Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 1999-2021

Indywidualne Mistrzostwa Czech do lat 19 na Żużlu
(Indvidual Czech Republic Championship Speedway Under 19)
(Mistrovství České Republiky Plochá Dráha do 19 let)


Thanks to Wojciech Wilde and Marcin Babnis
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare - Vinderne
Rok
(Year)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
1999Milan Nosek-Finał
2001Miroslav FenclAK SlanyFinał
2002Tomas SuchanekPardubiceFinał
2004Zdenek Simota IIPlzenFinał
2004Michael GregorAK Marketa PragaKwalifikacje
2005Pavel FuksaPardubiceFinał
2006Filip SiteraPlzenFinał
2007Filip Sitera-Finał
2008Matej KusPragaFinał
2009Martin VaculikSlany, SłowacjaKlasyfikacja końcowa
2010Jan Holub IIIPlzenFinał
2011Vaclav Milik IIPardubiceFinał
2012Vaclav Milik IIPardubiceFinał
2016Patrik MikelBrezolupyFinał - Klasyfikacja końcowa
2017Patrik MikelPardubiceFinał - Klasyfikacja końcowa
2018Jan KvechPragaFinał - Klasyfikacja końcowa
2019Jan KvechPragaFinał - Klasyfikacja końcowa
2020Daniel KlimaPragaFinał - Klasyfikacja końcowa
2021Petr Chlupac IIPragaFinał - Klasyfikacja końcowa

1999

Svitavy - 21 sierpień

Format zawodów: kwalifikacje, 2 półfinały, finały A i B.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Milan Nosek-(3,3,w,2) 8+2+3
2Tomas Suchanek-(3,3,3,3) 12+3+2
3Marek Knize-(2,2,-,1) 5+3+1
4Miroslav Fencl-(2,1,2,3) 8+2+0
5Jiri Tomas-(1,3,3,u) 7+0+3
6Michal Pospisil-(2,2,3,2) 9+1+2
7Vladimir Pospisil-(3,1,1,3) 8+1+1
8Jan Hlacina-(0,w,2,2) 2+0+0
9Petr Vacek-(u,2,2,-) 4
10Ondrej Sebela-(1,w,w) 1






2001

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Miroslav FenclAK Slany- -






2002

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tomas SuchanekPardubice-
2Miroslav FenclSlany-
3Jan JarosAK Marketa Praga-
4Lubos Tomicek IIIOlymp Praga-
5Jan BaliharPlzen-
6Martin MalekBrezolupy-
7Jan VondraAK Marketa Praga-
8Patrik LinhartSlany-
9Filip Musil-
10Antonin GallianiAK Marketa Praga-
11Richard Fristensky-
12Zdensk Simota IIPlzen-
13Veroslav KollertMseno-
14Petr MalekPardubice-
15Matyas HlavacekMseno-
16Zdenek SuranskyMseno-
17Michal MatulaAK Marketa Praga-
18Lukas UrbanPardubice-
19Roman Hardegger-
20Michal Jurena-
21Lubos VelinskyPardubice-
22Hynek StichauerPardubice-






2004

Mseno - 7 sierpień (07.08).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zdenek Simota IIPlzen(3,3,3,3,3) 15
2Filip SiteraMseno(3,2,3,3,3) 14
3Lubos Tomicek IIIOlymp Praga(2,3,3,1,3) 12
4Veroslav KollertMseno(1,2,3,3,2) 11
5Martin MalekBrezolupy(2,3,2,2,2) 11
6Antonin GallianiAK Marketa Praga(2,3,2,2,2) 11
7Hynek StichauerPardubice(1,1,2,2,3) 10
8Patrik LinhartSlany(3,u,u,3,1) 9
9Martin GavendaBrezolupy(2,1,1,2,0) 7
10Matej KusAK Marketa Praga(0,1,2,1,2) 6
11Zdenek SuranskyMseno(2,0,1,1,1) 6
12Jakub FabianAK Marketa Praga(1,2,d,0,0) 5
13Pavel FuksaPardubice(0,2,1,w,-) 3
14Michael GregorAK Marketa Praga(0,1,1,0,1) 3
15Patrik DoubekAK Marketa Praga(1,0,0,1,1) 3
16Michal MatulaAK Marketa Praga(u,0,u,2,u) 2
17Vladislav TrojakBrezolupy(0) 0R
18Petr BazikaAK Marketa Praga(ns) nsR

Mseno - 7 sierpień (07.08).

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Michael GregorAK Marketa Praga(3)
2Matej KusAK Marketa Praga(3)

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
3Pavel FuksaPardubice(2,3)

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
4Jakub FabianAK Marketa Praga(1,2)

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
5Vladislav TrojakBrezolupy(2,1)

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
6Petr BazikaAK Marketa Praga(1,u)





2005

Plzen - 28 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Pavel FuksaPardubice(3,3,3,3,2) 14
2Filip SiteraPraga(3,2,2,3,3) 13
3Matej KusLiberec(2,3,2,2,3) 12+3
4Lubos Tomicek IIIPraga(3,3,3,2,1) 12+u
5Veroslav KollertPlzen(2,d,3,3,3) 11
6Michael GregorPardubice(2,3,3,1,2) 11
7Tomas HanzlikPraga(2,2,2,1,2) 9
8Adam VandirekPraga(1,2,1,2,1) 7
9Martin GavendaPlzen(1,1,1,1,2) 6
10Petr BabickaSlany(1,1,0,0,3) 5
11Ladislav KratochvilBrezolupy(3,u/ns,ns,ns,ns) 3
12Patrik DoubekPraga(d,2,1,w,d) 3
13Hynek StichauerPlzen(u,u,2,u/ns,ns) 2
14Michael HadekPardubice(1,w,0,ns,ns) 1






2006

Pardubice - 11 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Filip SiteraPlzen(3,3,3,3,3) 15
2Hynek StichauerPardubice(3,3,3,1,3) 13+3
3Martin VaculikŻarnowica (Słowacja)(3,2,3,2,3) 13+2
4Matej KusMarketa Praga(3,3,2,3,2) 13+1
5Adam VandirekMarketa Praga(1,2,2,2,2) 9
6Pavel FuksaPardubice(w,3,2,3,w) 8
7Martin GavendaBrezolupy(2,w,3,3,w) 8
8Michael HadekPlzen(2,2,w,w,3) 7
9Patrik DoubekMarketa Praga(2,1,2,0,1) 6
10Michal DudekSlany(1,0,1,2,2) 6
11Dominik JechMarketa Praga(1,2,1,0,1) 5
12Petr BabickaSlany(-,1,1,1,2) 5
13Lubos VelinskyPardubice(0,1,0,2,w) 4
14Ondrej PolecMarketa Praga(1,w,0,1,1) 4
15Pavel PuckoMarketa Praga(2) 3
16Matej VeselyMarketa Praga(0,0,1,1,0) 3
17Rastislav BandziŻarnowica (Słowacja)(w,1,0,w) 1
18Ladislav KratochvilPardubice(0) 0






2007

Praga - 10 październik

Format zawodów: Półfinały oraz fianły A, B i C.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Filip Sitera-(3,3,3,3) 12+3+3
2Matej Kus-(3,2,3,3) 11+2+2
3Martin Gavenda-(2,1,3,2) 8+2+1
4Michael Hadek-(1,2,2,3) 8+3+0
5Pavel Fuksa-(1,3,2,2) 8+1+3
6Petr Babicka-(2,2,1,1) 6+1+2
7Jan Holub II-(3,3,0,2) 8+0+1
8Michal Dudek-(1,1,2,0) 4+0
9Pavel Pucko-(2,0,0,1) 3+3
10Dominik Jech-(0,0,1,0) 1+2
11Patrik Doubek-(0,1,1,1) 3+0+1
12Tomas Opatrny-(ns) ns






2008

Plzen - 26 czerwiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej KusPraga(3,3,3,3) 12
2Michael HadekPlzen(3,3,3,2) 11+3
3Pavel PuckoPraga(2,3,3,3) 11+w
4Jan Holub IIPraga(1,2,2,2) 7
5Michal DudekSlany(2,2,1,2) 7
6Pavel FuksaMseno(1,1,2,1) 5
7Petr BabickaSlany(0,2,0,1) 3
8Vaclav LacinaPlzen(0,1,d,1) 2
9Jakub FenclPraga(0,1,1,d) 2
10Jiri LangPlzen(0,0,d,0) 0






2009

Pardubice - 7 sierpień

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Martin VaculikSlany, Słowacja(3,3,3,3,3) 15
2Jan Holub IIIPlzen(3,3,3,3,1) 13
3Michal DudekSlany(2,3,2,2,3) 12
4Vaclav Milik IIPardubice(2,2,3,1,3) 11
5Pavel PuckoPraga(1,2,2,3,2) 10
6Roman CejkaSlany(2,2,1,3,2) 10
7Michael HadekPlzen(3,3,3,w,w) 9
8Jakub FenclPraga(3,w,2,2,1) 8
9Jaroslav HladkyPraga(2,u,2,w,3) 7
10Rene VidnerPardubice(w,2,1,2,2) 7
11Jiri BrummerPraga(1,1,w,2,2) 6
12Jiri LangPlzen(1,1,1,w,1) 4
13Ondrej VeverkaPraga(w,1,1,1,0) 3
14Lukas HromadkaBrezolupy(w,u,-,-,-) 0
15Miroslav HorakMseno(w,w,-,-,-) 0






2010

Liberec - 3 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jan Holub IIIPlzen(3,3,3,3) 12+3+3A
2Vaclav Milik IIPardubice(3,3,2,2) 10+3+2A
3Pavol PuckoPraga(2,2,2,2) 8+2+1A
4Roman CejkaSlany(3,2,3,3) 11+2+0A
5Jakub FenclPraga(2,3,1,0) 6+1+3B
6Rene VidnerPardubice(1,w,3,1) 5+1+2B
7Jaroslav HladkyPraga(1,1,0,3) 5+0+1B
8Zdenek VrbaPraga(0,2,2,1) 5+0+0B
9Jiri BrummerPraga(2,w,w,1) 3+3C
10Ondrej VeverkaPraga(w,1,1,2) 4+2C
11Lukas HromadkaBrezolupy(1,1,1,0) 3+1C






2011

Pardubice - 27 lipiec (27.07).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vaclav Milik IIPardubice(2,3,3,3,3) 14
2Eduard KrcmarSlany(3,3,3,2,2) 13
3Marco GaschkaNiemcy(3,w/u,3,3,3) 12+3
4Daniel HadekPlzen(3,2,2,2,3) 12+2
5Michal SkurlaPraha(3,3,1,1,2) 10
6Ondrej SmetanaPraha(1,2,3,1,2) 9
7Roland BenkoWęgry(1,1,w/2min,3,3) 8
8Zdenek Holub IIPraha(0,3,2,2,1) 8
9Roman CejkaSlany(2,2,1,2,1) 8
10Ondrej VeverkaPraha(2,2,w/2min,3,w/2min) 7
11Dominik HinnerPraha(2,1,2,0,0) 5
12Hannes GastNiemcy(1,1,0,1,2) 5
13Zdenek RuzickaMseno(u,0,1,0,1) 2
14Stanislav PouznarMseno(w.2min,0,w,1,1) 2






2012

Svitavy - 29 wrzesień (29.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Vaclav Milik IIPardubice(3,3,3,3,3) 15
2Eduard KrcmarSlany(3,3,1,3,3) 13+3
3Roman CejkaSlany(2,3,3,2,3) 13+2
4Zdenek Holub IIPraha(3,3,2,2,2) 12
5Michal SkurlaPraha(3,2,0,3,3) 11
6Ondrej SmetanaPraha(2,2,2,3,2) 11
7Michaela KrupickovaDivisov(2,0,3,1,2) 8
8Zdenek RuzickaMseno(1,1,3,0,2) 7
9David SterovskyPardubice(u,1,2,2,1) 6
10Daniel HadekPlzen(2,2,1,-,-) 5
11Michal PruchaSlany(1,1,1,1,1) 5
12Dominik HinnerPraha(0,0,2,1,T) 3
13Stanislav PouznarMseno(w,2,w/u,-,-) 2
14Filip HajekPraha(0,0,1,1,0) 2
15Michal KleinMseno(w,1,0,2,1) 4NK






2016

2 rundy: Praga - 3 maj (03.05), Slany - 5 lipiec (05.07).

Uwaga! Zawodnicy rywalizowali w MIM Czech. Prowadzona była natomiast również oddzielna klasyfikacja dla zawodników do lat 19.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Patrik MikelBrezolupy(12,11) 23
2Michal TomkaZarnovica, Słowacja(4,11) 15
3Richard GeyerNiemcy(4,9) 13
4Josef NovakPardubice(2,9) 11
5Jakub ValkovicZarnovica, Słowacja(3,7) 10
6Sindy WeberChabarovice, Niemcy (lic. czeska)(ns,7) 7
7Adam FenclSlany(6,ns) 6
8Vaclav KvechPraga(0,4) 4
9Filip HajekPraga(ns,2) 2
10Pavel CermakPraga(ns,1) 1
11Jan MihalikZarnovica, Słowacja(ns,0) 0






2017

3 rundy: Plzen - 22 kwiecień (22.04), Praga - 2 maj (02.05), Pardubice - 21 czerwiec (21.06).

Uwaga! Zawodnicy rywalizowali w MIM Czech. Prowadzona była natomiast również oddzielna klasyfikacja dla zawodników do lat 19.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Patrik MikelPardubice(16,16,12) 44
2Jan MihalikZarnovica, Słowacja(13,10,12) 35+2
3Josef NovakPardubice(10,14,8) 32
4Richard GeyerNiemcy(13,9,9) 31
5Jan KvechPraga(8,6,9) 23
6Jakub ValkovicZarnovica, Słowacja(7,6,6) 19
7David PacalajZarnovica, Słowacja(3,6,8) 17
8Petr Chlupac IIPraga(9,8,ns) 17
9Pavel CermakPraga(5,5,1) 11
10Sindy WeberChabarovice, Niemcy (lic. czeska)(4,ns,3) 7
11Milan DobiasChabarovice(3,3,ns) 6
12Andrei PopaRumunia(ns,ns,5) 5
13Filip SifaldaChabarovice(ns,5,ns) 5
14Filip NizgorskiPolska(ns,5,ns) 5
15Vaclav KvechPraga(0,ns,4) 4
16Mario NiedermaierNiemcy(2,ns,2) 4
17Mateusz AdamczewskiPolska (250ccm)(ns,3,ns) 3
18Michal TomkaZarnovica, Słowacja(0,ns,ns) 0






2018

3 rundy: Praga - 24 kwiecień (24.04), Plzen - 8 maj (08.05), Divisov - 29 lipiec (29.07).

Uwaga! Zawodnicy rywalizowali w MIM Czech. Prowadzona była natomiast również oddzielna klasyfikacja dla zawodników do lat 19.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jan KvechPraga(13,12,14) 39
2Petr Chlupac IIPraga(11,14,12) 37
3David PacalajZarnovica, Słowacja(11,12,12) 35
4Jan MihalikZarnovica, Słowacja(9,10,8) 27
5Jakub ValkovicZarnovica, Słowacja(10,7,6) 23
6Daniel KlimaPraga(5,6,9) 20
7Pavel Kuchar IIPraga(6,4,5) 15
8Jarno de VriesPlzen, Holandia(7,7,-) 14
9Daniel SilhanLiberec(4,3,6) 13
10Frantisek KlierDivisov(2,4,2) 8
11Jan MacekKoprivnice(-,-,6) 6
12Milan DobiasChabarovice(3,2,-) 5
13Roman MarekKoprivnice(-,-,2) 2
14Michal BasteckyPraga(1,-,0) 1
15Michal DankoZarnovica, Słowacja(-,1,nK) 1
16Sebastian KosslerAustria(0,-,nK) 0
17Sindy WeberChabarovice, Niemcy (lic. czeska)(0,-,nK) 0






2019

3 rundy: Plzen - 5 maj (05.05), Praga - 14 maj (14.05), Divisov - 28 wrzesień (28.09).

Uwaga! Zawodnicy rywalizowali w MIM Czech. Prowadzona była natomiast również oddzielna klasyfikacja dla zawodników do lat 19.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jan KvechPraga(14,15,13) 42
2Petr Chlupac IIPraga(15,11,14) 40
3Daniel KlimaPraga(11,12,14) 37
4Jan MihalikZarnovica, Słowacja(10,7,7) 24
5David PacalajZarnovica, Słowacja(ns,14,9) 23
6Jan MacekKoprivnice(4,7,8) 19
7Daniel SilhanPardubice(8,9,ns) 17
8Milan DobiasChabarovice(4,5,4) 13
9Jarno de VriesPlzen, Holandia(7,5,ns) 12
10Pavel Kuchar IIPraga (250ccm)(4,1,6) 11
11Michal DankoZarnovica, Słowacja(8,1,ns) 9
12Jaroslav VanicekPraga (250ccm)(ns,ns,7) 7
13Frantisek KlierDivisov(1,3,1) 5
14Jakub ExlerPraga(ns,ns,2) 2
15Jan HlacinaDivisov (250ccm)(ns,ns,1) 1
16Michal BasteckyPraga (250ccm)(0,1,ns) 1
17Sindy WeberChabarovice, Niemcy (lic. czeska)(ns,ns,ns) 0






2020

2 rundy: Plzen - 25 lipiec (25.07), Zarnovica (Słowacja) - 13 wrzesień (13.09).

Uwaga! Zawodnicy rywalizowali w MIM Czech. Prowadzona była natomiast również oddzielna klasyfikacja dla zawodników do lat 19.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Daniel KlimaPraga(14,14) 28
2Petr Chlupac IIPraga(15,12) 27
3Pavel Kuchar IIPraga(10,8) 18
4Jan MacekPraga(4,12) 16
5Jan KvechPraga(0,13) 13
6Michal BasteckyPraga(8,5) 13
7Kacper PludraPolska(13,-) 13
8Anze GrmekSłowenia(-,12) 12
9Jakub ExlerPraga(5,4) 9
10Jaroslav VanicekPraga (250ccm)(7,-) 7
11Celina LiebmannNiemcy(-,6) 6
12Jan HlacinaPardubice (250ccm)(5,-) 5
13David PacalajZarnovica, Słowacja(-,3) 3
14Vojtech ZamazalSlany(3,o) 3
15Frantisek KlierDivisov(3,-) 3
16Lubos KrejcaPraga(0,2) 2






2021

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Petr Chlupac IIPraga(15,13,14,13) 55
2Daniel KlimaPraga(12,12,15,12) 51
3Daniel SilhanPardubice(12,10,11,9) 42
4Jan JenicekPardubice(10,10,8,10) 38
5Pavel Kuchar IIPraga(9,11,-,7) 27
6Jakub ExlerPraga(6,5,6,6) 23
7Bruno BelanSlany(6,8,-,7) 21
8Michal BasteckyPraga(7,1,7,5) 20
9Milan DobiasSlany(5,7,-,6) 18
10Marcel KrzykowskiPolska(-,-,12,-) 12
11Miran PraznikSłowenia(12,-,-,-) 12
12Błażej WypiorPolska(-,-,10,-) 10
13Josef NovotnyPardubice (250ccm)(4,3,3,-) 10
14Jaroslav VanicekPraga(-,-,-,9) 9
15Jakub SazovskyKoprivnice(-,0,6,2) 8
16Adam BednarPraga (250ccm)(2,6,-,0) 8
17Radek BambuchKoprivnice(-,1,2,4) 7
18Jan HlacinaPardubice (250ccm)(-,-,5,-) 5
19Vojtech ZamazalSlany(-,4,-,1) 4
20Lubos KrejcaPraga(4,-,-,-) 4
21Jakub MartyniakPolska(-,-,4,-) 4









Odwiedziny (Visitors):
13309421


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl