Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 1978-2012

Indywidualne Mistrzostwa Europy na torze trawiastym
(Individual Grass Track European Championship)
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare
Rok
(Year)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
1978Chris BaybuttWielka BrytaniaFinał
1978Skjold LarsenDaniaPółfinał
1978Don GoddenWielka BrytaniaPółfinał
1979Gerald ShortWielka BrytaniaFinał
1979Tormod LangliNiemcyPółfinał
1979Franz KolbeckNiemcyPółfinał
1979Chris MortonWielka BrytaniaPółfinał
1980Willi StauchRFNFinał
1980Sture LindblomSzwecjaPółfinał
1980Les CollinsWielka BrytaniaPółfinał
1980Simon WiggWielka BrytaniaPółfinał
1981Neil FarnishWielka BrytaniaFinał
1981Skjold LarsenDaniaPółfinał
1981Tony BriggsNowa ZelandiaPółfinał
1981Gunther BraklandRFNRunda Kwalifikacyjna
1981Steve SchofieldWielka BrytaniaRunda Kwalifikacyjna
1981Harm HorstedeHolandiaRunda Kwalifikacyjna
1982Jeremy DoncasterWielka BrytaniaFinał
1982Christian BrandtRFNPółfinał
1982Jeremy DoncasterWielka BrytaniaPółfinał
1982Sjoerd DijkemaHolandiaRunda Kwalifikacyjna
1982Sture LindblomSzwecjaRunda Kwalifikacyjna
1982Christian BrandtRFNRunda Kwalifikacyjna
1983Christian BrandtRFNFinał
1983Jeremy DoncasterWielka BrytaniaPółfinał
1983Clayton WilliamsWielka BrytaniaPółfinał
1983Steve SchofieldWielka BrytaniaRunda Kwalifikacyjna
1983Tommy BrochDaniaRunda Kwalifikacyjna
1984Martin HagonWielka BrytaniaFinał
1984Hartmut SchaferRFNPółfinał
1984Harm HorstedeHolandiaPółfinał
1984Michael DatzmannRFNRunda kwalifikacyjna
1984Vaclav VernerCzechosłowacjaRunda kwalifikacyjna
1985Clayton WilliamsWielka BrytaniaFinał
1985Steve SchofieldWielka BrytaniaPółfinał
1985Simon CrossWielka BrytaniaPółfinał
1985Tommy BrochDaniaRunda kwalifikacyjna
1986Simon CrossWielka BrytaniaFinał
1986Joachim ReitzelRFNPółfinał
1986Rob DolmanWielka BrytaniaPółfinał
1986Konrad OberauerRFNPółfinał
1987Roman MatousekCzechosłowacjaFinał
1987Christian ReitHolandiaPółfinał
1987Kent NoerDaniaPółfinał
1987Will JamesWielka BrytaniaRunda kwalifikacyjna
1988Frank KehlenbeckRFNFinał
1988Kent NoerDaniaPółfinał
1988Joachim ReitzelRFNPółfinał
1988Georg LimbrunnerRFNRunda kwalifikacyjna
1989Robert BarthRFNFinał
1989John BostinWielka BrytaniaPółfinał
1989Robert BarthRFNPółfinał
1989Thierry HilaireFrancjaRunda kwalifikacyjna
1989Bennie TogersenDaniaRunda kwalifikacyjna
1990Robert BarthRFNFinał
1990Helmut ZapfRFNPółfinał
1990Robert BarthRFNPółfinał
1990Vaclav MilikCzechosłowacjaRunda kwalifikacyjna
1990Robert BarthRFNRunda wstępna
1990Robert BarthRFNRunda kwalifikacyjna
1991Rif SaitgariejewRosjaFinał
1991Thomas DiehrNiemcyPółfinał
1991David OchockiFrancjaPółfinał
1991Thomas DiehrNiemcyRunda Kwalifikacyjna
1991Helmut ZapfNiemcyRunda Kwalifikacyjna
1991Tommy LindgrenSzwecjaRunda Kwalifikacyjna
1992Anne Van Der HelmHolandiaFinał
1992Kent NoerDaniaPółfinał
1992Oleg KurguskinRosjaPółfinał
1992Kent NoerDaniaRunda Kwalifikacyjna
1993Richard MussonWielka BrytaniaFinał
1993Massimo MoraWłochyPółfinał
1993David OchockiFrancjaPółfinał
1993Rias CazemierHolandiaRunda Kwalifikacyjna
1993David OchockiFrancjaRunda Kwalifikacyjna
1994Robert BarthNiemcyFinał
1994Walter ScherwitzkiNiemcyPółfinał
1994Bernd DienerNiemcyPółfinał
1994Paul HurryWielka BrytaniaRunda Kwalifikacyjna
1994Robert BarthNiemcyRunda Kwalifikacyjna
1995Kelvin TatumWielka BrytaniaFinał
1995Kelvin TatumWielka BrytaniaPółfinał
1995Egon MullerNiemcyPółfinał
1995Steve SchofieldWielka BrytaniaRunda Kwalifikacyjna
1995Kelvin TatumWielka BrytaniaRunda Kwalifikacyjna
1995Egon MullerNiemcyRunda Kwalifikacyjna
1996Steve JohnstonAustraliaFinał
1996Steve SchofieldWielka BrytaniaPółfinał
1996Uppie BosHolandiaPółfinał
1996Steve SchofieldWielka BrytaniaRunda Kwalifikacyjna
1996Massimo MoraWłochyRunda Kwalifikacyjna
1996Matthias KrogerNiemcyRunda Kwalifikacyjna
1998Zdenek SchneiderwindCzechyFinał
1998Christophe DubernardFrancjaPółfinał
1999Bernd DienerNiemcyFinał
1999Maik GroenHolandiaPółfinał
1999Uppie BosHolandiaPółfinał
1999Wołodymyr TrofymowUkrainaRunda Kwalifikacyjna
2000Zdenek SchneiderwindCzechyFinał
2000Joonas KylmakorpiFinlandiaPółfinał
2000Zdenek SchneiderwindCzechyPółfinał
2001Maik GroenHolandiaFinał
2001Bernd DienerNiemcyPółfinał
2001Paul HurryWielka BrytaniaPółfinał
2002Sirg SchutzbachNiemcyFinał
2002Maik GroenHolandiaPółfinał
2002Theo PijperHolandiaPółfinał
2003Gerd RissNiemcyFinał
2003Zdenek SchneiderwindCzechyPółfinał
2003Theo PijperHolandiaPółfinał
2004Theo PijperHolandiaFinał
2004Kelvin TatumWielka BrytaniaPółfinał
2004Zdenek SchneiderwindCzechyPółfinał
2005Paul HurryWielka BrytaniaFinał
2005Andrew AppletonWielka BrytaniaPółfinał
2005Gerd RissNiemcyPółfinał
2005Enrico JanoschkaNiemcyPółfinał
2006Stephan KattNiemcyFinał
2006Stephan KattNiemcyPółfinał
2006Theo PijperHolandia (lic.francuska)Półfinał
2006Dirk FabriekHolandiaPółfinał
2007Theo PijperHolandia (lic.francuska)Finał
2007Stephan KattNiemcyPółfinał
2007Theo PijperHolandia (lic.francuska)Półfinał
2007Andrew AppletonWielka BrytaniaPółfinał
2008Stephane TresarrieuFrancjaFinał
2008Daniel RathNiemcyPółfinał
2008Jannick De JongHolandiaPółfinał
2008Dirk FabriekHolandiaPółfinał
2009Stephan KattNiemcyFinał
2009Stephan KattNiemcyPółfinał
2009Dirk FabriekHolandiaPółfinał
2009Matthias KrogerNiemcyPółfinał
2010Andrew AppletonWielka BrytaniaFinał
2010Jerome LespinasseFrancjaPółfinał
2010Jorg TebbeNiemcyPółfinał
2010Stephan KattNiemcyPółfinał
2011Martin SmolinskiNiemcyFinał
2011Andrew AppletonWielka BrytaniaPółfinał
2011Stephan KattNiemcyPółfinał
2011Martin SmolinskiNiemcyPółfinał
2012Stephan KattNiemcyFinał
2012Stephan KattNiemcyPółfnał
2012Stephane TresarrieuFrancjaPółfnał
2013Jannick De JongHolandiaFinał

1978

Hereford (Wielka Brytania) - 23 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Chris BaybuttWielka Brytania- 30
2Franz KolbeckNiemcy- 24
3Don GoddenWielka Brytania- 23
4Trevor BanksWielka Brytania- 19
5Mike BeaumontWielka Brytania- 19
6Peter LampenauerNiemcy- 18
7Skjold LarsenDania- 18
8Peter CollinsWielka Brytania- 15
9Ab De GrootHolandia- 14
10Roelof ThijsHolandia- 14
11Hans Von WeyheNiemcy- 12
12Danny BarberWielka Brytania- 11
13Tjalle ReitsmaHolandia- 9
14Jan Holm NielsenDania- 6
15Jorgen JohansenDania- 6
16Jurgen GoldsteinNiemcy- 1
17Sture LindblomSzwecja- 0

Stadskanaal (Holandia) - 14 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Skjold LarsenDania- 30
2Franz KolbeckNiemcy- 25
3Sture LindblomSzwecja- 23
4Trevor BanksWielka Brytania- 21
5Tjalle ReitsmaHolandia- 19
6Danny BarberWielka Brytania- 19
7Ab De GrootHolandia- 18
8Jan Holm NielsenDania- 17
9Gonnes BosHolandia- 12
10Thede DorscherNiemcy- 10
11Mike GarradWielka Brytania- 9
12Hans JohanssonSzwecja- 7
13Hakan StormFinlandia- 4
14Reijo KoskiFinlandia- 3
15Max MorfSzwajcaria- 1
16Waldemar BacikNiemcy- 0

Artigues de Lussac (Francja) - 14 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Don GoddenWielka Brytania- 27
2Peter LampenauerNiemcy- 24
3Mike BeaumontWielka Brytania- 24
4Jurgen GoldsteinNiemcy- 24
5Roelof ThijsHolandia- 22
6Hans Von WeyheNiemcy- 19
7Jorgen JohansenDania- 18
8Henk JanssenHolandia- 15
9Bernard TisonFrancja- 14
10Nils O. HaraldsenNorwegia- 12
11Alex TaudtmannAustria- 9
12Christian AlbertiniFrancja- 7
13Felix WeissSzwajcaria- 7
14Christophe MartinFrancja- 6
15Walter ElefantAustria- 6
16Raoul SchlitzHolandia- 3


1979

Assen (Holandia) - 22 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gerald ShortWielka Brytania- 20
2Gunther BracklandRFN- 18
3Tjalle ReitsmaHolandia- 18
4John BritcherWielka Brytania- 17
4Tormod LangliNorwegia- 17
6Chris MortonWielka Brytania- 14
7Les CollinsWielka Brytania- 11
8Skjold LarsenDania- 10
9Finn LundalDania- 10
10Franz KolbeckRFN- 9
11Graham HurryWielka Brytania- 8
12Jorgen JohansenDania- 7
13Roelof ThijsHolandia- 7
14Ewald ScheeleRFN- 6
15Ab De GrootHolandia- 3
16Hans JohanssonSzwecja- 2
17Ilkka TeromaaFinlandia- 2
18Giuseppe BrizzolariWłochy- 1

Damme (RFN) - 13 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tormod LangliNiemcy- 19
2Gerald ShortWielka Brytania- 19
3Gunther BracklandNiemcy- 13
4Graham HurryWielka Brytania- 13
5Ewald ScheeleNiemcy- 13
6John BritcherWielka Brytania- 12
7Sture LindblomSzwecja- 12
8Jaco De WinterHolandia- 10
9Trevor BanksWielka Brytania- 9
10Wolfgang ZuckNiemcy- 9
11Henk JanssenHolandia- 9
12Rolf SundbergSzwecja- 9
13Stefan HjortSzwecja- 6
14Theo Van BreeBelgia- 4
15Willy HayenBelgia- 4
16Nils O. HaraldsenNiemcy- 2
17Roger JaemersBelgia- 1
18Jon LangsholtNorwegia- 0

Bad Waldsee (RFN) - 13 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Franz KolbeckNiemcy- 19
2Skjold LarsenDania- 18
3Finn LondalDania- 16
4Hans JohanssonFinlandia- 13
5Ilkka TeromaaSzwecja- 11
6Roland DukeWielka Brytania- 11
7Danny BarberWielka Brytania- 11
8Hubert SchollhornNiemcy- 10
9Karl Erik KlasessonSzwecja- 10
10Hans Werner KlausNiemcy- 9
11Sjoerd DijkemaHolandia- 8
12Tony StegglesWielka Brytania- 7
13Hubert DienerNiemcy- 6
14Freddie DostHolandia- 4
15Raoul SchlitzHolandia- 4
16Felix WeissSzwajcaria- 3
17Roman SchweigerAustria- 3
18Hakan StormFinlandia- 0

Artigues de Lussac (Francja) - 13 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Chris MortonWielka Brytania- 19
2Les CollinsWielka Brytania- 18
3Dave MortonWielka Brytania- 18
4Giuseppe BrizzolariWłochy- 16
5Hartmut SchaferNiemcy- 14
6Jorgen JohansenDania- 13
7Torben TerkilsenDania- 12
8Josef MaucherNiemcy- 10
9Barend Van UffelenHolandia- 10
10Wim De HaasHolandia- 9
11Christian AlbertiniFrancja- 7
12Mario AndrioloWłochy- 5
13Francis FranzonFrancja- 4
14Jean Pierre RegniezFrancja- 3
15Willi StauchNiemcy- 2
16Jean Paul PaulyNiemcy- 2
17Jean Paul PhilippotFrancja- 0
18Alex TaudtmannAustria- 0


1980

Bad Waldsee (RFN) - 13 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Willi StauchRFN- 25
2Gerald ShortWielka Brytania- 21
3Sture LindblomSzwecja- 21
4Trevor BanksWielka Brytania- 18
5Les CollinsWielka Brytania- 15
6Skjold LarsenDania- 13
7Roelof ThijsHolandia- 11
8Ilkka TeromaaFinlandia- 9
9Josef MaucherRFN- 8
10Steen RasmussenDania- 7
11Gunther BracklandRFN- 7
12Ab De GrootHolandia- 6
13Hans JohanssonSzwecja- 4
14Wim de HaasHolandia- 4
15Karl Erik ClaessonSzwecja- 1
16Franz KolbeckRFN- 0
17Simon WiggWielka Brytania- 0
18Franz KolbeckRFN- 0

Stadskannal (Holandia) - 26 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sture LindblomSzwecja- 18
2Iikka TeromaaFinlandia- 18
3Roelof ThijsHolandia- 16
4Skjold LarsenDania- 15
5Ab de GrootHolandia- 13
6Tjalle ReitsmaHolandia- 11
7Josef MaucherRFN- 10
8Sjoerd DijkemaHolandia- 10
9John BritcherWielka Brytania- 8
10Rob SmithWielka Brytania- 8
11Wilfried HendrickxBelgia- 7
12Tommy NilssonSzwecja- 6
13Hubert SchollhornRFN- 5
14Alan GardnerWielka Brytania- 4
15Christian AlbertiniFrancja- 4
16Jan JacobsenNorwegia- 2
17Finn LondalDania- 1
18Kjell GimreNorwegia- 1

Artigues de Lussac (Francja) - 18 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Les CollinsWielka Brytania- 18
2Willi StauchHolandia- 18
3Hans JohanssonSzwecja- 18
4Dave MortonWielka Brytania- 15
5Trevor BanksWielka Brytania- 15
6Karl Erik KlaessonSzwecja- 14
7Franz KolbeckRFN- 12
8Jorgen JohansenDania- 9
9Siegfried EderAustria- 9
10Chris BaybuttWielka Brytania- 8
11Jean Paul PhilippotFrancja- 7
12Serge DuchampsFrancja- 6
13Fausto BirbiniWłochy- 5
14Stefan DeserRFN- 4
15Anton WannasekAustria- 2
16Klaus Dieter LoofRFN- 2
17Willy HayenBelgia- 1
18Jean Jacques CoulangesFrancja- 1

Damme (RFN) - 11 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Simon WiggWielka Brytania- 20
2Gerald ShortWielka Brytania- 19
3Wim de HaasHolandia- 16
4Steen RasmussenDania- 15
5Gunther BraklandRFN- 12
6Wolfgang ZuckRFN- 12
7Patrice BlondyFrancja- 11
8Simon WebbWielka Brytania- 11
9Thede DorscherRFN- 11
10Barend van UffelenHolandia- 10
11Karl Heinz WankeRFN- 7
12Tommy BrochDania- 5
13Felix WeissSzwajcaria- 5
14Stefan HjortSzwecja- 4
15Rolf SundbergSzwecja- 4
16Veijo TuoriniemiFinlandia- 2
17Lasse JuritzenNorwegia- 1
18Theo van BreeBelgia- 0


1981

Artigues de Lussac (Francja) - 13 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Neil FarnishWielka Brytania- 24
2Bernie LeighWielka Brytania- 19
3Skjold LarsenDania- 17+5
4Harm HorstedeHolandia- 17+4
5Heinrich DienerRFN- 15
6Gunter BunningRFN- 14
7Mike BeaumontWielka Brytania- 10
8Hylke DijkemaHolandia- 9
9Sture LindblomSzwecja- 7
10Gunther BracklandRFN- 6
11Tjalle ReitsmaHolandia- 6
12Bernard TisonFrancja- 5
13Giuseppe BrizzolariWłochy- 4
14Edgar StangelandNorwegia- 4
15Martin GoodwinWielka Brytania- 4
16Ab De GrootHolandia- 3
17Christian AlbertiniFrancja- 3
18Tommy BrockDania- 0

Stadskanaal (Holandia) - 8 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Skjold LarsenDania- 18
2Neil FarnishWielka Brytania- 17
3Edgar StangelandNorwegia- 17
4Harm HorstedeHolandia- 15
5Ab de GrootHolandia- 13
6Sture LindblomSzwecja- 12
7Heinrich DienerRFN- 10
8Tjalle ReitsmaHolandia- 10
9Steve SchofieldWielka Brytania- 10
10Wim de HaasHolandia- 8
11Gunther KernRFN- 8
12Chris BaybuttWielka Brytania- 7
13Barend van UffelenHolandia- 6
14Roelof ThijsHolandia- 5
15Finn LondalDania- 4
16Steen RasmussenDania- 3
17Olli TurkiaFinlandia- 3
18Mike GarradWielka Brytania- 0

Damme (RFN) - 8 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tony BriggsNowa Zelandia- 20
2Gunther BraklandRFN- 14
3Mike BeaumontWielka Brytania- 13
4Gunther BunningRFN- 13
5Martin GoodwinWielka Brytania- 13
6Giuseppe BrizzolariWłochy- 13
7Tommy BrochDania- 12
8Bernie LeighWielka Brytania- 12
9Hylke DijkemaHolandia- 12
10Jorgen JohansenDania- 9
11Stephan FaathRFN- 8
12Christian AlbertiniFrancja- 8
13Roel van der ScheerHolandia- 7
14Graham HurryWielka Brytania- 4
15Kjell GimreNorwegia- 3
16Franz KolbeckRFN- 2
17Serge DuchampsFrancja- 1
18Robert FunkAustria- 1

Apen (RFN) - 3 maj

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gunther BraklandRFN- 18
2Mike BeaumontWielka Brytania- 18
3Tommy BrochDania- 17
4Gunther BunningRFN- 15
5Graham HurryWielka Brytania- 12
6Jorgen JohansenDania- 12
7Gunther WallaAustria- 11
8Stephan FaathRFN- 10
9Martin GoodwinWielka Brytania- 10
10Christian AlbertiniFrancja- 9
11Walter HirthRFN- 7
12Willy HayenBelgia- 6
13Rolf SundbergSzwecja- 5
14Nils O. HaraldsenNorwegia- 3
15Roger JaemersBelgia- 3
16Bernt PerssonSzwecja- 3
17Jan JacobsenNorwegia- 2
18Walter ElefantAustria- 1

Altotting (RFN) - 3 maj

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Roel van der ScheerHolandia- 18
2Bernie LeighWielka Brytania- 16
3Tony BriggsNowa Zelandia- 15
4Hylke DijkemaHolandia- 14
5Giuseppe BrizzolariWłochy- 14
6Serge DuchampsFrancja- 13
7Robert FunkAustria- 11
8Franz KolbeckRFN- 11
9Peter LempenauerRFN- 10
10Kjell GimreNorwegia- 9
11Manfred TriskoAustria- 8
12Karl Erik KlaessonSzwecja- 6
13Hans JohanssonSzwecja- 4
14Anton WannasekAustria- 4
15Josef MaucherRFN- 4
16Jeremy DoncasterWielka Brytania- 4
17Francesco BarbettaWłochy- 0
18Erich DomanicsRFN- 0

Wertle (RFN) - 26 kwiecień

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Steve SchofieldWielka Brytania- 18
2Skjold LarsenDania- 17
3Finn LondalDania- 16
4Edgar StangelandNorwegia- 15
5Heinrich DienerRFN- 14
6Tjalle ReitsmaHolandia- 13
7Roelof ThijsHolandia- 13
8Neil FarnishWielka Brytania- 12
9Gunther KernRFN- 9
10Dave MortonWielka Brytania- 8
11Jürgen GollRFN- 8
12Tapio LeppamakiFinlandia- 6
13Gert CarlssonSzwecja- 4
14Timo SinkkonenFinlandia- 4
15Asko SorvoFinlandia- 2
16Jean Paul PaulyFrancja- 2
17Lasse JuritzenNorwegia- 2
18Kent PetterssonSzwecja- 1

Balkbrug (Holandia) - 20 kwiecień

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Harm HorstedeHolandia- 20
2Barend van UffelenHolandia- 17
3Sture LindblomSzwecja- 15
4Wim de HaasHolandia- 13
5Ab de GrootHolandia- 12
6Mike GarradWielka Brytania- 12
7Steen RasmussenDania- 11
8Olli TurkiaFinlandia- 11
9Chris BaybuttWielka Brytania- 10
10Freddie DostHolandia- 10
11Wolfgang ZuckRFN- 9
12Wilfried HendrickxBelgia- 6
13Graham FiddyWielka Brytania- 4
14Veijo TuoriniemiFinlandia- 3
15Jaco de WinterHolandia- 3
16Gonnes BosHolandia- 3
17Lars B. HansenDania- 1
18Hakan StormFinlandia- 0

1982

Damme (RFN) - 8 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jeremy DoncasterWielka Brytania- 25
2Mike BeaumontWielka Brytania- 20
3Josef MaucherRFN- 19
4Harm HorstedeHolandia- 17
5Steve SchofieldWielka Brytania- 15
6Christian BrandtRFN- 14
7Konrad OberauerRFN- 12
8Martin HagonWielka Brytania- 10
9Vaclav VernerCzechosłowacja- 10
10Tjalle ReitsmaHolandia- 10
11Olli TurkiaFinlandia- 6
12Felix WeissSzwajcaria- 6
13Robert IncaoWłochy- 4
14Ab De GrootHolandia- 4
15Michael VetterlRFN- 3
16Sjoerd DijkemaHolandia- 2
17Gunther BracklandRFN- 1
18Tommy BrockDania- 0

Nandlstadt (RFN) - 3 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Christian BrandtRFN- 20
2Willi StauchRFN- 20
3Josef MaucherRFN- 17
4Steve SchofieldWielka Brytania- 17
5Michael VetterlRFN- 13
6Olli TurkiaFinlandia- 12
7Roberto IncaoWłochy- 11
8Mike BeaumontWielka Brytania- 10
9Sjoerd DijkemaHolandia- 9
10Felix WeissSzwajcaria- 8
11Gerald ShortWielka Brytania- 7
12Wim de HaasHolandia- 5
13Hylke DijkemaHolandia- 4
14Jorgen JohansenDania- 3
15Christian AlbertiniFrancja- 2
16Bernd DienerRFN- 1
17Stephan FaathRFN- 1
18Edgar StangelandNorwegia- 0

Stadskanaal (Holandia) - 31 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jeremy DoncasterWielka Brytania- 18
2Harm HorstedeHolandia- 16
3Skjold LarsenDania- 15
4Zdenek KudrnaCzechosłowacja- 14
5Konrad OberauerRFN- 14
6Vaclav VernerCzechosłowacja- 14
7Martin HagonWielka Brytania- 13
8Tommy BrochDania- 12
9Tjalle ReitsmaHolandia- 10
10Gunther BraklandRFN- 9
11Ab de GrootHolandia- 8
12Gonnes BosHolandia- 7
13Les CollinsWielka Brytania- 5
14Gunther BunningRFN- 4
15Sture LindblomSzwecja- 3
16Olli TyrvainenFinlandia- 1
17Roelof ThijsHolandia- 1
18Chris PidcockWielka Brytania- 1

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sjoerd DijkemaHolandia- 20
2Gerald ShortWielka Brytania- 19
3Hylke DijkemaHolandia- 17
4Steve SchofieldWielka Brytania- 15
5Stephan FaathRFN- 13
6Jorgen JohansenDania- 12
7Edgar StangelandNorwegia- 10
8Neil FarnishWielka Brytania- 9
9Olli TurkiaFinlandia- 9
10Roberto IncaoWłochy- 9
11Heinrich DienerRFN- 8
12Wilfried HendrickxBelgia- 7
13Karl Heinz WankeRFN- 4
14Rolf SundbergSzwecja- 4
15Pekka TurkiaFinlandia- 4
16Jurgen GollRFN- 2
17Lorenzo FranchettiWłochy- 2
18Anton WannasekAustria- 0

Kiel (RFN) - 2 maj

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Martin HagonWielka Brytania- 20
2Gunther BunningRFN- 18
3Olli TyrvainenFinlandia- 15
4Gunther KernRFN- 14
5Tommy BrochDania- 13
6Gonnes BosHolandia- 11
7Les CollinsWielka Brytania- 9
8Gunther BraklandRFN- 9
9Jeremy DoncasterWielka Brytania- 9
10Roelof ThijsHolandia- 8
11Gert CarlssonSzwecja- 7
12Finn LondalDania- 7
13Walter DunkerRFN- 5
14Nils O. HaraldsenNorwegia- 5
15Jan Helge OlsenNorwegia- 4
16Karl Erik KlaessonSzwecja- 3
17Michel GuerinFrancja- 3
18Hakan StormFinlandia- 0

Balkbrug (Holandia) - 12 kwiecień

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sture LindblomSzwecja- 17
2Harm HorstedeHolandia- 17
3Ab de GrootHolandia- 15
4Konrad OberauerRFN- 14
5Tjalle ReitsmaHolandia- 13
6Chris PidcockWielka Brytania- 13
7Skjold LarsenDania- 11
8Vaclav VernerCzechosłowacja- 11
9Zdenek KudrnaCzechosłowacja- 10
10Barend van UffelenHolandia- 9
11Uwe RiemannNiemcy- 9
12Roy OttoNorwegia- 6
13Graham HurryWielka Brytania- 5
14Thor JohanssonSzwecja- 5
15Duncan TolhurstWielka Brytania- 2
16Theo van BreeBelgia- 2
17Willy KennisBelgia- 0
18John EgelandNorwegia- 0

Neuotting (RFN) - 21 marzec

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Christian BrandtRFN- 20
2Sean WilmottWielka Brytania- 20
3Garry SmithWielka Brytania- 17
4Mike BeaumontWielka Brytania- 16
5Wim de HaasHolandia- 13
6Christian AlbertiniFrancja- 13
7Josef MaucherRFN- 11
8Bernd DienerRFN- 10
9Michael VetterlRFN- 8
10Felix WeissSzwajcaria- 7
11Willi StauchRFN- 6
12Kent PetterssonSzwecja- 5
13Franz LehmannRFN- 4
14Karl Goran QvarnstromSzwecja- 4
15Christian CiganaFrancja- 2
16Manfred TriskoAustria- 1
17Klaus NadeggerAustria- 0
18Peter Vraa ChristensenDania- 0

1983

Nadlstadt (RFN) - 15 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Christian BrandtRFN- 23
2Erich SchaffererRFN- 21
3Gerald ShortWielka Brytania- 20
4Mike BeaumontWielka Brytania- 16
5Jeremy DoncasterWielka Brytania- 15
6Martin HagonWielka Brytania- 14
7Petr OndrasikCzechosłowacja- 11
8John DavisWielka Brytania- 11
9Frank KehlenbeckRFN- 8
10Harm HorstedeHolandia- 7
11Jan KlokockaCzechosłowacja- 6
12Olli TurkiaFinlandia- 6
13Milan SpinkaCzechosłowacja- 6
14Bernd DienerRFN- 4
15Josef MaucherRFN- 4
16Vaclav VernerCzechosłowacja- 2
17Tjalle ReitsmaHolandia- 2
18Wim de HaasHolandia- 0

Stadskanaal (Holandia) - 23 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jeremy DoncasterWielka Brytania- 19
2Wim de HaasHolandia- 16
3Gerald ShortWielka Brytania- 15
4Harm HorstedeHolandia- 13
5Bernd DienerRFN- 12
6Vaclav VernerCzechosłowacja- 12
7Martin HagonWielka Brytania- 11
8Frank KehlenbeckRFN- 11
9Tjalle ReitsmaHolandia- 11
10Jan KlokockaCzechosłowacja- 10
11Skjold LarsenDania- 8
12Roy OttoRFN- 7
13Bruno MiculinsRFN- 6
14Ab de GrootHolandia- 1
15Gerrit RookHolandia- 1
16Tommy BrochDania- 1
17Karl Goran QvarnstromSzwecja- 1
18Gonnes BosHolandia- 0

Bad Waldsee (RFN) - 5 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Clayton WilliamsWielka Brytania- 17
2Mike BeaumontWielka Brytania- 15
3Milan SpinkaCzechosłowacja- 15
4Christian BrandtRFN- 15
5Steve SchofieldWielka Brytania- 14
6Erich SchaffererRFN- 13
7Petr OndrasikCzechosłowacja- 13
8John DavisWielka Brytania- 12
9Olli TurkiaFinlandia- 10
10Martin GoodwinWielka Brytania- 8
11Josef MaucherRFN- 8
12Rainer ArmbrusterRFN- 7
13Sture LindblomSzwecja- 4
14Michel GuerinFrancja- 4
15Jean PaulFrancja- 2
16Jorgen JohansenDania- 2
17Peter LempenauerRFN- 1
18Jean PierreFrancja- 0

La Reole (Francja) - 22 maj

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Steve SchofieldWielka Brytania- 20
2Mike BeaumontWielka Brytania- 20
3Martin GoodwinWielka Brytania- 17
4Erich SchaffererRFN- 14
5Rainer ArmbrusterRFN- 13
6Michel GuerinFrancja- 12
7Jean Paul PhilippotFrancja- 12
8Jorgen JohansenDania- 10
9Jean Pierre CassinFrancja- 10
10Raymond SortFrancja- 8
11Christian AlbertiniFrancja- 7
12Peter UngeheuerRFN- 5
13Stefan AnderssonSzwecja- 4
14Alain BernabeFrancja- 3
15Karl Erik KlaesonSzwecja- 2
16Piermario ZaninWłochy- 0
17Giorgio GiacominiWłochy- 0
18Hubert DienerRFN- 0

Moosinning (RFN) - 30 kwiecień

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Clayton WilliamsWielka Brytania- 20
2John DavisWielka Brytania- 16
3Olli TurkiaFinlandia- 16
4Christian BrandtRFN- 15
5Petr OndrasikCzechosłowacja- 15
6Josef MaucherRFN- 12
7Milan SpinkaCzechosłowacja- 12
8Peter LempenauerRFN- 10
9Sture LindblomSzwecja- 10
10Hylke DijkemaHolandia- 10
11Sven Age SchmidtDania- 6
12Roel van der ScheerHolandia- 6
13Michael VetterlRFN- 4
14Roland TebbsWielka Brytania- 4
15Pekka TurkiaFinlandia- 4
16Rolf SundbergSzwecja- 2
17Manfred TriskoAustria- 2
18Finn SchmidtDania- 1

Ermelo (Holandia) - 30 kwiecień

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tommy BrochDania- 16
2Wim de HaasHolandia- 16
3Bernd DienerRFN- 16
4Harm HorstedeHolandia- 15
5Gerald ShortWielka Brytania- 15
6Vaclav VernerCzechosłowacja- 13
7Tjalle ReitsmaHolandia- 12
8Jan KlokockaCzechosłowacja- 12
9Roy OttoNorwegia- 9
10Heimo KaikkuFinlandia- 7
11Chris PidcockWielka Brytania- 7
12Wilfried HendrickxBelgia- 6
13Thor JohanssonSzwecja- 5
14Barend van UffelenHolandia- 5
15Ewald ScheeleNiemcy- 4
16Olli TyrvainenFinlandia- 3
17Harald RaegeNorwegia- 2
18Gaert HorstedeHolandia- 2

1984

Eenrum (Holandia) - 19 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Martin HagonWielka Brytania- 24
2Vaclav VernerCzechosłowacja- 19
3Kent NoerDania- 18
4Harm HorstedeHolandia- 17
5Tjalle ReitsmaHolandia- 16
6Mike BeaumontWielka Brytania- 13
7Frank KehlenbeckRFN- 12
8Johann BranderRFN- 10
9Erich SchaffererRFN- 9
10Tommy BrockDania- 9
11Clayton WilliamsWielka Brytania- 8
12Jens Peter NielsenDania- 5
13Milan SpinkaCzechosłowacja- 4
14Christian BrandtRFN- 4
15Rob DolmanWielka Brytania- 4
16Hylke DijkemaHolandia- 3
17Dag HaalandNorwegia- 3
18Hielke De GraafHolandia- 0

Moosinning (RFN) - 24 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Hartmut SchaferRFN- 22
2Christian BrandtRFN- 21
3Kent NoerDania- 20
4Mike BeaumontWielka Brytania- 19
5Jens Peter NielsenDania- 14
6Frank KehlenbeckRFN- 13
7Dag HaalandNorwegia- 12
8Tommy BrochDania- 11
9Michael VetterlRFN- 10
10Hylke DijkemaHolandia- 9
11Wim de HaasHolandia- 8
12Bernd DienerRFN- 7
13Jan DijkemaHolandia- 4
14Jan KlokochaCzechosłowacja- 3
15Michael DatzmannRFN- 2
16Petr KuceraCzechosłowacja- 1
17Pekka HautamakiFinlandia- 1
18Duncan TolhurstWielka Brytania- 0

Stadskanaal (Holandia) - 11 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Harm HorstedeHolandia- 23
2Vaclav VernerCzechosłowacja- 20
3Hielke de GraafHolandia- 19
4Tjalle ReitsmaHolandia- 15
5Martin HagonWielka Brytania- 14
6Henk SnijderHolandia- 14
7Josef ZollnerRFN- 13
8Barend van UffelenHolandia- 11
9Clayton WilliamsWielka Brytania- 10
10Johann BrandnerRFN- 10
11Rob DolmanWielka Brytania- 9
12Andy SellWielka Brytania- 5
13Milan SpinkaCzechosłowacja- 4
14Jean Paul PhilippotFinlandia- 4
15Zdeno VaculikCzechosłowacja- 4
16Henny KroezeHolandia- 2
17Olli TyrvainenFinlandia- 2
18Petr VandirekCzechosłowacja- 1

Holzwickede (RFN) - 13 maj

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Michael DatzmannRFN- 21
2Kent NoerDania- 20
3Tommy BrochDania- 18
4Michael VetterlRFN- 16
5Mike BeaumontWielka Brytania- 14
6Jens Peter NielsenDania- 14
7Duncan TolhurstRFN- 12
8Bernd DienerRFN- 11
9Dag HaalandNorwegia- 11
10Frank KehlenbeckRFN- 11
11Conny SamuelssonSzwecja- 10
12Karl Erik KlaessonSzwecja- 9
13Jom HaugvalstadNorwegia- 4
14Rainer ArmbrusterRFN- 4
15Uwe GessnerRFN- 2
16Manfred TriskoAustria- 1
17Sjoerd DijkemaHolandia- 1
18Jorgen JohansenDania- 0

Ermelo (Holandia) - 30 kwiecień

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Hielke de GraafHolandia- 24
2Henny KroezeHolandia- 21
3Clayton WilliamsWielka Brytania- 18
4Milan SpinkaCzechosłowacja- 18
5Andy SellWielka Brytania- 14
6Henk SnijderHolandia- 13
7Rob DolmanWielka Brytania- 12
8Hylke DijkemaHolandia- 11
9Jan DijkemaHolandia- 9
10Petr VandirekCzechosłowacja- 8
11Andreas WalekRFN- 6
12Heimo KaikkuFinlandia- 6
13Roy OttoNorwegia- 6
14Roel van der ScheerHolandia- 5
15Thomas DiekmannRFN- 3
16Harald BaumannRFN- 0
17Olli TurkiaFinlandia- 0
18Tormod LangliNorwegia- 0

Lydden (Wielka Brytania) - 29 kwiecień

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vaclav VernerCzechosłowacja- 22
2Kelvin TatumWielka Brytania- 21
3Josef ZollnerRFN- 20
4Zdeno VaculikCzechosłowacja- 15
5Johann BrandnerRFN- 14
6Olli TyrvainenFinlandia- 14
7Jean Paul PhilippotFrancja- 11
8Pekka HautamakiFinlandia- 11
9Wim de HaasHolandia- 10
10Kevin PriceWielka Brytania- 7
11Graham FiddyWielka Brytania- 7
12Sture LindblomSzwecja- 7
13Klaus ReitzigRFN- 5
14Klaas MolenmakerHolandia- 5
15Michel DupuisFrancja- 3
16Mark EdwardsWielka Brytania- 2
17Brian JakobsenDania- 2
18Karl Goran QvarnstromSzwecja- 2

1985

La Reole (Francja) - 4 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Clayton WilliamsWielka Brytania- 21
2Harm HorstedeHolandia- 18
3Tommy BrockDania- 17
4Tommy PriceWielka Brytania- 16
5Frank KehlenbeckRFN- 16
6Petr KuceraCzechosłowacja- 14
7Steve SchofieldWielka Brytania- 11
8Anton KahlRFN- 10
9Rob DolmanWielka Brytania- 9
10Wim de HaasHolandia- 8
11Andreas WalekRFN- 7
12Zdenek SchneiderwindCzechosłowacja- 6
13Tjalle ReitsmaHolandia- 5
14Simon CrossWielka Brytania- 5
15Mike BeaumontWielka Brytania- 5
16Kent NoerDania- 4
17Christian AlbertiniFrancja- 4
18Thierry HilaireFrancja- 1

Marktoberdorf (RFN) - 17 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Steve SchofieldWielka Brytania- 23
2Wim de HaasHolandia- 20
3Tommy BrochDania- 19
4Anton KahlRFN- 17
5Petr KuceraCzechosłowacja- 15
6Mike BeaumontWielka Brytania- 13
7Robert PriceWielka Brytania- 13
8Andreas WalekRFN- 13
9Erich SchaffererRFN- 12
10Josef MaucherRFN- 8
11Michael VetterlRFN- 6
12Christian IanottoFrancja- 5
13Tony ForwardWielka Brytania- 3
14Heiko HemmelskampfRFN- 3
15Michel DupuisFrancja- 3
16Gonnes BosHolandia- 3
17Jens Peter NielsenDania- 2
18Herbert RubinRFN- 1

Stadskanaal (Holandia) - 27 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Simon CrossWielka Brytania- 24
2Harm HorstedeHolandia- 23
3Frank KehlenbeckRFN- 21
4Rob DolmanWielka Brytania- 17
5Kent NoerDania- 15
6Clayton WilliamsWielka Brytania- 13
7Tjalle ReitsmaHolandia- 11
8Zdenek SchneiderwindCzechosłowacja- 10
9Ewald ScheeleRFN- 9
10Hielke de GraafHolandia- 8
11Jaromir BartosCzechosłowacja- 6
12Hylke DijkemaHolandia- 6
13Peter LloydWielka Brytania- 4
14Olli TurkiaFinlandia- 4
15Rommert VeldaHolandia- 2
16Pekka HautamakiFinlandia- 2
17Siegfried BrunhirlRFN- 2
18Kjell GimreNorwegia- 0

Eenrum (Holandia) - 5 maj

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tommy BrochDania- 23
2Wim de HaasHolandia- 23
3Henny KroezeHolandia- 20
4Jens Peter NielsenDania- 15
5Josef MaucherRFN- 15
6Gonnes BosHolandia- 13
7Robert PriceWielka Brytania- 9
8Michel DupuisFrancja- 9
9Jan KlokochaCzechosłowacja- 9
10Herbert RubinRFN- 9
11Christian IanottoFrancja- 9
12Andreas WalekRFN- 9
13Tony ForwardWielka Brytania- 6
14Armando Dal ChieleWłochy- 5
15Leo BathoomHolandia- 4
16Roel van der ScheerHolandia- 3
17Conny SamuelssonSzwecja- 1
18Petr VandirekCzechosłowacja- 0

Joure (Holandia) - 28 kwiecień

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Clayton WilliamsWielka Brytania- 23
2Tjalle ReitsmaHolandia- 21
3Sjoerd DijkemaHolandia- 18
4Hylke DijkemaHolandia- 17
5Hielke de GraafHolandia- 17
6Peter LloydWielka Brytania- 14
7Ewald ScheeleRFN- 11
8Olli TurkiaFinlandia- 10
9Pekka HautamakiFinlandia- 10
10Kjell GimreNorwegia- 8
11Siegfried BrunhirlRFN- 7
12Rommert VeldaHolandia- 5
13Thor JohanssonSzwecja- 5
14Jan VernerCzechosłowacja- 3
15Klaas MolenmakerHolandia- 3
16Sven Age SchmidtDania- 2
17Roy OttoNorwegia- 2
18Karl Goran QvarnstromSzwecja- 1


1986

Eenrum (Holandia) - 17 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Simon CrossWielka Brytania- 24
2Steve SchofieldWielka Brytania- 21
3Joachim ReitzelRFN- 19+5
4Konrad OberauerRFN- 19+4
5Roman MatousekCzechosłowacja- 14
6Erich SchaffererRFN- 14
7Gunter BunningRFN- 14
8Tjalle ReitsmaHolandia- 11
9Uppie BosHolandia- 10
10Rob DolmanWielka Brytania- 8
11Peter CarrWielka Brytania- 8
12Frank KehlenbeckRFN- 6
13Robert PriceWielka Brytania- 5
14Harm HorstedeHolandia- 4
15Michael StormouthAustralia- 3
16Gonnes BosHolandia- 2
17Brian JakobsenDania- 1
18Jan KlokockaCzechosłowacja- 0

Bielfeld (RFN) - 8 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Joachim ReitzelRFN- 23
2Robert PriceWielka Brytania- 21
3Peter CarrWielka Brytania- 21
4Mike BeaumontWielka Brytania- 20
5Erich SchaffererRFN- 16
6Brian JakobsenDania- 11
7Bernhard OsterloherRFN- 10
8Jan KlokochaCzechosłowacja- 9
9Mikael MessingSzwecja- 9
10Olli TurkiaFinlandia- 8
11Josef GoldbrunnerRFN- 8
12Jaroslav HauptmannCzechosłowacja- 8
13Kent NoerDania- 5
14Waldemar MobusRFN- 4
15Christian ReitHolandia- 2
16Folkert BakkerHolandia- 2
17Pekka HautamakiFinlandia- 1
18Thor JohanssonSzwecja- 1

Stadskanaal (Holandia) - 19 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rob DolmanWielka Brytania- 23
2Steve SchofieldWielka Brytania- 20
3Harm HorstedeHolandia- 18
4Frank KehlenbeckRFN- 17
5Michael StormouthAustralia- 16
6Gonnes BosHolandia- 15
7Henny KroezeHolandia- 11
8Ingvar SkoglandNorwegia- 11
9Petr KuceraCzechosłowacja- 10
10Martin van der WaardHolandia- 10
11Jan VernerCzechosłowacja- 7
12Steinar RydenSzwecja- 5
13Herbert RubinRFN- 5
14Manfred SothRFN- 4
15Jan DijkemaHolandia- 3
16Klaus Peter GerdemannRFN- 3
17Hannu LehtonenFinlandia- 1
18Hannu LarronmaaFinlandia- 0

Joure (Holandia) - 11 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Konrad OberauerRFN- 24
2Tjalle ReitsmaHolandia- 22
3Simon CrossWielka Brytania- 18
4Uppie BosHolandia- 16
5Gunther BunningRFN- 15
6Roman MatousekCzechosłowacja- 13
7Bert EijbergenHolandia- 10
8Bent JorgensenDania- 10
9Hielke de GraafHolandia- 9
10Tommy BrochDania- 7
11Andreas WalekRFN- 7
12Kevin PriceWielka Brytania- 7
13Jan HogenbergHolandia- 5
14Josef MaucherRFN- 4
15Zdenek SchneiderwindCzechosłowacja- 4
16Inge AasgeirNorwegia- 3
17Peter LloydWielka Brytania- 2
18Kjell LibergNorwegia- 0


1987

Nadlstadt (RFN) - 23 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Roman MatousekCzechosłowacja- 24
2Joachim ReitzelRFN- 22
3Rob DolmanWielka Brytania- 17
4Bernhard OsterloherRFN- 16
5Konrad OberauerRFN- 13
6Uppie BosHolandia- 13
7Harm HorstedeHolandia- 11
8Will JamesWielka Brytania- 11
9Kent NoerDania- 10
10John BostinWielka Brytania- 10
11Mike BeaumontWielka Brytania- 9
12Tommy LindgrenSzwecja- 8
13Wolfgang BarthRFN- 5
14Alain BlondyFrancja- 4
15Vaclav MilikCzechosłowacja- 2
16Bent JorgensenDania- 2
17Mikael MessingSzwecja- 2
18Ole MadsenDania- 1

Uithuizen (Holandia) - 8 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Christian ReitHolandia- 18
2John BostinWielka Brytania- 14
3Bent JorgensenDania- 14
4Rob DolmanWielka Brytania- 14
5Vaclav MilikCzechosłowacja- 14
6Tommy LindgrenSzwecja- 12
7Alain BlondyFrancja- 12
8Roman MatousekCzechosłowacja- 11
9Wolfgang BarthRFN- 10
10Jan van der BromHolandia- 9
11Zdenek SchneiderwindCzechosłowacja- 8
12Robert PriceWielka Brytania- 8
13Christian IanottoFrancja- 4
14Hielke de GraafHolandia- 4
15Thor JohanssonSzwecja- 3
16Gonnes BosHolandia- 1
17Martin van der WaardHolandia- 0
18Kees BergonHolandia- 0

Holzwickede (RFN) - 14 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kent NoerDania- 24
2Andrew PhilipsWielka Brytania- 20
3Uppie BosHolandia- 20
4Konrad OberauerRFN- 18
5Harm HorstedeHolandia- 17
6Bernhard OsterloherRFN- 15
7Mikael MessingSzwecja- 10
8Mike BeaumontWielka Brytania- 8
9Will JamesWielka Brytania- 8
10Ole MadsenDania- 7
11Don WilsonWielka Brytania- 7
12Peter ReadWielka Brytania- 7
13Andy RileyWielka Brytania- 4
14Petr KuceraCzechosłowacja- 4
15Erich SchaffererRFN- 4
16Matthias RohdeRFN- 2
17Sebastian RotzerRFN- 2
18Hylke DijkemaHolandia- 1

Tonbridge (Wielka Brytania) - 17 maj

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Will JamesWielka Brytania- 21
2Andrew PhilipsWielka Brytania- 20
3Andy RileyWielka Brytania- 20
4Peter ReadWielka Brytania- 18
5Bernhard OsterloherRFN- 14
6Don WilsonWielka Brytania- 14
7Kent NoerDania- 12
8Matthias RohdeRFN- 10
9Ole MadsenDania- 10
10Hylke DijkemaHolandia- 9
11Sebastian RotzerRFN- 9
12Andreas WalekRFN- 6
13Bert EijbergenHolandia- 6
14Hannu LehtonenFinlandia- 4
15Roy MartinsenNorwegia- 2
16Harold MiddelWielka Brytania- 2
17Ingvar SkoglandNorwegia- 1
18Olli TyrvainenFinlandia- 1

Joure (Holandia) - 3 maj

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dag BunnemeyerRFN- 21
2Bent JorgensenDania- 19
3Roman MatousekCzechosłowacja- 18
4John BostinWielka Brytania- 17
5Hielke de GraafHolandia- 14
6Vaclav MilikCzechosłowacja- 13
7Martin van der WaardHolandia- 11
8Alain BlondyFrancja- 11
9Christian IanottoFrancja- 11
10Tommy LindgrenSzwecja- 10
11Jan van der BromHolandia- 8
12Peter LloydWielka Brytania- 7
13Hubert StierglitzRFN- 6
14Siegfried BrunhirlRFN- 5
15Per SorensenDania- 5
16Josef MaucherRFN- 2
17Rommert VeldaHolandia- 2
18Jan DijkemaHolandia- 0


1988

Joure (Holandia) - 28 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Frank KehlenbeckRFN- 24
2Will JamesWielka Brytania- 18
3Kent NoerDania- 17
4Vaclav MilikCzechosłowacja- 17
5Tommy LindgrenSzwecja- 16
6Uppie BosHolandia- 14
7Robert BarthRFN- 10
8Harm HorstedeHolandia- 9
9John BostinWielka Brytania- 9
10Benny TogersenDania- 9
11Tony ForwardWielka Brytania- 8
12Juha MoksunenFinlandia- 8
13Joachim ReitzelRFN- 5
14Nigel DeAthWielka Brytania- 4
15Andy PhillipsWielka Brytania- 4
16Patrice BlondyFrancja- 4
17Brian JakobsenDania- 1
18Bernhard OsterloherRFN- 1

Lattrop (Holandia) - 14 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kent NoerDania- 24
2Frank KehlenbeckRFN- 24
3Harm HorstedeHolandia- 19
4Bennie TogersenDania- 17
5Robert BarthRFN- 16
6Uppie BosHolandia- 13
7Brian JakobsenDania- 13
8Bent JorgensenDania- 10
9Will JamesWielka Brytania- 10
10Andrew PhilipsWielka Brytania- 9
11Juha MoksunenFinlandia- 8
12Hylke DijkemaHolandia- 7
13Klaas MolenmakerHolandia- 3
14Erik DraijerHolandia- 3
15Wolfgang BarthRFN- 2
16Matthias RohdeRFN- 1
17Josef MaucherRFN- 0
18Georg LimbrunnerRFN- 0

La Reole (Francja) - 5 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Joachim ReitzelRFN- 22
2Nigel De AthWielka Brytania- 22
3Jiri SvobodaCzechosłowacja- 20
4Bernhard OsterloherRFN- 20
5John BostinWielka Brytania- 13
6Tommy LindgrenSzwecja- 12
7Patrice BlondyFrancja- 11
8Tony ForwardWielka Brytania- 10
9Sebastian RotzerRFN- 10
10Vaclav MilikCzechosłowacja- 9
11Tjalle ReitsmaHolandia- 8
12Robert PriceWielka Brytania- 7
13Alain BlondyFrancja- 6
14Christian IanottoFrancja- 3
15Hielke de GraafHolandia- 3
16Peter ReadWielka Brytania- 2
17Mike BeaumontWielka Brytania- 1
18Mikael MessingSzwecja- 1

Uithuizen (Holandia) - 6 sierpień

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Georg LimbrunnerRFN- 24
2Frank KehlenbeckRFN- 22
3Robert BarthRFN- 21
4Juha MoksunenFinlandia- 18
5Hylke DijkemaHolandia- 16
6Maik SemmelhackRFN- 15
7Brian JakobsenDania- 9
8Matthias RohdeRFN- 9
9Erik DraijerHolandia- 9
10Bent JorgensenDania- 8
11Klaas MolenmakerHolandia- 8
12Klaus Peter GerdemannRFN- 7
13Jan van der BromHolandia- 4
14Bert EijbergenHolandia- 3
15Geert CoolsBelgia- 2
16Harrie SantalaFinlandia- 2
17Frans CoolsBelgia- 1
18Gonnes BosHolandia- 1

Tonbridge (Wielka Brytania) - 15 maj

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mike BeaumontWielka Brytania- 22
2John BostinWielka Brytania- 20
3Sebastian RotzerRFN- 18
4Tjalle ReitsmaHolandia- 15
5Christian IanottoFrancja- 14
6Alain BlondyFrancja- 13
7Robert PriceWielka Brytania- 12
8Mikael MessingSzwecja- 12
9Hielke de GraafHolandia- 10
10Peter ReadWielka Brytania- 9
11Zdenek SchneiderwindCzechosłowacja- 8
12Vaclav MatunaCzechosłowacja- 6
13Martin van der WaardHolandia- 5
14Stefan LindSzwecja- 3
15Gerard KokHolandia- 2
16Patrick AuffretFrancja- 2
17Arnt ForlantNorwegia- 2
18Roy MartinsenNorwegia- 1


1989

La Reole (Francja) - 27 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Robert BarthRFN- 21
2Kent NoerDania- 20
3Justin BostinWielka Brytania- 18
4Uppie BosHolandia- 16
5Patrice BlondyFrancja- 14
6Bernhard OsterloherRFN- 11
7Thierry HilaireFrancja- 11
8Will JamesWielka Brytania- 10
9Benny TogersenDania- 10
10Peter LloydWielka Brytania- 9
11Andy RileyWielka Brytania- 9
12Vaclav MilikCzechosłowacja- 7
13Jan SchinaglCzechosłowacja- 5
14Gerard KokHolandia- 5
15Zdenek SchneiderwindCzechosłowacja- 5
16Frank KehlenbeckRFN- 5
17Grant FaulknerWielka Brytania- 2
18Rene MortensenDania- 2

Uithuizen (Holandia) - 5 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1John BostinWielka Brytania- 23
2Uppie BosHolandia- 23
3Frank KehlenbeckRFN- 19
4Peter LloydWielka Brytania- 18
5Thierry HilaireFrancja- 18
6Bernhard OsterloherRFN- 14
7Jan SchinaglCzechosłowacja- 11
8Henk BakkerHolandia- 9
9Grant FaulknerWielka Brytania- 8
10Gerard KokHolandia- 7
11Patrice BlondyFrancja- 7
12Andrew PhilipsWielka Brytania- 6
13Klaas MolenmakerHolandia- 5
14Erik EijbergenHolandia- 5
15Erik DraijerHolandia- 4
16Alain BernabeFrancja- 2
17Rias CazemierHolandia- 1
18Kees EijbergenHolandia- 0

Werlte (RFN) - 4 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Robert BarthRFN- 20
2Bennie TogersenDania- 18
3Matthias KrogerRFN- 17
4Kent NoerDania- 17
5Zdenek SchneiderwindCzechosłowacja- 17
6Andy RileyWielka Brytania- 13
7Will JamesWielka Brytania- 10
8Rene MortensenDania- 10
9Vaclav MilikCzechosłowacja- 9
10Wim de HaasHolandia- 9
11Tjalle ReitsmaHolandia- 8
12Anton KahlRFN- 7
13Mike BeaumontWielka Brytania- 6
14Henk RijksHolandia- 5
15Juha MoksunenFinlandia- 5
16Jorg PingelRFN- 5
17Brian JakobsenDania- 3
18Tommy LindgrenSzwecja- 0

Alken (Belgia) - 29 lipiec

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Thierry HilaireFrancja- 20
2John BostinWielka Brytania- 20
3Joachim ReitzelRFN- 19
4Peter LloydWielka Brytania- 18
5Uppie BosHolandia- 18
6Bernhard OsterloherRFN- 18
7Grant FaulknerWielka Brytania- 11
8Henk BakkerHolandia- 10
9Andrew PhilipsWielka Brytania- 8
10Erik DraijerHolandia- 8
11Christian IanottoFrancja- 6
12Alain BernabeFrancja- 5
13Kees EijbergenHolandia- 5
14Rias CazemierHolandia- 4
15Jessy InauenSzwajcaria- 4
16Geert CoolsBelgia- 3
17Rik WambacqBelgia- 3
18Jessy InauenSzwajcaria- 2

Joure (Holandia) - 27 maj

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Frank KehlenbeckRFN- 23
2Vaclav MilikCzechosłowacja- 21
3Harm HorstedeHolandia- 20
4Klaas MolenmakerHolandia- 19
5Tommy LindgrenSzwecja- 17
6Brian JakobsenDania- 15
7Gerard KokHolandia- 11
8Jan SchinaglCzechosłowacja- 10
9Anton KahlRFN- 9
10Patrice BlondyFrancja- 7
11Rene MortensenDania- 7
12Will JamesWielka Brytania- 6
13Erich SchaffererRFN- 4
14Tim FeyWielka Brytania- 3
15Andreas BachhuberRFN- 2
16Mikael MessingSzwecja- 2
17Roland ComblonFrancja- 1
18Hylke DijkemaHolandia- 0

Eenrum (Holandia) - 30 kwiecień

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bennie TogersenDania- 22
2Kent NoerDania- 20
3Tjalle ReitsmaHolandia- 20
4Robert BarthRFN- 19
5Lubomir JedekCzechosłowacja- 13
6Wim de HaasHolandia- 12
7Andy RileyWielka Brytania- 10
8Mike BeaumontWielka Brytania- 10
9Zdenek SchneiderwindCzechosłowacja- 10
10Matthias KrogerRFN- 10
11Robert TepeRFN- 10
12Juha MoksunenFinlandia- 6
13Henk RijksHolandia- 6
14Andreas SchapflRFN- 5
15Bert EijbergenHolandia- 3
16Martin van der WaardHolandia- 2
17Bent JorgensenDania- 2
18Roy MartinsenNorwegia- 0

1990

Uithuizen (Holandia) - 4 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Robert BarthRFN- 24+5
2Kent NoerDania- 24+4
3Henk SnijderHolandia- 15
4Anne Van Der HelmHolandia- 14
5Helmut ZapfRFN- 13
6Trevor BanksWielka Brytania- 13
7Richard JuulDania- 10
8Tommy LindgrenSzwecja- 10
9Will JamesWielka Brytania- 9
10Armando Dal ChieleWłochy- 8
11Tim FeyWielka Brytania- 8
12Tony ForwardWielka Brytania- 7
13Vaclav MilikCzechosłowacja- 6
14Andy RileyWielka Brytania- 5
15Rob PriceWielka Brytania- 5
16Roland ComblonFrancja- 4
17Jan SchinaglCzechosłowacja- 1
18Uppie BosHolandia- 0

Winterbourne (Wielka Brytania) - 29 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Helmut ZapfRFN- 25
2Tim FeyWielka Brytania- 22
3Vaclav MilikCzechosłowacja- 20
4Robert PriceWielka Brytania- 17
5Richard Juul SorensenDania- 11
6Roland ComblonFrancja- 11
7Christian IanottoFrancja- 11
8Armando Dal ChieleWłochy- 10
9Tony ForwardWielka Brytania- 10
10Jan SchinaglCzechosłowacja- 10
11Thomas MeggleRFN- 9
12Siegfried EderAustria- 8
13Bent JorgensenDania- 6
14Andreas SchapflRFN- 6
15Amerigo MilaneseWłochy- 3
16Martin EggerRFN- 2
17Jaroslav PtakCzechosłowacja- 1
18Detlef ConradiRFN- 0

Alken (Belgia) - 28 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Robert BarthRFN- 24
2Kent NoerDania- 23
3Henk SnijderHolandia- 18
4Trevor BanksWielka Brytania- 18
5Anne van der HelmHolandia- 16
6Uppie BosHolandia- 12
7Andy RileyWielka Brytania- 12
8Frank KehlenbeckRFN- 11
9Rob DolmanWielka Brytania- 9
10Will JamesWielka Brytania- 7
11Tommy LindgrenSzwecja- 6
12Erik EijbergenHolandia- 6
13Paul FryWielka Brytania- 5
14Bennie TogersenDania- 4
15Aki Ala RiihimakiFinlandia- 3
16Lubomir JedekCzechosłowacja- 2
17Jessy InauenSzwajcaria- 2
18Uwe FienhageRFN- 2

Montagnana (Włochy) - 10 lipiec

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vaclav MilikCzechosłowacja- 23
2Armando Dal ChieleWłochy- 22
3Roland ComblonFrancja- 20
4Robert PriceWielka Brytania- 20
5Andreas SchapflRFN- 14
6Tony ForwardWielka Brytania- 11
7Christian IanottoFrancja- 10
8Amerigo MilaneseWłochy- 9
9Jaroslav PtakCzechosłowacja- 9
10Siegfried EderAustria- 8
11Tim FeyWielka Brytania- 8
12Siegbert KellerRFN- 6
13Bert EijbergenHolandia- 6
14Martin EggerRFN- 5
15Alessandro MilaneseWłochy- 4
16Michel BoltHolandia- 2
17Gerard KokHolandia- 1
18Uno JohanssonSzwecja- 1

Apen (RFN) - 10 czerwiec

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Anne van der HelmHolandia- 25
2Grant FaulknerWielka Brytania- 23
3Detlef ConradiRFN- 22
4Will JamesWielka Brytania- 14
5Uwe FienhageRFN- 13
6Jan SchinaglCzechosłowacja- 12
7Helmut ZapfRFN- 11
8Andy RileyWielka Brytania- 11
9Tommy LindgrenSzwecja- 10
10Thomas MeggleRFN- 10
11Bent JorgensenDania- 9
12Erik EijbergenHolandia- 8
13Richard Juul SorensenDania- 4
14Brian JakobsenDania- 2
15Mikael MessingSzwecja- 2
16Francis MuratetFrancja- 2
17Zdenek HolubCzechosłowacja- 1
18Joel TresarrieuFrancja- 0

Eenrum (Holandia) - 20 maj

Runda wstępna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Robert BarthRFN- 23
1Robert BarthRFN- 23
2Trevor BanksWielka Brytania- 21
2Trevor BanksWielka Brytania- 21
3Uppie BosHolandia- 20
3Uppie BosHolandia- 20
4Paul FryWielka Brytania- 19
4Paul FryWielka Brytania- 19
5Kent NoerDania- 17
5Kent NoerDania- 17
6Henk SnijderHolandia- 12
6Henk SnijderHolandia- 12
7Jessy InauenSzwajcaria- 11
7Rob DolmanWielka Brytania- 11
8Rob DolmanWielka Brytania (lic. holenderska)- 11
8Jessy InauenSzwajcaria- 11
9Aki Ala RiihimakiFinlandia- 10
9Aki Ala RiihimakiFinlandia- 10
10Benny TorgensenDania- 7
10Lubomir JedekCzechosłowacja- 7
11Frank KehlenbeckRFN- 7
11Frank KehlenbeckRFN- 7
12Lubomir JedekCzechosłowacja- 7
12Bennie TogersenDania- 7
13Erich SchaffererRFN- 6
13Erich SchaffererRFN- 6
14Alan FarmerWielka Brytania- 3
14Alan FarmerWielka Brytania- 3
15Daniel BohacCzechosłowacja- 2
15Klaas MolenmakerHolandia- 2
16Klaus MolenmakerHolandia- 2
16Daniel BohacCzechosłowacja- 2
17Willy TjessemNorwegia- 1
17Willy TjessemNorwegia- 1
18Roy MartinsenNorwegia- 0
18Roy MartinsenNorwegia- 0

1991

Wertle (Niemcy) - 1 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rif SaitgariejewRosja- 21
2Thomas DiehrNiemcy- 19
3Trevor BanksWielka Brytania- 17
4Uppie BosHolandia- 17
5Alan FarmerWielka Brytania- 16
6Christophe DubernardFrancja- 16
7Zdenek SchneiderwindCzechosłowacja- 11
8David OchockiFrancja- 11
9Thomas MeggleNiemcy- 9
10Peter ReadWielka Brytania- 8
11Andy RileyWielka Brytania- 7
12Paulus EllensHolandia- 6
13Rene MortensenDania- 5
14Henk SnijderHolandia- 4
15Steven Van Der HelmHolandia- 4
16Detlef ConradiNiemcy- 4
17Tommy LindgrenSzwecja- 4
18Aki Ala RiihimakiFinlandia- 0

Lattrop (Holandia) 11 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Thomas DiehrNiemcy- 25
2Aki Ala RiihimakiFinlandia- 20
3Paulus EllensHolandia- 18
4Uppie BosHolandia- 17
5Alan FarmerWielka Brytania- 15
6Tommy LindgrenSzwecja- 15
7Steven van der HelmHolandia- 13
8Anne van der HelmHolandia- 10
9Rene MortensenDania- 8
10Detlef ConradiNiemcy- 8
11Olaf BruggemannNiemcy- 7
12Bennie TogersenDania- 5
13Bert DijkstraHolandia- 5
14Kent NoerDania- 4
15Jan SchinaglCzechy- 2
16Rommert VeldaHolandia- 2
17Jim GroenHolandia- 2
18Martinus BuikemaHolandia- 1

Alken (Belgia) 27 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1David OchockiFrancja- 23
2Thomas MeggleNiemcy- 19
3Trevor BanksWielka Brytania- 19
4Rif SaitgariejewRosja- 16
5Zdenek SchneiderwindCzechy- 14
6Andy RileyWielka Brytania- 12
7Peter ReadWielka Brytania- 11
8Henk SnijderHolandia- 10
9Christophe DubernardFrancja- 10
10Klaus ZieglerNiemcy- 10
11Tony ForwardWielka Brytania- 9
12Armando Dal ChieleWłochy- 9
13Siegfried EderAustria- 5
14Helmut ZapfNiemcy- 4
15Jessy InauenSzwajcaria- 2
16Jorg JanssenNiemcy- 2
17Daniel BohacCzechy- 2
18Erich SchaffererNiemcy- 1

Uithuizen (Holandia) 3 sierpień

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Thomas DiehrNiemcy- 25
2Alan FarmerWielka Brytania- 20
3Rommert VeldaHolandia- 19
4Paulus EllensHolandia- 14
5Detlef ConradiNiemcy- 13
6Steven van der HelmHolandia- 13
7Jim GroenHolandia- 11
8Martinus BuikemaHolandia- 11
9Rene MortensenDania- 8
10Henk Jan KenterHolandia- 8
11Richard Juul SorensenDania- 7
12Ola WestlundSzwecja- 7
13Michael RoselerNiemcy- 6
14Michel BoltHolandia- 5
15Vaclav MatunaCzechy- 4
16Bent JorgensenDania- 3
17Phil AshcroftWielka Brytania- 2
18Heinrich DienerNiemcy- 0

Montagnana (Włochy) 7 lipiec

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Klaus ZieglerNiemcy- 22
2Erich SchaffererNiemcy- 20
3Armando Dal ChieleWłochy- 18
4Peter ReadWielka Brytania- 15
5Tony ForwardWielka Brytania- 13
6Zdenek SchneiderwindCzechy- 12
7Henk SnijderHolandia- 11
8Thomas MeggleNiemcy- 11
9Rif SaitgariejewRosja- 10
10Vaclav MilikCzechy- 10
11Grigorij CharczenkoRosja- 9
12Oleg WołochowRosja- 7
13Massimo MoraWłochy- 6
14Gerard KokHolandia- 6
15Patrick GoretFrancja- 4
16Rias CazemierHolandia- 2
17Andrea MaidaWłochy- 2
18Francesco BarbettaWłochy- 0

Morizes (Francja) 7 lipiec

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Helmut ZapfNiemcy- 25
2Trevor BanksWielka Brytania- 22
3Christophe DubernardFrancja- 18
4Daniel BohacCzechy- 16
5Andy RileyWielka Brytania- 16
6David OchockiFrancja- 14
7Jorg JanssenNiemcy- 11
8Jessy InauenSzwajcaria- 10
9Siegfried EderAustria- 9
10Erik EijbergenHolandia- 8
11Bert EijbergenHolandia- 8
12Torsten GramsNiemcy- 8
13Ralf BaumannNiemcy- 4
14Fabrizio VespriniWłochy- 3
15Mike OttNiemcy- 2
16Christian IanottoFrancja- 2
17Jaromir LachCzechy- 2
18Francis MuratetFrancja- 1

Joure (Holandia) 26 maj

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tommy LindgrenSzwecja- 21
2Uppie BosHolandia- 21
3Paul BentleyWielka Brytania- 20
4Kent NoerDania- 18
5Anne van der HelmHolandia- 17
6Aki Ala RiihimakiFinlandia- 12
7Bert DijkstraHolandia- 11
8Olaf BruggemannNiemcy- 10
9Jan SchinaglCzechy- 10
10Bennie TogersenDania- 10
11Robert FortuneWielka Brytania- 8
12Klaus Peter GerdemannNiemcy- 5
13Henk RijksHolandia- 5
14Tim FeyWielka Brytania- 4
15Juha MoksunenFinlandia- 3
16Stefan HedstromSzwecja- 2
17Uwe GessnerNiemcy- 2
18Jaroslav PtakCzechy- 1

1992

Alken (Belgia) - 25 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Anne Van Der HelmHolandia- 21
2Vaclav MilikCzechy- 20
3Paulus EllensHolandia- 19
4Helmut ZapfNiemcy- 18
5Henk SnijderHolandia- 15
6Kent NoerDania- 13
7Trevor BanksWielka Brytania- 13
8Peter ReadWielka Brytania- 12
9Rob FortuneWielka Brytania- 9
10Christophe DubernardFrancja- 9
11Jorg PingelNiemcy- 6
12Andy RileyWielka Brytania- 6
13Armando Dal ChieleWłochy- 6
14Rif SaitgariejewRosja- 4
15Zdenek SchneiderwindCzechy- 3
16Klaus ZieglerNiemcy- 3
17Detlef ConradiNiemcy- 2
18Gerard KokHolandia- 1

Cloppenburg (Niemcy) 19 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kent NoerDania- 25
2Anne van der HelmHolandia- 19
3Zdenek SchneiderwindCzechy- 17
4Klaus ZieglerNiemcy- 16
5Detlef ConradiNiemcy- 15
6Christophe DubernardFrancja- 15
7Helmut ZapfNiemcy- 10
8Gerard KokHolandia- 10
9Peter ReadWielka Brytania- 9
10Andy RileyWielka Brytania- 8
11Jim GroenHolandia- 8
12Ralf StrackNiemcy- 7
13Christian IanottoFrancja- 6
14Tony ForwardWielka Brytania- 5
15Thomas MeggleNiemcy- 5
16Jan SchinaglCzechy- 3
17Massimo MoraWłochy- 1
18David OchockiFrancja- 1

Stadskanaal (Holandia) 8 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Oleg KurguskinRosja- 24
2Rif SaitgariejewRosja- 22
3Paulus EllensHolandia- 18
4Richard SpeiserNiemcy- 14
5Vaclav MilikCzechy- 14
6Uppie BosHolandia- 14
7Armando Dal ChieleWłochy- 12
8Trevor BanksWielka Brytania- 12
9Jorg PingelNiemcy- 10
10Robert FortuneWielka Brytania- 10
11Peter LloydWielka Brytania- 7
12Daniel BohacCzechy- 7
13Rias CazemierHolandia- 5
14Wiktor HajdymUkraina- 4
15Bennie TogersenDania- 3
16Ola WestlundSzwecja- 3
17Rene MortensenDania- 1
18Olaf BruggemannNiemcy- 0

Eenrum (Holandia) 17 maj

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kent NoerDania- 24
2Anne van der HelmHolandia- 24
3Christophe DubernardFrancja- 17
4Helmut ZapfNiemcy- 17
5Jan SchinaglCzechy- 15
6Jim GroenHolandia- 12
7David OchockiFrancja- 11
8Wolfgang BuskeNiemcy- 11
9Gerard KokHolandia- 10
10John PedersenDania- 8
11Christian IanottoFrancja- 8
12Steven van der HelmHolandia- 8
13Pieter VisserHolandia- 4
14Aki Ala RiihimakiFinlandia- 3
15Roger SoderbergSzwecja- 3
16Ralf BaumannNiemcy- 2
17Jaromir LachCzechy- 1
18Stefan HedstromSzwecja- 0

Vechta (Niemcy) 10 maj

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Olaf BruggemannNiemcy- 23
2Jorg PingelNiemcy- 21
3Vaclav MilikCzechy- 20
4Bennie TogersenDania- 18
5Peter LloydWielka Brytania- 17
6Wiktor HajdymUkraina- 13
7Daniel BohacCzechy- 12
8Robert FortuneWielka Brytania- 11
9Rias CazemierHolandia- 8
10Erik EijbergenHolandia- 8
11Klaus Peter GerdemannNiemcy- 7
12Siergiej KuzinRosja- 4
13Patrick GoretFrancja- 4
14Richard MussonWielka Brytania- 3
15Esa EinolaFinlandia- 3
16Juha MoksunenFinlandia- 3
17Hans Jurgen BrikeyNiemcy- 3
18Siegfried EderAustria- 2


1993

Eenrum (Holandia) - 21 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Richard MussonWielka Brytania- 22
2Paulus EllensHolandia- 19
3Armando Dal ChieleWłochy- 18
4Joachim KugelmannNiemcy- 16
5Rob FortuneWielka Brytania- 15
6Steven Van Der HelmHolandia- 13
7Rob DolmanHolandia- 12
8Johny AndersenDania- 9
9Massimo MoraWłochy- 8
10Vaclav MilikCzechy- 8
11Rias CazemierHolandia- 8
12Henk SnijderHolandia- 8
13Rene MortensenDania- 8
14Klaus Peter GerdemannNiemcy- 3
15David OchockiFrancja- 3
16Christian IanottoFrancja- 3
17Hielke De GraafHolandia- 3
18Gary LobbWielka Brytania- 2

Celle (Niemcy) 1 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Massimo MoraWłochy- 22
2Armando Dal ChieleWłochy- 20
3Rene MortensenDania- 18
4Steven van der HelmHolandia- 18
5Joachim KugelmannNiemcy- 17
6Hielke de GraafHolandia- 14
7Rias CazemierHolandia- 12
8Klaus Peter GerdemannNiemcy- 8
9Uppie BosHolandia- 8
10John AndersenDania- 7
11John PedersenDania- 6
12Paul HurryWielka Brytania- 6
13Peter AnderssonSzwecja- 6
14Erik EijbergenHolandia- 4
15Andre HaltermannNiemcy- 4
16Folkert BakkerHolandia- 2
17Pieter VisserHolandia- 1
18Erik DraijerHolandia- 1

Stadskanaal (Holandia) 31 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1David OchockiFrancja- 25
2Rob DolmanWielka Brytania- 18
3Richard MussonWielka Brytania- 18
4Vaclav MilikCzechy- 17
5Henk SnijderHolandia- 15
6Robert FortuneWielka Brytania- 14
7Paulus EllensHolandia- 11
8Gary LobbWielka Brytania- 11
9Christian IanottoFrancja- 11
10Stephane TresarrieuFrancja- 9
11Maik GroenHolandia- 7
12Daniel BohacCzechy- 5
13Arnold van GrevenhofHolandia- 4
14Peter Hehlert IINiemcy- 4
15Gerard KokHolandia- 4
16Robbie StemanHolandia- 3
17Jacky de VriesHolandia- 2
18Martin TheobaldNiemcy- 0

Opende (Holandia) 19 czerwiec

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rias CazemierHolandia- 23
2Steven van der HelmHolandia- 22
3Uppie BosHolandia- 18
4Klaus Peter GerdemannNiemcy- 16
5John AndersenDania- 15
6Erik EijbergenHolandia- 15
7Joachim KugelmannNiemcy- 13
8Armando Dal ChieleWłochy- 11
9Peter AnderssonSzwecja- 10
10John PedersenDania- 9
11Patrick GoretFrancja- 6
12Siergiej KuzinRosja- 6
13Tapio LeppamakiFinlandia- 4
14Stefan LindSzwecja- 3
15Andrejs KorolovsŁotwa- 2
16Jari AhlbomFinlandia- 2
17Normunds DobumsŁotwa- 1
18Aleksandr BałaszowRosja- 1

Joure (Holandia) 6 czerwiec

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sebastian MaagNiemcy- 22
2Erik DraijerHolandia- 21
3Pieter VisserHolandia- 20
4Hielke de GraafHolandia- 18
5Thorsten KerlNiemcy- 15
6Massimo MoraWłochy- 14
7Andre HaltermannNiemcy- 11
8Paul HurryWielka Brytania- 10
9Rene MortensenDania- 10
10Folkert BakkerHolandia- 10
11Ralf StrackNiemcy- 7
12Tommy LindgrenSzwecja- 6
13Jacek GollobPolska- 5
14Zdenek SchneiderwindCzechy- 4
15Tony BriggsNowa Zelandia- 3
16Adam ŁabędzkiPolska- 2
17Vincent KinchinWielka Brytania- 1
18Per JensenDania- 0

Rocroi (Francja) 22 maj

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1David OchockiFrancja- 25
2Christian IanottoFrancja- 20
3Rob DolmanWielka Brytania- 19
4Robert FortuneWielka Brytania- 18
5Robbie StemanHolandia- 18
6Stephane TresarrieuFrancja- 13
7Maik GroenHolandia- 12
8Daniel BohacCzechy- 10
9Andreas SchapflNiemcy- 10
10Peter ReadWielka Brytania- 9
11Christophe GoretFrancja- 7
12Peter LloydWielka Brytania- 5
13Siegfried EderAustria- 5
14Thierry BouinFrancja- 4
15Olaf BruggemannNiemcy- 3
16Jan Hadek IICzechy- 1
17Vladimir VisvaderCzechy- 1
18Christian StroblNiemcy- 0

1994

Cloppenburg (Niemcy) - 17 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Robert BarthNiemcy- 25
2Anne Van Der HelmHolandia- 19+5
3Steve SchofieldWielka Brytania- 19+4
4Zdenek SchneiderwindCzechy- 19+3
5Stephane TresarrieuFrancja- 16
6Detlef ConradiNiemcy- 14
7Tomasz GollobPolska- 11
8Bernd DienerNiemcy- 11
9Stefan DannoSzwecja- 8
10Paul HurryWielka Brytania- 7
11Gerard KokHolandia- 6
12Will JamesWielka Brytania- 6
13Jens Henry NielsenDania- 5
14Henk SnijderHolandia- 4
15Erik DraijerHolandia- 3
16Shane ParkerAustralia- 1
17Paulus EllensHolandia- 1
18Uppie BosHolandia- 0

Aduard (Holandia) 27 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Walter ScherwitzkiNiemcy- 24
2Siergiej JeroszynRosja- 23
3Vaclav MilikCzechy- 18
4Massimo MoraWłochy- 17
5Oleg KurguskinRosja- 15
6Andreas SchapflNiemcy- 13
7Jason HandleyWielka Brytania- 12
8Thorsten KerlNiemcy- 11
9Christophe DubernardFrancja- 10
10Christophe MartinFrancja- 9
11Rias CazemierHolandia- 6
12Borivoj HadekCzechy- 6
13Colin EarlWielka Brytania- 5
14Jim GroenHolandia- 4
15Jacky de VriesHolandia- 3
16Andre HaltermannNiemcy- 2
17Sjack GraveHolandia- 0
18Paulus EllensHolandia- 0

Werlte (Niemcy) 5 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bernd DienerNiemcy- 21
2Anne van der HelmHolandia- 19
3Tomasz GollobPolska- 19
4Robert BarthNiemcy- 18
5Detlef ConradiNiemcy- 18
6Zdenek SchneiderwindCzechy- 17
7Henk SnijderHolandia- 12
8Jens Henry NielsenDania- 9
9Uppie BosHolandia- 8
10Vaclav MilikCzechy- 6
11Colin EarlWielka Brytania- 6
12Dean GardonWielka Brytania- 6
13Rias CazemierHolandia- 3
14Christophe DubernardFrancja- 2
15Janne KoivulaFinlandia- 2
16Borivoj HadekCzechy- 0

Abingdon (Wielka Brytania) 2 maj

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Paul HurryWielka Brytania- 25
2David SteenZimbabwe- 18
3Erik DraijerHolandia- 17
4Jan SchinaglCzechy- 17
5Shane ParkerAustralia- 16
6Gerard KokHolandia- 13
7Colin WhiteWielka Brytania- 12
8Stefan DannoSzwecja- 10
9Michael StrackNiemcy- 9
10John AndersenDania- 9
11Daniel BohacCzechy- 8
12Thierry BouinFrancja- 7
13Rene MortensenDania- 5
14Kevin BuckWielka Brytania- 3
15Peter AnderssonSzwecja- 3
16Andy ParkerWielka Brytania- 3
17Tomas AronssonSzwecja- 1
18Uwe GessnerNiemcy- 1

St. Colomb (Francja) 1 maj

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Stephane TresarrieuFrancja- 20
2Dean GardonWielka Brytania- 20
3Patrick GoretFrancja- 18
4Tomasz GollobPolska- 18
5Borivoj HadekCzechy- 15
6Roland KolrosNiemcy- 14
7Christophe DubernardFrancja- 11
8Flur KalimulinRosja- 10
9Peter LloydWielka Brytania- 7
10Frederic BrisseauFrancja- 6
11Peter DurhammerNiemcy- 5
12Erik EijbergenHolandia- 4
13Massimo MoraWłochy- 4
14Christophe GoretFrancja- 4
15Pieter VisserHolandia- 4
16Giogio ZaramellaWłochy- 2
17Matthias KrogerNiemcy- 0
18Jacek GollobPolska- 0

Balkbrug (Holandia) 4 kwiecień

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Robert BarthNiemcy- 21
2Anne van der HelmHolandia- 19
3Henk SnijderHolandia- 16
4Colin EarlWielka Brytania- 16
5Uppie BosHolandia- 13
6Andreas RahnNiemcy- 13
7Janne KoivulaFinlandia- 11
8Rias CazemierHolandia- 11
9Vaclav VernerCzechy- 11
10Oleg KurguskinRosja- 10
11Gary LobbWielka Brytania- 7
12Ołeksandr LatosinskiUkraina- 6
13Jari AhlbomFinlandia- 4
14Franco MozzatoWłochy- 3
15John BarbettaWłochy- 3
16Olegs BudkoŁotwa- 3
17Grigorij CharczenkoRosja- 2
18Normunds DobumsŁotwa- 2

1995

Joure (Holandia) - 27 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kelvin TatumWielka Brytania- 24
2Bernd DienerNiemcy- 22
3Anne Van Der HelmHolandia- 17
4Paul HurryWielka Brytania- 16
5Zdenek SchneiderwindCzechy- 15
6Matthias KrogerNiemcy- 13
7Maik GroenHolandia- 12
8Steve SchofieldWielka Brytania- 11
9Philippe BergeFrancja- 8
10Peter LloydWielka Brytania- 7
11Christophe DubernardFrancja- 7
12Steve BishopWielka Brytania- 7
13Vaclav MilikCzechy- 5
14Massimo MoraWłochy- 5
15Stephane TresarrieuFrancja- 3
16Henk SnijderHolandia- 3
17Tony ForwardWielka Brytania- 1
18Walter ScherwitzkiNiemcy- 0

La Reole (Francja) 2 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kelvin TatumWielka Brytania- 22
2Steve SchofieldWielka Brytania- 19
3Zdenek SchneiderwindCzechy- 19
4Christophe DubernardFrancja- 17
5Massimo MoraWłochy- 15
6Stephane TresarrieuFrancja- 14
7Paul HurryWielka Brytania- 13
8Bernd DienerNiemcy- 13
9Philippe BergeFrancja- 10
10Christophe MartinFrancja- 9
11Shane ParkerAustralia- 9
12Steven van der HelmHolandia- 8
13Ueli UtzingerSzwajcaria- 3
14Jaroslav PtakCzechy- 3
15Jan SchinaglCzechy- 2
16Erik DraijerHolandia- 1
17Patrick GoretFrancja- 0
18Siegfried EderAustria- 0

Bielfeld (Niemcy)

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Egon MullerNiemcy- 25
2Walter ScherwitzkiNiemcy- 24
3Matthias KrogerNiemcy- 22
4Vaclav MilikCzechy- 16
5Anne van der HelmHolandia- 15
6Oleg KurguskinRosja- 14
7Maik GroenHolandia- 12
8Peter LloydWielka Brytania- 12
9Tony ForwardWielka Brytania- 7
10Steve BishopWielka Brytania- 7
11Henk SnijderHolandia- 7
12Trevor BanksWielka Brytania- 6
13John AndersenDania- 4
14Martin CazemierHolandia- 3
15Thorsten KerlNiemcy- 2
16Jason HandleyWielka Brytania- 2
17Glenn CunninghamWielka Brytania- 1
18Maik EbensingNiemcy- 1

St. Colomb (Francja) 18 czerwiec

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Steve SchofieldWielka Brytania- 25
2Christophe GoretFrancja- 19
3Philippe BergeFrancja- 19
4Jan SchinaglCzechy- 17
5Paul HurryWielka Brytania- 16
6Ueli UtzingerSzwajcaria- 15
7Stephane TresarrieuFrancja- 12
8Erik DraijerHolandia- 12
9Siegfried EderAustria- 8
10Jaroslav PtakCzechy- 8
11Thomas MeggleNiemcy- 7
12Martin LindnerSzwecja- 7
13Thierry BouinFrancja- 6
14Rene van der WalleHolandia- 4
15Gianni BrizzolariWłochy- 3
16Stefano SpagnoloWłochy- 1
17Peter AnderssonSzwecja- 1
18Christian FerstlNiemcy- 0

Aduard (Holandia) 27 maj

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Walter ScherwitzkiNiemcy- 24
2Siergiej JeroszynRosja- 23
3Vaclav MilikCzechy- 18
4Massimo MoraWłochy- 17
5Oleg KurguskinRosja- 15
6Andreas SchapflNiemcy- 13
7Jason HandleyWielka Brytania- 12
8Thorsten KerlNiemcy- 11
9Christophe DubernardFrancja- 10
10Christophe MartinFrancja- 9
11Rias CazemierHolandia- 6
12Borivoj HadekCzechy- 6
13Colin EarlWielka Brytania- 5
14Jim GroenHolandia- 4
15Jacky de VriesHolandia- 3
16Andre HaltermannNiemcy- 2
17Sjack GraveHolandia- 0
18Paulus EllensHolandia- 0

Werlte (Niemcy) 14 maj

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kelvin TatumWielka Brytania- 25
2Matthias KrogerNiemcy- 21
3Bernd DienerNiemcy- 21
4Detlef ConradiNiemcy- 19
5Anne van der HelmHolandia- 14
6Shane ParkerAustralia- 12
7Henk SnijderHolandia- 12
8Glenn CunninghamWielka Brytania- 11
9Steve BishopWielka Brytania- 9
10Jens Peter NielsenDania- 8
11Erik EijbergenHolandia- 7
12Ołeksandr LatosinskiUkraina- 7
13David OchockiFrancja- 5
14Wołodymyr KołodijUkraina- 3
15Tim KorneliussenDania- 2
16Martin StuckeNiemcy- 1
17Rias CazemierHolandia- 1
18Jean Michel BouillaudFrancja- 0

Celle (Niemcy) 30 kwiecień

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Egon MullerNiemcy- 25
2Zdenek SchneiderwindCzechy- 23
3Trevor BanksWielka Brytania- 19
4Steven van der HelmHolandia- 17
5Maik EbensingNiemcy- 15
6Peter LloydWielka Brytania- 14
7Maik GroenHolandia- 12
8Tony ForwardWielka Brytania- 11
9John AndersenDania- 10
10Otto NiedermaierNiemcy- 8
11Risto EinolaFinlandia- 7
12Jan Hadek IICzechy- 5
13Klaus Peter GerdemannNiemcy- 5
14Janne KoivulaFinlandia- 4
15Trevor EadonWielka Brytania- 4
16Martin TheobaldNiemcy- 1
17Juha KoivistoFinlandia- 0
18Tomas AronssonSzwecja- 0

1996

St.Colombe de Lauzen (Francja) - 20 czerwiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Steve JohnstonAustralia- 22
2Steve SchofieldWielka Brytania- 21
3Zdenek SchneiderwindCzechy- 21
4Wołodymyr TrofymowUkraina- 18
5Philippe BergeFrancja- 16
6Paul HurryWielka Brytania- 13
7Massimo MoraWłochy- 11
8Vaclav MilikCzechy- 10
9Christophe DubernardFrancja- 9
10Maik GroenHolandia- 9
11Stephane TresarrieuFrancja- 7
12Thorsten KerlNiemcy- 6
13Jacky De VriesHolandia- 5
14Jason HandleyWielka Brytania- 5
15Anne Van Der HelmHolandia- 1
16Oleg KurguskinRosja- 0
17Uppie BosHolandia- 0
18Siergiej JeroszynRosja- 0

Schwarme (Niemcy) 4 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Steve SchofieldWielka Brytania- 24
2Anne van der HelmHolandia- 23
3Siergiej JeroszynRosja- 17
4Zdenek SchneiderwindCzechy- 15
5Wołodymyr TrofymowUkraina- 15
6Philippe BergeFrancja- 14
7Vaclav MilikCzechy- 12
8Oleg KurguskinRosja- 11
9Christophe DubernardFrancja- 8
10Henk SnijderHolandia- 8
11Peter LloydWielka Brytania- 8
12Ralf StrackNiemcy- 7
13Steve DawWielka Brytania- 5
14Sjoerd RozenbergHolandia- 5
15Detlef ConradiNiemcy- 2
16Sjack GraveHolandia- 2
17Patrick GoretFrancja- 2
18Tony ForwardWielka Brytania- 0

Alken (Belgia) 27 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Uppie BosHolandia- 24
2Massimo MoraWłochy- 22
3Matthias KrogerNiemcy- 18
4Steve JohnstonAustralia- 16
5Thorsten KerlNiemcy- 14
6Paul HurryWielka Brytania- 14
7Jason HandleyWielka Brytania- 12
8Maik GroenHolandia- 12
9Jacky de VriesHolandia- 11
10Stephane TresarrieuFrancja- 9
11Janne KoivulaFinlandia- 7
12Alessandro MilaneseWłochy- 7
13Peter AnderssonSzwecja- 4
14David SuchanCzechy- 4
15Jaroslav PtakCzechy- 3
16Erik EijbergenHolandia- 2
17Pavel OndrasikCzechy- 1
18Thierry BouinFrancja- 0

Cloppenburg (Niemcy) 21 lipiec

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Steve SchofieldWielka Brytania- 25
2Anne van der HelmHolandia- 21
3Egon MullerNiemcy- 19
4Zdenek SchneiderwindCzechy- 19
5Detlef ConradiNiemcy- 17
6Ralf StrackNiemcy- 11
7Patrick GoretFrancja- 10
8Christophe DubernardFrancja- 10
9Henk SnijderHolandia- 9
10Tony ForwardWielka Brytania- 9
11Steven van der HelmHolandia- 8
12Colin EarlWielka Brytania- 6
13Siegfried EderAustria- 6
14John BarbettaWłochy- 4
15Paul AgerAustria- 2
16Gerke HummelHolandia- 0
17Tomas AronssonSzwecja- 0

Noordwolde (Holandia) 17 lipiec

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Oleg KurguskinRosja- 21
2Thorsten KerlNiemcy- 20
3Wołodymyr TrofymowUkraina- 16
4Joachim KugelmannNiemcy- 16
5Siergiej JeroszynRosja- 14
6Peter LloydWielka Brytania- 14
7Vaclav MilikCzechy- 12
8Sjoerd RozenbergHolandia- 11
9Sjack GraveHolandia- 11
10Steve DawWielka Brytania- 9
11Rene MadsenDania- 9
12Niklas KarlssonSzwecja- 7
13Rene van der WalleHolandia- 6
14Christian IanottoFrancja- 5
15Jan SchinaglCzechy- 4
16Christian CiganaFrancja- 3
17Jaromir LachCzechy- 2
18Tim KorneliussenDania- 0

Morizes (Francja) 16 czerwiec

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Massimo MoraWłochy- 20
2Philippe BergeFrancja- 20
3Uppie BosHolandia- 20
4Pavel OndrasikCzechy- 19
5Stephane TresarrieuFrancja- 19
6Alessandro MilaneseWłochy- 13
7Thierry BouinFrancja- 13
8Jaroslav PtakCzechy- 12
9David SuchanCzechy- 10
10Erik DraijerHolandia- 8
11John UnderwoodWielka Brytania- 6
12Mitch GoddenWielka Brytania- 4
13Wołodymyr KołodijUkraina- 4
14Jannick MazuelFrancja- 4
15Klaus Peter GerdemannNiemcy- 2
16Ołeksandr LatosinskiUkraina- 2
17Alessandro Dalla ValleWłochy- 1
18Ewald DoubekAustria- 0

Stadskanaal (Holandia) 27 maj

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matthias KrogerNiemcy- 25
2Paul HurryWielka Brytania- 22
3Jacky de VriesHolandia- 17
4Maik GroenHolandia- 16
5Steve JohnstonAustralia- 13
6Jason HandleyWielka Brytania- 13
7Janne KoivulaFrancja- 12
8Erik EijbergenHolandia- 12
9Peter AnderssonSzwecja- 11
10Enrico JanoschkaNiemcy- 10
11Jim GroenHolandia- 9
12Philippe OstynFrancja- 5
13Martin LindnerSzwecja- 3
14Jean Michel BouillaudFrancja- 3
15Rene MortensenDania- 3
16John AndersenDania- 2
17Vaclav MaximCzechy- 1
18Risto EinolaFinlandia- 0

1998

Schwarme (Niemcy) - 26 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zdenek SchneiderwindCzechy- 19
2Oleg KurguskinRosja- 19
3Massimo MoraWłochy- 19
4Tony AtkinsWielka Brytania- 17
5Trevor BanksWielka Brytania- 15
6Stephane TresarrieuFrancja- 14
7Andre PollehnNiemcy- 12
8Thorsten KerlNiemcy- 11
9Steven Van Der HelmHolandia- 9
10Vincent KinchinWielka Brytania- 9
11Christophe DubernardFrancja- 8
12Ołeksandr LatosinskiUkraina- 8
13Enrico JanoschkaNiemcy- 5
14Patrick GoertFrancja- 5
15Pete AnderssonSzwecja- 2
16Pavel OndrasikCzechy- 2
17Manfred ZimmermannNiemcy- 2
18Fredric BrisseauFrancja- 1
19Colin EarlWielka Brytania- 0
20Klaus Peter GerdemannNiemcy- 0

Morizes (Francja) 9 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Christophe DubernardFrancja- 23
2Massimo MoraWłochy- 21
3Pavel OndrasikCzechy- 20
4Manfred ZimmermannNiemcy- 18
5Patrick GoretFrancja- 17
6Bjorn DanielczikNiemcy- 16
7Vincent KinchinWielka Brytania- 10
8Peter AnderssonSzwecja- 8
9Ołeksandr LatosinskiUkraina- 7
10Steven van der HelmHolandia- 7
11Frederic BrisseauFrancja- 6
12Philippe OstynFrancja- 5
13Ihor BorysenkoUkraina- 4
14Fabrice OstynFrancja- 3
15Klaus Peter GerdemannNiemcy- 2
16Jaromir LachCzechy- 2
17Siergiej OsipowRosja- 0
18Dean CamierWielka Brytania- 0


1999

Wertle - 21 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bernd DienerNiemcy- 25
2Zdenek SchneiderwindCzechy- 23
3Wołodymyr TrofymowUkraina- 17+5
4Enrico JanoschkaNiemcy- 17+4
5Uppie BosHolandia- 16
6Antonin Svab IICzechy- 15
7Maik GroenHolandia- 12
8Pavel OndrasikCzechy- 11
9Jacky De VriesHolandia- 8
10Jim GroenHolandia- 8
11Philippe OstynFrancja- 7
12Philippe BergeFrancja- 6
13Erik EijbergenHolandia- 5
14Christophe DubernardFrancja- 5
15Ralf StrackNiemcy- 2
16Fabrice OstynFrancja- 1
17Josef FrancCzechy- 1
18Anne Van Der HelmHolandia- 0

Noordwolde (Holandia) 11 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Maik GroenHolandia- 19
2Wołodymyr TrofymowUkraina- 19
3Theo PijperHolandia- 18
4Jason HandleyHolandia- 16
5Antonin Svab IICzechy- 16
6Anne van der HelmHolandia- 14
7Bernd DienerNiemcy- 12
8Erik EijbergenHolandia- 12
9Enrico JanoschkaNiemcy- 12
10Jim GroenHolandia- 12
11Adrian RymelCzechy- 9
12Emiel GroenHolandia- 8
13Peter AnderssonSzwecja- 3
14Gerard KokHolandia- 3
15Stephane TresarrieuFrancja- 3
16Phil AshcroftWielka Brytania- 2
17Ralf StrackNiemcy- 1
18Christian HulshorstNiemcy- 0

St. Colomb (Francja) 20 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Uppie BosHolandia- 23
2Philippe BergeFrancja- 20
3Pavel OndrasikCzechy- 18
4Patrick GoretFrancja- 16
5Zdenek SchneiderwindCzechy- 16
6Philippe OstynFrancja- 14
7Christophe DubernardFrancja- 14
8Jacky de VriesHolandia- 11
9Fabrice OstynFrancja- 10
10Josef FrancCzechy- 8
11Stephan KattNiemcy- 6
12Per Olov KlaessonSzwecja- 6
13Otto NiedermaierNiemcy- 4
14Jerome GeorgesFrancja- 4
15John UnderwoodWielka Brytania- 3
16Bjorn DanielczikNiemcy- 2
17Isak Jakob MulderHolandia- 0
18Ołeksandr LatosinskiUkraina- 0

Gorredijk (Holandia) 9 maj

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wołodymyr TrofymowUkraina- 24
2Uppie BosHolandia- 22
3Per Ola KlassonSzwecja- 20
4Walter ScherwitzkiNiemcy- 17
5Adrian RymelCzechy- 13
6Jacky de VriesHolandia- 11
7Enrico JanoschkaNiemcy- 10
8Ołeksandr LatosinskiUkraina- 10
9Emiel GroenHolandia- 10
10Richard Wolff Czechy- 10
11Emiel GroenHolandia- 9
12Gerke HummelHolandia- 7
13Ralf StrackNiemcy- 5
14Kjell Roine HeijaNorwegia- 4
15Tony DartWielka Brytania- 4
16John JeffreyesWielka Brytania- 3
17Christophe ParadeFrancja- 0
18Nicola AndrioloWłochy- 0


2000

St.Colombe de Lauzen (Francja) - 30 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zdenek SchneiderwindCzechy- 24
2Uppie BosHolandia- 19
3Enrico JanoschkaNiemcy- 18
4Bernd DienerNiemcy- 15
5Joonas KymakorpiFinlandia- 15
6Sebastien TresarrieuFrancja- 15
7Alessandro MilaneseWłochy- 12
8Maik GroenHolandia- 10
9Jorg TebbeNiemcy- 10
10Trevor BanksWielka Brytania- 9
11Stephane TresarrieuFrancja- 8
12Philippe OstynFrancja- 8
13Jim GroenHolandia- 5
14Erik EijbergenHolandia- 4
15Wołodymyr TrofymowUkraina- 4
16Christophe DubernardFrancja- 2
17Uilke KooistraHolandia- 2
18Christian HulshorstNiemcy- 0

Noordwolde (Holandia) 9 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Joonas KylmakorpiFinlandia- 24
2Maik GroenHolandia- 18
3Wołodymyr TrofymowUkraina- 18
4Enrico JanoschkaNiemcy- 16
5Erik EijbergenHolandia- 14
6Sebastien TresarrieuFrancja- 13
7Uilke KooistraHolandia- 12
8Christian HulshorstNiemcy- 11
9Per Olov KlaessonSzwecja- 11
10Jim GroenHolandia- 9
11Maik EbensingNiemcy- 8
12Jim GroenHolandia- 7
13Pavel OndrasikCzechy- 6
14Kenneth BorgenhaugNorwegia- 4
15Wołodymyr KołodijUkraina- 3
16Otto de JongHolandia- 2
17Paul KnottNiemcy- 1
18Matt ReadWielka Brytania- 1

La Reole (Francja) 2 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zdenek SchneiderwindCzechy- 22
2Bernd DienerNiemcy- 21
3Fabrice OstynFrancja- 18
4Trevor BanksWielka Brytania- 16
5Alessandro MilaneseWłochy- 15
6Uppie BosHolandia- 14
7Massimo MoraWłochy- 12
8Jorg TebbeNiemcy- 12
9Stephane TresarrieuFrancja- 10
10Philippe OstynFrancja- 9
11Christophe DubernardFrancja- 7
12Steven van der HelmHolandia- 6
13Mitch GoddenWielka Brytania- 5
14Antonin Svab IICzechy- 3
15Josef FrancCzechy- 3
16Maik TorlumkeNiemcy- 3
17Marcel HofsteHolandia- 2
18Norbert GroglerAustria- 1


2001

Noordwolde (Holandia) - 5 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Maik GroenHolandia- 20
2Zdenek SchneiderwindCzechy- 19
3Uppie BosHolandia- 11
4Theo PijperHolandia- 18
5Bernd DienerNiemcy- 12
6Stephane TresarrieuFrancja- 13
7Wołodymyr TrofymowUkraina- 9
8Herbert RudolphNiemcy- 7
9Andre PollehnNiemcy- 8
10Erik EijbergenHolandia- 9
11Christian HulshorstNiemcy- 9
12Antonin Svab IICzechy- 7
13Jason HandleyWielka Brytania- 5
14Christophe DubernardFrancja- 7
15Steven Van Der HelmHolandia- 7
16Vincent KinchinWielka Brytania- 5
17Massimo MoraWłochy- 4
18Sebastien TresarrieuFrancja- 4
19Sjoerd RozenbergHolandia- 3
20Sirg SchutzbachNiemcy- 0

Schwarme (Niemcy) - 29 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bernd DienerNiemcy- 17
2Maik GroenHolandia- 16
3Antonin Svab IICzechy- 19
4Theo PijperHolandia- 19
5Wołodymyr TrofymowUkraina- 15
6Andre PollehnNiemcy- 16
7Steven van der HelmHolandia- 11
8Christian HulshorstNiemcy- 13
9Sebastien TresarrieuFrancja- 11
10Jason HandleyWielka Brytania- 8
11Lennart PerssonSzwecja- 6
12Bjorn DanielczikNiemcy- 6
13Wołodymyr KołodijUkraina- 5
14Klaus Peter GerdemannNiemcy- 1
15Richard WolffCzechy- 4
16Enrico JanoschkaNiemcy- 4
17John AndersenDania- 4
18Jaroslav PtakCzechy- 3

St. Colomb (Francja) - 25 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Paul HurryWielka Brytania- 19
2Henk SnijderHolandia- 13
3Uppie BosHolandia- 18
4Stephane TresarrieuFrancja- 16
5Herbert RudolphNiemcy- 19
6Christophe DubernardFrancja- 13
7Massimo MoraWłochy- 12
8Erik EijbergenHolandia- 9
9Sjoerd RozenbergHolandia- 9
10Vincent KinchinWielka Brytania- 8
11Sirg SchutzbachNiemcy- 8
12Daniel RathNiemcy- 8
13Benjamin HegenerNiemcy- 5
14Jim GroenHolandia- 6
15Philippe OstynFrancja- 7
16Fabrice OstynFrancja- 3
17Carl AnderssonSzwecja- 4
18Josef FrancCzechy- 3


2002

Berghaupten (Niemcy) - 8 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sirg SchutzbachNiemcy- 20
2Zdenek SchneiderwindCzechy- 14
3Uppie BosHolandia- 14
4Paul HurryWielka Brytania- 15
5Theo PijperHolandia- 19
6Maik GroenHolandia- 15
7Matthias KrogerNiemcy- 9
8Wołodymyr TrofymowUkraina- 9
9Stephane TresarrieuFrancja- 12
10Stephan KattNiemcy- 10
11Enrico JanoschkaNiemcy- 7
12Jason HandleyWielka Brytania- 9
13Trevor BanksWielka Brytania- 6
14Christian HulshorstNiemcy- 6
15Jim GroenHolandia- 4
16Erik EijbergenHolandia- 7
17Philippe OstynFrancja- 1
18Per Ola KlassonSzwecja- 0

Noordwolde (Holandia) - 7 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Maik GroenHolandia- 18
2Theo PijperHolandia- 18
3Jason HandleyWielka Brytania- 16
4Enrico JanoschkaNiemcy- 17
5Erik EijbergenHolandia- 17
6Emiel GroenHolandia- 14
7Jim GroenHolandia- 11
8Per Olov KlaessonSzwecja- 11
9Wołodymyr TrofymowUkraina- 11
10Christian HulshorstNiemcy- 10
11Jorg TebbeNiemcy- 7
12Benjamin HegenerNiemcy- 11
13Alessandro MilaneseWłochy- 4
14Paul CooperWielka Brytania- 3
15Wołodymyr KołodijUkraina- 6
16Steven van der HelmHolandia- 5
17Peter AnderssonSzwecja- 0
18Tim KorneliussenDania- 1

Noordwolde (Holandia) - 6 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Theo PijperHolandia- 19
2Paul HurryWielka Brytania- 16
3Maik GroenHolandia- 17
4Erik EijbergenHolandia- 16
5Matthias KrogerNiemcy- 17
6Sebastien TresarrieuFrancja- 14
7Mathieu TresarrieuFrancja- 8
8Wołodymyr TrofymowUkraina- 13
9Enrico JanoschkaNiemcy- 8
10Richard HallWielka Brytania- 8
11Stephan KattNiemcy- 8
12Jim GroenHolandia- 13
13Manfred KnappeNiemcy- 9
14Per Olov KlaessonSzwecja- 8
15Wołodymyr KołodijUkraina- 4
16Emiel GroenHolandia- 5
17Richard WolffCzechy- 1
18Jiri PetrasekCzechy- 1


2003

Schwarme (Niemcy) - 21 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gerd RissNiemcy- 19
2Herbert RudolphNiemcy- 16
3Matthias KrogerNiemcy- 15
4Stephane TresarrieuFrancja- 14
5Zdenek SchneiderwindCzechy- 16
6Theo PijperHolandia- 16
7Ralf LodingNiemcy- 11
8Uppie BosHolandia- 10
9Antonin Svab IICzechy- 9
10Csaba HellWęgry- 8
11Maik GroenHolandia- 10
12Daniel BacherNiemcy- 10
13Andrew AppletonWielka Brytania- 7
14Paul CooperWielka Brytania- 6
15Bjorn DanielczikNiemcy- 1
16Erik EijbergenHolandia- 3
17Trevor BanksWielka Brytania- 5
18Sebastien TresarrieuFrancja- 2

St. Colomb (Francja) - 6 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zdenek SchneiderwindCzechy- 18
2Uppie BosHolandia- 15
3Daniel BacherNiemcy- 18
4Antonin Svab IICzechy- 16
5Trevor BanksWielka Brytania- 16
6Stephane TresarrieuCzechy- 16
7Paul CooperWielka Brytania- 11
8Mitch GoddenWielka Brytania- 6
9Alessandro MilaneseWłochy- 10
10Christophe DubernardFrancja- 9
11Sjoerd RozenbergHolandia- 11
12Philippe OstynFrancja- 9
13Jeremy Coste LescoulFrancja- 4
14Harm Jannes RenkemaHolandia- 5
15Simone MuratelliWłochy- 4
16Stefan BrombergNiemcy- 3
17Jerome TuraniFrancja- 5
18Jason KingWielka Brytania- 4

Noordwolde (Holandia) - 6 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Theo PijperHolandia- 19
2Paul HurryWielka Brytania- 16
3Maik GroenHolandia- 17
4Erik EijbergenHolandia- 16
5Matthias KrogerNiemcy- 17
6Sebastien TresarrieuFrancja- 14
7Mathieu TresarrieuFrancja- 8
8Wołodymyr TrofymowUkraina- 13
9Enrico JanoschkaNiemcy- 8
10Richard HallWielka Brytania- 8
11Stephan KattNiemcy- 8
12Jim GroenHolandia- 13
13Manfred KnappeNiemcy- 9
14Per Olov KlaessonSzwecja- 8
15Wołodymyr KołodijUkraina- 4
16Emiel GroenHolandia- 5
17Richard WolffCzechy- 1
18Jiri PetrasekCzechy- 1


2004

Eenrum (Holandia) - 22 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Theo PijperHolandia- 19
2Gerd RissNiemcy- 16
3Bernd DienerNiemcy- 15
4Enrico JanoschkaNiemcy- 15
5Stephan KattNiemcy- 18
6Andrew AppletonWielka Brytania- 12
7Zdenek SchneiderwindCzechy- 8
8Maik GroenHolandia- 7
9Herbert RudolphNiemcy- 10
10Jannick De JongHolandia- 11
11Dirk FabriekHolandia- 12
12Paul HurryWielka Brytania- 7
13Daniel BacherNiemcy- 4
14Mitch GoddenWielka Brytania- 4
15Jason HandleyWielka Brytania- 4
16Ralf StrackNiemcy- 6
17Mathieu TresarrieuFrancja- 6
18Stephane TresarrieuFrancja- 4

Folkestone (Wielka Brytania) - 25 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kelvin TatumWielka Brytania- 16
2Stephan KattNiemcy- 18
3Theo PijperHolandia- 18
4Jason HandleyWielka Brytania- 15
5Paul HurryWielka Brytania- 15
6Matthias KrogerNiemcy- 15
7Maik GroenHolandia- 14
8Christian HulshorstNiemcy- 6
9Sjoerd RozenbergHolandia- 8
10Stefan BrombergNiemcy- 9
11Richard WolffCzechy- 7
12Neville TatumWielka Brytania- 15
13Erik EijbergenHolandia- 6
14Jim GroenHolandia- 6
15Pavel OndrasikCzechy- 5
16Gabriel DubernardFrancja- 3
17Pal HeiaNorwegia- 2
18Eddie TurksemaHolandia- 1

La Reole (Francja) - 4 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zdenek SchneiderwindCzechy- 19
2Andrew AppletonWielka Brytania- 15
3Stephane TresarrieuFrancja- 13
4Mathieu TresarrieuFrancja- 15
5Daniel BacherNiemcy- 16
6Massimo MoraWłochy- 19
7Mitch GoddenWielka Brytania- 11
8Christophe DubernardFrancja- 13
9Csaba HellWęgry- 8
10Harm Jannes RenkemaHolandia- 9
11Alessandro MilaneseWłochy- 13
12Sjoerd RozenbergHolandia- 6
13Henry van der SteenHolandia- 6
14Jeremy Coste LescoulFrancja- 3
15Jaroslav PtakCzechy- 3
16Siegbert KellerNiemcy- 3
17Hermann BacherNiemcy- 4
18Christophe MartinFrancja- 3


2005

Schwarme (Niemcy) - 31 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Paul HurryWielka Brytania- 18
2Dirk FabriekHolandia- 16
3Andrew AppletonWielka Brytania- 12
4Matthias KrogerNiemcy- 12
5Glen PhillipsWielka Brytania- 12
6Stephan KattNiemcy- 11
7Bernd DienerNiemcy- 11
8Ralf StrackNiemcy- 11
9Enrico JanoschkaNiemcy- 10
10Massimo MoraWłochy- 9
11Antonin Svab IICzechy- 7
12Erik EijbergenHolandia- 7
13Sirg SchutzbachNiemcy- 6
14Herbert RudolphNiemcy- 5
15Gerd RissNiemcy- 5
16Jorg TebbeNiemcy- 4
17Jannick De JongHolandia- 4
18Manfred KnappeNiemcy- 3

Noordwolde (Holandia) - 10 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andrew AppletonWielka Brytania- 17
2Paul HurryWielka Brytania- 19
3Jannick de JongHolandia- 17
4Erik EijbergenHolandia- 15
5Manfred KnappeNiemcy- 16
6Antonin Svab IICzechy- 15
7Ralf StrackNiemcy- 12
8Sjoerd RozenbergHolandia- 14
9Richard SmithWielka Brytania- 11
10Jeremy Coste LescoulFrancja- 9
11Erik DoornbosHolandia- 7
12Hans Jorg MullerNiemcy- 7
13Christian HulshorstNiemcy- 4
14Willy TjessemNorwegia- 4
15Andy KorteringHolandia- 4
16Pavel OndrasikCzechy- 5
17Marius RokebergNorwegia- 0
18Marcus AnderssonSzwecja- 0

La Reole (Francja) - 3 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gerd RissNiemcy- 18
2Massimo MoraWłochy- 18
3Herbert RudolphNiemcy- 16
4Zdenek SchneiderwindCzechy- 15
5Bernd DienerNiemcy- 13
6Steve BraidfordWielka Brytania- 13
7Sirg SchutzbachNiemcy- 10
8Stephane TresarrieuFrancja- 12
9Philippe OstynFrancja- 9
10Mathieu TresarrieuFrancja- 7
11Alessandro MilaneseWłochy- 11
12Daniel BacherNiemcy- 8
13Jean Michel BouillaudFrancja- 4
14Jim GroenHolandia- 5
15Jerome CottierFrancja- 6
16Jaroslav PtakCzechy- 5
17Mitch GoddenWielka Brytania- 4
18Cyril ThomasFrancja- 3

Vries (Holandia) - 20 marzec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Enrico JanoschkaNiemcy- 18
2Stephan KattNiemcy- 15
3Matthias KrogerNiemcy- 19
4Harm Jannes RenkemaHolandia- 12
5Dirk FabriekHolandia- 16
6Jorg TebbeNiemcy- 14
7Glen PhillipsWielka Brytania- 10
8Henry van der SteenHolandia- 11
9Christophe DubernardFrancja- 10
10Richard WolffCzechy- 8
11Paul CooperWielka Brytania- 11
12Wouter DuursemaHolandia- 9
13Gabriel DubernardFrancja- 4
14Patrick CazemierHolandia- 2
15Jerome LespinasseFrancja- 5
16Daniel WintertonWielka Brytania- 8
17Karel Kadlec IICzechy- 4
18Eddie TurksemaHolandia- 3


2006

La Reole (Francja) - 23 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Stephan KattNiemcy(5,5,5,3) 18+5
2Theo PijperHolandia (lic.francuska)(4,4,5,5) 18+4
3Dirk FabriekHolandia(5,2,4,3) 14+4+3
4Matthias KrogerNiemcy(3,4,5,4) 16+5+2
5Bernd DienerNiemcy(5,5,4,4) 18+1
6Andrew AppletonWielka Brytania(4,5,4,5) 18+u
7Glen PhillipsWielka Brytania(2,4,3,2) 11+3
8Stephane TresarrieuFrancja(3,2,3,4) 12+2
9Jannick De JongHolandia(u,3,2,5) 10+1
10Jorg TebbeNiemcy(4,3,3,u) 10+u
11Christian HulshorstNiemcy(2,1,2,3) 8+5
12Otto NiedermeierNiemcy(0,0,2,u) 2+4
13Paul BauerNiemcy(1,3,1,1) 6+3
14Zdenek SchneiderwindCzechy(1,2,0,1) 4+2
15Shane ColvinWielka Brytania (lic.belgijska)(1,1,1,2) 5+1
16Richard SmithWielka Brytania(3,1,t,2) 6+t
17Erik EijbergenHolandia(2,0,0,0) 2
18Rene Van WeeleHolandia(u,0,1,1) 2

Swingfield (Wielka Brytania) - 20 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Stephan KattNiemcy(4,5,4,5) 18+5
2Glen PhillipsWielka Brytania(5,4,5,5) 19+4
3Mathieu TresarrieuFrancja(5,4,5,4) 18+3
4Christian HulshorstNiemcy(2,5,d,4) 11+4+2
5Shane ColvinWielka Brytania (Lic.belgijska)(4,3,4,4) 15+1
6Stephane TresarrieuFrancja(3,5,5,u) 13+5+d
7Zdenek SchneiderwindCzechy(1,3,3,5) 12+3
8Paul CooperWielka Brytania(5,4,1,3) 13+d
9Mitch GoddenWielka Brytania(3,3,3,2) 11+u
10Vincent KinchinWielka Brytania(4,2,4,3) 13+w
11Manfred KnappeNiemcy(3,u,2,3) 8+5
12Mark StiekemaHolandia(0,2,3,1) 6+4
13Gabriel DubernardFrancja(u,1,u,0) 1+3
14Bradley KiteWielka Brytania(2,2,u,1) 5+2
15Ronny StudemannNiemcy(1,1,2,2) 6+1
16Stefan BrombergNiemcy(2,1,2,2) 7+0
17Rob DolmanWielka Brytania(0,1) 1
18Gareth HickmottWielka Brytania(1) 1
19Jaroslav PtakCzechy(0,0,0,0) 0
20Massimo MoraWłochy(u,ns,ns,ns) 0

Bielefeld (Niemcy) - 11 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Theo PijperHolandia (lic.francuska)(5,5,5,5) 20+5
2Enrico JanoschkaNiemcy(5,5,5,5) 20+4
3Bernd DienerNiemcy(5,4,4,4) 17+5+3
4Andrew AppletonWielka Brytania(4,4,4,5) 17+2
5Matthias KrogerNiemcy(4,5,5,4) 18+1
6Jorg TebbeNiemcy(3,3,3,4) 13+4+u
7Erik EijbergenHolandia(3,u,3,3) 9+3
8Marius RoekbergNorwegia(3,4,4,3) 14+2
9Alessandro MilaneseWłochy(2,2,3,2) 9+1
10Sirg SchutzbachNiemcy (lic.szwajcarska)(4,3,2,3) 12+u
11Patrick DienerNiemcy(1,2,1,1) 5+5
12Philippe OstynFrancja(0,0,2,2) 4+4
13Thomas CooperWielka Brytania(2,2,1,1) 6+3
14Benjamin HegenerNiemcy(1,2,u,) 3+2
15Richard WolffCzechy(0,1,1,2) 4+1
16Steve BaridfordWielka Brytania(1,3,0, nu) 4+nu
17Pascal SwartHolandia(1,1,0,1) 3
18Pavel OndrasikCzechy(2,0,0,u) 2
19Kim R. MortensenNorwegia(0,nu,t,u) 0

Gorredijk (Holandia) - 27 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dirk FabriekHolandia(5,5,5,5) 20+5
2Jannick De JongHolandia(4,5,5,3) 17+4
3Stephane TresarrieuFrancja(3,5,0,5) 13+3
4Otto NiedermeierNiemcy(5,2,5,4) 16+2
5Paul BauerNiemcy(2,d,4,4) 10+4+1
6Rene Van WeeleHolandia(3,2,1,5) 11+5+0
7Richard SmithWielka Brytania(u,4,3,3) 10+3
8lmo SuutariFinlandia(4,4,2,d) 10+2
9Sjoerd RozenbergHolandia(5,3,2,1) 11+t
10Harm Jannes RenkemaHolandia(d,4,3,4) 11+t
11Christophe DubernardFrancja(2,3,1,2) 8+6
12Dave MearsWielka Brytania(4,3,0,1) 8+4
13Herbert RudolphNiemcy(u,u,4,3) 7+3
14Volker StriepeNiemcy(1,1,3,2) 7+2
15Erik DoornbosHolandia(0,1,2,2) 5+1
16Karel Kadlec IICzechy(3,2,3,1) 6+0
17Petro FedykUkraina(1,0,1,0) 2
18Ivan MironowUkraina(0,d,0,0) 0


2007

Swingfield (Wielka Brytania) - 16 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Theo PijperHolandia (lic.francuska)(5,2,5,4) 16+5
2Stephan KattNiemcy(d,5,3,5) 13+4+4
3Andrew AppletonWielka Brytania(5,5,5,5) 20+3
4Glen PhillipsWielka Brytania(5,4,3,3) 15+2
5Dirk FabriekHolandia(4,3,2,5) 14+6+1
6Matthias KrogerNiemcy(2,4,5,4) 15+0
7Jannick De JongHolandia(4,2,3,2) 11+3
8Lewis DenhamWielka Brytania(4,3,4,4) 15+d
9Enrico JanoschkaNiemcy(u,3,4,3) 10+d
10Bernd DienerNiemcy(3,5,1,0) 9+u
11Herbert RudolphNiemcy(u,4,2,2) 8+5
12Paul CooperWielka Brytania(2,2,4,1) 9+4
13Daniel RathNiemcy(1,1,0,3) 5+3
14Christophe DubernardFrancja(2,0,1,2) 5+2
15Erik EijbergenHolandia(3,1,u,1) 5+1
16Christian HulshorstNiemcy(3,1,2,u) 6+t
17Richard SmithWielka Brytania(1,0,1,1) 3
18Pavel OndrasikCzechy(0,0,0) 0
19Zdenek SchneiderwindCzechy(u,-,-,-) 0

Hertingen (Niemcy) - 18 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Stephan KattNiemcy(5,5,5,5) 20+5
2Glen PhillipsWielka Brytania(5,5,5,3) 18+4
3Enrico JanoschkaNiemcy(4,5,u,5) 14+3
4Paul CooperWielka Brytania(4,0,4,4) 12+4+2
5Matthias KrogerNiemcy(u,4,4,4) 12+5+1
6Christophe DubernardFrancja(5,4,5,2) 16+0
7Pavel OndrasikCzechy(1,4,3,5) 13+3
8Daniel BacherNiemcy(3,3,4,2) 12+2
9Jean Michael BouillaudFrancja(3,3,1,4) 11+1
10Marcel DachsNiemcy(2,3,2,3) 10+0
11Rene LehtinenFinlandia(4,1,1,3) 9+5
12Sjoerd RozenbergHolandia(3,2,3,1) 9+4
13Mathieu DupontFrancja(2,2,d,1) 5+3
14Pascal SwartHolandia(1,1,2,0) 4+2
15Norbert GroglerAustria(0,1,3,1) 5+1
16Gabriel DubernardFrancja(2,2,2,0) 6+t
17Jaroslav PtakCzechy(1,0,0,3) 3
18Karel Kadlec IICzechy(0,0,0,0,) 0

Noordwolde (Holandia) - 8 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Theo PijperHolandia (lic.francuska)(5,2,5,3) 15+5
2Erik EijbergenHolandia(4,5,4,5) 18+4
3Christian HulshorstNiemcy(4,1,5,5) 15+3
4Jannick De JongHolandia(4,4,5,2) 15+4+2
5Dirk FabriekHolandia(u,5,4,5) 14+5+1
6Daniel RathNiemcy(5,4,4,3) 16+0
7Richard SmithWielka Brytania(3,3,2,4) 12+3
8Wołodymyr TrofymowUkraina(1,3,3,4) 11+2
9Mark StiekemaHolandia(5,5,3,d) 13+1
10Jarosław PoluchowyczUkraina(2,4,1,3) 10+0
11Paul HurryWielka Brytania(3,0,2,4) 9+5
12Marius RoekbergNorwegia(2,3,1,1) 7+4
13Benjamin HegenerNiemcy(u,2,3,0) 5+3
14Thomas CooperWielka Brytania(0,2,2,2) 6+2
15Jerome CottierFrancja(2,0,1,2) 5+1
16Antonin KlatovskyCzechy(3,1,u,u) 4+0
17Willy TjissemNorwegia(1,1,0,1) 3
18Henrik GrynnerupDania(1,0,-,1) 2

La Reole (Francja) - 7 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andrew AppletonWielka Brytania(5,5,5,5) 20+5
2Mathieu TresarrieuFrancja(5,5,3,3) 16+4
3Lewis DenhamWielka Brytania(1,2,4,5) 12+4+3
4Zdenek SchneiderwindCzechy(4,3,5,3) 15+2
5Bernd DienerNiemcy(5,4,w,4) 13+5+1
6Herbert RudolphNiemcy(4,4,4,3) 15+0
7Stephane TresarrieuFrancja(3,2,3,4) 12+3
8Alessandro MilaneseWłochy(2,5,2,5) 14+2
9Steve BraidfordWielka Brytania(3,4,2,4) 13+1
10Paul BauerNiemcy(3,3,3,2) 11+0
11Roy KlassensHolandia(1,1,1,1) 4+5
12Philippe OstynFrancja(2,3,5,0) 10+4
13Richard WolffCzechy(0,0,1,2) 3+3
14Manfred KnappeNiemcy(2,2,2,0) 6+2
15Jeremy Coste LescoulFrancja(0,1,1,2) 4+1
16Toni KrogerNiemcy(4,w,4,1) 9+u
17Maikel Van Der HelmHolandia(2,0,0,0) 2
18Henry Van Der SteenHolandia(0,1,0,1) 2


2008

Siddeburen (Holandia) - 30 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Stephane TresarrieuFrancja(2,2,4,4) 12+5+5
2Richard SpeiserNiemcy(3,5,1,4) 13+4+4
3Rene LehtinenFinlandia(3,4,4,d) 16+3
4Mark StiekemaHolandia(4,3,3,5) 15+2
5Glen PhillipsWielka Brytania(5,5,d,5) 15+1
6Dirk FabriekHolandia(5,4,5,3) 17+w
7Wołodymyr TrofymowUkraina(5,w,5,2) 12+3
8Massimo MoraWłochy(4,1,3,4) 12+2
9Erik EijbergenHolandia(4,2,3,3) 12+1
10Mitch GoddenWielka Brytania(2,3,4,u) 11+0
11Jannick De JongHolandia(w,w,5,3) 8+5
12Robert BaumannNiemcy(1,2,2,1) 6+4
13Jason HandleyWielka Brytania(3,3,0,d) 6+3
14Stephan KattNiemcy(1,1,2,2) 6+2
15Daniel RathNiemcy(w,5,2,1) 8+1
16Toni KrogerNiemcy(d,4,1,1) 6+0
17Alessandro MilaneseWłochy(w,1,1,0) 2
18Zdenek SchneiderwindCzechy(w,d,0,0) 0

Melsungen (Niemcy) - 3 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Daniel RathNiemcy(5,4,4,5) 18+5
2Enrico JanoschkaNiemcy(d,4,5,4) 13+5+4
3Wołodymyr TrofymowUkraina(4,5,4,3) 16+3
4Rene LehtinenFinlandia(5,4,4,4) 15+4+2
5Stephan KattNiemcy(4,5,5,5) 19+d
6Glen PhillipsWielka Brytania(5,5,3,5) 18+d
7Robert BaumannNiemcy(3,3,2,4) 12+3
8Pavel OndrasikCzechy(3,3,3,2) 11+2
9Marcel DachsNiemcy(4,3,1,3) 11+1
10Jeremy Coste LescoulFrancja(1,2,5,2) 10+0
11Henry Van Der SteenHolandia(3,2,1,3) 9+5
12Torben PrasgaardDania(1,1,3,0) 5+4
13Pascal SwartHolandia(2,1,u,2) 9+3
14Francesco BarbettaWłochy(0,0,2,1) 3+2
15Gabriel DubernardFrancja(2,2,u,ns) 4+ns
16Markus EiblNiemcy (lic.austriacka)(2,d,u,ns) 2
17Nynke De JongHolandia (lic.niemiecka)(1,0,0,1) 2
18Maikel Van Der HelmHolandia(0,1,0,1) 2

Noordwolde (Holandia) - 6 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jannick De JongHolandia(5,1,5,4) 15+5
2Erik EijbergenHolandia(5,4,5,3) 17+4
3Mitch GoddenWielka Brytania(4,4,1,4) 13+4+3
4Toni KrogerNiemcy(4,w,2,5) 11+5+2
5Mark StiekemaHolandia(3,5,5,2) 15+1
6Jason HandleyWielka Brytania(5,5,4,5) 19+u
7Jorg TebbeNiemcy(3,5,3,3) 14+3
8Per Ola KlassonSzwecja(2,d,4,3) 9+2
9Sjoerd RozenbergHolandia(2,3,2,4) 11+1
10Benjamin HegenerNiemcy(3,2,0,5) 10+0
11Manfred KnappeNiemcy(1,4,2,2) 9+5
12Charlie SaundersWielka Brytania(4,0,4,u) 8+4
13Pal HeiaFinlandia(d,3,1,2) 6+3
14Marius RoekbergNorwegia(1,2,0,1) 4+2
15Roy KlassensHolandia(2,2,3,d) 7+1
16Sebastien TresarrieuFrancja(w,3,3,1) 7+d
17Eddie TurksemaHolandia (lic.belgijska)(0,1,0,1) 2
18Erik DoornbosHolandia(1,1,0) 2
19Karel Kadlec IICzechy(d) 0

La Reole (Francja) - 5 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dirk FabriekHolandia(4,4,5,5) 18+5
2Zdenek SchneiderwindCzechy(5,5,5,3) 18+4
3Stephane TresarrieuFrancja(5,4,4,5) 18+3
4Alessandro MilaneseWłochy(3,2,4,5) 14+5+2
5Richard SpeiserNiemcy(4,3,4,4) 15+1
6Massimo MoraWłochy(5,3,3,3) 14+4+0
7Andrew AppletonWielka Brytania(3,5,3,u) 11+3
8Tim NobesWielka Brytania(0,5,5,4) 14+2
9Maxime MazeauFrancja(3,1,2,4) 10+1
10Paul BauerNiemcy(4,4,d,ns) 8+ns
11Richard WolffCzechy(2,0,2,1) 5+5
12Richard HallWielka Brytania(1,2,2,u) 5+4
13Shane ColvinWielka Brytania (Lic.belgijska)(1,1,3,3) 8+3
14Dennis NoordmanHolandia(1,0,1,2) 4+2
15Jerome LespinasseFrancja(2,2,1,1) 6+1
16Ramon StanekNiemcy(0,3,0,2) 5+0
17Christian HulshorstNiemcy(2,0,1,1) 4
18Boris PizzinatoFrancja(1,u,2) 3
19Guillaume ComblonFrancja(0) 0
20Theo Di PalmaFrancja(w,-,-,-) 0


2009

Berghaupten (Niemcy) - 30 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Stephan KattNiemcy(5,5,4,3) 17+5
2Stephane TresarrieuFrancja(5,5,2,4) 16+4
3Glen PhillipsWielka Brytania(3,4,5,5) 17+3
4Matthias KrogerNiemcy(3,5,3,4) 15+2
5Richard HallWielka Brytania(4,3,3,2) 12+5+1
6Theo PijperHolandia (lic.francuska)(4,4,2,1) 11+4+d
7Jannick De JongHolandia(4,3,5,2) 14+3
8Dirk FabriekHolandia(3,d,4,5) 12+2
9Alessandro MilaneseWłochy(2,2,3,4) 11+1
10Bernd DienerNiemcy(5,d,5,1) 11+u
11Christian HulshorstNiemcy(2,1,1,2) 6+5
12Bjorn G. HansenNorwegia(1,1,2,3) 7+4
13Jorg TebbeNiemcy(0,u,d,5) 5+3
14Paul HurryWielka Brytania(2,2,d,d) 4+2
15Massimo MoraWłochy(0,3,4,1) 8+1
16Andrew AppletonWielka Brytania(1,4,1,0) 6+0
17Mark StiekemaHolandia(1,2,1,d) 4
18Enrico JanoschkaNiemcy(d,d,d,3) 3

Hertingen (Niemcy) - 21 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Stephan KattNiemcy(3,5,5,5) 18+5
2Enrico JanoschkaNiemcy(5,5,5,5) 20+4
3Paul HurryWielka Brytania(4,5,4,5) 18+3
4Christian HulshorstNiemcy(2,4,1,3) 10+4+2
5Glen PhillipsWielka Brytania(5,4,5,4) 18+1
6Stephane TresarrieuFrancja(1,4,4,4) 13+5+d
7Jarosław PoluchowyczUkraina(3,3,3,4) 13+3
8Wołodymyr TrofymowUkraina(4,3,d,3) 10+2
9Richard SpeiserNiemcy(5,3,2,3) 13+1
10Erik EijbergenHolandia(4,2,3,2) 11+0
11Sjoerd RozenbergHolandia(2,2,2,2) 8+5
12Jeremy Coste LescoulFrancja(3,0,4,2) 9+4
13Zdenek SchneiderwindCzechy(2,1,d,d) 3+3
14Robert BaumannNiemcy(0,2,d,1) 3+2
15Petri KorkiFinlandia(1,1,2,-) 4+1
16Martyn SturgeonWielka Brytania(0,1,3,1) 5+0
17Torben PrasgaardNorwegia(0,0,1,1) 2
18Sirg SchutzbachNiemcy (lic.szwajcarska)(1,-,-,-) 1

Stadskanaal (Holandia) - 1 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dirk FabriekHolandia(4,4,5,5) 18+6
2Mark StiekemaHolandia(5,5,4,2) 16+5
3Jannick De JongHolandia(d,5,4,5) 14+4+3
4Richard HallWielka Brytania(5,4,3,4) 16+2
5Andrew AppletonWielka Brytania(1,5,4,3) 13+5+1
6Theo PijperHolandia (lic.francuska)(5,4,5,4) 18+w
7Kaj LaukkanenFinlandia(2,d,5,5) 12+3
8Rene LehtinenFinlandia(3,2,1,4) 10+2
9Herbert RudolphNiemcy(2,3,1,3) 9+1
10Joel NystromSzwecja(3,3,2,2) 10+0
11Toni KrogerNiemcy(2,3,2,1) 8+5
12Richard WolffCzechy(4,1,3,d) 8+4
13Marcel DachsNiemcy(0,0,3,2) 5+3
14Jerome LespinasseFrancja(3,2,d,d,) 5+2
15Dennis NoordmanHolandia(1,1,0,3) 5+1
16Philippe OstynFrancja(4,1,d,1) 6+d
17Per Ola KlassonSzwecja(1,2,1,0) 4
18Pavel OndrasikCzechy(0,0,2,d) 2

Roden (Holandia) - 19 kwiecień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matthias KrogerNiemcy(5,5,5,5) 20+5
2Massimo MoraWłochy(4,5,4,5) 18+4
3Jorg TebbeNiemcy(5,3,5,5) 18+3
4Alessandro MilaneseWłochy(d,5,3,4) 12+5+2
5Bjorn G. HansenNorwegia(5,2,4,4) 15+4+1
6Bernd DienerNiemcy(4,4,5,4) 17+0
7Paul CooperWielka Brytania(3,4,3,3) 13+3
8Roy KlassensHolandia(2,3,4,d) 9+2
9Phil AshcroftWielka Brytania(1,3,2,3) 9+1
10Berry De VosHolandia(2,2,3,1) 8+0
11Henry Van Der SteenHolandia(3,1,2,2) 8+5
12Mitch GoddenWielka Brytania(4,d,0,3) 7+4
13Theo Di PalmaFrancja(2,d,1,2) 5+3
14Eddie TurksemaHolandia (lic.belgijska)(1,2,0,0) 3+2
15Gabriel DubernardFrancja(d,4,d,2) 6+1
16Markus EiblNiemcy (lic.austriacka)(3,1,2,0) 6+0
17Karel Kadlec IICzechy(1,0,1,1) 3
18Lars ZandvlietHolandia (lic.belgijska)(0,0,1,1) 2


2010

La Reole (Francja) - 7 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andrew AppletonWielka Brytania(5,5,5,3) 18+5A
2Theo PijperHolandia lic. francuska(3,w,4,5) 12+5B+4A
3Martin SmolinskiNiemcy(5,4,5,3) 17+3A
4Richard SpeiserNiemcy(4,5,4,4) 17+2A
5Jannick de JongHolandia(1,4,3,4) 12+4B+1A
6Paul HurryWielka Brytania(2,5,3,5) 15+uA
7Dirk FabriekHolandia(4,w,5,2) 11+3B
8Jerome LespinasseFrancja(3,w,2,5) 10+2B
9Jorg TebbeNiemcy(5,4,0,2) 11+1B
10Theo Di PalmaFrancja(2,3,2,4) 11+0B
11Charlie SaundersWielka Brytania(1,3,2,1) 7+5C
12Mitch GoddenWielka Brytania(4,1,1,3) 9+4C
13Jeffrey WoortmanHolandia(0,3,1,1) 5+3C
14Matthias KrogerNiemcy(1,1,4,0) 6+2C
15Mark StiekemaHolandia(2,0,3,0) 5+nsC
16Christian HulshorstNiemcy(3,2,u,ns) 5+nsC
17Richard WolffCzechy(0,2,0,2) 4
18Stephan KattNiemcy(0,0,1,0) 1
19Sjoerd RozenbergHolandia(1) 1

Truro (Wielka Brytania) - 18 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jerome LespinasseFrancja(5,4,5,5) 19+5A
2Paul HurryWielka Brytania(5,5,5,3) 18+4A
3Paul CooperWielka Brytania(4,1,4,4) 13+4B+3A
4Christian HulshorstNiemcy(5,4,4,4) 17+2A
5Lewis DenhamWielka Brytania(3,3,3,5) 14+5B+1A
6Theo Di PalmaFrancja(2,3,5,5) 15+0A
7Jeffrey WoortmanHolandia(4,5,3,2) 14+3B
8Charlie SaundersWielka Brytania(3,4,4,2) 13+2B
9Glen PhillipsWielka Brytania(d,5,3,3) 11+1B
10Rot KlaassensHolandia(3,2,2,3) 10+0B
11Richard HallWielka Brytania(4,0,1,1) 6+5C
12Tim NobesWielka Brytania(w,w,w,4) 4+4C
13Michael HadekCzechy(2,3,d,1) 5+3C
14Daniel WintertonWielka Brytania(2,w,2,0) 4+2C
15Pavel OndrasikCzechy(d,2,1,2) 5+1C
16Toni KrogerNiemcy(d,2,2,d) 4+uC
17Petri KarkiFinlandia(1,1,1,1) 4
18Tommi AhlgrenFinlandia(d,1,d,0) 1

Aduard (Holandia) - 10 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jorg TebbeNiemcy(5,4,5,5) 19+5A
2Mark StiekemaHolandia(4,w/u,3,4) 11+4B+4A
3Jannick de JongHolandia(4,5,5,5) 19+3A
4Richard WolffCzechy(4,3,4,2) 13+5B+2A
5Mitch GoddenWielka Brytania(2,4,4,4) 14+1A
6Martin SmolinskiNiemcy(5,5,5,5) 20+dA
7Sjoerd RozenbergHolandia(1,2,3,4) 10+3B
8David BellegoFrancja(2,3,2,3) 10+2B
9Martyn SturgeonNiemcy(3,4,2,1) 10+1B
10Bernd DienerNiemcy(5,5,d,3) 13+wB
11Rob FinlowWielka Brytania(w/u,2,3,3) 8+5C
12Henry van der SteenHolandia(3,w,4,w) 9+4C
13Erik EijbergenHolandia(3,1,2,2) 8+3C
14Maxime MazeauFrancja(0,3,1,w) 4+2C
15Torben PrastgaardDania(1,1,0,0) 2+1C
16Karel Kadlec IICzechy(2,0,1,0) 3+0C
17Philippe OstynFrancja(d,d,1,1) 2
18Roman TomanyCzechy(u,ns,ns,ns) 0

Bielefeld (Niemcy) - 6 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Stephan KattNiemcy(5,5,5,5) 20+5A
2Theo PijperHolandia, lic. francuska(5,5,4,4) 18+4A
3Dirk FabriekHolandia(4,4,5,3) 16+4B+3A
4Richard SpeiserNiemcy(5,4,5,5) 19+2A
5Andrew AppletonWielka Brytania(3,4,3,4) 14+5B+1A
6Matthias KrogerNiemcy(2,5,4,5) 16+0A
7Tom PerryWielka Brytania(4,1,4,4) 13+3B
8Joel NystromSzwecja(3,3,2,3) 11+2B
9Herbert RudolphNiemcy(4,3,3,2) 12+1B
10Pascal SwartHolandia(3,2,3,1) 9+0B
11Marcel DachsNiemcy(1,2,2,2) 7+5C
12Antonin KlatovskyCzechy(0,2,1,1) 4+4C
13Dave MearsWielka Brytania(1,3,1,3) 8+3C
14Manfred KnappeNiemcy(2,1,0,0) 3+2C
15Per Ola KlassonSzwecja(2,0,0,2) 4+1C
16Jan PapeNiemcy(w,0,2,1) 3+dC
17Lars ZandvlietHolandia(1,1,1,0) 3


2011

Skegness (Wielka Brytania) - 27-28 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Martin SmolinskiNiemcy(5,4,5,4) 18+5A
2Jannick De JongHolandia(4,2,0,4) 10+4B+4A
3Andrew AppletonWielka Brytania(5,5,0,5) 15+3A
4Glen PhillipsWielka Brytania(3,0,2,5) 10+5B+2A
5Mark StiekemaHolandia(3,5,5,2) 15+1A
6David HoweWielka Brytania(5,5,5,5) 20+0A
7Jeffrey WoortmanHolandia(d,1,4,4) 9+3B
8Mitch GoddenWielka Brytania(4,3,4,3) 14+2B
9Richard HallWielka Brytania(4,4,4,3) 15+1B
10Theo PijperHolandia, lic. francuska(2,4,3,1) 10+0B
11Stephan KattNiemcy(3,3,2,0) 8+5C
12Rodney McDonaldAustralia(1,3,1,3) 8+4C
13Ales Dryml IICzechy(0,0,3,2) 5+3C
14Stephane TresarrieuFrancja(0,0,2,2) 4+2C
15Richard SpeiserNiemcy(1,2,1,0) 4+1C
16Christian HulshorstNiemcy(2,2,3,0) 7+0C
17Erik EijbergenHolandia(2,1,0,1) 4
18Josef FrancCzechy(1,1,1,1) 4

La Reole (Francja) - 30 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andrew AppletonWielka Brytania(5,5,5,4) 19+5A
2Ales Dryml IICzechy(5,3,3,5) 16+4A
3Stephane TresarrieuFrancja(5,4,4,5) 18+3A
4Richard HallWielka Brytania(3,2,5,3) 13+4B+2A
5David HoweWielka Brytania(3,2,5,4) 14+5B+1A
6Rodney McDonaldAustralia(3,2,5,4) 18+uA
7Theo Di PalmaHolandia(4,5,3,2) 14+3B
8Jerome LespinasseFrancja(4,1,4,3) 12+2B
9Charlie SaundersWielka Brytania(2,4,3,4) 13+1B
10Tom PerryWielka Brytania(1,4,2,3) 10+0B
11Sjoerd RozenbergHolandia(2,3,0,1) 6+5C
12Lars ZadnvlietHolandia(2,2,1,2) 7+4C
13Gabriel DubernardFrancja(0,0,2,1) 3+3C
14Mathieu AlbertiniFrancja(1,1,2,2) 6+2C
15Daniel WintertonWielka Brytania(0,0,1,ns) 1+1C
16Michael HadekCzechy(3,3,0,0) 6+0C
17Klaus Peter GerdemannNiemcy, lic. Finska(0,ns,ns,ns) 0

Hertingen (Niemcy) - 19 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Stephan KattNiemcy(5,5,5,5) 20+5A
2Theo PijperHolandia, lic. francuska(2,3,5,5) 15+2A
3Richard SpeiserNiemcy(5,3,5,3) 16+3A
4Enrico JanoschkaNiemcy(5,2,2,4) 13+5B+2A
5Mark StiekemaHolandia(4,4,4,4) 16+1A
6Glen PhillipsWielka Brytania(3,4,3,5) 15+4B+0A
7Christian HulshorstNiemcy(0,4,3,4) 11+3B
8David BellegoFrancja(4,5,3,3) 15+2B
9Jarosław PoljuchowiczUkraina(4,1,4,1) 10+1B
10Daniel RathNiemcy(3,3,4,1) 11+dB
11Bernd DienerNiemcy(1,2,1,2) 6+5C
12Philippe OstynFrancja(0,3,2,2) 7+4C
13Henry van der SteenHolandia(2,2,1,2) 7+3C
14Nick LourensHolandia(3,1,2,0) 6+2C
15Nadine FrenkNiemcy(2,0,0,2) 4+1C
16Dyfed EvansWielka Brytania(1,1,0,1) 3+0C
17Pavel OndrasikCzechy(1,0,1,0) 2
18Karel Kadlec IICzechy(0,d,0,0) 0

Staphorst (Holandia) - 19 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Martin SmolinskiNiemcy(5,w/u,4,5) 14+5B+5A
2Jannick De JongHolandia(5,5,5,4) 19+2A
3Mitch GoddenWielka Brytania(4,u,4,5) 16+3A
4Jeffrey WoortmanHolandia(4,4,5,5) 18+2A
5Erik EijbergenHolandia(2,5,4,4) 15+2B+1A
6Josef FrancCzechy(5,4,5,3) 17+0A
7Rene LehtinenFinlandia(3,3,u,3) 10+3B
8Richard WolffCzechy(4,5,3,d) 12+2B
9Ronny StudemannNiemcy(2,3,2,2) 9+1B
10Paul CooperWielka Brytania(3,4,u,4) 13+dB
11Joel NystromSzwecja(0,2,u,3) 8+5C
12Enrico SonnenbergNiemcy(2,d,d,2) 4+4C
13Dave MaersWielka Brytania(1,2,3,1) 7+3C
14Torben PraestgaardDania(3,2,1,1) 7+2C
15Dennis NoordmanHolandia(1,1,2,2) 6+1C
16Stuart MearsWielka Brytania(0,1,1,0) 2+dC
17Per Ola KlassonSzwecja(1,1,0,0) 2


2012

Eenrum (Holandia) - 19 sierpień (19.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Stephan KattNiemcy(5,3,3,5) 16+5A
2Dirk FabriekHolandia(4,4,4,4) 16+4A
3Jannick de JongHolandia(3,5,4,4) 16+3A
4Jorg TebbeNiemcy(4,4,5,3) 16+2A
5Glen PhillipsWielka Brytania(4,2,5,4) 15+1A
6Ales Dryml IICzechy(5,5,5,5) 20+dA
7Jeffrey WoortmanHolandia(2,5,1,3) 11+3B
8Stephane TresarrieuFrancja(5,4,3,3) 15+2B
9Matthias KrogerNiemcy(2,3,2,2) 9+1B
10Richard Hall Wielka Brytania(3,3,4,2) 12+0B
11Paul CooperWielka Brytania(2,1,2,2) 7+5C
12Jerome LespinasseFrancja(0,0,1,5) 6+4C
13Joel NystromSzwecja(0,0,2,1) 3+3C
14Mitch GoddenWielka Brytania(3,1,1,1) 6+2C
15Theo Di PalmaFrancja(1,2,0,1) 4+1C
16Richard WolffCzechy(1,1,3,0) 5+0C
17Mark StiekemaHolandia(1,2,0,0) 3
18Keijo BunningHolandia(0,0,0,0) 0

Werlte (Niemcy) - 28 lipiec (28.07).

Półfnał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Stephan KattNiemcy(5,5,5,5) 20
2Matthias KrogerNiemcy(4,4,5,5) 18
3Jorg TebbeNiemcy(4,5,2,5) 16
4Jannick de JongHolandia(4,4,4,4) 16
5Martin SmolinskiNiemcy(5,w,3,4) 12+5A
6Jeffrey WortmannHolandia(3,4,1,3) 11+4A
7Paul CooperWielka Brytania(3,3,4,4) 14+3A
8Richard HallWielka Brytania(2,3,3,3) 11+2A
9Mark StiekemaHolandia(2,d,5,1) 11+uA
10Josef FrancCzechy(5,5,2,2) 14+w/uA
11Mitch GoddenWielka Brytania(1,1,4,3) 9+5B
12Christian HulshorstNiemcy(0,2,3,2) 7+4B
13Richard Di BiasiFrancja(1,2,1,0) 4+3B
14Xavier MuratetFrancja(1,2,2,1) 6+2B
15Akki Pekka MustonenFinlandia(3,w,0,1) 4+1B
16Michael HadekCzechy(2,1,d,-) 3+0B
17Enrico JanoschkaNiemcy(2) 2R
18Mads GeorgsenDania(0,1,1,0) 2
19Dave MearsWielka Brytania(0,0,0,d) 0

Artigues de Lussac (Francja) - 26 maj (26.05).

Półfnał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Stephane TresarrieuFrancja(5,5,5) 15
2Ales Dryml IICzechy(3,5,5) 13
3Glen PhillipsWielka Brytania(4,5,4) 13
4Tom PerryWielka Brytania(5,4,3) 12
5Theo di PalmaFrancja(3,4,5) 12
6Richard WolffCzechy(3,4,4) 11
7Dirk FabriekHolandia(5,0,4) 9
8Keijo BunningNiemcy(4,3,1) 8
9Jerome LespinasseFrancja(2,3,3) 8
10Joel NystromSzwecja(4,1,2) 7
11Philippe OstynFrancja(2,2,3) 7
12Henry van der SteenHolandia(2,3,1) 6
13Simo PulliFinlandia(0,2,2) 4
14Andrew AppletonWielka Brytania(1,1,2) 4
15Marcel DachsNiemcy(1,2,w) 3
16Erik EijbergenHolandia(0,1,1) 2
17Charlie SaundersWielka Brytania(1,0,0) 1
18Sjoerd RozenbergHolandia(0,w,-) 0
19Gabriel DubernandFrancja(w) 0R


2013

Bielefeld (Niemcy) - 21 lipiec (21.07).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jannick De JongHolandia(5,5,4,5) 19+5A
2Dirk FabriekNiemcy(2,5,3,1) 11+4B+4A
3Richard SpeiserNiemcy(4,4,5,5) 18+3A
4Jorg TebbeNiemcy(3,3,5,4) 15+2A
5Enrico JanoschkaNiemcy(3,3,5,4) 11+5B+1A
6Stephan KattNiemcy(3,4,3,1) 17+uA
7Matthias KrogerNiemcy(5,3,4,5) 14+3B
8David HoweWielka Brytania(2,4,4,4) 14+2B
9Josef FrancCzechy(5,1,5,2) 13+1B
10Mathieu TresarrieuFrancja(4,2,3,3) 12+dB
11Stephane TresarrieuFrancja(1,2,2,4) 9+5C
12Paul CooperWielka Brytania(2,d,w,2) 4+4C
13Mark StiekemaHolandia(1,3,1,3) 8+3C
14Joel NystromSzwecja(3,2,0,0) 5+2C
15Alessandro MilaneseWłochy(0,1,1,1) 3+1C
16Richard WolffCzechy(1,1,2,2) 6+dC
17Glen PhillipsWielka Brytania(1) 1
18Erik EijbergenHolandia(0,0,0,0) 0
19Jerome LespinasseFrancja(d,0,0,0) 0





Odwiedziny (Visitors):
7661645


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl