Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 2001-2016

Indywidualne Mistrzostwa Europy na Żużlu
(Individual Speedway European Championship)
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare
Rok
(Year)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
2001Bohumil BrhelCzechyFinał
2001Artur PietrzykPolskaPółfinał 1
2001Matej FerjanSłoweniaPófinał 2
2001Ales Dryml IICzechyRunda kwalifikacyjna
2002Magnus ZetterstromSzwecjaFinał
2002Bohumil BrhelCzechyPółfinał 1
2002Rafał SzombierskiPolskaPółfinał 2
2002Lars GunnestadNorwegiaFinał Skandynawski
2003Krzysztof KasprzakPolskaFinał
2003Niels K. IversenDaniaPółfinał 1
2003Matej ZagarSłoweniaPółfinał 2
2003Ihor MarkoUkrainaPółfinał 3
2004Matej ZagarSłoweniaFinał
2004David RuudSzwecjaPółfinał 1
2004Matej FerjanSłoweniaPółfinał 2
2004Janusz KołodziejPolskaPółfinał 3
2004Tomasz RempałaPolskaRunda kwalifikacyjna
2005Jesper B. MonbergDaniaFinał
2005Matej FerjanSłoweniaPółfinał 1
2005Michał SzczepaniakPolskaPółfinał 2
2005Kaj LaukkanenFinlandiaPółfinał 3
2005Dienis GizatullinRosjaRunda kwalifikacyjna 1
2005Michał SzczepaniakPolskaRunda kwalifikacyjna 2
2005Grzegorz WalasekPolskaRunda kwalifikacyjna 3
2006Krzysztof JabłońskiPolskaFinał
2006Ales Dryml IICzechyPółfinał 1
2006Fredrik LindgrenSzwecjaPółfinał 2
2006Grzegorz WalasekPolskaPółfinał 3
2006Adrian MiedzińskiPolskaRunda Kwalifikacyjna 4
2006Krzysztof JabłońskiPolskaRunda Kwalifikacyjna 3
2006Damian BalińskiPolskaRunda Kwalifikacyjna 2
2006Grzegorz WalasekPolskaRunda Kwalifikacyjna 1
2007Jurica PavlicChorwacjaFinał
2007Sebastian UłamekPolskaPółfinał 3
2007Henrik MollerDaniaPółfinał 2
2007Zbigniew SucheckiPolskaPółfinał 1
2007Dienis GizatullinRosjaRunda kwalifikacyjna 3
2007Zbigniew SucheckiPolskaRunda kwalifikacyjna 2
2007Karol Z±bikPolskaRunda kwalifikacyjna 1
2008Matej ZagarSłoweniaFinał
2008Danił IvanowRosjaPółfinał 3
2008Mikael MaxSzwecjaPółfinał 2
2008Dienis GizatullinRosjaPółfinał 1
2008Tomasz GapińskiPolskaRunda kwalifikacyjna 3
2008Matej FerjanSłoweniaRunda kwalifikacyjna 2
2008Adrian MiedzińskiPolskaRunda kwalifikacyjna 1
2009Rienat GafurowRosjaFinał
2009Jurica PavlicChorwacjaPółfinał
2009Rienat GafurowRosjaPółfinał
2009Dienis GizatullinRosjaPółfinał
2009Danił IwanowRosjaRunda Kwalifikacyjna
2009Rienat GafurowRosjaRunda Kwalifikacyjna
2009Jozsef TabakaWęgryRunda Kwalifikacyjna
2010Sebastian UłamekPolskaFinał
2010Matej ZagarSłoweniaPółfinał
2010Roman PoważnyRosjaPółfinał
2010Andrij KarpowUkrainaPółfinał
2010Andrij KarpowUkrainaRunda Kwalifikacyjna
2010Matej FerjanWęgryRunda Kwalifikacyjna
2010Siemion WłasowRosjaRunda Kwalifikacyjna
2011Grigorj ŁagutaRosjaFinał
2011Tomasz GapińskiPolskaPółfinał
2011Grigorj ŁagutaRosjaPółfinał
2011Norbert MagosiWęgryPółfinał
2011Tomasz GapińskiPolskaRunda Kwalifikacyjna
2011Andrij KarpowUkrainaRunda Kwalifikacyjna
2011Maksims BogdanovsŁotwaRunda Kwalifikacyjna
2012Ales Dryml IICzechyFinał - Klasyfikacja końcowa
2012Michał SzczepaniakPolskaGrand Prix Challange
2012Martin VaculikSłowacjaPółfinał
2012Aleksandr ŁoktajewUkrainaPółfinał
2012Andrij KarpowUkrainaPółfinał
2013Martin VaculikSłowacjaFinał - Klasyfikacja końcowa
2013Emil SajfutdinowRosjaFinał nr 1
2013Emil SajfutdinowRosjaFinał nr 2
2013Krzysztof KasprzakPolskaFinał nr 3
2013Martin VaculikSłowacjaFinał nr 4
2013Jurica PavlicChorwacjaChallange IME
2013Kastas PoudzuksŁotwaRunda kwalifikacyjna
2013Jurica PavlicChorwacjaRunda kwalifikacyjna
2013Leon MadsenDaniaRunda kwalifikacyjna
2014Emil SajfutdinowRosjaFinał - Klasyfikacja końcowa
2014Nicki PedersenDaniaFinał nr 1
2014Nicki PedersenDaniaFinał nr 2
2014Emil SajfutdinowRosjaFinał nr 3
2014Grigorij ŁagutaRosjaFinał nr 4
2014Adrian MiedzińskiPolskaChallenge IME
2014Maksims BogdanovsŁotwaPółfinał
2014Michael Jepsen JensenDaniaPółfinał
2014Janusz KołodziejPolskaPółfinał
2015Emil SajfutdinowRosjaFinał - Klasyfikacja końcowa
2015Nicki PedersenDaniaFinał nr 1
2015Emil SajfutdinowRosjaFinał nr 2
2015Emil SajfutdinowRosjaFinał nr 3
2015Nicki PedersenDaniaFinał nr 4
2015Artiom ŁagutaRosjaChallenge IME
2015Artiom ŁagutaRosjaPółfinał
2015Piotr Pawlicki IIPolskaPółfinał
2015 Piotr ProtasiewiczPolskaPółfinał

2001

Heusden-Zolder - 26 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bohumil BrhelCzechy(3,3,3,2,3) 14
2Mariusz StaszewskiPolska(3,2,3,2,3) 13
3Krzysztof CegielskiPolska(3,2,2,3,2) 12+3
4Siergiej KuzinRosja(2,2,2,3,3) 12+2
5Zlatko KrżnarićChorwacja(3,3,0,1,2) 9
6Piotr WiniarzPolska(1,d,3,2,2) 8
7Roman PoważnyRosja(0,2,1,3,2) 8
8Joachim KugelmannNiemcy(2,3,1,1,0) 7
9Ales Dryml IICzechy(1,3,2,0,1) 7
10Matej FerjanSłowenia(2,1,d,3,1) 7
11Robert NagyWęgry(2,0,1,1,3) 7
12Artur PietrzykPolska(0,1,3,2,u) 6
13Tomasz JędrzejakPolska(1,1,2,0,1) 5
14Izak SantejSłowenia(1,0,0,1,1) 3
15Gabor SzegvariWęgry(0,1,d,d,-) 1
16Lubomir BatelkaCzechy(d,0,1,0,0) 1
17Pavel OndrasikCzechy(0.) 0R

Lwów - 29 lipiec

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Artur PietrzykPolska(2,3,3,3,3) 14
2Robert NagyWęgry(3,2,2,2,3) 12+3
3Bohumil BrhelCzechy(3,0,3,3,3) 12+ns
4Roman PoważnyRosja(3,3,3,0,2) 11
5Zlatko KrżnarićChorwacja(1,3,2,3,1) 10
6Ales Dryml IICzechy(3,2,1,1,3) 10
7Tomasz JędrzejakPolska(1,3,3,2,0) 9
8Gabor SzegvariWęgry(1,2,1,2,2) 8+3
9Nikolajs KokinsŁotwa(2,1,1,2,2) 8+d
10Ihor MarkoUkraina(2,d,0,3,2) 7
11Ihor BorysenkoUkraina(0,2,1,1,1) 5
12Pavel OndrasikCzechy(1,1,2,1,d) 5
13Remigiusz WronkowskiPolska(0,1,2,0,1) 4
14Oleg KurguskinRosja(2,-,-,-,-) 2
15Vladimir VisvaderSłowacja(w,0,0,1,0) 1
16Petro FedykUkraina(0,-,-,-,-) 0
17Ihor JepifanowUkraina(d,d,d,d,d) 0R
18Serhij SenkoUkraina(1,0,0,1) 2R

Lendava - 12 sierpień

Pófinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej FerjanSłowenia(3,2,3,3,3) 14+3
2Krzysztof CegielskiPolska(3,3,3,3,2) 14+2
3Mariusz StaszewskiPolska(2,3,3,2,3) 13
4Piotr WiniarzPolska(2,3,2,3,2) 12
5Izak SantejSłowenia(3,1,2,1,3) 10
6Siergiej KuzinRosja(1,2,3,1,3) 10
7Lubomir BatelkaCzechy(1,3,2,2,1) 9+3
8Joachim KugelmannNiemcy(0,2,2,3,2) 9+d
9Christian MiotelloWłochy(3,2,1,0,0) 6
10Joze KorenSłowenia(2,1,1,u,2) 6
11Thomas StangeNiemcy(1,0,1,2,1) 5
12Jim GroenHolandia(1,1,0,1,0) 3
13Rene SchaferNiemcy(0,d,1,1,t) 2
14Emil GroenHolandia(0,1,0,0,1) 2
15Jan HendrikBelgia(t,0,0,0,0) 0
16Ivan VargekChorwacja(0,0,u,-,-) 0
17Jernej KolenkoSłowenia(2,2,u) 4R

Abensberg - 4 czerwiec

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ales Dryml IICzechy(3,3,3,3,3) 15
2Izak SantejSłowenia(3,3,2,3,2) 13
3Siergiej KuzinRosja(3,3,3,3,0) 12
4Zlatko KrżnarićChorwacja(2,2,2,3,2) 11
5Herbert RudolphNiemcy(3,1,1,2,3) 10
6Joachim KugelmannNiemcy(2,1,3,2,2) 10
7Lubomir BatelkaCzechy(2,2,1,1,3) 9
8Martin SmolinskiNiemcy(d,3,3,1,1) 8
9Vladimir VisvaderSłowacja(1,2,2,2,1) 8
10Jim GroenHolandia(1,2,2,2,0) 7
11Cyril ThomasFrancja(0,1,0,1,3) 5
12Petro FedykUkraina(1,ns,1,1,1) 4
13Aleksandrs BizniaŁotwa(2,1,0,u/w,ns) 3
14Uilke KooistraHolandia(1,0,1,0,0) 2
15Alessandro Dalla ValleWłochy(d,u/w,ns,ns,ns) 0
16Csaba HellWęgry(ns) ns


2002

Rybnik - 21 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Magnus ZetterstromSzwecja(d,3,3,3,3) 12+3
2Krzysztof KasprzakPolska(2,3,3,1,3) 12+2
3Rafał SzombierskiPolska(2,1,3,3,2) 11+3
4Jesper B. MonbergDania(2,2,2,3,2) 11+2
5Bohumil BrhelCzechy(1,3,2,1,3) 10
6Roman PoważnyRosja(3,0,0,3,3) 9
7Ronni PedersenDania(1,1,3,2,2) 9
8Lars GunnestadNorwegia(3,u/w,0,2,2) 7
9David RuudSzwecja(0,3,2,2,u/w) 7
10Mariusz WęgrzykPolska(3,0,2,1,u) 6
11Joachim KugelmannNiemcy(1,2,1,1,1) 6
12Laszlo SzatmariWęgry(1,1,1,2,1) 6
13Sandor TihanyiWęgry(3,2,0,0,0) 5
14Josef FrancCzechy(2,1,1,0,1) 5
15Matej ZagarSłowenia(0,2,1,0,1) 4
16Ołeksandr LatosinskiUkraina(0,0,0,0,0) 0

Terenzano - 15 maj

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bohumil BrhelCzechy(2,3,3,3,3) 14
2Antonin Svab IICzechy(3,2,2,3,3) 13
3Piotr ¦wistPolska(3,0,3,3,3) 12+3
4Laszlo SzatmariWęgry(3,3,1,2,3) 12+2
5Joachim KugelmannNiemcy(3,1,3,2,1) 10
6Sławomir DrabikPolska(0,3,2,2,2) 9+3
7Sandor TihanyiWęgry(1,1,2,3,2) 9+u/w
8Richard WolffCzechy(2,0,1,2,2) 7
9Simone TerenzaniWłochy(2,0,1,2,2) 7
10Walter NebelAustria(1,2,1,1,1) 6
11Christian MiotelloWłochy(u,3,2,0,0) 5
12Ronny WeisNiemcy(1,0,3,d,0) 4
13Sirg SchutzbachNiemcy(2,0,1,1,0) 4
14Henk Bos IIHolandia(1,1,0,1,1) 4
15Alessandro Dalla ValleWłochy(0,2,0,-,-) 2
16Uilke KooistraHolandia(0,1,0,0,0) 1
17Simone MuratelliWłochy(0.) 0R
18Daniele TessariWłochy(1.) 1R

Lendava - 11 sierpień

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rafał SzombierskiPolska(3,3,3,3,2) 14
2Roman PoważnyRosja(3,2,3,2,3) 13
3Krzysztof KasprzakPolska(1,3,3,2,3) 12
4Matej ZagarSłowenia(2,2,3,3,1) 11
5Mariusz WęgrzykPolska(3,2,2,1,3) 11
6Josef FrancCzechy(2,0,2,3,3) 10+3
7Izak SantejSłowenia(2,3,2,3,0) 10+2
8Tomas SuchanekCzechy(3,2,1,0,2) 8
9Ołeksandr LatosinskiUkraina(2,2,1,2,0) 7
10Siergiej DarkinRosja(1,3,d,u,2) 6
11Kasts PuodzuksŁotwa(1,1,1,2,1) 6
12Zlatko KrżnarićChorwacja(1,1,2,0,0) 4
13Leonids PauraŁotwa(0,0,1,1,2) 4
14Bjorn DanielczikNiemcy(0,1,0,1,1) 3
15Heiko MullerNiemcy(0,0,0,1,1) 2
16Ihor BorysenkoUkraina(0,0,0,0,0) 0
17Ales DolinarSłowenia(-) ns
18Primoz LeganSłowenia(-) ns

Hagfors - 7 czerwiec

Finał Skandynawski

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lars GunnestadNorwegia(3,3,3,2,3) 14
2Magnus ZetterstromSzwecja(1,2,3,3,3) 12
3Ronni PedersenDania(2,0,3,3,3) 11
4David RuudSzwecja(3,1,2,3,1) 10+3
5Jesper B. MonbergDania(0,2,2,3,3) 10+2
6Stefan DannoSzwecja(3,3,3,1,0) 10+1
7Hans AndersenDania(3,3,1,1,2) 10+0
8Peter I. KarlssonSzwecja(1,2,2,2,2) 9
9Magnus KarlssonSzwecja(2,3,1,0,1) 7
10Henning BagerDania(1,2,0,1,2) 6
11Charlie GjeddeDania(2,0,1,2,0) 5
12Niels K. IversenDania(2,w,0,2,1) 5
13Bjorn G. HansenNorwegia(0,1,1,1,2) 5
14Daniel NermarkSzwecja(1,1,2,w,1) 5
15Tobias JohanssonSzwecja(0,1,0,0,0) 1
16Emil KramerSzwecja(0,0,0,0,0) 0


2003

Slany - 30 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Krzysztof KasprzakPolska(3,2,1,3,3) 12+3
2Sławomir DrabikPolska(3,3,2,1,3) 12+2
3Magnus ZetterstromSzwecja(0,3,3,3,2) 11
4Matej ZagarSłowenia(2,3,1,2,2) 10
5Ihor MarkoUkraina(2,1,3,3,0) 9
6Rafał SzombierskiPolska(3,3,2,1,0) 9
7Charlie GjeddeDania(1,2,1,3,2) 9
8Sebastian TresarrieuFrancja(0,2,2,1,3) 8
9Andrzej HuszczaPolska(2,1,d,2,3) 8
10Peter I. KarlssonSzwecja(3,0,1,2,1) 7
11Antonin Svab IICzechy(1,2,3,0,0) 6
12Krzysztof JabłońskiPolska(0,d,3,2,1) 6
13Niels K. IversenDania(2,1,2,u,1) 6
14Richard WolffCzechy(1,0,0,0,2) 3
15Attila StefaniWęgry(1,1,0,1,d) 3
16Andrea MaidaWłochy(0,0,0,0,1) 1
17Josef FrancCzechy(-) ns
18Norbert MagosiWęgry(-) ns

Outrup - 6 czerwiec

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Niels K. IversenDania(3,3,3,3,1) 13
2Hans AndersenDania(1,2,2,3,3) 11+3
3Magnus ZetterstromSzwecja(3,3,2,0,3) 11+2
4Charlie GjeddeDania(1,3,3,2,2) 11+1
5Peter I. KarlssonSzwecja(3,0,2,3,3) 11+0
6David RuudSzwecja(0,3,3,2,2) 10+3
7Nicki PedersenDania(2,2,2,2,2) 10+d
8Peter KarlssonSzwecja(3,1,3,1,1) 9
9Kenneth BjerreDania(1,1,1,3,3) 9
10Peter LjungSzwecja(2,2,1,1,1) 7
11Ronni PedersenDania(1,2,0,d,2) 5
12Kristian LundNorwegia(2,1,1,1,0) 5
13Bjorn G. HansenNorwegia(2,1,0,1,0) 5
14Tobias JohanssonSzwecja(0,0,u/w,2,d) 2
15Mikke BjerkNorwegia(0,0,1,0,t) 1
16Ola RoslandNorwegia(0,0,0,0,0) 0
17Steven AndersenDania(1.) 1R

Lonigo - 7 czerwiec

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej ZagarSłowenia(3,3,3,3,3) 15
2Sławomir DrabikPolska(3,2,3,3,3) 14
3Krzysztof JabłońskiPolska(3,1,3,3,3) 13
4Attila StefaniWęgry(2,3,2,2,2) 11
5Sebastian TresarrieuFrancja(2,3,2,2,1) 10
6Andrea MaidaWłochy(1,2,2,0,3) 8+3
7Janusz KołodziejPolska(3,0,3,u/w,2) 8+2
8Josef FrancCzechy(0,2,2,2,2) 8+1
9Dienis GizatullinRosja(1,1,u/w,3,2) 7
10Joachim KugelmannNiemcy(2,1,1,2,0) 6
11Rienat GafurowRosja(2,2,0,1,1) 6
12Izak SantejSłowenia(1,3,0,0,0) 4
13Tomas SuchanekCzechy(1,0,1,1,1) 4
14Marco MullerNiemcy(0,0,1,1,d) 2
15Daniele TessariWłochy(0,1,0,1,d) 2
16Vladimir VisvaderSłowacja(0,0,-,0,1) 1
17Simone TadielloWłochy(1.) 1R
18Marco GragnaninWłochy(-) ns

Lwów (Ukraina) - 19 lipiec (19.07).

Półfinał 3

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ihor MarkoUkraina(3,3,3) 9
2Rafał SzombierskiPolska(3,3,3) 9
3Andrzej HuszczaPolska(3,3,1) 7
4Krzysztof KasprzakPolska(3,2,2) 7
5Andrejs KorolovsŁotwa(2,2,3) 7
6Antonin Svab IICzechy(2,1,3) 6
7Richard WolffCzechy(2,2,2) 6
8Ołeksandr LatosinskiUkraina(2,1,2) 5
9Norbert MagosiWęgry(1,2,1) 4
10Sandor TihanyiWęgry(0,3,0) 3
11Henk Bos IIHolandia(d,0,2) 2
12Wiebo BouwmeesterHolandia(0,1,1) 2
13Laszlo SzatmariWęgry(1,u,1) 2
14Konstantin KorniewRosja(1,1,u) 2
15Fritz WallnerAustria(u,d,ns) 0
16Marko VlahChorwacja(0,0,0) 0
17Ihor BorysenkoUkraina(-) ns
18Serhij SenkoUkraina(-) ns


2004

Holsted - 29 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej ZagarSłowenia(3,3,2,3,3) 14+3
2Matej FerjanSłowenia(3,3,3,2,3) 14+2
3Hans AndersenDania(2,1,3,3,3) 12
4Niels K. IversenDania(3,2,2,2,2) 11
5Jacek KrzyżaniakPolska(1,3,1,3,2) 10
6Krzysztof JabłońskiPolska(2,2,3,1,1) 9
7Rienat GafurowRosja(2,u/w,1,2,3) 8
8Janusz KołodziejPolska(2,3,2,u,-) 7
9Niklas KlingbergSzwecja(3,d,0,3,0) 6
10Freddie ErikssonSzwecja(1,0,1,2,2) 6
11David RuudSzwecja(0,2,1,1,2) 6
12Andrzej HuszczaPolska(1,d,3,1,0) 5
13Morten RisagerDania(0,1,2,1,0) 4
14Izak SantejSłowenia(0,2,0,0,1) 3
15Richard WolffCzechy(0,1,0,0,1) 2
16Marcin RempałaPolska(1.) 1
17Joachim KugelmannNiemcy(1,u/w,0,0,0) 1
18Fritz WallnerAustria(-) ns

Elgane - 23 maj

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1David RuudSzwecja(2,3,3,3,3) 14+3
2Hans AndersenDania(3,2,3,3,3) 14+d
3Morten RisagerDania(3,1,3,3,2) 12
4Freddie ErikssonSzwecja(3,0,3,2,3) 11
5Niklas KlingbergSzwecja(3,3,2,1,1) 10
6Niels K. IversenDania(1,3,2,2,2) 10
7Mads KorneliussenDania(1,2,2,1,3) 9
8Kaj LaukkanenFinlandia(0,1,2,3,2) 8
9Henning BagerDania(2,2,1,2,1) 8
10Rune SolaNorwegia(2,0,1,2,1) 6
11Tobias JohanssonSzwecja(2,3,d,d,d) 5
12Juha HautamakiFinlandia(1,2,1,1,0) 5
13Niklas FridellSzwecja(1,1,0,0,2) 4
14Mikke BjerkNorwegia(0,1,1,0,1) 3
15Carl J. RaugstadNorwegia(0,0,0,1,0) 1
16Emil A. OmslandNorwegia(0,0,0,0,0) 0
17Ronni PedersenDania(-) ns
18Willy TjessemNorwegia(-) ns

Lendava - 27 czerwiec

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej FerjanSłowenia(3,3,3,3,3) 15
2Andrzej HuszczaPolska(3,2,3,3,3) 14
3Jacek KrzyżaniakPolska(2,3,0,3,3) 11+3
4Izak SantejSłowenia(2,3,2,2,2) 11+d
5Matej ZagarSłowenia(1,3,3,u/w,3) 10
6Fritz WallnerAustria(0,2,3,2,2) 9
7Laszlo SzatmariWęgry(3,1,2,2,u) 8
8Adrian RymelCzechy(3,2,1,1,1) 8
9Simone TerenzaniWłochy(1,1,1,3,2) 8
10Jernej KolenkoSłowenia(2,1,2,u/w,1) 6
11Andrea MaidaWłochy(1,2,0,0,2) 5
12Primoz LeganSłowenia(0,2,2,0) 4
13Sandor TihanyiWęgry(2,1,1,u,ns) 4
14Ivan VargekChorwacja(0,0,1,1,1) 3
15Henry Van Der SteenHolandia(1,0,0,0,1) 2
16Arjan BorgersBelgia(0,0,0,t,0) 0
17Tomasz RempałaPolska(d,-,-,-,-) 0

Stralsund - 3 lipiec

Półfinał 3

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Janusz KołodziejPolska(2,3,3,3,2) 13
2Rienat GafurowRosja(3,3,3,3,d) 12
3Richard WolffCzechy(3,2,2,1,3) 11+3
4Joachim KugelmannNiemcy(2,2,2,3,2) 11+2
5Krzysztof JabłońskiPolska(d,1,3,3,3) 10
6Marcin RempałaPolska(1,1,3,2,2) 9+3
7Josef FrancCzechy(3,3,1,1,1) 9+2
8Tomas SuchanekCzechy(3,1,1,1,3) 9+1
9Zbigniew CzerwińskiPolska(1,3,u/w,2,3) 9+d
10Roberto HauptNiemcy(1,2,2,2,1) 8
11Miroslav FenclCzechy(2,1,1,2,1) 7
12Ilja BondarienkoRosja(0,2,u/w,0,2) 4
13Bohumil BrhelCzechy(2,u/w,0,d,1) 3
14Pavel OndrasikCzechy(1,0,2,0,0) 3
15Vladimir VisvaderSłowacja(0,0,1,0,0) 1
16Mircea AgrisanRumunia(0,0,0,1,0) 1
17Tobias BuschNiemcy(-) ns

Mseno - 13 czerwiec

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tomasz RempałaPolska(3,3,3,3,3) 15
2Miroslav FenclCzechy(3,3,1,3,2) 12
3Krzysztof JabłońskiPolska(1,1,3,3,3) 11+3
4Fritz WallnerAustria(2,3,2,2,2) 11+2
5Sandor TihanyiWęgry(3,3,2,3,d) 11+1
6Tomas SuchanekCzechy(1,2,3,2,3) 11+0
7Richard WolffCzechy(0,1,2,2,3) 8
8Jernej KolenkoSłowenia(1,2,3,1,1) 8
9Pavel OndrasikCzechy(2,2,1,1,1) 7
10Andrea MaidaWłochy(2,0,0,2,2) 6
11Denis StojsSłowenia(3,0,2,0,d) 5
12Thomas StangeNiemcy(2,1,1,1,0) 5
13Kasts PuodzuksŁotwa(1,1,1,0,2) 5
14Henk Bos IIHolandia(0,2,0,1,ns) 3
15Jan JarosCzechy(0,1.) 1
16Serhij SenkoUkraina(0,0,0,d,0) 0
17Mathias BartzNiemcy(0,0,u/w,-,-) 0


2005

Lonigo - 9 paĽdziernik

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jesper B. MonbergDania(3,3,3,2,3) 14+3
2Ales Dryml IICzechy(3,3,2,3,3) 14+2
3Kaj LaukkanenFinlandia(1,3,3,3,2) 12
4Lukas DrymlCzechy(3,2,1,1,3) 10
5Damian BalińskiPolska(2,2,3,2,1) 10
6Rienat GafurowRosja(2,2,3,1,2) 10
7David RuudDania(0,3,2,3,1) 9
8Matej FerjanSłowenia(2,1,1,3,2) 9
9Piotr ¦widerskiPolska(2,w,0,2,3) 7
10Laszlo SzatmariWęgry(1,2,2,1,w) 6
11Tomasz GapińskiPolska(1,1,1,0,2) 5
12Peter LjungSzwecja(1,u,0,2,1) 4
13Michał SzczepaniakPolska(3,0,u/w,0,0) 3
14Henrik MollerDania(0,1,0,1,1) 3
15Daniele TessariWłochy(0,0,2,0,0) 2
16Sławomir DrabikPolska(w,0,1,0,d) 1
17Tomas SuchanekCzechy(-) ns
18Sandor TihanyiWęgry(-) ns

Stralsund - 2 lipiec

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej FerjanSłowenia(2,3,3,2,3) 13
2Sławomir DrabikPolska(3,1,2,3,3) 12+3
3Ales Dryml IICzechy(3,2,3,3,1) 12+2
4Tomasz GapińskiPolska(2,3,3,1,2) 11
5Bohumil BrhelCzechy(1,3,2,2,2) 10+3
6Rienat GafurowRosja(1,3,2,3,1) 10+2
7Tomas SuchanekCzechy(3,2,2,2,0) 9
8Grzegorz WalasekPolska(1,1,3,3,u/w) 8
9Dienis GizatullinRosja(2,1,1,1,3) 8
10Jernej KolenkoSłowenia(0,2,1,2,2) 7
11Norbert MagosiWęgry(3,0,0,0,3) 6
12Fritz WallnerAustria(0,2,1,0,2) 5
13Christian HefenbrockNiemcy(0,1,1,1,u/w) 3
14Theo PijperHolandia(1,0,u/w,1,1) 3
15Mathias SchultzNiemcy(2,0,0,u/w,0) 2
16Mirko WolterNiemcy(0,0,0,0,1) 1

Miszkolc - 2 lipiec

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Michał SzczepaniakPolska(0,3,3,3,3) 12+3
2Piotr ¦widerskiPolska(2,3,3,2,2) 12+2
3Damian BalińskiPolska(3,3,2,2,2) 12+1
4Siergiej DarkinRosja(2,2,2,3,2) 11+3
5Laszlo SzatmariWęgry(2,1,3,2,3) 11+2
6Lukas DrymlCzechy(3,1,3,3,1) 11+1
7Robert Ko¶ciechaPolska(3,2,2,0,3) 10
8Matej ZagarSłowenia(1,u/w,1,3,3) 8
9Sandor TihanyiWęgry(3,2,1,1,1) 8
10Emiliano SanchezWłochy(1,1,2,1,2) 7
11Marian JiroutCzechy(2,d,1,1,1) 5
12Roberto HauptNiemcy(1,3,1,d,0) 5
13Kasts PuodzuksŁotwa(1,0,0,2,0) 3
14Simone TerenzaniWłochy(0,2,0,1,0) 3
15Daniele TessariWłochy(0,u/w,0,0,1) 1
16Ihor MarkoUkraina(-) ns

Seinajoki - 2 lipiec

Półfinał 3

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kaj LaukkanenFinlandia(3,1,3,3,3) 13
2Jesper B. MonbergDania(2,2,3,2,3) 12
3David RuudSzwecja(1,3,3,3,1) 11+3
4Peter LjungSzwecja(2,2,3,1,3) 11+2
5Henrik MollerDania(2,3,2,3,0) 10+3
6Henning BagerDania(2,2,2,2,2) 10+w
7Kauko NieminenFinlandia(3,3,w,2,2) 10+w
8Niklas KlingbergSzwecja(3,3,0,1,2) 9
9Erik AnderssonSzwecja(0,1,2,2,3) 8
10Steven AndersenDania(1,2,1,1,2) 7
11Morten RisagerDania(1,u,1,3,1) 6
12Daniel DavidssonSzwecja(3,0,2,0,0) 5
13Juha HautamakiFinlandia(0,1,1,1,0) 3
14Mikke BjerkNorwegia(1,1,0,0,1) 3
15Patrick HougaardDania(0,0,1,0,0) 1
16Marius RokebergNorwegia(0,0,0,0,1) 1
17Tero AarnioFinlandia(-) ns

Debreczyn - 1 maj

Runda kwalifikacyjna 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dienis GizatullinRosja(3,3,3,3,1) 13+3
2Izak SantejSłowenia(3,2,3,2,3) 13+2
3Sandor TihanyiWęgry(2,3,2,3,3) 13+1
4Theo PijperHolandia(3,2,2,2,3) 12
5Ales Dryml IICzechy(2,3,0,3,3) 11
6Roberto HauptNiemcy(3,2,1,2,2) 10
7Lukas DrymlCzechy(2,1,3,1,1) 8+3
8Norbert MagosiWęgry(1,d,3,2,2) 8+2
9Aleksandr IwanowŁotwa(1,3,1,3,0) 8+1
10Jannick De JongHolandia(2,0,2,1,2) 7
11Joachim KugelmannNiemcy(0,1,2,1,2) 6
12Vladimir VisvaderSłowacja(1,0,1,1,1) 4
13Mircea AgrisanRumunia(0,2,1,0,w) 3
14Alexandru TomaRumunia(0,1,0,0,1) 2
15Henry Van Der SteenHolandia(1,0,0,0,0) 1
16Petro WełesykUkraina(0,1,0,0,d) 1
17Zsolt BenczeWęgry(-) ns
18Roland KovacsWęgry(-) ns

Terenzano - 7 maj

Runda kwalifikacyjna 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Michał SzczepaniakPolska(3,3,3) 9
2Matej FerjanSłowenia(2,3,3) 8
3Mathias SchultzNiemcy(3,3,2) 8
4Robert Ko¶ciechaPolska(3,2,2) 7
5Damian BalińskiPolska(3,d,3) 6
6Jernej KolenkoSłowenia(1,2,3) 6
7Christian HefenbrockNiemcy(2,1,2) 5
8Daniele TessariWłochy(2,2,1) 5
9Fritz WallnerAustria(2,1,2) 5
10Simone TerenzaniWłochy(0,3,1) 4
11Lubos Tomicek IIICzechy(1,2,1) 4
12Stephane TresarrieuFrancja(1,0,1) 2
13Eddie TurksemaHolandia(0,1,0) 1
14Mattia CarpaneseWłochy(1,0,0) 1
15Zeljko FeherChorwacja(0,1,0) 1
16Denis StojsSłowenia(0,0,0) 0
17Simone TadieloWłochy(-) ns

Lwów - 15 maj

Runda kwalifikacyjna 3

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Grzegorz WalasekPolska(3,3,3,3,2) 14
2Wiktor HajdymUkraina(3,1,2,3,3) 12
3Ihor MarkoUkraina(2,2,3,2,2) 11+3
4Bohumil BrhelCzechy(3,2,3,1,2) 11+w
5Sławomir DrabikPolska(3,3,2,3,w) 11+ns
6Siergiej DarkinRosja(2,d,3,2,3) 10
7Attila StefaniWęgry(w,3,1,2,3) 9
8Marian JiroutCzechy(1,3,1,3,1) 9
9Kasts PuodzuksŁotwa(1,2,2,2,1) 8
10Ilja BondarienkoRosja(2,0,2,1,2) 7
11Ales KraljicSłowenia(0,1,1,1,3) 6
12Marco MullerNiemcy(2,0,1,0,0) 3
13Christian MiotelloWłochy(w,2,0,1,d) 3
14Ivan VargekChorwacja(1,1,0,0,1) 3
15Ihor MuraszkoMołdawia(w,w,0,0,1) 1
16Heinrich SchatzerAustria(1,w,w,-,-) 1
17Serhij SenkoUkraina(0,0.) 0

2006

Miskolc (Węgry) - 1 paĽdziernik

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Krzysztof JabłońskiPolska(1,3,3,3,3) 13+3
2Grzegorz WalasekPolska(3,3,1,3,3) 13+2
3Christian HefenbrockNiemcy(3,1,3,3,2) 12
4Fredrik LindgrenSzwecja(3,2,2,2,2) 11
5Matej FerjanSłowenia(2,3,1,3) 9
6Adrian MiedzińskiPolska(0,1,3,3,1) 8
7Damian BalińskiPolska(2,w,1,2,3) 8
8Nicolai KlindtDania(2,1,2,1,2) 8
9Niklas KlingbergSzwecja(1,1,1,2,2) 7
10Laszlo SzatmariWęgry(1,3,2,0,1) 7
11Mikke BjerkNorwegia(3,3,0,0,0) 6
12Jurica PavlicChorwacja(2,0,2,1,1) 6
13Robert Ko¶ciechaPolska(0,2,2,0,w) 4
14Mattias NilssonSzwecja(2,w,0,1,0) 3
15Roman ChromikPolska(0,2,0,0,1) 3
16Andrejs KorolovsŁotwa(1,0,0,1,0) 2
17Matej ZagarSłowenia(w,ns,ns,ns,ns) 0

Ljubljan (Słowenia) - 18 czerwiec

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ales Dryml IICzechy(3,3,2,3,2) 13+3
2Christian HefenbrockNiemcy(3,2,2,3,3) 13+2
3Jacek RempałaPolska(3,3,3,2,1) 12
4Matej ZagarSłowenia(2,0,3,2,3) 10+3
5Adrian MiedzińskiPolska(2,0,3,3,2) 10+2
6Bohumil BrhelCzechy(2,2,3,0,3) 10+1
7Krzysztof JabłońskiPolska(0,3,1,3,1) 8
8Mariusz PuszakowskiPolska(1,3,2,1,1) 8
9Andrejs KorolovsŁotwa(1,2,0,1,3) 7
10Jernej KolenkoSłowenia(0,1,2,2,2) 7
11Siergiej DarkinRosja(3,1,1,1,0) 6
12Roman IwanowRosja(0,2,1,0,2) 5
13Josef FrancCzechy(1,1,1,2,0) 5
14Marian JiroutCzechy(2,0,0,0,1) 3
15Kasts PuodzuksŁotwa(0,1,0,1,0) 2
16Maksims BogdanovsŁotwa(1,0,0,0,0) 1

Orebro (Szwecja) - 29 lipiec

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Fredrik LindgrenSzwecja(3,3,3,3,2) 14
2Nicolai KlindtDania(3,3,3,2,2) 13
3Niklas KlingbergSzwecja(3,1,3,2,3) 12
4Sebastian AldenSzwecja(2,2,1,3,3) 11
5Mikke BjerkNorwegia(2,2,2,2,3) 11
6Mattias NilssonSzwecja(1,3,1,3,3,) 11
7Rune SolaNorwegia(1,3,3,w,2) 9
8Juha HautamakiFinlandia(3,2,2,0,1) 8
9Claus VissingDania(0,1,0,3,2) 6
10Tomi ReimaFinlandia(2,0,0,2,1) 5
11Patrick HougaardDania(2,1,1,1,0) 5
12Rickard SedeliusSzwecja(1,1,2,1,0) 5
13Anders NielsenDania(0,2,0,0,1) 3
14Kenneth HansenDania(1,0,0,1,1) 3
15Carl J. RaugstadNorwegia(0,0,2,0,w) 2
16Rene LehtinenFinlandia(0,0,1,0,0) 1

Wiener Neustadt (Austria) - 29 lipiec

Półfinał 3

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Grzegorz WalasekPolska(3,3,3,3,3) 15
2Robert Ko¶ciechaPolska(3,3,2,3,3) 14
3Damian BalińskiPolska(2,3,2,2,3) 12
4Jurica PavlicChorwacja(3,2,3,3,0) 11
5Roman ChromikPolska(3,2,2,2,2) 11
6Stephan KattNiemcy(1,2,3,0,2) 8
7Matej FerjanSłowenia(1,ns,3,2,2) 8
8Lubos Tomicek IIICzechy(2,0,1,3,1) 7
9Thomas StangeNiemcy(0,3,0,1,2) 6
10Norbert Ko¶ciuchPolska(1,1,1,ns,3) 6
11Fritz WallnerAustria(2,1,2,w,1) 6
12Guglielmo FranchettiWłochy(1,1,1,2,1) 6
13Jannick De JongHolandia(0,2,1,-,1) 4
14Zdenek SimotaCzechy(2,1,0,1,w) 4
15Sebastien TresarrieuFrancja(0,0,0,1,w) 1
16Manuel NovotnyAustria(0,0,0,0,w) 0

Daugavpils (Łotwa) - 10 czerwiec

Runda Kwalifikacyjna 4

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Adrian MiedzińskiPolska(3,2,3,3,3) 14
2Kasts PuodzuksŁotwa(3,3,2,3,2) 13+3
3Christian HefenbrockNiemcy(3,3,3,1,3) 13+2
4Grigorij ŁagutaRosja(3,1,3,2,2) 11
5Jernej KolenkoSłowenia(1,3,1,3,2) 10
6Mariusz PuszakowskiPolska(2,2,2,2,2) 10
7Marian JiroutCzechy(2,2,1,1,3) 9
8Bohumil BrhelCzechy(1,3,2,2,w) 8
9Denis GiaztulinRosja(w,1,2,3,1) 7
10Nikolajs KokinsŁotwa(0,2,3,0,1) 7
11Maksims BogdanovsŁotwa(0,2,3,0,1) 6
12Denis StojsSłowenia(0,0,1,w,3) 4
13Ilja BondarienkoRosja(1,1,0,1,1) 4
14Mathias SchultzNiemcy(2,w,ns,ns,ns) 2
15Martin VaculikSłowacja(1,0,0,1,w) 2
16Vjaceslavs GiruckisŁotwa(0,w,w,0,nw) 0

Lwów (Ukraina) - 14 maj

Runda Kwalifikacyjna 3

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Krzysztof JabłońskiPolska(3,3,3) 9
2Jacek RempałaPolska(3,3,2) 8
3Wiktor HajdymUkraina(3,2,2) 7
4Ihor MarkoUkraina(2,2,3) 7
5Roman IwanowRosja(3,2,1) 6
6Siergiej DarkinRosja(1,2,3) 6
7Josef FrancCzechy(2,3,1) 6
8Andrejs KorolovsŁotwa(2,3,w) 5
9Mathias BartzNiemcy(2,1,2) 5
10Tobias BuschNiemcy(0,1,3) 4
11Tomas SuchanekCzechy(1,1,2) 4
12Alexandru TomaRumunia(0,1,1) 2
13Mircea AgrisanRumunia(1,0,1) 2
14Iwan MyronowUkraina(1,0,0) 1
15Marko VlahChorwacja(0,0,0) 0
16Łubomyr WojtykUkraina(0,0,w) 0

Blijham (Holandia) - 7 maj

Runda Kwalifikacyjna 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Damian BalińskiPolska(3,w,3,3,3) 12+3
2Roman ChromikPolska(3,3,1,3,2) 12+2
3Łukasz RomanekPolska(1,2,3,3,3) 12+1
4Zdenek SimotaCzechy(3,3,3,2,w) 11
5Lubos Tomicek IIICzechy(2,2,2,2,3) 11
6Theo PijperHolandia(2,3,1,1,3) 10
7Stephan KattNiemcy(3,1,w,2,2) 8+3
8Guglielmo FranchettiWłochy(2,2,3,w,1) 8+2
9Tobias KronerNiemcy(0,2,2,3,1) 8+w
10Norbert MagosiWęgry(1,3,0,1,1) 6
11Izak SantejSłowenia(0,0,2,2,2) 6
12Henk Bos IIHolandia(2,1,1,0,0) 4
13Daniele TessariWłochy(1,w,2,1,w) 4
14Mate SzegediWęgry(0,0,0,0,2) 2
15Drik FabriekHolandia(1,0,0,1,0) 2
16Rene Van WeeleHolandia(0,1,1,0,0) 2
17Erik EijbergenHolandia(1) 1

Terenzano (Włochy) - 29 kwiecień

Runda Kwalifikacyjna 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Grzegorz WalasekPolska(3,3,2,3,2) 13
2Thomas StangeNiemcy(3,3,1,2,3) 12
3Lukas DrymlCzechy(w,2,3,3,1) 12
4Matej FerjanSłowenia(2,2,2,3,3) 12
5Jurica PavlicChorwacja(3,3,3,2,0) 11
6Sebastian TresarrieuFrancja(2,1,3,2,3) 11
7Jannick De JongHolandia(0,3,2,2,2) 9+3
8Norbert Ko¶ciuchPolska(w,2,3,3,1) 9+2
9Manuel HauzingerAustria(1,1,2,1,2) 7
10Henry Van Der SteenHolandia(2,2,0,1,1) 6
11Stephane TresarrieuFrancja(w,0,1,1,1) 5
12Denis TessariWłochy(2,2) 4
13Mattia CarpaneseWłochy(1,w,1,w,w) 3
14Christian MiotelloWłochy(1,1) 3
15Manuel NovotnyAustria(w,0,1,0,0) 1
16Ivan VargekChorwacja(w,0,0,0,1) 1
17Simone TerenzaniWłochy(w,1,w,ns,ns) 1
18Sandor TihanyiWęgry(w,w,w,w,w) 0

2007

Wiener Neustadt (Austria) - 29 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jurica PavlicChorwacja(3,3,2,3,3) 14
2Sebastian UłamekPolska(3,3,3,3,1) 13
3Patrick HougaardDania(2,1,3,3,2) 11
4Matej FerjanSłowenia(2,2,3,d,3) 10
5Zbigniew SucheckiPolska(3,2,2,2,1) 10
6Dienis GizatullinRosja(0,3,3,2,1) 9
7Lukas DrymlCzechy(1,3,d,3,2) 10
8Christian HefenbrockNiemcy(2,1,2,2,2) 9
9Manuel HauzingerAustria(1,2,1,1,2) 7
10Mariusz StaszewskiPolska(1,0,1,1,3) 6
11Sebastian AldenSzwecja(1,2,1,1,1) 6
12Ales Dryml IICzechy(3,d,0,2,0) 5
13Nicolai KlindtDania(0,1,1,0,3) 5
14Kenneth HansenDania(2,d,2,1,0) 5
15Daniel JeleniewskiPolska(1) 1R
16Tomas SuchanekCzechy(0,0,0,0,0) 0
17Henrik MollerDania(0,t,0,0,0) 0
18Eric AnderssonSzwecja(ns) 0R

Gorican (Chorwacja) - 18 sierpień

Półfinał 3

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sebastian UłamekPolska(3,2,3,3,3) 14
2Jurica PavlicChorwacja(2,3,3,2,3) 13
3Lukas DrymlCzechy(t,3,3,3,3) 12+3
4Christian HefenbrockNiemcy(1,3,2,3,3) 12+2
5Ales Dryml IICzechy(3,3,2,0,2) 10
6Lubos Tomicek IIICzechy(3,1,0,3,2) 9
7Jozsef TabakaWęgry(2,2,3,1,1) 9
8Zdenek SimotaCzechy(1,2,2,2,2) 9
9Władimir DubininRosja(2,2,1,2,0) 7
10Mathias SchultzNiemcy(2,1,1,2,1) 7
11Ilja BondarienkoRosja(1,0,2,1,2) 6
12Marat GatiatowRosja(3,1,w,0,1) 5
13Marko VlahChorwacja(0,1,1,1,0) 3
14Heinrich SchatzerAustria(0,0,0,1,1) 2
15Rusłan GatiatowRosja(1,0,1,0,0) 2
16Ronny WeisNiemcy(0,0,0,0,0) 0
17Nikola PigacChorwacja(0) 0R

Korkskro (Dania) - 5 sierpień

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Henrik MollerDania(2,3,3,3,3) 14
2Sebastian AldenSzwecja(2,3,1,3,3) 12+3
3Nicolai KlindtDania(3,0,3,3,3) 12+2
4Kenneth HansenDania(3,2,3,2,2) 12+1
5Henning BagerDania(3,3,2,2,2) 12+0
6Mads KorneliussenDania(3,1,3,1,3) 11
7Patrick HougaardDania(2,3,2,3,0) 10
8Erik AnderssonSzwecja(1,2,2,1,2) 8
9Leon MadsenDania(1,2,2,1,1) 7
10Viktor BergstromSzwecja(0,2,1,2,0) 5
11Jari MakinenFinlandia(1,0,1,1,2) 5
12Carl J. RaugstadNorwegia(1,1,1,0,1) 4
13Tobias JohansonSzwecja(2,0,0,0,1) 3
14Daniel DavidssonSzwecja(0,0,0,0,2) 2
15Rune SolaNorwegia(0,1,0,1,0) 2
16Tero AarnioFinlandia(0,1,u,0,0) 1
17Johannes KikkekborgDania(ns) nsR

Blijham (Holandia) - 17 czerwiec (17.06).

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zbigniew SucheckiPolska(3,3,3,1,2) 12+3
2Tomas SuchanekCzechy(3,3,3,2,1) 12+2
3Sławomir DrabikPolska(2,3,1,3,3) 12+u
4Dienis GizatullinRosja(3,w,2,3,2) 10+3
5Matej FerjanSłowenia(u,2,2,3,3) 10+2
6Mariusz StaszewskiPolska(1,1,3,2,3) 10+1
7Daniel JeleniewskiPolska(1,2,w,3,3) 9
8Roman IwanowRosja(3,0,1,2,2) 8
9Tobias KronerNiemcy(2,2,2,1,1) 8
10Dienis SajfutdinowRosja(0,2,2,2,d) 6
11Rienat GafurowRosja(2,d,3,u,-) 5
12Jannick De JongHolandia(0,3,1,1,0) 5
13Jernej KolenkoSłowenia(2,1,d,1,0) 4
14Guglielmo FranchettiWłochy(1,1,1,0,1) 4
15Fritz WallnerAustria(1,d,d,d,w) 1
16Jarosław PoluchowyczUkraina(ns) nsR

Togliatti (Rosja) - 31 maj

Runda kwalifikacyjna 3

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dienis GizatullinRosja(3,3,3,3,3) 15
2Denis SaifutdinovRosja(3,2,2,3,2) 12
3Daniel JeleniewskiPolska(3,3,3,2,w/u) 11
4Marat GatiatowRosja(2,1,3,3,2) 11
5Ramon IwanowRosja(2,d,3,2,3) 10
6Władimir DubininRosja(3,1,2,1,3) 10
7Lubos Tomicek IIICzechy(2,2,2,1,1) 8
8Rusław GatiatowRosja(2,3,1,0,1) 7
9Gieorgij IszutinRosja(1,1,1,1,3) 7
10Ilja BondarienkoRosja(1,2,0,2,2) 7
11Wasilj SzybankowRosja(0,w/u,1,3,2) 6
12Jewgienij GomozowRosja(1,3,0,1,0) 5
13Josef FrancCzechy(0,d,2,2,1) 5
14Lenar NigmatzianowRosja(0,2,1,0) 3
15Jewgienij SidorinRosja(1,0,0,0,1) 2
16Heinrich SchatzerAustria(0,1,0,0,0) 1
17Oleg BeszczastnowRosja(w/u) 0R

Lwów (Ukraina) - 20 maj

Runda kwalifikacyjna 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zbigniew SucheckiPolska(3,3,3,3,3) 15
2Rienat GafurowRosja(3,2,3,3,3) 14
3Sebastian UłamekPolska(3,1,3,3,3) 13
4Siergiej DarkinRosja(2,w,3,3,3) 11
5Jozsef TabakaWęgry(3,3,1,0,2) 9
6Andrij KarpowUkraina(2,3,w,2,2) 9
7Ales Dryml IICzechy(2,3,2,1,1) 9
8Gugliemo FranchettiWłochy(1,2,2,2,2) 9
9Ronny WeisNiemcy(1,2,2,1,1) 7
10Jarosław PoluchowyczUkraina(1,1,d,2,2) 6+3
11Tomas SuchanekCzechy(2,2,1,0,1) 6+2
12Daniel PopaRumunia(1,1,0,1,0) 3
13Marko VlahChorwacja(0,1,1,1,0) 3
14Andrij KobrinUkraina(0,0,0,2,w) 2
15Alexandru TomaRumunia(w,0,d,0,1) 1
16Wołodymyr MarczukUkraina(0,2,0,w) 2R
17Rastislav BandziSłowacja(w/u,w/u) 0

Stralsund (Niemcy) - 1 maj

Runda kwalifikacyjna 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Karol Z±bikPolska(3,3,3,1,3) 13+3
2Lukas DrymlCzechy(3,2,2,3,3) 13+2
3Matej FerjanWęgry(2,3,3,3,2) 13+1
4Christian HefenbrockNiemcy(3,3,3,1,1) 11
5Sławomir DrabikPolska(1,3,2,2,3) 11
6Mathias SchultzNiemcy(3,2,1,2,3) 11
7Tobias KronerNiemcy(0,2,2,3,2) 9
8Zdenek SimotaCzechy(0,2,3,2,1) 8
9Fritz WallnerAustria(2,1,1,3,0) 7
10Mariusz StaszewskiPolska(1,2,2,0,2) 7
11Jernej KolenkoSłowenia(2,1,0,0,2) 5
12Mattia CarpaneseWłochy(1,0,1,1,1) 4
13Izak SantejSłowenia(1,1,0,1,1) 4
14Rene SchaferNiemcy(0,0,0,2,0) 2
15Leonids PauraŁotwa(0,1,1,0,0) 2
16Henk Bos IIHolandia(0,0,0,0,0) 0

2008

Lendawa (Słowenia) - 24 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej ZagarSłowenia(3,3,3,2,3) 14
2Sebastian UłamekPolska(3,1,3,0,3) 10+3+3
3Mads KorneliussenDania(1,2,2,3,2) 10+2+2+2
4Matej KusCzechy(2,3,0,3,2) 10+1+3+u
5Dienis GizatullinRosja(2,2,2,1,3) 10+3+w/u
6Josef FrancCzechy(3,2,1,3,1) 10+d+1
7Ales Dryml IICzechy(3,3,3,1,0) 10+d+d
8Danił IvanowRosja(1,1,1,3,3) 9
9Mikael MaxSzwecja(2,1,3,2,1) 9
10Martin SmolinskiNiemcy(1,3,0,1,2) 7
11Adrian MiedzińskiPolska(d,t,2,2,2) 6
12Ulrich OstergaardDania(2,0,2,1,1) 6
13Siergiej DarkinRosja(0,2,1,2,0) 5
14Filip SiteraCzechy(1,0,1,0,0) 2
15Sandor TihanyiWęgry(0,1,0,0,1) 2
16Mattia CarpaneseWłochy(0,0,0,0,0) 0
17Maksims BogdanovsŁotwa(ns) nsR

Debreczyn (Węgry) - 21 czerwiec

Półfinał 3

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Danił IvanowRosja(3,3,3,3,3) 15
2Matej ZagarSłowenia(3,3,3,1,3) 13
3Sandor TihanyiWęgry(2,3,1,2,3) 11
4Ulrich OstergaardDania(0,2,2,3,3) 10
5Matej KusCzechy(3,2,2,0,2) 9
6Maksims BogdanovsŁotwa(2,2,2,2,1) 9
7Ołeksandr BorodajUkraina(2,d,3,3,0) 8
8Jurica PavlicChorwacja(1,2,3,0,2) 8
9Roman IvanowRosja(2,1,2,1,2) 8
10Andrij KarpowUkraina(3,1,1,1,1) 7
11Karol BaranPolska(1,d,0,3,1) 5
12Peter Juul LarsenDania(0,1,1,2,1) 5
13Jozsef TabakaWęgry(1,3,w/u,0,0) 4
14Jevgenijs KaravackisŁotwa(0,0,1,1,2) 4
15Michael HadekCzechy(0,1,0,2,0) 3
16Ratislav BandziSłowacja(1,0,w,0,-) 1
17Jarosław PoluchowyczUkraina(ns) nsR
17Wołodymyr TrofymowUkraina(ns) nsR

Herxheim (Niemcy) - 8 czerwiec

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mikael MaxSzwecja(3,3,3,3,2) 14
2Martin SmolinskiNiemcy(2,2,3,3,3) 13+3
3Christian HefenbrockNiemcy(3,3,2,2,3) 13+2
4Siergiej DarkinRosja(3,1,2,3,3) 12
5Filip SiteraCzechy(2,3,3,2,2) 12
6Josef FrancCzechy(0,2,2,1,2) 7+3
7Aleksiej CharczenkoRosja(0,2,0,3,2) 7+2
8Morten RisagerDania(3,3,0,0,-) 6
9Matej FerjanSłowenia(2,0,3,1,0) 6
10Henk Bos IIHolandia(1,0,1,1,3) 6
11Rusłan GatiatowRosja(0,2,1,2,1) 6
12Robert NagyWęgry(1,1,0,2,1) 5
13Borys MiturskiPolska(1,1,1,1,1) 5
14Anders AndersenSzwecja(1,0,2,0,0) 3
15Marcin PiekarskiPolska(2,0,u,0,0) 2
16Matic VoldrihSłowenia(-1) 1
17Przemysław ZarzyckiPolska(0,1,u,0,0) 1
18Sebastian AldenSzwecja(ns) nsR

Terenzano (Włochy) - 24 maj

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dienis GizatullinRosja(3,2,3,3,3) 14+3
2Sebastian UłamekPolska(3,3,3,3,2) 14+2
3Adrian MiedzińskiPolska(2,2,3,3,2) 12
4Mads KorneliussenDania(2,2,2,2,3) 11
5Ales Dryml IICzechy(1,3,1,3,2) 10
6Mattia CarpaneseWłochy(1,1,2,2,3) 9+3
7Kevin WolbertNiemcy(3,1,3,1,1) 9+d
8Adrian RymelCzechy(2,3,2,0,1) 8
9Daniel JeleniewskiPolska(2,3,2,0,0) 7
10Izak SantejSłowenia(3,0,0,1,2) 6
11Juha HautamakiFinlandia(0,1,1,0,3) 5
12Patrick HougaardDania(1,2,0,2,u) 5
13Tomas SuchanekCzechy(1,0,0,2,1) 4
14Maks GregoricSłowenia(0,1,1,1,u) 3
15Marco GregnaninWłochy(0,0,1,1,0) 2
16Ivan VargekChorwacja(0,0,0,0,1) 1
17Frank FacherNiemcy(ns) nsR

Lwów (Ukraina) - 18 maj

Runda kwalifikacyjna 3

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tomasz GapińskiPolska(2,3,3,3,3) 14+3
2Maksims BogdanovsŁotwa(3,3,3,3,2) 14+2
3Roman IvanowRosja(3,0,2,3,3) 11
4Matej KusCzechy(u,2,3,2,3) 10
5Michael HadekCzechy(3,1,3,2,1) 10
6Jevgenijs KaravackisŁotwa(3,3,2,1,1) 10
7Karol BaranPolska(2,2,0,3,2) 9
8Danił IvanowRosja(1,1,1,2,3) 8+3
9Ołeksandr BorodajUkraina(1,2,2,1,2) 8+2
10Jarosław PoluchowyczUkraina(2,3,2,0,0) 7
11Wołodymyr TrofymowUkraina(2,d,1,1,2) 6
12Alessandro MilaneseWłochy(1,1,0,2,1) 5
13Alexandru TomaRumunia(0,2,0,0,1) 3
14Ronny WeisNiemcy(1,0,1,1,0) 3
15Andrij SinkowskiUkraina(0,d,1,0,-) 1
16Fanel PopaRumunia(0,1,t,0,0) 1

Gyula (Węgry) - 17 maj

Runda kwalifikacyjna 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej FerjanSłowenia(3,3,3,2,3) 14
2Anders AndersenDania(2,3,2,3,2) 12+3
3Filip SiteraCzechy(3,3,1,3,2) 12+2
4Laszlo SzatmariWęgry(1,3,2,2,3) 11
5Aleksiej CharczenkoRosja(2,2,3,0,3) 10
6Robert NagyWęgry(3,2,1,3,0) 9
7Zsolt BenczeWęgry(1,2,2,2,2) 9
8Anders AndersenDania(3,1,0,3,1) 8+3
9Marcin PiekarskiPolska(1,2,3,1,1) 8+2
10Josef FrancCzechy(2,1,1,1,3) 8+1
11Rusłan GatiatowRosja(2,1,3,2,d) 8+d
12Matic VoldrihSłowenia(1,0,0,1,2) 4
13Petri KoskelaFinlandia(0,0,2,0,1) 3
14Roland KovacsWęgry(0,1,0,1,1) 3
15Jeroen Van Der VeenHolandia(w/u,0,1,0,0) 1
16Tobias KronerNiemcy(ns) nsR

Neustadt Donnau (Niemcy) - 27 kwiecień

Runda kwalifikacyjna 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Adrian MiedzińskiPolska(3,3,2,3,3) 14
2Adrian RymelCzechy(3,3,3,1,3) 13+3
3Kevin WolbertNiemcy(2,2,3,3,3) 13+2
4Mads KorneliussenDania(3,3,3,2,w) 11
5Daniel JeleniewskiPolska(2,d,3,2,3) 10
6Patrick HougaardDania(2,3,2,1,2) 10
7Izak SantejSłowenia(1,2,1,2,2) 8
8Mathias SchultzNiemcy(3,d,2,0,2) 7
9Maks GregoricSłowenia(1,2,2,u,1) 6
10Frank FacherNiemcy(2,3,w,d) 5+3
11Ivan VargekChorwacja(0,1,0,2,2) 5+2
12Manuel NovotnyAustria(w,1,0,3,0) 4
13Fritz WallnerAustria(1,1,d,1,1) 4
14Sirg SchutzbachSzwajcaria(0,2,1,0,t) 3
15Sebastien TresarrieuFrancja(1,d,1,w,0) 2
16Nikola MartinecChorwacja(d,0,1,w,1) 2
17Theo Di PalmaFrancja(0,0,w,1,-) 1
18Sebastian MackNiemcy(ns) nsR

2009

Togliatti (Rosja) - 23 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rienat GafurowRosja(1,3,3,3,3) 13+3
2Andrij KarpowUkraina(3,3,3,2,2) 13+2
3Ales Dryml IICzechy(2,3,2,3,3) 13+1
4Ronnie JamrożyPolska(3,2,3,3,1) 12
5Josef FrancCzechy(2,2,3,2,2) 11
6Dienis GizatullinRosja(3,1,1,1,3) 9
7Matej KusCzechy(1,0,2,2,3) 8
8Siemion WłasowRosja(2,1,0,3,2) 8
9Danił IwanowRosja(0,3,1,2,w) 6
10Sergiej DarkinRosja(3,2,w,d,1) 6
11Jevgenijs KaravackisŁotwa(2,0,0,0,2) 4
12Maks GregoricSłowenia(0,1,2,1,w) 4
13Mads KorneliussenDania(d,2,0,1,1) 4
14Jozsef TabakaWęgry(1,w,2,1,0) 4
15Władimir DubininRosja(0,1,1,0,1) 3
16Martin MalekCzechy(1,0,1,0,0) 2

Gorican (Chorwacja) - 26 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jurica PavlicChorwacja(3,3,3,3,3) 15
2Danił IwanowRosja(2,3,3,3,3) 14
3Andrij KarpowUkraina(3,1,2,3,3) 12
4Matej KusCzechy(3,2,1,2,2) 10
5Maks GregoricSłowenia(2,2,1,2,3) 10
6Martin MalekCzechy(2,0,2,3,2) 9
7Władimir DubininRosja(0,2,2,2,2) 8
8Mattia CarpaneseWłochy(2,1,2,2,1) 8
9Lubos Tomicek IIICzechy(3,3,0,1,d) 7
10Jan JarosCzechy(1,2,1,1,2) 7
11Matej ZagarSłowenia(d,3,3,d,d) 6
12Tomasz RempałaPolska(1,w,3,1,d) 5
13Marko VlahChorwacja(1,0,1,0,1) 3
14Izak SantejSłowenia(1,1,0,0,1) 3
15Ales KraljicSłowenia(u,w,0,1,1) 2

Diedebergen (Niemcy) - 5 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rienat GafurowRosja(3,3,3,3,3) 15
2Adrian GomólskiPolska(3,2,w,3,3) 11+3
3Mads KorneliussenDania(3,2,2,2,2) 11+2
4Jevgenijs KaravackisŁotwa(1,1,3,3,3) 11+1
5Siemion WłasowRosja(2,3,2,3,1) 11+0
6Sergiej DarkinRosja(2,3,1,2,2) 10
7Daniel PytelPolska(2,3,3,1,0) 9
8Patrick HougaardDania(2,2,3,2,0) 9
9Marcin SekulaNiemcy(0,1,2,0,3) 6
10Hynek StichauerCzechy(3,d,1,1,1) 6
11Filip SiteraCzechy(1,0,2,0,2) 5
12Roberto HauptNiemcy(1,2,0,0,1) 4
13Claus VissingDania(1,w,w,1,2) 4
14Thomas StangeNiemcy(d,1,d,2,1) 4
15Jannick De JongHolandia(0,1,1,1,0) 3
16Roland KovacsWęgry(0,0,0,d,0) 0

Natschbach - Loipersbach (Austria) - 16 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dienis GizatullinRosja(3,3,3,3,3) 15
2Rafał TrojanowskiPolska(2,3,2,2,3) 12
3Jozsef TabakaWęgry(3,1,1,3,2) 10+3
4Josef FrancCzechy(2,3,2,3,d) 10+2
5Ronnie JamrożyPolska(1,1,3,2,2) 9+3
6Ales Dryml IICzechy(3,2,2,0,2) 9+2
7Manuel HauzingerAustria(3,0,2,3,w) 8
8Max DilgerNiemcy(1,0,3,0,3) 7
9Frank FacherNiemcy(0,3,u,1,3) 7
10Richard WolffCzechy(2,2,3,0,0) 7
11Fritz WallnerAustria(1,2,1,1,1) 6
12Theo PijperHolandia(0,2,0,0,2) 4
13Alessandro MilaneseWłochy(1,0,1,1,1) 4
14Manuel NovotnyAustria(u,1,1,1,1) 4
15Sandor TihanyiWęgry(0,0,0,2,1) 3
16Mathieu TresarrieuFrancja(w,1,d,2,0) 3
17Lukas SimonAustria(2) 2

Lwów (Ukraina) - 17 maj

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Danił IwanowRosja(3,3,2,3,3) 14
2Andrejs KorolovsŁotwa(3,2,2,3,3) 13
3Andrij KarpowUkraina(2,3,1,3,3) 12
4Marcin RempałaPolska(0,3,2,3,2) 10
5Zbigniew SucheckiPolska(3,2,3,w,2) 10
6Kasts PuodzuksŁotwa(3,1,3,2,1) 10
7Władimir DubininRosja(2,2,0,2,3) 9
8Roman IwanowRosja(1,3,1,1,2) 8+3
9Maks GregoricSłowenia(1,d,3,2,2) 8+2
10Ilja BondarienkoRosja(1,2,3,1,0) 7+3
11Jan JarosCzechy(2,1,2,1,1) 7+2
12Guglielmo FranchettiWłochy(0,1,1,2,1) 5
13Lubos Tomicek IIICzechy(2,t,1,d,0) 3
14Martin MalekCzechy(1,1,0,0,d) 2
15Ales KraljicSłowenia(w,0,u,1,1) 2
16Jan HalabrinSłowacja(0,0,0,0) 0
17Kirył CukanowUkraina(0) 0
18Wołodymyr TejhełUkraina(0) 0

Stralsund (Niemcy) - 9 maj

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rienat GafurowRosja(2,3,3,3,3) 14
2Adrian GomólskiPolska(3,2,3,2,3) 13
3Roman PoważnyRosja(2,3,2,3,2) 12
4Claus VissingDania(3,0,1,3,3) 10
5Hynek StichauerCzechy(1,1,3,2,3) 10
6Roberto HauptNiemcy(1,2,3,3,1) 9
7Kamil BrzozowskiPolska(2,3,0,2,2) 9
8Filip SiteraCzechy(1,2,2,2,2) 9
9Jannick De JongHolandia(2,1,3,1,1) 8
10Tobias BuschNiemcy(3,1,1,1,1) 7+3
11Daniel PytelPolska(3,2,0,0,2) 7+w
12Klaus JakobsenDania(0,3,1,1,0) 5
13Joni KoskinenFinlandia(1,0,2,0,0) 3
14Matic VoldrihSłowenia(0,1,0,1,1) 3
15Ołeksandr BorodajUkraina(0,0,d) 0
16Jari MakinenFinlandia(0,0,d) 0
17Erik PudelNiemcy(0,0) 0
18Matthias BartzNiemcy(0,0) 0

Mureck (Austria) - 2 maj

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jozsef TabakaWęgry(3,3,1,3,3) 13
2Richard WolffCzechy(2,2,3,2,3) 12
3Aleksander CondaSłowenia(1,3,2,3,2) 11+3
4Dienis GizatullinRosja(d,3,3,3,1) 10
4Sandor TihanyiWęgry(3,2,2,1,3) 11+2
6Theo PijperHolandia(3,0,3,2,1) 9
7Alessandro MilaneseWłochy(0,3,1,2,3) 9
8Mathieu TresarrieuFrancja(3,1,2,1,2) 9
9Fritz WallnerAustria(1,2,3,2,u) 8
10Alexandru TomaRumunia(2,1,2,d,2) 7
11Lukas SimonAustria(1,0,1,3,1) 6
12Ivan VargekChorwacja(t,2,0,1,2) 5
13Matija DuhSłowenia(2,1,0,1,1) 5
14Fanel PopaRumunia(2,d,d,0,0) 2
15Alessandro NovelloWłochy(1,0,1,0,0) 2
16Milen ManewBułgaria(0,1,0,0,0) 1
17Christan PelikanAustria(0) 0

2010

Tarnów (Polska) - 25 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sebastian UłamekPolska(3,3,3,3,3) 15
2Ales Dryml IICzechy(2,2,3,3,2) 12
3Andrij KarpowUkraina(3,3,1,1,3) 11+3
4Rienat GafurowRosja(2,2,2,2,3) 11+2
5Dienis GizatullinRosja(3,3,2,2,w) 10
6Robert Mi¶kowiakPolska(1,3,3,1,1) 9
7Jurica PavlicChorwacja(2,2,3,1,1) 9
8Matej ZagarSłowenia(3,d,2,d,3) 8
9Roman PoważnyRosja(1,2,0,3,2) 8
10Filip SiteraCzechy(2,0,2,2,2) 8
11Jan JarosCzechy(0,w,1,3,1) 5
12Kasts PuodzuksŁotwa(1,1,1,1,d) 4
13Zdenek SimotaCzechy(0,1,0,0,2) 3
14Ales KrajlicSłowenia(2,0,0) 2R
15Sławomir MusielakPolska(w,1,1,0,0) 2
16Szymon KiełbasaPolska(1,1,d,w,-) 2
17Tobias KronerNiemcy(0,0,0,d,1) 1

Ljubljana (Słowenia) - 19 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej ZagarSłowenia(3,3,2,3,3) 14+3
2Sebastian UłamekPolska(3,3,3,3,2) 14+2
3Szymon KiełbasaPolska(2,2,3,2,3) 12+3
4Jurica PavlicChorwacja(3,1,2,3,3) 12+2
5Robert Mi¶kowiakPolska(2,3,1,2,3) 11
6Claus VissingDania(2,2,3,1,2) 10+3
7Ales KraljicSłowenia(3,1,3,2,1) 10+2
8Matej KusCzechy(2,3,1,1,0) 7
9Aleksiej CharczenkoRosja(1,2,0,2,1) 6
10Rafał TrojanowskiPolska(1,1,2,1,1) 6
11Dino KovacicChorwacja(1,2,2,0,0) 5
12Matija DuhSłowenia(0,1,0,3,0) 4
13Tobias BuschNiemcy(1,w,0,1,2) 4
14Guglielmo FranchettiWłochy(0,0,1,0,2) 3
15Lukas SimonAustria(0,0,1,0,1) 2
16Samo KukovicaSłowenia(0,0,0,d,d) 0

Bałakowo (Rosja) - 27 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Roman PoważnyRosja(3,3,2,3,3) 14+3
2Dienis GizatullinRosja(2,3,3,3,3) 14+2
3Rienat GafurowRosja(3,3,3,1,3) 13
4Danił IwanowRosja(3,d,3,2,2) 10
5Siemion WłasowRosja(2,2,0,1,3) 8
6Dienis NosowRosja(0,1,2,3,1) 7+3
7Jan JarosCzechy(0,2,2,2,1) 7+2
8Siergiej DarkinRosja(2,0,d,3,2) 7+d
9Filip SiteraCzechy(1,3,2,0,d) 6
10Kirył CukanowUkraina(1,2,3,d,w) 6
11Jevgenijs KaravackisŁotwa(1,1,1,2,1) 6
12Władimir DubininUkraina(3,0,1,1,0) 5
13Lenar NigmatzianowRosja(2,1,d,0,2) 5
14Andriej KudriaszowRosja(0,2,d,0,2) 4
15Adrian GomólskiPolska(1,d,1,2,d) 4
16Mattia CarpaneseWłochy(d,1,0,1,0) 2

Berghaupten (Niemcy) - 28 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andrij KarpowUkraina(1,2,3,3,3) 12+3
2Tobias KronerNiemcy(3,3,3,1,2) 12+2
3Ales Dryml IICzechy(3,2,3,2,1) 11
4Martin SmolinskiNiemcy(3,3,d,2,2) 10
5Kasts PuodzuksŁotwa(1,3,1,2,3) 10
6Sławomir MusielakPolska(0,2,2,2,3) 9+3
7Zdenek SimotaCzechy(2,2,2,3,0) 9+2
8Tero AarnioFinlandia(1,1,3,3,1) 9+1
9Tomas SuchanekCzechy(2,3,1,1,0) 7
10Thomas StangeNiemcy(3,d,2,1,1) 7
11Leonids PauraŁotwa(2,1,w,0,3) 6
12Max DilgerNiemcy(1,1,1,1,2) 6
13Aleksander CondaSłowenia(0,0,2,3,0) 5
14Ołeksandr BorodajUkraina(2,0,1,0,1) 4
15Martin MalekCzechy(0,0,0,0,2) 2
16Alexander EdbergSzwecja(0,1,0,0,0) 1

Lwów (Ukraina) - 26 czerwiec

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andrij KarpowUkraina(3,3,3,3,3) 15
2Sergiej DarkinRosja(2,2,3,3,2) 12
3Kasts PuodzuksŁotwa(3,3,1,3,1) 11+3
4Aleksander CondaSłowenia(3,1,2,2,3) 11+2
5Ołeksandr BorodajUkraina(1,2,3,2,2) 10
6Leonids PauraŁotwa(2,2,2,1,3) 10
7Tomas SuchanekCzechy(3,3,1,2,0) 9
8Martin MalekCzechy(2,0,2,2,3) 9
9Danił IwanowRosja(d,3,0,3,2) 8+3
10Matic VoldrihSłowenia(2,1,3,1,1) 8+2
11Jarosław PoluchowiczUkraina(1,1,2,1,1) 6
12Milen ManewBułgaria(1,2,1,0,0) 4
13Aleksandro NovelloWłochy(u,1,0,0,2) 3
14Martin GavendaCzechy(u,0,1,0,1) 2
15Vladimir VisvaderSłowacja(0,0,0,1,d) 1
16Andrea BaroniWłochy(0,0,u,ns,ns) 0

Diedenbergen (Niemcy) - 30 maj

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej FerjanWęgry(2,3,3,3,3) 14+3
2Michał SzczepaniakPolska(3,3,3,2,3) 14+2
3Filip SiteraCzechy(2,3,2,3,3) 13
4Dino KovacicChorwacja(3,1,1,3,3) 11
5Adrian GomólskiPolska(3,2,1,2,2) 10
6Lenar NigmatzianowRosja(1,2,3,2,2) 10
7Simon NielsenDania(2,2,0,3,0) 7
8Mattia CarpaneseWłochy(0,1,2,2,2) 7
9David BellegoFrancja(1,2,2,d,1) 6
10Tobias KronerNiemcy(w,3,d,d,2) 5
11Christian HefenbrockNiemcy(w,d,3,1,1) 5
12Jan HalabrinSłowacja(1,1,2,0,1) 5
13Erik PudelNiemcy(3,1,0,ns,ns) 4
14Matthiaz BartzNiemcy(2,0,1,1,0) 4
15Henk Bos IIHolandia(0,0,1,0,1) 2
16Xavier MuratetFrancja(1,0,0,1,0) 2
17Johannes FialaWłochy(d) 0

Mureck (Austria) - 1 maj

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Siemion WłasowRosja(3,3,3,3,2) 14
2Robert Mi¶kowiakPolska(3,2,3,3,1) 12+3
3Aleksiej CharczenkoRosja(d,3,3,3,3) 12+2
4Matej KusCzechy(3,3,2,1,2) 11
4Rafał TrojanowskiPolska(3,1,2,2,3) 11
6Tobias BuschNiemcy(2,0,1,3,3) 9
7Manuel HauzingerAustria(0,3,3,2,1) 9
8Fritz WallnerAustria(1,2,2,2,2) 9
9Roberto HauptNiemcy(1,2,d,1,3) 7
10Samo KukovicaSłowenia(2,2,0,1,2) 7
11Matija DuhSłowenia(2,1,2,0,1) 6
12Alexandru TomaRumunia(1,1,1,1,0) 4
13Adrian GheorgheRumunia(2,w,1,0,0) 3
14Renato CvetkoChorwacja(d,0,1,2,0) 3
15Tord SolbergNorwegia(0,1,0,d,1) 2
16Stein Roar PedersenNorwegia(0,0,0,d,0) 0

2011

Równo (Ukraina) - 24 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Grigorj ŁagutaRosja(3,3,2,3,3) 14+3
2Tomasz GapińskiPolska(3,2,3,3,3) 14+2
3Ales Dryml IICzechy(1,3,2,3,3) 12
4Aleksandr ŁoktajewUkraina(3,2,1,2,3) 11
5Andrij KarpowUkraina(1,1,3,3,2) 10
6Dienis GizatullinRosja(2,2,2,2,2) 10
7Robert Mi¶kowiakPolska(3,3,3,w/u,d) 9
8Jozsef TabakaWęgry(2,0,2,1,2) 7
9Nicolai KlindtDania(2,1,1,2,1) 7
10Rienat GafurowRosja(2,1,3,d,-) 6
11Max DilgerNiemcy(1,3,1,0,1) 6
12Ricky KlingSzwecja(1,2,0,1,1) 5
13Norbert MagosiWęgry(0,d,0,2,1) 3
14Kirył CukanowUkraina(t,0,0,0,2) 2
15Michał MitkoPolska(0,1,1,u/-,-) 2
16Aleksander CondaSłowenia(d,0,0,1,0) 1

Opole (Polska) - 6 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tomasz GapińskiPolska(3,3,3,3,2) 14
2Michał MitkoPolska(3,3,3,2,2) 13
3Sebastian UlamekPolska(3,3,1,2,3) 12+3
4Aleksandr ŁoktajewUkraina(2,2,3,3,2) 12+2
5Andrij KarpowUkraina(2,1,3,1,3) 10
6Ales Dryml IICzechy(3,3,0,0,3) 9
7Tobias BuschNiemcy(1,2,0,2,3) 8
8Kenneth LarsenDania(0,2,2,3,d) 7
9Mathieu TresarrieuFrancja(1,0,2,3,1) 7
10Marcin SekulaNiemcy(2,2,1,0,2) 7
11Ales KraljicSłowenia(1,0,2,2,0) 5
12Robin AspegrenSzwecja(2,0,1,1,1) 5
13Samo KukovicaSłowenia(0,1,2,1,0) 4
14Nicolas CovattiArgentyna, lic. włoska(1,1,w/u,1,1) 4
15Roland BenkoWęgry(0,0,1,0,1) 2
16Rafał FlegerPolska(0,1,d,d,-) 1
17Władimir DubininRosja(0) 0

Plzen (Czechy) - 25 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Grigorj ŁagutaRosja(3,3,3,3,3) 15
2Dienis GizatullinRosja(3,3,3,1,3) 13
3Robert Mi¶kowiakPolska(3,3,1,2,3) 12
4Jozsef TabakaWęgry(3,0,3,3,2) 11+3
5Aleksiej CharczenkoRosja(2,2,2,3,2) 11+2
6Lukas DrymlCzechy(2,2,2,2,3) 11+u
7Filip SiteraCzechy(2,1,1,3,1) 8
8Aleksander CondaSłowenia(1,2,3,1,0) 7
9Szymon KiełbasaPolska(2,3,0,w,0) 5
10Jevgenijs KaravackisŁotwa(0,w/u,2,1,2) 5
11Martin GavendaCzechy(0,2,1,1,1) 5
12Vaclav Milik IICzechy(1,1,u,2,1) 5
13Mathias SchultzNiemcy(1,0,1,2,0) 4
14Hynek StichauerCzechy(0,1,2,0,1) 4
15Jarosław PoljuchowiczUkraina(1,1,0,0,2) 4
16Ołeksandr BorodajUkraina(0,0,0,0,-) 0
17Zdenek SimotaCzechy(0) 0

Mureck (Austria) - 18 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Norbert MagosiWęgry(3,3,3,3,2) 14
2Nicolai KlindtDania(3,2,2,3,3) 13+3
3Max DilgerNiemcy(3,2,3,3,2) 13+d
4Rienat GafurowRosja(w/u,3,3,2,3) 11
5Kirył CukanowUkraina(2,3,2,2,2) 11
6Ricky KlingSzwecja(2,3,1,2,2) 10
7Matej KusCzechy(2,1,3,0,3) 9
8Dino KovacicChorwacja(3,2,2,1,1) 9
9Jan JarosCzechy(0,d,2,1,3) 6
10Mattia CaviccholiWłochy(1,1,1,2,1) 6
11Matija DuhSłowenia(1,2,1,1,0) 5
12Lukas SimonAustria(0,0,0,3,1) 4
13Matic VoldrihSłowenia(2,1,w/u,1,0) 4
14Fritz WallnerAustria(1,w,1,w/u,w/u) 2
15Thomas StangeNiemcy(1,u,w/u,0,w/u) 1

Braiła (Rumunia) - 11 czerwiec

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tomasz GapińskiPolska(3,3,3,3,2) 14
2Matija DuhSłowenia(3,3,2,2,3) 13
3Jozsef TabakaWęgry(2,2,3,1,3) 11+3
4Hynek StichauerCzechy(3,3,1,3,1) 11+2
5Aleksander CondaSłowenia(2,3,2,0,3) 10
6Rafał FlegerPolska(d,2,2,3,3) 10
7Aleksiej CharczenkoRosja(3,1,1,2,2) 9
8Roland BenkoWęgry(2,2,2,1,2) 9
9Vaclav Milik IICzechy(d,1,3,2,2) 8
10Wołodymir TejgełUkraina(ns,2,3,0,1) 6
11Stanisław OgorodnikUkraina(1,1,0,2,1) 5
12Jonatha SerenWłochy(2,0,1,1,1) 5
13Alexandru TomaRumunia(w/2min,0,0,3,0) 3
14Fanel PopaRumunia(1,1,1,0,d) 3
15Marian CojocaruRumunia(d,d,0,w/u,w/2min) 0
16Daniel DanglRumunia(d,ns,d,d,w/2min) 0

Czerwonograd (Ukraina) - 4 czerwiec

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andrij KarpowUkraina(3,3,3,2,3) 14
2Aleksandr ŁoktajewUkraina(3,1,3,3,3) 13
3Kirył CukanowUkraina(2,3,3,1,3) 12
4Robert Mi¶kowiakPolska(3,3,2,3,0) 11
5Rienat GafurowRosja(2,2,3,2,2) 11
6Kasts PuodzuksŁotwa(2,2,1,3,2) 10
7Oleg BiesczastnowRosja(3,1,2,u,3) 9
8Ales KraljicSłowenia(1,3,0,1,2) 7+3
9Matic VoldrihSłowenia(0,2,2,2,1) 7+2
10Szymon KiełbasaPolska(1,2,1,2,1) 7+1
11Władimir DubininRosja(0,d,2,3,d) 5
12Vjaceslavs GiruckisŁotwa(0,0,u,1,2) 3
13Guglielmo FranchettiWłochy(2,1,u,0,0) 3
14Martin GavendaCzechy(0,0,1,1,1) 3
15Ronny WeisNiemcy(1,0,1,0,1) 3
16Zdenek SimotaCzechy(1,1,d,d,0) 2

Stralsund (Niemcy) - 30 kwiecień

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Maksims BogdanovsŁotwa(3,3,3,3,3) 15
2Matej KusCzechy(2,2,3,3,3) 13
3Ricky KlingSzwecja(3,3,3,1,2) 12
4Lukas DrymlCzechy(1,3,2,3,2) 11
5Mathias SchultzNiemcy(2,3,2,3,0) 10
6Marcin SekulaNiemcy(1,2,2,2,2) 9
7Timo LahtiFinlandia(3,2,0,2,1) 8
8Tobias BuschNiemcy(3,2,1,2,d) 8
9Nicolai KlindtDania(t,1,1,2,3) 7+3
10Roberto HauptNiemcy(1,1,2,1,2) 7+2
11Mathias BartzNiemcy(2,0,3,0,1) 6
12Jari MakinenFinlandia(2,1,1,1,0) 5
13Marcel HelferNiemcy(t,1,0,0,3) 4
14Tomas SuchanekCzechy(1,d,0,1,1) 3
15David BellegoFrancja(0,0,1,0,1) 2
16Denis HelferNiemcy(0,0,0,0,-) 0
17Marco GaschkaNiemcy(0,0,d,,) 0

2012

4 rundy: Rawicz (Polska) - 18 sierpień (18.08), Daugavpils (Łotwa) - 1 wrzesień (01.09), Krsko (Słowenia) - 15 wrzesień (15.09), Mureck (Austria) - 30 wrzesień (30.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ales Dryml IICzechy(15,13,12,8) 48
2Robert Mi¶kowiakPolska(10,9,11,14) 44
3Andrij KarpowUkraina(9,10,15,9) 43
4Kasts PuodzuksŁotwa(9,9,11,12) 41
5Tomasz GapińskiPolska(13,6,10,11) 40
6Andzejs LebedevsŁotwa(10,10,14,6) 40
7Kenni LarsenDania(8,5,6,14) 33
8Tobias BuschNiemcy(4,8,7,8) 27
9Michał SzczepaniakPolska(4,9,6,7) 26
10Tomas SuchanekCzechy(7,3,4,9) 23
11Martin MalekCzechy(7,3,6,7) 23
12Grigorij ŁagutaRosja(-,13,-,-) 13
13Max DilgerNiemcy(4,5,3,-) 12
14Matic VoldrihSłowenia(-,-,5,7) 12
15Szymon KiełbasaPolska(9,-,-,-) 9
16Vjaceslavs GiruckisŁotwa(-,9,-,-) 9
17Grzegorz ZengotaPolska(-,8,-,-) 8
18Wiktor GołubowskiRosja(7,-,-,-) 7
19Maks GregoricSłowenia(0,0,4,2) 7
20Aleksander CondaSłowenia(-,-,4,-) 4
21Fritz WallnerAustria(-,-,-,3) 3
22Jozsef TabakaWęgry(2,-,-,-) 2
23Norbert MagosiWęgry(-,-,2,-) 2
24Daniel GappmaierAustria(-,-,-,2) 1
25Wojciech LisieckiPolska(1,-,-,-) 1
26Johannes FialaAustria(-,-,-,0) 0

Stralsund (Niemcy) - 28 lipiec (28.07).

Grand Prix Challange

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Michał SzczepaniakPolska(3,3,2,1,3) 12+3
2Tomas SuchanekCzechy(2,3,3,2,2) 12+2
3Andrij KarpowUkraina(3,1,3,2,2) 11
4Tobias BuschNiemcy(3,d,3,3,1) 10
5Kenni LarsenDania(2,1,3,1,3) 10
6Robert Mi¶kowiakPolska(2,2,2,3,1) 10
7Andzejs LebedevsŁotwa(d,3,2,0,3) 8
8Kasts PuodzuksŁotwa(1,1,0,3,3) 8
9Max DilgerNiemcy(3,2,2,d,d) 7
10Grzegorz ZengotaPolska(1,0,1,3,2) 7
11Jozsef TabakaWęgry(2,2,u/-,0,2) 6
12Nicolas CovattiArgentyna(0,3,1,0,1) 5
13Wiktor GołubowskiRosja(w,2,1,2,0) 5
14Martin MalekCzechy(1,1,1,2,0) 5
15Aleksandr ŁoktajewUkraina(0,0,0,1,1) 2
16Matic VoldrihSłowenia(0,0,0,1,d) 1
17Mathias SchultzNiemcy(ns) ns

Żarnovica (Słowacja) - 8 lipiec (08.07).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Martin VaculikSłowacja(3,3,3,3,3) 15
2Wiktor GołubowskiRosja(3,3,3,2,2) 13
3Grzegorz ZengotaPolska(3,3,3,3,d) 12
4Rienat GafurowRosja(t,2,3,3,3) 11
5Matic VoldrihSłowenia(3,2,2,3,1) 11
6Tomas SuchanekCzechy(2,1,2,1,3) 9+3
7Nicolas CovattiWłochy(2,1,1,2,3) 9+2
8Martin GavendaCzechy(2,0,2,1,2) 7
9Fritz WallnerAustria, lic. słowacka(2,0,1,2,2) 7
10Aleksander CondaSłowenia(1,2,w,1,2) 6
11Krister JacobsenDania(1,3,d,w,1) 5
12Zdenek SimotaCzechy(d,2,0,2,0) 4
13Daniel GappmaierAustria(1,1,2,0,0) 4
14Roberto HauptNiemcy(0,1,1,1,1) 4
15Dino KovacicChorwacja(1,0,1,d,0) 2
16Jan HalabrinSłowacja(0,d,0,0,1) 1
17Jan MesiarikSłowacja(d) 0
18Dominik WeissAustria, lic. słowacka(0) 0

Równo (Ukraina) - 12 maj (12.05).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Aleksandr ŁoktajewUkraina(3,3,3,3,3) 15
2Robert Mi¶kowiakPolska(3,2,3,3,2) 13
3Michał SzczepaniakPolska(1,3,3,2,3) 12+3
4Maksims BogdanovsŁotwa(2,3,2,3,2) 12+d
5Kasts PuodzuksŁotwa(3,u,3,3,2) 11+3
6Martin MalekCzechy(3,3,1,1,3) 11+2
7Tobias BuschNiemcy(2,2,2,1,1) 8
8Ołeksandr BorodajUkraina(1,1,2,2,2) 8
9Mattia CarpaneseWłochy(0,2,1,0,3) 6
10Stanisław MelnyczukPolska(1,1,1,2,1) 6
11Wołodymir TejgałUkraina(0,2,2,-,0) 4
12Igor KononowRosja(2,1,d,1,d) 4
13Jarosław PoljuchowiczUkraina(1,0,1,0,1) 3
14Karol Z±bikPolska(2,0,d,-,-) 2
15Witalij ŁysakUkraina(0,d,0,u,1) 1
17Zsolt BenczeWęgry(ns) ns

Debreczyn (Węgry) - 1 maj (01.05).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andrij KarpowUkraina(2,3,3,3,2) 13
2Jozsef TabakaWęgry(3,2,3,1,3) 12+3
3Kenni LarsenDania(3,3,1,3,2) 12+2
4Max DilgerNiemcy(2,2,3,2,2) 11+3
5Claus VissingDania(3,3,2,2,1) 11+2
6Andzejs LebedevsŁotwa(2,0,3,3,3) 11+d
7Oleg BiesczastnowRosja(1,1,2,3,3) 10
8Kirył CukanowUkraina(1,2,2,2,2) 9
9Norbert MagosiWęgry(3,0,w,1,3) 7
10Laszlo SzatmariWęgry(1,1,2,2,1) 7
11Mathieu TresarrieuFrancja(2,1,1,1,1) 6
12Marcel HelferNiemcy(0,3,1,0,d) 4
13Matej KusCzechy(w,2,0,d,1) 3
14Maks GregoricSłowenia(1,0,0,1,0) 2
15Cristian CarricaWłochy(0,1,0,0,0) 1
16Johannes FialaAustria(0,0,1,0,0) 1


2013

4 rundy: Gdańsk (Polska) - 27 lipiec (27.07), Togliatti (Rosja) - 10 sierpień (10.08), Gorican (Chorwacja) - 14 wrzesień (14.09), Rzeszów (Polska) - 29 wrzesień (29.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Martin VaculikSłowacja(9,10,10,18) 47
2Nicki PedersenDania(12,12,10,10) 44
3Grigorij ŁagutaRosja(4,15,7,16) 42
4Hans AndersenDania(8,9,8,10) 35
5Tai WoffindenWielka(11,12,10,-) 33
6Maciej JanowskiPolska(10,7,8,8) 33
7Tomasz GollobPolska(13,9,10,-) 32
8Fredrik LindgrenSzwecja(4,9,7,8) 28
9Emil SajfutdinowRosja(14,13,-,-) 27
10Sebastian UłamekPolska(6,-,14,2) 22
11Andrij KarpowUkraina(5,1,6,10) 22
12Jurica PavlicChorwacja(4,7,6,3) 20
13Krzysztof KasprzakPolska(-,-,15,-) 15
14Grzegorz ZengotaPolska(-,-,4,11) 15
15Ales DrymlCzechy(5,1,2,7) 15
16Artiom ŁagutaRosja(-,12,-,-) 12
17Robert Mi¶kowiakPolska(-,-,5,6) 11
18Kasts PuodzuksŁotwa(10,0,-,-) 10
19Roman PoważnyRosja(6,3,-,-) 9
20Grzegorz WalasekPolska(-,-,-,7) 7
21Leon MadsenDania(-,-,-,6) 6
22Krystian PieszczekPolska(5,-,-,-) 5
23Nicolas CovattiWłochy(-,-,4,1) 5
24Witalij BiełousowRosja(-,3,-,-) 3
24Łukasz SówkaPolska(-,-,-,3) 3
26Oleg BiesczastnowRosja(-,2,-,-) 2
27Danił IwanowRosja(-,1,-,-) 1

Gdańsk (Polska) - 27 lipiec (27.07).

Finał nr 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Emil SajfutdinowRosja(3,3,2,0,3) 11+3
2Nicki PedersenDania(2,3,2,3,0) 10+3+2
3Tai WoffindenAnglia(2,2,2,3,1) 10+2+1
4Tomasz GollobPolska(3,3,3,2,2) 13+0
5Kastas PoudzuksŁotwa(3,d,1,3,3) 10+1
6Maciej JanowskiPolska(2,1,3,2,2) 10+0
7Martin VaculikSłowacja(3,3,0,3,w) 9
8Hans AndersenDania(0,1,2,2,3) 8
9Sebastian UłamekPolska(1,2,3,0,0) 6
10Roman PoważnyRosja(1,w,3,1,1) 6
11Ales DrymlCzechy(2,0,1,0,2) 5
12Andrij KarpowUkraina(0,1,1,1,2) 5
13Krystian PieszczekPolska(1,2,0,1,1) 5
14Jurica PavlicChorwacja(0,2,0,2,0) 4
15Grigorij ŁagutaRosja(0,0,d,1,3) 4
16Fredrik LindgrenSzwecja(1,1,1,0,1) 4
17Artur MroczkaPolska(ns) ns R
17Renat GafurowRosja(ns) ns R

Togliatti (Rosja) - 10 sierpień (10.08).

Finał nr 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Emil SajfutdinowRosja(3,2,2,2,1) 13+2+3
2Nicki PedersenDania(1,2,2,3,2) 12+3+2
3Grigorij ŁagutaRosja(3,2,3,3,3) 15+1
4Tai WoffindenAnglia(1,3,3,3,2) 12+0
5Martin VaculikSłowacja(3,1,3,0,3) 10+1
6Artiom ŁagutaRosja(2,3,2,2,3) 12+0
7Tomasz GollobPolska(0,d,3,3,3) 9
8Fredrik LindgrenSzwecja(3,3,1,1,1) 9
9Hans AndersenDania(2,3,1,1,2) 9
10Maciej JanowskiPolska(0,1,2,2,2) 7
11Jurica PavlicChorwacja(2,2,0,2,1) 7
12Witalij BiełousowRosja(2,1,0,0,0) 3
13Roman PoważnyRosja(1,1,1,0,0) 3
14Oleg BiesczastnowRosja(1,1,0) 2
15Andrij KarpowUkraina(0,0,0,1,-) 1
16Ales DrymlCzechy(t,0,0,1,w) 1
17Danił IwanowRosja(0,0,1) 1
18Kastas PoudzuksŁotwa(w,-,-,-,-) 0

Gorican (Chorwacja) - 14 wrzesień (14.09).

Finał nr 3

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Krzysztof KasprzakPolska(1,2,3,3,3) 15
2Sebastian UłamekPolska(3,2,2,2,3) 14
3Martin VaculikSłowacja(1,3,3,1,1) 10
4Tomasz GollobPolska(3,3,0,1,3) 10
5Tai WoffindenAnglia(1,1,3,3,2) 10
6Nicki PedersenDania(3,3,1,2,1) 10
7Maciej JanowskiPolska(3,0,2,0,3) 8
8Hans AndersenDania(2,1,1,2,2) 8
9Fredrik LindgrenSzwecja(2,1,1,3,0) 7
10Grigorij ŁagutaRosja(2,2,2,1,d) 7
11Jurica PavlicChorwacja(0,3,3,0,0) 6
12Andrij KarpowUkraina(1,2,0,3,0) 6
13Robert Mi¶kowiakPolska(2,0,0,2,1) 5
14Nicolas CovattiArgentyna, lic. włoska(0,0,2,0,2) 4
15Grzegorz ZengotaPolska(0,1,1,0,2) 4
16Ales DrymlCzechy(0,0,0,1,1) 2
17Łukasz SówkaPolska(ns) ns R
18Renato CvetkoChorwacja(ns) ns R

Rzeszów (Polska) - 29 wrzesień (29.09).

Finał nr 4

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Martin VaculikSłowacja(3,3,3,3,3) 15+3
2Grigorij ŁagutaRosja(3,2,3,3,3) 14+2
3Hans AndersenDania(2,3,1,0,3) 9+2+1
4Grzegorz ZengotaPolska(1,3,3,2,2) 11+3+w
5Nicki PedersenDania(3,2,2,3,w) 10+1
6Andrij KarpowUkraina(0,3,2,2,3) 10+t
7Maciej JanowskiPolska(d,2,3,1,2) 8
8Fredrik LindgrenSzwecja(2,2,2,1,1) 8
9Grzegorz WalasekPolska(3,1,0,2,1) 7
10Ales DrymlCzechy(2,0,1,2,2) 7
11Leon MadsenDania(1,1,d,3,1) 6
12Robert Mi¶kowiakPolska(2,1,2,1,d) 6
13Jurica PavlicChorwacja(d,0,d,1,2) 3
14Łukasz SówkaPolska(1,1,0,0,1) 3
15Sebastian UłamekPolska(1,0,1,d,0) 2
16Nicolas CovattiArgentyna, lic. włoska(d,d,1,w,d) 1

Zarnovica (Słowacja) - 6 lipiec (06.07).

Challange IME

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jurica PavlicChorwacja(3,3,3,0,3) 12
2Roman PoważnyRosja(2,2,2,3,1) 10+3
3Grigorij ŁagutaRosja(1,3,3,3,) 10+2
4Martin VaculikSłowacja(1,2,3,1,3) 10+1
5Andrij KarpowUkraina(3,1,2,2,2) 10+0
6Maciej JanowskiPolska(1,3,1,3,2) 10
7Hans AndersenDania(2,3,3,0,1) 9
8Sebastian UłamekPolska(3,2,0,1,3) 9
9Kastas PoudzuksŁotwa(3,2,2,1,1) 9
10Leon MadsenDania(2,1,0,2,3) 8
11Robert Mi¶kowiakPolska(2,1,2,2,1) 8
12Nicolas CovattiArgentyna, lic. włoska(1,0,1,3,2) 7
13Grzegorz ZengotaPolska(0,0,1,0,2) 3
14Zdenek SimotaCzechy(0,0,0,2,0) 2
15Tobias BuschNiemcy(0,1,1,0,0) 2
16Maksims BogdanovsŁotwa(0,d,d,1,d) 1
17Tomas SuchanekCzechy(ns) ns R

Mureck (Austria) - 23 czerwiec (23.06).

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kastas PoudzuksŁotwa(3,3,3,2,3) 14+3
2Kenni LarsenDania(2,3,3,3,3) 14+2
3Grigorij ŁagutaRosja(3,3,2,3,1) 12
4Zdenek SimotaCzechy(3,3,1,1,3) 11
5Grzegorz Zengota Polska(2,2,3,3,0) 10
6Nicolas CovattiArgentyna, lic. włoska(1,0,3,2,3) 9
7Antonio LindbackSzwecja(3,t,1,3,2) 9
8Mathias SchultzNiemcy(1,2,2,2,2) 9
9Mathieu TressarrieuFrancja(2,1,2,2,0) 7
10Matic VoldrihSłowenia(2,2,1,1,1) 7
11Stanisław Melnyczuk Ukraina(t,1,2,1,2) 6
12Maks GregoricSłowenia(0,2,1,0,1) 4
13Alexander CondaSłowenia(1,1,0,1,1) 4
14Daniel GappmaierAustria(t,0,0,0,2) 2
15Fritz WallnerAustria(1,1,d,u,0) 2
16Christian PelikanAustria(0,0) 0 R
17Marko SojanenFinalandia(0,d,d,u,-) 0
18Michal DudekCzechy(0,u) 0) 0

Debreczyn (Węgry) - 1 maj (01.05).

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jurica PavlicChorwacja(3,3,3,3,2) 14+3
2Robert Mi¶kowiakPolska(3,2,3,3,3) 14+2
3Hans AndersenDania(2,3,3,3,1) 12
4Sebastian UłamekPolska(1,3,3,1,3) 11
5Janusz KołodziejPolska(3,1,1,3,3) 11
6Nicklas PorsingDania(2,2,2,1,2) 9
7Peter KarlssonSzwecja(1,2,2,0,3) 8+3
8Tomas SuchanekCzechy(3,0,1,2,2) 8+2
9Christian HefenbrockNiemcy(2,1,1,2,2) 8+1
10Jozsef TabakaWęgry(1,2,2,1,1) 7
11Matej KusCzechy(2,0,2,2,0) 6
12Martin GavendaCzechy(0,3,0,2,w) 5
13Guglielmo FranchettiWłochy(1,1,0,d,1) 3
14Jernej PecnikSłowenia(0,0,1,0,1) 2
15Denis StojsSłowenia(d,1,0,1,0) 2
16Pawło KondratiukUkraina(0,0,0,0,0) 0
17Roland BenkoWęgry(ns) ns R
18Robert TabakaWęgry(ns) ns R

Czerwonograd (Ukraina) - 20 kwiecień (20.04).

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Leon MadsenDania(3,3,3,3,1) 13
2Roman PoważnyRosja(3,3,3,0,3) 12+3
3Maksims BogdanovsŁotwa(3,2,3,2,2) 12+2
4Andrij KarpowUkraina(1,2,2,3,3) 11+3
5Andzejs LebedevsŁotwa(2,3,2,3,1) 11+2
6Tobias BuschNiemcy(3,2,3,1,2) 11+1
7Vaclav Milik IICzechy(2,0,1,3,3) 9
8Maciej JanowskiPolska(2,1,1,2,3) 9
9Przemysław PawlickiPolska(1,2,2,2,2) 9
10Aleksandr ŁoktajewUkraina(0,3,2,w,2) 7
11Norbert MagosiWęgry(2,1,0,2,0) 5
12Ziga RadkovicSłowenia(1,1,0,1,1) 4
13Andrij KobrinUkraina(0,1,1,1,1) 4
14Alexandru TomaRumunia(0,0,1,0,0) 1
15Jan MesiarikSłowacja(1,0,0,0,0) 1
16Jewhen KrawczukUkraina(0,0,0,1,0) 1
17Pawło KondratiukUkraina(ns) ns R

2014

4 rundy: Gustrow (Niemcy) - 6 lipiec (06.07), Togliatti (Rosja) - 20 lipiec (20.07), Holsted (Dania) - 9 sierpień (09.08), Częstochowa (Polska) - 19 wrzesień (19.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Emil SajfutdinowRosja(11,15,13,15) 54
2Peter KildemandDania(11,12,13,12) 48
3Nicki PedersenDania(14,13,6,11) 44
4Martin VaculikSłowacja(7,14,12,8) 41
5Janusz KołodziejPolska(14,6,8,10) 38
6Maksims BogdanovsŁotwa(8,8,11,7) 34
7Andreas JonssonSzwecja(9,5,9,8) 31
7Jurica PavlicChorwacja(3,9,11,8) 31
9Tomasz GollobPolska(9,4,5,9) 27
10Andzejs ?ebedevsŁotwa(7,8,4,3) 22
11Adrian MiedzińskiPolska(9,5,4,3) 21
12Grigorij ŁagutaRosja(-,-,-,17) 17
13Patryk DudekPolska(4,12,-,-) 16
14Jonas DavidssonSzwecja(5,5,4,1) 15
15Kenni LarsenDania(6,3,3,2) 14
16Martin SmolinskiNiemcy(5,3,-,5) 13
17Niels K. IversenDania(-,-,10,-) 10
18Michael Jepsen JensenDania(-,-,9,-) 9
19Rune HoltaPolska(-,-,-,7) 7
20Christian HefenbrockNiemcy(4,-,-,-) 4
20Witalij BiełousowRosja(-,4,-,-) 4
22Rasmus JensenDania(-,-,2,-) 2
23Patrick HougaardDania(-,-,1,-) 1
23Kasts PuodzuksŁotwa(-,-,1,-) 1
24Kai HuckenbeckNiemcy(0,-,-,-) 0
24Artur CzajaPolska(-,-,-,0) 0
25Tobias BuschNiemcy(ns R,-,-,-) ns
25Danił IwanowRosja(-,ns R,-,-) ns
25Siergiej AgałcowRosja(-,ns R,-,-) ns
25Borys MiturskiPolska(-,-,-,ns R) ns

Gustrow (Niemcy) - 6 lipiec (06.07).

Finał nr 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Nicki PedersenDania(2,2,3,3,1) 11+3
2Peter KildemandDania(0,3,3,0,3) 9+2+2
3Janusz KołodziejPolska(3,3,2,2,3) 13+1
4Tomasz GollobPolska(3,1,1,1,3) 9+3+0
5Emil SajfutdinowRosja(1,3,2,3,2) 11+1
6Andreas JonssonSzwecja(1,1,1,3,3) 9+0
7Adrian MiedzińskiPolska(3,2,2,2,w) 9
8Maksims BogdanovsŁotwa(2,1,3,1,1) 8
9Andzejs LebedevsŁotwa(2,2,2,1,0) 7
10Martin VaculíkSłowacja(1,1,1,2,2) 7
11Kenni LarsenDania(1,0,0,3,2) 6
12Martin SmolinskiNiemcy(0,3,0,0,2) 5
13Jonas DavidssonSzwecja(3,0,0,2,0) 5
14Christian HefenbrockNiemcy(0,0,3,d,1) 4
15Patryk DudekPolska(2,0,1,0,1) 4
16Jurica PavlicChorwacja(t,2,0,1,0) 3
17Kai HuckenbeckNiemcy(0) 0 R
18Tobias BuschNiemcy(ns) ns R

Togliatti (Rosja) - 20 lipiec (20.07).

Finał nr 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Nicki PedersenDania(3,1,2,1,3) 10+2+3
2Emil SajfutdinowRosja(2,2,3,3,3) 13+2
3Patryk DudekPolska(3,3,1,2,2) 11+3+1
4Martin VaculíkSłowacja(3,3,3,3,2) 14+w
5Peter KildemandDania(2,3,2,3,2) 12+1
6Jurica PavlicChorwacja(2,2,1,3,1) 9+0
7Maksims BogdanovsŁotwa(1,1,3,0,3) 8
8Andzejs LebedevsŁotwa(1,1,2,2,2) 8
9Janusz KołodziejPolska(2,2,0,2,0) 6
10Jonas DavidssonSzwecja(3,1,0,0,1) 5
11Andreas JonssonSzwecja(1,3,d,1,d) 5
12Adrian MiedzińskiPolska(0,2,1,1,1) 5
13Tomasz GollobPolska(0,0,0,1,3) 4
14Witalij BiełousowRosja(0,0,3,0,1) 4
15Kenni LarsenDania(0,0,1,2,0) 3
16Martin SmolinskiNiemcy(1,w,2,0,w) 3
17Danił LitwinowRosja(ns) ns R
17Siergiej AgałcowRosja(ns) ns R

Holsted (Dania) - 9 sierpień (09.08).

Finał nr 3

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Emil SajfutdinowRosja(2,3,3,w,2) 10+3+3
2Peter KildemandDania(3,2,w,3,3) 11+2+2
3Martin VaculíkSłowacja(3,2,3,3,0) 11+1
4Maksims BogdanovsŁotwa(d,2,3,3,3) 11+w
5Jurica PavlicChorwacja(3,3,1,1,3) 11+1
6Niels K. IversenDania(2,1,2,3,2) 10+d
7Andreas JonssonSzwecja(0,3,3,2,1) 9
8Michael Jepsen JensenDania(3,2,1,2,1) 9
9Janusz KołodziejPolska(2,3,1,0,2) 8
10Nicki PedersenDania(1,w,0,2,3) 6
11Tomasz GollobPolska(0,1,2,2,u/ns) 5
12Jonas DavidssonSzwecja(1,0,2,0,1) 4
13Adrian MiedzińskiPolska(1,w,2,1,0) 4
14Andzejs LebedevsŁotwa(2,1,w,1,w) 4
15Kenni LarsenDania(1,1,1,d,?) 3
16Rasmus JensenDania(2) 2 R
17Patrick HougaardDania(1) 1 R

Częstochowa (Polska) - 19 wrzesień (19.09).

Finał nr 4

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Grigorij ŁagutaRosja(2,3,3,3,3) 14+3
2Nicki PedersenDania(3,2,1,1,2) 9+2+2
3Peter KildemandDania(3,3,2,3,w) 11+3+1
4Emil SajfutdinowRosja(3,3,3,3,3) 15+w
5Janusz KołodziejPolska(1,2,1,3,3) 10+1
6Tomasz GollobPolska(3,2,3,0,1) 9+0
7Andreas JonssonSzwecja(2,1,3,2,0) 8
8Jurica PavlicChorwacja(1,0,2,2,3) 8
9Martin VaculíkSłowacja(2,0,2,2,2) 8
10Maksims BogdanovsŁotwa(2,3,0,1,1) 7
11Rune HoltaPolska(1,1,2,1,2) 7
12Martin SmolinskiNiemcy(1,1,1,2,t) 5
13Andzejs LebedevsŁotwa(0,1,0,d,2) 3
14Adrian MiedzińskiPolska(0,w,1,1,1) 3
15Kenni LarsenDania(0,2,0,0,0) 2
16Jonas DavidssonSzwecja(0,0,0,0,1) 1
17Artur CzajaPolska(0) 0 R
18Borys MiturskiPolska(ns) ns R
18Kasts PuodzuksŁotwa(0,0,0,1,0) 1

Debreczyn (Węgry) - 9 czerwiec (09.06).

Challenge IME

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Adrian MiedzińskiPolska(3,2,2,3,2) 12
2Janusz KołodziejPolska(3,2,3,2,2) 12
3Peter KildemandDania(0,2,2,3,3) 10
4Jonas DavidssonSzwecja(3,1,3,2,0) 9
5Kenni LarsenDania(1,3,3,2,w) 9
6Jurica PavlicChorwacja(1,3,2,1,2) 9
7Patryk DudekPolska(1,d,1,3,3) 8+3
8Andzejs LebedevsŁotwa(3,1,1,0,3) 8+2
9Josef FrancCzechy(0,3,1,1,3) 8+1
10Maksims BogdanovsŁotwa(2,3,0,2,1) 8+0
11Kasts PuodzuksŁotwa(2,0,3,0,2) 7
12Andrij KarpowUkraina(2,0,0,3,1) 6
13Michael Jepsen JensenDania(2,2,1,1,0) 6
14Jozsef TabakaWęgry(0,1,0,1,1) 3
15Anders ThomsenDania(1,1,0,d,1) 3
16Martin MalekCzechy(0,0,2,0,0) 2

Krsko (Słowenia) - 17 maj (17.05).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Maksims BogdanovsŁotwa(3,1,3,3,3) 13+3
2Przemysław PawlickiPolska(2,3,2,3,3) 13+2
3Andriej KarpowUkraina(3,3,3,2,2) 13+1
4Jurica PavlicChorwacja(3,3,2,1,3) 12
5Hans AndersenDania(2,3,1,3,2) 11
6Daniel NermarkSzwecja(0,2,3,2,2) 9+3
7Anders ThomsenDania(1,2,2,1,3) 9+2
8Norbert MagosiWęgry(0,2,3,3,1) 9+d
9Matic VoldrihSłowenia(2,2,1,2,1) 8
10Michele CastagnaWłochy(1,1,0,2,2) 6
11Christian HefenbrockNiemcy(1,1,2,1,1) 6
12Aleksander CondaSłowenia(3,-,-,-,-) 3
13Daniel GappmaierAustria(2,0,1,0,0) 3
14Ondrej SmetanaCzechy(0,0,1,1,1) 3
15Mattia CarpaneseWłochy(1,1,0,0,0) 2
16Henry van der SteenHolandia(0,0,0,0,0) 0
17Denis StojsSłowenia(0,0) 0 R
18Maks GregoricSłowenia(0,0) 0 R

Daugavpils (Łotwa) - 17 maj (17.05).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Michael Jepsen JensenDania(3,3,3,3,2) 14
2Andzejs LebedevsŁotwa(3,2,3,w,3) 11+3
3Patryk DudekPolska(2,0,3,3,3) 11+2
4Maciej JanowskiPolska(3,2,2,2,2) 11+1
5Kasts PuodzuksŁotwa(0,3,2,3,3) 11+0
6Rienat GafurowRosja(2,2,3,1,2) 10+3
7Josef FrancCzechy(3,2,1,1,3) 10+2
8Rory SchleinAustralia, lic. brytyjska(2,1,1,3,1) 8
9Dennis AnderssonSzwecja(1,3,0,2,1) 7
10Tero AarnioFinlandia(1,3,1,2,0) 7
11Andriej KudriaszowRosja(2,t,2,2,1) 7
12Max DilgerNiemcy(1,1,2,0,1) 5
13Eduard KrcmarCzechy(0,1,0,1,2) 4
14Siergiej DarkinRosja(1,u,0,1,0) 2
15Ivans PlesakovsŁotwa(1,1,d) 2 R
16Adrian GheorgheRumunia(0,0,0,d,-) 0
17Vjaceslavs GiruckisŁotwa(w) 0 R
18Stanisław MelnyczukUkraina(w,-,-,-,-) 0

Zarnovica (Słowacja) - 24 maj (24.05).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Janusz KołodziejPolska(3,3,3,3,2) 14
2Peter KildemandDania(3,2,3,3,2) 13
3Jonas DavidssonSzwecja(2,3,2,2,3) 12
4Adrian MiedzińskiPolska(3,0,3,3,1) 10
5Tomas SuchanekCzechy(1,3,3,0,3) 10
6Kenni LarsenDania(3,1,w,3,3) 10
7Magnus ZetterstromSzwecja(2,1,2,2,3) 10
8Ales DrymlCzechy(2,3,1,2,2) 10
9Kauko NieminenFinlandia(1,2,2,1,d) 6
10Richard HallWielka Brytania(2,2,1,1,d) 6
11Kai HuckebeckNiemcy(1,0,2,1,1) 5
12Martin MalekCzechy(0,2,0,0,2) 4
13Kevin WolbertNiemcy(0,0,1,2,1) 4
14Jozsef TabakaWęgry(1,1,0,1,1) 4
15Sebastien TresarrieuFrancja(d,1,2,0,d) 3
16Gabriel DubernardFrancja(0,0,0,0,0) 0
17Martin GavendaCzechy(ns) ns R
18Anton WannasekCzechy(ns) ns R

2015

4 rundy: Toruń (Polska) - 20 czerwiec (20.06), Landshut (Niemcy) - 11 lipiec (11.07), Kumla (Szwecja) - 15 sierpień (15.08), Ostrów Wlkp. (Polska) - 19 wrzesień (19.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Emil SajfutdinowRosja(16,15,18,9 ) 58
2Nicki PedersenDania(15,14,11,15 ) 55
3Antonio LindbackSzwecja(12,11,12,16 ) 51
4Janusz KołodziejPolska(4,10,7,12 ) 33
5Martin VaculikSłowacja(5,11,8,9 ) 33
6Grigory LagutaRosja(9,5,10,6 ) 30
7Przemysław PawlickiPolska(5,8,5,10 ) 28
8Artiom LagutaRosja(8,5,8,7 ) 28
9Hans AndersenDania(2,9,6,8 ) 25
10Peter KildemandDania(10,5,-,7 ) 22
11Piotr ProtasiewiczPolska(8,7,-,5 ) 20
12Vaclav Milik IICzechy(7,6,5,2 ) 20
13Tomasz GollobPolska(6,12,0,-) 18
14Martin SmolinskiNiemcy(1,5,9,2 ) 17
15Tomasz JędrzejakPolska(6,1,7,2 ) 16
16Paweł PrzedpełskiPolska(12,-,-,-) 12
17Fredrik LindgrenSzwecja(-,-,9,-) 9
18Mateusz SzczepaniakPolska(-,-,-,9 ) 9
19Piotr Pawlicki IIPolska(-,-,-,7 ) 7
20Fredrik EngmanSzwecja(-,-,6,-) 6
21Joel AnderssonSzwecja(-,-,4,-) 4
22Michael HartelNiemcy(-,1,-,-) 1
23Kai HuckenbeckNiemcy(-,1,-,-) 1
24Witalij BiełousowRosja(-,-,1,-) 1
25Tobias BuschNiemcy(-,0,-,-) 0
26Rune HoltaPolska(-,-,-,0 ) 0

Toruń (Polska) - 20 czerwiec (20.06).

Finał nr 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Nicki PedersenDania(2,2,3,3,2) 12+2B+3F
2Paweł PrzedpełskiPolska(2,3,2,1,2) 12+3B+2F 
3Emil SajfutdinowRosja(3,3,3,3,3) 15+1F
4Antonio LindbackSzwecja(3,1,3,2,3) 12+0F
5Grigorij ŁagutaRosja(0,3,3,2,1) 9+1B
6Peter KildemandDania(3,w,1,3,3) 10+0B
7Artiom ŁagutaRosja(2,1,2,3,0) 8
8Piotr ProtasiewiczPolska(1,2,2,1,2) 8
9Vaclav Milik IICzechy(0,2,2,0,3) 7
10Tomasz JędrzejakPolska(1,3,0,2,0) 6
11Tomasz GollobPolska(2,1,1,1,1) 6
12Przemysław PawlickiPolska(1,2,0,0,2) 5
13Martin VaculikSłowacja(1,1,0,2,1) 5
14Janusz KołodziejPolska(3,0,0,1,0) 4
15Hans AndersenDania(0,0,1,0,1) 2
16Martin SmolinskiNiemcy(0,0,1,0,0) 1
17Adrian MiedzińskiPolska(ns) ns R
18Kacper GomólskiPolska(ns) ns R

Landshut (Niemcy) - 11 lipiec (11.07).

Finał nr 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Emil SajfutdinowRosja(2,2,3,2,3) 12+3F
2Nicki PedersenDania(3,2,3,2,2) 12+2B+2F
3Antonio LindbackSzwecja(1,w,3,3,3) 11+3B+1F
4Tomasz GollobPolska(3,3,d,3,3) 12+wF
5Janusz KołodziejPolska(2,2,2,3,1) 10+1B
6Martin VaculikSłowacja(1,3,2,2,3) 11+0B
7Hans AndersenDania(3,0,1,3,2) 9
8Przemysław PawlickiPolska(2,1,1,2,2) 8
9Piotr ProtasiewiczPolska(2,2,2,0,1) 7
10Vaclav Milik IICzechy(3,3,0,0,0) 6
11Martin SmolinskiNiemcy(0,1,3,1,0) 5
12Artiom ŁagutaRosja(0,3,1,d,1) 5
13Grigorij ŁagutaRosja(1,1,2,1,t) 5
14Peter KildemandDania(w,1,1,1,2) 5
15Tomasz JędrzejakPolska(1,0,0,0,w) 1
16Michael HartelNiemcy(0,0,0,1,w) 1
17Kai HuckenbeckNiemcy(1) 1 R
18Tobias BuschNiemcy(0) 0 R

Kumla (Szwecja) - 15 sierpień (15.08).

Finał nr 3

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Emil SajfutdinowRosja(3,3,3,3,3) 15+3F
2Grigorij ŁagutaRosja(1,0,3,1,3) 10+2B+3F
3Nicki PedersenDania(2,2,2,2,2) 11+3B+1F
4Antonio LindbackSzwecja(3,2,3,1,3) 12+wF
5Martin SmolinskiNiemcy(2,3,0,2,2) 9+1B
6Fredrik LindgrenSzwecja(3,2,1,2,1) 9+w/suB
7Martin VaculikSłowacja(2,1,0,2,3) 8
8Artiom ŁagutaRosja(1,1,2,3,1) 8
9Janusz KołodziejPolska(0,3,1,3,0) 7
10Tomasz JędrzejakPolska(1,2,1,3,0) 7
11Hans AndersenDania(2,0,3,0,1) 6
12Fredrik EngmanSzwecja(1,1,2,1,1) 6
13Przemysław PawlickiPolska(3,0,0,0,2) 5
14Vaclav Milik IICzechy(0,1,2,0,2) 5
15Joel AnderssonSzwecja(0,3,0,1,0) 4
16Witalij BiełousowRosja(0,0,1,0,0) 1
17Tomasz GollobPolska(w,-,-,-,-) 0

Ostrów Wlkp. (Polska) - 19 wrzesień (19.09).

Finał nr 4

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Nicki PedersenDania(2,3,2,2,3) 12+3F
2Janusz KołodziejPolska(3,1,3,2,1) 12+2B+2F
3Antonio LindbackSzwecja(3,3,3,3,3) 15+1F
4Przemysław PawlickiPolska(1,1,3,3,2) 10+3B+0F
5Mateusz SzczepaniakPolska(3,3,1,0,2) 9+1B
6Emil SajfutdinowRosja(2,1,3,3,-) 9+nsB
7Martin VaculikSłowacja(3,1,2,1,2) 9
8Hans AndersenDania(1,3,1,0,3) 8
9Artiom ŁagutaRosja(0,2,2,3,0) 7
10Piotr Pawlicki IIPolska(w,2,0,2,3) 7
11Peter KildemandDania(2,2,1,1,1) 7
12Grigorij ŁagutaRosja(0,2,0,2,2) 6
13Piotr ProtasiewiczPolska(2,0,2,1,0) 5
14Vaclav Milik IICzechy(1,0,0,0,1) 2
15Martin SmolinskiNiemcy(0,0,1,0,1) 2
16Tomasz JędrzejakPolska(1,0,0,1,w) 2
17Rune HoltaPolska(w) ) 0 R

Toruń (Polska) - 5 czerwiec (05.06).

Challenge IME

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Artiom ŁagutaRosja(3,3,3,3,3) 15
2Hans AndersenDania(1,2,3,3,3) 12+3
3Tomasz JędrzejakPolska(2,3,3,2,2) 12+2
4Piotr ProtasiewiczPolska(3,3,2,1,2) 11
5Vaclav Milik IICzechy(3,2,0,2,3) 10
6Grigorij ŁagutaRosja(2,1,3,3,1) 10
7Przemysław PawlickiPolska(1,2,2,1,3) 9
8Kenneth BjerreDania(2,0,1,3,2) 8
9Witalij BiełousowRosja(2,1,2,2,1) 8
10Linus SundstromSzwecja(1,3,1,0,1) 6
11Jesper B. MonbergDania(3,1,1,0,0) 5
12Kasts PuodzuksŁotwa(0,2,2,0,1) 5
13Krzysztof JabłońskiPolska(0,d,0,2,2) 4
14Andiej KarpowUkraina(1,1,1,1,0) 4
15Andzejs LebedevsŁotwa(0,0,0,1,0) 1

Lamothe Landerron (Francja) - 16 maj (16.05).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Artiom ŁagutaRosja(3,2,3,2,3) 13+3
2Jesper B. MonbergDania(3,3,1,3,3) 13+2
3Linus SundstromSzwecja(2,3,2,3,2) 12
4Przemysław PawlickiPolska(2,2,2,3,3) 12
5Krzysztof JabłońskiPolska(3,3,3,2,d) 11
6David BellegoFrancja(2,1,3,1,3) 10
7Fredrik LindgrenSzwecja(3,1,3,2,w) 9
8Tomas SuchanekCzechy(1,2,1,3,2) 9
9Bjarne PedersenDania(1,3,2,1,1) 8
10Matej KusCzechy(2,1,2,0,1) 6
11Mathieu TresarrieuFrancja(1,0,1,1,2) 5
12Max DilgerNiemcy(1,1,0,2,0) 4
13Pontus AspgrenSzwecja(0,2,d,1,1) 4
14Stephane TresarrieuFrancja(0,0,1,0,2) 3
15Alessandro MilaneseWłochy(0,0,0,0,1) 1
16Pierpaolo ScagnettiWłochy(0,0,0,0,0) 0
17Sebastien TresarrieuFrancja() NS
18Julien CayreFrancja() NS

Daugavpils (Łotwa) - 16 maj (16.05).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Piotr Pawlicki IIPolska(3,3,3,3,3) 15
2Hans AndersenDania(3,2,3,2,3) 13
3Grigorij ŁagutaRosja(3,d,3,3,3) 12
4Kasts PuodzuksŁotwa(3,1,2,2,3) 11
5Andzejs LebedevsŁotwa(2,2,3,2,2) 11
6Andiej KarpowUkraina(2,3,0,3,2) 10+3 R
7Karol BaranPolska(1,3,2,3,1) 10+2
8Andriej KudriaszowRosja(2,1,2,2,2) 9
9Joonas KylmakorpiSzwecja(1,2,2,1,1) 7
10Fritz WallnerAustria(2,0,1,1,1) 5
11Rasmus JensenDania(1,1,1,1,1) 5
12Stanisław MelnyczukUkraina(0,3,0,1,0) 4
13Ivans PlesakovsŁotwa(1,2) 3 R
14Jevgenijs KostigovsŁotwa(2,0) 2 R
15Jan Holub IIICzechy(1,0,1,0,0) 2
16Adrian GheorgheRumunia(0,1,0,0,d) 1
17Milen ManewBułgaria(0,0,0,0,0) 0
18Patrik BuriSłowacja(d,-,-,-,-) 0

Debreczyn (Węgry) - 1 maj (01.05).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1 Piotr ProtasiewiczPolska(3,3,3,2,3) 14+3 
2Tomasz JędrzejakPolska(3,3,3,3,2) 14+2 
3Leon MadsenDania(t,2,3,3,3) 11
4Vaclav Milik IICzechy(1,3,1,2,3) 10
5Kenneth BjerreDania(3,1,3,1,2) 10
6Witalij BiełousowRosja(3,2,2,0,2) 9
7Kauko NieminenFinlandia(1,2,2,3,1) 9
8Jurica PavlicChorwacja(2,1,2,1,3) 9
9Tobias BuschNiemcy(2,2,2,2,1) 9
10Jozsef TabakaWęgry(2,3,0,3,0) 8
11Aleksander CondaSłowenia(2,0,1,1,2) 6
12Mathias SchultzNiemcy(1,1,0,2,1) 5
13Mikke BjerkNorwegia(0,0,1,1,1) 3
14Norbert MagosiWęgry(0,w,1,w,w) 1
15Ziga KovacicSłowenia(d,0,0,0,u) 0
16Oliver BerntzonSzwecja(w,d,t,-,-) 0
17Robert TabakaWęgry(t,d,t) 0 R
18Roland BenkoWęgry(w) 0 R




Odwiedziny (Visitors):
6796232


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl