Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl



Wiesław Jaguś
Kraj (Nation): Polska (Poland)
Data urodzenia (DoB): 13.09.1975 - Toruń
Kluby żużlowe (Speedway clubs):


LIGA POLSKA (POLISH LEAGUE): Apator Toruń (1992), Apator Elektrim Toruń (1993), Apator Elektrim Toruń (1994), Apator Elektrim Toruń (1995), Apator DGG Toruń (1996), Apator-DGG Toruń (1997), Apator DGG Toruń (1998), Apator Netia Toruń (1999), Apator Netia Toruń (2000), Apator Adriana Toruń (2001), Apator Adriana Toruń (2002), Apator Adriana Toruń (2003), Apator Adriana Toruń (2004), Apator Adriana Toruń (2005), KS Apator Toruń (2006), Unibax Toruń (2007), Unibax Toruń (2008), Unibax Toruń (2009), Unibax Toruń (2010),

LIGA CZESKA (CZECH REPUBLIC LEAGUE): AK Slany (2005),

LIGA DUŃSKA (DANISH LEAGUE): Fredericia (2005),

LIGA ROSYJSKA (RUSSIAN LEAGUE): Lukoil Oktiabrskij (2006), Wostok Władywostok (2008),

LIGA SZWEDZKA (SWEDISH LEAGUE): Ornarna Mariestad (2002), VMS Elit Vetlanda (2003), VMS Elit Vetlanda (2004), Smederna Eskilstuna (2006), Smederna Esklistuna (2008), Piraterna Motala (2009), Rospiggarna Hallstavik (2010),

Opis (Portraiture):
Brat Marcina Jagusia.

Kariera:


MISTRZOSTWA ŚWIATA (WORLD CHAMPIONSHIPS)
Drużynowe Mistrzostw Świata (World Team Championship)
Indywidualne Mistrzostwa Świata - Grand Prix (Grand Prix)
Grand Prix Kwalifikacje (Grand Prix Qualifications)
Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów (Individual Junior World Championship)

MISTRZOSTWA EUROPY (EUROPEAN CHAMPIONSHIPS)
Klubowy Puchar Europy (European Club Champions' Cup)
Mistrzostwa Europy Par (European Pairs Championship)

MISTRZOSTWA POLSKI (POLISH CHAMPIONSHIPS)
Drużynowe Mistrzostwa Polski - Liga (Polish Team Championship - League)
Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Polski (Polish Junior Team Championship)
Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostw Polski - Eliminacje (Polish Junior Team Championship - Qualification)
Indywidualne Mistrzostwa Polski (Individual Polish Championship)
Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Polski (Individual Junior Polish Championship)
Mistrzostwa Polski Par Klubowych (Polish Pairs Championship)
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Par Klubowych (Polish Junior Pairs Championship)
Brązowy Kask (Bronze Helmet)
Srebrny Kask (Silver Helmet)
Złoty Kask (Golden Helmet)

MISTRZOSTWA CZECH (CZECH REPUBLIC CHAMPIONSHIPS)
DM Czech - Liga (Czech Republic Team Championship - League)

MISTRZOSTWA DANII (DANISH CHAMPIONSHIPS)
DM Danii - Liga (Danish Team Championship - League)

MISTRZOSTWA ROSJI (RUSSIAN CHAMPIONSHIPS)
DM Rosji - Liga (Russian Team Championship - League)

MISTRZOSTWA SZWECJI (SWEDISH CHAMPIONSHIPS)
DM Szwecji - Liga (Swedish Team Championship - League)

MISTRZOSTWA ŚWIATA (WORLD CHAMPIONSHIPS)

Drużynowe Mistrzostwa Świata (World Team Championship)

    Rok (Yr): 1996   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Grupa A   Kraj (Nat): Polska B  Pozycja (Pos): 6

    Rok (Yr): 2006   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Runda kwalifikacyjna 3   Kraj (Nat): Polska  Pozycja (Pos): 3

    Rok (Yr): 2008   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Kraj (Nat): Polska  Pozycja (Pos): 2

    Rok (Yr): 2008   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Baraż   Kraj (Nat): Polska  Pozycja (Pos): 2

    Rok (Yr): 2008   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał 1   Kraj (Nat): Polska  Pozycja (Pos): 2

Indywidualne Mistrzostwa Świata - Grand Prix (Grand Prix)

Rok (Yr): 2004   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Klasyfikacja końcowa   Pozycja (Pos): 32   Punkty (Pts): 4

Rok (Yr): 2006   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Klasyfikacja końcowa   Pozycja (Pos): 17   Punkty (Pts): 16

Rok (Yr): 2007   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Klasyfikacja końcowa   Pozycja (Pos): 11   Punkty (Pts): 81

Rok (Yr): 2008   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Klasyfikacja końcowa   Pozycja (Pos): 18   Punkty (Pts): 9

Grand Prix Kwalifikacje (Grand Prix Qualification)

Rok (Yr): 1997   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Runda Kwalifikacyjna 1   Pozycja (Pos): 7   Punkty (Pts): 9

Rok (Yr): 2001   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Grand Prix Challenge   Pozycja (Pos): 21   Punkty (Pts): -

Rok (Yr): 2001   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Runda Kwalifikacyjna 4   Pozycja (Pos): 1   Punkty (Pts): 14

Rok (Yr): 2001   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał Kontynentalny   Pozycja (Pos): 3   Punkty (Pts): 12

Rok (Yr): 2001   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał Kontynentalny 2   Pozycja (Pos): 1   Punkty (Pts): 12

Rok (Yr): 2004   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Wielki Finał IMŚ   Pozycja (Pos): 14   Punkty (Pts): 4

Rok (Yr): 2004   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał 2   Pozycja (Pos): 1   Punkty (Pts): 13

Rok (Yr): 2004   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Runda Kwalifikacyjna 1   Pozycja (Pos): 1   Punkty (Pts): 10+3+3

Rok (Yr): 2006   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Wielki Finał   Pozycja (Pos): 1   Punkty (Pts): 12+3

Rok (Yr): 2006   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Runda Kwalifikacyjna 3   Pozycja (Pos): 2   Punkty (Pts): 10+2

Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów (Individual Junior World Championship)

Rok (Yr): 1996   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 14   Punkty (Pts): 4

Rok (Yr): 1996   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 1   Punkty (Pts): 14+3

Rok (Yr): 1996   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Runda kwalifikacyjna   Pozycja (Pos): 3   Punkty (Pts): 13+2

MISTRZOSTWA EUROPY (EUROPEAN CHAMPIONSHIPS)

Klubowy Puchar Europy (European Club Champions' Cup)

    Rok (Yr): 2002   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Klub (Club): Apator Toruń (Polska)  Pozycja (Pos): 3

    Rok (Yr): 2009   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Klub (Club): Unibax Toruń (Polska)  Pozycja (Pos): 2

Mistrzostwa Europy Par (European Pairs Championship)

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał    Rok (Yr): 2006   Kraj (Nat): Polska  Pozycja (Pos): 1

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał 2    Rok (Yr): 2006   Kraj (Nat): Polska  Pozycja (Pos): 2

MISTRZOSTWA POLSKI (POLISH CHAMPIONSHIPS)

DMP - Liga (Polish Team Championship - League)

    Rok (Yr): 1992   Klub (Club): Apator Toruń  Liga (Lge): Pierwsza Liga  Pozycja (Pos): 3  Średnia (Avg): 0,33N

    Rok (Yr): 1993   Klub (Club): Apator Elektrim Toruń  Liga (Lge): Pierwsza Liga  Pozycja (Pos): 3  Średnia (Avg): 0,167

    Rok (Yr): 1994   Klub (Club): Apator Elektrim Toruń  Liga (Lge): Pierwsza Liga  Pozycja (Pos): 3  Średnia (Avg): 1,146

    Rok (Yr): 1995   Klub (Club): Apator Elektrim Toruń  Liga (Lge): Pierwsza Liga  Pozycja (Pos): 2  Średnia (Avg): 1,565

    Rok (Yr): 1996   Klub (Club): Apator DGG Toruń  Liga (Lge): Pierwsza Liga  Pozycja (Pos): 2  Średnia (Avg): 1,719

    Rok (Yr): 1997   Klub (Club): Apator-DGG Toruń  Liga (Lge): Pierwsza Liga  Pozycja (Pos): 4  Średnia (Avg): 2,259N

    Rok (Yr): 1998   Klub (Club): Apator DGG Toruń  Liga (Lge): Pierwsza Liga  Pozycja (Pos): 5  Średnia (Avg): 1,747

    Rok (Yr): 1999   Klub (Club): Apator Netia Toruń  Liga (Lge): Pierwsza Liga  Pozycja (Pos): 7  Średnia (Avg): 2,090

    Rok (Yr): 2000   Klub (Club): Apator Netia Toruń  Liga (Lge): Pierwsza Liga  Pozycja (Pos): 4  Średnia (Avg): 1,861

    Rok (Yr): 2001   Klub (Club): Apator Adriana Toruń  Liga (Lge): Pierwsza Liga  Pozycja (Pos): 1  Średnia (Avg): 1,928

    Rok (Yr): 2002   Klub (Club): Apator Adriana Toruń  Liga (Lge): Ekstraliga  Pozycja (Pos): 5  Średnia (Avg): 2,057

    Rok (Yr): 2003   Klub (Club): Apator Adriana Toruń  Liga (Lge): Ekstraliga  Pozycja (Pos): 2  Średnia (Avg): 1,936

    Rok (Yr): 2004   Klub (Club): Apator Adriana Toruń  Liga (Lge): Ekstraliga  Pozycja (Pos): 4  Średnia (Avg): 2,072

    Rok (Yr): 2005   Klub (Club): Apator Adriana Toruń  Liga (Lge): Ekstraliga  Pozycja (Pos): 4  Średnia (Avg): 1,939

    Rok (Yr): 2006   Klub (Club): KS Apator Toruń  Liga (Lge): Ekstraliga  Pozycja (Pos): 7  Średnia (Avg): 2,181

    Rok (Yr): 2007   Klub (Club): Unibax Toruń  Liga (Lge): Ekstraliga - Finał  Pozycja (Pos): 2  Średnia (Avg): 2,161

    Rok (Yr): 2008   Klub (Club): Unibax Toruń  Liga (Lge): Ekstraliga - Finał  Pozycja (Pos): 1  Średnia (Avg): 2,240

    Rok (Yr): 2009   Klub (Club): Unibax Toruń  Liga (Lge): Ekstraliga  Pozycja (Pos): 2  Średnia (Avg): 1.964

    Rok (Yr): 2010   Klub (Club): Unibax Toruń  Liga (Lge): Ekstraliga  Pozycja (Pos): 3  Średnia (Avg): 1,465

MDMP (Polish Junior Team Championship)

    Rok (Yr): 1993   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Klub (Club): Apator Elektrim Toruń  Pozycja (Pos): 2

    Rok (Yr): 1994   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Klub (Club): Apator Elektrim Toruń  Pozycja (Pos): 3

MDMP - Eliminacje (Polish Junior Team Championship - Qualification)

    Rok (Yr): 1992   Klub (Club): Apator Toruń  Liga (Lge): Grupa III  Pozycja (Pos): 1  Średnia (Avg): 1,000

    Rok (Yr): 1992   Klub (Club): ROW Rybnik RT  Liga (Lge): Grupa III  Pozycja (Pos): 5  Średnia (Avg): 0,750

    Rok (Yr): 1993   Klub (Club): Apator Toruń  Liga (Lge): Grupa III  Pozycja (Pos): 1  Średnia (Avg): 1,900

    Rok (Yr): 1994   Klub (Club): Apator Toruń  Liga (Lge): Grupa IV  Pozycja (Pos): 1  Średnia (Avg): 2,429

    Rok (Yr): 1995   Klub (Club): Apator Toruń  Liga (Lge): Grupa IV  Pozycja (Pos): 2  Średnia (Avg): 2,375

    Rok (Yr): 1996   Klub (Club): Apator Toruń  Liga (Lge): Grupa III  Pozycja (Pos): 2  Średnia (Avg): 2,700

IMP (Individual Polish Championship)

Rok (Yr): 1995   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał   Pozycja (Pos): 17   Punkty (Pts): 0R

Rok (Yr): 1996   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 17   Punkty (Pts): 0R

Rok (Yr): 1996   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał   Pozycja (Pos): 9   Punkty (Pts): 8+2

Rok (Yr): 1998   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 3   Punkty (Pts): 11+3

Rok (Yr): 1998   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 5   Punkty (Pts): 9

Rok (Yr): 1998   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał   Pozycja (Pos): 3   Punkty (Pts): 11

Rok (Yr): 1999   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 15   Punkty (Pts): 3

Rok (Yr): 1999   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 4   Punkty (Pts): 10

Rok (Yr): 1999   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał   Pozycja (Pos): 3   Punkty (Pts): 11

Rok (Yr): 2000   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 15   Punkty (Pts): 2

Rok (Yr): 2000   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 1   Punkty (Pts): 14

Rok (Yr): 2000   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał   Pozycja (Pos): 1   Punkty (Pts): 14

Rok (Yr): 2001   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 7   Punkty (Pts): 8

Rok (Yr): 2001   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 7   Punkty (Pts): 8+3

Rok (Yr): 2001   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał   Pozycja (Pos): 2   Punkty (Pts): 12

Rok (Yr): 2002   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 13   Punkty (Pts): 4

Rok (Yr): 2003   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 4   Punkty (Pts): 10

Rok (Yr): 2003   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 2   Punkty (Pts): 13

Rok (Yr): 2003   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał   Pozycja (Pos): 4   Punkty (Pts): 10+3

Rok (Yr): 2004   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 14   Punkty (Pts): 4

Rok (Yr): 2004   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 4   Punkty (Pts): 11

Rok (Yr): 2005   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 17   Punkty (Pts): 1

Rok (Yr): 2005   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał   Pozycja (Pos): 5   Punkty (Pts): 10+3

Rok (Yr): 2006   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 2   Punkty (Pts): 12

Rok (Yr): 2006   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 1   Punkty (Pts): 12

Rok (Yr): 2008   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 17   Punkty (Pts): nsR

Rok (Yr): 2008   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał   Pozycja (Pos): 7   Punkty (Pts): 10+1

Rok (Yr): 2009   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 5   Punkty (Pts): 10

Rok (Yr): 2009   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 6   Punkty (Pts): 10

Rok (Yr): 2009   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał   Pozycja (Pos): 2   Punkty (Pts): 12

Rok (Yr): 2010   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał   Pozycja (Pos): 3   Punkty (Pts): 11

MIMP (Individual Junior Polish Championship)

Rok (Yr): 1994   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 10   Punkty (Pts): 5

Rok (Yr): 1994   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 7   Punkty (Pts): 9+2

Rok (Yr): 1995   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 12   Punkty (Pts): 4

Rok (Yr): 1996   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 4   Punkty (Pts): 11

Rok (Yr): 1996   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 5   Punkty (Pts): 10

MPPK (Polish Pairs Championship)

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał    Rok (Yr): 1996   Kraj (Nat): Apator Toruń  Pozycja (Pos): 3

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał    Rok (Yr): 1999   Kraj (Nat): Apator Toruń  Pozycja (Pos): 5

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał    Rok (Yr): 2000   Kraj (Nat): Apator Toruń  Pozycja (Pos): 4

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał    Rok (Yr): 2000   Kraj (Nat): Apator Toruń  Pozycja (Pos): 2

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Eliminacja    Rok (Yr): 2001   Kraj (Nat): Apator Toruń  Pozycja (Pos): 3

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał    Rok (Yr): 2003   Kraj (Nat): Apator Toruń  Pozycja (Pos): 3

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał    Rok (Yr): 2003   Kraj (Nat): Apator Toruń  Pozycja (Pos): 2

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał    Rok (Yr): 2004   Kraj (Nat): Apator Toruń  Pozycja (Pos): 1

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał    Rok (Yr): 2005   Kraj (Nat): Apator Adriana Toruń  Pozycja (Pos): 5

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał    Rok (Yr): 2005   Kraj (Nat): Apator Toruń  Pozycja (Pos): 2

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał    Rok (Yr): 2008   Kraj (Nat): KS Toruń  Pozycja (Pos): 1

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał    Rok (Yr): 2009   Kraj (Nat): KS Toruń  Pozycja (Pos): 1

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał    Rok (Yr): 2010   Kraj (Nat): KS Toruń  Pozycja (Pos): 1

MMPPK (Polish Junior Pairs Championship)

    Rok (Yr): 1994   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Eliminacja   Klub (Club): Apator Toruń  Pozycja (Pos): 2

    Rok (Yr): 1994   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Klub (Club): Apator Toruń  Pozycja (Pos): 3

    Rok (Yr): 1995   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Eliminacja   Klub (Club): Apator Toruń  Pozycja (Pos): 3

    Rok (Yr): 1995   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Klub (Club): Apator Toruń  Pozycja (Pos): 3

    Rok (Yr): 1996   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Klub (Club): Apator Toruń  Pozycja (Pos): 1

    Rok (Yr): 1996   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Klub (Club): Apator Toruń  Pozycja (Pos): 6

Brązowy Kask (Bronze Helmet)

Rok (Yr): 1992   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 11   Punkty (Pts): 5

Rok (Yr): 1993   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 17   Punkty (Pts): 5R

Rok (Yr): 1994   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 16   Punkty (Pts): 0

Srebrny Kask (Silver Helmet)

Rok (Yr): 1994   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 14   Punkty (Pts): 0

Rok (Yr): 1995   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 7   Punkty (Pts): 7

Rok (Yr): 1996   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 1   Punkty (Pts): 12+3

Złoty Kask (Golden Helmet)

Rok (Yr): 1999   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 13   Punkty (Pts): 2

Rok (Yr): 2000   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 6   Punkty (Pts): 8

Rok (Yr): 2001   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 17   Punkty (Pts): 2R

Rok (Yr): 2002   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 8   Punkty (Pts): 7

Rok (Yr): 2003   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 4   Punkty (Pts): 11+1

Rok (Yr): 2004   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 1   Punkty (Pts): 13

Rok (Yr): 2006   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 4   Punkty (Pts): 10+3

Rok (Yr): 2007   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 8   Punkty (Pts): 6

Rok (Yr): 2009   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 9   Punkty (Pts): 8

Rok (Yr): 2010   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 7   Punkty (Pts): 10+w

Rok (Yr): 2010   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 7   Punkty (Pts): 9

MISTRZOSTWA CZECH (CZECH REPUBLIC CHAMPIONSHIPS)

DM Czech - Liga (Czech Republic Team Championship - League)

    Rok (Yr): 2005   Klub (Club): AK Slany  Liga (Lge): Extraliga  Pozycja (Pos): 1  Średnia (Avg): 2,600N

MISTRZOSTWA DANII (DANISH CHAMPIONSHIPS)

DM Danii - Liga (Danish Team Championship - League)

    Rok (Yr): 2005   Klub (Club): Fredericia  Liga (Lge): DSL Finał  Pozycja (Pos): 1  Średnia (Avg): 2,083N

MISTRZOSTWA ROSJI (RUSSIAN CHAMPIONSHIPS)

DM Rosji - Liga (Russian Team Championship - League)

    Rok (Yr): 2006   Klub (Club): Lukoil Oktiabrskij  Pozycja (Pos): 2  Średnia (Avg): 2,000  Liga: Liga rosyjska

    Rok (Yr): 2008   Klub (Club): Wostok Władywostok  Pozycja (Pos): 2  Średnia (Avg): 2,444  Liga: Liga rosyjska

MISTRZOSTWA SZWECJI (SWEDISH CHAMPIONSHIPS)

DM Szwecji - Liga (Swedish Team Championship - League)

    Rok (Yr): 2002   Klub (Club): Ornarna Mariestad  Liga (Lge): Elitserien  Pozycja (Pos): 10  Średnia (Avg): 1,766

    Rok (Yr): 2003   Klub (Club): VMS Elit Vetlanda  Liga (Lge): Elitserien  Pozycja (Pos): 5  Średnia (Avg): 1,990

    Rok (Yr): 2004   Klub (Club): VMS Elit Vetlanda  Liga (Lge): Elitserien  Pozycja (Pos): 1  Średnia (Avg): 2,000

    Rok (Yr): 2006   Klub (Club): Smederna Eskilstuna  Liga (Lge): Elitserien  Pozycja (Pos): 7  Średnia (Avg): 1,746

    Rok (Yr): 2008   Klub (Club): Smederna Esklistuna  Liga (Lge): Elitserien  Pozycja (Pos): 9  Średnia (Avg): 2,279

    Rok (Yr): 2009   Klub (Club): Piraterna Motala  Liga (Lge): Elitserien - Finał  Pozycja (Pos): 7  Średnia (Avg): 1,333NS

    Rok (Yr): 2010   Klub (Club): Rospiggarna Hallstavik  Liga (Lge): Elitserien - Finał  Pozycja (Pos): 9  Średnia (Avg): 1,778






























































Odwiedziny (Visitors):
7666617


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl