Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl


HISTORYCZNE ZESTAWIENIE WYNIKÓW 2005-2016

Drużynowe Mistrzostwa Œwiata Juniorów na Żużlu
(Team Speedway Junior World Championship)
Zwycięzcy - Winners - Gewinner - Ganadores - Gagnants - Vincitori - Vítězové - Vinnare
Rok
(Year)
Kraj
(Country)
Ranga zawodów
(Rank meeting)
2005PolskaFinał
2005Polska ARunda kwalifikacyjna
2005SzwecjaRunda kwalifikacyjna
2005Dania ARunda kwalifikacyjna
2006PolskaFinał
2006SzwecjaPółfinał 2
2006DaniaPółfinał 1
2007PolskaFinał
2007PolskaPółfinał 2
2007Wielka BrytaniaPółfinał 1
2008PolskaFinał
2008PolskaPółfinał 2
2008SzwecjaPółfinał 1
2009PolskaFinał
2009CzechyRunda kwalifikacyjna
2009SzwecjaRunda kwalifikacyjna
2010DaniaFinał
2010DaniaRunda Kwalifikacyjna
2010PolskaRunda Kwalifikacyjna
2011RosjaFinał
2011AustraliaPółfinał 2
2011SzwecjaPółfinał 1
2011UkrainaRunda Kwalifikacyjna
2012PolskaFinał
2012SzwecjaPółfinał
2012AustraliaPółfinał
2012CzechyRunda Kwalifikacyjna
2013DaniaFinał
2013PolskaPółfinał
2013DaniaPółfinał
2014PolskaFinał
2014PolskaPółfinał
2014CzechyPółfinał
2015PolskaFinał
2015PolskaPółfinał
2015DaniaPółfinał

2005
Pardubice (Czechy) - 1 październik

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Polska41Janusz Kołodziej - 14, Krzysztof Kasprzak - 13, Marcin Rempała - 8, Krystian Klecha - 3, Karol Ząbik - 3
2Szwecja35Antonio Lindback - 11, Fredrik Lindgren - 9, Erik Andersson - 8, Jonas Davidsson - 7, Ricky Kling - NS
3Dania24Morten Risager - 10, Henrik Moller - 7, Nicolai Klindt - 5, Patrick Hougaard - 2, Kristian Lund - 0
4Czechy20Tomas Suchanek - 12, Zdenek Simota - 5, Lubos Tomicek III - 2, Filip Sitera - 1, Martin Malek - 0
Rybnik (Polska) - 28 sierpień

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Polska A52Paweł Hlib - 12, Janusz Kołodziej - 12, Marcin Rempała - 12, Krystian Klecha - 10, Karol Ząbik - 6
2Polska B36Kamil Brzozowski - 11, Sebastian Brucheiser - 8, Patry Pawlaszczyk - 7, Adrian Gomólski - 6, Marcin Jędrzejewski - 4
3Rosja25Danił Iwanow - 7, Maksim Karajczencew - 7, Aleksiej Charczenko - 6, Roman Iwanow - 5, Brak zaw. - NS
4Finlandia7Rene Lehtinen - 4, Tero Aarnio - 2, Joni Keskinen - 1, Jari Eerikainen - 0, Petri Koivunen - 0
Abensberg (Niemcy) - 16 maj

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Szwecja56Antoni Lindback - 15, Eric Andersson - 12, Jonas Davidsson - 11, Fredrik Lindgren - 11, Sebastian Alden - 7
2Niemcy33Mathias Schultz - 8, Martin Smolinski - 8, Thomas Stange - 8, Christian Hefenbrock - 6, Tobias Kroner - 3
3Wielka Brytania24Daniel King - 9, Richard Hall - 6, Chris Schramm - 4, Edward Kennett - 4, Tommy Allen - 1
4Węgry-Słowenia3Jozsef Tabaka - 2, Maks Gregoric - 1, Mate Szegedi - 0, Roland Kovacs - 0, Matic Voldrih - 0
Holsted (Dania) - 28 sierpień

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Dania A57Kenneth Bjerre - 15, Patrick Hougaard - 9, Henrik Moller - 12, Morten Risager - 15, Nicolai Klindt - 6
2Dania B28+3Steven Andersen - 2, Jan Graversen - 7, Claus Vissing - 10+3, Jesper Kristiansen - 3, Klaus Jakobsen - 6
3Norwegia28+wRemi Ueland - 2, Carl J. Raugstad - 6, Rune Sola - 10+w, Emil A. Rosland - 1, Mikke Bjerk - 9
4Ukraina6Andrij Karpow - 3, Serhij Senko - 1, Iwan Myronow - 2, Łubomyr Wojtyk - 0, -

2006
Polska (Rybnik) - 17 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Polska41Krzysztof Buczkowski - 5, Adrian Miedziński - 8, Paweł Hlib - 12, Karol Ząbik - 13, Paweł Miesiąc - 3
2Szwecja27Robert Petterson - 0, Fredrik Lindgren - 15, Sebastian Alden - 4, Ricky Kling - 0, Thomas H. Jonasson - 8
3Dania26Klaus Jakobsen - 1, Morten Risager - 4, Nicolai Klindt - 12, Henrik Moller - 5, Kenneth Hansen - 4
4Niemcy25Christian Hefenbrock - 10, Tobias Kroner - 7, Kevin Wolbert - 6, Max Dilger - 2, Tobias Busch - ns
Kumla (Szwecja) - 17 czerwiec

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Szwecja56Antonio Lindback - 12, Sebastian Alden - 12, Fredrik Lindgren - 15, Ricky Kling - 10, Robert Petersson - 7
2Czechy33Matej Kus - 3, Filip Sitera - 9, Zdenek Simota - 14, Hynek Stichauer - 7, -
3Rosja27Danił Iwanow - 5, Marat Gatiatow - 4, Rusłan Gatiatow - 3, Aleksiej Charczenko - 7, Lenar Nigmatzianow - 8
4Finlandia4Rene Lehtinen - 2, Teemu Lahti - 0, Joni Keskinen - 2, Jani Eerikainen - 0, Aarni Heikkila - 0
Abensberg (Niemcy) - 5 czerwiec

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Dania46Morten Risager - 14, Henrik Moller - 4, Nicolai Klindt - 11, Leon Madsen - 12, Patrick Hougaard - 5
2Niemcy 140Christian Hefenbrock - 16, Thomas Stange - 3, Tobias Kroner - 10, Kevin Wolbert - 11, Max Dilger - 0
3Wielka Brytania28Daniel King - 8, Jason King - 2, Ben Wilson - 5, James Wright - 9, Ben Barker - 4
4Niemcy 25Stefan Kurz - 1, Manfred Betz - 0, Christoph Demmel - 1, Frank Facher - 3, -

2007
Abensberg (Niemcy) - 22 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Polska40Karol Ząbik - 10 (2,w,3,3,2), Paweł Hlib - 10 (2,2,2,2,2), Krzysztof Buczkowski - 11 (2,w,3,3,3), Mateusz Szczepaniak - 9 (1,3,1,2,2), Adrian Gomólski - NS
2Wielka Brytania36Edward Kennett - 14 (3,3,3,2,3), Daniel King - 5 (3,d,0,1,1), Lewis Bridger - 11 (3,1,2,3,2), James Wright - 6 (1,2,0,2,1), -
3Czechy30Lubos Tomicek III - 6 (0,3,2,1,0), Filip Sitera - 11 (0,3,1,3,3,1), Matej Kus - 9 (3,1,2,0,3), Hynek Stichauer - 4 (0,2,1,1), Adam Vandirek - NS
4Niemcy13Tobias Busch - 0 (0,w,-), Richard Speiser - 6 (1,2,3,0,w,0), Max Dilger - 4 (1,1,0,1,1), Kevin Wolbert - 3 (2,0,1,0,d), Frank Facher - 0 (0,0)
Poznań (Polska) - 3 czerwiec

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Polska39Karol Ząbik - 12 (3,2,3,3,1), Paweł Hlib - 7 (2,w,0,2,3), Maciej Piaszczyński - 10 (2,3,2,3), Marcin Jędrzejewski - 1 (1,-,0,-), Mateusz Szczepaniak - 9 (1,3,3,2)
2Dania31Morten Risager - 9 (3,3,1,2,0), Nicolai Klindt - 8 (2,2,3,0,1), Kenneth Hansen - 8 (w,1,3,2,2), Petrick Hougaard - 6 (2,2,0,1,1), Klaus Jakobsen - NS
3Australia30Troy Batchelor - 10 (1,3,1,w,3), Chris Holder - 16 (3,3,3,1,3,3), Cory Gathercole - 0 (w,0,-,-), Robert Księżak - 0 (0,-,-,-), Trevor Harding II - 4 (0,2,2,w,0)
4Rosja20Kirił Filinow - 3 (d,1,1,1,d), Emil Sajfutdinow - 12 (3,2,2,2,1,2), Aleksandr Kosołapkin - 3 (1,1,0,-,1), Roman Kantiukow - 1 (1,-,-,0), Aleksiej Guzajew - 1 (0,1,0)
Debreczyn (Węgry) - 3 czerwiec

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Wielka Brytania41Edward Kennett - 11 (2,3,3,3), Lewis Bridger - 10 (3,d,2,2,3), Daniel King - 12 (2,3,2,2,3), James Wright - 8 (2,2,2,1,1), Ben Barker - 0 (*0)
2Czechy37Matej Kus - 8 (w,3,1,2,2), Hynek Stichauer - 5 (1,2,1,1), Filip Sitera - 5 (1,2,3,2,2), Lubos Tomicek III - 14 (3,3,d,3,3,2), Martin Gavenda - NS
3Szwecja32Thomas H. Jonasson - 3 (1,1,-,1), Ricky Kling - 5 (3,1,1,-,d), Billy Forsberg - 12 (3,d,3,3,0,3), Simon Gustafsson - 6 (2,-,3,1), Robin Tornqvist - 6 (1,1,3,1)
4Węgry9Roland Kovacs - 2 (0,2,0,0,0,0), Attila Lorincz - 1 (0,0,0,0,0,1), Jozsef Tabaka - 6 (1,0,2,0,2,1), Tamas Sike - NS, -

2008
Holstedt (Dania) - 21 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Polska40Michał Mitko - 7 (0,1,2,2,2), Artur Mroczka - 9 (w,1,3,2,3), Grzegorz Zengota - 8 (0,2,3,3,0), Maciej Janowski - 11 (3,3,2,1,2), Daniel Pytel - 5 (2,2,0,1,0)
2Dania39Nicolai Klindt - 12 (3,3,2,1,3), Patrick Hougaard - 16 (3,2,2,3,3,3), Peter Kildemand - 1 (1,d,-,-,0), Rene Bach - 6 (1,3,2,w,0), Morten Risager - 4 (1,2,1,0,-)
3Szwecja38Kim Nilsson - 9 (1,3,1,2,2), Ludvig Lindgren - 5 (2,1,0,2,0), Simon Gustafsson - 8 (2,1,1,3,1), Ricky Kling - 8 (2,1,1,1,3), Billy Fosberg - 8 (3,w,1,2,2)
4Australia32Troy Batchelor - 6 (2,0,0,3,1), Robert Księżak - 2 (1,0,-,1,-), Chris Holder - 16 (3,3,3,3,3,1), Tyron Proctor - 7 (0,2,3,0,2), Kozza Smith - 1 (0,0,0,0,1)
Diedenbergen (Niemcy) - 22 czerwiec

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Polska63Mateusz Szczepaniak - 11 (3,1,3,2,2), Robert Kasprzak - 14 (2,3,3,3,3), Grzegorz Zengota - 10 (3,w,2,3,2), Adrian Gomólski - 14 (3,2,3,3,3), Maciej Janowski - 14 (2,3,3,3,3)
2Australia47Robert Księżak - 9 (2,3,3,1,d), Chris Holder - 13 (3,2,2,3,3), Kozza Smith - 13 (1,3,2,2,3,2), Tyron Proctor - 8 (2,2,1,1,2), Aaron Summers - 4 (1,2,1,w,-)
3Niemcy36Kevin Wolbert - 8 (1,3,1,1,1,1), Erik Pudel - 2 (1,w,1,-,-), Richard Speiser - 10 (2,1,2,2,2,1), Frank Facher - 10 (1,2,2,2,2,1), Max Dilger - 6 (3,1,1,1,-)
4Słowenia4Aleksander Conda - 1 (0,0,0,1,0), Matija Duh - 1 (0,1,0,0,0), Aljosa Remih - 1 (0,1,0,0,0), Matic Voldrih - 0 (0,0,0,0,0), Dalibor Bot - 1 (0,0,0,0,1)
Pardubice (Czechy) - 7 czerwiec

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Szwecja41Ricky Kling - 6 (0,1,2,2,1), Billy Fosberg - 10 (1,2,2,3,2), Tomas H. Jonasson - 14 (3,3,3,2,3), Ludvig Lingren - 8 (0,1,1,3,3), Simon Gustafsson - 3 (0,0,1,2,0)
2Czechy38Filip Sitera - 12 (3,3,2,2,2_, Adam Vandirek - 3 (0,0,0,1,2), Michal Hadek - 3 (2,0,1,1,1), Hynek Stichauer - 9 (3,2,2,0,2), Matej Kus - 9 (2,3,3,1,d)
3Wielka Brytania36Ben Barker - 6 (1,1,3,0,1), Wiliam Lawson - 7 (2,2,0,1,2), Simon Lambert - 3 (0,0,0,3,0), Lewis Bridger - 9 (2,1,0,3,3), Tai Woffinden - 11 (3,3,3,1,1)
4Rosja35Emil Sajfutdinow - 11 (2,2,2,2,3), Artiom Łaguta - 14 (3,2,3,3,3), Artiom Wodiakow - 6 (1,3,1,d,1), Igor Kononow - 1 (1,0,0,0,d), Aleksandr Kosołapkin - 3 (1,1,1,0,0)

2009

Gorzów (Polska) - 5 wrzesień

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Polska57Dawid Lampart - 5 (u,w,1,1,3,w), Maciej Janowski - 13 (3,3,1,3,3), Grzegorz Zengota - 13 (3,3,1,3,3), Przemysław Pawlicki - 15 (3,3,3,3,3), Artur Mroczka - 11 (2,3,3,1,2)
2Dania45Rene Bach - 7 (2,2,0,2,1), Kenni Arendt Karsen - 0 (u,w,0,-,u), Leon Madsen - 11 (2,2,2,2,3), Nicolai Klindt - 13 (2,2,2,2,3,2), Patrick Hougaard - 14 (3,2,2,3,2,2)
3Szwecja32Linus Eklof - 5 (3,1,1,-,0), Thomas H. Jonasson - 11 (2,w,2,2,3,2), Simon Gustafsson - 6 (1,1,2,1,1), Kim Nilsson - 6 (t,1,3,0,2), Ludvig Lindgren - 4 (t,2,1,1,0)
4Czechy15Vaclav Milik II - 2 (w/2min,1,0,0,1,0), Martin Gavenda - 2 (1,0,-,0,1), Filip Sitera - 3 (0,d,0,1,1,1), Matej Kus - 7 (1,3,3,d,-), Jan Holub III - 1 (1,0,0,0,0)

Pardubice (Czechy) - 7 czerwiec

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Czechy56Matej Kus - 14 (3,3,3,3,2), Jan Holub III - 8 (2,2,2,2,0), Michael Hadek - 13 (3,3,1,3,3), Filip Sitera - 11 (2,3,2,2,2), Martin Gavenda - 10 (2,3,2,3,d)
2Dania55Leon Madsen - 13 (2,3,3,3,2), Kenni Arendt Karsen - 6 (0,1,d,2,3), Nicolai Klindt - 12 (2,2,3,2,3), Patrick Hougaard - 14 (3,2,3,3,3), Rene Bach - 10 (3,1,3,2,1)
3Adria (Słowenia i Chorwacja)19Renato Cvetko - 1 (1,0,0,0,-,0), Matic Voldrih - 12 (3,2,2,2,1,2), Dalibor Bot - 0 (0,0,w,0,-), Nikola Pigac - 4 (1,0,1,0,2,d), Ladislav Vida - 2 (0,1,-,1,0)
4Finlandia19Ari Pekka Mustonen - ns, Timo Lahti - 6 (1,1,1,1,1,1), Joni Kitala - 1 (1,0,d,-,-), Kalle Katajisto - 7 (0,1,1,1,3,1), Jari Makinen - 5 (1,2,0,1,0,1)

Abensberg (Niemcy) - 1 czerwiec

Runda kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Szwecja45Thomas H. Jonasson - 13 (2,2,3,3,3), Jonas Messing - 5 (3,2,w,-,-), Linus Eklof - 12 (2,2,3,2,3), Kim Nilsson - 5 (1,1,1,1,1), Ludvig Lindgren - 10 (3,2,1,3,1)
2Niemcy40Kevin Wolbert - 12 (1,1,2,3,3,2), Max Dilger - 8 (w,w,2,2,2,2), Frank Facher - 11 (3,1,3,1,1,2), Erik Pudel - 9 (0,1,2,1,2,3), Sonke Petersen - 0 (u,ns,-,-,-)
3Australia35Darcy Ward - 18 (3,3,3,3,3,3), Justin Sedgmen - 6 (1,2,0,w,1,2), Mitchell Davey - 1 (0,-,1,-,-), Richard Sweetman - 8 (2,0,2,2,1,1), Josh Grajczonek - 2 (w,0,0,2,0)
4Wielka Brytania26Simon Lambert - 3 (0,0,1,1,0,1), Brendan Johnson - 2 (2,0,0,0,0), Tai Woffinden - 15 (1,3,3,3,2,3), Lewis Bridger - 6 (3,3,w), -

2010

Rye House (Wielka Brytania) - 5 wrzesień (05.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Dania51Michael Jepsen Jensen - 12 (2,2,2,3,3), Rene Bach - 15 (3,3,3,3,3), Patrick Hougaard - 11 (3,2,3,1,2), Lasse Bjarre - 5 (1,1,0,1,2), Peter Kildemand - 8 (2,w/u,3,2,1)
2Szwecja37Simon Gustafsson - 7 (1,3,1,2,0), Dennis Andersson - 11 (2,1,2,3,3), Ludvig Lindgren - 7 (2,2,2,1,w), Kim Nilsson - 4 (0,1,2,1,0), Linus Sundstrom - 8 (t,3,3,1,1)
3Polska35Maciej Janowski - 10 (3,t,3,w/u,2,2), Patryk Dudek - 1 (1,w/u,w/u,-,-), Artur Mroczka - 8 (t,2,1,2,1,2), Przemysław Pawlicki - 14 (3,3,0,3,2,3), Szymon Woźniak - 2 (u,1,1,0,-)
4Wielka Brytania25Kyle Newman - 0 (t,w/u,-,0,0), Kyle Hughes - 0 (0,-,w,0,-), Josh Auty - 7 (w/u,2,2,1,2,0), Joe Haines - 7 (2,1,0,0,3,1), Lewis Bridger - 11 (3,0,3,1,3,1)

Gustrow (Niemcy) - 10 lipiec (10.07).

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Dania53Patrick Hougaard - 15 (3,3,3,3,3), Peter Kildemand - 10 (1,3,w,3,3), Micheal Jepsen Jensen - 13 (3,2,3,2,3), Lasse Bjarre - 3 (1,2,w,w/2min,ns), Rene Bach - 12 (3,1,2,3,3)
2Szwecja48Denis Andersson - 13 (2,3,3,3,2), Kim Nilsson - 9 (3,1,2,3,0), Linus Sundstrom - 6 (2,2,w,w,2), Simon Gustafsson - 12 (2,3,3,2,2), Ludvig Lindgren - 8 (2,3,1,1,1)
3Niemcy28Frank Facher - 8 (0,1,3,2,2), Erik Pudel - 2 (0,1,w,1,w), Max Dilger - 1 (w,0,0,1,0), Kevin Wolbert - 11 (3,2,2,2,2), Kai Huckenbeck - 6 (1,0,1,1,3)
4Słowenia20Aleksander Conda - 6 (1,1,1,2,1,0), Matija Duh - 8 (2,2,w,2,1,1), Samo Kukovica - 2 (1,0,1,0,-), Nejc Malesic - 1 (0,-,0,0,1), Aljosa Remih - 3 (0,0,2,0,1)

Plzen (Czechy) - 29 maj (29.05).

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Polska65Maciej Janowski - 15 (3,3,3,3,3), Patryk Dudek - 14 (3,2,3,3,3), Dawid Lampart - 12 (3,3,1,2,3), Artur Mroczka - 13 (3,3,3,1,3), Przemysław Pawlicki - 11 (3,3,2,w/u,3)
2Australia46Justin Sedgmen - 8 (0,1,-,3,2,2), Sam Masters - 9 (2,1,2,2,2), Richard Sweetman - 11 (2,2,3,w,3,1), Darcy Ward - 15 (2,3,3,2,3,2), Josh Grajczonek - 3 (2,w/u,1,-,-)
3Czechy26Jan Holub III - 6 (1,1,w,2,2,0), Roman Cejka - 8 (1,2,0,2,2,1), Michael Hadek - 5 (1,2,0,1,1), Matej Kus - 2 (w,2,u,-,-), Vaclav Milik II - 5 (1,1,1,1,1)
4Finlandia13Timo Lahti - 6 (2,0,2,2,0,0), brak zadwodnika - 0 (ns,-,-,-,-), Jari Makinen - 1 (0,0,0,1,w/u,0), Niko Siltaniemi - 3 (1,0,1,1,0,0), Kalle Katajisto - 3 (0,0,1,1,1,u)

2011

Bałakowo (Rosja) - 3 wrzesień (03.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Rosja61Andriej Kudriaszow - 10 (1,3,1,3,2), Artiom Łaguta - 15 (3,3,3,3,3), Witalij Biełousow - 11 (1,3,1,3,3), Ilja Czałow - 14 (3,3,2,3,3), Władimir Borodulin - 11 (3,3,3,2,d)
2Dania31Rene Bach - 0 (0,0,w,-,-), Mikkel Bech - 9 (2,1,1,2,1,2), Jonas B. Andersen - 5 (0,0,2,2,1), Michael Jepsen Jensen - 12 (2,w,2,2,3,3), Mikkel Michelsen - 5 (2,0,1,1,1)
3Ukraina29+3Kirył Cukanow - 10 (3,2,3,0,w,2), Andrij Kobrin - 1 (0,1,0,d,w,0), Aleksandr Łoktajew - 15 (3,2,3,3,2,2), Wołodymir Tejgeł - 2 (0,1,t,-,1), Stanisław Melnyczuk - 1 (0,1,-,0,-)
4Czechy29+2Michael Hadek - 5 (2,2,1,0,0), Jan Holub III - 5 (1,1,0,1,2), Vaclav Milik II - 11 (2,2,2,1,3,1), Roman Cejka - 4 (1,0,2,1,-), Michal Dudek - 4 (1,2,0,1,0)

Diedenbergen - 22 maj (22.05).

Półfinał 2

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Australia63Josh Grajczonek - 14 (3,3,3,2,3), Richard Sweetman - 10 (2,2,3,2,1), Sam Masters - 13 (3,2,3,2,3), Justin Sedgmen - 11 (2,3,0,3,3), Darcy Ward - 15 (3,3,3,3,3)
2Dania58Micheal Jepsen Jensen - 13 (2,3,3,3,2), Mikkel Bech - 12 (3,2,2,3,2), Michael Palm Toft - 11 (2,2,2,2,3), Jonas B. Andersen - 10 (3,2,1,2,2), Lasse Bjerre - 12 (2,3,2,3,2)
3Finlandia19Kalle Katajisto - 3 (1,w,w,1,1,0), Jari Makinen - 6 (1,1,1,1,1,1), Niko Siltaniemi - 0 (u/ns,-,-,-,-), Mika Loppi - 3 (0,0,1,1,1,0), Timo Lahti - 7 (1,1,1,1,1,2)
4Niemcy9Kai Huckenbeck - 3 (0,1,2,t,u,0), Marcel Helfer - 0 (0,0,0,-,0), Danny Maassen - 4 (w,1,2,0,1), Michell Hofmann - 1 (1,0,0,0,0), Andre Mochner - 1 (0,w/u,0,0,1)

Rawicz (Polska) - 28 maj (28.05)

Półfinał 1

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Szwecja58Denis Andersson - 14 (3,3,3,3,2), Simon Gustafsson - 10 (2,2,3,1,2), Ludvig Lindgren - 7 (1,2,2,2,w/u), Kim Nilsson - 12 (2,2,3,2,3), Linus Sundstrom - 15 (3,3,3,3,3)
2Polska54Patryk Dudek - 11 (2,2,2,3,2), Przemysław Pawlicki - 13 (3,2,3,3,2), Maciej Janowski - 11 (2,3,2,1,3), Bartosz Zmarzlik - 9 (3,3,0,2,1), Piotr Pawlicki II - 10 (2,3,w,2,3)
3Ukraina23Kirył Cukanow - 3 (0,w/u,1,0,2,-), Andrij Kobrin - 4 (1,0,1,1,1), Aleksandr Łoktajew - 12 (3,1,1,3,3,1), Wołodymir Tejgeł - 3 (1,0,2,0,0), Stanisław Ogorodnik - 1 (0,1,-,0,0)
4Czechy14Michael Hadek - 7 (1,1,2,1,2), Roman Cejka - 1 (0,0,1,0,0), Jan Holub III - 1 (0,w/u,0,0,1), Vaclav Milik II - 3 (0,1,1,0,1), Michal Dudek - 2 (1,0,0,1,0)

Równo (Ukraina) - 2 maj (02.05)

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Ukraina56Aleksandr Łoktajew - 15 (3,3,3,3,3), Andrij Kobrin - 13 (2,2,3,3,3), Kirył Cukanow - 13 (2,3,3,3,2), Stanisław Ogorodnik - 9 (3,3,1,0,2), Witalij Łysak - 6 (2,2,w,1,1)
2Finlandia43Timo Lahti - 11 (1,2,3,2,3), Jari Makinen - 7 (w,2,1,2,2), Niko Siltaniemi - 8 (3,3,0,1,1), Kalle Katajisto - 10 (w,1,2,3,3,1), Mika Loppi - 7 (3,1,2,1,-)
3Słowenia27Ladislav Vida - 2 (0,1,1,-,0), Aleksander Conda - 12 (3,2,1,2,2,2), Matic Ivacic - 4 (0,0,2,2,u), Nejc Malesic - 8 (2,-,2,w/u,2,2), Ziga Radkovic - 1 (1,0,-,u,0)
4Stany Zjednoczone20Ricky Wells - 14 (2,3,3,3,3), Mike Buman - 4 (1,1,1,0,1,0), Bryce Starks - 2 (1,1,0,t,0), Austin Novratil - 0 (w/u,w,0,w/2min,u), Ricky Felicio - 0 (0,0,0,w,-)

2012

Gniezno (Polska) - 1 wrzesień (01.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Polska61Patryk Dudek - 13 (2,3,3,3,2), Maciej Janowski - 15 (3,3,3,3,3), Tobiasz Musielak - 12 (3,2,2,2,3), Przemysław Pawlicki - 13 (3,3,2,3,2), Bartosz Zmarzlik - 8 (3,2,3,-,-)
2Australia44Darcy Ward - 14 (3,3,2,3,3), Nick Morris - 11 (2,1,3,2,3), Dakota North - 8 (1,1,1,2,3), Alex Davies - 5 (0,3,w,0,2), Sam Masters - 6 (1,0,2,2,1)
3Szwecja26Jacob Thorsell - 5 (1,w,3,w,1,0), Oliver Berntzon - 2 (1,1,w,-,-), Mathias Thornblom - 0 (0,0,0,0,-), Pontus Aspgren - 10 (1,2,1,3,1,2), Anton Rosen - 9 (2,2,1,1,2,1)
4Rosja17Andriej Kudriaszow - 3 (d,2,1,0,w,-), Siergiej Karaczincew - 1 (d,-,0,1,w), Władimir Borodulin - 6 (2,0,2,1,1,0), Ilja Czałow - 5 (2,0,1,0,2), Witalij Biełousow - 2 (0,1,0,1,0)

Abensberg (Niemcy) - 28 maj (28.05).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Szwecja55Denis Andersson - 11 (3,3,2,3,u), Anders Mellgren - 11 (3,2,3,1,2), Mathias Thornblom - 14 (3,3,3,2,3), Anton Rosen - 10 (3,2,2,1,2), Pontus Aspgren - 9 (3,2,3,0,1)
2Rosja51Andriej Kudriaszow - 12 (1,3,1,3,1,3), Siergiej Karaczincew - 5 (1,d,1,-,3), Władimir Borodulin - 13 (2,3,2,3,3), Wiktor Kułakow - 5 (1,0,1,-,3), Witalij Biełousow - 16 (2,3,3,3,3,2)
3Niemcy23Kai Huckenbeck - 6 (0,1,2,1,2,d), Marcel Helfer - 8 (2,2,0,1,2,1), Michel Hoffman - 1 (u,1,0,-,0), Andre Mochner - 6 (2,0,2,0,2), Valentin Grobauer - 2 (1,1,0,-,0)
4Finlandia21Timo Lahti - 10 (2,1,3,0,2,2), brak zadwodnika - , Niko Siltaniemi - 4 (1,1,0,1,0,1), Mika Loppi - 6 (0,2,2,0,1,1), Jiri Nieminen - 1 (0,0,0,0,0,1)

Lakeside (Anglia) - 27 maj (27.05).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Australia63Sam Masters - 13 (2,3,3,2,3), Alex Davies - 9 (3,2,1,2,1), Nick Morris - 14 (3,3,2,3,3), Darcy Ward - 15 (3,3,3,3,3), Dakota North - 12 (2,2,3,3,2)
2Dania45Mikkel Bech - 14 (3,w,2,3,3,3), Mikkel Michelsen - 6 (2,1,2,1,w), Marc Randrup - 5 (1,-,2,2,-), Nicklas Porsing - 6 (1,1,2,2,d), Michael Jepsen Jensen - 14 (3,3,3,1,3,1)
3Wielka Brytania28Ritchie Worrall - 8 (w,2,3,t,1,2), Joe Haines - 2 (d,1,-,1,w), Kyle Howarth - 8 (2,2,w,1,1,2), Steve Worrall - 6 (2,1,w,2,1), Tom Perry - 4 (1,2,0,1,-)
4Czechy13Vaclav Milik II - 4 (1,0,3,0,0,-), Eduard Krcmar - 1 (1,0,0,w,t), Jan Holub III - 4 (0,w,1,1,2), Ondrej Veverka - 1 (w,1,0,0,-,u), Zdenek Holub - 3 (0,0,1,0,2)

Równo (Ukraina) - 21 kwiecień (21.04).

Runda Kwalifikacyjna

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Czechy53Roman Cejka - 11 (0,3,3,2,3), Eduard Krcmar - 13 (3,2,3,3,2), Ondrej Veverka - 8 (2,d,1,3,2), Zdenek Holub - 7 (w,1,2,1,3), Vaclav Milik II - 14 (3,3,3,2,3)
2Ukraina52Aleksandr Łoktajew - 15 (3,3,3,3,3), Kirył Cukanow - 13 (2,2,3,3,3), Stanisław Melnyczuk - 6 (3,2,0,0,1), Wołodymyr Tejheł - 9 (3,3,d,1,2), Andrij Kobrin - 9 (u,3,2,2,2)
3Słowenia23Matic Ivacic - 9 (1,1,2,3,1,1), Kristian Revinsek - 1 (0,u,1,0,-), Ziga Radkovic - 2 (u,0,1,1,-), Nejc Malesic - 8 (w,1,2,2,1,2), Ladislav Vida - 3 (2,1,0,0,0)
4Stany Zjednoczone19Gino Menzares - 7 (2,2,1,1,1,d), Bryan Starks - 6 (1,2,0,1,2,u), Mike Buman - 3 (d,0,2,0,1), Russell Green - 2 (2,0,-,-,0), Dylan Black - 1 (1,0,d,0,u)

2013

Pardubice (Czechy) - 28 wrzesień (28.09).

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Dania42Michael Jepsen Jensen - 16 (1,3,3,6!,0,3), Mikkel Michelsen - 11 (3,3,2,2,1), Mikkel Bech - 8 (3,0,d,2,3), Nicklas Porsing - 7 (1,2,1,-,3), -
2Polska41Patryk Dudek - 10 (2,1,3,2,2), Paweł Przedpełski - 10 (2,2,3,1,2), Piotr Pawlicki II - 8 (2,3,2,1,w), Bartosz Zmarzlik - 13 (3,3,3,1,3), -
3Czechy24Vaclav Milik II - 16 (1,2,2,6!,3,2), Zdenek Holub - 3 (0,1,1,0,1), Roman Cejka - 1 (0,0,1,-,0), Eduard Krcmar - 4 (0,2,0,2,0), -
4Australia20Tyson Nelson - 2 (1,0,0,1,0), Darcy Ward - 11 (3,2!,1,3,2), Alex Davies - 4 (0,1,2,0,1), Nick Morris - 3 (2,0,0,0,1), -

Gdańsk (Polska) - 25 maj (25.05).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Polska47Piotr Pawlicki II - 14 (3,3,3,2,3), Patry Dudek - 13 (3,3,2,3,2), Tobiasz Musielak - 12 (3,2,3,2,2), Bartosz Zmarzlik - 8 (3,w/u,d,3,2), -
2Rosja34Witalij Biełousow - 2 (2,0,w/u,-,-), Władimir Borodulin - 14 (2,2,3,1,3,3), Wiktor Kułakow - 10 (1,3,3,w/u!,3), Ilja Czałow - 8 (1,3,0,u,3,1), -
3Szwecja26Jacob Thorssell - 8 (2,1,2,1,2), Mathias Thornblom - 4 (2,w/u,t,2,0), Oliver Berntzon - 7 (1,1,1,3,1), Fredrik Engman - 7 (0,2,2,2!,1), -
4Wielka Brytania14Kyle Howarth - 8 (1,2,0,4!,0,1, Ashley Morris - 2 (d,0,1,1,0,0), Tom Perry - 2 (0,1,-,1,0), Adam Ellis - 2 (0,0,2,0), -

Neustadt Donau (Niemcy) - 28 kwiecień (28.04).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Dania53Mikkel Bech - 14 (2,3,3,3,3), Jonas B. Andersen - 10 (3,2,3,w,2), Mikkel Michelsen - 14 (3,2,3,3,3), Nicklas Porsing - 15 (3,3,3,3,3), -
2Australia42Nick Morris - 13 (2,3,4!,2,u,2), Todd Kurtz - 12 (3,2,2,3,2), Tyson Nelson - 5 (1,w,-,2,2), Alex Davies - 12 (2,3,2,2,3), -
3Niemcy25Valentin Grobauer - 6 (1,1,1,2,1), Erik Riss - 9 (2,1,1,4!,1), Mark Riss - 5 (1,1,1,1,1), Michell Hofmann - 5 (1,2,w,1,1), -
4Stany Zjednoczone4Rocco Scopellite - 2 (0,0,0,1,1,0), Jamison Dilkey - 2 (0,1,0,1,0), Austin Novratil - ns (-,-,-,-,-), Gino Manzares - 0 (0,0,w,0,u), -

2014

Slangerup (Dania) - 23 sierpień (23.08).

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Polska51Bartosz Zmarzlik - 13 (2,3,3,2,3), Piotr Pawlicki II - 14 (3,3,3,2,3), Kacper Gomólski - 10 (3,2,3,2,0), Paweł Przedpełski - 14 (3,3,3,2,3), -
2Dania35Mikkel Bech - 7 (w/su,4!,2,1,w/u), Mikkel Michelsen - 12 (2,3,1,3,3), Anders Thomsen - 8 (1,2,2,1,2), Lasse Bjerre - 8 (t,2,2,3,1), -
3Szwecja21Jacob Thorssell - 5 (0,1,1,0,1,2), Victor Palovaara - 2 (2,w/u,0,0,-), Fredrik Engman - 4 (0,1,1,-,2), Oliver Berntzon - 10 (1,1,2,2!,3,1), -
4Czechy16Vaclav Milik II - 7 (2,d,0!,1,3,1), Eduard Krcmar - 4 (3,0,0,d,1,0), Zdenek Holub - 4 (1,1,-,0,2), Michal Skurla - 1 (1,0,-,0,0), -

Motala (Szwecja) - 5 lipiec (05.07).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Polska44Bartosz Zmarzlik - 12 (2,3,2,3,2), Kacper Gomólski - 9 (3,1,1,3,1), Szymon Woźniak - 12 (2,3,3,1,3), Piotr Pawlicki II - 11 (3,2,3,3,w), -
2Szwecja38Jacob Thorssell - 15 (2,3,2,4!,2,2), Victor Palovaara - 6 (1,2,1,2,-), Fredrik Engman - 3 (1,0,-,1,1), Oliver Berntzon - 14 (2,2,3,3,2,2), -
3Rosja13Aleksandr Łoktajew - 13 (3,3,2,2!,t,3), Ilja Czałow - 6 (1,2,1,1,1), Wiktor Kułakow - 3 (0,1,-,2,-), Wadim Tarasienko - 15 (3,1,3,2,3,3), -
4Finlandia4Mika Loppi - 2 (0,0,0,1,1), Jiri Nieminen - 0 (0,0,0,0,0), Jooa Partanen - 0 (0,0,0,w,0), Nike Lunna - 2 (1,1,0,0,t), -

Teterow (Niemcy) - 7 czerwiec (07.06).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Czechy37+3Vaclav Milik II - 14+3 (3,3,2,3,3), Eduard Krcmar - 13 (3,1,3,3,3), Michal Skurla - 3 (u,0,0,1,1,1), Zdenek Holub - 9 (1,1,2,3), -
2Australia37+2Ryan Douglas - 8 (3,3,w,t,2), Nick Morris - 9+2 (2,2,3,u,2), Max Fricke - 10 (2,2,1,3,2), Mason Compton - 10 (1,2,2,2,3), -
3Wielka Brytania34Adam Ellis - 8 (w,3,2,2,1), Jason Garrity - 11 (2,3,3,2,t,1), Robert Lambert - 6 (2,1,w,2,1), Kyle Howarth - 9 (3,0,3,3,-), -
4Niemcy8Kai Huckenbeck - 1 (0,1,w,-,-), Michael Haertel - 0 (w,-,-,-,-), Erik Riss - 5 (0,2,1,0,w,2), Danny Maassen - 2 (1,0,0,1,w,0), -

2015

Mildura (Australia) - 31 październik (31.10).

Finał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Polska50Maksym Drabik - 13 (3,3,3,1,3), Piotr Pawlicki II - 15 (3,3,3,3,3), Bartosz Zmarzlik - 15 (3,3,3,3,3), Paweł Przedpełski - 7 (w/u,3,2,1,1), -
2Dania39Nikolaj B. Jakobsen - 15 (3,2,2,3,2,3), Anders Thomsen - 4 (2,2,w/u,-,-), Mikkel Bech - 14 (2,1,2,3,4!,2), Mikkel Michelsen - 6 (2,2,1,1,w), -
3Australia29Nick Morris - 12 (w,2,6!,2,2), Max Fricke - 6 (1,1,1,1,2), Jack Holder - 4 (w/u,0,1,2,1), Brady Kurtz - 7 (1,1,2,2,1), -
4Niemcy5Valentin Grobauer - 0 (0,0,0,0,0), Mark Riss - 2 (2,0,0,0,u), Michael Hartel - 1 (w/u,0,w/u,0,1), Erik Riss - 2 (1,1,0,0!,0), -

Opole - 22 sierpień (22.08).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Polska55Maksym Drabik - 13 (3,2,2,3,3), Bartosz Zmarzlik - 14 (3,3,2,3,3), Paweł Przedpełski - 13 (3,3,1,3,3), Piotr Pawlicki II - 15 (3,3,3,3,3), -
2Czechy29Zdenek Holub II - 10 (2,2,1,2,1,2), Eduard Krcmar - 14 (2,3,6!,1,1,1), Ondrej Smetana - 3 (1,0,-,0,2), Michal Skurla - 2 (0,0,-,2,0), -
3Rosja24Siergiej Łogaczow - 5 (d,1,2,1,0,1), Wiktor Kułakow - 16 (1,2,6!,3,2,2), Arsłan Fajzulin - 3 (1,1,0,w,1), Gleb Szewczenko - 0 (w,0,-,-,0), -
4Szwecja20Victor Palovaara - 2 (0,1,0,-,1), Fredrik Engman - 8 (1,2,1,4!,0,u), Joel Andersson - 6 (2,0,0,-,2,2), Kenny Wennerstam - 4 (2,1,0,1,0), -

Gustrow (Niemcy) - 22 sierpień (22.08).

Półfinał

Pozycja
(Position)
Kraj
(Country)
Punkty
(Points)
Zawodnicy
(Riders)
1Dania46Anders Thomsen - 11 (3,3,3,1,1), Mikkel Bech - 13 (3,3,2,3,2), Nikolaj B. Jakobsen - 9 (2,2,2,2,1), Mikkel Michelsen - 13 (3,3,3,1,3), -
2Niemcy40Michael Hartel - 13 (w,2,6!,2,3), Erik Riss - 7 (1,1,2,1,2), Valentin Grobauer - 15 (2,1,3,3,3,3), Mark Riss - 5 (1,2,1,1,-), -
3Wielka Brytania30Kyle Howarth - 7 (2,3,1,t,w,1), Stefan Nielsen - 3 (1,1,-,-,1), Adam Ellis - 12 (2,2,1,3,2,2), Josh Bates - 8 (3,1,2,2,0), -
4Finlandia6Nike Lunna - 5 (t,0,0,0,3,2), Jiri Nieminen - 1 (1,0,0,0,0), Jere Lehtonen - 0 (0,0,0,0J,0), Jooa Partanen - 0 (0,0,w,0,0), -




Odwiedziny (Visitors):
7542620


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl