Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 2002-2016

Złote Trofeum Młodzików na torze trawiastym [125 ccm]
(Grass Track Youth Gold Trophy [125cc])
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare
Rok Zawodnik Kraj
2002Benjamin BarkerWielka Brytania
2007Christian RinkenburgerNiemcy
2008Christian RinkenburgerNiemcy
2009Dimitri BergeFrancja
2010Michael HartelNiemcy
2011Romano HummelHolandia
2012Zach WajtknechtWielka Brytania
2013Zach WajtknechtAnglia
2015Kyle BickleyAnlgia
2016Tim WundererNiemcy

2002

Werlte (Niemcy) - 3 sierpień

Klasyfikacja końcowa

Pozycja Zawodnik Kraj >Punkty Suma
1Benjamin BarkerWielka Brytania(5,5,5,5) 20+5A
2Jack HargreavesWielka Brytania(5,4,4,4) 17+4A
3Sonke PetersenNiemcy(4,3,3,3) 13+3A
4Jerome LespinasseFrancja(4,5,5,5) 19+2A
5Scott CamposWielka Brytania(4,4,4,4) 16+1A
6Ramon StanekNiemcy(5,3,5,5) 18+wA
7Pascal SwartHolandia(3,4,2,3) 12+5B
8Sharon DoornbosHolandia(3,2,1,1) 7+4B
9Andy Ter SchuurHolandia(1,1,2,3) 7+3B
10Jente KosterHolandia(1,2,4,2) 9+2B
11Andrew WhittakerWielka Brytania(3,5,3,w) 11+1B
12Julia FrenkNiemcy(2,3,2,4) 11+wB
13Kaj De JongHolandia(2,1,0,0) 3+5C
14Michael GrieshopNiemcy(2,0,1,2) 5+4C
15Henkie KooistraHolandia(1,1,0,2) 4+3C
16Bernd DinklageNiemcy(0,2,3,1) 6+2C
17Costa Van DullenNiemcy(0,0,1,1) 2+wC

2003

Zaplanowane na 2 i 3 sierpnia w Melsungen (Niemcy) zawody ostatecznie nie odbyły się.



2004-2006

W latach 2004-2006 nie organizowano Złotego Trofeum Młodzików na torze trawiastym [125ccm].



2007

Bielfeld (Niemcy) - 3 czerwiec

Klasyfikacja końcowa

Pozycja Zawodnik Kraj >Punkty Suma
1Christian RinkenburgerNiemcy(5,5,5,5) 20+5A
2Michell HofmannNiemcy(5,5,w,5) 15+4A
3Nils HesseNiemcy(4,5,5,4) 18+3A
4Craig DruryWielka Brytania(4,4,3,5) 16+2A
5Randy OldenzielHolandia(5,4,4,4) 17+1A
6Nick LourensHolandia(3,3,5,2) 13+0A
7Maurin VochtelooHolandia(2,4,4,3) 13+5B
8Daniel MerzNiemcy(1,3,3,3) 10+4B
9Tom PerryWielka Brytania(0,1,1,4) 6+3B
10Philine IttermannNiemcy(2,2,2,3) 9+2B
11Kai HuckenbeckNiemcy(4,3,4,2) 13+1B
12Nico EijbergenHolandia(2,1,3,1) 7+0B
13Richard AndrewsWielka Brytania(1,2,2,0) 5+5C
14Joop Van De PoolHolandia(0,2,0,2) 4+4C
15Steven MauerNiemcy(1,1,2,1) 5+3C
16Mack StruykHolandia(3,0,1,0) 4+2C
17Dirk MeyerNiemcy(0,0,1,0) 1+1C
18Lloyd BarrettWielka Brytania(3,w,ns,1) 4+wC

2008

Berghaupten (Niemcy) - 7 wrzesień

Klasyfikacja końcowa

Pozycja Zawodnik Kraj >Punkty Suma
1Christian RinkenburgerNiemcy(7,7,7,7) 28+7A
2Andre MajewskyNiemcy(7,6,6,5) 24+6A
3Josef NeubauerNiemcy(7,5,6,6) 24+5A
4Steve BraunWielka Brytania(3,6,3,7) 19+4A
5Craig DruryWielka Brytania(5,7,4,7) 23+3A
6Kevin SalanovaFrancja(6,7,7,6) 26+2A
7Randy OldenzielHolandia(6,6,4,5) 21+1A
8Philine IttermannNiemcy(6,5,5,3) 19+0A
9Dennis HasenfratzNiemcy(w,4,7,6) 17+7B
10Valentin GrobauerNiemcy(5,5,5,4) 19+6B
11Richard De BiasiFrancja(4,3,6,2) 15+5B
12Nico EijbergenHolandia(4,3,2,3) 12+4B
13Xavier MuratetFrancja(2,3,5,2) 12+3B
14Steven MauerNiemcy(1,2,3,4) 10+wB
15Lloyd BarrettWielka Brytania(4,4,4,5) 17+wB
16Niklas ThienNiemcy(3,4,ns,w) 7+nsB
17Christina Sophie KohnNiemcy(1,0,2,4) 7+7C
18Anthony CaldoFrancja(2,1,3,1) 7+6C
19Timo BaumertNiemcy(0,2,1,3) 6+5C
20Mack StruykHolandia(3,1,1,2) 7+4C
21Kevin ElliauFrancja(0,0,2,0) 5+3C
22Joshua GoodwinWielka Brytania(5,1,w,ns) 6+nsC
23David BellegoFrancja(2,2,w,ns) 4+nsC

2009

2 rundy: Tayac (Francja) - 25 i 26 wrzesień

Klasyfikacja końcowa

Pozycja Zawodnik Kraj >Punkty Suma
1Dimitri BergeFrancja- 39
2Jordan DubernardFrancja- 40
3Jaroslav HladkyCzechy- 31
4Mark BeishuizenHolandia- 25
5Andre MajewskyNiemcy- 37
6Richard De BiasiFrancja- 32
7Xavier MuratetFrancja- 26
8Dennis HasenfratzNiemcy- 24
9Jiri BrummerCzechy- 21
10Anthony CaldoFrancja- 20
11Kevin SalanovaFrancja- 18
12John BernardFrancja- 17
13Philipp SchmuttermayrNiemcy- 15
14Kevin ElliauFrancja- 15
15Roberto SlotHolandia- 14
16David PfefferNiemcy- 13
17Baptiste BolzanFrancja- 11
18Timo BaumertNiemcy- 10
19Mack StruykHolandia- 9
20Sam Radley SmithWielka Brytania- 7
21Adam EllisFrancja- 3
22Roelof PostmaHolandia- 3
23Joshua GoodwinWielka Brytania- 2
24Billy MiltonWielka Brytania- 0
25Craig DruryWielka Brytania- 0

2010

Tallington (Anglia) - 25 lipiec (25.06).

Finał

Pozycja Zawodnik Kraj >Punkty Suma
1Michael HartelNiemcy(5,5,5,5) 20+5A
2Dimitri BergeFrancja(5,4,4,5) 18+4A
3Jordan DubernardFrancja(5,5,5,d) 15+3A
4Michal SkurlaCzechy(4,4,5,4) 17+2A
5Andre MajewskyNiemcy(3,3,4,5) 14+1A
6Jack CornesWielka Brytania(4,2,4,3) 13+0A
7Matthi SchmidtNiemcy(4,1,w,3) 8+5B
8David PfefferNiemcy(2,4,3,3) 12+4B
9Zach WajtknechtWielka Brytania(3,3,2,4) 12+3B
10Nathan StonemanWielka Brytania(2,d,2,2) 6+2B
11Ondrej SemtanaCzechy(0,5,u,4) 9+1B
12Billy MiltonWielka Brytania(2,2,1,2) 7+0B
13Daniel SpillerNiemcy(1,2,1,0) 4+5C
14Jaroslav HladkyCzechy(0,3,u,1) 4+4C
15Rik HartmanHolandia(3,0,u,1) 4+3C
16Kenny BowderyWielka Brytania(1,1,2,1) 5+2C
17Baptiste BolzanFrancja(1,1,3,0) 5+1C
18Zdenek VrbaCzechy(0,0,3,2) 5+0C

2011

St. Macaire (Francja) - 18 czerwiec (18.06).

Finał

Pozycja Zawodnik Kraj >Punkty Suma
1Romano HummelHolandia(3,4,4) 11+4A
2Michaela KrupickovaCzechy(4,3,3) 10+3A
3Michal SkurlaCzechy(2,4,4) 10+2A
4Michael WenningerNiemcy(1,2,4) 7+1A
5Jordan DubernardFrancja(4,4,3) 11+wA
6Zdenek Holub IIICzechy(2,1,3) 6+4B
7Julien CayreFrancja(1,3,d) 4+3B
8Nicolien Van Der KantHolandia(3,2,2) 7+2B
9Patrik MikelCzechy(3,0,2) 5+1B
10Sandro WassermannNiemcy(4,u,ns) 4+nsB
11Meiro HermesFrancja(1,3,u,3,2) 4
12Richard GeyerNiemcy(2,0,2) 4
13Jack CornesWielka Brytania(0,2,0) 2
14Baptiste ComblonFrancja(0,1,1) 2
15Baptiste BolzanFrancja(0,1,0) 1

2012

Vechta (Niemcy) - 9 czerwiec (09.06).

Finał

Pozycja Zawodnik Kraj >Punkty Suma
1Zach WajtknechtWielka Brytania(4,3,5,4) 16+5A
2Romano HummelHolandia(5,5,4,5) 19+4A
3Buddy PrijsHolandia(4,4,4,5) 17+3A
4Michaela KrupickovaCzechy(1,4,4,4) 13+2A
5Igor Kopeć SobczyńskiPolska(5,5,3,4) 17+1A
6Sandro WassermannNiemcy(5,5,5,5) 20+uA
7Patrik MikelCzechy(d,3,5,2) 10+5B
8Michal SkurlaCzechy(3,2,3,3) 11+4B
9Jordan DubernardFrancja(3,3,3,3) 12+3B
10Gaetan StellaFrancja(3,2,0,3) 8+2B
11Enzo DubernardFrancja(2,4,1,2) 9+1B
12Richard GeyerNiemcy(4,2,2,u) 8+w/uB
13Darrell de VriesHolandia(2,1,2,2) 7+5C
14Dave MeijernikHolandia(1,1,1,1) 4+4C
15Fabian WachsNiemcy(1,1,0,0) 2+3C
16Jack CornesWielka Brytania(2,0,2,1) 5+2C
17Roman MadyCzechy(0,ns,1,0) 1+1C
18Niels Oliver WesselNiemcy(0,0,1) 1+0C
19Lukas FienhageNiemcy(w/u,ns,ns,ns) 0

2013

Morizes (Francja) - 14 wrzesień (14.09).

Finał

Pozycja Zawodnik Kraj >Punkty Suma
1Zach WajtknechtAnglia(2,4,4) 10+4A
2Lukas FienhageNiemcy(4,4,4) 12+3A
3Darrel De VriesHolandia(3,4,3) 10+2A
4Mike JacopettiNiemcy(4,3,4) 11+1A
5Marcel StudzińskiPolska(4,4,3) 11+0A
6Jarno De VriesHolandia(2,4,3) 9+4B
7Gaetan StellaFrancja(4,2,2) 8+3B
8Filip HajekCzechy(0,3,4) 7+2B
9Tim WundererNiemcy(3,2,3) 8+1B
10Patrik MikelCzechy(4,3,3) 10+0B
11Mika MeijerHolandia(3,u,4) 7+4C
12Niels Oliver WesselNiemcy(1,2,2) 5+3C
13Marcin KościelskiPolska(1,3,2) 6+2C
14William KruitHolandia(1,2,2) 5+1C
15Jackie RooksHolandia(2,3,1) 3+uC
16Enzo DubernardFrancja(3,0,1) 4+4D
17Joris GeorgesFrancja(2,1,2) 5+3D
18Fabien NeidNiemcy(3,0,1) 4+2D
19Dave MeijerinkHolandia(2,1,1) 4+1D
20Roman MadyCzechy(0,2,1) 3+0D
21Igor Kopeć SobczyńskiPolska(1,0,d) 1+4E
22Steven GoretFrancja(0,1,0) 1+3E
23Krystof RybarCzechy(0,1,0) 1+2E
24Benjamin CambeFrancja(1,3,0) 4+1E
25Clement MocheFrancja(0,u,u) 0+nsE

2014

Bad Harsfeld (Niemcy) - 23 sierpień (23.08).

Finał

Pozycja Zawodnik Kraj >Punkty Suma
26Kyle BickleyAnglia(3,3,4,4) 14+4A
27Adam FenclCzechy(4,4,3,4) 15+3A
28Marcin TurowskiPolska(4,4,1,3) 12+2A
29Jarno de VriesHolandia(4,4,3,4) 15+1A
30Mika MeijerHolandia(3,4,2,3) 12+dA
31Jonas WilkeNiemcy(3,u,3,4) 10+4B
32Igor Kopeć SobczyńskiPolska(1,2,2,3) 8+3B
33Tim WundererNiemcy(3,2,1,2) 8+2B
34Petr ChlupacCzechy(d,3,4,2) 9+1B
35Zach WajtknechtAnglia(4,w,4,d) 8+nsB
36William KruitHolandia(d,3,4,u) 7+4C
37Celina LiebmannNiemcy(2,0,1,3) 6+3C
38Jeffrey SijbesmaHolandia(2,1,2,2) 7+2C
39Finn LoheiderNiemcy(0,2,3,1) 6+1C
40Christian WagemansHolandia(1,3,2,2) 8+0C
41Marcel StudzińskiPolska(2,1,u,1) 4+4D
42Nathanael AbbasNiemcy(2,1,0,u) 3+3D
43Steven GoretFrancja(0,0,1,d) 1+2D
44Steven LabouyrieFrancja(1,1,d,1) 3+dD
45Marvin WiegertNiemcy(d,2,u,-) 2+nsD

2015

Plzne (Czechy) - 14 maj (14.05).

Finał

Pozycja Zawodnik Kraj >Punkty Suma
1Kyle BickleyAnlgia( 3,3,3,3,3) 15
2Marcin TurowskiPolska( 3,2,3,3,3) 14
3Wiliam KruitHolandia( 2,3,3,3,2) 13
4Marvin WiegertNiemcy( 3,2,2,3,1) 11
5Petr ChlupacCzechy( 1,3,2,2,2) 10
6Finn LoheiderNiemcy( 2,2,2,2,2) 10
7Vaclav KvechCzechy( 0,d,3,2,3) 8
8Christian WagemansHolandia( 2,1,2,1,2) 8
9Kevin LuckNiemcy( 3,3,1,0,0) 7
10Tim WundererNiemcy( 1,2,0,0,3) 6
11Jeffrey SijbesmaHolandia( 2,1,1,1,1) 6
12Jan KvechCzechy( 1,1,1,2,1) 6
13Margriet DieverHolandia( 0,1,1,1,0) 3
14Lukas VinterCzechy( 1,0,0,0,1) 2
15Dusan HlavacekCzechy( 0,0,0,1,d) 1
16Karol ŻupińskiPolska( 0,u,-,-,-) 0

2016

Toruń (Polska) - 6 maj (06.05).

Finał

Pozycja Zawodnik Kraj >Punkty Suma
1Tim WundererNiemcy(3,3,3,1,3) 13+3P+3F
2Lukas WegnerNiemcy(3,2,3,3,2) 13+2P+2F
3Karol ŻupińskiPolska(3,3,3,3,3) 15+2P+1F
4Filip SifaldaCzechy(2,2,3,1,3) 11+3P+0F
5Jordan PalinAnglia(2,0,2,3,2) 9+1P
6Mateusz CierniakPolska(t,3,2,2,2) 9+1P
7Milan DobiasCzechy(3,1,3,0,3) 10+0P
8Petr ChlupacCzechy(3,3,0,2,1) 9+0P
9Wiliam KruitHolandia(2,2,2,2,1) 9
10Denis ZielińskiPolska(1,2,2,2,2) 9
11Daniel ThompsonAnglia(2,3,1,2,0) 8
12Joe ThompsonAnglia(2,1,1,3,1) 8
13Jeffrey SybesmaHolandia(0,2,1,1,2) 6
14Kevin LueckNiemcy(1,0,0,1,3) 5
15Christian WegemansHolandia(1,0,0,3,0) 4
16Mateusz ŚwidnickiPolska(1,1,2,0,0) 4
17Tom FingerNiemcy(1,1,0,1,1) 4
18Maximilian TroidlNiemcy(0,1,1,0,1) 3
19Margriet DieverHolandia(0,0,1,0,0) 1
20Sarah FischerNiemcy(0,0,0,0,0) 0
21Paweł TyburskiPolska(0) 0




Odwiedziny (Visitors):
6592067


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl