Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 2008-2015

Indywidualne Mistrzostwa Trzech Narodów na Żużlu
(Tri Nations Individual Speedway Championship)

Thanks to Wojciech Wilde
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare - Vinderne
Rok
(Year)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
2008Matej ZagarAMTK LjubljanaKlasyfikacja końcowa
2009Matej ZagarAMTK LjubljanaKlasyfikacja końcowa
2010Matej ZagarAMTK LjubljanaKlasyfikacja końcowa
2011Matej ZagarAMTK LjubljanaFinał - Klasyfikacja końcowa
2011Matej ZagarAMTK Ljubljana4 runda
2011Matej ZagarAMTK Ljubljana3 runda
2011Jurica PavlicSK Unia Gorican2 runda
2011Jurica PavlicSK Unia Gorican1 runda
2012Matej ZagarAMTK LjubljanaFinał - Klasyfikacja końcowa
2013Matej ZagarAMTK LjubljanaFinał - Klasyfikacja końcowa
2014Matej ZagarAMTK LjubljanaFinał - Klasyfikacja końcowa
2014Matej ZagarAMTK Ljubljana1 runda
2014Jurica PavlicSK Unia Gorican2 runda
2014Matej ZagarAMTK Ljubljana3 runda
2014Jurica PavlicSK Unia Gorican4 runda
2015Matej ZagarAMTK LjubljanaFinał - Klasyfikacja końcowa
2015Matej ZagarAMTK Ljubljana1 runda
2015Matej ZagarAMTK Ljubljana2 runda
2015Matej ZagarAMTK Ljubljana3 runda
2015Jurica PavlicChorwacja4 runda
2016 Matej Zagar AMTK Ljubljana1 runda

2008

4 rundy: Krsko (Słowenia) - 30 marzec,Natschbach (Austria) - 5 kwiecień, Prelog (Chorwacja) - 13 kwiecień, Ljubljana (Słowenia) - 21 wrzesień.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej ZagarAMTK Ljubljana(40,35,37,40) 152
2Jurica PavlicSK Unia Gorican(33,37,40,35) 145
3Izak SantejAMD Krsko(35,33,30,33) 131
4Denis StojsST Lendawa(29,30,33,31) 123
5Maks GregoricAMTK Ljubljana(31,28,24,37) 120
6Aleksander CondaAMD Krsko(23,29,35,28) 115
7Manuel HauzingerAustria(30,31,31,22) 114
8Matija DuhAMD Krsko(28,25,27,26) 106
9Dino KovacicSK Unia Gorican(22,23,26,30) 101
10Jernej KolenkoAMTK Ljubljana(37,40,23,-) 100
11Manuel NovotnyAustria(26,27,22,23) 98
12Ivan VargekSK Unia Gorican(25,22,25,24) 96
13Matic VoldrihAMTK Ljubljana(21,17,28,29) 95
14Nikola PigacSK Unia Gorican(19,16,29,27) 91
15Renato CvetkoSK Unia Gorican(17,21,16,25) 79
16Lukas SimonAustria(16,19,18,20) 73
17Nikola MartinecSK Prelog(27,26,19,-) 72
18Heinrich SchatzerAustria(24,24,20,-) 68
19Jozef FaschingAustria(15,18,13,18) 64
20Christopher FinkAustria(11,12,14,19) 56
21Kreso PetkovicSK Prelog(18,20,17,-) 55
22Aljosa RemihAMD Krsko(12,15,21,-) 48
23Christian PelikanAustria(,-,10,12,21) 43
24Andrej KezmanSK Unia Gorican(14,13,15,-) 42
25Daniel GappmaierAustria(13,11,-,13) 37
26Ales KraljicAMTK Ljubljana(8,-,-,17) 25
27Fritz WalnerAustria(20,-,-,-) 20
28Martin FialaAustria(9,9,-,-) 18
29Marko VlahSK Prelog(,-,-,-16) 16
30Dalibor BotST Lendawa(,-,-,-15) 15
31Anton WannasekAustria(,-,14,-,-) 14
32Ladislav VidaST Lendawa(,-,-,-,14) 14
33Jasmin IlijasUnia Gorican(,-,-,-,12) 12
34Johannes FialaAustria(10,-,-,-) 10






2009

4 rundy: Gorican (Chorwacja) - 18 kwiecień, Gorican (Chorwacja) - 15 sierpień, Lendawa (Słowenia) - 5 wrzesień, Krsko (Słowenia) - 10 październik.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej ZagarAMTK Ljubljana(40,40,40,40) 160
2Jurica PavlicSK Unia Gorican(37,37,37,37) 148
3Maks GregoricAMTK Ljubljana(35,35,25,35) 130
4Aleksander CondaAMD Krsko(31,27,28,33) 119
5Ales KraljicAMTK Ljubljana(28,29,31,29) 117
6Dino KovacicSK Unia Gorican(27,28,30,31) 116
6Denis StojsST Lendawa(29,26,35,26) 116
8Izak SantejAMD Krsko(33,33,29,18) 113
9Matija DuhAMD Krsko(30,31,26,25) 112
10Samo KukovicaAMD Krsko(18,25,33,30) 106
11Aljosa RemihAMD Krsko(26,24,27,28) 105
12Renato CvetkoSK Unia Gorican(24,23,24,28) 105
13Ivan VargekSK Unia Gorican(22,20,19,27) 88
14Nejc MalesicAMTK Ljubljana(15,18,23,24) 80
15Jasmin IlijasSK Unia Gorican(17,21,16,21) 75
15Ladislav VidaST Lendawa(20,14,18,23) 75
17Nikola PigacSK Unia Gorican(21,16,20,16) 73
17Beno LipnikAMTK Ljubljana(16,19,21,17) 73
19Dalibor BotST Lendawa(19,15,17,19) 70
20Kreso PetkovicSK Prelog(-,17,22,22) 61
21Matic VoldrihAMTK Ljubljana(25,30,-,-) 55
22Marko VlahSK Prelog(23,22,-,-) 45
23Marjan BilborkAMD Krsko(-,13,15,15) 43






2010

Gorican (Chorwacja) - 10 kwiecień, Ljubljana (Słowenia) - 17 kwiecień, Krsko (Słowenia) - 12 wrzesień, Lendawa (Słowenia) - 16 październik

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej ZagarAMTK Ljubljana(40,37,40,37) 154
2Aleksander CondaAMD Krsko(31,33,35,35) 134
3Dino KovacicSK Unia Gorican(26,28,37,33) 124
4Ales KraljicAMTK Ljubljana(33,31,33,27) 124
5Matic VoldrihAMTK Ljubljana(27,30,31,31) 119
6Jurica PavlicSK Unia Gorican(37,40,-,40) 117
7Matija DuhAMD Krsko(29,27,30,29) 115
8Samo KukovicaAMD Krsko(23,29,28,30) 110
9Aljosa RemihAMD Krsko(30,18,27,26) 101
10Denis StojsST Lendawa(28,23,22,28) 101
11Beno LipnikAMTK Ljubljana(19,25,29,25) 98
12Nejc MalesicAMTK Ljubljana(24,24,26,23) 97
13Renato CvetkoSK Unia Gorican(22,22,25,24) 93
14Matic IvacicAMD Krsko(17,20,24,20) 81
15Ladislav VidaST Lendawa(20,17,23,21) 81
16Marjan BilobrkAMD Krsko(18,21,18,22) 79
17Ziga RadkovicAMD Krsko(16,19,20,16) 71
18Maks GregoricAMTK Ljubljana(35,35,-,-) 70
19Jernej PecnikAMTK Ljubljana(15,16,19,17) 67
20Jasmin IlijasSK Unia Gorican(25,26,-,-) 51
21Dario VugrinecSK Unia Gorican(14,-,17,18) 49
22Dalibor BotST Lendawa(-,-,21,19) 40
23Ivan VargekSK Unia Gorican(21,-,-,-) 21






2011

4 rundy: Gorican (Chorwacja) - 2 kwiecień (02.04), Ljubljana (Słowenia) - 23 kwiecień (23.04), Lendava (Słowenia) - 16 lipiec (16.07), Krsko (Słowenia) - 10 wrzesień (10.09).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej ZagarAMTK Ljubljana(37,37,40,40) 154
2Samo KukovicaAMD Krsko(33,33,37,31) 134
3Aleksander CondaAMD Krsko(35,30,33,33) 131
4Dino KovacicSK Unia Gorican(30,29,35,37) 131
5Ales KraljicAMTK Ljubljana(31,31,31,30) 123
6Denis StojsAMD Krsko(29,23,30,28) 110
7Beno LipnikAMTK Ljubljana(27,25,27,29) 108
8Matija DuhAMD Krsko(25,26,28,27) 106
9Matic IvacicAMD Krsko(22,24,23,35) 104
10Renato CvetkoSK Unia Gorican(26,28,19,26) 99
11Jasmin IlijasSK Unia Gorican(19,27,25,21) 92
12Ziga RadkovicAMD Krsko(21,20,26,22) 89
13Jurica PavlicSK Unia Gorican(40,40,-,-) 80
14Nejc MalesicAMTK Ljubljana(20,23,29,-) 72
15Ladislav VidaST Lendava(24,-,22,25) 71
16Jernej PecnikAMTK Ljubljana(23,-,24,24) 71
17Matic VoldrihAMTK Ljubljana(28,35,-,-) 63
18Nejc KladusanAMD Krsko(-,-,21,23) 44
19Nik ZupancicAMTK Ljubljana(-,-,20,20) 40
20Kristian RevinsekAMD Krsko(-,21,-,-) 21
21Maks LipnikAMTK Ljubljana(18,-,-,-) 18

Krsko (Słowenia) - 10 wrzesień (10.09).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej ZagarAMTK Ljubljana(3,3,3,2,3) 14
2Dino KovacicSK Unia Gorican(3,3,2,3,2) 13
3Matic IvacicAMD Krsko(2,3,3,1,3) 12
4Aleksander CondaAMD Krsko(2,1,3,3,3) 12
5Samo KukovicaAMD Krsko(3,2,1,2,3) 11
6Ales KraljicAMTK Ljubljana(2,2,2,3,2) 11
7Beno LipnikAMTK Ljubljana(1,1,3,3,1) 9
8Denis StojsAMD Krsko(3,2,w/u,2,2) 9
9Matija DuhAMD Krsko(2,0,1,1,2) 6
10Renato CvetkoSK Unia Gorican(1,3,1,0,-) 5
11Ladislav VidaST Lendava(1,1,1,1,1) 5
12Jernej PecnikAMTK Ljubljana(1,2,0,0,0) 3
13Nejc KladusanAMD Krsko(0,0,0,2,1) 3
14Ziga RadkovicAMD Krsko(w/u,0,2,w/u,1) 3
15Jasmin IlijasSK Unia Gorican(0,1,2,u/-,-) 3
16Nik ZupancicAMTK Ljubljana(0,0,0,0,u) 0

Lendava (Słowenia) - 16 lipiec (16.07).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej ZagarAMTK Ljubljana(3,3,3,3,3) 15
2Samo KukovicaAMD Krsko(2,3,3,2,3) 13
3Dino KovacicSK Unia Gorican(3,3,2,2,2) 12
4Aleksander CondaAMD Krsko(3,2,3,3,0) 11
5Ales KraljicAMTK Ljubljana(2,2,1,3,3) 11
6Denis StojsAMD Krsko(1,2,3,3,2) 11
7Nejc MalesicAMTK Ljubljana(u,3,2,1,3) 9
8Matija DuhAMD Krsko(3,1,2,0,2) 8
9Beno LipnikAMTK Ljubljana(2,1,2,2,1) 8
10Ziga RadkovicAMD Krsko(0,1,0,2,2) 5
11Jasmin IlijasSK Unia Gorican(1,1,1,1,1) 5
12Jernej PecnikAMTK Ljubljana(2,0,1,0,1) 4
13Matic IvacicAMD Krsko(1,2,0,0,1) 4
14Ladislav VidaST Lendava(1,0,1,1,0) 3
15Nejc KladusanAMD Krsko(0,0,d,1,0) 1
16Nik ZupancicAMTK Ljubljana(0,0,0,0,0) 0
17Renato CvetkoSK Unia Gorican(w/u,-,-,-,-) 0

Ljubljana (Słowenia) - 23 kwiecień (23.04).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jurica PavlicSK Unia Gorican(3,3,3,3,3) 15
2Matej ZagarAMTK Ljubljana(3,3,3,2,3) 14
3Matic VoldrihAMTK Ljubljana(3,2,3,3,1) 12
4Samo KukovicaAMD Krsko(2,3,2,3,1) 11
5Ales KraljicAMTK Ljubljana(3,2,2,2,2) 11
6Aleksander CondaAMD Krsko(2,2,2,3,2) 11
7Dino KovacicSK Unia Gorican(1,1,1,2,2) 7
8Renato CvetkoSK Unia Gorican(2,w,w,2,2) 6
9Jasmin IlijasSK Unia Gorican(0,1,1,0,3) 5
10Matija DuhAMD Krsko(0,1,w/2min.,1,3) 5
11Beno LipnikAMTK Ljubljana(2,2,0,1,0) 5
12Matic IvacicAMD Krsko(1,1,2,0,1) 5
13Denis StojsAMD Krsko(1,3,u.u/-.-) 4
14Nejc MalesicAMTK Ljubljana(0,0,3,1,0) 4
15Kristian RevinsekAMD Krsko(1,0,1,w,u) 2
16Ziga RadkovicAMD Krsko(d,d,d,d,-) 0

Gorican (Chorwacja) - 2 kwicień (02.04).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jurica PavlicSK Unia Gorican(3,3,3,3,3) 15
2Matej ZagarAMTK Ljubljana(3,2,3,3,3) 14
3Aleksander CondaAMD Krsko(1,3,3,2,3) 12+3
4Samo KukovicaAMD Krsko(2,2,3,3,2) 12+2
5Ales KraljicAMTK Ljubljana(3,2,2,3,1) 11
6Dino KovacicSK Unia Gorican(3,1,1,2,2) 9
7Denis StojsAMD Krsko(2,3,1,1,2) 9
8Matic VoldrihAMTK Ljubljana(2,0,1,2,3) 8
9Beno LipnikAMTK Ljubljana(2,3,0,1,1) 7
10Renato CvetkoSK Unia Gorican(1,1,2,1,2) 7
11Matija DuhAMD Krsko(0,1,2,2,1) 6
12Ladislav VidaST Lendava(1,0,2,0,1) 4
13Jernej PecnikAMTK Ljubljana(0,2,0,1,0) 3
14Matic IvacicAMD Krsko(0,1,1,0,0) 2
15Ziga RadkovicAMD Krsko(1,u,0,0,w) 1
16Nejc MalesicAMTK Ljubljana(0,0,0,0,0) 0
17Jasmin IlijasSK Unia Gorican- nsR
17Maks LipnikAMTK Ljubljana- nsR





2012

4 rundy: Ljubljana (Słowenia) - 14 kwiecień (14.04), Gorican (Chorwacja) - 28 kwiecień (28.04), Lendava (Słowenia) - 26 maj (26.05), Krsko (Słowenia) - 6 lipiec (06.07).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej ZagarAMTK Ljubljana(40,37,40,40) 157
2Jurica PavlicSK Unia Gorican(37,40,35,37) 149
3Maks GregoricAMTK Ljubljana(33,33,31,31) 128
4Aleksander CondaAMD Krsko(29,35,27,33) 124
5Matic VoldrihAMTK Ljubljana(31,26,37,29) 123
6Dino KovacicSK Unia Gorican(30,31,33,27) 121
7Samo KukovicaAMD Krsko(28,29,28,35) 120
8Matic IvacicAMD Krsko(35,30,26,26) 117
9Denis StojsAMD Krsko(26,28,29,30) 113
10Ladislav VidaST Lendava(25,22,25,24) 96
11Renato CvetkoSK Unia Gorican(24,23,23,23) 93
12Kristian RevinsekAMTK Ljubljana(23,24,24,19) 90
13Jernej PecnikAMTK Ljubljana(22,19,19,28) 88
14Ziga RadkovicAMD Krsko(21,20,22,25) 88
15Dalibor BotST Lendava(19,25,21,22) 87
16Nejc MalesicAMTK Ljubljana(27,27,30,-) 84
17Karlo MajnicSK Unia Gorican(-,21,20,20) 61
18Nik ZupancicAMTK Ljubljana(20,-,18,21) 59






2013

4 rundy: Gorican (Chorwacja) - 6 kwiecień (06.04), Ljubljana (Słowenia) - 13 kwiecień (13.04), Lendava (Słowenia) - 25 maj (25.05), Krsko (Słowenia) - 25 czerwiec (25.06).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej ZagarAMTK Ljubljana(17,18,18,16) 69
2Jurica PavlicSK Unia Gorican (17,16,16,18) 67
3Aleksander CondaST Lendava(13,14,14,13) 54
4Matic VoldrihAMTK Ljubljana(9,11,12,12) 44
5Denis StojsAMD Krsko(10,6,10,10) 36
6Maks GregoricAMTK Ljubljana(7,10,8,10) 35
7Jernej PecnikAMTK Ljubljana(8,6,11,6) 31
8Ziga RadkovicAMD Krsko(6,7,9,8) 30
9Matic IvacicAMD Krsko(5,6,5,9) 25
10Samo KukovicaAMD Krsko(11,11,-,-) 22
11Ladislav VidaST Lendava(5,3,3,3) 14
12Dalibor BotST Lendava(4,4,2,4) 14
13Daniel GappmaierAustria (-,5,-,7) 12
14Renato CvetkoSK Unia Gorican (6,-,0,3) 9
15Aljosa RemihAMD Krsko(-,-,5,3) 8
16Lukas SimonAustria (-,7,-,-) 7
17Patrik NagyWęgry (-,-,6,1) 7
18Karlo MajnicSK Unia Gorican (2,2,3,-) 7
19Ziga KovacicAMD Krsko(-,-,3,3) 6
20Jan MesiarikSłowacja (2,-,-,-) 2
21Karlo PigacSK Unia Gorican (0,-,-,-) 0
22Anton WannasekAustria (-,0,-,-) 0






2014

4 rundy: Ljubljana - 10 maj (10.05), Lendava - 24 maj (24.05), Gorican - 27 lipiec (27.07), Krsko - 19 październik (19.10).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej ZagarAMTK Ljubljana(18,14,17,8) 57
2Maks GregoricAMTK Ljubljana(11,8,13,15) 47
3Matic VoldrihAMTK Ljubljana(15,10,12,8) 45
4Jurica PavlicSK Unia Gorican(-,14,15,15) 44
5Aleksander CondaST Lendava(14,-,14,15) 43
6Denis StojsAMD Krsko(11,9,10,10) 40
7Ziga KovacicAMD Krsko(9,6,5,10) 30
8Matic IvavicAMD Krsko(4,-,8,9) 21
9Jernej PecnikAMTK Ljubljana(6,4,6,2) 18
10Ladislav VidaST Lendava(4,2,3,3) 12
11Dalibor BotST Lendava(3,4,0,3) 10
12Renato CvetkoSk Unia Gorican(0,-,8,0) 8
13Nick SkorjaAMTK Ljubljana(-,-,-,5) 5
14Karlo MajnicSK Unia Gorican(2,1,1,-) 4
15Nejc MalesicAMTK Ljubljana(4,0,-,-) 4
16Samo KukovicaAMD Krsko(2,-,-,-) 2
17Michal SkurlaCzechy(10,-,8,-) 18NK
18Ondrej SmetanaCzechy(9,-,-,-) 9NK
19Filip SiteraCzechy(-,5,-.-) 5NK
19Patrik BuriSłowacja(-,-,-,6) 6NK
20Adam CaradaSłowacja(-,-,-,5) 5NK
21Michal KleinCzechy(-,4,-,-) 4NK
21Patril NagyWęgry(-,-,4,-) 4NK
23Josef NovakCzechy(nsR,-,2,-) 2NK
24Michal TomkaSłowacja(-,-,-,0R) 0NK

Ljubljana - 10 maj (10.05).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej ZagarAMTK Ljubljana(3,3,3,3,3 ) 15+3
2Aleksander CondaST Lendava(2,2,3,2,3 ) 12+2
3Matic VoldrihAMTK Ljubljana(3,3,2,3,3 ) 14+1
4Denis StojsAMD Krsko(3,3,1,1,3 ) 11+0
5Maks GregoricAMTK Ljubljana(3,2,1,3,2 ) 11
6Michal SkurlaCzechy(1,2,3,3,1 ) 10
7Ziga KovacicAMD Krsko(0,3,3,1,2 ) 9
8Ondrej SmetanaCzechy(2,1,2,2,2 ) 9
9Jernej PecnikAMTK Ljubljana(1,1,2,2,0 ) 6
10Nejc MalesicAMTK Ljubljana(0,0,0,2,2 ) 4
11Ladislav VidaST Lendava(1,1,1,0,1 ) 4
12Matic IvacicAMD Krsko(1,0,2,1,f ) 4
13Dalibor BotST Lendava(2,w/2min.,0,1,- ) 3
14Karlo MajnicSK Unia Gorican(0,0,1,0,1 ) 2
15Samo KukovicaAMD Krsko(2,u,-,-,- ) 2
16Renato CvetkoSk Unia Gorican(u,u,-,-,- ) 0
17Jozef NovakCzechy(ns) ns R

Lendava - 24 maj (24.05).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jurica PavlicSK Unia Gorican(2,3,3,3 ) 11+3
2Matej ZagarAMTK Ljubljana(3,3,3,3 ) 12+2
3Matic VoldrihAMTK Ljubljana(1,3,3,2 ) 9+1
4Denis StojsAMD Krsko(3,2,1,3 ) 9+0
5Ziga KovacicAMD Krsko(3,1,2,2 ) 8
6Maks GregoricAMTK Ljubljana(2,2,2,2 ) 8
7Filip SiteraCzechy(1,1,2,1 ) 5
8Jernej PecnikAMTK Ljubljana(1,0,w,3 ) 4
9Dalibor BotST Lendava(0,u.2.2 ) 4
10Michal KleinCzechy(2,0,1,1 ) 4
11Ladislav VidaST Lendava(1,1,u,t ) 2
12Karlo MajnicSK Unia Gorican(0,0,w,1 ) 1
13Nejc MalesicAMTK Ljubljana(w,u/ns,-,u/ns ) 0

Gorican - 27 lipiec (27.07).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej ZagarAMTK Ljubljana(3,3,2,3,3 ) 14+3
2Aleksander CondaST Lendava(2,3,3,2,2 ) 12+2
3Jurica PavlicSK Unia Gorican(3,2,3,3,3 ) 14+1
4Maks GregoricAMTK Ljubljana(1,3,3,3,3 ) 13+0
5Matic VoldrihAMTK Ljubljana(2,3,2,3,2 ) 12
6Denis StojsAMD Krsko(3,2,2,2,1 ) 10
7Renato CvetkoSk Unia Gorican(3,2,1,2,0 ) 8
8Matic IvacicAMD Krsko(1,2,3,1,1 ) 8
9Michal SkurlaCzechy(2,1,1,2,2 ) 8
10Jernej PecnikAMTK Ljubljana(0,1,1,1,3 ) 6
11Ziga KovacicAMD Krsko(2,0,2,1,t ) 5
12Patrik NagyWęgry(1,1,0,0,2 ) 4
13Ladislav VidaST Lendava(0,1,0,1,1 ) 3
14Josef NovakCzechy(1,t,0,0,1 ) 2
15Karlo MajnicSK Unia Gorican(0,0,1,0,0 ) 1
16Dalibor BotST Lendava(-,0,0,0,-) 0

Krsko - 19 październik (19.10).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jurica PavlicSK Unia Gorican(3,d,3,3,3 ) 12+3
2Maks GregoricAMTK Ljubljana(2,3,3,3,2 ) 13+2
3Aleksander CondaST Lendava(3,3,2,3,3 ) 14+1
4Ziga KovacicAMD Krsko(2,3,3,2,0 ) 10+0
5Denis StojsAMD Krsko(3,2,2,2,1 ) 10
6Matic IvacicAMD Krsko(1,3,1,1,3 ) 9
7Matej ZagarAMTK Ljubljana(3,2,3,-,- ) 8
8Matic VoldrihAMTK Ljubljana(2,1,0,3,2 ) 8
9Martin GavendaAMTK Ljubljana(2,2,2,1,1 ) 8
10Patrik BuriSłowacja(1,1,2,1,1 ) 6
11Adam CaradaSłowacja(u,1,1,w,3 ) 5
12Nick SkorjaAMTK Ljubljana(w,w,1,2,2 ) 5
13Dalibor BotST Lendava(1,2,0,0,0 ) 3
14Ladislav VidaST Lendava(0,1,0,2,d) 3
15Jernej PecnikAMTK Ljubljana(1,0,1,0,w) 2
16Renato CvetkoSk Unia Gorican(u,0,d,-,- ) 0
17Michal TomkaSłowacja(d,w) 0 R





2015

"4 rundy: Ljubljana - 10 maj (10.05), Lendava - 24 maj (24.05), Gorican - 27 lipiec (27.07), Krsko - 19 październik (19.10).Prowadzona była również oddzielna klasyfikacja dla zawodników obu krajów.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej ZagarAMTK Ljubljana(16,14,18,17) 65
2Jurica PavlicSK Unia Gorican(15,13,11,17) 56
3Aleksander CondaAMTK Ljubljana(14,13,12,11) 50
4Maks GregoricAMTK Ljubljana(7,10,14,12) 43
5Denis StojsAMD Krsko(10,9,14,8) 41
6Ziga KovacicKST Brezice(7,13,10,10) 40
7Nick SkorjaAMTK Ljubljana(7,8,7,?) 22
8Jernej PecnikAMTK Ljubljana(8,2,5,6) 21
9Jaka KovacicKST Brezice(2,7,2,2) 13
10Luka OmerzelAMD Krsko(3,3,0,-) 6
11Dalibor BotST Lendava(0,3,-,-) 3
12Matic VoldrihAMTK Ljubljana(3,-,-,-) 3
13Nicolas VicentinWłochy(-,-,8,9) 17NK
14Daniel GappmaierAustria(-,-,8,7) 15NK
15Fritz WallnerAustria(-,-,-,13) 13NK
16Jozsef TabakaWęgry(-,12,-,-) 12NK
17Tomas SuchanekCzechy(10,-,-,-) 10NK
17Michele CastagnaWłochy(10,-,-,-) 10NK
17Pierpaolo ScagnettiWłochy(-,-,5,5) 10NK
20Josef NovakCzechy(-,4,-,4) 8NK
21Daniel SpillerNiemcy(-,-,7,-) 7NK
22Patrik MikelSłowacja(-,6,-,-) 6NK
23Mike JacopettiNiemcy(-,-,4,-) 4NK
24Giorgio TrentinWłochy(-,-,-,3) 3NK
25Patrik BuriSłowacja(1,-,-,-) 1NK
25Michal TomkaSłowacja(1,-,-,-) 1NK
25Ethan SpillerNiemcy(-,-,1,-) 1NK
28Robert TabakaWęgry(-,0,-,-) 0NK
28Jannik KleinAustria(-,0,-,-) 0NK
28Davide VinanteWłochy(-,-,0,-) 0NK
28Ondrej SmetanaCzechy(-,-,-,0) 0NK

Krsko - 6 kwiecień (06.04).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej ZagarAMTK Ljubljana(2,2,3,3,3) 13+3
2Aleksander CondaST Lendava(2,3,3,2,2) 12+2
3Hynek StichauerCzechy(1,3,3,3,1) 11+1
4Jurica PavlicSK Unia Gorican(3,3,3,3,3) 15+0
5Denis StojsAMD Krsko(0,3,2,2,3) 10
6Tomas SuchanekCzechy(3,2,2,1,2) 10
7Michele CastagnaWłochy(2,1,2,3,2) 10
8Jernej PecnikAMTK Ljubljana(3,2,1,1,1) 8
9Ziga KovacicKST Brezice(1,0,1,2,3) 7
10Maks GregoricAMTK Ljubljana(3,0,1,1,2) 7
11Nick SkorjaAMTK Ljubljana(2,1,2,2,0) 7
12Matic VoldrihAMTK Ljubljana(1,2,0,-,-) 3
13Luka OmerzelAMD Krsko(0,1,1,1,0) 3
14Jaka KovacicKST Brezice(1,1,0,-,-) 2
15Patrik BuriSłowacja(0,0,0,1) 1
16Michal TomkaSłowacja(0,0,1) 1
17Dalibor BotST Lendava(0,0,0,0) 0

Lendava - 11 kwiecień (11.04).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej ZagarAMTK Ljubljana(3,3,2,3,3) 14
2Aleksander CondaST Lendava(3,3,3,3,1) 13
3Ziga KovacicKST Brezice(3,3,2,2,3) 13
4Jurica PavlicSK Unia Gorican(2,3,3,3,2) 13
5Jozsef TabakaWęgry(3,2,3,2,2) 12
6Maks GregoricAMTK Ljubljana(2,2,1,2,3) 10
7Denis StojsAMD Krsko(1,2,3,3,0) 9
8Nick SkorjaAMTK Ljubljana(1,2,1,2,2) 8
9Jaka KovacicKST Brezice(w,1,2,1,3) 7
10Patrik MikelSłowacja(0,1,2,1,2) 6
11Josef NovakCzechy(2,1,1,0,d) 4
12Luka OmerzelAMD Krsko(1,w,1,1,0) 3
13Dalibor BotST Lendava(2,0,0,d,1) 3
14Jernej PecnikAMTK Ljubljana(w,0,0,1,1) 2
15Robert TabakaWęgry(w,d,d,0,0) 0
16Jannik KleinAustria(w,d,0,-,w) 0

Ljubljana - 13 czerwiec (13.06).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej ZagarAMTK Ljubljana(3,3,3,3,3) 15+3
2Maks GregoricAMTK Ljubljana(3,1,3,2,3) 12+2
3Denis StojsAMD Krsko(1,3,3,3,3) 13+1
4Aleksander CondaST Lendava(3,2,2,2,3) 12+w
5Jurica PavlicSK Unia Gorican(3,d,3,3,2) 11
6Ziga KovacicKST Brezice(2,3,2,3,w) 10
7Nicolas VicentinWłochy(2,3,0,1,2) 8
8Daniel GappmaierAustria(2,1,1,2,2) 8
9Nick SkorjaAMTK Ljubljana(0,2,1,2,2) 7
10Daniel SpillerNiemcy(2,2,2,1,d) 7
11Pierpaolo ScagnettiWłochy(0,2,2,0,0) 5
12Jernej PecnikAMTK Ljubljana(1,1,1,1,1) 5
13Mike JacopettiNiemcy(1,1,0,1,1) 4
14Jaka KovacicKST Brezice(0,0,1,0,1) 1
15Ethan SpillerNiemcy(1,w) 1
16Davide VinanteWłochy(0,0,0,0) 0
17Luka OmerzelAMD Krsko(0,0,u,0) 0

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jurica PavlicChorwacja(2,3,3,3,3) 14+3
2Matej ZagarAMTK Ljubljana(3,3,3,3,3) 15+2
3Fritz WallnerAustria(3,3,2,2,2) 12+1
4Maks GregoricAMTK Ljubljana(2,3,2,3,2) 12+0 
5Aleksander CondaST Lendava(3,2,0,3,3) 11
6Ziga KovacicKST Brezice(3,2,1,1,3) 10
7Nicolas VicentinWłochy(1,1,3,2,2) 9
8Denis StojsAMD Krsko(2,2,3,ns,1) 8
9Daniel GappmeierAustria(2,0,1,2,2,) 7
10Jernej PecnikAMTK Ljubljana(1,2,2,0,1) 6
11Pierpaolo ScagnettiWłochy(0,1,2,2,0) 5
12Josef NowakCzechy(1,0,1,1,1) 4
13Giorgio TrentinWłochy(0,1,1,ns,1) 3
14Jaka KovacicKST Brezice(0,1,0,1,0) 2
15Ondrej SmetanaCzechy(0,0,ns,ns,ns) 0





2016

Krsko - 27 marzec (27.03).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1 Matej Zagar AMTK Ljubljana(3,3,3,3,3) 15+3
2 Jozsef Tabaka Węgry(3,2,0,3,3) 11+2
3 Jurica Pavlic SK Unia Gorican(3,3,3,2,3) 14+w
4 Denis Stojs AMD Krsko(2,3,2,3,2) 12+w
5 Ziga Kovacic AMD Krsko(3,1,3,3,1) 11
6 Norbert Magosi Węgry(2,2,2,2,2) 10
7 Nick Skorja AMTK Ljubljana(2,3,2,1,1) 9
8 Roland Benko Węgry(1,2,3,2,0) 8
9 Matic Ivacic AMD Krsko(2,1,1,2,2) 8
10 Nicolas Vicentin Włochy(1,1,1,1,3) 7
11 Jaka Kovacic KST Brezice(0,2,2,1,0) 5
12 Dalibor Bot ST Lendava(1,0,1,0,1) 3
13 Pierpaolo Scagnetti Włochy(0,0,0,0,2) 2
14 Dennis Fazekas Węgry(1,1,0,0,0) 2
15 Luka Omerzel AMD Krsko(0,0,1,0,1) 2
16 Davide Vinante Włochy(0,0,0,1,0) 1








Odwiedziny (Visitors):
6592073


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl