Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 2008-2010

Indywidualny Puchar Europy Młodzików 80ccm
(Individual European Youth 80ccm Cup)
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare
Rok Zawodnik Kraj
2007Michael J. JensenDania
2008Michael J. JensenDania
2009Kenni NissenDania

2007

Rybnik (Polska) - 5 sierpień

Finał

Pozycja Zawodnik Kraj >Punkty Suma
1Michael J. JensenDania(2,3,3,3,3) 14
2Anders MellgrenSzwecja(3,2,3,2,3) 13+3
3Mikkel MichelsenDania(3,1,3,3,3) 13+2
4Kamil CieślarPolska(1,3,1,3,2) 10
5Thomas JorgensenDania(2,1,2,2,3) 10
6Rasmus JensenDania(2,3,1,2,1) 9
7Simon FischerDania(2,2,2,1,2) 9
8Lasse BjerreDania(0,3,u/w,3,2) 8
9Marc RandrupDania(3,0,3,0,0) 6
10Szymon WoźniakPolska(3,1,0,1,1) 6
11Joel LarssonSzwecja(1,2,1,1,1) 6
12Marcel SzymkoPolska(0,2,2,0,0) 4
13Mathias ThornblomSzwecja(1,1,0,2,0) 4
14Niklas PorsingDania(1,0,0,1,2) 4
15Victor PolovaaraSzwecja(0,0,2,0,1) 3
16Adrian CyferPolska(1,0) 1
17Aleksandr ŁoktajewRosja(0,0) 0
18Pontus AspgrenSzwecja(u/w,-,-,-,-) 0

Rybnik (Polska) - 4 sierpień

Półfinał 2

Pozycja Zawodnik Kraj >Punkty Suma
1Mikkel MichelsenDania(3,3,3,3,2) 14
2Szymon WoźniakPolska(3,2,2,3,2) 12
3Marc RandrupDania(3,3,1,1,3) 11+3
4Rasmus JensenDania(1,1,3,3,3) 11+2
5Victor PolovaaraSzwecja(2,1,3,2,3) 11+w
6Anders MellgrenSzwecja(2,3,3,2,d3) 10
7Niklas PorsingDania(3,2,1,3,1) 10
8Mikkel BechDania(1,3,2,u/w,3) 9
9Mathias ThornblomSzwecja(0,2,2,2,2) 8
10Aleksandr ŁoktajewRosja(2,1,u,1,2) 6
11Roland BenkoWęgry(2,u/w,2,0,1) 5
12Łukasz PiechaPolska(1,2,1,1,0) 5
13Mikołaj CuryłoPolska(1,0,0,2,1) 4
14Damian SynowiecPolska(0,1,1,d,-) 2

Rybnik (Polska) - 4 sierpień

Półfinał 1

Pozycja Zawodnik Kraj >Punkty Suma
1Thomas JorgensenDania(3,3,3,3,3) 15
2Lasse BjerreDania(3,2,1,3,3) 12+3
3Michael J. JensenDania(3,3,3,3,u4) 12+t
4Simon FischerDania(1,2,3,3,2) 11
5Jeppe SchmidtDania(2,3,2,2,2) 11
6Joel LarssonSzwecja(2,3,0,2,3) 10
7Pontus AspgrenSzwecja(3,2,1,2,2) 10
8Kamil CieślarPolska(2,2,2,1,3) 10
9Marcel SzymkoPolska(1,1,2,1,1) 6+3
10Adrian CyferPolska(1,1,2,2,0) 6+2
11Mateusz LiszkaPolska(0,0,3,1,1) 5
12Karol MitkoPolska(1,u/w,0,w,2) 3
13Oliver BerntzonSzwecja(2,u/-,-,-,-) 2


2008

Częstochowa (Polska) - 3 sierpień

Finał

Pozycja Zawodnik Kraj >Punkty Suma
1Michael J. JensenDania(3,3,3,3,3) 15
2Mikkel MichelsenDania(3,1,3,3,3) 13
3Mikkel BechDania(3,2,3,3,w) 11
4Szymon WoźniakPolska(3,0,1,2,3) 9
5Jonas B. AndersenDania(2,3,0,3,w) 8
6Jacob ThorssellSzwecja(1,0,3,2,2) 8
7Niklas PorsingDania(2,d,2,1,3) 8
8Victor PalovaaraSzwecja(1,3,2,u,2) 8
9Joel LarssonSzwecja(2,2,0,1,2) 7
10Oliver BerntzonSzwecja(0,3,2,0,1) 6
11Lasse BjerreDania(0,2,2,0,2) 6
12Mikkel SalomonsenDania(1,1,1,2,1) 6
13Mathias ThornblomSzwecja(0,1,1,2,1) 5
14Mateusz LiszkaPolska(1,2,0,1,0) 4
15Norberg T. PersonSzwecja(2,0,1,0,0) 3
16Rafał MalczewskiPolska(u,1,0,1,0) 2
17Jacob BukhaveDania- nsR
18Roland BenkoWęgry- nsR

Częstochowa (Polska) - 2 sierpień

Półfinał 2

Pozycja Zawodnik Kraj >Punkty Suma
1Mikkel MichelsenDania(3,2,3,3,3) 14
2Mikkel SalomonsenDania(3,3,2,2,3) 13+3
3Szymon WoźniakPolska(3,3,2,3,2) 13+t
4Lasse BjerreDania(3,3,3,2,1) 12
5Jonas B. AndersenDania(2,2,3,3,2) 12
6Victor PalovaaraSzwecja(2,2,3,3,1) 11
7Oliver BerntzonSzwecja(d,3,u,1,3) 7+3
8Rafał MalczewskiPolska(2,w,2,0,3) 7+2
9Roland BenkoWęgry(2,w,2,1,2) 7+1
10Aleksandr ŁoktajewUkraina(1,1,1,2,2) 7+t
11Adrian CyferPolska(1,1,1,2,1) 6
12Patryk BeśkoPolska(1,2,1,0,0) 4
13Maciej BielińskiPolska(0,1,1,1,0) 3

Częstochowa (Polska) - 2 sierpień

Półfinał 1

Pozycja Zawodnik Kraj >Punkty Suma
1Michael J. JensenDania(3,3,3,3,3) 15
2Mikkel BechDania(3,3,2,2,3) 13+3
3Jacob ThorssellSzwecja(2,3,3,3,2) 13+2
4Niklas PorsingDania(3,2,3,2,1) 11
5Joel LarssonSzwecja(1,1,2,3,3) 10
6Mathias ThornblomSzwecja(2,1,3,2,2) 10
7Norberg T. PersonSzwecja(w,2,2,3,2) 9
8Mateusz LiszkaPolska(2,3,1,2,1) 9
9Jacob BukhaveDania(3,2,2,1,0) 8
10Karol MitkoPolska(0,2,1,0,3) 6
11Tymoteusz KasprzykPolska(2,1,0,1,1) 5
12Krystian PieszczekPolska(1,u,w,-,-) 1


2009

Vissenbjerg (Dania) - 2 sierpień

Finał

Pozycja Zawodnik Kraj >Punkty Suma
1Kenni NissenDania- 15
2Mikkel BechDania- 14
3Mikkel MichelsenDania- 13
4Victor PalovaaraSzwecja- 12
5Rasmus JensenDania- 10
6Sam JensenDania- 10
7Mikkel SalomonsenDania- 8
8Jacob ThorssellSzwecja- 7
9Nikolaj B. JakobsenDania- 6
10Jonas EngdahlSzwecja- 5
10Mark F. PedersenDania- 6
11Fredrik EngmanSzwecja- 4
11Kenny WennerstamSzwecja- 5
12Jesper ScharffDania- 2
12Jooa PartanenFinlandia- 2
13Freddie BromsSzwecja- 1
13Mike TrzensiokPolska- 0

Vissenbjerg (Dania) - 1 sierpień

Półfinał 2

Pozycja Zawodnik Kraj >Punkty Suma
1Mikkel MichelsenDania- 5
2Rasmus JensenDania- 13+3
3Nikolaj B. JakobsenDania- 13+2
4Mikkel SalomonsenDania- 13+d
5Victor PalovaaraSzwecja- 11
6Emil GrondalDania- 9
7Kenny WennerstamSzwecja- 9
8Fredrik EngmanSzwecja- 8
9Kenneth D. JensenDania- 6
10Jonas JensenDania- 5
11Jooa PartanenFinlandia- 5
12Mateusz LiszkaPolska- 4
13Vili HautalaFinlandia- 4
14Christofer SorensenDania- 3
15Glenn MoiNorwegia- 1
16Oskar PolisPolska- 1

Vissenbjerg (Dania) - 1 sierpień

Półfinał 1

Pozycja Zawodnik Kraj >Punkty Suma
1Mikkel BechDania- 15
2Kenni NissenDania- 13+3
3Jonas EngdahlSzwecja- 13+2
4Sam JensenDania- 11
5Mark F. PedersenDania- 11
6Jesper ScharffDania- 9
7Jacob ThorssellDania- 8
8Patrick L. NielsenDania- 8
9Kasper L. NielsenDania- 7
10Jacob BukhaveDania- 6
11Steffen L. NielsenDania- 6
12Freddie BromsSzwecja- 5
13Mike TrzensiokPolska- 4
14Kacper WorynaPolska- 2
15Jan L. DittnerDania- 1
16Dominik KossakowskiPolska- 0





Odwiedziny (Visitors):
7204780


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl