Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 1992-2010

Indywidualne Mistrzostwa Niemiec na długim torze
(Long Track German Republic Championship)
(Deutsche Langbahn-Meisterschaft)

Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare
Rok Zawodnik Klub
1992Karl Maier-
1993Karl Maier-
1994Robert Barth-
1995Gerd Riss-
1996Gerd Riss-
1997Gerd Riss-
1998Gerd Riss-
1999Robert Barth-
2000Bernd Diener-
2001Robert Barth-
2002Gerd Riss-
2003Robert Barth-
2004Gerd Riss-
2005Robert BarthMemmingen
2006Robert Barth-
2007Gerd Riss-
2008Sirg Schutzbach-
2009Gerd Riss-
2010Stephan Katt-
2011Stephan Katt-

1992

Scheessel

Finał

Pozycja Zawodnik Klub >Punkty Suma
1Karl Maier-- -
2Uwe Gessner-- -
3Gerd Riss-- -

1993

Jubek

Finał

Pozycja Zawodnik Klub >Punkty Suma
1Karl Maier-- -
2Gerd Riss-- -
3Marvyn Cox-- -

1994

Vilshofen

Finał

Pozycja Zawodnik Klub >Punkty Suma
1Robert Barth-- -
2Gerd Riss-- -
3Marvyn Cox-- -

1995

Pfarrkirchen

Finał

Pozycja Zawodnik Klub >Punkty Suma
1Gerd Riss-- -
2Karl Maier-- -
3Bernd Diener-- -

1996

Scheessel

Finał

Pozycja Zawodnik Klub >Punkty Suma
1Gerd Riss-- -
2Karl Maier-- -
3Bernd Diener-- -

1997

Ludinghausen

Finał

Pozycja Zawodnik Klub >Punkty Suma
1Gerd Riss-- -
2Tomy Dunker-- -
3Robert Barth-- -

1998

Pfarrkirchen

Finał

Pozycja Zawodnik Klub >Punkty Suma
1Gerd Riss-- -
2Bernd Diener-- -
3Matthias Kroger-- -

1999

Herxheim - 12 wrzesień

Finał

Pozycja Zawodnik Klub >Punkty Suma
1Robert Barth-- 23
2Gerd Riss-- 20
3Herbert Rudolph-- 19
4Bernd Diener-- 19
5Andre Pollehn-- 18
6Matthias Kroger-- 17
7Ralf Loding-- 10
8Sirg Schutzbach-- 8
9Anne van der HelmHolandia- 8
10Stephan Katt-- 8
11Enrico Janoschka-- 7
12Christian Hulshorst-- 6
13Martin Theobald-- 4
14Andreas Volcker-- 4
15Bjorn Danielczik-- 4
16Michael Daum-- 2
17Mike Todt-- 1
18Thorsten Kerl-- 0

2000

Scheessel

Finał

Pozycja Zawodnik Klub >Punkty Suma
1Bernd Diener-- -
2Robert Barth-- -
3Daniel Bacher-- -

2001

Berghaupten - 9 wrzesień

Finał

Pozycja Zawodnik Klub >Punkty Suma
1Robert Barth-(5,5,5,5) 20+5
2Gerd Riss-(5,4,5,5) 19+4
3Stephan Katt-(3,4,3,3) 13+3
4Andre Pollehn-(3,3,4,4) 14+2
5Herbert Rudolph-(3,5,5,2) 15+1
6Enrico Janoschka-(4,4,3,3) 14+0
7Matthias Kroger-(4,1,2,4) 11
8Christian Hulshorst-(4,3,3,1) 11
9Bernd Diener-(w,5,4) 9
10Maik Ebensing-(5,2,1,1) 9
11Daniel Bacher-(w,2,4,2) 9
12Benjamin Hegener-(2,3,2,0) 7
13Daniel Rath-(2,2,2) 6
14Bjorn Danielczik-(2,1,1) 4
15Marcel Mobus-(1,1,w) 2
16Jorg Tebbe-(1,w,w) 1
17Klaus Peter Gerdemann-(1,0,w) 1
18Gianfranco Mozatto-(0,0,0) 0

2002

Harsewinkel - 15 wrzesień

Finał

Pozycja Zawodnik Klub >Punkty Suma
1Gerd Riss-(5,5,5,5) 20+5
2Robert Barth-(5,5,5,5) 20+3
3Daniel Bacher-(4,5,4,4) 17+4
4Matthias Kroger-(5,3,4,4) 16+1
5Ralf Loding-(4,w,5,3) 12+2
6Herbert Rudolph-(4,4,4,1) 13+0
7Stephan Katt-(3,4,2,2) 11
8Hermann Bacher-(3,1,3,2) 9
9Manfred Knappe-(2,4,2,0) 8
10Bernd Diener-(2,0,3,3) 8
11Jorg Tebbe-(3,2,1,1) 7
12Jan Pape-(0,2,3,0) 5
13Benjamin Hegener-(2,1,2) 5
14Maik Ebensing-(1,3,w) 4
15Christian Hulshorst-(1,1,1) 3
16Hans Jorg Muller-(0,3,0) 3
17Klaus Peter Gerdemann-(0,2,w) 2
18Enrico Janoschka-(1,w,w) 1

2003

Ludinghausen - 14 wrzesień

Finał

Pozycja Zawodnik Klub >Punkty Suma
1Robert Barth-(5,5,5,5) 20+5
2Gerd Riss-(5,5,5,5) 20+4
3Enrico Janoschka-(4,5,3,4) 16+2
4Ralf Loding-(5,4,4,4) 17+1
5Stephan Katt-(3,4,4,3) 14+3
6Matthias Kroger-(3,4,5,3) 15+w
7Jorg Tebbe-(3,3,4,2) 12
8Benjamin Hegener-(4,2,3,0) 9
9Hermann Bacher-(1,3,3,1) 8
10Manfred Knappe-(2,3,2,1) 8
11Christian Hulshorst-(2,2,2,2) 8
12Daniel Bacher-(4,1,1,0) 6
13Hans Jorg Muller-(1,2,2) 5
14Bjorn Danielczik-(2,1,0) 3
15Stefan Bromberg-(0,0,1) 1
16Nynke de Jong-(0,1,0) 1
17Bernd Diener-(w,-,-) 0
18Jan Pape-(w,-,-) 0

2004

Muhldorf - 26 wrzesień

Finał

Pozycja Zawodnik Klub >Punkty Suma
1Gerd Riss-(4,5,5,5) 19+5
2Herbert Rudolph-(5,5,5,5) 20+3
3Stephan Katt-(5,4,5,4) 18+4
4Matthias Kroger-(4,5,4,2) 15+d
5Enrico Janoschka-(5,2,3,3) 13+1
6Bernd Diener-(3,4,4,1) 12+2
7Robert Barth-(4,d,3,3) 10
8Manfred Knappe-(1,4,3,1) 9
9Daniel Bacher-(d,1,4,4) 9
10Christian Hulshorst-(2,3,1,2) 8
11Jorg Tebbe-(3,1,2,0) 8
12Siegbert Keller-(1,3,2,0) 6
13Hans Jorg Muller-(0,3,1) 6
14Patrick Diener-(2,d,2) 5
15Otto Niedermeier-(1,2,1) 4
16Hermann Bacher-(3,0,0) 3
17Benjamin Hegener-(2,1,0) 3
18Nynke de Jong-(0,2,0) 2

2005

Bad Hersfeld - 17 wrzesień

Finał

Pozycja Zawodnik Klub >Punkty Suma
1Robert BarthMemmingen- 22
2Enrico JanoschkaGustrow- 21
3Bernd DienerGengenbach- 20
4Daniel RathTeterow- 17
5Jorg TebbeDohren- 15
6Gerd RissBad Wurzach- 13
7Herbert RudolphPilsting- 13
8Otto NiedermeierLanquaid- 11
9Pauli BauerHaibach- 8
10Volker StriepeBassum- 7
11Christian HulshorstLudinghausen- 7
12Manfred KnappeTraunstein- 6
13Benjamin HegenerGM-Hutte- 5
14Stefan BrombergTeterow- 4
15Stephan KattNeuwttenbek- 4
16Patrick DienerGengenbach- 3
17Daniel BacherBaindt- 1
18Markus EiblDietersburg- 0
19Matthias KrogerBokel- 0
20Hermann BacherBaindt- 0

2006

Berghaupten - 10 wrzesień

Finał

Pozycja Zawodnik Klub >Punkty Suma
1Robert Barth-(5,5,5,5) 20+5
2Bernd Diener-(5,3,5,5) 18+3
3Stephan Katt-(4,5,4,4) 17+2
4Gerd Riss-(5,4,1,3) 13+4
5Enrico Janoschka-(4,4,4,4) 16+w
6Matthias Kroger-(1,5,5,2) 13+1
7Daniel Bacher-(4,2,3,3) 12
8Otto Niedermeier-(2,3,4,1) 10
9Jorg Tebbe-(3,3,2,1) 9
10Benjamin Hegener-(3,2,2,2) 9
11Herbert Rudolph-(3,4,w/u,-) 7
12Daniel Rath-(2,0,3,0) 5
13Toni Kroger-(d,1,3) 4
14Pauli Bauer-(1,2,1) 4
15Manfred Knappe-(1,w,2) 3
16Christian Hulshorst-(2,1,d) 3
17Volker Striepe-(d,1,0) 1
18Markus Eibl-(d,d,d) 0
19Hermann Bacher-- nsR
20Jan Pape-- nsR

2007

Mulmshorn - 8 wrzesień

Finał

Pozycja Zawodnik Klub >Punkty Suma
1Gerd Riss-(5,5,5,5) 20+4
2Stephan Katt-(4,4,5,4) 17+5
3Enrico Janoschka-(5,4,4,5) 18+3
4Daniel Bacher-(4,1,5,3) 13+2
5Daniel Rath-(3,3,3,4) 13+1
6Jorg Tebbe-(2,5,4,d) 11+ns
7Benjamin Hegener-(4,2,4,1) 11
8Richard Speiser-(3,3,3,2) 11
9Bernd Diener-(5,5,d,d) 10
10Christian Hulshorst-(3,d,3,2) 8
11Herbert Rudolph-(2,1,2,3) 8
12Pauli Bauer-(2,3,d,0) 5
13Toni Kroger-(d,4,d) 4
14Manfred Knappe-(1,2,1) 4
15Marcel Dachs-(1,2,1) 4
16Robert Baumann-(0,1,2) 3
17Roberto Haupt-(1,d,0) 1
18Jan Pape-(0,0,d) 0
19Bjorn Danielczik-- nsR
20Enrico Sonnenberg-- nsR

2008

Pfarrkirchen - 27 wrzesień

Finał

Pozycja Zawodnik Klub >Punkty Suma
1Sirg Schutzbach-(5,5,3,5) 18+4
2Gerd Riss-(5,d,5,5) 15+5
3Bernd Diener-(5,3,4,4) 16+3
4Jorg Tebbe-(3,5,5,4) 17+2
5Richard Speiser-(4,5,4,2) 13+2
6Stephan Katt-(3,4,5,3) 15+0
7Jan Pape-(2,4,4,0) 10
8Daniel Bacher-(4,d,3,3) 10
9Herbert Rudolph-(4,2,2,2) 10
10Marcel Dachs-(3,3,2,1) 9
11Matthias Kroger-(1,4,2,1) 8
12Markus Eibl-(3,3,d) 6
13Toni Kroger-(2,1,1) 4
14Christian Hulshorst-(2,1,1) 4
15Manfred Knappe-(1,2,1) 4
16Robert Baumann-(d,2,0) 2
17Ronny Studemann-(1,1,0) 2
18Daniel Rath-(0,0,0) 0
19Benjamin Hegener-(w/u,-,-) 0
20Nynke de Jong-(w/ns,-,-) 0

2009

Muhldorf - 20 wrzesień

Finał

Pozycja Zawodnik Klub >Punkty Suma
1Gerd Riss-(5,5,5,5) 20+5
2Stephan Katt-(5,2,4,5) 16+4
3Matthias Kroger-(3,4,3,4) 14+3
4Richard Speiser-(4,4,4,4) 16+1
5Sirg Schutzbach-(5,5,3,d) 13+2
6Herbert Rudolph-(1,5,5,3) 14+0
7Martin Smolinski-(4,4,3,2) 13
8Bernd Diener-(4,2,5,1) 12
9Jorg Tebbe-(2,3,4,2) 11
10Enrico Janoschka-(3,1,2,3) 9
11Marcel Dachs-(3,3,2,1) 9
12Daniel Rath-(2,3,0,0) 5
13Toni Kroger-(2,2,1) 5
14Hans Jorg Muller-(1,2) 3R
15Christian Hulshorst-(1,d,1) 2
16Jan Pape-(w,1,d) 1
17Stefan Bromberg-(d,0,0) 0
18Markus Eibl-(d,d,-) 0
19Robert Baumann-(d,d,-) 0

2010

Scheessel - 15 sierpień

Finał

Pozycja Zawodnik Klub >Punkty Suma
1Stephan Katt-(5,5,5,5) 20+5
2Bernd Diener-(5,5,4,5) 19+4
3Matthias Kroger-(4,5,4,4) 17+3
4Enrico Janoschka-(4,3,5,4) 16+1
5Richard Speiser-(2,3,4,3) 12+2
6Daniel Rath-(4,4,3,1) 12+0
7Martin Smolinski-(3,d,5,3) 11
8Sirg Schutzbach-(5,4,1,d) 9
9Manfred Knappe-(3,2,3,0) 8
10Jan Pape-(2,3,0,2) 7
11Nadine Frenk-(3,2,1,1) 7
12Herbert Rudolph-(1,1,3,2) 7
13Marcel Dachs-(2,1,2) 5
14Ronny Studemann-(0,4,0) 4
15Enrico Sonnenberg-(0,2,2) 4
16Jorg Tebbe-(w/u,d,2) 2
17Robert Baumann-(1,0,1) 2
18Thorsten Haupt-(1,1,0) 2

2011

Herxheim - 4 wrzesień

Finał

Pozycja Zawodnik Klub >Punkty Suma
1Stephan Katt-(5,5,5+5) 20+3
2Martin Smolinski-(5,5,w+5) 15+4
3Matthias Kroger-(5,4,4+4) 17+2
4Herbert Rudolph-(3,4,3+3) 13+5
5Bernd Diener-(4,5,5+w) 14+1
6Richard Speiser-(4,3,4+3) 14+A
7Sirg Schutzbach-(3,4,5+d) 12
8Jorg Tebbe-(4,3,d+4) 11
9Nadine Frenk-(3,2,4+2) 11
10Marcel Dachs-(2,1,3+2) 8
11Christian Hulshorst-(2,1,3+1) 7
12Robert Baumann-(1,3,2+1) 7
13Daniel Rath-(2,2,d) 4
14Keijo Bunning-(1,0,2) 3
15Manfred Knappe-(1,2,d) 3
16Ronny Studemann-(0,0,2) 2
17Stephan Diener-(0,1,w) 1
18Bernd Dinklage-(0,d,1) 1




Odwiedziny (Visitors):
6951211


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl