Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 2009-2013

Indywidualne Mistrzostwa Czech w Miniżużlu [125ccm]
(Indvidual Czech Republic Championship [125cc - minispeedway])
(MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY JUNIORŮ VE TŘÍDĚ 125 CCM na krátké dráze)



Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare - Vinderne
Rok
(Year)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
2009Jiri BrummerAK Marketa PragaKlasyfikacja końcowa
2010Michal SkurlaPragaKlasyfikacja końcowa
2011Michal SkurlaPragaFinał - Klasyfikacja końcowa
2012Michal SkurlaPragaFinał - Klasyfikacja końcowa

2009

4 rundy: Praga - 12 maj, Praga - 26 maj, Praga - 28 lipiec, Praga - 8 wrzesień

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jiri BrummerAK Marketa Praga(9,9,11,12) 41+2
2Jaroslav HladkyAK Marketa Praga(12,12,8,9) 41+1
3Michal SkurlaAK Marketa Praga(10,8,6,9) 33+2
4Ondrej SmetanaPDK Mseno(7,9,10,7) 33+1
5David SterovskyZP Pardubice(7,6,9,7) 29
6Dominik HinnerAK Marketa Praga(7,6,5,5) 23
7Michaela KrupickovaAK Slany(6,6,ns,6) 18
8Lukas KovarikAK Marketa Praga(5,5,5,3) 18
9Zdenek VrbaAK Marketa Praga(6,ns,ns,7) 13
10Tom IrraschNiemcy(ns,9,ns,ns) 9
11Richard GeyerNiemcy(8,ns,ns,ns) 8
12Jaroslav DrbalAK Slany(ns,6,ns,ns) 6

2010

4 rundy: Praga - 20 kwiecień, 6 maj, 17 czerwiec, 7 wrzesień.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Michal SkurlaPraga(12,7,12,12) 43
2David SterovskyPardubice(9,7,8,9) 33
3Michaela KrupickovaLiberec(8,8,8,4) 28
4Michal PruchaSlany(ns,11,9,7) 27
5Zdenek Holub IIChabarovice(3,5,6,9) 23
6Lukas KovarikPraga(4,6,6,6) 22
7Patrik MikelBrezolupy(ns,ns,6,7) 13
8Dominik HinnerPraga(2,5,5,ns) 12
9Ondrej SmetanaMseno(ns,ns,7,ns) 7

2011

5 rund: Praga - 19 kwiecień (19.04), Chabarovice - 26 czerwiec (26.06), Divisov - 16 lipiec (16.07), Divisov - 13 sierpień (13.08), Praga - 11 październik (11.10).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Michal SkurlaPraga(16,18,12,11,15) 72
2Michaela KrupickovaLiberec(12,13,12,18,14) 69
3Zdenek Holub IIPraga(17,11,17,9,11) 65
4Jakub OndrousekChabarovice(6,9,14,10,10) 49
5Lukas KovaríkPraga(10,7,2,7,8) 34
6Filip HajekPraga(ns,4,7,11,4) 26
7Patrik MikelPraga(11,ns,10,0,ns) 21
8Miroslav DrahotaDivisov(8,ns,ns,ns,ns) 8
9Roman MadyPlzen(ns,ns,6,ns,ns) 6

2012

5 rund: Divisov - 8 maj (08.05), Chabarovice - 17 czerwiec (17.06), Divisov - 30 czerwiec (30.06), Divisov - 5 lipiec (05.07), Divisov - 30 sierpień (30.08).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Michal SkurlaPraga(18,18,18,18,18) 90
2Michaela KrupickovaDivisov(15,16,16,16,14) 77
3Adam FenclChabarovice(4,14,12,13,13) 56
4Krystof RybarDivisov(10,11,10,10,13) 54
5Vaclav Verner IIChabarovice(11,13,11,8,11) 54
6Josef NovakPardubice(10,10,11,10,9) 50
7Filip HajekPraga(9,9,10,9,10) 47
8Filip SifaldaChabarovice(10,10,8,10,9) 47
9Milan DobiasChabarovice(ns,8,9,6,4) 27
10Frantisek KlierMseno(ns,ns,9,7,7) 23
11Mike JacopettiNiemcy(ns,ns,ns,10,11) 21
12Lukas KovaríkPraga(8,7,ns,ns,ns) 15
13Igor Kopeć SobczyńskiPolska, Toruń(ns,12,ns,ns,ns) 12
14Richard GeyerNiemcy(11,ns,ns,ns,ns) 11
15Celina LiebmannNiemcy(ns,10,ns,ns,ns) 10
16Roman MadyPlzen(7,ns,ns,ns,ns) 7
17Patrik MikelPraga(0,0,ns,ns,ns) 0




Odwiedziny (Visitors):
7430823


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl