Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl



Kamil Brzozowski
Kraj (Nation): Polska (Poland)
Data urodzenia (DoB): 25.02.1987 - Gorzów Wlkp.
Kluby żużlowe (Speedway clubs):


LIGA POLSKA (POLISH LEAGUE): Stal Straberg Gorzów (2003), Stal Telenet Strabag Gorzów (2004), Mars RTV AGD Gorzów Wlkp (2005), Stal Gorzów Wlkp. (2006), GTŻ Grudziądz (2007), GTŻ Grudziądz (2008), GTŻ Grudziądz (2009), GTŻ Grudziądz (2010), Lotos Wybrzeże Gdańsk (2011), Lotos Wybrzeże Gdańsk (2012),

LIGA DUŃSKA (DANISH LEAGUE): SSK Slangerup (2010),

LIGA SZWEDZKA (SWEDISH LEAGUE): Lejonen Gislaved (2005), Piraterna Motala (2007), Hammarby Stockholm (2009),

LIGA BRYTYJSKA (BRITISH LEAGUE): Peterborough Panthers (2010),

Opis (Portraiture):


Kariera:


MISTRZOSTWA ŚWIATA (WORLD CHAMPIONSHIPS)
Drużynowe Mistrzostwa Świata Juniorów (World Junior Team Championship)
Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów (Individual Junior World Championship)

MISTRZOSTWA EUROPY (EUROPEAN CHAMPIONSHIPS)
Indywiduale Mistrzostwa Europy (Individual European Championship)
Indywidualne Mistrzostwa Europy do lat 19 (Individual European Championship Under 19)

MISTRZOSTWA POLSKI (POLISH CHAMPIONSHIPS)
Drużynowe Mistrzostwa Polski - Liga (Polish Team Championship - League)
Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Polski (Polish Junior Team Championship)
Indywidualne Mistrzostwa Polski (Individual Polish Championship)
Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Polski (Individual Junior Polish Championship)
Mistrzostwa Polski Par Klubowych (Polish Pairs Championship)
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Par Klubowych (Polish Junior Pairs Championship)
Brązowy Kask (Bronze Helmet)
Srebrny Kask (Silver Helmet)
Złoty Kask (Golden Helmet)

MISTRZOSTWA DANII (DANISH CHAMPIONSHIPS)
DM Danii - Liga (Danish Team Championship - League)

MISTRZOSTWA SŁOWACJI (SLOVAKIAN CHAMPIONSHIPS)
IM Słowacji (Individual Slovakian Championship)

MISTRZOSTWA SZWECJI (SWEDISH CHAMPIONSHIPS)
DM Szwecji - Liga (Swedish Team Championship - League)

MISTRZOSTWA WIELKIEJ BRYTANII (BRITISH CHAMPIONSHIPS)
DM Wielkiej Brytanii - Liga (British Team Championship - League)

MISTRZOSTWA ŚWIATA (WORLD CHAMPIONSHIPS)

Drużynowe Mistrzostwa Świata Juniorów (World Junior Team Championship)

    Rok (Yr): 2005   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Runda kwalifikacyjna   Kraj (Nat): Polska B  Pozycja (Pos): 2

Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów (Individual Junior World Championship)

Rok (Yr): 2007   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Runda kwalifikacyjna 4   Pozycja (Pos): 9   Punkty (Pts): 7

Rok (Yr): 2008   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 18   Punkty (Pts): 0NS

Rok (Yr): 2008   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał 2   Pozycja (Pos): 10   Punkty (Pts): 7+d

Rok (Yr): 2008   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Runda kwalifikacyjna 5   Pozycja (Pos): 4   Punkty (Pts): 12+d

MISTRZOSTWA EUROPY (EUROPEAN CHAMPIONSHIPS)

Indywidualne Mistrzostwa Europy (Individual European Championship)

Rok (Yr): 2009   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Runda Kwalifikacyjna   Pozycja (Pos): 7   Punkty (Pts): 9

Indywidualne Mistrzostwa Europy do lat 19 (Individual European Championship Under 19)

Rok (Yr): 2006   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał 2   Pozycja (Pos): 10   Punkty (Pts): 7

Rok (Yr): 2006   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Runda Kwalifikacyjna   Pozycja (Pos): 1   Punkty (Pts): 13+3

MISTRZOSTWA POLSKI (POLISH CHAMPIONSHIPS)

DMP - Liga (Polish Team Championship - League)

    Rok (Yr): 2003   Klub (Club): Stal Straberg Gorzów  Liga (Lge): Pierwsza Liga  Pozycja (Pos): 4  Średnia (Avg): 0,538

    Rok (Yr): 2004   Klub (Club): Stal Telenet Strabag Gorzów  Liga (Lge): Pierwsza Liga  Pozycja (Pos): 2  Średnia (Avg): 1,087N

    Rok (Yr): 2005   Klub (Club): Mars RTV AGD Gorzów Wlkp  Liga (Lge): Pierwsza Liga  Pozycja (Pos): 4  Średnia (Avg): 1,391

    Rok (Yr): 2006   Klub (Club): Stal Gorzów Wlkp.  Liga (Lge): Pierwsza Liga  Pozycja (Pos): 4  Średnia (Avg): 1,333NS

    Rok (Yr): 2007   Klub (Club): GTŻ Grudziądz  Liga (Lge): Pierwsza Liga - Finał  Pozycja (Pos): 6  Średnia (Avg): 1,653

    Rok (Yr): 2008   Klub (Club): GTŻ Grudziądz  Liga (Lge): Pierwsza Liga  Pozycja (Pos): 7  Średnia (Avg): 1,556

    Rok (Yr): 2009   Klub (Club): GTŻ Grudziądz  Liga (Lge): Pierwsza Liga  Pozycja (Pos): 7  Średnia (Avg): 1,408

    Rok (Yr): 2010   Klub (Club): GTŻ Grudziądz  Liga (Lge): Pierwsza Liga  Pozycja (Pos): 5  Średnia (Avg): 1,619

    Rok (Yr): 2011   Klub (Club): Lotos Wybrzeże Gdańsk  Liga (Lge): Pierwsza Liga  Pozycja (Pos): 2  Średnia (Avg): 1,444NS

    Rok (Yr): 2012   Klub (Club): Lotos Wybrzeże Gdańsk  Liga (Lge): Ekstraliga  Pozycja (Pos): 10  Średnia (Avg): 0,545NS

MDMP (Polish Junior Team Championship)

    Rok (Yr): 2004   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Klub (Club): Stal TeleNet Strabag Gorzów Wlkp  Pozycja (Pos): 2

    Rok (Yr): 2005   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Klub (Club): Mars RTV AGD Gorzów Wlkp.  Pozycja (Pos): 6

    Rok (Yr): 2007   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Klub (Club): Stal Gorzów Wlkp  Pozycja (Pos): 2

IMP (Individual Polish Championship)

Rok (Yr): 2005   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał   Pozycja (Pos): 13   Punkty (Pts): 4

Rok (Yr): 2009   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał   Pozycja (Pos): 8   Punkty (Pts): 8+2

Rok (Yr): 2014   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał   Pozycja (Pos): 13   Punkty (Pts): 4

Rok (Yr): 2015   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał   Pozycja (Pos): 14   Punkty (Pts): 2

MIMP (Individual Junior Polish Championship)

Rok (Yr): 2007   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 14   Punkty (Pts): 5

Rok (Yr): 2007   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 8   Punkty (Pts): 8

Rok (Yr): 2008   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 17   Punkty (Pts): 0

Rok (Yr): 2008   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 3   Punkty (Pts): 12

MPPK (Polish Pairs Championship)

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał    Rok (Yr): 2008   Kraj (Nat): GTŻ Grudziądz  Pozycja (Pos): 6

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Eliminacje    Rok (Yr): 2008   Kraj (Nat): GTŻ II Grudziądz  Pozycja (Pos): 6

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał    Rok (Yr): 2009   Kraj (Nat): GTŻ Grudziądz  Pozycja (Pos): 7

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał    Rok (Yr): 2010   Kraj (Nat): GTŻ Grudziądz  Pozycja (Pos): 4

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Eliminacja    Rok (Yr): 2011   Kraj (Nat): GTŻ Grudziądz  Pozycja (Pos): 4

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Eliminacja    Rok (Yr): 2013   Kraj (Nat): KS Toruń  Pozycja (Pos): 3

MMPPK (Polish Junior Pairs Championship)

    Rok (Yr): 2005   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Klub (Club): Stal Gorzów  Pozycja (Pos): 3

    Rok (Yr): 2007   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Eliminacja   Klub (Club): Stal Gorzów  Pozycja (Pos): 2

    Rok (Yr): 2007   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Klub (Club): Stal Gorzów  Pozycja (Pos): 2

    Rok (Yr): 2008   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Eliminacje   Klub (Club): GTŻ Grudziądz  Pozycja (Pos): 4

Brązowy Kask (Bronze Helmet)

Rok (Yr): 2003   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 15   Punkty (Pts): 3

Rok (Yr): 2004   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 8   Punkty (Pts): 7

Rok (Yr): 2004   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 2   Punkty (Pts): 12

Rok (Yr): 2005   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 9   Punkty (Pts): 7

Rok (Yr): 2005   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 7   Punkty (Pts): 8

Rok (Yr): 2006   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 18   Punkty (Pts): 0

Srebrny Kask (Silver Helmet)

Rok (Yr): 2004   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 17   Punkty (Pts): nsR

Rok (Yr): 2005   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 17   Punkty (Pts): 0

Rok (Yr): 2008   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 15   Punkty (Pts): 1

Rok (Yr): 2008   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 8   Punkty (Pts): 7+3

Złoty Kask (Golden Helmet)

Rok (Yr): 2012   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał   Pozycja (Pos): 14   Punkty (Pts): 3

Rok (Yr): 2014   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 13   Punkty (Pts): 6

Rok (Yr): 2014   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Eliminacja   Pozycja (Pos): 7   Punkty (Pts): 9

MISTRZOSTWA DANII (DANISH CHAMPIONSHIPS)

DM Danii - Liga (Danish Team Championship - League)

    Rok (Yr): 2010   Klub (Club): SSK Slangerup  Liga (Lge): DSL  Pozycja (Pos): 1  Średnia (Avg): 1,500NS

MISTRZOSTWA SŁOWACJI (SLOVAKIAN CHAMPIONSHIPS)

IM Słowacji (Individual Slovakian Championship)

Rok (Yr): 2014   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 1   Punkty (Pts): 14+4+4

MISTRZOSTWA SZWECJI (SWEDISH CHAMPIONSHIPS)

DM Szwecji - Liga (Swedish Team Championship - League)

    Rok (Yr): 2005   Klub (Club): Lejonen Gislaved  Liga (Lge): Allsvenskan  Pozycja (Pos): 2  Średnia (Avg): 1,985

    Rok (Yr): 2007   Klub (Club): Piraterna Motala  Liga (Lge): Elitserien  Pozycja (Pos): 6  Średnia (Avg): 0,000NS

    Rok (Yr): 2009   Klub (Club): Hammarby Stockholm  Liga (Lge): Allsvenskan - Finał  Pozycja (Pos): 4  Średnia (Avg): 1,375

MISTRZOSTWA WIELKIEJ BRYTANII (BRITISH CHAMPIONSHIPS)

DM Wielkiej Brytanii - Liga (British Team Championship - League)

    Rok (Yr): 2010   Klub (Club): Peterborough Panthers  Liga (Lge): Elite League  Pozycja (Pos): 3  Średnia (Avg): 0,000NS






























































Odwiedziny (Visitors):
8104744


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl