Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 1995-2016

Grand Prix na Żużlu - Indywidualne Mistrzostwa Świata
(Speedway Grand Prix - World Individual Championship)
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare
Rok
(Year)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
1995Hans NielsenDaniaKlasyfikacja końcowa
1996Billy HamillUSAKlasyfikacja końcowa
1997Greg HancockUSAKlasyfikacja końcowa
1998Tony RickardssonSzwecjaKlasyfikacja końcowa
1999Tony RickardssonSzwecjaKlasyfikacja końcowa
2000Mark LoramWielka BrytaniaKlasyfikacja końcowa
2001Tony RickardssonSzwecjaKlasyfikacja końcowa
2002Tony RickardssonSzwecjaKlasyfikacja końcowa
2003Nicki PedersenDaniaKlasyfikacja końcowa
2004Jason CrumpAustraliaKlasyfikacja końcowa
2005Tony RickardssonSzwecjaKlasyfikacja końcowa
2006Jason CrumpAustraliaKlasyfikacja końcowa
2007Nicki PedersenDaniaKlasyfikacja końcowa
2008Nicki PedersenDaniaKlasyfikacja końcowa
2009Jason CrumpAustraliaKlasyfikacja końcowa
2010Tomasz GollobPolskaKlasyfikacja końcowa
2011Greg HancockStany ZjednoczoneKlasyfikacja końcowa
2012Chris HolderAustraliaFinał - Klasyfikacja końcowa
2013Tai WoffindenWielka BrytaniaFinał - Klasyfikacja końcowa
2014Greg HancockStany ZjednoczoneFinał - Klasyfikacja końcowa
2014Martin SmolinskiNiemcyGrand Prix Nowej Zelandii
2014Krzysztof KasprzakPolskaGrand Prix Europy
2014Matej ZagarSłoweniaGrand Prix Finlandii
2014Tai WoffindenAngliaGrand Prix Szwecji
2014Niels K. IversenDaniaGrand Prix Danii
2014Greg HancockStany ZjednoczoneGrand Prix Wielkiej Brytanii
2014Krzysztof KasprzakPolskaGrand Prix Wielkiej Łotwy
2014Bartosz ZmarzlikPolskaGrand Prix Polski
2014Andreas JonssonSzwecjaGrand Prix Skandynawii
2014Jarosław HampelPolskaGrand Prix Nordyckie
2014Krzysztof KasprzakPolskaGrand Prix Polski II
2015Tai WoffindenAngliaFinał - Klasyfikacja końcowa
2015Matej ZagarSłoweniaGrand Prix Polski
2015Nicki PedersenDaniaGrand Prix Finlandii
2015Tai WoffindenAngliaGrand Prix Czech
2015Maciej JanowskiPolskaGrand Prix Łotwy
2015Nicki PedersenDaniaGrand Prix Szwecji
2015Peter KildemandDaniaGrand Prix Danii
2015Matej ZagarSłoweniaGrand Prix Polski II
2015Greg HancockStany ZjednoczoneGrand Prix Słowenii
2015Tai WoffindenAngliaGrand Prix Skandynawii
2015Nicki PedersenDaniaGrand Prix Polski III
2015Greg HancockStany ZjednoczoneGrand Prix Australia

1995

6 rund: Wrocław (Polska) - 20 maj (20.05), Wiener Neustadt (Austria) - 17 czerwiec (17.06), Abensberg (Niemcy) - 8 lipiec (08.07), Linkoping (Szwecja) - 12 sierpień (12.08), Vojens (Dania) - 9 wrzesień (09.09), Hackney (Wielka Brytania) - 30 wrzesień (30.09).

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Hans NielsenDania(18,17,18,16,20,14) 103
2Tony RickardssonSzwecja(15,18,12,18,17,8) 88
3Sam ErmolenkoUSA(14,11,10,12,18,18) 83
4Greg HancockUSA(9,13,9,17,14,20) 82
5Billy HamillUSA(4,20,17,11,13,15) 80
6Mark LoramAnglia(16,16,8,9,11,17) 77
7Chris LouisAnglia(17,10,13,15,15,7) 77
8Henrik GustafssonSzwecja(12,15,15,8,7,16) 73+3
9Tomasz GollobPolska(20,12,6,10,16,9) 73+2
10Tommy KnudsenDania(2,2,20,20,12,11) 67
11Craig BoyceAustralia(11,8,7,14,10,10) 60
12Marvyn CoxAnglia(8,14,11,7,8,6) 54
13Gary HavelockAnglia(13,7,4,6,2,13) 45
14Andy SmithAnglia(6,9,14,3,3,3) 38
15Jan StaechmannDania(7,4,3,1,6,2) 23
16Mikael MaxSzwecja(3,3,2,4,1,4) 17
17Gerd RissNiemcy(-,-,16,-,-,-) 16
18Peter KarlssonSzwecja(1,1,1,13,-,-) 16
19Jason CrumpAustralia(-,-,-,-,-,12) 12
20Dariusz ŚledźPolska(10,-,-,-,-,-) 10
21Lars GunnestadNorwegia(-,-,-,-,9,-) 9
22Josh LarsenUSA(-,-,-,2,4,1) 7
23Franz LeitnerAustria(-,6,-,-,-,-) 6



1996

6 rund: Wrocław (Polska) - 18 maj, Lonigo (Włochy) - 14 czerwiec, Pocking (Niemcy) - 6 lipiec, Linkoping (Szwecja) - 10 sierpień, Vojens (Dania) - 31 sierpień, Londyn (Wielka Brytania) - 21 wrzesień

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Billy HamillUSA(16,20,9,25,18,25) 113
2Hans NielsenDania(18,25,25,9,20,14) 111
3Greg HancockUSA(12,13,13,16,16,18) 88
4Tony RickardssonSzwecja(20,18,16,14,7,11) 86
5Henrik GustafssonSzwecja(14,4,18,20,11,13) 80
6Peter KarlssonSzwecja(7,3,20,7,13,12) 62
7Mark LoramWielka Brytania(6,2,6,12,12,20) 58
8Chris LouisWielka Brytania(8,9,14,8,6,9) 54
9Sam ErmolenkoUSA(9,1,4,13,9,16) 52
10Jason CrumpAustralia(1,-,7,6,25,6) 45
11Tommy KnudsenDania(25,16,-,-,1,2) 44
12Tomasz GollobPolska(11,-,-,18,14,-) 43
13Joe ScreenWielka Brytania(3,7,11,2,8,7) 38
14Craig BoyceAustralia(-,12,2,4,4,8) 30
15Leigh AdamsAustralia(2,-,8,11,3,4) 28
16Gary HavelockWielka Brytania(13,14,-,-,-,-) 27
17Andy SmithAnglia(-,11,3,3,2,-) 19
18Marvyn CoxWielka Brytania(4,8,1,1,-,1) 15
19Gerd RissNiemcy(-,-,12,-,-,-) 12
20Stefano AlfonsoWŁochy(-,6,-,-,-,-) 6
21Piotr ProtasiewiczPolska(-,-,-,-,-,3) 3



1997

6 rund: Praga (Czechy) - 17 maj, Linkoping (Szwecja) - 14 czerwiec, Landshut (Niemcy) - 5 lipiec, Bradford (Wielka Brytania) - 9 sierpień, Wrocław (Polska) - 30 sierpień, Vojens (Dania) - 20 wrzesień

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Greg HancockUSA(25,20,18,12,25,18) 118
2Billy HamillUSA(20,12,16,20,20,13) 101
3Tomasz GollobPolska(18,25,1,14,18,16) 92
4Tony RickardssonSzwecja(11,18,14,13,14,20) 90
5Mark LoramWielka Brytania(7,13,8,16,12,25) 81
6Brian AndersenDania(9,14,20,25,4,8) 80
7Hans NielsenDania(8,16,25,7,7,12) 75
8Jimmy NilsenSzwecja(13,7,13,18,9,11) 71
9Chris LouisWielka Brytania(12,4,12,4,13,14) 59
10Leigh AdamsAustralia(6,6,9,9,3,9) 42
11Sławomir DrabikPolska(16,2,6,2,11,1) 38
12Peter KarlssonSzwecja(4,11,3,6,6,7) 37
13Piotr ProtasiewiczPolska(1,-,11,-,16,3) 31
14Andy SmithWielka Brytania(-,9,4,3,-,6) 22
15Henrik GustafssonSzwecja(14,3,-,1,2,-) 20
16Mikael MaxSzwecja(-,1,-,11,-,2) 14
17Simon WiggWielka Brytania(3,-,2,-,8,-) 13
18Joe ScreenWielka Brytania(-,-,-,8,-,-) 8
19Jason CrumpAustralia(-,8,-,-,-,-) 8
20Robert BarthNiemcy(-,-,7,-,-,-) 7
21Jesper B. MonbergDania(-,-,-,-,-,4) 4
22Tomas TopinkaCzechy(2,-,-,-,-,-) 2
23RafaŁ DobruckiPolska(-,-,-,-,1,-) 1



1998

6 rund: Praga (Czechy) - 15 maj, Pocking (Niemcy) - 6 czerwiec, Vojens (Dania) - 19 czerwiec, Coventry (Wielka Brytania) - 7 sierpień, Linkoping (Szwecja) - 28 sierpień, Bydgoszcz (Polska) - 18 wrzesień

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tony RickardssonSzwecja(25,25,18,8,25,10) 111
2Jimmy NilsenSzwecja(18,20,8,20,15,18) 99
3Tomasz GollobPolska(16,16,8,18,14,25) 97
4Hans NielsenDania(8,12,25,7,8,16) 76
5Chris LouisWielka Brytania(15,8,20,6,20,6) 75
6Greg HancockUSA(6,10,14,15,16,8) 69
7Ryan SullivanAustralia(12,7,3,16,10,20) 68
8Jason CrumpAustralia(3,3,16,25,7,8) 62
9Billy HamillUSA(20,18,6,12,5,1) 62
10Mark LoramWielka Brytania(6,7,10,7,8,14) 52
11Leigh AdamsAustralia(10,6,4,4,12,15) 51
12Antonin Kasper IICzechy(7,4,15,14,3,7) 50
13Stefan DannoSzwecja(14,6,7,10,5,7) 49
14Andy SmithWielka Brytania(2,14,5,4,6,12) 43
15Henrik GustafssonSzwecja(8,15,6,6,2,6) 43
16Brian AndersenDania(5,-,7,8,7,4) 31
17Peter KarlssonSzwecja(1,8,-,-,18,-) 27
18Armando CastagnaWłochy(1,5,3,3,6,5) 23
19Zoltan AdorjanWęgry(7,5,2,3,1,3) 21
20Craig BoyceAustralia(3,4,1,1,4,5) 18
21Piotr ProtasiewiczPolska(2,1,5,2,3,3) 16
22Jesper B. MonbergDania(4,-,1,5,2,2) 14
23Brian KargerDania(-,-,12,-,-,-) 12
24Sebastian UłamekPolska(-,1,2,1,4,2) 10
25Gerd RissNiemcy(4,2,-,-,-,-) 6
26Bohumil BrhelCzechy(5,-,-,-,-,-) 5
27Joe ScreenWielka Brytania(-,-,-,5,-,-) 5
28Lars GunnestadNorwegia(-,-,4,-,1,-) 5
29Jacek GollobPolska(-,-,-,-,-,4) 4
30Jacek KrzyżaniakPolska(-,3,-,-,-,-) 3
31Martin DugardWielka Brytania(-,-,-,2,-,-) 2
32Robert BarthNiemcy(-,2,-,-,-,-) 2
33Robert DadosPolska(-,-,-,-,-,1) 1



1999

6 rudn: Praga (Czechy) - 8 maj, Linkoping (Szwecja) - 4 czerwiec, Wrocław (Polska) - 3 lipiec, Coventry (Wielka Brytania) - 31 lipiec, Bydgoszcz (Polska) - 28 sierpień, Vojens (Dania) - 25 wrzesień

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tony RickardssonSzwecja(7,18,16,25,20,25) 111
2Tomasz GollobPolska(25,15,25,10,15,8) 98
3Hans NielsenDania(6,1,10,16,25,18) 76
4Jimmy NilsenSzwecja(16,20,20,8,4,5) 73
5Mark LoramWielka Brytania(-,25,2,8,16,20) 71
6Joe ScreenWielka Brytania(12,5,15,12,8,16) 68
7Leigh AdamsAustralia(4,16,5,14,14,14) 67
8Jason CrumpAustralia(18,7,12,15,8,6) 66
9Greg HancockUSA(20,7,4,18,7,6) 62
10Ryan SullivanAustralia(6,3,14,7,18,7) 55
11Stefan DannoSzwecja(10,12,18,5,5,2) 52
12Chris LouisWielka Brytania(8,6,5,20,7,4) 50
13Peter KarlssonSzwecja(8,14,6,4,5,8) 45
14Mikael MaxSzwecja(7,5,8,7,6,12) 45
15Antonin Kasper IICzechy(15,10,7,3,2,2) 39
16Brian KargerDania(3,8,6,6,3,10) 36
17Henrik GustafssonSzwecja(5,2,7,4,10,7) 35
18Billy HamillUSA(2,3,3,6,6,15) 35
19John JorgensenDania(14,8,3,2,1,4) 32
20Andy SmithWielka Brytania(5,6,1,5,4,1) 22
21Robert DadosPolska(4,4,4,1,2,5) 20
22Jacek GollobPolska(-,-,-,-,12,-) 12
23Brian AndersenDania(3,1,2,2,3,-) 11
24Rafał DobruckiPolska(-,-,8,-,-,-) 8
25Marian JiroutCzechy(1,2,1,1,-,3) 8
26Sebastian UłamekPolska(-,4,-,-,-,-) 4
27Scott NichollsWielka Brytania(-,-,-,3,-,-) 3
28Jesper B. MonbergDania(-,-,-,-,-,3) 3
29Antonin Svab IICzechy(2,-,-,-,-,-) 2
30Piotr ProtasiewiczPolska(1,-,-,-,1,-) 2



2000

6 rund: Praga (Czechy) – 6 maja, Linkoeping (Szwecja) – 3 czerwca, Wrocław (Polska) – 1 lipca, Coventry (Wielka Brytania) – 29 lipca, Vojens (Dania) – 2 września, Bydgoszcz (Polska) – 23 września

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mark LoramWielka Brytania(20,20,15,18,15,14) 102
2Billy HamillUSA(25,6,20,5,14,25) 95
3Tony RickardssonSzwecja(14,16,25,14,7,18) 94
4Jason CrumpAustralia(5,25,12,10,20,16) 88
5Greg HancockUSA(7,5,7,12,25,20) 76
6Leigh AdamsAustralia(6,10,16,15,12,6) 65
7Tomasz GollobPolska(15,14,14,-,6,15) 64
8Todd WiltshireAustralia(16,18,7,7,3,12) 63
9Ryan SullivanAustralia(8,12,8,20,8,6) 62
10Chris LouisWielka Brytania(18,7,18,8,5,4) 60
11Stefan DannoSzwecja(3,4,10,6,18,5) 46
12Jimmy NilsenSzwecja(6,15,5,6,2,8) 42
13Mikael MaxSzwecja(12,8,4,8,6,2) 39
14Henrik GustafssonSzwecja(8,4,2,5,10,10) 39
15Peter KarlssonSzwecja(3,2,8,7,8,7) 35
16Joe ScreenWielka Brytania(5,5,6,3,7,8) 34
17Antonin Kasper IICzechy(7,6,5,4,6,4) 32
18Carl StonehewerWielka Brytania(10,7,3,4,3,3) 30
19Martin DugardWielka Brytania(-,-,-,25,-,-) 25
20Nicki PedersenDania(-,1,-,-,16,-) 17
21Rafał DobruckiPolska(4,3,3,-,1,5) 16
22Jason LyonsAustralia(-,-,-,16,-,-) 16
23Brian AndersenDania(4,2,1,2,4,2) 13
24Brian KargerDania(2,3,4,1,2,1) 13
25Andy SmithWielka Brytania(2,1,1,2,1,3) 10
26Rune HoltaNorwegia(-,8,-,-,-,-) 8
27Jarosław HampelPolska(-,-,-,-,-,7) 7
28Sebastian UłamekPolska(-,-,6,-,-,-) 6
29Jesper B. MonbergDania(-,-,-,-,4,-) 4
30Piotr ProtasiewiczPolska(-,-,2,-,-,1) 3
31Lee RichardsonWielka Brytania(-,-,-,3,-,-) 3
32Michal MakovskyCzechy(1,-,-,-,-,-) 1
33Bohumil BrhelCzechy(1,-,-,-,-,-) 1
34John JorgensenDania(-,-,-,1,-,-) 1



2001

6 rund: Berlin (Niemcy) – 5 maja, Cardiff (Wielka Brytania) – 9 czerwca, Vojens (Dania) – 28 lipca, Praga (Czechy) – 18 sierpnia, Bydgoszcz (Polska) – 8 września, Sztokholm (Szwecja) – 29 września

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tony RickardssonSzwecja(16,25,25,20,20,15) 121
2Jason CrumpAustralia(5,20,20,18,25,25) 113
3Tomasz GollobPolska(25,18,16,16,8,6) 89
4Ryan SullivanAustralia(10,15,8,15,14,18) 80
5Leigh AdamsAustralia(12,8,18,10,7,14) 69
6Billy HamillUSA(5,3,4,25,16,8) 61
7Mikael MaxSzwecja(2,2,12,5,18,20) 59
8Todd WiltshireAustralia(14,14,14,6,3,5) 56
9Mark LoramWielka Brytania(6,8,5,7,12,16) 54
10Niklas KlingbergSzwecja(4,16,15,8,4,7) 54
11Nicki PedersenDania(18,7,7,6,8,6) 52
12Carl StonehewerWielka Brytania(7,5,4,12,6,12) 46
13Greg HancockUSA(8,6,5,4,10,10) 43
14Rune HoltaNorwegia(1,2,10,8,15,5) 41
15Peter KarlssonSzwecja(15,-,8,2,6,8) 39
16Grzegorz WalasekPolska(-,10,6,14,4,-) 34
17Henrik GustafssonSzwecja(20,3,2,3,2,3) 33
18Brian AndersenDania(8,5,3,4,1,2) 23
19Matej FerjanSłowenia(7,7,1,2,3,1) 21
20Piotr ProtasiewiczPolska(4,6,1,5,2,2) 20
21Jimmy NilsenSzwecja(1,12,7,-,-,-) 20
22Andy SmithWielka Brytania(3,1,2,1,1,4) 12
23Antonin Kasper IICzechy(-,-,-,3,5,3) 11
24Jarosław HampelPolska(-,-,-,-,7,-) 7
25Andreas JonssonSzwecja(-,-,-,-,-,7) 7
26Bohumil BrhelCzechy(-,-,-,7,-,-) 7
27Chris LouisWielka Brytania(3,1,-,1,-,1) 6
28Robert BarthNiemcy(6,-,-,-,-,-) 6
29Hans ClausenDania(-,-,6,-,-,-) 6
30Krzysztof CegielskiPolska(-,-,-,-,5,-) 5
31Martin DugardWielka Brytania(-,4,-,-,-,-) 4
32Stefan AnderssonSzwecja(-,-,-,-,-,4) 4
33Scott NichollsWielka Brytania(-,4,-,-,-,-) 4
34Jesper B. MonbergDania(-,-,3,-,-,-) 3
35Mirko WolterNiemcy(2,-,-,-,-,-) 2
36Joe ScreenWielka Brytania(-,-,-,-,-,-) 0



2002

10 rund: Hamar (Norwegia) – 11 maja, Bydgoszcz (Polska) – 25 maja, Cardiff (Wielka Brytania) – 8 czerwca, Krsko (Słowenia) – 22 czerwca, Sztokholm (Szwecja) – 6 lipca, Praga (Czechy) – 20 lipca, Goetheborg (Szwecja) – 31 sierpnia, Chorzów (Polska) – 14 września, Vojens (Dania) – 28 września, Sydney (Australia) – 26 października

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tony RickardssonSzwecja(25,20,13,13,25,16,20,16,25,8) 181
2Jason CrumpAustralia(16,16,11,11,16,25,13,20,16,18 162
3Ryan SullivanAustralia(20,13,25,25,11,18,11,11,13,11 158
4Leigh AdamsAustralia(13,13,16,13,13,11,25,11,7,5) 127
5Mikael MaxSzwecja(18,7,18,11,11,7,13,18,6,13) 122
6Greg HancockUSA(8,4,4,8,18,20,16,6,13,25) 122
7Tomasz GollobPolska(7,25,11,20,8,8,5,5,20,8) 117
8Mark LoramWielka Brytania(8,18,8,18,13,13,6,7,5,1) 97
9Billy HamillUSA(11,11,7,7,7,13,6,8,18,7) 95
10Lukas DrymlCzechy(5,1,6,7,20,11,18,8,8,11) 95
11Rune HoltaNorwegia(1,11,5,5,6,7,11,7,11,16) 80
12Nicki PedersenDania(2,4,2,5,4,6,8,25,11,6) 73
13Scott NichollsWielka Brytania(3,5,8,4,-,4,7,13,8,20) 72
14Andreas JonssonSzwecja(3,8,7,16,7,5,4,3,4,13) 70
15Todd WiltshireAustralia(11,8,20,6,1,2,7,2,2,4) 63
16Krzysztof CegielskiPolska(4,3,1,8,68,8,8,13,-,4) 55
17Sebastian UłamekPolska(2,6,5,4,3,3,2,5,4,5) 39
18Niklas KlingbergSzwecja(5,3,3,3,5,3,4,6,3,2) 37
19Carl StonehewerWielka Brytania(13,5,2,1,2,4,3,-,-,-) 30
20Andy SmithWielka Brytania(4,6,4,6,2,2,1,2,1,1) 29
21Grzegorz WalasekPolska(7,2,3,3,5,5,-,-,-,-) 25
22Matej FerjanSłowenia(1,1,1,2,1,6,1,1,2,6) 22
23Peter KarlssonSzwecja(-,-,-,-,8,-,5,3,5,-) 21
24Piotr ProtasiewiczPolska(-,7,-,-,4,-,-,1,6,-) 18
25Lee RichardsonWielka Brytania(-,-,13,-,-,-,-,4,-,-) 17
26Bjarne PedersenDania(-,-,-,-,-,-,3,-,7,-) 10
27Steve JohnstonAustralia(-,-,-,-,-,-,-,-,-,7) 7
28Jarosław HampelPolska(-,2,-,-,-,-,-,4,-,-) 6
29Joe ScreenWielka Brytania(-,-,6,-,-,-,-,-,-,-) 6
30Lars GunnestadNorwegia(6,-,-,-,-,-,-,-,-,-) 6
31Kaj LaukkanenFinlandia(6,-,-,-,-,-,-,-,-,-) 6
32Jason LyonsAustralia(-,-,-,-,-,-,-,-,-,3) 3
33Mick PooleAustralia(-,-,-,-,-,-,-,-,-,3) 3
34Freddie ErikssonSzwecja(-,-,-,-,3,-,-,-,-,-) 3
35Bohumil BrhelCzechy(-,-,-,-,-,1,-,-,-,2) 3
36Ronni PedersenDania(-,-,-,-,-,-,-,-,3,-) 3
37David RuudSzwecja(-,-,-,-,-,-,2,-,-,-) 2
38Sandor TihanyiWęgry(-,-,-,2,-,-,-,-,-,-) 2
39Izak SantejSłowenia(-,-,-,1,-,-,-,-,-,-) 1
40Hans N. AndersenDania(-,-,-,-,-,-,-,-,1,-) 1
41Ales Dryml IICzechy(-,-,-,-,-,1,-,-,-,-) 1



2003

9 rund: Chorzów (Polska) – 17 maja, Avesta (Szwecja) – 31 maja, Cardiff (Wielka Brytania) – 14 czerwca, Kopenhaga (Dania) – 28 czerwca, Krsko (Słowenia) – 12 lipca, Goeteborg (Szwecja) – 30 sierpnia, Praga (Czechy) – 6 września, Bydgoszcz (Polska) – 20 września, Hamar (Norwegia) – 4 października

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Nicki PedersenDania(20,8,25,16,20,7,18,18,20) 152
2Jason CrumpAustralia(11,5,20,25,11,16,25,20,11) 144
3Tony RickardssonSzwecja(25,13,18,20,13,6,20,6,6) 127
4Leigh AdamsAustralia(11,18,13,11,25,18,11,11,8) 126
5Greg HancockUSA(8,16,16,18,11,13,6,8,25) 121
6Tomasz GollobPolska(16,8,3,13,16,11,8,25,11) 111
7Scott NichollsWielka Brytania(6,2,13,11,18,20,6,13,13) 102
8Rune HoltaNorwegia(13,11,11,13,8,5,16,8,13) 98
9Ryan SullivanAustralia(6,25,7,8,8,25,5,3,7) 94
10Andreas JonssonSzwecja(-,2,11,7,7,13,13,7,16) 76
11Piotr ProtasiewiczPolska(13,6,8,6,2,3,4,16,5) 63
12Lukas DrymlCzechy(18,20,8,7,5,-,-,-,-) 58
13Mikael MaxSzwecja(7,13,5,1,3,8,7,5,3) 52
14Bjarne PedersenDania(2,7,4,5,-,3,8,4,18) 51
15Tomasz BajerskiPolska(4,11,7,6,13,5,2,1,2) 51
16Lee RichardsonWielka Brytania(7,1,4,-,-,8,7,11,7) 45
17Hans N. AndersenDania(3,4,-,-,-,11,11,6,6) 41
18Mark LoramWielka Brytania(5,-,-,-,7,4,4,7,5) 32
19Todd WiltshireAustralia(2,5,5,2,1,6,3,3,3) 30
20Jason LyonsAustralia(1,6,2,8,3,2,1,2,4) 29
21Peter KarlssonSzwecja(1,3,6,4,6,-,2,3,2) 28
22Bohumil BrhelCzechy(5,3,1,5,-,1,5,5,1) 26
23Ronni PedersenDania(-,4,6,3,-,1,-,1,8) 23
24Krzysztof CegielskiPolska(8,7,-,-,-,-,-,-,-) 15
25Tomas TopinkaCzechy(-,-,-,-,-,-,13,-,-) 13
26Jarosław HampelPolska(-,-,-,-,-,-,-,13,-) 13
27David HoweWielka Brytania(-,-,2,-,6,-,-,-,-) 8
28Peter LjungSzwecja(-,-,-,-,-,7,-,-,-) 7
29Roman PoważnyRosja(-,-,-,2,4,-,-,-,-) 6
30Matej ZagarSłowenia(-,-,-,-,5,-,-,-,-) 5
31Sebastian UłamekPolska(4,-,-,-,-,-,-,-,-) 4
32David RuudSzwecja(-,-,-,-,-,4,-,-,-) 4
33Izak SantejSłowenia(-,-,-,-,4,-,-,-,-) 4
34Charlie GjeddeDania(-,-,-,4,-,-,-,-,-) 4
35Lars GunnestadNorwegia(-,-,-,-,-,-,-,-,4) 4
36Rafał KurmańskiPolska(3,-,-,-,-,-,-,-,-) 3
37Ales Dryml IICzechy(-,-,-,-,-,-,3,-,-) 3
38Simon SteadWielka Brytania(-,-,3,-,-,-,-,-,-) 3
39Robert DadosPolska(-,-,-,3,-,-,-,-,-) 3
40Joonas KylmakorpiFinlandia(-,-,-,-,-,2,-,-,1) 3
41Rafał SzombierskiPolska(-,-,-,-,-,-,-,2,-) 2
42Sandor TihanyiWęgry(-,-,-,-,2,-,-,-,-) 2
43Denis StojsSłowenia(-,-,-,-,1,-,-,-,-) 1
44Magnus ZetterstromSzwecja(-,1,-,-,-,-,-,-,-) 1
45Josef FrancCzechy(-,-,-,-,-,-,1,-,-) 1
46Jesper B. MonbergDania(-,-,-,1,-,-,-,-,-) 1
47Chris HarrisWielka Brytania(-,-,1,-,-,-,-,-,-) 1



2004

9 rund: Sztokholm (Szwecja) – 1 maja, Praga (Czechy) – 15 maja, Wrocław (Polska) – 29 maja, Cardiff (Wielka Brytania) – 12 czerwca, Kopenhaga (Dania) – 26 czerwca, Goeteborg (Szwecja) – 21 sierpnia, Krsko (Słowenia) – 4 września, Bydgoszcz (Polska) – 18 września, Hamar (Norwegia) – 2 października

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jason CrumpAustralia(20,25,8,16,25,20,13,20,11) 158
2Tony RickardssonSzwecja(18,18,18,8,7,18,25,18,25) 155
3Greg HancockUSA(13,11,8,25,18,16,20,6,20) 137
4Leigh AdamsAustralia(25,13,11,20,11,11,11,13,16) 131
5Nicki PedersenDania(13,8,13,13,16,13,13,11,13) 113
6Tomasz GollobPolska(16,13,7,11,6,11,6,25,18) 113
7Andreas JonssonSzwecja(5,7,7,13,20,8,16,8,13) 97
8Jarosław HampelPolska(3,20,20,6,-,6,6,13,7) 81
9Hans N. AndersenDania(4,6,3,3,7,25,18,8,6) 80
10Bjarne PedersenDania(8,4,25,6,8,8,11,5,3) 78
11Lee RichardsonWielka Brytania(11,11,5,18,5,7,7,7,5) 76
12Scott NichollsWielka Brytania(5,-,4,11,11,13,5,11,6) 66
13Ryan SullivanAustralia(7,16,11,5,4,4,4,6,8) 65
14Rune HoltaNorwegia(6,8,1,5,4,1,8,16,11) 60
15Piotr ProtasiewiczPolska(2,1,16,7,5,5,5,7,7) 55
16Mikael MaxSzwecja(6,3,6,2,8,5,7,4,8) 49
17Mark LoramWielka Brytania(8,4,6,7,2,2,3,4,2) 38
18Jesper B. MonbergDania(11,5,2,1,6,4,1,2,5) 37
19Bohumil BrhelCzechy(7,7,5,4,2,3,2,1,1) 32
20Lukas DrymlCzechy(3,6,2,2,1,3,4,1,-) 22
21Kaj LaukkanenFinlandia(1,1,3,1,3,6,3,3,4) 25
22Ales Dryml IICzechy(1,3,1,3,3,1,2,5,3) 22
23Grzegorz WalasekPolska(-,-,13,-,-,-,-,-,-) 13
24Niels K. IversenDania(-,-,-,13,-,-,-,-,-) 13
25Kenneth BjerreDania(-,-,-,13,-,-,-,-,-) 13
26Matej ZagarSłowenia(-,-,-,-,-,-,8,-,-) 8
27David NorrisWielka Brytania(-,-,-,8,-,-,-,-,-) 8
28Peter KarlssonSzwecja(-,-,-,-,-,7,-,-,-) 7
29Rafał DobruckiPolska(-,5,-,-,-,-,-,-,-) 5
30Arnt ForlandNorwegia(-,-,-,-,-,-,-,-,4) 4
31Fredrik LindgrenSzwecja(4,-,-,-,-,-,-,-,-) 4
32Wiesław JaguśPolska(-,-,4,-,-,-,-,-,-) 4
33Chris LouisWielka Brytania(-,-,-,4,-,-,-,-,-) 4
34Krzysztof KasprzakPolska(-,-,-,-,-,-,-,3,-) 3
35Tomasz ChrzanowskiPolska(-,-,-,-,-,-,-,2,-) 2
36Robert BarthNiemcy(-,2,-,-,-,-,-,-,-) 2
37Peter LjungSzwecja(2,-,-,-,-,-,-,-,-) 2
38Rune SolaNorwegia(-,-,-,-,-,-,-,-,2) 2
39Antonin Svab IICzechy(-,2,-,-,-,-,-,-,-) 2
40Antonio LindbackSzwecja(-,-,-,-,-,2,-,-,-) 2
41Izak SantejSłowenia(-,-,-,-,-,-,1,-,-) 1
42Joonas KylmakorpiFinlandia(-,-,-,-,-,-,-,-,1) 1
43Simon SteadWielka Brytania(-,-,-,-,1,-,-,-,-) 1



2005

9 rund: Wrocław (Polska) – 30 kwietnia, Eskilstuna (Szwecja) – 14 maja, Krsko (Słowenia) – 28 maja, Cardiff (Wielka Brytania) – 11 czerwca, Kopenhaga (Dania) – 25 czerwca, Praga (Czechy) – 9 lipca, Malilla (Szwecja) – 13 sierpnia, Bydgoszcz (Polska) – 27 sierpnia, Lonigo (Włochy) – 10 września

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tony RickardssonSzwecja(25,20,25,25,25,25,18,8,25) 196
2Jason CrumpAustralia(18,25,16,4,12,16,25,18,20) 154
3Leigh AdamsAustralia(20,13,9,7,7,8,16,11,16) 107
4Nicki PedersenDania(10,16,20,6,16,10,10,9,5) 102
5Greg HancockUSA(11,6,8,6,20,7,8,16,18) 100
6Bjarne PedersenDania(4,18,3,18,3,20,7,7,10) 90
7Tomasz GollobPolska(6,6,10,8,6,9,9,25,4) 83
8Andreas JonssonSzwecja(8,1,3,12,8,8,20,10,10) 80
9Scott NichollsWielka Brytania(6,7,8,9,4,14,10,8,6) 72
10Antonio LindbackSzwecja(16,8,3,8,18,6,7,0,5) 71
11Jarosław HampelPolska(10,-,-,20,8,18,5,6,-) 67
12Hans N. AndersenDania(2,8,9,16,8,3,5,5,8) 64
13Lee RichardsonWielka Brytania(5,3,3,5,6,4,3,20,6) 55
14Ryan SullivanAustralia(7,3,13,1,5,9,5,2,-) 45
15Tomasz ChrzanowskiPolska(4,4,2,7,2,1,1,1,6) 28
16Matej ZagarSłowenia(-,-,18,-,-,-,-,-,5) 23
17Kenneth BjerreDania(-,8,4,-,-,-,-,-,-) 12
18Piotr ProtasiewiczPolska(-,-,-,-,-,-,-,11,-) 11
19Niels K. IversenDania(-,-,-,-,7,-,-,-,-) 7
20Rune HoltaNorwegia(-,6,-,-,-,-,-,-,-) 6
21Stefan AnderssonSzwecja(-,-,-,-,-,-,-,-,5) 5
22Krzysztof KasprzakPolska(4,-,-,-,-,-,-,0,-) 4
23Roman PoważnyRosja(-,-,-,-,-,-,-,-,4) 4
24David NorrisWielka Brytania(-,-,-,4,-,-,-,-,-) 4
25Jonas DavidssonSzwecja(-,-,-,-,-,-,4,-,-) 4
26Ales Dryml IICzechy(-,-,-,-,-,3,-,-,-) 3
27Edward KennettWielka Brytania(-,-,-,1,-,-,-,-,-) 1
28Janusz KołodziejPolska(0,-,-,-,-,-,-,-,-) 0
29Adrian MiedzińskiPolska(0,-,-,-,-,-,-,-,-) 0
30Mikael MaxSzwecja(-,0,-,-,-,-,-,-,-) 0
31Peter NahlinSzwecja(-,0,-,-,-,-,-,-,-) 0
32Izak SantejSłowenia(-,-,0,-,-,-,-,-,-) 0
33Denis StojsSłowenia(-,-,0,-,-,-,-,-,-) 0
34Simon SteadWielka Brytania(-,-,-,0,-,-,-,-,-) 0
35Charlie GjeddeDania(-,-,-,-,0,-,-,-,-) 0
36Mads KorneliusenDania(-,-,-,-,0,-,-,-,-) 0
37Bohumil BrhelCzechy(-,-,-,-,-,0,-,-,-) 0
38Lukas DrymlCzechy(-,-,-,-,-,0,-,-,-) 0
39Peter LjungSzwecja(-,-,-,-,-,-,0,-,-) 0
40Fredrik LindgrenSzwecja(-,-,-,-,-,-,0,-,-) 0
41Karol ZąbikPolska(-,-,-,-,-,-,-,0,-) 0
42Daniele TessariWłochy(-,-,-,-,-,-,-,-,0) 0
43Simone TerenzaniWłochy(-,-,-,-,-,-,-,-,0) 0



2006

10 rund: Krsko (Słowenia) - 22 kwiecień, Wrocław (Polska) - 6 maj, Eskilstuna (Szwecja) - 20 maj, Cardiff (Walia) - 3 czerwiec, Kopenhaga (Dania) - 24 czerwiec, Lonigo (Włochy) - 29 lipiec, Malilla (Szwecja) - 12 sierpień, Praga (Czechy) - 26 sierpień, Daugavpils (Łotwa) - 9 wrzesień, Bydgoszcz (Polska) - 23 wrzesień.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jason CrumpAustralia(20,25,25,25,20,25,16,14,11,7) 188
2Greg HancockUSA(5,20,20,16,13,9,12,4,25,20) 144
3Nicki PedersenDania(25,14,16,13,9,11,6,18,25) 134
4Andreas JonssonSzwecja(8,5,10,20,7,9,25,7,16,12) 119
5Leigh AdamsAustralia(10,7,11,6,12,16,18,12,8,6) 106
6Hans N. AndersenDania(-,-,-,-,25,18,20,25,4,9) 101
7Matej ZagarSłowenia(9,18,4,9,4,10,4,20,11,8) 97
8Tomasz GollobPolska(18,9,18,7,3,7,4,6,4,18) 94
9Jarosław HampelPolska(4,16,8,18,2,4,10,16,7,6) 91
10Antonio LindbackSzwecja(9,2,6,8,16,4,3,18,20,3) 89
11Scott NichollsAnglia(9,9,5,8,8,20,8,ns,9,7) 83
12Bjarne PedersenDania(5,6,7,12,18,10,8,2,7,7) 82
13Niels K. IversenDania(2,6,4,5,8,5,6,8,4,3) 51
14Tony RickardssonSzwecja(16,6,4,10,5,ns,ns,ns,ns,ns) 41
15Lee RichardsonAnglia(8,4,0,5,9,4,4,3,0,2) 39
16Piotr ProtasiewiczPolska(1,3,3,3,1,3,4,5,4,4) 31
17Wiesław JaguśPolska(-,-,-,-,-,-,-,-,-,16) 16
18Ryan SullivanAustralia(-,-,-,-,-,-,1,9,-,-) 10
19Fredrik LindgrenSzwecja(-,-,7,-,-,-,nsR,-,-,-) 7
20Krzysztof KasprzakPolska(-,6,-,-,-,-,-,-,-,-) 6
21Lubos Tomicek IIICzechy(-,-,-,-,-,-,-,4,-,-) 4
22Kasts PuodzuksŁotwa(-,-,-,-,-,-,-,-,4,-) 4
23Simon SteadAnglia(-,-,-,3,-,-,-,-,-,-) 3
24Matej FerjanSłowenia(3,-,-,-,-,-,-,-,-,-) 3
25Adrian RymelCzechy(-,-,-,-,-,-,-,2,-,-) 2
26Charlie GjeddeDania(-,-,-,-,1,-,-,-,-,-) 1
27Kenneth BjerreDania(-,-,-,-,1,-,-,-,-,-) 1
28Mattia CarpaneseWłochy(-,-,-,-,-,0,-,-,-,-) 0
29Zdenek SimotaCzechy(-,-,-,-,-,-,-,0,-,-) 0
30Grigorij ŁagutaRosja(-,-,-,-,-,-,-,-,0,-) 0
31Andrejs KorolovsŁotwa(-,-,-,-,-,-,-,-,0,-) 0
32Ben WilsonAnglia(-,-,-,nsR,-,-,-,-,-,-) nsR
32Daniele TessariWłochy(-,-,-,-,-,nsR,-,-,-,-) nsR
32Eric DavidssonSzwecja(-,-,nsR,-,-,-,-,-,-,-) nsR
32Izak SantejSłowenia(nsR,-,-,-,-,-,-,-,-,-) nsR
32Janusz KołodziejPolska(-,nsR,-,-,-,-,-,-,-,-) nsR
32Jernej KolenkoSłowenia(nsR,-,-,-,-,-,-,-,-,-) nsR
32Jonas DavidssonSzwecja(-,-,nsR,-,-,-,nsR,-,-,-) nsR
32Karol ZąbikPolska(-,-,-,-,-,-,-,-,-,nsR) nsR
32Lewis BridgerAnglia(-,-,-,nsR,-,-,-,-,-,-) nsR
32Simone TerenzaniWłochy(-,-,-,-,-,nsR,-,-,-,-) nsR
32Tomasz GapińskiPolska(-,nsR,-,-,-,-,-,-,-,nsR) nsR



2007

11 rund: Lonigo (Włochy) - 28 kwiecień, Wrocław (Polska) - 12 maj, Eskilstuna (Szwecja) - 26 maj, Kopenhaga (Dania) - 9 czerwiec, Cardiff (Wielka Brytania) - 30 czerwiec, Praga (Czechy) - 28 lipiec, Malilla (Szwecja) - 11 sierpień, Daugavpils (Łotwa) - 25 sierpień, Bydgoszcz (Polska) - 8 wrzesień, Krsko (Słowenia) - 22 wrzesień, Galsenkirchen (Niemcy) - 13 październik.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Nicki PedersenDania(24,23,11,16,12,24,16,19,19,23 196
2Leigh AdamsAustralia(12,10,21,18,14,8,19,22,9,9,11 153
3Jason CrumpAustralia(12,13,4,9,15,11,15,10,7,13,15 124
4Tomasz GollobPolska(10,3,9,11,3,1,19,14,21,10,7) 108
5Hans N. AndersenDania(9,13,20,12,13,8,12,5,3,3,9) 107
6Greg HancockUSA(19,15,9,7,17,6,5,3,5,4,16) 106
7Rune HoltaPolska(2,6,9,5,5,16,5,7,10,16,10) 91+3
8Scott NichollsWielka Brytania(4,6,4,7,9,12,8,13,4,16,8) 91+2
9Chris HarrisWielka Brytania(7,15,9,5,20,5,6,7,5,8,4) 91+S
10Andreas JonssonSzwecja(7,5,5,16,5,7,N,8,11,6,20) 90
11Wiesław JaguśPolska(14,6,6,3,0,9,12,11,5,9,6) 81
12Bjarne PedersenDania(5,8,3,5,7,6,7,8,8,9,11) 77
13Jarosław HampelPolska(8,6,5,7,8,16,N,N,11,6,-) 67
14Matej ZagarSłowenia(5,7,7,1,5,8,3,2,4,6,6) 54
15Antonio LindbackSzwecja(3,0,3,9,7,0,3,0,5,1,-) 31
16Fredrik LindgrenSzwecja(-,-,14,-,-,-,7,-,-,-,-) 21
17Krzysztof KasprzakPolska(-,-,-,-,-,-,-,-,17,-,-) 17
18Peter KarlssonSzwecja(-,-,-,-,-,-,5,-,-,-,8) 13
19Kenneth BjerreDania(-,-,-,10,-,-,-,-,-,-,-) 10
20Grigorij ŁagutaRosja(-,-,-,-,-,-,-,8,-,-,-) 8
21Sebatsian UłamekPolska(-,6,-,-,-,-,-,-,-,-,-) 6
22Jonas DavidssonSzwecja(-,-,5,-,-,-,NS,-,-,-,-) 5
22Jurica PavlicChorwacja(-,-,-,-,-,-,-,-,-,5,-) 5
24Kaj LaukkanenFinlandia(-,-,-,-,-,-,2,3,-,-,0) 5
25Christian HefenbrockNiemcy(-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,4) 4
25David HoweWielka Brytania(-,-,-,-,4,-,-,-,-,-,-) 4
25Lubos Tomicek IIICzechy(-,-,-,-,-,4,-,-,-,-,-) 4
28Josef FrancCzechy(-,-,-,-,-,3,-,-,-,-,-) 3
29Maksims BogdanovsŁotwa(-,-,-,-,-,-,-,2,-,-,-) 2
29Mattia CarpaneseWłochy(2,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-) 2
29Morten RisagerDania(-,-,-,2,-,-,-,-,-,-,-) 2
32Kasts PuodzuksŁotwa(-,-,-,-,-,-,-,1,-,-,-) 1
32Tomasz GapińskiPolska(-,1,-,-,-,-,-,-,-,-,-) 1
33Daniele TessariWłochy(0,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-) 0
33Eric AnderssonSzwecja(-,-,0,-,-,-,-,-,-,-,-) 0
33Jesper B. MonbergDania(-,-,-,0,-,-,-,-,-,-,-) 0
33Matej KusCzechy(-,-,-,-,-,0,-,-,-,-,-) 0
37Adrian MiedzińskiPolska(-,-,-,-,-,-,-,-,NS,-,-) 0NS
37Christian MiotelloWłochy(NS,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-) 0NS
37Daniel KingWielka Brytania(-,-,-,-,NS,-,-,-,-,-,-) 0NS
37Edward KennettWielka Brytania(-,-,-,-,NS,-,-,-,-,-,-) 0NS
37Izak SantejSłowenia(-,-,-,-,-,-,-,-,-,NS,-) 0NS
37Jernej KolenkoSłowenia(-,,-,-,-,-,-,-,-,NS,-) 0NS
37Krzysztof BuczkowskiPolska(-,-,-,-,-,-,-,-,NS,-,-) 0NS
37Martin SmolinskiNiemcy(-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,NS) 0NS
37Sebastian AldenSzwecja(-,-,-,-,-,-,NS,-,-,-,-) 0NS
37Tobias KronerNiemcy(-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,NS) 0NS
37Tomasz JędrzejakPolska(-,NS,-,-,-,-,-,-,-,-,-) 0NS



2008

11 rund: Krsko (Słowenia) - 26 kwiecień, Leszno (Polska) - 10 maj, Goeteborg (Szwecja) - 24 maj, Kopenhaga (Dania) - 14 czerwiec, Cardiff (Wielka Brytania) - 28 czerwiec, Praga (Czechy) - 2 sierpień, Malilla (Szwecja) - 16 sierpień, Daugavpils (Łotwa) - 30 sierpień, Bydgoszcz (Polska) - 13 wrzesień, Lonigo (Włochy) - 27 wrzesień, Galsenkirchen (Niemcy) - 11 październik (Odwołano), Bydgoszcz (Polska) - 18 październik

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Nicki PedersenDania(17,16,16,20,11,22,14,18,21,6, 174
2Jason CrumpAustralia(10,8,12,18,22,17,12,19,9,18,7 152
3Tomasz GollobPolska(19,12,8,19,4,12,8,16,20,9,21) 148
4Greg HancockUSA(8,20,6,10,20,13,12,13,18,9,15 144
5Hans N. AndersenDania(14,6,8,11,9,16,20,7,11,21,17) 140
6Leigh AdamsAustralia(5,20,9,8,7,10,21,9,9,12,15) 125
7Andreas JonssonSzwecja(12,9,8,9,8,9,6,10,8,9,12) 100
8Rune HoltaPolska(5,4,17,7,6,9,5,4,6,10,7) 80
9Scott NichollsWielka Brytania(7,2,7,7,12,6,4,7,10,8,7) 77
10Bjarne PedersenDania(4,-,-,7,14,7,6,7,4,17,3) 69
11Fredrik LindgrenSzwecja(7,7,22,3,2,4,7,7,0,5,9) 73
12Niels K. IversenDania(8,10,2,6,6,7,9,1,4,6,-) 59
13Chris HarrisWielka Brytania(6,6,5,3,10,7,3,9,5,-,4) 58
14Krzysztof KasprzakPolska(6,3,5,3,4,1,9,7,6,8,5) 57
15Lukas DrymlCzechy(9,2,3,1,1,4,5,7,3,4,8) 47
16Jarosław HampelPolska(-,16,-,-,-,-,-,-,-,-,-) 16
17Kenneth BjerreDania(-,-,-,11,-,-,-,-,-,-,-) 11
18Wiesław JaguśPolska(-,-,-,-,-,-,-,-,9,-,-) 9
19Lubos Tomicek IIICzechy(-,3,5,-,-,0,-,-,-,-,-) 8
20Jonas DavidssonSzwecja(-,-,7,-,-,-,NS,-,-,-,-) 7
20Matej ZagarSłowenia(7,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-) 7
22Kennett EdwardsWielka Brytania(-,-,-,-,4,-,-,-,-,-,-) 4
23Peter LjungSzwecja(-,-,-,-,-,-,3,-,-,-,-) 3
24Billy ForsbergSzwecja(-,-,2,-,-,-,-,-,-,-,-) 2
24Grigorij ŁagutaRosja(-,-,-,-,-,-,-,2,-,-,-) 2
24Mattia CarpaneseWłochy(-,-,-,-,-,-,-,-,-,2,-) 2
27Krzysztof BuczkowskiPolska(-,NS,-,-,-,-,-,-,1,-,-) 1
27Maciej JanowskiPolska(-,-,-,-,-,-,-,-,NS,-,1) 1
27Maksims BogdanovsŁotwa(-,-,-,-,-,-,-,1,-,-,-) 1
27Nicolai KlindtDania(-,-,-,1,-,-,-,-,-,-,-) 1
30Sebastian AldenSzwecja(-,-,0,-,-,-,-,-,-,-,-) 0
31Alessandro MilaneseWłochy(-,-,-,-,-,-,-,-,-,0,-) 0
31Guglielmo FranchettiWłochy(-,-,-,-,-,-,-,-,-,0,-) 0
33Martin SmolinskiNiemcy(-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,0) 0
34Grzegorz ZengotaPolska(-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,0) 0
35Adrian RymelCzechy(-,-,-,-,-,NS,-,-,-,-,-) 0
35Damian BalińskiPolska(-,NS,-,-,-,-,-,-,-,-,-) 0
35Denis StojsSłowenia(NS,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-) 0
35Filip SiteraCzechy(-,-,-,-,-,NS,-,-,-,-,-) 0
35Izak SantejSłowenia(NS,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-) 0
35Kasts PuodzuksŁotwa(-,-,-,-,-,-,-,NS,-,-,-) 0
35Patrick HougaardDania(-,-,-,NS,-,-,-,-,-,-,-) 0
35Simon SteadWielka Brytania(-,-,-,-,NS,-,-,-,-,-,-) 0
35Tai WoffindenAustralia(-,-,-,-,NS,-,-,-,-,-,-) 0
35Thomas H. JonassonSzwecja(-,-,-,-,-,-,NS,-,-,-,-) 0



2009

11 rund: Praga (Czechy) - 25 kwiecień, Leszno (Polska) - 9 maj, Goeteborg (Szwecja) - 30 maj, Kpenhaga (Dania) - 13 czerwiec, Cardiff (Wielka Brytania) - 27 czerwiec, Daugavpils (Łotwa) - 1 sierpień, Malilla (Szwecja) - 15 sierpień, Vojens (Dania) - 29 sierpień, Krsko (Słowenia) - 12 wrzesień, Terenzano (Włochy) - 26 wrzesień, Bydgoszcz (Polska) - 17 październik

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jason CrumpAustralia(14,22,16,22,24,10,18,8,12,4,9 159
2Tomasz GollobPolska(7,17,7,13,9,16,22,7,12,23,11) 144
3Emil SajfutdinowRosja(17,9,20,14,7,10,5,14,24,11,8) 139
4Greg HancockUSA(10,16,5,14,14,20,8,10,9,7,8) 121
5Andreas JonssonSzwecja(11,16,12,7,5,6,10,20,5,12,12) 116
6Nicki PedersenDania(12,9,13,10,8,-,7,11,10,12,18) 110
7Rune HoltaPolska(3,8,11,5,7,7,2,15,19,8,14) 99
8Kenneth BjerreDania(10,5,8,8,7,15,10,15,7,5,8) 98
9Fredrik LindgrenSzwecja(19,2,9,3,16,6,9,12,6,6,6) 94
10Hans N. AndersenDania(6,6,5,6,15,9,14,4,5,18,3) 91
11Leigh AdamsAustralia(13,6,3,6,3,11,5,7,9,3,15) 81
12Sebastian UłamekPolska(5,6,3,6,3,11,5,7,9,3,15) 75
13Grzegorz WalasekPolska(6,5,6,7,1,6,6,7,6,13,3) 66
14Chris HarrisWielka Brytania(6,5,5,5,9,5,8,1,4,11,3) 62
15Scott NichollsWielka Brytania(4,1,1,5,6,3,5,3,7,6,4) 45
16Antonio LindbackSzwecja(-,-,17,-,-,-,10,-,-,-,-) 27
17Niels K. IversenDania(-,-,-,11,-,8,-,1,-,-,-) 20
18Jarosław HampelPolska(-,9,-,-,-,-,-,-,-,-,-) 9
19Matej ZagarSłowenia(-,-,-,-,-,-,-,-,7,-,-) 7
20Adrian MiedzińskiPolska(-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,6) 6
21Grigorij ŁagutaRosja(-,-,-,-,-,6,-,-,-,-,-) 6
22Edward KennettWielka Brytania(-,-,-,-,4,-,-,-,-,-,-) 4
23Guglielmo FranchettiWłochy(-,-,-,-,-,-,-,-,-,2,-) 2
24Matej KusCzechy(1,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-) 1
25Guglielmo FranchettiWłochy(-,-,-,-,-,-,-,-,-,0,-) 0
26Lubos Tomicek IIICzechy(ns,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-) nsR
26Adrian RymelCzechy(ns,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-) nsR
26Damian BalińskiPolska(-,ns,-,-,-,-,-,-,-,-,-) nsR
26Janusz KołodziejPolska(-,ns,-,-,-,-,-,-,-,-,-) nsR
26Ricky KlingSzwecja(-,-,ns,-,-,-,-,-,-,-,-) nsR
26Thomas H. JonassonSzwecja(-,-,ns,-,-,-,-,-,-,-,-) nsR
26Patrick HougaardDania(-,-,-,ns,-,-,-,-,-,-,-) nsR
26Nicolai KlindtDania(-,-,-,ns,-,-,-,-,-,-,-) nsR
26Tai WoffindenWielka Brytania(-,-,-,-,ns,-,-,-,-,-,-) nsR
26Simon SteadWielka Brytania(-,-,-,-,ns,-,-,-,-,-,-) nsR
26Maksksim BogdanowŁotwa(-,-,-,-,-,ns,-,-,-,-,-) nsR
26Vjaceslavs GiruckisŁotwa(-,-,-,-,-,ns,-,-,-,-,-) nsR
26Simon GustafssonSzwecja(-,-,-,-,-,-,ns,-,-,-,-) nsR
26Ludvig LindgrenSzwecja(-,-,-,-,-,-,ns,-,-,-,-) nsR
26Kenneth HansenDania(-,-,-,-,-,-,-,ns,-,-,-) nsR
26Morten RisagerDania(-,-,-,-,-,-,-,ns,-,-,-) nsR
26Izak SantejSłowenia(-,-,-,-,-,-,-,-,ns,-,-) nsR
26Aleksander CondaSłowenia(-,-,-,-,-,-,-,-,ns,-,-) nsR
26Andrea MaidaWłochy(-,-,-,-,-,-,-,-,-,ns,-) nsR
26Grzegorz ZengotaPolska(-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,ns) nsR
26Krzysztof BuczkowskiPolska(-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,ns) nsR



2010

11 rund: Leszno (Polska) - 24 kwiecień, Goeteborg (Szwecja) - 8 maj, Praga (Czechy) - 22 maj, Kopenhaga (Dania) - 5 czerwiec, Toruń (Polska) - 19 czerwiec, Cardiff (Wielka Brytania) - 10 lipiec, Malilla (Szwecja) - 14 sierpień, Gorican (Chorwacja) - 29 sierpień, Vojens (Dania) - 11 wrzesień, Terenzano (Włochy) - 25 wrzesień, Bydgoszcz (Polska) - 9 październik.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tomasz GollobPolska(6,16,17,15,24,12,17,10,24,22,3) 166
2Jarosław HampelPolska(18,6,16,20,15,17,10,8,11,10,6) 137
3Jason CrumpAustralia(19,7,7,10,15,17,15,17,15,7,6) 135
4Rune HoltaPolska(10,6,7,6,19,8,20,6,6,9,12) 109
5Greg HancockStany Zjednoczone(4,14,7,3,6,7,12,22,6,14,12) 107
6Chris HarrisWielka Brytania(8,6,4,13,5,6,9,21,4,18,13) 107
7Kenneth BjerreDania(10,20,12,13,4,7,9,6,17,4,4) 106
8Chris HolderAustralia(8,11,7,9,6,19,6,7,10,7,6) 96
9Andreas JonssonSzwecja(5,12,13,13,3,2,7,6,9,8,17) 95
10Nicki PedersenDania(9,8,14,5,8,7,0a ,4,12,11,13) 91
11Fredrik LindgrenSzwecja(8,4,7,8,6,10,11,11,5,6,11) 87
12Hans N. AndersenDania(8,7,9,13,9,10,5,3,7,8,7) 86
13Magnus ZetterstromSzwecja(4,9,11,7,6,6,3,6,8,7,7) 74
14Tai WoffindenWielka Brytania(1,4,5,5,7,6,3,6,2,6,4) 49
15Emil SajfutdinowRosja(14,8,5,,-,-,-,6,,-,-,-,-) 33
16Janusz KołodziejPolska(12,,-,-,-,-,-,-,-,-,-,14) 26
17Davey WattAustralia(,-,-,-,-,-,6,,-,6,1,6,,-) 19
18Piotr ProtasiewiczPolska(,-,-,-,0,5,,-,-,-,-,-,8) 13
19Thomas H. JonassonSzwecja(,-,-,-,-,-,-,8,,-,-,-,-) 8
20Antonio LindbackSzwecja(,-,6,,-,-,-,-,-,-,-,-,-) 6
21Adrian MiedzińskiPolska(,-,-,-,-,6,,-,-,-,-,-,-) 6
22Niels K. IversenDania(,-,-,-,-,-,-,-,-,6,,-,-) 6
23Jurica PavlicChorwacja(,-,-,-,-,-,-,-,5,,-,-,-) 5
24Scott NichollsWielka Brytania(,-,-,-,-,-,4,,-,-,-,-,-) 4
25Leon MadsenDania(,-,-,-,3,,-,-,-,-,-,-,-) 3
25Matej KusCzechy(,-,-,3,,-,-,-,-,-,-,-,-) 3
26Ludvig LindgrenSzwecja(,-,-,-,-,-,-,2,,-,-,-,-) 2
27Linus SundstromSzwecja(,-,-,-,-,-,-,1,,-,-,-,-) 1
27Nicolai KlindtDania(,-,-,-,1,,-,-,-,-,nsR ,,-,-) 1
27Mattia CarpaneseWłochy(,-,-,-,-,-,-,-,-,-,1,,-) 1
30Przemysław PawlickiPolska(,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,0) 0
30Matija DuhSłowenia(,-,-,-,-,-,-,-,0,,-,-,-) 0
30Zdensk SimotaCzechy(,-,-,0,,-,-,-,-,-,-,-,-) 0
30Lubos Tomicek IIICzechy(,-,-,0,,-,-,-,-,-,-,-,-) 0
30Artur MroczkaPolska(,-,-,-,-,0,,-,-,-,-,-,1) 1
31Daniel KingWielka Brytania(,-,-,-,-,-,nsR ,,-,-,-,-,-) ns
31Jozsef TabakaWęgry(,-,-,-,-,-,-,-,nsR ,,-,-,-) ns
31Andrea MaidaWłochy(,-,-,-,-,-,-,-,-,-,nsR ,,-) ns
31Martin SmolinskiNiemcy(,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-) ns
31Patrick HougaardDania(,-,-,-,nsR ,,-,-,-,-,nsR ,,-,-) ns
31Dennis AnderssonSzwecja(,-,nsR ,,-,-,-,-,-,-,-,-,-) ns
31Maciej JanowskiPolska(nsR ,,-,-,-,nsR ,,-,-,-,-,-,-) ns
31Mattia CavicchioliWłochy(,-,-,-,-,-,-,-,-,-,nsR ,,-) ns
31Ben BarkerWielka Brytania(,-,-,-,-,-,nsR ,,-,-,-,-,-) ns
31Simon GustafssonSzwecja(,-,nsR ,,-,-,-,-,-,-,-,-,-) ns
31Damian BalińskiPolska(nsR ,,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-) ns
31Grzegorz WalasekPolska(,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-) ns
31Lukas DrymlCzechy(,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-) ns



2011

11 rund: Leszno (Polska) - 30 kwiecień, Goeteborg (Szwecja) - 14 maj, Praga (Czechy) - 28 maj, Kopenhaga (Dania) - 11 czerwiec, Cardiff (Wielka Brytania) - 25 czerwiec, Terenzano (Włochy) - 3 lipiec, Malilla (Szwecja) - 13 sierpień, Toruń (Polska) - 27 sierpień, Vojens (Dania) - 10 wrzesień, Gorican (Chorwacja) - 24 wrzesień, GorzĂłw Wlkp. (Polska) - 8 październik.

Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Greg HancockStany Zjednoczone(14,10,23,13,20,15,9,13,22,15,11) 165
2Andreas JonssonSzwecja(5,6,8,7,10,17,19,20,8,18,7) 125
3Jarosław HampelPolska(12,5,19,12,5,12,17,18,8,9,6) 123
4Jason CrumpAustralia(5,6,13,18,8,6,16,7,17,8,6) 110
5Tomasz GollobPolska(18,6,17,20,7,5,3,12,5,5,8) 106
6Emil SajfutdinowRosja(14,8,6,7,13,11,13,7,9,10,8) 106
7Kenneth BjerreDania(10,2,9,6,11,12,16,6,13,12,4) 101
8Chris HolderAustralia(9,10,9,14,15,6,7,7,11,7,6) 101
9Fredrik LindgrenSzwecja(11,6,9,9,5,7,8,5,13,12,5) 90
10Nicki PedersenDania(17,4,9,7,16,3,3,6,10,4,10) 89
11Chris HarrisWielka Brytania(7,4,3,7,6,6,10,0,5,19,7) 74
12Antonio LindbackSzwecja(1,9,6,5,3,17,7,12,6,3,3) 72
13Rune HoltaPolska(9,1,7,6,1,5,4,8,3,9,0) 53
14Janusz KołodziejPolska(8,9,1,3,7,10,1,-,2,4,5) 50
15Artiom ŁagutaRosja(0,1,2,7,-,-,1,1,9,4,3) 28
16Darcy WardAustralia(-,-,-,-,-,-,-,15,-,-,7) 22
17Magnus ZetterstromSzwecja(-,-,-,-,9,3,-,7,-,-,-) 19
18Thomas H. JonassonSzwecja(-,8,-,-,-,-,9,-,-,-,-) 17
19Matej ZagarSłowenia(-,-,-,-,-,9,-,-,-,5,-) 14
20Scott NicholsWielka Brytania(-,-,-,-,5,-,-,-,-,-,-) 5
21Damian BalińskiPolska(4,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-) 4
22Matej KusCzechy(-,-,3,-,-,-,-,-,-,-,-) 3
23Bjarne PedersenDania(-,-,-,-,-,-,-,-,3,-,-) 3
24Mikkel BechDania(-,-,-,2,-,-,-,-,-,-,-) 2
25Tai WoffindenWielka Brytania(-,-,-,-,2,-,-,-,-,-,-) 2
26Simon GustafssonSzwecja(-,1,-,-,-,-,nsR,-,-,-,-) 1
27Dennis AnderssonSzwecja(-,0,-,-,-,-,-,-,-,-,-) 0
28Maciej JanowskiPolska(nsR,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-) ns
28Lukas DrymlCzechy(-,-,nsR,-,-,-,-,-,-,-,-) ns
28Zdenek SimotaCzechy(-,-,nsR,-,-,-,-,-,-,-,-) ns
28Michael Jepsen JensenDania(-,-,-,nsR,-,-,-,-,nsR,-,-) ns
28Patryk DudekPolska(nsR,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-) ns
28Kenni Arendt LarsenDania(-,-,-,nsR,-,-,-,-,-,-,-) ns
28Ben BarkerWielka Brytania(-,-,-,-,nsR,-,-,-,-,-,-) ns
28Mattia CarpaneseWłochy(-,-,-,-,-,nsR,-,-,-,-,-) ns
28Guglielmo FranchettiWłochy(-,-,-,-,-,nsR,-,-,-,-,-) ns
28Linus SundstromSzwecja(-,-,-,-,-,-,nsR,-,-,-,-) ns
28Piotr Pawlicki IIPolska(-,-,-,-,-,-,-,nsR,-,-,-) ns
28Emil PulczyńskiPolska(-,-,-,-,-,-,-,nsR,-,-,-) ns
28Mikkel MichelsenDania(-,-,-,-,-,-,-,nsR,-,-,-) ns
28Dino KovacicChorwacja(-,-,-,-,-,-,-,-,-,nsR,-) ns
28Matija DuhSłowenia(-,-,-,-,-,-,-,-,-,nsR,-) ns
28Bartosz ZmarzlikPolska(-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,nsR) ns
28Kamil PulczyńskiPolska(-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,nsR) ns



2012

12 rund: Auckland (Nowa Zelandia) - 31 marzec, Leszno (Polska) - 28 kwiecień (28.04), Praga (Czechy) - 12 maj (12.05), Goeteborg (Szwecja) - 26 maj (26.05), Kopenhaga (Dania) - 9 czerwiec (09.06), Gorzów Wlkp. (Polska) - 23 czerwiec (23.06), Gorican (Chorwacja) - 28 lipiec (28.07), Terenzano (Włochy) - 11 sierpień (11.08), Cardiff (Walia) - 25 wrzesień (25.09), Malilla (Szwecja) - 8 wrzesień (08.09), Vojens (Dania) - 22 wrzesień (22.09), Toruń (Polska) - 6 październik (06.10).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Chris HolderAustralia(4,19,12,17,9,17,6,10,23,17,11,15) 160
2Nicki PedersenDania(13,10,19,14,9,7,19,10,11,11,20,9) 152
3Greg HancockStany Zjednoczone(22,9,12,15,17,12,10,14,7,8,9,13) 148
4Tomasz GollobPolska(15,16,12,6,3,12,13,6,10,21,7,21) 142
5Emil SajfutdinowRosja(8,7,10,12,11,10,7,19,12,11,15,11) 133
6Jason CrumpAustralia(12,12,20,11,18,5,9,10,6,8,10,5) 126
7Antonio LindbackSzwecja(13,4,9,5,3,6,6,16,12,18,11,19) 122
8Fredrik LindgrenSzwecja(8,8,6,15,15,11,9,5,12,11,11,8) 119
9Andreas JonssonSzwecja(4,13,3,10,8,9,15,8,6,1,7,4) 88
10Hans AndersenDania(6,5,6,3,4,7,8,4,10,5,6,5) 69
11Martin VaculíkSłowacja(-,-,-,-,-,20,8,14,7,6,-,12) 67
12Chris HarrisWielka Brytania(5,3,6,3,10,1,10,8,6,5,2,6) 65
13Bjarne PedersenDania(7,2,6,4,10,4,5,3,2,6,7,3) 59
14Jarosław HampelPolska(18,15,6,7,0,-,-,-,-,6,3,3) 58
15Peter LjungSzwecja(4,6,5,6,8,7,0,8,0,5,6,2) 57
16Kenneth BjerreDania(4,8,3,5,5,3,7,6,-,-,-,-) 41
17Michael Jepsen JensenDania(-,-,-,-,7,-,-,-,-,-,15,-) 22
18Krzysztof KasprzakPolska(-,-,-,-,-,-,-,-,13,-,4,-) 17
19Thomas H. JonassonSzwecja(-,-,-,11,-,-,-,-,-,5,-,-) 16
20Bartosz ZmarzlikPolska(-,-,-,-,-,13,-,-,-,-,-,-) 13
21Jurica PavlicChorwacja(-,-,-,-,-,-,12,-,-,-,-,-) 12
22Josef FrancCzechy(-,-,9,-,-,-,-,-,-,-,-,-) 9
23Maciej JanowskiPolska(-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,8) 8
24Scott NichollsWielka Brytania(-,-,-,-,-,-,-,-,7,-,-,-) 7
25Przemysław PawlickiPolska(-,7,-,-,-,nsR,-,-,-,-,-,-) 7
26Mikkel BechDania(-,-,-,-,4,-,-,-,-,-,nsR,-) 4
27Nicolas CovattiWłochy(-,-,-,-,-,-,-,3,-,-,-,-) 3
28Peter KildemandDania(-,-,-,-,2,-,-,-,-,-,-,-) 2
29Jason BunyanNowa Zelandia(1,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-) 1
30Vaclav Milik IICzechy(-,-,0,-,-,-,-,-,-,-,-,-) 0
31Dino KovacicChorwacja(-,-,-,-,-,-,0,-,-,-,-,-) 0
32Kim NilssonSzwecja(-,-,-,-,-,-,-,-,-,0,-,-) 0
33Linus SundstromSzwecja(-,-,-,nsR,-,-,-,-,-,0,-,-) 0
34Grant TregoningNowa Zelandia(nsR,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-) nsR
34Sean MasonNowa Zelandia(nsR,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-) nsR
34Tobiasz MusielakPolska(-,nsR,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-) nsR
34Piotr Pawlicki IIPolska(-,nsR,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-) nsR
34Matej KusCzechy(-,-,nsR,-,-,-,-,-,-,-,-,-) nsR
34Simon GustafssonSzwecja(-,-,-,nsR,-,-,-,-,-,-,-,-) nsR
34Samo KukovicaSłowenia(-,-,-,-,-,-,nsR,-,-,-,-,-) nsR
34Michele CastagnaWłochy(-,-,-,-,-,-,-,nsR,-,-,-,-) nsR
34Nicolas VicentinWłochy(-,-,-,-,-,-,-,nsR,-,-,-,-) nsR
34Ben BarkerWielka Brytania(-,-,-,-,-,-,-,-,nsR,-,-,-) nsR
34Josh AutyWielka Brytania(-,-,-,-,-,-,-,-,nsR,-,-,-) nsR
34Nicklas PorsingDania(-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,nsR,-) nsR
34Emil PulczyńskiPolska(-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,nsR) nsR
34Kamil PulczyńskiPolska(-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,nsR) nsR



2013

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tai WoffindenWielka Brytania(9,14,12,19,7,12,11,18,15,17,7,10) 151
2Jarosław HampelPolska(15,8,15,8,6,14,6,13,11,16,13,17) 142
3Niels K. IversenDania(7,9,10,7,16,11,4,13,13,11,18,13) 132
4Greg HancockStany Zjednoczone(11,8,8,7,11,12,9,5,18,9,13,18) 129
5Nicki PedersenDania(12,10,12,11,11,8,7,12,11,14,5,8) 121
6Emil SajfutdinowRosja(6,15,17,17,14,15,13,10,7,-,-,-) 114
7Matej ZagarSłowenia(5,14,9,10,3,7,13,14,9,8,15,3) 110
8Darcy WardAustralia (12,13,0,-,-,-,19,11,13,10,15,13) 106
9Tomasz GollobPolska(15,16,9,3,5,4,10,6,5,16,0,-) 89
10Krzysztof KasprzakPolska(6,0,7,12,13,10,6,5,3,8,10,9) 89
11Fredrik LindgrenSzwecja(8,4,5,11,12,7,8,6,4,8,8,2) 83
12Chris Holder(Australia (9,10,14,7,14,14,14,-,-,-,-,-) 82
13Andreas JonssonSzwecja(11,4,3,9,3,9,0,-,7,3,10,5) 64
14Martin VaculikSłowacja(5,4,3,6,11,4,6,5,7,5,0,6) 62
15Antonio LindbackSzwecja(6,3,8,5,1,3,2,6,1,7,3,6) 51
16Leon MadsenDania(-,-,-,-,-,-,-,8,5,1,9,7) 30
17Ales Dryml IICzechy(-,-,-,3,2,2,-,4,-,2,3,0) 16
18Adrian MiedzińskiPolska(-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,15) 15
19Andzejs LebedevsŁotwa(-,-,-,-,-,-,-,-,9,-,-,-) 9
20Chris HarrisWielka Brytania(-,-,-,-,7,-,-,-,-,-,-,-) 7
21Michael Jepsen JensenDania(-,-,-,-,-,-,6,-,-,-,-,-) 6
22Linus Sundstrom(Szwecja)(-,-,6,-,-,-,-,-,-,-,-,-) 6
23Krzysztof Buczkowski(Polska)(-,6,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-) 6
24Bartosz Zmarzlik(Polska)(-,-,-,-,-,6,-,-,-,-,-,-) 6
25Troy Batchelor(Australia )(-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,6) 6
26Fredrik Engman(Szwecja)(-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,4,-) 4
27Aleksander Conda(Słowenia)(-,-,-,-,-,-,-,-,-,3,-,-) 3
28Oliver Berntzon(Szwecja)(-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,3,-) 3
29Nicolas Covatti(Włochy)(-,-,-,-,-,-,-,2,-,-,-,-) 2
30Kim Nilsson(Szwecja)(-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,2,-) 2
31Josef Franc(Czechy)(-,-,-,2,-,-,-,-,-,-,-,-) 2
32Peter Kildemand(Dania)(-,-,-,-,-,-,2,-,-,-,-,-) 2
33Kenni Larsen(Dania)(-,-,-,-,-,-,2,-,-,-,-,-) 2
34Jason Bunyan(Nowa Zelandia)(1,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-) 1
35Craig Cook(Wielka Brytania)(-,-,-,-,1,-,-,-,-,-,-,-) 1
36Josh Auty(Wielka Brytania)(-,-,-,-,1,-,-,-,-,-,-,-) 1
37Dennis Andersson(Szwecja)(-,-,0,-,-,-,-,-,-,-,-,-) 0
38Mathias Thornblom(Szwecja)(-,-,0,-,-,-,-,-,-,-,-,-) 0
39Nicolas Vicentin(Włochy)(-,-,-,-,-,-,-,0,-,-,-,-) 0
40Łukasz CyranPolska(-,-,-,-,-,ns,-,-,-,-,-,-) ns
40Michele CastagnaWłochy(-,-,-,-,-,-,-,ns,-,-,-,-) ns
40Kasts PuodzuksŁotwa(-,-,-,-,-,-,-,-,ns,-,-,-) ns
40Maksims BogdanovsŁotwa(-,-,-,-,-,-,-,-,ns,-,-,-) ns
40Matic Voldrih(Słowenia)(-,-,-,-,-,-,-,-,-,ns,-,-) ns
40Adrian Cyfer(Polska)(-,-,-,-,-,ns,-,-,-,-,-,-) ns
40Zdenek Holub II(Czechy)(-,-,-,ns,-,-,-,-,-,-,-,-) ns
40Vaclav Milik III(Czechy)(-,-,-,ns,-,-,-,-,-,-,-,-) ns
40Mikołaj Curyło(Polska)(-,ns,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-) ns
40Szymon Woźniak(Polska)(-,ns,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-) ns
40Sean Mason(Nowa Zelandia)(ns,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-) ns
40Dale Finch(Nowa Zelandia)(ns,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-) ns
40Denis StojsSłowenia(-,-,-,-,-,-,-,-,-,ns,-,-) ns
40Paweł PrzedpelskiPolska(-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,ns) ns
40Kamil PulczyńskiPolska(-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,ns) ns



2014

12 rund: Auckland (Nowa Zelandia) - 5 kwiecień (05.04), Bydgoszcz (Polska) - 26 kwiecień (26.04), Tampere (Finlandia) - 17 maj (17.05), Praga (Czechy) - 31 maj (31.05), Malilla (Szwecja) - 14 czerwiec (14.06), Kopenhaga (Dania) - 28 czerwiec (28.06), Cardiff (Walia) - 12 lipiec (12.07), Ryga (Łotwa) - 16 sierpień (16.08) [odwołane], Daugavpils (Łotwa) - 17 sierpień (17.08), Gorzów Wlkp. (Polska) - 30 sierpień (30.08), Vojens (Dania) - 13 wrzesień (13.09), Sztokholm (Szwecja) - 27 wrzesień (27.09), Toruń (Polska) - 11 październik (11.10).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Greg HancockStany Zjednoczone(6,16,12,12,16,11,14,16,9,-,15,13) 140
2Krzysztof KasprzakPolska(17,18,-,7,0,7,10,17,16,12,11,17) 132
3Nicki PedersenDania(19,5,10,10,11,5,8,18,7,8,6,14) 121
4Tai WoffindenAnglia(7,5,16,18,17,9,18,8,-,7,7,9) 121
5Matej ZagarSłowenia(6,6,15,16,10,7,6,9,16,6,12,5) 114
6Andreas JonssonSzwecja(7,10,7,7,4,6,8,6,4,15,12,17) 103
7Chris HolderAustralia(11,11,10,8,15,-,-,6,9,10,13,7) 100
8Jarosław HampelPolska(8,14,7,2,13,10,5,4,0,3,21,11) 98
9Troy BatchelorAustralia(4,4,10,3,5,20,3,8,9,13,6,6) 91
10Fredrik LindgrenSzwecja(13,5,12,8,5,4,10,6,6,9,9,3) 90
11Niels K. IversenDania(6,10,6,13,11,16,12,7,6,-,-,-) 87
12Martin SmolinskiNiemcy(15,7,9,6,3,5,8,6,5,6,7,4) 81
13Kenneth BjerreDania(11,4,3,4,10,3,4,11,10,10,1,8) 79
14Darcy WardAustralia(5,16,8,16,6,9,15,-,-,-,-,-) 75
15Chris HarrisAnglia(0,2,4,6,5,3,6,3,6,5,4,4) 48
16Michael Jepsen JensenDania(-,-,-,-,-,8,9,-,14,7,4,-) 42
17Peter KildemandDania(-,-,-,-,-,15,-,-,-,18,-,-) 33
18Bartosz ZmarzlikPolska(-,-,-,-,-,-,-,-,17,-,-,-) 17
19Adrian MiedzińskiPolska(-,5,-,-,-,-,-,-,-,-,-,9) 14
20Kasts PuodzuksŁotwa(-,-,-,-,-,-,-,10 R,-,-,-,-) 10
21Thomas H. JonassonSzwecja(-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,7,-) 7
22Peter LjungSzwecja(-,-,-,-,7,-,-,-,-,-,-,-) 7
23Mikkel B. JensenDania(-,-,-,-,-,-,-,-,-,7,-,-) 7
24Maciej JanowskiPolska(-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,7) 7
25Joonas KylmakorpiFinlandia(-,-,5,-,-,-,-,-,-,-,-,-) 5
26Kauko NieminenFinlandia(-,-,4 R,-,-,-,-,-,-,-,-,-) 4
27Pawel PrzedpełskiPolska(-,ns R,-,-,-,-,-,-,-,-,-, 4 R) 4
28Andzejs LebedevsŁotwa(-,-,-,-,-,-,-,3,-,-,-,-) 3
29Kim NilssonSzwecja(-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,3,-) 3
30Jason BunyanNowa Zelandia(2,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-) 2
31Craig CookAnglia(-,-,-,-,-,-,2,-,-,-,-,-) 2
32Vaclav Milik IICzechy(-,-,-,2,-,-,-,-,-,-,-,-) 2
33Adrian CyferPolska(-,-,-,-,-,-,-,-,2 R,-,-,-) 2
34Łukasz KaczmarekPolska(-,-,-,-,-,-,-,-,2 R,-,-,-) 2
35Lasse BjerreDania(-,-,-,-,-,-,-,-,-,1 R,-,-) 1
36Dennis AnderssonSzwecja(-,-,-,-,0 R,-,-,-,-,-,-,-) 0
36Linus SundstromSzwecja(-,-,-,-,0 R,-,-,-,-,-,-,-) 0
36Oskar FajferPolska(-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,0 R) 0
36Andrew AldridgeNowa Zelandia(0 R,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-) 0
36Nikolaj B. JakobsenDania(-,-,-,-,-,-,-,-,-,0 R,-,-) 0
36Michel MikkelsenDania(-,-,-,-,-,0 R,-,-,-,-,-,-) 0
37Ben BarkerAnglia(-,-,-,-,-,ns R,-,-,-,-,-,-) ns
37Jason GarrityAnglia(-,-,-,-,-,ns R,-,-,-,-,-,-) ns
37Michal SkurlaCzechy(-,-,-,ns R,-,-,-,-,-,-,-,-) ns
37Zdenek HolubCzechy(-,-,-,ns R,-,-,-,-,-,-,-,-) ns
37Juha HautamakiFinlandia(-,-,ns R,-,-,-,-,-,-,-,-,-) ns
37Vjaceslavs GiruckisŁotwa(-,-,-,-,-,-,ns R,-,-,-,-,-) ns
37Grant TregoningNowa Zelandia(ns R,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-) ns
37Szymon WoźniakPolska(-,ns R,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-) ns
37Jacob ThorssellSzwecja(-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,ns R,-) ns
37Oliver BerntzonSzwecja(-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,ns R,-) ns

Auckland (Nowa Zelandia) - 5 kwiecień (05.04)

Grand Prix Nowej Zelandii

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Martin SmolinskiNiemcy(2,3,3,w,2) 10+2+3
2Nicki PedersenDania(3,3,3,3,3) 15+2+2
3Krzysztof KasprzakPolska(3,3,3,2,2) 13+3+1
4Fredrik LindgrenSzwecja(1,2,3,1,3) 10+3+0
5Kenneth BjerreDania(3,1,2,3,1) 10+1
6Chris HolderAustralia(2,2,2,3,1) 10+1
7Jarosław HampelPolska(1,1,1,2,3) 8+0
8Andreas JonssonSzwecja(2,0,2,1,2) 7+0
9Tai WoffindenAnglia(0,1,2,2,2) 7
10Greg HancockStany Zjednoczone(0,0,0,3,3) 6
11Matej ZagarSłowenia(0,3,1,2,0) 6
12Niels K. IversenDania(3,0,1,1,1) 6
13Darcy WardAustralia(2,2,w,1,-) 5
14Troy BatchelorAustralia(1,2,w,0,1) 4
15Jason BunyanNowa Zelandia(1,1,0,0,0) 2
16Chris HarrisAnglia(0,0,0,w,0) 0
17Andrew AldridgeNowa Zelandia(0) 0 R
18Grant TregoningNowa Zelandia(ns) 0 R

Bydgoszcz (Polska) - 26 kwiecień (26.06).

Grand Prix Europy

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Krzysztof KasprzakPolska(3,3,3,1,3) 13+2+3
2Darcy WardAustralia(2,1,3,3,3) 12+2+2
3Jarosław HampelPolska(3,1,2,3,1) 10+3+1
4Greg HancockStany Zjednoczone(3,3,3,2,2) 13+3+0
5Chris HolderAustralia(1,2,2,3,2) 10+1
6Andreas JonssonSzwecja(1,3,2,3,0) 9+1
7Niels K. IversenDania(2,2,2,2,2) 10+0
8Martin SmolinskiNiemcy(1,3,1,0,2) 7+0
9Matej ZagarSłowenia(2,0,1,2,1) 6
10Adrian MiedzińskiPolska(3,2,w,w,0) 5
11Nicki PedersenDania(0,1,w,1,3) 5
12Tai WoffindenAnglia(0,0,1,1,3) 5
13Fredrik LindgrenSzwecja(2,1,0,2,0) 5
14Troy BatchelorAustralia(0,0,3,1,0) 4
15Kenneth BjerreDania(0,2,1,0,1) 4
16Chris HarrisAnglia(1,0,0,0,1) 2
17Paweł PrzedpełskiPolska(ns) ns R
17Szymon WoźniakPolska(ns) ns R

Tampere (Finlandia) - 17 maj (17.05).

Grand Prix Finlandii

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej ZagarSłowenia(3,1,2,3,1) 10+2+3
2Tai WoffindenAnglia(3,2,3,0,3) 11+3+2
3Fredrik LindgrenSzwecja(2,2,u,3,2) 9+2+1
4Greg HancockStany Zjednoczone(d,0,3,3,3) 9+3+0
5Chris HolderAustralia(3,3,2,2,0) 10+d
6Nicki PedersenDania(1,3,2,1,3) 10+0
7Troy BatchelorAustralia(3,1,1,1,3) 9+1
8Martin SmolinskiNiemcy(1,3,0,2,2) 8+1
9Darcy WardAustralia(1,2,1,2,2) 8
10Andreas JonssonSzwecja(2,3,0,1,1) 7
11Jarosław HampelPolska(1,1,3,1,1) 7
12Niels K. IversenDania(0,0,2,2,2) 6
13Joonas KylmakorpiFinlandia(2,0,0,3,0) 5
14Kauko NieminenFinlandia(0,2,1,0,1) 4 R
15Chris HarrisAnglia(2,1,1,0,0) 4
16Kenneth BjerreDania(0,d,3,0,0) 3
17Juha HautamakiFinlandia(ns) ns R

Praga (Czechy) - 31 maj (31.05).

Grand Prix Czech

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tai WoffindenAnglia(3,3,1,2,3) 12+3+3
2Greg HancockStany Zjednoczone(3,0,2,3,0) 8+2+2
3Matej ZagarSłowenia(2,3,2,3,2) 12+3+1
4Nicki PedersenDania(2,2,3,0,1) 8+2+0
5Darcy WardAustralia(3,3,3,3,3) 15+1
6Niels K. IversenDania(3,2,3,1,3) 12+1
7Chris HolderAustralia(1,3,1,0,3) 8+0
8Fredrik LindgrenSzwecja(1,0,2,3,2) 8+0
9Krzysztof KasprzakPolska(1,1,3,2,0) 7
10Andreas JonssonSzwecja(2,0,2,2,1) 7
11Martin SmolinskiNiemcy(2,1,0,1,2) 6
12Chris HarrisAnglia(d,1,1,2,2) 6
13Kenneth BjerreDania(1,2,0,1,0) 4
14Troy BatchelorAustralia(0,w,1,1,1) 3
15Vaclav Milik IICzechy(0,2,0,0,0) 2
16Jarosław HampelPolska(0,1,0,d,1) 2
17Michal SkurlaCzechy(ns) ns R
17Zdenek HolubCzechy(ns) ns R

Malilla (Szwecja) - 14 czerwiec (14.06).

Grand Prix Szwecji

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tai WoffindenAnglia(3,1,2,3,2) 11+3+3
2Greg HancockStany Zjednoczone(1,3,3,2,3) 12+2+2
3Chris HolderAustralia(2,2,3,2,3) 12+2+1
4Jarosław HampelPolska(3,1,3,3,0) 10+3+0
5Niels K. IversenDania(3,3,1,0,3) 10+1
6Nicki PedersenDania(1,3,2,2,3) 11+w
7Kenneth BjerreDania(3,2,2,1,2) 10+0
8Matej ZagarSłowenia(2,1,2,3,1) 9+1
9Peter LjungSzwecja(2,0,3,1,1) 7
10Darcy WardAustralia(0,2,1,2,1) 6
11Troy BatchelorAustralia(0,0,0,3,2) 5
12Chris HarrisAnglia(1,3,0,0,1) 5
13Fredrik LindgrenSzwecja(0,1,1,1,2) 5
14Andreas JonssonSzwecja(2,2,0,0,0) 4
15Martin SmolinskiNiemcy(1,t,1,1,0) 3
16Krzysztof KasprzakPolska(t,0,0,d,0) 0
17Linus SundstromSzwecja(0) 0 R
18Dennis AnderssonSzwecja(0) 0 R

Kopenhaga (Dania) - 28 czerwiec (28.06).

Grand Prix Danii

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Niels K. IversenDania(3,3,1,3,1) 11+2+3
2Troy BatchelorAustralia(3,3,3,3,3) 15+3+2
3Greg HancockStany Zjednoczone(2,0,2,1,3) 8+2+1
4Peter KildemandDania(3,2,2,3,2) 12+3+0
5Jarosław HampelPolska(1,2,3,1,3) 10+0
6Tai WoffindenAnglia(1,0,1,3,3) 8+1
7Darcy WardAustralia(1,3,2,2,0) 8+1
8Michael Jepsen JensenDania(2,2,2,2,0) 8+0
9Matej ZagarSłowenia(1,3,0,1,2) 7
10Krzysztof KasprzakPolska(2,1,3,0,1) 7
11Andreas JonssonSzwecja(3,1,0,0,2) 6
12Nicki PedersenDania(0,1,1,1,2) 5
13Martin SmolinskiNiemcy(0,1,1,2,1) 5
14Fredrik LindgrenSzwecja(2,2,0,0,0) 4
15Kenneth BjerreDania(0,t,3,0,0) 3
16Chris HarrisAnglia(0,0,0,2,1) 3
17Mikkel MichelsenDania(0) 0 R
18Mikkel BechDania(ns) ns R

Cardiff (Walia) - 12 lipiec (12.07).

Grand Prix Wielkiej Brytanii

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Greg HancockStany Zjednoczone(1,1,3,3,2) 10+2+3
2Tai WoffindenAnglia(3,3,1,3,3) 13+3+2
3Darcy WardAustralia(3,u,2,3,3) 11+3+1
4Krzysztof KasprzakPolska(2,1,3,1,1) 8+2+0
5Niels K. IversenDania(3,2,0,3,3) 11+1
6Fredrik LindgrenSzwecja(1,3,2,2,1) 9+1
7Michael Jepsen JensenDania(2,2,3,2,0) 9+u
8Martin SmolinskiNiemcy(2,2,1,0,3) 8+0
9Andreas JonssonSzwecja(1,3,2,1,1) 8
10Nicki PedersenDania(3,1,1,1,2) 8
11Chris HarrisAnglia(1,3,2,0,d) 6
12Matej ZagarSłowenia(0,1,1,2,2) 6
13Jarosław HampelPolska(0,2,3,0,0) 5
14Kenneth BjerreDania(0,0,0,2,2) 4
15Troy BatchelorAustralia(d,0,0,1,2) 3
16Craig CookAnglia(2,0,0,0,0) 2
17Ben BarkerAnglia(ns) ns R
17Jason GarrityAnglia(ns) ns R

Daugavpils (Łotwa) - 17 sierpień (17.08).

Grand Prix Wielkiej Łotwy

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Krzysztof KasprzakPolska(3,2,2,3,2) 12+2+3
2Nicki PedersenDania(2,2,3,3,3) 13+3+2
3Greg HancockStany Zjednoczone(3,1,3,3,2) 12+3+1
4Kenneth BjerreDania(3,0,1,2,3) 9+2+0
5Kastas PoudzuksŁotwa(2,3,1,2,1) 9+1 R
6Matej ZagarSłowenia(1,2,1,3,1) 8+1
7Tai WoffindenAnglia(0,3,1,1,3) 8+0
8Troy BatchelorAustralia(1,1,2,2,2) 8+0
9Niels K. IversenDania(0,3,2,2,d) 7
10Fredrik LindgrenSzwecja(1,2,3,0,0) 6
11Chris HolderAustralia(2,0,3,1,0) 6
12Andreas JonssonSzwecja(0,0,2,1,3) 6
13Martin SmolinskiNiemcy(2,1,0,1,2) 6
14Jarosław HampelPolska(3,0,0,0,1) 4
15Chris HarrisAnglia(0,3,0,0,d) 3
16Andzejs LebedevsŁotwa(1,1,0,0,1) 3
17Vjaceslavs GiruckisŁotwa(ns) ns R

Gorzów Wlkp. (Polska) - 30 sierpień (30.08).

Grand Prix Polski

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bartosz ZmarzlikPolska(3,2,1,3,2) 11+3+3
2Matej ZagarSłowenia(3,0,2,3,3) 11+3+2
3Krzysztof KasprzakPolska(3,3,2,3,2) 13+2+1
4Michael Jepsen JensenDania(2,1,3,3,3) 12+2+0
5Kenneth BjerreDania(1,3,3,0,2) 9+1
6Greg HancockStany Zjednoczone(3,3,3,-,-) 9+-
7Chris HolderAustralia(1,2,1,2,3) 9+0
8Troy BatchelorAustralia(1,2,2,2,1) 8+1
9Nicki PedersenDania(2,3,0,2,w) 7
10Niels K. IversenDania(2,1,3,w,-) 6
11Chris HarrisAnglia(2,0,0,2,2) 6
12Fredrik LindgrenSzwecja(1,2,2,1,0) 6
13Martin SmolinskiNiemcy(0,1,1,0,3) 5
14Andreas JonssonSzwecja(0,1,1,1,1) 4
15Adrian CyferPolska(0,d,0,1,1) 2 R
16Łukasz KaczmarekPolska(1,1,0) 2 R
17Jarosław HampelPolska(0,0,0,0,0) 0

Gorzów Wlkp. (Polska) - 30 sierpień (30.08).

Grand Prix Polski

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bartosz ZmarzlikPolska(3,2,1,3,2) 11+3+3
2Matej ZagarSłowenia(3,0,2,3,3) 11+3+2
3Krzysztof KasprzakPolska(3,3,2,3,2) 13+2+1
4Michael Jepsen JensenDania(2,1,3,3,3) 12+2+0
5Kenneth BjerreDania(1,3,3,0,2) 9+1
6Greg HancockStany Zjednoczone(3,3,3,-,-) 9+-
7Chris HolderAustralia(1,2,1,2,3) 9+0
8Troy BatchelorAustralia(1,2,2,2,1) 8+1
9Nicki PedersenDania(2,3,0,2,w) 7
10Niels K. IversenDania(2,1,3,w,-) 6
11Chris HarrisAnglia(2,0,0,2,2) 6
12Fredrik LindgrenSzwecja(1,2,2,1,0) 6
13Martin SmolinskiNiemcy(0,1,1,0,3) 5
14Andreas JonssonSzwecja(0,1,1,1,1) 4
15Adrian CyferPolska(0,d,0,1,1) 2 R
16Łukasz KaczmarekPolska(1,1,0) 2 R
17Jarosław HampelPolska(0,0,0,0,0) 0

Vojens (Dania) - 13 wrzesień (13.09).

Grand Prix Skandynawii

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andreas JonssonSzwecja(1,3,2,1,2) 9+3+3
2Peter KildemandDania(3,3,3,1,3) 13+3+2
3Krzysztof KasprzakPolska(2,3,1,0,3) 9+2+1
4Troy BatchelorAustralia(0,3,3,2,3) 11+2+0
5Kenneth BjerreDania(2,2,3,2,1) 10+w
6Chris HolderAustralia(2,1,1,3,2) 9+1
7Fredrik LindgrenSzwecja(1,2,2,2,2) 9+0
8Nicki PedersenDania(3,1,w,3,1) 8+w
9Michael Jepsen JensenDania(2,0,2,3,0) 7
10Tai WoffindenAnglia(t,0,2,3,2) 7
11Mikkel BechDania(1,2,0,1,3) 7
12Matej ZagarSłowenia(3,2,0,0,1) 6
13Martin SmolinskiNiemcy(3,1,1,0,1) 6
14Chris HarrisAnglia(0,1,3,1,d) 5
15Jarosław HampelPolska(0,0,1,2,0) 3
16Lasse BjerreDania(1) 1 R
17Nikolaj B. JakobsenDania(0,0,0,0,0) 0 R

Sztokholm (Szwecja) - 27 wrzesień (27.09).

Grand Prix Nordyckie

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jarosław HampelPolska(3,3,3,3,3) 15+3+3
2Greg HancockStany Zjednoczone(0,3,2,3,3) 11+2+2
3Krzysztof KasprzakPolska(3,3,1,0,1) 8+2+1
4Chris HolderAustralia(2,2,3,0,3) 10+3+0
5Matej ZagarSłowenia(2,1,2,3,3) 11+1
6Andreas JonssonSzwecja(1,3,2,3,2) 11+1
7Fredrik LindgrenSzwecja(2,2,3,2,0) 9+0
8Tai WoffindenAnglia(3,2,0,2,0) 7+0
9Martin SmolinskiNiemcy(3,1,1,1,1) 7
10Thomas H. JonassonSzwecja(2,1,0,2,2) 7
11Troy BatchelorAustralia(0,0,3,1,2) 6
12Nicki PedersenDania(1,2,0,1,2) 6
13Michael Jepsen JensenDania(1,0,2,1,w) 4
14Chris HarrisAnglia(1,1,1,0,1) 4
15Kim NilssonSzwecja(0,0,0,2,1) 3
16Kenneth BjerreDania(0,0,1,0,w) 1
17Jacob ThorssellSzwecja(ns) ns R
17Oliver BerntzonSzwecja(ns) ns R

Toruń (Polska) - 11 październik (11.10).

Grand Prix Polski II

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Krzysztof KasprzakPolska(2,2,2,3,3) 12+2+3
2Andreas JonssonSzwecja(2,3,3,2,2) 12+3+2
3Jarosław HampelPolska(3,0,1,3,1) 8+2+1
4Nicki PedersenDania(2,2,3,3,1) 11+3+w
5Greg HancockStany Zjednoczone(3,3,2,2,3) 13+d
6Tai WoffindenAnglia(1,1,0,3,3) 8+1
7Adrian MiedzińskiPolska(w,3,2,1,2) 8+1
8Kenneth BjerreDania(0,0,3,2,3) 8+0
9Maciej JanowskiPolska(d,2,3,1,1) 7
10Chris HolderAustralia(2,3,1,1,0) 7
11Troy BatchelorAustralia(1,1,2,2,0) 6
12Matej ZagarSłowenia(3,1,1,0,0) 5
13Paweł PrzedpełskiPolska(3,1,0) 4 R
14Martin SmolinskiNiemcy(1,0,0,1,2) 4
15Chris HarrisAnglia(1,1,0,0,2) 4
16Fredrik LindgrenSzwecja(w,2,0,0,1) 3
17Oskar FajferPolska(0) 0 R


2015

12 rund: Warszawa (Polska) - 18 kwiecień (18.04), Tampere (Finlandia) - 16 maj (16.05), Praga (Czechy) - 23 maj, Cardiff (Walia) - 4 lipiec (04.07), Daugavpils (Łotwa) - 18 lipiec (18.07), Malilla (Szwecja) - 25 lipiec (25.07), Horsens (Dania) - 8 sierpień (08.08), Krsko (Słowenia) - 12 wrzesień (12.09), Sztokholm (Szwecja) - 26 wrzesień (26.09), Toruń (Polska) - 3 październik (03.10), Melbourne (Australia) - 24 październik (24.10).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tai WoffindenAnglia(5,17,18,15,8,17,11,18,18,16,8,12) 163
2Greg HancockStany Zjednoczone(5,9,13,12,10,9,7,17,20,16,8,21) 147
3Nicki PedersenDania(3,16,15,9,11,17,7,7,13,7,19,7) 131
4Niels K. IversenDania(7,6,8,14,8,10,7,10,11,14,10,15) 120
5Jason DoyleAustralia(4,11,7,7,8,11,12,6,11,8,18,11) 114
6Matej ZagarSłowenia(8,7,9,10,6,13,12,16,8,4,7,7) 107
7Maciej JanowskiPolska(3,2,18,3,12,8,12,5,9,12,11,11) 106
8Chris HolderAustralia(0,7,6,18,10,10,10,8,9,4,11,2) 95
9Peter KildemandDania(-,-,-,12,8,3,14,9,13,9,11,13) 92
10Andreas JonssonSzwecja(3,12,9,2,7,5,7,6,4,10,11,12) 88
11Michael Jepsen JensenDania(5,10,4,8,7,7,13,10,2,6,5,7) 84
12Troy BatchelorAnglia(0,7,6,4,11,2,6,4,9,5,3,2) 59
13Chris HarrisAnglia(7,6,5,5,4,5,2,5,4,9,3,0) 55
13Thomas H. JonassonSzwecja(4,4,1,7,7,7,7,1,2,6,5,4) 55
15Krzysztof KasprzakPolska(3,10,4,4,0,0,4,1,3,6,1,9) 45
16Jarosław HampelPolska(7,11,13,-,-,-,-,-,-,-,-,?) 31
17Antonio LindbackSzwecja(-,-,-,-,-,14,-,-,-,6,-,?) 20
18Bartosz ZmarzlikPolska(3 R,-,-,-,-,-,-,14,-,-,-,?) 17
19Piotr Pawlicki IIPolska(1 R,-,-,-,-,-,-,-,-,-,7,?) 8
20Craig CookAnglia(-,-,-,7,-,-,-,-,-,-,-,?) 7
21Mikkel MichelsenDania(-,-,-,-,-,-,6,-,-,-,-,?) 6
22Sam MastersAustralia(-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,5) 5
23Tomasz GollobPolska(4,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,?) 4
24Kasts PuodzuksŁotwa(-,-,-,-,3,-,-,-,-,-,-,?) 3
24Timo LahtiFinlandia(-,3,-,-,-,-,-,-,-,-,-,?) 3
26Vaclav Milik IICzechy(-,-,2,-,-,-,-,-,-,-,-,?) 2
27Adrian CyferPolska(-,-,-,-,-,-,-,1 R,-,-,-,?) 1
27Aleksander CondaSłowenia(-,-,-,-,-,-,-,-,1,-,-,?) 1
27Denis StojsSłowenia(-,-,-,-,-,-,-,-,1 R,-,-,?) 1
27Robert LambertAnglia(-,-,-,1 R,-,-,-,-,-,-,-,?) 1
31Jason GarrityAnglia(-,-,-,0 R,-,-,-,-,-,-,-,?) 0
31Jiri NieminenFinlandia(-,0 R,-,-,-,-,-,-,-,-,-,?) 0
31Josef FrancCzechy(-,-,0 R,-,-,-,-,-,-,-,-,?) 0
31Matej KssCzechy(-,-,0 R,-,-,-,-,-,-,-,-,?) 0
31Nike LunnaFinlandia(-,0 R,-,-,-,-,-,-,-,-,-,?) 0
32Anders ThomsenDania(-,-,-,-,-,-,ns R,-,-,-,-,?) ns
32Andzejs LebedevsŁotwa(-,-,-,-,ns R,-,-,-,-,-,-,?) ns
32Fredrik LindgrenSzwecja(-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,?) ns
32Jevgenijs KostigovsŁotwa(-,-,-,-,ns R,-,-,-,-,-,-,?) ns
32Justin SedgmenAustralia(-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,ns R) ns
32Kim NilssonSzwecja(-,-,-,-,-,-,-,-,-,ns R,-,?) ns
32Linus SundstromSzwecja(-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,?) ns
32Max FrickeAustralia(-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,ns R) ns
32Nikolaj B. JakobsenDania(-,-,-,-,-,-,ns R,-,-,-,-,?) ns
32Paweł PrzedpełskiPolska(-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,ns R,?) ns
32Peter LjungSzwecja(-,-,-,-,-,ns R,-,-,-,-,-,?) ns
32Rafał KarczmarzPolska(-,-,-,-,-,-,-,ns R,-,-,-,?) ns
32Ziga KovacicSłowenia(-,-,-,-,-,-,-,-,ns R,-,-,?) ns

Warszawa (Polska) - 18 kwiecień (18.04).

Grand Prix Polski

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej ZagarSłowenia(3,3,2) 8
2Chris HarrisAnglia(1,3,3) 7
3Jarosław HampelPolska(3,1,3) 7
4Niels K. IversenDania(2,2,3) 7
5Michael Jepsen JensenDania(2,3,0) 5
6Greg HancockStany Zjednoczone(2,1,2) 5
6Tai WoffindenAnglia(2,1,2) 5
8Jason DoyleAustralia(1,t,3) 4
9Thomas H. JonassonSzwecja(0,2,2) 4
10Tomasz GollobPolska(1,2,1) 4
11Krzysztof KasprzakPolska(3,0,d) 3
12Andreas JonssonSzwecja(3,d,-) 3
13Bartosz ZmarzlikPolska(3) 3
14Maciej JanowskiPolska(0,2,1) 3
15Nicki PedersenDania(1,1,1) 3
16Piotr Pawlicki IIPolska(1) 1
17Chris HolderAustralia(0,0,w) 0
18Troy BatchelorAustralia(0,w,w) 0

Tampere (Finlandia) - 16 maj (16.05).

Grand Prix Finlandii

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Nicki PedersenDania(3,3,2,1,1) 10+3+3
2Tai WoffindenAnglia(3,0,3,3,3) 12+3+2
3Andreas JonssonSzwecja(1,2,2,1,3) 9+2+1
4Jarosław HampelPolska(3,0,0,3,3) 9+2+0
5Jason DoyleAustralia(2,1,3,2,2) 10+1
6Krzysztof KasprzakPolska(3,3,3,0,1) 10+0
7Michael Jepsen JensenDania(1,2,2,2,2) 9+1
8Greg HancockStany Zjednoczone(2,1,3,3,u) 9+0
9Matej ZagarSłowenia(0,0,1,3,3) 7
10Troy BatchelorAustralia(2,3,0,2,0) 7
11Chris HolderAustralia(1,3,0,2,1) 7
12Chris HarrisAnglia(0,2,1,1,2) 6
13Niels K. IversenDania(0,1,2,1,2) 6
14Thomas H. JonassonSzwecja(2,2,u,-,-) 4
15Timo LahtiFinlandia(1,0,1,0,1) 3
16Maciej JanowskiPolska(0,1,1,0,d) 2
17Nike LunnaFinlandia(0) 0 R
17Jiri NieminenFinlandia(0) 0 R

Praga (Czechy) - 23 maj (23.05).

Grand Prix Czech

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tai WoffindenAnglia(2,3,3,2,2) 12+3+3
2Jarosław HampelPolska(1,3,2,0,3) 9+2+2
3Maciej JanowskiPolska(3,3,3,3,3) 15+2+1
4Nicki PedersenDania(2,2,2,3,3) 12+3+0
5Greg HancockStany Zjednoczone(3,3,3,2,2) 13+0
6Matej ZagarSłowenia(3,1,2,1,1) 8+1
7Andreas JonssonSzwecja(1,1,2,3,2) 9+0
8Niels K. IversenDania(0,0,1,3,3) 7+1
9Jason DoyleAustralia(w,2,3,0,2) 7
10Chris HolderAustralia(3,1,1,1,0) 6
11Troy BatchelorAustralia(2,2,d,1,1) 6
12Chris HarrisAnglia(1,2,1,0,1) 5
13Krzysztof KasprzakPolska(2,0,0,2,0) 4
14Michael Jepsen JensenDania(0,0,1,2,1) 4
15Vaclav Milik IICzechy(0,1,0,1,0) 2
16Thomas H. JonassonSzwecja(1,d,0,-,-) 1
17Matej KssCzechy(0) 0 R
17Josef FrancCzechy(0) 0 R

Cardiff (Walia) - 4 lipiec (04.07).

Grand Prix Wielkiej Brytanii

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Niels K. IversenDania(1,2,3,2,1) 9+2+3
2Chris HolderAustralia(2,2,3,3,3) 13+3+2
3Peter KildemandDania(2,3,2,1,1) 9+2+1
4Tai WoffindenAnglia(0,3,3,3,3) 12+3+0
5Greg HancockStany Zjednoczone(1,3,3,2,2) 11+1
6Matej ZagarSłowenia(3,2,2,3,0) 10+0
7Nicki PedersenDania(3,1,1,w,3) 8+1
8Michael Jepsen JensenDania(2,0,2,1,3) 8+0
9Craig CookAnglia(3,1,1,0,2) 7
10Thomas H. JonassonSzwecja(1,1,2,2,1) 7
11Jason DoyleAustralia(2,w,1,2,2) 7
12Chris HarrisAnglia(0,2,0,1,2) 5
13Krzysztof KasprzakPolska(1,0,0,3,0) 4
14Troy BatchelorAustralia(3,1,0,w,-) 4
15Maciej JanowskiPolska(0,3,0,0,0) 3
16Andreas JonssonSzwecja(0,0,1,1,t) 2
17Robert LambertAnglia(1) 1 R
18Jason GarrityAnglia(w) 0 R

Daugavpils (Łotwa) - 18 lipiec (18.07).

Grand Prix Łotwy

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Maciej JanowskiPolska(2,2,3,3,2) 12
2Nicki PedersenDania(3,1,3,3,1) 11
3Troy BatchelorAustralia(3,3,3,1,1) 11
4Chris HolderAustralia(3,0,3,1,3) 10
5Greg HancockStany Zjednoczone(d,2,2,3,3) 10
6Jason DoyleAustralia(3,3,d,w,2) 8
7Tai WoffindenAnglia(2,3,1,0,2) 8
8Peter KildemandDania(1,1,2,1,3) 8
9Niels K. IversenDania(2,2,2,2,0) 8
10Michael Jepsen JensenDania(0,3,1,2,1) 7
11Thomas H. JonassonSzwecja(1,2,0,1,3) 7
12Andreas JonssonSzwecja(2,1,1,2,1) 7
13Matej ZagarSłowenia(1,1,2,0,2) 6
14Chris HarrisAnglia(1,0,0,3,d) 4
15Kasts PuodzuksŁotwa(0,0,1,2,0) 3
16Krzysztof KasprzakPolska(0,0,0,d,d) 0
17Andzejs LebedevsŁotwa(ns) ns R
17Jevgenijs KostigovsŁotwa(ns) ns R

Malilla (Szwecja) - 25 lipiec (25.07).

Grand Prix Szwecji

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Nicki PedersenDania(2,2,2,3,2) 11+3+3
2Tai WoffindenAnglia(1,3,3,3,3) 13+2+2
3Antonio LindbackSzwecja(3,2,0,3,2) 10+3+1
4Matej ZagarSłowenia(3,1,2,2,3) 11+2+0
5Jason DoyleAustralia(3,0,3,2,3) 11+0
6Chris HolderAustralia(3,3,1,1,2) 10+0
7Niels K. IversenDania(2,2,2,1,2) 9+1
8Greg HancockStany Zjednoczone(1,3,3,0,1) 8+1
9Maciej JanowskiPolska(2,3,1,2,0) 8
10Michael Jepsen JensenDania(0,1,3,2,1) 7
11Thomas H. JonassonSzwecja(1,1,1,1,3) 7
12Chris HarrisAnglia(0,0,1,3,1) 5
13Andreas JonssonSzwecja(2,1,2,0,d) 5
14Peter KildemandDania(0,2,w,1,0) 3
15Troy BatchelorAustralia(1,0,0,0,1) 2
16Krzysztof KasprzakPolska(d,0,d,0,0) 0
17Linus SundströmSzwecja(ns) ns R
17Peter LjungSzwecja(ns) ns R

Horsens (Dania) - 8 sierpień (08.08).

Grand Prix Danii

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Peter KildemandDania(3,0,w,3,2) 8+3+3
2Matej ZagarSłowenia(1,3,1,3,0) 8+2+2
3Michael Jepsen JensenDania(1,2,3,1,3) 10+2+1
4Tai WoffindenAnglia(2,2,1,0,3) 8+3+w
5Maciej JanowskiPolska(1,3,2,3,3) 12+u
6Jason DoyleAustralia(3,1,3,2,2) 11+1
7Chris HolderAustralia(3,2,2,1,2) 10+w
8Nicki PedersenDania(3,w,0,3,1) 7+0
9Andreas JonssonSzwecja(0,3,1,1,2) 7
10Greg HancockStany Zjednoczone(1,1,0,2,3) 7
11Niels K. IversenDania(0,1,3,2,1) 7
12Thomas H. JonassonSzwecja(2,2,1,1,1) 7
13Mikkel MichelsenDania(0,3,0,2,1) 6
14Troy BatchelorAustralia(2,1,3,0,0) 6
15Krzysztof KasprzakPolska(2,0,2,0,d) 4
16Chris HarrisAnglia(0,0,2,0,0) 2
17Anders ThomsenDania(ns) ns R
17Nikolaj B. JakobsenDania(ns) ns R

Gorzów Wlkp. (Polska) - 29 sierpień (29.08).

Grand Prix Polski II

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Matej ZagarSłowenia(1,2,3,2,3) 11+23
2Greg HancockStany Zjednoczone(3,3,3,0,3) 12+32
3Tai WoffindenAnglia(3,3,3,3,3) 15+2+1
4Bartosz ZmarzlikPolska(2,1,2,3,3) 11+3+0
5Niels K. IversenDania(d,3,2,3,1) 9+1
6Michael Jepsen JensenDania(3,2,2,2,0) 9+1
7Peter KildemandDania(1,2,2,2,2) 9+0
8Chris HolderAustralia(2,1,1,2,2) 8+0
9Nicki PedersenDania(3,0,1,3,-) 7
10Jason DoyleAustralia(1,3,1,1,w) 6
11Andreas JonssonSzwecja(2,1,1,1,1) 6
12Chris HarrisAnglia(2,2,0,1,0) 5
13Maciej JanowskiPolska(0,0,3,0,2) 5
14Troy BatchelorAustralia(0,1,0,1,2) 4
15Krzysztof KasprzakPolska(0,0,0,0,1) 1
16Thomas H. JonassonSzwecja(1,0,0,0,0) 1
17Adrian CyferPolska(1) 1
18Rafał KarczmarzPolska(ns) 0

Krsko (Słowenia) - 12 wrzesień (12.09).

Grand Prix Słowenii

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Greg HancockStany Zjednoczone(3,3,3,3,2) 14+3+3
2Tai WoffindenAnglia(2,3,3,2,3) 13+3+2
3Peter KildemandDania(2,3,2,3,0) 10+2+1
4Nicki PedersenDania(3,2,2,3,1) 11+2+0
5Niels K. IversenDania(1,1,3,2,3) 10+1
6Jason DoyleAustralia(2,1,1,3,3) 10+1
7Chris HolderAustralia(3,3,2,0,1) 9+0
8Troy BatchelorAustralia(3,2,0,2,2) 9+0
9Maciej JanowskiPolska(2,2,3,1,1) 9
10Matej ZagarSłowenia(1,2,1,2,2) 8
11Chris HarrisAnglia(1,0,2,1,0) 4
12Andreas JonssonSzwecja(t,1,0,1,2) 4
13Krzysztof KasprzakPolska(0,0,0,d,3) 3
14Michael Jepsen JensenDania(0,1,1,0,0) 2
15Thomas H. JonassonSzwecja(w,0,0,1,1) 2
16Aleksander CondaSłowenia(0,0,1,0,0) 1
17Denis StojsSłowenia(1) 1 R
18Ziga KovacicSłowenia(ns) ns R

Krsko (Słowenia) - 12 wrzesień (12.09).

Grand Prix Słowenii

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Greg HancockStany Zjednoczone(3,3,3,3,2) 14+3+3
2Tai WoffindenAnglia(2,3,3,2,3) 13+3+2
3Peter KildemandDania(2,3,2,3,0) 10+2+1
4Nicki PedersenDania(3,2,2,3,1) 11+2+0
5Niels K. IversenDania(1,1,3,2,3) 10+1
6Jason DoyleAustralia(2,1,1,3,3) 10+1
7Chris HolderAustralia(3,3,2,0,1) 9+0
8Troy BatchelorAustralia(3,2,0,2,2) 9+0
9Maciej JanowskiPolska(2,2,3,1,1) 9
10Matej ZagarSłowenia(1,2,1,2,2) 8
11Chris HarrisAnglia(1,0,2,1,0) 4
12Andreas JonssonSzwecja(t,1,0,1,2) 4
13Krzysztof KasprzakPolska(0,0,0,d,3) 3
14Michael Jepsen JensenDania(0,1,1,0,0) 2
15Thomas H. JonassonSzwecja(w,0,0,1,1) 2
16Aleksander CondaSłowenia(0,0,1,0,0) 1
17Denis StojsSłowenia(1) 1 R
18Ziga KovacicSłowenia(ns) ns R

Sztokholm (Szwecja) - 26 wrzesień (26.09).

Grand Prix Skandynawii

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tai WoffindenAnglia(0,2,3,2,3) 10+3+3
2Greg HancockStany Zjednoczone(3,3,1,2,3) 12+2+2
3Niels K. IversenDania(3,3,2,1,2) 11+2+1
4Maciej JanowskiPolska(2,2,3,1,1) 9+3+0
5Andreas JonssonSzwecja(3,0,3,3,0) 9+1
6Peter KildemandDania(2,3,2,2,0) 9+w
7Chris HarrisAnglia(2,1,1,1,3) 8+1
8Jason DoyleAustralia(d,2,3,d,3) 8+0
9Nicki PedersenDania(2,1,2,0,2) 7
10Thomas H. JonassonSzwecja(0,1,0,3,2) 6
11Michael Jepsen JensenDania(1,0,1,3,1) 6
12Antonio LindbackSzwecja(1,1,1,3,0) 6
13Krzysztof KasprzakPolska(1,0,2,2,1) 6
14Troy BatchelorAustralia(3,0,0,1,1) 5
15Chris HolderAustralia(1,3,0,0,0) 4
16Matej ZagarSłowenia(0,2,0,0,2) 4
17Fredrik LindgrenSzwecja(ns) ns R
17Kim NilssonSzwecja(ns) ns R

Toruń (Polska) - 3 październik (03.10).

Grand Prix Polski III

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Nicki PedersenDania(2,3,3,2,3) 13+3+3
2Jason DoyleAustralia(3,3,2,2,3) 13+3+2
3Maciej JanowskiPolska(0,3,1,3,1) 8+2+1
4Niels K. IversenDania(2,1,3,0,2) 8+2+0
5Andreas JonssonSzwecja(1,3,2,3,2) 11+0
6Chris HolderAustralia(3,0,3,2,2) 10+1
7Peter KildemandDania(2,2,2,1,3) 10+1
8Greg HancockStany Zjednoczone(3,1,1,3,0) 8+0
9Tai WoffindenAnglia(1,2,3,1,1) 8
10Piotr Pawlicki IIPolska(2,0,2,0,3) 7
11Matej ZagarSłowenia(1,1,1,3,1) 7
12Michael Jepsen JensenDania(3,2,0,0,0) 5
13Thomas H. JonassonSzwecja(0,2,0,2,1) 5
14Troy BatchelorAustralia(0,1,0,0,2) 3
15Chris HarrisAnglia(1,0,1,1,0) 3
16Krzysztof KasprzakPolska(0,0,d,1,0) 1
17Bartosz ZmarzlikPolska(ns) ns R
17Paweł PrzedpełskiPolska(ns) ns R

Melbourne (Australia) - 24 październik (24.10).

Grand Prix Australia

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Kraj
(Country)
>Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Greg HancockStany Zjednoczone(3,3,3,3,3) 15+3+3
2Niels K. IversenDania(3,2,w,2,3) 10+3+2
3Maciej JanowskiPolska(3,1,1,3,0) 8+2+1
4Jason DoyleAustralia(1,3,2,0,3) 9+2+-
5Peter KildemandDania(3,3,3,1,2) 12+1
6Tai WoffindenAnglia(2,2,2,3,3) 12+w
7Andreas JonssonSzwecja(2,2,3,2,2) 11+1
8Krzysztof KasprzakPolska(1,1,3,3,1) 9+0
9Matej ZagarSłowenia(1,3,0,1,2) 7
10Michael Jepsen JensenDania(0,1,2,2,2) 7
11Nicki PedersenDania(2,2,1,1,1) 7
12Sam MastersAustralia(2,0,1,2,0) 5
13Thomas H. JonassonSzwecja(0,1,2,0,1) 4
14Troy BatchelorAustralia(0,0,0,1,1) 2
15Chris HolderAustralia(1,0,1,0,0) 2
16Chris HarrisAnglia(0,d,0,w,0) 0
17Justin SedgmenAustralia(ns) ns R
17Max FrickeAustralia(ns) ns R





Odwiedziny (Visitors):
6414483


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl