Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 1977-1991

Indywidualne Mistrzostwa Czechosłowacji na długim torze
(Long Track Czechoslovakian Championship)
(Mistrovstvi Ceskoslovenska Na Dlouhe Draze)


Thanks to Charles McKay, Vladimir Kovar, Tony Loader and iceracing
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare - Vinderne
Rok
(Year)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
1977Zdenek KudrnaRuda hvezda PragaFinał - Klasyfikacja końcowa
1978Jiri Stancl IIRuda hvezda PragaFinał - Klasyfikacja końcowa
1979Jiri Stancl IIRuda hvezda PragaFinał - Klasyfikacja końcowa
1980Jiri Stancl IIRuda hvezda PragaFinał - Klasyfikacja końcowa
1982Ales DrymlPardubiceFinał - Klasyfikacja końcowa
1983Jiri Stancl IIRuda hvezda PragaFinał - Klasyfikacja końcowa
1984Jiri Stancl IIRuda hvezda PragaFinał - Klasyfikacja końcowa
1985Jiri Stancl IIRuda hvezda PragaFinał - Klasyfikacja końcowa
1986Antonin Kasper IIRuda hvezda PragaFinał - Klasyfikacja końcowa
1986Borivoj HadekKwalifikacje
1987Roman MatousekRuda hvezda PragaFinał - Klasyfikacja końcowa
1988Roman MatousekRuda hvezda PragaFinał - Klasyfikacja końcowa
1989Antonin Kasper IIRuda hvezda PragaFinał - Klasyfikacja końcowa
1990Borivoj HadekSVS PardubiceFinał - Klasyfikacja końcowa
1991Borivoj HadekCSAD PlzenKlasyfikacja końcowa

1977

3 rundy: Mariańskie Łaźnie - 4 maj (04.05), Mariańskie Łaźnie - 11 czerwiec (11.06), Mariańskie Łaźnie - 12 czerwiec (12.06).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zdenek KudrnaRuda hvezda Praga(19,13,19) 51
2Ales DrymlSlany(10,19,19) 48
3Emil SovaPardubice(14,19,9) 42
4Petr OndrasikRuda hvezda Praga(9,15,17) 41
5Evzen ErbanPardubice(11,13,15) 39
6Stanislav Kubicek II(6,14,8) 28
7Josef MinarikSlany(3,13,12) 28
8Jiri SvobodaRuda hvezda Praga(5,11,11) 27
9Petr Kucera(1,12,11) 24
10Jiri Stancl IIRuda hvezda Praga(19,-,-) 19
11Pavel Karnas(-,9,9) 18
12Vaclav VernerRuda hvezda Praga(-,17,-) 17
13Vladislav Drobny(16,-,-) 16
14Lubos Tomicek IIRuda hvezda Praga(13,-,-) 13
15Jan VernerRuda hvezda Praga(12,-,-) 12
16Jan HadekPlzen(3,-,-) 3
17Jiri JiroutPardubice(0,-,-) 0

1978

2 rundy: Mariańskie Łaźnie - 29 kwiecień (29.04), Mariańskie Łaźnie - 30 kwiecień (30.04).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jiri Stancl IIRuda hvezda Praga(24,24) 48
2Ales DrymlPardubice(29,18) 47
3Emil SovaPardubice(22,25) 47
4Jiri JiroutPardubice(23,24) 47
5Zdenek KudrnaRuda hvezda Praga(17,21) 38
6Jan VernerRuda hvezda Praga(15,19) 34
7Jan HadekPlzen(18,13) 31
8Evzen ErbanPardubice(15,16) 31
9Petr KuceraPardubice(13,15) 28
10Petr OndrasikRuda hvezda Praga(6,16) 22
11Vaclav VernerRuda hvezda Praga(11,8) 19
12Milan Spinka(13,4) 17
13Jindrich DominikPlzen(0,16) 16
14Vladimir Drobny(8,6) 14
15Miloslav Beran(2,8) 10
16Josef RybarSlany(10) 10
17Stanislav Kubicek II(0,-) 0

1979

2 rundy: Mariańskie Łaźnie - 29 kwiecień (29.04), Mariańskie Łaźnie - 30 kwiecień (30.04) [odwołane].

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jiri Stancl IIRuda hvezda Praga(20,-) 20
2Jiri JiroutPardubice(20,-) 20
3Milan SpinkaRuda hvezda Praga(16,-) 16
4Evzen Erban(14,-) 14
5Vaclav Civis(13,-) 13
6Josef MinarikSlany(10,-) 10
7Jan HadekPlzen(10,-) 10
8Josef Rybar(10,-) 10
9Petr OndrasikRuda hvezda Praga(9,-) 9
10Pavel Karnas(6,-) 6
11Petr Kucera(5,-) 5
12Miroslav Hochvald(4,-) 4
13Rudolf Hodl(3,-) 3
14Jindrich DominikPlzen(1,-) 1
15Miloslav Cmejla(1R,-) 1R
16Zbynek Sedivy(nsR,-) nsR
16Stanislav Dyk(nsR,-) nsR
17Wiktor KuzniecowZSRR(14NK,-) 14NK
18Siergiej TarabenkoZSRR(6NK,-) 6NK
19Jaan MurkZSRR(2NK,-) 2NK
20Anatolij FrołowZSRR(0NK,-) 0NK

1980

3 rundy: Mariańskie Łaźnie - 11 czerwiec (11.06), Mariańskie Łaźnie - 12 czerwiec (12.06), Mariańskie Łaźnie - 14 czerwiec (14.06).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jiri Stancl IIRuda hvezda Praga(20,20,22) 62
2Ales DrymlPardubice(14,15,16) 51
3Jan VernerRuda hvezda Praga(14,19,11) 44
4Vaclav VernerRuda hvezda Praga(12,11,20) 43
5Jiri JiroutPardubice(8,14,13) 35
6Petr KuceraPardubice(12,13,10) 35
7Emil Sova(18,7,5) 30
8Petr OndrasikRuda hvezda Praga(10,13,6) 29
9Zdenek KudrnaRuda hvezda Praga(11,8,9) 28
10Jiri SvobodaRuda hvezda Praga(8,8,10) 26
11Jan HadekPlzen(7,8,-) 15
12Josef Rybar(4,8,-) 12
13Milan SpinkaRuda hvezda Praga(9,-,-) 9
14Pavel Karnas(4,5,-) 9
15Josef MinarikSlany(2,5,-) 7
16Zdeno VaculikZarnovica(3,3,-) 6
17Miloslav Cmejla(0,5,-) 5
18Jiri Smida(-,2,-) 2
19Stanislav Dyk(1,1,-) 2
20Zdenek Dominik II(0,-,-) 0

1982

2 rundy: Mariańskie Łaźnie - 3 lipiec (03.07), Mariańskie Łaźnie - 4 lipiec (04.07).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ales DrymlPardubice(15,15) 30
2Milan SpinkaRuda hvezda Praga(12,14) 26
3Jiri SvobodaRuda hvezda Praga(13,12) 25
4Petr OndrasikRuda hvezda Praga(10,13) 23
5Petr KuceraPardubice(10,11) 21
6Jan HadekPlzen(10,1) 20
7Pavel Karnas(8,9) 17
8Emil SovaPardubice(14,-) 14
9Pavol Tonhauzer(5,8) 13
10Miroslav Musil(5,6) 11
11Jiri Smida(4,6) 10
12Vratislav Kotek(3,4) 7
13Jan Jasa(-0,6) 6
14Miroslav Dienstbier(4,1) 5
15Miloslav Cmejla(3,2) 5
16Vaclav Zajic(4,0) 4
17Jaromir Bartos(0,3) 3

1983

3 rundy: Mariańskie Łaźnie - 23 lipiec (23.07), Mariańskie Łaźnie - 24 lipiec (24.07), Mariańskie Łaźnie - 10 wrzesień (10.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jiri Stancl IIRuda hvezda Praga(19,20,20) 59
2Ales DrymlSVS Pardubice(20,19,20) 59
3Jiri SvobodaRuda hvezda Praga(18,13,19) 54
4Jindrich DominikCSAD Plzen(15,16,12) 43
5Pavel KarnasSVS Pardubice(11,14,15) 40
6Miloslav BeranAMK Mariańskie Łaźnie(11,14,9) 34
7Miroslav MusilAMK Mariańskie Łaźnie(10,16,1) 27
8Petr KubicekRuda hvezda Praga(8,10,7) 27
9Jan KlokockaBateria Slany(5,9,8) 22
10Petr KuceraSVS Pardubice(10,0,9) 19
11Pavol TonhauzerPreglejka Zarnovica(8,3,4) 15
12Vaclav ZajicAMK Brezolupy(2,4,8) 14
13Pavel PrskavecAMK Mariańskie Łaźnie(7,6,0) 13
14Vratislav KotekZlata Pribla Pardubice(5,8,-) 13
15Jan VernerRuda hvezda Praga(-,-,13) 13
16Zdeno VaculikPreglejka Zarnovica(0,2,11) 13
17Miloslav CmejlaAMK Chabarovice(6,4,-) 10
18Jaroslav GavendaAMK Brezolupy(4,3,3) 10
19Bohuslav Polak(2,1,4) 7
20Miroslav Vondrasek(-,2,2) 4
21Lubomir JedekZarnovica(-,-,0) 0

1984

3 rundy: Mariańskie Łaźnie - 12 maj (12.05), Mariańskie Łaźnie - 13 maj (13.05), Mariańskie Łaźnie - 28 lipiec (28.07).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jiri Stancl IIRuda hvezda Praga(20,25,25) 70
2Pavel KarnasSVS Pardubice(18,20,20) 58
3Ales DrymlSVS Pardubice(5,22,24) 51
4Vaclav VernerSVS Pardubice(19,16,15) 50
5Petr OndrasikRuda hvezda Praga(19,7,19) 45
6Pavol TonhauzerPreglejka Zarnovica(8,16,11) 35
7Jiri SvobodaRuda hvezda Praga(21,9,-) 30
8Lubomir JedekRuda hvezda Praga(5,12,10) 27
9Miloslav BeranAMK Mariańskie Łaźnie(4,14,6) 24
10Jaroslav HauptmannCSAD Plzen(10,8,4) 22
11Jaromir BartosCSAD Plzen(8,7,8) 23
12Zdeno VaculikPreglejka Zarnovica(12,5,-) 17
13Petr KubicekRuda hvezda Praga(9,3,4) 24
14Emil SovaSVS Pardubice(-,-,14) 14
15Jindrich DominikPlzen(8,4,-) 12
16Zdenek Schneiderwind(3,3,5) 11
17Jan VernerRuda hvezda Praga(10,-,-) 10
18Petr Vandirek(1,3,4) 8
19Petr KuceraSVS Pardubice(-,-,7) 7
20Stanislav Kucera(-,3,1) 4
21Vaclav Zajic(1,1,1) 3
22Josef Rybar(-,-,2) 2
23Jan Klokocka(-,1,-) 1
24Pavel Prskavec(-,0,-) 0

1985

3 rundy: Mariańskie Łaźnie - 12 maj (12.05), Mariańskie Łaźnie - 13 maj (13.05), Mariańskie Łaźnie - 28 lipiec (28.07).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jiri Stancl IIRuda hvezda Praga(25,25,25) 75
2Ales DrymlSVS Pardubice(19,24,23) 66
3Pavel KarnasSVS Pardubice(18,19,17) 54
4Vaclav VernerSVS Pardubice(19,15,11) 45
5Lubomir JedekRuda hvezda Praga(9,19,15) 43
6Emil SovaSVS Pardubice(15,8,16) 39
7Petr OndrasikRuda hvezda Praga(12,10,14) 36
8Petr KuceraSVS Pardubice(10,9,12) 31
9Petr VandirekRuda hvezda Praga(11,8,6) 25
10Jan VernerRuda hvezda Praga(11,8,-) 19
11Jaroslav HauptmannCSAD Plzen(6,4,7) 17
12Jaromir BartosCSAD Plzen(8,7,8) 23
13Miloslav BeranAMK Mariańskie Łaźnie(5,5,4) 14
14Pavol TonhauzerPreglejka Zarnovica(9,4,-) 13
15Zdenek SchneiderwindRuda hvezda Praga(2,7,-) 9
16Vaclav MatunaAvia Cakovice(3,4,-) 7
17Borivoj HadekCSAD Plzen(-,-,5) 5
18Frantisek KalinaSVS Pardubice(-,-,5) 5
19Vladimir TomkaPreglejka Zarnovica(2,1,-) 3
20Roman KusAMK Mariańskie Łaźnie(-,-,1) 1
21Jaroslav GavendaBrezolupy(0,1,-) 1
22Thomas FrobelNRD(-,-,9) 9NK
23Joachim MellNRD(-,-,4) 4NK
24Jorg HilgendorfNRD(-,-,1) 1NK

1986

4 rundy: Mariańskie Łaźnie - 25 czerwiec (25.06), Mariańskie Łaźnie - 26 czerwiec (26.06), Mariańskie Łaźnie - 23 sierpień (23.08), Mariańskie Łańźnie - 24 sierpień (24.08).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Antonin Kasper IIRuda hvezda Praga(22,23,20,19) 84
2Pavel KarnasSVS Pardubice(19,19,24,20) 82
3Borivoj Hadek(7,22,19,24) 72
4Jiri SvobodaRuda hvezda Praga(17,17,18,15) 67
5Petr VandirekRuda hvezda Praga(16,13,15,21) 65
6Emil SovaSVS Pardubice(22,9,14,5) 50
7Lubomir JedekRuda hvezda Praga(8,17,7,10) 42
8Zdenek SchneiderwindRuda hvezda Praga(8,16,9,9) 42
9Miroslav Musil(11,5,4,11) 31
10Frantisek Kalina(10,5,9,6) 30
11Petr Kucera(16,13,-,-) 29
12Frantisek Ledecky II(4,5,11,5) 25
13Vaclav Matuna(3,4,5,10) 22
14Jan VernerRuda hvezda Praga(8,7,0,3) 18
15Vaclav Milik(-,-,5,11) 16
16Jaroslav Hauptmann(4,4,4,3) 11
17Bohumil Brhel(1,1,7,0) 9
18Jaroslav Gavenda(-,-,3,5) 8
19Vaclav Koucky(3,0,4,0) 7
20Roman Kus(0,0,2,0) 2
21Pavol TonhauzerZarnovica(0,-,-,-) 0

Mariańskie Łaźnie - 7 maj (07.05).

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Borivoj Hadek- 25
2Frantisek Kalina- 16
3Jan Schinagl- 16
4Miroslav Musil- 15
5Vaclav Koucky- 14
6Vaclav Milik- 14
7Jaroslav Gavenda- 12
8Vladimir Tomka- 9
9Vaclav Matuna- 5
10Jaromir Bartos- 5
11Stanislav Kura- 5
12Miroslav Dohnal- 3
13Frantisek Moulis- 1

1987

4 rundy: Mariańskie Łaźnie - 4 sierpień (04.08), Mariańskie Łaźnie - 5 sierpień (05.08), Mariańskie Łaźnie - 15 wrzesień (15.09), Mariańskie Łańźnie - 16 wrzesień (16.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Roman MatousekRuda hvezda Praga(24,24,19,22) 89
2Petr VandirekRuda hvezda Praga(19,22,21,25) 87
3Pavel KarnasSVS Pardubice(22,20,20,21) 83
4Lubomir JedekRuda hvezda Praga(20,11,10,11) 52
5Borivoj Hadek(12,10,12,16) 70
6Miroslav Musil(15,5,9,9) 38
7Vaclav Milik(8,11,11,8) 38
8Antonin Kasper IIRuda hvezda Praga(-,-,22,14) 36
9Zdenek SchneiderwindRuda hvezda Praga(4,13,9,7) 33
10Jan SchinaglSVS Pardubice(4,10,10,8) 32
11Vaclav Matuna(9,3,7,11) 30
12Petr KuceraSVS Pardubice(13,16,-,-) 29
13Jiri SvobodaRuda hvezda Praga(-,-,12,14) 26
14Zdenek Tesar(7,7,6,4) 24
15Jaroslav Hauptmann(7,12,-,-) 19
16Frantisek Kalina(6,7,2,3) 18
17Josef Fejfar(2,4,8,3) 17
18Jindrich DominikPlzen(5,2,2,0) 9
19Frantisek Ledecky IIRuda hvezda Praga(2,1,-,-) 3
20Martin Moravek(-,-,0,2) 2
21Radomir Semela(0,1,-,-) 1
22Bronislav Franc(-,-,0,0) 0

1988

4 rundy: Mariańskie Łaźnie - 17 maj (17.05), Mariańskie Łaźnie - 18 maj (18.05), Mariańskie Łaźnie - 7 wrzesień (07.09), Mariańskie Łańźnie - 8 wrzesień (08.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Roman MatousekRuda hvezda Praga(32,26,34,37) 129
2Pavel Karnas(33,29,27,22) 121
3Lubomir JedekRuda hvezda Praga(29,35,19,32) 115
4Vaclav MilikSVS Pardubice(28,29,26,27) 110
5Petr VandirekRuda hvezda Praga(28,6,30,32) 96
6Jan SchinaglSVS Pardubice(21,13,29,26) 89
7Antonin Kasper IIRuda hvezda Praga(-,-,40,38) 78
8Borivoj Hadek(37,34,-,-) 71
9Zdenek TesarSVS Pardubice(16,6,15,21) 58
10Vaclav Matuna(-,14,24,14) 52
11Jiri SvobodaRuda hvezda Praga(26,24,-,-) 48
12Bohumil BrhelRuda hvezda Praga(8,33,-,-) 41
13Jaromir Bartos(11,6,16,8) 41
14Jiri Petrasek(3,6,13,14) 36
15Frantisek Ledecky IISlany(7,8,16,3) 34
16Miroslav Musil(12,14,4,-) 30
17Jaroslav Ptak(4,4,11,2) 21
18Vlastimil Cervenka(-,-,5,10) 15
19Gaspar Forgac(,-,6,6) 12
20Zdenek SchneiderwindRuda hvezda Praga(8,-,-,-) 8
21Miroslav Forgac(8,-,-,-) 8
22Josef Fejfar(2,-,-,-) 2
23Jaroslav Hauptmann(1,-,-,-) 1

1989

4 rundy: Mariańskie Łaźnie - 9 maj (09.05), Ludwigslust (RFN) - ?, Parchim (RFN) - ?, Mariańskie Łańźnie - 8 sierpień (08.08).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Antonin Kasper IIRuda hvezda Praga(30,21,18,39) 108
2Pavel KarnasSVS Pardubice(28,19,18,32) 97
3Vaclav MilikSVS Pardubice(21,10,16,31) 78
4Petr VandirekRuda hvezda Praga(31,22,22,-) 75
5Zdenek SchneiderwindRuda hvezda Praga(12,12,10,38) 72
6Bohumil BrhelRuda hvezda Praga(18,24,11,12) 65
7Ales DrymlZlata Pribla Pardubice(36,-,25,-) 61
8Jan SchinaglSVS Pardubice(16,8,9,27) 60
9Vaclav MatunaAMK Cakovice(13,10,4,24) 51
10Roman MatousekRuda hvezda Praga(37,-,-,-) 37
11Zdenek TesarSVS Pardubice(25,11,-,-) 36
12Lubomir JedekRuda hvezda Praga(-,-,-,24) 24
13Daniel BohacRuda hvezda Praga(5,-,-,19) 24
14Borivoj Hadek(19,-,-,0) 19
15Vlastimil CervenkaSVS Pardubice(-,-,-,15) 15
16Jaromir Bartos(5,-,-,9) 14
17Zdenek Holub(2,-,-,10) 12
18Vaclav Maxim(-,-,-,9) 9
19Jiri Petrasek(9,-,-,-) 9
20Miroslav Dlugos(-,-,-,8) 8
21Jan Hruska(-,-,-,6) 6
22Roman Holoch(1,-,-,-) 1
23Jaroslav Hauptmann(nsR,-,-,-) nsR

1990

2 rundy: Mariańskie Łaźnie - 12 maj (12.05), Mariańskie Łaźnie - 13 maj (13.05).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Borivoj HadekSVS Pardubice(39,41) 80
2Petr VandirekOlymp Praga(37,41) 78
3Vaclav MilikSVS Pardubice(28,35) 63
4Vaclav MatunaAMK Cakovice(20,27) 47
5Gaspar ForgacSVS Pardubice(22,25) 47
6Daniel BohacOlymp Praga(16,27) 43
7Jaroslav PtakCSAD Plzen(19,22) 41
8Ales DrymlZlata Pribla Pardubice(40,-) 40
9Vaclav MaximAMK Mariańskie Łaźnie(16,12) 28
10Jaroslav ObrVystavba Dolu Slany(14,14) 28
11Zdenek HolubAMK Chabarovice(15,12) 27
12Roman HolochAMK Chabarovice(20,6) 26
13Jan Hadek IICSAD Plzen(5,12) 17
14Petr KuceraZlata Pribla Pardubice(0,16) 16
15Miroslav DlugosVTJ Racek Pardubice(8,2) 10
16Jaroslav CegledyVTJ Racek Pardubice(-,7) 7
17Ivo WebertAMK Mariańskie Łaźnie(-3,2) 5
18Jan KlauzAMK Cakovice(3,-) 3

1991

2 rundy: Mariańskie Łaźnie - 18 maj, Mariańskie Łaźnie - 19 maj

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Borivoj HadekCSAD Plzen(4,4,5,5,5)+(5,5,5,5,5) 48
2Ales DrymlZlata Pribla Pardubice(5,5,5,4,4)+(5,4,4,5,4) 45
3Petr VandirekPSK Olymp Praga(5,4,4,5,w)+(5,5,2,4,3) 37
4Jan Hadek IICSAD Plzen(5,5,3,3,3)+(3,5,1,3,0) 31
5Jaroslav PtakCSAD Plzen(4,4,2,4,2)+(1,4,4,2,1) 28
6Gaspar ForgacZlata Pribla Pardubice(4,5,5,2,1)+(2,3,5,w,-) 27
7Jan Holub IIPSK Olymp Praga(3,3,4,3,-)+(4,3,3,w,-) 23
8Jaroslav ObrVystavba Dolu Slany(3,3,3,w,-)+(3,w,5,3,-) 20
9Vaclav MaximAMK Mariańskie Łaźnie(2,2,4,2,-)+(2,2,3,1,-) 18
10Jan HruskaAK Cakovice(3,2,1,1,-)+(3,3,2,2,-) 17
11Jaromir LachTatra Koprivnice(2,1,2,1,-)+(4,2,4,1,-) 17
12Pavel KarnasZlata Pribla Pardubice(-,-,-,-,-)+(4,4,3,4,2) 17
13Ivo WebertAMK Mariańskie Łaźnie(1,3,3,0,-)+(2,1,0,-,-) 10
14Stanislav CikanekPSK Olymp Praga(1,2,0,-,-)+(1,0,2,-,-) 6
15Jan KlauzAK Cakovice(2,1,1,-,-)+(w,1,w,-,-) 5
16Libor VondraVTJ Racek Pardubice(1,w,w,-,-)+(1,2,w,-,-) 4




Odwiedziny (Visitors):
13309441


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl