Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl



Antonin Svab II
Kraj (Nation): Czechy (Czech Republic)
Data urodzenia (DoB): 09.06.1974 - Vlasim
Kluby żużlowe (Speedway clubs):


LIGA POLSKA (POLISH LEAGUE): RKM-Roger Rybnik (1997), ZKŻ Polmos Zielona Góra (1999), ZKŻ Polmos Zielona Góra (2000), ZKŻ Polmos Zielona Góra (2001), ZKŻ Quick Mix Zielona Góra (2002), ZKŻ quick-mix Zielona Góra (2003),

LIGA CZESKA (CZECH REPUBLIC LEAGUE): Olymp Praga (2005),

LIGA CZECHOSŁOWACKA (CZECHOSLOVAKIAN LEAGUE): AMK Cakovice (1991), GRS Liberec (1991), AK Marketa Praga (1991),

LIGA DUŃSKA (DANISH LEAGUE): Fredericia (2004),

LIGA NIEMIECKA (GERMAN LEAGUE): MC Bergring Teterow (2002), S.C. Neuenknick (2003), SC Neuenknick (2005),

LIGA SZWEDZKA (SWEDISH LEAGUE): Indianerna Kumla (2000), Bysarna Visby (2000), Bysarna Visby (2001), Vastervik (2002), Indianerna Kumla (2003), Eldarna Huddinge (2004), Eldarna Huddinge (2005),

LIGA BRYTYJSKA (BRITISH LEAGUE): Exeter Falcons (1994), Exeter Falcons (1995), Middelsborough Bears (1996), Ipswich Witches (1997), Ipswich Witches (1998), Ipswich Witches (1999), Ipswich Witches (2000), Eastbourne Eagles (2001), Eastbourne Eagles (2002), Belle Vue Aces (2004), Poole Pirates (2005), Exeter Falcons (2005),

Opis (Portraiture):


Kariera:


MISTRZOSTWA ŚWIATA (WORLD CHAMPIONSHIPS)
Drużynowe Mistrzostw Świata (World Team Championship)
Indywidualne Mistrzostwa Świata (Individual World Championship)
Indywidualne Mistrzostwa Świata - Grand Prix (Grand Prix)
Grand Prix Kwalifikacje (Grand Prix Qualifications)
Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów (Individual Junior World Championship)
Indywidualne Mistrzostwa Świata na długim torze (Long Track World Championship)

MISTRZOSTWA EUROPY (EUROPEAN CHAMPIONSHIPS)
Klubowy Puchar Europy (European Club Champions' Cup)
Indywiduale Mistrzostwa Europy (Individual European Championship)
Indywidualne Mistrzostwa Europy na torze trawiastym (Grass Track European Championship)

MISTRZOSTWA POLSKI (POLISH CHAMPIONSHIPS)
Drużynowe Mistrzostwa Polski - Liga (Polish Team Championship - League)

MISTRZOSTWA ARGENTYNA (ARGENTINIAN CHAMPIONSHIPS)
IM Argentyny (Letnie) (Individual Argentinian Championship [Summer])

MISTRZOSTWA CZECH (CZECH REPUBLIC CHAMPIONSHIPS)
DM Czech - Liga (Czech Republic Team Championship - League)
MP Czech (Czech Republic Pairs Championship - League)
IM Czech (Individual Czech Republic Championship)
MIM Czech (Individual Junior Czech Republic Championship)
IM Czech na długim torze (Long Track Czech Republic Championship)

MISTRZOSTWA CZECHOSŁOWACJI (CZECHOSLOVAKIAN CHAMPIONSHIPS)
DM Czechosłowacji - Liga (Czechoslovakian Team Championship - League)
MP Czechosłowacji (Czechoslovakian Pairs Championship)
IM Czechosłowacji (Individual Czechoslovakian Championship)
MIM Czechosłowacji (Individual Junior Czechoslovakian Championship)

MISTRZOSTWA DANII (DANISH CHAMPIONSHIPS)
DM Danii - Liga (Danish Team Championship - League)

MISTRZOSTWA HOLANDII (DUTCH CHAMPIONSHIPS)
IM Holandii na torze trawiastym (Grass Track Dutch Championship)

MISTRZOSTWA NIEMIEC (GERMAN CHAMPIONSHIPS)
DM Niemiec (German Team Championship - League)

MISTRZOSTWA SZWECJI (SWEDISH CHAMPIONSHIPS)
DM Szwecji - Liga (Swedish Team Championship - League)

MISTRZOSTWA WIELKIEJ BRYTANII (BRITISH CHAMPIONSHIPS)
DM Wielkiej Brytanii - Liga (British Team Championship - League)

MISTRZOSTWA ŚWIATA (WORLD CHAMPIONSHIPS)

Drużynowe Mistrzostwa Świata (World Team Championship)

    Rok (Yr): 1993   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Grupa A   Kraj (Nat): Czechy  Pozycja (Pos): 4

    Rok (Yr): 1999   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Kraj (Nat): Czechy  Pozycja (Pos): 2

    Rok (Yr): 2000   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał 2   Kraj (Nat): Czechy  Pozycja (Pos): 3

    Rok (Yr): 2003   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Baraż   Kraj (Nat): Czechy  Pozycja (Pos): 3

Indywidualne Mistrzostwa Świata (Individual World Championship)

Rok (Yr): 1993   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Runda Wstępna   Pozycja (Pos): 9   Punkty (Pts): 7

Rok (Yr): 1994   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Runda Wstępna   Pozycja (Pos): 16   Punkty (Pts): 0

Indywidualne Mistrzostwa Świata - Grand Prix (Grand Prix)

Rok (Yr): 1999   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Klasyfikacja końcowa   Pozycja (Pos): 29   Punkty (Pts): 2

Rok (Yr): 2004   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Klasyfikacja końcowa   Pozycja (Pos): 39   Punkty (Pts): 2

Grand Prix Kwalifikacje (Grand Prix Qualification)

Rok (Yr): 1995   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał Kontynentalny   Pozycja (Pos): 12   Punkty (Pts): 5

Rok (Yr): 1995   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał Kontynentalny 2   Pozycja (Pos): 5   Punkty (Pts): 9

Rok (Yr): 1995   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał Kontynentalny 3   Pozycja (Pos): 3   Punkty (Pts): 11

Rok (Yr): 1995   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Runda Wstępna 4   Pozycja (Pos): 3   Punkty (Pts): 13+2

Rok (Yr): 1999   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Runda Kwalifikacyjna 2   Pozycja (Pos): 8   Punkty (Pts): 8+2

Rok (Yr): 1999   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał Kontynentalny   Pozycja (Pos): 10   Punkty (Pts): 7+1

Rok (Yr): 1999   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał Kontynentalny 1   Pozycja (Pos): 7   Punkty (Pts): 9+3

Rok (Yr): 2000   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Runda Kwalifikacyjna 2   Pozycja (Pos): 8   Punkty (Pts): 8

Rok (Yr): 2000   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał Kontynentalny   Pozycja (Pos): 12   Punkty (Pts): 4

Rok (Yr): 2000   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał Kontynentalny 2   Pozycja (Pos): 4   Punkty (Pts): 8

Rok (Yr): 2002   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał 1   Pozycja (Pos): 18   Punkty (Pts): 1

Rok (Yr): 2004   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Runda Kwalifikacyjna 3   Pozycja (Pos): 1   Punkty (Pts): 9+3+3

Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów (Individual Junior World Championship)

Rok (Yr): 1992   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 16   Punkty (Pts): 2

Rok (Yr): 1992   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Runda kwalifikacyjna   Pozycja (Pos): 2   Punkty (Pts): 14

Rok (Yr): 1993   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 10   Punkty (Pts): 7

Rok (Yr): 1993   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 8   Punkty (Pts): 8

Rok (Yr): 1993   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Runda kwalifikacyjna   Pozycja (Pos): 7   Punkty (Pts): 8+3

Rok (Yr): 1994   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 10   Punkty (Pts): 5

Rok (Yr): 1994   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 6   Punkty (Pts): 9

Rok (Yr): 1994   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Ćwierćfinał   Pozycja (Pos): 2   Punkty (Pts): 13

Rok (Yr): 1995   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 12   Punkty (Pts): 4

Rok (Yr): 1995   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 6   Punkty (Pts): 9+2

Rok (Yr): 1995   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Runda kwalifikacyjna   Pozycja (Pos): 4   Punkty (Pts): 10

Indywidualne Mistrzostwa Świata na długim torze (Long Track World Championship)

Rok (Yr): 1998   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Klasyfikacja końcowa   Pozycja (Pos): 5   Punkty (Pts): 57

Rok (Yr): 2000   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Klasyfikacja końcowa   Pozycja (Pos): 7   Punkty (Pts): 50

Rok (Yr): 2003   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Klasyfikacja końcowa   Pozycja (Pos): 16   Punkty (Pts): 23

Rok (Yr): 2005   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Klasyfikacja końcowa   Pozycja (Pos): 5   Punkty (Pts): 45

MISTRZOSTWA EUROPY (EUROPEAN CHAMPIONSHIPS)

Klubowy Puchar Europy (European Club Champions' Cup)

    Rok (Yr): 1998   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Klub (Club): AMK Marketa Praga (Czechy)  Pozycja (Pos): 2

    Rok (Yr): 1999   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Klub (Club): AMK Marketa Praga (Czechy)  Pozycja (Pos): 4

Indywidualne Mistrzostwa Europy (Individual European Championship)

Rok (Yr): 2002   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał 1   Pozycja (Pos): 2   Punkty (Pts): 13

Rok (Yr): 2003   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 11   Punkty (Pts): 6

Rok (Yr): 2003   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał 3   Pozycja (Pos): 6   Punkty (Pts): 6

Indywidualne Mistrzostwa Europy na torze trawiastym (Grass Track European Championship)

Rok (Yr): 1999   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 6   Punkty (Pts): 15

Rok (Yr): 1999   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 5   Punkty (Pts): 16

Rok (Yr): 2000   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 14   Punkty (Pts): 3

Rok (Yr): 2001   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 12   Punkty (Pts): 7

Rok (Yr): 2001   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 3   Punkty (Pts): 19

Rok (Yr): 2003   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 9   Punkty (Pts): 9

Rok (Yr): 2003   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 4   Punkty (Pts): 16

Rok (Yr): 2005   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 11   Punkty (Pts): 7

Rok (Yr): 2005   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 6   Punkty (Pts): 15

MISTRZOSTWA POLSKI (POLISH CHAMPIONSHIPS)

DMP - Liga (Polish Team Championship - League)

    Rok (Yr): 1997   Klub (Club): RKM-Roger Rybnik  Liga (Lge): Druga Liga  Pozycja (Pos): 6  Średnia (Avg): 2,125N

    Rok (Yr): 1999   Klub (Club): ZKŻ Polmos Zielona Góra  Liga (Lge): Druga Liga  Pozycja (Pos): 2  Średnia (Avg): 2,127

    Rok (Yr): 2000   Klub (Club): ZKŻ Polmos Zielona Góra  Liga (Lge): Druga Liga  Pozycja (Pos): 1  Średnia (Avg): 1,984

    Rok (Yr): 2001   Klub (Club): ZKŻ Polmos Zielona Góra  Liga (Lge): Pierwsza Liga  Pozycja (Pos): 8  Średnia (Avg): 1,533

    Rok (Yr): 2002   Klub (Club): ZKŻ Quick Mix Zielona Góra  Liga (Lge): Pierwsza Liga  Pozycja (Pos): 1  Średnia (Avg): 2,080N

    Rok (Yr): 2003   Klub (Club): ZKŻ quick-mix Zielona Góra  Liga (Lge): Ekstraliga  Pozycja (Pos): 5  Średnia (Avg): 0,800N

MISTRZOSTWA ARGENTYNY (ARGENTINIAN CHAMPIONSHIPS)

IM Argentyny (Letnie) (Individual Argentinian Championship [Summer])

Rok (Yr): 1998   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał - Klasyfikacja końcowa   Pozycja (Pos): 35   Punkty (Pts): -

Rok (Yr): 2001   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał - Klasyfikacja końcowa   Pozycja (Pos): 1   Punkty (Pts): -

Rok (Yr): 2006   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Klasyfikcja końcowa   Pozycja (Pos): 17   Punkty (Pts): 6

MISTRZOSTWA CZECH (CZECH REPUBLIC CHAMPIONSHIPS)

DM Czech - Liga (Czech Republic Team Championship - League)

    Rok (Yr): 2005   Klub (Club): Olymp Praga  Liga (Lge): Extraliga  Pozycja (Pos): 3  Średnia (Avg): 2,154

MP Czech (Czech Republic Pairs Championship)

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał - Klasyfikacja końcowa    Rok (Yr): 1996   Kraj (Nat): Olymp Praga  Pozycja (Pos): 1

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał    Rok (Yr): 2005   Kraj (Nat): Olymp Praga  Pozycja (Pos): 2

IM Czech (Individual Czech Republic Championship)

Rok (Yr): 1992   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 7   Punkty (Pts): 8

Rok (Yr): 1992   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 7   Punkty (Pts): 9

Rok (Yr): 1993   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 4   Punkty (Pts): 11

Rok (Yr): 1995   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 2   Punkty (Pts): 12+3

Rok (Yr): 1996   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 11   Punkty (Pts): 5

Rok (Yr): 1997   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 10   Punkty (Pts): 5

Rok (Yr): 1997   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał - Klasyfikacja końcowa gr. B   Pozycja (Pos): 3   Punkty (Pts): 24

Rok (Yr): 1997   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał nr 1 gr. B   Pozycja (Pos): 3   Punkty (Pts): 12 

Rok (Yr): 1998   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 4   Punkty (Pts): 12+2

Rok (Yr): 1998   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał - Klasyfikacja końcowa gr. A   Pozycja (Pos): 1   Punkty (Pts): 29

Rok (Yr): 1999   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 2   Punkty (Pts): 13

Rok (Yr): 2000   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Klasyfikacja końcowa   Pozycja (Pos): 5   Punkty (Pts): 26

Rok (Yr): 2001   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Klasyfikacja końcowa   Pozycja (Pos): 2   Punkty (Pts): 60

Rok (Yr): 2002   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 3   Punkty (Pts): 12+1

Rok (Yr): 2003   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 3   Punkty (Pts): 12

Rok (Yr): 2003   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 2   Punkty (Pts): 13+3

Rok (Yr): 2005   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 5   Punkty (Pts): 11

Rok (Yr): 2005   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał 1   Pozycja (Pos): 7   Punkty (Pts): 8

MIM Czech (Individual Junior Czech Republic Championship)

Rok (Yr): 1993   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Eliminacje - Grupa B   Pozycja (Pos): 3   Punkty (Pts): 43

Rok (Yr): 1994   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał - Grupa B   Pozycja (Pos): 20   Punkty (Pts): ns

IM Czech na długim torze (Long Track Czech Republic Championship)

Rok (Yr): 2003   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Klasyfikacja końcowa   Pozycja (Pos): 6   Punkty (Pts): 19+wA

Rok (Yr): 2005   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Klasyfikacja końcowa   Pozycja (Pos): 2   Punkty (Pts): 15+4A

MISTRZOSTWA CZECHOSŁOWACJI (CZECHOSLOVAKIAN CHAMPIONSHIPS)

DM Czechosłowacji - Liga (Czechoslovakian Team Championship - League)

    Rok (Yr): 1991   Klub (Club): AMK Cakovice  Liga (Lge): I liga  Pozycja (Pos): 4  Średnia (Avg): 7,200

    Rok (Yr): 1991   Klub (Club): GRS Liberec  Liga (Lge): I liga  Pozycja (Pos): 5  Średnia (Avg): 8,710

    Rok (Yr): 1991   Klub (Club): AK Marketa Praga  Liga (Lge): I liga  Pozycja (Pos): 2  Średnia (Avg): 6,150

MP Czechosłowacji (Czechoslovakian Pairs Championship)

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał    Rok (Yr): 1991   Kraj (Nat): AK Divisov  Pozycja (Pos): 5

IM Czechosłowacji (Individual Czechoslovakian Championship)

Rok (Yr): 1991   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał 2   Pozycja (Pos): 12   Punkty (Pts): 5

MIM Czechosłowacji (Individual Junior Czechoslovakian Championship)

Rok (Yr): 1991   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał - Klasyfikacja końcowa   Pozycja (Pos): 5   Punkty (Pts): 38

Rok (Yr): 1991   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Eliminacje - Grupa B   Pozycja (Pos): 4   Punkty (Pts): 19

Rok (Yr): 1991   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Kwalifikacje - Grupa B   Pozycja (Pos): 3   Punkty (Pts): 12

Rok (Yr): 1992   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał - Klasyfikacja końcowa   Pozycja (Pos): 2   Punkty (Pts): 54

Rok (Yr): 1992   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Eliminacje - Grupa B   Pozycja (Pos): 1   Punkty (Pts): 51

MISTRZOSTWA DANII (DANISH CHAMPIONSHIPS)

DM Danii - Liga (Danish Team Championship - League)

    Rok (Yr): 2004   Klub (Club): Fredericia  Liga (Lge): DSL  Pozycja (Pos): 3  Średnia (Avg): 1,333N

MISTRZOSTWA HOLANDII (DUTCH CHAMPIONSHIPS)

IM Holandii na torze trawiastym (Grass Track Dutch Championship)

Rok (Yr): 1998   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał - Klasyfikacja końcowa   Pozycja (Pos): 19   Punkty (Pts): 24

MISTRZOSTWA NIEMIEC (GERMAN CHAMPIONSHIPS)

DM Niemiec - Liga (German Team Championship - League)

    Rok (Yr): 2002   Klub (Club): MC Bergring Teterow  Liga (Lge): 1. Bundesliga  Pozycja (Pos): 6  Średnia (Avg): 1,600

    Rok (Yr): 2003   Klub (Club): S.C. Neuenknick  Liga (Lge): 1. Bundesliga  Pozycja (Pos): 5  Średnia (Avg): 2,200

    Rok (Yr): 2005   Klub (Club): SC Neuenknick  Liga (Lge): 1 Bundesliga Gruppe 1  Pozycja (Pos): 4  Średnia (Avg): 0,333

MISTRZOSTWA SZWECJI (SWEDISH CHAMPIONSHIPS)

DM Szwecji - Liga (Swedish Team Championship - League)

    Rok (Yr): 2000   Klub (Club): Indianerna Kumla  Liga (Lge): Elit League  Pozycja (Pos): 6  Średnia (Avg): 2,112

    Rok (Yr): 2000   Klub (Club): Bysarna Visby  Liga (Lge): Allsvenskan  Pozycja (Pos): 1  Średnia (Avg): 2,542

    Rok (Yr): 2001   Klub (Club): Bysarna Visby  Liga (Lge): Elitserien  Pozycja (Pos): 10  Średnia (Avg): 1,758

    Rok (Yr): 2002   Klub (Club): Vastervik  Liga (Lge): Elitserien  Pozycja (Pos): 4  Średnia (Avg): 1,518

    Rok (Yr): 2003   Klub (Club): Indianerna Kumla  Liga (Lge): Elitserien  Pozycja (Pos): 8  Średnia (Avg): 1,000NS

    Rok (Yr): 2004   Klub (Club): Eldarna Huddinge  Liga (Lge): Allsvenskan  Pozycja (Pos): 7  Średnia (Avg): 0,000DNR

    Rok (Yr): 2005   Klub (Club): Eldarna Huddinge  Liga (Lge): Allsvenskan  Pozycja (Pos): 9  Średnia (Avg): 2,218

MISTRZOSTWA WIELKIEJ BRYTANII (BRITISH CHAMPIONSHIPS)

DM Wielkiej Brytanii - Liga (British Team Championship - League)

    Rok (Yr): 1994   Klub (Club): Exeter Falcons  Liga (Lge): Division Two  Pozycja (Pos): 10  Średnia (Avg): 6,99

    Rok (Yr): 1995   Klub (Club): Exeter Falcons  Liga (Lge): Premier League  Pozycja (Pos): 21  Średnia (Avg): 5,42

    Rok (Yr): 1996   Klub (Club): Middelsborough Bears  Liga (Lge): Premier League  Pozycja (Pos): 16  Średnia (Avg): 6,78

    Rok (Yr): 1997   Klub (Club): Ipswich Witches  Liga (Lge): Elite League  Pozycja (Pos): 4  Średnia (Avg): 3,62

    Rok (Yr): 1998   Klub (Club): Ipswich Witches  Liga (Lge): Elite League  Pozycja (Pos): 1  Średnia (Avg): 4,98

    Rok (Yr): 1999   Klub (Club): Ipswich Witches  Liga (Lge): Elite League  Pozycja (Pos): 5  Średnia (Avg): 7,30

    Rok (Yr): 2000   Klub (Club): Ipswich Witches  Liga (Lge): Elite League  Pozycja (Pos): 3  Średnia (Avg): 6,51

    Rok (Yr): 2001   Klub (Club): Eastbourne Eagles  Liga (Lge): Elite League  Pozycja (Pos): 7  Średnia (Avg): 6,46

    Rok (Yr): 2002   Klub (Club): Eastbourne Eagles  Liga (Lge): Elite League  Pozycja (Pos): 1  Średnia (Avg): 7,21

    Rok (Yr): 2004   Klub (Club): Belle Vue Aces  Liga (Lge): Elite League  Pozycja (Pos): 7  Średnia (Avg): 4,51

    Rok (Yr): 2005   Klub (Club): Poole Pirates  Liga (Lge): Elite League  Pozycja (Pos): 5  Średnia (Avg): 0,73

    Rok (Yr): 2005   Klub (Club): Exeter Falcons  Liga (Lge): Premier League  Pozycja (Pos): 9  Średnia (Avg): 7,08






























































Odwiedziny (Visitors):
7659111


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl