Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 1976-2016

Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Polski na Żużlu
(Team Speedway Junior Polish Championship)

W latach 1976-1977 rozgrywano Młodzieżowy Puchar PZMot.
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare
Rok
(Year)
Klub
(Club)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
1976Polonia BydgoszczFinał
1977Unia LesznoFinał
1978Unia LesznoKlasyfikacja końcowa
1978Unia LesznoKlasyfikacja końcowa
1979Unia LesznoKlasyfikacja końcowa
1979Unia LesznoKlasyfikacja końcowa
1980Falubaz Zielona GóraKlasyfikacja końcowa
1980Falubaz Zielona GóraKlasyfikacja końcowa
1983Wybrzeże GdańskFinał
1984Motor LublinFinał
1985Apator ToruńFinał
1986Stal Gorzów Wlkp.Finał
1987Falubaz Zielona GóraFinał
1988Falubaz Zielona GóraFinał
1989Polonia BydgoszczFinał
1990Apator ToruńFinał
1991Unia Rolnicki TarnówFinał
1992Apator ToruńFinał
1993Unia TarnówFinał
1994Stal RzeszówFinał
1995Stal Van Pur RzeszówFinał
1996Włókniarz Malma CzęstochowaFinał
1997BB GKM GrudziądzFinał
1998Trilux Start GnieznoFinał
1999Pergo Gorzów WlkpFinał
2000Radson Malma Włókniarz CzęstochowaFinał
2001Unia LesznoFinał
2002RKM RybnikFinał
2003Polonia PiłaFinał
2004Apator Adriana ToruńFinał
2005Apator Adriana ToruńFinał
2006Marma Polskie Folie RzeszówFinał
2007RKM RybnikFinał
2008Unia LesznoFinał
2009Unibax ToruńFinał
2010Caelum Stal Gorzów Wlkp.Finał
2011Polonia BydgoszczFinał
2012Tauron Azoty TarnówFinał

1976
Bydgoszcz - 15 sierpień (15.08).

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Polonia Bydgoszcz47Marek Ziarnik - 11 (3,3,2,3), Andrzej Maroszek - 12 (3,3,3,3), Kazimierz Ziarnik - 9 (3,3,3), Wiesław Patynek - 9 (3,3,3), Lech Bewicz - 6 (3,3)
2Kolejarz Opole21Marian Witelus - 7 (2,2,2,1), Herbert Czura - 7 (2,2,2,1), Leonard Raba - 5 (1,2,d,2), Alfred Siekierka - 2 (2,u,ns), Jack Goerlitz - 0 (u)
3Motor Lublin14Zbigniew Studziński - 8 (2,2,2,2), Wiesław Ośkiewicz - 6 (2,0,3,1), Stanisław Nocek - 0 (0,0,0,0), Marian Psionka - 0 (d,w,0), Krzysztof Nurzyński - 0 (0,0)
4Unia Leszno14Roman Jankowski - 4 (0,1,1,2), Stanisław Turek - 4 (1,1,1,1), Mariusz Okoniewski - 3 (1,1,1), Stanisław Pogorzelski - 3 (1,1,1), Stanisław Gała - 0 (0,0)

1977
Opole - 23 październik (23.10).

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Unia Leszno34Mariusz Okoniewski - 11 (2,3,3,3), Roman Jankowski - 11 (2,3,3,3), Grzegorz Sterna - 1 (w,1,u), Włodzimierz Heliński - 6 (2,2,2), Stanisław Turek - 5 (2,3)
2Kolejarz Opole32Leonard Raba - 9 (3,3,3,w), Alfred Siekierka - 11 (3,3,3,2), Jacek Goerlitz - 5 (1,1,3), Marian Witelus - 6 (2,2,u,2), Ryszard Rogula - 1 (1)
3Polonia Bydgoszcz23Wiesław Patynek - 4 (w,2,2,u), Krzysztof Głowacki - 7 (3,1,2,1), Lech Bewicz - 7 (3,2,1,1), Paweł Bukiej - 2 (1,1), Władysław Bembnista - 3 (2,1)
4Włókniarz Częstochowa6Jerzy Kowalczyk - 3 (0,0,1,2), Włodzimierz Tomaszewski - 0 (u,0,0,w), Kazimierz Bieniek - 2 (0,u,1,1), Daniel Chmielowski - ns, Leszek Cyganek - 1 (1,0,0,0)

1978
4 rundy: Bydgoszcz - 2 wrzesień, Częstochowa - 21 wrzesień, Leszno - 28 wrzesień, Gdańsk - 21 październik.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Unia Leszno8 (98)Ryszard Buśkiewicz - 14 (4,3,7,-), Włodzimierz Heliński - 15 (5,10,-,ns), Stanisław Turek - 23 (8,7,8,-), Mariusz Okoniewski - 25 (7,9,9,-), Grzegorz Sterna - 1 (0,-,ns,1)
1Unia Leszno8 (98)Roman Jankowski - 14 (-,4,10,-), Henryk Brodala - 2 (-,-,-,2), Marek Kowalski - 0 (-,-,-,0), Bernard Jąder - 4 (-,-,-,4), -
2Wybrzeże Gdańsk7 (113)Krzysztof Fede - 21 (2,1,8,10), Andrzej Marynowski - 44 (10,11,11,12), Henryk Kowalewski - 1 (1,-,-,-), Mirosław Berliński - 30 (5,8,8,9), -
2Wybrzeże Gdańsk7 (113)Benedykt Landowski - 7 (1,1,5,ns), Witold Jakoniuk - 0 (-,0,-,-), Grzegorz Szymko - 0 (-,-,ns,-), Jan Kołacki - 10 (-,-,-,10), -
3Polonia Bydgoszcz5 (97)Marek Ziarnik - 18 (11,2,5), Wiesław Patynek - 27 (12,4,7,4), Andrzej Maroszek - 18 (9,0,9,-), Krzysztof Głowacki - 4 (4,-,-,-), Paweł Bukiej - 10 (4,6,-,-)
3Polonia Bydgoszcz5 (97)Władysław Bembnista - 16 (-,7,3,6), Waldemar Tymiński - 4 (-,-,ns,4), Eugeniusz Pawełkiewicz - 0 (-,-,-,0), Zbigniew Bizoń - 0 (-,-,-,0), -
4Włókniarz Częstochowa4 (74)Józef Kafel - 13 (3,-,-,10), Zygmunt Nocuń - 7 (2,3,2,-), Leszek Cyganek - 19 (6,6,1,6), Kazimierz Bieniek - 10 (2,3,1,4), -
4Włókniarz Częstochowa4 (74)Tomasz Jurczyński - 8 (0,4,1,3), Mirosław Błaszak - 17 (-,7,-,10), - , - , -

1979
4 rundy: Zielona Góra - 19 wrzesień, Toruń - 13 wrzesień, Leszno - 29 wrzesień, Rzeszów - 25 październik.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Unia Leszno11 (140)Henryk Brodala - 0 (0,0,-,-), Roman Jankowski - 42 (11,9,12,10), Grzegorz Sterna - 34 (10,4,8,12), Ryszard Buśkiewicz - 42 (9,11,11,11), -
1Unia Leszno11 (140)Marek Kowalski - 13 (6,4,1,2), Mariusz Okoniewski - (-,-,4,5), - , - , -
2Stal Toruń9 (125)Wojciech Żabiałowicz - 41 (10,12,7,12), Marek Makowski - 21 (4,7,10,-), Marek Kończykowski - 14 (3,8,-,3), Eugeniusz Miastkowski - 37 (11,10,7,9(, -
2Stal Toruń9 (125)Jan Woźnicki - 10 (1,1,5,3), Krzysztof Kwiatkowski - 2 (-,-,1,1), - , - , -
3Falubaz Zielona Góra2 (60)Henryk Olszak - 6 (6,-,-,-), Jan Krzystyniak - 13 (6,4,-,3), Maciej Jaworek - 18 (8,7,3,-), Jerzy Marcinkowski - 13 (5,4,3,1), -
3Falubaz Zielona Góra2 (60)Andrzej Jarząbek - 3 (ns,1,2,0), Wiesław Pawlak - 5 (-,-,2,3), Tadeusz Swaczyna - 2 (-,-,2,-), Alfred Krzystyniak - 0 (-,-,-,0), -
4Stal Rzeszów2 (57)Marian Darzycki - 7 (1,2,2,2), Antoni Krzywonos - 12 (3,4,0,5), Andrzej Surowiec - 21 (2,6,5,8), Andrzej Delimat - 13 (0,2,7,4), -
4Stal Rzeszów2 (57)Kazimierz Majewski - 0 (ns,ns,-,-), Roman Gieroń - 4 (-,-,2,2), - , - , -

1980
4 rundy: Gniezno - 14 sierpień, Wrocław - 10 wrzesień, Zielona Góra - 24 wrzesień, Gdańsk - 9 październik.

Uwaga ! W czwartym turnieju drużyna Startu nie posiadała ważnych książeczek zdrowia, dlatego w ich miejsce wystartował drugi zespół Wybrzeża Gdańsk. Natomiast w trzecim turnieju odbył się bieg dodatkowy o drugie miejsce.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Falubaz Zielona Góra12 (154)Henryk Olszak - 33 (11,10,12,-), Maciej Jaworek - 31 (10,-,10,11), Alfred Krzystyniak - 14 (6,-,8,-), Jan Krzystyniak - 32 (10,-,12,10), -
1Falubaz Zielona Góra12 (154)Wiesław Pawlak - 3 (ns,3,-,-), Grzegorz Malinowski - 17 (-,8,-,9), Andrzej Jarząbek - 14 (-,7,-,7), Andrzej Skonecki - 10 (-,7,3,-), -
2Wybrzeże Gdańsk6 (95)Mirosław Berliński - 35+2 (9,10,9,7), Jan Kołacki - 21 (3,7,6,5), Grzegorz Szymko - 6 (3,3,-,-), Grzegorz Dzikowski - 21 (2,3,5,11), -
2Wybrzeże Gdańsk6 (95)Krzysztof Fede - 9 (0,0,5,4), Piotr Żyto - 3 (-,-,-,3), - , - , -
3Start Gniezno5 (69)Tadeusz Brillowski - 12 (2,3,7), Stanisław Gała - 9 (9,-,-), Tadeusz Dolata - 3 (0,3,-), Piotr Podrzycki - 27+3 (11,10,6), -
3Start Gniezno5 (69)Mieczysław Kowalski - 15 (9,5,1), Henryk Gała - 2 (-,2,0), Wojciech Pankowski - 1 (-,-,1), - , -
4Sparta Wrocław1 (57)Marek Podpora - 2 (0,0,2,0), Marek Kowalski - 15 (4,5,6,-), Henryk Jasek - 13 (4,-,-,9), Rafał Andrzejewski - 11 (1,2,1,7), -
4Sparta Wrocław1 (57)Marek Kałuża - 15 (2,7,1,5), Marian Bębas - 0 (-,ns,-,-), Henryk Fiedor - 1 (-,-,1,0), - , -
5Wybrzeże Gdańsk II0 (8)Piotr Szymko - 1, Roman Fedeczko - 1, Dariusz Stenka - 2, Roman Wielemborek - 4, -

1983
Tarnów - 25 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Wybrzeże Gdańsk31Dariusz Stenka - 10 (3,3,2,2), Mirosław Berliński - 11 (3,3,3,2), Piotr Żyto - 9 (3,3,1,2), Krzysztof Fedeczko - 1 (1,0), Roman Fedeczko - 0 (0,u)
2Unia Leszno26Marek Bzdęga - 11 (3,2,3,3), Zbigniew Krakowski - 0 (0), Zenon Kasprzak - 11 (2,3,3,3), Andrzej Sokołowski - 3 (2,0,0,1), Arkadiusz Zielonko - 1 (1,0,0)
3Unia Tarnów20Janusz Trytko - 4 (0,2,2,0), Józef Górski - 7 (0,2,2,3), Arkadiusz Tanaś - 5 (1,2,1,1), Jerzy Stóś - 4 (1,1,0,2), Bogusław Mitera - NS
4Śląsk Świętochłowice19Maciej Fabiszak - 6 (2,1,2,1), Krzysztof Bas - 5 (2,1,1,1), Leszek Matysiak - 4 (1,3), Andrzej Kułaga - 4 (1,w,3,0), Krzysztof Błaszczyk - 0 (w,0)

1984
Lublin - 15 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Motor Lublin28Andrzej Gąbka - 9 (3,3,1,2), Piotr Styczyński - 7 (1,3,0,3), Piotr Mazurek - 8 (2,3,1,2), Janusz Łukasik - 2 (2,u), Andrzej Kowalczyk - 2 (2,u)
2ROW Rybnik25Mirosław Korbel - 9 (3,2,3,1), Adam Pawliczek - 5 (w,2,2,1), Henryk Bem - 7 (2,w,2,3), Piotr Liszka - 1 (1,0), Piotr Steur - 3 (2,1)
3Wybrzeże Gdańsk23Dariusz Stenka - 12 (3,3,3,3), Marian Kwidziński - 1 (w,1,0), Krzysztof Fedeczko - 3 (0,1,1,1), Piotr Żyto - 6 (3,0,0,3), Piotr Szymko - 1 (1)
4Stal Gorzów Wlkp.20Krzysztof Grzelak - 7 (2,2,3,0), Ryszard Franczyszyn - 8 (1,2,3,0), Cezary Owiżyc - 5 (2,1,0,2), Jarosław Winiarski - 0 (0,0,u), Adam Mikucki - 0 (0)

1985
Toruń - 5 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Apator Toruń28Grzegorz Śniegowski - 5 (2,d,3,u), Piotr Maćkiewicz - 3 (1,2), Stefan Tietz - 6 (2,1,1,2), Krzysztof Kuczwalski - 5 (3,2,u), Stanisław Miedziński - 9 (3,1,3,2)
2Unia Leszno27Dariusz Baliński - 6 (2,2,0,2), Robert Otmar - 1 (w,1), Zbigniew Krakowski - 6 (3,1,2,0), Zenon Kasprzak - 12 (3,3,3,3), Stanisław Kowalski - 2 (2,0)
3Stal Gorzów Wlkp.26Ryszard Franczyszyn - 11 (3,3,2,3), Piotr Świst - 6 (w,2,1,3), Mirosław Daniszewski - 3 (1,1,1), Cezary Owiżyc - 6 (0,2,3,1), Jarosław Gała - 0 (u)
4Wybrzeże Gdańsk13Dariusz Stenka - 3 (2,0,u,1), Leszek Mischke - 3 (u,0,2,1), Marian Kwidziński - 0 (w,0,0,0), Piotr Laskowski - 1 (1), Piotr Żyto - 6 (3,d,3)

1986
Zielona Góra - 23 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Stal Gorzów Wlkp.39Piotr Świst - 9 (3,3,3), Cezary Owiżyc - 9 (1,3,2,3), Jarosław Gała - 11 (3,3,2,3), Mirosław Daniszewski - 10 (2,3,3,2), Andrzej Pawliszak - 0 (0)
2Polonia Bydgoszcz28Ryszard Dołomisiewicz - 7 (3,d,1,3), Andrzej Pietrzak - 2 (2,u,0), Wojciech Kaczmarek - 8 (2,2,2,2), Krzysztof Ziarnik - 10 (2,2,3,3), Jacek Woźniak - 1 (1)
3Falubaz Zielona Góra22Jarosław Szymkowiak - 3 (d,u,1,2, Sławomir Dudek - 5 (1,1,1,2), Marek Molka - 8 (3,1,3,1), Robert Mordal - 1 (1), Dariusz Michalak - 5 (2,2,1)
4Unia Tarnów7Janusz Kapustka - 2 (0,0,1,10, Marek Iwaniec - 1 (u,1,0,0), Andrzej Bykiewicz - 2 (0,2,d,0), Artur Taraszka - 2 (1,1,u,0), Brak zaw. - NS

1987
Gorzów Wlkp. - 12 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Falubaz Zielona Góra31Jarosław Szymkowiak - 8 (1,3,3,1), Zbigniew Błażejczak - 7 (2,2,1,2), Marek Molka - 7 (2,1,2,2), Sławomir Dudek - 9 (2,1,3,3), Jan Połubiński - NS
2Stal Gorzów Wlkp.27+3Cezary Owiżyc - 10 (3,3,2,2), Piotr Świst - 12+3 (3,3,3,3), Piotr Pilarczyk - 0 (0), Piotr Paluch - 5 (0,2,2,1), Robert Grześkowiak - 0 (d,0,0)
3Polonia Bydgoszcz27+2Ryszard Dołomisiewicz - 11+2 (3,2,3,3), Piotr Glucklich - 6 (1,2,2,1), Waldemar Cisoń - 9 (2,3,1,3), Jacek Woźniak - 0 (0,d,u), Andrzej Pietrzak - 1 (1)
4Motor Lublin11Dariusz Śledź - 5 (3,1,1,0), Marek Iwaniec - 2 (1,1,0,0), Jerzy Mordel - 2 (1,0,1,0), Piotr Włodarczyk - 0 (0,0,0), Piotr Więckowski - 2 (2)

1988
Bydgoszcz - 14 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Falubaz Zielona Góra33+3Jarosław Szymkowiak - 7 (2,0,2,3), Sławomir Dudek - 9 (3,3,2,1), Zbigniew Błażejczak - 10+3 (3,3,3,1), Dariusz Michalak - 0 (u), Marek Molka - 7 (1,2,2,2)
2Polonia Bydgoszcz33+2Waldemar Cieślewicz - 0 (u), Jacek Woźniak - 11 (2,3,3,3), Tomasz Gollob - 10 (2,3,3,2), Jacek Gomólski - 11+2 (3,2,3,3), Tomasz Kornacki - 1 (1,0,d,0)
3Apator Toruń20Mirosław Kowalik - 3 (1,1,0,1), Jacek Krzyżaniak - 6 (0,2,2,2), Krzysztof Kuczwalski - 9 (3,2,1,3), Robert Pruss - 1 (0,1), Mariusz Strzelecki - 1 (1,0)
4ROW Rybnik10Andrzej Musiolik - 3 (1,0,0,2), Wojciech Momot - 0 (w,0,0,0), Michał Janik - 3 (0,1,1,1), Dariusz Fliegert - 4 (1,2,1,0), Robert Wosz - NS

1989
Rzeszów - 5 październik

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Polonia Bydgoszcz37Jacek Gomólski - 13 (3,3,2,2,3), Jacek Kaniecki - 5 (0,1,2,1,1), Waldemar Cieślewicz - 4 (2,1,1,0,0), Jacek Wożniak - 15 (3,3,3,3,3), Tomasz Kornacki - NS
2Apator Toruń34Jacek Krzyżaniak - 5 (1,1,0,1,2), Krzysztof Kuczwalski - 13 (2,3,3,3,2), Mirosław Kowalik - 9 (2,3,0,3,1), Robert Sawina - 5 (1,1,3), Robert Pruss - 2 (2,0)
3Stal Rzeszów30Romuald Janusz - 8 (d,t,3,3,2), Janusz Ślączka - 8 (3,2,2,d,1), Piotr Gancarz - 8 (3,0,0,2,3), Krzysztof Ciepiela - 6 (t,2,1,2,1), Tadeusz Hajt - NS
4Unia Leszno19Dariusz Kasprzak - 3 (2,0,1,0,0), Adam Łabędzki - 5 (1,2,0,2,0), Paweł Jąder - 4 (w,2,1,1,u), Dariusz Michalczewski - 1 (1,0), Sławomir Buśkiewicz - 6 (3,1,2)

1990
Tarnów - 2 październik

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Apator Toruń47Krzysztof Kuczwalski - 13 (2,3,3,2,3), Piotr Baron - 7 (1,d,2,1,3), Mirosław Kowalik - 13 (1,3,3,3,3), Robert Sawina - 14 (3,2,3,3,3), Sławomir Derdziński - NS
2Unia Tarnów34Jacek Rempała - 10 (3,1,1,3,2), Robeer Kużdżał - 12 (3,3,1,3,2), Piotr Zięba - 6 (2,3,0,1,0), Piotr Leśniowski - 6 (0,2,1,1,2), Grzegorz Rempała - NS
3Motor Lublin29Jerzy Mordel - 8 (3,1,3,1,w), Dariusz Śledź - 9 (2,2,2,2,1), Robert Jucha - 8 (1,1,2,2,2), Tomasz Pawelec - 1 (0,1,0), Marek Muszyński - 3 (2,1)
4Unia Leszno9Adam Łabędzki - 5 (1,2,2,0,u), Sławomir Rypień - 1 (0,w,0,0,1), Piotr Grycaj - 3 (2,u,1,u,0), Krzysztof Mitura - 0 (0,0,0,0), Paweł Przybyłek - 0 (w)

1991
Grudziądz - 6 październik

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Unia Rolnicki Tarnów40Jacek Rempała - 13 (3,3,2,2,3), Robert Kużdżał - 8 (w,1,1,3,3), Piotr Leśniowski - 10 (3,0,3,1,3), Grzegorz Rempała - 9 (d,1,3,2,3), Mirosław Cierniak - NS
2GKM Grudziądz32Robert Kempiński - 7 (2,2,u,1,2), Krzysztof Ulawski - 4 (d,2,2), Grzegorz Wiśniewski - 7 (0,3,3,0,1), Piotr Baron - 13 (2,3,3,3,2), Piotr Markuszewski - 1 (1,0)
3Stal Gorzów Wlkp.26Piotr Paluch - 9 (2,2,2,3,w), Marek Hućko - 0 (0), Jarosław Łukaszewski - 8 (1,2,0,3,2), Robert Flis - 5 (2,0,1,1,1), Mariusz Staszewski - 4 (0,2,1,1)
4Motor Lublin20Robert Jucha - 5 (1,2,2,0,0), Marek Muszyński - 4 (3,1,0,d,t), Robert Birski - 3 (3,0,u,0,0), Tomasz Pawelec - 8 (1,3,1,2,1), Robert Szewczyk - NS

1992
Bydgoszcz - 24 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Apator Toruń42Robert Sawina - 12 (3,,3,1,2,3), Waldemar Walczak - 3 (2,1,0), Tomasz Bajerski - 11 (3,2,3,3,u), Sławomir Derdziński - 7 (2,2,3), Tomasz Świątkiewicz - 9 (2,2,2,3)
2Polonia Bydgoszcz32Tomasz Gollob - 12 (3,3,w,3,3), Maciej Głód - 6 (0,1,1,2,2), Robert Bonin - 5 (t,1,1,1,2), Tomasz Kornacki - 9 (2,2,2,1,2), Robert Pruss - NS
3Sparta Aspro Wrocław24Piotr Baron - 9 (3,3,2,0,1), Krzysztof Zieliński - 7 (0,2,3,1,1), Dariusz Hełmecki - 1 (0,t,0,d,1), Waldemar Szuba - 7 (2,1,0,3,1), Mirosław Sakowski - NS
4Morawski Zielona Góra22Andrzej Zarzecki - 10 (1,3,3,1,2), Piotr Protasiewicz - 7 (1,0,3,3,0), Mariusz Szańczuk - 1 (1,t,d,0,0), Artur Pawlak - 4 (1,0,1,2,u), Piotr Kuźniak - NS

1993
Wrocław - 21 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Unia Tarnów33Grzegorz Rempała - 7 (3,d,w,1,3), Mirosław Cierniak - 10 (2,3,2,3,0), Grzegorz Mróz - 6 (1,1,1,2,1), Paweł Jachym - 10 (1,3,2,3,1), Paweł Świerzb - NS
2Apator Elektrim Toruń32Tomasz Bajerski - 7 (0,2,3,0,2), Tomasz Świątkiewicz - 8 (2,u,3,2,1), Waldemar Walczak - 9 (2,2,1,2,2), Wiesław Jaguś - 9 (2,1,w,3,3), Adam Sondej - NS
3Sparta Polsat Wrocław31Piotr Baron - 10 (3,2,w,2,3), Waldemar Szuba - 8 (0,3,2,1,2), Krzysztof Zieliński - 12 (3,2,3,2,2), Ryszard Jasik - 1 (1,w,0,w,w), Krzysztof Iwański - NS
4Morawski Zielona Góra23Piotr Protasiewicz - 15 (3,3,3,3,3), Mariusz Szańczuk - 3 (0,1,2,0,0), Grzegorz Walasek - 0 (w), Tomasz Kruk - 3 (1,1,1,u), Andrzej Szczotarski - 2 (0,0,1,0,1)

1994
Rzeszów - 1 październik

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Stal Rzeszów45Piotr Winiarz - 10 (1,3,1,2,3), Maciej Kuciapa - 10 (3,3,3,w,1), Rafał Trojanowski - 10 (2,3,2,3,w), Rafał Wilk - 15 (3,3,3,3,3), Sławomir Sitek - NS
2Stal Brunat Gorzów Wlkp33Robert Flis - 11 (2,2,3,3,1), Mariusz Staszewski - 10 (3,2,1,2,2), Piotr Rembas - 8 (2,0,3,1,2), Sylwester Moskwiak - 4 (0,d,1,1,2), Michał Żłobiński - NS
3Apator Elektrim Toruń31Tomasz Świątkiewicz - 9 (1,2,2,1,3), Waldemar Walczak - 10 (1,2,2,3,2), Wiesław Jaguś - 10 (3,0,2,2,3), Adam Sondej - 2 (0,1,0,0,1), Rafał Maćkowski - NS
4Włókniarz Częstochowa11Artur Pietrzyk - 2 (1,1,0,0,0), Piotr Ułamek - 5 (2,1,1,1,0), Sebastian Ułamek - 4 (0,1,0,2,1), Brak zaw. - NS, Brak zaw. - NS

1995
Gorzów Wlkp - 12 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Stal Van Pur Rzeszów45Maciej Kuciapa - 12 (2,3,3,1,3), Rafał Wilk - 12 (1,3,3,2,3), Piotr Winiarz - 10 (3,2,2,3,w), Rafał Trojanowski - 11 (1,2,2,3,3), Sławomir Sitek - NS
2Polonia Piła31Rafał Dobrucki - 15 (3,3,3,3,3), Waldemar Walczak - 9 (3,3,1,w,2), Rafał Kowalski - 3 (2,1,u), Marek Andruszkiewicz - 2 (0,1,1), Jacek Pionke - 2 (1,0,0,1)
3Stal Michael Gorzów Wlkp29Mariusz Staszewski - 8 (2,1,2,2,1), Sylwester Moskwiak - 5 (w,w,2,1,2), Paweł Nizioł - 8 (1,2,1,2,2), Piotr Rembas - 8 (2,0,3,2,1), Michał Żłobiński - NS
4Włókniarz Częstochowa13Piotr Ułamek - 0 (u), Rafał Osumek - 10 (3,2,d,3,2), Artur Pietrzyk - 2 (0,0,1,1,0), Sebastian Ułamek - 0 (w,w,w), Mariusz Szulc - 1 (1,u,0,0,0)

1996
Częstochowa - 19 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Włókniarz Malma Częstochowa26+3Sebastian Ułamek - 10+3 (3,3,3,1), Rafał Osumek - 8 (3,1,2,2), Rafał Chiński - 5 (1,1,1,2), Artur Pietrzyk - 3 (1,1,d,1), Mariusz Szulc - NS
2Stal Van Pur Rzeszów26+2Piotr Winiarz - 5 (w,2,3,0), Rafał Trojanowski - 10+2 (2,3,2,3), Kazimierz Zaborniak - 4 (2,0,w,2), Maciej Kuciapa - 7 (2,0,2,3), Maciej Pietraszek - NS
3Unia Leszno23Damian Baliński - 11 (3,3,3,2), Robert Mikołajczak - 6 (3,2,1,0), Adam Skórnicki - 0 (w), Andrzej Szymański - 4 (1,0,0,3), Maciej Jąder - 2 (w,1,1)
4Polonia Philips Piła20Rafał Dobrucki - 8 (d,2,3,3), Waldemar Walczak - 6 (0,3,2,1), Mariusz Franków` - 2 (0,1,1,0), Rafał Kowalski - 0 (u), Krzysztof Pecyna - 4 (2,2,0,w)

1997
Grudziądz - 19 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1BB GKM Grudziądz44Paweł Staszek - 15 (3,3,3,3,3), Robert Dados - 13 (3,2,3,3,2), Wiesław Ośkiewicz II - 10 (1,3,2,2,2), Jacek Basiński - 1 (1,w), Grzegorz Knapp - 5 (3,0,2)
2Polonia Philips Piła33Rafał Dobrucki - 10 (3,3,1,1,2), Rafał Okoniewski - 8 (3,2,w,u,3), Rafał Kowalski - 7 (1,w,2,3,1), Krzysztof Pecyna - 8 (w,1,1,3,3), Jacek Pionke - NS
3Unia Leszno29Damian Baliński - 9 (2,2,w,2,3), Adam Skórnicki - 10 (1,3,3,2,1), Andrzej Szymański - 6 (2,1,2,u,1), Maciej Jąder - 4 (2,1,0,1,d), Marcin Tomkowiak - NS
4Iskra Ostrów Wlkp.10Tomasz Jędrzejak - 2 (0,2,0,0,0), Karol Malecha - 2 (0,0,1,1,0), Przemysław Tajchert - 2 (u,0,0,2,0), Paweł Łęcki - 2 (2,u,ns), Krzysztof Japiński - 2 (1,1)

1998
Gniezno - 1 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Trilux Start Gniezno37Krzysztof Jabłoński - 11 (2,3,3,w,3), Paweł Duszyński - 10 (3,2,2,3,u), Mariusz Lisiak - 10 (2,2,2,1,3), Tomasz Nowakowski - 6 (0,0,2,3,1), Robert Woźniak - NS
2Polonia Piła35Krzysztof Pecyna - 7 (2,0,3,2,u), Rafał Okoniewski - 12 (3,3,3,1,2), Mariusz Franków` - 9 (1,2,3,3,w), Jarosław Hampel - 7 (1,1,1,2,2), Waldemar Fons - NS
3Kuntersztyn GKM Grudziądz25Robert Dados - 13 (3,3,1,3,3), Maciej Kierzkowski - 0 (0,0,0), Grzegorz Knapp - 6 (1,1,w,2,2), Wiesław Ośkiewicz II - 6 (1,1,1,1,2), Wojciech Duda - 0 (w,0)
4Apator DGG Toruń23Robert Kościecha - 7 (3,2,0,1,1), Tomasz Chrzanowski - 10 (2,3,2,2,1), Marcin Kowalik - 2 (0,1,0,1), Mariusz Puszakowski - 3 (u,0,0,3), Łukasz Pawlikowski - 1 (1,0)

1999
Piła - 25 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Pergo Gorzów Wlkp32Rafał Okoniewski - 11 (2,3,3,3), Tomasz Kwiatkowski - 3 (1,2), Krzysztof Ciegielski - 12 (3,3,3,3), Michał Aszenberg - 2 (1,1), Tomasz Cieślewicz - 4 (u,2,2,d)
2Ludwik Polonia Piła27Jarosław Hampel - 7 (3,d,2,2), Tomasz Gapiński - 8 (1,3,3,1), Mariusz Franków` - 10 (3,2,2,3), Mirosław Giżycki - 2 (2,w,0,0), Michał Łozicki - NS
3Apator Netia Toruń25Tomasz Chrzanowski - 11 (3,2,3,3), Wojciech Duda - 1 (0,0,1,0), Mariusz Puszakowski - 8 (3,2,1,2), Łukasz Pawlikowski - 5 (1,3,0,1), Wojciech Zieliński - NS
4Unia Leszno22Łukasz Jankowski - 7 (2,2,2,1), Maciej Jąder - 3 (3,w,u,u), Mariusz Fierlej - 6 (d,0,3,3), Tomasz Łukaszewicz - 6 (2,1,1,2), Łukasz Loman - NS
5Lotos Wybrzeże Gdańsk12Paweł Duszyński - 5 (1,1,1,2), Bartłomiej Żebrowski - 1 (0,0,0,1), Paweł Stormowski - 5 (1,2,2,0), Jakub Niziołek - 1 (0,0,0,1), Brak zaw. - NS

2000
Rybnik - 26 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Radson Malma Włókniarz Częstochowa37Tomasz Jędrzejak - 12 (2,3,3,2,2), Zbigniew Czerwiński - 12 (3,3,3,1,2), Dariusz Fijałkowski - 10 (2,3,2,3,w), Adam Pietraszko - 3 (0,0,1,1,1), Artur Tomczyk - NS
2RKM Rybnik35Piotr Padowski - 2 (1,1), Łukasz Szmid - 8 (1,2,2,3,0), Wojciech Węgrzyn - 6 (2,2,2), Roman Chromik - 10 (3,1,1,2,3), Łukasz Romanek - 9 (2,1,0,3,3)
3ZKŻ Polmos Zielona Góra34Krzysztof Stojanowski - 8 (1,2,3,1,1), Rafał Kurmański - 12 (1,3,3,2,3), Dawid Kujawa - 6 (2,1,d,1,2), Maciej Bornecki - 7 (0,2,3,2), Sebastian Smoter - 1 (1)
4Pergo Gorzów Wlkp14Rafał Okoniewski - 10 (3,1,2,3,1), Tomasz Kwiatkowski - 3 (3,0,0,d,0), Marcin Dąbrowski - 0 (0,0,0,d,0), Karol Szałkiewicz - 0 (0,0,0,t), Marcin Rybak - 1 (1)

2001
Leszno - 14 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Unia Leszno39Łukasz Jankowski - 15 (3,3,3,3,3), Krzysztof Kasprzak - 13 (3,3,3,2,2), Norbert Kościuch - 5 (1,1,0,1,2), Mariusz Fierlej - 6 (0,1,2,3,0), Dariusz Myler - NS
2BGŻ S.A. Polonia Piła35Jarosław Hampel - 9 (2,3,3,1,w), Tomasz Gapiński - 10 (2,2,3,w,3), Krystian Klecha - 3 (t,2,1,u), Robert Miśkowiak - 12 (3,2,1,3,3), Łukasz Nowak - 1 (1)
3RKM Rybnik30Rafał Szombierski - 8 (2,3,d,2,1), Roman Chromik - 12 (3,2,2,3,2), Łukasz Romanek - 6 (0,0,2,2,2), Łukasz Szmid - 2 (1,1,0), Konrad Ryszka - 2 (2,0)
4Bractwo Polonia Bydgoszcz16Łukasz Stanisławski - 5 (2,1,1,0,1), Robert Uminski - 3 (1,0,1,1,0), Grzegorz Musiał - 1 (0,0,1), Jakub Gabrych - 0 (0,0), Michał Robacki - 7 (1,0,2,3,1)

2002
Bydgoszcz - 3 październik

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1RKM Rybnik36Zbigniew Czerwiński - 11 (2,3,0,3,3), Rafał Szombierski - 11 (d,3,3,3,2), Roman Chromik - 7 (3,0,2,2,0), Łukasz Romanek - 7 (1,3,0,3), Łukasz Szmid - 0 (0)
2BGŻ S.A. Polonia Piła30Tomasz Gapiński - 8 (2,0,3,2,1), Michał Szczepaniak - 3 (0,0,1,0,2), Robert Miśkowiak - 8 (1,2,2,1,2), Jarosław Hampel - 11 (2,3,2,3,1), Krystian Klecha - NS
3Point S Polonia Bydgoszcz28Robert Uminski - 6 (3,1,2,0,d), Grzegorz Czechowski - 9 (3,2,w,1,3), Grzegorz Musiał - 4 (0,2,1,0,1), Łukasz Stanisławski - 9 (1,2,3,3,0), Paweł Wielewski - NS
4Unia Leszno26Oskar Wolsztyński - 5 (2,1,0,1,1), Krzysztof Kasprzak - 12 (3,3,1,2,3), Marcin Jankowski - 2 (0,1,0,1,t), Norbert Kościuch - 7 (1,1,1,2,2), Brak zaw. - NS

2003
Zielona Góra - 25 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Polonia Piła45Robert Miśkowiak - 13 (3,2,3,3,2), Tomasz Gapiński - 14 (3,3,3,2,3), Michał Szczepaniak - 10 (2,3,1,2,2), Krystian Klecha - 8 (2,1,w,2,3), Mateusz Szczepaniak - NS
2Top Secret Włókniarz Częstochowa29Adam Pietraszko - 10 (3,1,3,1,2), Jordan Jurczyński - 2 (1,0,w,1,0), Zbigniew Czerwiński - 11 (2,3,2,3,1), Artur Tomczyk - 6 (1,2,1,1,1), Robert Marjankowski - NS
3ZKŻ Quick Mix Zielona Góra23Alan Marcinkowski - 3 (d,d,2,0,1), Tomasz Grabowski - 5 (2,0,0,0,3), Bartosz Kasprowiak - 12 (3,2,1,3,3), Rafał Kurmański - 3 (0,3,u,ns,ns), Brak zaw. - NS
4GTŻ Primus Grudziądz22Maciej Kierzkowski - 4 (d,2,2,0), Przemysław Kłos - 2 (1,1,0), Łukasz Dados - 4 (0,3,1,0), Krzysztof Buczkowski - 5 (1,1,2,d,1), Łukasz Pawlikowski - 7 (0,3,2,2)

2004
Tarnów - 3 październik

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Apator Adriana Toruń26Adrian Miedziński - 13 (d,3,3,2,3,2), Karol Ząbik - 13 (3,d,2,3,2,3), Arkadiusz Kalwasiński - NS, Brak zaw. - NS, Brak zaw. - NS
2Stal TeleNet Strabag Gorzów Wlkp25Paweł Hlib - 15 (3,3,2,3,3,1), Michał Rajkowski - 8 (2,1,3,2,0), Kamil Brzozowski - 2 (2), Brak zaw. - NS, Brak zaw. - NS
3Unia Tarnów23Marcin Rempała - 14 (2,1,3,2,3,3), Paweł Baran - 9 (1,0,2,3,1,2), Kamil Zieliński - NS, Brak zaw. - NS, Brak zaw. - NS
4RKM Rybnik17Łukasz Romanek - 12 (2,2,1,3,1,2), Marek Szczyrba - 1 (1,0,0), Wojciech Druchniak - 4 (2,0,2), Brak zaw. - NS, Brak zaw. - NS
5Budlex Polonia Bydgoszcz16Krystian Klecha - 13 (3,3,1,1,2,3), Grzegorz Czechowski - 0 (d,0,0), Marcin Jędrzejewski - 3 (1,0,2), Brak zaw. - NS, Brak zaw. - NS
6ZKŻ Quick Mix Zielona Góra9Krzysztof Dominiczak - 2 (t,0,1,1), Alan Marcinkowski - 7 (3,2,1,1,d), Damian Grabski - 0 (t,d,0), Brak zaw. - NS, Brak zaw. - NS
7Kolejarz Rawicz9Marcin Kędziora - 4 (2,1,0,d,0,1), Brak zaw. - NS, Adrian Płuska - 5 (w,2,1,1,1,0), Brak zaw. - NS, Brak zaw. - NS

2005
Rzeszów - 22 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Apator Adriana Toruń24Adrian Miedziński - 9 (1,3,2,3), Damian Stachowiak - 2 (-,-,-,2), Marcin Jaguś - 5 (2,0,-,3), Karol Ząbik - 8 (2,3,2,1), Brak zaw. - NS
2Unia Tarnów23Maciej Ciesielski - 1 (-,1,-,-), Kamil Zieliński - 0 (t,0,0,-), Marcin Rempała - 12 (3,3,3,3), Janusz Kołodziej - 10 (3,3,2,2), Brak zaw. - NS
3ZKŻ Lronopol Zielona Góra22Grzegorz Zengota - 7 (3,1,2,1), Marcin Nowaczyk - 4 (2,1,1,0), Zbigniew Suchecki - 11 (3,2,3,3), Adam Kulczyński - NS, Brak zaw. - NS
4Budlex Polonia Bydgoszcz20Krystian Klecha - 10 (3,2,3,2), Krzysztof Buczkowski - 7 (1,1,2,3), Marcin Jędrzejewski - 3 (d,2,0,1), Brak zaw. - NS, Brak zaw. - NS
5Marma Polskie Folie Rzeszów17Dawid Stachyra - 10 (2,2,3,3), Marcin Leś - 4 (-,1,1,2), Krzysztof Szyszka - 0 (-,-,-,0), Paweł Miesiąc - 3 (d,3,0,d), Brak zaw. - NS
6Mars RTV AGD Gorzów Wlkp.11Kamil Brzozowski - 4 (1,d,1,2), Adrian Szweczykowski - 3 (0,2,1,0), Marcin Kodraś - 4 (1,1,2,0), Brak zaw. - NS, Brak zaw. - NS
7Kolejarz Rawicz9Marcin Bzdęga - 3 (d,2,1,0), Krzysztof Nowacki - 5 (1,1,3,w), Marcin Kędziora - 1 (d,0,0,1), Brak zaw. - NS, Brak zaw. - NS

2006
Rzeszów - 21 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Marma Polskie Folie Rzeszów43Dawid Stachyra - 13 (3,3,2,3,2), Krzysztof Szyszka - 0 (-,-,0,-), Marcin Leś - 10 (3,2,2,2,1), Andrij Karpow - 5 (1,0,-,2,2), Paweł Miesiąc - 15 (3,3,3,3,3)
2Unia Leszno37Adam Kajoch - 14 (3,3,3,2,3), Damian Baliński II - 3 (0,2,0,-,1), Sławomir Musielak - 1 (1,0,-,-), Robert Kasprzak - 7 (1,1,2,-,3), Mateusz Jurga - 12 (3,3,3,1,2)
3RKM Rybnik30Michał Mitko - 7 (2,3,0,0,2), Patryk Pawlaszczyk - 8 (2,1,0,2,3), Piotr Korbel - ns, Rafał Fleger - 7 (2,2,1,1,1), Wojciech Druchniak - 8 (2,2,2,1,1)
4ZKŻ Kronopol Zielona Góra10Kevin Wolbert - 4 (1,1,1,1,0), Adam Kulczyński - 1 (0,0,1,0,w/2min), Przemysław Zarzycki - ns, Paweł Gwóźdź - 2 (0,1,1,u,d), Grzegorz Zengota - 3 (0,0,3,0,0)

2007
Rybnik - 4 październik

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1RKM Rybnik45Wojciech Druchniak - 12 (3,3,3,2,1), Bartosz Szymura - 10 (-,2,2,3,3), Patryk Pawlaszczyk - 10 (3,2,1,3,1), Rafał Fleger - 1 (0,-,-,1), Michał Mitko - 12 (3,3,3,3)
2Stal Gorzów Wlkp34Paweł Hlib - 10 (1,1,3,3,2), Kamil Brzozowski - 9 (2,2,1,2,2), Adrian Szewczykowski - 10 (1,3,2,2,2), Sławomir Dąbrowski - 4 (0,1,-,1,2), Paweł Zmarzlik - 1 (1)
3Marma Polskie Folie Rzeszów33Mateusz Szostek - 5 (1,1,2,0,1), Marcin Leś - 10 (2,2,3,0,3), Dawid Lampart - 12 (1,3,2,3,3), Grzegorz Szyszka - 6 (2,0,1,2,1), -
4Unia Leszno4Paweł Ratajszczak - 1 (0,0,0,1,0), Mateusz Jurga - 0 (d,d,-,-,ns), Robert Kasprzak - 3 (3,0,d,0,d), - , -
5Rezerwa Toru-Sławomir Pyszny - 3RT (2,0,1), Piotr Korbel - 1RT (0,1), Mateusz Chochliński - 0RT (t,0), - , -

2008
Leszno - 4 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Unia Leszno45Sławomir Musielak - 9 (3,2,2,w/u,2), Adam Kajoch - 10 (3,1,1,3,2), Robert Kasprzak - 11 (d,2,3,3,3), Przemysław Pawlicki - 15 (3,3,3,3,3), Paweł Ratajszczak - ns
2RKM Rybnik31Patryk Pawlaszczyk - 6 (2,1,2,1), Sławomir Pyszny - 6 (1,1,2,2,0), Rafał Fleger - 9 (2,3,2,2,0), Paweł Paliga - 0 (-,w/u,-,-), Michał Mitko - 10 (2,3,1,3,1)
3Złomrex Włókniarz Częstochowa22Mateusz Szczepaniak - 11 (3,3,1,3,1), Mateusz Kowalczyk - 5 (0,1,0,1,3), Kamil Cieślar - 2 (1,0,0,0,1), Marcin Piekarski - 4 (0,2,0,2,0), Adrian Osmólski - ns
4ZKŻ Kronopol Zielona Góra21Grzegorz Zengota - 11 (1,3,3,2,2), Janusz Baniak - 2 (w/u,0,1,u,1), Patryk Dudek - 8 (2,2,1,1,2), Tomasz Halicki - 0 (0,w/u,0,0,0), -

2009
Toruń - 27 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Unibax Toruń41Damian Celmer - 12 (2,3,2,2,3), Emil Pulczyński - 14 (3,3,3,3,2), Bartosz Pietrykowski - 1 (0,-,1,-,-), Kamil Pulczyński - 12 (3,3,2,2,2), Łukasz Przedpełski - 2 (-,u3,-,1,1)
2Caelum Stal Gorzów38Paweł Zmarzlik - 10 (1,3,3,3,0), Mateusz Mikorski - 8 (1,2,2,0,3), Łukasz Cyran - 10 (2,2,2,3,1), Adrian Szewczykowski - 10 (3,1,3,1,2), Paweł Parys - ns
3Unia Leszno33Mateusz Łukaszewski - 5 (1,1,1,1,1), Kamil Adamczewski - 6 (1,2,w/u,1,2), Przemysław Pawlicki - 12 (2,1,3,3,3), Sławomir Musielak - 10 (3,2,0,2,3), -
4Marma Hadówka Rzeszów7brak zawodnika - 6 (2,0,1,2,1), Mateusz Szostek - 1 (0,t,1,0,0), Łukasz Kret - , brak zawodnika - , -
5Rezerwa Toru0Adam Wojciechowski - 0 (0,0,t,0), Damian Boniecki - 0 (u,1,w/u,0), - , - , -

2010
Łodź - 1 wrzesień (01.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Caelum Stal Gorzów Wlkp.25Bartosz Zmarzlik - 11 (2,3,3,3), Łukasz Cyran - 7 (3,1,2,1), Adrian Szewczykowski - 7 (1,3,3), Paweł Parys - 0 (u4), -
2Lotos Wybrzeże Gdańsk20Damian Sperz - 4 (w/su,2,2,0), Mateusz Lampkowski - 5 (3,1,1,-), Marcel Szymko - 1 (1,-,-,-), Cyprian Szymko - 10 (3,2,3,2), -
3ZKŻ Zielona Góra18+3Patryk Dudek - 8+3 (w/2min,3,2,3), Łukasz Sówka - 6 (2,d4,1,3), Kacper Rogowski - 0 (0,0,-,-), Adam Strzelec - 4 (2,2), -
4Unia Leszno18+2Piotr Pawlicki II - 0 (u4,-,0,-), Sławomir Musielak - 11+2 (3,3,3,2), Tobiasz Musielak - 7 (2,1,3,1), Kamil Adamczewski - 0 (w/u,w/u), -
5Orzeł Łódź18+wMateusz Kowalczyk - 7 (1,2,2,2), Michał Łopaczewski - 4 (0,1,2,1), Emil Idziorek - 7+w (1,0,3,3), - , -
6Start Gniezno16Kacper Gomólski - 9 (2,2,2,3), Oskar Fajfer - 6 (1,2,1,2), Wojciech Lisiecki - 0 (0,-,0,-), Marcin Wawrzyniak - 1 (1,0), -
7Unia Tarnów9Szymon Kiełbasa - 3 (3,d3,w/u,-), Łukasz Lesiak - 1 (t,0,0,1), Jakub Jamróg - 5 (1,3,1,u), Edward Mazur - 0 (d4,u4), -

2011
Bydgoszcz - 22 wrzesień (22.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Polonia Bydgoszcz23Szymon Woźniak - 10 (3,3,3,1), Damian Adamczak - 6 (2,1,1,2), Mikołaj Curyło - 7 (1,2,2,2), Karol Jóźwik - ns, -
2Cembrit Start Gniezno20Oskar Fajfer - 7 (1,2,2,2), Kacper Gomólski - 10 (2,2,3,3), Wojciech Lisiecki - 3 (1,1,0,1), Marcin Wawrzyniak - ns, -
3WTS Nice Warszawa19Przemysław Pawlicki - 10 (2,3,2,3), Patryk Braun - 0 (0,-,0,-), Piotr Pawlicki II - 9 (2,3,3,1), Adrian Gała - 0 (w/u,d4), -
4KMŻ Lubelski Węgiel Lublin18Dawid Lampart - 12 (3,3,3,3), Łukasz Kret - 1 (0,w/u,1,0), Mateusz Łukaszewski - 5 (0,1,2,2), - , -
5Unia Leszno18Tobiasz Musielak - 7 (1,3,3,dst), Sławomir Musielak - 4 (0,1,2,1), Kamil Adamczewski - 7 (2,2,1,2), Marcin Nowak - ns, -
6Caelum Stal Gorzów Wlkp.14Bartosz Zmarzlik - 9 (2,1,3,3), Łukasz Cyran - 2 (1,0,1,u4), Adrian Cyfer - 3 (0,1,2,0), Paweł Parys - ns, -
7Falubaz Zielona Góra13Patryk Dudek - 12 (3,3,3,3), Kacper Rogowski - 0 (0,d3,0,0), Adam Strzelec - 0 (w/u), Adrian Wojewoda - 1 (0,0,1), -

2012
Gdańsk - 12 wrzesień (12.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Tauron Azoty Tarnów25Jakub Jamróg - 6 (1,2,2,1), Kacper Gomólski - 8 (0,3,2,3), Maciej Janowski - 11 (3,2,3,3), Ernest Koza - ns, -
2Lotos Wybrzeże Gdańsk24Dominik Kossakowski - 8 (2,3,2,1), Marcel Szymko - 5 (1,1,1,2), Patryk Beśko - ns, Krystian Pieszczek - 11 (2,3,3,3), -
3WTS Nice Warszawa19Przemysław Pawlicki - 10 (2,2,3,3), Piotr Pawlicki II - 3 (1,2,u3,-), Łukasz Sówka - 6 (3,1,d4,2), Damian Michalski - 0 (d4), -
4Unia Leszno15Tobiasz Musielak - 4 (0,3,w/u,1), Kamil Adamczewski - 9 (3,1,2,3), Michał Prosicki - 1 (1,w,0,-), Daniel Kaczmarek - 1 (1), -
5Orzeł Łódź14Damian Adamczak - 11 (3,2,3,3), Maciej Kubasik - 0 (0,0,0,d3), Marcin Wawrzyniak - 3 (0,0,1,2), - ns, -
6Stelmet Falubaz Zielona Góra14Adam Strzelec - 8 (1,2,3,2), Kacper Rogowski - 1 (0,1,0,d4), Remigiusz Perzyński - 5 (0,1,3,1), - ns, -
7Polonia Bydgoszcz14Szymon Woźniak - 6 (2,1,1,2), Mikołaj Curyło - 8 (3,1,2,2), Karol Jóźwik - 0 (t,0,0,0), Łukasz Wieliński - 0 (d4), -




Odwiedziny (Visitors):
7551718


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl