Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 1978-2010

Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Polski - Eliminacje
(Polish Junior Team Championship - Qualification)
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare
Rok Liga Klub
1978Grupa IIIUnia Leszno
1978Grupa IIPolonia Bydgoszcz
1978Grupa IWybrzeże Gdańsk
1978Grupa IVWłókniarz Częstochowa
1979Grupa IStal Toruń
1979Grupa IIUnia Leszno
1979Grupa IIIFalubaz Zielona Góra
1979Grupa IVStal Rzeszów
1980Grupa IWybrzeże Gdańsk
1980Grupa IIStart Gniezno
1980Grupa IIIFalubaz Zielona Góra
1980Grupa IVSparta Wrocław
1983Grupa IUnia Leszno
1983Grupa IIŚląsk Świętochłowice
1983Grupa IIIUnia Tarnów
1983Grupa IVWybrzeże Gdańsk
1984Grupa IStal Gorzów
1984Grupa IIROW Rybnik
1984Grupa IIIMotor Lublin
1984Grupa IVWybrzeże Gdańsk
1985Grupa IStal Gorzów
1985Grupa IIUnia Leszno
1985Grupa IIIApator Toruń
1985Grupa IVWybrzeże Gdańsk
1986Grupa IPolonia Bydgoszcz
1986Grupa IIFalubaz Zielona Góra
1986Grupa IIIStal Gorzów
1986Grupa IVUnia Tarnów
1987Grupa IFalubaz Zielona Góra
1987Grupa IIStal Gorzów
1987Grupa IIIPolonia Bydgoszcz
1987Grupa IVMotor Lublin
1988Grupa IFalubaz Zielona Góra
1988Grupa IIApator Toruń
1988Grupa IIIPolonia Bydgoszcz
1988Grupa IVROW Rybnik
1989Grupa IUnia Leszno
1989Grupa IIApator Toruń
1989Grupa IIIPolonia Bydgoszcz
1989Grupa IVStal Rzeszów
1990Grupa IUnia Tarnów
1990Grupa IIApator Toruń
1990Grupa IIIUnia Leszno
1991Grupa IGKM Grudziądz
1991Grupa IIStal Gorzów
1991Grupa IIIUnia Tarnów
1991Grupa IVMotor Lublin
1992Grupa IMorawski Zielona Góra
1992Grupa IIPolonia Bydgoszcz
1992Grupa IIIApator Toruń
1992Grupa IVSparta Wrocław
1993Grupa IUnia Tarnów
1993Grupa IIMorawski Zielona Góra
1993Grupa IIIApator Toruń
1993Grupa IVSparta Wrocław
1994Grupa IWłókniarz Częstochowa
1994Grupa IIStal Rzeszów
1994Grupa IIIStal Gorzów
1994Grupa IVApator Toruń
1995Grupa IStal Rzeszów
1995Grupa IIWłókniarz Częstochowa
1995Grupa IIIStal Gorzów
1995Grupa IVPolonia Piła
1996Grupa IStal Rzeszów
1996Grupa IIWłókniarz Częstochowa
1996Grupa IIIUnia Leszno
1996Grupa IVPolonia Piła
1997Grupa IIskra Ostrów
1997Grupa IIGKM Grudziądz
1997Grupa IIIUnia Leszno
1997Grupa IVPolonia Piła

1978

 Grupa I

Pozycja Klub Mecze Punkty Małe punkty
1Wybrzeże Gdańsk410123
2Stal Toruń47109
3GSŻ Grudziądz4687
4Stal Gorzów4162
      Zawodnicy

 Grupa II

Pozycja Klub Mecze Punkty Małe punkty
1Polonia Bydgoszcz411138
2Falubaz Zielona Góra48116
3Start Gniezno4481
4Gwardia Łódź4139
      Zawodnicy

 Grupa III

Pozycja Klub Mecze Punkty Małe punkty
1Unia Leszno410131
2Kolejarz Opole48106
3ROW Rybnik46114
4Śląsk Świętochłowice4031
      Zawodnicy

 Grupa IV

Pozycja Klub Mecze Punkty Małe punkty
1Włókniarz Częstochowa49116
2Motor Lublin47112
3Stal Rzeszów4583
4Unia Tarnów4372
      Zawodnicy

1979

 Grupa I

Pozycja Klub Mecze Punkty Małe punkty
1Stal Toruń49125
2Wybrzeże Gdańsk48117
3Stal Gorzów4574
4GKM Grudziądz4267
      Zawodnicy

 Grupa II

Pozycja Klub Mecze Punkty Małe punkty
1Unia Leszno411151
2Start Gniezno47109
3Polonia Bydgoszcz4682
4Ostrovia Ostrów4039
      Zawodnicy

 Grupa III

Pozycja Klub Mecze Punkty Małe punkty
1Falubaz Zielona Góra411146
2ROW Rybnik48106
3Kolejarz Opole4584
4Śląsk Świętochłowice4146
      Zawodnicy

 Grupa IV

Pozycja Klub Mecze Punkty Małe punkty
1Stal Rzeszów410114
2Motor Lublin49120
3Unia Tarnów4380
4Włókniarz Częstochowa4263
      Zawodnicy

1980

 Grupa I

Pozycja Klub Mecze Punkty Małe punkty
1Wybrzeże Gdańsk410140
2Apator Toruń49121
3Gwardia Łódź4798
4Stal Gorzów4364
5GKM Grudziądz4154
      Zawodnicy

 Grupa II

Pozycja Klub Mecze Punkty Małe punkty
1Start Gniezno410128
2Unia Leszno48108
3Polonia Bydgoszcz46102
4Ostrovia Ostrów4038
      Zawodnicy

 Grupa III

Pozycja Klub Mecze Punkty Małe punkty
1Falubaz Zielona Góra411145
2ROW Rybnik48122
3Kolejarz Opole4575
4Śląsk Świętochłowice4036
      Zawodnicy

 Grupa IV

Pozycja Klub Mecze Punkty Małe punkty
1Sparta Wrocław48128
2Motor Lublin4790
3Stal Rzeszów4790
4Włókniarz Częstochowa4688
5Unia Tarnów4278
      Zawodnicy

1983

 Grupa I

Pozycja Klub Mecze Punkty Małe punkty
1Unia Leszno411149
2Stal Gorzów49115
3Falubaz Zielona Góra4690
4Ostrovia Ostrów4357
5Start Gniezno4142
      Zawodnicy

 Grupa II

Pozycja Klub Mecze Punkty Małe punkty
1Śląsk Świętochłowice410135
2ROW Rybnik49124
3Kolejarz Opole4588
4Sparta Wrocław4027
      Zawodnicy

 Grupa III

Pozycja Klub Mecze Punkty Małe punkty
1Unia Tarnów48,5111
2Motor Lublin47,5111
3Stal Rzeszów4690
4Włókniarz Częstochowa4267
      Zawodnicy

 Grupa IV

Pozycja Klub Mecze Punkty Małe punkty
1Wybrzeże Gdańsk411,5131
2Apator Toruń48,5119
3Polonia Bydgoszcz4380
4GKM Grudziądz4153
      Zawodnicy

1984

 Grupa I

Pozycja Klub Mecze Punkty Małe punkty
1Stal Gorzów411153
2Falubaz Zielona Góra4792
3Unia Leszno46110
4Ostrovia Ostrów4359
5Start Gniezno4355
      Zawodnicy

 Grupa II

Pozycja Klub Mecze Punkty Małe punkty
1ROW Rybnik411137
2Śląsk Świętochłowice47103
3Kolejarz Opole4698
4Sparta Wrocław4041
      Zawodnicy

 Grupa III

Pozycja Klub Mecze Punkty Małe punkty
1Motor Lublin39110
2Stal Rzeszów4794
3Unia Tarnów4582
4Włókniarz Częstochowa4366
      Zawodnicy

 Grupa IV

Pozycja Klub Mecze Punkty Małe punkty
1Wybrzeże Gdańsk49109
2Apator Toruń49105
3Polonia Bydgoszcz4592
4GKM Grudziądz4167
      Zawodnicy

1985

 Grupa I

Pozycja Klub Mecze Punkty Małe punkty
1Stal Gorzów412145
2Falubaz Zielona Góra49127
3Start Gniezno46102
4Ostrovia Ostrów4355
5Sparta Wrocław4042
      Zawodnicy

 Grupa II

Pozycja Klub Mecze Punkty Małe punkty
1Unia Leszno48108
2ROW Rybnik4798
3Śląsk Świętochłowice46100
4Kolejarz Opole4370
      Zawodnicy

 Grupa III

Pozycja Klub Mecze Punkty Małe punkty
1Apator Toruń412128
2Włókniarz Częstochowa4682
3Unia Tarnów4574
4Stal Rzeszów4161
      Zawodnicy

 Grupa IV

Pozycja Klub Mecze Punkty Małe punkty
1Wybrzeże Gdańsk411139
2Polonia Bydgoszcz49117
3Motor Lublin42,578
4GKM Grudziądz41,547
      Zawodnicy

1986

 Grupa I

Pozycja Klub Mecze Punkty Małe punkty
1Polonia Bydgoszcz411150
2Unia Leszno49,5133
3Włókniarz Częstochowa46,5100
4Kolejarz Opole4352
5Śląsk Świętochłowice4037
      Zawodnicy

 Grupa II

Pozycja Klub Mecze Punkty Małe punkty
1Falubaz Zielona Góra412160
2Start Gniezno48112
3Sparta Wrocław4326
4Ostrovia Ostrów4122
5Falubaz Zielona Góra II1025
      Zawodnicy

 Grupa III

Pozycja Klub Mecze Punkty Małe punkty
1Stal Gorzów412159
2Apator Toruń47107
3GKM Grudziądz4257
4Wybrzeże Gdańsk4254
      Zawodnicy

 Grupa IV

Pozycja Klub Mecze Punkty Małe punkty
1Unia Tarnów411138
2Stal Rzeszów47107
3ROW Rybnik4477
4Motor Lublin4260
      Zawodnicy

1987

 Grupa I

Pozycja Klub Mecze Punkty Małe punkty
1Falubaz Zielona Góra411158
2Unia Leszno47105
3Kolejarz Opole4677
4Sparta Wrocław4027
      Zawodnicy

 Grupa II

Pozycja Klub Mecze Punkty Małe punkty
1Stal Gorzów411134
2Start Gniezno49121
3Wybrzeże Gdańsk43,576
4GKM Grudziądz40,545
      Zawodnicy

 Grupa III

Pozycja Klub Mecze Punkty Małe punkty
1Polonia Bydgoszcz410136
2Włókniarz Częstochowa4795
3Apator Toruń4584
4Ostrovia Ostrów4466
      Zawodnicy

 Grupa IV

Pozycja Klub Mecze Punkty Małe punkty
1Motor Lublin410116
2ROW Rybnik48109
3Stal Rzeszów46100
4Unia Tarnów44,584
5Śląsk Świętochłowice41,559
      Zawodnicy

1988

 Grupa I

Pozycja Klub Mecze Punkty Małe punkty
1Falubaz Zielona Góra411153
2Unia Leszno410124
3Kolejarz Opole43,555
4Śląsk Świętochłowice43,551
5Sparta Wrocław4258
6Falubaz Zielona Góra II1027
      Zawodnicy

 Grupa II

Pozycja Klub Mecze Punkty Małe punkty
1Apator Toruń411136
2Wybrzeże Gdańsk4674
3Stal Gorzów4590
4Start Gniezno4252
      Zawodnicy

 Grupa III

Pozycja Klub Mecze Punkty Małe punkty
1Polonia Bydgoszcz411123
2Włókniarz Częstochowa4786
3Motor Lublin4685
4GKM Grudziądz4033
      Zawodnicy

 Grupa IV

Pozycja Klub Mecze Punkty Małe punkty
1ROW Rybnik48104
2Stal Rzeszów47114
3Unia Tarnów4591
4Ostrovia Ostrów4454
      Zawodnicy

1989

 Grupa I

Pozycja Klub Mecze Punkty Małe punkty
1Unia Leszno444147
2Sparta Wrocław4799
3Stal Gorzów4799
4Kolejarz Opole4464
5Śląsk Świętochłowice4138
      Zawodnicy

 Grupa II

Pozycja Klub Mecze Punkty Małe punkty
1Apator Toruń411150
2Falubaz Zielona Góra49121
3Start Gniezno4692
4Wybrzeże Gdańsk4468
5GKM Grudziądz4026
      Zawodnicy

 Grupa III

Pozycja Klub Mecze Punkty Małe punkty
1Polonia Bydgoszcz412151
2ROW Rybnik48125
3Ostrovia Ostrów4480
4Włókniarz Czętochowa3013
      Zawodnicy

 Grupa IV

Pozycja Klub Mecze Punkty Małe punkty
1Stal Rzeszów410119
2Motor Lublin49118
3Unia Tarnów4591
4KKŻ Krosno4054
      Zawodnicy

1990

 Grupa I

Pozycja Klub Mecze Punkty Małe punkty
1Unia Tarnów411123
2Motor Lublin410113
3Stal Rzeszów4471
4Kolejarz Opole4369
5KKŻ Krosno4248
      Zawodnicy

 Grupa II

Pozycja Klub Mecze Punkty Małe punkty
1Apator Toruń410145
2Polonia Bydgoszcz49134
3Start Gniezno4794
4Wybrzeże Gdańsk4358
5GKM Grudziądz4146
      Zawodnicy

 Grupa III

Pozycja Klub Mecze Punkty Małe punkty
1Unia Leszno410135
2Stal Gorzów4799
3Falubaz Zielona Góra4796
4Sparta Wrocław4563
5Ostrovia Ostrów4136
      Zawodnicy

1991

 Grupa I

Pozycja Klub Mecze Punkty Małe punkty
1GKM Grudziądz410125
2Apator Toruń48109
3Wybrzeże Gdańsk43,565
4Ostrovia Ostrów42,579
      Zawodnicy

 Grupa II

Pozycja Klub Mecze Punkty Małe punkty
1Stal Gorzów410133
2Polonia Bydgoszcz47111
3Morawski Zielona Góra47102
4Unia Leszno4693
5Start Gniezno4032
      Zawodnicy

 Grupa III

Pozycja Klub Mecze Punkty Małe punkty
1Unia Tarnów411147
2Sparta Wrocław49130
3Kolejarz Opole4355
4Włókniarz Częstochowa4143
      Zawodnicy

 Grupa IV

Pozycja Klub Mecze Punkty Małe punkty
1Motor Lublin411137
2Stal Rzeszów48,5119
2Stal Rzeszów48,5119
3KKŻ Krosno4369
      Zawodnicy

1992

 Grupa I

Pozycja Klub Mecze Punkty Małe punkty
1Morawski Zielona Góra411149
2Unia Tarnów49116
3Stal Rzeszów47104
4Śląsk Świętochłowice4244
5Włókniarz Częstochowa4131
      Zawodnicy

 Grupa II

Pozycja Klub Mecze Punkty Małe punkty
1Polonia Bydgoszcz410128
2Wybrzeże Gdańsk48102
3GKM Grudziądz4584
4Start Gniezno4155
      Zawodnicy

 Grupa III

Pozycja Klub Mecze Punkty Małe punkty
1Apator Toruń412152
2KKŻ Krosno4693
3Motor Lublin4690
4Kolejarz Opole4480
5ROW Rybnik2237
      Zawodnicy

 Grupa IV

Pozycja Klub Mecze Punkty Małe punkty
1Sparta Wrocław49121
2Stal Gorzów47104
3Unia Leszno4795
4Iskra Ostrów4155
      Zawodnicy

1993

 Grupa I

Pozycja Klub Mecze Punkty Małe punkty
1Unia Tarnów411136
2Stal Rzeszów410120
3KKŻ Krosno4577
4Motor Lublin4475
5Wanda Kraków4032
      Zawodnicy

 Grupa II

Pozycja Klub Mecze Punkty Małe punkty
1Morawski Zielona Góra412138
2Start Gniezno46,594
3Polonia Bydgoszcz43,577
4Iskra Ostrów4266
      Zawodnicy

 Grupa III

Pozycja Klub Mecze Punkty Małe punkty
1Apator Toruń412146
2GKM Grudziądz47110
3Stal Gorzów4693
4Wybrzeże Gdańsk4584
5Polonia Piła4039
      Zawodnicy

 Grupa IV

Pozycja Klub Mecze Punkty Małe punkty
1Sparta Wrocław49118
2Unia Leszno48,5120
3ROW Rybnik4584
4Kolejarz Opole41,551
      Zawodnicy

1994

 Grupa I

Pozycja Klub Mecze Punkty Małe punkty
1Włókniarz Częstochowa412141
2RKM Rybnik4797
3Wanda Kraków4574
4Śląsk Świętochłowice4361
5Sparta Wrocław4357
      Zawodnicy

 Grupa II

Pozycja Klub Mecze Punkty Małe punkty
1Stal Rzeszów411151
2Unia Tarnów49135
3KKŻ Krosno4359
4Motor Lublin4131
      Zawodnicy

 Grupa III

Pozycja Klub Mecze Punkty Małe punkty
1Stal Gorzów410132
2Morawski Zielona Góra48,5126
3Unia Leszno4893
4Polonia Piła43,564
5Polonia Bydgoszcz4039
      Zawodnicy

 Grupa IV

Pozycja Klub Mecze Punkty Małe punkty
1Apator Toruń412162
2Start Gniezno48108
3Wybrzeże Gdańsk4692
4Iskra Ostrów4349
5GKM Grudziądz4145
      Zawodnicy

1995

 Grupa I

Pozycja Klub Mecze Punkty Małe punkty
1Stal Rzeszów412162
2RKM Rybnik4898
3Wanda Kraków4480
4Motor Lublin4021
      Zawodnicy

 Grupa II

Pozycja Klub Mecze Punkty Małe punkty
1Włókniarz Częstochowa410150
2Unia Tarnów210142
3Unia Leszno4687
4KKŻ Krosno4249
5Śląsk Świętochłowice4246
      Zawodnicy

 Grupa III

Pozycja Klub Mecze Punkty Małe punkty
1Stal Gorzów412153
2Wybrzeże Gdańsk4699
3Wybrzeże Gdańsk RT4699
4Iskra Ostrów4224
      Zawodnicy

 Grupa IV

Pozycja Klub Mecze Punkty Małe punkty
1Polonia Piła411147
2Apator Toruń49117
3Start Gniezno4593
4Polonia Bydgoszcz4582
5GKM Grudziądz4030
      Zawodnicy

1996

 Grupa I

Pozycja Klub Mecze Punkty Małe punkty
1Stal Rzeszów411192
2Unia Tarnów49160
3RKM Rybnik47118
4Motor Lublin4356
5KKŻ Krosno3024
      Zawodnicy

 Grupa II

Pozycja Klub Mecze Punkty Małe punkty
1Włókniarz Częstochowa412195
2Iskra Ostrów48161
3WTS Wrocław45108
4Śląsk Świętochłowice4479
5Wanda Kraków4137
      Zawodnicy

 Grupa III

Pozycja Klub Mecze Punkty Małe punkty
1Unia Leszno412187
2Apator Toruń48,5161
3Stal Gorzów45,5108
4Polonia Bydgoszcz4370
5JAG Speedway Łódź4163
      Zawodnicy

 Grupa IV

Pozycja Klub Mecze Punkty Małe punkty
1Polonia Piła412177
2Start Gniezno49154
3GKM Grudziądz4493
4ZKŻ Zielona Góra4397
5Wybrzeże Gdańsk4265
      Zawodnicy

1997

 Grupa I

Pozycja Klub Mecze Punkty Małe punkty
1Iskra Ostrów410154
2Pergo Gorzów410152
3Włókniarz Częstochowa45105
4JAG Speedway Łódź44,5108
5Unia Tarnów40,573
      Zawodnicy

 Grupa II

Pozycja Klub Mecze Punkty Małe punkty
1GKM Grudziądz4010165
2Start Gniezno48,5164
3Stal Rzeszów48,5160
4Wanda Kraków4265
5LKŻ Lublin4133
      Zawodnicy

 Grupa III

Pozycja Klub Mecze Punkty Małe punkty
1Unia Leszno411170
2Apator Toruń46114
3ZKŻ Zielona Góra45130
4RKM Rybnik4261
      Zawodnicy

 Grupa IV

Pozycja Klub Mecze Punkty Małe punkty
1Polonia Piła412197
2WTS Wrocław48150
3Wybrzeże Gdańsk47118
4Polonia Bydgoszcz4282
5OTŻ Opole4142
      Zawodnicy




Odwiedziny (Visitors):
7542583


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl