Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl



Piotr Baron
Kraj (Nation): Polska (Poland)
Data urodzenia (DoB): 05.02.1974 - Toruń
Kluby żużlowe (Speedway clubs):


LIGA POLSKA (POLISH LEAGUE): Apator Toruń (1990), GKM Grudziądz (1991), Sparta Aspro Wrocław (1992), Sparta Polsat Wrocław (1993), Sparta Polsat Wrocław (1994), Sparta Polsat Wrocław (1995), Atlas Polsat Wrocław (1996), Atlas Wrocław (1997), WTS Wrocław (1998), Atlas Wrocław (1999), Kuntersztyn Quick Mix Grudziądz (2000), TŻ Noban Opole (2001), Atlas Wrocław (2002),

LIGA DUŃSKA (DANISH LEAGUE): Slangerup (1998),

Opis (Portraiture):


Kariera:


MISTRZOSTWA ŚWIATA (WORLD CHAMPIONSHIPS)
Drużynowe Mistrzostw Świata (World Team Championship)
Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów (Individual Junior World Championship)
Mistrzostwa Świata Par (World Pairs Championship)

MISTRZOSTWA POLSKI (POLISH CHAMPIONSHIPS)
Drużynowe Mistrzostwa Polski - Liga (Polish Team Championship - League)
Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Polski (Polish Junior Team Championship)
Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostw Polski - Eliminacje (Polish Junior Team Championship - Qualification)
Indywidualne Mistrzostwa Polski (Individual Polish Championship)
Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Polski (Individual Junior Polish Championship)
Mistrzostwa Polski Par Klubowych (Polish Pairs Championship)
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Par Klubowych (Polish Junior Pairs Championship)
Brązowy Kask (Bronze Helmet)
Srebrny Kask (Silver Helmet)
Złoty Kask (Golden Helmet)

MISTRZOSTWA DANII (DANISH CHAMPIONSHIPS)
DM Danii - Liga (Danish Team Championship - League)

MISTRZOSTWA ŁOTWY (LATVIAN CHAMPIONSHIPS)
IM Łotwy (Individual Latvian Championship)

MISTRZOSTWA ŚWIATA (WORLD CHAMPIONSHIPS)

Drużynowe Mistrzostwa Świata (World Team Championship)

    Rok (Yr): 1993   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Grupa A   Kraj (Nat): Polska  Pozycja (Pos): 3

    Rok (Yr): 1993   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Grupa B   Kraj (Nat): Polska  Pozycja (Pos): 1

Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów (Individual Junior World Championship)

Rok (Yr): 1993   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 4   Punkty (Pts): 10+2

Rok (Yr): 1993   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 2   Punkty (Pts): 13

Rok (Yr): 1993   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Runda kwalifikacyjna   Pozycja (Pos): 1   Punkty (Pts): 12+3

Rok (Yr): 1994   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 9   Punkty (Pts): 6

Rok (Yr): 1994   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 2   Punkty (Pts): 13+w

Rok (Yr): 1994   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał   Pozycja (Pos): 2   Punkty (Pts): 13

Mistrzostwa Świata Par (World Pairs Championship)

    Rok (Yr): 1993   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Kraj (Nat): Polska  Pozycja (Pos): 5

MISTRZOSTWA POLSKI (POLISH CHAMPIONSHIPS)

DMP - Liga (Polish Team Championship - League)

    Rok (Yr): 1990   Klub (Club): Apator Toruń  Liga (Lge): Pierwsza Liga  Pozycja (Pos): 1  Średnia (Avg): 1,26N

    Rok (Yr): 1991   Klub (Club): GKM Grudziądz  Liga (Lge): Druga Liga  Pozycja (Pos): 9  Średnia (Avg): 2,077

    Rok (Yr): 1992   Klub (Club): Sparta Aspro Wrocław  Liga (Lge): Pierwsza Liga  Pozycja (Pos): 7  Średnia (Avg): 1,72

    Rok (Yr): 1993   Klub (Club): Sparta Polsat Wrocław  Liga (Lge): Pierwsza Liga  Pozycja (Pos): 1  Średnia (Avg): 2,071

    Rok (Yr): 1994   Klub (Club): Sparta Polsat Wrocław  Liga (Lge): Pierwsza Liga  Pozycja (Pos): 1  Średnia (Avg): 2,197

    Rok (Yr): 1995   Klub (Club): Sparta Polsat Wrocław  Liga (Lge): Pierwsza Liga  Pozycja (Pos): 1  Średnia (Avg): 2,035

    Rok (Yr): 1996   Klub (Club): Atlas Polsat Wrocław  Liga (Lge): Pierwsza Liga  Pozycja (Pos): 5  Średnia (Avg): 1,487

    Rok (Yr): 1997   Klub (Club): Atlas Wrocław  Liga (Lge): Pierwsza Liga  Pozycja (Pos): 10  Średnia (Avg): 1,909N

    Rok (Yr): 1998   Klub (Club): WTS Wrocław  Liga (Lge): Druga Liga  Pozycja (Pos): 1  Średnia (Avg): 2,278

    Rok (Yr): 1999   Klub (Club): Atlas Wrocław  Liga (Lge): Pierwsza Liga Finał  Pozycja (Pos): 2  Średnia (Avg): 1,329

    Rok (Yr): 2000   Klub (Club): Kuntersztyn Quick Mix Grudziądz  Liga (Lge): Druga Liga  Pozycja (Pos): 2  Średnia (Avg): 1,457N

    Rok (Yr): 2001   Klub (Club): TŻ Noban Opole  Liga (Lge): Druga Liga  Pozycja (Pos): 7  Średnia (Avg): 1,476

    Rok (Yr): 2002   Klub (Club): Atlas Wrocław  Liga (Lge): Ekstraliga  Pozycja (Pos): 3  Średnia (Avg): 1,677N

MDMP (Polish Junior Team Championship)

    Rok (Yr): 1990   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Klub (Club): Apator Toruń  Pozycja (Pos): 1

    Rok (Yr): 1991   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Klub (Club): GKM Grudziądz  Pozycja (Pos): 2

    Rok (Yr): 1992   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Klub (Club): Sparta Aspro Wrocław  Pozycja (Pos): 3

    Rok (Yr): 1993   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Klub (Club): Sparta Polsat Wrocław  Pozycja (Pos): 3

MDMP - Eliminacje (Polish Junior Team Championship - Qualification)

    Rok (Yr): 1990   Klub (Club): Apator Toruń  Liga (Lge): Grupa II  Pozycja (Pos): 1  Średnia (Avg): 2,095

    Rok (Yr): 1991   Klub (Club): GKM Grudziądz  Liga (Lge): Grupa I  Pozycja (Pos): 1  Średnia (Avg): 2,810

    Rok (Yr): 1992   Klub (Club): Sparta Wrocław  Liga (Lge): Grupa IV  Pozycja (Pos): 1  Średnia (Avg): 2,462

    Rok (Yr): 1993   Klub (Club): Sparta Wrocław  Liga (Lge): Grupa IV  Pozycja (Pos): 1  Średnia (Avg): 2,619

IMP (Individual Polish Championship)

Rok (Yr): 1992   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 6   Punkty (Pts): 10

Rok (Yr): 1992   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 4   Punkty (Pts): 10

Rok (Yr): 1992   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał   Pozycja (Pos): 2   Punkty (Pts): 11

Rok (Yr): 1993   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 6   Punkty (Pts): 9

Rok (Yr): 1993   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 4   Punkty (Pts): 10

Rok (Yr): 1993   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał   Pozycja (Pos): 3   Punkty (Pts): 12

Rok (Yr): 1994   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał   Pozycja (Pos): 10   Punkty (Pts): 9+2

Rok (Yr): 1995   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 11   Punkty (Pts): 6

Rok (Yr): 1995   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał   Pozycja (Pos): 6   Punkty (Pts): 9

Rok (Yr): 1996   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał   Pozycja (Pos): 14   Punkty (Pts): 3

Rok (Yr): 1998   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał   Pozycja (Pos): 9   Punkty (Pts): 6

Rok (Yr): 1999   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 9   Punkty (Pts): 8

Rok (Yr): 1999   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 9   Punkty (Pts): 9+wu2

Rok (Yr): 1999   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał   Pozycja (Pos): 6   Punkty (Pts): 9

MIMP (Individual Junior Polish Championship)

Rok (Yr): 1990   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 17   Punkty (Pts): 1R

Rok (Yr): 1991   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 8   Punkty (Pts): 8

Rok (Yr): 1992   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 5   Punkty (Pts): 11

Rok (Yr): 1992   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 4   Punkty (Pts): 11

Rok (Yr): 1993   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 7   Punkty (Pts): 7

Rok (Yr): 1993   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 1   Punkty (Pts): 14

Rok (Yr): 1994   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 4   Punkty (Pts): 11

Rok (Yr): 1994   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 2   Punkty (Pts): 13

Rok (Yr): 1995   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 11   Punkty (Pts): 7

Rok (Yr): 1995   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 1   Punkty (Pts): 14

MPPK (Polish Pairs Championship)

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Eliminacja    Rok (Yr): 1991   Kraj (Nat): GKM Grudziądz  Pozycja (Pos): 5

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Eliminacja    Rok (Yr): 1993   Kraj (Nat): Sparta Wrocław  Pozycja (Pos): 4

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał    Rok (Yr): 1994   Kraj (Nat): Sparta Wrocław  Pozycja (Pos): 4

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Eliminacja    Rok (Yr): 1994   Kraj (Nat): Sparta Wrocław  Pozycja (Pos): 2

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał    Rok (Yr): 1995   Kraj (Nat): Sparta Wrocław  Pozycja (Pos): 2

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Eliminacja    Rok (Yr): 1995   Kraj (Nat): Sparta Wrocław  Pozycja (Pos): 2

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Eliminacja    Rok (Yr): 1998   Kraj (Nat): WTS Wrocław  Pozycja (Pos): 2

MMPPK (Polish Junior Pairs Championship)

    Rok (Yr): 1990   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Klub (Club): Rezerwa Toru  Pozycja (Pos): 6

    Rok (Yr): 1991   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Eliminacja   Klub (Club): GKM Grudziądz  Pozycja (Pos): 2

    Rok (Yr): 1991   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Klub (Club): GKM Grudziądz  Pozycja (Pos): 5

    Rok (Yr): 1992   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Eliminacja   Klub (Club): Sparta Wrocław  Pozycja (Pos): 5

    Rok (Yr): 1993   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Eliminacja   Klub (Club): Sparta Wrocław  Pozycja (Pos): 2

    Rok (Yr): 1993   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Klub (Club): Sparta Wrocław  Pozycja (Pos): 5

    Rok (Yr): 1995   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Eliminacja   Klub (Club): Sparta Wrocław  Pozycja (Pos): 3

Brązowy Kask (Bronze Helmet)

Rok (Yr): 1990   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 11   Punkty (Pts): 5

Rok (Yr): 1990   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 4   Punkty (Pts): 11

Rok (Yr): 1991   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Klasyfikacja końcowa   Pozycja (Pos): 13   Punkty (Pts): 6

Rok (Yr): 1991   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał nr 1   Pozycja (Pos): 9   Punkty (Pts): 6

Rok (Yr): 1991   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 5   Punkty (Pts): 9

Rok (Yr): 1992   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 2   Punkty (Pts): 14

Rok (Yr): 1992   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 6   Punkty (Pts): 7

Rok (Yr): 1993   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 1   Punkty (Pts): 13+3

Rok (Yr): 1993   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 2   Punkty (Pts): 11

Srebrny Kask (Silver Helmet)

Rok (Yr): 1994   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 1   Punkty (Pts): 12+3

Złoty Kask (Golden Helmet)

Rok (Yr): 1991   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Eliminacja   Pozycja (Pos): 12   Punkty (Pts): 5

Rok (Yr): 1992   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 12   Punkty (Pts): 6

Rok (Yr): 1992   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Eliminacja   Pozycja (Pos): 6   Punkty (Pts): 10

Rok (Yr): 1994   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 8   Punkty (Pts): 7

MISTRZOSTWA DANII (DANISH CHAMPIONSHIPS)

DM Danii - Liga (Danish Team Championship - League)

    Rok (Yr): 1998   Klub (Club): Slangerup  Liga (Lge): Superligaen  Pozycja (Pos): 5  Średnia (Avg): 1,800

MISTRZOSTWA ŁOTWY (LATVIAN CHAMPIONSHIPS)

IM Łotwy (Individual Latvian Championship)

Rok (Yr): 1990   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 13   Punkty (Pts): 11RT






























































Odwiedziny (Visitors):
7659231


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl