Strona główna
 Wyniki
 Tory
 Kluby
 Kraje
 Zawodnicy
 Księga
 Forum
 Podziękowania
 Linki
 O mnie








 Kontakt (Contact):  przemosp@wp.pl



Aleksandr Łoktajew
Kraj (Nation): Rosja (Russia)
Data urodzenia (DoB): 10.01.1994
Kluby żużlowe (Speedway clubs):

LIGA ZSRR/ROSYJSKA (USSR/RUSSIAN LEAGUE): SK Turbina Bałakowo (2009)


LIGA POLSKA (POLISH LEAGUE): ROW RKM Rybnik (2011), Stelmet Falubaz Zielona Góra (2012),

LIGA DUŃSKA (DANISH LEAGUE): HoSK Holstebro (2010), HoSK Holstebro (2011),

LIGA NIEMIECKA (GERMAN LEAGUE): MSC Diedenbergen (2012),

LIGA ROSYJSKA (RUSSIAN LEAGUE): Turbina Bałakowo (2009),

LIGA UKRAIŃSKA (UKRAINIAN LEAGUE): Szachter Czerwonograd (2009), Szachter Czerwonograd (2010),

Opis (Portraiture):


Kariera:


MISTRZOSTWA ŚWIATA (WORLD CHAMPIONSHIPS)
Drużynowe Mistrzostw Świata (World Team Championship)
Drużynowe Mistrzostwa Świata Juniorów (World Junior Team Championship)
Grand Prix Kwalifikacje (Grand Prix Qualifications)
Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów (Individual Junior World Championship)
Złote Trofeum [80ccm] (Youth Gold Trophy [80cc])

MISTRZOSTWA EUROPY (EUROPEAN CHAMPIONSHIPS)
Klubowy Puchar Europy (European Club Champions' Cup)
Drużynowe Mistrzostwa Europy do lat 19 (European Team Championship Under 19)
Mistrzostwa Europy Par (European Pairs Championship)
Indywiduale Mistrzostwa Europy (Individual European Championship)
Puchar MACEC (MACEC Cup)
Indywidualny Puchar Eeuropy Młodzików 80ccm (Individual European Youth 80ccm Cup)

MISTRZOSTWA POLSKI (POLISH CHAMPIONSHIPS)
Drużynowe Mistrzostwa Polski - Liga (Polish Team Championship - League)

MISTRZOSTWA DANII (DANISH CHAMPIONSHIPS)
DM Danii - Liga (Danish Team Championship - League)

MISTRZOSTWA ŁOTWY (LATVIAN CHAMPIONSHIPS)
IM Łotwy (Individual Latvian Championship)
MIM Łotwy (Individual Junior Latvian Championship)

MISTRZOSTWA NIEMIEC (GERMAN CHAMPIONSHIPS)
DM Niemiec (German Team Championship - League)

MISTRZOSTWA ROSJI (RUSSIAN CHAMPIONSHIPS)
DM Rosji - Liga (Russian Team Championship - League)
IM Rosji (Individual Russian Championship)
MIM Rosji (Individual Junior Russian Championship)
IM Rosji Młodzików (Individual Russian Youth Championship)
DM Rosji Młodzików (Russian Youth Team Championship)

MISTRZOSTWA UKRAINY (UKRAINIAN CHAMPIONSHIPS)
DM Ukrainy - Liga (Ukrainian Team Championship - League)
IM Ukrainy (Individual Ukrainian Championship)
MIM Ukrainy (Individual Junior Ukrainian Championship)

MISTRZOSTWA ŚWIATA (WORLD CHAMPIONSHIPS)

Drużynowe Mistrzostwa Świata (World Team Championship)

    Rok (Yr): 2011   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Eliminacje   Kraj (Nat): Ukraina  Pozycja (Pos): 4

    Rok (Yr): 2012   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Eliminacje   Kraj (Nat): Ukraina  Pozycja (Pos): 3

Drużynowe Mistrzostwa Świata Juniorów (World Junior Team Championship)

    Rok (Yr): 2011   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Kraj (Nat): Ukraina  Pozycja (Pos): 3

    Rok (Yr): 2011   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał 1   Kraj (Nat): Ukraina  Pozycja (Pos): 3

    Rok (Yr): 2011   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Runda Kwalifikacyjna   Kraj (Nat): Ukraina  Pozycja (Pos): 1

    Rok (Yr): 2012   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Runda Kwalifikacyjna   Kraj (Nat): Ukraina  Pozycja (Pos): 2

    Rok (Yr): 2014   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Kraj (Nat): Rosja  Pozycja (Pos): 3

Grand Prix Kwalifikacje (Grand Prix Qualification)

Rok (Yr): 2011   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 12   Punkty (Pts): 6

Rok (Yr): 2011   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Runda Kwalifikacyjna   Pozycja (Pos): 8   Punkty (Pts): 9

Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów (Individual Junior World Championship)

Rok (Yr): 2010   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Runda Kwalifikacyjna   Pozycja (Pos): 4   Punkty (Pts): 10

Rok (Yr): 2011   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał - Klasyfikacja końcowa   Pozycja (Pos): 10   Punkty (Pts): 22

Rok (Yr): 2011   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał nr 4   Pozycja (Pos): 11   Punkty (Pts): 6

Rok (Yr): 2011   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał nr 3   Pozycja (Pos): 9   Punkty (Pts): 8

Rok (Yr): 2011   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał nr 2   Pozycja (Pos): 10   Punkty (Pts): 8

Rok (Yr): 2011   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał nr 1   Pozycja (Pos): 18   Punkty (Pts): 0

Rok (Yr): 2011   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 1   Punkty (Pts): 14

Rok (Yr): 2011   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Runda kwalifikacyjna   Pozycja (Pos): 6   Punkty (Pts): 10+3

Rok (Yr): 2012   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał - Klasyfikacja końcowa   Pozycja (Pos): 9   Punkty (Pts): 37

Rok (Yr): 2012   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał nr 5   Pozycja (Pos): 3   Punkty (Pts): 13 +2

Rok (Yr): 2012   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał nr 4   Pozycja (Pos): 5   Punkty (Pts): 10

Rok (Yr): 2012   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał nr 2   Pozycja (Pos): 8   Punkty (Pts): 8

Rok (Yr): 2012   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał nr 1   Pozycja (Pos): 11   Punkty (Pts): 6

Rok (Yr): 2012   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfnał   Pozycja (Pos): 3   Punkty (Pts): 13+2

Rok (Yr): 2013   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Eliminacja   Pozycja (Pos): 6   Punkty (Pts): 10

Rok (Yr): 2014   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Runda Kwalifikacyjna   Pozycja (Pos): 10   Punkty (Pts):

Rok (Yr): 2015   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał - Klasyfikacja końcowa   Pozycja (Pos): 23   Punkty (Pts): 0

Rok (Yr): 2015   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał nr 1   Pozycja (Pos): 18   Punkty (Pts): 0

Rok (Yr): 2015   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Runda Kwalifikacyjna   Pozycja (Pos): 3   Punkty (Pts): 13

Złote Trofeum [80ccm] (Youth Gold Trophy [80cc])

Rok (Yr): 2007   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Runda Kwalifikacyjna 3   Pozycja (Pos): 11   Punkty (Pts): 6

MISTRZOSTWA EUROPY (EUROPEAN CHAMPIONSHIPS)

Klubowy Puchar Europy (European Club Champions' Cup)

    Rok (Yr): 2010   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Klub (Club): Szachtar Czerwonograd (Ukraina)  Pozycja (Pos): 4

Drużynowe Mistrzostwa Europy Juniorów (European Team Championship Under 19)

    Rok (Yr): 2010   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Klub (Club): Rosja  Pozycja (Pos): 3

    Rok (Yr): 2011   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał 2   Klub (Club): Ukraina  Pozycja (Pos): 4

    Rok (Yr): 2012   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Klub (Club): Ukraina  Pozycja (Pos): 3

    Rok (Yr): 2012   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał 1   Klub (Club): Ukraina  Pozycja (Pos): 2

    Rok (Yr): 2013   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Klub (Club): Ukraina  Pozycja (Pos): 4

Mistrzostwa Europy Par (European Pairs Championship)

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał    Rok (Yr): 2012   Kraj (Nat): Ukraina  Pozycja (Pos): 1

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał    Rok (Yr): 2013   Kraj (Nat): Ukraina  Pozycja (Pos): 3

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał    Rok (Yr): 2015   Kraj (Nat): Ukraina  Pozycja (Pos): 1

Indywidualne Mistrzostwa Europy (Individual European Championship)

Rok (Yr): 2011   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 4   Punkty (Pts): 11

Rok (Yr): 2011   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 4   Punkty (Pts): 12+2

Rok (Yr): 2011   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Runda Kwalifikacyjna   Pozycja (Pos): 2   Punkty (Pts): 13

Rok (Yr): 2012   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Grand Prix Challange   Pozycja (Pos): 15   Punkty (Pts): 2

Rok (Yr): 2012   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 1   Punkty (Pts): 15

Rok (Yr): 2013   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Runda kwalifikacyjna   Pozycja (Pos): 10   Punkty (Pts): 7

Puchar MACEC (MACEC Cup)

Rok (Yr): 2009   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Klasyfikacja końcowa   Pozycja (Pos): 6   Punkty (Pts): 12

Indywidualny Puchar Europy Młodzików 80ccm (Individual European Youth 80ccm Cup)

Rok (Yr): 2007   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 17   Punkty (Pts): 0

Rok (Yr): 2007   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał 2   Pozycja (Pos): 10   Punkty (Pts): 6

Rok (Yr): 2008   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał 2   Pozycja (Pos): 10   Punkty (Pts): 7+t

MISTRZOSTWA POLSKI (POLISH CHAMPIONSHIPS)

DMP - Liga (Polish Team Championship - League)

    Rok (Yr): 2011   Klub (Club): ROW RKM Rybnik  Liga (Lge): Pierwsza Liga  Pozycja (Pos): 6  Średnia (Avg): 1,554

    Rok (Yr): 2012   Klub (Club): Stelmet Falubaz Zielona Góra  Liga (Lge): Ekstraliga  Pozycja (Pos): 4  Średnia (Avg): 1,538

MISTRZOSTWA DANII (DANISH CHAMPIONSHIPS)

DM Danii - Liga (Danish Team Championship - League)

    Rok (Yr): 2010   Klub (Club): HoSK Holstebro  Liga (Lge): DSL  Pozycja (Pos): 6  Średnia (Avg): 1,955

    Rok (Yr): 2011   Klub (Club): HoSK Holstebro  Liga (Lge): DSL  Pozycja (Pos): 2  Średnia (Avg): 1,878

MISTRZOSTWA ŁOTWY (LATVIAN CHAMPIONSHIPS)

IM Łotwy (Individual Latvian Championship)

Rok (Yr): 2011   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 9   Punkty (Pts): 7

MIM Łotwy (Individual Junior Latvian Championship)

Rok (Yr): 2011   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 3   Punkty (Pts): 7

MISTRZOSTWA NIEMIEC (GERMAN CHAMPIONSHIPS)

DM Niemiec - Liga (German Team Championship - League)

    Rok (Yr): 2012   Klub (Club): MSC Diedenbergen  Liga (Lge): Bundesliga  Pozycja (Pos): 4  Średnia (Avg): 1,667

MISTRZOSTWA ROSJI (RUSSIAN CHAMPIONSHIPS)

DM Rosji - Liga (Russian Team Championship - League)

    Rok (Yr): 2009   Klub (Club): Turbina Bałakowo  Pozycja (Pos): 1  Średnia (Avg): 1,435  Liga: Liga rosyjska

IM Rosji (Individual Russian Championship)

Rok (Yr): 2009   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 6   Punkty (Pts): 8

Rok (Yr): 2009   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 8   Punkty (Pts): 8

MIM Rosji (Individual Junior Russian Championship)

Rok (Yr): 2009   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 2   Punkty (Pts): 14

Rok (Yr): 2009   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 4   Punkty (Pts): 12

IM Rosji Młodzików (Individual Russian Youth Championship)

Rok (Yr): 2004   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 13   Punkty (Pts): 3

Rok (Yr): 2006   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 1   Punkty (Pts): 14

Rok (Yr): 2007   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 2   Punkty (Pts): 14

DM Rosji Młodzików (Russian Youth Team Championship)

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał    Rok (Yr): 2005   Kraj (Nat): Turbina Bałakowo  Pozycja (Pos): 1

   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał    Rok (Yr): 2006   Kraj (Nat): DIUSSZ ROSTO I Bałakowo  Pozycja (Pos): 1

MISTRZOSTWA UKRAINY (UKRAINIAN CHAMPIONSHIPS)

DM Ukrainy - Liga (Ukrainian Team Championship - League)

    Rok (Yr): 2009   Klub (Club): Szachter Czerwonograd  Liga (Lge): Liga Ukraińska  Pozycja (Pos): 1  Średnia (Avg): 1,350

    Rok (Yr): 2010   Klub (Club): Szachter Czerwonograd  Liga (Lge): Liga Ukraińska  Pozycja (Pos): 2  Średnia (Avg): 1,543

IM Ukrainy (Individual Ukrainian Championship)

Rok (Yr): 2008   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 1   Punkty (Pts): 13

Rok (Yr): 2009   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Półfinał   Pozycja (Pos): 5   Punkty (Pts): 11

Rok (Yr): 2010   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 2   Punkty (Pts): 14

Rok (Yr): 2011   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 2   Punkty (Pts): 13

MIM Ukrainy (Individual Junior Ukrainian Championship)

Rok (Yr): 2009   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 3   Punkty (Pts): 12+2

Rok (Yr): 2010   Rodzaj imprezy (Rnk meet): Finał   Pozycja (Pos): 4   Punkty (Pts): 24






























































Odwiedziny (Visitors):
7659151


Pol-Eng Translator


Česká Verze
Danske Version
Deutsche Version
English version
Versión En Espanol
Version Française
Hrvatska Verzija
Versione Italiana
Latviešu Versija
Magyar Változat
Nederlandse Versie
Norsk Versjon
Versiunea Romana
Slovenska Različica
Suomen Versio
Svensk Version


Kontakt (Contact): przemosp@wp.pl
Webmaster: przemosp@wp.pl