Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 1952-2016

Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa RPA na Żużlu
(Indvidual Junior South African Speedway Championship)



Thanks to Charles McKay, Kenneth McLeod and David Austin
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare - Vinderne
Rok
(Year)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
1952Roy Bester-Finał
1953Doug Lang-Finał
1955Charles Fourie-Finał
1959Johnny Ackermann-Finał
1968D. Britz-Finał
1971Ettienne Olivier-Finał
1978Wickus Pretorius-Finał
1981Gary Marsh-Finał
1982James Gilson-Finał - Klasyfikacja końcowa
1984Warren Meier-Finał
1984Lee Stockenstrom-Finał
1990Darryl Baldwin-Finał
1991Darryl Baldwin-Finał
1999Byron Bekker-Klasyfikacja końcowa
2000Byron Bekker-Klasyfikacja końcowa
2001Byron Bekker-Klasyfikacja końcowa
2005Callyn Swart-Finał
2006J.P. Smith-Klasyfikacja końcowa
2007Neil Pettit-Klassyfikacja końcowa
2008Chad Durieux-Klasyfikacja końcowa
2009Damien Devine-Klasyfikacja końcowa
2009Damien Devine-Runda 3
2009Chad Durieux-Runda 2
2009Damien Devine-Runda 1
2010Gio Nunes-Finał - Klasyfikacja końcowa
2011Lyle Kotze-Finał - Klasyfikacja końcowa
2012Jason Cole-Finał - Klasyfikacja końcowa

1952

Wembley Stadium, Johannesburg - 1 styczeń

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Roy Bester-(3,3,3,3,3) 15
2Franz Scholtz-- 12
3Vern McWilliams-- 11
4Fred Lang-- 8
4Harry Adendorff-- 8
6Pat McKenzie-- 7
6Fred Goodrum-- 7
8Butch Messer-- 6
8Ron Roodt-- 6
10Dave Naude-- 5
10Doug Lang-- 5
10H. Norton-- 5
10Dave Collins-- 5
14B. Millan-- 4
15N. Klopper-- 3
15P. McDouglas-- 3
17Selwyn Nelson-- 1
17A. Johnson-- 1

1953

Wembley Stadium, Johannesburg - 2 styczeń

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Doug Lang-(3,3,3,3,3) 15
2Dave Naude-- 13
3Maurice Fenton-- 11
3Fred Lang-- 11
3Sid Van Der Vyver-- 11
6George Matthews-- 9
7Dave Collins-- 8
7Selwyn Nelson-- 8
8George Bremner-- 6
10Johnny Bekker-- 5
10Roy Hatcher-- 5
10Pat McKenzie-- 5
13Doe Luyendyk-- 4
14Butch Messer-- 3
15B. Todd-- 2
16S. Smith-- 2

1954

Brak danych na temat młodzieżowych mistrzostw RPA w sezonie 1954.


1955

Randfontein - 27 styczeń

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Charles Fourie-- 14 ?
2Trevor Blokdyk-- 13 ?

1956-1958

Brak danych na temat mistrzostw w sezonach 1956-1958.


1959

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Johnny Ackermann-- -

1960-1967

Brak danych na temat młodzieżowych mistrzostw RPA 1960-1967.


1968

Klerksdorp

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1D. Britz-- -
2Vince Page-- -
3Robbie Drysdale-- -

1969-1970

Brak danych na temat młodzieżowych mistrzostw RPA w latach 1969-1970.


1971

Klerksdorp

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ettienne Olivier-- -

1972-1977

Brak danych na temat młodzieżowych mistrzostw RPA w latach 1972-1977.


1978

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wickus Pretorius-- -

1979-1980

Brak danych na temat młodzieżowych mistrzostw RPA w latch 1979-1980.


1981

1981

Brak danych na temat młodzieżowych mistrzostw RPA w sezonie 1981.

Tarlton International Raceway - listopad

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gary Marsh-- -

1982

4 rundy: Pretoria, Dunswart, Tarlton, Daleside.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1James Gilson-- -
2Gary Marsh-- -
3Martin Cox-- -

1983

Brak danych na temat młodzieżowych mistrzostw RPA w sezonie 1983.


1984

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Warren Meier-- -
1Lee Stockenstrom-- -
2Paul Smuts Steyn-- -
3Tony Gorton-- -

1985-1989

Brak danych na temat młodzieżowych mistrzostw RPA w latach 1985-1989.


1990

Uwaga ! Mistrzostwa do lat 16.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Darryl Baldwin-- -

1991

Uwaga ! Mistrzostwa do lat 16.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Darryl Baldwin-- -

1992-1998

W latach 1992-1998 mistrzostwa RPA juniorów nie rozgrywano.


1999

Uwaga ! Mistrzostwa miały charakter nieoficjalny.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Byron Bekker-- -

2000

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Byron Bekker-(12,10,8,15) 45
2Stephan Valkanyi-(8,7,8,7) 30
3Martin Bekker-(4,8,8,6) 26
4Jarred Harvey-(-,2,5,11) 18
5Bradley Zeeman-(0,3,5,6) 14
6Darryn Baynes-(-,-,7,5,) 12

2001

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Byron Bekker-(12,0,12,15) 39
2Martin Bekker-(11,9,4,12) 36
3Bradley Zeeman-(9,7,9,8) 33
4Rhett Crock-(0,2,3,5) 10
5Jonathan Van Wyk-(0,6,1,0) 7
6Jarred Harvey-(3,0,0,0) 3
7Marius Nienaber-(1,0,0,0) 1

2002-2004

W latach 2002-2004 mistrzostwa RPA juniorów nie rozgrywano.


2005

Johannesburg - 6 listopad

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Callyn Swart-(3,u,3,3) 9
2Terrence Capitao-(3,3,2,d) 8
3Damien Devine-(1,2,2,ns) 5
4Brendon Coughlan-(2,ns,ns,ns) 2
5Brandon Devine-(0,1,1,ns) 2

2006

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1J.P. Smith-(0,3,3,3+3,3,3,3+3,3,3,3) 33
2Chris Robertson-(3,2,2,2+2,2,2,2+ns) 17
2Damien Devine-(2,1,1,1+1,1,1,1+2,2,2,2) 17

2007

3 rundy: Walkerville - 27 maj, 26 sierpień, 28 październik

Klassyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Neil Pettit-(12,15,?) -
2Jason Guthrie-(3,10,?) -
3James McTaggert-(6,4,?) -

2008

3 rundy: Walkerville Raceway - 30 marzec, Walkerville Raceway - 24 sierpień, Walkerville Raceway - 26 październik.

Uwaga ! Zaliczono punkty z klasy Speedway Mascot z 1 rundy mistrzostw dla Chad Durieux oraz Ashley Brill.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Chad Durieux-(3,2,2+2,1,2,2+3,3,3) 23
2James McTaggart-(3,3,3,3+3,3,3,w+ns) 21
3Ashley Brill-(2,3,3+0,0,1,1+3,3,3) 19
4Damien Devine-(2,2,2,2+1,2,0,3+ns) 14
5Justin Aldworth-(ns+ns+0,3,3) 6

2009

3 rundy: Walkerville -19 kwiecień, Walkerville - 26 lipiec, Walkerville - 13 grudzień

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Damien Devine-(12,6,12) 30
2Ashley Brill-(11,7,9) 27
3Chad Durieux-(7,11,4) 22

Walkerville - 13 grudzień

Runda 3

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Damien Devine-(3,3,3,3) 12
2Ashley Brill-(2,2,3,2) 9
3Chad Durieux-(1,3,ns,ns) 4

Walkerville - 26 lipiec

Runda 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Chad Durieux-(3,3,3,2) 11
2Ashley Brill-(2,2,2,1) 7
3Damien Devine-(0,0,3,3) 6

Walkerville - 19 kwiecień

Runda 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Damien Devine-(2,2,3,1) 8
2Ashley Brill-(1,1,1,2) 5
3Chad Durieux-(d,0,2,3) 5

2010

3 rundy: Walkerville - 25 kwiecień (25.04), Walkerville - 25 lipiec (25.07), Walkerville - 12 grudzień (12.12),

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gio Nunes-(10,12,11) 33
2Damien Devine-(11,10,11) 32
3Chad Darieaux-(7,2,8) 17

2011

3 rundy: Walkerville - 3 lipiec (03.07), Walkerville - 30 lipiec (30.07), Walkerville - 29 styczeń (29.01.12).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lyle Kotze-(12,12,3) 27
2Jason Cole-(3,6,12) 21
3Justin Steyn-(7,10,2) 19
4Ashley Brill-(2,6,7) 15
5Jannie De Jager-(4,2,0) 6

2012

3 rundy: Walkerville - 25 marzec (25.03), Walkerville - 29 lipiec (29.07), Walkerville - 12 styczeń (12.01.13).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jason Cole-(9,11,8) 28
2Lyle Kotze-(10,8,7) 25
3Ashley Brill-(0,0,7) 7
4Justin Steyn-(4,0,ns) 4




Odwiedziny (Visitors):
6951161


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl