Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 1962-2016

Indywidualne Mistrzostwa Rumunii na Żużlu
(Romanian Individual Speedway Championship)
(Campionatul National Individual De Dirt Track (De Speedway) Al Romaniei)

Thanks to Charles McKay, Christian Weber, Gabriel Olariu, Mihai Radu, Adrian Popa, Vastardis Constantin, Mircea Carbunaru, Ion Nelutu, Harald S., Mircea Agrisan, Dan Gaspar, Florin Ungur and Gheorghe Voiculescu jun.
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare - Vinderne
Rok
(Year)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
1962Gheorghe VoiculescuSteaua BucurestiFinał - Klasyfikacja końcowa
1962Romulus JurcaSteaua Bucuresti1 runda
1962Romulus JurcaSteaua Bucuresti2 runda
1962Gheorghe VoiculescuSteaua Bucuresti3 runda
1962Gheorghe VoiculescuSteaua Bucuresti4 runda
1963Ion CucuMetalul BucurestiFinał - Klasyfikacja końcowa
1963Gheorghe VoiculescuSteaua Bucuresti1 runda
1963Ion CucuMetalul Bucuresti2 runda
1963Ion CucuMetalul Bucuresti3 runda
1963Ion CucuMetalul Bucuresti4 runda
1964Ion CucuMetalul BucurestiFinał - Klasyfikacja końcowa
1964Romulus JurcaSteaua Bucuresti1 runda
1964Ion CucuMetalul Bucuresti2 runda
1964Gheorghe VoiculescuSteaua Bucuresti3 runda
1964Ion CucuMetalul Bucuresti4 runda
1967Ion CucuMetalul BucurestiFinał
1968Ion CucuMetalul BucurestiFinał
1969Ion CucuMetalul BucurestiFinał
1970Ion BobilneanuVointa SibiuFinał - Klasyfikacja końcowa
1971Ion BobilneanuVointa SibiuFinał
1972Ion BobilneanuVointa SibiuFinał
1973Corneliu VoiculescuMetalul BucurestiFinał
1974Gheorghe SoraMetalul BukarszetFinał
1975Gheorghe SoraMetalul BucurestiFinał
1976Corneliu VoiculescuMetalul BucurestiFinał
1977Gheorghe SoraMetalul BucurestiFinał
1978Marin DobreMetalul BucurestiFinał
1979Pavel IonelVointa SibiuFinał
1980Pavel IonelSteaua BucurestiFinał
1981Pavel IonelSteaua BucurestiFinał
1982Pavel IonelSteaua BucurestiFinał
1983Pavel IonelVointa SibiuFinał - Klasyfikacja końcowa
1983Ilie Sorin GhibuIPA Compa SibiuFinał - Klasyfikacja końcowa
1984Nicolae PuravetIPA Compa SibiuFinał - Klasyfikacja końcowa
1985Pavel IonelSteaua BucurestiFinał - Klasyfikacja końcowa
1986Dan GasparMetalul BucurestiFinał - Klasyfikacja końcowa
1987Marius SoaitaIPA Compa SibiuFinał - Klasyfikacja końcowa
1988Ilie Sorin GhibuIPA Compa SibiuFinał
1989Marius SoaitaIPA Compa SibiuFinał
1990Ilie Sorin GhibuIPA Compa SibiuFinał - Klasyfikacja końcowa
1991Ilie Sorin GhibuIPAS SibiuFinał - Klasyfikacja końcowa
1992Marius SoaitaIPA Compa SibiuFinał - Klasyfikacja końcowa
1993Dan BogdanCompa SibiuFinał - Klasyfikacja końcowa
1994Mircea AgrisanFaur BucurestiFinał - Klasyfikacja końcowa
1995Mircea AgrisanFaur BucurestiFinał - Klasyfikacja końcowa
1996Mircea AgrisanCS Faur BucurestiFinał - Klasyfikacja końcowa
1997Mircea AgrisanFaur BucurestiFinał - Klasyfikacja końcowa
1998Mircea AgrisanCS Faur BucurestiFinał - Klasyfikacja końcowa
1999Marian GheorgheFaur BucurestiFinał - Klasyfikacja końcowa
2000Ilie Sorin GhibuVointa SibiuFinał - Klasyfikacja końcowa
2001Mircea AgrisanGica Voiculescu BucurestiFinał - Klasyfikacja końcowa
2002Alexandru TomaC.S. BrailaFinał - Klasyfikacja końcowa
2003Alexandru TomaC.S. BrailaFinał - Klasyfikacja końcowa
2004Mircea AgrisanS.C. Gica Voiculescu BucurestiFinał - Klasyfikacja końcowa
2005Mircea AgrisanCSTA BucurestiFinał - Klasyfikacja końcowa
2006Alexandru TomaCSM BrailaFinał - Klasyfikacja końcowa
2007Alexandru TomaCSM BrailaFinał - Klasyfikacja końcowa
2008Milen ManewBułgariaFinał - Klasyfikacja końcowa
2009Adrian GheorgheCSTA BucurestiFinał - Klasyfikacja końcowa
2010Alexandru TomaCSM BrailaFinał - Klasyfikacja końcowa
2011Alexandru TomaCSM BrailaFinał - Klasyfikacja końcowa
2012Milen ManewBułgaria4 runda
2012Alexandru TomaCSM Braila3 runda
2012Milen ManewBułgaria2 runda
2012Alexandru TomaCSM Braila1 runda
2013Fanel PopaCSM BrailaFinał - Klasyfikacja końcowa
2013Milen ManewBułgaria8 runda
2013Alexandru TomaCSM Braila7 runda
2013Milen ManewBułgaria6 runda
2013Marian GheorgheCSTA Bucuresti5 runda
2013Milen ManewBułgaria4 runda
2013Milen ManewBułgaria3 runda
2013Fanel PopaCSM Braila2 runda
2013Milen ManewBułgaria1 runda
2014Adrian GheorgheCSTA Giga Voiculescu BucurestiFinał - Klasyfikacja końcowa
2014Patrik NagyVointa Sibiu, Węgry7 runda
2014Robert NagyVointa Sibiu, Węgry6 runda
2014Patrik NagyVointa Sibiu, Węgry5 runda
2014Alexandru TomaCSM Braila4 runda
2014Alexandru TomaCSM Braila3 runda
2014Milen ManewBułgaria2 runda
2014Czawdar CzernewBułgaria1 runda
2015Adrian GheorgheCSTA BucurestiFinał - Klasyfikacja końcowa
2015Milen ManewBułgaria9 runda
2015Milen ManewBułgaria8 runda
2015Adrian GheorgheCSTA Bucuresti7 runda
2015Patrik NagyVointa Sibiu6 runda
2015Milen ManewBułgaria5 runda
2015Milen ManewBułgaria4 runda
2015Patrik NagyVointa Sibiu3 runda
2015Adrian GheorgheCSTA Bucuresti2 runda
2015Patrik NagyVointa Sibiu1 runda

1962

4 rundy - Bucuresti - 16 wrzesień (16.09), Bucuresti - 7 październik (07.10), Bucuresti - 20 październik (20.10), Bucuresti - 28 październik (28.10).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gheorghe VoiculescuSteaua Bucuresti(1,4,6,6) 17
2Alexandru SincaVointa Sibiu(2,2,5,5) 14
3Romulus JurcaSteaua Bucuresti(5,4,3,1) 13
4Alexandru PopUnirea(3,4,1,1) 9
5Constantin RadoviciMetalul Bucuresti(3,3,3,-) 9
6Mihai AlexandrescuMetalul Bucuresti(2,1,1,4) 8
7Ion CucuMetalul Bucuresti(5,-,-,-) 5
8N. BurcaDinamo Bucuresti(-,-,-,2) 2
8Nicolae DitescuMetalul Bucuresti(-,-,1,2) 3
9Radu TemistocleDinamo Bucuresti(-,2,-,-) 2

Bucuresti - 16 wrzesień (16.09).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Romulus JurcaSteaua Bucuresti- 5
2Ion CucuMetalul Bucuresti- 5
3Constantin RadoviciMetalul Bucuresti- 3
4Alexandru PopUnirea- 3
5Mihai AlexandrescuMetalul Bucuresti- 2
6Alexandru SincaVointa- 2
7Gheorghe VoiculescuSteaua Bucuresti- 1

Bucuresti - 7 październik (07.10).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Romulus JurcaSteaua Bucuresti- 4
2Alexandru PopUnirea- 4
3Gheorghe VoiculescuSteaua Bucuresti- 4
4Constantin RadoviciMetalul Bucuresti- 3
5Alexandru SincaVointa- 2
6Radu TemistocleDinamo Bucuresti- 2
7Mihai AlexandrescuMetalul Bucuresti- 1

Bucuresti - 20 październik (20.10).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gheorghe VoiculescuSteaua Bucuresti- 6
2Alexandru SincaVointa- 5
3Romulus JurcaSteaua Bucuresti- 3
4Constantin RadoviciMetalul Bucuresti- 3
5Alexandru PopUnirea- 1
6Mihai AlexandrescuMetalul Bucuresti- 1
7Nicolae DitescuMetalul Bucuresti- 1

Bucuresti - 28 październik (28.10).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gheorghe VoiculescuSteaua Bucuresti- 6
2Alexandru SincaVointa- 5
3Mihai AlexandrescuMetalul Bucuresti- 4
4N, DitescuMetalul Bucuresti- 2
5N. BurcaDinamo Bucuresti- 2
6Romulus JurcaSteaua Bucuresti- 1
7Alexandru PopUnirea- 1





1963

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ion CucuMetalul Bucuresti(4,5,6,6) 21
2Gheorghe VoiculescuSteaua Bucuresti(6,5,5,5) 21
3Alexandru SincaVointa(5,4,2,4) 15
4Constantin RadoviciMetalul Bucuresti(2,2,2,2) 8
5Alexandru PopUnirea(2,2,2,2) 8
6Mihai AlexandrescuMetalul Bucuresti(2,2,1,1) 6
7Romulus JurcaSteaua Bucuresti(0,1,3,1) 5

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gheorghe VoiculescuSteaua Bucuresti- 6
2Alexandru SincaVointa- 5
3Ion CucuMetalul Bucuresti- 4
4Constantin RadoviciMetalul Bucuresti- 2
5Mihai AlexandrescuMetalul Bucuresti- 2
6Alexandru PopUnirea- 2
7Romulus JurcaSteaua Bucuresti- 0

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ion CucuMetalul Bucuresti- 5
2Gheorghe VoiculescuSteaua Bucuresti- 5
3Alexandru SincaVointa- 4
4Mihai AlexandrescuMetalul Bucuresti- 2
5Alexandru PopUnirea- 2
6Constantin RadoviciMetalul Bucuresti- 2
7Romulus JurcaSteaua Bucuresti- 1

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ion CucuMetalul Bucuresti- 6
2Gheorghe VoiculescuSteaua Bucuresti- 5
3Romulus JurcaSteaua Bucuresti- 3
4Alexandru SincaVointa- 2
5Constantin RadoviciMetalul Bucuresti- 2
6Alexandru PopUnirea- 2
7Mihai AlexandrescuMetalul Bucuresti- 1

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ion CucuMetalul Bucuresti- 6
2Gheorghe VoiculescuSteaua Bucuresti- 5
3Alexandru SincaVointa- 4
4Alexandru PopUnirea- 2
5Constantin RadoviciMetalul Bucuresti- 2
6Romulus JurcaSteaua Bucuresti- 1
7Mihai AlexandrescuMetalul Bucuresti- 1





1964

4 rundy

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ion CucuMetalul Bucuresti(12,18,5,12) 47
2Romulus JurcaSteaua Bucuresti(13,9,4,11) 37
3Gheorghe VoiculescuSteaua Bucuresti(7,12,8,6) 33
4Mihai AlexandrescuMetalul Bucuresti(9,7,8,5) 29
5Alexandru DatcuSteaua Bucuresti(11,7,-,8) 26
6Alexandru PopUnirea(8,8,4,5) 25
7Radu TemistocleDinamo Bucuresti(2,3,3,6) 14
8Constantin RadoviciMetalul Bucuresti(3,0,-,6) 9
9Alexandru SincaVointa(0,-,4,4) 8
10Gheorghe MoldoveanuDinamo Bucuresti(-,-,4,2) 6
11Stefan Gabor-(-,1,2,-) 3

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Romulus JurcaSteaua Bucuresti- 13
2Ion CucuMetalul Bucuresti- 12
3Alexandru DatcuSteaua Bucuresti- 11
4Mihai AlexandrescuMetalul Bucuresti- 9
5Alexandru PopUnirea- 8
6Gheorghe VoiculescuSteaua Bucuresti- 7
7Constantin RadoviciMetalul Bucuresti- 3
8Radu TemistocleDinamo Bucuresti- 2
9Alexandru SincaSteaua Bucuresti- 0

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ion CucuMetalul Bucuresti- 18
2Gheorghe VoiculescuSteaua Bucuresti- 12
3Romulus JurcaSteaua Bucuresti- 9
4Alexandru PopUnirea- 8
5Mihai AlexandrescuMetalul Bucuresti- 7
6Alexandru DatcuSteaua Bucuresti- 7
7Radu TemistocleDinamo Bucuresti- 3
8Stefan Gabor-- 1
9Constantin RadoviciMetalul Bucuresti- 0

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gheorghe VoiculescuSteaua Bucuresti- 8
2Mihai AlexandrescuMetalul Bucuresti- 8
3Ion CucuMetalul Bucuresti- 5
4Alexandru PopUnirea- 4
5Alexandru SincaSteaua Bucuresti- 4
6Romulus JurcaSteaua Bucuresti- 4
7Gheorghe MoldoveanuDinamo Bucuresti- 4
8Radu TemistocleDinamo Bucuresti- 3
9Stefan Gabor-- 2

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ion CucuMetalul Bucuresti- 12
2Romulus JurcaSteaua Bucuresti- 11
3Alexandru DatcuSteaua Bucuresti- 8
4Gheorghe VoiculescuSteaua Bucuresti- 6
5Constantin RadoviciMetalul Bucuresti- 6
6Radu TemistocleDinamo Bucuresti- 6
7Mihai AlexandrescuMetalul Bucuresti- 5
8Alexandru PopUnirea- 5
9Alexandru SincaSteaua Bucuresti- 4
10Gheorghe MoldoveanuDinamo Bucuresti- 2





1965-1966

W latach 1965-1966 mistrzostw Rumunii nie rozegrano.







1967

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ion CucuMetalul Bucuresti- -






1968

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ion CucuMetalul Bucuresti- -






1969

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ion CucuMetalul Bucuresti- -






1970

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ion BobilneanuVointa Sibiu- -
2Ion IonitaSteaua Bucuresti- 30
3Ion MarinescuMetalul Bucuresti- -
4Corneliu VoiculescuSteaua Bucuresti- 24
9Mihai ConstantinescuSteaua Bucuresti- 2






1971

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ion BobilneanuVointa Sibiu- -






1972

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ion BobilneanuVointa Sibiu- -






1973

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Corneliu VoiculescuMetalul Bucuresti- -
2Ion BobilneanuVointa Sibiu- -






1974

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gheorghe SoraMetalul Bukarszet- -






1975

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gheorghe SoraMetalul Bucuresti- -






1976

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Corneliu VoiculescuMetalul Bucuresti- -






1977

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Gheorghe SoraMetalul Bucuresti- -






1978

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Marin DobreMetalul Bucuresti- -






1979

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Pavel IonelVointa Sibiu- -






1980

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Pavel IonelSteaua Bucuresti- -






1981

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Pavel IonelSteaua Bucuresti- -






1982

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Pavel IonelSteaua Bucuresti- -
2Stelian PostolacheC.S. Braila- -
8Halagian Sarchiz-- 40






1983

4 rundy

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Pavel IonelVointa Sibiu- 56
2Marian GheorgheSteaua Bucuresti- 51
3Stelian PostolacheSteaua Bucuresti- 46
4Eugen Botezatu-- 44
5Marin Dobre-- 42
6Anton HackSteaua Bucuresti- 41
7Marius Soaita-- 33
8Daniel Stoica-- 29
9Gicu Scarlet-- 26
10Ilie Sorin Ghibu-- 25
11Gheorghe Sofran-- 23
12Nicolae Puravet-- 15
13Dan Gaspar-- 13
14Dan Bogdan-- 11
15Boris Lazar-- 6
16Dieter Reinhardt-- 5

Wg. innego źródła mistrzem kraju w sezonie 1983 był Ilie Sorin Ghibu z IPA Compa Sibiu.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ilie Sorin GhibuIPA Compa Sibiu- -





1984

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Nicolae PuravetIPA Compa Sibiu- 26
2Dan GasparMetalul Bucuresti- 25
3Marin DobreMetalul Bucuresti- 25






1985

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Pavel IonelSteaua Bucuresti- 74
2Stelian PostolacheSteaua Bucuresti- 65
3Dan GasparMetalul Bucuresti- 55
4Daniel StoicaIPA Compa Sibiu- 51
5Marian GheorgheMetalul Bucuresti- 50
6Nicolae PuravetSteaua Bucuresti- 44
7Marius SoaitaSteaua Bucuresti- 41
8Anton HackSteaua Bucuresti- 37






1986

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dan GasparMetalul Bucuresti- -
2Stelian Postolache-- -
3Nicolae Puravet-- -






1987

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Marius SoaitaIPA Compa Sibiu- -
2Nicolae PuravetSteaua Bucuresti- -
3Ilie Sorin GhibuIPA Compa Sibiu- -






1988

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ilie Sorin GhibuIPA Compa Sibiu- -






1989

Finał

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Marius SoaitaIPA Compa Sibiu- -






1990

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ilie Sorin GhibuIPA Compa Sibiu- 76
2Mircea AgrisanMetalul Bucuresti- 67
3Dan BogdanIPA Compa Sibiu- 57
4Marian Gheorghe-- 57
5Marius Soaita-- 45
6Aurelian Oanes-- 44
7Marin Dobre-- 38
8Ovidiu Gherman-- 37
9Stelian Postolache-- 35
10Florin Ungureanu-- 20






1991

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ilie Sorin GhibuIPAS Sibiu- 65
2Marius SoaitaIPAS Sibiu- 63
3Marian GheorgheSteaua Bucuresti- 61
4Stelian PostolacheSteaua Bucuresti- 48
5Aurelian OanesIPAS Sibiu- 47
6Ovidiu GhermanIPAS Sibiu- 32
7Ilie ViorelSteaua Bucuresti- 29
8Fanel PopaCS Braila- 28
9Stefan StelianSteaua Bucuresti- 24
10Marian CojocaruSteaua Bucuresti- 17
11Marian StefanPetrolul Ianca- 17
12Gigi MunteanuSteaua Bucuresti- 16
13Sorin DinulescuMetalul Bucuresti- 14
14Nicolae StelutaCS Braila- 13
15Claudiu GavrilaPetrolul Ianca- 7
16Victor ArghirPetrolul Ianca- 6
17Mircea Agrisan-- 6
18Ion BugleaPetrolul Ianca- 4
19Dan BogdanIPAS Sibiu- 4
20Florin VladucaCS Braila- 3
21Marian StefanMetalul Bucuresti- 1
22Dan MoraruMetalul Bucuresti- 0





1992

4 rundy: Bucuresti, Braila, Ploiesti, Sibiu.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Marius SoaitaIPA Compa Sibiu- 59
2Stelian PostolacheSteaua Bucuresti- 54
3Ilie Sorin GhibuIPA Compa Sibiu- 49
4Dan Bogdan-- 46
5Marian Gheorghe-- 42
6Ovidiu Gherman-- 33
7Stefan Stelian-- 30
8Fanel PopaC.S. Braila- 30
9Gigi Munteanu-- 28
10Stefan Marian-- 26
11Marian Cojocaru-- 19
12Claudiu Gavrila-- 16
13Ilie Viorel-- 15
14Sorin Dinulescu-- 10
15Victor Arghir-- 7
16Marian Ganea-- 7
17Dumitru Damian-- 3
18Nicolae Steluta-- 1






1993

5 rund

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Dan BogdanCompa Sibiu(11,10,10,10,11) 52
2Marius SoaitaVointa Sibiu(10,10,10,11,10) 51
3Fanel PopaCSM Braila(4,4,8,7,8) 31
4Ovidiu GhermanVointa Sibiu(8,8,6,4,-) 26
5Marian CojocaruFaur Bucuresti(4,2,3,2,7) 18
6Gigi MunteanuFaur Bucuresti(2,7,1,2,3) 15
7Petru GiurgiuVointa Sibiu(3,1,3,6,1) 14
8Daniel CionteaCompa Sibiu(-,-,-,-,1) 1
9Alin BaciuVointa Sibiu(0,-,-,-,0) 0






1994

4 rundy: Bukareszt - 26 marzec (26.03), Braila - 9 kwiecień (09.04), Braila - 7 maj (07.05), ?.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mircea AgrisanFaur Bucuresti(5,10,9,10) 34
2Marian GheorgheFaur Bucuresti(4,9,11,9) 33
3Marian CojocaruFaur Bucuresti(3,5,7,9) 24
4Marius SoaitaVointa Sibiu(5,11,-,6) 22
5Ilie Sorin GhibuLido Campina(5,11,-,-) 17
6Fanel PopaCSM Braila(0,8,6,2) 16
6Alin BaciuLido Campina(2,5,5,4) 16
8Florin VladucaCSM Braila(0,6,2,1) 9
9Robertino CovacsCSM Braila(-,4,2,0) 6
10Daniel CionteaVointa Sibiu(-,4,-,-) 4
11Eduard BaleanuCSM Braila(-,2,-,-) 2
12Marian GaneaCSM Braila(-,1,-,-) 1
12Catalin BotezCSM Braila(-,1,-,0) 1






1995

5 rund

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mircea AgrisanFaur Bucuresti(12,11,11,11,12) 57
2Marian GheorgheAmbasador Sibiu(8,6,10,11,9) 44
3Fanel PopaCS Braila(6,7,4,8,7) 32
4Marian CojocaruFaur Bucuresti(2,-,7,4,7) 20
4Ilie Sorin GhibuAmbasador Sibiu(10,10,-,-,-) 20
6Alin BaciuAmbasador Sibiu(2,3,6,6,-) 17
7Florin VladucaCS Braila(2,4,3,1,4) 14
8Cristian DraguCS Braila(-,0,-,0,2) 2






1996

10 rund

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mircea AgrisanCS Faur Bucuresti- 112.5
2Marian GheorgheCS Faur Bucuresti- 95.5
3Fanel PopaCSM Braila- 69
4Alexandru TomaCSM Braila- 56
5Florin VladucaCSM Braila- 28
6Marian CojocaruCS Faur Bucuresti- 26
7Ilie Sorin GhibuAmbasador Sibiu- 15
8Cristian DraguCSM Braila- 3






1997

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mircea AgrisanFaur Bucuresti- 60
2Marian GheorgheFaur Bucuresti- 52
3Alexandru TomaCSM Braila- 48
4Fanel PopaCSM Braila- 42
5Florin VladucaCSM Braila- 24
6Nicolae PaunFaur Bucuresti- 11
7Cristian DraguCSM Braila- 5
8Marian StefanCSM Braila- 3
9Eduard BaleanuFaur Bucuresti- 3
10Adrian BabuscaCSM Braila- 0






1998

4 rundy

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mircea AgrisanCS Faur Bucuresti- 23
2Alexandru TomaCSM Braila- 18
3Marian GheorgheCS Faur Bucuresti- 16
4Fanel PopaCSM Braila- 9
5Florin VladucaCSM Braila- 7
6Ilie Sorin GhibuCSM Braila- 4
7Cristian DraguCSM Braila- 4
8Nicolae PaunCS Faur Bucuresti- 1
9Dumitrel CovasaCSM Braila- 1






1999

4 rundy

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Marian GheorgheFaur Bucuresti(9,11,6,6) 32
2Mircea AgrisanFaur Bucuresti(11,10,4,5) 30
3Ilie Sorin GhibuVointa Sibiu(9,9,5,3) 26
4Alexandru TomaCSM Braila(9,7,3,4) 23
5Fanel PopaCSM Braila(3,8,2,2) 15
6Marius SoaitaAMC Bogdan Sibiu(7,7,-,-) 14
7Pavel IonelVointa Sibiu(9,3,-,-) 12
8Aurelian OanesVointa Sibiu(7,5,-,-) 12
9Alin BaciuVointa Sibiu(3,7,1,1) 12
10Nicolae DragomanVointa Sibiu(3,4,-,-) 7
11Florin VladucaCSM Braila(3,3,0,0) 6
12Anton HackVointa Sibiu(3,1,-,-) 4
13Marian DraguCSM Braila(2,1,-,-) 3
14Laurentiu StroiaVointa Sibiu(-,-,ns,0) 0






2000

6 rund

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Ilie Sorin GhibuVointa Sibiu(6,5,5,5,4,3) 28
2Marian GheorgheGica Voiculescu Bucuresti(5,6,-,-,6,6) 23
3Alexandru TomaC.S. Braila(2,4,4,5,2,5) 22
4Mircea AgrisanGica Voiculescu Bucuresti(-,6,5,5,4) 20
5Fanel PopaC.S. Braila(1,2,3,3,1,0) 10
6Marius SoaitaAMC Bogdan Sibiu(4,-,-,-,3,1) 8
7Alin BaciuVointa Sibiu(3,3,-,-,0,1) 7
8Laurentiu StroiaVointa Sibiu(0,1,2,2,-,1) 6
9Michele CassarinoVointa Sibiu(-,0,1,1,-,-) 2
10Ilie ViorelGica Voiculescu Bucuresti(-,-,ns,ns,-,-) 0






2001

6 rund: 2 x Sibiu - maj, 2 x Bucuresti - maj, 2 x Braila - czerwiec.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mircea AgrisanGica Voiculescu Bucuresti- 31
2Alexandru TomaC.S. Braila- 30
3Ilie Sorin GhibuVointa Sibiu- 21
4Sorin PopaC.S. Braila- 19
5Alin BaciuVointa Sibiu- 9
5Marian GheorgheGica Voiculescu Bucuresti- 9
6Michele CassarinoVointa Sibiu- 3
7Marius SoaitaVointa Sibiu- 2
8Laurentiu StroiaVointa Sibiu- 1
9Marian CojocaruGica Voiculescu Bucuresti- 0
9Marian OprisVointa Sibiu- 0






2002

6 rund: m.in. Braila - 22-21 wrzesień.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Alexandru TomaC.S. Braila(6,6,4,4,5,6) 31
2Mircea AgrisanGica Voiculescu Bucuresti(5,5,4,5,5,5) 29
3Marius SoaitaVointa Sibiu(4,3,6,5,5,5) 26
4Fanel PopaC.S. Braila(3,4,4,4,3,4) 22
5Alin BaciuVointa Sibiu(2,2,2,1,2,2) 11
6Marian CojocaruGica Voiculescu Bucuresti(1,1,1,2,1,-) 6
7Marian OprisVointa Sibiu(0,ns,0,0,0,1) 1
8Daniel UngureanuVointa Sibiu(0,-,-,-,-,-) 0
9Stefan PopaC.S. Braila(-,ns,-,-,-,-) 0






2003

6 rund: 1 i 2 ??, Braila - 14-15 czerwiec, Sibiu - 20-21 wrzesień.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Alexandru TomaC.S. Braila(6,6,6,2,6,4) 30
2Marius SoaitaVointa Sibiu(4,4,3,4,5,5) 25
3Fanel PopaC.S. Braila(3,5,4,4,4,4) 24
4Mircea AgrisanGica Voiculesccu Bucuresti(5,2,5,6,1,4) 23
5Marian CojocaruGica Voiculesccu Bucuresti(2,3,3,3,3) 14
6Alin BaciuVointa Sibiu(1,1,2,1,2,1) 8
7Iulian MovileanuCSM Braila(0,0,0,1,0,0) 1
8Daniel UngureanuVointa Sibiu(0,0,0) 0
9Stefan PopaCSM Braila(0) 0
10Cristian GreereGica Voiculesccu Bucuresti(0) 0






2004

6 rund: 1 i 2 Braila - 8 maj, 3 i 4 Sibiu - 11 czerwiec, 5 i 6 Bucuresti - 26 czerwiec.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mircea AgrisanS.C. Gica Voiculescu Bucuresti(14,13,13) 40
2Alexandru TomaCSM Braila(11,10,13) 34
3Fanel PopaCSM Braila(7,7,10) 24
4Alin BaciuVointa Sibiu(7,7,10) 24
5Marian CojocaruS.C. Gica Voiculescu Bucuresti(9,6,8) 23
6Mihai DejmarS.C. Gica Voiculescu Bucuresti(3,6,5) 14
7Cristian GreereS.C. Gica Voiculescu Bucuresti(4,2,3) 9
8Mircea OprisVointa Sibiu(ns,2,1) 3
9Gabriel PetreS.C. Gica Voiculescu Bucuresti(1,ns,0) 1
10Daniel UngureanuCSM Braila(0,0,ns) 0






2005

4 rundy: Bukreszt - 9 kwiecień, Braila - 16 kwiecień, Bucuresti - 27 kwiecień, Braila - 18 czerwiec.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Mircea AgrisanCSTA Bucuresti(11,11,11,11) 44
2Alexandru TomaCSM Braila(11,11,10,11) 43
3Marian CojocaruCSTA Bucuresti(7,8,8,8) 31
4Fanel PopaCSM Braila(7,6,7,6) 28
5Cristian GreereCSTA Bucuresti(2,3,3,3) 11
6Mihai DejmarCSTA Bucuresti(3,3,3,0) 9
7Iulian MovileanuCSTA Bucuresti(1,-,-,1) 2
8Stefan PopaCSM Braila(0,0,0,1) 1






2006

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Alexandru TomaCSM Braila- 32
2Mircea AgrisanGiga Voiculescu Bucuresti- 28
3Fanel PopaCSM Braila- 27
4Milen ManewBułgaria- -






2007

4 rundy: Braila, Tyrgowiszte (Bułgaria), Braila - 28 lipiec, Braila - 15 wrzesień.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Alexandru TomaCSM Braila- 34
2Fanel PopaCSM Braila- 29
3Milen ManewBułgaria- -
4Mihai DejmarGiga Voiculescu Bucuresti- -






2008

4 rundy: Braila - 6 wrzesień (dwie rundy), Braila - 7 wrzesień (dwie rundy).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Milen ManewBułgaria(6,9,9,7) 31
2Fanel PopaCSM Braila(7,8,8,6) 29
3Adrian GheorgheCSTA Giga Voiculescu Bucuresti(5,7,4,6) 22
4Alexandru TomaCSM Braila(6,0,7,8) 21
5Marian GheorgheCSTA Giga Voiculescu Bucuresti(6,5,2,5) 18
6Marian CojocaruCSTA Giga Voiculescu Bucuresti(2,5,6,3) 16
7Mihai DejmarCSTA Giga Voiculescu Bucuresti(5,3,2,1) 11
8Stefan PopaCSM Braila(2,2,2,2) 8
9Florin BarabasuCSM Braila(1,2,0,1) 4






2009

4 rundy: Braila; 25 - kwiecień, 16 - maj, 12 - wrzesień, 10 - październik.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Adrian GheorgheCSTA Bucuresti(6,6,7,8) 27+3
2Milen ManewBułgaria(7,7,7,6) 27+2
3Alexandru TomaCSM Braila(8,4,7,7) 26
4Fanel PopaCSM Braila(5,7,5,5) 22
5Florin BarabasuCSM Braila(3,4,3,3) 13
6Daniel MarinCSTA Bucuresti(2,4,1,1) 8
7Eugen IancuCSTA Bucuresti(0,3,2,1) 6
8Dimitar MinkowBułgaria(,-,-,-,4) 4
9Alin CiocleiCSTA Bucuresti(,-,1,2,-) 3
10Sorin PopaCSM Braila(,-,-,1,1) 2
11Ionut LuntraruCSM Braila(,-,-,1,-) 1
12Marian OlaruCSM Braila(,-,0,-,-) 0
13Marian GheorgheCSTA Bucuresti(,-,0,-,-) 0
14Valentin PopaCSM Braila(ns) ns
15Mihai DejmarCSTA Bucuresti(ns) ns






2010

4 rundy: Braila; 27 marzec, 10 kwiecień, 17 kwiecień, 11 wrzesień.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Alexandru TomaCSM Braila(5,12,8,7) 32
2Adrian GheorgheCSTA Bucuresti(7,11,7,5) 30
3Dimitar MinkowBułgaria(1,8,6,5) 20+3
4Fanel PopaCSM Braila(4,7,5,4) 20+2
5Milen ManewBułgaria(8,-,-,8) 16
6Czawdar CzernewBułgaria(,-,9,4,2) 15
7Stefan PopaCSM Braila(3,5,3,-) 11
8Florin BarabasuCSM Braila(4,4,1,1) 10
9Stojan JurijewBułgaria(,-,5,1,3) 9
10Marian GheorgheCSTA Bucuresti(,-8,-,-) 8
11Eugen IancuCSTA Bucuresti(4,2,0,-,) 6
12Alin CiocleiCSTA Bucuresti(,-,3,-,-,) 3
13Daniel MarinCSTA Bucuresti(,-2,-,0) 2
14Cristian GreereCSTA Bucuresti(,-,1,-,-,) 1
15Sorin PopaCSM Braila(,-,0,-,1) 1
16Ionut LuntraruCSM Braila(0,0,-,0) 0






2011

5 rund: Braila - 2 kwiecień, Tyrgowiszte - 17 kwiecień, Tyrgowiszte - 14 maj, Sibiu - 18 czerwiec, Sibiu - 20 sierpień. Nie rozegrano rundy w Szumen - 23 październik.

Uwaga ! Zawodników bułgarskich nie sklasyfikowano w mistrzostwach Rumunii.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Alexandru TomaCSM Braila(10,12,12,8,12) 54
2Fanel PopaCSM Braila(11,14,2,10,13) 50
3Marian CojocaruCSTA Bucuresti(8,11,10,7,9) 45
4Florin BarabasuCSM Braila(4,9,9,2,9) 33
5Eugen IancuCSTA Bucuresti(5,9,5,6,6) 31
6Sorin PopaCSM Braila(2,8,9,-,8) 27
7Daniel DanglVointa Sibiu(5,-,8,-,4) 17
8Gabriel ComansescuCSM Braila(1,4,-,5,6) 16
9Florin MehedintuCSTA Bucuresti(0,3,5,3,4) 15
10Ionel ValeanuCSM Braila(*-,3,3,1,2) 9
11Ionut LuntraruCSM Braila(2,-,5,-,2) 9
12Alin CiocleiCSTA Bucuresti(2,5,-,-,-) 7
13Alexandru Pas IIVointa Sibiu(*-,-,-,4,-) 4
14George NegoitaCSM Braila(0,1,-,0,-) 1
15Gabriel IvanCSTA Bucuresti(*-.0,-,-,-) 0
16Milen ManewBułgaria(12,15,14,12,15) 68NK
17Czawdar CzernewBułgaria(9,9,13,11,14) 56NK
18Stojan StojanowBułgaria(6,12,10,-,-) 28NK
19Dimitar MinkowBułgaria(*-,-,6,9,11) 26NK






2012

Braila - 15 wrzesień (15.09).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Milen ManewBułgaria- 14
2Czawdar CzernewBułgaria- 14
3Alexandru TomaCSM Braila- 13
4Fanel PopaCSM Braila- 13
5Sorin PopaCSM Braila- 11
6Gabriel ComanescuCSTA Bucuresti- 8
7Ionel ValeanuCSM Braila- 8
8Florin UngureanuVointa Sibiu- 7
9Nicolae DragomanVointa Sibiu- 7
10Eugen IancuCSTA Bucuresti- 5
11Florin MehedintuCSTA Bucuresti- 5
12Stanel GheorgheCSM Braila- 5
13Daniel MarinCSTA Bucuresti- 1
14Geroge NegoitaCSM Braila- 0
15Adrian BalanCSTA Bucuresti- 0

Braila - 4 sierpień (04.08).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Alexandru TomaCSM Braila(3,3,3,3,3) 15
2Milen ManewBułgaria- 14
3Fanel PopaCSM Braila- 13
4Czawdar CzernewBułgaria- 11
5Florin UngureanuVointa Sibiu- 10
6Sorin PopaCSM Braila- 10
7Daniel DanglVointa Sibiu- 8
8Gabriel ComanescuCSTA Bucuresti- 8
9Florin BarabasuCSM Braila- 7
10Stefan PopaCSM Braila- 6
11Eugen IancuCSTA Bucuresti- 4
12Daniel MarinCSTA Bucuresti- 3
13Ionel ValeanuCSM Braila- 1

Sibiu - 2 czerwiec (02.06).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Milen ManewBułgaria(3,3,3,3,3) 15
2Fanel PopaCSM Braila- 14
3Alexandru TomaCSM Braila- 13
4Florin UngureanuVointa Sibiu- 11
5Daniel MarinCSTA Bucuresti- 10
6Daniel DanglVointa Sibiu- 10
7Sorin PopaCSM Braila- 9
8Gabriel ComanescuCSTA Bucuresti- 8
9Nicolae DragomanVointa Sibiu- 6
10Florin BarabasuCSM Braila- 6
11Eugen IancuCSTA Bucuresti- 5
12Florin MehedintuCSTA Bucuresti- 4
13Ionut LuntraruCSM Braila- 0
14Ionel ValeanuCSM Braila- 0
15Geroge NegoitaCSM Braila- 0

Braila - 12 maj (12.05).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Alexandru TomaCSM Braila(3,3,3,3,3) 15
2Czawdar CzernewBułgaria- 14
3Marian CojocaruCSTA Bucuresti- 12
4Milen ManewBułgaria- 12
5Fanel PopaCSM Braila- 11
6Ionut LuntraruCSM Braila- 9
7Daniel MarinCSTA Bucuresti- 8
8Eugen IancuCSTA Bucuresti- 6
9Florin UngureanuVointa Sibiu- 6
10Daniel DanglVointa Sibiu- 5
11Christo ChristowBułgaria- 4
12Sorin PopaCSM Braila- 4
13Stefan PopaCSM Braila- 3
14Nicolae DragomanVointa Sibiu- 2
15Ionel ValeanuCSM Braila- 1
16Gabriel ComanescuCSTA Bucuresti- 1
17Florin MehedintuCSTA Bucuresti- ns





2013

8 rund: Sibiu - 27 kwiecień (27.04), Braila - 20 lipiec (20.08), Sibiu - 3 sierpień (03.08), Sibiu - 4 sierpień (04.08), Braila - 7 wrzesień (07.09), Braila - 8 wrzesień (08.09), Sibiu - 28 wrzesień (28.09), Sibiu - 29 wrzesień (29.09).

W zawodach startowali też reprezentanci Bułgarii. Zawodnicy Ci jednak nie zostali sklasyfikowani.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Fanel PopaCSM Braila(11,11,10,111,7,10,10,8) 78
2Alexandru TomaCSM Braila(10,10,8,9,-,-,14,7) 58
3Marian GheorgheCSTA Bucuresti(-,9,11,10,11,6,5,-) 52
4Stefan PopaCSM Braila(5,6,5,5,6,7,8,5) 47
5Adrian GheorgheCSTA Bucuresti(-,-,-,-,11,11,11,11) 44
6Sorin PopaCSM Braila(7,7,-,-,7,8,9,4) 42
7Gabriel ComanescuCSTA Bucuresti(-,0,5,7,6,7,10,-) 35
8Daniel DanglVointa Sibiu(9,8,8,8-,-,-,-) 33
9Eugen IancuCSTA Bucuresti(3,3,2,6,4,4,6,4) 32
10Florin UngureanuVointa Sibiu(-,3,6,1,3,4,4,7) 28
11Florin BarabasuCSM Braila(1,-,4,3,6,4,5,1) 24
12Stanel GheorgheCSM Braila(5,2,3,0,0,-,7,6) 23
13Marian CojocaruCSTA Bucuresti(8,6,-,-,-,-,-,-) 14
14Adrian Ionut DraguCSM Braila(-,0,3,3,1,0,2,1) 10
15Ionel ValeanuCSM Braila(1,0,-,1,-,3,4,0) 9
16Sorin BurneteVointa Sibiu(-,-,1,2,0,2,-,-) 5
17Marius SoaitaVointa Sibiu(4,-,-,-,-,-,-,-) 4
18Florin MehedintuCSTA Bucuresti(2,-,-,-,-,-,-,-) 2
19Dragos MooszVointa Sibiu(-,-,-,-,-,-,1,1) 2
20George NegoitaCSM Braila(1,-,-,-,-,-,-,-) 1
21Alexandru CalinCSTA Bucuresti(0,-,-,-,-,-,-,-) 0
22Cristian TudorCSTA Bucuresti(-,0,-,0,-,-,0,-) 0
23Milen ManewBułgaria(12,9,12,12,11,12,14,11) 93NK
24Julien DimitrowBułgaria(-,-,-,-,-,-,1,1) 2NK

Sibiu - 29 wrzesień (29.09).

8 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Milen ManewBułgaria(3,3,3,3) 12
2Adrian GheorgheCSTA Bucuresti(2,3,3,3) 11
3Czawdar CzernewBułgaria(3,3,2,2) 10
4Fanel PopaCSM Braila(2,3,1,2) 8
5Alexandru TomaCSM Braila(w,2,3,2) 7
6Florin UngureanuVointa Sibiu(2,2,2,1) 7
7Stanel GheorgheCSM Braila(1,-,2,3) 6
8Stefan PopaCSM Braila(2,1,2,0) 5
9Eugen IancuCSTA Bucuresti(1,3,0,0) 4
10Sorin PopaCSM Braila(1,1,1,1) 4
11Adrian Ionut DraguCSM Braila(1,0,0,0) 1
12Florin BarabasuCSM Braila(w,w,1,-) 1
13Julien DimitrowBułgaria(1) 1

Sibiu - 28 wrzesień (28.09).

7 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Alexandru TomaCSM Braila(3,3,3,3,2) 14
2Milen ManewBułgaria(3,2,3,3,3) 14
3Adrian GheorgheCSTA Bucuresti(2,2,2,3,3) 12
4Fanel PopaCSM Braila(2,3,3,2,w) 10
5Gabriel ComanescuCSTA Bucuresti(3,2,1,3,1) 10
6Sorin PopaCSM Braila(0,3,3,1,2) 9
7Czawdar CzernewBułgaria(3,w,2,w,3) 8
8Stefan PopaCSM Braila(2,1,2,1,2) 8
9Stanel GheorgheCSM Braila(0,1,1,2,3) 7
10Eugen IancuCSTA Bucuresti(1,1,0,2,2) 6
11Florin BarabasuCSM Braila(2,0,1,2,w) 5
12Marian GheorgheCSTA Bucuresti(1,3,-,-,-) 4
13Ionel ValeanuCSM Braila(0,2,0,1,1) 4
14Florin UngureanuVointa Sibiu(1,w,2,w,1) 4
15Adrian Ionut DraguCSM Braila(1,1,0,w,w) 2
16Cristian TudorCSTA Bucuresti(0,1,0) 1

Braila - 8 wrzesień (08.09).

6 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Milen ManewBułgaria(3,3,3,3) 12
2Adrian GheorgheCSTA Bucuresti(3,3,2,3) 11
3Fanel PopaCSM Braila(3,2,3,2) 10
4Sorin PopaCSM Braila(2,2,2,2) 8
5Stefan PopaCSM Braila(2,3,1,1) 7
6Gabriel ComanescuCSTA Bucuresti(2,1,3,1) 7
7Marian GheorgheCSTA Bucuresti(w,w,3,3) 6
8Florin BarabasuCSM Braila(w,2,w,2) 4
9Eugen IancuCSTA Bucuresti(0,1,1,2) 4
10Florin UngureanuVointa Sibiu(1,2,1,w) 4
11Ionel ValeanuCSM Braila(1,0,1,1) 3
12Sorin BurneteVointa Sibiu(0,1,1,0) 2
13Adrian Ionut DraguCSM Braila(0,0,w,-) 0

Braila - 7 wrzesień (07.09).

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Marian GheorgheCSTA Bucuresti(3,3,2,3) 11
2Milen ManewBułgaria(3,2,3,3) 11
3Adrian GheorgheCSTA Bucuresti(3,3,2,3) 11
4Fanel PopaCSM Braila(2,2,3,w) 7
5Sorin PopaCSM Braila(1,3,1,2) 7
6Stefan PopaCSM Braila(1,3,1,1) 6
7Gabriel ComanescuCSTA Bucuresti(2,w,2,2) 6
8Florin BarabasuCSM Braila(1,2,1,2) 6
9Eugen IancuCSTA Bucuresti(1,2,1,0) 4
10Florin UngureanuVointa Sibiu(w,3,w,-) 3
11Adrian Ionut DraguCSM Braila(1,0,w,w) 1
12Stanel GheorgheCSM Braila(w,w,0,-) 0
13Sorin BurneteVointa Sibiu(w,w,w,0) 0

Sibiu - 4 sierpień (04.08).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Milen ManewBułgaria(3,3,3,3) 12
2Fanel PopaCSM Braila(2,3,3,3) 11
3Marian GheorgheCSTA Bucuresti(3,2,2,3) 10
4Alexandru TomaCSM Braila(3,2,3,1) 9
5Daniel DanglVointa Sibiu(2,3,2,w) 7
6Gabriel ComanescuCSTA Bucuresti(2,2,1,2) 7
7Eugen IancuCSTA Bucuresti(1,2,1,2) 6
8Stefan PopaCSM Braila(1,2,1,1) 5
9Florin BarabasuCSM Braila(0,3,w,-) 3
10Adrian Ionut DraguCSM Braila(1,w,w,2) 3
11Sorin BurneteVointa Sibiu(1,1,w,1) 3
12Florin UngureanuVointa Sibiu(0,1,w,-) 1
13Ionel ValeanuCSM Braila(0,0,w) 0

Sibiu - 3 sierpień (03.08).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Milen ManewBułgaria(3,3,3,3) 12
2Marian GheorgheCSTA Bucuresti(3,3,2,3) 11
3Fanel PopaCSM Braila(2,2,3,3) 10
4Alexandru TomaCSM Braila(3,3,w,2) 8
5Daniel DanglVointa Sibiu(2,2,2,2) 8
6Florin UngureanuVointa Sibiu(2,1,w,3) 6
7Stefan PopaCSM Braila(0,3,1,1) 5
8Gabriel ComanescuCSTA Bucuresti(2,1,0,2) 5
9Florin BarabasuCSM Braila(1,2,1,0) 4
10Stanel GheorgheCSM Braila(2,0,t,1) 3
11Adrian Ionut DraguCSM Braila(1,1,1,w) 3
12Eugen IancuCSTA Bucuresti(0,1,1,0) 2
13Sorin BurneteVointa Sibiu(0,1,0,w) 1

Braila - 20 lipiec (20.08).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Fanel PopaCSM Braila(3,3,3,2) 11
2Alexandru TomaCSM Braila(2,2,3,3) 10
3Milen ManewBułgaria(3,3,3,w) 9
4Marian GheorgheCSTA Bucuresti(3,2,1,3) 9
5Daniel DanglVointa Sibiu(2,3,1,2) 8
6Sorin PopaCSM Braila(1,1,3,2) 7
7Marian CojocaruCSTA Bucuresti(2,2,2,X) 6
8Stefan PopaCSM Braila(1,1,2,2) 6
9Florin BarabasuCSM Braila(0,1,1,2) 4
10Eugen IancuCSTA Bucuresti(t,0,0,3) 3
11Florin UngureanuVointa Sibiu(0,1,1,1) 3
12Stanel GheorgheCSM Braila(1,1,w,w/u) 2
13Adrian Ionut DraguCSM Braila(0,0) 0

Sibiu - 27 kwiecień (27.04).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Milen ManewBułgaria(3,3,3,3) 12
2Fanel PopaCSM Braila(3,3,3,2) 11
3Alexandru TomaCSM Braila(3,3,2,2) 10
4Daniel DanglVointa Sibiu(2,3,3,1) 9
5Marian CojocaruCSTA Bucuresti(3,2,1,2) 8
6Marius SoaitaVointa Sibiu(0,3,2,-) 5
7Sorin PopaCSM Braila(2,1,0,2) 5
8Stefan PopaCSM Braila(2,0,2,1) 5
9Stanel GheorgheCSM Braila(2,1,2,w) 5
10Eugen IancuCSTA Bucuresti(1,1,0,1) 3
11Florin MehedintuCSTA Bucuresti(1,0,w,1) 2
12Florin BarabasuCSM Braila(w,1,w,0) 1
13Ionel ValeanuCSM Braila(1,-,-,-) 1





2014

9 rund: Sibiu - 13 kwiecień (13.04), Braila - 10 maj (10.05), Braila - 11 maj (11.05), Braila - 31 maj (31.05), Sibiu - 21 czerwiec (21.06), Sibiu - 4 październik (04.10), Sibiu - 5 październik (05.10), Sibiu - 11 październik (11.10), Sibiu - 12 październik (12.10).

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Adrian GheorgheCSTA Giga Voiculescu Bucuresti(10,13+1,13+0,11+2,8+0,11+1,13 114
2Alexandru TomaCSM Braila(9,14+2,13+3,12+3,0,11,12,0,0) 88
3Fanel PopaCSM Braila(6,10+w,9,4,11,11,9,10+0,7) 77
4Stanel GheorgheCSM Braila(6,4,6,8,8,1,6,7,6) 52
5Florin UngureanuVointa Sibiu(8,11,11,-,7,5,5,-,-) 47
6Eugen IancuCSTA Giga Voiculescu Bucuresti(2,4,5,3,6,6,6,3,4) 39
7Florin BarabasuCSTA Giga Voiculescu Bucuresti(3,2,2,8,4,1,1,3,1) 25
8Stefan PopaCSM Braila(1,5,4,3,5,-,-,-,-) 18
9Marian GheorgheCSTA Giga Voiculescu Bucuresti(-,-,-,-,-,-,-,5,10) 15
10Sorin PopaCSM Braila(3,7,5,-,-,-,-,-,-) 15
11Gabriel ComanescuCSM Braila(-,-,2,7+1,1,-,-,-,0) 11
12Andrei PopaCSM Braila(-,-,-,0/NS,-,2,4,2,0) 8
13Dragos MooszVointa Sibiu(-,-,0,-,0/NS,-,-,-,0) 0
13Ionel ValeanuCSTA Giga Voiculescu Bucuresti(-,-,0,-,0/NS,-,-,-,-) 0

Sibiu - 5 październik (05.10).

7 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Patrik NagyVointa Sibiu, Węgry(3,3,2,3,2) 13+3+3
2Milen ManewBułgaria(3,2,3,3,3) 14+2
3Adrian GheorgheCSTA Giga Voiculescu Bucuresti(2,3,3,2,3) 13+1
4Robert NagyVointa Sibiu, Węgry(3,3,3,1,2) 12+2+0
5Alexandru TomaCSM Braila(3,3,2,2,2) 12+ns
6Christo ChristowBułgaria(1,2,1,3,3) 10+w
7Fanel PopaCSM Braila(w,2,3,3,1) 9
8Imre FogasVointa Sibiu, Węgry(2,0,1,1,3) 7
9Eugen IancuCSTA Giga Voiculescu Bucuresti(1,1,0,2,2) 6
10Stanel GheorgheCSM Braila(2,1,1,1,1) 6
11Florin UngureanuVointa Sibiu(ns,ns,2,2,1) 5
12Andrei PopaCSM Braila(2,ns,2,0,ns) 4
13Gabor FogasVointa Sibiu, Węgry(1,2,0,0,w) 3
14Florin BarabasuCSTA Giga Voiculescu Bucuresti(0,0,1,0,0) 1
15Imre Fogas IIVointa Sibiu, Węgry(0,0,0,1,w) 1
16Lajos BajuszVointa Sibiu, Węgry(0,1,w/u,0,0) 1

Sibiu - 4 październik (04.10).

6 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Robert NagyVointa Sibiu, Węgry(3,3,2,3,3) 14+3
2Patrik NagyVointa Sibiu, Węgry(3,3,3,2,3) 14+w/u
3Milen ManewBułgaria(2,3,w/u,3,3) 11+3+2
4Adrian GheorgheCSTA Giga Voiculescu Bucuresti(2,2,1,3,3) 11+2+1
5Alexandru TomaCSM Braila(3,3,3,1,1) 11+1
6Fanel PopaCSM Braila(2,2,3,2,2) 11+w
7Imre FogasVointa Sibiu, Węgry(2,2,3,0,1) 8
8Christo ChristowBułgaria(3,2,w/u,w,2) 7
9Gabor FogasVointa Sibiu, Węgry(1,1,0,3,2) 7
10Eugen IancuCSTA Giga Voiculescu Bucuresti(1,1,2,2,0) 6
11Florin UngureanuVointa Sibiu(1,1,2,1,w/u) 5
12Lajos BajuszVointa Sibiu, Węgry(w,1,1,2,1) 5
13Imre Fogas IIVointa Sibiu, Węgry(w,0,2,0,2) 4
14Andrei PopaCSM Braila(ns,ns,1,1,0) 2
15Stanel GheorgheCSM Braila(0,0,0,0,1) 1
16Florin BarabasuCSTA Giga Voiculescu Bucuresti(0,0,0,1,0) 1

Sibiu - 21 czerwiec (21.06).

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Patrik NagyVointa Sibiu, Węgry(3,3,2,3,3) 14+3
2Robert NagyVointa Sibiu, Węgry(3,2,3,3,3) 14+2
3Milen ManewBułgaria(3,3,3,2,3) 14+1
4Fanel PopaCSM Braila(3,1,2,2,3) 11+0
5Adrian GheorgheCSTA Giga Voiculescu Bucuresti(w/u,ns,3,3,2) 8+3+0
6Imre FogasVointa Sibiu, Węgry(2,3,1,2,2) 10+2
7Christo ChristowBułgaria(2,1,2,3,1) 9+1
8Stanel GheorgheCSM Braila(2,2,1,2,1) 8
9Florin UngureanuVointa Sibiu(w/u,2,3,0,2) 7
10Eugen IancuCSTA Giga Voiculescu Bucuresti(2,3,0,0,1) 6
11Stefan PopaCSM Braila(1,2,1,1,w/u) 5
12Florin BarabasuCSTA Giga Voiculescu Bucuresti(0,1,0,1,2) 4
13Imre Fogas IIVointa Sibiu, Węgry(1,1,0,1,1) 4
14Lajos BajuszVointa Sibiu, Węgry(0,w/u,2,1,0) 3
15Gabriel ComanescuCSM Braila(1,ns,ns,ns,ns) 1
16Alexandru TomaCSM Braila(u/ns,ns,ns,ns,ns) 0

Braila - 31 maj (31.05).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Alexandru TomaCSM Braila(3,3,3,3) 12+3
2Adrian GheorgheCSTA Giga Voiculescu Bucuresti(3,3,3,2) 11+2
3Imre FogasVointa Sibiu, Węgry(3,2,1,3) 9+2+w
4Stanel GheorgheCSM Braila(2,2,2,2) 8+1
5Florin BarabasuCSTA Giga Voiculescu Bucuresti(3,1,2,2) 8+0
6Gabriel ComanescuCSM Braila(3,w/u,1,3) 7+3+1
7Fanel PopaCSM Braila(u/ns,t,2,2) 4
8Lajos BajuszVointa Sibiu, Węgry(2,w/u,1,1) 4
9Milen ManewBułgaria(3,ns,ns,ns) 3
10Stefan PopaCSM Braila(0,w/u,2,1) 3
11Imre Fogas IIVointa Sibiu, Węgry(0,2,w,1) 3
12Eugen IancuCSTA Giga Voiculescu Bucuresti(1,1,0,1) 3
13Andrei PopaCSM Braila(ns,ns,ns,ns) 0

Braila - 11 maj (11.05).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Alexandru TomaCSM Braila(3,2,3,2,3) 13+3
2Milen ManewBułgaria(3,3,3,3,3) 15+2
3Czawdar CzernewBułgaria(2,3,3,3,2) 13+1
4Adrian GheorgheCSTA Giga Voiculescu Bucuresti(2,3,2,3,3) 13+0
5Florin UngureanuVointa Sibiu(1,3,2,3,2) 11
6Fanel PopaCSM Braila(3,2,3,1,w) 9
7Imre FogasVointa Sibiu, Węgry(3,2,2,1,1) 9
8Lajos BajuszVointa Sibiu, Węgry(2,0,1,1,2) 6
9Stanel GheorgheCSM Braila(1,1,1,1,2) 6
10Sorin PopaCSM Braila(0,1,2,2,w/u) 5
11Eugen IancuCSTA Giga Voiculescu Bucuresti(1,2,1,0,1) 5
12Stefan PopaCSM Braila(u,1,1,2,R) 4
13Julien DimitrowBułgaria(3) 3
14Gabriel ComanescuCSM Braila(2) 2
15Christo ChristowBułgaria(2) 2
16Florin BarabasuCSTA Giga Voiculescu Bucuresti(R,1,0,0,1) 2
17Gabor FogasVointa Sibiu, Węgry(0,u,ns,ns,ns) 0
18Imre Fogas IIVointa Sibiu, Węgry(u,0,w,w,w) 0
19Ionel ValeanuCSTA Giga Voiculescu Bucuresti(w) 0
20Dragos MooszVointa Sibiu(w) 0

Braila - 10 maj (10.05).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Milen ManewBułgaria(3,3,3,3,3) 15+3
2Alexandru TomaCSM Braila(3,3,3,3,2) 14+2
3Adrian GheorgheCSTA Giga Voiculescu Bucuresti(3,3,3,3,1) 13+3+1
4Fanel PopaCSM Braila(2,1,2,2,3) 10+2+w
5Christo ChristowBułgaria(1,3,3,3,0) 10+1
6Florin UngureanuVointa Sibiu(3,1,2,2,3) 11+w
7Imre FogasVointa Sibiu, Węgry(2,2,1,2,3) 10
8Sorin PopaCSM Braila(1,2,0,2,2) 7
9Gabor FogasVointa Sibiu, Węgry(1,2,2,0,1) 6
10Stefan PopaCSM Braila(2,0,2,1,0) 5
11Czawdar CzernewBułgaria(2,2,1,ns,ns) 5
12Stanel GheorgheCSM Braila(0,1,1,0,2) 4
13Eugen IancuCSTA Giga Voiculescu Bucuresti(0,1,1,1,1) 4
14Florin BarabasuCSTA Giga Voiculescu Bucuresti(w,0,w,w,2) 2
15Imre Fogas IIVointa Sibiu, Węgry(1,0,0,1,w) 2
16Lajos BajuszVointa Sibiu, Węgry(0,0,w,u/ns,0) 0

Sibiu - 13 kwiecień (13.04).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Czawdar CzernewBułgaria(3,3,2,2,w/u) 10+2+3
2Patrik NagyVointa Sibiu, Węgry(3,3,3,3,3) 15+2
3Ronny WeisNiemcy(w,3,3,3,3) 12+3+1
4Richard GeyerNiemcy(1,3,3,3,3) 13+0
5Adrian GheorgheCSTA Giga Voiculescu Bucuresti(2,2,3,2,1) 10+1
6Gabor FogasVointa Sibiu, Węgry(3,2,1,1,3) 10+0
7Imre FogasVointa Sibiu, Węgry(2,1,1,3,2) 9
8Alexandru TomaCSM Braila(2,2,2,1,2) 9
9Florin UngureanuVointa Sibiu(w,2,2,2,2) 8
10Stanel GheorgheCSM Braila(3,w,0,1,2) 6
11Fanel PopaCSM Braila(1,1,1,2,1) 6
12Florin BarabasuCSTA Giga Voiculescu Bucuresti(2,0,0,1,0) 3
13Sorin PopaCSM Braila(w,1,1,w,1) 3
14Lajos BajuszVointa Sibiu, Węgry(w,0,2,0,w) 2
15Eugen IancuCSTA Giga Voiculescu Bucuresti(w,1,0,0,1) 2
16Stefan PopaCSM Braila(1,0,0,0,0) 1





2015

9 rund: Sibiu - 9 maj (09.05), Sibiu - 10 maj (10.05), Sibiu - 6 czerwiec (06.06), Sibiu - 7 czerwiec (07.06), Braila - 13 wrzesień (13.09), Braila - 19 wrzesień (19.09), Braila - 20 wrzesień (20.09), Braila - 17 październik (17.10), Braila - 18 październik (18.10).

Uwaga ! Zawodnicy rywalizowali w międzynarodowym Pucharze Rumunii. Mistrza kraju wyłoniono na podstawie najwyższej zdobyczy punktowej w tej rywalizacji.

Finał - Klasyfikacja końcowa

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Adrian GheorgheCSTA Bucuresti(15,17,16,13,12,14,13,13,15) 128
2Fanel PopaCSM Braila(10,9,13,13,11,12,11,10,11) 100
3Stanel GheorgheCSM Braila(6,5,8,8,6,6,9,4,8) 60
4Eugen IancuCSTA Bucuresti(8,5,6,5,4,7,1,3,6) 45
5Marian GheorgheCSTA Bucuresti(-,-,-,-,11,3,3,6,13) 36
6Florin BarabasuCSTA Bucuresti(3,4,5,4,0,0,4,4,4) 28
7Dragos MooszVointa Sibiu(4,0,6,3,-,3,4,-,0) 20
8Florin UngureanuVointa Sibiu(0,-,-,-,-,4,6,1,5) 16
9Andrei PopaCSM Braila(0,2,1,4,3,-,-,-,4) 14
10Adrian DraguCSM Braila(-,1,-,2,0,-,3,2,3) 11
11Cristian DuculescuCSM Braila(-,-,-,0,-,-,-,-,-,) 0
12Milen ManewBułgaria(14,16,15,17,14,16,15,15,18) 140NK
13Christo ChristowBułgaria(11,10,12,8,10,13,9,14) 99NK
14Patrik NagyVointa Sibiu, Węgry(17,11,16,16,-,18,17,-,-,) 95NK
15Imre FogasVointa Sibiu, Węgry(9,9,10,8,7,11,12,6,10) 82NK
16Gabor FogasVointa Sibiu, Węgry(5,6,7,8,2,4,8,7,9) 56NK
17Imre Fogas IIVointa Sibiu, Węgry(4,4,7,9,5,9,4,3,5) 50NK
18Czawdar CzernewBułgaria(13,14,-,-,-,-,-,-,-,) 27NK
19Julien DimitrowBułgaria(2,8,-,-,-,-,-,-,-,) 10NK

Braila - 18 październik (18.10).

9 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Milen ManewBułgaria(3,3,3,3,3) 15+3
2Adrian GheorgheCSTA Bucuresti(2,3,3,2,3) 13+2
3Christo ChristowBułgaria(3,2,2,3,3) 13+1
4Marian GheorgheCSTA Bucuresti(3,2,3,3,2) 13+d
5Fanel PopaCSM Braila(2,3,1,3,2) 11
6Imre FogasVointa Sibiu(1,3,3,2,1) 10
7Gabor FogasVointa Sibiu(3,2,0,1,3) 9
8Stanel GheorgheCSM Braila(2,1,2,1,2) 8
9Eugen IancuCSTA Bucuresti(0,2,1,1,2) 6
10Florin UngureanuVointa Sibiu(2,1,2,d,w) 5
11Imre Fogas IIVointa Sibiu(1,1,2,0,1) 5
12Andrei PopaCSM Braila(1,0,1,2,0) 4
13Florin BarabasuCSTA Bucuresti(1,1,0,2,0) 4
14Adrian DraguCSM Braila(w,w,1,1,1) 3

Braila - 17 październik (17.10).

8 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Milen ManewBułgaria(3,3,3,3) 12+3
2Adrian GheorgheCSTA Bucuresti(3,3,3,2) 11+2
3Fanel PopaCSM Braila(3,3,0,3) 9+1
4Christo ChristowBułgaria(3,2,2,2) 9+0
5Gabor FogasVointa Sibiu(2,2,1,2) 7
6Marian GheorgheCSTA Bucuresti(2,1,3,d) 6
7Imre FogasVointa Sibiu(2,1,d,3) 6
8Florin BarabasuCSTA Bucuresti(1,2,0,1) 4
9Stanel GheorgheCSM Braila(d,1,1,2) 4
10Eugen IancuCSTA Bucuresti(0,1,0,2) 3
11Imre Fogas IIVointa Sibiu(1,2,0,d) 3
12Adrian DraguCSM Braila(d,1,d,1) 2
13Florin UngureanuVointa Sibiu(0,1,0,d) 1

Sibiu - 20 wrzesień (20.09).

7 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Adrian GheorgheCSTA Bucuresti(3,d,3,2,2) 10+3
2Patrik NagyVointa Sibiu(3,3,3,3,3) 15+2
3Milen ManewBułgaria(3,2,3,3,3) 14+1
4Christo ChristowBułgaria(2,3,2,3,3) 13+d
5Imre FogasVointa Sibiu(2,2,2,3,3) 12
6Fanel PopaCSM Braila(3,1,3,2,2) 11
7Stanel GheorgheCSM Braila(2,3,1,1,2) 9
8Gabor FogasVointa Sibiu(1,2,2,2,1) 8
9Florin UngureanuVointa Sibiu(2,2,d,1,1) 6
10Imre Fogas IIVointa Sibiu(0,1,1,2,0) 4
11Dragos MooszVointa Sibiu(1,1,2,-,-,) 4
12Florin BarabasuCSTA Bucuresti(1,1,1,1,0) 4
13Marian GheorgheCSTA Bucuresti(w,3,-,-,-,) 3
14Adrian DraguCSM Braila(0,0,1,w,2) 3
15Eugen IancuCSTA Bucuresti(1,0,-,-,-,) 1

Sibiu - 19 wrzesień (19.09).

6 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Patrik NagyVointa Sibiu(3,3,3,3,3) 15+3
2Milen ManewBułgaria(3,3,3,2,3) 14+2
3Adrian GheorgheCSTA Bucuresti(3,2,3,3,2) 13+1
4Fanel PopaCSM Braila(3,3,2,3,1) 12+0
5Imre FogasVointa Sibiu(2,3,1,2,3) 11
6Christo ChristowBułgaria(2,2,3,1,2) 10
7Imre Fogas IIVointa Sibiu(1,1,2,2,3) 9
8Eugen IancuCSTA Bucuresti(2,0,2,2,1) 7
9Stanel GheorgheCSM Braila(1,2,d,3,0) 6
10Gabor FogasVointa Sibiu(0,0,2,w,2) 4
11Florin UngureanuVointa Sibiu(1,1,w,d,2) 4
12Dragos MooszVointa Sibiu(0,2,1,-,-,) 3
13Marian GheorgheCSTA Bucuresti(2,1,-,-,-,) 3
14Florin BarabasuCSTA Bucuresti(w,-,-,-,-,) 0

Braila - 13 wrzesień (13.09).

5 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Milen ManewBułgaria(3,2,3,3) 11+3
2Fanel PopaCSM Braila(2,3,2,2) 9+2
3Marian GheorgheCSTA Bucuresti(3,2,3,2) 10+1
4Adrian GheorgheCSTA Bucuresti(3,3,3,3) 12+d
5Christo ChristowBułgaria(2,2,1,3) 8
6Imre FogasVointa Sibiu(2,1,3,1) 7
7Stanel GheorgheCSM Braila(3,0,2,1) 6
8Imre Fogas IIVointa Sibiu(2,1,1,1) 5
9Eugen IancuCSTA Bucuresti(0,2,1,1) 4
10Andrei PopaCSM Braila(2,w,1,w) 3
11Gabor FogasVointa Sibiu(1,1,d,0) 2
12Florin BarabasuCSTA Bucuresti(0,d,0,0) 0
13Adrian DraguCSM Braila(ns) 0

Sibiu - 7 czerwiec (07.06).

4 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Milen ManewBułgaria(3,2,3,3,3) 14+3
2Patrik NagyVointa Sibiu(2,3,3,3,3) 14+2
3Christo ChristowBułgaria(2,3,2,3,1) 11+3+1
4Imre Fogas IIVointa Sibiu(3,2,0,2,2) 9+2+0
5Fanel PopaCSM Braila(3,1,3,3,3) 13+w
6Adrian GheorgheCSTA Bucuresti(3,3,3,2,2) 13+d
7Imre FogasVointa Sibiu(w,3,1,1,3) 8
8Gabor FogasVointa Sibiu(1,2,2,1,2) 8
9Stanel GheorgheCSM Braila(2,1,2,2,1) 8
10Eugen IancuCSTA Bucuresti(1,1,1,2,0) 5
11Andrei PopaCSM Braila(2,-,2,-,-,) 4
12Florin BarabasuCSTA Bucuresti(1,1,0,0,2) 4
13Dragos MooszVointa Sibiu(,-,2,-,-,1) 3
14Adrian DraguCSM Braila(w,0,1,1,-,) 2
15Cristian DuculescuCSM Braila(ns) 0 R1

Sibiu - 6 czerwiec (06.06).

3 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Patrik NagyVointa Sibiu(3,3,3,2,2) 13+3
2Adrian GheorgheCSTA Bucuresti(3,3,3,3,2) 14+2
3Milen ManewBułgaria(3,3,2,3,3) 14+1
4Fanel PopaCSM Braila(2,2,3,3,3) 13+0
5Christo ChristowBułgaria(2,3,2,0,3) 10
6Imre FogasVointa Sibiu(2,1,3,1,3) 10
7Stanel GheorgheCSM Braila(1,1,1,3,2) 8
8Gabor FogasVointa Sibiu(2,0,2,2,1) 7
9Imre Fogas IIVointa Sibiu(1,2,1,2,1) 7
10Dragos MooszVointa Sibiu(3,2,1,0,0) 6
11Eugen IancuCSTA Bucuresti(w,2,2,2,0) 6
12Florin BarabasuCSTA Bucuresti(1,0,1,1,2) 5
13Andrei PopaCSM Braila(1,-,-,-,-,) 1
14Cristian DuculescuCSM Braila(ns) 0 R1
15Adrian DraguCSM Braila(ns) 0 R2

Sibiu - 10 maj (10.05).

2 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Adrian GheorgheCSTA Bucuresti(3,2,3,3,3) 14+3
2Milen ManewBułgaria(3,3,3,3,2) 14+2
3Patrik NagyVointa Sibiu(3,d,2,2,3) 10+3+1
4Czawdar CzernewBułgaria(2,3,3,3,3) 14+w
5Christo ChristowBułgaria(3,1,2,3,2) 11+2
6Imre FogasVointa Sibiu(2,2,2,2,1) 9+1
7Fanel PopaCSM Braila(2,3,3,1,0) 9+d
8Julien DimitrowBułgaria(1,3,2,2,d) 8
9Gabor FogasVointa Sibiu(1,1,1,1,2) 6
10Eugen IancuCSTA Bucuresti(1,0,1,0,3) 5
11Stanel GheorgheCSM Braila(2,w,1,2,d) 5
12Florin BarabasuCSTA Bucuresti(0,1,0,1,2) 4
13Imre Fogas IIVointa Sibiu(1,2,0,1,d) 4
14Andrei PopaCSM Braila(0,2,-,-,-,) 2
15Adrian DraguCSM Braila(d,1,d,0,1) 2
16Dragos MooszVointa Sibiu(0,0,-,-,-,) 2
17Cristian DuculescuCSM Braila(ns) 0 R1

Sibiu - 9 maj (09.05).

1 runda

Pozycja
(Position)
Zawodnik
(Rider)
Klub
(Club)
Punkty
(Points)
Suma
(Total)
1Patrik NagyVointa Sibiu(3,3,3,3,2) 14+3
2Czawdar CzernewBułgaria(3,1,3,2,2) 11+3+2
3Adrian GheorgheCSTA Bucuresti(3,3,2,3,3) 14+1
4Milen ManewBułgaria(2,3,3,3,3) 14+0
5Christo ChristowBułgaria(2,2,3,2,3) 12+2
6Imre FogasVointa Sibiu(1,3,2,0,3) 9+1
7Fanel PopaCSM Braila(3,2,2,1,2) 10+d
8Eugen IancuCSTA Bucuresti(2,1,1,3,1) 8
9Stanel GheorgheCSM Braila(1,1,1,2,1) 6
10Gabor FogasVointa Sibiu(0,2,2,w,1) 5
11Dragos MooszVointa Sibiu(0,2,1,1,0) 4
12Imre Fogas IIVointa Sibiu(1,1,0,2,d) 4
13Florin BarabasuCSTA Bucuresti(1,0,1,1,0) 3
14Julien DimitrowBułgaria(2,d,-,-,-,) 2
15Andrei PopaCSM Braila(0,-,-,0,-,) 0
16Florin UngureanuVointa Sibiu(d,0,-,-,-,) 0
17Adrian DraguCSM Braila(ns) 0 R1
18Cristian DuculescuCSM Braila(ns) 0 R2








Odwiedziny (Visitors):
6728185


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl