Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl



Marek Mróz
Kraj (Nation): Polska (Poland)
Data urodzenia (DoB): 13.02.1971 - Prudnik
Kluby żużlowe (Speedway clubs):


LIGA POLSKA (POLISH LEAGUE): Kolejarz Opole (1988), Kolejarz Opole (1989), Kolejarz Opole (1990), Kolejarz Remak Opole (1991), Kolejarz Remak Opole (1992), Kolejarz Remak Opole (1993), Cemwap Opole (1994), Cemwap Opole (1995), Wybrzeże-Rafineria Gdańsk (1996), Lotos-Wybrzeże Gdańsk (1997), OTŻ Opole (1998), TŻ Noban Opole (1999), TŻ Noban Opole (2000), ŻKS Judyta Krosno (2001), Judyta KSŻ Krosno (2002), Kolejarz Rawicz (2003), TŻ Łódź (2004), TŻ Łódź (2005), Polonia Piła (2006),

LIGA AUSTRIACKA (AUSTRIAN LEAGUE): Speedway Center Remus Austria (2000),

LIGA BRYTYJSKA (BRITISH LEAGUE): Mildehall Fen Tigers (2008), Birmingham Brummies (2009), Newport Wasps (2009),

Opis (Portraiture):


Kariera:


MISTRZOSTWA EUROPY (EUROPEAN CHAMPIONSHIPS)
Klubowy Puchar Europy (European Club Champions' Cup)

MISTRZOSTWA POLSKI (POLISH CHAMPIONSHIPS)
Drużynowe Mistrzostwa Polski - Liga (Polish Team Championship - League)
Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostw Polski - Eliminacje (Polish Junior Team Championship - Qualification)
Indywidualne Mistrzostwa Polski (Individual Polish Championship)
Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Polski (Individual Junior Polish Championship)
Mistrzostwa Polski Par Klubowych (Polish Pairs Championship)
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Par Klubowych (Polish Junior Pairs Championship)
Brązowy Kask (Bronze Helmet)
Srebrny Kask (Silver Helmet)
Złoty Kask (Golden Helmet)

MISTRZOSTWA AUSTRII (AUSTRIAN CHAMPIONSHIPS)
DM Austrii - Liga (Team Austrian Championship - League)

MISTRZOSTWA ŁOTWY (LATVIAN CHAMPIONSHIPS)
IM Łotwy (Individual Latvian Championship)

MISTRZOSTWA WALII (WELSH CHAMPIONSHIPS)
IM Walii (Individual Welsh Championship)

MISTRZOSTWA WIELKIEJ BRYTANII (BRITISH CHAMPIONSHIPS)
DM Wielkiej Brytanii - Liga (British Team Championship - League)

MISTRZOSTWA EUROPY (EUROPEAN CHAMPIONSHIPS)

Klubowy Puchar Europy (European Club Champions' Cup)

    Rok (Yr): 2005   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Klub (Club): Unia Tarnów (Polska)  Pozycja (Pos): 5

    Rok (Yr): 2007   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał 2   Klub (Club): Ukraina Równo (Ukraina)  Pozycja (Pos): 4

MISTRZOSTWA POLSKI (POLISH CHAMPIONSHIPS)

DMP - Liga (Polish Team Championship - League)

    Rok (Yr): 1988   Klub (Club): Kolejarz Opole  Liga (Lge): Pierwsza Liga  Pozycja (Pos): 10  Średnia (Avg): 0,278N

    Rok (Yr): 1989   Klub (Club): Kolejarz Opole  Liga (Lge): Druga Liga  Pozycja (Pos): 2  Średnia (Avg): 1,682

    Rok (Yr): 1990   Klub (Club): Kolejarz Opole  Liga (Lge): Druga Liga  Pozycja (Pos): 3  Średnia (Avg): 1,94

    Rok (Yr): 1991   Klub (Club): Kolejarz Remak Opole  Liga (Lge): Druga Liga  Pozycja (Pos): 5  Średnia (Avg): 1,652

    Rok (Yr): 1992   Klub (Club): Kolejarz Remak Opole  Liga (Lge): Druga Liga  Pozycja (Pos): 5  Średnia (Avg): 1,64

    Rok (Yr): 1993   Klub (Club): Kolejarz Remak Opole  Liga (Lge): Druga Liga  Pozycja (Pos): 9  Średnia (Avg): 1,89

    Rok (Yr): 1994   Klub (Club): Cemwap Opole  Liga (Lge): Druga Liga  Pozycja (Pos): 10  Średnia (Avg): 1,581

    Rok (Yr): 1995   Klub (Club): Cemwap Opole  Liga (Lge): Druga Liga  Pozycja (Pos): 10  Średnia (Avg): 1,461

    Rok (Yr): 1996   Klub (Club): Wybrzeże-Rafineria Gdańsk  Liga (Lge): Druga Liga  Pozycja (Pos): 3  Średnia (Avg): 2,218

    Rok (Yr): 1997   Klub (Club): Lotos-Wybrzeże Gdańsk  Liga (Lge): Druga Liga  Pozycja (Pos): 4  Średnia (Avg): 1,739

    Rok (Yr): 1998   Klub (Club): OTŻ Opole  Liga (Lge): Druga Liga  Pozycja (Pos): 10  Średnia (Avg): 1,564

    Rok (Yr): 1999   Klub (Club): TŻ Noban Opole  Liga (Lge): Druga Liga  Pozycja (Pos): 3  Średnia (Avg): 1,765

    Rok (Yr): 2000   Klub (Club): TŻ Noban Opole  Liga (Lge): Druga Liga  Pozycja (Pos): 6  Średnia (Avg): 1,388

    Rok (Yr): 2001   Klub (Club): ŻKS Judyta Krosno  Liga (Lge): Trzecia Liga  Pozycja (Pos): 3  Średnia (Avg): 1,875

    Rok (Yr): 2002   Klub (Club): Judyta KSŻ Krosno  Liga (Lge): Druga Liga  Pozycja (Pos): 5  Średnia (Avg): 1,864

    Rok (Yr): 2003   Klub (Club): Kolejarz Rawicz  Liga (Lge): Pierwsza Liga  Pozycja (Pos): 7  Średnia (Avg): 1,104

    Rok (Yr): 2004   Klub (Club): TŻ Łódź  Liga (Lge): Druga Liga  Pozycja (Pos): 6  Średnia (Avg): 1,489

    Rok (Yr): 2005   Klub (Club): TŻ Łódź  Liga (Lge): Druga Liga  Pozycja (Pos): 4  Średnia (Avg): 1,632

    Rok (Yr): 2006   Klub (Club): Polonia Piła  Liga (Lge): Druga Liga  Pozycja (Pos): 9  Średnia (Avg): 1,213

MDMP - Eliminacje (Polish Junior Team Championship - Qualification)

    Rok (Yr): 1987   Klub (Club): Kolejarz Opole  Liga (Lge): Grupa I  Pozycja (Pos): 3  Średnia (Avg): 0,000

    Rok (Yr): 1988   Klub (Club): Kolejarz Opole  Liga (Lge): Grupa I  Pozycja (Pos): 3  Średnia (Avg): 1,250

    Rok (Yr): 1989   Klub (Club): Kolejarz Opole  Liga (Lge): Grupa I  Pozycja (Pos): 4  Średnia (Avg): 1,563

    Rok (Yr): 1990   Klub (Club): Kolejarz Opole  Liga (Lge): Grupa I  Pozycja (Pos): 4  Średnia (Avg): 1,625

    Rok (Yr): 1991   Klub (Club): Kolejarz Opole  Liga (Lge): Grupa III  Pozycja (Pos): 3  Średnia (Avg): 1,813

    Rok (Yr): 1992   Klub (Club): Kolejarz Opole  Liga (Lge): Grupa III  Pozycja (Pos): 4  Średnia (Avg): 2,313

IMP (Individual Polish Championship)

Rok (Yr): 1988   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Runda wstępna   Pozycja (Pos): 12   Punkty (Pts): 5

Rok (Yr): 1990   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał   Pozycja (Pos): 18   Punkty (Pts): 2R

Rok (Yr): 1991   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 13   Punkty (Pts): 4

Rok (Yr): 1991   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 9   Punkty (Pts): 6

Rok (Yr): 1991   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał   Pozycja (Pos): 6   Punkty (Pts): 8

Rok (Yr): 1992   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał   Pozycja (Pos): 15   Punkty (Pts): 2

Rok (Yr): 1993   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 14   Punkty (Pts): 3

Rok (Yr): 1993   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał   Pozycja (Pos): 9   Punkty (Pts): 8

Rok (Yr): 1994   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał   Pozycja (Pos): 10   Punkty (Pts): 6

Rok (Yr): 1995   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał   Pozycja (Pos): 10   Punkty (Pts): 8+1

Rok (Yr): 1996   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 17   Punkty (Pts): 1R

Rok (Yr): 1996   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał   Pozycja (Pos): 9   Punkty (Pts): 6+3

Rok (Yr): 2003   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał   Pozycja (Pos): 14   Punkty (Pts): 2

Rok (Yr): 2004   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał   Pozycja (Pos): 12   Punkty (Pts): 5

Rok (Yr): 2005   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał   Pozycja (Pos): 13   Punkty (Pts): 3

MIMP (Individual Junior Polish Championship)

Rok (Yr): 1990   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 17   Punkty (Pts): nsR

Rok (Yr): 1990   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 9   Punkty (Pts): 7

Rok (Yr): 1991   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 16   Punkty (Pts): 1

Rok (Yr): 1992   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 9   Punkty (Pts): 7

MPPK (Polish Pairs Championship)

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Eliminacja    Rok (Yr): 1990   Kraj (Nat): Kolejarz Opole  Pozycja (Pos): 4

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Eliminacja    Rok (Yr): 1991   Kraj (Nat): Kolejarz Opole  Pozycja (Pos): 4

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Eliminacja    Rok (Yr): 1992   Kraj (Nat): Kolejarz Opole  Pozycja (Pos): 6

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Eliminacja    Rok (Yr): 1994   Kraj (Nat): CemWap Opole  Pozycja (Pos): 7

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał    Rok (Yr): 1997   Kraj (Nat): Wybrzeże Gdańsk  Pozycja (Pos): 5

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał    Rok (Yr): 2000   Kraj (Nat): TŻ Opole  Pozycja (Pos): 6

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał    Rok (Yr): 2002   Kraj (Nat): KSŻ Krosno  Pozycja (Pos): 6

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Eliminacja    Rok (Yr): 2004   Kraj (Nat): TŻ Łódź  Pozycja (Pos): 5

MMPPK (Polish Junior Pairs Championship)

    Rok (Yr): 1988   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Klub (Club): Kolejarz Opole  Pozycja (Pos): 6

    Rok (Yr): 1989   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Klub (Club): Kolejarz Opole  Pozycja (Pos): 5

    Rok (Yr): 1990   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Klub (Club): Kolejarz Opole  Pozycja (Pos): 4

    Rok (Yr): 1992   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Eliminacja   Klub (Club): Kolejarz Opole  Pozycja (Pos): 6

Brązowy Kask (Bronze Helmet)

Rok (Yr): 1989   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Klasyfikacja końcowa   Pozycja (Pos): 7   Punkty (Pts): 13

Rok (Yr): 1989   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał nr 1   Pozycja (Pos): 14   Punkty (Pts): 4

Rok (Yr): 1989   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał nr 2   Pozycja (Pos): 5   Punkty (Pts): 10

Rok (Yr): 1989   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 6   Punkty (Pts): 10

Rok (Yr): 1990   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 12   Punkty (Pts): 5

Rok (Yr): 1990   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 9   Punkty (Pts): 7+3

Srebrny Kask (Silver Helmet)

Rok (Yr): 1989   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Klasyfikacja końcowa   Pozycja (Pos): 14   Punkty (Pts): 2

Rok (Yr): 1989   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał nr 1   Pozycja (Pos): 15   Punkty (Pts): 1

Rok (Yr): 1989   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał nr 2   Pozycja (Pos): 16   Punkty (Pts): 1

Rok (Yr): 1989   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 7   Punkty (Pts): 8

Rok (Yr): 1991   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 12   Punkty (Pts): 5

Rok (Yr): 1992   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 10   Punkty (Pts): 6

Rok (Yr): 1992   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 8   Punkty (Pts): 8+3

Złoty Kask (Golden Helmet)

Rok (Yr): 1989   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał   Pozycja (Pos): 18   Punkty (Pts): 7R

Rok (Yr): 1990   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Eliminacja 2 gr. B   Pozycja (Pos): 13   Punkty (Pts): 5

Rok (Yr): 1991   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Eliminacja   Pozycja (Pos): 7   Punkty (Pts): 9

Rok (Yr): 1992   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 17   Punkty (Pts): 0R

Rok (Yr): 1992   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Eliminacja   Pozycja (Pos): 5   Punkty (Pts): 9

Rok (Yr): 1993   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Eliminacja   Pozycja (Pos): 15   Punkty (Pts): 2

MISTRZOSTWA AUSTRII (AUSTRIAN CHAMPIONSHIPS)

DM Austrii - Liga (Austrian Team Championship - League)

    Rok (Yr): 2000   Klub (Club): Speedway Center Remus Austria  Liga (Lge): Österreichische Liga  Pozycja (Pos): 2  Średnia (Avg): b.d.

MISTRZOSTWA ŁOTWY (LATVIAN CHAMPIONSHIPS)

IM Łotwy (Individual Latvian Championship)

Rok (Yr): 2004   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 9   Punkty (Pts): 7

MISTRZOSTWA WIELKIEJ BRYTANII (BRITISH CHAMPIONSHIPS)

DM Wielkiej Brytanii - Liga (British Team Championship - League)

    Rok (Yr): 2008   Klub (Club): Mildehall Fen Tigers  Liga (Lge): Premier League  Pozycja (Pos): 16  Średnia (Avg): 1,133

    Rok (Yr): 2009   Klub (Club): Birmingham Brummies  Liga (Lge): Premier League  Pozycja (Pos): 4  Średnia (Avg): 0,880NS

    Rok (Yr): 2009   Klub (Club): Newport Wasps  Liga (Lge): Premier League  Pozycja (Pos): 14  Średnia (Avg): 0,769NS

IM Walii (Individual Welsh Championship)

Rok (Yr): 2007   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 14   Punkty (Pts): 4






























































Odwiedziny (Visitors):
7666555


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl