Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 1955-2012

Mistrzostwa Szwecji Par
(Swedish Pairs Championship)
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare
Rok Kraj
1954Dackarna
1955Filbyterna B
1960Kaparna
1961Vargarna
1962Dackarna
1963Vargarna
1964Vargarna
1965Gamarna
1966Getingarna
1967Getingarna
1968Vargarna
1969Njudungarna
1970Getingarna
1971Bysarna
1972Smedarna
1973Dackarna
1974Getingarna
1975Getingarna
1976Indianerna
1977Bysarna
1978Smedarna
1979Getingarna
1980Njudungarna
1981Getingarna
1982Getingarna
1983Kaparna
1984Kaparna
1985Getingarna
1986Vetlanda
1987Vetlanda
1988Bysarna
1989Sztokholm U.
1990Sztokholm U.
1991Bysarna
1992Ornarna
1993Indianerna
1994Indianerna
1995Valsarna
1996Ornarna
1997Valsarna
1998Valsarna
1999Rospiggarna
2000Vargarna
2001Rospiggarna
2002Valsarna
2003Luxo Star

1954
Geteborg - 7 październik

Finał

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Dackarna20Rune Sormander - 14, Allan Nilsson - 6, -
2Smederna16Joel Jansson - 9, Olle Segerstrom - 7, -
3Vargarna15Per Olof Soderman - 15, Ulf Ericsson - 0, -
4Indianerna14Lars Pettersson - 10, Gote Olsson - 4, -
5Monarkerna13Olle Nygren - 11, Olle Heyman - 2, -
6Getingarna12Sune Karlsson - 9, Georg Duneborn - 3, -


1955
Vaxjo - 18 wrzesień

Finał

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Filbyterna B22Dan Forsberg - 12, Stig Pramberg - 10, -
2Dackarna19Rune Sormander - 14, Allan Nilsson - 5, -
3Kaparna13Kjell Carlsson - 10, Rune Claesson - 3, -
4Monarkerna13Ulf Ericsson - 11, Olle Nygren - 2, -
5Kaparna B12Goran Norlen - 9, Olle Segerstrom - 3, -
6Filbyterna10Per Tage Svensson - 7, Ove Fundin - 3, -


1960
Malmo - 9 wrzesień

Finał

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Kaparna21Ove Fundin - 14, Bengt Brannefors - 7, -
2Vargarna20Olle Nygren - 11, Bjorn Knutsson - 9, -
3Dackarna17Rune Sormander - 11, Ake Andersson - 6, -
4Vargarna B12Joel Jansson - 7, Per Tage Svensson - 5, -
5Monarkerna11Curt Nyqvist - 11, Bernt Nilsson - 0, -
6Getingarna7Gote Nordin - 7, Han Hallberg - 0, -


1961
Malilla - 23 lipiec

Finał

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Vargarna21Bjorn Knutsson - 11, Per Tage Svensson - 10, -
2Kaparna20Ove Fundin - 15, Bengt Brannefors - 5, -
3Dackarna18Evert Andersson - 13, Rune Sormander - 5, -
4Monarkerna13Bernt Nilsson - 10, Leif Larsson - 3, -
5Vargarna B12Joel Jansson - 6, Soren Sjosten - 6, -
6Getingarna6Gote Nordin - 5, Hans Hallberg - 1, -


1962
Vaxjo - 5 sierpień

Finał

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Dackarna21Rune Sormander - 13, Per Tage Svensson - 8, -
2Vargarna18Bjorn Knutsson - 10, Soren Sjosten - 8, -
3Kaparna14Ove Fundin - 13, Bengt Brannefors - 1, -
3Getingarna14Gote Nordin - 12, Hans Hallberg - 2, -
5Dackarna B12Ake Andersson - 10, Evert Andersson - 2, -
6Monarkerna11Leif Larsson - 8, Goran Norlen - 3, -


1963
Vastervik - 29 wrzesień

Finał

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Vargarna21Bjorn Knutsson - 13, Per Olof Soderman - 8, -
2Kaparna18Bo Magnusson - 14, Ove Fundin - 4, -
3Monarkerna15Willihard Thomsson - 11, Goran Norlen - 4, -
4Getingarna B14Bengt Jansson - 7, Arne Carlsson - 7, -
5Dackarna11Per Tage Svensson - 11, Thorvald Karlsson - 0, -
5Getingarna11Gote Nordin - 6, Leif Larsson - 5, -


1964
Geteborg - 2 październik

Finał

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Vargarna23Bjorn Knutsson - 13, Soren Sjosten - 10, -
2Getingarna20Gote Nordin - 14, Leif Larsson - 6, -
3Dackarna13Rune Sormander - 10, Per Tage Svensson - 3, -
4Ornarna13Sven Sigurd - 8, Bengt Svensson - 5, -
5Kaparna11Bo Magnusson - 8, Bengt Brannefors - 3, -
6Njudungarna10Bo Josefsson - 6, Gunnar Malmqvist - 4, -


1965
Vastervik - 3 październik

Finał

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Gamarna22Leif Enecrona - 15, Anders Michanek - 7, -
2Getingarna19Gote Nordin - 14, Bengt Jansson - 5, -
3Vargarna18Per Olof Soderman - 10, Soren Sjosten - 8, -
4Dackarna13Jan Simensen - 10, Sigvard Johansson - 3, -
5Ornarna9Sven Sigurd - 6, Bengt Larsson - 3, -
6Kaparna8Ove Fundin - 7, Bengt Brannefors - 1, -


1966
Eskilstuna - 7 wrzesień

Finał

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Getingarna20Leif Larsson - 12, Bengt Jansson - 8, -
2Njudungarna17Gunnar Malmqvist - 10, Bo Josefsson - 7, -
3Vargarna16Bernt Persson - 13, Bjorn Knutsson - 3, -
4Ornarna15Bengt Svensson - 9, Bengt Larsson - 6, -
5Gamarna15Anders Michanek - 8, Leif Enecrona - 7, -
6Kaparna7Karl Erik Andersson - 7, Bo Magnusson - 0, -


1967
Sztokholm - 6 październik

Finał

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Getingarna22Bengt Jansson - 12, Leif Enecrona - 10, -
2Vargarna21Torbjorn Harryson - 15, Per Olof Soderman - 6, -
3Njudungarna14Gunnar Malmqvist - 10, Bo Josefsson - 4, -
4Kaparna12Karl Erik Andersson - 11, Bengt Brannefors - 1, -
5Ornarna11Bengt Svensson - 6, Bengt Larsson - 5, -
6Indianerna10Lars Jansson - 9, Allan Dahlof - 1, -


1968
Eskilstuna - 11 wrzesień

Finał

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Vargarna22Soren Sjosten - 14, Torbjorn Harryson - 8, -
2Kaparna20Ove Fundin - 15, Bengt Brannefors - 5, -
3Njudungarna18Gunnar Malmqvist - 10, Sven Tage Svensson - 8, -
4Getingarna15Leif Enecrona - 11, Bengt Jansson - 4, -
5Lejonen10Jan Simensen - 7, Willy Friberg - 3, -
6Indianerna5Leif Larsson - 5, Per Ake Gerhardsson - 0, -


1969
Malilla - 7 wrzesień

Finał

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Njudungarna21Gunnar Malmqvist - 11, Conny Samuelsson - 10, -
2Getingarna17Anders Michanek - 14, Bengt Jansson - 3, -
3Lejonen15Jan Simensen - 8, Therje Henriksson - 7, -
4Vargarna13Torbjorn Harryson - 8, Runo Wedin - 3, -
5Kaparna12Ove Fundin - 9, Bengt Brannefors - 3, -
6Indianerna12Bernt Persson - 8, Lars Jansson - 4, -


1970
Gislaved - 20 wrzesień

Finał

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Getingarna21Anders Michanek - 11, Leif Enecrona - 10, -
2Njudungarna17Sven Inge Svensson - 9, Conny Samuelsson - 8, -
3Lejonen17Bo Josefsson - 9, Jan Simensen - 8, -
4Kaparna15Bengt Jansson - 11, Bengt Brannefors - 4, -
5Vargarna12Per Olof Soderman - 11, Bengt Svensson - 1, -
6Ornarna7Karl Erik Claesson - 7, Hans Johansson - 0, -


1971
Vastervik - 6 czerwiec

Finał

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Bysarna23Christer Lofqvist - 13, Tommy Johansson - 10, -
2Getingarna20Anders Michanek - 14, Leif Enecrona - 6, -
3Lejonen14Jan Simensen - 10, Therje Henriksson - 4, -
4Kaparna13Bengt Jansson - 10, Bo Magnusson - 3, -
5Ornarna11Bengt Larsson - 9, Karl Erik Claesson - 2, -
6Vargarna9Per Olof Soderman - 8, Runo Wedin - 1, -


1972
Vastervik - 11 czerwiec

Finał

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Smedarna17Tommy Jansson - 11, Gote Nordin - 6, -
2Njudungarna16Conny Samuelsson - 8, Bo Wirebrand - 8, -
3Getingarna16Anders Michanek - 12, Lars Jansson - 4, -
4Lejonen15Jan Simensen - 14, Rolf Johansson - 1, -
5Bysarna14Christer Lofqvist - 8, Lars Inge Hultberg - 6, -
6Vargarna12Hans Holmqvist - 8, Per Olof Soderman - 4, -


1973
Linkoping - 14 czerwiec

Finał

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Dackarna23Jan Simensen - 14, Tommy Johansson - 9, -
2Getingarna21Anders Michanek - 12, Leif Enecrona - 9, -
3Smedarna14+3Bengt Jansson - 8+3, Tommy Jansson - 6, -
4Bysarna14+2Christer Lofqvist - 11+2, Lars Inge Hultberg - 3, -
5Njudungarna9Lars Ake Andersson - 7, Bo Wirebrand - 2, -
6Ornarna8Karl Erik Claesson - 4, Hans Johansson - 4, -


1974
Malilla - 13 czerwiec

Finał

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Getingarna21+Anders Michanek - 15+, Tommy Nilsson - 6, -
2Dackarna21+Tommy Johansson - 14+, Jan Simensen - 7, -
3Smedarna17Tommy Jansson - 11, Bengt Jansson - 6, -
4Vargarna14Tomas Pettersson - 8, Soren Karlsson - 6, -
5Indianerna12Hans Holmqvist - 10, Sven erik Andersson - 2, -
6Bysarna4Sven Nilsson - 4, Berndt Johansson - 0, -


1975
Sztokholm - 12 czerwiec

Finał

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Getingarna19Anders Michanek - 14, Tommy Nilsson - 5, -
2Bysarna17Christer Lofqvist - 13, Christer Sjosten - 4, -
3Smedarna16Tommy Jansson - 12, Bengt Jansson - 4, -
4=5Indianerna15Bernt Persson - 14, Sven Erik Andersson - 1, -
4=5Dackarna15Tommy Johansson - 11, Jan Simensen - 4, -
6Vargarna7Peter Smith - 7, Olle Nygren - 0, -


1976
Visby - 4 lipiec

Finał

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Indianerna25Bernt Persson - 13, Hans Holmqvist - 12, -
2Bysarna22Sven Nilsson - 13, Berndt Johansson - 9, -
3Getingarna20Tommy Nilsson - 11, Richard Hellsen - 9, -
4Njudungarna19Lars Ake Andersson - 15, Willy Karlsson - 4, -
5Dackarna18Tommy Johansson - 10, Jan Simensen - 8, -
6Smedarna15Bengt Jansson - 14, Stefan Salmonsson - 1, -
7Vargarna7Fredrik Lindqvist - 6, Ulf Andersson - 1, -


1977
Sztokholm - 9 czerwiec

Finał

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Bysarna26Christer Sjosten - 14, Soren Sjosten - 12, -
2Smedarna23Bernt Persson - 15, Bengt Jansson - 8, -
3Njudungarna21Lars Ake Andersson - 15, Willy Karlsson - 6, -
4Vargarna16Soren Karlsson - 11, Tomas Pettersson - 5, -
5Indianerna15Hans Holmqvist - 10, Per Ake Gerhardsson - 5, -
6Getingarna14Tommy Nilsson - 7, Richard Hellsen - 7, -
7Dackarna10Tommy Johansson - 6, Stephan Johansson - 4, -


1978
Gullspang - 3 czerwiec

Finał

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Smedarna25Bernt Persson - 15, Stefan Salmonsson - 10, -
2=3Bysarna21Christer Sjosten - 12, Soren Sjosten - 9, -
2=3Getingarna21Tommy Nilsson - 14, Richard Hellsen - 7, -
4Ornarna20Karl Erik Claesson - 14, Borje Klingberg - 6, -
5Indianerna16Hans Holmqvist - 11, Lars Ericsson - 5, -
6Njudungarna15Bo Wirebrand - 8, Conny Samuelsson - 7, -
7Dackarna7Peter Johansson - 5, Tommy Johansson - 2, -


1979
Malilla - 27 czerwiec

Finał

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Getingarna27Tommy Nilsson - 14, Richard Hellsen - 13, -
2Njudungarna25Bo Wirebrand - 18, Lars Ake Andersson - 7, -
3Smedarna22Bernt Persson - 12, Gert Carlsson - 10, -
4Ornarna20Borje Klingberg - 14, Karl Erik Claesson - 6, -
5=6Indianerna12Lillebror Johansson - 10, Hans Holmqvist - 2, -
5=6Vargarna12Rolf Sundberg - 7, Leif Johansson - 5, -
7Bysarna5Lars Inge Hultberg - 0, Sven Nilsson - 0, -


1980
Motala - 12 czerwiec

Finał

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Njudungarna27Bo Wirebrand - 18, Conny Samuelsson - 9, -
2Smedarna20+Gert Carlsson - 12+, Lennart Bengtsson - 8, -
3Getingarna20+Richard Hellsen - 14+, Tommy Nilsson - 6, -
4Ornarna17Karl Erik Claesson - 12, Borje Klingberg - 5, -
5Lejonen14Stefan Salmonsson - 12, Hans Danielsson - 2, -
6Indianerna13Lillebror Johansson - 12, Soren Karlsson - 1, -
7Vargarna12Borje Ring - 11, Rolf Sundberg - 1, -


1981
Sztokholm - 17 czerwiec

Finał

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Getingarna27Richard Hellsen - 17, Tommy Nilsson - 10, -
2Lejonen24Hans Danielsson - 12, Anders Eriksson - 12, -
3Skepparna21Tommy Johansson - 14, Bengt Jansson - 7, -
4Njudungarna17Conny Samuelsson - 9, Bo Wirebrand - 8, -
5Indianerna15Ake Fridell - 9, Soren Karlsson - 6, -
6Smedarna13Lennart Bengtsson - 10, Gert Carlsson - 3, -
7Ornarna1Karl Erik Claesson - 1, Borje Klingberg - 0, -


1982
Gislaved - 10 czerwiec

Finał

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Getingarna24Tommy Nilsson - 13, Richard Hellsen - 11, -
2Smedarna23Lennart Bengtsson - 13, Gert Carlsson - 10, -
3Lejonen22Hans Danielsson - 15, Anders Eriksson - 7, -
4Njudungarna18Uno Johansson - 12, Conny Samuelsson - 6, -
5Indianerna17Tommy Steen - 16, Hakan Andersson - 1, -
6Ornarna15Karl Erik Claesson - 13, Jan Davidsson - 2, -
7Skepparna7Bengt Jansson - 6, Peter Johansson - 1, -


1983
Karlstad - 25 sierpień

Finał

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Kaparna24Bjorn Andersson - 12, Pierre Brannefors - 12, -
2Getingarna23Anders Michanek - 13, Jimmy Nilsen - 10, -
3Solkatterna21+Lillebror Johansson - 15, Jan Ericsson - 6, -
4Ornarna21+Karl Erik Claesson - 12, Mats Olsson - 9, -
5Njudungarna17Uno Johansson - 9, Goran Waltersson - 8, -
6=7Smedarna10Hans Danielsson - 8, Gert Carlsson - 2, -
6=7Indianerna10Ove Osterberg - 8, Ake Fridell - 2, -


1984
Linkoping - 23 sierpeiń

Finał

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Kaparna27Pierre Brannefors - 15, Anders Kling - 12, -
2Getingarna26Tommy Nilsson - 16, Jimmy Nilsen - 10, -
3Solkatterna20Lillebror Johansson - 16, Lars Ericsson - 4, -
4Ornarna15Kenneth Nystrom - 10, Lars Hammarberg - 5, -
5Njudungarna14Ulf Blomqvist - 7, Alf Trofast - 7, -
6Indianerna13Kjell Nielsen - 10, Jan Davidsson - 3, -
7Vargarna11Hans Wahlstrom - 6, Johan Zackrisson - 5, -


1985
Huddinge - 1 sierpień

Finał

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Getingarna27Erik Stenlund - 16, Tommy Nilsson - 11, -
2Kaparna20Pierre Brannefors - 17, Anders Kling - 3, -
3Njudungarna18+Conny Ivarsson - 10+, Thomas Ek - 8, -
4Bysarna18+Dennis Lofqvist - 9+, Tony Olsson - 9, -
5Solkatterna16Lillebror Johansson - 10, Patrik Palovarra - 6, -
6Indianerna15Roland Danno - 12, Ove Osterberg - 3, -
7Gamarna12Lars Andersson - 7, Kent Richardsson - 5, -


1986
Geteborg - 24 lipiec

Finał

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Vetlanda27Jan Andersson - 14, Kenneth Nystrom - 13, -
2Getingarna24Tommy Nilsson - 13, Erik Stenlund - 11, -
3Indianerna20Christer Rohlen - 10, Pierre Brannefors - 10, -
4=5Bysarna16Tony Olsson - 13, Mikael Teurnberg - 3, -
4=5Vargarna16Mikael Blixt - 10, Patrik Karlsson - 6, -
6Solkatterna12Lillebror Johansson - 8, Jan Ericsson - 4, -
7Dackarna11Anders Kling - 9, Christer Jonsson - 2, -


1987
Vastervik - 13 sierpień

Finał

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Vetlanda49Conny Ivarsson - 27, Jan Andersson - 22, -
2Indianerna39Henrik Gustafsson - 28, Christer Rohlen - 11, -
3Ornarna35Peter Karlsson - 18, Niklas Karlsson - 17, -
4Smedarna31Peter Nahlin - 27, Lennart Bengtsson - 4, -
5Dackarna26Christer Jonsson - 14, Jorgen Johansson - 12, -
6Bysarna24Tony Olsson - 18, Dennis Lofqvist - 6, -
7Piraterna25Borje Ring - 15, Johan Staaf - 10, -
8Vargarna22Patrik Karlsson - 18, Mikael Blixt - 4, -
9Skepparna13Patrik Olsson - 9, Tony Samuelsson - 4, -


1988
Linkoping - 10 sierpień

Finał

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Bysarna26Per Jonsson - 15, Tony Olsson - 11, -
2Sztokholm U.24Jimmy Nilsen - 16, Bo Arrhen - 8, -
3Indianerna22Henrik Gustafsson - 11, Mikael Blixt - 11, -
4Vetlanda21Conny Ivarsson - 13, Mikael Ritterwall - 8, -
5Ornarna15Peter Karlsson - 12, Tony Gudbrand - 3, -
6Vargarna11Patrik Karlsson - 8, Tomas Karlsson - 3, -
7Dackarna7Anders Kling - 6, Stefan Andersson - 1, -


1989
Vetlanda - 18 sierpień

Finał

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Sztokholm U.46Per Jonsson - 25, Jimmy Nilsen - 21, -
2Indianerna38+Mikael Blixt - 24+, Christer Rohlen - 14, -
3Ornarna38+Peter Karlsson - 20+, Niklas Karlsson - 18, -
4Vetlanda37Conny Ivarsson - 26, Claes Ivarsson - 11, -
5Bysarna28Tony Olsson - 18, Dennis Lofqvist - 10, -
6Smedarna24Peter Nahlin - 22, Jan Bergqvist - 2, -
7Dackarna28Jorgen Johansson - 21, Christer Jonsson - 7, -
8Rospiggarna18Mikael Teurnberg - 12, Patrik Karlsson - 6, -
9Esklistuna13Pierre Carlsson - 9, Roger Soderberg - 4, -


1990
Kumla - 8 sierpień

Finał

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Sztokholm U.44Per Jonsson - 27, Jimmy Nilsen - 17, -
2Bysarna38Tony Olsson - 25, Dennis Lofqvist - 13, -
3Vetlanda30Conny Ivarsson - 16, Claes Ivarsson - 14, -
4Smedarna29Peter Nahlin - 25, Roger Soderberg - 4, -
5Ornarna27Niklas Karlsson - 17, Peter Karlsson - 10, -
6Rospiggarna25Erik Stenlund - 14, Mikael Teurnberg - 11, -
7Skepparna24Joakim Karlsson - 20, Jorgen Johansson - 4, -
8Indianerna21Henrik Gustafsson - 21, Christer Rohlen - 0, -
9Dackarna15Christer Jonsson - 8, Anders Kling - 7, -


1991
Nykoping - 7 sierpień

Finał

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Bysarna25Tony Olsson - 13, Dennis Lofqvist - 12, -
2Ornarna23Niklas Karlsson - 13, Peter Karlsson - 10, -
3Indianerna20Stefan Danno - 10, Mikael Blixt - 9, - 1
4Vetlanda19Conny Ivarsson - 14, Claes Ivarsson - 5, -
5Getingarna16Tony Rickardsson - 14, Jimmy Nilsen - 2, - 0
6Skepparna13Jorgen Johansson - 7, Joakim Karlsson - 6, - 0
7Smedarna10Peter Nahlin - 7, Robert Johansson - 3, -


1992
Hagfors - 5 sierpień

Finał

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Ornarna24Mikael Max - 13, Peter Karlsson - 11, -
2Rospiggarna20+Erik Stenlund - 16+, Patrik Karlsson - 2, - 2
3Bysarna20+Tony Olsson - 10, Dennis Lofqvist - 10, -
4Indianerna19Henrik Gustafsson - 15, John Cook - 2, - 2
5Vetlanda18Conny Ivarsson - 12, Claes Ivarsson - 3, - 3
6Dackarna16Stefan Andersson - 9, Anders Kling - 7, -
7Skepparna9Jorgen Johansson - 8, Joakim Karlsson - 1, - 0


1993
Malilla - 30 czerwiec

Finał

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Indianerna23John Cook - 12, Stefan Danno - 11, -
2Getingarna22Per Jonsson - 15, Tommy Nilsson - 7, -
3Vetlanda21Conny Ivarsson - 13, Claes Ivarsson - 8, -
4Ornarna19Mikael Max - 10, Peter Karlsson - 9, -
5Smedarna17Peter Nahlin - 9, Tony Olsson - 8, -
6Bysarna13Kenneth Lindby - 11, Dennis Lofqvist - 2, -
7Vastevik11Jorgen Johansson - 8, Jorgen Hultgren - 2, - 1


1994
Vetlanda - 29 czerwiec

Finał

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Indianerna28Henrik Gustafsson - 16, Stefan Andersson - 12, -
2Vetlanda27Conny Ivarsson - 14, Claes Ivarsson - 13, -
3Smedarna18Tony Olsson - 10, Peter Nahlin - 8, -
4Valsarna16Tony Rickardsson - 14, Per Wester - 2, -
5Vastevik15Jorgen Johansson - 10, Jorgen Hultgren - 5, -
6Ornarna14Peter Karlsson - 9, Niklas Klingberg - 5, -
7Rospiggarna8Mikael Teurnberg - 8, Juha Moksunen - 0, -


1995
Vetlanda - 29 czerwiec

Finał

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Valsarna23+Stefan Danno - 13, Tony Rickardsson - 10+, -
2Indianerna23+Henrik Gustafsson - 13+, Stefan Andersson - 10, -
3Ornarna20Peter Karlsson - 16, Christer Rohlen - 4, -
4Smedarna19Tony Olsson - 13, Magnus Zetterstrom - 6, -
5Vastevik16Jorgen Hultgren - 13, Joakim Karlsson - 3, -
6Bysarna14Dennis Lofqvist - 8, Kenneth Lindby - 6, -
7Vetlanda11Claes Ivarsson - 6, Conny Ivarsson - 5, -


1996
Hagfors - 3 lipiec

Finał

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Ornarna25+Mikael Max - 14, Peter Karlsson - 11+, -
2Indianerna25+Henrik Gustafsson - 18+, Stefan Andersson - 7, -
3Vetlanda19Claes Ivarsson - 10, Conny Ivarsson - 9, -
4Valsarna18Tony Rickardsson - 13, Robert Eriksson - 5, -
5Vastevik15Jorgen Johansson - 11, Christer Jonsson - 4, -
6Rospiggarna14Erik Stenlund - 10, Mikael Teurnberg - 4, -
7Smedarna10Peter Nahlin - 8, Mats Malmberg - 2, -


1997
Avesta - 25 czerwiec

Finał

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Valsarna26Tony Rickardsson - 15, Stefan Danno - 11, -
2Rospiggarna22Jimmy Nilsen - 16, Erik Stenlund - 6, -
3Ornarna20Peter Karlsson - 10, Niklas Klingberg - 10, -
4=5Team Svelux18Stefan Andersson - 15, Anders Kling - 3, -
4=5Bysarna18Tony Olsson - 14, Kenneth Lindby - 4, -
6Vetlanda12Claes Ivarsson - 8, Conny Ivarsson - 4, -
7Indianerna10Robert Eriksson - 9, Daniel Andersson - 1, -


1998
Linkoping - 24 czerwiec

Finał

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Valsarna28Tony Rickardsson - 18, Stefan Danno - 10, -
2Ornarna21+Mikael Max - 15+, Niklas Klingberg - 6, -
3Rospiggarna21+Jimmy Nilsen - 10, Andreas Jonsson - 9+, - 2
4Indianerna19Henrik Gustafsson - 12, Robert Eriksson - 7, -
5=6Vargarna13Niklas Karlsson - 12, Anders Henriksson - 1, - 0
5=6Vetlanda13Claes Ivarsson - 7, Conny Ivarsson - 6, -
7Kaparna11Peter Karlsson - 11, Hakan Antonsson - 0, -


1999
Mariestad - 30 czerwiec

Finał

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Rospiggarna23Andreas Jonsson - 13, Erik Stenlund - 10, -
2Indianerna20+Henrik Gustafsson - 16+, Patrik Dybeck - 4, -
3Ornarna20+Niklas Klingberg - 16+, Tony Olsson - 4, -
4Vargarna20+Peter Nahlin - 11+, Jimmy Nilsen - 6, - 3
5Valsarna18Mikael Max - 15, Per Wester - 3, -
6Kaparna18Peter Karlsson - 12, Joonas Kylmakorpi - 6, -
7Masarna7Peter I. Karlsson - 6, Mattias Karlsson - 1, -


2000
Kumla 19 - lipiec

Finał

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Vargarna24Jimmy Nilsen - 14, Niklas Karlsson - 10, -
2Masarna23Tony Rickardsson - 18, Peter I. Karlsson - 5, -
3Kaparna21Joonas Kylmakorpi - 11, Peter Karlsson - 10, -
4Rospiggarna20Erik Stenlund - 15, Andreas Jonsson - 5, -
5Valsarna17Mikael Max - 14, Daniel Nermark - 3, -
6Indianerna14Henrik Gustafsson - 12, Robert Eriksson - 2, -
7Team Svelux7Tobias Johansson - 5, Patrik Haag - 2, -


2001
Motala - 25 lipiec

Finał

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Rospiggarna27Andreas Jonsson - 18, Freddie Eriksson - 9, -
2Valsarna24Mikael Max - 15, Stefan Danno - 9, -
3Vargarna23Jimmy Nilsen - 12, Niklas Karlsson - 11, -
4Indianerna17Niklas Klingberg - 16, Fredrik Lindgren - 1, -
5Smedarna14Magnus Zetterstrom - 9, Peter Nahlin - 5, -
6Vastevik12Jorgen Johansson - 6, Robert Johansson - 6, -
7Team Svelux9Thoma Ljung - 5, Peter Ljung - 4, -


2002
Hagfors - 24 lipiec

Finał

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Valsarna20Mikael Max - 10, Stefan Danno - 10, -
2Masarna16Tony Rickardsson - 10, Niklas Klingberg - 6, -
3Rospiggarna14Andreas Jonsson - 11, Freddie Eriksson - 3, -
4Kaparna13Peter Karlsson - 9, Kim Jansson - 4, -
5Smedarna9Peter Nahlin - 8, Daniel Davidsson - 1, -
6Luxo Star7Stefan Andersson - 6, Tobias Johansson - 1, -
7Vastevik5Jorgen Hultgren - 3, Robert Johansson - 2, -


2003
Orebro - 30 lipiec

Finał

Pozycja Kraj Punkty Zawodnicy
1Luxo Star30Mikael Max - 18, Stefan Andersson - 12, -
2Masarna23Magnus Zetterstrom - 13, Niklas Aspgren - 10, -
3VMS Elit18Bjorn Gustafsson - 11, Mattias Nilsson - 7, -
4Kaparna17Kim Jansson - 10, Magnus Karlsson - 7, -
5Vastevik17David Ruud - 11, Robert Johansson - 6, -
6Vargarna10Andreas Bergstrom - 9, Victor Bergstrom - 1, -
7Indianerna8Niklas Fridell - 8, Henrik Gustafsson - 0, -







Odwiedziny (Visitors):
7542629


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl