Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 2010-2016

Złote Trofeum Młodzików - Indywidualne Mistrzostwa Świata na Żużlu [250ccm]
(Youth Gold Trophy - Individual Speedway World Championship [250cc])
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare
Rok
(Year)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
2010Eduard KrcmarCzechy Finał
2011Eduard KrcmarCzechyFinał
2012Michael HartelNiemcyFinał - Klasyfikacja końcowa
2012Michael HartelNiemcyFinał nr 2
2012Michael HartelNiemcyFinał nr 1
2013Daniel SpillerNiemcyFinał - Klasyfikacja końcowa
2013Daniel SpillerNiemcyFinał nr 2
2013Daniel SpillerNiemcyFinał nr 1
2014Sandro WassermannNiemcyFinał - Klasyfikacja końcowa
2014Sandro WassermanNiemcyFinał nr 2
2014Sandro WassermannNiemcyFinał nr 1
2015Matthew Happy GilmoreAustraliaFinał

2010

Slany (Czechy) - 10 lipiec (10.07).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Eduard KrcmarCzechy (3,2,3,3,3) 14+3
2Valentin GrobauerNiemcy (3,3,3,3,2) 14+2
3Michell HofmannNiemcy (3,3,1,2,3) 12+3
4Ashley MorrisAnglia(t,3,3,3,3) 12+2
5Maik HofmannNiemcy (t,1,3,3,3) 10
6Andre MochnerNiemcy (2,w,2,3,3) 10
7Richard De BiasiFrancja (2,w,2,3,3) 10
8Victor PalovaaraSzwecja (2,3,2,1,2) 9
9Michele CastagnaWłochy (3,1,2,1,1) 8
10Anthony KnowlesNowa Zelandia (0,2,2,2,2) 8
11Adam KirbyAnglia(1,2,3,0,1) 7
12Xavier MuratetFrancja (1,2,1,2,1) 7
13Steven MauerNiemcy (2,1,u,2,0) 5
14Michal PruchaCzechy (1,1,2,1,0) 5
15Anthony CaldoFrancja (1,2,1,1,u) 5R
16Jacob ThorsellSzwecja (3,u,-,-,-) 3
17Josef NebauerNiemcy (t,0,1,0,2) 3R
18Dario Del TorreWłochy (2,0,0,t,1) 3


2011

Norrkoping (Szwecja) - 10 lipiec (10.07).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Eduard KrcmarCzechy(2,3,3,3,3) 14+3
2Victor PalovaaraFinlandia(3,2,3,3,3) 14+2
3Ondrej SmetanaCzechy(3,2,3,2,2) 12+3
4Bradly Dean WilsonNowa Zelandia(3,3,w/2min,3,3) 12+u
5Fredrik EngmanSzwecja(3,3,3,2,d) 11
6Jonas EngdahlSzwecja(d,3,2,3,2) 10
7Maik HofmannNiemcy(2,2,2,1,3) 10
8Brady MudgwayNowa Zelandia(1,t,2,2,3) 8
9Steven MauerNiemcy(2,2,u,2,2) 8
10Andre MajewskyNiemcy(3,w/u,2,u,2) 7
11Adrian BergqvistSzwecja(1,1,1,3,1) 7
12Valentin GrobauerNiemcy(w,3,3,u,w/u) 6
13Michele CastagnaWłochy(2,2,1,1,0) 6
14Josh BatesWielka Brytania(1,w/u,w/u,2,2) 5
15Dario del TorreWłochy(2,d,1,1,1) 5
16Michal SkurlaCzechy(0,1,2,1,w) 4
17Tanner KaneStany Zjednoczone(1,1,u,0,1) 3
18Jeremy CipinskyNiemcy(0,0,u,0,1) 1


2012

2 rundy: Gorican (Chorwacja) - 8 kwiecień (08.04), Plzen (Czechy) - 4 sierpień (04.08).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Michael HartelNiemcy(15,15) 30
2Eduard KrcmarCzechy(15,12) 27
3Dmitri BergeFrancja(9,11) 20
4Jordan DubernardFrancja(7,11) 18
5Michal PruchaCzechy(10,8) 18
6Philip SchmuttermayrNiemcy(8,9) 17
7Michael KrupickovaCzechy(6,8) 14
8Onno RykenaNiemcy(5,8) 13
9Giorgio TrentinWłochy(5,7) 12
10Daniel SpillerNiemcy(-,11) 11
11Jeremy CipinskiNiemcy(4,7) 11
12Steven MauerNiemcy(11,0) 11
13Pavel SavelevCzechy(10,-) 10
14Daniel HadekCzechy(8,-) 8
15Nathan GreavesWielka Brytania(8,-) 8
16Karlo MajnicChorwacja(5,-) 5
17Marc HerterNiemcy(-,2) 2
18Michael WeningerNiemcy(0,-) 0
19Jesse MustonenFinlandia(0,-) 0

Plzen (Czechy) - 4 sierpień (04.08).

Finał nr 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Michael HartelNiemcy(3,3,3,3,3) 15
2Eduard KrcmarCzechy(3,3,w/u,3,3) 12
3Dmitri BergeFrancja(3,3,3,2,u) 11+3
4Jordan DubernardFrancja(2,2,2,2,3) 11+2
5Daniel SpillerNiemcy(3,2,3,3,w/u) 11+ns
6Philip SchmuttermayrNiemcy(1,3,3,w/u,2) 9
7Michael KrupickovaCzechy(w/2min., 1,1,3,3) 8
8Michal PruchaCzechy(2,0,2,2,2) 8
9Onno RykenaNiemcy(1,1,2,2,2) 8
10Jeremy CipinskiNiemcy(0,2,2,1,2) 7
11Giorgio TrentinWłochy(2,2,1,1,1) 7
12Marc HerterNiemcy(0,u,t,1,1) 2
13Steven MauerNiemcy(w/u,-,-,-,-) 0

Gorican (Chorwacja) - 8 kwiecień (08.04).

Finał nr 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Michael HartelNiemcy(3,3,3,3,3) 15+3
2Eduard KrcmarCzechy(3,3,3,3,3) 15+w
3Steven MauerNiemcy(1,2,2,3,3) 11
4Pavel SavelevCzechy(1,1,3,2,3) 10
5Michal PruchaCzechy(3,2,1,2,2) 10
6Dmitri BergeFrancja(2,3,2,2,w) 9
7Daniel HadekCzechy(2,0,3,3,w) 8
8Nathan GreavesWielka Brytania(2,1,w,2,3) 8
9Philip SchmuttermayrNiemcy(d,1,3,2,2) 8R
10Jordan DubernardFrancja(2,2,1,w,2) 7
11Michaela KrupickovaCzechy(3,1,2,w,ns) 6
12Karlo MajnicChorwacja(0,3,w,2,ns) 5
13Giorgio TrentinWłochy(t,1,1,1,2) 5
14Onno RykenaNiemcy(1,d,2,1,1) 5
15Jeremy CipinskiNiemcy(0,2,1,w,1) 4
16Michael WeningerNiemcy(0,0,-,-,-) 0
17Jesse MustonenFinlandia(t,0,-,-,-) 0


2013

2 rundy: Teterow (Niemcy) - 6 kwiecień (06.04), Teterow (Niemcy) - 7 kwiecień (06.04).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Daniel SpillerNiemcy(14,15) 29
2Arsłan FajzulinRosja(14,12) 26
3Michaela KrupickovaCzechy(9,11) 20+3
4Michal PruchaCzechy(11,9) 20+2
5Roman LachbaumRosja(8,10) 18
6Sandro WassermannNiemcy(11,6) 17
7Richard GeyerNiemcy(10,7) 17
8Patrik MikelCzechy(4,6) 10
9Broc NicolStany Zjednoczone(5,5) 10
10Buddy PrijsHolandia(7,3) 10
11Reece DownsWielka Brytania(6,3) 9
12Maeron HermesFrancja(4,4) 8
13Onno RykenaNiemcy(6,ns) 6

Teterow (Niemcy) - 7 kwiecień (07.04).

Finał nr 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Daniel SpillerNiemcy(3,3,3,3,3) 15
2Arsłan FajzulinRosja(3,3,3,u,3) 12
3Michaela KrupickovaCzechy(2,2,2,2,3) 11
4Roman LachbaumRosja(3,1,3,3,d) 10
5Michal PruchaCzechy(1,2,2,2,2) 9
6Richard GeyerNiemcy(1,1,2,1,2) 7
7Sandro WassermannNiemcy(d,2,1,3,d) 6
8Patrik MikelCzechy(0,3,0,2,1) 6
9Broc NicolStany Zjednoczone(2,0,0,1,2) 5
10Maeron HermesFrancja(3,0,1,0,0) 4
11Buddy PrijsHolandia(1,0,1,0,1) 3
12Reece DownsWielka Brytania(0,1,0,1,1) 3
14Jordan DubernardFrancja(5,ns) 5

Teterow (Niemcy) - 6 kwiecień (06.04).

Finał nr 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Daniel SpillerNiemcy(3,3,3,3,3) 15
2Arsłan FajzulinRosja(3,2,3,3,3) 14
3Michal PruchaCzechy(0,3,2,3,3) 11+3
4Sandro WassermannNiemcy(2,3,3,2,1) 11+2
5Richard GeyerNiemcy(3,2,1,1,3) 10
6Michaela KrupickovaCzechy(1,2,2,2,2) 9
7Roman LachbaumRosja(2,1,w,3,2) 8
8Buddy PrijsHolandia(1,1,2,1,2) 7
9Onno RykenaNiemcy(3,d,3,w,-) 6
10Reece DownsWielka Brytania(0,2,2,0,2) 6
11Jordan DubernardFrancja(2,3,w,-,-) 5
12Broc NicolStany Zjednoczone(2,t,1,2,0) 5
13Patrik MikelCzechy(1,1,0,2,w) 4
14Maeron HermesFrancja(1,0,1,1,1) 4


2014

2 rundy: Opole (Polska) - 9 sierpień (09.08), Opole (Polska) - 10 sierpień (10.08).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sandro WassermannNiemcy(14,15) 29
2Lukas FienhageNiemcy(14,14) 28
3Darrell De VriesHolandia(14,13) 27
4Arsłan FajzulinRosja(12,14) 26
5Niels Oliver WesselNiemcy(14,12) 26
6Gleb CzugunowRosja(9,14) 23
7Ethan SpillerNiemcy(11,12) 23
8Henry AhlbomFinlandia(11,12) 23
9Roman LachbaumRosja(9,1) 19
10Igor Kopeć SobczyńskiPolska(8,1) 18
11Jack Andrew SmithAnglia(8,9) 17
12Ziga KovacicSłowenia(9,8) 17
13Adam FenclCzechy(9,6) 15
14Marcin KościelskiPolska(10,4) 14
15Zach WajtknechtAnglia(5,8) 13
16Fabian WachsNiemcy(7,5) 12
17Jimmy JonesAustralia(5,5) 10
18Marcin TurowskiPolska(7,3) 10
19Jaka KovacicSłowenia(2,7) 9
20Patrik MikelCzechy(3,5) 8
21Kirił ChwanRosja(2,4) 6
22Niklas SayrioFinlandia(4,2) 6
23Filip HajekCzechy(3,2) 5
24Lewis WhitmoreAnglia(2,2) 4
25Steven GoretFrancja(1,2) 3
26Gaetan StellaFrancja(3,ns) 3

Opole (Polska) - 10 sierpień (10.08).

Finał nr 2

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sandro WassermanNiemcy(3,3,3,3,2) 14+3
2Lukas FeinhageNiemcy(2,3,3,3,3) 14+2
3Gleb CzugunowRosja(3,3,2,3,3) 14+1
4Arsłan FajzulinRosja(3,3,2,3,3) 14+w
5Darrell De VriesNiemcy(3,2,3,2,3) 13
6Niels Oliver WesselNiemcy(3,1,2,3,3) 12
7Ethan SpillerNiemcy(3,3,1,2,3) 12
8Henry AhlbomFinlandia(2,3,2,2,3) 12
9Roman LachbaumRosja(2,t/w,3,3,2) 10
10Igor Kopeć SobczynskiPolska(2,3,1,2,2) 10
11Jack Andrew SmithWielka Brytania(1,2,2,2,2) 9
12Ziga KovacicSłowenia(2,1,1,3,1) 8
13Zach WajtknechtWielka Brytania(2,2,1,1,2) 8
14Jaka KovacicSłowenia(1,2,0,1,3) 7
15Adam FenclCzechy(0,0,3,2,1) 6
16Fabien WachsNiemcy(1,1,1,2,0) 5
17Jimmy JonesAustralia(1,0,1,1,2) 5
18Patrik MikelCzechy(1,1,1,1,1) 5
19Kirił ChwanRosja(1,1,0,0,2) 4
20Marcin KościelskiPolska(2,2,0,-,-) 4
21Marcin TurowskiPolska(2,0,0,1,0) 3
22Lewis WhitmoreWielka Brytania(0,2,0,u/w,0) 2
23Niklas SayrioFinlandia(0,0,1,0,1) 2
24Filip HajekCzechy(0,1,1,0,0) 2
25Steven GoretFrancja(0,1,0,1,0) 2
26Gaetan StellaFrancja(ns) ns

Opole (Polska) - 9 sierpień (09.08).

Finał nr 1

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sandro WassermannNiemcy(3,3,3,3,3) 15
2Darrell De VriesHolandia(3,3,3,2,3) 14+3
3Niels Oliver WesselNiemcy(3,3,2,3,3) 14+2
4Lukas FienhageNiemcy(2,3,3,3,3) 14+1
5Arsłan FajzulinRosja(2,2,3,3,2) 12
6Ethan SpillerNiemcy(3,2,3,0,3) 11
7Henry AhlbomFinlandia(3,3,1,1,3) 11
8Marcin KościelskiPolska(2,2,2,3,1) 10
9Ziga KovacicSłowenia(2,2,1,3,1) 9
10Adam FenclCzechy(2,2,1,3,1) 9
11Roman LachbaumRosja(1,1,3,2,2) 9
12Gleb CzugunowRosja(3,2,1,1,2) 9
13Igor Kopeć SobczyńskiPolska(1,2,3,1,1) 8
14Jack Andrew SmithAnglia(1,1,2,2,2) 8
15Fabian WachsNiemcy(1,d,3,1,2) 7
16Marcin TurowskiPolska(1,0,2,2,2) 7
17Zach WajtknechtAnglia(2,1,0,2,0) 5
18Jimmy JonesAustralia(0,1,2,2,d) 5
19Niklas SayrioFinlandia(0,2,1,0,1) 4
20Gaetan StellaFrancja(2,u,d,1,w) 3
21Patrik MikelCzechy(1,0,2,d,d) 3
22Filip HajekCzechy(1,1,1,0,0) 3
23Jaka KovacicSłowenia(0,0,0,0,2) 2
24Kirił ChwanRosja(0,1,u,0,1) 2
25Lewis WhitmoreAnglia(0,1,u,w,1) 2
26Steven GoretFrancja(0,0,-,1,0) 1


2015

Lamothe Landerron (Francja) - 9 sierpień (09.08).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matthew Happy GilmoreAustralia(4,4,4,4,4,3,4) 27
2Mads HansenDania(4,4,4,3,4,4,3) 26
3Lukas FienhageNiemcy(4,4,3,3,3,4,2) 24
4Arsłan FajzulinRosja(4,4,3,4,4,2,1) 22
5Marcin TurowskiPolska(3,3,4,4,4,1,w) 19
6Adam FenclCzechy(2,4,4,1,3,2) 16
7Brody EvesAustralia(4,u,3,3,3,3) 16
8Rasmus C. HojmarkDania(4,4,4,2,w,1) 15
9Niels Oliver WesselNiemcy(3,3,0,4,4,0) 14
10Maja AamandDania(2,3,4,2,3,0) 14
11Jack Andrew SmithAustralia(3,2,1,4,3) 13
12Dakota BallantyneAustralia(4,3,2,2,2) 13
13Darrel de VriesHolandia(3,3,2,3,2) 13
14Kenneth JurgensenDania(2,2,1,2,4) 11
15Kyle BickleyWielka Brytania(2,0,3,3,3) 11
16Steven LabouryieFrancja(0,2,2,4,2) 10
17Matthew MarsonAustralia(1,2,2,1,4) 10
18Joris GeorgesFrancja(2,3,2,3,w) 10
19Jacob K. HojmarkDania(3,1,3,1,2) 10
20Krystof RybarCzechy(3,2,2,1,2) 10
21Tom BrennanWielka Brytania(3,4,d,0,1) 8
22Alexander WoentinSzwecja(2,3,d,2,0) 7
23Mike JacopettiNiemcy(1,2,3,0,1) 7
24Igor Kopeć SobczyńskiPolska(0,0,w,4,2) 6
25Gaetan StellaFrancja(1,u,4,0,1) 6
26Celina LiebmannNiemcy(1,1,1,0,3) 6
27Mattia LenarduzziWłochy(0,1,1,3,0) 5
28Niklas SayrioFinlandia(1,0,3,0,d) 4
29Karol ŻupińskiPolska(0,2,0,1,1) 4
30Enzo DubernandFrancja(1,1,0,2,0) 4
31Kean DickenWielka Brytania(d,1,1,2,0) 4
32Fabien NeidNiemcy(d,w,2,1,1) 4
33Steven GoretFrancja(1,0,1,1,1) 4
34Jonas WilkeNiemcy(0,1,0,0,2) 3
35Henry AtkinsWielka Brytania(2,u,0,0,d) 2
36Benjamin CambeFrancja(1,0) 1
37Thomas ValladonFrancja(1) 1





Odwiedziny (Visitors):
7551605


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl