Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 1967-2021

Indywidualne Mistrzostwa Włoch na Żużlu
(Italian Individual Speedway Championship)
(Campionato Italiano Speedway Individuale)

Thanks to Charles M., Franco O., Paolo O., De Toni A., Wojciech W., Maurizio C., Christian R.-R., Rocco O. and Mark S.
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare - Vinderne
Rok
(Year)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
1967Luigi Giordano BonTarcentoFinał - Klasyfikacja końcowa - 500ccm
1967Mario RupilTarcentoFinał - Klasyfikacja końcowa - 250ccm
1967Domenico Pietrogrande-Finał - Klasyfikacja końcowa - 500ccm
1967Luigi Giordano BonTarcento3 runda - 500ccm
1967Mario RupilTarcento3 runda - 250ccm
1967Luigi Giordano BonTarcento2 runda - 500ccm
1967Mario RupilTarcento2 runda - 250ccm
1967Luigi Giordano BonTarcento1 runda - 500ccm
1967Mario RupilTarcento1 runda - 250ccm
1968Luigi Giordano Bon-Finał - Klasyfikacja końcowa - 500ccm
1968Mario Rupil-Finał - Klasyfikacja końcowa - 250ccm
1969Giuseppe PizzoM.C. Il Lavoratore UdineFinał - Klasyfikacja końcowa
1970Ermano FedeleA.M. Friulana TarcentoFinał - Klasyfikacja końcowa
1971Annibale PrettoM.C. LonigoFinał - Klasyfikacja końcowa
1972Gianni PizzoM.C. Udinese SpeedwayFinał - Klasyfikacja końcowa
1972Gianni PizzoM.C. Udinese Speedway1 runda
1972Gianni PizzoM.C. Udinese Speedway2 runda
1972Mauro FerraccioliM.C. Castelmassa3 runda
1972Mauro FerraccioliM.C. Castelmassa4 runda
1972Gianni PizzoM.C. Udinese Speedway5 runda
1973Annibale PrettoM.C. LonigoFinał - Klasyfikacja końcowa
1973Dario CasarsaMC Udinese Speedway1 runda
1973Annibale PrettoMC Lonigo2 runda
1973Mauro FerraccioliMC Castelmassa3 runda
1973Mauro FerraccioliMC Castelmassa4 runda
1973Luigi MissagliaMC Montagnana5 runda
1974Mauro FerraccioliM.C. BergantinoFinał - Klasyfikacja końcowa
1974Giuseppe MarzottoMC Topi Grigi Novara1 runda
1974Mauro FerraccioliMC Bergantino2 runda
1974Mauro FerraccioliMC Bergantino3 runda
1974Giuseppe MarzottoMC Topi Grigi Novara4 runda
1974Annibale PrettoMC Lonigo5 runda
1975Giuseppe MarzottoM.C. Topi Grigi NovaraFinał - Klasyfikacja końcowa
1975Annibale PrettoM.C. Lonigo1 runda
1975Armando TerenzaniM.C. Udinese Speedway2 runda
1975Francesco BiginatoM.C. Lonigo3 runda
1975Giuseppe MarzottoM.C. Topi Grigi Novara4 runda
1975Giuseppe MarzottoM.C. Topi Grigi Novara5 runda
1976Giuseppe MarzottoM.C. Topi Grigi NovaraFinał - Klasyfikacja końcowa
1976Francesco Biginato-5 runda
1976Paolo Noro-4 runda
1976Giuseppe Marzotto-3 runda
1976Giuseppe Marzotto-2 runda
1976Giuseppe Marzotto-1 runda
1977Giuseppe MarzottoTopi Grigi NovaraFinał
1977Mauro FerraccioliM.C. BergantinoRunda Kwalifikacyjna - Klasyfikacja końcowa
1977Giuseppe MarzottoM.C. Topi Grigi NovaraRunda Kwalifikacyjna
1977Lorenzo FranchettiA.M. II Leone MontagnaRunda Kwalifikacyjna
1977Mauro FerraccioliM.C. BergantinoRunda Kwalifikacyjna
1977Mauro FerraccioliM.C. BergantinoRunda Kwalifikacyjna
1977Francesco BiginatoM.C. LonigoRunda Kwalifikacyjna
1977Mauro FerraccioliM.C. BergantinoRunda Kwalifikacyjna
1977Luigi BazanM.C. Castiglione OlonaRunda Kwalifikacyjna
1977Giuseppe MarzottoM.C. Topi Grigi NovaraRunda Kwalifikacyjna
1977Paolo Noro-Runda Kwalifikacyjna
1977Giuseppe MarzottoM.C. Topi Grigi NovaraRunda Kwalifikacyjna
1978Giuseppe MarzottoTori RossiFinał
1978Mauro FerraccioliCastelmassaRunda Kwalifikacyjna - Klasyfikacja końcowa
1978Gianni FamariRovigoRunda Kwalifikacyjna
1978Mauro FerraccioliCastelmassaRunda Kwalifikacyjna
1978Lorenzo FranchettiIl Leone MontagnanaRunda Kwalifikacyjna
1978Giuseppe MarzottoTori RossiRunda Kwalifikacyjna
1978Francesco Biginato-Runda Kwalifikacyjna
1978Mauro FerraccioliCastelmassaRunda Kwalifikacyjna
1978Mauro FerraccioliCastelmassaRunda Kwalifikacyjna
1978Francesco Biginato-Runda Kwalifikacyjna
1978Gianni BrizzolariRovigoRunda Kwalifikacyjna
1978Giuseppe MarzottoTori RossiRunda Kwalifikacyjna
1979Francesco BiginatoM.C. LonigoFinał - Klasyfikacja końcowa
1979Giuseppe MarzottoM.C. Castiglione Olona1 runda
1979Mauro FerraccioliM.C. Castelmassa2 runda
1979Gianni BrizzolariM.C. Rovigo3 runda
1979Francesco BiginatoM.C. Lonigo4 runda
1979Francesco BiginatoM.C. LonigoRunda Kwalifikacyjna - Klasyfikacja końcowa
1979Francesco BiginatoM.C. LonigoRunda Kwalifikacyjna
1979Paolo NoroM.C. LonigoRunda Kwalifikacyjna
1979Mauro FerraccioliM.C. CastelmassaRunda Kwalifikacyjna
1980Francesco BiginatoM.C. LonigoFinał - Klasyfikacja Końcowa
1980Francesco BiginatoM.C. Lonigo1 runda
1980Francesco BiginatoM.C. Lonigo2 runda
1980Mauro FerraccioliM.C. Rovigo3 runda
1980Giuseppe MarzottoM.C. Castiglione Olona5 runda
1980Mauro FerraccioliM.C. RovigoRunda Kwalifikacyjna - Klasyfikacja końcowa
1980Francesco BiginatoM.C. LonigoRunda Kwalifikacyjna
1980Francesco BiginatoM.C. LonigoRunda Kwalifikacyjna
1980Mauro FerraccioliM.C. RovigoRunda Kwalifikacyjna
1980Mauro FerraccioliM.C. RovigoRunda Kwalifikacyjna
1980Giuseppe MarzottoM.C. Castiglione OlonaRunda Kwalifikacyjna
1980Luigi BazanA.M. Il Leone MontagnanaRunda Kwalifikacyjna
1981Mauro FerraccioliM.C. La Favorita SaregoFinał - Klasyfikacja końcowa
1981Francesco BiginatoMC Lonigo1 runda
1981Francesco BiginatoMC Lonigo2 runda
1981Luigi BazanAM II Leone Montagnana3 runda
1981Luigi BazanAM II Leone Montagnana4 runda
1981Gianni BrizzolariMC RovigoRunda Kwalifikacyjna - Finał
1981Gianni BrizzolariMC RovigoRunda Kwalifikacyjna
1981Francesco BiginatoMC LonigoRunda Kwalifikacyjna
1981Gianni FamariMC RovigoRunda Kwalifikacyjna
1981Gianni FamariMC RovigoRunda Kwalifikacyjna
1981Giuseppe MarzottoMC La Favorita SaregoRunda Kwalifikacyjna
1981Gianni BrizzolariMC RovigoRunda Kwalifikacyjna
1982Francesco BiginatoLonigoFinał - Klasyfikacja końcowa
1982Francesco BiginatoLonigo1 runda
1982Francesco BiginatoLonigo2 runda
1982Gianni FamariBadia Polesine3 runda
1982Francesco BiginatoLonigo4 runda
1982Gianni FamariBadia Polesine5 runda
1983Giuseppe MarzottoM.C. La Favorita SaregoFinał - Klasyfikacja końcowa
1983Gianni Brizzolari-5 runda
1983Giuseppe Marzotto-4 runda
1983Giuseppe Marzotto-2 runda
1983Giuseppe Marzotto-1 runda
1984Armando CastagnaM.C. La Favorita SaregoFinał - Klasyfikacja końcowa
1984Armando Castagna-5 runda
1984Gianni Famari-4 runda
1984Armando Dal Chiele-3 runda
1984Armando Dal Chiele-2 runda
1984Valentino FurlanettoMC Lonigo1 runda
1985Armando CastagnaM.C. La Favorita SaregoFinał - Klasyfikacja końcowa
1985Armando Castagna-7 runda
1985Paolo Salvatelli-6 runda
1985Armando Castagna-5 runda
1985Armando Dal Chiele-4 runda
1985Armando Castagna-3 runda
1985Armando Castagna-2 runda
1985Armando Castagna-1 runda
1986Armando Castagna M.C. La Favorita SaregoFinał - Klasyfikacja końcowa
1986Armando Castagna-6 runda
1986Valentino Furlanetto-5 runda
1986Gianni Famari-4 runda
1986Armando Dal Chiele-3 runda
1986Armando Castagna-2 runda
1986Armando Castagna-1 runda
1987Valentino FurlanettoM.C. LonigoFinał - Klasyfikacja końcowa
1987Armando CastagnaM.C. La Favorita Sarego5 runda
1987Valentino FurlanettoM.C. Lonigo4 runda
1987Valentino FurlanettoM.C. Lonigo3 runda
1987Armando CastagnaM.C. La Favorita Sarego2 runda
1987Valentino FurlanettoM.C. Lonigo1 runda
1988Armando CastagnaM.C. La Favorita SaregoFinał - Klasyfikacja końcowa
1988Armando Castagna-5 runda
1988Armando Castagna-3 runda
1988Armando Castagna-2 runda
1988Armando Castagna-1 runda
1989Valentino FurlanettoMC LonigoFinał - Klasyfikacja końcowa
1989Valentino FurlanettoMC Lonigo2 runda
1989Armando CastagnaMC La Favorita Sarego1 runda
1990Armando CastagnaMC La Favorita SaregoKlasyfikacja końcowa
1990Armando CastagnaMC La Favorita Sarego1 runda
1990Armando CastagnaMC La Favorita Sarego2 runda
1990Armando CastagnaMC La Favorita Sarego3 runda
1991Armando Castagna-Finał - Klasyfikacja końcowa
1991Armando Castagna-1 runda
1991Valentino Furlanetto-2 runda
1991Armando Castagna-3 runda
1991Fabrizio Vesprini-4 runda
1991Armando Castagna-5 runda
1992Armando Castagna-Klasyfikacja końcowa
1993Armando Castagna-Klasyfikacja końcowa
1994Armando Castagna-Klasyfikacja końcowa
1995Armando Castagna-Klasyfikacja końcowa
1996Andrea Maida-Klasyfikacja końcowa
1997Andrea Maida-Klasyfikacja końcowa
1998Stefano Alfonso-Klasyfikacja końcowa
1999Andrea Maida-Finał - Klasyfikacja końcowa
2000Armando Castagna-Klasyfikacja końcowa
2001Armando Castagna-Klasyfikacja końcowa
2002Andrea MaidaM.C. Olimpia TerenzanoKlasyfikacja końcowa
2003Andrea MaidaM.C. Olimpia TerenzanoKlasyfikacja końcowa
2004Emiliano SanchezArgentynaKlasyfikacja końcowa
2005Emiliano SanchezArgentynaKlasyfikacja końcowa
2006Mattia Carpanese-Klasyfikacja końcowa
2007Mattia CarpaneseMC Lonigo Finał - Klasyfikacja końcowa
2007Mattia CarpaneseMC Lonigo1 runda
2007Mattia CarpaneseMC Lonigo3 runda
2008Mattia CarpaneseMC LonigoFinał - Klasyfikacja końcowa
2008Mattia CarpaneseMC Lonigo1 runda
2008Mattia CarpaneseMC Lonigo2 runda
2009Guglielmo FranchettiMC LonigoFinał - Klasyfikacja końcowa
2009Guglielmo FranchettiMC Lonigo1 runda
2009Andrea MaidaMC Olimpia Terenzano2 runda
2009Guglielmo FranchettiMC Lonigo3 runda
2009Guglielmo FranchettiMC Lonigo4 runda
2009Mattia Carpanese MC La Favorita Sarego5 runda
2010Mattia Carpanese-Klasyfikacja końcowa
2011Mattia CarpaneseMC Olimpia TerenzanoFinał - Klasyfikacja końcowa
2012Guglielmo FranchettiHellas Speedway VeronaFinał - Klasyfikacja końcowa
2012Guglielmo FranchettiHellas Speedway Verona6 runda
2012Nicolas CovattiMC La Favorita Sarego5 runda
2012Mattia CarpaneseMC Lonigo4 runda
2012Guglielmo FranchettiHellas Speedway Verona3 runda
2012Nicolas CovattiMC La Favorita Sarego2 runda
2012Mattia CarpaneseM.C. Lonigo1 runda
2014Mattia CarpaneseLonigoFinał - Klasyfikacja końcowa
2014Michele CastagnaTerenzano9 runda
2014Mattia CarpaneseLonigo8 runda
2014Nicolas CovattiArgentyna7 runda
2014Nicolas CovattiArgentyna6 runda
2014Nicolas CovattiArgentyna5 runda
2014Mattia CarpaneseLonigo4 runda
2014Mattia CarpaneseLonigo3 runda
2014Mattia CarpaneseLonigo2 runda
2014Samo KukovicaSłowenia1 runda
2020Nicolas CovattiOlimpia Terenzano1 runda
2020Nicolas CovattiFavorita2 runda
2020Nicolas CovattiFavorita3 runda

1967

3 rundy: Udine - 4 maj (04.05), Lonigo - 9 lipiec (09.07), Udine - 1 październik (01.10).

Finał - Klasyfikacja końcowa - 500ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Luigi Giordano BonTarcento- -
2Mario RupilTarcento- -
3Dante ZilliTarcento -

3 rundy: Udine - 4 maj (04.05), Lonigo - 9 lipiec (09.07), Udine - 1 październik (01.10).

Finał - Klasyfikacja końcowa - 250ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mario RupilTarcento- -
2Dante ZilliTarcento- -
3Daniele BernardisTarcento- -


Uwaga ! Wiele źródeł podaje, w tym również Włoska Federacja Motocyklowa (FMI), że mistrzem kraju w 1967 roku był Domenico Pietrogrande. Włoska prasa podaje jednak odmienne dane i nazwisko Pietrogrande nie pojawia się w żadnej rundzie mistrzostw z tego roku.

Finał - Klasyfikacja końcowa - 500ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Domenico Pietrogrande-- -

Udine - 1 październik (01.10).

3 runda - 500ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Luigi Giordano BonTarcento- -
2Mario RupilTarcento- -
3Carlo MazzuccatoVenezia- -
4Benito VolpeTarcento- -
5Dante ZilliTarcento- -

Udine - 1 październik (01.10).

3 runda - 250ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mario RupilTarcento- -
2Dante ZilliTarcento- -
3Daniele BernardisTarcento- -
4Ivo Ceretta-- -
5Leonardo Giacomuzzo-- -

Lonigo - 9 lipiec (09.07).

2 runda - 500ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Luigi Giordano BonTarcento- 6
2Mario RupilTarcento- 5
3Dante ZilliTarcento- 4
4Carlo MazzuccatoVenezia- 2
5Benito VolpeTarcento- 1

Lonigo - 9 lipiec (09.07).

2 runda - 250ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mario RupilTarcento- 6
2Dante ZilliTarcento- 5
3Francesco Sette-- 4
3Ilario Sette-- 4
3Francesco Pinat-- 4
6Leonardo Giacomuzzo-- 3
7Daniele BernardisTarcento- 2

Udine - 4 maj (04.05).

1 runda - 500ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Luigi Giordano BonTarcento- 5
2Mario RupilTarcento- 5
3Dante ZilliTarcento- 1
4Benito VolpeTarcento -

Udine - 4 maj (04.05).

1 runda - 250ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mario RupilTarcento- 6
2Dante ZilliTarcento- 5
2Daniele BernardisTarcento- 5
4Giusto Fedele-- 3
4Ilario Sette-- 3
6Francesco Sette-- 1





1968

Finał - Klasyfikacja końcowa - 500ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Luigi Giordano Bon-- -

Finał - Klasyfikacja końcowa - 250ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mario Rupil-- -





1969

5 rund: Udine, Castelmassa, Lonigo, Castelmassa, Udine.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Giuseppe PizzoM.C. Il Lavoratore Udine- 64
2Annibale PrettoM.C. Lonigo- 59
3Gianni PizzoM.C. Il Lavoratore Udine- 57
4Carlo MazzuccatoM.C. Euganeo- 51
5Mario RupilA.M. Friulana Tarcento- 46
6Ermanno Fedele A.M. Friulana Tarcento- 42
7Dante ZilliM.C. Il Lavoratore Udine- 38
8Luigi Giordano BonM.C. Medeot Gorizia- 29
9Daniele BernardisA.M. Friulana Tarcento- 25
10Leonardo GiacomuzzoM.C. Lonigo- 21
11Walter MelottoM.C. Lonigo- 16
12Walter FantuzziM.C. Il Lavoratore Udine- 15
13Benito VolpeA.M. Friulana Tarcento- 14
14Gianfranco ToigoM.C. Il Lavoratore Udine- 11
15Pietro GianesinM.C. Euganeo Este- 11






1970

4 rundy: Udine, Montagnana, Castelmassa, Lonigo.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ermano FedeleA.M. Friulana Tarcento- 46
2Gianni PizzoM.C. Il Lavoratore Udine- 42
3Annibale PrettoM.C. Lonigo- 42
4Giuseppe PizzoM.C. Udinese Speedway- 39
5Adriano Dal FornoA.M. Friulana Tarcento- 36
6Daniele BernardisA.M. Friulana Tarcento- 30
7Mario RupilA.M. Friulana Tarcento- 25
8Franco RupilA.M. Friulana Tarcento- 22
9Francesco BarbettaM.C. Euganeo Este- 22
10Leonardo GiacomuzzoM.C. Lonigo- 19






1971

5 rund: Castelmassa, Udine, Osoppo, Follonica, Montagnana.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Annibale PrettoM.C. Lonigo- 67
2Gianni PizzoM.C. Udinese Speedway- 57
3Giuseppe PizzoM.C. Udinese Speedway- 53
4Ermanno FedeleA.M. Friulana Tarcento- 44
4Franco RupilA.M. Friulana Tarcento- 44
6Francesco BarbettaM.C. Euganeo Este- 40
7Paolo Bellini M.C. Lonigo- 39
8Carlo MazzuccatoM.C. Euganeo Este- 35
9Dario CasarsaA.M. Friulana Tarcento- 33
10Mario RupilA.M. Friulana Tarcento- 28
11Daniele BernardisA.M. Friulana Tarcento- 22
12Bruno CorsoM.C. Udinese Speedway- 19
12Leonardo GiacomuzzoM.C. Lonigo- 19
14Luigi Giordano BonM.C. Medeot Gorizia- 18
15Lino Dal CeredoM.C. Lonigo- 13
16Franco MazzanteA.M. Friulana Tarcento- 9
17Mario AvianiA.M. Friulana Tarcento- 8
18Carlo AgostiniM.C. Lonigo- 5
19Sandro PastorelliM.C. Castelmassa- 4
20Luciano ZanchettaM.C. Castelmassa- 3






1972

5 rund: Terenzano - 25 czerwiec (25.06), Formigine - 3 wrzesień (03.09), Castelmassa - 20 sierpień (20.08), Formigine - 3 wrzesień (03.09), Montagnana - 17 wrzesień (17.09).

Uwaga! Wiele źródeł podaj różną punktację poszczególnych rund. Przy kilku zawodnikach podano w nawiasie sumę punktów z poszczególnych rund. W klasyfikacji końcowej Ci zawodnicy mieli inną punktację.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gianni PizzoM.C. Udinese Speedway(15,15,12,13,15) 70
2Mauro FerraccioliM.C. Castelmassa(8,14,14,15,12) 63
3Annibale PrettoM.C. Lonigo(11,12,11,11,11) 56
4Dario CasarsaA.M. Friulana Tarcento(11,11,12,13,-) 47
5Stefano RoncolatoM.C. Lonigo(8,5,10,9,10) 42
6Franco RupilA.M. Friulana Tarcento(9,-,11,11,6) 37
7Francesco BarbettaM.C. Euganeo Este(10.4.-.8.12) 34
8Gianni D AffaraA.M. Friulana Tarcento(10,7,4,8,4) 33
9Paolo AlfonsoM.C. Euganeo Este(nsR,5,8,8,8) 29
10Giuseppe QuargentanM.C. Lonigo(0,3,7,3,10) 23
11Paolo BelliniM.C. Montagnana(2,7,-,3,6) 20 [18]
12Sandro PastorelliM.C. Castelmassa(6,-,13,-,-) 19
13Arnaldo MilaneseM.C. Montagnana(2,4,5,3,4) 18
14Carlo MazzuccatoM.C. Euganeo Este(5,12,-,-,-) 17
15Giuseppe PizzoM.C. Udinese Speedway(12,2,-,-,-) 14
16Sandro CanalA.M. Friulana Tarcento(7,-,-,-,6) 13
17Renato MonzardoM.C. Castelmassa(0,2,4,2,-) 12 [10]
18Carlo SivieriM.C. Castelmassa(nsR,3,3,5,-) 12 [11]
19Sergio RemistaniM.C. Euganeo Este(-.-.2.-.2) 8 [4]
20Luigi MissagliaM.C. Euganeo Este(-,-,-,-,6) 6
21Domenico PietrograndeM.C. Euganeo Este(-,-,-,-,3) 4 [3]
22Vittorio ZannierM.C. Udinese Speedway(-,-,2,-,-) 2
23Alberto MuratelliM.C. Castelmassa(-,2,-,-,-) 2

Terenzano - 25 czerwiec (25.06).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gianni PizzoM.C. Udinese Speedway(3,3,3,3,3) 15
2Giuseppe PizzoM.C. Udinese Speedway(3,3,2,3,1) 12
3Annibale PrettoM.C. Lonigo(3,0,3,2,3) 10
4Dario CasarsaA.M. Friulana Tarcento(1,2,2,3,3) 11
5Gianni D AfferaA.M. Friulana Tarcento(2,3,0,2,3) 10
6Francesco BarbettaM.C. Euganeo Este(1,2,3,2,2) 10
7Franco RupilA.M. Friulana Tarcento(2,3,2,0,2) 9
8Mauro FerraccioliM.C. Castelmassa(3,1,3,1,0) 8
9Stefano RoncolatoM.C. Lonigo(2,2,1,3,0) 8
10Sandro CanalA.M. Friulana Tarcento(0,2,2,1,2) 7
11Sandro PastorelliM.C. Castelmassa(2,0,0,2,2) 6
12Carlo MazzuccatoM.C. Euganeo Este(1,1,1,1,1) 5
13Paolo BelliniM.C. Montagnana(1,0,1,0,0) 2
14Arnoldo MilaneseM.C. Montagnana(0,1,0,0,1) 2
15Renato MonzardoM.C. Castelmassa(0,0,1,0,1) 2
16Giuseppe QuargentanM.C. Lonigo(0,0,0,1,0) 0
17Paolo AlfonsoM.C. Euganeo Este- nsR
17Carlo SivieriM.C. Castelmassa- nsR

Formigine - 3 wrzesień (03.09).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gianni PizzoM.C. Udinese Speedway(3,3,3,3,3) 15
2Mauro FerraccioliM.C. Castelmassa(3,3,2,3,3) 14
3Annibale PrettoM.C. Lonigo(2,2,3,2,3) 12
3Carlo MazzuccatoM.C. Euganeo Este(1,3,2,3,3) 12
5Dario CasarsaA.M. Friulana Tarcento(3,1,3,2,2) 11
6Paolo BelliniM.C. Montagnana(3,1,0,1,2) 7
7Gianni D AfferaA.M. Friulana Tarcento(0,3,1,2,2) 7
8Stefano RoncolatoM.C. Lonigo(0,0,3,2,0) 5
8Paolo AlfonsoM.C. Euganeo Este(0,0,0,3,2) 5
10Arnoldo MilaneseM.C. Montagnana- 4
10Francesco BarbettaM.C. Euganeo Este(2,2,0,0,0) 4
12Carlo SivieriM.C. Castelmassa- 3
12Giuseppe QuargentanM.C. Lonigo- 3
14Alberto MuratelliM.C. Castelmassa- 2
14Giuseppe PizzoM.C. Udinese Speedway- 2
14Renato MonzardoM.C. Castelmassa- 2

Castelmassa - 20 sierpień (20.08).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mauro FerraccioliM.C. Castelmassa(3,2,3,3,3) 14
2Sandro PastorelliM.C. Castelmassa(2,3,3,2,3) 13
3Gianni PizzoM.C. Udinese Speedway(3,3,2,3,1) 12
4Dario CasarsaA.M. Friulana Tarcento(3,2,2,2,3) 12
5Franco RupilA.M. Friulana Tarcento(2,3,2,1,3) 11
6Annibale PrettoM.C. Lonigo(3,3,3,w,2) 11
7Stefano RoncolatoM.C. Lonigo(1,2,3,3,1) 10
8Paolo AlfonsoM.C. Euganeo Este(2,2,1,3,0) 8
9Giuseppe QuargentanM.C. Lonigo(1,1,1,2,2) 7
10Arnoldo MilaneseM.C. Montagnana(2,0,1,0,2) 5
11Renato MonzardoM.C. Castelmassa- 4
11Gianni D AfferaA.M. Friulana Tarcento- 4
13Carlo SivieriM.C. Castelmassa- 3
14Vittorio ZannierM.C. Udinese Speedway- 2
14Sergio RemistaniM.C. Euganeo Este- 2

Formigine - 3 wrzesień (03.09).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mauro FerraccioliM.C. Castelmassa(3,3,3,3,3) 15
2Dario CasarsaA.M. Friulana Tarcento(3,2,2,3,3) 13
3Gianni PizzoM.C. Udinese Speedway(3,2,3,3,2) 13
4Annibale PrettoM.C. Lonigo(3,2,3,3,0) 11
5Franco RupilA.M. Friulana Tarcento(2,3,1,2,3) 11
6Stefano RoncolatoM.C. Lonigo(2,2,0,2,3) 9
7Gianni D AfferaA.M. Friulana Tarcento(2,2,3,1,0) 8
8Paolo AlfonsoM.C. Euganeo Este(1,1,3,1,2) 8
9Francesco BarbettaM.C. Euganeo Este(0,3,2,2,1) 8
10Carlo SivieriM.C. Castelmassa(0,0,1,2,2) 5
11Paolo BelliniM.C. Montagnana- 3
11Arnoldo MilaneseM.C. Montagnana- 3
11Giuseppe QuargentanM.C. Lonigo- 3
14Renato MonzardoM.C. Castelmassa- 2

Montagnana - 17 wrzesień (17.09).

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gianni PizzoM.C. Udinese Speedway(3,3,3,3,3) 15
2Francesco BarbettaM.C. Euganeo Este- 12
3Mauro FerraccioliM.C. Castelmassa- 12
4Annibale PrettoM.C. Lonigo- 11
5Giuseppe QuargentanM.C. Lonigo- 10
5Stefano RoncolatoM.C. Lonigo- 10
7Paolo AlfonsoM.C. Euganeo Este- 8
8Paolo BelliniM.C. Montagnana- 6
8Sandro CanalA.M. Friulana Tarcento- 6
8Luigi MissagliaM.C. Montagnana- 6
8Franco RupilA.M. Friulana Tarcento- 6
12Gianni D AfferaA.M. Friulana Tarcento- 4
12Arnoldo MilaneseM.C. Montagnana- 4
14Domenico PietrograndeM.C. Euganeo Este- 3
15Sergio RemistaniM.C. Euganeo Este- 2





1973

5 rund: Terenzano - 13 maj (13.05), Castelmassa - 5 sierpień (05.08), Monticello di Fara - 18 sierpień (18.08), Terenzano - 2 wrzesień (02.09), Montagnana - 28 październik (28.10).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Annibale PrettoM.C. Lonigo13,15,12,11,11 63
2Mauro FerraccioliM.C. Castelmassa11,11,15,15,9 61
3Francesco BiginatoM.C. Lonigo4,7,11,9,11 42
4Francesco BarbettaM.C. Montagnana- 41
5Luigi MissagliaM.C. Montagnana- 40
6Dario CasarsaM.C. Udinese Speedway- 38
7Armando TerenzaniM.C. Udinese Speedway- 37
8Vittorio ZannierM.C. Udinese Speedway- 32
9Sandro CanalM.C. Udinese Speedway- 27
10Paolo BelliniM.C. Rovigo- 25
11Carlo MazzuccatoM.C. Montagnana- 21
12Luigi BazanM.C. Montagnana- 20
13Giuseppe MarzottoU.S. Maggiorese- 19
14Paolo AlfonsoM.C. Montagnana- 18
15Stefano QuargentanM.C. Lonigo- 15
16Arnaldo MilaneseM.C. Montagnana- 12
17Stefano RoncolatoM.C. Lonigo- 11
18Renato MonzardoM.C. Castelmassa- 11
19Sandro PastorelliM.C. Castelmassa- 10
20Renzo SabadiniM.C. Lonigo- 9
21Luigi BrendolanM.C. Lonigo- 9
22Sergio RemistaniMC Euganeo Este- 8
23Giovanni CragnoliniA.M. Friulana Tarcento- 4
24R. Rinaldo-- 3
25Domenico Pietrogrande-- 3
26Alberto MuratelliM.C. Castelmassa- 3
27Ermanno FedeleM.C. Udinese Speedway- 1

Terenzano - 13 maj (13.05).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dario CasarsaMC Udinese Speedway-
2Annibale PrettoMC Lonigo- 13
3Sandro CanalMC Udinese Speedway-
4Stefano RoncolatoMC Lonigo-
5Mauro FerraccioliMC Castelmassa- 11
6Sandro PastorelliMC Castelmassa-
7Armando TerenzaniMC Udinese Speedway-
8Paolo BelliniMC Rovigo-
9Luigi MissagliaMC Montagnana-
10Francesco BiginatoMC Lonigo- 4
11Stefano QuargentanMC Lonigo-
12Paolo AlfonsoMC Montagnana-
13Renato MonzardoMC Castelmassa-

Castelmassa - 5 sierpień (05.08).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Annibale PrettoMC Lonigo(3,3,3,3,3) 15
2Francesco BarbettaMC Montagnana- 14
3Armando TerenzaniMC Udinese Speedway- 11
3Mauro FerraccioliMC Castelmassa- 11
3Vittorio ZannierMC Udinese Speedway- 11
4Sandro CanalMC Udinese Speedway- 9
5Luigi MissagliaMC Montagnana- 8
6Francesco BiginatoMC Lonigo- 7
7Luigi BazanMC Montagnana- 6
7Paolo BelliniMC Rovigo- 6
8Arnoldo MilaneseMC Montagnana- 4
8Dario CasarsaMC Udinese Speedway- 4
8Lugi BrendolanMC Lonigo- 4
8Stefano QuargentanMC Lonigo- 4
9Alberto MuratelliMC Castelmassa- 2
10R. Rinaldo-- 2

Monticello di Fara - 18 sierpień (18.08).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mauro FerraccioliMC Castelmassa(3,3,3,3,3) 15
2Annibale PrettoMC Lonigo- 12
3Giuseppe MarzottoUS Maggiorese- 12
4Francesco BiginatoMC Lonigo- 11
5Carlo MazzuccatoMC Montagnana- 8
6Renato MonzardoMC Castelmassa- 8
7Paolo BelliniMC Rovigo- 7
8Stefano QuargentanMC Lonigo- 7
9Lugi BazanMC Montagnana- 4
10Renzo SabadiniMC Lonigo- 3

Terenzano - 2 wrzesień (02.09).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mauro FerraccioliMC Castelmassa(3,3,3,3,3) 15
2Armando TerenzaniMC Udinese Speedway- 13
3Annibale PrettoMC Lonigo- 12
4Vittorio ZannierMC Udinese Speedway- 11
5Dario CasarsaMC Udinese Speedway- 10
5Luigi MissagliaMC Montagnana- 10
6Francesco BarbettaMC Montagnana- 9
6Francesco BiginatoMC Lonigo- 9
7Giuseppe MarzottoUS Maggiorese- 7
8Paolo BelliniMC Rovigo- 6
9Luigi BazanMC Montagnana- 4
9Paolo AlfonsoMC Montagnana- 4
10Lugi BrendolanMC Lonigo- 3
11Stefano QuargentanMC Lonigo- 2
12Giovanni CragnoliniAM Fruilana Tarcento- 1

Montagnana - 28 październik (28.10).

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Luigi MissagliaMC Montagnana- 12
2Paolo AlfonsoMC Montagnana- 11
3Francesco BiginatoMC Lonigo- 11
4Annibale PrettoMC Lonigo- 11
5Francesco BarbettaMC Montagnana- 9
6Carlo MazzuccatoMC Montagnana- 9
7Mauro FerraccioliMC Castelmassa- 9
8Arnoldo MilaneseMC Montagnana- 8
9Sergio RemistaniMC Euganeo Este- 8
10Lugi BazanMC Montagnana- 7





1974

5 rund: Casaltone di Sorbolo - 1 maj (01.05), Terenzano - 23 maj (23.05), Formigine - 10 sierpień (10.08), Civitanova Marche - 9 wrzesień (09.09), Monticello di Fara - 7 wrzesień (07.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mauro FerraccioliM.C. Bergantino14,15,15,10,12 66
2Giuseppe MarzottoM.C."Topi Grigi" Novara15,13,11,13,8 60
3Sandro PastorelliM.C. Bergantino- 55
4Luigi BazanA.M. "Il Leone" Montagnana- 50
5Armando TerenzaniM.C. Udinese Speedway- 45
6Dario CasarsaM.C. Udinese Speedway- 41
7Luigi BrendolanA.M. "Il Leone" Montagnana- 30
8Annibale PrettoM.C. Lonigo- 28
9Paolo BelliniM.C. Lonigo- 27
10Stefano QuargentanM.C. Lonigo- 24
11Paolo AlfonsoM.C. Vo Euganeo- 19
12Vittorio ZannierM.C. Udinese Speedway- 19
13Renato MonzardoM.C. Casaltone- 19
14Giovanni CragnoliniA.M. Friulana Tarcento- 19
15Alberto MuratelliM.C. Bergantino- 13
16Giovanni GrecoM.C. Bergantino- 11
17Francesco BiginatoM.C. Lonigo- 10
18Francesco BarbettaA.M. "Il Leone" Montagnana- 10
19Luigi Missaglia-- 9
20Paolo BelliniM.C. Rovigo- 8
21Luciano GruppioniM.C. Bergantino- 6
22Michael SpeedyM.C. Castelmassa- 5
23Renzo Sabadini-- 4
24Bruno Montalbini-- 4
25Luciano ToffaninA.M. "Il Leone" Montagnana- 4
26Rocco GallicoM.C. Lonigo- 3
27Claudio OltramariM.C. Bergantino- 3
28Roberto Zinutti-- 1
29Arnaldo MilaneseM.C. Rovigo- 1

Casaltone di Sorbolo - 1 maj (01.05).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Giuseppe MarzottoMC Topi Grigi Novara(3,3,3,3,3 ) 15
2Mauro FerraccioliMC Bergantino(3,3,3,2,3 ) 14
3Sandro PastorelliMC Bergantino(2,2,3,3,3 ) 13
4Paolo AlfonsoMC Vo Euganeo(1,3,3,3,2 ) 12
5Luigi BazanAM II Leone Montagna(2,2,2,3,2 ) 11
6Vittorio ZannierMC Udinese Speedway(3,1,2,d,3 ) 9
7Paolo BelliniMC Rovigo(2,2,1,2,1 ) 8
8Luigi BrendolanAM II Leone Montagna(3,3,1,d,- ) 7
9Renato MonzardoMC Casaltone(0,2,d,1,3 ) 6
10Michael SpeedyMC Castelmassa(2,1,2,d,- ) 5
11Giovanni GrecoMC Bergantino(1,0,2,2,0 ) 5
12Alberto MuratelliMC Bergantino(1,1,1,1,1 ) 5
13Luciano GruppioniMC Bergantino(1,d,0,2,1 ) 4
14Paolo BelliniMC Rovigo(d,0,1,d,2 ) 3
15Luciano ToffaninAM II Leone Montagna(0,0,0,0,0 ) 0
16Stefano QuargentanMC Lonigo(d,-,-,-,- ) 0
17Claudio OltramariMC Bergantino(1,0,1 ) 2R
18Arnaldo MilaneseMC Rovigo(1 ) 1R
19Giovanni CragnoliniAM Fruilana Tarcento(0 ) 0R

Terenzano - 23 maj (23.05).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mauro FerraccioliMC Bergantino(3,3,3,3,3 ) 15
2Giuseppe MarzottoMC Topi Grigi Novara- 13
3Dario CasarsaMC Udinese Speedway- 12
4Armando TerenzaniMC Udinese Speedway- 12
5Sandro PastorelliMC Bergantino- 12
6Francesco BiginatoMC Lonigo- 10
7Stefano QuargentanMC Lonigo- 9
8Luigi Missaglia-- 8
9Renato MonzardoMC Casaltone- 7
10Giovanni CragnoliniAM Fruilana Tarcento- 5
11Vittorio ZannierMC Udinese Speedway- 4
12Renzo Sabadini-- 4
13Giovanni GrecoMC Bergantino- 4
14Paolo AlfonsoMC Vo Euganeo- 3
15Luigi BazanAM II Leone Montagna- 3
16Luigi BrendolanAM II Leone Montagna- 0

Formigine - 10 sierpień (10.08).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mauro FerraccioliMC Bergantino(3,3,3,3,3 ) 15
2Annibale PrettoMC Lonigo- 13
3Luigi BazanAM II Leone Montagna- 12
4Giuseppe MarzottoMC Topi Grigi Novara- 11
5Armando TerenzaniMC Udinese Speedway- 11
6Sandro PastorelliMC Bergantino- 9
7Dario CasarsaMC Udinese Speedway- 9
8Luigi BrendolanAM II Leone Montagna- 8
9Paolo BelliniMC Rovigo- 7
10Giovanni CragnoliniAM Fruilana Tarcento- 6
11Vittorio ZannierMC Udinese Speedway- 5
12Alberto MuratelliMC Bergantino- 5
13Luciano ToffaninAM II Leone Montagna- 3
14Giovanni GrecoMC Bergantino- 2
15Paolo AlfonsoMC Vo Euganeo- 1
16Roberto Zinutti-- 1
17Claudio OltramariMC Bergantino- ?

Civitanova Marche - 9 wrzesień (09.09).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Giuseppe MarzottoMC Topi Grigi Novara- 13
2Sandro PastorelliMC Bergantino- 13
3Dario CasarsaMC Udinese Speedway- 11
4Luigi BazanAM II Leone Montagna- 11
5Paolo BelliniMC Rovigo- 11
6Armando TerenzaniMC Udinese Speedway- 11
7Mauro FerraccioliMC Bergantino- 10
8Renato MonzardoMC Casaltone- 6

Monticello di Fara - 7 wrzesień (07.09).

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Annibale PrettoMC Lonigo(3,3,3,3,3 ) 15
2Luigi BazanAM II Leone Montagna- 13
3Armando TerenzaniMC Udinese Speedway- 12
4Mauro FerraccioliMC Bergantino- 12
5Dario CasarsaMC Udinese Speedway- 12
6Luigi BrendolanAM II Leone Montagna- 9
7Sandro PastorelliMC Bergantino- 9
8Giuseppe MarzottoMC Topi Grigi Novara- 8
9Francesco BarbetaAM II Leone Montagna- 6
10Stefano QuargentanMC Lonigo- 6
11Paolo BelliniMC Rovigo- 6
12Giovanni CragnoliniAM Fruilana Tarcento- 4





1975

5 rund: Terenzano - 1 maj (01.05), Castelmassa - 1 czerwiec (01.06), Loreo - 22 czerwiec (22.06), Civitanova Marche - 27 lipiec (27.07), Lonigo - 23 sierpień (23.08).

Uwaga! Do klasyfikacji wliczano cztery najlepsze wyniki.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Giuseppe MarzottoM.C. Topi Grigi Novara(10,13,13,15,15) 56 [66]
2Francesco BiginatoM.C. Lonigo(12,-,15,13,14) 54
3Sandro PastorelliM.C. Bergantino(13,-,13,13,11) 50
4Annibale PrettoM.C. Lonigo(15,12,6,8,11) 46 [52]
5Luigi BazanM.C. Topi Grigi Novara(-,11,10,11,12) 44
6Dario CasarsaM.C. Udinese Speedway(14,4,-,7,11) 36
7Paolo BelliniM.C. Lonigo(7,10,3,12,6) 35 [38]
8Mauro FerraccioliM.C. Bergantino(9,13,10,-,-) 32
9Paolo LovatoM.C. Lonigo(2,6,8,7,9) 30 [32]
10Armando TerenzaniM.C. Udinese Speedway(-,15,6,-,6) 27
11Gianni FamariA.M. Il Leone Montagnana(4,6,10,-,-) 20
12Luigi BrendolanA.M. Il Leone Montagnana(6,7,-,-,7) 20
13Gianni CantarellaA.M. Il Leone Montagnana(5,-,4,10,-) 19
14Francesco BarbettaA.M. Il Leone Montagnana(-,6,8,-,5) 19
14Renato MonzardoM.C. Casaltone(8,7,3,-,-) 18
15Paolo NoroM.C. Lonigo(-,3,-,6,5) 14
16Luciano ToffaninA.M. Il Leone Montagnana(3,2,3,-,0) 8
17Claudio OltramariM.C. Bergantino(-,0R,-,6,1) 7
18Vittorio ZannierM.C. Udinese Speedway(-,2,-,2,2) 6
19Stefano BricoliM.C. Casaltone(6,-,-,-,-) 6
20Giovanni GrecoM.C. Bergantino(-,-,-,4,1) 5
21Erminio BricoliM.C. Casaltone(4,-,-,-,-) 4
22Emilio ImbresciaM.C. Casaltone(2,2,-,-,-) 4
23Giovanni CragnoliniA.M. Friulana Tarcento(-,2,-,-,-) 2
23Rocco GallicoM.C. Lonigo(-,-,-,2,-) 2
23Antonio GiglioliM.C. Bergantino(-,-,-,2,0) 2
23Giuseppe ZerbinatoM.C. Lonigo(-,2R,-,-,-) 2
27Giovanni BrizzolariA.M. Il Leone Montagnana(0R,-,-,-,-) 0
28Luigi MissagliaM.C. Euganeo Este(nsR,-,-,-,-) ns

Terenzano - 1 maj (01.05).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Annibale PrettoM.C. Lonigo(3,3,3,3,3) 15
2Dario CasarsaM.C. Udinese Speedway(3,2,3,3,3) 14
3Sandro PastorelliM.C. Bergantino(2,3,3,2,3) 13
4Francesco BiginatoM.C. Lonigo(1,3,3,3,3) 12
5Giuseppe MarzottoM.C. Topi Grigi Novara(3,3,2,w,2) 10
6Mauro FerraccioliM.C. Bergantino(w,2,3,3,1) 9
7Renato MonzardoM.C. Casaltone(2,2,1,1,2) 8
8Paolo BelliniM.C. Lonigo(1,1,1,2,2) 7
9Luigi BrendolanA.M. II Leone Montagna(0,1,2,2,1) 6
10Stefano BricoliM.C. Casaltone(1,1,1,1,2) 6
11Gianni CantarellaA.M. II Leone Montagna(2,0,0,2,1) 5
12Gianni FamariA.M. II Leone Montagna(3,1,0,w,w) 4
13Erminio BricoliM.C. Casaltone(1,0,2,1,0) 4
14Luciano ToffaninA.M. II Leone Montagna(2,w,0,0,1) 3
15Emilio ImbersciaM.C. Civitanova Marche(w,2,0,w,-) 2
16Paolo LovatoM.C. Lonigo(0,0,1,1,0) 2
17Giovanni BrizzolariA.M. II Leone Montagna(0) 0R
18Luigi MissagliaM.C. Euganeo Este(-) nsR

Castelmassa - 1 czerwiec (01.06).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Armando TerenzaniM.C. Udinese Speedway(3,3,3,3,3) 15
2Mauro FerraccioliM.C. Bergantino(3,2,3,3,2) 13
3Giuseppe MarzottoM.C. Topi Grigi Novara(2,3,3,3,2) 13
4Annibale PrettoM.C. Lonigo(3,3,2,3,1) 12
5Luigi BazanM.C. Topi Grigi Novara(3,1,2,2,3) 11
6Paolo BelliniM.C. Lonigo(1,2,2,2,3) 10
7Renato MonzardoM.C. Casaltone(2,3,w,2,0) 7
8Luigi BrendolanA.M. II Leone Montagna(0,2,1,1,3) 7
9Gianni FamariA.M. II Leone Montagna(0,0,3,1,2) 6
10Francesco BarbettaA.M. II Leone Montagna(2,w,1,2,1) 6
11Paolo LovatoM.C. Lonigo(1,1,1,1,2) 6
12Paolo NoroM.C. Lonigo(1,2,0,-,-) 3
13Vittorio ZannierM.C. Udinese Speedway(1,1,0,0,1) 2
14Giovanni CragnoliniA.M. Friulana(0,0,2,0,-) 2
15Luciano ToffaninA.M. II Leone Montagna(2,w,0,0,0) 2
16Emilio ImbersciaM.C. Civitanova Marche(0,1,1,0,w) 2
17Giuseppe ZerbinatoM.C. Lonigo(1,1) 2R
18Claudio OltramariM.C. Bergantino(0) 0R

Loreo - 22 czerwiec (22.06).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Francesco BiginatoM.C. Lonigo(3.3.3.3.3) 15
2Giuseppe MarzottoM.C. Topi Grigi Novara- 13
3Sandro PastorelliM.C. Bergantino- 13
4Gianni FamariA.M. II Leone Montagna- 10
5Luigi BazanM.C. Topi Grigi Novara- 10
6Mauro FerraccioliM.C. Bergantino- 10
7Paolo LovatoM.C. Lonigo- 8
8Francesco BarbettaA.M. II Leone Montagna- 8
9Annibale PrettoM.C. Lonigo- 6
10Armando TerenzaniM.C. Udinese Speedway- 6
11Gianni CantarellaA.M. II Leone Montagna- 4
12Dario CasarsaM.C. Udinese Speedway- 4
13Paolo BelliniM.C. Lonigo- 3
14Luciano ToffaninA.M. II Leone Montagna- 3
15Renato MonzardoM.C. Casaltone- 3

Civitanova Marche - 27 lipiec (27.07).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Giuseppe MarzottoM.C. Topi Grigi Novara(3,3,3,3,3) 15
2Francesco BiginatoM.C. Lonigo- 13
3Sandro PastorelliM.C. Bergantino- 13
4Paolo BelliniM.C. Lonigo- 12
5Luigi BazanM.C. Topi Grigi Novara- 11
6Gianni CantarellaA.M. II Leone Montagna- 10
7Annibale PrettoM.C. Lonigo- 8
8Paolo LovatoM.C. Lonigo- 7
9Dario CasarsaM.C. Udinese Speedway- 7
10Claudio OltramariM.C. Bergantino- 6
11Paolo NoroM.C. Lonigo- 6
12Giovanni GrecoM.C. Bergantino- 4
13Antonio GligioliM.C. Bergantino- 2
14Vittorio ZannierM.C. Udinese Speedway- 2
15Rocco GallicoM.C. Lonigo- 2

Lonigo - 23 sierpień (23.08).

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Giuseppe MarzottoM.C. Topi Grigi Novara(3,3,3,3,3) 15
2Francesco BiginatoM.C. Lonigo(2,3,3,3,3) 14
3Luigi BazanM.C. Topi Grigi Novara(3,3,2,1,3) 12
4Annibale PrettoM.C. Lonigo(2,3,3,2,1) 11
5Sandro PastorelliM.C. Bergantino(3,1,2,3,2,) 11
6Dario CasarsaM.C. Udinese Speedway(1,2,2,3,3) 11
7Paolo LovatoM.C. Lonigo(2,2,1,2,2) 9
8Luigi BrendolanA.M. II Leone Montagna(1,1,1,2,2) 7
9Armando TerenzaniM.C. Udinese Speedway(0,1,3,1,1) 6
10Paolo BelliniM.C. Lonigo(2,2,1,1,0) 6
11Paolo NoroM.C. Lonigo(3,2,w,w,-) 5
12Francesco BarbettaA.M. II Leone Montagna(1,1,2,0,1) 5
13Vittorio ZannierM.C. Udinese Speedway(0,0,0,2,w) 2
14Giovanni GrecoM.C. Bergantino(1,w,0,-,-) 1
15Claudio OltremariM.C. Bergantino(0,0,1,w,w) 1
16Antonio GiglioliM.C. Bergantino(0,0,0,0,w) 0
17Luciano ToffaninA.M. II Leone Montagna(0) 0





1976

5 rund: Terenzano - 23 maj, Bergantino - 29 czerwiec, Castelmassa - 22 sierpien, Casaltone di Sorbolo - 19 wrzesień, Civitanova Marche - 3 październik.

Uwaga ! Wynik z Castelmassa nie został zatwierdzony.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Giuseppe MarzottoM.C. Topi Grigi Novara(15,15,15,14,11) 55
2Mauro FerraccioliM.C. Bergantino(13,14,13,13,13) 53
3Sandro PastorelliM.C. Bergantino(10,9,10,9,10) 38
4Francesco BiginatoM.C. Lonigo(-,5,-,12,15) 32
5Francesco BarbettaA.M. Il Leone Montagnana(11,8,11,2,11) 32
6Lorenzo FranchettiM.C. Lonigo(-,9,-,9,11) 29
7Paolo NoroM.C. Lonigo(0,9,-,15,-) 24
8Armando TerenzaniM.C. Udinese Speedway(9,7,7,8,-) 24
9Gianni CantarellaA.M. Il Leone Montagnana(11,8,8,-,-) 19
10Annibale Pretto-(-,-,-,11,6) 17
11Luigi BazanM.C. Topi Grigi Novara(5,11,14,-,-) 16
11Luciano ToffaninA.M. Il Leone Montagnana(11,-,-,-,5) 16
13Giuliano BergaminiM.C. Bergantino(-,5,5,2,8) 15
14Gianni BrizzolariA.M. Il Leone Montagnana(-,-,3,6,8) 14
15Paolo LovatoM.C. Lonigo(-,4,-,8,-) 12
16Renato MonzardoM.C. Casaltone(4,6,2,-,2) 12
17Antonio GiglioliM.C. Bergantino(-,-,7,2,9) 11
18Vittorio ZannierM.C. Udinese Speedway(8,3,4,-,-) 11
19Eros VisentiniM.C. Olimpia Terenzano(7,-,-,-,-) 7
20Giovanni CragnoliniM.C. Olimpia Terenzano(6,-,-,-,-) 6
20Giovanni Greco-(-,-,-,-,6) 6
22Michael Speedy-(-,-,4,3,1) 4
23Gaetano Bressan-(-,-,-,3,-) 3
24Paolo BelliniM.C. Lonigo(0,1,0,-,1) 2?
25Ivo BirbiniM.C. Bergantino(-,-,-,2,-) 2
25Giuseppe ZerbinatoM.C. Lonigo(2,-,-,-,-) 2
27Pietro CamonA.M. Il Leone Montagnana(-,1,-,-,-) 1
27Bruno MontalbiniM.C. San Savino(-,-,-,-,1) 1

Civitanova Marche (Macerata) - 3 październik

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Francesco Biginato-(3,3,3,3,3) 15
2Mauro Ferraccioli-- 13
3Lorenzo Franchetti-- 11
4Giuseppe Marzotto-- 11
5Francesco Barbetta-- 11
6Sandro Pastorelli-- 10
7Antonio GiglioliM.C. Bergantino- 9
8Giuliano Bergamini-- 8
8Gianni Brizzolari-- 8
10Giovanni Greco-- 6
12Luciano Toffanin-- 5
13Paolo Bellini-- 2
13Renato Monzardo-- 2
15Paolo Bellini-- 1
15Bruno Montalbini-- 1
15Michael Speedy-- 1
19Annibale Pretto-- 6

Casaltone Di Sorbolo (Parma) - 19 wrzesień

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Paolo Noro-(3,3,3,3,3) 15
2Giuseppe Marzotto-- 14
3Mauro Ferraccioli-- 13
4Francesco Biginato-- 12
5Annibale Pretto-- 11
6Lorenzo Franchetti-- 9
6Sandro Pastorelli-- 9
8Paolo Lovato-- 8
8Armando Terenzani-- 8
10Gianni Brizzolari-- 6
11Gaetano Bressan-- 3
11Michael Speedy-- 3
13Francesco Barbetta-- 2
13Giuliano Bergamini-- 2
13Ivo Birbini-- 2
13Antonio GiglioliM.C. Bergantino- 2

Castelmassa (Rovigo) - 22 sierpień

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Giuseppe Marzotto-(3,3,3,3,3) 15
2Luigi Bazan-- 14
3Mauro Ferraccioli-- 13
4Francesco Barbetta-- 11
4Paolo Lovato-- 11
6Sandro Pastorelli-- 10
7Gianni Cantarella-- 8
8Antonio GiglioliM.C. Bergantino- 7
8Armando Terenzani-- 7
10Giuliano Bergamini-- 5
11Pietro Camon-- 4
11Michael Speedy-- 4
11Vittorio ZannierM.C. Udinese Speedway- 4
14Gianni Brizzolari-- 3
15Renato Monzardo-- 2
16Paolo Bellini-- 0

Bergantino (Rovigo) - 29 czerwiec

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Giuseppe Marzotto-(3,3,3,3,3) 15
2Mauro Ferraccioli-- 14
3Luigi Bazan-- 11
4Lorenzo Franchetti-- 9
4Paolo Noro-- 9
4Sandro Pastorelli-- 9
7Francesco Barbetta-- 8
7Gianni Cantarella-- 8
9Armando Terenzani-- 7
10Renato Monzardo-- 6
11Giuliano Bergamini-- 5
11Francesco Biginato-- 5
13Paolo Lovato-- 4
14Vittorio ZannierM.C. Udinese Speedway- 3
15Paolo Bellini-- 1
15Pietro Camon-- 1

Terenzano (Udine) - 23 maj

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Giuseppe Marzotto-(3,3,3,3,3) 15
2Mauro Ferraccioli-- 13
3Francesco Barbetta-- 11
4Gianni Cantarella-- 11
5Luciano Toffanin-- 11
6Sandro Pastorelli-- 10
7Armando Terenzani-- 9
8Vittorio ZannierM.C. Udinese Speedway- 8
9Eros Visentini-- 7
10Giovanni Cragnolini-- 6
11Luigi Bazan-- 5
12Renato Monzardo-- 4
13Giuseppe ZerbinatoM.C. Lonigo- 2
14Paolo Bellini-- 0
14Dario Casarsa-- 0
14Paolo Noro-- 0





1977

Lonigo

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Giuseppe MarzottoTopi Grigi Novara- 15
2Mauro FerraccioliBergantino- 14
3Sandro PastorelliRovigo- 12
4Annibale PrettoCastiglione Olona- 9
5Gianni BrizzolariRovigo- 8
6Lorenzo FranchettiIl Leone Montagnana- 8
7Francesco BarbettaIl Leone Montagnana- 8
8Dario CasarsaMotosport Udine- 8
9Giovanni CragnoliniMotosport Udine- 7
10Francesco BiginatoLonigo- 6
11Armando TerenzaniM.C. Olimpia Terenzano- 6
12Vittorio ZannierM.C. Olimpia Terenzano- 6
13Pietro CamonIl Leone Montagnana- 4
14Luciano ToffaninRovigo- 3
15Paolo BelliniRovigo- 3R
16Luigi BazanCastiglione Olona- 2
17Luigi BrendolanIl Leone Montagnana- 1R

10 rund: Casaltone Di Sorbolo (Parma) - 27 marzec (27.03), Terenzano (Udine) - 10 kwiecień (10.04), Castiglione Olona (Varese) - 10 kwiecień (10.04), Civitanova Marche (Macerata) - 3 lipiec (03.07), Bergantino (Rovigo) - 3 lipiec (03.07), Castelmassa (Rovigo) - 17 lipiec (17.07), Loreo (Rovigo) - 14 sierpień (14.08), Giavera Del Montello (Treviso) - 25 wrzesień (25.09), Casaltone Di Sorbolo (Parma) - 25 wrzesień (25.09), Badia Polesine (Rovigo) - 1 październik (01.10).

Runda Kwalifikacyjna - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mauro FerraccioliM.C. Bergantino(10,15,14,15,15) 69
2Lorenzo FranchettiA.M. II Leone Montagna(12,14,12,11,15) 64
3Francesco BarbettaA.M. II Leone Montagna(13,10,13,11,13) 60
4Giuseppe MarzottoM.C. Topi Grigi Novara(15,15,14,15) 59
5Armando TerenzaniM.C. Olimpia Terenzano(12,12,12,12,11) 59
6Sandro PastorelliM.C. Rovigo(10,12,14,14,8) 58
7Gianni BrizzolariM.C. Rovigo(11,10,11,12,12) 56
8Annibale PrettoM.C. Castiglione Olona(11,7,9,14,14) 55
9Francesco BiginatoM.C. Lonigo(12,13,15,10) 50
10Dario CasarsaMotosport Udine(12,10,7,8,9) 46
11Pietro CamonA.M. II Leone Montagna(10,7,8,10,11) 46
12Luigi BazanM.C. Castiglione Olona(7,14,12,11) 44
13Giovanni GrecoM.C. Carpi Modena(1,12,9,8,10) 40
14Giovanni CragnoliniA.M. Friulana Tarcento(5,6,7,10,10) 38
15Luciano ToffaninM.C. Rovigo(7,8,6,10,6) 36
16Vittorio ZannierM.C. El Cai Udine(8,5,7,5,10) 35
17Luigi BrendolanA.M. II Leone Montagna(6,7,8,7,5) 33
18Paolo BelliniM.C. Rovigo(4,10,4,7,6) 30
19Renato Monzardo-(7,9,3,5,5) 29
20Antonio Giglioli-(10,6,5,1,6) 28
21Giuliano Bergamini-(10,2,7,6) 25
22Ivo Birbini-(5,7,4,7,0) 23
22Paolo Lovato-(7,7,9) 23
24Eros Visentini-(4,5,4,1,4) 18
25Agostino Fuschino-(3,5,4,1,4) 17
26Paolo Noro-(15) 15
27Roberto Boron-(5,9) 14
28Bruno Montalbini-(12) 12
29Gianni Famari-(2,9) 11
30Giuliano Ferraccioli-(3,1,1,4) 9
30Gianni Cantarella-(9,0) 9
32Remo Davi-(0,5,3) 8
33Carlo Mazzuccato-(1,5) 6
33Gaetano Bressan-(6) 6
33Luigi Gambato-(1,1,2,2,0) 6
36Maurizio Rosolin-(1,4) 5
36Luciano Gruppioni-(3,2) 5
36M. Giorgolo-(5) 5
36Arnaldo Milanese-(5) 5
36Carlo Rossi-(1,1,1,2) 5
41Dario Tamiazzo-(1,2) 3
41Luciano Lorenzi-(3) 3
43Paolo Bertoni-(2) 2
43Carlo Scagnetti-(2) 2

Badia Polesine (Rovigo) - 1 październik (01.10).

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Giuseppe MarzottoM.C. Topi Grigi Novara- 15
2Annibale PrettoM.C. Castiglione Olona- 14
3Francesco BarbettaA.M. II Leone Montagna- 13
4Pietro CamonA.M. II Leone Montagna- 11
5Giovanni CragnoliniA.M. Friulana Tarcento- 10
5Giovanni GrecoM.C. Carpi Modena- 10
5Vittorio ZannierM.C. El Cai Udine- 10
8Roberto Boron-- 9
9Renato Monzardo-- 5
10Giuliano Ferraccioli-- 4
10Maurizio Rosolin-- 4
12Remo Davi-- 3
13Carlo Rossi-- 2
13Dario Tamiazzo-- 2
15Ivo Birbini-- 0
15Luigi Gambato-- 0

Casaltone Di Sorbolo (Parma) - 25 wrzesień (25.09).

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lorenzo FranchettiA.M. II Leone Montagna- 15
2Annibale PrettoM.C. Castiglione Olona- 14
3Luigi BazanM.C. Castiglione Olona- 11
4Giovanni CragnoliniA.M. Friulana Tarcento- 10
4Pietro CamonA.M. II Leone Montagna- 10
4Francesco BiginatoM.C. Lonigo- 10
7Dario CasarsaMotosport Udine- 9
8Giovanni GrecoM.C. Carpi Modena- 8
9Ivo Birbini-- 7
10Antonio Giglioli-- 6
11Renato Monzardo-- 5
12Agostino Fuschino-- 4
13Carlo Rossi-- 1
13Dario Tamiazzo-- 1

Giavera Del Montello (Treviso) - 25 wrzesień (25.09).

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mauro FerraccioliM.C. Bergantino- 15
2Giuseppe MarzottoM.C. Topi Grigi Novara- 14
3Gianni BrizzolariM.C. Rovigo- 12
4Francesco BarbettaA.M. II Leone Montagna- 11
4Armando TerenzaniM.C. Olimpia Terenzano- 11
6Gianni Famari-- 9
7Sandro PastorelliM.C. Rovigo- 8
8Paolo BelliniM.C. Rovigo- 6
8Luciano ToffaninM.C. Rovigo- 6
8Giuliano Bergamini-- 6
11Luigi BrendolanA.M. II Leone Montagna- 5
11Vittorio ZannierM.C. El Cai Udine- 5
13Eros Visentini-- 4
14Luciano Lorenzi-- 3
15Luigi Gambato-- 2
16Giuliano Ferraccioli-- 1

Loreo (Rovigo) - 14 sierpień (14.08).

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mauro FerraccioliM.C. Bergantino- 15
2Sandro PastorelliM.C. Rovigo- 14
3Gianni BrizzolariM.C. Rovigo- 12
4Armando TerenzaniM.C. Olimpia Terenzano- 12
5Lorenzo FranchettiA.M. II Leone Montagna- 11
6Luciano ToffaninM.C. Rovigo- 10
7Giovanni GrecoM.C. Carpi Modena- 9
8Dario CasarsaMotosport Udine- 8
9Paolo BelliniM.C. Rovigo- 7
9Giuliano Bergamini-- 7
11Remo Davi-- 5
12Ivo Birbini-- 4
13Luciano Gruppioni-- 2
14Antonio Giglioli-- 1
14Maurizio Rosolin-- 1
14Carlo Rossi-- 1
14Eros Visentini-- 1

Castelmassa (Rovigo) - 17 lipiec (17.07).

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Francesco BiginatoM.C. Lonigo- 15
2Mauro FerraccioliM.C. Bergantino- 14
3Francesco BarbettaA.M. II Leone Montagna- 13
4Luigi BazanM.C. Castiglione Olona- 12
5Gianni BrizzolariM.C. Rovigo- 11
6Annibale PrettoM.C. Castiglione Olona- 9
7Luigi BrendolanA.M. II Leone Montagna- 7
7Dario CasarsaMotosport Udine- 7
7Paolo Lovato-- 7
10Gaetano Bressan-- 6
11Roberto Boron-- 5
11Antonio Giglioli-- 5
13Paolo BelliniM.C. Rovigo- 4
14Gianni Famari-- 2
15Giuliano Ferraccioli-- 1
15Agostino Fuschino-- 1

Bergantino (Rovigo) - 3 lipiec (03.07).

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mauro FerraccioliM.C. Bergantino- 15
2Sandro PastorelliM.C. Rovigo- 14
3Francesco BiginatoM.C. Lonigo- 13
4Armando TerenzaniM.C. Olimpia Terenzano- 12
5Gianni BrizzolariM.C. Rovigo- 10
6Pietro CamonA.M. II Leone Montagna- 8
7Annibale PrettoM.C. Castiglione Olona- 7
7Ivo Birbini-- 7
7Paolo Lovato-- 7
10Luciano ToffaninM.C. Rovigo- 6
10Antonio Giglioli-- 6
12Eros Visentini-- 4
13Luciano Gruppioni-- 3
13Renato Monzardo-- 3
15Giuliano Bergamini-- 2
15Luigi Gambato-- 2
17Carlo Rossi-- 1
18Remo Davi-- 0

Civitanova Marche (Macerata) - 3 lipiec (03.07).

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Luigi BazanM.C. Castiglione Olona- 14
2Lorenzo FranchettiA.M. II Leone Montagna- 12+3
3Bruno Montalbini-- 12+2
4Giovanni GrecoM.C. Carpi Modena- 12+1
5Francesco BarbettaA.M. II Leone Montagna- 10
5Paolo BelliniM.C. Rovigo- 10
5Dario CasarsaMotosport Udine- 10
8Luigi BrendolanA.M. II Leone Montagna- 8
9Giovanni CragnoliniA.M. Friulana Tarcento- 7
9Vittorio ZannierM.C. El Cai Udine- 7
11Carlo Mazzuccato-- 5
12Agostino Fuschino-- 4
13Giuliano Ferraccioli-- 3

Castiglione Olona (Varese) - 10 kwiecień (10.04).

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Giuseppe MarzottoM.C. Topi Grigi Novara- 15
2Lorenzo FranchettiA.M. II Leone Montagna- 14
3Francesco BiginatoM.C. Lonigo- 12+3
4Sandro PastorelliM.C. Rovigo- 12+2
5Annibale PrettoM.C. Castiglione Olona- 11
6Paolo Lovato-- 9
6Renato Monzardo-- 9
8Pietro CamonA.M. II Leone Montagna- 7
8Luigi BazanM.C. Castiglione Olona- 7
10Giovanni CragnoliniA.M. Friulana Tarcento- 6
11Ivo Birbini-- 5
11Agostino Fuschino-- 5
11Arnaldo Milanese-- 5
14Paolo Bertoni-- 2
15Giovanni GrecoM.C. Carpi Modena- 1
15Carlo Mazzuccato-- 1

Terenzano (Udine) - 10 kwiecień (10.04).

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Paolo Noro-- 15
2Francesco BarbettaA.M. II Leone Montagna- 13
3Armando TerenzaniM.C. Olimpia Terenzano- 12
4Dario CasarsaMotosport Udine- 12
5Gianni BrizzolariM.C. Rovigo- 11
6Mauro FerraccioliM.C. Bergantino- 10
6Antonio Giglioli-- 10
8Luciano ToffaninM.C. Rovigo- 8
9Luigi BrendolanA.M. II Leone Montagna- 7
10Vittorio ZannierM.C. El Cai Udine- 5
10M. Giorgolo-- 5
10Eros Visentini-- 5
13Paolo BelliniM.C. Rovigo- 4
14Carlo Scagnetti-- 2
15Luigi Gambato-- 1
16Gianni Cantarella-- 0

Casaltone Di Sorbolo (Parma) - 27 marzec (27.03).

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Giuseppe MarzottoM.C. Topi Grigi Novara- 15
2Armando TerenzaniM.C. Olimpia Terenzano- 12+3
3Lorenzo FranchettiA.M. II Leone Montagna- 12+2
4Pietro CamonA.M. II Leone Montagna- 10
4Sandro PastorelliM.C. Rovigo- 10
6Giuliano Bergamini-- 10
6Gianni Cantarella-- 9
8Vittorio ZannierM.C. El Cai Udine- 8
9Luciano ToffaninM.C. Rovigo- 7
9Renato Monzardo-- 7
11Luigi BrendolanA.M. II Leone Montagna- 6
12Giovanni CragnoliniA.M. Friulana Tarcento- 5
13Eros Visentini-- 4
14Agostino Fuschino-- 3
15Luigi Gambato-- 1



1978

Castelmassa - 8 październik (08.10).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Giuseppe MarzottoTori Rossi- 14+3
2Mauro FerraccioliCastelmassa- 14+2
3Gianni BrizzolariRovigo- 13
4Sandro PastorelliRovigo- 12
5Luigi BazanCastiglione Olona- 11
6Gianni FamariRovigo- 9
7Lorenzo FranchettiIl Leone Montagnana- 9
8Giovanni GrecoUISP Carpi- 7
9Giovanni CragnoliniMorena- 7
10Dario CasarsaMotosport Udine- 5
11Roberto BoronCastiglione Olona- 5
12Gaetano BressanLa Favorita- 4
13Francesco BarbettaBadia Polesine- 3
14Annibale PrettoCastiglione Olona- 2
15Ivo BirbiniBergantino- 2R
16Luciano LorenziRovigo- 1
17Armando TerenzaniTerenzano- 1

10 rund: Castiglione Olona (Varese) - 9 kwiecień (09.04), Lonigo (Vicenza) - 9 kwiecień (09.04), Casaltone Di Sorbolo (Parma) - 1 maj (01.05), Terenzano (Udine) - 23 wrzesień (23.09) [w pierwotnym terminie 1 maja nie odbyła się], Badia Polesine (Rovigo) - 22 lipiec (22.07), Badia Polesine (Rovigo) - 19 wrzesień (19.09), Giavera Del Montello (Treviso) - 17 wrzesień (17.09), Casaltone Di Sorbolo (Parma) - 17 wrzesień (17.09), Formigine (Modena) - 1 październik (01.10), Monticello Di Fara (Vicenza) - 1 październik (01.10).

Uwaga! Każdy z zawodników mógł wystartować w pięciu rundach. Ze względu na brak pozycji 11-18 z rundy w Formigine klasyfikacja dla części zawodników może być niepełna. Klasyfikacja końcowa ma charakter nieoficjalny.

Runda Kwalifikacyjna - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mauro FerraccioliCastelmassa(15,14,15,15,14) 73
2Sandro PastorelliRovigo(14,13,14,14,14+2) 69
3Giuseppe MarzottoTori Rossi(12+3,15,14,11,14+3) 66
4Gianni BrizzolariRovigo(12,9,12,14,15) 62
5Francesco BarbettaBadia Polesine(12+2,12,11,11,9) 55
6Luigi BazanCastiglione Olona(7,12,13,12,10) 54
6Francesco Biginato-(13,11,15,15) 54
8Roberto BoronCastiglione Olona(10,12,12,10,9) 53
9Lorenzo FranchettiIl Leone Montagnana(12+1,14,5,10,11) 52
10Gianni FamariRovigo(15,8,10,7,11) 51
11Armando TerenzaniTerenzano(10,13,11,7,9) 50
12Gaetano BressanLa Favorita(10,4,10,11,8) 43
13Annibale PrettoCastiglione Olona(10,8,13,10) 41
14Giovanni GrecoUISP Carpi(10,7,8,8,7) 40
15Giovanni CragnoliniMorena(8,10,5,7,9) 39
16Dario CasarsaMotosport Udine(8,10,8,7) 33
17Vittorio Zannier-(5,6,4,6,9) 30
18Fausto Birbini-(6,9,13) 28
18Ivo BirbiniBergantino(1,8,7,5,7) 28
20Basilio Dalla Valle-(4,6,5,7,5) 27
21Luciano LorenziRovigo(8,5,5,7) 25
22Paolo Bellini-(7,4,1,7,4) 23
23Bruno Montalbini-(5,7,7,2) 21
24Antonio Giglioli-(6,1) 16
25Luciano Toffanin-(4,4,7) 15
26Giulio Ramolini-(3,5,6) 14
26Eros Visentini-(5,6,3) 14
28M. Giorgolo-(1,5,4,2) 12
29Renato Monzardo-(5,3,3,0) 11
30Ottaviano Righetto-(9) 9
31Maurizio Rosolin-(8) 8
31Mario Andriolo-(8) 8
33Agostino Fuschino-(2,1,4) 7
34Flavio Feretto-(5) 5
34b.d. Carbonin-(5) 5
34Renato Battaglia-(5) 5
37Pierantonio Zocco-(4) 4
38Giacomo Giglioli-(3,?) 3
38b.d. Baratella-(3) 3
40Paolo Scucchiaro-(2) 2
40Carlo Rossi-(2) 2
40Pasqualino Scagliola-(2) 2
40Giuliano Ferraccioli-(2,0,0) 2
44Luigi Gambato-(1,0) 1
44Luciano Gruppioni-(1,0) 1
44Arnoldo Milanese-(1) 1
44Franco Vidotti-(1) 1
48Alberto Michelotti-(0) 0
48Piermario Zanin-(0) 0

Castiglione Olona (Varese) - 9 kwiecień (09.04).

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gianni FamariRovigo(3,3,3,3,3) 15
2Giuseppe MarzottoTori Rossi- 12+3
3Francesco BarbettaBadia Polesine- 12+2
4Lorenzo FranchettiIl Leone Montagnana- 12+1
5Annibale PrettoCastiglione Olona- 10
5Roberto BoronCastiglione Olona- 10
7Giovanni CragnoliniMorena- 8
7Luciano LorenziRovigo- 8
9Luigi BazanCastiglione Olona- 7
9Paolo Bellini-- 7
11Renato Monzardo-- 5
11Vittorio Zannier-- 5
13Giulio Ramolini-- 3
14Agostino Fuschino-- 2
15Giuliano Ferraccioli-- 2
16Luciano Gruppioni-- 1

Lonigo (Vicenza) - 9 kwiecień (09.04).

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mauro FerraccioliCastelmassa(3,3,3,3,3) 15
2Sandro PastorelliRovigo- 14
3Francesco Biginato-- 13
4Gianni BrizzolariRovigo- 12
5Giovanni GrecoUISP Carpi- 10
5Gaetano BressanLa Favorita- 10
5Armando TerenzaniTerenzano- 10
8Mario Andriolo-- 8
9Antonio Giglioli-- 6
10Bruno Montalbini-- 5
10Eros Visentini-- 5
12Basilio Dalla Valle-- 4
12Luciano Toffanin-- 4
14M. Giorgolo-- 1
14Arnoldo Milanese-- 1
14Ivo BirbiniBergantino- 1

Terenzano (Udine) - 23 wrzesień (23.09).

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lorenzo FranchettiIl Leone Montagnana- 14
2Armando TerenzaniTerenzano- 13
3Francesco BarbettaBadia Polesine- 12
4Francesco Biginato-- 11
5Giovanni CragnoliniMorena- 10
6Gianni BrizzolariRovigo- 9
6Roberto BoronCastiglione Olona- 9
8Dario CasarsaMotosport Udine- 8
9Basilio Dalla Valle-- 6
9Eros Visentini-- 6
9Vittorio Zannier-- 6
12M. Giorgolo-- 5
13Gaetano BressanLa Favorita- 4
14Luciano Toffanin-- 4
15Franco Vidotti-- 1
16Alberto Michelotti-- 0

Casaltone Di Sorbolo (Parma) - 1 maj (01.05).

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Giuseppe MarzottoTori Rossi(3,3,3,3,3) 15
2Mauro FerraccioliCastelmassa- 14
3Sandro PastorelliRovigo- 13
4Luigi BazanCastiglione Olona- 12
5Antonio Giglioli-- 10
6Annibale PrettoCastiglione Olona- 8
6Gianni FamariRovigo- 8
6Ivo BirbiniBergantino- 8
9Giovanni GrecoUISP Carpi- 7
9Bruno Montalbini-- 7
11Luciano LorenziRovigo- 5
12Paolo Bellini-- 4
13Giacomo Giglioli-- 3
13Renato Monzardo-- 3
15Agostino Fuschino-- 1
15Luigi Gambato-- 1

Badia Polesine (Rovigo) - 22 lipiec (22.07).

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Francesco Biginato-(3,3,3,3,3) 15
2Giuseppe MarzottoTori Rossi- 14
3Roberto BoronCastiglione Olona- 12
4Francesco BarbettaBadia Polesine- 11
4Armando TerenzaniTerenzano- 11
6Dario CasarsaMotosport Udine- 10
6Gaetano BressanLa Favorita- 10
8Maurizio Rosolin-- 8
9Ivo BirbiniBergantino- 7
10Basilio Dalla Valle-- 5
11M. Giorgolo-- 4
12Renato Monzardo-- 3
12Eros Visentini-- 3
14Carlo Rossi-- 2
14Paolo Scucchiaro-- 2
16Luigi Gambato-- 0
16Luciano Gruppioni-- 0

Badia Polesine (Rovigo) - 19 wrzesień (19.09).

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mauro FerraccioliCastelmassa(3,3,3,3,3) 15
2Sandro PastorelliRovigo- 14
3Luigi BazanCastiglione Olona- 13
4Gianni BrizzolariRovigo- 12
5Gianni FamariRovigo- 10
6Giovanni GrecoUISP Carpi- 8
7Bruno Montalbini-- 7
7Luciano Toffanin-- 7
9Fausto Birbini-- 6
10Lorenzo FranchettiIl Leone Montagnana- 5
10Giovanni CragnoliniMorena- 5
10Luciano LorenziRovigo- 5
13Agostino Fuschino-- 4
13b.d. Giglioli-- 4
13Vittorio Zannier-- 4
16Paolo Bellini-- 1
17Giuliano Ferraccioli-- 0

Giavera Del Montello (Treviso) - 17 wrzesień (17.09).

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mauro FerraccioliCastelmassa(3,3,3,3,3) 15
2Gianni BrizzolariRovigo- 14
3Luigi BazanCastiglione Olona- 12
4Giuseppe MarzottoTori Rossi- 11
4Francesco BarbettaBadia Polesine- 11
6Fausto Birbini-- 9
7Giovanni GrecoUISP Carpi- 8
8Giovanni CragnoliniMorena- 7
8Gianni FamariRovigo- 7
8Luciano LorenziRovigo- 7
11Vittorio Zannier-- 6
12Giulio Ramolini-- 5
12Ivo BirbiniBergantino- 5
14M. Giorgolo-- 2
14Bruno Montalbini-- 2
16Renato Monzardo-- 0

Casaltone Di Sorbolo (Parma) - 17 wrzesień (17.09).

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Francesco Biginato-(3,3,3,3,3) 15
2Sandro PastorelliRovigo- 14
3Annibale PrettoCastiglione Olona- 13
4Roberto BoronCastiglione Olona- 12
5Gaetano BressanLa Favorita- 11
6Lorenzo FranchettiIl Leone Montagnana- 10
7Dario CasarsaMotosport Udine- 8
8Basilio Dalla Valle-- 7
8Paolo Bellini-- 7
8Armando TerenzaniTerenzano- 7
11Flavio Ferretto-- 5
11b.d. Carbonin-- 5
13b.d. Baratella-- 3
14b.d. Giglioli-- 0
14Giuliano Ferraccioli-- 0

Formigine (Modena) - 1 październik (01.10).

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gianni BrizzolariRovigo(3,3,3,3,3) 15
2Mauro FerraccioliCastelmassa- 14
3Fausto Birbini-- 13
4Lorenzo FranchettiIl Leone Montagnana- 11
5Luigi BazanCastiglione Olona- 10
6Francesco BarbettaBadia Polesine- 9
7Giovanni CragnoliniMorena- 9
7Vittorio Zannier-- 9
9Giovanni GrecoUISP Carpi- 7
10Giulio Ramolini-- 6

Monticello Di Fara (Vicenza) - 1 październik (01.10).

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Giuseppe MarzottoTori Rossi- 14+3
2Sandro PastorelliRovigo- 14+2
3Gianni FamariRovigo- 11
4Annibale PrettoCastiglione Olona- 10
4Roberto BoronCastiglione Olona- 10
6Ottaviano Righetto-- 9
6Armando TerenzaniTerenzano- 9
8Gaetano BressanLa Favorita- 8
9Dario CasarsaMotosport Udine- 7
9Ivo BirbiniBergantino- 7
11Basilio Dalla Valle-- 5
11Renato Battaglia-- 5
13Paolo Bellini-- 4
13Pierantonio Zocco-- 4
15Pasqualino Scagliola-- 2
16Piermario Zanin-- 0



1979

4 rundy: Piavon Di Oderzo (Treviso) - 29 kwiecień (29.04), Terenzano (Udine) - 24 czerwiec (24.06), Castiglione Olona (Varese) - 23 wrzesień (23.09).

Uwaga! Do klasyfikacji końcowej wliczano trzy najlepsze rezultaty.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Francesco BiginatoM.C. Lonigo(14,14, 12,14) 42 [54]
2Mauro FerraccioliM.C. Castelmassa(9,15,12,14) 41 [50]
3Giuseppe MarzottoM.C. Castiglione Olona(14,-,12,12) 38 [38]
4Paolo NoroM.C. Lonigo(13,13,10,12) 38 [48]
5Gianni BrizzolariM.C. Rovigo(10,7,13,12) 35 [42]
6Fausto BirbiniM.C. Rovigo(7,9,11,5) 27 [32]
7Sandro PastorelliM.C. Rovigo(8,9,9,-) 26 [26]
8Mario AndrioloM.C. Lonigo(9,3,7,5) 21 [24]
8Luigi BazanA.M. Il Leone Montagnana(8,5,4,8) 21 [25]
10Francesco Barbetta-(3,9,7,4) 20 [23]
10Gianni FamariM.C. La Favorita Sarego(4,10,6,-]) 20 [20]
12Armando TerenzaniM.C. Olimpia Terenzano(3,8,4,6) 18 [21]
12Gaetano BressanM.C. Rovigo(4,1,7,8) 19 [21]
14Luciano LorenziM.C. Rovigo(5,4,3,1) 12 [13]
15Roberto BoronM.C. Castiglione Olona(4,-,1,5) 10 [10]
16Basilio Dalla ValleM.C. La Favorita Sarego(2,5,2,1) 9 [10]
17Vittorio Zannier-(-,-,-,3) 3 [3]
18Eros VisentiniMorena Tricesimo)(-,2,-,-) 2 [2]
19Luciano Toffanin-(-,1,-,-) 1 [1]

Piavon Di Oderzo (Treviso) - 29 kwiecień (29.04).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Giuseppe MarzottoM.C. Castiglione Olona- 14+3
2Francesco BiginatoM.C. Lonigo- 14+2
3Paolo NoroM.C. Lonigo- 13
4Gianni BrizzolariM.C. Rovigo- 10
5Mauro FerraccioliM.C. Castelmassa- 9
5Mario AndrioloM.C. Lonigo- 9
7Luigi BazanA.M. Il Leone Montagnana- 8
7Sandro PastorelliM.C. Rovigo- 8
9Fausto BirbiniM.C. Rovigo- 7
10Luciano LorenziM.C. Rovigo- 5
11Gaetano BressanM.C. Rovigo- 4
11Gianni FamariM.C. La Favorita Sarego- 4
11Roberto BoronM.C. Castiglione Olona- 4
14Armando TerenzaniM.C. Olimpia Terenzano- 3
14Francesco Barbetta-- 3
16Basilio Dalla ValleM.C. La Favorita Sarego- 2

Terenzano (Udine) - 24 czerwiec (24.06).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mauro FerraccioliM.C. Castelmassa- 15
2Francesco BiginatoM.C. Lonigo- 14
3Paolo NoroM.C. Lonigo- 13
4Gianni FamariM.C. La Favorita Sarego- 10
5Francesco Barbetta-- 9
5Fausto BirbiniM.C. Rovigo- 9
5Sandro PastorelliM.C. Rovigo- 9
8Armando TerenzaniM.C. Olimpia Terenzano- 8
9Gianni BrizzolariM.C. Rovigo- 7
10Luigi BazanA.M. Il Leone Montagnana- 5
10Basilio Dalla ValleM.C. La Favorita Sarego- 5
12Luciano LorenziM.C. Rovigo- 4
13Mario AndrioloM.C. Lonigo- 3
14Eros VisentiniMorena Tricesimo)- 2
15Luciano Toffanin-- 1
15Gaetano BressanM.C. Rovigo- 1

Giavera Del Montello (Treviso) - 12 sierpień (12.08).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gianni BrizzolariM.C. Rovigo- 13
2Francesco BiginatoM.C. Lonigo- 12+3
3Giuseppe MarzottoM.C. Castiglione Olona- 12+2
4Mauro FerraccioliM.C. Castelmassa- 12+1
5Fausto BirbiniM.C. Rovigo- 11
6Paolo NoroM.C. Lonigo- 10
7Sandro PastorelliM.C. Rovigo- 9
8Francesco Barbetta-- 7
8Mario AndrioloM.C. Lonigo- 7
8Gaetano BressanM.C. Rovigo- 7
11Gianni FamariM.C. La Favorita Sarego- 6
12Luigi BazanA.M. Il Leone Montagnana- 4
12Armando TerenzaniM.C. Olimpia Terenzano- 4
14Luciano LorenziM.C. Rovigo- 3
15Basilio Dalla ValleM.C. La Favorita Sarego- 2
16Roberto BoronM.C. Castiglione Olona- 1

Castiglione Olona (Varese) - 23 wrzesień (23.09).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Francesco BiginatoM.C. Lonigo- 14+3
2Mauro FerraccioliM.C. Castelmassa- 14+2
3Gianni BrizzolariM.C. Rovigo- 12
4Giuseppe MarzottoM.C. Castiglione Olona- 12
5Paolo NoroM.C. Lonigo- 12
6Luigi BazanA.M. Il Leone Montagnana- 8
6Gaetano BressanM.C. Rovigo- 8
9Armando TerenzaniM.C. Olimpia Terenzano- 6
10Roberto BoronM.C. Castiglione Olona- 5
10Mario AndrioloM.C. Lonigo- 5
10Fausto BirbiniM.C. Rovigo- 5
13Francesco Barbetta-- 4
14Vittorio Zannier-- 3
15Basilio Dalla ValleM.C. La Favorita Sarego- 1
15Luciano LorenziM.C. Rovigo- 1

3 rundy: Lonigo (Vicenza) - 25 marzec (25.03), Badia Polesine (Rovigo) - 1 kwiecień (01.04), Monticello Di Fara (Vicenza) - 8 kwiecień (08.04).

Runda Kwalifikacyjna - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Francesco BiginatoM.C. Lonigo(15,14,-) 29
2Paolo NoroM.C. Lonigo(12,15,-) 27
3Mauro FerraccioliM.C. Castelmassa(-,10,13+3) 23
4Giuseppe MarzottoM.C. Castiglione Olona(11,-,12) 23
5Sandro PastorelliM.C. Rovigo(11,11,-) 22
6Roberto BoronM.C. Castiglione Olona(8,13,-) 21
7Gianni FamariM.C. La Favorita Sarego(12,7,-) 19
8Mario AndrioloM.C. Lonigo(10,-,9) 19
9Gianni BrizzolariM.C. Rovigo(-,6,13+2) 19
10Luciano LorenziM.C. Rovigo(-,7,9) 16
11Gaetano BressanM.C. Rovigo(-,4,11) 15
12Fausto BirbiniM.C. Rovigo(5,-,9) 14
13Armando TerenzaniM.C. Olimpia Terenzano(-,8,5) 13
14Luigi BazanA.M. Il Leone Montagnana(7,-,6) 13
15Francesco Barbetta-(-,7,5) 12
16Basilio Dalla ValleM.C. La Favorita Sarego(6,6,-) 12
17Ottaviano Righetto-(-,4,7) 11
18Vittorio Zannier-(4,-,4) 8
19Luciano Toffanin-(2,-,4) 6
19Giulio Ramolini-(2,4,-) 6
19Bruno Montalbini-(5,1,-) 6
19Lorenzo Franchetti-(6,-,-) 6
23Flavio Ferretto-(-,0R,3) 3
23Giovanni Greco-(4,1,-) 5
23Giovanni Cragnolini-(nsR,-,3) 3
26Dario Casarsa-(-,nsR,2) 2
27Renato Battaglia-(-,-,nsR) ns
27Ivo Birbini-(nsR,-,nsR) ns
27Claudio Saggioro-(-,-,nsR) ns

Lonigo (Vicenza) - 25 marzec (25.03).

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Francesco BiginatoM.C. Lonigo(3,3,3,3,3) 15
2Paolo NoroM.C. Lonigo- 12
3Gianni FamariM.C. La Favorita Sarego- 12
4Sandro PastorelliM.C. Rovigo- 11
4Giuseppe MarzottoM.C. Castiglione Olona- 11
6Mario AndrioloM.C. Lonigo- 10
7Roberto BoronM.C. Castiglione Olona- 8
8Luigi BazanA.M. Il Leone Montagnana- 7
9Basilio Dalla ValleM.C. La Favorita Sarego- 6
9Lorenzo Franchetti-- 6
11Fausto BirbiniM.C. Rovigo- 5
11Bruno Montalbini-- 5
13Giovanni Greco-- 4
13Vittorio Zannier-- 4
15Giulio Ramolini-- 2
15Luciano Toffanin-- 2
17Giovanni Cragnolini-- nsR
17Ivo Birbini-- nsR

Badia Polesine (Rovigo) - 1 kwiecień (01.04).

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Paolo NoroM.C. Lonigo(3,3,3,3,3) 15
2Francesco BiginatoM.C. Lonigo- 14
3Roberto BoronM.C. Castiglione Olona- 13
4Sandro PastorelliM.C. Rovigo- 11
5Mauro FerraccioliM.C. Castelmassa- 10
6Armando TerenzaniM.C. Olimpia Terenzano- 8
7Francesco Barbetta-- 7
7Luciano LorenziM.C. Rovigo- 7
7Gianni FamariM.C. La Favorita Sarego- 7
10Basilio Dalla ValleM.C. La Favorita Sarego- 6
10Giovanni Brizzolari-- 6
12Gaetano BressanM.C. Rovigo- 4
12Giulio Ramolini-- 4
12Ottaviano Righetto-- 4
15Bruno Montalbini-- 1
15Giovanni Greco-- 1
17Flavio Ferretto-- 0R
18Dario Casarsa-- nsR

Monticello Di Fara (Vicenza) - 8 kwiecień (08.04).

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mauro FerraccioliM.C. Castelmassa- 13+3
2Gianni BrizzolariM.C. Rovigo- 13+2
3Giuseppe MarzottoM.C. Castiglione Olona- 12
4Gaetano BressanM.C. Rovigo- 11
5Mario AndrioloM.C. Lonigo- 9
5Fausto BirbiniM.C. Rovigo- 9
5Luciano LorenziM.C. Rovigo- 9
8Ottaviano Righetto-- 7
9Luigi BazanA.M. Il Leone Montagnana- 6
10Francesco Barbetta-- 5
10Armando TerenzaniM.C. Olimpia Terenzano- 5
12Luciano Toffanin-- 4
12Vittorio Zannier-- 4
14Flavio Ferretto-- 3
14Giovanni Cragnolini-- 3
16Dario Casarsa-- 2
17Ivo Birbini-- nsR
17Claudio Saggioro-- nsR
17Renato Battaglia-- nsR





1980

Lonigo (Vicenza) - 21 czerwiec (21.06), Badia Polesine (Rovigo) - 14 sierpień (14.08), Terenzano (Udine) - 28 wrzesień (28.09), Monticello Di Fara (Vicenza) - 5 październik (05.10).

Uwaga ! Do klasyfikacji wliczano trzy najlepsze wyniki.

Finał - Klasyfikacja Końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Francesco BiginatoM.C. Lonigo- 44
2Mauro FerraccioliM.C. Rovigo- 42
3Giuseppe MarzottoM.C. Castiglione Olona- 38
4Gianni BrizzolariM.C. Rovigo- 37
5Fausto BirbiniM.C. Rovigo- 32
6Ottaviano RighettoM.C. La Favorita Sarego- 29
7Lorenzo FranchettiA.M. Il Leone Montagnana- 28
8Gianni FamariM.C. Lonigo- 23
9Luigi BazanA.M. Il Leone Montagnana- 21
10Gaetano BressanM.C. Rovigo- 20
11Piermario ZaninM.C. La Favorita Sarego- 19
12Francesco BarbettaA.M. Il Leone Montagnana- 18
13Mario AndrioloM.C. Lonigo- 16
14Armando TerenzaniM.C. Olimpia Terenzano- 13
15Renato BattagliaM.C. La Favorita Sarego- 9
16Luciano ToffaninM.C. Rovigo- 3
17Luciano LorenziM.C. Rovigo- 2
18Bruno MontalbiniM.C. San Savino- 1

Lonigo (Vicenza) - 21 czerwiec (21.06).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Francesco BiginatoM.C. Lonigo- 15
2Mauro FerraccioliM.C. Rovigo- 14
3Giuseppe MarzottoM.C. Castiglione Olona- 12
4Gianni BrizzolariM.C. Rovigo- 12
5Fausto BirbiniM.C. Rovigo- 11
6Ottaviano RighettoM.C. La Favorita Sarego- 8
6Lorenzo FranchettiA.M. Il Leone Montagnana- 8
6Gianni FamariM.C. Lonigo- 8
9Mario AndrioloM.C. Lonigo- 7
10Luigi BazanA.M. Il Leone Montagnana- 6
11Armando TerenzaniM.C. Olimpia Terenzano- 5
11Gaetano BressanM.C. Rovigo- 5
13Luciano LorenziM.C. Rovigo- 3
13Francesco BarbettaA.M. Il Leone Montagnana- 3
15Piermario ZaninM.C. La Favorita Sarego- 1
15Renato BattagliaM.C. La Favorita Sarego- 1
17Luciano Ceresa- 0

Badia Polesine (Rovigo) - 14 sierpień (14.08).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Francesco BiginatoM.C. Lonigo- 15
2Mauro FerraccioliM.C. Rovigo- 14
3Gianni BrizzolariM.C. Rovigo- 12
4Luigi BazanA.M. Il Leone Montagnana- 11
5Fausto BirbiniM.C. Rovigo- 10
6Lorenzo FranchettiA.M. Il Leone Montagnana- 9
6Ottaviano RighettoM.C. La Favorita Sarego- 9
8Giuseppe MarzottoM.C. Castiglione Olona- 8
9Gaetano BressanM.C. Rovigo- 6
9Gianni FamariM.C. Lonigo- 6
9Piermario ZaninM.C. La Favorita Sarego- 6
12Mario AndrioloM.C. Lonigo- 5
13Francesco BarbettaA.M. Il Leone Montagnana- 4
14Armando TerenzaniM.C. Olimpia Terenzano- 3
15Renato BattagliaM.C. La Favorita Sarego- 1
15Bruno MontalbiniM.C. San Savino- 1
17Luciano LorenziM.C. Rovigo- 0

Terenzano (Udine) - 28 wrzesień (28.09).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mauro FerraccioliM.C. Rovigo- 14
2Francesco BiginatoM.C. Lonigo- 14
3Giuseppe MarzottoM.C. Castiglione Olona- 12
4Gianni BrizzolariM.C. Rovigo- 11
4Ottaviano RighettoM.C. La Favorita Sarego- 11
6Fausto BirbiniM.C. Rovigo- 10
6Lorenzo FranchettiA.M. Il Leone Montagnana- 10
8Francesco BarbettaA.M. Il Leone Montagnana- 8
9Piermario ZaninM.C. La Favorita Sarego- 7
10Gianni FamariM.C. Lonigo- 5
10Armando TerenzaniM.C. Olimpia Terenzano- 5
12Luigi BazanA.M. Il Leone Montagnana- 4
13Gaetano BressanM.C. Rovigo- 3
14Renato BattagliaM.C. La Favorita Sarego- 2
14Luciano ToffaninM.C. Rovigo- 2
16Mario AndrioloM.C. Lonigo- 1

Monticello Di Fara (Vicenza) - 5 październik (05.10).

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Giuseppe MarzottoM.C. Castiglione Olona- 14
2Francesco BiginatoM.C. Lonigo- 13
3Gianni BrizzolariM.C. Rovigo- 13
4Fausto BirbiniM.C. Rovigo- 11
5Gaetano BressanM.C. Rovigo- 9
5Gianni FamariM.C. Lonigo- 9
5Lorenzo FranchettiA.M. Il Leone Montagnana- 9
5Ottaviano RighettoM.C. La Favorita Sarego- 9
9Francesco BarbettaA.M. Il Leone Montagnana- 6
9Mauro FerraccioliM.C. Rovigo- 6
11Renato BattagliaM.C. La Favorita Sarego- 5
11Piermario ZaninM.C. La Favorita Sarego- 5
13Mario AndrioloM.C. Lonigo- 4
13Luigi BazanA.M. Il Leone Montagnana- 4
15Armando TerenzaniM.C. Olimpia Terenzano- 2
16Luciano ToffaninM.C. Rovigo- 1

6 rund: Lonigo (Vicenza) - 2 marzec (02.03), Giavera Del Montello (Treviso) - 16 marzec (16.03), Piavon Di Oderzo (Treviso) - 23 marzec (23.03), Castiglione Olona (Varese) - 6 kwiecień (06.04), Casaltone Di Sorbolo (Parma) - 13 kwiecień (13.04), Casalgiate Di Novara (Novara) - 25 kwiecień (25.04).

Runda Kwalifikacyjna - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mauro FerraccioliM.C. Rovigo- 43
2Francesco BiginatoM.C. Lonigo- 42
3Luigi BazanA.M. Il Leone Montagnana- 39
4Giuseppe MarzottoM.C. Castiglione Olona- 39

Lonigo (Vicenza) - 2 marzec (02.03).

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Francesco BiginatoM.C. Lonigo- 15
2Mauro FerraccioliM.C. Rovigo- 14
3Gianni FamariM.C. Lonigo- 13
4Luigi BazanA.M. Il Leone Montagnana- 10
4Tiziano Salmistraro- 10
6Gaetano BressanM.C. Rovigo- 8
6Basilio Dalla Valle- 8
6Ottaviano RighettoM.C. La Favorita Sarego- 8
9Luciano Ceresa- 6
9Lorenzo FranchettiA.M. Il Leone Montagnana- 6
9Luciano LorenziM.C. Rovigo- 6
12Francesco BarbettaA.M. Il Leone Montagnana- 5
13Renato BattagliaM.C. La Favorita Sarego- 4
14Bruno MontalbiniM.C. San Savino- 3
15Giulio Ramolini- 2
16Luciano ToffaninM.C. Rovigo- 1
17Danilo Cassin- nsR
17Giovanni Greco- nsR
17Pasqualino Scagliola- nsR

Giavera Del Montello (Treviso) - 16 marzec (16.03).

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Francesco BiginatoM.C. Lonigo- 15
2Gianni FamariM.C. Lonigo- 13
3Francesco BarbettaA.M. Il Leone Montagnana- 12
4Mario AndrioloM.C. Lonigo- 11
4Gaetano BressanM.C. Rovigo- 11
4Basilio Dalla Valle- 11
7Armando TerenzaniM.C. Olimpia Terenzano- 10
8Renato BattagliaM.C. La Favorita Sarego- 7
10Fausto BirbiniM.C. Rovigo- 6
10Luciano ToffaninM.C. Rovigo- 7
11Ivo Birbini- 5
12Giulio Ramolini- 4
13Luciano Ceresa- 4
14Giovanni Cragnolini- 2
15Piermario ZaninM.C. La Favorita Sarego- 1
16Paolo BelliniA.M. Il Leone Montagnana- 0

Piavon Di Oderzo (Treviso) - 23 marzec (23.03).

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mauro FerraccioliM.C. Rovigo- 14
2Mario AndrioloM.C. Lonigo- 13
3Luigi BazanA.M. Il Leone Montagnana- 13
4Gianni BrizzolariM.C. Rovigo- 12
5Giuseppe MarzottoM.C. Castiglione Olona- 11
6Fausto BirbiniM.C. Rovigo- 9
7Armando TerenzaniM.C. Olimpia Terenzano- 8
8Tiziano Salmistraro- 7
8Piermario ZaninM.C. La Favorita Sarego- 7
10Luciano LorenziM.C. Rovigo- 6
10Bruno MontalbiniM.C. San Savino- 6
12Ottaviano RighettoM.C. La Favorita Sarego- 5
13Giovanni Cragnolini- 4
14Ivo Birbini- 3
15Lorenzo FranchettiA.M. Il Leone Montagnana- 2
16Paolo BelliniA.M. Il Leone Montagnana- 0

Castiglione Olona (Varese) - 6 kwiecień (06.04).

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mauro FerraccioliM.C. Rovigo- 15
2Giuseppe MarzottoM.C. Castiglione Olona- 14
3Fausto BirbiniM.C. Rovigo- 12
4Mario AndrioloM.C. Lonigo- 11
4Luigi BazanA.M. Il Leone Montagnana- 11
6Tiziano Salmistraro- 9
7Gianni BrizzolariM.C. Rovigo- 8
7Giovanni Cragnolini- 8
9Ottaviano RighettoM.C. La Favorita Sarego- 7
9Armando TerenzaniM.C. Olimpia Terenzano- 7
11Piermario ZaninM.C. La Favorita Sarego- 5
12Luciano LorenziM.C. Rovigo- 4
13Lorenzo FranchettiA.M. Il Leone Montagnana- 3
13Bruno MontalbiniM.C. San Savino- 3
15Paolo BelliniA.M. Il Leone Montagnana- 2
16Ivo Birbini- 1

Casaltone Di Sorbolo (Parma) - 13 kwiecień (13.04).

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Giuseppe MarzottoM.C. Castiglione Olona- 14+3
2Fausto BirbiniM.C. Rovigo- 14+2
3Gianni FamariM.C. Lonigo- 12
4Francesco BiginatoM.C. Lonigo- 12
5Francesco BarbettaA.M. Il Leone Montagnana- 11
6Gaetano BressanM.C. Rovigo- 10
7Gianni BrizzolariM.C. Rovigo- 9
8Armando TerenzaniM.C. Olimpia Terenzano- 8
9Mario AndrioloM.C. Lonigo- 6
9Renato BattagliaM.C. La Favorita Sarego- 6
9Piermario ZaninM.C. La Favorita Sarego- 6
12Giovanni Cragnolini- 4
13Luciano Ceresa- 3
14Ivo Birbini- 2
14Giulio Ramolini- 2
16Luciano ToffaninM.C. Rovigo- 1

Casalgiate Di Novara (Novara) - 25 kwiecień (25.04).

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Luigi BazanA.M. Il Leone Montagnana- 15
2Gianni FamariM.C. Lonigo- 14
3Gaetano BressanM.C. Rovigo- 12+3
4Lorenzo FranchettiA.M. Il Leone Montagnana- 12+2
5Francesco BarbettaA.M. Il Leone Montagnana- 11
6Ottaviano RighettoM.C. La Favorita Sarego- 10
7Luciano LorenziM.C. Rovigo- 8
7Tiziano Salmistraro- 8
9Bruno MontalbiniM.C. San Savino- 6
9Giulio Ramolini- 6
11Luciano Ceresa- 5
12Renato BattagliaM.C. La Favorita Sarego- 4
13Luciano ToffaninM.C. Rovigo- 3
14Giorgio Giacomini- 2
15Basilio Dalla Valle- 1
15Francesco Marcolongo- 1



1981

4 rundy: Piavon Di Oderzo (Treviso) - 22 sierpień (22.08), Lonigo (Vicenza) - 29 sierpień (22.08), Terenzano (Udine) - 20 wrzesień (20.09), Badia Polesine (Rovigo) - 4 październik (04.10).

Uwaga ! Do klasyfikacji wliczano trzy najlepsze wyniki.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mauro FerraccioliM.C. La Favorita Sarego11,14,13,10 38
2Gianni FamariM.C. Rovigo10,13,12,11 36
3Luigi BazanA.M. Il Leone Montagnana8,3,14,14 36
4Ottaviano RighettoM.C. Lonigo- 34
5Giuseppe MarzottoM.C. La Favorita Sarego- 33
6Francesco BiginatoM.C. Lonigo- 30
7Fausto BirbiniM.C. La Favorita Sarego- 27
8Armando Dal ChieleM.C. Lonigo- 24
9Lorenzo FranchettiA.M. IL Leone Montagnana- 24
10Piermario ZaninM.C. La Favorita Sarego- 24
11Gianni BrizzolariM.C. Rovigo- 18
12Roberto IncaoM.C. Lonigo- 18
13Gaetano BressanM.C. Rovigo- 17
14Francesco BarbettaA.M. Il Leone Montagnana- 12
15Armando TerenzaniM.C. Olimpia Terenzano- 8
16Giorgio ZaramellaA.M. Il Leone Montagnana- 7
17Luciano ToffaninM.C. Rovigo- 7
18Paolo CastagnaM.C. La Favorita Sarego- 5
19Mario AndrioloM.C. Lonigo- 3
20Giuseppe PivaM.C. Lonigo- 3

Piavon Di Oderzo (Treviso) - 22 sierpień (22.08).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Francesco BiginatoMC Lonigo- 15
2Gianni BrizzolariMC Rovigo- 14
3Mauro FerraccioliMC La Favorita Sarego- 11
4Giuseppe MarzottoMC La Favorita Sarego- 11
5Gianni FamariMC Rovigo- 10
6Ottaviano RighettoMC Lonigo- 9
7Luigi BazanAM II Leone Montagnana- 8
8Fausto BirbiniMC La Favorita Sarego- 7
8Lorenzo FranchettiAM II Leone Montagnana- 7
8Piermario ZaninMC La Favorita Sarego- 7
11Francesco BarbettaAM II Leone Montagnana- 6
11Roberto IncaoMC Lonigo- 6
13Gaetano BressanMC Rovigo- 3
13Luciano ToffaninMC Rovigo- 3
15Paolo CastagnaMC La Favorita Sarego- 2
17Giorgio Giacomini- 0

Lonigo (Vicenza) - 29 sierpień (29.08).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Francesco BiginatoMC Lonigo- 15
2Mauro FerraccioliMC La Favorita Sarego- 14
3Gianni FamariMC Rovigo- 13
4Ottaviano RighettoMC Lonigo- 12
5Giuseppe MarzottoMC La Favorita Sarego- 10
6Fausto BirbiniMC La Favorita Sarego- 9
6Lorenzo FranchettiAM II Leone Montagnana- 9
8Gaetano BressanMC Rovigo- 8
8Piermario ZaninMC La Favorita Sarego- 8
10Roberto IncaoMC Lonigo- 5
11Giuseppe PivaMC Lonigo- 3
11Luigi BazanAM II Leone Montagnana- 3
11Paolo CastagnaMC La Favorita Sarego- 3
14Gianni BrizzolariMC Rovigo- 2
14Luciano ToffaninMC Rovigo- 2
16Armando TerenzaniMC Olimpia Terenzano- 1

Terenzano (Udine) - 20 wrzesień (20.09).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Luigi BazanAM II Leone Montagnana- 14
2Mauro FerraccioliMC La Favorita Sarego- 13
3Gianni FamariMC Rovigo- 12
4Armando Dal ChieleMC Lonigo- 11
4Giuseppe MarzottoMC La Favorita Sarego- 11
4Ottaviano RighettoMC Lonigo- 11
7Fausto BirbiniMC La Favorita Sarego- 9
8Lorenzo FranchettiAM II Leone Montagnana- 8
9Giorgio ZaramellaAM II Leone Montagnana- 7
10Gaetano BressanMC Rovigo- 6
11Francesco BarbettaAM II Leone Montagnana- 5
12Piermario ZaninMC La Favorita Sarego- 4
12Roberto IncaoMC Lonigo- 4
14Mario AndrioloMC Lonigo- 3
15Gianni BrizzolariMC Rovigo- 2
16Giuseppe PivaMC Lonigo- 0

Badia Polesine (Rovigo) - 4 październik (04.10).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Luigi BazanAM II Leone Montagnana- 14
2Armando Dal ChieleMC Lonigo- 13
3Ottaviano RighettoMC Lonigo- 11
4Gianni FamariMC Rovigo- 11
5Giuseppe MarzottoMC La Favorita Sarego- 11
6Mauro FerraccioliMC La Favorita Sarego- 10
7Fausto BirbiniMC La Favorita Sarego- 9
7Piermario ZaninMC La Favorita Sarego- 9
9Armando TerenzaniMC Olimpia Terenzano- 7
9Lorenzo FranchettiAM II Leone Montagnana- 7
9Roberto IncaoMC Lonigo- 7
12Claudio Saggioro-
13Luciano ToffaninMC Rovigo- 2
14Giovanni Cragnolini-
15Francesco BarbettaAM II Leone Montagnana- 1
16Mario AndrioloMC Lonigo- 0

6 rund: Badia Polesine (Rovigo) - 8 marzec (08.03), Monticello Di Fara (Vicenza) - 5 kwiecień (05.04), Giavera Del Montello (Treviso) - 19 kwiecień (19.04), Terenzano (Udine) - 3 maj (03.05), Castiglione Olona (Varese) - 27 czerwiec (27.06), Lonigo (Vicenza) - 17 lipiec (17.07).

Runda Kwalifikacyjna - Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gianni BrizzolariMC Rovigo(15,14,7,15) 52 [51]
2Mauro FerraccioliMC La Favorita Sarego(14,10,10,9) 43
3Armando Dal ChieleMC Lonigo(8,12,9,13) 42
4Giuseppe MarzottoMC La Favorita Sarego- 41
5Gianni FamariMC Rovigo- 40
6Gaetano BressanMC Rovigo- 39
7Francesco BiginatoMC Lonigo- 38
8Giorgio ZaramellaAM II Leone Montagnana- 33
9Giuseppe PivaMC Lonigo- 32
10Fausto BirbiniMC La Favorita Sarego- 31
11Ottaviano RighettoMC Lonigo- 29
12Roberto IncaoMC Lonigo- 29
13Lorenzo FranchettiAM II Leone Montagnana- 29
14Luigi BazanAM II Leone Montagnana- 28
15Francesco BarbettaAM II Leone Montagnana- 26
16Paolo CastagnaMC La Favorita Sarego- 26
17Mario AndrioloMC Lonigo- 25
18Piermario ZaninMC La Favorita Sarego- 25

Badia Polesine (Rovigo) - 8 marzec (08.03).

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gianni BrizzolariMC Rovigo- 15
2Mauro FerraccioliMC La Favorita Sarego- 14
3Bruno Montalbini- 11
4Gianni FamariMC Rovigo- 10
4Mario AndrioloMC Lonigo- 10
6Francesco BarbettaAM II Leone Montagnana- 9
6Giuseppe PivaMC Lonigo- 9
8Armando TerenzaniMC Olimpia Terenzano- 8
8Roberto IncaoMC Lonigo- 8
10Giovanni Cragnolini- 6
11Franco Vidotti- 5
12Carlo Rossi- 4
13Giulio Ramolini- 3
13Luciano ToffaninMC Rovigo- 3
15Claudio Saggioro- 2
16Pierantonio Zocco- 2

Monticello Di Fara (Vicenza) - 5 kwiecień (05.04).

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Francesco BiginatoMC Lonigo- 15
2Giuseppe MarzottoMC La Favorita Sarego- 14
3Luigi BazanAM II Leone Montagnana- 10+3
4Gaetano BressanMC Rovigo- 10+2
5Fausto BirbiniMC La Favorita Sarego- 9
5Ottaviano RighettoMC Lonigo- 9
7Armando Dal ChieleMC Lonigo- 8
8Francesco BarbettaAM II Leone Montagnana- 7
8Giorgio ZaramellaAM II Leone Montagnana- 7
8Lorenzo FranchettiAM II Leone Montagnana- 7
8Roberto IncaoMC Lonigo- 7
12Giovanni Cragnolini- 5
13Paolo CastagnaMC La Favorita Sarego- 4
13Piermario ZaninMC La Favorita Sarego- 4
15Pierantonio Zocco- 2
16Giulio Ramolini- 1

Giavera Del Montello (Treviso) - 19 kwiecień (19.04).

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gianni FamariMC Rovigo- 15
2Gianni BrizzolariMC Rovigo- 14
3Armando Dal ChieleMC Lonigo- 12
4Gaetano BressanMC Rovigo- 10
4Mauro FerraccioliMC La Favorita Sarego- 10
6Giorgio ZaramellaAM II Leone Montagnana- 8
6Mario AndrioloMC Lonigo- 8
6Piermario ZaninMC La Favorita Sarego- 8
9Francesco BarbettaAM II Leone Montagnana- 7
9Lorenzo FranchettiAM II Leone Montagnana- 7
9Luigi BazanAM II Leone Montagnana- 7
12Giuseppe PivaMC Lonigo- 6
13Paolo CastagnaMC La Favorita Sarego- 5
14Luciano ToffaninMC Rovigo- 2
15Claudio Saggioro- 1
16Franco Vidotti- 0

Terenzano (Udine) - 3 maj (03.05).

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gianni FamariMC Rovigo- 15
2Giuseppe MarzottoMC La Favorita Sarego- 13
3Fausto BirbiniMC La Favorita Sarego- 11+3
4Ottaviano RighettoMC Lonigo- 11+2
5Armando TerenzaniMC Olimpia Terenzano- 11
6Mauro FerraccioliMC La Favorita Sarego- 10
7Giovanni Cragnolini- 9
8Giuseppe PivaMC Lonigo- 8
8Roberto IncaoMC Lonigo- 8
10Bruno Montalbini- 5
10Franco Vidotti- 5
10Luciano ToffaninMC Rovigo- 5
13Giulio Ramolini- 4
14Mario AndrioloMC Lonigo- 2
15Carlo Mosangini- 2

Castiglione Olona (Varese) - 27 czerwiec (27.06).

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Giuseppe MarzottoMC La Favorita Sarego- 14
2Francesco BiginatoMC Lonigo- 12
3Luigi BazanAM II Leone Montagnana- 11+3
4Fausto BirbiniMC La Favorita Sarego- 11+2
5Armando Dal ChieleMC Lonigo- 9
5Ottaviano RighettoMC Lonigo- 9
7Gaetano BressanMC Rovigo- 8
7Lorenzo FranchettiAM II Leone Montagnana- 8
7Paolo CastagnaMC La Favorita Sarego- 8
7Piermario ZaninMC La Favorita Sarego- 8
11Gianni BrizzolariMC Rovigo- 7
11Giorgio ZaramellaAM II Leone Montagnana- 7
13Francesco BarbettaAM II Leone Montagnana- 3
14Giovanni Cragnolini- 2
15Giulio Ramolini- 1
16Bruno Montalbini- 0
16Gianni Andreotti- 0

Lonigo (Vicenza) - 17 lipiec (17.07).

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gianni BrizzolariMC Rovigo- 15
2Armando Dal ChieleMC Lonigo- 13
3Francesco BiginatoMC Lonigo- 11+3
4Giorgio ZaramellaAM II Leone Montagnana- 11+2
5Gaetano BressanMC Rovigo- 11+1
6Mauro FerraccioliMC La Favorita Sarego- 9
6Paolo CastagnaMC La Favorita Sarego- 9
8Giuseppe PivaMC Lonigo- 8
9Lorenzo FranchettiAM II Leone Montagnana- 7
10Roberto IncaoMC Lonigo- 6
11Mario AndrioloMC Lonigo- 5
11Piermario ZaninMC La Favorita Sarego- 5
13Armando TerenzaniMC Olimpia Terenzano- 4
14Ernesto Mognon- 3
15Antonio Mognon- 1
15Luciano ToffaninMC Rovigo- 1
17Luigi BazanAM II Leone Montagnana- 0



1982

5 rund: Terenzano - 21 marzec, Piavon Di Oderzo - 26 marzec, Lonigo - 12 kwiecień, Catiglione Olona - 18 czerwiec, Civitanova March - 20 czerwiec.

Uwaga! Wyniki 2 rundy zostały anulowane.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Francesco BiginatoLonigo(14,[-15],14,13,13) 54
2Mauro FerraccioliLa Favorita Sarego(12,[-14],12,13,14) 51
3Gianni FamariBadia Polesine(9,[-11],14,11,15) 49
4Armando Dal ChieleLonigo(13,[-11],13,8,12) 46
5Luigi BazanMasi(9,[-1],8,11,10) 38
6Gaetano BressanBadia Polesine(8,[-10],9,10,9!) 37
7Giuseppe MarzottoLa Favorita Sarego(9,-,12,12,-) 33
8Lorenzo FranchettiMasi(8,[-6],8,8,7) 31
9Roberto IncaoLonigo(10,-,9,-,7!) 25
10Piermario ZaninLa Favorita Sarego(7,-,6,7,5) 25
11Claudio SaggioroBadia Polesine(3,[-9],4,3,6) 16
12Armando TerenzaniTerenzano(5,[-7],1,4,2) 12
13Giovanni Cragnolini-(-,[-8],3,3,4) 10
14Luciano ToffaninBadia Polesine(5,[-3],nsR,4,0) 9
14Giorgio Zaramella-(-,-,-,-,-) 9
16Renato Battaglia-(1,[-5],3,0,4) 8
16Mario AndrioloLa Favorita Sarego(-,[-6],-,6,2) 8
18Francesco Barbetta-(6,-,-,-,-) 6
19Giulio RamoliniCastiglione Olona(-,[-5],2,3,-) 5
20Gianni AndreottiCastiglione Olona(-,[-6],1,3,-) 4
21Franco Vidotti-(1,-,0R,-,-) 1

Terenzano - 21 marzec (21.03).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Francesco BiginatoLonigo3,2,3,3,3 14
2Armando Dal ChieleLonigo2,3,2,3,3 13
3Mauro FerraccioliLa Favorita Sarego1,2,3,3,3 12
4Roberto IncaoLonigo3,2,2,2,1 10
5Gianni FamariBadia Polesine3,3,3,w,w 9
6Luigi BazanMasi3,1,1,2,2 9
7Giuseppe MarzottoLa Favorita Sarego2,3,3,1,0 9
8Gaetano BressanBadia Polesine0,1,1,3,3 8
9Lorenzo FranchettiMasi2,1,2,1,2 8
10Piermario ZaninLa Favorita Sarego1,3,0,1,1 7
11Francesco Barbetta-1,2,1,2,w 6
12Armando Terenzani Terenzano0,0,2,1,2 5
13Luciano ToffaninBadia Polesine2,0,0,2,1 5
14Claudio SaggioroBadia Polesine1,0,1,0,1 3
15Renato Battaglia-0,0,0,0,1 1
16Franco Vidotti-0,1,0,w,- 1

Piavon Di Oderzo - 26 marzec (26.03).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Francesco BiginatoLonigo(3,3,3,3,3) 15
2Mauro FerraccioliLa Favorita Sarego- 14
3Armando Dal ChieleLonigo- 11+3
4Gianni FamariBadia Polesine- 11+2
5Gaetano BressanBadia Polesine- 10
6Claudio SaggioroBadia Polesine- 9
7Giovanni Cragnolini-- 8
8Armando TerenzaniTerenzano- 7
9Mario AndrioloLa Favorita Sarego- 6
10Lorenzo FranchettiMasi- 6
11Gianni AndreottiCastiglione Olona- 6
12Giulio RamoliniCastiglione Olona- 5
13Renato Battaglia-- 5
14Luciano ToffaninBadia Polesine- 3
15Luigi BazanMasi- 1

Lonigo - 12 kwiecień (12.04).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gianni FamariBadia Polesine(3,2,3,3,3) 14
2Francesco BiginatoLonigo(3,3,3,2,3) 14
3Armando Dal ChieleLonigo(3,3,3,2,2) 13
4Giuseppe MarzottoLa Favorita Sarego2,1,3,3,3 12
5Mauro FerraccioliLa Favorita Sarego(3,2,2,3,2) 12
6Roberto IncaoLonigo(1,3,1,3,1) 9
7Gaetano BressanBadia Polesine(1,2,2,1,3) 9
8Luigi BazanMasi(0,3,2,2,1) 8
9Lorenzo FranchettiMasi(2,2,2,0,2) 8
10Piermario ZaninLa Favorita Sarego(2,1,1,2,0) 6
11Claudio SaggioroBadia Polesine(0,1,1,0,2) 4
12Renato Battaglia-(2,0,0,-,1) 3
13Giovanni Cragnolini-(1,0,1,1,0) 3
14Giulio RamoliniCastiglione Olona(1,0,0,0,1) 2
15Gianni AndreottiCastiglione Olona(0,0,0,1,0) 1
16Armando TerenzaniTerenzano(0,1,0,-,-) 1
17Franco Vidotti-(0) 0R
18Luciano ToffaninBadia Polesine- nsR

Castiglione Olona - 18 czerwiec (18.06).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Francesco BiginatoLonigo- 13
2Mauro FerraccioliLa Favorita Sarego- 13
3Giuseppe MarzottoLa Favorita Sarego- 12
4Luigi BazanMasi- 11
5Gianni FamariBadia Polesine- 11
6Gaetano BressanBadia Polesine- 10
7Lorenzo FranchettiMasi- 8
8Armando Dal ChieleLonigo- 8
9Piermario ZaninLa Favorita Sarego- 7
10Mario AndrioloLa Favorita Sarego- 6
11Luciano ToffaninBadia Polesine- 4
12Armando TerenzaniTerenzano- 4
13Gianni AndreottiCastiglione Olona- 3
14Giulio RamoliniCastiglione Olona- 3
15Giovanni Cragnolini-- 3
16Claudio SaggioroBadia Polesine- 3
17Renato Battaglia-- 0

Civitanova March - 20 czerwiec (20.06).

Uwaga! Wg. punktacji z relacji bieg po biegu Gaetano Bressan wywalczył 9 pkt., a Robert Inaco 7 pkt. Natomiast w klasyfikacji końcowej mistrzostw podane jest, że Gaetano Bressan wywalczył 10pkt., a Robet Incao 6 pkt. (źródło: Motosprint).

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gianni FamariBadia Polesine(3,3,3,3,3) 15
2Mauro FerraccioliLa Favorita Sarego(2,3,3,3,3) 14
3Francesco BiginatoLonigo(3,2,3,2,3) 13
4Armando Dal ChieleLonigo(3,2,2,3,2) 12
5Luigi BazanMasi(3,1,1,3,2) 10
6Gaetano BressanBadia Polesine(2,2,3,1,1) 9
7Giorgio Zaramella-(2,1,2,2,2) 9
8Lorenzo FranchettiMasi(1,0,2,2,2) 7
9Claudio SaggioroBadia Polesine(0,3,0,0,3) 6
10Roberto IncaoLonigo(2,3,w,1,1) 7
11Piermario ZaninLa Favorita Sarego(1,1,w,2,1) 5
12Giovanni Cragnolini-(1,0,2,0,1) 4
13Renato Battaglia -(1,1,1,1,0) 4
14Mario AndrioloLa Favorita Sarego(0,2,-,-,-) 2
15Armando TerenzaniTerenzano(0,0,1,1,0) 2
16Franco Vidotti-(0,0,0,0,w) 0
17Luciano Toffanin Badia Polesine(w,0) 0R





1983

5 rund: Lonigo (Vicenza) -13 marzec (13.03), Terenzano (Udine) - 20 marzec (20.03), Monticello Di Fara (Vicenza) - 27 marzec (27.03) (anulowana), Castiglione Olona (Varese) - 16 kwiecień (16.04), Badia Polesine (Rovigo) - 19 czerwiec (19.06).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Giuseppe MarzottoM.C. La Favorita Sarego- 55
2Gianni BrizzolariM.C. Badia Polesine- 53
3Armando Dal ChieleM.C. Lonigo- 41
4Mauro FerraccioliM.C. Castelmassa- 41
5Valentino FurlanettoMC Lonigo- 40
6Piermario ZaninM.C. Badia Polesine- 33
7Mario AndrioloM.C. Lonigo- 29
8Armando CastagnaM.C. La Favorita Sarego- 25
9Giorgio ZaramellaM.C. Lonigo- 24
10Roberto Giuriolo(MC Udine)- 21
11Giovanni Cragnolini(MC Udine)- 17
12Luigi Bazan(MC Masi)- 14
13Giuseppe ScalzolaroM.C. Lonigo- 11
14Claudio SaggioroMC Masi- 8
15Paolo BattagliaM.C. Lonigo- 6
16Giorgio Giacomini(MC Masi)- 4
17Bruno MontalbiniMC Azzolino- 3
17Giulio RamoliniM.C. Castiglione Olona- 3
17Carlo CristoforiMC Masi- 3
20Paolo CastagnaM.C. La Favorita Sarego- 2
21Gianni AndreottiM.C. Castiglione Olona- 1

Badia Polesine (Rovigo) - 19 czerwiec (19.06)

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gianni Brizzolari-- 15
2Giuseppe Marzotto-- 13
3Armando Dal Chiele-- 11+
4Mauro Ferraccioli-- 11+
5Luigi Bazan-- 10
5Ottaviano Righetto-- 10
7Gaetano Bressan-- 9
7Valentino FurlanettoMC Lonigo- 9
9Mario Andriolo-- 6
9Piermario Zanin-- 6
11Roberto Giuriolo-- 5
11Giuseppe Scalzolaro-- 5
13Paolo Battaglia-- 4
14Bruno MontalbiniMC Azzolino- 3
15Claudio SaggioroMC Masi- 2
16Paolo Castagna-- 1

Castiglione Olona (Varese) - 16 kwiecień (16.04)

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Giuseppe Marzotto-- 15
2Gianni Brizzolari-- 14
3Armando Castagna-- 13
4Armando Dal Chiele-- 12
5Mauro Ferraccioli-- 11
6Giovanni Cragnolini-- 9
7Piermario Zanin-- 8
8Gaetano Bressan-- 7
8Valentino FurlanettoMC Lonigo- 7
10Luigi Bazan-- 4
10Roberto Giuriolo-- 4
12Giulio Ramolini-- 3
13Paolo Battaglia-- 2
14Paolo Castagna-- 1

Terenzano (Udine) - 20 marzec (20.03)

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Giuseppe Marzotto-- 14
2Mauro Ferraccioli-- 12+
3Armando Dal Chiele-- 12+
4Gianni Brizzolari-- 11
4Valentino FurlanettoMC Lonigo- 11
6Giorgio Zaramella-- 10
6Piermario Zanin-- 10
8Roberto Giuriolo-- 9
9Mario Andriolo-- 7
9Gaetano Bressan-- 7
11Armando Castagna-- 4
11Giovanni Cragnolini-- 4
11Giorgio Giacomini-- 4
14Carlo CristoforiMC Masi- 3
15Claudio SaggioroMC Masi- 2
16Paolo Battaglia-- 0

Lonigo (Vicenza) -13 marzec (13.03)

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Giuseppe Marzotto-- 13+
2Gianni Brizzolari-- 13+
3Valentino FurlanettoMC Lonigo- 13+
4Mario Andriolo-- 11
5Gaetano Bressan-- 10
5Giorgio Zaramella-- 10
7Piermario Zanin-- 9
8Armando Castagna-- 8
9Mauro Ferraccioli-- 7
10Armando Dal Chiele-- 6
10Giuseppe Scalzolaro-- 6
12Giovanni Cragnolini-- 4
12Claudio SaggioroMC Masi- 4
14Roberto Giuriolo-- 3
15Gianni Andreotti-- 1
16Paolo Battaglia-- 0
17Giulio Ramolini-- nsR
17Claudio Vinante-- nsR





1984

5 rund: Badia Polesine (Rovigo) - 11 marzec (11.03), Lonigo (Vicenza) - 18 marzec (18.03), Terenzano (Udine) - 8 kwietnia (08.04), Giavera Del Montello (Treviso) - 1 maj (01.05), Castiglione Olona (Varese) - 8 lipiec.

Uwaga ! Najgorszy wyniki został odrzucony.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Armando CastagnaM.C. La Favorita Sarego- 54
2Gianni FamariM.C. Badia Polesine- 52
3Armando Dal Chiele(MC Lonigo)- 51
4Giorgio Zaramella(MC Lonigo)- 47
5Ottaviano RighettoM.C. Badia Polesine- 45
6Gianni BrizzolariM.C. Badia Polesine- 30
7Gaetano BressanM.C. Badia Polesine- 31
8Luigi Bazan(MC Masi)- 28
9Valentino FurlanettoMC Lonigo- 27
10Giuseppe ScalzolaroM.C. La Favorita Sarego- 24
11Carlo CristoforiMC Masi- 24
12Alessandro ToffaninMC Badia Polesine- 21
13Andrea Vinante-- 18
14Paolo Battaglia-- 17
15Giuseppe MarzottoM.C. La Favorita Sarego- 13
16Armando TerenzaniMC Olimpia Terenzano- 10
17Giovanni Cragnolini(MC Udine)- 10
18Francesco Biginato(MC Lonigo)- 6
19Roberto Giuriolo(MC Lonigo)- 6
20Piermario ZaninM.C. La Favorita Sarego- 2
21Claudio SaggioroMC Badia Polesine- 1
22Angelo Tozzo-- 1
23Daniele Doro-- 0
23Claudio Vinante-- nsR
24Bruno Montalbini-- nsR

Castiglione Olona (Varese) - 8 lipiec

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Armando Castagna-- 15
2Gianni Famari-- 14
3Giuseppe Marzotto-- 13
4Giorgio Zaramella-- 11
5Gianni Brizzolari-- 10
5Armando Dal Chiele-- 10
5Ottaviano Righetto-- 10
8Gaetano Bressan-- 7
9Luigi Bazan-- 6
9Francesco Biginato-- 6
9Giuseppe Scalzolaro-- 6
12Carlo CristoforiMC Masi- 4
12Andrea Vinante-- 4
14Giovanni Cragnolini-- 2
14Armando Terenzani-- 2
16Paolo Battaglia-- 1
17Bruno Montalbini-- nsR
17Roberto Giuriolo-- nsR

Giavera Del Montello (Treviso) - 1 maj (01.05)

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gianni Famari-- 15
2Armando Castagna-- 14
3Giorgio Zaramella-- 13
4Armando Dal Chiele-- 12
5Mario Andriolo-- 10
5Ottaviano Righetto-- 10
5Giuseppe Scalzolaro-- 10
8Gianni Brizzolari-- 8
9Gaetano Bressan-- 6
10Luigi Bazan-- 4
10Carlo CristoforiMC Masi- 4
12Paolo Battaglia-- 3
12Alessandro Toffanin-- 3
14Roberto Giuriolo-- 2
15Claudio Saggioro-- 1
16Luciano Toffanin-- 0

Terenzano (Udine) - 8 kwietnia (08.04)

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Armando Dal Chiele-- 14+
2Armando Castagna-- 14+
3Giorgio Zaramella-- 12
4Luigi Bazan-- 10
4Ottaviano Righetto-- 10
6Gaetano Bressan-- 9
6Armando Terenzani-- 8
7Gianni Famari-- 8
9Carlo CristoforiMC Masi- 7
9Valentino FurlanettoMC Lonigo- 7
11Gianni Brizzolari-- 6
11Alessandro Toffanin-- 6
13Andrea Vinante-- 4
14Mario Andriolo-- 3
15Paolo Battaglia-- 1
16Giovanni Cragnolini-- 1
17Roberto Giuriolo-- nsR
17Giuseppe Scalzolaro-- nsR

Lonigo (Vicenza) - 18 marzec (18.03)

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Armando Dal Chiele-- 13
2Gianni Famari-- 11+
3Ottaviano Righetto-- 11+
4Giorgio Zaramella-- 11+
5Armando Castagna-- 11+
6Paolo Battaglia-- 9
6Gaetano Bressan-- 9
8Giuseppe Scalzolaro-- 8
9Andrea Vinante-- 7
10Gianni Brizzolari-- 6
10Valentino FurlanettoMC Lonigo- 6
12Carlo CristoforiMC Masi- 5
13Giovanni Cragnolini-- 4
13Alessandro Toffanin-- 4
15Mario Andriolo-- 2
15Roberto Giuriolo-- 2
17Angelo Tozzo-- 1
18Daniele Doro-- 0

Badia Polesine (Rovigo) - 11 marzec (11.03)

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Valentino FurlanettoMC Lonigo- 14+
2Ottaviano Righetto-- 14+
3Armando Dal Chiele-- 12
4Gianni Famari-- 12
5Armando Castagna-- 10
6Giorgio Zaramella-- 9
7Luigi Bazan-- 8
7Carlo CristoforiMC Masi- 8
9Alessandro Toffanin-- 7
10Gaetano Bressan-- 7
10Gianni Brizzolari-- 6
12Paolo Battaglia-- 3
12Andrea Vinante-- 3
12Giovanni Cragnolini-- 3
15Piermario Zanin-- 2
16Mario Andriolo-- 1





1985

7 rund: Giavera Del Montello (Treviso) - 17 marzec (17.03), Badia Polesine (Rovigo) - 24 marzec (24.03), Castiglione Olona (Varese) - 31 marzec (31.03), Terenzano (Udine) -14 kwiecień (14.04), Civitanova Marche (Macerata) - 4 sierpień (04.08), Lonigo (Vicenza) - 14 wrzesień (14.09), Piavon Di Oderzo (Treviso) - 6 październik (06.10).

Uwaga ! Najgorszy wyniki został odrzucony.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Armando CastagnaM.C. La Favorita Sarego- 88
2Armando Dal Chiele(MC Lonigo)- 74
3Valentino FurlanettoMC Lonigo- 74
4Ottaviano Righetto(MC Lonigo)- 64
5Paolo SalvatelliM.C. Azzolino- 60
6Gianni FamariM.C. Badia Polesine- 60
7Giorgio ZaramellaM.C. La Favorita Sarego- 49
8Francesco Biginato(MC Lonigo)- 48
9Alessandro ToffaninMC Badia Polesine- 39
10Giovanni VerdenelliM.C. Azzolino- 36
11Bruno MontalbiniMC Azzolino- 34
12Gaetano BressanM.C. La Favorita Sarego- 30
13Giovanni Cragnolini(MC Speedway Center Udine)- 30
14Davide GuariseMC Lonigo- 18
15Gianni BrizzolariM.C. Badia Polesine- 14
16Mario AndrioloM.C. Berico- 14
17Giuseppe Scalzolaro(MC Lonigo)- 11
18Roberto Giuriolo(MC Lonigo)- 11
19Angelo TozzoMC Lonigo- 7
20Luciano ToffaninM.C. Badia Polesine- 3
21Daniele DoroMC Lonigo- 3

Piavon Di Oderzo (Treviso) - 6 październik (06.10)

7 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Armando Castagna-- 15
2Valentino Furlanetto-- 14
3Armando Dal Chiele-- 13
4Paolo Salvatelli-- 12
5Ottaviano Righetto-- 11
6Gianni Famari-- 9
7Bruno Montalbini-- 8
7Giovanni Salvatelli-- 8
9Francesco Biginato-- 7
10Giovanni Cragnolini-- 6
10Alessandro Toffanin-- 6
12Mario Andriolo-- 4
12Roberto Giuriolo-- 4
14Luciano Toffanin-- 3

Lonigo (Vicenza) - 14 wrzesień (14.09)

6 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Paolo Salvatelli-- 14
2Armando Castagna-- 13
3Valentino Furlanetto-- 12+
4Francesco Biginato-- 12+
5Armando Dal Chiele-- 11
6Gianni Famari-- 10
7Gaetano Bressan-- 9
7Ottaviano Righetto-- 9
9Giorgio Zaramella-- 8
10Giovanni Verdenelli-- 6
11Davide GuariseMC Lonigo- 4
11Angelo TozzoMC Lonigo- 4
13Gianni Brizzolari-- 3
13Alessandro Toffanin-- 3
15Bruno Montalbini-- 1
16Roberto Giuriolo-- 0

Civitanova Marche (Macerata) - 4 sierpień (04.08)

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Armando Castagna-- 15
2Valentino Furlanetto-- 14
3Giorgio Zaramella-- 12
4Armando Dal Chiele-- 10
4Gianni Famari-- 10
4Ottaviano Righetto-- 10
7Paolo Salvatelli-- 8
7Giovanni Verdenelli-- 8
9Giuseppe Scalzolaro-- 7
10Bruno Montalbini-- 6
11Mario Andriolo-- 5
11Davide GuariseMC Lonigo- 5
11Alessandro Toffanin-- 5
14Paolo Mosangini-- 2
14Angelo TozzoMC Lonigo- 2
16Giovanni Cragnolini-- 1

Terenzano (Udine) -14 kwiecień (14.04)

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Armando Dal Chiele-- 15
2Ottaviano Righetto-- 12
3Gianni Famari-- 12
4Armando Castagna-- 11
5Francesco Biginato-- 10
6Paolo Salvatelli-- 9
7Giovanni Cragnolini-- 8
7Valentino Furlanetto-- 8
9Gianni Brizzolari-- 6
9Bruno Montalbini-- 6
11Giorgio Zaramella-- 5
12Giovanni Verdenelli-- 4
13Roberto Giuriolo-- 3
13Davide GuariseMC Lonigo- 3
13Alessandro Toffanin-- 3
16Daniele Doro-- 2
17Luciano Toffanin-- 0
17Angelo TozzoMC Lonigo- 0

Castiglione Olona (Varese) - 31 marzec (31.03)

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Armando Castagna-- 15
2Armando Dal Chiele-- 12+
3Francesco Biginato-- 12+
4Ottaviano Righetto-- 11
4Giovanni Verdenelli-- 11
6Alessandro ToffaninMC "Guido Leoni" Badia Polesine - 10
7Valentino Furlanetto-- 9
7Paolo Salvatelli-- 9
9Gaetano Bressan-- 7
10Mario Andriolo-- 5
10Giovanni Cragnolini-- 5
10Giorgio Zaramella-- 5
13Gianni Famari-- 3
13Bruno Montalbini-- 3
15Giuseppe Scalzolaro-- 2
16Daniele Doro-- 1

Badia Polesine (Rovigo) - 24 marzec (24.03)

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Armando Castagna-- 15
2Valentino Furlanetto-- 11+
3Armando Dal Chiele-- 11+
4Gaetano Bressan-- 11+
5Gianni Famari-- 11+
6Giorgio Zaramella-- 10
7Ottaviano Righetto-- 8
7Alessandro ToffaninMC "Guido Leoni" Badia Polesine - 8
9Francesco Biginato-- 7
9Giovanni Cragnolini-- 7
11Gianni Brizzolari-- 5
11Paolo Salvatelli-- 5
13Davide GuariseMC Lonigo- 4
14Roberto Giuriolo-- 3
15Bruno Montalbini-- 2
16Angelo TozzoMC Lonigo- 1
16Giovanni Verdenelli-- 1

Giavera Del Montello (Treviso) - 17 marzec (17.03)

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Armando Castagna-- 15
2Valentino Furlanetto-- 14
3Armando Dal Chiele-- 12+
4Paolo Salvatelli-- 12+
5Ottaviano Righetto-- 11
6Giorgio Zaramella-- 9
7Gianni Famari-- 8
7Bruno Montalbini-- 8
9Alessandro ToffaninMC "Guido Leoni" Badia Polesine - 7
10Giovanni Verdenelli-- 6
11Giuseppe Scalzolaro-- 4
11Giovanni Cragnolini-- 3
12Gaetano Bressan-- 3
14Davide GuariseMC Lonigo- 2
15Roberto Giuriolo-- 1
16Daniele Doro-- 0





1986

6 rund: Lonigo (Vicenza) - 23 marzec, Giavera Del Montello (Treviso) - 6 kwiecień, Castiglione Olona (Varese) - 2 czerwiec, Piavon Di Oderzo (Treviso) - 26 lipiec, Lonigo (Vicenza) - 12 październik, Terenzano (Udine) - 19 październik.

Uwaga ! Punktacja 1m.-9pkt., 2m.-7pkt., 3m-6pkt., 4m-5pkt., 5m-4pkt., 6m.-3pkt., 7m.-2pkt., 8m.-1pkt.

Format zawodów: kwalifikacje, półfinały, finał 5-6m., finał 1-4m.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Armando Castagna M.C. La Favorita Sarego(9,9.4,6,7,9) 44
2Valentino Furlanetto M.C. Lonigo(7,5,6,7,9,6) 40
3Armando Dal Chiele M.C. Lonigo(6,7,9,4,6,7) 39
4Gianni Famari M.C. Badia Polesine(1,4,7,9,5,5) 31
5Ottaviano Righetto M.C. Lonigo(5,3,5,2,1,3) 19
6Davide Guarise -(0,6,0,3,0,2) 11
7Paolo Salvatelli M.C. New Stars(3,1,0,5,0,0) 9
8Giorgio Zaramella -(0,0,0,0,3,4) 7
9Giovanni Verdenelli M.C. New Stars(0,0,0,1,0,0) 5
10Gianni Brizzolari M.C. Badia Polesine(0,0,0,0,4,0) 4
11Gaetano Bressan M.C. Due Ville(0,0,3,0,0,1) 4
12Francesco Biginato M.C. Lonigo(2,0,0,0,2,0) 4
13Giuseppe Scalzolaro M.C. Berico(0,2,0,0,0,0) 2
14Giovanni Cragnolini M.C. Due Ville(0,0,2,0,0,0) 2
15Alessandro Toffanin M.C. Badia Polesine(0,0,1,0,0,0) 1

Terenzano (Udine) - 19 październik

6 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Armando Castagna-- 6 [9]
2Armando Dal Chiele-- 9 [7]
3Valentino Furlanetto-- 7 [6]
4Gianni Famari-- 7 [5]
5Giorgio Zaramella-- 7 [4]
6Ottaviano Righetto-- 7 [3]
7Davide Guarise-- 6 [2]
8Gaetano Bressan-- 5 [1]
9Giovanni Cragnolini-- 5
10Fabrizio Maggio-- 3
10Giuseppe Scalzolaro-- 3
12Mario Andriolo-- 1
12Daniele Doro-- 1

Lonigo (Vicenza) - 12 październik

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Valentino Furlanetto-- 9
2Armando Castagna-- 7
3Armando Dal Chiele-- 6
4Gianni Famari-- 5
5Gianni Brizzolari-- 4
6Giorgio Zaramella-- 3
7Francesco Biginato-- 2
8Ottaviano Righetto-- 1
9Gaetano Bressan-- -
10Davide Guarise-- -
11Mario Andriolo-- -
12Giuseppe Scalzolaro-- -
13Daniele Doro-- -
14Giovanni Cragnolini-- -
15Giandomenico Solda-- -
16Fabrizio Maggio-- -

Piavon Di Oderzo (Treviso) - 26 lipiec

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gianni Famari-- 7 [9]
2Valentino Furlanetto-- 7 [7]
3Armando Castagna-- 9 [6]
4Paolo Salvatelli-- 7 [5]
5Armando Dal Chiele-- 8 [4]
6Davide Guarise-- 5 [3]
7Ottaviano Righetto-- 7 [2]
8Giovanni Verdenelli-- 5 [1]
9Gaetano Bressan-- 4
9Giorgio Zaramella-- 4
11Daniele Doro-- 3
12Fabrizio Maggio-- 2
12Giandomenico Solda-- 2
14Mario Andriolo-- 1
14Giovanni Cragnolini-- 1

Castiglione Olona (Varese) - 2 czerwiec

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Armando Dal Chiele-- 9
2Gianni Famari-- 7
3Valentino Furlanetto-- 6
4Ottaviano Righetto-- 5
5Armando Castagna-- 4
6Gaetano Bressan-- 3
7Giovanni Cragnolini-- 2
8Alessandro ToffaninM.C. Badia Polesine- 1

Giavera Del Montello (Treviso) - 6 kwiecień

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Armando Castagna-- 8 [9]
2Armando Dal Chiele-- 9 [7]
3Davide Guarise-- 7 [6]
4Valentino Furlanetto-- 7 [5]
5Gianni Famari-- 7 [4]
6Ottaviano Righetto-- 7 [3]
7Giuseppe Scalzolaro-- 7 [2]
8Paolo Salvatelli-- 7 [1]
9Giovanni Verdenelli-- 4
10Francesco Biginato-- 3
10Alessandro ToffaninM.C. Badia Polesine- 3
12Mario Andriolo-- 2
12Gaetano Bressan-- 2
12Giovanni Cragnolini-- 2
15Daniele Doro-- 1
16Fabrizio Maggio-- 0

Lonigo (Vicenza) - 23 marzec

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Armando Castagna-- 9
2Valentino Furlanetto-- 7
3Armando Dal Chiele-- 6
4Ottaviano Righetto-- 5
5Giovanni Verdenelli-- 4
6Paolo Salvatelli-- 3
7Francesco Biginato-- 2
8Gianni Famari-- 1
9Gaetano Bressan-- -
10Giuseppe Scalzolaro-- -
11Giovanni Cragnolini-- -
12Davide Guarise-- -
13Bruno Montalbini-- -
14Fabrizio Maggio-- -
15Alessandro Toffanin-- -
16Mario Andriolo-- -





1987

5 rund: Giavera Del Montello (Treviso) - 29 marzec (29.03), Lonigo (Vicenza) - 5 kwiecień (05.04), Terenzano (Udine) - 25 kwiecień (25.04), Badia Polesine (Rovigo) - 10 maj (10.05), Castiglione Olona (Varese) - 4 lipiec (04.07).

Format zawodów: 20 biegów plus super finał. Zwycięzca super finału otrzymywał bonus punktowy.

Uwaga ! Wyniki piątej rundy nie zostały zaliczone do klasyfikacji końcowej.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Valentino FurlanettoM.C. Lonigo(16,14,15,16) 61
2Armando CastagnaM.C. La Favorita Sarego(14,15,15,14) 58
3Paolo SalvatelliM.C. La Favorita Sarego(12,11,13,9) 45
4Armando Dal ChieleM.C. Lonigo(13,8,11,10) 42
5Ottaviano RighettoM.C. Lonigo(11,12,10,9) 42
6Giuseppe ScalzolaroM.C. Berico(9,10,9,5) 33
7Giorgio ZaramellaM.C. Del Montagnanese(ns,10,8,12) 30
8Gianni FamariM.C. Dueville(ns,9,10,10) 29
9Giovanni CragnoliniM.C. Olimpia Terenzano(9,5,0,7) 21
10Fabrizio VespriniM.C. Montegiorgio(8,5,4,4) 21
11Gaetano BressanM.C. Dueville(ns,7,8,5) 20
12Davide GuariseM.C. Lonigo(4,6,ns,8) 18
13Amerigo MilaneseM.C. Lonigo(5,4,1,4) 14
14Mario AndrioloM.C. Berico(6,3,3,0) 12
15Daniele DoroM.C. Lonigo(6,0,4,1) 11
16Fabrizio MaggioM.C. Lonigo(ns,2,5,3) 10
17Giuseppe Marzotto-(ns,ns,4,ns) 4
18Domenico Solda-(3,ns,ns,ns) 3

Castiglione Olona (Varese) - 4 lipiec (04.07).

1. Zaramella. Castagna (w). Furlanetto (ns), Dal Chiele (ns), Famari (ns), Salvatteli (ns).

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Armando CastagnaM.C. La Favorita Sarego(3,3,3,3,3) 15
2Valentino Furlanetto-- 12
3Giorgio Zaramella-- 11+1
4Armando Dal ChieleM.C. Lonigo- 10
4Gianni Famari-- 10
6Paolo Salvatelli-- 9
7Gaetano Bressan-- 7
7Andrea Maida-- 7
7Fabrizio Vesprini-- 7
10Giovanni Cragnolini-- 5
10Amerigo MilaneseM.C. Lonigo- 5
10Alessandro Toffanin-- 5
13Ottaviano Righetto-- 4
14Gianni Andreotti-- 3
15Domenico Solda-- 1
16b.d. Mauro-- 1

Badia Polesine (Rovigo) - 10 maj (10.05).

Super finał: 1. Furlanetto; 2. Castagna; 3. Zaramella.

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Valentino FurlanettoM.C. Lonigo(3,3,3,3,3) 15+1
2Armando Castagna-- 14
3Giorgio Zaramella-- 12
4Armando Dal ChieleM.C. Lonigo- 10
4Gianni Famari-- 10
6Ottaviano Righetto-- 9
6Paolo Salvatelli-- 9
8Davide GuariseM.C. Lonigo- 8
9Giovanni Cragnolini-- 7
10Gaetano Bressan-- 5
10Giuseppe Scalzolaro-- 5
12Amerigo MilaneseM.C. Lonigo- 4
12Fabrizio Vesprini-- 4
14Fabrizio Maggio-- 3
15Daniele DoroM.C. Lonigo- 1
16Mario Andriolo-- 0

Terenzano (Udine) - 25 kwiecień (25.04).

1. Castagna; 2. Salvatelli; 3. Dal Chiele; 4. Righetto; 5. Furlanetto. Famari (w).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Valentino FurlanettoM.C. Lonigo(3,3,3,3,3) 15
2Armando Castagna-- 14+1
3Paolo Salvatelli-- 13
4Armando Dal ChieleM.C. Lonigo- 11
5Gianni Famari-- 10
5Ottaviano Righetto-- 10
7Giuseppe Scalzolaro-- 9
8Gaetano Bressan-- 8
8Giorgio Zaramella-- 8
10Fabrizio Maggio-- 5
11Giuseppe Marzotto-- 4
11Daniele DoroM.C. Lonigo- 4
11Fabrizio Vesprini-- 4
14Mario Andriolo-- 3
15Amerigo MilaneseM.C. Lonigo- 1
16Giovanni Cragnolini-- 0

Lonigo (Vicenza) - 5 kwiecień (05.04).

Super finał: 1. Furlanetto; 2. Salvatelli; 3. Castagna; 4. Zaramella; 5. Righetto; 6. Scalzolaro.

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Armando CastagnaM.C. La Favorita Sarego(3,3,3,3,3) 15
2Valentino Furlanetto-- 13+1
3Ottaviano Righetto-- 12
4Paolo Salvatelli-- 11
5Giuseppe Scalzolaro-- 10
5Giorgio Zaramella-- 10
7Gianni Famari-- 9
8Armando Dal ChieleM.C. Lonigo- 8
9Gaetano Bressan-- 7
10Davide GuariseM.C. Lonigo- 6
11Giovanni Cragnolini-- 5
11Fabrizio Vesprini-- 5
13Amerigo MilaneseM.C. Lonigo- 4
14Mario Andriolo-- 3
15Fabrizio Maggio-- 2
16Daniele DoroM.C. Lonigo- 0

Giavera Del Montello (Treviso) - 29 marzec (29.03).

Super finał: 1. Furlanetto; 2. Castagna; 3. Dal Chiele.

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Valentino FurlanettoM.C. Lonigo(3,3,3,3,3) 15+1
2Armando Castagna-- 14
3Armando Dal Chiele-- 13
4Paolo Salvatelli-- 12
5Ottaviano Righetto-- 11
6Giuseppe Scalzolaro-- 9
6Giovanni Cragnolini-- 9
8Fabrizio Vesprini-- 8
9Daniele Doro-- 6
9Mario Andriolo-- 6
10Amerigo MilaneseM.C. Lonigo- 5
12Davide Guarise-- 4
13Domenico Solda-- 3





1988

4 rundy: Castiglione Olona - 4 kwiecień, Terenzano - 17 kwiecień, Castelmassa - 10 wrzesień (odwołana), Giavera Del Montello - 18 sierpień, Lonigo - 30 październik.

Uwaga ! Wyniki trzeciej rundy nie zostały zaliczone do klasyfikacji końcowej.

Punktacja: 1m-20pkt., 2m.-18pkt., 3m.-16pkt., 4m.-15pkt., 5m. -14pkt., 6m.-13pkt. ... 18m.-1pkt.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Armando CastagnaM.C. La Favorita Sarego(20,20,20,20) 80
2Armando Dal ChieleM.C. Lonigo(18,15,18,18) 69
3Valentino FurlanettoM.C. Lonigo(16,18,12,12) 65
4Paolo Salvatelli-(14,16,13,11) 54
5Fabrizio Vesprini-(15,13,7,14) 49
6Mariano CastagnaM.C. La Favorita Sarego(10,7,11,12) 40
7Giorgio Zaramella-(13,12,-,13) 38
8Andrea MaidaM.C. Due Torri Rovigo(5,9,15,9) 38
9Gaetano Bressan-(11,11,9,6) 37
10Giovanni CragnoliniM.C. Olimpia Terenzano(8,8,12,3) 31
11Gianni Famari-- 30
12Gianfranco Mozzato-- 28
13Massimo Mora-- 26
14Mario Andriolo-- 24
15Mario Faccio-- 17
16Ottaviano Righetto-- 12
17b.d. Toffanin-- 8
18Giovanni Brizzolari-- 7
19Fabrizio Maggio-- 7
20Remo Del Bosco-- 6
21Daniele Doro-- 5
22Giandomenico Solda-- 3

Lonigo (Vicenza) - 30 październik

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Armando Castagna-- 37 [20]
2Armando Dal-- 36 [18]
3Massimo Mora-- 35 [16]
4Valentino Furlanetto-- 33 [15]
5Fabrizio Vesprini-- 30 [14]
6Giorgio Zaramella-- 28 [13]
7Mariano Castagna-- 24 [12]
8Paolo Salvatelli-- 21 [11]
9Mario Faccio-- 18 [10]
10Andrea MaidaM.C. Due Torri Rovigo- 16 [9]
11Mario Andriolo-- 15 [8]
12Gianni Brizzolari-- 12 [7]
13Gaetano Bressan-- 10 [6]
14Domenico Solda-- 8 [5]
15Fabrizio Maggio-- 7 [4]
16Giovanni Cragnolini-- 5 [3]
17Ottaviano Righetto-- 5 [2]
18Daniele Doro-- 2 [1]

Castelmassa (Rovigo) - 11 wrzesień

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Armando Castagna-- 15
2Armando Dal Chiele-- 14
3Valentino Furlanetto-- 13
4Massimo Mora-- 11
4Fabrizio Vesprini-- 11
6Giovanni Cragnolini-- 8
6Ottaviano Righetto-- 8
8Mariano Castagna-- 7
8Gianni Famari-- 7
10Andrea MaidaM.C. Due Torri Rovigo- 5
10Gianfranco Mozzato-- 5
10Paolo Salvatelli-- 5
13b.d. Toffanin-- 4
14Mario Andriolo-- 3
15Gaetano Bressan-- 2
16Mario Faccio-- 1

Terenzano (Udine) - 17 kwiecień

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Armando Castagna-- 35+ [20]
2Valentino Furlanetto-- 35+ [18]
3Paolo Salvatelli-- 34 [16]
4Armando Dal Chiele-- 32 [15]
5Gianni Famari-- 30 [14]
6Fabrizio Vesprini-- 29 [13]
7Giorgio Zaramella-- 24 [12]
8Gaetano Bressan-- 21 [11]
9Ottaviano Righetto-- 20 [10]
10Andrea MaidaM.C. Due Torri Rovigo- 19 [9]
11Giovanni Cragnolini-- 16 [8]
12Gabriele Masina-- 13 [7]
13Mariano Castagna-- 12 [6]
14Gianfranco Mozzato-- 11 [5]
15Daniele Doro-- 8 [4]
16Mario Andriolo-- 7 [3]
17Mario Faccio-- 2 [2]
18Roberto Zinutti-- 2 [1]

Castiglione Olona (Varese) - 4 kwiecień

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Armando Castagna-- 37 [20]
2Armando Dal Chiele-- 33 [18]
3Valentino Furlanetto-- 31 [16]
4Fabrizio Vesprini-- 30 [15]
5Paolo Salvatelli-- 30 [14]
6Giorgio Zaramella-- 29 [13]
7Gianni Famari-- 24 [12]
8Gaetano Bressan-- 23 [11]
9Mariano Castagna-- 21 [10]
10Gianfranco Mozzato-- 20 [9]
11Giovanni Cragnolini-- 16 [8]
12Mario Andriolo-- 13 [7]
13Andrea MaidaM.C. Due Torri Rovigo- 10 [6]
14Remo Dal Bosco-- 6 [5]





1989

4 rundy: Castelmassa - 9 kwiecień (09.04), Terenzano - 9 maj (09.05), Lonigo - 8 październik (08.10), Giavera Del Montello - 15 październik (15.10).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Valentino FurlanettoMC Lonigo(18,20,20,18) 76
2Fabrizio Vesprini-(14,15,15,15) 59
3Gianni Famari-(16,18,12,12) 58
4Riccardo Salamon-(12,11,18,14) 55
5Giorgio Zaramella-(15,14,14,11) 54
6Mariano Castagna-(9,13,13,8) 43
7Luca Ravagnani-(10,1,16,16) 43
8Andrea Maida-(20,16,-,-) 43
9Armando Castagna-(5,6,11,9) 36
10Alessandro Milanese-- 35
11Mario Faccio-- 32
12Amerigo Milanese-- 27
13Massimo Mora-- 25
14Armando Dal Chiele-- 20
15Giovanni Cragnolini-- 18
16Gianfranco Mozzato-- 15
17Luca Alpago-- 14
18Mario Andriolo-- 13
19Giandomenico Solda-- 11
20Gaetano Bressan-- 9
21Ernesto Mognon-- 4

Terenzano - 1 maj (01.05).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Valentino FurlanettoMC Lonigo- 20
2Gianni Famari-- 18
3Armando Castagna-- 16
4Fabrizio Vesprini-- 15
5Giorgio Zaramella-- 14
6Mariano Castagna-- 13
7Massimo Mora-- 12
8Riccardo Salamon-- 11
9Luca Ravagnani-- 10
10Alessandro Milanese-- 9
11Amerigo Milanese-- 8
12Gianfranco Mozzato-- 7
13Gaetano Bressan-- 6
14Giovanni Cragnolini-- 5
15Ernesto Magnon-- 4
16Mario Andriolo-- 3

Castelmassa - 9 kwiecień (09.04).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Armando CastagnaMC La Favorita Sarego- 15
2Valentino Furlanett0-- 13+3
3Gianni Famari-- 13+2
4Giorgio Zaramella-- 12
5Fabrizio Vesprini-- 11
6Massimo Mora-- 9
7Riccardo Salamon-- 8
8Luca Ravagnani-- 7
9Andrea Maida-- 7
10Mariano Castagna-- 6
11Amerigo Milanese-- 5
12Mario Faccio-- 4
13Alessandro Milanese-- 4
14Gianni Brizzolari-- 3
15Mario Andriolo-- 2
16Gianfranco Mozzato-- 1





1990

4 rundy: Castelmassa - 1 kwiecień (01.04), Terenzano - 25 kwiecień (25.04), Castelmassa - 8 wrzesień (08.09), Lonigo - 21 październik (21.10) - anulowana.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Armando CastagnaMC La Favorita Sarego- 60
2Valentino FurlanettoMC Lonigo- 48
3Armando Dal ChieleMC Lonigo- 47
4Fabrizio VespriniMC La Favorita Sarego- 46
5Andrea MaidaMC Due Torri Rovigo- 39
6Mariano CastagnaMC La Favorita Sarego- 38
7Gianni FamariMC Due Torri Rovigo- 33
8Giovanni CragnoliniAM Friulana Tarcento- 26
9Massimo MoraMC Olimpia Terenzano- 24
10Giorgio ZaramellaMC Del Montagnanese- 24
11Gaetano BressanAM Friulana Tarcento- 23
12Riccardo SalomonMC Olimpia Terenzano- 22
13Giandomenico SoldaMC Lonigo- 18
14Gabriele MasinaMC La Favorita Sarego- 14
15Francesco BiginatoMC La Favorita Sarego- 10
16Giovanni BrizzolariMC La Favorita Sarego- 9
17Gianfranco MozzatoMC La Favorita Sarego- 8
18Ernesto MognonMC Del Montagnanese- 6

Castelmassa - 1 kwiecień (01.04).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Armando CastagnaMC La Favorita Sarego- 14
2Armando Dal ChieleMC Lonigo- 13
3Valnetino FurlanettoMC Lonigo- 12+3
4Fabrizio VespriniMC La Favorita Sarego- 12+2
5Massimo MoraMC Olimpia Terenzano- 10
6Mariano CastagnaMC La Favorita Sarego- 10
7Andrea MaidaMC Due Favortia Sarego- 8
8Riccardo SalamonMC Olimpia Terenzano- 7
9Francesco BiginatoMC La Favorita Sarego- 6
10Gianni FamariMC Due Favortia Sarego- 6
11Gaetano BressanAM Friulana Tarcento- 6
12Giorgio ZaramellaMC Del Montagnese- 5
13Giovanni CragnoliniAM Friulana Tarcento- 3
14Giovanni BrizzolariMC La Favorita Sarego- 3R
15Giandomenico SoldaMC Lonigo- 2
16Gabriele MasinaMC La Favorita Sarego- 1
17Francesco Barbetta*-- 1
18Massimo Poltronieri*-- 1R

Terenzano - 25 kwiecień (25.04).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Armando CastagnaMC La Favorita Sarego- 14
2Gianni FamariMC Due Favortia Sarego- 12
3Valnetino FurlanettoMC Lonigo- 11
4Andrea MaidaMC Due Favortia Sarego- 11
5Armando Dal ChieleMC Lonigo- 11
6Fabrizio VespriniMC La Favorita Sarego- 11
7Mariano CastagnaMC La Favorita Sarego- 8
8Riccardo SalamonMC Olimpia Terenzano- 8
9Massimo MoraMC Olimpia Terenzano- 7
10Giovanni CragnoliniAM Friulana Tarcento- 7

Castelmassa - 8 wrzesień (08.09).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Armando CastagnaMC La Favorita Sarego- 15
2Fabrizio VespriniMC La Favorita Sarego- 13
3Valnetino FurlanettoMC Lonigo- 12
4Armando Dal ChieleMC Lonigo- 12
5Giorgio ZaramellaMC Del Montagnese- 10
6Mariano CastagnaMC La Favorita Sarego- 9
7Andrea MaidaMC Due Favortia Sarego- 8
8Giovanni CragnoliniAM Friulana Tarcento- 8
9Massimo Signorin*-- -
10Gabriele MasinaMC La Favorita Sarego- 5
13Gianni FamariMC Due Favortia Sarego- -





1991

5 rund: Castelmassa - 24 marzec (24.03), Lonigo - 25 kwiecień (25.04), Lonigo - 21 wrzesień (21.09), Castelmassa - 10 październik (10.10), Terenzano - 27 październik (27.10).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Armando Castagna-20,15,20,16,20 91
2Valentino Farlanetto-16,20,15,18,16 84 [85]
3Armando Dal Chiele-16,14,18,13,18 79
4Andrea Maida-- 78
5Massimo Mora-- 74
6Fabrizio Vesprini-- 73
7Giovanni Cragnolini-- 57
8Gianfranco Mozzato-- 48
9Mariano Castagna-- 43
10Ernesto Mognon-- 29
11Gianni Famari-- 28
12Giovanni Brizzolari-- 25
13Massimo Signorin-- 24
14Francesco Biginato-- 20
15Gabriele Masina-- 15
16Gaetano Bressan-- 15
17Domenico Solda-- 13
18Remo Dal Bosco-- 9
19Fabrizio Maggio-- 7
20Francesco Barbetta-- 7

Castelmassa - 24 marzec (24.03).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Armando Castagna-(3,3,3,3,3) 20 (15)
2Andrea Maida-(3,3,2,2,3) 18 (13+3)
3Valentino Furlanetto-(2,2,3,3,3) 16 (13+2)
4Massimo Mora-(3,3,1,3,2) 15 (12)
5Armando Dal Chiele-(3,2,3,3,1) 14 (12)
6Fabrizio Vesprini-(2,1,3,2,2) 13 (10)
7Mariano Castagna-(1,3,2,1,2) 12 (9)
8Giovanni Cragnolini-(1,2,2,0,3) 11 (8)
9Luca Taccini-(2,0,u,2,2) 10 (6)
10Franco Mozzato-(2,2,u,1,1) 9 (6)
11Massimo Signorin-(0,1,2,u,1) 8 (4)
12Francesco Biginato-(1,1,1,0,1) 7 (4)
13Giovanni Brizzolari-(0,1,0,2,t) 6 (3)
14Mauro Castiglioni-(0,0,1,1,0) 5 (2)
15Ernesto Mognon-(u,0,1,0,0) 4 (1)
16Gabriele Masina-- (ns)

Lonigo - 25 kwiecień (25.04).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Valentino Furlanetto-(3,2,3,3,3) 20 (14+3)
2Armando Dal Chiele-(3,3,3,3,2) 18 (14+2)
3Andrea Maida-(2,2,3,2,3) 16 (12)
4Armando Castagna-(2,3,w,3,3) 15 (11)
5Fabrizio Vesprini-(w,3,2,3,3) 14 (11)
6Giovanni Cragnolini-(1,3,3,1,1) 13 (9)
7Massimo Mora-(1,1,2,2,2) 12 (8)
8Gianni Famari-(3,2,2,-,-) 11 (7)
9Francesco Biginato-(3,1,2,1,-) 10 (7)
10Mariano Castagna-(2,2,0,w,2) 9 (6)
11Franco Mozzato-(1,2,1,0,1) 8 (5)
12Fabrizio Maggio-(0,1,1,2,0) 7 (4)
13Ernesto Mognon-(2,0,1,1,0) 6 (4)
14Remo Dal Bosco-(0,t,1,2,-) 5 (3)
15Gabriele Masina-(1,0,0,0,0) 4 (1)
16Gaetano Bressan-(0,0,0,1,-) 3 (1)
17Giovanni Brizzolari-(1,1) (2R)
18Francesco Barbetta-(w,1) (1R)

Lonigo - 21 wrzesień (21.09).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Armando Castagna-(3,3,3,3,3) 20 (15)
2Massimo Mora-(3,3,3,3,2) 18 (14)
3Armando Dal Chiele-(3,3,1,2,3) 16 (12)
4Valentino Furlanetto-(2,2,3,3,2) 15 (12)
5Andrea Maida-(3,2,2,2,3) 14 (12)
6Fabrizio Vesprini-(1,3,3,1,1) 13 (9)
7Gianni Famari-(2,1,0,3,2) 12 (8)
8Mariano Castagna-(2,2,2,2,0) 11 (8)
9Giovanni Cragnolini-(1,0,1,1,3) 10 (6)
10Gianfranco Mozatto-(2,1,2,0,1) 9 (6)
11Domenico Solda-(1,2,2,1,0) 8 (6)
12Amerigo Milanese-(1,1,0,2,1) 7 (5)
13Gabriele Masina-(0,0,1,0,2) 6 (3)
14Massimo Signorin-(0,1,0,1,0) 5 (2)
15Ernesto Mognon-(0,0,0,0,-) 4 (0)
16Francesco Biginato-- (ns)
17Gaetano Bressan-(0) 0

Castelmassa - 10 październik (10.10).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Fabrizio Vesprini-- 20 (13+3)
2Valentino Furlanetto-- 18 (13+2)
3Armando Castagna-- 16 (12+3)
4Andrea Maida-- 15 (12+2)
5Massimo Mora-- 14 (12+1)
6Armando Dal Chiele-- 13 (10)
7Gianfranco Mozzato-- 12 (10)
8Giovanni Cragnolini-- 11 (8)
9Massimo Signorin-- 10 (7)
10Gianni Brizzolari-- 9 (6)
11Gaetano Bressan-- 8 (5)
12Gabriele Masina-- 7 (3)
13Ernesto Mognon-- 6 (2)
14Gianni Famari-- 5 (1)

Terenzano - 27 październik (27.10).

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Armando Castagna-- 20 (15)
2Armando Dal Chiele-- 18 (13+3)
3Valentino Furlanetto-- 16 (13+2)
4Massimo Mora-- 15 (12)
5Andrea Maida-- 14 (11)
6Fabrizio Vesprini-- 13 (11)
7Giovanni Cragnolini-- 12 (9)
8Mariano Castagna-- 11 (7)
9Gianfranco Mozzato-- 10 (6)
10Gianni Brizolan-- 9 (6)
11Ernesto Mognon-- 8 (3)
12Francesco Barbetta-- 7 (3)
13Domenico Solda-- 6 (2)
14Gabriele Masina-- 5 (2)
15Remo Dal Bosco-- 4 (0)
16Gaetano Bressan-- 3 (0)





1992

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Armando Castagna-- 57
2Armando Dal Chiele-- 51
3Paolo Salvatelli-- 49
4Valentino Furlanetto-- 45
5Andrea Maida-- 42
6Massimo Mora-- 38
7Fabrizio Vesprini-- 34






1993

4 rundy: Lonigo, Terenzano, Longio, Terenzano.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Armando Castagna-- 54
2Valentino Furlanetto-- 50
3Armando Dal Chiele-- 48
4Paolo Salvatelli-- 46
5Massimo Mora-- 46
6Andrea Maida-- 43
7Domenico Solda-- 23
8Giorgio Zaramella-- 21
9Fabrizio Vesprini-- 19
10Giovanni Brizzolari-- 18
11Luca Taccini-- 12
12Giovanni Cragnolini-- 11
13John Barbetta-- 10
14Stefano Fontana-- 10
15Franco Mozzato-- 8
16Fabrizio Maggio-- 7
17Stefano Spagnolo-- 6
18Mario Andriolo-- 4
19Simone Tadiello-- 4
20Mikailon Ramin-- 1
21M. Barbetta-- 0






1994

4 rundy: Lonigo, Lonigo, Terenzano, Longio.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Armando Castagna-- 50
2Valentino FurlanettoM.c. Lonigo- 46
3Andrea MaidaOlimpia Terenzano - 45
4Stefano SpagnoloM.c. Lonigo- 42
5Stefano Alfonso-- 34
6John Barbetta-- 34
7Massimo Mora-- 28
8Mikailon Ramin-- 18
9Stefano Fontana-- 16
10Alessio SoldaMC Lonigo - 13
11Alessandro Dalla Valle-- 12
12Mario Andriolo-- 12
13Simone Tadiello-- 11
14Gianfranco Mozzato-- 11
15Fabrizio Maggio-- 10
16Gianfranco Mozzato-- 8
17Alessandro MelatoMC Lonigo - 6
18Tiziano Papini-- 5
19Gianmario Pieripolli-- 6
20Cristian Cortelazzo-- 3
21Fabio Facchin-- 2
22Nicola Andriolo-- 2
23Simone Filippini-- 2
24Angelo Pellegruini-- 1






1995

Terenzano – 1 październik

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Armando Castagna-- 14+3
2Stefano Alfonso-- 14+2
3Andrea Maida-- 13
4Valentino Furlanetto-- 13
5Alessandro Dalla Valle-- 11
6Simone Tadiello-- 10
7Alessio Solda-- 9
8Stefano Fontana-- 7
9Gianfranco Mozzato-- 6
10Graziano Franchatti-- 6
11Simone Filippini-- 5
12Giovanni Brizzolari-- 4
13Mario Andriola-- 3
14Alberto Gusella-- 2
15Nicola Andriola-- 2
16Domenico Solda-- 1






1996

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andrea Maida-- 15
2Stefano Alfonso-- 14
3Massimo Mora-- 13
4Marco Salmistraro-- 10
5Simone Tadiello-- 10
6Alessandro Dalla Valle-- 10
7Valentino Furlanetto-- 8
8Alessandro Milanese-- 8
9Graziano Franchetti-- 8
10Nicola Andriolo-- 5
11Simone Teranzani-- 4
12Alessandro Melato-- 4
13Francesco Ulian-- 4
14Luca Taccini-- 4
15Stefano Fontana-- 1
16b.d. Ame-- ?
17Alessandro Milanese-- 2






1997

Terenzano – 6 kwiecień, Lonigo – 25 kwiecień, Badia Calavena – 6 lipiec, Badia Calavena – 21 wrzesień.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andrea Maida-- 52
2Alessandro Dalla Valle-- 48
3Massimo Mora-- 41
4Alessandro Milanese-- 38
5Garziano Franchetti-- 34
6Simone Tadiello-- 34
7Simone Terenzani-- 29
8Francesco Ulian-- 19
9Marco Salmistraro-- 10
10Mauro Castiglioni-- 18
11Alessandro Melato-- 9
12Andrea Maestrelli-- 8
13Luca Taccini-- 7
14Fabrizio Ariabis-- 6
15Nicola Fontana-- 5
16Mirko Sorgato-- 4
17Andrea Degani-- 1
18Gilberto Parlotti-- 1
19Simone Filippini-- 1
20Francesco Lettieri-- 1
21Damiano Magnoni-- 1
22Cristian Cortelazzo-- 1
23Cristian Miotello-- 0






1998

Terenzano – 5 kwiecień, Lonigo – 19 kwiecień, Badia Calavena – 25 kwiecień, Terenzano – 11 październik, Lonigo – 25 październik.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Stefano Alfonso-- 60
2Andrea Maida-- 56
3Alessandro Dalla Valle-- 55
4Francesco Ulian-- 33
5Simone Terenzani-- 30
6Simone Tadiello-- 30
7Graziano Franchetti-- 29
8Alessandro Milanese-- 28
9Armando Castagna-- 26
10Massimo Mora-- 21
11Nicola Andriolo-- 18
12Cristian Miotello-- 15
13Mario Andriolo-- 8
14Andrea Maestrelli-- 13
15Marco Salmistraro-- 6
16Davide Bordin-- 5
17Francesco Lettieri-- 3
18Soni Froncovig-- 2
19Fabrizio Ariabis-- 2
20Marco Baccini-- 1
21Simone Muratelli-- 1
22Enrico Dal Fritto-- 1
23Mirko Novello-- 1
24Alessandro Corazza-- 1
25Marco Zecchin-- 1
26Andrea Degani-- 0






1999

Lonigo - 21 marzec, Terenzano - 28 marzec, Lonigo - 19 czerwiec, Lonigo - 11 wrzesień, Giavera Del Montello - 26 wrzesień, Terenzano - 10 październik.

Uwaga ! Najgorszy wynik został odrzucony.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andrea Maida-- 111
2Stefano Alfonso-- 95
3Graziano Franchetti-- 93
4Simone Terenzani-- 81
5Alessandro Dalla Valle-- 73
6Armando Castagna-- 72
7Francesco Ulian-- 63
8Mario Andriolo-- 58
9Simone Tadiello-- 55
10Massimo Mora-- 50
11Cristian Miotello-- 43
12Simone Muratelli-- 43
13Soni Francovig-- 34
14Paolo Spazzini-- 26
15Alessandro Milanese-- 20
16Maurizio Bettali-- 19
17Daniele Tessari-- 15
18Nicola Roverso-- 13
19Francesco Barbetta-- 12
20Mirko Novello-- 9
21Massimiliano Andreotti-- 9
22Marco Zecchin-- 7
23Andrea Giardini-- 3
24Lorenzo Franchetti-- 3
25Marco Faccio-- 2
26Giaancarlo Furlan-- 1
27Marco Bellini-- 0
28Alessandro Corazza-- 0






2000

8 rund: Terenzano - 2 kwiecień (02.04), Lonigo - 9 kwiecień (09.04), Lonigo - 6 maj (06.05), Giavera Del Montello - 28 maj (28.05), Terenzano - 11 czerwiec (11.06), Badia Calavena - 3 wrzesień (03.09), Lonigo (anulowano) - 1 październik (01.10), Badia Calavena - 29 październik (29.10).

Uwaga ! Dwa najgorsze wyniki zostały odrzucone.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Armando Castagna-- 138
2Stefano Alfonso-- 122
3Andrea Maida-- 116
4Alessandro Dalla Valle-- 107
5Simone Tadiello-- 87
6Francesco Ulian-- 72
7Cristian Miotello-- 65
8Daniele Tessari-- 60
9Nicola Andriolo-- 54
10Alessandro Milanese-- 49
11Simone Muratelli-- 47
12Massimo Mora-- 39
13Soni Francovig-- 36
14Simone Terenzani-- 34
15Andrea Maestrelli-- 34
16Paolo Spazzini-- 33
17Francesco Barbetta-- 22
18Carlo Maria Grassi-- 17
19Mattia Carpanese-- 16
20Guglielmo Franchetti-- 14
21Maurizio Bettali-- 10
22Michele Bizzi-- 6
23Silvano Soattin-- 3
24Lorenzo Lettieri-- 2
25Giancarlo Furlan-- 1
26Marco Bellini-- 1
27Fabio Cortese-- 0
28Daniele Pizzolato-- 0
29Sergio Zaramella-- 0






2001

Terenzano – 1 kwiecień, Lonigo – 26 maj, Lonigo – 23 czerwiec, Badia Calavena (anulowano) – 4 sierpień, Lonigo – 29 wrzesień, Giavera Del Montello – 21 październik.

Uwaga ! Dwa najgorsze wyniki zostały odrzucone.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Armando Castagna-- 90
2Andrea MaidaM.C. Olimpia Terenzano- 83
3Alessandro Dalla ValleFirst Team Lonigo - 75
4Simone Tadiello-- 65
5Cristian Miotello-- 61
6Simone Muratelli-- 48
7Massimo Mora-- 47
8Alessandro MilaneseMC Lonigo - 45
9Soni Francovig-- 42
10John Barbetta-- 38
11Daniele Tessari-- 34
12Mattia Carpanese-- 32
13Francesco Ulian-- 24
14Andrea Zavattiero-- 24
15Michele Bizzi-- 23
16Francesco Barbetta-- 23
17Paolo Spazzini-- 19
18Mario Andriolo-- 13
19Maurizio Bettali-- 11
20Nicola Roverso-- 11
21Marco Bellini-- 7
22Carlo Maria Grassi-- 7
23Fabio Cortese-- 6
24Guglielmo Franchetti-- 4
25Francesco Lettieri-- 3
26Silvano Soattin-- 1
27Sergio Zaramella-- 0
28Lorenzo Franchetti-- 0
29Alessandro Zanetti-- 0






2002

6 rund: Lonigo - 14 kwiecień, Terenzano - 21 kwiecień, Giavera del Montello - 12 maj, Lonigo - 1 czerwiec, Castelletto di Branduzzo - 12 październik, Terenzano - 20 październik.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andrea MaidaM.C. Olimpia Terenzano- 113
2Simone TerenzaniM.C. Olimpia Terenzano - 95
3Stefano AlfonsoAS Abato KLM Badia Calavena - 81
4Simone TadielloM.C. Giavera del Montello - 77
5Christian MiotelloM.C. Lonigo - 72
6Massimo MoraM.C. Lonigo - 66
7Alessandro Dalla ValleM.C. Giavera del Montello - 61
8Simone MuratelliM.C. Lonigo - 55
9Alessandro MilaneseAS Abato KLM Badia Calavena - 52
10Daniele TessariM.C. Olimpia Terenzano - 48
11Mattia CarpaneseAS Abato KLM Badia Calavena - 48
12Guglielmo FranchettiAS Abato KLM Badia Calavena - 42
13Soni FrancovigM.C. Olimpia Terenzano - 33
14Izak SantejSłowenia- 25
15Andrea Zavattiero-- 20
16Steven AndersenDania- 20
17Maurizio Bettali-- 20
18Mario MarzottoM.C. Giavera del Montello - 19
19John BarbettaM.C. Lonigo - 10
20Francesco Lettieri-- 10
21Marco Gregnanin-- 9
22Tomas SuchanekCzechy- 8
23Fabio CorteseM.C. Giavera del Montello - 8
24Francesco Barbetta-- 8
25Mario AndrioloM.C. Giavera del Montello - 6
26Michele BizziAS Abato KLM Badia Calavena - 3
27Francesco Ulian-- 3
28Nicola Roverso-- 2
29Marco Bellini-- 2
30Silvano Soattin-- 1
31Paolo Spazzini-- 0
32Enrico Maria Grassi-- 0






2003

4 rundy: Terenzano – 30 marzec, Castelletto Di Branduzzo – 25 maj, Lonigo – 26 lipiec, Giavera Del Montello – 5 październik.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andrea MaidaM.C. Olimpia Terenzano(25,25,20,[18]) 70
2Alessandro Dalla ValleM.C. Giavera del Montello (18,18,[-],12) 48
3Paolo SalvatelliM.C. Giavera del Montello ([-],20,25,-) 45
4Simone TerenzaniM.C. Olimpia Terenzano (13,13,18,[-]) 44
5Christian MiotelloM.C. Lonigo (14,16,[10],11) 41
6Daniele TessariM.C. Olimpia Terenzano (12,12,16,[8]) 40
7Alessandro Milanese-([-],11,14,14) 39
8Massimo ZambonM.C. Lonigo ([-],10,12,16) 38
9Simone MuratelliM.C. Lonigo ([9],14,11,10) 35
10Marco GregnaninAS Abato KLM Badia Calavena (16,7,7,[5]) 30
11Guglielmo Franchetti-(8,[-],9,13) 30
12Tomas SuchanekCzechy([-],-,-,25) 25
13Michele Bizzi-(11,8,4,[3]) 23
14Andrea Maestrelli-([-],6,8,9) 23
15Mario Andriolo-([-],9,6,7) 22
16Joachim KugelmannNiemcy(20,[-],-,-) 20
17Robert MikołajczakPolska([-],-,-,20) 20
18Mattia CarpaneseAS Abato KLM Badia Calavena (7,5,5,[0]) 17
19Maurizio BettaliM.C. Giavera del Montello (10,[-],3,-) 13
20Mauro CastiglioniM.C. Giavera del Montello ([-],-,13,-) 13
21Daniele Pizzolato-(5,4,[0],2) 11
22Mario MarzottoM.C. Giavera del Montello ([0],2,2,6) 10
24Jacopo Monti-(6,3,[-],-) 9
25Silvano Soattin-(4,[-],-,-) 4
26Fabio CorteseM.C. Giavera del Montello (0,[-],-,4) 4
27Francesco BarbettaM.C. Olimpia Terenzano (3,[-],-,-) 3
28Lorenzo Franchetti-(2,[-],-,-) 2
29Andrea Baroni-([0],1,0,0) 1
30Marco Bellini-([-],-,1,0) 1
31Alessandro Novello-([-],0,0,1) 1
32Alessandro Corazza-(0,0,[-],0) 0
33Luca RavazzoloM.C. Olimpia Terenzano ([0],0,0,-) 0
34Nicola RoversoAS Abato KLM Badia Calavena ([-],0,-,-) 0






2004

Lonigo – 1 maj, Giavera del Montello (anulowano) – 8 maj, Lonigo – 18 wrzesień, Terenzano – 19 wrzesień.

Uwaga ! Dwa najgorsze wyniki zostały odrzucone.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Emiliano SanchezArgentyna(25,16,25) 50
2Simone TerenzaniM.C. Olimpia Terenzano (10,25,20) 45
3Andrea MaidaM.C. Olimpia Terenzano(16,20,14) 36
3Paolo Salvatelli-(20,14,16) 36
5Christian MiotelloM.C. Giavere del Montello (14,11,12) 26
6Alessandro Milanese-(9,13,11) 24
7Massimo ZambonM.C. Lonigo (12,12,8) 24
8Mattia CarpaneseM.C. Giavere del Montello (-,8,13) 21
9Guglielmo FranchettiM.C. Olimpia Terenzano (6,9,9) 20
10Simone TadielloM.C. Lonigo (8,7,10) 18
11Alessandro Dalla ValleM.C. Giavere del Montello (18,-,-) 18
12Mauro Castiglioni-(-,10,7) 17
13Marco GregnaninAS Abato KLM B.Calavena (13,-,-) 13
14Mario Marzotto-(1,5,6) 11
15Andrea MaestrelliAS Abato KLM B.Calavena (5,4,-) 9
16Daniele TessariM.C. Lonigo (-.9,-) 9
17Jonatha Seren-(-,3,5) 8
18Massimo Mora-(7,-,-) 7
19Simone MuratelliM.C. Lonigo (6,-,-) 6
20Maurizio Bettali-(4,1,-) 5
21Daniele Pizzolato-(2,-,2) 4
21Alessandro Novello-(-,-,4) 4
23Michele Bizzi-(3,-,-) 3
23Pierpaolo Scagnetti-(-,-,3) 3
24Andrea BaroniAS Abato KLM B.Calavena (-,2,-) 2






2005

5 rund: Lonigo - 1 maj, Giavera del Montello - 5 czerwiec, Terenzano - 2 lipiec, Terenzano - 18 wrzesień, Lonigo - 23 październik.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Emiliano SanchezArgentyna(11,25,16,25,13) 79
2Mattia Carpanese-(13,18,18,6,25) 74
3Simone Terenzani-(8,20,25,11,11) 67
4Andrea Maida-(16,13,13,11,20) 62
5Alessandro Milanese-(18,11,13,13,11) 55
6Christian Miotello-(7,13,8,16,16) 53
7Daniele Tessari-(6,16,11,8,7) 42
8Alessandro Dalla Valle-(11,7,-,8,13) 39
9Paolo Salvatelli-(25,11,-,-,-) 36
10Marco Gregnanin-(4,6,8,13,8) 35
11Simone Tadiello-(5,7,11,6,8) 32
12Massimo Zambon-(20,8,-,-,-) 28
13Gugliemo Franchetti-(7,8,-,7,5) 27
14Alessandro Novello-(5,5,5,5,6) 21
15Mauro Castiglioni-(-,6,7,5,1) 19
16Denis Tessari-(2,3,7,4,1) 16
17Daniele Pizzolato-(3,5,3,4,4) 16
18Mario Marzotto-(3,3,6,3,3) 15
19Mario Andriolo-(4,4,5,1,-) 14
20Andrea Baroni-(1,-,4,3,6) 14
21Pierpaolo Scagnetti-(1,1,6,2,) 10
22Lorenzo Franchetti-(2,4,-,2,2) 10
23Maurizio Bettali-(-,-,4,-,4) 8
24Massimo Mora-(6,-,-,-,-) 6
25Francesco Barbetta-(-,2,3,-,-) 5
26Michele Bizzi-(-,-,-,-,5) 5
27Roberto Zinutti-(-,2,2,-,-) 4
28Silvano Soattin-(-,-,2,-,-) 2
29Jonatha Seren-(-,1,-,-,-) 1
30Jernej KolenkoSłowenia(-,-,,20,18) 38NK
31Manuel HauzingerAustria(-,-,20,7,-) 27NK
32Joachim KugelmannNiemcy(-,-,-,18,-) 18NK
33Zdenek Simota IICzechy(13,-,-,-,-) 13NK
34Robert MikołajczakPolska(8,-,-,-,-) 8NK
35Filip SiteraCzechy(-,-,-,-,7) 7NK
36Zdenek SuranskyCzechy(-,-,-,-,3) 3NK
37Mathieu RougyFrancja(-,-,-,-,2) 2NK






2006

3 rundy: Lonigo - 25 kwiecień, Terenzano - 10 czerwiec, Lonigo - 16 wrzesień.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mattia Carpanese-- 68
2Simone Terenzani-- 62
3Andrea MaidaMC Olimpia Terenzano - 59
4Daniele Tessari-- 48
5Cristian Miotello-- 34
6Simone Tadiello-- 34
7Joachim KugelmannNiemcy- 30
8Alessandro Dalla Valle-- 26
9Denis Tessari-- 26
10Andrea Baroni-- 21
11Guglielmo Franchetti-- 20
12Daniele Pizzolato-- 16
13Alessandro Novello-- 16
14Marco Gregnanin-- 14
15Mario Marzatto-- 14
16Mattia Tadiello-- 14
17Alessandro Milanese-- 12
18Richard SpeiserNiemcy- 11
19Christoph DemmelNiemcy- 10
20Mario Andriolo-- 9
21Federico Stevanini-- 6
22Michele Bizzi-- 4






2007

3 rundy: Lonigo - 13 maj (13.05), Giavera del Montello - 29 wrzesień (29.09) (odwołana z powodu złej pogody), Terenzano - 21 październik (21.10).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mattia CarpaneseMC Lonigo (25,-,25) 50
2Andrea MaidaMC Olimpia Terenzano (22,-,20) 42
3Guglielmo FranchettiMC Olimpia Terenzano (20,-,22) 42
4Marco GregnaninASM Abato KLM Badia Calavena (18,-,18) 36
5Alessandro MilaneseMC LaFavorita Sarego (14,-,16) 30
6Andrea BaroniMC Team Titano Montello (12,-,12) 24
7Cristian MiotelloMC Lonigo (11,-,10) 21
8Alessandro NovelloMC Team Titano Montello (9,-,9) 18
9Daniele TessariMC Lonigo (16,-,-) 16
10Mario Marzotto-(8,-,6) 14
11Stefano MazzaliMC Team Titano Montello (7,-,7) 14
12Mattia Tadiello-(-,-,14) 14
13Mattia CavicchioliMC Team Titano Montello (5,-,8) 13
14Simone TadielloMC Lonigo (-,-,11) 11
15Michele BizziASM Abato KLM Badia Calavena (10,-,-) 10
16Federico Stevanini-(6,-,-) ) 6
17Rolando Balbi-(-,-,5) 5
18Mario Andriolo-(4,-,-) 4
19Silvano Soattin-(-,-,4) 4
21Richard SpeiserNiemcy- (0 [13+1],-)
22Joachim KugelmannNiemcy- (0 [11+3],-)
23Tobias LinderNiemcy- (0 [6],-)
24Francesco BarbettaWłochy, lic. czeska- (0 [3],-)

Lonigo - 13 maj (13.05).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mattia CarpaneseMC Lonigo(1,3,3,2,3) (25) 12+4
2Joachim KugelmannNiemcy(3,ef,2,3,3) (0) 11+3
3Andrea MaidaMC Olimpia Terenzano(3,3,3,3,1) (22) 13+2
4Richard SpeiserNiemcy(2,2,3,3,3) (0) 13+1
5Guglielmo FranchettiMC Olimpia Terenzano(3,3,2,3,2) (20) 13+d
6Marco GregnaninASM Abato KLM Badia Calavena(3,3,2,1,2) (18) 11
7Daniele TessariMC Lonigo(0,2,3,2,3) (16) 10
8Alessandro MilaneseLa Favorita Sarego(2,2,2,2,0) (14) 8
9Tobias LinderNiemcy(1,2,1,0,2) (0) 6
10Andrea BaroniMC Team Titano Monetello(2,1,1,2,d) (12) 6
11Christian MiotelloMC Lonigo(1,1,1,1,2) (11) 6
12Michele BizziASM Abato KLM Badia Calavena(2,1,d,1,1) (10) 5
13Alessandro NovelloMC Team Titano Monetello(d,1,0,0,1) (9) 2
14Mario MarzottoMC Team Titano Monetello(0,0,1,d,1) (8) 2
15Stefano MazzaliMC Team Titano Monetello(1,0,0,1,d) (7) 2
16Federico Stefanini(0,d,0,0,0) (6) 0
17Mattia CavicchioliMC Team Titano Monetello() (5) nsR
18Mario Andriolo() (4) nsR

Terenzano - 21 październik (21.10).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mattia CarpaneseMC Lonigo(1,3,3,2,3) (25) 10+3
2Guglielmo FranchettiMC Olimpia Terenzano(3,3,2,3,2) (22) 12+2
3Andrea MaidaMC Olimpia Terenzano(3,3,3,3,1) (20) 14+1
4Marco GregnaninASM Abato KLM Badia Calavena(2,2,3,3,3) (18) 14+0
5Alessandro MilaneseLa Favorita Sarego(3,d,2,3,3) (16) 10
6Mattia TadielloMC Lonigo(3,3,2,1,2) (14) 10
7Andrea BaroniMC Team Titano Monetello(0,2,3,2,3) (12) 10
8Simone TadielloMC Lonigo(2,2,2,2,0) (11) 9
9Christian MiotelloMC Lonigo(1,2,1,0,2) (10) 7
10Alessandro NovelloMC Team Titano Monetello(2,1,1,2,d) (9) 6
11Mattia CavicchioliMC Team Titano Monetello(1,1,1,1,2) (8) 6
12Stefano MazzaliMC Team Titano Monetello(2,1,d,1,1) (7) 3
13Francesco BarbettaWłochy, lic. czeska(d,1,0,0,1) (0) 3
14Mario MarzottoMC Team Titano Monetello(0,0,1,d,1) (6) 3
15Rolando Balbi(1,0,0,1,d) (5) 0
16Silvano Soattin(0,d,0,0,0) (4) 0





2008

2 rundy: Lonigo - 12 kwiecień (12.04), Terenzano - 21 wrzesień (21.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mattia CarpaneseMC Lonigo(25,25) 50
2Mattia TadielloMC Olimpia Terenzano(22,20) 42
3Andrea MaidaMC Olimpia Terenzano (20,22) 42
4Alessandro MilanesseLa Favorita Sarego(18,18) 36
5Marco GregnaninASM Abato(16,16) 32
6Daniele TessariMC Lonigo(12,12) 24
7Massimo ZambonPedemontano(10,14) 24
8Alessandro NovelloMC Lonigo(9,8) 17
9Jonatha SerenMontagnanese(7,9) 16
10Mattia CavicchioliTrecenta(8,7) 15
11Massimo MoraLa Favorita Sarego(14,-) 14
12Mario MarzottoMC Lonigo(6,6) 12
13Cristian MiotelloMC Lonigo(11,-) 11
14Simone TadielloMC Lonigo(,-,11) 11
15Maurizio BettaliASM Abato(5,-) 5
16Pierpaolo ScagnettiMC Lonigo(,-,5) 5
17Frederico StevaniniBergantino(4,-) 4
18Stefano MazzaliTrecenta(3,-) 3
19Andrea BaroniMC Olimpia Terenzano(,-,3) 3
20Giovanni BoggianMontagnanese(,-,2) 2
21Antonin GallianiCzechy(0 [12+1],0 [7]) 0
22Joachim KugelmannNiemcy(0 [10],-) 0
23Francesco BarbettaWłochy, lic. czeska(-,0 [2]) 0

Lonigo - 12 kwiecień (12.04).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mattia CarpaneseMC Lonigo(3,3,3,2,3) (25) 14+3
2Mattia TadielloMC Olimpia Terenzano(3,1,1,3,3) (22) 11+2
3Antonin GallianiCzechy(2,2,2,3,3) (0) 12+1
4Andrea MaidaMC Olimpia Terenzano(3,2,t,3,3) (20) 11+w
5Alessandro MilaneseLa Favorita Sarego(2,2,3,3,1) (18) 11
6Marco GregnaninASM Abato(2,3,3,w,2) (16) 10
7Massimo MoraLa Favorita Sarego(3,1,2,2,2) (14) 10
8Joachim KugelmannNiemcy(2,3,2,1,2) (0) 10
9Daniele TessariMC Lonigo(1,0,2,2,2) (12) 7
10Christian MiotelloMC Lonigo(1,3,0,1,0) (11) 5
11Massimo ZambonPedemontano(1,0,3,0,1) (10) 5
12Alessandro NovelloMC Lonigo(0,1,1,2,1) (9) 5
13Mattia CavicchioliTrecenta(1,2,1,0,0) (8) 4
14Jonatha SerenMontagnanese(d,1,0,u,1) (7) 2
15Mario MarzottoMC Lonigo(0,0,0,1,0) (6) 1
16Maurizio BettaliASM Abato(0,1) (5) 1R
17Federico StevaniniBergantino(0,0,0) (4) 0R
18Stefano MazzaliTrecenta(w,0,0,0,0) (3) 0

Terenzano - 21 wrzesień (21.09).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mattia CarpaneseMC Lonigo(2,3,3,3,3) (25) 14+3
2Andrea MaidaMC Olimpia Terenzano(3,2,3,2,3) (22) 13+2
3Mattia TadielloMC Olimpia Terenzano(w,3,3,3,2) (20) 11+1
4Alessandro MilaneseLa Favorita Sarego(3,2,2,3,2) (18) 12+0
5Marco GregnaninASM Abato(3,3,w,1,3) (16) 10
6Massimo ZamgonPedemontano(2,1,2,2,3) (14) 10
7Daniele TessariMC Lonigo(2,2,2,2,2) (12) 10
8Simone TadielloMC Lonigo(1,3,1,3,1) (11) 9
9Antonin GallianiCzechy(3,1,2,1,0) (0) 7
10Jonatha SerenMontagnanese(1,2,3,d,0) (9) 6
11Alessandro NovelloMC Lonigo(1,1,1,0,2) (8) 5
12Mattia CavicchioliTrecenta(t,d,w,2,1) (7) 3
13Mario MarzottoMC Lonigo(0,1,1,0,1) (6) 3
14Pierpaolo ScagnettiMC Lonigo(1,1,1) (5) 3R
15Francesco BarbettaWłochy, lic. czeska(2,d,0,-,-) (0) 2
16Andrea BaroniMC Olimpia Terenzano(0,0,1,1,d) (3) 2
17Giovanni BoggianMontagnanese(0,0,0,d,0) (2) 0





2009

5 rund: Giavera del Montello - 1 czerwiec (01.06), Terenzano - 21 czerwiec (21.06), Lonigo - 11 lipiec (11.07), Gaivera del Montello - 3 październik (03.10), Lonigo - 10 październik (10.10).

Zawodnikom włoskim, którzy przegrali bezpośrednio z żużlowcami zagranicznymi przyznano dodatkowe punkty.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Guglielmo FranchettiMC Lonigo(25,18,22,25,18) 111
2Mattia CarpaneseMC La Favorita(22,20,25,22,25) 107
3Andrea MaidaMC Olimpia Terenzano (8?,25,20,20,22) 95
4Alessandro MilaneseMC Lonigo(18,22,8,16,14) 80
5Simone TadielloMC Lonigo(14,14,16,11,12) 72
6Alessandro NovelloMC Lonigo(16,11,11,9,8) 57
7Mattia TadielloMC Lonigo(-,16,22,-,16) 54
8Andrea BaroniMC Cialtroni(12,10,10,10,10) 54
9Marco GregnaninMC Abato(-,-,14,12,20) 48
10Mattia CavicchioliMC Abato(9,8,9,8,11) 48
11Jonatha SerenMC Lonigo(11,7,12,7,7) 46
12Mario MarzottoMC Lonigo(8,9,6,5,6) 38
13Massimo ZambonFree racing T(20,12,-,-,-) 32
14Lorenzo FranchettiMC Abato(-,-,3,6,9) 22
15Pierpaolo ScagnettiMC Olimpia(-,6,1,2,-) 15
16Federico StevaniniPastorelli(-,5,2,4,-) 14
17Maurizio Bettali-(-,-,4,-,-) 6
18Milen ManewBułgaria(10,10,7,14,-) 41RT
19Sandor TihanyiWęgry(-,-,-,18,-) 18RT
20Xavier MuratetFrancja(-,-,5,-,-) 5RT

Giavera del Montello - 1 czerwiec (01.06).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Guglielmo FranchettiMC Lonigo(3,3,3,3,2) (25) 14+3
2Mattia CarpaneseMC La Favorita Sarego(2,3,3,2,3)