Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 1999-2013

Indywidualne Mistrzostwa Czech do lat 19 na Żużlu
(Indvidual Czech Republic Championship Speedway Under 19)
(Mistrovství České Republiky Plochá Dráha do 19 let)


Thanks to Wojciech Wilde
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare - Vinderne
Rok
(Year)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
1999Milan Nosek-Finał
2001Miroslav FenclAK SlanyFinał
2005Pavel FuksaPardubiceFinał
2006Filip SiteraPlzenFinał
2007Filip Sitera-Finał
2008Matej KusPragaFinał
2009Martin VaculikSlany, SłowacjaKlasyfikacja końcowa
2010Jan Holub IIIPlzenFinał
2011Vaclav Milik IIPardubiceFinał
2012Vaclav Milik IIPardubiceFinał

1999

Svitavy - 21 sierpień

Format zawodów: kwalifikacje, 2 półfinały, finały A i B.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Milan Nosek-(3,3,w,2) 8+2+3
2Tomas Suchanek-(3,3,3,3) 12+3+2
3Marek Knize-(2,2,-,1) 5+3+1
4Miroslav Fencl-(2,1,2,3) 8+2+0
5Jiri Tomas-(1,3,3,u) 7+0+3
6Michal Pospisil-(2,2,3,2) 9+1+2
7Vladimir Pospisil-(3,1,1,3) 8+1+1
8Jan Hlacina-(0,w,2,2) 2+0+0
9Petr Vacek-(u,2,2,-) 4
10Ondrej Sebela-(1,w,w) 1

2001

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Miroslav FenclAK Slany- -

2005

Plzen - 28 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Pavel FuksaPardubice(3,3,3,3,2) 14
2Filip SiteraPraga(3,2,2,3,3) 13
3Matej KusLiberec(2,3,2,2,3) 12+3
4Lubos Tomicek IIIPraga(3,3,3,2,1) 12+u
5Veroslav KollertPlzen(2,d,3,3,3) 11
6Michael GregorPardubice(2,3,3,1,2) 11
7Tomas HanzlikPraga(2,2,2,1,2) 9
8Adam VandirekPraga(1,2,1,2,1) 7
9Martin GavendaPlzen(1,1,1,1,2) 6
10Petr BabickaSlany(1,1,0,0,3) 5
11Ladislav KratochvilBrezolupy(3,u/ns,ns,ns,ns) 3
12Patrik DoubekPraga(d,2,1,w,d) 3
13Hynek StichauerPlzen(u,u,2,u/ns,ns) 2
14Michael HadekPardubice(1,w,0,ns,ns) 1

2006

Pardubice - 11 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Filip SiteraPlzen(3,3,3,3,3) 15
2Hynek StichauerPardubice(3,3,3,1,3) 13+3
3Martin VaculikŻarnowica (Słowacja)(3,2,3,2,3) 13+2
4Matej KusMarketa Praga(3,3,2,3,2) 13+1
5Adam VandirekMarketa Praga(1,2,2,2,2) 9
6Pavel FuksaPardubice(w,3,2,3,w) 8
7Martin GavendaBrezolupy(2,w,3,3,w) 8
8Michael HadekPlzen(2,2,w,w,3) 7
9Patrik DoubekMarketa Praga(2,1,2,0,1) 6
10Michal DudekSlany(1,0,1,2,2) 6
11Dominik JechMarketa Praga(1,2,1,0,1) 5
12Petr BabickaSlany(-,1,1,1,2) 5
13Lubos VelinskyPardubice(0,1,0,2,w) 4
14Ondrej PolecMarketa Praga(1,w,0,1,1) 4
15Pavel PuckoMarketa Praga(2) 3
16Matej VeselyMarketa Praga(0,0,1,1,0) 3
17Rastislav BandziŻarnowica (Słowacja)(w,1,0,w) 1
18Ladislav KratochvilPardubice(0) 0

2007

Praga - 10 październik

Format zawodów: Półfinały oraz fianły A, B i C.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Filip Sitera-(3,3,3,3) 12+3+3
2Matej Kus-(3,2,3,3) 11+2+2
3Martin Gavenda-(2,1,3,2) 8+2+1
4Michael Hadek-(1,2,2,3) 8+3+0
5Pavel Fuksa-(1,3,2,2) 8+1+3
6Petr Babicka-(2,2,1,1) 6+1+2
7Jan Holub II-(3,3,0,2) 8+0+1
8Michal Dudek-(1,1,2,0) 4+0
9Pavel Pucko-(2,0,0,1) 3+3
10Dominik Jech-(0,0,1,0) 1+2
11Patrik Doubek-(0,1,1,1) 3+0+1
12Tomas Opatrny-(ns) ns

2008

Plzen - 26 czerwiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej KusPraga(3,3,3,3) 12
2Michael HadekPlzen(3,3,3,2) 11+3
3Pavel PuckoPraga(2,3,3,3) 11+w
4Jan Holub IIPraga(1,2,2,2) 7
5Michal DudekSlany(2,2,1,2) 7
6Pavel FuksaMseno(1,1,2,1) 5
7Petr BabickaSlany(0,2,0,1) 3
8Vaclav LacinaPlzen(0,1,d,1) 2
9Jakub FenclPraga(0,1,1,d) 2
10Jiri LangPlzen(0,0,d,0) 0

2009

Pardubice - 7 sierpień

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Martin VaculikSlany, Słowacja(3,3,3,3,3) 15
2Jan Holub IIIPlzen(3,3,3,3,1) 13
3Michal DudekSlany(2,3,2,2,3) 12
4Vaclav Milik IIPardubice(2,2,3,1,3) 11
5Pavel PuckoPraga(1,2,2,3,2) 10
6Roman CejkaSlany(2,2,1,3,2) 10
7Michael HadekPlzen(3,3,3,w,w) 9
8Jakub FenclPraga(3,w,2,2,1) 8
9Jaroslav HladkyPraga(2,u,2,w,3) 7
10Rene VidnerPardubice(w,2,1,2,2) 7
11Jiri BrummerPraga(1,1,w,2,2) 6
12Jiri LangPlzen(1,1,1,w,1) 4
13Ondrej VeverkaPraga(w,1,1,1,0) 3
14Lukas HromadkaBrezolupy(w,u,-,-,-) 0
15Miroslav HorakMseno(w,w,-,-,-) 0

2010

Liberec - 3 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jan Holub IIIPlzen(3,3,3,3) 12+3+3A
2Vaclav Milik IIPardubice(3,3,2,2) 10+3+2A
3Pavol PuckoPraga(2,2,2,2) 8+2+1A
4Roman CejkaSlany(3,2,3,3) 11+2+0A
5Jakub FenclPraga(2,3,1,0) 6+1+3B
6Rene VidnerPardubice(1,w,3,1) 5+1+2B
7Jaroslav HladkyPraga(1,1,0,3) 5+0+1B
8Zdenek VrbaPraga(0,2,2,1) 5+0+0B
9Jiri BrummerPraga(2,w,w,1) 3+3C
10Ondrej VeverkaPraga(w,1,1,2) 4+2C
11Lukas HromadkaBrezolupy(1,1,1,0) 3+1C

2011

Pardubice - 27 lipiec (27.07).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vaclav Milik IIPardubice(2,3,3,3,3) 14
2Eduard KrcmarSlany(3,3,3,2,2) 13
3Marco GaschkaNiemcy(3,w/u,3,3,3) 12+3
4Daniel HadekPlzen(3,2,2,2,3) 12+2
5Michal SkurlaPraha(3,3,1,1,2) 10
6Ondrej SmetanaPraha(1,2,3,1,2) 9
7Roland BenkoWęgry(1,1,w/2min,3,3) 8
8Zdenek Holub IIPraha(0,3,2,2,1) 8
9Roman CejkaSlany(2,2,1,2,1) 8
10Ondrej VeverkaPraha(2,2,w/2min,3,w/2min) 7
11Dominik HinnerPraha(2,1,2,0,0) 5
12Hannes GastNiemcy(1,1,0,1,2) 5
13Zdenek RuzickaMseno(u,0,1,0,1) 2
14Stanislav PouznarMseno(w.2min,0,w,1,1) 2

2012

Svitavy - 29 wrzesień (29.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vaclav Milik IIPardubice(3,3,3,3,3) 15
2Eduard KrcmarSlany(3,3,1,3,3) 13+3
3Roman CejkaSlany(2,3,3,2,3) 13+2
4Zdenek Holub IIPraha(3,3,2,2,2) 12
5Michal SkurlaPraha(3,2,0,3,3) 11
6Ondrej SmetanaPraha(2,2,2,3,2) 11
7Michaela KrupickovaDivisov(2,0,3,1,2) 8
8Zdenek RuzickaMseno(1,1,3,0,2) 7
9David SterovskyPardubice(u,1,2,2,1) 6
10Daniel HadekPlzen(2,2,1,-,-) 5
11Michal PruchaSlany(1,1,1,1,1) 5
12Dominik HinnerPraha(0,0,2,1,T) 3
13Stanislav PouznarMseno(w,2,w/u,-,-) 2
14Filip HajekPraha(0,0,1,1,0) 2
15Michal KleinMseno(w,1,0,2,1) 4NK




Odwiedziny (Visitors):
7430531


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl