,3,3,1,3) 13
4Siemion WłasowSaławat(2,3,1,3,2) 11
5Ilja BondarienkoTogliatti(2,2,2,3,2) 11
6Siergiej DarkinSK Bałakowo(1,1,3,3,2) 10
7Roman IwanowTogliatti(3,2,2,1,0) 8
8Lenar NigmatzianowSTMK Bałakowo(1,1,0,2,3) 7
9Siergiej KuzinSK Bałakowo(1,2,1,2,u) 6
10Tałgat GalejewOktiabrskij(2,0,1,d,2) 5
11Siergiej JeroszynSK Bałakowo(2,1,u/w,d,1) 4
12Igor KononowOktiabrskij(0,2,1,1) 4
13Maksim KalimulinOktiabrskij(1,0,2,u/w,-) 3
14Jewgienij GomozowTogliatti(0,2,0,u,t) 2
15Władimir DubininNowosybirsk(0,1,0,1,d) 2
16Gieorgij IszutinSaławat(0,0,t,d,1) 1
17Artur R. NafikowSTMK Bałakowo(1,u,u) 1
18Flur KalimulinSK Bałakowo(u,-,-,-,-) 0

Bałakowo - 11 sierpień

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rienat GafurowWładywostok(3,3,3,2,3) 14
2Siergiej DarkinSK Bałakowo(2,2,3,3,2) 12
3Gieorgij IszutinSaławat(3,1,2,2,3) 11
4Siergiej KuzinSK Bałakowo(2,3,3,3,u) 11
5Ilja BondarienkoTogliatti(3,2,2,1,2) 10
6Jewgienij GomozowTogliatti(3,3,0,0,3) 9
7Siergiej JeroszynSK Bałakowo(2,3,1,2,1) 9
8Marat GatiatowOktiabrskij(1,0,3,3,1) 8
9Lenar NigmatzianowSTMK Bałakowo(1,2,1,1,2) 7+3
10Igor KononowOktiabrskij(0,1,2,3,1) 7+2
11Oleg BiesczastnowTogliatti(0,2,2,0,2) 6
12Aleksiej GuzajewSTMK Bałakowo(t,1,1,1,1) 4
13Artiom WodiakowSK Bałakowo(0,3).) 3
14Roman ZacharowSTMK Bałakowo(1,0,0,2,0) 3
15Dienis SajfutdinowSaławat(2,u/w,-,-,-) 2
16Maksim KarajczencewWładywostok(1,1,0,0,0) 2
17Eduard SzajchulinWładywostok(u,0,-,1,0) 1
18Aleksiej IzotowSTMK Bałakowo(1,0,t) 1

Oktiabrskij - 11 sierpień

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Roman IwanowTogliatti(3,3,3,3,3) 15
2Dienis GizatullinOktiabrskij(3,3,2,3,2) 13
3Tałgat GalejewOktiabrskij(3,3,2,2,1) 11
4Władimir DubininNowosybirsk(3,2,3,1,2) 11
5Danił IwanowTogliatti(1,3,3,0,3) 10
6Maksim KalimulinOktiabrskij(d,1,3,3,3) 10
7Siemion WłasowSaławat(2,2,1,2,3) 10
8Flur KalimulinSK Bałakowo(2,2,0,3,2) 9
9Artur R. NafikowSTMK Bałakowo(1,2,2,2,1) 8
10Radik TibiejewSaławat(u/w,1,1,2,1) 5
11Jewgienij SidorinTogliatti(1,1,2,1,0) 5
12Siergiej FiluszynOktiabrskij(2,1,1,d,ns) 4
13Leonid StarostinStarlitamak(0,0,1,1,2) 4
14Elmir WalachmietowStarlitamak(2,u/w,u,0,1) 3
15Rienat NigmatulinOktiabrskij(1,0,0,1,0) 2
16Piotr RakojedowOktiabrskij(u,0,0,0,0) 0

2007

Władywostok - 5 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dienis GizatullinOktiabrskij(3,3,3,2,3) 14
2Rienat GafurowWładywostok(3,3,2,3,2) 13+3
3Siergiej DarkinSK Bałakowo(2,2,3,3,3) 13+2
4Artiom WodiakowSK Bałakowo(2,2,2,3,3) 12
5Roman PoważnySK Bałakowo(1,3,3,3,1) 11
6Eduard SzajchulinWładywostok(d,3,1,2,2) 8
7Danił IwanowTogliatti(2,2,0,2,2) 8
8Aleksandr KosołapkinSK Bałakowo(3,0,3,1,u/w) 7
9Roman IwanowTogliatti(1,1,2,0,3) 7
10Maksim KalimulinSK Bałakowo(1,2,1,2,1) 7
11Władimir DubininTogliatti(3,0,1,1,0) 5
12Ilja BondarienkoTogliatti(0,1,2,1,1) 5
13Siergiej KuzinSK Bałakowo(1,1,0,0,2) 4
14Rusłan GatiatowOktiabrskij(2,1,0,0,u/w) 3
15Marat GatiatowOktiabrskij(0,0,1,0,1) 2
16Igor KononowOktiabrskij(0,0,0,1,0) 1
17Siemion WłasowWładywostok- ns
18Rienat NigmatulinOktiabrskij- ns

Oktiabrskij - 1 czerwiec

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dienis GizatullinOktiabrskij(3,3,3,3,3) 15
2Roman PoważnySK Bałakowo(3,3,2,3,3) 14
3Emil SajfutdinowTogliatti(2,3,3,3,2) 13
4Lenar NigmatzianowSTMK Bałakowo(3,1,u,2,3) 9
5Rusłan GatiatowOktiabrskij(2,u,3,1,3) 9
6Maksim KalimulinSK Bałakowo(2,2,3,2,0) 9
7Ilja BondarienkoTogliatti(3,1,1,3,1) 9
8Roman IwanowTogliatti(t,2,2,2,2) 8
9Radik TibiejewSaławat(1,2,2,1,u/w) 6+3
10Gieorgij IszutinSTMK Bałakowo(1,1,0,2,2) 6+2
11Artiom WodiakowSK Bałakowo(0,3,u,u/w,2) 5
12Igor KononowOktiabrskij(2,0,2,0,1) 5
13Wiktor GołubowskiSaławat(1,2,1,1,u) 5
14Timur GarifulinOktiabrskij(d,0,1,1,0) 2
15Rienat NigmatulinOktiabrskij(1,0,0,0,1) 2
16Albert TibiejewSaławat(u/w,1,1,d,u) 2
17Jewgienij SzczepinSaławat(u/w,-,-,-,-) 0

Togliatti - 30 czerwiec

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Siergiej DarkinSK Bałakowo(3,3,3,3,3) 15
2Danił IwanowTogliatti(2,3,3,3,1) 12
3Władimir DubininTogliatti(3,2,1,3,3) 12
4Rienat GafurowWładywostok(3,2,1,2,3) 11
5Eduard SzajchulinWładywostok(2,3,3,1,2) 11
6Aleksiej CharczenkoOktiabrskij(1,2,3,3,0) 9
7Siergiej KuzinSK Bałakowo(2,1,2,3,d) 8
8Marat GatiatowOktiabrskij(3,2,1,2,u) 8
9Aleksandr KosołapkinSK Bałakowo(1,1,2,2,1) 7+3
10Jewgienij GomozowTogliatti(3,2,0,0,2) 7+u
11Aleksandr CyganowSaławat(0,0,2,-,2) 4
12Aleksiej GuzajewSTMK Bałakowo(1,1,1,1,0) 4
13Dmitrij GordiejewSTMK Bałakowo(0,0,0,2,1) 3
14Anatolij LipatowSTMK Bałakowo(0,0,1,1,1) 3
15Dienis AleksiejewSaławat(2,0,u/w,u/w,-) 2
16Wasilij SzybankowTogliatti(0,2.) 2
17Siemion WłasowWładywostok(1,1,0,u/w,-) 2
18Dienis SajfutdinowTogliatti(u/w,-,-,-,-) 0

2008

Oktiabrskij - 16 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dienis GizatullinBałakowo(3,3,1,3,3) 13
2Emil SajfutdinowTogliatti(3,2,3,2,2) 12+3
3Grigorij ŁagutaWładywostok(3,3,d,3,3) 12+2
4Rienat GafurowSaławat(2,0,2,3,3) 10
5Dienis SajfutdinowTogliatti(1,3,2,2,2) 10
6Roman PoważnyBałakowo(2,3,0,1,2) 8
7Danił IwanowTogliatti(0,2,3,1,1) 7
8Siergiej DarkinSaławat(3,2,0,1,1) 7
9Siergiej KuzinBałakowo(0,0,3,3,u) 6
10Artiom WodiakowBałakowo(0,2,1,u/w,3) 6
11Ilja BondarienkoTogliatti(1,1,0,2,2) 6
12Marat GatiatowBałakowo(1,1,3,0,u/w) 5
13Aleksiej GuzajewSTMK Bałakowo(2,1,2,u,u/-) 5
14Aleksiej CharczenkoWładywostok(1,0,1,2,1) 5
15Wiktor GołubowskiSaławat(2,1,1,1,0) 5
16Roman IwanowTogliatti(2).) 2
17Roman KantiukowSaławat(1).) 1
18Jewgienij GomozowTogliatti(0,0,w,0,0) 0

Bałakowo - 6 czerwiec

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Grigorij ŁagutaWładywostok(3,2,3,3,3) 14
2Marat GatiatowSK Bałakowo(3,2,3,1,3) 12
3Danił IwanowTogliatti(3,3,2,2,2) 12
4Wiktor GołubowskiSaławat(1,3,3,1,2) 10
5Ilja BondarienkoTogliatti(2,1,2,2,3) 10
6Siergiej KuzinSK Bałakowo(3,d,3,2,1) 9
7Aleksiej GuzajewSTMK Bałakowo(1,3,2,1,1) 8+3
8Roman IwanowTogliatti(2,2,2,2,u/w) 8+2
9Lenar NigmatzianowSK Bałakowo(1,1,1,3,2) 8+1
10Kirył FilinowSK Bałakowo(2,3,t,3,u/w) 8+u/w
11Andriej KudriaszowSK Bałakowo(3,3).) 6
12Wasilij PanchajWładywostok(0,2,1,0,1) 4
13Wiaczesław KazaczukWładywostok(2,d,0,1,0) 3
14Aleksandr KazionnyWładywostok(u/w,1,d,0,2) 3
15Aleksiej IzotowSTMK Bałakowo(d,0,1,0,0) 1
16Radik TibiejewSaławat(0,u/w,1,d,-) 1
17Oleg KurguskinTogliatti(0,1,0,-,-) 1
18Michaił SkaczkoWładywostok(0,u/w) 0

Saławat - 17 Czerwiec

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rienat GafurowSaławat(3,3,3,3,3) 15
2Dienis SajfutdinowTogliatti(3,3,2,3,1) 12
3Siergiej DarkinSaławat(2,2,2,3,3) 12
4Artiom WodiakowSK Bałakowo(0,3,3,2,3) 11
5Roman PoważnySK Bałakowo(3,3,1,d,3) 10
6Aleksiej CharczenkoWładywostok(3,2,1,2,2) 10
7Jewgienij GomozowTogliatti(2,0,3,2,2) 9
8Eduard SzajchulinSaławat(2,1,3,w,2) 8
9Roman KantiukowSaławat(1,3,2) 6
10Dienis NosowSK Bałakowo(0,2,2,1,0) 5
11Rusłan GatiatowOktiabrskij(1,2,1,u/w,1) 5
12Igor KononowSaławat(1,1,2,u,d) 4
13Artiom SzczepinSaławat(2,1,0,u/-,-) 3
14Nikita ParfionowOktiabrskij(-,1,u/w,1,1) 3
15Albert TibiejewSaławat(1,0,1,1,u) 3
16Jurij SołowjowOktiabrskij(0,0,-,2,0) 2
17Timur GarifulinOktiabrskij(0,u,0,u/w,1) 1
18Nikita ŁazariewSaławat(d,0) 0

2009

Oktiabrskij - 31 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Siemion WłasowSK Bałakowo(3,3,3,3,3) 15
2Danił IwanowTogliatti(3,3,2,3,3) 14
3Ilja BondarienkoTogliatti(3,2,3,2,3) 13
4Oleg KurguskinTogliatti(2,3,3,1,3) 12
5Wiaczesław KazaczukWładywostok(2,1,3,2,2) 10
6Roman IwanowTogliatti(2,2,2,2,2) 10
7Siergiej KuzinSK Bałakowo(1,2,1,3,2) 9
8Oleg BiesczastnowTogliatti(3,0,1,3,1) 8
9Siergiej KaraczincewTogliatti(1,1,2,1,2) 7
10Maksim ŁobzienkoSK Bałakowo(0,3,2,u/w,1) 6
11Witalij BiełousowKamiensk Uralskij(2,0,1,1,1) 5
12Jewgienij SidorinTogliatti(1,1,0,2,1) 5
13Aleksandr MariniukWładywostok(0,2,1,0,0) 3
14Władimir NasonowTogliatti(0,1,0,1,0) 2
15Siergiej AgałcowTogliatti(1,u,u/w,0,0) 1
16Aleksandr AntipinTogliatti(u,ns,ns,ns,ns) 0

Togliatti - 24 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Grigorij ŁagutaWładywostok(3,3,3,3,3) 15
2Roman PoważnySK Bałakowo(2,3,3,3,3) 14
3Rienat GafurowWładywostok(3,3,2,3,2) 13
4Aleksiej CharczenkoWładywostok(2,2,3,2,3) 12
5Dienis SajfutdinowSK Bałakowo(1,3,2,3,2) 11
6Aleksandr ŁoktajewSK Bałakowo(2,2,1,2,1) 8
7Roman KaszyrinSaławat(1,1,2,1,2) 7
8Michaił SkaczkoWładywostok(1,0,1,1,3) 6+3
9Maksim KarajczencewWładywostok(3,w,3,u,0) 6+2
10Aleksiej IzotowSTMK Bałakowo(0,2,2,0,1) 5
11Aleksiej GuzajewSTMK Bałakowo(0,1,1,2,1) 5
12Władimir BorodulinSK Bałakowo(2,1,0,1,1) 5
13Andriej KudriaszowSK Bałakowo(0,2,0,2,u/w) 4
14Siergiej DarkinTogliatti(3,u,ns,ns,ns) 3
15Dienis NosowSK Bałakowo(u/w,0,0,1,2) 3
16Michaił KremerWładywostok(1,0,1,0,0) 2

Bałakowo - 8 wrzesień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rienat GafurowWładywostok(3,3,2,3,3) 14
2Roman PoważnyBałakowo(3,3,1,3,3) 13
3Emil SajfutdinowBałakowo(d,3,3,3,3) 12+3
4Aleksiej CharczenkoWładywostok(3,2,3,1,3) 12+2
5Dienis GizatullinBałakowo(2,2,2,3,2) 11
6Grigorij ŁagutaWładywostok(w,3,3,2,2) 10
7Siemion WłasowBałakowo(3,2,0,2,1) 8
8Aleksandr ŁoktajewBałakowo(2,1,3,1,1) 8
9Roman KaszyrinSaławat(1,2,1,2,2) 8
10Danił IwanowTogliatti(1,1,1,2,1) 6
11Oleg BiesczastnowTogliatti(2,0,2,u,0) 4
12Roman IwanowTogliatti(2,0,0,1,1) 4
13Siergiej KuzinBałakowo(d,1,2,1,0) 4
14Siergiej KaraczincewTogliatti(t,1,0,0,2) 3
15Aleksiej IzotowSTMK Bałakowo(1,0,0,0,0) 1
16Ilja BondarienkoTogliatti(d,0,1,0,0) 1
17Aleksandr MariniukWładywostok(0) 0

2010

3 rundy: Bałakowo - 8 wrzesień, Togliatti - 22 wrzesień, Władywostok - 22 październik

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Artiom ŁagutaWładywostok(15,14,13) 42
2Grigorij ŁagutaWładywostok(9,15,14) 38
3Dienis GizatullinSK Bałakowo(13,12,11) 36
4Roman PoważnySK Bałakowo(11,12,11) 34
5Siergiej DarkinTogliatti(9,9,10) 28
6Rienat GafurowWładywostok(8,9,11) 28
7Siemion WłasowTogliatti(10,6,7) 23
8Aleksiej CharczenkoWładywostok(4,7,8) 19
9Oleg BiesczastnowTogliatti(4,8,6) 18
10Andriej KudriaszowSK Bałakowo(8,8,0) 16
11Danił IwanowTogliatti(9,5,-) 14
12Władimir BorodulinSK Bałakowo(7,7,-) 14
13Iwan ŁysikWładywostok(3,1,4) 8
14Aleksiej GuzajewOktiabrskij(4,3,-) 7
15Dienis SajfutdinowSK Bałakowo(6,-,-) 6
16Aleksandr MariniukWładywostok(-,-,4) 4
17Aleksandr OlejnikowKemerowo(ns,1,2) 3
18Dienis NosowBałakowo(-,-,3) 3
19Wiaczesław KazaczukWładywostok(-,-,2) 2
20Siergiej PolenokSaławat(0,-,-) 0
21Wadim TarasienkoWładywostok(-,-,13) 13NK
22Siergiej AgałcowTogliatti(-,3,-) 3NK
23Danił LitwinowWładywostok(-,-,1) 1NK
24Aleksandr SiriakWładywostok(-,-,0) 0NK

Oktiabrskij - 31 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Artiom ŁagutaWładywostok(3,3,3,3,3) 15
2Iwan ŁysikWładywostok(3,3,3,1,3) 13
3Danił IwanowTogliatti(3,3,3,2,1) 12
4Dienis SajfutdinowSK Bałakowo(3,1,2,3,2) 11
5Siergiej DarkinTogliatti(2,3,1,3,2) 11
6Aleksiej GuzajewOktiabrskij(1,2,2,2,3) 10
7Władimir BorodulinSK Bałakowo(2,d,1,2,3) 8
8Siemion WłasowTogliatti(1,2,3,1,1) 8
9Siergiej PolenokSaławat(0,1,2,3,1) 7
10Oleg BiesczastnowTogliatti(1,2,2,u/w,2) 7
11Siergiej SygryszewOktiabrskij(2,2,1,1,u/w) 6
12Aleksandr OlejnikowKemerowo(0,1,0,2,2) 5
13Aleksandr KoczetowNowosybirsk(2,d,0,u,d) 2
14Aleksandr MariniukWładywostok(1,1,0,w,0) 2
15Stanisław PozdniakowSTMK Bałakowo(0,0,1,0,0) 1
16Albert ŁatypowOktiabrskij(d,d,d,d,d) 0
17Maksim ŁobzienkoSK Bałakowo(ns) ns
18Wiaczesław KazaczukWładywostok(ns) ns

Oktiabrskij - 31 sierpień

Eliminacje do finału

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Artiom ŁagutaWładywostok(3) 3
2Iwan ŁysikWładywostok(3) 3
3Siemion WłasowTogliatti(2,3) 2+3
4Maksim ŁobzienkoSK Bałakowo(2,2) 2+2
5Wiaczesław KazaczukWładywostok(1,1) 1+1
6Dienis NosowSK Bałakowo(1,w) 1+w
7Siergiej BałtaczewUfa(0) 0
8Aleksandr BielskiKemerowo(t) 0

2011

Władywostok - 16 październik

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Artiom ŁagutaTogliatti(3,3,3,3,3) 15
2Danił IwanowTogliatti(3,3,3,1,3) 13
3Roman PoważnySK Bałakowo(1,2,3,3,3) 12
4Witalij BiełousowTogliatti(d,2,3,2,3) 10
5Oleg BiesczastnowTogliatti(3,3,1,2,1) 10
6Michaił ŁysikWładywostok(3,1,2,2,2) 10
7Wadim TarasienkoWładywostok(2,3,1,3,u/w) 9
8Iwan ŁysikWładywostok(2,2,1,2,2) 9
9Ilja CzałowSK Bałakowo(u,2,2,3,0) 7
10Andriej KudriaszowSK Bałakowo(2,0,2,0,2) 6
11Dienis NosowSK Bałakowo(1,1,2,1,1) 6
12Aleksiej GuzajewOktiabrskij(2,1,0,u/w,0) 3
13Maksim ŁobzienkoSK Bałakowo(0,d,0,1,2) 3
14Danił LitwinowWładywostok(0,1,1,0,0) 2
15Wiaczesław KazaczukOktiabrskij(1,0,0,0,1) 2
16Siergiej AgałcowTogliatti(0,w,u,1,1) 2
17Aleksandr SiriakWładywostok(0) 0


2012

Bałakowo - 25 wrzesień (25.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andriej KudriaszowSK Bałakowo(3,3,3,3,2) 14
2Ilia CzałowSK Bałakowo(3,1,3,3,3) 13
3Maksim ŁobzenkoSK Bałakowo(2,2,3,2,3) 12
4Wiktor KułakowSaławat(1,3,2,2,3) 11
5Wadim TarasenkoWładywostok(3,2,2,3,u/w) 10
6Siergiej KaraczincewTogliatti(2,3,1,1,3) 10
7Denis NosowSK Bałakowo(3,2,2,0,2) 9
8Iwan ŁysikWładywostok(u,3,1,3,1) 8
9Siergiej PolenokSaławat(1,2,0,2,1) 6
10Dmitrij LemzaSK Bałakowo(2,1,u,1,2) 6
11Siergiej AgałcowTogliatti(2,0,u/w,1,1) 4
12Andriej JeżowSaławat(1,1,1,1,0) 4
13Michaił ŁysikWładywostok(0,0,1,0,2) 3
14Michaił LitwinowTogliatti(0,1,2,u/w,0) 3
15Wasilij NesytychTogliatti(0,0,0,0,1) 1
16Andriej CzindiłowSK Bałakowo(0) 0
17Władimir BorodulinSK Bałakowo(1,w,3,2,-) 6R

Togliatti - 5 czerwiec (05.06).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wadim TarasenkoWładywostok(3,3,3,3,3) 15
2Denis NosowSK Bałakowo(2,3,3,2,2) 12+3
3Aleksandr MaksakowTogliatti(3,1,3,3,2) 12+2
4Aleksandr KoczetowNowosybirsk(u/w,3,2,3,3) 11
5Siergiej KaraczincewTogliatti(1,2,3,3,2) 11
6Maksim ŁobzenkoSK Bałakowo(2,3,0,u/w,3) 8+3
7Siergiej AgałcowTogliatti(3,2,2,1,u) 8+2
8Dmitrij LemzaSK Bałakowo(3,2,1,u/w,1) 7+3
9Andriej CzindiłowSK Bałakowo(2,1,1,2,1) 7+2
10Walerij SawieliewSaławat(d,0,1,2,3) 6
11Danił LitwinowWładywostok(1,2,1,0,2) 6
12Aleksandr SiriakWładywostok(1,1,2,1,1) 6
13Nikita ParfenowSaławat(2,0,2,u/w,1) 5
14Iwan LwowNowosybirsk(1,1,0,2,0) 4
15Ajrat ChabibulinSterlitamak(0,0,0,1,0) 1
16Dmitrij PonomarewSTMK(0,u/w,d,d,u/w) Bałakowo
17Andriej JeżowSaławat(u/w) 0
18Nikita FedorowTogliatti- ns
19Wadim JamiłowSaławat- ns
20Witalij KarpowSaławat- ns

2013

Władywostok - 13 październik (13.10).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wadim TarasienkoWładywostok(2,3,3,3,3) 14
2Ilja CzałowBałakowo(3,3,3,2,3) 14
3Witalij BiełousowTogliatti(1,3,2,3,3) 12
4Iwan ŁysikWładywostok(3,2,3,2,2) 12
5Wiktor KułakowTogliatti(3,1,1,3,3) 11
6Władimir BorodulinBałakowo(u/w,3,0,3,2) 8
7Michaił ŁysikWładywostok(3,0,0,2,2) 7
8Danił LitwinowWładywostok(2,1,2,0,2) 7
9Siergiej ŁogaczowWładywostok(2,2,1,0,1) 6
10Siergiej AgalcowTogliatti(1,0,2,2,1) 6
11Dmitrij LemzaBałakowo(2,2,t,1,1) 6
12Gleb SzewczenkoWładywostok(0,0,3,1,0) 4
13Siergiej MizunowBałakowo(0,2,u/w,1,1) 4
14Michaił LitwinowTogliatti(1,1,1,1,0) 4
15Władimir MorozowBałakowo(0,0,2,0,0) 2
16Andriej CzindiłowBałakowo(1,1,u/w,ns,ns) 2

Nowosybirsk - 14 lipiec (14.07).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Iwan ŁysikWładywostok(2,3,3,3,2) 13+3
2Siergiej AgalcowTogliatti(3,3,2,3,2) 13+2
3Danił LitwinowWładywostok(3,1,3,3,3) 13+d
4Michaił ŁysikWładywostok(2,2,1,3,3) 11
5Iwan LwowNowosybirsk(2,3,3,1,1) 10
6Michaił LitwinowTogliatti(2,2,1,2,3) 10
7Siergiej PolenokSaławat(3,1,2,2,1) 9
8Siergiej MizunowBałakowo(1,0,3,2,2) 8
9Dmitrij LemzaBałakowo(1,3,2,u/w,ns) 6
10Andriej CzindiłowBałakowo(0,2,0,1,3) 6
11Siergiej ŁogaczowWładywostok(3,0,0,2,1) 6
12Władimir MorozowBałakowo(1,1,2,1,0) 5
13Nikita FiodorowTogliatti(0,1,u/w,0,2) 3
14Wadim JamiłowSaławat(1,2,u/w,-,-) 3
15Jewgienij JagodkinNowosybirsk(0,0,1,0,1) 2
16Jewgienij TriszkinTogliatti(u,u,t,) 0
17Andriej JeżowSaławat(u/w,u,u/w,-ns) 0
18Maksim SosnowBałakowo(u/-,-,-,--) 0

2014

Saławat - 5 wrzesień (05.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Grigorij ŁagutaWładywostok(3,3,3,3,3) 15
2Rienat GafurowWładywostok(3,3,3,2,3) 14
3Witalij BiełousowTogliatti(2,3,2,3,3) 13
4Władimir BorodulinBałakowo(3,2,0,3,2) 10
5Andriej KudriaszowBałakowo(0,3,3,1,2) 9
6Wadim TarasienkoWładywostok(2,2,3,0,2) 9
7Dienis GizatullinBałakowo(1,0,2,2,3) 8
8Oleg BiesczastnowTogliatti(t,1,2,3,2) 8
9Aleksiej CharczenkoWładywostok(2,2,d,2,1) 7
10Ilja CzałowBałakowo(1,2,1,2,1) 7
11Iwan ŁysikWładywostok(3,0,1,0,1) 5
12Roman KaszyrinSaławat(2,1,1,1,d) 5
13Siergiej ŁogaczowWładywostok(1,1,1,1,1) 5
14Kirył CukanowBałakowo(1,1,2,0,0) 4
15Danił LitwinowWładywostok(0,0,0,1,0) 1
16Siergiej PolenokSaławat(0,0,1) 1R
17Siergiej DarkinTogliatti(0,d,-,-,-) 0
18Gleb SzewczenkoWładywostok(d) 0R

Bałakowo - 24 czerwiec (24.06).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wadim TarasienkoWładywostok(3,3,3,3,3) 15
2Witalij BiełousowTogliatti(3,w,3,3,3) 12
3Andriej KudriaszowBałakowo(1,2,3,3,3) 12
4Ilja CzałowBałakowo(2,3,3,1,2) 11
5Wiktor KułakowTogliatti(3,2,2,2,2) 11
6Władimir BorodulinBałakowo(3,2,2,2,1) 10
7Dienis GizatullinOktiabrskij(1,3,1,2,1) 8
8Wiktor GołubowskiWładywostok(2,3,1,1,1) 8
9Maksim ŁobzienkoSaławat(u/w,2,2,0,3) 7
10Iwan ŁysikWładywostok(2,1,0,2,2) 7
11Aleksiej GuzajewBałakowo(u/w,1,1,3,d) 5
12Andriej CzindiłowBałakowo(0,1,2,1,1) 5
13Siergiej ŁogaczowWładywostok(1,0,w,1,2) 4
14Siemion WłasowSaławat(2,0,-,ns,ns) 2
15Władimir MorozowBałakowo(1,0,1,0,d) 2
16Kirył FilinowSaławat(1,0,-,-,-) 1
17Wadim FiodorowBałakowo(0,-,d,u,d) 0

Togliatti - 11 czerwiec (11.06).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Siergiej DarkinTogliatti(3,3,2,3,1) 12+3
2Aleksiej CharczenkoWładywostok(2,3,2,3,2) 12+2
3Rienat GafurowOktiabrskij(2,2,2,2,3) 11+3
4Roman KaszyrinSaławat(1,3,3,1,3) 11+2
5Oleg BiesczastnowTogliatti(3,3,u,3,2) 11+1
6Kirył CukanowBałakowo(3,2,u,2,3) 10
7Danił LitwinowWładywostok(2,1,3,2,1) 9+3
8Michaił LitwinowTogliatti(3,1,3,2,0) 9+2
9Danił IwanowTogliatti(1,2,2,0,2) 7
10Siergiej AgalcowTogliatti(2,1,1,1,2) 7
11Maksim KarajczencewWładywostok(1,0,1,3,0) 5
12Igor KononowSaławat(0,0,3,1,1) 5
13Ilja BondarienkoTogliatti(0,2,1,1,d) 4
14Maksim SosnowBałakowo(3) 3R
15Siergiej PolenokSaławat(0,0,1,-,1) 2
16Dienis NosowBałakowo(1,1,0,u/w,0) 2
17Siergiej MizunowBałakowo(0,0,0,0,-) 0
18Gleb SzewczenkoWładywostok(0) 0R

2015

Togliatti - 17 wrzesień (17.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andriej KudriaszowBałakowo(3,1,3,3,3) 13
2Ilja CzałowBałakowo(3,2,3,2,3) 13
3Rienat GafurowOktiabrskij(2,3,3,1,3) 12
4Witalij BiełousowTogliatti(2,3,u,3,3) 11
5Dienis GizatullinBałakowo(3,0,2,3,2) 10
6Siergiej DarkinTogliatti(2,3,2,1,2) 10
7Wiktor KułakowBałakowo(2,2,1,3,w) 8
8Dienis NosowBałakowo(1,1,1,2,2) 7
9Marat GatiatowOktiabrskij(0,3,1,0,1) 5
10Wadim TarasienkoWładywostok(1,1,-,1,2) 5
11Danił IwanowTogliatti(1,0,3,0,0) 4
12Siergiej ŁogaczowWładywostok(0,2,ns,2,d) 4
13Grigorij ŁagutaWładywostok(3,d,-,-,-) 3
14Roman LachbaumTogliatti(0,1,0,1,1) 3
15Maksim ŁobzienkoBałakowo(0,0,2,0,d) 2
16Artiom ŁagutaWładywostok(1,-,-,-,-) 1
17Michaił LitwinowTogliatti(2,2,2,1,u) 7
18Danił SzczurinBałakowo(0,1,0,0) 1

Oktiabrskij - 16 czerwiec (16.06).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Siemion WłasowOktiabrskij(3,3,3,2,3) 14
2Dienis GizatullinBałakowo(2,1,3,3,3) 12
3Siergiej ŁogaczowWładywostok(1,2,3,3,3) 12
4Wiktor KułakowCzapajewsk(1,2,3,3,2) 11
5Danił IwanowTogliatti(3,0,2,2,3) 10+3
6Dienis NosowBałakowo(3,2,1,3,1) 10+2
7Marat GatiatowOktiabrskij(2,3,2,1,2) 10+1
8Aleksiej CharczenkoWładywostok(3,3,1,2,u/w) 9
9Siergiej AgalcowTogliatti(2,1,1,1,2) 7
10Wiktor GołubowskiWładywostok(0,3,2,u,1) 6
11Igor KononowTogliatti(2,2,1,0,0) 5
12Władimir BogmaBałakowo(1,1,0,2,1) 5
13Gleb SzewczenkoWładywostok(0,1,2,1,1) 5
14Andriej CzindiłowBałakowo(d,0,0,1,2) 3
15Siergiej PolenokSaławat(1,d,0,0,0) 1
16Aleksandr ChasanowOktiabrskij(0,u) 0
17Arsłan FajzulinOktiabrskij(u,0) 0
18Aleksiej GuzajewOktiabrskij(d,-,-,-,-) 0

Oktiabrskij - 16 czerwiec (16.06).

Eliminacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andriej CzindiłowBałakowo(2,3) 5
2Gleb SzewczenkoWładywostok(3,2) 5
3Aleksandr ChasanowOktiabrskij(2,1) 3
4Arsłan FajzulinOktiabrskij(3,u/w) 3
5Klimientij KlimowSaławat(1) 1
6Siergiej MizunowBałakowo(u/w) 0
7Pawieł ŁagutaWładywostok(0) 0




Odwiedziny (Visitors):
6492495


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl