Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 1995-2013

Grand Prix na Żużlu - Kwalifikacje
(Speedway Grand Prix - Qualifications)
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare
Rok
(Year)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
1995Leigh AdamsAustraliaGrand Prix Challenge
1995Brian KargerDaniaFinał Interkontynentalny
1995Ryan SullivanAustraliaFinał Zamorski
1995Zoltan AdorjanWęgryFinał Kontynentalny
1995Zoltan AdorjanWęgryPółfinał Kontynentalny 1
1995Rif SaitgariejewRosjaPółfinał Kontynentalny 2
1995Armando CastagnaWłochyĆwierćfinał Kontynentalny 1
1995Zoltan AdorjanWęgryĆwierćfinał Kontynentalny 2
1995Antonin Kasper IICzechyĆwierćfinał Kontynentalny 3
1995Rif SaitgariejewRosjaĆwierćfinał Kontynentalny 4
1995Ihor MarkoUkrainaRunda Wstępna 1
1995Zdenek SchneiderwindCzechyRunda Wstępna 2
1995Rif SaitgariejewRosjaRunda Wstępna 3
1995Vaclav MilikCzechyRunda Wstępna 4
1996Jacek Krzy?aniakPolskaRunda Wst?pna 3
1997Piotr ProtasiewiczPolskaGrand Prix Challenge
1997Ryan SullivanAustraliaFinał Interkontynentalny
1997Kelvin TatumWielka BrytaniaFinał Zamorski
1997Armando CastagnaWłochyFinał Kontynentalny
1997Jacek GollobPolskaPółfinał Kontynentalny 1
1997Robert SawinaPolskaPółfinał Kontynentalny 2
1997Sebastian UłamekPolskaRunda Kwalifikacyjna 1
1998Leigh AdamsAustraliaGrand Prix Challenge
1998Brian KargerDaniaFinał Interkontynentalny
1998Jason LyonsAustraliaFinał Zamorski
1998Antonin Kasper IICzechyFinał Kontynentalny
1998Antonin Kasper IICzechyPółfinał Kontynentalny 1
1998Rafał DobruckiPolskaPółfinał Kontynentalny 2
1998Todd WiltshireAustraliaRunda Kwalifikacyjna 1
1999Billy HamillUSAGrand Prix Challenge
1999Todd WiltshireAustraliaFinał Interkontynentalny
1999Mark LoramWielka BrytaniaFinał Zamorski
1999Rafał DobruckiPolskaFinał Kontynentalny
1999Sebastian UłamekPolskaPółfinał Kontynentalny 1
1999Robert BarthNiemcyPółfinał Kontynentalny 2
1999Piotr ŚwistPolskaRunda Kwalifikacyjna 1
2000Peter KarlssonSzwecjaGrand Prix Challenge
2000Niklas KlingbergDaniaFinał Interkontynentalny
2000Sam ErmolenkoUSAFinał Zamorski
2000Matej FerjanSłoweniaFinał Kontynentalny
2000Matej FerjanSłoweniaPółfinał Kontynentalny 1
2000Piotr ProtasiewiczPolskaPółfinał Kontynentalny 2
2000Rafał OkoniewskiPolskaRunda Kwalifikacyjna 1
2001Greg HancockUSAGrand Prix Challenge
2001Kaj LaukkanenFinlandiaFinał Interkontynentalny
2001Jason LyonsAustraliaFinał Zamorski
2001Sebastian UłamekPolskaFinał Kontynentalny
2001Sebastian UłamekPolskaPółfinał Kontynentalny 1
2001Wiesław JaguśPolskaPółfinał Kontynentalny 2
2001Krzysztof JabłońskiPolskaRunda Kwalifikacyjna 1
2002Lee RichardsonWielka BrytaniaWielki Finał IMŚ
2002Bohumil BrhelCzechyPółfinał 1
2002Jason LyonsAustraliaPółfinał 2
2002Hans AndersenDaniaRunda Kwalifikacyjna 2
2002Charlie GjeddeDaniaRunda Kwalifikacyjna 3
2002Lee RichardsonWielka BrytaniaRunda Kwalifikacyjna 4
2003Piotr ProtasiewiczPolskaWielki Finał IMŚ
2003Peter KarlssonSzwecjaPółfinał 1
2003Roman PoważnyRosjaPółfinał 2
2003Grzegorz WalasekPolskaRunda Kwalifikacyjna 2
2003Lee RichardsonWielka BrytaniaRunda Kwalifikacyjna 3
2003Peter KarlssonSzwecjaRunda Kwalifikacyjna 4
2004Antonio LindbackSzwecjaWielki Finał IMŚ
2004Peter KarlssonSzwecjaPółfinał 1
2004Wiesław JaguśPolskaPółfinał 2
2004Matej ZagarSłoweniaRunda Kwalifikacyjna 2
2004Antonin Svab IICzechyRunda Kwalifikacyjna 3
2004Jarosław HampelPolskaRunda Kwalifikacyjna 4
2006Wiesław JaguśPolskaWielki Finał
2006Ryan SullivanAustraliaRunda Kwalifikacyjna 1
2006Matej FerjanSłoweniaRunda Kwalifikacyjna 2
2007Niels K. IversenDaniaWielki Finał
2007Bjarne PedersenDaniaPółfinał 1
2007Fredrik LindgrenSzwecjaPółfinał 2
2007Damian BalińskiPolskaRunda Kwalifikacyjna 2
2007Krzysztof KasprzakPolskaRunda Kwalifikacyjna 3
2007Niels K. IversenDaniaRunda Kwalifikacyjna 4
2008Kenneth BjerreDaniaGrand Prix Challenge
2008Peter KarlssonSzwecjaPółfinał 2
2008Lee RichardsonWielka BrytaniaPółfinał 1
2008Ryan SullivanAustraliaRunda kwalifikacyjna 4
2008Charlie GjeddeDaniaRunda kwalifikacyjna 2
2008Davey WattAustraliaRunda kwalifikacyjna 1
2009Magnus ZetterstromSzwecjaGrand Prix Challange
2009Jurica PavlicChorwacjaPółfinał
2009Kenneth BjerreDaniaPółfinał
2009Jurica PavlicChorwacjaRunda Kwalifikacyjna
2009Grzegorz WalasekPolskaRunda Kwalifikacyjna
2009Sebastian UłamekPolskaRunda Kwalifikacyjna
2009Davey WattAustraliaRunda Kwalifikacyjna
2010Artiom ŁagutaRosjaGrand Prix Challenge
2010Tomasz GapińskiPolskaPółfinał
2010Chris HarrisWielka BrytaniaPółfinał
2010Antonio LindbackSzwecjaPółfinał
2010Grigorij ŁagutaRosjaRunda Kwalifikacyjna
2010Janusz KołodziejPolskaRunda Kwalifikacyjna
2010Simon SteadWielka BrytaniaRunda Kwalifikacyjna
2010Krzysztof KasprzakPolskaRunda Kwalifikacyjna
2011Antonio LindbackSzwecjaGrand Prix Challenge
2011Peter LjungSzwecjaPółfinał
2011Grzegorz WalasekPolskaPółfinał
2011Antonio LindbackSzwecjaPółfinał
2011Jesper B. MonbergDaniaRunda Kwalifikacyjna
2011Jonas DavidssonSzwecjaRunda Kwalifikacyjna
2011Joonas KylmakorpiFinlandiaRunda Kwalifikacyjna
2011Adrian MiedzińskiPolskaRunda Kwalifikacyjna
2012Krzysztof KasprzakPolskaGrand Prix Challange
2012Antonio LindbackSzwecjaPółfinał
2012Niels K. IversenDaniaPółfinał
2012Ales Dryml IICzechyPółfinał
2012Chris HarrisWielka BrytaniaRunda Kwalifikacyjna
2012Przemysław PawlickiPolskaRunda Kwalifikacyjna
2012Grzegorz ZengotaPolskaRunda Kwalifikacyjna
2012Leon MadsenDaniaRunda Kwalifikacyjna

W sezonie 2005 nie rozegrano kwalifikacji do Grand Prix. Organizator Grand Prix BSI przyznało dzikie karty na sezon 2006.





1995

Lonigo (Włochy) - 8 paździenik

Grand Prix Challenge

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Leigh AdamsAustralia- 14
2Marvyn CoxWielka Brytania- 13
3Peter KarlssonSzwecja- 11+3
4Tommy KnudsenDania- 11+2
5Joe ScreenWielka Brytania- 11+1
6Gary HavelockWielka Brytania- 9
7Craig BoyceAustralia- 8+3
8Andy SmithWielka Brytania- 8+2
9Tomasz GollobPolska- 8+1
10Robert NagyWęgry- 6
11Jan StaechmannDania- 5+3
12Zoltan AdorjanWęgry- 5+2
13Mikael MaxSzwecja- 4
14Brian KargerDania- 3
15Stefano AlfonsoWłochy- 2
16Antonin Kasper IICzechy- 1

Elgane (Norwegia) - 20 sierpień

Finał Interkontynentalny

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Brian KargerDania- 13
2Joe ScreenWielka Brytania- 11
3Leigh AdamsAustralia- 10+3
4Brian AndersenDania- 10+2
5Chris ManchesterUSA- 10+1
6Lars GunnestadNorwegia- 9
7Shane ParkerAustralia- 9
8Kaj LaukkanenFinlandia- 8
9Stefan AnderssonSzwecja- 7
10Rune HoltaNorwegia- 7
11Jason LyonsAustralia- 7
12Gert HandbergDania- 6
13Martin DugardWielka Brytania- 5
14John JorgensenDania- 4
15Ryan SullivanAustralia- 2
16Mark ThorpeNowa Zelandia- 2

Coventry (Anglia) - 11 czerwiec

Finał Zamorski

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ryan SullivanAustralia- 14+3
2Leigh AdamsAustralia- 14+2
3Jason LyonsAustralia- 12
4Mark ThorpeNowa Zelandia- 11
5Joe ScreenWielka Brytania- 10
6Jason CrumpAustralia- 9
7Martin DugardWielka Brytania- 9
8Shane ParkerAustralia- 8+3
9Chris ManchesterUSA- 8+2
10Charlie ErmolenkoUSA- 8+1
11Dean BarkerWielka Brytania- 5
12Mark FariaUSA- 4
13Martin DicksonWielka Brytania- 4
14Brent WernerUSA- 3
15Gary SteadWielka Brytania- 0
16David NorrisWielka Brytania- 0

Brovst (Dania) - 11 czerwiec

Finał Skandynawski

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Stefan AnderssonSzwecja- 14
2Peter KarlssonSzwecja- 13+3
3John JorgensenDania- 13+2
4Brian KargerSzwecja- 12
5Lars GunnestadNorwegia- 11
6Brian AndersenDania- 10
7Rune HoltaNorwegia- 10
8Gert HandbergDania- 8
9Kaj LaukkanenFinlandia- 7
10Conny IvarssonSzwecja- 5
11Arnt ForlandNorwegia- 5
12Marko HyyrylainenFinlandia- 4
13Ingvar HvamstadNorwegia- 1
14Dennis LofqvistSzwecja- 1
15Vesa YlinenFinlandia- 0
16Tomi KalliomakiFinlandia- 0

Miszkolc (Węgry) - 30 lipiec

Finał Kontynentalny

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zoltan AdorjanWęgry- 12+3
2Stefano AlfonsoWłochy- 12+2
3Antonin Kasper IICzechy- 11
4Robert NagyWęgry- 10
5Rif SaitgariejewRosja- 10
6Wołodymyr KołodijUkraina- 10
7Tomas TopinkaCzechy- 10
8Armando CastagnaWłochy- 10
9Rinat MardanszinRosja- 7
10Rafał DobruckiPolska- 6
11Jarosław Olszewski IIPolska- 6
12Antonin Svab IICzechy- 5
13Andrea MaidaWłochy- 3
14Andreas BossnerAustria- 3
15Bohumil BrhelCzechy- 2
16Dariusz ŚledźPolska- 0
17Laszlo BodiWęgry- 3
18Roman MatousekCzechy- 0

Lonigo (Włochy) - 10 czerwiec

Półfinał Kontynentalny 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zoltan AdorjanWęgry- 15
2Stefano AlfonsoWłochy- 12
3Armando CastagnaWłochy- 11+3
4Rinat MardanszinRosja- 11+2
5Bohumil BrhelCzechy- 9
6Andrea MaidaWłochy- 9
7Dariusz ŚledźPolska- 8
8Jarosław Olszewski IIPolska- 8
9Roman MatousekCzechy- 7+3
10Marian JiroutCzechy- 7+2
11Tomasz BajerskiPolska- 5
12Jacek GollobPolska- 5
13Zdenek SchneiderwindCzechy- 4
14Jiri Stancl IIICzechy- 2
15Jan Holub IICzechy- 0
16Stefano SpagnoloWłochy- 0

Mseno (Czechy) - 11 czerwiec

Półfinał Kontynentalny 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rif SaitgariejewRosja- 14+3
2Antonin Kasper IICzechy- 14+2
3Tomas TopinkaCzechy- 12
4Rafał DobruckiPolska- 9
5Antonin Svab IICzechy- 9
6Robert NagyWęgry- 9
7Wołodymyr KołodijUkraina- 8
8Andreas BossnerAustria- 7+3
9Laszlo BodiWęgry- 7+2
10Sandor TihanyiWęgry- 6
11Roman JankowskiPolska- 6
12Franz LeitnerAustria- 5
13Martin PeterkaSłowenia- 5
14Antal KoscoWęgry- 4
15Nikołaj ManewBułgaria- 2
16Zsolt BoeszermenyiWęgry- 0
17Csaba HellWęgry- 3

Marmande (Francja) - 7 maj

Ćwierćfinał Kontynentalny 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Armando CastagnaWłochy- 13+3
2Andrea MaidaWłochy- 13+2
3Marian JiroutCzechy- 12+3
4Zdenek SchneiderwindCzechy- 12+2
5Dariusz ŚledźPolska- 10
6Stefano AlfonsoWłochy- 10
7Bohumil BrhelCzechy- 9+3
8Piotr WiniarzPolska- 9+2
9Jan Holub IICzechy- 9+1
10Christophe DubernandFrancja- 6
11Rafał WilkPolska- 6
12Hartmut BalfanzNiemcy- 5
13Stefano SpagnoloWłochy- 3
14Frederick BrriseauFrancja- 2
15Stephane TresarrieuFrancja- 1
16Maik GroenHolandia- 0

Marmande (Francja) - 7 maj

Ćwierćfinał Kontynentalny 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Armando CastagnaWłochy- 13+3
2Andrea MaidaWłochy- 13+2
3Marian JiroutCzechy- 12+3
4Zdenek SchneiderwindCzechy- 12+2
5Dariusz ŚledźPolska- 10
6Stefano AlfonsoWłochy- 10
7Bohumil BrhelCzechy- 9+3
8Piotr WiniarzPolska- 9+2
9Jan Holub IICzechy- 9+1
10Christophe DubernandFrancja- 6
11Rafał WilkPolska- 6
12Hartmut BalfanzNiemcy- 5
13Stefano SpagnoloWłochy- 3
14Frederick BrriseauFrancja- 2
15Stephane TresarrieuFrancja- 1
16Maik GroenHolandia- 0

Toruń (Polska) - 7 maj

Ćwierćfinał Kontynentalny 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zoltan AdorjanWęgry- 14
2Jarosław Olszewski IIPolska- 12
3Roman MatousekCzechy- 11+3
4Jiri Stancl IIICzechy- 11+2
5Tomasz BajerskiPolska- 11+1
6Jacek GollobPolska- 11+0
7Rinat MardanszinRosja- 9
8Grigorij CharczenkoRosja- 8
9Ihor MarkoUkraina- 7+3
10Zoltan HajduWęgry- 7+2
11Dariusz StenkaPolska- 7+1
12Vladimirs VoronkovsŁotwa- 5
13Patrick VerbruggeHolandia- 4
14Ihor BorysenkoUkraina- 2
15Thomas KochNiemcy- 1
16Steffen LeonhardtNiemcy- 0
17Aleksandrs BizniaŁotwa- 0
18Dariusz FliegertPolska- 0

Pfaffenhofen (Niemcy) - 7 maj

Ćwierćfinał Kontynentalny 3

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Antonin Kasper IICzechy- 12+3
2Andreas BossnerAustria- 12+2
3Antonin Svab IICzechy- 11
4Robert NagyWęgry- 10
5Zsolt BoeszermenyiWęgry- 10
6Tomas TopinkaCzechy- 9
7Oleg KurguskinRosja- 9
8Antal KoscoWęgry- 9
9Franz LeitnerAustria- 8
10Andreas SchapflNiemcy- 7
11Vaclav MilikCzechy- 7
12Siergiej JeroszynRosja- 7
13Zsolt BenczeWęgry- 4
14Valentino FurlanettoWłochy- 4
15Gaspar ForgacSłowacja- 1
16Walter NebelAustria- 0

Ljubljana (Słowenia) - 7 maj

Ćwierćfinał Kontynentalny 4

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rif SaitgariejewRosja- 13+3
2Roman JankowskiPolska- 13+2
3Rafał DobruckiPolska- 11+3
4Laszlo BodiWęgry- 11+2
5Wołodymyr KołodijUkraina- 11+1
6Sandor TihanyiWęgry- 11+0
7Petr VandirekCzechy- 8
8Nikołaj ManewBułgaria- 7
9Martin PeterkaSłowenia- 7
10Csaba HellWęgry- 7
11Massimo MoraWłochy- 6
12Mirosław CierniakPolska- 5
13Gerhard LekseSłowenia- 5
14Iwan NagarAustria- 2
15Heinrich SchatzerAustria- 1
16Marek KępaPolska- 0
17Zlatko KrżnarićChorwacja- 1

Stralsund (Niemcy)

Runda Wstępna 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ihor MarkoUkraina- 15
2Vladimirs VoronkovsŁotwa- 14
3Jarosław Olszewski IIPolska- 11+3
4Thomas KochNiemcy- 11+2
5Patrick VerbruggeHolandia- 10
6Dariusz StenkaPolska- 10
7Steffen LeonhardtNiemcy- 8
8Aleksandrs BizniaŁotwa- 8
9Ihor BorysenkoUkraina- 8
10Christian GoertzNiemcy- 7
11Enrico HothNiemcy- 5
12Damian RothNiemcy- 4
13Maik EbensingNiemcy- 3
14Steven Van Der HelmHolandia- 2
15Angel VelazquezArgentyna- 1
16Walentyn SemenecUkraina- 0
17Roland SassNiemcy- 2

Ludwigslust (Niemcy) - 23 kwiecień

Runda Wstępna 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zdenek SchneiderwindCzechy- 15
2Nikolajs KokinsŁotwa- 13
3Jan Holub IICzechy- 12
4Andrejs KorolovsŁotwa- 10
5Hartmut BalfanzNiemcy- 10
6Christophe DubernandFrancja- 9
7Stefano AlfonsoWłochy- 9
8Piotr WiniarzPolska- 8+3
9Stefano SpagnoloWłochy- 8+2
10Roman SpitalerSłowenia- 6
11Matthias KrogerNiemcy- 6
12Bjorn DanielczikNiemcy- 5
13Jim GroenHolandia- 4
14Anne Van Der HelmHolandia- 2
15Christophe MartinFrancja- 1
16Artur HorvatSłowenia- 1

Tyrgowiszte (Bułgaria) - 22 kwiecień

Runda Wstępna 3

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rif SaitgariejewRosja- 14+3
2Csaba HellWęgry- 14+2
3Marek KępaPolska- 12
4Wołodymyr KołodijUkraina- 11
5Heinrich SchatzerAustria- 11
6Nikołaj ManevBułgaria- 9
7Jacek GomólskiPolska- 8+3
8Gerhard LekseSłowenia- 8+2
9Iwan NagarAustria- 8+u
10Zlatko KrżnarićChorwacja- 7
11Thomas StadlerAustria- 6
12Zdrawko JordanowBułgaria- 5
13Renato KusterChorwacja- 3
14Walerij ChristowBułgaria- 1
15Ilie Sorin GhibuRumunia- 1
16Mircea AgrisanRumunia- 0
17Galin WeliczkowBułgaria- 1
18Teodozy GerczewBułgaria- 1

1996



Brokstedt (Niemcy) - 1 maj

Runda Wst?pna 3

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jacek Krzy?aniakPolska- 15
2Tommy DunkerNiemcy- 14

1997

Wiener-Neustadt (Austria) - 5 październik

Grand Prix Challenge

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Piotr ProtasiewiczPolska- 14
2Stefan DannoSzwecja- 13
3Leigh AdamsAustralia- 12
4Craig BoyceAustralia- 11
5Andy SmithWielka Brytania- 9
6Chris LouisWielka Brytania- 8
7Henrik GustafssonSzwecja- 7
8Peter KarlssonSzwecja- 7
9Sebastian UłamekPolska- 7
10Sam ErmolenkoUSA- 7
11Jacek KrzyżaniakPolska- 6
12Tomas TopinkaCzechy- 5
13Piotr ŚwistPolska- 5
14Joe ScreenWielka Brytania- 4
15Kelvin TatumWielka Brytania- 2
16Sławomir DrabikPolska- 1
17Ronni PedersenDania- 1

Vastervik (Szwecja) - 26 lipiec

Finał Interkontynentalny

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ryan SullivanAustralia- 13
2Jason CrumpAustralia- 12+3
3Craig BoyceAustralia- 12+2
4Kelvin TatumWielka Brytania- 11
5Stefan DannoSzwecja- 10
6Joe ScreenWielka Brytania- 9
7Sam ErmolenkoUSA- 8+3
8Ronni PedersenDania- 8+2
9Stefan AnderssonSzwecja- 8+1
10Peter NahlinSzwecja- 7
11Kaj LaukkanenFinlandia- 6
12Freddie SchottDania- 5
13John JorgensenDania- 4
14Sean WilsonWielka Brytania- 3
15Gary HavelockWielka Brytania- 2
16Jesper B. MonbergDania- 0
17Rune HoltaNorwegia- 2
18Niklas KlingbergSzwecja- 0

Bradford (Wielka Brytania) - 22 czerwiec

Finał Zamorski

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kelvin TatumWielka Brytania- 14+3
2Joe ScreenWielka Brytania- 14+2
3Sean WilsonWielka Brytania- 11+3
4Craig BoyceAustralia- 11+2
5Sam ErmolenkoUSA- 11+1
6Gary HavelockWielka Brytania- 10
7Ryan SullivanAustralia- 9
8Dean BarkerWielka Brytania- 9
9Jason CrumpAustralia- 8
10Chris ManchesterUSA- 6
11Shane ParkerAustralia- 5
12Carl StonehewerWielka Brytania- 5
13Charlie ErmolenkoUSA- 3
14Chris PennyNowa Zelandia- 2
15Charlie VenegasUSA- 2
16Karl LechkyRPA- 0

Hyvinkaa (Finlandia) - 7 czerwiec

Finał Skandynawski

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Peter NahlinSzwecja- 12+3
2Jesper B. MonbergDania- 12+2
3Stefan DannoSzwecja- 12+1
4Kaj LaukkanenFinlandia- 10
5Ronni PedersenDania- 10
6John JorgensenDania- 10
7Freddie SchottDania- 10
8Stefan AnderssonSzwecja- 9
9Rune HoltaNorwegia- 8+3
10Niklas KlingbergSzwecja- 8+2
11Hans ClausenDania- 6
12Lars GunnestadNorwegia- 5
13Niklas KarlssonSzwecja- 3
14Marko HyyrylainenFinlandia- 2
15Kenneth BorgenhaugNorwegia- 2
16Joonas KylmakorpiFinlandia- 1

Lonigo (Włochy) - 26 lipiec

Finał Kontynentalny

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Armando CastagnaWłochy- 13
2Zoltan AdorjanWęgry- 12+3
3Tomas TopinkaCzechy- 12+2
4Sebastian UłamekPolska- 10
5Piotr ŚwistPolska- 9
6Jacek KrzyżaniakPolska- 8+3
7Antonin Kasper IICzechy- 8+2
8Roman PoważnyRosja- 8+1
9Jacek GollobPolska- 8+0
10Rinat MardanszinRosja- 6
11Bohumil BrhelCzechy- 6
12Andrea MaidaWłochy- 5
13Robert KesslerNiemcy- 5
14Robert SawinaPolska- 5
15Andreas BossnerAustria- 4
16Siergiej DarkinRosja- 0
17Zdenek SchneiderwindCzechy- 1

Pocking (Niemcy) - 7 czerwiec

Półfinał Kontynentalny 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jacek GollobPolska- 15
2Bohumil BrhelCzechy- 12
3Tomas TopinkaCzechy- 11
4Roman PoważnyRosja- 10
5Jacek KrzyżaniakPolska- 10
6Rinat MardanszinRosja- 10
7Robert BarthNiemcy- 9+3
8Sebastian UłamekPolska- 9+2
9Siergiej DarkinRosja- 9+1
10Dariusz ŚledźPolska- 7
11Gerd RissNiemcy- 7
12Vaclav MilikCzechy- 5
13Michal MakovskyCzechy- 4
14Wołodymyr TrofymowUkraina- 2
15Bjorn DanielczikNiemcy- 1
16Ihor MarkoUkraina- 0
17Jaroslav GavendaSłowacja- 0

Sankt Johann (Austria)- 8 czerwiec

Półfinał Kontynentalny 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Robert SawinaPolska- 14
2Antonin Kasper IICzechy- 12+3
3Piotr ŚwistPolska- 12+2
4Andreas BossnerAustria- 10
5Zoltan AdorjanWęgry- 10
6Robert KesslerNiemcy- 10
7Armando CastagnaWłochy- 10
8Andrea MaidaWłochy- 8+3
9Zdenek SchneiderwindCzechy- 8+2
10Izak SantejSłowenia- 7
11Matej FerjanSłowenia- 5
12Alessandro Dalla ValleWłochy- 4
13Norbert MagosiWęgry- 4
14Nikołaj ManewBułgaria- 2
15Christophe DubernandFrancja- 2
16Gerhard LekseSłowenia- 2

Częstochowa (Polska) - 4 maj

Runda Kwalifikacyjna 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sebastian UłamekPolska- 14
2Dariusz ŚledźPolska- 13+3
3Ihor MarkoUkraina- 13+2
4Rinat MardanszinRosja- 12
5Nikolajs KokinsŁotwa- 11
6Vaclav MilikCzechy- 10
7Wiesław JaguśPolska- 9
8Wołodymyr TrofymowUkraina- 8
9Vladimirs VoronkovsŁotwa- 7
10Rene AasEstonia- 5
11Bjorn DanielczikNiemcy- 5
12Michal MakovskyCzechy- 4
13Mirko WolterNiemcy- 4
14Waldemar WalczakPolska- 3
15Grigorij CharczenkoRosja- 1
16Frederick BrriseauFrancja- 0
17Robert JuchaPolska- 0
18Artur PietrzykPolska- 0


1998

Pardubice (Czechy) - 3 październik

Grand Prix Challenge

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Leigh AdamsAustralia- -
2Brian AndersenDania- -
3Henrik GustafssonSzwecja- -
4Andy SmithWielka Brytania- -
5Stefan DannoSzwecja- -
6Mikael MaxSzwecja- -
7Joe ScreenWielka Brytania- -
8John JorgensenDania- -
9Mark LoramWielka Brytania- -
10Nicki PedersenDania- -
11Zoltan AdorjanWęgry- -
12Sam ErmolenkoUSA- -
13Armando CastagnaWłochy- -
14Sebastian UłamekPolska- -
15Jesper B. MonbergDania- -
16Piotr ŚwistPolska- -
17Craig BoyceAustralia- -
18Gary HavelockWielka Brytania- -
19Piotr ProtasiewiczPolska- -
20Sandor TihanyiWęgry- -
21Ronni PedersenDania- -
22Sławomir DrabikPolska- -
23Roman PoważnyRosja- -
24Robert NagyWęgry- -

Vojens (Dania) - 21 sierpień

Finał Interkontynentalny

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Brian KargerDania- 14+3
2Peter KarlssonSzwecja- 14+2
3Sam ErmolenkoUSA- 11
4Joe ScreenWielka Brytania- 9
5John JorgensenDania- 9
6Gary HavelockWielka Brytania- 8+3
7Nicki PedersenDania- 8+2
8Mikael MaxSzwecja- 8+1
9Ronni PedersenDania- 8+0
10Jason LyonsAustralia- 6
11Lars GunnestadNorwegia- 6
12Peter NahlinSzwecja- 6
13Paul HurryWielka Brytania- 6
14Kelvin TatumWielka Brytania- 4
15Mark LemonAustralia- 2
16Glenn CunninghamWielka Brytania- 1

Poole (Wielka Brytania) - 14 czerwiec

Finał Zamorski

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jason LyonsAustralia- 15
2Joe ScreenWielka Brytania- 12
3Glenn CunninghamWielka Brytania- 11
4Kelvin TatumWielka Brytania- 10
5Sam ErmolenkoUSA- 10
6Gary HavelockWielka Brytania- 10
7Mark LemonAustralia- 9
8Paul HurryWielka Brytania- 9
9Simon WiggWielka Brytania- 7
10Brent WernerUSA- 5
11Steve JohnstonAustralia- 5
12Savalas CloutingWielka Brytania- 5
13Paul AtkinsNowa Zelandia- 3
14Scott NichollsWielka Brytania- 3
15Chris ManchesterUSA- 1
16Karl LechkyRPA- 1

Norrkoping (Szwecja) - 4 lipiec

Finał Skandynawski

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1John JorgensenDania- 13+3
2Peter KarlssonSzwecja- 13+2
3Mikael MaxSzwecja- 12
4Brian KargerDania- 11
5Nicki PedersenDania- 10
6Ronni PedersenDania- 10
7Lars GunnestadNorwegia- 9+3
8Peter NahlinSzwecja- 9+2
9Andreas JonssonSzwecja- 9+1
10Niklas KlingbergSzwecja- 6
11Kaj LaukkanenFinlandia- 5
12Arnt ForlandNorwegia- 4
13Niklas KarlssonSzwecja- 4
14Hans ClausenDania- 2
15Bjarne PedersenDania- 2
16Kauko NieminenFinlandia- 0

Debreczyn (Węgry) - 25 lipiec

Finał Kontynentalny

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Antonin Kasper IICzechy- 13
2Marian JiroutCzechy- 11
3Roman PoważnyRosja- 10+3
4Robert NagyWęgry- 10+2
5Sławomir DrabikPolska- 9+3
6Sandor TihanyiWęgry- 9+2
7Piotr ŚwistPolska- 9+1
8Adam FajferPolska- 9+0
9Rafał DobruckiPolska- 8
10Tomas TopinkaCzechy- 8
11Jacek RempałaPolska- 7
12Matej FerjanSłowenia- 6
13Todd WiltshireAustralia- 5
14Andrea MaidaWłochy- 4
15Tomasz BajerskiPolska- 1
16Roman JankowskiPolska- 0

Prelog (Chorwacja) - 14 czerwiec

Półfinał Kontynentalny 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Antonin Kasper IICzechy- 15
2Todd WiltshireAustralia- 13
3Adam FajferPolska- 12
4Sandor TihanyiWęgry- 11
5Sławomir DrabikPolska- 10
6Matej FerjanSłowenia- 9
7Robert NagyWęgry- 7+3
8Roman JankowskiPolska- 7+2
9Rinat MardanszinRosja- 7+1
10Izak SantejSłowenia- 6
11Norbert MagosiWęgry- 6
12Gerhard LekseSłowenia- 5
13Michaił StarostinRosja- 5
14Bohumil BrhelCzechy- 4
15Jiri Stancl IIICzechy- 3
16Karel Prusa IICzechy- 0

Lonigo (Włochy) - 13 czerwiec

Półfinał Kontynentalny 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rafał DobruckiPolska- 14
2Piotr ŚwistPolska- 11+3
3Marian JiroutCzechy- 11+2
4Tomasz BajerskiPolska- 10
5Tomas TopinkaCzechy- 10
6Jacek RempałaPolska- 9+3
7Andrea MaidaWłochy- 9+2
8Roman PoważnyRosja- 9+1
9Matthias KrogerNiemcy- 9+0
10Robert BarthNiemcy- 7
11Laszlo BodiWęgry- 5
12Joachim KugelmannNiemcy- 4
13Andreas BossnerAustria- 3
14Ołeksandr LatosinskiUkraina- 3
15Philippe BergeFrancja- 2
16Alessandro Dalla ValleWłochy- 2
17Stefano AlfonsoWłochy- 2
18Thomas StadlerAustria- 0

Krsko (Słowenia) - 9 maj

Runda Kwalifikacyjna 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Todd WiltshireAustralia- 14+3
2Matej FerjanSłowenia- 14+2
3Sandor TihanyiWęgry- 13
4Jiri Stancl IIICzechy- 11
5Bohumil BrhelCzechy- 10
6Izak SantejSłowenia- 10
7Norbert MagosiWęgry- 9
8Karel Prusa IICzechy- 8+3
9Gerhard LekseSłowenia- 8+2
10Renato KusterChorwacja- 7
11Krunoslav ZganecChorwacja- 5
12Toni PilottoAustria- 4
13Francesco UlianWłochy- 3
14Graciano FranchettiWłochy- 2
15Sebastian TresarrieuFrancja- 1
16Stephane TresarrieuFrancja- 1


1999

Lonigo (Włochy) - 17 październik

Grand Prix Challenge

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Billy HamillUSA- -
2Mikael MaxSzwecja- -
3Carl StonehewerWielka Brytania- -
4Brian KargerDania- -
5Henrik GustafssonSzwecja- -
6Mark LoramWielka Brytania- -
7Andy SmithWielka Brytania- -
8Antonin Kasper IICzechy- -
9Peter KarlssonSzwecja- -
10Brian AndersenDania- -
11John JorgensenDania- -
12Niklas KlingbergSzwecja- -
13Jacek GollobPolska- -
14Jason LyonsAustralia- -
15Robert DadosPolska- -
16Gary HavelockWielka Brytania- -
17Marian JiroutCzechy- -
18Lee RichardsonWielka Brytania- -
19Robert SawinaPolska- -
20Bohumil BrhelCzechy- -
21Sławomir DrabikPolska- -
22Rune HoltaNorwegia- -
23Piotr ProtasiewiczPolska- -
24Kaj LaukkanenFinlandia- -

Poole (Wielka Brytania) - 18 lipiec

Finał Interkontynentalny

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Todd WiltshireAustralia- 14
2Gary HavelockWielka Brytania- 12
3Kaj LaukkanenFinlandia- 11
4Mark LoramWielka Brytania- 10
5Rune HoltaNorwegia- 9
6Scott NichollsWielka Brytania- 8
7Jason LyonsAustralia- 7+3
8Carl StonehewerWielka Brytania- 7+2
9Niklas KlingbergSzwecja- 7+1
10Gert HandbergDania- 7+0
11Peter NahlinSzwecja- 6
12Sean WilsonWielka Brytania- 6
13Jesper B. MonbergDania- 6
14Ronni PedersenDania- 5
15Paul HurryWielka Brytania- 3
16Per WesterSzwecja- 2
17Charlie GjeddeDania- 0
18Vesa YlinenFinlandia- 0

King s Lynn (Wielka Brytania) - 13 czerwiec

Finał Zamorski

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mark LoramWielka Brytania- 15
2Scott NichollsWielka Brytania- 14
3Jason LyonsAustralia- 13
4Todd WiltshireAustralia- 11
5Carl StonehewerWielka Brytania- 11
6Gary HavelockWielka Brytania- 10
7Paul HurryWielka Brytania- 8
8Sean WilsonWielka Brytania- 8
9Josh LarsenUSA- 6
10Dean BarkerWielka Brytania- 5
11Nigel SadlerAustralia- 5
12Frank SmartAustralia- 5
13Stuart RobsonWielka Brytania- 5
14Jimmy SisemoreUSA- 2
15Mike FariaUSA- 2
16Bart BastUSA- 0

Holsted (Dania) - 13 czerwiec

Finał Skandynawski

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rune HoltaNorwegia- 14
2Jesper B. MonbergDania- 11+3
3Gert HandbergDania- 11+2
4Andreas JonssonSzwecja- 10
5Charlie GjeddeDania- 9
6Peter NahlinSzwecja- 9
7Ronni PedersenDania- 9
8Kaj LaukkanenFinlandia- 9
9Niklas KlingbergSzwecja- 8
10Vesa YlinenFinlandia- 7+3
11Bo Skov EriksenDania- 7+2
12Per WesterSzwecja- 6
13Niklas KarlssonSzwecja- 6
14Stefan AnderssonSzwecja- 2
15Kjell Oyvind SolaNorwegia- 1
16Tomi ReimaFinlandia- 1

Wrocław (Polska) - 25 lipiec

Finał Kontynentalny

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rafał DobruckiPolska- 15
2Piotr ProtasiewiczPolska- 14
3Sławomir DrabikPolska- 11+3
4Robert SawinaPolska- 11+2
5Bohumil BrhelCzechy- 10
6Jacek GollobPolska- 8+3
7Roman PoważnyRosja- 8+2
8Sebastian UłamekPolska- 7+3
9Robert BarthNiemcy- 7+2
10Antonin Svab IICzechy- 7+1
11Tomas TopinkaCzechy- 6
12Armando CastagnaWłochy- 5
13Sandor TihanyiWęgry- 5
14Attila StefaniWęgry- 3
15Richard WolffCzechy- 2
16Michal MakovskyCzechy- 1

Ljubljana (Słowenia) - 13 czerwiec

Półfinał Kontynentalny 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sebastian UłamekPolska- 13+3
2Armando CastagnaWłochy- 13+2
3Rafał DobruckiPolska- 12
4Roman PoważnyRosja- 10
5Jacek GollobPolska- 10
6Sandor TihanyiWęgry- 10
7Antonin Svab IICzechy- 9+3
8Piotr ProtasiewiczPolska- 9+2
9Sławomir DrabikPolska- 9+1
10Matej FerjanSłowenia- 5
11Andrea MaidaWłochy- 4
12Izak SantejSłowenia- 4
13Stefano AlfonsoWłochy- 4
14Sebastian TresarrieuFrancja- 3
15Simone TerenzaniWłochy- 3
16Piotr ŚwistPolska- 2

Brokstedt (Niemcy) - 13 czerwiec

Półfinał Kontynentalny 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Robert BarthNiemcy- 13
2Robert SawinaPolska- 12
3Tomas TopinkaCzechy- 11
4Robert NagyWęgry- 10
5Philippe BergeFrancja- 10
6Attila StefaniWęgry- 9
7Michal MakovskyCzechy- 9
8Bohumil BrhelCzechy- 8+3
9Richard WolffCzechy- 8+2
10Ales Dryml IICzechy- 7
11Oleg KurguskinRosja- 7
12Pavel OndrasikCzechy- 6
13Robert FlisPolska- 6
14Matthias KrogerNiemcy- 3
15Zoltan AdorjanWęgry- 1
16Tomas SustericSłowenia- 0

Terenzano (Włochy) - 2 maj

Runda Kwalifikacyjna 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Piotr ŚwistPolska- 15
2Armando CastagnaWłochy- 14
3Sebastian UłamekPolska- 13
4Andrea MaidaWłochy- 11
5Sandor TihanyiWęgry- 10
6Sebastian TresarrieuFrancja- 10
7Simone TerenzaniWłochy- 8
8Zdenek SchneiderwindCzechy- 8
9Zlatko KrżnarićChorwacja- 7
10Jiri Stancl IIICzechy- 6
11Stephane TresarrieuFrancja- 5
12Zeljko FeherChorwacja- 3
13Thomas StadlerAustria- 3
14Toni PilottoAustria- 3
15Siegfried EderAustria- 2
16Renato KusterChorwacja- 2
17Nicola AndrioliWłochy- 0


2000

Abensberg (Niemcy) - 8 październik

Grand Prix Challenge

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Peter KarlssonSzwecja- -
2Carl StonehewerWielka Brytania- -
3Nicki PedersenDania- -
4Rune HoltaNorwegia- -
5Mikael MaxSzwecja- -
6Piotr ProtasiewiczPolska- -
7Jimmy NilsenSzwecja- -
8Joe ScreenWielka Brytania- -
9Brian AndersenDania- -
10Andy SmithWielka Brytania- -
11Henrik GustafssonSzwecja- -
12Grzegorz WalasekPolska- -
13Antonin Kasper IICzechy- -
14Rafał DobruckiPolska- -
15Sebastian UłamekPolska- -
16Gary HavelockWielka Brytania- -
17Piotr ŚwistPolska- -
18Steve JohnstonAustralia- -
19Brian KargerDania- -
20John JorgensenDania- -
21Jesper B. MonbergDania- -
22Andreas JonssonSzwecja- -
23Jason LyonsAustralia- -
24Robert BarthNiemcy- -

Holsted (Dania) - 12 sierpień

Finał Interkontynentalny

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Niklas KlingbergDania- 14
2Rune HoltaNorwegia- 12
3Nicki PedersenDania- 11
4Jason LyonsAustralia- 10
5John JorgensenDania- 9
6Jesper B. MonbergDania- 9
7Gary HavelockWielka Brytania- 9
8Steve JohnstonAustralia- 9
9Sean WilsonWielka Brytania- 8
10Bjarne PedersenDania- 7
11Paul HurryWielka Brytania- 7
12Martin DugardWielka Brytania- 4
13Stefan AnderssonSzwecja- 3
14Lars GunnestadNorwegia- 3
15David HoweWielka Brytania- 2
16Sam ErmolenkoUSA- 0
17Kaj LaukkanenFinlandia- 2
18Shaun TaceyWielka Brytania- 1

Poole (Wielka Brytania) - 18 czerwiec

Finał Zamorski

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sam ErmolenkoUSA- 15
2Jason LyonsAustralia- 13
3Steve JohnstonAustralia- 13
4Gary HavelockWielka Brytania- 13
5David HoweWielka Brytania- 9
6Martin DugardWielka Brytania- 9
7Paul HurryWielka Brytania- 9
8Sean WilsonWielka Brytania- 8
9Shaun TaceyWielka Brytania- 7
10Mark LemonAustralia- 6
11Josh LarsenUSA- 4
12Scott NichollsWielka Brytania- 4
13Craig WatsonAustralia- 3
14Brent WernerUSA- 3
15Nathan MurrayNowa Zelandia- 2
16Lee RichardsonWielka Brytania- 0

Elgane (Norwegia) - 18 czerwiec

Finał Skandynawski

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rune HoltaNorwegia- 13
2Lars GunnestadNorwegia- 13
3Nicki PedersenDania- 12
4Stefan AnderssonSzwecja- 11
5Niklas KlingbergDania- 10
6John JorgensenDania- 9
7Peter NahlinSzwecja- 9
8Bjarne PedersenDania- 9
9Jesper B. MonbergDania- 9
10Kaj LaukkanenFinlandia- 7
11Andreas JonssonSzwecja- 6
12Claes IvarssonSzwecja- 4
13Ronni PedersenDania- 3
14Peter I. KarlssonSzwecja- 3
15Tomi ReimaFinlandia- 1
16Bjorn G. HansenNorwegia- 1

Lonigo (Włochy) - 9 lipiec

Finał Kontynentalny

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej FerjanSłowenia- 14+3
2Piotr ProtasiewiczPolska- 14+2
3Piotr ŚwistPolska- 13
4Sebastian UłamekPolska- 11
5Grzegorz WalasekPolska- 10+3
6Krzysztof JabłońskiPolska- 10+2
7Adam SkórnickiPolska- 8
8Bohumil BrhelCzechy- 7
9Armando CastagnaWłochy- 7
10Tomasz BajerskiPolska- 5
11Robert NagyWęgry- 5
12Antonin Svab IICzechy- 4
13Izak SantejSłowenia- 4
14Robert BarthNiemcy- 3
15Joachim KugelmannNiemcy- 3
16Zoltan AdorjanWęgry- 2

Olching (Niemcy) - 22 czerwiec

Półfinał Kontynentalny 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej FerjanSłowenia- 12
2Robert BarthNiemcy- 11+3
3Piotr ŚwistPolska- 11+2
4Robert NagyWęgry- 11+1
5Grzegorz WalasekPolska- 11+0
6Bohumil BrhelCzechy- 9
7Joachim KugelmannNiemcy- 9
8Tomasz BajerskiPolska- 9
9Alessandro Dalla ValleWłochy- 7
10Tomas SustericSłowenia- 6
11Roman PoważnyRosja- 6
12Rafał OkoniewskiPolska- 6
13Lukas DrymlCzechy- 6
14Ales Dryml IICzechy- 3
15Armando CastagnaWłochy- 3
16Laszlo SzatmariWęgry- 0
17Pavel OndrasikCzechy- 0
18Steffan MellNiemcy- 0

Gdańsk (Polska) - 22 czerwiec

Półfinał Kontynentalny 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Piotr ProtasiewiczPolska- 11
2Sebastian UłamekPolska- 10
3Krzysztof JabłońskiPolska- 10
4Antonin Svab IICzechy- 8
5Adam SkórnickiPolska- 7
6Zoltan AdorjanWęgry- 6
7Izak SantejSłowenia- 6
8Nikolajs KokinsŁotwa- 6
9Adrian RymelCzechy- 6
10Siergiej DarkinRosja- 5
11Mirko WolterNiemcy- 5
12Siergiej JeroszynRosja- 5
13Zlatko KrżnarićChorwacja- 4
14Tomas TopinkaCzechy- 4
15Andrea MaidaWłochy- 2
16Sandor TihanyiWęgry- 0
17Michal MakovskyCzechy- 1

Terenzano (Włochy) - 30 kwiecień

Runda Kwalifikacyjna 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rafał OkoniewskiPolska- 13+3
2Adam SkórnickiPolska- 13+2
3Andrea MaidaWłochy- 12
4Zlatko KrżnarićChorwacja- 11
5Alessandro Dalla ValleWłochy- 9
6Zoltan AdorjanWęgry- 9
7Bohumil BrhelCzechy- 8
8Lukas DrymlCzechy- 7+3
9Simone TerenzaniWłochy- 7+2
10Ales Dryml IICzechy- 7+1
11Laszlo SzatmariWęgry- 7+0
12Rinat MardanszinRosja- 6
13Tałgat GalejewRosja- 3
14Stephane TresarrieuFrancja- 2
15Sebastian TresarrieuFrancja- 2
16Eduard SzajchulinRosja- 1
17Simone TadielloWłochy- 3


2001

Krsko (Słowenia) - 13 październik

Grand Prix Challenge

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Greg HancockUSA- -
2Nicki PedersenDania- -
3Scott NichollsWielka Brytania- -
4Lukas DrymlCzechy- -
5Carl StonehewerWielka Brytania- -
6Andy SmithWielka Brytania- -
7Peter KarlssonSzwecja- -
8Piotr ProtasiewiczPolska- -
9Chris LouisWielka Brytania- -
10Andreas JonssonSzwecja- -
11Sebastian UłamekPolska- -
12Sam ErmolenkoUSA- -
13Brian AndersenDania- -
14Matej FerjanSłowenia- -
15Bohumil BrhelCzechy- -
16Stefan AnderssonSzwecja- -
17Jason LyonsAustralia- -
18Damian BalińskiPolska- -
19Kaj LaukkanenFinlandia- -
20Gary HavelockWielka Brytania- -
21Wiesław JaguśPolska- -
22Lars GunnestadNorwegia- -
23Sean WilsonWielka Brytania- -
24Antonin Kasper IICzechy- -

Vastervik (Szwecja) - 11 sierpień

Finał Interkontynentalny

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kaj LaukkanenFinlandia- 12
2Scott NichollsWielka Brytania- 12
3Andreas JonssonSzwecja- 11
4Sean WilsonWielka Brytania- 10
5Jason LyonsAustralia- 9
6Lars GunnestadNorwegia- 9
7Sam ErmolenkoUSA- 8
8Gary HavelockWielka Brytania- 8
9Stefan AnderssonSzwecja- 8
10Hans ClausenDania- 8
11Stuart RobsonWielka Brytania- 6
12Niklas KarlssonSzwecja- 5
13Steve JohnstonAustralia- 4
14John CookUSA- 4
15Jesper B. MonbergDania- 4
16Kauko NieminenFinlandia- 2
17Bjarne PedersenDania- 0

Poole (Wielka Brytania) - 17 czerwiec

Finał Zamorski

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jason LyonsAustralia- 15
2Gary HavelockWielka Brytania- 13
3Sam ErmolenkoUSA- 11
4Scott NichollsWielka Brytania- 11
5John CookUSA- 9
6Sean WilsonWielka Brytania- 9
7Steve JohnstonAustralia- 9
8Stuart RobsonWielka Brytania- 8
9Krzysztof SłabońKanada- 7
10Paul HurryWielka Brytania- 7
11Nigel SadlerAustralia- 6
12Billy JanniroUSA- 4
13Brett WoodifieldAustralia- 4
14Shane ParkerAustralia- 4
15Paul FryWielka Brytania- 3
16Bobby HeddenUSA- 0

Pori (Finlandia) - 17 czerwiec

Finał Skandynawski

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kaj LaukkanenFinlandia- 15
2Andreas JonssonSzwecja- 12
3Stefan AnderssonSzwecja- 11
4Lars GunnestadNorwegia- 10
5Hans ClausenDania- 10
6Niklas KarlssonSzwecja- 10
7Jesper B. MonbergDania- 9
8Kauko NieminenFinlandia- 9
9Bjarne PedersenDania- 8
10Charlie GjeddeDania- 7
11Bjorn G. HansenNorwegia- 5
12Stefan EkbergSzwecja- 5
13Freddie ErikssonSzwecja- 3
14Joonas KylmakorpiFinlandia- 3
15Claus KristiansenDania- 2
16Roy Kenneth HaalandNorwegia- 1

Gdańsk (Polska) - 12 sierpień

Finał Kontynentalny

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sebastian UłamekPolska- 13
2Bohumil BrhelCzechy- 12
3Wiesław JaguśPolska- 12
4Antonin Kasper IICzechy- 11
5Damian BalińskiPolska- 11
6Tomasz BajerskiPolska- 10
7Andrejs KorolovsŁotwa- 10
8Jacek RempałaPolska- 9
9Robert NagyWęgry- 7
10Armando CastagnaWłochy- 6
11Robert KościechaPolska- 6
12Zlatko KrżnarićChorwacja- 6
13Marian JiroutCzechy- 4
14Andrea MaidaWłochy- 3
15Michal MakovskyCzechy- 1
16Alessandro Dalla ValleWłochy- 0

Mseno (Czechy) - 16 czerwiec

Półfinał Kontynentalny 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sebastian UłamekPolska- 15
2Tomasz BajerskiPolska- 11
3Robert NagyWęgry- 11
4Jacek RempałaPolska- 9
5Armando CastagnaWłochy- 9
6Andrejs KorolovsŁotwa- 9
7Marian JiroutCzechy- 9
8Antonin Kasper IICzechy- 8
9Siergiej DarkinRosja- 8
10Robert KesslerNiemcy- 6
11Sandor TihanyiWęgry- 5
12Eduard SzajchulinRosja- 5
13Izak SantejSłowenia- 4
14Jacek KrzyżaniakPolska- 4
15Steffan MellNiemcy- 2
16Pavel OndrasikCzechy- 2
17Thomas StadlerAustria- 3

Terenzano (Włochy) - 16 czerwiec

Półfinał Kontynentalny 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wiesław JaguśPolska- 12
2Bohumil BrhelCzechy- 12
3Michal MakovskyCzechy- 12
4Alessandro Dalla ValleWłochy- 11
5Damian BalińskiPolska- 10
6Zlatko KrżnarićChorwacja- 10
7Andrea MaidaWłochy- 10
8Robert KościechaPolska- 9
9Ales Dryml IICzechy- 8
10Attila StefaniWęgry- 6
11Joachim KugelmannNiemcy- 5
12Krzysztof JabłońskiPolska- 5
13Matej ZagarSłowenia- 4
14Laszlo SzatmariWęgry- 3
15Norbert MagosiWęgry- 3
16Walter NebelAustria- 0
17Adrian RymelCzechy- 0
18Jernej KolenkoSłowenia- 0

Lonigo (Włochy) - 28 kwiecień

Runda Kwalifikacyjna 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Krzysztof JabłońskiPolska- 15
2Armando CastagnaWłochy- 14
3Andrea MaidaWłochy- 12
4Mirko WolterNiemcy- 10
5Alessandro Dalla ValleWłochy- 8
6Laszlo SzatmariWęgry- 8
7Pavel OndrasikCzechy- 8
8Siergiej DarkinRosja- 8
9Steffan MellNiemcy- 7
10Jernej KolenkoSłowenia- 6
11Manuel HauzingerAustria- 6
12Piotr DymPolska- 5
13Francesco UlianWłochy- 5
14Oleg KurguskinRosja- 3
15Ihor BorysenkoUkraina- 2
16Ihor JepifanowUkraina- 1
17Simone TadielloWłochy- 1


2002

Piła (Polska) - 25 sierpień

Wielki Finał IMŚ

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lee RichardsonWielka Brytania- 14
2Bohumil BrhelCzechy- 12
3Piotr ProtasiewiczPolska- 11+3
4Lukas DrymlCzechy- 11+2
5Bjarne PedersenDania- 11+1
6Tomasz BajerskiPolska- 11+0
7Jason LyonsAustralia- 10
8Hans AndersenDania- 9
9Ronni PedersenDania- 5
10Peter KarlssonSzwecja- 5
11David HoweWielka Brytania- 4
12Robert DadosPolska- 4
13Roman PoważnyRosja- 4
14Andrzej HuszczaPolska- 3
15Rafał OkoniewskiPolska- 2
16Steve JohnstonAustralia- 2
17Dean BarkerAustralia- 1

Mseno (Czechy) - 15 czerwiec

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bohumil BrhelCzechy- 14
2Lukas DrymlCzechy- 12
3Lee RichardsonWielka Brytania- 11+3
4Peter KarlssonSzwecja- 11+2
5Ronni PedersenDania- 9
6Tomasz BajerskiPolska- 9
7Rafał OkoniewskiPolska- 8
8David HoweWielka Brytania- 8
9Robert DadosPolska- 7
10Andrea MaidaWłochy- 6
11Kaj LaukkanenFinlandia- 6
12Paul HurryWielka Brytania- 4
13Robert NagyWęgry- 3
14Brent WernerUSA- 3
15Attila StefaniWęgry- 3
16Matej ZagarSłowenia- 2
17Stefan DannoSzwecja- 2
18Antonin Svab IICzechy- 1

Holsted (Dania) - 15 czerwiec

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jason LyonsAustralia- 12+3
2Bjarne PedersenDania- 12+2
3Piotr ProtasiewiczPolska- 12+1
4Andrzej HuszczaPolska- 10
5Dean BarkerAustralia- 8
6Hans AndersenDania- 7+3
7Roman PoważnyRosja- 7+2
8Steve JohnstonWielka Brytania- 7+1
9Peter I. KarlssonSzwecja- 7+0
10Lars GunnestadNorwegia- 6
11Craig WatsonAustralia- 6
12Ryan FisherUSA- 6
13Siergiej DarkinRosja- 6
14Ales Dryml IICzechy- 5
15Charlie GjeddeDania- 5
16Henrik GustafssonSzwecja- 4

Lonigo (Włochy) - 27 kwiecień

Runda Kwalifikacyjna 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Peter KarlssonSzwecja- 14
2Piotr ProtasiewiczPolska- 13
3Robert DadosPolska- 12+3
4Ryan FisherUSA- 12+2
5Steve JohnstonAustralia- 11
6David HoweWielka Brytania- 11
7Lukas DrymlCzechy- 9
8Robert NagyWęgry- 7
9Andrea MaidaWłochy- 6
10Josef FrancCzechy- 5
11Simon SteadWielka Brytania- 4
12Eduard SzajchulinRosja- 4
13Christian MiotelloWłochy- 4
14Jorg PingelNiemcy- 4
15Simone TerenzaniWłochy- 2
16Alessandro MilaneseWłochy- 2
17Stephane TresarrieuFrancja- 0
18Alex LakatosRPA- 0

Pfaffenhofen (Niemcy) - 12 maj

Runda Kwalifikacyjna 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Hans AndersenDania- 13
2Bjarne PedersenDania- 12
3Roman PoważnyRosja- 10
4Siergiej DarkinRosja- 9
5Dean BarkerAustralia- 8
6Bohumil BrhelCzechy- 8
7Rafał OkoniewskiPolska- 8
8Paul HurryWielka Brytania- 8
9Joachim KugelmannNiemcy- 8
10Zlatko KrżnarićChorwacja- 8
11Matthias KrogerNiemcy- 7
12Tomas TopinkaCzechy- 7
13Bjorn G. HansenDania- 5
14Mirko WolterNiemcy- 5
15Manuel HauzingerAustria- 2
16Herbert RudolphNiemcy- 1
17Jim GroenHolandia- 0
18Stefan BachhuberNiemcy- 0

Ljubljana (Słowenia) - 18 maj

Runda Kwalifikacyjna 3

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Charlie GjeddeDania- 14
2Tomasz BajerskiPolska- 12
3Attila StefaniWęgry- 10+3
4Matej ZagarSłowenia- 10+2
5Craig WatsonAustralia- 10+1
6Ales Dryml IICzechy- 10+0
7Peter I. KarlssonSzwecja- 9
8Brent WernerUSA- 8
9Jarosław HampelPolska- 7
10Anders HenrikssonSzwecja- 6
11Izak SantejSłowenia- 5
12Mark LemonAustralia- 5
13Niels K. IversenDania- 5
14Norbert MagosiWęgry- 3
15Krzysztof SłabońKanada- 3
16Joonas KylmakorpiFinlandia- 2

Vetlanda (Szwecja) - 24 maj

Runda Kwalifikacyjna 4

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lee RichardsonWielka Brytania- 11
2Stefan DannoSzwecja- 10
3Jason LyonsAustralia- 9
4Kaj LaukkanenFinlandia- 9
5Andrzej HuszczaPolska- 9
6Ronni PedersenDania- 7
7Lars GunnestadNorwegia- 7
8Henrik GustafssonSzwecja- 7
9Danny BirdWielka Brytania- 6
10Billy JanniroUSA- 6
11Jernej KolenkoSłowenia- 5
12Jacek RempałaPolska- 3
13Niklas KarlssonSzwecja- 3
14Nikolajs KokinsŁotwa- 3
15Andrejs KorolovsŁotwa- 1
16Stefan AnderssonSzwecja- 0
17Freddie ErikssonSzwecja- 0
18Ołeksandr LatosinskiUkraina- 0


2003

Poole (Wielka Brytania) - 17 sierpień

Wielki Finał IMŚ

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Piotr ProtasiewiczPolska- 14
2Bohumil BrhelCzechy- 13
3Bjarne PedersenDania- 12
4Kaj LaukkanenFinlandia- 11
5Ales Dryml IICzechy- 10
6Jesper B. MonbergDania- 9
7Joonas KylmakorpiFinlandia- 7
8Simon SteadWielka Brytania- 6
9Rafał DobruckiPolska- 6
10Billy JanniroUSA- 6
11Roman PoważnyRosja- 5
12Charlie GjeddeDania- 5
13Tomas TopinkaCzechy- 5
14Matej ZagarSłowenia- 5
15Sebastian UłamekPolska- 4
16Theo PijperHolandia- 1
17Peter KarlssonSzwecja- 0
18Lukas DrymlCzechy- 0

Terenzano (Włochy) - 21 czerwiec

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Peter KarlssonSzwecja- 13+3
2David HoweWielka Brytania- 13+2
3Billy JanniroUSA- 12
4Ales Dryml IICzechy- 10
5Piotr ProtasiewiczPolska- 9
6Tomas TopinkaCzechy- 9
7Charlie GjeddeDania- 8
8Theo PijperHolandia- 8
9Matej ZagarSłowenia- 7
10Peter LjungSzwecja- 6
11Krzysztof SłabońKanada- 6
12Grzegorz WalasekPolska- 4
13Laszlo SzatmariWęgry- 4
14Jacek RempałaPolska- 4
15David RuudSzwecja- 3
16Andrea MaidaWłochy- 3
17Sandor TihanyiWęgry- 0

Rybnik (Polska) - 22 czerwiec

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Roman PoważnyRosja- 12+3
2Jesper B. MonbergDania- 12+2
3Bjarne PedersenDania- 12+1
4Bohumil BrhelCzechy- 11
5Rafał DobruckiPolska- 10
6Kaj LaukkanenFinlandia- 10
7Lukas DrymlCzechy- 10
8Sebastian UłamekPolska- 8
9Joonas KylmakorpiFinlandia- 7
10Siergiej DarkinRosja- 6
11Peter I. KarlssonSzwecja- 6
12Jarosław HampelPolska- 5
13Attila StefaniWęgry- 4
14Ryan FisherUSA- 3
15Lee RichardsonWielka Brytania- 1
16Stefan AnderssonSzwecja- 0
17Simon SteadWielka Brytania- 3
18Brent WernerUSA- 0

Heusden-Zolder (Belgia) - 8 czerwiec

Runda Kwalifikacyjna 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lukas DrymlCzechy- 12+3
2Bohumil BrhelCzechy- 12+u
3Ales Dryml IICzechy- 11+3
4Krzysztof SłabońKanada- 11+d
5Peter LjungSzwecja- 10
6Joonas KylmakorpiFinlandia- 10
7Roman PoważnyRosja- 8+3
8Simon SteadWielka Brytania- 8+d
9Kenneth BjerreDania- 7
10Mathias SchultzNiemcy- 7
11Mark LemonAustralia- 6
12Magnus ZetterstromSzwecja- 6
13Craig WatsonAustralia- 5
14Leigh LanhamWielka Brytania- 4
15Henk Bos IIHolandia- 2
16Warren MeierRPA- 0

Elgane (Norwegia) - 3 maj

Runda Kwalifikacyjna 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Grzegorz WalasekPolska- 13
2Bjarne PedersenDania- 12+3
3David RuudSzwecja- 12+2
4Charlie GjeddeDania- 11
5Stefan AnderssonSzwecja- 10
6Kaj LaukkanenFinlandia- 9+3
7Hans AndersenDania- 9+2
8Peter I. KarlssonSzwecja- 9+1
9Brent WernerUSA- 9+0
10Chris HarrisWielka Brytania- 8
11Bjorn G. HansenNorwegia- 8
12Oliver AllenWielka Brytania- 4
13Sam TaylorNowa Zelandia- 3
14Mikke BjerkNorwegia- 2
15Carl J. RaugstadNorwegia- 1
16Remi UelandNorwegia- 0

Lonigo (Włochy) - 26 kwiecień

Runda Kwalifikacyjna 3

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lee RichardsonWielka Brytania- 14
2Billy JanniroUSA- 13
3Ryan FisherUSA- 11+3
4Tomas TopinkaCzechy- 11+2
5Piotr ProtasiewiczPolska- 11+ns
6Sebastian UłamekPolska- 10+3
7Theo PijperHolandia- 10+2
8Matej ZagarSłowenia- 10+1
9Sebastian TresarrieuFrancja- 7
10Joachim KugelmannNiemcy- 6
11Mirko WolterNiemcy- 5
12Scott SmithAustralia- 4
13Jernej KolenkoSłowenia- 4
14Simone TerenzaniWłochy- 3
15Christian MiotelloWłochy- 1
16Marko VlahChorwacja- 0

Debreczyn (Węgry) - 1 maj

Runda Kwalifikacyjna 4

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Peter KarlssonSzwecja- 13+3
2Rafał DobruckiPolska- 13+2
3Jesper B. MonbergDania- 12
4Attila StefaniWęgry- 11
5David HoweWielka Brytania- 11
6Sandor TihanyiWęgry- 10
7Siergiej DarkinRosja- 9
8Jacek RempałaPolska- 8+3
9Laszlo SzatmariWęgry- 8+2
10Oleg KurguskinRosja- 8+1
11Josef FrancCzechy- 5
12Norbert MagosiWęgry- 4
13Ronni PedersenDania- 4
14Izak SantejSłowenia- 3
15Manuel HauzingerAustria- 1
16Tomas SuchanekCzechy- 0


2004

Vojens (Dania) - 14 sierpień

Wielki Finał IMŚ

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Antonio LindbackSzwecja- 12+3+3
2Tomasz ChrzanowskiPolska- 9+3+2
3Kenneth BjerreDania- 7+2+1
4Hans AndersenDania- 14+2+d
5Stefan AnderssonSzwecja- 8+1
6Peter KarlssonSzwecja- 9+1
7Damian BalińskiPolska- 10+d
8Roman PoważnyRosja- 10+w
9Bohumil BrhelCzechy- 7
10Marcin RempałaPolska- 7
11David NorrisWielka Brytania- 7
12Niels K. IversenDania- 6
13Niklas KlingbergSzwecja- 6
14Wiesław JaguśPolska- 4
15Ronni PedersenDania- 3
16Craig WatsonAustralia- 0

Heusden-Zolder (Belgia) - 20 czerwiec

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Peter KarlssonSzwecja- 11+2+3
2Sebastian UłamekPolska- 12+3+2
3Ronni PedersenDania- 8+2+1
4Damian BalińskiPolska- 10+3+d
5Kenneth BjerreDania- 10+1
6David NorrisWielka Brytania- 9+1
7Craig WatsonAustralia- 12+0
8Stefan AnderssonSzwecja- 8+0
9Niklas KlingbergSzwecja- 8
10David HoweWielka Brytania- 7
11Stefan DannoSzwecja- 7
12Matej FerjanSłowenia- 6
13Lukas DrymlCzechy- 5
14Janusz KołodziejPolska- 5
15Theo PijperHolandia- 2
16Mathias SchultzNiemcy- 0

Lonigo (Włochy) - 5 czerwiec

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wiesław JaguśPolska- 13
2Hans AndersenDania- 12
3Antonio LindbackSzwecja- 12
4Tomasz ChrzanowskiPolska- 11
5Niels K. IversenDania- 11
6Marcin RempałaPolska- 10
7Bohumil BrhelCzechy- 9
8Roman PoważnyRosja- 7
9Stuart RobsonWielka Brytania- 7
10Jacek RempałaPolska- 7
11Laszlo SzatmariWęgry- 6
12Andrea MaidaWłochy- 5
13Izak SantejSłowenia- 3
14David RuudSzwecja- 3
15Chris NeathWielka Brytania- 3
16Josef FrancCzechy- 1

Terenzano (Włochy) - 8 maj

Runda Kwalifikacyjna 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wiesław JaguśPolska- 10+3+3
2Sebastian UłamekPolska- 15+3+2
3Niels K. IversenDania- 13+2+1
4David NorrisWielka Brytania- 9+2+0
5Stuart RobsonWielka Brytania- 9+1
6Ronni PedersenDania- 8+1
7Lukas DrymlCzechy- 10+0
8Ales Dryml IICzechy- 9+0
9Simone TerenzaniWłochy- 6
10Jernej KolenkoSłowenia- 5
11Krzysztof SłabońPolska- 5
12Tomi ReimaFinlandia- 5
13Kaj LaukkanenFinlandia- 4
14Christian HefenbrockNiemcy- 2
15Mirko WolterNiemcy- 2
16Paolo SalvatelliWłochy- 1

Krsko (Słowenia) - 9 maj

Runda Kwalifikacyjna 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej ZagarSłowenia- 15+2+3
2Niklas KlingbergSzwecja- 11+3+2
3David RuudSzwecja- 11+3+1
4Theo PijperHolandia- 7+2+0
5Matej FerjanSłowenia- 11+1
6Chris NeathWielka Brytania- 11+1
7Izak SantejSłowenia- 11+0
8Peter LjungSzwecja- 10+0
9Ryan FisherUSA- 7
10Denis StojsSłowenia- 6
11Henrik MollerDania- 5
12Oliver AllenWielka Brytania- 3
13Primoz LeganSłowenia- 2
14Ivan VargekChorwacja- 2
15Thomas StangeNiemcy- 2
16Brian LyngsoDania- 1
17Christophe MartinFrancja- 2

Slany (Czechy) - 22 maj

Runda Kwalifikacyjna 3

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Antonin Svab IICzechy- 9+3+3
2Tomasz ChrzanowskiPolska- 14+3+2
3Stefan DannoSzwecja- 11+2+1
4Laszlo SzatmariWęgry- 8+2+0
5Mathias SchultzNiemcy- 12+1
6Josef FrancCzechy- 9+1
7Craig WatsonAustralia- 13+0
8Tomas TopinkaCzechy- 9+0
9Sławomir DrabikPolska- 8
10Fritz WallnerAustria- 8
11Joachim KugelmannNiemcy- 6
12Niklas AspgrenSzwecja- 4
13Pavel OndrasikCzechy- 3
14Manuel HauzingerAustria- 1
15Zsolt BenczeWęgry- 1
16Eddie TurksemaHolandia- 0
17Tomas SuchanekCzechy- 5

Zielona Góra (Polska) - 9 maj

Runda Kwalifikacyjna 4

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jarosław HampelPolska- 12+2+3
2Antonio LindbackSzwecja- 9+3+2
3Janusz KołodziejPolska- 11+2+1
4Stefan AnderssonSzwecja- 10+3+d
5Hans AndersenDania- 12+1
6Siergiej DarkinRosja- 10+1
7Jacek RempałaPolska- 12+w
8Damian BalińskiPolska- 8+0
9Mark LemonAustralia- 8
10Rienat GafurowRosja- 8
11Leigh LanhamWielka Brytania- 7
12Henning BagerDania- 6
13Chris HarrisWielka Brytania- 3
14Kasts PuodzuksŁotwa- 2
15Rune SolaNorwegia- 2
16Mikke BjerkNorwegia- 0


2006

Vetlanda (Szwecja) - 19 sierpień

Wielki Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wiesław JaguśPolska- 12+3
2Rune HoltaNorwegia- 12+2
3Hans AndersenDania- 15+1
4Peter KarlssonSzwecja- 14+0
5Chris HarrisWielka Brytania- 11
6Kaj LaukkanenFinlandia- 9
7Charlie GjeddeDania- 8
8Piotr ProtasiewiczPolska- 7
9Ryan SullivanAustralia- 7
10Matej FerjanSłowenia- 6
11Simon SteadWielka Brytania- 5
12Rienat GafurowRosja- 5
13Martin SmolinskiNiemcy- 4
14Mikael MaxSzwecja- 2
15Robert KościechaPolska- 2
16David HoweWielka Brytania- 1

Żarnowica (Słowacja) - 9 lipiec

Runda Kwalifikacyjna 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ryan SullivanAustralia- 12+3
2Piotr ProtasiewiczPolska- 12+2
3Charlie GjeddeDania- 11+1
4Mikael MaxSzwecja- 12+0
5Robert KościechaPolska- 11
6Chris HarrisWielka Brytania- 10
7Niels K. IversenDania- 9
8Fredrik LindgrenSzwecja- 9
9Jurica PavlicChorwacja- 8
10Tomas TopinkaSłowacja- 8
11Edward KennettWielka Brytania- 5
12Travis McGowanAustralia- 5
13Siergiej DarkinRosja- 4
14Theo PijperFrancja- 2
15Heinrich SchatzerAustria- 2
16Vladimir VisvaderSłowacja- 0

Miszkolc (Węgry) - 9 lipiec

Runda Kwalifikacyjna 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej FerjanSłowenia- 10+3
2Ales Dryml IICzechy- 15+2
3Simon SteadWielka Brytania- 11+1
4Peter KarlssonSzwecja- 11+0
5Martin SmolinskiNiemcy- 10
6David RuudSzwecja- 9
7David HoweWielka Brytania- 8
8Mattia CarpaneseWłochy- 7
9Peter LjungSzwecja- 7
10Jernej KolenkoSłowenia- 7
11Billy JanniroUSA- 6
12Laszlo SzatmariWęgry- 6
13Thomas StangeNiemcy- 5
14Izak SantejSłowenia- 5
15Simone TerenzaniWłochy- 3
16Sandor TihanyiWęgry- 0

Tarnów (Polska) - 8 lipiec

Runda Kwalifikacyjna 3

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rune HoltaNorwegia- 11+3
2Wiesław JaguśPolska- 10+2
3Kaj LaukkanenFinlandia- 10+1
4Hans AndersenDania- 11+ns
5Janusz KołodziejPolska- 10
6Rienat GafurowRosja- 10
7Lukas DrymlCzechy- 10
8Dienis GizatullinRosja- 9
9Sebastian UłamekPolska- 8
10Rory SchleinAustralia- 7
11Kenneth BjerreDania- 7
12Bohumil BrhelCzechy- 6
13Christian HefenbrockNiemcy- 6
14Stephan KattNiemcy- 6
15Henrik MollerDania- 1
16Mikke BjerkNorwegia- 0



2007

Vojens (Dania) - 15 wrzesień

Wielki Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Niels K. IversenDania- 14
2Lukas DrymlCzechy- 12
3Bjarne PedersenDania- 11+3
4Lubos Tomicek IIICzechy- 11+2
5Kenneth BjerreDania- 10
6Rafał DobruckiPolska- 10
7Jonas DavidssonSzwecja- 8
8Krzysztof KasprzakPolska- 8
9Rienat GafurowRosja- 7
10Fredrik LindgrenSzwecja- 7
11Dienis GizatullinRosja- 6
12Damian BalińskiPolska- 5
13Rory SchleinAustralia- 4
14Steve JohnstonAustralia- 3
15Tobias KronerNiemcy- 2
16Kyle LegaultKanada- 1
17Charlie GjeddeDania- 1

Lonigo (Włochy) - 7 lipiec

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bjarne PedersenDania- 11+3
2Krzysztof KasprzakPolska- 11+2
3Damian BalińskiPolska- 10+3
4Dienis GizatullinRosja- 10+2
5Tobias KronerNiemcy- 10+1
6Lukas DrymlCzechy- 9
7Kyle LegaultKanada- 8+3
8Steve JohnstonAustralia- 8+2
9Charlie GjeddeDania- 8+1
10Chris HolderAustralia- 7
11Jarosław HampelPolska- 7
12Jurica PavlicChorwacja- 7
13Mikael MaxSzwecja- 6
14Tomasz GapińskiPolska- 4
15Richard HallWielka Brytania- 2
16Zdenek SimotaCzechy- 1
17Mattia CarpaneseWłochy- 0
18David HoweWielka Brytania- 0

Ljubljana (Słowenia) - 8 lipiec

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Fredrik LindgrenSzwecja- 11+3
2Rienat GafurowRosja- 11+2
3Kenneth BjerreDania- 11+1
4Rory SchleinAustralia- 10
5Niels K. IversenDania- 10
6Rafał DobruckiPolska- 9
7Lubos Tomicek IIICzechy- 8+3
8Jonas DavidssonSzwecja- 8+2
9Piotr ProtasiewiczPolska- 8+1
10Grzegorz WalasekPolska- 7
11Niklas KlingbergSzwecja- 7
12Kaj LaukkanenFinlandia- 6
13Jernej KolenkoSłowenia- 5
14Sebastian UłamekPolska- 4
15Izak SantejSłowenia- 4
16Ales Dryml IICzechy- 1
17Kauko NieminenFinlandia- 0

Miszkolc (Węgry) - 24 czerwiec

Runda Kwalifikacyjna 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rory SchleinAustralia- 14
2Piotr ProtasiewiczPolska- 12+3
3Charlie GjeddeDania- 12+2
4Sebastian UłamekPolska- 10
5Chris HolderAustralia- 10
6Dienis GizatullinRosja- 9
7Lubos Tomicek IIICzechy- 8+3
8Zdenek SimotaCzechy- 8+2
9Norbert MagosiWęgry- 7
10Joonas KylmakorpiFinlandia- 7
11Jozsef TabakaWęgry- 6
12Rusłan GatiatowRosja- 5
13Maksims BogdanovsŁotwa- 5
14Kasts PuodzuksŁotwa- 5
15Magnus KarlssonSzwecja- 1
16Jarosław PoluchowyczUkraina- 1
17Zsolt BenczeWęgry- 0

Motala (Szwecja) - 30 czerwiec

Runda Kwalifikacyjna 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Damian BalińskiPolska- 12+3
2Kenneth BjerreDania- 12+2
3Mikael MaxSzwecja- 12+1
4Tomasz GapińskiPolska- 11
5Fredrik LindgrenSzwecja- 11
6Kaj LaukkanenFinlandia- 11
7Jonas DavidssonSzwecja- 10
8Kauko NieminenFinlandia- 9
9Jesper B. MonbergDania- 8
10Simon SteadWielka Brytania- 6
11Martin SmolinskiNiemcy- 6
12Christian HefenbrockNiemcy- 5
13Daniel DavidssonSzwecja- 3
14Oliver AllenWielka Brytania- 2
15Rune SolaNorwegia- 2
16Matt BrownUSA- 0

Mseno (Czechy) - 23 czerwiec

Runda Kwalifikacyjna 3

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Krzysztof KasprzakPolska- 15
2Rienat GafurowRosja- 13
3Ales Dryml IICzechy- 11
4Tobias KronerNiemcy- 10
5Izak SantejSłowenia- 9
6Jarosław HampelPolska- 9
7Lukas DrymlCzechy- 8+3
8Lewis BridgerWielka Brytania- 8+2
9Daniel KingWielka Brytania- 8+1
10Adrian RymelCzechy- 6
11Martin VaculikSłowacja- 6
12Thomas StangeNiemcy- 6
13Hynek StichauerCzechy- 3
14Henk Bos IIHolandia- 3
15Fritz WallnerAustria- 3
16Kaj De JongHolandia- 1
17Manuel HauzingerAustria- 0
18Richard WolffCzechy- 0

Terenzano (Włochy) - 23 czerwiec

Runda Kwalifikacyjna 4

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Niels K. IversenDania- 15
2Jurica PavlicChorwacja- 12+3
3Rafał DobruckiPolska- 12+2
4Richard HallWielka Brytania- 12+u
5Kyle LegaultKanada- 11
6Niklas KlingbergSzwecja- 10
7Steve JohnstonAustralia- 10
8David HoweWielka Brytania- 8+3
9Henrik MollerDania- 8+2
10Matej FerjanWęgry- 5
11Andrea MaidaWłochy- 4
12Denis StojsSłowenia- 3
13Guglielmo FranchettiWłochy- 3
14Josef FrancCzechy- 3
15Marco GregnaninWłochy- 3
16Maks GregoricSłowenia- 1


2008

Zielona Góra (Polska) - 14 wrzesień

Grand Prix Challenge

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kenneth BjerreDania(3,1,2,3,3) 12+3
2Grzegorz WalasekPolska(3,2,2,3,2) 12+2
3Sebastian UłamekPolska(3,3,0,3,3) 12+1
4Niels K. IversenDania(2,3,3,1,2) 11
5Tomasz JędrzejakPolska(2,2,2,2,3) 11
6Ryan SullivanAustralia(3,3,3,1,u) 10
7Jesper B. MonbergDania(1,1,3,2,3) 10
8Adrian MiedzińskiPolska(1,3,1,2,2) 9
9Jurica PavlicChorwacja(0,0,3,3,1) 7
10Matej ZagarSłowenia(2,2,1,0,2) 7
11Mads KorneliussenDania(2,0,u,2,1) 5
12Peter KarlssonSzwecja(0,2,1,1,0) 4
13Lee RichardsonWielka Brytania(1,u,2,d,0) 3
14Charlie GjeddeDania(0,1,0,1,1) 3
15Matej FerjanSłowenia(0,d,1,d,1) 2
16Peter LjungSzwecja(1,1,u,-,-) 2
17Ales Dryml IICzechy(0,0) 0R

Motala (Szwecja) - 5 lipiec

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Peter KarlssonSzwecja(3,3,3,2,3) 14
2Jonas DavidssonSzwecja(d,2,3,3,3) 11+3
3Niels K. IversenDania(3,3,2,2,1) 11+2
4Grzegorz WalasekPolska(3,3,2,1,0) 9
5Matej FerjanSłowenia(3,2,0,1,3) 9
6Daniel NermarkSzwecja(1,1,1,3,3) 9
7Kenneth BjerreDania(2,3,1,2,1) 9
8Tomasz JędrzejakPolska(2,1,2,2,2) 9
9Mads KorneliussenDania(1,2,1,3,1) 8+3
10Edward KennettWielka Brytania(0,2,3,1,2) 8+2
11Daniel KingWielka Brytania(2,0,3,1,1) 7
12Ales Dryml IICzechy(2,1,2,0,2) 7
13Simon SteadWielka Brytania(1,0,0,3,2) 6
14Rory SchleinAustralia(1,0,0,0,0) 1
14Adrian RymelCzechy(w,1,0,0,0) 1
14Tobias KronerNiemcy(0,t,1,0,0) 1
17Martin SmolinskiNiemcy(nsR) nsR

Terenzano (Włochy) - 5 lipiec

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lee RichardsonWielka Brytania(3,2,3,2,2) 12+3
2Jesper B. MonbergDania(0,3,3,3,3) 12+2
3Peter LjungSzwecja(3,2,2,1,3) 11+3
4Sebastian UłamekPolska(3,0,2,3,3) 11+2
5Matej ZagarSłowenia(2,2,3,3,0) 10
6Charlie GjeddeDania(2,3,3,2,0) 10
7Ryan SullivanAustralia(2,1,1,3,3) 10
8Adrian MiedzińskiPolska(3,1,2,1,2) 9+3
9Jurica PavlicChorwacja(2,3,1,2,1) 9+2
10Lukas DrymlCzechy(1,2,1,2,2) 8
11Mikale KarlssonSzwecja(0,3,2,0,1) 6
12David HoweWielka Brytania(1,0,0,1,2) 4
13Christian HefenbrockNiemcy(1,1,0,1,w) 3
14Kevin WolbertNiemcy(1,1,d,0,1) 3
15Mattia CarpaneseWłochy(0,0,1,0,1) 2
16Guglielmo FranchettiWłochy(t,d,0,0,w) 0
17Andrea MaidaWłochy(nsR) nsR

Lonigo (Włochy) - 21 czerwiec

Runda kwalifikacyjna 4

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ryan SullivanAustralia(3,3,3,2,3) 14+3
2Matej FerjanSłowenia(3,3,3,3,2) 14+2
3Peter LjungSzwecja(3,3,2,2,2) 12+3
4Mads KorneliussenDania(2,2,2,3,3) 12+2
5Jesper B. MonbergDania(3,2,1,3,1) 10+3
6Daniel KingWielka Brytania(1,3,2,3,1) 10+2
7Simon SteadWielka Brytania(1,1,3,2,3) 10+1
8Mattia CarpaneseWłochy(2,2,3,1,2) 10+0
9Chris HolderAustralia(d,d,2,d,3) 5
10Andrea MaidaWłochy(2,0,1,2,0) 5
11Maks GregoricSłowenia(1,1,0,1,2) 5
12Hynek StichauerCzechy(1,2,d,0,1) 4
13Kyle LegautKanada(0,1,1,1,0) 3
14Kaj LaukkanenFinlandia(2,0,0,d,0) 2
15Marco GregnaninWłochy(0,0,1,d,1) 2
16Zsolt BenczeWęgry(0,1,0,0,0) 1
17Daniele TessariWłochy(nsR) nsR
17Alessandro MilaneseWłochy(nsR) nsR

Częstochowa (Polska) - 15 czerwiec

Runda kwalifikacyjna 3

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Grzegorz WalasekPolska(3,2,3,3,3) 14
2Lukas DrymlCzechy(2,2,3,3,3) 13
3Peter KarlssonSzwecja(3,2,1,2,3) 11
4Lee RichardsonWielka Brytania(0,3,3,3,1) 10
5Ales Dryml IICzechy(3,3,0,1,3) 10
6Sebastian UłamekPolska(1,3,3,1,2) 10
7Daniel NermarkSzwecja(0,2,2,3,2) 9
8Emil SajfutdinowRosja(3,3,1,0,1) 8
9Dienis GizatullinRosja(2,0,1,2,2) 7
10Jarosław HampelPolska(1,1,2,2,1) 7
11Janusz KołodziejPolska(1,1,2,0,2) 6
12Oliver AllenWielka Brytania(0,d,2,2,1) 5
13Nicolai KlindtDania(2,1,u,t,0) 3
14Maksims BogdanovsŁotwa(2,0,0,1,0) 3
15Andrij KarpowUkraina(1,1,1,0,0) 3
16Leonids PauraŁotwa(0,0,0,1,0) 1
17Borys MiturskiPolska(0) 0R

Gorican (Chorwacja) - 31 maj

Runda kwalifikacyjna 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Charlie GjeddeDania(2,3,3,3,3) 14
2Jurica PavlicChorwacja(3,3,2,2,3) 13+3
3Matej ZagarSłowenia(3,2,2,3,3) 13+2
4Tomasz JędrzejakPolska(2,2,3,2,3) 12
5Christian HefenbrockNiemcy(1,3,3,1,2) 10
6Rory SchleinAustralia(3,1,1,3,2) 10
7Kevin WolbertNiemcy(2,2,1,2,2) 9+3
8Kenneth BjerreDania(0,3,3,2,1) 9+2
9Lubos Tomicek IIICzechy(3,1,2,1,1) 8
10Renat GafurovRosja(1,1,0,3,2) 7
11Izak SantejSłowenia(2,0,1,1,1) 5
12Radik TibiejewRosja(1,0,2,1,w) 4
13Michał SzczepaniakPolska(1,2,0,d,-) 3
14Carl J. RaugstadNorwegia(0,1,d,0,1) 2
15Nikola PigacChorwacja(0,0,1,0,0) 1
16Nikola MartinecChorwacja(0,0,u,-,-) 0
17Ivan VargekChorwacja(0,0,0) 0R

Abensberg (Niemcy) -12 maj

Runda kwalifikacyjna 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Davey WattAustralia(3,3,3,3,3) 15
2Rafał DobruckiPolska(3,3,2,0,3) 11+3
3Adrian RymelCzechy(2,3,2,2,2) 11+2
4David HoweWielka Brytania(2,3,3,1,2) 11+1
5Edward KennettWielka Brytania(3,1,3,1,3) 11+w
6Tobias KronerNiemcy(3,2,2,3,0) 10
7Mikael MaxSzwecja(2,1,3,2,2) 10
8Martin SmolinskiNiemcy(d,2,1,3,3) 9
9Richard SpeiserNiemcy(2,2,1,2,1) 8
10Josef FrancCzechy(0,d,1,3,1) 5
11Niklas KlingbergSzwecja(1,2,2,0,d) 5
12Mathias SchultzNiemcy(1,0,d,2,1) 4
13Manuel HauzingerAustria(1,1,1,1,-) 4
14Fritz WallnerAustria(w,d,d,1,2) 3
15Sebastien TresarrieuFrancja(1,1,0,0,0) 2
16Frank FacherNiemcy(d,0,0,0,1) 1
17Max DilgerNiemcy(d) 0R


2009

Coventry (Wielka Brytania) - 18 wrzesień

Grand Prix Challange

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Magnus ZetterstromSzwecja(3,2,3,3,3) 14+3
2Chris HolderAustralia(3,3,3,3,2) 14+2
3Jarosław HampelPolska(2,3,3,2,3) 13
4Fredrik LindgrenSzwecja(3,2,1,3,3) 12
5Chris HarrisWielka Brytania(0,2,2,3,3) 10
6Piotr ProtasiewiczPolska(3,3,w,2,2) 10
7Davey WattAustralia(1,1,3,1,0) 6
8Martin SmolinskiNiemcy(1,1,2,0,2) 6
9Adrian MiedzińskiPolska(2,2,1,1,d) 6
10Kenneth BjerreDania(0,1,2,2,1) 6
11Grzegorz WalasekPolska(0,3,1,-,-) 4
12Lukas DrymlCzechy(2,0,0,w,2) 4
13Jonas DavidssonSzwecja(1,0,2,0,0) 3
14Maksims BogdanovsŁotwa(0,w,1,2,0) 3
15Jurica PavlicChorwacja(2,0,0,0,1) 3
16Kauko NieminenFinlandia(1,1,0,w,1) 3
17Ales Dryml IICzechy(1) 1R
18Morten RisagerDania(1) 1R

Daugavpils (Łotwa) - 4 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jurica PavlicChorwacja(1,3,3,3,2) 12+3
2Jarosław HampelPolska(0,3,3,3,3) 12+2
3Fredrik LindgrenSzwecja(2,2,3,2,2) 11+3
4Maksims BogdanovsŁotwa(3,2,1,2,3) 11+2
5Chris HolderAustralia(3,1,2,3,1) 10
6Adrian MiedzińskiPolska(1,2,2,2,3) 10
7Piotr ProtasiewiczPolska(2,3,1,3,d) 9
8Martin SmolinskiNiemcy(2,1,3,2,0) 8
9Tobias KronerNiemcy(3,0,1,1,2) 7
10Ales Dryml IICzechy(2,0,0,1,3) 6
11Bjarne PedersenDania(3,1,1,1,0) 6
12Rory SchleinAustralia(0,2,2,0,1) 5
13Martin VaculíkSłowacja(1,0,2,1,1) 5
14Andrij KarpowUkraina(0,3,0,0,1) 4
15James WrightWielka Brytania(1,1,0,0,2) 4
16Matej FerjanWęgry(0,w,-,-,-) 0
17Kasts PuodzuksŁotwa(w,0) 0R
18Vjaceslavs GiruckisŁotwa(0) 0R

Motala (Szwecja) - 4 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kenneth BjerreDania(3,2,3,3,3) 14
2Grzegorz WalasekPolska(3,3,1,3,3) 13
3Jonas DavidssonSzwecja(1,3,3,3,0) 10+3
4Kauko NieminenFinlandia(1,3,3,1,2) 10+2
5Chris HarrisWielka Brytania(2,2,1,2,2) 9
6Lukas DrymlCzechy(1,0,3,3,2) 9
7Magnus ZetterstromSzwecja(3,1,2,1,1) 8
8Davey WattAustralia(3,0,0,2,3) 8
9Antonio LindbackSzwecja(2,1,0,2,2) 7
10Rienat GafurowRosja(0,3,1,2,0) 6
11Morten RisagerDania(2,1,0,0,3) 6
12Tai WoffindenWielka Brytania(0,2,2,1,u) 5
13Matej ZagarSłowenia(2,1,1,u,1) 5
14Piotr ŚwiderskiPolska(1,2,0,0,1) 4
15Jesper B. MonbergDania(0,0,2,1,0) 3
16Christian HefenbrockNiemcy(0,0,2,0,1) 3

Gorican (Chorwacja) - 27 czerwiec

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jurica PavlicChorwacja(3,3,3,3,3) 15
2Piotr ŚwiderskiPolska(1,2,3,3,3) 12
3Chris HolderAustralia(2,2,3,2,2) 11+3
4Matej ZagarSłowenia(2,w,3,3,3) 11+2
5Jonas DavidssonSzwecja(3,3,2,1,2) 11+1
6Matej FerjanWęgry(3,3,1,2,2) 11+ns
7Andrij KarpowUkraina(0,3,0,3,3) 9
8Krzysztof KasprzakPolska(1,1,2,2,2) 8
9Janusz KołodziejPolska(3,t,2,1,1) 7
10Siemen WłasowRosja(2,1,1,1,1) 6
11Lewis BridgerWielka Brytania(2,0,1,2,0) 5
12Adrian RymelCzechy(1,1,2,1,0) 5
13David RuudSzwecja(1,2,w,0,1) 4
14Marko VlahChorwacja(0,2,0,0,1) 3
15Renato CvetkoChorwacja(0,1,0,0,0) 1
16Norbert MagosiWęgry(0,d,1,0,u) 1
17Nikola PigacChorwacja(0) 0R

St. Johann (Austria) - 27 czerwiec

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ales Dryml IICzechy(3,3,2,3,3) 14
2Christian HefenbrockNiemcy(3,2,3,3,2) 13+3
3Patrick HougaardDania(3,3,3,3,1) 13+2
4Adrian MiedzińskiPolska(3,2,3,2,2) 12
5Morten RisagerDania(1,2,3,1,3) 10
6Leon MadsenDania(2,1,2,2,3) 10
7Tobias KronerNiemcy(2,3,1,2,1) 9
8James WrightWielka Brytania(2,3,0,1,2) 8
9Manuel HauzingerAustria(1,1,2,0,3) 7
10Izak SantejSłowenia(1,1,1,2,2) 7
11Daniel KingWielka Brytania(2,0,1,3,0) 6
12Fritz WallnerAustria(1,d,2,1,1) 5
13Manuel NovotnyAustria(0,2,u,0,u) 2
14Henk Bos IIHolandia(0,0,0,1,1) 2
15Theo PijperFrancja(0,1,1,0,0) 2
16Henry Van Der SteenHolandia(0,0,0,0,0) 0
17Hans Peter KultererAustria- nsR
18Daniel GappmaierAustria- nsR

Divisov (Czechy) - 7 czerwiec

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Grzegorz WalasekPolska(3,3,3,3,3) 15
2Piotr ProtasiewiczPolska(3,1,3,3,3) 13+3
3Kenneth BjerreDania(3,2,3,3,2) 13+2
4Martin VaculikSłowacja(3,3,2,1,3) 12
5Rienat GafurowRosja(2,2,2,2,3) 11
6Lukas DrymlCzechy(2,2,2,2,2) 10
7Joonas KylmakorpiFinlandia(1,3,1,2,1) 8
8Hynek StichauerCzechy(0,1,1,3,2) 7
9Mads KorneliussenDania(2,1,1,2,1) 7
10Artiom ŁagutaRosja(1,3,0,1,1) 6
11Josef FrancCzechy(2,2,w,0,2) 6
12Władimir DubininUkraina(0,0,3,1,0) 4
13Jan JarosCzechy(2,1) 3R
14Richard WolffCzechy(1,w,0,1,1) 3
15Vjaceslavs GiruckisŁotwa(1,0,1,0,0) 2
16Denis StojsSłowenia(0,1,0,0,-) 1
17Lubos Tomicek IIICzechy(w,d,-,-,-) 0
18Michael HadekCzechy(u) 0R

Lonigo (Włochy) - 6 czerwiec

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sebastian UłamekPolska(1,3,3,3,3) 13
2Jesper B. MonbergDania(1,3,3,2,3) 12+3
3Bjarne PedersenDania(2,1,3,3,3) 12+2
4Kauko NieminenFinlandia(3,2,3,1,2) 11
5Thomas H. JonassonSzwecja(2,2,2,2,2) 10+3
6Rory SchleinAustralia(3,3,0,2,2) 10+2
7Tai WoffindenWielka Brytania(3,1,2,3,1) 10+1
8Troy BatchelorAustralia(2,2,1,3,1) 9
9Dienis GizatullinRosja(w/u,3,2,0,3) 8
10Roman PoważnyRosja(3,2,1,w/u,d) 6
11Maks GregoricSłowenia(2,1,2,u,0) 5
12Chris KerrUSA(0,1,0,1,2) 4
13Guglielmo FranchettiWłochy(1,0,0,2,1) 4
14Mattia TadielloWłochy(1,0,1,2,0) 4
15Mattia CarpaneseWłochy(0,0,1,0,1) 2
16Alessandro NovelloWłochy(1) 1R
17Ryan FisherUSA(w,0,0,-,-) 0
18Andrea BaroniWłochy(0) 0R

Pocking (Niemcy) - 12 kwiecień

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Davey WattAustralia(3,3,3,3,1) 13+3
2Jarosław HampelPolska(3,3,1,3,3) 13+2
3Antonio LindbackSzwecja(1,3,3,3,2) 12+3
4Fredrik LindgrenSzwecja(2,2,3,2,3) 12+2
5Chris HarrisWielka Brytania(1,1,3,3,3) 11
6Martin SmolinskiNiemcy(1,3,2,2,2) 10+3
7Damian BalińskiPolska(2,2,2,2,2) 10+u
8Matej KusCzechy(3,1,0,1,3) 8
9Niels K. IversenDania(3,1,2,u,1) 7
10Kasts PuodzuksŁotwa(0,2,0,1,2) 5
11Edward KennettWielka Brytania(2,2,1,0,d) 5
12Richard SpeiserNiemcy(1,0,2,1,0) 4
13Filip SiteraCzechy(2,0,1,1,u) 4
14Mathieu TresarrieuFrancja(0,0,1,2,d) 3
15Max DilgerNiemcy(0,1,0,0,0) 1
16Marco GregnaninWłochy(0,d,0,0,1) 1
17Tobias BuschNiemcy- nsR
17Frank FacherNiemcy- nsR


2010

Vojens (Dania) - 21 sierpień

Grand Prix Challenge

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Artiom ŁagutaRosja(3,0,3,3,3) 12+3
2Antonio LindbackSzwecja(1,3,3,3,2) 12+2
3Fredrik LindgrenSzwecja(3,3,2,1,2) 11+3
4Janusz KołodziejPolska(3,3,3,2,0) 11+2
4Magnus ZetterstromSzwecja(2,3,0,3,3) 11+1
6Thomas H. JonassonSzwecja(2,2,1,1,3) 9
7Chris HarrisWielka Brytania(0,1,2,2,3) 8
8Niels K. IversenDania(3,2,1,1,0) 7
9Andrij KarpowUkraina(2,1,2,1,1) 7
10Roman PoważnyRosja(u,2,3,t,1) 6
11Grigorij ŁagutaRosja(2,d,2,0,2) 6
12Simon SteadWielka Brytania(1,1,1,2,1) 6
13Leon MadsenDania(0,0,0,3,2) 5
14Sebastian UłamekPolska(1,0,1,2,0) 4
15Tomasz GapińskiPolska(0,2,0,0,1) 3
16Grzegorz WalasekPolska(1,1,0,0,0) 2
17Lukas DrymlCzechy(d) 0

Togliatti (Rosja) - 3 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tomasz GapińskiPolska(3,3,3,3,3) 15
2Grigorij ŁagutaRosja(2,3,2,3,3) 13
3Andrij KarpowUkraina(3,3,3,3,w) 12+3
4Janusz KołodziejPolska(1,2,3,3,3) 12+2
5Artiom ŁagutaRosja(3,3,1,2,2) 11
6Adrian MiedzińskiPolska(2,1,3,1,2) 9
7Dienis GizatullinRosja(3,d,0,2,3) 8
8Rienat GafurowRosja(2,2,1,1,2) 8
9Siemen WłasowRosja(1,2,2,1,1) 7
10Siergiej DarkinRosja(w,0,2,2,2) 6
11Oleg BiesczastnowRosja(1,1,1,2,1) 6
12Roman IwanowRosja(1,2,2,0,w) 5
13Danił IwanowRosja(2,1,0,d,1) 4
14Dienis SajfutdinowRosja(d,1,w,-,-) 1
15Jevgenijs KaravackisŁotwa(d,-,-,-,-) 0

Lonigo (Włochy) - 3 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Chris HarrisWielka Brytania(3,3,3,3,3) 15
2Fredrik LindgrenSzwecja(2,3,3,2,2) 12
3Leon MadsenDania(2,1,2,3,3) 11+3
4Niels K. IversenDania(2,2,3,1,3) 11+2
5Simon SteadWielka Brytania(3,3,0,3,w) 9+3
6Lukas DrymlCzechy(3,0,2,2,2) 9+2
7Jurica PavlicChorwacja(0,2,1,3,3) 9+1
8Grzegorz ZengotaPolska(3,0,1,2,2) 8
9Ales Dryml IICzechy(1,3,1,0,1) 6
10Tomasz JędrzejakPolska(2,0,2,1,1) 6
11Guglielmo FranchettiWłochy(1,1,3,0,w) 5
12Andriej KudriaszowRosja(u,2,1,2,0) 5
13Cory GathercoleAustralia(1,2,w,1,1) 5
14Christian HefenbrockNiemcy(1,1,2,1,0) 5
15Marco GregnaninWłochy(1,0,0,2) 3
16Mattia CarpaneseWłochy(0,0,0,0,0) 0
17David RuudSzwecja(w,-,-,-,-) 0

Ostrów Wielkopolski (Polska) - 3 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Antonio LindbackSzwecja(3,0,3,3,3) 12+3
2Thomas H. JonassonSzwecja(3,3,1,3,2) 12+2
3Magnus ZetterstromSzwecja(1,2,2,3,3) 11+3
4Grzegorz WalasekPolska(2,2,2,3,2) 11+2
5Sebastian UłamekPolska(1,3,3,1,3) 11+1
6Roman PoważnyRosja(3,3,1,2,1) 10
7Rafał DobruckiPolska(3,2,2,2,0) 9
8Troy BatchelorAustralia(1,2,3,2,1) 9
9Matej ZagarSłowenia(2,0,2,2,2) 8
10Rory SchleinAustralia(0,1,1,1,3) 6
11Patrick HougaardDania(0,0,3,0,1) 4
12Daniel NermarkSzwecja(1,3,0,u,-) 4
13Darcy WardAustralia(2,1,0,1,0) 4
14Tai WoffindenWielka Brytania(0,1,0,1,2) 4
15Krzysztof KasprzakPolska(2,0,1,0,w) 3
16Lee RichardsonWielka Brytania(0,1,0,-,-) 1
17Matej KusCzechy(0,d) 0

Gorican (Chorwacja) - 12 czerwiec

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Chris HarrisWielka Brytania(3,3,2,3,3) 14+3
2Matej ZagarSłowenia(3,3,3,2,3) 14+2
3Jurica PavlicChorwacja(3,3,3,3,1) 13
4Rafał DobruckiPolska(2,2,3,2,2) 11
5David RuudSzwecja(1,2,1,3,3) 10
6Tomasz GapińskiPolska(2,1,2,3,2) 10
7Patrick HougaardDania(2,2,1,0,3) 8
8Kevin WoelbertNiemcy(1,3,2,1,1) 8
9Antonio LindbackSzwecja(1,2,2,1,2) 8
10Matej KusCzechy(0,0,3,2,1) 6
11Kenni LarsenDania(3,0,0,0,2) 5
12Josef FrancCzechy(0,1,0,2,1) 4
13Ales KrajlicSłowenia(1,1,1,1,0) 4
14Martin MalekCzechy(2,1,0,0,0) 3
15Matija DuhSłowenia(0,0,1,1,0) 2
16Renato CvetkoChorwacja(0,0,0,0,0) 0

Bałakowo (Rosja) - 12 czerwiec

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Grigorij ŁagutaRosja(3,3,3,3,3) 15
2Artiom ŁagutaRosja(3,3,3,1,3) 13
3Dienis GizatullinRosja(2,3,1,3,3) 12+3
4Tomasz JędrzejakPolska(3,2,2,3,2) 12+2
5Grzegorz WalasekPolska(2,3,2,2,3) 12+ns
6Andrij KarpowUkraina(3,1,3,2,1) 10
7Roman PoważnyRosja(d,0,3,3,2) 8
8Andriej KudriaszowRosja(1,u,2,2,2) 7
9Jevgenijs KaravackisŁotwa(2,2,0,2,w) 6+3
10Jan JarosCzechy(2,1,1,d,2) 6+2
11Vjaceslavs GiruckisŁotwa(0,1,2,1,1) 5
12Dienis NosowRosja(t,1,1,1,1) 4
13Kirył CukanowUkraina(1,2,0,0,0) 3
14Filip SiteraCzechy(d,2,1,d,-) 3
15Władimir DubininUkraina(1,0,0,1,0) 2
16Tobias BuschNiemcy(0,0,0,0,1) 1
17Władimir BorodulinRosja(1,0) 1

Miszkolc (Węgry) - 12 czerwiec

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Janusz KołodziejPolska(3,2,3,3,1) 12+3
2Ales Dryml IICzechy(3,2,1,3,3) 12+2
3Lukas DrymlCzechy(u,2,3,3,3) 11
4Magnus ZetterstromSzwecja(3,3,w,3,1) 10
5Mads KorneliussenDania(3,1,3,2,0) 9
6Troy BatchelorAustralia(1,0,3,2,3) 9
7Adrian MiedzińskiPolska(0,3,2,2,2) 9
8Daniel NermarkSzwecja(1,3,1,2,2) 9
9Matej FerjanWęgry(2,3,0,0,3) 8
10Darcy WardAustralia(2,1,2,1,1) 7+3
11Jozsef TabakaWęgry(1,2,2,t,2) 7+2
12Morten RisagerDania(2,1,0,1,2) 6
13Aleksander CondaSłowenia(2,1,1,1,1) 6
14Tomas SuchanekCzechy(1,0,2,0,0) 3
15Samo KukovicaSłowenia(u,0,1,0,0) 1
16Norbert MagosiWęgry(1) 1
17Matic VoldrihSłowenia(0,0,0,0,0) 0

Terenzano (Włochy) - 12 czerwiec

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Simon SteadWielka Brytania(2,3,1,3,3) 12
2Martin SmolinskiNiemcy(2,3,2,2,2) 11+3
3Rory SchleinAustralia(3,1,3,3,1) 11+2
4Cory GathercoleAustralia(3,0,3,2,3) 11+1
5Christian HefenbrockNiemcy(3,2,1,2,3) 11+0
6Lee RichardsonWielka Brytania(3,3,2,0,2) 10
7Grzegorz ZengotaPolska(1,2,3,3,1) 10
8Guglielmo FranchettiWłochy(1,0,2,3,3) 9
9Martin VaculikSłowacja(2,3,3,0,ns) 8
10Emiliano SanchezArgentyna(2,2,1,1,2) 8
11Marco GregnaninWłochy(1,2,2,1,0) 6
12Nicolas CovattiArgentyna(0,1,0,2,2) 5
13Theo Di PalmaFrancja(1,1,0,1,0) 3
14Mattia CavicchioliWłochy(0,1,1,1,-) 3
15Lucas AllendeArgentyna(0,0,0,0,1) 1
16Jonatha SerenWłochy(0,1) 1
17Andrea BaroniWłochy(0,0) 0
18Manuel HauzingerAustria(0,w,-,-,-) 0

Fjelsted (Dania) - 12 czerwiec

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Krzysztof KasprzakPolska(2,3,3,2,3) 13
2Leon MadsenDania(2,3,1,3,2) 11+3
3Nicolai KlindtDania(3,3,3,1,1) 11+2
4Niels K. IversenDania(3,2,1,3,1) 10
4Thomas H. JonassonSzwecja(1,1,2,3,3) 10
6Jonas DavidssonSzwecja(1,3,2,3,0) 9
7Tai WoffindenWielka Brytania(3,1,1,2,2) 9
8Kauko NieminenFinlandia(1,2,2,0,3) 8
9Fredrik LindgrenSzwecja(2,u,2,0,3) 7+3
10Ryan FisherUSA(2,1,3,1,0) 7+2
11Edward KennettWielka Brytania(3,2,1,1,0) 7+1
12Kyle LegaultKanada(1,2,0,2,2) 7+w
13Rienat GafurowRosja(w,1,0,2,2) 5
14Claus VissingDania(0,0,3,w,1) 4
15Tobias KronerNiemcy(0,0,0,1,1) 2
16Rune SolaNorwegia(0,0,0,0,0) 0


2011

Vetlanda (Szwecja) - 20 sierpień

Grand Prix Challenge

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Antonio LindbackSzwecja(3,3,3,t,3) 12
2Bjarne PedersenDania(3,2,2,2,3) 12
3Piotr ProtasiewiczPolska(2,3,1,2,3) 11
4Martin VaculikSłowacja(2,t,2,3,3) 10
5Krzysztof KasprzakPolska(1,3,2,2,2) 10
6Peter LjungSzwecja(0,3,3,0,2) 8
7Leon MadsenDania(0,2,1,3,2) 8
8Sebastian UłamekPolska(3,0,3,0,0) 6
9Krzysztof BuczkowskiPolska(1,2,0,3,0) 6
10Jesper B. MonbergDania(3,1,0,0,2) 6
11Joonas KylmakorpiFinlandia(t,1,3,1,1) 6
12Grzegorz WalasekPolska(2,2,1,1,0) 6
13Matej ZagarSłowenia(2,1,2,1,d) 6
14Hans AndersenDania(1,1,1,1,1) 5
15Simon GustafssonSzwecja(t,0,0,3,1) 4
16Davey WattAustralia(1,0,0,2,) 3
17Wiktor GołubowskiRosja(0,0,0,d,1) 1

Daugavpils (Łotwa) - 2 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Peter LjungSzwecja(3,2,3,3,2) 13
2Krzysztof BuczkowskiPolska(1,2,3,2,3) 11
3Krzysztof KasprzakPolska(1,2,2,3,2) 10
4Simon GustafssonSzwecja(3,3,0,1,3) 10
5Wiktor GołubowskiRosja(1,3,3,3,0) 10
6Hans AndersenDania(2,3,1,2,2) 10
7Kenneth HansenDania(3,1,3,1,1) 9
8Adrian MiedzińskiPolska(0,1,2,1,3) 7
9Martin SmolinskiNiemcy(0,1,2,2,2) 7
10Matej KusCzechy(3,0,w,0,3) 6
11Rienat GafurowRosja(2,1,0,3,0) 6
12Aleksandr ŁoktajewUkraina(2,0,1,2,1) 6
13Andzejs LebedevsŁotwa(0,3,1,0,0) 4
14Kasts PuodzuksŁotwa(2,2,0,0,0) 4
15Rory SchleinAustralia(1,0,1,1,1) 4
16Edward KennettWielka Brytania(0,0,2,w,1) 3
17Andrij KarpowUkraina(ns) ns
17Nicolai KlindtDania(ns) ns

Lonigo (Włochy) - 2 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Grzegorz WalasekPolska(3,3,2,2,3) 13
2Piotr ProtasiewiczPolska(2,3,3,2,2) 12
3Bjarne PedersenDania(2,2,2,3,2) 11
4Joonas KylmakorpiFinlandia(3,0,3,2,3) 11
5Jesper B. MonbergDania(3,1,3,3,1) 11
6David RuudSzwecja(0,3,0,3,3) 9
7Kevin WolbertNiemcy(3,1,2,3,0) 9
8Daniel KingWielka Brytania(2,2,1,0,3) 8
9Cameron WoodwardAustralia(1,2,3,0,2) 8
10Przemysław PawlickiPolska(1,3,2,1,1) 8
11Tobias KronerNiemcy(1,2,1,2,1) 7
12Tomas SuchanekCzechy(0,0,1,1,2) 4
13Peter KildemandDania(2,1,-,-,-) 3
14Nicolas CovattiArgentyna, lic. włoska(0,0,1,1,0) 2
15Mathieu TresarrieuFrancja(0,0,1,1,u) 2
16Norbert MagosiWęgry(1,1,w/2min,0,0) 2
17Magnus ZetterstromSzwecja(0,0,d,d,-) 0

Gorican (Chorwacja) - 2 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Antonio LindbackSzwecja(3,3,2,3,3) 14
2Matej ZagarSłowenia(2,1,3,2,3) 11
3Sebastian UłamekPolska(3,2,2,2,2) 11
4Leon MadsenDania(1,3,3,3,1) 11
5Martin VaculikSłowacja(3,3,0,3,2) 11
6Davey WattAustralia(3,2,3,u,3) 11
7Jonas DavidssonSzwecja(2,0,3,1,3) 9
8Darcy WardAustralia(2,2,1,1,2) 8
9Niels K. IversenDania(1,3,1,2,0) 7
10Maciej JanowskiPolska(0,1,2,3,1) 7
11Max DilgerNiemcy(2,0,2,1,1) 6
12Benjamin BarkerWielka Brytania(0,1,1,2,1) 5
13James WrightWielka Brytania(1,0,0,0,2) 3
14Dino KovacicChorwacja(0,2,0,0,0) 2
15Aleksander CondaSłowenia(0,0,1,1,0) 2
16Dienis GizatullinRosja(1,1,0,0,0) 2

Divisov (Czechy) - 18 czerwiec

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Martin VaculikSłowacja(3,2,3,2,3) 13
2Maciej JanowskiPolska(2,3,3,3,1) 12
3Magnus ZetterstromSzwecja(3,3,3,2,-) 11
4Niels K. IversenDania(2,3,2,1,2) 10
5Przemysław PawlickiPolska(1,1,1,3,3) 9
6Kasts PuodzuksŁotwa(0,3,2,2,2) 9
7Kevin WolbertNiemcy(2,1,1,3,2) 9
8Aleksandr ŁoktajewUkraina(1,2,2,1,3) 9
9Cameron WoodwardAustralia(0,0,3,2,3) 8
10Andrij KarpowUkraina(3,2,1,w/2min,1) 7
11Martin MalekCzechy(3,2,1,u,r) 6
12Simon SteadWielka Brytania(2,0,0,1,2) 5
13Andriej KudriaszowRosja(0,0,0,3,1) 4
14Hynek StichauerCzechy(1,w/u,2,w,1) 4
15Zdenek SimotaCzechy(1,1,0,1,0) 3
16Martin GavendaCzechy(0,1,0,0,0) 1

Terenzano (Włochy) - 18 czerwiec

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jesper B. MonbergDania(2,3,3,3,3) 14
2Krzysztof KasprzakPolska(3,3,1,3,3) 13
3Sebastian UłamekPolska(2,2,3,3,2) 12
4Peter LjungSzwecja(3,3,2,2,2) 12
5Antonio LindbackSzwecja(3,3,w,2,3) 11
6Benjamin BarkerWielka Brytania(2,2,3,2,2) 9
7James WrightWielka Brytania(3,2,1,1,2) 9
8Tomas SuchanekCzechy(1,0,3,3,1) 8
9Hans AndersenDania(0,1,2,1,3) 7
10Ales KraljicSłowenia(1,1,2,2,0) 6
11Tero AarnioFinlandia(2,1,0,0,1) 4
12Frank FacherNiemcy(1,2,0,0,1) 4
13Jozsef TabakaWęgry(0,1,1,1,1) 4
14Guglielmo FranchettiWłochy(0,0,2,0,1) 3
15Mattia CarpaneseWłochy(2,0,0,0,0) 2
16Filip SiteraCzechy(0,1,1,0,0) 2
17Alessandro NovelloWłochy(ns) ns
17Dario del TorreWłochy(ns) ns

Esbjerg (Dania) - 17 czerwiec

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jonas DavidssonSzwecja(3,3,2,3,2) 13
2Bjarne PedersenDania(2,3,1,3,3) 12
3Edward KennettWielka Brytania(3,1,3,2,3) 12
4Krzysztof BuczkowskiPolska(3,2,3,0,3) 11
5Leon MadsenDania(2,1,2,3,3) 11
6Daniel KingWielka Brytania(1,3,3,3,0) 10
7Rienat GafurowRosja(2,2,1,2,2) 9
8Rory SchleinAustralia(1,2,2,1,2) 8
9Grzegorz WalasekPolska(2,3,0,1,1) 7
10Nicolai KlindtDania(3,0,2,0,1) 6
11Marcin SekulaPolska, lic. Niemiecka(1,1,3,0,1) 6
12Thomas H. JonassonSzwecja(1,w,0,2,2) 5
13Ryan FisherStany Zjednoczone(0,2,1,1,0) 4
14Jevgenijs KaravackisŁotwa(0,0,0,2,1) 3
15Ulrich OstergaardDania(0,1,1,1,0) 3
16Rune SolaNorwegia(0,0,0,0,0) 0
17Kenneth LarsenDania(ns) ns
17Michael Jepsen JensenDania(ns) ns

Abensberg (Niemcy) - 13 czerwiec

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Joonas KylmakorpiFinlandia(2,3,3,3,3) 14
2Martin SmolinskiNiemcy(2,3,3,3,2) 13
3Davey WattAustralia(2,3,3,3,1) 12
4Darcy WardAustralia(3,2,3,2,2) 12
5Peter KildemandDania(2,2,2,1,3) 10
6Max DilgerNiemcy(3,1,0,2,3) 9
7Wiktor GołubowskiRosja(3,1,d,2,2) 8
8Kenneth HansenDania(1,2,1,1,2) 7
9Tobias KronerNiemcy(1,0,1,2,3) 7
10Lisandro HusmanArgentyna, lic. włoska(3,1,1,1,1) 7
11Matic VoldrihSłowenia(1,0,2,3,0) 6
12Kiryl CukanowUkraina(0,2,2,1,1) 6
13Christian CarricaArgentyna, lic. włoska(1,0,2,0,1) 4
14Tomasz JędrzejakPolska(t,3,w,0,ns) 3
15Richard SpeiserNiemcy(0,1,-,-,-) 1
16Ołeksandr BorodajUkraina(0,u,0,0,0) 0
17Julio RomanoArgentyna, lic. włoska(u,w/u,u,t,w/2min) 0

Krsko (Słowenia) - 7 maj

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Adrian MiedzińskiPolska(3,3,2,3,2) 13
2Matej ZagarSłowenia(3,3,3,1,3) 13
3Lukas DrymlCzechy(1,3,2,3,2) 11
4Piotr ProtasiewiczPolska(2,3,3,0,3) 11
5Matej KusCzechy(2,2,3,3,d) 10
6Dienis GizatullinRosja(3,1,3,1,1) 9
7Simon GustafssonSzwecja(3,2,2,1,1) 9
8David RuudSzwecja(2,2,1,2,2) 9
9Norbert MagosiWęgry(0,1,1,3,3) 8
10Aleksander CondaSłowenia(1,1,w,2,3) 7
11Mathieu TresarrieuFrancja(2,2,1,2,0) 7
12Daniel NermarkSzwecja(1,1,2,2,1) 7
13Matija DuhSłowenia(d,0,1,0,2) 3
14Aleksiej CharczenkoRosja(0,0,0,1,1) 2
15Henry van der SteenHolandia(1,0,0,0,0) 1
16Lukas SimonAustria(u,0,0,0,0) 0
16David RuudSzwecja(u/-)
17Samo KukovicaSłowenia(ns)
17Denis StojsSłowenia(ns)


2012

Gorican (Chorwacja) - 29 wrzesień (29.09)

Grand Prix Challange

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Krzysztof KasprzakPolska(3,1,3,1,3) 11
2Matej ZagarSłowenia(1,3,3,2,1) 10+3+3
3Niels K. IversenDania(3,2,2,2,1) 10+3+2
4Ales Dryml IICzechy(1,2,2,3,2) 10+2+3+1
5Leon MadsenDania(1,3,1,2,3) 10+2+2+0
6Troy BatchelorAustralia(3,3,0,3,1) 10+1+1
7Hans AndersenDania(2,3,0,d,3) 8
8Martin VaculikSłowacja(0,2,1,3,2) 8
9Peter LjungSzwecja(0,1,3,2,2) 8
10Krzysztof BuczkowskiPolska(2,1,1,3,1) 8
11Martin SmolinskiNiemcy(1,0,2,1,3) 7
12Grzegorz WalasekPolska(3,0,2,1,0) 6
13Peter KildemandDania(2,2,w,1,0) 5
14Jurica PavlicChorwacja(2,u,1,0,2) 5
15Adrian MiedzińskiPolska(w,1,3,0,0) 4
16Michael Jepsen JensenDania(0,0,0,0,0) 0
17Ben BarkerWielka Brytania(ns) nsR

Lonigo (Włochy) - 30 czerwiec (30.06)

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Antonio LindbackSzwecja(2,2,3,3,2) 12
2Leon MadsenDania(3,3,3,0,2) 11+3
3Martin SmolinskiNiemcy(3,3,2,2,1) 11+2
4Matej ZagarSłowenia(1,3,1,3,3) 11+d
5Hans AndersenDania(3,2,3,2,1) 11+d
6Peter KildemandDania(2,3,0,2,3) 10+3
7Ben BarkerWielka Brytania(3,1,2,1,3) 10+2
8Nicolas CovattiWłochy(0,2,2,3,2) 9
9Norbert MagosiWęgry(0,2,3,3,0) 8
10Daniel KingWielka Brytania(2,0,1,2,2) 7
11Sam MastersAustralia(w,1,1,1,3) 6
12Grzegorz ZengotaPolska(2,1,1,1,0) 5
13Mattia CarpaneseWłochy(1,0,2,1,1) 5
14Aleksander CondaSłowenia(0,1,0,0,0) 1
15Piotr ProtasiewiczPolska(1,w,d,0,-) 1
16Laszlo SzatmariWęgry(1,0,d,-,-) 1
17Emiliano SanchezArgentyna(1) 1R
18Daniel GappmaierAustria(w,d) 0R

Vojens (Dania) - 30 czerwiec (30.06)

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Niels K. IversenDania(3,3,3,2,3) 14
2Michael Jepsen JensenDania(1,3,2,3,3) 12
3Davey WattAustralia(3,0,3,3,2) 11+3
4Grzegorz WalasekPolska(3,3,1,3,1) 11+2
5Adrian MiedzińskiPolska(1,3,1,2,3) 10+3
6Mikkel BechDania(2,2,3,1,2) 10+2
7Dennis AnderssonSzwecja(0,1,3,2,3) 9
8Thomas H. JonssonSzwecja(1,2,2,2,1) 8
9Rienat GafurowRosja(2,2,2,1,d) 7
10Przemysław PawlickiPolska(2,2,1,w,2) 7
11Linus SundstromSzwecja(3,1,w,0,2) 6
12Kirył CukanowUkraina(0,0,1,3,0) 4
13Ryan FisherUSA(0,0,2,1,1) 4
14Timo LahtiFinlandia(2,1,0,0,0) 3
15Kevin WolbertNiemcy(1,0,0,0,1) 2
16Tero AarnioFinlandia(0,1,0,1,0) 2
17Simon GustafssonSzwecja(ns) nsR

Divisov (Czechy) - 30 czerwiec (30.06)

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ales Dryml IICzechy(2,1,3,3,3) 12+3
2Krzysztof KasprzakPolska(3,2,3,2,2) 12+2
3Peter LjungSzwecja(3,3,3,2,w) 11
4Martin VaculíkSłowacja(3,2,1,3,1) 10
5Troy BatchelorAustralia(2,2,2,1,3) 10
6Krzysztof BuczkowskiPolska(1,1,2,2,3) 9+3
7Kenni LarsenDania(0,2,2,3,2) 9+2
8Kasts PuodzuksŁotwa(3,3,0,1,2) 9+w
9Joonas KylmakorpiFinlandia(2,3,3,0,0) 8
10Andrij KarpowUkraina(1,3,1,0,2) 7
11Chris HarrisWielka Brytania(2,1,t,3,1) 7
12Jurica PavlicChorwacja(1,1,1,d,3) 6
13Mads KorneliussenDania(t,0,2,1,1) 4
14Filip SiteraCzechy(1,d,1,1,1) 4
15Kenneth HansenDania(0,0,0,2,0) 2
16Jozsef TabakaWęgry(d,0,0,w,u) 0

Tarnów (Polska) - 16 czerwiec (16.06)

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Martin VaculikSłowacja(3,3,3,3,3) 15
2Piotr ProtasiewiczPolska(3,2,3,2,3) 13
3Antonio LindbackSzwecja(2,1,3,3,2) 11+3
4Grzegorz WalasekPolska(2,3,3,1,2) 11+2
5Janusz KołodziejPolska(3,2,2,3,d) 10
6Niels K. IversenDania(2,2,1,2,3) 10
7Andrij KarpowUkraina(1,3,2,2,1) 9
8Hans AndersenDania(1,2,2,2,2) 9
9Troy BatchelorAustralia(1,1,2,d,3) 7
10Oliver AllenWielka Brytania(3,1,0,1,0) 5+3
11Maksims BogdanovsŁotwa(2,0,d,1,2) 5+2
12Wiktor GołubowskiRosja(0,0,1,3,1) 5+1
13Jonas DavidssonSzwecja(0,3,0,0,0) 3
14Vaclav Milik IICzechy(0,0,1,1,1) 3
15Lewis BridgerWielka Brytania(0,1,1,d,1) 3
16Max DilgerNiemcy(1,0,0,0,d) 1
17Maciej JanowskiPolska(ns) ns

Berwick (Szkocja) - 16 czerwiec (16.06)

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Chris HarrisWielka Brytania(3,3,3,3,3) 15
2Sam MastersAustralia(2,1,3,3,3) 12+3
3Daniel KingWielka Brytania(3,3,w,3,3) 12+2
4Ryan FisherUSA(2,2,2,2,3) 11
5Davey WattAustralia(3,2,3,2,d) 10
6Linus SundstromSzwecja(2,3,3,1,u) 9
7Krzysztof BuczkowskiPolska(1,3,u,3,2) 9
8Tero AarnioFinlandia(1,2,2,2,2) 9
9Kenneth HansenDania(3,1,1,0,2) 7
10Emiliano SanchezArgentyna(0,t,2,1,2) 5
11Facundo AlbinArgentyna(1,0,1,1,2) 5
12Guglielmo FranchettiWłochy(2,0,0,1,1) 4
13Henry van der SteenHolandia(0,1,2,0,1) 4
14Kenny IngallsUSA(0,0,1,2,0) 3
15Lee ComplinWielka Brytania(2R) 2
16Marcel HelferNiemcy(1,0,0,0,1) 2
17Matej KusCzechy(0,1,1,w,u) 2
18Ricky AshworthWielka Brytania(ns) nsR

Gustrow (Niemcy) - 16 czerwiec (16.06)

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Przemysław PawlickiPolska(3,1,2,3,3) 12
2Peter LjungSzwecja(3,3,2,2,1) 11
3Mikkel BechDania(1,3,3,1,2) 10+3
4Kevin WolbertNiemcy(2,1,2,3,2) 10+2
5Kasts PuodzuksŁotwa(3,2,1,1,3) 10+1
6Mads KorneliussenDania(2,3,1,1,3) 10+0
7Rienat GafurowRosja(3,3,0,0,3) 9
8Dennis AnderssonSzwecja(2,2,3,0,2) 9
9Peter KildemandDania(1,2,2,3,0) 8
10Timo LahtiFinlandia(1,0,3,2,1) 7
11Piotr Pawlicki IIPolska(0,1,1,3,1) 6
12Tobias BuschNiemcy(2,1,1,2,0) 6
13Edward KenettWielka Brytania(w,2,3,0,w) 5
14Tyron ProctorAustralia(1,0,0,2,2) 5
15Andzejs LebedevsŁotwa(0,0,0,1,1) 2
16Aleksiej CharczenkoRosja(w,0,0,w,-) 0
17Tobias KronerNiemcy(0,0) 0R
18Roberto HauptNiemcy(ns) nsR

Miszkolc (Węgry) - 16 czerwiec (16.06)

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Grzegorz ZengotaPolska(3,3,3,3,3) 15
2Krzysztof KasprzakPolska(3,1,3,3,3) 13
3Kenni LarsenDania(3,2,2,1,3) 11+3
4Norbert MagosiWęgry(2,3,2,2,2) 11+2
5Jozsef TabakaWęgry(2,3,2,3,1) 11+1
6Aleksander CondaSłowenia(3,1,2,1,3) 10
7Nicolas CovattiWłochy(1,2,3,2,2) 10
8Kirył CukanowUkraina(2,w,1,3,2) 8
9Laszlo SzatmariWęgry(1,3,3,w,u) 7
10Filip SiteraCzechy(0,2,1,2,1) 6
11Roland BenkoWęgry(2,1,0,2,0) 5
12Sandor TihanyiWęgry(0,2,1,1,w) 4
13Cristian CarricaWłochy(1,w,w,t,2) 3
14Zsolt BenczeWęgry(1,0,0,w,1) 2
15Fritz WallnerAustria(w,1,1,w,-) 2
16Matic VoldrihSłowenia(w,0,-,-,-) 0

St. Johann (Austria) - 2 czerwiec (02.06)

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Leon MadsenDania(0,3,3,3,3) 12+3
2Joonas KylmakorpiFinlandia(3,2,1,3,3) 12+2
3Patrick HougaardDania(3,3,2,2,1) 11+3
4Jurica PavlicChorwacja(3,1,3,1,3) 11+2
5Thomas H. JonssonSzwecja(2,1,1,3,3) 10
6Matej ZagarSłowenia(2,1,2,3,2) 10
7Adrian MiedzińskiPolska(2,2,2,2,2) 10
8Martin SmolinskiNiemcy(1,2,3,2,0) 8
9Ben BarkerWielka Brytania(2,w,3,2,1) 8
10Daniel GappmaierAustria(3,0,1,1,2) 7
11Simon GustafssonSzwecja(1,3,2,u/-,-) 6
12Tomas SuchanekCzechy(1,3,0,0,0) 4
13Maks GregoricSłowenia(0,2,0,1,1) 4
14Lukas SimonAustria(0,1,0,u,2) 3
15Martin GavendaCzechy(1,0,1,0,1) 3
16Oskar FajferPolska(1) 1R
17Renato CvetkoChorwacja(0,0,0,u,u) 0
18Johannes FialaAustria(0) 0R





Odwiedziny (Visitors):
7430528


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl