Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl



HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 1974-2016

Mistrzostwa Polski Par Klubowych na Żużlu
(Polish Pairs Speedway Championship)
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare

Thanks to Wojciech Wilde
Rok
(Year)
Klub
(Club)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
1974Polonia BydgoszczFinał I ligii
1974Kolejarz OpoleFinał II ligi
1975Stal Gorzów Wlkp.Finał I ligi
1975Stal ToruńFinał II ligi
1976Stal Gorzów Wlkp.Finał
1976Stal ToruńPółfinał
1976Włókniarz CzęstochowaPółfinał
1976Stal GorzówPółfinał
1977Stal Gorzów Wlkp.Finał
1977Stal GorzówPółfinał
1977Włókniarz CzęstochowaPółfinał
1977Polonia BydgoszczĆwierćfinał
1977ROW RybnikĆwierćfinał
1977Stal GorzówĆwierćfinał
1977Włókniarz CzęstochowaĆwierćfinał
1978Stal Gorzów Wlkp.Finał
1978Włókniarz CzęstochowaPółfinał
1978Unia LesznoPółfinał
1978Stal RzeszówĆwierćfinał
1978Stal ToruńĆwierćfinał
1978Unia LesznoĆwierćfinał
1978ROW RybnikĆwierćfinał
1979Falubaz Zielona GóraFinał
1979Falubaz Zielona GóraPółfinał
1979Polonia BydgoszczPółfinał
1979ROW RybnikĆwierćfinał
1979Unia LesznoĆwierćfinał
1979Stal GorzówĆwierćfinał
1980Unia LesznoFinał
1980Stal GorzówPółfinał
1980Unia LesznoPółfinał
1980Śląsk ŚwiętochłowiceĆwierćfinał
1980Start GnieznoĆwierćfinał
1980Unia LesznoĆwierćfinał
1981Stal Gorzów Wlkp.Finał
1981Unia LesznoPółfinał
1981Stal GorzówPółfinał
1981Śląsk ŚwiętochłowiceRunda wstępna
1982Falubaz Zielona GóraFinał
1982Falubaz Zielona GóraPółfinał
1982Unia LesznoPółfinał
1983Falubaz Zielona GóraFinał
1983Śląsk ŚwiętochłowicePółfinał
1983Apator ToruńPółfinał
1983ROW RybnikRunda wstępna
1984Unia LesznoFinał
1984Unia LesznoPółfinał
1984Wybrzeże GdańskPółfinał
1984Ostrovia OstrówEliminacja II ligi
1985Wybrzeże GdańskFinał
1985Polonia BydgoszczPółfinał
1985Falubaz Zielona GóraPółfinał
1985Start GnieznoEliminacja wstępna
1986Apator ToruńFinał
1986Stal RzeszówPółfinał
1986Unia LesznoPółfinał
1986Start GnieznoEliminacja
1987Unia LesznoFinał
1987Wybrzeże GdańskPółfinał
1987Unia LesznoPółfinał
1987Włókniarz CzęstochowaEliminacja
1988Unia LesznoFinał
1988Unia LesznoPółfinał
1988Stal GorzówPółfinał
1988Ostrovia OstrówRunda wstępna
1989Unia LesznoFinał
1989Stal GorzówPółfinał
1989Unia LesznoPółfinał
1990Polonia BydgoszczFinał
1990Unia LesznoEliminacja
1990ROW RybnikEliminacja
1990Polonia BydgoszczEliminacja
1991Polonia BydgoszczFinał
1991Stal GorzówEliminacja
1991Unia LesznoEliminacja
1991Stal RzeszówEliminacja
1992Stal GorzówFinał
1992Victoria Rolnicki MachowaEliminacja
1992Polonia BydgoszczEliminacja
1992Apator ToruńEliminacja
1993Polonia BydgoszczFinał
1993Polonia BydgoszczEliminacja
1993Apator ToruńEliminacja
1993Unia LesznoEliminacja
1994Polonia BydgoszczFinał
1994Polonia BydgoszczEliminacja
1994Unia TarnówEliminacja
1994Unia LesznoEliminacja
1995Polonia BydgoszczFinał
1995Stal GorzówEliminacja
1995Unia TarnówEliminacja
1995Polonia PiłaEliminacja
1996Polonia BydgoszczFinał
1996Start GnieznoPółfinał
1996Sparta WrocławPółfinał
1996Unia LesznoPółfinał
1997Polonia BydgoszczFinał
1997Polonia BydgoszczPółfinał
1997Apator ToruńPółfinał
1997Start GnieznoPółfinał
1998Pergo GorzówFinał
1998ZKŻ Zielona GóraEliminacja
1998Stal RzeszówEliminacja
1998Polonia BydgoszczEliminacja
1999Polonia BydgoszczFinał
1999Wybrzeże GdańskPółfinał
1999Unia LesznoPółfinał
1999Polonia BydgoszczPółfinał
2000Polonia BydgoszczFinał
2000Włókniarz CzęstochowaPółfinał
2000Stal RzeszówPółfinał
2000Polonia BydgoszczPółfinał
2001WTS WrocławFinał
2001Włókniarz CzęstochowaEliminacja
2001Polonia BydgoszczEliminacja
2001ZKŻ Zielona GóraEliminacja
2002Polonia BydgoszczFinał
2002Stal GorzówPółfinał
2002Włókniarz CzęstochowaPółfinał
2002ZKŻ Zielona GóraPółfinał
2003Unia LesznoFinał
2003Włókniarz CzęstochowaPółfinał
2003Polonia BydgoszczPółfinał
2003WTS WrocławPółfinał
2004Apator ToruńFinał
2004ZKŻ Zielona GóraEliminacja
2004Włókniarz CzęstochowaEliminacja
2004Unia TarnówEliminacja
2005Stal RzeszówFinał
2005Unia LesznoPółfinał
2005KM OstrówPółfinał
2005Polonia BydgoszczPółfinał
2006Włókniarz CzęstochowaFinał
2006RKM RybnikPółfinał
2006Włókniarz CzęstochowaPółfinał
2006Unia LesznoPółfinał
2007Unia TarnówFinał
2007Unia LesznoEliminacja
2007Lotos GdańskEliminacja
2007WTS WrocławEliminacja
2008KS ToruńFinał
2008Włókniarz CzęstochowaEliminacje
2008ZKŻ Zielona GóraEliminacje
2008RKM RybnikEliminacje
2009Falubaz Zielona GóraFinał
2009Falubaz Zielona GóraPółfinał
2009KS ToruńPółfinał
2009Unia TarnówPółfinał
2010KS ToruńFinał
2010Unia LesznoPółfinał
2010Stal RzeszówPółfinał
2010Polonia BydgoszczPółfinał
2011WTS WrocławFinał
2011Polonia BydgoszczEliminacja
2011PSŻ PoznańEliminacja
2011Orzeł ŁódźEliminacja
2012Unia LesznoFinał
2012Falubaz Zielona GóraEliminacja
2012GTŻ GrudziądzEliminacja
2012KMŻ LublinEliminacja
2013Unia TarnówFinał
2013Unia TarnówEliminacja
2013Orzeł ŁódźEliminacja
2013Sparta WrocławEliminacja
2014Stal Gorzów Wlkp.Finał
2015Unia LesznoFinał

1974
Bydgosz - 20 październik

Finał I ligii

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Polonia Bydgoszcz26Henryk Glucklich - 13 (0,3,2,3,2,3), Stanisław Kasa - 13 (2,1,3,2,3,2), -
2Stal Gorzów Wlkp.25Zenon Plech - 11 (3,3,3,d,w,2), Edward Jancarz - 14 (1,2,2,3,3,3), -
3ROW Rybnik17Jan Koczy - 4 (u,0,1,1,2,0), Piotr Pyszny - 13 (2,3,2,2,3,1), -
4Śląsk Świętochłowice17Paweł Waloszek - 8 (1,1,0,2,2,2), Jacek Goerlitz - 9 (2,2,1,d,1,3), -
5Sparta Wrocław12Zygfryd Kostka - 4 (1,d,d,3,d,0), Zygmunt Słowiński - 8 (2,1,1,1,1,2), -
6Unia Leszno11Zdzisław Dobrucki - 10 (3,2,1,3,d,1), Zbigniew Jąder - 1 (0,d,d,0,1,d), -
7Polonia II Bydgoszcz15Marek Ziarnik - 10 (3,3,3,d,-,1), Kazimierz Zaiarnik - 1 (0,1,u,d,0), Andrzej Koselski -

Ostrów Wielkopolski - 22 wrzesień

Finał II ligi

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Kolejarz Opole27Franciszek Stach - 15 (3,2,1,3,3,3), Konrad Libor - 12 (2,3,2,3,2,3), -
2Stal Toruń21Jan Ząbik - 15 (2,3,2,3,2,3), Roman Kościecha - 6 (1,2,w,1,0,2), -
3Wybrzeże Gdańsk20Leszek Papakul - 11 (0,1,2,3,2,3), Leszek Marsz - 9 (2,2,d,1,3,1), -
4Stal Rzeszów18Grzegorz Kuźniar - 12 (3,u,3,2,2,2), Jerzy Kniaź - 6 (d,1,1,w,1,3), -
5Motor Lublin16Andrzej Mazur - 13 (3,2,2,3,2,1), Stanisław Mocek - 3 (2,1,0,u,ns,ns), -
6Start Gniezno15Wojciech Kaczmarek - 10 (3,3,d,d,3,1), Eugeniusz Błaszak - 5 (u,d,3,2,d), -
7Unia Tarnów7Marian Wardzała - 7 (1,1,2,1,1,1), Rudolf Proszowski - ns (ns), -






1975
Leszno - 29 luty

Finał I ligi

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Stal Gorzów Wlkp.30Jerzy Rembas - 18 (3,3,3,3,3,3), Bogusław Nowak - 12 (2,2,2,2,2,2), -
2Sparta Wrocław20Ryszard Jany - 10 (3,3,1,2,1,u), Robert Słaboń - 10 (1,2,0,3,3,1), -
3ROW Rybnik19Andrzej Wyglenda - 9 (2,3,1,d,d,3), Jerzy Wilim - 10 (0,2,3,1,2,2), -
4Polonia Bydgoszcz15Henryk Glucklich - 12 (3,1,2,d,3,3), Andrzej Koselski - 3 (1,0,0,1,1,0), -
5Włókniarz Częstochowa15Czesław Goszczyński - 11 (2,1,3,2,2,1), Jerzy Kowalczyk - 4 (0,0,1,3,0,0), -
6Wybrzeże Gdańsk13Leszek Marsz - 10 (0,3,3,2,2,u), Bolesław Ślaz - 3 (2,1,w,0,0,t), -
7Kolejarz Opole13Leonard Raba - 10 (1,1,2,1,3,2), Marian Witelus - 3 (d,0,1,0,1,1), -

Toruń - 27 wrzesień

Finał II ligi

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Stal Toruń27Janusz Plewiński - 12 (2,2,3,2,1,2), Jan Ząbik - 15 (3,3,1,3,2,3), -
2Falubaz Zielona Góra22Zbigniew Marcinkowski - 12 (3,3,0,3,2,1), Zbigniew Filipiak - 10 (2,2,2,1,3,0), -
3Start Gniezno18Wojciech Kaczmarek - 8 (0,0,2,3,1,2), Eugeniusz Błaszak - 10 (1,1,3,0,2,3), -
4Unia Tarnów18Marian Wardzała - 14 (2,2,2,2,3,3), Edward Gawełczyk - 4 (u,w,1,1,0,2), -
5Motor Lublin16Zbigniew Krawczyk - 14 (3,2,1,2,3,3), Józef Drużkowski - 2 (1,0,0,0,0,1), -
6Śląsk Świętochłowice15Erwin Brabainski - 6 (0,1,3,2,0,0), Jerzy Kochman - 9 (1,3,0,3,1,1), -
7Stal Rzeszów6Ryszard Czarnecki - 6 (1,1,1,u,1,2), Józef Batycki - 0 (u,d,u,u,u,0), -






1976
Gdańsk - 22 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Stal Gorzów Wlkp.29Edward Jancarz - 14 (3,2,3,3,2,1), Jerzy Rembas - 15 (2,3,2,2,3,3), -
2Sparta Wrocław22Robert Słaboń - 10 (1,2,3,0,1,3), Ryszard Jany - 12 (0,3,2,2,3,2), -
3Włókniarz Częstochowa22Andrzej Jurczyński - 7 (1,1,2,1,0,2), Marek Cieślak - 15 (2,3,3,3,1,3), brak zaw. - NS
4ROW Rybnik15Piotr Pyszny - 5 (3,0,1,1,d,d), Andrzej Tkocz - 10 (2,1,u,3,3,1), brak zaw. - NS
5Wybrzeże Gdańsk15Henryk Żyto - 8 (1,3,1,1,2,d), Leszek Marsz - 7 (0,2,w,3,1,1), brak zaw. - NS
6Śląsk Świętochłowice13Jan Mucha - 11 (3,1,2,2,3), Jerzy Kochman - 2 (0,0,1,0,0,1), brak zaw. - NS
7Stal Toruń10Janusz Plewiński - 10 (1,2,1,2,2,2), Jerzy Kniaź - 0 (0,0,0,0,0,0), brak zaw. - NS

Toruń - 15 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Stal Toruń33Janusz Plewiński - 18 (3,1,3,2,1,3,2,3), Jerzy Kniaź - 15 (2,3,2,3,3,2,w,-), -
2Śląsk Świętochłowice31Jan Mucha - 19 (2,3,3,2,w,3,3,3), Jerzy Kochman - 12 (0,2,2,1,1,2,2,2), -
3Kolejarz Opole19Franciszek Stach - 12 (1,1,d,w,3,3,3,1), Joachim Hyla - 7 (0,2,1,w,2,2,w,u), -
4Start Gniezno19Wojciech Kaczmarek - 11 (3,1,3,0,w,1,1,2), Jan Puk - 8 (2,0,1,1,1,d,2,1), -
5Polonia Bydgoszcz16Marian Zaranek - 16 (1,3,2,3,2,1,3,1), Paweł Bukiej - 0 (0,0,0,0,0,0,0,0), -

Wrocław - 15 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Włókniarz Częstochowa31Marek Cieślak - 19 (1,3,3,3,3,3,d,3), Andrzej Jurczyński - 12 (2,0,1,2,0,2,3,2), -
2Sparta Wrocław29Piotr Bruzda - 15 (w,3,1,3,1,2,2,3), Robert Słaboń - 14 (3,1,3,2,2,0,3,d), -
3Unia Tarnów22Stanisław Bartnik - 13 (2,3,2,0,3,2,1,d), Marian Wardzała - 9 (0,0,1,1,1,3,2,1), -
4Motor Lublin20Tadeusz Berej - 12 (3,2,u,1,3,d,1,2), Józef Drużkowski - 8 (0,1,2,d,1,1,2,1), -
5Falubaz Zielona Góra18Mirosław Łukaszewicz - 3 (1,2,d,d,0,d,-,-), Jan Grabowski - 15 (2,1,2,3,2,1,1,3), -

Rybnik - 14 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Stal Gorzów37Edward Jancarz - 19 (3,0,3,3,2,3,2,3), Jerzy Rembas - 18 (1,3,2,2,3,2,3,2), -
2ROW Rybnik28Andrzej Tkocz - 18 (2,1,3,2,1,3,3,3), Piotr Pyszny - 10 (0,0,2,3,u,2,2,1), -
3Unia Leszno25Zdzisław Dobrucki - 13 (2,3,1,2,1,1,d,3), Mariusz Okoniewski - 12 (3,2,d,3,3,0,1,d), -
4Gwardia Łódź17Roman Janczuro - 12 (1,3,0,1,1,2,2,2), Henryk Jatczak - 5 (2,1,1,d,0,-,1,0), -
5Stal Rzeszów10Grzegorz Kuźniar - 6 (1,-,1,d,2,1,d,1), Ryszard Romaniak - 4 (0,2,0,1,0,0,1,0), -




1977

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Stal Gorzów Wlkp.26Jerzy Rembas - 14 (3,3,3,2,3,d), Bogusław Nowak - 12 (2,2,1,3,2,2), brak zaw. - NS
2Włókniarz Częstochowa21Andrzej Jurczyński - 16 (3,3,2,3,2,3), Czesław Goszczyński - 5 (2,0,0,1,1,1), brak zaw. - NS
3Kolejarz Opole20Leonard Raba - 16 (3,3,3,3,1,3), Franciszek Stach - 4 (1,0,1,1,0,1), brak zaw. - NS
4Sparta Wrocław18Bolesław Gorczyca - 8 (2,1,3,0,2,0), Robert Słaboń - 10 (0,2,2,2,1,3), brak zaw. - NS
5Polonia Bydgoszcz16Andrzej Koselski - 10 (0,2,0,2,3,3), Marian Zaranek - 6 (1,1,2,0,0,2), brak zaw. - NS
6ROW Rybnik15Andrzej Tkocz - 7 (3,1,3,d), Piotr Pyszny - 8 (0,d,1,2,3,2), brak zaw. - NS
7Stal Toruń4Janusz Plewiński - 1 (d,1), Jerzy Kniaź - 3 (1,2), Krzysztof Kałuża - 3 (0,1,2,d)

Gorzów - 11 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Stal Gorzów28Jerzy Rembas - 14 (3,3,3,1,2,2), Bogusław Nowak - 14 (1,2,2,3,3,3), -
2Polonia Bydgoszcz19Andrzej Koselski - 8 (3,1,0,2,1,1), Marian Zaranek - 11 (2,2,1,1,3,2), -
3Stal Toruń15Janusz Plewiński - 15 (2,3,3,3,1,3), Krzysztof Kwiatkowski - 0 (0,0,0,0,0,0), -
4Start Gniezno12Wojciech Kaczmarek - 10 (1,1,2,2,2,2), Romuald Łoś - 2 (0,0,1,0,0,1), -

Częstochowa - 4 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Włókniarz Częstochowa25Andrzej Jurczyński - 13 (1,2,3,2,3,2), Czesław Goszczyński - 12 (2,3,2,0,2,3), -
2ROW Rybnik24Andrzej Tkocz - 16 (3,1,3,3,3,3), Piotr Pyszny - 8 (2,w,1,1,2,2), -
3Kolejarz Opole17Franciszek Stach - 5 (0,2,0,2,1,0), Leonard Raba - 12 (3,3,2,3,w,1), -
4Unia Tarnów6Marian Wardzała - 3 (1,0,1,0,1,d), Edward Gawełczyk - 3 (u,1,0,1,0,1), -

Grudziądz - 20 lipiec

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Polonia Bydgoszcz19Henryk Gluecklich - 12 (2,3,2,2,0,2), Marian Zaranek - 7 (1,1,3,1,w,1), -
2Stal Toruń18Jerzy Kniaź - 6 (1,0,1,0,1,3), Jan Ząbik - 12 (0,2,3,3,2,2), -
3GSŻ Grudziądz17Roman Kościecha - 4 (2,2,0,0,0,0), Eugeniusz Miastkowski - 13 (3,1,1,3,3,2), -
4Wybrzeże Gdańsk17Bogdan Skrobisz - 10 (0,3,2,1,3,1), Andrzej Marynowski - 7 (3,0,0,2,2,0), -

Ruda Śląska - 14 lipiec

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1ROW Rybnik25Andrzej Tkocz - 16 (3,3,3,3,3,1), Piotr Pyszny - 9 (2,2,1,2,2,w), -
2Kolejarz Opole19Leonard Raba - 13 (2,2,2,2,2,3), Franciszek Stach - 6 (0,1,0,0,3,2), -
3Śląsk Świętochłowice18Jan Mucha - 7 (0,d,3,3,d,1), Jerzy Kochman - 11 (1,3,2,1,1,3), -
4Gwardia Łódź10Benedykt Kosek - 2 (1,0,1,d,0,d), Roman Janczuro - 8 (3,1,0,1,1,2), -

Gniezno - 14 lipiec

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Stal Gorzów26Jerzy Rembas - 13 (2,3,1,3,3,1), Bogusław Nowak - 13 (3,2,2,2,2,2), -
2Start Gniezno17Wojciech Kaczmarek - 14 (3,3,3,3,2,0), Romuald Łoś - 3 (u,-,-,-,3,-), -
3Unia Leszno11Zdzisław Dobrucki - 5 (1,0,w,2,1,1), Kazimierz Adamczak - 6 (0,1,3,0,w,2), -
4Falubaz Zielona Góra4Jan Grabowski - 0 (d,d,u,-,-,-), Zbigniew Filipiak - 4 (w,1,1,1,1,0), -
5Rezerwa toru13Mieczysław Kowalski - 2 (2,0,0,d,d), Jan Puk - 11 (1,2,2,3,3), -

Tarnów - 14 lipiec

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Włókniarz Częstochowa23Andrzej Jurczyński - 15 (3,3,2,3,2,2), Czesław Goszczyński - 8 (1,1,d,0,3,3), -
2Unia Tarnów22Marian Wardzała - 14 (3,2,3,2,1,3), Edward Gawełczyk - 8 (2,u,1,1,2,2), -
3Motor Lublin15Tadeusz Berej - 3 (0,0,w,3,d,w), Zbigniew Studziński - 12 (1,3,3,1,3,1), -
4Stal Rzeszów11Grzegorz Kuźniar - 2 (d,2,w,d,d,d), Ryszard Romaniak - 9 (2,1,2,2,1,1), -
5Rezerwa toru1Ryszard Chrupek - 1 (1,0), Kazimierz Kajmowicz - 0 (0), -

1978
Chorzów - 21 czerwiec

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Stal Gorzów Wlkp.28Bolesław Proch - 12 (3,2,3,2,d,2), Edward Jancarz - 16 (2,3,2,3,3,3), brak zaw. - NS
2Unia Leszno23Mariusz Okoniewski - 11 (3,2,3,3,u), Bernard Jąder - 12 (1,3,1,2,2,3), brak zaw. - NS
3Sparta Wrocław20Robert Słaboń - 9 (1,1,2,3,1,1), Ryszard Jany - 11 (2,d,3,2,2,2), brak zaw. - NS
4Włókniarz Częstochowa19Marek Cieślak - 14 (3,3,2,3,3,u), Daniel Chmielowski - (0,2,0,0,2,1), brak zaw. - NS
5ROW Rybnik16Piotr Pyszny - 9 (1,3,1,1,d,3), Jerzy Wilim - 7 (0,2,d,2,3,0), brak zaw. - NS
6Stal Rzeszów10Grzegorz Kuźniar - 7 (2,w,1,w,2,2), Ryszard Romaniak - 3 (w,1,0,1,1,0), brak zaw. - NS
7Stal Toruń9Jerzy Kniaź - 5 (1,1,d,0,d,3), Wojciech Żabiałowicz - 4 (0,0,1,1,1,1), Jerzy Kochamn - NS

Częstochowa - 4 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Włókniarz Częstochowa26Czesław Goszczyński - 13 (1,3,2,2,2,3), Daniel Chmielowski - 13 (2,2,3,3,1,2), -
2Stal Rzeszów21Grzegorz Kuźniar - 11 (0,2,3,2,3,1), Ryszard Czarnecki - 10 (3,3,1,1,2,0), -
3Stal Toruń18Jerzy Kniaź - 12 (3,d,d,3,3,3,), Adam Olkiewicz - 6 (1,1,2,2,0,0), -
4Wybrzeże Gdańsk7Jan Kołacki - 7 (2,1,1,1,1,1), Henryk Kowalewski - 0 (0,0,0,0,0,0), -

Wrocław - 3 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Unia Leszno22Mariusz Okoniewski - 11 (3,2,2,w,2,2), Bernard Jąder - 11 (1,3,1,3,3,w), -
2Sparta Wrocław18Robert Słaboń - 6 (0,2,1,1,u,2), Ryszard Jany - 12 (2,1,3,2,3,1), -
3ROW Rybnik17Piotr Pyszny - 16 (3,3,3,1,3,3), Grzegorz Szczepanik - 1 (1,0,0,d,d,0), -
4Śląsk Świętochłowice15Paweł Waloszek - 12 (2,1,2,2,3,2), Jerzy Kochman - 3 (0,0,0,1,1,1), -
5Rezerwa toru0Wojciech Augustynowicz - 0 (0,0), - , -

Tarnów - 1 czerwiec

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Stal Rzeszów23Grzegorz Kuźniar - 14 (3,3,w,3,3,2), Ryszard Czarnecki - 9 (1,1,2,2,2,1), -
2Włókniarz Częstochowa18+3Czesław Goszczyński - 12+3 (2,2,2,1,2,3), Daniel Chmielowski - 6 (0,u,1,2,3,w), -
3Unia Tarnów18+2Marian Wardzała - 9+2 (3,3,1,1,0,1), Ryszard Chrupek - 9 (2,u,3,3,1,0), -
4Motor Lublin12Stanisław Nocek - 11 (1,2,3,2,3,d), Józef Drużkowski - 1 (0,d,-,-,0,1), -

Toruń - 1 czerwiec

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Stal Toruń23Jerzy Kniaź - 16 (3,3,2,3,2,3), Adam Olkiewicz - 7 (2,d,0,2,1,2), -
2Wybrzeże Gdańsk22Stanisław Kowalski II - 7 (d,3,1,0,1,2), Andrzej Marynowski - 15 (2,1,3,3,3,3), -
3Polonia Bydgoszcz19Marek Ziarnik - 10 (3,1,3,3,d,d), Andrzej Maroszek - 9 (1,2,2,2,1,1), -
4GSŻ Grudziądz8Eugeniusz Miastkowski - 3 (1,2,0,0,0,0), Wiesław Ośkiewicz - 5 (0,0,1,1,1,2), -

Gniezno - 1 czerwiec

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Unia Leszno24Mariusz Okoniewski - 14 (3,3,2,1,2,3), Bernard Jąder - 10 (2,w,3,0,3,2), -
2Sparta Wrocław21Robert Słaboń - 8 (1,0,2,3,1,1), Ryszard Jany - 13 (0,3,3,2,3,2), -
3Falubaz Zielona Góra17Zbigniew Filipiak - 8 (1,2,1,1,0,3), Jan Grabowski - 9 (3,1,0,d,3,2), -
4Start Gniezno10Mirosław Łukaszewicz - 4 (2,1,1,0,0,0), Jan Puk - 6 (0,2,d,2,1,1), -

Łódź - 31 maj

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1ROW Rybnik27Piotr Pyszny - 15 (3,3,2,2,3,2), Grzegorz Szczepanik - 12 (2,2,3,3,1,1), -
2Śląsk Świętochłowice14Paweł Waloszek - 11 (1,1,3,3,3,-), Jerzy Kochman - 3 (d,1,2,-,-,-), -
3Gwardia Łódź13Tadeusz Gortat - 7 (d,0,2,2,3,d), Zygmunt Banasiak - 6 (u,1,1,1,u,3), -
4Kolejarz Opole13Franciszek Stach - 11 (3,3,1,2,1,1), Alfred Siekierka - 2 (u,w,u,0,d,2), -
5Rezerwa toru2Roman Janczuro - 0 (u), Henryk Drozdek - 0 (0,0), Paweł Szkobel - 0 (0)

1979
Gniezno - 5 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Falubaz Zielona Góra23Andrzej Huszcza - 10 (2,2,2,3,w,3), Henryk Olszak - 13 (3,3,2,3,2), brak zaw. - NS
2Polonia Bydgoszcz18Henryk Glucklich - 8 (3,2,2,1,0), Marek Ziarnik - 10 (1,1,3,2,3), brak zaw. - NS
3Start Gniezno15Wojciech Kaczmarek - 8 (2,3,0,1,2), Jan Puk - 7 (1,2,1,2,1), brak zaw. - NS
4Stal Gorzów Wlkp.14Jerzy Rembas - 9 (d,3,2,3,1), Bogusław Nowak - 5 (3,0,w,2,0), brak zaw. - NS
5Kolejarz Opole13Jacek Goerlitz - 12 (2,1,3,3,3), Alfred Siekierka - 1 (0,d,w,0,1), brak zaw. - NS
6Włókniarz Częstochowa4Józef Kafel - (1,1,1,1,w), Daniel Chmielowski - 0 (0,0,0,u), Kazimierz Wójcik - 3RT (1,0,2)

Toruń - 13 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Falubaz Zielona Góra21Andrzej Huszcza - 13 (2,3,2,3,3), Henryk Olszak - 8 (3,w,3,2,0), -
2Kolejarz Opole19Alfred Siekierka - 7 (2,3,w,1,1), Jacek Goerlitz - 12 (3,2,3,2,2), -
3Start Gniezno15Wojciech Kaczmarek - 11 (2,2,2,2,3), Kazimierz Wójcik - 4 (1,1,1,1,d), -
4Stal Rzeszów14Grzegorz Kuźniar - 13 (3,3,1,3,3), Ryszard Czarnecki - 1 (0,1,0,0,0), -
5Unia Leszno13Roman Jankowski - 3 (0,0,2,u,1), Kazimierz Adamczak - 10 (1,1,3,3,2), -
6ROW Rybnik7Grzegorz Szczepanik - 7 (1,2,1,1,2), Jan Nowak - 0 (d,u,d,d,d), -

Częstochowa - 13 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Polonia Bydgoszcz21Henryk Gluecklich - 14 (2,3,3,3,3), Marek Ziarnik - 7 (3,2,0,2,0), -
2Stal Gorzów20Jerzy Rembas - 14 (3,3,3,3,2), Bogusław Nowak - 6 (1,2,w,2,1), -
3Włókniarz Częstochowa18Czesław Goszczyński - 5 (0,d,1,2,2), Józef Jarmuła - 13 (2,3,2,3,3), -
4Wybrzeże Gdańsk11Bogdan Skrobisz - 5 (0,2,2,1,0), Mirosław Berliński - 6 (1,1,1,0,3), -
5Śląsk Świętochłowice7Paweł Waloszek - 1 (0,1,u,-,-), Jerzy Kochman - 6 (1,0,3,1,1), -
6Sparta Wrocław6Ryszard Jany - 2 (2,0,u,-,-), Robert Słaboń - 4 (3,1,w,d,ns), -
7Rezerwa toru5Tomasz Jurczyński - 5 (2,0,0,1,2), - , -

Tarnów - 19 kwiecień

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1ROW Rybnik20Piotr Pyszny - 14 (3,2,3,3,3), Grzegorz Szczepanik - 6 (0,3,1,2,0), -
2Śląsk Świętochłowice19Paweł Waloszek - 12 (3,3,d,3,3), Jerzy Kochman - 7 (2,d,2,2,1), -
3Stal Rzeszów18Grzegorz Kuźniar - 9 (1,3,3,2,0), Ryszard Czarnecki - 9 (2,d,2,3,2), -
4Włókniarz Częstochowa16Andrzej Jurczyński - 11 (3,3,2,1,2), Józef Kafel - 5 (2,1,1,0,1), -
5Motor Lublin12Zbigniew Studziński - 7 (1,1,2,0,3), Stanisław Nocek - 5 (0,2,d,1,2), -
6Unia Tarnów5Marian Wardzała - 1 (1,0,0,0,w), Edward Gawełczyk - 4 (d,1,1,1,1), -

Opole - 19 kwiecień

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Unia Leszno22Mariusz Okoniewski - 13 (3,2,2,3,3), Bernard Jąder - 9 (1,3,1,2,2), -
2Sparta Wrocław20Piotr Bruzda - 7 (0,2,1,2,2), Robert Słaboń - 13 (2,3,2,3,3), -
3Kolejarz Opole17Franciszek Stach - 8 (3,2,0,2,1), Jacek Goerlitz - 9 (2,1,3,3,0), -
4Polonia Bydgoszcz17Henryk Gluecklich - 12 (3,3,3,u,3), Marek Ziarnik - 5 (2,0,0,1,2), -
5Gwardia Łódź7Tadeusz Gortat - 6 (1,1,3,1,0), Jan Jąder - 1 (0,0,u,d,1), -
6Ostrovia Ostrów6Jerzy Suffner - 5 (1,1,2,0,1), Roman Mańczak - 1 (0,0,1,w,u), -

Grudziądz - 19 kwiecień

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Stal Gorzów23Jerzy Rembas - 12 (2,3,2,2,3), Bolesław Proch - 11 (3,2,1,3,2), -
2Start Gniezno17Wojciech Kaczmarek - 9 (1,3,3,u,2), Kazimierz Wójcik - 8 (3,2,2,u,1), -
3Wybrzeże Gdańsk15Zenon Plech - 3 (3,w,-,-,-,-), Andrzej Marynowski - 12 (2,2,3,2,3), -
4Falubaz Zielona Góra14Andrzej Huszcza - 11 (1,1,3,3,3), Stefan Żeromski - 3 (0,0,1,u,2), -
5Stal Toruń14Jan Ząbik - 8 (2,3,0,3,0), Janusz Plewiński - 6 (0,1,2,2,1), -
6GKM Grudziądz5Jan Szydlik - 2 (w,1,1,d,0), Wiesław Ośkiewicz - 3 (1,0,0,1,1), -


1980
Zielona Góra - 31 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Unia Leszno21Bernard Jąder - 14 (3,3,2,3,3), Czesław Piwosz - 7 (2,u,1,2,2), brak zaw. - NS
2Stal Gorzów Wlkp.19Jerzy Rembas - 15 (3,3,3,3,3), Marek Towalski - 4 (1,1,0,d,2), brak zaw. - NS
3Start Gniezno18Eugeniusz Błaszak - 13 (3,2,3,2,3), Leon Kujawski - 5 (0,1,2,1,1), brak zaw. - NS
4Falubaz Zielona Góra13Henryk Olszak - 8 (2,2,3,1,0), Jan Krzystyniak - 5 (1,1,2,0,1), brak zaw. - NS
5Polonia Bydgoszcz10Henryk Glucklich - 4 (0,0,1,2,1), Marek Ziarnik - 6 (2,3,0,1,0), brak zaw. - NS
6Sparta Wrocław9Robert Słaboń - 8 (1,2,0,3,2), Henryk Jasek - 1 (0,0,1,0,0), brak zaw. - NS

Gorzów - 5 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Stal Gorzów21+3Jerzy Rembas - 12 (3,1,3,3,2), Marek Towalski - 9+3 (1,3,0,2,3), -
2Polonia Bydgoszcz21+2Henryk Gluecklich - 12+2 (3,3,2,3,1), Marek Ziarnik - 9 (2,2,3,2,0), -
3Falubaz Zielona Góra16Henryk Olszak - 10 (3,2,2,u,3), Zbigniew Filipiak - 6 (1,1,1,1,2), -
4Włókniarz Częstochowa12Józef Jarmuła - 8 (2,w,3,3,u), Stanisław Nocek - 4 (0,w,1,2,1), -
5Kolejarz Opole12Franciszek Stach - 5 (1,0,2,0,2), Jacek Goerlitz - 7 (0,3,u,1,3), -
6Śląsk Świętochłowice7Jerzy Kochman - 7 (2,2,1,1,1), Krzysztof Zarzecki - 0 (0,0,u,0,0), -
7Rezerwa toru1Ryszard Dubiec - 0 (0), Mieczysław Woźniak - 1 (1), -

Gniezno - 5 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Unia Leszno21Bernard Jąder - 12 (3,2,3,2,2), Czesław Piwosz - 9 (0,1,2,3,3), -
2Sparta Wrocław20Robert Słaboń - 14 (3,3,3,2,3), Henryk Jasek - 6 (1,0,2,1,2), -
3Start Gniezno17Eugeniusz Błaszak - 9 (2,2,3,2,0), Leon Kujawski - 8 (1,1,2,3,1), -
4ROW Rybnik13Andrzej Tkocz - 10 (2,3,1,1,3), Antoni Fojcik - 3 (u,1,0,0,2), -
5Ostrovia Ostrów10Mirosław Ćwikła - 5 (3,d,0,0,1), Franciszek Jaziewicz - 6 (u,2,1,3,d), -
6Wybrzeże Gdańsk8Bogdan Skrobisz - 5 (d,3,1,1,w), Andrzej Marynowski - 3 (2,0,0,0,1), -

Częstochowa - 8 maj

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Śląsk Świętochłowice18Jerzy Kochman - 15 (3,3,3,3,3), Krzysztof Zarzecki - 3 (1,0,d,-,2), -
2Stal Gorzów18Jerzy Rembas - 10 (2,2,2,2,2), Marek Towalski - 8 (0,1,1,3,3), -
3Wybrzeże Gdańsk17Bogdan Skrobisz - 13 (2,3,3,2,3), Andrzej Marynowski - 4 (0,0,0,3,1), -
4Włókniarz Częstochowa15Stanisław Nocek - 12 (3,3,2,2,2), Andrzej Jurczyński - 3 (1,0,1,1,d,), -
5Stal Rzeszów11Grzegorz Kuźniar - 8 (3,2,3,d,-), Ryszard Czarnecki - 3 (2,1,d,-,ns), -
6Gwardia Łódź9Tadeusz Gortat - 4 (1,2,1,0,0), Henryk Jatczak - 5 (d,1,2,1,1), -
7Rezerwa toru2Daniel Chmielowski - 2 (1,0,1), - , -

Wrocław - 6 maj

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Start Gniezno20Eugeniusz Błaszak - 12 (3,2,2,2,3), Leon Kujawski - 8 (1,3,3,0,1), -
2Kolejarz Opole19Jacek Goerlitz - 9 (3,3,3,w,-), Leonard Raba - 10 (2,1,2,3,2), -
3Sparta Wrocław18Robert Słaboń - 9 (1,2,d,3,3), Henryk Jasek - 10 (2,1,2,3,2), -
4Falubaz Zielona Góra17Henryk Olszak - 11 (3,1,2,2,3), Jan Kzystyniak - 6 (0,0,3,1,2), -
5GKM Grudziądz9Artur Dichting - 2 (0,0,0,2,0), Lech Kędziora - 7 (1,1,1,3,1), -
6Apator Toruń7Janusz Plewiński - 5 (2,0,1,1,1), Eugeniusz Miastkowski - 2 (0,2,0,0,0), -
7Rezerwa toru0Henryk Zieja - ns, Wojciech Kończyło - 0 (0,d), -

Rybnik - 24 kwiecień

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Unia Leszno21Czesław Piwosz - 11 (1,3,3,2,2), Bernard Jąder - 10 (2,2,2,3,1), -
2ROW Rybnik20Jan Nowak - 7 (0,3,2,1,1), Antoni Fojcik - 13 (3,2,3,3,2), -
3Polonia Bydgoszcz15Kazimierz Ziarnik - 5 (1,3,0,1,0), Marek Ziarnik - 10 (3,d,1,3,3), -
4Ostrovia Ostrów11+3Mirosław Ćwikła - 7 (3,1,0,0,3), Franciszek Jaziewicz - 4+3 (0,0,2,2,0), -
5Unia Tarnów11+2Marian Wardzała - 6+2 (2,1,d,1,2), Edward Gawełczyk - 5 (1,2,1,d,1), -
6Motor Lublin9Zbigniew Studziński - ns, Tadeusz Berej - 9 (0,1,3,2,3), -


1981
Toruń - 3 czerwiec

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Stal Gorzów Wlkp.24Jerzy Rembas - 16 (2,2,3,3,3,3), Marek Towalski - 8 (1,0,1,2,2,2), brak zaw. - NS
2Apator Toruń23Wojciech Żabiałowicz - 13 (1,3,3,3,2,1), Jan Ząbik - 10 (3,1,1,2,0,3), brak zaw. - NS
3Kolejarz Opole20Alfred Siekierka - 12 (3,3,2,1,1,2), Jacek Goerlitz - 8 (0,1,u,3,3,1), brak zaw. - NS
4Unia Leszno19Roman Jankowski - 16 (3,2,3,3,3,2), Ryszard Buśkiewicz - 3 (0,0,2,1,0,0), brak zaw. - NS
5Start Gniezno15Eugeniusz Błaszak - 10 (2,2,1,2,2,1), Leon Kujawski - 5 (1,0,0,0,1,3), brak zaw. - NS
6Śląsk Świętochłowice14Jerzy Kochamn - 13 (3,3,2,2,d,3), Krzysztof Zarzecki - 1 (d,d,0,0,1,0), brak zaw. - NS
7Start Gniezno11Ryszard Romaniak - 5 (1,2,1,d,1,d), Grzegorz Kuźniar - 6 (2,1,d,1,0,2), brak zaw. - NS

Rzeszów - 27 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Unia Leszno24Roman Jankowski - 14 (2,2,1,3,3,3), Ryszard Buśkiewicz - 10 (1,1,3,2,2,1), -
2Stal Rzeszów22Ryszard Czarnecki - 16 (2,3,2,3,3,3), Grzegorz Kuźniar - 6 (1,2,0,d,2,1), -
3Motor Lublin20Marek Kępa - 11 (3,3,w,2,u,3), Krzysztof Nurzyński - 9 (0,0,2,3,2,2), -
4Start Gniezno20Leon Kujawski - 9 (0,3,1,3,0,2), Eugeniusz Błaszak - 11 (3,2,1,2,2,1), -
5Falubaz Zielona Góra19Henryk Olszak - 15 (3,3,2,1,3,3), Jan Kzystyniak - 4 (1,1,1,0,1,0), -
6Polonia Bydgoszcz11Andrzej Maroszek - 9 (2,1,3,1,u,2), Paweł Bukiej - 2 (0,0,1,0,1,0), -
7Wybrzeże Gdańsk8Benedykt Landowski - 5 (0,2,2,0,1,0), Grzegorz Dzikowski - 3 (1,u,0,1,0,1), -
8Rezerwa toru3Antoni Krzywonos - 3 (3), - , -

Świętochłowice - 27 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Stal Gorzów24Edward Jancarz - 14 (2,3,3,2,2,2), Marek Towalski - 10 (1,1,2,0,3,3), -
2Kolejarz Opole23Jacek Goerlitz - 13 (3,2,3,1,3,1), Alfred Siekierka - 10 (2,d,1,3,2,2), -
3Śląsk Świętochłowice21Jerzy Kochman - 14 (3,3,1,3,1,3), Krzysztof Zarzecki - 7 (u,2,0,2,3,0), -
4Włókniarz Częstochowa17Józef Jarmuła - 10 (3,d,3,2,2,d), Zygmunt Nocuń - 7 (2,3,1,0,u,1), -
5Unia Tarnów16Stanisław Kępowicz - 9 (2,0,3,0,3,1), Marian Wardzała - 7 (1,1,2,2,1,0), -
6ROW Rybnik15Andrzej Tkocz - 10 (3,1,1,3,d,2), Grzegorz Szczepanik - 5 (0,0,0,1,1,3), -
7GKM Grudziądz9Zdzisław Rutecki - 8 (0,2,2,1,2,1), Krzysztof Rapczyński - 1 (1,0,d,0,u,0), -

Tarnów - 29 kwiecień

Runda wstępna

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Śląsk Świętochłowice24Jerzy Kochman - 16 (2,3,3,2,3,3), Krzysztof Zarzecki - 8 (1,1,1,1,2,2), -
2Unia Tarnów23Stanisław Kępowicz - 18 (3,3,3,3,3,3), Edward Gawełczyk - 5 (0,d,2,2,0,1), -
3Stal Rzeszów22Grzegorz Kuźniar - 8 (2,3,2,0,1,w), Ryszard Czarnecki - 14 (3,2,1,3,2,3), -
4Motor Lublin20Krzysztof Nurzyński - 16 (3,2,3,3,3,2), Andrzej Gąbka - 4 (1,0,0,1,2,0), -
5GKM Grudziądz18Zdzisław Rutecki - 7 (2,2,2,u,1,w), Krzysztof Rapczyński - 11 (3,1,0,2,3,2), -
6Sparta Wrocław10Henryk Jasek - 9 (2,1,3,1,2,0), Ryszard Jany - 1 (0,0,0,0,0,1), -
7Ostrovia Ostrów8Mirosław Ćwikła - 3 (0,0,1,1,0,1), Franciszek Jaziewicz - 5 (1,1,0,2,1,d), -
8Rezerwa toru1Józef Bąk - 1 (1), - , -




1982
Gorzów Wlkp. - 21 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Falubaz Zielona Góra26Andrzej Huszcza - 17 (2,3,3,3,3,3), Jan Krzystyniak - 9 (1,2,2,w,2,2), brak zaw. - NS
2Unia Leszno24Roman Jankowski - 15 (3,2,2,2,3,3), Ryszard Buśkiewicz - 9 (0,3,3,1,1,1), brak zaw. - NS
3Stal Gorzów Wlkp.22Bogusław Nowak - 10 (2,3,2,w,2,1), Jerzy Rembas - 12 (3,2,3,1,d,3), brak zaw. - NS
4Stal Rzeszów19Ryszard Czarnecki - 13 (3,2,1,2,3,2), Grzegorz Kuźniar - 6 (2,1,d,1,2,d), brak zaw. - NS
5Apator Toruń17Wojciech Żabiałowicz - 13 (1,3,3,3,1,2), Eugeniusz Miastkowski - 4 (0,0,1,0,0,3), brak zaw. - NS
5Polonia Bydgoszcz10Bolesław Proch - 10 (1,1,2,3,2,1), Marek Ziarnik - 0 (0,0,0,0,0,d), brak zaw. - NS
6Włókniarz Częstochowa8Józef Kafel - 1 (0,0,d,1,d,d), Zygmunt Nocuń - 7 (1,1,1,2,1,1), brak zaw. - NS

Bydgoszcz - 20 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Falubaz Zielona Góra26Andrzej Huszcza - 13 (1,3,2,2,3,2), Henryk Olszak - 13 (2,2,3,3,2,1), -
2Polonia Bydgoszcz24Bolesław Proch - 12 (2,2,1,3,3,1), Marek Ziarnik - 12 (3,3,0,2,1,3), -
3Apator Toruń23Wojciech Żabiałowicz - 8 (2,2,2,d,0,2), Jan Ząbik - 15 (3,3,3,3,3,u), -
4Start Gniezno19Eugeniusz Błaszak - 8(1,d,3,1,2,1), Leon Kujawski - 11 (0,1,2,2,3,3), -
5Wybrzeże Gdańsk18Andrzej Marynowski - 6 (0,3,1,2,0,0), Mirosław Berliński - 12 (3,2,0,3,2,2), -
6GKM Grudziądz10Wiesław Ośkiewicz - 8 (1,1,1,1,1,3), Grzegorz Podolski - 2 (0,0,0,0,0,2), -
7Ostrovia Ostrów6Mirosław Ćwikła - 2 (0,1,d,1,0,w), Roman Tajchert - 4 (1,0,1,0,1,1), -

Częstochowa - 30 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Unia Leszno27Roman Jankowski - 9 (2,2,1,2,1,1), Ryszard Buśkiewicz - 18 (3,3,3,3,3,3), -
2Stal Rzeszów20Ryszard Czarnecki - 11 (2,1,2,2,1,3), Grzegorz Kuźniar - 9 (3,3,d,d,3,0), -
3Włókniarz Częstochowa20Józef Kafel - 12 (2,2,2,3,2,1), Krzysztof Żelasko - 8 (w,3,1,2,0,2), -
4Motor Lublin18Krzysztof Nurzyński - 6 (1,2,0,0,1,2), Marek Kępa - 12 (3,0,3,1,2,3), -
5Kolejarz Opole16Leonard Raba - 8 (2,1,3,2,d,0), Alfred Siekierka - 8 (0,0,d,3,2,3), -
6Unia Tarnów4Grzegorz Rogowski - 4 (1,1,1,1,d,0), Janusz Trytko - 0 (0,0,0,d,-,-), -
7Rezerwa toru2Dariusz Bieda - 2 (1,1), - , -





1983
Zielona Góra - 10 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Falubaz Zielona Góra27Andrzej Huszcza - 15 (3,3,2,2,3,2), Jan Krzystyniak - 12 (w,1,3,3,2,3), Maciej Jaworek - NS
2Śląsk Świętochłowice21Jerzy Kochamn - 11 (3,3,2,0,3,0), Krzysztof Zarzecki - 10 (1,u,3,1,2,3), Paweł Waloszek - NS
3Stal Gorzów Wlkp.19+3Edward Jancarz - 9 (1,2,3,3), Jerzy Rembas - 5 (2,1,3,2,0), Bogusław Nowak - 5+3 (3,1,1)
4Unia Leszno19+2Włodzimierz Heliński - 1+2 (1,0), Grzegorz Sterna - 9 (3,2,2,1,1,)), Zenon Kasprzak - 9 (3,2,3,1)
5Kolejarz Opole14Leonard Raba - 0 (d,d,d), Franciszek Stach - 4 (2,0,d,2), Herbert Karwat - 10 (3,1,2,1,3)
6Wybrzeże Gdańsk13Dariusz Stenka - 4 (0,1,1,1,0,1), Mirosław Berliński - 7 (2,2,0,2,1), Piotr Żyto - 2 (2)
7Apator Toruń12Wojciech Żabiałowicz - 8 (0,2,d,3,2,1), Eugeniusz Miastkowski - 4 (3,0,1,0), Jan Woźnicki - 0 (w,0)

Lublin - 23 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Śląsk Świętochłowice23Jerzy Kochman - 8 (0,2,1,2,1,2), Krzysztof Zarzecki - 15 (2,3,2,3,2,3), Krzysztof Sikora - ns
2Unia Leszno22Czesław Piwosz - 14 (0,2,3,3,3,3), Włodzimierz Heliński - 8 (3,1,2,0,0,2), Grzegorz Sterna - ns
3Kolejarz Opole22Karol Lis - 4 (1,-,2,-,1,-), Franciszek Stach - 13 (3,1,3,2,1,3), Herbert Karwat - 5 (2,2,1)
4Motor Lublin20Robert Słaboń - 3 (1,1,-,-,-,1), Zbigniew Studziński - 14 (2,3,1,3,3,2), Krzysztof Nurzyński - 3 (3,0,0)
5Stal Rzeszów16Ryszard Czarnecki - 3 (1,0,-,1,-,1), Grzegorz Kuźniar - 13 (3,3,1,3,3,0), Antoni Krzywonos - 0 (0,0)
6ROW Rybnik15Piotr Pyszny - 13 (2,3,2,1,3,2), Antoni Skupień - 2 (0,0,0,0,2,0), Stanisław Kiljan - ns
7Unia Tarnów8Marian Wardzała - 5 (2,1,1,0,1,-), Edward Gawełczyk - 0 (d,-,-,-,-,-,d), Kazimierz Kajmowicz - 3 (0,0,2,0,1)

Toruń - 23 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Apator Toruń24Wojciech Żabiałowicz - 14 (3,3,2,2,3,1), Jan Ząbik - 6 (1,u,3,-,-,2), Krzysztof Kwiatkowski - 4 (3,1)
2Stal Gorzów24Jerzy Rembas - 15 (2,3,3,2,2,3), Bogusław Nowak - 4 (0,1,2,1,-,-), Edward Jancarz - 5 (3,2)
3Wybrzeże Gdańsk23Zenon Plech - 2 (2,d,-,-,-,-), Mirosław Berliński - 13 (3,2,2,1,2,3), Grzegorz Dzikowski - 8 (3,2,3,0)
4Polonia Bydgoszcz20Bolesław Proch - 10 (2,1,u,3,3,1), Zdzisław Rutecki - 6 (3,2,1,0,-,-), Krzysztof Głowacki - 4 (1,3)
5Start Gniezno16Eugeniusz Błaszak - 13 (3,2,1,3,2,2), Leon Kujawski - 3 (2,1,-,0,0,0), Kazimierz Wójcik - 0 (0)
6GKM Grudziądz10Andrzej Cichy - 6 (0,1,2,1,1,1), Wiesław Ośkiewicz - 4 (1,0,3,0,0,0), Grzegorz Podolski - ns
7Sparta Wrocław9Henryk Jasek - 7 (0,3,1,0,2,1), Henryk Piekarski - 2 (1,0,0,1,0,0), -

Rybnik - 19 maj

Runda wstępna

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1ROW Rybnik27Antoni Skupień - 13 (2,3,2,2,3,1), Piotr Pyszny - 14 (3,2,3,3,1,2), -
2Śląsk Świętochłowice24Paweł Waloszek - 3 (3,0,-,-,-,-), Jerzy Kochman - 10 (2,3,1,2,0,2), Krzysztof Zarzecki - 11 (3,3,2,3)
3Sparta Wrocław20Henryk Jasek - 15 (3,2,3,1,3,3), Henryk Piekarski - 5 (0,1,2,2,d,0), -
4GKM Grudziądz15Wiesław Ośkiewicz - 2 (1,0,0,1,0,u), Andrzej Cichy - 13 (2,1,2,3,2,3), -
5Unia Tarnów14Edward Gawełczyk - 5 (1,d,-,3,1,-), Marian Wardzała - 8 (2,2,0,-,3,1), Józef Górski - 1 (1,d,d)
6Włókniarz Częstochowa13Dariusz Bieda - 10 (3,1,2,1,2,1), Kazimierz Bieniek - 1 (u,0,0,-,1,-), Krzysztof Miturski - 2 (u,2)
7Ostrovia Ostrów12Jacek Bruchaiser - 5 (1,1,1,-,2,0), Franciszek Jaziewicz - 7 (0,3,w,1,w,3), Ryszard Małecki - 0 (d)




1984
Toruń - 21 czerwiec

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Unia Leszno24Roman Jankowski - 9 (3,3,2,d,1,), Zenon Kasprzak - 15 (2,2,3,3,2,3), Włodzimierz Heliński - NS
2Stal Gorzów Wlkp.22Edward Jancarz - 8 (2,0,3,3), Jerzy Rembas - 9 (3,3,0,3), Bogusław Nowak - 5 (1,1,1,2)
3Wybrzeże Gdańsk20Zenon Plech - 11 (1,3,1,3,3), Grzegorz Dzikowski - 6 (2,1,2,1), Dariusz Stenka - 3 (2,d,1)
4Falubaz Zielona Góra18Andrzej Huszcza - 8 (3,1,0,2,2), Maciej Jaworek - 10 (1,3,3,2,w,1), Stefan Żeromski - 0 (0)
5Apator Toruń14Wojciech Żabiałowicz - 2 (1,1,0), Tadeusz Wiśniewski - 7 (0,0,3,1,3,d), Eugeniusz Miastkowski - 5 (3,d,2)
6Stal Rzeszów14Ryszard Czarnecki - 10 (1,2,1,3,3), Antoni Krzywonos - 4 (0,d,2,1,1), Janusz Stachyra - 0 (0,0)
7ROW Rybnik13Antoni Skupień - 0 (0,0,d), Henryk Bem - 12 (2,2,2,2,2,2), Jan Nowak - 1 (d,1,d)

Zielona Góra - 25 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Unia Leszno26Roman Jankowski - 9 (2,2,3,1,0,1), Zenon Kasprzak - 17 (3,3,2,3,3,3), Włodzimierz Heliński - ns
2Falubaz Zielona Góra24Andrzej Huszcza - 12 (2,1,2,2,2,3), Maciej Jaworek - 12 (3,0,3,3,1,2), Jan Krzystuniak - ns
3ROW Rybnik21Antoni Skupień - 14 (1,2,3,3,3,2), Henryk Bem - 7 (0,3,1,1,2,0), Jan Nowak - ns
4Kolejarz Opole20Herbert Karwat - 0 (0,-,-,-,-,-), Franciszek Stach - 10 (3,3,1,2,d,1), Karol Lis - 10 (2,3,d,3,2)
5Ostrovia Ostrów14Franciszek Jaziewicz - 4 (0,0,0,-,1,3), Jacek Bruchaiser - 10 (1,1,1,2,3,2), Ryszard Małecki - 0 (0)
6Śląsk Świętochłowice12Jerzy Kochman - 1 (01,0,-,-,-), Krzysztof Zarzecki - 11 (1,3,2,2,2,1), Krzysztof Sikora - 0 (w,d,d)
7Motor Lublin9Jerzy Głogowski - 3 (1,0,1,0,1,0), Krzysztof Nurzyński - 6 (2,2,0,1,u,1), -

Grudziądz - 24 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Wybrzeże Gdańsk25Zenon Plech - 10 (3,3,2,-,-,2), Grzegorz Dzikowski - 10 (0,1,3,2,3,1), Dariusz Stenka - 5 (3,2)
2Stal Rzeszów23Eugeniusz Błaszak - 16 (3,2,2,3,3,3), Antoni Krzywonos - 3 (2,0,1,d,-,-), Janusz Stachyra - 4 (2,2)
3Stal Gorzów22Jerzy Rembas - 15 (2,1,3,3,3,3), Bogusław Nowak - 3 (1,0,0,-,-,2), Edward Jancarz - 4 (2,2)
4Polonia Bydgoszcz21Bolesław Proch - 15 (3,3,3,d,3,3), Ryszard Buśkiewicz - 0 (u,-,-,-,-,-), Zdzisław Rutecki - 6 (2,2,d,2,u)
5GKM Grudziądz12Andrzej Cichy - 2 (2,d,-,-,d,-), Wiesław Grabarz - 5 (1,3,1,0,-,0), Ryszard Kowalski - 5 (2,1,1,1)
6Start Gniezno10Roman Twardosz - 3 (1,d,1,0,0,1), Tadeusz Brillowski - 7 (3,2,0,1,1,0), -
7Unia Tarnów9Bernard Jąder - 0 (0,0,-,0,-,-), Marian Wardzała - 9 (1,2,1,3,1,1), Jóżef Górski - 0 (d,0,0)

Ostrów - 12 kwiecień

Eliminacja II ligi

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Ostrovia Ostrów27Jacek Bruchaiser - 12 (3,0,2,3,2,2), Franciszek Jaziewicz - 15 (1,3,3,2,3,3), Andrzej Szczepaniak - ns
2Śląsk Świętochłowice20Jerzy Kochman - 15 (3,2,2,2,3,3), Krzysztof Zarzecki - 5 (2,1,1,0,0,1), Krzysztof Sikora - ns
3Motor Lublin19Krzysztof Nurzyński - 9 (2,1,2,1,1,2), Jerzy Głogowski - 4 (3,w,1,-,-,-), Robert Słaboń - 6 (3,0,3
4Unia Tarnów19Józef Górski - 8 (2,3,0,w,2,1), Henryk Jasek - 0 (0,0,-,-,-,-), Bernard Jąder - 11 (3,3,3,2)
5GKM Grudziądz18Andrzej Cichy - 8 (1,3,d,1,2,1), Marek Makowski - 3 (2,u,-,-,-,-), Roman Feld - 8 (2,3,2,1,0)
6Włókniarz Częstochowa12Józef Kafel - 4 (1,1,2,0,d,-), Dariusz Bieda - 5 (d,3,1,-,1,0), Zygmunt Słowiński - 3 (1,2)
7Sparta Wrocław11Krzysztof Kałuża - 11 (1,2,1,3,3,1), Henryk Zieja - 0 (0,-,0,0,-,0), Andrzej Tanaś II - 0 (0,0)




1985
Rybnik - 6 czerwiec

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Wybrzeże Gdańsk25Zenon Plech - 15 (2,1,3,3,3,3), Grzegorz Dzikowski - 10 (3,2,2,0,1,2), Mirosław Berliński - ns
2Unia Leszno21Zenon Kasprzak - 17 (3,3,3,2,3,3), Piotr Pawlicki - 4 (0,2,u,1,1,0), Dariusz Baliński - ns
3ROW Rybnik17Piotr Pyszny - 15 (2,2,3,3,2,3), Antoni Skupień - 1 (1,0,-,-,-,0), Henryk Bem - 1 (1,0,0)
4Falubaz Zielona Góra17Andrzej Huszcza - 9 (1,3,2,d,d,3), Jan Krzystyniak - 2 (0,1,1,-,-,-), Maciej Jaworek - 6 (2,2,2)
5Polonia Bydgoszcz16Bolesław Proch - 13 (2,3,2,3,2,1), Zdzisław Rutecki - 2 (0,0,-,1,1,d), Ryszard Buśkiewicz - 1 (1)
6Śl?sk Świętochłowice15Jerzy Kochman - 13 (3,1,2,3,3,1), Krzysztof Zarzecki - 2 (1,0,0,1,-,0), Marek Mierkiewicz - 0 (d)
7Apator Toruń15Wojciech Żabiałowicz - 12 (3,2,1,2,2,2), Tadeusz Wiśniewski - 3 (1,0,-,-,1,1), Grzegorz Śniegowski - 0 (0,0)

Gdańsk - 23 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Polonia Bydgoszcz27Bolesław Proch - 17 (3,3,3,2,3,3), Zdzisław Rutecki - 6 (2,-,-,-,2,2), Ryszard Buśkiewicz - 4 (2,2,0)
2Apator Toruń24Wojciech Żabiałowicz - 16 (3,2,3,3,3,2), Eugeniusz Miastkowski - 0 (0,-,-,-,-,-), Grzegorz Śniegowski - 8 (0,2,1,2,3)
3Wybrzeże Gdańsk21Zenon Plech - 5 (3,2,-,-,-,-), Grzegorz Dzikowski - 8 (1,2,1,1,3,d), Mirosław Berliński - 8 (3,2,2,1)
4Stal Gorzów19Jerzy Rembas - 15 (3,3,2,3,1,3), Edward Jancarz - 0 (0,-,-,-,-,-), Ryszard Franczyszyn - 4 (1,0,1,0,2)
5Unia Tarnów15Bogusław Nowak - 5 (2,1,1,-,1,0), Marian Wardzała - 10 93,0,3,3,0,1), Jóżef Górski - 0 (0)
6Start Gniezno12Leon Kujawski - 7 (2,1,0,-,3,1), Piotr Podrzycki - 2 (1,w,1,u,-,-), Kazimierz Wójcik - 3 (1,2,0)
7Włókniarz Częstochowa8Jżóef Kafel - 0 (d,d,-,-,-,-), Dariusz Bieda - 2 (1,1,0,0,0,0), Sławomir Drabik - 6 (2,2,1,1)

Zielona Góra - 23 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Falubaz Zielona Góra25Andrzej Huszcza - 16 (2,3,2,3,3,3), Jan Krzystyniak - 9 (1,2,3,2,1,0), Maciej Jaworek - ns
2Śląsk Świętochłowice24Krzysztof Zarzecki - 14 (3,3,3,2,2,1), Marek Mierkiewicz - 2 (0,2,0,-,-,-), Jerzy Kochman - 8 (3,3,2)
3Unia Leszno24Zenon Kasprzak - 14 (2,3,2,1,3,3), Czesław Piwosz - 10 (3,2,1,0,2,2), Dariusz Baliński - ns
4Kolejarz Opole20Roland Wieczorek - 10 (3,2,2,3,w,-), Stanisław Pogorzelski - 8 (0,1,3,0,1,3), Franciszek Stach - 2 (2)
5Ostrovia Ostrów16Jacek Bruchaiser - 11 (0,1,2,3,2,3), Franciszek Jaziewicz - 5 (1,d,1,2,-,1), Ireneusz Szewczyk - 0 (0)
6Stal Rzeszów11Ryszard Romaniak - 8 (3,1,0,1,1,2), Adam Janik - 3 (2,0,1,0,0,d), Waldemar Romanek - ns
7Motor Lublin6Andrzej Cichy - 0 (u,-,-,-,-,-), Roman Feld - 2 (2,1,d,ns,ns,ns), Piotr Styczyński - 4 (u,,1,1,1,1)

Gniezno - 21 kwiecień

Eliminacja wstępna

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Start Gniezno26Leon Kujawski - 12 (3,3,2,3,-,1), Piotr Podrzycki - 6 (2,2,1,-,1,-), Henryk Olszak - 8 (2,3,3)
2Motor Lublin21Jerzy Głogowski - 6 (3,w,-,3,0,-), Roman Feld - 8 (2,1,-,2,-,3), Piotr Pawłowski - 7 (2,3,2)
3Unia Tarnów21Marian Wardzała - 9 (0,-,3,3,3,0), Józef Górski - 3 (1,1,1,-,-,-), Bogusław Nowak - 9 (3,2,2,2)
4Ostrovia Ostrów19Jacek Bruchaiser - 12 (3,0,1,3,2,3), Franciszek Jaziewicz - 7 (d,2,3,w,0,2), Ryszard Małecki - ns
5Włókniarz Częstochowa16Józef Kafel - 11 (3,3,3,0,2,-), Dariusz Bieda - 0 (0,-,0,-,-,0), Sławomir Drabik - 5 (2,1,1,1)
6GKM Grudziądz13Czesław Miastkowski - 9 (1,1,1,2,1,3), Ryszard Kowalski - 4 (2,d,0,1,0,1), Henryk Piekarski - 0 (u)
7Sparta Wrocław9Krzysztof Zabawa - 0 (u,d,ns,ns,ns,ns), Waldemar Korczyński - 9 (2,1,2,1,1,2), -




1986
Toruń - 24 kwiecień.

Uwaga ! O kolejności na miejscach 1-3, 4-6, 7-9 decydowały biegi dodatkowe.

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Apator Toruń41Wojciech Żabiałowicz - 29 (5,5,5,5,4,5), Grzegorz Śniegowski - 11 (1,4,2,1,3,-), Stanisław Miedziński - 1 (1)
2Wybrzeże Gdańsk36Mirosław Berliński - 7 (4,1,2,-,-,-), Dariusz Stenka - 16 (0,3,3,3,5,2), Zenon Plech - 13 (5,4,4)
3Falubaz Zielona Góra28Andrzej Huszcza - 16 (4,3,d,3,5,1), Maciej Jaworek - 12 (3,1,4,1,3,0), Zbigniew Błażejczak - ns
4Unia Leszno35Roman Jankowski - 18 (2,4,d,2,5,5), Zenon Kasprzak - 17 (3,5,1,d,4,4), Grzegorz Sterna - ns
5ROW Rybnik29Henryk Bem - 17 (5,5,4,0,w,3), Piotr Pyszny - 2 (2,-,-,-,-,-), Antoni Skupień - 10 (4,3,2,1,0)
6Polonia Bydgoszcz29Bolesław Proch - 16 (4,2,2,4,2,2), Zdzisław Rutecki - 1 (1,u,-,-,-,-), Marek Ziarnik - 12 (5,5,1,1)
7Unia Tarnów31Eugeniusz Błaszak - 14 (3,u,3,2,3,3), Bogusław Nowak - 17 (1,2,4,3,2,5), Sławomir Tronina - ns
8Kolejarz Opole22Wojciech Załuski - 21 (5,w,5,4,3,4), Karol Lis - 1 (w,w,-,0,0,1), Roland Wieczorek - 0 (u)
9Stal Rzeszów16Ryszard Czarnecki - 2 (0,2,-,-,-,-), Janusz Stachyra - 11 (2,3,d,4,2,d), Andrzej Surowiec - 3 (w,1,0,2)

Opole - 17 kwiecień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Stal Rzeszów26Ryszard Czarnecki - 14 (2,2,3,3,1,3), Janusz Stachyra - 12 (3,3,1,1,2,2), Andrzej Surowiec - ns
2Falubaz Zielona Góra26Andrzej Huszcza - 14 (3,2,0,3,3,1), Maciej Jaworek - 12 (3,2,0,3,3,1), Zbigniew Błażejczak - ns
3Kolejarz Opole23Wojciech Załuski - 10 (1,2,2,2,3,0), Karol Lis - 13 (0,3,3,3,1,3), Roland Wieczorek - ns
4Wybrzeże Gdańsk19Mirosław Berliński - 11 (1,3,2,2,3,0), Dariusz Stenka - 8 (0,2,3,w,1,2), Piotr Żyto - ns
5Start Gniezno13Leon Kujawski - 2 (0,0,1,1,-,-), Piotr Podrzycki - 10 (1,1,0,3,2,3), Roman Twardosz - 1 (0,1)
6Włókniarz Częstochowa10Sławomir Drabik - 10 (3,1,1,1,2,2), Dariusz Rachwalik - 0 (0,0,0,0,-,0), Andrzej Puczyński - 0 (0)
7Motor Lublin9Roman Feld - 6 (2,1,1,2,-,-), Janusz Łukasik - 2 (1,0,-,0,1,0), Piotr Styczyński - 1 (0,0,1)

Rybnik - 17 kwiecień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Unia Leszno28Roman Jankowski - 14 (2,3,1,3,2,3), Zenon Kasprzak - 14 (3,2,2,2,3,2), Grzegorz Sterna - ns
2Polonia Bydgoszcz20Bolesław Proch - 17 (3,2,3,3,3,3), Marek Ziarnik - 3 (d,0,0,1,0,2), Zbigniew Bizoń - 0 (0)
3ROW Rybnik20Piotr Pyszny - 1 (1,-,-,-,-,-), Bronisław Klimowicz - 10 (2,2,2,1,1,2), Henryk Bem - 9 (3,3,3,0)
4Unia Tarnów17Bogusław Nowak - 12 (2,1,1,2,3,3), Eugeniusz Błaszak - 5 (1,2,d,0,-,1), Sławomir Tronina - 0 (0)
5Stal Gorzów16Jerzy Rembas - 0 (0,0,-,-,-,-), Krzysztof Okupski - 11 (1,2,3,2,2,1), Ryszard Franczyszyn - 5 (2,0,1,2)
6Śląsk Świętochłowice15Jerzy Kochman - 13 (1,3,1,3,2,3), Krzysztof Zarzecki - 0 (u,-,-,-,-,-), Marek Mierkiewicz - 2 (0,0,1,1,0)
7GKM Grudziądz9Grzegorz Podolski - 7 (3,1,1,2,0,0), Marek Makowski - 0 (0,0,d,-,-,-), Ryszard Gabrych - 2 (0,1,1)

Wrocław - 3 kwiecień

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Start Gniezno26Leon Kujawski - 10 (1,2,1,2,2,2), Piotr Podrzycki - 16 (2,3,2,3,3,3), -
2Śląsk Świętochłowice22Jerzy Kochman - 11 (3,2,2,1,-,3), Krzysztof Zarzecki - 8 (2,3,3,0,w), Marek Mierkiewicz - 3 (3,0)
3Włókniarz Częstochowa20Dariusz Bieda - 8 (2,0,1,1,3,1), Sławomir Drabik - 12 (3,1,2,2,2,2), -
4GKM Grudziądz17Grzegorz Podolski - 9 (d,u,3,3,3,w), Ryszard Gabrych - 2 (1,1,-,-,-,-), Marek Makowski - 6 (0,2,1,3)
5Motor Lublin17Andrzej Gąbka - 2 (2,-,-,-,-,-), Andrzej Cichy - 2 (1,d,0,0,0,1), Roman Feld - 13 (3,3,3,2,2)
6Ostrovia Ostrów16Jacek Bruchaiser - 7 (1,2,2,-,1,1), Franciszek Jaziewicz - 6 (0,3,1,w,-,2), Stefan Żeromski - 3 (3,0)
7Sparta Wrocław7Waldemar Korczyński - 0 (0,d,-,-,-,0), Henryk Piekarski - 7 (3,w,1,1,1,1), Grzegorz Malinowski - (d,0,0)




1987
Ostrów - 7 maj

Uwaga ! O kolejności na miejscach 1-3, 4-6, 7-9 decydowały biegi dodatkowe.

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Unia Leszno49Roman Jankowski - 17 (4,4,4,-,3,2), Zenon Kasprzak - 28 (3,5,5,5,5,5), Jan Krzystyniak - 4 (4)
2Stal Gorzów39Ryszard Franczyszyn - 28 (5,5,5,4,5,4), Piotr Świst - 4 (1,3), Krzysztof Okupski - 7 (2,2,2,1)
3Wybrzeże Gdańsk37Grzegorz Dzikowski - 24 (5,4,4,3,5,3), Dariusz Stenka - 13 (3,3,3,2,2,d), Mirosław Berliński - ns
4Polonia Bydgoszcz39Ryszard Dołomisiewicz - 24 (4,5,2,5,4,4), Marek Ziarnik - 6 (3,2,1,-,-,-), Zdzisław Rutecki - 9 (3,3,3)
5Falubaz Zielona Góra27Andrzej Huszcza - 23 (5,3,1,5,4,5), Zbigniew Błażejczak - 1 (1,0,0,-,-,-), Wiesław Pawlak - 3 (1,1,1)
6Unia Tarnów22Sławomir Tronina - 3 (2,1,0,-,-,-), Bogusław Nowak - 14 (4,0,3,2,3,2), Janusz Łukasik - 5 (4,1,w)
7ROW Rybnik25Mirosław Korbel - 9 (1,1,4,1,0,2), Piotr Pyszny - 0 (0,-,-,-,-,-), Henryk Bem - 16 (2,5,0,4,5)
8Ostrovia Ostrów19Jacek Brucheiser - 15 (2,4,3,1,1,4), Ryszard Małecki - 2 (0,2,-,-,0,-), Franciszek Jaziewicz - 2 (1,0,1)
9Start Gniezno13Leon Kujawski - 10 (2,1,2,0,2,3), Mieczysław Woźniak - 3 (0,-,-,3,0,0), Piotr Podrzycki - 0 (w,0)

Grudziądz - 16 kwiecień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Wybrzeże Gdańsk23Grzegorz Dzikowski - 15 (3,2,2,3,2,3, Mirosław Berliński - 8 (2,3,0,1,1,1), Dariusz Stenka - ns
2Stal Gorzów21Ryszard Franczyszyn - 9 (2,0,d,2,2,3), Piotr Świst - 12 (3,1,2,3,1,2), Cezary Owiżyc - ns
3Polonia Bydgoszcz20Ryszard Dołomisiewicz - 3 (u,1,-,2,0,w), Zdzisław Rutecki - 17 (3,3,2,3,3,3), Piotr Glucklich - 0 (d)
4Start Gniezno20Leon Kujawski - 14 (2,3,3,1,3,2), Grzegorz Śniegowski - 1 (d,u,1,-,-,-), Piotr Podrzycki - 5 (0,2,3)
5Motor Lublin18Marek Kępa - 9 (1,2,1,2,2,1), Roman Feld - 9 (2,1,3,0,3,0), Marek Iwaniec - ns
6Apator Toruń16Wojciech Żabiałowicz - 12 (0,3,3,3,1,2), Eugeniusz Miastkowski - 1 (1,0,-,-,-,-), Stanisław Miedziński - 3 (1,2,0,0)
7Włókniarz Częstochowa8Józef Kafel - 1 (0,1,-,-,-,-), Sławomir Drabik - 5 (1,2,0,1,1,0), Dariusz Rachwalik - 2 (1,0,0,1)

Świętochłowice - 16 kwiecień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Unia Leszno28Roman Jankowski - 14 (2,3,2,2,3,2), Zenon Kasprzak - 14 (3,2,1,3,2,3), Mariusz Okoniewski - ns
2Falubaz Zielona Góra19+3Andrzej Huszcza - 17 (3,2,3,3,3,3), Zbigniew Błażejczak - 2+3 (1,1,-,-,0,0), Jarosław Szymkowiak - 0 (0,0)
3ROW Rybnik19+2Henryk Bem - 8 (2,2,1,d,2,1), Mirosław Korbel - 11+2 (1,3,3,3,1,0), Bronisław Klimowicz - ns
4Unia Tarnów18Eugeniusz Błaszak - 12 (1,d,3,3,2,3), Sławomir ronina - 6 (0,1,2,1,1,1), Janusz Kapustka - ns
5Stal Rzeszów16Ryszard Czarnecki - 14 (3,3,2,2,1,3), Antoni Krzywonos - 2 (0,2,0,0,u,u), -
6Śląsk Świętochłowice15Krzysztof Zarzecki - 2 (0,1,1,-,-,-), Antoni Bielica - 10 (3,w,3,0,3,2), Krzysztof Bas - 3 (1,2,0)
7Kolejarz Opole11Roland Wieczorek - 2 (0,0,-,-,-,2), Stanisław Pogorzelski - 7 (2,1,0,2,1,1), Piotr Żyto - 2 (1,1,0)

Opole - 9 kwiecień

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Włókniarz Częstochowa20Józef Kafel - 10 (3,u,2,2,3), Sławomir Drabik - 8 (2,3,3,d,-), Dariusz Rachwalik - 2 (2)
2Śląsk Świętochłowice17Krzysztof Zarzecki - 7 (2,1,1,3,d), Antoni Bielica - 10 (1,2,3,1,3), Krzysztof Bas - ns
3Motor Lublin16Marek Kępa - 13 (3,3,3,3,1), Roman Feld - 2 (0,-,-,2,0), Marek Iwaniec - 1 (0,1)
4Kolejarz Opole15Wojciech Załuski - 8 (3,w,-,3,2), Roland Wieczorek - 4 (1,-,2,-,1), Karol Lis - 3 (2,u,1)
5Sparta Wrocław12Marek Bzdęga - 7 (0,2,w,2,3), Arkadiusz Zielonko - 4 (2,1,-,1,0), Grzegorz Malinowski - 1 (1)
6GKM Grudziądz10Lech Kędziora - 8 (1,3,2,0,2), Krzysztof Kwiatkowski - 2 (0,1,0,1,-), Jerzy Bałtrukowicz - 0 (0)




1988
Rybnik - 4 maj

Uwaga ! O kolejności na miejscach 1-3, 4-6, 7-9 decydowały biegi dodatkowe.

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Unia Leszno50Roman Jankowski - 24 (5,4,5,-,5,5), Jan Krzystyniak - 21 (4,5,4,3,3,2), Dariusz Baliński - 5 (5)
2ROW Rybnik36Mirosław Korbel - 21 (4,4,4,w,5,4), Eugeniusz Skupień - 15 (5,3,3,w,3,1), Antoni Skupień - ns
3Stal Gorzów35Piotr Świst - 20 (4,4,5,2,2,3), Ryszard Franczyszyn - 14 (5,2,3,4,-,0), Krzysztof Okupski - 1 (1)
4Wybrzeże Gdańsk30Dariusz Stenka - 21 (3,3,2,5,4,4), Grzegorz Dzikowski - 9 (0,1,-,3,3,2), Mirosław Berliński - 0 (0)
5Unia Tarnów27Bogusław Nowak - 3 (3,w,0,-,-,u), Janusz Kapustka - 13 (2,5,1,4,1,-), Eugeniusz Błaszak - 11 (2,4,5)
6Polonia Bydgoszcz26Ryszard Dołomisiewicz - 11 (2,1,-,4,1,3), Zdzisław Rutecki - 13 (3,2,5,1,2,-), Waldemar Cieślewicz - 2 (2,u)
7Falubaz Zielona Góra26Andrzej Huszcza - 16 (d,5,3,3,0,5), Zbigniew Błażejczak - 1 (1,-,-,-,-,-), Sławomir Dudek - 9 (2,1,1,4,1)
8Apator Toruń28Wojciech Żabiałowicz - 23 (2,3,4,5,5,4), Eugeniusz Miastkowski - 3 (1,0,2,-,d,-), Krzysztof Kuczwalski - 2 (0,2)
9Stal Rzeszów10Krzysztof Nurzyński - 10 (1,1,1,2,2,3), Bogdan Ciupak - 0 (0,0,-,-,-,0), Kazimierz Dziura - 0 (d,0,0)

Leszno - 26 kwiecień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Unia Leszno26Roman Jankowski - 3 (2,1,-,-,-,d), Jan Krzystyniak - 17 (3,2,3,3,3,3), Dariusz Baliński - 6 (2,2,2)
2Polonia Bydgoszcz25Ryszard Dołomisiewicz - 13 (2,3,3,3,0,2), Zdzisław Rutecki - 12 (3,2,1,2,3,1), Marek Ziarnik - ns
3Apator Toruń24Wojciech Żabiałowicz - 17 (3,3,3,3,2,3), Krzysztof Kuczwalski - 2 (1,0,-,-,-,1), Eugeniusz Miastkowski - 5 (2,2,1)
4Wybrzeże Gdańsk17Dariusz Stenka - 8 (2,2,2,1,1,0), Grzegorz Dzikowski - 9 (3,1,0,-,3,2), Jarosław Olszewski II - 0 (0)
5Ostrovia Ostrów13Jacek Bruchaiser - 7 (1,0,1,d,3,2), Ireneusz Szewczyk - 4 (0,1,2,1,-,-), Ryszard Małecki - 2 (2,0)
6Sparta Wrocław12Grzegorz Malinowski - 5 (1,1,0,0,1,2), Henryk Piekarski - 7 (0,0,3,1,0,3), Waldemar Korczyński - ns
7Włókniarz Częstochowa9Sławomir Drabik - 8 (2,3,1,1,1,-), Dariusz Rachwalik - 1 (0,d,-,-,-,1), Dariusz Bieda - 0 (0,0,u)

Tarnów - 26 kwiecień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Stal Gorzów26Piotr Świst - 9 (3,1,2,-,3,-), Ryszard Franczyszyn - 8 (1,2,-,2,-,3), Krzysztof Okupski - 9 (3,3,2,1)
2Falubaz Zielona Góra24Andrzej Huszcza - 17 (3,3,2,3,3,3), Sławomir Dudek - 1 (1,-,0,-,-,-), Jarosław Szymkowiak - 6 (0,2,2,2)
3Unia Tarnów23Bogusław Nowak - 12 (2,2,2,3,3,-), Janusz Kapustka - 11 (0,3,3,2,2,1), Janusz Łukasik - 0 (0)
4Stal Rzeszów16Bogdan Ciupak - 9 (2,2,3,0,u,2), Piotr Podrzycki - 7 (0,3,1,1,1,1), Kazimierz Dziura - ns
5Kolejarz Opole13Józef Cebula - 9 (1,1,-,1,3,3), Roland Wieczorek - 2 (2,0,-,-,-,0), Stanisław Pogorzelski - 2 (1,0,1)
6GKM Grudziądz11Stefan Żeromski - 1 (0,0,1,d,0,0), Krzysztof Kwiatkowski - 10 (2,1,3,w,2,2), Lech Kędziora - ns
7Motor Lublin11Marek Kępa - 6 (3,3,u,0,0,-), Dariusz Śledź - 5 (0,1,-,2,1,1), Jerzy Głogowski - 0 (w,0)

Ostrów - 10 kwiecień

Runda wstępna

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Ostrovia Ostrów24Jacek Bruchaiser - 15 (1,3,3,3,3,2), Ryszard Małecki - 4 (2,1,-,-,1,-), Ireneusz Szewczyk - 5 (2,2,1)
2GKM Grudziądz22Stefan Żeromski - 7 (1,1,2,d,1,2), Krzysztof Kwiatkowski - 15 (3,2,3,1,3,3), -
3Sparta Wrocław20Grzegorz Malinowski - 14 (3,2,2,3,2,2), Henryk Piekarski - 6 (1,w,1,1,3,0), -
4Motor Lublin19+3Jerzy Głogowski - 5 (2,3,d,d,0,-), Marek Kępa - 14+3 (3,d,2,3,3,3), Jerzy Mordel - 0 (0)
5Włókniarz Częstochowa19+wSławomir Drabik - 16 (3,3,3,2,2,3), Dariusz Bieda - 2+w (0,1,0,-,-,1), Dariusz Rachwalik - 1 (1,0)
6Start Gniezno12Mieczysław Woźniak - 9 (2,2,-,3,1,1), Grzegorz Śniegowski - 0 (0,0,d,-,-,-), Włodzimierz Heliński - 3 (1,0,2,0)
7Śląsk Świętochłowice10Krzysztof Zarzecki - 2 (u,0,-,1,1,-), Antoni Bielica - 1 (1,-,0,-,-,0), Krzysztof Bas - 7 (2,1,2,w,2)




1989
Leszno - 6 lipiec

Uwaga ! O kolejności na miejscach 1-3, 4-6, 7-9 decydowały biegi dodatkowe.

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Unia Leszno47Roman Jankowski - 23 (5,4,4,5,-,5), Zenon Kasprzak - 24 (4,3,5,4,4,4), Piotr Pawlicki - 0 (d)
2Stal Rzeszów38Jan Krzystyniak - 21 (w,5,4,5,4,3), Janusz Stachyra - 17 (5,2,3,3,3,1), Krzysztof Nurzyński - ns
3Stal Gorzów33Piotr Świst - 10 (2,4,2,-,2,0), Ryszard Franczyszyn - 7 (1,3,-,3,-,-), Krzysztof Okupski - 16 (5,5,4,2)
4Unia Tarnów29Janusz Kapustka - 22 (w,5,5,3,5,4), Janusz Łukasik - 0 (u/-,-,-,-,-,-), Sławomir Tronina - 7 (3,-,w,1,1,2)
5Włókniarz Częstochowa28Sławomir Drabik - 19 (3,4,3,4,5,d), Dariusz Rachwalik - 7 (0,2,1,-,1,3), Janusz Sikoń - 2 (2)
6Polonia Bydgoszcz26Ryszard Dołomisiewicz - 20 (5,1,2,2,5,5), Jacek Woźniak - 6 (0,0,4,1,d,1), Krzysztof Ziarnik - ns
7Apator Toruń24Wojciech Żabiałowicz - 21 (4,5,1,4,2,5), Stanisław Miedziński - 0 (u/-,-,-,-,-,-), Robert Sawina - 3 (2,0,0,0,1,0)
8ROW Rybnik23Mirosław Korbel - 9 (3,1,-,1,-,4), Henryk Bem - 7 (1,-,2,-,3,1), Adam Pawliczek - 7 (2,3,d,2)
9Falubaz Zielona Góra21Sławomir Dudek - 11 (2,3,0,-,3,3), Zbigniew Błażejczak - 8 (4,1,1,0,-,2), Jarosław Szymkowiak - 2 (2,0)

Toruń - 16 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Stal Gorzów43Piotr Świst - 23 (5,5,3,5,-,5), Krzysztof Okupski - 17 (2,3,5,2,5,-), Mirosław Daniszewski - 3 (2,1)
2Apator Toruń42Wojciech Żabiałowicz - 24 (u,5,5,5,5,4), Stanisław Miedziński - 18 (3,4,4,2,3,2), Eugeniusz Miastkowski - ns
3Polonia Bydgoszcz36Ryszard Dołomisiewicz - 21 (5,4,3,4,5,d), Jacek Woźniak - 8 (3,5,u,-,-,-), Jacek Gomólski - 7 (0,4,3)
4Włókniarz Częstochowa35Sławomir Drabik - 23 (4,3,4,4,4,4), Dariusz Rachwalik - 12 (1,1,2,1,2,5), Dariusz Bieda - ns
5Wybrzeże Gdańsk29Jarosław Olszewski II - 18 (5,u,4,3,3,3), Tomasz Gollob - 11 (2,3,2,1,1,2), Jarosław Srongowski - ns
6Kolejarz Opole22Wojciech Załuski - 16 (4,4,5,3,u,t), Roland Wieczorek - 4 (2,2,d,0,-,-), Bernard Jambor - 2 (2,t)
7Ostrovia Ostrów24Piotr Kociemba - 18 (3,1,2,4,3,5), Ryszard Małecki - 5 (t,0,-,1,1,3), Marek Garsztka - 1 (1)
8Start Gniezno21Krzysztof Wankowski - 5 (1,0,-,2,-,2), Włodzimierz Heliński - 15 (4,2,3,5,1,-), Artur Walkowiak - 1 (1,0,0)
9GKM Grudziądz17Jerzy Bałtrukowicz - 3 (1,2,0,-,0,-), Tadeusz Wiśniewski - 12 (d,-,1,3,4,4), Wojciech Pankowski - 2 (1,0,1)

Rzeszów - 16 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Unia Leszno50Roman Jankowski - 20 (d,-,5,5,5,5), Zenon Kasprzak - 22 (5,5,4,4,4,-), Piotr Pawlicki - 8 (4,4)
2Stal Rzeszów39Janusz Stachyra - 22 (5,2,4,5,3,3), Jan Krzystyniak - 17 (4,1,5,3,4,d), Krzysztof Nurzyński - ns
3ROW Rybnik33Antoni Skupień - 18 (4,4,d,3,5,2), Mirosław Korbel - 15 (5,5,3,3,t,1), Henryk Bem - ns
4Falubaz Zielona Góra30Jarosław Szymkowiak - 3 (3,0,-,-,-,-), Zbigniew Błażejczak - 14 (1,3,3,4,3,d), Sławomir Dudek - 13 (5,5,w,3)
5Unia Tarnów29Janusz Kapustka - 14 (3,3,1,1,2,4), Janusz Łukasik - 15 (1,0,d,4,5,5), Sławomir Tronina - ns
6Motor Lublin24Marek Kępa - 13 (t,5,1,2,3,2), Jerzy Głogowski - 11 (2,3,3,d,2,1), Jerzy Mordel - ns
7Sparta Wrocław25Henryk Piekarski - 17 (4,4,3,d,1,5), Krzysztof Jankowski - 3 (2,-,-,1,-,-), Sławomir Gonciarz - 5 (0,1,d,4)
8KKŻ Krosno22Roman Lubera - 8 (3,1,2,-,2,0), Bogdan Ciupak - 14 (0,2,4,1,4,3), Andrzej Sokołowski - 0 (0)
9Śląsk Świętochłowice17Maciej Fabiszak - 2 (1,1,0,-,-,-), Leszek Matysiak - 9 (2,2,2,2,0,1), Krzysztof Bas - 6 (3,1,2)





1990
Rzeszów - 13 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Polonia Bydgoszcz24Ryszard Dołomisiewicz - 12 (3,3,2,2,2), Tomasz Gollob - 11 (1,2,3,3,3), Jacek Woźniak - ns
2Stal Rzeszów17Jan Krzystyniak - 8 (0,2,3,0,3), Janusz Stachyra - 9 (2,1,2,2,2), Janusz Śl?czka - ns
3ROW Rybnik16Mirosław Korbel - 2 (1,-,-,1,-), Eugeniusz Skupień - 11 (2,3,2,3,1), Antoni Skupień - 3 (2,1,0)
4Unia Leszno13Roman Jankowski - 4 (3,1,d,-,-), Zenon Kasprzak - 6 (t,0,-,3,3), Piotr Pawlicki - 3 (1,1,1)
5Motor Lublin11Dariusz Stenka - 2 (2,0,0,-,-), Jerzy Głogowski - 3 (0,-,-,1,2), Dariusz Śledź - 6 (3,3,0,0)
6Falubaz Zielona Góra9Andrzej Huszcza - 4 (1,1,1,d,1), Jarosław Szymkowiak - 5 (3,0,0,2,0), Andrzej Zarzecki - ns

Wrocław - 23 sierpeiń

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Unia Leszno19Roman Jankowski - 13 (3,1,3,3,3), Zenon Kasprzak - 0 (0,-,-,-,-), Piotr Pawlicki - 6 (2,1,2,1)
2Falubaz Zielona Góra17Andrzej Huszcza - 9 (2,2,0,2,3), Zbigniew Błażejczak - 5 (3,0,-,-,2), Jarosław Szymkowiak - 3 (2,1)
3Włókniarz Częstochowa16Sławomir Drabik - 15 (3,3,3,3,3), Dariusz Rachwalik - 1 (0,0,-,0,1), Andrzej Puczyński - 0 (0)
4Sparta Wrocław15Henryk Piekarski - 9 (1,2,1,3,2), Grzegorz Malinowski - 6 (0,3,2,1,0), Zbigniew Lech - ns
5Stal Gorzów14Ryszard Franczyszyn - 4 (2,1,1,-,0), Jarosław Gała - 10 (1,3,2,2,2), Piotr Paluch - 0 (0)
6Start Gniezno9Jacek Gomólski - 5 (2,d,3,w,-), Tomasz Fajfer - 4 (1,1,0,1,1), Krzysztof Wankowski - ns

Rybnik - 23 sierpień

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1ROW Rybnik23Mirosław Korbel - 10 (d,2,3,2,3), Eugeniusz Skupień - 13 (3,3,2,3,2), -
2Stal Rzeszów20Janusz Ślączka - 7 (2,2,1,0,2), Janusz Stachyra - 13 (3,3,3,1,3), -
3Unia Tarnów18Jacek Rempała - 9 (3,0,-,3,3), Robert Kużdżał - 9 (2,1,2,2,2), Janusz Kapustka - 0 (0)
4Kolejarz Opole11Wojciech Załuski - 0 (w,-,-,-,-), Marek Mróz - 10 (2,3,3,1,1), Mirosław Sosna - 1 (1,0,0)
5Śląsk Świętochłowice11Krzysztof Bas - 3 (0,-,1,2,0), Leszek Matysiak - 8 (1,1,2,3,1), Maciej Fabiszak - 0 (0)
6KKŻ Krosno6Joachim Piechaczek - 5 (0,2,1,1,1), Artur Leśniak - 1 (1,d,w,0,ns), -

Ostrów - 23 sierpień

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Polonia Bydgoszcz24Ryszard Dołomisiewicz - 11 (3,2,3,1,2), Tomasz Gollob - 13 (2,3,2,3,3), Jacek Woźniak - ns
2Motor Lublin20Jerzy Głogowski - 7 (3,0,2,0,2), Dariusz Stenka - 13 (2,3,3,2,3), -
3Wybrzeże Gdańsk14Jarosław Olszewski II - 11 (3,2,3,2,1), Mirosław Berliński - 3 (1,1,0,1,0), Grzegorz Dzikowski - ns
4Apator Toruń14Mirosław Kowalik - 1 (0,1,-,-,-), Jacek Krzyżaniak - 10 (1,3,2,3,1), Krzysztof Kuczwalski - 3 (1,2,u)
5Ostrovia Ostrów12Piotr Kociemba - 10 (1,2,1,3,3), Ryszard Małecki - 2 (0,0,-,0,2), Przemysław Bruchaiser - 0 (u)
6GKM Grudziądz6Paweł Borowiecki - 2 (0,1,0,1,0), Robert Kempiński - 4 (2,0,1,0,1), -




1991
Bydgoszcz - 1 maj

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Polonia Bydgoszcz21Tomasz Gollob - 12 (3,3,3,2,1), Jacek Woźniak - 0 (u,-,-,-,-), Ryszard Dołomisiewicz - 9 (2,2,3,2)
2Unia Leszno19Roman Jankowski - 14 (2,3,3,3,3), Zenon Kasprzak - 3 (3,0,0,-,-), Adam Łabędzki - 2 (2,0)
3Apator Toruń15Jacek Krzyżaniak - 8 (1,1,-,3,3), Mirosław Kowalik - 4 (2,2,0,-,-), Robert Sawina - 3 (2,1,0)
4Motor Lublin13Dariusz Stenka - 8 (1,3,0,2,2), Marek Kępa - 1 (t,1,-,0,-), Dariusz Śledź - 4 (1,3)
5Stal Rzeszów12Jan Krzystyniak - 8 (2,2,2,1,1), Janusz Stachyra - 4 (1,0,1,w,2), Romuald Janusz - ns
6Stal Gorzów10Piotr Świst - 7 (3,1,3,u,-), Ryszard Franczyszyn - 1 (0,-,-,-,1), Jarosław Gała - 2 (1,1,u,0)

Grudziądz - 4 kwiecień

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Stal Gorzów24Piotr Świst - 17 (3,3,3,3,3,2), Jarosław Gała - 0 (0,-,-,0,-,-), Ryszard Franczyszyn - 7 (2,0,2,3)
2Apator Toruń23Jacek Krzyżaniak - 11 (3,0,2,-,3,3), Mirosław Kowalik - 11 (2,2,1,3,1,2), Robert Sawina - 1 (1)
3Wybrzeże Gdańsk18Jarosław Olszewski II - 13 (3,3,t,1,3,3), Mirosław Berliński - 5 (1,w,2,2,0,0), Jarołsaw Kalinowski - ns
4Morawski Zielona Góra17Sławomir Dudek - 8 (2,1,2,2,w,1), Marek Molka - 9 (0,3,3,1,2,d), Jan Połubiński - ns
5GKM Grudziądz16Piotr Baron - 10 (2,d,3,3,1,1), Robert Kempiński - 6 (1,2,1,w,-,2), Jerzy Bałtrukowicz - 0 (0)
6Sparta Wrocław15Henryk Piekarski - 8 (0,1,0,3,2,2), Zbigniew Lech - 7 (1,d,2,0,1,3), Dariusz Hełmecki - ns
7Polonez Poznań13Mirosław Daniszewski - 7 (1,2,d,2,1,1), Dariusz Baliński - 6 (3,1,1,1,-,-), Sławomir Buśkiewicz - 0 (0,d)

Częstochowa - 4 kwiecień

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Unia Leszno11Roman Jankowski - 11 (3,2,1,3,2), Zenon Kasprzak - 12 (2,3,2,2,3), Zbigniew Krakowski - ns
2Polonia Bydgoszcz19Tomasz Gollob - 13 (3,3,3,2,2), Jacek Gollob - 2 (2,0,-,-,-), Jacek Woźniak - 4 (0,1,3)
3Unia Tarnów15Jacek Rempała - 2 (0,0,2,0,-), Janusz Kapustka - 11 (1,3,1,3,3), Sławomir Tronina - 2 (2)
4Włókniarz Częstochowa14Sławomir Drabik - 8 (0,2,3,3,0), Józef Kafel - 3 (2,1,0,-,-), Dariusz Rachwalik - 3 (2,1)
5Start Gniezno14Jacek Gomólski - 8 (3,1,2,1,1), Tomasz Fajfer - 6 (1,2,3,0,0), Szczepan Kulczak - ns
6Śląsk Świętochłowice5Leszek Matysiak - 1 (1,0,0,-,ns), Maciej Fabiszak - 2 (d,-,-,1,1), Krzysztof Bas - 2 (1,1,d)

Lublin - 4 kwiecień

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Stal Rzeszów23Jan Krzystyniak - 3 (u/-,3,-,-,-), Janusz Stachyra - 14 (3,2,3,3,3), Romuald Janusz - 6 (2,2,1,1)
2Motor Lublin21Marek Kępa - 7 (3,3,1,-,-,-), Dariusz Śledź - 10 (2,2,3,0,3), Dariusz Stenka - 4 (2,2)
3ROW Rybnik17Mirosław Korbel - 1 (1,-,-,-,-), Eugeniusz Skupień - 8 (w,2,2,3,1), Antoni Skupień - 8 (3,3,2,0)
4Kolejarz Opole13Wojciech Załuski - 11 (3,1,2,3,2), Marek Mróz - 2 (1,0,0,1,0), Roland Wieczorek - ns
5Ostrovia Ostrów9Jacek Bruchaiser - 7 (0,1,1,2,3), Marek Garsztka - 2 (1,0,0,0,1), -
6KKŻ Krosno7Bogdan Ciupak - 7 (2,1,1,1,2), Roman Lubera - 0 (0,0,0,0,0), -




1992
Gorzów - 19 maj

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Stal Gorzów27Piotr Świst - 16 (2,3,3,3,3,2), Ryszard Franczyszyn - 8 (3,2,2,1,-,-), Piotr Paluch - 3 (2,1)
2Polonia Bydgoszcz26Tomasz Gollob - 14 (2,3,2,2,2,3), Jacek Gollob - 12 (3,-,3,3,3,0), Jacek Woźniak - 0 (0)
3Apator Toruń22Jacek Krzyżaniak - 11 (3,2,1,2,d,3), Mirosław Kowalik - 11 (2,3,0,3,1,2), Robert Sawina - ns
4Unia Leszno19Roman Jankowski - 10 (2,1,3,-,3,1), Piotr Pawlicki - 9 (3,2,w,2,2,w), Zenon Kasprzak - 0 (0)
5Polonia Piła16Krzysztof Okupski - 9 (0,1,2,1,3,2), Mirosław Daniszewski - 1 (1,0,u,-,-,-), Andrzej Rzepka - 6 (1,0,2,3)
6KKŻ Krosno8Bogdan Ciupak - 5 (1,-,3,0,0,0,1), Jerzy Głogowski - 0 (d,d,-,-,-,-), Andrzej Surowiec - 3 (t,1,1,1,t)
7Victoria-Rolnicki Machowa7Piotr Styczyński - 1 (0,1,0,-,-,-), Grzegorz Rempała - 5 (1,0,2,1,1,0), Paweł Jachym - 1 (0,d,1)

Krosno - 5 maj

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Victoria Rolnicki Machowa23Sławomir Tronina - 8 (2,1,2,2,1), Dariusz Rachwalik - 15 (3,3,3,3,3), -
2KKŻ Krosno16+3Bogdan Ciupak - 3 (3,0,w,-,0), Jerzy Głogowski - 11+3 (2,2,2,3,2), Maciej Bargiel - 2 (2)
3Unia Tarnów16+2Piotr Leśniowski - 11+2 (3,0,3,2,3), Janusz Łukasik - 5 (2,2,1,-,0), Mirosław Cierniak - 0 (0)
4Motor Lublin15Marek Kępa - 11 (1,3,1,3,3), Marek Muszyński - 1 (0,1,0,-,-), Robert Jucha - 3 (1,2)
5ROW Rybnik13Mirosław Korbel - 2 (1,-,-,-,1), Adam Pawliczek - 6 (0,3,3,0,-), Eugeniusz Skupień - 5 (d,2,1,2)
6Włókniarz Częstochowa7Cezary Owiżyc - 1 (0,1,-,-,-), Robert Przygódzki - 5 (1,2,1,1,0), Piotr Ułamek - 1 (0,0,1)

Piła - 5 maj

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Polonia Bydgoszcz23Tomasz Gollob - 15 (3,3,2,2,2,3), Jacek Gollob - `7 (w,0,-,3,3,1), Jacek Woźniak - 1 (1)
2Polonia Piła20Krzysztof Okupski - 14 (2,1,3,3,3,2), Mirosław Daniszewski - 5 (3,2,d,-,-,-), Waldemar Cisoń - 1 (0,1,w)
3Stal Gorzów19+3Piotr Świst - 16+3 (3,3,3,3,1,3), Ryszard Franczyszyn - 0 (w,0,-,-,-,-), Piotr Paluch - 3 (1,0,0,2)
4Morawski Zielona Góra19+2Andrzej Huszcza - 5 (3,2,w,-,-,-), Sławomir Dudek - 8 (1,1,-,2,2,2), Jarosław Szymkowiak - 6+2 (2,1,u,3)
5Start Gniezno16Jacek Gomólski - 13 (2,1,3,2,3,2), Tomasz Fajfer - 3 (1,0,1,d,w,1), Szczepan Kulczak - ns
6Wybrzeże Gdańsk15Jarosław Olszewski II - 13 (2,3,3,2,3,t), Jarosław Kalinowski - 1 (0,-,0,-,d,1), Marek Dera - 1 (0,1)
7GKM Grudziądz13Jarosław Skarzyński - 5 (2,1,1,d,1,d), Wojciech Żurawski - 8 (d,2,2,1,2,1), Sławomir Gonciarz - ns

Świętochłowice - 5 maj

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Apator Toruń27Jacek Krzyżaniak - 14 (3,1,3,2,3,2), Mirosław Kowalik - 13 (2,2,1,3,2,3), Krzysztof Kuczwalski - ns
2Unia Leszno23Piotr Pawlicki - 13 (3,3,3,2,t,2), Zenon Kasprzak - 0 (0,0,-,-,-,-), Roman Jankowski - 10 (2,3,2,3)
3Stal Rzeszów19Jan Krzystyniak - 13 (0,3,3,3,3,1), Janusz Stachyra - 5 (3,1,1,-,-,-), Janusz Ślączka - 1 (0,1,d)
4Sparta Wrocław18Wojciech Załuski - 5 (2,3,0,-,-,-), Dariusz Śledź - 10 (1,d,2,1,3,3), Zbigniew Lech - 3 (2,0,1)
5Iskra Ostrów15Jacek Bruchaiser - 10 (1,2,1,2,3,1), Arkadiusz Matuszak - 1 (0,1,0,-,-,-), Przemysław Bruchaiser - 4 (0,2,2,)
6Kolejarz Opole13Mirosław Sosna - 1 (1,-,-,0,-,-), Karol Lis - 8 (2,2,3,1,0,w), Marek Mróz - 4 (0,1,1,2)
7Śląsk Świętochłowice11Krzysztof Bas - 9 (3,1,2,1,1,1), Maciej Fabiszak - 2 (w,2,0,0,0,0), Antoni Bielica - ns




1993
Grudzi?dz - 1 maj

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Polonia Bydgoszcz23Tomasz Gollob - 16 (3,2,3,3,3,2), Jacek Gollob - 0 (w,-,d,-,-,-), Eugeniusz Skupień - 7 (1,2,1,3)
2Morawski Zielona Góra21Andrzej Huszcza - 16 (2,3,3,2,3,3), Piotr Protasiewicz - 5 (3,0,1,-,0,1), Artur Pawlak - 0 (0)
3Apator Toruń20Mirosław Kowalik - 0 (u,-,-,-,-,-), Krzysztof Kuczwalski - 8 (1,3,u,1,0,3), Jacek Krzyżaniak - 12 (2,3,3,2,2)
4Stal Gorzów19Piotr Świst - 11 (3,3,2,d,3,w), Marek Hućko - 7 (2,2,0,1,-,2), Ryszard Franczyszyn - 1 (1)
5Unia Leszno18Roman Jankowski - 9 (2,1,1,3,1,1), Zenon Kasprzak - 3 (3,0,-,-,-,-), Zbigniew Krakowski - 6 (3,1,2,d)
6GKM Grudziądz15Zdzisław Rutecki - 6 (w,1,t,-,2,3), Robert Kempiński - 7 (2,0,2,1,-,2), Jarosław Skarzyński - 2 (2,d)
7Kolejarz Opole4Karol Lis - 2 (1,1,-,-,-,-), Roland Wieczorek - 0 (0,-,-,-,-,-), Mirosław Sosna - 2 (0,1,d,1,0)

Gniezno - 15 kwiecień

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Polonia Bydgoszcz24Tomasz Gollob - 15 (3,3,3,3,3,-), Jacek Gollob - 4 (w,-,-,1,1,2), Eugeniusz Skupień - 5 (2,d,3)
2Morawski Zielona Góra22Piotr Protasiewicz - 16 (3,2,2,3,3,3), Artur Pawlak - 6 (2,1,1,2,0,0), Tomasz Kruk - ns
3GKM Grudziądz20Zdzisław Rutecki - 16 (2,3,3,3,2,3), Jarosław Skarzyński - 4 (1,0,2,-,1,0), Wojciech Żurawski - 0 (0)
4Sparta Wrocław19Piotr Baron - 15 (3,3,3,2,2,2), Wojciech Załuski - 1 (0,-,-,-,-,1), Dariusz Śledź - 3 (2,0,1,0)
5Włókniarz Częstochowa18Sławomir Drabik - 8 (0,2,1,2,2,1), Antoni Skupień - 10 (1,1,2,3,1,2), Dariusz Rachwalik - ns
6Start Gniezno17Jacek Gomólski - 8 (1,0,2,w,3,2), Tomasz Fajfer - 6 (2,3,0,1,0,-), Adam Fajfer - 3 (3)

Opole - 15 kwiecień

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Apator Toruń27Mirosław Kowalik - 11 (3,-,0,2,3,3), Jacek Krzyżaniak - 15 (2,3,3,3,2,2), Krzysztof Kuczwalski - 1 (1)
2Kolejarz Opole22Karol Lis - 15 (3,3,3,3,0,3), Roland Wieczorek - 7 (0,2,1,2,1,1), Mirosław Sosna - ns
3ROW Rybnik20Mirosław Korbel - 4 (2,1,1,-,-,-), Dariusz Fliegiert - 8 (0,-,3,0,2,3), Andrzej Musiolik - 8 (2,1,3,2)
4Unia Tarnów18Jacek Rempała - 10 (2,2,2,2,1,1), Robert Kużdżał - 8 (1,3,1,1,0,2), Grzegorz Rempała - ns
5Stal Rzeszów17Jan Krzystyniak - 12 (3,u,2,3,1,3), Georgi Petranow - 5 (2,1,0,2,0,0), -
6Polonia Piła15Krzysztof Okupski - 11 (1,3,1,3,3,t), Cezary Owiżyc - 0 (t,0,0,-,-,-), Jarosław Gała - 4 (0,2,2)
7Śląsk Świętochłowice7Leszek Matysiak - 5 (1,0,2,1,1,-), Antoni Bielica - 2 (0,1,0,0,0,1), Sebastian Kowolik - 0 (0)

Leszno - 15 kwiecień

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Unia Leszno23Roman Jankowski - 13 (3,3,2,2,3), Zenon Kasprzak - 10 (1,2,3,3,1), Zbigniew Krakowski - ns
2Stal Gorzów22Piotr Świst - 12 (3,3,3,3,d), Marek Hućko - 10 (2,2,2,2,2), Ryszard Franczyszyn - ns
3Motor Lublin14Jerzy Głogowski - 3 (3,-,0,-,-), Jerzy Mordel - 3 (2,0,-,0,1), Robert Jucha - 8 (3,1,1,3)
4Wybrzeże Gdańsk14Jarosław Olszewski II - 11 (2,2,3,1,3), Jacek Woźniak - 3 (d,1,0,-,2), Marek Dera - 0 (0)
5Iskra Ostrów9Piotr Kociemba - 7 (1,1,1,2,2), Franciszek Jaziewicz - 2 (d,0,2,t,0), Tomasz Poprawski - ns
6KKŻ Krosno8Ireneusz Kwieciński - 6 (1,1,1,3,-), Maciej Bargiel - 2 (0,0,-,1,1), Paweł Grygolec - 0 (0,w)




1994
Leszno - 31 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Polonia Bydgoszcz26Tomasz Gollob - 15 (3,1,2,3,3,3), Jacek Gollob - 11 (1,3,3,2,2,0), Waldemar Cieślewicz - ns
2Unia Leszno24Adam Łabędzki - 14 (3,2,3,3,2,1), Roman Jankowski - 10 (2,1,2,0,3,2), Dariusz Łowicki - ns
3Stal Gorzów19+3Piotr Świst - 13+3 (1,2,2,2,3,3), Ryszard Franczyszyn - 1 (0,0,1,-,-,-), Piotr Paluch - 5 (3,2,0)
4Sparta Wrocław19+2Dariusz Śledź - 8+2 (0,3,2,2,-,1), Wojciech Załuski - 6 (2,2,0,1,1,-), Piotr Baron - 5 (3,2)
5Morawski Zielona Góra15Andrzej Huszcza - 10 (3,3,3,1,w,-), Jarosław Szymkowiak - 5 (2,0,d,0,2,1), Grzegorz Walasek - 0 (0)
6Unia Tarnów13Jacek Rempała - 9 (3,1,3,1,0,-), Grzegorz Rempała - 3 (2,0,-,-,1,d), Mirosław Cierniak - 2 (1,0,1)
7Włókniarz Częstochowa10Janusz Stachyra - 7 (1,0,1,1,1,3), Sławomir Drabik - 1 (d,1,0,d,0,-), Dariusz Rachwalik - 2 (2)

Bydgoszcz - 17 czerwiec

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Polonia Bydgoszcz29Tomasz Gollob - 9 (2,2,-,2,2,1), Jacek Gollob - 15 (3,3,3,3,-3), Waldemar Cieślewicz - 5 (2,3)
2Stal Gorzów25Piotr Świst - 14 (3,3,3,3,-,2), Ryszard Franczyszyn - 5 (1,2,-,-,2,-), Piotr Paluch - 6 (1,2,3,0)
3Wybrzeże Gdańsk21Jarosław Olszewski II - 9 (0,2,-,1,3,3), Jacek Woźniak - 12 (3,3,2,0,2,2), Robert Sawina - 0 (0)
4GKM Grudziądz16Robert Kempiński - 2 (2,0,-,d,-,-), Jarosław Skarzyński - 11 (1,1,3,3,d,3), Wojciech Żurawski - 3 (0,1,2)
5Polonia Piła16Jan Krzystyniak - 8 (2,0,2,3,-,1), Krzysztof Okupski - 5 (0,1,1,-,3,0), Rafał Dobrucki - 3 (2,1)
6Śląsk Świętochłowice10Krzysztof Bas - 1 (1,0,0,d,-,-), Leszek Matysiak - 9 (3,1,1,1,2,1), -
7Iskra Ostrów9Przemysław Bruchaiser - 3 (2,0,0,1,0,-), Sławomir Buśkiewicz - 5 (0,1,1,2,1,d), Paweł Łęcki - 1 (1)

Krosno - 17 czerwiec

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Unia Tarnów23Jacek Rempała - 8 (2,3,2,-,1), Grzegorz Rempała - 9 (3,2,3,1,-), Mirosław Cierniak - 6 (3,3)
2Sparta Wrocław21Piotr Baron - 0 (0,-,-,-,-), Dariusz Śledź - 12 (1,3,3,3,2), Wojciech Załuski - 9 (2,2,2,3)
3Wanda Kraków14Piotr Styczyński - 7 (3,2,1,1,0), Andrzej Surowiec - 3 (d,3,0,-,-), Sławomir Tronina - 4 (2,2)
4KKŻ Krosno13Bogdan Ciupak - 3 (1,1,1,w,-), Jerzy Głogowski - 4 (2,d,d,-,2), Ireneusz Kwieciński - 6 (3,3)
5Stal Rzeszów11Piotr Winiarz - 5 (1,1,2,-,1), Maciej Kuciapa - 6 (2,0,3,1,d), Sławomir Sitek - 0 (0)
6Motor Lublin7Robert Dados - 0 (0,0,u,-,-), Robert Jucha - 7 (3,1,d,2,1), Tomasz Słowiński - 0 (d,0)

Zielona Góra - 17 czerwiec

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Unia Leszno24Roman Jankowski - 9 (3,0,-,1,3,2), Adam Łabędzki - 15 (2,2,3,3,2,3), Dariusz Łowicki - 0 (w)
2Morawski Zielona Góra21Andrzej Huszcza - 6 (0,1,1,2,1,1), Jarosław Szymkowiak - 15 (3,3,0,3,3,3), Tomasz Kruk - ns
3Włókniarz Częstochowa21Sławomir Drabik - 7 (1,0,3,0,0,3), Janusz Stachyra - 14 (2,3,2,2,3,2), Sebastian Ułamek - ns
4RKM Rybnik18Adam Pawliczek - 3 (0,-,-,-,2,1), Henryk Bem - 11 (3,3,1,1,3,0), Mirosław Korbel - 4 (2,2,0)
5Apator Toruń18Mirosław Kowalik - 2 (2,0,-,-,-,-), Sławomir Derdziński - 7 (1,-,2,3,w,1), Jacek Krzyżaniak - 9 (3,3,1,2,0)
6Start Gniezno12Jacek Gomólski - 4 (1,0,1,1,1,w), Adam Fajfer - 8 (0,1,0,3,2,2), Marek Nowak - ns
7CemWap Opole12Marek Mróz - 9 (2,2,2,2,0,1), Robert Przygódzki - 3 (1,1,0,0,1,0), Maciej Szczekot - ns




1995
Częstochowa - 6 wrześnień

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Polonia Bydgoszcz30Tomasz Gollob - 15 (2,3,2,3,3,2), Jacek Gollob - 15 (3,2,3,2,2,3), Wojciech Malak - ns
2Sparta Wrocław25Dariusz Śledź - 11 (2,u,2,2,2,3), Piotr Protasiewicz - 13 (3,w,3,3,3,1), Piotr Baron - 1 (1)
3Apator Toruń17+3Jacek Krzyżaniak - 11 (3,3,1,0,3,1), Tomasz Bajerski - 4+3 (0,-,0,-,2,2), Mirosław Kowalik - 2 (1,1)
4Unia Tarnów17+2Jacek Rempała - 6 (3,2,0,1,d,0), Mirosław Cierniak - 11+2 (1,3,1,0,3,3), Grzegorz Rempała - ns
5Polonia Piła16Rafał Dobrucki - 12 (1,2,3,3,1,2), Waldemar Walczak - 4 (0,-,0,2,2,0), Jan Krzystyniak - 0 (0)
6Włókniarz Częstochowa15Sebastian Ułamek - 11 (2,2,2,3,1,1), Rafał Osumek - 2 (1,0,1,-,-,0), Janusz Stachyra - 2 (2,0)
7Stal Gorzów6Robert Flis - 4 (1,1,-,1,-,1), Mariusz Staszewski - 2 (0,0,1,-,1,-), Sylwester Moskwiak - 0 (0,0,0,0)

Gorzów - 25 lipiec

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Stal Gorzów24Piotr Świst - 14 (2,2,3,2,2,3), Marek Hućko - 4 (3,1,0,-,-,-), Piotr Paluch - 6 (3,3,0)
2Sparta Wrocław24Dariusz Śledź - 14 (3,2,2,3,1,3), Piotr Protasiewicz - 10 (0,3,3,1,2,1), Piotr Baron - ns
3Wybrzeże Gdańsk23Jarosław Olszewski II - 11 (1,3,2,2,0,3), Dariusz Stenka - 12 (2,2,1,3,2,2), Robert Sawina - ns
4Unia Leszno22Roman Jankowski - 1 (0,-,-,-,1,-), Adam Łabędzki - 14 (3,3,d,2,3,3), Robert Mikołajczak - 7 (2,3,0,2)
5Start Gniezno15Tomasz Fajfer - 7 (2,1,1,1,-,2), Jacek Gomólski - 6 (3,0,-,0,3,-), Adam Fajfer - 2 (0,2,0)
6CemWap Opole11Mirosław Sosna - 7 (1,0,2,3,1,w), Mirosław Sakowski - 4 (0,1,1,2,d,-), -
7Iskra Ostrów6Konrad Szymura - 6 (1,1,1,1,1,1), Przemysław Tajchert - 0 (u,-,-,d,-,0), Przemysław Cempel - 0 (0,0,0)

Świętochłowice - 25 lipiec

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Unia Tarnów21Jacek Rempała - 9 (2,3,2,d,2), Mirosław Cierniak - 12 (3,0,3,3,3), Piotr Mikuta - ns
2Polonia Bydgoszcz18Tomasz Gollob - 9 (d,1,3,3,2), Jacek Gollob - 9 (2,2,0,2,3), Wojciech Malak - ns
3Włókniarz Częstochowa17Sebastian Ułamek - 8 (2,2,1,-,3), Rafał Osumek - 9 (3,3,0,1,2), Eugeniusz Skupień - 0 (0)
4Śląsk Świętochłowice15Leszek Matysiak - 7 (1,1,3,1,1), Antoni Bielica - 8 (3,u,2,3,0), Krzysztof Bas - ns
5Stal Rzeszów12Rafał Wilk - 9 (1,3,2,2,1), Janusz Ślączka - 3 (0,2,1,-,-), Georgi Petranow - 0 (0,0)
6KKŻ Krosno7Paweł Grygolec - 6 (1,1,1,2,1), Romuald Janusz - 0 (0,0,0,-,-), Arkadiusz Stasik - 1 (1,0)

Piła - 25 lipiec

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Polonia Piła28Rafał Dobrucki - 15 (2,3,1,3,3,3), Jan Krzystyniak - 13 (3,2,3,2,1,2), Waldemar Walczak - ns
2Apator Toruń23Jacek Krzyżaniak - 11 (3,d,2,0,3,3), Tomasz Bajerski - 12 (2,1,3,2,2,2), Mirosław Kowalik - ns
3ZKŻ Zielona Góra17Andrzej Huszcza - 13 (3,2,1,2,2,3), Grzegorz Walasek - 4 (d,1,0,1,0,2), Grzegorz Kłopot - ns
4Motor Lublin16Marek Latosi - 3 (0,0,0,2,1,d), Marek Muszyński - 13 (1,3,3,3,32), -
5JAG Speedway Club Łódź15Paweł Jąder - 11 (d,-,3,3,2,3), Krzysztof Mitura - 4 (1,1,1,0,-,1), Cezary Owiżyc - 0 (0,0)
6RKM Rybnik14Krzysztof Fliegiert - 4 (2,1,1,0,-,-), Antoni Skupień - 10 (1,3,2,1,1,2), Andrzej Musiolik - 0 (0,0)
7GKM Grudziądz12Robert Kempiński - 10 (3,2,2,1,1,1), Piotr Markuszewski - 2 (2,0,0,0,-,-), Wojciech Żurawski - 0 (0,0)




1996
Gniezno - 23 maj

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Polonia Bydgoszcz24Tomasz Gollob - 11 (2,1,3,2,1,2), Jacek Gollob - 13 (3,0,1,3,3,3), Eugeniusz Tudzież - ns
2Start Gniezno23Adam Fajfer - 13 (2,1,2,3,3,2), Robert Sawina - 10 (3,2,1,2,2,0), Tomasz Fajfer - ns
3Apator Toruń19Jacek Krzyżaniak - 8 (3,2,1,1,1,u), Mirosław Kowalik - 0 (0,-,-,-,-,-), Tomasz Bajerski - 11 (3,2,3,0,3)
4Unia Tarnów18Jacek Rempała - 15 (1,3,3,3,3,2), Mirosław Cierniak - 3 (0,0,0,2,0,1), Tomasz Rempała - ns
5Unia Leszno18Roman Jankowski - 9 (3,2,w,1,1,2), Adam Łabędzki - 0 (0,-,-,-,-,-), Damian Baliński - 9 (3,3,0,2,1)
6Włókniarz Częstochowa14Sławomir Drabik - 12 (0,2,2,2,3,3), Sebastian Ułamek - 2 (1,1,0,-,0,d), Janusz Stachyra - 0 (0)
7WTS Wrocław10Dariusz Śledź - 2 (1,1,0,-,-,-), Piotr Protasiewicz - 6 (2,0,1,1,2,u), Krzysztof Zieliński - 2 (0,1,1)

Toruń - 15 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Start Gniezno25Adam Fajfer - 14 (1,3,3,3,3,1), Robert Sawina - 11 (3,2,0,2,2,2), Jacek Bruchaiser - ns
2Unia Tarnów24Jacek Rempała - 18 (3,3,3,3,3,3), Robert Kużdżał - 6 (2,d,2,2,0,0), Tomasz Rempała - ns
3Apator Toruń24Mirosław Kowalik - 12 (2,3,-,2,3,2), Tomasz Bajerski - 9 (3,2,3,-,-,1), Wiesław Jaguś - 3 (2,1,0)
4GKM Grudziądz22Robert Kempiński - 11 (2,2,3,2,1,1), Jarosław Skarzyński - 0 (0,-,-,-,-,-), Robert Dados - 11 (1,2,3,2,3)
5Iskra Ostrów15Paweł Łęcki - 8 (1,2,0,0,3,2), Przemysław Bruchaiser - 0 (u,-,-,-,-,-), Tomasz Poprawski - 7 (3,1,1,2,0)
6Śląsk Świętochłowice8Leszek Matysiak - 3 (1,1,0,1,d,0), Krzysztof Bas - 5 (0,0,1,0,1,3), Mirosław Bas - ns
7RKM Rybnik8Mirosław Korbel - 6 (1,1,1,1,w,2), Dariusz Fliegiert - 2 (0,0,-,-,1,1), Krzysztof Fliegiert - 0 (0,d)

Wrocław - 15 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Sparta Wrocław24Dariusz Śledź - 10 (3,2,2,-,3), Piotr Protasiewicz - 10 (1,3,3,3,-), Krzysztof Zieliński - 4 (2,2)
2Włókniarz Częstochowa20Sławomir Drabik - 12 (2,3,3,3,1), Sebastian Ułamek - 4 (0,1,-,-,3), Janusz Stachyra - 4 (2,2)
3Stal Rzeszów17Grzegorz Rempała - 12 (3,1,3,3,2), Maciej Kuciapa - 5 (1,0,2,2,0), -
4Wybrzeże Gdańsk12Marek Dera - 1 (1,d,-,-,-,-), Jacek Woźniak - 7 (3,2,d,1,1), Georgi Petranow - 4 (1,d,3)
5ZKŻ Zielona Góra11Andrzej Huszcza - 8 (2,3,d,1,2), Jarosław Szymkowiak - 0 (0,-,-,0,-), Sławomir Dudek - 3 (2,1,d)
6KKŻ Krosno6Paweł Grygolec - 1 (d,d,1,0,d), Bogusław Przybyło - 4 (2,1,-,1,-), Klaudiusz Kłos - 1 (0,1)

Łódź - 9 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Unia Leszno20Roman Jankowski - 13 (3,2,3,3,2), Adam Łabędzki - 4 (1,3,0,d,-), Adam Skórnicki - 3 (3)
2Polonia Bydgoszcz19+3Tomasz Gollob - 8+3 (2,3,1,-,2), Jacek Gollob - 11 (3,2,2,1,3), Jacek Gomólski - 0 (0)
3Stal Gorzów19+wPiotr Paluch - 10 (2,1,3,2,2), Ryszard Franczyszyn - 0 (0,-,-,-,-), Marek Hućko - 9+w (3,d,3,3)
4JAG Speedway Club Łódź13Waldemar Szuba - 6 (1,-,2,2,1), Mirosław Daniszewski - 6 (3,2,1,-,-), Piotr Rembas - 1 (0,1,0)
5LKŻ Lublin12Jerzy Mordel - 7 (2,1,1,-,3), Piotr Styczyński - 1 (0,0,-,1,-), Robert Szewczyk - 4 (2,2,d)
6Polonia Piła9Jarosław Olszewski II - 5 (1,1,3,w,d), Krzysztof Okupski - 4 (0,0,0,3,1), -




1997
Bydgoszcz - 20 czerwiec

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Polonia Bydgoszcz29Tomasz Gollob - 12 (2,2,-,3,3,2), Piotr Protasiewicz - (3,3,3,-,2,-), Jacek Gollob - 6 (2,1,3)
2Apator Toruń21+3Jacek Krzyżaniak - 11+3 (1,2,3,2,2,1), Mirosław Kowalik - 10 (2,1,2,0,3,2), Jarosław Bednarski - ns
3Pergo Gorzów21+2Piotr Świst - 12 (3,2,3,2,2,d), Tomasz Bajerski - 9+2 (w,1,1,3,3,1), Piotr Paluch - ns
4Włókniarz Częstochowa18Sławomir Drabik - 12 (d,3,3,2,1,3), Sebastian Ułamek - 6 (1,0,2,1,2,d), Robert Jucha - ns
5WTS Wrocław14Dariusz Śledź - 12 (3,3,2,3,1,d), Waldemar Szuba - 2 (0,0,-,-,0,2), Zbigniew Lech - 0 (0,0)
6GKM Grudzi?dz12Robert Kempiński - 3 (2,1,0,-,0,-), Paweł Staszek - 3 (1,-,-,1,1,0), Robert Dados - 6 (2,1,0,3)
7Start Gniezno11Robert Sawina - 10 (3,1,1,1,1,3), Adam Fajfer - 0 (0,0,0,-,-,-), Tomasz Fajfer - 1 (0,0,1)

Gdańsk - 8 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Polonia Bydgoszcz19Piotr Protasiewicz - 14 (2,3,3,3,3), Jacek Gomólski - 5 (1,0,-,2,2), Tomasz Poprawski - 0 (u)
2Włókniarz Częstochowa18+3Robert Jucha - 6 (2,1,0,1,2), Sebastian Ułamek - 12+3 (3,2,2,2,3), -
3WTS Wrocław18+2Zbigniew Lech - 7 (3,d,2,0,2), Waldemar Szuba - 11+2 (2,2,1,3,3), Rafał Haj - ns
4ZKŻ Zielona Góra18+1Grzegorz Walasek - 1 (0,1,-,-,-), Andrzej Huszcza - 12+1 (3,3,3,3,0), Sławomir Dudek - 5 (2,2,1)
5Wybrzeże Gdańsk10Marek Dera - 5 (0,1,3,1,0), Dariusz Stenka - 4 (1,2,1,0,-), Marek Mróz - 1 (1)
6LKŻ Lublin7Marcin Nowoszyński - 0 (0,0,0,0,0), Tomasz Piszcz - 7 (1,3,1,1,1), -

Ostrów - 21 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Apator Toruń22Jacek Krzyżaniak - 9 (3,3,1,1,1), Mirosław Kowalik - 13 (2,2,3,3,3), Krzysztof Kuczwalski - ns
2Pergo Gorzów19Piotr Świst - 12 (2,3,2,3,2), Tomasz Bajerski - 7 (1,1,3,2,d), Piotr Paluch - ns
3Unia Tarnów18Mirosław Cierniak - 9 (0,3,3,0,3), Jacek Rempała - 9 (3,2,1,2,1), Tomasz Rempała - ns
4Iskra Ostrów15Marek Latosi - 11 (3,2,2,3,1), Paweł Łęcki - 4 (2,0,0,2,d), Arkadiusz Matuszak - ns
5Stal Rzeszów10Piotr Winiarz - 5 (0,-,2,1,2), Janusz Ślączka - 5 (1,1,d,-,3), Maciej Pietraszek - 0 (0,0)
6OTŻ Opole5Krzysztof Mrowiec - 4 (1,1,1,1,d), Mirosław Podhorodecki - 1 (0,0,0,0,1), -

Grudziądz - 20 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Start Gniezno22Adam Fajfer - 5 (2,-,1,-,2), Robert Sawina - 15 (3,3,3,3,3), Ryszard Franczyszyn - 2 (1,1)
2GKM Grudziądz22Robert Kempiński - 9 (3,2,-,2,2), Paweł Staszek - 13 (2,3,2,3,3), Robert Dados - 0 (w)
3Polonia Piła16Waldemar Walczak - 5 (3,0,2,0,d), Rafał Dobrucki - 11 (2,2,3,1,3), Jarosław Olszewski II - ns
4JAG Speedway Club Łódź13Adam Łabędzki - 10 (1,3,2,2,2), Rafał Wilk - 2 (0,1,1,0,-), Marek Hućko - 1 (1)
5Unia Leszno9Robert Mikołajczak - 9 (1,1,3,3,1), Maciej Jąder - 0 (0,0,-,0,0), Arkadiusz Mazurek - 0 (0)
6Kolejarz Rawicz8Zenon Kasprzak - 5 (1,2,d,2,d), Zbigniew Krakowski - 2 (0,-,1,1,-), Marek Nowak - 1 (0,1)




1998
Gorzów - 11 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Pergo Gorzów28Krzysztof Cegielski - 10 (1,2,2,2,1,2), Tomasz Bajerski - 18 (3,3,3,3,3,3), Piotr Paluch - ns
2Polonia Bydgoszcz24Tomasz Gollob - 14 (2,2,3,2,2,3), Jacek Gollob - 1 (0,-,-,-,-,1), Piotr Protasiewicz - 9 (3,2,3,1)
3Start Gniezno20Adam Fajfer - 13 (3,2,3,1,2,2), Tomasz Fajfer - 7 (1,3,2,0,0,1), Krzysztof Jabłoński - ns
4Włókniarz Częstochowa17Sebastian Ułamek - 11 (3,1,1,1,3,2), Mariusz Staszewski - 6 (1,0,3,0,2,0), Rafał Osumek - ns
5WTS Wrocław15Adam Łabędzki - 11 (3,2,1,2,3,0), Mirosław Cierniak - 1 (1,-,0,-,0,-), Dariusz Śledź - 3 (d,0,3)
6Stal Rzeszów11Piotr Świst - 8 (2,0,1,3,2,-), Janusz Stachyra - 2 (0,1,-,-,1,0), Grzegorz Rempała - 1 (0,0,1)
7ZKŻ Zielona Góra11Andrzej Huszcza - 9 (2,1,1,2,0,3), Jarosław Szymkowiak - 2 (0,0,0,1,1,d), Grzegorz Kłopot - ns

Zielona Góra - 27 maj

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1ZKŻ Zielona Góra26Grzegorz Walasek - 12 (3,2,d,2,2,3), Andrzej Huszcza - 14 (2,1,3,3,3,2), Jarosław Szymkowiak - ns
2Włókniarz Częstochowa23Sławomir Drabik - 24 (0,2,3,3,3,3), Mariusz Staszewski - 9 (1,3,2,1,0,2), Artur Pietrzyk - ns
3Pergo Gorzów20Tomasz Bajerski - 5 (1,2,-,-,1,1), Krzysztof Cegielski - 13 (3,3,3,2,0,2), Piotr Paluch - 2 (2,0)
4Unia Leszno19Roman Jankowski - 12 (3,0,-,3,3,3), Adam Skórnicki - 3 (0,3,0,-,-,-), Andrej Korolew - 4 (1,2,1,0)
5RKM Rybnik19Adam Pawliczek - 11 (1,2,2,3,2,1), Eugeniusz Skupień - 8 (2,d,1,d,3,2), Eugeniusz Sosna - ns
6JAG Speedway Club Łódź10Zbigniew Lech - 5 (2,-,1,1,-,1), Bartłomiej Bardecki - 5 (3,1,0,-,1,-), Dawid Cieślewicz - 0 (d,0,w,d)
7Rezerwa toru8Tomasz Kruk - 2 (u,1,1,-,-,-), Sławomir Dudek - 5 (d,d,2,1,2,u), Arkadiusz Kędzior - 1 (0,0,1)

Tarnów - 27 maj

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Stal Rzeszów26Janusz Stachyra - 7 (2,1,-,-,2,2), Grzegorz Rempała - 8 (3,2,3,0,-,-), Piotr Świst - 11 (2,3,3,3)
2WTS Wrocław26Adam Łabędzki - 13 (1,2,3,2,2,3), Piotr Baron - 0 (0,-,-,-,-,-), Mirosław Cierniak - 13 (3,2,3,3,2)
3Polonia Piła22Rafał Dobrucki - 15 (3,3,d,3,3,3), Rafał Okoniewski - 2 (2,0,w,-,-,-), Rafał Kowalski - 5 (2,2,1)
4Unia Tarnów20Georgi Petranow - 8 (3,2,2,1,d,-), Robert Kużdżał - 2 (2,-,-,-,-,0), Robert Wardzała - 10 (3,3,2,1,1)
5Apator Toruń13Jacek Krzyżaniak - 8 (3,1,1,1,1,1), Mirosław Kowalik - (2,0,d,w,w,3), Arkadiusz Zaremba - ns
6Kolejarz Rawicz10Zenon Kasprzak - 0 (0,0,-,-,-,-), Piotr Dym - 6 (1,1,3,1,0,0), Zbigniew Krakowski - 4 (1,0,1,2)
7Wanda Kraków8Mariusz Niemczura - 6 (1,d,2,1,2,-), Dariusz Fijałkowski - 2 (u,1,0,-,d,1), Dariusz Grudniak - 0 (0,0)

Gniezno - 27 maj

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Polonia Bydgoszcz30Tomasz Gollob - 11 (2,2,2,-,2,3), Piotr Protasiewicz - 14 (3,3,3,3,-,2), Jacek Gollob - 5 (2,3)
2Start Gniezno24Adam Fajfer - 12 (2,2,2,2,3,1), Tomasz Fajfer - 12 (3,3,3,1,2,-), Krzysztof Jabłoński - 0 (0)
3GKM Grudziądz20Robert Dados - 12 (3,2,3,0,3,1), Paweł Staszek - 8 (2,3,2,1,w,0), Jacek Rempała - ns
4Wybrzeże Gdańsk18Marek Dera - 13 (1,1,3,3,2,3), Wojciech Załuski - 2 (0,-,-,0,-,2), Tomasz Cieślewicz - 3 (0,d,3)
5Iskra Ostrów14Marek Latosi - 10 (1,1,2,2,2,2), Paweł Łęcki - 1 (0,0,1,-,-,0), Arkadiusz Matuszak - 3 (3,d)
6LKŻ Lublin12Jerzy Mordel - 4 (d,3,w,0,0,1), Tomasz Piszcz - 8 (1,2,w,1,1,3), -
7OTŻ Opole6Dominik Żebrowski - 0 (d,0,0,d,-,-), Andrzej Rzepka - 6 (1,1,1,1,1,1), Krzysztof Mrowiec - 0 (0,0)




1999
Leszno - 18 czerwiec (18.06).

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Polonia Bydgoszcz29Tomasz Gollob - 16 (3,3,2,2,3,3), Piotr Protasiewicz - 13 (2,2,3,3,1,2), Przemysław Tajchert - ns
2Unia Leszno22Roman Jankowski - 13 (3,3,3,1,3,0), Adam Skórnicki - 9 (2,1,1,2,2,1), Damian Baliński - ns
3WTS Wrocław19Adam Łabędzki - 4 (d,1,2,1,-,-), Jacek Krzyżaniak - 10 (1,d,3,3,2,1), Dariusz Śledź - 5 (3,2)
4ZKŻ Zielona Góra15Andrzej Huszcza - 9 (1,1,2,0,2,3), Grzegorz Kłopot - 0 (0,-,u,-,-,-), Grzegorz Walasek - 6 (0,3,3,0)
5Włókniarz Częstochowa15Sławomir Drabik - 12 (3,2,3,2,0,2), Mariusz Staszewski - 1 (1,0,-,-,-,0), Artur Pietrzyk - 2 (1,0,1)
6Wybrzeże Gdańsk14Sebastian Ułamek - 5 (d,2,1,2,u,-), Adam Fajfer - 5 (2,3,0,-,-,d), Krzysztof Pecyna - 4 (0,1,3)
7GKM Grudzi?dz12Jacek Rempała - 7 (1,2,1,1,-,2), Robert Dados - 4 (3,d,0,d,1,-), Jarosław Szymkowiak - 1 (0,1)

Rybnik - 27 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Wybrzeże Gdańsk24Sebastian Ułamek - 16 (2,3,3,2,3,3), Adam Fajfer - 8 (1,1,-,3,1,2), Marek Dera - 0 (0)
2GKM Grudziądz24Robert Dados - 17 (3,3,3,3,3,2), Jacek Rempała - 7 (0,2,1,1,2,1), Paweł Staszek - ns
3WTS Wrocław20+3Jacek Krzyżaniak - 13+3 (3,3,2,2,2,1), Adam Łabędzki - 2 (2,0,-,-,-,-), Mariusz Węgrzyk - 5 (3,d,u,2)
4RKM Rybnik20+dAdam Pawliczek - 16+d (2,2,3,3,3,3), Eugeniusz Skupień - 4 (d,d,2,2,d,d), Piotr Padowski - ns
5Apator Toruń16Wiesław Jaguś - 13 (3,3,1,2,3,1), Waldemar Walczak - 3 (1,1,0,0,1,0), Łukasz Pawlikowski - ns
6Iskra Ostrów15Marek Latosi - 10 (1,1,2,1,2,3), Tomasz Jędrzejak - 5 (2,0,1,w,2,0), Arkadiusz Matuszak - ns
7ŻKS Krosno7Waldemar Szuba - 2 (1,d,d,1,ns,ns), Paweł Grygolec - 5 (0,2,1,w,1,1), -

Leszno - 27 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Unia Leszno27Roman Jankowski - 14 (1,2,3,2,3,3), Adam Skórnicki - 13 (3,3,2,3,1,1), Andrejs Korolovs - ns
2ZKŻ Zielona Góra22Andrzej Huszcza - 2 (2,0,-,-,-,-), Andrzej Szymański - 7 (1,-,2,2,1,1), Grzegorz Kłopot - 13 (1,3,3,3,3)
3Pergo Gorzów20Rafał Okoniewski - 3 (0,3,0,-,-,0), Tomasz Bajerski - 8 (2,2,-,2,2,-), Piotr Paluch - 9 (3,3,1,2)
4Polonia Piła20Rafał Dobrucki - 10 (3,3,d,2,2,0), Jacek Gollob - 10 (2,2,3,1,0,2), Robert Flis - ns
5Unia Tarnów17Georgi Petranow - 5 (0,-,-,-,3,2), Krzysztof Mikuta - 9 (3,1,2,1,2,0), Robert Wardzała - 3 (2,1,d)
6Śląsk Świętochłowice14Zenon Kasprzak - 12 (1,3,1,1,3,3), Krzysztof Bas - 2 (0,0,0,-,-,2), Zbigniew Krakowski - 0 (t,0)
7ŁTŻ Łódź5Marek Hućko - 4 (1,1,1,d,d,1), Sławomir Figiel - 0 (w,-,-,-,-,-), Krzysztof Fliegiert - 1 (0,d,t,1,d)

Rzeszów - 26 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Polonia Bydgoszcz28Tomasz Gollob - 13 (2,2,2,2,2,3), Piotr Protasiewicz - 15 (3,3,3,3,3,u), Przemysław Tajchert - ns
2Włókniarz Częstochowa24Sławomir Drabik - 13 (3,2,2,2,1,3), Rafał Osumek - 0 (0,-,-,-,-,-), Mariusz Staszewski - 11 (3,3,3,0,2)
3Start Gniezno23Robert Sawina - 14 (3,2,1,3,3,2), Krzysztof Jabłoński - 9 (2,3,0,2,1,1), Tomasz Fajfer - ns
4Stal Rzeszów21Piotr Świst - 7 (1,2,2,0,-,2), Maciej Kuciapa - 12 (2,3,3,1,3,w), Piotr Winiarz - 2 (2)
5TŻ Opole14Sławomir Dudek - 9 (1,1,3,0,1,3), Krzysztof Zieliński - 5 (d,0,2,1,w,2), -
6Kolejarz Rawicz8Piotr Dym - 7 (1,1,w,1,3,1), Mariusz Szmanda - 1 (0,d,1,0,d,t), Tomasz Wojcieszak - ns
7LKŻ Lublin8Sławomir Sitek - 3 (0,-,0,-,2,1), Marek Muszyński - 5 (1,1,1,1,1,-), Marcin Nowoszyński - 0 (0,0,0)




2000
Wrocław - 8 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Polonia Bydgoszcz29Tomasz Gollob - 18 (3,3,3,3,3,3), Piotr Protasiewicz - 11 (2,2,2,2,2,1), Michał Robacki - ns
2Wybrzeże Gdańsk23Sebastian Ułamek - 17 (3,3,3,3,3,2), Krzysztof Cegielski - 6 (2,0,2,1,1,0), Adam Fajfer - ns
3Włókniarz Częstochowa19Sławomir Drabik - 12 (3,2,1,1,2,3), Mariusz Staszewski - 7 (0,3,0,3,0,1), Tomasz Jędrzejak - ns
4Apator Toruń18Wiesław Jaguś - 13 (3,1,3,1,3,2), Mirosław Kowalik - 0 (0,-,-,-,-,-), Robert Kościecha - 5 (2,2,0,1,0)
5Stal Rzeszów16Maciej Kuciapa - 5 (1,1,2,1,w,d), Grzegorz Rempała - 11 (2,2,3,d,3,1), Tomasz Rempała - ns
6ŁTŻ Łódź11Marek Hućko - 1 (0,1,0,-,0,-), Jarosław Łukaszewski - 8 (1,0,-,2,2,3), Robert Kużdżał - 2 (1,0,1)
7GKM Grudzi?dz10Robert Dados - 2 (d,1,1,0,-,0), Piotr Markuszewski - 4 (1,0,-,2,1,-), Tomasz Piszcz - 4 (0,2,2)

Lublin - 11 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Włókniarz Częstochowa28Mariusz Staszewski - 13 (0,2,3,2,3,3), Sławomir Drabik - 15 (3,3,2,3,2,2), Tomasz Jędrzejak - ns
2Apator Toruń26Wiesław Jaguś - 13 (2,2,3,3,2,1), Mirosław Kowalik - 13 (1,3,2,2,3,2), Robert Kościecha - ns
3WTS Wrocław24Jacek Krzyżaniak - 16 (1,3,3,3,3,3), Mariusz Węgrzyk - 0 (0,-,-,-,-,-), Dariusz Śledź - 8 (2,2,2,2,w)
4RKM Rybnik16Eugeniusz Tudzież - 5 (2,-,-,1,0,2), Mirosław Cierniak - 8 (3,3,1,-,1,-), Adam Pawliczek - 3 (2,0,0,1)
5LKŻ Lublin14Jerzy Mordel - 11 (2,1,1,3,1,3), Daniel Jeleniewski - 3 (3,d,-,0,0,u), Daniel Lipniacki - 0 (t)
6Iskra Ostrów12Robert Mikołajczak - 7 (d,1,1,1,1,3), Tomasz Poprawski - 5 (1,0,0,2,0,2), Karol Malecha - ns
7ŻKS Krosno6Wojciech Kiełbasa - 5 (t,1,1,1,1,1), Karol Winiarski - 1 (1,u,ns,ns,ns,ns), -

Zielona Góra - 11 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Stal Rzeszów26Maciej Kuciapa - 12 (2,3,2,1,3,1), Grzegorz Rempała - 14 (3,1,3,3,1,3), Tomasz Rempała - ns
2Wybrzeże Gdańsk23Sebastian Ułamek - 7 (0,0,-,3,2,2), Adam Fajfer - 3 (1,-,2,-,-,-), Krzysztof Cegielski - 13 (2,3,2,3,3)
3ZKŻ Zielona Góra21Andrzej Huszcza - 11 (1,3,1,3,3,w), Jarosław Szymkowiak - 10 (0,1,3,2,2,2), Krzysztof Stojanowski - ns
4Polonia Piła21Jarosław Hampel - 7 (2,2,2,0,1,d), Jacek Gollob - 14 (3,3,3,2,2,1), Robert Flis - ns
5Kolejarz Rawicz16Piotr Dym - 2 (2,0,0,1,-,1), Tomasz Kruk - 12 (3,2,1,w,3,3), Mariusz Szmanda - 0 (0)
6Start Gniezno10Bartłomiej Bardecki - 2 (2,0,-,0,-,-), Krzysztof Jabłoński - 5 (2,-,2,1,0,2), Mariusz Lisiak - 3 (1,u,2,0)
7Gwardia Warszawa9Arkadiusz Zaremba - 3 (3,0,0,0,0,0), Sławomir Derdziński - 1 (1,-,-,-,-,-), Mirosław Daniszewski - 5 (1,1,1,1,1)

Bydgoszcz - 11 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Polonia Bydgoszcz24Piotr Protasiewicz - 17 (3,3,2,3,3,3), Michał Robacki - 7 (2,2,1,1,1,-), Krzysztof Słaboń - 0 (0)
2ŁTŻ Łódź23Jarosław Łukaszewski II - 11 (0,1,3,3,3,1), Marek Hućko - 12 (3,3,0,2,2,2), Robert Kużdżał - ns
3GKM Grudziądz22Robert Dados - 14 (2,1,3,2,3,3), Paweł Staszek - 1 (1,0,-,-,-,-), Piotr Markuszewski - 7 (2,3,0,2)
4Pergo Gorzów20Piotr Świst - 8 (1,2,1,w,2,2), Rafał Okoniewski - 12 (3,3,2,3,0,1), Piotr Paluch - ns
5Unia Leszno17Roman Jankowski - 11 (2,2,0,2,3,2), Jacek Rempała - 2 (0,0,-,0,2,-), Łukasz Jankowski - 4 (1,3)
6TŻ Opole12Sławomir Dudek - 7 (0,2,2,1,1,1), Adam Łabędzki - 5 (1,3,1,0,d,0), Marek Mróz - ns
7Unia Tarnów8Robert Wardzała - 5 (0,1,3,0,-,1), Stanisław Burza - 2 (1,0,d,-,1,0), Paweł Szczęch - 1 (1,0)




2001
Piła - 22 czerwiec

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1WTS Wrocław25Jacek Krzyżaniak - 13 (3,3,2,1,2,2), Sebastian Ułamek - 1 (1,0,-,-,-,-), Robert Sawina - 11 (3,2,3,3)
2Polonia Bydgoszcz23Tomasz Gollob - 14 (2,2,3,2,2,3), Piotr Protasiewicz - 9 (1,1,0,3,3,1), Michał Robacki - ns
3Włókniarz Częstochowa21Grzegorz Walasek - 13 (3,1,3,2,1,3), Artur Pietrzyk - 8 (0,3,0,3,0,2), Tomasz Jędrzejak - ns
4Pergo Gorzów17Piotr Świst - 9 (1,3,2,2,0,1), Rafał Okoniewski - 8 (2,0,1,0,2,3), Mariusz Staszewski - ns
5RKM Rybnik14Mariusz Węgrzyk - 12 (2,3,3,1,1,2), Dariusz Śledź - 2 (0,0,2,0,d,0), Rafał Szombierski - ns
6ZKŻ Zielona Góra13Andrzej Huszcza - 11 (3,2,1,1,3,1), Maciej Kuciapa - 2 (0,1,-,0,1,0), Rafał Kurmański - 0 (0)
7Polonia Piła13Jacek Gollob - 4 (1,2,0,1,d,-), Sławomir Drabik - 9 (2,0,1,3,1,2), Tomasz Gapiński - 0 (0)

Opole - 31 maj

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Włókniarz Częstochowa24Grzegorz Walasek - 16 (2,2,3,3,3,3), Artur Pietrzyk - 7 (1,-,-,2,2,2), Tomasz Jędrzejak - 1 (1,w)
2WTS Wrocław24Sebastian Ułamek - 15 (3,2,2,2,3,3), Robert Sawina - 7 (0,-,-,3,2,2), Jacek Krzyżaniak - 2 (1,1)
3Stal Rzeszów23Grzegorz Rempała - 15 (3,3,3,3,w,3), Piotr Winiarz - 8 (0,0,2,2,2,2), Tomasz Rempała - ns
4TŻ Opole18Adam Łabędzki - 9 (3,2,3,d,0,1), Krzysztof Mikuta - 9 (2,1,2,1,1,2), Adam Czechowicz - ns
5Śląsk Świętochłowice15Rafał Osumek - 14 (3,3,3,1,3,1), Marcel Maliński - 1 (0,0,1,-,0,0), Adrian Marczak - 0 (0)
6Unia Tarnów13Robert Wardzała - 11 (1,3,2,1,3,1), Janusz Kołodziej - 2 (0,1,0,0,1,0), -
7Kolejarz Rawicz9Waldemar Walczak - 6 (2,2,1,1,0,-), Mariusz Szmanda - 3 (1,0,-,0,1,1), Zbigniew Krakowski - 0 (0,d)

Ostrów - 31 maj

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Polonia Bydgoszcz21Tomasz Gollob - 10 (3,2,2,3,-), Piotr Protasiewicz - 11 (2,3,3,w,3), Przemysław Tajchert - 0 (0)
2RKM Rybnik18Mariusz Węgrzyk - 11 (3,1,1,3,3), Dariusz Śledź - 7 (2,0,3,w,2), Adam Pawliczek - ns
3Iskra Ostrów17Paweł Łęcki - 10 (3,1,2,2,2), Marek Latosi - 7 (2,2,1,1,1), Maciej Jąder - ns
4GKM Grudziądz13Grzegorz Knapp - 11 (1,3,2,2,3), Paweł Staszek - 1 (0,1,w,-,w), Piotr Markuszewski - 1 (1)
5Unia Leszno12Mariusz Fierlej - 3 (0,d,d,3,d), Jacek Rempała - 9 (1,2,3,2,1), Krzysztof Kasprzak - ns
6Start Gniezno9Robert Mikołajczak - 5 (1,3,1,0,-), Mariusz Franków - 2 (0,0,-,1,1), Rafał Kowalski - 2 (0,2)

Gdansk - 31 maj

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1ZKŻ Zielona Góra28Andrzej Huszcza - 16 (3,3,2,3,3,2), Dawid Kujawa - 0 (0,-,-,-,-,-), Maciej Kuciapa - 12 (2,3,2,2,3)
2Pergo Gorzów25Piotr Świst - 10 (2,1,2,2,1,2), Rafał Okoniewski - 15 (3,3,3,3,0,3), Robert Flis - ns
3Apator Toruń22Mirosław Kowalik - 9 (2,d,2,1,1,3), Tomasz Bajerski - 13 (3,2,3,3,0,2), Wiesław Jaguś - ns
4Wybrzeże Gdańsk21Adam Fajfer - 4 (2,2,0,0,-,-), Krzysztof Cegielski - 12 (1,3,1,2,3,2), Tomasz Cieślewicz - 5 (2,3)
5TŻ Lublin11Jerzy Mordel - 8 (1,2,1,ns,3,1), Ryszard Brzozowski - 3 (d,1,0,1,1,ns), -
6ŁTŻ Łódź10Mariusz Lisiak - 10 (1,3,1,3,1,1), Mariusz Puszakowski - 0 (d,d,w,d,0,0), -
7WTŻ Warszawa9Wojciech Żurawski - 4 (1,1,-,2,w,-), Wiesław Ośkiewicz II - 4 (0,-,1,1,2,0), Remigiusz Wronkowski - 1 (d,d,1)




2002
Wrocław - 28 czerwiec

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Polonia Bydgoszcz27Tomasz Gollob - 9 (0,1,2,2,2,2), Piotr Protasiewicz - 18 (3,3,3,3,3,3), Jacek Gollob - ns
2Apator Toruń22+3Robert Sawina - 15+3 (2,3,1,3,3,3), Tomasz Bajerski - 7 (3,1,d,0,1,2), Tomasz Chrzanowski - ns
3Włókniarz Częstochowa22+2Artur Pietrzyk - 11 (3,0,2,2,2,2), Grzegorz Walasek - 11+2 (1,2,3,1,3,1), Karol Malecha - ns
4Unia Leszno21Sebastian Ułamek - 13 (1,2,2,3,2,3), Rafał Okoniewski - 8 (2,0,3,t,3,0), Jacek Rempała - ns
5ZKŻ Zielona Góra12Andrzej Huszcza - 6 (1,t,1,2,1,1), Maciej Kuciapa - 6 (0,3,d,3,0,0), Krzysztof Stojanowski - ns
6WTS Wrocław12Robert Dados - 3 (0,1,-,1,-,1), Jacek Krzyżaniak - 9 (2,2,1,2,2,w), Tomasz Jędrzejak - 0 (0,0)
7Stal Gorzów10Piotr Świst - 8 (2,3,0,1,1,1), Piotr Paluch - 2 (1,0,1,0,0,0), Robert Flis - ns

Krosno - 19 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Stal Gorzów26Piotr Świst - 16 (3,2,2,3,3,3), Piotr Paluch - 10 (2,3,1,0,2,2), Robert Flis - ns
2Apator Toruń26Tomasz Bajerski - 13 (3,2,1,2,3,2), Robert Sawina - 13 (2,3,2,1,2,3), Przemysław Kłos - ns
3Unia Tarnów24Grzegorz Rempała - 11 (2,1,0,3,3,2), Robert Kużdżał - 13 (3,2,3,0,2,3), Janusz Kołodziej - ns
4Stal Rzeszów16Piotr Winiarz - 9 (w,1,2,3,-,3), Tomasz Rempała - 4 (1,0,-,2,1,-), Rafał Trojanowski - 3 (1,d,2)
5RKM Rybnik15Mariusz Węgrzyk - 11 (1,3,3,3,1,w), Adam Pawliczek - 4 (0,0,2,1,d,1), Marek Szczyrba - ns
6KSŻ Krosno13Janusz Ślączka - 8 (1,2,3,2,-,-), Marek Mróz - 1 (0,-,-,w,1,d), Mirosław Cierniak - 4 (3,0,0,1)
7Śląsk Świętochłowice6Rafał Chiński - 1 (1,t,0,-,-,0), Sebastian Kowolik - 5 (0,1,1,1,1,1), Eugeniusz Tudzież - 0 (0,0)

Gniezno - 11 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Włókniarz Częstochowa26Grzegorz Walasek - 11 (2,2,2,2,1,2), Artur Pietrzyk - 15 (3,3,3,1,2,3), Karol Malecha - ns
2Unia Leszno21Jacek Rempała - 9 (0,3,2,0,3,1), Rafał Okoniewski - 12 91,1,3,3,2,2), Damian Baliński - ns
3TŻ Opole19Sławomir Drabik - 17 (3,3,2,3,3,3), Adam Czechowicz - 2 (0,1,1,-,0,-), Krzysztof Mikuta - 0 (0,0)
4Start Gniezno19Krzysztof Cegielski - 10 (2,d,3,2,0,3), Krzysztof Jabłoński - 9 (1,2,2,1,3,d), Jarosław Łukaszewski II - ns
5Iskra Ostrów15Rafał Kowalski - 12 (3,3,3,0,1,2), Paweł Łęcki - 2 (0,2,0,-,-,0), Przemysław Tajchert - 1 (1,d)
6Kolejarz Rawicz13Piotr Dym - 5 (1,2,w,1,-,1), Andrzej Zieja - 3 (2,d,d,-,1,-), Piotr Świderski - 5 (2,3,0)
7Gwardia Warszawa12Waldemar Walczak - 4 (0,1,1,0,1,1), Dariusz Fijałkowski - 8 (1,t,0,3,2,2), -

Zielona Góra - 11 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1ZKŻ Zielona Góra27Andrzej Huszcza - 12 (2,2,3,2,3,-), Maciej Kuciapa - 14 (3,3,1,3,1,3), Krzysztof Stojanowski - 1 (1)
2Polonia Bydgoszcz27Tomasz Gollob - 14 (2.2.3.2.3.2), Piotr Protasiewicz - 13 (3,3,2,u,2,3), Jacek Gollob - ns
3Wybrzeże Gdańsk16Tomasz Cieślewicz - 14 (3,3,3,2,1,2), Paweł Duszyński - 2 (2,d,d,d,-,-), Mirosław Giżycki - 0 (0,t)
4TŻ Lublin16Robert Przygódzki - 3 (0,-,2,-,d,1), Marek Dera - 5 (-,0,3,1,1,-), Sebastian Trumiński - 8 (1,1,3,3)
5Polonia Piła15Robert Kościecha - 1 (d,1,-,d,-,-), Mariusz Franków - 11 (t,3,1,1,3,3), Michał Szczepaniak - 3 (0,2,1)
6TŻ Łódź14Piotr Rembas - 3 (0,-,1,-,-,2), Mariusz Lisiak - 4 (1,0,-,1,2,-), Mariusz Fierlej - 7 (2,2,3,t,0)
7GKM Grudziądz10Grzegorz Knapp - 6 (1,2,0,0,1,2), Robert Kempiński - 4 (d,1,1,2,d,w), -




2003
Leszno - 1 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Unia Leszno26Rafał Dobrucki - 12 (2,1,3,3,1,2), Krzysztof Kasprzak - 14 (1,3,2,2,3,3), Damian Baliński - ns
2ZKŻ Zielona Góra23Rafał Okoniewski - 14 (3,2,2,3,3,1), Andrzej Huszcza - 9 (2,0,3,1,1,2), Piotr Świst - ns
3Apator Toruń22Piotr Protasiewicz - 16 (3,2,2,3,3,3), Wiesław Jaguś - 6 (0,1,1,2,2,0), Marcin Jaguś - ns
4Polonia Bydgoszcz18Tomasz Gollob - 12 (w,3,2,3,2,2), Jacek Gollob - 6 (3,0,3,0,-,0), Michał Robacki - 0 (0)
5WTS Wrocław18Jarosław Hampel - 6 (1,3,1,0,1,-), Tomasz Jędrzejak - 4 (2,0,-,-,-,2), Sławomir Drabik - 8 (0,2,3,3)
6Stal Gorzów10Robert Flis - 3 (1,1,d,0,0,1), Piotr Paluch - 7 (2,2,1,1,1,0), Michał Rajkowski - ns
7Włókniarz Częstochowa9Sebastian Ułamek - 8 (0,3,1,1,2,1), Grzegorz Walasek - 1 (1,d,-,-,-,-), Artur Pietrzyk - 0 (d,d,d,w)

Krosno - 3 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Włókniarz Częstochowa23Sebastian Ułamek - 12 (3,1,3,3,2), Grzegorz Walasek - 11 (2,2,2,2,3), Artur Pietrzyk - ns
2ZKŻ Zielona Góra20+3Rafał Okoniewski - 14+3 (3,3,3,3,2), Andrzej Huszcza - 6 (2,0,2,2,0), Bartosz Kasprowiak - ns
3Unia Tarnów20+2Janusz Kołodziej - 7 (3,3,-,w,1), Grzegorz Rempała - 7+2 (2,-,2,-,3), Stanisław Burza - 6 (2,3,1)
4KSŻ Krosno11Marcin Rajkowski - 8 (1,1,1,3,2), Daniel Nowotyński - 3 (0,u,0,2,1), -
5TŻ Lublin6Grzegorz Kosiński - 4 (1,2,0,d,1), Szymon Bałabuch - 2 (0,1,1,u,d), -

Gorzów - 3 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Polonia Bydgoszcz26Tomasz Gollob - 13 (2,2,2,2,3,2), Jacek Gollob - 13 (3,1,3,3,0,3), Michał Robacki - ns
2Stal Gorzów24Robert Flis - 6 (3,3,w,-,-,-), Piotr Paluch - 13 (2,2,3,2,1,3), Michał Rajkowski - 5 (1,2,2)
3RKM Rybnik21Rafał Szombierski - 7 (0,2,w,2,2,1), Mariusz Węgrzyk - 14 (3,3,w,3,3,2), Mariusz Staszewski - ns
4Polonia Piła16Krzysztof Pecyna - 9 (2,1,2,0,1,3), Robert Miśkowiak - 7 (3,0,3,1,0,0), -
5Wybrzeże Gdańsk14Tomasz Chrzanowski - 14 (1,3,1,3,3,3), Robert Kościecha - 0 (u,ns,ns,ns,ns,ns), -
6TŻ Łódź12Mariusz Lisiak - 6 (t,0,1,3,1,1), Piotr Rembas - 6 (1,1,d,t,2,2), -
7GTŻ Grudziądz10Łukasz Pawlikowski - 6 (0,2,u,2,1,1), Piotr Markuszewski - 3 (1,1,-,1,d,d), Krzysztof Buczkowski - 1 (1)

Wrocław - 3 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1WTS Wrocław23Jarosław Hampel - 9 (3,2,1,1,2), Tomasz Jędrzejak - 14 (2,3,3,3,3), -
2Apator Toruń20Wiesław Jaguś - 7 (0,2,2,2,1), Piotr Protasiewicz - 13 (1,3,3,3,3), Tomasz Bajerski - ns
3Stal Rzeszów16Maciej Kuciapa - 10 (3,1,2,1,3), Piotr Winiarz - 1 (1,0,-,-,-), Karol Baran - 5 (3,0,2)
4KM Ostrów14Krzysztof Stojanowski - 12 (2,3,2,3,2), Przemysław Tajchert - 2 (d,-,-,2,-), Tomasz Kwiatkowski - 0 (w,0,0)
5Gwardia Warszawa12Dariusz Fijałkowski - 4 (2,1,1,0,0), Sebastian Trumiński - 8 (3,2,0,2,1), -
6Kolejarz Rawicz5Tomasz Kruk - 3 (1,1,w,d,1), Rafał Chiński - 2 (0,d,1,1,0), -




2004
Toruń - 30 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Apator Toruń26Piotr Protasiewicz - 11 (2,1,2,1,3,2), Wiesław Jaguś - 15 (3,3,3,3,0,3), Adrian Miedziński - ns
2Unia Tarnów21Marcin Rempała - 8 (-,2,2,2,d,2), Janusz Kołodziej - 1 (1,-,-,d,-,-), Tomasz Gollob - 12 (0,3,3,3,3)
3Wybrzeże Gdańsk19Tomasz Chrzanowski - 12 (2,2,2,2,2,2), Robert Kościecha - 7 (3,w,3,0,1,0), Krzysztof Jabłoński - ns
4GTŻ Grudzi?dz17Mariusz Puszakowski - 13 (3,3,d,3,3,1), Łukasz Pawlikowski - 3 (1,1,0,1,0,-), Krzysztof Buczkowski - 1 (1,0)
5Stal Rzeszów16Maciej Kuciapa - 3 (1,0,2,-,-,-), Karol Baran - 11 (0,3,3,1,2,2), Rafał Trojanowski - 2 (0,1,1)
6ZKŻ Zielona Góra15Piotr Świst - 6 (1,0,-,2,2,1), Andrzej Huszcza - 4 (2,1,d,-,1,-), Rafał Okoniewski - 5 (1,1,3)
7Włókniarz Częstochowa11Grzegorz Walasek - 11 (2,2,1,3,3,d), Sebastian Ułamek - 0 (w,-,-,-,-,-), Rafał Osumek - 0 (d,0,d,d)

Rawicz - 1 lipiec

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1ZKŻ Zielona Góra18Piotr Świst - 9 (2,2,3,2), Andrzej Huszcza - 9 (1,3,2,3), Zbigniew Suchecki - ns
2GTŻ Grudziądz17Łukasz Pawlikowski - 8 (1,2,2,3), Mariusz Puszakowski - 9 (2,3,3,1), Krzysztof Buczkowski - ns
3KM Ostrów16Tomasz Jędrzejak - 12 (3,3,3,3), Artur Pietrzyk - 0 (d,d,-,-,-), Adam Fajfer - 4 (2,2)
4Kolejarz Rawicz11Marcin Nowaczyk - 7 (3,3,1,w), Łukasz Loman - 4 (0,2,0,2), Paweł Łęcki - ns
5WTS Wrocław10Tomasz Gapiński - 5 (1,1,0,3), Piotr Świderski - 5 (2,0,1,2), -
6Polonia Piła8Maciej Jąder - 5 (3,0,1,1), Maciej Kierzkowski - 3 (2,1,d,-), Paweł Kowalewski - 0 (0)
7Kolejarz Opole4Adam Pawliczek - 1 (1,d,0,w), Sebastian Kowolik - 3 (w,1,1,1), -

Łódź - 1 lipiec

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Włókniarz Częstochowa23Sebastian Ułamek - 11 (2,2,2,2,3), Grzegorz Walasek - 12 (1,3,3,3,2), Rafał Osumek - ns
2Wybrzeże Gdańsk21Tomasz Chrzanowski - 11 (3,2,3,1,2), Robert Kościecha - 10 (2,3,2,0,3), Krzysztof Stojanowski - ns
3Stal Gorzów19Piotr Paluch - 11 (3,1,2,2,3), Paweł Hlib - 8 (0,d,3,3,2), Marek Hućko - ns
4Start Gniezno9Łukasz Linette - 9 (1,3,1,3,1), Paweł Duszyński - 0 (d,0,-,-,-), -
5TŻ Łódź9Wojciech Żurawski - 7 (3,2,1,1,d), Marek Mróz - 0 (w,-,d,d,-), Artur Tomczyk - 2 (1,1)
6Rezerwa toru9Piotr Jędrzejkiewicz - 6 (2,1,1,1,1), Przemysław Dądela - 3 (1,t,d,2,w), -

Krosno - 1 lipiec

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Unia Tarnów22Janusz Kołodziej - 9 (-,2,3,2,2), Marcin Rempała - 8 (0,3,2,3,-), Grzegorz Rempała - 5 (2,3)
2Stal Rzeszów21Maciej Kuciapa - 7 (1,2,2,2,0), Karol Baran - 14 (3,3,3,3,2), Rafał Trojanowski - ns
3RKM Rybnik17Mariusz Staszewski - 1 (1,d,-,-,-), Roman Poważny - 10 (3,1,0,3,3), Mariusz Węgrzyk - 6 (3,2,1)
4KSŻ Krosno13Janusz Ślączka - 3 (d,1,d,-,2), Łukasz Szmid - 10 (2,3,1,1,3), Krzysztof Bęben II - 0 (0)
5TŻ Lublin9Grzegorz Knapp - 4 (1,1,2,d,-), Jerzy Mordel - 4 (2,d,-,1,1), Daniel Jeleniewski - 1 (1,0)
6Polonia Bydgoszcz8Jacek Krzyżaniak - 8 (3,2,1,1,1), Michał Robacki - 0 (d,d,0,d,0), -




2005
Wrocław - 18 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Stal Rzeszów24+3Maciej Kuciapa - 8 (d,2,2,2,0,2), Dariusz Śledź - 16+3 (3,3,3,1,3,3), Tomasz Rempała - NS
2Polonia Bydgoszcz24+2Piotr Protasiewicz - 10 (1,2,2,w,2,3), Robert Sawina - 14+2 (3,3,3,2,1,2), Krystian Klecha - NS
3KM Ostrów Wlkp.22Michał Szczepaniak - 10 (2,2,2,0,1,3), Tomasz Jędrzejak - 12 (w,3,3,1,3,2), Piotr Dym - NS
4Atlas Wrocław20Krzysztof Słaboń - 12 (2,1,-,3,3,3), Piotr Świderski - 3 (3,0,0,0), Robert Miśkowiak - 5 (1,2,2)
5Apator Adriana Toruń19Wiesław Jaguś - 12 (1,3,2,3,2,1), Mariusz Puszakowski - 2 (2,u), Karol Ząbik - 5 (1,2,1,0,0)
6Stal Gorzów Wlkp.9Piotr Paluch - 4 (1,2,0,1,0,0), Paweł Hlib - 0 (d,w), Krzysztof Pecyna - 5 (1,2,1,1)
7Unia Leszno8Krzysztof Kasprzak - 5 (1,t,1,3,d), Łukasz Jankowski - 2 (0,1,0,1), Norbert Kościuch - 1 (0,1,0)

Krosno - 2 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Unia Leszno21Jacek Rempała - 7 (2,0,2,1,2), Damian Baliński - 14 (3,2,3,3,3), Adam Skórnicki - ns
2Stal Rzeszów21Maciej Kuciapa - 13 (3,3,3,2,2), Dariusz Śledź - 6 (2,-,1,0,3), Rafał Trojanowski - 2 (2)
3Unia Tarnów19Marcin Rempała - 2 (1,1,0,-,-), Janusz Kołodziej - 13 (2,3,2,3,3), Grzegorz Rempała - 4 (2,2)
4KSŻ Krosno12Rafał Wilk - 4 (3,1,d,-,0), Tomasz Łukaszewicz - 4 (0,3,1,d,-), Łukasz Golonka - 4 (3,1)
5TŻ Łódź10Jordan Jurczyński - 7 (1,2,3,u,1), Piotr Domagała - ns, Wojciech Żurawski - 3 (d,d,2,1,0)

Piła - 2 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1KM Ostrów29Michał Szczepaniak - 12 (2,3,2,1,2,2), Tomasz Jędrzejak - 17 (3,2,3,3,3,3), Piotr Dym - ns
2Stal Gorzów23Piotr Paluch - 14 (3,1,3,2,2,3), Paweł Hlib - 9 (2,d,2,0,3,2), Michał Rajkowski - ns
3Wybrzeże Gdańsk22Grzegorz Kłopot - 8 (2,2,0,1,3,0), Krzysztof Jabłoński - 14 (3,3,1,2,2,3), -
4ZKŻ Zielona Góra18Mariusz Staszewski - 11 (3,3,1,-,3,1), Andrzej Huszcza - 7 (2,-,0,3,2,-), Krzysztof Stojanowski - 0 (d,0,0)
5Kolejarz Opole13Adam Czechowicz - 8 (t,1,2,3,1,1), Marcin Sekula - 5 (1,0,3,1,0,t), -
6Start Gniezno13Łukasz Linette - 5 (1,1,1,-,-,2), Dawid Cieślewicz - 4 (0,2,d,2,d,-), Rafał Kowalski - 4 (3,t,1)
7Polonia Piła7Maciej Kierzkowski - 3 (1,-,2,d,0,-), Łukasz Związko - 4 (0,1,0,1,1,1), Łukasz Nowak - 0 (d,d)

Rawicz - 2 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Polonia Bydgoszcz23Piotr Protasiewicz - 15 (3,3,3,3,3), Robert Sawina - 7 (1,-,2,2,2), Michał Robacki - 1 (1)
2Apator Toruń19Wiesław Jaguś - 13 (3,3,3,3,1), Mariusz Puszakowski - 6 (2,1,2,1,d), Karol Ząbik - ns
3Włókniarz Częstochowa16Grzegorz Walasek - 2 (2,-,d,0,-), Sławomir Drabik - 10 (3,2,1,2,2), Sebastian Ułamek - 4 (1,3)
4RKM Rybnik13Łukasz Romanek - 9 (1,2,3,3,d), Roman Chromik - 4 (0,d,2,1,1), Marek Szczyrba - ns
5GTŻ Grudziądz10Paweł Staszek - 8 (2,3,1,2,0), Grzegorz Knapp - 2 (0,0,d,w,2), Robert Kempiński - ns
6Kolejarz Rawicz9Marcin Jankowski - 2 (0,0,1,-,1), Marcin Bzdęga - 3 (1,2,0,0,-), Bartosz Kasprowiak - 4 (1,3)




2006
Bydgoszcz - 1 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Włókniarz Częstochowa29Sebastian Ułamek - 15 (2,2,2,3,3,3), Sławomir Drabik - 14 (3,3,3,2,2,1), Mateusz Szczepaniak - ns
2Polonia Bydgoszcz23Piotr Protasiewicz - 12 (2,3,1,1,3,2), Andreas Jonsson - 11 (3,2,3,0,-,3), Robert Kościecha - 0 (0)
3RKM Rybnik18Roman Poważny - 10 (1,1,3,3,1,1), Roman Chromik - 8 (0,2,0,2,2,2), Patryk Pawlaszczyk - ns
4WTS Wrocław16Tomasz Gapiński - 6 (1,0,1,2,2,0), Piotr Świderski - 10 (0,1,2,3,1,3), -
5KM Ostrów15Mariusz Węgrzyk - 9 (w,3,3,0,1,2), Michał Szczepaniak - 6 (3,0,2,1,0,0), Marcin Liberski - ns
6Unia Leszno15Rafał Dobrucki - 11 (2,3,2,1,3,0), Krzysztof Kasprzak - 4 (1,w,0,-,-,3), Damian Baliński - 0 (0,0)
7KSŻ Krosno10Rafał Trojanowski - 6 (1,2,0,1,1,1), Robert Wardzała - 4 (0,1,1,0,0,2), Janusz Śl?czka - ns

Gorzów - 16 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1RKM Rybnik20Roman Poważny - 10 (3,2,2,3,0), Roman Chromik - 10 (u,3,3,2,2), Wojciech Druchniak - ns
2KM Ostrów20Mariusz Węgrzyk - 8 (3,0,-,2,3), Tomasz Jędrzejak - 7 (2,-,2,3,-), Michał Szczepaniak - 5 (1,3,1)
3Stal Gorzów19Piotr Paluch - 13 (3,3,3,1,3), Andrzej Głuchy - 0 (w,-,-,-,-), Michał Rajkowski - 6 (2,2,2,0)
4Stal Rzeszów12Maciej Kuciapa - 7 (w,0,1,3,3), Karol Baran - 5 (t,1,0,2,2), -
5Kolejarz Rawicz9Bolesław Kułtucki - 4 (1,1,-,1,1), Krzysztof Nowacki - 0 (-,-,d,-,-), Adrian Płuska - 4 (0,3,1,0,w)
6Orzeł Łódź8Tomasz Zywertowski - 4 (1,2,1,0,0), Marcin Kozdraś - 4 (2,0,0,1,1), -

Częstochowa - 16 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Włókniarz Częstochowa22Sebastian Ułamek - 10 (2,3,2,-,3), Sławomir Drabik - 9 (3,0,-,3,3), Mateusz Szczepaniak - 3 (2,1)
2WTS Wrocław18Jarosław Hampel - 12 (1,2,3,3,3), Ronnie Jamroży - 6 (3,1,0,1,1), -
3PSŻ Poznań15Adam Skórnicki - 6 (1,3,1,0,1), Andrzej Huszcza - 9 (2,2,0,3,2), Sławomir Dudek - ns
4TŻ Lublin15Daniel Jeleniewski - 5 (0,2,2,1,0), Jacek Rempała - 10 (1,3,1,3,2), Grzegorz Knapp - ns
5ZKŻ Zielona Góra11Zbigniew Suchecki - 9 (2,0,3,2,2), Marcin Nowaczyk - 1 (0,1,-,-,0), Grzegorz Zengota - 1 (1,0)
6GTŻ Grudziądz9Dariusz Fijałkowski - 9 (3,1,2,1,2), Krystian Barański - 0 (0,0,0,0,0), -

Krosno - 16 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Unia Leszno23Robert Miśkowiak - 10 (3,1,2,2,2), Rafał Dobrucki - 13 (2,2,3,3,3), -
2KSŻ Krosno19Robert Wardzała - 9 (2,1,3,0,3), Łukasz Szmid - 10 (3,3,1,1,2), -
3KS Toruń15Mariusz Puszakowski - 4 (d,2,w,1,1), Karol Ząbik - 11 (1,3,2,2,3), -
4Unia Tarnów12Marcin Rempała - 4 (3,0,1,-,-), Paweł Hlib - 8 (t,2,2,3,1), Kamil Zieliński - 0 (0,0)
5Kolejarz Opole10Tomasz Szmidt - 6 (2,t,0,3,1), Łukasz Kasperek - 4 (1,1,1,1,d), -
6Rezerwa toru11Tomasz Łukaszewicz - 11 (1,3,3,2,2), Daniel Bienia - 0 (0,-,0,-,0), Krzysztof Bęben II - 0 (0,0)




2007
Częstochowa - 3 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Unia Tarnów24Tomasz Gollob - 18 (3,3,3,3,3,3), Rune Holta - 6 (2,2,1,1,0,-), Janusz Kołodziej - 0 (0)
2WTS Wrocław20+3Tomasz Gapiński - 13+3 (2,2,1,2,3,3), Tomasz Jędrzejak - 7 (1,3,3,0,0,0), Krzysztof Słaboń - ns
3Unia Leszno20+2Krzysztof Kasprzak - 12 (1,0,3,3,2,3), Damian Baliński - 8 (3,1,1,2,1,0), Adam Kajoch - ns
4KS Toruń18Adrian Miedziński - 9 (1,0,2,2,2,2), Robert Kościecha - 9 (2,1,1,3,1,1), Alan Marcinkowski - ns
5Włókniarz Częstochowa16Sebastian Ułamek - 0 (0,0,0,-,-,-), Sławomir Drabik - 15 (2,3,2,2,3,3), Mateusz Szczepaniak - 1 (0,1,0)
6ZKŻ Zielona Góra14Piotr Świderski - 6 (0,0,2,0,2,2), Zbigniew Suchecki - 8 (3,2,0,1,1,1), -
7Wybrzeże Gdańsk14Tomasz Chrzanowski - 10 (1,1,3,1,2,2), Krzysztof Jabłoński - 4 (0,3,0,0,-,1), Grzegorz Knapp - 0 (0)

Rawicz - 26 lipiec

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Unia Leszno21Krzysztof Kasprzak - 6 (1,t,1,2,2), Damian Baliński - 15 (3,3,3,3,3), Robert Kasprzak - ns
2ZKŻ Zielona Góra16Piotr Świderski - 10 (3,1,2,1,3), Zbigniew Suchecki - 6 (0,2,0,3,1), Przemysław Zarzycki - ns
3RKM Rybnik15Roman Poważny - 9 (1,1,3,1,3), Roman Chromik - 6 (2,2,0,2,0), -
4Kolejarz Rawicz13Piotr Dym - 13 (2,3,3,3,2), Andrzej Zieja - 0 (0,u/ns,-,-,-), Marcel Kajzer - 0 (0,0,t)
5GTŻ Grudziądz12Mariusz Puszakowski - 5 (0,0,2,1,2), Artur Mroczka - 7 (2,3,1,0,1), -
6PSŻ Poznań12Andrzej Huszcza - 3 (2,u/ns,-,-,-), Rafał Trojanowski - 4 (1,2,1,0,ns), Marcin Nowaczyk - 5 (2,2,1)

Łódź - 15 lipiec

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Lotos Gdańsk25Grzegorz Knapp - 9 (2,2,1,0,3,1), Tomasz Chrzanowski - 16 (3,3,2,3,2,3), -
2KS Toruń21+3Adrian Miedziński - 14+3 (3,3,3,2,3,-), Adam Wiśniewski - 5 (1,0,-,0,1,3), Oskar Pieniążek - 2 (0,2)
3Stal Rzeszów21+2Maciej Kuciapa - 12+2 (1,2,2,2,3,2), Paweł Miesiąc - 9 (d,3,3,3,u,-), -
4KM Ostrów20Mariusz Węgrzyk - 10 (0,2,2,1,3,2), Zbigniew Czerwiński - 10 (1,3,1,3,2,0), -
5TŻ Lublin14Dawid Stachyra - 6 (w,1,3,2,u,ns), Tomasz Piszcz - 8 (w,2,0,1,2,3), -
6Orzeł Łódź13Wojciech Żurawski - 4 (0,-,-,2,-,2), Rafał Chiński - 9 (2,1,1,3,1,1), Marcin Mazur - 0 (0,0,t)

Opole - 4 lipiec

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1WTS Wrocław21Tomasz Jędrzejak - 6 (0,1,2,-,2,3), Tomasz Gapiński - 11 (3,-,3,3,2), Krzysztof Słaboń - 4 (2,2)
2Unia Leszno19Janusz Kołodziej - 10 (2,2,3,3,w), Kamil Zieliński - 1 (1,-,-,-,-), Jacek Rempała - 8 (3,0,2,3)
3Polonia Bydgoszcz18Krystian Klecha - 9 (2,3,1,1,2), Rafał Okoniewski - 9 (3,t,2,3,1), -
4Kolejarz Opole12Adam Pawliczek - 1 (0,-,0,-,1), Adam Czechowicz - 8 (1,3,-,1,3), Tomasz Schmidt - 3 (2,1,0)
5Start Gniezno11Tomasz Rempała - 1 (1,-,0,-,-), Dawid Cieślewicz - 4 (3,0,-,1,d), Stanisław Burza - 6 (1,3,0,2)
6Stal Gorzów9Piotr Paluch - 6 (2,1,1,2,0), Michał Rajkowski - 3 (0,0,2,0,1), -




2008
Toruń - 5 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1KS Toruń24Wiesław Jaguś - 12 (0,3,3,1,3,2), Robert Kościecha - 12 (3,2,2,2,2,1), Adrian Miedziński - ns
2Unia Leszno23+3Damian Baliński - 9 (0,1,2,2,1,3), Krzysztof Kasprzak - 14+3 (1,2,3,3,3,2), Robert Kasprzak - ns
3ZKŻ Zielona Góra23+2Grzegorz Walasek - 16+2 (2,3,2,3,3,3), Grzegorz Zengota - 7 (3,1,0,1,2,0), -
4Włókniarz Częstochowa21Sebastian Ułamek - 14 (2,2,3,3,1,3), Michał Szczepaniak - 7 (3,1,1,0,0,2), Tomasz Gapiński -
5PSŻ Poznań15Adam Skórnicki - 14 (3,3,1,2,2,3), Alan Marcinkowski - 0 (w/u,0,d4,0), Daniel Pytel - 1 (0,1)
6GTŻ Grudziądz10Mariusz Puszakowski - 6 (2,1,1,1,1,u3), Paweł Staszek - 1 (1,0,0), Kamil Brzozowski - 3 (3,0,dst)
7RKM Rybnik9Michał Mitko - 1 (0,0,0,0,1,0), Maciej Kuciapa - 8 (1,2,1,2,d3,2), -

Rawicz - 26 lipiec

Eliminacje

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Włókniarz Częstochowa20Michał Szczepaniak - 13 (2,3,3,3,2), Tomasz Gapiński - 7 (1,2,1,0,3), -
2PSŻ Poznań20Adam Skórnicki - 12 (3,3,3,1,3), Zbigniew Suchecki - 6 (2,1,2,1), Norbert Kościuch - 1 (*1)
3Stal Gorzów Wlkp.16Paweł Hlib - 9 (0,0,3,3,3), Adrian Szewczykowski - 7 (3,2,d3,2,d1), -
4Kolejarz Rawicz15Marcel Kajzer - 5 (3,2,0,0), Piotr Dym - 10 (2,3,2,1,2), Marcin Nowaczyk - 0 (d4)
5Kolejarz Opole9Rafał Fleger - 8 (1,1,2,3,1), Paweł Chudy - 1 (0,0,1,0,0), -
6Kolejarz Rawicz II10Grzegorz Knapp - 6 (d1,1,2,2,1), Paweł Ratajszczak - 4 (1,0,0,1,2), -

Grudziądz - 22 sierpień

Eliminacje

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1ZKŻ Zielona Góra22Grzegorz Walasek - 12 (2,2,2,3,3), Rafał Dobrucki - 9 (3,3,3,u1), Grzegorz Zengota - 1 (1)
2GTŻ Grudziądz19Mariusz Puszakowski - 8 (2,0,2,1,3), Paweł Staszek - 11 (3,3,1,2,2), Jacek Krzyżaniak - ns
3Atlas Wrocław17Tomasz Jędrzejak - 9 (0,d3,3,3,3), Daniel Jeleniewski - 8 (1,3,d2,2,2), -
4KM Ostrów Wlkp.15Adrian Gomólski - 8 (2,2,1,2,1), Robert Miśkowiak - 7 (3,1,0,3,0), -
5Start Gniezno5Łukasz Loman - 3 (1,0,0,1,1), Marcin Kozdraś - 2 (0,1,1,0,w/2min), -
6GTŻ II Grudziądz12Kamil Brzozowski - 8 (0,2,3,1,2), Artur Mroczka - 2 (1,1,0,0), Wojciech Żurawski - 2 (2)

Gdańsk - 22 sierpień

Eliminacje

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1RKM Rybnik19Piotr Świderski - 10 (1,2,2,2,3), Maciej Kuciapa - 9 (0,3,3,3,0), -
2Unia Leszno19Krzysztof Kasprzak - 9 (1,1,2,2,3), Damian Baliński - 10 (2,d4,3,3,2), -
3Lotos Gdańsk18Tomasz Chrzanowski - 7 (2,3,1,t,1), Krzysztof Jabłoński - 11 (3,2,3,1,2), -
4Unia Tarnów13Marcin Rempała - 4 (2,0,0,1,1), Krystian Klecha - 9 (3,1,1,2,2), -
5Polonia Bydgoszcz12Rafał Okoniewski - 10 (3,2,2,3), Krzysztof Buczkowski - 1 (0,1,0,t), Marcin Jędrzejewski - 1 (1,d4)
6Lotos II Gdańsk9Damian Sperz - 8 (1,3,3,1), Cyprian Szymko - 1 (0,0,1,0), Marcel Szymko - 0 (0,0)




2009
Leszno - 10 wrzesien

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Falubaz Zielona Góra25Rafał Dobrucki - 13 (2,1,3,2,2,3), Grzegorz Walasek - 12 (3,3,2,1,1,2,), Grzegorz Zengota - ns
2Unia Tarnów21+3Sebastian Ułamek - 11 (3,2,1,-,3,2), Piotr Świderski - 5 (1,0,-,3,1,-), Janusz Kołodziej - 5+3 (2,d,3)
3Unia Leszno21+2Jarosław Hampel - 17+2 (3,3,3,3,2,3), Sławomir Musielak - 4 (2,1,0,1,0,0), Tobiasz Musielak - ns
4KM Ostrów Wlkp.18Robert Miśkowiak - 17 (2,3,3,3,3,3), Mariusz Staszewski - ns, Patryk Kociemba - 1 (0,0,0,0,0,1)
5Polonia Bydgoszcz17Krzysztof Buczkowski - 9 (2,2,-,1,3,1), Marcin Jędrzejewski - 0 (0,-,0,-,-,0), Tomasz Chrzanowski - 8 (1,2,3,2)
6Stal Rzeszów15Dawid Stachyra - 7 (w,2,2,2,1,0), Maciej Kuciapa - 8 (1,3,1,0,2,1), -
7KS Toruń9Damian Celmer - 5 (1,1,1,1,1,-), Kamil Pulczyński - 3 (0,-,0,-,-,2), Emil Pulczyński - 2 (0,2,0,0)

Piła - 23 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Falubaz Zielona Góra26Piotr Protasiewicz - 8 (2,2,-,-,2,2), Rafał Dobrucki - 8 (3,3,2,0,-,-), Grzegorz Walasek - 10 (1,3,3,3)
2KM Ostrów Wlkp.25Adrian Gomólski - 9 (2,0,2,2,1,2), Karol Ząbik - 16 (3,1,3,3,3,3), -
3Start Gniezno24Krzysztof Słaboń - 9 (0,-,-,3,3,3), Mariusz Puszakowski - 4 (-,2,0,-,-,2), Krzysztof Jabłoński - 11 (1,3,3,2,2)
4PSŻ Poznań17Norbert Kościuch - 11 (3,1,3,1,3,-), Mateusz Szczepaniak - 5 (1,d,-,2,1,1), Krystian Klecha - 1 (1,0)
5Polonia Piła12Piotr Świst - 11 (2,3,2,1,2,1), Krzysztof Pecyna - 0 (0,-,-,0,-,0), Michał Łopaczewski - 1 (1,0,t)
6Kolejarz Rawicz11Marcin Nowaczyk - 5 (0,d,3,1,d,1), Robert Mikołajczak - 6 (2,2,1,0,1,d), -
7Wybrzeże Gdańsk11Damian Sperz - 9 (0,3,1,2,2,1), Cyprian Szymko - 2 (1,1,0,0,0,0), Marcel Szymko - ns

Łódź - 23 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1KS Toruń30Wiesław Jaguś - 9 (2,2,-,3,-,2), Adrian Miedziński - 12 (3,3,3,-,3,-), Robert Kościecha - 9 (2,2,2,3)
2Polonia Bydgoszcz26Krzysztof Buczkowski - 6 (2,0,-,2,2,-), Marcin Jędrzejewski - 11 (3,-,3,3,-,2), Tomasz Chrzanowski - 9 (1,2,3,3)
3RKM Rybnik20Sławomir Pyszny - 5 (1,2,0,-,-,2), Rafał Fleger - 6 (w,3,-,3,w,-), Michał Mitko - 9 (1,2,3,3)
4Kolejarz Opole17Robert Flis - 8 (2,3,3,-,d,-), Kamil Zieliński - 9 (3,1,2,1,-,1), Łukasz Kasperek - 1 (t,1,0)
5Orzeł Łódź15Piotr Dym - 10 (2,2,3,1,1,1), Maciej Piaszczyński - 5 (3,u,2,d,ns,ns), -
6Stal Gorzów10Adrian Szewczykowski - 7 (1,1,0,0,3,2), Paweł Zmarzlik - 3 (0,0,1,1,d,1), -
7GTŻ Grudziądz8Kamil Brzozowski - ns, PiotrTabak - 4 (w,1,1,w,2,u), Paweł Kaczorowski - 4 (1,0,0,1,1,1)

Krosno - 23 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Unia Tarnów22Janusz Kołodziej - 12 (3,3,2,1,3), Piotr Świderski - 10 (w,2,3,3,2), -
2Stal Rzeszów21Dawid Stachyra - 13 (2,3,3,3,2), Maciej Kuciapa - 8 (1,2,0,2,3), -
3WTS Wrocław17Daniel Jeleniewski - 11 (3,1,1,3,3), Tomasz Jędrzejak - 6 (w,0,2,2,2), -
4KMŻ Lublin13Jacek Rempała - 6 (2,1,3,w,0), Tomasz Rempała - 7 (3,0,2,1,1), -
5Włókniarz Częstochowa10Borys Miturski - 4 (1,3,d,-,d), Marcin Piekarski - 0 (-,w,-,w,-), Kamil Cieślar - 6 (2,1,2,1)
6KSM Krosno7Tomasz Łukaszewicz - 5 (0,2,1,1,1), Mateusz Kowalczyk - 2 (1,1,w,0,0), Piotr Machnik - ns




2010
Toruń - 3 czerwiec

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1KS Toruń22Wiesław Jaguś - 12 (1,1,3,2,3,3), Adrian Miedziński - 10 (2,3,2,3,0,w), Emil Pulczyński - ns
2Stal Rzeszów20+3Rafał Okoniewski - 15+3 (3,3,1,3,2,3), Maciej Kuciapa - 5 (0,1,2,0,0,2), -
3Polonia Bydgoszcz20+2Grzegorz Walasek - 10+2 (2,3,0,3,1,1), Robert Kościecha - 10 (0,1,3,1,2,3), Damian Adamczak - ns
4Unia Leszno19Janusz Kołodziej - 11 (3,0,2,1,2,3), Damian Baliński - 8 (0,2,3,2,1,0), Sławomir Musielak - ns
5Unia Tarnów18Sebastian Ułamek - 6 (3,2,w,0,2,1), Krzysztof Kasprzak - 12 (1,2,1,3,3,2), Szymon Kiełbasa - ns
6WTS Wrocław18Maciej Janowski - 8 (2,2,0,1,1,2), Daniel Jeleniewski - 10 (1,3,1,2,3,0), -
7Start Gniezno8Krzysztof Jabłoński - 5 (2,d,0,2,1,-), Mirosław Jabłoński - 3 (0,1,1,0,0,1), Marcin Wawrzyniak - 0 (0)

Rawicz - 26 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Unia Leszno26Damian Baliński - 14 (2,3,3,3,3,w), Sławomir Musielak - 12 (3,2,2,2,1,2), -
2Unia Tarnów25Sebastian Ułamek - 13 (2,3,2,1,2,3), Krzysztof Kasprzak - 12 (3,0,3,3,3,w), Szymon Kiełbasa ns -
3PSŻ Poznań24Adam Skórnicki - 6 (t,2,2,-,-,2), Norbert Kościuch - 8 (1,-,3,2,2,-), Robert Miśkowiak - 10 (1,3,3,3)
4KMŻ Lublin14Mariusz Puszakowski - 7 (1,3,3,w,-,-), Tomasz Rempała - 6 (w,0,1,1,3,1), Karol Baran - 1 (1,0)
5Stal Gorzów13Łukasz Cyran - 3 (t,2,-,1,-,w), Paweł Zmarzlik - 10 (3,1,1,-,2,3), Zbigniew Suchecki - 0 (0,d,0)
6Wanda Kraków12Grzegorz Stróżyk - 11 (3,1,1,2,2,2), Bartosz Szymura - 1 (1,0,0,0,w,-), -
7Kolejarz Rawicz10Marcin Nowaczyk - 7 (0,2,1,2,1,1), Tomasz Łukaszewicz - 3 (2,1,0,0,0,t), -

Opole - 20 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Stal Rzeszów25Rafał Okoniewski - 17 (3,3,3,3,2,3), Maciej Kuciapa - 8 (2,2,0,2,1,1), -
2Start Gniezno24Krzysztof Jabłoński - 14 (2,2,3,3,2,2), Michał Szczepaniak - 10 (3,3,1,-,3,0), Adrian Gomólski - 0 (0)
3Falubaz Zielona Góra22Piotr Protasiewicz - 10 (2,w,2,2,1,3), Rafał Dobrucki - 12 (3,3,1,1,2,2), Patryk Dudek - ns
4RKM Rybnik17Mariusz Węgrzyk - 10 (3,1,2,-,3,1), Sławomir Pyszny - 4 (2,0,-,2,u,0), Kamil Fleger - 3 (0,3)
5Włókniarz Częstochowa16Sławomir Drabik - 1 (1,u/-,-,-,-,-), Krzysztof Słabon - 11 (0,2,2,1,3,3), Kamil Cieślar - 4 (1,0,0,2,1)
6Kolejarz Opole14Michał Mitko - 12 (1,1,3,3,3,1), Adam Pawliczek - 0 (d,d,-,-,-,-), Marcin Piekarski - 2 (1,1,0,d)
7KSM Krosno8Grzegorz Knapp - 8 (1,1,2,1,1,2), Paweł Staszek - ns, -

Piła - 20 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Polonia Bydgoszcz26Grzegorz Walasek - 12 (2,2,2,3,3,d), Robert Kościecha - 14 (3,3,3,0,2,3), -
2WTS Wrocław23Maciej Janowski - 13 (2,3,2,3,2,1), Daniel Jeleniewski - 10 (0,2,1,2,3,2), -
3Ostrovia Ostrów Wlkp.21Mariusz Staszewski - 8 (3,2,3,-,-,-), Daniel Pytel - 5 (1,0,-,1,0,3), Krystian Klecha - 8 (2,2,2,2)
4GTŻ Grudziądz19Tomasz Chrzanowski - 13 (3,1,3,0,3,3), Kamil Brzozowski - 6 (1,d,2,1,1,1), -
5Orzeł Łódź19Marcin Jędrzejewski - 3 (2,1,0,-,0,-), Łukasz Jankowski - 15 (3,3,3,3,1,2), Michał Łopaczewski - 1 (1,d)
6Polonia Piła11Piotr Dziatkowiak - 4 (2,1,0,-,1,-), Krzysztof Pecyna - 5 (0,-,1,1,-3), Marcin Kozdraś - 2 (0,0,w,2)
7Wybrzeże Gdańsk8Damian Sperz - 6 (0,0,1,2,d,1), Mateusz Lampkowski - 2 (1,1,0,u/-,-,-), -




2011
Zielona Góra - 22 czerwiec (22.06).

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1WTS Wrocław25Piotr Świderski - 14 (2,2,2,3,2,3), Tomasz Jędrzejak - 10 (3,3,-,-,3,1), Maciej Janowski - 1 (1,d3)
2Falubaz Zielona Góra22Piotr Protasiewicz - 13 (3,2,0,3,2,3), Patryk Dudek - 9 (1,0,3,2,1,2), Adam Strzelec - ns
3PSŻ Poznań19Norbert Kościuch - 9 (0,1,3,0,3,2), Robert Miśkowiak - 10 (1,3,0,3,2,1), Adrian Szewczykowski - ns
4Unia Tarnów18Sebastian Ułamek - 9 (1,1,1,0,3,3), Krzysztof Kasprzak - 9 (3,0,3,1,2,0), -
5Polonia Bydgoszcz16Grzegorz Walasek - 11 (3,2,3,1,1,1), Tomasz Gapiński - 0 (-,0,-,-,-,-), Robert Kościecha - 5 (1,2,2,0,0)
6Stal Rzeszów13Rafał Okoniewski - 6 (2,-,1,-,3,t), Maciej Kuciapa - 5 (0,2,-,1,0,2), Dawid Lampart - 2 (0,0,2)
7Orzeł Łódź12Mateusz Szczepaniak - 5 (0,3,0,2,-,0), Daniel Jeleniewski - 5 (2,1,2,t,0,-), Łukasz Jankowski - 2 (1,1)

Piła - 25 maj (25.05).

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Polonia Bydgoszcz26Grzegorz Walasek - 11 (3,2,3,-,3,-), Tomasz Gapiński - 8 (2,1,-,2,-,3), Robert Kościecha - 7 (2,3,0,2)
2WTS Wrocław22Piotr Świderski - 4 (1,0,-,-,1,2), Tomasz Jędrzejak - 16 (2,3,3,3,2,3), Maciej Janowski - 2 (1,1)
3Polonia Piła21Przemysław Pawlicki - 10 (1,3,d2,1,3,2), Piotr Pawlicki II - 10 (0,-,2,3,2,3), Andrejs Korolovs - 1 (1)
4GTŻ Grudziądz20Tomasz Chrzanowski - 5 (2,1,0,0,1,1), Krzysztof Buczkowski - 15 (3,3,2,2,2,3), Kamil Brzozowski - ns
5KS Toruń14Adrian Miedziński - 4 (2,2,w/su,-,-,-), Emil Pulczyński - 9 (0,0,2,3,3,1), Kamil Pulczyński - 1 (1,0,0)
6Litex Ostrów Wlkp.12Sebastian Brucheiser - 1 (d4,1,1,0,0,0), - , Mariusz Staszewski - 10 (1,3,3,1,1,1)
7Wybrzeże Gdańsk11Paweł Hlib - 9 (3,d2,1,2,1,2), Damian Sperz - 2 (0,2,0,d4,0,d4), -

Kraków - 25 maj (25.05).

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1PSŻ Poznań24Robert Miśkowiak - 13 (3,2,3,2,3), Norbert Kościuch - 11 (2,3,1,3,2), -
2Unia Tarnów22Sebastian Ułamek - 10 (2,3,0,2,3), Krzysztof Kasprzak - 12 (3,2,2,3,2), Tadeusz Kostro - ns
3Kolejarz Opole17Rafał Fleger - 7 (1,3,2,-,1), Michał Mitko - 8 (0,2,3,3,-), Marcin Rempała - 2 (2,0)
4Wanda Kraków12Patryk Pawlaszczyk - 7 (3,1,3,0,w/u), Sławomir Pyszny - 4 (2,0,-,1,1), Mariusz Konsek - 1 (1)
5Stal Gorzów Wlkp.10Adrian Cyfer - 3 (0,0,0,1,2), Paweł Parys - 7 (1,1,2,0,3), -

Lublin - 25 maj (25.05).

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Orzeł Łódź26Mateusz Szczepaniak - 12 (2,1,2,3,2,2), Daniel Jeleniewski - 14 (3,2,3,0,3,3), Rafał Trojanowski - ns
2Stal Rzeszów25Maciej Kuciapa - 13 (2,2,3,2,1,3), Dawid Lampart - 12 (3,3,1,1,3,1), -
3Unia Leszno23Adam Skórnicki - 12 (2,3,t,2,3,2), Damian Baliński - 11 (3,0,3,3,2,0), -
4KMŻ Lublin21Mariusz Puszakowski - 5 (1,2,2,-,0,-), Tomasz Piszcz - 7 (0,-,1,2,2,2), Paweł Miesiąc - 9 (3,3,3)
5Włókniarz Częstochowa15Rafał Szombierski - 10 (1,3,2,3,1,d3), Artur Czaja - 5 (0,2,0,2,0,1), -
6KSM Krosno10Damian Celmer - 4 (0,0,1,d4,d4,3), Borys Miturski - 6 (1,1,0,1,1,2), -
7RKM ROW Rybnik6Kamil Fleger - 2 (0,1,1,d4,1,0), Mateusz Domański - 4 (1,1,0,1,0,1), Adam Pawliczek - ns




2012
Leszno - 7 wrzesień (07.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Unia Leszno26Przemysław Pawlicki - 16 (3,3,3,3,3,1), Damian Baliński - 10 (2,-,2,2,1,3), Piotr Pawlicki II - 0 (0)
2Falubaz Zielona Góra25Łukasz Jankowski - 14 (2,3,3,3,1,2), Krzysztof Jabłoński - 11 (1,2,1,1,3,3), Kacper Rogowski - ns
3GTŻ Grudziądz19Norbert Kościuch - 13 (3,1,3,2,3), Paweł Staszek - 6 (1,0,0,0,3,2), Łukasz Cyran - ns
4Stal Rzeszów18Grzegorz Walasek - 9 (3,1,d4,1,2,2), Rafał Okoniewski - 9 (0,3,1,2,d4,3), Maciej Kuciapa - ns
5Victoria Piła18Mariusz Puszakowski - 9 (3,1,d4,1,2,2), Cyprian Szymko - ns (-,-,-,-,-,-), Marcin Jędrzejewski - 9 (2,3,2,0,2,0)
6KMŻ Lublin13Dawid Stachyra - 10 (2,1,2,3,2,d4), Karol Baran - 1 (1), Robert Miśkowiak - 2 (0,2,0)
7Orzeł Łódź7Michał Szczepaniak - 4 (1,2,0,1,0), Mateusz Szczepaniak - 3 (0,0,1,0,1,1), Marcin Wawrzyniak - 0 (0)

Wrocław - 25 lipiec (25.07).

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Falubaz Zielona Góra28Krzysztof Jabłoński - 9 (2,-,2,3,2), Łukasz Jankowski - 13 (3,2,-,2,3,3,-), Adam Strzelec - 6 (3,1,2)
2Orzeł Łódź23+3Michał Szczepaniak - 14+3 (1,2,3,3,2,3), Mateusz Szczepaniak - 9 (0,3,2,2,1,1), -
3Sparta Wrocław23+2Tomasz Jędrzejak - 16+2 (1,3,3,2,3,3), Patryk Dolny - 7 (3,2,0,-,2,0), Patryk Malitowski - 0 (0)
4Stal Gorzów Wlkp.19Adrian Cyfer - 14 (3,2,3,1,3,2), Łukasz Kaczmarek - 5 (1,1,1,d,2,0), -
5Kolejarz Opole13Rafał Fleger - 7 (2,d4,3,2,0,w/2min, Łukasz Bojarski - 6 (0,1,2,1,1,1), -
6Ostrovia Ostrów Wlkp.12Mateusz Piernikowski - 9 (t,1,1,3,1,3), Damian Albrecht - 3 (1,0,0,0,0,2), -
7ROW Rynik7Adrian Szewczykowski - 7 (1,3,1,1,1,w/2min., Łukasz Piecha - 0 (0,0,0,0,0,d1), -

Grudziądz - 25 lipiec (25.07).

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1GTŻ Grudziądz20Norbert Kościuch - 7 (2,d4,2,1,2), Paweł Staszek - 13 (3,1,3,3,3), Łukasz Cyran - ns
2Victoria Piła17Mariusz Puszakowski - 12 (3,3,-,3,3), Cyprian Szymko - 4 (-,0,1,2,1), Marcin Jędrzejewski - 1 (1,0)
3Polonia Bydgoszcz16Krzysztof Buczkowski - 10 (2,3,-,2,3), Robert Kościecha - 1 (dst,-,1,0,-), Mikołaj Curyło - 5 (2,3,0)
4Wybrzeże Gdańsk15Piotr Świderski - 2 (0,2,0,-,d4), Zbigniew Suchecki - 8 (1,3,3,1,-), Krystian Pieszczek - 5 (3,2)
4Start Gniezno14Adam Skórnicki - 7 (1,1,2,2,1), Oskar Fajfer - 7 (2,2,1,0,2), Maciej Fajfer - ns
5KS Toruń8Karol Ząbik - 7 (3,1,2,1,d4), Zbigniew Czerwiński - 1 (0,0,-,-,1), Mateusz Lampkowski - 0 (d4,d4)

Krosno - 25 lipiec (25.07).

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1KMŻ Lublin23Karol Baran - 13 (2,3,3,3,2), Dawid Stachyra - 10 (3,1,2,1,3), Mateusz Wieczorek - ns
2Stal Rzeszów18Grzegorz Walasek - 1 (-,-,-,-,1), Rafał Okoniewski - 10 (3,d4,2,2,3), Maciej Kuciapa - 7 (2,2,3,d1)
3Unia Tarnów15Dawid Lampart - 3 (1,-,1,1,-), Jakub Jamróg - 11 (3,3,0,3,2), Kacper Gomólski - 1 (1,0)
4Włókniarz Częstochowa14Rafał Szombierski - 3 (d4,d4,3,0,w/2min., Artur Czaja - 11 (2,3,2,2,2), -
5KSM Krosno10Michał Łopaczewski - 3 (u3,0,1,2,0), Piotr Dziatkowiak - 7 (1,2,-,3,1), Mateusz Szostek - 0 (0)
6Wanda Kraków10Borys Miturski - 5 (1,2,1,0,1), Stanisław Burza - 5 (0,1,0,1,3), -




2013
Gorzów Wlkp. - 30 sierpień (30.08).

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Unia Tarnów25Janusz Kołodziej - 17 (3,3,3,2,3,3), Maciej Janowski - 8 (2,0,2,1,1,2), Kacper Gomólski - ns
2Stal Gorzów Wlkp.24Krzysztof Kasprzak - 14 (2,3,3,3,2,1), Bartosz Zmarzlik - 10 (3,1,2,1,0,3), Adrian Cyfer - ns
3Sparta Wrocław22Tomasz Jędrzejak - 10 (2,0,3,2,1,2), Zbigniew Suchecki - 12 (3,2,1,3,0,3), Patryk Dolny - ns
4Orzeł Łódź16Daniel Pytel - 8 (1,3,0,d4,2,2), Jakub Jamróg - 8 (0,1,2,2,w/2min.,3, Rafał Dąbrowski - ns
5Stal Rzeszów15Dawid Lampart - 6 (0,t,0,3,3,d4), Rafał Okoniewski - 9 (1,2,1,1,2,2), -
6GKM Grudziądz15Norbert Kościuch - 7 (1,3,3,u,d3,0), Tomasz Chrzanowski - 8 (0,2,0,2,3,1), Mateusz Rujner - ns
7Wybrzeże Gdańsk8Artur Mroczka - 3 (2,1,-,0,-,u), Robert Miśkowiak - 2 (1,d4,0,-,d4,1), Krystian Pieszczek - 3 (1,1,1)

Kraków - 24 lipiec (24.07).

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Unia Tarnów22Janusz Kołodziej - 15 (3,3,3,3,3), Kacper Gomólski - 7 (1,1,2,1,2), Ernest Koza - ns
2Stal Rzeszów18Rafał Okoniewski - 8 (3,3,t,0,2), Dawid Lampart - 10 (2,2,3,1,2), -
3Falubaz Zielona Góra14Krzysztof Jabłoński - 11 (2,1,3,2,3), Adrian Gomólski - 3 (0,2,0,1,d4), -
4Wanda Kraków14Rafał Trojanowski - 8 (1,0,2,2,3), Paweł Staszek - 6 (0,2,1,1,2), -
5KMŻ Lublin11Maciej Kuciapa - 7 (3,0,1,3,0), Paweł Miesiąc - 4 (2,1,0,0,1), -
6Włókniarz Częstochowa11Artur Czaja - 10 (1,3,2,3,1), Borys Miturski - 1 (0,0,1,0,0), -

Łódź - 24 lipiec (24.07).

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Orzeł Łódź24Daniel Pytel - 11 (1,2,2,3,3), Jakub Jamróg - 13 (3,3,3,2,2), -
2GKM Grudziądz17Norbert Kościuch - 8 (2,2,1,1,2), Tomasz Chrzanowski - 9 (3,3,2,0,1), Mateusz Rujner - ns
3Polonia Bydgoszcz15Mateusz Szczepaniak - 11 (1,1,3,3,3), Mikołaj Curyło - 4 (0,3,u4,w/2min., 0, -
4ROW Rynik12Kacper Woryna - 3 (0,3,u4,w/2min.,0), Michał Mitko - 9 (1,2,2,3,1), Kacper Gomólski - ns
5Unia Leszno12Damian Baliński - 6 (2,1,d4,-,3), Grzegorz Zengota - 5 (0,0,3,2,-), Daniel Kaczmarek - 1 (0,1)
6Start Gniezno10Maciej Fajfer - 3 (0,0,-,1,2), Damian Adamczak - 7 (3,1,1,2,-), Adrian Gała - 0 (0,w/2min.)

Ostrów Wlkp. - 24 lipiec (24.07).

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Sparta Wrocław21Tomasz Jędrzejak - 13 (2,3,2,3,3), Zbigniew Suchecki - 5 (3,2,-,0,-), Patryk Dolny - 3 (3,0)
2Wybrzeże Gdańsk21Artur Mroczka - 5 (d3,2,3), Robert Miśkowiak - 8 (3,-,2,1,2), Krystian Pieszczek - 8 (3,2,3)
3KS Toruń20Kamil Brzozowski - 8 (2,-,2,2,2), Paweł Przedpełski - 5 (1,1,-,3,-), Kamil Pulczyński - 7 (3,3,1)
4Kolejarz Opole14Stanisław Burza - 9 (2,2,1,3,1), Rafał Fleger - 5 (3,0,0,2,0), -
5Litex Ostrów Wlkp.7Szymon Błocian - 0 (w/2min.,0,0,0,0), Filip Marach - 7 (1,1,1,1,3), -
6Victoria Piła7Arkadiusz Pawlak - 4 (1,0,1,0,2), Patryk Karczmarz - 3 (0,1,0,1,1), -




2014
Gorzów Wlkp. - 19 październik (19.10).

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Stal Gorzów Wlkp.28Krzysztof Kasprzak - 14 (3,2,2,3,2,2), Bartosz Zmarzlik - 14 (w/u,3,3,2,3,3), Adrian Cyfer - ns
2KS Toruń26Oskar Fajfer - 12 (1,2,3,2,1,3), Paweł Przedpełski - 14 (2,3,1,3,3,2), -
3Unia Tarnów19Krzysztof Buczkowski - 9 (1,0,3,3,1,1), Kacper Gomólski - 10 (2,1,2,2,3,0), -
4ROW Rynik15Michał Szczepaniak - 7 (2,3,1,1,0,0), Rafał Szombierski - 8 (1,1,2,0,2,2), -
5GKM Grudziądz14Daniel Jeleniewski - 0 (0,0,-,-,0,d4), Sebastian Ułamek - 14 (3,3,3,1,3,1), Mike Trzensiok - 0 (d4,u3)
6KMŻ Lublin13Dawid Lampart - 9 (2,1,2,u4,1,3), Robert Miśkowiak - 4 (0,w/2min.,0,1,2,1, - ns
7Falubaz Zielona Góra11Kamil Adamczewski - 5 (0,2,0,-,1,2), Krzysztof Jabłoński - 6 (3,1,1,1,ns,ns), Alex Zgardziński - 0 (w/su)







2015
Leszno - 12 lipiec (12.07).

Finał

Pozycja
(Position)
Klub
(Club)
Punkty
(Position)
Zawodnicy
(Riders)
1Unia Leszno17Piotr Pawlicki II - 12 (3,3,3,3), Tobiasz Musielak - 3 (1,2,-,-), Grzegorz Zengota - 2 (1,1)
2Stal Gorzów Wlkp.17Krzysztof Kasprzak - 7 (2,3,2,0), Bartosz Zmarzlik - 10 (3,2,3,2), Tomasz Gapiński - 0 (ns)
3Unia Tarnów16Janusz Kołodziej - 10 (3,2,3,2), Artur Mroczka - 6 (1,0,2,3), Ernest Koza - 0 (ns)
4Stal Rzeszów11Dawid Lampart - 9 (3,1,2,3), Mirosław Jabłoński - 2 (2,d,0,0), Karol Baran - 0 (ns)
5Ostovia Ostrów Wlkp.11Rune Holta - 6 (2,3,-,1), Michał Szczepaniak - 2 (0,2,0,-), Mateusz Szczepaniak - 3 (1,2)
6Falubaz Zielona Góra7Krzysztof Jabłoński - 3 (0,-,0,3), Krystian Pieszczek - 3 (1,1,1,-), Mateusz Burzyński - 1 (0,1)
7Orzeł Łódź5Kamil Adamczewski - 0 (,-,-,ns,ns), Stanisław Burza - 5 (1,1,1,2), Borys Miturski - 0 (0,w)










Odwiedziny (Visitors):
6592032


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl