Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 1949-2016

Indywidualne Mistrzostwa Węgier na Żużlu
(Indvidual Hungarian Championship)
(Magyar Köztársaság Salakmotoros Egyéni Bajnoksága)


Thanks to Charles McKay, Janos Sebok, Wojciech Wilde, Miklos Nemeth and Karoly Ladi.
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare - Vinderne
Rok
(Year)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
1949Rudolf FeherCSMTKFinał - 100ccm
1949Bela PusztaiMAVAUTFinał - 125ccm
1949Janos HornyakTFNVFinał - 250ccm
1949Tivadar ZamecsnikPostasFinał - 350ccm
1949Janos KesjarFTCFinał - 500ccm
1950Mihaly ThomaPostasFinał - 125ccm
1950Zsigmond HamarCSVTKFinał - 100ccm
1950Sandor LevaiMSZHSZ DebreczynFinał - 250ccm
1950Bela MolnarMTE SzolnokiFinał - 350ccm
1950Karoly DomjanVASASFinał - 500ccm
1951Sandor Levai-Finał - 500ccm
1952Sandor Levai-Finał - 500ccm
1953Sandor Levai-Finał - 500ccm
1954Sandor Levai-Finał - 500ccm
1955Sandor Levai-Finał - 500ccm
1956Sandor Levai-Finał - 500ccm
1957Istvan SobujtoS.C. CsepelFinał - 125ccm
1957Matyas KoczinszkiZ.M. BekescsabaiFinał - 250ccm
1957Laszlo NandoriPostasFinał - 500ccm
1958Imre SzaboPostasFinał - 125ccm
1958Gyorgy VargaZ.M. BekescsabaiFinał - 250ccm
1958Lajos VorosMEDOSZ DebreczynFinał - 500ccm
1959Imre SzaboPostasFinał - 125ccm
1959Lajos VorosMEDOSZ DebreczynFinał - 500ccm
1960Bertalan KepesGyulai MHS BekesFinał - Klasyfikacja końcowa - 125ccm
1960Lajos VorosMEDOSZ DebreceniFinał - Klasyfikacja końcowa - 500ccm
1961Barnabas GyepesMHS BekesFinał - 125ccm
1961Istvan DajkaMHS BorsodFinał - 500ccm
1962Barnabas GyepesMHS BekesFinał - 125ccm
1962Istvan DajkaMHS BorsodFinał - 500ccm
1963Lajos SzilagyiMHS BekesFinał - 125ccm
1963Ferenc RadacsiMEDOSZ DebreczynFinał - 500ccm
1964Lajos SzilagyiMHS CsongradFinał - Klasyfikacja końcowa - 125ccm
1964Ferenc RadacsiMEDOSZ DebreceniFinał - Klasyfikacja końcowa - 500ccm
1965Zoltan MagoriMHS CsongradFinał - 125ccm
1965Pal PerenyiMEDOSZ DebreczynFinał - 500ccm
1966Sandor CsathoMHS BorsodFinał - 125ccm
1966Barnabas GyepesMHS BekesFinał - Klasyfikacja końcowa - 500ccm
1967Laszlo VidoGepjavito GyulaFinał - 125ccm
1967Barnabas GyepesMHS BekesFinał - 500ccm
1968Laszlo VidoGepjavito GyulaFinał - 125ccm
1968Barnabas GyepesGyula GepjavitoFinał - Klasyfikacja końcowa - 500ccm
1969Barnabas GyepesGepjavito GyulaFinał - Klasyfikacja końcowa
1970Barnabas GyepesGyulai SEFinał - Klasyfikacja końcowa
1971Janos SzokeHonved Papp Jozsef SE MiskolcFinał - Klasyfikacja końcowa
1972Janos SzokeHonved Papp Jozsef SE MiskolcFinał - Klasyfikacja końcowa
1973Barnabas GyepesGyulai SEFinał - Klasyfikacja końcowa
1974Sandor CsathoBorsodi VolanFinał - Klasyfikacja końcowa
1975Istvan SziraczkiBorsodi VolanFinał - Klasyfikacja końcowa
1976Istvan SziraczkiBorsodi VolanFinał - Klasyfikacja końcowa
1977Istvan SziraczkiBorsodi VolanFinał - Klasyfikacja końcowa
1977Istvan SziraczkiBorsodi Volan3 runda
1978Istvan SziraczkiBorsodi VolanFinał
1979Laszlo MeszarosBorsodi VolanFinał - Klasyfikacja końcowa
1980Istvan SziraczkiBorsodi VolanFinał - Klasyfikacja końcowa
1981Istvan SziraczkiBorsodi VolanFinał
1982Zoltan HajduDebreceni VolanFinał
1982Lajos BaloghNyiregyhazi Volan DozsaPółfinał
1983Zoltan AdorjanDebreczynKlasyfikacja końcowa
1984Zoltan AdorjanDebreceni VolanKlasyfikacja końcowa
1985Zoltan AdorjanDebreceni VolanKlasyfikacja końcowa
1986Zoltan AdorjanDebreceni Volan Sc Finał - Klasyfikacja końcowa
1987Zoltan AdorjanHajdu Volan SCFinał - Klasyfikacja końcowa
1987Zoltan AdorjanHajdu Volan SC3 runda
1987Zoltan AdorjanHajdu Volan SC2 runda
1987Jozsef PetrikovicsNyiregyhazi Volan Dozsa1 runda
1988Zoltan AdorjanHajdu VolanKlasyfikacja końcowa
1989Zoltan AdorjanHajdu Volan DebreczynKlasyfikacja końcowa
1990Zoltan AdorjanAdorjan Speedway ClubKlasyfikacja końcowa
1990Antal KocsoTisza Speedway Club4 runda
1990Zoltan AdorjanAdorjan Speedway Club3 runda
1990Zoltan AdorjanAdorjan Speedway Club2 runda
1990Zoltan HajduEpitok Volan Miskolc1 runda
1991Zoltan AdorjanSpeedway Club DebreczynKlasyfikacja końcowa
1992Jozsef PetrikovicsVolan Dozsa NyiregyhazaFinał - Klasyfikacja końcowa
1993Robert NagyHajdu Volan ScFinał - Klasyfikacja końcowa
1993Jozsef PetrikovicsHajdu Volan Sc3 runda
1993Antal KocsoDebreceni Speedway Club2 runda
1993Robert NagyHajdu Volan Sc1 runda
1994Zoltan AdorjanAdorjan TeamKlasyfikacja końcowa
1995Zoltan AdorjanAdorjan TeamKlasyfikacja końcowa
1996Zoltan AdorjanAdorjan TeamKlasyfikacja końcowa
1996Zoltan Adorjan-5 runda
1996Csaba Hell-3 runda
1997Zoltan AdorjanAdorjan TeamKlasyfikacja końcowa
1998Robert NagySimon/Wolf S.C.Finał - Klasyfikacja końcowa
1998Robert NagySimon & Wolf Speedway Club6 runda
1998Robert NagySimon & Wolf Speedway Club5 runda
1998Robert NagySimon & Wolf Speedway Club4 runda
1998Zoltan AdorjanAdorjan Team3 runda
1998Zoltan AdorjanAdorjan Team2 runda
1998Zoltan AdorjanAdorjan Team1 runda
1999Sandor Tihanyi Simon & Wolf MCFinał - Klasyfikacja końcowa
1999Zoltan AdorjanAdorjan Team6 runda
1999Attila StefaniNyiregyjazi Speedway Club5 runda
1999Sandor TihanyiSimon & Wolf MC4 runda
1999Attila StefaniNyiregyjazi Speedway Club3 runda
1999Sandor TihanyiSimon & Wolf MC2 runda
1999Zoltan AdorianAdorjan Team1 runda
2000Robert NagySpeedway Club GyulaFinał - Klasyfikacja końcowa
2000Sandor Tihanyi-6 runda
2000Sandor Tihanyi-5 runda
2000Zoltan AdorjanSpeedway Club Gyula4 runda
2000Robert NagySpeedway Club Gyula3 runda
2000Robert NagySpeedway Club Gyula2 runda
2000Attila StefaniSpeedway Club Nyiregyhazi1 runda
2001Robert NagyGyulai Speedway ClubFinał - Klasyfikacja końcowa
2001Sandor TihanyiSimon & Wolf Sc6 runda
2001Attila StefaniNagykalloi Speedway Club5 runda
2001Robert NagyGyulai Speedway Club4 runda
2001Robert NagyGyulai Speedway Club3 runda
2001Norbert MagosiHajdu Volan Sc2 runda
2001Norbert MagosiHajdu Volan Sc1 runda
2002Attila StefaniSpeedway Club NagykalloiFinał - Klasyfikacja końcowa
2002Attila StefaniSpeedway Club Nagykalloi6 runda
2002Attila StefaniSpeedway Club Nagykalloi5 runda
2002Attila StefaniSpeedway Club Nagykalloi4 runda
2002Sandor TihanyiSimon & Wolf SC3 runda
2002Sandor TihanyiSimon & Wolf SC2 runda
2002Attila StefaniSpeedway Club Nagykalloi1 runda
2003Matej FerjanSimon & Wolf SC, SłoweniaFinał - Klasyfikacja końcowa
2003Sandor Tihanyi Simon & Wolf SC5 runda
2003Matej Ferjan Simon & Wolf SC, Słowenia 4 runda
2003Matej Ferjan Simon & Wolf SC, Słowenia 3 runda
2003Norbert Magosi SC Hajdu Volan2 runda
2003Matej Ferjan Simon & Wolf SC, Słowenia 1 runda
2004Matej FerjanSłowenia-Simon&Wolf Speedway ClubFinał - Klasyfikacja końcowa
2004Matej FerjanSimon & Wolf Speedway Club6 runda
2004Matej FerjanSimon & Wolf Speedway Club5 runda
2004Matej FerjanSimon & Wolf Speedway Club4 runda
2004Sandor TihanyiSimon & Wolf Speedway Club3 runda
2004Sandor TihanyiSimon & Wolf Speedway Club2 runda
2004Matej FerjanSimon & Wolf Speedway Club1 runda
2005Sandor TihanyiSimon&Wolf Speedway ClubFinał - Klasyfikacja końcowa
2005Sandor TihanyiSimon & Wolf Speedway Club3 runda
2005Sandor TihanyiSimon & Wolf Speedway Club2 runda
2005Matej FerjanSimon & Wolf Speedway Club, Słowenia1 runda
2006Matej FerjanSimon & Wolf Speedway ClubFinał - Klasyfikacja końcowa
2006Matej FerjanSimon & Wolf Speedway Club, Słowenia3 runda
2006Maciej KuciapaPolska2 runda
2006Matej FerjanSimon & Wolf Speedway Club, Słowenia1 runda
2007Matej FerjanSimon & WolfFinał - Klasyfikacja końcowa
2007Matej FerjanSimon & Wolf, Słowenia3 runda
2007Matej FerjanSimon & Wolf, Słowenia2 runda
2007Matej FerjanSimon & Wolf, Słowenia1 runda
2008Matej FerjanSimon&Wolf, SłoweniaFinał - Klasyfikacja końcowa
2009Matej FerjanSpeedwolf DebreczynFinał - Klasyfikacja końcowa
2009Matej FerjanSpeedwolf Debrecen, Słowenia3 runda
2009Matej FerjanSpeedwolf Debrecen, Słowenia2 runda
2009Norbert MagosiSpeedway Miskolc1 runda
2010Jozsef TabakaDebreczyn Speedway SEKlasyfikacja końcowa
2010Jozsef TabakaDebrecen Speedway SE2 runda
2010Matej FerjanSpeedwolf Debrecen, Słowenia1 runda
2011Norbert MagosiBig s MSCFinał - Klasyfikacja końcowa
2011Norbert MagosiBig s MSC3 runda
2011Jozsef TabakaDebrecen Speedway SE2 runda
2011Matej FerjanTrack Racing Kft., Słowenia1 runda
2012Jozsef TabakaDebrecen Speedway SEFinał - Klasyfikacja końcowa
2012Paweł MiesiącPolskaFinał - Klasyfikacja końcowa [Otwarte]
2012Jozsef TabakaWęgry3 runda
2012Maciej KuciapaPolska2 runda
2012Paweł MiesiącPolska1 runda
2014Norbert MagosiTrack Racing Kft.Finał - Klasyfikacja końcowa
2014Aleksander CondaSłowenia3 runda
2014Norbert MagosiTrack Racing Kft.2 runda
2014Jozsef TabakaDebrecen Speedway SE1 runda
2015Norbert MagosiTrack Racing KftFinał - Klasyfikacja końcowa
2015Jozsef TabakaDebrecen Speedway SMSE3 runda
2015Norbert MagosiTrack Racing Kft2 runda
2015Norbert MagosiTrack Racing Kft1 runda

1949

Finał - 100ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rudolf FeherCSMTK- -
2Zsigmond HamarCSMSZHSZ- -
3Karoly PoteczinCSMTK- -

Finał - 125ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bela PusztaiMAVAUT- -
2Ferenc MuncznerTFNV- -
3Gyorgy CsepregiCSMTK- -

Finał - 250ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Janos HornyakTFNV- -
2Sandor CsanyiFTC- -
3Jozsef BudavariTFNV- -
3Janos MazanyiMAVAG- -

Finał - 350ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tivadar ZamecsnikPostas- -
2Rezso AbtFTC- -
3Istvan OnodyMAVAG- -

Finał - 500ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Janos KesjarFTC- -
2Karoly DomjanCVASAS- -
3Karoly GutschyMAVAG- -

1950

Finał - 125ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mihaly ThomaPostas- -

Finał - 100ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zsigmond HamarCSVTK- -

Finał - 250ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sandor LevaiMSZHSZ Debreczyn- -

Finał - 350ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bela MolnarMTE Szolnoki- -

Finał - 500ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Karoly DomjanVASAS- -
2Andras KrampfhardtVASAS- -
3Istvan VeresMSZHSZ Gyula- -

1951

Finał - 500ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sandor Levai-- -


1952

Finał - 500ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sandor Levai-- -


1953

Finał - 500ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sandor Levai-- -


1954

Finał - 500ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sandor Levai-- -


1955

Finał - 500ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sandor Levai-- -


1956

Finał - 500ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sandor Levai-- -


1957

Finał - 125ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Istvan SobujtoS.C. Csepel- -

Finał - 250ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matyas KoczinszkiZ.M. Bekescsabai- -

Finał - 500ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Laszlo NandoriPostas- -
2Lajos VorosVSC Debreczyn- -
3Tibor HegerElore- -

1958

Finał - 125ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Imre SzaboPostas- -

Finał - 250ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gyorgy VargaZ.M. Bekescsabai- -

Finał - 500ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lajos VorosMEDOSZ Debreczyn- -
2Aurel ZekePostas- -
3Laszlo NandoriPostas- -

1959

Finał - 125ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Imre SzaboPostas- -
13Barnabas GyepesMHS Bekes- -

Finał - 500ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lajos VorosMEDOSZ Debreczyn- -
2Istvan DajkaMHS Borsod- -
3Istvan PasztorMEDOSZ Debreczyn- -

1960

Finał - Klasyfikacja końcowa - 125ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bertalan KepesGyulai MHS Bekes- 30
2Imret SzaboPSE 28
3Istvan VidoGyulai MHS 19
4Gyozo BattaiElore 11

Finał - Klasyfikacja końcowa - 500ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lajos VorosMEDOSZ Debreceni- 27
2Jozsef PergeGyulai MHS Bekes- 21
3Pal BatoPostas- 18
4Istvan DajkaMiskolci MHS 14

1961

Finał - 125ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Barnabas GyepesMHS Bekes- -

Finał - 500ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Istvan DajkaMHS Borsod- -
2Istvan PasztorMEDOSZ Debreczyn- -
3Pal PerenyiMHS Hajdu- -

1962

Finał - 125ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Barnabas GyepesMHS Bekes- -

Finał - 500ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Istvan DajkaMHS Borsod- -
2Ferenc RadacsiMEDOSZ Debreczyn- -
3Istvan PasztorMEDOSZ Debreczyn- -

1963

Finał - 125ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lajos SzilagyiMHS Bekes- -

Finał - 500ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ferenc RadacsiMEDOSZ Debreczyn- -
2Istvan PasztorMEDOSZ Debreczyn- -
3Pal PerenyiMEDOSZ Debreczyn- -

1964

Finał - Klasyfikacja końcowa - 125ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lajos SzilagyiMHS Csongrad- 40
2Pal HazafiMHS Bekes- 17
3Ferenc TamasiMHS Debrecen- 16
4Laszlo CsanyiMHS Csongrad- 16
5Janos MedveMHS Bekes- 10
6Zoltan MagoriMHS Szeged- 8

Finał - Klasyfikacja końcowa - 500ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ferenc RadacsiMEDOSZ Debreceni- 40
2Barnabas GyepesMHS Bekes- 24
3Istvan PasztorMEDOSZ Debreceni- 18
4Pal PerenyiMedosz Debreceni- 16
5Lajos VorosMedosz Debreceni- 9
6Istvan DajkaMHS Miskolc- 7

1965

Finał - 125ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zoltan MagoriMHS Csongrad- -

Finał - 500ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Pal PerenyiMEDOSZ Debreczyn- -
2Barnabas GyepesMHS Bekes- -
3Zoltan NagyvaradiMHS Borsod- -

1966

Finał - 125ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sandor CsathoMHS Borsod- -

5 rund: 1 - ?, 2 - ?, 3 - ?, 4- ?, Szeged - 24 lipiec (24.07).

Finał - Klasyfikacja końcowa - 500ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Barnabas GyepesMHS Bekes- 30
2Istvan PasztorMEDOSZ Debreczyn- 22
3Zoltan NagyvaradiMHS Borsod- 20
4Pal PerenyiMedosz Debrecen- 18
5Istvan RegocziMedosz Debrecen- 10
6Ferenc RadacsiMedosz Debrecen- 10

1967

Finał - 125ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Laszlo VidoGepjavito Gyula- -

Finał - 500ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Barnabas GyepesMHS Bekes- -
2Pal PerenyiMHS Hajdu- -
3Ferenc RadacsiSE Motors Debreczyn- -

1968

Finał - 125ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Laszlo VidoGepjavito Gyula- -

Finał - Klasyfikacja końcowa - 500ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Barnabas GyepesGyula Gepjavito- -
2Istvan RegocziSE Motors Debreczyn- -
3Ferenc RadacsiSE Motors Debreczyn- -
4Janos SzokeHonved Miskolc- -
6Janos JakabHonved Miskolc- -

1969

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Barnabas GyepesGepjavito Gyula- 26
2Ferenc Radacsi Elore Volan Debrecen- 22
3Janos SzokeH. Papp Jozsef SE- 19
4Janos BernathH. Papp Jozsef SE- 18
5Pal PerenyiElore Volan Debrecen- 16
6Istvan RegocziH. Papp Jozsef SE- 6
7Sandor CsathoH. Papp Jozsef SE- 5
8Istvan PasztorMTE Szolnok- 3
9Janos JakabH. Papp Jozsef SE- 3
10Laszlo ZahoranSzegedi SE- 1
11Istvan PergeMTE Szolnok- 1


1970

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Barnabas GyepesGyulai SE- 34
2Ferenc RadasciDebreceni Volan- 28
3Sandor CsathoHonved Papp Jozsef SE Miskolc- 17
4Pal PerenyiDebreceni Volan- 16
5Janos BernathHonved Papp Jozsef SE Miskolc- 11
6Janos JakabHonved Papp Jozsef SE Miskolc- 9
7Janos BerkiDebreceni Volan- 3
8Laszlo ZahoranSzeged Volan- 1
9Tibor MolnarHonved Papp Jozsef SE Miskolc- 1
10Gyula EgriDebreceni Volan- -
11Istvan TanacsSzeged Volan- -
12Miklos RaduSzeged Volan- -
13Bela TothDebreceni Volan- -
14Istvan SzakosHonved Papp Jozsef SE Miskolc- -
15Lajos HoloziDebreceni Volan- -
16Jozsef SzaboSzeged Volan- -
17Tibor BihariDebreceni Volan- -
18Lajos IzsepiHonved Papp Jozsef SE Miskolc- -
19Sandor KadarSzolnoki MTE- -
20Istvan CsorkaszHonved Papp Jozsef SE Miskolc- -


1971

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Janos SzokeHonved Papp Jozsef SE Miskolc- 32
2Barnabas GyepesMedosz SE Gyula- 30
3Ferenc RadasciVolan SE Debrecen- 18
4Pal PerenyiVolan SE Debrecen- 16
5Jozsef SzaboVolan SE Szeged- 11
6Janos BerkiVolan SE Debrecen- 5
7Laszlo ZahoranVolan SE Szeged- 3
8Zoltan Fekete KissMTE Szolnok- 3
9Miklos RaduVolan SE Szeged- 2
10Tibor DankaVolan SE Debrecen- -
11Ferenc DarazsVolan SE Szeged- -
12Bela TothVolan SE Debrecen- -
13Istvan SzakosHonved Papp Jozsef SE Miskolc- -
14Lajos IzsepiHonved Papp Jozsef SE Miskolc- -
15Tibor BihariVolan SE Debrecen- -
16Laszlo UvegesHonved Papp Jozsef SE Miskolc- -
17Lajos HoloziVolan SE Debrecen- -
18Janos NemesMTE Szolnok- -
19Sandor HarsanyiVolan SE Szeged- -
20Laszlo DomonkosVolan SE Debrecen- -
21Jozsef TankaHonved Papp Jozsef SE Miskolc- -
22Istvan VallyonHonved Papp Jozsef SE Miskolc- -
23David BarnaHonved Papp Jozsef SE Miskolc- -
24Mihaly SzaboMTE Szolnok- -
25Lajos BaloghVolan SE Debrecen- -


1972

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Janos SzokeHonved Papp Jozsef SE Miskolc- 42
2Barnabas GyepesMedosz SE Gyula- 41
3Pal PerenyiVolan SE Debrecen- 32
4Zoltan CsatoVolan SE Miskolc- 24
5Ferenc RadasciVolan SE Debrecen- 22
6Janos BerkiVolan SE Debrecen- 20
7Laszlo ZahoranVolan SE Szeged- 11
8Janos BernathVolan SE Miskolc- 8
9Istvan SziraczkiHonved Papp Jozsef SE Miskolc- 8
10Janos JakabVolan SE Miskolc- 7
11Tibor DankaVolan SE Debrecen- 6
12Lajos IzsepiHonved Papp Jozsef SE Miskolc- 4
13Jozsef SzaboVolan SE Szeged- 3
14Ferenc DarazsVolan SE Szeged- -
15Laszlo DomonkosVolan SE Debrecen- -
16Lajos BaloghVolan SE Debrecen- -
17Gyula EgriOGSC Budapest- -
18Miklos RaduVolan SE Szeged- -
19Sandor HarsanyiVolan SE Debrecen- -
20Sandor MenyhartVolan SE Debrecen- -
21David BarnaVolan SE Miskolc- -
22Laszlo UvegesHonved Papp Jozsef SE Miskolc- -


1973

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Barnabas GyepesGyulai SE- 35
2Sandor CsathoBorsodi Volan- 33
3Janos BerkiHonved Papp Jozsef SE Miskolc- 27
4Janos SzokeBorsodi Volan- 26
5Laszlo ZahoranSzegedi Volan- 22
6Pal PerenyiDebreceni Volan- 22
7Istvan SziraczkiHonved Papp Jozsef SE Miskolc- 19
8Ferenc RadasciDebreceni Volan- 16
9Laszlo DomonkosVolan Debrecen- 10
10Janos JakabBorsodi Volan- 6
11Janos BernathBorsodi Volan- 3
12Tibor BihariOGSC Budapest- -
13Jozsef SzaboSzegedi Volan- -
14Tibor DankaDebreceni Volan- -
15Ferenc DarazsSzegedi Volan- -
16Lajos IzsepiHonved Papp Jozsef SE Miskolc- -


1974

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sandor CsathoBorsodi Volan- -
2Janos SzokeBorsodi Volan- -
3Istvan SziraczkiBorsodi Banyasz- -
4Pal PerenyiDebreceni Volan- -
5Pal RadasciDebreceni Volan- -
6Janos JakabBorsodi Volan- -
7Laszlo DomonkosDebreceni Volan- -
8Barnabas GyepesGyulai SE- -
9Laszlo MeszarosHonved Papp Jozsef SE Miskolc- -
10Laszlo ZahoranSzegedi Volan- -
11Janos BerkiHonved Papp Jozsef SE Miskolc- -
12Ferenc DarazsSzegedi Volan- -
13Gyula EgriDebreceni Volan- -
14Tibor DankaHonved Papp Jozsef SE Miskolc- -
15Laszlo UvegesHonved Papp Jozsef SE Miskolc- -
16Tibor BihariOGSC Budapest- -


1975

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Istvan SziraczkiBorsodi Volan- 34
2Janos SzokeBorsodi Volan- 32
3Pal PerenyiDebreceni Volan- 24
4Laszlo ZahoranSzegedi Volan- 18
5Janos JakabBorsodi Volan- 17
6Janos BerkiDebreceni Volan- 16
7Laszlo MeszarosBorsodi Volan- 14
8Ferenc RadasciDebreceni Volan- 9
9Gyula OszkoBorsodi Volan- 6
10Jozsef SziraczkiBorsodi Volan- 4
11Ferenc FarkasGyulai Volan- 3
12Gyula EgriDebreceni Volan- 1
13Istvan GregoBorsodi Volan- 1
14Tibor DankaDebreceni Volan- 1
15Jozsef SzaboSzegedi Volan- -
16Ferenc DarazsSzegedi Volan- -
17Tibor BihariDebreceni Volan- -
18Lajos IzsepiBorsodi Volan- -
19Istvan TothGyulai Volan- -
20Laszlo ReszegiDebreceni Volan- -
21Jozsef MondiSzolnoki MTE- -
22Janos ErdeliGyulai SE- -


1976

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Istvan SziraczkiBorsodi Volan- 40
2Laszlo MeszarosBorsodi Volan- 30
3Janos JakabBorsodi Volan- 24
4Janos BerkiDebreceni Volan- 23
5Tibor DankaDebreceni Volan- 23
6Janos SzokeBorsodi Volan- 12
7Laszlo ZahoranSzegedi Volan- 12
8Jozsef SziraczkiBorsodi Volan- 12
9Jozsef SzaboBorsodi Volan- 9
10Pal PerenyiDebreceni Volan- 4
11Gyula OszkoBorsodi Volan- 3
12Janos OreskoDebreceni Volan- 2
13Imre FogasSzegedi Volan- 2
14Janos SzaboDebreceni Volan- 1
15Istvan GregoDebreceni Volan- -
16Antal TamcsuDebreceni Volan- -
17Istvan VallyonDebreceni Volan- -
18Laszlo ReszegiDebreceni Volan- -
19Ferenc DarazsSzegedi Volan- -
20Gabor FarkasSzegedi Volan- -
21Ferenc FarkasSzegedi Volan- -
22Lajos BaksanGyulai Volan- -
23Andras KissSzolnoki Volan- -
24Istvan TothGyulai Volan- -
25Pal HoroghDebreceni Volan- -
26Ferenc SzirkaTaurus- -
27Jozsef BujdosoSzolnoki Volan- -


1977

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Istvan SziraczkiBorsodi Volan- 38
2Laszlo MeszarosBorsodi Volan- 32
3Janos SzokeBorsodi Volan- 29
4Janos JakabBorsodi Volan- 22
5Janos BerkiDebreceni Volan- 13
6Lajos BaksanDebreceni Volan- 12
7Janos OreskoDebreceni Volan- 11
8Jozsef SziraczkiBorsodi Volan- 10
9Tibor DankaDebreceni Volan- 9
10Laszlo ReszegiDebreceni Volan- 3
11Gyula OszkoBorsodi Volan- 3
12Janos SzaboDebreceni Volan- 1
13Gabor FarkasSzegedi Volan- 1
14Istvan GregoDebreceni Volan- -
15Imre FogasSzegedi Volan- -
16Peter BereczBorsodi Volan- -
17Ferenc DarazsSzegedi Volan- -
18Antal TamcsuDebreceni Volan- -
19Istvan VallyonSzegedi Volan- -
20Zoltan VetroSzegedi Volan- -
21Gyorgy BerezvaiSzegedi Volan- -
22Istvan TothBekesi Volan- -
23Sandor SzilagyiBekesi Volan- -
24Bertalan KoszovanBorsodi Volan- -

Nyiregyhaza - 2 sierpień (02.08).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Istvan SziraczkiBorsodi Volan(3,3,3,3,3) 15
2Laszlo MeszarosBorsodi Volan- 13
3Janos JakabBorsodi Volan- 13

1978

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Istvan SziraczkiBorsodi Volan(3,3,3,3,3) 15
2Janos OreskoDebreceni Volan- 13
3Lajos BaksanDebreceni Volan- 13
4Janos JakabBorsodi Volan- 11
5Janos SzokeBorsodi Volan- 11
6Antal TamcsuDebreceni Volan- 10
7Tibor DankaDebreceni Volan- 9
8Imre FogasSzegedi Volan- 7
9Laszlo JuhaszDebreceni Volan- 6
10Peter BereczBorsodi Volan- 5
11Jozsef SziraczkiBorsodi Volan- 5
12Tibor BihariNyiregyhaza- 4
13Gabor FarkasSzegedi Volan- 3
14Ferenc FarkasBekesi Volan- 2
15Zoltan VetroSzegedi Volan- 0
16Ferenc DarazsSzegedi Volan- -
17Gyula EgriSzegedi Volan- -
18L. UrbanSzolnoki Volan- -
19Bertalan KoszovanBorsodi Volan- -
20Jozsef MondiSzolnoki Volan- -
21Laszlo MikoNyiregyhaza- -
22Zoltan HajduDebreceni Volan- -
23Tibor SzaboNyiregyhaza- -
24B. HlavatiNyiregyhaza- -


1979

Gyula - 8 lub 9 wrzesień (08.09 lub 09.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Laszlo MeszarosBorsodi Volan(3,3,3,3,3) 15
2Janos JakabBorsodi Volan- 13
3Zoltan HajduDebreceni Volan- 13
4Ferenc FarkasBekesi Volan- 12
5Janos SzokeBorsodi Volan- 11
6Janos OreskoDebreceni Volan- 9
7Istvan SziraczkiBorsodi Volan- 7
8Gabor FarkasSzegedi Volan- 7
9Tibor DankaDebreceni Volan- 7
10Tibor ZomboriSzegedi Volan- 7
11Laszlo JuhaszDebreceni Volan- 5
12Janos BaloghNyiregyhazi Volan- 4
13Peter BereczBorsodi Volan- 3
14Antal TamcsuDebreceni Volan- 3
15Istvan GregoBorsodi Volan- 2
16Mihaly TorokDebreceni Volan- 2
17Sandor SzilagyiBekesi Volan- 0


1980

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Istvan SziraczkiBorsodi Volan- -
2Zoltan HajduDebreceni Volan- -
3Janos OreskoDebreceni Volan- -
4Peter BereczBorsodi Volan- -
5Ferenc FarkasBekesi Volan- -
6Istvan RuszBekesi Volan- -
7Mihaly TorokDebreceni Volan- -
8Istvan GregoBorsodi Volan- -
9Janos SzokeBorsodi Volan- -
10Lajos BaksanDebreceni Volan- -
11Laszlo MikoSzolnoki Volan- -
12Imre FogasSzegedi Volan- -
13Antal TamcsuDebreceni Volan- -
14Jozsef SziraczkiBorsodi Volan- -
15Csaba NagyDebreceni Volan- -
16Janos SzaboDebreceni Volan- -
17Tibor ZomboriSzegedi Volan- -
18Gabor FarkasSzegedi Volan- -
19Antal FrakasSzolnoki Volan- -
20Laszlo AmduraNyiregyhazi Volan- -


1981

Miszkolc - 13 wrzesień (13.09).

Uwaga! Dzień wcześniej odbyły się kwalifikacje rónież w Miszkolcu.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Istvan SziraczkiBorsodi Volan- -
2Peter BereczBorsodi Volan- -
3Zoltan HajduDebreceni Volan- -
4Zoltan AdorjanDebreceni Volan- -
5Antal TamcsuDebreceni Volan- -
6Jozsef SziraczkiBorsodi Volan- -
7Ferenc FarkasBekescsabai Volan- -
8Janos OreskoDebreceni Volan- -
9Bertalan KoszovanBorsodi Volan- -
10Imre FogasSzegedi Volan- -
11Istvan BranerDebreceni Volan- -
12Ferenc JuhaszBorsodi Volan- -
13Janos BaloghNyiregyhazi Volan Dozsa- -
14Laszlo MikoSzolnoki Volan- -
15Janos JakabBorsodi Volan- -
16Lajos BaksanDebreceni Volan- -
17Csaba NagyDebreceni Volan- -
18Janos FoldvariSzolnoki Volan- -
19Gabor FarkasSzegedi Volan- -
20Istvan RuszBekescsabai Volan- -
21Andras KovacsNyiregyhazi Volan Dozsa- -
22Jozsef KelemenSzolnoki Volan- -
23Antal FrakasSzolnoki Volan- -


1982

Szeged - 25 lipiec (25.07).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zoltan HajduDebreceni Volan- 14
2Jozsef PetrikovicsNyiregyhazi Volan Dozsa- 14
3Zoltan AdorjanDebreceni Volan- 14
4Janos OreskoDebreceni Volan- 10
5Ferenc FarkasBekesi Volan- 9
6Antal TamcsuDebreceni Volan- 9
7Bertalan KoszovanBorsodi Volan- 8
8Lajos BaloghNyiregyhazi Volan Dozsa- 7
9Laszlo JuhaszDebreceni Volan- 6
10Antal KocsoSzegedi Volan- 6

Szeged - 24 lipiec (24.07).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lajos BaloghNyiregyhazi Volan Dozsa- 14
2Laszlo BodiDebreceni Volan- 14
3Jozsef PetrikovicsNyiregyhazi Volan Dozsa- 13
4Antal TamcsuDebreceni Volan- 9
5Andras KovacsNyiregyhazi Volan Dozsa- 8
6Laszlo JuhaszDebreceni Volan- 8
7Jozsef KelemenSzolnoki Volan- 8
8Gabor FarkasSzegedi Volan- 7

1983

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zoltan AdorjanDebreczyn- 29
2Zoltan HajduDebreczyn- 28
3Sandor TihanyiDebreczyn- 21
4Jozsef SziraczkiMiszkolc- 20
5Jozsef PetrikovicsNyiregyhaza- 19
6Ferenc FarkasMiszkolc- 18
7Istvan RuszBekesesabai- 17
8Istvan SziraczkiMiszkolc- 15
9Peter BereczMiszkolc- 13
10Janos OreskoDebreczyn- 12
11Janos BaloghNyiregyhaza- 12
12Andras KovacsVolan Nyiregyhaza- 12
13Laszlo JuhaszDebreczyn- 10
14Bertalan KoszovanMiszkolc- 5
15Barnabas Gyepes IIVolan Bekesesabai- 5
16Ferenc JuhaszMiszkolc- 4


1984

3 rundy: Szolnok - 8 sierpień (08.08), Debreczyn - 1 sierpień (01.08), Gyula - 10 październik (10.10).

Uwaga! Prawdopodobnie jedna z rund nie odbyła się.

Zgodnie z kalendarzem 23 marca (23.03) miała się odbyć pierwsza kwalifikacja w Mikolcu, 24 marca (24.04) druga kwalifikacja również w Miskolcu, 4 kwietnia (04.04) pierwszy półfinał w Debreczynie oraz 11 kwietnia (11.04) drugi półfinał w Gyuli.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zoltan AdorjanDebreceni Volan- 29
2Zoltan HajduDebreceni Volan- 26
3Sandor TihanyiDebreceni Volan- 25
4Jozsef PetrikovicsVolan Nyiregyhaza- 24
5Zsolt PappBorsodi Volan Miszkolc- 20
6Laszlo BodiDebreceni Volan- 20
7Istvan RuszVolan Bekesi- 18
8Janos OreskoDebreceni Volan- 17
9Ferenc FarkasBorsodi Volan Miszkolc- 16
10Jozsef SziraczkiBorsodi Volan Miszkolc- 12
11Andras KovacsVolan Nyiregyhaza- 9
12Istvan BranerDebreceni Volan- 9
13Antal KocsoVolan Szeged- 8
14Janos BaloghVolan Nyiregyhaza- 7


1985

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zoltan AdorjanDebreceni Volan- 29
2Jozsef PetrikovicsNyiregyhazi Volan-Dozsa- 27
3Barnabas Gyepes IIVolan Bekescsabai- 19
4Laszlo BodiDebreceni Volan- 21
5Bertalan KoszovanVolan Borsodi Miszkolc- 19
6Istvan RuszVolan Bekescsabai- 19
7Zoltan HajduDebreceni Volan- 18
8Ferenc JuhaszVolan Borsodi Miszkolc- 18
9Sandor TihanyiDebreceni Volan- 12
10Janos OreskoDebreceni Volan- 10
11Istvan BranerDebreceni Volan- 8
12Ferenc FarkasVolan Bekescsabai- 7


1986

2 rundy

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zoltan AdorjanDebreceni Volan Sc - 29
2Jozsef PetrikovicsNyiregyhazi Volan-Dozsa Sc - 27
3Antal KocsoSzegedi Volan Sc - 24
4Janos BaloghNyiregyhazi Volan - Dozsa Sc- 23
5Sandor TihanyiDebreceni Volan Sc - 21
6Zoltan HajdúDebreceni Volan Sc - 21
7Laszlo BodiDebreceni Volan Sc - 19
8Janos SeresNyiregyhazi Volan - Dozsa Sc- 18
9Robert NagySzegedi Volan Sc - 17
10Istvan RuszBekescsabai Volan Sc - 14
11Robert CsillikSzegedi Volan Sc - 13
12Jozsef SziraczkiBorsodi Epitok Volan SC - 13
13Barnabas Gyepes IIBekescsabai epitok Volan Sc - 11
14Ferenc JuhaszBorsodi Epitok Volan SC- 10
15Ferenc FarkasBekescsabai Volan Sc - 4


1987

3 rundy: Gyula - 26 kwiecień (26.04), Miskolc - 27 czerwiec (27.06), Debreczyn - 28 czerwiec (28.06).

Uwaga! Najgorszy wyniki był odrzucany.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zoltan AdorjanHajdu Volan SC- 30
2Jozsef PetrikovicsNyiregyhazi Volan Dozsa- 28
3Laszlo BodiHajdu Volan SC- 24
4Sandor TihanyiHajdu Volan SC- 22
5Antal KocsoTisza Volan - 21
6Zoltan HajduHajdu Volan SC- 21
7Janos BaloghNyiregyhazi Volan Dozsa- 21
8Janos SeresBorsodi Epitok Volan- 19
9Robert NagyTisza Volan - 16
10Jozsef SziraczkiBorsodi Epitok Volan- 14
11Ferenc JuhaszBorsodi Epitok Volan- 14
12Istvan RuszBekescsabai Volan - 13
13Andras KovacsNyiregyhazi Volan Dozsa- 8
14Robert CsillikTisza Volan - 8
15Sandor UjhelyiBorsodi Epitok Volan- 4
16Janos OreskoHajdu Volan SC- 3

Debreczyn - 28 czerwiec (28.06).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zoltan AdorjanHajdu Volan SC(3,3,3,3,3) 15
2Laszlo BodiHajdu Volan SC- 14
3Jozsef PetrikovicsNyiregyhazi Volan Dozsa- 13
4Sandor TihanyiHajdu Volan SC- 11
5Zoltan HajduHajdu Volan SC- 10
6Antal KocsoTisza Volan- 10

Miskolc - 27 czerwiec (27.06).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zoltan AdorjanHajdu Volan SC(3,3,3,3,3) 15
2Zoltan HajduHajdu Volan SC- 11
3Laszlo BodiHajdu Volan SC- 10
4Janos SeresBorsodi Epitok Volan- 10
5Ferenc JuhaszBorsodi Epitok Volan- 10
6Jozsef PetrikovicsNyiregyhazi Volan Dozsa- 9

Gyula - 26 kwiecień (26.04).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jozsef PetrikovicsNyiregyhazi Volan Dozsa(3,3,3,3,3) 15
2Zoltan AdorjanHajdu Volan SC- 14
3Janos BaloghNyiregyhazi Volan Dozsa- 13
4Sandor TihanyiHajdu Volan SC- 11
5Antal KocsoTisza Volan- 11
6Robert NagyTisza Volan- 9
7Janos SeresBorsodi Epitok Volan- 9

1988

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zoltan AdorjanHajdu Volan- 56
2Antal Kocso-- 49
3Robert Nagy-- 47
4Zoltan Hajdu-- 47
5Jozsef Petrikovics-- 46
6Sandor Tihanyi-- 45
7Robert Csillik-- 38
8Sandor Ujhelyi-- 30
9Janos Seres-- 30
10Janos Balogh-- 28
11Andras Kovacs-- 26
12Sandor Kabai-- 19
13Attila Kovacs-- 15
14Laszlo Bodi-- 12


1989

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zoltan AdorjanHajdu Volan Debreczyn15,13,15,12,12 55
2Sandor TihanyiHajdu Volan Debreczyn10,14,12,12,14 52
3Jozsef PetrikovicsVolan Dosza Nyiregyhaza7,14,12,14,11 51
4Robert NagyTisza Volan Szeged12,11,13,12,7 48
5Zoltan HajduEpitok Volan Miszkolc5,11,10,12,13 46
6Robert CsillikTisza Volan Szeged10,8,11,8,9 38
7Janos BaloghOld Boy Debreczyn10,5,5,10,9 34
8Sandor UjhelyiEpitok Volan Miszkolc5,7,8,10,7 32


1990

4 rundy: Szeged - 20 maj, Nyiregyhaza - 9 czerwiec, Debreczyn - 10 czerwiec, Miszkolc - 7 lipiec.

Uwaga ! Najgorszy wynik został odrzucony.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zoltan AdorjanAdorjan Speedway Club- 41
2Zoltan Hajdu-- 39
3Jozsef Petrikovics-- 37 + 3
4Robert Nagy-- 37 + 2
5Sandor Tihanyi-- 33
6Laszlo Bodi-- 29
7Csaba Hell-- 28
8Antal Kocso-- 24
9Robert Csillik-- 22
10Zsolt Kovacs-- 21
11Sandor Kabai-- 19
12Sandor Ujhelyi-- 19
13Attila Kovacs-- 16
14Laszlo Csaky-- 8
15Janos Oresko-- 6
16Sandor Lakatos-- 0
17Robert Nemeth-- 0

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Antal KocsoTisza Speedway Club- 14

Debreczyn - 10 czerwiec (10.06).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zoltan AdorjanAdorjan Speedway Club(3,3,3,3,3) 15
2Jozsef PetrikovicsNyiregyhazi Volan- 13
3Laszlo BodiHajdu Volan- 12

Nyiregyhaza - 9 czerwiec (09.06).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zoltan AdorjanAdorjan Speedway Club(3,3,3,3,3) 15
2Robert NagyTisza Speedway Club- 13
3Zoltan HajduEpitok Volan Miskolc- 12

Szeged - 20 maj (20.05).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zoltan HajduEpitok Volan Miskolc- 14
2Jozsef PetrikovicsNyiregyhazi Volan- 13
3Robert CsillikTisza Volan- 12

1991

3 rundy: Nyiregyhaza - 18 maj, Debreczyn - 28 lipiec, Szeged (Anulowano) - 23 październik, Miszkolc - 24 pażdziernik.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zoltan AdorjanSpeedway Club Debreczyn- 41
2Sandor Tihanyi-- 37
3Jozsef Petrikovics-- 35
4Laszlo Bodi-- 34
5Antal Kocso-- 32
6Zoltan Hajdu-- 28
7Zoltan Kovacs-- 25
8Csaba Hell-- 22
9Zsolt Boszormenyi-- 19
10Robert Nagy-- 16
11Robert Csillik-- 16
12Zsolt Kovacs-- 15
13Csaba Csoban-- 12
14Janos Oresko-- 11
15Attila Kovacs-- 6
16Norbert Magosi-- 3


1992

3 rundy

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jozsef PetrikovicsVolan Dozsa Nyiregyhaza(13,14,13) 40+3
2Zoltan HajduBEV Sc(14,12,14) 40+2
3Zsolt BoszormenyiBEV Sc(11,12,11) 34+3
4Antal KoscoDebreceni Speedway Club(8,12,14) 34+2
5Robert NagyTisza Speedway Club(13,8,11) 32
6Zoltan AdorjanDebreceni Speedway Club(8,12,11) 31
7Laszlo BodiHajdu Volan Sc(10,9,7) 26
8Csaba HellCartontrans(8,9,8) 25
9Zoltan KovacsVolan Dozsa Nyiregyhaza(5,6,9) 20
10Zsolt KovacsVolan Dozsa Nyiregyhaza(5,6,6) 17
11Robert CsillikCartontrans(5,6,6) 17
12Attila KovacsVolan Dozsa Nyiregyhaza(4,6,2) 12
13Gabor RothHajdu Volan Sc(6,4,0) 10
14Sandor TihanyiHajdu Volan Sc(5,-,-) 5
15Sandor LakatosHajdu Volan Sc(2,1,1) 5
16Gabor MelicherBEV Sc(-,-,4) 4
17Imre Szabo IIHajdu Volan Sc(-,2,-) 2
18Zsolt Kovacs IIHajdu Volan Sc(-,-,2) 2
19Norbert MagosiCartontrans(1,-,-) 1
20Andras SzilagyiTisza Speedway Club(-,1,-) 1
21Attila StefaniVolan Dozsa Nyiregyhaza(1,-,-) 1
22Sandor KabaiTisza Speedway Club(-,0,-) 0


1993

3 rundy: Gyula, Debreczyn, Nyiregyhaza.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Robert NagyHajdu Volan Sc(14,14,13) 41
2Antal KocsoDebreceni Speedway Club(12,14,13) 39
3Jozsef PetrikovicsHajdu Volan Sc(9,9,13) 32
4Zsolt BoszormenyiBEV Sc(12,9,10) 31
5Zoltan AdorjanDebreceni Speedway Club(9,9,13) 31
6Csaba HellTisza Speedway Club(7,14,6) 27
7Laszlo BodiHajdu Volan Sc(7,8,10) 25
8Zsolt KovacsVolan Dozsa Nyiregyhaza(6,9,4) 19
9Robert CsillikGyulai Speedway Club(8,7,4) 19
10Zsolt BenczeBEV Sc(5,5,7) 17
11Norbert MagosiDebreceni Speedway Club(5,6,5) 16
12Gabor MelicherBEV Sc(4,-,5) 9
13Attila StefaniVolan Dozsa Nyiregyhaza(4,4,-) 8
14Attila KovacsVolan Dozsa Nyiregyhaza(-,1,5) 6
15Zoltan KovacsVolan Dozsa Nyiregyhaza(5,-,-) 5
16Laszlo StefaniVolan Dozsa Nyiregyhaza(1,2,2) 5
17Gyula MolnarGyulai Speedway Club(1,-,-) 1
18Gabor SzegvariHajdu Volan Sc(-,-,1) 1

Nyiregyhaza - ?

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jozsef PetrikovicsHajdu Volan Sc- 14

Debreczyn - ?

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Antal KocsoDebreceni Speedway Club(3,3,3,2,3 ) 14+3
2Csaba HellTisza Speedway Club(3,3,2,3,3 ) 14+2
3Robert NagyHajdu Volan Sc(3,3,3,3,1 ) 14+1
4Zsolt KovacsVolan Dozsa Nyiregyhaza(2,3,1,3,d ) 9
5Jozsef PetrikovicsHajdu Volan Sc(3,1,2,2,1 ) 9
6Zoltan AdorjanDebreceni Speedway Club(2,2,1,1,3 ) 9
7Zsolt BoszormenyiBEV SC(1,2,2,2,2 ) 9
8Zoltan Hajdu-(2,0,3,0,3 ) 8
9Laszlo BodiSC Hajdu Volan(1,1,3,3,0 ) 8
10Robert CsilikGyulai Speedway Club(2,2,2,1,d ) 7
11Norbert MagosiDebreceni Speedway Club(1,1,1,1,2 ) 6
12Zsolt BenczeBEV SC(0,2,1,0,2 ) 5
13Attila StefaniVolan Dozsa Nyiregyhaza(0,1,0,2,1 ) 4
14Laszlo StefaniVolan Dozsa Nyiregyhaza(0,0,0,1,1 ) 2
15Attila KovacsVolan Dozsa Nyiregyhaza(1,0,0,0,0 ) 1

Gyula - ?

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Robert NagyHajdu Volan Sc(3,3,2,3,3 ) 14
2Antal KocsoDebreceni Speedway Club(3,3,3,0,3 ) 12
3Zsolt BoszormenyiBEV SC(2,3,3,1,3 ) 12
4Zoltan Hajdu-(1,2,3,3,2 ) 11
5Jozsef PetrikovicsHajdu Volan Sc(1,2,3,3,0 ) 9
6Zoltan AdorjanDebreceni Speedway Club(3,3,1,2,0 ) 9
7Robert CsilikGyulai Speedway Club(2,2,1,2,1 ) 8
8Laszlo BodiHajdu Volan Sc(0,1,2,3,1 ) 7
9Csaba HellTisza Speedway Club(3,1,1,u,2 ) 7
10Zsolt KovacsVolan Dozsa Nyiregyhaza(1,2,2,1,0 ) 6
11Zsolt BenczeBEV SC(d,0,0,2,3 ) 5
12Norbert MagosiDebreceni Speedway Club(2,0,d,1,2 ) 5
13Zoltan KovacsVolan Dozsa Nyiregyhaza(2,1,2,d,- ) 5
14Attila StefaniVolan Dozsa Nyiregyhaza(0,1,0,2,1 ) 4
15Gabor Melicher-(0,f,1,1,2 ) 4
16Laszlo StefaniVolan Dozsa Nyiregyhaza(1,0,0,0,0 ) 1

1994

3 rundy

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zoltan AdorjanAdorjan Team- 42
2Laszlo Bodi-- 35
3Robert Nagy-- 34
4Zoltan Hajdu-- 34
5Zsolt Boszormenyi-- 33
6Norbert Magosi-- 26
7Sandor Tihanyi-- 26
8Zsolt Bencze-- 25
9Csaba Hell-- 24
10Gabor Roth-- 13
11Gabor Melicher-- 12
12Gabor Szegvari-- 11
13Laszlo Karcagi-- 9
14Zoltan Kovacs-- 8
15Zsolt Kovacs-- 3
16Attila Kovacs-- 3
17Robert Nemes-- 0


1995

6 rund: Debreczyn - 27 maj, Gyula - 17 czerwiec, Miszkolc - 1 lipiec , Debreczyn 22 - lipiec, Gyula - 12 sierpień, Miszkolc - 1 październik.

Uwaga ! Najgorszy wynik był odrzucony.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zoltan AdorjanAdorjan Team- 69
2Laszlo Bodi-- 59
3Csaba Hell-- 59
4Robert Hell-- 57
5Zoltan Hajdu-- 51
6Norbert Magosi-- 49
7Gabor Roth-- 47
8Sandor Tihanyi-- 43
9Zsolt Bencze-- 41
10Robert Csillik-- 38
11Zsolt Kovacs-- 23
12Laszlo Szatmari-- 20
13Tibor Nemes-- 17
14Gabor Szegvari-- 17
15Antal Kocso-- 13
16Gabor Melicher-- 13
17Zsolt Boszormenyi-- 8
18Laszlo Karcagi-- 8
19Antal Molnar-- 4
20Gyorgy Szasz-- 4
21Sandor Fresko-- 3


1996

5 rund: Miszkolc - 20 kwiecień, Gyula - 25 maj, Debreczyn - 29 czerwiec, Miszkolc - 20 lipiec, Debreczyn - 28 wrzesień.

Format zawodów: GP.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zoltan AdorjanAdorjan Team- 80
2Csaba Hell-- 78
3Sandor Tihanyi-- 75
4Norbert Magosi-- 70
5Laszlo Bodi-- 70
6Gabor Roth-- 66
7Zsolt Bencze-- 49
8Robert Nagy-- 45
9Z. Borzorm-- 38
10Sandor Fekete-- 37
11Robert Csillik-- 27
12Tibor Nemes-- 26
13Laszlo Szatmari-- 22
14Sandor Fresko-- 21
15Antal Molnar-- 11
16Zoltan Hajdu-- 8
17Janos Golenya-- 6
18Laszlo Karcagi-- 1
19Imre Szabo II-- 1

Debreczyn - 28 wrzesień (28.09).

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zoltan Adorjan-- -
2Laszlo Bodi-- -
3Sandor Tihanyi-- -
4Norbert Magosi-- -
5Csaba Hell-- -
6Gabor Roth-- -
7Zsolt Bencze-- -
8Robert Nagy-- -
9Robert Csilik-- -
10Zsolt Boszormenyi-- -
11Gabor Farkas-- -
12Sandor Fekete-- -
13Tibor Nemes-- -
14Gabor Szegvari-- -
15Attila Molnar-- -
16Imre Szabo II-- -

Debreczyn - 29 czerwiec (29.06).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Csaba Hell-- -
2Norbert Magosi-- -
3Sandor Tihanyi-- -
4Laszlo Bodi-- -
5Zoltan Adorjan-- -
6Zsolt Boszormenyi-- -
7Zsolt Bencze-- -
8Gabor Roth-- -
9Sandor Fekete-- -
10Attila Nemes-- -
11Robert Csilik-- -
12Laszlo Szatmari-- -
13Gabor Szegvari-- -
14Attila Molnar-- -
15Janos Golenya-- -
16Gabor Farkas-- -

1997

6 rund: Miszkolc - 19 kwiecień, Gyula - 28 czerwiec, Miszkolc - 19 lipiec, Debreczyn - 20 wrzesień, Gyula - 11 październik, Debreczyn - 12 październik.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zoltan AdorjanAdorjan Team- 106
2Norbert Magosi-- 97
3Sandor Tihanyi-- 91
4Laszlo Bodi-- 83
5Gabor Roth-- 75
6Laszlo Szatmari-- 61
7Zsolt Bencze-- 56
8Sandor Fekete-- 55
9Robert Nagy-- 35
10Karl LechkyRPA- 34
11Sandor Fresko-- 24
12Janos Golenya-- 23
13Jaroslav GavendaSłowacja- 23
14Gabor Szegvari-- 17
15Laszlo Karcagi-- 16
16Izak SantejSłowenia- 14
17Roman SpitalerSłowenia- 14
18Sigfried EderAustria- 13
19Alekdandr LatosinskiUkraina- 9
20Tibor Nemes-- 9
21Csaba Hell-- 8
22Gerherd LekseSłowenia- 7
23Martin PeterkaSłowenia- 4


1998

6 rund: Debreczyn - 30 maj, Miszkolc - 1 czerwiec, Gyula - 11 lipiec, Miszkolc - 26 wrzesień, Debrezczyn - 27 wrzesień, Gyula - 6 październik

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Robert NagySimon/Wolf S.C.() 91
2Sandor TihanyiSimon/Wolf S.C.() 71
3Sandor FeketeGyulai Speedway Club() 59
4Zoltan AdorjanAdorjan Team() 51
5Attila StefaniNyiregyjazi Speedway Club() 51
6Zsolt BenczeMiskolci Speedway Club() 38
7Laszlo SzatmariBorsod Volan S.C.() 37
8Norbert MagosiGyulai Speedway Club() 35
9Laszlo BodiHajdu Volan S.C.() 29
10Gabor SzegvariHajdu Volan S.C.() 20
11Laszlo KarcagiBorsod Volan S.C.() 17
12Janos GolenyaSimon/Wolf S.C.() 14
13Sandor FreskoBorsod Volan S.C.() 11
14Imre Szabo IIHajdu Volan S.C.() 8
15Leszlo KerekgyartoHajdu Volan S.C.() 3
16Laszlo MeszarosGyulai Speedway Club() 2
17Szabolcs VidaHajdu Volan S.C.() 2

Gyula - 10 październik (10.10).

6 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Robert NagySimon & Wolf Speedway Club- 3A [17]
2Attila StefaniNyiregyhazi Speedway Club- 2A [14]
3Norbert NagosiGyulai Speedway Club- 1A [12]
4Sandor FeketeGyulai Speedway Club- 0A [10]
5Sandor TihanyiSimon & Wolf Speedway Club- 3B [9]
6Laszlo SzatmariBorsod Volan Speedway Club- 2B [7]
7Zsolt BenczeMiskolci Speedway Club- 1B [6]
8Laszlo BodiHajdu Volan Speedway Club- 0B [5]
9Laszlo KarcagiBorsod Volan Speedway Club- 3C [4]
10Laszlo FreskoBorsod Volan Speedway Club- 2C [3]
11Gabor SzegvariHajdu Volan Speedway Club- 1C [2]
12Janos GolenyaSimon & Wolf Speedway Club- 0C [1]

Debreczyn - 27 wrzesień (27.09).

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Robert NagySimon & Wolf Speedway Club(3,3,1,3,3 ) 13+3A [17]
2Attila StefaniNyiregyhazi Speedway Club(3,1,3,2,3 ) 12+2A [14]
3Sandor TihanyiSimon & Wolf Speedway Club(2,3,3,3,2 ) 13+1A [12]
4Zsolt BenczeMiskolci Speedway Club(3,2,3,0,1 ) 9+0A [10]
5Sandor FeketeGyulai Speedway Club(0,2,2,1,3 ) 8+3B [9]
6Laszlo SzatmariBorsod Volan Speedway Club(2,3,1,2,1 ) 9+2B [7]
7Janos GolenyaSimon & Wolf Speedway Club(0,0,2,3,2 ) 7+1B [6]
8Imre Szabo IIHajdu Volan Speedway Club(2,1,1,1,2 ) 7+0B [5]
9Norbert MagosiGyulai Speedway Club(1,1,2,0,0 ) 4+3C [4]
10Laszlo KerekgyartoHajdu Volan Speedway Club(1,2,0,2,0 ) 5+2C [3]
11Laszlo MeszarosGyulai Speedway Club(0,0,0,0,0 ) 0+1C [2]
12Szabolcs VidaHajdu Volan Speedway Club(1,0,0,1,0 ) 2+0C [1]

Miskolc - 26 wrzesień (26.09).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Robert NagySimon & Wolf Speedway Club- 3A [17]
2Sandor FeketeGyulai Speedway Club- 2A [14]
3Sandor TihanyiSimon & Wolf Speedway Club- 1A [12]
4Zsolt BenczeMiskolci Speedway Club- 0A [10]
5Norbert MagosiGyulai Speedway Club- 3B [9]
6Janos GolenyaSimon & Wolf Speedway Club- 2B [7]
7Attila StefaniNyiregyhazi Speedway Club- 1B [6]
8Gabor SzegvariHajdu Volan Speedway Club- 0B [5]
9Laszlo SzatmariBorsod Volan Speedway Club- 3C [4]
10Imre Szabo IIHajdu Volan Speedway Club- 2C [3]
11Laszlo KarcagiBorsod Volan Speedway Club- 1C [2]
12Szabolcs VidaHajdu Volan Speedway Club- 0C [1]

Gyula - 11 lipiec (11.07).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zoltan AdorjanAdorjan Team- 3A [17]
2Sandor TihanyiSimon & Wolf Speedway Club- 2A [14]
3Robert NagySimon & Wolf Speedway Club- 1A [12]
4Laszlo BodiHajdu Volan Speedway Club- 0A [10]
5Norbert MagosiGyulai Speedway Club- 3B [9]
6Sandor FeketeGyulai Speedway Club- 2B [7]
7Attila StefaniNyiregyhazi Speedway Club- 1B [6]
8Laszlo KarcagiBorsod Volan Speedway Club- 0B [5]
9Laszlo SzatmariBorsod Volan Speedway Club- 3C [4]
10Sandor FreskoBorsod Volan Speedway Club- 2C [3]
11Zsolt BenczeMiskolci Speedway Club- 1C [2]
12Gabor SzegvariHajdu Volan Speedway Club- 0C [1]

Miskolc - 1 czerwiec (01.06).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zoltan AdorjanAdorjan Team- 3A [17]
2Robert NagySimon & Wolf Speedway Club- 2A [14]
3Sandor TihanyiSimon & Wolf Speedway Club- 1A [12]
4Laszlo SzatmariBorsod Volan Speedway Club- 0A [10]
5Sandor FeketeGyulai Speedway Club- 3B [9]
6Attila StefaniNyiregyhazi Speedway Club- 2B [7]
7Gabor SzegvariHajdu Volan Speedway Club- 1B [6]
8Laszlo BodiHajdu Volan Speedway Club- uB [5]
9Laszlo KarcagiBorsod Volan Speedway Club- 3C [4]
10Zsolt BenczeMiskolci Speedway Club- 2C [3]
11Sandor FreskoBorsod Volan Speedway Club- uC [2]
12Norbert MagosiGyulai Speedway Club- nsC [1]

Debreczyn - 30 maj (30.05).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zoltan AdorjanAdorjan Team- 3A [17]
2Robert NagySimon & Wolf Speedway Club- 2A [14]
3Sandor TihanyiSimon & Wolf Speedway Club- 1A [12]
4Sandor FeketeGyulai Speedway Club- 0A [10]
5Laszlo BodiHajdu Volan Speedway Club- 3B [9]
6Zsolt BenczeMiskolci Speedway Club- 2B [7]
7Gabor SzegvariHajdu Volan Speedway Club- 1B [6]
8Laszlo SzatmariBorsod Volan Speedway Club- 0B [5]
9Attila StefaniNyiregyhazi Speedway Club- 3C [4]
10Sandor FreskoBorsod Volan Speedway Club- 2C [3]
11Laszlo KarcagiBorsod Volan Speedway Club- 1C [2]

1999

"6 rund: Miszkolc - 10 kwiecień (10.04), Gyula - 22 maj (22.05), Debreczyn - 26 czerwiec (26.06), Miszkolc - 17 lipiec (17.07), Gyula - 4 wrzesień (04.09), Debreczyn - 18 wrzesień (18.09).

Format zawodow: formuła Grand Prix. "

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sandor Tihanyi Simon & Wolf MC(10,17,14,17,12,12) 82
2Attila StefaniNyiregyjazi Speedway Club(4,14,17,14,17,14) 80
3Zoltan Adorjan Adorjan Team(17,10,12,12,9,17) 77
4Robert NagySimon & Wolf MC(14,12,10,9,14,10) 69
5Laszlo SzatmariBorsodi Volan(6,9,7,7,10,5) 44
6Sandor FeketeGyulai Speedway Club(12,6,6,10,6,-) 40
7Zsolt BenczeMiskolci Speedway Club(9,5,9,6,7,2) 38
8Laszlo BodiHajdu Volan S.C.(7,7,5,-,3,6) 28
9Laszlo KarcagiBorsodi Volan(5,4,1,4,2,7) 23
10Gabor SzegvariHajdu Volan S.C.(3,1,3,1,4,9) 21
11Csaba Hell-(-,3,2,2,5,4) 16
12Janos GolenyaSimon & Wolf MC(1,2,4,5,1,-) 13
13Imre Szabo IIHajdu Volan S.C.(-,-,-,3,-,1) 4
14Janos Adam-(-,-,-,-,-,3) 3
15Norbert MagosiGyulai Speedway Club(2,-,-,-,-,-) 2

Debreczyn - 18 wrzesień (18.09).

6 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zoltan AdorjanAdorjan Team(3,3,3,3,d) 17 [12+3 A]
2Attila StefaniNyiregyjazi Speedway Club(3,3,1,3,3) 14 [13+2 A]
3Sandor TihanyiSimon & Wolf MC(2,3,2,2,3) 12 [12+1 A]
4Robert NagySimon & Wolf MC(3,2,3,u,3) 10 [11+0 A]
5Gabor SzegvariHajdu Volan S.C.(1,2,2,2,2) 9 [9+3 B]
6Laszlo KarcagiBorsodi Volan(0,0,0,3,2) 7 [5+2 B]
7Laszlo BodiHajdu Volan S.C.(2,1,0,1,1) 6 [5+1 B]
8Laszlo SzatmariBorsodi Volan(2,2,3,-,-) 5 [7+0 B]
9Csaba Hell-(0,0,1,2,1) 4 [4+3 C]
10Janos Adam -(1,0,1,0,2) 3 [4+2 C]
11Zsolt BenczeMiskolci Speedway Club(1,1,2,1,0) 2 [5+1 C]
12Imre Szabo IIHajdu Volan S.C.(0,1,0,0,0) 1 [1+0 C]

Gyula - 4 wrzesień (04.09).

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Attila StefaniNyiregyjazi Speedway Club(3,3,3,3,2) 17 [14+3 A]
2Robert NagySimon & Wolf MC(3,2,3,2,3) 14 [13+2 A]
3Sandor TihanyiSimon & Wolf MC(3,2,3,2,2) 12 [12+1 A]
4Laszlo SzatmariBorsodi Volan(d,3,2,3,3 ) 10  [11+0 A]
5Zoltan Adorjan Adorjan Team(2,2,2,3,1 ) 9  [10+3  B]
6Zsolt Bencze Miskolci Speedway Club(2,3,w,1,2 ) 7  [8+2  B]
7Sandor Fekete Gyulai Speedway Club(2,1,2,1,1 ) 6  [7+1  B]
8Csaba Hell -(1,3 ) 5 R [4+0  B]
9Gabor Szegvari Hajdu Volan S.C.(0,1,0,2,0 ) 4  [3+3  C]
10Laszlo BodiHajdu Volan S.C.(1,0,1,1,0) 3  [3+2  C]
11Laszlo Karcagi Borsodi Volan(1,0,1,0,1 ) 2  [3+1 C]
12Janos Golenya Simon & Wolf MC(0,0,0,d,0 ) 1  [0+0  C]
13Norbert Magosi Gyulai Speedway Club(1,1,-,-,- ) -  [2 ]
14Imre Szabo II Hajdu Volan S.C.(ns) ns R [ns]
15Janos Adam -(0 ) ns R [0 ]

Miszkolc - 17 lipiec (17.07).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sandor TihanyiSimon & Wolf MC(3,3,3,2,2) 17 [13+3 A]
2Attila StefaniNyiregyjazi Speedway Club(1,3,3,3,3) 14 [13+2 A]
3Zoltan AdorianAdorjan Team(3,2,3,3,2) 12 [13+1 A]
4Sandor FeketeGyulai Speedway Club(2,2,1,3,3) 10 [11+0 A]
5Robert NagySimon & Wolf MC(3,1,2,1,2) 9 [9+3 B]
6Laszlo SzatmariBorsodi Volan(2,f,2,2,3) 7 [9+2 B]
7Zsolt BenczeMiskolci Speedway Club(1,3,1,2,1) 6 [8+1 B]
8Janos GolenyaSimon & Wolf MC(1,2,0,d,1) 5 [4+d B]
9Laszlo KarcagiBorsodi Volan(0,1,1,0,0) 4 [2+3 C]
10Imre Szabo IIHajdu Volan S.C.(0,1,0,1,0) 3 [2+2 C]
11Csaba Hell-(2,0,0,1,1) 2 [4+1 C]
12Gabor SzegvariHajdu Volan S.C.(0,0,2,u,0) 1 [2+0 C]

Debreczyn - 26 czerwiec (26.06).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Attila StefaniNyiregyjazi Speedway Club(2,3,3,3,3) 17 [14+3 A]
2Sandor TihanyiSimon & Wolf MC(2,3,3,2,2) 14 [12+2 A]
3Zoltan AdorjanAdorjan Team(3,1,2,3,2) 12 [11+1 A]
4Robert NagySimon & Wolf MC(1,2,3,2,3) 10 [11+0 A]
5Zsolt BenczeMiskolci Speedway Club(2,2,2,3,0) 9 [9+3 B]
6Laszlo SzatmariBorsodi Volan(3,3,1,2,1) 7 [10+2 B]
7Sandor FeketeGyulai Speedway Club(1,3,d,1,1) 6 [6+1 B]
8Laszlo BodiHajdu Volan S.C.(3,1,2,1,3) 5 [10+0 B]
9Janos GolenyaSimon & Wolf MC(1,0,1,0,2) 4 [4+3 C]
10Gabor SzegvariHajdu Volan S.C.(0,0,-,0,1) 3 [1+2 C]
11Csaba Hell-(0,1,0,1,0) 2 [2+1 C]
12Laszlo KarcagiBorsodi Volan(0,0,1,0,0) 1 [1+0 C]

Gyula - 22 maj (22.05).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sandor TihanyiSimon & Wolf MC(2,2,2,3) 17 [9+3 A]
2Attila StefaniNyiregyjazi Speedway Club(1,3,3,2) 14 [9+2 A]
3Robert NagySimon & Wolf MC(3,3,3,2) 12 [11+1 A]
4Zoltan AdorjanAdorjan Team(3,3,3,3) 10 [12+0 A]
5Laszlo SzatmariBorsodi Volan(0,2,2,3) 9 [7+3 B]
6Laszlo BodiHajdu Volan S.C.(3,1,1,2) 7 [7+2 B]
7Sandor FeketeGyulai Speedway Club(2,2,2,1) 6 [7+1 B]
8Zsolt BenczeMiskolci Speedway Club(1,1,1,1) 5 [4+0 B]
9Laszlo KarcagiBorsodi Volan(0,1,0,1) 4 [2+3 C]
10Csaba Hell-(1,0,0,0) 3 [1+2 C]
11Janos GolenyaSimon & Wolf MC(0,0,0,0) 2 [0+1 C]
12Gabor SzegvariHajdu Volan S.C.(2,0,1,0) 1 [3+0 C]

Miszkolc - 10 kwiecień (10.04).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zoltan AdorianAdorjan Team(3,3,3,3,3) 17 [15+3 A]
2Robert NagySimon & Wolf MC(3,3,3,1,2) 14 [12+2 A]
3Sandor FeketeGyulai Speedway Club(2,0,3,2,2) 12 [9+1 A]
4Sandor TihanyiSimon & Wolf MC(3,3,2,2,3) 10 [13+0 A]
5Zsolt BenczeMiskolci Speedway Club(1,2,2,1,1) 9 [7+3 B]
6Laszlo BodiHajdu Volan S.C.(2,1,1,2,u) 7 [6+2 B]
7Laszlo SzatmariBorsodi Volan(2,2,0,3,u) 6 [7+1 B]
8Laszlo KarcagiBorsodi Volan(0,1,2,1,2) 5 [6+0 B]
9Attila StefaniNyiregyjazi Speedway Club(0,1,w,0,3) 4 [4+3 C]
10Gabor SzegvariHajdu Volan S.C.(1,0,1,3,0) 3 [5+2 C]
11Norbert MagosiGyulai Speedway Club(1,2,u,-,-) 2 [3+ns C]
12Janos GolenyaSimon & Wolf MC(u,d,d,-,-) 1 [0+ns C]

2000

6 rund: Gyula - 15 kwiecień (15.04), Debreczyn - 27 maj (27.05), Gyula - 17 czerwiec (17.06), Debreczyn - 1 lipiec (01.07), Debreczyn - 12 sierpień (12.08), Gyula - 2 wrzesień (02.09).

Uwaga ! Punktacja: 1m. - 17 pkt., 2m. - 14 pkt., 3m. - 12 pkt., 4m. - 10 pkt., 5m. - 9 pkt., 6m. - 7 pkt., 7m. - 6 pkt., 8m. - 5 pkt., 9m. - 4 pkt., 10 m. - 3 pkt., 11m. - 2 pkt., 12m. - 1 pkt.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Robert NagySpeedway Club Gyula(14,17,17,12,12,14) 86
2Attila StefaniSpeedway Club Nyiregyhazi(17,14,14,14,14,6) 79
3Zoltan AdorjanSpeedway Club Gyula(12,10,12,17,5,9) 65
4Sandor Tihanyi-(5,7,-,10,17,17) 56
5Norbert Magosi-(6,12,9,6,9,12) 54
6Laszlo Szatmari-(10,9,6,5,10,5) 45
7Sandor Fekete-(9,3,7,9,7,7) 42
8Csaba Hell-(4,6,10,7,4,10) 41
9Gabor Szegvari-(7,5,3,3,6,4) 28
10Janos Golenya-(2,4,4,4,3,-) 17
11Zsolt Bencze-(3,2,5,2,1,3) 16
12Laszlo Stefani-(1,-,2,1,-,-) 4
13Manuel HauzingerAustria(-,-,-,-,2,-) 2
14Zsolt Bartalos-(-,-,-,-,-,2) 2
15Szabolcs Vida-(-,-,1,-,-,-) 1
16Janos Adam-(-,1,,-,-,-) 1
17Jozsef Geczi-(-,-,-,-,-,1) 1
18Laszlo Kerekgyarto-(-,-,-,-,-,-) 0

Gyula - 2 wrzesień (02.09).

6 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sandor Tihanyi-(3,2,3,2,3 ) 13+3 A
2Robert Nagy-(d,3,3,0,3 ) 9+2 A
3Norbert Magosi-(2,3,3,u,3 ) 11+1 A
4Csaba Hell-(3,3,2,2,2 ) 12+d A
5Zoltan AdorjanSpeedway Club Gyula(d,2,2,3,1 ) 8+3 B
6Sandor Fekete-(1,2,1,1,2 ) 7+2 B
7Attila StefaniSpeedway Club Nyiregyhazi(d,1,2,3,2 ) 8+d B
8Laszlo Szatmari-(3,1,1,3,1 ) 9+ns B
9Gabor Szegvari-(2,0,0,1,0 ) 3+3 C
10Zsolt Bencze-(2,1,0,2,1 ) 6+2 C
11Zsolt Bartalos-(1,1,1,0,0 ) 3+1 C
12Jozsef Geczi-(0,0,0,0,0 ) 0+0 C

Debreczyn - 12 sieprień (12.08).

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sandor Tihanyi-(3,2,3,3,2 ) 13+3 A
2Attila StefaniSpeedway Club Nyiregyhazi(2,3,3,2,3 ) 13+2 A
3Robert NagySpeedway Club Gyula(2,0,2,3,3 ) 10+1 A
4Laszlo Szatmari-(2,2,1,3,3 ) 11+0 A
5Norbert Magosi-(1,1,3,2,1 ) 8+3 B
6Sandor Fekete-(3,1,1,2,2 ) 9+2 B
7Gabor Szegvari-(1,3,1,1,1 ) 7+1 B
8Zoltan AdorjanSpeedway Club Gyula(1,3,2,1,2 ) 9+x B
9Csaba Hell-(3,0,2,0,1 ) 6+3 C
10Janos Golenya-(0,2,0,0,0 ) 2+2 C
11Manuel HauzingerAustria(0,0,0,0,0 ) 0+1 C
12Zsolt Bencze-(0,1,0,1,0 ) 2+0 C

Debreczyn - 1 lipiec (01.07).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zoltan AdorjanSpeedway Club Gyula(2,3,3,d,3 ) 11+3 A
2Attila StefaniSpeedway Club Nyiregyhazi(1,2,3,3,1 ) 10+2 A
3Robert NagySpeedway Club Gyula(3,3,1,2,3 ) 12+1 A
4Sandor Tihanyi-(2,3,2,3,3 ) 13+d A
5Sandor Fekete-(1,0,2,3,2 ) 8+3 B
6Csaba Hell-(1,1,3,1,1 ) 7+2 B
7Norbert Magosi-(3,2,0,2,2 ) 9+1 B
8Laszlo Szatmari-(2,2,w/2min.,2,2 ) 8+0 B
9Janos Golenya-(3,0,1,1,d ) 5+3 C
10Gabor Szegvari-(0,1,2,0,0 ) 3+2 C
11Zsolt Bencze-(0,1,1,0,1 ) 3+1 C
12Laszlo Stefani-(0,0,0,1,0 ) 1+0 C

Gyula - 17 czerwiec (17.06).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Robert NagySpeedway Club Gyula(3,3,3,3,3 ) 15+3 A
2Attila StefaniSpeedway Club Nyiregyhazi(3,2,d,3,2 ) 10+2 A
3Zoltan AdorjanSpeedway Club Gyula(2,2,2,1,3 ) 10+1 A
4Csaba Hell-(2,3,3,2,d ) 10+0 A
5Norbert Magosi-(3,1,2,2,0 ) 8+3 B
6Sandor Fekete-(1,3,3,1,1 ) 9+2 B
7Laszlo Szatmari-(1,1,1,3,2 ) 8+1 B
8Zsolt Bencze-(2,2,1,0,2 ) 7+0 B
9Janosz Golenya-(d,1,0,0,3 ) 4+3 C
10Gabor Szegvari-(1,0,2,2,0 ) 5+2 C
11Laszlo Stefani-(0,0,1,d,1 ) 2+1 C
12Szabolcs Vida-(0,0,0,1,1 ) 2+ns C

Debreczyn - 27 maj (27.05).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Robert NagySpeedway Club Gyula(3,2,2,2,3 ) 12+3 A
2Attila StefaniSpeedway Club Nyiregyhazi(1,3,2,2,3 ) 11+2 A
3Norbert Magosi(2,2,3,3,1 ) 11+1 A
4Zoltan AdorjanSpeedway Club Gyula(3,1,1,3,2 ) 10+w/u A
5Laszlo Szatmari-(1,1,3,2,2 ) 9+3 B
6Sandor Tihanyi-(2,0,3,3,1 ) 9+2 B
7Csaba Hell-(2,3,2,1,0 ) 8+1 B
8Gabor Szegvari-(3,3,0,1,d ) 7+ns B
9Janos Golenya-(0,0,1,0,1 ) 2+3 C
10Sandor Fekete-(0,2,0,1,3 ) 6+2 C
11Zsolt Bencze-(1,1,0,0,2 ) 4+1 C
12Jnos Adam-(0,0,1,w/u,0 ) 1+0 C

Gyula - 15 kwiecień (15.04).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Attila StefaniSpeedway Club Nyiregyhazi(3,3,0,3,2 ) 11+3 A
2Robert NagySpeedway Club Gyula(3,2,3,2,3 ) 13+2 A
3Zoltan AdorjanSpeedway Club Gyula(2,2,2,3,3 ) 12+1 A
4Laszlo Szatmari-(1,2,3,3,2 ) 11+0 A
5Sandor Fekete-(2,1,1,1,1 ) 6+3 B
6Gabor Szegvari-(2,3,2,2,0 ) 9+2 B
7Norbert Magosi-(d,1,3,2,2 ) 8+1 B
8Sandor Tihanyi-(3,d,2,d,3 ) 8+ns B
9Csaba Hell-(1,1,d,1,1 ) 4+3 C
10Zsolt Bencze-(d,d,1,d,d ) 1+2 C
11Janos Golenya-(1,3,d,d,d ) 4+1 C
12Laszlo Stefani-(d,d,1,1,1 ) 3+ns C

2001

6 rund: Debreczyn - 12 maj (12.05), Gyula - 23 czerwiec (23.06), Debreczyn - 4 sierpień (04.08), Gyula - 19 sierpień (19.08), Gyula - 8 wrzesień (08.09), Debreczyn - 29 wrzesień (29.09).

Uwaga ! Punktacja: 1m. - 17 pkt., 2m. - 14 pkt., 3m. - 12 pkt.,

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Robert NagyGyulai Speedway Club(14,14,17,17,12,12) 86
2Norbert Magosi Hajdu Volan Sc(17,17,9,14,14,14) 85
3Attila StefaniNagykalloi Speedway Club(-,10,14,12,17,10) 63
4Sandor TihanyiSimon & Wolf Sc(5,-,12,9,10,17) 53
5Laszlo SzatmariSimon & Wolf Sc(7,9,10,10,7,3) 48
6Zsolt BenczeSimon & Wolf Sc(9,6,7,3,9,9) 43
7Janos GolenyaSimon & Wolf Sc(10,12,4,6,4,6) 42
8Gabor SzegvariHajdu Volan Sc(12,7,1,7,1,7) 35
9Sandor FeketeHajdu Volan Sc(4,5,5,4,5,4) 27
10Csaba HellGyepes Speedway Club(6,-,-,-,6,2) 14
11Eugene SmithHajdu Volan Sc, RPA(3,-,6,1,2,-) 12
12Zsolt BartalosNagykalloi Speedway Club(-,4,3,-,-,-) 7
13Tibor NemesNagykalloi Speedway Club(-,-,1,-,3,1) 5
14Manuel HauzingerHajdu Volan Sc, Austria(-,-,-,5,-,-) 5
15Szabolcs VidaHajdu Volan Sc(-,-,-,2,-,3) 5
16Csaba BaloghHajdu Volan Sc(-,3,-,-,-,-) 3
17Janos AdamHajdu Volan Sc(2,-,-,-,-,-) 2
18Mate SzegediHajdu Volan Sc(-,1,-,-,-,-) 1
19Laszlo KerekgyartoHajdu Volan Sc(-,ns,-,-,-,-) nsR

Debreczyn - 29 wrzesień (29.09).

6 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sandor TihanyiSimon & Wolf Sc(3,2,3,2,2 ) 12+3 A
2Norbert MagosiHajdu Volan Sc(3,3,2,2,3 ) 13+2 A
3Robert NagyGyulai Speedway Club(2,0,3,3,3 ) 11+1 A
4Attila StefaniNagykalloi Speedway Club(3,3,1,3,3 ) 13+0 A
5Zsolt BenczeSimon & Wolf Sc(0,1,2,1,1 ) 5+3 B
6Gabor SzegvariHajdu Volan Sc(2,3,1,0,2 ) 8+2 B
7Janos GolenyaSimon & Wolf Sc(0,2,0,1,1 ) 4+1 B
8Laszlo SzatmariSimon & Wolf Sc(2,2,3,3,0 ) 8+0 B
9Sandor FeketeHajdu Volan Sc(1,1,0,0,2 ) 4+3 C
10Szabolcs VidaHajdu Volan Sc(1,0,1,2,1 ) 5+2 C
11Csaba HellGyepes Speedway Club(1,0,2,1,0 ) 4+1 C
12Tibor NemesNagykalloi Speedway Club(0,1,0,0,0 ) 1+0 C

Gyula - 8 wrzesień (08.09).

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Attila StefaniNagykalloi Speedway Club(3,3,3,2,3 ) 14+3 A
2Norbert MagosiHajdu Volan Sc(3,3,3,3,3 ) 15+2 A
3Robert NagyGyulai Speedway Club(3,2,2,3,2 ) 12+1 A
4Sandor TihanyiSimon & Wolf Sc(2,3,1,3,3 ) 12+0 A
5Zsolt BenczeSimon & Wolf Sc(2,1,2,2,1 ) 8+3 B
6Laszlo SzatmariSimon & Wolf Sc(2,2,1,2,2 ) 9+2 B
7Csaba HellGyepes Speedway Club(1,2,3,1,1 ) 8+1 B
8Sandor FeketeHajdu Volan Sc(0,1,1,0,2 ) 4+0 B
9Janos GolenyaSimon & Wolf Sc(0,0,-,1,0 ) 1+3 C
10Tibor NemesNagykalloi Speedway Club(0,1,-,0,1 ) 2+2 C
11Eugene SmithHajdu Volan Sc, RPA(1,0,2,1,- ) 4+1 C
12Gabor SzegvariHajdu Volan Sc(1,0,-,-,- ) 1+ns C

Gyula - 19 sierpień (19.08).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Robert NagyGyulai Speedway Club(3,2,3,2,3 ) 13+3 A
2Norbert MagosiHajdu Volan Sc(3,3,2,3,2 ) 13+2 A
3Attila StefaniNagykalloi Speedway Club(d,3,3,3,3 ) 12+1 A
4Laszlo SzatmariSimon & Wolf Sc(3,3,2,3,1 ) 12+0 A
5Sandor TihanyiSimon & Wolf Sc(2,1,3,2,2 ) 10+3 B
6Gabor SzegvariHajdu Volan Sc(2,2,2,1,1 ) 8+2 B
7Janos GolenyaSimon & Wolf Sc(1,1,0,1,3 ) 6+1 B
8Manuel HauzingerHajdu Volan Sc, Austria(0,0,0,2,2 ) 4+0 B
9Sandor FeketeHajdu Volan Sc(2,0,1,0,1 ) 4+3 C
10Zsolt BenczeSimon & Wolf Sc(1,2,1,0,0 ) 4+2 C
11Szabolcs VidaHajdu Volan Sc(1,0,0,0,0 ) 1+1 C
12Eugene SmithHajdu Volan Sc, RPA(0,1,1,1,0 ) 3+0 C
13Tibor NemesNagykalloi Speedway Club(0) 0

Debreczyn - 4 sierpień (04.08).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Robert NagyGyulai Speedway Club(3,3,2,1,2 ) 11+3 A
2Attila StefaniNagykalloi Speedway Club(2,2,3,3,3 ) 13+2 A
3Sandor TihanyiSimon & Wolf Sc(2,2,3,3,2 ) 12+1 A
4Laszlo SzatmariSimon & Wolf Sc(3,3,2,2,1 ) 11+0 A
5Norbert MagosiHajdu Volan Sc(1,3,3,0,3 ) 10+3 B
6Zsolt BenczeSimon & Wolf Sc(2,2,1,3,3 ) 11+2 B
7Eugene SmithHajdu Volan Sc, RPA(1,1,2,2,0 ) 6+1 B
8Sandor FeketeHajdu Volan Sc(3,0,0,2,1 ) 6+0 B
9Janos GolenyaSimon & Wolf Sc(1,1,1,1,0 ) 4+3 C
10Zsolt BartalosNagykalloi Speedway Club(0,1,0,1,2 ) 4+2 C
11Tibor NemesNagykalloi Speedway Club(0,0,-,-,- ) 0
12Gabor SzegvariHajdu Volan Sc(0,-,-,-,- ) 0

Gyula - 23 czerwiec (23.06).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Norbert MagosiHajdu Volan Sc- ? + 3 A
2Robert NagyGyulai Speedway Club- ? + 2 A
3Janos GolenyaSimon & Wolf Sc- ? + 1 A
4Attila StefaniNagykalloi Speedway Club- ? + 0 A
5Laszlo SzatmariSimon & Wolf Sc- ? + 3 B
6Gabor SzegvariHajdu Volan Sc- ? + 2 B
7Zsolt BenczeSimon & Wolf Sc- ? + 1 B
8Sandor FeketeHajdu Volan Sc- ? + 0 B
9Zsolt BartalosNagykalloi Speedway Club- ? + 3 C
10Csaba BaloghHajdu Volan Sc- ? + 2 C
11Laszlo KerekgyartoHajdu Volan Sc- ?+ d C

Debreczyn - 12 maj (12.05).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Norbert MagosiHajdu Volan Sc(3,2,3,2,2 ) 12+3 A
2Robert NagyGyulai Speedway Club(3,3,3,3,3 ) 15+2 A
3Gabor SzegvariHajdu Volan Sc(1,3,2,1,2 ) 9+1 A
4Janos GolenyaSimon & Wolf Sc(1,2,3,1,3 ) 10+0 A
5Zsolt BenczeSimon & Wolf Sc(0,3,1,1,1 ) 6+3 B
6Laszlo SzatmariSimon & Wolf Sc(2,1,2,u,3 ) 8+2 B
7Csaba HellGyepes Speedway Club(0,3,1,1,1 ) 6+1 B
8Sandor TihanyiSimon & Wolf Sc(3,u,w,3,1 ) 7+0 B
9Sandor FeketeHajdu Volan Sc(2,2,0,0,2 ) 6+3 C
10Eugene SmithHajdu Volan Sc, RPA(0,u,1,2,0 ) 3+2 C
11Janos AdamHajdu Volan Sc(2,1,2,0,1 ) 6+1 C
12Tibor NemesNagykalloi Speedway Club- ns

2002

6 rund: Debreczyn - 13 kwiecień (13.04), Gyula - 20 kwiecień (20.04), Gyula - 29 lipiec (29.07), Debreczyn - 14 wrzesień (14.09), Gyula - 28 wrzesień (28.09), Debreczyn - 23 październik (23.10).

Uwaga ! Punktacja: 1m. - 17 pkt., 2m. - 14 pkt., 3m. - 12 pkt., 4m. - 10 pkt., 5m. - 9 pkt., 6m. - 7 pkt., 7m. - 6 pkt., 8m. - 5 pkt., 9m. - 4 pkt., 10 m. - 3 pkt., 11m. - 2 pkt., 12m. - 1 pkt.
W rundzie finałowej punkty liczone podwójnie.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Attila StefaniSpeedway Club Nagykalloi(17,12,14,17,17,34) 111
2Sandor TihanyiSimon & Wolf SC(12,17,17,14,10,14) 84
3Laszlo SzatmariSimon & Wolf SC(10,9,9,12,14,28) 82
4Norbert MagosiSC Hajdu Volan(7,7,10,10,12,24) 70
5Csaba HellSpeedway Team Gyepes(9,10,12,5,-,18) 54
6Zsolt BenczeSimon & Wolf SC(5,6,4,6,9,10) 40
7Gabor SzegvariSC Hajdu Volan(1,-,6,7,7,12) 33
8Sandor FeketeSC Hajdu Volan(-,1,-,9,-,20) 30
9Robert NagySpeedway Club Gyula(14,14,-,-,-,-) 28
10Zsolt KovacsSpeedway Club Nagykalloi(6,4,7,4,5,2) 28
11Zsolt BartalosSpeedway Club Nagykalloi(4,3,5,3,4,8) 27
12Szabolcs VidaSC Hajdu Volan(3,5,1,-,6,0) 15
13Tamas SikeSike Motor Sport(0,2,2,-,3,6) 13
14Tibor NemesSpeedway Club Nagykalloi(2,-,3,1,-,4) 10
15Gergo Banyai -(0,-,0,-,2,-) 2
16Janos GolenyaSimon & Wolf SC(-,-,-,-2,-,-) 2
17Gabor RothSC Hajdu Volan(-,-,-,-,-,0) 0

Debreczyn - 23 październik (23.10).

6 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Attila StefaniSpeedway Club Nagykalloi(3,3,3,3,3) 12+3 A
2Laszlo SzatmariSimon & Wolf SC(1,3,3,3,2) 10+2 A
3Norbert MagosiSC Hajdu Volan(3,1,2,2,3) 11+1 A
4Sandor FeketeSC Hajdu Volan(3,2,3,f,2) 10+0 A
5Csaba HellSpeedway Team Gyepes(2,3,0,d,2) 7+3 B
6Sandor TihanyiSimon & Wolf SC(0,2,1,3,3) 9+2 B
7Gabor SzegvariSC Hajdu Volan(2,2,2,2,1) 9+1 B
8Zsolt BenczeSimon & Wolf SC(2,1,2,1,1) 7+0 B
9Zsolt BartalosSpeedway Club Nagykalloi(1,0,1,1,0) 3+3 C
10Tamas SikeSike Motor Sport(1) 1+2 C R
11Tibor NemesSpeedway Club Nagykalloi(1,0,0,ef,-) 1+1 C
12Zsolt KovacsSpeedway Club Nagykalloi(d,1,1,2,0) 4+d C
13Szabolcs VidaSC Hajdu Volan(w,w,0,-,-) 0
14Gabor RothSC Hajdu Volan(1) 1 R

Gyula - 28 wrzesień (28.09).

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Attila StefaniSpeedway Club Nagykalloi(3,3,3,3,3) 15+3 A
2Laszlo SzatmariSimon & Wolf SC(2,3,2,2,3) 12+2 A
3Norbert MagosiSC Hajdu Volan(3,2,3,1,3) 12+1 A
4Sandor TihanyiSimon & Wolf SC(d,3,3,3,2) 11+0 A
5Zsolt BenczeSimon & Wolf SC(1,0,2,2,2) 7+3 B
6Gabor SzegvariSC Hajdu Volan(2,1,2,1,1) 7+2 B
7Szabolcs VidaSC Hajdu Volan(1,2,1,0,2) 6+1 B
8Zsolt KovacsSpeedway Club Nagykalloi(3,w,1,3,u) 7+0 B
9Zsolt BartalosSpeedway Club Nagykalloi(2,1,1,2,0) 6+3 C
10Tamas SikeSike Motor Sport(1,1,d,0,w) 2+2 C
11Gergo Banyai-(0,2,0,1,1) 4+1 C

Debreczyn - 14 wrzesień (14.09).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Attila StefaniSpeedway Club Nagykalloi(2,3,2,1,3) 11+3 A
5Sandor FeketeSC Hajdu Volan(1,2,2,1,1) 7+3 B
6Gabor SzegvariSC Hajdu Volan(1,1,1,0,3) 6+2 B
7Zsolt Bencze Simon & Wolf SC(2,1,2,0,1) 6+1 B
8Csaba HellSpeedway Team Gyepes(3,2,1,3,1) 10+0 B
9Zsolt KovacsSpeedway Club Nagykalloi(1,1,0,2,d) 4+3 C
10Zsolt BartalosSpeedway Club Nagykalloi(0,0,ns,1,0) 1+2 C
11Janos GolenyaSimon & Wolf SC(0,0,0,2,2) 4+1 C
12Tibor NemesSpeedway Club Nagykalloi(0,0,1,d,0) 1+0 C

Gyula - 29 lipiec (29.07).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sandor TihanyiSimon & Wolf SC(3,3,t,2,3) 11+3 A
2Sandor TihanyiSimon & Wolf SC(3,3,3,3,2) 14+2 A
3Csaba HellSpeedway Team Gyepes(1,1,3,3,3) 11+1 A
3Laszlo SzatmariSimon & Wolf SC(2,2,3,3,2) 12+1 A
4Norbert MagosiSC Hajdu Volan(3,3,3,2,3) 14+0 A
5Laszlo SzatmariSimon & Wolf SC(2,3,2,w,2) 9+3 B
6Zsolt KovacsSpeedway Club Nagykalloi(3,1,1,1,2) 8+2 B
7Gabor SzegvariSC Hajdu Volan(2,0,2,1,1) 6+1 B
8Zsolt BartalosSpeedway Club Nagykalloi(0,3,2,0,0) 5+0 B
9Zsolt BenczeSimon & Wolf SC(1,w,1,2,1) 5+3 C
10Tibor NemesSpeedway Club Nagykalloi(w,w,1,2,1) 3+2 C
11Tamas SikeSike Motor Sport(0,2,1,1,d) 4+1 C
12Szabolcs VidaSC Hajdu Volan(d,-,-,-,-) 0+ns C
13Gergo Banyai-(1) 1 R

Gyula - 20 kwiecień (20.04).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sandor TihanyiSimon & Wolf SC(3,3,2,2,1) 13+3 A
2Attila StefaniSpeedway Club Nagykalloi(3,2,3,3,2) 13+2 A
2Robert NagySpeedway Club Gyula(3,w,3,3,3) 12+2 A
3Attila StefaniSpeedway Club Nagykalloi(3,3,3,2,1) 12+1 A
4Csaba HellSpeedway Team Gyepes(w,2,3,3,3) 11+0 A
4Norbert MagosiSC Hajdu Volan(2,2,3,3,3) 13+0 A
5Laszlo SzatmariSimon & Wolf SC(1,3,2,3,2) 11+3 B
6Norbert MagosiSC Hajdu Volan(2,0,1,1,2) 6+2 B
7Zsolt BenczeSimon & Wolf SC(2,2,2,1,1) 8+1 B
8Szabolcs VidaSC Hajdu Volan(1,2,0,2,2) 7+0 B
9Zsolt KovacsSpeedway Club Nagykalloi(0,2,w,1,w) 3+3 A
10Zsolt BartalosSpeedway Club Nagykalloi(1,1,1,0,0) 3+2 A
11Tamas SikeSike Motor Sport(0,1,ns,ns,ns) 1
12Sandor FeketeSC Hajdu Volan(0) 0

Debreczyn - 13 kwiecień (13.04).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Attila StefaniSpeedway Club Nagykalloi(3,3,2,3,3) 14+3 A
2Robert NagySpeedway Club Gyula(3,3,3,3,3) 15+2 A
3Sandor TihanyiSimon & Wolf SC(2,3,3,3,3) 14+1 A
4Laszlo SzatmariSimon & Wolf SC(3,2,2,3,2) 12+0 A
5Csaba HellSpeedway Team Gyepes(1,1,2,1,1) 8+3 B
6Norbert MagosiSC Hajdu Volan(2,2,1,2,2) 9+2 B
7Zsolt KovacsSpeedway Club Nagykalloi(2,1,1,1,1) 6+1 B
8Zsolt BenczeSimon & Wolf SC(d,1,3,2,0) 6+0 B
9Zsolt BartalosSpeedway Club Nagykalloi(0,0,0,1,0) 1+3 C
10Szabolcs VidaSC Hajdu Volan(0,0,0,0,2) 2+2 C
11Tibor NemesSpeedway Club Nagykalloi(1,0,1,0,1) 3+1 C
12Gabor SzegvariSC Hajdu Volan(1,2,w,-,-) 3+ns C
13Gergo Banyai-(0) 0 R
13Tamas SikeSike Motor Sport(0) 0 R

2003

5 rund: Debreczyn - 24 maj (24.05), Gyula - 27 czerwiec (27.06), Debreczyn - 5 lipiec (05.07), Gyula - 9 sierpień (09.08), Gyula - 4 październik (04.10).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej FerjanSimon & Wolf SC, Słowenia(14,11,15,15,-,12) 67
2Sandor TihanyiSimon & Wolf SC(12,12,12,13,-,14) 63
3Norbert MagosiSC Hajdu Volan(10,14,14,12,-,12) 62
4Laszlo SzatmariMotor Sport Brill-Car(14,12,7,9,-,11) 53
5Sławomir DudekPolska(11,11,11,10,-,10) 53
6Attila StefaniMotor Sport Brill-Car(13,12,12,10,-,-) 47
7Zsolt BenczeMotor Sport Brill-Car(7,6,8,6,-,10) 37
8Janusz ŚlączkaMotor Sport Brill-Car, Polska(7,8,-,9,-,10) 34
9Csaba HellSpeedway Club Gyepes(10,8,3,5,-,-) 26
10Szabolcs VidaSC Hajdu Volan(3,5,8,2,-,3) 21
11Zsolt BartalosMotor Sport Brill-Car(2,4,6,0,-,7) 19
12Miroslav FenclCzechy(-,-,10,7,-,-) 17
13Manuel HauzingerAustria(-,-,-,4,-,12) 16
14Fritz WallnerSpeedway Club Gyepes(-,6,-,10,-,-) 16
15Zsolt KovacsMotor Sport Brill-Car(6,6,1,3,-,-) 16
16Janos SeresMotor Sport Brill-Car(-,-,-,3,-,7) 10
17Tamas SikeSike Motorsport(-,-,3,1,-,5) 9
18Csaba BaloghRally Speedway Debreczyn(-,2,3,-,-,3) 8
19Gabor SzegvariSC Hajdu Volan(5,-,-,-,-,-) 5
20Laszlo KerekgyartoMotor Sport Brill-Car(-,-,4,-,-,1) 5
21Marko VlahSC Hajdu Volan, Chorwacja(3,2,-,-,-,-) 5
22Mate SzegediSimon & Wolf SC(0,1,-,-,-,3) 4
23Iwan NagarAustria(3,-,-,-,-,-) 3
24Gergo BanyaiSpeedway Club Gyula(-,-,2,-,-,-) 2

Gyula - 4 październik (04.10).

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sandor Tihanyi Simon & Wolf SC(3,3,3,3,2 ) 14 
2Matej Ferjan Simon & Wolf SC, Słowenia (d,3,3,3,3 ) 12+3 
3Manuel Hauzinger Austria(2,3,2,2,3 ) 12+2 
4Norbert Magosi SC Hajdu Volan(2,2,3,2,3 ) 12+1 
5Laszlo Szatmari Motor Sport Brill-Car(3,1,1,3,3 ) 11 
6Sławomir Dudek Polska(3,2,1,3,1 ) 10 
7Janusz Ślączka Motor Sport Brill-Car, Polska(3,1,2,2,2 ) 10 
8Zsolt Bencze Motor Sport Brill-Car(2,3,2,1,2 ) 10 
9Zsolt Bartalos Motor Sport Brill-Car(1,1,3,1,1 )
10Janos Seres Motor Sport Brill-Car(2,2,1,1,1 )
11Tamas Sike Sike Motorsport(1,2,2,0,0 )
12Mate Szegedi Simon & Wolf SC(d,0,0,1,2 )
13Szabolcs Vida SC Hajdu Volan(1,d,-,2,0 )
14Csaba Bologh Rally Speedway Debrecen(1,0,1,0,1 )
15Laszlo Kerekgyarto Motor Sport Brill-Car(w,1,d,d,d)
16Jan Jaros Czechy(ns) ns

Gyula - 9 sierpień (09.08).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej Ferjan Simon & Wolf SC, Słowenia (3,3,3,3,3 ) 15 
2Sandor Tihanyi Simon & Wolf SC(1,3,3,3,3 ) 13 
3Norbert Magosi SC Hajdu Volan(2,3,2,2,3 ) 12 
4Attila Stefani Motor Sport Brill-Car(3,2,3,2,- ) 10 
5Fritz WallnerAustria(3,3,1,1,2 ) 10 
6Sławomir Dudek Polska(2,1,3,2,2 ) 10 
7Laszlo Szatmari Motor Sport Brill-Car(3,1,2,3,d)
8Janusz Ślączka Motor Sport Brill-Car, Polska(1,2,1,3,2 )
9Miroslav Fencl Czechy(1,d,1,2,3 )
10Zsolt Bencze Motor Sport Brill-Car(0,1,2,1,2 )
11Csaba Hell Speedway Club Gyepes(2,2,0,1,d)
12Manuel Hauzinger Austria(d,1,2,0,1 )
13Zsolt Kovacs Motor Sport Brill-Car(2,d,w,1,d)
14Janos Seres Motor Sport Brill-Car(1,2,0,0,w )
15Szabolcs Vida SC Hajdu Volan(0,0,1,0,1 )
16Zsolt Bartalos Motor Sport Brill-Car(0,0,0,0,0 )
17Tamas Sike Sike Motorsport(1 ) 1 R
18Mate Szegedi Simon & Wolf SC(ns) ns R

Debreczyn - 5 lipiec (05.07).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej Ferjan Simon & Wolf SC, Słowenia (3,3,3,3,3 ) 15 
2Norbert Magosi SC Hajdu Volan(3,3,3,2,3 ) 14 
3Attila Stefani Motor Sport Brill-Car(2,2,2,3,3 ) 12+3 
4Sandor Tihanyi Simon & Wolf SC(3,3,3,1,2 ) 12+2 
5Sławomir Dudek Polska(2,3,2,2,2 ) 11 
6Miroslav Fencl Czechy(2,2,1,2,3 ) 10 
7Zsolt Bencze Motor Sport Brill-Car(1,u,3,3,1 )
8Szabolcs Vida SC Hajdu Volan(3,1,1,1,2 )
9Laszlo Szatmari Motor Sport Brill-Car(d,2,2,3,d)
10Zsolt Bartalos Motor Sport Brill-Car(0,2,0,2,2 )
11Laszlo Korekgyarto Motor Sport Brill-Car(2,1,d,1,0 )
12Csaba BaloghRally Speedway Debrecen(0,0,2,0,1 )
13Csaba Hell Speedway Club Gyepes(1,1,1,ns,ns )
14Tamas Sike Sike Motorsport(0,1,1,0,1 )
15Gergo Banyai Speedway Club Gyula(1,0,0,1,0 ) 2
16Zsolt Kovacs Motor Sport Brill-Car(1,w/2min.,ns,ns,ns )
17Roland Kovacs -(0 ) 0 R

Gyula - 27 czerwiec (27.06).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Norbert Magosi SC Hajdu Volan(3,3,3,3,2 ) 14 
2Attila Stefani Motor Sport Brill-Car(2,3,1,3,3 ) 12+3 
3Laszlo Szatmari Motor Sport Brill-Car(3,2,3,2,2 ) 12+2 
4Sandor Tihanyi Simon & Wolf SC(3,1,2,3,3 ) 12+1 
5Matej Ferjan Simon & Wolf SC, Słowenia (w,2,3,3,3 ) 11 
6Sławomir Dudek Polska(2,3,3,2,1 ) 11 
7Janusz Ślączka Motor Sport Brill-Car, Polska(3,3,2,0,d )
8Csaba Hell Speedway Club Gyepes(2,2,0,1,3 )
9Zsolt Kovacs Motor Sport Brill-Car(1,0,2,2,1 )
10Zsolt Bencze Motor Sport Brill-Car(2,1,1,0,2 )
11Fritz WallnerAustria(w,1,2,1,2 )
12Szabolcs Vida SC Hajdu Volan(1,2,1,f,1 )
13Zsolt Bartalos Motor Sport Brill-Car(1,0,1,2,0 )
14Marko Vlah Chorwacja(0,0,0,1,1 )
15Csaba Balogh Rally Speedway Debrecen(1,0,0,1,0 )
16Mate Szegedi Simon & Wolf SC(0,1,ns,ns,ns )

Debreczyn - 24 maj (24.05).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej Ferjan Simon & Wolf SC, Słowenia (3,3,3,3,2 ) 14+3 
2Laszlo Szatmari Motor Sport Brill-Car(2,3,3,3,3 ) 14+2 
3Attila Stefani Motor Sport Brill-Car(3,3,3,2,2 ) 13 
4Sandor Tihanyi Simon & Wolf SC(2,2,2,3,3 ) 12 
5Sławomir Dudek Polska(2,2,1,3,3 ) 11 
6Norbert Magosi SC Hajdu Volan(3,1,2,1,3 ) 10 
7Csaba Hell Speedway Club Gyepes(3,1,2,2,2 ) 10 
8Zsolt Bencze Motor Sport Brill-Car(2,0,3,1,1 )
9Janusz Ślączka  Motor Sport Brill-Car, Polska(1,2,0,2,2 )
10Zsolt Kovacs Motor Sport Brill-Car(1,2,1,2,0 )
11Gabor Szegvari SC Hajdu Volan(1,3,0,1,0 )
12Ivan Nagar Austria(0,1,2,0,0 )
13Szabolcs Vida SC Hajdu Volan(0,1,1,d,1 )
14Marko Vlah Chorwacja(1,0,d,1,1 )
15Zsolt Bartalos Motor Sport Brill-Car(0,0,1,0,1 )
16Mate Szegedi Simon & Wolf SC(0,0,0,u,0 )

2004

6 rund: Debreczyn - 17 kwiecień, Miszkolc - 6 sierpień, Gyula - 21 sierpień, Debreczyn - 2 październik, Gyula - 9 październik, Miszkolc - 10 październik.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej FerjanSłowenia-Simon&Wolf Speedway Club(15,13,12,14,15,15) 84
2Sandor TihanyiSimon&Wolf Speedway Club(10,14,14,12,14,12) 76
3Attila StefaniBrill Car Motosport Club(13,10,13,10,11,10) 67
4Laszlo SzatmariSpeedway Club Miszkolc(13,11,9,5,11,11) 60
5Manuel HauzingerAustria(9,11,10,11,9,7) 57
6Norbert MagosiHajdu Volan Sport Club(0,5,8,14,12,12) 51
7Zsolt BenczeBrill Car Motosport Club(8,7,10,7,6,6) 44
8Janos GolenyaHajdu Volan Sport Club(7,2,6,4,6,5) 30
9Mate SzegediSimon&Wolf Speedway Club(4,1,2,7,5,5) 24
10Tomasz BajerskiPolska(-,10,-,-,-,12) 22
11Tamas SikeSike Motor Club(8,,8,-,-,-) 20
12Adam PawliczekPolska(-,-,-,-,10,9) 19
13Slawomir DudekPolska(9,8,-,-,-,-) 17
14Janusz ŚlączkaPolska(-,-,-,8,8,-) 16
15Roland Kovacs-(-,-,7,4,3,2) 16
16Karol BaranPolska(-,-,-,14,-,-) 14
17Jacek KrzyżaniakPolska(13,-,-,-,-,-) 13
18Zsolt BartalosBrill Car Motosport Club(0,1,5,4,0,1) 11
18Zoltan Lovas-(-,-,2,3,3,3) 11
18Rune HoltaPolska(-,11,-,-,-,-) 11
18Izak SantejSłowenia(-,-,11,-,-,-) 11
22Tomasz RempałaPolska(-,-,-,-,-,10) 10
23Zsolt Kovacs-(-,8,-,-,-,-) 8
24Rafał TrojanowskiPolska(-,-,-,-,6,-) 6
24Csaba Balogh-(-,-,2,2,1,0) 5
26Szabolcs VidaHajdu Volan Sport Club(0,4,-,-,-) 4
26Gyula SzollosyHajdu Volan Sport Club(4,-,-,-,-,-) 4
26Gergo BanyaiGyulai Speedway Club(4,-,-,-,-,-) 4

Miskolc - 10 październik (10.10).

6 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej FerjanSimon & Wolf Speedway Club(3,3,3,3,3) 15
2Tomasz BajerskiPolska(3,1,3,2,3) 12+3
3Norbert MagosiHajdu Volan Sport Club(3,2,3,1,3) 12+2
4Sandor TihanyiSimon & Wolf Speedway Club(3,3,1,3,2) 12+1
5Laszlo SzatmariSpeedway Club Miskolc(2,2,2,3,2) 11
6Attila StefaniBrill Car Motorsport Club(1,3,2,3,1) 10
7Tomasz RempałaPolska(2,3,d,2,3) 10
8Adam PawliczekPolska(1,2,2,2,2) 9
9Manuel HauzingerAustria(w,2,3,0,2) 7
10Zsolt BenczeBrill Car Motorsport Club(2,0,2,1,1) 6
11Mate SzegediSimon & Wolf Speedway Club(2,0,1,2,0) 5
12Janos GolenyaHajdu Volan Sport Club(1,1,1,1,1) 5
13Zoltan Lovas-(0,1,1,1,w) 3
14Roland Kovacs-(1,0,0,0,1) 2
15Zsolt BartalosBrill Car Motorsport Club(0,1,0,0,0,1) 2
16Csaba Balogh-(0,0,d,-,-) 0

Gyula - 9 październik (09.10).

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej FerjanSimon & Wolf Speedway Club(3,3,3,3,3) 15
2Sandor TihanyiSimon & Wolf Speedway Club(2,3,3,3,3) 14
3Norbert MagosiHajdu Volan Sport Club(3,3,2,2,2) 12
4Laszlo SzatmariSpeedway Club Miskolc(1,3,3,2,2) 11
5Attila StefaniBrill Car Motorsport Club(1,2,2,3,3) 11
6Adam PawliczekPolska(2,2,3,1,2) 10
7Manuel HauzingerAustria(3,2,2,1,1) 9
8Janusz ŚlączkaPolska(3,1,1,0,3) 8
9Rafał TrojanowskiPolska(2,d,2,2,-) 6
10Janos GolenyaHajdu Volan Sport Club(1,2,1,0,2) 6
11Zsolt BenczeBrill Car Motorsport Club(2,1,1,1,1) 6
12Mate SzegediSimon & Wolf Speedway Club(1,1,u/ns,3,0) 5
13Zoltan Lovas-(0,1,0,2,0) 3
14Roland Kovacs-(d,0,1,1,1) 3
15Csaba Bologh-(0,0,0,0,1) 1
16Zsolt BartalosBrill Car Motorsport Club(0,0,0,0,0) 0

Debreczyn - 2 październik (02.10).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej FerjanSimon & Wolf Speedway Club(3,3,3,2,3) 14+3
2Norbert MagosiHajdu Volan Sport Club(2,3,3,3,3) 14+2
3Karol BaranPolska(3,2,3,3,3) 14+1
4Sandor TihanyiSimon & Wolf Speedway Club(1,3,2,3,3) 12
5Manuel HauzingerAustria(3,2,2,2,2) 11
6Attila StefaniBrill Car Motorsport Club(2,1,3,2,2) 10
7Janusz ŚlączkaPolska(2,3,1,1,1) 8
8Zsolt BenczeBrill Car Motorsport Club(3,0,1,1,2) 7
9Mate SzegediSimon & Wolf Speedway Club(1,2,0,2,2) 7
10Laszlo SzatmariSpeedway Club Miskolc(2,d,d,3,0) 5
11Janos GolenyaHajdu Volan Sport Club(0,1,2,0,1) 4
12Roland Kovacs-(0,2,1,0,1) 4
13Zsolt BartalosBrill Car Motorsport Club(1,1,0,1,1) 4
14Zoltan Lovas-(1,1,0,1,0) 3
15Csaba Balogh-(0,0,2,0,0) 2

Gyula - 21 sierpień (21.08).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sandor TihanyiSimon & Wolf Speedway Club(3,2,3,3,3) 14
2Attila StefaniBrill Car Motorsport Club(3,1,3,3,3) 13
3Matej FerjanSimon & Wolf Speedway Club(3,3,3,0,3) 12
4Izak SantejSłowenia(2,3,2,1,3) 11
5Manuel HauzingerAustria(3,2,2,3,0) 10
6Zsolt BenczeBrill Car Motorsport Club(2,2,1,3,2) 10
7Laszlo SzatmariSpeedway Club Miskolc(2,3,2,0,2) 9
8Norbert MagosiHajdu Volan Sport Club(2,d,3,2,1) 8
9Tamas SikeSike Motor Sport Club(1,1,2,2,2) 8
10Janos GolenyaHajdu Volan Sport Club(0,3,1,2,1) 7
11Roland Kovacs-(1,2,1,1,2) 6
12Zsolt BartalosBrill Car Motorsport Club(0,1,1,2,1) 5
13Mate SzegediSimon & Wolf Speedway Club(d,d,d,2,0) 2
14Zoltan Lovas-(1,0,1,0,0) 2
15Csaba Balogh-(u,1,0,0,1) 2

Miskolc - 7 sierpień (07.08).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sandor TihanyiSimon & Wolf Speedway Club(3,3,2,3,3) 14
2Matej FerjanSimon & Wolf Speedway Club(3,1,3,3,3) 13
3Rune HoltaPolska(0,3,3,2,3) 11+3
4Manuel HauzingerAustria(2,3,2,1,3) 11+2
5Laszlo SzatmariSpeedway Club Miskolc(2,3,3,1,2) 11+0
6Attila StefaniBrill Car Motorsport Club(3,2,1,2,2) 10
7Tomasz BajerskiPolska(3,1,2,2,2) 10
8Sławomir DudekPolska(2,2,1,3,0) 8
9Zsolt Kovacs-(1,2,3,1,1) 8
10Zsolt BenczeBrill Car Motorsport Club(1,0,2,3,1) 7
11Norbert MagosiHajdu Volan Sport Club(1,0,0,2,2) 5
12Tamas SikeSike Motor Sport Club(1,1,1,0,1) 4
13Szabolcs VidaHajdu Volan Sport Club(2,2,0,0,0) 4
14Janos GolenyaHajdu Volan Sport Club(0,0,1,1,0) 2
15Mate SzegediSimon & Wolf Speedway Club(0,1,0,0,0) 1
16Zsolt BartalosBrill Car Motorsport Club(0,0,0,0,1) 1

Debreczyn - 17 kwiecień (17.04).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej FerjanSimon & Wolf Speedway Club(3,3,3,3,3) 15
2Laszlo SzatmariSpeedway Club Miskolc(3,2,2,3,3) 13+3
3Jacek KrzyżaniakPolska(2,3,3,3,2) 13+2
4Attila StefaniBrill Car Motorsport Club(3,3,2,2,3) 13+1
5Sandor TihanyiSimon & Wolf Speedway Club(3,2,w/u,2,3) 10
6Sławomir DudekPolska(2,1,3,3,d) 9
7Manuel HauzingerAustria(2,2,1,2,2) 9
8Zsolt BenczeBrill Car Motorsport Club(1,3,0,2,2) 8
9Tamas SikeSike Motor Sport Club(1,2,3,1,1) 8
10Janos GolenyaHajdu Volan Sport Club(2,1,1,1,2) 7
11Gyula SzollosyHajdu Volan Sport Club(0,1,2,1,d) 4
12Mate SzegediSimon & Wolf Speedway Club(1,u,2,0,1) 4
13Gergo BanyaiGyulai Speedway Club(0,1,1,1,1) 4
14Szabolcs VidaHajdu Volan Sport Club(d,u,d,-,-) 0
15Norbert MagosiHajdu Volan Sport Club(d,-,-,-,-) 0
16Zsolt BartalosBrill Car Motorsport Club(ns) ns

2005

3 rundy: Debreczyn - 16 kwiecień (16.04), Gyula - 26 czerwiec (26.06), Miszkolc - 10 wrzesień (10.09).

Format zawodów: kwalifikacje plus finał.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sandor TihanyiSimon&Wolf Speedway Club(14,18,18) 50
2Rafał WilkPolska(16,16,15) 47
3Matej FerjanSłowenia-Simon&Wolf Speedway Club(18,9,16) 43
4Laszlo SzatmariSpeedway Miszkolc(15,10,11) 36
5Norbert MagosiHajdu Volan Speedway Club(11,14,10) 35
6Janusz ŚlączkaPolska-Hajdu Volan Speedway Club(9,6,10) 25
7Attila StefaniBrill-Car Motorsport Club(11,-,8) 19
8Roland KovacsHajdu Volan Speedway Club(4,7,5) 16
9Zsolt BenczeSpeedway Miszkolc(6,4,6) 16
10Maciej KuciapaPolska(-,15,-) 15
11Mate SzegediSimon&Wolf Speedway Club(4,7,3) 14
11Andrzej HuszczaPolska(-,-,14) 14
12Fritz WallnerAustra-Hajdu Volan Speedway Club(5,-,5) 10
13Izak SantejSłowenia(10,-,-) 10
15Tomasz ŁukaszewiczPolska(-,-,9) 9
15Tamas SikeSike Motor Sport(-,7,2) 9
15Janos GolenyaHajdu Volan Speedway Club(2,6,1) 9
18Manuel HauzingerAustria(6,-,-) 6
19Jozsef TabakaSimon&Wolf Speedway Club(-,4,0) 4
19Daniel KotiGyulai Speedway Club(-,4,-) 4
21Csaba KokenyesiHajdu Volan Speedway Club(-,3,-) 3
22Zoltan LovasGyulai Speedway Club(1,0,-) 1

Miskolc - 9 wrzesień (09.09).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sandor TihanyiSimon & Wolf Speedway Club(3,3,1,2,3) 12+3
2Matej FerjanSimon & Wolf Speedway Club, Słowenia(d,3,3,3,3) 12+2
3Rafał WilkPolska(3,3,2,3,3) 14+1
4Andrzej HuszczaPolska(2,3,3,2,2) 12+0
5Laszlo SzatmariSpeedway Miskolc(3,2,2,2,2) 11
6Janusz ŚlączkaPolska(3,1,3,0,3) 10
7Norbert MagosiHajdu Volan Speedway Club(1,1,3,3,2) 10
8Tomasz ŁukaszewiczPolska(2,3,1,2,1) 9
9Attila StefaniBrill-Car Motorsport Club(1,2,2,2,1) 8
10Zsolt BenczeSpeedway Miskolc(2,0,1,1,2) 6
11Roland KovacsHajdu Volan Speedway Club(2,0,2,0,1) 5
12Fritz WallnerAustria(d,2,1,1,1) 5
13Mate SzegediSimon & Wolf Speedway Club(1,1,w,1,0) 3
14Tamas SikeSike Motor Sport(1,0,0,1,0) 2
15Janos GolenyaHajdu Volan Speedway Club(0,1,0,0,0) 1
16Jozsef TabakaSimon & Wolf Speedway Club(u,0,0,0,0 ) 0

Gyula - 25 czerwiec (25.06).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sandor TihanyiSimon & Wolf Speedway Club(3,3,3,d,3) 12+3
2Rafał WilkPolska(3,3,2,2,3) 13+2
3Maciej KuciapaPolska(3,2,3,3,d) 11+1
4Norbert MagosiHajdu Volan Speedway Club(2,2,2,3,2) 11+0
5Laszlo SzatmariSpeedway Miskolc(3,3,1,w,3) 10
6Matej FerjanSimon & Wolf Speedway Club, Słowenia(d,3,3,3,d ) 9
7Mate SzegediSimon & Wolf Speedway Club(1,1,3,w,2) 7
8Tamas SikeSike Motor Sport(2,2,1,1,1) 7
9Roland KovacsHajdu Volan Speedway Club(1,1,2,1,2) 7
10Janusz ŚlączkaPolska(u,d,d,3,3) 6
11Janos GolenyaHajdu Volan Speedway Club(2,1,1,2,0) 6
12Zsolt BenczeSpeedway Miskolc(2,2,0,-,-) 4
13Jozsef TabakaSimon & Wolf Speedway Club(0,1,0,2,1) 4
14Daniel KotiGyulai Speedway Club(1,0,1,2,0) 4
15Csaba KokenyesiHajdu Volan Speedway Club(1,0,2,d,0) 3
16Zoltan LovasGyulai Speedway Club(d,d,-,-,- ) 0

Debreczyn - 16 kwiecień (16.04).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej FerjanSimon & Wolf Speedway Club, Słowenia(3,3,3,3,3) 15+3
2Rafał WilkPolska(3,3,2,3,3) 14+2
3Laszlo SzatmariSpeedway Miskolc(1,3,3,3,1) 11+1
4Sandor TihanyiSimon & Wolf Speedway Club(3,2,1,2,3) 11+0
5Attila StefaniBrill-Car Motorsport Club(2,3,2,2,2) 11
6Norbert MagosiHajdu Volan Speedway Club(2,2,2,3,2) 11
7Izak SantejSłowenia(2,1,3,3,1) 10
8Janusz ŚlączkaPolska(3,2,d,1,2) 8
9Zsolt BenczeSpeedway Miskolc(0,1,3,2,d ) 6
10Manuel HauzingerAustria(2,1,2,0,1) 6
11Fritz WallnerAustria(1,2,1,0,1) 5
12Mate SzegediSimon & Wolf Speedway Club(t,0,0,2,2) 4
13Roland KovacsHajdu Volan Speedway Club(1,1,1,0,1) 4
14Janos GolenyaHajdu Volan Speedway Club(1,0,0,1,0) 2
15Zoltan LovasGyulai Speedway Club(u,0,1,0,0) 1
16Csaba Balogh-(ns) ns

2006

3 rundy: Gyula - 24 czerwiec (24.06), Debreczyn - 7 październik (07.10), Debreczyn - 21 październik (21.10).

Format zawodów: kwalifikacje, bieg ostatniej szansy, kwalifikacje do półfinałów, bieg ostatniej szansy, półfinały oraz finały A i B.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej FerjanSimon & Wolf Speedway Club(23,20,23) 66
2Maciej KuciapaPolska(18,23,16) 57
3Paweł MiesiącPolska(14,18,18) 50
4Sandor TihanyiSimon & Wolf Speedway Club(20,16,12) 48
5Jozsef TabakaSimon & Wolf Speedway Club(11,12,14) 37
6Zsolt BenczeSpeedway Miszkolc SE(10,11,11) 32
7Mate SzegediSimon & Wolf Speedway Club(5,9,10) 24
8Attila Stefani-(-,14,9) 23
9Janos GolenyaSpeedway Motorsport E(4,10,8) 22
10Roland KovacsHajdu Volan Speedway Club(6,8,7) 21
11Rafał TrojanowskiPolska(-,-,20) 20
12Norbert MagosiHajdu Volan Speedway Club(16,-,-) 16
13Attila LorinczSpeedway Motorsport E(3,7,4) 14
14Janusz ŚlączkaHajdu Volan Speedway Club(12,-,-) 12
15Laszlo SzatmariSpeedway Miszkolc SE(9,-,-) 9
16Attila Molnar-(-,6,3) 9
17Karol BaranPolska(8,-,-) 8
18Ariel Molnar-(-,3,5) 8
19Laszlo KarcagiSpeedway Motorsport E(7,-,-) 7
20Gyula SzollosyHajdu Volan Sport Club(-,1,6) 7
21Szabolcs KenezSpeedway Motorsport E(1,3,3) 7
22Tamas Szilagyi-(-,5,1) 6
23Daniel Koti-(-,4,1) 5
24Tamas SikeSike Motor Sport(3,-,-) 3
25Csaba KokenyesiHajdu Volan Speedway Club(1,-,-) 1

Debreczyn - 21 październik (21.10).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej FerjanSimon & Wolf Speedway Club, Słowenia(3,2,3,3) 23
2Rafał TrojanowskiPolska(3,3,1,1,2,2,2) 20
3Paweł Miesiąc Polska(3,0,3,2,d) 18
4Maciej KuciapaPolska(3,1,3,w) 16
5Jozsef TabakaSimon & Wolf Speedway Club(2,2,0,3) 14
6Sandor TihanyiSimon & Wolf Speedway Club(2,3,1,2) 12
7Zsolt BenczeSpeedway Miskolc SE(3,2,1,3,1,1) 11
8Mate SzegediSimon & Wolf Speedway Club(1,3,d,3,0,d) 10
9Attila Stefani-(2,0,1) 9
10Janos GolenyaSpeeedway Motorsport E(0,3,1,2,0) 8
11Roland KovacsHajdu Volan Speedway Club(2,1,3,0,d) 7
12Gyula SzollosyHajdu Volan Speedway Club(2,2,2,0) 6
13Ariel Molnar-(0,2,1) 5
14Attila LorinczSpeedway Miskolc SE(3,0,0) 4
15Attila Molnar-(2,1) 3
16Szabolcs KenezSpeedway Motorsport E(1,1) 3
17Daniel Koti-(1,0) 1
18Tamas Szilagyi-(d,d) 1

Debreczyn - 7 październik (07.10).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Maciej KuciapaPolska(3,1,3,3) 23
2Matej FerjanSimon & Wolf Speedway Club, Słowenia(3,3,2,2) 20
3Paweł MiesiącPolska(2,2,2,1) 18
4Sandor TihanyiSimon & Wolf Speedway Club(3,0,2,3,0) 16
5Attila Stefani-(3,3,1,3,1,3) 14
6Jozsef TabakaSimon & Wolf Speedway Club(2,2,1,2) 12
7Zsolt BenczeSpeedway Miskolc SE(2,1,3,0,1) 11
8Janos GolenyaSpeeedway Motorsport E(1,3,0,3,0,0) 10
9Mate SzegediSimon & Wolf Speedway Club(d,3,1,2,1) 9
10Roland KovacsHajdu Volan Speedway Club(3,2,3,1,0,0) 8
11Attila LorinczSpeedway Miskolc SE(2,1,0,1) 7
12Attila Molnar-(3,0,2,0,0) 6
13Tamas Szilagyi-(1,2,1) 5
14Daniel Koti-(1,2,0) 4
15Ariel Molnar-(2,d) 3
16Szabolcs KenezSpeedway Motorsport E(0,1) 3
17Gyula SzollosyHajdu Volan Speedway Club(2,u) 1

Gyula - 24 czerwiec (24.06).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej FerjanSimon & Wolf Speedway Club, Słowenia(3,2,3,3) 23
2Sandor TihanyiSimon & Wolf Speedway Club(0,3,2,2) 20
3Maciej KuciapaPolska(3,3,3,3,3,1) 18
4Norbert MagosiHajdu Volan Speedway Club(1,0,3,2,0) 16
5Paweł MiesiącPolska(2,1,3,2,1,0,3) 14
6Janusz ŚlączkaPolska(0,3,2,2,1,2) 12
7Jozsef TabakaSimon & Wolf Speedway Club(3,2,2,3,1,1) 11
8Zsolt BenczeSpeedway Miskolc SE(1,1,2,0,0) 10
9Laszlo SzatmariSpeedway Miskolc SE(1,2,1) 9
10Karol BaranPolska(1,3,3,0,0) 8
11Laszlo KarcagiSpeedway Motorsport E(3,0,2,0,1) 7
12Roland KovacsHajdu Volan Speedway Club(0,0) 6
13Mate SzegediSimon & Wolf Speedway Club(1,2,1) 5
14Janos GolenyaSpeeedway Motorsport E(0,2,0) 4
15Tamas SikeSike Motor Sport(2,1) 3
16Attila LorinczSpeedway Miskolc SE(1,1) 3
17Szabolcs KenezSpeedway Motorsport E(2,0) 1
18Csaba KokenyesiHajdu Volan Speedway Club(0,0) 1

2007

3 rundy: Miskolc - 23 sierpień (23.08), Debreczyn - 8 wrzesień (08.09), Gyula - 3 październik (03.10).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej FerjanSimon & Wolf(21,21,21) 63
2Laszlo SzatmariSpeedway Miskolc(18,14,16) 48
3Sandor TihanyiSimon & Wolf(14,16,14) 44
4Jozsef TabakaSimon & Wolf(16,18,10) 44
5Roland KovacsHajdu Volan SC(12,10,1) 23
6Attila StefaniSpeedway Miskolc(8,12,-) 20
7Robert NagyAK Brezolupy(-,-,18) 18
8Norbert MagosiSpeedway Miskolc(0,-,12) 12
9Tamas SzilagyiHajdu Volan SC(10,2,-) 12
10Janos Golenya-(-,8,2) 10
11Attila MolnarKistokaj SK(6,-,4) 10
12Sandor Fekete-(-,-,8) 8
13Zsolt BenczeSimon & Wolf(1,1,6) 8
14Zsolt NagyHajdu Volan SC(4,4,0) 8
15Patrik Kotta KisGyula SC(1,6,0) 7
16Attila LorinczKistokaj SK(2,-,-) 2

Gyula - 3 październik (03.10).

Format zawodów: kwalifikacje i finały A, B, C.

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej FerjanSimon & Wolf, Słowenia(3,3,3,3) 12+3A
2Robert NagyAK Brezolupy(2,3,2,3) 10+2A
3Laszlo SzatmariSpeedway Miskolc(3,3,1,2) 9+1A
4Sandor TihanyiSimon & Wolf(3,1,2,1) 7+3B+0A
5Norbert MagosiSpeedway Miskolc(2,2,3,2) 9+2B
6Jozsef TabakaSimon & Wolf(1,1,d,0) 2+3C+1B
7Sandor Fekete-(1,2,3,3) 9+0B
8Zsolt BenczeSimon & Wolf(2,2,1,1) 6+2C
9Attila MolnarKistokaj SK(0,1,2,2) 5+1C
10Roland KovacsHajdu Volan SC(1,0,0,d) 1
11Janos Golenya-(0,0,1,2) 1
12Zsolt NagyHajdu Volan SC(0,0,0,0) 0
13Patrik Kotta KissGyula SC(1) 1 R

Debreczyn - 8 wrzesień (08.09).

Format zawodów: kwalifikacje i finały A, B, C.

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej FerjanSimon & Wolf, Słowenia(3,3,3,3) 12+3A
2Jozsef TabakaSimon & Wolf(2,3,3,2) 10+3B+2A
3Sandor TihanyiSimon & Wolf(3,1,3,3) 10+1A
4Laszlo SzatmariSpeedway Miskolc(3,3,2,3) 11+0A
5Attila StefaniSpeedway Miskolc(1,2,2,2) 7+2B
6Roland KovacsHajdu Volan SC(1,2,2,2) 7+1B
7Janos Golenya-(2,2,1,1) 6+3C+0B
8Patrik Kotta KissGyula SC(0,1,0,0) 1+2C
9Zsolt NagyHajdu Volan SC(d,1,1,d) 2+dC
10Tamas SzilagyiHajdu Volan SC(1,0,2,1) 4+wC
11Zsolt BenczeSimon & Wolf(w,-,-,-) 0

Miskolc - 23 sierpień (23.08).

Format zawodów: kwalifikacje i finały A, B, C.

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej FerjanSimon & Wolf, Słowenia(3,3,3,3) 12+3A
2Laszlo SzatmariSpeedway Miskolc(3,2,3,3) 11+2A
3Jozsef TabakaSimon & Wolf(2,2,2,2) 8+3B+1A
4Sandor TihanyiSimon & Wolf(3,3,1,2) 9+0A
5Roland KovacsHajdu Volan SC(2,2,2,3) 9+2B
6Tamas SzilagyiHajdu Volan SC(1,1,2,1) 5+3C+1B
7Attila StefaniSpeedway Miskolc(2,3,1,1) 7+nsB
8Attila MolnarKistokaj SK(1,1,3,2) 7+2C
9Zsolt NagyHajdu Volan SC(d,0,1,0) 1+1C
10Attila LorinczKistokaj SK(d,1,u,1) 2+0C
11Zsolt BenczeSimon & Wolf(1,d,-,-) 1
12Norbert MagosiSpeedway Miskolc(0,d,-,-) 0
13Patrik Kotta KissGyula SC(0,0,0,0) 0 R

2008

3 rundy: Debreczyn - 31 maj, Gyula - 28 czerwiec (odwołana), Miszkolc - 23 październik (odwołana).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej FerjanSimon&Wolf, Słowenia- 19
2Maks GregoricSłowenia- 16
3Laszlo SzatmariSpeedway Miszkolc- 15
4Jozsef TabakaSimon&Wolf- 14
5Maciej KuciapaPolska- 14
6Sandor TihanyiSimon&Wolf- 12
7Tomasz RempałaSpeedway Miszkolc, Polska- 9
8Robert NagyGyulai Speedway Club- 9
9Aleksander CondaSłowenia- 8
10Matija DuhSłowenia- 5
11Tamas SzilagyiHajdu Speedway Club- 5
12Attila LorinczSpeedway Miszkolc- 3
13Roland KovacsHajdu Speedway Club- 3
14Attila MolnarSpeedway Miszkolc- 3
15Zsolt NagyHajdu Speedway Club- 2
16Zsolt BenczeSpeedway Miszkolc- 0
17Patrik Kotta KisSpeedway Miszkolc- 0
18Norbert MagosiSpeedway Miszkolc- 0


2009

3 rundy: Miskolc - 24 kwiecień (24.04), Gyula - 25 kwiecień (25.04), Debreczyn - 23 maj (23.05).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej FerjanSpeedwolf Debreczyn(16,19,19) 54
2Norbert MagosiSpeedway Miszkolc(19,16,16) 51
3Jozsef TabakaDebreczyn Speedway SE(12,14,14) 40
4Sandor TihanyiSpeedwolf Debreczyn(14,12,12) 38
5Robert NagyBig s SE(7,10,10) 27
6Roland BenkoGyula Speedway Club(10,9,7) 26
7Roland KovacsSpeedway Miszkolc(9,8,9) 26
8Attila LorinczDebreczyn Speedway SE(5,7,6) 18
9Laszlo SzatmariSpeedway Miszkolc(8,-,8) 16
10Robert SzegvariDebreczyn Speedway SE(6,5,3) 14
11Gyula MolnarGyula Speedway Club(2,6,5) 13
12Sandor KonyaDebreczyn Speedway SE(3,4,2) 9
13Tamas SzilagyiDebreczyn Speedway SE(4,-,4) 8
14Laszlo KarcagiSpeedway Miszkolc(1,-,-) 1
15Mate SzegediSpeedwolf Debreczyn(-,-,1) 1

Debreczyn - 23 maj (23.05).

Format zawodów: kwalifikacje i finały A, B, C.

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej FerjanSpeedwolf Debrecen, Słowenia(3,3,3,2) 11+3A
2Norbert MagosiSpeedway Miskolc(2,2,2,3) 9+3B+2A
3Jozsef TabakaDebrecen Speedway SE(3,3,1,3) 10+1A
4Sandor TihanyiSpeedwolf Debrecen(w,3,3,3) 9+0A
5Robert NagyBigs SE(3,0,2,2) 7+2B
6Roland KovacsSpeedway Miskolc(1,2,2,0) 5+1B
7Laszlo SzatmariSpeedway Miskolc(2,1,3,-) 6+nsB
8Roland BenkoSpeedway Club Gyula(2,2,t,1) 5+3C
9Attila LorinczDebrecen Speedway SE(1,0,1,2) 4+2C
10Gyula MolnarSpeedway Club Gyula(1,1,0,1) 3+1C
11Tamas SzilagyiDebrecen Speedway SE(t,1,1,0) 2+0C
12Robert SzegvariDebrecen Speedway SE(0,0,0,1) 1
13Sandor KonyaDebrecen Speedway SE(0,0) 0
14Mate SzegediSpeedwolf Debrecen(w) 0

Gyula - 25 kwiecień (25.04).

Format zawodów: kwalifikacje i finały A, B, C.

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej FerjanSpeedwolf Debrecen, Słowenia(3,3,3,3) 12+3A
2Norbert MagosiSpeedway Miskolc(3,1,3,3) 10+2A
3Jozsef TabakaDebrecen Speedway SE(3,2,3,1) 9+1A
4Sandor TihanyiSpeedwolf Debrecen(1,3,2,3) 9+3B+0A
5Robert NagyBigs SE(2,3,2,2) 9+2B
6Roland BenkoSpeedway Club Gyula(0,2,2,2) 6+1B
7Roland KovacsSpeedway Miskolc(2,1,1,0) 4+0B
8Attila LorinczDebrecen Speedway SE(2,0,1,1) 4+3C
9Gyula MolnarSpeedway Club Gyula(1,0,1,2) 4+2C
10Robert SzegvariDebrecen Speedway SE(1,d,0,0) 1+1C
11Sandor KonyaDebrecen Speedway SE(u,2,0,1) 3+0C

Miskolc - 24 kwiecień (24.04).

Format zawodów: kwalifikacje i finały A, B, C.

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Norbert MagosiSpeedway Miskolc(3,3,3,2) 11+3A
2Matej FerjanSpeedwolf Debrecen, Słowenia(3,3,3,3) 12+2A
3Sandor TihanyiSpeedwolf Debrecen(1,3,1,2) 7+3B+1A
4Jozsef TabakaDebrecen Speedway SE(2,2,3,3) 10+uA
5Roland BenkoSpeedway Club Gyula(2,2,1,1) 6+2B
6Roland KovacsSpeedway Miskolc(2,1,2,3) 8+1B
7Laszlo SzatmariSpeedway Miskolc(3,2,2,u) 7+nsC
8Robert NagyBigs SE(t,1,2,1) 4+3C
9Robert SzegvariDebrecen Speedway SE(0,1,0,1) 2+2C
10Attila LorinczDebrecen Speedway SE(1,1,0,2) 4+uC
11Tamas SzilagyiDebrecen Speedway SE(1,-,-,-) 1
12Sandor KonyaDebrecen Speedway SE(0,0,0,0) 0
13Gyula MolnarSpeedway Club Gyula(0,0,d,-) 0
14Laszlo KarcagiSpeedway Miskolc(0,d,-,-) 0

2010

2 rundy: Gyula - 5 czerwiec (05.06), Gyula - 6 listopad (06.11).

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jozsef TabakaDebreczyn Speedway SE(16,19) 35
2Roland BenkoSpeedway Club Gyula(12,14) 26
3Robert NagySpeedway Miszkolc(14,10) 24
4Norbert MagosiSpeedway Miszkolc(10,12) 22
5Matej FerjanSpeedwolf Debreczyn(19,-) 19
6Zsolt BenczeSpeedway Club Gyula(9,9) 18
7Laszlo SzatmariSpeedway Miszkolc(-,16) 16
8Milen ManewBułgaria(5,8) 13
9Attila LorinczDebreczyn Speedway SE(8,4) 12
10Sandor Tihanyi-(-,7) 7
11Roland KovacsSpeedway Miszkolc(7,-) 7
12Sandor FeketeSpeedway Club Gyula(6,-) 6
13Patrik NagyDebreczyn Speedway SE(-,6) 6
14Sandor KonyaDebreczyn Speedway SE(4,2) 6
15Peter PappDebreczyn Speedway SE(-,5) 5
16Robert SzegvariDebreczyn Speedway SE(-,3) 3

Gyula - 6 listopad (06.11).

Format zawodów: kwalifikacje, półfinały i finał.

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jozsef TabakaDebrecen Speedway SE(3,3,3,3) 12+3+3
2Laszlo SzatmariSpeedway Miskolc(3,2,3,2) 10+2+2
3Roland BenkoSpeedway Club Gyula(1,3,2,0) 6+3+1
4Norbert MagosiSpeedway Miskolc(d,2,3,3) 8+2+d
5Robert NagySpeedway Miskolc(2,1,2,3) 8+1
6Zsolt BenczeSpeedway Club Gyula(2,3,2,1) 8+1
7Milen ManewBułgaria(1,2,1,2) 6+d
8Patrik NagyDebrecen Speedway SE(2,0,w/u,2) 4+0
9Sandor Tihanyi-(3,1,-,-) 4
10Peter PappDebrecen Speedway SE(1,1,1,0) 3
11Attila LorinczDebrecen Speedway SE(d,t,1,1) 2
12Robert SzegvariDebrecen Speedway SE(0,0,1,-) 1
13Sandor KonyaDebrecen Speedway SE(d,0,0,-) 0

Gyula - 5 czerwiec (05.06).

Format zawodów: kwalifikacje, półfinały i finał.

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej FerjanSpeedwolf Debrecen, Słowenia(3,3,3,3) 12+3+3
2Jozsef TabakaDebrecen Speedway SE(3,3,3,3) 12+3+2
3Robert NagySpeedway Miskolc(d,3,3,2) 10+2+1
4Roland BenkoSpeedway Club Gyula(3,2,2,2) 9+2+0
5Norbert MagosiSpeedway Miskolc(2,1,2,2) 7+1
6Zsolt BenczeSpeedway Club Gyula(1,2,d,3) 6+0
7Attila LorinczDebrecen Speedway SE(0,2,1,1) 4+1
8Roland KovacsSpeedway Miskolc(1,1,2,1) 5+0
9Sandor FeketeSpeedway Club Gyula(2,1,1,d) 4
10Milen ManewBułgaria(0,0,1,1) 2
11Sandor KonyaDebrecen Speedway SE(2,0,0,0) 2

2011

3 rundy: Gyula - 14 maj (14.05), Miskolc - 16 lipiec (16.07), Debreczyn - 22 październik (22.10).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Norbert MagosiBig s MSC(14,15,17) 46
2Laszlo SzatmariDebrecen Speedway SE(13,11,10) 34
3Jozsef TabakaDebrecen Speedway SE(,-,17,16) 33
4Attila StefaniTrack Racing Kft.(12,9,7) 28
5Roland BenkioSpeedway Club Gyula(8,6,8) 22
6Matija DuhSłowenia(7,-,12) 19
7Matej FerjanTrack Racing Kft., Słowenia(16,-,-,) 16
8Sandor TihanyiBig s MSC(2,7,6,) 15
9Manuel HauzingerTrack Racing Kft., Austria(,-,10,3) 13
10Martin GavendaTrack Racing Kft., Czechy(,-,9,-,) 9
11Patrik NagyBig s MSC(0,3,6,) 9
12Robert NagyBig s MSC(8,-,-,) 8
13Samo KukovicaSłowenia(4,-,4,) 8
14Sandor FeketeSpeedway Club Gyula(5,2,-,) 7
15Denis StojsSłowenia(,-,-,2) 2
16Peter PappDebrecen Speedway SE(1,-,0) 1
17Robert SzegvariDebrecen Speedway SE(,-,1,-,) 1

Debreczyn - 22 październik (22.10).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Norbert MagosiBig s MSC(2,3,3,3) 11+3+3
2Jozsef TabakaDebrecen Speedway SE(3,3,3,2) 11+3+2
3Matija DuhSłowenia(1,2,3,3) 9+2+1
4Laszlo SzatmariDebrecen Speedway SE(3,2,2,1) 8+2+0
5Roland BenkoSpeedway Club Gyula(3,2,2,0) 7+1
6Attila StefaniTrack Racing Kft.(2,1,2,2) 7+0
7Sandor TihanyiBig s MSC(0,1,1,3) 5+1
8Patrik NagyBig s MSC(1,3,1,1) 6+d
9Samo KukovicaSłowenia(2,1,w,1) 4
10Manuel HauzingerTrack Racing Kft., Austria(1,0,0,2) 3
11Denis StojsSłowenia(0,0,1,1) 2
12Peter PappDebrecen Speedway SE(0,0,0,0) 0

Miskolc - 16 lipiec (16.07).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jozsef TabakaDebrecen Speedway SE(3,2,3,3) 11+3+3
2Norbert MagosiBig s MSC(1,3,3,3) 10+3+2
3Manuel HauzingerTrack Racing Kft., Austria(3,1,0,3) 7+2+1
4Laszlo SzatmariDebrecen Speedway SE(2,2,3,2) 9+2+w
5Martin GavendaTrack Racing Kft., Czechy(3,2,1,2) 8+1
6Attila StefaniTrack Racing Kft.(2,3,1,2) 8+1
7Sandor TihanyiBig s MSC(1,3,2,1) 7+0
8Roland BenkoSpeedway Club Gyula(2,1,2,1) 6+d
9Patrik NagyBig s MSC(1,0,2,0) 3
10Sandor FeketeSpeedway Club Gyula(0,1,ns,1) 2
11Robert SzegvariDebrecen Speedway SE(0,0,1,t) 1

Gyula - 14 maj (14.05).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej FerjanTrack Racing Kft., Słowenia(2,3,2,3) 10+3+3
2Norbert MagosiBig s MSC(1,3,3,3) 10+2+2
3Laszlo SzatmariDebrecen Speedway SE(2,2,3,3) 10+2+1
4Attila StefaniTrack Racing Kft.(3,3,1,2) 9+3+0
5Roland BenkoSpeedway Club Gyula(3,1,3,1) 8+0
6Robert NagyBig s MSC(3,2,1,1) 7+1
7Matija DuhSłowenia(2,0,2,2) 6+1
8Sandor FeketeSpeedway Club Gyula(0,2,2,1) 5+0
9Samo KukovicaSłowenia(1,1,0,2) 4
10Sandor TihanyiBig s MSC(1,1,0,0) 2
11Peter PappDebrecen Speedway SE(0,0,1,0) 1
12Patrik NagyBig s MSC(0,0,d,0) 0

2012

3 rundy: Debreczyn - 24 marzec (24.03), Debreczyn - 7 lipiec (07.07), Debreczyn - 21 październik (21.10).

Uwaga ! Dla zawodników węgierskich w otwartych mistrzostwach była prowadzona również oddzielna punktacja. Na jej podstawie wyłoniono mistrza kraju.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jozsef TabakaDebrecen Speedway SE(10,10,10) 30
2Roland BenkoSpeedway Club Gyula SE(6,7,8) 21
3Laszlo SzatmariDebrecen Speedway SE(7,6,7) 20
4Norbert MagosiDebrecen Speedway SE(8,8,-,) 16
5Sandor TihanyiBigs Motor Sport Club(5,5,6) 16
6Patrik NagyBigs Motor Sport Club(4,3,5) 12
7Zsolt BenczeSpeedway Club Gyula SE(4,4,4) 12
8Peter PappDebrecen Speedway SE(3,-,-,) 3
9Robert TabakaDebrecen Speedway SE(-,-,3) 3

3 rundy: Debreczyn - 24 marzec (24.03), Debreczyn - 7 lipiec (07.07), Debreczyn - 21 październik (21.10).

Finał - Klasyfikacja końcowa [Otwarte]

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Paweł MiesiącPolska(17,14,13) 44+3
2Jozsef TabakaWęgry(15,12,17) 44+2
3Tomasz RempałaPolska(10,15,11) 36
4Stanisław BurzaPolska(11,13,10) 34
5Maciej KuciapaPolska(-,17,15) 32
6Roland BenkoWęgry(9,10,12) 31
7Laszlo SzatmariWęgry(13,9,7) 29
8Norbert MagosiWęgry(14,11,-) 25
9Kirył CukanowUkraina(12,8,-) 20
10Samo KukovicaSłowenia(-,6,9) 15
11Maks GregoricSłowenia(8,7,-) 15
12Claus VissingDania(-,-,14) 14
13Sandor TihanyiWęgry(5,5,5) 15
14Patrik NagyWęgry(4,3,4) 11
15Ashley BriksAnglia(-,-,8) 8
16Christian AgoSzwecja(7,-,-) 7
17Hynek StichauerCzechy(6,-,-) 6
18Matija DuhSłowenia(-,-,6) 6
19Zsolt BenczeWęgry(2,1,3) 6
20Mattia CarpaneseWłochy(-,4,-) 4
21Ziga RadkovicSłowenia(3,-,-) 3
22Michele CastagnaWłochy(-,2,-) 2
23Robert TabakaWęgry(-,-,2) 2
24Peter PappWęgry(1,-,-) 1
25Michael VissingDania(-,-,1) 1

Debreczyn - 21 październik (21.10).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jozsef TabakaWęgry(3,3,3,2,3) 14+3
2Maciej KuciapaPolska(3,3,3,3,2) 14+2
3Claus VissingDania(2,3,2,3,3) 13
4Paweł MiesiącPolska(2,2,3,3,2) 12
5Roland BenkoWęgry(3,2,1,1,3) 10
6Tomasz RempałaPolska(2,3,2,2,0) 9
7Stanisław BurzaPolska(2,1,2,3,1) 9
8Samo KukovicaSłowenia(1,1,2,2,3) 9
9Ashley BirksAnglia(3,2,0,2,1) 8
10Laszlo SzatmariWęgry(1,0,3,1,2) 7
11Matija DuhaSłowenia(w,2,1,1,0) 4
12Sandor TihanyiWęgry(1,1,0,1,1) 4
13Patrik NagyWęgry(0,0,1,0,2) 3
14Zsolt BenczeWęgry(0,0,1,0,1) 2
15Robert TabakaWęgry(1,0,0,0,0) 1
16Michael VissingDania(0,1,0,0,0) 1
17Tadeusz KostroPolska(ns) nsR
18Dalibor BotSłowenia(ns) nsR

Debreczyn - 7 lipiec (07.07).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Maciej KuciapaPolska(2,3,3,3,3) 14+3
2Tomasz RempałaPolska(3,3,3,3,2) 14+2
3Paweł MiesiącPolska(2,3,2,2,3) 12
4Stanisław BurzaPolska(3,0,2,3,2) 10
5Jozsef TabakaWęgry(3,2,3,2,w) 10
6Norbert MagosiWęgry(1,2,3,3,u) 9
7Roland BenkoWęgry(3,1,2,2,0) 8
8Laszlo SzatmariWęgry(2,3,1,1,1) 8
9Kirył CukanowUkraina(2,1,1,1,3) 8
10Maks GregoricSłowenia(1,2,2,2,1) 8
11Samo KukovicaSłowenia(0,0,1,1,3) 5
12Sandor TihanyiWęgry(0,2,0,0,2) 4
13Mattia CarpaneseWłochy(1,1,0,1,1) 4
14Patrik NagyWęgry(1,w,0,0,0) 1
15Michele CastagnaWłochy(w,0,1,0,0) 1
16Zsolt BenczeWęgry(0,1,u,-,-) 1

Debreczyn - 24 marzec (24.03).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Paweł MiesiącPolska(3,3,3,3,3) 15
2Jozsef TabakaWęgry(3,2,3,3,2) 13
3Norbert MagosiWęgry(2,3,2,3,2) 12
4Laszlo SzatmariWęgry(2,3,1,2,2) 10
5Kirył CukanowUkraina(1,2,2,2,3) 10
6Stanisław BurzaPolska(2,2,1,2,3) 10
7Tomasz RempałaPolska(2,1,2,1,3) 9
8Roland BenkoWęgry(3,1,1,2,2) 9
9Maks GregoricSłowenia(3,1,0,3,1) 8
10Christian AgoSzwecja(d,3,3,1,1) 8
11Hynek StichauerCzechy(1,0,3,d,d) 4
12Sandor TihanyiWęgry(1,2,0,0,1) 4
13Patrik NagyWęgry(0,1,d,1,1) 3
14Ziga RadkovicSłowenia(0,0,2,0,w) 2
15Zsolt BenczeWęgry(1,0,d,1,0) 2
16Peter PappWęgry(d,0,1,0,0) 1

2013

W sezonie 2013 Indywidualnych Mistrzostw Węgier nie rozegrano.



2014

3 rundy: Debreczyn - 25 wrzesień (25.09), Nagyhalasz - 25 wrzesień (25.09), Gyula - 11 październik (11.10).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Norbert MagosiTrack Racing Kft.(9,11,9) 29
2Sandor FeketeSpeedway Club Gyula(4,9,10) 23+3
3Sandor TihanyiTrack Racing Kft.(8,8,7) 23+2
4Jozsef TabakaDebrecen Speedway SE(11,4,-) 15
5Roland BenkoSpeedway Club Gyula(-,7,8) 15
6Roland KovacsNagyhalaszi MSE(5,6,4) 15
7Patrik NagyWęgry, lic. rumuńska(7,5,-) 12
8Grzegorz BassaraPolska(6,-,6) 12
9Aleksander CondaSłowenia(-,-,11) 11
10Robert NagyWęgry, lic. rumuńska(-,10,-) 10
11Łukasz KretPolska(10,-,-) 10
12Milen ManewBułgaria(2,-,5) 7
13Mateusz WieczorekPolska(3,-,1) 4
14Ziga KovacicSłowenia(-,-,3) 3
15Peter VidaNagyhalaszi MSE(-,3,-) 3
16Zsolt BenczeSpeedway Club Gyula(-,-,2) 2
17Robert TabakaDebrecen Speedway SE(0,2,-) 2
18Jannik KleinAustria(0,1,-) 1
19Daniel MaturaPolska(1,-,-) 1
19Csaba BaloghSpeedway Club Gyula(-,0,0) 0
19Attila BiroSpeedway Club Gyula(-,-,0) 0
19Jozsef GeczySpeedway Club Gyula(-,-,0) 0

Gyula - 11 październik (11.10).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Aleksander CondaSłowenia(d,2,3,3) 7+3+3
2Sandor FeketeSpeedway Club Gyula(3,3,3,3) 12+3+2
3Norbert MagosiTrack Racing Kft.(3,3,3,3) 12+2+1
4Roland BenkoSpeedway Club Gyula(2,3,2,1) 8+2+0
5Sandor TihanyiTrack Racing Kft.(2,2,1,2) 7+1
6Grzegorz BassaraPolska(2,2,1,1) 6+1
7Milen ManewBułgaria(3,1,2,1) 7+0
8Roland KovacsNagyhalaszi MSE(1,1,1,2) 5+0
9Ziga KovacicSłowenia(1,1,2,0) 4
10Zsolt BenczeSpeedway Club Gyula(0,0,0,3) 3
11Mateusz WieczorekPolska(1,w,-,-) 1
12Csaba BaloghSpeedway Club Gyula(d,0,0,d) 0
13Attila BiroSpeedway Club Gyula(0) 0
14Jozsef GeczySpeedway Club Gyula(0) 0

Nagyhalasz - 25 wrzesień (25.09).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Norbert MagosiTrack Racing Kft.(2,2,3,3) 10+3+3
2Robert NagyWęgry, lic. rumuńska(1,3,2,2) 8+3+2
3Sandor FeketeSpeedway Club Gyula(3,2,1,1) 7+2+1
4Sandor TihanyiTrack Racing Kft.(2,2,1,2) 7+20
5Roland BenkoSpeedway Club Gyula(3,3,3,3) 12+w
6Roland KovacsNagyhalaszi MSE(2,3,2,3) 10+w/u
7Patrik NagyWęgry, lic. rumuńska(1,1,3,2) 7+1
8Jozsef TabakaDebrecen Speedway SE(3,-,-,-) 3+ns
9Peter VidaNagyhalaszi MSE(0,0,2,0) 2
10Robert TabakaDebrecen Speedway SE(0,1,0,1) 2
11Jannik KleinAustria(0,1,1,0) 2
12Csaba BaloghSpeedway Club Gyula(1,w,2min.,1) 2

Debreczyn - 25 wrzesień (25.09).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jozsef TabakaDebrecen Speedway SE(3,3,3,3) 12+3+3
2Łukasz KretPolska(1,3,3,2) 9+2+2
3Norbert MagosiTrack Racing Kft.(2,1,2,2) 7+3+1
4Sandor TihanyiTrack Racing Kft.(2,1,1,3) 7+2+0
5Patrik NagyWęgry, lic. rumuńska(3,3,0,2) 8+1
6Grzegorz BassaraPolska(2,0,3,3) 8+0
7Sandor FeketeSpeedway Club Gyula(1,2,2,0) 5+1
8Roland KovacsNagyhalaszi MSE(3,2,w/u,1) 6+0
9Mateusz WieczorekPolska(0,2,1,1) 4
10Milen ManewBułgaria(1,1,1,0) 3
11Dawid MaturaPolska(2) 2
12Robert TabakaDebrecen Speedway SE(0,0,0,1) 1
13Jannik KleinAustria(0,w,w,w) 0

2015

3 rundy: Nagyhalasz - 15 czerwiec (15.06), Gyula - 22 czerwiec (22.06), Debreczyn - 23 październik (23.10).

Format zawodów: kwalifikacje, półfinały i finał.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Norbert MagosiTrack Racing Kft(11,11,9) 31
2Jozsef TabakaDebrecen Speedway SMSE(10,8,11) 29
3Roland BenkoNagyhalaszi Motorsportert SE(7,9,10) 26
4Sandor FeketeSpeedway Club Gyula(9,7,5) 21
5Sandor TihanyiDebrecen Speedway SMSE(3,10,6) 19
6Stanisław MelnyczukUkraina(6,-,8) 14
7Zsolt BenczeSpeedway Club Gyula(-,6,7) 13
8Milen ManewBułgaria(4,5,-) 9
9Andrij KobrinUkraina(8,-,-) 8
10Robert TabakaDebrecen Speedway SMSE(1,3,3) 7
11Grzegorz BassaraPolska(5,-,-) 5
12Mark BaranyDebrecen Speedway SMSE(0,4,1) 5
13Oskar BoberPolska(-,-,4) 4
14Csaba BaloghSpeedway Club Gyula(-,2,2) 4
15Roland KovacsNagyhalaszi Motorsportert SE(2,-,-) 2
16Robert SzegvariDebrecen Speedway SMSE(-,1,0) 1
17Sandor KonyaDebrecen Speedway SMSE(-,0,-) 0
18Dawid MaturaPolska(0,-,-) 0
19Kamil BrzezińskiPolska(-,-,0) 0

Debreczyn - 23 październik (23.10).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jozsef TabakaDebrecen Speedway SMSE(3,3,2,3) 11+3
2Roland BenkoNagyhalaszi Motorsportert SE(3,2,3,3) 11+2
3Norbert MagosiTrack Racing Kft(1,2,3,3) 9+3+1
4Stanisław MelnyczukUkraina(2,2,3,2) 9+3+0
5Zsolt BenczeSpeedway Club Gyula(1,3,2,2) 8+2
6Sandor TihanyiDebrecen Speedway SMSE(2,3,1,w) 6+2
7Sandor FeketeSpeedway Club Gyula(3,1,0,1) 5+u
8Oskar BoberPolska(2,w,ns,2) 4+1
9Robert TabakaDebrecen Speedway SMSE(1,1,1,1) 4+1
10Csaba BaloghSpeedway Club Gyula(0,0,2,0) 2+0
11Mark BaranyDebrecen Speedway SMSE(0,1,0,1)
12Robert SzegvariDebrecen Speedway SMSE(1)
13Kamil BrzezińskiPolska(0,u,u,0)

Gyula - 22 czerwiec (22.06).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Norbert MagosiTrack Racing Kft(3,3,3,3) 12+3
2Sandor TihanyiDebrecen Speedway SMSE(3,3,2,2) 10+3+2
3Roland BenkoNagyhalaszi Motorsportert SE(3,2,3,3) 11+w
4Jozsef TabakaDebrecen Speedway SMSE(2,2,3,2) 9+3+w/u
5Sandor FeketeSpeedway Club Gyula(2,3,0,3) 8+2
6Zsolt BenczeSpeedway Club Gyula(1,1,2,0) 4+2
7Milen ManewBułgaria(1,2,1,1) 5+1
8Mark BaranyDebrecen Speedway SMSE(t,u,2,2) 4+1
9Robert TabakaDebrecen Speedway SMSE(2,w,1,w) 3+w
10Csaba BaloghSpeedway Club Gyula(0,1,1,1) 3+0
11Robert SzegvariDebrecen Speedway SMSE(0,1,0,1) 2
12Sandor KonyaDebrecen Speedway SMSE(1,w,w,w) 1

Nagyhalasz - 15 czerwiec (15.06).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Norbert MagosiTrack Racing Kft(3,3,1,2) 9+3+3
2Jozsef TabakaDebrecen Speedway SMSE(3,2,3,3) 11+2
3Sandor FeketeSpeedway Club Gyula(3,3,3,2) 11+1
4Andrij KobrinUkraina(2,w,3,1) 6+3+0
5Roland BenkoNagyhalaszi Motorsportert SE(2,3,2,2) 8+w
6Stanisław MelnyczukUkraina(1,2,2,3) 5+1
7Grzegorz BassaraPolska(1,1,w,3) 5+1
8Milen ManewBułgaria(1,2,1,1) 5+1
9Sandor TihanyiDebrecen Speedway SMSE(t,0,2,1) 3+2
10Roland KovacsNagyhalaszi Motorsportert SE(2,1,w,0) 3+0
11Mark BaranyDebrecen Speedway SMSE(0,0,0) 0
12Dawid MaturaPolska(w,0,-,-) 0




Odwiedziny (Visitors):
6951215


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl