Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl



Tomasz Jędrzejak
Kraj (Nation): Polska (Poland)
Data urodzenia (DoB): 14.07.1979 - Ostrów Wlkp.
Kluby żużlowe (Speedway clubs):


LIGA POLSKA (POLISH LEAGUE): Iskra Ostrów (1996), Iskra Ostrów (1997), Iskra Ostrów (1998), Iskra Ostrów (1999), Radson Malma Włókniarz Częstochowa (2000), Radson Malma Włókniarz Czestochowa (2001), Atlas Wrocław (2002), Atlas Wrocław (2003), KM Intar Ostrów (2004), KM Intar Ostrów Wlkp (2005), KM Intar Lazur Ostrów Wlkp. (2006), Atlas Wrocław (2007), Atlas Wrocław (2008), Atlas Wrocław (2009), Tauron Azoty Tarnów (2010), Betard Sparta Wrocław (2011), Betard Sparta Wrocław (2012),

LIGA CZESKA (CZECH REPUBLIC LEAGUE): AK Slany (2009),

LIGA DUŃSKA (DANISH LEAGUE): Kronjylland (2003), Kronjylland (2004), Fredericia (2005), BSC Brovst (2009), FSK Fjelsted (2009), BSC Brovst (2010), OSK Outrup (2010), FSK Fjelsted (2011),

LIGA NIEMIECKA (GERMAN LEAGUE): MSC Diedenbergen (2008), MSC Diedenbergen Rockets (2009), Diedenbergen (2010), MSC Diedenbergen (2012),

LIGA ROSYJSKA (RUSSIAN LEAGUE): Saławat Saławat (2008),

LIGA SZWEDZKA (SWEDISH LEAGUE): VMS Elit Vetlanda (2004), VMS Elit Vetlanda (2005), VMS Elit Vetlanda (2006), Elit Vetlanda (2007), Lejonen Gislaved (2008), Lejonen Gislaved (2009), Vastervik Vastervik (2010), Vastervik (2011),

LIGA BRYTYJSKA (BRITISH LEAGUE): Eastbourne Eagles (2010),

Opis (Portraiture):


Kariera:


MISTRZOSTWA ŚWIATA (WORLD CHAMPIONSHIPS)
Indywidualne Mistrzostwa Świata - Grand Prix (Grand Prix)
Grand Prix Kwalifikacje (Grand Prix Qualifications)

MISTRZOSTWA EUROPY (EUROPEAN CHAMPIONSHIPS)
Klubowy Puchar Europy (European Club Champions' Cup)
Indywiduale Mistrzostwa Europy (Individual European Championship)

MISTRZOSTWA POLSKI (POLISH CHAMPIONSHIPS)
Drużynowe Mistrzostwa Polski - Liga (Polish Team Championship - League)
Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Polski (Polish Junior Team Championship)
Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostw Polski - Eliminacje (Polish Junior Team Championship - Qualification)
Indywidualne Mistrzostwa Polski (Individual Polish Championship)
Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Polski (Individual Junior Polish Championship)
Mistrzostwa Polski Par Klubowych (Polish Pairs Championship)
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Par Klubowych (Polish Junior Pairs Championship)
Brązowy Kask (Bronze Helmet)
Srebrny Kask (Silver Helmet)
Złoty Kask (Golden Helmet)

MISTRZOSTWA CZECH (CZECH REPUBLIC CHAMPIONSHIPS)
DM Czech - Liga (Czech Republic Team Championship - League)

MISTRZOSTWA DANII (DANISH CHAMPIONSHIPS)
DM Danii - Liga (Danish Team Championship - League)

MISTRZOSTWA NIEMIEC (GERMAN CHAMPIONSHIPS)
DM Niemiec (German Team Championship - League)

MISTRZOSTWA ROSJI (RUSSIAN CHAMPIONSHIPS)
DM Rosji - Liga (Russian Team Championship - League)

MISTRZOSTWA SZWECJI (SWEDISH CHAMPIONSHIPS)
DM Szwecji - Liga (Swedish Team Championship - League)

MISTRZOSTWA WIELKIEJ BRYTANII (BRITISH CHAMPIONSHIPS)
DM Wielkiej Brytanii - Liga (British Team Championship - League)

MISTRZOSTWA ŚWIATA (WORLD CHAMPIONSHIPS)

Indywidualne Mistrzostwa Świata - Grand Prix (Grand Prix)

Rok (Yr): 2007   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Klasyfikacja końcowa   Pozycja (Pos): 37   Punkty (Pts): 0NS

Grand Prix Kwalifikacje (Grand Prix Qualification)

Rok (Yr): 2008   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Grand Prix Challenge   Pozycja (Pos): 5   Punkty (Pts): 11

Rok (Yr): 2008   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał 2   Pozycja (Pos): 8   Punkty (Pts): 9

Rok (Yr): 2008   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Runda kwalifikacyjna 2   Pozycja (Pos): 4   Punkty (Pts): 12

Rok (Yr): 2010   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 10   Punkty (Pts): 6

Rok (Yr): 2010   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Runda Kwalifikacyjna   Pozycja (Pos): 4   Punkty (Pts): 12+2

Rok (Yr): 2011   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Runda Kwalifikacyjna   Pozycja (Pos): 14   Punkty (Pts): 3

MISTRZOSTWA EUROPY (EUROPEAN CHAMPIONSHIPS)

Klubowy Puchar Europy (European Club Champions' Cup)

    Rok (Yr): 2007   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Klub (Club): Atlas Wrocław (Polska)  Pozycja (Pos): 2

Indywidualne Mistrzostwa Europy (Individual European Championship)

Rok (Yr): 2001   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 13   Punkty (Pts): 5

Rok (Yr): 2001   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał 1   Pozycja (Pos): 7   Punkty (Pts): 9

Rok (Yr): 2015   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał - Klasyfikacja końcowa   Pozycja (Pos): 15   Punkty (Pts): 16

Rok (Yr): 2015   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał nr 1   Pozycja (Pos): 10   Punkty (Pts): 6

Rok (Yr): 2015   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał nr 2   Pozycja (Pos): 15   Punkty (Pts): 1

Rok (Yr): 2015   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał nr 3   Pozycja (Pos): 10   Punkty (Pts): 7

Rok (Yr): 2015   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał nr 4   Pozycja (Pos): 16   Punkty (Pts): 2

Rok (Yr): 2015   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Challenge IME   Pozycja (Pos): 3   Punkty (Pts): 12+2

Rok (Yr): 2015   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 2   Punkty (Pts): 14+2 

MISTRZOSTWA POLSKI (POLISH CHAMPIONSHIPS)

DMP - Liga (Polish Team Championship - League)

    Rok (Yr): 1996   Klub (Club): Iskra Ostrów  Liga (Lge): Druga Liga  Pozycja (Pos): 5  Średnia (Avg): 1,250N

    Rok (Yr): 1997   Klub (Club): Iskra Ostrów  Liga (Lge): Druga Liga  Pozycja (Pos): 2  Średnia (Avg): 1,489

    Rok (Yr): 1998   Klub (Club): Iskra Ostrów  Liga (Lge): Pierwsza Liga  Pozycja (Pos): 10  Średnia (Avg): 1,083

    Rok (Yr): 1999   Klub (Club): Iskra Ostrów  Liga (Lge): Druga Liga  Pozycja (Pos): 4  Średnia (Avg): 2,147

    Rok (Yr): 2000   Klub (Club): Radson Malma Włókniarz Częstochowa  Liga (Lge): Pierwsza Liga  Pozycja (Pos): 6  Średnia (Avg): 0,875

    Rok (Yr): 2001   Klub (Club): Radson Malma Włókniarz Czestochowa  Liga (Lge): Pierwsza Liga  Pozycja (Pos): 6  Średnia (Avg): 1,771

    Rok (Yr): 2002   Klub (Club): Atlas Wrocław  Liga (Lge): Ekstraliga  Pozycja (Pos): 3  Średnia (Avg): 1,430

    Rok (Yr): 2003   Klub (Club): Atlas Wrocław  Liga (Lge): Ekstraliga  Pozycja (Pos): 4  Średnia (Avg): 1,414

    Rok (Yr): 2004   Klub (Club): KM Intar Ostrów  Liga (Lge): Pierwsza Liga  Pozycja (Pos): 6  Średnia (Avg): 2,337

    Rok (Yr): 2005   Klub (Club): KM Intar Ostrów Wlkp  Liga (Lge): Pierwsza Liga  Pozycja (Pos): 2  Średnia (Avg): 2,147

    Rok (Yr): 2006   Klub (Club): KM Intar Lazur Ostrów Wlkp.  Liga (Lge): Pierwsza Liga  Pozycja (Pos): 2  Średnia (Avg): 1,949

    Rok (Yr): 2007   Klub (Club): Atlas Wrocław  Liga (Lge): Ekstraliga - Finał  Pozycja (Pos): 3  Średnia (Avg): 1,571

    Rok (Yr): 2008   Klub (Club): Atlas Wrocław  Liga (Lge): Ekstraliga - Finał  Pozycja (Pos): 5  Średnia (Avg): 1,776

    Rok (Yr): 2009   Klub (Club): Atlas Wrocław  Liga (Lge): Ekstraliga  Pozycja (Pos): 7  Średnia (Avg): 1.595

    Rok (Yr): 2010   Klub (Club): Tauron Azoty Tarnów  Liga (Lge): Ekstraliga  Pozycja (Pos): 5  Średnia (Avg): 1,065

    Rok (Yr): 2011   Klub (Club): Betard Sparta Wrocław  Liga (Lge): Ekstraliga  Pozycja (Pos): 6  Średnia (Avg): 1,573

    Rok (Yr): 2012   Klub (Club): Betard Sparta Wrocław  Liga (Lge): Ekstraliga  Pozycja (Pos): 9  Średnia (Avg): 2,000

MDMP (Polish Junior Team Championship)

    Rok (Yr): 1997   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Klub (Club): Iskra Ostrów Wlkp.  Pozycja (Pos): 4

    Rok (Yr): 2000   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Klub (Club): Radson Malma Włókniarz Częstochowa  Pozycja (Pos): 1

MDMP - Eliminacje (Polish Junior Team Championship - Qualification)

    Rok (Yr): 1996   Klub (Club): Iskra Ostrów  Liga (Lge): Grupa II  Pozycja (Pos): 2  Średnia (Avg): 1,400

    Rok (Yr): 1997   Klub (Club): Iskra Ostrów  Liga (Lge): Grupa I  Pozycja (Pos): 1  Średnia (Avg): 1,720

IMP (Individual Polish Championship)

Rok (Yr): 1999   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał   Pozycja (Pos): 12   Punkty (Pts): 5

Rok (Yr): 2000   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał   Pozycja (Pos): 17   Punkty (Pts): 0

Rok (Yr): 2001   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 11   Punkty (Pts): 7

Rok (Yr): 2001   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał   Pozycja (Pos): 1   Punkty (Pts): 13

Rok (Yr): 2002   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 17   Punkty (Pts): nsR

Rok (Yr): 2002   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał   Pozycja (Pos): 5   Punkty (Pts): 11

Rok (Yr): 2003   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 3   Punkty (Pts): 12

Rok (Yr): 2003   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 1   Punkty (Pts): 11

Rok (Yr): 2003   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał   Pozycja (Pos): 6   Punkty (Pts): 9+u

Rok (Yr): 2004   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 16   Punkty (Pts): 3

Rok (Yr): 2004   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 7   Punkty (Pts): 9

Rok (Yr): 2005   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 17   Punkty (Pts): 1

Rok (Yr): 2005   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 7   Punkty (Pts): 8

Rok (Yr): 2005   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał   Pozycja (Pos): 3   Punkty (Pts): 11

Rok (Yr): 2006   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 10   Punkty (Pts): 8

Rok (Yr): 2006   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 7   Punkty (Pts): 9

Rok (Yr): 2006   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał   Pozycja (Pos): 2   Punkty (Pts): 13

Rok (Yr): 2007   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 14   Punkty (Pts): 4

Rok (Yr): 2007   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał 2   Pozycja (Pos): 6   Punkty (Pts): 9

Rok (Yr): 2007   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał 4   Pozycja (Pos): 5   Punkty (Pts): 11

Rok (Yr): 2008   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 9   Punkty (Pts): 6

Rok (Yr): 2008   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 4   Punkty (Pts): 11

Rok (Yr): 2008   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał   Pozycja (Pos): 3   Punkty (Pts): 11

Rok (Yr): 2009   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 12   Punkty (Pts): 3

Rok (Yr): 2009   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał   Pozycja (Pos): 5   Punkty (Pts): 11

Rok (Yr): 2010   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 11   Punkty (Pts): 5

Rok (Yr): 2010   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał   Pozycja (Pos): 4   Punkty (Pts): 9

Rok (Yr): 2011   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 10   Punkty (Pts): 6

Rok (Yr): 2011   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał   Pozycja (Pos): 5   Punkty (Pts): 10

Rok (Yr): 2012   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 1   Punkty (Pts): 14

Rok (Yr): 2012   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 6   Punkty (Pts): 9

Rok (Yr): 2012   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał   Pozycja (Pos): 9   Punkty (Pts): 7

Rok (Yr): 2013   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 11   Punkty (Pts): 7

Rok (Yr): 2014   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 14   Punkty (Pts): 4

Rok (Yr): 2014   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 2   Punkty (Pts): 13

Rok (Yr): 2014   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał   Pozycja (Pos): 6   Punkty (Pts): 10

Rok (Yr): 2015   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 11   Punkty (Pts): 6

Rok (Yr): 2015   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał   Pozycja (Pos): 3   Punkty (Pts): 12

MIMP (Individual Junior Polish Championship)

Rok (Yr): 1999   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 4   Punkty (Pts): 11+dst

Rok (Yr): 1999   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 6   Punkty (Pts): 10

Rok (Yr): 2000   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 9   Punkty (Pts): 8

Rok (Yr): 2000   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 7   Punkty (Pts): 9+3

MPPK (Polish Pairs Championship)

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał    Rok (Yr): 1999   Kraj (Nat): Iskra Ostrów  Pozycja (Pos): 6

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał    Rok (Yr): 2000   Kraj (Nat): Włókniarz Częstochowa  Pozycja (Pos): 3

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał    Rok (Yr): 2000   Kraj (Nat): Włókniarz Częstochowa  Pozycja (Pos): 1

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał    Rok (Yr): 2001   Kraj (Nat): Włókniarz Częstochowa  Pozycja (Pos): 3

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Eliminacja    Rok (Yr): 2001   Kraj (Nat): Włókniarz Częstochowa  Pozycja (Pos): 1

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał    Rok (Yr): 2002   Kraj (Nat): WTS Wrocław  Pozycja (Pos): 6

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał    Rok (Yr): 2003   Kraj (Nat): WTS Wrocław  Pozycja (Pos): 5

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał    Rok (Yr): 2003   Kraj (Nat): WTS Wrocław  Pozycja (Pos): 1

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Eliminacja    Rok (Yr): 2004   Kraj (Nat): KM Ostrów  Pozycja (Pos): 3

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał    Rok (Yr): 2005   Kraj (Nat): KM Ostrów Wlkp.  Pozycja (Pos): 3

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał    Rok (Yr): 2005   Kraj (Nat): KM Ostrów  Pozycja (Pos): 1

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał    Rok (Yr): 2006   Kraj (Nat): KM Ostrów  Pozycja (Pos): 2

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał    Rok (Yr): 2007   Kraj (Nat): WTS Wrocław  Pozycja (Pos): 2

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Eliminacja    Rok (Yr): 2007   Kraj (Nat): WTS Wrocław  Pozycja (Pos): 1

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Eliminacje    Rok (Yr): 2008   Kraj (Nat): Atlas Wrocław  Pozycja (Pos): 3

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał    Rok (Yr): 2009   Kraj (Nat): WTS Wrocław  Pozycja (Pos): 3

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Eliminacja    Rok (Yr): 2011   Kraj (Nat): WTS Wrocław  Pozycja (Pos): 2

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał    Rok (Yr): 2011   Kraj (Nat): WTS Wrocław  Pozycja (Pos): 1

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Eliminacja    Rok (Yr): 2012   Kraj (Nat): Sparta Wrocław  Pozycja (Pos): 3

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Eliminacja    Rok (Yr): 2013   Kraj (Nat): Sparta Wrocław  Pozycja (Pos): 1

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał    Rok (Yr): 2013   Kraj (Nat): Sparta Wrocław  Pozycja (Pos): 3

MMPPK (Polish Junior Pairs Championship)

    Rok (Yr): 1997   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Eliminacja   Klub (Club): Iskra Ostrów  Pozycja (Pos): 1

    Rok (Yr): 1997   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Klub (Club): Iskra Ostrów  Pozycja (Pos): 6

    Rok (Yr): 1999   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Klub (Club): Iskra Ostrów  Pozycja (Pos): 3

    Rok (Yr): 1999   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Klub (Club): Iskra Ostrów  Pozycja (Pos): 1

    Rok (Yr): 2000   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Eliminacja   Klub (Club): Włókniarz Częstochowa  Pozycja (Pos): 3

Brązowy Kask (Bronze Helmet)

Rok (Yr): 1997   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 14   Punkty (Pts): 4

Rok (Yr): 1997   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 7   Punkty (Pts): 9

Rok (Yr): 1998   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 10   Punkty (Pts): 7

Srebrny Kask (Silver Helmet)

Rok (Yr): 1998   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 13   Punkty (Pts): 4

Rok (Yr): 1999   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 16   Punkty (Pts): 0

Rok (Yr): 2000   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 7   Punkty (Pts): 9

Rok (Yr): 2000   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 6   Punkty (Pts): 10

Złoty Kask (Golden Helmet)

Rok (Yr): 2003   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 2   Punkty (Pts): 11+3

Rok (Yr): 2006   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 17   Punkty (Pts): nsR

Rok (Yr): 2008   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 7   Punkty (Pts): 8

Rok (Yr): 2009   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 14   Punkty (Pts): 3

Rok (Yr): 2010   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 13   Punkty (Pts): 4

Rok (Yr): 2010   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 4   Punkty (Pts): 10

Rok (Yr): 2011   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 12   Punkty (Pts): 5

Rok (Yr): 2012   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 12   Punkty (Pts): 5

Rok (Yr): 2012   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał   Pozycja (Pos): 4   Punkty (Pts): 10

Rok (Yr): 2013   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 16   Punkty (Pts): 3

Rok (Yr): 2013   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Eliminacje   Pozycja (Pos): 5   Punkty (Pts): 10

Rok (Yr): 2014   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Eliminacja   Pozycja (Pos): 4   Punkty (Pts): 11

Rok (Yr): 2015   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 6   Punkty (Pts): 10+d

Rok (Yr): 2015   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Eliminacja   Pozycja (Pos): 5   Punkty (Pts): 9

MISTRZOSTWA CZECH (CZECH REPUBLIC CHAMPIONSHIPS)

DM Czech - Liga (Czech Republic Team Championship - League)

    Rok (Yr): 2009   Klub (Club): AK Slany  Liga (Lge): Extraliga Finał  Pozycja (Pos): 3  Średnia (Avg): 1,813

MISTRZOSTWA DANII (DANISH CHAMPIONSHIPS)

DM Danii - Liga (Danish Team Championship - League)

    Rok (Yr): 2003   Klub (Club): Kronjylland  Liga (Lge): DSL  Pozycja (Pos): 5  Średnia (Avg): 2,238

    Rok (Yr): 2004   Klub (Club): Kronjylland  Liga (Lge): DSL  Pozycja (Pos): 6  Średnia (Avg): 1,715

    Rok (Yr): 2005   Klub (Club): Fredericia  Liga (Lge): DSL Finał  Pozycja (Pos): 1  Średnia (Avg): 1,857

    Rok (Yr): 2009   Klub (Club): BSC Brovst  Liga (Lge): DSL  Pozycja (Pos): 3  Średnia (Avg): 2,000

    Rok (Yr): 2009   Klub (Club): FSK Fjelsted  Liga (Lge): DSL  Pozycja (Pos): 7  Średnia (Avg): 2,571

    Rok (Yr): 2010   Klub (Club): BSC Brovst  Liga (Lge): DSL  Pozycja (Pos): 5  Średnia (Avg): 1,286NS

    Rok (Yr): 2010   Klub (Club): OSK Outrup  Liga (Lge): DSL  Pozycja (Pos): 2  Średnia (Avg): 2,167NS

    Rok (Yr): 2011   Klub (Club): FSK Fjelsted  Liga (Lge): DSL  Pozycja (Pos): 7  Średnia (Avg): 1,693

MISTRZOSTWA NIEMIEC (GERMAN CHAMPIONSHIPS)

DM Niemiec - Liga (German Team Championship - League)

    Rok (Yr): 2008   Klub (Club): MSC Diedenbergen  Liga (Lge): Speedway-Bundesliga Finale  Pozycja (Pos): 2  Średnia (Avg): 2,100

    Rok (Yr): 2009   Klub (Club): MSC Diedenbergen Rockets  Liga (Lge): Bundesliga  Pozycja (Pos): 3  Średnia (Avg): 2

    Rok (Yr): 2010   Klub (Club): Diedenbergen  Liga (Lge): Bundesliga  Pozycja (Pos): 4  Średnia (Avg): 2.462

    Rok (Yr): 2012   Klub (Club): MSC Diedenbergen  Liga (Lge): Bundesliga  Pozycja (Pos): 4  Średnia (Avg): 2,421

MISTRZOSTWA ROSJI (RUSSIAN CHAMPIONSHIPS)

DM Rosji - Liga (Russian Team Championship - League)

    Rok (Yr): 2008   Klub (Club): Saławat Saławat  Pozycja (Pos): 5  Średnia (Avg): 1,778  Liga: Liga rosyjska

MISTRZOSTWA SZWECJI (SWEDISH CHAMPIONSHIPS)

DM Szwecji - Liga (Swedish Team Championship - League)

    Rok (Yr): 2004   Klub (Club): VMS Elit Vetlanda  Liga (Lge): Elitserien  Pozycja (Pos): 1  Średnia (Avg): 1,438

    Rok (Yr): 2005   Klub (Club): VMS Elit Vetlanda  Liga (Lge): Elitserien  Pozycja (Pos): 2  Średnia (Avg): 1,490

    Rok (Yr): 2006   Klub (Club): VMS Elit Vetlanda  Liga (Lge): Elitserien  Pozycja (Pos): 1  Średnia (Avg): 1,122

    Rok (Yr): 2007   Klub (Club): Elit Vetlanda  Liga (Lge): Elitserien  Pozycja (Pos): 4  Średnia (Avg): 1,326

    Rok (Yr): 2008   Klub (Club): Lejonen Gislaved  Liga (Lge): Elitserien  Pozycja (Pos): 1  Średnia (Avg): 1,697

    Rok (Yr): 2009   Klub (Club): Lejonen Gislaved  Liga (Lge): Elitserien - Finał  Pozycja (Pos): 1  Średnia (Avg): 0,143NS

    Rok (Yr): 2010   Klub (Club): Vastervik Vastervik  Liga (Lge): Elitserien - Finał  Pozycja (Pos): 6  Średnia (Avg): 1,305

    Rok (Yr): 2011   Klub (Club): Vastervik  Liga (Lge): Elitserien  Pozycja (Pos): 8  Średnia (Avg): 1,520

MISTRZOSTWA WIELKIEJ BRYTANII (BRITISH CHAMPIONSHIPS)

DM Wielkiej Brytanii - Liga (British Team Championship - League)

    Rok (Yr): 2010   Klub (Club): Eastbourne Eagles  Liga (Lge): Elite League  Pozycja (Pos): 7  Średnia (Avg): 1,509NS






























































Odwiedziny (Visitors):
7663818


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl