Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 1978-2016

Indywidualne Mistrzostwa Słowenii na Żużlu
(Individual Speedway Slovenian Championship)
(Slovensko Drzavno Prvenstvo Posameznikov)

Thanks to Wojciech Wilde and Andy Reid
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare - Vinderne
Rok
(Year)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
1978Stefan KekecMariborFinał - Klasyfikacja końcowa
1978Vlado KocuvanGornja Radgona1 runda
1978Stefan KekecMaribor2 runda
1978Joze KekecMaribor3 runda
1978Stefan KekecMaribor4 runda
1979Joze MavsarKrskoFinał - Klasyfikacja końcowa
1979Vlado KocuvanGornja Radgona1 runda
1979Stefan KekecMaribor2 runda
1979Joze MavsarKrsko3 runda
1979Vlado KocuvanGornja Radgona4 runda
1980Stefan KekecLendawaFinał - Klasyfikacja końcowa
1980Vlado KocuvanGornja Radgona1 runda
1980Stefan KekecLendava2 runda
1980Stefan KekecLendava3 runda
1981Stefan KekecLendawaKlasyfikacja końcowa
1982Stefan KekecLendawaFinał - Klasyfikacja końcowa
1982Stefan KekecGorenje-Varstroj1 runda
1982Stefan KekecGorenje-Varstroj2 runda
1982Stefan KekecGorenje-Varstroj3 runda
1983Joze ZibertKrskoKlasyfikacja końcowa
1984Kreso OmerzelKrskoKlasyfikacja końcowa
1985Franc ZagarLjubljanaKlasyfikacja końcowa
1986Artur HorvatLendawaKlasyfikacja końcowa
1987Arturt HorvatLendavaFinał - Klasyfikacja końcowa
1988Zvonko PavlicKrskoKlasyfikacja końcowa
1989Martin PetercaLjubljanaKlasyfikacja końcowa
1990Gregor PintarLjubljanaKlasyfikacja końcowa
1991Gregor PintarLjubljanaKlasyfikacja końcowa
1992Gregor PintarAMTK LjubljanaKlasyfikacja końcowa
1992Gregor PintarLjubljana5 runda
1992Gregor PintarLjubljana4 runda
1992Gregor PintarLjubljana3 runda
1992Gregor PintarLjubljana2 runda
1992Gregor PintarLjubljana1 runda
1993Kreso OmerzelAMTK LjubljanaKlasyfikacja końcowa
1993Martin PetercaLjubljana6 runda
1993Kreso OmerzelLjubljana5 runda
1993Kreso OmerzelLjubljana4 runda
1993Kreso OmerzelLjubljana3 runda
1993Kreso OmerzelLjubljana2 runda
1993Martin PetercaLjubljana1 runda
1994Gerhard LekseAMD KrskoFinał - Klasyfikacja końcowa
1994Martin PetercaLjubljana1 runda
1995Gregor PintarAMTK LjubljanaFinał - Klasyfikacja końcowa
1995Gregor PintarAMTK Ljubljana1 runda
1995Gregor PintarAMTK Ljubljana2 runda
1995Martin PetercaAMTK Ljubljana3 runda
1995Gregor PintarAMTK Ljubljana4 runda
1995Gregor PintarAMTK Ljubljana5 runda
1996Gregor PintarAMTK LjubljanaFinał - Klasyfikacja końcowa
1996Gerhard LekseAMD Krsko1 runda
1996Izak SantejAMD Krsko2 runda
1996Gregor PintarAMTK Ljubljana3 runda
1996Kreso OmerzelAMD Krsko4 runda
1996Gregor PintarAMTK Ljubljana5 runda
1996Tomaz SustersicAMTK Ljubljana6 runda
1997Matej FerjanAMTK LjubljanaFinał - Klasyfikacja końcowa
1997Matej FerjanAMTK Ljubljana1 runda
1997Matej FerjanAMTK Ljubljana2 runda
1997Gerhard LekseAMD Krsko3 runda
1997Matej FerjanAMTK Ljubljana 4 runda
1997Matej FerjanAMTK Ljubljana5 runda
1997Izak SantejAMD Krsko6 runda
1998Matej FerjanAMTK LjubljanaKlasyfikacja końcowa
1998Matej FerjanAMTK Ljubljana1 runda
1998Matej FerjanAMTK Ljubljana2 runda
1998Matej FerjanAMTK Ljubljana3 runda
1998Matej FerjanAMTK Ljubljana4 runda
1998Izak SantejAMD Krsko5 runda
1998Izak SantejAMD Krsko6 runda
1999Matej FerjanAMTK LjubljanaKlasyfikacja końcowa
1999Matej FerjanAMTK Ljubljana1 runda
1999Matej FerjanAMTK Ljubljana2 runda
1999Matej FerjanAMTK Ljubljana3 runda
1999Matej FerjanAMTK Ljubljana4 runda
1999Matej FerjanAMTK Ljubljana5 runda
1999Matej FerjanAMTK Ljubljana6 runda
2000Matej FerjanAMTK LjubljanaKlasyfikacja końcowa
2000Matej FerjanAMTK Ljubljana1 runda
2000Matej FerjanAMTK Ljubljana2 runda
2000Matej FerjanAMTK Ljubljana3 runda
2000Matej FerjanAMTK Ljubljana4 runda
2000Matej FerjanAMTK Ljubljana5 runda
2000Matej FerjanAMTK Ljubljana6 runda
2000Matej FerjanAMTK Ljubljana7 runda
2001Matej FerjanAMTK LjubljanaKlasyfikacja końcowa
2001Matej FerjanAMTK Ljubljana1 runda
2001Matej FerjanAMTK Ljubljana2 runda
2001Matej FerjanAMTK Ljubljana3 runda
2002Matej ZagarAMTK LjubljanaKlasyfikacja końcowa
2002Matej ZagarAMTK Ljubljana1 runda
2002Matej ZagarAMTK Ljubljana2 runda
2002Matej ZagarAMTK Ljubljana3 runda
2003Matej ZagarAMTK LjubljanaKlasyfikacja końcowa
2003Matej ZagarAMTK Ljubljana1 runda
2003Matej ZagarAMTK Ljubljana2 runda
2003Izak SantejAMD Krsko3 runda
2003Matej ZagarAMTK Ljubljana4 runda
2003Matej ZagarAMTK Ljubljana5 runda
2004Matej ZagarAMTK LjubljanaKlasyfikacja końcowa
2004Matej ZagarAMTK Ljubljana1 runda
2004Matej ZagarAMTK Ljubljana2 runda
2004Matej ZagarAMTK Ljubljana3 runda
2005Matej ZagarAMTK LjubljanaKlasyfikacja końcowa
2006Matej ZagarAMTK LjubljanaKlasyfikacja końcowa
2006Matej ZagarAMTK Ljubljana1 runda - Grupa A
2006Ivan NagarAustria1 runda - Grupa B
2006Matej ZagarAMTK Ljubljana2 runda - Grupa A
2006Norbert GroglerAustria2 runda - Grupa B
2006Izak SantejAMD Krsko3 runda - Grupa A
2006Matic VoldrihAMTK Ljubljana3 runda - Grupa B
2006Matej ZagarAMTK Ljubljana4 runda - Grupa A
2006Manuel NovotnyAustria4 runda - Grupa B
2007Matej ZagarAMTK LjubljanaKlasyfikacja końcowa
2007Matej ZagerAMTK Ljubljana1 runda - Grupa A
2007Matija DuhAMD Krsko1 runda - Grupa B
2007Matej ZagarAMTK Ljubljana2 runda - Grupa A
2007Denis StojsST Lendava2 runda - Grupa B
2007Matej ZagarAMTK Ljubljana3 runda - Grupa A
2007Davor VolkAMD Krsko3 runda - Grupa B
2007Jernej KolenkoAMTK Ljubljana4 runda - Grupa A
2007Manuel NovotnyAustria4 runda - Grupa B
2008Matej ZagarAMTK LjubljanaKlasyfikacja końcowa
2009Matej ZagarAMTK LjubljanaKlasyfikacja końcowa
2009Matej ZagarAMTK Ljubljana1 runda - Grupa A
2009Samo KukovicaAMD Krsko1 runda - Grupa B
2009Matej ZagarAMTK Ljubljana2 runda - Grupa A
2009Beno LipnikAMTK Ljubljana2 runda - Grupa B
2009Matej ZagarAMTK Ljubljana3 runda - Grupa A
2009Ivan VargekSK Unia Gorican3 runda - Grupa B
2009Matej ZagarAMTK Ljubljana4 runda - Grupa A
2009Beno LipnikAMTK Ljubljana4 runda - Grupa B
2010Matej ZagarAMTK LjubljanaKlasyfikacja końcowa
2010Matej ZagarAMTK Ljubljana1 runda - Grupa A
2010Beno LipnikAMTK Ljubljana1 runda - Grupa B
2010Jurica PavlicSK Unia Gorican2 runda - Grupa A
2010Ladislav VidaST Lendava2 runda - Grupa B
2010Matej ZagarAMTK Ljubljana3 runda - Grupa A
2010Marjan BilobrkAMD Krsko3 runda - Grupa B
2010Jurica PavlicSK Unia Gorican4 runda - Grupa A
2010Jernej PecnikAMTK Ljubljana4 runda - Grupa B
2011Matej ZagarAMTK LjubljanaFinał - Klasyfikacja końcowa
2011Jurica PavlicSK Unia Gorican1 runda
2011Jurica PavlicSK Unia Gorican2 runda
2011Matej ZagarAMTK Ljubljana3 runda
2011Matej ZagarAMTK Ljubljana4 runda
2012Matej ZagarAMTK LjubljanaFinał - Klasyfikacja końcowa
2012Matej ZagarAMTK Ljubljana1 runda
2012Jurica PavlicSK Unia Gorican1 runda
2012Matej ZagarAMTK Ljubljana3 runda
2012Matej ZagarAMTK Ljubljana4 runda
2013Matej ZagarAMTK LjubljanaFinał - Klasyfikacja końcowa
2013Jurica PavlicSK Unia Gorican1 runda
2013Matej ZagarAMTK Ljubljana2 runda
2013Matej ZagarAMTK Ljubljana3 runda
2013Jurica PavlicSK Unia Gorican4 runda
2014Matej ZagarAMTK LjubljanaFinał - Klasyfikacja końcowa
2014Matej ZagarAMTK Ljubljana1 runda
2014Jurica PavlicSK Unia Gorican2 runda
2014Matej ZagarAMTK Ljubljana3 runda
2014Jurica PavlicSK Unia Gorican4 runda
2015Matej ZagarAMTK LjubljanaFinał - Klasyfikacja końcowa
2015Matej ZagarAMTK Ljubljana1 runda
2015Matej ZagarAMTK Ljubljana2 runda
2015Matej ZagarAMTK Ljubljana3 runda
2015Jurica PavlicSK Unia Gorican4 runda

1978

4 rundy: Maribor - 10 wrzesień (10.09),Krsko - 15 wrzesień (15.09),Ljubljana - 22 wrzesień (22.09),Lendava - 13 październik (13.10).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Stefan KekecMaribor(12,15,10,15) 52
2Franc ZagarLjubljana(12,12,13,12) 49
3Joze KekecMaribor(13,12,14,6) 45
4Vlado KocuvanGornja Radgona(15,14,12,-) 41
5Kreso OmerzelKrsko(9,12,13,-) 34

Maribor - 10 wrzesień (10.09).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vlado KocuvanGornja Radgona(3,3,3,3,3) 15
2Joze KekecMaribor- 13
3Stefan KekecMaribor- 12
4Franc ZagarLjubljana- 12
5Kreso OmerzelKrsko- 9
6Rajko ValiserMaribor- 9
7Ivan VrbnjakGornja Radgona- 7
8Franc PribovsekLjubljana- 7
9Franc LasbaherMaribor- 7

Krsko - 15 wrzesień (15.09).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Stefan KekecMaribor(3,3,3,3,3) 15
2Vlado KocuvanGornja Radgona- 14
3Kreso OmerzelKrsko- 12
4Joze KekecMaribor- 12
5Franc ZagarLjubljana- 12
6Cveto BergantKrsko- 10
7Joze ZibertKrsko- 7
8Franc LasbaherMaribor- 7

Ljubljana - 22 wrzesień (22.09).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Joze KekecMaribor- 14
2Kreso OmerzelKrsko- 13
3Franc ZagarLjubljana- 13
4Vlado KocuvanGornja Radgona- 12
5Joze ZibertKrsko- 10
6Stefan KekecMaribor- 10
7Bojan KozmusKrsko- 10
8Cveto BergantKrsko- 8
9Franc PribovsekLjubljana- 7
10Ivan VrbnjakGornja Radgona- 6

Lendava - 13 październik (13.10).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Stefan KekecMaribor(3,3,3,3,3) 15
2Franc ZagarLjubljana- 12
3Ivan VrbnjakGornja Radgona- 11
4Franc PribovsekLjubljana- 11
5Bojan KozmusKrsko- 9
6Joze MavsarKrsko- 9
7Albert KocmutGornja Radgona- 9
8Rajko ValiserMaribor- 7
9Joze KekecMaribor- 6
10Franc SmolkoGornja Radgona- 5
11Daniel VajndorferGornja Radgona- 5





1979

4 rundy: Lendava - 8 kwiecień (08.04),Maribor - 15 kwiecień (15.04),Krsko - 27 maj (27.05),Ljubljana - 3 sierpień (03.08).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Joze MavsarKrsko(14,9,15,13) 51
2Vlado KocuvanGornja Radgona(15,9,10,15) 49
14Franc JausovecLendava(?,?,7,?)
16Laci CasarLendava(?,?,5,?)
20Mirko LebarLendava-
22Boris KotnjekLendava-

Lendava - 8 kwiecień (08.04).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vlado KocuvanGornja Radgona(3,3,3,3,3) 15
2Joze MavsarKrsko- 14
3Stefan KekecMaribor- 13
4Bojan KozmusKrsko- 12
5Franc ZagarLjubljana- 11
6Albert KocmutGornja Radgona- 10
7Joze KekecMaribor- 8
8Franc LasbaherGornja Radgona- 7
9Rajko ValiserMaribor- 7
10Joze ZibertKrsko- 7

Maribor - 15 kwiecień (15.04).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Stefan KekecMaribor(3,3,3,3,3) 15
2Joze KekecMaribor- 13
3Kreso OmerzelKrsko- 11
4Vlado KocuvanGornja Radgona- 9
5Joze MavsarKrsko- 9
6Bojan KozmusKrsko- 8
7Franc SmolkoGornja Radgona- 8
8Albert KocmutGornja Radgona- 7
9Joze ZibertKrsko- 7
10Franc LasbaherGornja Radgona- 6
11Franc PribovsekLendava- 6

Krsko - 27 maj (27.05).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Joze MavsarKrsko(3,3,3,3,3) 15
2Ivan VrbnjakGornja Radgona- 13
3Franc ZagarLjubljana- 11
4Vlado KocuvanGornja Radgona- 10
5Franc PribovsekLjubljana- 9
6Albert KocmutGornja Radgona- 9
7Bojan KozmusKrsko- 9
8Joze ZibertKrsko- 8
9Franc JausovecLendava- 7
10Zvone GerjevicKrsko- 6
11Franc LasbaherGornja Radgona- 6
12Joze KekecMaribor- 5
13Laci CasarLendava- 5
14Miran PraznikKrsko- 4
15Franc SmolkoGornja Radgona- 2
16Kreso OmerzelKrsko- 1

Ljubljana - 3 sierpień (03.08).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vlado KocuvanGornja Radgona(3,3,3,3,3) 15
2Joze KekecMaribor- 14
3Joze MavsarKrsko- 13
4Franc PribovsekLjubljana- 12
5Franc ZagarLjubljana- 12
6Ivan VrbnjakGornja Radgona- 12





1980

3 rundy: Lendava - 8 czerwiec (08.06), Krsko - 3 sierpień (03.08), Ljubljana - 12 wrzesień (12.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Stefan KekecLendawa14,14,15 43
2Vlado KocuvanGornja Radgona15,14,14 43
3Franc ZagarLjubljana13,11,13 37
4Joze ZibertKrsko10,11,9 30
5Zvone GerjevicKrsko9,9,12 30
6Albert KocmutGornja Radgona12,?,? 25
7Caba LazarLendawa7,8,7 22
8Franc SmolkoGornja Radgona?,8,? 20
9Daniel VajndorferGornja Radgona- 19
10Franc JausovecLendawa?,?,11 16
11Zdravko VuriLendawa- 12
12Bojan KozmusKrsko9,?,? 9
13Mirko LebarLendawa6,?,? 9
14Boris KotnjekLendawa- 9
15Vili JankovicKrsko- 9
16Ivan VrbnjakGornja Radgona- 8
17Cveto BergantKrsko- 7

Lendava - 8 czerwiec (08.06).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vlado KocuvanGornja Radgona(3,3,3,3,3) 15
2Stefan KekecLendava- 14
3Franc ZagarLjubljana- 13
4Albert KocmutGornja Radgona- 12
5Joze ZibertKrsko- 10
6Bojan KozmusKrsko- 9
7Zvone GerjevicKrsko- 9
8Caba LazarLendava- 7
9Mirko LebarLendava- 6

Krsko - 3 sierpień (03.08).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Stefan KekecLendava- 14
2Vlado KocuvanGornja Radgona- 14
3Albert KocmutGornja Radgona- -
4Franc ZagarLjubljana- 11
5Joze ZibertKrsko- 11
6Zvone GerjevicKrsko- 9
7Caba LazarLendava- 8
8Franc SmolkoGornja Radgona- 8

Ljubljana - 12 wrzesień (12.09).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Stefan KekecLendava(3,3,3,3,3) 15
2Vlado KocuvanGornja Radgona- 14
3Franc ZagarLjubljana- 13
4Zvone GerjevicKrsko- 12
5Franc JausovecLendava- 11
6Joze ZibertKrsko- 9





1981

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Stefan KekecLendawa- -
7Caba LazarLendawa- -
8Artur HorvatLendawa- -
9Laci CasarLendawa- -
11Franc JavsovecLendawa- -
12Zdravko VuriLendawa- -






1982

3 rundy: Ljubljana - 28 marzec (28.03), Krsko - 27 marzec (27.03), Lendava - 4 kwiecień (04.04).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Stefan KekecLendawa- 44
2Vlado KocuvanGornja Radgona- 37
3Kreso OmerzelKrsko- 36
4Joze ZibertKrsko- 35
5Albert KocmutGornja Radgona- 29
6Artur HorvatLendawa- 25
7Caba LazarLendawa- 24
8Ivan VrbnjakGornja Radgona- 23
9Zvone GerjevicKrsko- 22
10Joze KekecLendawa- 19
11Franc SmolkoGornja Radgona- 17
12Franc JavsovecLendawa- 15
13Laci CasarLendawa- 15
14Boris VogrinLjubljana- 6
15Branko KristlGornja Radgona- 5
16Joze PircLjubljana- 5
17Daniel VajndorferGornja Radgona- 3

Ljubljana - 28 marzec (28.03).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Stefan KekecGorenje-Varstroj(3,3,3,3,3) 15
2Kreso OmerzelKrsko- 14
3Joze ZibertKrsko- 13
4Vlado KocuvanGornja Radgona- 12
5Albert KocmutGornja Radgona- 10
6Caba LazarGorenje-Varstroj- 9
7Artur HorvatGorenje-Varstroj- 8
8Zvone GerjevicKrsko- 8
9Ivan VrbnjakGornja Radgona- 8

Krsko - 27 marzec (27.03).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Stefan KekecGorenje-Varstroj(3,3,3,3,3) 15
2Vlado KocuvanGornja Radgona- 13
3Joze ZibertKrsko- 11
4Kreso OmerzelKrsko- 10
5Albert KocmutGornja Radgona- 10
6Ivan VrbnjakGornja Radgona- 9
7Joze KekecGoranje-Varstroj- 9
8Zvone GerjevicKrsko- 8

Lendava - 4 kwiecień (04.04).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Stefan KekecGorenje-Varstroj- 14
2Vlado KocuvanGornja Radgona- 12
3Kreso OmerzelKrsko- 12
4Joze ZibertKrsko- 11
5Artur HorvatGorenje-Varstroj- 10





1983

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Joze ZibertKrsko- -
2Artur HorvatLendawa- -
4Franc JavsovecLendawa- -
5Joze KekecLendawa- -
10Caba LazarLendawa- -
14Goran HoblajLendawa- -






1984

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kreso OmerzelKrsko- -
6Caba LazarLendawa- -
7Artur HorvatLendawa- -
9Goran HoblajLendawa- -
10Oto SimonkaLendawa- -
14Andrej MatjasecLendawa- -






1985

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Franc ZagarLjubljana- -
2Artur HorvatLendawa- -
7Caba LazarLendawa- -
12Oto SimonkaLendawa- -
14Andrej MatjasecLendawa- -






1986

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Artur HorvatLendawa- -
3Caba LazarLendawa- -
9Oto SimonkaLendawa- -
12Andrej MatjasecLendawa- -






1987

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Arturt HorvatLendava- 38
2Albert KocmutGornja Radgona- 37
3Caba LazarLendava- 37
4Franc KalinLjubljana- 31
5Andrej MatjasecLendava- 29
6Kreso OmerzelLjubljana- 25
7Martin PetercaLjubljana- 24
8Matjaz CerovsekKrsko- 19
9Vojmir ZamudaGornja Radgona- 15
10Igor HauptmanLjubljana- 15
11Andrej KozeljLjubljana- 13
15Tomaz KorelecLjubljana- 2






1988

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zvonko PavlicKrsko- -
3Artur HorvatLendawa- -
4Andrej MatjasecLendawa- -






1989

3 rundy

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Martin PetercaLjubljana- 38
2Artur HorvatLendava- 31
3Caba LazarLendava- 30
4Rudi SpitalerKrsko- 30
5Goran HoblajLendava- 26
6Franc KalinLjubljana- 24
7Andrej MatjasecLjubljana- 24
8Zvonko PavlicKrsko- 17
9Gerhard LekseKrsko- 16
10Roman SpitalerKrsko- 15
11Tomaz KorelecLjubljana- 14
12Gregor PintarLjubljana- 13
13Oto SimonkaLendava- 8
14Niko KlavzarLjubljana- 8
15Gorazd VinsekLjubljana- 5






1990

3 rundy

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gregor PintarLjubljana- 39
2Martin PetercaLjubljana- 37
3Gerhard LekseKrsko- 35
4Kreso OmerzelLjubljana- 33
5Rudi SpitalerKrsko- 27
6Artur HorvatLendava- 27
7Andrej MatjasecLendava- 21
8Roman SpitalerKrsko- 21
9Caba LazarLendava- 19
10Igor HauptmanLjubljana- 13
11Joze MirtKrsko- 10
12Joze KorenLendava- 7
13Niko KlavzarLjubljana- 7
14Aleksander PlevancKrsko- 6
15Tomaz DrnacKrsko- 5
16Lazar ZoltLendava- 5
17Marjan SmodisLjubljana- 1






1991

3 rundy

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gregor PintarLjubljana- 42
2Roman SpitalerKrsko- 33
3Gerhard LekseKrsko- 32
4Kreso OmerzelLjubljana- 30
5Artur HorvatLendava- 23
6Andrej MatjasecLendava- 16
7Caba LazarLendava- 14
8Joze KorenLendava- 11
9Martin PetercaLjubljana- 10
10Niko KlavzarKrsko- 7
11Rudi SpitalerKrsko- 7
12Igor HauptmanLjubljana- 6
13Tomaz DrnacKrsko- 5
14Tomaz KosiLendava- 2
15Lazar ZoltLendava- 1






1992

5 rund: Ljubljana - 21 czerwiec, Lendava - 5 lipiec, Krsko - 6 wrzesień, Lendava - 13 wrzesień, Ljubljana - 20 wrzesień.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gregor PintarAMTK Ljubljana(14,15,15,15,14) 73
2Martin PetercaAMTK Ljubljana(13,14,13,14,13) 67
3Kreso OmerzelAMTK Ljubljana(14,12,11,13,12) 62
4Gerhard LekseAMD Krsko(12,11,14,11,-) 48
5Rudi SpitalerAMD Krsko(12,9,12,5,9) 47
6Artur HorvatSK Lendawa(10,13,8,7,9) 47
7Joze KorenSK Lendawa(7,5,6,8,4) 30
8Igor HauptmanAMTK Ljubljana(4,7,5,4,7) 27
9Niko KlavzarAMTK Ljubljana(3,3,6,5,6) 23
10Andrej MatjasecSK Lendawa(7,8,2,2,-) 19
11Tomaz DrnacAMD Krsko(5,-,6,4,3) 18
12Tomaz KorelecAMTK Ljubljana(6,4,2,3,2) 17
13Dean PozgaiSK Lendawa(2,1,-,-,-) 3
14Tomaz KosiSK Lendawa(0,0,0,-,-) 0
15Zlatko KrżnarićSK Prelog(6,9,9,11,3) 38RT
16Renato KusterSK Prelog(3,2,6,9,3) 23RT
17Franz LeitnerAustria(-.-.-.-.14) 14RT
18Reiner SelbAustria(-,-,-,-,9) 9RT
18Vladimir VukSK Prelog(1,4,4,0,-) 9RT
20Siegfried EderAustria(-,-,-,7,-) 7RT
21Peter DurhamerAustria(-,-,-,-,6) 6RT
21Thomas StadlerAustria(-,-,-,-,6) 6RT

Ljubljana - 20 wrzesień

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gregor PintarLjubljana(3,2,3,3,3) 14+3
2Franz LeitnerAustria(2,3,3,3,3) 14+2
3Martin PetercaLjubljana(3,3,2,3,2) 13
4Kreso OmerzelLjubljana(3,3,1,2,3) 12
5Artur HorvatLendawa(3,1,0,2,3) 9
6Rainer SelbAustria(d,3,2,2,2) 9
7Rudi SpitalerKrsko(1,2,3,1,2) 9
8Igor HauptmanLjubljana(1,0,3,2,1) 7
9Peter DurhamerAustria(0,1,1,3,1) 6
10Thomas StadlerAustria(2,2,0,1,1) 6
11Niko KlavzarLjubljana(2,1,2,1,w/u) 5
12Joze KorenLendawa(1,1,d,0,2) 4
13Tomaz DrnacKrsko(2,t,w/u,1,0) 3
14Renato KusterPrelog(t,0,2,0,1) 3
15Zlatko KrżnarićPrelog(0,2,1,0,0) 3
16Tomaz KorelecLjubljana(1,0,1,0,0) 2
17Dean PozgaiLendawa(ns) nsR

Lendava - 13 wrzesień

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gregor PintarLjubljana(3,3,3,3,3) 15
2Martin PetercaLjubljana(3,3,3,2,3) 14
3Kreso OmerzelLjubljana(2,3,3,3,2) 13
4Gerhard LekseKrsko(3,3,2,3,w) 11
5Zlatko KrżnarićPrelog(1,2,3,2,3) 11
6Renato KusterPrelog(3,1,1,1,3) 9
7Joze KorenLendawa(2,1,2,1,2) 8
8Artur HorvatLendawa(1,2,2,2,w) 7
9Siegfried EderAustria(2,1,1,1,2) 7
10Niko KlavzarLjubljana(w,2,0,2,1) 5
11Rudi SpitalerKrsko(2,2,1,t,d) 5
12Igor HauptmanLjubljana(w/u,1,0,3,d) 4
13Tomaz DrnacKrsko(1,0,1,0,2) 4
14Tomaz KorelecLjubljana(0,w,2,0,1) 3
15Andrej MatjasecLendawa(0,0,0,1,1) 2
16Vladimir VukPrelog(w,-,-,-,-) 0

Krsko - 6 wrzesień

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gregor PintarLjubljana(3,3,3,3,3) 15
2Gerhard LekseKrsko(2,3,3,3,3) 14
3Martin PetercaLjubljana(3,3,3,2,2) 13
4Rudi SpitalerKrsko(3,2,2,2,3) 12
5Kreso OmerzelLjubljana(3,2,2,1,3) 11
6Zlatko KrżnarićPrelog(2,1,1,3,2) 9
7Artur HorvatLendawa(2,t,2,2,2) 8
8Joze KorenLendawa(d,1,3,d,2) 6
9Niko KlavzarLjubljana(1,1,0,3,1) 6
10Renato KusterPrelog(1,3,0,1,1) 6
11Tomaz DrnacKrsko(2,2,1,1,w) 6
12Igor HauptmanLjubljana(1,1,1,2,w) 5
13Vladimir VukPrelog(0,2,1,0,1) 4
14Andrej MatjasecLendawa(0,0,2,0,0) 2
15Tomaz KorelecLjubljana(1,0,0,1,0) 2
16Tomaz KosiLendawa(0,0,t,0,-) 0

Lendava - 5 lipiec

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gregor PintarLjubljana(3,3,3,3,3) 15
2Martin PetercaLjubljana(3,3,3,2,3) 14
3Artur HorvatLendawa(2,2,3,3,3) 13
4Kreso OmerzelLjubljana(3,3,2,1,3) 12
5Gerhard LekseKrsko(2,2,2,3,2) 11
6Rudi SpitalerKrsko(0,3,2,2,2) 9
7Zlatko KrżnarićPrelog(1,1,2,3,2) 9
8Andrej MatjasecLendawa(3,1,3,0,1) 8
9Igor HauptmanLjubljana(2,2,1,1,1) 7
10Joze KorenLendawa(0,1,1,2,1) 5
11Tomaz KorelecLjubljana(2,2,w,-,-) 4
12Vladimir VukPrelog(1,0,1,2,0) 4
13Niko KlavzarLjubljana(1,0,0,w,2) 3
14Zlatko KrżnarićPrelog(0,1,0,0,1) 2
15Dean PozgaiLendawa(1,w,d,d,d) 1
16Tomaz KosiLendawa(d,-,-,-,-) 0

Ljubljana - 21 czerwiec

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gregor PintarLjubljana(2,3,3,3,3) 14+3
2Kreso OmerzelLjubljana(3,3,3,2,3) 14+2
3Martin PetercaLjubljana(3,3,2,3,2) 13
4Gerhard LekseKrsko(1,2,3,3,3) 12
5Rudi SpitalerKrsko(2,2,3,2,3) 12
6Artur HorvatLendawa(1,2,2,3,2) 10
7Joze KorenLendawa(3,1,0,1,2) 7
8Andrej MatjasecLendawa(0,2,1,2,2) 7
9Tomaz KorelecLjubljana(2,1,2,0,1) 6
10Zlatko KrżnarićPrelog(1,1,2,1,1) 6
11Tomaz DrnacKrsko(t,3,1,1,u) 5
12Igor HauptmanLjubljana(3,p,1,u,-) 4
13Renato KusterPrelog(1,0,d,2,u) 3
14Niko KlavzarLjubljana(2,1,0,0,0) 3
15Vladimir VukPrelog(0,0,u,0,1) 1
16Tomaz KosiLendawa(0,-,-,-,-) 0
17Dean PozgaiLendawa(0,1,1,0) 2R





1993

6 rund: Krsko - 11 kwiecień, Ljubljana - 1 maj, Lendava - 30 maj, Lendava - 5 wrzesień, Ljubljana - 12 wrzesień, Krsko - 19 wrzesień.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kreso OmerzelAMTK Ljubljana(8,15,15,15,15,12) 80
2Martin PetercaAMTK Ljubljana(9,14,13,12,13,14) 75
3Gerhard LekseAMD Krsko(8,12,14,13,12,14) 73
4Gregor PintarAMTK Ljubljana(6,11,9,14,13,11) 64
5Artur HorvatSK Lendawa(0,10,11,11,9,12) 53
6Tomaz DrnacAMD Krsko(-,6,11,8,10,10) 45
7Tomaz SustersicAMTK Ljubljana(1,8,5,6,8,6) 34
8Joze KorenSK Lendawa(1,4,0,8,9,9) 31
9Niko KlavzarAMTK Ljubljana(4,9,6,2,1,4) 26
10Andrej MatjasecSK Lendawa(-,3,4,5,6,4) 22
11Igor HauptmanAMTK Ljubljana(5,11,3,-,-,-) 19
12Tomaz KorelecAMTK Ljubljana(1,4,4,2,5,3) 19
13Izak SantejAMD Krsko(4,-,7,-,-,-) 11
14Bostjan PintarAMTK Ljubljana(2,3,1,0,3,1) 10
15Rudi SpitalerAMD Krsko(7,-,-,-,-,-) 7
16Renato KusterSK Prelog(8,6,6,9,9,7) 45RT
17Zlatko KrżnarićSK Prelog(-,-,7,8,2,7) 24RT
18Rene KuhrAustria(4,-,2,-,-,-) 10RT
19Vladimir VukSK Prelog(-,-,-,6,-,4) 6RT
20Herbert UngersbackAustria(-,-,-,0,2,1) 3RT
21Ewald LitschauerAustria(-,-,-,2,-,0) 2RT
21Oliver OzeltAustria(-,-,-,1,1,0) 2RT
23Michael HauzingerAustria(-,-,-,-,1,-) 1RT

Krsko - 19 wrzesień

6 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Martin PetercaLjubljana(3,3,2,3,3) 14+3
2Gerhard LekseKrsko(3,2,3,3,3) 14+2
3Kreso OmerzelLjubljana(2,1,3,3,3) 12+3
4Artur HorvatLendava(1,3,3,2,3) 12+2
5Gregor PintarLjubljana(2,3,2,3,d) 11
6Tomaz DrnacKrsko(3,2,3,0,u) 10
7Joze KorenLendava(2,2,2,1,2) 9
8Zlatko KrżnarićPrelog (CHO)(0,3,1,2,1) 7
9Renato KusterPrelog (CHO)(1,0,2,2,2) 7
10Tomaz SustersicLjubljana(1,1,1,1,2) 6
11Niko KlavzarLjubljana(3,1,u,-,-) 4
12Rene KuhrAustria(2,0,1,1,0) 4
13Andrej MatjasecLendava(0,2,1,0,1) 4
14Tomaz KorelecLjubljana(0,w/u,0,2,1) 3
15Bostjan PintarLjubljana(1,1,0,0,u) 1
16Oliver OzeltAustria(0,0,0,0,0) 0
17Herbert UngersbackAustria(1) 1R
18Ewald LitschauerAustria(ns) nsR

Ljubljana - 12 wrzesień

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kreso OmerzelLjubljana(3,3,3,3,3) 15
2Gregor PintarLjubljana(2,3,3,3,3) 14
3Martin PetercaLjubljana(3,3,2,3,2) 13
4Gerhard LekseKrsko(3,2,1,3,3) 12
5Tomaz DrnacKrsko(2,2,3,1,2) 10
6Artur HorvatLendava(1,2,2,1,3) 9
7Joze KorenLendava(2,3,1,2,1) 9
8Renato KusterPrelog (CHO)(1,2,2,2,2) 9
9Tomaz SustersicLjubljana(3,1,0,2,2) 8
10Andrej MatjasecLendava(1,1,1,2,1) 6
11Tomaz KorelecLjubljana(t,1,3,d,1) 5
12Bostjan PintarLjubljana(1,1,0,1,0) 3
13Zlatko KrżnarićPrelog (CHO)(2,d,d,0,0) 2
14Herbert UngersbackAustria(0,0,2,t,0) 2
15Niko KlavzarLjubljana(0,0,1,-,-) 1
16Oliver OzeltAustria(0,0,0,-,1) 1
17Michael HauzingerAustria(1,0,0) 1R

Lendava - 5 wrzesień

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kreso OmerzelLjubljana(3,3,3,3,3) 15
2Gerhard LekseKrsko(2,3,3,3,2) 13
3Gregor PintarLjubljana(1,3,3,3,3) 13
4Martin PetercaLjubljana(2,2,2,3,3) 12
5Artur HorvatLendava(3,2,1,2,3) 11
6Renato KusterPrelog (CHO)(3,3,1,1,1) 9
7Zlatko KrżnarićPrelog (CHO)(3,2,2,u,1) 8
8Joze KorenLendava(2,1,3,2,0) 8
9Tomaz DrnacKrsko(2,0,2,2,2) 8
10Tomaz SustersicLjubljana(0,1,2,1,2) 6
11Rene KuhrAustria(1,2,1,2,0) 6
12Andrej MatjasecLendava(1,0,1,1,1) 4
13Niko KlavzarLjubljana(0,d,0,0,2) 2
14Ewald LitschauerAustria(0,1,0,1,-) 2
15Tomaz KorelecLjubljana(1,1,u,-,-) 2
16Bostjan PintarLjubljana(0,u,0,u,d) 0
17Oliver OzeltAustria(0,1) 1R
18Herbert UngersbackAustria(0) 0R

Lendava - 30 maj

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kreso OmerzelLjubljana(3,3,3,3,3) 15
2Gerhard LekseKrsko(3,3,3,3,2) 14
3Martin PetercaLjubljana(2,2,3,3,3) 13
4Tomaz DrnacKrsko(3,1,2,2,3) 11
5Artur HorvatLendava(3,2,2,2,2) 11
6Gregor PintarLjubljana(2,1,3,3,d) 9
7Izak SantejKrsko(1,3,2,1,u) 7
8Zlatko KrżnarićPrelog (CHO)(2,2,2,1,u) 7
9Renato KusterPrelog (CHO)(1,3,0,2,u) 6
10Niko KlavzarLjubljana(1,1,1,0,3) 6
11Tomaz SustersicLjubljana(1,2,0,t,2) 5
12Andrej MatjasecLendava(2,0,1,1,1) 5
13Tomaz KorelecLjubljana(0,0,1,1,2) 4
14Igor HauptmanLjubljana(0,u,-,2,1) 3
15Bostjan PintarLjubljana(0,0,u,0,1) 1
16Joze KorenLendava(u,-,-,-,-) 0
17Vladimir VukPrelog (CHO)(1,1) 2R

Ljubljana - 16 maj

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kreso OmerzelLjubljana(3,3,3,3,3) 15
2Martin PetercaLjubljana(2,3,3,3,3) 14
3Gerhard LekseKrsko(3,2,2,2,3) 12
4Gregor PintarLjubljana(3,d,2,3,3) 11
5Igor HauptmanLjubljana(2,2,3,2,2) 11
6Artur HorvatLendava(3,3,1,2,1) 10
7Niko KlavzarLjubljana(u,2,3,1,2) 9
8Tomaz SustersicLjubljana(1,u,1,3,2) 8
9Tomaz DrnacKrsko(d,3,t,1,2) 6
10Renato KusterPrelog (CHO)(2,0,2,2,0) 6
11Joze KorenLendava(1,1,2,0,d) 4
12Tomaz KorelecLjubljana(t,1,1,1,1) 4
13Andrej MatjasecLendava(2,0,0,d,1) 3
14Bostjan PintarLjubljana(0,2,1,0,0) 3
15Izak SantejKrsko(ns) ns
16Rudi SpitalerKrsko(ns) ns

Krsko - 11 kwiecień

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Martin PetercaLjubljana(3,3,u) 9
2Gerhard LekseKrsko(2,3,3) 8
3Kreso OmerzelLjubljana(3,2,3) 8
4Renato KusterPrelog (CHO)(3,3,2) 8
5Rudi SpitalerKrsko(2,2,3) 7
6Gregor PintarLjubljana(3,3,w/u) 6
7Igor HauptmanLjubljana(1,2,2) 5
8Niko KlavzarLjubljana(0,2,2) 4
9Izak SantejKrsko(2,u,2) 4
10Vladimir VukPrelog (CHO)(2,1,1) 4
11Bostjan PintarLjubljana(1,u,1) 2
12Joze KorenLendava(1,-,-) 1
13Tomaz KorelecLjubljana(t,1,-) 1
14Tomaz SustersicLjubljana(u,od,1) 1
15Artur HorvatLendava(d,-,-) 0
16Andrej MatjasecLendava(ns) ns





1994

6 rund: Ljubljana - 17 kwiecień (17.04), Lendawa - 1 maj (01.05), Krsko - 10 lipiec (10.07), Lendava - 4 wrzesień (04.09), Krsko - 18 wrzesień (18.09), Ljubljana - 25 wrzesień (25.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gerhard LekseAMD Krsko- 78
2Martin PetercaAMTK Ljubljana- 76
3Roman SpitalerSK Lendawa- 61
4Artur HorvatSK Lendawa- 49
5Tomaz DrnacAMD Krsko- 48
6Joze KorenSK Lendawa- 45
7Igor HauptmanAMTK Ljubljana- 42
8Tomaz SustersicAMTK Ljubljana- 36
9Tomaz KorelecAMTK Ljubljana- 22
10Dejan JarhAMD Krsko- 21
11Gregor PintarAMTK Ljubljana- 20
12Kreso OmerzelPromotor- 17
13Izak SantejAMD Krsko- 14
14Denis StojsAMD Krsko- 13
15Srecko SkoberneAMD Krsko- 10
16Niko KlavzarAMTK Ljubljana- 7
17Zolt LazarSK Lendawa- 1
18Zlatko KrżnarićSK Prelog- 54RT
19Siegfried EderAustria- 22RT
20Helmut LercherAustria- 8RT
21Renato KusterSK Prelog- 5RT
21Oliver OzeltAustria- 5RT
23Tadeusch WallachAustria- 2RT
24Thomas StadlerAustria- 2RT
25Ewald DoubekAustria- 1RT
26Herbert UngersbackAustria- 1RT
27Martin LitschauerAustria- 0RT

Krsko - 11 kwiecień (11.04).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Martin PetercaLjubljana(3,3,u) 9
2Gerhard LekseKrsko(2,3,3) 8
3Kreso OmerzelLjubljana(3,2,3) 8
4Renato KusterPrelog, Chorwacja(3,3,2) 8
5Rudi SpitalerKrsko(2,2,3) 7
6Gregor PintarLjubljana(3,3,w/u) 6
7Igor HauptmanLjubljana(1,2,2) 5
8Niko KlavzarLjubljana(0,2,2) 4
9Izak SantejKrsko(2,u,2) 4
10Vladimir VukPrelog, Chorwacja(2,1,1) 4
11Bostjan PintarLjubljana(1,u,1) 2
12Joze KorenLendava(1,-,-) 1
13Tomaz KorelecLjubljana(t,1,-) 1
14Tomaz SustersicLjubljana(u,od,1) 1
15Artur HorvatLendava(d,-,-) 0
16Andrej MatjasecLendava(ns) ns





1995

5 rund: Ljubljana - 9 kwiecień (09.04), Krsko - 16 kwiecień (16.04), Lendava - 18 czerwiec (18.06), Ljubljana - 17 wrzesień (17.09), Krsko - 23 wrzesień (23.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gregor PintarAMTK Ljubljana- 71
2Martin PetercaAMTK Ljubljana- 63
3Izak SantejAMD Krsko- 58
4Artur HorvatST Lendawa- 37
5Tomaz DrnacAMD Krsko- 36
6Gerhard LekseAMD Krsko- 33
7Kreso OmerzelKreso Omerzel- 33
8Igor HauptmanAMTK Ljubljana- 33
9Tomaz SustersicAMTK Ljubljana- 30
10Roman SpitalerST Lendawa- 30
11Matej FerjanAMTK Ljubljana- 25
12Joze KorenST Lendawa- 24
13Dejan JarhAMD Krsko- 17
14Srecko SkoberneAMD Krsko- 17
15Denis StojsAMD Krsko- 10
16Ales DolinarAMTK Ljubljana- 9
17Dusan PustotnikAMTK Ljubljana- 6
18Zlatko KrżnarićSK Prelog- 26RT
19Renato KusterSK Prelog- 24RT
20Krunoslav ZganecSK Prelog- 8RT
21Zeljko FeherSK Osijek- 4RT

Ljubljana - 9 kwiecień (09.04).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gregor PintarAMTK Ljubljana(3,3,3,3,3) 15
2Gerhard LekseAMD Krsko(2,3,2,3,3) 13
3Izak SantejAMD Krsko(3,2,3,2,2) 12
4Martin PetercaAMTK Ljubljana(3,2,3,3,p) 11
5Igor HauptmanAMTK Ljubljana(3,3,2,1,1) 10
6Artur HorvatSt Lendava(2,1,1,2,3)  9
7Renato KusterSK Prelog, Chorwacja(1,0,3,3,vd)  7
8Zlatko KrżnarićSK Prelog, Chorwacja(0,2,0,2,3)  7
9Tomaz DrnacAMD Krsko(2,1,2,2,p)  7
10Dejan JarhAMD Krsko(2,2,1,1,p)  6
11Srecko SkoberneAMD Krsko(1,1,p,1,2)  5
12Joze KorenSt Lendava(1,3,p,-,-)  4
13Krunoslav ZganecSK Prelog, Chorwacja(0,0,2,1,1)  4
14Dusan PustotnikAMTK Ljubljana(0,0,1,0,2)  3
15Denis StojsAMD Krsko(1,1,1,0,p)  3
16Ales DolinarAMTK Ljubljana(0,0,p,p,-)  0
17Zeljko FeherSK Prelog, Chorwacja(0,2)  2

Krsko - 14 kwiecień (14.04).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gregor PintarAMTK Ljubljana(3,3,3,3,3) 15
2Martin PetercaAMTK Ljubljana(2,3,3,3,3) 14
3Izak SantejAMD Krsko(3,3,2,3,2) 13
4Zlatko KrżnarićSK Prelog, Chorwacja(3,0,3,2,2) 10
5Gerhard LekseAMD Krsko(3,2,p,3,1)  9
6Igor HauptmanAMTK Ljubljana(2,2,1,2,2)  9
7Joze KorenSt Lendava(od,3,3,2,vd)  8
8Artur HorvatSt Lendava(1,0,2,1,3)  7
9Tomaz DrnacAMD Krsko(1,1,od,2,3)  7
10Renato KusterSK Prelog, Chorwacja(2,2,2,0,1)  7
11Srecko SkoberneAMD Krsko(0,1,1,1,2)  5
12Roman SpitalerSt Lendava(2,2,-,-,-)  4
13Krunoslav ZganecSK Prelog, Chorwacja(0,0,2,1,1)  4
14Zeljko FeherSK Prelog, Chorwacja(0,1,0,1,0)  2
15Dejan JarhAMD Krsko(1,1,p,-,-)  2
16Denis StojsAMD Krsko(1,0,p,-,-)  1
17Dusan PustotnikAMTK Ljubljana(od,0,1) 1R
17Ales DolinarAMTK Ljubljana(1,0,0) 1R

Lendava - 18 czerwiec (18.06).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Martin PetercaAMTK Ljubljana(3,2,3,3,3) 14
2Izak SantejAMTK Ljubljana(3,3,3,2,2) 13
3Gregor PintarAMTK Ljubljana(3,3,3,3,pd) 12
4Gerhard LekseAMD Krsko(2,3,3,od,3) 11
5Kreso OmerzelTeam K. Omerzel(3,2,2,1,3) 11
6Renato KusterSK Prelog, Chorwacja(2,2,2,3,1) 10
7Zlatko KrżnarićSK Prelog, Chorwacja(0,3,2,2,2)  9
8Artur HorvatSt Lendava(1,2,1,3,2)  9
9Tomaz SustersicAMTK Ljubljana(2,p,1,1,3)  7
10Roman SpitalerSt Lendava(2,od,2,2,1)  7
11Igor HauptmanAMTK Ljubljana(1,1,0,1,2)  5
12Joze KorenSt Lendava(1,1,0,2,0)  4
13Denis StojsAMD Krsko(1,1,0,p,1)  3
14Tomaz DrnacAMD Krsko(0,1,1,0,p)  2
15Srecko SkoberneAMD Krsko(vd,0,1,1,0)  2
16Matej FerjanAMTK Ljubljana(0,0,0,0,1)  1
17Dusan PustotnikAMTK Ljubljana(ns) nsR
17Ales DolinarAMTK Ljubljana(ns) nsR

Lendava - 20 sierpień (20.08).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gregor PintarAMTK Ljubljana(3,3,3,3,3) 15
2Martin PetercaAMTK Ljubljana(3,1,3,3,2) 12
3Kreso OmerzelTeam K. Omerzel(1,3,3,2,3) 12
4Roman SpitalerSt Lendava(2,0,3,3,3) 11
5Matej FerjanAMTK Ljubljana(3,2,1,2,3) 11
6Tomaz SustersicAMTK Ljubljana(2,3,2,3,od) 10
7Tomaz DrnacAMD Krsko(2,3,1,1,2)  9
8Izak SantejAMD Krsko(3,2,2,1,p)  8
9Igor HauptmanAMTK Ljubljana(2,0,2,2,1)  7
10Joze KorenSt Lendava(1,1,2,1,2)  7
11Artur HorvatSt Lendava(od,2,0,2,1)  5
12Ales DolinarAMTK Ljubljana(0,1,0,1,2)  4
13Dejan JarhAMD Krsko(0,2,1,p,1)  4
14Srecko SkoberneAMD Krsko(1,od,0,od,1)  2
15Dusan PustotnikAMTK Ljubljana(0,1,0,0,0)  1
16Denis StojsAMD Krsko(od,p,1,0,vd)  1
17Zlatko KrżnarićSK Prelog, Chorwacja(ns) nsR
17Tomislav OleticSK Prelog, Chorwacja(ns) nsR

Krsko - 23 wrzesień (23.09).

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gregor PintarAMTK Ljubljana(3,3,3,3,2) 14
2Tomaz SustersicAMTK Ljubljana(2,3,3,2,3) 13+3
3Matej FerjanAMTK Ljubljana(3,1,3,3,3) 13+2
4Izak SantejAMD Krsko(2,3,3,1,3) 12
5Martin PetercaAMTK Ljubljana(3,2,2,3,2) 12
6Kreso OmerzelTeam K. Omerzel(3,1,2,2,2) 10
7Tomaz DrnacAMD Krsko(2,2,1,2,3) 10
8Roman SpitalerSt Lendava(1,3,2,1,1) 8
9Artur HorvatSt Lendava(2,2,1,0,2) 7
10Dejan JarhAMD Krsko(1,0,1,3,p) 5
11Ales DolinarAMTK Ljubljana(0,1,2,1,0) 4
12Denis StojsAMD Krsko(1,2,pd,0,pd) 3
13Srecko SkoberneAMD Krsko(0,0,0,2,1) 3
14Igor HauptmanAMTK Ljubljana(0,od,0,1,1) 2
15Joze KorenSt Lendava(1,p,-,-,-) 1
16Dusan PustotnikAMTK Ljubljana(0,0,1,0,0) 1
17Tomislav OleticSK Prelog, Chorwacja(0,od) 0R
18Simon PercicSK Prelog, Chorwacja(ns) nsR





1996

6 rund: Ljubljana - 14 kwiecień (14.04), Krsko - 18 maj (18.05), Lendava - 26 maj (26.05), Krsko - 24 sierpień (24.08), Lendava - 8 wrzesień (08.09), Ljubljana - 6 październik (06.10).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gregor PintarAMTK Ljubljana- 77
2Kreso OmerzelAMD Krsko- 76
3Gerhard LekseAMD Krsko- 74
4Izak SantejAMD Krsko- 58
5Tomaz SustersicAMTK Ljubljana- 57
6Roman SpitalerSK Atom- 47
7Matej FerjanAMTK Ljubljana- 38
8Denis StojsAMD Krsko- 36
9Martin PetercaAMTK Ljubljana- 35
10Joze KorenST Lendawa- 34
11Tomaz DrnacSK Atom- 30
12Igor HauptmanAMTK Ljubljana- 21
13Ales DolinarAMTK Ljubljana- 18
14Srecko SkoberneAMD Krsko- 4
15Zlatko KrżnarićSK Prelog- 43RT
16Renato KusterSK Prelog- 25RT
17Krunoslav ZganecSK Prelog- 23RT
18Zeljko FeherSK Prelog- 10RT
19Oliver OzeltAustria- 7RT
20Michael KochAustria- 1RT
20Martin LitschauerAustria- 1RT
20Herbert UngersbackAustria- 1RT
23Mario KwasAustria- 0RT

Ljubljana - 14 kwiecień (14.04).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gerhard LekseAMD Krsko(3,3,3,2,3) 14
2Kreso OmerzelAMD Krsko(3,2,3,3,2) 13
3Gregor PintarAMTK Ljubljana(3,3,3,3,u,3) 12
4Izak SantejAMD Krsko(0,3,3,3,3,2) 12
5Martin PetercaAMTK Ljubljana(1,2,2,3,3) 11
6Zlatko KrżnarićSK Prelog, Chorwacja(3,1,1,2,1)  8
7Renato KusterSK Prelog, Chorwacja(2,1,2,1,2)  8
8Roman SpitalerSK Atom(2,3,1,d,1)  7
9Matej FerjanAMTK Ljubljana(2,0,1,u,3)  6
10Joze KorenST Lendava(1,1,2,2,0)  6
11Igor HauptmanAMTK Ljubljana(2,u,d,0,2)  4
12Tomaz SustersicAMTK Ljubljana(u,u,2,2,u)  4
13Srecko SkoberneAMD Krsko(u,2,u,d,2)  4
14Denis StojsAMD Krsko(0,2,u,1,1)  4
15Tomaz DrnacSK Atom(1,1,0,1,1)  4
15Martin LitschauerAustria(1,u,-,-,-)  1
16Ales DolinarAMTK Ljubljana(1,0,1,1,0)  3
17Zeljko FeherSK Prelog, Chorwacja(nsR) nsR

Krsko - 18 maj (18.05).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Izak SantejAMD Krsko(3,3,1,3,3) 13+3
2Matej FerjanAMTK Ljubljana(3,3,2,2,3) 13+2
3Kreso OmerzelAMD Krsko(2,2,3,3,2) 12+3
4Martin PetercaAMTK Ljubljana(3,w/u,3,3,3) 12+2
5Tomaz SustersicAMTK Ljubljana(2,3,0,3,3) 11
6Gregor PintarAMTK Ljubljana(3,3,3,d,1) 10
7Gerhard LekseAMD Krsko(2,2,2,2,2) 10
8Denis StojsAMD Krsko(1,2,3,1,2)  9
9Roman SpitalerSK Atom(1,1,2,2,1)  7
10Igor HauptmanAMTK Ljubljana(2,2,1,0,1)  6
11Tomaz DrnacSK Atom(0,1,0,2,2)  5
12Joze KorenST Lendava(0,1,1,1,1)  4
13Krunoslav ZganecSK Prelog, Chorwacja(1,0,2,0,0)  3
14Oliver OzeltAustria(0,1,1,1,0)  3
15Ales DolinarAMTK Ljubljana(1,0,0,1,0)  2
16Mario KwasAustria(0,0,0,0,0)  0

Lendava - 26 maj (26.05).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gregor PintarAMTK Ljubljana(3,2,3,3,3) 14
2Martin PetercaAMTK Ljubljana(1,3,3,3,2,3) 12
3Tomaz SustersicAMTK Ljubljana(3,2,1,3,3,2) 12
4Gerhard LekseAMD Krsko(2,3,3,2,2,1) 12
5Kreso OmerzelAMD Krsko(3,3,2,0,3) 11
6Izak SantejAMD Krsko(1,3,1,2,3) 10
7Matej FerjanAMTK Ljubljana(2,2,2,2,u)  8
8Denis StojsAMD Krsko(3,2,0,0,2)  7
9Joze KorenST Lendava(2,1,0,3,1)  7
10Zlatko KrżnarićSK Prelog, Chorwacja(0,0,3,1,2)  6
11Roman SpitalerSK Atom(2,d,2,2,0)  6
12Krunoslav ZganecSK Prelog, Chorwacja(0,1,2,1,1)  5
13Tomaz DrnacSK Atom(1,1,d,1,1)  4
14Zeljko FeherSK Prelog, Chorwacja(0,0,1,1,1)  3
15Igor HauptmanAMTK Ljubljana(1,1,0,u,-)  2

Krsko - 24 sierpień (24.08).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kreso OmerzelAMD Krsko(3,3,3,3,3) 15
2Gerhard LekseAMD Krsko(3,2,3,3,3) 14
3Gregor PintarAMTK Ljubljana(3,3,3,2,2) 13
4Izak SantejAMD Krsko(2,3,2,3,2) 12
5Joze KorenST Lendava(3,2,2,1,3) 11
6Roman SpitalerSK Atom(1,3,1,1,2)  8
7Tomaz SustersicAMTK Ljubljana(2,2,u,u,3)  7
8Denis StojsAMD Krsko(1,1,3,2,d)  7
9Krunoslav ZganecSK Prelog, Chorwacja(1,0,0,3,2)  6
10Zlatko KrżnarićSK Prelog, Chorwacja (2,1,u,2,1)  6
11Matej FerjanAMTK Ljubljana(0,2,1,2,1)  6
12Ales DolinarAMTK Ljubljana(0,0,2,1,1)  4
13Renato KusterSK Prelog, Chorwacja(2,1,1,0,0)  4
14Igor HauptmanAMTK Ljubljana(0,1,2,1,0)  4
15Zeljko FeherSK Prelog, Chorwacja(1,0,1,0,1)  3
16Tomaz DrnacSK Atom(d,-,-,-,-)  0

Lendava - 8 wrzesień (08.09).

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gregor PintarAMTK Ljubljana(3,3,3,3,3) 15
2Zlatko KrżnarićSK Prelog, Chorwacja(3,2,2,3,3) 13
3Kreso OmerzelAMD Krsko(2,2,3,3,3) 13
4Gerhard LekseAMD Krsko(1,3,2,3,3) 12
5Tomaz DrnacSK Atom(3,3,1,2,0)  9
6Tomaz SustersicAMTK Ljubljana(3,t,3,1,2)  9
7Izak SantejAMD Krsko(2,3,d,2,1)  8
8Roman SpitalerSK Atom(2,2,0,2,2)  8
9Joze KorenST Lendava(u,2,3,t,1)  6
10Renato KusterSK Prelog, Chorwacja(1,1,1,1,2)  6
11Matej FerjanAMTK Ljubljana(d,1,0,2,2)  5
12Krunoslav ZganecSK Prelog, Chorwacja(0,1,2,1,0)  4
13Zeljko FeherSK Prelog, Chorwacja(1,1,1,0,1)  4
14Ales DolinarAMTK Ljubljana(1,0,2,u,-)  3
15Igor HauptmanAMTK Ljubljana(2,0,1,0,0)  3
16Denis StojsAMD Krsko(0,0,t,1,1)  2

Ljubljana - 6 październik (06.10).

6 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tomaz SustersicAMTK Ljubljana(3,3,3,2,3) 14
2Gregor PintarAMTK Ljubljana(3,3,3,3,1) 13
3Gerhard LekseAMD Krsko(d,3,3,3,3) 12
4Kreso OmerzelAMD Krsko(1,3,2,3,3) 12
5Roman SpitalerSK Atom(3,2,1,3,2) 11
6Zlatko KrżnarićSK Prelog, Chorwacja(2,2,2,2,2) 10
7Tomaz DrnacSK Atom(2,1,3,1,1)  8
8Krunoslav ZganecSK Prelog, Chorwacja(2,1,2,2,1)  8
9Denis StojsAMD Krsko(2,2,t,d,3)  7
10Renato KusterSK Prelog, Chorwacja(1,2,1,1,2)  7
11Ales DolinarAMTK Ljubljana(3,u,1,2,0)  6
12Oliver OzeltAustria(1,1,0,0,2)  4
13Izak SantejAMD Krsko(u,1,2,d,0)  3
14Igor HauptmanAMTK Ljubljana(u,0,0,1,1)  2
16Herbert UngersbackAustria(0,0,1,-,d)  1
17Michael KochAustria(1) 1R
18Mario KwasAustria(0)  0R





1997

6 rund: Krsko - 12 kwiecień (12.04), Ljubljana - 13 kwiecień (13.04), Lendava - 27 kwiecień (27.04), Lendava - 7 wrzesień (07.09), Ljubljana - 21 wrzesień (12.09), Krsko - 27 wrzesień (27.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej FerjanAMTK Ljubljana- 126
2Izak SantejAMD Krsko- 108
3Gerhard LekseAMD Krsko- 102
4Tomaz SustersicAMTK Ljubljana- 101
5Kreso OmerzelAMD Krsko- 89
6Martin PetercaAMTK Ljubljana- 85
7Ales DolinarAMTK Ljubljana- 52
8Roman SpitalerAMD Krsko- 48
9Joze KorenST Lendawa- 47
10Gregor PintarAMTK Ljubljana- 44
11Denis StojsAMD Krsko- 33
12Nejc KolenkoAMTK Ljubljana- 24
13Ales MajhenST Lendawa- 23
14Darko ZgalinAMD Krsko- 19
15Janko SajovecAMD Krsko- 18
16Franc GersakAMD Krsko- 12,5
17Sinisa JambrosicST Lendawa- 5,5
18Zeljko FeherSK Prelog- 23.5RT
19Tomislav RadicSK Prelog- 18.5RT
20Simon PercicSK Prelog- 18RT
21Krunoslav ZganecSK Prelog- 8RT
21Lucijan ZganecSK Prelog- 8RT
23Simone TerenzaniWłochy- 2RT
24Tomislav OleticSK Prelog- 0RT

Krsko - 12 kwiecień (12.04).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej FerjanAMTK Ljubljana(3,2,2,3,3) 13+3A
2Tomaz SustersicAMTK Ljubljana(2,3,2,3,3) 13+2A
3Martin PetercaAMTK Ljubljana(3,3,1,2,2) 11+1A
4Gerhard LekseAMD Krsko(3,2,3,3,0) 11+0A
5Joze KorenST Lendava(1,3,3,2,1) 10+3B
6Denis StojsAMD Krsko(1,2,3,2,1) 9+2B
7Izak SantejAMD Krsko(3,u,3,1,3) 10+1B
8Roman SpitalerAMD Krsko(2,2,2,2,2) 10+0B
9Kreso OmerzelAMD Krsko(d,1,1,3,3) 8+3C
10Franc GersakAMD Krsko(2,u,0,0,2) 4+2C
11Gregor PintarAMTK Ljubljana(2,3,u,-,-) 5+nsC
12Ales DolinarAMTK Ljubljana(1,1,2,u-) 4+nsC
13Janko SajovecAMD Krsko(u,0,0,1,2) 3+3D
14Simon PercicSK Prelog, Chorwacja(d,u,1,1,1) 3+2D
15Darko ZgalinAMD Krsko(1,1,0,d,u) 2+1D
16Tomislav RadicSK Prelog, Chorwacja(*1,0) 1R+0D
17Ales MajhenST Lendava(u,d,-,-,-) 0

Ljubljana - 13 kwiecień (13.04).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej FerjanAMTK Ljubljana(2,2,3,2,3) 12+3A
2Gerhard LekseAMD Krsko(3,3,2,2,3) 13+2A
3Izak SantejAMD Krsko(3,3,3,3,1) 13+1A
4Martin PetercaAMTK Ljubljana(w/u,3,3,3,3) 12+dA
5Denis StojsAMD Krsko(2,2,1,1,2) 8+3B
6Tomaz SustersicAMTK Ljubljana(3,d,3,3,w/u) 9+2B
7Kreso OmerzelAMD Krsko(3,t,2,3,2) 10+uB
8Roman SpitalerAMD Krsko(2,1,1,2,3) 9+w/uB
9Joze KorenST Lendava(1,3,2,u,2) 8+3C
10Simon PercicSK Prelog, Chorwacja(1,2,2,1,1) 7+2C
11Tomislav RadicSK Prelog, Chorwacja(t,1,1,1,1) 4+1C
12Darko ZgalinAMD Krsko(t,u,1,2,0) 3+dC
13Ales MajhenST Lendava(2,u,0,d,-) 2+nsD
14Janko SajovecAMD Krsko(t,0,u,-,-) 0+nsD
15Simone TerenzaniWłochy(d,-,-,-,-) 0+nsD

Lendava - 27 kwiecień (27.04).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gerhard LekseAMD Krsko(3,3,2,2,3) 13+3A
2Izak SantejAMD Krsko(1,3,3,3,2) 12+2A
3Kreso OmerzelAMD Krsko(3,2,3,2,3) 13+1A
4Martin PetercaAMTK Ljubljana(2,3,3,3,2) 13+0A
5Roman SpitalerAMD Krsko(3,1,2,1,3) 10+3B
6Tomaz SustersicAMTK Ljubljana(1,2,1,3,3) 10+2B
7Joze KorenST Lendava(2,d,2,3,1) 8+1B
8Ales DolinarAMTK Ljubljana(3,2,1,1,2) 9+0B
9Matej FerjanAMTK Ljubljana(2,1,3,1,d) 7+3C
10Lucijan ZganecSK Prelog, Chorwacja(2,3,0,0,1) 6+2C
11Simon PercicSK Prelog, Chorwacja(1,1,2,0,1) 5+1C
12Ales MajhenST Lendava(0,u,0,1,2) 3+uC
13Zeljko FeherSK Prelog, Chorwacja(*2,0) 2R+3D
14Tomislav RadicSK Prelog, Chorwacja(0,0,1,2,0) 3+2D
15Franc GersakAMD Krsko(0,1,u,d,u) 1+1D
16Darko ZgalinAMD Krsko(1,2,u,-,-) 3+nsD
17Sinisa JambrosicST Lendava(d,-,t,0,d) 0

Lendava - 7 wrzesień (07.09).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej FerjanAMTK Ljubljana (3,3,d,3,3) 12+3A
2Izak SantejAMD Krsko(3,3,3,2,3) 14+2A
3Tomaz SustersicAMTK Ljubljana(1,2,3,3,3) 12+1A
4Kreso OmerzelAMD Krsko(2,3,3,3,w/u) 11+0A
5Martin PetercaAMTK Ljubljana(3,1,1,3,2) 10+3B
6Gerhard LekseAMD Krsko(2,3,2,2,1) 10+2B
7Joze KorenST Lendava(3,2,2,u,2) 9+1B
8Ales DolinarAMTK Ljubljana(1,0,1,2,3) 7+0B
9Zeljko FeherSK Prelog, Chorwacja(2,1,2,w/u,2) 7+3C
10Krunoslav ZganecSK Prelog, Chorwacja(3,1,1) 5R+2C
11Jernej KolenkoAMTK Ljubljana(0,2,1,1,2) 6+1C
12Gregor PintarAMTK Ljubljana(1,2,2,1,1) 7+nsC
13Darko ZgalinAMD Krsko(2,t,0,0,w/u) 2+3D
14Ales MajhenST Lendava(0,1,1,u,1) 3+2D
15Sinisa JambrosicST Lendava(1,0,u,0,u) 1+1D
16Tomislav RadicSK Prelog, Chorwacja(0,10,2,0) 3+uD
17Lucijan ZganecSK Prelog, Chorwacja(w/u,d,-,-,-) 0

Ljubljana - 21 wrzesień (21.09).

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej FerjanAMTK Ljubljana(3,3,3,3,3) 15+3A
2Gregor PintarAMTK Ljubljana(3,3,2,1,3) 12+2A
3Tomaz SustersicAMTK Ljubljana(2,2,3,2,2) 11+dA
4Kreso OmerzelAMD Krsko(2,3,2,2,3) 12+wD
5Gerhard LekseAMD Krsko(1,2,3,u1,3) 10+3B
6Izak SantejAMD Krsko(1,1,3,3,2) 10+2B
7Martin PetercaAMTK Ljubljana(3,d,2,3,1) 9+1B
8Ales DolinarAMTK Ljubljana(3,2,1,3,0) 9+0B
9Jernej KolenkoAMTK Ljubljana(2,u,1,2,2) 7+3C
10Ales MajhenST Lendava(1,2,0,0,1) 4+2C
11Zeljko FeherSK Prelog, Chorwacja(0,1,2,2,2) 7+nsC
12Tomislav RadicSK Prelog, Chorwacja(0,3,1,d,u) 4+nsC
13Janko SajovecAMD Krsko(d,0,1,1,1) 3+3D
14Darko ZgalinAMD Krsko(u,1,d,0,1) 2+2D
15Sinisa JambrosicST Lendava(0,1,d,1,0) 2+1D
16Franc GersakAMD Krsko(2,0,d,0,0) 2+dD
17Krunoslav ZganecSK Prelog, Chorwacja(ns) nsR
17Lucijan ZganecSK Prelog, Chorwacja(ns) nsR

Krsko - 27 wrzesień (27.09).

6 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Izak SantejAMD Krsko(3,2,3,3,2) 13+3A
2Tomaz SustersicAMTK Ljubljana(t,3,3,3,1) 10+2A
3Matej FerjanAMTK Ljubljana(3,3,3,3,d) 12+tA
4Kreso OmerzelAMD Krsko(2,2,2,2,3) 11+tA
5Gerhard LekseAMD Krsko(2,2,3,3,u) 10+3B
6Ales DolinarAMTK Ljubljana(3,3,1,u,2) 9+2B
7Roman SpitalerAMD Krsko(1,1,2,2,3) 9+1B
8Gregor PintarAMTK Ljubljana(2,3,1,1,3) 10+0B
9Martin PetercaAMTK Ljubljana(3,1,2,1,1) 8+3C
10Jernej KolenkoAMTK Ljubljana(2,2,1,2,2) 9+2C
11Janko SajovecAMD Krsko(1,0,0,1,2) 4+1C
12Denis StojsAMD Krsko(1,1,t,2,0) 4+nsC
13Zeljko FeherSK Prelog, Chorwacja(3) 3R+3D
14Darko ZgalinAMD Krsko(0,d,1,w/u,0) 1+2D
15Ales MajhenST Lendava(0,0,2,0,1) 3+1D
16Franc GersakAMD Krsko(0,1,0,w/u,-) 1+nsD
17Sinisa JambrosicST Lendava(1,0,0,u,-) 1





1998

6 rund: Krsko - 12 kwiecień, Ljubljana - 19 kwiecień, Lendawa - 26 kwiecień, Krsko - 26 wrzesień, Lendawa - 20 wrzesień, Ljubljana - 27 wrzesień.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej FerjanAMTK Ljubljana- 137
2Izak SantejAMD Krsko- 118
3Martin PetercaAMTK Ljubljana- 101
4Tomaz SustersicAMTK Ljubljana- 87
5Gerhard LekseAMD Krsko- 69
6Joze KorenST Lendawa- 64
7Gregor PintarAMTK Ljubljana- 60,3
8Ales DolinarAMTK Ljubljana- 59,5
9Jernej KolenkoAMTK Ljubljana- 57,5
10Kreso OmerzelAMD Krsko- 43
11Janko SajovecAMD Krsko- 34
12Denis StojsAMD Krsko- 20
13Janez ZibertAMD Krsko- 13,3
14Franc GersakAMD Krsko- 13
15Kristjan FlacST Lendawa- 11,3
16Ales MajhenST Lendawa- 8
17Sinisa JambrosicST Lendawa- 1
18Darko ZgalinAMD Krsko- ns
19Zeljko FeherSK Prelog- 45RT
20Renato KusterSK Prelog- 33RT
21Siegfried EderAustria- 8RT
21Simone TerenzaniWłochy- 8RT
23Krunoslav ZganecSK Prelog- 7RT
24Norbert GroglerAustria- 6RT
25Markus PichlerAustria- 4RT
26Tomislav RadicSK Prelog- 3RT
26Herbert UngersbackAustria- 3RT
28Manuel HauzingerAustria- 1RT

Krsko - 12 kwiecień (12.04).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej FerjanAMTK Ljubljana- 25 [13]
2Gerhard LekseAMD Krsko- 20 [13]
3Martin PetercaAMTK Ljubljana- 18 [14]
4Izak SantejAMD Krsko- 16 [13]
5Tomaz SustersicAMTK Ljubljana- 14 [12]
6Kreso OmerzelAMD Krsko- 13 [8]
7Gregor PintarAMTK Ljubljana- 12 [8]
8Ales DolinarAMTK Ljubljana- 11 [8]
9Joze KorenST Lendava- 9 [5]
10Renato KusterSK Prelog- 8 [5]
11Janko SajovecAMD Krsko- 7 [5]
12Franc GersakAMD Krsko- 6 [5]
13Zeljko FeherSK Prelog- 4 [3]
14Jernej KolenkoAMTK Ljubljana- 3 [5]
15Kristjan FlacST Lendava- 2 [2]
16Sinisa JambrosicST Lendava- 1 [0]
17Denis StojsAMD Krsko- 0 [0]

Ljubljana - 19 kwiecień (19.04).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej FerjanAMTK Ljubljana- 25
2Gregor PintarAMTK Ljubljana- 20
3Martin PetercaAMTK Ljubljana- 18
4Izak SantejAMD Krsko- 16
5Tomaz SustersicAMTK Ljubljana- 14
6Renato KusterSK Prelog- 13
7Kreso OmerzelAMD Krsko- 12
8Joze KorenST Lendava- 11
9Jernej KolenkoAMTK Ljubljana- 9
10Siegfried EderAustria- 8
11Zeljko FeherSK Prelog- 7
12Norbert GroglerAustria- 6
13Janko SajovecAMD Krsko- 4
14Herbert UngersbackAustria- 3
15Kristjan FlacST Lendava- 2
16Gerhard LekseAMD Krsko- 1
17Franc GersakAMD Krsko- 0

Lendava - 26 kwiecień (26.04).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej FerjanAMTK Ljubljana- 25 [13]
2Martin PetercaAMTK Ljubljana- 20 [13]
3Kreso OmerzelAMD Krsko- 18 [11]
4Izak SantejAMD Krsko- 16 [13]
5Tomaz SustersicAMTK Ljubljana- 14 [10]
6Gregor PintarAMTK Ljubljana- 13 [11]
7Renato KusterSK Prelog- 12 [8]
8Gerhard LekseAMD Krsko- 11 [9]
9Jernej KolenkoAMTK Ljubljana- 9 [6]
10Zeljko FeherSK Prelog- 8
11Krunoslav ZganecSK Prelog- 7 [6]
12Joze KorenST Lendava- 6 [8]
13Janko SajovecAMD Krsko- 4
14Tomislav RadicSK Prelog- 3
15Franc GersakAMD Krsko- 2
16Kristjan FlacST Lendava- 1

Lendava - 20 wrzesień (20.09).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej FerjanAMTK Ljubljana- 25
2Izak SantejAMD Krsko- 20
3Ales DolinarAMTK Ljubljana- 18
4Martin PetercaAMTK Ljubljana- 16
5Tomaz SustersicAMTK Ljubljana- 14
6Gerhard LekseAMD Krsko- 13
7Joze KorenST Lendava- 12
8Jernej KolenkoAMTK Ljubljana- 11
9Zeljko FeherSK Prelog- 9
10Denis StojsAMD Krsko- 8
11Gregor PintarAMTK Ljubljana- 7
12Janez ZibertAMD Krsko- 6
13Markus PichlerAustria- 4
14Janko SajovecAMD Krsko- 3
15Franc GersakAMD Krsko- 2
16Kristjan FlacST Lendava- 1
17Ales MajhenST Lendava- 0

Krsko - 26 wrzesień (26.09).

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Izak SantejAMD Krsko- 25
2Matej FerjanAMTK Ljubljana- 20
3Ales DolinarAMTK Ljubljana- 18
4Gerhard LekseAMD Krsko- 16
5Tomaz SustersicAMTK Ljubljana- 14
6Jernej KolenkoAMTK Ljubljana- 13
7Martin PetercaAMTK Ljubljana- 12
8Denis StojsAMD Krsko- 11
9Joze KorenST Lendava- 9
10Janko SajovecAMD Krsko- 8
11Ales MajhenST Lendava- 7
12Zeljko FeherSK Prelog- 6
13Gregor PintarAMTK Ljubljana- 4
14Janez ZibertAMD Krsko- 3
15Franc GersakAMD Krsko- 2
16Kristjan FlacST Lendava- 1

Ljubljana - 27 wrzesien (27.09).

6 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Izak SantejAMD Krsko- 25
2Tomaz SustersicAMTK Ljubljana- 17
2Martin PetercaAMTK Ljubljana- 17
2Joze KorenST Lendava- 17
2Matej FerjanAMTK Ljubljana- 17
6Jernej KolenkoAMTK Ljubljana- 12,5
6Ales DolinarAMTK Ljubljana- 12,5
8Zeljko FeherSK Prelog- 11
9Simone TerenzaniWłochy- 8
9Janko SajovecAMD Krsko- 8
9Gerhard LekseAMD Krsko- 8
12Gregor PintarAMTK Ljubljana- 4,3
12Kristjan FlacST Lendava- 4,3
12Janez ZibertAMD Krsko- 4,3
15Denis StojsAMD Krsko- 1
15Ales MajhenST Lendava- 1





1999

6 rund: Krsko - 5 kwiecień, Lendawa - 11 kwiecień, Ljubljana - 23 maj, Krsko - 11 wrzesień, Ljubljana - 19 wrzesień, Lendawa - 26 wrzesień.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej FerjanAMTK Ljubljana- 120
2Izak SantejAMD Krsko- 91
3Tomaz SustersicAMTK Ljubljana- 82
4Gerhard LekseST Lendawa- 77
5Ales DolinarAMTK Ljubljana- 73
6Martin PetercaAMTK Ljubljana- 73
7Jernej KolenkoAMTK Ljubljana- 68
8Joze KorenST Lendawa- 55
9Karl LechkyST Lendawa, RPA- 50
10Denis StojsAMD Krsko- 40
11Janez ZibertAMD Krsko- 22
12Kristjan FlacST Lendawa- 12,5

Krsko - 5 kwiecień (05.04).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej FerjanAMTK Ljubljana- 20
2Karl LechkyST Lendava- 18
3Izak SantejAMD Krsko- 16
4Gerhard LekseST Lendava- 15
5Martin PetercaAMTK Ljubljana- 14
6Joze KorenST Lendava- 13
7Zlatko KrznaricSK Prelog- 12
8Ales DolinarAMTK Ljubljana- 11
9Lukas DrymlCzechy- 9
10Denis StojsAMD Krsko- 8
11Jernej KolenkoAMTK Ljubljana- 7
12Janez ZibertST Lendava- 6
13Kristjan FlacST Lendava- 4
14Ales MajhenST Lendava- 3
15Roman AndrusivCzechy- 2
16Tomaz SustersicAMTK Ljubljana- 1
17Roman SpitalerAMD Krsko- 0

Lendava - 11 kwiecień (11.04).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej FerjanAMTK Ljubljana- 20
2Tomaz SustersicAMTK Ljubljana- 18
3Zlatko KrznaricSK Prelog- 16
4Karl LechkyST Lendava- 15
5Gerhard LekseST Lendava- 14
6Martin PetercaAMTK Ljubljana- 13
7Izak SantejAMD Krsko- 12
8Ales DolinarAMTK Ljubljana- 11
9Zsolt BenczeWęgry- 9
10Denis StojsAMD Krsko- 8
11Jernej KolenkoAMTK Ljubljana- 7
12Joze KorenST Lendava- 6
13Janez ZibertST Lendava- 4
14Tomislav RadicChorwacja- 3
15Kristjan FlacST Lendava- 1,5
16Janos GolenyaWęgry- 1,5

Ljubljana - 23 maj (23.05).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej FerjanAMTK Ljubljana- 20 [14]
2Tomaz SustersicAMTK Ljubljana- 18 [13]
3Zlatko KrznaricSK Prelog- 16 [12]
4Jernej KolenkoAMTK Ljubljana- 15 [11]
5Izak SantejAMD Krsko- 14 [9]
6Joze KorenST Lendava- 13 [8]
7Gerhard LekseST Lendava- 12 [8]
8Karl LechkyST Lendava- 11 [11]
9Ales DolinarAMTK Ljubljana- 9 [7]
10Martin PetercaAMTK Ljubljana- 8 [6]
11Simone TerenzaniWłochy- 7 [6]
12Roman SpitalerAMD Krsko- 6 [6]
13Denis StojsAMD Krsko- 4 [4]
14Janez ZibertST Lendava- 3 [2]
15Soni FrancovigWłochy- 2 [3]
16Kristjan FlacST Lendava- 1 [0]

Krsko - 11 wrzesień (11.09).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej FerjanAMTK Ljubljana- 20
2Ales DolinarAMTK Ljubljana- 18
3Jernej KolenkoAMTK Ljubljana- 16
4Martin PetercaAMTK Ljubljana- 15
5Tomaz SustersicAMTK Ljubljana- 14
6Izak SantejAMD Krsko- 13
7Zlatko KrznaricSK Prelog- 12
8Lukas DrymlCzechy- 11
9Gerhard LekseST Lendava- 9
10Radek SmolikCzechy- 8
11Denis StojsAMD Krsko- 7
12Karl LechkyST Lendava- 6
13Zeljko FeherChorwacja- 4
14Janez ZibertST Lendava- 3
15Kristjan FlacST Lendava- 2
16Joze KorenST Lendava- 1

Ljubljana - 19 wrzesień (19.09).

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej FerjanAMTK Ljubljana- 20
2Izak SantejAMD Krsko- 18
3Zlatko KrznaricSK Prelog- 16
4Ales DolinarAMTK Ljubljana- 15
5Tomaz SustersicAMTK Ljubljana- 14
6Gerhard LekseST Lendava- 13
7Jernej KolenkoAMTK Ljubljana- 12
8Martin PetercaAMTK Ljubljana- 11
9Joze KorenST Lendava- 9
10Radek SmolikCzechy- 8
11Laszlo KarcagiWęgry- 7
12Denis StojsAMD Krsko- 6
13Janez ZibertST Lendava- 4
14Kristjan FlacST Lendava- 3
15Zeljko FeherChorwacja- 2
16Damir ConkasSK Prelog- 1

Lendava - 26 wrzesień (26.09).

6 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej FerjanAMTK Ljubljana- 20
2Izak SantejAMD Krsko- 18
3Tomaz SustersicAMTK Ljubljana- 16
4Zlatko KrznaricSK Prelog- 15
5Gerhard LekseST Lendava- 14
6Joze KorenST Lendava- 13
7Martin PetercaAMTK Ljubljana- 12
8Jernej KolenkoAMTK Ljubljana- 11
9Ales DolinarAMTK Ljubljana- 9
10Zsolt BenczeWęgry- 8
11Denis StojsAMD Krsko- 7
12Zeljko FeherChorwacja- 6
13Manuel HauzingerAustria- 4
14Laszlo KarcagiWęgry- 3
15Janez ZibertST Lendava- 2
16Kristjan FlacST Lendava- 1
17Damir ConkasSK Prelog- 0





2000

7 rund: Ljubljana - 2 kwiecień, Prelog (Chorwacja) - 9 kwiecień, Lendawa - 16 kwiecień, Krsko - 23 kwiecień, Prelog (Chorwacja) - 10 wrzesień, Ljubljana - 24 wrzesień, Krsko - 30 wrzesień.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej FerjanAMTK Ljubljana- 140
2Izak SantejAMD Krsko- 110
3Tomaz SustersicAMTK Ljubljana- 93
4Jernej KolenkoAMTK Ljubljana- 85
5Joze KorenST Lendawa- 69
6Ales DolinarAMTK Ljubljana- 61
7Gerhard LekseST Lendawa- 51
8Matej ZagarAMTK Ljubljana- 50
9Primoż KlenovsekAMD Krsko- 48
10Janez ZibertAMD Krsko- 32
11Primoz LeganAMTK Ljubljana- 30
12Miha JezekAMTK Ljubljana- 12
13Stanko GlavanAMD Krsko- 11
14Zlatko KrżnarićSK Prelog- 109RT
15Zeljko FeherSK Prelog- 38,5RT
16Damir ConkasSK Prelog- 12RT
17Marko VlahSK Prelog- 8RT
18Tomislav RadicSK Prelog- 0RT

Ljubljana - 2 kwiecień (02.04).

Format zawodów: finał A,B,C i D. Punktacja 1m. - 20 pkt.,2m. - 18 pkt.,3m. - 16 pkt.,4m. - 15pkt.,5m. - 14 pkt.,6m. - 13 pkt.,7 m. - 12 pkt.,8m. - 11 pkt.,9m. - 9 pkt.,10m. - 8 pkt.,11m. - 7 pkt.,12m. - 6 pkt.,13m. - 4 pkt.,14m. - 3 pkt.,15m. - 2 pkt.,16m. - 1 pkt.

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej FerjanAMTK Ljubljana- 20 [15]
2Zlatko KrznaricSK Prelog- 18 [13]
3Izak SantejAMD Krsko- 16 [11]
4Ales DolinarAMTK Ljubljana- 15 [11]
5Tomaz SustersicAMTK Ljubljana- 14 [10]
6Joze KorenST Lendava- 13 [9]
7Jernej KolenkoAMTK Ljubljana- 12 [10]
8Gerhard LekseST Lendava- 11 [10]
9Janez ZibertAMTK Ljubljana- 9 [6]
10Primoz LeganAMTK Ljubljana- 8 [5]
11Miha JezekAMTK Ljubljana- 7 [5]
12Primoz KlenovsekAMD Krsko- 6 [6]
13Marko VlahSK Prelog- 4 [3]
14Damir ConkasSK Prelog- 3 [2]

Prelog (Chorwacja) - 9 kwiecień (09.04).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej FerjanAMTK Ljubljana- 20
2Tomaz SustersicAMTK Ljubljana- 18
3Jernej KolenkoAMTK Ljubljana- 16
4Izak SantejAMD Krsko- 15
5Zlatko KrznaricSK Prelog- 14
6Zeljko FeherSK Prelog- 13
7Gerhard LekseST Lendava- 12
8Ales DolinarAMTK Ljubljana- 11
9Joze KorenST Lendava- 9
10Janez ZibertAMTK Ljubljana- 8
11Primoz KlenovsekAMD Krsko- 7
12Primoz LeganAMTK Ljubljana- 6
13Siegfried EderAustria- 4
14Damir ConkasSK Prelog- 3
15Marko VlahSK Prelog- 2
16Miha JezekAMTK Ljubljana- 1
17Tomislav RadicSK Prelog- 0

Lendava - 16 kwiecień (16.04).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej FerjanAMTK Ljubljana- 20
2Tomaz SustersicAMTK Ljubljana- 18
3Zlatko KrznaricSK Prelog- 16
4Izak SantejAMD Krsko- 15
5Joze KorenST Lendava- 14
6Gerhard LekseST Lendava- 13
7Zeljko FeherSK Prelog- 12
8Jernej KolenkoAMTK Ljubljana- 11
9Gabor SzegvariWęgry- 9
10Matej ZagarAMTK Ljubljana- 8
11Janez ZibertAMTK Ljubljana- 7
12Primoz LeganAMTK Ljubljana- 6
13Janos GolenyaWęgry- 4
14Damir ConkasSK Prelog- 3
15Miha JezekAMTK Ljubljana- 2
16Primoz KlenovsekAMD Krsko- 1
17Marko VlahSK Prelog- 0

Krsko - 23 kwiecień (23.04).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej FerjanAMTK Ljubljana- 20
2Izak SantejAMD Krsko- 18
3Zlatko KrznaricSK Prelog- 16
4Gerhard LekseST Lendava- 15
5Tomaz SustersicAMTK Ljubljana- 14
6Jernej KolenkoAMTK Ljubljana- 13
7Simone TerenzaniWłochy- 12
8Matej ZagarAMTK Ljubljana- 11
9Joze KorenST Lendava- 9
10Janez ZibertAMTK Ljubljana- 8
11Zeljko FeherSK Prelog- 7
12Primoz KlenovsekAMD Krsko- 6
13Primoz LeganAMTK Ljubljana- 4
14Damir ConkasSK Prelog- 3
15Marko VlahSK Prelog- 2
16Miha JezekAMTK Ljubljana- 1

Prelog (Chorwacja) - 10 wrzesień (10.09).

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej FerjanAMTK Ljubljana- 20
2Norbert MagosiWęgry- 18
3Zlatko KrznaricSK Prelog- 16
4Ales DolinarAMTK Ljubljana- 15
5Izak SantejAMD Krsko- 14
6Jernej KolenkoAMTK Ljubljana- 13
7Gabor SzegvariWęgry- 12
8Primoz KlenovsekAMD Krsko- 11
9Joze KorenST Lendava- 9
10Janos GolenyaWęgry- 8
11Zsolt BenczeWęgry- 7
12Stanko GlavanAMD Krsko- 6
13Zeljko FeherSK Prelog- 4
14Primoz LeganAMTK Ljubljana- 3
15Laszlo SzatmariWęgry- 2
16Miha JezekAMTK Ljubljana- 1

Ljubljana - 24 wrzesień (24.09).

6 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej FerjanAMTK Ljubljana- 20
2Tomaz SustersicAMTK Ljubljana- 18
3Izak SantejAMD Krsko- 16
4Zlatko KrznaricSK Prelog- 15
5Jernej KolenkoAMTK Ljubljana- 14
6Matej ZagarAMTK Ljubljana- 13
7Ales DolinarAMTK Ljubljana- 12
8Joze KorenST Lendava- 11
9Walter NebelAustria- 9
10Primoz KlenovsekAMD Krsko- 8
10Ales DolinarAMTK Ljubljana- 8 [5]
11Toni PilottoAustria- 7
12Helmut LercherAustria- 6
13Manuel HauzingerAustria- 4
14Primoz LeganAMTK Ljubljana- 3
15Stanko GlavanAMD Krsko- 2
16Zeljko FeherSK Prelog- 1

Krsko - 30 wrzesień (30.09).

7 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej FerjanAMTK Ljubljana- 20 [15]
2Matej ZagarAMTK Ljubljana- 18 [11]
3Izak SantejAMD Krsko- 16 [11]
4Richard WolffCzechy- 15 [11]
5Zlatko KrznaricSK Prelog- 14 [10]
6Michal MakovskyCzechy- 13 [9]
7Robert KralCzechy- 12 [8]
8Tomaz SustersicAMTK Ljubljana- 11 [9]
9Primoz KlenovsekAMD Krsko- 9 [8]
10Ales DolinarAMTK Ljubljana- 8 [5]
11Fritz WallnerAustria- 7 [6]
12Jernej KolenkoAMTK Ljubljana- 6 [4]
13Joze KorenST Lendava- 4 [2]
14Stanko GlavanAMD Krsko- 3 [2]
15Ivan NagarAustria- 2 [3]
16Zeljko FeherSK Prelog- 1,5 [1]





2001

3 rundy: Ljubljana – 8 kwiecień, Krsko – 15 kwiecień, Lendawa – 22 kwiecień.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej FerjanAMTK Ljubljana- 60
2Izak SantejAMD Krsko- 49
3Jernej KolenkoAMTK Ljubljana- 47
4Ales DolinarAMTK Ljubljana- 46
5Matej ZagarAMTK Ljubljana- 45
6Zlatko KrżnarićAMD Krsko- 40
7Joze KorenST Lendawa- 32
8Denis StojsAMD Krsko- 30
9Primoz LeganAMTK Ljubljana- 27
10Stanko GlavanAMD Krsko- 18
11Miha JezekAMTK Ljubljana- 12
12Istvan HorvatST Lendawa- 10
13Martin VolcansekAMD Krsko- 5
14Primoż KlenovsekAMD Krsko- 2
15Damir LucicST Lendawa- ns
16Robert KralCzechy- 19RT
17Gabor SzegvariWęgry- 11RT
18Fritz WallnerAustria- 8RT
19Walter NebelAustria- 7RT
20Janos GolenyaWęgry- 4RT
21Zsolt BartalosWęgry- 2RT
21Bernard KoderholdAustria- 2RT

Ljubljana - 8 kwiecień (08.04).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej FerjanAMTK Ljubljana(2,2,3,3,3) 13+3A
2Izak SantejAMD Krsko(3,3,3,3,3) 15+2A
3Jernej KolenkoAMTK Ljubljana(3,3,3,3,2) 14+1A
4Ales DolinarAMTK Ljubljana(2,2,3,3,2) 12+0A
5Matej ZagarAMTK Ljubljana(u,3,2,2,3) 10+3B
6Joze KorenST Lendava(3,2,1,2,1) 9+2B
7Zlatko KrznaricAMD Krsko(3,1,2,2,2) 10+1B
8Denis StojsAMD Krsko(2,1,2,2,1) 9+0B
9Primoz LeganAMTK Ljubljana(1,2,1,1,1) 6+3C
10Miha JezekAMTK Ljubljana(2,0,0,1,2) 5+2C
11Walter NebelAustria(0,0,1,1,3) 5+1C
12Stanko GlavanAMD Krsko(1,3,2,0,0) 6+0C
13Istvan HorvatST Lendava(1,1,u,1,1) 4+3D
14Martin VolcansekAMD Krsko(1,0,u,0,0) 1+tD
15Primoz KlenovsekAMD Krsko(u,0,0,0,0) 0

Krsko - 15 kwiecień (15.04).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej FerjanAMTK Ljubljana(3,3,3,3,3) 15+3A
2Jernej KolenkoAMTK Ljubljana(3,3,3,2,2) 13+2A
3Ales DolinarAMTK Ljubljana(2,3,0,3,3) 11+1A
4Matej ZagarAMTK Ljubljana(3,2,1,3,2) 11+A
5Zlatko KrznaricAMD Krsko(2,2,2,2,3) 11+3B
6Izak SantejAMD Krsko(3,d,2,2,2) 9+2B
7Denis StojsAMD Krsko(2,1,1,1,2) 7+1B
8Joze KorenST Lendava(w,3,3,1,3) 10+0B
9Primoz LeganAMTK Ljubljana(1,1,3,0,1) 6+3C
10Fritz WallnerAustria(0,1,1,3,1) 6+2C
11Robert KralCzechy(1,1,2,1,1) 6+1C
12Stanko GlavanAMD Krsko(2,2,t,2,1) 7+0C
13Miha JezekAMTK Ljubljana(1,2,2,d,0) 5+3D
14Istvan HorvatST Lendava(0,d,1,1,0) 2+2D
15Bernhard KoderholdAustria(0,0,d,0,d) 0+1D
16Martin VolcansekAMD Krsko(1,0,t,0,0) 1+0D

Lendava - 22 kwiecień (22.04).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej FerjanAMTK Ljubljana(3,2,3,3,3) 15
2Izak SantejAMD Krsko(3,2,3,2,3) 14
3Matej ZagarAMTK Ljubljana(3,3,2,3,1) 12
4Ales DolinarAMTK Ljubljana(3,1,2,3,3) 13
5Zlatko KrznaricAMD Krsko(2,3,3,3,1) 10
6Gabor SzegvariWęgry(1,3,3,2,0) 9
7Robert KralCzechy(2,2,1,1,3) 9
8Jernej KolenkoAMTK Ljubljana(w,2,2,2,2) 8
9Joze KorenST Lendava(2,3,d,d,2) 7
10Denis StojsAMD Krsko(u,1,2,1,2) 6
11Stanko GlavanAMD Krsko(0,1,0,2,2) 5
12Primoz LeganAMTK Ljubljana(w,1,1,1,1) 4
13Janos GolenyaWęgry(2,0,0,1,0) 3
14Istvan HorvatST Lendava(1,0,1,0,d) 2
15Zsolt BartalosWęgry(u,-,1,0,w) 1
16Martin VolcansekAMD Krsko(0,0,w,0,0) 0





2002

3 rundy: Krsko – 31 marzec, Ljubljana – 14 kwiecień, Lendawa – 21 kwiecień.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej ZagarAMTK Ljubljana- 60
2Izak SantejAMD Krsko- 52
3Jernej KolenkoAMTK Ljubljana- 44
4Ales DolinarAMTK Ljubljana- 41
5Matej FerjanAMTK Ljubljana- 38
6Denis StojsAMD Krsko- 37
7Primoz LeganAMTK Ljubljana- 36
8Primoż KlenovsekAMD Krsko- 30
9Miha JezekAMTK Ljubljana- 22
10Stanko GlavanAMD Krsko- 22
11Ales KraljicAMTK Ljubljana- 15
12Joze KorenST Lendawa- 15
13Istvan HorvatST Lendawa- 11
14Janez ZibertAMD Krsko- 7
15Damir LucicST Lendawa- 5
16Denis StojsAMD Krsko- 2
17Marko VlahSK Prelog- 19RT
18Zlatko KrżnarićSK Prelog- 16RT
19Ivan VargekSK Prelog- 5RT

Krsko - 31 marzec (31.03).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej ZagarAMTK Ljubljana(3,3,3,3,3) 15+3A
2Matej FerjanAMTK Ljubljana(3,d,3,3,3) 12+2A
3Izak SantejAMD Krsko(3,3,2,2,2) 12+1A
4Jernej KolenkoAMTK Ljubljana(2,3,3,3,2) 13+0A
5Ales DolinarAMTK Ljubljana(3,3,2,2,1) 11+3A
6Denis StojsAMD Krsko(2,2,2,3,0) 9+2A
7Primoz LeganAMTK Ljubljana(2,2,3,2,u) 9+1A
8Miha JezekAMTK Ljubljana(2,2,0,1,3) 8+0A
9Joze KorenST Lendava(1,2,2,2,d) 7+3C
10Marko VlahSK Prelog(1,0,1,1,2) 5+2C
11Janez ZibertAMD Krsko(u,1,0,d,2) 3+1C
12Stanko GlavanAMD Krsko(1,u,1,1,3) 6+0C
13Primoz KlenovsekAMD Krsko(1,1,d,d,d) 2+3D
14Damir LucicST Lendava(0,1,0,0,1) 2+2D
15Istvan HorvatST Lendava(0,0,1,1,0) 2+1D
16Darko StojsAMD Krsko(u,1,0,u,1) 2+0D

Ljubljana - 14 kwiecień (14.04).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej ZagarAMTK Ljubljana(3,3,3,3,3) 15+3A
2Izak SantejAMD Krsko(2,3,3,3,3) 14+2A
3Jernej KolenkoAMTK Ljubljana(3,2,2,3,3) 13+1A
4Primoz KlenovsekAMD Krsko(3,2,3,2,2) 12+0A
5Matej FerjanAMTK Ljubljana(d,1,2,3,2) 8+3B
6Ales DolinarAMTK Ljubljana(2,3,3,2,1) 11+2B
7Denis StojsAMD Krsko(1,1,2,2,3) 9+1B
8Ales KraljicAMTK Ljubljana(2,0,2,1,1) 6+0B
9Primoz LeganAMTK Ljubljana(3,u,1,1,u) 5+3C
10Istvan HorvatST Lendava(1,0,1,1,1) 4+2C
11Stanko GlavanAMD Krsko(u,2,d,2,1) 5+1C
12Joze KorenST Lendava(2,3,u,-,-) 5+0C
13Miha JezekAMTK Ljubljana(1,t,1,u,2) 4+3D
14Marko VlahSK Prelog(w,1,0,1,0) 2+2D
15Ivan VargekSK Prelog(u,2) 2R+1D
16Darko StojsAMD Krsko(1,2,u,u,-) 3+0D
17Damir LucicST Lendava(0,0,d,0,0) 0

Lendava - 21 kwiecień (21.04).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej ZagarAMTK Ljubljana(3,3,3,3,3) 15
2Zlatko KrznaricSK Prelog(2,3,3,3,2) 13
3Izak SantejAMD Krsko(3,3,2,2,3) 13
4Primoz LeganAMTK Ljubljana(1,2,3,2,3) 11
5Ales DolinarAMTK Ljubljana(3,0,2,3,3) 11
6Denis StojsAMD Krsko(2,2,1,2,2) 9
7Jernej KolenkoAMTK Ljubljana(2,1,3,3,d) 9
8Primoz KlenovsekAMD Krsko(3,2,1,1,1) 8
9Marko VlahSK Prelog(0,3,2,1,u) 6
10Matej FerjanAMTK Ljubljana(3,1,2,d,-) 6
11Stanko GlavanAMD Krsko(1,1,u,u,2) 4
12Miha JezekAMTK Ljubljana(1,0,0,2,1) 4
13Damir LucicST Lendava(1,2,0,1,u) 4
14Ivan VargekSK Prelog(w,1,1,0,2) 4
15Ales KraljicAMTK Ljubljana(0,d,1,1,d) 2
16Istvan HorvatST Lendava(0,0,u,d,1) 1





2003

5 rund: Ljubljana – 13 kwiecień, Krsko – 20 kwiecień, Lendawa – 25 maj, Ljubljana – 7 wrzesień, Krsko – 4 październik.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej ZagarAMTK Ljubljana(20,20,18,20,20) 98
2Izak SantejAMD Krsko(18,16,20,18,18) 90
3Jernej KolenkoAMTK Ljubljana(14,14,15,16,15) 74
4Ales DolinarAMTK Ljubljana(13,12,14,15,16) 70
5Denis StojsAMD Krsko(16,13,16,11,6) 62
6Primoz LeganAMTK Ljubljana(9,6,12,13,11) 51
7Stanko GlavanAMD Krsko(15,11,11,9,3) 49
8Primoz KlenovsekAMD Krsko(8,15,9,8,1) 41
9Ales KraljicAMTK Ljubljana(3,4,8,7,9) 31
10Damir LucicST Lendava(2,3,3,1,4) 13
11Goran SobocanST Lendava(1,0,1,2,-) 4
12Jurica PavlicSK Prelog(12,9,4,14,14) 25RT
13Marko VlahSK Prelog(6,8,7,4,-) 25RT
14Andrea MaidaWłochy(7,-,-,12,-) 19RT
14Ivan VargekSK Prelog(-,-,6,6,7) 19RT
16Alessandro Dalla ValleWłochy(-,18,-,-,-) 18RT
17Iwan NagarAustria(-,7,-,-,8) 15RT
18Zeljko FeherSK Prelog(-,-,13,-,-) 13RT
18Sebastian KowolikPolska(-,-,-,-,13) 13RT
20Rafał ChińskiPolska(-,-,-,-,12) 12RT
21Simone TerenzaniWłochy(11,-,-,-,-) 11RT
22Marko OtoSK Prelog(-,2,2,3,2) 9RT
23Danielle TessariWłochy(4,-,-,-,-) 4RT
24Rene PfeifferAustria(-,1,-,-,-) 1RT

Ljubljana - 13 kwiecień (13.04).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej ZagarAMTK Ljubljana(3,2,3,3,3) 14+3A
2Izak SantejAMD Krsko(2,3,3,3,2) 13+2A
3Denis StojsAMD Krsko(2,2,2,3,3) 12+1A
4Stanko GlavanAMD Krsko(2,3,2,2,3) 12+0A
5Jernej KolenkoAMTK Ljubljana(3,3,2,1,1) 10+3B
6Ales DolinarAMTK Ljubljana(3,1,1,1,3) 9+2B
7Jurica PavlicSK Prelog(1,3,3,1,2) 10+1B
8Simone TerenzaniWłochy(3,2,1,2,1) 9+0B
9Primoz LeganAMTK Ljubljana(1,2,2,2,2) 9+3C
10Primoz KlenovsekAMD Krsko(w/u,1,1,2,0) 4+2C
11Andrea MaidaWłochy(2,1,3,w/u,1) 7+1C
12Marko VlahSK Prelog(1,1,0,3,0) 5+0C
13Daniele TessariWłochy(0,0,w/2min.,1,2) 3+3D
14Ales KraljicAMTK Ljubljana(0,0,1,w,w) 1+2D
15Damir LucicST Lendava(1,0,0,d,0) 1+1D
16Goran SobocanST Lendava(0,0,d,0,1) 1+wD
17Marko OtoSK Prelog(ns) nsR
17Ivan VargekSK Prelog(ns) nsR

Krsko - 20 kwiecień (20.04).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej ZagarAMTK Ljubljana(3,3,2,3,3) 14+3A
2Alessandro Dalla ValleWłochy(3,2,3,3,2) 13+2A
3Izak SantejAMD Krsko(2,1,3,3,3) 12+1A
4Primoz KlenovsekAMD Krsko(3,2,2,2,3) 12+0A
5Jernej KolenkoAMTK Ljubljana(2,3,2,1,3) 11+3B
6Denis StojsAMD Krsko(2,3,1,2,1) 9+2B
7Ales DolinarAMTK Ljubljana(1,3,2,3,1) 10+1B
8Stanko GlavanAMD Krsko(3,1,3,2,2) 11+dB
9Jurica PavlicSK Prelog(1,0,3,d,2) 6+3C
10Ivan NagarAustria(1,1,1,0,1) 4+2C
11Marko VlahSK Prelog(2,0,1,1,2) 6+1C
12Primoz LeganAMTK Ljubljana(1,2,0,2,0) 5+wC
13Ales KraljicAMTK Ljubljana(0,0,1,1,1) 3+3D
14Damir LucicST Lendava(0,1,0,1,0) 2+2D
15Marko OtoSK Prelog(1) 1+1D
16Rene PfefferAustria(0,2,d,0,0) 2+dD
17Goran SobocanST Lendava(0,d,u,d,ns) 0R

Lendava - 25 maj (25.05).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Izak SantejAMD Krsko(2,3,3,3,1) 12+3A
2Matej ZagarAMTK Ljubljana(3,3,3,3,3) 15+2A
3Denis StojsAMD Krsko(3,3,2,2,2) 12+1A
4Jernej KolenkoAMTK Ljubljana(3,2,1,3,3) 12+0A
5Ales DolinarAMTK Ljubljana(1,1,1,3,2) 8+3B
6Zeljko FeherSK Prelog(0,1,3,2,3) 9+2B
7Primoz LeganAMTK Ljubljana(2,2,2,2,3) 11+1B
8Stanko GlavanAMD Krsko(1,2,3,1,2) 9+0B
9Primoz KlenovsekAMD Krsko(2,d,1,0,1) 4+3C
10Ales KraljicAMTK Ljubljana(2,0,0,2,d) 4+2C
11Marko VlahSK Prelog(3,1,2,1,w/u) 7+1C
12Ivan VargekSK Prelog(1,3,0,1,2) 7+0C
13Jurica PavlicSK Prelog(t,2,d,d,1) 3+3D
14Damir LucicST Lendava(1,0,2,0,0) 3+2D
15Marko OtoSK Prelog(0,1,0,1,d) 2+1D
16Goran SobocanST Lendava(d,0,d,0,w/u) 0+0D

Ljubljana - 7 wrzesień (07.09).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej ZagarAMTK Ljubljana(3,3,3,d,3) 12+3A
2Izak SantejAMD Krsko(3,3,2,1,3) 12+2A
3Jernej KolenkoAMTK Ljubljana(1,2,3,2,3) 11+1A
4Ales DolinarAMTK Ljubljana(2,3,3,3,3) 14+0A
5Jurica PavlicSK Prelog(2,1,2,3,2) 10+3B
6Primoz LeganAMTK Ljubljana(2,2,1,2,1) 8+2B
7Andrea MaidaWłochy(3,0,2,3,2) 10+1B
8Denis StojsAMD Krsko(2,1,3,3,w) 9+nsB
9Stanko GlavanAMD Krsko(3,3,1,w,d) 7+3C
10Primoz KlenovsekAMD Krsko(1,2,2,0,2) 7+2C
11Ales KraljicAMTK Ljubljana(0,2,1,2,0) 5+wC
12Ivan VargekSK Prelog(1,1,1,1,1) 5+wC
13Marko VlahSK Prelog(1,0,0,1,2) 4+3D
14Marko OtoSK Prelog(0,0,0,2,1) 3+2D
15Goran SobocanST Lendava(0,1,-,0,w) 1+dD
16Damir LucicST Lendava(0,-,0,1,0) 1+nsD

Krsko - 4 październik (04.10).

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej ZagarAMTK Ljubljana(3,2,3,3,3) 14+3A
2Izak SantejAMD Krsko(3,3,w/u,3,3) 12+2A
3Ales DolinarAMTK Ljubljana(3,3,3,2,2) 13+1A
4Jernej KolenkoAMTK Ljubljana(3,2,2,3,3) 13+0A
5Jurica PavlicSK Prelog(1,3,3,3,1) 11+3B
6Sebastian KowolikPolska(1,2,2,2,1) 8+2B
7Rafał ChińskiPolska(1,2,2,1,2) 8+1B
8Primoz LeganAMTK Ljubljana(2,1,3,0,3) 9+0B
9Ales KraljicAMTK Ljubljana(2,0,1,2,2) 7+3C
10Ivan NagarAustria(0,3,1,1,1) 6+2C
11Ivan VargekSK Prelog(0,1,2,w,2) 5+1C
12Stanko GlavanAMD Krsko(2,1,w/u,ns,ns) 3+nsD
12Denis StojsAMD Krsko(2,1,1,w/2min.,ns) 4+nsC
13Damir LucicST Lendava(1,0,1,u,d) 2+3D
15Marko OtoSK Prelog(0,0,0,2,d) 2+nsD
16Primoz KlenovsekAMD Krsko(d,ns,ns,ns,ns) 0+nsD





2004

3 rundy: Krsko – 11 kwiecień, Ljubljana – 18 kwiecień, Lendawa – 22 sierpień.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej ZagarAMTK Ljubljana(20,20,20) 60
2Izak SantejAMD Krsko(16,16,18) 50
3Denis StojsAMD Krsko(13,13,16) 42
4Primoz LeganAMTK Ljubljana(15,15,11) 41
5Jernej KolenkoAMTK Ljubljana(18,18,-) 36
6Ales KraljicAMTK Ljubljana(11,9,9) 29
7Matic SecnikAMTK Ljubljana(6,3,4) 13
8Damir LucicST Lendava(-,-,7) 7
9Goran SobocanST Lendava(ns,1.5,-) 3,5
10Stanko GlavanAMD Krsko(ns,-,-) 2
11Matic VoldrihAMTK Ljubljana(ns,-,-) 2
12Attila StefaniWęgry(14,-,12) 26RT
13Jurica PavlicPrelog, Chorwacja(9,-,13) 22RT
14Ivan VargekPrelog, Chorwacja(8,-,8) 16RT
15Sandor TihanyiWęgry(-,-,15) 15RT
16Manuel HauzingerAustria(-,-,14) 14RT
16Jan JarosPraga, Czechy(-,14,-) 14RT
18Zdenek Simota IIPlzen, Czechy(-,12,-) 12RT
19Robert MikołajczakPiła, Polska(12,-,-) 12RT
20Tomas SuchanekPardubice, Czechy(-,11,-) 11RT
21Marko OtoPrelog, Chorwacja(6,-,3) 9RT
22Vladimir VisvaderCzechy(-,8,-) 8RT
23Matyas HlavacekMseno, Czechy(-,7,-) 7RT
24Hynek StichauerPardubice, Czechy(-,6,-) 6RT
25Zsolt BenczeWęgry(-,-,6) 6RT
26Zoran StrahijaPrelog, Chorwacja(4,-,1) 5RT
27Lubos Tomicek IIIPraga, Czechy(-,4,-) 4RT
28Mate SzegediWęgry(-,-,2) 2RT
29Patrik LinhartSlany, Czechy(-,1.5,-) 1.5RT

Krsko - 11 kwiecień (11.04).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej ZagarAMTK Ljubljana(3,3,3,2,3) 14+3A
2Jernej KolenkoAMTK Ljubljana(3,3,1,3,3) 13+2A
3Izak SantejAMD Krsko(3,1,3,3,3) 13+1A
4Primoz LeganAMTK Ljubljana(1,2,2,3,2) 10+0A
5Attila StefaniWęgry(2,2,1,2,1) 8+3B
6Denis StojsAMD Krsko(2,2,d,3,2) 9+2B
7Robert MikołajczakPolska(2,3,3,d,1) 9+1B
8Ales KraljicAMTK Ljubljana(0,2,3,1,2) 8+0B
9Jurica PavlicSK Prelog(1,1,2,d,3) 7+3C
10Ivan VargekSK Prelog(3,0,2,1,0) 6+2C
11Matic SecnikAMTK Ljubljana(u,1,1,1,1) 4+1C
12Marko OtoSK Prelog(0,1,2,2,2) 7+0C
13Zoran StrahijaSK Prelog(2,0,0,0,1) 3+3D
14Stanko GlavanAMD Krsko(1,3,u,-,-) 4+nsD
15Goran SobocanST Lendava(u,d,-,-,-) 0+nsD
16Matic VoldrihAMTK Ljubljana(w/u,-,-,-,-) 0+nsD

Ljubljana - 18 kwiecień (18.04).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej ZagarAMTK Ljubljana(3,3,3,3,3) 15+3A
2Jernej KolenkoAMTK Ljubljana(3,3,1,2,3) 12+2A
3Izak SantejAMD Krsko(3,3,3,3,2) 14+1A
4Primoz LeganAMTK Ljubljana(2,2,3,1,3) 11+0A
5Jan JarosCzechy(3,2,2,3,t) 10+3B
6Denis StojsAMD Krsko(2,3,2,1,1) 9+2B
7Zdenek Simota IICzechy(1,2,2,2,3) 10+1B
8Tomas SuchanekCzechy(d,1,3,2,2) 8+0B
9Ales KraljicAMTK Ljubljana(1,1,2,1,2) 7+3C
10Vladimir VisvaderSłowacja(2,0,0,2,1) 5+2C
11Matyas HlavacekCzechy(w,2,1,0,2) 5+1C
12Hynek StichauerCzechy(1,1,1,0,1) 4+0C
13Lubos Tomicek IIICzechy(d,w/2min.,d,3,d) 3+3D
14Matic SecnikAMTK Ljubljana(0,0,1,d,u) 1+2D
15Patrik LinhartCzechy(2,1,-,-,-) 3+nsD
16Goran SobocanST Lendava(d,d,-,-,-) 0+0D

Lendava - 22 sierpień (22.08).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej ZagarAMTK Ljubljana(3,3,3,3,3) 15+3A
2Izak SantejAMD Krsko(2,3,3,1,3) 12+2A
3Denis StojsAMD Krsko(3,3,3,2,3) 14+1A
4Sandor TihanyiWęgry(3,3,2,3,2) 13+dA
5Manuel HauzingerAustria(2,2,1,2,3) 10+3B
6Jurica PavlicSK Prelog(2,2,2,3,2) 11+2B
7Attila StefaniWęgry(3,1,1,1,2) 8+1B
8Primoz LeganAMTK Ljubljana(2,1,3,0,2) 8+0B
9Ales KraljicAMTK Ljubljana(1,2,2,w/u,1) 6+3C
10Ivan VargekSK Prelog(1,d,2,1,u) 4+2C
11Damir LucicST Lendava(d,d,1,3,0) 4+1C
12Zsolt BenczeWęgry(1,2,1,2,d) 6+nsC
13Matic SecnikAMTK Ljubljana(d,w/u,0,w,1) 1+3D
14Marko OtoSK Prelog(0,1,0,2,0) 3+2D
15Mate SzegediWęgry(1,1,u,u,1) 3+1D
16Zoran StrahijaSK Prelog(w/u/0,0,1,1) 2+0D





2005

7 rund: Natschbach-Loipersbach (AUT) – 2 kwiecień, Lendawa (SLO) – 26 czerwiec, Wiener Neustadt (AUT) - 23 lipiec, Prelog (HRV) – 28 sierpień, Ljubljana (SLO) – 11 wrzesień, Mureck (AUT) – 25 wrzesień, Krsko (SLO) – 8 październik.

Uwaga ! Były to mistrzostwa trzech narodów Austrii, Chorwacji i Słowenii, w których prowadzone były również oddzielne klasyfikacje dla każdego z kraji.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej ZagarAMTK Ljubljana(30,30,30,30,30,28,30) 208
2Jernej KolenkoAMTK Ljubljana(25,28,27,27,29,29,29) 194
3Ales KraljicAMTK Ljubljana(22,25,17,25,24,26,26) 165
4Denis StojsAMD Krsko(-,24,25,24,25,25,23) 146
5Samo KukovicaAMD Krsko(13,17,15,14,16,12,16) 103
6Maks GregoricAMTK Ljubljana(-,12,16,13,19,20,18) 98
7Davor VolkAMD Krsko(4,13,18,11,18,7,12) 83
8Damir LucicST Lendava(15,18,-,9,10,14,-) 66
9Matija DuhAMD Krsko(-,11,14,8,7,10,14) 64
10Izak SantejAMD Krsko(29,-,-,-,-,-,-) 29
11Matic VoldrihAMTK Ljubljana(9,-,-,-,-,-,-) 9






2006

4 rundy: Natschbach (AUT) - 8 kwiecień, Prelog (HRV) - 9 kwiecień, Ljubljana (SLO) - 17 wrzesień, Gorican (HRV) - 30 wrzesień.

Uwaga ! Były to wspólne mistrzostwa Austrii i Chorwacji oraz Słowenii. Prowadzona była również oddzielna klasyfikacja dla zawodników każdego kraju. Odliczano najgorszy wynik!

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej ZagarAMTK Ljubljana(40,40,31,40) 120
2Izak SantejAMD Krsko(35,37,40,31) 112
3Jernej KolenkoAMTK Ljubljana(37,29,33,33) 103
4Denis StojsST Lendawa(25,30,29,26) 85
5Maks GregoricAMTK Ljubljana(27,28,21,14) 76
6Samo KukovicaAMD Krsko(20,14,26,18) 64
7Davor VolkAMD Krsko(10,15,23,25) 63
8Matic VoldrihAMTK Ljubljana(15,19,18,22) 59
9Matija DuhAMD Krsko(13,12,17,19) 49
10Aleksander CondaAMD Krsko(8,6,15,15) 38
11Jaka HladAMTK Ljubljana(9,9,-,-) 18
12Matic SecnikAMTK Ljubljana(5,-,-,-) 5

Natschbach-Loipersbach (Austria) - 8 kwiecień (08.04).

1 runda - Grupa A

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej ZagarAMTK Ljubljana(3,3,3,3,3) 15
2Jernej KolenkoAMTK Ljubljana(3,3,3,2,3) 14
3Izak SantejAMD Krsko(2,3,2,3,3) 13
4Fritz WallnerAustria(0,3,3,3,2) 11
5Manuel HauzingerAustria(3,1,1,1,3) 9
6Jurica PavlicSK Unia Gorican(2,2,1,3,d) 8
7Zeljko FeherSK Prelog(1,2,0,2,2) 7
8Marko VlahSK Unia Gorican(3,d,d,1,2) 6
9Maks GregoricAMTK Ljubljana(2,0,2,2,w/u) 6
10Nikola MartinecSK Prelog(1,2,0,2,0) 5
11Denis StojsST Lendava(2,d,2,0,1) 5
12Heinrich SchatzerAustria(t,2,1,d,2) 5
13Manuel NovotnyAustria(0,1,2,1,1) 5
14Ivan VargekSK Unia Gorican(0,0,3,0,1) 4
15Norbert GroglerAustria(1,1,1,1,d) 4
16Samo KukovicaAMD Krsko(1,1,0,0,1) 3

Natschbach-Loipersbach (Austria) - 8 kwiecień (08.04).

1 runda - Grupa B

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ivan NagarAustria(3,3,3,3,3) 15
2Zoran StrahijaSK Unia Gorican(3,3,2,3,1) 12
3Anton WannasekAustria(3,3,3,1,1) 11
4Matic VoldrihAMTK Ljubljana(2,2,3,2,2) 11
5Renato CvetkoSK Unia Gorican(2,2,2,2,3) 11
6Matija DuhAMD Krsko(2,1,2,3,2) 10
7Marko OtoSK Prelog(d,3,2,1,3) 9
8Hans Peter KultererAustria(1,w/u,3,3,u) 7
9Phillip GrunwaldAustria(u,1,1,2,3) 7
10Davor VolkAMD Krsko(3,0,1,2,u) 6
11Jaka HladAMTK Ljubljana(1,1,1,u,2) 5
12Aleksander CondaAMD Krsko(2,2,0,0,-) 4
13Christopher FinkAustria(1,1,0,0,2) 4
14Josef FaschingAustria(0,2,t,1,1) 4
15Matic SecnikAMTK Ljubljana(1,w/u,u,1,w/u) 2

Prelog (Chorwacja) - 9 kwiecień (09.04).

2 runda - Grupa A

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej ZagarAMTK Ljubljana(3,3,3,3,3) 15
2Izak SantejAMD Krsko(2,3,3,3,3) 14
3Jurica PavlicSK Unia Gorican(3,3,2,3,d) 11
4Fritz WallnerAustria(2,2,1,2,3) 10
5Manuel HauzingerAustria(2,3,2,d,2) 9
6Denis StojsST Lendava(3,-,1,0,3) 7
7Jernej KolenkoAMTK Ljubljana(3,2,u,2,w/u) 7
8Maks GregoricAMTK Ljubljana(1,0,1,3,2) 7
9Zeljko FeherSK Prelog(2,1,2,2,w/u) 7
10Heinrich SchatzerAustria(1,1,2,1,2) 7
11Manuel NovotnyAustria(0,2,3,0,1) 6
12Marko VlahSK Unia Gorican(d,1,3,1,1) 6
13Nikola MartinecSK Prelog(1,2,0,2,w/2min.) 5
14Ivan NagarAustria(1,0,0,1,2) 4
15Ivan VargekSK Unia Gorican(0,0,1,1,1) 3
16Zoran StrahijaSK Unia Gorican(0,1,w/u,-,-) 1
17Matic VoldrihAMTK Ljubljana(0,1) 1R
18Anton WannasekAustria(0) 0R

Prelog (Chorwacja) - 9 kwiecień (09.04).

2 runda - Grupa B

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Norbert GroglerAustria(3,3,2,3,3) 14
2Marko OtoSK Prelog(2,3,3,3,2) 13
3Davor VolkAMD Krsko(w,3,3,2,3) 11
4Samo KukovicaAMD Krsko(1,3,3,1,3) 11
5Renato CvetkoSK Unia Gorican(2,2,2,3,2) 11
6Anton WannasekAustria(3,1,1,3,3) 11
7Matija DuhAMD Krsko(3,2,1,1,2) 9
8Hans Peter KultererAustria(3,2,u,2,1) 8
9Phillip GrunwaldAustria(1,1,3,w/u,1) 6
10Jaka HladAMTK Ljubljana(0,1,w,2,2) 5
11Matic VoldrihAMTK Ljubljana(2,0,2,d,1) 5
12Christopher FinkAustria(0,1,1,2,0) 4
13Josef FaschingAustria(1,2,0,1,0) 4
14Aleksander CondaAMD Krsko(0,0,u,0,1) 1

Ljubljana (Słowenia) - 17 wrzesień (17.09).

3 runda - Grupa A

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Izak SantejAMD Krsko(3,3,3) 9
2Jurica PavlicSK Unia Gorican(3,2,3) 8
3Manuel HauzingerAustria(3,2,3) 8
4Jernej KolenkoAMTK Ljubljana(2,3,3) 8
5Matej ZagarAMTK Ljubljana(3,3,2) 8
6Ivan NagarAustria(0,3,1) 4
7Denis StojsST Lendava(2,0,2) 4
8Marko VlahSK Unia Gorican(2,1,1) 4
9Norbert GroglerAustria(1,2,0) 3
10Samo KukovicaAMD Krsko(0,1,2) 3
11Heinrich SchatzerAustria(d,1,2) 3
12Fritz WallnerAustria(1,2,d) 3
13Davor VolkAMD Krsko(2,u,d) 2
14Nikola MartinecSK Prelog(1,1,0) 2
15Maks GregoricAMTK Ljubljana(1,d,d) 1
16Marko OtoSK Prelog(d,w/u,-) 0

Ljubljana (Słowenia) - 17 wrzesień (17.09).

3 runda - Grupa B

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matic VoldrihAMTK Ljubljana(3,2,3) 8
2Matija DuhAMD Krsko(2,3,3) 8
3Renato CvetkoSK Unia Gorican(1,3,2) 6
4Ivan VargekSK Unia Gorican(0,2,1) 3
5Aleksander CondaAMD Krsko(1,1,0) 2
6Christopher FinkAustria(0,0,1) 1

Gorican (Dolnji Kraljevec) - 30 wrzesień (30.09).

4 runda - Grupa A

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej ZagarAMTK Ljubljana(3,3,3,3,3) 15
2Jurica PawlicSK Unia Gorican(3,3,3,3,2) 14
3Manuel HauzingerAustria(2,3,3,3,1) 12
4Jernej KolenkoAMTK Ljubljana(3,3,w/u,2,3) 11
5Izak SantejAMD Krsko(d,1,2,3,3) 9
6Marko VlahSK Unia Gorican(2,2,3,1,1) 9
7Fritz WallnerAustria(3,2,d,d,3) 8
8Heinrich SchatzerAustria(2,2,t,2,2) 8
9Nikola MartinecSK Prelog(0,1,2,2,2) 7
10Denis StojsST Lendava(t,0,2,2,2) 6
11Davor VolkAMD Krsko(2,0,1,1,d) 4
12Norbert GroglerAustria(w,2,1,1,0) 4
13Ivan NagarAustria(1,1,1,w,1) 4
14Matic VoldrihAMTK Ljubljana(0,u,2,0,1) 3
15Renato CvetkoSK Unia Gorican(1,1,1) 3
16Ivan VargekSK Unia Gorican(1,u,1) 2
17Matija DuhAMD Krsko(t,w/u,d,-,-) 0
18Samo KukovicaAMD Krsko(u,-,-,-,-) 0

Gorican (Dolnji Kraljevec) - 30 wrzesień (30.09).

4 runda - Grupa B

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Manuel NovotnyAustria- 11
2Marko OtoSK Prelog- 10
3Renato CvetkoSK Unia Gorican- 10
4Ivan VargekSK Unia Gorican- 9
5Aleksander CondaAMD Krsko- 8
6Maks GregoricAMTK Ljubljana- 7
7Nikola PigacSK Unia Gorican- 6
8Christopher FinkAustria- 5
9Anton WannasekAustria- 4
10Dino KovacicSK Unia Gorican- 4
11Andriej KezmanAMTK Ljubljana- 2





2007

4 rundy: Natschbach-Loipersbach (Austria) - 7 kwiecień, Prelog (Chorwacja) - 15 kwiecień, Ljubljana (Słowenia) - 3 czerwiec, Mureck (Austria) - 20 październik.

Uwaga ! Były to wspólne mistrzostwa Austrii i Chorwacji oraz Słowenii. Prowadzona była również oddzielna klasyfikacja dla zawodników każdego kraju.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej ZagarAMTK Ljubljana(40,40,40,37) 157
2Jernej KolenkoAMTK Ljubljana(29,37,31,40) 137
3Izak SantejAMD Krsko(35,30,33,35) 133
4Maks GregoricAMTK Ljubljana(26,28,28,26) 108
5Denis StojsST Lendawa(21,17,22,29) 89
6Matija DuhAMD Krsko(17,25,23,21) 86
7Matic VoldrihAMTK Ljubljana(19,16,19,30) 84
8Samo KukovicaAMD Krsko(25,22,24,-) 71
9Davor VolkAMD Krsko(23,21,17,-) 61
10Aleksander CondaAMD Krsko(11,12,16,22) 61
11Aljosa RemihAMD Krsko(12,7,8,-) 27

Natschbach-Loipersbach (Austria) - 7 kwiecień (07.04).

1 runda - Grupa A

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej ZagerAMTK Ljubljana(3,3,3,2,3) 14
2Jurica PavlicSK Unia Gorican(3,2,3,2,3) 13
3Izak SantejAMD Krsko(2,3,3,3,1) 12+3
4Manuel HauzingerAustria(1,3,2,3,3) 12+2
5Fritz WallnerAustria(3,2,1,3,2) 11
6Nikola MartinecSK Prelog(2,3,2,3,1) 11
7Jernej KolenkoAMTK Ljubljana(1,0,2,1,3) 7
8Marko VlahSK Prelog(2,2,2,0,0) 6
9Manuel NovotnyAustria(0,1,3,0,1) 5
10Maks GregoricAMTK Ljubljana(3,1,1,0,0) 5
11Samo KukovicaAMD Krsko(2,0,0,1,2) 5
12Heinrich SchatzerAustria(w/2min.,2,0,1,2) 5
13Davor VolkAMD Krsko(1,0,1,2,1) 5
14Ivan VargekSK Unia Gorican(1,1,0,1,2) 5
15Denis StojsST Lendava(0,0,1,2,0) 3
16Norbert GroglerAustria(0,1,w/u,w/u,-) 1
17Matic VoldrihAMTK Ljubljana(0) 0
18Renato CvetkoSK Unia Gorican(u) 0

Natschbach-Loipersbach (Austria) - 7 kwiecień (07.04).

1 runda - Grupa B

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matija DuhAMD Krsko(3,1,3,3,3) 13
2Ivan NagarAustria(2,3,2,3,3) 13
3Renato CvetkoSK Unia Gorican(2,3,3,2,2) 12
4Hans Peter KultererAustria(1,3,3,3,1) 11
5Johannes FialaAustria(1,2,3,3,2) 11
6Josef FaschingAustria(0,2,2,2,3) 9
7Matic VoldrihAMTK Ljubljana(3,-,2,2,2) 9
8Aljosa RemihAMD Krsko(3,2,1,1,2) 9
9Aleksander CondaAMD Krsko(1,1,2,1,3) 8
10Anton HacklAustria(d,3,1,w,1) 5
11Lucas SimonAustria(2,0,1,2,w) 5
12Kajetan SchiestlAustria(0,2,1,d,1) 4
13Kreso PetkovicSK Prelog(3,u,w,t,w/u) 3
14Christopher FinkAustria(2,1,0,w,w) 3
15Erik SchweiglerAustria(0,w,0,0,1) 1
16Daniel GappmaierAustria(1,0,w,-,-) 1

Prelog (Chorwacja) - 15 kwiecień (15.04).

2 runda - Grupa A

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej ZagarAMTK Ljubljana(3,3,3,3,3) 15
2Jernej KolenkoAMTK Ljubljana(3,3,3,2,3) 14
3Fritz WallnerAustria(2,3,2,3,2) 12+3
4Manuel HauzingerAustria(2,2,3,2,3) 12+2
5Jurica PavlicSK Unia Gorican(3,1,1,3,3) 11
6Izak SantejAMD Krsko(1,2,3,3,2) 11
7Marko VlahSK Prelog(1,2,2,2,2) 9
8Maks GregoricAMTK Ljubljana(3,1,2,1,1) 8
9Ivan VargekSK Unia Gorican(0,2,2,2,0) 6
10Nikola MartinecSK Prelog(2,3,0,u,-) 5
11Matija DuhAMD Krsko(2,d,1,1,1) 5
12Heinrich SchatzerAustria(1,w/2min.,1,d,1) 3
13Manuel NovotnyAustria(1,1,1,w/u,d) 3
14Samo KukovicaAMD Krsko(d,0,0,d,2) 2
15Davor VolkAMD Krsko(w/u,w/u,0,1,1) 2
16Ivan NagarAustria(0,1,w/u,1,0) 2
17Renato CvetkoSK Unia Gorican(d) 0
18Johannes FialaAustria(ns) nsR

Prelog (Chorwacja) - 15 kwiecień (15.04).

2 runda - Grupa B

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Denis StojsST Lendava(3,3,3,3,3) 15
2Johannes FialaAustria(3,w/u,2,3,3) 11
3Matic VoldrihAMTK Ljubljana(3,1,3,d,3) 10+3
4Norbert GroglerAustria(3,2,2,2,1) 10+2
5Renato CvetkoSK Unia Gorican(2,2,3,1,2) 10+1
6Hans Peter KultererAustria(d,2,2,3,3) 10+f/x
7Dino KovacicSK Unia Gorican(d,3,3,2,1) 9
8Aleksander CondaAMD Krsko(1,3,1,2,2) 9
9Nikola PigacSK Unia Gorican(d,1,1,3,2) 7
10Christopher FinkAustria(1,3,0,1,1) 6
11Kreso PetkovicSK Prelog(2,w/u,2,1,u) 5
12Daniel GappmaierAustria(t,2,0,0,2) 4
13Aljosa RemihAMD Krsko(1,0,1,2,-) 4
14Erik SchweiglerAustria(2,0,u,1,0) 3
15Josef FaschingAustria(2,u/ns,-,-,-) 2
16Anton HacklAustria(0,t,1,w,w/u) 1

Ljubljana (Słowenia) - 3 czerwiec (03.06).

3 runda - Grupa A

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej ZagarAMTK Ljubljana(3,3,3,3,3) 15
2Jurica PavlicSK Unia Gorican(3,2,3,3,3) 14
3Manuel HauzingerAustria(2,3,3,2,3) 13
4Izak SantejAMD Krsko(3,3,2,2,1) 11
5Jernej KolenkoAMTK Ljubljana(2,1,3,3,2) 11
6Fritz WallnerAustria(1,3,1,3,2) 10
7Ivan VargekSK Unia Gorican(3,2,2,0,0) 7
8Maks GregoricAMTK Ljubljana(0,2,2,1,2) 7
9Marko VlahSK Prelog(1,2,1,2,d) 6
10Heinrich SchatzerAustria(1,1,1,1,2) 6
11Nikola MartinecSK Prelog(2,0,0,0,3) 5
12Samo KukovicaAMD Krsko(0,1,0,1,2) 4
13Matija DuhAMD Krsko(2,0,0,1,1) 4
14Denis StojsST Lendava(1,1,0,0,1) 3
15Manuel NovotnyAustria(0,0,2,d,-) 2
16Johannes FialaAustria(d,0,1,1,0) 2
17Matic VoldrihAMTK Ljubljana(0) 0
18Norbert GroglerAustria(ns) nsR

Ljubljana (Słowenia) - 3 czerwiec (03.06).

3 runda - Grupa B

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Davor VolkAMD Krsko(3,2,3,3,3) 14
2Aleksander CondaAMD Krsko(3,3,2,3,2) 13+3
3Matic VoldrihAMTK Ljubljana(3,3,3,3,1) 13+2
4Norbert GroglerAustria(2,3,3,2,2) 12
5Dino KovacicSK Unia Gorican(3,0,1,3,3) 10
6Nikola PigacSK Unia Gorican(2,1,2,2,3) 10
7Renato CvetkoSK Unia Gorican(2,2,3,1,1) 9
8Kreso PetkovicSK Prelog(1,2,1,1,2) 7
9Josef FaschingAustria(1,1,2,2,t) 6
10Daniel GappmaierAustria(w/u,3,2,d,0) 5
11Erik SchweiglerAustria(t,d,u,2,3) 5
12Aljosa RemihAMD Krsko(2,2,w/u,-,-) 4
13Christopher FinkAustria(1,1,u/ns,-,-) 2
14Anton HacklAustria(d,1,u,0,-) 1

Mureck (Austria) - 20-21 wrzesień (20-21.09).

4 runda - Grupa A

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jernej KolenkoAMTK Ljubljana(3,3,3,3,3) 15
2Matej ZagarAMTK Ljubljana(3,2,2,3,3) 13+3
3Izak SantejAMD Krsko(2,3,3,2,3) 13+2
4Manuel HauzingerAustria(3,3,1,3,2) 12
5Heinrich SchatzerAustria(3,t,3,1,2) 9
6Matic VoldrihAMTK Ljubljana(1,3,3,d,2) 9
7Denis StojsST Lendava(2,d,0,3,3) 8
8Nikola PigacSK Unia Gorican(1,2,2,2) 7
9Ivan VargekSK Unia Gorican(2,1,2,2,w/u) 7
10Maks GregoricAMTK Ljubljana(1,2,u,2,1) 6
11Norbert GroglerAustria(1,1,2,1,1) 6
12Dino KovacicSK Unia Gorican(1,2,1,d,1) 5
13Nikola MartinecSK Prelog(2,2,-,-,-) 4
14Aleksander CondaAMD Krsko(0,1,1,1,0) 3
15Matija DuhAMD Krsko(0,0,1,1,1) 3
16Fritz WallnerAustria(d,w/u,-,-,-) 0
17Jurica PavlicSK Unia Gorican(d,-,-,-,-) 0

Mureck (Austria) - 20-21 wrzesień (20-21.09).

4 runda - Grupa B

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Manuel NovotnyAustria(3,3,3,3) 12
2Christopher FinkAustria(3,3,3,1) 10
3Lukas SimonAustria(u,3,3,2) 8+3
4Daniel GappmaierAustria(2,2,2,2) 8+3
5Kreso PetkovicSK Prelog(3,2,d,3) 8+2
6Hans Peter KultererAustria(2,-,3,-) 5
7Erik SchweiglerAustria(d,d,3,2) 5
8Johannes FialaAustria(2,d,2,1) 5
9Gunther SladekAustria(1,2,u,1) 4
10Ernst SzudeczAustria(1,1,1,1) 4
11Anton HacklAustria(ns) ns





2008

4 rundy: Krsko (Słowenia) - 30 marzec,Natschbach (Austria) - 5 kwiecień, Prelog (Chorwacja) - 13 kwiecień, Ljubljana (Słowenia) - 21 wrzesień.

Uwaga ! Były to wspólne mistrzostwa Austrii i Chorwacji oraz Słowenii. Prowadzona była również oddzielna klasyfikacja dla zawodników każdego kraju.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej ZagarAMTK Ljubljana(40,35,37,40) 152
2Izak SantejAMD Krsko(35,33,30,33) 131
3Denis StojsST Lendawa(29,30,33,31) 123
4Maks GregoricAMTK Ljubljana(31,28,24,37) 120
5Aleksander CondaAMD Krsko(23,29,35,28) 115
6Matija DuhAMD Krsko(28,25,27,26) 106
7Jernej KolenkoAMTK Ljubljana(37,40,23,-) 100
8Matic VoldrihAMTK Ljubljana(21,17,28,29) 95
9Aljosa RemihAMD Krsko(12,15,21,-) 48
10Ales KraljicAMTK Ljubljana(8,-,-,17) 25
11Dalibor BotST Lendawa(,-,-,-15) 15
12Ladislav VidaST Lendawa(,-,-,-,14) 14






2009

4 rundy: Gorican (Chorwacja) - 18 kwiecień, Gorican (Chorwacja) - 15 sierpień, Lendawa (Słowenia) - 5 wrzesień, Krsko (Słowenia) - 10 październik.

Uwaga ! Były to wspólne mistrzostwa Chorwacji i Słowenii. Prowadzona była również oddzielna klasyfikacja dla zawodników każdego kraju.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej ZagarAMTK Ljubljana(40,40,40,40) 160
2Maks GregoricAMTK Ljubljana(35,35,25,35) 130
3Aleksander CondaAMD Krsko(31,27,28,33) 119
4Ales KraljicAMTK Ljubljana(28,29,31,29) 117
5Denis StojsST Lendawa(29,26,35,26) 116
6Izak SantejAMD Krsko(33,33,29,18) 113
7Matija DuhAMD Krsko(30,31,26,25) 112
8Samo KukovicaAMD Krsko(18,25,33,30) 106
9Aljosa RemihAMD Krsko(26,24,27,28) 105
10Nejc MalesicAMTK Ljubljana(15,18,23,24) 80
11Ladislav VidaST Lendawa(20,14,18,23) 75
12Beno LipnikAMTK Ljubljana(16,19,21,17) 73
13Dalibor BotST Lendawa(19,15,17,19) 70
14Matic VoldrihAMTK Ljubljana(25,30,-,-) 55
15Marjan BilborkAMD Krsko(-,13,15,15) 43
15Marjan BilborkAMD Krsko(-,13,15,15) 43

Gorican (Dolnji Kraljevec) - 19 kwiecień (19.04).

1 runda - Grupa A

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej ZagarAMTK Ljubljana(3,3,3,3,3) 15
2Jurica PavlicSK Unia Gorican(2,3,3,3,3) 14
3Maks GregoricAMTK Ljubljana(3,3,3,2,2) 13
4Izak SantejAMD Krsko(3,0,2,3,1) 9
5Aleksander CondaAMD Krsko(1,2,3,2,1) 9
6Matija DuhAMD Krsko(3,0,w/u,3,2) 8
7Denis StojsST Lendava(u,3,1,1,3) 8
8Ales KraljicAMTK Ljubljana(2,2,2,u,2) 8
9Dino KovacicSK Unia Gorican(t,1,2,0,3) 6
10Aljosa RemihAMD Krsko(2,1,1,2,0) 6
11Matic VoldrihAMTK Ljubljana(0,0,2,1,2) 5
12Renato CvetkoSK Unia Gorican(2,1,1,0,1) 5
13Marko VlahSK Prelog(1,2,1,1,0) 5
14Ivan VargekSK Unia Gorican(w/u,0,2,2,0) 4
15Nikola PigacSK Unia Gorican(0,1,0,1,1) 3
16Ladislav VidaST Lendava(1) 1
17Dalibor BotST Lendava(0,0,0,0,0) 0

Gorican (Dolnji Kraljevec) - 19 kwiecień (19.04).

1 runda - Grupa B

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Samo KukovicaAMD Krsko(3,3,3,3) 12
2Jasmin IlijasSK Unia Gorican(2,2,1,2) 7
3Beno LipnikAMTK Ljubljana(d,u,2,3) 5
4Nejc MalesicAMTK Ljubljana(w/u,2,w/u,0) 2
5Ladislav VidaST Lendava(w/u,u,w/u,1) 1

Gorican (Dolnji Kraljevec) - 15 sierpień (15.08).

2 runda - Grupa A

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej ZagarAMTK Ljubljana(3,3,3,3,3) 15
2Jurica PavlicSK Unia Gorican(3,2,3,3,2) 13+2
3Maks GregoricAMTK Ljubljana(3,3,3,2,2) 13+2
4Izak SantejAMD Krsko(3,2,2,2,3) 12
5Matija DuhAMD Krsko(2,3,2,0,3) 10
6Matic VoldrihAMTK Ljubljana(2,1,2,1,3) 9
7Ales KraljicAMTK Ljubljana(2,3,2,1,w) 8
8Dino KovacicSK Unia Gorican(1,2,1,3,1) 8
9Aleksander CondaAMD Krsko(1,0,3,2,1) 7
10Denis StojsST Lendava(0,1,1,3,2) 7
11Samo KukovicaAMD Krsko(2,2,1,1,0) 6
12Aljosa RemihAMD Krsko(0,1,0,2,2) 5
13Renato CvetkoSK Unia Gorican(1,1,1,0,0) 3
14Marko VlahSK Prelog(d,0,0,1,1) 2
15Jasmin IljasSK Unia Gorican(1,0,0,0,0) 1
16Ivan VargekSK Unia Gorican(u,0,0,0,1) 1

Gorican (Dolnji Kraljevec) - 15 sierpień (15.08).

2 runda - Grupa B

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Beno LipnikAMTK Ljubljana(2,3,3,3,) 11
2Kreso PetkovicSK Prelog(3,2,3,1) 9
3Nikola PigacSK Unia Gorican(3,3,d,2) 8
4Nejc MalesicAMTK Ljubljana(1,2,2,2) 7
5Dalibor BotST Lendava(1,1,1,1) 4
6Ladislav VidaST Lendava(2,0,1,0) 3
7Marijan BilobrkAMD Krsko(0,0,0,0) 0

Lendava - 5 wrzesień (05.09).

3 runda - Grupa A

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej ZagarAMTK Ljubljana(3,3,3,3,3) 15
2Jurica PavlicSK Unia Gorican(3,3,3,3,2) 14
3Denis StojsST Lendava(2,2,3,3,3) 13
4Samo KukovicaAMD Krsko(3,2,3,2,0) 10
5Ales KraljicAMTK Ljubljana(3,3,2,2,w) 10
6Dino KovacicSK Unia Gorican(2,1,2,2,3) 10
7Izak SantejAMD Krsko(d,2,2,3,1) 8
8Aleksander CondaAMD Krsko(1,1,2,2,2) 8
9Aljosa RemihAMD Krsko(0,1,1,1,3) 6
10Matija DuhAMD Krsko(2,3,d,d,-) 5
11Maks GregoricAMTK Ljubljana(2,2,w,u/ns,-) 4
12Renato CvetkoSK Unia Gorican(w,0,1,1,2) 4
13Nejc MalesicAMTK Ljubljana(1,1,1,1,w) 4
14Kreso PetkovicSK Prelog(1,0,1,w,-) 2
15Beno LipnikAMTK Ljubljana(0,0,0,0,1) 1
16Nikola PigacSK Unia Gorican(u/ns,-,-,-,-) 0

Lendava - 5 wrzesień (05.09).

3 runda - Grupa B

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ivan VargekSK Unia Gorican(3,2,3,3) 11
2Ladislav VidaST Lendava(3,2,2,2) 9
3Dalibor BotST Lendava(1,1,3,1) 6
4Jasmin IljasSK Unia Gorican(2,w/u,1,1) 4
5Marijan BilobrkAMD Krsko(d,d,0,0) 0

Krsko - 10 październik (10.10).

4 runda - Grupa A

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej ZagarAMTK Ljubljana(3,3,3,3,3) 15
2Jurica PavlicSK Unia Gorican(2,3,3,3,3) 14
3Maks GregoricAMTK Ljubljana(3,3,2,1,3) 12
4Aleksander CondaAMD Krsko(1,1,3,3,3) 11
5Dino KovacicSK Unia Gorican(3,2,1,3,2) 11
6Samo KukovicaAMD Krsko(3,1,2,2,2) 10
7Ales KraljicAMTK Ljubljana(2,2,2,2,2) 10
8Aljosa RemihAMD Krsko(2,2,3,1,1) 9
9Ivan VargekSK Unia Gorican(0,2,1,2,1) 6
10Denis StojsST Lendava(1,d,1,0,2) 4
11Matija DuhAMD Krsko(2,1,w/2min.,1,d) 4
12Nejc MalesicAMTK Ljubljana(w/u,3,w/u,-,-) 3
13Ladislav VidaST Lendava(0,d,0,2,1) 3
14Kreso PetkovicSK Prelog(d,0,2,1,0) 3
15Jasmin IlijasSK Unia Gorican(0,0,1) 1
16Renato CvetkoSK Unia Gorican(1,0,u/ns,-,-) 1
17Dalibor BotST Lendava(0,0,0,0) 0
18Izak SantejAMD Krsko(u/ns,-,-,-,-) 0

Krsko - 10 październik (10.10).

4 runda - Grupa B

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Beno LipnikAMTK Ljubljana(2,3,3,3) 11
2Nikola PigacSK Unia Gorican(3,3,2,1) 9
3Jasmin IlijasSK Unia Gorican(1,2,0,2) 5
4Dalibor BotST Lendava(0,w/2min.,1,2) 3
5Marjan BilobrkAMD Krsko(w,1,w/u,-) 1





2010

4 rundy: Gorican (Chorwacja) - 19 kwiecień, Ljubljana (Słowenia) - 17 kwiecień, Krsko (Słowenia) - 12 wrzesień, Lendawa (Słowenia) - 16 październik

Uwaga ! Były to wspólne mistrzostwa Chorwacji i Słowenii. Prowadzona była również oddzielna klasyfikacja dla zawodników każdego kraju.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej ZagarAMTK Ljubljana(40,37,40,37) 154
2Aleksander CondaAMD Krsko(31,33,35,35) 134
3Ales KraljicAMTK Ljubljana(33,31,33,27) 124
4Matic VoldrihAMTK Ljubljana(27,30,31,31) 119
5Matija DuhAMD Krsko(29,27,30,29) 115
6Samo KukovicaAMD Krsko(23,29,28,30) 110
7Aljosa RemihAMD Krsko(30,18,27,26) 101
8Denis StojsST Lendawa(28,23,22,28) 101
9Beno LipnikAMTK Ljubljana(19,25,29,25) 98
10Nejc MalesicAMTK Ljubljana(24,24,26,23) 97
11Matic IvacicAMD Krsko(17,20,24,20) 81
12Ladislav VidaST Lendawa(20,17,23,21) 81
13Marjan BilobrkAMD Krsko(18,21,18,22) 79
14Ziga RadkovicAMD Krsko(16,19,20,16) 71
15Maks GregoricAMTK Ljubljana(35,35,-,-) 70
16Jernej PecnikAMTK Ljubljana(15,16,19,17) 67
17Dalibor BotST Lendawa(-,-,21,19) 40

Gorican (Dolnji Kraljevec) - 10 kwiecień (10.04).

1 runda - Grupa A

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej ZagarAMTK Ljubljana(3,3,3,3,3) 15
2Jurica PavlicSK Unia Gorican(2,3,3,3,3) 14
3Maks GregoricAMTK Ljubljana(3,2,2,3,2) 12+3
4Ales KraljicAMTK Ljubljana(0,3,3,3,3) 12+2
5Aleksander CondaAMD Krsko(1,2,3,2,2) 10
6Aljosa RemihAMD Krsko(3,2,2,1,0) 8
7Matija DuhAMD Krsko(2,3,1,2,w/u) 8
8Denis StojsST Lendava(2,1,2,1,2) 8
9Matic VoldrihAMTK Ljubljana(3,2,1,0,1) 7
10Dino KovacicSK Unia Gorican(w/u,w,1,2,2) 5
11Jasmin IljasSK Unia Gorican(0,1,0,0,3) 4
12Nejc MalesicAMTK Ljubljana(1,0,0,2,1) 4
13Samo KukovicaAMD Krsko(0,1,2,1,0) 4
14Renato CvetkoSK Unia Gorican(1,1,1,t,1) 4
15Ivan VargekSK Unia Gorican(2,0,0,0,1) 3
16Ladislav VidaST Lendava(1,0,0,0,1) 2
17Beno LipnikAMTK Ljubljana(1) 1R
18Marjan BilobrkAMD Krsko(ns) nsR

Gorican (Dolnji Kraljevec) - 10 kwiecień (10.04).

1 runda - Grupa B

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Beno LipnikAMTK Ljubljana(3,3,3,3) 12
2Marjan BilobrkAMD Krsko(2,2,3,2) 9
3Matic IvacicAMD Krsko(2,3,2,1) 8
4Ziga RadkovicAMD Krsko(1,1,1,1) 4
5Jernej PecnikAMTK Ljubljana(0,d,2,d) 2
6Dario VugrinecSK Unia Gorican(0,1,0,d) 1

Ljubljana - 17 kwiecień (17.04).

2 runda - Grupa A

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jurica PavlicSK Unia Gorican(3,3,3,3,3) 15
2Matej ZagarAMTK Ljubljana(3,3,3,2,3) 14
3Maks GregoricAMTK Ljubljana(2,2,2,3,3) 12+3
4Aleksander CondaAMD Krsko(3,2,3,1,3) 12+2
5Ales KraljicAMTK Ljubljana(2,2,1,3,2) 10
6Matic VoldrihAMTK Ljubljana(0,1,3,3,2) 9
7Samo KukovicaAMD Krsko(0,3,2,2,2) 9
8Dino KovacicSK Unia Gorican(0,3,2,2,2) 8
9Matija DuhAMD Krsko(2,1,2,2,1) 8
10Jasmin IljasSK Unia Gorican(3,0,1,1,0) 5
11Beno LipnikAMTK Ljubljana(1,1,1,1,1) 5
12Nejc MalesicAMTK Ljubljana(0,0,1,1,2) 4
13Denis StojsST Lendava(2,1,u,0,1) 4
14Renato CvetkoSK Unia Gorican(1,2,0,w/u,1) 4
15Marjan BilobrkAMD Krsko(1,0,0,0,0) 1
16Matic IvacicAMD Krsko(0) 0
17Ziga RadkovicAMD Krsko(0) 0

Ljubljana - 17 kwiecień (17.04).

2 runda - Grupa B

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ladislav VidaST Lendava(3,3,0,2) 8
2Matic IvacicAMD Krsko(2,1,1,3) 7
3Ziga RadkovicAMD Krsko(0,2,3,0) 5
4Jernej PecnikAMTK Ljubljana(1,d,2,1) 4

Krsko - 12 wrzesień (12.09).

3 runda - Grupa A

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej ZagarAMTK Ljubljana(3,3,2,3,3) 14+3
2Dino KovacicSK Unia Gorican(3,3,3,2,3) 14+2
3Aleksander CondaAMD Krsko(3,2,3,3,1) 12
4Ales KraljicAMTK Ljubljana(2,1,3,3,2) 11
5Matic VoldrihAMTK Ljubljana(2,3,3,2,1) 11
6Matija DuhAMD Krsko(w/u,3,1,3,3) 10
7Beno LipnikAMTK Ljubljana(3,0,2,1,2) 8
8Samo KukovicaAMD Krsko(1,2,2,0,3) 8
9Aljosa RemihAMD Krsko(1,2,2,2,0) 7
10Nejc MalesicAMTK Ljubljana(1,1,1,1,2) 6
11Renato CvetkoSK Unia Gorican(0,2,1,w/u,2) 5
12Matic IvacicAMD Krsko(1,d,1,1,1) 4
13Ladislav VidaST Lendava(2,1,0,0,0) 3
14Denis StojsST Lendava(2,d,-,-,-) 2
15Dalibor BotST Lendava(2) 2
16Ziga RadkovicAMD Krsko(0,1,0,w/u,1) 2
17Jernej PecnikAMTK Ljubljana(w/u,0,0,d,0) 0
18Marjan BilobrkAMD Krsko(0) 0

Krsko - 12 wrzesień (12.09).

3 runda - Grupa B

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Marjan BilobrkAMD Krsko(3,3,3) 9
2Dalibor BotST Lendava(2,w/2min.,2) 4
3Dario VugrinecSK Unia Gorican(1,2,1) 4

Lendava - 16 październik (16.10).

4 runda - Grupa A

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jurica PavlicSK Unia Gorican(3,3,3,3,3) 15
2Matej ZagarAMTK Ljubljana(3,3,3,2,3) 14
3Aleksander CondaAMD Krsko(3,2,2,3,2) 12+3
4Dino KovacicSK Unia Gorican(1,3,3,3,2) 12+ef
5Matic VoldrihAMTK Ljubljana(3,2,1,3,1) 10
6Samo KukovicaAMD Krsko(2,1,2,2,3) 10
7Matija DuhAMD Krsko(2,2,2,2,1) 9
8Denis StojsST Lendava(0,1,3,w,3) 7
9Ales KraljicAMTK Ljubljana(2,3,w/u,2,0) 7
10Aljosa RemihAMD Krsko(2,0,1,1,1) 5
11Beno LipnikAMTK Ljubljana(1,u,1,1,2) 5
12Renato CvetkoSK Unia Gorican(1,1,2,1,d) 5
13Nejc MalesicAMTK Ljubljana(0,2,0,0,2) 4
14Marjan BilobrkAMD Krsko(0,1,1,0,0) 2
15Ladislav VidaST Lendava(0,0,d,1,1) 2
16Matic IvacicAMD Krsko(1,0,0,0,0) 1
17Dalibor BotST Lendava(ns) nsR
17Dario VugrinecSK Unia Gorican(ns) nsR

Lendava - 16 październik (16.10).

4 runda - Grupa B

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jernej PecnikAMTK Ljubljana(w/u,2,3,3) 8
2Dalibor BotST Lendava(3,d,2,2) 7
3Ziga RadkovicAMD Krsko(2,3,w/u,1) 6
4Dario VugrinecSK Unia Gorican(1,1,1,0) 3





2011

4 rundy: Gorican (Chorwacja) - 2 kwiecień (02.04), Ljubljana (Słowenia) - 23 kwiecień (23.04), Lendava (Słowenia) - 16 lipiec (16.07), Krsko (Słowenia) - 10 wrzesień (10.09).

Uwaga ! Były to wspólne mistrzostwa Chorwacji i Słowenii. Prowadzona była również oddzielna klasyfikacja dla zawodników każdego kraju.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej ZagarAMTK Ljubljana(37,37,40,40) 154
2Samo KukovicaAMD Krsko(33,33,37,31) 134
3Aleksander CondaAMD Krsko(35,30,33,33) 131
4Ales KraljicAMTK Ljubljana(31,31,31,30) 123
5Denis StojsAMD Krsko(29,23,30,28) 110
6Beno LipnikAMTK Ljubljana(27,25,27,29) 108
7Matija DuhAMD Krsko(25,26,28,27) 106
8Matic IvacicAMD Krsko(22,24,23,35) 104
9Ziga RadkovicAMD Krsko(21,20,26,22) 89
10Nejc MalesicAMTK Ljubljana(20,23,29,-) 72
11Ladislav VidaST Lendava(24,-,22,25) 71
12Jernej PecnikAMTK Ljubljana(23,-,24,24) 71
13Matic VoldrihAMTK Ljubljana(28,35,-,-) 63
14Nejc KladusanAMD Krsko(-,-,21,23) 44
15Nik ZupancicAMTK Ljubljana(-,-,20,20) 40
16Kristian RevinsekAMD Krsko(-,21,-,-) 21
17Maks LipnikAMTK Ljubljana(18,-,-,-) 18

Gorican (Dolnji Kraljevec) - 2 kwiecień (02.04).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jurica PavlicSK Unia Gorican(3,3,3,3,3) 15
2Matej ZagarAMTK Ljubljana(3,2,3,3,3) 14
3Aleksander CondaAMD Krsko(1,3,3,2,3) 12+3
4Samo KukovicaAMD Krsko(2,2,3,3,2) 12+2
5Ales KraljicAMTK Ljubljana(3,2,2,3,1) 11
6Dino KovacicSK Unia Gorican(3,1,1,2,2) 9
7Denis StojsAMD Krsko(2,3,1,1,2) 9
8Matic VoldrihAMTK Ljubljana(2,0,1,2,3) 8
9Beno LipnikAMTK Ljubljana(2,3,0,1,1) 7
10Renato CvetkoSK Unia Gorican(1,1,2,1,2) 7
11Matija DuhAMD Krsko(0,1,2,2,1) 6
12Ladislav VidaST Lendava(1,0,2,0,1) 4
13Jernej PecnikAMTK Ljubljana(0,2,0,1,0) 3
14Matic IvacicAMD Krsko(0,1,1,0,0) 2
15Ziga RadkovicAMD Krsko(1,u,0,0,d) 1
16Nejc MalesicAMTK Ljubljana(0,0,0,0,0) 0
17Maks LipnikAMTK Ljubljana- nsR

Ljubljana - 23 kwiecień (23.04).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jurica PavlicSK Unia Gorican(3,3,3,3,3) 15
2Matej ZagarAMTK Ljubljana(3,3,3,2,3) 14
3Matic VoldrihAMTK Ljubljana(3,2,3,3,1) 12
4Samo KukovicaAMD Krsko(2,3,2,3,1) 11
5Ales KraljicAMTK Ljubljana(3,2,2,2,2) 11
6Aleksander CondaAMD Krsko(2,2,2,3,2) 11
7Dino KovacicSK Unia Gorican(1,1,1,2,2) 7
8Reneto CvetkoSK Unia Gorican(2,d,d,2,2) 6
9Jasmin IlijasSK Unia Gorican(0,1,1,0,3) 5
10Matija DuhAMD Krsko(0,1,w/2min.,1,3) 5
11Beno LipnikAMTK Ljubljana(2,2,0,1,0) 5
12Matic IvacicAMD Krsko(1,1,2,0,1) 5
13Nejc MalesicAMTK Ljubljana(u,0,3,1,0) 4
14Denis StojsAMD Krsko(1,3,u,-,-) 4
15Kristian RevinsekAMD Krsko(1,0,1,w,u) 2
16Ziga RadkovicAMD Krsko(d,d,d,d,-) 0

Lendava - 16 lipiec (16.07).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej ZagarAMTK Ljubljana(3,3,3,3,3) 15
2Samo KukovicaAMD Krsko(2,3,3,2,3) 13
3Dino KovacicSK Unia Gorican(3,3,2,2,2) 12
4Aleksander CondaAMD Krsko(3,2,3,3,0) 11
5Ales KraljicAMTK Ljubljana(2,2,1,3,3) 11
6Denis StojsAMD Krsko(1,2,3,3,2) 11
7Nejc MalesicAMTK Ljubljana(u,3,2,1,3) 9
8Matija DuhAMD Krsko(3,1,2,0,2) 8
9Beno LipnikAMTK Ljubljana(2,1,2,2,1) 8
10Ziga RadkovicAMD Krsko(0,1,0,2,2) 5
11Jasmin IlijasSK Unia Gorican(1,1,1,1,1) 5
12Jernej PecnikAMTK Ljubljana(2,0,1,0,1) 4
13Matic IvacicAMD Krsko(1,2,0,0,1) 4
14Ladislav VidaST Lendava(1,0,1,1,0) 3
15Nejc KladusanAMD Krsko(0,0,d,1,0) 1
16Nik ZupancicAMTK Ljubljana(0,0,0,0,0) 0
17Renato CvetkoSK Unia Gorican(w/u,-,-,-,-) 0

Krsko - 10 wrzesień (10.09).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej ZagarAMTK Ljubljana(3,3,3,2,3) 14
2Dino KovacicSK Unia Gorican(3,3,2,3,2) 13
3Matic IvacicAMD Krsko(2,3,3,1,3) 12+3
4Aleksander CondaAMD Krsko(2,1,3,3,3) 12+2
5Samo KukovicaAMD Krsko(3,2,1,2,3) 11
6Ales KraljicAMTK Ljubljana(2,2,2,3,2) 11
7Beno LipnikAMTK Ljubljana(1,1,3,3,1) 9
8Denis StojsAMD Krsko(3,2,w/u,2,2) 9
9Matija DuhAMD Krsko(2,0,1,1,2) 6
10Renato CvetkoSK Unia Gorican(1,3,1,0,-) 5
11Ladislav VidaST Lendava(1,1,1,1,1) 5
12Jernej PecnikAMTK Ljubljana(1,2,0,0,0) 3
13Nejc KladusanAMD Krsko(0,0,0,2,1) 3
14Ziga RadkovicAMD Krsko(w/u,0,2,w/u,1) 3
15Jasmin IlijasSK Unia Gorican(0,1,2,u/ns,-) 3
16Nik ZupancicAMTK Ljubljana(0,0,0,0,u) 0





2012

4 rundy: Ljubljana (Słowenia) - 14 kwiecień (14.04), Gorican (Chorwacja) - 28 kwiecień (28.04), Lendava (Słowenia) - 26 maj (26.05), Krsko (Słowenia) - 6 lipiec (06.07).

Uwaga ! Były to wspólne mistrzostwa Chorwacji i Słowenii. Prowadzona była również oddzielna klasyfikacja dla zawodników każdego kraju.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej ZagarAMTK Ljubljana(40,37,40,40) 157
2Maks GregoricAMTK Ljubljana(33,33,31,31) 128
3Aleksander CondaAMD Krsko(29,35,27,33) 124
4Matic VoldrihAMTK Ljubljana(31,26,37,29) 123
5Samo KukovicaAMD Krsko(28,29,28,35) 120
6Matic IvacicAMD Krsko(35,30,26,26) 117
7Denis StojsAMD Krsko(26,28,29,30) 113
8Ladislav VidaST Lendava(25,22,25,24) 96
9Kristian RevinsekAMTK Ljubljana(23,24,24,19) 90
10Jernej PecnikAMTK Ljubljana(22,19,19,28) 88
11Ziga RadkovicAMD Krsko(21,20,22,25) 88
12Dalibor BotST Lendava(19,25,21,22) 87
13Nejc MalesicAMTK Ljubljana(27,27,30,-) 84
14Nik ZupancicAMTK Ljubljana(20,-,18,21) 59

Ljubljana - 14 kwiecień (14.04).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej ZagarAMTK Ljubljana(3,3,3,3,3) 15+3
1Jurica PavlicSK Unia Gorican(3,3,3,3,2) 14+3
2Jurica PavlicSK Unia Gorican(2,2,3,3,3) 13+2
3Matic IvacicAMD Krsko(3,3,2,2,3) 13+1
4Maks GregoricAMTK Ljubljana(3,2,1,3,2) 11+0
5Matic VoldrihAMTK Ljubljana(3,1,3,2,2) 11
6Dino KovacicSK Unia Gorican(2,3,2,1,2) 10
7Aleksander CondaAMD Krsko(0,d,2,3,3) 8
8Samo KukovicaAMD Krsko(1,3,3,0,0) 7
9Nejc MalesicAMTK Ljubljana(2,2,1,1,1) 7
10Denis StojsAMD Krsko(1,0,2,2,0) 5
11Ladislav VidaST Lendava(2,2,0,1,w) 5
12Renato CvetkoSK Unia Gorican(1,1,1,d,2) 5
13Kristian RevinsekAMTK Ljubljana(t,1,0,2,1) 4
14Jernej PecnikAMTK Ljubljana(0,1,1,0,1) 3
15Ziga RadkovicAMD Krsko(1,0,d,1,1) 3
16Nik ZupancicAMTK Ljubljana(0,0,0,u,w) 0
17Dalibor BotST Lendava(ns) nsR

Gorican (Dolnji Kraljevec) - 28 kwiecień (28.04).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
2Matej ZagarAMTK Ljubljana(3,3,3,3,3) 15+2
3Aleksander CondaAMD Krsko(2,2,2,2,2) 10+1
4Maks GregoricAMTK Ljubljana(2,3,2,1,2) 10+0
5Dino KovacicSK Unia Gorican(3,1,2,0,3) 9
6Matic IvacicAMD Krsko(t,2,1,3,3) 9
7Samo KukovicaAMD Krsko(3,3,2,1,d) 9
8Denis StojsAMD Krsko(1,1,3,3,1) 9
9Nejc MalesicAMTK Ljubljana(2,2,w/u,2,3) 9
10Matic VoldrihAMTK Ljubljana(1,2,3,2,1) 9
11Dalibor BotST Lendava(0,0,0,2,1) 3
12Kristian RevinsekAMTK Ljubljana(0,0,1,w/u,2) 3
13Renato CvetkoSK Unia Gorican(2,1,w/u,-,-) 3
14Ladislav VidaST Lendava(1,1,u,1,w) 3
15Karlo MajnicSK Unia Gorican(d,1,0,1) 2
16Ziga RadkovicAMD Krsko(1,0,1,d,w) 2
17Jernej PecnikAMTK Ljubljana(0,w/u,t,w/u,0) 0

Lendava - 26 maj (26.05).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej ZagarAMTK Ljubljana(3,3,3,3,3) 15+3
2Matic VoldrihAMTK Ljubljana(2,3,2,2,3) 12+2
3Jurica PavlicSK Unia Gorican(3,2,3,3,3) 14+1
4Dino KovacicSK Unia Gorican(2,3,2,1,2) 10+1
5Maks GregoricAMTK Ljubljana(1,2,3,2,2) 10
6Neic MalesicAMTK Ljubljana(0,3,3,2,1) 9
7Denis StojsAMD Krsko(1,1,1,3,3) 9
8Samo KukovicaAMD Krsko(3,1,2,1,1) 8
9Aleksander CondaAMD Krsko(1,2,2,1,2) 8
10Matic IvacicAMD Krsko(d,1,1,3,2) 7
11Ladislav VidaST Lendava(2,0,1,2,1) 6
12Kristian RevinsekAMTK Ljubljana(3,2,0,0,0) 5
13Renato CvetkoSK Unia Gorican(2,0,1,0,0) 3
14Ziga RadkovicAMD Krsko(0,1,0,0,1) 2
15Dalibor BotST Lendava(0,0,0,1,0) 1
16Karlo MajnicSK Unia Gorican(1,0,0,0,0) 1
17Jernej PecnikAMTK Ljubljana(ns) nsR
17Nik ZupancicAMTK Ljubljana(ns) nsR

Krsko - 6 lipiec (06.07).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej ZagarAMTK Ljubljana(2,3,3,3,3) 14+3
2Jurica PavlicSK Unia Gorican(3,3,3,3,2) 14+2
3Samo KukovicaAMD Krsko(3,2,3,3,1) 12+1
4Aleksander CondaAMD Krsko(3,2,2,3,3) 13+0
5Maks GregoricAMTK Ljubljana(1,3,2,1,3) 10
6Denis StojsAMD Krsko(2,1,2,2,3) 10
7Matic VoldrihAMTK Ljubljana(3,3,w/u,1,2) 9
8Jernej PecnikAMTK Ljubljana(2,1,1,2,2) 8
9Dino KovacicSK Unia Gorican(2,2,0,2,1) 7
10Matic IvacicAMD Krsko(1,2,1,1,2) 7
11Ziga RadkovicAMD Krsko(0,1,3,2,0) 6
12Ladislav VidaST Lendava(1,0,2,0,1) 4
13Renato CvetkoSK Unia Gorican(0,1,1,0,0) 2
14Dalibor BotST Lendava(1,0,0,0,1) 2
15Nik ZupancicAMTK Ljubljana(0,0,1,1,w/u) 2
16Karlo MajnicSK Unia Gorican(0,0,0,0) 0
17Kristian RevinsekAMTK Ljubljana(w/u,-,-,-,-) 0





2013

4 rundy: Gorican (Chorwacja) - 6 kwiecień (06.04), Ljubljana (Słowenia) - 13 kwiecień (13.04), Lendava (Słowenia) - 25 maj (25.05), Krsko (Słowenia) - 25 czerwiec (25.06).

Uwaga ! Były to wspólne mistrzostwa Chorwacji i Słowenii. Prowadzona była również oddzielna klasyfikacja dla zawodników każdego kraju.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej ZagarAMTK Ljubljana(17,18,18,16) 69
2Aleksander CondaST Lendava(13,14,14,13) 54
3Matic VoldrihAMTK Ljubljana(9,11,12,12) 44
4Denis StojsAMD Krsko(10,6,10,10) 36
5Maks GregoricAMTK Ljubljana(7,10,8,10) 35
6Jernej PecnikAMTK Ljubljana(8,6,11,6) 31
7Ziga RadkovicAMD Krsko(6,7,9,8) 30
8Matic IvacicAMD Krsko(5,6,5,9) 25
9Samo KukovicaAMD Krsko(11,11,-,-) 22
10Ladislav VidaST Lendava(5,3,3,3) 14
11Dalibor BotST Lendava(4,4,2,4) 14
12Aljosa RemihAMD Krsko(-,-,5,3) 8
13Ziga KovacicAMD Krsko(-,-,3,3) 6

Gorican (Dolnji Kraljevec) - 6 kwiecień (06.04).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jurica PavlicSK Unia Gorican(3,3,2,2,2) 14+3
2Matej ZagarAMTK Ljubljana(3,3,3,3,3) 15+2
3Aleksander CondaST Lendava(3,3,3,2,1) 12+1
4Samo KukovicaAMD Krsko(2,2,3,3,1) 11+0
5Denis StojsAMD Krsko(2,2,1,2,3) 10
6Matic VoldrihAMTK Ljubljana(3,w,2,2,2) 9
7Jernej PecnikAMTK Ljubljana(1,3,u,2,2) 8
8Maks GregoricAMTK Ljubljana(2,2,2,1,0) 7
9Ziga RadkovicAMD Krsko(w,0,0,3,3) 6
10Renato CvetkoSK Unia Gorican(2,1,2,1,w) 6
11Matic IvacicAMD Krsko(1,1,3,w,0) 5
12Ladislav VidaST Lendava(1,0,1,1,2) 5
13Dalibor BotST Lendava(0,1,0,1,2) 4
14Karlo MajnicSK Unia Gorican(0,w,1,0,1) 2
15Jan MesarikSłowacja(1,t,1,0,w) 2
16Karlo PigacSK Unia Gorican(0,-,-,-,-) 0

Ljubljana - 13 kwiecień (13.04).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej ZagarAMTK Ljubljana(3,3,3,3,3) 15+4
2Jurica PavlicSK Unia Gorican(3,2,3,3,3) 14+3
3Aleksander CondaST Lendava(3,3,2,3,2) 13+2
4Samo KukovicaAMD Krsko(2,3,3,2,1) 11+1
5Matic VoldrihAMTK Ljubljana(2,2,2,2,3) 11+0
6Maks GregoricAMTK Ljubljana(3,3,1,2,1) 10
7Lukas SimonAustria(2,2,1,0,2) 7
8Ziga RadkovicAMD Krsko(1,1,2,1,2) 7
9Jernej PecnikAMTK Ljubljana(0,2,0,1,3) 6
10Matic IvacicAMD Krsko(1,1,0,3,1) 6
11Denis StojsAMD Krsko(2,0,2,d,2) 6
12Daniel GappmaierAustria(1,0,0,3,1) 5
13Dalibor BotST Lendava(1,1,0,2,0) 4
14Ladislav VidaST Lendava(0,1,1,1,0) 3
15Karlo MajnicSK Unia Gorican(0,0,1,1,0) 2
16Anton WannasekAustria(0,0,0,d,0) 0

Lendava - 25 maj (25.05).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej ZagarAMTK Ljubljana(3,3,3,3,3) 15+3
2Jurica PavlicSK Unia Gorican(2,3,3,3,3) 14+2
3Aleksander CondaST Lendava(3,3,2,2,3) 13+1
4Matic VoldrihAMTK Ljubljana(2,3,2,2,3) 12+0
5Jernej PecnikAMTK Ljubljana(3,2,3,1,2) 11
6Ziga RadkovicAMD Krsko(3,2,2,1,2) 10
7Denis StojsAMD Krsko(2,2,3,0,2) 9
8Maks GregoricAMTK Ljubljana(2,1,1,3,1) 8
9Patrik NagyWęgry(1,0,1,2,2) 6
10Aljosa RemihAMD Krsko(d,d,1,3,1) 5
11Matic IvacicAMD Krsko(1,2,1,1,w/u) 5
12Ziga KovacicAMD Krsko(0,1,2,d,0) 3
13Karlo MajnicSK Unia Gorican(u,0,d,2,1) 3
14Ladislav VidaST Lendava(1,1,d,d,1) 3
15Dalibor BotST Lendava(1,1,d,d,d) 2
16Renato CvetkoSK Unia Gorican(d,-,-,-,-) 0

Krsko - 25 czerwiec (25.06).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jurica PavlicSK Unia Gorican(3,3,3,3,3) 15+3
2Matej ZagarAMTK Ljubljana(3,3,3,3,2) 14+2
3Aleksander CondaST Lendava(2,2,3,2,3) 12+1
4Matic VoldrihAMTK Ljubljana(2,3,2,2,3) 12+0
5Maks GregoricAMTK Ljubljana(1,2,1,3,3) 10
6Denis StojsAMD Krsko(3,2,1,2,2) 10
7Matic IvacicAMD Krsko(3,3,d,2,1) 9
8Ziga RadkovicAMD Krsko(2,2,2,1,1) 8
9Daniel GappmaierAustria(2,1,2,0,2) 7
10Jernej PecnikAMTK Ljubljana(0,1,0,3,2) 6
11Dalibor BotST Lendava(1,0,1,1,1) 4
12Renato CvetkoSK Unia Gorican(0,0,3,0,0) 3
13Ziga KovacicAMD Krsko(d,0,2,1,0) 3
14Aljosa RemihAMD Krsko(1,1,0,0,1) 3
15Ladislav VidaST Lendava(1,1,w,1,d) 3
16Patrik NagyWęgry(0,d,1,0,0) 1





2014

"4 rundy: Ljubljana - 10 maj (10.05), Lendava - 24 maj (24.05), Gorican - 27 lipiec (27.07), Krsko - 19 październik (19.10).

Uwaga ! Były to wspólne mistrzostwa Chorwacji i Słowenii. Prowadzona była również oddzielna klasyfikacja dla zawodników obu krajów.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej ZagarAMTK Ljubljana(18,14,17,8) 57
2Maks GregoricAMTK Ljubljana(11,8,13,15) 47
3Matic VoldrihAMTK Ljubljana(15,10,12,8) 45
4Aleksander CondaST Lendava(14,-,14,15) 43
5Denis StojsAMD Krsko(11,9,10,10) 40
6Ziga KovacicAMD Krsko(9,6,5,10) 30
7Matic IvavicAMD Krsko(4,-,8,9) 21
8Jernej PecnikAMTK Ljubljana(6,4,6,2) 18
9Ladislav VidaST Lendava(4,2,3,3) 12
10Dalibor BotST Lendava(3,4,0,3) 10
11Nick SkorjaAMTK Ljubljana(-,-,-,5) 5
12Nejc MalesicAMTK Ljubljana(4,0,-,-) 4
13Samo KukovicaAMD Krsko(2,-,-,-) 2

Ljubljana - 10 maj (10.05).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej ZagarAMTK Ljubljana(3,3,3,3,3) 15+3
2Aleksander CondaST Lendava(2,2,3,2,3) 12+2
3Matic VoldrihAMTK Ljubljana(3,3,2,3,3) 14+1
4Denis StojsAMD Krsko(3,3,1,1,3) 11+0
5Maks GregoricAMTK Ljubljana(3,2,1,3,2) 11
6Michal SkurlaCzechy(1,2,3,3,1) 10
7Ziga KovacicAMD Krsko(0,3,3,1,2) 9
8Ondrej SmetanaCzechy(2,1,2,2,2) 9
9Jernej PecnikAMTK Ljubljana(1,1,2,2,0) 6
10Nejc MalescAMTK Ljubljana(0,0,0,2,2) 4
11Ladislav VidaST Lendava(1,1,1,0,1) 4
12Matic IvacicAMD Krsko(1,0,2,1,u) 4
13Dalibor BotST Lendava(2,w/2min.,0,1,-) 3
14Karlo MajnicSK Unia Gorican(0,0,1,0,1) 2
15Samo KukovicaAMD Krsko(2,u,-,-,-) 2
16Renato CvetkoSK Unia Gorican(u,u,-,-,-) 0
17Jozef NovakCzechy(ns) nsR

Lendava - 24 maj (24.05).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jurica PavlicSK Unia Gorican(2,3,3,3) 11+3
2Matej ZagarAMTK Ljubljana(3,3,3,3) 12+2
3Matic VoldrihAMTK Ljubljana(1,3,3,2) 9+1
4Denis StojsAMD Krsko(3,2,1,3) 9+0
5Ziga KovacicAMD Krsko(3,1,2,2) 8
6Maks GregoricAMTK Ljubljana(2,2,2,2) 8
7Filip SiteraCzechy(1,1,2,1) 5
8Jernej PecnikAMTK Ljubljana(1,0,w,3) 4
9Dalibor BotST Lendava(0,u,2,2) 4
10Michal KleinCzechy(2,0,1,1) 4
11Ladislav VidaST Lendava(1,1,u,t) 2
12Karlo MajnicSK Unia Gorican(0,0,w,1) 1
13Nejc MalesicAMTK Ljubljana(w,u/ns,-,u/ns) 0

Gorican (Dolnji Kraljevec) - 27 lipiec (27.07).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej ZagarAMTK Ljubljana(3,3,2,3,3) 14+3
2Aleksander CondaST Lendava(2,3,3,2,2) 12+2
3Jurica PavlicSK Unia Gorican(3,2,3,3,3) 14+1
4Maks GregoricAMTK Ljubljana(1,3,3,3,3) 13+0
5Matic VoldrihAMTK Ljubljana(2,3,2,3,2) 12
6Denis StojsAMD Krsko(3,2,2,2,1) 10
7Renato CvetkoSK Unia Gorican(3,2,1,2,0) 8
8Matic IvacicAMD Krsko(1,2,3,1,1) 8
9Michal SkurlaCzechy(2,1,1,2,2) 8
10Jernej PecnikAMTK Ljubljana(0,1,1,1,3) 6
11Ziga KovacicAMD Krsko(2,0,2,1,t) 5
12Patrik NagyWęgry(1,1,0,0,2) 4
13Ladislav VidaST Lendava(0,1,0,1,1) 3
14Josef NovakCzechy(1,t,0,0,1) 2
15Karlo MajnicSK Unia Gorican(0,0,1,0,0) 1
16Dalibor BotST Lendava(-,0,0,-,-) 0

Krsko - 19 październik (19.10).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jurica PavlicSK Unia Gorican(3,d,3,3,3) 12+3
2Maks GregoricAMTK Ljubljana(2,3,3,3,2) 13+2
3Aleksander CondaST Lendava(3,3,2,3,3) 14+1
4Ziga KovacicAMD Krsko(2,3,3,2,0) 10+0
5Denis StojsAMD Krsko(3,2,2,2,1) 10
6Matic IvacicAMD Krsko(1,3,1,1,3) 9
7Matej ZagarAMTK Ljubljana(3,2,3,-,-) 8
8Matic VoldrihAMTK Ljubljana(2,1,0,3,2) 8
9Martin GavendaCzechy(2,2,2,1,1) 8
10Patrik BuriSłowacja(1,1,2,1,1) 6
11Adam CaradaSłowacja(u,1,1,w,3) 5
12Nick SkorjaAMTK Ljubljana(w,w,1,2,2) 5
13Dalibor BotST Lendava(1,2,0,0,0) 3
14Ladislav VidaST Lendava(0,1,0,2,d) 3
15Jernej PecnikAMTK Ljubljana(1,0,1,0,w) 2
16Renato CvetkoSK Unia Gorican(u,0,d,-,-) 0
17Michal TomkaSłowacja(d,w) 0R





2015

4 rundy: Krsko (Słowenia) - 6 kwiecień (06.04), Lendava (Słowenia) - 11 kwiecień (11.04), Ljubljana (Słowenia) - 13 czerwiec (13.06), Gorican (Chorwacja) - 1 sierpień (01.08).

Uwaga ! Były to wspólne mistrzostwa Chorwacji i Słowenii. Prowadzona była również oddzielna klasyfikacja dla zawodników ze Słowenii.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej ZagarAMTK Ljubljana(16,14,18,17) 65
2Aleksander CondaAMTK Ljubljana(14,13,12,11) 50
3Maks GregoricAMTK Ljubljana(7,10,14,12) 43
4Denis StojsAMD Krsko(10,9,14,8) 41
5Ziga KovacicKST Brezice(7,13,10,10) 40
6Nick SkorjaAMTK Ljubljana(7,8,7,?) 22
7Jernej PecnikAMTK Ljubljana(8,2,5,6) 21
8Jaka KovacicKST Brezice(2,7,2,2) 13
9Luka OmerzelAMD Krsko(3,3,0,?) 6
10Dalibor BotST Lendava(0,3,?,?) 3
11Matic VoldrihAMTK Ljubljana(3,?,?,?) 3

Krsko - 6 kwiecień (06.04).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej ZagarAMTK Ljubljana(2,2,3,3,3) 13+3
2Aleksander CondaAMTK Ljubljana(2,3,3,2,2) 12+2
3Hynek StichauerCzechy(1,3,3,3,1) 11+1
4Jurica PavlicSK Unia Gorican(3,3,3,3,3) 15+0
5Denis StojsAMD Krsko(0,3,2,2,3) 10
6Tomas SuchanekCzechy(3,2,2,1,2) 10
7Michele CastagnaWłochy(2,1,2,3,2) 10
8Jernej PecnikAMTK Ljubljana(3,2,1,1,1) 8
9Ziga KovacicKST Brezice(1,0,1,2,3) 7
10Maks GregoricAMTK Ljubljana(3,u,1,1,2) 7
11Nick SkorjaAMTK Ljubljana(2,1,2,2,0) 7
12Matic VoldrihAMTK Ljubljana(1,2,d,-,-) 3
13Luka OmerzelAMD Krsko(0,1,1,1,0) 3
14Jaka KovacicKST Brezice(1,1,u,-,-) 2
15Patrik BuriSłowacja(0,w/2min.,0,d,1) 1
16Michal TomkaSłowacja(0,u,1) 1
17Dalibor BotST Lendava(0,d,0,u,-) 0

Lendava - 11 kwiecień (11.04).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej ZagarAMTK Ljubljana(3,3,2,3,3) 14
2Aleksander CondaAMTK Ljubljana(3,3,3,3,1) 13
3Ziga KovacicKST Brezice(3,3,2,2,3) 13
4Jurica PavlicSK Unia Gorican(2,3,3,3,2) 13
5Jozsef TabakaWęgry(3,2,3,2,2) 12
6Maks GregoricAMTK Ljubljana(2,2,1,2,3) 10
7Denis StojsAMD Krsko(1,2,3,3,0) 9
8Nick SkorjaAMTK Ljubljana(1,2,1,2,2) 8
9Jaka KovacicKST Brezice(w/2min.,1,2,1,3) 7
10Patrik MikelCzechy(0,1,2,1,2) 6
11Josef NovakCzechy(2,1,1,0,d) 4
12Luka OmerzelAMD Krsko(1,w,1,1,0) 3
13Dalibor BotST Lendava(2,0,0,d,1) 3
14Jernej PecnikAMTK Ljubljana(w,0,0,1,1) 2
15Robert TabakaWęgry(w,d,d,0,0) 0
16Jannik KleinAustria(w,d,0,-,w) 0

Ljubljana - 13 czerwiec (13.06).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej ZagarAMTK Ljubljana(3,3,3,3,3) 15+3
2Maks GregoricAMTK Ljubljana(3,1,3,2,3) 12+2
3Denis StojsAMD Krsko(1,3,3,3,3) 13+1
4Aleksander CondaAMTK Ljubljana(3,2,2,2,3) 12+f
5Jurica PavlicSK Unia Gorican(3,d,3,3,2) 11
6Ziga KovacicKST Brezice(2,3,2,3,t) 10
7Nicolas VicentinWłochy(2,3,0,1,2) 8
8Daniel GappmaierAustria(2,1,1,2,2) 8
9Nick SkorjaAMTK Ljubljana(u,2,1,2,2) 7
10Daniel SpillerNiemcy(2,2,2,1,d) 7
11Jernej PecnikAMTK Ljubljana(1,1,1,1,1) 5
12Pierpaolo ScagnettiWłochy(0,2,2,0,0) 4
13Mike JacopettiAustria(1,1,0,1,1) 4
14Jaka KovacicKST Brezice(0,0,1,0,1) 2
15Ethan SpillerNiemcy(1,w/u) 1
16David VinanteWłochy(t,0,0,0,0) 0
17Luka OmerzelAMD Krsko(0,0,w/u,0,-) 0

Gorican (Dolnji Kraljevec) - 1 sierpień (01.08).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jurica PavlicSK Unia Gorican(2,3,3,3,3) 14+3
2Matej ZagarAMTK Ljubljana(3,3,3,3,3) 15+2
3Fritz WallnerAustria(3,3,2,2,2) 12+1
4Maks GregoricAMTK Ljubljana(2,3,2,3,2) 12+0
5Aleksander CondaAMTK Ljubljana(3,2,0,3,3) 11
6Ziga KovacicKST Brezice(3,2,1,1,3) 10
7Nicolas VicentinWłochy(1,1,3,2,2) 9
8Denis StojsAMD Krsko(2,2,3,-,1) 8
9Daniel GappmeierAustria(2,0,1,2,2) 7
10Jernej PecnikAMTK Ljubljana(1,2,2,0,1) 6
11Pierpaolo ScagnettiWłochy(0,1,2,2,0) 5
12Josef NovakCzechy(1,0,1,1,1) 4
13Giorgio TrentinWłochy(0,1,1,-,1) 3
14Jaka KovacicKST Brezice(0,1,0,1,0) 2
15Ondrej SmetanaCzechy(0,0,-,-,-) 0








Odwiedziny (Visitors):
13309533


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl