Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl



Grzegorz Knapp
Kraj (Nation): Polska (Poland)
Data urodzenia (DoB): 18.03.1979 - Wąbrzeźno
Kluby żużlowe (Speedway clubs):


LIGA POLSKA (POLISH LEAGUE): Browary Bydgoskie-GKM Grudziądz (1997), Kuntersztyn GKM Grudziądz (1998), Kuntersztyn Roleski Grudziądz (1999), Kuntersztyn Quick Mix Grudziądz (2000), Kuntersztyn Quick Mix Grudziądz (2001), GKM Grudziądz (2002), TŻ Sipma Lublin (2003), TŻ Sipma Lublin (2004), Kunter GTŻ Grudziądz (2005), TŻ Lublin (2006), Lotos Gdańsk (2007), Kolejarz Rawicz (2008), GTŻ Grudziądz (2009), KSM Krosno (2010), KSM Krosno (2011),

LIGA ROSYJSKA (RUSSIAN LEAGUE): STMK Turbina Bałakowo (2006), STMK Turbina Bałakowo (2007),

Opis (Portraiture):


Kariera:


MISTRZOSTWA EUROPY (EUROPEAN CHAMPIONSHIPS)
Klubowy Puchar Europy (European Club Champions' Cup)
Puchar MACEC (MACEC Cup)

MISTRZOSTWA POLSKI (POLISH CHAMPIONSHIPS)
Drużynowe Mistrzostwa Polski - Liga (Polish Team Championship - League)
Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Polski (Polish Junior Team Championship)
Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostw Polski - Eliminacje (Polish Junior Team Championship - Qualification)
Indywidualne Mistrzostwa Polski (Individual Polish Championship)
Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Polski (Individual Junior Polish Championship)
Mistrzostwa Polski Par Klubowych (Polish Pairs Championship)
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Par Klubowych (Polish Junior Pairs Championship)
Brązowy Kask (Bronze Helmet)
Srebrny Kask (Silver Helmet)

MISTRZOSTWA ROSJI (RUSSIAN CHAMPIONSHIPS)
DM Rosji - Liga (Russian Team Championship - League)

MISTRZOSTWA EUROPY (EUROPEAN CHAMPIONSHIPS)

Klubowy Puchar Europy (European Club Champions' Cup)

    Rok (Yr): 2006   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał 2   Klub (Club): Równo (Ukraina)  Pozycja (Pos): 3

Puchar MACEC (MACEC Cup)

Rok (Yr): 2008   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Klasyfikacja końcowa   Pozycja (Pos): 15   Punkty (Pts): 13

MISTRZOSTWA POLSKI (POLISH CHAMPIONSHIPS)

DMP - Liga (Polish Team Championship - League)

    Rok (Yr): 1997   Klub (Club): Browary Bydgoskie-GKM Grudziądz  Liga (Lge): Druga Liga  Pozycja (Pos): 1  Średnia (Avg): 2,000N

    Rok (Yr): 1998   Klub (Club): Kuntersztyn GKM Grudziądz  Liga (Lge): Pierwsza Liga  Pozycja (Pos): 7  Średnia (Avg): 1,357N

    Rok (Yr): 1999   Klub (Club): Kuntersztyn Roleski Grudziądz  Liga (Lge): Pierwsza Liga  Pozycja (Pos): 8  Średnia (Avg): 1,000

    Rok (Yr): 2000   Klub (Club): Kuntersztyn Quick Mix Grudziądz  Liga (Lge): Druga Liga  Pozycja (Pos): 2  Średnia (Avg): 1,395

    Rok (Yr): 2001   Klub (Club): Kuntersztyn Quick Mix Grudziądz  Liga (Lge): Druga Liga  Pozycja (Pos): 6  Średnia (Avg): 1,679

    Rok (Yr): 2002   Klub (Club): GKM Grudziądz  Liga (Lge): Pierwsza Liga  Pozycja (Pos): 8  Średnia (Avg): 1,823

    Rok (Yr): 2003   Klub (Club): TŻ Sipma Lublin  Liga (Lge): Pierwsza Liga  Pozycja (Pos): 3  Średnia (Avg): 1,620

    Rok (Yr): 2004   Klub (Club): TŻ Sipma Lublin  Liga (Lge): Pierwsza Liga  Pozycja (Pos): 3  Średnia (Avg): 1,931

    Rok (Yr): 2005   Klub (Club): Kunter GTŻ Grudziądz  Liga (Lge): Pierwsza Liga  Pozycja (Pos): 5  Średnia (Avg): 1,987

    Rok (Yr): 2006   Klub (Club): TŻ Lublin  Liga (Lge): Pierwsza Liga  Pozycja (Pos): 5  Średnia (Avg): 1,938

    Rok (Yr): 2007   Klub (Club): Lotos Gdańsk  Liga (Lge): Pierwsza Liga - Finał  Pozycja (Pos): 3  Średnia (Avg): 1,167NS

    Rok (Yr): 2008   Klub (Club): Kolejarz Rawicz  Liga (Lge): Pierwsza Liga  Pozycja (Pos): 8  Średnia (Avg): 1,372

    Rok (Yr): 2009   Klub (Club): GTŻ Grudziądz  Liga (Lge): Pierwsza Liga  Pozycja (Pos): 7  Średnia (Avg): 1,077NS

    Rok (Yr): 2010   Klub (Club): KSM Krosno  Liga (Lge): Druga Liga  Pozycja (Pos): 7  Średnia (Avg): 1,609

    Rok (Yr): 2011   Klub (Club): KSM Krosno  Liga (Lge): Druga Liga  Pozycja (Pos): 8  Średnia (Avg): 1,229

MDMP (Polish Junior Team Championship)

    Rok (Yr): 1997   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Klub (Club): BB GKM Grudziądz  Pozycja (Pos): 1

    Rok (Yr): 1998   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Klub (Club): Kuntersztyn GKM Grudziądz  Pozycja (Pos): 3

MDMP - Eliminacje (Polish Junior Team Championship - Qualification)

    Rok (Yr): 1997   Klub (Club): GKM Grudziądz  Liga (Lge): Grupa II  Pozycja (Pos): 1  Średnia (Avg): 1,375

IMP (Individual Polish Championship)

Rok (Yr): 2000   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał   Pozycja (Pos): 11   Punkty (Pts): 6

Rok (Yr): 2001   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 11   Punkty (Pts): 7

Rok (Yr): 2001   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał   Pozycja (Pos): 5   Punkty (Pts): 9

Rok (Yr): 2002   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał   Pozycja (Pos): 8   Punkty (Pts): 10+d+1

Rok (Yr): 2003   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał   Pozycja (Pos): 8   Punkty (Pts): 8

Rok (Yr): 2004   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 17   Punkty (Pts): 0

Rok (Yr): 2004   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał   Pozycja (Pos): 3   Punkty (Pts): 13

Rok (Yr): 2005   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 15   Punkty (Pts): 4

Rok (Yr): 2005   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał   Pozycja (Pos): 6   Punkty (Pts): 10+2

Rok (Yr): 2006   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał   Pozycja (Pos): 11   Punkty (Pts): 6

Rok (Yr): 2007   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał 1   Pozycja (Pos): 13   Punkty (Pts): 4

Rok (Yr): 2007   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał 1   Pozycja (Pos): 6   Punkty (Pts): 9+1

Rok (Yr): 2008   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 14   Punkty (Pts): 4

Rok (Yr): 2008   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał   Pozycja (Pos): 4   Punkty (Pts): 11

Rok (Yr): 2009   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał   Pozycja (Pos): 9   Punkty (Pts): 7

MIMP (Individual Junior Polish Championship)

Rok (Yr): 1999   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 17   Punkty (Pts): 0R

Rok (Yr): 1999   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 9   Punkty (Pts): 8

Rok (Yr): 2000   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 10   Punkty (Pts): 7

Rok (Yr): 2000   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 3   Punkty (Pts): 12

MPPK (Polish Pairs Championship)

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Eliminacja    Rok (Yr): 2001   Kraj (Nat): GKM Grudziądz  Pozycja (Pos): 4

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał    Rok (Yr): 2002   Kraj (Nat): GKM Grudziądz  Pozycja (Pos): 7

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Eliminacja    Rok (Yr): 2004   Kraj (Nat): TŻ Lublin  Pozycja (Pos): 5

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał    Rok (Yr): 2005   Kraj (Nat): GTŻ Grudziądz  Pozycja (Pos): 5

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał    Rok (Yr): 2006   Kraj (Nat): TŻ Lublin  Pozycja (Pos): 4

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał    Rok (Yr): 2007   Kraj (Nat): Wybrzeże Gdańsk  Pozycja (Pos): 7

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Eliminacja    Rok (Yr): 2007   Kraj (Nat): Lotos Gdańsk  Pozycja (Pos): 1

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Eliminacje    Rok (Yr): 2008   Kraj (Nat): Kolejarz Rawicz II  Pozycja (Pos): 6

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał    Rok (Yr): 2010   Kraj (Nat): KSM Krosno  Pozycja (Pos): 7

MMPPK (Polish Junior Pairs Championship)

    Rok (Yr): 1998   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Eliminacja   Klub (Club): GKM Grudziądz  Pozycja (Pos): 1

    Rok (Yr): 1998   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Klub (Club): GKM Grudziądz  Pozycja (Pos): 5

    Rok (Yr): 1999   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Klub (Club): GKM Grudziądz  Pozycja (Pos): 3

    Rok (Yr): 2000   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Eliminacja   Klub (Club): GKM Grudziądz  Pozycja (Pos): 5

Brązowy Kask (Bronze Helmet)

Rok (Yr): 1998   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 10   Punkty (Pts): 6

Rok (Yr): 1998   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 7   Punkty (Pts): 9

Srebrny Kask (Silver Helmet)

Rok (Yr): 1999   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 18   Punkty (Pts): nsR

Rok (Yr): 1999   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 9   Punkty (Pts): 7

Rok (Yr): 2000   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 4   Punkty (Pts): 11

Rok (Yr): 2000   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 8   Punkty (Pts): 7+3

MISTRZOSTWA ROSJI (RUSSIAN CHAMPIONSHIPS)

DM Rosji - Liga (Russian Team Championship - League)

    Rok (Yr): 2006   Klub (Club): STMK Turbina Bałakowo  Pozycja (Pos): 6  Średnia (Avg): 2,271  Liga: Liga rosyjska

    Rok (Yr): 2007   Klub (Club): STMK Turbina Bałakowo  Pozycja (Pos): 6  Średnia (Avg): 1,429  Liga: Liga rosyjska






























































Odwiedziny (Visitors):
7663769


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl