Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 1967-2016

Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Polski na Żużlu
(Individual Speedway Junior Polish Championship)

Thanks to Wojciech Wilde.
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare - Vinderne
Rok
(Year)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
1967Zbigniew JąderLesznoFinał
1967Piotr BruzdaWrocławPółfinał
1967Stanisław KasaBydgoszczPółfinał
1968Zdzisław DobruckiLesznoFinał
1968Zygfryd FriedekOpolePółfinał
1968Jerzy GrytRybnikPółfinał
1969Zdzisław DobruckiLesznoFinał
1969Jan ZąbikToruńPółfinał
1969Marek CieślakCzęstochowaPółfinał
1970Stanisław KasaBydgoszczFinał
1970Bogusław NowakGorzów WlkpPółfinał
1970Grzegorz KuźniarRzeszówPółfinał
1971Jerzy WilimRybnikFinał
1971Andrzej JurczyńskiCzęstochowaPółfinał
1971Piotr BruzdaWrocławPółfinał
1972Bernard JąderLesznoFinał
1972Marian WardzałaTarnówPółfinał
1972Paweł ProtasiewiczZielona GóraPółfinał
1973Zbigniew FilipiakZielona GóraFinał
1973Jerzy RembasGorzów WlkpPółfinał
1973Mieczysław WoźniakGorzów WlkpPółfinał
1974Jerzy RembasGorzów WlkpFinał
1974Bolesław ProchZielona GóraPółfinał
1974Jerzy KowalczykCzęstochowaPółfinał
1975Bolesław ProchZielona GóraFinał
1975Marian WitelusOpolePółfinał
1975Mariusz OkoniewskiLesznoPółfinał
1976Wiesław PatynekBydgoszczFinał
1976Zbigniew StudzińskiLublinPółfinał
1976Mariusz OkoniewskiLesznoPółfinał
1976Jacek GoerlitzOpoleĆwierćfinał
1976Jan JąderŁódźĆwierćfinał
1976Jan PukGnieznoĆwierćfinał
1976Kazimierz AraszewiczToruńĆwierćfinał
1977Marek ZiarnikBydgoszczFinał
1977Andrzej HuszczaZielona GóraPółfinał
1977Marian WitelusOpolePółfinał
1977Ryszard RogulaOpoleĆwierćfinał
1977Ryszard BuśkiewiczGnieznoĆwierćfinał
1977Stanisław KiljanRybnikĆwierćfinał
1977Andrzej HuszczaZielona GóraĆwierćfinał
1978Wiesław PatynekBydgoszczFinał
1978Wiesław PatynekBydgoszczPółfinał
1978Andrzej HuszczaZielona GóraPółfinał
1978Henryk OlszakZielona GóraĆwierćfinał
1978Andrzej MarynowskiGdańskĆwierćfinał
1978Krzysztof NurzyńskiLublinĆwierćfinał
1978Stanisław TurekLesznoĆwierćfinał
1979Mariusz OkoniewskiLesznoFinał
1979Jan KołackiGdańskPółfinał
1979Alfred KrzystyniakZielona GóraPółfinał
1979Ryszard SzymańskiRybnikĆwierćfinał
1979Józef KafelCzęstochowaĆwierćfinał
1979Andrzej HuszczaZielona GóraĆwierćfinał
1979Marek TowalskiGorzów WlkpĆwierćfinał
1980Mirosław BerlińskiGdańskFinał
1980Wojciech ŻabiałowiczToruńPółfinał
1980Henryk OlszakZielona GóraPółfinał
1981Stanisław PogorzelskiOpoleFinał
1981Antoni SkupieńRybnikPółfinał
1981Marek KępaLublinPółfinał
1981Krzysztof GłowackiBydgoszczĆwierćfinał
1981Alfred KrzystyniakZielona GóraĆwierćfinał
1981Stanisław PogorzelskiOpoleĆwierćfinał
1981Józef KafelCzęstochowaĆwierćfinał
1982Maciej JaworekZielona GóraFinał
1982Maciej JaworekZielona GóraPółfinał
1982Zenon KasprzakLesznoPółfinał
1983Piotr PawlickiLesznoFinał
1983Zenon KasprzakLesznoPółfinał
1983Wojciech ZałuskiOpolePółfinał
1984Wojciech ZałuskiOpoleFinał
1984Krzysztof GrzelakGorzów WlkpPółfinał
1984Wojciech ZałuskiOpolePółfinał
1985Zbigniew BłażejczakZielona GóraFinał
1985Ryszard DołomisiewiczBydgoszczPółfinał
1985Zbigniew BłażejczakZielona GóraPółfinał
1986Ryszard DołomisiewiczBydgoszczFinał
1986Dariusz BalińskiLesznoPółfinał
1986Cezary OwiżycGorzów WlkpPółfinał
1987Piotr ŚwistGorzów WlkpFinał
1987Sławomir DrabikCzęstochowaPółfinał
1987Ryszard DołomisiewiczBydgoszczPółfinał
1988Piotr ŚwistGorzów WlkpFinał
1988Dariusz KasprzakLesznoPółfinał
1988Piotr ŚwistGorzów WlkpPółfinał
1989Piotr ŚwistGorzów WlkpFinał
1989Piotr ŚwistGorzów WlkpPółfinał
1989Jarosław SzymkowiakZielona GóraPółfinał
1990Tomasz GollobBydgoszczFinał
1990Mirosław KowalikToruńPółfinał
1990Tomasz GollobBydgoszczPółfinał
1991Tomasz GollobBydgoszczFinał
1992Tomasz GollobBydgoszczFinał
1992Andrzej ZarzeckiZielona GóraPółfinał
1992Tomasz GollobBydgoszczPółfinał
1993Tomasz BajerskiToruńFinał
1993Piotr BaronWrocławPółfinał
1993Tomasz ŚwiątkiewiczToruńPółfinał
1994Grzegorz RempałaTarnówFinał
1994Mirosław CierniakTarnówPółfinał
1994Jacek KalinowskiGdańskPółfinał
1995Rafał DobruckiPiłaFinał
1995Piotr BaronWrocławPółfinał
1995Tomasz BajerskiToruńPółfinał
1996Tomasz BajerskiToruńFinał
1996Tomasz BajerskiToruńPółfinał
1996Piotr ProtasiewiczWrocławPółfinał
1997Grzegorz WalasekZielona GóraFinał
1997Piotr WiniarzRzeszówPółfinał
1997Grzegorz WalasekZielona GóraPółfinał
1998Robert DadosGrudziądzFinał
1998Krzysztof CegielskiGorzów WlkpPółfinał
1998Mariusz FrankówPiłaPółfinał
1999Rafał OkoniewskiGorzów WlkpFinał
1999Krzysztof CegielskiGorzów WlkpPółfinał
1999Krzysztof PecynaGdańskPółfinał
2000Rafał OkoniewskiGorzów WlkpFinał
2000Krzysztof CegielskiGdańskPółfinał
2000Mariusz WęgrzykWrocławPółfinał
2001Jarosław HampelPiłaFinał
2001Rafał OkoniewskiGorzów WlkpPółfinał
2001Tomasz ChrzanowskiToruńPółfinał
2002Artur BogińczukWrocławFinał
2002Krzysztof SłabońWrocławPółfinał
2002Rafał KurmańskiZielona GóraPółfinał
2003Łukasz RomanekRybnikFinał
2003Marek CieślewiczGdańskPółfinał
2003Janusz KołodziejTarnówPółfinał
2004Janusz KołodziejTarnówFinał
2004Michał RajkowskiGorzów WlkpPółfinał
2004Robert MiśkowiakWrocławPółfinał
2005Adrian MiedzińskiToruńFinał
2005Krystian KlechaBydgoszczPółfinał
2005Marcin RempałaTarnówPółfinał
2006Karol ZąbikToruńFinał
2006Karol ZąbikToruńPółfinał
2006Adrian MiedzińskiToruńPółfinał
2007Paweł HlibGorzów Wlkp.Finał
2007Karol ZąbikToruńPółfinał
2007Mateusz SzczepaniakCzęstochowaPółfinał
2008Maciej JanowskiWrocławFinał
2008Robert KasprzakLesznoPółfinał
2008Patryk PawlaszczykRybnikPółfinał
2009Patryk DudekZielona GóraFinał
2009Grzegorz ZengotaZielona GóraEliminacja
2009Sławomir MusielakLesznoEliminacja
2009Przemysław PawlickiLesznoEliminacja
2010Maciej JanowskiWrocławFinał
2010Szymon KiełbasaTarnówEliminacja
2010Przemysław PawlickiGorzów WlkpEliminacja
2010Paweł ZmarzlikGorzów WlkpEliminacja
2011Piotr Pawlicki IIPiłaFinał
2011Tobiasz MusielakLesznoEliminacje
2011Piotr Pawlicki IIPiłaEliminacje
2011Maciej JanowskiWrocławEliminacje
2012Maciej JanowskiTarnówFinał
2012Krystian PieszczekGdańskEliminacje
2012Maciej JanowskiTarnówEliminacje
2012Bartosz ZmarzlikGorzów Wlkp.Eliminacje
2013Patryk DudekZielona GóraFinał
2013Artur CzajaCzęstochowaEliminacje
2013Bartosz ZmarzlikGorzów Wlkp.Eliminacje
2013Patryk DudekZielona GóraEliminacje
2014Szymon WoźniakBydgoszczFinał
2014Bartosz ZmarzlikGorzów Wlkp.Eliminacje
2014Artur CzajaCzęstochowaEliminacje
2014Piotr Pawlicki IILesznoEliminacje
2015Bartosz ZmarzlikGorzów Wlkp.Finał
2015Adrian CyferGorzów Wlkp.Eliminacja
2015Bartosz ZmarzlikGorzów Wlkp.Eliminacja
2015Krystian PieszczekZielona GóraEliminacja

1967

Bydgoszcz - 30 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zbigniew JąderLeszno(3,2,3,2,3) 13+3
2Zdzisław DobruckiLeszno(2,3,2,3,3) 13+2
3Bogdan SzulukToruń(3,1,3,3,2) 12
4Stanisław ChorabikTarnów(3,d,2,3,3) 11
5Piotr BruzdaWrocław(1,3,3,3,u) 10
6Jerzy ŁotockiCzęstochowa(2,3,1,1,2) 9
7Benedykt KosekBydgoszcz(3,3,1,u,1) 8
8Emil JakubowskiKrosno(2,2,2,0,2) 8
9Stanisław Kowalski IIToruń(2,2,2,1,1) 8
10Stanisław KasaBydgoszcz(1,2,1,2,u) 6
11Jerzy DobrzańskiBydgoszcz(0,0,1,1,3) 5
12Zdzisław HapKrosno(1,0,1,2,1) 5
13Antoni MasłowskiRybnik(d,1,3,u) 4
14Bogumił BrzezińskiBydgoszcz(0,1,0,2,u) 3
15Tadeusz RakCzęstochowa(1,1,0,1,0) 3
16Jan ZąbikToruń(0,d) 0
17Jerzy OwocKrosno- ns
17Zygmunt MatjanLublin- ns
17Jerzy SzczakielOpole- ns

Toruń - 17 wrzesień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Piotr BruzdaWrocław- 14
2Benedykt KosekBydgoszcz- 13
3Zbigniew JąderLeszno- 12
4Antoni MasłowskiRybnik- 11
5Stanisław Kowalski IIToruń- 11
6Jan ZąbikToruń- 10
7Tadeusz RakCzęstochowa- 7
8Bogumił BrzezińskiBydgoszcz- 7
9Alfons JankowskiToruń- 7
10Edmund SzymanowskiLeszno- 7
11Jerzy DobrzańskiBydgoszcz- 7
12Roman WinterGdańsk- 5
13Jerzy MarklikBydgoszcz- 2

Lublin - 17 wrzesień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Stanisław KasaBydgoszcz- 14
2Zygmunt MatjanLublin- 12
3Marian KrajewskiRzeszów- 10
4Zdzisław HapKrosno- 10
5Jerzy ŁotockiCzęstochowa- 10
6Emil JakubowskiKrosno- 10
7Jerzy SzczakielOpole- 9
8Jerzy OwocKrosno- 8
9Marian GomułkaLublin- 8
10Jan MichalakWrocław- 7
11Stanisław LalickiŁódź- 4
12Tadeusz SzydłoKrosno- 4
13Zygmunt GołębiowskiCzęstochowa- 2
14Waldemar KaczmarskiWrocław- 0
15Wojciech KaczmarekLeszno- 0

1968

Leszno - 15 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zdzisław DobruckiLeszno(3,3,3,3,3) 15
2Zbigniew JąderLeszno(3,2,3,1,3) 12
3Zygfryd FriedekOpole(3,3,2,2,w) 10+3
4Marek CieślakCzęstochowa(1,2,3,2,2) 10+2
5Stanisław KasaBydgoszcz(2,2,1,2,2) 9
6Jerzy SzczakielOpole(2,3,0,0,3) 8
7Zygmunt MatjanLublin(3,3,u,1,1) 8
8Jerzy DobrzańskiBydgoszcz(2,w,1,3,1) 7
9Antoni MasłowskiRybnik(1,d,2,2,2) 7
10Benedykt KosekBydgoszcz(0,w,3,3,w) 6
11Bogdan SzulukToruń(1,1,2,0,2) 6
12Jerzy GrytRybnik(1,u,1,3,u) 5
13Jerzy ŁotockiCzęstochowa(0,2,2,1,0) 5
14Antoni FojcikRybnik(u,1,d,0,3) 4
15Stanisław PacuraTarnów(2,0,d,0,0) 2
16Jerzy SulewskiGdańsk(d,1) 0

Świętochłowice - 8 wrzesień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zygfryd FriedekOpole(3,3,3,3) 12
2Bogdan SzulukToruń(3,3,3,2) 11
3Zygmunt MatjanLublin(3,w,3,2) 8
4Stanisław PacuraTarnów(2,u,2,3) 7
5Antoni MasłowskiRybnik(2,1,1,3) 7
6Marek CieślakCzęstochowa(3,0,2,0) 5
7Antoni FojcikRybnik(2,0,2,1) 5
8Czesław KolmanTarnów(1,1,2,1) 5
9Lech ZapartCzęstochowa(0,1,1,1) 3
10Marian KrajewskiRzeszów(w,2,0,u) 2
11Stanisław PłaszczykŚwiętochłowice(u,u,2,u) 2
12Krystian FoltynŚwiętochłowice(w,3,2,2) 7RT

Opole - 8 wrzesień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jerzy GrytRybnik(3,3,3,3) 12
2Jerzy SulewskiGdańsk(3,3,w,3) 9
3Jerzy SzczakielOpole(3,3,2,u) 8
4Zbigniew JąderLeszno(3,3,w,2) 8
5Benedykt KosekBydgoszcz(2,3,2,1) 8
6Jan ZąbikToruń(2,3,1,1) 7
7Jerzy DobrzańskiBydgoszcz(2,2,2,1) 7
8Stanisław Kowalski IIToruń(1,2,1,2) 6
9Jan MichalakWrocław(2,d,2,1) 5
10Henryk GolecOpole(1,1,1,1) 4
11Jerzy KlentakGorzów Wlkp(2,1,0,0) 3
12Wojciech KaczmarekLeszno(0,u,u,1) 1
13Tadeusz RakCzęstochowa(u,0,0,0) 0

1969

Lublin - 12 październik

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zdzisław DobruckiLeszno(3,3,3,3,3) 15
2Jan ZąbikToruń(3,2,2,3,3) 13
3Stanisław KasaBydgoszcz(3,3,3,2,1) 12
4Ryszard DziatkowiakGorzów Wlkp(2,3,1,3,2) 11
5Marek CieślakCzęstochowa(2,3,3,1,2) 11
6Bolesław FiziaRybnik(2,2,2,2,3) 11
7Antoni FojcikRybnik(3,2,3,1,d) 9
8Leszek MarszGdańsk(1,1,2,2,2) 8
9Grzegorz KuźniarRzeszów(2,1,1,3,d) 7
10Zbigniew MarcinkowskiZielona Góra(0,1,0,2,3) 6
11Benedykt KosekBydgoszcz(1,0,1,1,2) 5
12Marian ZaranekBydgoszcz(1,2,0,0,1) 4
13Wojciech KaczmarekLeszno(0,0,2,1,0) 3
14Stanisław Kowalski IIToruń(1,1,0,0,1) 3
15Jerzy DobrzańskiBydgoszcz- ns
15Lech ZapartCzęstochowa- ns
15Zygfryd FriedekOpole- ns
15Czesław NowakTarnów- ns
15Stanisław PacuraTarnów- ns
15Jan MichalakWrocław- ns
15Paweł ProtasiewiczZielona Góra- ns

Leszno - 3 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jan ZąbikToruń(3,3,3,3) 12
2Wojciech KaczmarekLeszno(2,3,3,2) 10
3Jan MichalakWrocław(3,3,3,w) 9
4Marian ZaranekBydgoszcz(2,3,3,1) 9
5Jerzy DobrzańskiBydgoszcz(2,3,1,2) 8
6Stanisław Kowalski IIToruń(2,2,2,2) 8
7Bernard JąderLeszno(1,1,2,2) 6
8Grzegorz KołoŁódź(1,1,2,1) 5

Tarnów - 3 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Marek CieślakCzęstochowa(3,3,3,2) 11
2Stanisław PacuraTarnów(1,3,3,3) 10
3Grzegorz KuźniarRzeszów(3,2,2,3) 10
4Paweł ProtasiewiczZielona Góra(2,1,3,3) 9
5Zbigniew MarcinkowskiZielona Góra(3,0,3,2) 8
6Czesław NowakTarnów(2,3,1,1) 7
7Lech ZapartCzęstochowa(2,2,1,1) 6
8Marian WardzałaTarnów(1,2,0,2) 5+3
9Marian KrajewskiRzeszów(d,1,2,2) 5+d
10Zbigniew KrawczykLublin(1,2,0,0) 3
11Henryk GolecOpole(0,1,1,1) 3
12Tadeusz HorożanieckiZielona Góra(0,u,u,1) 1
13Wojciech BaranTarnów(0,0,0,0) 0

1970

Zielona Góra - 27 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Stanisław KasaBydgoszcz(1,3,3,3,3) 13
2Grzegorz KuźniarRzeszów(2,2,3,3,3) 13
3Leszek MarszGdańsk(2,3,3,1,3) 12
4Zenon PlechGorzów Wlkp(3,2,1,2,2) 10
5Paweł ProtasiewiczZielona Góra(3,d,3,3,d) 9
6Bogusław NowakGorzów Wlkp(3,u,2,3,w) 8
7Jacek GierzyńskiCzęstochowa(1,3,2,0,1) 7
8Bolesław FiziaRybnik(3,w,2,1,1) 7
9Janusz PlewińskiToruń(1,2,0,2,2) 7
10Marian KrajewskiRzeszów(0,3,1,1) 5
11Antoni MasłowskiRybnik(2,2) 4
12Jan RatajczykZielona Góra(0,1,w,1,2) 4
13Franciszek StachOpole(u,1,1,2,u/ns) 4
14Stanisław Kowalski IIGdańsk(2,1,1,w) 4
15Jan LuśniaRzeszów(1,0,0,0,1) 2
16Stanisław PacuraTarnów(d,d,w) 0
17Marian WardzałaTarnów(2,2,3,2) 9R
18Edmund MadejTarnów(0,u) 0R

Opole - 13 wrzesień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bogusław NowakGorzów Wlkp(3,3,2,3,3) 14
2Czesław KolmanTarnów(2,2,3,3,3) 13
3Leszek MarszGdańsk(3,3,d,2,3) 11
4Stanisław KasaBydgoszcz(3,1,3,w,3) 10
5Zenon PlechGorzów Wlkp(1,1,3,3,2) 10
6Stanisław Kowalski IIGdańsk(3,2,2,1,2) 10
7Franciszek StachOpole(2,2,3,2,u) 9
8Bolesław FiziaRybnik(w,3,2,2,2) 9
9Konrad LiborOpole(2,w,2,1,1) 6
10Grzegorz KołoŁódź(1,3,d,u,1) 5
11Jan RatajczykZielona Góra(2,1,1,0,1) 5
12Jerzy KniaźGniezno(0,0,1,3,0) 4
13Bogdan SzulukGrudziądz(0,0,0,2,0) 2
14Andrzej ZielińskiLeszno(u,0,1,u,w) 1
15Benedykt KosekBydgoszcz(1,d,ns,ns,ns) 1
16Jan KozubskiOpole(1,2,1,1,2) 7RT

Tarnów - 13 wrzesień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Grzegorz KuźniarRzeszów(3,3,3,3,3) 15
2Zbigniew MarcinkowskiZielona Góra(3,3,w,3,2) 11
3Janusz PlewińskiToruń(3,2,3,2,1) 11
4Stanisław PacuraTarnów(2,2,3,u,3) 10
5Jan LuśniaRzeszów(2,2,3,3,w) 10
6Marian KrajewskiRzeszów(1,1,2,2,3) 9
7Antoni MasłowskiRybnik(1,3,1,2,2) 9
8Jacek GierzyńskiCzęstochowa(3,3,u,1,u) 7+3
9Edmund MadejTarnów(w,2,2,2,1) 7+2
10Marian WardzałaTarnów(u,0,1,3,2) 6
11Zygmunt MatjanLublin(0,1,1,0,3) 5
12Andrzej JurczyńskiCzęstochowa(0,1,2,0,2) 5
13Andrzej SzostekCzęstochowa(2,1,1,1,w) 5
14Andrzej NawrockiŚwiętochłowice(1,0,2,1,0) 4
15Jan MichalakWrocław(1,0,0,1,1) 3
16Kazimierz DudaTarnów(2,u,0,0) 2
17Stanisław BartnikTarnów(u) 0R

1971

Toruń - 3 październik

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jerzy WilimRybnik(3,3,2,3,2) 13
2Zbigniew FilipiakZielona Góra(0,3,3,3,3) 12
3Janusz PlewińskiToruń(3,3,w,2,3) 11+3
4Bernard JąderLeszno(2,3,1,3,2) 11+2
5Zenon PlechGorzów Wlkp(2,1,3,w,3) 9
6Zbigniew MarcinkowskiZielona Góra(2,2,3,2,d) 9
7Antoni FojcikRybnik(3,2,2,2,w) 9
8Marian ZaranekBydgoszcz(2,2,3,1,1) 9
9Paweł ProtasiewiczZielona Góra(1,0,1,3,3) 8
10Piotr BruzdaWrocław(3,1,1,2,0) 7
11Andrzej TkoczRybnik(w,1,2,1,1) 5
12Bogusław NowakGorzów Wlkp(1,0,2,0,1) 4
13Leszek MarszGdańsk(0,1,0,1,2) 4
14Jan ZąbikToruń(u,2,1) 3
15Andrzej JurczyńskiCzęstochowa(u,0,0,0,2) 2
16Stanisław PłaszczykŚwiętochłowice(1,w,0,1,0) 2
17Roman KościechaToruń(0,d) 0R
18Benedykt KosekBydgoszcz- ns
18Stanisław Kowalski IIGdańsk- ns
18Jerzy KniaźGniezno- ns
18Konrad LiborOpole- ns

Częstochowa - 12 wrzesień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andrzej JurczyńskiCzęstochowa(3,3,3,2,2) 13
2Antoni FojcikRybnik(3,3,2,0,3) 11
3Zbigniew FilipiakZielona Góra(3,2,1,2,3) 11
4Stanisław PłaszczykŚwiętochłowice(2,3,2,2,2) 11
5Jan ZąbikToruń(1,2,2,3,2) 10
6Zenon PlechGorzów Wlkp(u,3,3,3) 9
7Jerzy WilimRybnik(u,3,3,1,2) 9
8Benedykt KosekBydgoszcz(1,2,3,3,0) 9
9Marian KrajewskiRzeszów(2,2,2,1,0) 9
10Zenon UrbaniecCzęstochowa(1,2,3) 6R
11Marian WardzałaTarnów(2,0,0,3,1) 6
12Roman ZielińskiGdańsk(2,u,1,0,1) 4
13Tadeusz GortatŁódź(3,0,d,u) 3
14Zbigniew KrawczykLublin(u,1,0,1,1) 3
15Zenon KaziorRzeszów(0,1,1,1,0) 3
16Tadeusz BerejLublin(1,1,0,0,w) 2
17Andrzej SzostekCzęstochowa(1) 1R
18Czesław GoszczyńskiCzęstochowa(u,u) 0

Leszno - 12 wrzesień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Piotr BruzdaWrocław(3,3,3,2,3) 14
2Marian ZaranekBydgoszcz(3,3,3,3,u) 12
3Paweł ProtasiewiczZielona Góra(3,2,3,3,1) 12
4Bernard JąderLeszno(2,3,d,3,3) 11
5Bogusław NowakGorzów Wlkp(3,2,w,3,2) 10
6Konrad LiborOpole(2,1,2,2,3) 10
7Stanisław Kowalski IIGdańsk(1,3,2,1,1) 8
8Jerzy KniaźGniezno(0,0,2,2,3) 7
9Antoni HelińskiLeszno(0,2,3,1,1) 7
10Zygmunt SłowińskiWrocław(2,1,2,0,2) 7
11Henryk GolecOpole(1,1,1,1,2) 6
12Józef BartosińskiToruń(0,1,1,0,2) 4
13Zygmunt MatjanLublin(d,0,1,2,1) 4
14Romuald ŁośZielona Góra(2,u,u,1,d) 3
15Franciszek StachOpole(1,2) 3
16Jan GągolewiczGdańsk(u,0) 0

1972

Leszno - 1 październik

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bernard JąderLeszno(3,3,3,3,3) 15
2Jerzy SzczakielOpole(3,3,3,2,3) 14
3Leszek MarszGdańsk(1,2,3,3,2) 11
4Bogusław NowakGorzów Wlkp(2,1,2,2,3) 10
5Krzysztof KałużaWrocław(2,3,0,0,3) 8
6Marian ZaranekBydgoszcz(0,2,2,3,1) 8
7Antoni FojcikRybnik(2,d,1,3,2) 8
8Czesław GoszczyńskiCzęstochowa(0,3,u,2,2) 7
9Ryszard FabiszewskiGorzów Wlkp(3,0,1,2,1) 7
10Marian WardzałaTarnów(0,2,3,1,0) 6
11Zygmunt SłowińskiWrocław(1,1,2,u,2) 6
12Paweł ProtasiewiczZielona Góra(3,u,2,0,0) 5
13Grzegorz KuźniarRzeszów(0,2,1,1,1) 5
14Antoni HelińskiLeszno(1,1,1,1,1) 5
15Leszek PapakulGdańsk(2,1,u,0,0) 3
16Romuald ŁośZielona Góra(1,d,0) 1
17Piotr PysznyRybnik(1) 1R
18Czesław PiwoszLeszno(0) 0R

Częstochowa - 17 wrzesień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Marian WardzałaTarnów(2,3,3,2,3) 13
2Czesław GoszczyńskiCzęstochowa(1,3,3,2,3) 12
3Grzegorz KuźniarRzeszów(0,2,3,3,3) 11
4Piotr PysznyRybnik(3,1,1,3,3) 11
5Jerzy WilimRybnik(3,2,2,3,1) 11
6Jan ChudzikowskiWrocław(3,3,w,2,2) 10
7Zenon UrbaniecCzęstochowa(u,3,2,3,0) 8
8Jerzy BożykCzęstochowa(2,d,3,2,1) 8
9Tadeusz GortatŁódź(2,1,2,1,2) 8
10Roman ZielińskiGdańsk(3,1,2,0,0) 6
11Marian KrajewskiRzeszów(1,2,0,0,2) 5
12Stanisław PłaszczykŚwiętochłowice(1,2,1,1,u) 5
13Jan GągolewiczGdańsk(2,0,1,0,1) 4
14Andrzej NawrockiŚwiętochłowice(0,1,0,1,2) 4
15Zenon KaziorRzeszów(1,0,1,1,0) 3
16Bogdan SkrobiszGdańsk(0,0,0,0,1) 1

Zielona Góra - 17 wrzesień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Paweł ProtasiewiczZielona Góra(3,3,3,2,3) 14
2Krzysztof KałużaWrocław(3,3,1,3,2) 12
3Leszek PapakulGdańsk(1,3,3,2,3) 12
4Jerzy RembasGorzów Wlkp(1,1,3,3,3) 11
5Jerzy KniaźGniezno(3,1,3,1,2) 10
6Czesław PiwoszLeszno(2,2,2,3,1) 10
7Jacek GierzyńskiCzęstochowa(2,0,2,3,2) 9
8Stanisław Kowalski IIGdańsk(2,2,2,w,2) 8
9Mieczysław WoźniakGorzów Wlkp(3,3,0,d,1) 7
10Andrzej SzostekGniezno(0,2,1,0,3) 6
11Henryk GolecOpole(1,1,1,1,1) 5
12Zbigniew JakubowskiLeszno(2,0,0,2,0) 4
13Roman JóźwiakGorzów Wlkp(1,2,0,w,0) 3
14Leszek SadowskiGorzów Wlkp(0,0,2,w,0) 2
15Marian MichaliszynBydgoszcz(0,1,1,0,0) 2
16Benedykt KosekBydgoszcz(d,d,0,w,1) 1

1973

Zielona Góra - 29 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zbigniew FilipiakZielona Góra(3,3,2,3,3) 14
2Franciszek StachOpole(3,3,3,2,2) 13
3Andrzej JurczyńskiCzęstochowa(3,3,1,3,1) 11
4Marian WardzałaTarnów(3,1,3,3,w) 10
5Jerzy RembasGorzów Wlkp(u,1,2,3,3) 9
6Roman JanczuroToruń(1,2,3,2,1) 9
7Jacek GoerlitzŚwiętochłowice(2,1,w,2,3) 8
8Kazimierz BuryŚwiętochłowice(2,2,3,u) 7
9Marian WitelusOpole(2,1,2,2,0) 7
10Mieczysław WoźniakGorzów Wlkp(2,2,1,1,1) 7
11Jan GągolewiczGdańsk(1,0,2,0,3) 6R
12Czesław GoszczyńskiCzęstochowa(0,3,0,0,2) 5
13Zbigniew StudzińskiLublin(w,2,0,2) 4
14Andrzej ZagórskiGdańsk(u,0,1,1,2) 4
15Janusz GosOpole(1,0,1,1,1) 4
16Jerzy KowalczykCzęstochowa(u,d,0,1,d) 1
17Jerzy MorytoToruń(u/-) 0

Toruń - 16 wrzesień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jerzy RembasGorzów Wlkp(2,3,3,3,2) 13
2Zbigniew StudzińskiLublin(1,3,3,2,3) 12
3Jerzy MorytoToruń(3,3,3,2,1) 12
4Roman JanczuroToruń(3,2,3,u,3) 11
5Janusz PlewińskiToruń(0,3,2,3,3) 11
6Czesław GoszczyńskiCzęstochowa(3,2,1,2,2) 10
7Jerzy KowalczykCzęstochowa(3,1,2,3,d) 9
8Jan GągolewiczGdańsk(w,2,2,1,3) 8
9Jan GrabowskiZielona Góra(2,2,d,3,1) 8
10Czesław PiwoszLeszno(2,1,0,1,2) 6
11Tadeusz BerejLublin(2,0,2,0,2) 6
12Eugeniusz RakRzeszów(1,0,1,2,0) 4
13Jan MoskowiczToruń(1,2,0) 3R
14Roman ZielińskiGdańsk(1,1,0,1) 3R
15Marian PsionkaLublin(1,1,u,1,u) 3
16Józef ŁabędźTarnów(d,1) 1
17Marek DobekTarnów(1,d,u) 1
18Antoni BaranRzeszów(0,0,u) 0

Gdańsk - 16 wrzesień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mieczysław WoźniakGorzów Wlkp(2,3,3,3,3) 14
2Jacek GoerlitzŚwiętochłowice(3,3,2,3,3) 13
3Janusz GosOpole(2,2,3,2,3) 12
4Leszek PapakulGdańsk(3,2,1,3,2) 11
5Marian WitelusOpole(1,3,2,2,3) 11
6Marian WardzałaTarnów(3,2,3,1,1) 10
7Andrzej ZagórskiGdańsk(0,1,2,2,3) 8
8Tadeusz GortatŁódź(3,1,1,1,2) 8
9Robert SłabońWrocław(0,0,3,3,1) 7
10Krzysztof KałużaWrocław(2,3,d,u,0) 5
11Zbigniew MalinowskiBydgoszcz(1,2,1,1,0) 5
12Roman JóźwiakGorzów Wlkp(d,0,2,1) 3
13Eugeniusz BłaszakGniezno(u,1,2,w,0) 3
14Andrzej MarynowskiGdańsk(1,0,2) 3
15Tadeusz PubancBydgoszcz(1,0,1,0,1) 3
16Alfred PagosTarnów(2,u,u,u) 2
17Marek MożdżeńGniezno(0,0,0) 0
18Gerard StachOpole(u) 0

1974

Tarnów - 29 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jerzy RembasGorzów Wlkp(3,3,2,3,3) 14
2Franciszek StachOpole(3,2,3,3,2) 13
3Ryszard FabiszewskiGorzów Wlkp(1,2,3,3,3) 12
4Zbigniew StudzińskiLublin(2,3,2,2,3) 12
5Ryszard JanyWrocław(2,3,3,0,2) 10
6Leonard RabaOpole(3,1,2,1,3) 10
7Andrzej ZającTarnów(3,2,u,2,2) 9
8Jerzy KowalczykCzęstochowa(1,3,1,2,d) 7
9Mieczysław WoźniakGorzów Wlkp(2,1,3,1,u) 7
10Marian WitelusOpole(2,2,1,1,u) 6
11Grzegorz SzczepanikRybnik(0,1,1,3,u) 5
12Jan GągolewiczGdańsk(1,0,2,w,2) 5
13Tadeusz GortatŁódź(0,0,1,1,1) 3
14Józef WitkowskiGniezno(0,0,0,2,0) 2
15Wojciech PukGniezno(1,u,0,0,1) 2
16Tadeusz BerejLublin(u,1,0,u,w) 1
17Bolesław ProchZielona Góra- ns

Gniezno - 7 wrzesień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bolesław ProchZielona Góra- 13
2Jerzy RembasGorzów Wlkp- 12
3Marian WitelusOpole- 10
4Józef WitkowskiGniezno- 10
5Jan PukGniezno- 10
6Kazimierz BuryŚwiętochłowice- 10
7Leszek PapakulGdańsk- 8
8Kazimierz ZiarnikBydgoszcz- 7
9Jan MoskowiczToruń- 6
10Adam OlkiewiczToruń- 5
11Andrzej MarynowskiGdańsk- 5
12Marek MożdżeńGniezno- 4
13Lech BewiczBydgoszcz- 3
14Marcin RożakGniezno- 1
15Eugeniusz BłaszakGniezno(3,3,3,3) 12RT
16Leon KujawskiGniezno(1) 1RT

Częstochowa - 8 wrzesień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jerzy KowalczykCzęstochowa(2,3,3,3,3) 14
2Grzegorz SzczepanikRybnik- 13
3Leonard RabaOpole- 13
4Jan GągolewiczGdańsk- 10
5Andrzej ZającTarnów- 9
6Jerzy KochmanŚwiętochłowice- 8
7Tadeusz GortatŁódź- 7
8Jan KoczyRybnik- 7
9Eugeniusz BłaszakGniezno- 7
10Marian StrobaŚwiętochłowice- 6
11Stanisław NocekLublin- 6
12Marian PsionkaLublin- 6
13Franciszek SzostakRybnik- 5
14Janusz ZielińskiŁódź- 3
15Antoni BaranRzeszów- 3
16Zygmunt BanasiakŁódź- 2
17Stanisław WojtanowskiTarnów- 1

1975

Zielona Góra - 28 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bolesław ProchZielona Góra(3,2,3,3,3) 14+3
2Tadeusz BerejLublin(3,3,3,3,2) 14+2
3Eugeniusz BłaszakGniezno(2,3,2,3,2) 12+3
4Zbigniew StudzińskiLublin(3,3,3,3,0) 12+2
5Stefan ŻeromskiZielona Góra(2,0,3,2,3) 10
6Mariusz OkoniewskiLeszno(3,1,1,1,3) 9
7Bogdan SkrobiszGdańsk(0,3,1,1,1) 6
8Marian WitelusOpole(2,2,u,2,0) 6
9Alfred SiekierkaOpole(u,2,2,1,1) 6
10Leon KujawskiGniezno(1,1,1,2,1) 6
11Lech BewiczBydgoszcz(1,2,2,d,0) 5
12Leonard RabaOpole(1,w2,w,2,2) 5
13Stanisław KiljanRybnik(1,1,0,u,2) 4
14Józef ŁabędźTarnów(0,0,2,0,0) 2
15Marian PsionkaLublin(2,u,-) 2
16Aleksander JanasZielona Góra(0,0,0,1,1) 2
17Roman TajchertZielona Góra(0,1,u,3) 4R
18Zbigniew MarcinkowskiZielona Góra(1) 1R
19Włodzimierz TomaszewskiCzęstochowa- ns
19Wojciech PukGniezno- ns
19Eugeniusz WyciślikŚwiętochłowice- ns
19Kazimierz AraszewiczToruń- ns
19Adam OlkiewiczToruń- ns

Rzeszów - 15 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Marian WitelusOpole- 14
2Zbigniew StudzińskiLublin- 10
3Stanisław KiljanRybnik- 10
4Marian PsionkaLublin- 9,5
5Włodzimierz TomaszewskiCzęstochowa- 9
6Eugeniusz WyciślikŚwiętochłowice- 9
7Alfred SiekierkaOpole- 9
8Stanisław NocekLublin- 7,5
9Józef ŁabędźTarnów- 7
10Robert SłabońWrocław- 6
11Jan WilkRzeszów- 6
12Jerzy KochmanŚwiętochłowice- 6
13Jan KoczyRybnik- 5
14Marian StrobaŚwiętochłowice- 4
15Adam JanikRzeszów- 4
16Ryszard ChrupekTarnów- 2
17Andrzej ZającTarnów- 0R
17Stanisław WojciechowskiToruń- 0R

Toruń - 15 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mariusz OkoniewskiLeszno(2,3,3,3,3) 14
2Eugeniusz BłaszakGniezno(3,3,3,3,0) 12
3Mieczysław WoźniakGorzów Wlkp- 12
4Bolesław ProchZielona Góra- 11
5Zygmunt BanasiakŁódź- 11
6Leon KujawskiGniezno- 8
7Kazimierz AraszewiczToruń- 8
8Wojciech PukGniezno- 8+3
9Adam OlkiewiczToruń- 8+2
10Lech BewiczBydgoszcz- 6
11Zdzisław ŻerdzińskiŁódź- 6
12Kazimierz AdamczakLeszno- 4
13Jan PukGniezno- 4
14Janusz MaraszekGdańsk- 3
15Marcin RożakGniezno- 1

1976

Opole - 26 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wiesław PatynekBydgoszcz(3,1,3,3,3) 13
2Leonard RabaOpole(2,3,3,3,u) 11+3
3Kazimierz ZiarnikBydgoszcz(2,3,3,u,3) 11+2
4Jerzy KowalczykCzęstochowa(3,2,3,3,u) 11+u
5Zbigniew StudzińskiLublin(2,2,0,3,3) 10
6Alfred SiekierkaOpole(u,3,2,2,3) 10
8Lech BewiczBydgoszcz(1,1,2,2,2) 8
9Roman JankowskiLeszno(1,2,2,2,u) 7
10Stanisław NocekLublin(3,1,0,d,2) 6
11Wojciech PukGniezno(u,0,1,2,1) 4
12Andrzej ZającTarnów(3,0) 3
13Andrzej HuszczaZielona Góra(1,2,u) 3
14Andrzej WęgrzykRybnik(0,w,1,u) 1
15Jacek GoerlitzOpole(1,u,u/-) 1
16Robert SłabońWrocław(u,0) 0
17Marian WitelusOpole(1,1,1,2,2) 7R
18Jerzy KochmanŚwiętochłowice(0,u) 0R

Bydgoszcz - 8 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zbigniew StudzińskiLublin- 13
2Andrzej HuszczaZielona Góra- 12
3Wiesław PatynekBydgoszcz- 11
4Lech BewiczBydgoszcz- 11
5Robert SłabońWrocław- 10
6Kazimierz ZiarnikBydgoszcz(3,w,u,3,3) 10
7Zygmunt BanasiakŁódź- 8
8Andrzej WęgrzykRybnik- 8
9Wojciech PukGniezno- 7
10Andrzej MarynowskiGdańsk- 7
11Paweł BukiejBydgoszcz- 6
12Jan PukGniezno- 5
13Leon KujawskiGniezno- 5
14Jan KołackiGdańsk- 2
15Jan GągolewiczGdańsk- 1
16Stanisław ChomskiGorzów Wlkp- 0
17Marek ZiarnikBydgoszcz- 3RT
18Andrzej MaroszekBydgoszcz- 2RT
19Krzysztof FedeGdańsk- ns
19Bolesław RzewińskiGorzów Wlkp- ns
19Jan JąderŁódź- ns
19Zdzisław ŻerdzińskiŁódź- ns

Rybnik - 8 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mariusz OkoniewskiLeszno(3,3,3,3,2) 14
2Stanisław NocekLublin- 11
3Jerzy KowalczykCzęstochowa- 10
4Alfred SiekierkaOpole- 10
5Leonard RabaOpole- 10
6Andrzej ZającTarnów- 9
7Roman JankowskiLeszno- 8+3
8Jacek GoerlitzOpole- 8+3
9Jerzy KochmanŚwiętochłowice- 8+2
10Marian WitelusOpole- 8+2
11Stefan SmołaLeszno- 8+1
12Kazimierz AraszewiczToruń- 7
13Marian StrobaŚwiętochłowice- 4
14Ryszard RomaniakRzeszów- 3
15Edward GawełczykTarnów- 1
16Józef ŁabędźTarnów- 0
17Piotr BrachmańskiRybnik- 1RT
18Bronisław KlimowiczRybnik- 0RT
18Mirosław BłaszakCzęstochowa- ns
18Jan MoskowiczToruń- ns

Rzeszów - 17 czerwiec

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jacek GoerlitzOpole- 13
2Leonard RabaOpole- 12
3Jerzy KowalczykCzęstochowa- 12
4Alfred SiekierkaOpole- 10
5Marian StrobaŚwiętochłowice- 10
6Stefan SmołaLeszno- 10
7Roman JankowskiLeszno- 8
8Mirosław BłaszakCzęstochowa- 7
9Ryszard RomaniakRzeszów- 6
10Eugeniusz WyciślikŚwiętochłowice- 6
11Ryszard BuśkiewiczLeszno- 6
12Józef SkorupaTarnów- 6
13Marek ZiarnikBydgoszcz- 6
14Stanisław GałaGniezno- 4
15Andrzej SurowiecRzeszów- 2
16Roman GierońRzeszów- 2
17Stanisław TurekLeszno- 0

Łódź - 17 czerwiec

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jan JąderŁódź- 14
2Zbigniew StudzińskiLublin- 14
3Zygmunt BanasiakŁódź- 12
4Leon KujawskiGniezno- 10
5Zdzisław ŻerdzińskiŁódź- 10
6Kazimierz ZiarnikBydgoszcz- 10
7Wiesław PatynekBydgoszcz- 9
8Mirosław ĆwikłaGorzów Wlkp- 5
9Bolesław RzewińskiGorzów Wlkp- 5
10Andrzej HuszczaZielona Góra- 5
11Daniel ChmielowskiCzęstochowa- 5
12Jan GągolewiczGdańsk- 4
13Henryk KowalewskiGdańsk- 4
14Tadeusz GortatŁódź- 4
15Jan KwiatkowskiŁódź- 4
16Stefan ŻeromskiZielona Góra- 2
17Roman TajchertZielona Góra- 2
18Marek TowalskiGorzów Wlkp- 1
19Marek NabiałekCzęstochowa- 0
20Aleksander JanasZielona Góra- 0

Gniezno - 17 czerwiec

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jan PukGniezno- 14
2Wojciech PukGniezno- 14
3Andrzej MarynowskiGdańsk- 12
4Andrzej WęgrzykRybnik- 10
5Robert SłabońWrocław- 8
6Paweł BukiejBydgoszcz- 8
7Krzysztof FedeGdańsk- 8
8Stanisław ChomskiGorzów Wlkp- 6
9Jan KołackiGdańsk- 6
10Lech BewiczBydgoszcz- 6
11Józef WitkowskiGniezno- 6
12Andrzej ZagórskiGdańsk- 5
13Franciszek SzostakRybnik- 3
14Wojciech KamińskiWrocław- 2
15Witold ChmielowskiGniezno- 1
16Andrzej MielczarekGorzów Wlkp- 1
17Marcin RożakGniezno- 0
18Marek MierkiewiczGniezno- 4RT
19Leszek ŚniegowskiGniezno- 2RT

Tarnów - 17 czerwiec

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Kazimierz AraszewiczToruń(3,3,3,3,3) 15
2Jan MoskowiczToruń- 11
3Andrzej ZającTarnów- 10
4Jerzy KochmanŚwiętochłowice- 10
5Józef ŁabędźTarnów- 10
6Edward GawełczykTarnów- 10
7Mariusz OkoniewskiLeszno- 9
8Marian WitelusOpole- 8+3
9Stanisław NocekLublin- 8+2
10Ryszard RogulaOpole- 8+1
11Stanisław KiljanRybnik- 5
12Zygmunt DłucikŚwiętochłowice- 5
13Kazimierz WójcikLeszno- 4
14Józef BatyckiRzeszów- 3
15Jan KoczyRybnik- 2
16Marian PsionkaLublin- 0
17Janusz PapierokRybnik(1) 1R
17Adam JanikRzeszów(1) 1R

1977

Bydgoszcz - 21 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Marek ZiarnikBydgoszcz(3,3,3,3,3) 15
2Jacek GoerlitzOpole(2,2,3,3,3) 13+3
3Andrzej HuszczaZielona Góra(3,3,2,2,3) 13+2
4Leonard RabaOpole(3,3,3,d,3) 12
5Stanisław KiljanRybnik(2,2,2,3,2) 11
6Paweł BukiejBydgoszcz(3,2,1,w,2) 8
7Roman JankowskiLeszno(2,3,1,1,1) 8
8Jerzy KochmanŚwiętochłowice(1,1,2,2,2) 8
9Jan PukGniezno(2,2,1,2) 7R
10Wiesław PatynekBydgoszcz(1,d,3,1,1) 6
11Ryszard BuśkiewiczGniezno(1,0,1,2,1) 5
12Henryk OlszakZielona Góra(u,1,u,3,u) 4
13Edward GawełczykTarnów(d,1,d,2,1) 4
14Stanisław TurekLeszno(2,d,1,d) 3
15Jan JąderŁódź(1,1,0,0,d) 2R
16Piotr BrachmańskiRybnik(0,0,0,1,0) 1
17Kazimierz ZiarnikBydgoszcz(w/u) 0
17Marian WitelusOpole(u/,-) 0

Ostrów Wlkp - 29 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andrzej HuszczaZielona Góra(2,3,3,3,2) 13
2Paweł BukiejBydgoszcz(2,3,3,3,1) 12
3Wiesław PatynekBydgoszcz(3,1,2,3,3) 12
4Kazimierz ZiarnikBydgoszcz(3,3,2,2,2) 12
5Marek ZiarnikBydgoszcz(3,2,3,w,3) 11
6Roman JankowskiLeszno(0,3,2,2,3) 10
7Ryszard BuśkiewiczGniezno(1,0,2,2,3) 8
8Piotr BrachmańskiRybnik(2,2,1,1,1) 7
9Stanisław GałaGniezno(0,1,1,3,2) 7
10Jan PukGniezno(1,2,0,1,2) 6
11Jan MoskowiczToruń(2,1,3,0,d) 6
12Adam OlkiewiczToruń(3,d,1,2,0) 6
13Eugeniusz MiastkowskiToruń(0,2,1,1,1) 5
14Stanisław NocekLublin(1,d,d,0,1) 2
15Christian FrosRybnik(ns,1,0,1,0) 2
16Ryszard SzymańskiRybnik(1,ns,ns,ns,ns) 1
17Andrzej MaroszekBydgoszcz- ns
17Leon KujawskiGniezno- ns
17Marcin RożakGniezno- ns
17Bolesław RzewińskiGorzów Wlkp- ns
17Eugeniusz MiastkowskiToruń- ns

Lublin - 29 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Marian WitelusOpole(3,3,3,1,2) 12
2Stanisław TurekLeszno(1,2,3,3,2) 11
3Stanisław KiljanRybnik(2,w,3,2,3) 10
4Jerzy KochmanŚwiętochłowice(2,3,2,2,1) 10
5Leonard RabaOpole(1,3,2,d,3) 9
6Edward GawełczykTarnów(w,1,2,3,3) 9
7Henryk OlszakZielona Góra(w,2,2,3,2) 9
8Jacek GoerlitzOpole(w,u,3,3,2) 8
9Jan JąderŁódź(3,3,1,w,1) 8
10Daniel ChmielowskiCzęstochowa(0,2,1,1,3) 7
11Ryszard RogulaOpole(3,1,0,2,0) 6
12Marian PsionkaLublin(3,ns,d,2,0) 5
13Leon SzmechtaOpole(2,1,1,0,0) 4
14Bronisław KlimowiczRybnik(2,0,u,0,w) 2
15Jan NowakRybnik(1,d,0,ns,1) 2
16Eugeniusz WyciślikŚwiętochłowice(u,u,0,1,0) 1
17Krzysztof NurzyńskiLublin- ns
17Jan NowakRybnik- ns

Opole - 6 kwiecień

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ryszard RogulaOpole(2,2,3,3,3) 13
2Stanisław TurekLeszno(3,3,3,3,w) 12
3Bronisław KlimowiczRybnik(3,3,3,2,u/-) 11
4Jan NowakRybnik(u,3,2,3,3) 11
5Leon SzmechtaOpole(3,2,2,1,3) 11
6Henryk OlszakZielona Góra(2,3,2,2,2) 11
7Eugeniusz WyciślikŚwiętochłowice(1,1,2,1,1) 6+3
8Bernard DropałaOpole(1,0,3,0,2) 6+2
9Stanisław WójcikRzeszów(0,w,0,2,3) 5+3
10Wojciech KamińskiWrocław(0,2,0,1,2) 5+d
11Roman TajchertZielona Góra(2,w,1,2,u) 5
12Herbert CzuraOpole(3) 3
13Franciszek JózefowskiOpole(2,u,0,d,1) 3
14Zygmunt DłucikŚwiętochłowice(u,0,1,1,1) 3
15Reinhard BartylaOpole(1,1,0,0,0) 2
16Franciszek StachOpole- 6RT
17Józef GorzkowskiOpole- 4RT

Gniezno - 7 kwiecień

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ryszard BuśkiewiczGniezno(3,3,3,2,3) 14
2Marcin RożakGniezno(2,2,2,3,3) 12
3Andrzej MaroszekBydgoszcz(0,3,2,3,3) 11
4Bolesław RzewińskiGorzów Wlkp(0,1,3,3,3) 10
5Paweł BukiejBydgoszcz(3,w,3,2,1) 9
6Adam OlkiewiczToruń(2,3,1,2,1) 9
7Lech BewiczBydgoszcz(2,3,1,2) 8R
8Marek MakowskiToruń(0,3,1,1,2) 7
9Stefan SmołaLeszno(3,1,0,1,2) 7
10Mirosław ĆwikłaGorzów Wlkp(2,d,2,3,w) 7
11Krzysztof RapczyńskiToruń(1,2,0,2,2) 7
12Aleksander JanasZielona Góra(1,2,2,1,u) 6
13Henryk BrodalaLeszno(1,1,1,0,1) 4
14Witold ChmielowskiGniezno(2,1,1,0,0) 4
15Stefan ŻeromskiZielona Góra(3) 3
16Andrzej CichyLeszno(1,0,0,0,0) 1
17Leszek ŚniegowskiGniezno(u,0,0,0,1) 1

Rzeszów - 7 kwiecień

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Stanisław KiljanRybnik(3,3,3,2,3) 14
2Marian PsionkaLublin(3,3,3,3,2) 14
3Jan JąderŁódź(1,3,0,3,3) 10
4Edward GawełczykTarnów(u,2,2,3,3) 10
5Daniel ChmielowskiCzęstochowa(2,3,3,0,2) 10
6Krzysztof NurzyńskiLublin(0,2,3,2,3) 10
7Wiesław OśkiewiczGrudziądz(2,2,1,2,2) 9
8Ryszard RomaniakRzeszów(2,2,1,3,1) 9
9Stanisław KępowiczTarnów(3,w,1,1,1) 6
10Ryszard ChrupekTarnów(2,u,2,2,u) 6
11Jerzy KowalczykCzęstochowa(3,0,d,1,1) 5
12Eugeniusz CzarnotaRzeszów(u,1,2,1,u) 4
13Christian FrosRybnik(1,1,2,0,0) 4
14Roman GierońRzeszów(1,1,u,u,2) 4
15Andrzej SurowiecRzeszów(0,1,1,0,1) 3
16Andrzej ZającTarnów(1,d,d,1,0) 2
17Andrzej DelimatRzeszów(0) 0R

Grudziądz - 7 kwiecień

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andrzej HuszczaZielona Góra(3,3,2,3,3) 14
2Leon KujawskiGniezno(3,3,3,2,3) 14
3Eugeniusz MiastkowskiToruń(3,u,3,3,2) 11
4Stanisław GałaGniezno(1,3,3,3,1) 11
5Jan PukGniezno(2,2,3,3,1) 11
6Jan MoskowiczToruń(2,3,2,2,2) 11
7Ryszard WitwickiŁódź(3,2,2,1,0) 8
8Andrzej KołodziejczykGdańsk(0,2,1,2,3) 8
9Marek TowalskiGorzów Wlkp(1,1,2,2,2) 8
10Marek MierkiewiczGniezno(2,0,0,1,3) 6
11Zdzisław ŻerdzińskiŁódź(1,2,1,d,0) 4
12Henryk KowalewskiGdańsk(1,1,1,0,1) 4
13Stanisław ChomskiGorzów Wlkp(u,1,1,1,1) 4
14Jan KołackiGdańsk(d,0,0,1,2) 3
15Krzysztof FedeGdańsk(2,0,0,0,0) 2
16Paweł SawiczGorzów Wlkp(u,1,d,0,0) 1
17Wojciech ŻabiałowiczToruń- nsR

1978

Leszno - 17 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wiesław PatynekBydgoszcz(3,3,3,3,3) 15
2Andrzej HuszczaZielona Góra(3,3,3,3,2) 14
3Roman JankowskiLeszno(2,2,3,3,3) 13
4Mieczysław KmieciakRybnik(3,3,2,3,1) 12
5Stanisław TurekLeszno(2,1,3,2,3) 11
6Henryk OlszakZielona Góra(3,0,2,2,2) 9
7Andrzej MarynowskiGdańsk(1,3,t,1,3) 8
8Czesław MiastkowskiToruń(1,0,2,1,1) 6
9Alfred SiekierkaOpole(2,2,1,w,1) 6
10Wojciech ŻabiałowiczToruń(1,1,2,wu,2) 6
11Jan PukGniezno(0,2,1,1,1) 5
12Stanisław KępowiczTarnów(2,0,0,0,2) 4
13Kazimierz WójcikGniezno(0,2,u,2,d) 4
14Edward GawełczykTarnów(0,1,0,2) 3
15Krzysztof GłowackiBydgoszcz(1,1,u,1,u) 3
16Władysław BembnistaBydgoszcz(0,0,1,0,0) 1
17Ryszard BuśkiewiczGniezno(1,wu) 1R
18Henryk BrodalaLeszno- nsR

Łódź - 8 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wiesław PatynekBydgoszcz(3,3,3,2,3) 14
2Kazimierz WójcikGniezno(u,3,3,3,3) 12
3Wojciech ŻabiałowiczToruń(3,2,2,3,1) 11
4Stanisław KępowiczTarnów(3,d,3,2,2) 10
5Edward GawełczykTarnów(2,1,2,2,3) 10
6Stanisław TurekLeszno(2,2,1,1.5,3) 9.5
7Czesław MiastkowskiToruń(1,3,2,3,0) 9+3
8Andrzej MarynowskiGdańsk(3,3,0,1,2) 9+2
9Ryszard BuśkiewiczLeszno(1,1,2,3,2) 9+1
10Stanisław GałaGniezno(2,2,1,1.5,1) 7,5
11Krzysztof KwiatkowskiToruń(2,0,3,1,0) 6
12Zdzisław ŻerdzińskiOpole(1,1,d,0,2) 4
13Ryszard ChrupekTarnów(1,0,1,1,1) 4
14Włodzimierz TomaszewskiCzęstochowa(u,2,0) 2
15Roman GierońRzeszów(w,0,1,0,d) 1
16Leon SzmechtaOpole(0,1,u,0,0) 1
17Ryszard RogulaOpole(1) 1R
18Paweł BukiejBydgoszcz- ns
18Jan KołackiGdańsk- ns
18Marek MakowskiToruń- ns
18Jan KwiatkowskiŁódź- nsR

Gniezno - 8 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andrzej HuszczaZielona Góra(3,3,3,2,3) 14
2Krzysztof GłowackiBydgoszcz(2,3,3,3,d) 11
3Mieczysław KmieciakRybnik(3,2,3,1,2) 11
4Henryk OlszakZielona Góra(1,3,2,3,1) 10
5Roman JankowskiLeszno(2,3,1,1,3) 10
6Władysław BembnistaBydgoszcz(3,2,2,1,2) 10
7Alfred SiekierkaOpole(1,2,d,3,3) 9
8Jan PukGniezno(2,2,0,3,2) 9
9Henryk BrodalaLeszno(0,1,2,2,2) 7
10Marek KępaLublin(u,1,3,2,0) 6
11Marek ZiarnikBydgoszcz(3,1,1,d,d) 5
12Marek TowalskiGorzów Wlkp(0,0,2,2,1) 5
13Mirosław BerlińskiGdańsk(0,1,u,0,3) 4
14Bronisław KlimowiczRybnik(2,d,1,1,d) 4
15Krzysztof NurzyńskiLublin(1,u,1,d,1) 3
16Christian FrosRybnik(1,0,0,d,0) 1
17Mirosław ChmuraLublin- ns
17Ryszard SzymańskiRybnik- ns

Rybnik - 22 czerwiec

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Henryk OlszakZielona Góra(3,3,3,3,3) 15
2Mieczysław KmieciakRybnik(3,3,1,3,3) 13
3Alfred SiekierkaOpole(3,2,3,3,2) 13
4Andrzej HuszczaZielona Góra(2,2,1,3,3) 11
5Mirosław BerlińskiGdańsk(3,0,1,2,3) 9
6Bronisław KlimowiczRybnik(0,3,2,3,1) 9
7Marek TowalskiGorzów Wlkp(2,w,3,2,2) 9
8Ryszard SzymańskiRybnik(1,0,2,2,2) 7
9Christian FrosRybnik(2,1,1,2,1) 7
10Jan NowakRybnik(1,3,2,1,0) 7
11Piotr BrachmańskiRybnik(2,2,0,d,0) 4
12Roman MańczakZielona Góra(0,1,2,u,1) 4
13Antoni SkupieńRybnik(u,1,1,u,2) 4
14Krzysztof FedeGdańsk(0,2,0,1,d) 3
15Mirosław PachulskiZielona Góra(1,1,0,0,1) 3
16Marian GlucklichRybnik(1,u,0,0,w) 1

Gniezno - 22 czerwiec

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andrzej MarynowskiGdańsk(3,3,3,3,2) 14
2Ryszard BuśkiewiczLeszno(3,1,3,3,3) 13
3Wojciech ŻabiałowiczToruń(2,3,2,3,3) 13
4Wiesław PatynekBydgoszcz(2,2,3,2,3) 12
5Jan KołackiGdańsk(3,2,2,2,2) 11
6Czesław MiastkowskiToruń(2,3,3,0,1) 9
7Stanisław GałaGniezno(3,1,1,1,3) 9
8Paweł BukiejBydgoszcz(1,2,1,3,2) 9
9Kazimierz WójcikGniezno(0,3,1,1,2) 7
10Zdzisław ŻerdzińskiOpole(1,1,0,2,1) 5+3
11Stanisław Kowalski IIGdańsk(0,0,2,2,1) 5+2
12Henryk KowalewskiGdańsk(1,0,2,1,0) 4
13Roman MuchaGniezno(2,d,1,0,0) 3
14Krzysztof RapczyńskiToruń(1,1,0,w,1) 3
15Piotr PodrzyckiGniezno(u,2,0,0) 2
16Paweł SzkobelŁódź(0,0,0,1,0) 1
17Tadeusz DolataGniezno(0) 0R
17Jan SzydlikGrudziądz- nsR

Lublin - 22 czerwiec

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Krzysztof NurzyńskiLublin(3,3,3,3,3) 15
2Krzysztof GłowackiBydgoszcz(3,2,3,3,1) 12
3Jan PukGniezno(3,1,3,3,2) 12
4Władysław BembnistaBydgoszcz(3,0,3,3,2) 11
5Roman JankowskiLeszno(2,3,2,2,1) 10
6Marek KępaLublin(u,3,1,2,3) 9
7Mirosław ChmuraLublin(1,1,1,2,3) 8
8Marek ZiarnikBydgoszcz(2,u,2,1,2) 7+3
9Henryk BrodalaLeszno(d,2,2,u,3) 7+2
10Alfred KrzystyniakZielona Góra(2,2,1,2,u) 7+d
11Grzegorz SternaLeszno(0,3,1,1,1) 6
12Leon KujawskiGniezno(u,2,d,0,2) 4
13Bronisław KlimowiczRybnik(2,0,0,0,1) 3
14Roman TajchertZielona Góra(1,1,d,1,0) 3
15Jarosław GlinkaZielona Góra(1,u,0) 1
16Andrzej ZającTarnów(d,d) 0
17Stanisław NocekLublin(3) 3R

Tarnów - 22 czerwiec

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Stanisław TurekLeszno(2,2,3,3,3) 13
2Włodzimierz TomaszewskiCzęstochowa(3,3,2,3,1) 12
3Edward GawełczykTarnów(3,1,2,3,2) 11
4Marek MakowskiToruń(3,2,1,2,3) 11
5Ryszard ChrupekTarnów(2,2,3,1,2) 10
6Stanisław KępowiczTarnów(3,1,0,2,3) 9
7Krzysztof KwiatkowskiToruń(1,1,1,3,3) 9
8Roman GierońRzeszów(d,3,2,2,1) 8
9Daniel WyrwińskiLeszno(1,2,3,2,u) 8
10Leon SzmechtaOpole(1,w,3,1,2) 7
11Ryszard RogulaOpole(2,1,2,1,d) 6
12Ryszard RomaniakRzeszów(2,u,1,1,1) 5
13Józef ŁabędźTarnów(3,u,2) 5
14Zygmunt NocuńCzęstochowa(0,3,0,0) 3
15Andrzej SurowiecRzeszów(1,0,0,0,1) 2
16Leszek CyganekCzęstochowa(0,0,1,d,0) 1
17Tomasz JurczyńskiCzęstochowa(0,0,w,0,0) 0

1979

Leszno - 20 lipiec (20.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mariusz OkoniewskiLeszno(3,3,3,3,3) 15
2Marek TowalskiGorzów Wlkp(3,2,3,3,3) 14
3Roman JankowskiLeszno(3,3,1,2,3) 12+3
4Andrzej MaroszekBydgoszcz(3,3,2,2,2) 12+2
5Andrzej HuszczaZielona Góra(2,3,0,3,3) 11
6Henryk OlszakZielona Góra(2,0,2,3,2) 9
7Bronisław KlimowiczRybnik(0,1,3,1,2) 7
8Jan KołackiGdańsk(2,0,3,1,1) 7
9Marek KępaLublin(1,2,1,2,1) 7
10Henryk JasekWrocław(0,2,2,1,1) 6
11Mirosław BerlińskiGdańsk(1,0,1,2,0) 4
12Czesław MiastkowskiToruń(1,1,0,0,2) 4
13Leon KujawskiGniezno(0,1,2,1,0) 4
14Wiesław PatynekBydgoszcz(1,2,d,0,1) 4
15Alfred KrzystyniakZielona Góra(2,1,0,u) 3
16Józef KafelCzęstochowa(u,0,1) 1
17Janusz SmolarekZielona Góra(u,0,0) 0R
17Mirosław BłaszakCzęstochowa- ns

Gdańsk - 4 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jan KołackiGdańsk(2,3,3,3,3) 14
2Mariusz OkoniewskiLeszno- 11
3Andrzej HuszczaZielona Góra- 11
4Mirosław BerlińskiGdańsk- 10
5Roman JankowskiLeszno- 10
6Józef KafelCzęstochowa- 9
7Eugeniusz MiastkowskiToruń- 9
8Leon KujawskiGniezno- 8
9Krzysztof FedeGdańsk- 6
10Marek MakowskiToruń- 5
11Stanisław GałaGniezno- 5
12Jan KrzystyniakZielona Góra- 5
13Jerzy MarcinkowskiZielona Góra- 4
14Wiesław PawlakZielona Góra- 3
15Jarosław GlinkaZielona Góra- 3
16Henryk BrodalaLeszno- 0
17Grzegorz SternaLeszno- 0R
18Jan SzydlikGrudziądz- ns
18Paweł SzkobelŁódź- ns
18Marek KończykowskiToruń- ns
18Krzysztof KwiatkowskiToruń- ns

Bydgoszcz - 4 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Alfred KrzystyniakZielona Góra- 12
2Henryk JasekWrocław- 12
3Henryk OlszakZielona Góra- 11
4Marek TowalskiGorzów Wlkp- 11
5Mirosław BłaszakCzęstochowa- 10
6Wiesław PatynekBydgoszcz- 10
7Marek KępaLublin- 10
8Andrzej MaroszekBydgoszcz- 9
9Bronisław KlimowiczRybnik- 9
10Janusz SmolarekZielona Góra- 7
11Andrzej SurowiecRzeszów- 6
12Leon SzmechtaOpole- 5
13Edward GawełczykTarnów- 3
14Antoni KrzywonosRzeszów- 3
15Stanisław KępowiczTarnów- 0
16Ryszard SzymańskiRybnik- 0
17Andrzej JarząbekZielona Góra- ns

Tarnów - 12 kwiecień

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ryszard SzymańskiRybnik 13
2Alfred KrzystyniakZielona Góra- 11
3Bronisław KlimowiczRybnik- 11
4Henryk OlszakZielona Góra- 10
5Henryk JasekWrocław- 10
6Leon SzmechtaOpole- 9
7Mirosław BłaszakCzęstochowa- 8
8Edward GawełczykTarnów- 8
9Bernard DropałaOpole- 7
10Leszek CyganekCzęstochowa- 7
11Antoni FrączekTarnów- 7
12Ryszard ChrupekTarnów- 6
13Herbert KarwatOpole- 3
14Christian FrosŚwiętochłowice- 3
15Janusz TomczokŚwiętochłowice- 2
16Kazimierz PlacekTarnów- 1

Leszno - 12 kwiecień

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Józef KafelCzęstochowa- 12
2Eugeniusz MiastkowskiToruń- 12
3Mariusz OkoniewskiLeszno- 11
4Jan SzydlikGrudziądz- 10
5Mirosław BerlińskiGdańsk- 10
6Jan KrzystyniakZielona Góra- 9
7Henryk BrodalaLeszno- 9
8Marek MakowskiToruń- 8
9Wiesław PawlakZielona Góra- 7
10Jarosław GlinkaZielona Góra- 7
11Krzysztof FedeGdańsk- 6
12Roman TajchertOstrów Wlkp- 5
13Roman MuchaGniezno- 4
14Krzysztof RapczyńskiGrudziądz- 4
15Andrzej CichyLeszno- 3
16Czesław MiastkowskiGrudziądz- 2
17Tomasz JurczyńskiCzęstochowa- 1R

Gniezno - 12 kwiecień

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andrzej HuszczaZielona Góra(3,3,3,2,2) 13
2Marek KończykowskiToruń- 13
3Stanisław GałaGniezno- 11
4Leon KujawskiGniezno- 11
5Paweł SzkobelŁódź- 11
6Jan KołackiGdańsk- 9
7Jerzy MarcinkowskiZielona Góra- 9
8Krzysztof KwiatkowskiToruń- 7
9Stanisław PogorzelskiOpole- 7
10Roman JankowskiLeszno- 6
11Grzegorz SternaLeszno- 6
12Benedykt LandowskiGdańsk- 5
13Tadeusz SzwaczynaZielona Góra- 4
14Ryszard BuśkiewiczLeszno(3,w/u) 3
15Krzysztof BłaszczykŁódź- 3
16Tadeusz DolataGniezno- 2

Gorzów Wlkp - 12 kwiecień

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Marek TowalskiGorzów Wlkp(3,3,3,3,3) 15
2Stanisław KępowiczTarnów- 12
3Marek KępaLublin- 11
4Wiesław PatynekBydgoszcz- 11
5Andrzej SurowiecRzeszów- 10
6Janusz SmolarekZielona Góra- 10
7Antoni KrzywonosRzeszów- 8
8Andrzej JarząbekZielona Góra- 7
9Andrzej MaroszekBydgoszcz- 7
10Roman MańczakOstrów Wlkp- 7
11Krzysztof NurzyńskiLublin- 5
12Piotr BrachmańskiRybnik- 5
13Krzysztof OkupskiGorzów Wlkp- 4
14Kazimierz KajmowiczTarnów- 4
15Krzysztof GłowackiBydgoszcz- 2
16Roman GierońRzeszów- 1
17Marian GlucklichRybnik- 0R

1980

Leszno - 13 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mirosław BerlińskiGdańsk(3,3,3,2,3) 14+3
2Grzegorz SternaLeszno(2,3,3,3,3) 14+u
3Wojciech ŻabiałowiczToruń(3,3,3,3,wu) 12+3
4Stanisław KępowiczTarnów(3,2,3,1,3) 12+2
5Henryk OlszakZielona Góra(1,3,2,3,t) 9
6Paweł SzkobelŁódź(1,1,1,2,3) 8
7Jan KrzystyniakZielona Góra(2,0,2,1,2) 7
8Alfred KrzystyniakZielona Góra(2,2,1,1,1) 7
9Piotr BrachmańskiRybnik(0,1,0,3,1) 5
10Czesław MiastkowskiToruń(0,2,1,2,0) 5
11Krzysztof GłowackiBydgoszcz(1,1,2,0,d) 4
12Stanisław GałaGniezno(1,0,1,1,1) 4
13Bronisław KlimowiczRybnik(2,1,w) 3
14Krzysztof KwiatkowskiToruń(0,0,0,2,0) 2
15Marek KępaLublin(w,2,u/-) 2
16Jan WoźnickiToruń(u,0,0,u,1) 1
17Herbert KarwatOpole(3,2,d,2) 7R
18Henryk BrodalaLeszno(0,2,2) 4R

Toruń

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wojciech ŻabiałowiczToruń(3,3,3,3,3) 15
2Mirosław BerlińskiGdańsk- 13
3Jan KrzystyniakZielona Góra- 12
4Marek KępaLublin- 10
5Jan WoźnickiToruń- 10
6Paweł SzkobelŁódź- 9+3
7Stanisław KępowiczTarnów- 9+2
8Bronisław KlimowiczRybnik- 9+1
9Herbert KarwatOpole- ?
10Marek KończykowskiToruń- 5
11Kazimierz PlacekTarnów(32ddd) 5
12Kazimierz KajmowiczTarnów- 5
13Antoni FrączekTarnów- 4
14Krzysztof BłaszczykŁódź- 2
15Krzysztof FedeGdańsk- 1
16Roman MuchaGniezno- 1
17Andrzej MartwitzToruń- 1R

Gdańsk

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Henryk OlszakZielona Góra(3,3,3,3,3) 15
2Krzysztof KwiatkowskiToruń- 11
3Grzegorz SternaLeszno- 11
4Stanisław GałaGniezno- 9
5Alfred KrzystyniakZielona Góra- 8
6Czesław MiastkowskiToruń- 8
7Piotr BrachmańskiRybnik- 7
8Krzysztof GłowackiBydgoszcz- 7
9Henryk BrodalaLeszno- 6
10Zbigniew BizońBydgoszcz- 5
11Andrzej SurowiecRzeszów- 4
12Ryszard SzymańskiRybnik- 4
13Ryszard DubiecGorzów Wlkp- 3
14Piotr PodrzyckiGniezno- 3
15Stanisław PogorzelskiOpole- 0
16Jacek BrucheiserOstrów Wlkp- 0
17Jan KołackiGdańsk- 11R
18Grzegorz SzymkoGdańsk- 5R
19Wiesław PawlakZielona Góra- 2R

1981

Zielona Góra - 13 sierpień (13.08).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Stanisław PogorzelskiOpole(2,3,3,2,3) 13+3
2Marek KępaLublin(3,3,3,3,1) 13+u1
3Maciej JaworekZielona Góra(u,3,3,3,3) 12+3
4Antoni SkupieńRybnik(2,3,2,3,2) 12+2
5Stanisław RaciędaGorzów Wlkp(1,2,2,2,2) 9
6Jan WoźnickiToruń(0,2,3,0,3) 8
7Mirosław BerlińskiGdańsk(3,1,2,0,2) 8
8Andrzej DyśLublin(3,1,1,2,1) 8
9Andrzej CichyLeszno(u,2,u,3,2) 7
10Henryk JasekWrocław(3,d,1,2,d) 6
11Józef KafelCzęstochowa(1,0,0,1,3) 5
12Alfred KrzystyniakZielona Góra(2,1,2,d) 5
13Grzegorz DzikowskiGdańsk(0,2,1,1,1) 5
14Sławomir TroninaLublin(1,1,1,1,1) 5
15Stanisław KępowiczTarnów(2,0,d) 2
16Jan KołackiGdańsk(1,0,0,u,0) 1
17Marian GlucklichRybnik(1,0,0) 1R
18Zdzisław RuteckiGrudziądz- ns
18Jan HertelOpole- ns
18Jarosław GlinkaZielona Góra- nsR
18Andrzej SkoneckiZielona Góra- nsR

Ostrów Wlkp. - 10 czerwiec (10.06).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Antoni SkupieńRybnik(2,3,2,3,3) 13
2Józef KafelCzęstochowa(3,3,3,0,3) 12
3Stanisław KępowiczTarnów(2,3,3,3,1) 12
4Jan KołackiGdańsk(2,3,3,2,1) 11
5Jan HertelOpole(2,2,3,1,3) 11
6Henryk JasekWrocław(3,2,2,1,2) 10
7Stanisław PogorzelskiOpole(3,d,1,3,2) 9
8Andrzej CichyLeszno(1,1,1,2,3) 8
9Jan WoźnickiToruń(0,2,2,2,1) 7
10Marian GlucklichRybnik(3,w,0,1,2) 6
11Kazimierz PlacekTarnów(1,1,u,3,0) 5
12Andrzej SkoneckiZielona Góra(1,0,2,2,0) 5
13Grzegorz SternaLeszno(1,1,0,d,2) 4
14Czesław MiastkowskiToruń(0,2,1,0,0) 3
15Karol LisOpole(0,u,1,0,0) 1
16Herbert KarwatOpole(0,1,0) 1
17Kazimierz KajmowiczTarnów(1) 1R
17Dariusz BrucheiserOstrów Wlkp(1) 1RT
19Andrzej GąbkaLublin- ns

Lublin - 10 czerwiec (10.06).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Marek KępaLublin(3,3,3,3,2) 14
2Zdzisław RuteckiGrudziądz(w,3,3,3,2) 11
3Alfred KrzystyniakZielona Góra(3,3,1,3,1) 11
4Mirosław BerlińskiGdańsk(1,3,2,2,3) 11
5Maciej JaworekZielona Góra(3,2,2,w,3) 10
6Andrzej DyśLublin(3,2,1,2,2) 10
7Stanisław RaciędaGorzów Wlkp(2,1,3,2,1) 9
8Sławomir TroninaLublin(1,2,2,1,3) 9
9Grzegorz DzikowskiGdańsk(2,0,1,3,2) 8
10Piotr PodrzyckiGniezno(1,2,w,3,0) 6
11Jan KrzystyniakZielona Góra(2,1,u,w,3) 6
12Ryszard GabrychBydgoszcz(0,0,2,2,0) 4
13Piotr PawłowskiLublin(2,d,0) 2
14Wojciech PankowskiGniezno(0,1,d,1,ns) 2
15Krzysztof OkupskiGorzów Wlkp(u,1,1,d,ns) 2
16Krzysztof GłowackiBydgoszcz(0,d,0) 0
17Jerzy ZgierskiLublin(0,1) 1R
17Waldemar RomanekLublin(1) 1R
19Sławomir CzyżCzęstochowa- ns
19Tomasz JurczyńskiCzęstochowa- ns
19Marek KowalskiLeszno- ns

Bydgoszcz - 8 kwiecień (08.04).

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Krzysztof GłowackiBydgoszcz(3,3,3,3,3) 15
2Mirosław BerlińskiGdańsk(2,2,3,2,3) 12
3Piotr PodrzyckiGniezno(3,3,2,d,3) 11
4Grzegorz DzikowskiGdańsk(3,3,1,3,1) 11
5Zdzisław RuteckiGrudziądz(3,2,3,2,u) 10
6Krzysztof OkupskiGorzów Wlkp(2,2,1,3,2) 10
7Stanisław RaciędaGorzów Wlkp(1,1,2,3,1) 8
8Sławomir TroninaLublin(2,0,3,0,2) 7
9Ryszard GabrychBydgoszcz(ns,3,w,1,2) 6+3
10Wojciech PankowskiGniezno(0,1,2,2,1) 6+2
11Piotr ŻytoGdańsk(2,0,0,1,2) 5
12Henryk BrodalaOstrów Wlkp(0,1,0,d,3) 4
13Benedykt DąbrowskiGorzów Wlkp(1,0,2,1,0) 4
14Krzysztof WalczykGrudziądz(1,2,u,w,0) 3
15Krzysztof KempińskiOstrów Wlkp(1,0,0,d,0) 1
16Benedykt BladowskiGdańsk(0,1,u/-) 1
17Grzegorz RogowskiBydgoszcz(1,2,d) 3RT

Częstochowa - 8 kwiecień (08.04).

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Alfred KrzystyniakZielona Góra(3,2,2,3,3) 13
2Marek KowalskiLeszno(3,3,2,2,3) 13
3Marek KępaLublin(3,3,2,3,1) 12
4Maciej JaworekZielona Góra(3,1,3,2,3) 12
5Jan KrzystyniakZielona Góra(2,3,w,3,2) 10
6Tomasz JurczyńskiCzęstochowa(2,2,3,2,1) 10
7Andrzej DyśLublin(2,1,1,1,3) 8
8Sławomir CzyżCzęstochowa(0,3,1,3,u) 7
9Paweł SzkobelLublin(1,2,2,u,2) 7
10Zenon KasprzakLeszno(1,1,1,1,2) 6
11Ryszard SzymańskiRybnik(0,2,3,0,0) 5
12Krzysztof BłaszczykOpole(w,0,3,2,0) 5
13Mirosław SmołkaRybnik(2,d,d,1,1) 4
14Tadeusz BrillowskiGniezno(1,w,0,0,1) 2
15Krzysztof BanasiakŚwiętochłowice(1,1,d,u) 2
16Jerzy BożykCzęstochowa(w,1,2) 3RT
17Ireneusz StalskiCzęstochowa(0,0,u) 0RT

Opole - 8 kwiecień (08.04).

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Stanisław PogorzelskiOpole(3,3,3,1,3) 13
2Grzegorz SternaLeszno(2,3,3,3,2) 13
3Stanisław KępowiczTarnów(3,3,2,2,3) 13
4Kazimierz PlacekTarnów(3,3,1,2,2) 11
5Andrzej CichyLeszno(2,2,w,3,3) 10
6Karol LisOpole(2,2,3,3,w) 10
7Jan HertelOpole(1,2,2,3,2) 10
8Andrzej SkoneckiZielona Góra(u,2,1,1,3) 7+3
9Kazimierz KajmowiczTarnów(3,1,3,0,0) 7+2
10Zbigniew BizońBydgoszcz(0,1,2,2,1) 6
11Wiesław PawlakZielona Góra(2,1,0,1,0) 4
12Marek BzdęgaLeszno(1,0,0,1,1) 3
13Stefan GogolokOpole(u,1,1,0,0) 2
14Joachim MelasaOpole(1,0,0,w,0) 1
15Antoni FrączekTarnów(1,0,u) 1
16Rafał AndrzejewskiOstrów Wlkp(0,0,d,0,u) 0
17Zdzisław ŻerdzińskiOpole(2,2,2,1,1) 8RT
18Alfred WideraOpole(d) 0RT

Rybnik - 8 kwiecień (08.04).

Ćwierćfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Józef KafelCzęstochowa(3,2,3,3,3) 14
2Marian GlucklichRybnik(3,3,3,w,2) 11
3Henryk JasekWrocław(3,3,3,1,1) 11
4Herbert KarwatOpole(2,0,2,3,3) 10
5Antoni SkupieńRybnik(3,2,2,3,d) 10
6Jan WoźnickiToruń(2,1,2,3,2) 10
7Andrzej GąbkaLublin(0,1,3,2,3) 9
8Jan KołackiGdańsk(1,3,1,1,3) 9
9Czesław MiastkowskiToruń(1,3,2,2,0) 8
10Maciej FabiszakŚwiętochłowice(2,2,1,1,2) 7
11Grzegorz SzymkoGdańsk(0,2,1,2,1) 6
12Waldemar RomanekLublin(2,1,0,0,1) 4
13Marian DarzyckiRzeszów(d,1,0,0,2) 3
14Dariusz JędrejLublin(1,d,0,2,u) 3
15Henryk BemRybnik(1,0,1,1,u) 3
16Zbigniew PencakRzeszów(0,0,0,0,0) 0
17Piotr BrachmańskiRybnik- nsR
17Bogdan PysznyRybnik- nsR

1982

Opole - 11 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Maciej JaworekZielona Góra(3,3,3,3,2) 14
2Wojciech PankowskiGniezno(2,3,2,2,3) 12+3
3Piotr ŻytoGdańsk(3,1,3,2,3) 12+w2x
4Andrzej GąbkaLublin(3,0,3,3,2) 11
5Zenon KasprzakLeszno(3,2,2,3,1) 11
6Roman FedeczkoGdańsk(2,2,2,1,3) 10
7Henryk BemRybnik(2,1,1,2,1) 7
8Stanisław MiedzińskiToruń(1,3,w,d,2) 6
9Piotr SzymkoGdańsk(1,2,0,1,2) 6
10Roland WieczorekOpole(0,2,3,u) 5
11Maciej FabiszakŚwiętochłowice(2,0,1,1,1) 5
12Andrzej Tanaś IITarnów(1,3,0,0,0) 4
13Grzegorz ŚniegowskiToruń(1,1,2,d,0) 4
14Jerzy BąkTarnów(0,0,0,1,u) 1
15Ryszard GabrychBydgoszcz(w,w) 0
16Roman FeldLeszno(u) 0
17Bernard DropałaOpole(1,3,3) 7R
18Krzysztof BłaszczykOpole(t,2,0) 2R
19Stanisław MalasaOpole(1,u/-) 1R
19Roman BłaszczykOpole(d,1) 1R
21Grzegorz SzymkoGdańsk- ns
21Wojciech ZałuskiOpole- ns

Toruń - 1 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Maciej JaworekZielona Góra(3,3,3,3,3) 15
2Grzegorz SzymkoGdańsk(3,2,1,3,3) 12
3Roman FedeczkoGdańsk(1,3,3,2,3) 12
4Stanisław MiedzińskiToruń(3,2,2,3,2) 12
5Ryszard GabrychBydgoszcz(1,3,3,1,3) 11
6Piotr ŻytoGdańsk(2,1,3,3,2) 11
7Wojciech PankowskiGniezno(u,3,2,2,2) 9
8Grzegorz ŚniegowskiToruń(2,1,2,1,2) 8
9Benedykt BladowskiGdańsk(2,2,1,1,1) 7
10Piotr SzymkoGdańsk(1,1,2,2,0) 6
11Dariusz StenkaGdańsk(u,2,0,2,1) 5
12Dariusz BrucheiserOstrów Wlkp(2,1,1,0,1) 5
13Sławomir CzyżCzęstochowa(3,0,d,u,u) 3
14Jacek SkowronOstrów Wlkp(0,u,1,ns) 1
15Jerzy BudzeńGrudziądz(d,0,0,1,0) 1
16Dariusz TraczGrudziądz(u,d,0) 0
17Zdzisław MotykaToruń(0,0,1) 1R

Świętochłowice - 12 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zenon KasprzakLeszno(3,2,3,3,3) 14
2Henryk BemRybnik(3,3,2,2,3) 13
3Wojciech ZałuskiOpole(1,3,3,3,2) 12
4Andrzej GąbkaLublin(3,2,2,2,2) 11
5Roland WieczorekOpole(3,3,3,1,0) 10R
6Andrzej Tanaś IITarnów(2,u,3,1,3) 9
7Maciej FabiszakŚwiętochłowice(1,3,1,3,1) 9
8Jerzy BąkTarnów(2,2,d,u,3) 7
9Roman FeldLeszno(2,1,0,3,u) 6
10Stanisław MalasaOpole(1,u,2,d,2) 5
11Marek ŁykoCzęstochowa(0,1,1,1,1) 4
12Antoni BielicaŚwiętochłowice(1,1,1,u,d) 3
13Artur BernatLublin(2,0,w,0,0) 2
14Zbigniew MaternaRzeszów(u,u,w) 0
15Piotr StrugałaWrocław(u/-) 0
16Andrzej KowalczykLublin(w) 0
17Waldemar RomanekLublin(u) 0
18Krzysztof BanasiakŚwiętochłowice(0,2,2,1) 5R
19Krzysztof SikoraŚwiętochłowice(2,2) 4R
20Jan InglotRzeszów(2,u,d,u) 2R

1983

Gniezno - 26 czerwiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Piotr PawlickiLeszno(3,3,3,3,3) 15
2Roman FeldGrudziądz(3,3,3,2,3) 14
3Dariusz StenkaGdańsk(3,2,2,3,2) 12
4Ryszard DołomisiewiczBydgoszcz(2,3,3,w,2) 10
5Grzegorz ŚniegowskiToruń(2,2,2,1,3) 10
6Wojciech PankowskiGniezno(3,2,2,2,w) 9
7Piotr TomaszewskiZielona Góra(2,1,3,1,2) 9
8Wiesław SobczakOstrów Wlkp(1,2,1,3,1) 8
9Stanisław MiedzińskiToruń(1,3,d,d,3) 7
10Dariusz BrucheiserOstrów Wlkp(0,1,2,2,1) 6
11Piotr ŻytoGdańsk(0,1,d,3,0) 4
12Henryk PiekarskiWrocław(0,0,1,2,1) 4
13Andrzej Tanaś IITarnów(1,1,0,1,1) 4
14Andrzej KosmowskiLublin(2,0,1,ns,ns) 3
15Wojciech ZałuskiOpole(1,u,ns,ns) 1
16Piotr SteuerRybnik(w/u) 0
17Andrzej GarstkaGniezno(2) 2RT
18Roman TwardoszGniezno(0,1,0,d) 1R
19Zenon KasprzakLeszno- ns

Bydgoszcz - 11 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zenon KasprzakLeszno(3,3,2,3,3) 14
2Piotr TomaszewskiZielona Góra(2,3,2,2,3) 12
3Dariusz StenkaGdańsk(2,2,1,3,3) 11
4Piotr PawlickiLeszno(3,3,0,1,3) 10
5Stanisław MiedzińskiToruń(3,2,2,3,0) 10
6Piotr ŻytoGdańsk(1,3,3,2,1) 10
7Wojciech PankowskiGniezno(2,2,3,0,2) 9
8Roman FeldGrudziądz(2,1,2,2,2) 9
9Ryszard DołomisiewiczBydgoszcz(d,2,3,1,2) 8+3
10Grzegorz ŚniegowskiToruń(d,d,2,3,3) 8+2
11Krzysztof GrzelakGorzów Wlkp(3,1,1,0,3) 8+1
12Ryszard FranczyszynGorzów Wlkp(1,1,0,2,1) 5
13Krzysztof FedeczkoGdańsk(1,0,1,1,0) 3
14Jerzy BudzeńGrudziądz(0,1,1,0,u) 2
15Janusz ŁastowskiBydgoszcz(1,0,d) 1
16Marek GlinkaZielona Góra(w,u) 0
17Roman FedeczkoGdańsk(1) 1R
17Piotr GlucklichBydgoszcz(0,0,0,1) 1R

Rzeszów - 11 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wojciech ZałuskiOpole(3,3,3,3,2) 14
2Henryk BemRybnik(3,3,3,1,3) 13
3Dariusz BrucheiserOstrów Wlkp(2,1,0,3,3) 9
4Andrzej KowalczykLublin(1,3,3,1,1) 9
5Piotr SteuerRybnik(3,1,1,2,2) 9
6Andrzej KosmowskiLublin(0,2,2,3,1) 8
7Henryk PiekarskiWrocław(2,2,1,2,1) 8
8Wiesław SobczakOstrów Wlkp(1,1,2,2,2) 8
9Andrzej Tanaś IITarnów(0,2,2,0,3) 7+3
10Andrzej KułagaŚwiętochłowice(u,0,3,1,3) 7+2
11Dariusz RachwalikCzęstochowa(2,1,2,w,u) 5
12Piotr StyczyńskiLublin(u,2,1,2,0) 5
13Roland WieczorekOpole(3,0,u) 5
14Antoni BielicaŚwiętochłowice(2,w2,0,1,d) 3
15Krzysztof BasŚwiętochłowice(1,u,u,w,2) 3
16Edward KarpiakRzeszów(1,0,1,0,1) 3
17Janusz TrytkoTarnów(3,3) 6R
18Piotr MazurekLublin(d) 0R

1984

Tarnów - 22 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wojciech ZałuskiOpole(3,3,3,d,3) 12+3
2Adam PawliczekRybnik(2,2,3,3,2) 12+wu2
3Piotr TomaszewskiZielona Góra(3,3,0,2,3) 11+3
4Arkadiusz ZielonkoLeszno(3,3,2,3,0) 11+2
5Eugeniusz SkupieńRybnik(3,2,3,1,1) 10
6Mirosław KorbelRybnik(2,3,1,2,1) 9
7Piotr StyczyńskiLublin(0,2,0,3,3) 8
8Dariusz BrucheiserOstrów Wlkp(u,d,3,3,2) 8
9Marek GlinkaZielona Góra(2,d,2,d,3) 7
10Ryszard FranczyszynGorzów Wlkp(1,1,2,2,1) 7
11Jerzy SzelągGniezno(1,1,2,0,2) 6
12Mirosław DaniszewskiGorzów Wlkp(2,d,1,1,2) 6
13Krzysztof GrzelakGorzów Wlkp(0,1,1,2,1) 5
14Krzysztof FedeczkoGdańsk(1,2,1,0,0) 4
15Zbigniew BłażejczakZielona Góra(0,1,0,1,0) 2
16Cezary OwiżycGorzów Wlkp(1,d,0,1,0) 2
17Andrzej Tanaś IIWrocław- nsR

Ostrów Wlkp - 10 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Krzysztof GrzelakGorzów Wlkp(3,3,3,3,1) 13
2Arkadiusz ZielonkoLeszno(3,3,2,3,2) 13
3Dariusz BrucheiserOstrów Wlkp(2,3,3,3,2) 13
4Mirosław DaniszewskiGorzów Wlkp(0,2,3,2,3) 10
5Krzysztof FedeczkoGdańsk(2,1,1,3,3) 10
6Cezary OwiżycGorzów Wlkp(3,3,0,1,2) 9R
7Jerzy SzelągGniezno(2,2,3,1,1) 9
8Ryszard FranczyszynGorzów Wlkp(d,d,2,2,3) 7+3
9Andrzej Tanaś IIWrocław(3,2,0,2,0) 7+2
10Grzegorz SkórskiLeszno(1,2,2,0,2) 7+1
11Dariusz StenkaGdańsk(1,1,1,1,3) 7+w
12Roman TwardoszGniezno(1,1,2,2,1) 7
13Zbigniew KrakowskiLeszno(2,1,1,d,d) 4
14Piotr SzymkoGdańsk(0,0,1,0,1) 2
15Jacek SkowronOstrów Wlkp(0,0,0,u) 0
16Jerzy BałtrukowiczGrudziądz(w) 0
17Andrzej SokołowskiGrudziądz(u/-) 0
18Piotr GrzegorowskiOstrów Wlkp(w) 0R

Rybnik - 10 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Wojciech ZałuskiOpole(3,3,3,3,3) 15
2Janusz ŁukasikLublin(3,3,2,3,3) 14
3Adam PawliczekRybnik(3,2,3,2,1) 11
4Piotr TomaszewskiZielona Góra(2,1,3,3,2) 11
5Piotr StyczyńskiLublin(2,3,1,1,3) 10
6Marek GlinkaZielona Góra(3,0,0,3,3) 9
7Mirosław KorbelRybnik(2,3,1,1,2) 9
8Eugeniusz SkupieńRybnik(1,2,2,2,2) 9
9Zbigniew BłażejczakZielona Góra(0,1,2,2,1) 6+3
10Andrzej KułagaŚwiętochłowice(2,2,1,1,w) 6+2
11Piotr MazurekLublin(w,2,2,0,0) 4
12Maciej KoziołTarnów(1,1,0,2,0) 4
13Bogdan CiupakRzeszów(w,0,3,w) 3
14Bogdan BłażejczakTarnów(1,0,1,w,1) 3
15Janusz TrytkoTarnów(1,1,d,0,0) 2
16Antoni BielicaŚwiętochłowice(u,u,w) 0
17Piotr SteuerRybnik(0,2,1) 3R

1985

Lublin - 24 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zbigniew BłażejczakZielona Góra(3,3,2,3,3) 14
2Janusz ŁukasikLublin(0,3,3,3,3) 12
3Dariusz BalińskiLeszno(3,3,2,1,2) 11
4Piotr MazurekLublin(2,2,2,2,2) 10
5Cezary OwiżycGorzów Wlkp(0,3,3,3) 9R
6Piotr GlucklichBydgoszcz(3,3,3,w,u) 9
7Ryszard DołomisiewiczBydgoszcz(0,2,3,3,1) 9
8Stefan TietzToruń(1,2,1,2,3) 9
9Sławomir DrabikCzęstochowa(3,w,2,d,2) 7
10Marian KwidzińskiGdańsk(2,2,1,1,1) 7
11Zbigniew KrakowskiLeszno(2,1,1,2,1) 7
12Adam PawliczekRybnik(2,w,u,2,2) 6
13Arkadiusz ZielonkoLeszno(0,u,1,1,0) 2
14Mirosław DaniszewskiGorzów Wlkp(1,1,w) 2
15Krzysztof BasŚwiętochłowice(0,1,0) 1
16Ryszard FranczyszynGorzów Wlkp(1,w) 1
17Piotr MaćkiewiczToruń(1,w) 1
18Leszek ListośLublin(0,1,1) 2R
19Dariusz RachwalikCzęstochowa- ns
19Krzysztof FedeczkoGdańsk- ns

Gdańsk - 5 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ryszard DołomisiewiczBydgoszcz(1,3,3,3,3) 13
2Janusz ŁukasikLublin(2,3,3,3,2) 13
3Piotr GlucklichBydgoszcz(3,2,2,3,3) 13
4Marian KwidzińskiGdańsk(3,1,2,2,3) 11
5Sławomir DrabikCzęstochowa(2,3,3,1,2) 11
6Stefan TietzToruń(2,w,3,2,3) 10
7Dariusz RachwalikCzęstochowa(3,2,2,1,1) 9
8Krzysztof FedeczkoGdańsk(3,3,2,d,d) 8
9Piotr MaćkiewiczToruń(1,2,0,2,2) 7
10Piotr MazurekLublin(0,w,1,3,2) 6
11Krzysztof ZiarnikBydgoszcz(u,2,d,2,1) 5
12Mariusz StrzeleckiToruń(2,1,1,0,0) 4
13Andrzej PuczyńskiCzęstochowa(w,1,1,1,1) 4
14Waldemar CisońToruń(1,w,0,1,1) 3
15Dariusz KowalskiGrudziądz(1,1,1,u,0) 3
16Andrzej SokołowskiGrudziądz(0,0,0,w) 0
17Piotr LaskowskiGdańsk(0,w,0) 0R

Gorzów Wlkp - 5 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Zbigniew BłażejczakZielona Góra(3,3,1,3,3) 13
2Ryszard FranczyszynGorzów Wlkp(3,3,2,3,2) 13
3Krzysztof BasŚwiętochłowice(d,3,2,3,3) 11
4Mirosław DaniszewskiGorzów Wlkp(3,2,1,2,3) 11
5Dariusz BalińskiLeszno(2,3,2,1,3) 11
6Zbigniew KrakowskiLeszno(3,1,3,1,1) 9
7Adam PawliczekRybnik(0,2,3,2,2) 9
8Arkadiusz ZielonkoLeszno(2,1,3,w,2) 8+3
9Cezary OwiżycGorzów Wlkp(2,2,1,2,1) 8+2
10Eugeniusz SkupieńRybnik(1,1,0,3,2) 7
11Alfred GalowyOpole(2,2,0,2,w) 6
12Ryszard JasinowskiZielona Góra(1,0,3,1,d) 5
13Andrzej Tanaś IITarnów(1,0,2) 3
14Antoni BielicaŚwiętochłowice(1,1,w) 2
15Kazimierz ŚwidzińskiOstrów Wlkp(0,0) 0
16Norbert GalaOpole(u,0,w) 0
17Piotr ŚwistGorzów Wlkp(1,1,w) 2R
18Krzysztof WankowskiGniezno(1,0,0) 1R
19Jarosław GałaGorzów Wlkp(0,0,0) 0R

1986

Toruń - 10 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ryszard DołomisiewiczBydgoszcz(3,2,3,3,3) 14
2Piotr ŚwistGorzów Wlkp(2,3,3,3,2) 13
3Sławomir DrabikCzęstochowa(3,1,2,3,3) 12
4Dariusz BalińskiLeszno(3,3,2,3,u) 11
5Grzegorz SmolińskiGniezno(3,0,3,2,2) 10
6Krzysztof ZiarnikBydgoszcz(1,3,2,1,3) 10
7Marek MolkaZielona Góra(1,2,2,1,2) 8
8Jarosław GałaGorzów Wlkp(1,0,1,2,3) 7
9Jarosław SzymkowiakZielona Góra(u,1,3,2,1) 7
10Piotr GlucklichBydgoszcz(2,2,1,1,1) 7
11Ryszard JasinowskiGorzów Wlkp(2,3,0,0,0) 5
12Cezary OwiżycGorzów Wlkp(2,0,0,1,2) 5
13Roman LuberaRzeszów(0,2,1,0,1) 4
14Jacek GomólskiGniezno(0,1,1,2,0) 4
15Piotr MaćkiewiczToruń(w,w,0,0,1) 1
16Piotr MazurekLublin(d,u/-0) -
17Dariusz ŚledźLublin(d,0) 0R
17Krzysztof KuczwalskiToruń(w,0) 0R
19Zbigniew KrakowskiLeszno- ns

Wrocław - 31 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dariusz BalińskiLeszno(3,3,3,3,3) 15
2Roman LuberaRzeszów(3,0,3,3,3) 12
3Jarosław GałaGorzów Wlkp(2,2,2,3,3) 12
4Piotr GlucklichBydgoszcz(3,3,1,2,2) 11
5Piotr MaćkiewiczToruń(2,3,2,2,2) 11
6Sławomir DrabikCzęstochowa(2,1,3,1,3) 10
7Jarosław SzymkowiakZielona Góra(1,2,3,2,2) 10
8Zbigniew KrakowskiLeszno(3,0,0,3,0) 6+3
9Ryszard JasinowskiZielona Góra(1,2,1,2,0) 6+2
10Dariusz RachwalikCzęstochowa(2,1,2,u) 5
11Mirosław DaniszewskiGorzów Wlkp(1,2,1,0,1) 5
12Zbigniew BłażejczakZielona Góra(d,3,w,1,d) 4
13Roman TwardoszGniezno(0,0,2,1,1) 4
14Kazimierz DziuraRzeszów(u,1,u,0,2) 3
15Andrzej PietrzakBydgoszcz(1,1,1) 3
16Waldemar GawełWrocław(0,0,0,0) 0
17Józef CebulaOpole(1,1) 2R
18Mariusz KrzywoszWrocław(1) 1R
19Sławomir GonciarzWrocław(0) 0R

Lublin - 31 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Cezary OwiżycGorzów Wlkp(3,2,3,3,3) 14
2Piotr ŚwistGorzów Wlkp(d,3,3,3,3) 12
3Krzysztof ZiarnikBydgoszcz(3,3,2,d,3) 11
4Ryszard DołomisiewiczBydgoszcz(1,3,3,2,2) 11
5Grzegorz SmolińskiGniezno(3,2,2,1,1) 9
6Piotr MazurekLublin(2,2,1,2,2) 9
7Marek MolkaZielona Góra(1,1,2,3,1) 8+3
8Jacek GomólskiGniezno(2,0,2,2,2) 8+2
9Dariusz ŚledźLublin(d,3,3,1,1) 8+1
10Sławomir DudekZielona Góra(1,u,1,3,2) 7
11Waldemar CisońGrudziądz(2,1,0,0,3) 6
12Krzysztof KuczwalskiToruń(3,1,u,0,1) 5
13Andrzej Tanaś IITarnów(2,0,1,1,0) 4
14Dariusz MichalakZielona Góra(1,u,w,2,0) 3
15Jarosław Olszewski IIGdańsk(0,2,w,1,0) 3
16Piotr LaskowskiGdańsk(0,1,1,0,0) 2
17Paweł BieniekGrudziądz- nsR
17Mariusz StrzeleckiToruń- nsR

1987

Gorzów Wlkp - 6 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Piotr ŚwistGorzów Wlkp(3,3,3,3,3) 15
2Ryszard DołomisiewiczBydgoszcz(3,3,3,3,1) 13
3Jarosław Olszewski IIGdańsk(2,2,3,1,3) 11
4Sławomir DudekZielona Góra(3,3,w,2,2) 10
5Mariusz StrzeleckiToruń(1,3,2,2,2) 10
6Marek MolkaZielona Góra(2,2,1,2,2) 9
7Sławomir DrabikCzęstochowa(3,d,3,1,w) 7
8Zbigniew BłażejczakZielona Góra(2,w,2,0,3) 7
9Waldemar CisońBydgoszcz(0,u,2,3,1) 6
10Ryszard JasinowskiZielona Góra(1,1,2,2,0) 6
11Józef CebulaOpole(1,2,1,1,1) 6
12Cezary OwiżycGorzów Wlkp(0,1,0,0,3) 4
13Sławomir AbakumowGdańsk(d,0,1,1,2) 4
14Jacek GomólskiGniezno(1,2,u/-) 3
15Waldemar CieślewiczGniezno(2,u/-,ns) 2
16Kazimierz DziuraRzeszów(u,0,0,u,ns) 0
17Tomasz GałeczkaRybnik(1,1,1,0,1) 4R
18Andrzej PietrzakBydgoszcz(0,w) 0R
18Krzysztof KuczwalskiToruń- ns

Rzeszów - 4 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sławomir DrabikCzęstochowa(2,3,3,3,3) 14
2Waldemar CieślewiczGniezno(3,3,2,3,2) 13
3Marek MolkaZielona Góra(3,3,3,d,2) 11
4Kazimierz DziuraRzeszów(3,3,1,1,3) 11
5Sławomir DudekZielona Góra(3,2,2,2,2) 11
6Jacek GomólskiGniezno(1,1,3,2,3) 10
7Ryszard JasinowskiZielona Góra(1,1,2,3,3) 10
8Józef CebulaOpole(0,2,2,3,1) 8+3
9Tomasz GałeczkaRybnik(2,2,3,w,1) 8+2
10Andrzej PietrzakBydgoszcz(2,2,d,1,0) 5
11Jarosław KardaśŚwiętochłowice(1,1,1,1,1) 5
12Janusz KapustkaTarnów(2,w,2,0) 4
13Andrzej MusiolikRybnik(1,1,u,2,0) 4
14Andrzej PuczyńskiCzęstochowa(0,0,1,0,2) 3
15Piotr GlucklichBydgoszcz(d,0,0) 0
16Artur TaraszkaTarnów(0) 0
17Andrzej SikoraRzeszów(1,0,1) 2R
18Bernard JamborOpole(0,u) 0R
18Romuald JanuszRzeszów(w) 0R

Bydgoszcz - 13 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ryszard DołomisiewiczBydgoszcz(3,3,3,3,2) 14
2Cezary OwiżycGorzów Wlkp(3,3,1,3,3) 13
3Piotr ŚwistGorzów Wlkp(3,2,2,3,3) 13
4Mariusz StrzeleckiToruń(2,2,2,2,3) 11
5Waldemar CisońBydgoszcz(3,0,3,1,3) 10
6Zbigniew BłażejczakZielona Góra(1,2,3,2,2) 10
7Krzysztof KuczwalskiToruń(2,1,1,3,2) 9
8Jarosław Olszewski IIGdańsk(2,3,w,1,2) 8
9Sławomir AbakumowGdańsk(2,1,0,2,1) 6+3
10Dariusz ŚledźLublin(1,2,2,0,1) 6+2
11Paweł BieniekGrudziądz(0,3,2,0,1) 6+1
12Sławomir GonciarzWrocław(0,1,3,2,d) 6+ns
13Jarosław StrongowskiGdańsk(0,1,1,1,1) 4
14Andrzej PrzeworekGrudziądz(1,0,1,1,0) 3
15Dariusz MichalakZielona Góra(1,0,0,0) 1
16Marek IwaniecTarnów(0,0,0,0,0) 0
17Jan PołubińskiZielona Góra(0) 0R

1988

Zielona Góra - 13 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Piotr ŚwistGorzów Wlkp(3,3,2,2,3) 13
2Tomasz FajferGniezno(3,3,3,1,2) 12+3
3Jacek GomólskiBydgoszcz(2,3,3,1,3) 12+2
4Krzysztof KuczwalskiToruń(3,2,2,2,3) 12+w
5Dariusz MichalakZielona Góra(3,1,1,3,3) 11
6Zbigniew BłażejczakZielona Góra(0,2,3,3,2) 10
7Marek MolkaZielona Góra(2,2,3,2,w/u) 9
8Dariusz KasprzakLeszno(2,3,1,2,1) 9
9Jacek WoźniakBydgoszcz(1,2,0,3,2) 8
10Jarosław SzymkowiakZielona Góra(0,1,2,3,2) 8
11Sławomir DudekZielona Góra(1,1,2,1,d) 5
12Marek HućkoGorzów Wlkp(2,0,1,0,1) 4
13Romuald JanuszRzeszów(1,0,1,d,1) 3
14Dariusz ŚledźLublin(0,1,0,0,d) 1
15Jan PołubińskiZielona Góra(d,0,d,1,0) 1
16Artur TaraszkaTarnów(w/u,0,0,d,0) 0

Gniezno - 15 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dariusz KasprzakLeszno(3,3,3,3,3) 15
2Zbigniew BłażejczakZielona Góra(3,3,3,3,1) 13
3Tomasz FajferGniezno(2,1,3,3,3) 12
4Krzysztof KuczwalskiToruń(3,2,1,2,3) 11
5Jan PołubińskiZielona Góra(3,3,0,2,2) 10
6Dariusz MichalakZielona Góra(1,2,2,1,3) 9
7Dariusz ŚledźLublin(2,2,2,1,2) 9
8Romuald JanuszRzeszów(0,3,2,3,0) 8
9Robert PrussToruń(1,2,3,0,2) 8
10Jarosław Olszewski IIGdańsk(2,1,0,2,2) 7
11Mariusz StrzeleckiToruń(2,0,1,1,1) 5
12Piotr WłodarczykLublin(w,0,2,2,u) 4
13Waldemar JamborOpole(0,1,1,1,1) 4
14Sławomir AbakumowGdańsk(1,0,1,0,0) 2
15Andrzej SikoraRzeszów(1,0,0,d) 1
16Dariusz ŁowickiLeszno(u) 0
17Dariusz MichalewiczLeszno(1,0,0,1) 2R
18Waldemar GaborOpole(0) 0R
18Artur WalkowiakGniezno- nsR

Gorzów Wlkp - 15 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Piotr ŚwistGorzów Wlkp(3,3,3,3,1) 13
2Jacek GomólskiBydgoszcz(3,3,2,2,3) 13
3Jacek WoźniakBydgoszcz(3,2,3,1,3) 12
4Jarosław SzymkowiakZielona Góra(2,3,3,3,1) 12
5Marek MolkaZielona Góra(w,3,2,3,3) 11
6Sławomir DudekZielona Góra(3,2,3,1,2) 11
7Artur TaraszkaTarnów(2,1,1,3,2) 9
8Marek HućkoGorzów Wlkp(1,2,1,2,2) 8
9Dariusz FliegertRybnik(0,2,2,d,3) 7
10Waldemar CieślewiczBydgoszcz(2,w,0,2,1) 5
11Andrzej BykiewiczTarnów(1,1,2,w) 4
12Paweł SzymańskiCzęstochowa(1,0,1,2) 4
13Piotr KociembaOstrów Wlkp(1,1,1,1,0) 4
14Andrzej PuczyńskiCzęstochowa(2,0,1,w,d) 3
15Andrzej MusiolikRybnik(0,u,0,2,0) 2
16Jarosław KardaśŚwiętochłowice(0,1,d,0,d) 1
17Franciszek BanaszakOstrów Wlkp(0) 0R
17Michał JanikRybnik(u) 0R

1989

Zielona Góra - 12 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Piotr ŚwistGorzów Wlkp(3,3,3,3,3) 15
2Jarosław SzymkowiakZielona Góra(3,3,3,3,1) 13
3Tomasz GollobGdańsk(2,3,3,1,3) 12
4Dariusz ŚledźLublin(2,2,2,2,2) 10
5Jacek RempałaTarnów(2,1,2,3,1) 9
6Dariusz FliegertRybnik(1,3,1,d,3) 8
7Krzysztof KuczwalskiToruń(3,t,1,3,0) 7
8Jarosław Olszewski IIGdańsk(3,2,0,1,1) 7
9Jacek GomólskiBydgoszcz(2,1,2,d,2) 7
10Jacek KrzyżaniakToruń(d,2,2,2,1) 7
11Janusz ŚlączkaRzeszów(1,1,1,2,2) 7
12Dariusz KasprzakLeszno(t,1,3,2,0) 6
13Robert KużdżałTarnów(0,d,0,1,2) 3
14Tomasz FajferGniezno(w,2,1,0,0) 3
15Robert SawinaToruń(0,0,0,1,0) 1
16Waldemar CieślewiczBydgoszcz(1,0,0) 1
17Jerzy MordelLublin(1,0,3) 4R
18Paweł WachelkaZielona Góra(w) 0R
18Sławomir DudekZielona Góra- ns

Gdańsk - 11 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Piotr ŚwistGorzów Wlkp(3,3,3,3,3) 15
2Waldemar CieślewiczBydgoszcz(d,3,3,3,3) 12
3Jarosław Olszewski IIGdańsk(3,2,2,1,3) 11
4Jacek KrzyżaniakToruń(2,3,2,2,2) 11
5Dariusz ŚledźLublin(2,1,2,2,3) 10
6Tomasz FajferGniezno(2,2,3,2,0) 9
7Tomasz GollobGdańsk(2,2,1,3,1) 9
8Dariusz KasprzakLeszno(1,3,3,t,1) 8+3
9Jerzy MordelLublin(3,0,2,1,2) 8+2
10Sławomir BuśkiewiczLeszno(3,1,0,0,2) 6
11Mirosław KowalikToruń(1,1,1,2) 5
12Marek HućkoGorzów Wlkp(0,2,u) 2
13Jacek KanieckiBydgoszcz(0,1,1,u/-) 2
14Jan PołubińskiZielona Góra(1,u,t,1,0) 2
15Jarosław KalinowskiGdańsk(1,0,1,w,ns) 2
16Jacek GuzowskiZielona Góra(0,u) 0
17Jarosław SkarzyńskiGrudziądz(0,3,1,t,2) 6R
18Robert AdamczewskiLeszno(0,1,0,u) 1R

Świętochłowice - 11 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jarosław SzymkowiakZielona Góra(3,3,3,2,3) 14
2Jacek RempałaTarnów(1,2,3,3,3) 12
3Krzysztof KuczwalskiToruń(3,1,3,3,2) 12
4Sławomir DudekZielona Góra(3,3,3,1,1) 11
5Robert SawinaToruń(3,1,1,3,2) 10
6Dariusz FliegertRybnik(1,3,2,2,1) 9
7Jacek GomólskiBydgoszcz(1,2,1,2,3) 8
8Robert KużdżałTarnów(2,2,0,w,3) 7+3
9Janusz ŚlączkaRzeszów(d,3,0,3,1) 7+2
10Krzysztof PogodaŚwiętochłowice(u,1,2,2,2) 7+1
11Jacek WoźniakBydgoszcz(2,2,2,d,t) 6
12Damian WaloszekŚwiętochłowice(2,0t,0,2) 4
13Krzysztof JankowskiWrocław(0,1,2,1,0) 4
14Zbigniew LechWrocław(2,0,1,1,0) 4
15Andrzej SikoraRzeszów(1,0,0,0,1) 2
16Andrzej MusiolikRybnik(u,d) 0
17Janusz MuchaŚwiętochłowice(1,1,0) 2R
18Krzysztof StrużyńskiŚwiętochłowice(0) 0R

1990

Bydgoszcz - 30 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tomasz GollobBydgoszcz(3,3,3,3,3) 15
2Dariusz FliegertRybnik(2,3,3,2,3) 13
3Jacek RempałaTarnów(3,2,2,3,2) 12
4Mirosław KowalikToruń(3,3,2,1,2) 11
5Robert SawinaToruń(3,1,0,3,3) 10
6Robert KużdżałTarnów(2,2,3,1,2) 10
7Jarosław Olszewski IIGdańsk(2,2,2,2,1) 9
8Piotr PaluchGorzów Wlkp(0,2,1,2,3) 8
9Krzysztof KuczwalskiToruń(0,3,1,3,0) 7
10Adam ŁabędzkiLeszno(1,w,3,0,1) 5
11Paweł JąderLeszno(w,1,0,2,2) 5
12Jerzy MordelLublin(1,1,2,0,1) 5
13Marek HućkoGorzów Wlkp(2,0,1,1,0) 4
14Piotr LeśniowskiTarnów(1,1,1,0,0) 3
15Jarosław SzymkowiakZielona Góra(1,d,0,1,0) 2
16Jacek WoźniakBydgoszcz(0,0,u,d,1) 1
17Jacek GollobBydgoszcz- nsR
17Marek MrózOpole- nsR

Toruń - 14 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mirosław KowalikToruń(3,3,t,3,2) 11
2Robert SawinaToruń(1,3,2,3,2) 11
3Krzysztof KuczwalskiToruń(2,1,2,3,3) 11
4Jacek WoźniakBydgoszcz(2,3,d,2,3) 10
5Jarosław Olszewski IIGdańsk(3,1,1,2,3) 10
6Piotr PaluchGorzów Wlkp(3,2,3,1,1) 10
7Marek HućkoGorzów Wlkp(3,0,3,0,3) 9
8Jarosław SzymkowiakZielona Góra(2,2,2,1,2) 9
9Jacek GollobBydgoszcz(2,2,3,0,1) 8+3
10Szczepan KulczakGniezno(1,3,0,3,1) 8+2
11Leszek SokołowskiBydgoszcz(0,0,3,1,2) 6
12Andrzej ZarzeckiZielona Góra(0,2,2,2,0) 6
13Dariusz MichalewiczLeszno(0,1,1,2,u) 4
14Andrzej RzepkaGorzów Wlkp(1,1,0,0,0) 2
15Jarosław KalinowskiGdańsk(0,0,0,1,1) 2
16Tomasz FajferGniezno(1,d,1,d,0) 2
17Piotr BaronToruń(1) 1R

Rybnik - 19 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tomasz GollobBydgoszcz(3,3,3,3,3) 15
2Dariusz FliegertRybnik(3,3,3,3,2) 14
3Jacek RempałaTarnów(2,3,3,2,3) 13
4Robert KużdżałTarnów(3,3,2,2,1) 11
5Adam ŁabędzkiLeszno(3,2,1,0,3) 9
6Jerzy MordelLublin(2,2,3,2,t) 9
7Piotr LeśniowskiTarnów(1,2,2,3,1) 9
8Paweł JąderLeszno(2,2,2,1,2) 9
9Marek MrózOpole(0,1,2,1,3) 7
10Tomasz KornackiBydgoszcz(0,1,0,3,1) 5
11Krzysztof CiepielaRzeszów(2,d,1,1,1) 5
12Mariusz SielskiBydgoszcz(1,d,1,2,0) 4
13Krzysztof PogodaŚwiętochłowice(1,1,0,1,0) 3
14Krzysztof JankowskiWrocław(0,1,0,0,0) 1
15Sławomir ChatOpole(1,d,0,0,0) 1
16Janusz ŚlączkaRzeszów(w,d,1) 1
17Waldemar SzubaWrocław(2,2) 4R
18Eugeniusz TudzieżRybnik(0) 0R

1991

Toruń - 5 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tomasz GollobBydgoszcz(3,3,3,3,3) 15
2Adam ŁabędzkiLeszno(3,3,2,2,2) 12
3Robert SawinaToruń(3,1,2,3,2) 11
4Andrzej ZarzeckiZielona Góra(0,2,3,2,3) 10
5Jacek RempałaTarnów(3,3,1,2,1) 10
6Piotr PaluchGorzów Wlkp(2,2,2,0,3) 9
7Marek HućkoGorzów Wlkp(2,2,2,1,2) 9
8Piotr BaronGrudziądz(1,1,3,3,w) 8
9Zbigniew LechWrocław(w,3,1,1,3) 8
10Marek MuszyńskiLublin(2,2,0,3,1) 8
11Jarosław ŁukaszewskiGorzów Wlkp(0,0,3,0,2) 5
12Piotr LeśniowskiTarnów(2,0,0,2,1) 5
13Waldemar SzubaWrocław(1,1,0,1,0) 3
14Robert KużdżałTarnów(1,1,1) 3
15Piotr GancarzRzeszów(1,0,1,0,0) 2
16Marek MrózOpole(0,0,0,1,0) 1
17Tomasz KornackiBydgoszcz(0) 0R
17Sławomir RypieńLeszno- nsR


1992

Tarnów - 30 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tomasz GollobBydgoszcz(3,3,3,3,3) 15
2Robert SawinaToruń(3,3,3,3,1) 13
3Andrzej ZarzeckiZielona Góra(3,3,2,2,2) 12
4Jacek RempałaTarnów(3,3,2,3,0) 11
5Piotr BaronWrocław(2,2,1,3,3) 11
6Marek HućkoGorzów Wlkp(2,2,2,2,3) 11
7Tomasz BajerskiToruń(2,1,3,2,u) 8
8Sławomir DerdzińskiToruń(1,1,2,0,2) 6
9Robert KempińskiGrudziądz(2,d,1,2,1) 6
10Robert KużdżałTarnów(1,2,u,1,2) 6
11Artur PawlakZielona Góra(1,1,3,0,d) 5
12Tomasz KornackiBydgoszcz(0,d,1,1,2) 4
13Paweł JachymMachowa(0,1,1,1,1) 4
14Marek DeraGdańsk(0,0,0,t,3) 3
15Waldemar SzubaWrocław(0,2,d,0,d) 2
16Paweł BorowieckiPiła(1,0,0,1,d) 2
17Jacek KalinowskiGdańsk(0) 0R
17Janusz ŚlączkaRzeszów- ns

Zielona Góra - 16 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Andrzej ZarzeckiZielona Góra(3,3,3,2,3) 14
2Paweł JachymMachowa(3,3,3,1,3) 13
3Waldemar SzubaWrocław(2,3,2,1,3) 11
4Piotr BaronWrocław(2,2,2,3,2) 11
5Jacek RempałaTarnów(1,2,3,2,2) 10
6Robert KużdżałTarnów(3,3,1,2,0) 9
7Artur PawlakZielona Góra(2,1,1,3,2) 9
8Marek HućkoGorzów Wlkp(3,1,3,0,1) 8
9Marek MrózOpole(2,2,0,3,d) 7
10Piotr ProtasiewiczZielona Góra(u,1,1,3,1) 6
11Robert FlisGorzów Wlkp(1,0,2,1,2) 6
12Sławomir RypieńLeszno(0,0,1,0,3) 4
13Grzegorz RempałaMachowa(0,0,2,1,1) 4
14Krzysztof ZielińskiWrocław(1,1,u,2,d) 4
15Krzysztof FliegertRybnik(0,d,0,0,d) 0
17Mariusz StaszewskiGorzów Wlkp(2) 2R
18Mariusz SzańczukZielona Góra(0,1) 1R

Gdańsk - 16 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tomasz GollobBydgoszcz(2,2,3,3,3) 13
2Tomasz BajerskiToruń(3,3,3,3,d) 12
3Robert SawinaToruń(0,3,3,3,2) 11
4Marek DeraGdańsk(2,1,2,3,3) 11
5Sławomir DerdzińskiToruń(3,3,2,1,2) 11
6Robert KempińskiGrudziądz(2,2,3,2,1) 10
7Paweł BorowieckiPiła(3,2,0,1,3) 9
8Janusz ŚlączkaRzeszów(3,3,1,2,w) 9
9Tomasz KornackiBydgoszcz(1,1,2,2,3) 9
10Rafał WilkRzeszów(0,1,2,2,u/-5) -
11Jacek KalinowskiGdańsk(2,0,1,0,2) 5
12Tomasz ZielińskiPiła(0,2,1,1,1) 5
13Grzegorz WiśniewskiGrudziądz(1,0,1,0,2) 4
14Adam FajferGniezno(1,1,0,1,0) 3
15Marek LatosiOstrów Wlkp(u,0,0,0,1) 1
16Robert BoninBydgoszcz(t,u) 0
17Zbigniew JurasikGdańsk(0) 0R
17Rafał KleinGdańsk(0) 0R

1993

Toruń - 27 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tomasz BajerskiToruń(3,2,3,3,3) 14+3
2Grzegorz RempałaTarnów(3,3,3,3,2) 14+2
3Tomasz ŚwiątkiewiczToruń(2,3,3,3,2) 13
4Robert FlisGorzów Wlkp(1,3,2,2,3) 11
5Krzysztof ZielińskiWrocław(3,u,3,2,1) 9
6Waldemar WalczakToruń(2,2,2,2,u) 8
7Piotr BaronWrocław(1,d,u,3,3) 7
8Mariusz StaszewskiGorzów Wlkp(2,1,1,1,2) 7
9Piotr RembasGorzów Wlkp(1,2,u,0,3) 6
10Robert MikołajczakLeszno(2,1,u,u,2) 5
11Tomasz KamińskiBydgoszcz(u,2,2,u,1) 5
12Piotr ProtasiewiczZielona Góra(3,u,u,1,0) 4
13Mirosław CierniakTarnów(0,0,u,1,0) 1
14Rafał DobruckiPiła(1,w2,u,ns,ns) 1
15Ireneusz KwiecińskiKrosno(0,u) 0
16Maciej BargielKrosno(u,u,ns) 0
17Tomasz KrukZielona Góra(3,2,2,1) 8R
18Mariusz ŁazarzKraków(d,d) 0R

Rybnik - 17 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Piotr BaronWrocław(3,3,3,3,2) 14
2Piotr ProtasiewiczZielona Góra(3,3,1,3,3) 13
3Krzysztof ZielińskiWrocław(1,3,3,3,1) 11
4Robert MikołajczakLeszno(3,1,2,2,3) 11
5Rafał DobruckiPiła(3,2,2,3,0) 10
6Piotr RembasGorzów Wlkp(1,2,3,0,3) 9
7Robert FlisGorzów Wlkp(2,2,d,2,3) 9
8Mariusz StaszewskiGorzów Wlkp(1,1,2,1,2) 7
9Tomasz KrukZielona Góra(2,3,0,1,d) 6
10Eugeniusz TudzieżRybnik(2,2,2,0,d) 6
11Paweł JąderLeszno(2,d,3,w) 5
12Dariusz OleśRybnik(0,1,1,2,1) 5
13Sebastian KowolikŚwiętochłowice(0,0,1,1,2) 4
14Krzysztof MituraLeszno(1,1,0,1,1) 4
15Mirosław BasŚwiętochłowice(0,d,1,0) 1
16Mirosław SakowskiWrocław(w) 0
17Mariusz SzańczukZielona Góra(0,0,2,2) 4R
18Sławomir SitekRzeszów(d) 0R
18Rafał WilkRzeszów(d) 0R

Krosno - 17 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tomasz ŚwiątkiewiczToruń(3,3,1,3,3) 13
2Mirosław CierniakTarnów(2,3,3,2,3) 13
3Waldemar WalczakToruń(3,1,3,2,3) 12
4Ireneusz KwiecińskiKrosno(3,2,2,3,2) 12
5Grzegorz RempałaTarnów(w,3,3,3,2) 11
6Tomasz KamińskiBydgoszcz(2,3,2,3,d) 10
7Maciej BargielKrosno(1,1,3,1,2) 8
8Tomasz BajerskiToruń(w,2,0,2,3) 7+3
9Mariusz ŁazarzKraków(1,2,2,1,1) 7+2
10Roman RaśKrosno(3,0,1,1,1) 6
11Marek DeraGdańsk(2,2,t,u,2) 6
12Paweł JachymTarnów(1,0,1,2,1) 5
13Robert KempińskiGrudziądz(d,0,2,1) 3
14Tomasz KornackiBydgoszcz(2,1,d,d) 3
15Grzegorz WiśniewskiGrudziądz(1,1,0,d,1) 3
16Robert BoninBydgoszcz(0,0,0,0,0) 0
17Grzegorz MrózTarnów(1,0,0) 1R
18Maciej GłódBydgoszcz(0) 0R

1994

Tarnów - 27 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Grzegorz RempałaTarnów(3,3,3,3,2) 14
2Mirosław CierniakTarnów(3,3,1,3,3) 13
3Rafał DobruckiPiła(2,2,3,3,2) 12
4Piotr BaronWrocław(1,1,3,3,3) 11
5Waldemar SzubaWrocław(t,3,2,2,3) 10
6Sebastian UłamekCzęstochowa(3,2,2,1,2) 10
7Tomasz BajerskiToruń(2,2,2,2,1) 9
8Maciej KuciapaRzeszów(0,2,1,2,3) 8
9Adam FajferGniezno(2,3,d4,1,1) 7
10Wiesław JaguśToruń(3,1,d4,0,1) 5
11Marek DeraGdańsk(1,0,3,u4,0) 4
12Robert FlisGorzów Wlkp(1,0,2,1,0) 4
14Waldemar WalczakToruń(0,1,0,d2,2) 3
15Jacek KalinowskiGdańsk(1,0,0,1,1) 3
16Tomasz ŚwiątkiewiczToruń(u/-,1,1) 2
17Ireneusz KwiecińskiKrosno(0,u4,1,d4,0) 1
18Grzegorz WalasekZielona Góra(2,2) 4R
19Mariusz NiemczuraKraków(0) 0R

Świętochłowice - 30 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mirosław CierniakTarnów(3,3,3,3,3) 15
2Piotr BaronWrocław(3,3,2,2,3) 13
3Grzegorz RempałaTarnów(1,1,3,3,3) 11
4Sebastian UłamekCzęstochowa(2,2,3,3,1) 11
5Waldemar SzubaWrocław(2,2,3,2,2) 11
6Tomasz ŚwiątkiewiczToruń(2,1,2,2,2) 9+3
7Wiesław JaguśToruń(3,2,2,1,1) 9+2
8Ireneusz KwiecińskiKrosno(1,3,0,3,2) 9+1
9Mariusz NiemczuraKraków(2,0,2,2,3) 9+0
10Damian BalińskiLeszno(0,3,1) 4
11Roman RaśKrosno(1,1,u3,1,1) 4
12Eugeniusz TudzieżRybnik(3,0,w,u) 3
13Grzegorz MrózTarnów(w,2,1,0,0) 3
14Mirosław BasŚwiętochłowice(0,1,1,1,0) 3
15Dariusz WachOpole(0,0,1,0,1) 2
16Rafał OsumekCzęstochowa(1,0,d4) 1
17Paweł GrygolecKrosno(1,2) 3R
18Piotr UłamekCzęstochowa(0,w) 0R
18Rafał ChińskiŚwiętochłowice(w) 0R
18Maciej SzczekotOpole(w2) 0R

Gdańsk - 30 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jacek KalinowskiGdańsk(3,3,1,3,3) 13
2Rafał DobruckiPiła(t,3,2,2,3) 10
3Tomasz BajerskiToruń(3,1,3,2,1) 10
4Maciej KuciapaRzeszów(3,1,3,1,2) 10
5Robert FlisGorzów Wlkp(1,2,3,2,2) 10
6Marek DeraGdańsk(2,0,1,3,3) 9
7Waldemar WalczakToruń(t,3,3,1,2) 9
8Adam FajferGniezno(2,2,1,1,2) 8+3
9Rafał WilkRzeszów(1,2,2,0,3) 8+u
10Grzegorz WalasekZielona Góra(3,0,2,2,1) 8+wu
11Robert DadosLublin(2,3,w/u,0,1) 6
12Piotr MarkuszewskiGrudziądz(2,d3,2,1,1) 6
13Tomasz KrukZielona Góra(w2,0,3,d4) 5
14Piotr WiniarzRzeszów(t,1,0,3,0) 4
16Marek NowakGniezno(0,0,1,w/u) 1
17Tomasz PoprawskiOstrów Wlkp(u/-) 0
18Dominik ŻebrowskiGdańsk(1,1,1,0) 3R

1995

Rzeszów - 13 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rafał DobruckiPiła(3,3,2,3,3) 14
2Piotr ProtasiewiczWrocław(3,3,0,2,3) 11+3
3Piotr MarkuszewskiGrudziądz(3,2,2,2,2) 11+2
4Grzegorz RempałaTarnów(2,1,0,3,3) 9
5Piotr WiniarzRzeszów(0,0,3,2,3) 8
6Rafał WilkRzeszów(3,2,0,1,2) 8
7Waldemar WalczakPiła(2,2,3,1,0) 8
8Rafał OsumekCzęstochowa(1,2,1,3,0) 7
9Tomasz BajerskiToruń(1,1,3,0,2) 7
10Sebastian UłamekCzęstochowa(0,3,2,1,1) 7
11Piotr BaronWrocław(2,1,1,3,0) 7
12Damian BalińskiLeszno(1,3,1,0,1) 6
13Robert MikołajczakLeszno(2,0,2,1,1) 6
14Robert DadosLublin(0,1,3,0,1) 5
15Adam SkórnickiLeszno(1,0,1,2,0) 4
16Rafał TrojanowskiRzeszów(0,0,0,0,2) 2
17Tomasz PoprawskiBydgoszcz- nsR
17Paweł GrygolecKrosno- nsR

Krosno - 20 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Piotr BaronWrocław(3,2,3,3,3) 14
2Sebastian UłamekCzęstochowa(3,3,3,2,3) 14
3Grzegorz RempałaTarnów(2,1,3,3,3) 12
4Piotr ProtasiewiczWrocław(1,3,3,3,2) 12
5Rafał OsumekCzęstochowa(3,3,1,1,2) 10
6Rafał TrojanowskiRzeszów(2,3,2,1,2) 10
7Piotr WiniarzRzeszów(0,2,1,3,3) 9
8Rafał WilkRzeszów(2,2,2,2,1) 9
9Paweł GrygolecKrosno(1,2,2,2,1) 8
10Maciej KuciapaRzeszów(2,1,1,2,0) 6
11Mirosław BasŚwiętochłowice(3,1,0,0,1) 5
12Tomasz RempałaTarnów(0,0,1,1,2) 4
13Sławomir FigielŁódź(1,0,0,0,1) 2R
14Eugeniusz SosnaRybnik(1,0,0,1,d) 2
15Grzegorz MrózTarnów(u,1) 1
16Marek RypieńŁódź(u/-) 0
17Krzysztof MrowiecRybnik(w,0,w,ns,ns) 0
18Piotr UłamekCzęstochowa(2,0,0) 2R

Gniezno - 20 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tomasz BajerskiToruń(3,3,2,3,1) 12
2Rafał DobruckiPiła(3,1,3,2,3) 12
3Damian BalińskiLeszno(3,3,2,1,3) 12
4Robert MikołajczakLeszno(3,0,3,2,2) 10
5Robert DadosLublin(u4,3,3,2,2) 10
6Adam SkórnickiLeszno(2,2,3,w,3) 10
7Piotr MarkuszewskiGrudziądz(2,2,1,3,2) 10
8Waldemar WalczakPiła(2,1,1,3,1) 8+3
9Tomasz PoprawskiBydgoszcz(0,3,2,0,3) 8+2
10Grzegorz WalasekZielona Góra(1,2,1,3,0) 7
11Ireneusz KwiecińskiBydgoszcz(0,2,2,d4,2) 6
12Wiesław JaguśToruń(2,0,0,1,1) 4
13Dominik ŻebrowskiGdańsk(1,d4,0,2,d4) 3
14Mariusz StaszewskiGorzów Wlkp(1,1,1,0,0) 3
15Piotr RembasGorzów Wlkp(1,1,0,w,u4) 2
16Rafał SosnaGniezno(d4,0,0) 0
17Paweł ŁęckiBydgoszcz(1) 1R
17Krzysztof JabłońskiGniezno(1) 1R

1996

Rzeszów - 4 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tomasz BajerskiToruń(1,3,3,3,3) 13
2Rafał DobruckiPiła(0,3,3,3,3) 12+3
3Damian BalińskiLeszno(3,2,3,2,2) 12+2
4Wiesław JaguśToruń(2,1,2,3,3) 11
5Piotr ProtasiewiczWrocław(2,3,3,0,1) 9
6Rafał TrojanowskiRzeszów(1,2,2,2,2) 9
7Robert MikołajczakLeszno(2,3,1,1,u/-) 7
8Grzegorz WalasekZielona Góra(0,1,1,3,2) 7
9Paweł StaszekGrudziądz(1,2,2,2,0) 7
10Piotr WiniarzRzeszów(2,1,2,1,1) 7
11Krzysztof JabłońskiGniezno(3,1,0,u,3,2) 6
12Sebastian UłamekCzęstochowa(3,2,1,d,3) 6
13Waldemar WalczakPiła(3,0,w/u,2,w) 5
14Mariusz StaszewskiGorzów Wlkp(1,0,1,0,3) 5
15Rafał OsumekCzęstochowa(0,0,d4,1) 1
16Tomasz CieślewiczGniezno(0,0,0,0,0) 0
17Rafał KowalskiPiła(0,1) 1R
17Maciej KuciapaRzeszów(1) 1R

Piła - 16 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tomasz BajerskiToruń(3,2,3,3,3) 14
2Krzysztof JabłońskiGniezno(3,3,0,3,2) 11
3Rafał DobruckiPiła(3,3,2,3,d1) 11
4Waldemar WalczakPiła(2,3,2,2,2) 11
5Wiesław JaguśToruń(0,2,3,2,3) 10
6Paweł StaszekGrudziądz(1,2,3,0,3) 9
7Tomasz CieślewiczGniezno(2,3,1,1,2) 9
8Mariusz StaszewskiGorzów Wlkp(2,1,2,0,3) 8+3
9Rafał KowalskiPiła(1,0,3,3,1) 8+2
10Leszek SikorskiGniezno(1,1,1,1,2) 6
11Robert DadosGrudziądz(0,2,2,1,w) 5
12Tomasz RempałaTarnów(1,0,1,2,1) 5
13Robert WardzałaTarnów(3,1,0,w,u) 4
14Marcin RyczekBydgoszcz(2,1,0,1,0) 4
15Sylwester MoskwiakGorzów Wlkp(w/u,0,1,2,0) 3
16Dominik ŻebrowskiGdańsk(0,0,0,0) 0
17Wojciech MalakBydgoszcz(1) 1R
17Wiesław Ośkiewicz IIGrudziądz(1) 1R

Częstochowa -16 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Piotr ProtasiewiczWrocław(3,3,3,3,3) 15
2Rafał OsumekCzęstochowa(3,1,3,3,3) 13
3Sebastian UłamekCzęstochowa(2,3,3,2,3) 13
4Grzegorz WalasekZielona Góra(3,2,3,d,1) 9
5Damian BalińskiLeszno(2,3,2,2,w) 9
6Piotr WiniarzRzeszów(1,3,2,1,2) 9
7Robert MikołajczakLeszno(1,2,2,1,3) 9
8Rafał TrojanowskiRzeszów(1,2,1,2,1) 7+3
9Bartłomiej BardeckiWrocław(1,2,0,2,2) 7+2
10Maciej KuciapaRzeszów(0,1,2,3,1) 7+1
11Adam SkórnickiLeszno(2,1,0,1,2) 6
12Piotr RembasŁódź(0,d,0,3,2) 5
13Tomasz PoprawskiOstrów Wlkp(3,0,1,0,1) 5
14Mariusz WęgrzykRybnik(2,0,1,0,0) 3
15Paweł ŁęckiOstrów Wlkp(u,1,1,0,0) 2
17Arkadiusz OwsięgaŚwiętochłowice(0,w2,0,t,u) 0
18Artur PietrzykCzęstochowa(1) 1R
19Eugeniusz SosnaRybnik- nsR

1997

Częstochowa - 5 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Grzegorz WalasekZielona Góra(2,3,3,3,2) 13
2Piotr WiniarzRzeszów(3,1,2,3,3) 12
3Rafał DobruckiPiła(3,3,2,3,d1) 11
4Bartłomiej BardeckiWrocław(3,2,3,0,2) 10
5Rafał OkoniewskiPiła(1,2,2,2,3) 10
6Damian BalińskiLeszno(2,d2,3,1,3) 9
7Andrzej SzymańskiLeszno(w,3,3,2,wu2) 8
8Artur PietrzykCzęstochowa(3,0,1,3,1) 8
9Grzegorz KłopotZielona Góra(2,2,1,1,2) 8
10Tomasz PoprawskiBydgoszcz(1,2,2,0,2) 7
11Paweł ŁęckiOstrów Wlkp(1,3,0,1,1) 6
12Tomasz CieślewiczGniezno(0,1,1,2,1) 5
13Krzysztof JabłońskiGniezno(d2,d3,d4,1,3) 4
14Adam SkórnickiLeszno(2w,0,2,w2) 4
15Sylwester MoskwiakGorzów Wlkp(1,1,1,0,0) 3R
16Robert DadosGrudziądz(u/-) 0
17Paweł StaszekGrudziądz(0,d4) 0
18Rafał KowalskiPiła- ns
18Tomasz RempałaTarnów- ns
18Sebastian KowolikCzęstochowa- nsR

Toruń - 12 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Piotr WiniarzRzeszów(3,2,3,2,3) 13
2Rafał DobruckiPiła(3,3,2,w2,3) 11
3Rafał KowalskiPiła(1,3,3,2,2) 11
4Krzysztof JabłońskiGniezno(3,0,2,3,2) 10
5Robert DadosGrudziądz(0,3,2,3,2) 10
6Adam SkórnickiLeszno(2,2,t,3,3) 10
7Tomasz CieślewiczGniezno(2,3,3,w,1) 9
8Paweł StaszekGrudziądz(1,1,3,0,3) 8
9Robert KościechaToruń(3,2,0,1,1) 7
10Artur PietrzykCzęstochowa(2,2,2,1,0) 7
11Rafał TrojanowskiRzeszów(1,1,1,3,d1) 6
12Paweł DuszyńskiGniezno(0,1,1,2,2) 6
13Marcin KowalikToruń(2,1,1,1,1) 6
14Maciej PietraszekRzeszów(d4,0,0,2,u4) 2
15Arkadiusz OwsięgaKraków(1,0,0,0,0) 1
16Sebastian KowolikCzęstochowa(d4,d4) 0
17Maciej JąderLeszno(1) 1R
17Bartłomiej ŻebrowskiGdańsk(0,0,1) 1R

Zielona Góra - 12 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Grzegorz WalasekZielona Góra(3,3,3,3,2) 14
2Grzegorz KłopotZielona Góra(ust,3,3,2,3) 11
3Damian BalińskiLeszno(w2,3,2,3,3) 11
4Tomasz RempałaTarnów(1,3,1,3,2) 10
5Paweł ŁęckiOstrów Wlkp(2,2,2,2,2) 10
6Rafał OkoniewskiPiła(2,1,3,3,d3) 9
7Andrzej SzymańskiLeszno(3,2,2,2,0) 9
8Tomasz PoprawskiBydgoszcz(3,2,1,1,1) 8+3
9Bartłomiej BardeckiWrocław(3,1,1,2,1) 8+2
10Sylwester MoskwiakGorzów Wlkp(2,1,2,0,3) 8+w2
11Marcin RyczekŁódź(2,0,3,0,1) 6
12Rafał HajWrocław(1,2,0,1,2) 6
13Paweł NiziołGorzów Wlkp(1,0,0,1,0) 2
14Wojciech MalakBydgoszcz(0,0,1,1,0) 2
15Dominik ŻebrowskiOpole(0,1,d4,d4,1) 2
16Mariusz SzmandaRawicz(1,0,0,0,t) 1
17Mariusz WęgrzykWrocław(3) 3R
18Krzysztof CegielskiGorzów Wlkp- nsR
18Przemysław TajchertOstrów Wlkp- nsR
18Rafał JełowickiZielona Góra- nsR

1998

Grudziądz - 21 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Robert DadosGrudziądz(3,3,2,3,2) 13
2Krzysztof PecynaPiła(3,0,3,3,3) 12
3Tomasz CieślewiczGdańsk(2,2,2,2,3) 11+3
4Artur PietrzykCzęstochowa(2,2,1,3,3) 11+2
5Damian BalińskiLeszno(1,2,2,3,2) 10
6Krzysztof JabłońskiGniezno(1,3,3,2,0) 9
7Robert KościechaToruń(0,2,3,1,3) 9
8Tomasz ChrzanowskiToruń(3,1,2,2,1) 9
9Krzysztof CegielskiGorzów Wlkp(2,3,1,1,2) 9
10Wiesław Ośkiewicz IIGrudziądz(2,1,3,d4,d4) 6
11Mariusz FrankówPiła(3,1,0,u4,1) 5
12Bartłomiej BardeckiŁódź(0,3,1,0,d4) 4
13Grzegorz KłopotZielona Góra(1,0,d4,2,1) 4
14Mariusz LisiakGniezno(1,0,d4,1,2) 4
15Paweł NiziołGorzów Wlkp(0,0,1,0,1) 2
16Paweł DuszyńskiGniezno(u3,1,0,1,0) 2
17Michał RobackiBydgoszcz- nsR
17Sebastian SmoterZielona Góra- nsR

Gniezno - 28 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Krzysztof CegielskiGorzów Wlkp(0,3,3,3,3) 12
2Krzysztof PecynaPiła(3,3,3,w/u,3) 12
3Tomasz CieślewiczGdańsk(3,3,1,3,2) 12
4Damian BalińskiLeszno(2,3,2,1,2) 10
5Grzegorz KłopotZielona Góra(1,2,2,2,3) 10
6Mariusz LisiakGniezno(3,1,2,2,1) 9
7Paweł NiziołGorzów Wlkp(1,2,1,3,2) 9
8Paweł DuszyńskiGniezno(2,1,3,1,2) 9
9Sebastian SmoterZielona Góra(3,0,3,2,0) 8
10Marceli DubickiGdańsk(1,2,0,1,3) 7
11Mariusz WęgrzykWrocław(2,2,0,2,1) 7
12Maciej JąderLeszno(0,1,1,3,0) 5
14Rafał OkoniewskiPiła(2,0,w,d1) 2
15Piotr PadowskiRybnik(u,t,0,1,1) 2
16Marcin FurgołRybnik(u,d4,1,0,0) 1
17Paweł ŚwierzbŁódź(2,1) 3R
18Paweł StormowskiGdańsk(0,wu) 0
18Bartosz StanekWrocław(1,w,d) 1R

Rzeszów - 28 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mariusz FrankówPiła(1,3,3,3,3) 13
2Robert KościechaToruń(3,3,1,2,3) 12
3Robert DadosGrudziądz(2,2,3,3,1) 11
4Artur PietrzykCzęstochowa(3,2,2,2,2) 11
5Bartłomiej BardeckiŁódź(0,3,3,3,1) 10
6Krzysztof JabłońskiGniezno(1,1,2,3,3) 10
7Tomasz ChrzanowskiToruń(2,1,3,1,2) 9
8Wiesław Ośkiewicz IIGrudziądz(3,2,2,1,1) 9
9Michał RobackiBydgoszcz(2,0,2,2,2) 8
10Przemysław TajchertOstrów Wlkp(u2,1,1,2,3) 7
11Rafał HajWrocław(1,3,0,u2,2) 6
12Krzysztof MikutaTarnów(3,0,1,1,0) 5
13Maciej PietraszekRzeszów(1,2,0,1,0) 4
14Andrzej RybkaRzeszów(2,0,d4,0,d4) 2
15Tomasz PiszczLublin(0,w,1,0) 1
16Dariusz FijałkowskiKraków(0,wu,0,0,0) 0
17Jarosław CieślakLublin(0) 0R

1999

Gniezno - 4 czerwiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rafał OkoniewskiGorzów Wlkp(3,3,3,2,2) 13+3
2Krzysztof CegielskiGorzów Wlkp(3,3,3,3,1) 13+u2
3Tomasz ChrzanowskiToruń(1,2,3,2,3) 11+3
4Tomasz JędrzejakOstrów Wlkp(2,3,2,1,3) 11+dst
5Tomasz RempałaRzeszów(3,3,2,3,u3) 11+u/ns
6Przemysław TajchertBydgoszcz(1,2,2,3,3) 11+w
7Tomasz CieślewiczGorzów Wlkp(0,2,3,3,d4) 8
8Krzysztof SłabońBydgoszcz(1,2,1,wu,3) 7
9Sebastian SmoterZielona Góra(3,1,1,1,1) 7
10Mariusz FrankówPiła(2,0,0,2,2) 6
11Paweł DuszyńskiGdańsk(2,1,1,d4,2) 6
12Krzysztof PecynaGdańsk(d3,1,2,1,2) 6
13Mariusz WęgrzykWrocław(d1,1,1,1,1) 4
14Andrzej ZiejaWrocław(w/u,0,0,2,0) 2
15Bartłomiej BardeckiGniezno(2,0,u,0,t) 2
16Maciej JąderLeszno(0,0,0,0,1) 1
17Grzegorz KnappGrudziądz(0) 0R
17Krzysztof MikutaTarnów- nsR

Gorzów Wlkp - 13 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Krzysztof CegielskiGorzów Wlkp(2,2,2,3,3) 12
2Krzysztof SłabońBydgoszcz(1,3,3,2,1) 10
3Tomasz CieślewiczGorzów Wlkp(d4,3,d4,3,3) 9
4Maciej JąderLeszno(3,1,3,1,1) 9
5Przemysław TajchertBydgoszcz(u,2,3,2,2) 9
6Andrzej ZiejaWrocław(2,1,1,3,2) 9
7Mariusz WęgrzykWrocław(1,1,2,3,2) 9
8Sebastian SmoterZielona Góra(3,1,2,2,1) 9
9Krzysztof MikutaTarnów(3,3,3,wu,ns) 9
10Michał RobackiBydgoszcz(3,3,1,u/ns,ns) 7
11Piotr PadowskiRybnik(1,0,2,1,3) 7
12Grzegorz KłopotZielona Góra(2,2,1,1,1) 7
13Paweł NiziołŚwiętochłowice(2,2,t,0,2) 6
14Wojciech WęgrzynRybnik(0,0,0,0,3) 3
15Maciej BorneckiZielona Góra(d4,0,1,2,d4) 3
16Bartosz StanekRawicz(1,0,0,1,d4) 2
17Marcel MalińskiCzęstochowa(0) 0R

Gdańsk - 18 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Krzysztof PecynaGdańsk(3,3,2,3,2) 13
2Tomasz RempałaRzeszów(3,u2,3,3,3) 12
3Rafał OkoniewskiGorzów Wlkp(0,3,2,3,3) 11
4Mariusz FrankówPiła(3,1,3,0,3) 10
5Tomasz ChrzanowskiToruń(3,3,0,2,2) 10
6Tomasz JędrzejakOstrów Wlkp(2,2,3,1,2) 10
7Bartłomiej BardeckiGniezno(2,1,2,2,3) 10
8Paweł DuszyńskiGdańsk(2,2,2,3,u2) 9
9Grzegorz KnappGrudziądz(1,3,1,2,1) 8
10Marcin RyczekŁódź(1,2,1,2,0) 6
11Wiesław Ośkiewicz IIGrudziądz(2,1,1,1,d4) 5
12Jarosław HampelPiła(0,d2,3,u2,1) 4
13Rafał HajŁódź(0,2,wu,2) 4
14Mariusz LisiakGniezno(t,0,1,0,1) 2
15Karol MalechaOstrów Wlkp(0,1,0,0,0) 1
16Artur BogińczukOpole(t,0,0,1,0) 1
17Paweł StormowskiGdańsk(1,1,1,2) 5R

2000

Gorzów Wlkp - 30 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rafał OkoniewskiGorzów Wlkp(2,3,3,3,2) 13+3
2Tomasz ChrzanowskiToruń(1,3,3,3,3) 13+d2
3Jarosław HampelPiła(3,2,2,2,3) 12+3
4Mariusz WęgrzykWrocław(3,3,1,3,2) 12+2
5Krzysztof CegielskiGdańsk(1,2,3,2,3) 11
6Tomasz GapińskiPiła(2,3,d4,1,3) 9
7Krzysztof StojanowskiZielona Góra(2,0,2,3,2) 9
8Paweł DuszyńskiGdańsk(3,0,2,2,1) 8
9Tomasz JędrzejakCzęstochowa(2,2,3,1,0) 8
10Grzegorz KnappGrudziądz(3,1,1,1,1) 7
11Roman ChromikRybnik(1,1,2,0,1) 5
12Tomasz ŁukaszewiczLeszno(1,0,1,2,0) 4
13Michał RobackiBydgoszcz(0,1,1,0,2) 4
14Andrzej ZiejaWrocław(0,2,0,d1,wu) 2
15Łukasz PawlikowskiToruń(0,1,d4,1,0) 2
16Zbigniew CzerwińskiCzęstochowa(0,u3,0,d4,1) 1
17Rafał SzombierskiRybnik- nsR
17Rafał KurmańskiZielona Góra- nsR

Łódź - 27 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Krzysztof CegielskiGdańsk(3,3,2,2,3) 13
2Rafał OkoniewskiGorzów Wlkp(3,1,3,2,3) 12
3Grzegorz KnappGrudziądz(2,2,2,3,3) 12
4Zbigniew CzerwińskiCzęstochowa(1,3,2,3,2) 11
5Roman ChromikRybnik(3,3,1,1,2) 10
6Michał RobackiBydgoszcz(2,2,3,2,1) 10
7Tomasz JędrzejakCzęstochowa(3,0,3,2,1) 9+3
8Paweł DuszyńskiGdańsk(d4,2,2,3,2) 9+2
9Rafał SzombierskiRybnik(0,2,1,3,3) 9+1
10Krzysztof SłabońBydgoszcz(1,3,3,1,1) 9+d4
11Michał AszenbergGorzów Wlkp(2,1,d4,1,2) 6
12Dariusz FijałkowskiCzęstochowa(1,0,0,1,1) 3
13Karol BaranRzeszów(1,1,1,0,t) 3
14Marcel MalińskiŁódź(2,0,0,0) 2
15Dawid CieślewiczGniezno(d4,1,1,d4) 2
16Tomasz BudzikTarnów(0,0,0,0,0) 0
17Wojciech WęgrzynRybnik(0) 0R

Rawicz - 27 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mariusz WęgrzykWrocław(3,3,2,1,3) 12
2Jarosław HampelPiła(3,1,1,3,3) 11
3Tomasz ChrzanowskiToruń(3,3,2,1,2) 11
4Tomasz ŁukaszewiczLeszno(2,2,3,3,1) 11
5Krzysztof StojanowskiZielona Góra(1,3,3,2,2) 11
6Andrzej ZiejaWrocław(2,0,2,3,3) 10
7Tomasz GapińskiPiła(2,2,0,1,3) 8+3
8Łukasz PawlikowskiToruń(2,1,2,2,1) 8+2
9Rafał KurmańskiZielona Góra(3,2,0,2,1) 8+1
10Tomasz KwiatkowskiGorzów Wlkp(1,1,3,3,0) 8+d4
11Karol MalechaOstrów Wlkp(d2,3,1,0,2) 6
12Adam CzechowiczOpole(0,2,3,0,0) 5
13Marek OchalWarszawa(0,1,1,1,1) 4
14Krzysztof MikutaOpole(1,0,1,0,0) 2
15Robert DumaRawicz(1,0,0,d3,0) 1
16Mariusz FierlejLeszno(t,0,0) 0
17Łukasz StanisławskiBydgoszcz(0) 2R
17Michał SzczepaniakOstrów Wlkp(2) 2R

2001

Częstochowa - 30 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Jarosław HampelPiła(3,2,3,2,2) 12+3
2Krzysztof SłabońWrocław(3,1,2,3,3) 12+2
3Łukasz JankowskiLeszno(0,3,3,3,2) 11
4Rafał OkoniewskiGorzów Wlkp(3,3,3,dst,1) 10
5Michał SzczepaniakOstrów Wlkp(2,0,3,3,2) 10
6Dawid KujawaZielona Góra(2,3,wu4,1,3) 9
7Łukasz RomanekRybnik(2,2,2,3,0) 9
8Tomasz ChrzanowskiToruń(3,2,1,1,2) 9
9Rafał KurmańskiZielona Góra(2,1,1,2,3) 9
10Zbigniew CzerwińskiCzęstochowa(1,3,2,2,0) 8
11Roman ChromikRybnik(1,1,1,0,3) 6
12Michał RobackiBydgoszcz(0,2,t,2,1) 5
13Mariusz FierlejLeszno(1,0,1,1,1) 4
14Karol BaranRzeszów(0,1,0,1,0) 2
15Andrzej ZiejaWrocław(1,0,d,0,1) 2
16Janusz KołodziejTarnów(w,0,0,0,0) 0
17Krzysztof MikutaOpole(2) 2R
18Adam PietraszkoCzęstochowa- nsRT

Wrocław - 29 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rafał OkoniewskiGorzów Wlkp(3,3,3,3,3) 15
2Łukasz JankowskiLeszno(2,3,2,3,3) 13
3Andrzej ZiejaWrocław(3,3,3,1,2) 12
4Dawid KujawaZielona Góra(3,d4,3,3,2) 11
5Krzysztof SłabońWrocław(2,2,1,2,3) 10
6Jarosław HampelPiła(3,2,3,w,1) 9
7Rafał KurmańskiZielona Góra(0,3,2,2,2) 9
8Michał SzczepaniakOstrów Wlkp(0,1,2,2,3) 8+3
9Dawid CieślewiczGdańsk(1,2,2,3,0) 8+d2
10Rafał SzombierskiRybnik(2,1,0,2,1) 6
11Tomasz GapińskiPiła(2,1,1,1,0) 5
12Maciej KierzkowskiGrudziądz(1,0,1,1,2) 5
13Przemysław KłosToruń(dst,2,0,0,1) 3
14Paweł SzczęchTarnów(1,1,1,0,0) 3
15Łukasz LomanRawicz(1,d4,0,1,0) 2
16Adam CzechowiczOpole(0,0,0,0,1) 1
17Artur BogińczukWrocław- nsRT

Krosno - 30 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tomasz ChrzanowskiToruń(3,3,3,2,3) 14
2Mariusz FierlejLeszno(3,3,3,3,1) 13
3Łukasz RomanekRybnik(1,3,2,3,3) 12
4Janusz KołodziejTarnów(2,2,3,3,2) 12
5Roman ChromikRybnik(2,1,3,1,3) 10
6Michał RobackiBydgoszcz(2,2,d,1,3) 8
7Zbigniew CzerwińskiCzęstochowa(2,0,2,2,2) 8
8Karol BaranRzeszów(3,1,1,2,d2) 7+3
9Krzysztof MikutaOpole(d3,3,1,3,0) 7+2
10Łukasz PawlikowskiGniezno(1,2,2,1,1) 7+d
11Sebastian TrumińskiLublin(0,2,0,2,2) 6
12Mirosław SzczurekKrosno(1,1,2,1,1) 6
13Krzysztof KasprzakLeszno(3,wnz,w,w,w) 3
14Łukasz StanisławskiBydgoszcz(1,0,0,0,2) 3
15Robert MiśkowiakPiła(w/u,0) 0
16Karol MalechaCzęstochowa(u/-) 0
17Robert UminskiBydgoszcz(1,1,0,1) 3R
18Dawid BendzeraTarnów(1,0,0) 1R

2002

Leszno - 9 czerwiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Artur BogińczukWrocław(1,3,3,3,3) 13
2Jarosław HampelPiła(3,w,3,2,3) 11+3
3Janusz KołodziejTarnów(2,3,0,3,3) 11+2
4Roman ChromikRybnik(2,3,3,1,2) 11+1
5Dawid KujawaZielona Góra(3,3,1,2,1) 10
6Rafał SzombierskiRybnik(1,2,2,3,2) 10
7Krzysztof KasprzakLeszno(3,1,3,0,2) 9
8Krzysztof SłabońWrocław(1,2,2,w2,3) 8
9Karol BaranRzeszów(d2,1,2,1,2) 6
10Tomasz GapińskiPiła(3,2,d2,ns,ns) 5
11Mirosław JabłońskiGniezno(2,0,1,1,1) 5
12Łukasz SzmidRybnik(2,0,dst,2,0) 4
13Rafał KurmańskiZielona Góra(d1,1,0,2,1) 4
14Daniel JeleniewskiLublin(d4,u4,2,0,ns) 2
15Robert MiśkowiakPiła(u/ns) 0
16Łukasz RomanekRybnik(u/ns) 0
17Piotr ŚwiderskiRawicz(2,1,3,1) 8R
18Jakub ŚpiewanekGorzów Wlkp(1,0,0,0) 1R

Lublin - 14 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Krzysztof SłabońWrocław(3,3,3,3,2) 14
2Rafał SzombierskiRybnik(3,2,3,3,3) 14
3Robert MiśkowiakPiła(1,3,3,2,3) 12
4Łukasz RomanekRybnik(0,2,3,3,2) 10
5Tomasz GapińskiPiła(3,1,2,2,2) 10
6Karol BaranRzeszów(2,1,0,2,3) 8
7Dawid KujawaZielona Góra(3,1,1,1,2) 8
8Daniel JeleniewskiLublin(2,1,1,3,1) 8
9Piotr ŚwiderskiRawicz(1,3,2,1,d1) 7+3
10Łukasz StanisławskiBydgoszcz(2,2,2,1,0) 7+2
11Marcin JaguśToruń(1,3,0,2,1) 7+t
12Marek CieślewiczGdańsk(2,d4,1,d4,3) 6
13Mirosław GiżyckiGdańsk(0,0,2,1,0) 3
14Robert UminskiBydgoszcz(0,2,1,0,0) 3
15Michał AszenbergWarszawa(1,d4,0,0,2) 3
16Marcin KryśkiewiczGrudziądz(0,0,0,d4,1) 1
17Dawid BendzeraTarnów- nsR
17Przemysław KłosToruń- nsR

Częstochowa - 14 maj

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Rafał KurmańskiZielona Góra(3,3,3,3) 12
2Janusz KołodziejTarnów(2,3,3,2) 10
3Krzysztof KasprzakLeszno(3,3,w/u,3) 9
4Roman ChromikRybnik(1,3,3,1) 8
5Łukasz SzmidRybnik(2,1,3,2) 8
6Artur BogińczukWrocław(2,2,2,2) 8
7Mirosław JabłońskiGniezno(3,1,1,2) 7
8Jarosław HampelPiła(1,d1,2,3) 6
9Jakub ŚpiewanekGorzów Wlkp(2,2,1,1) 6
10Marcin RempałaTarnów(1,1,0,3) 5
11Paweł HlibGorzów Wlkp(0,2,2,1) 5
12Sebastian SmoterZielona Góra(0,2,2,1) 5
13Adam PietraszkoCzęstochowa(3,0,1,u4) 4
14Łukasz LomanKraków(1,0,0,0) 1
15Adam CzechowiczOpole(0,1,0,0) 1
16Maciej KierzkowskiGdańsk(w2,0,1,d4) 1
17Artur TomczykCzęstochowa(0) 0R

2003

Rybnik - 10 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Łukasz RomanekRybnik(2,3,1,3,3) 12+3
2Adrian MiedzińskiToruń(2,3,3,2,2) 12+2
3Zbigniew CzerwińskiCzęstochowa(3,2,2,2,3) 12+wu
4Jarosław HampelWrocław(3,2,0,3,3) 11
5Janusz KołodziejTarnów(3,3,1,2,2) 11
6Krzysztof KasprzakLeszno(0,1,3,3,3) 10
7Rafał SzombierskiRybnik(1,3,1,3,1) 9
8Adam PietraszkoCzęstochowa(1,2,2,1,2) 8
9Robert MiśkowiakPiła(3,d1,3,w,1) 7
10Marcin JaguśToruń(2,2,3,wu) 7
11Marek CieślewiczGdańsk(1,1,2,1,2) 7
12Mirosław JabłońskiGniezno(2,1,d4,2,1) 6
13Artur BogińczukWrocław(0,1,2,0,0) 3
14Karol ZąbikToruń(1,1) 2R
15Michał RajkowskiGorzów Wlkp(0,0,0,1,0) 1
16Łukasz LinetteGniezno(1,0,d4,d4,wzd) 1
17Daniel JeleniewskiLublin(1) 1R
18Rafał KurmańskiZielona Góra(d4,d4) 0

Gdańsk - 12 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Marek CieślewiczGdańsk(3,3,1,3,3) 13
2Marcin JaguśToruń(1,3,3,3,3) 13
2Łukasz RomanekRybnik(3,1,3,3,3) 13
4Robert MiśkowiakPiła(3,2,3,3,0) 11
5Rafał SzombierskiRybnik(0,3,2,2,3) 10
6Jarosław HampelWrocław(3,d1,3,2,2) 10
7Adrian MiedzińskiToruń(2,3,1,2,1) 9
8Michał RajkowskiGorzów Wlkp(2,2,2,1,2) 9
9Daniel JeleniewskiLublin(2,2,2,1,2) 8
10Paweł HlibGorzów Wlkp(2,1,1,1,2) 7
11Tomasz GapińskiPiła(1,1,2,2,1) 7
12Łukasz LomanŁódź(0,2,0,0,1) 3
13Łukasz PawlikowskiGrudziądz(0,0,1,d4,2) 3
14Przemysław KłosGrudziądz(1,1,0,1,0) 3
15Grzegorz CzechowskiBydgoszcz(1,0,0,wu,0) 1
16Robert UminskiBydgoszcz(0,0,0,0) 0R
17Łukasz StanisławskiBydgoszcz(0,u/-) 0

Gniezno - 12 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Janusz KołodziejTarnów(3,3,3,2,2) 13
2Mirosław JabłońskiGniezno(2,1,3,3,3) 12
3Artur BogińczukWrocław(3,2,2,2,3) 12
4Krzysztof KasprzakLeszno(3,0,2,3,3) 11
5Rafał KurmańskiZielona Góra(2,3,1,3,1) 10
6Adam PietraszkoCzęstochowa(2,2,1,2,3) 10
7Łukasz LinetteGniezno(0,1,3,3,2) 9
8Zbigniew CzerwińskiCzęstochowa(3,3,w,1,2) 9
9Karol ZąbikToruń(2,3,2,0,0) 7
10Piotr ŚwiderskiRawicz(1,2,0,2,1) 6
11Zbigniew SucheckiZielona Góra(1,0,2,1,1) 5
12Mirosław SzczurekKrosno(1,0,1,1,2) 5
13Marcin NowaczykRawicz(d4,wu,3,1,0) 4
14Przemysław PyzikŁódź(0,2,0,0,1) 3
15Michał SzczepaniakPiła(1,1,1,0,0) 3
16Oskar WolsztyńskiLeszno(0,0,0) 0
17Adam JaziewiczOstrów Wlkp(w/u,w/u) 0
17Marcin SekulaOpole- nsR
17Marcin RempałaTarnów- nsR

2004

Piła - 8 lipiec

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Janusz KołodziejTarnów(2,3,3,3,2) 13
2Krzysztof KasprzakLeszno(2,2,3,3,2) 12+3
3Łukasz RomanekRybnik(2,3,2,2,3) 12+2
4Robert MiśkowiakWrocław(3,3,3,1,1) 11
5Piotr ŚwiderskiWrocław(3,3,1,3,1) 11
6Zbigniew SucheckiZielona Góra(1,2,3,2,3) 11
7Adrian MiedzińskiToruń(3,1,2,2,3) 11
8Paweł HlibGorzów Wlkp(1,2,2,3,3) 11
9Marcin SekulaOpole(2,2,1,1,0) 6
10Marek SzczyrbaRybnik(1,0,2,0,2) 5
11Mirosław JabłońskiGdańsk(0,d2,1,2,1) 4
12Michał SzczepaniakCzęstochowa(0,1,0,1,2) 4
13Michał RajkowskiGorzów Wlkp(3,0,u) 3
14Paweł KowalewskiPiła(1,1,0,0,0) 2
15Mariusz PacholakGdańsk(1,0,1) 2R
16Marcin LiberskiOstrów Wlkp(1,1,0) 2R
17Dawid StachyraLublin(0,0,0,0,0) 0
18Marcin RempałaTarnów(w) 0

Gorzów Wlkp - 17 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Michał RajkowskiGorzów Wlkp(3,3,3) 9
2Piotr ŚwiderskiWrocław(3,3,2) 8
3Krzysztof KasprzakLeszno(3,3,1) 7
4Mirosław JabłońskiGdańsk(2,2,3) 7
5Paweł HlibGorzów Wlkp(3,3,0) 6
6Zbigniew SucheckiZielona Góra(1,2,3) 6
7Michał SzczepaniakCzęstochowa(2,1,3) 6
8Krzysztof BuczkowskiGrudziądz(1,2,2) 5
8Mariusz PacholakGdańsk(2,1,2) 5
10Marcin NowaczykRawicz(1,2,0) 3
11Grzegorz CzechowskiBydgoszcz(0,1,2) 3
12Karol ZąbikToruń(2,1,w) 3
13Andrzej GłuchyGorzów Wlkp(1,0,1) 2
14Mateusz SzczepaniakCzęstochowa(w2,0,1) 1
15Oskar WolsztyńskiPiła(0,0,0) 0
16Krystian KlechaBydgoszcz(u3,0,u3) 0
17Paweł KowalewskiPiła(0) 0R
18Robert KasprzakLeszno(0) 0R

Tarnów - 17 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Robert MiśkowiakWrocław(3,3,2,3,3) 14
2Marcin RempałaTarnów(3,3,3,2,3) 14
3Janusz KołodziejTarnów(3,2,3,3,u1) 11
4Adrian MiedzińskiToruń(2,2,3,3,1) 11
5Łukasz RomanekRybnik(2,3,2,1,3) 11
6Marek SzczyrbaRybnik(2,1,3,2,2) 10
7Dawid StachyraLublin(3,0,2,1,3) 9
8Marcin SekulaOpole(1,1,2,3,2) 9
9Marcin LiberskiOstrów Wlkp(2,0,1,2,2) 7
10Adrian GomólskiGniezno(0,3,1,0,1) 5
11Ronnie JamrożyOpole(1,1,1,2,d4) 5
12Daniel JeleniewskiLublin(1,2,0,1) 4
13Paweł MiesiącRzeszów(1,0,w,1,1) 3
14Arkadiusz KalwasińskiToruń(0,2,0,0,0) 2
15Paweł BaranTarnów(2) 2R
16Grzegorz MusiałGrudziądz(0,1,d3,d4,1) 2
17Jakub ŚpiewanekGniezno(0,0,0,d4) 0R
18Sebastian BrucheiserOstrów Wlkp(0) 0R

2005

Toruń - 2 październik

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Adrian MiedzińskiToruń(3,3,3,3,3) 15
2Janusz KołodziejTarnów(2,2,3,3,3) 13
3Karol ZąbikToruń(2,2,2,2,2) 10+3
4Marcin JędrzejewskiBydgoszcz(3,1,3,1,2) 10+2R
5Krystian KlechaBydgoszcz(u4,3,3,3,t) 9
6Marcin RempałaTarnów(1,1,3,1,3) 9
7Zbigniew SucheckiZielona Góra(2,3,0,2,2) 9
8Mirosław JabłońskiGdańsk(2,2,2,1,1) 8
9Ronnie JamrożyWrocław(3,wu3,1,3,d3) 7
10Krzysztof KasprzakLeszno(3,3,wu,1) 6
11Krzysztof BuczkowskiBydgoszcz(1,1,2,0,2) 6
12Paweł MiesiącRzeszów(1,2,2,wu,ns) 5
13Marcin SekulaOpole(0,u4,1,2,1) 4
14Mariusz PacholakWrocław(0,1,0,2,0) 3
15Krystian BarańskiGrudziądz(1,1,1,0,0) 3
16Dawid StachyraRzeszów(w2,0,1,u3) 1
17Marcin JankowskiRawicz(0,d4,0,ns) 0
17Paweł HlibGorzów Wlkp- ns
17Michał RajkowskiGorzów Wlkp- ns
17Marek CieślewiczGrudziądz- ns

Grudziądz - 11 sierpień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Krystian KlechaBydgoszcz(3,3,2,3,3) 14
2Michał RajkowskiGorzów Wlkp(1,3,2,2,3) 11
3Krzysztof BuczkowskiBydgoszcz(2,2,1,3,3) 11
4Marek CieślewiczGrudziądz(1,2,3,1,3) 10+3
5Ronnie JamrożyWrocław(d3,2,3,3,2) 10+2
6Karol ZąbikToruń(2,3,3,w,2) 10+1
7Krystian BarańskiGrudziądz(3,1,3,1,2) 10+0
8Mirosław JabłońskiGdańsk(3,1,2,2,1) 9
9Wojciech DruchniakRybnik(1,3,1,3,0) 8
10Sławomir DąbrowskiGdańsk(3,0,w,2,1) 6
11Daniel PytelZielona Góra(2,0,1,1,2) 6
12Marek SzczyrbaRybnik(2,0,0,2,1) 5
13Alan MarcinkowskiZielona Góra(1,1,2,0,1) 5
14Łukasz ChmielowskiGrudziądz(t,2,wu,ns,ns) 2
15Adrian GomólskiGniezno(0,d1,1,ns,ns) 1
16Michał CiuraCzęstochowa(0,t,0,ns,ns) 0

Opole - 2 wrzesień

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Marcin RempałaTarnów(3,3,3,3,3) 15
2Dawid StachyraRzeszów(2,2,3,2,3) 12
3Marcin SekulaOpole(1,3,2,3,3) 12
4Marcin JankowskiRawicz(2,2,2,3,2) 11
5Mariusz PacholakWrocław(3,3,1,2,2) 11
6Paweł MiesiącRzeszów(2,1,3,wu,3) 9+3
7Marcin JędrzejewskiBydgoszcz(3,1,2,2,1) 9+2
8Marcin NowaczykZielona Góra(3,3,0,2,d1) 8
9Grzegorz ZengotaZielona Góra(2,2,1,1,2) 8
10Tomasz SchmidtOpole(1,1,1,3,u2) 6
11Mateusz JurgaLeszno(0,2,3,0,0) 5
12Marcin JaguśToruń(0,0,2,1,1) 4
13Maciej PiaszczyńskiOstrów Wlkp(w/u,0,1,1,1) 3
14Łukasz KasperekOpole(2) 2R
15Patryk PawlaszczykRybnik(1,1,0,0) 2
16Bartosz KwiatkowskiOstrów Wlkp(0,0,0,1,1) 2
17Przemysław DądelaCzęstochowa(1,0,0,0,0) 1

2006

Toruń - 5 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Karol ZąbikToruń(3,2,3,3,3) 14
2Adrian MiedzińskiToruń(3,3,3,3,1) 13
3Paweł HlibTarnów(2,3,2,2,3) 12
4Dawid StachyraRzeszów(t,3,2,3,3) 11
5Krzysztof BuczkowskiBydgoszcz(2,3,1,2,3) 11
6Wojciech DruchniakRybnik(3,1,3,1,w) 8
7Andrzej GłuchyGorzów Wlkp.(2,2,2,0,2) 8
8Adrian GomólskiGniezno(1,2,1,2,1) 7
9Alan MarcinkowskiZielona Góra(0,1,2,1,2) 6
10Marcin JędrzejewskiBydgoszcz(wsu,1,3,0,2) 6
11Grzegorz ZengotaZielona Góra(0,0,1,3,1) 5
12Marcin LiberskiOstrów Wlkp.(1,0,1,1,2) 5
13Paweł MiesiącRzeszów(3,2,w,u,w) 5
14Ronnie JamrożyWrocław(1,1,0,2,wsu) 4
15Patryk PawlaszczykRybnik(2,0,0,0,0) 2
16Mateusz JurgaLeszno(1,0,0,1,0) 2R
17Adam KulczyńskiZielona Góra(u) 0
18Marcin PiaszczyńskiPoznań(d) 0R
19Mateusz SzczepaniakCzęstochowa(ns) ns
20Mirosław JabłońskiGniezno(ns) ns

Wrocław - 6 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Karol ZąbikToruń(1,3,3,3,3) 13
2Dawid StachyraRzeszów(2,3,2,3,3) 13
3Ronnie JamrożyWrocław(2,3,2,3,2) 12
4Patryk PawlaszczykRybnik(3,3,1,2,2) 11
5Mirosław JabłońskiGniezno(2,1,3,2,2) 10
6Mateusz SzczepaniakCzęstochowa(2,2,3,2,0) 9
7Krzysztof BuczkowskiBydgoszcz(d2,2,3,d2,3) 8+3
8Grzegorz ZengotaZielona Góra(3,2,0,1,2) 8+2
9Alan MarcinkowskiZielona Góra(3,1,0,1,3) 8+1
10Marcin LiberskiOstrów Wlkp.(1,2,2,2,1) 8+0
11Kamil ZielińskiTarnów(0,0,2,3,1) 6
12Marcin PiaszczyńskiPoznań(3,0,0,1,1) 5
13Adam KajochLeszno(1,0,1,0,0) 2
14Maciej CiesielskiTarnów(0,1,u3,0,1) 2
15Sławomir DąbrowskiGorzów Wlkp.(1,1,d4,w2,0) 2
16Tomasz SzmidtOpole(0,d4,1,wu,0) 1
17Rafał FlegerRybnik(1) 1R
18Bartosz KwiatkowskiŁódź(ns) nsR

Piła - 6 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Adrian MiedzińskiToruń(2,3,3,3,2) 13
2Adam KulczyńskiZielona Góra(3,3,2,2,1) 11
2Paweł HlibTarnów(1,2,3,2,3) 11
2Wojciech DruchniakRybnik(3,2,1,2,3) 11
5Marcin JędrzejewskiBydgoszcz(1,3,0,3,3) 10
6Paweł MiesiącRzeszów(2,2,3,0,3) 10
7Andrzej GłuchyGorzów Wlkp.(1,3,3,1,2) 10
8Adrian GomólskiGniezno(2,1,2,3,2) 10
9Mateusz JurgaLeszno(3,2,1,1,u1) 7
10Michał ŁopaczewskiBydgoszcz(d4,1,2,3,0) 6
11Adrian PłuskaRawicz(3,1,0,0,1) 5
12Daniel PytelPoznań(t,1,2,0,2) 5
13Marcin PiekarskiCzęstochowa(2,0,0,1) 4
14Sebastian BrucheiserOstrów Wlkp.(1,0,1,1,0) 4
15Krsytian BarańskiGrudziądz(0,0,0,2,wu) 3
16Michał MitkoCzęstochowa(0,0,1,0,1) 3
17Adrian SzewczykowskiGorzów Wlkp.(0) 0R
18Damian Baliński IILeszno(dst) 0R

2007

Rzeszów - 2 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Paweł HlibGorzów Wlkp.(3,3,2,3,3) 14
2Karol ZąbikToruń(t,3,3,3,3) 12+3
3Daniel PytelPoznań(3,2,3,1,3) 12+2
4Adam KajochLeszno(1,3,3,2,2) 11
5Sebastian BrucheiserOstrów Wlkp.(2,3,2,2,1) 10
6Maciej PiaszczyńskiPoznań(2,1,1,3,2) 9
7Michał MitkoRybnik(2,0,3,w/u,2) 7
8Adrian GomólskiGniezno(1,2,1,2,1) 7
9Kamil ZielińskiTarnów(0,1,2,3,0) 6
10Marcin LeśRzeszów(3,w/u,2,1,u) 6
11Mateusz SzczepaniakCzęstochowa(3,1,1,w/u,1) 6
12Artur MroczkaGrudziądz(0,2,t,0,3) 5
13Robert KasprzakLeszno(0,2,0,2,1) 5
14Kamil BrzozowskiGrudziądz(2,1,1,1,d3) 5
15Andrzej GłuchyTarnów(1,w/u,0,1,2) 4
16Marcin JędrzejewskiBydgoszcz(1,d4,0,0,dst) 1
17Damian StachowiakToruń(0) 0R
18Bartosz SzymuraOpole(0) 0R
19Grzegorz ZengotaZielona Góra(ns)

Toruń - 5 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Karol ZąbikToruń(3,2,3,3,3) 14
2Marcin JędrzejewskiBydgoszcz(3,3,3,1,2) 12
3Robert KasprzakLeszno(3,3,2,3,w/2min) 11
4Daniel PytelPoznań(2,3,3,0,2) 10
5Adam KajochLeszno(2,0,3,2,3) 10
6Maciej PiaszczyńskiPoznań(3,1,1,3,2) 10
7Sebastian BrucheiserOstrów Wlkp.(1,2,2,1,3) 9
8Kamil BrzozowskiGrudziądz(2,d1,2,2,2) 8
9Damian StachowiakToruń(t,1,1,2,3) 7
10Marcin LiberskiOstrów Wlkp.(2,w/u,0,3,1) 6
11Alan MarcinkowskiToruń(0,2,2,2,u3) 6
12Adrian SzewczykowskiGorzów Wlkp.(1,2,1,0,1) 5
13Krystian BarańskiGdańsk(w/u,3,0) 3
14Mateusz JurgaLeszno(1,1,0,1,0) 3
15Adam WiśniewskiToruń(0,0,1,1) 2R
16Michał ŁopaczewskiŁódź(0,0,1,d3,0) 1
17Tomasz WiśniewskiToruń(0,1,0) 1R
18Sławomir DąbrowskiOpole(1,w/u) 1

Tarnów - 5 czerwiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mateusz SzczepaniakCzęstochowa(3,3,3,3,3) 15
2Paweł HlibGorzów Wlkp.(2,3,3,3,3) 14
3Kamil ZielińskiTarnów(3,3,3,w/u,1) 10
4Michał MitkoRybnik(3,2,1,1,3) 10
5Grzegorz ZengotaZielona Góra(2,1,2,3,1) 9
6Adrian GomólskiGniezno(1,2,2,2,2) 9
7Marcin LeśRzeszów(3,2,0,0,2) 7
8Andrzej GłuchyTarnów(2,2,2) 6+3R
9Artur MroczkaGrudziądz(0,3,0,2,1) 6+2
10Bartosz SzymuraOpole(2,1,2,1,d4) 6+d3
11Mateusz KowalczykOpole(0,2,0,1,3) 6+w/u
12Rafał FlegerRybnik(1,0,3,1,w/u) 5
13Piotr KorbelWrocław(1,0,1,3,u4) 5
14Marcin PiekarskiCzęstochowa(1,0,2,2,0) 5
15Borys MiturskiCzęstochowa(2,1,1) 4
16Wojciech DruchniakRybnik(d3,1,1,0) 2
17Maciej MichalukLublin(0,u4,1) 1R
18Grzegorz DzikGdańsk(d4,d4) 0

2008

Rybnik - 19 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Maciej JanowskiWrocław(3,3,3,1,3) 13+3
2Daniel PytelPoznań(2,3,2,3,3) 13+2
3Grzegorz ZengotaZielona Góra(2,3,2,3,2) 12
4Przemysław PawlickiLeszno(3,3,2,3,0) 11
5Adrian GomólskiOstrów Wlkp(3,3,w/su,3,1) 10
6Patryk PawlaszczykRybnik(2,1,3,2,2) 10
7Robert KasprzakLeszno(2,1,3,2,1) 9
8Artur MroczkaGrudziądz(0,2,2,2,2) 8
9Mateusz SzczepaniakCzęstochowa(2,0,1,1,3) 7
10Adrian SzewczykowskiGorzów Wlkp(3,2,0,0,1) 6
11Michał MitkoRybnik(1,1,1,1,2) 6
12Marcin JędrzejewskiBydgoszcz(1,2,1,1,0) 5
13Dawid LampartRzeszów(0,1,3,d4) 4
14Mateusz SzostekRzeszów(1,wu,2,0,w/su) 3
15Borys MiturskiCzęstochowa(1,w/2min) 1
16Michał ŁopaczewskiBydgoszcz(0,d3,d4,d4,u/ns) 0
17Kamil BrzozowskiGrudziądz(0,dst,d4,d4,ns) 0
18Adam KajochLeszno(w/u) 0

Tarnów - 10 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Robert KasprzakLeszno(3,2,3,3,3) 14
2Przemysław PawlickiLeszno(2,3,3,3,3) 14
3Adrian GomólskiOstrów Wlkp(3,3,3,2,2) 13
4Mateusz SzczepaniakCzęstochowa(1,3,1,3,2) 10
5Borys MiturskiCzęstochowa(0,d4,2,3,3) 8
6Marcin JędrzejewskiBydgoszcz(3,2,1,0,2) 8
7Michał ŁopaczewskiBydgoszcz(2,2,2,1,1) 8
8Mateusz SzostekRzeszów(2,1,2,1,2) 8
9Dawid LampartRzeszów(w/u,3,0,1,3) 7+3
10Szymon KiełbasaTarnów(3,1,1,1,1) 7+dst
11Rafał FlegerRybnik(1,1,2,2,d3) 6
12Maciej PiaszczyńskiOstrów Wlkp(1,2,d4,2,d4) 5
13Sławomir PysznyRybnik(3) 3
14Bartosz SzymuraRybnik(2,0,0,0,1) 3
15Sławomir DąbrowskiOpole(0,d4,1,2,d4) 3
16Grzegorz SzyszkaKrosno(1,1,t,0,0) 2
17Kacper GomólskiGniezno(1) 1
18Marcin LiberskiŁód?(0,0,0) 0
19Emil IdziorekOstrów Wlkp(0) 0

Poznań - 10 lipiec

Półfinał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Patryk PawlaszczykRybnik(3,1,3,3,3) 13
2Grzegorz ZengotaZielona Góra(3,3,2,3,2) 13
3Kamil BrzozowskiGrudziądz(2,2,3,2,3) 12
4Adam KajochLeszno(3,2,2,2,2) 11
5Maciej JanowskiWrocław(1,3,1,2,3) 10
6Michał MitkoRybnik(2,1,2,3,2) 10
7Adrian SzewczykowskiGorzów Wlkp(1,3,3,1,1) 9
8Artur MroczkaGrudziądz(0,0,3,2,3) 8
9Daniel PytelPoznań(1,3,d1,1,2) 7+3
10Damian SperzGdańsk(3,0,1,3,0) 7+2
11Damian CelmerToruń(2,2,0,0,1) 5
12Sławomir MusielakLeszno(2,0,0,1,1) 4
13Mateusz LampkowskiToruń(1,2,1,d3,w/u) 4
14Marcel KajzerRawicz(w/u,1,2,d4,0) 3
15Marcin PiekarskiCzęstochowa(0,1,d3,0,1) 2
16Mateusz MikorskiGorzów Wlkp(0,1) 1
17Janusz BaniakZielona Góra(u4,0) 0
18Piotr DziatkowiakPoznań(u3) 0

2009

Leszno - 8 sierpień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Patryk DudekZielona Góra(2,3,3,2,3) 13+3
2Sławomir MusielakLeszno(3,2,2,3,3) 13+2
3Dawid LampartRzeszów(3,2,2,3,2) 12
4Grzegorz ZengotaZielona Góra(1,3,3,1,3) 11
5Przemysław PawlickiLeszno(3,0,3,0,3) 9
6Sławomir PysznyRybnik(0,3,2,3,1) 9
7Artur MroczkaGrudziądz(2,1,3,2,1) 9
8Maciej JanowskiWrocław(3,3,d2,0,2) 8
9Rafał FlegerRybnik(2,1,2,1,2) 8
10Szymon WoźniakBydgoszcz(0,2,1,2,2) 7
11Michał MitkoRybnik(1,1,0,3,1) 6
12Adam KajochPoznań(2,0,1,2,0) 5
13Damian CelmerToruń(1,2,1,0,1) 5
14Kacper GomólskiGniezno(1,1,1,1,0) 4
15Mateusz KowalczykKrosno(0,0,0,1,0) 1
16Emil PulczyńskiToruń(d2,0,0,0,0) 0
17Mikołaj CuryłoBydgoszcz(ns) 0nsR
17Grzegorz StróżykPoznań(ns) 0nsR

Rybnik - 15 lipiec

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Grzegorz ZengotaZielona Góra(3,3,3,3,2) 14
2Patryk DudekZielona Góra(2,3,3,3,3) 14
3Dawid LampartRzeszów(3,2,0,3,3) 11
4Sławomir PysznyRybnik(3,1,3,2,2) 11
5Michał MitkoRybnik(2,1,3,2,3) 11
6Mateusz KowalczykKrosno(3,2,2,2,2) 11
7Borys MiturskiCzęstochowa(2,3,1,1,3) 10
8Mateusz SzostekRzeszów(1,0,1,3,2) 7
9Rafał KlimekLublin(2,2,2,0,1) 7
10Mateusz ŁukowiakZielona Góra(1,3,u,1,1) 6
11Piotr MachnikKrosno(1,w/u,2,0,1) 4R
12Paweł ChudyRybnik(1,2,t,1) 4
13Mateusz KonsekŁódź(1,2,0,t,0) 3
14Michał ŁopaczewskiPiła(u3,w/u,2,1,dst) 3
15Jakub JamrógTarnów(0,1,1,0,0) 2
16Mateusz ChochlińskiRybnik(w/u,0,0) 0
17Marek CzerwińskiOpole(0,0,ns) 0

Gniezno - 15 lipiec

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Sławomir MusielakLeszno(3,3,3,3,2) 14
2Kacper GomólskiGniezno(3,3,dst,3,3) 12
3Maciej JanowskiWrocław(3,w/u,2,3,3) 11
4Szymon WoźniakBydgoszcz(2,2,2,2,2) 10
5Damian CelmerToruń(3,w/u,3,3,w/u) 9+3
6Mikołaj CuryłoBydgoszcz(1,2,3,2,1) 9+2
7Mateusz LampkowskiToruń(2,3,3,0,u4) 8
8Cyprian SzymkoGdańsk(2,2,0,1,3) 8
9Marcel KajzerGniezno(0,3,1,2,2) 8
10Damian SperzGdańsk(1,1,2,1,3) 8
11Tobiasz MusielakLeszno(2,1,u,2,1) 6
12Piotr SzóstakOstrów Wlkp.(1,2,1,1,0) 5
13Patryk KociembaOstrów Wlkp.(t,u4,1,1,2) 4
14Marcel SzymkoGdańsk(1,1,0,0,1) 3
15Maciej FajferGniezno(u4,d4,2,0,0) 2
16Marcin WawrzyniakGniezno(u4,1,0,0,1) 2

Ostrów Wielkopolski - 15 lipiec

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Przemysław PawlickiLeszno(3,3,3,3,3) 15
2Rafał FlegerRybnik(3,3,2,3,3) 14
3Emil PulczyńskiToruń(3,1,3,2,2) 11
4Artur MroczkaGrudziądz(2,3,1,3,2) 11
5Adam KajochPoznań(2,2,3,2,1) 10
6Grzegorz StróżykPoznań(1,2,3,1,1) 8+3
7Szymon KiełbasaTarnów(1,0,2,3,2) 8+2
8Patryk PawlaszczykOstrów Wlkp.(1,3,2,0,0) 6
9Kamil FlegerRybnik(0,0,2,1,3) 6
10Maciej PiaszczyńskiŁódź(3,0,d4,2,1) 6
11Kamil PulczyńskiToruń(0,1,1,1,3) 6
12Marcin PiekarskiCzęstochowa(2,2,0,0,2) 6
13Łukasz SówkaOstrów Wlkp.(2,2,1,0,0) 5
14Damian AdamczakBydgoszcz(0,1,0,2,1) 4
15Kamil CieślarCzęstochowa(1,0,1,1,0) 3
16Emil IdziorekOstrów Wlkp.(0,1,dst) 1
17Mateusz ŁukaszewskiLeszno(*0,0) 0R

2010

Toruń - 11 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Maciej JanowskiWrocław(3,3,3,3,3) 15
2Przemysław PawlickiGorzów Wlkp(3,3,3,3,2) 14
3Kacper GomólskiGniezno(3,3,3,3,u) 12
4Mikołaj CuryłoBydgoszcz(0,3,3,2,1) 9
5Mateusz KowalczykŁódź(d,2,1,3,3) 9
6Emil PulczyńskiToruń(3,1,2,1,2) 9
7Emil IdziorekŁódź(1,2,2,0,3) 8
8Mateusz LampkowskiGdańsk(2,0,2,2,2) 8
9Rafał FlegerRybnik(1,1,d,2,3) 7
10Artur MroczkaGrudziądz(0,2,1,2,1) 6
11Sławomir MusielakLeszno(2,2,1,0,d) 5
12Adrian SzewczykowskiGorzów Wlkp(2,0,0,0,2) 4
13Szymon KiełbasaTarnów(1,0,2,t,1) 4
14Łukasz SówkaZielona Góra(2,1,0,0,0) 3
15Borys MiturskiCzęstochowa(1,1,0,1,w) 3
16Tadeusz KostroLublin(0,0,1,1,u) 2
17Patryk DudekZielona Góra(1) 1
18Kamil PulczyńskiToruń(1) 1

Lublin - 18 sierpień

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Szymon KiełbasaTarnów(2,3,3,3,3) 14
2Adrian SzewczykowskiPoznań(2,3,2,2,3) 12+3+3
3Sławomir MusielakLeszno(2,3,2,3,2) 12+3+2
4Borys MiturskiCzęstochowa(3,2,3,2,2) 12+1+3+1
5Tadeusz KostroLublin(3,2,3,3,1) 12+2+2+0
6Patryk DudekZielona Góra(3,2,2,2,3) 12+2+u
7Mateusz DomańskiRybnik(1,3,2,1,2) 9
8Mateusz SzostekKrosno(2,1,1,3,0) 7
9Paweł ParysGorzów Wlkp(3,1,0,1,1) 6
10Łukasz KretRzeszów(1,1,3,w,w) 5
11Łukasz PiechaOpole(0,0,0,1,3) 4
12Jakub JamrógTarnów(0,2,1,w,1) 4
13Sławomir PysznyRybnik(0,1,1,-,-) 2
14Bartosz SzymuraKraków(1,w,1,-,-) 2
15Łukasz LesiakTarnów(1,0,0,0,0) 1
16Arkadiusz JendrejLublin(w,w,-,-,-) 0

Piła - 29 lipiec

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Przemysław PawlickiGorzów Wlkp(3,3,3,3,3) 15
2Artur MroczkaGrudziądz(3,1,3,3,3) 13
3Emil PulczyńskiToruń(1,2,3,2,3) 11
4Mateusz LampkowskiGdańsk(3,3,2,1,2) 11
5Kacper GomólskiGniezno(2,3,d,2,3) 10+3
6Łukasz SówkaZielona Góra(2,3,1,3,1) 10+2
7Michał ŁopaczewskiŁódź(1,2,1,3,1) 8
8Cyprian SzymkoPiła(2,1,2,2,1) 8
9Damian CelmerPoznań(0,2,2,1,2) 7
10Marcel SzymkoGdańsk(1,1,2,0,2) 6
11Szymon WoźniakBydgoszcz(2,1,0,1,2) 6
12Tobiasz MusielakRawicz(3,2,d,d,w) 5
13Marcel KajzerOstrów Wlkp(1,d,3,w,w) 4
14Kacper RogowskiZielona Góra(0,0,1,2,1) 4
15Mateusz MikorskiPiła(0,0,1,1,0) 2
16Wojciech LisieckiGniezno(0,d,0,d,d) 0
17Artur CzajaCzęstochowa(0) 0

Łódź - 29 lipiec

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Paweł ZmarzlikGorzów Wlkp(2,3,3,3,3) 14
2Rafał FlegerRybnik(3,2,2,3,3) 13
3Maciej JanowskiWrocław(3,3,3,3,w) 12
4Mateusz KowalczykŁódź(2,3,2,2,3) 12
5Emil IdziorekŁódź(1,3,3,2,2) 11
6Mikołaj CuryłoBydgoszcz(2,2,1,1,3) 9
7Łukasz CyranGorzów Wlkp(3,2,d,1,2) 8
8Patryk MalitowskiWrocław(0,1,3,3,w) 7
9Patryk KociembaWrocław(3,2,2,0,w) 7
10Marcin BubelCzęstochowa(1,1,1,2,1) 6
11Adam StrzelecZielona Góra(w,0,2,1,2) 5
12Rafał MalczewskiCzęstochowa(0,u,0,2,1) 3
13Adrian WojewodaZielona Góra(w,u,1,1,1) 3
14Oskar FajferGniezno(d,w,w,w,2) 2
15Damian SperzGdańsk(1,1,u,ns,ns) 2
16Kamil FlegerRybnik(u,0,d,ns,ns) 0

2011

Gorzów Wlkp. - 2 wrzesień (02.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Piotr Pawlicki IIPiła(3,3,3,3,2) 14
2Bartosz ZmarzlikGorzów_Wlkp(2,3,3,2,3) 13
3Patryk DudekZielona_Góra(0,3,3,2,3) 11
4Tobiasz MusielakLeszno(3,2,u3,2,3) 10
5Szymon WoźniakBydgoszcz(1,2,1,3,2) 9
6Przemysław PawlickiPiła(2,wsu,3,3,t) 8
7Dawid LampartRzeszów(3,2,2,1,0) 8
8Patryk MalitowskiWrocław(1,2,1,1,3) 8
9Kacper RogowskiZielona_Góra(3,1,2,1,1) 8
10Maciej JanowskiWrocław(2,1,2,1,2) 8
11Emil PulczyńskiToruń(1,0,2,3,0) 6
12Mikołaj CuryłoBydgoszcz(2,3,wsu,0) 5
13Damian SperzGdańsk(1,w2,1,2,0) 4
14Marcin BubelCzęstochowa(0,1,d4,0,2) 3
15Adam StrzelecZielona_Góra(0,0,1,0,1) 2
16Damian AdamczakBydgoszcz(0,1,1) 2R
17Adrian OsmólskiŁódź(dst,1,0,0,0) 1
18Artur CzajaCzęstochowa(ns) nsR

Reszów - 29 czerwiec (29.06).

Eliminacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Tobiasz MusielakLeszno(3,3,3,3,2) 14
2Dawid LampartRzeszów(3,1,3,3,3) 13
3Adam StrzelecZielona_Góra(3,3,3,3,1) 13
4Kacper RogowskiZielona_Góra(2,2,1,2,3) 10+3
5Patryk MalitowskiWrocław(2,0,2,3,3) 10+2
6Artur CzajaCzęstochowa(2,3,3,2,0) 10+1
7Marcel KajzerCzęstochowa(3,2,2,2,0) 9
8Kamil AdamczewskiLeszno(2,3,2,0,1) 8
9Tadeusz KostroTarnów(1,2,2,1,2) 8
10Łukasz KretRzeszów(1,2,1,2,2) 8
11Łukasz BojarskiOpole(wu,1,0,1,3) 5
12Dawid BąkKrosno(1,0,0,1,1) 3
13Mateusz WieczorekKrosno(d4,1,1,0,1) 3
14Łukasz LesiakTarnów(0,1,1,1,d1) 3
15Mateusz GradkaWrocław(wu,2) 2R
16Łukasz PiechaRybnik(1,0,0,0,0) 1
17Kamil FlegerRybnik(0,0,0) 0

Łódź - 29 czerwiec (29.06).

Eliminacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Piotr Pawlicki IIPiła(3,3,3,3,2) 14
2Przemysław PawlickiPiła(2,3,3,3,2) 13
3Adrian OsmólskiŁódź(3,2,2,3,1) 11
4Patryk DudekZielona_Góra(2,3,2,2,2) 11
5Damian AdamczakBydgoszcz(0,3,1,3,3) 10
6Bartosz ZmarzlikGorzów_Wlkp(3,wu,3,0,3) 9+3
7Damian MichalskiŁódź(2,1,2,1,3) 9+2
8Maciej FajferPoznań(2,2,1,1,3) 9+1
9Oskar FajferGniezno(1,2,3,wzd,w2) 6
10Adrian CyferGorzów_Wlkp(0,1,1,2,1) 5
11Marcin WawrzyniakPiła(1,2,2,wu,ns) 5
12Mateusz BorowiczŁódź(0,1,2,1) 4R
13Łukasz SówkaOstrów_Wlkp(3,wu,w2,w2,w2) 3
14Krystian PieszczekGdańsk(1,wsu,0,wsu,2) 3
15Mateusz ŁukaszewskiLublin(1,wu,ns,ns,ns) 1
16Bartosz PietrykowskiToruń(0,d4,0,w2,ns) 0
17Wojciech LisieckiGniezno(wu) 0

Bydgoszcz - 29 czerwiec (29.06).

Eliminacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Maciej JanowskiWrocław(2,3,3,3,3) 14
2Szymon WoźniakBydgoszcz(3,2,3,3,3) 14
3Mikołaj CuryłoBydgoszcz(1,3,3,2,3) 12
4Emil PulczyńskiToruń(2,3,2,3,2) 12
5Marcin BubelCzęstochowa(3,2,3,1,1) 10+3
6Damian SperzGdańsk(2,2,1,3,2) 10+2
7Marcel SzymkoGdańsk(3,1,2,2,2) 10+1
8Mateusz LampkowskiGrudziądz(3,3,2,0,0) 8
9Paweł ParysGorzów_Wlkp(2,0,1,1,3) 7
10Rafał MalczewskiCzęstochowa(0,0,2,2,d4) 4
11Patryk DolnyPiła(0,1,0,1,2) 4
12Cyprian SzymkoPiła(1,2,u4,0,1) 4
13Łukasz CyranGorzów_Wlkp(w2,1,1,1,1) 4
14Adrian OjczenaszRawicz(1,1,0,wu,1) 3
15Mikołaj DrożdżowskiToruń(u4,0,1,0,0) 1
16Patryk BraunBydgoszcz(1,0,0,w2,0) 1
17Karol JóźwikBydgoszcz(2) 2RT

2012

Bydgoszcz - 20 wrzesień (20.09)

W zawodach nie wystartowali Bartosz Zmarzlik (Gorzów Wlkp.), Adrian Osmólski (Grudziądz), Damian Adamczak (Łódź), Artur Czaja (Częstochowa) oraz Patryk Dudek (Zielona Góra).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Maciej JanowskiTarnów(3,3,2,3,3) 14
2Kamil AdamczewskiLeszno(2,3,3,2,3) 13+3
3Krystian PieszczekGdańsk(3,2,3,3,2) 13+2
4Mikołaj CuryłoBydgoszcz(2,3,3,3,1) 12
5Kacper GomólskiTarnów(2,3,2,dst,3) 10
6Emil PulczyńskiToruń(3,2,0,2,2) 9
7Piotr Pawlicki IILeszno(1,1,2,3,2) 9
8Tobiasz MusielakLeszno(w2,1,3,2,1) 7
9Łukasz CyranGrudziądz(3,0,1,2,0) 6
10Wojciech LisieckiGniezno(w2,2,0,1,3) 6
11Oskar FajferGniezno(0,2,0,1,2) 5
12Adam StrzelecZielona Góra(2,1,1,0,1) 5
13Marcel SzymkoGdańsk(1,0,2,1,1) 5
14Marcin BubelCzęstochowa(d3,1,1,1,d4) 3
15Adrian CyferGorzów Wlkp.(0,0,1,dst,0) 1
16Przemysław PawlickiLeszno(1,wu,ns,ns,ns) 1
17Karol JóźwikBydgoszcz(t,wu) 0RT

Rawicz - 11 sierpień (11.08)

Eliminacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Krystian PieszczekGdańsk(3,2,3,3) 11
2Tobiasz MusielakLeszno(3,3,3,2) 11
3Patryk DudekZielona Góra(3,3,wsu,3) 9
4Adrian CyferGorzów Wlkp.(2,3,2,1) 8
5Adam StrzelecZielona Góra(2,3,1,2) 8
6Piotr Pawlicki IILeszno(2,wu,2,3) 7
7Wojciech LisieckiGniezno(2,2,1,2) 7
8Jakub JamrógTarnów(3,wu,3,wsu) 6
9Kamil PulczyńskiToruń(d4,1,3,2) 6
10Szymon WoźniakBydgoszcz(1,d3,2,3) 6
11Adrian GałaGniezno(1,2,d2,1) 4
12Mateusz ŁukaszewskiLublin(dst,2,1,1) 4
13Łukasz LesiakTarnów(1,1,0,1) 3
14Filip MarachLeszno(wu,1,0,w2) 1
15Mikołaj DrożdżowskiRawicz(1,0,wu,ns) 1
16Marcin RiedelRawicz(0,t,0,0,0) 0
17Łukasz WielińskiBydgoszcz(wu,w2,) 0

Rybnik - 18 lipiec (18.07)

Eliminacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Maciej JanowskiTarnów(3,3,3,3,3) 15
2Damian AdamczakŁódź(3,3,3,3,2) 14
3Kacper GomólskiTarnów(2,3,3,2,3) 13
4Artur CzajaCzęstochowa(3,2,2,3,2) 12
5Oskar FajferGniezno(2,2,2,2,3) 11
6Marcin BubelCzęstochowa(1,3,1,3,1) 9+3
7Patryk DolnyWrocław(3,1,2,2,1) 9+2
8Patryk MalitowskiWrocław(1,2,0,1,3) 7
9Rafał MalczewskiCzęstochowa(2,1,1,1,2) 7
10Maciej FajferGniezno(0,1,3,2,0) 6
11Mateusz BorowiczLublin(1,2,1,1,1) 6
12Kacper WorynaRybki Rybnik(2,wu,0,0,1) 3
13Mike TrzensiokWrocław(0,0,wu,0,2) 2
14Łukasz PiechaRybnik(0,t,2,0,d4) 2
15Tadeusz KostroLublin(1,0,0,1,0) 2
16Łukasz BojarskiOpole(0,1,t,0,w2) 1
17Arkadiusz MadejTarnów(0,1,0) 1R

Grudziądz - 18 lipiec (18.07)

Eliminacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bartosz ZmarzlikGorzów Wlkp.(3,3,3,3,3) 15
2Emil PulczyńskiToruń(2,3,2,3,3) 13
3Przemysław PawlickiLeszno(3,3,3,3,t) 12
4Mikołaj CuryłoBydgoszcz(2,1,2,3,2) 10
5Adrian OsmólskiGrudziądz(2,2,1,2,2) 9+3
6Marcel SzymkoGdańsk(3,1,3,2,0) 9+2
7Łukasz CyranGrudziądz(wu,3,3,2,wu) 8
8Marco GaschkaRzeszów(3,2,wu,wu,2) 7
9Kamil AdamczewskiLeszno(1,2,wu,1,3) 7
10Marcin NowakLeszno(1,0,1,1,3) 6
11Łukasz PrzedpełskiToruń(0,2,2,2,w2) 6
12Oskar Ajtner GollobBydgoszcz(2,0,2,1,1) 6
13Paweł ParysGorzów Wlkp.(0,1,1,0,2) 4
14Radosław MałuchPiła(1,wu,0,0,1) 2
15Karol JóźwikBydgoszcz(1,wu,t,1,wu) 2
16Bartosz PietrykowskiToruń(0,0,0,0,dst) 0
17Karol SzychowskiToruń(d3) 0R
18Paweł PrzedpełskiToruń(w2) 0R

2013

Tarnów - 7 wrzesień (07.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Patryk DudekZielona Góra(3,3,3,3,3) 15
2Paweł PrzedpełskiToruń(3,3,3,2,2) 13
3Bartosz ZmarzlikGorzów Wlkp.(2,2,3,2,3) 12
4Kacper GomólskiTarnów(2,2,1,3,2) 10
5Łukasz SówkaRzeszów(0,2,2,3,2) 9
6Adam StrzelecZielona Góra(3,3,1,1,0) 8
7Krystian PieszczekGdańsk(3,d,1,d,3) 7
8Szymon WoźniakBydgoszcz(2,1,3,0,1) 7
9Oskar FajferGniezno(0,3,2,1,1) 7
10Kamil AdamczewskiZielona Góra(1,0,0,2,3) 6
11Artur CzajaCzęstochowa(1,1,1,1,2) 6
12Adrian CyferGorzów Wlkp.(1,1,2,1,1) 6
13Kamil PulczyńskiToruń(1,2,2,w/u,0) 5
14Łukasz PrzedpełskiToruń(0,1,0,3,0) 4
15Łukasz BojarskiWrocław(2,0,0,2,0) 4
16Hubert ŁęgowikCzęstochowa(0,0,0,0,1) 1
17Łukasz KretRzeszów(ns) ns
18Marcel SzymkoRzeszów(ns) ns

Lublin - 1 sierpień (01.08).

Eliminacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Artur CzajaCzęstochowa(3,3,3,3,3) 15
2Kacper GomólskiTarnów(3,3,2,3,3) 14
3Hubert ŁęgowikCzęstochowa(1,2,3,2,3) 11
4Kamil AdamczewskiZielona Góra(3,1,2,3,2) 11
5Łukasz BojarskiWrocław(2,1,3,3,1) 10+3
6Rafał MalczewskiCzęstochowa(0,3,3,2,2) 10+u2
7Łukasz KretRzeszów(1,2,2,2,1) 8
8Marco GaschkaRzeszów(2,1,1,1,2) 7
9Kacper WorynaRybnik(2,1,0,0,3) 6
10Mateusz ŁukaszewskiLublin(3,0,0,2,1) 6
11Mike TrzensiokWrocław(1,2,2,1,0) 6
12Mateusz BorowiczTarnów(1,3,1,0,-) 5
13Edward MazurTarnów(0,d,1,1,2) 4
14Ernest KozaTarnów(2,0,0,1,0) 3
15Arkadiusz MadejLublin(0,2,0,0,t) 2
16Mikołaj CuryłoBydgoszcz(0,d,1,-,-) 1
17Oskar BoberLublin(d,1,) 1
18Oskar PolisCzęstochowa(0,d,) 0

Łódź - 1 sierpień (01.08).

Eliminacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bartosz ZmarzlikGorzów Wlkp.(3,2,3,3,3) 14
2Krystian PieszczekGdańsk(3,3,3,2,2) 13
3Oskar FajferGniezno(2,3,3,3,1) 12
4Szymon WoźniakBydgoszcz(2,2,2,3,2) 11
5Kamil PulczyńskiToruń(w/u,2,3,2,3) 10+3
6Marcel SzymkoGdańsk(1,3,2,1,3) 10+2
7Patryk DolnyWrocław(3,0,2,3,1) 9
8Marcin BubelŁódź(3,3,w/u,2,d) 8
9Łukasz CyranGorzów Wlkp.(1,1,1,2,3) 8
10Alex ZgardzińskiZielona Góra(1,1,2,1,2) 7
11Daniel KaczmarekLeszno(2,0,1,0,2) 5
12Łukasz JankowskiGorzów Wlkp.(2,1,1,0,1) 5
13Marcin WawrzyniakKraków(0,2,1,1,0) 4
14Mateusz RujnerGrudziądz(w/u,1,w/u,-,-) 1
15Michał PiosickiLeszno(w/u,-,-,-,-) 0

Opole - 1 sierpień (01.08).

Eliminacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Patryk DudekZielona Góra(3,3,3,3,3) 15
2Adrian CyferGorzów Wlkp.(3,3,2,2,3) 13
3Paweł PrzedpełskiToruń(1,3,2,3,3) 12
4Adam StrzelecZielona Góra(2,2,3,3,1) 11
5Łukasz SówkaRzeszów(1,2,3,3,2) 11
6Łukasz PrzedpełskiToruń(2,2,1,2,3) 10+3
7Patryk MalitowskiWrocław(0,3,3,2,2) 10+2
8Marcin NowakLeszno(3,1,2,1,1) 8
9Bartosz BietrackiBydgoszcz(0,2,1,2,2) 7
10Patryk BeśkoGdańsk(3,1,1,1,0) 6
11Adrian GalaGniezno(2,1,w/u,1,2) 6
12Dominik KossakowskiGdańsk(1,0,2,0,1) 4
13Przemyslaw PortasGdańsk(2,0,w/u,0,0) 2
14Michał KordaśOpole(1,1,0,w/u,0) 2
15Sebastian NiedźwiedźRawicz(w,d,0,0,1) 1
16Dawid DąbekGniezno(0,t,1,w/2min,w/2min) 1
17Damian DrożdżOpole(0,1,0) 1

2014

Gorzów Wielkopolski - 13 wrzesień (13.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Szymon WoźniakBydgoszcz(3,3,3,3,2) 14
2Piotr Pawlicki IILeszno(2,3,3,3,2) 13
3Bartosz ZmarzlikGorzów Wlkp.(3,2,1,2,3) 11+3
4Tobiasz MusielakLeszno(2,1,2,3,3) 11+2
5Kacper GomólskiTarnów(3,2,2,1,2) 10
6Adrian CyferGorzów Wlkp.(2,1,2,2,3) 10
7Kamil AdamczewskiZielona Góra(3,3,0,3,0) 9
8Adrian GałaGniezno(1,1,3,1,1) 7
9Paweł PrzedpełskiToruń(0,2,1,0,3) 6
10Kacper WorynaRybnik(w,3,0,2,1) 6
11Krystian PieszczekGdańsk(1,0,2,2,1) 6
12Patryk MalitkowskiWrocław(2,w,3,0,0) 5
13Adam StrzelecZielona Góra(1,0,1,1,2) 5
14Rafał MalczewskiCzęstochowa(0,2,0,0,1) 3
15Bartosz SmektałaLeszno(1,0,1,1,0) 3
16Artur CzajaCzęstochowa(0,1,u,0,0) 1
17Marcin NowakGrudziądz(ns) 0 R1
17Ernest KozaTarnów(ns) 0 R2

Rybnik - 17 sierpień (17.08).

Eliminacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bartosz ZmarzlikGorzów Wlkp.(3,3,3,3,3) 15
2Tobiasz MusielakLeszno(2,3,3,3,2) 13
3Patryk MalitowskiWrocław(3,2,2,3,3) 13
4Kacper WorynaRybnik(2,3,2,2,3) 10
5Bartosz SmektałaLeszno(3,2,3,2,0) 10
6Ernest KozaTarnów(2,2,0,3,2) 9
7Lukasz KaczmarekGorzów Wlkp.(2,1,3,1,1) 8
8Alex ZgardzińskiZielona Góra(1,0,2,1,3) 7
9Kamil WieczorekRybnik(1,1,2,2,1) 7
10Marcin WawrzyniakOstrów Wlkp.(3,0,1,0,2) 6
11Oskar BoberGrudziądz(0,3,1,1,1) 5
12Filip MarachLeszno(1,2,1,f,2) 6
13Robert ChmielRybnik(0,0,d,2,1) 3
14Mateusz RujnerGrudziądz(1,1,w,-,-) 2
15Maksym DrabikOstrów Wlkp.(0,1,w,w,-) 1

Rzeszów - 18 lipiec (18.07).

Eliminacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Artur CzajaCzęstochowa(3,3,3,1,3) 13
2Kamil AdamczewskiZielona Góra(2,3,3,3,2) 13
3Adrian GałaGniezno(3,2,2,2,3) 12
4Adrian CyferGorzów Wlkp.(2,2,1,3,3) 11+3
5Rafał MalczewskiCzęstochowa(1,3,3,2,2) 11+2
6Marcin NowakGrudziądz(2,1,3,3,2) 11+1
7Daniel KaczmarekLeszno(3,2,0,3,1) 9
8Mateusz BorowiczTarnów(0,3,2,w,3) 8
9Patryk DolnyWrocław(1,1,2,2,2) 8
10Marco GaschkaRzeszów(2,1,1,1,1) 6
11Damian DróżdżOpole(1,0,2,1,1) 5
12Dawid WawrzyniakGniezno(0,2,1,1,0) 4
13Łukasz SówkaRzeszów(3,d,0,d,-) 3
14Krystian RempałaRzeszów(1,0,0,2,d) 3
15Arkadiusz MadejLublin(0,1,1,0,0) 2
16Mateusz WieczorekKrosno(t,0,0,u,1) 1
17Artur CyłoRzeszów(0) 0 R
17Przemysław PortasKrosno(0) 0 R

Bydgoszcz - 10 lipiec (10.07).

Eliminacje

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Piotr Pawlicki IILeszno(3,2,3,3,3) 14
2Adam StrzelecZielona Góra(3,3,2,2,3) 13
3Pawel PrzedpełskiToruń(3,3,3,3,d) 12
4Krystian PieszczekGdańsk(1,3,2,3,2) 11
5Kacper GomólskiTarnów(2,2,2,2,3) 11
6Szymon WoźniakBydgoszcz(3,1,1,2,3) 10+3
7Bartosz BietrackiBydgoszcz(2,3,3,1,1) 10+2
8Oskar Ajtner GollobToruń(2,2,3,w,2) 9
9Oskar PolisCzęstochowa(2,0,d,3,2) 7
10Karol JózwikBydgoszcz(1,0,1,2,1) 5
11Rafał KarczmarzGorzów Wlkp.(0,1,2,w/u,2) 5
12Dawid KrzyżanowskiToruń(0,2,0,1,1) 4
13Hubert ŁegowikCzęstochowa(1,1,0,1,1) 4
14Szymon GrobelskiBydgoszcz(1,w/u,1,1,w/u) 3
15Dominik KossakowskiGdańsk(0,1,0,0,0) 1
16Denis NiedzielskiGrudziądz(0,0,1,0,0) 1

2015

Leszno - 12 lipiec (12.07).

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bartosz ZmarzlikGorzów Wlkp.(3,3,3,3,3) 15
2Piotr Pawlicki IILeszno(2,3,3,3,3) 14
3Krystian PieszczekZielona(3,3,2,3,1) 12
4Maksym DrabikWrocław(1,2,1,3,3) 10
5Bartosz SmektałaLeszno(1,3,2,2,2) 10
6Kacper WorynaRybnik(0,2,3,2,2) 9
7Adrian CyferGorzów Wlkp.(3,0,2,0,2) 7
8Kamil WieczorekRybnik(3,1,1,2,0) 7
9Damian DróżdżWrocław(2,d3,3,1,0) 6
10Artur CzajaRzeszów(1,2,3) 6 R
11Oskar FajferToruń(2,2,0,w/nz,1) 5
12Oskar PolisCzęstochowa(w,1,1,1,2) 5
13Ernest KozaTarnów(0,1,2,1,0) 4
14Marcin NowakGrudziądz(0,2,1,dst,1) 4
15Rafał MalczewskiCzęstochowa(2,1,0) 3
16Arkadiusz MadejTarnów(1,0,0,0,1) 2
17Damian DąbrowskiTarnów(1,0,0,0,0) 1

Częstochowa - 17 czerwiec (17.06).

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Adrian CyferGorzów Wlkp.(3,3,3,3,3) 15
2Rafał MalczewskiCzęstochowa(3,3,3,2,3) 14
3Maksym DrabikWrocław(3,3,2,1,3) 12
4Oskar FajferToruń(3,2,2,2,2) 11
5Oskar PolisCzęstochowa(2,1,3,2,2) 10
6Artur CzajaRzeszów(0,1,2,3,3) 9+3
7Robert ChmielRybnik(2,1,1,3,2) 9+2
8Hubert ŁęgowikGrudziądz(2,2,3,w/u,1) 8
9Dawid KrzyżanowskiToruń(2,3,0,0,1) 6
10Patryk BeśkoGdańsk(1,0,2,1,2) 6
11Łukasz KaczmarekGorzów Wlkp.(0,2,1,1,1) 5
12Oskar Ajtner GollobOstrów Wlkp.(1,0,d4,3,0) 4
13Arkadiusz PotoniecZielona(1,2,0,1,0) 4
14Przemysław PortasCzęstochowa(1,1,1,0,1) 4
15Aureliusz BielińskiGdańsk(d4,0,1,2,0) 3
16Igor Kopeć-SobczyńskiToruń(0,0,0,0,0) 0
17Mateusz DanielewiczGrudziądz(ns) ns R

Opole - 17 czerwiec (17.06).

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Bartosz ZmarzlikGorzów Wlkp.(3,3,3,3,3) 15
2Piotr Pawlicki IILeszno(3,3,2,3,3) 14
3Paweł PrzedpełskiToruń(3,2,3,2,3) 13
4Bartosz SmektałaLeszno(2,2,3,2,2) 11
5Dominik KuberaLeszno(1,3,2,3,1) 10
6Marcin NowakGrudziądz(2,3,2,2,1) 10
7Damian DróżdżWrocław(2,2,1,1,3) 9
8Rafał KarczmarzGorzów Wlkp.(0,1,3,3,w/u) 7
9Dominik KossakowskiGdańsk(1,2,0,2,2) 7
10Adam StrzelecZielona(2,1,1,1,2) 7
11Marcin WawrzyniakKraków(3,0,0,1,1) 5
12Mateusz BurzyńskiRawicz(1,1,2,0,0) 4
13Arkadiusz PawlakPiła(0,0,1,u,2) 3
14Szymon GrobelskiŁódź(1,0,1,u4,1) 3
15Michał KordasOpole(0,1,0,d3,0) 1
16Patryk FajferGniezno(d4,0,u4,w/u,ns) 0

Krosno - 17 czerwiec (17.06).

Eliminacja

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Krystian PieszczekZielona Góra(3,3,3,2,3) 14
2Ernest KozaTarnów(3,2,3,3,3) 14
3Kacper WorynaRybnik(1,3,3,2,3) 12
4Daniel KaczmarekKraków(3,3,2,3,1) 12
5Damian DąbrowskiTarnów(2,3,2,2,2) 11
6Kamil WieczorekRybnik(2,1,3,3,1) 10
7Arkadiusz MadejTarnów(1,2,2,1,3) 9
8Patryk RolnickiTarnów(2,2,1,1,2) 8
9Krystian RempałaRzeszów(3,2,1,0,d4) 6
10Michał PiosickiGniezno(0,0,2,2,2) 6
11Grzegorz BassaraRzeszów(0,1,1,3,w/u) 5
12Mike TrzensiokGrudziądz(1,1,d4,1,2) 5
13Adrian GałaWrocław(2,u2,u1,t,w/2min.) 2
14Dawid WawrzyniakGniezno(1,0,1,0,0) 2
15Dawid MaturaKrosno(0,1,u3,d4,1) 2
16Mateusz WieczorekLublin(0,0,0,1,-) 1
17Eryk BudzyńTarnów(0,1) 1 R




Odwiedziny (Visitors):
6592001


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl