Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl



Rinat Mardanszin
Kraj (Nation): Rosja (Russia)
Data urodzenia (DoB): 24.12.1963 [zm. 19.01.2995]
Kluby żużlowe (Speedway clubs):

LIGA ZSRR/ROSYJSKA (USSR/RUSSIAN LEAGUE): Neftianik Oktiabrskij (1982-1986, 1989-1990), Żiguli Togliatti (1986-1987), Sygnał Równe (1988), Stroitiel Oktiabrskij (1991-1994), Lukoil Ufa (1995), Oktiabrskij (1995-1996), Baszkiria Ufa (1996), Lukoil Oktiabrskij (1997-2004)


LIGA POLSKA (POLISH LEAGUE): Unia Tarnów (1992), Śląsk Świętochłowice (1995), Śląsk Świętochłowice (1996), Iskra Ostrów (1997), Włókniarz Malma Częstochowa (1998), Iskra Ostrów (1999), TŻ Noban Opole (2000), WTŻ Warszawa (2001), Iskra Ostrów (2002),

LIGA ROSYJSKA (RUSSIAN LEAGUE): Stroitiel Oktiabrskij (1993), Stroitiel Oktiabrskij (1994), Lukoil Ufa (1995), Baszkiria Ufa (1996), Lukoil Oktiabrskij (1997), Lukoil Oktiabrskij (1998), Lukoil Oktiabrskij (2000), Lukoil Oktiabrskij (2001), Lukoil Oktiabrskij (2002), Lukoil Oktiabrskij (2003), Lukoil Oktiabrskij (2004),

LIGA ZSRR (USRR LEAGUE): Żiguli Togliatti (1986), Żiguli Togliatti (1987), Sygnał Równo (1988), Neftiannik Oktiabrskij (1989), Neftiannik Oktiabrskij (1990), Stroitiel Oktiabrskij (1991), Stroitiel Oktiabrskij (1992),

Opis (Portraiture):
Ojciec Rusłana Mardanchina.

Kariera:


MISTRZOSTWA ŚWIATA (WORLD CHAMPIONSHIPS)
Drużynowe Mistrzostw Świata (World Team Championship)
Indywidualne Mistrzostwa Świata (Individual World Championship)
Grand Prix Kwalifikacje (Grand Prix Qualifications)
Mistrzostwa Świata Par (World Pairs Championship)
Indywidualne Mistrzostwa Świata na długim torze (Long Track World Championship)

MISTRZOSTWA EUROPY (EUROPEAN CHAMPIONSHIPS)
Klubowy Puchar Europy (European Club Champions' Cup)

MISTRZOSTWA POLSKI (POLISH CHAMPIONSHIPS)
Drużynowe Mistrzostwa Polski - Liga (Polish Team Championship - League)

MISTRZOSTWA ROSJI (RUSSIAN CHAMPIONSHIPS)
DM Rosji - Liga (Russian Team Championship - League)
IM Rosji (Individual Russian Championship)
MP Rosji (Russian Pairs Championship)

MISTRZOSTWA ZSRR (USRR CHAMPIONSHIPS)
DM ZSRR - Liga (USRR Team Championship - League)
MIM ZSRR (Individual Junior USRR Championship)
Puchar Par ZSRR (USRR Pairs Cup)

MISTRZOSTWA ŚWIATA (WORLD CHAMPIONSHIPS)

Drużynowe Mistrzostwa Świata (World Team Championship)

    Rok (Yr): 1993   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Grupa C   Kraj (Nat): Rosja  Pozycja (Pos): 2

    Rok (Yr): 1994   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Grupa B   Kraj (Nat): Rosja  Pozycja (Pos): 6

    Rok (Yr): 1996   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Kraj (Nat): Rosja  Pozycja (Pos): 2

    Rok (Yr): 1996   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Grupa A   Kraj (Nat): Rosja  Pozycja (Pos): 2

    Rok (Yr): 1997   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Kraj (Nat): Rosja  Pozycja (Pos): 6

    Rok (Yr): 2000   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Runda Kwalifikacyjna 1   Kraj (Nat): Rosja  Pozycja (Pos): 3

    Rok (Yr): 2001   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Runda Kwalifikacyjna 2   Kraj (Nat): Rosja  Pozycja (Pos): 3

    Rok (Yr): 2001   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Eliminacja 2   Kraj (Nat): Rosja  Pozycja (Pos): 2

Indywidualne Mistrzostwa Świata (Individual World Championship)

Rok (Yr): 1986   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał Kontynentalny   Pozycja (Pos): 14   Punkty (Pts): 2

Rok (Yr): 1986   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Runda Wstępna   Pozycja (Pos): 2   Punkty (Pts): 13

Rok (Yr): 1988   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Runda Wstępna   Pozycja (Pos): 10   Punkty (Pts): 7+2

Rok (Yr): 1989   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Runda Wstępna   Pozycja (Pos): 12   Punkty (Pts): 5

Rok (Yr): 1990   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał Kontynentalny   Pozycja (Pos): 13   Punkty (Pts): 2

Rok (Yr): 1990   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Runda Wstępna   Pozycja (Pos): 7   Punkty (Pts): 9

Rok (Yr): 1991   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał Kontynentalny   Pozycja (Pos): 12   Punkty (Pts): 6

Rok (Yr): 1992   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał Kontynentalny   Pozycja (Pos): 13   Punkty (Pts): 5

Rok (Yr): 1992   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Runda Wstępna   Pozycja (Pos): 5   Punkty (Pts): 10

Rok (Yr): 1993   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Runda Wstępna   Pozycja (Pos): 9   Punkty (Pts): 9+2

Rok (Yr): 1994   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinal Kontynentalny   Pozycja (Pos): 13   Punkty (Pts): 3

Rok (Yr): 1994   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał Kontynentalny   Pozycja (Pos): 7   Punkty (Pts): 8

Rok (Yr): 1994   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Runda Wstępna   Pozycja (Pos): 1   Punkty (Pts): 14

Grand Prix Kwalifikacje (Grand Prix Qualification)

Rok (Yr): 1995   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał Kontynentalny   Pozycja (Pos): 9   Punkty (Pts): 7

Rok (Yr): 1995   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał Kontynentalny 1   Pozycja (Pos): 4   Punkty (Pts): 11+2

Rok (Yr): 1995   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał Kontynentalny 2   Pozycja (Pos): 7   Punkty (Pts): 9

Rok (Yr): 1997   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał Kontynentalny   Pozycja (Pos): 10   Punkty (Pts): 6

Rok (Yr): 1997   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał Kontynentalny 1   Pozycja (Pos): 6   Punkty (Pts): 10

Rok (Yr): 1997   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Runda Kwalifikacyjna 1   Pozycja (Pos): 4   Punkty (Pts): 12

Rok (Yr): 1998   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Runda Kwalifikacyjna 2   Pozycja (Pos): 6   Punkty (Pts): 9

Rok (Yr): 1998   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał Kontynentalny 1   Pozycja (Pos): 9   Punkty (Pts): 7+1

Rok (Yr): 2000   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Runda Kwalifikacyjna 1   Pozycja (Pos): 12   Punkty (Pts): 6

Rok (Yr): 2001   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Runda Kwalifikacyjna 4   Pozycja (Pos): 12   Punkty (Pts): 6

Mistrzostwa Świata Par (World Pairs Championship)

    Rok (Yr): 1992   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Kraj (Nat): Wspólnota Niepodległych Państw  Pozycja (Pos): 6

    Rok (Yr): 1993   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Runda wstępna   Kraj (Nat): Rosja  Pozycja (Pos): 1

Indywidualne Mistrzostwa Świata na długim torze (Long Track World Championship)

Rok (Yr): 1992   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 8   Punkty (Pts): 10

MISTRZOSTWA EUROPY (EUROPEAN CHAMPIONSHIPS)

Klubowy Puchar Europy (European Club Champions' Cup)

    Rok (Yr): 1998   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Klub (Club): Lukoil Oktiabirskij (Rosja)  Pozycja (Pos): 3

    Rok (Yr): 1998   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Grupa A   Klub (Club): Lukoil Oktiabirskij (Rosja)  Pozycja (Pos): 1

    Rok (Yr): 2000   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Klub (Club): Lukoil Oktiabirskij (Rosja)  Pozycja (Pos): 2

MISTRZOSTWA POLSKI (POLISH CHAMPIONSHIPS)

DMP - Liga (Polish Team Championship - League)

    Rok (Yr): 1992   Klub (Club): Unia Tarnów  Liga (Lge): Pierwsza Liga  Pozycja (Pos): 6  Średnia (Avg): 1,29

    Rok (Yr): 1995   Klub (Club): Śląsk Świętochłowice  Liga (Lge): Druga Liga  Pozycja (Pos): 9  Średnia (Avg): 2,375

    Rok (Yr): 1996   Klub (Club): Śląsk Świętochłowice  Liga (Lge): Druga Liga  Pozycja (Pos): 6  Średnia (Avg): 2,505

    Rok (Yr): 1997   Klub (Club): Iskra Ostrów  Liga (Lge): Druga Liga  Pozycja (Pos): 2  Średnia (Avg): 2,615

    Rok (Yr): 1998   Klub (Club): Włókniarz Malma Częstochowa  Liga (Lge): Druga Liga  Pozycja (Pos): 3  Średnia (Avg): 2,069N

    Rok (Yr): 1999   Klub (Club): Iskra Ostrów  Liga (Lge): Druga Liga  Pozycja (Pos): 4  Średnia (Avg): 1,200

    Rok (Yr): 2000   Klub (Club): TŻ Noban Opole  Liga (Lge): Druga Liga  Pozycja (Pos): 6  Średnia (Avg): 1,750

    Rok (Yr): 2001   Klub (Club): WTŻ Warszawa  Liga (Lge): Trzecia Liga  Pozycja (Pos): 5  Średnia (Avg): 2,261N

    Rok (Yr): 2002   Klub (Club): Iskra Ostrów  Liga (Lge): Druga Liga  Pozycja (Pos): 4  Średnia (Avg): 2,087

MISTRZOSTWA ROSJI (RUSSIAN CHAMPIONSHIPS)

DM Rosji - Liga (Russian Team Championship - League)

    Rok (Yr): 1993   Klub (Club): Stroitiel Oktiabrskij  Pozycja (Pos): 2  Średnia (Avg): 2,500  Liga: Liga rosyjska

    Rok (Yr): 1994   Klub (Club): Stroitiel Oktiabrskij  Pozycja (Pos): 2  Średnia (Avg): 2,750  Liga: Liga rosyjska

    Rok (Yr): 1995   Klub (Club): Lukoil Ufa  Pozycja (Pos): 2  Średnia (Avg): 2,588  Liga: Liga rosyjska

    Rok (Yr): 1996   Klub (Club): Baszkiria Ufa  Pozycja (Pos): 6  Średnia (Avg): 2,733  Liga: Liga rosyjska

    Rok (Yr): 1997   Klub (Club): Lukoil Oktiabrskij  Pozycja (Pos): 1  Średnia (Avg): 2,467  Liga: Liga rosyjska

    Rok (Yr): 1998   Klub (Club): Lukoil Oktiabrskij  Pozycja (Pos): 2  Średnia (Avg): 2,686  Liga: Liga rosyjska

    Rok (Yr): 2000   Klub (Club): Lukoil Oktiabrskij  Pozycja (Pos): 1  Średnia (Avg): 2,395  Liga: Liga rosyjska

    Rok (Yr): 2001   Klub (Club): Lukoil Oktiabrskij  Pozycja (Pos): 2  Średnia (Avg): 2,074  Liga: Liga rosyjska

    Rok (Yr): 2002   Klub (Club): Lukoil Oktiabrskij  Pozycja (Pos): 2  Średnia (Avg): 2,147  Liga: Liga rosyjska

    Rok (Yr): 2003   Klub (Club): Lukoil Oktiabrskij  Pozycja (Pos): 2  Średnia (Avg): 1,878  Liga: Liga rosyjska

    Rok (Yr): 2004   Klub (Club): Lukoil Oktiabrskij  Pozycja (Pos): 2  Średnia (Avg): 0,750  Liga: Liga rosyjska

IM Rosji (Individual Russian Championship)

Rok (Yr): 1984   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał 2   Pozycja (Pos): 16   Punkty (Pts): 2

Rok (Yr): 1985   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 2   Punkty (Pts): 24+3

Rok (Yr): 1987   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 9   Punkty (Pts): 8

Rok (Yr): 1989   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 1   Punkty (Pts): 14

Rok (Yr): 1989   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 1   Punkty (Pts): 12

Rok (Yr): 1990   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 3   Punkty (Pts): 18+3

Rok (Yr): 1990   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał 2   Pozycja (Pos): 6   Punkty (Pts): 16

Rok (Yr): 1991   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał 2   Pozycja (Pos): 6   Punkty (Pts): 9

Rok (Yr): 1993   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 12   Punkty (Pts): 7

Rok (Yr): 1993   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał 1   Pozycja (Pos): 2   Punkty (Pts): 12

Rok (Yr): 1995   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 2   Punkty (Pts): 27

Rok (Yr): 1995   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał 2   Pozycja (Pos): 1   Punkty (Pts): 15

Rok (Yr): 1996   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 1   Punkty (Pts): 28

Rok (Yr): 1997   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 1   Punkty (Pts): 26

Rok (Yr): 1998   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 1   Punkty (Pts): 15

Rok (Yr): 2000   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 4   Punkty (Pts): 11

Rok (Yr): 2003   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 17   Punkty (Pts): 0

Rok (Yr): 2003   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał 2   Pozycja (Pos): 7   Punkty (Pts): 10

MP Rosji (Russian Pairs Championship)

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał    Rok (Yr): 1998   Kraj (Nat): Lukoil I Oktiabrskij  Pozycja (Pos): 3

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał    Rok (Yr): 2000   Kraj (Nat): Lukoil I Oktiabrskij  Pozycja (Pos): 3

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał    Rok (Yr): 2001   Kraj (Nat): Lukoil I Oktiabrskij  Pozycja (Pos): 3

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Eliminacje    Rok (Yr): 2001   Kraj (Nat): Lukoil II Oktiabrskij  Pozycja (Pos): 1

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał    Rok (Yr): 2002   Kraj (Nat): Lukoil II Oktiabrskij  Pozycja (Pos): 5

MISTRZOSTWA ZSRR (USRR CHAMPIONSHIPS)

DM ZSRR - Liga (USRR Team Championship - League)

    Rok (Yr): 1986   Klub (Club): Żiguli Togliatti  Liga (Lge): Eliminacje - strefa Wschód  Pozycja (Pos): 1  Średnia (Avg): 2,526

    Rok (Yr): 1987   Klub (Club): Żiguli Togliatti  Liga (Lge): Wyższa Liga  Pozycja (Pos): 4  Średnia (Avg): 2,646

    Rok (Yr): 1988   Klub (Club): Sygnał Równo  Liga (Lge): Wyższa Liga  Pozycja (Pos): 5  Średnia (Avg): 2,032

    Rok (Yr): 1989   Klub (Club): Neftiannik Oktiabrskij  Liga (Lge): Wyższa Liga  Pozycja (Pos): 5  Średnia (Avg): 2,582

    Rok (Yr): 1990   Klub (Club): Neftiannik Oktiabrskij  Liga (Lge): Wyższa Liga  Pozycja (Pos): 4  Średnia (Avg): 3,435

    Rok (Yr): 1991   Klub (Club): Stroitiel Oktiabrskij  Liga (Lge): Wyższa Liga  Pozycja (Pos): 4  Średnia (Avg): 2,700

    Rok (Yr): 1992   Klub (Club): Stroitiel Oktiabrskij  Liga (Lge): Drużynowe Mistrzostwa WNP  Pozycja (Pos): 2  Średnia (Avg): 2,500

IM ZSRR (Individual USRR Championship)

Rok (Yr): 1985   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał - Klasyfikacja końcowa   Pozycja (Pos): 4   Punkty (Pts): 21+2

Rok (Yr): 1986   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półinał   Pozycja (Pos): 3   Punkty (Pts): 13

Rok (Yr): 1986   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 6   Punkty (Pts): 10

Rok (Yr): 1987   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 4   Punkty (Pts): 11

Rok (Yr): 1987   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 9   Punkty (Pts): 7

Rok (Yr): 1988   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 3   Punkty (Pts): 12

Rok (Yr): 1988   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 1   Punkty (Pts): 14+3

Rok (Yr): 1989   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 5   Punkty (Pts): 5

Rok (Yr): 1990   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 4   Punkty (Pts): 17+d

Rok (Yr): 1990   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 1   Punkty (Pts): 20

MIM ZSRR (Individual Junior USRR Championship)

Rok (Yr): 1983   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 6   Punkty (Pts): 9

Rok (Yr): 1983   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał 1   Pozycja (Pos): 3   Punkty (Pts): 12

PP ZSRR (USSR Pairs Cup)

    Rok (Yr): 1988   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał 2   Klub (Club): (rezerwy)  Pozycja (Pos): 5






























































Odwiedziny (Visitors):
7997060


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl