Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 1993-2013

Indywidualne Mistrzostwa Czech na długim torze
(Long Track Czech Republic Championship)
(Mistrovstvi Ceske Republiky na dlouhe draze)


Thanks to Vladimir Kovar
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare - Vinderne
Rok
(Year)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
1993Ales Dryml IIZP PardubiceKlasyfikacja końcowa
1994Ales Dryml IIZP PardubiceKlasyfikacja końcowa
1995Ales Dryml IIZP PardubiceKlasyfikacja końcowa
1997Bohumil BrhelOlymp PragaKlasyfikacja końcowa
1998Bohumil BrhelOlymp PragaKlasyfikacja końcowa
2003Zdenek SchneiderwindOlymp PragaKlasyfikacja końcowa
2004Pavel OndrasikOlymp PragaKlasyfikacja końcowa
2005Zdenek SchneiderwindOlymp PragaKlasyfikacja końcowa
2006Zdenek SchneiderwindOlymp PragaKlasyfikacja końcowa
2007Zdenek SchneiderwindPragaKlasyfikacja końcowa
2008Zdenek SchneiderwindPragaKlasyfikacja końcowa
2009Andrew AppletonWielka BrytaniaKlasyfikacja końcowa
2010Jorg TebbeNiemcyKlasyfikacja końcowa
2011Martin SmolinskiNiemcyFinał
2012Ales Dryml IIPardubiceFinał

1993

Mariańskie Łaźnie

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ales Dryml IIZP Pardubice- -

1994

Mariańskie Łaźnie

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ales Dryml IIZP Pardubice- -

1995

Mariańskie Łaźnie

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ales Dryml IIZP Pardubice- -

1996

W sezonie 1996 mistrzostw Czech na długim torze nie rozegrano.


1997

Mariańskie Łaźnie

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bohumil BrhelOlymp Praga- -

1998

Mariańskie Łaźnie

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bohumil BrhelOlymp Praga- -

1999-2002

W latach 1999-2002 mistrzostw Czech na długim torze nie rozegrano.


2003

Mariańskie Łaźnie - 29 kwiecień

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zdenek SchneiderwindOlymp Praga(5,5,5,5) 20+5A
2Pavel OndrasikOlymp Praga(5,4,4,4) 17+4A
3Jaroslav PtakKarlove Vary(4,w,5,4) 13+3A
4Marius RokebergNorwegia(2,4,3,5) 14+2A
5Miroslav MusilMariańskie Łaźnie(5,5,1,4) 15+1A
6Antonin Svab IIOlymp Praga(4,5,5,5) 19+wA
7Richard WolffMarketa Praga(4,3,3,3) 13+5B
8Hans FreundorferNiemcy(3,w,4,3) 10+4B
9Jiri PetrasekPlzen(2,1,2,3) 8+3B
10Arjan BorgersHolandia(0,4,3,2) 9+2B
11Vaclav Matuna-(3,3,2,2) 10+1B
12Josef FrancOlymp Praga(1,w,4,2) 7+0B
13Karel Kadlec IIPlzen(2,2,1,1) 6+5C
14Markus EiblNiemcy(3,2,2,w) 7+nsC
15Herman ZausingerNiemcy(ns) ns
15Otto WatzingerNiemcy(ns) ns

2004

Mariańskie Łaźnie - 28 wrzesień

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Pavel OndrasikOlymp Praga(5,5,5,4) 19+5A
2Otto NiedermeierNiemcy(4,5,5,5) 19+4A
3Alessandro MilaneseWłochy(4,4,5,5) 18+3A
4Paul BauerNiemcy(3,4,4,4) 15+2A
5Petr VandirekPlzen(3,4,4,4) 15+1A
6Markus EiblNiemcy(5,5,3,5) 18+wA
7Sjoerd RozenbergNorwegia(2,2,3,3) 10+5B
8Mattia CarpaneseWłochy(4,3,2,3) 12+4B
9Karel Kadlec IIPlzen(2,3,4,3) 12+3B
10Eric DoornbosHolandia(1,1,3,2) 7+2B
11Franz GreiselNiemcy(3,3,1,1) 8+nsB
12Jaroslav PetrakKarlove Vary(5,w,w,-) 5+nsB
13Peter JecklNiemcy(0,2,1,2) 5
14Francesco BarbettaWłochy(1,w,2,2) 5
15Roman TomanyMariańskie Łaźnie(2,1,w,w) 3
16Hans SiegelNiemcy(-,-,-,-) ns
16Richard WolffMarketa Praga(-,-,-,-) ns
16Ulrich BuschkeNiemcy(-,-,-,-) ns

2005

Mariańskie Łaźnie - 24 czerwiec

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zdenek SchneiderwindOlymp Praga(5,5,w,5) 15+5A
2Antonin Svab IIOlymp Praga(5,5,w,5) 15+4A
3Jaroslav PtakMariańskie Łaźnie(3,5,5,4) 17+3A
4Kenneth BorgenhaugNorwegia(4,4,2,3) 13+2A
5Karel Kadlec IIPlzen(3,4,4,3) 14+1A
6Klaus Peter GerdemannNiemcy(3,3,5,2) 13+0A
7Pavel OndrasikOlymp Praga(5,w,3,4) 12+5B
8Nynke De JongHolandia, lic. niemiecka(1,w,5,5) 11+4B
9Roberto HauptNiemcy(4,4,w,4) 12+3B
10Marek CejkaMariańskie Łaźnie(1,3,4,2) 10+2B
11Kim R. MortensenNorwegia(0,3,2,3) 8+1B
12Francesco BarbettaWłochy(2,2,4,2) 10+0B
13Karl Heinrich KonigNiemcy(2,-,-,-) 2+5C
14Ronny StudemannNiemcy(2,w,3,w) 5+4C
15Martin ErnstNiemcy(4,w,2,-) 6+3C
16Tim KorneliussenDania(1,1,2,w) 4+2C
17Roman TomanyMariańskie Łaźnie(w,1,1,w) 2+1C
18Mathias EnckeNiemcy(w,2,3,1) 6+nsC
19Jurgen JuckinesNiemcy(0,1,1,1,w) 3R

2006

Mariańskie Łaźnie - 18 lipiec

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zdenek SchneiderwindOlymp Praga(5,5,5,5) 20+5+5A
2Kenneth BorgenhaugNorwegia(2,5,4,4) 15+4+4A
3Pavel OndrasikOlymp Praga(5,3,5,5) 18+4+3A
4Alessandro MilaneseWłochy(4,5,5,4) 18+3+2A
5Nynke De JongHolandia, lic. niemiecka(4,4,4,3) 15+3+1A
6Jaroslav PtakMariańskie Łaźnie(5,4,4,4) 17+5+0A
7Richard WolffOlymp Praga(3,w,2,5) 10+2+5B
8Ronny StudemannNiemcy(2,2,3,3) 10+2+4B
9Karel Kadlec IIPlzen(3,1,3,2) 9+1+3B
10Dave HammondWielka Brytania(0,3,0,3) 6+0+2B
11Jurgen JuckinesNiemcy(1,2,2,2) 7+0+1B
12Sjoerd RozenbergHolandia(4,4,3,2) 13+1+wB
13Antonin KlatovskyCzechy(2,1,1,1) 5+5C
14John HartleyWielka Brytania(1,0,2,0) 3+4C
15Paul EvittsWielka Brytania(1,2,1,-) 4+3C
16Klaus Peter GerdemannNiemcy(3,3,w,w) 6+nsC
17Francesco BarbettaWłochy(w,0,w,-) 0+nsC
18Marek CejkaMariańskie Łaźnie(w,-,-,-) 0+nsC

2007

Mariańskie Łaźnie - 5 maj

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zdenek SchneiderwindPraga(5,3,5,5) 18+5A
2Sirg SchutzbachNiemcy, lic. szwajcarska(4,5,4,5) 18+4A
3Markus EiblNiemcy(4,4,5,5) 18+3A
4Marius RokebergNorwegia(5,4,2,4) 15+2A
5Nynke De JongHolandia, lic. niemiecka(2,3,4,3) 12+1A
6Pavel OndrasikPraga(4,5,5,3) 17+wA
7Alessandro MilaneseWłochy(3,3,4,1) 10+5B
8Richard WolffPraga(1,5,3,2) 11+4B
9Manfred KnappeNiemcy(5,4,2,w) 11+3B
10Kenneth BorgenhaugNorwegia(2,2,2,4) 10+2B
11Ronny StudemannNiemcy(3,2,3,3) 11+1B
12Jaroslav PtakMariańskie Łaźnie(3,1,3,4) 11+wB
13Sjoerd RozenbergHolandia(2,2,1,2) 7+5C
14Henry Van Der SteenHolandia(0,0,1,2) 3+4C
15Antonin KlatovskyKlabo Team(1,1,0,1) 3+2C
16Jamie IsherwoodWielka Brytania(0,0,0,1) 1+wC
17Karel Kadlec IIPlzen(1,1,1,w) 3+wC
18Klaus Peter GerdemannNiemcy(w,w,-,-) 0+nsC
19Matej KusPraga(ns) nsR

2008

Mariańskie Łaźnie - 27 lipiec

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zdenek SchneiderwindPraga(6,6,w,6) 18+6A
2Sirg SchutzbachNiemcy, lic. szwajcarska(w,6,6,6) 18+5A
3Nynke De JongHolandia, lic. niemiecka(w,4,5,5) 14+4A
4Alessandro MilaneseWłochy, lic. czeska(6,5,6,w) 17+3A
5Richard WolffPraga(5,4,3,4) 16+2A
6Pavel OndrasikPraga(5,5,4,5) 19+1A
7Karel Kadlec IIPlzen(3,2,4,4) 13+wA
8Daniel WintertonWielka Brytania(w,2,2,3) 7+5B
9Francesco BarbettaWłochy, lic. czeska(3,1,1,2) 7+4B
10Anton WannasekAustria(2,3,3,3) 11+wB
11David SpeightWielka Brytania(4,1,5,w) 10+nsB
12Stefan DrofaNiemcy(4,3,w,w) 7+nsB
13Silvano SoattinWłochy(w,-,-,-) 0+nsB

2009

Mariańskie Łaźnie - 17 maj

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andrew AppletonWielka Brytania(4,5,3,5) 17+5A
2Pavel OndrasikPraga(2,3,4,5) 14+4A
3Jorg TebbeNiemcy(5,4,4,3) 16+3A
4Sirg SchutzbachNiemcy, lic. szwajcarska(3,5,5,4) 17+2A
5Sjoerd RozenbergHolandia(4,5,3,2) 14+1A
6Zdenek SchneiderwindPraga(5,1,5,5) 16+wA
7Richard WolffPraga(w,2,5,4) 11+5B
8Manfred KnappeNiemcy(5,4,2,1) 12+4B
9Nynke De JongHolandia, lic. niemiecka(3,4,w,4) 11+3B
10Marek CejkaMariańskie Łaźnie(3,2,1,3) 9+2B
11David SpeightWielka Brytania(4,1,4,2) 10+1B
12Karel Kadlec IIPlzen(2,3,3,2) 10+0B
13Paul CooperWielka Brytania(w,3,w,3) 6+5C
14Anthony QueripelWielka Brytania(1,2,2,1) 6+4C
15Francesco BarbettaWłochy, lic. czeska(2,1,2,1) 6+3C
16Roman TomanyMariańskie Łaźnie(0,w,0,0) 0+2C
17Andreas BuschkeNiemcy(1,0,1,0) 2+wC
18Klaus Peter GerdemannNiemcy(w,-,-,-) 0+nsC

2010

Mariańskie Łaźnie - 16 maj

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jorg TebbeNiemcy(5,5,5,5) 20+5A
2Josef FrancPraga(4,5,4,5) 18+4A
3Richard WolffPraga(5,5,4,4) 18+3A
4David SpeightWielka Brytania(2,2,5,4) 13+2A
5Michael HadekPlzen(4,3,3,3) 13+1A
6Andrew AppletonWielka Brytania(5,4,5,1) 15+wA
7Zdenek SchneiderwindPraga(3,4,1,2) 10+5B
8Antonin KlatovskyKlabo Team(1,3,3,5) 12+4B
9Sjoerd RozenbergHolandia(2,3,2,2) 9+3B
10Stefan DrofaNiemcy(1,1,4,4) 10+2B
11Karel Kadlec IIPlzen(2,2,3,3) 10+1B
12Chris MillsWielka Brytania(4,4,w,-) 8+nsB
13Pavel OndrasikPraga(3,w,2,3) 8+5C
14Stephan DienerNiemcy(1,2,2,1) 6+4C
15Roman TomanyMariańskie Łaźnie(0,1,1,0) 2+3C
16John HartleyWielka Brytania(0,0,1,2) 3+2C
17Francesco BarbettaWłochy, lic. czeska(0,1,0,1) 2+1C
18Paul EvittsWielka Brytania(3,-,-,-) 3+nsC

2011

Mariańskie Łaźnie - 21 maj (21.05).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Martin SmolinskiNiemcy(5,4,5,5) 19+5
2Josef FrancPraga(5,4,5,5) 19+4
3Ales Dryml IIPardubice(5,5,4,4) 18+3
4Andy AppletonAnglia(4,5,5,4) 18+2
5Sirg SchutzbachNiemcy, lic. szwajcarska(4,5,3,2) 14+1
6Nadine FrenkNiemcy(4,2,4,3) 13+0
7Aki Pekka MustonenFinlandia(3,3,4,3) 13
8Joel NystromSzwecja(3,4,3,2) 12
9Richard WolffPraga(2,3,2,1) 8
10David SpeightAnglia(1,3,w,1) 5
11Karel Kadlec IICzechy(3,1,-,-) 4
12Stefan DrofaNiemcy(w,2,2,0) 4
13Klaus Peter GerdemannNiemcy(w,1,w) 1

2012

Mariańskie Łaźnie - 29 kwiecień (29.04).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ales Dryml IIPardubice(w,5,5,5,4) 19+5
2Josef FrancPraha(5,4,5,5,5) 24+4
3Michael HadekPlzen(5,5,4,5,5) 24+3
4Richard WolffPraha(5,2,3,4,4) 18+2
5Sjoerd RozenbergHolandia(4,3,5,4,3) 19+1
6Klaus Peter GerdemannNiemcy(3,5,4,3,2) 17+w
7Joel NystromSzwecja(3,4,2,2,3) 14
8Paul EvittsAnglia(2,3,4,3,1) 13
9Karel Kadlec IICzechy(3,1,1,4,2) 11
10Erik EijbergenHolandia(4,4,1,w,-) 9
11Antonin KlatovskyDivisov(1,2,3,3,0) 9
12Ulrich BuschkeNiemcy(2,3,2,1,1) 9
13Dave HammondAnglia(4,1,1,1) 7
14Matthias FlickNiemcy(1,0,2,2) 5
15David SpeightAnglia(0,1,3,w) 4
16Jamie IsherwoodAnglia(2,2,-,-) 4
17Andy Ter SchuurHolandia(0,0,2) 2R
18Bill HaynesAnglia(0,0,1) 1R
19Francesco BarbettaWłochy, lic. czeska(1,0,-,-) 1
20Andreas BuschkeNiemcy(0,w,-,-) 0
21John HartleyAnglia(ns) nsR




Odwiedziny (Visitors):
7393034


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl