Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 1938-2020

Indywidualne Mistrzostwa Norwegii na Żużlu
(Indvidual Speedway Norwegian Championship)
(Norges Mesterkap Individuelt)


Thanks to Charles M., Ian P., Sławomir G., Bartłomiej M., Andrea J., Christian W. and Kjell Hakon V.
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare - Vinderne
Rok
(Year)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
1932Hilmar Lovaas-Finał
1933Hilmar Lovaas-Finał
1938Ragnar C. ErichsenNMK OsloFinał - 500ccm
1938Basse HveemNMK OsloFinał - 350ccm
1939Sverre GjolmesliNMK TrondheimFinał - 250ccm
1939Thorleif Andreassen-Finał - 350ccm
1940Basse HveemNMK OsloFinał - 500ccm
1940Rolf SolbergNMK OsloFinał - 350ccm
1946Leif SamsingOsloFinał
1947Basse HveemNMK OsloFinał
1948Basse HveemNMK OsloFinał
1949Basse HveemOsloFinał
1950Henry AndersenOsloFinał
1951Basse HveemOsloFinał
1952Basse HveemOsloFinał
1952Henry AndersenOsloPółfinał 1
1952Basse HveemOsloPółfinał 2
1953Basse HveemOsloFinał
1953Henry AndersenOsloPółfinał 1
1953Gunnar DyrsethTrondheimPółfinał 2
1953Rolf WesterbergOsloRunda kwalifikacyjna 1
1953Werner LorentzenOsloRunda kwalifikacyjna 2
1954Reidar KristoffersenOsloFinał
1954Reidar KristoffersenOsloKwalifikacje
1956Aage HansenOsloFinał
1957Aage HansenOsloFinał
1958Aage HansenOsloFinał
1959Aage HansenOsloFinał
1960Aage HansenRomerikeFinał
1960Aage HansenRomerikeFinał
1961Aage HansenRomerikeFinał
1961Aage HansenRomerikeFinał
1962Sverre HarrfeldtNMK OsloFinał
1963Aage HansenNMK OsloFinał
1964Sverre HarrfeldtNMK OsloFinał
1964Sverre HarrfeldtNMK OsloPółfinał
1965Sverre HarrfeldtNMK OsloFinał
1966Sverre HarrfeldtNMK OsloFinał
1966Per J. AulieNMK OsloKwalifikacje
1967Reidar EideNMK OsloFinał
1968Reidar EideStavangerFinał
1968Dag Lovaas-Finał - Klasa 125ccm
1969Reidar EideStavangerFinał
1969Dag Lovaas-Finał - Klasa 125ccm
1970Reidar EideNMK Sandnes&JaerenFinał
1971Reidar EideNMK Sandes&JaerenFinał
1971Jan Terje GravningenKongsbergKwalifikacje
1971Nils O. Haraldsen-Kwalifikacje
1972Ulf LovaasKristiansandFinał
1972Kjell A. Gimre-Kwalifikacje
1972Svein Harald KaasaGrenlandKwalifikacje
1973Dag LovaasTonsbergFinał
1973Helge LangliGrenlandKwalifikacje
1973Oyvind S. BergSarpsborgKwalifikacje
1974Dag LovaasNMK TonsbergFinał
1974Helge LangliGrenlandKwalifikacje
1975Jan Terje GravningenKongsbergFinał
1975Helge LangliGrenlandKwalifikacje
1976Edgar StangelandNMK Sadness&JaerenFinał
1976Edgar StangelandNMK SandnesKwalifikacje
1977Audun Ove OlsenSandnesFinał
1977Stein Roar PedersenSandnes&JaerenKwalifikacje
1978Kjell A. GimreSandnes&JaerenFinał
1979Audun Ove OlsenNMK Sadness&JaerenFinał
1980Dag HalandSandnes og JaerenFinał
1981Audun Ove OlsenSandnes&JaerenFinał
1981Audun Ove OlsenSandnes&JaerenKwalifikacje
1981Roy OttoSandnes&JaerenKwalifikacje
1982Trond SkrettingSandnes og JaerenFinał
1982Geir AaslandSandnes og JaerenPółfinał
1982Sigvart PedersenGrenlandPółfinał
1983Dag HalandNMK Sadness&JaerenFinał
1984Einar KyllingstadNMK Sadness&JaerenFinał
1985Einar KyllingstadNMK Sadness&JaerenFinał
1986Arne SvendsenNMK OsloFinał
1987Tor Einar HielmSandnes og JaerenFinał
1988Lars GunnestadDrammenFinał
1989Arnt ForlandNMK OsloFinał
1990Lars GunnestadNMK DrammenFinał
1990Robert LangelandNMK DrammenPółfinał 2
1990Odd PettersenMCC ElganePółfinał 1
1991Lars GunnestadNMK DrammenFinał
1991Ronny ErgaElganeRunda Kwalifikacyjna
1992Lars GunnestadNMK DrammenFinał
1993Lars GunnestadNMK DrammenFinał
1994Rune HoltaNMK Sandnes og JaerenFinał
1995Lars GunnestadNMK DrammenFinał
1996Rune HoltaNMK Sandnes&JaerenKlasyfikacja końcowa
1997Rune HolaNMK Sandnes&JaerenFinał - Klasyfikacja końcowa
1997Rune HoltaSandnes og Jaeren1 runda
1997Rune HoltaSandnes og Jaeren3 runda
1997Bernt Enge LarsenOslo4 runda
1998Lars GunnestadNMK DrammenKlasyfikacja końcowa
1999Lars GunnestadNMK DrammenFinał
2000Rune HoltaNMK Sandnes&JaerenFinał
2001Lars GunnestadNMK DrammenFinał
2002Mikke BjerkMSK RiskaFinał
2003Lars GunnestadNMK DrammenFinał
2004Arnt ForlandElgane MKFinał
2005Arnt ForlandElgane MKFinał
2006Rune SolaRiska MKFinał
2007Rune SolaRiska MSKFinał
2008Rune SolaRiska MSKFinał
2009Rune SolaRiska MKKlasyfikacja końcowa
2010Rune SolaRiska MSKKlasyfikacja końcowa
2011Lars D. GunnestadNMK DrammenFinał
2012Thomas GunnestadNMK DrammenFinał
2013Mikke BjerkElganeFinał
2014Mikke BjerkElganeFinał
2015Mikke BjerkElganeFinał
2016Glenn MoiElganeFinał
2017Glenn MoiElganeFinał
2018Lasse FredriksenElganeFinał
2019Glenn MoiElganeFinał

1932

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Hilmar Lovaas-- -

1933

Uwaga ! Rezultat nieoficjalny !

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Hilmar Lovaas-- -

1934-1937

Prawdopodobnie w latach 1934-1937 mistrzostw Norwegii nie rozegrano.


1938

Tronheim - ?2październik (?02.10).

Finał - 500ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ragnar C. ErichsenNMK Oslo- -
2Leif SamsingNMK Oslo- -
3Harald Wiik HansenNMK Oslo- -
4Reidar H. JensenNMK Oslo- -
5Arne HakkestadLarvik- -

Trondheim

Finał - 350ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Basse HveemNMK Oslo- -

1939

Trondheim

Finał - 250ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sverre GjolmesliNMK Trondheim- -

Trondheim

Finał - 350ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Thorleif Andreassen-- -

1940

Oslo - 29 wrzesień (29.09)

Finał - 500ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Basse HveemNMK Oslo- -
2Harald Wiik Hansen-- -
3Leif Samsing-- -
4Werner Lorentzen-- -
5Reidar H. Jensen-- -
6Sverre Gjolmesli-- -
7Hans Henriksen-- -
8Kjell Backe-- -
9Kjell Samsing-- -

Oslo - 29 wrzesień (29.09).

Finał - 350ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rolf SolbergNMK Oslo- -
2Thorleif Andreassen-- -
3Aage Andersen- -
4Oscar Sagen- -

1941-1945

W latach 1941-1945 mistrzostw Norwegii nie rozgrywano.


1946

Trondheim (Tempebanen) - 15 wrzesień (15.09).

Uwaga! O zwycięstwie decydował bieg finałowy.

Widownia: 5000.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Leif SamsingOslo- 1.59,5
2Harald Wiik HansenOslo- 2.00,6
3Edvin FredriksenDrammen- 2.04,6
4Henry AndersenOslo- 2.05,2
5Werner LorentzenOslo- 2.05,3
6Kjell BackeOslo- 2.06,3
7Sverre GjolmesliTrondheim- 2.08,5
8Arne JensenTrondheim- 2.08,5

1947

Fredrikstad (Lisleby) - 21 wrzesień (21.09).

Uwaga! O zwycięstwie decydował bieg finałowy.

Widownia: 7000.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Basse HveemNMK Oslo- 1.53,1
2Henry AndersenNMK Oslo- 1.53,3
3Sverre GjolmesliTrondheim- 1.56,2
4Thorleif AndreassenNMK Oslo- 2.00,0
5Leif SamadangNMK Oslo- 2.02,3
6Harald Wiik HansenNMK Oslo- 2.02,5
7Werner LorentzenNMK Oslo- 2.03.0

1948

Oslo (Daelenenga) - 31 październik (31.10).

Uwaga! O zwycięstwie decydował bieg finałowy.

Widownia: 5000.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Basse HveemNMK Oslo- 1.25,5
2Leif SamsingNMK Oslo- 1.26,0
3Werner LorentzenNMK Oslo- 1.26,8
4Henry AndersenNMK Oslo- 1.28,5
5Reidar H. JensenNMK Oslo- 1.28,5
6Oddvar GundersgaardOstfold- 1.29,9
7Thorleif AndreassenNMK Oslo- 1.30,1
8Odd SamsingNMK Oslo- 1.30,6
9Erik Storm LarsenNMK Oslo- 1.30,7
10Kjell BackeNMK Oslo- 1.30,8

1949

Jessheim - 14 sierpień (14.08).

Widownia: 6000.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Basse HveemOslo- 1.20,6
2Thorleif AndreassenOslo- 1.20,8
3Odd SamsingOslo- 1.22,5
4Henry AndersenOslo- 1.23,4
5Edvin FredriksenDrammen- 1.24,2
6Jacob StouslandOslo- 1.25,8
7Leif SamsingOslo- 1.25,8
8Knut EkebergOslo- 1.26,0
9Werner LorentzenOslo- 1.26,1
10Oddvar GundersgaardAskim- 1.28,0

1950

Tonsberg (Tonsberg Stadion) - 3 wrzesień (03.09).

Widownia: 10000.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Henry AndersenOslo- 1,21,2
2Basse HveemOslo- 1,22,3
3Sverre GjomesliOrkla- 1,24,3
4Thorleif AndreassenOslo- -
5Jacob StouslandOslo- -
6Edvin FredriksenOslo- -
7Ulf KvalnesOslo- -

1951

Sandnes (Sandnes Stadion) - 16 wrzesień (16.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Basse HveemOslo- 12
2Henry AndersenOslo- 11
3Werner LorentzenOslo- 10
4Reidar H. JensenOslo- 6
5Martinus LarsenElverum- 5
6Sverre GjomesliOrkla- 4
6Edvin FredriksenOslo- 4
6Erik Storm LarsenOstvold- 4
6Rolf SolbergFluberg- 4

1952

Trondheim (Rosenborg Stadion) - 28 wrzesień (28.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Basse HveemOslo- 14+3
2Henry AndersenOslo- 14+2
3Reidar KristoffersenOslo- 13
4Sverre GjomesliOrkla- 11
5Werner LorentzenOslo- 10
6Thorleif AndreassenOslo- 10
7Erik Storm LarsenOslo- 10
8Rolf NaessTrondheim- 6
9Oddvan GundersgaardOstvold- 5
10Edvin FredriksenOslo- 5
11Erling SimonsenOslo- 4
12Odd JohansenJorstadmoen- 4
13Magne FlaatenDrammen- 3
14Gunnar HilsenDrammen- 2
15Karl AndreassenNMK Oslo- 1
15Olgar TorholenOstvold- 1

Jessheim (Jessheim Stadion) - 7 wrzesień ) (07.09).

Widownia: 3000.

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Henry AndersenOslo- 14
2Werner LorentzenOslo- 12
3Olgar TorholenOstvold- 12
4Gunnar HilsenDrammen- 10
5Thorleif AndreassenOslo- 10
6Erik Storm LarsenOslo- 9
7Oddvar GundersgaardOstfold- 9

Trondheim (Rosenborg Stadion) - 7 wrzesień (07.09).

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Basse HveemOslo- 15
2Edvin FredriksenOslo- 12
3Sverre GjomesliOrkla- 12
4Rolf NaessTrondheim- 11
5Erling SimonsenOslo- 11
6Odd JohansenJorstadmoen- 9
7Rolf WesterbergOslo- 9
8Aage W. JensenOslo- 8

1953

Trondheim (Rosenborg Stadion) - 27 wrzesień (27.09).

Widownia: 5000.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Basse HveemOslo(3,3,3,3,3) 15
2Reidar KristoffersenOslo- 14
3Sverre GjomesliOrkla- 13
4Odd JohansenJorstadmoen- 9
5Erling SimonsenOslo- 9
6Anders RohmeOrkla- 8
7Oddvar GundersgaardOstfold- 8
8Rolf SolbergFluberg- 7
9Rolf WesterbergOslo- 7
10Nils Kristian PaulsenRomerike- 6
11Arne KristiansenOslo- 6
12Gunnar DyrsethTrondheim- 5
13Aage HansenRomerike- 5
14Tore MeinerOslo- 5
15Gunnar HemsaeterJorstadmoen- 2
16Aage W. JensenOslo- 1

Horten (Horten Stadion) - 13 wrzesień (13.09).

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Henry AndersenOslo- 15
2Werner LorentzenOslo- 13
3Nils Kristian PaulsenRomerike- 13
4Edvin FredriksenOslo- 10
5Tore MeinerOslo- 10
6Aage W. JensenOslo- 7
7Rolf SolbergFluberg- 7

Orkanger (Orkla Speedwaybane) - 13 wrzesień (13.09).

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gunnar DyrsethTrondheim- 14
2Erling SimonsenOslo- 12
3Rolf WesterbergOslo- 10
4Oddvar GundersgaardOstfold- 10
5Sverre GjomesliOrkla- 10
6Anders RohmeOrkla- 10
7Reidar KristoffersenOslo- 8
8Odd JohansenJorstadmoen- 8
9Gunnar HemsaeterJorstadmoen- 8
10Oddbjorn BlaasmoOrkla- 5
11Ole HulsundTrondheim- 4
12Paul TommervoldTrondheim- 2
13Egil JohannessenJorstadmoen- 2

Oslo (Grefsen Stadion) - 9 sierpień (09.08).

Runda kwalifikacyjna 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rolf WesterbergOslo- 14
2Basse HveemOslo- 13
3Erling SimonsenOslo- 13
4Edvin FredriksenOslo- 11
5Erling Hansen-- 10
6Aage HansenRomerike- 9,5
7Bjorn Boe-- 9,5
8Oddvar GundersgaardOstfold- 7
9Reidar H. JensenOslo- 7
10Thor Bjorkvist-- 7
11Magne Olsen-- 6

Hamar - 6 wrzesień (06.09).

Runda kwalifikacyjna 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Werner LorentzenOslo- 14
2Nils Kristian PaulsenRomerike- 12
3Arne KristiansenOslo- 10
4Svein GjertsenRomerike- 10
5Karl W. AndreassenOslo- 9
6Tore MeinerOslo- 9
7Rolf GreveOslo- 7
8Erling CaeHamar- 7
9Odd KleivenOslo- 7

1954

Hammar - 26 wrzesień (26.09).

Widownia: 2000.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Reidar KristoffersenOslo(3,3,3,3,3) 15
2Rolf WesterbergOslo- 14
3Nils Kristian PaulsenRomerike- 13
4Sverre GjomesliTrondheim- 11
5Rolf SolbergFluberg- 9
6Odd JohansenJorstadmoen- 8
7Erling SimonsenOslo- 8
8Gunnar HilsenDrammen- 7
9Aage W. JensenOslo- 7
10Tore MeinerOslo- 6
11Erling CaeHamar- 5
12Oddvar WoldTrondheim- 5
13Tor BjorkkvistOstfold- 4
14Odd KleivenOslo- 4
15Knut BjorgeFluberg- 2
16Jens Georg WalleKristiansand- 0

Fluberg (Baggerudmoen) - 19 wrzesień (19.09).

Widownia: 1500.

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Reidar KristoffersenOslo(3,3,3,3,3) 15
2Nils Kristian PaulsenRomerike- 14
3Rolf WesterbergOslo- 11
4Erling CaeHamar- 10
5Oddvar WoldTrondheim- 9
6Odd JohansenJorstadmoen- 9
7Gunnar HilsenDrammen- 9
8Rolf SolbergFluberg- 8
9Anders RohmeOrkla- 7
10Tore MeinerOslo- 6
11Tor BjorkkvistOstfold- 6
12Jens Georg WalleKristiansand- 6
13Odd KleivenOslo- 6

1956

Skien (Geiteryggen Speedwaybane) - 21 październik (21.10).

Widownia: 4000.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Aage HansenOslo(3,3,3,3,3) 15
2Rolf WesterbergOslo- 14
3Reidar KristoffersenOslo- 13
4Nils Kristian PaulsenOslo- 12
5Erling SimonsenOslo- 11
6Odd JohansenJorstadmoen- 10
7Arne KristiansenOslo- 9
8Roger SteenOslo- 9
9Gunnar DyrsethTrondheim- 7
10Oddbjorn BlaasmoTrondheim- 5
11Thorbjorn NygaardGrenland- 4

1957

Tonsberg (Tonsberg Stadion) - 20 październik (20.10).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Aage HansenOslo(3,3,3,3,3) 15
2Reidar KristoffersenOslo- 12
3Arne KristiansenOslo- 11
4Roger HansenOslo- 10
4Roger SteenJorstadmoen- 10
4Egil BratvoldOslo- 10
7Rolf WesterbergOslo- 7
7Gunnar HemsaeterJorstadmoen- 7
7Erling SimonsenOslo- 7

1958

Oslo (Daelenenga idrettspark) - 25 czerwiec (25.06).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Aage HansenOslo(3,3,3,3,3) 15
2Nils Kr. PaulsenOslo- 14
3Reidar KristoffersenOslo- 13
4Rolf WesterbergOslo- 12
5Roger SteenJorstadmoen- 11
6Sverre HarrfeldtOslo- 11
7Tore SvalengOslo- 9
8Arne KristiansenOslo- 7
9Kjell BerghOslo- 5
10Haavard GulbjornsrudDrobak- 5
11Oddvar KristiansenOslo- 5
12Oystein MellerudOslo- 4
13Thorbjorn NygaardGrenland- 3
14Per J. AulieOslo- 3
15Tore MelbyeOslo- 2
16Egil H. KrukeGjovik- 1

1959

Skien (Geiteryggen) - 4 październik (04.10).

Widownia: 2500.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Aage HansenOslo(3,3,3,3,3) 15
2Rolf WesterbergOslo- 14
3Thorbjorn NygaardGrenland- 12
4Reidar KristoffersenOslo- 10
5Roger SteenOslo- 10
6Oddvar KristiansenOslo- 9
7Arne KristiansenOslo- 9
8Oystein MellerudOslo- 7
9Tore MelbyeOslo- 6
10Roger HansenOslo- 5
10Sverre HarrfeldtOslo- 5
12Egil H. KrukeGjovik- 4
12Gunnar SkjetneOrkanger- 4
14Egil BratvoldOslo- 2
14Per J. AulieOslo- 2
14Svein JohnsenGrenland- 2

1960

Kristiansand - 2 październik (02.10).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Aage HansenRomerike(3,3,3,3,3) 15
2Oystein MellerudOslo- 13
3Sverre HarrfledtOslo- 13
4Rolf WesterbergOslo- 12
5Oddvar KristiansenOslo- 9
6Gunnar SkvetneOslo- 8
6Jon OdegaardSandnes&Jaeren- 8
8Arne KristiansenNMK Oslo- 7
8Bjarne SorenbyRomerike- 7
8Roger SteenJorstadmoen- 7
11Reidar BakkenNMK Bergen- 6
12Egil H. KrukeGjovik- 4
12Egil BratvoldOslo- 4
14Ole RostadSandnes&Jaeren- 3
15Reidar EideStavanger- 2
16Egil Otto TobiasenKristiansand- 1

Kristiansand - 2 październik (01.10).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Aage HansenRomerike(3,3,3,3,3) 15
2Oystein MellerudOslo- 13+3
3Sverre HarrfeldtOslo- 13+2
4Rolf WesterbergOslo- 12
5Oddvar KristiansenOslo- 9
6Gunnar SkjetneOslo- 8
7Jon OdegaardSadnnes&Jaeren- 8
8Arne KristiansenOslo- 7
8Bjarne SorenbyRomerike- 7
8Roger SteenJorstadmoen- 7
11Reidar BakkenBergen- 6
12Egil BratvoldOslo- 4
12Egil H. KrukeGjovik- 4
14Ole RostadSadnnes&Jaeren- 3
15Reidar EideStavanger- 2
16Egil Otto TobiasenKristiansand- 1

1961

Bergen (Krohnsminde Stadion) - 22 październik (22.10).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Aage HansenRomerike(3,3,3,3,2) 14
1Aage HansenRomerike(3,3,3,3,2) 14
2Sverre HarrfeldtNMK Oslo(0,3,3,3,3) 12
2Sverre HarrfeldtOslo(0,3,3,3,3) 12
3Reidar KristoffersenNMK Oslo(3,3,0,2,3) 11
3Reidar KristoffersenOslo(3,3,0,2,3) 11
4Egil BratvoldNMK Oslo(1,2,2,1,3) 9
4Svein JohnsenGrenland(3,2,1,1,2) 9
4Oystein MellerudNMK Oslo(1,0,3,2,3) 9
4Oystein MellerudOslo(1,0,3,2,3) 9
5Egil BratvoldOslo(1,2,2,1,3) 9
6Svein JohnsenGrenland(3,2,1,1,2) 9
7Cato AgnorNMK Oslo(0,1,3,3,1) 8
7Per J. AulieNMK Oslo(2,2,2,2,0) 8
7Cato AgnorOslo(0,1,3,3,1) 8
8Per J. AulieOslo(2,2,2,2,0) 8
9Bjarne SorenbyRomerike(1,3,1,0,2) 7
9Bjarne SorenbyRomerike(1,3,1,0,2) 7
10Odvar KristiansenNMK Oslo(0,0,2,3,1) 6
10Jon OdegaardSandnes&Jaeren(2,0,2,0,2) 6
10Oddvar KristiansenOslo(0,0,2,3,1) 6
11Jon OdegaardSadnnes&Jaeren(2,0,2,0,2) 6
12Havard GulbjornrudNMK Drobak&Omegn- 5
12Roger SteenSor-Gudbrandsdal(3,2,u,-,-,) 5
13Roger SteenSor-Gudbrandsdal(3,2,u,-,-) 5
13Haavard GulbjornsrudDrobak- 5
14Reidar BakkenNMK Bergen- 4
14Gunnar Skjetene NMK Oslo- 4
14Reidar BakkenBergen- 4
15Gunnar SkjetneOslo- 4
16Rolf WesterbergNMK Oslons -
16Thorbjorn LudvigsenNMK Oslons -
16Rolf WesterbergOslo- ns
16Thorbjorn LudgvigsenOslo- ns

1962

Drammen (Marienlyst Stadion) - 21 październik (21.10).

Widownia: 2000.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sverre HarrfeldtNMK Oslo(3,3,3,3,3) 15
2Aage HansenNMK Oslo- 14
3Jon OdegaardSandnes&Jaeren- 12
4Tore SvalengNMK Oslo- 11
5Per J. AulieNMK Oslo- 10
6Svein JohansenGrenlnad- 9
7Rolf WesterbergNMK Oslo- 9
8Bjarne SorenbyNMK Oslo- 8
10Reidar EideStavanger- 5
10Oystein MellerudNMK Oslo- 5
12Reidar LarsenNMK Oslo- 4
12Reidar BakkenNMK Bergen- 4
14Johnny FaafengKristiansand- 3
15Egil H. KrukeNMK Oslo- 1

1963

Baerum - Kadettangen

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Aage HansenNMK Oslo3,3,3,3,3 15
2Sverre HarrfeldtAsker og Baerum MS- 14
3Nils Kr. PaulsenNMK Oslo- 13
4Reidar EideStavanger- 11
5Cato AgnorNMK Oslo- 10
6Bjarne SorenbyNMK Oslo- 8
6Henry HarrfeldtAsker&Baerum MS- 8
8Olav AaenAsker&Baerum MS- 7
8Johnny FaafengKristiansand- 7
10Per J. AulieNMK Oslo- 6

1964

Kadettangen (Baerum) - ? 25 październik (25.10).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sverre HarrfeldtNMK Oslo(3,3,3,3,3) 15
2Nils Kr. PaulsenNMK Oslo- 13
3Per J. Aulie-- 13
4Knut SyrristNMK Oslo- 12
5Henry Harrfeldt-- 10
6Bjarne Sorenby-- 9
7Thorbjorn Aulie-- 7
7Thorbjorn Nygaard-- 7
7Ivar A. Hoffhaard-- 7
10Johnny FaafengKristiansand- 6
11Oyvind S. BergNMK Oslo- 5
11Reidar EideStavanger- 5
13Svein Johansen-- 3
13Olav AaenAsker&Baerum- 3
15Kjell H. Helgsen-- 2
16Hans Age TrovikNMK Bergen- 1
16Svein Svensrud-- 1

Kristiansand - ? 27 wrzesień (? 27.09).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sverre HarrfeldtNMK Oslo(3,3,3,3,3) 15
2Reidar EideStavanger- 13
3Nils Kr. PaulsenNMK Oslo- 12
3Knut SyrristNMK Oslo- 12
5Johnny FaafengKristiansand- 11
6Olav AaenAsker&Baerum- 10
7Oyvind S. BergNMK Oslo- 8
7Kjell GimreSandnes&Jaeren- 8
9Hans Age TrovikNMK Bergen- 7

1965

Bergen, Krohnsminde Stadion - ?28 październik (?28.10).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sverre HarrfeldtNMK Oslo(3,3,3,3,3) 15
2Per J. AulieNMK Oslo- 14
3Johnny FaafengKrisiansand- 13
4Thorbjorn NygaardGrenland- 12
5Rolf WesterbergNMK Oslo- 10
5Thorbjorn AulieNMK Oslo- 10
7Svein JohnsenGrenland- 8
7A. HoffgardSandefjord- 8
9Hans R. GaarderNMK Bergen- 6
9Olav AaenNMK Bergen- 6
9Einar EgediusNMK Oslo- 6
12Svein SvensrudDrammen- 4
13Arne ThorbjornsenSandefjord- 2
13Jan Terje GravningenKongsberg- 2
13Svein TollefsenTonsberg- 2
16Lars SkjellfossMoss- 1

1966

Olso - Październik

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sverre HarrfeldtNMK Oslo(3,3,3,3,3) 15
2Reidar EideNMK Sandes&Jaeren- 13
3Per J. AulieNMK Oslo- 12
4Aage HansenAsker&Baerum MS- 11
5Oyvind S. BergNMK Oslo- 11
6Johnny FaafengKristiansand- 9
6Knut SyrristNMK Oslo- 9
8Svein SvendsrudNMK Oslo- 8
9Sven TollefsenTonsberg- 7
10Arne N. LarsenNMK Sandnes&Jaeren- 4
10Jan Terje GravningenKongsberg- 4
10Hans R. GaarderNMK Bergen- 4
13Ole TovncmSandnes&Jaeren- 3
14Tore ChristensenTonsberg- 2

? - wrzesień

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Per J. AulieNMK Oslo- 11
2Reidar Eide Sandnes&Jaeren- 10
3Svein Svendsrud NMK Drammen- ?
4Aage Hansen Asker&Baerum MS- 8
5Knut Syrrist NMK Olso- 8
6Jan Terje Gravningen Kongsberg- 7
7Tore Christensen Tonsberg- 6
8Helge Langli Grenland- 3
9Per Tangvald Grenland- 2
10Svein Harald KaasaGrenland- 2
11Jonny Kristoffersen Frederikstad- 1

1967

Stavanger - 1 październik (01.10).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Reidar EideNMK Oslo- -
2Oyvind S. BergNMK Oslo- -
3Odd FossengenNMK Oslo- -
4Per J. Aulie-- -

1968

Kongsberg - ? październik (?.10).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Reidar EideStavanger(3,3,3,3,3) 15
2Oyvind S. BergNMK Oslo- 14
3Per J. AulieNMK Oslo- 13
4Ulf LovaasTonsberg- 10
5Einar EgediusNMK Oslo- 9
5Odd FossengenNMK Oslo- 9
5Helge Langli- 9
8Jan Terje GravningenKongsberg- 8
8Thorbjorn NygaardGrenland- 8
10Svein Harald KaasaGrenland- 6
10Edgar StangelandSandnes&Jaeren- 6
12Sverre HolmSarpsborg- 3
12Kjell P. SkaevelandSandnes&Jaeren- 3
14Per H. HansenDrammen- 2
14Kare HeiaKongsberg- 2
14Thorbjorn OlsenGrenland- 2

Finał - Klasa 125ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dag Lovaas-- -

1969

Bergen - 15 październik (15.10).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Reidar EideStavanger- 15
2Oyvind S. BergOslo- 14
3Edgar StangelandSandnes&Jaeren- 12
4Per J. AulieOslo- 12
5Dag LovaasGrenland- 11
6Einar EgediusOslo- 8
7Nils T. HaraldsenSarpsborg- 7
7Jon HovindOslo- 7
9Hans Olav SchiaGrenland- 6

Finał - Klasa 125ccm

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dag Lovaas-- -

1970

? - wrzesień (?.09)

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Reidar EideNMK Sandnes&Jaeren(3,3,3,3,3) 15
2Ulf LovaasTonsberg- 12
3Svein Harald KaasaGrenland- 11
4Einar EgediusNMK Oslo- 11
5Odd FossengenOslo- 10
5Jan Terje GravningenKongsberg- 10
5Jon OdegaardSandnes&Jaeren- 10
8Jorn FlathaOslo- 9
9Dag LovaasTonsberg- 6
9Dagfinn DahlNMK Drammen- 6
11Johnny LarsenGrenland- 5
12Kjell TodnemSandness&Jaeren- 5
13Nils O. HaraldsenSarpsborg- 3
13Thorbjorn NygaardGrenland- 3
15Ragnar OlaisenGrenland- 2
15Leif O. JorgensenOslo- 2

1971

Sandnes - 19 wrzesień (19.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Reidar EideNMK Sandes&Jaeren- 15
2Dag LovaasSandnes- 13
3Svein Harald Kaasa- 12
4Tormod Langli-- 11
5Odd Fossengen-- 11
6Jan Terje Gravningen-- 10
7Dagfinn Dahl-- 9
8Edgar Stangeland-- 8
9Oyvind S. Berg-- 7
10Johnny Larsen-- 6

Skien - 14 wrzesień (14.09).

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jan Terje GravningenKongsberg- 13
2Tormod LangliGrenland- 12
3Johnny LarsenGrenland- 11
3Dagfinn DahlDrammen- 11
5Helge LangliGrenland- 10
5Einar EgediusOslo- 10
7Svein KaasaGrenland- 9

Naerbo

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Nils O. Haraldsen--
2Jon Odegard--
2Kjell T. Skjeveland--

1972

Sandefjord - 10 wrzesień (10.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ulf LovaasKristiansand- 14
2Dag Lovaas-- 12
3Odd Fossengen-- 11
4Helge LangliGrenland- 11
5Svein Harald KaasaGrenland- 9
6Oyvind S. BergSarpsborg- 9
7Edgar Stangeland-- 9
8Reidar Eide-- 9
9Tormod LangliGrenland- 8
10Hans Erik FuglerudDrammen- 7
11Johnny LarsenSarpsborg- 7
12Per HetlandSandnes og Jaeren- 5
13Svein LokenSarpsborg- 3
14Kjell A. Gimre- 3
15Jan JacobsenSarpsborg- 2
16Oyvind Rokeberg-- 0

Naerbo

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kjell A. Gimre--
2Dagfinn Dahl--
3Oyvind Rokeberg--

Larvik (Bergeskogen Idrettspark) - 20 sierpień (20.08).

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Svein Harald KaasaGrenland- 14
2Hans Erik FuglerudDrammen- 13
3Helge LangliGrenland-
4Jan JacobsenSarpsborg-
5Per J. AulieOslo-
6Svein LokenSarpsborg-
7Johnny LarsenGrenland-
8Tormod LangliGrenland-
9Nils O. HaraldsenSarpsborg-
10Ulf LovaasKristiansand- 6

1973

Skien (Geiteryggen) - 14 październik (14.10).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dag LovaasTonsberg- 14
2Edgar StangelandSandnes og Jaeren)- 12
3Kjell GimreSandnes og Jaeren- 12
4Oyvind S. BergSarpsborg- 11
5Ulf LovaasKrisitiansand- 10
6Odd FossengenOslo- 10
7Jan Terje GravningenTongsberg- 10
8Svein LokenSarpsborg- 10
9Nils O. HaraldsenSarpsborg- 8
10Helge LangliGrenland- 8
11Jon OdegaardSandnes og Jaeren- 5
12Dagfinn DahlSarpsborg- 4

Naerbo - 9 wrzesień (09.09).

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Helge LangliGrenland-
2Jon OdegardSandnes og Jaeren-
3Nils O. HaraldsenSarpsborg-
4Jan JacobsenSarpsborg-
5Stein Roar PedersenSandnes og Jaeren-
6Per HetlandSandnes og Jaeren-

Larvik

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Oyvind S. BergSarpsborg-
2Svein LokenSarpsborg-

1974

Skien - Geiteryggen -18 wrzesień (18.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dag LovaasNMK Tonsberg- 14
2Edgar StangelandNMK Sandnes&Jaeren- 13
3Ulf LovaasNMK Tonsberg- 13
4Reidar EideNMK Sandnes&Jaeren- 11
4Oyvind S. BergNMK Oslo- 11

Sandefjord - 1 wrzesień (01.09).

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Helge LangliGrenland- 13
2Arve EkerDrammen- 12
3Jan Terje GravningenKongsberg- 11
4Jorn FlataOslo- 11
5Per HetlandSandnes og Jaeren- 11
6Kjell A. GimreSandnes og Jaeren- 11
7Rune JuritzenDrammen- 10
8Ragnar TjesvoldNMK Sandes&Jaeren- 8
9Jon HovindOslo- 6
10Dag HalandSandnes og Jaeren- 4
11Magne VarbergSandnes og Jaeren- 4
12Harald KlingeSandnes og Jaeren- 4
13Bjorn ThowsenTonsberg- 4
14Hans E. JensenSandnes og Jaeren- 2
15Jan G. KilenHorten- 2

1975

Skien (Geiteryggen) - 31 sierpień (31.08).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jan Terje GravningenKongsberg- -
2Helge LangliGrenland- -
3Audun Ove OlsenSandnes&Jaeren- -
4Tom GodalGrenland- -
5Kjell A. GimreSandnes&Jaeren- -
6Stein Roar PedersenSandnes&Jaeren- -

Sandefjord - 29 czerwiec (29.06).

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Helge LangliGrenland-
2Oyvind S. Berg--
3Ulf Lovaas--
4Stein Roar PedersenSandnes og Jaeren-
5Jorn Flata--
6Jon Hovind--
7Tom GodalGrenland-
8Dag Haland--

1976

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Edgar StangelandNMK Sadness&Jaeren- 15
2Oyvind S. Berg-- 12
3Helge Langli-- 12
4Tormod Langli-- 12
5Audun Ove Olsen-- 12

Stavanger - 15 sierpień (15.08).

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Edgar StangelandNMK Sandnes(3,3,3,3,3) 15
2Oyvind S. BergNMK Oslo- 12
3Tormod LangliSarpsborg- 12
4Helge LangliGrenland- 12
5Audun Ove OlsenNMK Sandnes- 12

1977

Geiteryggen (Skien)- 21 ? 22 ? sierpień (21 - 22.08).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Audun Ove OlsenSandnes(3,3,3,3,3) 15
2Oyvind S. BergOslo- 14
3Stein Roar PedersenSandnes- 12
4Per Arne HansenDrammen- 12
5Trond SkrettingSandnes- 10
6Rolf GramstadSandnes- 9
7Ingve MadlandSandnes- 8
8Sigvart PedersenGrenland- 7
9Dag HalandSandnes- 6
10Torlaf HolenGrenland- 5
10Harald HorgenDrammen- 5

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Stein Roar PedersenSandnes&Jaeren- 14
2Audun Ove OlsenSandnes&Jaeren- 13
3Ingve MadlandSandnes&Jaeren- 12
4Dagfinn DahlDrammen- 11
5Dag HalandSandnes&Jaeren- 10
6Sigvart PedersenGrenland- 10
7Alf I. TingvikSandnes&Jaeren- 9
8Nils O. HaraldsenSarpsborg- 9
9Kjell A. GimreSandnes&Jaeren- 8

1978

Naerbo - 20 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kjell A. GimreSandnes&Jaeren- 14
2Audun Ove OlsenSandnes&Jaeren- 13
3Trond SkrettingSandnes&Jaeren- 12
4Sigvart PedersenGrenland- 12
5Roy OttoSandnes&Jaeren- 9
6Roald RickvaldsenFrederikstad- 8

1979

Geiteryggen - 27 sierpień (27.08).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Audun Ove OlsenNMK Sadness&Jaeren3,3,3,3,3 15
2Jorn HaugvalstadSandnes- 14
3Torlaf HolenGrenland- 12
4Dag HalandSandnes- 11
5Roy OttoSandnes- 9
6Roald RickvaldsenFrederikstad- 9

1980

Naerbo - 17 sierpień (17.08).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dag HalandSandnes og Jaeren- 14
2Geir AaslandSandnes og Jaeren- 12
3Torlaf HolenGrenland- 11+3
4Kjell A. GimreSandnes og Jaeren- 11+2
5Terje TollefsenSandnes og Jaeren- 11+1
6Asgeir BjergaSandnes og Jaeren- 10
7Roy OttoSandnes og Jaeren- 9
8Jon HovindOslo- 7
9Nils J. EvjuGrenland- 7
10Dagfinn JorgensenGrenland- 6
11Oddmund ByeTrondheim- 5
12Kurt UealandSandnes og Jaeren- 5
13Ingve MadlandSandnes og Jaeren- 4
14Nils O. HaraldsenOslo- 2
15Johnny LarsenGrenland- 2
16Geir DorheimSandnes og Jaeren- 1

1981

Geiteryggen (Skien) - 30 sierpień (30.08).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Audun Ove OlsenSandnes&Jaeren(3,3,3,3,3) 15
2Dag HalandSandnes&Jaeren- 14
3Geir AaslandSandnes&Jaeren- 11
4Roy OttoSandnes&Jaeren- 10
5Roald RickvaldsenSandnes&Jaeren- 9
6Kurt UelandSandnes&Jaeren- 9
7Johnny LarsenGrenland- 9
8Asgeir BjergaSandnes&Jaeren- 9
9Terje TollefsenSandnes&Jaeren- 8
10Dagfinn JorgensenGrenland- 7
11Kjell A. GimreSandnes&Jaeren- 5
12Ingve MadlandSandnes&Jaeren- 5
13Bjorn GlosliFrederikstad- 3
14Kjetil AndresenFrederikstad- 2
15Oddmund ByeTrondheim- 1
16Per Arne HansenNMK Drammen- 0
17Thomas RonaldsenGrenland- 0

Elgane - 27 czerwiec (27.06).

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Audun Ove OlsenSandnes&Jaeren(3,3,3,3,3) 15
2Geir AaslandSandnes&Jaeren- 14

Sandnes - 28 czerwiec (28.06)>

Kwalifikacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Roy OttoSandnes&Jaeren(3,3,3,3,3) 15
2Dag HalandSandnes&Jaeren- 14

1982

Elgane - 22 sierpień (22.08).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Trond SkrettingSandnes og Jaeren- 14
2Geir AaslandSandnes og Jaeren- 13
3Sigvart PedersenGrenland- 10
4Roy OttoSandnes og Jaeren- 10
5Kurt UealandSandnes og Jaeren- 9
6Asgeir BjergaSandnes og Jaeren- 9
7Terje TollefsenSandnes og Jaeren- 8
8Dag HalandSandnes og Jaeren- 8
9Jorn HaugvaldstadSandnes og Jaeren- 8
10Kjell A. GimreSandnes og Jaeren- 7

Elgane - 3 lipiec (03.07).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Geir AaslandSandnes og Jaeren- 14
2Asgeir BjergaSandnes og Jaeren- 14
3Terje TollefsenSandnes og Jaeren- 13
4Kjell A. GimreSandnes og Jaeren- 10
5Dagfinn Dahl-- 10
6Lars Otto Holt-- 10
7Nils O. Haraldsen-- 7

Elgane - 4 lipiec (04.07)

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sigvart PedersenGrenland(3,3,3,3,3) 15
2Trond SkrettingSandnes og Jaeren- 14
3Jorn HaugvaldstadSandnes og Jaeren- 11
4Ingve Madland-- 11
5Kurt UealandSandnes og Jaeren- 11
6Tom Fjeldberg-- 10
7Arild Gausland-- 9

1983

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dag HalandNMK Sadness&Jaeren- 15
2Roy Otto-- 12
3Tormod Langli-- 11
4Arne SvendsenNMK Oslo- 11
5Geir Aasland-- 11
6Ingvar Skogland-- 9
7Roy Martinsen-- 8
8Nils O. Haraldsen-- 7
9Asgeir Bjerga-- 6
10Gunnar Hansen-- 6
11Kjell A. Gimre-- 5
12Robert Langeland-- 5
13Vidar Kokkim-- 2
14Jorn Haugvaldstad-- 2
15Dagfinn Jorgensen-- 0

1984

Elgane

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Einar KyllingstadNMK Sadness&Jaeren- 14+3
2Tormod Langli-- 14+2
3Kurt Ueland-- 13
4Roy Otto-- 11
5Dag Haland-- 9
6Ingvar Skogland-- 8
7Geir Aasland-- 8
8Asgeir Bjerga-- 6
9Kurt Tunheim-- 6
10Robert Langeland-- 6

1985

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Einar KyllingstadNMK Sadness&Jaeren- 15
2Ingvar Skogland-- 13
3Roy Otto-- 10
4Kjell A. Gimre-- 9
5Roy Martinsen-- 9
6Willy Tjessem-- 8
7Jan Arild Slatta-- 8
8Robert Langeland-- 8
9Arnt Forland-- 6
10Jon Hovind-- 6
11Per Magne Levange-- 6
12Arne SvednsenNMK Oslo- 5
13Steinar Fremstad-- 5
14Gjermund Aas-- 4
15Birger Smedsvik-- 4
16Tor Einar Hielm-- 2

1986

Skien (Geiteryggen Speedway) - 30 sierpień (30.08).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Arne SvendsenNMK Oslo-
2Arnt ForlandSarpsborg-
3Robert LangelandDrammen-
4Jan Arild SlattaDrammen-

1987

Varhaug (Elgane Speedway) - 30 sierpień (30.08).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tor Einar HielmSandnes og Jaeren- 14
2Arnt ForlandSarpsborg- 12+3
3Jan Arild SlattaDrammen- 12+2
4Robert LangelandDrammen- 11
5Ingvar SkoglandElgane- 10
6Ronny ErgaElgane- 9

1988

Drammen (Vinsvoll Speedwaybane) - 28 sierpień (28.08).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lars GunnestadDrammen- 14+3
2Tor Einar HielmKristiansand- 14+2
3Arnt ForlandOslo- 11
4Ingvar SkoglandElgane- 10
5Gjermund AasOslo- 10
6Willy TjessemStavanger- 8
7Atle KnutsenKristiansand- 8
8Arne SvendsenNMK Oslo- 8
9Ronny ErgaElgane- 6
14Odd PettersenElgane- 3
15Geir Ove SalteElgane- 2

1989

Oslo - 15 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Arnt ForlandNMK Oslo- 12+3
2Lars GunnestadNMK Drammen- 12+2
3Robert LangelandNMK Drammen- 12+1
4Ingvar SkoglandNMK Drammen- 12+0
5Per JorgensenNMK Oslo- 11
6Arne SvendsenNMK Oslo- 9
7Jan Arild SlattaNMK Drammen- 9
8Atle KnutsenNMK Kristiansand- 7
9Einar KyllingstadNMK Elgane- 6
10Tor Einar HielmNMK Kristiansand- 6
11Odd Pettersen-- 5
12Stag Bergersen-- 4
13Jorn Arve Ardal-- 4
14Jorn Vidar Aasen-- 4
15Kjell Oyvind Sola-- 3
16Gjermund Aas-- 2
17Rolf Netland-- 1R
18Willy Tjessem-- 0R

1990

Elgane - 19 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lars GunnestadNMK Drammen- 15
2Kjell Oyvind Sola-- 13
3Willy Tjessem-- 12
4Robert Langeland-- 11
5Atle Knutsen-- 11
6Odd Pettersen-- 11
7Jorn Arve Ardal-- 9
8Gjermund Aas-- 9
9Bjorn Ivar Fauske-- 5
10Marten Tunheim-- 5
11Ingvar Hvamstad-- 4
12Rolf Netland-- 4
13Arnt ForlandNMK Oslo- 3
14Nils Mellomstrand-- 1
15Anders Bjorkqvist-- 1
16Per Erga-- 0

Geiteryggen Skien (Grenland) - 17 czerwiec

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Robert LangelandNMK Drammen(3,3,3) 9
2Nils MellomstrandMCC Elgane() 8
3Bjorn Ivar FauskeNMK Kristiansand() 8
4Anders BjorkqvistNMK Sarpsborg() 6
5Morten HalandMCC Elgane() 6
6Willy TjessemNMK Kristiansand() 5
7Gjermund AasNMK Drammen() 5
8Per ErgaMCC Elgane() 5

Elgane - 17 czerwiec

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Odd PettersenMCC Elgane- 14
2Atle KnutsenNMK Kristiansand- 13
3Rolf NetlandMCC Elgane- 12+3
4Kjell Oyvind SolaMCC Elgane- 12+2
5Ingvaar HvamstadNMK Drammen- 12+1
6Jorn Arve ArdalMCC Elgane- 11
7Marten TunheimNMK Stavanger- 9
8Kjetil TveitdalNMK Kristiansand- 8

1991

Geiteryggen Skien (Grenland) - 18 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lars GunnestadNMK Drammen- 15
2Einar KyllingstadNMK Sandnes & Jaeren- 14
3Rune HoltaNMK Sandnes & Jaeren- 12
4Arnt ForlandNMK Oslo- 11
5Atle KnutsenNMK Drammen- 11
6Robert LangelandNMK Drammen- 10
7Odd Pettersen-- 8
8Per JorgensenOslo- 7
9Kjell Oyvind SolaElgane- 7
10Rolf NetlandElgane- 7
11Jorn Arve ArdalElgane- 5
12Roger SundvorElgane- 4
13Tor Einar Hielm-- 4
14Kjetil TveitdalKristiansand- 2
15John PollestadElgane- 2
16Gunnar TunheimStavanger- 1

Drammen - 6 lipiec

Zawody przerwano po 3 serii startów.

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ronny ErgaElgane- 8
2Robert LangelandDrammen- 8
3Jorn Arve ArdalElgane- 6
4Atle KnutsenDrammen- 6
5John A. PollestadElgane- 6
6Kjell Oyvind SolaElgane- 6
7Per JorgensenOslo- 5
8Rolf NetlandElgane- 5
9Roger SundvorElgane- 4
10Gunnar TunheimStavanger- 4
11Kjetil TveitdalKristiansand- 3
12Per ErgaElgane- 2
13Borgar LundeNMK Oslo- 2
14Petter ThuveDrammen- 2
15Bjorn Ivar FauskeNMK Kristiansand- 1
16Kenneth TopstadKristiansand- 1

1992

Elgane - 6 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lars GunnestadNMK Drammen- 14+3
2Arnt ForlandNMK Oslo- 14+2
3Rune HoltaNMK Sandnes & Jaeren- 12+3
4Odd Pettersen-- 12+2
5Einar Kyllingstad-- 12+1
6Robert Langeland-- 9
7Atle Knutsen-- 8
8Ronny Erga-- 7
9Ingvar Hvamstad-- 7
10Ingvar Skogland-- 6
11John Pollestad-- 5
12Eivind Reppen-- 5
13Jorn Arve Ardal-- 3
14Gjermund Aas-- 3
15Bjorn Arild Tonnesen-- 2
16Jan Arild Slatta-- 1
17Rolf Netland-- 0R
18Roger Sundvor-- nsR

1993

Geiteryggen Skien (Grenland)

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lars GunnestadNMK Drammen- 14+3
2Einar Kyllingstad-- 14+2
3Rune Holta-- 12
4John Pollestad-- 10
5Ronny Erga-- 10
6Bjorn Arild Tonnesen-- 9
7Arne SvendsenNMK Oslo- 8
8Kjell Oyvind Sola-- 7
9Jorn Arve Ardal-- 7
10Trygve Jensen-- 6
11Kjell Roine Heia-- 5
12Pal Christian Hasselgren-- 5
13Willy Tjessem-- 4
14Arnt Forland-- 4
15Odd Pettersen-- 3
16Stig Madsen-- 0

1994

Riska - 10 wrzesień (10.09).

Widownia: 1000.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rune HoltaNMK Sandnes og Jaeren(3,3,3,3,3) 15
2Arnt ForlandNMK Sandnes og Jaeren- 14
3Tor Einar HielmRiska MK- 13
4Ingvar HvamstadNMK Drammen- 11
5Willy TjessemRiska MK- 8
6Bjorn Arlid TonnesenElgane MK- 8
7John PollestadElgane MK- 8
8Trygve JensenNMK Grenland- 8
9Arvid AardalElgane MK- 7
16Lars GunnestadNMK Drammen- 0

1995

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lars GunnestadNMK Drammen- 14
2Rune Holta-- 13
3Arnt Forland-- 13
4Bjorn Arild Tonnesen-- 11
5John Pollestad-- 10
6Ingvar Hvamstad-- 9
7Kjell Oyvind Sola-- 8
8Trygve Jensen-- 7
9Bernt Enge Larsen-- 7
10Pal Christian Hasselgren-- 7
11Arvid Aardal-- 6
12Ole Johnny Oddden-- 5
13Willy Tjessem-- 4
14Kjell H. Tonnesen-- 3
15Kim R. Mortensen-- 2
16Stig Bjerke-- 0

1996

4 rundy: Riska - 16 czerwiec, Rudskogen - 29 czerwiec, Gieteryggen Skien - 31 sierpień, Elgane - 6 wrzesień.

Uwaga ! Najgorszy wynik był odrzucany.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rune HoltaNMK Sandnes&Jaeren- 60
2Trygve Jensen-- 51
3Kjell H. Tonnesen-- 47
4Bernt Enge Larsen-- 47
5John Pollestad-- 46
6Kenneth Borgenhaug-- 44
7Robert Langeland-- 41
8Arvid Aardal-- 39
9Kjell Oyvind Sola-- 35
10Ronny Bergan-- 32
11Pal Christian Hasselgren-- 32
12Glenn A. Skretting-- 28
13Bjorn Arild Tonnesen-- 26
14Lars Gunnestad-- 18
15Oyvind Hagland-- 12
16Roy Kenneth Haaland-- 7
17Tage Skretting-- 7
18Geir Loland-- 6
19Jorn Arve Ardal-- 6
20Ola Rosland-- 4

1997

4 rundy: Drammen (Konnerud Stadion) - 21 czerwiec (21.06), Rudskogen (Östfold) - 28 czerwiec (28.06) [odwołana], Varhaug (Elgane) - 16 sierpień (16.08), Kongsberg (Basserudaasen) - 27 wrzesień (27.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rune HolaNMK Sandnes&Jaeren(20,-,20,17) 57
2Bernt Enge LarsenOslo(14,-, 18,20) 52
3Kenneth BorgenhaugDrammen(17,-,16,18) 51
4Kjell H. TonnesenRiska(16,-, 15,16) 47

Drammen (Konnerud Stadion) - 21 czerwiec (21.06).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rune HoltaSandnes og Jaeren- 20
2Lars GunnestadDrammen- 18
3Kenneth BorgenhaugDrammen- 17
4Kjell H. TonnesenRiska- 16
5Kjell Oyvind SolaElgane- 15
6Bernt Enge LarsenOslo- 14

Varhaug (Elgane) - 16 sierpień (16.08).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rune HoltaSandnes og Jaeren- 20
2Bernt Enge LarsenOslo- 18
3Kjell Oyvind SolaElgane- 17
4Kenneth BorgenhaugDrammen- 16
5Kjell H. TonnesenRiska- 15
6Glenn A. SkrettingElgane- 14

Kongsberg (Basserudaasen) - 27 wrzesień (27.09).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bernt Enge LarsenOslo- 20
2Kenneth BorgenhaugDrammen- 18
3Rune HoltaSandnes og Jaeren- 17
4Kjell H. TonnesenRiska- 16
5Ronny BerganOslo- 15
6Bjorn G. HansenDrammen- 14

1998

4 rundy: Riska - 13 czerwiec, Elgane - 14 czerwiec, Kongsberg - 20 lipiec, Oslo - 21 lipiec.

System GP

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lars GunnestadNMK Drammen- 80
2Kjell H. Tonnesen-- 70
3Kenneth Borgenhaug-- 62
4Trygve Jensen-- 60
5Bernt Enge Larsen-- 60
6Roy Kenneth Haaland-- 51
7Willy Tjessem-- 51
8Bjorn G. Hansen-- 51
9Glenn A. Skretting-- 49
10Kjell Oyvind Sola-- 41
11Marius Rokeberg-- 33
12Atle Knutsen-- 29
13Ola Rosland-- 24
14Pierre Moen-- 20
15Tarald Haaland-- 19
16Tage Skretting-- 18
17Stina H. Borufsen-- 10
18Bjorn Sveinsson-- 4

1999

Elgane - 15 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lars GunnestadNMK Drammen- 15
2Rune Holta-- 14
3Bjorn G. Hansen-- 12+3
4Kjell Oyvind Sola-- 12+2
5Kenneth Borgenhaug-- 10
6Kjell H. Tonnesen-- 10
7Tor Einar Hielm-- 9
8Arvid Aardal-- 8
9Bernt Enge Larsen-- 7
10Willy Tjessem-- 7
11Roy Kenneth Haaland-- 5
12Marius Rokeberg-- 3
13Pierre Moen-- 3
14Sverre Omsland-- 3
15Tarald Haaland-- 1
16Bjorn Sveinsson-- 0

2000

Lunner Motor Stadium - 27 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rune HoltaNMK Sandnes&Jaeren(3,3,3,3,3) 15
2Lars GunnestadNMK Drammen(3,3,3,2,3) 14
3Kjell H. TonnesenRiska MSK(2,2,3,3,3) 13
4Ola RoslandElgane MSK(3,3,2,2,2) 12
5Patrick HaraldsenNMK Oslo(2,2,2,3,2) 11
6Roy Kenneth HaalandElgane MSK(1,3,1,1,3) 9
7Tage SkrettingElgane MSK(3,2,2,1,0) 8
8Bjorn Arild TonnesenRiska MSK(d,d,1,3,2) 6
9Tor Einar HielmRiska MSK(2,1,d,2,1) 6
10Eivind ReppenNMK Kvinesdal(0,1,3,w/u,1) 5
11Marius RokebergNMK Drammen(w/u,2,0,1,1) 4
12Mikke BjerkRiska MSK(0,0,w/u,2,2) 4
13Bjorn SveinssonNMK Kongsberg(1,0,2,1,0) 4
14Pierre MoenNMK Kristiansand(2,0,1,d,ns) 3
15Willy TjessemRiska MSK(1,1,0,d,1) 3
16Odd PettersenElgane MSK(u,ns,ns,ns,ns) (0)

2001

Elgane - 16 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lars GunnestadNMK Drammen(3,3,3,3,3) 15
2Rune Holta-(3,3,3,2,3) 14
3Bjorn G. Tonnesen-(3,3,2,3,2) 13
4Tor Einar Hielm-(2,2,2,3,2) 11
5Rune Sola-(2,3,1,1,3) 10
6Kjell H. Tonnesen-(w/t,u,2,3,3) 8
7Patrick Haraldsen-(1,2,0,3,1) 7
8Ola Rosland-(3,1,w,2,1) 7
9Tage Skretting-(2,1,2,0,2) 7
10Bjorn SveinssonNMK Kongsberg(1,0,2,2,2) 7
11Marius Rokeberg-(1,w/u,3,1,w) 5
12Stina H. Borufsen-(1,0,1,2,1) 5
13Mikke Bjerk-(2,1,1,0,1) 5
14Pierre Moen-(0,2,1,1,u) 4
15Terje Boe-(0,0,0,1,0) 1
16Rune T. Berg-(0,1,0,0,0) 1
17Kim Fosberg-(ns) nsR

2002

Elgane - 29 czerwiec

Uwaga ! Zawody z powodu opadu deszczu zostały przerwane po trzeciej serii.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mikke BjerkMSK Riska- -
2Rune Sola-- -
3Bjorn G. Hansen-- -
4Ola Rosland-- -
9Henrik Bauer Hansen-- -

2003

Kongsberg - 2 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lars GunnestadNMK Drammen(3,3,3,3,3) 15
2Bjorn G. HansenNMK Oslo(3,3,2,3,2) 13+3
3Marius RokebergNMK Drammen(3,2,3,2,3) 13+2
4Mikke BjerkMSK Riska(2,3,2,2,3) 12
5Rune SolaMSK Riska(w,2,3,3,2) 10
6Patrick HaraldsenNMK Oslo(2,2,2,1,2) 9
7Pierre MoenNMK Kongsberg(3,1,1,0,3) 8
8Carl J. RaugstadMSK Riska(1,2,2,2,u) 7
9Bjorn SveinssonNMK Kongsberg(w,1,3,1,1) 6
10Ola RoslandMK Elgane(2,3,0,u,-) 5
11Henrik Bauer HansenNMK Oslo(0,0,w,3,2) 5
12Sverre OmslandGSMK(2,w,1,0,1) 4
13Emil A. OmslandGSMK(1,1,1,0,1) 4
14Rune T. BergMK Elgane(0,1,1,1,u) 3
15Stina H. BorufsenNMK Oslo(1,0,u,-,-) 1

2004

Riska - 1 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Arnt ForlandElgane MK(3,3,3,3,3) 15
2Rune SolaRiska(3,3,3,3,2) 14
3Mikke BjerkElgane(3,3,2,2,3) 13
4Willy TjessemRiska(2,3,0,2,3) 10
5Ola RoslandElgane(1,2,3,1,3) 10
6Carl J. RaugstadRiska MK(2,2,1,3,2) 10
7Patrick HaraldsenOslo(3,2,2,1,1) 9
8Emil A. OmslandGrenland(2,1,3,3,0) 9
9Henrik Bauer HansenOslo(2,0,1,2,2) 7
10Knut HoltaNMK Sandnes&Jaeren(1,1,0,2,2) 6
11Pal A. HeiaKristiansand(0,2,1,1,1) 5
11Stian HansenKristiansand(1,1,2,0,1) 5
13Remi UelandElgane(0,1,2,0,0) 3
14John O. SalteElgane(0,0,1,1,0) 2
15Marius RokebergDrammen(1,-,-,-,-) 1
16Pierre MoenKristiansands(ns) ns
17Atle KnutsenRiska(ns) ns

2005

Drammen - 11 czerwiec

Format zawodów: biegi kwalifikacyjne, 2 półfinały i finał.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Arnt ForlandElgane MK(3,3,3,3,3) 15+3
2Mikke BjerkElgane MK(3,3,2,2,2) 12+2
3Marius RokebergNMK Drammen(3,2,3,3,2) 13+1
4Rune SolaRiska MK(2,3,3,3,3) 14+0
5Willy TjessemRiska MK(2,2,3,3,d) 10
6Tage SkrettingElgane MK(0,2,2,2,3) 9
7Carl J. RaugstadRiska MK(3,1,1,1,2) 8
8Pierre MoenNMK Kr. Sand(1,3,1,2,1) 8
9Henrik Bauer HansenNMK Olso(2,1,0,2,2) 7
10Pal A. HeiaNMK Kr Sand(2,0,2,u,3) 7
11Roar HobberstadElgane MK(1,2,1,0,1) 5
12Glenn A. SkrettingNMK Drammen(1,1,d,1,1) 4
13Patrick HaraldsenNMK Oslo(d,ns,ns,ns,ns) 0
14Stian HansenNMK Kr Sand(ns) ns
15Remi UelandElgane MK(ns) ns
16Stina H. BorufsenNMK Olso(ns) ns

2006

Elgane - 20 sierpie?

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rune SolaRiska MK(3,2,3,3,2) 14+3
2Mikke BjerkElgane MK(3,3,3,2,3) 13+2
3Carl J. RaugstadRiska MK(3,3,3,2,3) 14+1
4Tage SkrettingElgane MK(3,2,1,2,3) 11+0
5Bjorn G. HansenNMK Drammen(0,3,3,3,1) 10
6Ola RoslandElgane MK(2,1,0,3,3) 9
7Patrick HaraldsenOlso MK(2,2,2,1,2) 9
8Henrik Bauer HansenOlso MK(2,1,2,2,2) 9
9Marius RokebergNMK Drammen(2,3,1,1,0) 7
10Remi UelandElgane MK(1,2,3,0,1) 7
11Emil A. RoslandGrenland SMK(0,1,1,2,2) 5
12Roar HobberstadElgane MK(1,1,2,0,0) 4
13Ronny MoenNMK Kristiansand(1,0,w,2,1) 4
14Stian KolstoElgane MK(0,0,0,1,0) 1
15Sverre OmslandGrenland SMK(1,0,0,w,w) 1
16Tord SolbergNMK Kristiansand(ns,ns,ns,0,1) 1
17Tarald HaalandElgane MK(0,w,ns,ns,ns) 0

2007

Geiteryggen Skien (Grenland) - 19 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rune SolaRiska MSK(3,3,3,3,3) 15
2Carl J. RaugstadRiska MSK- 14
3Marius RokebergNMK Drammen- 13
4Bjorn G. HansenNMK Drammen- -
5Tage SkrettingElgane MK- -
6Patrick HaraldsenOslo MK- -
7Lars D. GunnestadOslo MK- -
8Henrik Bauer HansenOslo MK- -
9Mikke BjerkElgane MK- -
10Kenneth BorgenhaugNMK Drammen- -
11Tarald HaalandElgane MK- -
12Inge BjerkElgane MK- -
13Ola RoslandElgane MK- -
14Kim R. MortensenNMK Drammen- -
15Sverre OmslandGrenland SMK- -

2008

Elgane - 23 sierpień

Format zawodów: biegi kwalifikacyjne, półfinały i finał.-więcej-

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rune SolaRiska MSK(3,3,3,3) 12+2+3
2Carl J. RaugstadRiska MSK(3,2,2,3) 10+3+2
3Mikke BjerkElgane MSK(3,3,3,2) 11+2+1
4Tage SkrettingElgane MSK(2,2,2,3) 9+3+0
5Inge BjerkElgane MSK(2,1,3,2) 8+1
6Lars D. GunnestadOslo MSK(1,1,3,2) 7+1
7Henrik Bauer HansenOslo MSK(2,2,0,1) 5+0
8Tord SolbergNMK Kristiansand(0,0,2,1) 3+0
9Patrick HeroldRiska MSK(0,1,1,1) 3
10Remi UelandElgane MSK(1,w,1,1) 3
11Stian HansenNMK Kristiansand(1,w,0,0) 1
12Lars F. HellerOslo MSK(w,0,0,0) 0

2009

Oslo - 29 sierpień

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rune SolaRiska MK(3,3,3,3,3) 15
2Henrik Bauer HansenOslo MK(2,3,3,2,3) 13+3
3Inge BjerkElgane MK(3,2,2,3,3) 13+2
4Remi UelandElgane MK(2,2,3,2,3) 12
5Lars D. GunnestadOslo MK(1,3,3,3,2) 12
6Roy MartinsenOslo MK(3,1,2,2,2) 10
7Mikke BjerkElgane MK(w/u,3,1,3,2) 9
8Patrick HeroldRiska MK(1,2,2,2,1) 8
9Peer BakkeNMK Kongsberg(3,0,2,1,1) 7
10Jarle EvensenOslo MK(2,2,1,w/t,0) 5
11Stein Roar PedersenRiska MK(2,0,1,1,1) 5
12Hasse PrytzOslo MK(0,0,0,1,2) 3
13Aarstein JensenNMK Kongsberg(1,1,1,0,0) 3
14Lars K. FuglerudOslo MK(w/u,1,0,1,w) 2
15Carl J. RaugstadRiska MK(w/u,ns,ns,ns,ns) 0

2010

Riska - 14 sierpień

Format zawodów: biegi kwalifikacyjne, półfinały i finał.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rune SolaRiska MSK(2,3,3,3,3) 14+3+3
2Carl J. RaugstadRiska MSK(3,3,3,3,w) 12+3+2
3Lars D. GunnestadNMK Drammen(3,2,3,3,2) 13+2+1
4Thomas GunnestadNMK Drammen(3,1,2,3,3) 12+2+0
5Mikke BjerkElgane MSK(0,3,3,2,3) 11+1
6Tage SkrettingElgane MSK(2,2,2,2,2) 10+1
7Tord SolbergNMK Kristiansand(3,2,2,1,1) 9+0
8Tarald HaalandRiska MSK(2,0,1,2,3) 8+0
9Stein Roar PedersenRiska MSK(0,1,2,2,2) 7
10Roy MartinsenOslo MK(0,3,1,1,0) 5
11Espen HansenNMK Kristiansand(1,1,1,1,1) 5
12Martin Ch.LeaRiska MSK(2,0,0,w,2) 4
13Inge BjerkElgane MSK(1,2,1,0,w) 4
14Bjoern SkjaevelandRiska MSK(1,0,0,1,1) 3
15Kim FosbergBorg MSK(0,1,w,ns,ns) 1
16Magne B. GrovenGrenland SMK(1,w,ns,ns,ns) 1
17Terje NilsenOslo MK(w) 0

2011

Drammen - 3 wrzesień (03.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lars D. GunnestadNMK Drammen(3,3,3,3,3) 15+3+3
2Thomas GunnestadNMK Drammen(3,3,3,0,3) 12+3+2
3Mikke BjerkElgane MSK(2,2,2,2,3) 11+2+1
4Bjorn G. HansenNMK Drammen(3,2,2,3,2) 12+2+0
5Rune SolaRiska SK(3,3,3,2,3) 14+1
6Remi UelandElgane MSK(2,1,w,3,2) 8+1
7Pierre MoenNMK Kristiansand(2,3,1,2,1) 9+0
8Inge BjerkElgane MSK(1,1,3,1,2) 8+0
9Robert Duncan-(2,2,1,1,1) 7
10Roy MartinsenNMK Kristiansand(1,0,2,3,0) 6
11Tage SkrettingElgane MSK(1,1,1,0,2) 5
12Gei Ove SalteElgane MSK(0,1,0,2,1) 4
13Tord SolbergNMK Kristiansand(1,0,2,1,0) 4
14Roy Kenneth HaalandElgane MSK(0,2,0,0,1) 3
15Tarald HaalandElgane MSK(0,0,1,1,0) 2
16Remi Aas HansenNMK Drammen(u,u,0,0,u) 0
17Cato HoylandElgane MSK(ns) 0
18Arild B. ValandElgane MSK(ns) 0

2012

Kirstiansand - 16 wrzesień (16.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Thomas GunnestadNMK Drammen(3,3,3,3,3) 15+3+3
2Mikke BjerkElgane MSK(3,3,3,3,2) 14+3+2
3Pierre MoenNMK Kristiansand(3,3,2,2,3) 13+2+1
4Espen MolandOslo MSK(2,0,2,3,3,) 10+2+0
5Inge BjerkElgane MSK(3,1,3,2,1) 10+1
6Jarle SkjevelandRiska MSK(w,3,1,3,2) 9+1
7Tommy ThuRiska MSK(2,2,1,1,3) 9+0
8Martin EriksenNMK Kristiansand(1,2,3,2,0) 8+0
9Stein Roar PedersenRiska MSK(1,2,2,0,2) 7
10Preben PrytzOslo MSK(1,1,d,2,1) 5
11Emil A. OmslandGrenland S-SMK(2,2,d,-,d) 4
12Jon E. LangsholtOslo MSK(2,1,d,d,d) 3
13Espen HansenNMK Kristiansand(1,d,w,w,w) 1
14Rolf J. LarsenNMK Kristiansand(d,w,w,w,w) 0
15Remi HalandElgane MSK(ns) 0

2013

Grenland (Geiteryggen) - 22 czerwiec (22.06).

Format zawodów: Biegi kwalifikacyjne, półfinały i finał.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mikke BjerkElgane(3,3,3,3,3) 15+3+3
2Rune SolaRiska(3,3,3,2,2) 13+2+2
3Patrick HeroldRiska(3,3,2,1,2) 11+2+3
4Thomas GunnestadOslo(2,2,3,3,3) 13+3+0
5Inge BjerkElgane(2,3,2,2,1) 10+1
6Glenn MoiElgane(2,2,1,2,3) 10+1
7Ola PedersenMojsa(2,0,3,3,0) 8+0
8Emil A. OmslandGrenland(w,1,1,3,3) 8+0
9Pierre MoenKristiansand(1,2,2,2,1) 8
10Kenneth SmithGrenland(3,w,2,1,0) 6
11Espen MolundOslo MSK(1,1,1,0,2) 5
12Emil RindalMojsa(0,2,0,0,2) 4
13Martin EriksenKristiansand(1,1,0,1,1) 4
14Stein Roar PedrsenRiska(1,0,1,1,0) 3
15Preben PrytzOslo(0,1,0,ns,ns) 1

2014

Riska ? 31 sierpień (31.08).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mikke BjerkElgane(3,3,3,3,3) 15+3+3
2Rune SolaRiska(2,3,2,3,2) 12+2+2
3Carl J. RaugstadRiska(3,2,3,2,3) 13+2+1
4Glenn MoiElgane(3,3,3,1,1) 11+3+0
5Lasse FredriksenElgane(2,3,3,3,3) 14+1
6Vegar StarsveenMjosa(3,1,w,1,2) 7+1
7Espen SundvorElgane(1,2,2,2,3) 10+0
8Jarle SkjavelandRiska(1,2,2,0,2) 7+0
9Patrick HeroldRiska(1,2,2,2,0) 7
10Tommy ThuRiska(1,0,1,3,1) 6
11Kenneth SmithGrenland(2,1,0,1,2) 6
12Emil OmslandGrenland(2,1,1,0,1) 5
13Inge BjerkElgane(0,0,1,2,0) 3
14Emil RandalMjosa(0,1,1,0,1) 3
15Stein Roar PedersenRiska- ns
15Daniel HaugeKristiansand- ns

2015

Elgane - 20 czerwiec (20.06).

Format zawodów: Biegi kwalifikacyjne, półfinały i finał.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mikke BjerkElgane(3,3,3,2,3) 14+3+3
2Glenn MoiElgane(2,3,3,3,3) 14+2+2
3Rune SolaRiska(3,2,3,3,3) 14+2+1
4Lasse FredriksenElgane(1,3,3,3,2) 12+3+w
5Carl J. RaugstadRiska(2,3,2,2,2) 11+1
6Jarle SkjaevelandRiska(3,1,2,3,1) 10+1
7Espen SundvorElgane(3,0,2,1,3) 9+0
8Kenneth SmithGrenland(1,2,1,2,2) 8+0
9Vegar StarsveenMjosa(2,2,1,1,1) 7
10Daniel HaugeKristiansand(1,2,1,1,1) 6
11Truls KamhaugOslo(w,1,2,0,2) 5
12Emil RindalMjosa(2,1,0,0,1) 4
13Joachim AslaksenKristiansand(1,0,0,2,0) 3
14Stein Roar PedersenElgane(0,0,1,1,0) 2
15Ola Pedersen() ns
15Tommy ThuElgane() ns

2016

Kristiansand - 27 sierpień (27.08).

Format zawodów: Biegi kwalifikacyjne, półfinały i finał.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Glenn MoiElgane(3,3,3,3) 12+3+3
2Carl J. RaugstadRiska(1,3,3,3) 10+2+2
3Jarle SkjaevelandRiska(2,3,3,2) 10+3+1
4Espen SundvorElgane(3,2,2,2) 9+2+0
5Truls KamhaugOslo(2,0,3,2) 7+1
6Vegar StarsveenMjosa(3,2,2,0) 7+1
7Kenneth SmithGrenland(2,1,2,1) 6+0
8Lars FigvedElgane(1,2,0,1) 4+0
9Joachim AslaksenKristiansand(1,1,1,1) 4
10Daniel HaugeKristiansand(1,1,0,0) 2
11Emil RindalMjosa(0,0,1,0) 1
12Tarald HaalandElgane(0,0,0,0) 0

2017

Mjosa - 20 sierpień (20.08).

Format zawodów: Biegi kwalifikacyjne, półfinały i finał.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Glenn MoiElgane(3,3,3,3) 12+3+3
2Truls KamhaugOslo(3,3,1,3) 10+3+2
3Jarle SkjaevelandGrenland(3,3,2,3) 11+2+1
4Goran CaeMjosa(3,2,2,2) 9+2+0
5Kenneth SmithGrenland(2,2,3,ns) 7+1
6Roy MartinsenOslo(2,2,1,1) 6+1
7Daniel HaugeKristiansand(0,2,2,1) 5+0
8Emil RindalMjosa(1,1,w,2) 4+0
9Marek BieniaszewskiOslo(w,2,1,0) 3
10Rafael EvensenOslo(1,1,0,0) 2
11Jarle EvensenOslo(0,w,0,w) 0
12Rolf ImerslundOslo(w,ns,ns,ns) 0

2018

Oslo (Lunner) - 21 sierpień (21.08).

Format zawodów: Biegi kwalifikacyjne, półfinały i finał.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Lasse FredriksenElgane(3,3,3,3,3) 15+3+3
2Glenn MoiElgane(3,2,3,2,3) 13+3+2
3Truls KamhaugOslo(2,3,3,3,3) 14+2+1
4Jarle SkjaevelandKristiansand(3,2,2,3,2) 12+2+0
5Arne SvendsenNMK Oslo(3,1,3,2,2) 11+1
6Emil RindalMjosa(1,3,2,3,1) 10+0
7Espen SolaElgane(2,u,2,1,3) 8+1
8Tommy ThuElgane(2,3,t,2,0) 7+0
9Joachim AslaksenKristiansand(1,2,2,w,1) 6
10Jarle EvensenOslo(2,2,1,u,ns) 5
11Stein Roar PedersenElgane(1,0,1,0,2) 4
12Iver SveenMjosa(0,w,1,1,2) 4
13Marek BieniaszewskiOslo(1,1,0,1,0) 3
14Therese SmithGrenland(w,1,1,0,1) 3
15Rafael EvensenOslo(0,0,0,w,1) 1
16Daniel HaugeKristiansand() ns

2019

Skien - 24 sierpień (24.08).

Format zawodów: Biegi kwalifikacyjne, półfinały i finał.

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Glenn MoiElgane(3,3,2,3,3) 14+3+3
2Lasse FredriksenElgane(3,3,3,3,3) 15+3+2
3Espen SolaOslo(3,2,3,3,1) 12+2+1
4Truls KamhaugElgane(2,2,u,2,3) 9+2+0
5Kenneth SmithGrenland(2,3,3,2,2) 12+1
6Jarle SkjaevelandOslo(1,2,3,3,2) 11+1
7Emil RindalMjosa(2,1,2,2,3) 10+0
8Therese SmithGrenland(3,1,1,1,2) 8+0
9Iver SveenMjosa(2,w,2,1,2) 7
10Wojciech SzłapkaOslo(1,3,1,1,0) 6
11Thorstein PettersenGrenland(1,0,2,2,u) 5
12Lars Kristian TopstadKristiansand(0,2,1,0,1) 4
13Tomasz FryzaGrenland(1,1,1,0,0) 3
14Marek BieniaszewskiOslo(0,1,w,w,u) 1
15Rafael EvensenGrenland(w,0,0,ns,ns) 0
16Thomas TopstadElgane(0,ns,ns,ns,ns) 0




Odwiedziny (Visitors):
9256337


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl