Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 2008-2016

Drużynowe Mistrzostwa Europy Juniorów na Żużlu
(Team Speedway Junior European Championship)
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare
Rok
(Year)
Kraj
(Country)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
2008SzwecjaFinał
2008SzwecjaPółfinał 2
2008NiemcyPółfinał 1
2009PolskaFinał
2009CzechyPółfinał
2010PolskaFinał
2010PolskaPółfinał
2010SzwecjaPółfinał
2011RosjaFinał
2011RosjaPółfinał 2
2011DaniaPółfinał 1
2012PolskaFinał
2012DaniaPółfinał 2
2012RosjaPółfinał 1
2013PolskaFinał
2013CzechyPółfinał
2014PolskaFinał
2014CzechyPółfinał
2015PolskaFinał
2015SzwecjaPółfinał

2008

Rawicz (Polska) - 25 maj

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Szwecja36Simon Gustafsson - 9 (1,3,2,1,2), Linus Eklof - 11 (3,3,1,2,2), Ludvig Lindgren - 10 (2,3,2,1,2), Linus Sundstrom - 6 (1,1,3,w,1), Niklas Larsson - ns
2Niemcy29Max Dilger - 2 (2,d,-,-), Erik Pudel - 7 (3,1,2,1,0), Frank Facher - 8 (2,2,2,2,0), Sonke Petersen - 0 (-,-,0,-,0), Kevin Wolbert - 12 (1,0,3,2,3,3)
3Dania28Patrick Hougaard - 13 (1,3,3,3,2,1), Klaus Jakobsen - 5 (3,1,1,0), Peter Juul Larsen - 4 (0,2,1,0,1), Patrick Norgaard - 2 (2,0,-,-), Simon Nielsen - 4 (0,3,1)
4Polska26Marcel Kajzer - 2 (d,wu,0,-,2), Maciej Janowski - 15 (3,2,3,1,3,3), Borys Miturski - 2 (0,2,0,-), Michał Łopaczewski - 0 (0,-,-,w), Dawid Lampart - 7 (1,3,0,w/u,3)

Wiener Neustadt (Austria) - 19 kwiecień

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Szwecja37Simon Gustafsson - 7 (2,2,2,0,1), Linus Eklof - 9 (2,2,2,2,1), Ludvig Lindgren - 10 (3,2,3,2,w/u), Linus Sundstrom - 11 (2,2,2,3,2), Kim Nilsson - 11 (3,3,3,d,2)
2Rosja31Artiom Łaguta - 15 (1,3,3,3,3,2), Artiom Wodiakow - 8 (3,1,1,2,1,w/u), Oleg Beszczastnow - 8 (3,3,0,2,w), - , -
3Łotwa28Maksims Bogdanovs - 14 (3,3,3,1,3,1), Jevgenijs Karavackis - 6 (0,1,1,3,1), Vjaceslavs Giruckis - 4 (0,1,0,1,2), Jevgenijs Petuhovs - 4 (1,1,1,1), -
4Czechy24Matej Kus - 13 (2,0,3,2,3,3), Michal Dudek - 1 (1,0,0,-,0), Michael Hadek - 8 (0,3,2,d,d,3), Pavel Pucko - 1 (1,w/u,-,-), Jan Holub III - 1 (1,0)

Guestrow (Niemcy) - 23 marzec

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Niemcy45Kevin Wolbert - 14 (3,3,3,2,3), Max Dilger - 12 (3,2,3,3,1), Frank Facher - 4 (2,w/u,-,2,1), Erik Pudel - 11 (2,3,2,2,2), Sonke Petersen - 4 (1,3)
2Dania38Patrick Hougaard - 14 (2,3,3,3,1,2), Klaus Jakobsen - 10 (2,2,2,2,2), Peter Juul Larsen - 4 (3,1,d,d), Patrick Norgaard - 8 (1,2,2,-,3), Simon Nielsen - 2 (2)
3Chorwacja28Jurica Pavlic - 18 (3,3,3,3,3,3), Renato Cvetko - 3 (0,1,1,1,0), Nikola Pigac - 4 (1,0,1,1,1), Andrej Kezman - 3 (1,1,0,-,1), -
4Francja9Theo Di Palma - 5 (1,1,1,1,0,1), Maxime Mazeau - 4 (0,2,2,0,0), Benoit Lorenzon - 0 (0,0,0,0,0), - , -

2009

Holsted (Dania) - 23 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Polska40Maciej Janowski - 15 (3,3,1,3,2,3), Sławomir Musielak - 1 (0,-,1,-,-), Patryk Dudek - 2 (1,1,-,-,-), Dawid Lampart - 7 (3,2,u,-,2), Przemysław Pawlicki - 15 (1,3,3,3,2,3)
2Szwecja38Simon Gustafsson - 12 (2,3,2,3,2), Anton Rosen - 6 (2,-,3,1,-), Ludvig Lindgren - 7 (2,2,3,-,u), Linus Sundstrom - 5 (-,2,1,2,-), Dennis Andersson - 8 (2,3,1,1,1)
3Dania27Michael Jepsen Jensen - 10 (w,3,3,2,1,1), Rene Bach - 10 (3,u,2,2,0,3), Simon Nielsen - 1 (1,0,-,-,-), Patrick Bjerregaard - 0 (0,0,-,-,-), Michael Palm Toft - 6 (2,0,2,2)
4Czechy15Michael Hadek - 9 (3,2,1,0,3,0), Pavel Pucko - 2 (1,1,0,0,-), Michal Dudek - 0 (0,0,-,-,-), Jan Holub III - 2 (1,1,0,0,0), Vaclav Milik II - 2 (0,1,1)

Moorwinkelsdamm (Niemcy) - 18 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Czechy43Michael Hadek - 12 (3,2,3,2,2), Pavel Pucko - 10 (2,1,3,1,3), Michal Dudek - 10 (1,3,1,2,3), Jan Holub III - 11 (2,2,2,2,3), Vaclav Milik II - ns
2Finlandia36Kalle Katajisto - 10 (3,3,2,1,1), Niko Siltaniemi - 7 (2,1,-,2,2), Jari Makinen - 9 (3,1,2,1,2), Timo Lahti - 10 (3,2,2,3,u), Ari Pekka Mustonen - 0 (0)
3Niemcy33Erik Pudel - 17 (3,3,2,3,3,3), Rene Deddens - 11 (1,1,3,3,3,d), Marcel Helfer - 4 (0,2,1,1), Sebastian Eckerle - 1 (1,-,u,-,0), Franz Winklhofer - 0 (0)
4Ukraina7Andrij Kobrin - 3 (0,0,1,0,2), Stanisław Ogorodnik - 0 (0,0,0,0,0), Serhij Borysenko - 0 (u,0,0,0,-), Wołodymyr Tejheł - 4 (1,0,1,1,1,u), -

2010

Divisov (Czechy) - 8 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Polska56Maciej Janowski - 15 (3,3,3,3,3), Patryk Dudek - 15 (3,3,3,3,3), Przemysław Pawlicki - 14 (3,3,3,3,2), Kacper Gomólski - 12 (3,-,3,3,3), Łukasz Cyran - 0 (w)
2Szwecja25Anton Rosen - 12 (1,3,2,1,2,3), Andre Hertzberg - 4 (1,t,-,2,1), Alexander Edberg - 5 (w,1,2,-,2), Sebastian Carlsson - 1 (0,-,1,t,-), Victor Palovaara - 3 (2,1,w)
3Czechy23Jan Holub III - 7 (2,1,0,1,2,1), Roman Cejka - 4 (1,2,1,0,0), Jakub Fencl - 0 (-,-,d,-,-), Pavol Pucko - 3 (2,1,-,-,-), Vaclav Milik II - 9 (d,2,2,2,2,1)
4Ukraina16Andrij Kobrin - 3 (2,0,0,1,w,0), - , Serhij Borysenko - 4 (1,1,w,1,1,0), Kirył Cukanow - 9 (2,2,2,1,2,0), -

Czerwonograd (Ukraina) - 31 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Polska50Maciej Janowski - 13 (3,3,2,3,2), Patryk Dudek - 11 (3,3,2,3,-), Przemysław Pawlicki - 12 (3,3,-,3,3), Kacper Gomólski - 11 (3,-,2,3,3), Emil Pulczyński - 3 (1,1,1)
2Ukraina32Wołodymyr Tejheł - 10 (2,2,2,3,1,d), Andrij Kobrin - 8 (1,2,1,2,1,1), Serhij Borysenko - 1 (0,-,1,-), Kirył Cukanow - 13 (2,2,3,2,2,2), Taras Fiedorenko - ns
3Rosja30Siergiej Karaczincew - 5 (1,-,-,2,2), Andriej Kudriaszow - 7 (1,3,0,-,3), Witalij Biełousow - 3 (1,1,1,0), Maksim Łobzienko - 2 (-,1,-,w,1), Aleksandr Łoktajew - 13 (2,d,3,3,2,3)
4Finlandia8Kalle Katajisto - ns (-,-,-,-,-), Timo Lahti - 1 (0,1,d,0,0), Niko Siltaniemi - 7 (2,0,2,1,1,1), Mika Loppi - 0 (0,0,0,u/-,-), -

Norden (Niemcy) - 24 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Szwecja22Dennis Andersson - 5 (2,3), Pontus Aspgren - 5 (3,2), Anton Rosen - 8 (3,3,2), Anders Mellgren - 4 (1,w,3), Anton Gothberg - ns
2Dania14Lasse Bjerre - 2 (2,w), Thomas Jorgensen - 2 (2,u), Jonas B. Andersen - 4 (2,2,w), Michael Jepsen Jensen - 6 (3,3,w), Patrick Bjerregard - ns
3Niemcy11Kai Huckenbeck - 1 (1,u/-), Rene Deddens - 5 (1,3,1), Marcel Helfer - 2 (d,1,1), Danny Maassen - 1 (1,0), Michael Hofmann - 2 (2)
4Adria (Słowenia i Chorwacja)9Dino Kovacic - 7 (3,1,3), Matic Ivacic - 0 (-,w), Nejc Malesic - 0 (0,w), Aljosa Remih - 2 (w,-,2), Ladislav Vida - 0 (0,0)

2011

Lendava (Słowenia) - 20 sierpień (20.08).

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Rosja42Witalij Biełousow - 13 (2,3,3,2,3), Maksim Łobzienko - 0 (0,-,-,0,-), Ilja Czałow - 10 (1,2,2,3,2), Władimir Borodulin - 12 (3,3,1,2,3), Wadim Tarasienko - 7 (1,2,2,2)
2Dania36Nikolaj B. Jakobsen - 2 (2,-,-,-,0), Jonas B. Andersen - 4 (2,-,2,0,-), Mikkel Michelsen - 11 (w,3,3,3,2), Mikkel Bech - 6 (3,2,t,1,u), Michael Jepsen Jensen - 13 (1,3,3,3,3)
3Szwecja26Joel Larsson - 5 (3,1,1,0,-), Oliver Berntzon - 4 (1,1,1,-,-,1), Jacob Thorsell - 10 (1,-,3,2,3,1), Viktor Palovaara - 1 (1,0,0,-), Mathias Thoernblom - 6 (2,u,3,1)
4Słowenia/Chorwacja16Matic Ivacic - 6 (2,0,0,1,1,2), Jasmin Ilijas - 4 (3,w,0,1,-,0), Ladislav Vida - 0 (0,-,-,-,-), Kristian Revinsek - 0 (0,0,-,-,-), Dino Kovacic - 6 (2,2,0,1,1,0)

Czerwonograd (Ukraina) - 7 sierpień (07.08).

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Rosja48Władimir Borodulin - 13 (2,3,2,3,3), Witalij Biełousow - 12 (2,3,3,1,3), Maksim Łobzienko - 10 (3,2,2,2,1), Ilja Czałow - 13 (2,2,3,3,3), Wiktor Kułakow - ns
2Czechy29Roman Cejka - 9 (2,1,1,1,2,2), Ondrej Smetana - 0 (-,ns,-,-,-), brak zawodnika - , Ondrej Veverka - 5 (0,0,w,3,2,0), Vaclav Milik II - 15 (3,3,2,3,2,2)
3Łotwa/Rosja22Ivan Plesakovs - 4 (1,1,1,0,1), Andzejs Lebedevs - 10 (1,3,3,3,u), Andriej Czindiłow - 1 (0,0,0,1,0), Dmitrij Łemża - 7 (1,2,1,1,2), -
4Ukraina20Wołodymir Tejgeł - 3 (1,1,0,1,-), Stanisław Melnyczuk - 4 (t,1,2,0,1), Pawło Kondratiuk - 0 (0,0,0,0,0), brak zawodnika - , Aleksandr Łoktajew - 13 (3,3,2,2,3,w)

Eskilstuna (Szwecja) - 6 sierpień (06.08).

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Dania48Mikkel Bech - 12 (w,3,3,3,3), Nikolaj B. Jakobsen - 9 (3,2,2,-,2), Mikkel Michelsen - 12 (3,3,3,3,-), Kenni Nissen - 9 (2,2-,3,2), Kasper L. Nielsen - 6 (1,2,3)
2Szwecja41Jacob Thorsell - 10 (2,3,3,1,1), Victor Palovaara - 4 (3,1,w,-,-), Joel Larsson - 6 (2,2,-,2,-), Oliver Berntzon - 10 (3,3,2,2,0), Mathias Thoernblom - 11 (2,3,3,3)
3Niemcy18Kai Huckenbeck - 12 (1,2,3,2,2,2), Danny Maassen - 4 (2,1,1,0), Michell Hofmann - 0 (0,0,0,0,0), Andre Mochner - 2 (1,0,1,0,-), -
4Wielka Brytania13Ashley Morris - 3 (1,1,0,0,1), Tom Perry - 2 (0,1,0,0,1), Brendan Johnson - 5 (0,1,2,1,1), Joe Jacobs - 3 (1,0,1,1,0), Ritchie Franklin - ns

2012

Landshut (Niemcy) - 8 wrzesień (08.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Polska48Kacper Gomólski - 7 (2,2,3,-,-), Tobiasz Musielak - 10 (3,3,2,0,2), Piotr Pawlicki II - 14 (3,3,2,3,3), Łukasz Sówka - 4 (1,-,3,-,-), Przemysław Pawlicki - 13 (2,3,3,2,3)
2Dania41Nikolaj B. Jakobsen - 7 (1,2,1,2,1), Mikkel Bech - 14 (3,3,3,3,2), Mikkel Michelsen - 14 (3,3,3,2,3), Nicklas Porsing - 6 (2,2,2,w,0), Emil Grondal - ns
3Ukraina19Andrij Kobrin - 5 (2,d,1,1,1), Kirył Cukanow - 1 (1,d,-,-,-), Stanisław Melnyczuk - 5 (2,w,1,1,1), Wołodymir Tejgeł - 1 (1,w,0,0,-), Aleksandr Łoktajew - 7 (2,t,2,3)
4Niemcy11Kai Huckenbeck - 2 (0,1,1,0,0), Marcel Helfer - 3 (0,1,0,-,2), Danny Maassen - 3 (0,1,0,2,0), Michell Hofmann - 0 (-,-,0,0,-), Andre Mochner - 3 (0,1,1,1)

Opole (Polska) - 7 czerwiec (07.06).

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Dania46Nicklas Porsing - 10 (3,3,2,-,2), Nikolaj B. Jakobsen - 2 (1,-,1,-,-), Rasmus Jensen - 7 (2,2,3,-,0), Mikkel Michelsen - 12 (3,3,3,d,3), Mikkel Bech - 15 (3,3,3,3,3)
2Polska43Bartosz Zmarzlik - 10 (3,2,2,0,3), Piotr Pawlicki II - 5 (1,w,2,2,-), Tobiasz Musielak - 14 (3,3,3,3,2), Kacper Gomólski - 12 (2,2,3,2,3), Adam Strzelec - 2 (2)
3Czechy16Eduard Krcmar - 7 (2,1,2,1,1), Ondrej Veverka - 1 (1,0,-,0,-), Jan Holub III - 4 (1,0,0,1,2), Zdenek Holub - 3 (0,1,1,1,0), Ondrej Smetana - 1 (t,1)
4Słowenia15Matic Ivacic - 6 (2,1,1,2,0), Ladislav Vida - 0 (0,0,-,-,-), Ziga Radkovic - 5 (u,2,0,2,1), Nejc Malesic - 3 (0,1,1,0,1), Jernej Pecnik - 1 (u,1,w)

Czerwonograd (Ukraina) - 27 kwiecień (27.04).

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Rosja46Andriej Kudriaszow - 14 (3,2,3,3,3), Artiom Wodiakow - 12 (3,3,2,2,2), Władimir Borodulin - 11 (2,2,3,1,3), Witalij Biełousow - 9 (2,3,2,2,d), Siergiej Karaczincew - ns
2Ukraina29Andrij Kobrin - 3 (1,2,0,0,-), Kirył Cukanow - 6 (1,w,1,3,1), Stanisław Melnyczuk - 1 (0,1,-,-,-), Wołodymir Tejgeł - 6 (0,-,2,1,3), Aleksandr Łoktajew - 13 (3,3,2,2,3)
3Szwecja24Jacob Thorsell - 6 (3,0,0,2,1), Victor Palovaara - 7 (3,1,0,1,2), Oliver Berntzon - 9 (1,3,3,d,2), Henrik Lindqvist - 2 (1,1,0,0,0), -
4Czechy20Eduard Krcmar - 5 (2,1,1,1,0), Ondrej Veverka - 3 (2,0,1,0,0), Roman Cejka - 1 (0,0,1,-,d), Zdenek Holub III - 0 (0,-,-,-,-), Vaclav Milik II - 11 (2,2,3,3,1)

2013

Opole (Polska) - 6 lipiec (06.07).

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Polska50Piotr Pawlicki II - 12 (3,3,3,-,3), Artur Czaja - 9 (3,2,-,2,2), Paweł Przedpełski - 8 (3,-,2,1,2), Krystian Pieszczek - 10 (2,2,3,3,-), Bartosz Zmarzlik - 11 (-,2,3,3,3)
2Dania30Kenni Nissen - 6 (2,3,0,w,1), Anders Thomsen - 8 (2,3,1,-,2), Emil Grondal - 3 (1,1,1,0,-), Nikolaj B. Jakobsen - 9 (3,w,2,2,2), Rasmus Jensen - 4 (-,-,-,3,1)
3Czechy27Eduard Krcmar - 5 (0,-,2,2,1), Zdenek Holub II - 3 (2,1,w,0,-), Roman Cejka - 6 (1,3,1,1,0), Michal Skurla - 3 (1,-,2,-,-), Vaclav Milik II - 10 (1,0,3,3,3)
4Ukraina13Pawło Kondratiuk - 2 (0,1,0,1,0), Aleksandr Łoktajew - 8 (1,2,3,1,1), Stanisław Melnyczuk - 3 (0,0,1,2,0), Maksym Rosoczuk - 0 (0,0,0,0,0), -

Divisov (Czechy) - 23 czerwiec (23.06).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Czechy45Eduard Krcmar - 9 (3,2,1,ns,3), Zdenek Holub II - 7 (2,ns,1,2,2), Roman Cejka - 12 (3,3,ms,3,3), Michal Skurla - 6 (2,ns,2,ns,2), Vaclav Milik II - 11 (3,3,2,3,w)
2Szwecja42Jacob Thorsell - 11 (w/u,2,3,3,3), Mathias Thornblom - 11 (1,2,3,3,2), Oliver Berntzon - 9 (2,2,3,2,w), Fredrik Engman - 11 (3,3,3,2,w), -
3Niemcy20Rene Deddens - 8 (3,1,w/um2m2(, Danny Maassen - 1 (u,0,ns,0,1), Erik Riss - 6 (0,u,2,1,3), Valentin Grobauer - 5 (1,0,2,1,1), Mark Riss - 0 (u)
4Łotwa9- - -, Jevgenijs Kostigovs - 5 (1,1,1,1,1), Ivans Plesakovs - 2 (0,1,0,0,1), Andrejs Kovalcuks - 2 (2,w/u,0,w/u,ns), -

2014

Herxheim (Niemcy) - 28 czerwiec (28.06).

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Polska49Bartosz Zmarzlik - 15 (3,3,3,3,3), Krystian Pieszczek - 4 (1,0,-,-,3), Adrian Cyfer - 12 (3,3,3,3), Paweł Przedpełski - 9 (3,d,3,2,1), Piotr Pawlicki II - 9 (3,3,3)
2Dania28Mikkel B. Andersen - 6 (2,2,2,0,0), Kasper L. Nielsen - 6 (1,-,1,2,2), Anders Thomsen - 7 (d,2,0,-), Jonas B. Andersen - 7 (2,2,1,2), Nikolaj B. Jakobsen -
3Czechy25Eduard Krcmar - 9 (2,3,0,2,2), Zdenek Holub - 4 (1,1,1,1,w), Ondrej Smetana - 2 (0,1,1,0), Roman Cejka - 0 (0,-,-,-), Vaclav Milik II - 10 (3,1,2,1,3)
4Niemcy18Mark Riss - 1 (d,0,-,1,w), Erik Riss - 5 (1,1,2,0,1), Valentin Grobauer - 5 (2,1,0,1,1), Daniel Spiller - 0 (-,0,-,-), Kai Huckenbeck - 7 (3,2,2,0,0)

Plzen (Czechy) - 24 maj (24.05).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Czechy45Eduard Krcmar - 12 (3,3,2,3,1), Roman Cejka - 12 (3,3,2,3,1), Ondrej Smetana - 3 (-,3,w/u,-,-), Michal Skurla - 4 (2,2,-,u,-), Vaclav Milik II - 14 (3,3,2,3,3)
2Szwecja43Jacob Thorssell - 10 (2,2,2,2,2), Fredrik Engman - 11 (3,2,3,1,2), Joel Andersson - 12 (1,2,3,3,3), Oliver Berntzon - 10 (2,3,W/U,3,2), -
3Finlandia26Jiri Nieminen - 7 (1,w/u,3,1,2), Jesse Mustonen - 3 (1,1,1,-,d), Jooa Partanen - 5 (1,-,2,2,-), Henri Ahlbom - 5 (2,1,1,1,-), Nike Lunna - 6 (w/u,2,1,3)
4Europa4Jannick Klein - 1 (d,0,1,0,0), Filip Hajek - 1 (0,1,0,w/u,-), Zdenek Ruzicka - 2 (0,0,1,1,d), Jan Lukas Dittner - 0 (0,u/-,-,-,-), -

2015

Plzen (Czechy) - 12 wrzesień (12.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Polska35Krystian Pieszczek - 10 (3,2,0,2,3), Kacper Woryna - 9 (2,3,3,1,w/u), Adrian Cyfer - 10 (1,2,3,2,2), Bartosz Smektała - 1 (1,0,0,0), Krystian Rempała - 8 (0,3,2,2,1)
2Szwecja34Joel Andersson - 10 (2,2,1,3,2), Kenny Wennerstam - 8 (2,-,3,3,w/u), Victor Palovaara - 9 (3,1,1,3,1), John Lindmann - 0 (0,u,-,-), Fredrik Engman - 7 (3,1,3,w/u)
3Dania30Andreas Lyager - 4 (1,-,3,0), Mikkel B. Andersen - 4 (2,w,2,0,u), Frederik Jakobsen - 2 (1,0,-,1), Patrick Hansen - 9 (3,u/-,1,2,3), Emil Grondal - 11 (2,1,2,3,3)
4Czechy19Eduard Krcmar - 6 (3,u,d,1,2), Patrik Mikel - 2 (-,-,2,-,0), Ondrej Smetana - 2 (0,1,-,0,1), Michal Skurla - 1 (1,0,0,0), Zdenek Holub - 8 (0,3,2,2,1)
Gislaved (Szwecja) - 8 sierpień (08.08).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Szwecja50Victor Palovaara - 13 (2,3,3,2,3), Kenny Wennerstam - 13 (2,3,3,2,3), Joel King - 0 (-,w/u,-,-), Fredrik Engman - 14 (3,3,3,3,2), Joel Andersson - 10 (2,2,3,3)
2Dania30Patrick Hansen - 12 (3,3,1,3,2), Mikkel B. Andersen - 11 (3,1,3,3,1), Sam Jensen - 6 (0,2,1,1,2), Emil Engstrom - 1 (0,0,1,0,0), -
3Niemcy27Michael Hartel - 11 (3,2,2,1,3), Mark Riss - 4 (1,d,2,w/u,1), Valentin Grobauer - 1 (1,-,0,-), Erik Riss - 7 (1,2,1,2,1), Dominik Moser - 4 (1,2,1)
4Finlandia12Nike Lunna - 2 (2,w/u,-,-,-), Jooa Partanen - 5 (1,1,2,1,0), Jesse Mustonen - 3 (0,0,0,1,2), Jere Lehtonen - 2 (0,2,0,0,0), -




Odwiedziny (Visitors):
6365709


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl