Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 1992-2021

Indywidualne Mistrzostwa Czech na Żużlu
(Indvidual Czech Republic Speedway Championship)
(Mistrovství České Republiky Plochá Dráha Jednotlivců)


Thanks to Charles McKay, Vladimir Kovar, Tony Loader, iceracing and Marcin Babnis
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare - Vinderne
Rok
(Year)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
1992Bohumil BrhelPSK Olymp PragaFinał
1992Petr VandirekPSK Olymp PragaPółfinał
1992Zdenek SchneiderwindPSK Olymp PragaPółfinał
1992Pavel KotenAK ChabaroviceKwalfikacje
1993Bohumil BrhelPSK Olymp PragaFinał
1993Borivoj HadekCSAD PlzenPółfinał
1993Zdenek SchneiderwindPSK Olymp Praga Półfinał
1994Antonin Kasper IIPragaFinał
1994Petr VandirekPragaPółfinał
1994Jaroslav GavendaBrezolupy, SłowacjaPółfinał
1995Zdenek Tesar-Finał
1995Zdenek Tesar -Półfinał
1995Petr Vandirek-Półfinał
1996Tomas Topinka-Finał
1996Tomas Topinka-Półfinał
1996Robert Kral-Półfinał
1997Antonin Kasper II-Finał
1997Bohumil BrhelOlymp PragaPółfinał - Klasyfikacja końcowa gr. B
1997Bohumil BrhelOlymp PragaPółfinał nr 2 gr. B
1997Bohumil BrhelOlymp PragaPółfinał nr 1 gr. B
1997Vavlav MilikZP PardubicePółfinał - Klasyfikacja końcowa gr. A
1997Antonin Kasper IIOlymp PragaPółfinał nr 2 gr. A
1997Vaclav MilikZP PardubicePółfinał nr 1 gr. A
1998Bohumil BrhelOlymp PragaFinał
1998Antonin SvabOlymp PragaPółfinal - Klasyfikacja końcowa gr. A
1998Antonin SvabOlymp PragaPółfinał - Grupa A - 1 runda
1998Antonin SvabOlymp PragaPółfinał - Grupa A - 2 runda
1998Jiri Stancl IIIJSRPółfinal - Klasyfikacja końcowa gr. B
1998Jiri Stancl IIIJSRPółfinał - Grupa B - 1 runda
1998Jiri Stancl IIIJSRPółfinał - Grupa B - 2 runda
1998Pavel KotenChabaroviceĆwierćfinał - Klasyfikacja końcowa gr. A
1998Michal SnajberkMarketa PragaĆwierćfinał - Grupa A - 1 runda
1998Pavel KotenChabaroviceĆwierćfinał - Grupa A - 2 runda
1998Jaroslav PetrakRacek PardubiceĆwierćfinał - Klasyfikacja końcowa gr. B
1998David SuchanMarketa PragaĆwierćfinał - Grupa B - 1 runda
1998Jaroslav PetrakRacek PardubiceĆwierćfinał - Grupa B - 2 runda
1999Michal MakovskyZlata Pribla PardubiceFinał
1999Tomas TopinkaPółfinał - Grupa A - Klasyfikacja końcowa
1999Robert KralBrezolupyPółfinał - Grupa A - 1 runda
1999Tomas TopinkaPółfinał - Grupa A - 2 runda
1999Mario JiroutZlata Pribla PardubicePółfinał - Grupa B - Klasyfikacja końcowa
1999Tony SvabOlymp PragaPółfinał - Grupa B - 1 runda
1999Mario JiroutZlata Pribla PardubicePółfinał - Grupa B - 2 runda
1999Robert KralBrezolupyĆwierćfinał
1999Jaroslav PetrakRacek PardubiceĆwierćfinał
1999Vladimir VisvaderBrezolupyĆwierćfinał
2000Bohumil BrhelOlymp PragaFinał - Klasyfikacja końcowa
2000Bohumil BrhelOlymp PragaFinał nr 1
2000Bohumil BrhelOlymp PragaFinał nr 2
2000Josef FrancOlymp PragaPółfinał
2000Radek SmolikZP PardubicePółfinał
2001Bohumil BrhelOlymp PragaKlasyfikacja końcowa
2001Bohumil BrhelOlymp PragaFinał nr 1
2001Bohumil BrhelOlymp PragaFinał nr 3
2001Lubomir BatelkaSlanyPółfinał
2001Vladimir VisvaderMsenoPółfinał
2002Antonin Kasper IIFinał
2002Bohumil BrhelPółfinał
2002Lukas DrymlPółfinał
2003Tomas TopinkaMseno, lic.słowackaFinał
2003Tomas TopinkaMsenoPółfinał
2003Bohumil BrhelOlymp PragaPółfinał
2004Bohumil BrhelOlymp PragaFinał
2004Josef FrancOlymp PragaPółfinał
2004Tomas SuchanekZlata Pribla PardubicePółfinał
2005Lukas DrymlPardubiceFinał
2005Richard WolffPragaPółfinał 1
2005Zdenek Simota IIPlzenPółfinał 2
2005Tomas SuchanekZP PardubiceKwalifikacje
2006Adrian RymelOlymp PragaFinał
2006Josef Franc-Półfinał 1
2006Marian JiroutPardubicePółfinał 2
2007Martin VaculikSlanyFinał
2007Matej KusPragaPółfinał Grupa A
2007Lukas DrymlPardubicePółfinał Grupa B
2007Patrik LinhartSlanyKwalifikacje
2008Lukas DrymlPardubiceKlasyfikacja końcowa
2008Jan JarosPragaPółfinał
2009Lukas DrymlPardubiceKlasyfikacja końcowa
2009Lukas DrymlPardubiceRunda 3
2009Ales Dryml IIPardubiceRunda 2
2009Lukas DrymlPardubiceRunda 1
2009Jan JarosMsenoPółfinał
2009Dariusz ŁowickiLiberec, PolskaEliminacje
2010Matej KusPragaKlasyfikacja końcowa
2010Hynek StichauerPardubicePółfinał
2011Ales Dryml IIPardubiceFinał - Klasyfikacja końcowa
2011Vaclav Milik IIPardubicePółfinał
2012Vaclav Milik IIPardubiceFinał - Klasyfikacja końcowa
2012Martin GavendaPrahaPółfinał
2012Vaclav Milik IIPardubiceĆwierćfinał
2012Josef FrancPrahaFinał - CSMS
2012Jan JarosMsenoPółfinał - CSMS
2013Ales Dryml IIPardubiceFinał - Klasyfikacja końcowa
2013Vaclav Milik IIPardubiceFinał nr 2
2013Ales Dryml IIPardubiceFinał nr 1
2013Hynek StichauerPardubicePółfinał
2014Vaclav Milik IIPardubiceFinał - Klasyfikacja końcowa
2014Vaclav Milik IIPardubiceFinał nr 2
2014Martin MalekBrezolupyFinał nr 1
2014Hynek StichauerPardubicePółfinał
2015Vaclav Milik IIPardubiceFinał
2015Martin GavendaPragaPółfinał
2016Vaclav Milik IIPardubiceFinał - Klasyfikacja końcowa
2016Vaclav Milik IIPardubiceFinał nr 2
2016Vaclav Milik IIPardubiceFinał nr 1
2016Hynek StichauerPardubicePółfinał
2017Josef FrancPragaFinał - Klasyfikacja końcowa
2017Vaclav Milik IIPardubiceFinał nr 1
2017Vaclav Milik IIPardubiceFinał nr 2
2017Josef FrancPragaFinał nr 3
2017Zdenek Holub IIPragaKwalifikacja do finału nr 2
2017Zdenek Holub IIPragaKwalifikacja do finału nr 3
2018Josef FrancPragaFinał - Klasyfikacja końcowa
2018Josef FrancPragaFinał nr 1
2018Eduard KrcmarSlanyFinał nr 2
2018Vaclav Milik IIPardubiceFinał nr 3
2018Vaclav Milik IIPardubiceFinał nr 4
2019Vaclav Milik IIPardubiceFinał - Klasyfikacja końcowa
2019Vaclav Milik IIPardubiceFinał nr 1
2019Vaclav Milik IIPardubiceFinał nr 2
2019Vaclav Milik IIPardubiceFinał nr 3
2020Eduard KrcmarSlanyFinał
2021Vaclav Milik IIZP PardubiceFinał - Klasyfikacja końcowa
2021Vaclav Milik IIZP PardubiceFinał nr 2
2021Vaclav Milik IIZP PardubiceFinał nr 1

1992

Cakovice - 18 wrzesień (18.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bohumil BrhelPSK Olymp Praga(3,3,3,3,3) 15
2Antonin Kasper IIPSK Olymp Praga(3,3,2,2,3) 13
3Petr VandirekPSK Olymp Praga(3,2,3,1,2) 11+3
4Vaclav MilikZlata Pribla Pardubice(2,2,2,2,3) 11+2
5Pavel KotenAK Chabarovice(0,1,2,3,3) 9
6Zdenek SchneiderwindPSK Olymp Praga(1,3,1,3,1) 9
7Antonin Svab IIAK Marketa Praga(2,1,1,2,2) 8
8Tomas TopinkaAK Marketa Praga(2,2,w,3,u) 7
9Vlastimil CervenkaAMK Brezolupy(2,0,3,1,1) 7
10Jan Holub IIPSK Olymp Praga(1,1,3,w,2) 7
11Karel Prusa IIAK Chabarovice(0,3,0,2,1) 6
12Radomir SemelaVTJ Racek Pardubice(1,2,t,1,2) 6
13Vladimir KalinaZlata Pribla Pardubice(3,0,t,0,1) 4
14Pavel KarnasPribla Pardubice(1,0,2,0,w) 3
15Jan FejfarPSK Olymp Praga(0,1,1,0,0) 2
16Martin MoravekAK Chabarovice(0,0,0,1,0) 1

Koprivnice - 8 sierpień (08.08).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Petr VandirekPSK Olymp Praga(3,3,2,3,3) 14
2Bohumil BrhelPSK Olymp Praga(3,3,3,2,1) 12+3
3Antonin Kasper IIPSK Olymp Praga(3,2,3,1,3) 12+2
4Pavel KarnasZlata Prilba Pardubice(1,3,2,3,2) 11
5Vlastimil CervenkaAMK Brezolupy(2,2,3,0,3) 10
6Tomas TopinkaAK Marketa Praga(1,3,1,2,3) 10
7Antonin Svab IIAK Marketa Praga(3,0,1,3,2) 9
8Radomir SemelaVTJ Racek Pardubice(2,1,3,2,1) 9
9Roman VandirekAK Marketa Praga(0,1,2,2,2) 7
10Gaspar ForgacZlata Prilba Pardubice(2,w,1,3,w) 6
11Jiri StovicekZlata Prilba Pardubice(1,2,2,1,t) 6
12Jaromir LachTatra Koprovnice(2,1,0,0,1) 4
13Rene JunaVTJ Racek Pardubice(ns,1,0,1,2) 4
14Jaroslav GavendaAMK Brezolupy(w,2,w,1,w) 3
15Adrian RymelTatra Koprivnice(1,0,1,0,0) 2

Divisov - 2 sierpień (02.08).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zdenek SchneiderwindPSK Olymp Praga(3,3,3,3,3) 15
2Karel Prusa IIAK Chabarovice(2,3,3,2,3) 13
3Vladimir KalinaZlata Prilba Pardubice(3,2,2,3,2) 12
4Pavel KotenAK Chabarovice(2,3,3,0,3) 11
5Jan Holub IIPSK Olymp Praga(3,2,3,2,u) 10
6Martin MoravekAK Chabarovice(3,1,2,3,1) 10
7Jan FejfarPSK Olymp Praga(1,3,2,0,2) 8+3
8Martin SvestkaAK Marketa Praga(1,1,2,2,2) 8+2
9Jiri RafajAK Marketa Praga(1,2,0,1,3) 7
10Tomas UherAK Divisov(2,1,1,1,2) 7
11Jan SchinaglZlata Prilba Pardubice(0,1,1,3,t) 5
12Vladimir VisvaderVTJ Racek Pardubice(0,2,0,2,0) 4
13Antonin HrubantAK Marketa Praga(2,0,0,1,1) 4
14Miroslav DohnalAMK Brezolupy(1,0,1,0,1) 3
15Robert KralAK Divisov(0,0,1,1,1) 3
16Martin SeryAMK Brezolupy(0,t,w,ns,ns) 0

Brezolupy - 3 maj (03.05).

Kwalfikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Pavel KotenAK Chabarovice(3,3,3,3,3) 15
2Radomir SemelaVTJ Racek Pardubice(3,2,3,3,3) 14
3Daniel BohacAK Slany(3,3,2,3,w) 11
4Miroslav DohnalAMK Brezolupy(3,3,w,2,2) 10
5Martin MoravekAK Chabarovice(2,3,1,3,1) 10
6Jaromir LachTatra Koprovnice(2,2,3,F,2) 9
7Frantisek KalinaZlata Prilba Pardubice(2,1,1,2,3) 9
8Jan FejfarPSK Olymp Praga(1,0,2,2,3) 8+3
9Josef SvizelaAMK Brezolupy(0,2,3,1,2) 8+2
10Vaclav KouckyAK Slany(2,1,w,2,1) 6
11Miroslav SkubalAMK Brezolupy(0,1,2,1,1) 5
12Karek KoubaCSAD Plzen(1,2,0,0,1) 4+3
13Vaclav MaximMariańskie Łaźnie(1,0,2,1,0) 4+2
14Martin SeryAMK Brezolupy(1,0,0,0,2) 3
15Ivo WebertMariańskie Łaźnie(0,u,1,ns,ns) 1





1993

Chabarovice

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bohumil BrhelPSK Olymp Praga(3,2,3,3,3) 14
2Petr VandirekPSK Olymp Praga(3,3,2,2,3) 13
3Antonin Kasper IIPSK Olymp Praga(2,3,3,3,2) 13
4Antonin Svab IIPSK Olymp Praga(3,2,2,1,3) 11
5Marian JiroutZlata Pribla Pardubice(2,3,1,3,1) 10
6Zdenek SchneiderwindPSK Olymp Praga(2,1,1,3,3) 10
7Roman MatousekAK Slany(3,2,2,2,w) 9
8Tomas TopinkaPSK Olymp Praga(1,1,3,2,2) 9
9Jiri Stancl IIICSAD Plzen(u,1,3,1,2) 7
10Jan Holub IISpeedway Club Chabarovice(1,0,2,2,2) 7
11Jan SchinaglZlata Pribla Pardubice(2,2,0,0,1) 5
12Borivoj HadekCSAD Plzen(u,3,1,d,ns) 4
13Lubomir JedekPSK Olymp Praga(1,1,0,1,d) 3
14Karel Prusa IISpeedway Club Chabarovice(u,0,d,1,1) 2
15Vlastimil CervenkaAMK Brezolupy(1,d,d,d,1) 2
16Daniel BohacAK Slany(0,0,1,0,0) 1
17Vladimir VisvaderVTJ Racek Pardubice(d) 0R
17Radomir SemelaVTJ Racek Pardubice(nsR) nsR

Koprivnice - 4 wrzesień (04.09).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Borivoj HadekCSAD Plzen(3,3,3,3,3) 15
2Petr Vandirek- 13
3Jan SchinaglZlata Pribla Pardubice- 12
4Antonin Svab IIPSK Olymp Praga- 11
5Lubomir JedekPSK Olymp Praga- 10
6Marian JiroutZlata Pribla Pardubice- 9
7Karel Prusa IISpeedway Club Chabarovice- 9
8Radomir Semela- 8
9Dusan Ksir- 7
10Martin Sery- 7
11Vaclav Maxim- 5
12Jaroslav Ptak- 2
13Jiri Stovicek- 1
14Zdenek Holub II- 0
15Jaromir Lach- 7R
16Jiri Onderka- 3R

Brezolupy

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zdenek SchneiderwindPSK Olymp Praga - 14
2Roman Matousek- 13
3Jiri Stancl III- 12
4Tomas Topinka- 11
5Vlastimil Cervenka- 10
6Antonin Kasper IIPSK Olymp Praga- 9
7Daniel BohacAK Slany- 9
8Jan Holub IISpeedway Club Chabarovice-
9Vladimir Visvader- 7
10Pavel Koten- 5
11Frantisek Liebezeit- 5
12Lubomir Batelka- 5
13Vladimir Kalina- 5
14Gaspar ForgacSłowacja- 2
15Martin Mizler- 1
16Jaromir Lach- 1
17Pavel Ondrasik- 0R





1994

Mseno - 27 sierpień (27.08).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Antonin Kasper IIPraga3,3,2,3,3 14
2Petr VandirekPraga2,3,3,2,3 13
3Vaclav MilikPardubice2,2,1,3,3 11+3
4Bohumil BrhelPraga3,3,d,3,2 11+d
5Robert KralSlany2,2,0,3,2 9
6Jan Holub IIPlzen3,2,3,w,0 8
7Tomas TopinkaPraga3,3,d,1,1 8
8Pavel OndrasikPraga1,1,2,1,3 8
9Vlastimil CervenkaBrezolupy1,1,2,2,1 7
10Jiri Stancl IIIPlzen1,2,3,u,- 6
11Pavel KotenChabarovice1,0,1,2,2 6
12Vladimir KalinaPardubiced,1,3,0,1 5
13Borivoj HadekPlzen0,1,1,2,1 5
14Lubomir JedekPraga2,0,1,d,0 3
15Jaroslav GavendaBrezolupy, Słowacja0,0,0,0,0 0
16Karel Prusa IIChabarovicew/u,-,-,-,- 0
17Lubomir BatelkaVTJ Racek0,2,1,2 5R
18Richard WolffPraga0 0R

Koprivnice

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Petr VandirekPraga(3,3,3,2,3) 14 
2Antonin Kasper IIPraga(2,3,2,3,3) 13 
3Jiri Stancl IIIPlzen(3,3,1,2,2) 11 
4Marian Jirout-(1,2,3,3,1) 10 
5Pavel OndrasikPraga(2,1,3,1,3) 10 
6Karel Prusa IIChabarovice(2,2,1,3,1) 9+3 
7Jan Holub IIPlzen(2,1,t,3,3) 9+2 
8Lubomir JedekPraga(3,3,2,w,1) 9+d
9Lubomir BatelkaVTJ Racek(0,2,3,2,0)
10Martin Kubes-(3,1,0,d,2)
11Radomir Semela-(1,1,2,0,2)
12Robert Ralis-(0,0,2,1,2)
13Roman Pergler-(1,2,t,2,0)
14Jaromir Lach-(1,0,1,1,1)
15Miroslav Skubal-(d,0,0,1,0)
16Dusan Ksir-(d,-,-,-,-)

Brezolupy

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jaroslav GavendaBrezolupy, Słowacja(3,3,3,3,2) 14 
2Vlastimil CervenkaBrezolupy, Słowacja(3,3,2,3,1) 12 
3Antonin Svab II-(0,3,3,3,2) 11 
4Robert KralSlany(3,2,0,2,3) 10 
5Pavel KotenChabarovice(1,2,3,1,3) 10 
6Vaclav MilikPardubice(2,3,1,2,2) 10 
7Vladimir KalinaPardubice(3,2,2,2,0) 9+3 
8Tomas TopinkaPraga(1,d,3,2,3) 9+2 
9Borivoj HadekPlzen(2,1,2,1,3) 9+d
10Rene Juna-(2,1,0,3,2)
11Richard WolffPraga(1,1,2,0,1)
12Jan Schinagl-(0,2,1,0,1)
13David Suchan-(2,0,1,0,0)
14Daniel Bohac-(t,1,0,0,1)
15Roman Kubes-(0,0,0,1,0)
16Martin Sery-(1,0,1,1,d) 3RT





1995

Mseno - 10 wrzesień (10.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zdenek Tesar-3,2,2,3,3 13
2Antonin Svab II-2,2,2,3,3 12+3
3Tomas Topinka-3,3,3,2,1 12+2
4Antonin Kasper II-3,3,3,2,1 12+1
5Petr Vandirek-1,1,3,3,3 11
6Vaclav Milik-2,3,2,2,1 10
7Zdenek Schneiderwind-3,0,2,1,3 9
8Roman Matousek-2,3,0,3,0 8
9Marian Jirout-2,2,1,1,2 8
10Bohumil Brhel-1,2,3,0,0 6
11Richard Wolff-1,1,0,2,2 6
12Martin Kubes-0,1,1,2,1 5
13Jiri Stancl III-0,0,0,1,2 4
14Vlastimil Cervenka-1,0,0,0,1 2
15Michal Makovsky-0,1,1,0,d 2
16Jaroslav GavendaSłowacja0,0,1,0,0 1
17Jan Schinagl-- nsR

Pardubice

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zdenek Tesar -(3,3,3,3,2 ) 14 
2Antonin Svab II-(3,3,2,3,1 ) 12+3 
3Tomas Topinka-(1,3,2,3,3 ) 12+2 
4Vaclav Milik-(2,2,d,3,3 ) 10 
5Adrian Rymel-(2,3,1,2,2 ) 10 
6Richard Wolff-(1,2,3,2,2 )
7Bohumil Brhel-(t,2,1,2,3 )
8Michal Makovsky-(2,1,2,2,0 )
9Jan Schinagl-(3,u,3,d,0)
10Pavel Koten-(2,1,d,0,3 )
11Vladimir Kalina-(d,1,3,1,1 )
12Jaroslav Petrak-(1,0,1,1,2 )
13Borivoj Hadek-(0,0,2,2,1 )
14Vladimir Visvader-(3,1,0,0,d )
15Jiri Safar-(d,2,0,0,1 )
16Jaromir Lach-(1,0,0,1,d )

Praga

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Petr Vandirek-(2,3,2,3,3 ) 13+3 
2Roman Matousek-(3,2,3,2,3 ) 13+2 
3Marian Jirout-(3,3,3,1,2 ) 12 
4Jiri Stancl II-(1,2,3,2,3 ) 11 
5Jaroslav Gavenda-(1,3,2,3,2 ) 11 
6Martin Kubes-(3,2,2,3,0 ) 10 
7Zdenek Schneiderwind-(2,2,3,1,2 ) 10 
8Vlastimil Cervenka-(1,3,2,1,1 ) 8+3 
9Lubomir Jedek-(3,1,1,d,3 ) 8+2 
10Lubomir Batelka-(2,1,d,3,1 )
11Robert Ralis-(2,0,1,2,1 )
12Roman Kubes-(0,0,0,2,2 )
13Tomas Hejtik-(1,1,0,1,0 )
14Jiri Strobl-(t,1,1,0,1 )
15Jan Hadek-(0,0,1,0,u )
16Martin Sery-(d,d,-,-,- )





1996

Mseno - 17 sierpień (17.08).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tomas Topinka-2,2,3,3,3 13+3
2Antonin Kasper II-3,3,3,1,3 13+2
3Bohumil Brhel-3,3,2,2,3 13+1
4Zdenek Schneiderwind-0,3,3,3,3 12
5Michal Makovsky-2,2,2,3,1 10
6Vaclav Milik-2,3,1,1,2 9
7Marian Jirout-2,2,1,3,1 9
8Petr Vandirek-1,0,3,2,2 8
9Roman Matousek-0,2,2,2,d 6
10Vlastimil Cervenka-1,1,2,0,2 6
11Antonin Svab II-3,1,0,0,1 5
12Richard Wolff-0,1,1,1,2 5
13Jiri Stancl III-3,1,0,d,w 4
14Robert Kral-1,0,1,2,u 4
15Vladimir Kalina-1,0,0,1,0 2
16David Suchan-w,-,-,-,- 0
17Pavel Ondrasik-0,0,0,1 1R

Praga

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tomas Topinka-- 13
2Zdenek Schneiderwind-- 12
3Antonin Kasper II-- 11
4Petr Vandirek-- 11
5Jiri Stancl II-- 10
6Michal Makovky-- 10
7Roman Matousek-- 10
8Richard Wolff-- 9
9Pavel Ondrasik-- 8
10Roman Kubes-- 7
11Jan Holub II-- 6
12Jiri Boucek-- 4
13Stanislav Kura-- 3
14Robert Ralis-- 3
15Adrian Rymel-- 2
16Michal Sznajberk  -- 1

Pardubice

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Robert Kral-- 13
2Bohumil Brhel-- 13
3Marian Jirout-- 12
4David Suchan-- 11
5Vaclav Milik-- 11
6Vladimir Kalina-- 10
7Antonin Svab II-- 9
8Vlastimil Cervenka-- 7
9Martin Kubes-- 7
10Radek Smolik-- 6
11Pavel Koten-- 5
12Jaroslav Petrak-- 4
13Jan Schinagl-- 4
14Lubomir Batelka-- 4
15Miroslav Stens-- 2
16Jiri Safar-- 0





1997

Mseno - 15 sierpień (15.08).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Antonin Kasper II-2,3,3,3,2 13+3
2Bohumil Brhel-2,3,2,3,3 13+2
3Vaclav Milik-3,3,3,1,3 13+1
4Tomas Topinka-3,3,1,3,2 12
5Adrian Rymel-3,1,2,3,3 12
6Marian Jirout-3,2,2,2,1 10
7Jiri Stancl III-1,2,3,2,0 8
8Pavel Ondrasik-2,1,u,2,3 8
9Michal Makovsky-w,2,1,1,2 6
10Antonin Svab II-0,0,3,2,0 5
11Richard Wolff-2,0,1,1,1 5
12Lubomir Batelka-0,2,0,0,2 4
13Zdenek Schneiderwind-0,1,2,0,1 4
14Jiri Boucek-1,0,d,1,1 3
15Martin Kubes-- 2
16Radek Smolik-- 2

2 rundy: Pardubice - ?, Praga - ?.

Półfinał - Klasyfikacja końcowa gr. B

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bohumil BrhelOlymp Praga(3,3,2,3,3)+(3,3,3,3,3) 29
2Marian JiroutZP Pardubice(3,3,3,3,2)+(3,3,3,3,1) 27
3Antonin Svab IIOlymp Praga(3,3,3,3,0)+(3,2,2,3,2) 24
4Zdenek SchneiderwindOlymp Praga(3,3,0,3,1)+(2,3,2,2,3) 22
5Pavel OndrasikOlymp Praga(2,2,1,2,3)+(2,u,3,3,3) 21
6Richard WolffOlymp Praga(2,2,3,2,3)+(1,2,1,1,2) 19
7Martin KubesOlymp Praga(2,0,2,2,1)+(1,3,1,2,2) 16
8David SuchanMarketa Praga(1,0,2,2,2)+(1,1,3,0,3) 15
9Jaroslav PetrakRacek Pardubice(1,1,3,1,3)+(1,1,1,2,0) 14
10Miroslav StensRacek Pardubice(1,2,2,1,0)+(2,1,0,2,1) 12
11Roman KubesBrezolupy(0,1,0,0,2)+(3,2,0,1,2) 11
12Josef FrancMarketa Praga(2,1,1,0,0)+(2,0,2,0,1) 9
13Jiri SafarChabarovice(0,1,1,1,1)+(0,2,2,1,0) 9
14Michal SnajberkPlzen(1,2,1,1,2)+(w,-,-,-,-) 7
15Roman VandirekPlzen(0,0,0,0,1)+(0,1,0,1,1) 4
16Martin ChalasKoprivnica(0,0,0,0,0)+(0,0,0,0,0) 0

Praga

Półfinał nr 2 gr. B

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bohumil BrhelOlymp Praga(3,3,3,3,3) 15
2Marian JiroutZP Pardubice(3,3,3,3,1) 13
3Antonin Svab IIOlymp Praga(3,2,2,3,2) 12
4Zdenek SchneiderwindOlymp Praga(2,3,2,2,3) 12
5Pavel OndrasikOlymp Praga(2,u,3,3,3) 11
6Martin KubesOlymp Praga(1,3,1,2,2) 9
7Roman KubesBrezolupy(3,2,0,1,2) 8
8David Suchan-(1,1,3,0,3) 8
9Richard Wolff-(1,2,1,1,2) 7
10Miroslav Stens-(2,1,0,2,1) 6
11Josef Franc-(2,0,2,0,1) 5
12Jiri Safar-(0,2,2,1,0) 5
13Jaroslav Petrak-(1,1,1,2,0) 5
14Roman Vandirek-(0,1,0,1,1) 3
15Martin Chalas-(0,0,0,0,0) 0
16Michal Snajberk-(w) 0

Pardubice

Półfinał nr 1 gr. B

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bohumil BrhelOlymp Praga(3,3,2,3,3 ) 14 
2Marian JiroutZP Pardubice(3,3,3,3,2 ) 14 
3Antonin Svab IIOlymp Praga(3,3,3,3,0 ) 12 
4Richard WolffOlymp Praga(2,2,3,2,3 ) 12 
5Zdenek Schneiderwind-(3,3,0,3,1 ) 10 
6Pavel Ondrasik-(2,2,1,2,3 ) 10 
7Jaroslav Petrak-(1,1,3,1,3 )
8Martin Kubes-(2,0,2,2,1 )
9David Suchan-(1,0,2,2,2 )
10Miroslav Stens-(1,2,2,1,0 )
11Jiri Safar-(0,2,2,1,0 )
12Josef Franc-(2,1,1,0,0 )
13Roman Kubes-(0,1,0,0,2 )
14Roman Vandirek-(0,1,0,1,1 )
15Martin Chalas-(0,0,0,0,0 )
16Michal Snajberk-(w,-,-,-,- )

2 rundy: Divisov - ?, Svitavy - ?.

Półfinał - Klasyfikacja końcowa gr. A

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vavlav MilikZP Pardubice(3,3,3,3,3)+(2,3,3,3,2) 28
2Antonin Kasper IIOlymp Praga(3,d,3,3,2)+(3,3,3,3,3) 26
3Michal MakovskyZP Pardubice(3,3,3,3,1)+(3,2,2,3,3) 26
4Radek SmolikRacek Pardubice(2,2,2,2,3)+(3,3,1,1,3) 22
5Adrian RymelOlymp Praga(d,3,3,1,3)+(3,2,1,2,1) 19
6Jiri Stancl IIISlany(2,2,w,2,d)+(2,3,3,2,3) 19
7Jiri BoucekPlzen(2,3,2,1,2)+(1,2,2,2,2) 19
8Lubomir BatelkaSlany(3,0,2,0,3)+(2,2,0,3,2) 17
9Rene JunaSlany(0,2,0,2,1)+(0,1,3,2,0) 11
10Pavel KotenChabarovice(t,1,1,t,2)+(2,1,2,1,1) 11
11Stanislav KuraKoprivnica(1,2,d,1,2)+(1,0,1,0,2) 10
12Kvetoslav SebelaBrezolupy(2,0,1,0,1)+(0,1,1,1,1) 8
13Vaclav KaderaPlzen(w,u,1,3,0)+(w,u,2,1,0) 7
14Petr MacekKoprivnica(1,1,1,2,0)+(1,1,0,0,0) 7
15Zdenek VacekSlany(1,1,2,1,0)+(0,0,0,0,1) 6
16Jiri TomsSlany(0,0,0,0,1)+(1,0,0,0,0) 2

Svitavy

Półfinał nr 2 gr. A

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Antonin Kasper IIOlymp Praga(3,3,3,3,3 ) 15 
2Vaclav MilikZP Pardubice(2,3,3,3,2 ) 13 
3Jiri Stancl IIISlany(2,3,3,2,3 ) 13 
4Michal MakovskyZP Pardubice(3,2,2,3,3 ) 13 
5Radek Smolik-(3,3,1,1,3 ) 11 
6Lubomir Batelka-(2,2,0,3,2 )
7Adrian Rymel-(3,2,1,2,1 )
8Jiri Boucek-(1,2,2,2,2 )
9Pavel Koten-(2,1,2,1,1 )
10Rene Juna-(0,1,3,2,0 )
11Stanislav Kura-(1,0,1,0,2 )
12Kvetoslav Sebela-(0,1,1,1,1 )
13Vaclav Kadera-(w,u,2,1,0 )
14Petr Macek-(1,1,0,0,0 )
15Zdenek Vacek-(0,0,0,0,1 )
16Jiri Toms-(1,0,0,0,0 )

Divisov

Półfinał nr 1 gr. A

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vaclav MilikZP Pardubice(3,3,3,3,3 ) 15
2Michal MakovskyZP Pardubice(3,3,3,3,1 ) 13
3Antonin Kasper IIOlymp Praga(3,d,3,3,2 ) 11
4Radek Smolik-(2,2,2,2,3 ) 11
5Adrian Rymel-(d,3,3,1,3 ) 10
6Jiri Boucek-(2,3,2,1,2 ) 10
7Lubomir Batelka-(3,0,2,0,3 ) 8
8Jiri Stancl III-(2,2,w,2,d) 6
9Stanislav Kura-(1,2,d,1,2 ) 6
10Rene Juna-(0,2,0,2,1 ) 5
11Petr Macek-(1,1,1,2,0 ) 5
12Zdenek Vacek-(1,1,2,1,0 ) 5
13Vaclav Kadera-(w,u,1,3,0 ) 4
14Pavel Koten-(t,1,1,t,2 ) 4
15Kvetoslav Sebela-(2,0,1,0,1 ) 4
16Jiri Toms-(0,0,0,0,1 ) 1





1998

Slany - 13 wrzesień (13.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bohumil BrhelOlymp Praga(3,3,3,3,2) 14
2Jiri Stancl IIISlany(3,3,3,3,1) 13
3Antonin Kasper IIOlymp Praga(3,d,3,3,3) 12+3
4Antonin Svab IIOlymp Praga(2,2,2,3,3) 12+2
5Adrian RymelOlymp Praga(3,3,1,2,2) 11
6Zdenek SchneiderwindOlymp Praga(2,2,2,2,2) 10
7Pavel OndrasikOlymp Praga(1,3,0,1,3) 8
8Josef FrancOlymp Praga(1,1,3,2,0) 7
9Michal MakovskyPardubice(2,2,2,w,-) 6
10Richard WolffOlymp Praga(1,2,1,1,1) 6
11Lubomir BatelkaOlymp Praga(0,1,1,0,3) 5
12Martin KubesMarketa Praga(1,0,1,2,1) 5
13Roman KubesSlany(2,0,0,w,2) 4
14Radek SmolikPardubice(0,1,2,1,0) 4
15Pavel KotenChabarovice(0,1,0,1,0) 2
16Vaclav KaderaPlzen(t,0,u,w,1) 1
17Pavel NavratilPardubice(0) 0R

2 rundy: Praga - 14 sierpień (14.08), Chabarovice - 15 sierpień (15.08).

Półfinal - Klasyfikacja końcowa gr. A

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Antonin SvabOlymp Praga([ (3,3,3,3,3) 15 + (3,3,3,3,3) 15 ]) 30
2Michal MakovskyPardubice([ (2,2,2,3,3) 12 + (3,2,2,3,2) 12 ]) 24
3Zdenek SchneiderwindOlymp Praga([ (3,2,2,2,3) 12 + (1,2,3,1,3) 10 ]) 22
4Roman KubesSlany([ (1,0,3,2,2) 8 + (3,2,2,3,1) 11 ]) 19
5Bohumil BrhelOlymp Praga([ (2,1,2,3,2) 10 + (-,3,2,2,2) 9 ]) 19
6Martin KubesMarketa Praga([ (2,3,0,1,1) 7 + (3,3,3,2,0) 11 ]) 18
7Pavel KotenChabarovice([ (1,0,1,3,2) 7 + (2,3,1,3,1) 10 ]) 17
8Pavel NavratilPardubice([ (3,1,0,2,2) 8 + (2,2,0,1,3) 8 ]) 16
9Tomas HejtikOlymp Praga([ (1,2,1,0,3) 7 + (2,1,1,2,2) 8 ]) 15
10Tomas Topinka([ (3,3,3,3,0) 12 + (ns) ]) 12
11Jiri TomsSlany([ (0,1,0,1,1) 3 + (1,0,0,1,3) 5 ]) 9
12Jan Holub IIPlzen([ (2,3,3,0,0) 8 + (ns) ]) 8
13Petr VacekSlany([ (1,0,1,0,0) 2 + (0,1,3,2,0) 6 ]) 8
14Kvetoslav SebelaMarketa Praga([ (1,2,1,1,0) 5 + (2,1,-,-,-) 3 ]) 8
15Jan HlacinaDivisov([ (0,0,0,0,0) 0 + (1,0,1,0,2) 4 ]) 4
16Ondrej SebelaMarketa Praga([ (0,0,2,0,1) 3 + (0,0,-,-,-) 0 ]) 3
17Marian JiroutRacek Pardubice([ (0,-,-,-,-) 0 + (ns) ]) 0

Praga - 14 sierpień (14.08).

Półfinał - Grupa A - 1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Antonin SvabOlymp Praga(3,3,3,3,3) 15
2Michal MakovskyPardubice(2,2,2,3,3) 12
3Zdenek SchneiderwindOlymp Praga(3,2,2,2,3) 12
4Tomas Topinka(3,3,3,3,u) 12
5Bohumil BrhelOlymp Praga(2,1,2,3,2) 10
6Roman KubesSlany(1,0,3,2,2) 8
7Pavel NavratilPardubice(3,1,0,2,2) 8
8Jan Holub IIPlzen(2,3,3,0,0) 8
9Martin KubesMarketa Praga(2,3,0,1,1) 7
10Pavel KotenChabarovice(1,0,1,3,2) 7
11Tomas HejtikOlymp Praga(1,2,1,0,3) 7
12Kvetoslav SebelaMarketa Praga(1,2,1,1,0) 5
13Jiri TomsSlany(0,1,0,1,1) 3
14Ondrej SebelaMarketa Praga(0,0,2,0,1) 3
15Petr VacekSlany(1,0,1,0,0) 2
16Jan HlacinaDivisov(0,0,0,0,0) 0
17Marian JiroutRacek Pardubice(u,-,-,-,-) 0

Chabarovice - 15 sierpień (15.08).

Półfinał - Grupa A - 2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Antonin SvabOlymp Praga(3,3,3,3,3) 15
2Michal MakovskyPardubice(3,2,2,3,2) 12
3Martin KubesMarketa Praga(3,3,3,2,0) 11
4Roman KubesSlany(3,2,2,3,1) 11
5Zdenek SchneiderwindOlymp Praga(1,2,3,1,3) 10
6Pavel KotenChabarovice(2,3,1,3,1) 10
7Bohumil BrhelOlymp Praga(-,3,2,2,2) 9
8Pavel NavratilPardubice(2,2,0,1,3) 8
9Tomas HejtikOlymp Praga(2,1,1,2,2) 8
10Jiri TomsSlany(1,0,0,1,3) 5
11Petr VacekSlany(0,1,3,2,0) 6
12Jan HlacinaDivisov(1,0,1,0,2) 4
13Kvetoslav SebelaMarketa Praga(2,1,-,-,-) 3
14Ondrej SebelaMarketa Praga(0,0,-,-,-) 0

2 rundy: Pardubice - 14 sierpień (14.08), Plzen - 15 sierpień (15.08).

Półfinal - Klasyfikacja końcowa gr. B

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jiri Stancl IIIJSR([ (3,3,3,3,3) 15 + (3,3,3,3,3) 15 ]) 30
2Pavel OndrasikOlymp Praga([ (3,3,1,3,3) 13 + (2,3,3,3,3) 14 ]) 27
3Richard WolffOlymp Praga([ (3,3,2,3,3) 14 + (1,2,0,2,2) 7 ]) 21
4Adrian RymelOlymp Praga([ (2,2,1,2,3) 10 + (3,2,2,1,3) 11 ]) 21
5Lubomir BatelkaOlymp Praga([ (3,2,3,2,2) 12 + (3,1,1,1,2) 8 ]) 20
6Josef FrancOlymp Praga([ (2,2,1,1,0) 6 + (1,3,3,3,3) 13 ]) 19
7Vaclav KaderaPlzen([ (0,2,3,0,1) 6 + (2,2,3,2,2) 11 ]) 17
8Radek SmolikPardubice([ (1,1,2,1,2) 7 + (2,3,1,2,1) 9 ]) 16
9Jaroslav PetrakRacek Pardubice([ (1,0,3,3,2) 9 + (0,1,0,2,1) 4 ]) 13
10David SuchanMarketa Praga([ (0,3,2,0,0) 5 + (3,2,1,1,0) 7 ]) 12
11Gaspar ForgacRacek Pardubice([ (2,1,2,1,0) 6 + (2,0,2,0,1) 5 ]) 11
12Michal SnajberkMarketa Praga([ (2,1,0,2,1) 6 + (0,1,2,0,0) 3 ]) 9
13Jiri SafarChabarovice([ (0,0,0,0,0) 0 + (1,0,2,1,1) 5 ]) 5
14Rene JunaSlany([ (1,1,1,2,0) 5 + (ns) ]) 5
15Pavel HlavacekPardubice([ (0,0,0,0,2) 2 + (0,0,1,0,0) 1 ]) 3
16Roman AndrusivRacek Pardubice([ (1,0,0,1,1) 3 + (ns) ]) 3
17Jiri BoucekPlzen([ (ns) + (1,0,0,0,0) 1NK ]) 1NK
18Jiri StroblPlzen([ (ns) + (0,1,0,3,2) 6NK ]) 6NK
19Marek CejkaMariańskie Łaźnie([ (ns) + (0,0,0,0,0) 0NK ]) 0NK

Pardubice - 14 sierpień (14.08).

Półfinał - Grupa B - 1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jiri Stancl IIIJSR(3,3,3,3,3) 15
2Richard WolffOlymp Praga(3,3,2,3,3) 14
3Pavel OndrasikOlymp Praga(3,3,1,3,3) 13
4Lubomir BatelkaOlymp Praga(3,2,3,2,2) 12
5Adrian RymelOlymp Praga(2,2,1,2,3) 10
6Jaroslav PetrakRacek Pardubice(1,0,3,3,2) 9
7Radek SmolikPardubice(1,1,2,1,2) 7
8Josef FrancOlymp Praga(2,2,1,1,0) 6
9Vaclav KaderaPlzen(0,2,3,0,1) 6
10Gaspar ForgacRacek Pardubice(2,1,2,1,0) 6
11Michal SnajberkMarketa Praga(2,1,0,2,1) 6
12David SuchanMarketa Praga(0,3,2,0,0) 5
13Rene JunaSlany(1,1,1,2,0) 5
14Roman AndrusivRacek Pardubice(1,0,0,1,1) 3
15Pavel HlavacekPardubice(0,0,0,0,2) 2
16Jiri SafarChabarovice(0,0,0,0,0) 0

Plzen - 15 sierpień (15.08).

Półfinał - Grupa B - 2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jiri Stancl IIIJSR(3,3,3,3,3) 15
2Pavel OndrasikOlymp Praga(2,3,3,3,3) 14
3Josef FrancOlymp Praga(1,3,3,3,3) 13
4Adrian RymelOlymp Praga(3,2,2,1,3) 11
5Vaclav KaderaPlzen(2,2,3,2,2) 11
6Radek SmolikPardubice(2,3,1,2,1) 9
7Lubomir BatelkaOlymp Praga(3,1,1,1,2) 8
8Richard WolffOlymp Praga(1,2,0,2,2) 7
9David SuchanMarketa Praga(3,2,1,1,0) 7
10Gaspar ForgacRacek Pardubice(2,0,2,0,1) 5
11Jiri SafarChabarovice(1,0,2,1,1) 5
12Jaroslav PetrakRacek Pardubice(0,1,0,2,1) 4
13Michal SnajberkMarketa Praga(0,1,2,0,0) 3
14Pavel HlavacekPardubice(0,0,1,0,0) 1
15Jiri BoucekPlzen(1,0,0,0,0) 1
16Jiri StroblPlzen(0,1,0,3,2) 6NK
17Marek CejkaMariańskie Łaźnie(0,0,0,0,0) 0NK

2 rundy: Praga - 14 kwiecień (14.04), Divisov - 6 czerwiec (06.06).

Ćwierćfinał - Klasyfikacja końcowa gr. A

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Pavel KotenChabarovice([ (2,3,3,3,2) 13 + (3,3,3,3,3) 15 ]) 28
2Jiri SafarChabarovice([ (3,2,2,3,3) 13 + (3,3,2,3,2) 13 ]) 26
3Vaclav KaderaPlzen([ (3,1,1,2,2) 9 + (2,2,3,3,3) 13 ]) 22
4Michal SnajberkMarketa Praga([ (3,3,3,3,3) 15 + (3,3,0,-,-) 6 ]) 21
5Roman KubesSlany([ (1,0,3,2,3) 9 + (1,2,3,2,3) 11 ]) 20
6Rene JunaSlany([ (3,3,2,0,0) 8 + (2,1,2,2,3) 10 ]) 18
7Jan HlacinaSlany([ (0,2,2,3,1) 8 + (1,1,0,0,2) 4 ]) 12
8Jiri TomsSlany([ (1,2,1,1,0) 5 + (1,2,1,1,0) 5 ]) 10
9Petr VacekSlany([ (2,0,1,2,1) 6 + (0,0,2,1,1) 4 ]) 10
10Milan NosekMarketa Praga([ (1,2,0,1,1) 5 + (ns) ]) 5
11Miloslav ProkopChabarovice([ (0,-,-,-,-) 0 + (0,0,0,1,0) 1 ]) 1
12Josef FrancOlymp Praga([ (2,1,3,0,3) 9NK + (3,2,1,2,0) 8NK ]) 17NK
13Ondrej SebelaMarketa Praga([ (1,3,2,2,2) 10NK + (1,0,1,1,1) 4NK ]) 14NK
14Pavel HlavacekPardubice([ (ns) + (2,2,0,1,2) 7NK ]) 7NK
15Kvetoslav SebelaMarketa Praga([ (ns) + (0,1,2,2,1) 6NK ]) 6NK
16Tomas HejtikOlymp Praga([ (2,0,-,-,-) 2NK + (ns) ]) 2NK

Praga - 4 kwiecień (04.04).

Ćwierćfinał - Grupa A - 1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Michal SnajberkMarketa Praga(3,3,3,3,3) 15
2Pavel KotenChabarovice(2,3,3,3,2) 13
2Jiri SafarChabarovice(3,2,2,3,3) 13
4Vaclav KaderaPlzen(3,1,1,2,2) 9
4Roman KubesSlany(1,0,3,2,3) 9
5Jan HlacinaSlany(0,2,2,3,1) 8
6Rene JunaSlany(3,3,2,0,0) 8
8Petr VacekSlany(2,0,1,2,1) 6
9Milan NosekMarketa Praga(1,2,0,1,1) 5
9Jiri TomsSlany(1,2,1,1,0) 5
11Miloslav ProkopChabarovice(0,-,-,-,-) 0
12Ondrej SebelaMarketa Praga(1,3,2,2,2) 10NK
13Josef FrancOlymp Praga(2,1,3,0,3) 9NK
14Tomas HejtikOlymp Praga(2,0,-,-,-) 2NK

Divisov - 6 czerwiec (06.06).

Ćwierćfinał - Grupa A - 2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Pavel KotenChabarovice(3,3,3,3,3) 15
2Vaclav KaderaPlzen(2,2,3,3,3) 13
2Jiri SafarChabarovice(3,3,2,3,2) 13
4Roman KubesSlany(1,2,3,2,3) 11
5Rene JunaSlany(2,1,2,2,3) 10
6Michal SnajberkMarketa Praga(3,3,0,-,-) 6
7Jiri TomsSlany(1,2,1,1,0) 5
8Jan HlacinaSlany(1,1,0,0,2) 4
8Petr VacekSlany(0,0,2,1,1) 4
10Miloslav ProkopChabarovice(0,0,0,1,0) 1
11Josef FrancOlymp Praga(3,2,1,2,0) 8NK
12Ondrej SebelaMarketa Praga(1,0,1,1,1) 4NK
13Pavel HlavacekPardubice(2,2,0,,1) 2NK
14Kvetoslav SebelaMarketa Praga(0,1,2,,2) 1NK

2 rundy: Pardubice - 5 czerwiec (05.06), Svitavy - 26 czerwiec (26.06),

Ćwierćfinał - Klasyfikacja końcowa gr. B

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jaroslav PetrakRacek Pardubice([ (2,2,3,3,3) 13 + (3,2,3,3,3) 14 ]) 27
2David SuchanMarketa Praga([ (3,3,2,3,3) 14 + (1,3,1,2,3) 10 ]) 24
3Josef FrancOlymp Praga([ (0,3,2,3,2) 10 + (2,3,3,3,2) 13 ]) 23
4Tomas HejtikOlymp Praga([ (2,1,3,2,2) 10 + (3,3,1,3,3) 13 ]) 23
5Gaspar ForgacRacek Pardubice([ (3,3,3,2,2) 13 + (3,0,3,2,0) 8 ]) 21
6Pavel NavratilPardubice([ (1,2,3,0,3) 9 + (0,3,2,3,2) 10 ]) 19
7Kvetoslav SebelaMarketa Praga([ (3,1,2,3,1) 10 + (2,2,2,1,1) 8 ]) 18
8Ondrej SebelaMarketa Praga([ (0,3,1,1,3) 8 + (3,1,2,2,1) 9 ]) 17
9Jaroslav OtrubaSvitavy([ (3,0,1,1,1) 6 + (0,1,2,2,2) 7 ]) 13
10Pavel KotekRacek Pardubice([ (2,2,1,1,1) 7 + (2,0,3,0,0) 5 ]) 12
11Pavel HlavacekPardubice([ (2,1,2,0,0) 5 + (1,2,0,1,3) 7 ]) 12
12Petr MacekKoprivnice([ (1,2,1,2,2) 8 + (ns) ]) 8
13Roman AndrusivRacek Pardubice([ (ns) + (2,2,1,0,0) 5 ]) 5
14Jan HorovskySvitavy([ (1,0,0,2,0) 3 + (ns) ]) 3
15Milan NosekMarketa Praga([ (1,0,0,1,1) 3 + (ns) ]) 3
16Petr DvorakKoprivnice([ (0,1,0,0,0) 1 + (ns) ]) 1

Pardubice - 5 czerwiec (05.06).

Ćwierćfinał - Grupa B - 1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1David SuchanMarketa Praga(3,3,2,3,3) 14
2Gaspar ForgacRacek Pardubice(3,3,3,2,2) 13
2Jaroslav PetrakRacek Pardubice(2,2,3,3,3) 13
4Josef FrancOlymp Praga(0,3,2,3,2) 10
4Tomas HejtikOlymp Praga(2,1,3,2,2) 10
4Kvetoslav SebelaMarketa Praga(3,1,2,3,1) 10
7Pavel NavratilPardubice(1,2,3,0,3) 9
8Petr MacekKoprivnice(1,2,1,2,2) 8
8Ondrej SebelaMarketa Praga(0,3,1,1,3) 8
10Pavel KotekRacek Pardubice(2,2,1,1,1) 7
11Jaroslav OtrubaSvitavy(3,0,1,1,1) 6
12Pavel HlavacekPardubice(2,1,2,0,0) 5
13Jan HorovskySvitavy(1,0,0,2,0) 3
13Milan NosekMarketa Praga(1,0,0,1,1) 3
15Petr DvorakKoprivnice(0,1,0,0,0) 1

Chabarovice - 26 czerwiec (26.06).

Ćwierćfinał - Grupa B - 2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jaroslav PetrakRacek Pardubice(3,2,3,3,3) 14
2Josef FrancOlymp Praga(2,3,3,3,2) 13
2Tomas HejtikOlymp Praga(3,3,1,3,3) 13
4Pavel NavratilPardubice(0,3,2,3,2) 10
4David SuchanMarketa Praga(1,3,1,2,3) 10
6Ondrej SebelaMarketa Praga(3,1,2,2,1) 9
7Gaspar ForgacRacek Pardubice(3,0,3,2,0) 8
7Kvetoslav SebelaMarketa Praga(2,2,2,1,1) 8
9Pavel HlavacekPardubice(1,2,0,1,3) 7
9Jaroslav OtrubaSvitavy(0,1,2,2,2) 7
11Roman AndrusivRacek Pardubice(2,2,1,0,0) 5
11Pavel KotekRacek Pardubice(2,0,3,0,0) 5


1999

Divisov - 19 wrzesień (19.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Michal MakovskyZlata Pribla Pardubice(3,2,3,3,3) 14
2Tony Svab IIOlymp Praga(3,3,3,1,3) 13
3Bohumil BrhelOlymp Praga(2,3,3,2,2) 12
4Mario JiroutZlata Pribla Pardubice(1,3,1,3,3) 11
5Pavel OndrasikOlymp Praga(3,0,2,3,2) 10
6Vaclav MilikZlata Pribla Pardubice(3,2,w,2,1) 8
7Robert KralBrezolupy(w,2,2,2,2) 8
8Lubomir BatelkaSlany(2,1,2,2,1) 8
9Richard WolffMarketa Praga(w,2,1,1,3) 7
10Tomas Topinka(2,3,1,1,w) 7
11Adrian RymelOlymp Praga(0,1,w,3,0) 4
12Martin KubesMarketa Praga(1,0,2,w/2min.,0) 3
13Josef FrancOlymp Praga(2,0,w,0,1) 3
14Vladimir VisvaderBrezolupy(1,1,0,0,1) 3
15Roman KubesSlany(1,1,0,1,d) 3
16Roman AndrusivRacek Pardubice(0,0,u/-,-,-) 0
17Tomas HejtikMarketa Praga(3,w,2) 5R
18Jan HlacinaDivisov(0) 0R

2 rundy: Praga - 15 lipiec (15.07), Slany - 16 lipiec (16.07).

Półfinał - Grupa A - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tomas Topinka- 28
2Robert KralBrezolupy- 25
3Pavel OndrasikOlymp Praga- 24
4Michal MakovskyZlata Pribla Pardubice- 23
5Roman KubesSlany- 20
6Vladimir VisvaderBrezolupy- 19
7Josef FrancOlymp Praga- 19
8Martin KubesMarketa Praga- 17
9Roman AndrusivRacek Pardubice- 12
10Ondrej SebelaMarketa Praga- 11
11Petr VacekSlany- 9
12Jaromir LachKoprivnice- 8
13Miroslav FenclSlany- 8
14Rene JunaSlany- 6
15Milan NosekMarketa Praga- 1
16Miloslav ProkopSlany- 0
17Jiri TomsSlany- 0

Praga - 15 lipiec (15.07).

Półfinał - Grupa A - 1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Robert KralBrezolupy(3,3,3,2,3) 14
2Tomas Topinka(1,3,3,3,3) 13
3Pavel OndrasikOlymp Praga(3,d,3,3,3) 12
4Vladimir VisvaderBrezolupy(1,3,2,3,2) 11
5Michal MakovskyZlata Pribla Pardubice(2,3,2,d,3) 10
6Josef FrancOlymp Praga(2,2,2,2,2) 10
7Martin KubesMarketa Praga(3,2,1,1,1) 8+3
8Roman KubesSlany(0,1,2,3,2) 8+2
9Ondrej SebelaMarketa Praga(3,0,0,2,1) 6
10Rene JunaSlany(w,2,1,1,2) 6
11Jaromir LachKoprivnice(0,0,2,1,1) 5
12Miroslav FenclSlany(1,1,0,2,1) 5
13Roman AndrusivRacek Pardubice(2,1,1,0,0) 4
14Petr VacekSlany(0,2,1,0,0) 3
15Jiri TomsSlany(u,-,-,-,-) 0

Slany - 16 lipiec (16.07).

Półfinał - Grupa A - 2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tomas Topinka(3,3,3,3,3) 15
2Michal MakovskyZlata Pribla Pardubice(2,3,3,3,2) 13
3Pavel OndrasikOlymp Praga(3,3,2,2,2) 12+3
4Roman KubesSlany(1,2,3,3,3) 12+2
5Robert KralBrezolupy(3,1,3,1,3) 11
6Josef FrancOlymp Praga(2,2,2,3,0) 9
7Martin KubesMarketa Praga(3,1,2,2,1) 9
8Vladimir VisvaderBrezolupy(1,2,w,2,3) 8
9Roman AndrusivRacek Pardubice(1,3,1,1,2) 8
10Petr VacekSlany(0,2,1,1,2) 6
11Ondrej SebelaMarketa Praga(2,0,1,1,1) 5
12Miroslav FenclSlany(2,0,0,0,1) 3
13Jaromir LachKoprivnice(1,1,0,d,1) 3
14Milan NosekMarketa Praga(0,0,1,0,0) 1
15Miloslav ProkopSlany(0,u,d,-,-) 0
16Rene JunaSlany(0,-,-,-,-) 0
17Jiri Petrasek(1,2,2,0,) 5R

2 rundy: Pardubice - 16 lipiec (167.07), Pardubice - 17 lipiec (17.07).

Półfinał - Grupa B - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mario JiroutZlata Pribla Pardubice- 29
2Tony Svab IIOlymp Praga- 26+3
3Vaclav MilikZlata Pribla Pardubice- 26+T
4Richard WolffMarketa Praga- 23
5Adrian RymelOlymp Praga- 22
6Zdenek SchneiderwindOlymp Praga- 20
7Lubomir BatelkaSlany- 19
8Jaroslav PetrakRacek Pardubice- 18
9David SuchanMarketa Praga- 14
10Tomas HejtikMarketa Praga- 11
11Jiri SafarChabarovice- 11
12Kvetoslav SebelaMarketa Praga- 8
13Jan HlacinaSlany- 5
14Pavel HlavacekRacek Pardubice- 3
15Michal PospisilChabarovice- 2
16Tomas KrivanekChabarovice- 2

Pardubice - 16lipiec (16.07).

Półfinał - Grupa B - 1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tony SvabOlymp Praga(3,3,3,3,3) 15
2Mario JiroutZlata Pribla Pardubice(2,3,3,3,3) 14
3Vaclav MilikZlata Pribla Pardubice(3,3,3,2,2) 13
4Adrian RymelOlymp Praga(2,2,2,3,3) 12
5Richard WolffMarketa Praga(3,2,2,2,2) 11
6Lubomir BatelkaSlany(3,1,1,2,2) 9+3
7Zdenek SchneiderwindOlymp Praga(1,2,0,3,3) 9+2
8Jaroslav PetrakRacek Pardubice(2,3,1,1,2) 9+1
9David SuchanMarketa Praga(1,0,3,2,1) 7
10Tomas HejtikMarketa Praga(0,2,2,1,1) 6
11Jiri SafarChabarovice(2,1,2,u,0) 5
12Kvetoslav SebelaMarketa Praga(1,0,1,1,1) 4
13Michal PospisilChabarovice(1,0,1,0,2) 4
14Jan HlacinaSlany(0,1,1,d,0) 2
15Pavel HlavacekRacek Pardubice(1,d,0,0,1) 2
16Tomas KrivanekChabarovice(d,w,0,0,0) 0

Pardubice - 17 lipiec (17.07).

Półfinał - Grupa B - 2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mario JiroutZlata Pribla Pardubice(3,3,3,3,3) 15
2Vaclav MilikZlata Pribla Pardubice(3,1,3,3,3) 13
3Richard WolffMarketa Praga(3,3,2,2,2) 12
4Tony SvabOlymp Praga(u,2,3,3,3) 11
5Zdenek SchneiderwindOlymp Praga(3,2,2,3,1) 11
6Adrian RymelOlymp Praga(2,3,1,2,2) 10
7Lubomir BatelkaSlany(2,3,2,2,1) 10
8Jaroslav PetrakRacek Pardubice(2,2,3,2,0) 9
9David SuchanMarketa Praga(1,2,1,1,2) 7
10Jiri SafarChabarovice(2,1,1,1,1) 6
11Tomas HejtikMarketa Praga(d,1,d,1,3) 5
12Kvetoslav SebelaMarketa Praga(1,0,2,1,d) 4
13Jan HlacinaSlany(0,0,1,0,2) 3
14Tomas KrivanekChabarovice(1,0,0,0,1) 2
15Pavel HlavacekRacek Pardubice(0,1,-,-,-) 1
16Michal PospisilChabarovice(d,0,0,0,0) 0

Pardubice - 12 maj (12.05).

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Robert KralBrezolupy(3,3,2,3,3) 14+3
2Vladimir VisvaderBrezolupy(3,2,3,3,3) 14+2
3Tomas HejtikBrezolupy(3,3,2,2,2) 12+3
4David SuchanMarketa(2,2,3,3,2) 12+E
5Jaroslav PetrakRacek Pardubice(u,3,3,2,3) 11
6Miloslav ProkopSlany(1,0,1,3,2) 7
7Jiri SafarChabarovice(d,1,2,1,3) 7
8Milan NosekMarketa(1,1,3,1,1) 7
9Rene JunaSlany(3,3,d,-,-) 6
10Jaromir LachKoprivnice(1,2,1,2,-) 6
11Petr VacekSlany(1,2,0,2,0) 5
12Kvetoslav SebelaMarketa(2,u,1,d,2) 5
13Pavel HlavacekRacek Pardubice(2,1,u,1,1) 5
14Jiri TomsSlany(2,0,w,-,1) 3
15Roman AndrusivRacek(t,1,d,0,1) 2
16Petr MacekKoprivnice(-,-,-,-,-) ns

Koprivnice - 22 maj (22.05).

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jaroslav PetrakRacek Pardubice(3,3,3,3,3) 15
2Rene JunaSlany(2,3,3,3,3) 14
3Roman AndrusivRacek Pardubice(3,3,3,2,2) 13
4Jaromir LachKoprivnice(3,2,2,2,2) 11
5Petr VacekSlany(2,1,2,2,3) 10
6Jan HlacinaSlany(1,1,3,3,1) 9
7Jiri TomsSlany(2,2,1,3,1) 9
8Dusan BenesKoprivnice(1,2,2,d,3) 8
9Milan NosekMarketa(3,3,d,1,0) 7
10Michal PospisilChabarovice(2,1,1,1,2) 7
11Petr DvorakKoprivnice(1,0,2,0,2) 5
12Petr PolasekBrezolupy(0,w,0,2,1) 3
13Miloslav ProkopSlany(w,-,-,-,-) 0

Svitavy - 5 czerwiec (05.06).

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vladimir VisvaderBrezolupy(2,3,3,3,3) 14+3
2Jiri SafarChabarovice(3,3,3,2,3) 14+2
3David SuchanMarketa Praga(2,2,2,3,3) 12+3
4Jaromir LachKoprivnice(3,1,3,3,2) 12+2
5Vaclav KaderaPlzen(w,3,3,2,2) 10
6Ondrej SebelaMarketa Praga(3,0,2,1,3) 9
7Pavel HlavacekRacek Pardubice(3,2,1,1,2) 9
8Jan HlacinaSlany(2,3,0,2,1) 8
9Jiri TomsSlany(2,1,2,1,2) 8
10Rene JunaSlany(1,2,1,3,u) 7
11Michal PospisilChabarovice(0,2,2,0,1) 5
12Fritz TeffnerBrezolupy(1,0,u,2,1) 4
13Petr PolasekBrezolupy(1,1,1,u,1) 4
14Tomas KrivanekChabarovice(u,1,0,0,0) 1
15Jiri HudecekBrezolupy(u/-,-,-,-,-) 0





2000

2 rundy: Praga - 5 lipiec (05.07), Koprivnice - 13 sierpień (13.08).

System rywalizacji podobny do obowiązującego w zawodach GP w latach 1998-2004.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bohumil BrhelOlymp Praga(25,25) 50
2Pavel OndrasikOlymp Praga(18,2) 38
3Marian JiroutZP Pardubice(16,18) 34
4Adrian RymelOlymp Praga(14,14) 28
5Michal MakovskyZP Pardubice(10,16) 26
6Antonin Svab IIOlymp Praga(20,6) 26
7Richard WolffMarketa Praga(12,13) 25
8Josef FrancOlymp Praga(13,11) 24
9Lubomir BatelkaSlany(9,12) 21
10Vladimir VisvaderBrezolupy, Słowacja(11,8) 19
11Radek SmolikZP Pardubice(6,9) 15
12Vaclav MilikZP Pardubice(3,1) 13
13Jaroslav PetrakZP Pardubice(8,4) 12
14Michal SnajberkMseno(4,7) 11
15Robert KralBrezolupy(7,1) 8
16Tomas SuchanekZP Pardubice(2,5) 7
17Kvetoslav SebelaMarketa Praga(5,2) 7
18Miroslav FenclSlany(2,3) 5
19Rene JunaPlzen(1,2) 3
20Frantisek LiebezeitMseno(-,1) 1
21Petr VandirekBrezolupy(1,-) 1

Praga - 5 lipiec (05.07).

Finał nr 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bohumil BrhelOlymp Praga- 25
2Antonin Svab IIOlymp Praga- 20
3Pavel OndrasikOlymp Praga- 18
4Marian JiroutZP Pardubice- 16
5Adrian RymelOlymp Praga- 14
6Josef FrancOlymp Praga- 13
7Richard WolffMarketa Praga- 12
8Rene JunaPlzen- 12
9Vladimir VisvaderBrezolupy, Słowacja- 11
10Michal MakovskyZP Pardubice- 10
11Lubomir BatelkaSlany- 9
12Jaroslav PetrakZP Pardubice- 8
13Robert KralBrezolupy- 7
14Radek SmolikZP Pardubice- 6
15Kvetoslav SebelaMarketa Praga- 5
16Michal SnajberkMseno- 4
17Vaclav MilikZP Pardubice- 3
18Tomas SuchanekZP Pardubice- 2
19Miroslav FenclSlany- 2
20Petr VandirekBrezolupy- 1

Koprivnice - 13 sierpień (13.08).

Finał nr 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bohumil BrhelOlymp Praga- 25
2Pavel OndrasikOlymp Praga- 20
3Marian JiroutZP Pardubice- 18
4Michal MakovskyZP Pardubice- 16
5Adrian RymelOlymp Praga- 14
6Richard WolffMarketa Praga- 13
7Lubomir BatelkaSlany- 12
8Josef FrancOlymp Praga- 11
9Vaclav MilikZP Pardubice- 10
10Radek SmolikZP Pardubice- 9
11Vladimir VisvaderBrezolupy, Słowacja- 8
12Michal SnajberkMseno- 7
13Antonin Svab IIOlymp Praga- 6
14Tomas SuchanekZP Pardubice- 5
15Jaroslav PetrakZP Pardubice- 4
16Rene JunaPlzen- 3
17Miroslav FenclSlany- 3
18Kvetoslav SebelaMarketa Praga- 2
19Frantisek LiebezeitMseno- 1
20Robert KralBrezolupy- 1

Plzen - 31 maj (31.05).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Josef FrancOlymp Praga- -
2Petr VandirekBrezolupy- -
3Tomas SuchanekZP Pardubice- -
4Radek SmolikZP Pardubice- -
5Frantisek LiebezeitMseno- -
6Kvetoslav SebelaMarketa Praga- -
7Jaroslav PetrakZP Pardubice- -
8Jiri PetrasekMseno- -
9Vaclav KaderaPlzen- -
10Jan HlacinaSlany- -
11Martin KubesMarketa Praga- -
12Rene JunaSlany- -
13Pavel HlavacekZP Pardubice- -
14Marek KnizeMarketa Praga- -
15Roman KubesSlany- -
16Michal PospisilChabarovice- -
17Marek CejkaPlzen- -
18Petr VacekSlany- -
19Miroslav FenclSlany- -
20Ondrej SebelaMarketa Praga- -

Pardubice - 7 czerwiec (07.06).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Radek SmolikZP Pardubice- -
2Jaroslav PetrakZP Pardubice- -
3Miroslav FenclSlany- -
4Vladimir VisvaderBrezolupy- -
5Kvetoslav SebelaMarketa Praga- -
6Rene JunaSlany- -
7Michal SnajberkMseno- -
8Martin KubesMarketa Praga- -
9Frantisek LiebezeitMseno- -
10Roman KubesSlany- -
11Jan HlacinaSlany- -
12Jiri HudecekBrezolupy- -
13Vaclav KaderaPlzen- -
14Marek KnizeMarketa Praga- -
15Pavel HlavacekZP Pardubice- -
16Miloslav ProkopSlany- -
17Petr MalekZP Pardubice- -
18Jan MarkvartPlzen- -
19Petr VacekSlany- -
20Ondrej SebelaMarketa Praga- -





2001

3 rundy: Divisov - 22 wrzesień, Praga - 4 październik, Pardubice - 20 październik.

Format zawodów: Dwadzieścia biegów plus cztery finały.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bohumil BrhelOlymp Praga- 75
2Antonin Svab IIOlymp Praga- 60
3Marian JiroutZP Pardubice- 52
4Pavel OndrasikOlymp Praga- 42
5Adrian RymelOlymp Praga- 37
6Richard WolffMarketa Praga- 34
7Michal MakovskyZP Pardubice- 34
8Josef FrancOlymp Praga- 29
9Miroslav FenclSlany- 25
10Lubomir BatelkaSlany- 25
11Tomas SuchanekZP Pardubice- 21
12Rene JunaMseno- 21
13Antonin Kasper IIOlymp Praga- 18
14Vladimir VisvaderMseno- 17
15Petr VandirekPlzen- 11
16Martin Malek-- 3
17Vaclav MilikZP Pardubice- 2
18Jan VondraMarketa Praga- 1

Divisov - 22 wrzesień (22.09).

Finał nr 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bohumil BrhelOlymp Praga(3,3,3,3,3) 15
2Antonin Svab IIOlymp Praga(3,3,1,3,3) 13
3Marian JiroutZlata Pribla Pardubice(1,3,3,2,3) 12
4Adrian RymelOlymp Praga(3,3,0,3,2) 11
5Michal MakovskyZlata Pribla Pardubice(2,2,2,2,3) 11
6Pavel OndrasikOlymp Praga(2,1,3,2,1) 9
7Rene JunaMseno(2,0,2,3,1) 8
8Richard WolffMarketa Praga(2,2,1,1,2) 8
9Josef FrancOlymp Praga(1,2,3,1,0) 7
10Tomas SuchanekZlata Pribla Pardubice(0,1,2,2,2) 7
11Lubomir BatelkaSlany(1,w,1,1,1) 4
12Petr VandirekPlzen(3,w,-,-,-) 3
13Miroslav FenclSlany(0,1,0,0,2) 3
14Vladimir VisvaderMseno(1,1,1,w,w) 3
15Vaclav MilikZlata Pribla Pardubice(w,2,w,w/2min.,w) 2
16Antonin Kasper IIOlymp Praga(2,w/2min.,d) 2R
17Jan VondraMarketa Praga(0,0,0,1,w) 1
18Martin MalekBrezolupy(ns) nsR

Finał nr 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
2Bohumil BrhelOlymp Praga(3,3,3,3,2) 14+3A
2Antonin Svab IIOlymp Praga(3,3,3,3,3) 15+2A
3Pavel OndrasikOlymp Praga(1,3,2,2,3) 11+uA
4Marian JiroutZlata Pribla Pardubice(2,2,3,3,3) 13+wA
5Josef FrancOlymp Praga(2,1,1,1,3) 8+3B
6Adrian RymelOlymp Praga(2,2,3,1,d) 8+2B
7Vladimir VisvaderMseno(3,1,0,2,1) 7+1B
8Lubomir BatelkaSlany(0,3,2,3,1) 9+0B
9Miroslav FenclSlany(0,2,0,1,2) 5+3C
10Richard WolffMarketa Praga(1,1,1,2,2) 7+2C
11Michal MakovskyZlata Pribla Pardubice(2,2,1,0,1) 6+1C
12Rene JunaMseno(3,0,1,1,2) 7+0C
13Tomas SuchanekZlata Pribla Pardubice(0,0,2,2,0) 4+3D
14Martin MalekBrezolupy(u,2,0,1,0) 3+2D R
15Petr VandirekPlzen(1,d,-,ns,-) 1+nsD
16Antonin Kasper IIOlymp Praga(1,-,-,-,-) 1+nsD
17Jan VondraMarketa Praga(d,0,0,ns,ns) 0

Pardubice - 20 październik (20.10).

Format zawodów: biegi kwalifikacyjne i finał A, B, C, i D.

Finał nr 3

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bohumil BrhelOlymp Praga(3,2,3,3,3) 14+3A
2Antonin Svab IIOlymp Praga(3,t,3,2,3) 11+2A
3Marian JiroutZlata Pribla Pardubice(3,1,3,1,3) 11+1A
4Antonin Kasper IIOlymp Praga(3,3,2,d,3) 11+0A
5Richard WolffMarketa Praga(2,3,0,3,2) 10+3B
6Michal MakovskyZlata Pribla Pardubice(2,1,2,3,2) 10+2B
7Miroslav FenclSlany(1,3,3,0,2) 9+1B
8Pavel OndrasikOlymp Praga(2,3,1,1,1) 8+0B
9Tomas SuchanekZlata Pribla Pardubice(1,2,2,2,1) 8+3C
10Adrian RymelOlymp Praga(1,0,2,1,1) 5+2C
11Lubomir BatelkaSlany(0,1,0,2,2) 5+1C
12Josef FrancOlymp Praga(2,2,1,2,d) 7+0C
13Rene JunaMseno(0,0,1,3,0) 4+3D
14Petr VandirekPlzen(1,2,1,0,w) 4+2D
15Vladimir VisvaderMseno(0,1,0,1,1) 3+1D
16Jan VondraMarketa Praga(0,0,0,0,t) 0+0D
17Martin MalekBrezolupy(0,0) 0 R

Pardubice - 6 czerwiec (06.06).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lubomir BatelkaSlany(3,3,2,3,3) 14+3
2Tomas SuchanekZlata Pribla Pardubice(3,3,3,3,2) 14+d
3Josef FrancOlymp Praga(2,2,3,3,2) 12+3
4Richard WolffMarketa Praga(2,3,2,2,3) 12+2
5Jaroslav PetrakZlata Pribla Pardubice(3,2,3,3,1) 12+1
6Frantisek LiebezeitMseno(1,2,3,1,3) 10
7Rene JunaMseno(1,1,2,2,2) 8
8Roman AndrusivZlata Pribla Pardubice(2,0,1,2,2) 7
9Ondrej SebelaMarketa Praga(2,1,2,1,1) 7
10Patrik LinhartSlany(3,3,0,d,-) 6
11Martin SvestkaMseno(0,d,1,2,3) 6
12Radek SmetanaMseno(1,0,1,1,1) 4
13Pavel PolasekBrezolupy(1,2,0,w,0) 3
14Tomas KrivanekChabarovice(t,1,d,1,0) 2
15Petr PolasekBrezolupy(0,1,0,d,-) 1
16Jan BaliharChabarovice(0,0,d,0,0) 0
17Petr KotekZlata Pribla Pardubice(t,1,0) 1R

Plzen - 2 sierpień (02.08).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vladimir VisvaderMseno(3,2,3,3,3) 14
2Petr VandirekPlzen(3,3,3,1,3) 13+3
3Jaroslav PetrakZlata Pribla Pardubice(2,3,3,3,2) 13+2
4Miroslav FenclSlany(3,1,w,3,3) 10+3
5Rene JunaMseno(0,3,2,2,3) 10+2
6Jan VondraMarketa Praga(3,2,1,2,2) 10+1
7Jiri PetrasekMseno(1,3,2,3,0) 9
8Roman KubesSlany(2,2,3,w/2min.,2) 9
9Patrik LinhartSlany(2,1,2,2,1) 8
10Antonin GallianiMarketa Praga(1,0,2,2,1) 6
11Ales FilipDivisov(2,ns,1,w/2min.,ns) 3
12Robert Kral(ns) ns





2002

Mseno - 27 lipiec (27.07).

Format zawodów: biegi kwalifikacyjne plus finał A, B, C i D.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Antonin Kasper II(3,3,t,3,3) 12+3A
2Bohumil Brhel(2,3,3,3,3) 14+2A
3Antonin Svab II(2,3,2,2,3) 12+1A
4Lukas Dryml(3,2,1,3,3) 12+tA
5Tomas Topinka(3,1,3,2,2) 11+3B
6Marian Jirout(1,2,3,3,2) 11+2B
7Josef Franc(2,3,3,0,w) 8+1B
8Miroslav Fencl(2,2,2,2,1) 9+0B
9Michal Makovsky(0,1,2,1,2) 6+3C
10Karel Prusa II(1,0,2,t,w) 3+2C
11Vladimir Visvader(0,1,1,2,2) 6+1V
12Pavel Ondrasik(3,2,0,1,1) 7+nsC
13Tomas Suchanek(1,1,0,0,d) 2+3D
14Robert Kral(1,0,1,1,0) 3+2D
15Lubos Tomicek III(u,0,0,0,0) 0+1D
16Jaroslav Petrak(0,0,1,1,1) 3+0D
17Michal Pospisil(0,0) 0R
18Radek Smolik(t) 0R

Pardubice - 5 czerwiec (05.06).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bohumil Brhel(3,3,3,3,2) 14+3
2Marian Jirout(3,2,3,3,3) 14+2
3Tomas Suchanek(3,3,1,2,3) 12
4Michal Makovsky(2,2,3,1,3) 11+3
5Tomas Topinka(3,3,2,1,2) 11+2
6Miroslav Fencl(2,1,2,3,3) 11+1
7Lubos Tomicek III(2,1,2,2,2) 9
8Jaroslav Petrak(d,2,3,2,1) 8
9Patrik Linhart(1,3,1,u,2) 7
10Michal Pospisil(0,0,2,3,1) 6
11Radek Smetana(2,2,1,0,1) 6
12Antonin Galliani(0,1,0,2,0) 3
13Petr Malek(1,0,1,1,0) 3
14Jan Vondra(1,1,d,d,0) 2
15Richard Fristensky(1,0,0,1,0) 2
16Jiri Petrasek(0,0,0,0,1) 1
17Lukas Urban(ns) nsR

Praga - 5 czerwiec (05.06).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lukas Dryml(3,3,3,3,3) 15
2Antonin Kasper II(3,3,3,3,2) 14
3Antonin Svab II(3,2,2,3,3) 13
4Josef Franc(2,2,3,2,3) 12
5George Stancl(2,3,2,2,2) 11
6Robert Kral(3,3,1,1,d) 8
7Pavel Ondrasik(1,2,1,1,3) 8
8Vladimir Visvader(1,1,3,2,0) 7
9Karel Prusa II(2,2,1,0,1) 6+3
10Adrian Rymel(d,d,2,3,1) 6+ns
11Radek Smolik(d,1,2,1,1) 5
12Lubomir Batelka(u,0,0,2,2) 4
13Jan Balihar(1,0,1,0,2) 4
14Roman Kubes(2,1,0,0,0) 3
15Frantisek Liebezeit(w,1,0,1,1) 3
16Filip Musil(1,0,0,0,0) 1
17Tomas Krivanek(ns) nsR
17Marek Cejka(ns) nsR





2003

Mseno - 26 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tomas TopinkaMseno, lic.słowacka(3,3,3,3,2) 14
2Adrian RymelOlymp Praga(2,3,3,2,3) 13
3Antonin Svab IIOlymp Praga(3,3,3,3,0) 12
4Josef FrancOlymp Praga(3,3,1,2,3) 12
5Richard WolffMarketa Praga(1,2,3,2,3) 11
6Miroslav FenclSlany(2,2,1,3,2) 10
7Radek SmolikPardubice(3,2,0,3,1) 9
8Michal MakovskyMseno(2,2,2,1,2) 9
9Jan JarosMarketa Praga(t,0,2,2,3) 7
10Robert KralBrezolupy(1,1,2,1,2) 7
11Tomas SuchanekPardubice(0,1,2,1,1) 5
12Petr VandirekPlzen(2,1,w,0,0) 3
13Lubos Tomicek IIIMarketa Praga(1,1,1,0,0) 3
14Karel Prusa IIMseno(0,0,1,0,1) 2
15Vladimir VisvaderBrezolupy(1,0,0,d,1) 2
16Jaroslav PetrakPardubice(0,0,0,1,0) 1
17Jan BaliharChabarovice(0) 0
18Veroslav KollertMseno(ns) nsR

Praga - 22 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tomas TopinkaMseno(3,2,3,3,3) 14
2Antonin Svab IIOlymp Praga(2,3,3,2,3) 13+3
3Richard WolffAKM(2,3,2,3,3) 13+2
4Petr VandirekPlzen(w,3,3,1,2) 9
5Jan JarosAKM(3,1,2,2,1) 9
6Miroslav FenclSlany(1,2,3,1,2) 9
7Vladimir VisvaderPlzen(1,2,1,3,2) 9
8Lukas DrymlZlata Pribla Pardubice(w,1,w,3,3) 7
9Lubos Tomicek IIIAKM(1,2,2,w,2) 7
10Pavel OndrasikOlymp Praga(3,3,w,-,-) 6
11Veroslav KollertMseno(3,0,1,2,0) 6
12Patrik LinhartSlany(w,0,2,2,1) 5
13Rene JunaSlany(2,1,1,1,w) 5
14Karel Kadlec IIPlzen(2,0,0,0,1) 3
15Michal PospisilMseno(0,1,0,1,w) 2
16Jan MarkvartPlzen(1,0,1,0,w) 2

Pardubice - 21 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bohumil BrhelOlymp Praga(3,3,3,3,3) 15
2Adrian RymelOlymp Praga(3,3,2,3,2) 13
3Josef FrancOlymp Praga(2,2,2,3,3) 12
4Tomas SuchanekZlata Pribla Pardubice(3,3,1,1,3) 11
5Michal MakovskyMseno(2,2,3,2,2) 11
6Martin MalekBrezolupy(2,3,0,3,2) 10
7Radek SmolikZlata Pribla Pardubice(2,2,1,2,2) 9
8Karel PrusaMseno(0,1,3,1,3) 8
9Robert KralBrezolupy(3,1,w,2,1) 7+3
10Jaroslav PetrakZlata Pribla Pardubice(1,0,3,2,1) 7+2
11Jan BaliharChabarovice(1,1,2,1,0) 5
12Zdenek Simota IIPlzen(1,2,0,0,0) 3
13Jan HlacinaSlany(1,0,0,1,1) 3
14Jan VondraAKM(0,1,1,0,1) 3
15Roman AndrusivZlata Pribla Pardubice(0,0,2,0,0) 2
16Jiri PetrasekPlzen(0,0,1,0,0) 1
17Lukas UrbanZlata Pribla Pardubice(ns) nsR
17Petr MalekZlata Pribla Pardubice(ns) nsR





2004

Koprivnice - 4 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bohumil BrhelOlymp Praga(3,2,3,3,3) 14+3
2Adrian RymelKoprivinice(3,3,2,2,3) 13+2
3Ales Dryml IIZlata Pribla Pardubice(2,3,2,3,3) 13+1
4Tomas SuchanekZlata Pribla Pardubice(3,3,3,1,3) 13+0
5Lukas DrymlZlata Pribla Pardubice(2,1,3,3,2) 11
6Miroslav FenclSlany(3,w,3,2,2) 10
7Richard WolffMarketa Praga(1,2,2,3,2) 10
8Josef FrancOlymp Praga(1,2,2,d,2) 7
9Radek SmolikZlata Pribla Pardubice(0,2,1,2,1) 6
10Pavel OndrasikOlymp Praga(2,1,0,2,1) 6
11Robert KralBrezolupy(1,1,1,1,1) 5
12Vladimir VisvaderBrezolupy(0,3,0,0,1) 4
13Zdenek Simota IIPilzno(2,0,1,1,0) 4
14Jaroslav PetrakZlata Pribla Pardubice(1,1,0,1,0) 3
15Lubos Tomicek IIIOlymp Praga(0,0,1,d,-) 1
16Karel Prusa IIPDK Mseno(0,0,0,t,0) 0
17Martin MalekBrezolupy(0) 0
18Antoni GallianiMarketa Praga(d) 0

Praga - 15 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Josef FrancOlymp Praga(3,3,3,3,3) 15
2Lukas DrymlZlata Pribla Pardubice(3,2,3,3,2) 13
3Ales Dryml IIZlata Pribla Pardubice(1,1,3,3,3) 11+3
4Pavel OndrasikOlymp Praga(2,2,2,3,2) 11+2
5Bohumil BrhelOlymp Praga(3,3,1,w,3) 10
6Adrian RymelKoprivnice(2,1,2,2,3) 10
7Karel PrusaMseno(3,3,1,2,0) 9
8Jaroslav PetrakZlata Pribla Pardubice(2,0,3,2,2) 9
9Antonin GallianiAKM(1,3,2,1,1) 8
10Patrik LinhartSlany(2,w,0,1,2) 5
11Filip SiteraMseno(0,2,1,1,1) 5
12Jakub HejralMseno(1,1,2,0,0) 4
13Veroslav KollertMseno(0,0,1,2,1) 4
14Jan VondraAKM(1,0,0,1,1) 3
15Zdenek SuranskyMseno(0,2,0,0,0) 2
16Jakub FabianAKM(0,0,0) 0R
17Michal MatulaAKM(0,w,w,-,-) 0

Divisov - 5 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tomas SuchanekZlata Pribla Pardubice(3,3,3,3,3) 15
2Richard WolffAKM(3,3,3,2,2) 13
3Robert KralBrezolupy(2,3,2,3,2) 12
4Miroslav FenclSlany(2,3,1,1,3) 10
5Radek SmolikZlata Pribla Pardubice(2,2,2,2,2) 10
6Vladimir VisvaderBrezolupy(1,2,0,2,3) 8
7Zdenek Simota IIPlzen(1,2,2,w,3) 8
8Lubos Tomicek IIIOlymp Praga(1,w,3,3,0) 7+3
9Jan JarosAKM(3,1,1,1,1) 7+2
10Martin MalekBrezolupy(0,1,3,2,1) 7+1
11Hynek StichauerZlata Pribla Pardubice(0,0,2,3,1) 6
12Petr VandirekPlzen(3,w,w,w,2) 5
13Frantisek LiebezeitMseno(2,1,1,0,0) 4
14Jan HlacinaSlany(1,2,1,-,-) 4
15Jan MarkvartPlzen(0,1,0,1,w) 2R
16Karel Kadlec IIPlzen(0,0,0,0,1) 1
17Jan BaliharPlzen(ns) 0





2005

Mseno - 24 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lukas DrymlPardubice(3,3,3,3,3) 15+3
2Josef FrancMarketa(3,3,3,3,2) 14+2
3Zdenek Simota IIPlzen(2,1,3,3,3) 12+1
4Ales Dryml IIPardubice(3,2,2,3,3) 12+0
5Antonin Svab IIMseno(2,2,3,2,2) 11
6Adrian RymelMarketa(1,3,2,1,2) 9
7Tomas SuchanekPardubice(2,1,0,2,3) 8
8Filip SiteraRimini(2,3,1,1,1) 8
9Marian JiroutPardubice(ns,2,2,2,1) 7
10Richard WolffMarketa(0,1,1,1,2) 5
11Miroslav FenclSlany(3,1,0,0,0) 4
12Martin MalekBrezolupy(1,0,2,1,0) 4
13Lubos Tomicek IIIMarketa(0,2,1,0,0) 3
14Antonin GallianiMarketa(0,0,0,2,1) 3
15Patrik LinhartSlany(1,0,1,0,1) 3
16Pavel OndrasikMarketa(1,0,0,-,-) 1
17Hynek StichauerPardubice(0,0) 0
18Karel Prusa IIMseno(ns) ns

Praga - 22 czerwiec

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Richard WolffPraga(3,3,3,2,3) 14
2Ales Dryml IIPardubice(2,3,3,3,2) 13+3
3Bohumil BrhelPraga(3,2,2,3,3) 13+2
4Lukas DrymlPardubice(0,2,3,3,3) 11
5Adrian RymelPraga(3,d,2,2,3) 10
6Josef FrancPraga(3,1,2,3,1) 10
7Antonin Svab IIMseno(2,3,d,1,2) 8
8Antonin GallianiPraga(0,3,3,,0,1) 7+3
9Patrik LinhartSlany(2,1,1,2,1) 7+2
10Karel Prusa IIMseno(1,2,2,2,0) 7+1
11Jakub HejralMseno(1,1,1,1,2) 6
12Veroslav KollertLiberec(2,2,1,0,d) 5
13Vladimir VisvaderBrezolupy(1,0,1,1,2) 5
14Frantisek LiebezeitDivisov(1,1,d,d,0) 2
15Michal MatulaPraga(t,d,0,1,1) 2
16Karel Kadlec IIPlzen(0,0,0,0,0) 0
17Zdenek SuranskyMseno(0) 0

Svitavy - 25 czerwiec

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zdenek Simota IIPlzen(2,3,3,3,3) 14
2Marian JiroutPardubice(2,2,2,3,3) 12
3Tomas SuchanekPardubice(3,3,2,3,d) 11+3
4Lubos Tomicek IIIPraga(3,2,2,2,2) 11+2
5Miroslav FenclSlany(d,2,3,3,2) 10
6Martin MalekBrezolupy(3,1,3,2,1) 10
7Filip SiteraMlada Boleslav(3,3,1,1,2) 10
8Pavel OndrasikPraga(1,3,3,2,1) 10
9Hynek StichauerPardubice(2,1,1,1,3) 8
10Jan JarosPraga(2,1,2,2,d) 7
11Petr VandirekPlzen(1,d,0,1,3) 5
12Matyas HlavacekPardubice(1,2,1,0,1) 5
13Jaroslav PetrakPardubice(d,0,1,1,2) 4
14Pavel FuksaPardubice(0,1,0,0,1) 2
15Martin GavendaBrezolupy(1,0,0,0,0) 1
16Jaromir OtrubaMseno(d,0,d,0,d) 0

Pardubice - 20 kwiecień

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tomas SuchanekZP Pardubice(3,3,3,3,3) 15
2Ales Dryml IIZP Pardubice(3,3,2,3,3) 14
3Lukas DrymlZP Pardubice(3,3,1,1,3) 11+3
4Lubos Tomicek IIIOlymp Praga(2,2,3,3,1) 11+w
5Bohumil BrhelOlymp Praga(2,1,w,3,3) 9
6Marian JiroutZP Pardubice(2,w,3,2,2) 9
7Adrian RymelOlymp Praga(3,2,1,2,1) 9
8Richard WolffOlymp Praga(1,2,2,2,2) 9
9Josef FrancOlymp Praga(0,3,2,1,2) 8
10Zdenek Simota IIPlzen(1,1,3,0,2) 7
11Hynek StichauerZP Pardubice(0,2,2,1,w) 5
12Patrik LinhartSlany(w,u,1,2,1) 4
13Pavel OndrasikOlymp Praga(2,1,u,0,0) 3
14Filip SiteraPlzen(1,0,1,1,0) 3
15Jan HlacinaSlany(0,1,0,0,1) 2
16Antonin GallianiAKM(1,w,0,-,-) 1
17Pavel HlavacekZP Pardubice(0) 0R
17Michal MatulaAKM(0) 0R





2006

Brezolupy - 28 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Adrian RymelOlymp Praga(3,3,3,3,3) 15+3
2Josef FrancOlymp Praga(3,0,3,3,3) 12+2
3Zdenek Simota IIPlzen(2,3,2,2,3) 12+1
4Lubos Tomicek IIIOlymp Praga(3,2,3,2,1) 11+0
5Miroslav FenclSlany(3,1,2,w,3) 9
6Hynek StichauerPardubice(1,3,1,3,1) 9
7Martin MalekBrezolupy(2,2,3,0,2) 9
8Richard WolffOlymp Praga(w,3,2,2,0) 7
9Jan JarosMseno(w,2,1,2,2) 7
10Matej KusMarketa Praga(2,2,w,1,2) 7
11Filip SiteraPlzen(2,w,w,3,1) 6
12Marian JiroutPardubice(1,1,w,w,2) 4
13Jakub HejralMseno(0,0,2,1,0) 3
14Veroslav KollertMseno(1,1,0,1,0) 3
15Antonin GallianiMarketa Praga(0,1,1,1,0) 3
16Jaroslav PetrakPardubice(0,0,1,0,1) 2
17Karel Prusa IIMseno(1) 1
18Martin GavendaBrezolupy(ns) 0NS

Liberec - 6 czerwiec

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Josef Franc-(2,3,3,2,2) 12+3
2Adrian Rymel-(3,w,3,3,3) 12+2
3Matej Kus-(0,3,3,2,2) 10+3
4Hynek Stichauer-(2,2,2,3,1) 10+2
5Veroslav Kollert-(1,1,3,2,3) 10+w
6Antonin Galliani-(3,3,2,w,2) 10+w
7Bohumil Brhel-(3,3,1,3,r) 10+ns
8Miroslav Fencl-(1,2,w,3,3) 9
9Richard Wolff-(1,1,2,1,3) 8+3
10Karel Prusa II-(3,2,1,1,1) 8+2
11Pavel Ondrasik-(2,2,w,2,w) 6
12Adam Vandirek-(0,1,w,0,2) 3
13Patrik Doubek-(2,0,w,0,1) 3
14Petr Babicka-(1,0,1,1,0) 3
15Dominik Jech-(0,0,2,t,0) 2
16Karel Kadlec II-(w,1,w,w,1) 2

Divisov - 16 wrzesień

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Marian JiroutPardubice(3,3,2,3,3) 14
2Zdenek Simota IIPlzen(3,3,3,3,1) 13
3Filip SiteraPlzen(2,2,3,3,3) 13
4Tomas SuchanekPardubice(2,3,2,2,3) 12
5Lubos Tomicek IIIOlymp Praga(3,2,3,w,2) 10
6Jan JarosMseno(3,1,2,2,2) 10
7Jaroslav PetrakPardubice(1,3,1,2,2) 9
8Martin MalekBrezolupy(w,1,1,3,3) 8
9Jakub HejralMseno(2,2,0,1,2) 7
10Martin VaculikŻarnowica (Słowacja)(2,2,0,1,0) 5
11Vladimir VisvaderBrezolupy (Słowacja)(1,1,1,1,1) 5
12Petr VandirekPlzen(0,1,w,2,1) 4
13Roman AndrusivPardubice(0,w,3,0,0) 3
14Pavel FuksaPardubice(1,0,2,0,w) 3
15Martin GavendaBrezolupy(0,w,1,0,1) 2
16Jaromir OtrubaMseno(w,w,0,1,0) 1





2007

Slany - 7 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Martin VaculikSlany(3,3,3,3,2) 14+3
2Josef FrancPraga(1,3,3,3,3) 13+2
3Adrian RymelPraga(2,3,3,2,1) 11+1
4Lukas DrymlPardubice(3,2,2,3,3) 11+w
5Zdenek Simota IIPlzen(3,1,w,3,3) 10
6Ales Dryml IIPardubice(w,2,3,2,2) 9
7Filip SiteraPlzen(2,1,2,2,2) 9
8Pavel OndrasikPraga(1,2,1,1,3) 8
9Martin MalekSlany(3,1,1,1,0) 6
10Patrik LinhartSlany(2,0,1,1,2) 6
11Tomas SuchanekPardubice(1,2,2,1,0) 6
12Richard WolffPraga(2,w,1,2,1) 6
13Matej KusPraga(1,3,w,w,1) 5
14Lubos Tomicek IIIPraga(0,w,2,w,1) 3
15Hynek StichauerPardubice(0,1,0,0,w) 1
16Roman AndrusivPardubice(w,0) 0R
17Jan JarosPraga(w,w,w,-,-) 0
18Michael HadekPlzen(w) 0

2 rundy: Koprivnice - 19 maj, Brezolupy - 25 sierpień

Półfinał Grupa A

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej KusPraga(14,13+2) 27
2Martin MalekSlany(13+3,13+3) 26
3Filip SiteraPlzen(13+2,10) 23
4Adam VandirekPraga(9,13+1) 22
5Hynek StichauerPardubice(12,1) 22
6Martin VaculikSlany(7,14) 21
7Richard WolffPraga(13+1,8) 21
8Patrik LinhartSlany(11,5) 15
9Pavel FuksaPardubice(6,6) 12
10Michael HadekPlzen(7,5) 12
11Martin GavendaPraga(4,7) 11
12Jaroslav PetrakPardubice(2,6) 8
13Jan Holub IIIPlzen(-,4) 4
14Michał WideraŚlwiętochłowice, Polsa(-,3) 3
15Jan MarkvartPlzen(3,-) 3
16Richard FristenskyBrezolupy(3,-) 3
17Pavel PuckoPraga(0,2) 2
18Michal MatulaPraga(2,-) 2

2 rundy: Svitavy - 11 sierpień (odwołana), Liberec - 15 sierpień

Półfinał Grupa B

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lukas DrymlPardubice(3,3,3,3,3) 15
2Ales Dryml IIPardubice(3,3,2,2,3) 13
3Lubos Tomicek IIIPraga(3,2,2,3,2) 12+3
4Tomas SuchanekPardubice(3,3,2,1,3) 12+2
5Zdenek Simota IIPlzen(2,2,3,2,3) 12+1
6Jan JarosPraga(2,1,3,3,1) 10
7Pavel OndrasikPraga(2,3,1,2,1) 9
8Roman AndrusivPardubice(0,2,1,3,2) 8
9Frantisek LiebezeitLiberec(1,1,3,1,w) 6
10Radim ChodSlany(1,1,2,1,0) 5
11Vladimir VisvaderLiberec(1,1,1,0,2) 5
12Petr BabickaSlany(2,w,0,0,2) 4
13Michal DudekSlany(1,2,0,w,1) 4
14Patrik DoubekPraga(w,w,0,2,1) 3
15Dominik JechPraga(0,0,1,1,0) 2

Pardubice - 30 kwiecień

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Patrik LinhartSlany(4,3,4,4) 15
2Roman AndrusivPardubice(4,4,4,3) 15
3Martin GavendaPraga(4,2,4,4) 14
4Pavel FuksaPardubice(3,4,2,4) 13
5Michael HadekPlzen(4,4,3,2) 13
6Frantisek LiebezeitLiberec(3,3,3,4) 13
7Dominik JechPraga(1,3,4,3) 11
8Michal MatulaPraga(3,4,2,2) 11
9Patrik DoubekPraga(2,3,3,3) 11
10Pavel PuckoPraga(2,2,1,2) 7+4
11Jan MarkvartPlzen(3,0,1,3) 7+3
12Jaromir OtrubaMseno(2,0,3,2) 7+2
13Richard FristenskyBrezolupy(1,2,2,1) 6
14Michal DudekSlany(1,1,2,1) 5
15Petr BabickaSlany(2,2,1,w) 5
16Jaroslav SlavataPraga(0,1,0,1) 2
17Matej VeselyPraga(1,1,0,-) 2
18Karel Kadlec IIPlzen(w,1,w,1) 2
19Jakub FabianPlzen(0,w,-,-) 0





2008

3 rundy: Praga - 13 maj, Pardubice - 14 maj, Liberec - 26 lipiec.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lukas DrymlPardubice(12,15,13) 40
2Ales Dryml IIPardubice(11+w,13+w,14) 38
3Lubos Tomicek IIIPraga(14,11,10) 35
4Adrian RymelPraga(11+2,9,11) 31
5Filip SiteraPlzen(11+3,10,10) 31
6Matej KusPraga(9,6,12) 27
7Martin VaculikSlany, Słowacja(10,11,4) 25
8Josef FrancPraga(8,7,8) 23
9Hynek StichauerPardubice(7,4,8) 19
10Richard WolffPraga(1,13+3,5) 19
11Adrian PłuskaPolska(4,5,7) 16
12Jan JarosPraga(7,1,7) 15
13Martin MalekSlany(4,4,5) 13
14Adam VandirekPraga(5,5,2) 12
15Pavel OndrasikPraga(5,4,1) 10
16Martin GavendaPraga(ns,ns,3R) 3
17Vladimir VisvaderLiberec, Słowacja(1,2,0) 3
18Michael HadekPlzen(1,ns,ns) 1R

Koprivnice - 4 kwiecień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jan JarosPraga(3,3,3,3) 12
2Matej KusPraga(3,3,2,3) 11+3
3Hynek StichauerPardubice(2,3,3,3) 11+2
4Richard WolffPraga(1,2,3,3) 9
5Martin MalekSlany(2,2,3,2) 9
6Lubos Tomicek IIIPraga(3,1,2,2) 8
7Vladimir VisvaderLiberec, Słowacja(1,3,2,2) 8
8Adam VandirekPraga(2,2,3,1) 8
9Adrian PłuskaPolska(3,2,2,w) 7+3
10Michael HadekPlzen(2,2,1,2) 7+2
11Martin GavendaPraga(1,3,1,1) 6
12Jaroslav PetrakPardubice(0,1,1,3) 5
13Tomas SuchanekPardubice(3,w,1,1) 5
14Antonin GallianiPraga(1,1,0,2) 4
15Michal DudekSlany(2,0,1,1) 4
16Jan Holub IIIPlzen(0,0,2,0) 3
17Krzysztof NowackiPlzen, Polska(0,1,w,1) 3
18Petr BabickaSlany(0,1,0,0) 1
19Lukas HromadkaMseno(1,0,0,w) 1
20Jaromir OtrubaMseno(0,0,0,0) 0





2009

3 rundy: Divisov - 1 sierpień, Pardubice - 11 wrzesień, Svitavy - 13 wrzesiń

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lukas DrymlPardubice(14,10,14) 38+3
2Josef FrancPraga(14,12,12) 38+2
3Matej KusPraga(9,12,12) 33
4Ales Dryml IIPardubice(9,13,10) 32
5Martin MalekBrezolupy(11,10,10) 31
6Jan JarosMseno(10,8,10) 28
7Filip SiteraMseno(9,8,9) 26
8Adrian RymelPraga(7,4,12) 23
9Martin VaculikSlany(12,11,-) 23
10Tomas SuchanekPardubice(4,7,6) 17
11Martin GavendaPraga(3,6,5) 14
12Pavel PuckoPraga(3,5,5) 13
13Jan Holub IIIPlzen(0,9,4) 13
14Lubos Tomicek IIIPraga(6,-,-,) 6
15Jaroslav PetrakPardubice(ns,1,4) 5
16Michael HadekPlzen(5,-,-) 5
17Vladimir VisvaderLiberec(,-,1,4) 5
18Dariusz ŁowickiLiberec(ns,1,3) 4
19Richard WolffPraga(4,-,-) 4
20Roman CejkaSlany(,-.2,0) 2
21Jaromir OtrubaMseno(,-,0,ns) 0

Svitavy - 13 wrzesień

Runda 3

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lukas DrymlPardubice(2,3,3,3,3) 14
2Matej KusMarketa Praga(0,3,3,3,3+3) 12
3Adrian RymelMarketa Praga(3,2,1,3,3+2) 12
4Josef FrancMarketa Praga(3,3,2,2,2+1) 12
5Ales Dryml IIPardubice(3,nu,3,1,3) 10
6Jan JarosMseno(1,3,3,3,w) 10
7Martin MalekBrezolupy(2,2,2,2,2) 10
8Filip SiteraMseno(3,1,2,1,2) 9
9Tomas SuchanekPardubice(1,nu,2,2,1) 6
10Martin GavendaMarketa Praga(1,2,0,2,0) 5
11Pavel PuckoMarketa Praga(0,1,1,1,2) 5
12Vladimir VisvaderLiberec, Słowacja(2,0,1,0,1) 4
13Jan Holub IIIPlzen(2,1,1,0,0) 4
14Jaroslav PetrakPardubice(1,1,0,1,1) 4
15Dariusz ŁowickiLiberec, Polska(0,2,0,0,1) 3
16Roman CejkaSlany(0,0,0,0,0) 0
17Jaroslav OtrubaSvitavy- nsR

Pardubice - 11 wrzesień

Runda 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ales Dryml IIPardubice(3,3,2,2,3) 13
2Matej KusMarketa Praga(1,2,3,3,3+3) 12
3Josef FrancMarketa Praga(2,3,1,3,3+2) 13
4Martin VaculikSlany, Słowacja(2,3,2,3,1) 11
5Martin MalekBrezolupy(3,3,1,1,2) 10
6Lukas DrymlPardubice(1,2,3,2,2) 10
7Jan Holub IIIPlzen(2,1,2,1,3) 9
8Jan JarosMseno(0,1,3,2,2) 8
9Filip SiteraMseno(1,2,1,3,1) 8
10Tomas SuchanekPardubice(3,0,3,1,0) 7
11Martin GavendaMarketa Praga(2,2,0,2,0) 6
12Pavel PuckoMarketa Praga(0,1,2,1,1) 5
13Adrian RymelMarketa Praga(3,1,-,-,-,) 4
14Roman CejkaSlany(0,0,0,0,2) 2
15Jaroslav PetrakPardubice(0,0,1,0,0) 1
16Dariusz ŁowickiLiberec, Polska(1,0,0,nu,0) 1
17Vladimir VisvaderLiberec, Słowacja(0,1) 1R
18Jaromir OtrubaSvitavy(0) 0R

Divisov - 1 sierpień

Runda 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lukas DrymlPardubice(3,3,3,2,3+3) 14
2Josef FrancMarketa Praga(3,3,3,3,2+2) 14
3Martin VaculikSlany, Słowacja(2,3,3,1,3) 12
4Martin MalekBrezolupy(3,2,1,3,2) 11
5Jan JarosMseno(2,1,2,2,3) 10
6Ales Dryml IIPardubice(2,2,2,3,0) 9
7Matej KusMarketa Praga(1,2,2,3,1) 9
8Filip SiteraMseno(1,2,2,2,2) 9
9Adrian RymelMarketa Praga(nu,3,1,2,1) 7
10Lubos Tomicek IIIMarketa Praga(3,1,1,1,0) 6
11Michael HadekPlzen(1,0,3,0,1) 5
12Tomas SuchanekPardubice(0,1,0,nu,3) 4
13Richard WolffMarketa Praga(2,0,0,1,1) 4
14Pavel PuckoMarketa Praga(0,0,1,0,2) 3
15Martin GavendaMarketa Praga(1,1,0,1,0) 3
16Jan Holub IIIPlzen(0,nu,0,0,0) 0
17Dariusz ŁowickiLiberec, Polska- nsR
18Jaroslav PetrakPardubice- nsR

Praga - 28 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jan JarosMseno(3,3,3,3,3) 5
2Tomas SuchanekPardubice(1,3,3,2,3) 12
3Martin MalekBrezolupy(2,3,3,3,1) 12
4Richard WolffMarketa Praga(3,2,1,3,2) 11
5Jan Holub IIIPlzen(2,1,2,2,3) 10
6Martin GavendaMarketa Praga(2,2,2,2,2) 10
7Pavel PuckoMarketa Praga(3,2,2,1,1) 9
8Michael HadekPlzen(0,3,w,3,2) 8
9Dariusz ŁowickiLiberec(1,0,3,w/2min,3) 7
10Jaroslav PetrakPardubice(1,0,2,2,2,) 7
11Michal DudekSlany(3,1,0,1,0) 5
12Roman CejkaSlany(2,1,1,0,0) 4
13Pavel OndrasikMarketa Praga(nu,2,1,0,1) 4
14Vladimir VisvaderLiberec(0,1,1,0,1) 3
15Jan HalabrinLiberec(1,0,0,1,0) 2
16Jaromir OtrubaPlzen(1) 1R
17Lubos VelinskyPardubice(0,0,0,d,0) 0

Eliminacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dariusz ŁowickiLiberec, Polska(3) nsR
2Jaroslav PetrakPardubice(3) nsR
3Tomas SuchanekPardubice(w,3) nsR
4Jan HalabrinLiberec, Słowacja(2,2) nsR
5Lubos VelinskyPardubice(2,1) nsR
6Jaromir OtrubaPlzen(1,0) nsR
18Jakub FenclMarketa Praga- nsR





2010

2 rundy: Pardubice - 7 lipiec, Praga - 4 październik

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej KusPraga(14,13) 27
2Lukas DrymlPardubice(11,15) 26
3Hynek StichauerPardubice(13,9) 22+3
4Ales Dryml IIPardubice(9,13) 22+2
5Martin MalekBrezolupy(10,1) 20
6Filip SiteraMseno(8,9) 17
7Zdenek Simota IIPraga(6,1) 16
8Tomas SuchanekPardubice(9,6) 15
9Jan JarosMseno(3,1) 13
10Adrian RymelPraga(12,ns) 12
11Martin GavendaPraga(4,7) 11
12Richard WolffPraga(3,5) 8
13Jaroslav PetrakPardubice(2,5) 7
14Lubos Tomicek IIIPraga(7,ns) 7
15Josef FrancPraga(6,ns) 6
16Roman CejkaSlany(3,2) 5
17Ondrej VeverkaPraga(ns,4) 4
18Jiri BrummerPraga(ns,1) 1
19Jakub FenclPraga(nsR,1) 1
20Jaroslav HladkyPraga(ns,0) 0
21Vladimir VisvaderLiberec, Słowacja(nsR,ns) nsR
21Zdenek Schneiderwind IIPraga(ns,nsR) nsR

Liberec - 8 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Hynek StichauerPardubice(3,3,3,3,2) 14+3
2Zdenek Simota IIPlzen(3,3,3,2,3) 14+2
3Lubos Tomicek IIIPraga(3,3,3,3,1) 13
4Richard WolffPraga(3,2,w,2,3) 10
5Tomas SuchanekPardubice(0,2,2,2,3) 9
6Martin GavendaPraga(u,2,2,3,2) 9
7Jaroslav PetrakPardubice(2,1,1,1,3) 8+3
8Roman CejkaSlany(2,0,1,3,2) 8+2
9Jakub FenclPraga(2,1,3,2,0) 8+1
10Vladimir VisvaderLiberec, Słowacja(1,3,2,w,1) 7
11Pavel FuksaMseno(-,2,2,1,0) 5
12Ondrej VeverkaPraga(2,1,1,0,1) 5
13Jiri BrummerPraga(1,1,0,d,2) 4
14Jaroslav HladkyPraga(1,0,1,1,1) 4
15Zdenek Schneiderwind IIPraga(w,0,0,u,0) 5
16Tomaz JuzaPardubice(w,-,-,-,-) 0





2011

3 rundy: Divisov - 13 sierpień (13.08), Praga - 3 październik (03.10), Mseno - 15 październik (15.10).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ales Dryml IIPardubice(14,13,14) 41
2Tomas SuchanekPardubice(11,13,12) 36
3Matej KusPraha(12,14,6) 32+3
4Jan JarosMseno(12,7,13) 32+2
5Vaclav Milik IIPardubice(9,12,9) 30
6Filip SiteraMseno(6,13,9) 28
7Zdenek Simota IIPraha(9,6,10) 25
8Martin MalekBrezolupy(13,2,10) 25
9Jan Holub IIIMseno(6,9,7) 22
10Eduard KrcmarSlany(4,6,6) 16
11Jaroslav PetrakPardubice(3,5,7) 15
12Martin GavendaPraha(7,2,5) 14
13Michal DudekSlany(4,5,3) 12
14Roman CejkaSlany(5,5,1) 11
15Ondrej VeverkaPraha(ns,3,3) 6
16Zdenek Holub IIPraha(2,3,nsR) 5
17Ondrej SmetanaPraha(0,2,2) 4
18Pavol PuckoPraha(3,0,ns) 3
19Frantisek IrmisPlzen(ns,ns,nsR) 0NS

Pardubice - 29 czerwiec (29.06).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vaclav Milik IIPardubice(2,3,3,3,3) 14+3
2Jan Holub IIIMseno(3,2,3,3,3) 14+2
3Martin GavendaPraha(2,3,2,3,3) 13
4Jaroslav PetrakPardubice(3,2,1,2,3) 11
5Jan JarosMseno(3,2,2,2,2) 11
6Eduard KrcmarSlany(3,3,t,3,1) 10
7Pavol PuckoPraha(1,3,3,1,1) 9
8Michal DudekSlany(2,1,w,2,2) 7
9Jaroslav HladkyPraha(2,0,2,0,2) 6
10Roman CejkaSlany(1,w/2min,2,1,2) 6
11Ondrej VeverkaPraha(1,1,3,0,E) 5
12Ondrej SmetanaPraha(0,2,1,0,1) 4
13Zdenek Holub IIPraha(1,0,1,2,0) 4
14Frantisek IrmisMseno(0,t,1,1,1) 3
15Jaromir OtrubaPardubice(0,1,0,1,0) 2
16Tomas JuzaPardubice(ns) ns
17Stanislav PouznarMseno(ns) nsR





2012

2 rundy: Divisov - 8 maj (08.05), Mseno - 6 czerwiec (06.06).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vaclav Milik IIPardubice(11,15) 26+3
2Lukas Dryml IIPardubice(12,14) 26+2
3Matej KusPraha(14,1) 24
4Josef FrancPraha(11,12) 23
5Tomas SuchanekPardubice(9,12) 21
6Filip SiteraMseno(9,8) 17
7Martin GavendaPraha(10,7) 17
8Martin MalekBrezolupy(7,6) 13
9Ales Dryml IIPardubice(13,ns) 13
10Roman CejkaSlany(3,7) 10
11Jan JarosMseno(ns,9) 9
12Michal SkurlaPraha(3,6) 9
13Zdenek Holub IIPraha(2,6) 8
14Zdenek Simota IIPlzen(7,ns) 7
15Ondrej VeverkaPraha(5,1) 6
16Michal DudekSlany(ns,4) 4
17Ondrej SmetanaPraha(ns,2) 2
18Ronny WeisNiemcy, Slany(2,ns) 2
19Patrik NagyWęgry, Mseno(1,1) 1
20Michael HadekPlzen(0,ns) 0

Pardubice - 18 kwiecień (18.04).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Martin GavendaPraha(3,3,3,3,3) 15
2Ronny WeisNiemcy, Slany(2,2,3,3,3) 13
3Patrik NagyWęgry, Mseno(2,2,2,3,3) 12
4Michael HadekPlzen(1,3,1,3,3) 11+3
5Ondrej VeverkaPraha(2,3,1,2,3) 11+2
6Roman CejkaSlany(3,3,3,w/2min,2) 11+1
7Zdenek Holub IIPraha(3,w,3,3,2) 11+0
8Michal SkurlaPraha(3,2,2,2,w) 9
9Ondrej SmetanaPraha(1,2,2,2,1) 8
10Michal DudekSlany(2,1,0,2,2) 7
11Eduard KrcmarSlany(3,3,u,-,-) 6
12Vladimir VisvaderSłowacja, Mseno(0,0,3,1,2) 6
13Krzysztof NowackiPolska, Slany(2,w,2,1,1) 6
14Rene VidnerPardubice(1,1,1,1,2) 6
15Tomas JuzaPardubice(0,1,0,2,1) 4
16Jaromir OtrubaPardubice(0,1,2,1,0) 4
17Stanislav PouznarMseno(1,0,1,u,1) 3
18David SterovskyPardubice(0,2,u,-,w) 2
19Michal KleinMseno(1,0,w/u,0,1) 2
20Michal PruchaSlany(0,1,0,0,0) 1

Parudbice - 11 kwiecień (11.04).

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vaclav Milik IIPardubice(4,4,3,4,4) 19
2Ondrej VeverkaPraha(4,3,4,4,3) 18+3
3Patrik NagyWęgry, Mseno(4,4,4,3,3) 18+2
4Rony WeisNiemcy, Slany(4,3,4,4,2) 17
5Vladimir VisvaderSłowacja, Mseno(3,2,2,4,4) 15
6Michal SkurlaPraha(3,4,3,2,3) 15
7Stanislav PouznarMseno(2,4,4,3,1) 14
8Tomas JuzaPardubice(1,3,3,1,4) 12
9David SterovskyPardubice(2,ns,1,4,4) 11
10Zdenek Holub IIPraha(2,2,2,3,2) 11
11Rene VidnerPardubice(3,3,3,t,1) 10
12Ondrej SmetanaPraha(1,1,2,3,3) 10
13Krzysztof NowackiPolska, Slany(3,2,2,2,1) 10
14Michal KleinMseno(u,1,2,3,2) 8
15Michal PruchaSlany(1,2,2,1,0) 6
16Jaromir OtrubaPardubice(0,1,0,2,2) 5
17Zdenek RuzickaMseno(1,1,1,1,u) 4
18Martin Hrach-(0,1,1,1,u) 3
19Vit JanousekLiberec(2,w,ns,w,ns) 2

Finał - CSMS

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Josef FrancPraha(3,3,3,3,3) 15
2Matej KusPraha(3,3,3,2,3) 14
3Vaclav Milik IIPardubice(3,2,2,3,2) 12+3
4Maks GregoricSłowenia(2,2,3,2,3) 12+2
5Eduard KrcmarSlany(2,2,2,1,3) 10
6Jan JarosMseno(3,1,2,2,2) 10
7Martin MalekBrezolupy(2,3,0,2,1) 8
8Martin GavendaPraha(0,3,w,3,1) 7
9Patrik NagyWęgry, Mseno(2,2,3,0,0) 7
10Michal SkurlaPraha(0,1,1,3,2) 7
11Roman CejkaSlany(1,0,1,1,2) 5
12Jan Holub IIIPlzen(1,0,2,1,0) 4
13Ondrej VeverkaPraha(1,1,1,u,1) 4
14Ondrej SmetanaPraha(1,0,1) 2
15Zdenek Holub IIPraha(w,1,1,u,-) 2
16Michal DudekSlany(1,0,d,-,-) 1
17Michal PruchaSlany(0,0,0) 0
18Lubos Tomicek IIIPraha(0,d,-,-,-) 0

Praha - 23 sierpień (23.08).

Półfinał - CSMS

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jan JarosMseno(3,2,3,3,2) 13+3
2Eduard KrcmarSlany(3,2,3,2,3) 13+2
3Martin GavendaPraha(2,1,3,2,3) 11+3
4Maks GregoricSłowenia(2,3,u,3,3) 11+2
5Lubos Tomicek IIIPraha(3,3,3,w,-) 9
6Zdenek Holub IIPraha(3,0,1,3,2) 9
7Martin MalekBrezolupy(2,3,2,1,1) 9
8Michal DudekSlany(2,2,1,3,1) 9
9Michal SkurlaPraha(1,0,2,2,3) 8
10Roman CejkaSlany(1,2,2,w,2) 7
11Patrik NagyWęgry, Mseno(0,3,0,1,2) 6
12Ronny WeisNiemcy, Slany(w,1,2,2,1) 6
13Michal PruchaSlany(1,1,1,1,0) 4
14Ondrej SmetanaPraha(t,1,1,0,1) 3
15Karel Kadlec IIKadlec(1,0,E,1,0) 2
16Filip HajekPraha(0,0,0,0,0) 0
17Dominik HinnerPraha(w/2min.,-,w,-,-) 0





2013

2 rundy: Divisov - 8 wrzesień (08.09), Plzen - 25 wrzesień (25.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ales Dryml IIPardubice(14,12) 26+3
2Vaclav Milik IIPardubice(12,14) 26+2
3Josef FrancPraga(12,11) 22
4Eduard KrcmarSlany(8,13) 21
5Tomas SuchanekPardubice(11,1) 21
6Matej KusPraga(8,11) 19
7Martin MalekBrezolupy(9,7) 16
8Michal DudekSlany(6,7) 13
9Martin GavendaPraga(8,5) 13
10Roman CejkaSlany(4,8) 12
11Zdenek Holub IIPraga(10,ns) 10
12Jan Holub IIIMseno(2,7) 9
13Filip SiteraMseno(2,7) 9
14Ondrej SmetanaPraga(4,3) 7
15Hynek StichauerPardubice(7,ns) 7
16Michal SkurlaMseno(3,2) 5
17Jaroslav PetrakPardubice(ns,2) 2
18Michael HadekMseno(0,2) 2

Plzen - 25 wrzesień (25.09).

Finał nr 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vaclav Milik IIPardubice(3,3,2,3,3) 14
2Eduard KrcmarSlany(3,2,2,3,3) 13
3Ales Dryml IIPardubice(2,3,3,2,2) 12
4Matej KusPraga(2,2,2,3,2) 11
5Josef FrancPraga(1,0,3,3,3) 10
6Tomas SuchanekPardubice(1,3,1,2,3) 10
7Roman CejkaSlany(3,2,1,2,0) 8
8Filip SiteraMseno(3,2,0,1,1) 7
9Michal DudekSlany(2,1,3,0,1) 7
10Jan Holub IIIMseno(1,3,0,1,2) 7
11Martin MalekBrezolupy(1,u,3,1,2) 7
12Martin GavendaPraga(0,1,2,2,w) 5
13Ondrej SmetanaPraga(2,0,1,0,0) 3
14Michael HadekMseno(0,0,0,1,1) 2
14Jaroslav PetrakPardubice(0,1,0,0,1) 2
16Michal SkurlaMseno(0,1,1,0,0) 2

Divisov - 8 wrzesień (08.09).

Finał nr 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ales Dryml IIPardubice(3,2,3,3,3) 14
2Josef FrancPraga(1,3,3,3,2) 12+3
3Vaclav Milik IIPardubice(3,1,3,2,3) 12+2
4Tomas SuchanekPardubice(2,2,3,3,1) 11
5Zdenek Holub IIPraga(2,3,2,2,1) 10
6Martin MalekBrezolupy(2,3,1,1,2) 9
7Matej KusPraga(3,3,2,0,w) 8
8Eduard KrcmarSlany(1,0,1,3,3) 8
9Martin GavendaPraga(3,2,0,1,2) 8
10Hynek StichauerPardubice(1,1,1,1,3) 7
11Michal DudekSlany(1,0,2,2,1) 6
12Roman CejkaSlany(0,0,2,0,2) 4
13Ondrej SmetanaPraga(2,1,0,0,1) 4
14Michal SkurlaPraga(0,0,1,2,0) 3
15Filip SiteraMseno(0,2,w,0,0) 2
16Jan Holub IIIMseno(0,1,w,1,0) 2
17Jaroslav PetrakPardubice(-) ns

Liberec - 13 lipiec (13.07).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Hynek StichauerPardubice(3,3,3,3,3) 15
2Zdenek Holub IIPraga(3,3,2,3,2) 13+3
3Eduard KrcmarSlany(3,2,3,2,3) 13+2
4Jan Holub IIIMseno(3,1,3,3,3) 13+1
5Ondrej SmetanaPraga(2,3,3,2,1) 11+3
6Michal SkurlaPraga(3,3,0,2,3) 11+2
7Roman CejkaSlany(2,2,2,3,2) 11+w
8Ronny WeisSlany, Niemcy(1,2,0,3,3) 9+3
9Michal DudekSlany(2,3,2,2,0) 9+2
10Zdenek Simota IIMseno(w,2,1,2,2) 7
11Daniel HadekMseno(2,2,1,1,1) 7
12Rene VidnerPardubice(1,1,2,1,2) 7
13Jaroslav PetrakPardubice(2,1,1,1,1) 6
14Michal KleinMseno(0,0,3,1,1) 5
15Jaromir OtrubaPardubice(1,1,1,1,0) 4
16Michaela KrupickovaDivisov(w,1,w,0,2) 3
17Stanislav PouznarMseno(0,0,2,0,w) 2
18Lubos VelinskyPardubice(1,0,w,0,1) 2





2014

2 rundy: Praga - 6 październik (06.10), Brezolupy - 11 październik (11.10).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vaclav Milik IIPardubice(15,8) 23+3
2Josef FrancPraga(11,12) 23+2
3Matej KusPraga(12,11) 23+1
4Tomas SuchanekPardubice(12,9) 21
5Martin MalekBrezolupy(6,13) 19
6Eduard KrcmarSlany(11,8) 19
7Jan Holub IIIMseno(11,7) 18
8Zdenek Holub IIPraga(5,12) 17
9Hynek StichauerPardubice(7,9) 16
10Martin GavendaPraga(4,9) 13
11Michal SkurlaPraga(5,7) 12
12Michal DudekSlany(7,4) 11
13Filip SiteraMseno(5,4) 9
14Roman CejkaSlany(7,2) 9
15Jaroslav PetrakPardubice(1,4) 5
16Patrik MikelBrezolupy(1,1) 2
17Ondrej SmetanaPraga(ns,ns) 0
17Michal KleinMseno(ns,ns) 0

Brezolupy - 11 październik (11.10).

Finał nr 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vaclav Milik IIPardubice(3,3,3,3,3) 15
2Martin GavendaPraga(3,3,2,3,3) 14+2
3Jan Holub IIIMseno(3,2,2,3,3) 13
4Roman CejkaSlany(2,3,3,1,2) 11
5Jaroslav PetrakPardubice(3,2,1,3,2) 11
6Michal SkurlaPraga(1,3,3,2,2) 11
7Patrik MikelBrezolupy(0,2,3,3,1) 9
8Ondrej SmetanaPraga(2,2,0,2,3) 9
9Radim ChodSlany(2,1,2,0,2) 7
10Michal KleinMseno(2,1,1,1,1) 6
11Josef NovakPardubice(1,1,2,1,0) 5
12Petr BabickaSlany(1,0,1,2,0) 4
13Filip HajekPraga(u,0,1,1,1) 3
14Lukas SevcikPraga(1,0,0,0,0) 1
15Zdenek RuzickaMseno(d,1,w,0,0) 1
16Lubos VelinskyPardubice(0,1,) 1 R1
17Dan MaclPardubice(0,0,0,-,-,) 0

Praga - 6 październik (06.10).

Finał nr 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Martin MalekBrezolupy(3,1,3,3,3) 13
2Zdenek Holub IIPraga(3,2,3,3,1) 12+3
3Josef FrancPraga(2,1,3,3,3) 12+d
4Matej KusPraga(2,3,2,2,2) 11
5Martin GavendaPraga(2,3,0,3,1) 9
6Tomas SuchanekPardubice(0,3,1,2,3) 9
7Hynek StichauerPardubice(1,2,2,2,2) 9
8Vaclav Milik IIPardubice(3,3,u,2,w) 8
9Eduard KrcmarSlany(2,2,d,1,3) 8
10Jan Holub IIIMseno(3,2,1,1,0) 7
11Michal SkurlaPraga(1,0,3,1,2) 7
12Filip SiteraMseno(1,0,1,0,2) 4
13Jaroslav PetrakPardubice(0,0,2,1,1) 4
14Michal DudekSlany(1,1,2,0,0) 4
15Roman CejkaSlany(0,1,d,0,1) 2
16Patrik MikelBrezolupy(0,0,1,0,0) 1
17Ondrej SmetanaPraga(ns) 0 R1
18Michal KleinMseno(ns) 0 R2

Pardubice - 20 sierpień (20.08).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Hynek StichauerPardubice(3,3,3,2,3) 14+3
2Matej KusPraga(2,3,1,3,3) 12+3
3Tomas SuchanekPardubice(3,2,3,2,2) 12+2
4Josef FrancPraga(3,3,2,3,w) 11
5Eduard KrcmarSlany(1,3,3,1,3) 11
6Jan Holub IIIMseno(3,1,3,2,2) 11
7Roman CejkaSlany(0,0,2,3,2) 7
8Hynek StichauerPardubice(2,0,2,2,1) 7
9Michal DudekSlany(2,2,2,d,1) 7
10Martin MalekBrezolupy(1,2,0,0,3) 6
11Zdenek Holub IIPraga(0,1,d,2,2) 5
12Filip SiteraMseno(2,1,d,1,1) 5
13Michal SkurlaPraga(1,1,1,1,1) 5
14Martin GavendaPraga(1,2,1,0,0) 4
15Jaroslav PetrakPardubice(0,0,0,1,0) 1
16Patrik MikelBrezolupy(0,0,1,0,0) 1
17Ondrej SmetanaPraga(ns) 0 R1
18Michal KleinMseno(ns) 0 R2





2015

Praga - 2 czerwca (02.06).

Druga runda zaplanowana na październik w Plznie nie odbyła się.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vaclav Milik IIPardubice(3,3,3,3,3) 15
2Matej KusPraga(3,3,3,3,2) 14
3Josef FrancPraga(3,3,2,3,1) 12
4Jan HolubPlzen(3,1,3,2,1) 10
5Eduard KrcmarSlany(2,2,2,2,2) 10
6Tomas SuchanekPardubice(1,3,2,3,0) 9
7Zdenek Holub IIPraga(0,2,2,2,3) 9
8Roman CejkaSlany(2,1,3,1,2) 9
9Michal SkurlaPraga(2,2,0,1,3) 8
10Ondrej SmetanaPraga(1,0,1,2,3) 7
11Filip SiteraMseno(2,1,1,1,2) 7
12Michael HadekPlzen(1,2,0,0,d) 3
13Jaroslav PetrakPardubice(0,0,1,1,1) 3
14Michal DudekSlany(1,w,1,0,u) 2
15Josef NovakPardubice(0,0,0,0,1) 1
16Filip HajekPraga(0,1,0,0,0) 1
17Patrik MikelBrezolupy, Słowacja(ns) ns R

Pardubice - 11 maj (11.05).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Martin GavendaPraga(3,3,3,3,3) 15
2Roman CejkaSlany(3,2,2,2,3) 12+3
3Ondrej SmetanaPraga(3,3,2,2,2) 12+2
4Michal DudekSlany(2,3,3,3,0) 11
5Michal SkurlaPraga(3,2,3,2,1) 11
6Filip SiteraMseno(2,3,3,0,2) 10
7Filip HajekPraga(2,0,1,3,3) 9
8Jaroslav PetrakPardubice(1,2,2,3,0) 8
9Michael HadekPlzen(2,2,1,1,2) 8
10Josef NovakPardubice(1,1,1,1,3) 7
11Patrik MikelBřezolupy(w,t,2,2,1) 5
12Martin MejtskyPardubice(1,1,1,1,1) 5
13Luboa VelinskyPardubice(0,1,0,0,2) 3
14Dan MaclPardubice(1,1,0,0,1) 3
15Michal TomkaBrezolupy, Słowacja(ns) ns
15Petr BabickaSlany(ns) ns





2016

3 rundy: Praga - 26 kwiecień (26.04), Pardubice - 27 kwiecień (27.04), Plzen - 24 wrzesień (24.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vaclav Milik IIPardubice(15,15,15) 45
2Josef FrancPraga(13,14,12) 39
3Matej KusPraga(10,12,14) 36+3
4Eduard KrcmarSlany(13,11,12) 36+2
5Hynek StichauerPardubice(11,11,10) 32
6Tomas SuchanekPardubice(11,11,9) 21
7Zdenek Holub IIPraga(10,7,9) 26
8Ondrej SmetanaPraga(7,6,10) 23
9Michal SkurlaPraga(6,7,8) 21
10Martin MalekBrezolupy(9,6,ns) 15
11Jaroslav PetrakPardubice(4,6,4) 14
12Filip HajekPraga(3,7,3) 13
13Michal DudekSlany(2,1,5) 8
14Patrik MikelBrezolupy(3,4,ns) 7
15Adam FenclSlany(0,2,2) 4
16Petr BabickaSlany(ns,ns,3) 3
17Piotr DziatkowiakSlany, Polska, lic. czeska(3,ns,ns) 3
18Radek PodhadskyPlzen(ns,ns,2) 2
19Josef NovakPardubice(0,0,2) 2
20Martin GavendaBrezolupy(ns,ns,0) 0

Pardubice - 27 kwiecień (27.04).

Finał nr 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vaclav Milik IIPardubice(3,3,3,3,3) 15
2Josef FrancPraga(2,3,3,3,3) 14
3Matej KusPraga(2,2,3,2,3) 12
4Eduard KrcmarSlany(1,3,2,3,2) 11
5Tomas SuchanekPardubice(3,1,2,2,3) 11
6Hynek StichauerPardubice(3,2,2,2,2) 11
7Filip HajekPraga(0,3,3,1,0) 7
8Michal SkurlaPraga(1,2,1,2,1) 7
9Zdenek Holub IIPraga(2,1,1,1,2) 7
10Ondrej SmetanaPraga(3,0,0,3,0) 6
11Martin MalekBrezolupy(1,2,2,0,1) 6
12Jaroslav PetrakPardubice(2,1,1,1,1) 6
13Patrik MikelBrezolupy(0,0,1,1,2) 4
14Adam FenclSlany(w,1,0,0,1) 2
15Michal DudekSlany(1,w,0,0,d) 1
16Josef NovakPardubice(0,w,0,-,-) 0

Praga - 26 kwiecień (26.04).

Finał nr 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vaclav Milik IIPardubice(3,3,3,3,3) 15
2Eduard KrcmarSlany(3,3,2,2,3) 13+3
3Josef FrancPraga(2,2,3,3,3) 13+2
4Hynek StichauerPardubice(1,3,3,3,1) 11
5Tomas SuchanekPardubice(2,3,2,2,2) 11
6Matej KusPraga(3,2,2,3,0) 10
7Zdenek Holub IIPraga(3,1,3,1,2) 10
8Martin MalekBrezolupy(2,2,1,2,2) 9
9Ondrej SmetanaPraga(2,1,0,1,3) 7
10Michal SkurlaPraga(1,2,2,0,1) 6
11Jaroslav PetrakPardubice(0,0,w,2,2) 4
12Piotr DziatkowiakSlany, Polska, lic. czeska(0,0,1,1,1) 3
13Filip HajekPraga(1,0,0,1,1) 3
14Patrik MikelBrezolupy(1,1,1,t,w) 3
15Michal DudekSlany(0,1,1,0,0) 2
16Adam FenclSlany(0,0,0,0,0) 0
17Josef NovakPardubice(0) 0 R

Slany - 23 kwiecień (23.04).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Hynek StichauerPardubice(3,3,3,3,3) 15
2Michal SkurlaPraga(3,3,3,2,1) 12+3
3Piotr DziatkowiakSlany, Polska, lic. czeska(3,1,2,3,3) 12+2
4Michal DudekSlany(3,2,3,3,w) 11
5Martin MalekBrezolupy(2,2,3,1,3) 11
6Ondrej SmetanaPraga(1,3,2,3,2) 11
7Jaroslav PetrakPardubice(1,1,2,2,2) 8
8Filip HajekPraga(2,1,1,0,3) 7
9Patrik MikelBrezolupy(2,0,2,u,2) 6
10Adam FenclSlany(0,2,1,2,1) 6
11Martin GavendaBrezolupy(2,3,w,w,-) 5
12Josef NovakPardubice(1,2,0,1,1) 5
13Petr BabickaSlany(w/2min.,1,1,1,2) 5
14Michal TomkaSłowacja(u,-,-,-,-) 0
15Patrik BuriSłowacja(w,w,-,-,-) 0
16 Martin MejtskyPardubice(w,-,-,-,-) 0





2017

3 rundy: Praga - 25 kwiecień (25.04), Divisov - 23 wrzesień (23.09), Brezolupy - 7 październik (07.10).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Josef FrancPraga(13,12,14) 39
2Eduard KrcmarSlany(11,13,13) 37
3Zdenek Simota IIPlzen(9,12,11) 32
4Vaclav Milik IIPardubice(15,15,ns) 30
5Hynek StichauerPardubice(12,6,9) 27
6Patrik MikelBrezolupy(7,9,10) 26
7Matej KusPraga(ns,12,12) 24
8Ondrej SmetanaPraga(9,8,7) 24
9Michal SkurlaPraga(ns,7,12) 19
10Zdenek Holub IIPraga(ns,7,11) 18
11Filip HajekPraga(7,6,3) 16
12Jaroslav PetrakPardubice(3,4,4) 11
13Martin MejtskyPardubice(5,4,ns) 9
14Tomas SuchanekPardubice(9,ns,ns) 9
15Martin GavendaBrezolupy(4,ns,4) 8
16Martin MalekBrezolupy(4,ns,4) 8
17Michal DudekSlany(7,ns,ns) 7
18Petr ChlupacPraga(ns,3,2) 5
19David PacalajZarnovica, Słowacja(ns,ns,3) 3
20Josef NovakPardubice(1,1,1) 3
21Jakub ValkovicZarnovica, Słowacja(3,ns,ns) 3
22Jan KvechPraga(1,ns,ns) 1
23Vaclav KvechPraga(ns,0,ns) 0

Praga - 25 kwiecień (25.04).

Finał nr 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vaclav Milik IIPardubice(3,3,3,3,3) 15
2Josef FrancPraga(2,2,3,3,3) 13
3Hynek StichauerPardubice(3,3,2,2,2) 12
4Eduard KrcmarSlany(1,2,3,3,2) 11
5Zdenek Simota IIPlzen(0,3,3,0,3) 9
6Tomas SuchanekPardubice(3,1,d,3,2) 9
7Ondrej SmetanaPraga(2,3,2,1,1) 9
8Patrik MikelPardubice(2,2,1,2,w/2min.) 7+3
9Filip HajekPraga(1,1,1,1,3) 7+2
10Michal DudekSlany(3,1,2,0,1) 7+1
11Martin MejtskyPardubice(0,2,w,1,2) 5
12Martin MalekBrezolupy(w/2min.,0,2,2,w) 4
13Martin GavendaBrezolupy(1,d,1,2,t) 4
14Jaroslav PetrakPardubice(2,1,0,d,0) 3
15Jakub ValkovicZarnovica, Słowacja(1,0,1,0,1) 3
16Josef NovakPardubice(0,0,0,1,0) 1
17Jan KvechPraga(0,1,0) 1R

Divisov - 23 wrzesień (23.09).

Finał nr 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vaclav Milik IIPardubice(3,3,3,3,3) 15
2Eduard KrcmarSlany(2,3,3,2,3) 13
3Matej KusPraga(3,2,3,3,1) 12+3
4Josef FrancPraga(2,2,3,3,2) 12+2
5Zdenek Simota IIPlzen(3,3,2,1,3) 12+1
6Patrik MikelPardubice(2,1,1,2,3) 9
7Ondrej SmetanaPraga(d,1,2,3,2) 8
8Michal SkurlaPraga(3,0,1,2,1) 7
9Zdenek Holub IIPraga(w,2,2,1,2) 7
10Hynek StichauerPardubice(u,0,2,2,2) 6
11Filip HajekPraga(2,1,1,1,1) 6
12Martin MejtskyPardubice(1,3,0,0,0) 4
13Jaroslav PetrakPardubice(1,0,1,1,1) 4
14Petr ChlupacPardubice(1,2,0,0,0) 3
15Josef NovakPardubice(0,1,0,0,0) 1
16Vaclav KvechPraga(d,0,0,0,0) 0

Brezolupy - 7 październik (07.10).

Finał nr 3

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Josef FrancPraga(3,3,2,3,3) 14
2Eduard KrcmarSlany(1,3,3,3,3) 13
3Matej KusPraga(3,3,1,2,3) 12+3
4Michal SkurlaPraga(2,2,3,3,2) 12+2
5Zdenek Holub IIPraga(3,1,2,3,2) 11
6Zdenek Simota IIPlzen(2,2,3,2,2) 11
7Patrik MikelPardubice(3,2,2,2,1) 10
8Hynek StichauerPardubice(2,1,1,2,3) 9
9Ondrej SmetanaPraga(2,3,0,1,1) 7
10Martin GavendaBrezolupy(0,1,3,d,t) 4
11Martin MalekBrezolupy(0,2,u,0,2) 4
12Jaroslav PetrakPardubice(1,1,1,1,0) 4
13David PacalajZarnovica, Słowacja(0,0,2,0,1) 3
14Filip HajekPraga(1,w,1,1,0) 3
15Petr ChlupacPraga(0,0,0,1,1) 2
16Josef NovakPardubice(1,0,0,0,0) 1

8 rund: Pardubice - 5 kwiecień (05.04) [odwołana], Chabarovice - 11 czerwiec (11.06), Koprivnice - 25 czerwiec (25.06), Plzen - 8 lipiec (08.07), Liberec - 15 lipiec (15.07), Brezolupy - 22 lipiec (22.07), Plzen - 9 wrzesień (09.09), Slany - 16 wrzesień (16.09).

Kwalifikacja do finału nr 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zdenek Holub IIPraga(-,22,-,25,25,20,25,25) 142
2Zdenek Simota IIPlzen(-,-,18,22,18,22,20,18) 118
3Ondrej SmetanaPraga(-,25,22,-,22,25,-,22) 116
4Filip HajekPraga(-,16,8,16,14,18,14,12) 90 (98)
5Martin MejtskyPardubice(-,-,-,12,16,10,16,10) 64
6Josef NovakPardubice(-,18,-,7,12,8,8,7) 60
7Petr ChlupacPraga(-,12,-,2,7,14,10,14) 59
8Martin MalekBrezolupy(-,-,20,20,-,-,-,16) 56
9Jaroslav PetrakPardubice(-,-,-,18,6,12,18,-) 54
10Michal SkurlaPraga(-,-,-,-,-,-,22,20) 42
11Vaclav KvechPraga(-,4,6,10,8,-,4,4) 36
12Jan KvechPraga(-,10,12,4,10,-,-,-) 36
13Martin GavendaBrezolupy(-,-,14,-,3,16,-,-) 33
14Sindy WeberLiberec, Niemcy, lic. czeska(-,7,5,0,5,5,7,2) 31
15David PacalajZarnovica, Słowacja(-,-,10,1,0,7,12,-) 30
16Radek PodhadskyPlzen(-,-,-,14,4,-,6,3) 27
17Josef FrancPraga(-,-,25,-,-,-,-,-) 25
18Michal DudekSlany(-,-,16,-,-,-,-,8) 24
19Jakub ValkovicZarnovica, Słowacja(-,-,7,8,-,-,-,6) 21
20Patrik MikelBrezolupy(-,-,-,-,20,-,-,-) 20
21Hynek StichauerPardubice(-,20,-,-,-,-,-,-) 20
22Pavel CermakPraga(-,6,4,3,-,6,-,-) 19
23Frantisek KlierDivisov(-,5,-,6,1,-,3,-) 15
24Anne SpaanHolandia, lic. czeska(-,14,-,-,-,-,-,-) 14
25Daniel SilhanLiberec(-,-,-,5,2,-,-,1) 8
26Filip SifaldaChabarovice(-,8,-,-,-,-,-,-) 8
27Jan MihalikZarnovica, Słowacja(-,-,-,-,-,-,-,5) 5
28Milan DobiasChabarovice(-,-,-,-,-,-,5,-) 5
29Krzysztof NowackiSlany, Polska, lic. czeska(-,-,3,-,-,-,-,-) 3
30Martin SvestkaLiberec(-.-.-.-.-.-.-.0) 0
31Norbert MagossiWęgry(-.-.12+3,-,-,-,-,-) [12+3]NK
32Milen ManevBułgaria(-.-.12+0,-,-,-,-,-) [12+0]NK
33Denis FazekasWęgry(-,-,8,-,-,-,-,-) [8]NK
34Andrei PopaRumunia(-,-,6,-,-,0,-,-) [6]NK
35Alessandro BorgiaBelgia(-.1.-.-.-.-.-.-) [1]NK

9 rund: Pardubice - 5 kwiecień (05.04) [odwołana], Chabarovice - 11 czerwiec (11.06), Koprivnice - 25 czerwiec (25.06), Plzen - 8 lipiec (08.07), Liberec - 15 lipiec (15.07), Brezolupy - 22 lipiec (22.07), Plzen - 9 wrzesień (09.09), Slany - 16 wrzesień (16.09), Sviatavy - 28 wrzesień (28.09).

Kwalifikacja do finału nr 3

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zdenek Holub IIPraga(-,22,-,25,25,20,25,25+,-) 142
2Zdenek Simota IIPlzen(-,-,18,22,18,22,20,(18+),20) 120 (138)
3Ondrej Smetana-(,25,22,-,22,25,-,22,-) 116
4Filip HajekPraga(,16,-8,16,14,18,14,12+,-) 90 (98)
5Martin MejtskyPardubice(-,-,-,12,16,10,16,10+,18) 82
6Martin MalekBrezolupy(,-,20,20,-,-,-,16,25) 81
7Petr ChlupacPraga(-,12,-,-2,7,14,10,14+,16) 73 (75)
8Jaroslav PetrakPardubice(,-,-,18,6,12,18,+,14) 68
9Michal SkurlaPraga(-,-,-,-,-,-,22,20,22) 64
10Josef NovakPardubice(-,18,-,7,12,8,8,(7+),8) 61 (68)
11Martin GavendaBrezolupy(,-,14,-,3,16,-,-,12) 45
12Radek PodhadskyPlzen(-,-,-,14,4,NC,6,3+,10) 37
13Sindy WeberLiberec, Niemcy, lic. czeska(,7,5,0,5,5,7,(2+),7) 36 (38)
14Vaclav KvechPraga(-,4,6,10,8,-,4,4+,-) 36
15Jan KvechPraga(,10,12,4,10,-,-,+,-) 36
16David PacalajZarnovica, Słowacja(,-,10,1,0,7,12,-,-) 30
17Josef FrancPraga(-,-,25,-,-,-,-,-,-) 25
18Michal DudekSlany(,-,16,-,-,-,NC,8+,-) 24
19Jakub ValkovicZarnovica, Słowacja(,-,7,8,-,-,-,6,-) 21
20Patrik MikelBrezolupy(,-,-,-,20,-,-,-,-) 20
21Hynek StichauerPardubice(,20,-,-,-,-,-,-,-) 20
22Pavel CermakPraga(,6,4,3,-,6,-,+,-) 19
23Frantisek KlierDivisov(-,5,-,6,1,-,3,0,-) 15
24Anne SpaanHolandia, lic. czeska(-,14,-,-,-,-,-,-,-) 14
25Daniel SilhanLiberec(-,-,-,5,2,-,-,1+,-) 8
26Filip SifaldaChabarovice(-,8,-,-,-,-,-,-,-) 8
27Jan MihalikZarnovica, Słowacja(-,-,-,-,-,-,-,5,-) 5
28Milan DobiasChabarovice(-,-,-,-,-,-,5,-,-) 5
29Krzysztof NowackiSlany, Polska, lic. czeska(-,-,3,-,-,-,-,-,-) 3
30Martin SvestkaLiberec(-,-,-,-,-,-,-,0,-) 0
31Norbert MagossiWęgry(-.-.12+3,-,-,-,-,-) [12+3]NK
32Milen ManevBułgaria(-.-.12+0,-,-,-,-,-) [12+0]NK
33Denis FazekasWęgry(-,-,8,-,-,-,-,-) [8]NK
34Andrei PopaRumunia(-,-,6,-,-,0,-,-) [6]NK
35Alessandro BorgiaBelgia(-.1.-.-.-.-.-.-) [1]NK





2018

Praga - 1 maj (01.05), Koprivnice - 13 maj (13.05), Plzen - 5 wrzesień (05.09), Brezolupy - 7 październik (07.10).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Josef FrancPraga(15,13,13,14) 55
2Vaclav Milik IIPardubice(12,13,15,14) 54+3
3Eduard KrcmarSlany(13,14,14,13) 54+2
4Zdenek Simota IIPlzen(12,11,6,6) 35
5Ondrej SmetanaPraga(8,4,12,10) 34
6Martin MalekBrezolupy(4,11,8,10) 33
7Hynek StichauerPardubice(10,11,-,10) 31
8Michal SkurlaPraga(8,7,10,5) 30
9Jan KvechPraga(6,3,8,11) 28
10Matej KusPraga(11,10,6,-) 27
11Petr ChlupacPraga(6,4,4,4) 18
12David PacalajZarnovica, Słowacja(6,2,7,3) 18
13Zdenek Holub IIPraga(-,-,8,9) 17
14Jaroslav PetrakPardubice(1,6,1,4) 12
15Martin GavendaBrezolupy(1,7,2,1) 11
16Patrik MikelPardubice(4,2,-,4) 10
17Filip HajekPraga(2,ns,4,2) 8
18Jakub ValkovicZarnovica, Słowacja(1,2,2,ns) 5
19Michael HadekPlzen(-,-,nsRT,-) ns
19Daniel KlimaPraga(-,-,-,ns) ns

Praga - 1 maj (01.05).

Finał nr 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Josef FrancPraga(3,3,3,3,3) 15
2Eduard KrcmarSlany(3,2,2,3,3) 13
3Vaclav Milik IIPardubice(3,3,1,2,3) 12+3
4Zdenek Simota IIPlzen(3,1,3,3,2) 12+2
5Matej KusPraga(2,2,3,1,1) 11
6Hynek StichauerPardubice(2,2,2,2,2) 10
7Ondrej SmetanaPraga(1,3,0,3,1) 8
8Michal SkurlaPraga(2,3,2,0,1) 8
9Jan KvechPraga(1,2,3,0,0) 6
10David PacalajZarnovica, Słowacja(1,0,1,2,2) 6
11Petr ChlupacPraga(0,1,2,1,2) 6
12Patrik MikelPardubice(t,0,1,2,1) 4
13Martin MalekPardubice(0,1,1,1,1) 4
14Filip HajekBrezolupy(2) 2R
15Jakub ValkovicZarnovica, Słowacja(0,0,0,1,0) 1
16Jaroslav PetrakPardubice(0,1,0,0,0) 1
17Martin GavendaBrezolupy(1,d,0,0,w) 1

Koprivnice - 13 maj (13.05).

Finał nr 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Eduard KrcmarSlany(3,2,3,3,3) 14
2Vaclav Milik IIPardubice(3,3,1,3,3) 13+3
3Josef FrancPraga(2,3,3,2,3) 13+2
4Zdenek Simota IIPlzen(2,3,2,3,1) 11
5Martin MalekBrezolupy(3,2,3,1,2) 11
6Hynek StichauerPardubice(2,3,2,2,2) 11
7Matej KusPraga(1,2,3,2,2) 10
8Michal SkurlaPraga(1,1,2,3,0) 7
9Martin GavendaBrezolupy(0,1,1,2,3) 7
10Jaroslav PetrakPardubice(3,0,2,1,0) 6
11Petr ChlupacPraga(2,0,0,1,1) 4
12Ondrej SmetanaPraga(1,2,1,0,0) 4
13Jan KvechPraga(1,1,0,0,1) 3
14David PacalajZarnovica, Słowacja(w,0,0,0,2) 2
15Patrik MikelPardubice(0,0,1,0,1) 2
16Jakub ValkovicZarnovica, Słowacja(0,0,1,0,1) 2
17Filip HajekPraga(ns) ns

Plzen - 5 wrzesień (05.09).

Finał nr 3

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vaclav Milik IIPardubice(3,3,3,3,3) 15
2Eduard KrcmarSlany(3,3,2,3,3) 14
3Josef FrancPraga(3,2,3,3,2) 13
4Ondrej SmetanaPraga(2,2,3,2,3) 12
5Michal SkurlaPraga(3,1,1,2,3) 10
6Zdenek Holub IIPraga(1,0,2,3,2) 8
7Jan KvechPraga(2,1,3,1,1) 8
8Martin MalekBrezolupy(1,2,2,2,1) 8
9David PacalajZarnovica, Słowacja(1,3,0,1,2) 7
10Matej KusPraga(2,3,1,w,-) 6
11Zdenek Simota IIPlzen(2,1,w,1,2) 6
12Petr ChlupacPraga(0,2,0,2,0) 4
13Filip HajekPraga(0,0,2,1,1) 4
14Martin GavendaBrezolupy(1,0,1,0,0) 3
15Jakub ValkovicZarnovica, Słowacja(0,1,1,0,-) 2
16Jaroslav PetrakPardubice(w,u,0,0,1) 1
17Michael HadekPlzen(nsRT) nsR

Brezolupy - 7 październik (07.10).

Finał nr 4

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vaclav Milik IIPardubice(3,3,2,3,3) 14+3
2Josef FrancPraga(3,3,3,2,3) 14+2
3Eduard KrcmarSlany(3,2,3,3,2) 13
4Jan KvechPraga(2,3,1,3,2) 11
5Martin MalekBrezolupy(1,1,3,2,3) 10
6Ondrej SmetanaPraga(2,1,3,1,3) 10
7Hynek StichauerPardubice(2,2,2,3,1) 10
8Zdenek Holub IIPraga(3,2,1,2,1) 9
9Zdenek Simota IIPlzen(0,3,2,w,1) 6
10Michal SkurlaPraga(1,0,0,2,2) 5
11Patrik MikelPardubice(2,0,2,0,u) 4
12Petr ChlupacPraga(1,2,0,0,1) 4
13Jaroslav PetrakPardubice(1,0,0,1,2) 4
14David PacalajZarnovica, Słowacja(0,1,1,1,0) 3
15Filip HajekPraga(0,0,1,1,0) 2
16Martin GavendaBrezolupy(0,1,w,0,0) 1
17Jakub ValkovicZarnovica, Słowacja(ns) ns





2019

3 rundy: Praga - 16 kwiecień (16.04), Plzen - 11 wrzesień (11.09), Brezolupy - 12 październik (12.10).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vaclav Milik IIPardubice(15,15,15) 45
2Eduard KrcmarSlany(9,13,14) 36
3Jan KvechPraga(11,14,7) 32
4Hynek StichauerPardubice(8,9,12) 29
5Zdenek Simota IIPlzen(9,12,7) 28
6Zdenek Holub IIPraga(13,4,10) 27
7Martin MalekBrezolupy(9,7,10) 26
8Ondrej SmetanaPraga(10,8,7) 25
9Petr ChlupacPraga(7,10,7) 24
10Josef FrancPraga(9,ns,12) 21
11Michal SkurlaPraga(7,6,7) 20
12Daniel KlimaPraga(1,8,6) 15
13Filip HajekPraga(3,4,1) 8
14Jaroslav PetrakPardubice(3,4,-) 7
15Patrik MikelPardubice(1,3,2) 6
16Martin GavendaBrezolupy(2,1,2) 5
17Matej KusPraga(3,-,-) 3
18Vaclav KvechPlzen(-,1,1) 2
19Daniel SilhanPardubice(0,-,-) 0

Praga - 16 kwiecień (16.04).

Finał nr 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vaclav Milik IIPardubice(3,3,3,3,3) 15
2Zdenek Holub IIPraga(3,2,2,3,3) 13
3Jan KvechPraga(2,1,3,2,3) 11
4Ondrej SmetanaPraga(1,2,3,2,2) 10
5Josef FrancPraga(1,2,3,w,3) 9
6Eduard KrcmarSlany(w,3,1,3,2) 9
7Martin MalekBrezolupy(3,1,2,2,1) 9
8Zdenek Simota IIPraga(2,3,1,1,2) 9
9Hynek StichauerPardubice(2,2,0,3,1) 8
10Petr ChlupacPraga(1,3,2,d,1) 7
11Michal SkurlaPraga(2,1,2,w,2) 7
12Matej KusPraga(3,d,d,0,-) 3
13Jaroslav PetrakPardubice(0,0,1,2,0) 3
14Filip HajekPraga(1,1,0,1,0) 3
15Patrik MikelPardubice(0,0,1,1,-) 2
16Martin GavendaBrezolupy(0,0,d,1,1) 2
17Daniel KlimaPraga(0,0) 0
18Daniel SilhanPardubice(0) 0

Plzen - 11 wrzesień (11.09).

Finał nr 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vaclav Milik IIPardubice(3,3,3,3,3) 15
2Jan KvechPraga(3,3,2,3,3) 14
3Eduard KrcmarSlany(2,3,3,2,3) 13
4Zdenek Simota IIPlzen(3,2,3,2,2) 12
5Petr ChlupacPraga(1,3,3,1,2) 10
6Hynek StichauerPardubice(2,1,1,2,3) 9
7Ondrej SmetanaPraga(3,1,0,3,1) 8
8Daniel KlimaPraga(1,1,2,2,1) 7
9Martin MalekBrezolupy(0,0,2,3,2) 7
10Michal SkurlaPraga(1,2,1,1,L) 6
11Zdenek Holub IIPraga(2,2,w,-,-) 4
12Filip HajekPraga(2,0,1,0,1) 4
13Jaroslav PetrakPardubice(0,1,1,1,1) 4
14Patrik MikelPardubice(0,2,0,1,0) 3
15Vaclav KvechPlzen(0,0,1,0,0) 1
16Martin GavendaBrezolupy(1,d,-,-,-) 1
17Josef FrancPraga(ns) ns

Brezolupy - 12 październik (12.10).

Finał nr 3

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vaclav Milik IIPardubice(3,3,3,3,3) 15
2Eduard KrcmarSlany(3,3,3,2,3) 14
3Josef FrancPraga(3,2,2,3,2) 12+3
4Hynek StichauerPardubice(2,1,3,3,3) 12+2
5Martin MalekBrezolupy(2,2,3,1,2) 10
6Zdenek Holub IIPraga(2,2,2,1,3) 10
7Petr ChlupacPraga(3,u,w,2,2) 7
8Jan KvechPraga(1,3,1,1,1) 7
9Michal SkurlaPraga(1,1,1,3,1) 7
10Zdenek Simota IIPlzen(2,1,2,2,0) 7
11Ondrej SmetanaPraga(1,2,1,2,1) 7
12Daniel KlimaPraga(1,3,0,0,2) 6
13Patrik MikelPardubice(0,0,2,t,0) 2
14Martin GavendaBrezolupy(0,0,1,0,1) 2
15Filip HajekPraga(0,0,0,1,0) 1
16Vaclav KvechPlzen(0,1,0,0,0) 1





2020

Plzen - 2 wrzesień (02.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Eduard KrcmarSlany(3,3,3,3,3) 15
2Vaclav Milik IIPardubice(3,2,3,3,3) 14
3Josef FrancPraga(2,3,3,2,3) 13
4Hynek StichauerPardubice(1,3,1,3,3) 11
5Daniel KlimaPraga(0,3,2,3,1) 9
6Jan KvechPraga(3,1,3,u,2) 9
7Zdenek Holub IIPraga(2,2,2,1,2) 9
8Peter ChlupacPraga(3,d,2,2,1) 8
9Ondrej SmetanaPraga(1,2,2,w,2) 7
10Jaroslav PetrakPardubice(2,1,1,0,2) 6
11Vaclav KvechPlzen(2,1,1,1,1) 6
12Jan MacekPraga(1,d,1,2,0) 4
13Filip HajekPraga(0,0,0,2,1) 3
14Pavel KucharPraga(1,2,0,u,0) 3
15Jakub ExlerPraga(0,0,0,1,0) 1
16Vojtech ZamazalSlany(0,1,0,0,0) 1






2021

2 rundy: Plzen - 8 wrzesień (08.09), Brezolupy - 28 wrzesień (28.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vaclav Milik IIZP Pardubice(15+14) 29
2Josef FrancMarketa Praga(14+14) 28
3Petr ChlupacMarketa Praga(12+11) 23+3
4Ondrej SmetanaMarketa Praga(13+10) 23+2
5Hynek StichauerZP Pardubice(10+12) 22
6Martin MalekAK Brezolupy(9+12) 21
7Daniel KlimaMarketa Praga(10+10) 20
8Jaroslav VanicekMarketa Praga(5+7) 12
9Jaroslav PetrakZP Pardubice(6+6) 12
10Jan MacekMarketa Praga(9+ns) 9
11Pavel KucharMarketa Praga(1+7) 8
12Jakub ValkovicSC Zarnovica(ns+7) 7
13Filip HajekMarketa Praga(6+ns) 6
14Daniel SilhanZP Pardubice(1+4) 5
15Vaclav KvechPK Plzen(4+1) 5
16Bruno BelanAK Slany(2+3) 5
17Jan JenicekZP Pardubice(ns+3) 3
18Jakub ExlerMarketa Praga(2+0) 2

Brezolupy - 28 wrzesień (28.09).

Finał nr 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vaclav Milik IIZP Pardubice(2,3,3,3,3) 14+3
2Josef FrancMarketa Praga(3,3,3,3,2) 14+2
3Hynek StichauerMarketa Praga(3,2,3,2,2) 12+3
4Martin MalekAK Brezolupy(2,1,3,3,3) 12+u
5Petr ChlupacMarketa Praga(3,3,2,2,1) 11
6Daniel KlimaMarketa Praga(2,2,1,3,3) 11
7Ondrej SmetanaMarketa Praga(3,3,2,2,0) 10
8Pavel KucharMarketa Praga(1,0,2,1,3) 7
9Jakub ValkovicSC Zarnovica(1,1,1,2,2) 7
10Jaroslav VanicekMarketa Praga(1,2,0,1,2) 6
11Jaroslav PetrakZP Pardubice(2,1,1,1,1) 6
12Daniel SilhanZP Pardubice(1,0,2,0,1) 4
13Jan JenicekZP Pardubice(0,2,1,0,0) 3
14Bruno BelanAK Slany(0,1,0,0,1) 2
15Vaclav KvechPK Plzen(0,0,0,1,0) 1
16Jakub ExlerMarketa Praga(0,0,0,0,0) 0

Plzen - 8 wrzesień (08.09).

Finał nr 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vaclav Milik IIZP Pardubice(3,3,3,3,3) 15
2Josef FrancMarketa Praga(3,3,3,3,2) 14
3Ondrej SmetanaMarketa Praga(3,3,2,2,3) 13
4Petr ChlupacMarketa Praga(2,3,3,3,1) 12
5Hynek StichauerZP Pardubice(1,2,2,2,3) 10
6Daniel KlimaMarketa Praga(3,2,1,2,2) 10
7Jan MacekMarketa Praga(1,2,d,3,3) 9
8Martin MalekAK Brezolupy(2,1,3,1,2) 9
9Jaroslav PetrakZP Pardubice(2,w,2,1,1) 6
10Filip HajekMarketa Praga(1,1,2,1,1) 6
11Jaroslav VanicekMarketa Praga(2,0,1,2,u) 5
12Vaclav KvechPK Plzen(1,2,1,w,0) 4
13Bruno BelanAK Slany(0,0,1,0,2) 3
14Jakub ExlerMarketa Praga(0,1,0,0,1) 2
15Pavel KucharMarketa Praga(0,w,w,1,0) 1
16Daniel SilhanZP Pardubice(w,1,d,d,-) 1








Odwiedziny (Visitors):
10144651


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl