Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl



Piotr Rembas
Kraj (Nation): Polska (Poland)
Data urodzenia (DoB): 12.08.1975 - Gorzów Wlkp
Kluby żużlowe (Speedway clubs):


LIGA POLSKA (POLISH LEAGUE): Stal Gorzów (1992), Stal Farbpol Gorzów (1993), Stal Brunat Gorzów (1994), Stal Michael Gorzów (1995), J.A.G. Speedway Łódź (1996), Iskra Ostrów (1997), JAG. Speedway Łódź (1998), ŁTŻ Sansot Łódź (1999), ŁTŻ Inter Commerce Łodź (2000), ŁTŻ Łódź (2001), TŻ Łódź (2002), TŻ Łódź (2003), Kolejarz Opole (2004), Kolejarz Opole (2005), Kolejarz Opole (2006), Kolejarz Opole (2007), Kolejarz Opole (2008), Kolejarz Opole (2009), Speedway Polonia Piła (2010), Stokłosa Polonia Piła (2011),

Opis (Portraiture):


Kariera:


MISTRZOSTWA EUROPY (EUROPEAN CHAMPIONSHIPS)
Puchar MACEC (MACEC Cup)

MISTRZOSTWA POLSKI (POLISH CHAMPIONSHIPS)
Drużynowe Mistrzostwa Polski - Liga (Polish Team Championship - League)
Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Polski (Polish Junior Team Championship)
Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostw Polski - Eliminacje (Polish Junior Team Championship - Qualification)
Indywidualne Mistrzostwa Polski (Individual Polish Championship)
Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Polski (Individual Junior Polish Championship)
Mistrzostwa Polski Par Klubowych (Polish Pairs Championship)
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Par Klubowych (Polish Junior Pairs Championship)
Brązowy Kask (Bronze Helmet)
Srebrny Kask (Silver Helmet)
Złoty Kask (Golden Helmet)

MISTRZOSTWA ŁOTWY (LATVIAN CHAMPIONSHIPS)
IM Łotwy (Individual Latvian Championship)

MISTRZOSTWA EUROPY (EUROPEAN CHAMPIONSHIPS)

Puchar MACEC (MACEC Cup)

Rok (Yr): 2006   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Klasyfikacja końcowa   Pozycja (Pos): 11   Punkty (Pts): 12

Rok (Yr): 2010   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał - Klasyfikacja końcowa   Pozycja (Pos): 6   Punkty (Pts): 13

MISTRZOSTWA POLSKI (POLISH CHAMPIONSHIPS)

DMP - Liga (Polish Team Championship - League)

    Rok (Yr): 1992   Klub (Club): Stal Gorzów  Liga (Lge): Pierwsza Liga  Pozycja (Pos): 2  Średnia (Avg): 3,00N

    Rok (Yr): 1993   Klub (Club): Stal Farbpol Gorzów  Liga (Lge): Pierwsza Liga  Pozycja (Pos): 4  Średnia (Avg): 0,429

    Rok (Yr): 1994   Klub (Club): Stal Brunat Gorzów  Liga (Lge): Pierwsza Liga  Pozycja (Pos): 4  Średnia (Avg): 0,871N

    Rok (Yr): 1995   Klub (Club): Stal Michael Gorzów  Liga (Lge): Pierwsza Liga  Pozycja (Pos): 6  Średnia (Avg): 0,978

    Rok (Yr): 1996   Klub (Club): J.A.G. Speedway Łódź  Liga (Lge): Druga Liga  Pozycja (Pos): 4  Średnia (Avg): 1,989

    Rok (Yr): 1997   Klub (Club): Iskra Ostrów  Liga (Lge): Druga Liga  Pozycja (Pos): 2  Średnia (Avg): 0,857N

    Rok (Yr): 1998   Klub (Club): JAG. Speedway Łódź  Liga (Lge): Druga Liga  Pozycja (Pos): 7  Średnia (Avg): 1,547

    Rok (Yr): 1999   Klub (Club): ŁTŻ Sansot Łódź  Liga (Lge): Druga Liga  Pozycja (Pos): 6  Średnia (Avg): 1,716

    Rok (Yr): 2000   Klub (Club): ŁTŻ Inter Commerce Łodź  Liga (Lge): Druga Liga  Pozycja (Pos): 7  Średnia (Avg): 1,000N

    Rok (Yr): 2001   Klub (Club): ŁTŻ Łódź  Liga (Lge): Druga Liga  Pozycja (Pos): 8  Średnia (Avg): 1,298

    Rok (Yr): 2002   Klub (Club): TŻ Łódź  Liga (Lge): Druga Liga  Pozycja (Pos): 3  Średnia (Avg): 1,596

    Rok (Yr): 2003   Klub (Club): TŻ Łódź  Liga (Lge): Druga Liga  Pozycja (Pos): 3  Średnia (Avg): 2,044

    Rok (Yr): 2004   Klub (Club): Kolejarz Opole  Liga (Lge): Druga Liga  Pozycja (Pos): 1  Średnia (Avg): 2,119

    Rok (Yr): 2005   Klub (Club): Kolejarz Opole  Liga (Lge): Pierwsza Liga  Pozycja (Pos): 8  Średnia (Avg): 0,915

    Rok (Yr): 2006   Klub (Club): Kolejarz Opole  Liga (Lge): Druga Liga  Pozycja (Pos): 4  Średnia (Avg): 1,902

    Rok (Yr): 2007   Klub (Club): Kolejarz Opole  Liga (Lge): Druga Liga  Pozycja (Pos): 4  Średnia (Avg): 1,838

    Rok (Yr): 2008   Klub (Club): Kolejarz Opole  Liga (Lge): Druga Liga  Pozycja (Pos): 5  Średnia (Avg): 1,387

    Rok (Yr): 2009   Klub (Club): Kolejarz Opole  Liga (Lge): Druga Liga  Pozycja (Pos): 5  Średnia (Avg): 1,737

    Rok (Yr): 2010   Klub (Club): Speedway Polonia Piła  Liga (Lge): Druga Liga  Pozycja (Pos): 5  Średnia (Avg): 1,421

    Rok (Yr): 2011   Klub (Club): Stokłosa Polonia Piła  Liga (Lge): Druga Liga  Pozycja (Pos): 2  Średnia (Avg): 1,261NS

MDMP (Polish Junior Team Championship)

    Rok (Yr): 1994   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Klub (Club): Stal Brunat Gorzów Wlkp  Pozycja (Pos): 2

    Rok (Yr): 1995   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Klub (Club): Stal Michael Gorzów Wlkp  Pozycja (Pos): 3

MDMP - Eliminacje (Polish Junior Team Championship - Qualification)

    Rok (Yr): 1992   Klub (Club): Stal Gorzów  Liga (Lge): Grupa IV  Pozycja (Pos): 2  Średnia (Avg): 1,167

    Rok (Yr): 1993   Klub (Club): Stal Gorzów  Liga (Lge): Grupa III  Pozycja (Pos): 3  Średnia (Avg): 1,000

    Rok (Yr): 1994   Klub (Club): Stal Gorzów  Liga (Lge): Grupa III  Pozycja (Pos): 1  Średnia (Avg): 2,235

    Rok (Yr): 1995   Klub (Club): Stal Gorzów  Liga (Lge): Grupa III  Pozycja (Pos): 1  Średnia (Avg): 2,250

    Rok (Yr): 1996   Klub (Club): JAG Speedway Łódź  Liga (Lge): Grupa III  Pozycja (Pos): 5  Średnia (Avg): 1,857

IMP (Individual Polish Championship)

Rok (Yr): 1995   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał   Pozycja (Pos): 12   Punkty (Pts): 5

Rok (Yr): 1996   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał   Pozycja (Pos): 10   Punkty (Pts): 4

Rok (Yr): 1998   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał   Pozycja (Pos): 18   Punkty (Pts): 0R

Rok (Yr): 2003   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał   Pozycja (Pos): 13   Punkty (Pts): 4

Rok (Yr): 2004   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał   Pozycja (Pos): 9   Punkty (Pts): 6

Rok (Yr): 2005   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał   Pozycja (Pos): 10   Punkty (Pts): 6

Rok (Yr): 2007   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał 3   Pozycja (Pos): 6   Punkty (Pts): 10

Rok (Yr): 2008   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał   Pozycja (Pos): 15   Punkty (Pts): 4

Rok (Yr): 2009   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał   Pozycja (Pos): 14   Punkty (Pts): 2

Rok (Yr): 2011   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał   Pozycja (Pos): 17   Punkty (Pts): 0R

MIMP (Individual Junior Polish Championship)

Rok (Yr): 1993   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 9   Punkty (Pts): 6

Rok (Yr): 1993   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 6   Punkty (Pts): 9

Rok (Yr): 1995   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 15   Punkty (Pts): 2

Rok (Yr): 1996   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 12   Punkty (Pts): 5

MPPK (Polish Pairs Championship)

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał    Rok (Yr): 1996   Kraj (Nat): JAG Speedway Club Łódź  Pozycja (Pos): 4

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał    Rok (Yr): 2002   Kraj (Nat): TŻ Łódź  Pozycja (Pos): 6

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał    Rok (Yr): 2003   Kraj (Nat): TŻ Łódź  Pozycja (Pos): 6

MMPPK (Polish Junior Pairs Championship)

    Rok (Yr): 1993   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Eliminacja   Klub (Club): Stal Gorzów  Pozycja (Pos): 3

    Rok (Yr): 1994   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Eliminacja   Klub (Club): Stal Gorzów  Pozycja (Pos): 1

    Rok (Yr): 1994   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Klub (Club): Stal Gorzów  Pozycja (Pos): 2

    Rok (Yr): 1995   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Eliminacja   Klub (Club): Stal Gorzów  Pozycja (Pos): 4

    Rok (Yr): 1996   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Klub (Club): JAG Speedway Club Łódź  Pozycja (Pos): 6

Brązowy Kask (Bronze Helmet)

Rok (Yr): 1993   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 10   Punkty (Pts): 6

Rok (Yr): 1993   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 4   Punkty (Pts): 11

Rok (Yr): 1994   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 9   Punkty (Pts): 6

Rok (Yr): 1994   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 8   Punkty (Pts): 7+3

Srebrny Kask (Silver Helmet)

Rok (Yr): 1992   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 11   Punkty (Pts): 4

Rok (Yr): 1994   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 17   Punkty (Pts): 3

Złoty Kask (Golden Helmet)

Rok (Yr): 1992   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Eliminacja   Pozycja (Pos): 18   Punkty (Pts): nsR

Rok (Yr): 2004   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 16   Punkty (Pts): 2

MISTRZOSTWA ŁOTWY (LATVIAN CHAMPIONSHIPS)

IM Łotwy (Individual Latvian Championship)

Rok (Yr): 2003   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 4   Punkty (Pts): 12

Rok (Yr): 2004   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 4   Punkty (Pts): 11

Rok (Yr): 2006   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 4   Punkty (Pts): 11+d

Rok (Yr): 2010   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 15   Punkty (Pts): 2






























































Odwiedziny (Visitors):
8003599


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl