Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 1992-2016

Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Niemiec na Żużlu
(Indvidual Junior German Championship)
(Deutsche Speedway Junioren Meisterschaft Einzel)


Thanks to Charles McKay, Jan Cording and Christian Weber
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare - Vinderne
Rok
(Year)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
1992Robert Kessler DiedenbergenFinał
1992Mirko Wolter TeterowPółfinał 2
1992Robert Kessler DiedenbergenPółfinał 1
1993Robert KesslerDiedenbergenFinał
1993Otto NiedermeierLandshutPółfinał 2
1993Stefan LonniesTeterowPółfinał 1
1994Sebastian MaagTeterowFinał
1994Sebastian MaagTeterowPółfinał 2
1994Mirko WolterGustrowPółfinał 1
1995Mirko WolterGustrowFinał
1996Mirko WolterGustrowFinał
1997Stefan BachhuberLandshutFinał
1998Ales Dryml IIDiedenbergen, CzechyFinał
1999Ales Dryml IIDiedenbergen, CzechyFinał
2000Mathias SchultzGustrowFinał
2001Christian HefenbrockWittstockFinał
2001Martin Smolinski OlchingEliminacje - Grupa Południowa
2001Mathias Schultz GustrowEliminacje - Grupa Północna
2002Thomas StangeDiedenbergenFinał
2002Michael Hertrich OlchingEliminacje - Grupa Południowa
2002Mathias Schultz GustrowEliminacje - Grupa Północna
2003Martin SmolinskiOlchingFinał
2003Michael Hertrich Parchim/WolfslakeEliminacje - Grupa Południowa
2003Michael Diener Parchim/WolfslakeEliminacje - Grupa Północna
2004Mathias SchultzParchim/WolfslakeFinał
2004Michael Hertrich OlchingEliminacje - Grupa Południowa
2004Christian Hefenbrock Parchim/WolfslakeEliminacje - Grupa Północna
2005Christian HefenbrockTeterowFinał
2005Max Dilger DiedenbergenEliminacje - Grupa Południowa
2005Christian Hefenbrock TeterowEliminacje - Grupa Północna
2006Thomas StangeDiedenbergenFinał
2006Frank FacherOlchingEliminacje - Grupa Południowa
2006Tobias KronerDiedenbergenEliminacje - Grupa Północna
2007Tobias BuschNeuenknickFinał
2007Richard SpeiserLanshutEliminacje - Grupa Południowa
2007Erik PudelGustrowEliminacje - Grupa Północna
2008Max DilgerNeuenknickFinał
2008Tobias BuschNeuenknickEliminacje - Grupa Północna
2008Richard SpeiserLandshutEliminacje - Grupa Południowa
2009Frank FacherDiedenbergenFinał
2009Toni BrosowskiGustrowPółfinał
2009Fritz RiemerGustrowPółfinał
2010Erik PudelWolfslakeFinał - Klasyfikacja końcowa
2011Kai HuckenbeckWolfslakeFinał - Klasyfikacja końcowa

1992

Diedenbergen - 20 wrzesień (20.09)

Format zawodów: Knock-out, 24 wyścigi.

Uwaga ! Awans do finału uzyskało ośmiu najlepszych z dwóch półfinałów. Pozostałych ośmiu nominowała DMSB.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Robert Kessler Diedenbergen- -
2Joachim Kugelmann Olching- -
3Bjorn Danielczik Nordhastedt- -
4Matthias Koch Gustrow- -
5Sebastian Maag Teterow- -
6Herbert Rudolph Landshut- -
7Enrico Janoschka Gustrow- -
8Heiko Muller Gustrow- -
9Thomas Hopp Neubrandenburg- -
9Sascha Wehrle Brokstedt- -
11Johann Rieder Landshut- -
11Otto Niedermeier Landshut- -
13Stefan Lonnies Teterow- -
13Christian Borst Wolfslake- -
15Peter Wursch Olching- -
15Oliver Schafer Diedenbergen- -
17Stephan Bartosch Meissen- -
17Enrico Meyer Parchim- -
19Jens Winkler Meissen- -
19Marcus Winter Diedenbergen- -
21Andreas Lumpitzsch Leipzig- -
21Kai Uwe Jenning Wolfslake- -
23Mirko Wolter Teterow- -
23Enrico Hoth Teterow- -

Gustrow - 9 sierpień (09.08)

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mirko Wolter Teterow(3,3,3,3,2) 14
2Stefan Lonnies Teterow(3,3,3,2,3) 14
3Bjorn Danielczik Nordhastedt(d,2,3,3,3) 11
4Sebastian Maag Teterow(1,3,3,3,1) 11
5Enrico Janoschka Gustrow(3,2,2,1,1) 9
6Enrico Hoth Teterow(1,2,2,t,3) 8
7Kai Uwe Jenning Wolfslake(2,2,2,2,0) 8
8Christian Borst Wolfslake(2,3,1,2,0) 8
9Andy Miericke Wolfslake(2,w,w,3,2) 7+3
10Roman Diehn Neubrandenburg(2,0,2,1,2) 7+u
11Ralf Tzeutschler Teterow(1,d,1,2,3) 7+u/w
12Christian Goertz Stralsund(1,1,1,1,1) 5
13Bjorn Drager Teterow(3,u/w,ns,ns,ns) 3
14Dirk Sautter Teterow(d,0,1,0,2) 3
15Ralf Henning Brokstedt(0,1,0,ns,0) 1
16Dandy Teetz Stralsund(0,0,u,0,0) 0
17Reimar Schwinkendorf Teterow(1,0,1,1,-) 3R
18Darren Ehlerding Neuenknick(0,-,-,-,-) 0R

Meissen - 8 sierpień (08.08)

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Robert Kessler Diedenbergen(3,3,3,3,3) 15
2Jens Winkler Meissen(1,3,3,3,3) 13
3Oliver Schafer Diedenbergen(2,3,2,3,3) 13
4Stephan Bartosch Meissen(1,2,2,3,2) 10
5Marcus Winter Diedenbergen(2,2,2,2,2) 10
6Enrico Meyer Parchim(0,3,3,d,3) 9
7Otto Niedermeier Landshut(3,2,u,2,2) 9
8Herbert Rudolph Landshut(0,2,2,2,2) 8
9Andreas Lumpitzsch Leipzig(3,1,1,1,1) 7
10Nikki Schwaiger Olching(2,1,1,2,1) 7
11Lars Ilgner Meissen(3,0,1,u,u) 4
12Michael Zausinger Landshut(1,1,0,1,1) 4
13R. Putzig-(0,0,3,u,0) 3
14O. Zwietz-(2,1,0,ns,ns) 3
15Matthias Wolk -(1,0,u,ns,ns) 1
16Christian Hasler Olching(u,ns,ns,ns,ns) 0

1993

Diedenbergen - 19 wrzesień (19.09)

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Robert KesslerDiedenbergen(3,3,3,3,3) 15
2Sebastian MaagTeterow(3,2,3,3,3) 14
3Marcus WinterDiedenbergen(2,3,3,1,3) 12
4Enrico HothTeterow(2,1,3,2,3) 11
5Christian GoertzStralsund(3,d,2,3,2) 10
6Mirko WolterNorden(2,3,1,3,1) 10
7Stephan LonniesTeterow(1,2,d,3,2) 8
8Herbert RudolphLandshut(3,1,2,1,1) 8
9Bjorn DanielczikBrokstedt(2,d,2,2,2) 8
10Enrico JanoschkaGustrow(0,3,2,2,d) 7
11Christian BorstBerlin-Wolfslake(0,2,1,1,u) 4
12Otto NiedermeierLandshut(0,1,1,0,2) 4
13Claudio RojasNorden, Argentyna(1,2,0,0,1) 4
14Oliver SchaferDiedenbergen(0,1,0,0,1) 2
15Maik EbensingGustrow(1,0,0,1,0) 2
16Johann RiederLandshut(1,0,1,d,0) 2

Neubrandenburg - 4 wrzesień (04.09)

Uwaga ! Pierwotnie zawody miały zostać rozegrane 3 września w Stralsund. Ze względu na opady zostały odwołane.

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Otto NiedermeierLandshut(3,3,3,3,3) 15
2Enrico HothTeterow(2,3,3,3,3) 14
3Marcus WinterDiedenbergen(3,3,3,2,2) 13
4Mirko WolterNorden(3,3,2,3,1) 12
5Oliver SchaferDiedenbergen(2,2,2,3,2) 11
6Nikki SchwaigerOlching(1,2,2,2,3) 10
7Florian WernigDiedenbergen(0,1,3,1,3) 8
8Andreas SchmidtLudwigslust(2,2,1,2,0) 7
9Andreas VolckerOlching(1,1,2,2,1) 7
10Sascha WehrleBrokstedt(3,w,1,0,2) 6
11Michael ZausingerLandshut(0,1,1,1,2) 5
12Stefan BachhuberLandshut(1,2,u,ns,ns) 3
13Dandy TeetzStralsund(d,1,0,1,1) 3

Neubrandenburg - 4 wrzesień (04.09)

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Stefan LonniesTeterow(3,3,3,3,3) 15
2Christian GoertzStralsund(2,3,3,3,3) 14
3Christian BorstBerlin-Wolfslake(3,2,3,2,3) 13
4Maik EbensingGustrow(1,3,2,3,3) 12
5Claudio RojasNorden, Argentyna(2,3,2,3,2) 12
6Bjorn DragerNeubrandenburg(3,2,1,2,1) 9
7Roberto DienerDiedenbergen(0,2,3,0,3) 8
8Frank FulsterNeubrandenburg(3,2,0,1,1) 7
9Dirk SautterTeterow(2,1,1,1,1) 6
10Thomas KraakTeterow(1,0,2,2,0) 5
11Enrico MeyerParchim(1,d,u,2,2) 5
12Reimar MatzStralsund(2,1,0,0,2) 5
13Marian KreklauTeterow(0,1,1,1,1) 4
14Henry SieversBerlin-Wolfslake(0,1,2,d,ns) 3
15Jens Dorfer IIStralsund(1,0,1,0,0) 2

1994

Neubrandenburg - 4 wrzesień (04.09)

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sebastian MaagTeterow(3,3,3,3,3) 15
2Mirko WolterGustrow(2,3,3,3,3) 14
3Roberto DienerDiedenbergen(1,3,3,2,2) 11
4Enrico JanoschkaGustrow(3,3,2,0,2) 10
5Claudio RojasLeipzig, Argentyna(3,1,1,3,2) 10
6Christian BorstNeubrandenburg(2,1,3,1,3) 10
7Bjorn DragerNeubrandenburg(1,2,2,2,3) 10
8Robert KesslerDiedenbergen(3,2,1,3,d) 9
9Stefan LonniesGustrow(2,2,1,1,1) 7
10Andreas LumpitzschLeipzig(1,1,0,2,1) 5
11Enrico HothTeterow(0,1,2,1,1) 5
12Marcus WinterDiedenbergen(2,0,0,0,2) 4
13Stefan BachhuberLandshut(0,2,1,0,1) 4
14Heiko MullerGustrow(d,0,2,0,w) 2
15Daniel RathStralsund(0,0,0,2,0) 2
16Johann RiederLandshut(1,0,0,-,-) 1
17Mike EbensingGustrow(1,0,-,-,-) 1R

Stralsund - 27 sierpień (27.08)

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sebastian MaagTeterow(3,3,3,3,3) 15
2Claudio RojasLeipzig, Argentyna- 13
3Enrico HothTeterow- 12
4Bjorn DragerNeubrandenburg- 11
5Daniel RathStralsund- 11
6Enrico JanoschkaGustrow- 10
7Stefan LonniesGustrow- 9
8Maik EbensingGustrow- 8
9Steffen MellTeterow- 7
10Emiliano SanchezLudwigslust, Argentyna- 5
11Michael MatzStralsund- 5
12Enrico BorchardtStralsund- 4
13Martin ErnstStralsund- 3
14Carsten BlankTeterow- 3
15Nikki SchwaigerOlching- 2
16Dirk SautterTeterow- 0

Wolfslake - 12 maj (12.05)

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mirko WolterGustrow(3,3,3,2,3) 14
2Robert KesslerDiedenbergen(3,3,3,3,2) 14
3Johann RiederLandshut(2,3,2,3,3) 13
4Heiko MullerGustrow(2,2,3,2,3) 12
5Andreas LumpitzschLeipzig(3,2,3,1,1) 10
6Christian BorstNeubrandenburg(3,1,2,2,1) 9
7Roberto DienerDiedenbergen(2,2,1,1,3) 9
8Herbert RudolphLandshut(1,2,2,3,0) 8
9Stefan BachhuberLandshut(1,3,1,1,2) 8
10Marcus WinterDiedenbergen(1,1,0,2,2) 6
11Florian WernigDiedenbergen(0,1,w,3,1) 5
12Ronny WeisMeissen(0,1,2,0,2) 5
13Andreas SchmidtTeterow(2,0,1,w,d) 3
14Reimar SchwinkendorfWittstock(0,0,1,1,1) 3
15Henry SieversBerlin-Wolfslake(1,d,-,-,-) 1
16Markus SchwaigerOlching(d,0,d,0,-) 0

1995

Stralsund - 24 wrzesień (24.09)

Format zawodów: Knock-out, 32 wyścigi, 30 zawodników.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mirko WolterGustrow- -
2Bjorn DragerGustrow- -
3Enrico JanoschkaGustrow- -
4Stefan BachhuberLandshut- -
5Daniel RathStralsund- -
6Ronny WeisMeissen- -
7Nikki SchwaigerOlching- -
8Herbert RudolphLandshut- -
9Andreas LumpitzschLeipzig- -
9Enrico MeyerLudwigslust- -
11Reimar SchwinkendorfTeterow- -
11Johann RiederLandshut- -
13Enrico HothTeterow- -
13Enrico BorchardtStralsund- -
15Florian WernigDiedenbergen- -
15Jorg BohnischMeissen- -
17Patrick ForsterBerlin-Wolfslake- -
17Jens Dorfer IIStralsund- -
17Steffen MellTeterow- -
17Thore KarstensBrokstedt- -
21Dandy TeetzStralsund- -
21Andres SchumacherDiedenbergen- -
21Peter SchilcherOlching- -
21Michael MatzStralsund- -
25Kai MewesWittstock- -
25Martin ErnstStralsund- -
25Stefan BischoffNeuenknick- -
25Andre MullerLeipzig- -
29Andreas VolckerTeterow- -
29Carsten BlankNeubrandenburg- -
29Helge HuNeuenknick- -
29Christian PassowTeterow- -

1996

Pocking - 25 sierpień (25.08)

Format zawodów: Knock-out, 32 wyścigi, 30 zawodników.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mirko WolterGustrow- -
2Ales Dryml IINeuenknick, Czechy- -
3Emiliano SanchezLudwigslust, Argentyna- -
4Stefan BachhuberLandshut- -
5Herbert RudolphLandshut- -
6Steffen MellTeterow- -
7Daniel RathStralsund- -
8Patrick ForsterBerlin-Wolfslake- -
9Marcel MobusDiedenbergen- -
9Bjorn DragerGustrow- -
11Lukas DrymlNeuenknick- -
11Stephan BischoffDiedenbergen- -
13Tim BrinckmannNeuenknick- -
13Ronny WeisMeissen- -
15Sylvio PlunschWittstock- -
15Markus SchwaigerOlching- -
17Andre MullerBerlin-Wolfslake- -
17Andreas SchumacherDiedenbergen- -
17Heiko SchlummTeterow- -
17Christian MellDiedenbergen- -
21Andreas LumpitzschLeipzig- -
21Hermann BacherPocking- -
21Andreas HahnWittstock- -
21Andreas VolckerTeterow- -
25Dennis FischerDiedenbergen- -
25Kai HesseNeuenknick- -
25Carsten BlankStralsund- -
25Sirg SchutzbachOlching- -
29Robert SagenschnitterDiedenbergen- -

1997

Wolfslake - 14 wrzesień (14.09)

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Stefan BachhuberLandshut(3,3,3,3,3 ) 15
2Daniel RathStralsund(3,2,3,3,2 ) 13
3Stephan KattBrokstedt(3,3,3,2,0 ) 11
4Emiliano SanchezGustrow, Argentyna(3,2,3,2,1 ) 11
5Steffen MellTeterow(2,3,2,0,3 ) 10
6Lukas DrymlDiedenbergen, Czechy(2,1,2,2,3 ) 10
7Andre MullerBerlin-Wolfslake(2,2,1,3,2 ) 10
8Ales Dryml IIDiedenbergen, Czechy(1,1,w,3,3 ) 8
9Michael MatzStralsund(1,3,0,0,2 ) 6
10Ronny WeisMeissen(2,0,1,2,1 ) 6
11Sylvio PlunschTeterow(0,w,2,1,2 ) 5
12Martin ErnstStralsund(1,0,2,1,0 ) 4
13Markus SchwaigerPocking(1,1,d,1,1 ) 4
14Roberto KochGustrow(0,2,1,0,0 ) 3
15Marcel MobusDiedenbergen(0,1,1,1,0 ) 3
16Bjorn DragerGustrow(0,0,0,0,1 ) 1

1998

Neuenknick - 27 wrzesień (27.09)

Format zawodów: Knock-out, 32 wyścigi, 30 zawodników.

Brak danych o pozycjach 17-32.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ales Dryml IIDiedenbergen, Czechy- -
2Ronny WeisMeissen- -
3Lukas DrymlDiedenbergen, Czechy- -
4Emiliano SanchezTeterow, Argentyna- -
5Steffen MellGustrow- -
6Stephan KattBrokstedt- -
7Sylvio PlunschTeterow- -
8Jorg TebbeNeuenknick- -
9Stefan BrombergTeterow- -
9Andre MullerBerlin-Wolfslake- -
11Kai HesseNeuenknick- -
11Daniel RathTeterow- -
13Martin ErnstStralsund- -
13Rene SchaferDiedenbergen- -
15Oliver PetersdorfBerlin-Wolfslake- -
15Tim BrinckmannNeuenknick- -

1999

Wittstock - 23 październik (23.10)

Format zawodów: Knock-out, 24 wyścigi, 24 zawodników (taki sam system stosowany był wówczas w GP).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ales Dryml IIDiedenbergen, Czechy- -
2Ronny WeisGustrow- -
3Daniel RathTeterow- -
4Lukas DrymlDiedenbergen, Czechy- -
5Rene SchaferDiedenbergen- -
6Martin SmolinskiOlching- -
7Stephan KattBrokstedt- -
8Mathias SchultzBrokstedt- -
9Roberto DienerLeipzig- -
9Steffen MellGustrow- -
11Jan PapeNeuenknick- -
11Martin MesckeTeterow- -
13Sylvio PlunschTeterow- -
13Tim BrinckmannNeuenknick- -
15Kai HesseNeuenknick- -
15Marco MullerBerlin-Wolfslake- -
17Henning LoofBrokstedt- -
17Christian HefenbrockWittstock- -
19Oliver PetersdorfBerlin-Wolfslake- -
19Marcel MobusDiedenbergen- -
21Hans Jorg MullerOlching- -
21Ronny StudemannTeterow- -
23Frank HuberMeissen- -
23Tobias GavertLudwigslust- -

2000

Olching - 15 październik (15.10)

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mathias SchultzGustrow- -
2Hans Jorg Muller-- -
3Martin Smolinski-- -
4Martin Mescke-- -
5Rene Schafer-- -
6Stephan Katt-- -
7Oliver Petersdorf-- -
8Sirg Schutzbach-- -
9Henning Loof-- -
10Marco Muller-- -
11Jorg Tebbe-- -
12Pauli Bauer-- -
13Matthias Bartz-- -
14Jan Pape-- -
15Christian Hefenbrock-- -
16Kai Hesse-- -
17Stefan Bromberg-- -
18Michael Diener-- -
19Tobias Gavert-- -
20Christian Barkow-- -
21Thomas Muhr-- -
22Andreas Nachtmann-- -
23Christoph Zollner-- -
24Kristian Ruff-- -

2001

Ludwigslust - 29 wrzesień (29.09)

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Christian HefenbrockWittstock(3,3,3,2,2) 13
2Martin Smolinski-(3,w,3,3,3) 12
3Henning Loof-(2,3,2,3,d) 10+3
4Thomas Stange-(2,2,1,3,2) 10+2
5Rene Schafer-(1,1,2,3,3) 10+1
6Michael Diener-(3,2,1,1,3) 10+w
7Mathias Schultz-(3,3,3,u,ns) 9
8Paul Bauer-(1,3,1,2,1) 8
9Marco Muller-(w,0,2,2,3) 7
10Michael Hertrich-(0,1,2,0,2) 5
11Matthias Bartz-(1,2,1,u,1) 5
12Christian Barkow-(2,2,0,w,ns) 4
13Tobias Gavert-(w,w,ns,1,2) 3
14Jens Christian Zielke-(ns,1,0,1,1) 3
15Dennis Fischer-(w,0,d,2,u) 2
16Hans Jorg Muller-(u,ns,ns,ns,ns) 0
17Christoph Zollner-(3,u) 3R

4 rundy: Diedenbergen - 22 kwiecień (22.04), Pocking - 14 kwiecień (14.09), Landshut - 22 czerwiec (22.06), Olching - 14 lipiec (14.07).

Eliminacje - Grupa Południowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Martin Smolinski Olching(14,20,18,20) 72
2Rene Schafer-(20,15,20,16) 71
3Mathias Bartz-(15,12,13,15) 55
4Hans Jorg Müller-(18,18,16,ns) 52
5Thomas Stange-(16,14,2,18) 50
6Paul Bauer-(7,16,15,11) 49
7Georg Hack II-(12,13,10,13) 48
8Dennis Fischer-(13,10,12,12) 47
9Michael Hertrich-(11,8,14,14) 47
10Frank Huber-(10,11,11,10) 42
11Andreas Nachtmann-(9,9,6,9) 33
12Markus Fellermeier-(6,6,5,8) 25
13Marcel Dachs-(5,5,7,6) 23
14Maximilian Hacker-(8,7,3,4) 22
15Christoph Demmel-(0,3,8,5) 16
16Thomas Muhr-(ns,ns,9,7) 16
17Gerd Dorfmeister-(4,4,4,3) 15

4 rundy: Broksted - 1 maj (01.05), Guestrow - 5 sierpień (05.08), Neuenknick - 19 sierpień (19.08), Lubbenau - 1 wrzesień (01.09).

Eliminacje - Grupa Północna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mathias Schultz Gustrow(18,20,14,18) 70
2Marco Muller-(15,18,20,13) 66
3Christian Hefenbrock-(10,15,18,20) 63
4Michael Diener-(13,16,16,16) 61
5Michael Moller-(12,14,13,12) 51
6Jan Pape-(16,ns,15,14) 45
7Henning Loof-(4,12,12,15) 43
8Tobias Gavert-(3,10,9,10) 32
9Christian Barkow-(11,8,3,7) 29
10Christian Ruff-(9,13,6,ns ) 28
11Christian Zielke-(ns,7,10,11) 28
12Dominik Moller-(6,ns,11,9) 26
13Christian Kühne-(ns,9,7,6) 22
14Lukas Dryml-(20,ns,ns,ns ) 20
15Toni Kroger-(8,ns,8,3) 19
16Christoph Zollner-(ns,6,5,8) 19
17Oliver Petersdorf-(14,ns,ns,ns ) 14
18Sven Glawion-(ns,5,4,5) 14
19Sebastian Gohs-(ns,11,ns,ns ) 11
20Kay Wahl-(7,3,ns,ns ) 10
21Manuel Coors-(ns,4,2,4) 10
22Martin Mescke-(5,ns,ns,ns) 5

2002

Landshut - 21 wrzesień (21.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Thomas StangeDiedenbergen(3,3,3,3,3) 15
2Martin Smolinski-(3,2,3,3,2) 13
3Mathias Schultz-(3,2,3,2,2) 12
4Christian Hefenbrock-(3,0,3,2,3) 11
5Henning Loof-(1,3,u,3,3) 10+3
6Rene Schafer-(2,3,1,1,3) 10+2
7Michael Hertrich-(1,1,2,2,2) 8+3
8Matthias Bartz-(2,2,1,1,2) 8+2
9Danny Knakowski-(u,1,2,3,1) 7
10Hans Jorg Muller-(1,2,2,1,d) 6
11Tobias Busch-(2,3,0,w,1) 6
12Tobias Limberger-(1,1,2,0,1) 5
13Tobias Kroner-(2,0,1,0,1) 4
14Tobias Gavert-(0,1,1,0,u) 2
15Georg Hack II-(0,0,0,2,0) 2
16Thomas Muhr-(0,0,0,1,u) 1
17Christoph Demmel-(0,0,0) 0R
18Michael Dienerns- nsR

4 rundy: Pocking - 30 wrzesień (30.09), Didenbergen - 9 czerwiec (09.06), Landshut - 21 czerwiec (21.06), Olching - 8 wrzesień (08.09).

Eliminacje - Grupa Południowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Michael Hertrich Olching(14,18,18,20) 70
2Martin Smolinski-(20,16,16,16) 68
3Hans Jorg Müller-(13,20,15,15) 63
4Rene Schafer-(16,13,11,18) 58
5Thomas Stange-(18,14,20,ns) 52
6Thomas Muhr-(12,10,10,14) 46
7Georg Hack II-(4,12,13,13) 42
8Paul Bauer-(15,11,12,ns) 38
9Christoph Demmel-(11,11,9,9) 38
10Richard Speiser-(9,8,7,10) 34
11Stefan Kurz-(6,7,8,12) 33
12Dennis Fischer-(1,15,14,ns) 30
13Marcel Dachs-(5,6,5,11) 27
14Markus Eibl-(10,5,6,ns) 21
15Nadine Frenk-(7,4,4,ns) 15
16Gerd Dorfmeister-(2,2,2,7) 13
17Daniel Baier Behringer-(3,3,ns,6) 12
18Stefanie Rubin-(8,ns,ns,ns) 8
19Julia Frenk-(ns,ns,3,ns) 3

8 rund: Wolfslake - 14 kwiecień (14.04), Ludwigslust - 27 kwiecień (27.04), Neuenknick - 26 maj (26.05), Norden - 1 czerwiec (01.06), Homberg - 10 czerwiec (10.06), Teterow - 6 lipiec (06.07), Guestrow - 17 sierpień (17.08), Lubbenau - 31 sierpień (31.08).

Eliminacje - Grupa Północna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mathias Schultz Gustrow(18,ns,20,ns,20,ns,20,ns ) 78
2Christian Hefenbrock-(20,13,ns,20,ns,ns,18,ns ) 71
3Tobias Kroner-(ns,20,16,18,15,ns,ns,ns ) 69
4Jan Pape-(ns,ns,18,ns,18,15,14,ns ) 65
5Mathias Bartz-(16,9,ns,ns,ns,18,ns,20) 63
6Marcel Limberger-(11,18,15,16,ns,ns,ns,ns ) 60
7Henning Loof-(ns,15,14,ns,13,16,ns,ns ) 58
8Danny Knakowski-(ns,14,ns,11,ns,20,13,ns ) 58
9Tobias Busch-(15,10,ns,ns,16,ns,ns,15) 56
10Tobias Gavert-(14,12,ns,15,14,ns,ns,ns ) 55
11Michael Diener-(ns,ns,ns,ns,10,9,15,18) 52
12Sonke Petersen-(12,ns,12,13,ns,ns,ns,14) 51
13Lars Mieser-(ns,16,ns,12,ns,ns,11,8) 47
14Dominik Moller-(ns,11,13,ns,9,ns,ns,9) 42
15Sven Glawion-(9,ns,ns,10,ns,12,ns,11) 42
16Alexander Lieschke-(ns,ns,ns,ns,ns,14,12,12) 38
17Daniel Runzler-(ns,ns,ns,ns,12,13,10,ns ) 35
18Marco Muller-(ns,ns,ns,ns,ns,ns,16,16) 32
19Christian Pusch-(ns,8,9,7,ns,ns,7,ns ) 31
20Martin Albs-(6,7,10,ns,ns,ns,8,ns ) 31
21Manuel Coors-(7,ns,7,9,ns,7,ns,ns ) 30
22Christian Zielke-(ns,ns,11,14,ns,ns,5,ns ) 30
23Kevin Wolbert-(ns,ns,ns,ns,8,ns,9,13) 30
24Robert Baumann-(10,ns,ns,ns,ns,6,4,7) 27
25Christian Barkow-(13,ns,ns,ns,ns,10,3,ns ) 26
26Christian Kuhne-(ns,4,ns,ns,ns,5,6,10) 25
27Christian Drossmann-(8,ns,ns,8,ns,ns,8,ns ) 24
28Tobias Genz-(ns,ns,8,ns,7,4,ns,ns ) 19
29Johannes Kreienbrock-(5,5,ns,6,ns,3,ns,ns ) 19
30Sven Sommerfeld-(ns,6,ns,ns,ns,11,ns,ns ) 17
31Simon Seefeld-(ns,ns,ns,ns,11,ns,ns,ns ) 11

2003

Neuenknick - 5 październik (05.10).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Martin SmolinskiOlching- 15
2Christian HefenbrockParchim Wolfslake- 12
3Mathias SchultzGüstrow- 11+3
4Tobias KronerParchim Wolfslake- 11+2
5Thomas StangeDiedenbergen- 11+1
6Marcel LimbergerNeuenknick- 8+3
7Danny KnakowskiTeterow- 8+2
8Michael HertrichOlching- 8+1
9Michael DienerParchim Wolfslake- 7
10Rene SchaferDiedenbergen- 6
11Dennis FischerDiedenbergen- 6
12Richard SpeiserOlching- 5
13Hans Jorg MullerOlching- 5
14Mathias BartzParchim Wolfslake- 4
15Marcel WilkParchim Wolfslake- 2
16Jan PapeNeuenknick- 1

6 rund: Pocking - 19 kwiecień (19.04), Pfafenhofen - 26 kwiecień (26.04), Landshut - 20 czerwiec (20.06), Didenbergen - 21 czerwiec (21.06), Abensberg - 9 sierpień (09.08), Olching - 7 wrzesień (07.09).

Uwaga ! Najgorszy wynik został odrzucony.

Eliminacje - Grupa Południowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Michael Hertrich Parchim/Wolfslake(16,20,20,ns,20,16 ) 76
2Martin Smolinski-(20,14,ns,ns,16,20) 70
3Rene Schafer-(ns,15,ns,20,18,14) 67
4Thomas Muhr-(12,12,15,16,15,7 ) 58
5Dennis Fischer-(4,ns,14,18,13,13) 58
6Hans Jorg Muller-(15,ns,18,6,ns,18) 57
7Richard Speiser-(7,13,11,14,14,12) 53
8Thomas Stange-(18,18,ns,ns,ns,15) 51
9Georg Hack II-(ns,16,16,15,ns,ns ) 47
10Stefan Kurz-(10,ns,12,ns,12,10) 44
11Frank Facher-(8,7,7,12,9,11) 40
12Marcel Dachs-(ns,11,9,8,ns,9) 37
13Paul Bauer-(14,ns,10,11,ns,ns ) 35
14Max Dilger-(11,10,13,ns,ns,ns ) 34
15Julia Frenk-(6,8,8,5,ns,ns ) 27
16Stefanie Rubin-(3,9,ns,13,ns,ns ) 25
17Nadine Frenk-(9,4,6,ns,6,ns ) 25
18Maximilian Hacker-(ns,ns,2,10,7,4) 23
19Jan Kreis-(5,3,3,9,4,ns ) 21
20Manfred Betz-(ns,6,4,ns,5,6) 21
21Sebastian Kapser-(ns,ns,ns,ns,11,8) 19
22Sebastian Mack-(ns,5,5,7,ns,ns ) 17
23Christoph Demmel-(13,ns,ns,ns,ns,ns ) 13
24Michael Kammermeier-(ns,ns,ns,ns,10,ns ) 10
25Karl Rock-(ns,ns,ns,ns,8,ns ) 8
26Dennis Helfer-(ns,ns,ns,ns,3,5) 8

6 rund: Wolfslake - 6 kwiecień (06.04), Brokstedt - 1 maj (01.05), Ludwigslust - 3 maj (03.05), Norden - 25 maj (25.01), Guestrow - 21 czerwiec (21.06), Teterow - 2 sierpień (02.08).

Uwaga ! Najgorszy wynik został odrzucony.

Eliminacje - Grupa Północna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Michael Diener Parchim/Wolfslake(15,ns,18,ns,14,20) 67
2Mathias Bartz-(16,ns,20,ns,15,15) 66
3Tobias Kroner-(11,20,ns,16,16,ns ) 63
4Marcel Wilk-(18,10,14,14,ns,12) 58
5Christian Hefenbrock-(20,ns,ns,20,18,ns ) 58
6Danny Knakowski-(14,16,12,ns,ns,16) 58
7Mathias Schultz-(ns,18,ns,18,20,ns ) 56
8Marcel Limberger-(ns,12,ns,13,13,18) 56
9Jan Pape-(ns,15,13,15,ns,11) 54
10Tobias Busch-(ns,14,15,ns,10,14) 53
11Sonke Petersen-(ns,11,ns,8,11,13) 43
12Kevin Wolbert-(12,5,11,ns,ns,10) 38
13Alexander Lieschke-(9,ns,16,ns,6,6) 37
14Tobias Genz-(ns,13,ns,10,9,4) 36
15Robert Baumann-(ns,7,7,11,ns,9) 34
16Tobias Gavert-(4,8,9,ns,12,ns ) 33
17Christian Drossmann-(13,4,10,4,ns,ns ) 31
18Martin Albs-(10,6,6,7,ns,ns ) 29
19Johannes Kreienbrock-(6,ns,5,ns,5,8) 24
20Christian Kuhne-(7,ns,ns,7,9,ns ) 23
21Denis Wienke-(2,ns,8,6,4,5) 23
22Sven Glawion-(8,ns,ns,ns,8,3) 19
23Domingo Krecklow-(1,3,ns,3,ns,7) 14
24Malte Zyweck-(ns,ns,ns,12,ns,ns ) 12
25Christian Zielke-(ns,9,ns,ns,ns,ns ) 9
26Nadine Papke-(3,ns,4,2,ns,ns ) 9
27Sven Sommerfeld-(5,ns,ns,ns,ns,ns ) 5
28Arne Ledwig-(ns,ns,ns,5,ns,ns ) 5

2004

Teterow - 2 październik (02.10).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mathias SchultzParchim/Wolfslake(2,3,2,3,3) 25
2Christian Hefenbrock-(3,3,w,3,1,2) 20
3Michael Hertrich-(3,3,2,3,1) 18
4Michael Diener-(3,3,1,2,2,2,0) 16
5Tobias Kroner-(3,3,w,3,1,2) 13
6Mathias Bartz-(3,3,2,1,3,1) 13
7Thomas Stange-(0,2,3,w) 11
8Kevin Wolbert-(1,2,0,2,w) 11
9Tobias Busch-(w,3,2,0,2,w) 8
10Max Dilger-(2,2,1,3,1) 8
11Rene Schafer-(w,2,1,0) 7
12Sonke Petersen-(3,1,3,ns) 7
13Hans Jorg Muller-(1,0,1) 6
14Richard Speiser-(3,1,2,1,1) 6
15Paul Bauer-(0,3,3,0,0) 5
16Frank Facher-(2,2,0,0) 5
17Marcel Wilk-(2,0,1) 4
18Stefan Kurz-(2,0,1) 4
19Alexander Lieschke-(0,2,0) 3
20Henning Loof-(1,2,w) 3
21Denis Wienke-(1,1) 2
22Danny Knakowski-(w,1) 2
24Christoph Demmel-(1,w) 1

6 rund: Diedenbergen - 28 marzec (28.03), Pocking - 10 kwiecień (10.04), Neustadt - 24 kwiecień (24.04), Landshut - 25 czerwiec (25.06), Olching - 4 wrzesień (04.09), Berghaupten - 11 wrzesień (11.09).

Uwaga ! Najgorszy wynik został odrzucony.

Eliminacje - Grupa Południowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Michael Hertrich Olching(18,20,20,ns,18,13! ) 76
2Martin Smolinski-(20,18,ns,18,20,ns ) 76
3Thomas Stange-(13,ns,ns,20,15,20) 68
4Rene Schafer-(15,16,18,ns,16,ns ) 65
5Hans Jorg Müller-(16,15,16,ns,14,14! ) 61
6Richard Speiser-(14,11!,13,14,ns,18) 59
7Max Dilger-(12!,14,14,12,ns,15) 55
8Paul Bauer-(ns,13,15,16,ns,10) 54
9Christoph Demmel-(11!,12,12,15,10!,16) 50
10Stefan Kurz-(8,9,11,ns,13,ns ) 41
11Frank Facher-(6,ns,10,ns,11,12) 39
12Marcel Dachs-(10,8,6,ns,ns,9) 33
13Tobias Genz-(ns,10,ns,13,7,ns ) 30
14Sebastian Mack-(7,7,ns,9,12,ns ) 28
15Maximilian Hacker-(ns,ns,9,8,6,5) 28
16Manfred Betz-(ns,6,8,6,5!,7) 27
17Sebastian Kapser-(3,ns,5,10,8,ns ) 26
18Michael Kammermeier-(4,4,7,11,ns,ns ) 26
19Dennis Helfer-(5,5,4!,5,9,4! ) 24
20Nadine Frenk-(9,ns,3,ns,ns,3) 15
21Karl Rock-(ns,3,ns,7,4,ns ) 14

3 rundy: Neuenknick - 11 kwiecień (11.04), Ludwigslust - 24 kwiecień (24.04), Brokstedt - 1 maj (01.05), Wolfslake (odwołana).

Eliminacje - Grupa Północna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Christian Hefenbrock Parchim/Wolfslake(ns,20,20) 40
2Mathias Schultz-(ns,18,18) 36
3Denis Wienke-(9,14,11) 34
4Marcel Limberger-(20,ns,13) 33
5Tobias Busch-(12,ns,16) 38
6Robert Baumann-(11,10,8) 29
7Alexander Lieschke-(ns,13,14) 27
8Henning Loof-(15,ns,12) 27
9Kevin Wolbert-(14,11,ns) 25
10Dennis Hochstatter-(ns,12,9) 21
11Patrick Dollmann-(8,7,4) 19
12Tobias Kroner-(18,ns,ns) 18
13Danny Knakowski-(ns,16,ns) 16
14Mathias Bartz-(16,ns,ns) 16
15Michael Diener-(ns,15,ns) 15
16Sonke Petersen-(ns,ns,15) 15
17Sven Glawion-(7,8,ns) 15
18Marcel Wilk-(13,ns,ns) 13
19Christian Drossmann-(2,ns,10) 12
20Arne Ledwig-(6,ns,5) 11
21Ramon Stanek-(10,ns,ns) 10
22Christian Pusch-(ns,4,6) 10
23Johannes Kreienbrock-(ns,9,ns) 9
24Nadine Papke-(3,6,ns) 9
25Sebastian Seefeld-(ns,ns,7) 7
26Tobias Markgraf-(ns,5,ns) 5
27Domingo Krecklow-(4,ns,ns) 4
28Dennis Moller-(ns,ns,3) 3

2005

Berghaupten - 10 wrzesień (10.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Christian HefenbrockTeterow(3,3,3,3,2) 14+3
2Kevin Wolbert-(0,3,2,3,3) 11+2
3Max Dilger-(3,1,2,3,3) 12+1
4Rene Schafer-(2,2,3,3,3) 13+0
5Sonke Petersen-(2,0,3,1,3) 9
6Tobias Busch-(3,1,1,2,2) 9
7Alexander Lieschke-(3,2,2,0,1) 8
8Richard Speiser-(1,2,1,2,2) 8
9Michael Hertrich-(0,3,0,2,2) 7
10Thomas Stange-(2,2,3,u,u) 7
11Hans Jorg Muller-(2,3,d,1,0) 6
12Michael Diener-(1,1,1,2,0) 5
13Stefan Kurz-(0,1,2,1,0) 4
14Erik Pudel-(1,0,1,0,1) 3
15Sebastian Mack-(0,0,d,1,1) 2
16Tobias Kroner-(1,d,d,d,-) 1
17Christoph Demmel-(1) 1

5 rund: Pocking - 26 marzec (26.03), Neustadt - 23 kwiecień (23.04), Landshut - 24 czerwiec (24.06), Herxheim - 9 lipiec (09.07), Abensberg - 13 sierpień (13.08).

Uwaga ! Dwa najgorsze wyniki zostały odrzucone.

Eliminacje - Grupa Południowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Max Dilger Diedenbergen(20,18,18,18,20) 58
2Rene Schafer-(ns,20,14,20,ns) 54
3Thomas Stange-(16,16,20,15,ns) 52
4Richard Speiser-(18,12,15,16,18) 52
5Michael Hertrich-(15,15,8,ns,16) 46
6Hans Jorg Muller-(ns,14,16,14,15) 45
7Stefan Kurz-(14,ns,13,13,13) 40
8Sebastian Mack-(13,13,12,11,11) 38
9Christoph Demmel-(9,11,11,12,14) 37
10Marcel Dachs-(12,10,ns,10,ns) 32
11Frank Facher-(ns,ns,10,8,12) 30
12Michael Kammermeier-(11,7,9,4,10) 30
13Sebastian Kapser-(10,8,7,9,5) 27
14Manfred Betz-(8,6,6,6,9) 23
15Dennis Helfer-(7,5,4,7,6) 20
16Marcel Helfer-(ns,4,5,ns,7) 16
17Franz Winkelhofer-(ns,ns,3,3,8) 14

5 rund: Neunknick - 27 marzec (27.03), Norden - 28 marzec (28.03), Brokstedt - 1 maj (01.05), Guestrow - 13 maj (13.05), Ludwigslust - 20 sierpień (20.08).

Uwaga ! Dwa najgorsze wyniki zostały odrzucone.

Eliminacje - Grupa Północna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Christian Hefenbrock Teterow(ns,20,20,ns,ns) 40
2Tobias Busch-(13,ns,18,20,14) 38
3Tobias Kroner-(ns,16,ns,ns,20) 36
4Sonke Petersen-(20,ns,ns,15,ns) 35
5Mathias Schultz-(ns,18,16,ns,ns) 34
6Michael Diener-(ns,ns,12,16,18) 34
7Kevin Wolbert-(15,ns,ns,18,ns) 33
8Erik Pudel-(16,6,ns,11,16) 32
9Alexander Lieschke-(18,ns,13,ns,12) 31
10Danny Knakowski-(ns,ns,14,14,15) 29
11Robert Baumann-(ns,ns,15,13,13) 28
12Tobias Genz-(12,ns,ns,12,9) 24
13Dennis Moller-(6,15,ns,ns,ns) 21
14Christian Pusch-(ns,14,ns,ns,7) 21
15Patrick Dollmann-(8,13,ns,ns,ns) 21
16Denis Wienke-(11,ns,ns,10,8) 21
17Marcel Limberger-(ns,ns,10,9,10) 20
18Marcel Kalms-(ns,12,6,6,3) 18

2006

Diedenbergen - 23 wrzesień (23.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Thomas StangeDiedenbergen(3,3,3,3,2) 14+3
2Christian Hefenbrock-(2,2,3,3,3) 13+2
3Kevin Wolbert-(3,2,3,3,3) 14+1
4Tobias Kroner-(3,3,2,3,1) 12+0
5Max Dilger-(2,3,3,2,1) 11
6Frank Facher-(3,w,1,1,3) 8
7Richard Speiser-(1,3,1,1,2) 8
8Sonke Petersen-(2,2,2,2,0) 8
9Tobias Busch-(w,2,2,2,2) 8
10Mathias Bartz-(1,1,0,1,3) 5
11Stefan Kurz-(2,0,0,0,2) 4
12Ramon Stanek-(0,1,2,0,1) 4
13Christoph Demmel-(0,0,1,2,1) 4
14Ricardo Hermann-(0,1,1,0,0) 2
15Siergiej Małyszew-(1,0,0,1,0) 2
16Robert Baumann-(1,1,0,0,w) 2
17Arne Ledwig-(3,3,2,3,3) 0

4 rundy: Pocking - 15 kwiecień (15.04), Landshut - 17 kwiecień (17.04), Neustadt Donau - 29 kwiecień (29.04), Abensberg - 12 sierpień (12.08).

Uwaga ! Najgorszy wynik został odrzucony.

Eliminacje - Grupa Południowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Frank FacherOlching(14,14,20,20) 68
2Richard Speiser-(20,18,15,14) 67
3Christoph Demmel-(18,16,18,16) 68
4Max Dilger-(15,15,13,18) 61
5Stefan Kurz-(16,12,16,15) 59
6Michael Kammermeier-(12,10,12,13) 47
7Marcel Helfer-(-,11,9,10) 30
8Manfred Betz-(9,9,11,9) 38
9Sebastian Kapser-(8,-,10,11) 29
10Franz Winkelhofer-(7,8,12) 27
11Sebastian Mack-(13,-,14,-) 27
12Dennis Helfer-(10,8,7,8) 33
13Marcel Dachs-(11,13,-,-) 24
14Thomas Stange-(-,20,-,-) 20
15Rudi Swoboda-(7,-,ns,7) 14
16Anja Kammermeier-(-,-,ns,ns) 0

4 rundy: Neuenknick - 16 kwiecień (16.04), Brokstedt - 1 maj (01.05), Guestrow - 22 lipiec (22.07), Teterow - 9 wrzesień (09.09).

Uwaga ! Dwa najgorsze wyniki zostały odrzucone.

Eliminacje - Grupa Północna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tobias KronerDiedenbergen(20,20,-,-) 40
2Tobias Busch-(18,-,20,12) 50
3Mathias Bartz-(-,18,18) 36
4Kevin Wolbert-(16,15,-,20) 51
5Kristian Drossman-(-16,14,13) 43
6Robert Baumann-(14,10,16,11) 51
7Alexander Lieschke-(12,18,-,-) 30
8Ramon Stanek-(9,12,13,16) 50
9Sonke Petersen-(13,13,-,15) 41
10Erik Pudel-(11,-,15,-) 26
11Ricardo Hermann-(-,7,12,10) 30
12Siergiej Małyszew-(-,7,12,10) 29
13Tobias Genz-(10,11,-,-) 21
14Arne Ledwig-(5,9,11,7) 32
15Domingo Krecklow-(7,-,9,9) 25
16Denis Wienke-(4,14,-,-) 18
17Michael Diener-(15,-,-,-) 15
18Jens Klein-(6,5,-,-) 11
19Toni Brosowski-(-,8,--) 8
20Rene Deddens-(8,-,-,-) 8
21Nico Sauer-(-,-,-,8) 8
22Benjamin Junga-(-,-,-,6) 6
23Anton Rael-(-,-,-,5) 5
24Bernd Dinklage-(-,4,-,-) 4
25Christian Pusch-(-,3,-,-) 3
26Patrick Dollmann-(3,-,-,-) 3

2007

Guestrow - 29 wrzesień (29.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tobias BuschNeuenknick(3,3,3,3,3) 15+3
2Richard Speiser-(3,2,2,3,3) 13+2
3Max Dilger-(2,3,3,3,w) 11+1
4Frank Facher-(3,3,3,2,2) 13+w
5Erik Pudel-(1,3,1,3,3) 11
6Robert Baumann-(2,2,0,2,3) 9
7Denis Wienke-(1,1,2,1,2) 8
8Sebastian Mack-(0,2,3,w,2) 7
9Kristian Drossman-(2,w,2,2,1) 7
10Marcel Helfer-(3,1,0,1,0) 5
11Malte Zyweck-(1,2,1,2,0) 5?
12Ricardo Hermann-(d,0,1,1,2) 4
13Christoph Demmel-(1,w,2,w,1) 4
14Stefan Kurz-(0,1,1,0,1) 3
15Kevin Wolbert-(2,w,ns,ns,ns) 2
16Ramon Stanek-(1) 1
17Marcel Dachs-(0,1,0,ns,ns) 1
18Franz Winkelhofer-(0,ns,ns) 0

3 rundy: Pocking - 7 kwiecień (07.04) (odwołana), Landshut - 15 kwiecień (15.04), Neustadt Donau - 28 kwiecień (28.04).

Eliminacje - Grupa Południowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Richard SpeiserLanshut(18,2) 38
2Christoph Demmel-(20,16) 36
3Marcel Dachs-(16,15) 31
4Marcel Helfer-(15,14) 29
5Frank Facher-(9,18) 27
6Stefan Kurz-(13,11) 24
7Franz Winkelhofer-(11,12) 23
8Sebastian Mack-(12,9) 21
9Manfred Betz-(5,13) 18
10Tobias Linder-(10,7) 17
11Max Dilger-(14,-) 14
12Sebastian Kapser-(8,6) 14
13Dennis Helfer-(6,8) 14
14Michael Kammermeier-(4,1) 14
15Rudi Swoboda-(7,2) 9
16Sebastian Eckerle-(-,5) 5
17David Schwierz-(2,3) 5
18Anja Kammermeier-(-,4) 4
19Friedrich Ruf-(3,-) 3

3 rundy: Norden - 28 maj (28.05), Teterow - 7 lipiec (07.07), Brokstedt - 5 sierpień (05.08).

Eliminacje - Grupa Północna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Erik PudelGustrow(18,14,18) 50
2Kristian Drossman-(14,18,16) 48
3Denis Wienke-(20,12,15) 47
4Robert Baumann-(12,16,13) 41
5Tobias Busch-(-,20,20) 40
6Ramon Stanek-(15,13,12) 40
7Malte Zyweck-(10,11,14) 35
8Arne Ledwig-(13,9,11) 33
9Ricardo Hermann-(16,15,-) 31
10Rene Deddens-(11,8,9) 28
11Kai Huckenbeck-(9,5,10) 24
12Toni Brosowski-(5,10,8) 23
13Bernd Dinklage-(8,7,5) 20
14Siergiej Małyszew-(6,4,7) 17
15Fritz Riemer-(-,6,4) 10
16Domingo Krecklow-(7,-,-) 7
17Jesper Zyweck-(-,-,6) 6
18Marcel Van Dullen-(4,-,-) 4
19Dennis Lenz-(-,-,3) 3

2008

Herxheim - 31 sierpień (31.08).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Max DilgerNeuenknick(1,3,3,2,3) 12+3
2Richard Speiser-(3,1,3,2,3) 12+2
3Kevin Wolbert-(3,2,2,3,1) 11+3
4Tobias Busch-(2,3,1,3,2) 11+2
5Kai Huckenbeck-(3,2,0,3,2) 10
6Erik Pudel-(2,2,w,3,3) 10
7Sonke Petersen-(3,2,3,w,2) 10
8Frank Facher-(2,3,3,2,w) 10
9Manfred Betz-(2,3,2,w,1) 8
10Rene Deddens-(0,1,2,1,3) 7
11Christoph Demmel-(w,0,2,2,1) 5
12Ramon Stanek-(1,1,1,1,w) 4
13Denis Wienke-(1,0,0,1,2) 4
14Marcel Helfer-(w,1,1,1,0) 3
15Franz Winkelhofer-(1,w,w,0,1) 2
16Arne Ledwig-(0,0,0,0,0) 0

3 rundy: Gustrow - 9 maj (09.05), Teterow - 14 czerwiec (14.06), Norden - 3 sierpień (03.08).

Uwaga ! Najgorszy wynik został odrzucony.

Eliminacje - Grupa Północna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tobias BuschNeuenknick(18,-,20) 38
2Sonke Petersen-(20,15,15) 35
3Erik Pudel-(16,18,-) 34
4Ramon Stanek-(14,8,18) 32
5Rene Deddens-(13,16,16) 32
6Robert Baumann-(15,12,-) 27
7Denis Wienke-(12,14,5) 26
8Kai Huckenbeck-(-,11,14) 25
9Arne Ledwig-(11,10,13) 24
10Kevin Wolbert-(-,20,-) 20
11Toni Brosowski-(7,13,-) 20
12Fritz Riemer-(8,3,12) 20
13Marcel Kalms-(10,7,-) 17
14Danny Massen-(5,2,11) 16
15Henk KoonstraHolandia(1,6,10) 16
16Domingo Krecklow-(6,9,-,) 15
17Siergiej Małyszew-(9,5,-) 14
18Nils Hesse-(4,-,9) 13
19Bernd Dinklage-(-,4,8) 12
20Marco Gaschka-(3,-,7) 10
21Clemens Sommer-(2,-,6) 8

3 rundy: Pocking - 22 matrzec (22.03)(odwołana), Landshut - 13 kwiecień (13.04), Abensberg - 16 sierpień (16.08).

Eliminacje - Grupa Południowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Richard SpeiserLandshut(18,20) 38
2Frank Facher-(20,18) 38
3Marcel Helfer-(15,15) 30
4Max Dilger-(12,16) 28
5Manfred Betz-(14,14) 28
6Franz Winkelhofer-(13,12) 25
7Christoph Demmel-(11,13) 24
8Marcel Dachs-(8,11) 19
9Sebastian Eckerle-(10,9) 19
10Friedrich Ruf-(7,10) 17
11Dennis Helfer-(9,8) 17
12Sebastian Mack-(16,-) 16
13Stefan Drofa-(6,7) 13
14Anja Kammermeier-(-,-) 0NS

2009

Norden - 13 wrzesień (13.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Frank FacherDiedenbergen(3,3,3,3,3) 15
2Kevin Wolbert-(3,3,2,3,3) 14
3Max Dilger-(3,3,1,3,3) 13
4Tobias Busch-(3,2,3,2,2) 12
5Erik Pudel-(2,2,3,1,3) 11
6Marcel Helfer-(1,2,2,2,2) 9
7Ramon Stanek-(2,2,0,3,1) 8
8Danny Massen-(1,0,2,2,2) 7
9Denis Wienke-(w,1,3,1,1) 6
10Fritz Riemer-(0,1,2,1,2) 6
11Rene Deddens-(2,3,w,0,w) 5
12Michell Hofmann-(2,0,0,2,u) 4
13Arne Ledwig-(1,1,1,1,w) 4
14Dennis Helfer-(1,0,1,0,0) 2
15Marcel Kalms-(w,w,-,-,-) 0

Abensberg - 16 sierpień (16.08).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Toni BrosowskiGustrow(4,4,d) 8+4A
2Ramon Stanek-(2,3,4) 9+3A
3Marcel Kalms-(w,4,4) 8+2A
4Arne Ledwig-(4,3,3) 10+1A
5Danny Massen-(3,2,2) 7+0A
6Michell Hofmann-(3,1,w) 4+4B
7Dennis Helfer-(2,1,1) 4+3B
8Friedrich Ruf-(1,0,3) 4+2B
9Henk KoonstraHolandia(0,0,2) 2+1B
10Nils Hesse-(1,2,w) 3+nsB

Teterow - 20 czerwiec (20.06).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Fritz RiemerGustrow(3,2,2,3,3) 13
2Denis Wienke-(3,3,2,3,2) 13
3Marcel Helfer-(3,w,3,3,3) 12
4Sebastian Eckerle-(2,3,3,2,2) 12
5Rene Deddens-(w,3,3,2,3) 11
6Siergiej Małyszew-(1,1,3,3,1) 9
7Danny Massen-(3,2,1,1,2) 9
8Dennis Helfer-(2,2,1,2,2) 9
9Bernd Dinklage-(1,2,2,2,1) 8
10Toni Brosowski-(w,3,w,1,3) 7
11Henk KoonstraHolandia(2,1,1,1,1) 6
12Nils Hesse-(2,1,ns,1,w) 4
13Keijo Bunning-(1,0,2,0,1) 4

2010

4 rundy: Teterow - 12 czerwiec (12.06), Norden - 1 sierpień (01.08), Herxheim - 10 październik (10.10), Gustrow - 17 październik (17.10).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Erik PudelWolfslake(14,14,13,13) 54
2Marcel Helfer-(14,11,12,14) 51
3Kai Huckenbeck-(11,9,13,15) 48
4Marco Gaschka-(12,13,7,8) 40
5Danny Massen-(-,14,11,12) 37
6Dennis Helfer-(10,10,9,7) 36
7Michell Hofmann-(9,8,9,9) 35
8Henk KoonstraHolandia(9,9,8,5) 31
9Nils Hesse-(9,8,6,8) 31
10Andre Mochner-(2,3,11,6) 22
11Niklas Thien-(9,6,3,-) 18
12Marcel Sebastian-(-,4,4,5) 13
13Steven Mauer-(4,-,4,4) 12
14Kai Dorenkamp-(-,5,-,5) 10
15Sascha Stumpe-(4,2,2,2) 10
16Jesper VeldhuizenHolandia(6,-,1,-) 7
17Hannes Roschke-(4,-,2,-) 6
18Keijo Bunning-(-,3,-,-) 3
19Lukas Ziegler-(-,1,2,-) 3

2011

5 rund: Norden - 12 czerwiec (12.06), Landshut - 14 sierpień (14.08), Diedenbergen - 21 sierpień (21.08), Berghaupten - 27 sierpień (27.08), Brokstedt - 25 wrzesień (25.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kai HuckenbeckWolfslake(15,15,14,15,14) 59 [73]
2Marcel Helfer-(14,14,15,11,-) 54 [54]
3Danny Maassen-(9,13,11,11,15) 59 [50]
4Michell Hofmann-(12,6,5,10,10) 43 [38]
5Nils Hesse-(6,10,9,8,9) 42 [36]
6Maik Hofmann-(6,9,11,6,6) 38 [32]
7Valentin Grobauer-(5,0,13,2,12) 32 [32]
8Lucas Ziegler-(-,7,8,2,9) 26 [26]
9Sascha Stumpe-(3,6,6,8,5) 28 [25]
10Marco Gaschka-(8,4,-,-,12) 24 [24]
11Friedrich Ruf-(-,7,0,11,-) 18 [18]
12David Pfeffer-(7,0,5,5,-) 17 [17]
13Kai Dorenkamp-(6,-,-,-,5) 11 [11]
14Keijo Bunning-(-,-,-,-,9) 9 [9]
15Tim Scheunemann-(-,-,-,-,5,-) 5 [5]
16Andre Mochner-(5,-,-,-,-) 5 [5]
17Steven Mauer-(2,3,-,-,-) 5 [5]
18Hannes Roeschke-(-,-,-,-,-,4) 4 [4]
19Jesper VeldhuizenHolandia(3,-,-,-,-) 3 [3]
20Jonathan Ziegler-(-,-,-,-,-) ns




Odwiedziny (Visitors):
7430863


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl