Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 1959-1992

Indywidualne Mistrzostwa ZSRR na Żużlu
(Indvidual USRR Championship)


Thanks to Rafał Litwiński
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare - Vinderne
Rok
(Year)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
1959Farit SzajnurowUfaFinał
1959Igor PlechanowUfaPółfinał
1959Leonid DrobiazkoOdessaPółfinał
1960Igor PlechanowUfaFinał
1961Igor PlechanowUfaFinał
1962Boris SamorodowUfaFinał
1962Boris SamorodowUfaPółfinał
1962Igor PlechanowUfaPółfinał
1963Igor PlechanowUfaFinał - Klasyfikacja końcowa
1963Boris SamorodowUfaPółfinał
1964Boris SamorodowUfaFinał
1964Boris SamorodowUfaPółfinał
1965Igor PlechanowUfaFinał
1965Anatolij PietrowskiDaugavpilsĆwierćfinał
1966Farit SzajnurowUfaFinał - Klasyfikacja końcowa
1966Władimir KorniewSaławatPółfinał
1966Giennadij WjunowLeningradPółfinał
1966Władimir KorniewSaławatĆwierćfinał
1966Boris SamorodowUfaĆwierćfinał
1966Raszyd ChajbrachmanowUfaĆwierćfinał
1967Wiktor TrofimowRówneFinał - Klasyfikacja końcowa
1967Jurij CzekranowUfaPółfinał
1967Gabdrachman KadyrowUfaPółfinał
1967Anatolij PietrowskiDaugavpilsĆwierćfinał
1967Igor PlechanowUfaĆwierćfinał
1968Igor PlechanowUfaFinał - Klasyfikacja końcowa
1968Igor PlechanowUfaPółfinał
1968Wadim WolskiDaugavpilsĆwierćfinał
1968Boris GorkaRówneĆwierćfinał
1969Jurij DubininNowosybirskFinał - Klasyfikacja końcowa
1969Władimir SmirnowLeningradPółfinał
1969Władimir KorniewSterlitamakĆwierćfinał
1969Leonid DrobiazkoCzerwonogradĆwierćfinał
1970Giennadij KurilenkoUfaFinał - Klasyfikacja końcowa
1970Anatolij KuźminDaugavpilsPółfinał
1970Jurij DubininNowosybirskPółfinał
1970Władimir KorniewTbilisiPółfinał
1970Boris GorkaRówneĆwierćfinał
1970Anatolij KuźminDaugavpilsĆwierćfinał
1970Nikołaj AksionowKemerowoĆwierćfinał
1970Michaił KrasnowTbilisiĆwierćfinał
1970Aleksandr PawłowWładywostokĆwierćfinał
1970Władimir ZaplesznyWładywostokĆwierćfinał
1971Władimir GordiejewTbilisiFinał - Klasyfikacja końcowa
1971Władimir ZaplesznyWładywostokPółfinał
1971Giennadij KurilenkoBałakowoPółfinał
1971Giennadij KurilenkoBałakowoĆwierćfinał
1972Władimir PaznikowNowosybirskFinał - Klasyfikacja końcowa
1972Wasilij BaturinLeningradPółinał
1972Anatolij KuźminDaugavpilsĆwierćfinał
1972Grigorij ChłynowskiRówneĆwierćfinał
1972Gieorgij MarkatanowLeningradĆwierćfinał
1973Władimir GordiejewBałakowoFinał - Klasyfikacja końcowa
1973Wasilij BaturinLeningradPółfinał
1973Władimir GordiejewBałakowoPółfinał
1973Nikołaj DubrowinTogliattiPółfinał
1973Wiktor KałmykowBałakowoĆwierćfinał
1973Nikołaj DubrowinTogliattiĆwierćfinał
1973Wasilij MuraszkoRówneĆwierćfinał
1973Nikołaj KorniewUfaĆwierćfinał
1973Anatolij KuźminDaugavpilsĆwierćfinał
1974Władimir GordiejewBałakowoFinał - Klasyfikacja końcowa
1974Walerij GordiejewBałakowoPółfinał
1974Michaił StarostinUfaPółfinał
1974Oleg GinterDaugavpilsPółfinał
1974Oleg GinterDaugavpilsĆwierćfinał
1974Wiktor NikipiełowBałakowoĆwierćfinał
1974Wiktor KałmykowBałakowoĆwierćfinał
1975Walerij GordiejewBałakowoFinał
1975Władimir PaznikowNowosybirskPółfinał
1975Władimir GordiejewBałakowoPółfinał
1975Anatolij KuźminDaugavpilsĆwierćfinał
1975Aleksandr MikłaszewskiBałakowoĆwierćfinał
1976Aleksandr UchowBałakowoFinał - Klasyfikacja końcowa
1977Walerij GordiejewBałakowoFinał
1977Walerij GordiejewBałakowoPółfinał
1977Nikołaj KorniewUfaPółfinał
1977Nikołaj DubrowinTogliattiĆwierćfinał
1978Władimir GordiejewBałakowoFinał - Klasyfikacja końcowa
1979Michaił StarostinUfaFinał
1979Władimir GordiejewLeningradPółfinał
1979Nikołaj KorniewUfaPółfinał
1980Michaił StarostinUfaFinał - Klasyfikacja końcowa
1980Władimir GordiejewLeningradPółfinał
1981Michaił StarostinUfaFinał
1981Gieorgij IwanowLeningradPółfinał
1982Rif SaitgariejewUfaFinał
1982Władimir GordiejewLeningradĆwierćfinał
1982Anatolij FrołowWozniesienskĆwierćfinał
1983Michaił StarostinUfaFinał
1983Władimir GordiejewLeningradPółfinał
1983Wiktor SurchajewRównePółfinał
1984Walerij GordiejewBałakowoFinał - Klasyfikacja końcowa
1984Walerij GordiejewBałakowoTurnieje 1-2
1984Nikołaj KorniewUfaTurnieje 3-4
1984Władimir GordiejewLeningradPółfinał
1985Wiktor KuzniecowKijówFinał - Klasyfikacja końcowa
1985Olegs BudkoBakuPółfinał - Pierwsza Liga
1986Walerij GordiejewBałakowoFinał
1986Michaił StarostinUfaPółinał
1986Wiktor KuzniecowKijówPółinał
1987Walerij GordiejewBałakowoFinał
1987Michaił StarostinUfaPółfinał
1987Walerij GordiejewBałakowoPółfinał
1988Wołodymyr TrofymowRówneFinał
1988Valerijs SokolovsDaugavpilsPółfinał
1988Rinat MardanszinRównePółfinał
1989Rif SaitgariejewLwówFinał
1989Andrejs KorolovsDaugavpilsPółfinał
1989Ihor MarkoRówneĆwierćfinał
1990Michaił StarostinUfaFinał
1990Rinat MardanszinOktiabrskijPółfinał
1990Witalij JefimowWładywostokPółfinał
1990Wołodymyr TrofymowRównePółfinał
1991Siergiej KuzinBałakowoFinał
1991Jurij BraucejsDaugavpilsPółfinał
1992Siergiej KuzinBałakowoFinał
1992Wiktor HajdymRównePółfinał

1959

Ufa

Uwaga ! O kolejności miejsc 1-4 decydował finał z udziałem 4 zawodników. O prawo startu w finale w biegu dodatkowym zmierzyli się L. Drobiazko i W. Kuźniecow II.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Farit SzajnurowUfa(4,4,3,4,3) 18+4
2Igor PlechanowUfa(4,4,4,4,4) 20+3
3Leonid DrobiazkoOdessa(4,4,2,3,4) 17+4+2
4Andriej DeżynowLeningrad(3,3,4,4,4) 18+1
5Wiktor Kuzniecow IIMoskwa(3,4,3,4,3) 17+3
6Władimir TierientjewMoskwa(4,3,4,3,2) 15
7Wsiewołod NierytowMoskwa(2,3,w,2,4) 11
8Jurij BugrowLeningrad(0,1,4,3,3) 11
9Gieorgij PleszakowMoskwa(3,2,2,d,3) 10
10Vambola HelmTallin(2,1,3,3,1) 10
11Afanasij KowalczukRówno(2,3,2,2,1) 10
12Władimir SokołowUfa(1,2,2,2,2) 9
13Jewgienij PłotnikowMoskwa(2,1,1,1,2) 7
14Wiktor OwczinnikowUfa(1,2,d,1,2) 6
15Jewgienij KonstantinowUfa(1,3,1,1,d) 6
16Engel PipperTallin(3,d,d,d,d) 3

Ufa - 26 wrzesień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Igor PlechanowUfa- 20
2Andriej DeżynowLeningrad- 18
3Wiktor Kuzniecow IIMoskwa- 18
4Wsiewołod NierytowMoskwa- 17
5Jewgienij KonstantinowUfa- 16
6Vambola HelmTallin- 15
7Farit SzajnurowUfa- 14
8Afanasij KowalczukRówne- 12
9J. KuunemaeTallin- -
10Nikołaj TkaczowSewastopol- -
11N. Maksiukow-- -

Ufa - 25 wrzesień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Leonid DrobiazkoOdessa- 20
2Gieorgij PleszakowMoskwa- 17
3Jurij BugrowLeningrad- 17
4Engel PipperTallin- 17
5Władimir TierientjewMoskwa- -
6Jewgienij PłotnikowMoskwa- -
7Wiktor OwczinnikowUfa- -
8Władimir SokołowUfa- -
9b.d. HendrikssonTallin- -
10Nikołaj CzernowUfa- -




1960

3 rundy: Równe - 3 lipiec, Ufa - 11 lipiec, Ufa - 13 lipiec.

Uwaga ! O kolejności na podium zdecydowała liczba wygranych wyścigów.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Igor PlechanowUfa(8+(3,3,3,3,3)+(3,3,3,3,3) 38
2Farit SzajnurowUfa(15+(2,2,3,3,1)+(1,2,3,3,3) 38
3Boris SamorodowUfa(10+(3,3,2,3,3)+(2,3,3,1,3) 38
4Wiktor Kuzniecow IIMoskwa(11+(1,3,3,1,3)+(2,3,3,1,3) 34
5Leonid DrobiazkoOdessa(12+(3,2,3,2,3)+(0,2,3,2,1) 33
6Wsiewołod NierytowMoskwa(10+(2,3,2,2,2)+(2,0,2,2,2) 29
7Wiktor TrofimowRówno(10+(1,2,2,2,2)+(1,1,0,2,1) 23
8Wasilij RuchadzeSuchumi(6+(2,2,1,1,2)+(3,2,0,1,2) 22
9Jewgienij KonstantinowUfa(7+(2,1,0,2,0)+(3,2,1,3,0) 21
10Sokrat LiominidiTbilisi(6+(0,0,0,3,2)+(0,3,2,0,1) 17
11Wiktor OwczinnikowUfa(5+(1,0,2,0,1)+(1,0,0,1,2) 13
12Boris SawojskiRówno(3+(1,1,1,0,0)+(2,1,2,0,2) 13
13Władimir SorokinMoskwa(4+(0,1,1,1,0.5)+(1,1,1,0,0) 10,5
14Nikołaj TkaczowSewastopol(3+(3,1,0,0,0)+(0,1,1,0,0) 9
15Nikołaj CzernowUfa(2+(0,0,1,0,1)+(2,0,0,2,0) 8
16Wiktor WalawskiMajkop(5+(0,0,0,1,0.5)+(0,0,-,-,-) 6,5
17Igor SpodyriakMajkop(0+ns+(1,1,1) 3




1961

Ufa - 16 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Igor PlechanowUfa(3,3,3,3,3) 15
2Wsiewołod NierytowMoskwa(3,3,3,2,3) 14
3Farit SzajnurowUfa(2,3,2,3,3) 13
4Władimir SokołowUfa(2,2,3,1,3) 11
5Boris SamorodowUfa(3,3,0,u,2) 8
6Walentin Mojsejewobw. mosk.(0,2,2,3,1) 8
7Boris Zacharowobw. mosk.(1,2,2,3,0) 8
8Witalij SzyłoRówno(1,1,3,2,1) 8
9Wiktor Kuzniecow IIMoskwa(3,2,1,u,-) 6
10Gienrich LembergLeningrad(1,1,2,1,1) 6
11Gabdrachman KadyrowUfa(u,1,u,2,2) 5
12Wiktor TrofimowRówno(2,1,u,u,2) 5
13Raszyd ChajbrachmanowUfa(0,0,1,1,1) 3
14Igor SpodyriakMajkop(1,0,1,1,0) 3
15Boris SawojskiRówno(0,0,0,2,0) 2
16Jewgienij SzerstniewMińsk(2,0,0,0,0) 2
17Roman StankiewiczKiszyniów(2).) 2




1962

Ufa - 22-23 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Boris SamorodowUfa(3,3,3,3,2)+(3,3,3,3,3) 29
2Igor PlechanowUfa(3,3,2,3,3)+(3,3,3,3,2) 28
3Leonid DrobiazkoUfa(3,2,3,3,3)+(3,2,3,2,3) 27
4Farit SzajnurowUfa(2,1,3,3,3)+(2,3,3,1,3) 24
5Giennadij KurilenkoUfa(3,0,1,2,3)+(3,1,2,3,2) 20
6Walentin MojsejewMoskwa(0,3,3,2,2)+(2,2,1,2,3) 20
7Władimir SokołowUfa(2,3,1,1,2)+(1,2,2,1,2) 17
8Witalij SzyłoLwów(2,1,2,2,1)+(1,3,1,d,1) 14
9Wiktor OwczinnikowLwów(1,2,2,2,2)+(2,0,2,1,d) 14
10Jurij CzekranowUfa(0,2,0,0,d)+(2,1,2,2,2) 11
11Lew KrajewUfa(2,0,1,d,1)+(0,1,d,3,1) 9
12Gabdrachman KadyrowUfa(1,2,0,1,1)+(1,0,d,2,0) 8
13Konstantin KrisztalLwów(0,0,1,1,1)+(0,1,0,0,1) 5
14Wiktor Kuzniecow IIMoskwa(1,1,2,1,0)+(ns) 5
15Władimir AntonienkoUfa(0)+(0,2,1,0,1) 4
16Anatolij GruzincewLwów(1,1,0,0,0)+(1,0,1,0,0) 4
17Giennadij ZagladkoLwów(ns+(0,0,0,1,0) 1
18Raszyd ChajbrachmanowUfa(0,0,0,0,-)+(ns) 0

Lwów - 15-16 wrzesień

Startowali również: Władimir Bielajew (Ufa), Afanasij Kowalczuk (Równe), Hannes Maier (Tallin), Władimir Uljanin (Równe), Wadim Charamonow (Władywostok), Jarosław Walko (Lwów), K. Kowienko (Lwów), Jewgienij Płotnikow (Moskwa)

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Boris SamorodowUfa- -
2Leonid DrobiazkoUfa- -
3Wiktor TrofimowRówne- -
4Władimir SokołowUfa- -
5Witalij SzyłoLwów- -
6Konstantin KrisztalLwów- -
7Raszyd ChajbrachmanowUfa- -
8Anatolij GruzincewLwów- -
9Jan KompusTallin- -
10Giennadij ZagladkoLwów- -

Saławat - 15-16 wrzesień.

Startowali również: Wsiewołod Nierytow (Moskwa), Jurij Oleniew (Moskwa), Boris Zacharow (obw. moskiewski), Gienrich Lemberg (Leningrad), Siergiej Latosinski (Lwów), Boris Sawojski (Równe), Egils Janson (Tallin), Władimir Kanunnikow (Leningrad), Władimir Sorokin (Moskwa), Jurij Gierasimow (Lwów).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Igor PlechanowUfa- 28
2Walentin MojsejewMoskwa- 27
3Farit SzajnurowUfa- 24
4Giennadij KurilenkoUfa- -
5Wiktor Kuzniecow IIMoskwa- -
6Wiktor OwczinnikowLwów- -
7Gabdrachman KadyrowUfa- -
8Jurij CzekranowUfa- -
9Lew KrajewUfa- -
10Władimir AntonienkoUfa- -




1963

Lwów - 2-3 listopada.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Igor PlechanowUfa(3,3,3,3,3)+(3,2,3,3,2) 28
2Boris SamorodowUfa(12)+(3,3,3,3,3) 27
3Leonid DrobiazkoUfa(12)+(3,2,2,3,2) 24
4Giennadij KurilenkoLwów(9)+(1,3,3,2,3) 21
5Konstantin KrisztalLwów(10)+(2,3,2,1,3) 21
6Jurij CzekranowUfa(8)+(3,2,u,2,1) 16
7Witalij SzyłoLwów(8)+(0,1,1,2,3) 15
8Wiktor TrofimowRówne(6)+(2,3,1,0,2) 14
9Walentin MojsejewMoskwa(6)+(1,1,2,3,1) 14
10Władimir SokołowSaławat(6)+(0,0,3,2,1) 12
11Gabdrachman KadyrowUfa(5)+(2,2,1,0,2) 12
12Jurij OleniewMoskwa(5)+(2,0,2,1,1) 11
13Wiktor Kuzniecow IIMoskwa(8)+(1,1,u,-,-) 10
14Anatolij GruzincewLwów(5)+(1,1,1,1,0) 9
15Lew KrajewUfa(5)+(0,0,0,1,0) 6
16Raszyd ChajbrachmanowUfa(0)+(0) 0
17Wiaczesław DubininUfa(0)+ns) 0

Lwów

Brak danych o pozycjach 3-16.

W Ufie odbył się drugi półfinał. Brak niestety danych na temat tych zawodów.

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Boris SamorodowUfa- -
2Giennadij KurilenkoUfa- -




1964

Ałmałyk - 21-22 listopad

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Boris SamorodowUfa(3,3,3,3,3)+(3,3,3,3,3) 30
2Igor PlechanowUfa(3,3,3,2,3)+(3,3,3,u,2) 25
3Wiktor TrofimowRówno(1,1,2,2,3)+(3,2,3,3,3) 23
4Jurij CzekranowUfa(2,3,1,2,1)+(2,3,2,3,2) 21
5Farit SzajnurowUfa(3,2,2,3,2)+(2,2,0,3,1) 20
6Giennadij KurilenkoLwów(2,1,3,2,2)+(3,1,1,2,3) 20
7Konstantin KrisztalLwów(2,0,3,3,3)+(1,1,2,1,1) 17
8Siergiej LatosinskiLwów(1,2,2,1,2)+(0,0,3,2,3) 16
9Gabdrachman KadyrowUfa(1,0,0,3,0)+(1,3,2,2,2) 11
10Raszyd ChajbrachmanowUfa(3,3,0,1,1)+(0,0,1,2,0) 11
11Lew KrajewUfa(1,2,1,1,1)+(1,2,1,1,0) 11
12Walentin MojsejewMoskwa(2,2,0,0,0)+(2,2,2,0,1) 11
13Anatolij GruzincewLwów(0,1,1,0,2)+(2,1,0,1,0) 8
14Boris GorkaRówno(0,0,2,0,1)+(0,0,1,1,1) 6
15Wiktor OwczinnikowLwów(0,1,0,1,0)+(1,0,-,0,2) 5
16Anatolij OstrienkoLwów(0,0,1,0,0)+(0,1,0,0,0) 2
17Boris CechanowiczOrzeł(ns+(0) 0

Ałmałyk - 14-15 listopada

17 i 19 listopada w Ałmałyku odbył się drugi półfinał. Brak jednak danych na temat tych zawodów.

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Boris SamorodowUfa(3,3,3,3,3)+(3,3,3,3,3) 30
2Giennadij KurilenkoLwów(3,3,3,2,3)+(2,3,3,2,3) 27
3Wiktor TrofimowRówne(3,3,3,1,3)+(3,3,3,1,3) 26
4Gabdrachman KadyrowUfa(3,0,2,3,2)+(2,3,2,3,2) 22
5Konstantin KrisztalLwów(2,2,1,3,3)+(3,2,2,3,1) 22
6Lew KrajewUfa(2,2,2,3,2)+(1,0,2,ns,3) 17
7Anatolij OstrienkoLwów(1,3,1,2,1)+(0,2,1,3,2) 16
8Boris GorkaRówne(2,1,2,1,2)+(3,1,1,2,1) 16
9Sokrat LiominidiTbilisi(0,2,2,2,0)+(2,2,1,2,1) 14
10Anatolij LukszynMoskwa(0,0,3,0,0)+(1,1,3,2,2) 12
11Boris KuwaninTaszkient(1,1,1,1,1)+(2,1,2,1,ns) 11
12Władimir KanunnikowLeningrad(1,2,0,2,2)+(0,2,ns,1,ns) 10
13Władimir MichajłowTaszkient(1,0,0,0,1)+(0,0,0,1,2) 5
14Dmitrij AłszabajaTaszkient(0,0,1,0,1)+(1,1,0,0,0) 4
15Rawil SafarowUfa(2,1,ns,ns,ns)+ns) 3
16Wiktor OwczinnikowLwów- ns
17Władimir BudagowskiRówne- ns




1965

Lwów - 15 sierpień

Jeden z półfinałów odbył się 8 sierpnia we Lwowie. Brak danych na temat drugiego półfinału.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Igor PlechanowUfa(3,3,3,2,3) 14+3
2Giennadij KurilenkoLwów(3,3,2,3,3) 14+2
3Władimir SokołowSaławat(3,2,3,3,1) 12+3
4Wiktor TrofimowRówno(3,3,1,3,2) 12+2
5Gabdrachman KadyrowUfa(2,2,3,1,3) 11
6Farit SzajnurowUfa(2,3,0,2,3) 10
7Konstantin KrisztalLwów(2,1,2,3,2) 10
8Siergiej LatosinskiLwów(1,2,3,2,1) 9
9Boris GorkaRówno(d,0,2,2,1) 5
10Lew KrajewUfa(d,0,2,1,2) 5
11Boris BurlajewUfa(2,2,0,0,0) 4
12Reino ViidasTallin(1,0,1,0,2) 4
13Anatolij BielkinLeningrad(0,1,1,1,0) 3
14Afanasij KowalczukRówno(1,0,0,1,0) 2
15Wiaczesław DubininNowosybirsk(0,1,1,0,-) 2
16Boris SawojskiRówno(0,1,0) 1
17Władimir KanunnikowLeningrad(0,1,u,-,-) 1

Daugavpils - 3 sierpień

Rozegrano także 3 sierpnia ćwierćfinał w Równe. Brak informacji na temat dwóch pozostałych ćwierćfinałów.

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Anatolij PietrowskiDaugavpils(3,3,3,3,3) 15
2Reino ViidasTallin(3,2,2,3,3) 13
3Piotr PietkowDaugavpils(3,3,1,2,3) 12
4Sokrat LiominidiTbilisi(2,2,3,3,2) 12
5Jurij PerkerTallin(3,3,2,1,2) 11
6Giennadij WjunowLeningrad(1,1,3,2,2) 9
7Giennadij PuchowBałakowo(1,u,2,3,1) 7
8Andriej WingraDaugavpils(2,1,0,2,2) 7
9Leonid WoroninBałakowo(2,2,d,1,1) 6
10Boris CechanowiczBałakowo(0,u,2,0,3) 5
11R. TartlainTallin(0,3,1,0,0) 4
12Raszyd ChajbrachmanowUfa(d,u,3,u,1) 4
13Wasilij ZinowjewDaugavpils(2,0,1,1,0) 4
14Gienrich LembergLeningrad(d,0,1,2,0) 3
15Janis MeinertDaugavpils(0,2,0,0,0) 2
16Iwan AndriejewLeningrad(1,1)) 2
17E. WeinbergasWilno(1,u,ns,-,-) 1




1966

Lwów - 9-10 sierpień

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Farit SzajnurowUfa(2,3,3,3,3)+(3,2,2,3,2) 26
2Boris SamorodowUfa(0,2,3,2,3)+(3,3,3,3,3) 25
3Władimir SokołowSaławat(3,0,3,3,3)+(3,0,3,3,3) 24
4Wiktor TrofimowRówne(2,1,3,3,3)+(3,1,3,2,1) 22
5Gabdrachman KadyrowUfa(0,1,2,3,1)+(2,3,3,2,3) 20
6Giennadij KurilenkoLwów(2,3,2,1,1)+(1,1,2,3,3) 19
7Giennadij WjunowLeningrad(2,3,1,2,2)+(2,3,0,1,0) 16
8Władimir KorniewSaławat(3,2,0,0,2)+(1,2,2,2,2) 16
9Jewgienij MichelLwów(3,0,2,0,2)+(2,1,0,1,1) 12
10Wasilij BaturinLeningrad(3,1,d,2,0)+(2,2,0,u,0) 10
11Boris KopyłowNowosybirsk(1,2,2,2,0)+(0,0,2,0,1) 10
12Anatolij GruzincewLwów(1,3,1,0,0)+(0,2,1,2,0) 10
13Siergiej LatosinskiLwów(1,1,0,1,2)+(1,3,1,u,-) 10
14Reino ViidasTallin(0,0,w,1,1)+(0,1,1,1,2) 7
15Walentin MojsejewMoskwa(1,2,1,0,1)+(1,0,1,0,0) 7
16Władimir KowalenkoSaławat(0,0,0,1,0)+(0,0,0,0,1) 2
17Wadim WolskiLwów(ns+(2) 2

Ufa - 4 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Władimir KorniewSaławat(3,3,3,3,3) 15
2Władimir SokołowSaławat(3,3,3,3,2) 14
3Boris KopyłowNowosybirsk(2,3,2,3,1) 11
4Reino ViidasTallin(3,2,3,2,1) 11
5Władimir KowalenkoSaławat(2,1,3,2,2) 10
6Lew KrajewUfa(2,3,0,1,3) 9
7Wiaczesław DubininNowosybirsk(1,0,1,3,3) 8
8Władimir KononowiczSaławat(1,1,2,1,3) 8
9Boris BurlajewUfa(3,2,2,0,1) 8
10Boris KuwaninUfa(1,2,1,2,2) 8
11Eduard SamburskiWładywostok(2,0,2,1,0) 5
12Wasilij ŻatkoWładywostok(1,2,1,1,0) 5
13Anatolij LukszynKujbyszew(0,0,0,2,2) 4
14Raszyd ChajbrachmanowUfa(0,1,0,0,1) 2
15Władimir SidorowBałakowo(0,1,0,0,0) 1
16Nikołaj WasiljewNowosybirsk(0,0,1,0,0) 1

Leningrad

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Giennadij WjunowLeningrad- -
2Farit SzajnurowUfa- -
3Boris SamorodowUfa- -
4Gabdrachman KadyrowUfa- -

Sterlitamak - 30-31 lipiec

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Władimir KorniewSaławat(3,3,2,3,3)+(3,3,3,3,3) 29
2Władimir SokołowSaławat(3,2,3,3,3)+(3,2,2,3,3) 27
3Lew KrajewUfa(2,3,3,2,3)+(1,3,3,2,2) 24
4Władimir KononowiczSaławat(2,3,3,1,2)+(2,3,3,2,2) 23
5Boris BurlajewUfa(2,0,2,3,2)+(3,1,3,3,2) 21
6Władimir KowalenkoSaławat(2,1,1,2,2)+(2,2,1,3,3) 19
7Boris KuwaninUfa(1,2,1,3,1)+(3,3,2,0,2) 18
8Anatolij LukszynKujbyszew(3,0,2,2,2)+(2,1,2,1,1) 16
9Władimir SidorowBałakowo(3,2,3,1,1)+(1,0,2,1,1) 15
10Władimir KuźniecowSaławat(1,1,1,2,3)+(2,0,0,2,0) 12
11Aleksiej KrawczenkoSaławat(0,1,2,1,1)+(0,2,0,2,2) 11
12Nikołaj SiemientinowSaławat(1,3,0,0,1)+(1,1,1,0,0) 8
13Anatolij KrugłowUfa(1,0,1,1,0)+(0,2,1,1,1) 8
14Władimir CzapałoSterlitamak(0,2,0,0,0)+(1,0,0,0,1) 4
15b.d. DułowBałakowo(0,1,0,0,0)+(0,0,2,0,0) 3
16Wasilij KowalenkoSaławat(0,0,0,0,0)+(0,1,0,1,0) 2

Daugavpils - 30-31 lipiec

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Boris SamorodowUfa(3,3,3,3,3)+(3,3,3,3,3) 30
2Jurij CzekranowUfa(2,3,3,3,3)+(2,3,3,3,3) 28
3Jurij StupakowDaugavpils(3,2,3,2,2)+(2,3,1,2,2) 22
4Andriej DziadykCzerwonograd(2,2,3,3,1)+(1,3,3,1,3) 22
5Jurij IliczkowiczDaugavpils(2,1,2,3,3)+(3,2,2,3,1) 22
6Wiktor OwczinnikowCzerwonograd(3,3,u,2,2)+(3,2,2,2,2) 21
7Anatolij PietrowskiDaugavpils(3,1,2,1,1)+(3,2,1,3,1) 18
8Wasilij ZinowjewDaugavpils(1,3,2,2,2)+(2,1,3,0,2) 18
9Aleksandr RieszetniakCzerwonograd(0,2,0,1,3)+(2,2,0,1,1) 12
10Janis MeinertDaugavpils(1,1,2,1,1)+(1,1,0,2,1) 11
11K. GawrilikGrodno(2,0,2,0,0)+(0,1,2,1,2) 10
12Wasilij DiwakowDaugavpils(1,2,0,d,2)+(1,d,2,1,u) 9
13Oleg PostnikowGrodno(1,1,1,1,0)+(1,1,1,0,0) 7
14P. KirpiczenkoDaugavpils(0,0,1,1,1)+(0,0,1,2,0) 6
15M KolesowDaugavpils(0,0,1,0,0)+(0,0,0,0,1) 2

Nowosybirsk - 30-31 lipiec

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Raszyd ChajbrachmanowUfa- -
2Wasilij ŻatkoWładywostok- -
3Eduard SamburskiWładywostok- -
4Reino ViidasTallin- -
5Jurij PekrerTallin- -
6Boris KopyłowNowosybirsk- -
7Wiaczesław DubininNowosybirsk- -
8Nikołaj WasiljewNowosybirsk- -




1967

Leningrad - 1-2 sierpień

Uwaga ! Odbyły się dwa wyścigi dodatkowe - w pierwszym sędzia nie wskazał zwycięzcy i przydzielił każdemu po 2,5 pkt.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wiktor TrofimowRówne(3,2,3,3,3)+(3,3,2,3,3) 28+5.5
2Igor PlechanowUfa(2,3,3,3,3)+(3,2,3,3,3) 28+4.5
3Farit SzajnurowUfa(3,3,3,3,2)+(,2,3,3,2,1) 25
4Giennadij KurilenkoUfa(1,2,2,2,2)+(2,3,3,0,2) 19
5Gabdrachman KadyrowUfa(u,3,2,2,3)+(1,2,2,1,2) 18
6Boris CechanowiczBałakowo(3,2,2,1,1)+(1,1,2,2,2) 17
7Jurij ŁombockiLeningrad(1,3,0,2,2)+(2,2,1,3,1) 17
8Boris SamorodowUfa(d,d,1,3,1)+(3,0,3,d,3) 14
9Władimir KorniewSaławat(2,0,0,1,3)+(3,3,0,1,0) 13
10Giennadij WjunowLeningrad(3,1,2,1,0)+(d,1,1,0,3) 12
11Walentin MojsejewMoskwa(1,1,3,0,1)+(2,2,0,1,1) 12
12Władimir SmirnowLeningrad(d,,2,1,0.5,0)+(0,1,1,3,2) 10,5
13Boris KopyłowNowosybirsk(1,0,1,0,1)+(0,0,2,2,1) 8
14Jurij DubininNowosybirsk(2,1,0,0.5,2)+(d,0,d,1,0) 6,5
15Jurij CzekranowUfa(2,0,1,2,d)+(1,d,u,-,-) 6
16Anatolij PietrowskiDaugavpils(ns+(1,1,2,d,0) 4
17Raszyd ChajbrachmanowUfa(0,1,0,0,0)+(d,-,-,-,0) 1
18Siergiej LatosinskiLwów(ns) ns

Ufa - 22-23 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jurij CzekranowUfa(3,3,3,3,3)+(2,2,3,3,3) 28
2Igor PlechanowUfa(3,3,3,3,2)+(2,1,2,3,3) 25
3Giennadij KurilenkoUfa(3,2,3,2,3)+(3,1,3,2,2) 24
4Farit SzajnurowUfa(3,2,3,2,1)+(3,2,2,3,3) 24
5Boris SamorodowUfa(2,2,d,d,3)+(3,3,3,3,3) 22
6Anatolij PietrowskiDaugavpils(7)+(3,3,2,2,2) 19
7Jurij PerkerTallin(2,3,2,3,2)+(1,3,u,-,-) 16
8Jurij StupakowDaugavpils(8)+(2,0,3,1,1) 15
9Aleksiej KrawczenkoSaławat(7)+(2,3,0,0,2) 14
10Rawil SafarowUfa(5)+(0,2,1,2,1) 11
11Władimir KowalenkoSaławat(7)+(1,0,1,2,0) 11
12Wadim WolskiDaugavpils(5)+(1,0,2,1,1) 10
13Wasilij ZinowjewDaugavpils(1)+(1,1,1,1,2) 7
14Władimir IwaniszynDaugavpils(4)+(0,1,1,0,0) 6
15Stanisław ArmandRyga(2)+(0,2,0,0,0) 4
16Władimir KuźniecowSaławat(2)+(0,0,0,0,1) 3
17Piotr ChripunowSterlitamak(ns+(1,0) 1

Nowosybirsk - 22-23 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gabdrachman KadyrowUfa- -
2Boris KopyłowNowosybirsk- -
3Jurij DubininNowosybirsk- -
4Władimir KorniewSaławat- -
5Boris CechanowiczBałakowo- -
6Raszyd ChajbrachmanowUfa- -

Daugavpils - 15-16 lipiec

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Anatolij PietrowskiDaugavpils(3,3,3,3,3)+(2,3,3,2,2) 27
2Wadim WolskiDaugavpils(3,3,2,2,3)+(3,2,3,3,3) 27
3Jurij StupakowDaugavpils(d,3,3,3,3)+(3,u,3,2,1) 21
4Jurij PerkerTallin(d,3,3,3,2)+(3,3,3,1,u) 21
5Władimir IwaniszynDaugavpils(2,0,0,3,2)+(2,3,2,3,3) 20
6Wasilij ZinowjewDaugavpils(2,2,2,1,3)+(2,2,1,2,3) 20
7Stanisław ArmandRyga(3,d,2,2,1)+(3,1,2,3,2) 19
8Reino ViidasTallin(3,d,2,2,2)+(1,1,1,-,3) 15
9K GawrilikGrodno(1,2,1,2,1)+(2,2,2,1,u) 14
10Wasilij DiwakowDaugavpils(2,d,3,1,d)+(-,1,2,3,u) 12
11Janis MeinertDaugavpils(2,2,1,1,1)+(1,1,1,-,-) 10
12B. JokubauskasWilno(0,2,1,0,0)+(0,3,1,d,2) 9
13b.d. ZagradinLeningrad(1,1,0,1,1)+(1,u,0,2,1) 8
14Wasilij WiediaszewUfa(1,1,1,0,2)+(0,0,0,1,0) 6
15Jurij GusiewLeningrad(0,1,0,0,0)+(u,2,0,0,1) 4
16S. RudokasWilno(d,0,0,0,0)+(0,0,0,-,2) 2
17J. DudkoLida(ns+(1,1,0) 2

Saławat - 16 lipiec

Uwaga ! Rezultat nieoficjalny.

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Igor PlechanowUfa(3,3,3,3,3) 15
2Władimir KowalenkoSaławat(2,3,3,2,3) 13
3Giennadij KurilenkoUfa(3,3,2,3,2) 13
4Władimir SokołowSaławat(2,2,3,1,3) 11
5Boris SamorodowUfa(2,2,2,3,2) 11
6Rawil SafarowUfa(3,1,3,1,2) 10
7Aleksiej KrawczenkoSaławat(1,0,2,2,3) 8
8Anatolij GonczarowSaławat(3,1,1,2,1) 8
9Władimir KuźniecowSaławat(1,2,2,0,1) 6
10Piotr ChripunowSterlitamak(1,2,1,1,1) 6
11Giennadij BykowMoskwa(2,0,1,0,2) 5
12Nikołaj CzernowUfa(0,ns,1,3,0) 4
13Dmitrij AłszabajaUfa(1,3,0,0,0) 4
14Władimir CzapałoSterlitamak(0,1,0,2,0) 3
15Nikołaj SimakowSterlitamak(0,0,0,1,1) 2
16Leonid TaraninMoskwa(0,1,0,0,0) 1
17A. TieriechowSterlitamak- ns




1968

Ufa - 18-19 lipiec

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Igor PlechanowUfa(3,3,3,3,2)+(3,3,3,3,2) 28
2Giennadij KurilenkoUfa(3,2,3,3,3)+(2,2,3,2,3) 26+3
3Władimir SmirnowLeningrad(3,2,3,2,2)+(2,3,3,3,3) 26+2
4Walerij KlemientjewTbilisi(2,2,2,3,3)+(3,u,2,3,3) 23
5Władimir KorniewSaławat(3,3,3,2,1)+(3,3,2,1,1) 22
6Anatolij PietrowskiDaugavpils(1,2,2,1,1)+(3,3,0,2,2) 17
7Farit SzajnurowUfa(2,3,2,1,3)+(2,1,1,1,1) 17
8Wasilij BaturinLeningrad(2,0,1,2,2)+(1,1,3,2,2) 16
9Władimir KononowiczSaławat(1,3,0,0,2)+(1,1,3,2,2) 15
10Wiktor TrofimowRówne(0,1,2,3,0)+(1,0,1,3,2) 13
11Jurij StupakowDaugavpils(0,1,1,0,1)+(2,1,2,2,0) 10
12Władimir SidorowBałakowo(2,0,1,1,0)+(0,2,1,1,1) 9
13Witalij BuwajewTbilisi(1,1,1,1,0)+(1,0,1,0,1) 7
14Jewgienij MichelRówne(0,0,0,0,3)+(0,2,0,0,0) 5
15Giennadij WjunowLeningrad(0,1,0,2,1)+(0,0,0,u,-) 4
16Walentin MojsejewMoskwa(1,0,0,0,-)+ns) 1
17Boris KuwaninUfa(0)+(0,1,0,0,0) 1
18Jurij ŁombockiLeningrad(ns+(0) 0

Saławat - 13-14 lipiec.

Półfinał odbył się również w Moskwie 12-13 lipca. Brak danych na temat tych zawodów.

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Igor PlechanowUfa(3,3,2,3,3)+(3,2,3,3,3) 28
2Władimir KorniewSaławat(3,3,3,2,3)+(3,3,3,2,2) 27
3Władimir KononowiczSaławat(3,2,3,3,2)+(d,3,2,3,3) 24
4Farit SzajnurowUfa(3,3,2,1,3)+(2,3,2,2,1) 22
5Anatolij PietrowskiDaugavpils(2,0,2,3,2)+(3,2,3,3,1) 21
6Boris KuwaninUfa(2,3,1,3,1)+(2,2,2,1,3) 20
7Rawil SafarowUfa(0,2,3,2,2)+(2,2,1,2,2) 18
8Władimir ZaplesznyWładywostok(1,2,2,0,3)+(2,3,1,3,0) 17
9Jurij DubininNowosybirsk(1,1,3,0,0)+(3,1,1,2,0) 12
10Wiaczesław JakimowUfa(1,1,1,1,2)+(1,1,0,1,2) 11
11Władimir KoczetowNowosybirsk(2,2,0,0,0)+(1,1,0,1,1) 8
12Giennadij KarcewNowosybirsk(0,1,1)+(1,0,3,0,1) 7
13Anatolij KuźminUfa(0,0,0,1,1)+(0,0,2,0,2) 6
14Nasibułła SujargułowSaławat(0,1,1,2,0)+(0,1,1,0,0) 6
15Giennadij BraginUfa(2,1,1,0,1)+(1,0,0,0,0) 6
16Wiaczesław FaleluchinUfa(0,0,0,0,0)+(0,0,0,1,3) 4
17Nikołaj AksionowKemerowo(1,u,-,-,-)+ns) 1
18Władimir KowalenkoSaławat(u/-,-,-,-,-)+ns) 0

Leningrad - 8-9 lipiec.

Uwaga ! Drugiego dnia zawody przerwano po 16 wyścigach.

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wadim WolskiDaugavpils(2,3,2,3,3)+(2,3,3,2) 23
2Jurij StupakowDaugavpils(2,3,3,3,3)+(3,2,2,2) 23
3Gieorgij MarkatanowLeningrad(3,3,3,2,d)+(3,1,3,3) 21
4Iwan AndriejewLeningrad(3,3,3,3,2)+(2,0,1,2) 19
5Walerij KatiużanskiLeningrad(1,2,2,1,3)+(3,3,0,1) 16
6Gienrich LembergLeningrad(3,1,0,0,2)+(3,3,0,3) 15
7Leonid TaraninMoskwa(1,2,3,2,3)+(u,2,1,1) 15
8Władimir KanunnikowLeningrad(3,0,2,3,0)+(1,2,2,0) 13
9Gieorgij IwanowLeningrad(0,2,2,d,1)+(0,2,3,3) 13
10Jurij TierienieckiMoskwa(1,1,1,d,1)+(2,3,2,0) 11
11Wiktor KałmykowBałakowo(0,0,0,1,0)+(2,0,3,3) 9
12Jurij SiemienienkoLeningrad(2,2,2,u,2)+ns) 8
13Siergiej NowikowBałakowo(1,0,1,u,2)+(1,1,0,2) 8
14Oleg DobrinskiLeningrad(0,0,d,2,1)+(1,1,1,1) 7
15Władimir IwaniszynDaugavpils(2,1,d,d,d)+ns) 3
16S. KuroczkinLeningrad(ns+(0,1,2,0) 3
17b.d. DiemachinMoskwa(0,1,0,0,0)+(1,0,0,1) 3
18W. SobolewLeningrad(ns+(0,1,1,ns) 1

Równe - 7-8 lipiec

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Boris GorkaRówne(12)+(3,3,3,3,3) 27
2Wiktor TrofimowRówne(13)+(3,1,2,3,3) 25
3Grigorij ChłynowskiRówne(14)+(3,1,2,3,1) 24
4Walentin MoisiejewMoskwa(12)+(3,3,2,2,2) 24
5Jewgienij MichelRówne(11)+(2,2,3,2,3) 23
6Anatolij RajewskiRówne(12)+(1,3,3,3,d) 22
7Witalij BuwajewTbilisi(9)+(2,2,3,2,2) 20
8Aleksandr PodgornyLwów(7,5)+(2,1,0,2,1) 13,5
9Władimir BudagowskiRówne(6)+(2,0,1,1,3) 13
10Wiaczesław AnczutinMoskwa(4)+(1,3,0,1,2) 11
11Giennadij BykowMoskwa(5)+(1,2,1,0,1) 10
12Piotr ZielenskiTbilisi(3)+(0,2,1,1,2) 9
13Witalij MatiuchinMoskwa(5)+(0,1,2,0,0) 8
14Siergiej LatosinskiLwów(5,5)+ns) 5,5
15Nikołaj KalczukRówne(ns+(1,0,0,1,0) 2
16W. KudrikRówne(1)+(0,0,d,ns,ns) 1
17Giennadij PrimaczenkoRówne(ns) ns




1969

Ufa - 18-19 lipiec

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jurij DubininNowosybirsk(2,2,3,3,3)+(3,3,3,3,3) 28
2Walerij KlemientjewTbilisi(2,3,3,3,3)+(2,3,3,1,2) 25
3Wiktor TrofimowRówne(3,3,3,w,3)+(1,3,2,3,2) 23
4Władimir GordiejewBałakowo(1,3,2,3,3)+(3,2,2,1,u) 20
5Aleksandr PawłowWładywostok(3,2,1,2,1)+(0,2,3,2,3) 19
6Boris CechanowiczBałakowo(3,3,1,0,1)+(2,0,3,2,2) 17
7Władimir KorniewSterlitamak(1,2,0,3,2)+(3,3,1,0,-) 15
8Boris KopyłowAłmałyk(2,0,1,2,2)+(0,1,1,3,3) 15
9Gieorgij IwanowLeningrad(0,2,3,2,1)+(2,1,0,3,0) 14
10Władimir SmirnowLeningrad(3,1,2,-,0)+(1,2,1,1,3) 14
11Anatolij KuźminDaugavpils(1,0,2,0,2)+(3,1,2,2,1) 14
12Wasilij BaturinLeningrad(0,1,0,2,1)+(2,2,2,0,1) 11
13Władimir ZaplesznyWładywostok(1)+(2,1,2,1) 7
14Farit SzajnurowUfa(2,1,0,1,0)+(1,0,0,-,-) 5
15Władimir KoczetowNowosybirsk(1,0,1,1,0)+(1,0,0,1,0) 5
16Witalij BuwajewTbilisi(0,0,2,0,0)+(0,1,1,0,-) 4
17Wiktor KałmykowBałakowo(0,1,0,1,2)+(0,0,0,0,0) 4

Leningrad - 14-15 sierpień.

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Władimir SmirnowLeningrad(3,3,3,3,1)+(1,3,3,3,3) 26
2Wiktor TrofimowRówne(2,3,3,3,3)+(2,3,u,3,3) 25
3Gieorgij IwanowLeningrad(3,3,1,3,2)+(3,3,3,2,2) 25
4Anatolij KuźminDaugavpils(1,2,3,2,2)+(3,3,3,3,2) 24
5Anatolij PietrowskiDaugavpils(2,2,2,3,3)+(1,2,2,3,3) 23
6Wasilij BaturinLeningrad(3,3,3,0,3)+(3,2,3,1,0) 21
7Boris GorkaRówne(1,1,1,1,3)+(2,2,1,1,2) 15
8Gabdrachman KadyrowUfa(2,2,1,2,1)+(2,1,2,,0,1) 14
9Leonid DrobiazkoCzerwonograd(1,1,0,2,2)+(1,1,2,2,2) 14
10Aleksiej KrawczenkoDaugavpils(3,2,2,2,0)+(u,2,0,2,0) 13
11Jurij TierienieckiMoskwa(2,1,2,0,1)+(3,0,1,0,0) 10
12Jurij StupakowDaugavpils(1,0,0,1,2)+(u,0,u,1,3) 8
13Konstantin KrisztalLwów(0,0,2,1,1)+(0,1,1,0,1) 7
14Walentin MoisiejewMoskwa(0,1,0,0,0)+(0,1,2,2,1) 7
15Wasilij MuraszkoRówne(0,0,1,0,0)+(2,0,0,1,-) 4
16Wasilij DiwakowDaugavpils(0,0,0,1,0)+(0,0,0,0,-) 1
17Iwan AndriejewLeningrad(ns+(1,0) 1

2 rundy: Sterlitamak - 10 sierpień, Saławat - 11 sierpień

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Władimir KorniewSterlitamak(3,3,3,3,3)+(3,3,3,2,3) 29
2Giennadij KurilenkoUfa(3,2,3,3,3)+(3,3,2,3,3) 28
3Władimir DagajewTogliatti(3,3,3,2,2)+(2,3,2,3,3) 26
4Wiaczesław JakimowUfa(2,2,1,2,2)+(2,3,3,2,3) 22
5Władimir SokołowSaławat(3,3,2,3,0)+(3,2,1,3,2) 22
6Boris BurlajewTogliatti(2,3,1,3,1)+(2,2,1,3,2) 20
7Anatolij SuchowUfa(2,2,2,0,0)+(3,1,3,1,1) 15
8Giennadij BykowMoskwa(0,1,2,2,3)+(1,2,1,1,2) 15
9Piotr ChripunowSterlitamak(1,0,1,1,3)+(2,1,3,0,1) 13
10Nasibułła SujargułowSaławat(2,2,3,2,1)+(0,1,0,1,0) 12
11Wiaczesław AnczutinMoskwa(0,1,2,1,2)+(0,2,2,2,0) 12
12Szamil NigmatulinUfa(1,1,0,0,2)+(1,1,1,2,0) 9
13b.d. Iwanow-(1,0,1,1,0)+(0,0,0,0,2) 5
14Władimir MordowinSterlitamak(0,1,0,1,1)+(1,0,0,0,1) 5
15b.d. ChudiakowMoskwa(1,0,0,0,ns)+(0,0,2,0,0) 3
16Giennadij SolannikowSterlitamak(0,0,0,0,1)+(1,ns,0,1,ns) 3

Daugavpils - 10-11 sierpień

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Leonid DrobiazkoCzerwonograd(3,3,3,3,2)+(2,2,2,3,2) 25
2Wadim WolskiDaugavpils(2,2,2,3,3)+(3,2,2,3,3) 25
3Anatolij KuźminDaugavpils(3,3,2,2,2)+(3,3,0,3,3) 24
4Aleksiej KrawczenkoDaugavpils(3,3,u,3,3)+(2,3,3,2,2) 24
5Anatolij PietrowskiDaugavpils(1,3,0,1,1)+(3,2,3,3,3) 20
6Jurij StupakowDaugavpils(3,1,1,2,3)+(1,3,3,2,1) 20
7Wasilij BaturinLeningrad(2,2,3,2,2)+(d,3,1,2,1) 18
8Wasilij DiwakowDaugavpils(2,2,2,1,1)+(3,0,1,2,2) 16
9Boris StupakowDaugavpils(u,1,3,1,1)+(2,1,2,1,3) 15
10Iwan AndriejewLeningrad(2,1,1,1,0)+(2,1,ns,1,2) 11
11Jurij IliczkowiczDaugavpils(1,2,3,u,3)+ns) 9
12Aleksandr PodgornyCzerwonograd(0,0,1,3,1)+(0,0,3,0,0) 8
13Giennadij WjunowLeningrad(1,1,0,d,d)+(1,1,2,1,d) 7
14Władimir IwaniszynDaugavpils(u,0,1,2,2)+ns) 5
15Andriej DziadykCzerwonograd(1,0,2,u,-)+ns) 3
16Wasilij ZinowjewDaugavpils(ns+(0,2,0,0,1) 3
17Andriej WingraDaugavpils(ns+(1,1,1,0,0) 3
18Iwan RybnikowDaugavpils(ns+(d,d,1,1,1) 3
19Jarosław WaligoraCzerwonograd(0?)+(1?) 1




1970

Ufa - 8-9 sierpień

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Giennadij KurilenkoUfa(2,3,3,3,3)+(1,3,3,3,3) 27
2Władimir GordiejewTbilisi(3,1,3,2,3)+(3,3,3,3,2) 26+3
3Anatolij PietrowskiDaugavpils(3,3,3,3,3)+(1,3,1,3,3) 26+2
4Grigorij ChłynowskiRówne(3,2,1,2,1)+(2,2,1,2,3) 19
5Władimir KorniewSterlitamak(0,1,2,2,3)+(3,2,1,1,2) 17
6Michaił KrasnowBałakowo(1,2,2,3,2)+(3,1,0,2,1) 17
7Władimir KononowiczSaławat(1,3,2,3,0)+(0,3,3,u,-) 15
8Boris KopyłowKadiewka(3,w,1,1,2)+(3,2,0,2,0) 14
9Aleksandr PawłowWładywostok(2,1,0,2)+(2,1,2,2,1) 13
10Anatolij KuźminDaugavpils(1,2,1,0,1)+(1,2,2,1,2) 13
11Nikołaj AksionowKemerowo(ns+(2,1,3,3,2) 11
12Jurij ŁombockiLeningrad(0,1,0,1,1)+(0,1,2,1,3) 10
13Władimir ZaplesznyWładywostok(2,0,3,2,1)+ns) 8
14Anatolij MironowBałakowo(0,1,0,1,2)+(1,0,2,0,1) 8
15Jurij DubininNowosybirsk(2,3,2,u,ns)+ns) 7
16Wiaczesław DubininNowosybirsk(2,u,u,ns,ns)+ns) 2
17Nasibułła SujargułowSterlitamak(1,0,0,0,0)+(0,0,0,ns,ns) 1
18Wasilij BaturinLeningrad(u,-,-,-,-)+ns) 0
19Gieorgij MarkatanowLeningrad(ns+(2,0,0,0,1) 3NK
20Wiaczesław JakimowUfa(ns+(0,0,1,ns,ns) 1NK

Leningrad - 28-29 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Anatolij KuźminDaugavpils(3,2,3,3,2)+(3,1,3,3,3) 26
2Grigorij ChłynowskiRówne(2,3,3,3,3)+(3,3,2,w,3) 25
3Jurij ŁombockiLeningrad(2,3,3,2,3)+(1,2,3,3,2) 24
4Wasilij BaturinLeningrad(2,3,2,1,3)+(1,3,2,3,3) 23
5Anatolij PietrowskiDaugavpils(3,2,2,1,1)+(3,0,3,3,2) 20
6Boris KopyłowKadiewka(1,2,1,3,2)+(2,2,3,1,3) 20
7Wadim WolskiDaugavpils(3,3,2,2,1)+(2,2,1,0,2) 18
8Jurij StupakowDaugavpils(3,0,1,2,2)+(0,3,1,2,1) 15
9Iwan RybnikowDaugavpils(1,2,3,1,0)+(3,1,2,0,-) 13
10Oleg DziadykCzerwonograd(1,1,1,3,3)+(2,u,2,u,ns) 13
11Wiktor WiedutaKadiewka(0,1,1,0,2)+(d,3,0,2,1) 10
12Gieorgij MarkatanowLeningrad(2,1,0,0,1)+(1,0,0,2,1) 8
13Aleksiej KrawczenkoDaugavpils(0,0,2,0,0)+(0,2,1,0,2) 7
14Wiktor SuworowAłmałyk(0,0,0,2,0)+(2,1,0,1,0) 6
15Boris GorkaRówne(1,1,0,0,1)+(0,1,1,1,0) 6
16Oleg DobrinskiLeningrad(0,0,0,1,-)+(1,0,0,1,0) 3
17Jurij GrinczukCzerwonograd(0)+(1) 1

Nowosybirsk - 2-3 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jurij DubininNowosybirsk- -
2Władimir ZaplesznyWładywostok- -
3Anatolij MironowBałakowo- -
4Wiaczesław DubininNowosybirsk- -
5Nasibułła SujargułowSaławat- -
6Nikołaj AksionowKemerowo- -
7Jurij SuszkinKemerowo- -
8Iwan SibiriewBałakowo- -
9Władimir PaznikowNowosybirsk- -
10Wiaczesław AnczutinMoskwa- -
11Wiktor KałmykowBałakowo- -
12Walerij GordiejewBałakowo- -
13Boris WichoriewNowosybirsk- -
14Walerij KuźniecowKemerowo- -
15Konstantin DiemachinMoskwa- -
16Wiaczesław GajsinSaratow- -
17Aleksandr KoczetowNowosybirsk- -

Saławat - 1-2 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Władimir KorniewTbilisi- -
2Władimir GordiejewUfa- -
3Giennadij KurilenkoTbilisi- -
4Michaił KrasnowSaławat- -
5Aleksandr PawłowWładywostok- -
6Witalij WołkowMeleuz- -
7Wiaczesław JakimowUfa- -
8Sokrat LiominidiTbilisi- -
9Boris CechanowiczBałakowo- -
10Gamlet GrigorianErewan- -
11Walentin MoisiejewMoskwa- -
12Władimir MazanowBałakowo- -
13Giennadij BykowMoskwa- -
14Aleksandr GagolinTogliatti- -
15Nikołaj DubrowinTogliatti- -
16Wasilij WieniediktowTogliatti- -
17Walerij KlemientjewTbilisi- -

Równe - 21-22 lipiec

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Boris GorkaRówne- -
2Jurij ŁombockiLeningrad- -
3Boris KopyłowKadiewka- -
4Oleg DobrinskiLeningrad- -
5Oleg DziadykCzerwnonograd- -
6Wiktor WiedutaKadiewka- -
7Giennadij PrimaczenkoRówne- -
8Jurij GrinczukCzerwnonograd- -
9Anatolij SamczukCzerwnonograd- -
10Boris SawojskiRówne- -
11Wasilij MuraszkoCzerwnonograd- -
12Giennadij KarcewDonieck- -
13Gieorgij ZagladkoRówne- -
14Witalij BuwajewKadiewka- -
15Aleksandr PodgornyCzerwnonograd- -
16Giennadij TarabanowskiKadiewka- -

Daugavpils - 21-22 lipiec

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Anatolij KuźminDaugavpils(3,3,3,2,3)+(3,3,3,2,3) 28
2Anatolij PietrowskiDaugavpils(3,3,2,3,3)+(3,3,3,3,2) 28
3Wadim WolskiDaugavpils(2,2,2,3,1)+(2,3,2,3,3) 23
4Iwan RybnikowDaugavpils(2,3,3,3,2)+(1,2,3,1,1.5) 21,5
5Gieorgij MarkatanowLeningrad(1,2,2,3,3)+(2,1,2,1,3) 20
6Jurij StupakowDaugavpils(0,2,3,2,2)+(2,2,w,3,3) 19
7Wiktor SuworowAłmałyk(3,1,3,1,3)+(0,2,0,3,1) 17
8Aleksiej KrawczenkoDaugavpils(1,3,d,2,0)+(3,3,d,2,1) 15
9Jurij IliczkowiczDaugavpils(d,d,2,1,2)+(2,1,3,2,2) 15
10Władimir LeonowLeningrad(2,0,d,1,2)+(3,w,1,0,2) 11
11Walerij LitwinowAłmałyk(1,1,d,2,1)+(d,2,1,1,1.5) 10,5
12Andriej WingraDaugavpils(3,2,1,0,0)+(1,1,2,0,0) 10
13Anatolij GonczarowAłmałyk(2,1,1,0,d)+(1,0,2,2,1) 10
14Władimir TimoszenkoAłmałyk(1,d,1,1,1)+(1,0,d,-,-) 5
15I. AkimienkoBrześć(0,0,d,0,1)+(0,1,0,d,0) 2
16Anatolij SiniegubowGrodno(0,0,0,0,0)+(0,0,1,0,0) 1
17A. IsajewMińsk(ns+(1(1,d) 1

Kemerowo - 29-30 lipiec

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Nikołaj AksionowKemerowo- -
2Wiaczesław DubininNowosybirsk- -
3Walerij KuźniecowKemerowo- -
4Władimir PaznikowNowosybirsk- -
5Jurij SuszkinKemerowo- -
6Aleksandr KoczetowNowosybirsk- -
7Nasibułła SujargułowSaławat- -
8Boris WichoriewNowosybirsk- -
9Władimir GorbaczowJurga- -
10Anatolij SuchowUfa- -
11Oleg RachimowUfa- -
12Władimir SołdatowKemerowo- -
13Rasuł MuchamietszynUfa- -
14Walerij JakubienkoKemerowo- -
15Boris KołmakowKemerowo- -
16Władimir KuraszowKemerowo- -

Tbilisi - 21-22 lipiec

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Michaił KrasnowTbilisi- -
2Walentin MoisiejewMoskwa- -
3Wiaczesław JakimowUfa- -
4Wiaczesław MierkułowElista- -
5Sokrat LiominidiTbilisi- -
6Gamlet GrigorianErewan- -
7Konstantin DiemachinMoskwa- -
8Giennadij AratiunianErewan- -
9Żirair AsatrianErewan- -
10Aleksandr AndriejewMoskwa- -
11Goderdzi ChudżadzeTbilisi- -
12Wiaczesław FaleluchinUfa- -
13K. MtrirosianErewan- -
14Radik AlekpiełowErewan- -
15A. AjbazowAłma Ata- -
16Walerij KobiakowMoskwa- -
17W. ŁatalinAłma Ata- -

Togliatti - 24-25 lipiec

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Aleksandr PawłowWładywostok- -
2Anatolij MironowBałakowo- -
3Boris CechanowiczBałakowo- -
4Wasilij WieniediktowTogliatti- -
5Iwan SibiriewBałakowo- -
6Nikołaj DubrowinTogliatti- -
7Wiktor KubanowBałakowo- -
8Anatolij LukszynTogliatti- -
9Władimir KuźniecowMeleuz- -
10Boris BurlajewTogliatti- -
11Wiktor TołczennikowMeleuz- -
12Aleksandr GagolinTogliatti- -
13Aleksandr GołubiewTogliatti- -
14Władimir MordowinSterlitamak- -
15Grigorij DziebaBałakowo- -
16Władimir DagajewTogliatti- -
17Władimir AkimowTogliatti- -
18Nikołaj TołokoncewBałakowo- -


Saratow - 26-27 lipiec

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Władimir ZaplesznyWładywostok- -
2Władimir KorniewSterlitamak- -
3Witalij WołkowMeleuz- -
4Wiaczesław AnczutinMoskwa- -
5Władimir MazanowBałakowo- -
6Walerij GordiejewBałakowo- -
7Giennadij BykowMoskwa- -
8Wiaczesław GajsinSaratow- -
9Władimir PokrowskiSaratow- -
10Siergiej NowikowBałakowo- -
11Władimir CharczenkoBałakowo- -
12Piotr ChripunowSterlitamak- -
13Leonid PawłowMoskwa- -
14Wiktor KułakowSaratow- -
15Jurij TierienieckiMoskwa- -

1971

Leningrad - 14-15 sierpień

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Władimir GordiejewTbilisi(3,3,3,3,3)+(2,2,3,3,1) 26
2Władimir PaznikowNowosybirsk(3,3,3,2.5,2)+(0,2,1,3,2) 21,5
3Władimir SmirnowLeningrad(u,u,2,3,3)+(3,1,3,3,3) 21
4Wiktor TrofimowRówne(2,2,2,u,3)+(2,0,3,3,3) 20
5Aleksandr PawłowWładywostok(2,3,2,1,2)+(3,3,2,d,2) 20
6Anatolij KuźminDaugavpils(3,2,1,2.5,2)+(1,3,3,u,2) 19,5
7Władimir ZaplesznyWładywostok(3,2,3,0,3)+(2,1,u,2,3) 19
8Wasilij BaturinLeningrad(2,1,3,2,1)+(3,ns,2,1,3) 18
9Wiktor KałmykowBałakowo(1,0,1,3,1)+(3,3,1,u,1) 14
10Anatolij PietrowskiDaugavpils(1,3,2,2,0)+(2,2,1,d,0) 13
11Oleg DziadykLwów(0,d,1,1,0)+(d,3,2,2,2) 11
12Boris KopyłowDonieck(d,2,0,1,1)+(1,2,0,2,1) 10
13Walerij GordiejewBałakowo(2,1,0,1,0)+(1,1,2,1,0) 10
14Anatolij MironowBałakowo(1,1,0,0,2)+(0,0,d,ns,ns) 4
15Siergiej DowżenkoKadiewka(0,1)+(u,1,1) 3
16Michaił KrasnowTbilisi(0,0,0,2,d)+(d,-,0,d,0) 2
17Giennadij KurilenkoBałakowo(d,d,1,-,-)+(ns,ns,-,-,ns) 2
18Władimir DagajewUfa() ns

Ufa - 7-8 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Władimir ZaplesznyWładywostok(3,3,1,2,3)+(3,3,3,3,3) 27
2Władimir PaznikowNowosybirsk(3,3,3,3,2)+(3,2,3,2,3) 27
3Anatolij MironowBałakowo(3,3,2,2,3)+(3,2,3,2,1) 24
4Władimir GordiejewTbilisi(2,2,2,3,3)+(1,2,2,2,2) 21
5Aleksandr PawłowWładywostok(x,3,3,1,3)+(2,3,x,3,2) 20
6Michaił KrasnowBałakowo(2,2,3,2,1)+(2,3,3,x,1) 19+3
7Gieorgij IwanowLeningrad(0,1,3,3,x)+(1,3,2,3,3) 19+u
8Nikołaj KorniewUfa(x,0,1,1,2)+(3,1,2,3,0) 13
9Walerij KobiakowMoskwa(2,1,1,0,1)+(2,1,2,1,2) 13
10Wiaczesław DubininNowosybirsk(3,1,0,2,1)+(2,0,x,2,1) 12
11Jurij DubininNowosybirsk(1,2,1,3,2)+(x,x,1,0,1) 11
12Oleg GalautdinowWładywostok(1,2,0,x,0)+(1,1,1,1,3) 10
13Władimir KoczetowNowosybirsk(2,1,x,1,1)+(1,2,0,1,0) 9
14Witalij WołkowMeleuz(x,0,2,1,2)+(0,1,x,1,0) 7
15Farit SzajnurowUfa(1,0,2,0,0)+(0,0,1,0,2) 6
16Rasuł MuchamietszynUfa(0,0,0,0,0)+(0,0,-,-,-) 0
17Aleksiej PaninNowosybirsk(0)+(0,0,0) 0

Leningrad - 10-11 sierpień.

Trzeci półfinał odbył się 6 i 7 lipca. Brak danych na temat tych zawodów.

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Giennadij KurilenkoBałakowo(1,3,2,3,2)+(3,3,2,3,3) 25
2Anatolij KuźminDaugavpils(3,3,3,2,3)+(3,3,2,1,2) 25
3Wiktor TrofimowRówne(2,2,3,2,2)+(3,2,3,3,2) 24
4Wasilij BaturinLeningrad(3,1,3,3,3)+(2,1,1,3,3) 23
5Anatolij PietrowskiDaugavpils(0,3,2,3,2)+(0,3,3,3,3) 22+3
6Władimir DagajewUfa(3,3,2,2,1)+(2,3,2,2,2) 22+2
7Jurij StupakowDaugavpils(2,0,3,3,3)+(2,1,0,2,0) 16
8Gieorgij MarkatanowLeningrad(t,2,1,0,3)+(1,2,3,2,2) 16
9Jurij ŁombockiLeningrad(2,2,2,1,0)+(0,2,3,0,1) 13
10Aleksandr ŁysienkoLeningrad(3,1,1,1,1)+(2,0,1,1,1) 12
11Wiaczesław AnczutinMoskwa(1,1,0,2,0)+(3,0,1,0,3) 11
12Boris GorkaRówne(2,2,0,1,0)+(0,1,2,1,1) 10
13Wasilij MuraszkoCzerwonograd(1,0,0,0,2)+(1,2,1,0,1) 8
14Oleg DobrinskiLeningrad(1,0,1,1,0)+(0,0,0,2,0) 5
15Anatolij SuchowUfa(0,0,1,0,1)+(1,1,0,1,0) 5
16Wasilij DiwakowDaugavpils(0,1,0,0,1)+(1,0,0,0,0) 3

Daugavpils - 6-7 sierpień

Pozostałe ćwierćfianły odbyły się; Kadiewka - 31 lipiec i 1 sierpień, Bałakowo - 31 lipiec i 1 sierpień, Równe - 4-5 maj, Saratow - 2-3 sierpień, Sterlitamak - 3-4 sierpień. Brak danych na temat tych zawodów.

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Giennadij KurilenkoBałakowo(3,3,3,3,3)+(3,3,3,1,1) 26
2Anatolij KuźminDaugavpils(3,3,3,3,2)+(3,3,3,w,3) 26
3Władimir DagajewUfa(3,1,3,2,1)+(2,3,w,3,3) 21
4Boris GorkaRówne(2,3,3,2,1)+(d,2,2,3,2) 20
5Wiaczesław AnczutinMoskwa(2,3,1,3,2)+(1,w,3,3,1) 19
6Gieorgij MarkatanowLeningrad(2,2,2,1,3)+(w,3,2,2,2) 19
7Anatolij SuchowUfa(1,2,0.5,d,2)+(2,1,3,2,3) 16,5
8Aleksandr ŁysienkoLeningrad(1,0,0.5,2,3)+(3,1,1,1,2) 14,5
9Szamil NigmatulinUfa(3,2,2,0.5,0)+(1,2,1,2,1) 14,5
10Oleg DobrinskiLeningrad(2,2,1,d,3)+(1,2,w,1,2) 14
11Aleksandr AndriejewMoskwa(0,1,1,d,2)+(2,2,2,2,d) 12
12Konstantin DiemachinMoskwa(0,1,0,0.5,1)+(1,0,1,3,3) 10,5
13Iwan RybnikowDaugavpils(1,d,2,3,w)+(3,u,ns,ns,ns) 9
14Władimir IwaniszynDaugavpils(0,0,2,2,1)+(2,1,1,0,d) 9
15Władimir CzistiakowLeningrad(1,1,d,1,w)+(d,d,2,0,1) 6
16Leonid PawłowMoskwa(0,0,0,1,0)+(0,1,0,1,0) 3
17Oleg IsajewDaugavpils(ns+(0) 0
18Wadim WolskiDaugavpils(ns) ns




1972

Nowosybirsk - 12-13 sierpień

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Władimir PaznikowNowosybirsk(2,2,1,3,2)+(2,2,3,3,3) 23
2Władimir ZaplesznyWładywostok(1,2,2,1,3)+(3,1,3,3,3) 22
3Anatolij KuźminDaugavpils(3,1,3,u,3)+(3,3,3,w,2) 21
4Władimir GordiejewBałakowo(1,1,1,3,3)+(2,3,3,d,2) 19
5Gieorgij IwanowLeningrad(3,2,3,2,3)+(w,u,u,2,3) 18
6Wiktor KałmykowBałakowo(2,3,u,1,2)+(3,2,2,1,2) 18
7Grigorij ChłynowskiRówne(3,3,1,1,1)+(3,3,0,1,1) 17
8Władimir SmirnowLeningrad(2,2,0,2,1)+(2,3,2,0,3) 17
9Iwan RybnikowDaugavpils(3,1,3,3,2)+(0,w,2,0,d) 14
10Anatolij PietrowskiDaugavpils(2,3,2,0,2)+(1,0,1,2,0) 13
11Wasilij BaturinLeningrad(0,0,2,2,u)+(0,1,2,3,1) 11
12Anatolij MironowBałakowo(1,0,3,2,1)+(1,1,0,2,0) 11
13Oleg GinterSaratow(0,1,1,1,0)+(1,2,1,3,1) 11
14Oleg GalautdinowWładywostok(0,3,2,0,0)+(2,0,1,d,2) 10
15Wiktor TrofimowRówne(1,0,u,3,0)+(1,2,0,2,1) 10
16Władimir KoczetowNowosybirsk(1)+(0,1,1,1,0) 4
17Wiktor SnieżkowKadiewka(u,0,0,u,-)+ns) 0

Leningrad - 5-6 sierpień.

Poza tym półfinały odbyły się w Nowosybirsku - 5-6 sierpień oraz w Czerwonogradzie. Brak danych na temat tych zawodów.

Półinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wasilij BaturinLeningrad(3,3,2,3,3)+(3,3,3,3,3) 29
2Gieorgij IwanowLeningrad(d,3,3,3,3)+(2,3,3,2,3) 25
3Anatolij KuźminDaugavpils(3,3,1,3,2)+(3,3,2,3,2) 25
4Anatolij PietrowskiDaugavpils(3,2,3,2,2)+(2,1,3,1,3) 22
5Grigorij ChłynowskiRówne(2,2,3,2,3)+(3,2,d,3,d) 20
6Wiktor TrofimowRówne(2,3,2,u,2)+(2,3,2,0,3) 19
7Władimir LeonowLeningrad(2,d,3,1,3)+(1,1,0,3,2) 16
8Oleg DziadykLwów(3,d,1,2,2)+(d,2,3,2,d) 15
9Władimir RożanczukLwów(1,2,0,1,1)+(3,2,2,1,2) 15
10Wadim WolskiDaugavpils(2,1,2,3,1)+(1,0,2,d,1) 13
11Aleksiej KrawczenkoDaugavpils(0,1,1,1,0)+(2,1,1,2,2) 11
12Aleksandr SubbotinMoskwa(1,1,2,2,1)+(1,0,1,d,0) 9
13Walerij KobiakowMoskwa(ns,2,d,0,1)+(d,2,1,ns,d) 6
14Władimir SimakRówne(0,1,1,0,u)+(d,ns,1,0,1) 4
15Wiktor JelisiejewLeningrad(ns+(d,0,0,2,1) 3
16Nikołaj FiedosiejewLeningrad(ns+(d,1,0,1,d) 2
17Aleksandr ZwonikLwów(0,0,u,1,0)+ns) 1
18Siergiej DiemachinMoskwa(1,0,0,0,0)+ns) 1

Daugavpils - 29-30 lipiec

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Anatolij KuźminDaugavpils(3,3,3,3,3)+(3,3,3,3,3) 30
2Gieorgij IwanowLeningrad(2,3,3,3,1)+(2,3,3,2,3) 25
3Anatolij PietrowskiDaugavpils(3,2,3,2,2)+(3,3,2,3,2) 25
4Wasilij BaturinLeningrad(2,3,2,3,3)+(2,2,3,1,3) 24
5Aleksiej KrawczenkoDaugavpils(3,1,3,2,3)+(1,1,3,3,w) 20
6Władimir LeonowLeningrad(3,2,2,0,2)+(2,3,d,3,3) 20
7Walerij KobiakowMoskwa(1,3,2,1,2)+(3,2,1,2,1) 18
8Aleksandr SubbotinMoskwa(2,1,1,3,2)+(2,d,2,2,2) 17
9Andriej WingraDaugavpils(1,2,1,1,3)+(1,2,2,1,2) 16
10Wasilij DiwakowDaugavpils(0,0,2,2,1)+(3,2,1,2,0) 13
11Oleg IsajewDaugavpils(1,1,0,1,1)+(1,1,0,1,2) 9
12Siergiej DiemachinMoskwa(2,2,1,d,d)+(0,d,1,d,1) 7
13Leonid PawłowMoskwa(1,d,0,1,d)+(0,d,1,d,1) 6
14Aleksandr IwanowDaugavpils(0,0,0,2,1)+(0,1,d,d,d) 4
15Jaan MurkJaervakandi(0,1,1,0,0)+(0,1,w,0,0) 3

Równe - 29-30 lipiec

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Grigorij ChłynowskiRówne- -
2Oleg DziadykLwów- -
3Wiktor TrofimowRówne- -
4Wasilij MuraszkoRówne- -
5Giennadij KurilenkoBałakowo- -
6Władimir RożanczukLwów- -
7Władimir SimakRówne- -
8Wadim WolskiDaugavpils- -
9Anatolij RajewskiRówne- -

Donieck - 29-30 lipiec

Uwaga ! Prawdopodobnie odbył się turniej tylko jednego dnia.

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gieorgij MarkatanowLeningrad(3,3,2,2,3) 13
2Boris KopyłowDonieck(3,2,3,3,2) 13
3Aleksandr ŁysienkoLeningrad(0,3,3,3,3) 12
4Wiktor SnieżkowKadiewka(3,3,3,3,0) 12
5Jurij MoszkowDonieck(1,2,2,1,3) 9
6Władimir SmirnowLeningrad(3,3,d,2,1) 9
7Jurij StupakowDaugavpils(1,u,2,2,3) 8
8Giennadij KarcewDonieck(2,u,3,2,u) 7
9Władimir ManczilinKadiewka(d,1,1,3,2) 7
10Siergiej DowżenkoKadiewka(2,1,1,1,2) 7
11Aleksiej MiszurowKadiewka(1,2,0,1,2) 6
12Jurij BarabonowKadiewka(2,2,1,ns,1) 6
13Anatolij GrejmanKadiewka(2,u,ns,0,0) 2
14Anatolij FrołowDonieck(0,1,u,0,1) 2
15Aleksandr AntipowDonieck(0,d,0,1,1) 2
16Nikołaj MarinczikDonieck(1,0,w,0,0) 1




1973

Bałakowo - 25-26 lipiec

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Władimir GordiejewBałakowo(3,3,2,3,2)+(3,3,3,3,3) 28
2Walerij GordiejewBałakowo(3,3,1,1,3)+(2,3,3,3,3) 25
3Nikołaj DubrowinTogliatti(3,2,3,3,2)+(2,1,2,3,3) 24
4Michaił KrasnowBałakowo(3,3,2,2,1)+(3,1,2,w,3) 20
5Gieorgij IwanowLeningrad(1,0,3,2,2)+(3,1,2,w,3) 17
6Wiktor KałmykowBałakowo(0,2,d,0,1)+(3,2,3,3,2) 16
7Władimir ZaplesznyWładywostok(2,0,1,1,3)+(1,2,1,1,2) 14
8Wasilij BaturinLeningrad(0,3,3,2,3)+(2,u,0,0,0) 13
9Grigorij ChłynowskiRówne(d,2,d,-,2)+(0,3,2,2,2) 13
10Wiktor NikipiełowBałakowo(2,2,2,1,0)+(u,1,1,2,2) 13
11Nikołaj KorniewUfa(2,1,0,u/w,1)+(2,2,1,2,1) 12
12Władimir MazanowDaugavpils(1,1,1,2,0)+(w,2,2,1,1) 11
13Aleksandr PawłowWładywostok(0,1,2,3,3)+(d,-,-,-,-) 9
14Szamil NigmatulinUfa(3,u)+(1,1,2,1,1) 9
15Anatolij KuźminDaugavpils(2,1,3,0,d)+(d,0,-,-,-) 6
16Oleg DobrinskiLeningrad(1,0,1,1,-)+(3,d,0,0,0) 6
17Jurij DubininNowosybirsk(1,0,0,0,1)+(1,0,0,-,ns) 3
18Władimir SmirnowLeningrad(ns+(0,0,d) 0

Uwaga ! Wynik nieoficjalny.

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wasilij BaturinLeningrad- -
2Anatolij KuźminDaugavpils- -
3Gieorgij IwanowLeningrad- -
4Władimir MazanowDaugavpils- -
5Oleg DobrinskiLeningrad- -
6Władimir SmirnowLeningrad- -
7Iwan RybnikowDaugavpils- -
8Aleksandr ŁysienkoLeningrad- -
9Władimir DagajewUfa- -
10Anatolij FrołowDonieck- -
11Wiktor JelisiejewLeningrad- -
12Innokientij TokanowUfa- -
13Siergiej RyżkowDonieck- -
14Jurij MoszkowDonieck- -
15Siergiej RubisLeningrad- -
16Władimir RożanczukRówne- -
17Wasilij DiwakowDaugavpils- -
18Władimir SimakRówne- -

Uwaga ! Wynik nieoficjalny.

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Władimir GordiejewBałakowo- -
2Grigorij ChłynowskiRówne- -
3Walerij GordiejewBałakowo- -
4Wiktor KałmykowBałakowo- -
5Michaił KrasnowBałakowo- -
6Wiktor NikipiełowBałakowo- -
7Wiktor ZotowBałakowo- -
8Władimir CzistiakowLeningrad- -
9Iwan SibiriewTogliatti- -
10Aleksandr UchowBałakowo- -
11Aleksandr MikłaszewskiBałakowo- -
12Michaił GusiewTogliatti- -
13Aleksandr GagolinTogliatti- -
14Walerij KobiakowMoskwa- -
15Wasilij WieniediktowTogliatti- -
16Aleksandr DmitiewTogliatti- -
17Anatolij BondarienkoTogliatti- -
18Władimir CharczenkoTogliatti- -

Uwaga ! Wynik nieoficjalny.

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Nikołaj DubrowinTogliatti- -
2Nikołaj KorniewUfa- -
3Aleksandr PawłowWładywostok- -
4Jurij DubininNowosybirsk- -
5Władimir ZaplesznyWładywostok- -
6Szamil NigmatulinUfa- -
7Boris KopyłowDonieck- -
8Wiktor KuzniecowNowosybirsk- -
9Michaił StarostinUfa- -
10Władimir NiestierowWładywostok- -
11Władimir KoczetowNowosybirsk- -
12Siergiej GawriłowWładywostok- -
13Aleksandr SubbotinMoskwa- -
14Walerij ZiganszynWładywostok- -
15Sarwat LutfulinOktiabrskij- -
16W. NikołajewUfa- -
17Giennadij SzczerbininNowosybirsk- -

Uwaga ! Wynik nieoficjalny.

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wiktor KałmykowBałakowo- -
2Walerij GordiejewBałakowo- -
3Michaił KrasnowBałakowo- -
4Wiktor NikipiełowBałakowo- -
5Aleksandr MikłaszewskiBałakowo- -
6Boris KopyłowDonieck- -
7Iwan SibiriewTogliatti- -
8Siergiej DienisowBałakowo- -
9Aleksandr DmitiewTogliatti- -
10Oleg MosienkoLeningrad- -
11Aleksandr ŻurawlowLwów- -
12W. TkaczowBałakowo- -
13Rienat KaszapowOktiabrskij- -
14Władimir CharczenkoTogliatti- -
15Anatolij GinterSaratow- -
16Rim SaitgariejewUfa- -

Uwaga ! Wynik nieoficjalny.

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Nikołaj DubrowinTogliatti- -
2Władimir CzistiakowLeningrad- -
3Wiktor ZotowBałakowo- -
4Michaił GusiewTogliatti- -
5Aleksandr UchowBałakowo- -
6Walerij ZiganszynWładywostok- -
7Aleksandr GagolinTogliatti- -
8Wasilij WieniediktowTogliatti- -
9Władimir JałowienkoNowosybirsk- -
10Władimir MordowinSterlitamak- -
11Nikołaj KorotajewWładywostok- -
12Anatolij BondarienkoTogliatti- -
13Aleksandr AristowMoskwa- -
14Lew NaumowBałakowo- -
15Wasilij SzełkowskiPołtawa- -
16Aleksandr SmyszlajewNowosybirsk- -

Uwaga ! Wynik nieoficjalny.

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wasilij MuraszkoRówne- -
2Władimir SmirnowLeningrad- -
3Władimir RożanczukRówne- -
4Aleksandr ŁysienkoLeningrad- -
5Anatolij FrołowDonieck- -
6Siergiej RyżkowDonieck- -
7Władimir SimakRówne- -
8Jurij MoszkowDonieck- -
9Walerij KosaczenkoLwów- -
10Siergiej RubisLeningrad- -
11Iwan WakulenkoPołtawa- -
12Boris GorkaRówne- -
13Jarosław WaligoraLwów- -
14Władimir KazakowRówne- -
15Aleksandr ZwonikLwów- -

Uwaga ! Wynik nieoficjalny.

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Nikołaj KorniewUfa- -
2Sarwat LutfulinOktiabrskij- -
3Wiktor SnieżkowDonieck- -
4Witalij WołkowMeleuz- -
5Michaił StarostinUfa- -
6Szamil NigmatulinUfa- -
7Aleksandr IwczenkoNowosybirsk- -
8W. NikołajewUfa- -
9Aleksiej KrawczenkoDaugavpils- -
10Jurij NikołajewUfa- -
11Michaił WorsinOktiabrskij- -
12Anatolij PietruchinOktiabrskij- -
13Iwan GrigorjewUfa- -
14Wiktor KułakowSaratow- -
15Aleksandr BogomołowMeleuz- -
16Irik KarimowSterlitamak- -
17G. LisogorUfa- -

Daugavpils - 14-15 czerwiec

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Anatolij KuźminDaugavpils(3,3,2,3,3)+(2,2,3,1,2) 24
2Iwan RybnikowDaugavpils(3,1,3,2,1)+(2,3,2,3,3) 23
3Władimir MazanowDaugavpils(1,2,3,3,3)+(3,3,3,2,u) 23
4Wasilij BaturinLeningrad(3,3,3,2,1)+(3,2,3,3,u) 23
5Oleg DobrinskiLeningrad(1,2,2,2,2)+(3,3,3,3,u) 21
6Władimir DagajewUfa(3,3,2,3,2)+(3,1,2,0,1) 20
7Wadim WolskiDaugavpils(2,2,3,3,2)+(0,3,0,1,3) 19
8Jurij StupakowDaugavpils(1,2,1,1,d)+(2,1,1,3,3) 15
9Wasilij DiwakowDaugavpils(1,3,1,2,d)+(1,2,2,2,u) 14
10Innokientij TokmanowUfa(2,1,d,1,3)+(1,0,2,1,2) 13
11Rais ArsłanowUfa(2,d,1,1,1)+(2,2,0,2,2) 13
12Siergiej DowżenkoDaugavpils(d,1,2,1,d)+(1,1,1,2,3) 12
13Wiktor JelisiejewLeningrad(2,1,1,d,3)+(0,1,1,1,2) 12
14Leonid PawłowMoskwa(d,d,d,d,2)+(1,0,0,0,1) 4
15Władimir SubbotinMoskwa(d,d,d,d,d)+(0,0,1,0,0) 1

Nowosybirsk

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Władimir PaznikowNowosybirsk- -
2Władimir NiestierowWładywostok- -
3Jurij DubininNowosybirsk- -
4Wiktor KuzniecowNowosybirsk- -
5Władimir KoczetowNowosybirsk- -
6Anatolij PawluczenkoNowosybirsk- -
7Anatolij SuchanowNowosybirsk- -
8Walerij KobiakowMoskwa- -
9Siergiej TarabankoNowosybirsk- -
10Aleksandr SubbotinMoskwa- -
11Siergiej GawriłowWładywostok- -
12Giennadij SzczerbininNowosybirsk- -
13W. Poniczew-- -
14Piotr KorobkowOktiabrskij- -
15Siergiej DiemachinMoskwa- -


1974

Ufa - 20-21 lipiec

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Władimir GordiejewBałakowo(3,2,3,3,3)+(3,2,2,2,2) 25
2Walerij GordiejewBałakowo(w,3,3,3,2)+(1,3,3,3,2) 23
3Władimir ZaplesznyWładywostok(2,2,1,2,1)+(3,2,3,3,3) 22
4Wiktor NikipiełowBałakowo(1,1,1,1,3)+(3,3,3,3,1) 20
5Wiktor TrofimowRówne(3,3,1,2,1)+(2,3,1,2,1) 19
6Grigorij ChłynowskiRówne(3,2,3,2,3)+(2,0,u,1,1) 17
7Anatolij KuźminDaugavpils(2,3,2,3,u)+(2,1,2,0,0) 15
8Oleg GinterDaugavpils(1,0,2,3,3)+(0,0,1,2,2) 14
9Oleg DziadykLwów(2,1,2,1,2)+(u,1,1,1,3) 14
10Wiktor KałmykowBałakowo(u,3,3,d,u)+(3,1,u,1,1) 12
11Szamil NigmatulinUfa(2,2,2,u,2)+(u,3,1,0,0) 12
12Aleksandr PawłowWładywostok(0,1,0,2,1)+(2,2,d,1,2) 11
13Wiktor KuzniecowNowosybirsk(0,0,1,0,2)+(1,0,3,3,0) 10
14Michaił KrasnowBałakowo(1,1,0,0,1)+(2,2,w,3) 10
15Władimir NiestierowWładywostok(1,-,0,-,1)+(1,1,w,2,3) 9
16Aleksandr GagolinTogliatti(3,0,w,1,0)+(u,2,0,0,0) 6
17Giennadij KurilenkoUfa(0,0,0,-,-)+(1,u,-,-,-) 1

Bałakowo - 13-14 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Walerij GordiejewBałakowo(1,3,3,3,3)+(2,3,3,3,3) 27
2Wiktor KałmykowBałakowo(3,1,3,3,3)+(3,2,3,2,3) 26
3Wiktor NikipiełowBałakowo(3,2,3,3,3)+(3,1,2,3,3) 26
4Michaił KrasnowBałakowo(3,3,3,2,2)+(3,2,3,1,3) 25
5Aleksandr GagolinTogliatti(3,2,2,2)+(3,1,2,3,2) 20
6Aleksandr MikłaszewskiBałakowo(0,3,2,2,1)+(2,3,3,0,1) 17+3
7Siergiej DowżenkoDonieck(2,1,1,3,1)+(1,3,2,1,2) 17+2
8Siergiej DienisowBałakowo(0,2,1,2,2)+(1,1,2,2,2) 15
9Władimir CharczenkoTogliatti(3,0,2,1,0)+(1,3,1,2,1) 14
10Wiktor ZotowTogliatti(2,0,2,0,3)+(2,2,0,1,1) 13
11Aleksandr ŁysienkoLeningrad(2,2,1,1,1)+(0,0,1,3,2) 13
12Władimir SmirnowLeningrad(1,1,0,1,2)+(2,2,1,2,ns) 12
13Oleg MosienkoLeningrad(2,0,0,0,1)+(0,0,ns,1,0) 4
14Władimir SubbotinMoskwa(0,2,0,0,ns)+(1,ns,1,ns,ns) 4
15Władimir KobiakowMoskwa(1,1,0,1,0)+(0,1,0,ns,ns) 4
16Iwan SibiriewTogliatti(1,0,1,-,-)+ns) 2
17Aleksandr AndriejewMoskwa(0,w,-,0,-)+ns) 0

Nowosybirsk - 13-14 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Michaił StarostinUfa- -
2Giennadij KurilenkoUfa- -
3Władimir ZaplesznyWładywostok- -
4Wiktor KuzniecowNowosybirsk- -
5Szamil NigmatulinUfa- -
6Nikołaj KizimowUfa- -
7Iwan RybnikowDaugavpils- -

Leningrad - 13-14 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Oleg GinterDaugavpils- -
2Anatolij KuźminDaugavpils- -
3Oleg DziadykLwów- -
4Wiktor TrofimowRówne- -
5Wasilij BaturinLeningrad- -
6Aleksandr UchowBałakowo- -

Bałakowo - 6-7 lipiec

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Oleg GinterDaugavpils(3,3,3,3,1)+(0,3,3,3,3) 25
2Gieorgij IwanowLeningrad(2,3,3,1,3)+(3,3,3,2,0) 23
3Władimir CzistiakowLeningrad(3,0,2,1,u)+(3,3,3,3,3) 21
4Aleksandr UchowBałakowo(0,2,3,3,3)+(3,1,2,2,2) 21
5Iwan RybnikowDaugavpils(3,3,0,2,3)+(3,2,0,3,0) 19
6Aleksiej KrawczenkoDaugavpils(w,1,2,3,2)+(2,3,2,1,3) 19
7Wadim WolskiDaugavpils(2,3,2,2,2)+(0,2,3,1,1) 18
8Siergiej DiużewBałakowo(1,1.5,2,2,3)+(1,2,1,2,1) 16,5
9Anatolij GrejmanDonieck(1,0,3,3,2)+(2,1,0.5,2,1) 15,5
10Władimir MazanowErewań(3,1.5,1,1,2)+(1,1,1,3,0) 14,5
11Innokientij TokmanowUfa(2,2,1,2,1)+(2,0,0,0.5,0) 10,5
12Wiktor SnieżkowMajkop(ns+(1,2,2,1,3) 9
13Siergiej RyżkowDonieck(0,2,1,0,0)+(2,0,2,0,2) 9
14Oleg IsajewDaugavpils(1,1,1,1,0)+(0,0,1,0,2) 7
15Jurij MoszkowDonieck(1,0,0,d,ns)+(0,1,0.5,0.5,2) 5
16Gagusz MartirosianErewań(2,0,0,-,-)+(0,0,0,0,1) 3
17Dmitrij WasiljewDaugavpils(0,1,0,0,1)+ns) 2
18W. MajewskiDaugavpils(d,1)+ns) 1

Sierpuchow - 6-7 lipiec

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wiktor NikipiełowBałakowo- -
2Aleksandr MikłaszewskiBałakowo- -

Togliatti - 6-7 lipiec

Pozostałe ćwierćfinały odbyły się również w Równe, Kemerowo i Oktiabrskij 6 i 7 lipca. Brak danych na temat tych zawodów.

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wiktor KałmykowBałakowo- -




1975

Togliatt - 16 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Walerij GordiejewBałakowo(3,3,3,3,3) 15
2Nikołaj KorniewUfa(2,3,1,3,3) 12+3
3Władimir GordiejewBałakowo(3,2,2,2,3) 12+2
4Wiktor KuzniecowNowosybirsk(3,3,3,2,u) 11
5Gieorgij IwanowLeningrad(1,3,0,3,2) 9
6Wiktor TrofimowRówne(1,1,3,2,2) 9
7Wiktor KałmykowBałakowo(2,1,0,3,2) 8
8Grigorij ChłynowskiRówne(2,0,2,1,3) 8
9Oleg GinterDaugavpils(1,2,2,2,1) 8
10Władimir SmirnowLeningrad(3,u,3,0,1) 7
11Aleksiej SuchanowNowosybirsk(2,2,1,0,0) 5
12Siergiej DiużewBałakowo(0,1,1,1,2) 5
13Władimir PaznikowNowosybirsk(0,2,1,1,1) 5
14Gieorgij MarkatanowLeningrad(0,0,2,0,0) 2
15Jurij NikołajewUfa(1,0,1) 2
16Aleksiej KrawczenkoDaugavpils(1).) 1
17Anatolij KuźminDaugavpils(1,d,-,-,-) 1
18Jurij DubininNowosybirsk(0,w,d,0,-) 0

Ufa - 10 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Władimir PaznikowNowosybirsk(2,2,3,3,3) 13
2Nikołaj KorniewUfa(3,2,3,1,2) 11
3Wiktor KuzniecowNowosybirsk(1,d,3,3,3) 10
4Anatolij SuchanowNowosybirsk(t,3,2,2,3) 10
5Jurij DubininNowosybirsk(3,3,1,1,2) 10
6Giennadij KurilenkoUfa(2,3,1,d,2) 8
7Jurij NikołajewUfa(1,2,1,3,1) 8
8Rinat SulejmanowNowosybirsk(2,1,2,0,3) 8
9Nikołaj DubrowinTogliatti(2,2,2,w,2) 8
10Michaił StarostinUfa(3,3,d,u,1) 7
11Władimir KoczetowNowosybirsk(0,u,2,3,0) 5
12Iwan SibiriewTogliatti(0,d,3,2,w) 5
13Władimir ZaplesznyWładywostok(3,d,0,1,1) 5
14Giennadij SzczerbininNowosybirsk(1,1,1,2,u) 5
15Władimir CharczenkoTogliatti(1,0,0,2,1) 4
16Siergiej TarabankoNowosybirsk(0,u,ns,-,ns) 0
17Aleksandr SmyszlajewNowosybirsk(d) 0

Bałakowo - 9 sierpień

Trzeci półfinał odbył się w Leningradzie 9 sierpnia. Brak danych na temat tych zawodów.

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Władimir GordiejewBałakowo(3,3,3,3,3) 15
2Wiktor KałmykowBałakowo(3,2,2,3,3) 13
3Walerij GordiejewBałakowo(2,3,3,3,2) 13
4Grigorij ChłynowskiRówne(2,3,2,2,3) 12
5Siergiej DiużewBałakowo(3,2,2,2,2) 11
6Wiktor TrofimowRówne(1,2,3,2,2) 10
7Wiktor SieliwanowDonieck(0,1,3,1,3) 8
8Pawieł ChłynowskiRówne(2,3,0,0,1) 6
9Anatolij MironowWozniesiensk(1,2,0,3,0) 6
10Aleksandr SubbotinMoskwa(0,1,1,2,2) 6
11Aleksandr MikłaszewskiBałakowo(3,0,0,1,1) 5
12Iwan WakulenkoPołtawa(2,1,1,0,1) 5
13Wiktor KubanowBałakowo(1,1,1,1,1) 5
14Walerij KobiakowMoskwa(0,0,2,0,0) 2
15Władimir RożanczukRówne(1,0,1,0,ns) 2
16Jurij MoszkowDonieck(1,0).) 1
17Siergiej RyżkowDonieck(0,0,0,-,-) 0
18Aleksandr AndriejewMoskwa(ns) ns

Daugavpils - 2 sierpień

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Anatolij KuźminDaugavpils(3,3,3,3,3) 15
2Oleg GinterDaugavpils(2,3,3,2,3) 13
3Wadim WolskiDaugavpils(2,3,2,2,3) 12
4Walerij KosaczenkoCzerwonograd(1,2,3,2,3) 11
5Aleksiej KrawczenkoDaugavpils(3,2,1,3,2) 11
6Iwan RybnikowDaugavpils(3,1,2,3,2) 11
7Oleg IsajewDaugavpils(2,2,0,3,2) 9
8Siergiej CzuwaszkinDaugavpils(3,1,1,2,1) 8
9Siergiej SołowjowDaugavpils(2,2,2,1,0) 7+3
10Reino ViidasTallin(1,3,0,1,2) 7+2
11Anatolij JefriemkinJaervakandi(0,1,3,0,0) 4
12Juri PaenurmTallin(0,0,2,0,1) 3
13Heldur KaraskTallin(1,0,1,1,0) 3
14Stanisław BarkowskiDaugavpils(1,0,0,1,0) 2
15Wiktor BliachaDaugavpils(0,0,1,0,1) 2
16A. TusowJaervakandi(0,1,0,0,1) 2
17A. ArdeTallin(ns) ns

Czerkiessk

Jeden z ćwierćfinałów odbył się również w Nowosybirsku 2 sierpnia. Brak informacji o pozostałych ćwierćfinałach.

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Aleksandr MikłaszewskiBałakowo- -




1976

Bałakowo - 23-24 październik

Jeden z półfinałów odbył się Nowosybirsku, natomiast jeden z ćwierćfinałów w Saławacie.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Aleksandr UchowBałakowo(3,3,3,3,2)+(3,3,2,3,3) 28
2Władimir PaznikowNowosybirsk(3,2,3,3,3)+(2,1,3,3,3) 26
3Nikołaj KorniewUfa(w,3,3,3,1)+(2,2,3,2,3) 22
4Nikołaj DubrowinTogliatti(3,w,3,2,1)+(3,3,2,1,2) 20
5Oleg DziadykLwów(u,0,2,3,3)+(3,2,3,u,3) 19
6Aleksandr MikłaszewskiBałakowo(3,1,u,2,1)+(2,2,3,3,2) 19
7Anatolij MironowWoźniesieńsk(2,2,2,2,2)+(1,3,2,2,1) 19
8Siergiej DienisowBałakowo(1,3,2,1,0)+(3,3,1,2,1) 17
9Władimir SmirnowLeningrad(2,3,2,0,3)+(2,0,0,1,2) 15
10Anatolij PawluczenkoNowosybirsk(1,1,1,1,2)+(1,w,d,3,1) 11
11Rinat SulejmanowNowosybirsk(2,2,1,1,2)+(1,0,ns,ns,ns) 9
12Oleg RachimowUfa(w,1,1,1,1)+(w,1,2,2,0) 9
13Gieorgij IwanowLeningrad(2,2,ns,ns,ns)+ns) 4
14Siergiej DiużewBałakowo(1,0,0,2,3)+(1,2,1,1,2) 13NK
15Nikołaj SimonowBałakowo(0,ns,ns,ns,ns)+ns) 0NK
15Władimir PankinBałakowo(0,w,ns,ns,ns)+ns) 0NK




1977

Czerkiessk - 30 październik

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Walerij GordiejewBałakowo(3,3,3,3,3) 15
2Grigorij ChłynowskiRówne(3,2,3,2,3) 13+3
3Michaił StarostinUfa(3,2,3,3,2) 13+2
4Nikołaj KorniewUfa(2,3,2,3,w) 10
5Wiktor SieliwanowSzachty(1,2,1,3,2) 9
6Oleg RachimowUfa(3,2,1,2,1) 9
7Anatolij MironowWoźniesieńsk(1,3,2,2,1) 9
8Aleksandr ChalawinUfa(1,3,3,1,0) 8
9Anatolij KuźminDaugavpils(2,1,2,1,2) 8
10Władimir PaznikowNowosybirsk(2,1,1,0,3) 7
11Zajtun GafurowUfa(1,2,2,1,1) 7
12Anatolij MaksimowWiatskie Polany(0,1,1,3) 5
13Wiktor KałmykowBałakowo(2,u,-,-,-) 2
14Fanil IsmajłowTogliatti(0,0,0,1,1) 2
15Siergiej DienisowBałakowo(1,0,0,0,u) 1
16Pawieł ChłynowskiRówne(u/-,1,w,ns,ns) 1
17Giennadij PonomarienkoCzerkiessk(0,0,0,0,-) 0
18Siergiej DowżenkoDaugavpils(u,-,-,-,-) 0

Szachty - 23 październik

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Walerij GordiejewBałakowo- 14
2Władimir PaznikowNowosybirsk- 13
3Siergiej DienisowBałakowo- 11
4Michaił StarostinUfa- 10
5Anatolij KuźminDaugavpils- 10
6Aleksandr ChalawinUfa- 10
7Wiktor SieliwanowSzachty- 8
8Fanil IsmajłowTogliatti- 8
9Zajtun GafurowUfa- 7
10Anatolij FrołowWoźniesiensk- 7
11Wiktor SnieżkowSzachty- 6
12Zielfigar MirzojewSzachty- 6
13Gieorgij IwanowLeningrad- 5
14Jurij MoszkowSzachty- 4
15Wasilij ZaruckiTbilisi- 1
16Aszot AkopianErewań- 0

Czerwonograd - 23 październik

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Nikołaj KorniewUfa- 15
2Grigorij ChłynowskiRówne- 13
3Oleg RachimowUfa- 10
4Anatolij MironowWoźniesiensk- 10
5Wiktor KałmykowBałakowo- 10
6Siergiej DowżenkoDaugavpils- 9
7Pawieł ChłynowskiRówne- 9
8Anatolij MaksimowWiatskie Polany- 8
9Aleksandr MikłaszewskiBałakowo- 8
10Władimir KłyczkowNowosybirsk- 7
11Nikołaj KorotajewWładywostok- 6
12Władimir CharczenkoTogliatti- 5
13Roman ŁucanCzerwonograd- 4
14Władimir SmirnowLeningrad- 2
15Oleg DziadykCzerwonograd- 2
16Wiktor SiergiejewFergana- 1
17Jarosław WaligoraCzerwonograd- 1

Czerkiessk - 16 październik

Pozostałe ćwierćfinały odbyły się w Togliatti, Baku i Lwowie. Brak danych o tych zawodach.

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Nikołaj DubrowinTogliatti- -
2Walerij GordiejewBałakowo- -
3Wiktor TrofimowRówne- -




1978

Szachty - 28-29 październik

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Władimir GordiejewBałakowo(3,2,3,3,3+(3,3,3,3,2) 28
2Władimir KłyczkowNowosybirsk(3,3,2,3,3)+(3,2,3,2,3) 27
3Michaił StarostinUfa(2,3,3,1,3)+(2,3,3,3,3) 26
4Siergiej DienisowBałakowo(1,1,3,2,2)+(1,1,3,2,3) 19
5Anatolij FrołowWoźniesieńsk(1,u,3,3,3)+(1,1,1,3,2) 18
6Władimir PaznikowNowosybirsk(3,2,2,2,1)+(w,2,1,1,3) 17
7Aleksandr MikłaszewskiBałakowo(2,3,2,1,d)+(2,3,d,1,2) 16
8Wiktor KuzniecowNowosybirsk(1)+(3,2,2,3,1) 12
9Władimir SmirnowLeningrad(u,0,0,3,d)+(3,1,2,2,1) 12
10Wiktor KałmykowBałakowo(1,3,1,0,w)+(1,2,2,0,0) 10
11Grigorij ChłynowskiRówne(0,2,1,2,2)+(0,1,2,u,-) 10
12Wiktor SieliwanowSzachty(3,2,1,1,2)+ns) 9
13Anatolij MironowWoźniesieńsk(2,0,0,0,0)+(2,3,0,0,1) 8
14Pawieł ChłynowskiRówne(0,1,2,d,2)+(2,0,0,d,u) 7
15Gieorgij IwanowLeningrad(2,1,1,0,0)+(0,0,1,2,0) 7
16Nikołaj SimonowBałakowo(1,0,0,2,1)+(1,0,1,d,d) 6
17Walerij BadajewTogliatti(0,1,0,1,1)+(0,0,0,1,2) 6
18Jurij PopcowLeningrad(ns+(0) 0




1979

Togliatti - 12 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Michaił StarostinUfa(3,2,3,3,3) 14
2Wiktor NikipiełowNowosybirsk(2,3,3,2,3) 13
3Walerij GordiejewBałakowo(d,3,3,3,3) 12
4Nikołaj KorniewUfa(3,3,3,0,2) 11
5Władimir GordiejewLeningrad(2,w,2,3,2) 9
6Władimir KłyczkowNowosybirsk(1,3,2,2,1) 9
7Siergiej DiużewNowosybirsk(1,2,2,1,2) 8
8Aleksandr ChalawinUfa(3,0,1,2,1) 7
9Nikołaj SimonowBałakowo(1,0,2,3,0) 6
10Siergiej DowżenkoDaugavpils(0,1,0,1,3) 5
11Zajtun GafurowOktiabrskij(0,2,1,1,1) 5
12Władimir SmirnowLeningrad(0,1,1,1,2) 5
13Wiktor TrofimowRówne(1,1,0,2,d) 4
14Władimir CharczenkoTogliatti(2,0,1,0,1) 4
15Wiktor KuzniecowNowosybirsk(3,u/-,-,-,-) 3
16Aleksandr MikłaszewskiBałakowo(2,u,-,-,ns) 2
17Władimir TkaczukDaugavpils(2,0).) 2
18Walerij BadajewTogliatti(0,0,0,0) 0

Leningrad - 4 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Władimir GordiejewLeningrad(2,3,3,2,3) 13
2Siergiej DowżenkoDaugavpils(1,3,3,3,2) 12
3Siergiej SmirnowLeningrad(2,2,3,3,1) 11
4Władimir SmirnowLeningrad(0,3,1,3,3) 10
5Wiktor NikipiełowNowosybirsk(3,2,3,2,d) 10
6Siergiej DiużewNowosybirsk(1,2,2,2,3) 10
7Władimir KłyczkowNowosybirsk(3,1,2,2,2) 10
8Wiktor TrofimowRówne(3,1,2,1,1) 8
9Władimir TkaczukDaugavpils(1,2,2,1,1) 7
10Grigorij ChłynowskiRówne(w,3,0,3,d) 6
11Władimir RożanczukRówne(2,u,1,1,2) 6
12Wasilij ZaruckiTbilisi(1,0,1,d,3) 5
13Anatolij MaksimowWiatskie Polany(0,1,1,0,2) 4
14Anatolij ŻabczykWoźniesiensk(2,1,0,1,0) 4
15Gieorgij IwanowLeningrad(3,0,0,0,d) 3
16Wiktor SieliwanowSzachty(u,u,u,u,ns) 0

Bałakowo - 4 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Nikołaj KorniewUfa- 13
2Walerij GordiejewBałakowo- 12
3Aleksandr MikłaszewskiBałakowo- 12
4Wiktor KuzniecowNowosybirsk- 12
5Michaił StarostinUfa- 11
6Aleksandr ChalawinUfa- 10
7Nikołaj SimonowBałakowo- 9
8Zajtun GafurowOktiabrskij- 8
9Siergiej DienisowBałakowo- 6
10Iwan SibiriewTogliatti- 6
11Władimir MazanowErewań- 5
12Armen AwetisianErewań- 4
13Wiktor SurchajewFergana- 4
14Wiaczesław RiazanowFergana- 3
15Reino ViidasTallin- 3
16Władimir DubsBałakowo- 1




1980

Ufa - 19-20 lipiec

Uwaga ! Awans do finału uzyskała również czołówka finału IM Rosji. Patrz: Finał - IM Rosji 1980. -kliknij-

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Michaił StarostinUfa(3,3,3,3,3)+(3,3,3,3,3) 30
2Władimir GordiejewLeningrad(3,2,3,3,3)+(3,3,3,3,2) 28
3Nikołaj KorniewUfa(3,3,2,2,2)+(3,3,1,2,3) 24+3
4Grigorij ChłynowskiRówne(2,2,3,2,2)+(3,2,2,3,3) 24+2
5Walerij GordiejewBałakowo(2,3,2,1,2)+(2,1,3,3,1) 20
6Władimir KłyczkowNowosybirsk(0,3,0,3,3)+(2,2,2,2,2) 19
7Pawieł ChłynowskiRówne(1,2,2,1,1)+(1,2,2,2,2) 16
8Aleksandr MikłaszewskiBałakowo(1,1,3,0,1)+(1,0,3,1,3) 14
9Zajtun GafurowOktiabrskij(3,1,1,3,2)+(d,2,2,0,0) 14
10Anatolij FrołowWoźniesieńsk(0,2,1,2,3)+(1,3,u,1,1) 14
11Jurij NikołajewUfa(1,2,1)+(2,1,1,1,1) 10
12Wiktor NikipiełowBałakowo(2,1,2,d,u)+(1,0,1,d,2) 9
13Wiktor SurchajewWoźniesieńsk(1,0,w,1,1)+(2,1,u,2,ns) 8
14Siergiej DowżenkoDaugavpils(2,0,1,1,0)+ns) 4
15Oleg RachimowUfa(1,1,u/w,-,-)+ns) 2
16Anatolij MironowWoźniesieńsk(0,0,0)+(0,1,0,ns,ns) 1
17Rawil GatiatowOktiabrskij(0,0,u/w,-,-)+ns) 0
18Iwan RybnikowDaugavpils(0,0,-,0,-)+ns) 0
19Ildar JelusizowUfa(ns+(0,0,d,0,1) 1NK

Daugavpils - 12-13 lipiec

Odbyły się również ćwierćfinały. Brak danych na temat tych zawodów.

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Władimir GordiejewLeningrad(2,3,3,3,1)+(3,3,3,3,2) 26
2Siergiej DowżenkoDaugavpils(3,3,2,3,2)+(2,2,1,3,3) 24
3Pawieł ChłynowskiRówne(3,3,2,2,2)+(3,w,2,3,3) 23
4Anatolij FrołowWozniesiensk(3,2,1,1,1)+(3,3,2,3,3) 22
5Iwan RybnikowDaugavpils(1,2,3,3,2)+(3,2,2,2,2) 22
6Wiktor SurchajewWozniesiensk(2,1,2,2)+(1,3,3,2,3) 19+3
7Walerij CharitonowDaugavpils(3,1,0,3,3)+(2,3,1,2,1) 19+2
8Anatolij MironowWozniesiensk(1,1,2,2,3)+(1,1,3,2,2) 18
9Nikołaj SokołowskiFergana(2,0,3,2,3)+(3,0,0,0,2) 15
10Guntis BirzaksRyga(1,3,3,1,0)+(2,2,3,u,0) 15
11Igor DiediajewTbilisi(2,2,1,0,1)+(1,1,2,1,1) 12
12Wołodymyr TrofymowRówne(2,0,1,1,2)+(0,w,1,1,1) 9
13Tejmuraz NosadzeTbilisi(0,1,2,1,0)+(1,0,1,ns,ns) 6
14Boris RiezakowTbilisi(0,1,0,0,1)+(0,2,0,0,d) 4
15Jurij BiesajewTbilisi(1,0,0,-,ns)+(0,1,0,1,1) 4
16Aleksandr ŁuganskiTbilisi(0,0,0,0,0)+(0,w,0,1,ns) 1
17Aszot AkopianTbilisi(0)+ns) 0
18Jurij PopcowLeningrad(u,-,-,-,-)+ns) 0




1981

Bałakowo - 18-19 lipiec

Uwaga ! Awans do finału uzyskała również czołówka finału IM Rosji. Patrz: Finał - IM Rosji 1981. -kliknij-

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Michaił StarostinUfa(3,3,2,3,3)+(3,3,3,3,2) 28
2Wiktor KuzniecowNowosybirsk(1,3,2,3,3)+(d,3,3,3,3) 24
3Rif SaitgariejewUfa(3,2,3,3,2)+(3,3,1,u,3) 23
4Anatolij MaksimowNowosybirsk(2,1,3,1,3)+(1,1,3,3,3) 21
5Aleksandr MikłaszewskiBałakowo(u,1,3,2,3)+(3,2,3,1,2) 20
6Siergiej DienisowBałakowo(d,3,1,3,2)+(2,2,2,2,1) 18
7Flur KalimulinOktiabrskij(2,2,1,2,2)+(2,1,1,2,3) 18
8Władimir GordiejewLeningrad(2,3,0,2,u)+(3,3,1,0,1) 15
9Anatolij FrołowWoźniesieńsk(3,0,3,u,u)+(2,0,2,2,2) 14
10Gieorgij IwanowLeningrad(3,2,0,1,1)+(1,0,2,2,ns) 13
11Nikołaj SimonowLeningrad(0,1,2,2,0)+(2,1,0,1,1) 10
12Oleg WołochowBałakowo(ns+(1,2,2,3,0) 8
13Aleksandr PawłowBałakowo(1,0,1,0,1)+(0,2,0,0,1) 6
14Nikołaj ŁukjanowBałakowo(ns+(1,1,1,1,2) 6
15Siergiej DanuDaugavpils(2,0,0,1,2)+(u,ns,ns,ns,ns) 5
16Iwan SibiriewTogliatti(w,2,2,u,ns)+ns) 4
17Władimir DubsBałakowo(1,1,1,u/w,ns)+ns) 3
18Albert JaszynBałakowo(1,0,d,0,1)+(d,d,ns,ns,ns) 2
19Grigorij ChłynowskiRówne(u/-,-,-,-,-)+ns) 0

Leningrad - 30-31 maj.

Odbyły się również dwa ćwierćfinały. Brak danych na temat tych zawodów.

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gieorgij IwanowLeningrad- -
2Władimir GordiejewLeningrad- -
3Grigorij ChłynowskiRówne- -
4Władimir SmirnowLeningrad- -
5Anatolij FrołowWozniesiensk- -
6Anatolij MironowCzerwonograd- -
7Siergiej DanuDaugavpils- -
8Pawieł ChłynowskiRówne- -
9Nikołaj SimonowLeningrad- -




1982

Ufa - 31 lipiec i 1 sierpień.

Uwaga ! Awans do finału uzyskała również czołówka finału IM Rosji. Patrz: Finał - IM Rosji 1982. -kliknij-

Półfinał odbył się w Lenningradzie. Brak danych na temat tych zawodów.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rif SaitgariejewUfa(3,2,3,3,2)+(2,2,3,3,3) 26
2Michaił StarostinUfa(3,1,3,3,3)+(2,3,3,2,2) 25+3
3Walerij GordiejewBałakowo(3,3,2,2,3)+(3,2,3,1,3) 25+2
4Władimir GordiejewLeningrad(2,2,2,3,2)+(3,3,1,3,1) 22
5Władimir KłyczkowNowosybirsk(1,3,2,3,1)+(3,1,2,2,1) 19
6Nikołaj KorniewUfa(2,w,2,2,2)+(3,1,2,1,3) 18
7Zajtun GafurowOktiabrskij(2,1,1,1,3)+(2,2,2,2,2) 18
8Jewgienij TokunowUfa(w,3,3,1,0)+(d,3,3,2,1) 16
9Piotr BielajewNowosybirsk(3,3,0,2,3)+(1,3,0,1,u) 16
10Aleksandr MikłaszewskiTogliatti(1,2,3,1,1)+(0,0,1,3,3) 15
11Flur KalimulinOktiabrskij(0,1,2,1)+(2,1,2,1,2) 12
12Siergiej DowżenkoDaugavpils(2,2,0,0,1)+(1,2,u,-,-) 8
13Anatolij FrołowWoźniesieńsk(1,0,1,1,2)+(0,0,1,0,1) 7
14Nikołaj SimonowLeningrad(0,1,u,d,0)+(1,0,1,0,2) 5
15Ajrat FajzulinOktiabrskij(0)+(3,0) 3
16Jurij PopcowLeningrad(1,0,0,0,0)+(1,1,0,0,0) 3
17Jurij MoszkowDonieck(0,1,1,0,d)+(d,0,0,d,d) 2
18Wiktor KuzniecowNowosybirsk(u,-,-,-,-)+ns) 0

Daugavpils - 5-6 czerwiec

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Władimir GordiejewLeningrad(3,3,2,3,2)+(2,3,3,3,3) 27
2Siergiej DanuDaugavpils(3,d,3,3,2)+(3,2,3,3,2) 24
3Władimir RybnikowDaugavpils(t,3,3,2,3)+(2,3,3,1,3) 23
4Władimir TkaczukDaugavpils(2,2,3,3,1)+(d,3,3,2,3) 22
5Nikołaj SimonowLeningrad(3,2,2,1,3)+(3,1,2,3,2) 22
6Siergiej DowżenkoDaugavpils(2,3,3,1,3)+(3,1,2,3,ns) 21
7Wiktor BliachaDaugavpils(1,3,1,3,2)+(3,2,1,2,2) 20
8Arwids WitolsRyga(2,1,1,2,3)+(2,3,w,0,2) 16+3
9Aiwars BorisRyga(3,2,1,0,1)+(2,1,1,2,3) 16+2
10Nikolajs KokinsDaugavpils(0,2,2,2,2)+(1,2,2,1,d) 14
11Vladimirs VoronkovsLeningrad(1,u,d,1,1)+(1,2,1,0,1) 8
12Wasilij MatwiejewDaugavpils(u,-,2,0,d)+(1,0,2,1,1) 7
13Aiwar ZemżansRyga(w,1,0,2,0)+(0,0,0,2,0) 5
14Igor LapachDaugavpils(1,0,0,d,0)+(1,1,1,0,1) 5
15Aleksandr ŁuganskiTbilisi(0,0,1,1,0)+(d,0,0,ns,ns) 2
16Nikołaj SokołowskiFergana(u,0,d)+(0,u,d,ns,ns) 0
17b.d. ŁazariewTbilisi(0,u,-,-,-)+ns) 0
18Guntis BirzaksRyga(u,-,-,-,-)+ns) 0

Donieck - 5-6 czerwiec

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Anatolij FrołowWozniesiensk(13)+(14) 27
2Wiktor SurchajewRówne(11)+(14) 25
3Valerijs SokolovsBaku(12)+(13) 25
4Wiktor NiestierowDonieck(9)+(11) 20
5Jurij MoszkowDonieck(10)+(10) 20
6Olegs BudkoBaku(13)+(6) 19
7Witalij KapłunowDonieck(8)+(11) 19
8Anatolij GrejmanDonieck(7)+(8) 15
9Aleksandr KorszakowRówne(7)+(7) 14
10Jewgienij SnieżkowDonieck(10)+(3) 13
11Stiepan MarkosianErewań(7)+(6) 13
12M. PetrosianErewań(3)+(5) 8
13Jurij KamaraliDonieck(0)+(6) 6
14Grigorij SlepuchinRudnyj(5)+(0) 5
15A. GusiewRudnyj(2)+(2) 4




1983

Ufa - 17 lipiec

Uwaga ! Awans do finału uzyskała również czołówka finału IM Rosji. Patrz: Finał - IM Rosji 1983. -kliknij-

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Michaił StarostinUfa(3,3,3,3,3) 15
2Walerij GordiejewBałakowo(3,3,2,3,3) 14
3Władimir GordiejewLeningrad(2,2,3,3,2) 12+3
4Wiktor KuzniecowKijów(1,3,3,2,3) 12+2
5Jewgienij TokunowUfa(2,2,2,2,3) 11
6Rif SaitgariejewUfa(3,1,3,d,2) 9
7Aleksandr MikłaszewskiTogliatti(1,2,1,3,1) 8
8Anatolij MaksimowNowosybirsk(3,1,2,1,1) 8
9Jurij PawluczenkoNowosybirsk(0,3,0,1,2) 6
10Nikołaj SimonowLeningrad(2,0,0,2,2) 6
11Wiktor SurchajewRówne(1,0,2,1,1) 5
12Oleg JudachinUfa(w,2,1,1,1) 5
13Siergiej DiużewNowosybirsk(w,1,1,2,d) 4
14Iwan NagarLeningrad(2,0,0,0,0) 2
15Władimir SmirnowLeningrad(1,u,1,0,d) 2
16Aleksandr KlimantowCzerwonograd(0,1,0,0,w) 1

Leningrad - 9 lipiec.

Uwaga ! Punkty, które zawodnicy stracili z Mikłaszewskim zostały im dodane i są uwzględnione w końcowym rozrachunku.

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Władimir GordiejewLeningrad(3,2,3,3) 11+3
2Nikołaj SimonowLeningrad(3,3,2,3) 11+2
3Władimir SmirnowLeningrad(3,3,2,2) 10
4Iwan NagarLeningrad(2,2,3,2) 9+3
5Siergiej DowżenkoDaugavpils(3,3,1,2) 9+2
6Władimir RybnikowDaugavpils(2,d,3,1) 6
7Władimir TkaczukDaugavpils(1,2,3,0) 6
8Vjatseslav PotapienkoTallin(2,1,1,1) 5
9Siergiej ŁobaczewMoskwa(1,d,2,1) 4
10Jewgienij ŻylinskiGrodno(d,2,0,0) 2
11Michaił DuplewMińsk(1,0,0,1) 2
12A. KasatkinGrodno(0,0,0,1) 1
13Aleksandr MikłaszewskiTogliatti(d,3,2,3) 8NK

Donieck - 10 lipiec.

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wiktor SurchajewRówne- 14
2Aleksandr KlimantowCzerwonograd- 12+3
3Witalij KapłunowDonieck- 12+2
4Olegs BudkoBaku- 10
5Valerijs SokolovsBaku- 9
6Wiaczesław RiazanowFergana- 8
7Władimir JemieljanowBaku- 8
8Roman ZwirFergana- 7
9Anatolij FrołowWozniesiensk- 6
10Armen AwetisianErewan- 6
11Jewgienij WoznicaDonieck- 6
12Aleksandr ŁuganskiTbilisi- 6
13Wiktor SaprykinDonieck- 5
14Kamo SarkisianFergana- 4
15T. ChacziszwiliTbilisi- 4
16Grigorij SlepuchinRudnyj- 2
17Artur ArutiunianErewan- 1




1984

4 rundy: Nowosybirsk - 28-29 lipiec, Ufa - 4,6 sierpień.

Uwaga ! Awans do finału uzyskała również czołówka finału IM Rosji. Patrz: Finał - IM Rosji 1984. -kliknij-

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Walerij GordiejewBałakowo- 50
2Nikołaj KorniewUfa- 45
3Michaił StarostinUfa- 44+3
4Anatolij MaksimowNowosybirsk- 44+2
5Jurij PawluczenkoKemerowo- 40
6Ajrat FajzulinOktiabrskij- 35
7Wołodymyr TrofymowRówne- 33
8Władimir KłyczkowNowosybirsk- 32
9Nikołaj SimonowLeningrad- 30
10Jewgienij TokunowUfa- 26
11Wiktor KuzniecowKijów- 23
12Vladimirs VoronkovsLeningrad- 18
13Flur KalimulinOktiabrskij- 11
14Władimir GordiejewLeningrad- 8
15Ilja RybnikowNowosybirsk- 8
16Oleg JudachinUfa- 14NK
17Fedor ZacharowUfa- 8NK
18Aleksandr BasmanowNowosybirsk- 4NK
18Siergiej BałdinNowosybirsk- 4NK
20Stanisław KuźniecowNowosybirsk- 3NK
21Judaj KudaszewUfa- 0NK

Nowosybirsk - 28-29 lipiec

Turnieje 1-2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Walerij GordiejewBałakowo(2,3,2,2,3)+(3,2,3,3,3) 26
2Wiktor KuzniecowKijów(1,d,3,3,3)+(3,3,2,2,3) 23
3Anatolij MaksimowNowosybirsk(1,0,3,3,2)+(3,3,3,1,3) 22
4Michaił StarostinUfa(3,2,1,3,3)+(1,3,1,3,2) 22
5Nikołaj KorniewUfa(3,2,3,2,2)+(1,1,1,2,3) 20
6Jurij PawluczenkoKemerowo(2,1,3,2,3)+(2,2,3,1,1) 20
7Wołodymyr TrofymowRówne(1,3,2,3,2)+(2,0,3,2,1) 19
8Nikołaj SimonowLeningrad(3,2,1,1,0)+(2,2,1,3,2) 17
9Ajrat FajzulinOktiabrskij(0,2,2,1,0)+(3,1,2,2,2) 15
10Władimir KłyczkowNowosybirsk(2,1,0,1,2)+(2,1,2,3,1) 15
11Vladimirs VoronkovsLeningrad(3,3,1,u/-,-)+(0,2,0,1,0) 10
12Władimir GordiejewLeningrad(2,3,2,0,0)+ns) 7
13Ilja RybnikowNowosybirsk(0,1,0,2,0)+(1,3,0,0,0) 7
14Jewgienij TokunowUfa(0,0,0,1,1)+(0,0,2,0,2) 6
15Siergiej BałdinNowosybirsk(0,1,0,0,1)+(0,1,1,0,0) 4NK
16Aleksandr BasmanowNowosybirsk(1,0,1,0,1)+(0,0,0,1,0) 3NK
17Stanisław KuźniecowNowosybirsk(0,1)+(1,0,u,0,1) 0

Ufa - 4,6 sierpień

Turnieje 3-4

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Nikołaj KorniewUfa(u,3,2,2,3)+(3,3,3,3,3) 25
2Walerij GordiejewBałakowo(3,3,3,3,1)+(3,2,3,2,1) 24
3Anatolij MaksimowNowosybirsk(3,2,3,d,2)+(3,3,3,1,2) 22
4Michaił StarostinUfa(2,3,1,3,3)+(1,2,1,3,3) 22
5Ajrat FajzulinOktiabrskij(1,3,3,3,3)+(2,2,1,2,0) 20
6Jewgienij TokunowUfa(2,1,3,3,3)+(3,1,1,1,2) 20
7Jurij PawluczenkoKemerowo(3,1,2,2,2)+(1,1,2,3,3) 20
8Władimir KłyczkowNowosybirsk(3,d,1,1,2)+(2,3,3,1,1) 17
9Wołodymyr TrofymowRówne(2,2,2,2,1)+(w,2,2,1,0) 14
10Nikołaj SimonowLeningrad(0,1,0,2,d)+(2,d,2,3,3) 13
11Flur KalimulinOktiabrskij(1,1,1,0,1)+(0,1,2,2,2) 11
12Vladimirs VoronkovsLeningrad(2,2,d,1,1)+(0,1,d,d,1) 8
13Władimir GordiejewLeningrad(ns,d,d,ns,ns)+(1,-,-,ns,ns) 1
14Ilja RybnikowNowosybirsk(0,0,0,1,0)+(0,d,d,0,d) 1
15Oleg JudachinUfa(1,2,2,1,2)+(2,0,1,2,1) 14NK
16Fedor ZacharowUfa(1,d,1,ns,ns)+(1,3,0,0,2) 8NK
17Judaj KudaszewUfa(ns+(0,d) 0NK

Leningrad - 15 sierpień.

Uwaga ! Trzech zawodników w wyścigu punktacja 2-1-0.

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Władimir GordiejewLeningrad(2,2,2,2) 8
2Wiktor KuzniecowKijów(1,2,2,2) 7
3Nikołaj SimonowLeningrad(2,2,1,1) 6
4Vladimirs VoronkovsLeningrad(2,1,1,0) 4
5Wiktor SurchajewRówne(1,0,1,2) 4
6Siergiej DanuDaugavpils(0,1,2,u) 3
7Władimir RybnikowDaugavpils(1,0,0,1) 2
8Valerijs SokolovsDaugavpils(0,1,0,ns) 1
9Anatolij CzernomoriecLeningrad(0,0,0,ns) 1




1985

Równe - 12-13 październik

Eliminacyjne turnieje odbywały się dzień po meczu w Wyższej Lidze z udziałem 8 zawodników z obu drużyn. Najlepszych 14 + 2 z finału I ligi do, którego zostali nominowani zawodnicy także na podstawie turniejów eliminacyjnych (prawdopodobnie)

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wiktor KuzniecowKijów(3,1,3,3,3)+(3,3,3,3,3) 28
2Walerij GordiejewBałakowo(3,3,2,3,3)+(3,3,2,2,3) 27
3Władimir KłyczkowKemerowo(3,3,3,1,2)+(3,2,2,1,1) 21+3
4Rinat MardanszinOktiabrskij(1,2,3,2,3)+(2,3,1,2,2) 21+2
5Władimir GordiejewLeningrad(2,3,u,2,1)+(1,3,3,d,3) 18
6Wołodymyr TrofymowRówne(3,2,1,3,d)+(2,2,2,1,2) 18
7Michaił StarostinUfa(w,0,d,3,3)+(2,d,3,3,2) 16
8Anatolij MaksimowNowosybirsk(1,3,2,0,0)+(2,2,1,3,d) 14
9Jurij PawluczenkoKemerowo(2,2,2,2,2)+(0,1,2,1,0) 14
10Anatolij ŻabczykRówne(2,1,u,1,2)+(0,2,3,0,2) 13
11Władimir SmirnowLeningrad(2,1,3,1,1)+(1,0,1,2,1) 13
12Flur KalimulinOktiabrskij(1,2,1,1,2)+(0,1,0,2,1) 11
13Aleksandr OlejnikowKemerowo(0,1,2,0,0)+(3,1,1,u,1) 10
14Aleksandr MikłaszewskiTogliatti(0,0,1,0,1)+(d,d,0,3,3) 8
15Guntis BirzaksRyga(1,0,1,2,1)+(1,0,d,0,0) 6
16Olegs BudkoBaku(0,0,0,0,0)+(1,1,0,1,0) 4

Sewastopol - 28-29 wrzesień

Półfinał - Pierwsza Liga

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Olegs BudkoBaku(3,3,3,3,3)+(3,3,3,3,3) 30
2Guntis BirzaksRyga(3,1,3,3,3)+(3,2,3,3,3) 27
3Aleksandr MuchinMeleuz(3,2,3,3,3)+(2,3,3,2,3) 27
4Igor DiediajewCzerkiessk(2,3,3,2,2)+(3,2,2,2,2) 23
5Fanil ZubajdulinMeleuz(2,2,2,2,2)+(2,3,2,2,2) 21
6Aleksandr KostienkoPołtawa(2,1,1,3,1)+(3,1,3,3,1) 19
7Boris IgnatowSewastopol(0,3,2,2,0)+(1,2,1,0,2) 13
8Bachtijar AlijewPołtawa(u,2,2,2,1)+(2,1,d,0,3) 13
9Witalij SzachowCzerkiessk(2,1,2,1,0)+(1,2,2,1,1) 13
10Oleg KirilenkoSewastopol(1,3,1,1,2)+(0,1,2,d,0) 11
11Armen AwetisianErewań(u,2,u,1,d)+(1,3,1,1,d) 9
12Walerij ŁogutowBaku(1,-,d,0,1)+(1,u,0,3,2) 8
13Armen TumanianErewań(d,1,1,1,1)+(d,u,d,2,ns) 6
14Nikołaj KomljewSewastopol(1,0,0,0,3)+(0,0,0,1,0) 5
15Władimir CzeblakowRudnyj(1,u,u,ns,ns)+(2,1,1,u,ns) 5
16Rim ChalimowCzerkiessk(3,0,-,-,-)+ns) 3
17Aleksandr NikitinSewastopol(0,0,2)+(0,0,1) 3
18Igor DiemidienkoSewastopol(ns+(0,1) 1




1986

Bałakowo - 12 październik

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Walerij GordiejewBałakowo(3,3,3,3,3) 15
2Vladimirs VoronkovsLeningrad(2,3,2,3,2) 12
3Wiktor KuzniecowKijów(3,2,3,3,u/w) 11
4Rif SaitgariejewUfa(1,1,3,3,3) 11
5Ihor ZwieriewRówne(1,3,2,1,3) 10
6Rinat MardanszinTogliatti(3,2,1,2,2) 10
7Ihor MarkoRówne(3,1,2,2,u) 8
8Michaił StarostinUfa(0,3,0,1,3) 7
9Władimir KłyczkowKemerowo(1,2,3,0,1) 7
10Wołodymyr TrofymowRówne(0,2,1,1,2) 6
11Wiaczesław SzaripowTogliatti(2,0,1,2,1) 6
12Tałgat GalejewCzerkiessk(2,u,2,0,0) 4
13Aleksandr OlejnikowKemerowo(1,1,0,2,ns) 4
14Piotr BielajewNowosybirsk(2,0,0,0,0) 2
15Igor StolarowWładywostok(0,1,1,d,0) 2
16Anatolij MaksimowNowosybirsk(0,0,0,1,1) 2

Oktiabrskij - 6 październik

Półinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Michaił StarostinUfa(3,3,3,3,3) 15
2Aleksandr OlejnikowKemerowo(2,2,3,3,2) 12+3
3Tałgat GalejewCzerkiessk(3,2,3,1,3) 12+2
4Anatolij MaksimowNowosybirsk(w,3,1,3,3) 10
5Władimir KłyczkowKemerowo(3,1,2,3,1) 10
6Igor StolarowWładywostok(2,2,2,1,3) 10
7Wołodymyr TrofymowRówne(2,3,2,2,0) 9
8Ihor ZwieriewRówne(1,1,3,2,1) 8+3
9Oleg WołochowBałakowo(1,1,2,2,2) 8+2
10Flur KalimulinOktiabrskij(2,3,d,w,2) 7
11Jewgienij TokunowUfa(3,u,0,1,ns) 4
12Wiaczesław KoczegrinOktiabrskij(1,0,1,0,2) 4
13Siergiej BałdinFergana(1,2,1,0,w) 4
14Władimir KaratiejewSterlitamak(w,ns,1,2,ns) 3
15Ajrat FajzulinOktiabrskij(ns,d,ns,ns,ns) 0

Togliatti - 6 październik

Półinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wiktor KuzniecowKijów(3,3,3,3,2) 14+3
2Ihor MarkoRówne(3,3,2,3,3) 14+2
3Rinat MardanszinTogliatti(3,3,3,2,2) 13
4Walerij GordiejewBałakowo(3,3,1,2,3) 12
5Vladimirs VoronkovsLeningrad(2,2,2,3,2) 11
6Rif SaitgariejewUfa(2,1,3,1,3) 10
7Piotr BielajewNowosybirsk(1,2,0,1,3) 7
8Wiaczesław SzaripowTogliatti(2,1,1,2,1) 7
9Wasilij ZaruckiElista(1,2,1,0,2) 6
10Aleksandr PawłowBałakowo(0,1,3,1,0) 5
11Aleksandr SzumiłowTogliatti(0,3,1,1) 5
12Andriej WołochowTogliatti(2,2,1) 5
13Władimir GordiejewLeningrad(1,1,2,0,-) 4
14Aleksandr MikłaszewskiTogliatti(0,2,1,0,-) 3
15Arkadij KononiecWładywostok(2,0,0,0,-) 2
16Grigorij CharczenkoWładywostok(1,u,-,-,-) 1
17Aleksandr KlimantowCzerkiessk(0,0,0,0,1) 1
18Witalij SzachowCzerkiessk(0,d,-,-,-) 0




1987

Bałakowo - 5 październik

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Walerij GordiejewBałakowo(3,3,3,2,3) 14
2Michaił StarostinUfa(3,3,3,3,u) 12+3
3Oleg WołochowBałakowo(1,3,3,3,2) 12+2
4Fedor ZacharowUfa(2,2,2,3,3) 12+1
5Vladimirs VoronkovsLeningrad(2,2,1,2,3) 10
6Aleksandr KlimantowCzerkiessk(3,3,1,2,0) 9
7Rif SaitgariejewUfa(w,1,0,3,3) 7
8Wołodymyr TrofymowRówne(3,1,1,0,2) 7
9Rinat MardanszinTogliatti(u,2,2,1,2) 7
10Flur KalimulinOktiabrskij(1,2,2,1,1) 7
11Andriej KorżewojWładywostok(0,1,3,1,1) 6
12Anatolij ŻabczykRówne(2,1,0,0,2) 5
13Aleksandr PawłowBałakowo(1,0,2,2,0) 5
14Pawieł CzernowNowosybirsk(2,0,1,0) 3
15Andriej WołochowBałakowo(0,0,0,0,1) 1
16Wiaczesław SzaripowTogliatti(u,0,0,1,ns) 0
17Ihor ZwieriewRówne(u,-,-,-,-) 0

Pińsk - 27 wrzesień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Michaił StarostinUfa(3,3,3,3,3) 15
2Ihor ZwieriewRówne(3,3,3,3,1) 13
3Aleksandr KlimantowCzerkiessk(3,3,2,3,2) 13
4Rinat MardanszinTogliatti(2,3,3,d,3) 11
5Anatolij ŻabczykRówne(0,2,3,2,2) 9
6Wiaczesław SzaripowTogliatti(2,2,1,1,3) 9
7Valerijs SokolovsDaugavpils(2,2,0,2,2) 8+3
8Andriej KorżewojWładywostok(1,1,1,2,3) 8+2
9Rusłan KowalCzerkiessk(3,1,2,1,0) 7
10Igor StolarowWładywostok(1,2,2,u/w,2) 7
11Arkadij KononiecWładywostok(1,1,0,3,1) 6
12Jewgienij TokunowUfa(2,0,1,2,d) 5
13Aleksandr SzumiłowTogliatti(1,2,1,1,u) 5
14Aleksandr KostienkoPołtawa(0,1,1,1,1) 4
15Andrejs KorolovsDaugavpils(0,0,0,0) 0
16Władimir RybnikowDaugavpils(d,d,-,-,-) 0
17Bachtijar AlijewPołtawa(0,0,0,d,-) 0

Elista - 27 wrzesień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Walerij GordiejewBałakowo(3,3,3,2,3) 14
2Oleg WołochowBałakowo(3,3,1,3,3) 13
3Rif SaitgariejewUfa(3,3,3,3,1) 13
4Andriej WołochowBałakowo(2,1,2,3,2) 10
5Flur KalimulinOktiabrskij(1,2,2,3,2) 10
6Fedor ZacharowUfa(1,3,1,2,2) 9+3
7Aleksandr PawłowBałakowo(0,2,3,1,3) 9+2
8Pawieł CzernowNowosybirsk(1,2,3,0,3) 9+1
9Oleg KurguskinElista(2,2,1,2,1) 8
10Konstantin SwinkinCzerkiessk(3,0,2,2,d) 7
11Aleksandr OlejnikowKemerowo(2,1,2,1,0) 6
12Władimir DubsElista(2,2,0,1,1) 4
13Ihor MarkoRówne(2,0,-,-,-) 2
14Siergiej DerkaczBałakowo(0,1,1,d,-) 2
15Wasilij ZaruckiElista(1,1,0,-,-) 2
16Grigorij SlepuchinRudnyj(0,0,0,0,1) 1
17Nikołaj IwanowElista(1)) 1
18Władimir CzernowKemerowo(0,0,0,-,-) 0




1988

Równe - 2 październik

Uwaga ! Awans do finału uzyskała również czołówka finału IM Rosji. Patrz: Finał - IM Rosji 1988. -kliknij-

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wołodymyr TrofymowRówne(3,3,3,3,3) 15
2Rif SaitgariejewUfa(3,3,3,2,3) 14
3Rinat MardanszinRówne(3,2,2,3,2) 12
4Michaił StarostinUfa(2,2,2,3,2) 11
5Pawieł CzernowNowosybirsk(2,1,3,2,2) 10
6Igor DubininLwów(d,3,2,3,1) 9
7Flur KalimulinOktiabrskij(3,0,0,1,3) 7
8Ihor ZwieriewRówne(1,d,3,2,1) 7
9Arkadij KononiecWładywostok(1,0,1,1,3) 6
10Andriej KorżewojWładywostok(1,3,1,0,1) 6
11Oleg WołochowBałakowo(1,2,1,0,2) 6
12Valerijs SokolovsDaugavpils(2,2,u,1,1) 6
13Grigorij CharczenkoWładywostok(0,1,1,2,0) 4
14Aleksandr PawłowBałakowo(2,u/w,0,1,ns) 3
15Fedor ZacharowUfa(0,t,2,0,ns) 2
16Rusłan KowalLwów(ns) ns

Daugavpils - 25 wrzesień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Valerijs SokolovsDaugavpils(3,3,3,3,2) 14+3
2Wołodymyr TrofymowRówne(3,2,3,3,3) 14+2
3Ihor ZwieriewRówne(2,3,2,3,3) 13
4Rusłan KowalLwów(2,3,2,2,3) 12+3
5Nikolajs KokinsDaugavpils(3,3,1,2,3) 12+d
6Jewgienij TokunowUfa(1,2,1,2,2) 8
7Wiktor PastuchowLwów(0,2,3,1,1) 7
8Andrejs KorolovsDaugavpils(1,2,0,3,1) 7
9Rene AasLwów(2,1,2,0,2) 7
10Aiwars BorisRyga(0,0,3,0,2) 5
11Aiwar ZemżansRyga(w,1,2,1,1) 5
12Dmitrij ZacharopułoCzerkiessk(2,u/w,2) 4
13Wiktor SurchajewRówne(1,1,1,1,d) 4
14Oleg JudachinUfa(3,u/w,u,-,ns) 3
15Normunds DobumsRyga(1,0,1,0,0) 2
16Oleg PupyszewMagnitogorsk(0,1,u,0,1) 2
17Siergiej BałdinFergana(d,0,d,1,d) 1

Pińsk - 25 wrzesień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rinat MardanszinRówne(3,3,2,3,3) 14+3
2Igor DubininLwów(2,3,3,3,3) 14+2
3Grigorij CharczenkoWładywostok(1,3,3,3,3) 13
4Andriej KorżewojWładywostok(2,3,3,2,2) 12
5Jurij BraucejsDaugavpils(0,2,3,3,3) 11
6Wołodymyr KołodijLwów(3,2,2,2,2) 11
7Boris IgnatowLwów(3,1,1,1,2) 8
8Arkadij SuszkowWładywostok(2,2,1,0,2) 7
9Ołeksandr LatosinskiLwów(3,1,1,1,0) 6
10Bachtijar AlijewPołtawa(1,2,2,1,0) 6
11Walerij KuźminowPołtawa(2,u,0,2,1) 5
12Dmitrij SuchininSewastopol(d,2,0,1,0) 3




1989

Togliatti - 1 październik.

Uwaga ! Przerwany po 12 biegach z powodu opadów deszczu.

Uwaga ! Awans do finału uzyskała również czołówka finału IM Rosji. Patrz: Finał - IM Rosji 1989. -kliknij-

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rif SaitgariejewLwów(3,3,3) 9
2Oleg KurguskinElista(3,2,3) 8
3Grigorij CharczenkoWładywostok(2,3,3) 8
4Wołodymyr TrofymowRówne(1,3,3) 7
5Rinat MardanszinOktiabrskij(3,u,2) 5
6Rene AasLwów(2,1,2) 5
7Michaił StarostinUfa(3,1,u) 4
8Igor DubininNowosybirsk(2,2,u) 4
9Nikolajs KokinsDaugavpils(d,2,2) 4
10Ihor MarkoRówne(1,1,2) 4
11Flur KalimulinOktiabrskij(0,3,u) 3
12Ihor ZwieriewRówne(0,2,1) 3
13Walerij GordiejewBałakowo(2,ns,ns) 2
14Wiaczesław SzaripowTogliatti(d,1,d) 1
15Oleg WołochowBałakowo(1,-,ns) 1
16Andrejs KorolovsDaugavpils(d,ns,ns) 0
17Aleksandr GanowNowosybirsk(d) 0

Równe - 24 wrzesień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andrejs KorolovsDaugavpils(3,3,3,3,3) 15
2Nikolajs KokinsDaugavpils(3,3,3,2,3) 14
3Ihor MarkoRówne(2,3,2,3,2) 12
4Ihor ZwieriewRówne(3,3,3,0,3) 12
5Ruzil WalijewLwów(3,d,3,1,3) 10
6Bachtijar AlijewPołtawa(2,0,2,2,2) 8
7Wiktor SieliwanowDonieck(1,1,2,2,1) 7
8Dmytro HrezinLwów(0,2,0,3,1) 6
9Serhij TerszakRówne(0,1,2,3,0) 6
10Wiktor SurchajewRówne(1,2,1,0,2) 6
11Oleg KirilenkoSewastopol(2,1,2) 5
12Wołodymyr KołodijLwów(2,2,d,-,ns) 4
13Aleksandr KostienkoPołtawa(1,d,1,1,1) 4
14Siergiej BałdinFergana(2,1,u/w,0,d) 3
15Boris IgnatowSewastopol(u/w,2,1,-,-) 3
16Arkadij DienisowSewastopol(1,1,1) 3
17Petro FedykCzerwonograd(1,0,0,d,u) 1
18Szakir AgasijewDaugavpils(u/w,1,u/-,-,-) 1

Pińsk - 10 wrzesień

Uwaga ! 10 września miał się odbyć drugi ćwierćfinał we Lwowie, nierozegrano go, ponieważ na zawody dotarła zbyt mała ilość zawodników - awans uzyskali; Ruzil Walijew (Lwów), Bachtijar Alijew (Połtawa), Wiktor Sieliwanow (Donieck), Wiktor Surchajew (Równe), Oleg Kirilenko (Sewastopol), Aleksandr Kostienko (Połtawa), Siergiej Bałdin (Fergana), Boris Ignatow (Sewastopol), Arkadij Dienisow (Sewastopol).

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ihor MarkoRówne(3,3,3,3,3) 15
2Ihor ZwieriewRówne(3,3,3,3,2) 14
3Andrejs KorolovsDaugavpils(2,3,3,1,2) 11
4Dmytro HrezinLwów(d,3,2,2,3) 10
5Nikolajs KokinsDaugavpils(2,1,2,3,2) 10
6Serhij TerszakRówne(1,2,2,3,1) 9
7Petro FedykCzerwonograd(3,1,1,2,2) 9
8Wołodymyr KołodijLwów(3,2,3,0,d) 8+3
9Szakir AgasijewDaugavpils(1,2,1,1,3) 8+2
10Valerijs SokolovsskiPińsk(0,2,1,2,3) 8+1
11Aleksandr KrisztalPińsk(2,0,2,1,1) 6
12Normunds DobumsRyga(2,1,0,0,1) 4
13Guntis DobumsRyga(1,1,0,2,0) 4
14Wołodymyr DubanyczCzerwonograd(1,0,1,ns,ns) 2
15Anatolij MuraszkoPińsk(0,0,0,1,1) 2




1990

Lwów - 29 lipiec.

Uwaga ! W ZSRR w 1990 r. stosowano we wszystkich zawodach punktację 4-3-2-1.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Michaił StarostinUfa(4,4,4,4,4) 20
2Rif SaitgariejewUfa(4,4,3,4,4) 19
3Wiktor HajdymRówne(4,3,4,2,4) 17+4
4Rinat MardanszinOktiabrskij(3,3,4,3,4) 17+d
5Witalij JefimowWładywostok(3,w,4,4,3) 14
6Andrejs KorolovsDaugavpils(4,4,w,3,3) 14
7Grigorij CharczenkoWładywostok(3,3,3,3,2) 14
8Arkadij KononiecWładywostok(3,2,3,2,3) 13
9Wołodymyr TrofymowRówne(2,4,2,3,1) 12
10Aleksandr GanowNowosybirsk(1,1,2,1,3) 8
11Oleg KurguskinElista(2,u,1,4,d) 7
12Dmytro HrezinLwów(2,2,1,2) 7
13Oleh NemczukLwów(1,3,w,2,u) 6
14Ołeksandr LatosinskiLwów(2,w,2,2,w) 6
15Wiaczesław SzaripowTogliatti(1,2,1,1,1) 6
16Ruzil WalijewLwów(2,2,-,-,-) 4
17Anatolij ChłynowSaławat(3,d) 3
18Rene AasTallin(1,u,-,-,-) 1

Oktiabrskij - 17 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rinat MardanszinOktiabrskij(4,4,4,4,4) 20
2Michaił StarostinUfa(4,4,4,3,3) 18
3Wiaczesław SzaripowTogliatti(3,3,4,4,2) 16
4Rawil KilmietowSaławat(4,4,2,2,3) 15
5Aleksandr GanowNowosybirsk(4,3,2,2,3) 14+3
6Fedor ZacharowUfa(t,3,3,4,4) 14+d
7Aleksandr SzumiłowTogliatti(2,3,3,t,4) 12
8Władimir MałachowOktiabrskij(3,1,1,3,4) 12
9Wiaczesław RiazanowFergana(3,1,3,2,2) 11
10Igor DubininNowosybirsk(2,4,4,ns,ns) 10
11Witalij MatwiejewOktiabrskij(1,2,2,4,1) 10
12Igor GławinskiOktiabrskij(3,2,u,3,2) 10
13Zajtun GafurowOktiabrskij(2,2,t,3,2) 9
14Siergiej BałdinFergana(1,t,3,3,1) 8
15Andriej LewiczewSaławat(2,1,2,1,2) 8
16Tałgat GalejewOktiabrskij(d,2,d,ns,ns) 2

Pińsk - 17 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Witalij JefimowWładywostok(4,4,4,4,4) 20
2Rif SaitgariejewUfa(4,3,4,3,4) 18
3Grigorij CharczenkoWładywostok(4,2,3,4,4) 17
4Arkadij KononiecWładywostok(3,4,3,4,3) 17
5Oleh NemczukLwów(3,4,4,2,3) 16
6Wiktor HajdymRówne(4,1,2,4,3) 14
7Flur KalimulinOktiabrskij(2,3,1,3,4) 13
8Jurij BraucejsDaugavpils(3,1,4,1,3) 12
9Witalij SmirnickichCzerkiessk(1,4,2,3,2) 12
10Ihor ZwieriewLwów(w,3,3,3,2) 11
11Olegs BudkoDaugavpils(3,2,3,1,2) 11
12Oleg KiptiewCzerkiessk(2,3,1,2,2) 10
13Wasilij KowalCzerwonograd(2,1,2,2,1) 8
14Petro FedykCzerwonograd(2,2,2,1,1) 8
15Normunds DobumsRyga(2,1,2,1) 6
16Arturs JudinRyga(1,-,1,1,1) 4
17Igor OniszczukRówne(1,u,-,-,-) 1

Równe - 17 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wołodymyr TrofymowRówne(4,4,4,4,3) 19+4
2Rene AasTallin(4,4,4,3,4) 19+3
3Ołeksandr LatosinskiLwów(3,4,3,3,4) 17
4Andrejs KorolovsDaugavpils(3,3,2,4,4) 16
5Oleg KurguskinElista(3,4,4,2,2) 15
6Vladimirs VoronkovsLeningrad(4,u,4,4,3) 15
7Boris IgnatowRówne(2,3,3,3,4) 15
8Ruzil WalijewLwów(4,3,3,2,2) 14
9Dmytro HrezinLwów(2,3,3,1,3) 12
10Szakir AgasijewDaugavpils(1,2,2,4,1) 10
11Valerijs SokolovsskiRówne(2,2,2,3,1) 10
12Igor KaratajewLeningrad(3,1,2,2,2) 10
13Ihor BorysenkoElista(1,1,1,1,3) 7
14Vitalijs BizniaDaugavpils(2,2,1,2,ns) 7
15Anatolij MuraszkoRówne(1,2,1,1,2) 7




1991

Bałakowo - 6 październik

Uwaga ! Awans do finału uzyskała również czołówka finału IM Rosji. Patrz: Finał - IM Rosji 1991. -kliknij-

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Siergiej KuzinBałakowo(3,3,3,3,2) 14
2Oleg KurguskinElista(3,3,2,2,3) 13
3Michaił StarostinUfa(2,3,1,2,3) 11+3
4Aleksandr PawłowUfa(2,1,3,2,3) 11+2
5Jurij BraucejsDaugavpils(3,w,3,3,2) 11+1
6Andrejs KorolovsDaugavpils(u/w,1,3,3,3) 10
7Igor DubininNowosybirsk(2,2,2,3,d) 9
8Grigorij CharczenkoWładywostok(1,2,2,2,2) 9
9Witalij JefimowWładywostok(1,3,0,1,1) 6
10Siergiej KonowałowBałakowo(2,2,u,1,1) 6
11Arkadij KononiecWładywostok(1,2,1,1,0) 5
12Siergiej CzekmariowTogliatti(w,0,2,0,2) 4
13Ihor ZwieriewLwów(3,u/w,ns,ns,ns) 3
14Aleksiej MorozowBałakowo(0,1,u,1,ns) 2
15Aleksandr GanowNowosybirsk(u,1,ns,ns,ns) 1
16Fedor ZacharowUfa(w,ns,ns,ns,ns) 0

Daugavpils - 14 wrzesień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jurij BraucejsDaugavpils(3,3,2,2,3) 13
2Wołodymyr KołodijRówne(3,3,u,3,3) 12
3Ihor ZwieriewLwów(2,3,3,2,2) 12
4Serhij TerszakRówne(3,1,3,1,3) 11
5Wołodymyr TrofymowRówne(3,2,2,3,1) 11
6Andrejs KorolovsDaugavpils(d,1,3,3,3) 10
7Ołeksandr LatosinskiLwów(2,3,1,0,2) 8
8Władimir RybnikowDaugavpils(2,1,2,3,w) 8
9Nikolajs KokinsDaugavpils(1,2,1,2,2) 8
10Oleh NemczukRówne(1,2,3,u,u) 6
11Igor DiemidienkoSewastopol(2,0,0,1,2) 5
12Władimir TkaczukDaugavpils(w,2,1,-,w) 3
13Ihor MatwiejewDonieck(1,0,0,2,0) 3
14Igor GławinskiLwów(d,0,2,0,1) 3
15Aleksandr OsokaLwów(1,1,d,-,1) 3
16Petro FedykCzerwonograd(0,0,1,1,0) 3
17Normunds DobumsRyga(0,1,1,0) 2




1992

Oktiabrskij - 6 wrzesień.

Uwaga ! Żaden z zawodników, który awansował z półfinału w Czerwonogradzie nie przyjechał na finał.

Awans do finału uzyskała również czołówka finału IM Rosji. Patrz: Finał - IM Rosji 1992. -kliknij-

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Siergiej KuzinBałakowo(3,3,3,3,3) 15
2Aleksiej MorozowBałakowo(3,3,2,2,3) 13
3Michaił StarostinUfa(d,3,3,3,2) 11
4Andriej KuklinBałakowo(1,2,1,3,3) 10
5Flur KalimulinOktiabrskij(3,u,2,3,1) 9
6Witalij MatwiejewSaławat(3,3,d,1,2) 9
7Anatolij ChłynowSaławat(2,2,3,2,d) 9
8Siergiej DarkinTogliatti(1,2,1,1,3) 8
9Albert ŁatypowOktiabrskij(1,1,1,2,2) 7
10Andriej WołochowBałakowo(2,w,3,0,d) 5
11Andriej KriwokoniewSaławat(0,1,2,0,1) 4
12Marat GaniejewOktiabrskij(2,0,1) 3
13Siergiej CzekmariowTogliatti(d,1,d,0,1) 2
14Siergiej JeroszynTogliatti(1,1,0,ns,ns) 2
15Rusłan KowalCzerkiessk(d,d,ns,ns,ns) 0

Czerwonograd - 19 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wiktor HajdymRówne(3,3,3,3,2) 14
2Wołodymyr TrofymowRówne(3,2,2,3,3) 13
3Wołodymyr KołodijRówne(d,3,3,3,3) 12
4Ihor ZwieriewRówne(3,1,3,3,t) 10+3
5Igor KaratajewSankt-Petersburg(2,2,1,2,3) 10+2
6Ołeksandr LatosinskiLwów(2,3,3,2,t) 10+w
7Oleh NemczukRówne(2,2,2,1,2) 9
8Serhij TerszakRówne(3,3,-,-,-) 6
9Igor GławinskiLwów(0,0,2,1,3) 6
10Igor RiabowSankt-Petersburg(1,2,u,1,2) 6
11Mykoła ŁuszczykCzerwonograd(1,1,1,2,1) 6
12Igor OniszczukRówne(2,1,t,0,2) 5
13Ihor JepifanowCzerwonograd(w,d,2,0,1) 3
14Wasilij KowalCzerwonograd(1,d,d,2,u) 3
15Walentyn SemenecWoźniesieńsk(0,1,1,1) 3
16Wołodymyr DubanyczCzerwonograd(-,1,0,w,1) 2
17Iwan RozalukLwów(1,d,0,0,0) 1







Odwiedziny (Visitors):
7668519


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl